PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Czarnków z dnia 20.05.18                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:53:27.  N 16:32:19.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  327.774 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   76                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3694                           
      5.Ilość konkursów.......................:  739                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1362.87                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1204.61                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,57,35                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,23,09                         
     10.Czas trwania konkursu.................:25 min. 34 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  35.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   25   │ 1159   │  247  │21.31│      
          │ 2  │ Baniocha                │   20   │ 1131   │  175  │15.47│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   31   │ 1404   │  317  │22.58│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   76   │ 3694   │  739  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                
                                         z lotu Czarnków, w dniu 20.05.18                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Glinka Dariusz                  1   16              GCM 10:57:35     1362.87   0.27  94- 42-  5  323.795  40.000   0.271                                 
     2 Glinka Dariusz                  1   14              GSM 10:57:57     1360.77   0.54       2   2  323.795  39.990                                         
     3 Glinka Dariusz                  1   26             R    10:58:04     1360.10   0.81       3      323.795   0.000                                         
     3 Glinka Dariusz                  1   96             R    10:58:04     1360.10   0.81       4      323.795   0.000                                         
     5 Glinka Dariusz                  1   28             R    10:58:07     1359.82   1.35       5      323.795   0.000                                         
     5 Glinka Dariusz                  1   61             R    10:58:07     1359.82   1.35       6      323.795   0.000                                         
     7 Glinka Dariusz                  1   81             R    10:58:09     1359.63   1.89       7      323.795   0.000                                         
     8 Glinka Dariusz                  1   13              GCM 10:58:18     1358.77   2.17       8   3  323.795  39.940   2.166                                 
     9 Dąbrowski Tomasz                1   20              G   10:53:29     1357.66   2.44  79- 43-  5  316.992   0.000                                         
    10 Dąbrowski Tomasz                1   95             R    10:54:26     1352.16   2.71       2      316.992   0.000                                         
    11 Kurek Wiesław                   3   30              GCM 11:10:37     1345.24   2.98  45- 28-  5  337.139  39.910   2.978                                 
    12 Glinka Dariusz                  1   98             R    11:01:15     1342.16   3.25       9      323.795   0.000                                         
    13 Sotek Mariusz                   1   61             R    10:58:38     1342.05   3.52  88- 43-  3  320.257   0.000                                         
    14 Antosiewicz Bogdan              3   20              GCM 11:23:28     1333.70   3.79  68- 24-  5  351.385  39.890   3.790                                 
    15 Włodarczyk Paweł                1   25             RGSM 10:59:42     1333.46   4.06  15-  8-  5  319.631  39.880                                         
    16 Glinka Dariusz                  1   12              G   11:03:00     1332.49   4.33      10      323.795   0.000                                         
    17 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              G   11:04:50     1331.42   4.60  59- 25-  5  325.976   0.000                                         
    18 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12             R    11:04:52     1331.24   4.87       2      325.976   0.000                                         
    19 Tarka Stanisław                 2   16             R    11:06:36     1328.88   5.14  86- 41-  5  327.702   0.000                                         
    20 Tarka Stanisław                 2   47             RG   11:06:38     1328.70   5.41       2      327.702   0.000                                         
    21 Glinka Dariusz                  1   62             R    11:03:46     1328.30   5.68      11      323.795   0.000                                         
    22 Glinka Dariusz                  1   77             R    11:03:50     1327.94   5.96      12      323.795   0.000                                         
    23 Szpadzik Joanna i Marcin        1   80             R    11:05:29     1327.90   6.23       3      325.976   0.000                                         
    24 Sotek Mariusz                   1   10              G   11:01:12     1327.77   6.50       2      320.257   0.000                                         
    25 Woźniak Wit                     3   57             R    11:17:06     1326.23   6.77  73- 29-  4  340.973   0.000                                         
    26 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59             R    11:05:50     1326.00   7.04       4      325.976   0.000                                         
    27 Szczepaniak Robert              1   22              GSM 10:59:45     1325.40   7.31  88- 33-  5  317.765  39.770                                         
    27 Szymaniak Jerzy                 2   71             R    11:05:52     1325.40   7.31  98- 22-  2  325.871   0.000                                         
    29 Myszkowski Zenon                1   25              G   10:56:53     1325.09   7.85  85- 32-  3  313.892   0.000                                         
    30 Szczepaniak Robert              1   88             R    10:59:49     1325.03   8.12       2      317.765   0.000                                         
    31 Szczepaniak Robert              1   75             R    10:59:52     1324.76   8.39       3      317.765   0.000                                         
    32 Glinka Dariusz                  1    5              GCM 11:04:28     1324.50   8.66      13   4  323.795  39.730   8.663                                 
    33 Woźniak Wit                     3   41             RG   11:17:27     1324.42   8.93       2      340.973   0.000                                         
    34 Glinka Dariusz                  1   69             R    11:04:29     1324.41   9.20      14      323.795   0.000                                         
    35 Glinka Dariusz                  1  103             R    11:04:30     1324.32   9.47      15      323.795   0.000                                         
    36 Burkowski Paweł                 3   25             RGCM 11:15:52     1321.63   9.75  74- 17-  3  338.161  39.700   9.746                                 
    37 Szczepaniak Robert              1   16              G   11:00:34     1320.90  10.02       4      317.765   0.000                                         
    38 Kaminski Mariusz                2   27              G   11:04:44     1320.33  10.29  77- 13-  0  323.128   0.000                                         
    39 Sotek Mariusz                   1   54             R    11:02:35     1320.19  10.56       3      320.257   0.000                                         
    40 Glinka Dariusz                  1   93             R    11:05:23     1319.55  10.83      16      323.795   0.000                                         
    40 Glinka Dariusz                  1   21              G   11:05:23     1319.55  10.83      17      323.795   0.000                                         
    42 Michniewski Tomasz              3   32             RG   11:11:49     1319.24  11.37  50- 19-  5  332.207   0.000                                         
    43 Sotek Mariusz                   1   22             RG   11:02:46     1319.20  11.64       4      320.257   0.000                                         
    44 Szczepaniak Robert              1   14              G   11:01:07     1317.89  11.91       5      317.765   0.000                                         
    45 Dąbrowski Tomasz                1   29              GCM 11:00:43     1316.87  12.18       3   1  316.992  39.620  12.182                                 
    46 Glinka Dariusz                  1   82             R    11:06:03     1315.97  12.45      18      323.795   0.000                                         
    47 Tarka Stanisław                 2   13             RG   11:09:11     1315.10  12.72       3      327.702   0.000                                         
    48 Szymaniak Jerzy                 2   82             R    11:08:05     1313.56  12.99       2      325.871   0.000                                         
    49 Glinka Dariusz                  1  116              G   11:06:33     1313.30  13.26      19      323.795   0.000                                         
    50 Kaminski Mariusz                2   22              G   11:06:07     1312.91  13.54       2      323.128   0.000                                         
    51 Sotek Mariusz                   1   92              G   11:03:58     1312.71  13.81       5      320.257   0.000                                         
    52 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   24              G   11:12:05     1312.35  14.08  50- 12-  3  330.822   0.000                                         
    53 Sotek Mariusz                   1    2              G   11:04:03     1312.26  14.35       6      320.257   0.000                                         
    54 Glinka Dariusz                  1  102             R    11:06:48     1311.97  14.62      20      323.795   0.000                                         
    55 Sotek Mariusz                   1   15              G   11:04:07     1311.90  14.89       7      320.257   0.000                                         
    56 Szklarz Marian                  3   27             R    11:16:41     1311.73  15.16  42- 18-  4  336.700   0.000                                         
    57 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23              GCM 11:08:31     1311.69  15.43       5   1  325.976  39.510  15.430                                 
    58 Arak Piotr                      1    1              GSM 11:03:52     1311.66  15.70  48- 20-  5  319.871  39.510                                         
    59 Sotek Mariusz                   1   21             RG   11:04:10     1311.63  15.97       8      320.257   0.000                                         
    60 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47             RG   11:08:33     1311.51  16.24       6      325.976   0.000                                         
    61 Burkowski Paweł                 3   21             RG   11:17:52     1311.38  16.51       2      338.161   0.000                                         
    62 Woźniak Wit                     3   73             R    11:20:05     1311.01  16.78       3      340.973   0.000                                         
    63 Szczepaniak Robert              1   52                  11:02:26     1310.73  17.05       6      317.765   0.000                                         
    64 Kurek Wiesław                   3   22              G   11:17:31     1309.19  17.33       2      337.139   0.000                                         
    65 Pytka Bogdan                    1   17              GCM 11:01:48     1309.01  17.60  44- 12-  5  316.518  39.450  17.596                                 
    66 Kurek Wiesław                   3   53                  11:17:34     1308.94  17.87       3      337.139   0.000                                         
    67 Szpadzik Joanna i Marcin        1    9             R    11:09:05     1308.70  18.14       7      325.976   0.000                                         
    68 Pytka Bogdan                    1   50             RG   11:01:52     1308.65  18.41       2      316.518   0.000                                         
    69 Glinka Dariusz                  1   10              G   11:07:26     1308.62  18.68      21      323.795   0.000                                         
    69 Glinka Dariusz                  1  101             R    11:07:26     1308.62  18.68      22      323.795   0.000                                         
    71 Glinka Dariusz                  1   97             R    11:07:27     1308.53  19.22      23      323.795   0.000                                         
    72 Tarka Stanisław                 2   91              G   11:10:27     1308.45  19.49       4      327.702   0.000                                         
    73 Sekuła Wiesław                  3   41             RGCM 11:12:39     1308.17  19.76  62- 14-  5  330.508  39.380  19.762                                 
    74 Dąbrowski Tomasz                1   37             RG   11:02:21     1307.99  20.03       4      316.992   0.000                                         
    75 Wojciechowski Andrzej           3  132             R    11:13:45     1307.50  20.30 113- 42-  5  331.779   0.000                                         
    76 Glinka Dariusz                  1   49             R    11:07:43     1307.12  20.57      24      323.795   0.000                                         
    77 Kurek Wiesław                   3   31              G   11:18:00     1306.74  20.84       4      337.139   0.000                                         
    78 Wojciechowski Andrzej           3  104             R    11:13:58     1306.39  21.12       2      331.779   0.000                                         
    79 Kowalski Paweł                  2   53             R    11:09:56     1306.18  21.39  46- 14-  5  326.458   0.000                                         
    80 Szklarz Marian                  3   26             RGSM 11:17:47     1306.14  21.66       2   1  336.700  39.320                                         
    81 Widłak Adam                     3   22             RG   11:21:31     1305.99  21.93  45- 17-  5  341.539   0.000                                         
    82 Kurek Wiesław                   3   65             R    11:18:09     1305.98  22.20       5      337.139   0.000                                         
    83 Sotek Mariusz                   1    3              G   11:05:22     1305.22  22.47       9      320.257   0.000                                         
    84 Szpadzik Joanna i Marcin        1   63             RG   11:09:47     1305.04  22.74       8      325.976   0.000                                         
    85 Łuczak Marek                    3    3              GCM 11:17:58     1304.24  23.01  50- 20-  5  336.450  39.270  23.010                                 
    85 Sotek Mariusz                   1   93              G   11:05:33     1304.24  23.01      10      320.257   0.000                                         
    87 Wojciechowski Jarosław          3   82             R    11:14:27     1304.21  23.55  79- 32-  5  331.856   0.000                                         
    88 Sotek Mariusz                   1    1              G   11:05:36     1303.98  23.82      11      320.257   0.000                                         
    89 Sotek Mariusz                   1   66             R    11:05:38     1303.80  24.09      12      320.257   0.000                                         
    90 Sotek Mariusz                   1    4              G   11:05:56     1302.21  24.36      13      320.257   0.000                                         
    91 Kwiatkowski Andrzej             2  101              GCM 11:12:44     1301.13  24.63  88- 25-  5  328.839  39.220  24.635                                 
    92 Dąbrowski Tomasz                1   98             R    11:03:44     1300.57  24.91       5      316.992   0.000                                         
    93 Wojciechowski Andrzej           3  124             R    11:15:13     1299.99  25.18       3      331.779   0.000                                         
    94 Szczepaniak Robert              1   30              G   11:04:52     1297.71  25.45       7      317.765   0.000                                         
    95 Szczepaniak Robert              1   94             R    11:04:54     1297.53  25.72       8      317.765   0.000                                         
    96 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   11              GSM 11:14:59     1297.43  25.99       2   1  330.822  39.180                                         
    97 Dąbrowski Tomasz                1   58             R    11:04:23     1297.11  26.26       6      316.992   0.000                                         
    98 Szczepaniak Robert              1    6              G   11:04:59     1297.09  26.53       9      317.765   0.000                                         
    99 Szpadzik Joanna i Marcin        1   25             RG   11:11:26     1296.47  26.80       9      325.976   0.000                                         
   100 Glinka Dariusz                  1    2              GSM 11:09:50     1296.04  27.07      25   5  323.795  39.140                                         
   101 Włodarczyk Paweł                1   16             RG   11:06:44     1295.45  27.34       2      319.631   0.000                                         
   102 Tarka Stanisław                 2   40             RG   11:12:58     1295.44  27.61       5      327.702   0.000                                         
   103 Lewandowski Kazimierz           3   48             RG   11:14:53     1295.30  27.88  52- 18-  5  330.151   0.000                                         
   104 Grzegrzółka Jan                 3   49             RGSM 11:20:47     1294.83  28.15  73- 30-  5  337.670  39.110                                         
   105 Szpadzik Joanna i Marcin        1   41             R    11:11:50     1294.41  28.42      10      325.976   0.000                                         
   106 Widłak Adam                     3   24             RG   11:23:52     1294.36  28.70       2      341.539   0.000                                         
   107 Szczepaniak Robert              1   20              G   11:05:44     1293.13  28.97      10      317.765   0.000                                         
   108 Sotek Mariusz                   1   50             R    11:07:41     1293.01  29.24      14      320.257   0.000                                         
   109 Sotek Mariusz                   1   29             RG   11:07:44     1292.75  29.51      15      320.257   0.000                                         
   110 Wojciechowski Jarosław          3   98                  11:16:44     1292.61  29.78       2      331.856   0.000                                         
   111 Widłak Adam                     3   42             RGSM 11:24:17     1292.32  30.05       3   1  341.539  39.050                                         
   112 Arak Piotr                      1   33             RG   11:07:39     1291.63  30.32       2      319.871   0.000                                         
   113 Łuczak Marek                    3   24              G   11:20:30     1291.56  30.59       2      336.450   0.000                                         
   114 Kwiatkowski Andrzej             2   62             R    11:14:38     1291.42  30.86       2      328.839   0.000                                         
   115 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   64             R    11:16:16     1290.93  31.13       3      330.822   0.000                                         
   116 Bielski Jacek                   3   46             RGSM 11:16:49     1290.72  31.40  41- 13-  5  331.479  39.000                                         
   117 Glinka Dariusz                  1   15              GSM 11:10:52     1290.71  31.67      26      323.795   0.000                                         
   118 Sotek Mariusz                   1   33             RG   11:08:10     1290.49  31.94      16      320.257   0.000                                         
   119 Kaminski Mariusz                2   69             R    11:10:25     1290.36  32.21       3      323.128   0.000                                         
   120 Szpadzik Joanna i Marcin        1    4              GSM 11:12:38     1290.31  32.49      11   2  325.976  38.970                                         
   121 Lewandowski Kazimierz           3    6              GSM 11:15:55     1290.07  32.76       2   1  330.151  38.960                                         
   121 Łuczak Marek                    3   29              GCM 11:20:48     1290.07  32.76       3   2  336.450  38.960  32.756                                 
   123 Sotek Mariusz                   1    9              G   11:08:17     1289.89  33.30      17      320.257   0.000                                         
   124 Sotek Mariusz                   1   70             R    11:08:18     1289.80  33.57      18      320.257   0.000                                         
   125 Dąbrowski Tomasz                1   15              GCM 11:05:47     1289.72  33.84       7   2  316.992  38.930  33.839                                 
   126 Lewandowski Kazimierz           3   50             RG   11:16:02     1289.48  34.11       3      330.151   0.000                                         
   127 Dąbrowski Tomasz                1   12              G   11:05:50     1289.46  34.38       8      316.992   0.000                                         
   128 Kurek Wiesław                   3    7              GSM 11:21:30     1289.25  34.65       6   2  337.139  38.900                                         
   129 Kurek Wiesław                   3   79             R    11:21:31     1289.17  34.92       7      337.139   0.000                                         
