PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Gransee 1 z dnia 27.05.18                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:00:43.  N 13:10:51.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  552.222 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   72                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2115                           
      5.Ilość konkursów.......................:  423                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1025.08                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   659.25                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:18,25,43                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 5,23,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:4 godz. 46 min. 38 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  55.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   21   │  589   │  117  │19.86│      
          │ 2  │ Baniocha                │   20   │  706   │  119  │16.86│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   31   │  820   │  187  │22.80│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   72   │ 2115   │  423  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                
                                         z lotu Gransee 1, w dniu 27.05.18                                                                                      
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Woźniak Wit                     3    8              GCM 18:25:43     1025.08   0.47  22-  6-  3  564.529  60.000   0.473                                 
     2 Łukasik Andrzej                 3   21             RG   18:20:52     1022.07   0.95  31-  6-  1  557.911   0.000                                         
     3 Łuczak Marek                    3   14              GCM 18:26:59     1015.42   1.42  20-  9-  5  560.493  59.950   1.418                                 
     4 Chojnacki M. i  Z.              2   30             RGSM 18:19:03     1012.57   1.89  21-  3-  2  550.887  59.930                                         
     5 Kurek Wiesław                   3    1              GCM 18:29:12     1012.38   2.36  32-  8-  5  561.062  59.910   2.364                                 
     6 Kurek Wiesław                   3    7              G   18:33:03     1005.40   2.84       2      561.062   0.000                                         
     7 Kurek Wiesław                   3   14              GCM 18:34:48     1002.25   3.31       3   2  561.062  59.860   3.310                                 
     8 Łuczak Marek                    3   24              GCM 18:39:52      992.26   3.78       2   2  560.493  59.840   3.783                                 
     9 Wojciechowski Andrzej           3   18              GSM 18:37:59      987.86   4.26 103- 26-  3  556.147  59.820                                         
    10 Burkowski Paweł                 3   12              G   18:44:56      985.89   4.73  63- 22-  5  561.889   0.000                                         
    11 Myszkowski Zenon                1   24              G   18:21:17      983.94   5.20  58- 24-  3  537.512   0.000                                         
    12 Kaminski Mariusz                2    4              G   18:30:22      983.89   5.67  53-  4-  0  546.418   0.000                                         
    13 Burkowski Paweł                 3    8              GCM 18:46:43      982.81   6.15       2   1  561.889  59.730   6.147                                 
    14 Szpadzik Joanna i Marcin        1   14              G   18:34:46      981.53   6.62  25-  7-  4  549.430   0.000                                         
    15 Tarka Stanisław                 2   96              GCM 18:36:56      981.28   7.09  47- 11-  3  551.416  59.680   7.092                                 
    16 Bąk Kamil                       3   21              G   18:53:30      980.00   7.57  29- 13-  5  566.930   0.000                                         
    17 Łukasik Andrzej                 3   31             RG   18:45:02      978.73   8.04       2      557.911   0.000                                         
    18 Kulczyński Mieczysław           3   33              GCM 18:41:52      976.75   8.51  27-  4-  3  553.689  59.610   8.511                                 
    19 Grzegrzółka Jan                 3   23              GCM 18:49:57      976.46   8.98  39- 22-  5  561.414  59.590   8.983                                 
    20 Szymaniak Jerzy                 2  115             R    18:38:07      975.49   9.46  51-  4-  2  549.317   0.000                                         
    21 Szklarz Marian                  3   16              GSM 18:49:43      975.33   9.93  37-  9-  5  560.538  59.550                                         
    22 Peterek Kazimierz               2    8              G   18:42:04      974.64  10.40  40- 17-  5  552.686   0.000                                         
    23 Wojciechowski Andrzej           3   25              G   18:45:50      974.27  10.87       2      556.147   0.000                                         
    24 Dąbrowski Tomasz                1    7              G   18:30:03      974.11  11.35  58- 11-  4  540.678   0.000                                         
    25 Mączko Grzegorz                 1    8              GSM 18:27:59      974.04  11.82  22-  7-  5  538.628  59.450                                         
    26 Arak Piotr                      1   19              GCM 18:33:44      972.90  12.29  29-  9-  5  543.590  59.430  12.293                                 
    27 Antosiewicz Bogdan              3   40              GSM 19:07:34      972.06  12.77  35- 17-  3  576.008  59.410                                         
    28 Łuczak Marek                    3    3              GCM 18:52:03      971.31  13.24       3   3  560.493  59.390  13.239                                 
    29 Piekarniak Mariusz              2   21              G   18:40:40      970.70  13.71  65- 25-  5  549.092   0.000                                         
    30 Szklarz Marian                  3    1              GCM 18:52:40      970.35  14.18       2   2  560.538  59.340  14.184                                 
    31 Sotek Mariusz                   1   95              G   18:34:16      969.32  14.66  24-  8-  1  542.108   0.000                                         
    32 Kowalski Paweł                  2    9                  18:43:29      966.70  15.13  29-  1-  0  549.554   0.000                                         
    33 Kaminski Mariusz                2    2              G   18:41:42      964.21  15.60       2      546.418   0.000                                         
    34 Grzegrzółka Jan                 3    2              GSM 18:58:33      962.07  16.08       2   2  561.414  59.250                                         
    35 Antosiewicz Bogdan              3   34              G   19:13:50      961.88  16.55       2      576.008   0.000                                         
    36 Czasak Marcin                   2    9              GCM 18:49:39      961.69  17.02  26- 11-  5  552.635  59.200  17.021                                 
    37 Sekuła Wiesław                  3    9              GCM 18:51:33      961.14  17.49  29- 11-  4  554.143  59.180  17.494                                 
    38 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24              G   18:46:52      960.77  17.97       2      549.430   0.000                                         
    39 Kulczyński Mieczysław           3    4              GCM 18:51:32      960.38  18.44       2   2  553.689  59.140  18.440                                 
    40 Kurek Wiesław                   3   52                  18:59:40      959.63  18.91       4      561.062   0.000                                         
    41 Grzegrzółka Jan                 3    3              GSM 19:00:10      959.41  19.39       3   3  561.414  59.090                                         
    42 Arak Piotr                      1   15              GSM 18:41:44      959.16  19.86       2   2  543.590  59.070                                         
    43 Bąk Kamil                       3   29              G   19:07:27      956.93  20.33       2      566.930   0.000                                         
    44 Czasak Marcin                   2   53              GSM 18:52:34      956.83  20.80       2   2  552.635  59.020                                         
    45 Mączko Grzegorz                 1    7              GSM 18:37:59      956.74  21.28       2   2  538.628  59.000                                         
    46 Burkowski Paweł                 3   10              GSM 19:02:55      955.73  21.75       3   2  561.889  58.980                                         
    47 Szpadzik Joanna i Marcin        1   18              G   18:49:58      955.59  22.22       3      549.430   0.000                                         
    48 Antosiewicz Bogdan              3   20              GCM 19:17:52      955.45  22.70       3   2  576.008  58.930  22.695                                 
    49 Kurek Wiesław                   3   30              GCM 19:02:18      955.32  23.17       5   3  561.062  58.910  23.168                                 
    50 Witkowski Tomasz                3    6              GCM 19:15:52      954.78  23.64  20-  9-  5  573.694  58.890  23.641                                 
    51 Szczepaniak Robert              1   28              GCM 18:42:54      953.43  24.11  25-  6-  2  541.452  58.860  24.113                                 
    52 Pytka Bogdan                    1   10              GCM 18:39:46      953.37  24.59  21-  7-  5  538.432  58.840  24.586                                 
    53 Peterek Kazimierz               2   68              GCM 18:56:15      950.86  25.06       2   1  552.686  58.820  25.059                                 
    54 Kurek Wiesław                   3   21              G   19:05:24      950.31  25.53       6      561.062   0.000                                         
    55 Bugalski Arkadiusz              1   43              G   18:44:05      949.47  26.00  51- 12-  0  540.329   0.000                                         
    56 Kuźmiński Andrzej               3    1              GCM 18:55:19      949.23  26.48  25-  3-  2  550.853  58.750  26.478                                 
    57 Myszkowski Zenon                1    8              G   18:41:35      948.69  26.95       2      537.512   0.000                                         
    58 Sadowski Marek                  2   13              G   18:55:04      948.48  27.42  55- 17-  3  550.184   0.000                                         
    59 Markowski Krzysztof             3    6              GSM 19:08:01      948.46  27.90  10-  6-  5  562.451  58.680                                         
    60 Łuczak Marek                    3   23              GSM 19:06:18      947.90  28.37       4   4  560.493  58.660                                         
    61 Burkowski Paweł                 3    4              GSM 19:07:58      947.59  28.84       4   3  561.889  58.640                                         
    62 Chojnacki M. i  Z.              2   50              G   18:57:06      946.38  29.31       2      550.887   0.000                                         
    63 Myszkowski Zenon                1   30              G   18:43:59      944.69  29.79       3      537.512   0.000                                         
    64 Szklarz Marian                  3   17              GCM 19:08:37      944.28  30.26       3   3  560.538  58.570  30.260                                 
    65 Czasak Marcin                   2   11              GCM 19:00:26      943.98  30.73       3   3  552.635  58.550  30.733                                 
    66 Lewandowski Kazimierz           3    4              GCM 19:01:43      943.82  31.21  23-  7-  3  553.754  58.520  31.206                                 
    67 Wojciechowski Andrzej           3   20              G   19:04:17      943.77  31.68       3      556.147   0.000                                         
    68 Kulczyński Mieczysław           3    3              GCM 19:01:41      943.76  32.15       3   3  553.689  58.480  32.151                                 
    69 Grzegrzółka Jan                 3   26              G   19:10:02      943.50  32.62       4      561.414   0.000                                         
    70 Kurek Wiesław                   3   32              GSM 19:09:48      943.28  33.10       7   4  561.062  58.430                                         
    71 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              GSM 18:58:51      941.05  33.57       4   1  549.430  58.410                                         
    72 Myszkowski Zenon                1    3              G   18:46:12      941.02  34.04       4      537.512   0.000                                         
    73 Burkowski Paweł                 3    3              G   19:12:21      940.64  34.52       5      561.889   0.000                                         
    74 Piekarniak Mariusz              2   51                  18:58:49      940.52  34.99       2      549.092   0.000                                         
    75 Wojciechowski Andrzej           3   12              GCM 19:06:20      940.50  35.46       4   2  556.147  58.320  35.461                                 
    76 Piekarniak Mariusz              2   41              GCM 18:58:54      940.39  35.93       3   1  549.092  58.300  35.934                                 
    77 Grzegrzółka Jan                 3   25              G   19:12:30      939.61  36.41       5      561.414   0.000                                         
    78 Piekarniak Mariusz              2    5              GCM 19:00:29      937.84  36.88       4   2  549.092  58.250  36.879                                 
    79 Kisiel Robert i Staś            2   18              G   19:04:07      937.19  37.35  49- 12-  4  552.112   0.000                                         
    80 Peterek Kazimierz               2   54              G   19:04:49      937.05  37.83       3      552.686   0.000                                         
    81 Wojciechowski Jarosław          3   58             R    19:08:50      936.61  38.30  66- 21-  2  556.192   0.000                                         
    82 Wojciechowski Andrzej           3    2              G   19:09:31      935.46  38.77       5      556.147   0.000                                         
    83 Rawski Witold                   1    8              G   18:55:09      935.33  39.24  38- 13-  4  542.630   0.000                                         
    84 Antosiewicz Bogdan              3   57                  19:31:03      935.00  39.72       4      576.008   0.000                                         
    85 Posiewka Andrzej                2   23              GCM 19:03:30      934.88  40.19  26-  6-  3  550.179  58.090  40.189                                 
    86 Szymaniak Jerzy                 2    6              GCM 19:03:03      934.13  40.66       2   1  549.317  58.070  40.662                                 
    87 Czasak Marcin                   2   47              G   19:07:00      933.51  41.13       4      552.635   0.000                                         
    88 Sadowski Marek                  2    2              G   19:04:53      932.70  41.61       2      550.184   0.000                                         
    89 Kisiel Robert i Staś            2   49              G   19:07:00      932.62  42.08       2      552.112   0.000                                         
    90 Wojciechowski Jarosław          3   34              G   19:12:16      931.23  42.55       2      556.192   0.000                                         
    91 Łuczak Marek                    3   34              GSM 19:17:38      930.07  43.03       5   5  560.493  57.950                                         
    92 Markowski Krzysztof             3   10              GCM 19:19:49      929.95  43.50       2   2  562.451  57.930  43.499                                 
    92 Myszkowski Zenon                1   21              GCM 18:53:00      929.95  43.50       5   1  537.512  57.930  43.499                                 
    94 Sadowski Marek                  2   21              G   19:07:05      929.23  44.44       3      550.184   0.000                                         
    95 Arak Piotr                      1    7              G   19:00:06      929.06  44.92       3      543.590   0.000                                         
    96 Dąbrowski Tomasz                1    6              G   18:57:27      928.28  45.39       2      540.678   0.000                                         
    97 Bielski Jacek                   3   14              GCM 19:13:56      928.06  45.86  14-  5-  5  555.848  57.820  45.863                                 
    98 Bugalski Arkadiusz              1   15              G   18:57:17      927.95  46.34       2      540.329   0.000                                         
    99 Bugalski Arkadiusz              1   25              G   18:57:52      927.02  46.81       3      540.329   0.000                                         
    99 Rawski Witold                   1   27              G   19:00:21      927.02  46.81       2      542.630   0.000                                         
   101 Myszkowski Zenon                1    2              G   18:54:56      926.85  47.75       6      537.512   0.000                                         
   102 Szklarz Marian                  3   30             RG   19:20:18      926.05  48.23       4      560.538   0.000                                         
   103 Posiewka Andrzej                2   30              G   19:09:13      925.89  48.70       2      550.179   0.000                                         
   104 Walczak Dariusz                 1   14              GSM 18:58:23      925.62  49.17  30-  5-  2  539.992  57.660                                         
   105 Sekuła Wiesław                  3    6              GCM 19:13:47      925.45  49.65       2   2  554.143  57.640  49.645                                 
