PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Szamotuły 4 z dnia 22.07.18                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:36:00.  N 16:35:30.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  317.517 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   51                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1172                           
      5.Ilość konkursów.......................:  235                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1330.08                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1162.67                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,25,17                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,13,32                         
     10.Czas trwania konkursu.................:48 min. 15 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  35.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   19   │  410   │   75  │18.29│      
          │ 2  │ Baniocha                │   10   │  323   │   50  │15.48│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   22   │  439   │  110  │25.06│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   51   │ 1172   │  235  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                        z lotu Szamotuły 4, w dniu 22.07.18                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Dąbrowski Tomasz                1   20              GCM  9:25:17     1330.08   0.85  37- 23-  5  306.295  40.000   0.853                                 
     2 Dąbrowski Tomasz                1   32             RGSM  9:25:19     1329.89   1.71       2   2  306.295  39.970                                         
     2 Dąbrowski Tomasz                1   16              GCM  9:25:19     1329.89   1.71       3   3  306.295  39.970   1.706                                 
     4 Dąbrowski Tomasz                1   93             R     9:25:20     1329.79   3.41       4      306.295   0.000                                         
     5 Dąbrowski Tomasz                1   77             R     9:25:21     1329.69   4.27       5      306.295   0.000                                         
     6 Dąbrowski Tomasz                1   14              G    9:25:23     1329.50   5.12       6      306.295   0.000                                         
     7 Dąbrowski Tomasz                1   17              GSM  9:26:09     1325.09   5.97       7   4  306.295  39.840                                         
     8 Dąbrowski Tomasz                1   51                   9:26:11     1324.90   6.83       8      306.295   0.000                                         
     9 Dąbrowski Tomasz                1   23              G    9:26:16     1324.42   7.68       9      306.295   0.000                                         
    10 Łuczak Marek                    3   24              GCM  9:42:49     1316.28   8.53  20- 11-  5  326.195  39.750   8.532                                 
    11 Łuczak Marek                    3    3              GCM  9:42:50     1316.19   9.39       2   2  326.195  39.730   9.386                                 
    12 Łuczak Marek                    3   34              GCM  9:42:54     1315.83  10.24       3   3  326.195  39.700  10.239                                 
    13 Kurek Wiesław                   3   32              GCM  9:44:04     1311.79  11.09  16- 10-  5  326.724  39.670  11.092                                 
    14 Glinka Dariusz                  1    5              GSM  9:36:12     1292.15  11.95  19- 14-  5  311.666  39.640                                         
    15 Glinka Dariusz                  1  111             R     9:36:14     1291.97  12.80       2      311.666   0.000                                         
    15 Glinka Dariusz                  1   74             R     9:36:14     1291.97  12.80       3      311.666   0.000                                         
    17 Glinka Dariusz                  1  103             R     9:36:16     1291.79  14.51       4      311.666   0.000                                         
    18 Glinka Dariusz                  1   21              GCM  9:36:19     1291.52  15.36       5   2  311.666  39.530  15.358                                 
    19 Glinka Dariusz                  1   83             R     9:36:20     1291.43  16.21       6      311.666   0.000                                         
    20 Dąbrowski Tomasz                1   34             RGCM  9:33:39     1283.45  17.07      10   5  306.295  39.480  17.065                                 
    21 Dąbrowski Tomasz                1    9              GSM  9:33:58     1281.75  17.92      11      306.295   0.000                                         
    22 Dąbrowski Tomasz                1   28              GSM  9:33:59     1281.66  18.77      12      306.295   0.000                                         
    23 Glinka Dariusz                  1   12              GCM  9:38:35     1279.51  19.63       7   3  311.666  39.400  19.625                                 
    24 Glinka Dariusz                  1   48             R     9:38:40     1279.07  20.48       8      311.666   0.000                                         
    25 Glinka Dariusz                  1   28             R     9:40:01     1272.02  21.33       9      311.666   0.000                                         
    26 Glinka Dariusz                  1  112              GCM  9:40:09     1271.33  22.18      10   4  311.666  39.320  22.184                                 
    27 Woźniak Wit                     3   73             R     9:55:03     1269.36  23.04  44- 30-  5  330.098   0.000                                         
    28 Kurek Wiesław                   3   23              GSM  9:53:37     1263.35  23.89       2   2  326.724  39.260                                         
    29 Myszkowski Zenon                1   25              GSM  9:35:13     1261.84  24.74  50- 31-  5  303.116  39.230                                         
    30 Myszkowski Zenon                1    5              G    9:36:27     1255.40  25.60       2      303.116   0.000                                         
    31 Dąbrowski Tomasz                1   29              GSM  9:39:10     1254.45  26.45      13      306.295   0.000                                         
    32 Myszkowski Zenon                1   62                   9:37:02     1252.37  27.30       3      303.116   0.000                                         
    33 Dąbrowski Tomasz                1    5              G    9:39:41     1251.80  28.16      14      306.295   0.000                                         
    34 Myszkowski Zenon                1   23              GCM  9:37:09     1251.77  29.01       4   2  303.116  39.100  29.010                                 
    35 Dąbrowski Tomasz                1   58             R     9:39:46     1251.38  29.86      15      306.295   0.000                                         
    36 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   26              G    9:50:52     1250.55  30.72  23-  5-  1  319.975   0.000                                         
    37 Tarka Stanisław                 2   91              GCM  9:48:31     1250.53  31.57  25- 13-  5  317.030  39.010  31.570                                 
    38 Kisiel Robert i Staś            2   24              GCM  9:49:42     1247.98  32.42  48-  6-  2  317.861  38.990  32.423                                 
    39 Tarka Stanisław                 2   50             R     9:49:03     1247.90  33.28       2      317.030   0.000                                         
    40 Kurek Wiesław                   3   14              GCM  9:57:01     1246.96  34.13       3   3  326.724  38.930  34.130                                 
    41 Dąbrowski Tomasz                1   71             R     9:40:45     1246.37  34.98      16      306.295   0.000                                         
    42 Glinka Dariusz                  1   10              GSM  9:45:07     1246.08  35.84      11   5  311.666  38.880                                         
    43 Kurek Wiesław                   3    8              GCM  9:57:15     1245.85  36.69       4   4  326.724  38.850  36.689                                 
    44 Szklarz Marian                  3    1              GCM  9:57:08     1244.31  37.54  14-  9-  5  326.175  38.820  37.543                                 
    45 Wilczek Edward                  2    1              GSM  9:53:11     1243.45  38.40  20-  5-  3  321.038  38.790                                         
    46 Wojciechowski Andrzej           3  120             R     9:54:07     1242.63  39.25  46- 17-  2  321.986   0.000                                         
    47 Dąbrowski Tomasz                1   15              GCM  9:41:37     1241.99  40.10      17      306.295   0.000                                         
    48 Tarka Stanisław                 2   37             R     9:50:16     1241.96  40.96       3      317.030   0.000                                         
    49 Dąbrowski Tomasz                1   24              G    9:41:44     1241.40  41.81      18      306.295   0.000                                         
    50 Kurek Wiesław                   3    7              GCM  9:58:13     1241.27  42.66       5   5  326.724  38.660                                         
    51 Łuczak Marek                    3   29              GSM  9:58:01     1240.21  43.52       4   4  326.195  38.630                                         
    52 Woźniak Wit                     3   66             R    10:01:16     1239.73  44.37       2      330.098   0.000                                         
    53 Włodarczyk Paweł                1    4             RGCM  9:43:53     1239.43  45.22   8-  3-  3  308.474  38.580  45.222                                 
    54 Woźniak Wit                     3   80             R    10:01:21     1239.34  46.08       3      330.098   0.000                                         
    55 Myszkowski Zenon                1   17              GCM  9:39:47     1238.30  46.93       5   3  303.116  38.520  46.928                                 
    56 Glinka Dariusz                  1   86             RGSM  9:46:56     1237.10  47.78      12      311.666   0.000                                         
    57 Woźniak Wit                     3   18              GCM 10:02:06     1235.86  48.64       4   1  330.098  38.470  48.635                                 
    58 Łuczak Marek                    3   14              GCM  9:59:01     1235.51  49.49       5   5  326.195  38.440                                         
    59 Woźniak Wit                     3   48             RG   10:02:20     1234.78  50.34       5      330.098   0.000                                         
    60 Łuczak Marek                    3   37              GSM  9:59:27     1233.49  51.20       6      326.195   0.000                                         
    61 Wojciechowski Jarosław          3   34              GCM  9:56:36     1230.95  52.05  22- 10-  5  322.016  38.360  52.048                                 
    62 Glinka Dariusz                  1  118              GCM  9:48:12     1230.91  52.90      13      311.666   0.000                                         
    63 Łuczak Marek                    3   89             R    10:00:10     1230.15  53.75       7      326.195   0.000                                         
    64 Kwiatkowski Andrzej             2   77              GCM  9:54:24     1228.92  54.61  48- 14-  4  318.781  38.270  54.608                                 