   130 Glinka Dariusz                  1   17              G   11:11:10     1289.16  35.19      27      323.795   0.000                                         
   131 Lewandowski Kazimierz           3   10              GCM 11:16:06     1289.15  35.46       4   2  330.151  38.870  35.463                                 
   132 Tarka Stanisław                 2   58             RGCM 11:14:18     1288.64  35.73       6   1  327.702  38.860  35.734                                 
   133 Piekarniak Mariusz              2  101             R    11:12:42     1288.56  36.00  93- 38-  4  325.620   0.000                                         
   134 Dąbrowski Tomasz                1   22              G   11:06:01     1288.50  36.28       9      316.992   0.000                                         
   135 Tarka Stanisław                 2   64             R    11:14:23     1288.22  36.55       7      327.702   0.000                                         
   136 Dąbrowski Tomasz                1   86             R    11:06:05     1288.15  36.82      10      316.992   0.000                                         
   137 Dąbrowski Tomasz                1   17              GCM 11:06:06     1288.06  37.09      11   3  316.992  38.820  37.087                                 
   138 Jaworski Krzysztof              2   27              GCM 11:10:06     1287.20  37.36  40-  7-  4  321.928  38.810  37.358                                 
   139 Szpadzik Joanna i Marcin        1   70             RGCM 11:13:20     1286.75  37.63      12   3  325.976  38.800  37.629                                 
   140 Arak Piotr                      1   19              GSM 11:08:45     1285.91  37.90       3   2  319.871  38.800                                         
   141 Szczepaniak Robert              1   66             R    11:07:15     1285.20  38.17      11      317.765   0.000                                         
   142 Szczepaniak Robert              1   45             RG   11:07:16     1285.11  38.44      12      317.765   0.000                                         
   143 Dąbrowski Tomasz                1   23              G   11:06:46     1284.58  38.71      12      316.992   0.000                                         
   144 Sekuła Wiesław                  3   16              GCM 11:17:18     1284.52  38.98       2   2  330.508  38.760  38.982                                 
   145 Kurek Wiesław                   3    6              GSM 11:22:29     1284.42  39.25       8   3  337.139  38.750                                         
   146 Myszkowski Zenon                1   86             R    11:04:26     1284.16  39.52       2      313.892   0.000                                         
   147 Kurek Wiesław                   3   16              GCM 11:22:33     1284.09  39.79       9   4  337.139  38.730  39.794                                 
   148 Lewandowski Kazimierz           3   61                  11:17:08     1283.97  40.06       5      330.151   0.000                                         
   149 Tarka Stanisław                 2   15             RG   11:15:14     1283.93  40.34       8      327.702   0.000                                         
   150 Myszkowski Zenon                1   24              G   11:04:31     1283.72  40.61       3      313.892   0.000                                         
   151 Kwiatkowski Andrzej             2   80              G   11:16:11     1283.61  40.88       3      328.839   0.000                                         
   152 Antosiewicz Bogdan              3   43             RGSM 11:33:45     1283.60  41.15       2   2  351.385  38.690                                         
   153 Glinka Dariusz                  1   34             RG   11:12:21     1283.12  41.42      28      323.795   0.000                                         
   154 Glinka Dariusz                  1   63             R    11:12:26     1282.70  41.69      29      323.795   0.000                                         
   154 Wilczek Edward                  2   88              G   11:18:55     1282.70  41.69  42- 15-  5  332.112   0.000                                         
   156 Szczepaniak Robert              1    9              G   11:07:50     1282.17  42.23      13      317.765   0.000                                         
   157 Dąbrowski Tomasz                1    1              G   11:07:14     1282.16  42.50      13      316.992   0.000                                         
   158 Dąbrowski Tomasz                1   13              G   11:07:15     1282.07  42.77      14      316.992   0.000                                         
   159 Szczepaniak Robert              1   23              G   11:07:52     1282.00  43.04      14      317.765   0.000                                         
   160 Woźniak Wit                     3   86             R    11:26:02     1281.69  43.31       4      340.973   0.000                                         
   161 Lewandowski Kazimierz           3   66             R    11:17:38     1281.48  43.58       6      330.151   0.000                                         
   162 Arak Piotr                      1   42             RGCM 11:09:41     1281.11  43.85       4   3  319.871  38.600  43.855                                 
   163 Piekarniak Mariusz              2   41              GCM 11:14:17     1280.54  44.13       2   1  325.620  38.600  44.126                                 
   164 Dąbrowski Tomasz                1   45             RGSM 11:07:37     1280.17  44.40      15   4  316.992  38.590                                         
   165 Dąbrowski Tomasz                1   21              G   11:07:38     1280.09  44.67      16      316.992   0.000                                         
   165 Tarka Stanisław                 2   99              GCM 11:16:00     1280.09  44.67       9   2  327.702  38.580  44.667                                 
   167 Szczepaniak Robert              1   98             R    11:08:17     1279.85  45.21      15      317.765   0.000                                         
   168 Tarka Stanisław                 2   69             R    11:16:10     1279.25  45.48      10      327.702   0.000                                         
   169 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G   11:14:51     1279.09  45.75      13      325.976   0.000                                         
   170 Woźniak Wit                     3   62             R    11:26:38     1278.81  46.02       5      340.973   0.000                                         
   171 Michniewski Tomasz              3   15              GCM 11:19:56     1278.05  46.29       2   1  332.207  38.530  46.291                                 
   172 Arak Piotr                      1    4              GCM 11:10:18     1277.95  46.56       5   4  319.871  38.520  46.562                                 
   173 Wojciechowski Andrzej           3   18              GCM 11:19:38     1277.88  46.83       4   1  331.779  38.510  46.833                                 
   174 Wojciechowski Andrzej           3   51                  11:19:39     1277.79  47.10       5      331.779   0.000                                         
   175 Łuczak Marek                    3   61             R    11:23:19     1277.74  47.37       4      336.450   0.000                                         
   176 Woźniak Wit                     3   16              GSM 11:26:54     1277.53  47.64       6   1  340.973  38.480                                         
   177 Tarka Stanisław                 2   90              G   11:16:37     1277.01  47.92      11      327.702   0.000                                         
   178 Tarka Stanisław                 2    1              G   11:16:40     1276.76  48.19      12      327.702   0.000                                         
   179 Antosiewicz Bogdan              3   21              G   11:35:14     1276.68  48.46       3      351.385   0.000                                         
   180 Wilczek Edward                  2   83              GSM 11:20:11     1276.45  48.73       2   1  332.112  38.450                                         
   181 Lewandowski Kazimierz           3   40             RG   11:18:45     1275.95  49.00       7      330.151   0.000                                         
   182 Widłak Adam                     3   43             RG   11:27:46     1275.51  49.27       4      341.539   0.000                                         
   183 Wilczek Edward                  2   17              GSM 11:20:23     1275.47  49.54       3   2  332.112  38.420                                         
   184 Lewandowski Kazimierz           3    9              GSM 11:18:55     1275.13  49.81       8   3  330.151  38.410                                         
   185 Kuźmiński Andrzej               3    7              GCM 11:15:47     1275.10  50.08  43- 16-  4  326.150  38.410  50.081                                 
   186 Grzegrzółka Jan                 3   23              GCM 11:24:57     1274.47  50.35       2   2  337.670  38.400  50.352                                 
   187 Grzegrzółka Jan                 3   71             R    11:25:00     1274.23  50.62       3      337.670   0.000                                         
   188 Jaworski Mateusz                3   33             RGCM 11:19:03     1274.16  50.89  17-  1-  1  330.071  38.380  50.893                                 
   189 Szymaniak Jerzy                 2   84             R    11:15:48     1273.93  51.16       3      325.871   0.000                                         
   190 Szczepaniak Robert              1   54             R    11:09:27     1273.86  51.43      16      317.765   0.000                                         
   191 Wilczek Edward                  2   78              GCM 11:20:47     1273.52  51.71       4   3  332.112  38.350  51.705                                 
   192 Kurek Wiesław                   3   21              G   11:24:50     1273.02  51.98      10      337.139   0.000                                         
   193 Grzegrzółka Jan                 3   38             RG   11:25:18     1272.79  52.25       4      337.670   0.000                                         
   194 Tarka Stanisław                 2   97              G   11:17:31     1272.55  52.52      13      327.702   0.000                                         
   194 Tarka Stanisław                 2   86              GCM 11:17:31     1272.55  52.52      14   3  327.702  38.330  52.518                                 
   196 Tarka Stanisław                 2   59             RG   11:17:32     1272.46  53.06      15      327.702   0.000                                         
   197 Sotek Mariusz                   1   14              G   11:11:42     1272.38  53.33      19      320.257   0.000                                         
   198 Widłak Adam                     3    4              G   11:28:28     1272.18  53.60       5      341.539   0.000                                         
   199 Jaworski Krzysztof              2   41              GCM 11:13:05     1272.02  53.87       2   2  321.928  38.280  53.871                                 
   200 Szymaniak Jerzy                 2   70             R    11:16:13     1271.86  54.14       4      325.871   0.000                                         
   201 Woźniak Wit                     3   48             RG   11:28:12     1271.34  54.41       7      340.973   0.000                                         
   202 Kurek Wiesław                   3   34              G   11:25:15     1271.02  54.68      11      337.139   0.000                                         
   203 Szklarz Marian                  3   42             RG   11:24:56     1270.89  54.95       3      336.700   0.000                                         
   204 Szklarz Marian                  3   64             RG   11:24:57     1270.81  55.22       4      336.700   0.000                                         
   205 Woźniak Wit                     3   39             RG   11:28:19     1270.79  55.50       8      340.973   0.000                                         
   206 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   15              GCM 11:20:20     1270.76  55.77       4   2  330.822  38.220  55.766                                 
   207 Wojciechowski Andrzej           3   40              G   11:21:06     1270.70  56.04       6      331.779   0.000                                         
   208 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   32              G   11:20:21     1270.68  56.31       5      330.822   0.000                                         
   209 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   77             R    11:20:22     1270.60  56.58       6      330.822   0.000                                         
   210 Szczepaniak Robert              1   96             R    11:10:06     1270.55  56.85      17      317.765   0.000                                         
   211 Wojciechowski Andrzej           3   61             R    11:21:08     1270.54  57.12       7      331.779   0.000                                         
   212 Wojciechowski Andrzej           3  126             R    11:21:12     1270.21  57.39       8      331.779   0.000                                         
   213 Antosiewicz Bogdan              3   87             R    11:36:39     1270.14  57.66       4      351.385   0.000                                         
   214 Piekarniak Mariusz              2   64             R    11:16:22     1270.13  57.93       3      325.620   0.000                                         
   215 Wojciechowski Jarosław          3   32              GSM 11:21:18     1270.02  58.20       3   1  331.856  38.150                                         
   216 Antosiewicz Bogdan              3   24              G   11:36:41     1269.99  58.47       5      351.385   0.000                                         
   217 Antosiewicz Bogdan              3   79             R    11:36:42     1269.91  58.74       6      351.385   0.000                                         
   218 Kurek Wiesław                   3   28              G   11:25:30     1269.83  59.01      12      337.139   0.000                                         
   219 Piekarniak Mariusz              2   70             R    11:16:27     1269.72  59.29       4      325.620   0.000                                         
   220 Glinka Dariusz                  1   66             R    11:15:02     1269.62  59.56      30      323.795   0.000                                         
   221 Włodarczyk Paweł                1   26             RG   11:11:46     1269.55  59.83       3      319.631   0.000                                         
   222 Wojciechowski Andrzej           3   12              GCM 11:21:23     1269.32  60.10       9   2  331.779  38.080  60.097                                 
   223 Włodarczyk Paweł                1    7             RGSM 11:11:51     1269.13  60.37       4   2  319.631  38.080                                         
   224 Glinka Dariusz                  1   57             RG   11:15:09     1269.04  60.64      31      323.795   0.000                                         
   225 Glinka Dariusz                  1  108             RG   11:15:10     1268.96  60.91      32      323.795   0.000                                         
   226 Piekarniak Mariusz              2   60             R    11:16:37     1268.90  61.18       5      325.620   0.000                                         
   227 Glinka Dariusz                  1  112              G   11:15:13     1268.71  61.45      33      323.795   0.000                                         
   228 Kaminski Mariusz                2    9              G   11:14:47     1268.25  61.72       4      323.128   0.000                                         
   229 Dąbrowski Tomasz                1   16              GCM 11:09:59     1268.05  61.99      17   5  316.992  38.020                                         
   230 Michalak Paweł                  1   37              GSM 11:10:34     1268.03  62.26  28-  5-  1  317.727  38.020                                         
   231 Widłak Adam                     3   11              GCM 11:29:27     1267.54  62.53       6   2  341.539  38.010  62.534                                 
   232 Wirtek Mariusz                  3   15              GCM 11:21:02     1267.16  62.80  35-  2-  2  330.770  38.000  62.805                                 
   233 Michniewski Tomasz              3   64             R    11:22:13     1266.92  63.08       3      332.207   0.000                                         
   234 Włodarczyk Paweł                1    1             RGCM 11:12:22     1266.53  63.35       5   3  319.631  37.980  63.346                                 
   235 Kuźmiński Andrzej               3   42             RG   11:17:34     1266.27  63.62       2      326.150   0.000                                         
   236 Szklarz Marian                  3   61             RG   11:25:56     1266.11  63.89       5      336.700   0.000                                         
   237 Antosiewicz Bogdan              3   30              GSM 11:37:45     1265.11  64.16       7   3  351.385  37.950                                         
   238 Kuźmiński Andrzej               3   34             RG   11:17:51     1264.88  64.43       3      326.150   0.000                                         
   238 Widłak Adam                     3   15              G   11:30:01     1264.88  64.43       7      341.539   0.000                                         
   240 Tarka Stanisław                 2   42             R    11:19:05     1264.85  64.97      16      327.702   0.000                                         
   241 Szpadzik Joanna i Marcin        1   56             R    11:17:45     1264.70  65.24      14      325.976   0.000                                         
   242 Michniewski Tomasz              3    8              GCM 11:22:43     1264.51  65.51       4   2  332.207  37.910  65.512                                 
   243 Szklarz Marian                  3   63             RGCM 11:26:22     1264.05  65.78       6   2  336.700  37.900  65.782                                 
   244 Myszkowski Zenon                1   63             R    11:08:23     1263.74  66.05       4      313.892   0.000                                         
   245 Włodarczyk Paweł                1   10             RGCM 11:12:59     1263.45  66.32       6   4  319.631  37.890  66.324                                 
   246 Kaminski Mariusz                2   47              G   11:15:50     1263.04  66.59       5      323.128   0.000                                         
   247 Arak Piotr                      1   25              GSM 11:13:17     1262.90  66.87       6   5  319.871  37.870                                         
   248 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              GCM 11:18:09     1262.74  67.14      15   4  325.976  37.860  67.136                                 
   249 Szczepaniak Robert              1   46             RG   11:11:41     1262.56  67.41      18      317.765   0.000                                         
   250 Glinka Dariusz                  1   79             RG   11:16:28     1262.52  67.68      34      323.795   0.000                                         
   251 Wojciechowski Andrzej           3   91             R    11:22:49     1262.40  67.95      10      331.779   0.000                                         
   252 Kurek Wiesław                   3   19              G   11:27:04     1262.38  68.22      13      337.139   0.000                                         
   253 Sekuła Wiesław                  3   19              GCM 11:21:53     1262.04  68.49       3   3  330.508  37.820  68.489                                 
   254 Szklarz Marian                  3   48             RG   11:26:49     1261.92  68.76       7      336.700   0.000                                         
   255 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   59             R    11:22:11     1261.80  69.03       7      330.822   0.000                                         
   256 Tarka Stanisław                 2   72             R    11:19:44     1261.69  69.30      17      327.702   0.000                                         
   257 Glinka Dariusz                  1   53             R    11:16:42     1261.38  69.57      35      323.795   0.000                                         
   258 Kwiatkowski Andrzej             2   91             R    11:20:43     1261.29  69.84       4      328.839   0.000                                         
   259 Wojciechowski Andrzej           3  128             R    11:23:03     1261.28  70.11      11      331.779   0.000                                         
   260 Wojciechowski Andrzej           3   93             R    11:23:05     1261.12  70.38      12      331.779   0.000                                         
   261 Szpadzik Joanna i Marcin        1   87              G   11:18:31     1260.95  70.66      16      325.976   0.000                                         
   262 Woźniak Wit                     3   11              G   11:30:29     1260.61  70.93       9      340.973   0.000                                         
   263 Dąbrowski Tomasz                1   40             RG   11:11:29     1260.49  71.20      18      316.992   0.000                                         
   264 Woźniak Wit                     3    7              G   11:30:35     1260.14  71.47      10      340.973   0.000                                         
   265 Sekuła Wiesław                  3   52                  11:22:17     1260.12  71.74       4      330.508   0.000                                         
   266 Piekarniak Mariusz              2   44              G   11:18:27     1259.90  72.01       6      325.620   0.000                                         
   267 Szczepaniak Robert              1   28              GCM 11:12:13     1259.89  72.28      19   2  317.765  37.690  72.279                                 