   106 Kisiel Robert i Staś            2   11              GSM 19:11:45      925.20  50.12       3   1  552.112  57.610                                         
   107 Glinka Dariusz                  1  115              G   19:05:34      924.85  50.59  23-  4-  1  546.185   0.000                                         
   108 Wojciechowski Andrzej           3   33              G   19:16:23      924.78  51.06       6      556.147   0.000                                         
   109 Tarka Stanisław                 2   42             R    19:11:40      924.16  51.54       2      551.416   0.000                                         
   110 Markowski Krzysztof             3    5              GSM 19:24:24      922.96  52.01       3   3  562.451  57.520                                         
   111 Piekarniak Mariusz              2    3              G   19:09:58      922.90  52.48       5      549.092   0.000                                         
   112 Mączko Grzegorz                 1   10              GCM 18:58:51      922.55  52.96       3   3  538.628  57.480  52.955                                 
   113 Wojciechowski Andrzej           3  112             R    19:17:51      922.53  53.43       7      556.147   0.000                                         
   114 Witkowski Tomasz                3   25              G   19:38:31      920.09  53.90       2      573.694   0.000                                         
   115 Myszkowski Zenon                1   13              G   18:59:17      919.95  54.37       7      537.512   0.000                                         
   116 Kisiel Robert i Staś            2   52                  19:15:19      919.70  54.85       4      552.112   0.000                                         
   117 Arak Piotr                      1    3              G   19:06:07      919.60  55.32       4      543.590   0.000                                         
   118 Sekuła Wiesław                  3   18              G   19:17:54      919.13  55.79       3      554.143   0.000                                         
   119 Tarka Stanisław                 2   99              GCM 19:15:40      918.01  56.26       3   2  551.416  57.320  56.265                                 
   120 Grzegrzółka Jan                 3   31              G   19:26:42      917.79  56.74       6      561.414   0.000                                         
   121 Woźniak Wit                     3   11              G   19:30:07      917.76  57.21       2      564.529   0.000                                         
   122 Woźniak Wit                     3   29              G   19:30:11      917.66  57.68       3      564.529   0.000                                         
   123 Wojciechowski Jarosław          3   13              G   19:21:20      917.30  58.16       3      556.192   0.000                                         
   124 Bąk Kamil                       3   26              G   19:33:19      916.89  58.63       3      566.930   0.000                                         
   125 Antosiewicz Bogdan              3   17              G   19:43:14      916.87  59.10       5      576.008   0.000                                         
   126 Myszkowski Zenon                1   10              G   19:01:17      916.81  59.57       8      537.512   0.000                                         
   127 Pyl Jan                         1    2              G   19:04:12      916.66  60.05  11-  2-  0  540.098   0.000                                         
   128 Kwiatkowski Andrzej             2   21              G   19:18:24      916.51  60.52  42- 15-  4  553.019   0.000                                         
   129 Sekuła Wiesław                  3    3              G   19:20:08      915.74  60.99       4      554.143   0.000                                         
   130 Sadowski Marek                  2   52                  19:16:03      915.37  61.47       4      550.184   0.000                                         
   131 Kwiatkowski Andrzej             2    9              GCM 19:19:30      914.84  61.94       2   1  553.019  57.050  61.939                                 
   132 Wypustek Grzegorz               3   20              GSM 19:33:46      913.23  62.41  11-  2-  1  565.078  57.020                                         
   133 Szczęsny Marek                  3   17              GSM 19:48:23      913.15  62.88  18-  8-  5  578.376  57.000                                         
   134 Piekarniak Mariusz              2   23              GSM 19:16:29      912.90  63.36       6   3  549.092  56.980                                         
   135 Widłak Adam                     3   12              G   19:33:43      912.27  63.83  18-  6-  3  564.438   0.000                                         
   136 Bąk Kamil                       3   12              G   19:37:04      911.37  64.30       4      566.930   0.000                                         
   137 Pindelski Krzysztof             2    6              GCM 19:19:23      910.72  64.78  35- 10-  4  550.422  56.910  64.775                                 
   138 Łukasik Andrzej                 3   37             RG   19:27:56      910.23  65.25       3      557.911   0.000                                         
   139 Sadowski Marek                  2   16              G   19:20:26      908.74  65.72       5      550.184   0.000                                         
   140 Burkowski Paweł                 3   42             RG   19:33:31      908.45  66.19       6      561.889   0.000                                         
   141 Myszkowski Zenon                1   28              G   19:06:51      908.19  66.67       9      537.512   0.000                                         
   142 Bąk Kamil                       3    5              GSM 19:39:30      907.81  67.14       5   1  566.930  56.800                                         
   143 Antosiewicz Bogdan              3    7              G   19:49:38      907.62  67.61       6      576.008   0.000                                         
   144 Chojnacki M. i  Z.              2    8              GCM 19:22:14      907.21  68.09       3   2  550.887  56.750  68.085                                 
   145 Kaminski Mariusz                2   17              G   19:17:25      907.04  68.56       3      546.418   0.000                                         
   146 Wojciechowski Andrzej           3   14              G   19:28:28      906.56  69.03       8      556.147   0.000                                         
   147 Pindelski Krzysztof             2   50              G   19:22:25      906.17  69.50       2      550.422   0.000                                         
   148 Piekarniak Mariusz              2   16              G   19:20:58      906.14  69.98       7      549.092   0.000                                         
   149 Tarka Stanisław                 2   75              G   19:24:03      905.37  70.45       4      551.416   0.000                                         
   150 Rębiś Krzysztof                 2   16              GCM 19:25:00      905.32  70.92  29-  6-  1  552.245  56.610  70.922                                 
   151 Kuźmiński Andrzej               3   41             R    19:23:30      905.26  71.39       2      550.853   0.000                                         
   152 Peterek Kazimierz               2   55              G   19:25:55      904.68  71.87       4      552.686   0.000                                         
   153 Pindelski Krzysztof             2   48              GCM 19:23:34      904.46  72.34       3   2  550.422  56.550  72.340                                 
   154 Rębiś Krzysztof                 2   13              G   19:25:41      904.31  72.81       2      552.245   0.000                                         
   155 Markowski Krzysztof             3   32             RGSM 19:37:27      903.61  73.29       4   4  562.451  56.500                                         
   156 Sadowski Marek                  2   54                  19:23:56      903.52  73.76       6      550.184   0.000                                         
   157 Burkowski Paweł                 3   60             R    19:37:34      902.54  74.23       7      561.889   0.000                                         
   158 Burkowski Paweł                 3   14              GCM 19:37:44      902.30  74.70       8   4  561.889  56.430  74.704                                 
   159 Pytka Bogdan                    1   21              GSM 19:11:47      902.22  75.18       2   2  538.432  56.410                                         
   160 Michniewski Tomasz              3    5              GSM 19:30:59      902.15  75.65  18-  2-  2  555.711  56.390                                         
   161 Burkowski Paweł                 3   23             RGSM 19:38:02      901.86  76.12       9   5  561.889  56.360                                         
   162 Tarka Stanisław                 2    2              G   19:26:36      901.60  76.60       5      551.416   0.000                                         
   163 Arak Piotr                      1    2              GSM 19:18:19      901.00  77.07       5   3  543.590  56.320                                         
   164 Myszkowski Zenon                1   23              G   19:12:05      900.23  77.54      10      537.512   0.000                                         
   165 Antosiewicz Bogdan              3   51                  19:55:11      899.76  78.01       7      576.008   0.000                                         
   166 Grzegrzółka Jan                 3   58             R    19:39:02      899.65  78.49       7      561.414   0.000                                         
   167 Kwiatkowski Andrzej             2   16              G   19:29:44      899.61  78.96       3      553.019   0.000                                         
   168 Kwiatkowski Andrzej             2  100              G   19:30:05      899.10  79.43       4      553.019   0.000                                         
   169 Posiewka Andrzej                2   25              GCM 19:27:22      898.45  79.91       3   2  550.179  56.180  79.905                                 
   170 Szklarz Marian                  3   54             RGCM 19:39:00      898.30  80.38       5   4  560.538  56.160  80.378                                 
   171 Myszkowski Zenon                1   38              G   19:13:36      897.95  80.85      11      537.512   0.000                                         
   172 Wojciechowski Andrzej           3  143             R    19:34:26      897.83  81.32       9      556.147   0.000                                         
   173 Bugalski Arkadiusz              1   19              G   19:16:50      897.81  81.80       4      540.329   0.000                                         
   174 Witkowski Tomasz                3    5              GCM 19:54:24      897.24  82.27       3   2  573.694  56.070  82.270                                 
   175 Dąbrowski Tomasz                1   19              G   19:17:38      897.19  82.74       3      540.678   0.000                                         
   176 Szklarz Marian                  3   55              GCM 19:39:49      897.12  83.22       6   5  560.538  56.020                                         
   177 Wojciechowski Jarosław          3   22              G   19:35:09      896.87  83.69       4      556.192   0.000                                         
   178 Witkowski Tomasz                3    1              G   19:54:56      896.49  84.16       4      573.694   0.000                                         
   179 Piekarniak Mariusz              2   44              G   19:27:32      896.43  84.63       8      549.092   0.000                                         
   180 Walczak Dariusz                 1   13              GCM 19:17:24      896.40  85.11       2   2  539.992  55.930  85.106                                 
   181 Sadowski Marek                  2   55                  19:28:48      896.36  85.58       7      550.184   0.000                                         
   182 Pytka Bogdan                    1   11              GCM 19:15:53      896.07  86.05       3   3  538.432  55.890  86.052                                 
   183 Glinka Dariusz                  1    2              GSM 19:24:57      895.46  86.52       2   1  546.185  55.860                                         
   184 Peterek Kazimierz               2    4              GSM 19:32:25      895.16  87.00       5   2  552.686  55.840                                         
   185 Pindelski Krzysztof             2   52              G   19:30:47      893.86  87.47       4      550.422   0.000                                         
   186 Pytka Bogdan                    1    2              G   19:17:32      893.61  87.94       4      538.432   0.000                                         
   187 Glinka Dariusz                  1  112              G   19:26:34      893.09  88.42       3      546.185   0.000                                         
   188 Szczepaniak Robert              1   52                  19:21:21      892.97  88.89       2      541.452   0.000                                         
   189 Toporowicz Tadeusz              1   23              GCM 19:15:28      892.89  89.36  26-  5-  4  536.148  55.730  89.362                                 
   190 Szczęsny Marek                  3   13              GCM 20:03:36      891.73  89.83       2   2  578.376  55.700  89.835                                 
   191 Szklarz Marian                  3   13              GSM 19:43:37      891.70  90.31       7      560.538   0.000                                         
   192 Wilczek Edward                  2    3              G   19:38:07      891.48  90.78  35-  6-  3  555.494   0.000                                         
   193 Wojciechowski Andrzej           3  134             R    19:39:09      891.05  91.25      10      556.147   0.000                                         
   194 Rawski Witold                   1   19              G   19:24:29      890.31  91.73       3      542.630   0.000                                         
   195 Widłak Adam                     3    4              GSM 19:49:27      889.65  92.20       2   1  564.438  55.590                                         
   196 Posiewka Andrzej                2    6              GSM 19:33:37      889.37  92.67       4   3  550.179  55.570                                         
   197 Walczak Dariusz                 1   18              G   19:22:37      888.71  93.14       3      539.992   0.000                                         
   198 Pindelski Krzysztof             2   13             RG   19:34:25      888.61  93.62       5      550.422   0.000                                         
   199 Styczek Maciej                  1   14              G   19:20:40      888.36  94.09  27-  2-  1  538.048   0.000                                         
   200 Burkowski Paweł                 3    6              G   19:47:56      887.75  94.56      10      561.889   0.000                                         
   201 Lewandowski Kazimierz           3   54                  19:39:02      887.38  95.04       2      553.754   0.000                                         
   202 Posiewka Andrzej                2   28              G   19:35:22      886.86  95.51       5      550.179   0.000                                         
   203 Grzegrzółka Jan                 3   11              G   19:48:13      886.61  95.98       8      561.414   0.000                                         
   204 Wojciechowski Andrzej           3   45              G   19:42:57      885.66  96.45      11      556.147   0.000                                         
   205 Woźniak Wit                     3    5              GSM 19:52:26      885.63  96.93       4   2  564.529  55.360                                         
   206 Wojciechowski Jarosław          3   14              G   19:43:03      885.59  97.40       5      556.192   0.000                                         
   207 Czasak Marcin                   2    8              GSM 19:39:05      885.52  97.87       5   4  552.635  55.320                                         
   208 Lewandowski Kazimierz           3    6              GCM 19:40:22      885.49  98.35       3   2  553.754  55.300  98.345                                 
   209 Lewandowski Kazimierz           3   51                  19:40:26      885.39  98.82       4      553.754   0.000                                         
   210 Sadowski Marek                  2    1              G   19:36:32      885.20  99.29       8      550.184   0.000                                         
   211 Tokarski Waldemar Michał        1    2              G   19:26:15      884.36  99.76  31-  6-  2  540.562   0.000                                         
   212 Tarka Stanisław                 2   98              GSM 19:38:33      884.32 100.24       6   3  551.416  55.200                                         
   213 Myszkowski Zenon                1   17              G   19:23:14      883.73 100.71      12      537.512   0.000                                         
   214 Peterek Kazimierz               2   53              GCM 19:40:31      883.57 101.18       6   3  552.686  55.160 101.182                                 
   215 Wojciechowski Andrzej           3    5              GCM 19:44:30      883.47 101.65      12   3  556.147  55.140 101.655                                 
   216 Wojciechowski Andrzej           3    9              G   19:44:32      883.43 102.13      13      556.147   0.000                                         
   217 Szczepaniak Robert              1    8              G   19:27:55      883.40 102.60       3      541.452   0.000                                         
   218 Bugalski Arkadiusz              1   13              G   19:27:27      882.24 103.07       5      540.329   0.000                                         
