PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Szamotuły z dnia 10.06.18                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:36:00.  N 16:35:30.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  317.804 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   65                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2104                           
      5.Ilość konkursów.......................:  421                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1101.42                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   883.41                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,12,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,57,05                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 44 min.  7 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  35.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   18   │  567   │  139  │24.51│      
          │ 2  │ Baniocha                │   19   │  697   │  109  │15.64│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   28   │  840   │  173  │20.60│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   65   │ 2104   │  421  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  7. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                
                                         z lotu Szamotuły, w dniu 10.06.18                                                                                      
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Glinka Dariusz                  1  112              GCM 10:12:58     1101.42   0.48  66- 19-  4  311.666  40.000   0.475                                 
     2 Glinka Dariusz                  1   45             RG   10:13:00     1101.29   0.95       2      311.666   0.000                                         
     3 Szczepaniak Robert              1   23              G   10:10:14     1095.76   1.43  51- 14-  5  307.068   0.000                                         
     4 Szpadzik Joanna i Marcin        1   42             RGSM 10:18:15     1092.77   1.90  47- 12-  4  314.990  39.950                                         
     5 Dąbrowski Tomasz                1   20              GCM 10:10:37     1091.51   2.38  41- 15-  4  306.295  39.940   2.376                                 
     6 Kuźmiński Andrzej               3    8              GSM 10:24:24     1076.39   2.85  30- 13-  5  316.890  39.920                                         
     7 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              G   10:22:50     1075.66   3.33       2      314.990   0.000                                         
     8 Glinka Dariusz                  1  118              GCM 10:22:01     1067.29   3.80       3   2  311.666  39.890   3.802                                 
     9 Glinka Dariusz                  1  117              GSM 10:22:33     1065.34   4.28       4   3  311.666  39.880                                         
    10 Glinka Dariusz                  1   10              GSM 10:22:55     1064.01   4.75       5   4  311.666  39.860                                         
    11 Szczepaniak Robert              1   88             R    10:19:18     1061.42   5.23       2      307.068   0.000                                         
    12 Szymaniak Jerzy                 2   15              GSM 10:27:41     1057.76   5.70  43-  6-  1  314.876  39.830                                         
    13 Łuczak Marek                    3   14              GCM 10:39:01     1055.59   6.18  41-  6-  2  326.195  39.820   6.179                                 
    14 Dąbrowski Tomasz                1   11              G   10:20:11     1055.52   6.65       2      306.295   0.000                                         
    15 Kwiatkowski Andrzej             2   77              G   10:32:43     1053.07   7.13  66- 27-  5  318.781   0.000                                         
    16 Rawski Witold                   1   79             R    10:23:33     1050.38   7.60  46- 11-  3  308.339   0.000                                         
    17 Glinka Dariusz                  1   86             RG   10:27:45     1046.74   8.08       6      311.666   0.000                                         
    18 Glinka Dariusz                  1  103             R    10:27:49     1046.50   8.56       7      311.666   0.000                                         
    19 Glinka Dariusz                  1   53             R    10:28:12     1045.16   9.03       8      311.666   0.000                                         
    20 Wilczek Edward                  2    6              GSM 10:37:53     1042.73   9.51  60-  8-  5  321.038  39.710                                         
    21 Arak Piotr                      1   41             RG   10:28:08     1037.16   9.98  39- 19-  4  309.213   0.000                                         
    22 Arak Piotr                      1   16              G   10:28:26     1036.12  10.46       2      309.213   0.000                                         
    23 Arak Piotr                      1   19              GSM 10:28:40     1035.31  10.93       3   1  309.213  39.660                                         
    24 Dąbrowski Tomasz                1   28              GSM 10:26:32     1032.92  11.41       3   2  306.295  39.650                                         
    25 Glinka Dariusz                  1   74             R    10:32:07     1031.61  11.88       9      311.666   0.000                                         
    26 Grzegrzółka Jan                 3   75             R    10:48:03     1028.23  12.36  58- 21-  4  327.027   0.000                                         
    27 Dąbrowski Tomasz                1   15              GCM 10:28:10     1027.26  12.83       4   3  306.295  39.600  12.833                                 
    28 Myszkowski Zenon                1   26              G   10:25:11     1026.87  13.31  40- 25-  5  303.116   0.000                                         
    29 Grzegrzółka Jan                 3   40             RG   10:48:33     1026.61  13.78       2      327.027   0.000                                         
    30 Piekarniak Mariusz              2   89             R    10:36:32     1026.50  14.26  63- 17-  5  314.656   0.000                                         
    31 Łukasik Andrzej                 3    8             RG   10:45:34     1026.22  14.73  15-  6-  5  323.842   0.000                                         
    32 Grzegrzółka Jan                 3    6              GCM 10:49:04     1024.95  15.21       3   1  327.027  39.530  15.209                                 
    33 Tarka Stanisław                 2   64             R    10:39:51     1023.17  15.68  37- 11-  3  317.030   0.000                                         
    34 Wojciechowski Andrzej           3   18              GCM 10:44:45     1022.99  16.16  48- 19-  5  321.986  39.500  16.160                                 
    35 Wilczek Edward                  2    8              GCM 10:44:01     1022.36  16.63       2   2  321.038  39.480  16.635                                 
    36 Bielski Jacek                   3   35             RG   10:44:46     1021.99  17.11  31-  7-  3  321.687   0.000                                         
    37 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              GCM 10:38:19     1021.64  17.59       3   2  314.990  39.450  17.586                                 
    38 Dąbrowski Tomasz                1    9              G   10:30:11     1020.36  18.06       5      306.295   0.000                                         
    39 Glinka Dariusz                  1   90             R    10:35:31     1020.13  18.54      10      311.666   0.000                                         
    40 Puchała Sylwester               2   35              G   10:38:45     1019.75  19.01  63-  9-  1  314.849   0.000                                         
    41 Arak Piotr                      1    9              G   10:33:28     1018.94  19.49       4      309.213   0.000                                         
    42 Myszkowski Zenon                1   22              G   10:27:29     1018.93  19.96       2      303.116   0.000                                         
    43 Antosiewicz Bogdan              3   13              GCM 11:05:53     1018.07  20.44  43- 20-  5  341.952  39.360  20.437                                 
    44 Antosiewicz Bogdan              3   20              GCM 11:05:58     1017.82  20.91       2   2  341.952  39.340  20.913                                 
    45 Kurek Wiesław                   3   14              GCM 10:51:04     1017.62  21.39  24-  5-  4  326.724  39.330  21.388                                 
    46 Szpadzik Joanna i Marcin        1   29             R    10:39:48     1016.75  21.86       4      314.990   0.000                                         
    47 Szczepaniak Robert              1    5              GSM 10:32:01     1016.73  22.34       3   1  307.068  39.300                                         
    48 Tarka Stanisław                 2   39             R    10:41:52     1016.56  22.81       2      317.030   0.000                                         
    49 Walczak Dariusz                 1   14              GSM 10:30:50     1016.07  23.29  27-  7-  5  305.669  39.270                                         
    50 Szczepaniak Robert              1   52                  10:32:13     1016.05  23.76       4      307.068   0.000                                         
    51 Kwiatkowski Andrzej             2   75              GCM 10:43:53     1015.60  24.24       2   1  318.781  39.240  24.240                                 
    52 Szczepaniak Robert              1   25             RGCM 10:32:30     1015.10  24.71       5   2  307.068  39.220  24.715                                 
    53 Szczepaniak Robert              1    9              GCM 10:32:31     1015.05  25.19       6   3  307.068  39.210  25.190                                 
    54 Bielski Jacek                   3   14              GCM 10:47:09     1014.31  25.67       2   1  321.687  39.190  25.665                                 
    55 Szpadzik Joanna i Marcin        1   14              G   10:40:42     1013.81  26.14       5      314.990   0.000                                         
    56 Lewandowski Kazimierz           3   32             RG   10:45:26     1012.39  26.62  33- 12-  5  319.341   0.000                                         
    57 Myszkowski Zenon                1   15              G   10:29:33     1011.91  27.09       3      303.116   0.000                                         
    58 Wojciechowski Andrzej           3  104             R    10:48:17     1011.63  27.57       2      321.986   0.000                                         
    59 Puchała Sylwester               2   31              G   10:41:27     1010.91  28.04       2      314.849   0.000                                         
    60 Antosiewicz Bogdan              3   51                  11:08:39     1009.75  28.52       3      341.952   0.000                                         
    60 Antosiewicz Bogdan              3   79             R    11:08:39     1009.75  28.52       4      341.952   0.000                                         
    62 Wojciechowski Jarosław          3   83             R    10:49:00     1009.46  29.47  49- 18-  3  322.016   0.000                                         
    63 Antosiewicz Bogdan              3   15              G   11:08:46     1009.40  29.94       5      341.952   0.000                                         
    64 Burkowski Paweł                 3   18             RG   10:54:27     1009.39  30.42  33- 14-  5  327.498   0.000                                         
    65 Wojciechowski Andrzej           3    6              G   10:49:18     1008.41  30.89       3      321.986   0.000                                         
    66 Lewandowski Kazimierz           3   10              GCM 10:46:44     1008.23  31.37       2   1  319.341  39.010  31.369                                 
    67 Szczepaniak Robert              1   87             R    10:35:14     1006.01  31.84       7      307.068   0.000                                         
    68 Szczepaniak Robert              1   20              G   10:35:15     1005.96  32.32       8      307.068   0.000                                         
    69 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30             RG   10:43:27     1004.91  32.79       6      314.990   0.000                                         
    70 Burkowski Paweł                 3   21             RGCM 10:55:58     1004.70  33.27       2   1  327.498  38.950  33.270                                 
    71 Kwiatkowski Andrzej             2   59             R    10:47:30     1004.04  33.75       3      318.781   0.000                                         
    72 Chojnacki M. i  Z.              2    2              G   10:45:32     1003.15  34.22  25-  5-  3  316.526   0.000                                         
    73 Lewandowski Kazimierz           3    4              GCM 10:48:29     1002.69  34.70       3   2  319.341  38.900  34.696                                 
    74 Grzegrzółka Jan                 3   34             RGCM 10:56:47     1000.75  35.17       4   2  327.027  38.890  35.171                                 
    75 Michniewski Tomasz              3    6              GCM 10:51:04     1000.66  35.65  37-  4-  2  321.277  38.870  35.646                                 
    76 Grzegrzółka Jan                 3   49             RGCM 10:56:54     1000.39  36.12       5   3  327.027  38.860  36.122                                 
    77 Widłak Adam                     3    9              G   10:59:58      999.88  36.60  35- 11-  4  329.927   0.000                                         
    78 Lewandowski Kazimierz           3   57                  10:49:27      999.66  37.07       4      319.341   0.000                                         
    79 Burkowski Paweł                 3   26             RG   10:57:37      999.64  37.55       3      327.498   0.000                                         
    80 Burkowski Paweł                 3    1              G   10:57:45      999.23  38.02       4      327.498   0.000                                         
    81 Szczepaniak Robert              1   96             R    10:37:32      998.49  38.50       9      307.068   0.000                                         
    82 Glinka Dariusz                  1   61             R    10:42:16      998.08  38.97      11      311.666   0.000                                         
    83 Sekuła Wiesław                  3   30             RGSM 10:50:23      997.98  39.45  37-  8-  5  319.736  38.750                                         
    84 Widłak Adam                     3   22             RGCM 11:00:50      997.26  39.92       2   1  329.927  38.740  39.924                                 
    85 Antosiewicz Bogdan              3   14              GSM 11:13:15      996.22  40.40       6   3  341.952  38.720                                         
    86 Antosiewicz Bogdan              3   32              G   11:13:32      995.40  40.87       7      341.952   0.000                                         
    87 Sekuła Wiesław                  3    4              GSM 10:51:20      995.03  41.35       2   2  319.736  38.690                                         
    88 Tarka Stanisław                 2   18             RG   10:48:40      994.86  41.83       3      317.030   0.000                                         
    89 Kuźmiński Andrzej               3   54             RG   10:48:54      993.70  42.30       2      316.890   0.000                                         
    90 Łukasik Andrzej                 3   21             RGCM 10:56:04      993.18  42.78       2   1  323.842  38.640  42.776                                 
    91 Kurek Wiesław                   3    7              GCM 10:59:02      992.98  43.25       2   2  326.724  38.630  43.251                                 
    92 Antosiewicz Bogdan              3   18              GCM 11:14:38      992.22  43.73       8   4  341.952  38.610  43.726                                 
    93 Dąbrowski Tomasz                1   77             R    10:38:50      991.78  44.20       6      306.295   0.000                                         
    94 Kuźmiński Andrzej               3   33              GCM 10:49:32      991.73  44.68       3   2  316.890  38.580  44.677                                 
    95 Puchała Sylwester               2    2              G   10:47:29      991.70  45.15       3      314.849   0.000                                         
    96 Peterek Kazimierz               2   70              GCM 10:51:10      991.54  45.63  52-  9-  2  318.449  38.550  45.627                                 
    97 Kwiatkowski Andrzej             2   87              G   10:51:33      991.39  46.10       4      318.781   0.000                                         
    98 Pytka Bogdan                    1   49             RG   10:36:56      990.23  46.58  35- 10-  5  303.934   0.000                                         
    99 Kwiatkowski Andrzej             2    1              GSM 10:51:57      990.16  47.05       5   2  318.781  38.510                                         
   100 Łuczak Marek                    3   52             R    10:59:29      990.02  47.53       2      326.195   0.000                                         
   101 Burkowski Paweł                 3   23             RGCM 11:01:00      989.42  48.00       5   2  327.498  38.480  48.004                                 
   102 Posiewka Andrzej                2   61             R    10:49:15      989.31  48.48  23-  6-  5  315.838   0.000                                         
   103 Pytka Bogdan                    1    7              GCM 10:37:29      988.46  48.95       2   1  303.934  38.450  48.954                                 
   104 Kwiatkowski Andrzej             2   88              G   10:52:54      987.24  49.43       6      318.781   0.000                                         
   105 Arak Piotr                      1   17              G   10:43:28      986.43  49.90       5      309.213   0.000                                         
   106 Widłak Adam                     3    1              G   11:04:33      986.18  50.38       3      329.927   0.000                                         
   107 Kuźmiński Andrzej               3    1              GSM 10:51:41      985.10  50.86       4   3  316.890  38.380                                         
   108 Wojciechowski Andrzej           3    7              GCM 10:57:14      983.97  51.33       4   2  321.986  38.370  51.331                                 
   109 Glinka Dariusz                  1  110             R    10:47:08      982.76  51.81      12      311.666   0.000                                         
   110 Lewandowski Kazimierz           3   65             R    10:55:00      982.59  52.28       5      319.341   0.000                                         
   111 Tarka Stanisław                 2   68             R    10:52:45      982.28  52.76       4      317.030   0.000                                         
   112 Rawski Witold                   1   13              GSM 10:43:55      982.23  53.23       2   1  308.339  38.310                                         
   113 Kurek Wiesław                   3   38             RG   11:02:45      981.89  53.71       3      326.724   0.000                                         
   114 Myszkowski Zenon                1    3              G   10:39:18      980.01  54.18       4      303.116   0.000                                         
   115 Kwiatkowski Andrzej             2    5              GSM 10:55:18      979.96  54.66       7   3  318.781  38.260                                         
   116 Arak Piotr                      1   44             RG   10:45:34      979.87  55.13       6      309.213   0.000                                         
   117 Bąk Kamil                       3    4              GSM 11:10:07      979.20  55.61  21- 11-  5  333.042  38.230                                         
   118 Sadowski Marek                  2  100             R    10:52:34      979.09  56.08  64- 23-  5  315.823   0.000                                         