   268 Sotek Mariusz                   1   83             R    11:14:13     1259.78  72.55      20      320.257   0.000                                         
   269 Rawski Witold                   1   21              G   11:12:56     1259.72  72.82  66- 10-  3  318.626   0.000                                         
   270 Piekarniak Mariusz              2   91             R    11:18:30     1259.65  73.09       7      325.620   0.000                                         
   271 Szczepaniak Robert              1   25             RGSM 11:12:16     1259.64  73.36      20   3  317.765  37.660                                         
   272 Wilczek Edward                  2    1              G   11:23:41     1259.51  73.63       5      332.112   0.000                                         
   273 Piekarniak Mariusz              2   30              G   11:18:32     1259.49  73.90       8      325.620   0.000                                         
   274 Szklarz Marian                  3   21             RG   11:27:20     1259.48  74.17       8      336.700   0.000                                         
   275 Woźniak Wit                     3   35             RG   11:30:44     1259.44  74.45      11      340.973   0.000                                         
   276 Widłak Adam                     3    2              G   11:31:12     1259.36  74.72       8      341.539   0.000                                         
   276 Wojciechowski Andrzej           3   47             RGCM 11:23:27     1259.36  74.72      13   3  331.779  37.620  74.716                                 
   278 Szklarz Marian                  3   22             R    11:27:25     1259.08  75.26       9      336.700   0.000                                         
   279 Grzegrzółka Jan                 3   22              G   11:28:13     1258.95  75.53       5      337.670   0.000                                         
   280 Szklarz Marian                  3    1              G   11:27:27     1258.93  75.80      10      336.700   0.000                                         
   281 Bąk Kamil                       3   16              GCM 11:31:45     1258.79  76.07  52-  2-  1  342.075  37.570  76.069                                 
   282 Kuźmiński Andrzej               3   54             RG   11:19:06     1258.78  76.34       4      326.150   0.000                                         
   283 Burkowski Paweł                 3   35             RG   11:28:48     1258.04  76.61       3      338.161   0.000                                         
   284 Piekarniak Mariusz              2   75             R    11:18:51     1257.95  76.88       9      325.620   0.000                                         
   285 Piekarniak Mariusz              2   23              G   11:18:52     1257.87  77.15      10      325.620   0.000                                         
   286 Wilczek Edward                  2    8              G   11:24:02     1257.84  77.42       6      332.112   0.000                                         
   287 Glinka Dariusz                  1  120              G   11:17:31     1257.38  77.69      36      323.795   0.000                                         
   288 Sekuła Wiesław                  3    9              GSM 11:22:54     1257.16  77.96       5   4  330.508  37.510                                         
   289 Grzegrzółka Jan                 3   53             R    11:28:42     1256.68  78.23       6      337.670   0.000                                         
   290 Lewandowski Kazimierz           3   20              GSM 11:22:44     1256.60  78.51       9   4  330.151  37.500                                         
   291 Sotek Mariusz                   1   23             RG   11:14:53     1256.49  78.78      21      320.257   0.000                                         
   292 Widłak Adam                     3   26             RG   11:31:53     1256.20  79.05       9      341.539   0.000                                         
   293 Walczak Dariusz                 1   31              G   11:11:38     1256.18  79.32  41-  9-  3  316.097   0.000                                         
   294 Woźniak Wit                     3   80             R    11:31:32     1255.73  79.59      12      340.973   0.000                                         
   295 Glinka Dariusz                  1  110             R    11:17:52     1255.67  79.86      37      323.795   0.000                                         
   296 Antosiewicz Bogdan              3   69             R    11:39:51     1255.62  80.13       8      351.385   0.000                                         
   297 Tarka Stanisław                 2   78              G   11:21:03     1255.32  80.40      18      327.702   0.000                                         
   298 Tarka Stanisław                 2    6              GSM 11:21:04     1255.24  80.67      19   4  327.702  37.430                                         
   299 Bielski Jacek                   3   34             RGSM 11:24:05     1255.21  80.94       2   2  331.479  37.420                                         
   300 Kurek Wiesław                   3    9              GCM 11:28:39     1254.94  81.21      14   5  337.139  37.410  81.213                                 
   300 Kurek Wiesław                   3   29              G   11:28:39     1254.94  81.21      15      337.139   0.000                                         
   302 Wojciechowski Jarosław          3    9              GSM 11:24:28     1254.81  81.75       4   2  331.856  37.390                                         
   303 Walczak Dariusz                 1    2              GSM 11:11:59     1254.44  82.02       2   1  316.097  37.380                                         
   304 Kurek Wiesław                   3   36             RG   11:28:51     1254.00  82.30      16      337.139   0.000                                         
   305 Tarka Stanisław                 2   70             R    11:21:20     1253.96  82.57      20      327.702   0.000                                         
   306 Tarka Stanisław                 2   29             R    11:21:21     1253.88  82.84      21      327.702   0.000                                         
   307 Dąbrowski Tomasz                1   85             R    11:12:49     1253.84  83.11      19      316.992   0.000                                         
   308 Kurek Wiesław                   3   12              G   11:28:55     1253.69  83.38      17      337.139   0.000                                         
   308 Szklarz Marian                  3   54             RGSM 11:28:34     1253.69  83.38      11   3  336.700  37.340                                         
   310 Dąbrowski Tomasz                1   24              G   11:12:53     1253.51  83.92      20      316.992   0.000                                         
   310 Szpadzik Joanna i Marcin        1   15              GSM 11:20:03     1253.51  83.92      17   5  325.976  37.320                                         
   312 Woźniak Wit                     3    9              GSM 11:32:02     1253.42  84.46      13   2  340.973  37.300                                         
   313 Kowalski Paweł                  2    6              GCM 11:20:29     1253.28  84.73       2   1  326.458  37.300  84.732                                 
   314 Sotek Mariusz                   1   45             R    11:15:33     1253.21  85.00      22      320.257   0.000                                         
   315 Woźniak Wit                     3   23              GCM 11:32:05     1253.19  85.27      14   3  340.973  37.280  85.273                                 
   316 Kaminski Mariusz                2   45              G   11:17:51     1253.16  85.54       6      323.128   0.000                                         
   317 Sotek Mariusz                   1   55             R    11:15:37     1252.88  85.81      23      320.257   0.000                                         
   317 Sotek Mariusz                   1  100              GCM 11:15:37     1252.88  85.81      24   1  320.257  37.260  85.815                                 
   319 Konopka Jarosław                1   36             RGSM 11:10:30     1252.87  86.36  65-  7-  3  313.844  37.240                                         
   320 Rawski Witold                   1   48              GCM 11:14:22     1252.63  86.63       2   1  318.626  37.240  86.627                                 
   321 Sotek Mariusz                   1   62             R    11:15:41     1252.55  86.90      25      320.257   0.000                                         
   322 Sotek Mariusz                   1   95              GCM 11:15:43     1252.39  87.17      26   2  320.257  37.220  87.168                                 
   323 Walczak Dariusz                 1   49             RGSM 11:12:24     1252.37  87.44       3   2  316.097  37.210                                         
   324 Sotek Mariusz                   1   97              G   11:15:45     1252.23  87.71      27      320.257   0.000                                         
   325 Walczak Dariusz                 1   14              GSM 11:12:27     1252.12  87.98       4   3  316.097  37.190                                         
   326 Arak Piotr                      1   48             RGCM 11:15:30     1251.94  88.25       7      319.871   0.000  88.251                                 
   327 Grzegrzółka Jan                 3   15              G   11:29:45     1251.79  88.52       7      337.670   0.000                                         
   328 Dąbrowski Tomasz                1   56             R    11:13:14     1251.78  88.79      21      316.992   0.000                                         
   329 Wojciechowski Andrzej           3   94             R    11:25:03     1251.76  89.06      14      331.779   0.000                                         
   330 Woźniak Wit                     3   49             RG   11:32:26     1251.58  89.33      15      340.973   0.000                                         
   331 Wojciechowski Andrzej           3   43              G   11:25:07     1251.45  89.60      15      331.779   0.000                                         
   332 Golik Sławomir                  2   11              GCM 11:21:26     1251.41  89.88  39-  2-  1  327.161  37.130  89.875                                 
   333 Wojciechowski Andrzej           3   85             R    11:25:10     1251.21  90.15      16      331.779   0.000                                         
   334 Woźniak Wit                     3   74             R    11:32:33     1251.05  90.42      16      340.973   0.000                                         
   335 Szczepaniak Robert              1   41             RG   11:14:06     1250.55  90.69      21      317.765   0.000                                         
   336 Szczepaniak Robert              1    5              G   11:14:10     1250.22  90.96      22      317.765   0.000                                         
   337 Szymaniak Jerzy                 2   29              G   11:20:41     1250.07  91.23       5      325.871   0.000                                         
   338 Tarka Stanisław                 2    5              G   11:22:10     1249.98  91.50      22      327.702   0.000                                         
   339 Wilczek Edward                  2   72              G   11:25:44     1249.79  91.77       7      332.112   0.000                                         
   340 Burkowski Paweł                 3   27             RGCM 11:30:35     1249.75  92.04       4   2  338.161  37.060  92.041                                 
   341 Kaminski Mariusz                2    8              G   11:18:35     1249.61  92.31       7      323.128   0.000                                         
   342 Wilczek Edward                  2   10              GSM 11:25:47     1249.56  92.58       8   4  332.112  37.040                                         
   343 Szymaniak Jerzy                 2   74             R    11:20:50     1249.35  92.85       6      325.871   0.000                                         
   344 Antosiewicz Bogdan              3   71             R    11:41:16     1249.30  93.12       9      351.385   0.000                                         
   345 Wilczek Edward                  2   14              GCM 11:25:52     1249.17  93.39       9   5  332.112  37.020  93.395                                 
   346 Zieliński Jan                   2   44             RG   11:21:22     1249.10  93.67  32-  1-  0  326.472   0.000                                         
   347 Woźniak Wit                     3   79             R    11:33:01     1248.91  93.94      17      340.973   0.000                                         
   348 Sotek Mariusz                   1  102             R    11:16:32     1248.40  94.21      28      320.257   0.000                                         
   349 Sotek Mariusz                   1    6              GSM 11:16:33     1248.32  94.48      29   3  320.257  36.980                                         
   350 Arak Piotr                      1   14              G   11:16:17     1248.12  94.75       8      319.871   0.000                                         
   351 Grzegrzółka Jan                 3   74             R    11:30:40     1247.55  95.02       8      337.670   0.000                                         
   352 Jobda Arkadiusz                 3   25             RG   11:31:42     1247.42  95.29  34-  8-  1  338.924   0.000                                         
   353 Wilczek Edward                  2   15              GCM 11:26:15     1247.37  95.56      10      332.112   0.000  95.560                                 
   353 Wojciechowski Andrzej           3  127             R    11:25:59     1247.37  95.56      17      331.779   0.000                                         
   355 Piekarniak Mariusz              2   79             R    11:21:06     1247.11  96.10      11      325.620   0.000                                         
   356 Pytka Bogdan                    1    9              GSM 11:13:49     1247.03  96.37       3   2  316.518  36.920                                         
   357 Piekarniak Mariusz              2   67             R    11:21:08     1246.95  96.64      12      325.620   0.000                                         
   358 Glinka Dariusz                  1   72             R    11:19:41     1246.88  96.91      38      323.795   0.000                                         
   359 Antosiewicz Bogdan              3   10              G   11:41:51     1246.71  97.18      10      351.385   0.000                                         
   360 Szczepaniak Robert              1   81             R    11:14:57     1246.38  97.46      23      317.765   0.000                                         
   361 Grzegrzółka Jan                 3   14              GCM 11:31:02     1245.86  97.73       9   3  337.670  36.880  97.726                                 
   362 Jaworski Krzysztof              2   63             R    11:18:24     1245.85  98.00       3      321.928   0.000                                         
   363 Wojciechowski Andrzej           3   49             RGSM 11:26:21     1245.65  98.27      18   4  331.779  36.860                                         
   364 Michniewski Tomasz              3   29             RGSM 11:26:42     1245.62  98.54       5   3  332.207  36.850                                         
   365 Kwiatkowski Andrzej             2    5              GSM 11:24:08     1244.97  98.81       5   2  328.839  36.850                                         
   366 Arak Piotr                      1   29              G   11:16:59     1244.72  99.08       9      319.871   0.000                                         
   367 Myszkowski Zenon                1   59                  11:12:24     1243.63  99.35       5      313.892   0.000                                         
   368 Lewandowski Kazimierz           3   26             RGCM 11:25:30     1243.51  99.62      10   5  330.151  36.820  99.621                                 
   369 Lewandowski Kazimierz           3    5              G   11:25:33     1243.27  99.89      11      330.151   0.000                                         
   370 Michniewski Tomasz              3   37             RG   11:27:13     1243.21 100.16       6      332.207   0.000                                         
   371 Myszkowski Zenon                1   66             R    11:12:30     1243.14 100.43       6      313.892   0.000                                         
   372 Piekarniak Mariusz              2   84             R    11:21:57     1243.06 100.70      13      325.620   0.000                                         
   373 Witkowski Tomasz                3   69             R    11:40:58     1243.00 100.97  29-  4-  3  349.242   0.000                                         
   374 Szczepaniak Robert              1    4              GCM 11:15:39     1242.97 101.25      24   4  317.765  36.770 101.245                                 
   375 Bugalski Arkadiusz              1   84             R    11:14:38     1242.93 101.52  62-  2-  0  316.492   0.000                                         
   376 Widłak Adam                     3    6              GSM 11:34:48     1242.86 101.79      10   3  341.539  36.750                                         
   377 Sotek Mariusz                   1   96              G   11:17:41     1242.83 102.06      30      320.257   0.000                                         
   378 Antosiewicz Bogdan              3   18              G   11:42:44     1242.81 102.33      11      351.385   0.000                                         
   379 Myszkowski Zenon                1    5              G   11:12:35     1242.73 102.60       7      313.892   0.000                                         
   380 Tarka Stanisław                 2   43             R    11:23:42     1242.71 102.87      23      327.702   0.000                                         
   381 Sekuła Wiesław                  3   22              GCM 11:25:58     1242.67 103.14       6   5  330.508  36.710                                         
   382 Tarka Stanisław                 2   44             RGCM 11:23:43     1242.63 103.41      24   5  327.702  36.700                                         
   383 Dąbrowski Tomasz                1   36             RG   11:15:06     1242.62 103.68      22      316.992   0.000                                         
   384 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   63             R    11:26:14     1242.60 103.95       8      330.822   0.000                                         
   385 Szczepaniak Robert              1   97             R    11:15:47     1242.32 104.22      25      317.765   0.000                                         
   385 Tarka Stanisław                 2   67             R    11:23:47     1242.32 104.22      25      327.702   0.000                                         
   387 Dąbrowski Tomasz                1    3              G   11:15:11     1242.21 104.76      23      316.992   0.000                                         
   388 Dąbrowski Tomasz                1   50             RG   11:15:12     1242.13 105.04      24      316.992   0.000                                         
   389 Szczepaniak Robert              1   57             R    11:15:52     1241.92 105.31      26      317.765   0.000                                         
   390 Kulczyński Mieczysław           3    1              GCM 11:25:32     1241.89 105.58  57- 10-  3  329.763  36.630 105.577                                 
   391 Dąbrowski Tomasz                1   75             R    11:15:16     1241.81 105.85      25      316.992   0.000                                         
   392 Szpadzik Joanna i Marcin        1   61             RGCM 11:22:31     1241.73 106.12      18      325.976   0.000                                         
   393 Tarka Stanisław                 2   88                  11:23:55     1241.69 106.39      26      327.702   0.000                                         
   394 Dąbrowski Tomasz                1   84             R    11:15:18     1241.65 106.66      26      316.992   0.000                                         
   395 Wojciechowski Andrzej           3  120             R    11:27:13     1241.61 106.93      19      331.779   0.000                                         
   396 Wojciechowski Jarosław          3   68             R    11:27:17     1241.59 107.20       5      331.856   0.000                                         
   397 Widłak Adam                     3   29             RG   11:35:07     1241.43 107.47      11      341.539   0.000                                         
   398 Woźniak Wit                     3   27              G   11:34:40     1241.41 107.74      18      340.973   0.000                                         
   399 Szymaniak Jerzy                 2  122             R    11:22:32     1241.26 108.01       7      325.871   0.000                                         
   400 Pytka Bogdan                    1   26             RG   11:15:00     1241.25 108.28       4      316.518   0.000                                         
   401 Wojciechowski Jarosław          3   91             R    11:27:22     1241.20 108.55       6      331.856   0.000                                         
   402 Tarka Stanisław                 2    3              GCM 11:24:02     1241.14 108.83      27      327.702   0.000                                         
   403 Bielski Jacek                   3    4              GCM 11:27:05     1241.11 109.10       3   3  331.479  36.520 109.096                                 
   404 Kowalski Paweł                  2    5              G   11:23:04     1240.97 109.37       3      326.458   0.000                                         
   404 Kowalski Paweł                  2   62              GSM 11:23:04     1240.97 109.37       4   2  326.458  36.510                                         