   219 Kwiatkowski Andrzej             2  104              G   19:42:09      881.80 103.55       5      553.019   0.000                                         
   220 Łukasik Andrzej                 3   40             RG   19:47:45      881.72 104.02       4      557.911   0.000                                         
   221 Myszkowski Zenon                1   46              G   19:24:50      881.41 104.49      13      537.512   0.000                                         
   222 Piekarniak Mariusz              2   37              G   19:38:04      881.27 104.96       9      549.092   0.000                                         
   223 Szczęsny Marek                  3   15              G   20:11:31      880.98 105.44       3      578.376   0.000                                         
   224 Bielski Jacek                   3    5              GSM 19:46:28      880.25 105.91       2   2  555.848  54.930                                         
   225 Bielski Jacek                   3   10              GSM 19:46:52      879.69 106.38       3   3  555.848  54.910                                         
   226 Arak Piotr                      1   10              G   19:33:11      879.34 106.86       6      543.590   0.000                                         
   227 Tarka Stanisław                 2   97              G   19:42:15      879.10 107.33       7      551.416   0.000                                         
   228 Burkowski Paweł                 3    7              G   19:54:15      878.98 107.80      11      561.889   0.000                                         
   229 Bąk Kamil                       3    1              GSM 20:00:19      878.53 108.27       6   2  566.930  54.820                                         
   230 Grzegrzółka Jan                 3   24              G   19:54:19      878.15 108.75       9      561.414   0.000                                         
   231 Burkowski Paweł                 3   26             RG   19:55:48      876.86 109.22      12      561.889   0.000                                         
   232 Pytka Bogdan                    1    7              GSM 19:29:05      876.81 109.69       5   4  538.432  54.750                                         
   233 Michalak Paweł                  1   40              G   19:33:27      876.45 110.17  22-  5-  2  542.040   0.000                                         
   234 Wojciechowski Andrzej           3    6              G   19:49:36      876.37 110.64      14      556.147   0.000                                         
   235 Bąk Kamil                       3   15              G   20:02:07      876.09 111.11       7      566.930   0.000                                         
   235 Łuczak Marek                    3   17              G   19:54:46      876.09 111.11       6      560.493   0.000                                         
   237 Tarka Stanisław                 2   91              G   19:44:48      875.54 112.06       8      551.416   0.000                                         
   238 Myszkowski Zenon                1   15              G   19:29:28      874.76 112.53      14      537.512   0.000                                         
   239 Sotek Mariusz                   1   92              G   19:34:51      874.58 113.00       2      542.108   0.000                                         
   240 Sadowski Marek                  2   46              G   19:44:30      874.00 113.48       9      550.184   0.000                                         
   241 Pyl Jan                         1   13              G   19:33:20      873.47 113.95       2      540.098   0.000                                         
   242 Bąk Kamil                       3   13              GSM 20:04:17      873.16 114.42       8   3  566.930  54.520                                         
   243 Myszkowski Zenon                1   48              G   19:30:44      872.96 114.89      15      537.512   0.000                                         
   244 Czasak Marcin                   2   49              G   19:48:36      872.21 115.37       6      552.635   0.000                                         
   245 Łuczak Marek                    3    2              G   19:57:45      872.02 115.84       7      560.493   0.000                                         
   246 Grzegrzółka Jan                 3    8              G   19:58:58      871.81 116.31      10      561.414   0.000                                         
   247 Kisiel Robert i Staś            2   28              GSM 19:48:30      871.53 116.78       5   2  552.112  54.410                                         
   248 Witkowski Tomasz                3    8              G   20:13:29      871.24 117.26       5      573.694   0.000                                         
   249 Posiewka Andrzej                2    2              G   19:47:12      870.26 117.73       6      550.179   0.000                                         
   250 Wojciechowski Andrzej           3   85             R    19:54:05      870.23 118.20      15      556.147   0.000                                         
   251 Tarka Stanisław                 2    4              G   19:48:48      870.02 118.68       9      551.416   0.000                                         
   252 Sadowski Marek                  2   12              G   19:48:22      868.67 119.15      10      550.184   0.000                                         
   253 Myszkowski Zenon                1    9              G   19:34:05      868.24 119.62      16      537.512   0.000                                         
   254 Wilczek Edward                  2    5              G   19:54:58      868.01 120.09       2      555.494   0.000                                         
   255 Czasak Marcin                   2   50              GCM 19:51:53      867.72 120.57       7   5  552.635  54.230 120.567                                 
   256 Toporowicz Tadeusz              1    1              GCM 19:32:54      867.69 121.04       2   2  536.148  54.200 121.040                                 
   257 Widłak Adam                     3    2              GCM 20:05:37      867.54 121.51       3   2  564.438  54.180 121.513                                 
   258 Wilczek Edward                  2    8              GCM 19:55:33      867.21 121.99       3   1  555.494  54.160 121.986                                 
   259 Peterek Kazimierz               2    6              G   19:52:24      867.09 122.46       7      552.686   0.000                                         
   260 Rawski Witold                   1   11              GSM 19:40:53      866.98 122.93       4   1  542.630  54.110                                         
   261 Kwiatkowski Andrzej             2   29              G   19:53:02      866.76 123.40       6      553.019   0.000                                         
   262 Peterek Kazimierz               2   66              G   19:52:52      866.46 123.88       8      552.686   0.000                                         
   263 Kisiel Robert i Staś            2   42              G   19:52:57      865.45 124.35       6      552.112   0.000                                         
   264 Antosiewicz Bogdan              3   11              G   20:21:16      864.53 124.82       8      576.008   0.000                                         
   265 Wojciechowski Jarosław          3    1              G   19:58:33      864.26 125.30       6      556.192   0.000                                         
   266 Rawski Witold                   1   49              G   19:42:52      864.24 125.77       5      542.630   0.000                                         
   267 Szczęsny Marek                  3   11              GSM 20:24:20      864.11 126.24       4   3  578.376  53.950                                         
   268 Wojciechowski Jarosław          3   20              G   19:58:40      864.10 126.71       7      556.192   0.000                                         
   269 Widłak Adam                     3    5              G   20:08:14      864.07 127.19       4      564.438   0.000                                         
   270 Burkowski Paweł                 3   51                  20:05:32      863.74 127.66      13      561.889   0.000                                         
   271 Szymaniak Jerzy                 2   31              GSM 19:51:09      863.50 128.13       3   2  549.317  53.860                                         
   272 Piekarniak Mariusz              2   52                  19:51:27      862.74 128.61      10      549.092   0.000                                         
   273 Antosiewicz Bogdan              3    6              G   20:23:34      861.56 129.08       9      576.008   0.000                                         
   274 Wojciechowski Jarosław          3   23              G   20:00:44      861.33 129.55       8      556.192   0.000                                         
   275 Grzegrzółka Jan                 3    9              G   20:07:31      860.38 130.02      11      561.414   0.000                                         
   276 Szymaniak Jerzy                 2    1              G   19:53:37      860.17 130.50       4      549.317   0.000                                         
   277 Sadowski Marek                  2    7              GCM 19:55:18      859.26 130.97      11   1  550.184  53.730 130.969                                 
   278 Bugalski Arkadiusz              1   42              G   19:44:18      858.62 131.44       6      540.329   0.000                                         
   279 Wojciechowski Andrzej           3    4              G   20:03:07      858.10 131.91      16      556.147   0.000                                         
   280 Bugalski Arkadiusz              1   17              G   19:44:42      858.07 132.39       7      540.329   0.000                                         
   281 Zelman Marcin                   3   14              GSM 19:56:48      857.90 132.86   8-  2-  2  550.597  53.640                                         
   282 Burkowski Paweł                 3   53                  20:10:05      857.74 133.33      14      561.889   0.000                                         
   283 Bugalski Arkadiusz              1   12              G   19:45:07      857.51 133.81       8      540.329   0.000                                         
   284 Kwiatkowski Andrzej             2    8              G   20:00:00      857.39 134.28       7      553.019   0.000                                         
   285 Szczęsny Marek                  3   16              GCM 20:29:46      857.15 134.75       5   4  578.376  53.550 134.752                                 
   286 Wojciechowski Jarosław          3   76             R    20:03:58      857.04 135.22       9      556.192   0.000                                         
   287 Widłak Adam                     3    3              GCM 20:13:46      856.81 135.70       5   3  564.438  53.500 135.697                                 
   288 Myszkowski Zenon                1   36              GSM 19:42:24      856.73 136.17      17   2  537.512  53.480                                         
   289 Wojciechowski Jarosław          3   83             R    20:04:16      856.65 136.64      10      556.192   0.000                                         
   290 Arak Piotr                      1   17              GCM 19:49:49      856.29 137.12       7   4  543.590  53.430 137.116                                 
   291 Markowski Krzysztof             3    8              GSM 20:12:37      855.29 137.59       5   5  562.451  53.410                                         
   292 Michniewski Tomasz              3    2              GCM 20:04:59      854.96 138.06       2   2  555.711  53.390 138.061                                 
   293 Piekarniak Mariusz              2   13              G   19:57:28      854.66 138.53      11      549.092   0.000                                         
   294 Markowski Krzysztof             3    9              GSM 20:13:28      854.18 139.01       6      562.451   0.000                                         
   295 Myszkowski Zenon                1   22              G   19:44:37      853.71 139.48      18      537.512   0.000                                         
   296 Sotek Mariusz                   1   17              G   19:50:08      853.53 139.95       3      542.108   0.000                                         
   297 Grzegrzółka Jan                 3    7              GSM 20:12:53      853.36 140.43      12   4  561.414  53.270                                         
   298 Grzegrzółka Jan                 3    1              GSM 20:13:09      853.02 140.90      13   5  561.414  53.250                                         
   299 Pindelski Krzysztof             2    5              G   20:00:49      852.29 141.37       6      550.422   0.000                                         
   300 Bąk Kamil                       3    7              GCM 20:20:25      851.99 141.84       9   4  566.930  53.200 141.844                                 
   301 Wojciechowski Andrzej           3   55                  20:07:49      851.92 142.32      17      556.147   0.000                                         
   302 Borkowski Jerzy                 1   30             RGSM 19:46:45      851.87 142.79  23-  5-  3  538.170  53.160                                         
   303 Rębiś Krzysztof                 2    1              G   20:03:41      851.33 143.26       3      552.245   0.000                                         
   304 Dąbrowski Tomasz                1    2              G   19:50:27      850.86 143.74       4      540.678   0.000                                         
   305 Szczęsny Marek                  3    8              GCM 20:34:58      850.60 144.21       6   5  578.376  53.090 144.208                                 
   306 Grzegrzółka Jan                 3   73             R    20:15:16      850.28 144.68      14      561.414   0.000                                         
   307 Konopka Jarosław                1    5              GSM 19:48:19      850.23 145.15  21-  6-  4  538.466  53.050                                         
   308 Mączko Grzegorz                 1   19              G   19:48:52      849.75 145.63       4      538.628   0.000                                         
   309 Grzegrzółka Jan                 3   32              G   20:16:09      849.15 146.10      15      561.414   0.000                                         
   310 Kaminski Mariusz                2   20              G   19:58:52      848.65 146.57       4      546.418   0.000                                         
   311 Toporowicz Tadeusz              1    7              GSM 19:47:34      847.58 147.04       3   3  536.148  52.950                                         
   312 Peterek Kazimierz               2   82              G   20:07:30      847.03 147.52       9      552.686   0.000                                         
   313 Peterek Kazimierz               2   83              GCM 20:07:40      846.81 147.99      10   4  552.686  52.910 147.991                                 
   314 Antosiewicz Bogdan              3   18              G   20:36:13      845.56 148.46      10      576.008   0.000                                         
   314 Burkowski Paweł                 3   52                  20:19:31      845.56 148.46      15      561.889   0.000                                         
   316 Wojciechowski Jarosław          3   96             R    20:12:53      845.43 149.41      11      556.192   0.000                                         
   317 Rawski Witold                   1   45              G   19:57:16      844.87 149.88       6      542.630   0.000                                         
   318 Pindelski Krzysztof             2    8              G   20:06:38      844.68 150.35       7      550.422   0.000                                         
   319 Kwiatkowski Andrzej             2  105              GCM 20:10:08      844.13 150.83       8   2  553.019  52.770 150.827                                 
   320 Piekarniak Mariusz              2   29              G   20:06:36      842.68 151.30      12      549.092   0.000                                         
   321 Sekuła Wiesław                  3   11              G   20:13:00      842.16 151.77       5      554.143   0.000                                         
   322 Wojciechowski Andrzej           3    1              G   20:16:26      840.82 152.25      18      556.147   0.000                                         
   323 Konopka Jarosław                1   14              GCM 19:55:33      840.63 152.72       2   2  538.466  52.680 152.719                                 
   324 Łuczak Marek                    3   26              G   20:21:48      840.57 153.19       8      560.493   0.000                                         
   325 Grzegrzółka Jan                 3   16              G   20:23:01      840.42 153.66      16      561.414   0.000                                         
   326 Pindelski Krzysztof             2   51              GSM 20:10:00      840.34 154.14       8   3  550.422  52.610                                         
   327 Piekarniak Mariusz              2    4              G   20:08:58      839.63 154.61      13      549.092   0.000                                         
   328 Grzegrzółka Jan                 3   28              G   20:23:53      839.33 155.08      17      561.414   0.000                                         
   329 Piekarniak Mariusz              2   53                  20:09:49      838.54 155.56      14      549.092   0.000                                         
   330 Burkowski Paweł                 3    1              GCM 20:27:20      835.73 156.03      16      561.889   0.000 156.028                                 
   331 Sekuła Wiesław                  3   55                  20:18:12      835.56 156.50       6      554.143   0.000                                         
   332 Bąk Kamil                       3    3              G   20:34:49      833.95 156.97      10      566.930   0.000                                         
