PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Września z dnia 13.05.18                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:19:25.  N 17:35:28.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  245.910 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   79                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  4009                           
      5.Ilość konkursów.......................:  802                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1195.78                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1043.98                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,19,49                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,04,30                         
     10.Czas trwania konkursu.................:44 min. 41 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   25   │ 1220   │  311  │25.49│      
          │ 2  │ Baniocha                │   22   │ 1260   │  197  │15.63│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   32   │ 1529   │  294  │19.23│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   79   │ 4009   │  802  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Września, w dniu 13.05.18                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Glinka Dariusz                  1  111             R    10:19:49     1195.78   0.25 102- 57-  7  238.937  25.000                                         
     2 Glinka Dariusz                  1   34             RG   10:19:51     1195.58   0.50       2   0  238.937  24.990                                         
     3 Glinka Dariusz                  1   81             R    10:19:54     1195.28   0.75       3   0  238.937  24.990                                         
     4 Szczepaniak Robert              1   90             R    10:17:42     1190.57   1.00  91- 56-  7  235.375  24.980                                         
     5 Szczepaniak Robert              1   48             RG   10:17:53     1189.46   1.25       2   0  235.375  24.980                                         
     6 Dąbrowski Tomasz                1   95             R    10:17:25     1188.39   1.50  83- 45-  7  234.607  24.970                                         
     7 Glinka Dariusz                  1   50             R    10:21:38     1185.01   1.75       4   0  238.937  24.960                                         
     8 Glinka Dariusz                  1    5              G   10:21:39     1184.91   2.00       5   0  238.937  24.960                                         
     9 Glinka Dariusz                  1   98             R    10:21:41     1184.71   2.24       6   0  238.937  24.950                                         
    10 Glinka Dariusz                  1   48             R    10:21:44     1184.42   2.49       7   0  238.937  24.940                                         
    11 Glinka Dariusz                  1   58             R    10:22:08     1182.08   2.74       8      238.937   0.000                                         
    12 Glinka Dariusz                  1   61             R    10:22:15     1181.39   2.99       9      238.937   0.000                                         
    12 Glinka Dariusz                  1   43             R    10:22:15     1181.39   2.99      10      238.937   0.000                                         
    14 Glinka Dariusz                  1  109             R    10:22:19     1181.01   3.49      11      238.937   0.000                                         
    15 Glinka Dariusz                  1   64             R    10:23:30     1174.14   3.74      12      238.937   0.000                                         
    16 Lewandowski Kazimierz           3   26             RG   10:31:56     1167.75   3.99  56- 10-  7  247.484  24.910                                         
    17 Szpadzik Joanna i Marcin        1   66             RG   10:28:15     1167.01   4.24  75- 35-  7  243.029  24.900                                         
    18 Piekarniak Mariusz              2   22              G M 10:28:02     1166.70   4.49  95- 51-  7  242.712  24.890                                         
    19 Piekarniak Mariusz              2   78             R    10:28:04     1166.51   4.74       2   1  242.712  24.890                                         
    20 Glinka Dariusz                  1   13              G   10:24:59     1165.64   4.99      13      238.937   0.000                                         
    21 Glinka Dariusz                  1   24             R    10:25:13     1164.32   5.24      14      238.937   0.000                                         
    22 Dąbrowski Tomasz                1   93             R    10:21:53     1162.09   5.49       2   0  234.607  24.870                                         
    23 Glinka Dariusz                  1   96             R    10:25:38     1161.96   5.74      15      238.937   0.000                                         
    24 Szczepaniak Robert              1   41             RG   10:22:37     1161.68   5.99       3   0  235.375  24.860                                         
    25 Szczepaniak Robert              1   88             R    10:22:39     1161.49   6.24       4   0  235.375  24.850                                         
    26 Szczepaniak Robert              1    4              G M 10:22:40     1161.39   6.49       5   1  235.375  24.840                                         
    27 Szczepaniak Robert              1  102             R    10:22:42     1161.20   6.73       6   1  235.375  24.840                                         
    28 Szczepaniak Robert              1   15              G M 10:22:43     1161.10   6.98       7   2  235.375  24.830                                         
    29 Arak Piotr                      1   42             RG   10:24:40     1160.60   7.23  49- 22-  7  237.536  24.830                                         
    30 Glinka Dariusz                  1    4              G M 10:26:33     1156.80   7.48      16      238.937   0.000                                         
    31 Glinka Dariusz                  1   47             R    10:26:38     1156.33   7.73      17      238.937   0.000                                         
    32 Glinka Dariusz                  1   15              G   10:26:50     1155.22   7.98      18      238.937   0.000                                         
    33 Piekarniak Mariusz              2  100             R    10:30:10     1154.86   8.23       3   1  242.712  24.800                                         
    34 Kurek Wiesław                   3   30              G M 10:41:01     1154.33   8.48  53- 19-  7  255.125  24.790                                         
    35 Glinka Dariusz                  1   55             R    10:27:00     1154.29   8.73      19      238.937   0.000                                         
    36 Glinka Dariusz                  1   83             R    10:27:03     1154.01   8.98      20      238.937   0.000                                         
    36 Glinka Dariusz                  1   63             R    10:27:03     1154.01   8.98      21      238.937   0.000                                         
    38 Glinka Dariusz                  1   57             RG   10:27:08     1153.54   9.48      22      238.937   0.000                                         
    39 Glinka Dariusz                  1    7              G M 10:27:11     1153.26   9.73      23      238.937   0.000                                         
    40 Dąbrowski Tomasz                1   20              G   10:23:27     1153.14   9.98       3   0  234.607  24.760                                         
    40 Szczepaniak Robert              1   82             R    10:24:07     1153.14   9.98       8      235.375   0.000                                         
    42 Glinka Dariusz                  1   39             RG   10:27:14     1152.99  10.48      24      238.937   0.000                                         
    43 Szpadzik Joanna i Marcin        1   62             RG   10:31:04     1151.43  10.73       2   0  243.029  24.740                                         
    44 Szczepaniak Robert              1   25             RG   10:24:30     1150.98  10.98       9      235.375   0.000                                         
    44 Szczepaniak Robert              1  108                  10:24:30     1150.98  10.98      10      235.375   0.000                                         
    44 Szpadzik Joanna i Marcin        1   77             R    10:31:09     1150.98  10.98       3   0  243.029  24.730                                         
    47 Glinka Dariusz                  1   28             R    10:27:38     1150.76  11.72      25      238.937   0.000                                         
    48 Szczepaniak Robert              1   73             R    10:24:39     1150.13  11.97      11      235.375   0.000                                         
    49 Szczepaniak Robert              1  100             R    10:24:55     1148.64  12.22      12      235.375   0.000                                         
    50 Szklarz Marian                  3   26             RG M 10:41:53     1146.98  12.47  46- 17-  7  254.496  24.690                                         
    51 Kurek Wiesław                   3    9              G M 10:42:29     1146.72  12.72       2   2  255.125  24.690                                         
    52 Szczepaniak Robert              1   18              G M 10:25:21     1146.21  12.97      13      235.375   0.000                                         
    53 Szczepaniak Robert              1   37             RG   10:25:22     1146.12  13.22      14      235.375   0.000                                         
    54 Szczepaniak Robert              1   83             R    10:25:23     1146.03  13.47      15      235.375   0.000                                         
    55 Glinka Dariusz                  1   99             R    10:28:31     1145.89  13.72      26      238.937   0.000                                         
    56 Szczepaniak Robert              1    2              G M 10:25:29     1145.47  13.97      16      235.375   0.000                                         
    57 Szczepaniak Robert              1   17              G   10:25:49     1143.62  14.22      17      235.375   0.000                                         
    58 Woźniak Wit                     3   56             R    10:45:44     1143.53  14.47  71- 23-  7  258.133  24.640                                         
    59 Kulczyński Mieczysław           3   34              G M 10:36:43     1143.51  14.72  56-  8-  7  247.817  24.640                                         
    60 Szpadzik Joanna i Marcin        1   55             R    10:32:41     1142.68  14.97       4   0  243.029  24.630                                         
    61 Glinka Dariusz                  1  120              G M 10:29:07     1142.60  15.22      27      238.937   0.000                                         
    62 Glinka Dariusz                  1   74             R    10:29:11     1142.24  15.47      28      238.937   0.000                                         
    63 Glinka Dariusz                  1    2              G M 10:29:12     1142.15  15.71      29      238.937   0.000                                         
    64 Tarka Stanisław                 2   30             R    10:34:46     1142.14  15.96  85- 37-  7  245.293  24.610                                         
    65 Glinka Dariusz                  1   75             R    10:29:13     1142.06  16.21      30      238.937   0.000                                         
    66 Szczepaniak Robert              1   78             R    10:26:07     1141.95  16.46      18      235.375   0.000                                         
    67 Dąbrowski Tomasz                1   96             R    10:25:35     1141.18  16.71       4   0  234.607  24.590                                         
    68 Glinka Dariusz                  1   14              G M 10:29:33     1140.24  16.96      31      238.937   0.000                                         
    69 Glinka Dariusz                  1  119              G M 10:29:35     1140.06  17.21      32      238.937   0.000                                         
    70 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   40             RG   10:37:47     1139.15  17.46  57- 16-  7  248.088  24.570                                         
    71 Oracz Paweł                     2    6              G M 10:30:00     1138.97  17.71  33-  5-  5  239.183  24.560                                         
    72 Piekarniak Mariusz              2   82             R    10:33:08     1138.78  17.96       4   1  242.712  24.560                                         
    73 Szpadzik Joanna i Marcin        1   70             RG M 10:33:33     1138.04  18.21       5   1  243.029  24.550                                         
    74 Szpadzik Joanna i Marcin        1   71             R    10:33:37     1137.69  18.46       6   1  243.029  24.540                                         
    75 Sotek Mariusz                   1   93              G   10:26:21     1136.86  18.71  88- 25-  7  234.591  24.540                                         
    76 Tarka Stanisław                 2   81              G   10:35:48     1136.67  18.96       2   0  245.293  24.530                                         
    77 Dąbrowski Tomasz                1   32             RG   10:26:27     1136.39  19.21       5   0  234.607  24.530                                         
    78 Kaminski Mariusz                2   53                  10:31:09     1136.02  19.46  78- 15-  7  239.871  24.520                                         
    79 Dąbrowski Tomasz                1   17              G M 10:26:38     1135.38  19.71       6   1  234.607  24.510                                         
    80 Glinka Dariusz                  1   16              G   10:30:34     1134.73  19.96      33      238.937   0.000                                         
    81 Wojciechowski Andrzej           3  124             R    10:41:09     1134.62  20.20 113- 31-  7  250.920  24.500                                         
    82 Piekarniak Mariusz              2   45             RG M 10:33:56     1134.52  20.45       5   2  242.712  24.490                                         
    83 Wojciechowski Andrzej           3  132             R    10:41:12     1134.36  20.70       2   0  250.920  24.490                                         
    84 Glinka Dariusz                  1   79             RG   10:30:42     1134.02  20.95      34      238.937   0.000                                         
    85 Wojciechowski Andrzej           3  131             R    10:41:18     1133.85  21.20       3   0  250.920  24.480                                         
    86 Sotek Mariusz                   1    5              G   10:26:54     1133.84  21.45       2   0  234.591  24.470                                         
    87 Szklarz Marian                  3   65             RG M 10:44:33     1133.36  21.70       2   2  254.496  24.460                                         
    88 Szczepaniak Robert              1   98             R    10:27:41     1133.34  21.95      19      235.375   0.000                                         