    65 Antosiewicz Bogdan              3   43             RGCM 10:13:16     1228.86  55.46  28-  8-  5  341.952  38.250  55.461                                 
    66 Włodarczyk Paweł                1   13             RGCM  9:46:12     1228.00  56.31       2   2  308.474  38.220  56.314                                 
    67 Łuczak Marek                    3   19              GCM 10:00:48     1227.22  57.17       8      326.195   0.000                                         
    68 Kuźmiński Andrzej               3    1              GCM  9:53:33     1225.64  58.02  18-  6-  4  316.890  38.160  58.020                                 
    69 Antosiewicz Bogdan              3   34              GCM 10:14:03     1225.42  58.87       2   2  341.952  38.140  58.874                                 
    70 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   40             RGSM  9:56:31     1223.54  59.73       2   1  319.975  38.110                                         
    71 Wojciechowski Jarosław          3   63             R     9:58:25     1222.46  60.58       2      322.016   0.000                                         
    72 Kuźmiński Andrzej               3   41             R     9:54:24     1221.63  61.43       2      316.890   0.000                                         
    73 Wojciechowski Andrzej           3  103             R     9:58:46     1220.72  62.29       2      321.986   0.000                                         
    74 Myszkowski Zenon                1   14              GSM  9:44:30     1214.89  63.14       6   4  303.116  38.000                                         
    75 Dąbrowski Tomasz                1    7              G    9:47:14     1214.33  63.99      19      306.295   0.000                                         
    76 Myszkowski Zenon                1   22              G    9:44:38     1214.25  64.85       7      303.116   0.000                                         
    77 Myszkowski Zenon                1   48              G    9:44:50     1213.27  65.70       8      303.116   0.000                                         
    78 Dąbrowski Tomasz                1   84             R     9:47:28     1213.21  66.55      20      306.295   0.000                                         
    79 Dąbrowski Tomasz                1   11              GCM  9:48:06     1210.17  67.41      21      306.295   0.000                                         
    80 Woźniak Wit                     3   10              G   10:08:01     1209.08  68.26       6      330.098   0.000                                         
    81 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   64             R     9:59:51     1208.14  69.11       3      319.975   0.000                                         
    82 Piekarniak Mariusz              2   50             RG    9:55:32     1207.74  69.97  49- 18-  5  314.656   0.000                                         
    83 Kwiatkowski Andrzej             2   56             R     9:59:03     1207.28  70.82       2      318.781   0.000                                         
    84 Woźniak Wit                     3   69             R    10:08:52     1205.32  71.67       7      330.098   0.000                                         
    85 Mączko Grzegorz                 1    9              GSM  9:47:48     1205.25  72.53   9-  2-  2  304.688  37.700                                         
    86 Woźniak Wit                     3   79             R    10:08:55     1205.10  73.38       8      330.098   0.000                                         
    87 Burkowski Paweł                 3   14              G   10:06:53     1204.55  74.23  25-  7-  4  327.498   0.000                                         
    88 Kwiatkowski Andrzej             2   75              GCM  9:59:39     1204.54  75.09       3   2  318.781  37.620  75.085                                 
    89 Woźniak Wit                     3   70             R    10:09:04     1204.44  75.94       9      330.098   0.000                                         
    90 Kurek Wiesław                   3   10              G   10:06:31     1203.33  76.79       6      326.724   0.000                                         
    90 Kurek Wiesław                   3   47             RGSM 10:06:31     1203.33  76.79       7      326.724   0.000                                         
    92 Antosiewicz Bogdan              3   18              GCM 10:19:17     1202.86  78.50       3   3  341.952  37.510  78.498                                 
    93 Łukasik Andrzej                 3   24             RGSM 10:04:15     1202.76  79.35  16-  6-  5  323.842  37.480                                         
    94 Antosiewicz Bogdan              3   22              GSM 10:19:19     1202.72  80.21       4   4  341.952  37.450                                         
    95 Wojciechowski Jarosław          3   69             RG   10:02:46     1202.60  81.06       3      322.016   0.000                                         
    96 Wojciechowski Jarosław          3   14              GCM 10:02:50     1202.30  81.91       4   2  322.016  37.400  81.911                                 
    97 Wojciechowski Jarosław          3   90             RG   10:02:51     1202.23  82.77       5      322.016   0.000                                         
    98 Grzegrzółka Jan                 3   42             RGSM 10:07:08     1201.72  83.62  38-  7-  4  327.027  37.340                                         
    99 Łukasik Andrzej                 3   31             RGCM 10:04:31     1201.57  84.47       2   2  323.842  37.320  84.471                                 
   100 Bielski Jacek                   3   30             RGCM 10:02:44     1201.52  85.32  14-  2-  2  321.687  37.290  85.324                                 
   101 Wojciechowski Andrzej           3    6              G   10:03:11     1200.62  86.18       3      321.986   0.000                                         
   102 Wojciechowski Andrzej           3  128             R    10:03:20     1199.95  87.03       4      321.986   0.000                                         
   103 Bielski Jacek                   3   46             RGCM 10:03:07     1199.80  87.88       2   2  321.687  37.210  87.884                                 
   104 Kurek Wiesław                   3   21              GCM 10:07:23     1199.50  88.74       8      326.724   0.000                                         
   105 Myszkowski Zenon                1   47              G    9:47:46     1199.19  89.59       9      303.116   0.000                                         
   106 Myszkowski Zenon                1   19              GCM  9:47:48     1199.04  90.44      10   5  303.116  37.120  90.444                                 
   107 Woźniak Wit                     3    8              GCM 10:10:19     1198.98  91.30      10   2  330.098  37.100  91.297                                 
   108 Jakubowski Dariusz              1   12              G    9:51:02     1198.97  92.15  26-  2-  0  306.976   0.000                                         
   109 Myszkowski Zenon                1   16              GSM  9:47:52     1198.72  93.00      11      303.116   0.000                                         
   110 Myszkowski Zenon                1   27              GSM  9:47:53     1198.64  93.86      12      303.116   0.000                                         
   111 Piekarniak Mariusz              2   25              G    9:57:38     1198.08  94.71       2      314.656   0.000                                         
   112 Myszkowski Zenon                1   59                   9:48:02     1197.93  95.56      13      303.116   0.000                                         
   113 Piekarniak Mariusz              2   16              GCM  9:57:42     1197.78  96.42       3   1  314.656  36.930  96.416                                 
   114 Lewandowski Kazimierz           3    4              GC  10:01:38     1197.68  97.27  10-  5-  4  319.341  36.900  97.270                                 
   115 Piekarniak Mariusz              2   44              GCM  9:57:50     1197.17  98.12       4   2  314.656  36.880  98.123                                 
   116 Piekarniak Mariusz              2   41              GCM  9:58:01     1196.34  98.98       5   3  314.656  36.850  98.976                                 
   117 Szklarz Marian                  3   55              GCM 10:07:41     1196.17  99.83       2   2  326.175  36.820  99.829                                 
   118 Arak Piotr                      1   19              GCM  9:53:32     1196.03 100.68  33-  6-  3  309.213  36.790 100.683                                 
   118 Arak Piotr                      1    7              G    9:53:32     1196.03 100.68       2      309.213   0.000                                         
   120 Myszkowski Zenon                1   69             R     9:48:29     1195.80 102.39      14      303.116   0.000                                         
   120 Myszkowski Zenon                1   67             R     9:48:29     1195.80 102.39      15      303.116   0.000                                         
   122 Arak Piotr                      1   41             RGSM  9:53:36     1195.72 104.10       3   2  309.213  36.680                                         
   123 Myszkowski Zenon                1    9              GCM  9:48:31     1195.65 104.95      16      303.116   0.000                                         
   124 Sadowski Marek                  2    7              GSM  9:59:10     1195.54 105.80  47-  7-  5  315.823  36.630                                         
   125 Włodarczyk Paweł                1    3             RGSM  9:53:02     1195.48 106.66       3   3  308.474  36.600                                         
   126 Piekarniak Mariusz              2   91             R     9:58:19     1194.97 107.51       6      314.656   0.000                                         
   127 Lewandowski Kazimierz           3   53                  10:02:17     1194.77 108.36       2      319.341   0.000                                         
   128 Tarka Stanisław                 2   34             R    10:00:25     1194.46 109.22       4      317.030   0.000                                         
   129 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   59             R    10:02:54     1194.38 110.07       4      319.975   0.000                                         
   130 Piekarniak Mariusz              2   77             R     9:58:28     1194.29 110.92       7      314.656   0.000                                         
   131 Dąbrowski Tomasz                1    3              G    9:51:30     1194.13 111.78      22      306.295   0.000                                         
   132 Wojciechowski Jarosław          3   76             R    10:04:42     1193.98 112.63       6      322.016   0.000                                         
   133 Kuźmiński Andrzej               3   22              G   10:00:27     1193.78 113.48       3      316.890   0.000                                         
   134 Piekarniak Mariusz              2   60             R     9:58:35     1193.76 114.33       8      314.656   0.000                                         
   135 Kwiatkowski Andrzej             2   88              G   10:02:04     1193.64 115.19       4      318.781   0.000                                         
   136 Burkowski Paweł                 3   40             RG   10:09:30     1193.07 116.04       2      327.498   0.000                                         