   333 Pindelski Krzysztof             2   14             RGSM 20:15:11      833.74 157.45       9   4  550.422  52.450                                         
   334 Sekuła Wiesław                  3    2              GSM 20:20:12      833.05 157.92       7   3  554.143  52.430                                         
   335 Peterek Kazimierz               2   76                  20:18:30      832.99 158.39      11      552.686   0.000                                         
   336 Bąk Dariusz                     3   11              GCM 20:19:57      832.15 158.87   7-  2-  2  553.341  52.390 158.865                                 
   337 Piekarniak Mariusz              2   24              G   20:14:52      832.13 159.34      15      549.092   0.000                                         
   338 Arak Piotr                      1   22              G   20:12:09      827.19 159.81       8      543.590   0.000                                         
   339 Rawski Witold                   1   26              GSM 20:11:17      826.82 160.28       7   2  542.630  52.320                                         
   340 Szczepaniak Robert              1    4              GCM 20:10:34      825.93 160.76       4   2  541.452  52.300 160.757                                 
   341 Szczepaniak Robert              1    9              G   20:10:40      825.80 161.23       5      541.452   0.000                                         
   342 Myszkowski Zenon                1    1              G   20:06:28      825.08 161.70      19      537.512   0.000                                         
   343 Pytka Bogdan                    1    6              G   20:08:05      824.45 162.17       6      538.432   0.000                                         
   344 Glinka Dariusz                  1  116              G   20:18:12      823.56 162.65       4      546.185   0.000                                         
   345 Wojciechowski Andrzej           3   57                  20:30:40      823.11 163.12      19      556.147   0.000                                         
   346 Borkowski Jerzy                 1    6              G   20:09:31      822.24 163.59       2      538.170   0.000                                         
   347 Szczepaniak Robert              1    5              G   20:13:33      822.19 164.07       6      541.452   0.000                                         
   348 Myszkowski Zenon                1   14              G   20:09:17      821.53 164.54      20      537.512   0.000                                         
   349 Zelman Marcin                   3    4              GCM 20:25:48      820.81 165.01       2   2  550.597  52.090 165.012                                 
   350 Myszkowski Zenon                1    4              G   20:10:20      820.21 165.48      21      537.512   0.000                                         
   351 Tokarski Waldemar Michał        1   21              G   20:14:26      819.74 165.96       2      540.562   0.000                                         
   352 Więsik Dariusz                  3    5              GSM 20:55:56      818.48 166.43  27-  3-  1  573.700  52.020                                         
   353 Jobda Arkadiusz                 3    1              GCM 20:42:03      817.91 166.90  13-  1-  1  561.942  52.000 166.903                                 
   354 Rębiś Krzysztof                 2   11              G   20:31:00      816.93 167.38       4      552.245   0.000                                         
   355 Piekarniak Mariusz              2   56                  20:27:16      816.78 167.85      16      549.092   0.000                                         
   356 Kisiel Robert i Staś            2   46              G   20:31:05      816.63 168.32       7      552.112   0.000                                         
   357 Tokarski Waldemar Michał        1   18              GCM 20:19:29      813.51 168.79       3   1  540.562  51.910 168.794                                 
   358 Bugalski Arkadiusz              1    9              G   20:20:52      811.47 169.27       9      540.329   0.000                                         
   359 Konopka Jarosław                1    8              G   20:18:42      811.31 169.74       3      538.466   0.000                                         
   360 Sadowski Sławomir Piotr         1    6              G   20:22:29      810.63 170.21  16-  1-  0  541.081   0.000                                         
   361 Peterek Kazimierz               2   11              G   20:36:51      810.57 170.69      12      552.686   0.000                                         
   362 Woźniak Wit                     3    2              GSM 20:53:45      807.91 171.16       5   3  564.529  51.800                                         
   363 Mączko Grzegorz                 1    9              GCM 20:21:58      807.58 171.63       5   4  538.628  51.770 171.631                                 
   364 Mączko Grzegorz                 1    3              GCM 20:22:43      806.67 172.10       6   5  538.628  51.750 172.104                                 
   365 Myszkowski Zenon                1   25              GCM 20:22:19      805.48 172.58      22   3  537.512  51.730 172.577                                 
   366 Borkowski Jerzy                 1    1              G   20:24:59      803.26 173.05       3      538.170   0.000                                         
   367 Grzegrzółka Jan                 3    5              G   20:54:27      802.65 173.52      18      561.414   0.000                                         
   368 Peterek Kazimierz               2   49              GSM 20:43:42      802.51 174.00      13   5  552.686  51.660                                         
   369 Kisiel Robert i Staś            2    5              G   20:43:31      801.89 174.47       8      552.112   0.000                                         
   370 Piekarniak Mariusz              2    1              G   20:40:03      801.54 174.94      17      549.092   0.000                                         
   371 Tokarski Waldemar Michał        1   13              G   20:31:15      799.35 175.41       4      540.562   0.000                                         
   372 Wojciechowski Andrzej           3   66             R    20:51:11      798.85 175.89      20      556.147   0.000                                         
   373 Rawski Witold                   1   18              GSM 20:35:09      797.81 176.36       8   3  542.630  51.550                                         
   374 Rawski Witold                   1   48              G   20:37:21      795.24 176.83       9      542.630   0.000                                         
   375 Bugalski Arkadiusz              1    7              G   20:40:48      787.88 177.30      10      540.329   0.000                                         
   376 Lewandowski Kazimierz           3   10              GCM 20:59:02      786.55 177.78       5   3  553.754  51.480 177.778                                 
   377 Sotek Mariusz                   1   13              G   20:45:15      785.38 178.25       4      542.108   0.000                                         
   378 Borkowski Jerzy                 1   38              GCM 20:40:37      784.94 178.72       4   2  538.170  51.430 178.723                                 
   379 Kisiel Robert i Staś            2   61                  21:02:07      780.79 179.20       9      552.112   0.000                                         
   380 Piekarniak Mariusz              2   27              G   20:58:46      780.22 179.67      18      549.092   0.000                                         
   381 Toporowicz Tadeusz              1   22              G   20:43:22      778.87 180.14       4      536.148   0.000                                         
   382 Konopka Jarosław                1    7              G   20:47:18      777.79 180.61       4      538.466   0.000                                         
   383 Peterek Kazimierz               2    1              G   21:14:40      767.98 181.09      14      552.686   0.000                                         
   384 Michalak Paweł                  1   36              GCM 21:03:03      765.54 181.56       2   1  542.040  51.300 181.560                                 
   385 Konopka Jarosław                1   15              GSM 20:59:19      764.52 182.03       5   3  538.466  51.270                                         
   386 Walczak Dariusz                 1    1              G   21:04:15      761.36 182.51       4      539.992   0.000                                         
   387 Dąbrowski Tomasz                1    3              GSM 21:10:28      755.70 182.98       5   1  540.678  51.230                                         
   388 Rawski Witold                   1    4              GSM 21:14:05      754.61 183.45      10   4  542.630  51.200                                         
   389 Antosiewicz Bogdan              3   52                   4:02:59  2    750.03 183.92      11      576.008   0.000                                        
   390 Antosiewicz Bogdan              3    9              G    4:27:27  2   3:55:44 184.40      12      576.008   0.000                                        
   391 Kisiel Robert i Staś            2    3              GCM 21:57:33    21:57:42 184.87      10   3  552.112  51.140 184.870                                 
   392 Grzegrzółka Jan                 3   70             R     4:16:50  2   4:04:35 185.34      19      561.414   0.000                                        
   393 Burkowski Paweł                 3   25             RGCM  4:20:52  2   4:07:59 185.82      17      561.889   0.000                                        
   394 Witkowski Tomasz                3    4              GSM  4:42:44  2   4:14:06 186.29       6   3  573.694  51.070                                        
   395 Więsik Dariusz                  3    4              G    4:47:12  2   4:18:34 186.76       2      573.700   0.000                                        
   396 Sadowski Marek                  2    9              G    4:23:48  2   4:26:31 187.23      12      550.184   0.000                                        
   397 Głażewski Jerzy                 3    2              GCM  4:42:11  2   4:29:14 187.71  15-  3-  2  561.933  51.000 187.707                                
   398 Wojciechowski Andrzej           3   31              G    4:37:43  2   4:32:29 188.18      21      556.147   0.000                                        
   399 Rawski Witold                   1   28              G    4:24:37  2   4:37:25 188.65      11      542.630   0.000                                        
   400 Peterek Kazimierz               2   10              G    4:40:21  2   4:39:44 189.13      15      552.686   0.000                                        
   401 Sekuła Wiesław                  3    5              G    4:42:21  2   4:39:47 189.60       8      554.143   0.000                                        
   402 Szczęsny Marek                  3    3              G    5:16:26  2   4:41:34 190.07       7      578.376   0.000                                        
   403 Wilczek Edward                  2    9              GCM  4:46:06  2   4:41:44 190.54       4   2  555.494  50.860 190.544                                
   404 Burkowski Paweł                 3   47             RG    4:56:40  2   4:43:47 191.02      18      561.889   0.000                                        
   405 Peterek Kazimierz               2   79                   4:45:47  2   4:45:10 191.49      16      552.686   0.000                                        
   406 Dąbrowski Tomasz                1   20              GCM  4:32:03  2   4:47:26 191.96       6   2  540.678  50.800 191.962                                
   407 Pindelski Krzysztof             2    2              G    4:47:47  2   4:50:11 192.43      10      550.422   0.000                                        
   408 Michalak Paweł                  1   58              G    4:42:29  2   4:56:04 192.91       3      542.040   0.000                                        
   409 Antosiewicz Bogdan              3    5              G    5:30:54  2   4:59:11 193.38      13      576.008   0.000                                        
   410 Rębiś Krzysztof                 2   20              G    5:00:37  2   5:00:35 193.85       5      552.245   0.000                                        
   411 Grzegrzółka Jan                 3   51                   5:13:04  2   5:00:49 194.33      20      561.414   0.000                                        
   412 Czasak Marcin                   2   43              G    5:02:59  2   5:02:26 194.80       8      552.635   0.000                                        
   413 Antosiewicz Bogdan              3    3              G    5:38:39  2   5:06:56 195.27      14      576.008   0.000                                        
   414 Antosiewicz Bogdan              3   16              G    5:39:35  2   5:07:52 195.74      15      576.008   0.000                                        
   415 Kulczyński Mieczysław           3   23              G    5:10:24  2   5:08:26 196.22       4      553.689   0.000                                        
   416 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              GSM  5:04:50  2   5:08:34 196.69       5   2  549.430  50.570                                        
   417 Grzegrzółka Jan                 3   72             R     5:21:07  2   5:08:52 197.16      21      561.414   0.000                                        
   418 Bąk Dariusz                     3    2              GSM  5:10:22  2   5:08:52 197.64       2   2  553.341  50.520                                        
   419 Rawski Witold                   1    1              G    4:57:30  2   5:10:17 198.11      12      542.630   0.000                                        
   420 Piekarniak Mariusz              2   11              GSM  5:06:16  2   5:10:26 198.58      19   4  549.092  50.480                                        
   421 Łukasik Andrzej                 3    2              GSM  5:18:04  2   5:10:29 199.05       5   1  557.911  50.450                                        
   422 Wojciechowski Jarosław          3   69             R     5:17:27  2   5:12:10 199.53      12      556.192   0.000                                        
   423 Szklarz Marian                  3    5              G    5:23:26  2   5:12:21 200.00       8      560.538   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   424 Dąbrowski Tomasz                1   18              G    5:00:30  2   5:15:53 200.47       7      540.678   0.000                                        
   425 Wojciechowski Jarosław          3   66             R     5:21:31  2   5:16:13 200.95      13      556.192   0.000                                        
   426 Bugalski Arkadiusz              1   24              G    5:00:42  2   5:16:34 201.42      11      540.329   0.000                                        
   427 Witkowski Tomasz                3   13              GCM  5:45:39  2   5:17:01 201.89       7   4  573.694  50.320                                        
   428 Wilczek Edward                  2    6              GSM  5:21:36  2   5:17:14 202.36       5   3  555.494  50.300                                        
   429 Szczęsny Marek                  3    5              G    5:52:38  2   5:17:46 202.84       8      578.376   0.000                                        
   430 Arak Piotr                      1   16              GSM  5:06:48  2   5:18:19 203.31       9   5  543.590  50.250                                        
   431 Czasak Marcin                   2    1              G    5:20:40  2   5:20:07 203.78       9      552.635   0.000                                        
   432 Michalak Paweł                  1   33              GCM  5:07:00  2   5:20:35 204.26       4   2  542.040  50.200                                        
   433 Kwiatkowski Andrzej             2   95              G    5:25:30  2   5:24:26 204.73       9      553.019   0.000                                        
   434 Wojciechowski Jarosław          3    8              GCM  5:29:53  2   5:24:35 205.20      14   1  556.192  50.160                                        
   435 Sadowski Marek                  2   19              G    5:22:38  2   5:25:21 205.67      13      550.184   0.000                                        
   436 Kwiatkowski Andrzej             2   96              GCM  5:27:05  2   5:26:01 206.15      10   3  553.019  50.110                                        
   437 Piekarniak Mariusz              2   31              GSM  5:24:19  2   5:28:29 206.62      20   5  549.092  50.090                                        
   438 Myszkowski Zenon                1    6              G    5:09:18  2   5:28:55 207.09      23      537.512   0.000                                        
   439 Sotek Mariusz                   1    3              G    5:16:49  2   5:30:18 207.57       5      542.108   0.000                                        
   440 Kwiatkowski Andrzej             2  103                   5:33:34  2   5:32:30 208.04      11      553.019   0.000                                        
   441 Głażewski Jerzy                 3   29             RGCM  5:45:28  2   5:32:31 208.51       2   2  561.933  50.000                                        
   442 Wojciechowski Andrzej           3   62             R     5:38:30  2   5:33:16 208.98      22      556.147   0.000                                        
   443 Burkowski Paweł                 3    5              G    5:51:43  2   5:38:50 209.46      19      561.889   0.000                                        
   444 Mączko Grzegorz                 1    4              GCM  5:21:03  2   5:39:11 209.93       7      538.628   0.000                                        
   445 Grzegrzółka Jan                 3   19              G    5:51:32  2   5:39:17 210.40      22      561.414   0.000                                        
   446 Piekarniak Mariusz              2    9              G    5:35:37  2   5:39:47 210.87      21      549.092   0.000                                        