    89 Antosiewicz Bogdan              3   39              G M 10:59:14     1133.02  22.20  71- 31-  7  271.057  24.450                                         
    90 Tarka Stanisław                 2   40             RG   10:36:32     1132.82  22.45       3   0  245.293  24.440                                         
    91 Szczepaniak Robert              1   24              G   10:27:48     1132.70  22.70      20      235.375   0.000                                         
    92 Szpadzik Joanna i Marcin        1   15              G   10:34:35     1132.56  22.95       7   1  243.029  24.430                                         
    93 Dąbrowski Tomasz                1   34             RG M 10:27:16     1131.91  23.20       7   2  234.607  24.430                                         
    94 Szpadzik Joanna i Marcin        1   61             RG   10:34:50     1131.24  23.45       8      243.029   0.000                                         
    95 Kurek Wiesław                   3    8              G   10:45:36     1130.87  23.70       3   2  255.125  24.410                                         
    96 Arak Piotr                      1   41             RG   10:30:08     1130.41  23.95       2   0  237.536  24.410                                         
    97 Wojciechowski Jarosław          3   90             R    10:41:58     1130.40  24.20  84- 19-  7  250.910  24.400                                         
    98 Szczepaniak Robert              1   49             RG   10:28:18     1129.98  24.44      21      235.375   0.000                                         
    99 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   56             R    10:39:36     1129.73  24.69       2   0  248.088  24.390                                         
   100 Dąbrowski Tomasz                1   45             RG   10:27:42     1129.55  24.94       8      234.607   0.000                                         
   101 Dąbrowski Tomasz                1   11              G   10:27:43     1129.46  25.19       9      234.607   0.000                                         
   102 Szczepaniak Robert              1   14              G   10:28:24     1129.44  25.44      22      235.375   0.000                                         
   103 Kaminski Mariusz                2   31              G   10:32:25     1129.25  25.69       2   0  239.871  24.360                                         
   104 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47             RG   10:35:14     1129.14  25.94       9      243.029   0.000                                         
   105 Antosiewicz Bogdan              3   43             RG   11:00:10     1128.62  26.19       2   1  271.057  24.350                                         
   106 Kurek Wiesław                   3   47             RG   10:46:07     1128.29  26.44       4   2  255.125  24.340                                         
   107 Myszkowski Zenon                1   43              G   10:25:05     1128.26  26.69  86- 29-  7  231.388  24.340                                         
   108 Piekarniak Mariusz              2   91             R    10:35:13     1127.76  26.94       6   2  242.712  24.330                                         
   109 Szklarz Marian                  3   63             RG   10:45:42     1127.59  27.19       3   2  254.496  24.330                                         
   110 Puchała Sylwester               2   22              G   10:35:12     1127.18  27.44  85- 13-  7  242.568  24.320                                         
   111 Szczepaniak Robert              1   96             R    10:28:52     1126.92  27.69      23      235.375   0.000                                         
   112 Woźniak Wit                     3   86             R    10:49:04     1126.89  27.94       2   0  258.133  24.310                                         
   113 Tarka Stanisław                 2    3              G M 10:37:41     1126.83  28.19       4   1  245.293  24.300                                         
   114 Tarka Stanisław                 2   41             RG   10:37:46     1126.40  28.44       5   1  245.293  24.290                                         
   115 Szczepaniak Robert              1   39             RG M 10:29:00     1126.20  28.69      24      235.375   0.000                                         
   116 Sekuła Wiesław                  3   19              G M 10:40:08     1126.17  28.93  63-  7-  7  247.907  24.280                                         
   117 Szczepaniak Robert              1  101             R    10:29:01     1126.11  29.18      25      235.375   0.000                                         
   118 Szczepaniak Robert              1   99             R    10:29:03     1125.93  29.43      26      235.375   0.000                                         
   119 Szczepaniak Robert              1   55             R    10:29:04     1125.84  29.68      27      235.375   0.000                                         
   120 Sekuła Wiesław                  3   16              G   10:40:13     1125.74  29.93       2   1  247.907  24.260                                         
   121 Glinka Dariusz                  1   65             R    10:32:20     1125.29  30.18      35      238.937   0.000                                         
   122 Burkowski Paweł                 3   21             RG   10:47:21     1124.72  30.43  75- 17-  7  255.705  24.240                                         
   123 Burkowski Paweł                 3   17             RG   10:47:25     1124.39  30.68       2   0  255.705  24.240                                         
   124 Lewandowski Kazimierz           3   10              G M 10:40:11     1123.99  30.93       2   1  247.484  24.230                                         
   125 Dąbrowski Tomasz                1   50             RG   10:28:46     1123.78  31.18      10      234.607   0.000                                         
   125 Dąbrowski Tomasz                1    8              G   10:28:46     1123.78  31.18      11      234.607   0.000                                         
   127 Dąbrowski Tomasz                1   73             R    10:28:47     1123.69  31.68      12      234.607   0.000                                         
   128 Dąbrowski Tomasz                1   46             RG   10:28:49     1123.51  31.93      13      234.607   0.000                                         
   129 Myszkowski Zenon                1   79             R    10:25:58     1123.43  32.18       2   0  231.388  24.200                                         
   130 Dąbrowski Tomasz                1   82             R    10:28:51     1123.33  32.43      14      234.607   0.000                                         
   131 Kurek Wiesław                   3   32              G M 10:47:13     1122.83  32.68       5   3  255.125  24.190                                         
   132 Szczepaniak Robert              1   45             RG   10:29:54     1121.37  32.93      28      235.375   0.000                                         
   133 Szczepaniak Robert              1   50             RG   10:29:55     1121.28  33.18      29      235.375   0.000                                         
   134 Szpadzik Joanna i Marcin        1   19              G M 10:36:54     1120.47  33.42      10      243.029   0.000                                         
   135 Piekarniak Mariusz              2   20              G M 10:36:38     1120.38  33.67       7   3  242.712  24.160                                         
   136 Piekarniak Mariusz              2   77             R    10:36:40     1120.21  33.92       8      242.712   0.000                                         
   137 Rawski Witold                   1   47              G M 10:31:38     1119.69  34.17  66-  7-  7  236.963  24.150                                         
   138 Dąbrowski Tomasz                1   28              G M 10:29:34     1119.49  34.42      15      234.607   0.000                                         
   139 Tarka Stanisław                 2   58             RG M 10:39:07     1119.46  34.67       6   2  245.293  24.140                                         
   140 Piekarniak Mariusz              2   64             R    10:36:50     1119.35  34.92       9      242.712   0.000                                         
   140 Szpadzik Joanna i Marcin        1   42             RG   10:37:07     1119.35  34.92      11      243.029   0.000                                         
   140 Szpadzik Joanna i Marcin        1   35             RG   10:37:07     1119.35  34.92      12      243.029   0.000                                         
   143 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              G   10:37:09     1119.18  35.67      13      243.029   0.000                                         
   144 Dąbrowski Tomasz                1   40             RG   10:29:40     1118.95  35.92      16      234.607   0.000                                         
   145 Tarka Stanisław                 2   14             RG   10:39:15     1118.78  36.17       7   2  245.293  24.100                                         
   146 Dąbrowski Tomasz                1   86             R    10:29:44     1118.60  36.42      17      234.607   0.000                                         
   147 Bolek Marian                    1   26              G M 10:32:48     1118.02  36.67  18-  1-  1  237.915  24.090                                         
   148 Szczepaniak Robert              1   97             R    10:30:34     1117.82  36.92      30      235.375   0.000                                         
   149 Tarka Stanisław                 2   86              G M 10:39:29     1117.59  37.17       8      245.293   0.000                                         
   150 Puchała Sylwester               2   34              G   10:37:05     1117.40  37.42       2   0  242.568  24.070                                         
   151 Szczepaniak Robert              1   93             R    10:30:42     1117.11  37.67      31      235.375   0.000                                         
   152 Glinka Dariusz                  1   40             R    10:33:54     1117.05  37.91      36      238.937   0.000                                         
   153 Szklarz Marian                  3   47             RG M 10:47:52     1116.86  38.16       4   3  254.496  24.050                                         
   154 Kurek Wiesław                   3    7              G   10:48:27     1116.77  38.41       6   3  255.125  24.040                                         
   155 Szczepaniak Robert              1   19              G   10:30:46     1116.76  38.66      32      235.375   0.000                                         
   156 Lewandowski Kazimierz           3    4              G M 10:41:37     1116.72  38.91       3   2  247.484  24.030                                         
   157 Szczepaniak Robert              1   75             R    10:30:47     1116.67  39.16      33      235.375   0.000                                         
   158 Lewandowski Kazimierz           3    6              G M 10:41:41     1116.39  39.41       4   3  247.484  24.020                                         
   159 Piekarniak Mariusz              2   72             R    10:37:26     1116.26  39.66      10      242.712   0.000                                         
   160 Szczepaniak Robert              1   28              G   10:30:52     1116.23  39.91      34      235.375   0.000                                         
   161 Woźniak Wit                     3   60             R    10:51:16     1116.17  40.16       3   0  258.133  24.000                                         
   162 Lewandowski Kazimierz           3    9              G M 10:41:45     1116.05  40.41       5   4  247.484  24.000                                         
   163 Dąbrowski Tomasz                1   37             RG   10:30:17     1115.67  40.66      18      234.607   0.000                                         
   164 Piekarniak Mariusz              2   60             R    10:37:33     1115.66  40.91      11      242.712   0.000                                         
   165 Dąbrowski Tomasz                1   56             R    10:30:21     1115.32  41.16      19      234.607   0.000                                         
   165 Dąbrowski Tomasz                1   36             RG   10:30:21     1115.32  41.16      20      234.607   0.000                                         
   167 Arak Piotr                      1   43             RG   10:33:02     1115.02  41.66       3   0  237.536  23.960                                         
   168 Woźniak Wit                     3   75             R    10:51:33     1114.81  41.91       4   0  258.133  23.960                                         
   169 Woźniak Wit                     3   62             R    10:51:34     1114.72  42.16       5   0  258.133  23.950                                         
   170 Szklarz Marian                  3    3              G   10:48:24     1114.26  42.40       5   3  254.496  23.950                                         
   171 Myszkowski Zenon                1   24              G   10:27:40     1114.23  42.65       3   0  231.388  23.940                                         
   172 Tarka Stanisław                 2   68             R    10:40:09     1114.21  42.90       9      245.293   0.000                                         
   173 Bielski Jacek                   3   14              G M 10:44:57     1114.14  43.15  45- 13-  7  250.625  23.930                                         
   174 Woźniak Wit                     3   16              G M 10:51:42     1114.08  43.40       6   1  258.133  23.920                                         
   175 Tarka Stanisław                 2   16             R    10:40:14     1113.79  43.65      10      245.293   0.000                                         
   176 Puchała Sylwester               2   28              G   10:37:52     1113.38  43.90       3   0  242.568  23.910                                         
   177 Szklarz Marian                  3   19             RG   10:48:40     1112.96  44.15       6   3  254.496  23.900                                         
   178 Szpadzik Joanna i Marcin        1    4              G M 10:38:27     1112.52  44.40      14      243.029   0.000                                         
   179 Piekarniak Mariusz              2   41              G M 10:38:16     1112.00  44.65      12      242.712   0.000                                         
   180 Wojciechowski Andrzej           3   18              G M 10:45:42     1111.74  44.90       4   1  250.920  23.880                                         
   181 Puchała Sylwester               2   44             R  M 10:38:13     1111.59  45.15       4   1  242.568  23.880                                         
   182 Bielski Jacek                   3   46             RG   10:45:28     1111.58  45.40       2   1  250.625  23.870                                         
   183 Szklarz Marian                  3   21             RG   10:48:58     1111.50  45.65       7   3  254.496  23.860                                         