   137 Grzegrzółka Jan                 3   34             RGCM 10:09:10     1192.80 116.89       2   2  327.027  36.270 116.894                                 
   138 Tarka Stanisław                 2   75              GSM 10:00:54     1192.29 117.75       5   2  317.030  36.250                                         
   139 Arak Piotr                      1   43             RGCM  9:54:23     1192.11 118.60       4   3  309.213  36.220 118.601                                 
   140 Peterek Kazimierz               2   72              GCM 10:02:17     1191.43 119.45  32-  6-  1  318.449  36.190 119.454                                 
   141 Woźniak Wit                     3   58             R    10:12:05     1191.33 120.31      11      330.098   0.000                                         
   142 Woźniak Wit                     3    5              GCM 10:12:08     1191.12 121.16      12   3  330.098  36.140 121.160                                 
   143 Woźniak Wit                     3   74             R    10:12:10     1190.97 122.01      13      330.098   0.000                                         
   144 Kwiatkowski Andrzej             2   96              GCM 10:02:43     1190.74 122.87       5   3  318.781  36.080 122.867                                 
   145 Woźniak Wit                     3   34             RG   10:12:14     1190.69 123.72      14      330.098   0.000                                         
   146 Szklarz Marian                  3   14              GSM 10:08:57     1190.64 124.57       3   3  326.175  36.030                                         
   147 Szklarz Marian                  3   30             RGCM 10:08:58     1190.57 125.43       4   4  326.175  36.000 125.427                                 
   148 Widłak Adam                     3    8              GSM 10:12:08     1190.50 126.28  10-  3-  3  329.927  35.970                                         
   149 Wojciechowski Andrzej           3   47             RGSM 10:05:34     1190.04 127.13       5   1  321.986  35.950                                         
   150 Wilczek Edward                  2    9              GCM 10:04:47     1189.99 127.99       2   2  321.038  35.920 127.986                                 
   151 Kwiatkowski Andrzej             2   59             R    10:02:58     1189.63 128.84       6      318.781   0.000                                         
   152 Tarka Stanisław                 2   98              GCM 10:01:30     1189.61 129.69       6   3  317.030  35.860 129.693                                 
   153 Kuźmiński Andrzej               3   48             RGCM 10:01:23     1189.60 130.55       4   2  316.890  35.840 130.546                                 
   154 Wojciechowski Andrzej           3  110             R    10:05:42     1189.46 131.40       6      321.986   0.000                                         
   155 Myszkowski Zenon                1   63             R     9:49:59     1188.77 132.25      17      303.116   0.000                                         
   156 Wojciechowski Andrzej           3   37              G   10:05:52     1188.73 133.11       7      321.986   0.000                                         
   157 Antosiewicz Bogdan              3   12              GSM 10:22:45     1188.37 133.96       5   5  341.952  35.730                                         
   158 Wojciechowski Andrzej           3   13              G   10:05:58     1188.29 134.81       8      321.986   0.000                                         
   159 Kuźmiński Andrzej               3   23              GSM 10:01:42     1188.19 135.67       5   3  316.890  35.670                                         
   160 Łuczak Marek                    3   53             R    10:09:32     1188.18 136.52       9      326.195   0.000                                         
   161 Wojciechowski Andrzej           3   31              G   10:06:01     1188.07 137.37       9      321.986   0.000                                         
   162 Woźniak Wit                     3   11              G   10:12:58     1187.55 138.23      15      330.098   0.000                                         
   163 Łukasik Andrzej                 3   33             RGCM 10:07:42     1187.54 139.08       3   3  323.842  35.560 139.078                                 
   164 Myszkowski Zenon                1   38              G    9:50:15     1187.53 139.93      18      303.116   0.000                                         
   165 Sadowski Marek                  2   46              G   10:01:05     1186.93 140.79       2      315.823   0.000                                         
   166 Wojciechowski Andrzej           3   14              G   10:06:17     1186.90 141.64      10      321.986   0.000                                         
   167 Sadowski Marek                  2   38              GCM 10:01:06     1186.86 142.49       3   2  315.823  35.450 142.491                                 
   168 Antosiewicz Bogdan              3    1              G   10:23:07     1186.85 143.35       6      341.952   0.000                                         
   169 Kurek Wiesław                   3   28              GSM 10:10:21     1186.58 144.20       9      326.724   0.000                                         
   170 Lewandowski Kazimierz           3    7              GC  10:04:18     1185.82 145.05       3   0  319.341  35.370 145.051                                 
   171 Grzegrzółka Jan                 3   75             R    10:10:56     1185.17 145.90       3      327.027   0.000                                         
   172 Peterek Kazimierz               2   22             R    10:03:43     1185.07 146.76       2      318.449   0.000                                         
   173 Szklarz Marian                  3    5              GCM 10:10:25     1184.30 147.61       5   5  326.175  35.290                                         
   174 Sadowski Marek                  2   97             R    10:01:43     1184.11 148.46       4      315.823   0.000                                         
   175 Szczęsny Marek                  3   16              GCM 10:25:57     1183.82 149.32  12-  1-  1  344.432  35.230 149.317                                 
   176 Grzegrzółka Jan                 3   20              G   10:11:15     1183.81 150.17       4      327.027   0.000                                         
   177 Kwiatkowski Andrzej             2   65             RG   10:04:20     1183.59 151.02       7      318.781   0.000                                         
   178 Burkowski Paweł                 3   13              G   10:11:49     1183.09 151.88       3      327.498   0.000                                         
   179 Kwiatkowski Andrzej             2   25             R    10:04:31     1182.79 152.73       8      318.781   0.000                                         
   180 Łuczak Marek                    3   94             R    10:11:04     1181.58 153.58      10      326.195   0.000                                         
   181 Woźniak Wit                     3   47             RG   10:14:53     1179.41 154.44      16      330.098   0.000                                         
   182 Myszkowski Zenon                1   56                   9:52:02     1179.29 155.29      19      303.116   0.000                                         
   183 Myszkowski Zenon                1   42              G    9:52:03     1179.21 156.14      20      303.116   0.000                                         
   184 Myszkowski Zenon                1    8              G    9:52:04     1179.13 157.00      21      303.116   0.000                                         
   185 Łukasik Andrzej                 3   40             RGCM 10:09:46     1178.61 157.85       4   4  323.842  34.960 157.850                                 
   186 Burkowski Paweł                 3   21             RGCM 10:13:01     1177.98 158.70       4   1  327.498  34.930 158.703                                 
   187 Kuźmiński Andrzej               3   54             RGCM 10:04:16     1176.86 159.56       6   4  316.890  34.900 159.556                                 
   188 Myszkowski Zenon                1    2              G    9:52:34     1176.85 160.41      22      303.116   0.000                                         
   189 Kwiatkowski Andrzej             2    4              G   10:05:54     1176.75 161.26       9      318.781   0.000                                         
   190 Szklarz Marian                  3   54             RGSM 10:12:18     1176.25 162.12       6      326.175   0.000                                         
   191 Woźniak Wit                     3   65             R    10:15:40     1176.12 162.97      17      330.098   0.000                                         
   192 Piekarniak Mariusz              2   37              G   10:02:36     1175.85 163.82       9      314.656   0.000                                         
   193 Wojciechowski Andrzej           3   90             R    10:08:57     1175.35 164.68      11      321.986   0.000                                         
   194 Wojciechowski Andrzej           3  143             R    10:08:58     1175.27 165.53      12      321.986   0.000                                         
   195 Wojciechowski Andrzej           3   12              GCM 10:09:00     1175.13 166.38      13   2  321.986  34.680 166.382                                 
   196 Wojciechowski Jarosław          3   72             RGSM 10:09:06     1174.81 167.24       7   3  322.016  34.660                                         
   197 Tarka Stanisław                 2   97              GSM 10:05:12     1173.32 168.09       7   4  317.030  34.630                                         
   198 Woźniak Wit                     3    3              GSM 10:16:27     1172.85 168.94      18   4  330.098  34.600                                         
   199 Myszkowski Zenon                1   28              G    9:53:27     1172.82 169.80      23      303.116   0.000                                         
   200 Woźniak Wit                     3   29              GSM 10:16:36     1172.22 170.65      19   5  330.098  34.550                                         
   201 Kisiel Robert i Staś            2   18              GSM 10:06:19     1171.55 171.50       2   2  317.861  34.520                                         
   202 Myszkowski Zenon                1   36              G    9:53:49     1171.16 172.36      24      303.116   0.000                                         
   202 Myszkowski Zenon                1    7              GSM  9:53:49     1171.16 172.36      25      303.116   0.000                                         
   204 Rawski Witold                   1   73             R     9:58:18     1171.06 174.06  37-  2-  0  308.339   0.000                                         
   205 Kurek Wiesław                   3   12              G   10:14:05     1170.70 174.92      10      326.724   0.000                                         
   206 Kwiatkowski Andrzej             2   39             R    10:07:20     1170.55 175.77      10      318.781   0.000                                         
   207 Tarka Stanisław                 2   73             R    10:05:55     1170.21 176.62       8      317.030   0.000                                         
   208 Peterek Kazimierz               2   15             RG   10:07:08     1170.20 177.47       3      318.449   0.000                                         
   209 Myszkowski Zenon                1   15              G    9:54:02     1170.18 178.33      26      303.116   0.000                                         