   447 Kurek Wiesław                   3    4              GSM  5:53:40  2   5:41:53 211.35       8   5  561.062  49.860                                        
   448 Szpadzik Joanna i Marcin        1    4              GCM  5:39:06  2   5:42:49 211.82       6   3  549.430  49.840                                        
   449 Szklarz Marian                  3   37             RG    5:58:07  2   5:47:02 212.29       9      560.538   0.000                                        
   450 Wilczek Edward                  2   12              G    5:51:40  2   5:47:18 212.77       6      555.494   0.000                                        
   451 Rawski Witold                   1    5              G    5:35:08  2   5:47:55 213.24      13      542.630   0.000                                        
   452 Burkowski Paweł                 3   21             RGCM  6:01:12  2   5:48:19 213.71      20      561.889   0.000                                        
   453 Piekarniak Mariusz              2   50             RG    5:47:17  2   5:51:28 214.18      22      549.092   0.000                                        
   454 Bielski Jacek                   3    4              GCM  5:56:59  2   5:52:09 214.66       4   4  555.848  49.700                                        
   455 Burkowski Paweł                 3   45             RG    6:05:05  2   5:52:11 215.13      21      561.889   0.000                                        
   456 Wojciechowski Andrzej           3   75             R     5:57:52  2   5:52:38 215.60      23      556.147   0.000                                        
   457 Sotek Mariusz                   1    2              G    5:39:25  2   5:52:54 216.08       6      542.108   0.000                                        
   458 Witkowski Tomasz                3   18              G    6:23:02  2   5:54:24 216.55       8      573.694   0.000                                        
   459 Sekuła Wiesław                  3   14              GSM  6:00:01  2   5:57:28 217.02       9   4  554.143  49.590                                        
   460 Wojciechowski Andrzej           3   13              G    6:03:48  2   5:58:34 217.49      24      556.147   0.000                                        
   461 Kisiel Robert i Staś            2   22              G    5:58:42  2   5:58:51 217.97      11      552.112   0.000                                        
   462 Toporowicz Tadeusz              1    4              GSM  5:37:39  2   5:59:05 218.44       5   4  536.148  49.520                                        
   463 Bąk Kamil                       3    9              GCM  6:19:15  2   5:59:38 218.91      11   5  566.930  49.500                                        
   464 Witkowski Tomasz                3   31              GSM  6:28:37  2   5:59:59 219.39       9   5  573.694  49.480                                        
   465 Dąbrowski Tomasz                1   10              GCM  5:45:07  2   6:00:31 219.86       8   3  540.678  49.450                                        
   466 Widłak Adam                     3    9              G    6:16:56  2   6:00:39 220.33       6      564.438   0.000                                        
   467 Łuczak Marek                    3   37              GSM  6:12:31  2   6:01:29 220.80       9      560.493   0.000                                        
   468 Kwiatkowski Andrzej             2    6              G    6:02:52  2   6:01:48 221.28      12      553.019   0.000                                        
   469 Peterek Kazimierz               2   48              G    6:03:20  2   6:02:43 221.75      17      552.686   0.000                                        
   470 Wypustek Grzegorz               3   13              G    6:20:34  2   6:03:26 222.22       2      565.078   0.000                                        
   471 Antosiewicz Bogdan              3   15              G    6:35:30  2   6:03:47 222.70      16      576.008   0.000                                        
   472 Skiba Włodzimierz               2   36              GCM  6:07:06  2   6:04:32 223.17  10-  2-  2  554.144  49.300                                        
   473 Dąbrowski Tomasz                1    4              G    5:52:29  2   6:07:53 223.64       9      540.678   0.000                                        
   474 Sekuła Wiesław                  3    4              G    6:12:12  2   6:09:38 224.11      10      554.143   0.000                                        
   475 Walczak Dariusz                 1    7              G    5:54:17  2   6:10:35 224.59       5      539.992   0.000                                        
   476 Wojciechowski Andrzej           3   29              G    6:15:57  2   6:10:43 225.06      25      556.147   0.000                                        
   477 Dąbrowski Tomasz                1   25              G    5:56:04  2   6:11:28 225.53      10      540.678   0.000                                        
   478 Czasak Marcin                   2   10              GSM  6:12:29  2   6:11:56 226.00      10      552.635   0.000                                        
   479 Wojciechowski Jarosław          3   28              G    6:17:27  2   6:12:10 226.48      15      556.192   0.000                                        
   480 Sadowski Marek                  2   11              GSM  6:09:53  2   6:12:36 226.95      14   2  550.184  49.110                                        
   481 Woźniak Wit                     3   15              G    6:29:03  2   6:12:38 227.42       6      564.529   0.000                                        
   482 Kwiatkowski Andrzej             2    1              G    6:14:07  2   6:13:03 227.90      13      553.019   0.000                                        
   483 Styczek Maciej                  1    8              GCM  5:54:53  2   6:13:47 228.37       2   1  538.048  49.050                                        
   484 Bąk Kamil                       3   34              G    6:33:52  2   6:14:16 228.84      12      566.930   0.000                                        
   485 Sadowski Marek                  2   26              GCM  6:12:17  2   6:15:00 229.31      15   3  550.184  49.000                                        
   486 Sotek Mariusz                   1   94              GCM  6:01:36  2   6:15:05 229.79       7   1  542.108  48.980                                        
   487 Tokarski Waldemar Michał        1    4              GCM  5:59:37  2   6:15:10 230.26       5   2  540.562  48.950                                        
   488 Pytka Bogdan                    1    9              GCM  5:58:00  2   6:16:23 230.73       7   5  538.432  48.930                                        
   489 Dąbrowski Tomasz                1   15              GCM  6:01:23  2   6:16:47 231.21      11   4  540.678  48.910                                        
   490 Wojciechowski Jarosław          3   35              G    6:24:54  2   6:19:37 231.68      16      556.192   0.000                                        
   491 Piekarniak Mariusz              2   15              G    6:18:08  2   6:22:19 232.15      23      549.092   0.000                                        
   492 Łukasik Andrzej                 3   24             RG    6:30:09  2   6:22:34 232.62       6      557.911   0.000                                        
   493 Wojciechowski Jarosław          3   54             R     6:28:46  2   6:23:28 233.10      17      556.192   0.000                                        
   494 Kwiatkowski Andrzej             2   75              GSM  6:25:22  2   6:24:18 233.57      14   4  553.019  48.800                                        
   495 Kwiatkowski Andrzej             2   93              G    6:26:23  2   6:25:19 234.04      15      553.019   0.000                                        
   496 Lewandowski Kazimierz           3   61                   6:28:01  2   6:25:58 234.52       6      553.754   0.000                                        
   497 Kuźmiński Andrzej               3    3              GCM  6:25:07  2   6:26:56 234.99       3   2  550.853  48.730                                        
   498 Głażewski Jerzy                 3   34             RG    6:41:01  2   6:28:04 235.46       3      561.933   0.000                                        
   499 Jaworski Krzysztof              2   30              G    6:20:25  2   6:29:42 235.93  16-  1-  0  545.260   0.000                                        
   500 Czasak Marcin                   2   40              G    6:31:06  2   6:30:33 236.41      11      552.635   0.000                                        
   500 Wojciechowski Jarosław          3   30              G    6:35:51  2   6:30:34 236.41      18      556.192   0.000                                        
   502 Wojciechowski Jarosław          3   33              G    6:37:29  2   6:32:11 237.35      19      556.192   0.000                                        
   503 Tarka Stanisław                 2   74                   6:31:09  2   6:32:13 237.83      10      551.416   0.000                                        
   504 Michalak Paweł                  1   63              G    6:18:48  2   6:32:23 238.30       5      542.040   0.000                                        
   505 Borkowski Jerzy                 1    3              GSM  6:13:49  2   6:32:33 238.77       5   3  538.170  48.550                                        
   506 Bąk Kamil                       3   36              G    6:52:50  2   6:33:13 239.24      13      566.930   0.000                                        
   507 Sadowski Marek                  2    8              G    6:31:11  2   6:33:54 239.72      16      550.184   0.000                                        
   508 Skiba Włodzimierz               2   30              GSM  6:36:51  2   6:34:17 240.19       2   2  554.144  48.480                                        
   509 Bugalski Arkadiusz              1    8              G    6:18:28  2   6:34:19 240.66      12      540.329   0.000                                        
   510 Piekarniak Mariusz              2    8              G    6:30:23  2   6:34:34 241.13      24      549.092   0.000                                        
   511 Tokarski Waldemar Michał        1   45             RG    6:19:02  2   6:34:35 241.61       6      540.562   0.000                                        
   512 Konopka Jarosław                1   24              GSM  6:16:39  2   6:34:59 242.08       6   4  538.466  48.390                                        
   513 Więsik Dariusz                  3   32             RG    7:03:55  2   6:35:17 242.55       3      573.700   0.000                                        
   514 Sadowski Marek                  2    4              G    6:32:51  2   6:35:34 243.03      17      550.184   0.000                                        
   515 Antosiewicz Bogdan              3   12              GSM  7:07:22  2   6:35:39 243.50      17   3  576.008  48.320                                        
   516 Myszkowski Zenon                1   19              G    6:17:11  2   6:36:48 243.97      24      537.512   0.000                                        
   517 Bielski Jacek                   3    8              GSM  6:42:16  2   6:37:26 244.44       5   5  555.848  48.270                                        
   518 Rębiś Krzysztof                 2   31             RG    6:37:49  2   6:37:47 244.92       6      552.245   0.000                                        
   519 Szpadzik Joanna i Marcin        1    3              GCM  6:34:57  2   6:38:40 245.39       7   4  549.430  48.230                                        
   520 Lewandowski Kazimierz           3   57                   6:41:00  2   6:38:58 245.86       7      553.754   0.000                                        
   521 Sotek Mariusz                   1   19              G    6:25:39  2   6:39:08 246.34       8      542.108   0.000                                        
   522 Kisiel Robert i Staś            2    1              GSM  6:39:25  2   6:39:34 246.81      12   4  552.112  48.160                                        
   523 Wojciechowski Jarosław          3   73             R     6:45:15  2   6:39:58 247.28      20      556.192   0.000                                        
   524 Wojciechowski Jarosław          3   11              GCM  6:47:26  2   6:42:08 247.75      21   2  556.192  48.110                                        
   525 Tarka Stanisław                 2   84              G    6:41:39  2   6:42:43 248.23      11      551.416   0.000                                        
   526 Burkowski Paweł                 3    9              G    6:55:47  2   6:42:53 248.70      22      561.889   0.000                                        
   527 Piekarniak Mariusz              2   89             R     6:38:56  2   6:43:07 249.17      25      549.092   0.000                                        
   528 Wojciechowski Andrzej           3  138             R     6:48:35  2   6:43:21 249.65      26      556.147   0.000                                        
   529 Sekuła Wiesław                  3   51                   6:45:58  2   6:43:25 250.12      11      554.143   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   530 Myszkowski Zenon                1   44              G    6:23:58  2   6:43:35   0.00      25      537.512   0.000                                        
   531 Walczak Dariusz                 1    6              GSM  6:28:22  2   6:44:40   0.00       6      539.992   0.000                                        
   532 Chojnacki M. i  Z.              2    1              G    6:43:08  2   6:44:55   0.00       4      550.887   0.000                                        
   533 Pindelski Krzysztof             2   49              GSM  6:42:33  2   6:44:57   0.00      11      550.422   0.000                                        
   534 Tarka Stanisław                 2    1              GCM  6:44:06  2   6:45:10   0.00      12      551.416   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 Gransee 1                                
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Kurek           Wiesław         3    32    5     7   272.34     
              2 Łuczak          Marek           3    20    5     8   270.18     
              3 Burkowski       Paweł           3    63    5    18   269.85     
              4 Grzegrzółka     Jan             3    39    5    21   268.88     
              5 Wojciechowski   Andrzej         3   103    5    21   268.46     
              6 Myszkowski      Zenon           1    58    5    22   267.44     
              7 Antosiewicz     Bogdan          3    35    5    15   266.81     
              8 Piekarniak      Mariusz         2    65    5    19   265.54     
              9 Szklarz         Marian          3    37    5     8   265.04     
             10 Czasak          Marcin          2    26    5     8   263.69     
             11 Arak            Piotr           1    29    5     8   263.59     
             12 Bąk             Kamil           3    29    5    10   263.11     
             13 Peterek         Kazimierz       2    40    5    16   262.32     
             14 Sadowski        Marek           2    55    5    12   261.86     
             15 Tarka           Stanisław       2    47    5     9   260.68     
             16 Szpadzik Joanna Marcin          1    25    5     5   259.86     
             17 Kisiel Robert i Staś            2    49    5    10   258.53     
             18 Bugalski        Arkadiusz       1    51    5    10   258.37     
             19 Wojciechowski   Jarosław        3    66    5    12   257.48     
             20 Markowski       Krzysztof       3    10    5     6   256.71     
             21 Sekuła          Wiesław         3    29    5     8   256.62     
             22 Posiewka        Andrzej         2    26    5     6   255.45     
             23 Witkowski       Tomasz          3    20    5     6   255.21     
             24 Łukasik         Andrzej         3    31    5     5   254.32     
             25 Woźniak         Wit             3    22    5     5   253.99     
             26 Pytka           Bogdan          1    21    5     6   253.99     
             27 Kwiatkowski     Andrzej         2    42    5     8   253.94     
             28 Pindelski       Krzysztof       2    35    5    10   253.74     
             29 Mączko          Grzegorz        1    22    5     6   252.89     
             30 Rawski          Witold          1    38    5    12   251.62     
             31 Dąbrowski       Tomasz          1    58    5     6   249.42     
             32 Lewandowski     Kazimierz       3    23    5     5   247.51     
             33 Szczęsny        Marek           3    18    5     7   246.51     
             34 Szczepaniak     Robert          1    25    5     6   245.50     
             35 Widłak          Adam            3    18    5     5   245.34     
             36 Rębiś           Krzysztof       2    29    5     5   239.40     
             37 Konopka         Jarosław        1    21    5     5   229.36     
             38 Kaminski        Mariusz         2    53    4     4   207.08     
             39 Kulczyński      Mieczysław      3    27    4     4   206.03     
             40 Szymaniak       Jerzy           2    51    4     4   203.07     
             41 Glinka          Dariusz         1    23    4     4   198.71     
             42 Walczak         Dariusz         1    30    4     4   197.50     
             43 Sotek           Mariusz         1    24    4     4   195.53     
             44 Wilczek         Edward          2    35    4     4   191.25     
             45 Toporowicz      Tadeusz         1    26    4     4   190.46     
             46 Tokarski Waldem Michał          1    31    4     4   186.49     
             47 Borkowski       Jerzy           1    23    4     4   183.82     
             48 Chojnacki       M. i  Z.        2    21    3     3   159.60     
             49 Bielski         Jacek           3    14    3     3   150.85     
             50 Michalak        Paweł           1    22    3     3   138.36     
             51 Kuźmiński       Andrzej         3    25    2     2   104.66     