   119 Antosiewicz Bogdan              3   10              GSM 11:19:18      978.96  56.56       9   5  341.952  38.200                                         
   120 Łukasik Andrzej                 3    6             RGSM 11:00:56      978.57  57.03       3   2  323.842  38.190                                         
   121 Rawski Witold                   1   34              G   10:45:11      978.29  57.51       3      308.339   0.000                                         
   122 Wojciechowski Jarosław          3   54             RG   10:59:24      977.58  57.98       2      322.016   0.000                                         
   123 Dąbrowski Tomasz                1    4              G   10:43:34      976.81  58.46       7      306.295   0.000                                         
   124 Pytka Bogdan                    1    9              GSM 10:41:13      976.60  58.94       3   2  303.934  38.130                                         
   125 Myszkowski Zenon                1   11              G   10:40:39      975.75  59.41       5      303.116   0.000                                         
   126 Markowski Krzysztof             3   21             RGSM 11:06:13      975.65  59.89  14-  2-  2  328.029  38.100                                         
   127 Włodarczyk Paweł                1    4             RGCM 10:46:27      974.80  60.36  16-  1-  1  308.474  38.080  60.361                                 
   128 Kuźmiński Andrzej               3   49             RG   10:55:12      974.45  60.84       5      316.890   0.000                                         
   129 Myszkowski Zenon                1   34              GSM 10:41:09      974.18  61.31       6   1  303.116  38.050                                         
   130 Glinka Dariusz                  1   12              G   10:50:13      973.30  61.79      13      311.666   0.000                                         
   131 Pytka Bogdan                    1   19              G   10:42:33      972.43  62.26       4      303.934   0.000                                         
   132 Walczak Dariusz                 1    9              G   10:44:28      972.02  62.74       2      305.669   0.000                                         
   133 Pytka Bogdan                    1   13              G   10:42:42      971.97  63.21       5      303.934   0.000                                         
   134 Pytka Bogdan                    1    4              G   10:42:44      971.86  63.69       6      303.934   0.000                                         
   135 Woźniak Wit                     3    8              GSM 11:09:47      971.50  64.16  53- 14-  5  330.098  37.960                                         
   136 Wojciechowski Jarosław          3    6              G   11:01:33      971.24  64.64       3      322.016   0.000                                         
   137 Wojciechowski Jarosław          3   86             R    11:01:38      971.00  65.11       4      322.016   0.000                                         
   138 Rębiś Krzysztof                 2   13              GSM 10:57:30      970.97  65.59  16-  5-  4  317.993  37.910                                         
   139 Kwiatkowski Andrzej             2  100              G   10:58:21      970.86  66.06       8      318.781   0.000                                         
   139 Wojciechowski Andrzej           3   37              G   11:01:39      970.86  66.06       5      321.986   0.000                                         
   141 Antosiewicz Bogdan              3    9              G   11:22:25      970.31  67.02      10      341.952   0.000                                         
   142 Piekarniak Mariusz              2   16              G   10:54:28      969.76  67.49       2      314.656   0.000                                         
   143 Szpadzik Joanna i Marcin        1   64             R    10:54:51      969.65  67.97       7      314.990   0.000                                         
   144 Szpadzik Joanna i Marcin        1   63             RG   10:54:52      969.60  68.44       8      314.990   0.000                                         
   145 Mączko Grzegorz                 1   12              GSM 10:44:17      969.47  68.92  18- 11-  5  304.688  37.810                                         
   146 Myszkowski Zenon                1   14              G   10:43:25      967.13  69.39       7      303.116   0.000                                         
   147 Wojciechowski Jarosław          3    1              G   11:03:05      966.77  69.87       5      322.016   0.000                                         
   148 Walczak Dariusz                 1    2              GSM 10:46:11      966.75  70.34       3   2  305.669  37.760                                         
   149 Mączko Grzegorz                 1   21              GSM 10:45:14      966.55  70.82       2   2  304.688  37.740                                         
   150 Dąbrowski Tomasz                1    3              G   10:46:55      966.48  71.29       8      306.295   0.000                                         
   151 Glinka Dariusz                  1    6              G   10:52:34      966.21  71.77      14      311.666   0.000                                         
   152 Kuźmiński Andrzej               3   48             RG   10:58:14      965.44  72.24       6      316.890   0.000                                         
   153 Grzegrzółka Jan                 3   24              G   11:08:50      965.16  72.72       6      327.027   0.000                                         
   154 Sadowski Marek                  2   20              G   10:57:28      964.44  73.19       2      315.823   0.000                                         
   155 Grzegrzółka Jan                 3   11              G   11:09:52      962.22  73.67       7      327.027   0.000                                         
   156 Woźniak Wit                     3   48             RG   11:13:15      961.68  74.14       2      330.098   0.000                                         
   157 Myszkowski Zenon                1   35              G   10:45:15      961.51  74.62       8      303.116   0.000                                         
   158 Woźniak Wit                     3   76             R    11:13:19      961.50  75.10       3      330.098   0.000                                         
   159 Myszkowski Zenon                1   56                  10:45:21      961.21  75.57       9      303.116   0.000                                         
   160 Piekarniak Mariusz              2   91             R    10:57:28      960.88  76.05       3      314.656   0.000                                         
   161 Dąbrowski Tomasz                1   10              G   10:48:49      960.73  76.52       9      306.295   0.000                                         
   162 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   30              G   11:03:08      960.50  77.00  26-  1-  0  319.975   0.000                                         
   163 Sadowski Marek                  2   34              GCM 10:58:57      960.09  77.47       3   1  315.823  37.530  77.471                                 
   164 Grzegrzółka Jan                 3   71             R    11:10:55      959.26  77.95       8      327.027   0.000                                         
   165 Grzegrzółka Jan                 3    3              G   11:10:56      959.21  78.42       9      327.027   0.000                                         
   166 Puchała Sylwester               2   63             RGCM 10:58:15      959.17  78.90       4   1  314.849  37.490  78.897                                 
   167 Myszkowski Zenon                1   12              GCM 10:46:04      959.03  79.37      10   2  303.116  37.470  79.373                                 
   168 Myszkowski Zenon                1   42              G   10:46:09      958.77  79.85      11      303.116   0.000                                         
   169 Walczak Dariusz                 1    7              G   10:48:49      958.76  80.32       4      305.669   0.000                                         
   170 Myszkowski Zenon                1    9              GCM 10:46:13      958.57  80.80      12   3  303.116  37.420  80.798                                 
   171 Kurek Wiesław                   3   21              GCM 11:11:00      958.14  81.27       4   3  326.724  37.410  81.274                                 
   172 Lewandowski Kazimierz           3   39             RG   11:03:39      957.11  81.75       6      319.341   0.000                                         
   173 Kulczyński Mieczysław           3   49             RGCM 11:03:44      956.93  82.22  25-  3-  1  319.360  37.380  82.224                                 
   174 Kwiatkowski Andrzej             2    4              G   11:03:31      955.82  82.70       9      318.781   0.000                                         
   175 Antosiewicz Bogdan              3   26              G   11:27:47      955.75  83.17      11      341.952   0.000                                         
   176 Grzegrzółka Jan                 3    2              G   11:12:21      955.24  83.65      10      327.027   0.000                                         
   177 Burkowski Paweł                 3    6              GSM 11:13:10      954.34  84.13       6   3  327.498  37.320                                         
   178 Woźniak Wit                     3   39             RG   11:16:06      953.77  84.60       4      330.098   0.000                                         
   179 Konopka Jarosław                1   12              GSM 10:49:26      953.17  85.08  42- 13-  5  304.474  37.290                                         
   180 Konopka Jarosław                1   41             RG   10:49:35      952.72  85.55       2      304.474   0.000                                         
   181 Arak Piotr                      1   43             RGCM 10:54:48      952.01  86.03       7   2  309.213  37.260  86.027                                 
   182 Sadowski Sławomir Piotr         1    7              GCM 10:52:13      951.89  86.50  20-  3-  3  306.716  37.240  86.502                                 
   183 Antosiewicz Bogdan              3    7              G   11:29:16      951.81  86.98      12      341.952   0.000                                         
   184 Woźniak Wit                     3   41             RG   11:16:50      951.75  87.45       5      330.098   0.000                                         
   185 Peterek Kazimierz               2   53              G   11:04:51      951.02  87.93       2      318.449   0.000                                         
   186 Kwiatkowski Andrzej             2   28             R    11:05:20      950.64  88.40      10      318.781   0.000                                         
   187 Łuczak Marek                    3    3              GCM 11:13:09      950.59  88.88       3   2  326.195  37.170  88.878                                 
   188 Pindelski Krzysztof             2   38              GSM 11:03:08      949.49  89.35  20-  8-  5  316.307  37.150                                         
   189 Wojciechowski Andrzej           3  128             R    11:09:09      949.39  89.83       6      321.986   0.000                                         
   190 Antosiewicz Bogdan              3   91             R    11:30:13      949.30  90.30      13      341.952   0.000                                         
   191 Sadowski Marek                  2   11              GSM 11:02:49      948.94  90.78       4   2  315.823  37.100                                         
   192 Szymaniak Jerzy                 2  115             R    11:01:51      948.85  91.25       2      314.876   0.000                                         
   193 Sadowski Marek                  2    7              GCM 11:02:52      948.80  91.73       5   3  315.823  37.070  91.730                                 
   194 Łuczak Marek                    3   78             R    11:13:48      948.79  92.21       4      326.195   0.000                                         
   195 Peterek Kazimierz               2   43             R    11:05:39      948.75  92.68       3      318.449   0.000                                         
   196 Widłak Adam                     3    3              G   11:17:48      948.61  93.16       4      329.927   0.000                                         
   197 Wojciechowski Jarosław          3   25              GSM 11:09:29      948.55  93.63       6   1  322.016  37.010                                         
   198 Mączko Grzegorz                 1   15              GCM 10:51:21      948.15  94.11       3   3  304.688  37.000  94.106                                 
   199 Wojciechowski Andrzej           3   53                  11:09:42      947.85  94.58       7      321.986   0.000                                         
   200 Lewandowski Kazimierz           3    7              G   11:06:59      947.65  95.06       7      319.341   0.000                                         
   201 Pytka Bogdan                    1   39             RGSM 10:50:59      946.88  95.53       7   3  303.934  36.950                                         
   202 Posiewka Andrzej                2   23              GSM 11:03:42      946.47  96.01       2   1  315.838  36.940                                         
   203 Pytka Bogdan                    1   28             RGSM 10:51:09      946.39  96.48       8   4  303.934  36.920                                         
   204 Lewandowski Kazimierz           3   48             RGCM 11:07:26      946.38  96.96       8   3  319.341  36.910  96.958                                 
   205 Piekarniak Mariusz              2    8              G   11:02:34      946.14  97.43       4      314.656   0.000                                         
   206 Wojciechowski Andrzej           3   69             R    11:10:20      946.09  97.91       8      321.986   0.000                                         
   207 Bielski Jacek                   3   30             RG   11:10:05      945.91  98.38       3      321.687   0.000                                         
   208 Tarka Stanisław                 2   34             R    11:05:14      945.70  98.86       5      317.030   0.000                                         
   209 Tarka Stanisław                 2   12             R    11:05:16      945.61  99.33       6      317.030   0.000                                         
   210 Kwiatkowski Andrzej             2   21              GSM 11:07:08      945.56  99.81      11   4  318.781  36.820                                         
   211 Puchała Sylwester               2   57             RG   11:03:08      945.11 100.29       5      314.849   0.000                                         
   212 Wojciechowski Jarosław          3    9              GCM 11:10:49      944.84 100.76       7   2  322.016  36.780 100.760                                 
   213 Bąk Kamil                       3   36              G   11:22:52      943.82 101.24       2      333.042   0.000                                         
   214 Myszkowski Zenon                1    8              G   10:51:13      943.65 101.71      13      303.116   0.000                                         
   215 Michniewski Tomasz              3   32             RGCM 11:10:36      943.27 102.19       2   2  321.277  36.740 102.186                                 
   216 Woźniak Wit                     3    1              GCM 11:20:02      943.05 102.66       6   2  330.098  36.720 102.662                                 
   217 Lewandowski Kazimierz           3   66             R    11:08:38      943.03 103.14       9      319.341   0.000                                         
   218 Lewandowski Kazimierz           3   28             RGSM 11:08:40      942.94 103.61      10   4  319.341  36.690                                         
   219 Lewandowski Kazimierz           3   61                  11:08:42      942.84 104.09      11      319.341   0.000                                         
   220 Łuczak Marek                    3   53             R    11:16:36      941.13 104.56       5      326.195   0.000                                         
   221 Pindelski Krzysztof             2    4              GSM 11:06:08      941.02 105.04       2   2  316.307  36.650                                         
   222 Piekarniak Mariusz              2    9              G   11:04:23      941.00 105.51       5      314.656   0.000                                         
   223 Bielski Jacek                   3   50             RGCM 11:12:00      940.61 105.99       4   2  321.687  36.620 105.989                                 
   224 Pytka Bogdan                    1   29             RGCM 10:53:09      940.54 106.46       9   5  303.934  36.600 106.464                                 
   225 Antosiewicz Bogdan              3   40              GSM 11:33:39      940.33 106.94      14      341.952   0.000                                         
   226 Łukasik Andrzej                 3   24             RGCM 11:14:30      940.04 107.41       4   3  323.842  36.570 107.414                                 
   227 Rawski Witold                   1   25              G   10:58:23      938.96 107.89       4      308.339   0.000                                         
   228 Sadowski Marek                  2   55                  11:06:25      938.79 108.37       6      315.823   0.000                                         
   229 Konopka Jarosław                1   22              G   10:54:21      938.72 108.84       3      304.474   0.000                                         
   230 Rawski Witold                   1   40              G   10:58:30      938.63 109.32       5      308.339   0.000                                         
   231 Kwiatkowski Andrzej             2   96              GCM 11:09:53      937.91 109.79      12   5  318.781  36.500 109.791                                 
   232 Walczak Dariusz                 1    6              GCM 10:56:19      936.73 110.27       5   3  305.669  36.480 110.266                                 
   233 Kwiatkowski Andrzej             2  104              G   11:10:26      936.40 110.74      13      318.781   0.000                                         
   234 Konopka Jarosław                1    5              GCM 10:55:19      935.93 111.22       4   2  304.474  36.450 111.217                                 
   235 Czasak Marcin                   2    8              GSM 11:10:26      935.26 111.69  36-  6-  3  318.392  36.430                                         
   236 Wojciechowski Andrzej           3  110             R    11:14:25      934.87 112.17       9      321.986   0.000                                         
   237 Bąk Kamil                       3   21              GCM 11:26:20      934.64 112.64       3   2  333.042  36.400 112.643                                 
   237 Woźniak Wit                     3   10              GCM 11:23:11      934.64 112.64       7   3  330.098  36.400 112.643                                 
   239 Chojnacki M. i  Z.              2   16             RGCM 11:08:42      934.53 113.59       2   1  316.526  36.370 113.593                                 
   240 Szymaniak Jerzy                 2   89             R    11:06:57      934.49 114.07       3      314.876   0.000                                         
   241 Wojciechowski Andrzej           3   45              G   11:14:35      934.42 114.54      10      321.986   0.000                                         
   242 Pindelski Krzysztof             2    5              GCM 11:08:41      933.93 115.02       3   3  316.307  36.330 115.019                                 
   243 Szczepaniak Robert              1   99             R    10:59:18      932.49 115.49      10      307.068   0.000                                         
   244 Burkowski Paweł                 3   33             RG   11:21:17      932.29 115.97       7      327.498   0.000                                         
   245 Wojciechowski Andrzej           3   66             R    11:15:25      932.17 116.44      11      321.986   0.000                                         