   210 Myszkowski Zenon                1   11              G    9:54:03     1170.11 179.18      27      303.116   0.000                                         
   211 Piekarniak Mariusz              2   28              GSM 10:04:05     1169.36 180.03      10   4  314.656  34.250                                         
   212 Bolek Marian                    1   24              G    9:59:55     1169.09 180.89   8-  1-  0  309.711   0.000                                         
   213 Piekarniak Mariusz              2   17              G   10:04:13     1168.78 181.74      11      314.656   0.000                                         
   214 Woźniak Wit                     3   76             R    10:17:42     1167.66 182.59      20      330.098   0.000                                         
   215 Kisiel Robert i Staś            2   80             R    10:07:17     1167.39 183.45       3      317.861   0.000                                         
   216 Woźniak Wit                     3   15              GCM 10:17:47     1167.32 184.30      21      330.098   0.000                                         
   217 Arak Piotr                      1   48             RG    9:59:56     1167.14 185.15       5      309.213   0.000                                         
   218 Kisiel Robert i Staś            2   81             R    10:07:22     1167.03 186.01       4      317.861   0.000                                         
   219 Arak Piotr                      1    9              G   10:00:02     1166.70 186.86       6      309.213   0.000                                         
   220 Wojciechowski Andrzej           3   99             R    10:10:59     1166.69 187.71      14      321.986   0.000                                         
   221 Woźniak Wit                     3   35             RG   10:18:00     1166.42 188.57      22      330.098   0.000                                         
   222 Lewandowski Kazimierz           3    6              GC  10:08:47     1166.40 189.42       4   0  319.341  33.950 189.420                                 
   223 Lewandowski Kazimierz           3   22              GS  10:08:48     1166.33 190.27       5   0  319.341  33.920                                         
   224 Kwiatkowski Andrzej             2  103                  10:08:24     1165.99 191.13      11      318.781   0.000                                         
   225 Kisiel Robert i Staś            2   77             R    10:07:41     1165.68 191.98       5      317.861   0.000                                         
   225 Kisiel Robert i Staś            2   67                  10:07:41     1165.68 191.98       6      317.861   0.000                                         
   227 Tarka Stanisław                 2   99              GCM 10:07:01     1165.48 193.69       9   5  317.030  33.810 193.686                                 
   228 Tarka Stanisław                 2   35             R    10:07:03     1165.34 194.54      10      317.030   0.000                                         
   229 Wojciechowski Andrzej           3    8              G   10:11:19     1165.28 195.39      15      321.986   0.000                                         
   230 Tarka Stanisław                 2   43             R    10:07:08     1164.98 196.25      11      317.030   0.000                                         
   231 Szklarz Marian                  3   13              G   10:15:13     1164.01 197.10       7      326.175   0.000                                         
   232 Wilczek Edward                  2   10              GCM 10:10:54     1163.60 197.95       3   3  321.038  33.670 197.952                                 
   233 Widłak Adam                     3    9              GCM 10:18:33     1163.56 198.81       2   2  329.927  33.640 198.805                                 
   234 Sadowski Marek                  2   21              GCM 10:06:31     1163.18 199.66       5   3  315.823  33.620 199.659                                 
   235 Łukasik Andrzej                 3   15             RG   10:13:32     1162.67 200.51       5      323.842   0.000                                         
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   236 Piekarniak Mariusz              2   76             R    10:05:46     1162.09 201.37      12      314.656   0.000                                         
   237 Antosiewicz Bogdan              3   13              G   10:29:23     1161.59 202.22       7      341.952   0.000                                         
   238 Burkowski Paweł                 3   27             RGCM 10:17:00     1161.34 203.07       5   2  327.498  33.510                                         
   239 Szklarz Marian                  3   48             RGSM 10:15:52     1161.32 203.93       8      326.175   0.000                                         
   240 Rawski Witold                   1   10              G   10:00:31     1161.28 204.78       2      308.339   0.000                                         
   241 Antosiewicz Bogdan              3   11              G   10:29:29     1161.19 205.63       8      341.952   0.000                                         
   242 Wojciechowski Jarosław          3   65             RGSM 10:12:20     1161.12 206.49       8   4  322.016  33.400                                         
   243 Wojciechowski Jarosław          3   18              GCM 10:12:22     1160.98 207.34       9   5  322.016  33.370                                         
   244 Piekarniak Mariusz              2   23              GCM 10:06:02     1160.95 208.19      13   5  314.656  33.340                                         
   245 Burkowski Paweł                 3   33             RGSM 10:17:06     1160.93 209.04       6   3  327.498  33.320                                         
   246 Woźniak Wit                     3   55                  10:19:21     1160.89 209.90      23      330.098   0.000                                         
   247 Piekarniak Mariusz              2   62             R    10:06:04     1160.81 210.75      14      314.656   0.000                                         
   248 Woźniak Wit                     3   63             R    10:19:24     1160.68 211.60      24      330.098   0.000                                         
   249 Michalak Paweł                  1   55             R    10:00:17     1160.55 212.46  30-  1-  0  307.875   0.000                                         
   250 Woźniak Wit                     3    6              G   10:19:30     1160.27 213.31      25      330.098   0.000                                         
   251 Widłak Adam                     3   15              GCM 10:19:22     1160.22 214.16       3   3  329.927  33.150                                         
   252 Woźniak Wit                     3   39             RG   10:19:36     1159.87 215.02      26      330.098   0.000                                         
   253 Łukasik Andrzej                 3   21             RGCM 10:14:15     1159.69 215.87       6   5  323.842  33.100                                         
   254 Myszkowski Zenon                1    6              G    9:56:25     1159.51 216.72      28      303.116   0.000                                         
   255 Woźniak Wit                     3   41             RG   10:19:53     1158.71 217.58      27      330.098   0.000                                         
   256 Sadowski Marek                  2    6              GCM 10:07:35     1158.63 218.43       6   4  315.823  33.010                                         
   257 Walczak Dariusz                 1   13              GSM  9:58:59     1157.91 219.28  19-  2-  2  305.669  32.990                                         
   258 Wojciechowski Andrzej           3   85             R    10:13:06     1157.81 220.14      16      321.986   0.000                                         
   259 Woźniak Wit                     3   33             RG   10:20:09     1157.63 220.99      28      330.098   0.000                                         
   260 Szklarz Marian                  3   51             RG   10:16:58     1156.79 221.84       9      326.175   0.000                                         
   261 Myszkowski Zenon                1   66             R     9:57:08     1156.34 222.70      29      303.116   0.000                                         
   262 Łuczak Marek                    3   91             R    10:17:22     1155.22 223.55      11      326.195   0.000                                         
   263 Jakubowski Dariusz              1   59                  10:00:45     1155.13 224.40       2      306.976   0.000                                         
   264 Woźniak Wit                     3   49             RG   10:20:49     1154.93 225.26      29      330.098   0.000                                         
   265 Kwiatkowski Andrzej             2   93              G   10:11:02     1154.86 226.11      12      318.781   0.000                                         
   266 Peterek Kazimierz               2   18             RG   10:10:49     1154.57 226.96       4      318.449   0.000                                         
   267 Peterek Kazimierz               2   33             RG   10:10:52     1154.36 227.82       5      318.449   0.000                                         
   268 Piekarniak Mariusz              2    5              G   10:07:35     1154.35 228.67      15      314.656   0.000                                         
   269 Woźniak Wit                     3   52                  10:20:59     1154.26 229.52      30      330.098   0.000                                         
   270 Dąbrowski Tomasz                1   19              G   10:00:22     1154.23 230.38      23      306.295   0.000                                         
   271 Piekarniak Mariusz              2  101             R    10:07:52     1153.15 231.23      16      314.656   0.000                                         
   272 Walczak Dariusz                 1   21              GSM 10:00:05     1153.11 232.08       2   2  305.669  32.580                                         
   273 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   43             RG   10:12:36     1152.65 232.94       5      319.975   0.000                                         
   274 Myszkowski Zenon                1   20              G    9:58:01     1152.46 233.79      30      303.116   0.000                                         
   275 Piekarniak Mariusz              2   32              G   10:08:08     1152.02 234.64      17      314.656   0.000                                         
   276 Grzegrzółka Jan                 3   79             R    10:18:59     1151.57 235.50       5      327.027   0.000                                         
   277 Grzegrzółka Jan                 3    6              GCM 10:19:00     1151.50 236.35       6   3  327.027  32.440                                         
   277 Mączko Grzegorz                 1    4              GSM  9:59:36     1151.50 236.35       2   2  304.688  32.440                                         
   279 Peterek Kazimierz               2   36             R    10:11:46     1150.61 238.06       6      318.449   0.000                                         
   280 Glinka Dariusz                  1   72             R    10:05:57     1150.27 238.91      14      311.666   0.000                                         
   281 Sadowski Marek                  2   48              GSM 10:09:34     1150.26 239.76       7   5  315.823  32.330                                         