   406 Jaworski Krzysztof              2   65             R    11:19:27     1240.81 109.91       4      321.928   0.000                                         
   407 Kwiatkowski Andrzej             2   64             R    11:25:03     1240.67 110.18       6      328.839   0.000                                         
   408 Grzegrzółka Jan                 3   42             RGCM 11:32:11     1240.60 110.45      10   4  337.670  36.470 110.449                                 
   409 Grzegrzółka Jan                 3   64             R    11:32:15     1240.29 110.72      11      337.670   0.000                                         
   410 Antosiewicz Bogdan              3   13              GSM 11:43:19     1240.26 110.99      12   4  351.385  36.460                                         
   411 Myszkowski Zenon                1   22              G   11:13:06     1240.19 111.26       8      313.892   0.000                                         
   412 Grzegrzółka Jan                 3   34             RGCM 11:32:17     1240.14 111.53      12   5  337.670  36.440                                         
   413 Wojciechowski Andrzej           3  105             R    11:27:33     1240.06 111.80      20      331.779   0.000                                         
   414 Kaminski Mariusz                2   31              G   11:20:35     1240.02 112.07       8      323.128   0.000                                         
   415 Wojciechowski Jarosław          3   27              G   11:27:43     1239.58 112.34       7      331.856   0.000                                         
   416 Antosiewicz Bogdan              3   12              GCM 11:43:29     1239.53 112.62      13   5  351.385  36.400 112.615                                 
   417 Wojciechowski Andrzej           3  106             R    11:27:42     1239.37 112.89      21      331.779   0.000                                         
   418 Kulczyński Mieczysław           3   27              GSM 11:26:05     1239.32 113.16       2   2  329.763  36.390                                         
   419 Łuczak Marek                    3  100             R    11:31:29     1239.30 113.43       5      336.450   0.000                                         
   420 Kaminski Mariusz                2   23              G   11:20:45     1239.23 113.70       9      323.128   0.000                                         
   421 Tarka Stanisław                 2    4              G   11:24:27     1239.18 113.97      28      327.702   0.000                                         
   422 Tarka Stanisław                 2   35             R    11:24:28     1239.11 114.24      29      327.702   0.000                                         
   423 Antosiewicz Bogdan              3   11              G   11:43:35     1239.09 114.51      14      351.385   0.000                                         
   424 Kuźmiński Andrzej               3   26              GSM 11:23:14     1239.02 114.78       5   2  326.150  36.330                                         
   425 Antosiewicz Bogdan              3   14              GSM 11:43:37     1238.94 115.05      15      351.385   0.000                                         
   426 Szymaniak Jerzy                 2   12              G   11:23:04     1238.74 115.32       8      325.871   0.000                                         
   426 Szymaniak Jerzy                 2   20              G   11:23:04     1238.74 115.32       9      325.871   0.000                                         
   428 Antosiewicz Bogdan              3   57                  11:43:40     1238.73 115.86      16      351.385   0.000                                         
   429 Tarka Stanisław                 2   94              G   11:24:34     1238.64 116.13      30      327.702   0.000                                         
   429 Tarka Stanisław                 2   76              G   11:24:34     1238.64 116.13      31      327.702   0.000                                         
   431 Kaminski Mariusz                2   10              G   11:20:53     1238.59 116.68      10      323.128   0.000                                         
   432 Myszkowski Zenon                1   38              G   11:13:27     1238.48 116.95       9      313.892   0.000                                         
   433 Piekarniak Mariusz              2    4              G   11:22:56     1238.41 117.22      14      325.620   0.000                                         
   434 Szymaniak Jerzy                 2   41              G   11:23:09     1238.35 117.49      10      325.871   0.000                                         
   435 Kurek Wiesław                   3   24              GSM 11:32:15     1238.34 117.76      18      337.139   0.000                                         
   436 Sotek Mariusz                   1   18              G   11:18:39     1238.19 118.03      31      320.257   0.000                                         
   437 Bielski Jacek                   3   14              GCM 11:27:43     1238.17 118.30       4   4  331.479  36.220 118.300                                 
   438 Szymaniak Jerzy                 2   31              G   11:23:12     1238.11 118.57      11      325.871   0.000                                         
   439 Piekarniak Mariusz              2    1              G   11:23:03     1237.86 118.84      15      325.620   0.000                                         
   440 Wojciechowski Andrzej           3  140             R    11:28:03     1237.75 119.11      22      331.779   0.000                                         
   441 Walczak Dariusz                 1   27              G   11:15:27     1237.41 119.38       5      316.097   0.000                                         
   442 Wojciechowski Jarosław          3   73             R    11:28:14     1237.19 119.65       8      331.856   0.000                                         
   443 Chojnacki M. i  Z.              2   53              G   11:24:23     1237.14 119.92  46-  6-  3  327.078   0.000                                         
   444 Piekarniak Mariusz              2   56                  11:23:13     1237.08 120.19      16      325.620   0.000                                         
   445 Wojciechowski Jarosław          3   17              G   11:28:17     1236.96 120.47       9      331.856   0.000                                         
   446 Szklarz Marian                  3   47             RGCM 11:32:17     1236.58 120.74      12   4  336.700  36.140 120.736                                 
   447 Piekarniak Mariusz              2   83             R    11:23:20     1236.53 121.01      17      325.620   0.000                                         
   448 Rawski Witold                   1   47              GCM 11:17:42     1236.42 121.28       3   2  318.626  36.130 121.278                                 
   449 Glinka Dariusz                  1   25             RG   11:21:53     1236.41 121.55      39      323.795   0.000                                         
   450 Wojciechowski Andrzej           3   21              G   11:28:21     1236.37 121.82      23      331.779   0.000                                         
   451 Grzegrzółka Jan                 3   10              GSM 11:33:07     1236.36 122.09      13      337.670   0.000                                         
   452 Bielski Jacek                   3   50             RG   11:28:07     1236.32 122.36       5      331.479   0.000                                         
   453 Wojciechowski Andrzej           3   90             R    11:28:22     1236.29 122.63      24      331.779   0.000                                         
   454 Glinka Dariusz                  1   86             RG   11:21:55     1236.25 122.90      40      323.795   0.000                                         
   455 Grzegrzółka Jan                 3   72             R    11:33:09     1236.21 123.17      14      337.670   0.000                                         
   456 Łuczak Marek                    3   14              GSM 11:32:12     1236.04 123.44       6   3  336.450  36.060                                         
   457 Sadowski Marek                  2   26              GCM 11:24:05     1235.89 123.71  97- 14-  3  326.379  36.050 123.714                                 
   458 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   30              G   11:27:42     1235.79 123.98       9      330.822   0.000                                         
   459 Rębiś Krzysztof                 2   30             RG   11:25:39     1235.09 124.26  31-  5-  1  328.102   0.000                                         
   460 Kuźmiński Andrzej               3    8              G   11:24:05     1235.03 124.53       6      326.150   0.000                                         
   461 Burkowski Paweł                 3   81             R    11:33:50     1234.92 124.80       5      338.161   0.000                                         
   461 Kwiatkowski Andrzej             2   52             R    11:26:17     1234.92 124.80       7      328.839   0.000                                         
   463 Myszkowski Zenon                1   11              GCM 11:14:13     1234.74 125.34      10   1  313.892  36.000 125.338                                 
   464 Sotek Mariusz                   1   25             RG   11:19:27     1234.37 125.61      32      320.257   0.000                                         
   465 Wojciechowski Andrzej           3   86             R    11:28:49     1234.22 125.88      25      331.779   0.000                                         
   466 Wojciechowski Jarosław          3   81             R    11:28:56     1233.97 126.15      10      331.856   0.000                                         
   467 Łuczak Marek                    3   52             R    11:32:40     1233.92 126.42       7      336.450   0.000                                         
   468 Kulczyński Mieczysław           3   91             R    11:27:17     1233.76 126.69       3      329.763   0.000                                         
   469 Arak Piotr                      1   35             RG   11:19:20     1233.44 126.96      10      319.871   0.000                                         
   470 Kwiatkowski Andrzej             2   43             R    11:26:37     1233.38 127.23       8      328.839   0.000                                         
   471 Szymaniak Jerzy                 2  132                  11:24:13     1233.35 127.50      12      325.871   0.000                                         
   472 Kwiatkowski Andrzej             2   41             R    11:26:38     1233.30 127.77       9      328.839   0.000                                         
   473 Kowalski Paweł                  2   73             R    11:24:45     1233.08 128.05       5      326.458   0.000                                         
   473 Szczepaniak Robert              1   73             R    11:17:42     1233.08 128.05      27      317.765   0.000                                         
   475 Sadowski Marek                  2   44              G   11:24:43     1232.94 128.59       2      326.379   0.000                                         
   476 Szczepaniak Robert              1    7              G   11:17:44     1232.92 128.86      28      317.765   0.000                                         
   477 Włodarczyk Paweł                1    4             RGSM 11:19:18     1232.67 129.13       7   5  319.631  35.870                                         
   478 Kurek Wiesław                   3   23              G   11:33:31     1232.61 129.40      19      337.139   0.000                                         
   479 Sotek Mariusz                   1   98              G   11:19:51     1232.47 129.67      33      320.257   0.000                                         
   480 Wojciechowski Andrzej           3   27              GSM 11:29:13     1232.39 129.94      26   5  331.779  35.850                                         
   481 Tarka Stanisław                 2   39             R    11:25:57     1232.19 130.21      32      327.702   0.000                                         
   482 Bielski Jacek                   3   37             RGCM 11:29:04     1231.96 130.48       6   5  331.479  35.830 130.482                                 
   483 Piekarniak Mariusz              2   38              G   11:24:21     1231.78 130.75      18      325.620   0.000                                         
   484 Lewandowski Kazimierz           3   74             R    11:28:06     1231.45 131.02      12      330.151   0.000                                         
   485 Kaminski Mariusz                2    4              G   11:22:24     1231.43 131.29      11      323.128   0.000                                         
   486 Tarka Stanisław                 2   81              G   11:26:08     1231.35 131.56      33      327.702   0.000                                         
   487 Arak Piotr                      1    2              G   11:19:48     1231.22 131.84      11      319.871   0.000                                         
   488 Łuczak Marek                    3   53             R    11:33:18     1231.07 132.11       8      336.450   0.000                                         
   489 Myszkowski Zenon                1   21              G   11:15:04     1230.63 132.38      11      313.892   0.000                                         
   490 Kuźmiński Andrzej               3    1              GCM 11:25:02     1230.60 132.65       7   3  326.150  35.760 132.648                                 
   491 Kaminski Mariusz                2   84             R    11:22:35     1230.57 132.92      12      323.128   0.000                                         
   492 Piekarniak Mariusz              2   95             R    11:24:40     1230.30 133.19      19      325.620   0.000                                         
   493 Kaminski Mariusz                2    6              G   11:22:41     1230.11 133.46      13      323.128   0.000                                         
   494 Wojciechowski Andrzej           3   50             RG   11:29:46     1229.87 133.73      27      331.779   0.000                                         
   495 Dąbrowski Tomasz                1    7              G   11:17:45     1229.84 134.00      27      316.992   0.000                                         
   496 Michniewski Tomasz              3   58             R    11:30:09     1229.71 134.27       7      332.207   0.000                                         
   497 Posiewka Andrzej                2   23              G   11:25:22     1229.64 134.54  41-  4-  1  326.306   0.000                                         
   498 Kulczyński Mieczysław           3   33              G   11:28:11     1229.62 134.81       4      329.763   0.000                                         
   499 Wojciechowski Jarosław          3   49             RG   11:29:54     1229.55 135.08      11      331.856   0.000                                         
   500 Dąbrowski Tomasz                1   44             RG   11:17:49     1229.53 135.35      28      316.992   0.000                                         
   500 Dąbrowski Tomasz                1   10              G   11:17:49     1229.53 135.35      29      316.992   0.000                                         
   502 Michniewski Tomasz              3   44             RG   11:30:12     1229.49 135.90       8      332.207   0.000                                         
   502 Michniewski Tomasz              3   25             RGCM 11:30:12     1229.49 135.90       9   4  332.207  35.660 135.896                                 
   504 Dąbrowski Tomasz                1   32             RG   11:17:51     1229.37 136.44      30      316.992   0.000                                         
   505 Oracz Paweł                     2   29             RG   11:22:36     1229.35 136.71  31-  3-  0  322.827   0.000                                         
   506 Myszkowski Zenon                1   16              G   11:15:20     1229.34 136.98      12      313.892   0.000                                         
   507 Myszkowski Zenon                1   43              GSM 11:15:26     1228.86 137.25      13   2  313.892  35.610                                         
   508 Styczek Maciej                  1   30              G   11:15:30     1228.73 137.52  41-  3-  0  313.940   0.000                                         
   509 Michniewski Tomasz              3   47             RG   11:30:28     1228.27 137.79      10      332.207   0.000                                         
   510 Dąbrowski Tomasz                1    5              G   11:18:05     1228.25 138.06      31      316.992   0.000                                         
   511 Jaworski Krzysztof              2   54             R    11:22:07     1228.19 138.33       5      321.928   0.000                                         
   511 Kurek Wiesław                   3   20              G   11:34:30     1228.19 138.33      20      337.139   0.000                                         
   513 Kwiatkowski Andrzej             2    6              GCM 11:27:47     1228.00 138.87      10   3  328.839  35.560 138.874                                 
   513 Szczepaniak Robert              1   99             R    11:18:46     1228.00 138.87      29      317.765   0.000                                         
   515 Sadowski Marek                  2   89             R    11:25:47     1227.99 139.42       3      326.379   0.000                                         
   516 Łukasik Andrzej                 3    5             RGSM 11:31:29     1227.92 139.69  33-  7-  2  333.359  35.540                                         
   517 Szklarz Marian                  3   28             R    11:34:15     1227.71 139.96      13      336.700   0.000                                         
   518 Szpadzik Joanna i Marcin        1   53             R    11:25:33     1227.55 140.23      19      325.976   0.000                                         
   519 Szpadzik Joanna i Marcin        1    6              G   11:25:36     1227.32 140.50      20      325.976   0.000                                         
   520 Pytka Bogdan                    1   21              GCM 11:17:55     1227.21 140.77       5   3  316.518  35.500 140.769                                 
   521 Burkowski Paweł                 3   19             RG   11:35:34     1227.15 141.04       6      338.161   0.000                                         
   522 Pytka Bogdan                    1   24             RG   11:17:59     1226.89 141.31       6      316.518   0.000                                         
   523 Burkowski Paweł                 3   82             R    11:35:42     1226.55 141.58       7      338.161   0.000                                         
   524 Kuźmiński Andrzej               3   13              G   11:25:55     1226.51 141.85       8      326.150   0.000                                         
   525 Kwiatkowski Andrzej             2   28             R    11:28:10     1226.25 142.12      11      328.839   0.000                                         
   526 Łuczak Marek                    3   86             R    11:34:29     1225.76 142.39       9      336.450   0.000                                         
   527 Glinka Dariusz                  1  121              G   11:24:11     1225.65 142.66      41      323.795   0.000                                         
   527 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   43             RG   11:29:55     1225.65 142.66      10      330.822   0.000                                         
   529 Widłak Adam                     3    1              G   11:38:40     1225.62 143.21      12      341.539   0.000                                         
   530 Grzegrzółka Jan                 3    6              GSM 11:35:32     1225.51 143.48      15      337.670   0.000                                         
   531 Sekuła Wiesław                  3   17              GSM 11:29:42     1225.47 143.75       7      330.508   0.000                                         
   532 Piekarniak Mariusz              2    5              GSM 11:25:43     1225.44 144.02      20   2  325.620  35.400                                         
   533 Grzegrzółka Jan                 3    4              G   11:35:34     1225.37 144.29      16      337.670   0.000                                         
   534 Piekarniak Mariusz              2   13              G   11:25:44     1225.36 144.56      21      325.620   0.000                                         
   535 Łuczak Marek                    3   97             R    11:34:35     1225.31 144.83      10      336.450   0.000                                         
   536 Bugalski Arkadiusz              1   66             R    11:18:19     1225.21 145.10       2      316.492   0.000                                         
   536 Kowalski Paweł                  2    4              GCM 11:26:27     1225.21 145.10       6   3  326.458  35.360 145.100                                 
   538 Grzegrzółka Jan                 3    7              G   11:35:37     1225.14 145.64      17      337.670   0.000                                         
   539 Piekarniak Mariusz              2    3              G   11:25:48     1225.06 145.91      22      325.620   0.000                                         
   540 Myszkowski Zenon                1   17              G   11:16:16     1224.87 146.18      14      313.892   0.000                                         
   541 Kurek Wiesław                   3   27              G   11:35:15     1224.85 146.45      21      337.139   0.000                                         
   542 Kowalski Paweł                  2   25             RGCM 11:26:32     1224.83 146.72       7   4  326.458  35.310 146.724                                 
   543 Szymaniak Jerzy                 2   83             R    11:26:06     1224.62 147.00      13      325.871   0.000                                         