   246 Glinka Dariusz                  1   20                  11:04:23      932.06 116.92      15      311.666   0.000                                         
   247 Wojciechowski Jarosław          3   33              G   11:15:34      931.85 117.40       8      322.016   0.000                                         
   248 Woźniak Wit                     3   65             R    11:24:23      931.47 117.87       8      330.098   0.000                                         
   249 Markowski Krzysztof             3    5              GCM 11:22:29      930.62 118.35       2   2  328.029  36.220 118.346                                 
   250 Wojciechowski Andrzej           3    4              GSM 11:16:01      930.55 118.82      12   3  321.986  36.210                                         
   251 Grzegrzółka Jan                 3    1              G   11:21:41      929.89 119.30      11      327.027   0.000                                         
   252 Puchała Sylwester               2   88              G   11:08:36      929.86 119.77       6      314.849   0.000                                         
   253 Konopka Jarosław                1   15              GCM 10:57:27      929.83 120.25       5   3  304.474  36.160 120.247                                 
   254 Sadowski Sławomir Piotr         1   27             RGSM 10:59:56      929.63 120.72       2   2  306.716  36.140                                         
   255 Myszkowski Zenon                1    2              G   10:56:06      929.52 121.20      14      303.116   0.000                                         
   256 Wojciechowski Andrzej           3    2              GCM 11:16:26      929.43 121.67      13   4  321.986  36.110 121.673                                 
   257 Rawski Witold                   1   52             R    11:02:02      928.64 122.15       6      308.339   0.000                                         
   258 Sadowski Marek                  2   54                  11:10:11      928.39 122.62       7      315.823   0.000                                         
   259 Rębiś Krzysztof                 2   20              GCM 11:12:32      928.36 123.10       2   2  317.993  36.070 123.099                                 
   260 Myszkowski Zenon                1   33              G   10:56:46      927.62 123.57      15      303.116   0.000                                         
   261 Lewandowski Kazimierz           3    6              GCM 11:14:24      927.24 124.05      12   5  319.341  36.040                                         
   262 Antosiewicz Bogdan              3   34              GCM 11:38:49      927.16 124.52      15      341.952   0.000                                         
   263 Sadowski Marek                  2   25              G   11:10:56      926.35 125.00       8      315.823   0.000                                         
   264 Tarka Stanisław                 2   84              GSM 11:12:15      926.31 125.48       7   1  317.030  35.990                                         
   265 Łuczak Marek                    3   56             R    11:22:20      925.81 125.95       6      326.195   0.000                                         
   266 Bielski Jacek                   3   24             RG   11:17:41      925.23 126.43       5      321.687   0.000                                         
   267 Piekarniak Mariusz              2   21              GSM 11:10:10      925.01 126.90       6   1  314.656  35.950                                         
   268 Mączko Grzegorz                 1    9              GCM 10:59:24      924.98 127.38       4   4  304.688  35.930 127.376                                 
   269 Jaworski Mateusz                3   28             RGCM 11:15:07      924.54 127.85  12-  1-  1  319.073  35.920 127.852                                 
   270 Kwiatkowski Andrzej             2   60             R    11:14:53      924.32 128.33      14      318.781   0.000                                         
   271 Grzegrzółka Jan                 3   78             R    11:23:49      924.28 128.80      12      327.027   0.000                                         
   272 Kwiatkowski Andrzej             2    9              GCM 11:14:55      924.23 129.28      15      318.781   0.000 129.278                                 
   273 Myszkowski Zenon                1   28              G   10:58:02      924.04 129.75      16      303.116   0.000                                         
   274 Wojciechowski Jarosław          3   14              G   11:18:34      923.83 130.23       9      322.016   0.000                                         
   275 Kwiatkowski Andrzej             2   78              G   11:15:06      923.74 130.70      16      318.781   0.000                                         
   276 Szpadzik Joanna i Marcin        1   25             RG   11:11:18      922.91 131.18       9      314.990   0.000                                         
   277 Chojnacki M. i  Z.              2    6              GSM 11:13:06      922.55 131.65       3   2  316.526  35.790                                         
   278 Szklarz Marian                  3   16              GCM 11:23:37      922.40 132.13  14-  5-  4  326.175  35.780 132.129                                 
   279 Widłak Adam                     3   21             RG   11:27:44      922.27 132.60       5      329.927   0.000                                         
   280 Widłak Adam                     3    6              GCM 11:27:54      921.84 133.08       6   2  329.927  35.750 133.080                                 
   281 Piekarniak Mariusz              2  101             R    11:11:27      921.53 133.56       7      314.656   0.000                                         
   282 Kulczyński Mieczysław           3   69             R    11:16:46      920.97 134.03       2      319.360   0.000                                         
   283 Sadowski Marek                  2    5              GSM 11:12:57      920.90 134.51       9   4  315.823  35.700                                         
   284 Konopka Jarosław                1    6              GCM 11:00:40      920.79 134.98       6   4  304.474  35.690 134.981                                 
   285 Antosiewicz Bogdan              3   52                  11:41:34      920.30 135.46      16      341.952   0.000                                         
   286 Arak Piotr                      1   22              G   11:06:03      920.14 135.93       8      309.213   0.000                                         
   287 Kulczyński Mieczysław           3   80             R    11:17:07      920.04 136.41       3      319.360   0.000                                         
   288 Kuźmiński Andrzej               3   23              G   11:14:27      919.99 136.88       7      316.890   0.000                                         
   289 Woźniak Wit                     3   47             RG   11:28:55      919.71 137.36       9      330.098   0.000                                         
   290 Wojciechowski Jarosław          3   63             R    11:20:12      919.52 137.83      10      322.016   0.000                                         
   291 Wojciechowski Andrzej           3  106             R    11:20:11      919.48 138.31      14      321.986   0.000                                         
   292 Grzegrzółka Jan                 3   52             R    11:25:42      919.39 138.78      13      327.027   0.000                                         
   293 Wojciechowski Jarosław          3   18              G   11:20:22      919.08 139.26      11      322.016   0.000                                         
   294 Wilczek Edward                  2   14              GSM 11:19:26      918.74 139.73       3   3  321.038  35.540                                         
   295 Glinka Dariusz                  1   99             R    11:09:39      917.61 140.21      16      311.666   0.000                                         
   296 Myszkowski Zenon                1   20              G   11:00:34      916.96 140.68      17      303.116   0.000                                         
   297 Michniewski Tomasz              3   21             RG   11:20:24      916.89 141.16       3      321.277   0.000                                         
   298 Wojciechowski Andrzej           3   14              G   11:21:32      915.95 141.63      15      321.986   0.000                                         
   299 Szczęsny Marek                  3   16              GCM 11:46:08      915.72 142.11  26-  3-  2  344.432  35.460 142.110                                 
   300 Wojciechowski Andrzej           3   55                  11:21:41      915.56 142.59      16      321.986   0.000                                         
   301 Wilczek Edward                  2   15              GSM 11:20:39      915.55 143.06       4   4  321.038  35.430                                         
   302 Pindelski Krzysztof             2    2              GCM 11:15:31      915.46 143.54       4   4  316.307  35.410 143.536                                 
   302 Pytka Bogdan                    1   33             RG   11:02:00      915.46 143.54      10      303.934   0.000                                         
   304 Szpadzik Joanna i Marcin        1   56             R    11:14:06      915.40 144.49      10      314.990   0.000                                         
   305 Tarka Stanisław                 2   75              GCM 11:16:22      915.30 144.96       8   2  317.030  35.370 144.962                                 
   306 Rawski Witold                   1    4              GCM 11:07:05      914.73 145.44       7   2  308.339  35.350 145.437                                 
   307 Glinka Dariusz                  1   72             R    11:10:57      914.11 145.91      17      311.666   0.000                                         
   308 Wilczek Edward                  2   17              GCM 11:21:28      913.42 146.39       5   5  321.038  35.320 146.388                                 
   309 Wilczek Edward                  2   13              GCM 11:21:31      913.29 146.86       6      321.038   0.000 146.863                                 
   310 Arak Piotr                      1    1              GCM 11:08:45      912.81 147.34       9   3  309.213  35.290 147.338                                 
   311 Szpadzik Joanna i Marcin        1   48             RGSM 11:15:08      912.66 147.81      11   3  314.990  35.280                                         
   312 Kwiatkowski Andrzej             2   11                  11:19:43      911.54 148.29      17      318.781   0.000                                         
   313 Kujawiak Jan                    1   23              G   11:06:18      911.08 148.76  24-  2-  0  306.395   0.000                                         
   313 Myszkowski Zenon                1    1              G   11:02:42      911.08 148.76      18      303.116   0.000                                         
   315 Sadowski Marek                  2   89             R    11:16:42      910.94 149.71      10      315.823   0.000                                         
   316 Glinka Dariusz                  1  116              G   11:12:22      910.33 150.19      18      311.666   0.000                                         
   317 Szklarz Marian                  3   17              GSM 11:28:32      909.75 150.67       2   2  326.175  35.180                                         
   318 Sadowski Marek                  2   38              GSM 11:17:14      909.54 151.14      11   5  315.823  35.170                                         
   319 Wojciechowski Andrzej           3    1              GCM 11:24:04      909.39 151.62      17   5  321.986  35.150                                         
   320 Arak Piotr                      1   26              G   11:10:09      909.05 152.09      10      309.213   0.000                                         
   321 Golik Sławomir                  2   12              GCM 11:18:18      909.01 152.57  13-  1-  1  316.607  35.120 152.567                                 
   322 Myszkowski Zenon                1   19              GCM 11:03:32      908.80 153.04      19   4  303.116  35.110 153.042                                 
   323 Bąk Kamil                       3   11              GCM 11:36:28      908.79 153.52       4   3  333.042  35.090 153.517                                 
   324 Belka Stanisław                 1    7              GSM 11:07:54      908.48 153.99  20-  1-  1  306.976  35.080                                         
   325 Konopka Jarosław                1   55             R    11:05:10      908.43 154.47       7      304.474   0.000                                         
   326 Wojciechowski Jarosław          3   36                  11:24:50      907.51 154.94      12      322.016   0.000                                         
   327 Burkowski Paweł                 3   42             RGCM 11:30:53      907.49 155.42       8   4  327.498  35.030 155.418                                 
   328 Okrasa Stanisław                3   25              GCM 11:31:34      907.37 155.89  52-  5-  2  328.074  35.020 155.894                                 
   329 Burkowski Paweł                 3    3              GSM 11:31:06      906.95 156.37       9   5  327.498  35.000                                         
   330 Grzegrzółka Jan                 3   63             R    11:30:47      906.44 156.84      14      327.027   0.000                                         
   331 Bielski Jacek                   3   46             RGSM 11:25:00      906.16 157.32       6   3  321.687  34.970                                         
   332 Grzegrzółka Jan                 3   28              G   11:31:08      905.56 157.79      15      327.027   0.000                                         
   333 Okrasa Stanisław                3   31              G   11:32:20      905.45 158.27       2      328.074   0.000                                         
   334 Antosiewicz Bogdan              3   12              GSM 11:47:49      905.07 158.75      17      341.952   0.000                                         
   335 Kuźmiński Andrzej               3   11              GSM 11:20:11      904.93 159.22       8   4  316.890  34.910                                         
   336 Wilczek Edward                  2   82              G   11:24:49      904.80 159.70       7      321.038   0.000                                         
   337 Bąk Kamil                       3   12              G   11:38:24      904.02 160.17       5      333.042   0.000                                         
   338 Kwiatkowski Andrzej             2   74                  11:22:40      903.92 160.65      18      318.781   0.000                                         
   338 Kwiatkowski Andrzej             2   65             RG   11:22:40      903.92 160.65      19      318.781   0.000                                         
   340 Kwiatkowski Andrzej             2   69             RG   11:22:47      903.62 161.60      20      318.781   0.000                                         
   341 Mączko Grzegorz                 1    4              GSM 11:07:13      903.54 162.07       5   5  304.688  34.820                                         
   342 Peterek Kazimierz               2   36             R    11:22:47      902.68 162.55       4      318.449   0.000                                         
   343 Wojciechowski Jarosław          3   34              G   11:26:47      902.55 163.02      13      322.016   0.000                                         
   344 Kwiatkowski Andrzej             2  103                  11:23:14      902.47 163.50      21      318.781   0.000                                         
   345 Piekarniak Mariusz              2   95             R    11:18:49      902.07 163.97       8      314.656   0.000                                         
   346 Rębiś Krzysztof                 2    1              GCM 11:22:48      901.34 164.45       3   3  317.993  34.740 164.449                                 
   347 Dąbrowski Tomasz                1    5              G   11:09:56      901.04 164.92      10      306.295   0.000                                         
   348 Zelman Marcin                   3    1              GCM 11:20:54      901.03 165.40  19-  2-  2  316.171  34.710 165.399                                 
   349 Woźniak Wit                     3   49             RG   11:36:42      900.19 165.87      10      330.098   0.000                                         
   350 Arak Piotr                      1    7              G   11:13:30      900.18 166.35      11      309.213   0.000                                         
   351 Czasak Marcin                   2   13             RG   11:23:46      900.01 166.83       2      318.392   0.000                                         
   352 Kisiel Robert i Staś            2   36              GSM 11:23:14      899.86 167.30  33-  3-  2  317.861  34.650                                         
   353 Tarka Stanisław                 2   98              GSM 11:22:21      899.76 167.78       9   3  317.030  34.640                                         
   354 Tarka Stanisław                 2   42             R    11:22:22      899.72 168.25      10      317.030   0.000                                         
   355 Jobda Arkadiusz                 3    4              G   11:34:01      899.52 168.73  20-  2-  0  327.440   0.000                                         
   356 Kwiatkowski Andrzej             2   16              GSM 11:24:29      899.28 169.20      22      318.781   0.000                                         
   357 Bąk Kamil                       3    5              GCM 11:40:28      898.98 169.68       6   4  333.042  34.580 169.677                                 
   358 Arak Piotr                      1   45             RG   11:14:20      898.01 170.15      12      309.213   0.000                                         
   359 Bielski Jacek                   3   39             RG   11:28:22      897.65 170.63       7      321.687   0.000                                         
   359 Piekarniak Mariusz              2   41              GCM 11:20:32      897.65 170.63       9   2  314.656  34.540 170.627                                 
   361 Szklarz Marian                  3   47             RGCM 11:33:23      897.61 171.58       3   3  326.175  34.510 171.578                                 
   362 Styczek Maciej                  1   26              GCM 11:08:33      897.36 172.05  10-  1-  1  303.801  34.500 172.053                                 
   363 Jobda Arkadiusz                 3   23             RG   11:34:56      897.26 172.53       2      327.440   0.000                                         
   364 Konopka Jarosław                1    2              G   11:09:21      897.23 173.00       8      304.474   0.000                                         
   365 Sadowski Marek                  2    8              G   11:22:11      896.76 173.48      12      315.823   0.000                                         
   366 Piekarniak Mariusz              2   23              GSM 11:21:01      896.41 173.95      10   3  314.656  34.440                                         
   367 Puchała Sylwester               2    3              G   11:21:19      896.20 174.43       7      314.849   0.000                                         
   368 Rębiś Krzysztof                 2    5              G   11:24:55      895.97 174.90       4      317.993   0.000                                         
   369 Mączko Grzegorz                 1   10              GCM 11:10:13      895.57 175.38       6      304.688   0.000 175.380                                 
   370 Chojnacki M. i  Z.              2   41             RGSM 11:23:42      894.90 175.86       4   3  316.526  34.380                                         
   371 Konopka Jarosław                1   75             R    11:10:24      894.46 176.33       9      304.474   0.000                                         
   372 Kuźmiński Andrzej               3   21              G   11:24:25      894.12 176.81       9      316.890   0.000                                         
   373 Posiewka Andrzej                2   25              GCM 11:23:22      893.80 177.28       3   2  315.838  34.330 177.281                                 