   282 Burkowski Paweł                 3    1              GSM 10:19:47     1149.99 240.61       7   4  327.498  32.300                                         
   283 Wilczek Edward                  2   78              G   10:14:21     1149.23 241.47       4      321.038   0.000                                         
   284 Wojciechowski Jarosław          3   77             R    10:15:16     1148.96 242.32      10      322.016   0.000                                         
   285 Tarka Stanisław                 2    2              GSM 10:10:57     1148.87 243.17      12      317.030   0.000                                         
   286 Tarka Stanisław                 2   96              GSM 10:11:00     1148.66 244.03      13      317.030   0.000                                         
   287 Grzegrzółka Jan                 3   23              GCM 10:19:49     1148.20 244.88       7   4  327.027  32.160                                         
   288 Kwiatkowski Andrzej             2  105              GCM 10:12:41     1148.00 245.73      13   4  318.781  32.140                                         
   289 Wojciechowski Andrzej           3  104             R    10:15:30     1147.90 246.59      17      321.986   0.000                                         
   290 Kwiatkowski Andrzej             2   78              G   10:12:43     1147.86 247.44      14      318.781   0.000                                         
   291 Piekarniak Mariusz              2   99             R    10:09:12     1147.54 248.29      18      314.656   0.000                                         
   292 Myszkowski Zenon                1   79             R     9:59:11     1147.37 249.15      31      303.116   0.000                                         
   293 Wilczek Edward                  2    6              G   10:15:06     1146.16 250.00       5      321.038   0.000                                         
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   294 Piekarniak Mariusz              2   10              G   10:09:36     1145.87   0.00      19      314.656   0.000                                         
   295 Bolek Marian                    1   26              G   10:05:28     1145.10   0.00       2      309.711   0.000                                         
   296 Widłak Adam                     3    6              GCM 10:23:11     1144.85   0.00       4      329.927   0.000                                         
   297 Kwiatkowski Andrzej             2   40             R    10:13:29     1144.70   0.00      15      318.781   0.000                                         
   298 Woźniak Wit                     3   72             R    10:23:32     1144.06   0.00      31      330.098   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
 - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 22.07.18 Szamotuły 4                              
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    37    7    22   244.40     
              2 Glinka          Dariusz         1    19    7    13   241.58     
              3 Łuczak          Marek           3    20    7    10   237.28     
              4 Myszkowski      Zenon           1    50    7    27   235.33     
              5 Kurek           Wiesław         3    16    7    10   234.61     
              6 Woźniak         Wit             3    44    7    22   232.84     
              7 Tarka           Stanisław       2    25    7    11   223.09     
              8 Wojciechowski   Jarosław        3    22    7     7   222.85     
              9 Wojciechowski   Andrzej         3    46    7    15   221.84     
             10 Piekarniak      Mariusz         2    49    7    11   221.49     
             11 Kwiatkowski     Andrzej         2    48    7    11   220.03     
             12 Szklarz         Marian          3    14    7     7   213.85     
             13 Antosiewicz     Bogdan          3    28    6     6   190.89     
             14 Kuźmiński       Andrzej         3    18    6     6   187.09     
             15 Arak            Piotr           1    33    6     6   182.27     
             16 Kisiel Robert i Staś            2    48    6     6   176.62     
             17 Łukasik         Andrzej         3    16    5     5   151.97     
             18 Lewandowski     Kazimierz       3    10    5     5   149.54     
             19 Sadowski        Marek           2    47    5     5   149.29     
             20 Lewandowski Jer i Marcin        3    23    4     4   130.67     
             21 Grzegrzółka     Jan             3    38    4     4   122.70     
             22 Burkowski       Paweł           3    25    4     4   122.57     
             23 Włodarczyk      Paweł           1     8    3     3    97.79     
             24 Wilczek         Edward          2    20    3     3    92.31     
             25 Peterek         Kazimierz       2    32    3     3    89.53     
             26 Bielski         Jacek           3    14    2     2    63.99     
             27 Widłak          Adam            3    10    2     2    58.66     
             28 Mączko          Grzegorz        1     9    1     1    32.49     
             29 Jakubowski      Dariusz         1    26    1     1    31.80     
             30 Szczęsny        Marek           3    12    1     1    29.79     
             31 Rawski          Witold          1    37    1     1    28.93     
             32 Bolek           Marian          1     8    1     1    28.69     
             33 Bugalski        Arkadiusz       1    34    0     0     0.00     
             34 Belka           Stanisław       1    19    0     0     0.00     
             35 Borkowski       Jerzy           1    14    0     0     0.00     
             36 Szczepaniak     Ludwik          1    14    0     0     0.00     
             37 Kujawiak        Jan             1    14    0     0     0.00     
             38 Styczek         Maciej          1    15    0     0     0.00     
             39 Toporowicz      Tadeusz         1    12    0     0     0.00     
             40 Pytka           Bogdan          1    12    0     0     0.00     
             41 Pindelski       Krzysztof       2    15    0     0     0.00     
             42 Rokita          Sławomir        2    18    0     0     0.00     
             43 Głażewski       Jerzy           3     8    0     0     0.00     
             44 Markowski       Krzysztof       3    13    0     0     0.00     
             45 Zelman          Marcin          3    13    0     0     0.00     
             46 Okrasa          Stanisław       3    22    0     0     0.00     
             47 Witkowski       Tomasz          3    11    0     0     0.00     
             48 Jobda           Arkadiusz       3    16    0     0     0.00     
             49 Czasak          Marcin          2    21    0     0     0.00     
             50 Michalak        Paweł           1    30    0     0     0.00     
             51 Walczak         Dariusz         1    19    0     0     0.00     


 - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5  5  7  3  5  7  3  5  7   75   2895.06  45.7                                                        
    2    3 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5  5  7  3  5  7  3  5  7   75   2830.00  34.2                                                        
    3    2 Piekarniak      Mariusz         2  7  7  7  7  5  5  7  3  5  7  3  5  7   75   2818.08  31.9                                                        
    4    4 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3  5  7  3  5  7   75   2776.26  31.1                                                        
    5    5 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5  5  7  3  5  6  3  5  7   74   2729.34  23.7                                                        
    6    6 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  5  5  7  3  3  7  3  5  7   73   2714.26  42.2                                                        
    7    7 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  5  5  7  3  5  7  2  5  6   73   2642.15  28.6                                                        
    8    8 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5  5  7  3  5  7  1  5  6   72   2591.96  35.2                                                        
    9    9 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5  5  7  2  5  7  2  5  4   70   2516.46  31.6                                                        
   10   10 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5  5  7  3  3  4  3  5  4   67   2452.73  30.9                                                        
   11   11 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  5  4  4  3  3  7  3  2  7   66   2446.52  35.2                                                        
   12   12 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  5  5  6  2  4  7  2  2  7   68   2407.93  30.9                                                        
   13   13 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5  2  7  1  5  7  3  4  7   69   2366.69  17.1                                                        
   14   15 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  4  3  7  2  5  7  2 --  7   65   2312.60  42.8                                                        
   15   14 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  5  5  4  3  2  7  3  0  7   64   2289.67  38.1                                                        
   16   16 Widłak          Adam            3  5  7  7  7  5  1  7 --  5  7  3  5  2   61   2117.76  25.1                                                        
   17   17 Sadowski        Marek           2  7  5  6  7  5  3  7  3  5  2  3  2  5   60   2099.31  12.3                                                        
   18   19 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  7  7  5  2  7  2  2  5  2  1  5   59   1977.39  33.7                                                        
   19   18 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  5  5  7  1  0  7  3 -- --   56   1941.42  43.1                                                        
   20   20 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  5  2  7 --  1  7 --  4  7   61   1937.71  33.6                                                        
   21   23 Wilczek         Edward          2  7  7  4  7  4 --  7 -- --  5  3  4  3   51   1613.09  19.0                                                        
   22   24 Łukasik         Andrzej         3  5  6  7  4  5  4  4 --  5  1  1  2  5   49   1610.78  18.4                                                        
   23   26 Kuźmiński       Andrzej         3  7  7  7  7  2 --  7  2  5  2 --  0  6   52   1593.60  21.6                                                        
   24   22 Bielski         Jacek           3  7  7  7  7  3  0  7 --  5  4  1  2  2   52   1593.00  22.5                                                        
   25   21 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5  4  7  3 -- -- -- -- --   47   1584.93  44.9                                                        
   26   25 Peterek         Kazimierz       2  2  3  3  3  5  4  5  1  5  2  3 --  3   39   1512.73   9.3                                                        
   27   28 Kisiel Robert i Staś            2  1  0  2  0  5  5  1  3  5  3  1  2  6   34   1508.82  10.2                                                        
   28   27 Mączko          Grzegorz        1  3  0  2  1  5 --  7  3  5  0  2  3  1   32   1384.10  15.5                                                        
   29   29 Walczak         Dariusz         1  4  5  3  7  4  2  7  2  4  0  0  1  0   39   1317.16  12.0                                                        