             52 Pyl             Jan             1    11    2     2   100.46     
             53 Michniewski     Tomasz          3    18    2     2    98.27     
             54 Zelman          Marcin          3     8    2     2    93.63     
             55 Więsik          Dariusz         3    27    2     2    90.58     
             56 Bąk             Dariusz         3     7    2     2    90.40     
             57 Kowalski        Paweł           2    29    1     1    54.19     
             58 Wypustek        Grzegorz        3    11    1     1    51.59     
             59 Styczek         Maciej          1    27    1     1    49.84     
             60 Jobda           Arkadiusz       3    13    1     1    45.82     
             61 Sadowski Sławom Piotr           1    16    1     1    45.64     
             62 Głażewski       Jerzy           3    15    1     1    44.68     
             63 Belka           Stanisław       1     8    0     0     0.00     
             64 Golik           Sławomir        2    37    0     0     0.00     
             65 Rokita          Sławomir        2    25    0     0     0.00     
             66 Lewandowski Jer i Marcin        3    26    0     0     0.00     
             67 Wirtek          Mariusz         3    26    0     0     0.00     
             68 Jaworski        Mateusz         3     3    0     0     0.00     
             69 Skiba           Włodzimierz     2    10    0     0     0.00     
             70 Oracz           Paweł           2    15    0     0     0.00     
             71 Jaworski        Krzysztof       2    16    0     0     0.00     
             72 Nowak           Adam            3     5    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    3 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5   33    918.47  47.5
    2    6 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  5   33    917.36  35.3
    3    5 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  5   33    913.40  45.9
    4    9 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  5   33    905.97  38.5
    5    2 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  5   33    905.83  49.4
    6    4 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5   33    905.71  45.3
    7   10 Piekarniak      Mariusz         2  7  7  7  7  5   33    904.28  38.0
    8   12 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5   33    903.52  32.5
    9   14 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5   33    899.16  38.9
   10    8 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  5   33    896.36  34.4
   11   17 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5   33    894.60  41.2
   12   18 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5   33    893.85  35.2
   13   16 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5   33    893.32  31.0
   14   19 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  5   33    893.28  33.5
   15    7 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  7  7  5   33    890.38  33.3
   16   20 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  5   33    883.58  32.0
   17   22 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5   33    869.31  20.3
   18   26 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  7  5   33    860.41  16.9
   19    1 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  4   32    859.76  42.8
   20   27 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5   33    850.04  12.7
   21   13 Kaminski        Mariusz         2  7  7  7  7  4   32    840.70  15.9
   22   28 Widłak          Adam            3  5  7  7  7  5   31    832.00  21.6
   23   15 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  4   32    831.86  18.1
   24   33 Sadowski        Marek           2  7  5  6  7  5   30    772.08  11.4
   25   25 Bielski         Jacek           3  7  7  7  7  3   31    755.89  24.2
   26   29 Sotek           Mariusz         1  1  7  7  7  4   26    753.01  24.9
   27   34 Rawski          Witold          1  2  6  7  7  5   27    742.88  11.5
   28   31 Wilczek         Edward          2  7  7  4  7  4   29    726.14  19.7
   29   32 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  7  7  4   28    717.84  10.2
   30   35 Pytka           Bogdan          1  5  2  7  7  5   26    716.52  13.7
   31   24 Kuźmiński       Andrzej         3  7  7  7  7  2   30    711.13  20.1
   32   21 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  2   30    711.09  18.9
   33   36 Łukasik         Andrzej         3  5  6  7  4  5   27    692.66  16.0
   34   23 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  7  1   29    662.18  21.0
   35   11 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0   28    636.77  25.6
   36   37 Walczak         Dariusz         1  4  5  3  7  4   23    614.09  11.7
   37   39 Konopka         Jarosław        1  7  4  7  2  5   25    607.61  10.9
   38   30 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6  7 --   23    538.00  37.9
   39   43 Rębiś           Krzysztof       2  4  4  5  2  5   20    526.74  13.6
   40   44 Peterek         Kazimierz       2  2  3  3  3  5   16    491.21   8.1
   41   40 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  2  4  4  3   20    486.80   9.9
   42   46 Posiewka        Andrzej         2  4  0  2  3  5   14    438.76   7.2
   43   48 Witkowski       Tomasz          3  1  2  3  2  5   13    429.13   9.0
   44   50 Bąk             Kamil           3  5  0  2  1  5   13    402.93   6.5
   45   38 Jaworski        Krzysztof       2  7  3  3  6  0   19    400.59  10.3
   46   52 Czasak          Marcin          2  2  0  2  2  5   11    390.39   7.1
   47   53 Mączko          Grzegorz        1  3  0  2  1  5   11    361.76   8.1
   48   54 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  1  2  5    9    352.91   4.5
   49   41 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  5  1   15    343.33   9.2
   50   56 Pindelski       Krzysztof       2  7  0  0  0  5   12    342.49   8.3
   51   61 Markowski       Krzysztof       3  0  3  1  0  5    9    332.63   8.2
   52   60 Szczęsny        Marek           3  5  1  0  0  5   11    325.18   8.3
   53   64 Kisiel Robert i Staś            2  1  0  2  0  5    8    314.58   6.0
   54   42 Oracz           Paweł           2 --  7  5  2  0   14    295.13  12.4
   55   58 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  1  1  4    8    270.09   4.9
   56   57 Michalak        Paweł           1  0  3  0  1  3    7    220.11   3.8
   57   45 Wirtek          Mariusz         3  7  1  2  2  0   12    213.97   6.8
   58   72 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  4    5    204.06   3.5
   59   76 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  4    4    186.49   2.5
   60   51 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1  1  3  1    7    183.97   4.5
   61   47 Golik           Sławomir        2  4  3  1  2  0   10    180.93   5.1
   62   49 Puchała         Sylwester       2 -- --  7 -- --    7    167.02  15.3
   63   69 Pyl             Jan             1  1  1  0  0  2    4    130.38   3.2
   64   62 Wypustek        Grzegorz        3 --  2  0  1  1    4    112.95   3.6
   65   71 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0  2    3    110.89   3.1
   66   74 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --  2    3    109.46   2.3
   67   66 Styczek         Maciej          1  0  1  0  1  1    3     97.99   1.4
   68   77 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2    2     93.63   2.4
   69   55 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --  0    6     92.35   4.5
   70   67 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0  1    3     79.23   1.9
   71   59 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1  0    4     79.21   4.5
   72   63 Belka           Stanisław       1  0  1  2  0  0    3     59.05   2.4
   73   65 Bolek           Marian          1  0  0  1  1 --    2     52.27   2.6
   74   68 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1 --    1     31.73   0.9
   75   70 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0 --    1     21.08   1.0
   76   73 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0 --    1     20.23   1.2
   77   75 Jakubowski      Dariusz         1 --  1 -- -- --    1     17.90   1.9
   78   78 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   79   79 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   80   80 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   81   81 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    7 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5   25    733.25  35.3
    2    3 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5   25    728.06  47.5
    3    8 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5   25    723.86  38.5
    4    5 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  5   25    723.79  45.9
    5   13 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5   25    719.86  35.2
    6   10 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5   25    717.90  38.9
    7    4 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5   25    716.15  45.3
    8   16 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5   25    715.64  41.2
    9   14 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5  5  5   25    713.65  38.0
   10   17 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5   25    712.80  33.5
   11    1 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5   25    712.28  49.4
   12   15 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5   25    712.21  32.0
   13   19 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5   25    710.12  32.5
   14   18 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5   25    709.25  31.0
   15    9 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5   25    707.37  34.4
   16   23 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  5  5   25    693.83  16.9
   17   20 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5   25    686.53  21.6
   18   26 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5   25    674.09  12.7
   19    2 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  4   24    668.63  42.8
   20   11 Kaminski        Mariusz         2  5  5  5  5  4   24    658.24  15.9
   21   30 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  5  5  5   24    657.86  20.3
   22   32 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  4  5   24    634.35  16.0
   23    6 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  3   23    610.27  33.3
   24   33 Pytka           Bogdan          1  4  2  5  5  5   21    603.24  13.7
   25   29 Wilczek         Edward          2  5  5  4  5  4   23    602.15  19.7
   26   31 Sotek           Mariusz         1  1  5  5  5  4   20    597.50  24.9
   27   34 Rawski          Witold          1  2  3  5  5  5   20    593.95  11.5
   28   21 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  3   23    589.45  24.2
   29   25 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  3   23    583.45  18.1
   30   39 Sadowski        Marek           2  5  3  1  5  5   19    547.85  11.4
   31   35 Kulczyński      Mieczysław      3  2  3  5  5  4   19    543.28  10.2
   32   36 Walczak         Dariusz         1  4  5  2  5  4   20    532.67  11.7
   33   40 Rębiś           Krzysztof       2  4  4  5  2  5   20    526.74  13.6
   34   28 Michniewski     Tomasz          3  5  5  4  5  2   21    514.75  18.9
   35   22 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5  5  5  1   21    491.25  20.1
   36   44 Peterek         Kazimierz       2  2  3  3  2  5   15    462.15   8.1
   37   37 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  2  4  4  3   18    461.88   9.9
   38   43 Konopka         Jarosław        1  5  2  3  2  5   17    455.29  10.9
   39   12 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0   20    450.38  25.6
   40   24 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  5  0   20    435.11  21.0
   41   27 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5  5 --   18    419.89  37.9
   42   47 Posiewka        Andrzej         2  4  0  1  3  5   13    417.87   7.2
   43   49 Czasak          Marcin          2  2  0  2  2  5   11    390.39   7.1
   44   52 Bąk             Kamil           3  3  0  2  1  5   11    377.29   6.5
   45   50 Witkowski       Tomasz          3  1  2  2  1  5   11    376.01   9.0
   46   53 Mączko          Grzegorz        1  3  0  2  1  5   11    361.76   8.1
   47   38 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  5  1   15    343.33   9.2
   48   59 Markowski       Krzysztof       3  0  3  1  0  5    9    332.63   8.2
   49   58 Szczęsny        Marek           3  5  1  0  0  5   11    325.18   8.3
   50   60 Pindelski       Krzysztof       2  5  0  0  0  5   10    317.95   8.3
   51   63 Kisiel Robert i Staś            2  1  0  2  0  5    8    310.75   6.0
   52   75 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  5    6    270.37   4.5
   53   56 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  1  1  4    8    270.09   4.9
   54   41 Oracz           Paweł           2 --  5  5  2  0   12    262.04  12.4
   55   42 Jaworski        Krzysztof       2  5  3  2  3  0   13    260.37  10.3
   56   55 Michalak        Paweł           1  0  3  0  1  3    7    220.11   3.8
   57   71 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  4    5    204.06   3.5
   58   45 Wirtek          Mariusz         3  5  1  2  2  0   10    188.10   6.8
   59   76 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  4    4    186.49   2.5
   60   48 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1  1  3  1    7    183.97   4.5
   61   46 Golik           Sławomir        2  4  3  1  2  0   10    180.93   5.1
   62   68 Pyl             Jan             1  1  1  0  0  2    4    130.38   3.2
   63   51 Puchała         Sylwester       2 -- --  5 -- --    5    119.53  15.3
   64   61 Wypustek        Grzegorz        3 --  2  0  1  1    4    112.95   3.6
   65   70 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0  2    3    110.89   3.1
   66   73 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --  2    3    109.46   2.3
   67   65 Styczek         Maciej          1  0  1  0  1  1    3     97.99   1.4
   68   77 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2    2     93.63   2.4
   69   54 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --  0    6     92.35   4.5
   70   66 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0  1    3     79.23   1.9
   71   57 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1  0    4     79.21   4.5
   72   62 Belka           Stanisław       1  0  1  2  0  0    3     59.05   2.4
   73   64 Bolek           Marian          1  0  0  1  1 --    2     52.27   2.6
   74   67 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1 --    1     31.73   0.9
   75   69 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0 --    1     21.08   1.0
   76   72 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0 --    1     20.23   1.2
   77   74 Jakubowski      Dariusz         1 --  1 -- -- --    1     17.90   1.9
   78   78 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   79   79 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   80   80 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   81   81 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    5 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5   25    695.99  33.5
    2   10 Grzegrzółka     Jan             3  3  5  5  5  5   23    661.94  41.2
    3   12 Szklarz         Marian          3  4  5  5  4  5   23    661.42  38.5
    4    3 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  3   23    606.99  45.9
    5   11 Arak            Piotr           1  4  4  5  5  4   22    610.26  32.0
    6    8 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  3   22    570.21  33.3
    7    9 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  4  5  3   22    570.11  32.5
    8    2 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2   22    552.14  49.4
    9    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  2   22    546.45  47.5
   10    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  2   22    541.84  45.3
   11   15 Burkowski       Paweł           3  5  5  3  3  5   21    591.59  35.2
   12    7 Antosiewicz     Bogdan          3  4  5  5  5  2   21    531.22  38.9
   13   14 Bielski         Jacek           3  3  4  5  5  3   20    532.89  24.2
   14    6 Glinka          Dariusz         1  4  5  5  5  1   20    493.43  42.8
   15   18 Piekarniak      Mariusz         2  5  1  5  4  4   19    528.80  38.0
   16   19 Kurek           Wiesław         3  0  5  4  5  4   18    572.30  35.3
   17   17 Woźniak         Wit             3  2  5  4  4  3   18    492.63  34.4
   18   13 Włodarczyk      Paweł           1  2  5  5  5 --   17    397.90  37.9
   19   21 Sekuła          Wiesław         3  1  4  3  5  3   16    465.59  16.9
   20   22 Widłak          Adam            3  2  5  2  4  3   16    436.81  21.6
   21   20 Michniewski     Tomasz          3  3  5  2  4  2   16    403.72  18.9
   22   16 Kowalski        Paweł           2  2  4  4  5  0   15    343.66  21.0
   23   24 Wilczek         Edward          2  2  3  2  5  2   14    378.98  19.7
   24   28 Pytka           Bogdan          1  1  2  1  5  4   13    424.26  13.7
   25   26 Kwiatkowski     Andrzej         2  2  2  3  4  2   13    347.53  12.7
   26   23 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  4  3  3  0   13    272.66  25.6
   27   25 Jaworski        Krzysztof       2  5  2  2  3  0   12    243.69  10.3
   28   39 Rawski          Witold          1  0  0  3  3  4   10    342.52  11.5
   29   36 Kulczyński      Mieczysław      3  1  1  2  3  3   10    333.08  10.2
   30   31 Walczak         Dariusz         1  1  4  0  3  2   10    278.74  11.7
   31   32 Chojnacki       M. i  Z.        2  2  1  3  2  2   10    269.40   9.9
   32   34 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  1  0  2   10    238.45  18.1
   33   27 Wojciechowski   Jarosław        3  2  2  2  4  0   10    230.73  20.3
   34   40 Konopka         Jarosław        1  3  0  1  2  3    9    261.08  10.9
   35   30 Kuźmiński       Andrzej         3  3  1  1  3  1    9    230.53  20.1