   374 Dąbrowski Tomasz                1   17              G   11:12:43      893.73 177.76      11      306.295   0.000                                         
   375 Sekuła Wiesław                  3   55                  11:27:46      893.70 178.23       3      319.736   0.000                                         
   376 Mączko Grzegorz                 1    8              GCM 11:11:06      893.25 178.71       7      304.688   0.000                                         
   377 Arak Piotr                      1    5              G   11:16:18      892.91 179.18      13      309.213   0.000                                         
   378 Kwiatkowski Andrzej             2   46             R    11:27:02      892.86 179.66      23      318.781   0.000                                         
   379 Tarka Stanisław                 2   37             R    11:25:16      892.37 180.13      11      317.030   0.000                                         
   380 Sadowski Marek                  2   10              G   11:24:01      892.11 180.61      13      315.823   0.000                                         
   381 Mączko Grzegorz                 1   36             RG   11:11:44      891.60 181.08       8      304.688   0.000                                         
   382 Sadowski Marek                  2   46              G   11:24:14      891.57 181.56      14      315.823   0.000                                         
   383 Myszkowski Zenon                1   44              G   11:10:04      891.34 182.03      20      303.116   0.000                                         
   384 Myszkowski Zenon                1   48              G   11:10:07      891.21 182.51      21      303.116   0.000                                         
   384 Piekarniak Mariusz              2   33              G   11:23:04      891.21 182.51      11      314.656   0.000                                         
   386 Antosiewicz Bogdan              3   22              G   11:53:43      891.16 183.46      18      341.952   0.000                                         
   387 Myszkowski Zenon                1   36              G   11:10:19      890.69 183.94      22      303.116   0.000                                         
   388 Widłak Adam                     3   26             RGSM 11:40:34      890.33 184.41       7   3  329.927  34.100                                         
   389 Kwiatkowski Andrzej             2   26             R    11:28:04      890.28 184.89      24      318.781   0.000                                         
   390 Czasak Marcin                   2   52              G   11:27:41      890.15 185.36       3      318.392   0.000                                         
   390 Konopka Jarosław                1    7              G   11:12:03      890.15 185.36      10      304.474   0.000                                         
   392 Grzegrzółka Jan                 3   32              G   11:37:25      890.07 186.31      16      327.027   0.000                                         
   393 Walczak Dariusz                 1   13              GCM 11:13:27      890.00 186.79       6   4  305.669  34.030 186.787                                 
   394 Piekarniak Mariusz              2   11              GCM 11:23:41      889.66 187.26      12   4  314.656  34.010 187.262                                 
   395 Krupa Łukasz                    3   10             RG   11:31:53      889.22 187.74  20-  1-  0  321.793   0.000                                         
   396 Okrasa Stanisław                3    7              G   11:39:05      888.89 188.21       3      328.074   0.000                                         
   397 Grzegrzółka Jan                 3   18              G   11:37:55      888.86 188.69      17      327.027   0.000                                         
   398 Woźniak Wit                     3   15              GCM 11:41:27      888.67 189.16      11   4  330.098  33.950 189.163                                 
   399 Kuźmiński Andrzej               3   46             RG   11:26:36      888.64 189.64      10      316.890   0.000                                         
   400 Puchała Sylwester               2   20              G   11:24:21      888.53 190.11       8      314.849   0.000                                         
   401 Toporowicz Tadeusz              1   26              GCM 11:09:45      888.25 190.59  11-  2-  2  301.784  33.900 190.589                                 
   402 Myszkowski Zenon                1    5              G   11:11:32      887.52 191.06      23      303.116   0.000                                         
   403 Woźniak Wit                     3   75             R    11:42:17      886.69 191.54      12      330.098   0.000                                         
   404 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              GCM 11:25:16      886.63 192.02      12   4  314.990  33.860 192.015                                 
   405 Burkowski Paweł                 3   14              GSM 11:39:53      885.41 192.49      10      327.498   0.000                                         
   406 Walczak Dariusz                 1   35              GCM 11:15:21      885.10 192.97       7   5  305.669  33.830 192.966                                 
   407 Pindelski Krzysztof             2   44              GSM 11:27:27      884.90 193.44       5   5  316.307  33.810                                         
   407 Wojciechowski Jarosław          3   37              G   11:33:54      884.90 193.44      14      322.016   0.000                                         
   409 Wojciechowski Jarosław          3   30              G   11:33:55      884.86 194.39      15      322.016   0.000                                         
   410 Pindelski Krzysztof             2   49              G   11:27:32      884.69 194.87       6      316.307   0.000                                         
   411 Czasak Marcin                   2   42              GSM 11:29:58      884.50 195.34       4   2  318.392  33.750                                         
   412 Peterek Kazimierz               2   32             RG   11:30:10      884.17 195.82       5      318.449   0.000                                         
   413 Piekarniak Mariusz              2   13              GSM 11:25:53      884.16 196.29      13   5  314.656  33.720                                         
   414 Dąbrowski Tomasz                1    2              G   11:16:27      884.10 196.77      12      306.295   0.000                                         
   415 Wojciechowski Jarosław          3   92             R    11:34:16      884.01 197.24      16      322.016   0.000                                         
   416 Szklarz Marian                  3   51             RG   11:39:01      883.90 197.72       4      326.175   0.000                                         
   417 Arak Piotr                      1    3              G   11:19:50      883.89 198.19      14      309.213   0.000                                         
   418 Rawski Witold                   1   65             R    11:18:54      883.75 198.67       8      308.339   0.000                                         
   419 Kwiatkowski Andrzej             2   35             R    11:30:44      883.70 199.14      25      318.781   0.000                                         
   420 Kuźmiński Andrzej               3    3              GCM 11:28:37      883.65 199.62      11   5  316.890  33.620 199.620                                 
   421 Antosiewicz Bogdan              3   71             R    11:57:05      883.41 200.10      19      341.952   0.000                                         
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   422 Antosiewicz Bogdan              3    6              G   11:57:06      883.37 200.57      20      341.952   0.000                                         
   423 Mączko Grzegorz                 1   23              G   11:14:59      883.20 201.05       9      304.688   0.000                                         
   424 Szklarz Marian                  3   13              GCM 11:39:20      883.15 201.52       5   4  326.175  33.550                                         
   425 Arak Piotr                      1   10              G   11:20:15      882.84 202.00      15      309.213   0.000                                         
   426 Sadowski Marek                  2    6              G   11:27:48      882.68 202.47      15      315.823   0.000                                         
   427 Czasak Marcin                   2   43              G   11:30:47      882.50 202.95       5      318.392   0.000                                         
   428 Widłak Adam                     3   56                  11:43:56      882.32 203.42       8      329.927   0.000                                         
   429 Okrasa Stanisław                3   10              GSM 11:41:52      882.24 203.90       4   2  328.074  33.480                                         
   430 Kisiel Robert i Staś            2   49              GCM 11:30:24      881.97 204.37       2   2  317.861  33.460                                         
   431 Peterek Kazimierz               2   24             R    11:31:18      881.40 204.85       6      318.449   0.000                                         
   432 Kurek Wiesław                   3    6              GCM 11:40:50      881.05 205.32       5   4  326.724  33.430                                         
   433 Szczepaniak Robert              1    8              G   11:18:32      881.03 205.80      11      307.068   0.000                                         
   434 Wojciechowski Jarosław          3   13              GSM 11:35:39      880.67 206.27      17   3  322.016  33.400                                         
   435 Burkowski Paweł                 3   51                  11:41:53      880.65 206.75      11      327.498   0.000                                         
   436 Myszkowski Zenon                1   17              GSM 11:14:17      880.43 207.22      24   5  303.116  33.370                                         
   437 Zelman Marcin                   3   14              GCM 11:29:08      880.37 207.70       2   2  316.171  33.360                                         
   438 Sekuła Wiesław                  3    2              GSM 11:33:18      880.09 208.17       4   3  319.736  33.340                                         
   439 Konopka Jarosław                1   14              GSM 11:15:58      880.07 208.65      11   5  304.474  33.330                                         
   440 Woźniak Wit                     3   52                  11:45:09      879.91 209.13      13      330.098   0.000                                         
   441 Sadowski Marek                  2   16              G   11:29:11      879.28 209.60      16      315.823   0.000                                         
   442 Kwiatkowski Andrzej             2   25             R    11:32:34      879.23 210.08      26      318.781   0.000                                         
   443 Piekarniak Mariusz              2   85             R    11:27:54      879.17 210.55      14      314.656   0.000                                         
   443 Piekarniak Mariusz              2   34              G   11:27:54      879.17 210.55      15      314.656   0.000                                         
   445 Arak Piotr                      1   15              G   11:21:54      878.70 211.50      16      309.213   0.000                                         
   446 Łukasik Andrzej                 3   37             RGCM 11:38:34      878.65 211.98       5   4  323.842  33.220                                         
   447 Grzegrzółka Jan                 3   10              G   11:42:21      878.28 212.45      18      327.027   0.000                                         
   447 Grzegrzółka Jan                 3   27              G   11:42:21      878.28 212.45      19      327.027   0.000                                         
   449 Wilczek Edward                  2    1              GSM 11:35:50      877.55 213.40       8      321.038   0.000                                         
   450 Burkowski Paweł                 3   12              G   11:43:12      877.54 213.88      12      327.498   0.000                                         
   451 Sadowski Marek                  2   65             R    11:30:04      877.12 214.35      17      315.823   0.000                                         
   452 Peterek Kazimierz               2    8              GCM 11:33:10      876.87 214.83       7   2  318.449  33.130                                         
   453 Grzegrzółka Jan                 3   26              G   11:43:02      876.67 215.30      20      327.027   0.000                                         
   454 Sekuła Wiesław                  3   35             RGSM 11:34:46      876.55 215.78       5   4  319.736  33.100                                         
   455 Woźniak Wit                     3   29              GCM 11:46:37      876.48 216.25      14   5  330.098  33.080                                         
   456 Pindelski Krzysztof             2   48              G   11:30:54      876.44 216.73       7      316.307   0.000                                         
   457 Myszkowski Zenon                1   23              G   11:16:04      875.89 217.21      25      303.116   0.000                                         
   458 Arak Piotr                      1    6              GCM 11:23:03      875.83 217.68      17   4  309.213  33.040                                         
   459 Sadowski Marek                  2   52                  11:31:07      874.57 218.16      18      315.823   0.000                                         
   460 Sadowski Marek                  2   98             R    11:31:09      874.49 218.63      19      315.823   0.000                                         
   461 Sekuła Wiesław                  3   51                  11:35:45      874.19 219.11       6      319.736   0.000                                         
   462 Toporowicz Tadeusz              1   22              GCM 11:15:16      874.06 219.58       2   2  301.784  32.980                                         
   463 Glinka Dariusz                  1  108             RG   11:26:35      874.03 220.06      19      311.666   0.000                                         
   464 Mączko Grzegorz                 1    5              GCM 11:18:49      873.49 220.53      10      304.688   0.000                                         
   465 Posiewka Andrzej                2    3              GSM 11:31:38      873.37 221.01       4   3  315.838  32.930                                         
   466 Rębiś Krzysztof                 2   31             RGCM 11:34:16      872.97 221.48       5   4  317.993  32.910                                         
   467 Sadowski Marek                  2    3              G   11:31:47      872.96 221.96      20      315.823   0.000                                         
   468 Dąbrowski Tomasz                1   23              G   11:20:54      872.88 222.43      13      306.295   0.000                                         
   469 Konopka Jarosław                1   44             RG   11:18:50      872.84 222.91      12      304.474   0.000                                         
   470 Bąk Kamil                       3   16              GCM 11:51:35      872.79 223.38       7   5  333.042  32.850                                         
   471 Mączko Grzegorz                 1    7              G   11:19:09      872.66 223.86      11      304.688   0.000                                         
   472 Rawski Witold                   1   33              G   11:23:25      872.45 224.33       9      308.339   0.000                                         
   473 Szymaniak Jerzy                 2  106             R    11:30:58      872.31 224.81       4      314.876   0.000                                         
   474 Michniewski Tomasz              3   42             RG   11:38:30      871.85 225.29       4      321.277   0.000                                         
   475 Sadowski Sławomir Piotr         1    1              GSM 11:21:52      871.68 225.76       3   3  306.716  32.780                                         
   476 Jaworski Krzysztof              2   23              GSM 11:26:35      871.61 226.24  16-  1-  1  310.802  32.760                                         
   477 Bąk Kamil                       3    7              GSM 11:52:27      870.81 226.71       8      333.042   0.000                                         
   478 Kisiel Robert i Staś            2    6              G   11:35:11      870.42 227.19       3      317.861   0.000                                         
   479 Pindelski Krzysztof             2   39              G   11:33:27      870.29 227.66       8      316.307   0.000                                         
   480 Posiewka Andrzej                2   29              GCM 11:32:56      870.24 228.14       5   4  315.838  32.700                                         
   481 Bąk Kamil                       3   17              G   11:52:58      869.64 228.61       9      333.042   0.000                                         
   482 Czasak Marcin                   2    9              GCM 11:36:23      869.01 229.09       6   3  318.392  32.670                                         
   483 Szczęsny Marek                  3   39             RG   12:06:28      868.75 229.56       2      344.432   0.000                                         
   484 Wojciechowski Jarosław          3   68             R    11:40:52      868.28 230.04      18      322.016   0.000                                         
   485 Szczepaniak Robert              1    1              GSM 11:23:48      867.91 230.51      12   4  307.068  32.620                                         
   486 Szczepaniak Robert              1   75             R    11:23:49      867.87 230.99      13      307.068   0.000                                         
   487 Widłak Adam                     3   12              GSM 11:50:31      867.05 231.46       9   4  329.927  32.590                                         
   488 Arak Piotr                      1   11              G   11:26:39      866.99 231.94      18      309.213   0.000                                         
   489 Szczęsny Marek                  3   13              GCM 12:07:19      866.90 232.41       3   2  344.432  32.560                                         
   490 Burkowski Paweł                 3   52                  11:47:47      866.89 232.89      13      327.498   0.000                                         
   491 Nowak Adam                      3   33             RGCM 12:02:53      866.35 233.37  11-  1-  1  340.374  32.530                                         
   492 Kuźmiński Andrzej               3   15              GCM 11:36:07      865.54 233.84      12      316.890   0.000                                         
   493 Rawski Witold                   1   26              GSM 11:26:18      865.39 234.32      10   3  308.339  32.500                                         
   494 Kujawiak Jan                    1   17              G   11:24:06      865.28 234.79       2      306.395   0.000                                         
   495 Okrasa Stanisław                3   19              G   11:49:14      865.10 235.27       5      328.074   0.000                                         
   496 Łukasik Andrzej                 3    4              GSM 11:44:22      865.04 235.74       6   5  323.842  32.460                                         
   497 Szymaniak Jerzy                 2    1              G   11:34:16      864.41 236.22       5      314.876   0.000                                         
   498 Szczepaniak Robert              1   32              GSM 11:25:15      864.37 236.69      14   5  307.068  32.430                                         
   499 Piekarniak Mariusz              2   42              G   11:34:02      864.36 237.17      16      314.656   0.000                                         
   500 Rawski Witold                   1   58             R    11:27:00      863.70 237.64      11      308.339   0.000                                         