   30   30 Konopka         Jarosław        1  7  4  7  2  5 --  7 --  4  2  0  0 --   38   1087.10  11.7                                                        
   31   31 Pytka           Bogdan          1  5  2  7  7  5  0  7  2  0 --  0 --  0   35   1086.84  12.7                                                        
   32   33 Rawski          Witold          1  2  6  7  7  5  2  7 -- -- -- --  0  1   37   1085.23  10.7                                                        
   33   32 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  7  5  1  3  1 -- -- -- -- --   38   1070.83  15.5                                                        
   34   34 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  2 --  3  0  1  1  1 -- --   36    956.38  15.1                                                        
   35   35 Czasak          Marcin          2  2  0  2  2  5  3  4  1  2  1  1  1  0   24    953.98   7.5                                                        
   36   36 Pindelski       Krzysztof       2  7  0  0  0  5  0  6  2  2  0  2  1  0   25    940.54   8.9                                                        
   37   37 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  4 --  3 -- -- -- -- -- --   35    929.52  17.2                                                        
   38   38 Kaminski        Mariusz         2  7  7  7  7  4 -- -- -- -- -- -- -- --   32    840.70  15.9                                                        
   39   39 Bąk             Kamil           3  5  0  2  1  5  2  6  2 -- -- --  0 --   23    821.79   8.1                                                        
   40   40 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  7  7  4  0  3 -- -- -- -- -- --   31    810.49  10.2                                                        
   41   44 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0 --  1 -- -- -- -- --  4   33    799.76  23.1                                                        
   42   43 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6  7 -- --  1 -- --  4 -- --  3   31    788.91  33.0                                                        
   43   41 Sotek           Mariusz         1  1  7  7  7  4 -- -- -- -- -- -- -- --   26    752.98  24.9                                                        
   44   42 Rębiś           Krzysztof       2  4  4  5  2  5  1  4  0 -- -- -- -- --   25    695.37  13.7                                                        
   45   45 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  7  1 -- -- -- -- -- -- -- --   29    662.18  21.0                                                        
   46   46 Szczęsny        Marek           3  5  1  0  0  5  0  1  2  0  0  2  0  1   17    653.42   7.5                                                        
   47   47 Markowski       Krzysztof       3  0  3  1  0  5  3  2 --  0  0  1 --  0   15    615.21   8.4                                                        
   48   48 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  2  4  4  3  0  4  0  0  0 --  0 --   24    610.90   8.8                                                        
   49   49 Witkowski       Tomasz          3  1  2  3  2  5  1 -- -- --  0  1  0  0   15    546.12   7.5                                                        
   50   50 Posiewka        Andrzej         2  4  0  2  3  5 --  3 --  0 -- -- -- --   17    532.53   7.6                                                        
   51   51 Puchała         Sylwester       2 -- --  7 -- -- --  7  2 -- -- -- -- --   16    527.68  14.4                                                        
   52   52 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  1  1  4  1  1  0  2  1  0 --  0   13    481.35   5.4                                                        
   53   53 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  4  1 --  0  3 --  1  0  0   10    464.14   5.0                                                        
   54   54 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  5  1 --  2 -- -- -- -- --  0   17    401.40   8.5                                                        
   55   55 Jaworski        Krzysztof       2  7  3  3  6  0 --  0  0  0 -- -- -- --   19    400.59   9.1                                                        
   56   56 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  1  2  5  0 --  0 -- -- -- --  0    9    352.91   3.7                                                        
   57   57 Oracz           Paweł           2 --  7  5  2  1 --  0 -- -- -- -- -- --   15    340.38  11.7                                                        
   58   58 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2 --  1  1  2 -- -- --  0    6    286.93   4.5                                                        
   59   59 Styczek         Maciej          1  0  1  0  1  1 --  1 --  3  0  0  0  0    7    273.98   2.4                                                        
   60   60 Michalak        Paweł           1  0  3  0  1  3  1 -- -- -- -- -- --  0    8    264.98   3.5                                                        
   61   61 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1  1  3  1 --  2 -- -- -- -- -- --    9    246.73   5.1                                                        
   62   62 Wirtek          Mariusz         3  7  1  2  2  0 -- -- -- -- -- -- -- --   12    213.97   6.8                                                        
   63   63 Golik           Sławomir        2  4  3  1  2  0 --  1 -- -- -- -- -- --   11    210.60   5.2                                                        
   64   64 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  4  0 --  0  0  0  0 -- --    4    186.49   1.7                                                        
   65   65 Bolek           Marian          1  0  0  1  1 -- -- -- -- --  0  0  2  1    5    174.61   4.1                                                        
   66   66 Pyl             Jan             1  1  1  0  0  2  0  0 -- --  0 -- -- --    4    130.38   2.5                                                        
   67   67 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0 --  1 --  0 --  0 --  1  0    3    116.52   1.9                                                        
   68   68 Wypustek        Grzegorz        3 --  2  0  1  1 -- -- -- -- -- -- -- --    4    112.95   3.6                                                        
   69   69 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0  2 -- -- -- -- -- -- -- --    3    110.86   3.1                                                        
   70   70 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1  0 --  1 -- -- -- -- -- --    5    109.74   5.0                                                        
   71   71 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --  2 -- -- -- -- -- -- -- --    3    109.43   2.3                                                        
   72   72 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --  0 --  0 -- -- -- -- --  0    6     92.35   3.5                                                        
   73   73 Belka           Stanisław       1  0  1  2  0  0 --  1 -- -- -- -- --  0    4     88.67   2.4                                                        
   74   74 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 -- --  3 --  0  0  0 --  0    3     87.44   1.0                                                        
   75   75 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0  1  0  0 --  0  0  0 --  0    3     79.20   1.5                                                        
   76   76 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0 -- --  1 -- --  0 -- --  0    2     50.88   1.3                                                        
   77   79 Jakubowski      Dariusz         1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  1    2     49.70   2.6                                                        
   78   77 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1 --  0  0  0 -- -- --  0 --    1     31.73   0.7                                                        
   79   78 Krupa           Łukasz          3 -- -- -- -- -- --  1 -- -- -- -- -- --    1     28.43   5.0                                                        
   80   80 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   81   81 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   82   82 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0 --  0 -- --  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
 - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  3  5  5   61   2500.70  45.7                                                        
    2    2 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  3  5  5   61   2449.67  34.2                                                        
    3    3 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  3  5  5   61   2416.19  31.9                                                        
    4    4 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  5  5  5  5  5  3  5  5  3  5  5   60   2353.26  23.7                                                        
    5    5 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  2  5  5   60   2316.23  28.6                                                        
    6    7 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  1  5  5   59   2251.84  35.2                                                        
    7    8 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3  2  5  3  5  5   58   2227.06  31.1                                                        
    8    6 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  5  3  3  4  3  5  4   57   2215.72  30.9                                                        
    9   10 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5  4  4  3  3  5  3  2  5   54   2135.94  35.2                                                        
   10    9 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  2  5  5  2  4  3   56   2122.66  31.6                                                        
   11   11 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5  5  4  3  2  5  3  0  5   52   1984.62  38.1                                                        
   12   13 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  5  5  4  3  1  2  3  2  5   50   1921.38  42.2                                                        
   13   14 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  5  2  2  3  5  2  2  5   51   1919.59  30.9                                                        
   14   15 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  4  3  5  2  5  5  2 --  5   51   1912.23  42.8                                                        
   15   16 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5  2  5  1  5  5  3  2  5   53   1883.86  17.1                                                        
   16   12 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5  1  5 --  5  5  3  5  2   51   1854.31  25.1                                                        
   17   17 Sadowski        Marek           2  5  3  1  5  5  3  5  3  5  2  3  2  4   46   1775.70  12.3                                                        
   18   18 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5  4  5  1  0  5  3 -- --   43   1557.40  43.1                                                        
   19   19 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  4  5  4  4 --  5  1  1  2  5   46   1552.47  18.4                                                        