   544 Wilczek Edward                  2    6              G   11:31:12     1224.60 147.27      11      332.112   0.000                                         
   545 Wojciechowski Jarosław          3   54             R    11:31:00     1224.56 147.54      12      331.856   0.000                                         
   546 Kurek Wiesław                   3    4              GCM 11:35:19     1224.55 147.81      22      337.139   0.000                                         
   547 Dąbrowski Tomasz                1   89             R    11:18:53     1224.46 148.08      32      316.992   0.000                                         
   548 Widłak Adam                     3    5              G   11:38:56     1224.45 148.35      13      341.539   0.000                                         
   549 Burkowski Paweł                 3   49             RG   11:36:13     1224.26 148.62       8      338.161   0.000                                         
   550 Wojciechowski Andrzej           3    8              GSM 11:31:01     1224.20 148.89      28      331.779   0.000                                         
   551 Myszkowski Zenon                1   12              G   11:16:25     1224.15 149.16      15      313.892   0.000                                         
   552 Woźniak Wit                     3   66             R    11:38:33     1224.10 149.43      19      340.973   0.000                                         
   553 Sadowski Marek                  2   38              G   11:26:39     1224.00 149.70       4      326.379   0.000                                         
   554 Rawski Witold                   1   46              G   11:20:21     1223.84 149.97       4      318.626   0.000                                         
   555 Grzegrzółka Jan                 3   79             R    11:35:55     1223.81 150.24      18      337.670   0.000                                         
   556 Woźniak Wit                     3    6              G   11:38:38     1223.73 150.51      20      340.973   0.000                                         
   557 Szymaniak Jerzy                 2    7              G   11:26:20     1223.55 150.79      14      325.871   0.000                                         
   558 Walczak Dariusz                 1    6              G   11:18:21     1223.52 151.06       6      316.097   0.000                                         
   559 Walczak Dariusz                 1   18              G   11:18:22     1223.44 151.33       7      316.097   0.000                                         
   560 Piekarniak Mariusz              2   92             R    11:26:10     1223.37 151.60      23      325.620   0.000                                         
   561 Jaworski Krzysztof              2   31              GCM 11:23:10     1223.29 151.87       6   3  321.928  35.150 151.868                                 
   562 Wilczek Edward                  2   84              G   11:31:30     1223.25 152.14      12      332.112   0.000                                         
   563 Bielski Jacek                   3   19             RG   11:31:01     1223.10 152.41       7      331.479   0.000                                         
   563 Pytka Bogdan                    1   10              GSM 11:18:47     1223.10 152.41       7   4  316.518  35.130                                         
   565 Kulczyński Mieczysław           3   19              GSM 11:29:37     1223.08 152.95       5   3  329.763  35.110                                         
   566 Piekarniak Mariusz              2   12              G   11:26:15     1222.99 153.22      24      325.620   0.000                                         
   567 Sadowski Marek                  2   36              GSM 11:26:53     1222.93 153.49       5   2  326.379  35.090                                         
   567 Sadowski Marek                  2  101             R    11:26:53     1222.93 153.49       6      326.379   0.000                                         
   569 Kowalski Paweł                  2   63              GSM 11:26:57     1222.92 154.03       8   5  326.458  35.080                                         
   570 Walczak Dariusz                 1   22              G   11:18:32     1222.66 154.30       8      316.097   0.000                                         
   571 Woźniak Wit                     3   15              G   11:38:53     1222.64 154.57      21      340.973   0.000                                         
   572 Szklarz Marian                  3   17              G   11:35:26     1222.44 154.85      14      336.700   0.000                                         
   573 Pytka Bogdan                    1   30             RG   11:18:56     1222.39 155.12       8      316.518   0.000                                         
   574 Wilczek Edward                  2    9              G   11:31:42     1222.35 155.39      13      332.112   0.000                                         
   575 Myszkowski Zenon                1   30              G   11:16:48     1222.32 155.66      16      313.892   0.000                                         
   576 Wojciechowski Jarosław          3   83             R    11:31:31     1222.23 155.93      13      331.856   0.000                                         
   577 Woźniak Wit                     3   69             R    11:39:00     1222.13 156.20      22      340.973   0.000                                         
   578 Antosiewicz Bogdan              3   37              G   11:47:32     1222.07 156.47      17      351.385   0.000                                         
   579 Woźniak Wit                     3   52                  11:39:02     1221.98 156.74      23      340.973   0.000                                         
   579 Woźniak Wit                     3   50             RG   11:39:02     1221.98 156.74      24      340.973   0.000                                         
   581 Łuczak Marek                    3   19              GSM 11:35:20     1221.97 157.28      11   4  336.450  34.970                                         
   581 Sotek Mariusz                   1   72             R    11:22:05     1221.97 157.28      34      320.257   0.000                                         
   583 Rawski Witold                   1   11              G   11:20:45     1221.96 157.82       5      318.626   0.000                                         
   584 Woźniak Wit                     3   13              G   11:39:09     1221.47 158.09      25      340.973   0.000                                         
   585 Kowalski Paweł                  2   52             R    11:27:20     1221.17 158.36       9      326.458   0.000                                         
   586 Myszkowski Zenon                1   79             R    11:17:03     1221.13 158.64      17      313.892   0.000                                         
   587 Wojciechowski Jarosław          3   51             R    11:31:46     1221.11 158.91      14      331.856   0.000                                         
   588 Burkowski Paweł                 3   60             R    11:36:58     1220.95 159.18       9      338.161   0.000                                         
   589 Wojciechowski Jarosław          3    1              GCM 11:31:49     1220.88 159.45      15   3  331.856  34.900 159.448                                 
   590 Sekuła Wiesław                  3   69             R    11:30:45     1220.71 159.72       8      330.508   0.000                                         
   591 Łukasik Andrzej                 3    4              G   11:33:10     1220.35 159.99       2      333.359   0.000                                         
   591 Szpadzik Joanna i Marcin        1   57             RG   11:27:07     1220.35 159.99      21      325.976   0.000                                         
   593 Myszkowski Zenon                1   40              GCM 11:17:13     1220.34 160.53      18   3  313.892  34.870 160.531                                 
   594 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   18              GCM 11:31:08     1220.15 160.80      11   3  330.822  34.860 160.801                                 
   595 Wojciechowski Jarosław          3   94             R    11:31:59     1220.13 161.07      16      331.856   0.000                                         
   596 Kwiatkowski Andrzej             2   65             RG   11:29:33     1219.96 161.34      12      328.839   0.000                                         
   597 Piekarniak Mariusz              2   11              G   11:26:55     1219.93 161.61      25      325.620   0.000                                         
   598 Sekuła Wiesław                  3    6              G   11:31:00     1219.59 161.88       9      330.508   0.000                                         
   599 Burkowski Paweł                 3   23             RGSM 11:37:17     1219.55 162.15      10   3  338.161  34.820                                         
   600 Czasak Marcin                   2   21             RGSM 11:29:26     1219.11 162.43  47-  6-  3  328.469  34.810                                         
   601 Sekuła Wiesław                  3   48             RGCM 11:31:07     1219.06 162.70      10      330.508   0.000                                         
   602 Kwiatkowski Andrzej             2   46             R    11:29:45     1219.05 162.97      13      328.839   0.000                                         
   603 Grzegrzółka Jan                 3   75             R    11:37:00     1219.03 163.24      19      337.670   0.000                                         
   604 Posiewka Andrzej                2   25              GSM 11:27:43     1218.85 163.51       2   1  326.306  34.770                                         
   605 Peterek Kazimierz               2   68              GSM 11:29:35     1218.55 163.78  78-  8-  2  328.501  34.760                                         
   606 Sadowski Sławomir Piotr         1   10              GCM 11:20:25     1218.53 164.05  32-  5-  3  317.326  34.760 164.050                                 
   607 Arak Piotr                      1   22              G   11:22:31     1218.48 164.32      12      319.871   0.000                                         
   608 Wojciechowski Jarosław          3   96             R    11:32:24     1218.27 164.59      17      331.856   0.000                                         
   609 Posiewka Andrzej                2   50             RG   11:27:52     1218.17 164.86       3      326.306   0.000                                         
   609 Sotek Mariusz                   1   91             R    11:22:54     1218.17 164.86      35      320.257   0.000                                         
   611 Antosiewicz Bogdan              3   91             R    11:48:29     1218.04 165.40      18      351.385   0.000                                         
   612 Pytka Bogdan                    1   56             R    11:19:54     1217.85 165.67       9      316.518   0.000                                         
   613 Antosiewicz Bogdan              3    7              G   11:48:32     1217.83 165.94      19      351.385   0.000                                         
   614 Dąbrowski Tomasz                1    4              G   11:20:22     1217.48 166.22      33      316.992   0.000                                         
   615 Woźniak Wit                     3    5              GCM 11:40:07     1217.25 166.49      26   4  340.973  34.680 166.486                                 
   616 Tarka Stanisław                 2   38             R    11:29:16     1217.02 166.76      34      327.702   0.000                                         
   617 Peterek Kazimierz               2   33             RG   11:29:56     1216.97 167.03       2      328.501   0.000                                         
   618 Tarka Stanisław                 2   98              G   11:29:18     1216.87 167.30      35      327.702   0.000                                         
   619 Antosiewicz Bogdan              3    1              G   11:48:49     1216.64 167.57      20      351.385   0.000                                         
   620 Kowalski Paweł                  2   28             RGSM 11:28:20     1216.61 167.84      10      326.458   0.000                                         
   621 Oracz Paweł                     2   32             RG   11:25:22     1216.53 168.11       2      322.827   0.000                                         
   622 Kurek Wiesław                   3   10              G   11:37:12     1216.23 168.38      23      337.139   0.000                                         
   623 Łuczak Marek                    3   94             R    11:36:41     1216.01 168.65      12      336.450   0.000                                         
   624 Piekarniak Mariusz              2   31              G   11:27:48     1215.91 168.92      26      325.620   0.000                                         
   625 Piekarniak Mariusz              2   62             R    11:27:55     1215.38 169.19      27      325.620   0.000                                         
   626 Grzegrzółka Jan                 3    2              G   11:37:50     1215.37 169.46      20      337.670   0.000                                         
   627 Peterek Kazimierz               2   26             R    11:30:18     1215.32 169.73       3      328.501   0.000                                         
   628 Szczepaniak Robert              1   92             R    11:21:30     1215.16 170.01      30      317.765   0.000                                         
   629 Wilczek Edward                  2   13              G   11:33:19     1215.12 170.28      14      332.112   0.000                                         
   630 Piekarniak Mariusz              2    7              G   11:27:59     1215.08 170.55      28      325.620   0.000                                         
   631 Piekarniak Mariusz              2   19              GSM 11:28:01     1214.92 170.82      29   3  325.620  34.540                                         
   632 Burkowski Paweł                 3   42             RG   11:38:22     1214.80 171.09      11      338.161   0.000                                         
   632 Szymaniak Jerzy                 2   65             R    11:28:15     1214.80 171.09      15      325.871   0.000                                         
   634 Wojciechowski Jarosław          3   65             R    11:33:11     1214.77 171.63      18      331.856   0.000                                         
   635 Szymaniak Jerzy                 2  108             R    11:28:20     1214.43 171.90      16      325.871   0.000                                         
   636 Wojciechowski Andrzej           3   54                  11:33:12     1214.42 172.17      29      331.779   0.000                                         
   637 Burkowski Paweł                 3   59             R    11:38:28     1214.37 172.44      12      338.161   0.000                                         
   638 Wojciechowski Andrzej           3    5              G   11:33:14     1214.27 172.71      30      331.779   0.000                                         
   639 Golik Sławomir                  2   34             RG   11:29:30     1213.96 172.98       2      327.161   0.000                                         
   640 Kuźmiński Andrzej               3   46             RG   11:28:41     1213.88 173.25       9      326.150   0.000                                         
   641 Woźniak Wit                     3   76             R    11:40:55     1213.79 173.52      27      340.973   0.000                                         
   642 Kuźmiński Andrzej               3   15              G   11:28:43     1213.73 173.80      10      326.150   0.000                                         
   643 Mączko Grzegorz                 1   10              GCM 11:18:39     1213.71 174.07  29-  4-  1  313.926  34.440 174.066                                 
   644 Kwiatkowski Andrzej             2   85                  11:30:58     1213.58 174.34      14      328.839   0.000                                         
   645 Woźniak Wit                     3   64             R    11:41:00     1213.43 174.61      28      340.973   0.000                                         
   646 Chojnacki M. i  Z.              2   52              GCM 11:29:37     1213.12 174.88       2   1  327.078  34.410 174.878                                 
   647 Sadowski Sławomir Piotr         1   14              G   11:21:36     1213.02 175.15       2      317.326   0.000                                         
   648 Sekuła Wiesław                  3   18              G   11:32:29     1212.95 175.42      11      330.508   0.000                                         
   649 Wojciechowski Jarosław          3   71             R    11:33:36     1212.92 175.69      19      331.856   0.000                                         
   650 Michniewski Tomasz              3   35             RG   11:33:54     1212.88 175.96      11      332.207   0.000                                         
   651 Piekarniak Mariusz              2  102             R    11:28:31     1212.66 176.23      30      325.620   0.000                                         
   652 Konopka Jarosław                1   12              GSM 11:18:49     1212.61 176.50       2   2  313.844  34.360                                         
   653 Piekarniak Mariusz              2   16              G   11:28:34     1212.44 176.77      31      325.620   0.000                                         
   654 Wojciechowski Jarosław          3    3              GSM 11:33:43     1212.41 177.04      20   4  331.856  34.340                                         
   655 Piekarniak Mariusz              2   22              GCM 11:28:35     1212.36 177.31      32   4  325.620  34.330 177.315                                 
   656 Rębiś Krzysztof                 2   33             RG   11:30:38     1212.35 177.59       2      328.102   0.000                                         
   657 Piekarniak Mariusz              2   96             R    11:28:41     1211.91 177.86      33      325.620   0.000                                         
   658 Kurek Wiesław                   3    1              G   11:38:12     1211.86 178.13      24      337.139   0.000                                         
   659 Grzegrzółka Jan                 3    3              G   11:38:39     1211.81 178.40      21      337.670   0.000                                         
   660 Sotek Mariusz                   1  103             R    11:24:17     1211.79 178.67      36      320.257   0.000                                         
   661 Czasak Marcin                   2    6              GCM 11:31:04     1211.77 178.94       2   2  328.469  34.280 178.939                                 
   662 Wojciechowski Andrzej           3   30              G   11:33:49     1211.68 179.21      31      331.779   0.000                                         
   662 Wojciechowski Andrzej           3   62             R    11:33:49     1211.68 179.21      32      331.779   0.000                                         
   664 Wojciechowski Andrzej           3   14              G   11:33:50     1211.61 179.75      33      331.779   0.000                                         
   665 Rawski Witold                   1   27              G   11:22:59     1211.58 180.02       6      318.626   0.000                                         
   666 Łuczak Marek                    3   25              GCM 11:37:44     1211.41 180.29      13   5  336.450  34.240 180.292                                 
   667 Jobda Arkadiusz                 3   32             RG   11:39:47     1211.38 180.56       2      338.924   0.000                                         
   668 Grzegrzółka Jan                 3   68             R    11:38:48     1211.16 180.83      22      337.670   0.000                                         
   668 Grzegrzółka Jan                 3   35             RGSM 11:38:48     1211.16 180.83      23      337.670   0.000                                         
   670 Toporowicz Tadeusz              1   50             RG   11:17:57     1211.13 181.38  34-  3-  1  312.411   0.000                                         
   671 Jobda Arkadiusz                 3   10              G   11:39:51     1211.09 181.65       3      338.924   0.000                                         
   672 Łuczak Marek                    3   43             RG   11:37:49     1211.05 181.92      14      336.450   0.000                                         
   673 Wojciechowski Andrzej           3   84             R    11:33:58     1211.02 182.19      34      331.779   0.000                                         
   674 Myszkowski Zenon                1   49              G   11:19:12     1211.00 182.46      19      313.892   0.000                                         
   675 Kuźmiński Andrzej               3   33              G   11:29:20     1210.95 182.73      11      326.150   0.000                                         
   676 Wojciechowski Andrzej           3   57                  11:34:01     1210.80 183.00      35      331.779   0.000                                         
   677 Jobda Arkadiusz                 3   17             RG   11:39:57     1210.66 183.27       4      338.924   0.000                                         
   678 Arak Piotr                      1   40             RGCM 11:24:13     1210.64 183.54      13      319.871   0.000                                         
   679 Łuczak Marek                    3   49             RG   11:37:55     1210.62 183.81      15      336.450   0.000                                         
   680 Chojnacki M. i  Z.              2    5              G   11:30:11     1210.58 184.08       3      327.078   0.000                                         
   681 Sadowski Marek                  2   34              G   11:29:38     1210.46 184.35       7      326.379   0.000                                         
   682 Kurek Wiesław                   3   72             R    11:38:34     1210.26 184.62      25      337.139   0.000                                         