   501 Burkowski Paweł                 3   10              G   11:49:15      863.54 238.12      14      327.498   0.000                                         
   502 Widłak Adam                     3    4              G   11:52:09      863.34 238.59      10      329.927   0.000                                         
   503 Sadowski Marek                  2   48              G   11:36:04      862.75 239.07      21      315.823   0.000                                         
   504 Arak Piotr                      1   29              G   11:28:30      862.52 239.54      19      309.213   0.000                                         
   505 Grzegrzółka Jan                 3   23              GCM 11:49:12      862.41 240.02      21   4  327.027  32.320                                         
   506 Posiewka Andrzej                2   28              GSM 11:36:16      862.32 240.49       6   5  315.838  32.300                                         
   507 Chojnacki M. i  Z.              2   24             RG   11:37:10      862.08 240.97       5      316.526   0.000                                         
   508 Piekarniak Mariusz              2   10              G   11:35:09      861.72 241.44      17      314.656   0.000                                         
   509 Sadowski Marek                  2   64             R    11:36:41      861.30 241.92      22      315.823   0.000                                         
   510 Konopka Jarosław                1   79                  11:23:33      861.19 242.40      13      304.474   0.000                                         
   511 Sadowski Marek                  2   67             R    11:36:44      861.18 242.87      23      315.823   0.000                                         
   512 Dąbrowski Tomasz                1    6              G   11:25:46      860.94 243.35      14      306.295   0.000                                         
   513 Sekuła Wiesław                  3    9              G   11:41:28      860.74 243.82       7      319.736   0.000                                         
   514 Dąbrowski Tomasz                1   45             RGSM 11:26:12      859.90 244.30      15   4  306.295  32.180                                         
   515 Kwiatkowski Andrzej             2   40             R    11:40:54      859.48 244.77      27      318.781   0.000                                         
   516 Kuźmiński Andrzej               3   18              GSM 11:38:44      859.40 245.25      13      316.890   0.000                                         
   517 Bąk Kamil                       3   29              G   11:57:46      858.87 245.72      10      333.042   0.000                                         
   518 Widłak Adam                     3   30             RG   11:54:13      858.70 246.20      11      329.927   0.000                                         
   519 Bąk Kamil                       3   14              G   11:58:05      858.17 246.67      11      333.042   0.000                                         
   520 Puchała Sylwester               2   26              G   11:36:54      858.13 247.15       9      314.849   0.000                                         
   521 Sekuła Wiesław                  3    6              GCM 11:42:38      858.05 247.62       8   5  319.736  32.080                                         
   522 Wojciechowski Andrzej           3    5              GCM 11:45:28      857.56 248.10      18      321.986   0.000                                         
   523 Wojciechowski Andrzej           3   21              G   11:45:30      857.49 248.57      19      321.986   0.000                                         
   524 Szymaniak Jerzy                 2  128                  11:37:19      857.23 249.05       6      314.876   0.000                                         
   525 Peterek Kazimierz               2   21             RG   11:41:33      857.08 249.52       8      318.449   0.000                                         
   526 Peterek Kazimierz               2   11              G   11:41:35      857.01 250.00       9      318.449   0.000                                         
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   527 Kwiatkowski Andrzej             2   90              G   11:42:16      856.32   0.00      28      318.781   0.000                                         
   528 Antosiewicz Bogdan              3    3              G   12:09:22      856.24   0.00      21      341.952   0.000                                         
   529 Peterek Kazimierz               2   48              G   11:42:05      855.85   0.00      10      318.449   0.000                                         
   530 Wojciechowski Andrzej           3   25              G   11:46:18      855.66   0.00      20      321.986   0.000                                         
   531 Sadowski Marek                  2   31              G   11:39:14      855.35   0.00      24      315.823   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 Szamotuły                                
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Glinka          Dariusz         1    66    7    18   244.03     
              2 Szczepaniak     Robert          1    51    7    10   240.39     
              3 Dąbrowski       Tomasz          1    41    7    12   239.72     
              4 Szpadzik Joanna Marcin          1    47    7    12   239.10     
              5 Antosiewicz     Bogdan          3    43    7    19   237.77     
              6 Arak            Piotr           1    39    7    14   236.63     
              7 Grzegrzółka     Jan             3    58    7    17   236.02     
              8 Kwiatkowski     Andrzej         2    66    7    25   235.92     
              9 Myszkowski      Zenon           1    40    7    23   234.44     
             10 Lewandowski     Kazimierz       3    33    7    12   232.53     
             11 Wojciechowski   Andrzej         3    48    7    17   231.92     
             12 Burkowski       Paweł           3    33    7    10   231.53     
             13 Kuźmiński       Andrzej         3    30    7    11   230.71     
             14 Pytka           Bogdan          1    35    7    10   229.71     
             15 Tarka           Stanisław       2    37    7    11   229.11     
             16 Wojciechowski   Jarosław        3    49    7    16   228.22     
             17 Puchała         Sylwester       2    63    7     8   225.28     
             18 Woźniak         Wit             3    53    7    12   224.06     
             19 Rawski          Witold          1    46    7     8   223.96     
             20 Sadowski        Marek           2    64    7    14   223.37     
             21 Piekarniak      Mariusz         2    63    7    13   223.34     
             22 Widłak          Adam            3    35    7     7   221.62     
             23 Bielski         Jacek           3    31    7     7   220.52     
             24 Walczak         Dariusz         1    27    7     7   219.64     
             25 Wilczek         Edward          2    60    7     7   218.40     
             26 Konopka         Jarosław        1    42    7    10   217.05     
             27 Mączko          Grzegorz        1    18    7     8   214.35     
             28 Łuczak          Marek           3    41    6     6   193.78     
             29 Bąk             Kamil           3    21    6     6   183.71     
             30 Pindelski       Krzysztof       2    20    6     6   180.58     
             31 Peterek         Kazimierz       2    52    5     5   154.59     
             32 Kurek           Wiesław         3    24    4     4   133.07     
             33 Łukasik         Andrzej         3    15    4     4   132.29     
             34 Chojnacki       M. i  Z.        2    25    4     4   124.10     
             35 Rębiś           Krzysztof       2    16    4     4   121.55     
             36 Szklarz         Marian          3    14    4     4   117.19     
             37 Czasak          Marcin          2    36    4     4   116.96     
             38 Szymaniak       Jerzy           2    43    3     3    97.66     
             39 Sekuła          Wiesław         3    37    3     3    95.97     
             40 Michniewski     Tomasz          3    37    3     3    95.27     
             41 Posiewka        Andrzej         2    23    3     3    93.77     
             42 Kulczyński      Mieczysław      3    25    3     3    92.68     
             43 Okrasa          Stanisław       3    52    3     3    87.44     
             44 Markowski       Krzysztof       3    14    2     2    63.79     
             45 Sadowski Sławom Piotr           1    20    2     2    62.76     
             46 Jobda           Arkadiusz       3    20    2     2    58.07     
             47 Włodarczyk      Paweł           1    16    1     1    32.90     
             48 Lewandowski Jer i Marcin        3    26    1     1    32.32     
             49 Jaworski        Mateusz         3    12    1     1    30.53     
             50 Szczęsny        Marek           3    26    1     1    30.03     
             51 Kujawiak        Jan             1    24    1     1    29.80     
             52 Golik           Sławomir        2    13    1     1    29.67     
             53 Belka           Stanisław       1    20    1     1    29.62     
             54 Zelman          Marcin          3    19    1     1    29.22     
             55 Kisiel Robert i Staś            2    33    1     1    29.15     
             56 Styczek         Maciej          1    10    1     1    28.98     
             57 Krupa           Łukasz          3    20    1     1    28.43     
             58 Toporowicz      Tadeusz         1    11    1     1    28.33     
             59 Rokita          Sławomir        2    23    0     0     0.00     
             60 Głażewski       Jerzy           3    13    0     0     0.00     
             61 Pyl             Jan             1    14    0     0     0.00     
             62 Zieliński       Jan             2    29    0     0     0.00     
             63 Oracz           Paweł           2    15    0     0     0.00     
             64 Jaworski        Krzysztof       2    16    0     0     0.00     
             65 Nowak           Adam            3    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    2 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  5  5  7   45   1407.63  46.2                                                                          
    2    5 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5  5  7   45   1402.91  43.7                                                                          
    3    3 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7   45   1398.57  32.5                                                                          
    4    6 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  5  5  7   45   1391.27  44.7                                                                          
    5    9 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5  5  7   45   1389.61  38.9                                                                          
    6    8 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5  5  7   45   1388.85  40.7                                                                          
    7   11 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5  5  7   45   1382.02  33.5                                                                          
    8    7 Piekarniak      Mariusz         2  7  7  7  7  5  5  7   45   1380.82  34.4                                                                          
    9   10 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5  5  7   45   1380.17  34.5                                                                          
   10   12 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  5  5  7   45   1374.53  32.9                                                                          
   11   15 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5  4  7   44   1362.31  44.8                                                                          
   12   13 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5  5  7   45   1358.95  21.4                                                                          
   13    4 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  5  5  6   44   1357.62  32.2                                                                          
   14    1 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  5  5  4   42   1291.86  38.2                                                                          
   15   14 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  5  4  4   41   1260.75  33.8                                                                          
   16   16 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  4  3  7   42   1256.27  40.7                                                                          
   17   18 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  7  7  5  2  7   42   1220.02  33.6                                                                          
   18   17 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  5  2  7   42   1218.17  31.9                                                                          
   19   19 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5  2  7   42   1181.84  15.5                                                                          
   20   20 Sadowski        Marek           2  7  5  6  7  5  3  7   40   1134.68  12.5                                                                          
   21   23 Widłak          Adam            3  5  7  7  7  5  1  7   39   1107.43  20.7                                                                          
   22   25 Rawski          Witold          1  2  6  7  7  5  2  7   36   1056.30  12.2                                                                          
   23   22 Łukasik         Andrzej         3  5  6  7  4  5  4  4   35   1027.24  17.9                                                                          
   24   21 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  7  5  1  3   37   1005.75  15.5                                                                          
   25   27 Bielski         Jacek           3  7  7  7  7  3  0  7   38    976.41  23.2                                                                          
   26   31 Pytka           Bogdan          1  5  2  7  7  5  0  7   33    946.23  14.9                                                                          
   27   29 Wilczek         Edward          2  7  7  4  7  4 --  7   36    944.52  17.9                                                                          
   28   32 Kuźmiński       Andrzej         3  7  7  7  7  2 --  7   37    941.84  22.1                                                                          
   29   34 Walczak         Dariusz         1  4  5  3  7  4  2  7   32    929.59  13.5                                                                          
   30   26 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  4 --  3   35    929.52  17.2                                                                          
   31   24 Kaminski        Mariusz         2  7  7  7  7  4 -- --   32    840.70  15.9                                                                          
   32   35 Peterek         Kazimierz       2  2  3  3  3  5  4  5   25    829.76   8.7                                                                          
   33   38 Konopka         Jarosław        1  7  4  7  2  5 --  7   32    824.60  12.5                                                                          
   34   30 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  7  7  4  0  3   31    810.49  10.2                                                                          
   35   33 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  2 --  3   33    806.36  17.5                                                                          
   36   28 Sotek           Mariusz         1  1  7  7  7  4 -- --   26    752.98  24.9                                                                          
   37   40 Rębiś           Krzysztof       2  4  4  5  2  5  1  4   25    695.37  14.2                                                                          
   38   43 Bąk             Kamil           3  5  0  2  1  5  2  6   21    684.25   8.1                                                                          
   39   37 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0 --  1   29    669.09  23.6                                                                          
   40   36 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  7  1 -- --   29    662.18  21.0                                                                          
   41   42 Czasak          Marcin          2  2  0  2  2  5  3  4   18    645.51   8.4                                                                          
   42   44 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  2  4  4  3  0  4   24    610.90  10.0                                                                          
   43   39 Kisiel Robert i Staś            2  1  0  2  0  5  5  1   14    605.61   7.8                                                                          
   44   49 Mączko          Grzegorz        1  3  0  2  1  5 --  7   18    576.11  12.0                                                                          
   45   41 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6  7 -- --  1   24    570.90  31.7                                                                          
   46   45 Markowski       Krzysztof       3  0  3  1  0  5  3  2   14    547.17  10.0                                                                          
   47   47 Posiewka        Andrzej         2  4  0  2  3  5 --  3   17    532.53   7.8                                                                          
   48   52 Pindelski       Krzysztof       2  7  0  0  0  5  0  6   18    523.07   9.4                                                                          
   49   46 Witkowski       Tomasz          3  1  2  3  2  5  1 --   14    473.33   9.1                                                                          
   50   51 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  5  1 --  2   17    401.40   9.3                                                                          
   51   48 Jaworski        Krzysztof       2  7  3  3  6  0 --  0   19    400.59   9.5                                                                          
   52   62 Puchała         Sylwester       2 -- --  7 -- -- --  7   14    392.30  14.2                                                                          
   53   54 Szczęsny        Marek           3  5  1  0  0  5  0  1   12    355.21   7.2                                                                          
   54   50 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  1  2  5  0 --    9    352.91   4.2                                                                          
   55   55 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  1  1  4  1  1   10    345.38   5.3                                                                          
   56   53 Oracz           Paweł           2 --  7  5  2  1 --  0   15    340.38  11.7                                                                          
   57   56 Michalak        Paweł           1  0  3  0  1  3  1 --    8    264.98   4.1                                                                          
   58   57 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  4  1 --    6    250.62   3.8                                                                          
   59   60 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1  1  3  1 --  2    9    246.73   5.1                                                                          
   60   58 Wirtek          Mariusz         3  7  1  2  2  0 -- --   12    213.97   6.8                                                                          
   61   61 Golik           Sławomir        2  4  3  1  2  0 --  1   11    210.60   5.2                                                                          