   20   20 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5  2  5 --  1  5 --  4  5   47   1543.79  33.6                                                        
   21   21 Wilczek         Edward          2  5  5  4  5  4 --  5 -- --  5  3  4  3   43   1429.81  19.0                                                        
   22   23 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  3  0  5 --  5  4  1  2  2   42   1368.03  22.5                                                        
   23   25 Peterek         Kazimierz       2  2  3  3  2  5  4  3  1  4  2  3 --  2   34   1336.63   9.3                                                        
   24   22 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  4  5  3 -- -- -- -- --   37   1327.64  44.9                                                        
   25   24 Mączko          Grzegorz        1  3  0  2  1  5 --  5  3  5  0  2  3  1   30   1326.48  15.5                                                        
   26   28 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  3  1  5  1  1  3  1  1  4   40   1292.90  33.7                                                        
   27   26 Kisiel Robert i Staś            2  1  0  2  0  5  5  1  2  5  3  0  2  2   28   1247.28  10.2                                                        
   28   27 Walczak         Dariusz         1  4  5  2  5  4  2  5  2  4  0  0  1  0   34   1179.02  12.0                                                        
   29   30 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5  5  5  1 --  5  1  3  2 --  0  5   37   1103.89  21.6                                                        
   30   29 Czasak          Marcin          2  2  0  2  2  5  3  4  1  2  1  1  1  0   24    953.98   7.5                                                        
   31   31 Pytka           Bogdan          1  4  2  5  5  5  0  5  2  0 --  0 --  0   28    909.11  12.7                                                        
   32   32 Pindelski       Krzysztof       2  5  0  0  0  5  0  5  2  2  0  2  1  0   22    887.82   8.9                                                        
   33   33 Konopka         Jarosław        1  5  2  3  2  5 --  5 --  4  2  0  0 --   28    874.90  11.7                                                        
   34   34 Rawski          Witold          1  2  3  5  5  5  2  5 -- -- -- --  0  0   27    841.89  10.7                                                        
   35   35 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  5  5  0  2  1 -- -- -- -- --   28    826.11  15.5                                                        
   36   36 Bąk             Kamil           3  3  0  2  1  5  2  5  2 -- -- --  0 --   20    767.08   8.1                                                        
   37   37 Michniewski     Tomasz          3  5  5  4  5  2 --  3  0  1  1  1 -- --   27    760.04  15.1                                                        
   38   38 Rębiś           Krzysztof       2  4  4  5  2  5  1  4  0 -- -- -- -- --   25    695.37  13.7                                                        
   39   46 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5  5 -- --  1 -- --  4 -- --  3   26    670.80  33.0                                                        
   40   39 Kaminski        Mariusz         2  5  5  5  5  4 -- -- -- -- -- -- -- --   24    658.24  15.9                                                        
   41   40 Szczęsny        Marek           3  5  1  0  0  5  0  1  2  0  0  2  0  1   17    653.42   7.5                                                        
   42   41 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  3 --  1 -- -- -- -- -- --   24    618.27  17.2                                                        
   43   42 Markowski       Krzysztof       3  0  3  1  0  5  3  2 --  0  0  1 --  0   15    615.21   8.4                                                        
   44   43 Sotek           Mariusz         1  1  5  5  5  4 -- -- -- -- -- -- -- --   20    597.47  24.9                                                        
   45   44 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  2  4  4  3  0  4  0  0  0 --  0 --   22    585.98   8.8                                                        
   46   45 Kulczyński      Mieczysław      3  2  3  5  5  4  0  1 -- -- -- -- -- --   20    575.38  10.2                                                        
   47   48 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0 --  1 -- -- -- -- --  2   23    549.59  23.1                                                        
   48   47 Witkowski       Tomasz          3  1  2  2  1  5  1 -- -- --  0  1  0  0   13    493.00   7.5                                                        
   49   49 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  1  1  4  1  1  0  2  1  0 --  0   13    481.35   5.4                                                        
   50   50 Posiewka        Andrzej         2  4  0  1  3  5 --  2 --  0 -- -- -- --   15    478.32   7.6                                                        
   51   51 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  4  1 --  0  3 --  1  0  0   10    464.14   5.0                                                        
   52   52 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  5  0 -- -- -- -- -- -- -- --   20    435.11  21.0                                                        
   53   53 Puchała         Sylwester       2 -- --  5 -- -- --  5  2 -- -- -- -- --   12    420.47  14.4                                                        
   54   54 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  5  1 --  2 -- -- -- -- --  0   17    401.40   8.5                                                        
   55   55 Oracz           Paweł           2 --  5  5  2  1 --  0 -- -- -- -- -- --   13    307.29  11.7                                                        
   56   56 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2 --  1  1  2 -- -- --  0    6    286.93   4.5                                                        
   57   57 Styczek         Maciej          1  0  1  0  1  1 --  1 --  3  0  0  0  0    7    273.98   2.4                                                        
   58   58 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  5  0 --  0 -- -- -- --  0    6    270.37   3.7                                                        
   59   59 Michalak        Paweł           1  0  3  0  1  3  1 -- -- -- -- -- --  0    8    264.98   3.5                                                        
   60   60 Jaworski        Krzysztof       2  5  3  2  3  0 --  0  0  0 -- -- -- --   13    260.37   9.1                                                        
   61   61 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1  1  3  1 --  2 -- -- -- -- -- --    9    246.73   5.1                                                        
   62   62 Golik           Sławomir        2  4  3  1  2  0 --  1 -- -- -- -- -- --   11    210.60   5.2                                                        
   63   63 Wirtek          Mariusz         3  5  1  2  2  0 -- -- -- -- -- -- -- --   10    188.10   6.8                                                        
   64   64 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  4  0 --  0  0  0  0 -- --    4    186.49   1.7                                                        
   65   65 Bolek           Marian          1  0  0  1  1 -- -- -- -- --  0  0  2  1    5    174.61   4.1                                                        
   66   66 Pyl             Jan             1  1  1  0  0  2  0  0 -- --  0 -- -- --    4    130.38   2.5                                                        
   67   67 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0 --  1 --  0 --  0 --  1  0    3    116.52   1.9                                                        
   68   68 Wypustek        Grzegorz        3 --  2  0  1  1 -- -- -- -- -- -- -- --    4    112.95   3.6                                                        
   69   69 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0  2 -- -- -- -- -- -- -- --    3    110.86   3.1                                                        
   70   70 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1  0 --  1 -- -- -- -- -- --    5    109.74   5.0                                                        
   71   71 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --  2 -- -- -- -- -- -- -- --    3    109.43   2.3                                                        
   72   72 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --  0 --  0 -- -- -- -- --  0    6     92.35   3.5                                                        
   73   73 Belka           Stanisław       1  0  1  2  0  0 --  1 -- -- -- -- --  0    4     88.67   2.4                                                        
   74   74 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 -- --  3 --  0  0  0 --  0    3     87.44   1.0                                                        
   75   75 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0  1  0  0 --  0  0  0 --  0    3     79.20   1.5                                                        
   76   76 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0 -- --  1 -- --  0 -- --  0    2     50.88   1.3                                                        
   77   79 Jakubowski      Dariusz         1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  1    2     49.70   2.6                                                        
   78   77 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1 --  0  0  0 -- -- --  0 --    1     31.73   0.7                                                        
   79   78 Krupa           Łukasz          3 -- -- -- -- -- --  1 -- -- -- -- -- --    1     28.43   5.0                                                        
   80   80 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   81   81 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   82   82 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0 --  0 -- --  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
 - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  2  5  3  3  5  5  3  5  5   56   2235.72  45.7                                                        
    2    2 Piekarniak      Mariusz         2  5  1  5  4  4  4  5  3  3  5  3  5  4   51   2018.81  31.9                                                        
    3    4 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  5  2  2  3  5  2  2  5   51   1902.78  30.9                                                        
    4    5 Szklarz         Marian          3  4  5  5  4  5  5  3  3  2  5  3  0  5   49   1892.04  38.1                                                        
    5    3 Arak            Piotr           1  4  4  5  5  4  5  3  3  4  5  1  3  3   49   1841.29  28.6                                                        
    6    9 Antosiewicz     Bogdan          3  4  5  5  5  2  2  5  3  4  5  1  2  5   48   1709.51  35.2                                                        
    7   10 Glinka          Dariusz         1  4  5  5  5  1  3  4  2  5  5  2 --  5   46   1698.21  42.8                                                        
    8    6 Grzegrzółka     Jan             3  3  5  5  5  5  5  3  0  3  4  2  4  2   46   1692.74  31.6                                                        
    9    7 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  4  5  3  5  5  3  1  3  2  3  2   46   1687.06  31.1                                                        