   36   33 Sadowski        Marek           2  5  1  0  2  1    9    192.02  11.4
   37   35 Rębiś           Krzysztof       2  3  3  2  0  1    9    186.09  13.6
   38   46 Czasak          Marcin          2  0  0  1  2  5    8    337.78   7.1
   39   47 Peterek         Kazimierz       2  0  0  2  1  5    8    317.95   8.1
   40   42 Myszkowski      Zenon           1  1  1  0  3  3    8    267.23  31.0
   41   29 Sotek           Mariusz         1  0  2  3  3  0    8    198.67  24.9
   42   37 Łukasik         Andrzej         3  3  0  3  1  1    8    179.79  16.0
   43   58 Markowski       Krzysztof       3  0  1  1  0  5    7    297.58   8.2
   44   56 Mączko          Grzegorz        1  1  0  0  1  5    7    294.29   8.1
   45   59 Szczęsny        Marek           3  1  1  0  0  5    7    272.98   8.3
   46   49 Bąk             Kamil           3  1  0  1  1  4    7    264.73   6.5
   47   52 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  0  0  4    7    232.20   8.3
   48   45 Witkowski       Tomasz          3  1  1  1  1  3    7    228.97   9.0
   49   41 Jobda           Arkadiusz       3  1  3  1  1  1    7    162.51   9.2
   50   38 Golik           Sławomir        2  3  2  1  1  0    7    122.92   5.1
   51   44 Kaminski        Mariusz         2  0  2  2  0  2    6    191.11  15.9
   52   57 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0  1  3    5    195.03   7.2
   53   43 Wirtek          Mariusz         3  0  1  2  2  0    5    121.35   6.8
   54   60 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  1  0  3    4    166.96   6.0
   55   62 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0  1  0  3    4    166.29   4.9
   56   67 Pyl             Jan             1  0  1  0  0  2    3    117.57   3.2
   57   64 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  2    3    112.56   3.5
   58   63 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0  2    3    110.89   3.1
   59   55 Wypustek        Grzegorz        3 --  1  0  1  1    3     96.38   3.6
   60   54 Michalak        Paweł           1  0  1  0  1  1    3     93.87   3.8
   61   48 Oracz           Paweł           2 --  0  3  0  0    3     69.17  12.4
   62   50 Jaworski        Mateusz         3  1  1  0  1  0    3     66.99   4.5
   63   51 Sadowski Sławom Piotr           1  1  0  1  1  0    3     62.79   4.5
   64   75 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2    2     93.63   2.4
   65   65 Głażewski       Jerzy           3  0  1  0  0  1    2     63.15   1.9
   66   53 Bolek           Marian          1  0  0  1  1 --    2     52.27   2.6
   67   77 Więsik          Dariusz         3  0  0  0 --  1    1     45.85   2.3
   68   71 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  1    1     45.72   2.5
   69   61 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0 --    1     21.08   1.0
   70   66 Belka           Stanisław       1  0  1  0  0  0    1     17.21   2.4
   71   68 Rokita          Sławomir        2  1  0  0 --  0    1     13.80   4.5
   72   69 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0    0      0.00   4.5
   73   70 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 -- -- --    0      0.00   1.9
   74   72 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --    0      0.00   1.2
   75   73 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  0    0      0.00   1.4
   76   74 Puchała         Sylwester       2 -- --  0 -- --    0      0.00  15.3
   77   76 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   78   78 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   79   79 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   80   80 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0 --    0      0.00   0.9
   81   81 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    9 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  3   23    607.03  32.5
    2   10 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  3   23    604.81  35.2
    3   12 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  3   23    588.34  41.2
    4   16 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  3   23    579.91  20.3
    5    6 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  2   22    562.52  38.5
    6    5 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  1   21    519.06  45.9
    7   11 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  1   21    503.73  18.1
    8   28 Łukasik         Andrzej         3  4  5  5  3  3   20    499.60  16.0
    9    1 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  0   20    471.20  42.8
   10    2 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  0   20    470.91  47.5
   11    3 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  0   20    469.39  49.4
   12    4 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  0   20    468.10  45.3
   13    7 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5  5  0   20    457.63  38.0
   14    8 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  0   20    456.93  34.4
   15   13 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0   20    441.85  25.6
   16   14 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  0   20    441.66  38.9
   17   15 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  0   20    437.47  18.9
   18   17 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  0   20    431.54  35.3
   19   18 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  0   20    430.27  24.2
   20   19 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  5  0   20    428.72  21.0
   21   20 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  4  5  0   19    426.33  33.3
   22   21 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5  5 --   18    419.89  37.9
   23   22 Arak            Piotr           1  5  4  5  5  0   19    417.61  32.0
   24   23 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  0   20    417.52  12.7
   25   24 Widłak          Adam            3  3  5  5  5  0   18    412.39  21.6
   26   25 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  4  0   19    405.45  31.0
   27   26 Łuczak          Marek           3  2  5  5  5  0   17    391.92  33.5
   28   27 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  5  0   15    385.44  24.9
   29   29 Kuźmiński       Andrzej         3  4  2  5  4  1   16    379.76  20.1
   30   30 Sekuła          Wiesław         3  5  5  2  4  0   16    318.43  16.9
   31   31 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  4  0   13    268.87   9.2
   32   32 Sadowski        Marek           2  5  2  4  3  0   14    267.66  11.4
   33   33 Konopka         Jarosław        1  5  3  5  1  0   14    261.87  10.9
   34   34 Pytka           Bogdan          1  0  0  5  5  0   10    258.58  13.7
   35   38 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  2  2  1  1   10    212.36   9.9
   36   35 Kaminski        Mariusz         2  1  1  5  2  0    9    206.45  15.9
   37   36 Oracz           Paweł           2 --  4  2  2  0    8    176.56  12.4
   38   37 Kulczyński      Mieczysław      3  3  2  2  2  0    9    173.28  10.2
   39   55 Pindelski       Krzysztof       2  4  0  0  0  2    6    145.87   8.3
   40   39 Jaworski        Krzysztof       2  2  0  1  3  0    6    140.22  10.3
   41   40 Rębiś           Krzysztof       2  1  1  2  2  0    6    132.33  13.6
   42   41 Wirtek          Mariusz         3  5  1  2  0  0    8    127.47   6.8
   43   53 Markowski       Krzysztof       3  0  2  1  0  1    4    109.43   8.2
   44   42 Golik           Sławomir        2  2  3  0  1  0    6    103.99   5.1
   45   43 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  1  2  0    4     94.54   4.5
   46   44 Peterek         Kazimierz       2  0  2  0  2  0    4     93.82   8.1
   47   45 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --  0    6     92.35   4.5
   48   46 Rawski          Witold          1  0  4  1  0  0    5     88.18  11.5
   49   47 Walczak         Dariusz         1  1  1  1  1  0    4     83.81  11.7
   50   48 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1  0    4     79.21   4.5
   51   49 Czasak          Marcin          2  2  0  1  1  0    4     77.55   7.1
   52   50 Witkowski       Tomasz          3  0  0  2  1  0    3     75.09   9.0
   53   51 Puchała         Sylwester       2 -- --  3 -- --    3     69.73  15.3
   54   62 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0  1    2     67.39   3.5
   55   52 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  0  1  0    3     58.71   4.9
   56   54 Posiewka        Andrzej         2  0  0  1  1  0    2     50.12   7.2
   57   56 Sadowski Sławom Piotr           1  0  1  1  0  0    2     39.63   4.5
   58   57 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0  0    2     34.55   1.9
   59   58 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1 --    1     31.73   0.9
   60   59 Pyl             Jan             1  1  1  0  0  0    2     29.92   3.2
   61   60 Bąk             Kamil           3  2  0  0  0  0    2     25.64   6.5
   62   61 Belka           Stanisław       1  0  0  1  0  0    1     20.91   2.4
   63   63 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0 --    1     20.23   1.2
   64   64 Mączko          Grzegorz        1  0  0  1  0  0    1     20.08   8.1
   65   65 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --  0    1     18.88   2.3
   66   66 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 -- -- --    0      0.00   1.9
   67   67 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  0    0      0.00   2.5
   68   68 Kujawiak        Jan             1  0  0  0  0 --    0      0.00   1.0
   69   69 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  0    0      0.00   1.4
   70   70 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  0  0  0    0      0.00   6.0
   71   71 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  0    0      0.00  19.7
   72   72 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  0    0      0.00   2.4
   73   73 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   74   74 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0    0      0.00   3.1
   75   75 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0    0      0.00   8.3
   76   76 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   77   77 Michalak        Paweł           1  0  0  0  0  0    0      0.00   3.8
   78   78 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   79   79 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   80   80 Wypustek        Grzegorz        3 --  0  0  0  0    0      0.00   3.6
   81   81 Bolek           Marian          1  0  0  0  0 --    0      0.00   2.6

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja GMP [ 2]                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    3 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  5  5   10    480.67  14.0
    2   16 Łuczak          Marek           3  0  0  0  5  5   10    479.29  11.8
    3    4 Arak            Piotr           1  0  0  0  5  5   10    471.80  12.9
    4   12 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  5  5   10    471.75  15.4
    5   18 Pytka           Bogdan          1  0  0  0  5  5   10    455.50   8.7
    6   15 Bielski         Jacek           3  0  0  0  5  5   10    450.62   9.1
    7   23 Szklarz         Marian          3  0  0  0  4  5    9    440.34  11.7
    8   27 Piekarniak      Mariusz         2  0  0  0  4  5    9    416.97  14.0
    9    7 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  5  4    9    409.02   8.6
   10    5 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  5  4    9    399.51   9.9
   11    2 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  5  4    9    394.37  14.1
   12   21 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  5  4    9    386.64   9.6
   13   30 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  3  5    8    401.72  10.5
   14   37 Czasak          Marcin          2  0  0  0  3  5    8    388.05   8.7
   15   40 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  3  5    8    365.32   8.4
   16    8 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  5  3    8    362.10  13.2
   17   13 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  5  3    8    360.20  12.0
   18   10 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  5  3    8    356.05  12.8
   19    6 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  5  3    8    355.86   9.7
   20   11 Wilczek         Edward          2  0  0  0  5  3    8    344.60  10.1
   21   19 Widłak          Adam            3  0  0  0  5  3    8    343.49  10.6
   22   43 Peterek         Kazimierz       2  0  0  0  2  5    7    342.26   7.5
   23   33 Rawski          Witold          1  0  0  0  3  4    7    316.18   7.5
   24   24 Woźniak         Wit             3  0  0  0  4  3    7    314.90  10.9
   25   35 Konopka         Jarosław        1  0  0  0  3  4    7    309.87   4.2
   26   14 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  5  2    7    296.79   9.8
   27   17 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  5  2    7    290.83   8.8
   28   22 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  5  2    7    276.13  13.0
   29   56 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  1  5    6    316.92   6.6
   30   50 Mączko          Grzegorz        1  0  0  0  1  5    6    313.89   7.4
   31   47 Bąk             Kamil           3  0  0  0  1  5    6    306.41   5.4
   32   32 Kulczyński      Mieczysław      3  0  0  0  3  3    6    285.36   4.9
   33   34 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  3  3    6    269.62  13.8
   34   36 Sadowski        Marek           2  0  0  0  3  3    6    255.65   6.8
   35    1 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  5  1    6    254.66  10.6
   36   26 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  4  2    6    251.36   8.7
   37   75 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  5    5    273.29   5.1
   38   57 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0  0  1  4    5    244.90   4.9
   39   29 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  3  2    5    225.37   6.8
   40   38 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  3  2    5    217.48   4.0
   41    9 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  5 --    5    189.70  12.1
   42   20 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  5  0    5    179.56   6.0
   43   66 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  4    4    218.52   4.8
   44   67 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  0  0  4    4    211.32   5.5
   45   49 Posiewka        Andrzej         2  0  0  0  1  3    4    204.61   4.8
   46   44 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  2  2    4    178.67   5.6
   47   31 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  3  1    4    160.44  14.4
   48   25 Jaworski        Krzysztof       2  0  0  0  4  0    4    145.23   3.9
   49   61 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  3    3    153.14   3.5
   50   46 Michalak        Paweł           1  0  0  0  1  2    3    139.52   5.4
   51   42 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  2  1    3    119.34   7.4
   52   28 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  3  0    3    112.26   4.7
   53   39 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  3  0    3     99.95   3.8
   54   71 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2    2    105.73   2.4
   55   73 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  2    2    102.91   2.0
   56   70 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2    2    101.00   1.9
   57   63 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2    2    100.86   3.7
   58   76 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  2    2     97.78   2.4
   59   52 Wypustek        Grzegorz        3 --  0  0  1  1    2     90.97   4.5
   60   54 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  0  1  1    2     90.10   7.5
   61   51 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  1  1    2     86.09   5.5
   62   41 Wirtek          Mariusz         3  0  0  0  2  0    2     72.04   1.0
   63   74 Więsik          Dariusz         3  0  0  0 --  1    1     52.02   2.3
   64   65 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  1    1     49.05   2.4
   65   45 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  1  0    1     38.38   1.1
   66   48 Golik           Sławomir        2  0  0  0  1  0    1     37.13   1.0
   67   53 Bolek           Marian          1  0  0  0  1 --    1     33.77   1.3
   68   55 Kujawiak        Jan             1  0  0  0  1 --    1     32.96   1.0
   69   58 Nowak           Adam            3  0  0  0  1  0    1     32.28   1.1
   70   59 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0    0      0.00   4.5
   71   60 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   72   62 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   73   64 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   74   68 Rokita          Sławomir        2  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0
   75   69 Puchała         Sylwester       2 -- --  0 -- --    0      0.00   0.0
   76   72 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 --    0      0.00   0.7
   77   77 Pyl             Jan             1  0  0  0  0  0    0      0.00   1.6
   78   78 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   79   79 Kaminski        Mariusz         2  0  0  0  0  0    0      0.00   4.6
   80   80 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0 --    0      0.00   0.9
   81   81 Oracz           Paweł           2 --  0  0  0  0    0      0.00   2.7

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2018 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Kurek Wiesław        2   3   6  152.827  3  123.985  3   28.842  0    0.000
   2 Łuczak Marek       366   3   6  254.498  3  236.058  3   18.440  0    0.000
   3 Sekuła Wiesław     331   3   5  194.372  3  127.233  2   67.139  0    0.000
   4 Tarka Stanisław    632   2   5  196.276  3  132.919  2   63.357  0    0.000
   5 Szklarz Marian     364   3   5  311.340  2  186.518  3  124.822  0    0.000