   62   59 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  4  0 --    4    186.49   2.2                                                                          
   63   63 Pyl             Jan             1  1  1  0  0  2  0  0    4    130.38   2.8                                                                          
   64   67 Styczek         Maciej          1  0  1  0  1  1 --  1    4    126.97   1.8                                                                          
   65   68 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2 --  1    3    122.85   2.9                                                                          
   66   64 Wypustek        Grzegorz        3 --  2  0  1  1 -- --    4    112.95   3.6                                                                          
   67   65 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0  2 -- --    3    110.86   3.1                                                                          
   68   70 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1  0 --  1    5    109.74   5.0                                                                          
   69   66 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --  2 -- --    3    109.43   2.3                                                                          
   70   69 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --  0 --  0    6     92.35   3.9                                                                          
   71   73 Belka           Stanisław       1  0  1  2  0  0 --  1    4     88.67   2.7                                                                          
   72   78 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 -- --  3    3     87.44   1.5                                                                          
   73   71 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0  1  0  0    3     79.20   1.7                                                                          
   74   72 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0 --  1 --    2     68.80   1.9                                                                          
   75   74 Bolek           Marian          1  0  0  1  1 -- -- --    2     52.27   2.6                                                                          
   76   76 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0 -- --  1    2     50.88   1.7                                                                          
   77   75 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1 --  0  0    1     31.73   0.7                                                                          
   78 ---- Krupa           Łukasz          3 -- -- -- -- -- --  1    1     28.43   5.0                                                                          
   79   77 Jakubowski      Dariusz         1 --  1 -- -- -- -- --    1     17.90   1.9                                                                          
   80   79 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   81   80 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   82   81 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    5 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  5  5   35   1146.91  43.7                                                                          
    2    3 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  5   35   1143.16  34.5                                                                          
    3    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5   35   1142.88  40.7                                                                          
    4   10 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5  5  5   35   1138.08  32.9                                                                          
    5    8 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5  5  5   35   1137.33  38.9                                                                          
    6    7 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5   35   1133.78  32.5                                                                          
    7   11 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5   35   1132.50  33.5                                                                          
    8    9 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5  5  5  5  5   35   1122.02  34.4                                                                          
    9    1 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5  5  4   34   1109.75  38.2                                                                          
   10   13 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  4  5   34   1105.02  44.8                                                                          
   11    6 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  5  5  4   34   1095.78  44.7                                                                          
   12   14 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5  4  5   34   1093.56  46.2                                                                          
   13   15 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  5  5  5  5  5   34   1080.79  21.4                                                                          
   14   12 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5  4  4   33   1076.64  33.8                                                                          
   15    2 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  5  2   32   1050.06  32.2                                                                          
   16   17 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  4  3  5   32    995.69  40.7                                                                          
   17   16 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  4  5  4  4   32    968.93  17.9                                                                          
   18   18 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5  2  5   32    965.73  31.9                                                                          
   19   19 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5  2  5   32    938.96  15.5                                                                          
   20   20 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5  1  5   31    903.06  20.7                                                                          
   21   22 Sadowski        Marek           2  5  3  1  5  5  3  5   27    846.09  12.5                                                                          
   22   23 Rawski          Witold          1  2  3  5  5  5  2  5   27    841.89  12.2                                                                          
   23   24 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  3  1  5   29    825.10  33.6                                                                          
   24   27 Walczak         Dariusz         1  4  5  2  5  4  2  5   27    791.45  13.5                                                                          
   25   28 Pytka           Bogdan          1  4  2  5  5  5  0  5   26    768.50  14.9                                                                          
   26   29 Wilczek         Edward          2  5  5  4  5  4 --  5   28    761.24  17.9                                                                          
   27   21 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  5  5  0  2   27    761.03  15.5                                                                          
   28   31 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  3  0  5   28    751.44  23.2                                                                          
   29   26 Peterek         Kazimierz       2  2  3  3  2  5  4  3   22    739.61   8.7                                                                          
   30   33 Rębiś           Krzysztof       2  4  4  5  2  5  1  4   25    695.37  14.2                                                                          
   31   38 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5  5  5  1 --  5   26    659.26  22.1                                                                          
   32   25 Kaminski        Mariusz         2  5  5  5  5  4 -- --   24    658.24  15.9                                                                          
   33   36 Czasak          Marcin          2  2  0  2  2  5  3  4   18    645.51   8.4                                                                          
   34   40 Bąk             Kamil           3  3  0  2  1  5  2  5   18    629.54   8.1                                                                          
   35   32 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  3 --  1   24    618.27  17.2                                                                          
   36   42 Konopka         Jarosław        1  5  2  3  2  5 --  5   22    612.40  12.5                                                                          
   37   37 Michniewski     Tomasz          3  5  5  4  5  2 --  3   24    610.02  17.5                                                                          
   38   34 Kisiel Robert i Staś            2  1  0  2  0  5  5  1   14    600.39   7.8                                                                          
   39   30 Sotek           Mariusz         1  1  5  5  5  4 -- --   20    597.47  24.9                                                                          
   40   41 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  2  4  4  3  0  4   22    585.98  10.0                                                                          
   41   35 Kulczyński      Mieczysław      3  2  3  5  5  4  0  1   20    575.38  10.2                                                                          
   42   39 Markowski       Krzysztof       3  0  3  1  0  5  3  2   14    547.17  10.0                                                                          
   43   48 Mączko          Grzegorz        1  3  0  2  1  5 --  5   16    518.49  12.0                                                                          
   44   43 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0 --  1   21    482.70  23.6                                                                          
   45   47 Posiewka        Andrzej         2  4  0  1  3  5 --  2   15    478.32   7.8                                                                          
   46   51 Pindelski       Krzysztof       2  5  0  0  0  5  0  5   15    470.35   9.4                                                                          
   47   46 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5  5 -- --  1   19    452.79  31.7                                                                          
   48   44 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  5  0 -- --   20    435.11  21.0                                                                          
   49   45 Witkowski       Tomasz          3  1  2  2  1  5  1 --   12    420.21   9.1                                                                          
   50   49 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  5  1 --  2   17    401.40   9.3                                                                          
   51   50 Szczęsny        Marek           3  5  1  0  0  5  0  1   12    355.21   7.2                                                                          
   52   52 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  1  1  4  1  1   10    345.38   5.3                                                                          
   53   53 Oracz           Paweł           2 --  5  5  2  1 --  0   13    307.29  11.7                                                                          
   54   63 Puchała         Sylwester       2 -- --  5 -- -- --  5   10    285.09  14.2                                                                          
   55   54 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  5  0 --    6    270.37   4.2                                                                          
   56   55 Michalak        Paweł           1  0  3  0  1  3  1 --    8    264.98   4.1                                                                          
   57   56 Jaworski        Krzysztof       2  5  3  2  3  0 --  0   13    260.37   9.5                                                                          
   58   57 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  4  1 --    6    250.62   3.8                                                                          
   59   60 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1  1  3  1 --  2    9    246.73   5.1                                                                          
   60   61 Golik           Sławomir        2  4  3  1  2  0 --  1   11    210.60   5.2                                                                          
   61   58 Wirtek          Mariusz         3  5  1  2  2  0 -- --   10    188.10   6.8                                                                          
   62   59 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  4  0 --    4    186.49   2.2                                                                          
   63   62 Pyl             Jan             1  1  1  0  0  2  0  0    4    130.38   2.8                                                                          
   64   67 Styczek         Maciej          1  0  1  0  1  1 --  1    4    126.97   1.8                                                                          
   65   68 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2 --  1    3    122.85   2.9                                                                          
   66   64 Wypustek        Grzegorz        3 --  2  0  1  1 -- --    4    112.95   3.6                                                                          
   67   65 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0  2 -- --    3    110.86   3.1                                                                          
   68   70 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1  0 --  1    5    109.74   5.0                                                                          
   69   66 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --  2 -- --    3    109.43   2.3                                                                          
   70   69 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --  0 --  0    6     92.35   3.9                                                                          
   71   73 Belka           Stanisław       1  0  1  2  0  0 --  1    4     88.67   2.7                                                                          
   72   78 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 -- --  3    3     87.44   1.5                                                                          
   73   71 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0  1  0  0    3     79.20   1.7                                                                          
   74   72 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0 --  1 --    2     68.80   1.9                                                                          
   75   74 Bolek           Marian          1  0  0  1  1 -- -- --    2     52.27   2.6                                                                          
   76   76 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0 -- --  1    2     50.88   1.7                                                                          
   77   75 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1 --  0  0    1     31.73   0.7                                                                          
   78 ---- Krupa           Łukasz          3 -- -- -- -- -- --  1    1     28.43   5.0                                                                          
   79   77 Jakubowski      Dariusz         1 --  1 -- -- -- -- --    1     17.90   1.9                                                                          
   80   79 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   81   80 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   82   81 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  5  2   32   1033.25  32.2                                                                          
    2    5 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  4  5  3  5  5   32    967.03  32.5                                                                          
    3    2 Szklarz         Marian          3  4  5  5  4  5  5  3   31   1019.23  38.2                                                                          
    4    3 Grzegrzółka     Jan             3  3  5  5  5  5  5  3   31   1016.55  40.7                                                                          
    5    4 Arak            Piotr           1  4  4  5  5  4  5  3   30    959.14  32.9                                                                          
    6    6 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  2  5  3   30    903.42  43.7                                                                          
    7    8 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  2  4  4   30    878.65  44.8                                                                          
    8    9 Burkowski       Paweł           3  5  5  3  3  5  3  5   29    897.25  34.5                                                                          
    9    7 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2  4  3   29    864.57  46.2                                                                          
   10   10 Piekarniak      Mariusz         2  5  1  5  4  4  4  5   28    873.33  34.4                                                                          
   11   13 Antosiewicz     Bogdan          3  4  5  5  5  2  2  5   28    804.61  38.9                                                                          
   12   14 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  3  1  5   28    780.80  33.6                                                                          
   13   12 Glinka          Dariusz         1  4  5  5  5  1  3  4   27    785.51  40.7                                                                          
   14   11 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  0  3  5  3   26    781.49  44.7                                                                          
   15   15 Kurek           Wiesław         3  0  5  4  5  4  4  3   25    882.56  33.8                                                                          
   16   16 Woźniak         Wit             3  2  5  4  4  3  2  4   24    714.02  31.9                                                                          
   17   17 Bielski         Jacek           3  3  4  5  5  3  0  3   23    627.81  23.2                                                                          
   18   18 Widłak          Adam            3  2  5  2  4  3  1  3   20    583.14  20.7                                                                          
   19   23 Pytka           Bogdan          1  1  2  1  5  4  0  5   18    585.09  14.9                                                                          
   20   20 Sekuła          Wiesław         3  1  4  3  5  3  0  2   18    532.79  15.5                                                                          
   21   21 Michniewski     Tomasz          3  3  5  2  4  2 --  2   18    468.92  17.5                                                                          
   22   19 Włodarczyk      Paweł           1  2  5  5  5 -- --  1   18    430.80  31.7                                                                          
   23   26 Walczak         Dariusz         1  1  4  0  3  2  2  5   17    529.24  13.5                                                                          
   24   22 Wojciechowski   Jarosław        3  2  2  3  5  0  3  2   17    498.71  21.4                                                                          
   25   32 Kwiatkowski     Andrzej         2  2  2  3  0  2  2  5   16    482.45  15.5                                                                          