   10   11 Kurek           Wiesław         3  0  5  4  5  4  4  3  3  2  5  3  1  5   44   1834.73  35.2                                                        
   11    8 Burkowski       Paweł           3  5  5  3  3  5  3  5  3  2  2  3  4  1   44   1714.76  30.9                                                        
   12   14 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  0  3  5  3  3  1  1  3  1  5   40   1521.85  42.2                                                        
   13   12 Widłak          Adam            3  2  5  2  4  3  1  3 --  4  5  3  5  2   39   1479.16  25.1                                                        
   14   15 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  3  1  5  1  1  3  1  1  4   39   1248.60  33.7                                                        
   15   16 Myszkowski      Zenon           1  1  1  0  3  3  3  4  3  2  5  3  5  5   38   1678.19  34.2                                                        
   16   13 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2  4  3  1  0  4  3 -- --   37   1292.11  43.1                                                        
   17   20 Woźniak         Wit             3  2  5  4  4  3  2  4 --  1  4 --  3  5   37   1191.07  33.6                                                        
   18   17 Wojciechowski   Jarosław        3  2  2  3  5  0  3  2  2  5  2  3  4  3   36   1469.23  23.7                                                        
   19   19 Bielski         Jacek           3  3  4  5  5  3  0  3 --  5  3  1  0  2   34   1120.14  22.5                                                        
   20   18 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  2  4  4  3 -- -- -- -- --   33   1101.27  44.9                                                        
   21   21 Kwiatkowski     Andrzej         2  2  2  3  0  2  2  5  1  3  3  3  2  3   31   1188.52  17.1                                                        
   22   22 Sadowski        Marek           2  5  1  0  0  1  2  5  3  4  1  3  1  3   29   1150.65  12.3                                                        
   23   24 Wilczek         Edward          2  2  3  2  0  2 --  5 -- --  4  3  4  3   28   1015.00  19.0                                                        
   24   23 Mączko          Grzegorz        1  1  0  0  1  5 --  5  3  5  0  2  3  1   26   1259.01  15.5                                                        
   25   25 Łukasik         Andrzej         3  3  0  3  1  1  4  3 --  4  0  1  2  4   26    960.64  18.4                                                        
   26   27 Włodarczyk      Paweł           1  2  5  5  5 -- --  1 -- --  4 -- --  3   25    648.81  33.0                                                        
   27   31 Kuźmiński       Andrzej         3  3  1  1  3  1 --  5  1  2  2 --  0  4   23    755.15  21.6                                                        
   28   26 Walczak         Dariusz         1  1  4  0  3  2  2  5  2  2  0  0  1  0   22    823.40  12.0                                                        
   29   28 Michniewski     Tomasz          3  3  5  2  4  2 --  2  0  1  1  1 -- --   21    618.94  15.1                                                        
   30   34 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  1  0  3  4  1  2  4  2  0  0  2   19    863.41  10.2                                                        
   31   33 Peterek         Kazimierz       2  0  0  2  0  5  4  1  1  1  2  2 --  1   19    858.64   9.3                                                        
   32   29 Pytka           Bogdan          1  1  2  1  5  4  0  5  1  0 --  0 --  0   19    661.55  12.7                                                        
   33   30 Konopka         Jarosław        1  3  0  1  2  3 --  4 --  4  2  0  0 --   19    647.78  11.7                                                        
   34   32 Sekuła          Wiesław         3  1  4  3  5  3  0  2  1 -- -- -- -- --   19    597.87  15.5                                                        
   35   35 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  0  0  4  0  5  2  0  0  2  1  0   17    708.76   8.9                                                        
   36   36 Bąk             Kamil           3  1  0  1  1  4  2  4  2 -- -- --  0 --   15    622.72   8.1                                                        
   37   37 Czasak          Marcin          2  0  0  1  0  5  3  2  1  0  0  1  1  0   14    660.29   7.5                                                        
   38   40 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  4  3  3  0 --  0 -- -- -- -- --  1   14    305.60  23.1                                                        
   39   41 Szczęsny        Marek           3  1  1  0  0  5  0  1  2  0  0  2  0  1   13    601.22   7.5                                                        
   40   38 Rawski          Witold          1  0  0  3  3  4  1  2 -- -- -- --  0  0   13    450.70  10.7                                                        
   41   39 Rębiś           Krzysztof       2  3  3  2  0  1  1  3  0 -- -- -- -- --   13    325.87  13.7                                                        
   42   42 Markowski       Krzysztof       3  0  1  1  0  5  2  2 --  0  0  1 --  0   12    529.67   8.4                                                        
   43   43 Jaworski        Krzysztof       2  5  2  2  3  0 --  0  0  0 -- -- -- --   12    243.69   9.1                                                        
   44   44 Kulczyński      Mieczysław      3  1  1  2  3  3  0  1 -- -- -- -- -- --   11    365.21  10.2                                                        
   45   45 Kaminski        Mariusz         2  0  2  2  5  2 -- -- -- -- -- -- -- --   11    345.63  15.9                                                        
   46   46 Chojnacki       M. i  Z.        2  2  1  3  0  2  0  3  0  0  0 --  0 --   11    302.56   8.8                                                        
   47   47 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  1  0  2 --  1 -- -- -- -- -- --   11    273.27  17.2                                                        
   48   48 Kowalski        Paweł           2  2  4  4  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --   10    191.03  21.0                                                        
   49   49 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0  1  0  3  1  1  0  2  1  0 --  0    9    377.57   5.4                                                        
   50   50 Witkowski       Tomasz          3  1  1  1  1  3  1 -- -- --  0  1  0  0    9    345.93   7.5                                                        
   51   51 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  2  1 --  0  3 --  1  0  0    8    372.64   5.0                                                        
   52   52 Sotek           Mariusz         1  0  2  3  3  0 -- -- -- -- -- -- -- --    8    198.67  24.9                                                        
   53   53 Golik           Sławomir        2  3  2  1  1  0 --  1 -- -- -- -- -- --    8    152.59   5.2                                                        
   54   54 Jobda           Arkadiusz       3  1  3  1  1  1 --  0 -- -- -- -- --  0    7    162.51   8.5                                                        
   55   55 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2 --  1  1  2 -- -- --  0    6    286.93   4.5                                                        
   56   56 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0  0  3 --  2 --  0 -- -- -- --    6    226.20   7.6                                                        
   57   59 Bolek           Marian          1  0  0  1  1 -- -- -- -- --  0  0  2  1    5    174.61   4.1                                                        
   58   57 Sadowski Sławom Piotr           1  1  0  1  1  0 --  2 -- -- -- -- -- --    5    125.55   5.1                                                        
   59   58 Wirtek          Mariusz         3  0  1  2  2  0 -- -- -- -- -- -- -- --    5    121.35   6.8                                                        
   60   60 Michalak        Paweł           1  0  1  0  1  1  1 -- -- -- -- -- --  0    4    138.77   3.5                                                        
   61   61 Oracz           Paweł           2 --  0  3  0  1 --  0 -- -- -- -- -- --    4    114.42  11.7                                                        
   62   62 Jaworski        Mateusz         3  1  1  0  1  0 --  1 -- -- -- -- -- --    4     97.52   5.0                                                        
   63   63 Puchała         Sylwester       2 -- --  0 -- -- --  1  2 -- -- -- -- --    3    167.63  14.4                                                        
   64   64 Pyl             Jan             1  0  1  0  0  2  0  0 -- --  0 -- -- --    3    117.57   2.5                                                        
   65   65 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0  2 -- -- -- -- -- -- -- --    3    110.86   3.1                                                        
   66   66 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  0 --  1 --  1  0  0  0  0    2     74.62   2.4                                                        
   67   67 Wypustek        Grzegorz        3 --  1  0  0  1 -- -- -- -- -- -- -- --    2     68.00   3.6                                                        
   68   68 Głażewski       Jerzy           3  0  1  0  0  1  0  0 --  0  0  0 --  0    2     63.12   1.5                                                        
   69   69 Belka           Stanisław       1  0  1  0  0  0 --  1 -- -- -- -- --  0    2     46.83   2.4                                                        
   70   70 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  1 --  0 --  0 --  0  0    1     48.57   1.9                                                        
   71   71 Więsik          Dariusz         3  0  0  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- --    1     45.85   2.3                                                        
   72   72 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  1  0 --  0  0  0  0 -- --    1     45.72   1.7                                                        
   73   73 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 -- --  1 --  0  0  0 --  0    1     29.55   1.0                                                        
   74   74 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0 -- --  0 -- --  0 -- --  0    1     21.08   1.3                                                        
   75   75 Rokita          Sławomir        2  1  0  0 --  0 --  0 -- -- -- -- --  0    1     13.80   3.5                                                        
   76   76 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --  0    0      0.00   3.7                                                        
   77   77 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  0    0      0.00   2.6                                                        
   78   78 Krupa           Łukasz          3 -- -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   5.0                                                        
   79   79 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   80   80 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   81   81 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0 --  0  0  0 -- -- --  0 --    0      0.00   0.7                                                        
   82   82 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0 --  0 -- --  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 

Linki