   184 Dąbrowski Tomasz                1   15              G   10:31:08     1111.18  45.90      21      234.607   0.000                                         
   185 Piekarniak Mariusz              2   18              G   10:38:26     1111.15  46.15      13      242.712   0.000                                         
   186 Kaminski Mariusz                2   20              G   10:35:56     1110.86  46.40       3   0  239.871  23.850                                         
   187 Dąbrowski Tomasz                1   27              G   10:31:16     1110.48  46.65      22      234.607   0.000                                         
   188 Dąbrowski Tomasz                1   87             R    10:31:17     1110.39  46.89      23      234.607   0.000                                         
   189 Kurek Wiesław                   3   77             R    10:49:46     1110.37  47.14       7   3  255.125  23.830                                         
   190 Sotek Mariusz                   1  101             R    10:31:18     1110.23  47.39       3   0  234.591  23.820                                         
   191 Grzegrzółka Jan                 3   23              G M 10:49:55     1110.19  47.64  74- 23-  7  255.252  23.810                                         
   192 Sotek Mariusz                   1   31             RG   10:31:19     1110.14  47.89       4   0  234.591  23.810                                         
   193 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   59             R    10:43:33     1109.77  48.14       3   0  248.088  23.800                                         
   194 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   24              G   10:43:39     1109.27  48.39       4   0  248.088  23.800                                         
   195 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   23              G M 10:43:40     1109.19  48.64       5   1  248.088  23.790                                         
   196 Woźniak Wit                     3   23              G M 10:52:46     1108.98  48.89       7   2  258.133  23.780                                         
   197 Myszkowski Zenon                1   22              G   10:28:40     1108.89  49.14       4   0  231.388  23.780                                         
   198 Woźniak Wit                     3   28              G   10:52:48     1108.82  49.39       8      258.133   0.000                                         
   199 Szpadzik Joanna i Marcin        1   45             RG   10:39:11     1108.79  49.64      15      243.029   0.000                                         
   200 Piekarniak Mariusz              2   19              G   10:38:54     1108.78  49.89      14      242.712   0.000                                         
   201 Szpadzik Joanna i Marcin        1   26             RG   10:39:14     1108.54  50.14      16      243.029   0.000                                         
   202 Kowalski Paweł                  2   63              G   10:39:03     1108.46  50.39  50- 14-  7  242.808  23.750                                         
   203 Michniewski Tomasz              3   68             R    10:44:56     1108.42  50.64  56-  7-  7  249.321  23.740                                         
   204 Szklarz Marian                  3   27             R    10:49:39     1108.19  50.89       8      254.496   0.000                                         
   205 Burkowski Paweł                 3   83             R    10:50:45     1108.15  51.13       3   0  255.705  23.730                                         
   206 Szczepaniak Robert              1   80             R    10:32:27     1107.91  51.38      35      235.375   0.000                                         
   207 Myszkowski Zenon                1   62                  10:28:52     1107.83  51.63       5   0  231.388  23.710                                         
   208 Antosiewicz Bogdan              3   79             R    11:04:41     1107.79  51.88       3   1  271.057  23.710                                         
   209 Wojciechowski Jarosław          3    9              G M 10:46:31     1107.69  52.13       2   1  250.910  23.700                                         
   210 Wojciechowski Jarosław          3   54             R    10:46:35     1107.36  52.38       3   1  250.910  23.700                                         
   211 Piekarniak Mariusz              2   83             R    10:39:13     1107.18  52.63      15      242.712   0.000                                         
   212 Szpadzik Joanna i Marcin        1   56             R    10:39:34     1106.86  52.88      17      243.029   0.000                                         
   213 Piekarniak Mariusz              2   48             RG M 10:39:17     1106.84  53.13      16      242.712   0.000                                         
   214 Szymaniak Jerzy                 2  115             R    10:39:38     1105.98  53.38  96- 21-  7  242.909  23.670                                         
   215 Włodarczyk Paweł                1   25             RG   10:33:52     1105.48  53.63  16-  6-  6  236.425  23.660                                         
   216 Szklarz Marian                  3   48             RG   10:50:14     1105.38  53.88       9      254.496   0.000                                         
   217 Glinka Dariusz                  1   68             R    10:36:10     1105.34  54.13      37      238.937   0.000                                         
   218 Dąbrowski Tomasz                1   21              G   10:32:18     1105.07  54.38      24      234.607   0.000                                         
   219 Sotek Mariusz                   1   66             R    10:32:19     1104.91  54.63       5   0  234.591  23.640                                         
   220 Dąbrowski Tomasz                1   84             R    10:32:20     1104.90  54.88      25      234.607   0.000                                         
   221 Puchała Sylwester               2   35              G   10:39:35     1104.67  55.13       5   1  242.568  23.630                                         
   222 Arak Piotr                      1   25              G   10:35:03     1104.56  55.38       4   0  237.536  23.620                                         
   223 Puchała Sylwester               2   43             R    10:39:37     1104.51  55.62       6   1  242.568  23.610                                         
   224 Bielski Jacek                   3   35             RG   10:46:57     1104.32  55.87       3   1  250.625  23.610                                         
   225 Puchała Sylwester               2    1              G   10:39:41     1104.17  56.12       7   1  242.568  23.600                                         
   226 Arak Piotr                      1   40             RG M 10:35:08     1104.13  56.37       5   1  237.536  23.600                                         
   227 Szczepaniak Robert              1   46             RG   10:33:11     1104.10  56.62      36      235.375   0.000                                         
   228 Kowalski Paweł                  2   28             RG M 10:39:55     1104.09  56.87       2   1  242.808  23.580                                         
   229 Tarka Stanisław                 2   54             R    10:42:11     1104.01  57.12      11      245.293   0.000                                         
   230 Kowalski Paweł                  2   36             RG   10:39:58     1103.84  57.37       3   1  242.808  23.570                                         
   231 Tarka Stanisław                 2   99              G   10:42:16     1103.60  57.62      12      245.293   0.000                                         
   232 Szpadzik Joanna i Marcin        1   28             R    10:40:16     1103.34  57.87      18      243.029   0.000                                         
   233 Glinka Dariusz                  1  117              G   10:36:39     1102.87  58.12      38      238.937   0.000                                         
   234 Szymaniak Jerzy                 2  120             R    10:40:18     1102.63  58.37       2   0  242.909  23.550                                         
   235 Glinka Dariusz                  1   95             R    10:36:43     1102.53  58.62      39      238.937   0.000                                         
   235 Glinka Dariusz                  1   26             R    10:36:43     1102.53  58.62      40      238.937   0.000                                         
   237 Konopka Jarosław                1   64             R    10:32:10     1102.48  59.12  70-  8-  7  233.910  23.530                                         
   238 Oracz Paweł                     2   31             RG   10:36:59     1102.31  59.37       2   1  239.183  23.520                                         
   239 Łuczak Marek                    3   81             R    10:51:06     1102.23  59.62  62- 19-  7  254.725  23.510                                         
   240 Szymaniak Jerzy                 2   17              G M 10:40:27     1101.88  59.87       3   1  242.909  23.510                                         
   241 Woźniak Wit                     3   32             RG   10:54:20     1101.56  60.11       9      258.133   0.000                                         
   242 Antosiewicz Bogdan              3   92             R    11:06:07     1101.34  60.36       4   1  271.057  23.500                                         
   243 Kurek Wiesław                   3   19              G   10:51:40     1101.26  60.61       8      255.125   0.000                                         
   244 Chojnacki M. i  Z.              2   49              G M 10:42:25     1101.02  60.86  50-  4-  4  244.884  23.480                                         
   245 Dąbrowski Tomasz                1   60             R    10:33:05     1101.01  61.11      26      234.607   0.000                                         
   246 Arak Piotr                      1   48             RG   10:35:45     1100.98  61.36       6   1  237.536  23.470                                         
   247 Wojciechowski Andrzej           3   37              G M 10:47:59     1100.61  61.61       5   2  250.920  23.460                                         
   248 Piekarniak Mariusz              2   11              G   10:40:33     1100.49  61.86      17      242.712   0.000                                         
   249 Włodarczyk Paweł                1   12             RG M 10:34:53     1100.25  62.11       2   1  236.425  23.450                                         
   250 Michniewski Tomasz              3    8              G M 10:46:39     1100.03  62.36       2   1  249.321  23.450                                         
   251 Kuźmiński Andrzej               3   34             RG   10:43:58     1099.82  62.61  46-  8-  7  246.322  23.440                                         
   252 Szymaniak Jerzy                 2   96             R    10:40:52     1099.80  62.86       4   1  242.909  23.430                                         
   253 Piekarniak Mariusz              2   76             R    10:40:42     1099.74  63.11      18      242.712   0.000                                         
   254 Piekarniak Mariusz              2   65             R    10:40:43     1099.65  63.36      19      242.712   0.000                                         
   255 Antosiewicz Bogdan              3   12              G   11:06:32     1099.47  63.61       5   1  271.057  23.410                                         
   256 Piekarniak Mariusz              2   63             R    10:40:48     1099.24  63.86      20      242.712   0.000                                         
   257 Szymaniak Jerzy                 2   59             R    10:40:59     1099.22  64.11       5   1  242.909  23.400                                         
   258 Kaminski Mariusz                2    9              G   10:38:14     1099.15  64.36       4   0  239.871  23.400                                         
   259 Szczepaniak Robert              1   11              G   10:34:11     1098.94  64.60      37      235.375   0.000                                         
   260 Kurek Wiesław                   3   66             R    10:52:10     1098.89  64.85       9      255.125   0.000                                         
   260 Szymaniak Jerzy                 2   27              G   10:41:03     1098.89  64.85       6   1  242.909  23.380                                         
   262 Bielski Jacek                   3   45             RG   10:48:07     1098.67  65.35       4   1  250.625  23.370                                         
   263 Widłak Adam                     3   42             RG   10:54:20     1098.65  65.60  44-  7-  7  257.450  23.360                                         
   264 Szczepaniak Robert              1   21              G   10:34:16     1098.51  65.85      38      235.375   0.000                                         
   265 Glinka Dariusz                  1   92             R    10:37:31     1098.48  66.10      41      238.937   0.000                                         
   266 Szymaniak Jerzy                 2   28              G   10:41:10     1098.31  66.35       7   1  242.909  23.350                                         
   267 Piekarniak Mariusz              2   67             R    10:41:02     1098.08  66.60      21      242.712   0.000                                         
   268 Puchała Sylwester               2    9              G   10:40:55     1098.01  66.85       8      242.568   0.000                                         
   269 Kuźmiński Andrzej               3   37             RG   10:44:21     1097.94  67.10       2   0  246.322  23.330                                         
   270 Woźniak Wit                     3   14              G   10:55:08     1097.82  67.35      10      258.133   0.000                                         
   271 Bielski Jacek                   3   37             RG M 10:48:21     1097.55  67.60       5   2  250.625  23.310                                         
   272 Woźniak Wit                     3   63             R    10:55:14     1097.35  67.85      11      258.133   0.000                                         
   273 Burkowski Paweł                 3   27             RG M 10:53:02     1097.29  68.10       4   1  255.705  23.300                                         
   274 Sekuła Wiesław                  3   24              G   10:45:57     1097.18  68.35       3   1  247.907  23.300                                         
   275 Sotek Mariusz                   1   62             R    10:33:49     1097.16  68.60       6   0  234.591  23.290                                         
   276 Szczepaniak Robert              1   22              G   10:34:33     1097.06  68.85      39      235.375   0.000                                         
   277 Kuźmiński Andrzej               3   41             R    10:44:32     1097.04  69.09       3   0  246.322  23.280                                         
   278 Antosiewicz Bogdan              3   37              G   11:07:05     1097.03  69.34       6   1  271.057  23.270                                         