   26   29 Myszkowski      Zenon           1  1  1  0  3  3  3  4   15    543.85  33.5                                                                          
   27   25 Łukasik         Andrzej         3  3  0  3  1  1  4  3   15    479.87  17.9                                                                          
   28   41 Kuźmiński       Andrzej         3  3  1  1  3  1 --  5   14    389.58  22.1                                                                          
   29   42 Sadowski        Marek           2  5  1  0  0  1  2  5   14    381.24  12.5                                                                          
   30   43 Wilczek         Edward          2  2  3  2  0  2 --  5   14    374.79  17.9                                                                          
   31   39 Bąk             Kamil           3  1  0  1  1  4  2  4   13    485.18   8.1                                                                          
   32   30 Rawski          Witold          1  0  0  3  3  4  1  2   13    450.70  12.2                                                                          
   33   40 Konopka         Jarosław        1  3  0  1  2  3 --  4   13    385.28  12.5                                                                          
   34   35 Rębiś           Krzysztof       2  3  3  2  0  1  1  3   13    325.87  14.2                                                                          
   35   24 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  4  3  3  0 --  0   13    272.66  23.6                                                                          
   36   28 Peterek         Kazimierz       2  0  0  2  0  5  4  1   12    506.06   8.7                                                                          
   37   48 Mączko          Grzegorz        1  1  0  0  1  5 --  5   12    451.02  12.0                                                                          
   38   50 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  0  0  4  0  5   12    384.60   9.4                                                                          
   39   27 Jaworski        Krzysztof       2  5  2  2  3  0 --  0   12    243.69   9.5                                                                          
   40   37 Czasak          Marcin          2  0  0  1  0  5  3  2   11    477.15   8.4                                                                          
   41   38 Markowski       Krzysztof       3  0  1  1  0  5  2  2   11    461.63  10.0                                                                          
   42   33 Kulczyński      Mieczysław      3  1  1  2  3  3  0  1   11    365.21  10.2                                                                          
   43   31 Kaminski        Mariusz         2  0  2  2  5  2 -- --   11    345.63  15.9                                                                          
   44   46 Chojnacki       M. i  Z.        2  2  1  3  0  2  0  3   11    302.56  10.0                                                                          
   45   34 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  1  0  2 --  1   11    273.27  17.2                                                                          
   46   36 Kowalski        Paweł           2  2  4  4  0  0 -- --   10    191.03  21.0                                                                          
   47   44 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  1  0  3  4  1    9    403.10   7.8                                                                          
   48   49 Szczęsny        Marek           3  1  1  0  0  5  0  1    8    303.01   7.2                                                                          
   49   45 Witkowski       Tomasz          3  1  1  1  1  3  1 --    8    273.14   9.1                                                                          
   50   47 Sotek           Mariusz         1  0  2  3  3  0 -- --    8    198.67  24.9                                                                          
   51   52 Golik           Sławomir        2  3  2  1  1  0 --  1    8    152.59   5.2                                                                          
   52   51 Jobda           Arkadiusz       3  1  3  1  1  1 --  0    7    162.51   9.3                                                                          
   53   53 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0  1  0  3  1  1    6    241.60   5.3                                                                          
   54   55 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0  0  3 --  2    6    226.20   7.8                                                                          
   55   62 Sadowski Sławom Piotr           1  1  0  1  1  0 --  2    5    125.55   5.1                                                                          
   56   54 Wirtek          Mariusz         3  0  1  2  2  0 -- --    5    121.35   6.8                                                                          
   57   56 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  2  1 --    4    159.12   3.8                                                                          
   58   57 Michalak        Paweł           1  0  1  0  1  1  1 --    4    138.77   4.1                                                                          
   59   58 Oracz           Paweł           2 --  0  3  0  1 --  0    4    114.42  11.7                                                                          
   60   61 Jaworski        Mateusz         3  1  1  0  1  0 --  1    4     97.52   5.0                                                                          
   61   63 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2 --  1    3    122.85   2.9                                                                          
   62   59 Pyl             Jan             1  0  1  0  0  2  0  0    3    117.57   2.8                                                                          
   63   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0  2 -- --    3    110.86   3.1                                                                          
   64   64 Wypustek        Grzegorz        3 --  1  0  0  1 -- --    2     68.00   3.6                                                                          
   65   65 Głażewski       Jerzy           3  0  1  0  0  1  0  0    2     63.12   1.7                                                                          
   66   66 Bolek           Marian          1  0  0  1  1 -- -- --    2     52.27   2.6                                                                          
   67   71 Belka           Stanisław       1  0  1  0  0  0 --  1    2     46.83   2.7                                                                          
   68   67 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  1 --    1     48.57   1.9                                                                          
   69   68 Więsik          Dariusz         3  0  0  0 --  1 -- --    1     45.85   2.3                                                                          
   70   69 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  1  0 --    1     45.72   2.2                                                                          
   71   76 Puchała         Sylwester       2 -- --  0 -- -- --  1    1     32.25  14.2                                                                          
   72   77 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 -- --  1    1     29.55   1.5                                                                          
   73   75 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  0 --  1    1     28.98   1.8                                                                          
   74   70 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0 -- --  0    1     21.08   1.7                                                                          
   75   72 Rokita          Sławomir        2  1  0  0 --  0 --  0    1     13.80   3.9                                                                          
   76   73 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   4.2                                                                          
   77   74 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   1.9                                                                          
   78 ---- Krupa           Łukasz          3 -- -- -- -- -- --  0    0      0.00   5.0                                                                          
   79   78 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   80   79 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   81   80 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   0.7                                                                          
   82   81 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  3  3  5   31    919.75  34.5                                                                          
    2    3 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  3  2  5   30    865.27  32.5                                                                          
    3    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  3  2  5   30    852.25  40.7                                                                          
    4    5 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  3  2  5   30    837.87  21.4                                                                          
    5    6 Łukasik         Andrzej         3  4  5  5  3  3  3  4   27    786.42  17.9                                                                          
    6    2 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  2  3  2   27    778.17  38.2                                                                          
    7    7 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  1  0  5   26    686.02  44.7                                                                          
    8    9 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  0  0  5   25    644.93  40.7                                                                          
    9   10 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  0  0  5   25    639.23  44.8                                                                          
   10   11 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  0  0  5   25    636.91  46.2                                                                          
   11   15 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  0  0  5   25    616.61  31.9                                                                          
   12   13 Arak            Piotr           1  5  4  5  5  0  1  4   24    595.05  32.9                                                                          
   13   22 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  4  5  0  0  5   24    588.76  33.6                                                                          
   14   20 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  0  0  5   25    587.64  23.2                                                                          
   15   14 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5  5  0  0  4   24    584.10  34.4                                                                          
   16   24 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  0  0  5   25    572.52  15.5                                                                          
   17    8 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  1 --  2   23    566.57  17.2                                                                          
   18   17 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  0  0  3   23    535.53  38.9                                                                          
   19   27 Łuczak          Marek           3  2  5  5  5  0  0  4   21    519.00  32.2                                                                          
   20   29 Kuźmiński       Andrzej         3  4  2  5  4  1 --  4   20    507.02  22.1                                                                          
   21   25 Widłak          Adam            3  3  5  5  5  0  0  3   21    504.93  20.7                                                                          
   22   12 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  0  0  1   21    501.57  43.7                                                                          
   23   18 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  0 --  2   22    498.97  17.5                                                                          
   24   19 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  0  0  1   21    464.67  33.8                                                                          
   25   23 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5  5 -- --  1   19    452.79  31.7                                                                          
   26   16 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0 --  0   20    441.85  23.6                                                                          
   27   21 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  5  0 -- --   20    428.72  21.0                                                                          
   28   34 Pytka           Bogdan          1  0  0  5  5  0  0  5   15    416.52  14.9                                                                          
   29   26 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  4  0  0  0   19    405.45  33.5                                                                          
   30   28 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  5  0 -- --   15    385.44  24.9                                                                          
   31   33 Konopka         Jarosław        1  5  3  5  1  0 --  3   17    352.32  12.5                                                                          
   32   30 Sekuła          Wiesław         3  5  5  2  4  0  0  1   17    352.06  15.5                                                                          
   33   32 Sadowski        Marek           2  5  2  4  3  0  0  2   16    330.48  12.5                                                                          
   34   31 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  4  0 --  1   14    297.84   9.3                                                                          
   35   35 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  2  2  1  1  0  2   12    272.24  10.0                                                                          
   36   40 Kulczyński      Mieczysław      3  3  2  2  2  0  0  3   12    265.96  10.2                                                                          
   37   36 Markowski       Krzysztof       3  0  2  1  0  1  2  1    7    243.14  10.0                                                                          
   38   37 Kaminski        Mariusz         2  1  1  5  2  0 -- --    9    206.45  15.9                                                                          
   39   47 Peterek         Kazimierz       2  0  2  0  2  0  0  3    7    183.06   8.7                                                                          
   40   49 Rawski          Witold          1  0  4  1  0  0  0  3    8    181.71  12.2                                                                          
   41   38 Rębiś           Krzysztof       2  1  1  2  2  0  1  0    7    179.44  14.2                                                                          
   42   39 Oracz           Paweł           2 --  4  2  2  0 --  0    8    176.56  11.7                                                                          
   43   41 Pindelski       Krzysztof       2  4  0  0  0  2  0  0    6    145.87   9.4                                                                          
   44   42 Jaworski        Krzysztof       2  2  0  1  3  0 --  0    6    140.22   9.5                                                                          
   45   54 Puchała         Sylwester       2 -- --  3 -- -- --  2    5    133.48  14.2                                                                          
   46   43 Wirtek          Mariusz         3  5  1  2  0  0 -- --    8    127.47   6.8                                                                          
   47   44 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  1  1 --    3    113.97   3.8                                                                          
   48   51 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1  0 --  1    5    109.74   5.0                                                                          
   49   52 Czasak          Marcin          2  2  0  1  1  0  0  1    5    106.72   8.4                                                                          
   50   45 Golik           Sławomir        2  2  3  0  1  0 --  0    6    103.99   5.2                                                                          
   51   46 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  1  2  0  0 --    4     94.54   4.2                                                                          
   52   48 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --  0 --  0    6     92.35   3.9                                                                          
   53   50 Walczak         Dariusz         1  1  1  1  1  0  0  0    4     83.81  13.5                                                                          
   54   57 Posiewka        Andrzej         2  0  0  1  1  0 --  1    3     83.44   7.8                                                                          
   55   53 Witkowski       Tomasz          3  0  0  2  1  0  0 --    3     75.09   9.1                                                                          
   56   58 Sadowski Sławom Piotr           1  0  1  1  0  0 --  1    3     70.41   5.1                                                                          
   57   55 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0 --  1 --    2     68.80   1.9                                                                          
   58   56 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  0  1  0  0  0    3     58.71   5.3                                                                          
   59   64 Mączko          Grzegorz        1  0  0  1  0  0 --  1    2     48.75  12.0                                                                          
   60   59 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0  0  0  0    2     34.55   1.7                                                                          
   61   60 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1 --  0  0    1     31.73   0.7                                                                          
   62   61 Pyl             Jan             1  1  1  0  0  0  0  0    2     29.92   2.8                                                                          
   63 ---- Krupa           Łukasz          3 -- -- -- -- -- --  1    1     28.43   5.0                                                                          
   64   62 Bąk             Kamil           3  2  0  0  0  0  0  0    2     25.64   8.1                                                                          
   65   63 Belka           Stanisław       1  0  0  1  0  0 --  0    1     20.91   2.7                                                                          
   66   65 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --  0 -- --    1     18.88   2.3                                                                          
   67   66 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   1.9                                                                          
   68   67 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   2.2                                                                          
   69   68 Kujawiak        Jan             1  0  0  0  0 -- --  0    0      0.00   1.7                                                                          
   70   69 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00   1.8                                                                          
   71   70 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   7.8                                                                          