   683 Jobda Arkadiusz                 3   38             RGSM 11:40:03     1210.23 184.89       5   1  338.924  34.090                                         
   683 Sadowski Marek                  2   81             R    11:29:41     1210.23 184.89       8      326.379   0.000                                         
   685 Dąbrowski Tomasz                1   35             RG   11:21:58     1210.05 185.44      34      316.992   0.000                                         
   686 Łukasik Andrzej                 3   15             RG   11:35:33     1209.80 185.71       3      333.359   0.000                                         
   687 Widłak Adam                     3    8              GCM 11:42:22     1209.56 185.98      14   4  341.539  34.050 185.977                                 
   688 Dąbrowski Tomasz                1    9              G   11:22:05     1209.51 186.25      35      316.992   0.000                                         
   689 Wirtek Mariusz                  3   12              GCM 11:33:29     1209.47 186.52       2   2  330.770  34.040 186.519                                 
   690 Burkowski Paweł                 3    8              G   11:39:38     1209.30 186.79      13      338.161   0.000                                         
   691 Myszkowski Zenon                1   47              G   11:19:35     1209.22 187.06      20      313.892   0.000                                         
   692 Kwiatkowski Andrzej             2   87              GSM 11:31:58     1209.12 187.33      15   4  328.839  34.010                                         
   693 Witkowski Tomasz                3    6              GCM 11:48:51     1209.08 187.60       2   1  349.242  34.000 187.602                                 
   694 Kwiatkowski Andrzej             2   78              G   11:32:00     1208.97 187.87      16      328.839   0.000                                         
   695 Kulczyński Mieczysław           3   13              G   11:32:47     1208.88 188.14       6      329.763   0.000                                         
   696 Łukasik Andrzej                 3   31             RG   11:35:47     1208.77 188.41       4      333.359   0.000                                         
   697 Burkowski Paweł                 3   70             R    11:39:46     1208.73 188.68      14      338.161   0.000                                         
   697 Łuczak Marek                    3   98             R    11:38:21     1208.73 188.68      16      336.450   0.000                                         
   699 Wypustek Grzegorz               3    9              GSM 11:42:37     1208.48 189.23  27-  3-  1  341.537  33.950                                         
   700 Łuczak Marek                    3   23              G   11:38:25     1208.44 189.50      17      336.450   0.000                                         
   701 Wojciechowski Andrzej           3   99             R    11:34:36     1208.23 189.77      36      331.779   0.000                                         
   702 Grzegrzółka Jan                 3    5              G   11:39:31     1208.05 190.04      24      337.670   0.000                                         
   703 Bielski Jacek                   3   11              G   11:34:24     1208.01 190.31       8      331.479   0.000                                         
   703 Wojciechowski Andrzej           3   56                  11:34:39     1208.01 190.31      37      331.779   0.000                                         
   705 Kurek Wiesław                   3    3              G   11:39:06     1207.95 190.85      26      337.139   0.000                                         
   706 Kowalski Paweł                  2   49             R    11:30:17     1207.84 191.12      11      326.458   0.000                                         
   707 Grzegrzółka Jan                 3   76             R    11:39:35     1207.76 191.39      25      337.670   0.000                                         
   708 Kurek Wiesław                   3   49             RG   11:39:09     1207.73 191.66      27      337.139   0.000                                         
   709 Burkowski Paweł                 3   45             RG   11:40:00     1207.72 191.93      15      338.161   0.000                                         
   710 Wojciechowski Jarosław          3   75             R    11:34:47     1207.70 192.20      21      331.856   0.000                                         
   711 Wojciechowski Jarosław          3   55             R    11:34:48     1207.63 192.47      22      331.856   0.000                                         
   712 Kowalski Paweł                  2   35             RG   11:30:33     1206.65 192.74      12      326.458   0.000                                         
   713 Grzegrzółka Jan                 3   36             RGCM 11:39:51     1206.61 193.02      26      337.670   0.000                                         
   714 Chojnacki M. i  Z.              2   30             RGCM 11:31:06     1206.49 193.29       4   2  327.078  33.820 193.286                                 
   715 Piekarniak Mariusz              2   99             R    11:29:54     1206.45 193.56      34      325.620   0.000                                         
   716 Sekuła Wiesław                  3   24              G   11:33:58     1206.38 193.83      12      330.508   0.000                                         
   717 Szpadzik Joanna i Marcin        1    3              GSM 11:30:13     1206.35 194.10      22      325.976   0.000                                         
   718 Antosiewicz Bogdan              3   26              G   11:51:19     1206.20 194.37      21      351.385   0.000                                         
   719 Myszkowski Zenon                1    6              G   11:20:14     1206.19 194.64      21      313.892   0.000                                         
   720 Bolek Marian                    1   26              GSM 11:25:44     1206.17 194.91  17-  1-  1  320.519  33.770                                         
   721 Włodarczyk Paweł                1    3             RGCM 11:25:00     1206.16 195.18       8      319.631   0.000 195.181                                 
   722 Sekuła Wiesław                  3   39             RG   11:34:02     1206.09 195.45      13      330.508   0.000                                         
   723 Szczepaniak Robert              1   15              GCM 11:23:29     1206.02 195.72      31   5  317.765  33.740 195.723                                 
   724 Wojciechowski Jarosław          3   22              G   11:35:11     1205.95 195.99      23      331.856   0.000                                         
   725 Szklarz Marian                  3    7              G   11:39:17     1205.59 196.26      15      336.700   0.000                                         
   725 Szklarz Marian                  3   53             RG   11:39:17     1205.59 196.26      16      336.700   0.000                                         
   727 Sadowski Marek                  2   45              G   11:30:46     1205.39 196.81       9      326.379   0.000                                         
   728 Szymaniak Jerzy                 2   35              G   11:30:21     1205.37 197.08      17      325.871   0.000                                         
   729 Kulczyński Mieczysław           3   75             R    11:33:35     1205.35 197.35       7      329.763   0.000                                         
   730 Pytka Bogdan                    1   19              GCM 11:22:37     1205.25 197.62      10   5  316.518  33.680 197.618                                 
   731 Michniewski Tomasz              3   50             RG   11:35:40     1205.10 197.89      12      332.207   0.000                                         
   732 Rawski Witold                   1   13              G   11:24:24     1205.09 198.16       7      318.626   0.000                                         
   733 Widłak Adam                     3   20             RG   11:43:25     1205.08 198.43      15      341.539   0.000                                         
   734 Sadowski Sławomir Piotr         1   18              G   11:23:20     1205.04 198.70       3      317.326   0.000                                         
   735 Sotek Mariusz                   1   44             R    11:25:46     1205.03 198.97      37      320.257   0.000                                         
   736 Rawski Witold                   1   44              GCM 11:24:28     1204.79 199.24       8   3  318.626  33.630 199.242                                 
   737 Wojciechowski Jarosław          3   34              G   11:35:27     1204.78 199.51      24      331.856   0.000                                         
   738 Wojciechowski Jarosław          3   14              G   11:35:29     1204.63 199.78      25      331.856   0.000                                         
   739 Dąbrowski Tomasz                1   78             R    11:23:09     1204.61 200.05      36      316.992   0.000                                         
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   740 Pytka Bogdan                    1   20              GSM 11:22:46     1204.56 200.32      11      316.518   0.000                                         
   741 Sotek Mariusz                   1   19              G   11:25:56     1204.28 200.60      38      320.257   0.000                                         
   742 Myszkowski Zenon                1    7              G   11:20:39     1204.27 200.87      22      313.892   0.000                                         
   743 Kwiatkowski Andrzej             2   59             R    11:33:04     1204.24 201.14      17      328.839   0.000                                         
   744 Myszkowski Zenon                1   82             R    11:20:41     1204.11 201.41      23      313.892   0.000                                         
   745 Kwiatkowski Andrzej             2   94              G   11:33:06     1204.10 201.68      18      328.839   0.000                                         
   746 Wojciechowski Andrzej           3   25              G   11:35:34     1203.99 201.95      38      331.779   0.000                                         
   747 Tarka Stanisław                 2   87              G   11:32:11     1203.98 202.22      36      327.702   0.000                                         
   748 Kulczyński Mieczysław           3   74             R    11:33:54     1203.95 202.49       8      329.763   0.000                                         
   749 Arak Piotr                      1    9              G   11:25:43     1203.81 202.76      14      319.871   0.000                                         
   749 Szymaniak Jerzy                 2   13              GSM 11:30:42     1203.81 202.76      18   1  325.871  33.520                                         
   751 Dąbrowski Tomasz                1   96             R    11:23:21     1203.69 203.30      37      316.992   0.000                                         
   752 Rębiś Krzysztof                 2    3              GSM 11:32:35     1203.68 203.57       3   1  328.102  33.490                                         
   753 Bielski Jacek                   3   45             RG   11:35:24     1203.63 203.84       9      331.479   0.000                                         
   754 Wojciechowski Andrzej           3   44              G   11:35:39     1203.62 204.11      39      331.779   0.000                                         
   755 Bielski Jacek                   3    1              GCM 11:35:25     1203.56 204.39      10      331.479   0.000                                         
   756 Myszkowski Zenon                1   23              G   11:20:49     1203.50 204.66      24      313.892   0.000                                         
   757 Bielski Jacek                   3   25             RGSM 11:35:26     1203.48 204.93      11      331.479   0.000                                         
   758 Arak Piotr                      1   43             RGSM 11:25:48     1203.43 205.20      15      319.871   0.000                                         
   759 Łuczak Marek                    3   60             R    11:39:39     1203.11 205.47      18      336.450   0.000                                         
   760 Konopka Jarosław                1   54             R    11:20:52     1203.08 205.74       3      313.844   0.000                                         
   761 Lewandowski Kazimierz           3   55                  11:34:26     1203.03 206.01      13      330.151   0.000                                         
   762 Myszkowski Zenon                1   31              G   11:20:56     1202.96 206.28      25      313.892   0.000                                         
   763 Markowski Krzysztof             3   21             RG   11:41:42     1202.90 206.55  23-  2-  1  338.856   0.000                                         
   763 Michalak Paweł                  1   16             RG   11:24:08     1202.90 206.55       2      317.727   0.000                                         
   765 Kuźmiński Andrzej               3   18              GSM 11:31:12     1202.62 207.09      12   4  326.150  33.380                                         
   766 Kuźmiński Andrzej               3   14              G   11:31:13     1202.54 207.36      13      326.150   0.000                                         
   767 Konopka Jarosław                1   14              G   11:21:00     1202.47 207.63       4      313.844   0.000                                         
   768 Łukasik Andrzej                 3   20             RGCM 11:37:14     1202.45 207.90       5   2  333.359  33.350                                         
   769 Piekarniak Mariusz              2   17              G   11:30:48     1202.44 208.18      35      325.620   0.000                                         
   770 Konopka Jarosław                1   64             R    11:21:01     1202.39 208.45       5      313.844   0.000                                         
   771 Szymaniak Jerzy                 2   68             R    11:31:02     1202.33 208.72      19      325.871   0.000                                         
   772 Wojciechowski Jarosław          3   80             R    11:36:01     1202.30 208.99      26      331.856   0.000                                         
   773 Wilczek Edward                  2   21              G   11:36:15     1202.22 209.26      15      332.112   0.000                                         
   774 Wojciechowski Jarosław          3   78             R    11:36:04     1202.09 209.53      27      331.856   0.000                                         
   775 Szymaniak Jerzy                 2  130                  11:31:07     1201.96 209.80      20      325.871   0.000                                         
   776 Sotek Mariusz                   1   65             R    11:26:30     1201.72 210.07      39      320.257   0.000                                         
   777 Lewandowski Kazimierz           3   28             RGCM 11:34:44     1201.71 210.34      14      330.151   0.000                                         
   778 Sotek Mariusz                   1   90             R    11:26:31     1201.64 210.61      40      320.257   0.000                                         
   779 Kowalski Paweł                  2   64              G   11:31:41     1201.61 210.88      13      326.458   0.000                                         
   780 Kwiatkowski Andrzej             2   93              G   11:33:40     1201.60 211.15      19      328.839   0.000                                         
   781 Łuczak Marek                    3   34              GCM 11:40:01     1201.54 211.42      19      336.450   0.000                                         
   782 Wojciechowski Andrzej           3   31              G   11:36:09     1201.45 211.69      40      331.779   0.000                                         
   783 Szymaniak Jerzy                 2   42              GSM 11:31:18     1201.15 211.97      21   2  325.871  33.220                                         
   784 Kwiatkowski Andrzej             2   88              G   11:33:47     1201.09 212.24      20      328.839   0.000                                         
   785 Wojciechowski Jarosław          3   97                  11:36:18     1201.07 212.51      28      331.856   0.000                                         
   786 Grzegrzółka Jan                 3   30              G   11:41:10     1200.96 212.78      27      337.670   0.000                                         
   787 Piekarniak Mariusz              2   15              G   11:31:11     1200.74 213.05      36      325.620   0.000                                         
   788 Myszkowski Zenon                1   69             R    11:21:25     1200.73 213.32      26      313.892   0.000                                         
   789 Sekuła Wiesław                  3   23              G   11:35:16     1200.68 213.59      14      330.508   0.000                                         
   790 Styczek Maciej                  1   10              G   11:21:30     1200.54 213.86       2      313.940   0.000                                         
   791 Piekarniak Mariusz              2   73             R    11:31:14     1200.52 214.13      37      325.620   0.000                                         
   792 Szpadzik Joanna i Marcin        1   72             R    11:31:33     1200.43 214.40      23      325.976   0.000                                         
   793 Myszkowski Zenon                1   27              G   11:21:32     1200.20 214.67      27      313.892   0.000                                         
   794 Arak Piotr                      1   17              G   11:26:31     1200.19 214.94      16      319.871   0.000                                         
   795 Jobda Arkadiusz                 3   19             RG   11:42:24     1200.16 215.21       6      338.924   0.000                                         
   796 Peterek Kazimierz               2   47              GSM 11:33:43     1200.15 215.48       4   2  328.501  33.110                                         
   797 Sotek Mariusz                   1   16              G   11:26:51     1200.14 215.76      41      320.257   0.000                                         
   797 Sotek Mariusz                   1    5              G   11:26:51     1200.14 215.76      42      320.257   0.000                                         
   799 Wojciechowski Jarosław          3   18              GCM 11:36:31     1200.13 216.30      29   5  331.856  33.080                                         
   800 Peterek Kazimierz               2   54              G   11:33:45     1200.00 216.57       5      328.501   0.000                                         
   801 Rębiś Krzysztof                 2   19              G   11:33:28     1199.79 216.84       4      328.102   0.000                                         
   802 Sotek Mariusz                   1   94              G   11:26:56     1199.76 217.11      43      320.257   0.000                                         
   803 Dąbrowski Tomasz                1   51                  11:24:13     1199.74 217.38      38      316.992   0.000                                         
   804 Okrasa Stanisław                3   10              G   11:42:05     1199.72 217.65  32-  1-  0  338.422   0.000                                         
   805 Michalak Paweł                  1   53              G   11:24:53     1199.50 217.92       3      317.727   0.000                                         
   806 Czasak Marcin                   2   11              G   11:33:53     1199.30 218.19       3      328.469   0.000                                         
   807 Burkowski Paweł                 3   31             RG   11:41:59     1199.22 218.46      16      338.161   0.000                                         
   808 Wypustek Grzegorz               3   42             RG   11:44:49     1199.15 218.73       2      341.537   0.000                                         
   808 Wypustek Grzegorz               3   37             RG   11:44:49     1199.15 218.73       3      341.537   0.000                                         
   810 Bąk Kamil                       3   22              G   11:45:16     1199.14 219.27       2      342.075   0.000                                         
   810 Jaworski Krzysztof              2   20              GCM 11:28:28     1199.14 219.27       7   4  321.928  32.990                                         
   812 Rawski Witold                   1   36              G   11:25:48     1198.74 219.82       9      318.626   0.000                                         
   813 Kujawiak Jan                    1   27              GSM 11:24:15     1198.73 220.09  14-  1-  1  316.763  32.960                                         
   814 Piekarniak Mariusz              2   65             R    11:31:40     1198.60 220.36      38      325.620   0.000                                         
   814 Sadowski Marek                  2   10              G   11:32:18     1198.60 220.36      10      326.379   0.000                                         
   816 Wojciechowski Andrzej           3  119             R    11:36:50     1198.48 220.90      41      331.779   0.000                                         
   817 Bielski Jacek                   3   49             RG   11:36:36     1198.41 221.17      12      331.479   0.000                                         
   818 Arak Piotr                      1    7              G   11:26:55     1198.39 221.44      17      319.871   0.000                                         
   819 Arak Piotr                      1   46             RG   11:26:57     1198.24 221.71      18      319.871   0.000                                         
   820 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              GSM 11:32:03     1198.22 221.98      24      325.976   0.000                                         