   279 Szczepaniak Robert              1    9              G   10:34:34     1096.98  69.59      40      235.375   0.000                                         
   280 Woźniak Wit                     3   48             RG   10:55:21     1096.81  69.84      12      258.133   0.000                                         
   281 Sotek Mariusz                   1   22             RG M 10:33:54     1096.73  70.09       7   1  234.591  23.250                                         
   282 Antosiewicz Bogdan              3   44             RG   11:07:10     1096.66  70.34       7   1  271.057  23.250                                         
   282 Arak Piotr                      1   19              G   10:36:36     1096.66  70.34       7   1  237.536  23.250                                         
   284 Łuczak Marek                    3    3              G M 10:52:20     1096.38  70.84       2   1  254.725  23.230                                         
   285 Piekarniak Mariusz              2   46             RG   10:41:31     1095.68  71.09      22      242.712   0.000                                         
   286 Dąbrowski Tomasz                1   33             RG M 10:34:09     1095.53  71.34      27      234.607   0.000                                         
   287 Grzegrzółka Jan                 3   78             R    10:53:01     1095.42  71.59       2   1  255.252  23.210                                         
   287 Grzegrzółka Jan                 3   33              G   10:53:01     1095.42  71.59       3   1  255.252  23.210                                         
   289 Szklarz Marian                  3   64             RG   10:52:20     1095.39  72.09      10      254.496   0.000                                         
   290 Szpadzik Joanna i Marcin        1   64             R    10:41:52     1095.38  72.34      19      243.029   0.000                                         
   291 Szymaniak Jerzy                 2   71             R    10:41:46     1095.34  72.59       8      242.909   0.000                                         
   292 Burkowski Paweł                 3   47             RG   10:53:27     1095.33  72.84       5   1  255.705  23.180                                         
   293 Dąbrowski Tomasz                1   14              G M 10:34:13     1095.19  73.09      28      234.607   0.000                                         
   294 Dąbrowski Tomasz                1   54                  10:34:15     1095.02  73.33      29      234.607   0.000                                         
   294 Szczepaniak Robert              1   91             R    10:34:57     1095.02  73.33      41      235.375   0.000                                         
   296 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31             R    10:41:57     1094.97  73.83      20      243.029   0.000                                         
   297 Szczepaniak Robert              1   92             R    10:34:58     1094.94  74.08      42      235.375   0.000                                         
   298 Myszkowski Zenon                1   86             R    10:31:29     1094.12  74.33       6   0  231.388  23.150                                         
   299 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   31              G   10:46:47     1093.94  74.58       6   1  248.088  23.140                                         
   300 Glinka Dariusz                  1  121              G   10:38:26     1093.87  74.83      42      238.937   0.000                                         
   301 Kurek Wiesław                   3   29              G   10:53:25     1093.00  75.08      10      255.125   0.000                                         
   302 Szczepaniak Robert              1    3              G   10:35:22     1092.90  75.33      43      235.375   0.000                                         
   303 Szklarz Marian                  3   55              G   10:52:52     1092.88  75.58      11      254.496   0.000                                         
   304 Tarka Stanisław                 2    6              G   10:44:30     1092.62  75.83      13      245.293   0.000                                         
   305 Myszkowski Zenon                1   13              G   10:31:47     1092.57  76.08       7   0  231.388  23.100                                         
   306 Arak Piotr                      1   27              G   10:37:25     1092.54  76.33       8      237.536   0.000                                         
   307 Arak Piotr                      1    7              G   10:37:26     1092.45  76.58       9      237.536   0.000                                         
   308 Antosiewicz Bogdan              3   29              G   11:08:09     1092.31  76.83       8      271.057   0.000                                         
   309 Myszkowski Zenon                1   71             R    10:31:51     1092.23  77.08       8      231.388   0.000                                         
   310 Tarka Stanisław                 2   23             RG   10:44:35     1092.21  77.33      14      245.293   0.000                                         
   311 Glinka Dariusz                  1   45             RG   10:38:47     1092.12  77.58      43      238.937   0.000                                         
   312 Antosiewicz Bogdan              3   40              G M 11:08:12     1092.09  77.82       9      271.057   0.000                                         
   313 Wojciechowski Andrzej           3  128             R    10:49:46     1092.06  78.07       6   2  250.920  23.050                                         
   314 Kurek Wiesław                   3   54                  10:53:38     1091.99  78.32      11      255.125   0.000                                         
   315 Dąbrowski Tomasz                1   18              G   10:34:56     1091.53  78.57      30      234.607   0.000                                         
   316 Szpadzik Joanna i Marcin        1    5              G M 10:42:40     1091.45  78.82      21      243.029   0.000                                         
   317 Dąbrowski Tomasz                1   25              G   10:34:58     1091.37  79.07      31      234.607   0.000                                         
   318 Kowalski Paweł                  2   25             RG   10:42:29     1091.35  79.32       4   1  242.808  23.020                                         
   319 Dąbrowski Tomasz                1   10              G   10:34:59     1091.28  79.57      32      234.607   0.000                                         
   320 Kaminski Mariusz                2   89             R    10:39:49     1091.23  79.82       5   0  239.871  23.010                                         
   321 Arak Piotr                      1   37             RG   10:37:41     1091.20  80.07      10      237.536   0.000                                         
   322 Konopka Jarosław                1   63             R  M 10:34:22     1091.17  80.32       2   1  233.910  23.000                                         
   323 Michniewski Tomasz              3   57             R    10:48:30     1091.12  80.57       3   1  249.321  22.990                                         
   324 Dąbrowski Tomasz                1   16              G M 10:35:01     1091.11  80.82      33      234.607   0.000                                         
   325 Lewandowski Kazimierz           3   62                  10:46:57     1090.48  81.07       6   4  247.484  22.980                                         
   326 Szklarz Marian                  3   49             RG M 10:53:24     1090.39  81.32      12      254.496   0.000                                         
   327 Arak Piotr                      1    1              G M 10:37:52     1090.28  81.57      11      237.536   0.000                                         
   328 Glinka Dariusz                  1  118              G   10:39:11     1090.12  81.82      44      238.937   0.000                                         
   329 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   75             R    10:47:35     1090.10  82.07       7   1  248.088  22.950                                         
   330 Piekarniak Mariusz              2   21              G M 10:42:40     1090.02  82.31      23      242.712   0.000                                         
   331 Włodarczyk Paweł                1    7             RG M 10:37:00     1089.52  82.56       3   2  236.425  22.940                                         
   332 Włodarczyk Paweł                1    3             RG M 10:37:02     1089.35  82.81       4   3  236.425  22.930                                         
   333 Piekarniak Mariusz              2   38              G   10:42:50     1089.21  83.06      24      242.712   0.000                                         
   334 Szymaniak Jerzy                 2   67             R    10:43:01     1089.20  83.31       9      242.909   0.000                                         
   335 Szczepaniak Robert              1   79             R    10:36:08     1089.03  83.56      44      235.375   0.000                                         
   336 Oracz Paweł                     2   32             RG M 10:39:40     1088.85  83.81       3   2  239.183  22.910                                         
   337 Kaminski Mariusz                2   76             R    10:40:18     1088.84  84.06       6   0  239.871  22.900                                         
   337 Sotek Mariusz                   1    9              G   10:35:27     1088.84  84.06       8      234.591   0.000                                         
   339 Kwiatkowski Andrzej             2   59             R    10:47:20     1088.78  84.56  91-  8-  7  247.517  22.890                                         
   340 Łukasik Andrzej                 3   25             RG M 10:52:24     1088.63  84.81  38-  8-  7  252.997  22.880                                         
   340 Szymaniak Jerzy                 2   39              G   10:43:08     1088.63  84.81      10      242.909   0.000                                         
   342 Glinka Dariusz                  1   35             RG   10:39:32     1088.39  85.31      45      238.937   0.000                                         
   343 Łuczak Marek                    3   34              G   10:54:05     1088.18  85.56       3   1  254.725  22.870                                         
   344 Piekarniak Mariusz              2    8              G   10:43:03     1088.15  85.81      25      242.712   0.000                                         
   345 Glinka Dariusz                  1   53             R    10:39:35     1088.14  86.06      46      238.937   0.000                                         
   345 Glinka Dariusz                  1   77             R    10:39:35     1088.14  86.06      47      238.937   0.000                                         
   347 Łuczak Marek                    3   96             R    10:54:08     1087.95  86.56       4   1  254.725  22.840                                         
   347 Woźniak Wit                     3    9              G M 10:57:16     1087.95  86.56      13      258.133   0.000                                         
   349 Łuczak Marek                    3   97             R    10:54:09     1087.87  87.05       5   1  254.725  22.830                                         
   350 Grzegrzółka Jan                 3   69             R    10:54:42     1087.57  87.30       4   1  255.252  22.820                                         
   351 Arak Piotr                      1   50             RG   10:38:29     1087.20  87.55      12      237.536   0.000                                         
   352 Pytka Bogdan                    1   50             RG   10:32:28     1087.04  87.80  48-  7-  7  230.959  22.810                                         
   353 Sotek Mariusz                   1    4              G   10:35:52     1086.74  88.05       9      234.591   0.000                                         
   354 Antosiewicz Bogdan              3    4              G   11:09:26     1086.69  88.30      10      271.057   0.000                                         
   355 Antosiewicz Bogdan              3   21              G   11:09:29     1086.47  88.55      11      271.057   0.000                                         
   356 Antosiewicz Bogdan              3   66             R    11:09:32     1086.26  88.80      12      271.057   0.000                                         
   357 Tarka Stanisław                 2   98              G   10:45:49     1086.25  89.05      15      245.293   0.000                                         
   358 Myszkowski Zenon                1   26              G   10:33:01     1086.24  89.30       9      231.388   0.000                                         
   358 Wirtek Mariusz                  3   37             RG M 10:48:20     1086.24  89.30  39-  2-  2  248.024  22.770                                         
   360 Myszkowski Zenon                1   25              G   10:33:02     1086.16  89.80      10      231.388   0.000                                         
   361 Lewandowski Kazimierz           3   48             RG   10:47:54     1085.93  90.05       7   4  247.484  22.750                                         
   362 Myszkowski Zenon                1   34              G   10:33:05     1085.90  90.30      11      231.388   0.000                                         
   363 Antosiewicz Bogdan              3   46             RG   11:09:38     1085.82  90.55      13      271.057   0.000                                         
   364 Jobda Arkadiusz                 3   35             RG M 10:54:55     1085.75  90.80  34-  2-  2  255.060  22.730                                         
   364 Markowski Krzysztof             3   29             RG M 10:55:53     1085.75  90.80  26-  1-  1  256.111  22.730                                         
   366 Antosiewicz Bogdan              3   70             R    11:09:40     1085.68  91.29      14      271.057   0.000                                         
   366 Widłak Adam                     3   52             R    10:57:08     1085.68  91.29       2   0  257.450  22.720                                         
   368 Dąbrowski Tomasz                1   94             R    10:36:06     1085.64  91.79      34      234.607   0.000                                         
   368 Dąbrowski Tomasz                1   78             R    10:36:06     1085.64  91.79      35      234.607   0.000                                         
   370 Widłak Adam                     3   48             RG   10:57:10     1085.52  92.29       3   0  257.450  22.700                                         
   371 Kuźmiński Andrzej               3   26              G M 10:46:57     1085.36  92.54       4   1  246.322  22.690                                         
   372 Wojciechowski Andrzej           3  104             R    10:51:13     1085.22  92.79       7   2  250.920  22.680                                         
   373 Dąbrowski Tomasz                1    9              G   10:36:12     1085.14  93.04      36      234.607   0.000                                         
   374 Szczepaniak Robert              1    6              G   10:36:55     1085.09  93.29      45      235.375   0.000                                         