   6 Wojciechowski And  241   3   5  318.762  3  181.646  2  137.116  0    0.000
   7 Arak Piotr         141   1   5  328.077  3  178.668  2  149.409  0    0.000
   8 Burkowski Paweł    357   3   5  338.666  2  101.787  3  236.879  0    0.000
   9 Lewandowski Kazim 4316   3   5  442.413  2  135.084  3  307.329  0    0.000
  10 Pytka Bogdan       166   1   5  466.621  3  355.983  2  110.638  0    0.000
  11 Wilczek Edward     221   2   5  553.190  3  240.660  2  312.530  0    0.000
  12 Szczepaniak Rober  156   1   5  554.117  3  369.247  2  184.870  0    0.000
  13 Kulczyński Mieczy  311   3   4  164.679  1  105.577  3   59.102  0    0.000
  14 Grzegrzółka Jan    308   3   4  267.510  3  258.527  1    8.983  0    0.000
  15 Dąbrowski Tomasz   404   1   4  275.070  3   83.108  1  191.962  0    0.000
  16 Piekarniak Marius  212   2   4  294.254  2  221.441  2   72.813  0    0.000
  17 Czasak Marcin      423   2   4  347.260  1  178.939  3  168.321  0    0.000
  18 Kwiatkowski Andrz  205   2   4  376.275  2  163.509  2  212.766  0    0.000
  19 Michniewski Tomas  363   3   4  385.760  3  247.699  1  138.061  0    0.000
  20 Bielski Jacek     4302   3   4  403.741  3  357.878  1   45.863  0    0.000
  21 Myszkowski Zenon   112   1   4  501.945  2  285.869  2  216.076  0    0.000
  22 Widłak Adam        378   3   4  505.721  2  248.511  2  257.210  0    0.000
  23 Mączko Grzegorz    132   1   4  570.756  1  174.066  3  396.690  0    0.000
  24 Glinka Dariusz     160   1   3   11.100  3   11.100  0    0.000  0    0.000
  25 Szpadzik Joanna i  116   1   3  120.195  3  120.195  0    0.000  0    0.000
  26 Antosiewicz Bogda  369   3   3  139.100  2  116.405  1   22.695  0    0.000
  27 Kuźmiński Andrzej  360   3   3  209.207  2  182.729  1   26.478  0    0.000
  28 Jaworski Krzyszto 4241   2   3  243.097  3  243.097  0    0.000  0    0.000
  29 Woźniak Wit         15   3   3  252.232  2  251.759  1    0.473  0    0.000
  30 Peterek Kazimierz  224   2   3  274.232  0    0.000  3  274.232  0    0.000
  31 Witkowski Tomasz   368   3   3  293.513  1  187.602  2  105.911  0    0.000
  32 Włodarczyk Paweł   164   1   3  324.851  3  324.851  0    0.000  0    0.000
  33 Szczęsny Marek     382   3   3  368.795  0    0.000  3  368.795  0    0.000
  34 Kowalski Paweł     244   2   3  376.556  3  376.556  0    0.000  0    0.000
  35 Rawski Witold     4116   1   3  407.147  3  407.147  0    0.000  0    0.000
  36 Chojnacki M. i  Z  204   2   3  436.249  2  368.164  1   68.085  0    0.000
  37 Posiewka Andrzej   636   2   2  120.094  0    0.000  2  120.094  0    0.000
  38 Pindelski Krzyszt  210   2   2  137.115  0    0.000  2  137.115  0    0.000
  39 Sotek Mariusz      161   1   2  172.983  2  172.983  0    0.000  0    0.000
  40 Toporowicz Tadeus  154   1   2  210.402  0    0.000  2  210.402  0    0.000
  41 Lewandowski Jerzy  315   3   2  216.567  2  216.567  0    0.000  0    0.000
  42 Bąk Kamil          376   3   2  217.913  1   76.069  1  141.844  0    0.000
  43 Wirtek Mariusz     347   3   2  249.324  2  249.324  0    0.000  0    0.000
  44 Sadowski Marek     219   2   2  254.683  1  123.714  1  130.969  0    0.000
  45 Szymaniak Jerzy    348   2   1   40.662  0    0.000  1   40.662  0    0.000
  46 Markowski Krzyszt  317   3   1   43.499  0    0.000  1   43.499  0    0.000
  47 Jaworski Mateusz   380   3   1   50.893  1   50.893  0    0.000  0    0.000
  48 Rębiś Krzysztof    411   2   1   70.922  0    0.000  1   70.922  0    0.000
  49 Walczak Dariusz   4122   1   1   85.106  0    0.000  1   85.106  0    0.000
  50 Golik Sławomir     206   2   1   89.875  1   89.875  0    0.000  0    0.000
  51 Konopka Jarosław   134   1   1  152.719  0    0.000  1  152.719  0    0.000
  52 Bąk Dariusz        365   3   1  158.865  0    0.000  1  158.865  0    0.000
  53 Wojciechowski Jar  375   3   1  159.448  1  159.448  0    0.000  0    0.000
  54 Sadowski Sławomir  133   1   1  164.050  1  164.050  0    0.000  0    0.000
  55 Zelman Marcin      341   3   1  165.012  0    0.000  1  165.012  0    0.000
  56 Jobda Arkadiusz    377   3   1  166.903  0    0.000  1  166.903  0    0.000
  57 Tokarski Waldemar  120   1   1  168.794  0    0.000  1  168.794  0    0.000
  58 Borkowski Jerzy    103   1   1  178.723  0    0.000  1  178.723  0    0.000
  59 Michalak Paweł     509   1   1  181.560  0    0.000  1  181.560  0    0.000
  60 Kisiel Robert i S  211   2   1  184.870  0    0.000  1  184.870  0    0.000
  61 Głażewski Jerzy    306   3   1  187.707  0    0.000  1  187.707  0    0.000

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Puchar Powiatu Piaseczno (OPEN) [16]                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  5    5    272.34   2.7
    2   51 Łuczak          Marek           3  0  0  0  0  5    5    270.18   3.3
    3   46 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5    5    269.85   4.8
    4   37 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5    5    268.88   6.2
    5   33 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5    5    268.46   3.7
    6    7 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5    5    267.44   5.4
    7   53 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5    5    266.81   4.7
    8   28 Piekarniak      Mariusz         2  0  0  0  0  5    5    265.54   4.2
    9   49 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  5    5    265.04   3.5
   10   65 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5    5    263.69   4.1
   11   16 Arak            Piotr           1  0  0  0  0  5    5    263.59   3.6
   12   56 Bąk             Kamil           3  0  0  0  0  5    5    263.11   3.6
   13   32 Peterek         Kazimierz       2  0  0  0  0  5    5    262.32   4.8
   14   30 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5    5    261.86   2.6
   15   67 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  5    5    260.68   2.3
   16    8 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5    5    259.86   1.6
   17   27 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  0  0  5    5    258.53   4.6
   18    2 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  5    5    258.37   3.2
   19   55 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5    5    257.48   2.9
   20   40 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  5    5    256.71   4.9
   21   41 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5    5    256.62   2.8
   22   68 Posiewka        Andrzej         2  0  0  0  0  5    5    255.45   2.9
   23   52 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  5    5    255.21   3.9
   24   61 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5    5    254.32   2.9
   25    3 Woźniak         Wit             3  0  0  0  0  5    5    253.99   1.6
   26   22 Pytka           Bogdan          1  0  0  0  0  5    5    253.99   2.7
   27   24 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5    5    253.94   1.9
   28   26 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5    5    253.74   4.4
   29   11 Mączko          Grzegorz        1  0  0  0  0  5    5    252.89   4.0
   30   70 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5    5    251.62   3.9
   31   62 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5    5    249.42   1.6
   32   78 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  5    5    247.51   1.9
   33   60 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  5    5    246.51   4.5
   34   18 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  5    5    245.50   1.5
   35   58 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  5    5    245.34   2.3
   36   63 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  0  0  5    5    239.40   3.4
   37   13 Konopka         Jarosław        1  0  0  0  0  5    5    229.36   1.6
   38   73 Kaminski        Mariusz         2  0  0  0  0  4    4    207.08   1.1
   39   38 Kulczyński      Mieczysław      3  0  0  0  0  4    4    206.03   1.4
   40   44 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  4    4    203.07   0.9
   41   19 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  4    4    198.71   0.9
   42   71 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  4    4    197.50   2.0
   43   20 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4    4    195.53   1.1
   44   31 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  4    4    191.25   1.9
   45   17 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0  0  0  4    4    190.46   2.5
   46    9 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  4    4    186.49   2.5
   47    5 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  4    4    183.82   2.8
   48   23 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  3    3    159.60   1.3
   49   77 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  3    3    150.85   1.5
   50   66 Michalak        Paweł           1  0  0  0  0  3    3    138.36   1.6
   51   47 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0  2    2    104.66   0.9
   52   69 Pyl             Jan             1  0  0  0  0  2    2    100.46   1.6
   53   48 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  2    2     98.27   0.8
   54   42 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2    2     93.63   2.4
   55   54 Więsik          Dariusz         3  0  0  0 --  2    2     90.58   1.5
   56   50 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  2    2     90.40   2.0
   57   35 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  1    1     54.19   0.4
   58   80 Wypustek        Grzegorz        3 --  0  0  0  1    1     51.59   0.9
   59   15 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  1    1     49.84   0.5
   60   57 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  1    1     45.82   0.6
   61   12 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1    1     45.64   0.6
   62   36 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  1    1     44.68   0.6
   63    4 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   64    6 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   65   10 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   66   14 Kujawiak        Jan             1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   67   21 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   68   25 Golik           Sławomir        2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   69   29 Rokita          Sławomir        2  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0
   70   34 Puchała         Sylwester       2 -- --  0 -- --    0      0.00   0.0
   71   39 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   72   43 Wirtek          Mariusz         3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   73   45 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   74   59 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   75   64 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   76   72 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   77   74 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   78   75 Oracz           Paweł           2 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   79   76 Jaworski        Krzysztof       2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   80   79 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   81   81 Bolek           Marian          1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Puchar Powiatu Piaseczno (50GMP) [17]                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  5    5    271.98   2.7
    2   51 Łuczak          Marek           3  0  0  0  0  5    5    270.18   3.3
    3   46 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5    5    269.85   4.8
    4   37 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5    5    268.88   6.2
    5   33 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5    5    268.46   3.7
    6    7 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5    5    267.44   5.4
    7   53 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5    5    265.27   4.7
    8   49 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  5    5    265.04   3.5
    9   28 Piekarniak      Mariusz         2  0  0  0  0  5    5    263.97   4.2
   10   65 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5    5    263.69   4.1
   11   16 Arak            Piotr           1  0  0  0  0  5    5    263.59   3.6
   12   56 Bąk             Kamil           3  0  0  0  0  5    5    263.11   3.6
   13   32 Peterek         Kazimierz       2  0  0  0  0  5    5    262.32   4.8
   14    8 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5    5    259.86   1.6
   15   30 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5    5    259.77   2.6
   16    2 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  5    5    258.37   3.2
   17   67 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  5    5    258.00   2.3
   18   40 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  5    5    256.71   4.9
   19   41 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5    5    256.62   2.8
   20   68 Posiewka        Andrzej         2  0  0  0  0  5    5    255.45   2.9
   21   52 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  5    5    255.21   3.9
   22   27 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  0  0  5    5    254.70   4.6
   23   61 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5    5    254.32   2.9
   24    3 Woźniak         Wit             3  0  0  0  0  5    5    253.99   1.6
   25   22 Pytka           Bogdan          1  0  0  0  0  5    5    253.99   2.7
   26   24 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5    5    253.94   1.9
   27   26 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5    5    253.74   4.4
   28   11 Mączko          Grzegorz        1  0  0  0  0  5    5    252.89   4.0
   29   55 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5    5    252.69   2.9
   30   70 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5    5    251.62   3.9
   31   62 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5    5    249.42   1.6
   32   60 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  5    5    246.51   4.5
   33   58 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  5    5    245.34   2.3
   34   18 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  5    5    241.35   1.5
   35   63 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  0  0  5    5    239.40   3.4
   36   13 Konopka         Jarosław        1  0  0  0  0  5    5    229.36   1.6
   37   73 Kaminski        Mariusz         2  0  0  0  0  4    4    207.08   1.1
   38   38 Kulczyński      Mieczysław      3  0  0  0  0  4    4    206.03   1.4
   39   19 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  4    4    198.71   0.9
   40   71 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  4    4    197.50   2.0
   41   20 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4    4    195.53   1.1
   42   31 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  4    4    191.25   1.9
   43   17 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0  0  0  4    4    190.46   2.5
   44    9 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  4    4    186.49   2.5
   45    5 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  4    4    183.82   2.8
   46   23 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  3    3    159.60   1.3
   47   77 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  3    3    150.85   1.5
   48   44 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  3    3    148.57   0.9
   49   78 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  3    3    148.14   1.9
   50   66 Michalak        Paweł           1  0  0  0  0  3    3    138.36   1.6
   51   69 Pyl             Jan             1  0  0  0  0  2    2    100.46   1.6
   52   48 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  2    2     98.27   0.8
   53   42 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0  2    2     93.63   2.4
   54   54 Więsik          Dariusz         3  0  0  0 --  2    2     90.58   1.5
   55   50 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  2    2     90.40   2.0
   56   47 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0  1    1     53.57   0.9
   57   80 Wypustek        Grzegorz        3 --  0  0  0  1    1     51.59   0.9
   58   15 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  1    1     49.84   0.5
   59   57 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  1    1     45.82   0.6
   60   12 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1    1     45.64   0.6
   61   36 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  1    1     44.68   0.6
   62    4 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   63    6 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   64   10 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   65   14 Kujawiak        Jan             1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   66   21 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   67   25 Golik           Sławomir        2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   68   29 Rokita          Sławomir        2  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0
   69   34 Puchała         Sylwester       2 -- --  0 -- --    0      0.00   0.0
   70   35 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.4
   71   39 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   72   43 Wirtek          Mariusz         3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   73   45 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   74   59 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   75   64 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   76   72 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   77   74 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   78   75 Oracz           Paweł           2 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   79   76 Jaworski        Krzysztof       2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   80   79 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   81   81 Bolek           Marian          1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0

 

 

Linki