   821 Konopka Jarosław                1    9              G   11:21:59     1197.95 222.25       6      313.844   0.000                                         
   822 Konopka Jarosław                1   34             RGCM 11:22:02     1197.73 222.52       7   3  313.844  32.880                                         
   823 Markowski Krzysztof             3   10              GCM 11:42:58     1197.51 222.79       2   1  338.856  32.880                                         
   824 Michniewski Tomasz              3   48             RG   11:37:25     1197.50 223.06      13      332.207   0.000                                         
   825 Tarka Stanisław                 2   37             R    11:33:41     1197.38 223.34      37      327.702   0.000                                         
   826 Rębiś Krzysztof                 2   14              G   11:34:02     1197.31 223.61       5      328.102   0.000                                         
   827 Kuźmiński Andrzej               3   10              G   11:32:26     1197.17 223.88      14      326.150   0.000                                         
   828 Myszkowski Zenon                1   37              G   11:22:13     1197.07 224.15      28      313.892   0.000                                         
   829 Szymaniak Jerzy                 2   98             R    11:32:14     1197.03 224.42      22      325.871   0.000                                         
   830 Kuźmiński Andrzej               3   55             RG   11:32:29     1196.95 224.69      15      326.150   0.000                                         
   831 Michniewski Tomasz              3   18              G   11:37:34     1196.86 224.96      14      332.207   0.000                                         
   832 Bielski Jacek                   3   29             RG   11:36:58     1196.82 225.23      13      331.479   0.000                                         
   832 Woźniak Wit                     3   70             R    11:44:54     1196.82 225.23      29      340.973   0.000                                         
   834 Tarka Stanisław                 2    2              G   11:33:51     1196.65 225.77      38      327.702   0.000                                         
   835 Witkowski Tomasz                3   16              GSM 11:51:52     1196.58 226.04       3   2  349.242  32.770                                         
   836 Michniewski Tomasz              3    3              G   11:37:41     1196.35 226.31      15      332.207   0.000                                         
   837 Lewandowski Kazimierz           3   62                  11:36:02     1196.06 226.58      15      330.151   0.000                                         
   838 Peterek Kazimierz               2   60                  11:34:40     1196.00 226.85       6      328.501   0.000                                         
   839 Lewandowski Kazimierz           3   46             RG   11:36:04     1195.91 227.13      16      330.151   0.000                                         
   840 Sadowski Sławomir Piotr         1   13              GSM 11:25:22     1195.80 227.40       4   2  317.326  32.730                                         
   841 Witkowski Tomasz                3   13              GSM 11:52:04     1195.76 227.67       4   3  349.242  32.720                                         
   842 Burkowski Paweł                 3   56             R    11:42:49     1195.69 227.94      17      338.161   0.000                                         
   842 Lewandowski Kazimierz           3   57                  11:36:07     1195.69 227.94      17      330.151   0.000                                         
   844 Michalak Paweł                  1    1              G   11:25:44     1195.66 228.48       4      317.727   0.000                                         
   845 Łukasik Andrzej                 3   38             RG   11:38:49     1195.62 228.75       6      333.359   0.000                                         
   846 Arak Piotr                      1   41             RGSM 11:27:33     1195.56 229.02      19      319.871   0.000                                         
   847 Sadowski Marek                  2   11              GSM 11:33:01     1195.45 229.29      11   3  326.379  32.670                                         
   848 Widłak Adam                     3   19              G   11:45:43     1195.38 229.56      16      341.539   0.000                                         
   849 Michniewski Tomasz              3    2              G   11:37:55     1195.35 229.83      16      332.207   0.000                                         
   850 Czasak Marcin                   2   42              GSM 11:34:49     1195.23 230.10       4   3  328.469  32.640                                         
   851 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    8              G   11:36:49     1195.09 230.37      12      330.822   0.000                                         
   852 Myszkowski Zenon                1   88             R    11:22:40     1195.02 230.64      29      313.892   0.000                                         
   853 Sadowski Marek                  2   76             R    11:33:09     1194.87 230.91      12      326.379   0.000                                         
   854 Glinka Dariusz                  1   36             RG   11:31:00     1194.82 231.19      42      323.795   0.000                                         
   855 Wojciechowski Jarosław          3   38             RG   11:37:45     1194.80 231.46      30      331.856   0.000                                         
   856 Wojciechowski Andrzej           3  110             R    11:37:42     1194.74 231.73      42      331.779   0.000                                         
   857 Grzegrzółka Jan                 3   24              G   11:42:38     1194.73 232.00      28      337.670   0.000                                         
   858 Chojnacki M. i  Z.              2   58              GCM 11:33:47     1194.66 232.27       5   3  327.078  32.570                                         
   859 Oracz Paweł                     2    3              G   11:30:16     1194.48 232.54       3      322.827   0.000                                         
   860 Szczepaniak Robert              1    3              GSM 11:26:06     1194.16 232.81      32      317.765   0.000                                         
   861 Kowalski Paweł                  2   43             RG   11:33:25     1194.00 233.08      14      326.458   0.000                                         
   862 Grzegrzółka Jan                 3   41             RG   11:42:49     1193.95 233.35      29      337.670   0.000                                         
   863 Toporowicz Tadeusz              1    7              G   11:21:40     1193.93 233.62       2      312.411   0.000                                         
   864 Tarka Stanisław                 2   71             R    11:34:31     1193.74 233.89      39      327.702   0.000                                         
   865 Mączko Grzegorz                 1   23              G   11:22:59     1193.71 234.16       2      313.926   0.000                                         
   866 Toporowicz Tadeusz              1   15              GSM 11:21:44     1193.62 234.43       3   1  312.411  32.500                                         
   867 Myszkowski Zenon                1   20              G   11:22:59     1193.58 234.70      30      313.892   0.000                                         
   868 Szczepaniak Robert              1    1              G   11:26:14     1193.56 234.98      33      317.765   0.000                                         
   869 Mączko Grzegorz                 1   19              G   11:23:02     1193.48 235.25       3      313.926   0.000                                         
   870 Łuczak Marek                    3   20              G   11:41:55     1193.44 235.52      20      336.450   0.000                                         
   871 Sadowski Sławomir Piotr         1   17              GSM 11:26:00     1192.96 235.79       5   3  317.326  32.460                                         
   872 Myszkowski Zenon                1   57                  11:23:10     1192.75 236.06      31      313.892   0.000                                         
   873 Grzegrzółka Jan                 3    1              G   11:43:08     1192.62 236.33      30      337.670   0.000                                         
   874 Chojnacki M. i  Z.              2   22             RG   11:34:17     1192.48 236.60       6      327.078   0.000                                         
   875 Szklarz Marian                  3   13              G   11:42:24     1192.28 236.87      17      336.700   0.000                                         
   876 Kwiatkowski Andrzej             2   96              G   11:35:49     1192.24 237.14      21      328.839   0.000                                         
   877 Łukasik Andrzej                 3   24             RG   11:39:38     1192.13 237.41       7      333.359   0.000                                         
   877 Posiewka Andrzej                2   11              G   11:33:43     1192.13 237.41       4      326.306   0.000                                         
   879 Pytka Bogdan                    1   44             RG   11:25:33     1191.93 237.95      12      316.518   0.000                                         
   880 Dąbrowski Tomasz                1   38             RG   11:25:57     1191.92 238.22      39      316.992   0.000                                         
   881 Czasak Marcin                   2   10              G   11:35:35     1191.90 238.49       5      328.469   0.000                                         
   882 Antosiewicz Bogdan              3   40              GCM 11:54:49     1191.88 238.77      22      351.385   0.000                                         
   883 Widłak Adam                     3   21             RGCM 11:46:35     1191.76 239.04      17   5  341.539  32.360                                         
   884 Kuźmiński Andrzej               3   35             RG   11:33:41     1191.71 239.31      16      326.150   0.000                                         
   885 Dąbrowski Tomasz                1   27              G   11:26:00     1191.70 239.58      40      316.992   0.000                                         
   886 Rawski Witold                   1   26              G   11:27:23     1191.65 239.85      10      318.626   0.000                                         
   887 Sadowski Marek                  2   92             R    11:33:54     1191.60 240.12      13      326.379   0.000                                         
   888 Michalak Paweł                  1   43              G   11:26:39     1191.55 240.39       5      317.727   0.000                                         
   889 Lewandowski Kazimierz           3   15              G   11:37:05     1191.52 240.66      18      330.151   0.000                                         
   890 Kwiatkowski Andrzej             2    1              G   11:36:00     1191.45 240.93      22      328.839   0.000                                         
   891 Jobda Arkadiusz                 3   49              G   11:44:29     1191.37 241.20       7      338.924   0.000                                         
   892 Nowak Adam                      3   29             RGCM 11:54:12     1191.35 241.47  13-  1-  1  350.495  32.280                                         
   893 Kwiatkowski Andrzej             2   75              GSM 11:36:03     1191.23 241.74      23   5  328.839  32.270                                         
   894 Dąbrowski Tomasz                1   88             R    11:26:07     1191.18 242.01      41      316.992   0.000                                         
   895 Kwiatkowski Andrzej             2  105              G   11:36:04     1191.16 242.28      24      328.839   0.000                                         
   896 Tarka Stanisław                 2   41             RG   11:35:07     1191.14 242.56      40      327.702   0.000                                         
   897 Walczak Dariusz                 1   52                  11:25:24     1191.02 242.83       9      316.097   0.000                                         
   898 Peterek Kazimierz               2   10              G   11:35:50     1190.94 243.10       7      328.501   0.000                                         
   899 Styczek Maciej                  1   58             R    11:23:38     1190.82 243.37       3      313.940   0.000                                         
   900 Tarka Stanisław                 2   75              G   11:35:12     1190.78 243.64      41      327.702   0.000                                         
   901 Kulczyński Mieczysław           3   39              G   11:36:56     1190.77 243.91       9      329.763   0.000                                         
   902 Skiba Włodzimierz               2   36              G   11:37:20     1190.74 244.18  24-  1-  0  330.233   0.000                                         
   903 Dąbrowski Tomasz                1   39             RG   11:26:16     1190.51 244.45      42      316.992   0.000                                         
   904 Pindelski Krzysztof             2   30             RG   11:33:50     1190.43 244.72  44-  1-  0  325.978   0.000                                         
   905 Szklarz Marian                  3    6             RG   11:42:51     1190.38 244.99      18      336.700   0.000                                         
   906 Kwiatkowski Andrzej             2   32             R    11:36:15     1190.37 245.26      25      328.839   0.000                                         
   907 Myszkowski Zenon                1   36              G   11:23:44     1190.19 245.53      32      313.892   0.000                                         
   908 Kurek Wiesław                   3   25              G   11:43:16     1190.18 245.80      28      337.139   0.000                                         
   909 Michniewski Tomasz              3   66             R    11:39:08     1190.14 246.07      17      332.207   0.000                                         
   910 Jobda Arkadiusz                 3    3              G   11:44:50     1189.90 246.35       8      338.924   0.000                                         
   911 Czasak Marcin                   2   40              G   11:36:03     1189.89 246.62       6      328.469   0.000                                         
   912 Michniewski Tomasz              3   40             RGCM 11:39:12     1189.85 246.89      18   5  332.207  32.100                                         
   913 Antosiewicz Bogdan              3   52                  11:55:20     1189.79 247.16      23      351.385   0.000                                         
   914 Antosiewicz Bogdan              3   39              GCM 11:55:24     1189.52 247.43      24      351.385   0.000                                         
   915 Wojciechowski Jarosław          3   25              G   11:39:02     1189.31 247.70      31      331.856   0.000                                         
   916 Kulczyński Mieczysław           3   29              G   11:37:17     1189.26 247.97      10      329.763   0.000                                         
   917 Mączko Grzegorz                 1   35             RG   11:23:59     1189.19 248.24       4      313.926   0.000                                         
   918 Michniewski Tomasz              3   42             RG   11:39:22     1189.14 248.51      19      332.207   0.000                                         
   919 Wojciechowski Jarosław          3   28              G   11:39:05     1189.09 248.78      32      331.856   0.000                                         
   920 Sadowski Marek                  2   28              G   11:34:29     1189.07 249.05      14      326.379   0.000                                         
   921 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32             RG   11:34:09     1189.04 249.32      25      325.976   0.000                                         
   922 Dąbrowski Tomasz                1   73             R    11:26:36     1189.02 249.59      43      316.992   0.000                                         
   923 Arak Piotr                      1   18              G   11:29:03     1188.89 249.86      20      319.871   0.000                                         
   924 Peterek Kazimierz               2   45              G   11:36:19     1188.86 250.14       8      328.501   0.000                                         
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   925 Wojciechowski Jarosław          3   89             R    11:39:10     1188.74   0.00      33      331.856   0.000                                         
   926 Łuczak Marek                    3   51             R    11:43:02     1188.73   0.00      21      336.450   0.000                                         
   927 Dąbrowski Tomasz                1    8              G   11:26:40     1188.72   0.00      44      316.992   0.000                                         
   928 Wojciechowski Andrzej           3  100             R    11:39:09     1188.53   0.00      43      331.779   0.000                                         
   929 Wojciechowski Jarosław          3   79             R    11:39:13     1188.53   0.00      34      331.856   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 Czarnków                                 
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Glinka          Dariusz         1    94    7    41   244.81     
              2 Szpadzik Joanna Marcin          1    59    7    22   242.52     
              3 Sotek           Mariusz         1    88    7    37   242.44     
              4 Szczepaniak     Robert          1    88    7    31   241.97     
              5 Dąbrowski       Tomasz          1    79    7    36   240.77     
              6 Tarka           Stanisław       2    86    7    35   240.07     
              7 Kurek           Wiesław         3    45    7    27   239.79     
              8 Woźniak         Wit             3    73    7    28   237.22     
              9 Lewandowski     Kazimierz       3    52    7    12   235.85     
             10 Wojciechowski   Andrzej         3   113    7    37   235.49     
             11 Lewandowski Jer i Marcin        3    50    7    11   234.26     
             12 Widłak          Adam            3    45    7    15   234.18     
             13 Arak            Piotr           1    48    7    13   233.53     
             14 Antosiewicz     Bogdan          3    68    7    21   233.42     
             15 Szklarz         Marian          3    42    7    16   232.95     
             16 Kaminski        Mariusz         2    77    7    13   232.39     
             17 Piekarniak      Mariusz         2    93    7    34   230.93     
             18 Włodarczyk      Paweł           1    15    7     8   230.69     
             19 Szymaniak       Jerzy           2    98    7    17   230.42     
             20 Grzegrzółka     Jan             3    73    7    26   230.23     
             21 Wilczek         Edward          2    42    7    14   229.84     
             22 Myszkowski      Zenon           1    85    7    21   229.07     
             23 Łuczak          Marek           3    50    7    17   227.65     
             24 Kwiatkowski     Andrzej         2    88    7    16   227.56     
             25 Michniewski     Tomasz          3    50    7    12   226.87     
             26 Wojciechowski   Jarosław        3    79    7    25   226.79     
             27 Sekuła          Wiesław         3    62    7    13   226.72     
             28 Burkowski       Paweł           3    74    7    15   223.97     
             29 Kuźmiński       Andrzej         3    43    7    11   223.11     
             30 Pytka           Bogdan          1    44    7    10   221.41     
             31 Kowalski        Paweł           2    46    7    12   218.98     
             32 Bielski         Jacek           3    41    7     8   218.96     
             33 Walczak         Dariusz         1    41    7     8   218.51     
             34 Rawski          Witold          1    66    7     8   211.19     
             35 Kulczyński      Mieczysław      3    57    7     7   209.37     
             36 Sadowski        Marek           2    97    7     9   208.86     
             37 Jaworski        Krzysztof       2    40    6     6   189.41     
             38 Jobda           Arkadiusz       3    34    5     5   146.11     
             39 Chojnacki       M. i  Z.        2    46    4     4   116.49     
             40 Łukasik         Andrzej         3    33    4     4   116.43     
             41 Posiewka        Andrzej         2    41    3     3    88.81     
             42 Peterek         Kazimierz       2    78    3     3    87.49     
             43 Sadowski Sławom Piotr           1    32    3     3    86.18     
             44 Bugalski        Arkadiusz       1    62    2     2    61.38     
             45 Wirtek          Mariusz         3    35    2     2    61.28     
             46 Konopka         Jarosław        1    65    2     2    60.81     
             47 Golik           Sławomir        2    39    2     2    60.81     
             48 Witkowski       Tomasz          3    29    2     2    59.91     
             49 Rębiś           Krzysztof       2    31    2     2    59.45     
             50 Oracz           Paweł           2    31    2     2    59.34     
             51 Czasak          Marcin          2    47    2     2    58.06     
             52 Jaworski        Mateusz         3    17    1     1    33.23     
             53 Michalak        Paweł           1    28    1     1    32.83     
             54 Bąk             Kamil           3    52    1     1    32.34     
             55 Zieliński       Jan             2    32    1     1    31.73     
             56 Styczek         Maciej          1    41    1     1    30.19     