   375 Myszkowski Zenon                1   33              G   10:33:15     1085.06  93.54      12      231.388   0.000                                         
   376 Szczepaniak Robert              1   52                  10:36:58     1084.84  93.79      46      235.375   0.000                                         
   377 Szczepaniak Robert              1   30              G   10:36:59     1084.76  94.04      47      235.375   0.000                                         
   378 Bąk Kamil                       3   16              G M 11:02:04     1084.64  94.29  56-  2-  2  262.554  22.650                                         
   379 Szymaniak Jerzy                 2   77             R    10:44:01     1084.33  94.54      11      242.909   0.000                                         
   380 Antosiewicz Bogdan              3   18              G M 11:10:02     1084.08  94.79      15      271.057   0.000                                         
   381 Kowalski Paweł                  2   43             RG   10:43:59     1084.05  95.04       5   1  242.808  22.630                                         
   382 Wojciechowski Andrzej           3  134             R    10:51:29     1083.97  95.29       8      250.920   0.000                                         
   383 Szklarz Marian                  3   37             RG M 10:54:47     1083.96  95.54      13      254.496   0.000                                         
   384 Grzegrzółka Jan                 3   51                  10:55:29     1083.95  95.78       5   1  255.252  22.610                                         
   384 Grzegrzółka Jan                 3   63             R    10:55:29     1083.95  95.78       6   1  255.252  22.610                                         
   386 Antosiewicz Bogdan              3   14              G M 11:10:05     1083.87  96.28      16      271.057   0.000                                         
   387 Burkowski Paweł                 3   25             RG M 10:55:59     1083.57  96.53       6   2  255.705  22.590                                         
   388 Burkowski Paweł                 3   81             R    10:56:03     1083.27  96.78       7   2  255.705  22.580                                         
   389 Tarka Stanisław                 2   76              G M 10:46:28     1083.13  97.03      16      245.293   0.000                                         
   390 Kaminski Mariusz                2   51                  10:41:28     1083.10  97.28       7   0  239.871  22.570                                         
   391 Wilczek Edward                  2   15              G M 10:49:54     1082.98  97.53  42-  4-  4  248.978  22.570                                         
   392 Konopka Jarosław                1   32             RG   10:36:00     1082.92  97.78       3   1  233.910  22.560                                         
   393 Wojciechowski Andrzej           3  103             R    10:51:43     1082.87  98.03       9      250.920   0.000                                         
   394 Tarka Stanisław                 2   32             R    10:46:32     1082.81  98.28      17      245.293   0.000                                         
   395 Łukasik Andrzej                 3   20             RG   10:53:41     1082.65  98.53       2   1  252.997  22.540                                         
   396 Arak Piotr                      1   36             RG M 10:39:25     1082.58  98.78      13      237.536   0.000                                         
   397 Burkowski Paweł                 3   61             R    10:56:14     1082.43  99.03       8      255.705   0.000                                         
   398 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   33              G   10:49:12     1082.41  99.28       8      248.088   0.000                                         
   399 Wojciechowski Andrzej           3   44              G   10:51:50     1082.33  99.53      10      250.920   0.000                                         
   400 Łuczak Marek                    3   89             R    10:55:22     1082.25  99.78       6   1  254.725  22.510                                         
   401 Glinka Dariusz                  1   88             RG   10:40:48     1082.14 100.02      48      238.937   0.000                                         
   402 Tarka Stanisław                 2   42             R    10:46:41     1082.10 100.27      18      245.293   0.000                                         
   403 Burkowski Paweł                 3   32             RG M 10:56:19     1082.04 100.52       9      255.705   0.000                                         
   404 Łukasik Andrzej                 3    5             RG   10:53:49     1082.03 100.77       3   1  252.997  22.480                                         
   405 Łuczak Marek                    3   56             R    10:55:25     1082.02 101.02       7   1  254.725  22.480                                         
   406 Łukasik Andrzej                 3   12             RG M 10:53:50     1081.95 101.27       4   2  252.997  22.470                                         
   407 Posiewka Andrzej                2   23              G   10:45:48     1081.78 101.52  45-  2-  2  244.266  22.470                                         
   408 Szczepaniak Robert              1   51             R    10:37:37     1081.60 101.77      48      235.375   0.000                                         
   409 Piekarniak Mariusz              2   75             R    10:44:27     1081.36 102.02      26      242.712   0.000                                         
   410 Grzegrzółka Jan                 3   34             RG M 10:56:03     1081.35 102.27       7   2  255.252  22.450                                         
   411 Kowalski Paweł                  2   30             RG M 10:44:34     1081.23 102.52       6   2  242.808  22.440                                         
   412 Burkowski Paweł                 3   33             RG   10:56:30     1081.21 102.77      10      255.705   0.000                                         
   413 Sotek Mariusz                   1   78             R    10:36:59     1081.15 103.02      10      234.591   0.000                                         
   414 Piekarniak Mariusz              2   56                  10:44:30     1081.12 103.27      27      242.712   0.000                                         
   415 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11             R    10:44:49     1081.01 103.52      22      243.029   0.000                                         
   415 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              G   10:44:49     1081.01 103.52      23      243.029   0.000                                         
   417 Tarka Stanisław                 2   94              G   10:46:55     1080.98 104.02      19      245.293   0.000                                         
   418 Piekarniak Mariusz              2   29              G   10:44:32     1080.96 104.27      28      242.712   0.000                                         
   418 Woźniak Wit                     3   36             RG   10:58:48     1080.96 104.27      14      258.133   0.000                                         
   420 Sotek Mariusz                   1   18              G   10:37:02     1080.90 104.76      11      234.591   0.000                                         
   421 Woźniak Wit                     3   67             R    10:58:50     1080.81 105.01      15      258.133   0.000                                         
   422 Łuczak Marek                    3   25              G M 10:55:41     1080.79 105.26       8      254.725   0.000                                         
   423 Grzegrzółka Jan                 3   40             RG   10:56:12     1080.66 105.51       8      255.252   0.000                                         
   423 Kurek Wiesław                   3   23              G   10:56:05     1080.66 105.51      12      255.125   0.000                                         
   423 Kurek Wiesław                   3   72             R    10:56:05     1080.66 105.51      13      255.125   0.000                                         
   423 Woźniak Wit                     3   88             R    10:58:52     1080.66 105.51      16      258.133   0.000                                         
   427 Tarka Stanisław                 2   70             R    10:47:00     1080.59 106.51      20      245.293   0.000                                         
   428 Grzegrzółka Jan                 3   36             RG M 10:56:13     1080.58 106.76       9      255.252   0.000                                         
   428 Wojciechowski Jarosław          3   96             R    10:52:12     1080.58 106.76       4   1  250.910  22.330                                         
   430 Wojciechowski Jarosław          3   98                M 10:52:14     1080.42 107.26       5   2  250.910  22.320                                         
   431 Sotek Mariusz                   1   97              G   10:37:08     1080.40 107.51      12      234.591   0.000                                         
   432 Rębiś Krzysztof                 2    7              G M 10:48:22     1080.25 107.76  28-  5-  5  246.693  22.310                                         
   433 Myszkowski Zenon                1   63             R    10:34:12     1080.24 108.01      13      231.388   0.000                                         
   434 Woźniak Wit                     3   10              G   10:58:58     1080.21 108.26      17      258.133   0.000                                         
   435 Kowalski Paweł                  2   73             R    10:44:48     1080.11 108.51       7   2  242.808  22.290                                         
   436 Wojciechowski Jarosław          3   17              G   10:52:19     1080.03 108.76       6   2  250.910  22.280                                         
   437 Tarka Stanisław                 2    1              G M 10:47:08     1079.95 109.00      21      245.293   0.000                                         
   438 Grzegrzółka Jan                 3   35             RG   10:56:22     1079.90 109.25      10      255.252   0.000                                         
   439 Grzegrzółka Jan                 3   15              G   10:56:23     1079.82 109.50      11      255.252   0.000                                         
   440 Tarka Stanisław                 2   44             RG M 10:47:10     1079.79 109.75      22      245.293   0.000                                         
   441 Włodarczyk Paweł                1    4             RG M 10:38:58     1079.73 110.00       5   4  236.425  22.250                                         
   442 Jaworski Krzysztof              2   25              G M 10:41:09     1079.64 110.25  43-  3-  3  238.763  22.250                                         
   443 Puchała Sylwester               2   55             R    10:44:41     1079.60 110.50       9      242.568   0.000                                         
   444 Wojciechowski Andrzej           3    8              G M 10:52:26     1079.54 110.75      11      250.920   0.000                                         
   445 Grzegrzółka Jan                 3   55             R    10:56:28     1079.44 111.00      12      255.252   0.000                                         
   446 Szpadzik Joanna i Marcin        1   86              G M 10:45:10     1079.33 111.25      24      243.029   0.000                                         
   447 Antosiewicz Bogdan              3   13              G M 11:11:11     1079.12 111.50      17      271.057   0.000                                         
   448 Dąbrowski Tomasz                1   57             R    10:37:25     1079.07 111.75      37      234.607   0.000                                         
   449 Dąbrowski Tomasz                1   24              G   10:37:26     1078.98 112.00      38      234.607   0.000                                         
   450 Konopka Jarosław                1   12              G M 10:36:48     1078.92 112.25       4   2  233.910  22.200                                         
   451 Grzegrzółka Jan                 3   53             R    10:56:35     1078.91 112.50      13      255.252   0.000                                         
   452 Dąbrowski Tomasz                1   77             R    10:37:29     1078.74 112.75      39      234.607   0.000                                         
   453 Szklarz Marian                  3   41             RG   10:55:56     1078.68 113.00      14      254.496   0.000                                         
   454 Myszkowski Zenon                1   17              G   10:34:34     1078.40 113.25      14      231.388   0.000                                         
   455 Myszkowski Zenon                1   23              G   10:34:40     1077.89 113.49      15      231.388   0.000                                         
   455 Szpadzik Joanna i Marcin        1   49             RG   10:45:28     1077.89 113.49      25      243.029   0.000                                         
   457 Puchała Sylwester               2   19              G   10:45:06     1077.60 113.99      10      242.568   0.000                                         
   458 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G   10:45:32     1077.58 114.24      26      243.029   0.000                                         
   458 Szpadzik Joanna i Marcin        1   38             R    10:45:32     1077.58 114.24      27      243.029   0.000                                         
   460 Szczepaniak Robert              1   59             R    10:38:30     1077.23 114.74      49      235.375   0.000                                         
   461 Arak Piotr                      1   34             RG   10:40:35     1076.85 114.99      14      237.536   0.000                                         
   462 Myszkowski Zenon                1   74             R    10:34:53     1076.81 115.24      16      231.388   0.000                                         
   463 Sotek Mariusz                   1    3              G   10:37:52     1076.76 115.49      13      234.591   0.000                                         
   464 Kowalski Paweł                  2   64              G   10:45:31     1076.67 115.74       8      242.808   0.000                                         
   465 Kowalski Paweł                  2   62              G M 10:45:32     1076.60 115.99       9      242.808   0.000                                         
   466 Arak Piotr                      1   15              G M 10:40:42     1076.29 116.24      15      237.536   0.000                                         
   466 Arak Piotr                      1   46             RG   10:40:42     1076.29 116.24      16      237.536   0.000                                         
   468 Szczepaniak Robert              1   42             RG   10:38:42     1076.25 116.74      50      235.375   0.000                                         
   469 Kwiatkowski Andrzej             2  101              G M 10:49:59     1076.24 116.99       2   1  247.517  22.080                                         