   72   71 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00  17.9                                                                          
   73   72 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00   2.9                                                                          
   74   73 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 -- --  0    0      0.00   1.5                                                                          
   75   74 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0 -- --    0      0.00   3.1                                                                          
   76   75 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   7.2                                                                          
   77   76 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   78   77 Michalak        Paweł           1  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   4.1                                                                          
   79   78 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   80   79 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                          
   81   80 Wypustek        Grzegorz        3 --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   3.6                                                                          
   82   81 Bolek           Marian          1  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   2.6                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja GMP [ 2]                                                                                                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    2 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  5  5  5  4   19    901.75  21.2                                                                          
    2    3 Arak            Piotr           1  0  0  0  5  5  5  4   19    897.26  19.4                                                                          
    3    4 Szklarz         Marian          3  0  0  0  4  5  5  4   18    873.85  15.1                                                                          
    4    6 Piekarniak      Mariusz         2  0  0  0  4  5  5  5   19    861.29  15.8                                                                          
    5    5 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  5  5  4  4   18    860.99  15.4                                                                          
    6    1 Łuczak          Marek           3  0  0  0  5  5  5  2   17    852.39  14.4                                                                          
    7    7 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  5  4  5  4   18    830.32  17.4                                                                          
    8    9 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  5  3  5  5   18    813.14  16.1                                                                          
    9   11 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  3  5  4  5   17    799.25  14.2                                                                          
   10   10 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  5  4  4  4   17    774.64  12.7                                                                          
   11    8 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  5  3  5  3   16    745.15  15.8                                                                          
   12   14 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  5  2  4  5   16    710.76  12.7                                                                          
   13   15 Woźniak         Wit             3  0  0  0  4  3  4  5   16    698.98  13.9                                                                          
   14   16 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  5  4  2  5   16    683.57  13.4                                                                          
   15   17 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  3  3  4  5   15    665.94  20.3                                                                          
   16   19 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  5  3  2  5   15    665.62  17.6                                                                          
   17   13 Czasak          Marcin          2  0  0  0  3  5  3  3   14    647.43  10.8                                                                          
   18   22 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  5  3  2  5   15    647.33  13.4                                                                          
   19   20 Bąk             Kamil           3  0  0  0  1  5  3  5   14    642.61   9.3                                                                          
   20   24 Pytka           Bogdan          1  0  0  0  5  5  0  5   15    642.53  10.8                                                                          
   21   23 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  5  4  1  5   15    633.71  10.3                                                                          
   22   18 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  5  1  4  4   14    633.65  13.6                                                                          
   23   12 Peterek         Kazimierz       2  0  0  0  2  5  4  2   13    622.41   9.7                                                                          
   24   25 Widłak          Adam            3  0  0  0  5  3  2  4   14    593.89  13.5                                                                          
   25   31 Sadowski        Marek           2  0  0  0  3  3  3  5   14    592.96  10.7                                                                          
   26   26 Bielski         Jacek           3  0  0  0  5  5  0  3   13    561.36  10.5                                                                          
   27   27 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  5  2  3  3   13    548.79  16.4                                                                          
   28   32 Wilczek         Edward          2  0  0  0  5  3 --  5   13    530.03  10.8                                                                          
   29   30 Rawski          Witold          1  0  0  0  3  4  2  3   12    523.77  10.1                                                                          
   30   33 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  2  1  4  5   12    522.92  11.4                                                                          
   31   34 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  3  2  2  5   12    514.39   9.4                                                                          
   32   28 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  0  0  4  4  2   10    508.02   8.5                                                                          
   33   29 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  1  5  2  2   10    502.71   8.7                                                                          
   34   35 Mączko          Grzegorz        1  0  0  0  1  5 --  5   11    497.19  13.2                                                                          
   35   36 Konopka         Jarosław        1  0  0  0  3  4 --  5   12    488.74   7.4                                                                          
   36   21 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  3  5  2 --   10    464.32   9.1                                                                          
   37   43 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  4  2 --  5   11    436.74  12.9                                                                          
   38   44 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  4  0  5    9    397.87   7.1                                                                          
   39   46 Posiewka        Andrzej         2  0  0  0  1  3 --  5    9    373.81   6.9                                                                          
   40   42 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  3  2  1  3    9    373.76   5.7                                                                          
   41   38 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  5  2 --  2    9    366.44   9.1                                                                          
   42   37 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0  0  1  4  1  2    8    364.75   5.8                                                                          
   43   41 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  5  0  2    7    341.31   5.7                                                                          
   44   40 Kulczyński      Mieczysław      3  0  0  0  3  3  0  1    7    322.74   5.4                                                                          
   45   39 Michalak        Paweł           1  0  0  0  1  2  3 --    6    289.27   6.6                                                                          
   46   52 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  0  1  1  1  4    7    284.83   9.7                                                                          
   47   47 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  5 -- --  1    6    227.78  11.0                                                                          
   48   49 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  2  2 --  1    5    218.50   6.3                                                                          
   49   58 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  3  0 --  3    6    206.11   5.1                                                                          
   50   45 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  3  1 --    4    205.73   4.4                                                                          
   51   48 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  5  0 -- --    5    179.56   6.0                                                                          
   52   51 Jaworski        Krzysztof       2  0  0  0  4  0 --  1    5    177.99   4.1                                                                          
   53   54 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2 --  2    4    173.80   3.8                                                                          
   54   50 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  3  1 -- --    4    160.41  14.4                                                                          
   55   53 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  3  0 --  0    3    112.26   4.6                                                                          
   56   55 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  2 -- --    2    102.89   2.0                                                                          
   57   56 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  0  0    2    100.96   1.7                                                                          
   58   57 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  0 --    2    100.84   3.4                                                                          
   59   59 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  2 -- --    2     97.72   2.4                                                                          
   60   60 Wypustek        Grzegorz        3 --  0  0  1  1 -- --    2     90.97   4.5                                                                          
   61   61 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  1  1 --  0    2     86.09   6.0                                                                          
   62   65 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  1 --  1    2     83.52   2.8                                                                          
   63   66 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  1  0 --  1    2     74.30   2.0                                                                          
   64   67 Golik           Sławomir        2  0  0  0  1  0 --  1    2     72.25   1.4                                                                          
   65   62 Wirtek          Mariusz         3  0  0  0  2  0 -- --    2     72.04   1.0                                                                          
   66   76 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 -- --  2    2     68.50   2.9                                                                          
   67   70 Nowak           Adam            3  0  0  0  1  0 --  1    2     64.81   2.0                                                                          
   68   63 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  1 --    1     54.38   1.9                                                                          
   69   64 Więsik          Dariusz         3  0  0  0 --  1 -- --    1     52.02   2.3                                                                          
   70   75 Puchała         Sylwester       2 -- --  0 -- -- --  1    1     37.49   6.1                                                                          
   71   72 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0 --  1    1     35.08   0.7                                                                          
   72   68 Bolek           Marian          1  0  0  0  1 -- -- --    1     33.77   1.3                                                                          
   73   69 Kujawiak        Jan             1  0  0  0  1 -- --  0    1     32.96   2.5                                                                          
   74   71 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   4.2                                                                          
   75   73 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   76   74 Rokita          Sławomir        2  0  0  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                          
   77 ---- Krupa           Łukasz          3 -- -- -- -- -- --  0    0      0.00   5.0                                                                          
   78   77 Pyl             Jan             1  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   1.4                                                                          
   79   78 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   80   79 Kaminski        Mariusz         2  0  0  0  0  0 -- --    0      0.00   4.6                                                                          
   81   80 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   0.7                                                                          
   82   81 Oracz           Paweł           2 --  0  0  0  0 --  0    0      0.00   3.1                                                                          

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2018 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Kurek Wiesław        2   3  11  392.603  6  269.898  5  122.705  0    0.000
   2 Łuczak Marek       366   3  11  403.707  5  331.115  6   72.592  0    0.000
   3 Wojciechowski And  241   3  11  850.886  6  370.810  5  480.076  0    0.000
   4 Grzegrzółka Jan    308   3  10  505.636  6  345.029  4  160.607  0    0.000
   5 Szklarz Marian     364   3  10  698.080  4  490.225  6  207.855  0    0.000
   6 Arak Piotr         141   1  10  833.404  5  412.033  5  421.371  0    0.000
   7 Lewandowski Kazim 4316   3  10  941.650  5  298.107  5  643.543  0    0.000
   8 Dąbrowski Tomasz   404   1   9  466.444  5   98.317  4  368.127  0    0.000
   9 Burkowski Paweł    357   3   9  629.510  5  338.479  4  291.031  0    0.000
  10 Tarka Stanisław    632   2   9  745.570  4  277.881  5  467.689  0    0.000
  11 Szczepaniak Rober  156   1   9  788.137  5  419.152  4  368.985  0    0.000
  12 Piekarniak Marius  212   2   9 1011.951  4  579.330  5  432.621  0    0.000
  13 Woźniak Wit         15   3   9 1117.590  5  656.227  4  461.363  0    0.000
  14 Glinka Dariusz     160   1   8  246.425  5   15.377  3  231.048  0    0.000
  15 Szpadzik Joanna i  116   1   8  599.351  5  329.796  3  269.555  0    0.000
  16 Wilczek Edward     221   2   8  863.549  6  550.546  2  313.003  0    0.000
  17 Myszkowski Zenon   112   1   8  910.224  5  599.082  3  311.142  0    0.000
  18 Antosiewicz Bogda  369   3   7  231.396  5  201.481  2   29.915  0    0.000
  19 Pytka Bogdan       166   1   7  622.039  5  511.401  2  110.638  0    0.000
  20 Kwiatkowski Andrz  205   2   7  639.584  5  426.818  2  212.766  0    0.000
  21 Widłak Adam        378   3   7  701.589  4  421.515  3  280.074  0    0.000
  22 Mączko Grzegorz    132   1   7  967.618  4  570.928  3  396.690  0    0.000
  23 Bąk Kamil          376   3   7 1002.727  4  511.906  3  490.821  0    0.000
  24 Michniewski Tomas  363   3   6  523.592  5  385.531  1  138.061  0    0.000
  25 Bielski Jacek     4302   3   6  535.395  5  489.532  1   45.863  0    0.000
  26 Czasak Marcin      423   2   6  685.407  1  178.939  5  506.468  0    0.000
  27 Peterek Kazimierz  224   2   6  685.683  1   45.627  5  640.056  0    0.000
  28 Sadowski Marek     219   2   6  724.727  3  292.915  3  431.812  0    0.000
  29 Rawski Witold     4116   1   6  940.069  4  552.584  2  387.485  0    0.000
  30 Sekuła Wiesław     331   3   5  194.372  3  127.233  2   67.139  0    0.000
  31 Kulczyński Mieczy  311   3   5  246.903  2  187.801  3   59.102  0    0.000
  32 Kuźmiński Andrzej  360   3   5  453.504  4  427.026  1   26.478  0    0.000
  33 Walczak Dariusz   4122   1   5  718.326  3  490.019  2  228.307  0    0.000
  34 Witkowski Tomasz   368   3   5  730.337  1  187.602  4  542.735  0    0.000
  35 Chojnacki M. i  Z  204   2   5  764.042  3  481.757  2  282.285  0    0.000
  36 Włodarczyk Paweł   164   1   4  385.212  4  385.212  0    0.000  0    0.000
  37 Pindelski Krzyszt  210   2   4  395.670  2  258.555  2  137.115  0    0.000
  38 Rębiś Krzysztof    411   2   4  502.874  2  287.548  2  215.326  0    0.000
  39 Szczęsny Marek     382   3   4  510.905  1  142.110  3  368.795  0    0.000
  40 Konopka Jarosław   134   1   4  519.164  3  366.445  1  152.719  0    0.000
  41 Toporowicz Tadeus  154   1   4  547.802  1  190.589  3  357.213  0    0.000
  42 Jaworski Krzyszto 4241   2   3  243.097  3  243.097  0    0.000  0    0.000
  43 Markowski Krzyszt  317   3   3  254.504  1  118.346  2  136.158  0    0.000
  44 Łukasik Andrzej    385   3   3  282.561  2  150.190  1  132.371  0    0.000
  45 Posiewka Andrzej   636   2   3  297.375  1  177.281  2  120.094  0    0.000
  46 Wojciechowski Jar  375   3   3  317.970  2  260.208  1   57.762  0    0.000
  47 Kowalski Paweł     244   2   3  376.556  3  376.556  0    0.000  0    0.000
  48 Sotek Mariusz      161   1   2  172.983  2  172.983  0    0.000  0    0.000
  49 Jaworski Mateusz   380   3   2  178.745  2  178.745  0    0.000  0    0.000
  50 Lewandowski Jerzy  315   3   2  216.567  2  216.567  0    0.000  0    0.000
  51 Golik Sławomir     206   2   2  242.442  2  242.442  0    0.000  0    0.000
  52 Wirtek Mariusz     347   3   2  249.324  2  249.324  0    0.000  0    0.000
  53 Sadowski Sławomir  133   1   2  250.552  2  250.552  0    0.000  0    0.000
  54 Kisiel Robert i S  211   2   2  320.120  0    0.000  2  320.120  0    0.000
  55 Zelman Marcin      341   3   2  330.411  1  165.399  1  165.012  0    0.000
  56 Borkowski Jerzy    103   1   2  333.227  0    0.000  2  333.227  0    0.000
  57 Michalak Paweł     509   1   2  407.063  0    0.000  2  407.063  0    0.000
  58 Szymaniak Jerzy    348   2   1   40.662  0    0.000  1   40.662  0    0.000
  59 Puchała Sylwester  242   2   1   78.897  1   78.897  0    0.000  0    0.000
  60 Okrasa Stanisław   354   3   1  155.894  1  155.894  0    0.000  0    0.000
  61 Bąk Dariusz        365   3   1  158.865  0    0.000  1  158.865  0    0.000
  62 Jobda Arkadiusz    377   3   1  166.903  0    0.000  1  166.903  0    0.000
  63 Tokarski Waldemar  120   1   1  168.794  0    0.000  1  168.794  0    0.000
  64 Styczek Maciej     136   1   1  172.053  1  172.053  0    0.000  0    0.000
  65 Głażewski Jerzy    306   3   1  188.180  0    0.000  1  188.180  0    0.000

 

 

Linki