             57 Mączko          Grzegorz        1    29    1     1    28.91     
             58 Toporowicz      Tadeusz         1    34    1     1    28.65     
             59 Wypustek        Grzegorz        3    27    1     1    28.38     
             60 Bolek           Marian          1    17    1     1    28.18     
             61 Belka           Stanisław       1    23    0     0     0.00     
             62 Borkowski       Jerzy           1    29    0     0     0.00     
             63 Tokarski Waldem Michał          1    31    0     0     0.00     
             64 Szczepaniak     Ludwik          1    23    0     0     0.00     
             65 Kujawiak        Jan             1    14    0     0     0.00     
             66 Pindelski       Krzysztof       2    44    0     0     0.00     
             67 Kisiel Robert i Staś            2    51    0     0     0.00     
             68 Głażewski       Jerzy           3    30    0     0     0.00     
             69 Markowski       Krzysztof       3    23    0     0     0.00     
             70 Zelman          Marcin          3    16    0     0     0.00     
             71 Okrasa          Stanisław       3    32    0     0     0.00     
             72 Bąk             Dariusz         3    17    0     0     0.00     
             73 Szczęsny        Marek           3    29    0     0     0.00     
             74 Skiba           Włodzimierz     2    24    0     0     0.00     
             75 Pyl             Jan             1    24    0     0     0.00     
             76 Nowak           Adam            3    13    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    2 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7   28    661.05  44.2   
    2    1 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7   28    660.33  51.1   
    3    3 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7   28    658.61  49.8   
    4    4 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7   28    656.29  51.5   
    5    5 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7   28    652.72  49.6   
    6    9 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7   28    645.02  37.2   
    7    8 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  7  7   28    642.87  34.5   
    8   10 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7   28    642.37  35.2   
    9    6 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7   28    640.93  41.8   
   10    7 Piekarniak      Mariusz         2  7  7  7  7   28    638.74  39.5   
   11   11 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7   28    636.77  28.4   
   12   14 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7   28    635.06  35.2   
   13   12 Kaminski        Mariusz         2  7  7  7  7   28    633.62  17.3   
   14   15 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7   28    632.35  38.5   
   15   16 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7   28    628.79  19.4   
   16   17 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7   28    625.88  29.9   
   17   18 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7   28    625.72  39.6   
   18   13 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7   28    624.00  36.6   
   19   19 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7   28    623.10  32.9   
   20   21 Arak            Piotr           1  7  7  7  7   28    619.99  32.7   
   21   23 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7   28    612.82  19.5   
   22   24 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7   28    611.83  20.8   
   23   20 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  7   28    607.99  23.3   
   24   25 Kuźmiński       Andrzej         3  7  7  7  7   28    606.47  21.6   
   25   22 Bielski         Jacek           3  7  7  7  7   28    605.04  24.5   
   26   26 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  7   28    603.79  15.7   
   27   27 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7   28    596.10  12.0   
   28   28 Widłak          Adam            3  5  7  7  7   26    586.66  21.0   
   29   31 Sotek           Mariusz         1  1  7  7  7   22    557.48  25.5   
   30   32 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6  7   23    538.00  37.9   
   31   33 Wilczek         Edward          2  7  7  4  7   25    534.89  21.4   
   32   34 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  7  7   24    511.81   9.8   
   33   35 Sadowski        Marek           2  7  5  6  7   25    510.22  10.0   
   34   36 Rawski          Witold          1  2  6  7  7   22    491.26   8.6   
   35   37 Pytka           Bogdan          1  5  2  7  7   21    462.53  12.1   
   36   29 Łukasik         Andrzej         3  5  6  7  4   22    438.34  16.0   
   37   42 Walczak         Dariusz         1  4  5  3  7   19    416.59  11.4   
   38   40 Jaworski        Krzysztof       2  7  3  3  6   19    400.59  11.2   
   39   30 Konopka         Jarosław        1  7  4  7  2   20    378.25  10.0   
   40   41 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  2  4  4   17    327.20   9.4   
   41   45 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  5   14    297.51   9.3   
   42   38 Oracz           Paweł           2 --  7  5  2   14    295.13  14.3   
   43   39 Rębiś           Krzysztof       2  4  4  5  2   15    287.34  12.7   
   44   46 Peterek         Kazimierz       2  2  3  3  3   11    228.89   3.7   
   45   44 Wirtek          Mariusz         3  7  1  2  2   12    213.97   7.9   
   46   50 Posiewka        Andrzej         2  4  0  2  3    9    183.31   4.9   
   47   47 Golik           Sławomir        2  4  3  1  2   10    180.93   6.3   
   48   48 Witkowski       Tomasz          3  1  2  3  2    8    173.92   5.9   
   49   43 Puchała         Sylwester       2 -- --  7 --    7    167.02  15.3   
   50   49 Bąk             Kamil           3  5  0  2  1    8    139.82   3.2   
   51   59 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1  1  3    6    138.33   4.3   
   52   56 Czasak          Marcin          2  2  0  2  2    6    126.70   3.5   
   53   53 Mączko          Grzegorz        1  3  0  2  1    6    108.87   4.7   
   54   64 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  1  2    4     94.54   1.5   
   55   51 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --    6     92.35   5.6   
   56   52 Pindelski       Krzysztof       2  7  0  0  0    7     88.75   4.7   
   57   61 Michalak        Paweł           1  0  3  0  1    4     81.75   2.4   
   58   60 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  1  1    4     79.63   2.9   
   59   62 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1    4     79.21   4.7   
   60   54 Szczęsny        Marek           3  5  1  0  0    6     78.67   4.3   
   61   55 Markowski       Krzysztof       3  0  3  1  0    4     75.92   3.6   
   62   65 Wypustek        Grzegorz        3 --  2  0  1    3     61.36   3.0   
   63   57 Belka           Stanisław       1  0  1  2  0    3     59.05   2.5   
   64   58 Kisiel Robert i Staś            2  1  0  2  0    3     56.05   1.8   
   65   67 Bolek           Marian          1  0  0  1  1    2     52.27   2.6   
   66   73 Styczek         Maciej          1  0  1  0  1    2     48.15   1.1   
   67   63 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0    2     34.55   1.4   
   68   80 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1    1     31.73   0.9   
   69   66 Pyl             Jan             1  1  1  0  0    2     29.92   1.8   
   70   68 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0    1     21.08   1.0   
   71   69 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0    1     20.49   1.1   
   72   70 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0    1     20.24   0.8   
   73   71 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0    1     20.23   1.2   
   74   72 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --    1     18.88   0.9   
   75   74 Jakubowski      Dariusz         1 --  1 -- --    1     17.90   1.9   
   76   75 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   77   76 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   78   77 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   79   78 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   80   79 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
   81   81 Nowak           Adam            3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5   20    470.93  51.1   
    2    3 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5   20    469.92  44.2   
    3    2 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5   20    468.20  49.8   
    4    4 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5   20    466.73  51.5   
    5    5 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5   20    465.79  49.6   
    6    6 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5   20    462.13  34.5   
    7    8 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5   20    461.27  37.2   
    8    7 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5   20    458.82  41.8   
    9   11 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5   20    453.38  35.2   
   10   12 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5   20    452.63  38.5   
   11   14 Kaminski        Mariusz         2  5  5  5  5   20    451.16  17.3   
   12   13 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5   20    450.38  28.4   
   13   10 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5   20    450.01  36.6   
   14    9 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5  5   20    449.68  39.5   
   15   20 Arak            Piotr           1  5  5  5  5   20    448.62  32.7   
   16   15 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5   20    446.76  39.6   
   17   17 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5   20    442.62  32.9   
   18   18 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5   20    441.81  29.9   
   19   22 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5   20    441.66  35.2   
   20   25 Widłak          Adam            3  5  5  5  5   20    441.19  21.0   
   21   19 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5   20    438.60  24.5   
   22   23 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5  5  5   20    437.68  21.6   
   23   24 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  5   20    437.21  15.7   
   24   16 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  5   20    435.11  23.3   
   25   21 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5   20    434.88  19.4   
   26   27 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5   20    420.15  12.0   
   27   29 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5  5   18    419.89  37.9   
   28   28 Michniewski     Tomasz          3  5  5  4  5   19    416.48  19.5   
   29   31 Wilczek         Edward          2  5  5  4  5   19    410.90  21.4   
   30   30 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  5  5   19    405.17  20.8   
   31   32 Sotek           Mariusz         1  1  5  5  5   16    401.97  25.5   
   32   26 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  4   19    380.03  16.0   
   33   36 Pytka           Bogdan          1  4  2  5  5   16    349.25  12.1   
   34   35 Rawski          Witold          1  2  3  5  5   15    342.33   8.6   
   35   37 Kulczyński      Mieczysław      3  2  3  5  5   15    337.25   9.8   
   36   39 Walczak         Dariusz         1  4  5  2  5   16    335.17  11.4   
   37   38 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  2  4  4   15    302.28   9.4   
   38   42 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  5   14    297.51   9.3   
   39   44 Sadowski        Marek           2  5  3  1  5   14    288.08  10.0   
   40   33 Rębiś           Krzysztof       2  4  4  5  2   15    287.34  12.7   
   41   34 Oracz           Paweł           2 --  5  5  2   12    262.04  14.3   
   42   41 Jaworski        Krzysztof       2  5  3  2  3   13    260.37  11.2   
   43   40 Konopka         Jarosław        1  5  2  3  2   12    225.93  10.0   
   44   43 Peterek         Kazimierz       2  2  3  3  2   10    199.83   3.7   
   45   45 Wirtek          Mariusz         3  5  1  2  2   10    188.10   7.9   
   46   46 Golik           Sławomir        2  4  3  1  2   10    180.93   6.3   
   47   54 Posiewka        Andrzej         2  4  0  1  3    8    162.42   4.9   
   48   59 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1  1  3    6    138.33   4.3   
   49   55 Czasak          Marcin          2  2  0  2  2    6    126.70   3.5   
   50   48 Witkowski       Tomasz          3  1  2  2  1    6    120.80   5.9   
   51   47 Puchała         Sylwester       2 -- --  5 --    5    119.53  15.3   
   52   50 Bąk             Kamil           3  3  0  2  1    6    114.18   3.2   
   53   51 Mączko          Grzegorz        1  3  0  2  1    6    108.87   4.7   
   54   49 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --    6     92.35   5.6   
   55   61 Michalak        Paweł           1  0  3  0  1    4     81.75   2.4   
   56   60 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  1  1    4     79.63   2.9   
   57   62 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1    4     79.21   4.7   
   58   52 Szczęsny        Marek           3  5  1  0  0    6     78.67   4.3   
   59   53 Markowski       Krzysztof       3  0  3  1  0    4     75.92   3.6   
   60   56 Pindelski       Krzysztof       2  5  0  0  0    5     64.21   4.7   
   61   64 Wypustek        Grzegorz        3 --  2  0  1    3     61.36   3.0   
   62   57 Belka           Stanisław       1  0  1  2  0    3     59.05   2.5   
   63   58 Kisiel Robert i Staś            2  1  0  2  0    3     56.05   1.8   
   64   66 Bolek           Marian          1  0  0  1  1    2     52.27   2.6   
   65   72 Styczek         Maciej          1  0  1  0  1    2     48.15   1.1   
   66   63 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0    2     34.55   1.4   
   67   80 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1    1     31.73   0.9   
   68   65 Pyl             Jan             1  1  1  0  0    2     29.92   1.8   
   69   67 Kujawiak        Jan             1  0  0  1  0    1     21.08   1.0   
   70   68 Bąk             Dariusz         3  0  0  1  0    1     20.49   1.1   
   71   69 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0    1     20.24   0.8   
   72   70 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0    1     20.23   1.2   
   73   71 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --    1     18.88   0.9   
   74   73 Jakubowski      Dariusz         1 --  1 -- --    1     17.90   1.9   
   75   74 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0    1     12.00   1.5   
   76   75 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   77   76 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   78   77 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   79   78 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   80   79 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
   81   81 Nowak           Adam            3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    4 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5   20    471.20  44.2   
    2    2 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5   20    470.91  49.8   
    3    1 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5   20    469.39  51.1   
    4    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5   20    468.10  51.5   
    5    5 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5   20    466.88  49.6   
    6    7 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5   20    459.56  41.8   
    7    6 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5  5   20    457.63  39.5   
    8    9 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5   20    456.93  35.2   
    9   10 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5   20    454.41  35.2   
   10    8 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5   20    451.67  36.6   
   11   11 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5   20    449.23  19.4   
   12   12 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5   20    445.78  39.6   
   13   13 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5   20    441.85  28.4   
   14   14 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5   20    441.66  38.5   
   15   16 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5   20    437.47  19.5   
   16   19 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5   20    431.94  20.8   
   17   18 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5   20    431.54  37.2   
   18   20 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5   20    430.27  24.5   
   19   17 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  5   20    428.72  23.3   
   20   21 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  4  5   19    426.33  34.5   
   21   24 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5  5   18    419.89  37.9   
   22   22 Arak            Piotr           1  5  4  5  5   19    417.61  32.7   
   23   23 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5   20    417.52  12.0   
   24   26 Widłak          Adam            3  3  5  5  5   18    412.39  21.0   
   25   15 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  4   19    405.45  29.9   
   26   27 Łuczak          Marek           3  2  5  5  5   17    391.92  32.9   
   27   29 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  5   15    385.44  25.5   
   28   25 Łukasik         Andrzej         3  4  5  5  3   17    338.62  16.0   
   29   30 Kuźmiński       Andrzej         3  4  2  5  4   15    328.67  21.6   
   30   31 Sekuła          Wiesław         3  5  5  2  4   16    318.43  15.7   
   31   33 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2  4   13    268.87   9.3   
   32   32 Sadowski        Marek           2  5  2  4  3   14    267.66  10.0   
   33   28 Konopka         Jarosław        1  5  3  5  1   14    261.87  10.0   
   34   39 Pytka           Bogdan          1  0  0  5  5   10    258.58  12.1   
   35   34 Kaminski        Mariusz         2  1  1  5  2    9    206.45  17.3   
   36   37 Oracz           Paweł           2 --  4  2  2    8    176.56  14.3   
   37   38 Kulczyński      Mieczysław      3  3  2  2  2    9    173.28   9.8   
   38   35 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  2  2  1    9    157.44   9.4   
   39   49 Jaworski        Krzysztof       2  2  0  1  3    6    140.22  11.2   
   40   43 Rębiś           Krzysztof       2  1  1  2  2    6    132.33  12.7   
   41   36 Wirtek          Mariusz         3  5  1  2  0    8    127.47   7.9   
   42   42 Golik           Sławomir        2  2  3  0  1    6    103.99   6.3   
   43   55 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  1  2    4     94.54   1.5   
   44   53 Peterek         Kazimierz       2  0  2  0  2    4     93.82   3.7   
   45   40 Rokita          Sławomir        2  4  1  1 --    6     92.35   5.6   
   46   41 Rawski          Witold          1  0  4  1  0    5     88.18   8.6   
   47   46 Walczak         Dariusz         1  1  1  1  1    4     83.81  11.4   
   48   50 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0  1    4     79.21   4.7   
   49   48 Czasak          Marcin          2  2  0  1  1    4     77.55   3.5   
   50   51 Witkowski       Tomasz          3  0  0  2  1    3     75.09   5.9   
   51   44 Puchała         Sylwester       2 -- --  3 --    3     69.73  15.3   
   52   56 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  0  1    3     58.71   2.9   
   53   45 Markowski       Krzysztof       3  0  2  1  0    3     58.44   3.6   
   54   60 Posiewka        Andrzej         2  0  0  1  1    2     50.12   4.9   
   55   47 Pindelski       Krzysztof       2  4  0  0  0    4     49.66   4.7   
   56   52 Sadowski Sławom Piotr           1  0  1  1  0    2     39.63   4.3   
   57   54 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0  0    2     34.55   1.4   
   58   78 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1    1     31.73   0.9   
   59   57 Pyl             Jan             1  1  1  0  0    2     29.92   1.8   
   60   58 Bąk             Kamil           3  2  0  0  0    2     25.64   3.2   
   61   59 Belka           Stanisław       1  0  0  1  0    1     20.91   2.5   
   62   61 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1  0    1     20.24   0.8   
   63   62 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1  0    1     20.23   1.2   
   64   63 Mączko          Grzegorz        1  0  0  1  0    1     20.08   4.7   
   65   64 Więsik          Dariusz         3  0  1  0 --    1     18.88   0.9   
   66   65 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 -- --    0      0.00   1.9   
   67   66 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   68   67 Kujawiak        Jan             1  0  0  0  0    0      0.00   1.0   
   69   68 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0    0      0.00   1.1   
   70   69 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  0  0    0      0.00   1.8   
   71   70 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0    0      0.00  21.4   
   72   71 Zelman          Marcin          3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   73   72 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   74   73 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0    0      0.00   1.1   
   75   74 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0    0      0.00   4.3   
   76   75 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   77   76 Michalak        Paweł           1  0  0  0  0    0      0.00   2.4   
   78   77 Ofanowski       Władysław       1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
   79   79 Nowak           Adam            3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   80   80 Wypustek        Grzegorz        3 --  0  0  0    0      0.00   3.0   
   81   81 Bolek           Marian          1  0  0  0  0    0      0.00   2.6   

 

 

Linki