   470 Arak Piotr                      1    4              G M 10:40:44     1076.12 117.24      17      237.536   0.000                                         
   471 Lewandowski Kazimierz           3   20              G M 10:49:59     1076.10 117.49       8      247.484   0.000                                         
   472 Włodarczyk Paweł                1    6             RG M 10:39:45     1075.88 117.74       6   5  236.425  22.060                                         
   473 Kwiatkowski Andrzej             2   65             RG   10:50:04     1075.85 117.98       3   1  247.517  22.050                                         
   474 Kaminski Mariusz                2    2              G M 10:42:59     1075.74 118.23       8      239.871   0.000                                         
   475 Rawski Witold                   1   30              G   10:40:18     1075.64 118.48       2   1  236.963  22.040                                         
   476 Myszkowski Zenon                1   47              G   10:35:08     1075.56 118.73      17      231.388   0.000                                         
   476 Myszkowski Zenon                1    9              G   10:35:08     1075.56 118.73      18      231.388   0.000                                         
   478 Piekarniak Mariusz              2   12              G   10:45:41     1075.45 119.23      29      242.712   0.000                                         
   479 Piekarniak Mariusz              2  104             R    10:45:43     1075.30 119.48      30      242.712   0.000                                         
   480 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   14              G   10:50:45     1075.14 119.73       9      248.088   0.000                                         
   481 Kaminski Mariusz                2   23              G   10:43:08     1075.01 119.98       9      239.871   0.000                                         
   482 Piekarniak Mariusz              2   85             R    10:45:47     1074.98 120.23      31      242.712   0.000                                         
   483 Walczak Dariusz                 1   52                  10:37:52     1074.95 120.48  41-  3-  3  234.196  21.990                                         
   484 Piekarniak Mariusz              2   89             R    10:45:48     1074.90 120.73      32      242.712   0.000                                         
   485 Szymaniak Jerzy                 2   68             R    10:46:02     1074.66 120.98      12      242.909   0.000                                         
   486 Grzegrzółka Jan                 3   42             RG M 10:57:33     1074.52 121.23      14      255.252   0.000                                         
   486 Witkowski Tomasz                3   46             RG   11:09:50     1074.52 121.23  30-  3-  3  268.451  21.970                                         
   488 Szklarz Marian                  3   14              G   10:56:51     1074.50 121.73      15      254.496   0.000                                         
   489 Grzegrzółka Jan                 3   10              G   10:57:35     1074.37 121.98      15      255.252   0.000                                         
   489 Kaminski Mariusz                2   33              G   10:43:16     1074.37 121.98      10      239.871   0.000                                         
   491 Rawski Witold                   1   10              G M 10:40:38     1074.01 122.47       3   2  236.963  21.940                                         
   492 Dąbrowski Tomasz                1    3              G   10:38:29     1073.80 122.72      40      234.607   0.000                                         
   493 Grzegrzółka Jan                 3   14              G M 10:57:43     1073.77 122.97      16      255.252   0.000                                         
   494 Kisiel Robert i Staś            2   31              G   10:49:40     1073.59 123.22  47-  2-  2  246.567  21.920                                         
   495 Widłak Adam                     3   34             RG M 10:59:49     1073.53 123.47       4   1  257.450  21.920                                         
   496 Tarka Stanisław                 2   63             R    10:48:30     1073.49 123.72      23      245.293   0.000                                         
   497 Tarka Stanisław                 2   35             R    10:48:31     1073.41 123.97      24      245.293   0.000                                         
   498 Dąbrowski Tomasz                1   74             R    10:38:36     1073.23 124.22      41      234.607   0.000                                         
   499 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   53             R    10:51:10     1073.20 124.47      10      248.088   0.000                                         
   500 Łukasik Andrzej                 3   19             RG M 10:55:45     1073.16 124.72       5   3  252.997  21.890                                         
   501 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   11              G M 10:51:12     1073.05 124.97      11      248.088   0.000                                         
   502 Myszkowski Zenon                1   30              G   10:35:41     1072.81 125.22      19      231.388   0.000                                         
   503 Kuźmiński Andrzej               3   45             RG   10:49:37     1072.75 125.47       5   1  246.322  21.870                                         
   504 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   15              G   10:51:16     1072.74 125.72      12      248.088   0.000                                         
   505 Myszkowski Zenon                1   83             R    10:35:42     1072.73 125.97      20      231.388   0.000                                         
   506 Burkowski Paweł                 3    4              G   10:58:23     1072.66 126.22      11      255.705   0.000                                         
   507 Czasak Marcin                   2   21             RG   10:50:23     1072.63 126.47  44-  2-  2  247.115  21.840                                         
   508 Bielski Jacek                   3   25             RG   10:53:40     1072.58 126.71       6   2  250.625  21.840                                         
   509 Glinka Dariusz                  1    6              G   10:42:49     1072.35 126.96      49      238.937   0.000                                         
   510 Wojciechowski Jarosław          3   56             R    10:54:01     1072.19 127.21       7   2  250.910  21.820                                         
   511 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              G   10:46:45     1071.79 127.46      28      243.029   0.000                                         
   512 Tarka Stanisław                 2   97              G   10:48:52     1071.77 127.71      25      245.293   0.000                                         
   513 Sotek Mariusz                   1   26             RG   10:38:53     1071.76 127.96      14      234.591   0.000                                         
   514 Antosiewicz Bogdan              3   76             R    11:12:55     1071.73 128.21      18      271.057   0.000                                         
   514 Piekarniak Mariusz              2   66             R    10:46:28     1071.73 128.21      33      242.712   0.000                                         
   516 Tarka Stanisław                 2   43             R    10:48:54     1071.62 128.71      26      245.293   0.000                                         
   517 Sotek Mariusz                   1   10              G M 10:38:55     1071.60 128.96      15      234.591   0.000                                         
   518 Antosiewicz Bogdan              3   32              G   11:12:57     1071.58 129.21      19      271.057   0.000                                         
   519 Woźniak Wit                     3   74             R    11:00:54     1071.54 129.46      18      258.133   0.000                                         
   520 Sotek Mariusz                   1   48             R    10:38:56     1071.52 129.71      16      234.591   0.000                                         
   521 Woźniak Wit                     3    8              G M 11:00:55     1071.46 129.96      19      258.133   0.000                                         
   522 Piekarniak Mariusz              2    3              G   10:46:32     1071.42 130.21      34      242.712   0.000                                         
   523 Szymaniak Jerzy                 2   10              G   10:46:44     1071.34 130.46      13      242.909   0.000                                         
   524 Myszkowski Zenon                1   28              G   10:35:59     1071.32 130.71      21      231.388   0.000                                         
   525 Szymaniak Jerzy                 2  125             R    10:46:51     1070.79 130.96      14      242.909   0.000                                         
   526 Grzegrzółka Jan                 3   11              G   10:58:24     1070.69 131.20      17      255.252   0.000                                         
   527 Kowalski Paweł                  2   49             R    10:46:47     1070.66 131.45      10      242.808   0.000                                         
   528 Wojciechowski Andrzej           3  120             R    10:54:22     1070.63 131.70      12      250.920   0.000                                         
   529 Tarka Stanisław                 2   15             RG M 10:49:07     1070.60 131.95      27      245.293   0.000                                         
   530 Oracz Paweł                     2   22              G M 10:43:25     1070.57 132.20       4   3  239.183  21.700                                         
   531 Kaminski Mariusz                2   86             R    10:44:04     1070.53 132.45      11      239.871   0.000                                         
   532 Lewandowski Kazimierz           3   45             RG   10:51:11     1070.51 132.70       9      247.484   0.000                                         
   532 Michniewski Tomasz              3   29             RG M 10:52:54     1070.51 132.70       4   2  249.321  21.690                                         
   534 Kowalski Paweł                  2   21             RG   10:46:49     1070.50 133.20      11      242.808   0.000                                         
   535 Glinka Dariusz                  1   93             R    10:43:14     1070.35 133.45      50      238.937   0.000                                         
   536 Sadowski Marek                  2   76             R    10:48:09     1070.27 133.70  99-  6-  6  244.181  21.660                                         
   537 Jobda Arkadiusz                 3   29             RG   10:58:19     1070.26 133.95       2   1  255.060  21.650                                         
   538 Antosiewicz Bogdan              3   11              G   11:13:16     1070.24 134.20      20      271.057   0.000                                         
   538 Witkowski Tomasz                3   69             R    11:10:50     1070.24 134.20       2   0  268.451  21.650                                         
   540 Kaminski Mariusz                2   56                  10:44:08     1070.22 134.70      12      239.871   0.000                                         
   541 Tarka Stanisław                 2   69             R    10:49:13     1070.14 134.95      28      245.293   0.000                                         
   542 Szczepaniak Robert              1   20              G   10:39:57     1070.13 135.20      51      235.375   0.000                                         
   543 Wojciechowski Andrzej           3   49             RG   10:54:29     1070.10 135.45      13      250.920   0.000                                         
   544 Woźniak Wit                     3   61             R    11:01:15     1069.98 135.69      20      258.133   0.000                                         
   545 Wojciechowski Andrzej           3   93             R    10:54:31     1069.95 135.94      14      250.920   0.000                                         
   546 Antosiewicz Bogdan              3   16              G   11:13:21     1069.89 136.19      21      271.057   0.000                                         
   547 Glinka Dariusz                  1  112              G   10:43:21     1069.79 136.44      51      238.937   0.000                                         
   547 Wojciechowski Andrzej           3  125             R    10:54:33     1069.79 136.44      15      250.920   0.000                                         
   549 Dąbrowski Tomasz                1   67             R    10:39:20     1069.64 136.94      42      234.607   0.000                                         
   550 Glinka Dariusz                  1  101             R    10:43:23     1069.63 137.19      52      238.937   0.000                                         
   551 Kaminski Mariusz                2   10              G M 10:44:16     1069.58 137.44      13      239.871   0.000                                         
   552 Dąbrowski Tomasz                1   85             R    10:39:22     1069.47 137.69      43      234.607   0.000                                         
   553 Wojciechowski Andrzej           3   98             R    10:54:41     1069.19 137.94      16      250.920   0.000                                         
   554 Piekarniak Mariusz              2   37              G   10:47:01     1069.14 138.19      35      242.712   0.000                                         
   555 Arak Piotr                      1   30             RG   10:42:12     1069.02 138.44      18      237.536   0.000                                         
   556 Peterek Kazimierz               2   49              G M 10:51:15     1068.94 138.69  76-  3-  3  247.193  21.540                                         
   557 Piekarniak Mariusz              2   73             R    10:47:05     1068.82 138.94      36      242.712   0.000                                         
   558 Woźniak Wit                     3   76             R    11:01:31     1068.80 139.19      21      258.133   0.000                                         
   559 Peterek Kazimierz               2   47              G M 10:51:18     1068.71 139.44       2   2  247.193  21.520                                         
   560 Myszkowski Zenon                1   66             R    10:36:31     1068.68 139.69      22      231.388   0.000                                         
   561 Antosiewicz Bogdan              3    1              G   11:13:41     1068.49 139.94      22      271.057   0.000                                         
   562 Wojciechowski Jarosław          3   32              G M 10:54:50     1068.46 140.18       8      250.910   0.000                                         
   563 Wojciechowski Jarosław          3   72             R    10:54:51     1068.38 140.43       9      250.910   0.000                                         
   564 Szymaniak Jerzy                 2   73             R    10:47:22     1068.36 140.68      15      242.909   0.000                                         
   565 Szymaniak Jerzy                 2   78             R    10:47:24     1068.20 140.93      16      242.909   0.000                                         
   566 Szymaniak Jerzy                 2   35              G   10:47:27     1067.97 141.18      17      242.909   0.000                                         
   567 Wojciechowski Jarosław          3   24              G   10:54:57     1067.93 141.43      10      250.910   0.000                                         
   568 Szymaniak Jerzy                 2   31              G   10:47:28     1067.89 141.68      18      242.909   0.000                                         
   569 Kulczyński Mieczysław           3   89             R    10:52:05     1067.79 141.93       2   1  247.817  21.450                                         
   570 Bielski Jacek                   3   32             RG   10:54:43     1067.78 142.18       7   2  250.625  21.450                                         
   571 Bielski Jacek                   3   44             RG   10:54:45     1067.63 142.43       8      250.625   0.000                                         
   572 Kaminski Mariusz                2   71             R    10:44:41     1067.60 142.68      14      239.871   0.000                                         
   573 Arak Piotr                      1   32             RG   10:42:31     1067.50 142.93      19      237.536   0.000                                         
   574 Wojciechowski Jarosław          3   39             RG   10:55:03     1067.48 143.18      11      250.910   0.000                                         
   575 Rębiś Krzysztof                 2   21             RG   10:51:06     1067.47 143.43       2   1  246.693  21.420                                         
   576 Kwiatkowski Andrzej             2  108              G M 10:51:55     1067.27 143.68       4   2  247.517  21.410                                         
   577 Kulczyński Mieczysław           3   63                  10:52:13     1067.18 143.93       3   1  247.817  21.400                                         
   578 Piekarniak Mariusz              2    4              G   10:47:27     1067.10 144.18      37      242.712   0.000                                         
   579 Kaminski Mariusz                2   80             R    10:44:49     1066.96 144.43      15      239.871   0.000                                         
   580 Szklarz Marian                  3    8              G M 10:58:32     1066.92 144.67      16      254.496   0.000                                         
   581 Piekarniak Mariusz              2   23              G   10:47:30     1066.87 144.92      38      242.712   0.000                                         
   582 Glinka Dariusz                  1  116              G   10:43:59     1066.76 145.17      53      238.937   0.000                                         
   583 Oracz Paweł                     2   27              G   10:44:13     1066.75 145.42       5   3  239.183  21.370                                         
   584 Kulczyński Mieczysław           3    1              G M 10:52:19     1066.72 145.67       4   2  247.817  21.360                                         
   584 Szymaniak Jerzy                 2   97             R    10:47:43     1066.72 145.67      19      242.909   0.000                                         
   586 Kuźmiński Andrzej               3   22              G   10:50:55     1066.71 146.17       6   1  246.322  21.350                                         
   587 Łuczak Marek                    3   37              G   10:58:48     1066.69 146.42       9      254.725   0.000                                         
   588 Konopka Jarosław                1   51                  10:39:18     1066.62 146.67       5   2  233.910  21.340                                         
   589 Piekarniak Mariusz              2   79             R    10:47:34     1066.55 146.92      39      242.712   0.000                                         
   589 Szklarz Marian                  3   54             RG M 10:58:37     1066.55 146.92      17      254.496   0.000                                         
   591 Łuczak Marek                    3   29              G M 10:58:50     1066.54 147.42      10      254.725   0.000                                         
   591 Szpadzik Joanna i Marcin        1   41             R    10:47:52     1066.54 147.42      29      243.029   0.000                                         
   593 Myszkowski Zenon                1    8              G   10:36:58     1066.47 147.92      23      231.388   0.000                                         
   594 Puchała Sylwester               2    3              G   10:47:29     1066.31 148.17      11      242.568   0.000                                         
   595 Burkowski Paweł                 3   75             R    10:59:49     1066.25 148.42      12      255.705   0.000                                         
   595 Szymaniak Jerzy                 2   29              G   10:47:49     1066.25 148.42      20      242.909   0.000                                         
   597 Kisiel Robert i Staś            2   11              G M 10:51:15     1066.24 148.91       2   1  246.567  21.280                                         
   598 Dąbrowski Tomasz                1   38             RG   10:40:02     1066.23 149.16      44      234.607   0.000                                         
   599 Myszkowski Zenon                1   65             R    10:37:01     1066.22 149.41      24      231.388   0.000                                         
   600 Kuźmiński Andrzej               3   14              G   10:51:02     1066.18 149.66       7   1  246.322  21.260                                         
   601 Kuźmiński Andrzej               3   46             RG   10:51:03     1066.10 149.91       8      246.322   0.000                                         
   602 Szymaniak Jerzy                 2    9              G   10:47:51     1066.09 150.16      21      242.909   0.000                                         
   603 Michniewski Tomasz              3   58             R    10:53:52     1066.08 150.41       5   2  249.321  21.240                                         
   604 Michniewski Tomasz              3    6              G   10:53:53     1066.01 150.66       6   2  249.321  21.240                                         
   605 Puchała Sylwester               2   15              G   10:47:33     1066.00 150.91      12      242.568   0.000                                         
   606 Wojciechowski Jarosław          3   82             R    10:55:26     1065.74 151.16      12      250.910   0.000                                         
   607 Michniewski Tomasz              3   38             RG   10:53:58     1065.63 151.41       7   2  249.321  21.220                                         
   608 Glinka Dariusz                  1   36             RG   10:44:15     1065.49 151.66      54      238.937   0.000                                         
   609 Bąk Kamil                       3   32              G   11:06:28     1065.27 151.91       2   1  262.554  21.200                                         
   610 Piekarniak Mariusz              2   13              G   10:47:51     1065.23 152.16      40      242.712   0.000                                         
   611 Tarka Stanisław                 2   38             R    10:50:21     1064.87 152.41      29      245.293   0.000                                         
   612 Szpadzik Joanna i Marcin        1   57             RG   10:48:14     1064.83 152.66      30      243.029   0.000                                         
   613 Wilczek Edward                  2   83              G   10:53:52     1064.62 152.91       2   1  248.978  21.180                                         
   614 Piekarniak Mariusz              2   17              G   10:48:01     1064.45 153.16      41      242.712   0.000                                         
   615 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   79             R    10:53:05     1064.38 153.40      13      248.088   0.000                                         
   616 Bugalski Arkadiusz              1   79             R    10:40:19     1064.16 153.65  53-  1-  1  234.452  21.160                                         
   617 Piekarniak Mariusz              2   71             R    10:48:07     1063.98 153.90      42      242.712   0.000                                         
   618 Łukasik Andrzej                 3   21             RG   10:57:48     1063.91 154.15       6   3  252.997  21.150                                         
   619 Widłak Adam                     3   22             RG   11:02:00     1063.84 154.40       5   1  257.450  21.140                                         
   620 Kurek Wiesław                   3   15              G   10:59:49     1063.83 154.65      14      255.125   0.000                                         
   620 Kurek Wiesław                   3   24              G M 10:59:49     1063.83 154.65      15      255.125   0.000                                         
   622 Szczepaniak Robert              1   66             R    10:41:16     1063.76 155.15      52      235.375   0.000                                         
   623 Szpadzik Joanna i Marcin        1   37             R    10:48:30     1063.58 155.40      31      243.029   0.000                                         
   624 Tarka Stanisław                 2   52             R    10:50:38     1063.56 155.65      30      245.293   0.000                                         
   625 Rębiś Krzysztof                 2   28             RG   10:51:59     1063.41 155.90       3   1  246.693  21.100                                         
   626 Wojciechowski Andrzej           3  105             R    10:55:58     1063.37 156.15      17      250.920   0.000                                         
   627 Tarka Stanisław                 2   39             R    10:50:41     1063.33 156.40      31      245.293   0.000                                         
   627 Wojciechowski Jarosław          3   89             R    10:55:58     1063.33 156.40      13      250.910   0.000                                         
   629 Kujawiak Jan                    1   18              G M 10:40:59     1063.28 156.90  25-  1-  1  234.967  21.080                                         
   630 Łuczak Marek                    3   13              G M 10:59:39     1062.90 157.15      11      254.725   0.000                                         
   631 Burkowski Paweł                 3   77             R    11:00:35     1062.85 157.40      13      255.705   0.000                                         
   632 Wilczek Edward                  2   78              G   10:54:16     1062.80 157.65       3   1  248.978  21.060                                         
   633 Rębiś Krzysztof                 2    2              G M 10:52:11     1062.49 157.89       4   2  246.693  21.050                                         
   634 Myszkowski Zenon                1   88             R    10:37:52     1062.06 158.14      25      231.388   0.000                                         
   635 Kulczyński Mieczysław           3   75             R    10:53:21     1062.00 158.39       5   2  247.817  21.040                                         
   636 Myszkowski Zenon                1   56                  10:37:56     1061.74 158.64      26      231.388   0.000                                         
   637 Bielski Jacek                   3    3              G M 10:56:05     1061.60 158.89       9      250.625   0.000                                         
   638 Szczepaniak Robert              1   32              G   10:41:44     1061.52 159.14      53      235.375   0.000                                         
   639 Rawski Witold                   1   48              G M 10:43:14     1061.50 159.39       4   3  236.963  21.020                                         
   640 Sadowski Sławomir Piotr         1   41             RG M 10:41:29     1061.45 159.64  33-  1-  1  235.093  21.010                                         
   641 Witkowski Tomasz                3    3              G M 11:12:55     1061.42 159.89       3   1  268.451  21.000                                         
   642 Kulczyński Mieczysław           3   23              G   10:53:31     1061.24 160.14       6   2  247.817  21.000                                         
   643 Szczepaniak Robert              1   16              G   10:41:48     1061.20 160.39      54      235.375   0.000                                         
   644 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    6              G   10:53:48     1061.11 160.64      14      248.088   0.000                                         
   645 Grzegrzółka Jan                 3   71             R    11:00:36     1060.90 160.89      18      255.252   0.000                                         
   646 Antosiewicz Bogdan              3   20              G M 11:15:30     1060.89 161.14      23      271.057   0.000                                         
   647 Sekuła Wiesław                  3    9              G   10:53:41     1060.87 161.39       4   1  247.907  20.970                                         
   648 Wojciechowski Andrzej           3   33              G   10:56:33     1060.75 161.64      18      250.920   0.000                                         
   649 Jaworski Krzysztof              2   55             R    10:45:06     1060.70 161.89       2   1  238.763  20.960                                         
   650 Sekuła Wiesław                  3   48             RG   10:53:45     1060.57 162.14       5   1  247.907  20.950                                         
   651 Piekarniak Mariusz              2   24              G   10:48:52     1060.50 162.38      43      242.712   0.000                                         
   652 Łuczak Marek                    3   60             R    11:00:23     1059.66 162.63      12      254.725   0.000                                         
   653 Belka Stanisław                 1    8              G   10:42:03     1059.59 162.88  28-  2-  2  235.281  20.930                                         
   654 Toporowicz Tadeusz              1    4              G M 10:37:16     1059.45 163.13  31-  1-  1  230.182  20.920                                         
   655 Łukasik Andrzej                 3   32             RG   10:58:50     1059.30 163.38       7   3  252.997  20.920                                         
   656 Łuczak Marek                    3   19              G   11:00:29     1059.22 163.63      13      254.725   0.000                                         
   657 Belka Stanisław                 1   30             RG   10:42:08     1059.19 163.88       2   0  235.281  20.910                                         
   658 Wilczek Edward                  2   11              G M 10:55:06     1059.03 164.13       4   2  248.978  20.900                                         
   659 Posiewka Andrzej                2   56             R    10:50:40     1058.96 164.38       2   0  244.266  20.890                                         
   660 Mączko Grzegorz                 1    6              G   10:41:13     1058.88 164.63  30-  2-  2  234.241  20.890                                         
   661 Burkowski Paweł                 3   72             R    11:01:30     1058.82 164.88      14      255.705   0.000                                         
   662 Antosiewicz Bogdan              3   19              G   11:16:02     1058.68 165.13      24      271.057   0.000                                         
   662 Antosiewicz Bogdan              3   10              G M 11:16:02     1058.68 165.13      25      271.057   0.000                                         
   664 Kwiatkowski Andrzej             2   50             RG   10:53:48     1058.67 165.63       5   2  247.517  20.860                                         
   665 Wojciechowski Andrzej           3  140             R    10:57:01     1058.66 165.88      19      250.920   0.000                                         
   666 Golik Sławomir                  2   11              G M 10:51:24     1058.62 166.13  39-  1-  1  244.964  20.850                                         
   667 Kwiatkowski Andrzej             2   75              G M 10:53:49     1058.59 166.38       6   3  247.517  20.840                                         
   667 Wojciechowski Andrzej           3   16              G   10:57:02     1058.59 166.38      20      250.920   0.000                                         
   669 Glinka Dariusz                  1   31             RG   10:45:43     1058.57 166.87      55      238.937   0.000                                         
   670 Wojciechowski Andrzej           3   45              G   10:57:04     1058.44 167.12      21      250.920   0.000                                         
   671 Kurek Wiesław                   3   53                  11:01:03     1058.39 167.37      16      255.125   0.000                                         
   672 Wojciechowski Andrzej           3   61             R    10:57:06     1058.29 167.62      22      250.920   0.000                                         
   672 Wojciechowski Andrzej           3  113             R    10:57:06     1058.29 167.62      23      250.920   0.000                                         
   674 Kurek Wiesław                   3    4              G   11:01:05     1058.24 168.12      17      255.125   0.000                                         
   675 Grzegrzółka Jan                 3   39             RG   11:01:13     1058.19 168.37      19      255.252   0.000                                         
   676 Konopka Jarosław                1   49             RG   10:41:03     1058.18 168.62       6   2  233.910  20.790                                         
   677 Wojciechowski Andrzej           3    5              G   10:57:10     1057.99 168.87      24      250.920   0.000                                         
   678 Wojciechowski Andrzej           3  122             R    10:57:15     1057.62 169.12      25      250.920   0.000                                         
   679 Wojciechowski Andrzej           3  143             R    10:57:17     1057.47 169.37      26      250.920   0.000                                         
   680 Burkowski Paweł                 3   60             R    11:01:49     1057.43 169.62      15      255.705   0.000                                         
   681 Widłak Adam                     3   21             RG M 11:03:29     1057.36 169.87       6   2  257.450  20.760                                         
   682 Burkowski Paweł                 3   29             RG   11:01:52     1057.22 170.12      16      255.705   0.000                                         
   683 Sadowski Marek                  2   16              G   10:50:58     1057.21 170.37       2   0  244.181  20.740                                         
   684 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23              G   10:49:53     1057.18 170.62      32      243.029   0.000                                         
   685 Sotek Mariusz                   1   36             RG   10:41:55     1057.11 170.87      17      234.591   0.000                                         
   686 Wojciechowski Andrzej           3   38              G M 10:57:22     1057.10 171.11      27      250.920   0.000                                         
   687 Grzegrzółka Jan                 3   49             RG M 11:01:30     1056.94 171.36      20      255.252   0.000                                         
   687 Łukasik Andrzej                 3   29             RG   10:59:22     1056.94 171.36       8      252.997   0.000                                         
   689 Chojnacki M. i  Z.              2   29             RG   10:51:46     1056.60 171.86       2   1  244.884  20.710                                         
   690 Grzegrzółka Jan                 3   43             RG   11:01:36     1056.51 172.11      21      255.252   0.000                                         
   691 Dąbrowski Tomasz                1   44             RG   10:42:04     1056.47 172.36      45      234.607   0.000                                         
   692 Widłak Adam                     3   35             RG   11:03:43     1056.35 172.61       7   2  257.450  20.690                                         
   693 Arak Piotr                      1   45             RG   10:44:52     1056.34 172.86      20      237.536   0.000                                         
   694 Arak Piotr                      1    6              G M 10:44:53     1056.26 173.11      21      237.536   0.000                                         
   695 Antosiewicz Bogdan              3   30              G   11:16:38     1056.20 173.36      26      271.057   0.000                                         
   696 Kulczyński Mieczysław           3   33              G   10:54:42     1055.89 173.61       7   2  247.817  20.660                                         
   697 Bielski Jacek                   3   50             RG M 10:57:22     1055.86 173.86      10      250.625   0.000                                         
   698 Sotek Mariusz                   1   92              G M 10:42:11     1055.84 174.11      18      234.591   0.000                                         
   698 Sotek Mariusz                   1  104             R    10:42:11     1055.84 174.11      19      234.591   0.000                                         
   700 Woźniak Wit                     3   19              G   11:04:29     1055.83 174.61      22      258.133   0.000                                         
   701 Bielski Jacek                   3   11              G   10:57:23     1055.78 174.86      11      250.625   0.000                                         
   702 Tarka Stanisław                 2   84              G   10:52:21     1055.71 175.11      32      245.293   0.000                                         
   703 Sotek Mariusz                   1   15              G   10:42:14     1055.61 175.36      20      234.591   0.000                                         
   704 Sadowski Marek                  2   69             R    10:51:21     1055.46 175.60       3   0  244.181  20.610                                         
   705 Kurek Wiesław                   3   27              G   11:01:44     1055.40 175.85      18      255.125   0.000                                         
   706 Myszkowski Zenon                1   67             R    10:39:16     1055.28 176.10      27      231.388   0.000                                         
   707 Konopka Jarosław                1   58             R    10:41:42     1055.07 176.35       7   2  233.910  20.590                                         
   708 Wojciechowski Jarosław          3   63             R    10:57:50     1054.98 176.60      14      250.910   0.000                                         
   708 Wojciechowski Jarosław          3   71             R    10:57:50     1054.98 176.60      15      250.910   0.000                                         
   710 Woźniak Wit                     3   13              G   11:04:41     1054.97 177.10      23      258.133   0.000                                         
   711 Sadowski Marek                  2   53                  10:51:28     1054.93 177.35       4   0  244.181  20.570                                         
   712 Myszkowski Zenon                1   16              G   10:39:21     1054.88 177.60      28      231.388   0.000                                         
   713 Szczepaniak Robert              1   13              G   10:43:08     1054.86 177.85      55      235.375   0.000                                         
   714 Pytka Bogdan                    1   30             RG   10:39:00     1054.61 178.10       2   0  230.959  20.550                                         
   715 Glinka Dariusz                  1  103             R    10:46:36     1054.44 178.35      56      238.937   0.000                                         
   716 Szczepaniak Robert              1   43             RG   10:43:14     1054.39 178.60      56      235.375   0.000                                         
   717 Kowalski Paweł                  2   72             R    10:50:18     1054.31 178.85      12      242.808   0.000                                         
   718 Łuczak Marek                    3   94             R    11:01:37     1054.25 179.10      14      254.725   0.000                                         
   719 Wojciechowski Jarosław          3   75             R    10:58:00     1054.24 179.35      16      250.910   0.000                                         
   720 Grzegrzółka Jan                 3   38             RG   11:02:09     1054.11 179.60      22      255.252   0.000                                         
   721 Łuczak Marek                    3   33              G   11:01:40     1054.03 179.85      15      254.725   0.000                                         
   722 Kurek Wiesław                   3   46             RG   11:02:13     1053.29 180.09      19      255.125   0.000                                         
   723 Bąk Dariusz                     3   12              G M 10:56:46     1053.18 180.34  19-  1-  1  249.357  20.490                                         
   724 Sadowski Marek                  2  100             R    10:51:52     1053.11 180.59       5   0  244.181  20.490                                         
   725 Jaworski Krzysztof              2   41              G M 10:46:44     1053.06 180.84       3   2  238.763  20.480                                         
   726 Glinka Dariusz                  1   10              G   10:46:58     1052.74 181.09      57      238.937   0.000                                         
   727 Kowalski Paweł                  2    6              G M 10:50:40     1052.64 181.34      13      242.808   0.000                                         
   728 Szpadzik Joanna i Marcin        1   43             RG   10:50:54     1052.53 181.59      33      243.029   0.000                                         
   729 Bielski Jacek                   3    1              G M 10:58:10     1052.31 181.84      12      250.625   0.000                                         
   730 Wojciechowski Andrzej           3   51                  10:58:28     1052.22 182.09      28      250.920   0.000                                         
   731 Burkowski Paweł                 3   24             RG   11:03:06     1051.85 182.34      17      255.705   0.000                                         
   732 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32             RG   10:51:04     1051.77 182.59      34      243.029   0.000                                         
   733 Antosiewicz Bogdan              3   24              G   11:17:44     1051.70 182.84      27      271.057   0.000                                         
   734 Łuczak Marek                    3   78             R    11:02:13     1051.64 183.09      16      254.725   0.000                                         
   735 Wojciechowski Jarosław          3   77             R    10:58:37     1051.52 183.34      17      250.910   0.000                                         
   736 Łuczak Marek                    3   39              G   11:02:15     1051.50 183.59      17      254.725   0.000                                         
   737 Czasak Marcin                   2    9              G M 10:55:04     1051.26 183.84       2   1  247.115  20.410                                         
   738 Piekarniak Mariusz              2   74             R    10:50:57     1050.93 184.09      44      242.712   0.000                                         
   738 Pytka Bogdan                    1   44             RG   10:39:46     1050.93 184.09       3   0  230.959  20.400                                         
   740 Piekarniak Mariusz              2   35              G   10:50:58     1050.85 184.58      45      242.712   0.000                                         
   741 Antosiewicz Bogdan              3   48             RG   11:17:57     1050.81 184.83      28      271.057   0.000                                         
   742 Lewandowski Kazimierz           3   28             RG M 10:55:32     1050.74 185.08      10      247.484   0.000                                         
   743 Sotek Mariusz                   1   13              G   10:43:18     1050.56 185.33      21      234.591   0.000                                         
   744 Sekuła Wiesław                  3   17              G M 10:55:59     1050.53 185.58       6   2  247.907  20.360                                         
   745 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   39             RG M 10:56:10     1050.48 185.83      15      248.088   0.000                                         
   746 Piekarniak Mariusz              2   31              G   10:51:03     1050.47 186.08      46      242.712   0.000                                         
   747 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   20              G   10:56:14     1050.18 186.33      16      248.088   0.000                                         
   748 Myszkowski Zenon                1   91             R    10:40:20     1050.17 186.58      29      231.388   0.000                                         
   749 Kwiatkowski Andrzej             2   35             R    10:55:46     1049.84 186.83       7   3  247.517  20.330                                         
   750 Sekuła Wiesław                  3   41             RG M 10:56:11     1049.64 187.08       7   3  247.907  20.320                                         
   751 Pytka Bogdan                    1   47             RG   10:40:03     1049.58 187.33       4   0  230.959  20.320                                         
   752 Rawski Witold                   1   13              G   10:45:48     1049.44 187.58       5   3  236.963  20.310                                         
   753 Bielski Jacek                   3   18             RG   10:58:51     1049.30 187.83      13      250.625   0.000                                         
   754 Walczak Dariusz                 1   15              G   10:43:12     1049.27 188.08       2   0  234.196  20.300                                         
   755 Tarka Stanisław                 2   64             R    10:53:48     1049.16 188.33      33      245.293   0.000                                         
   756 Wojciechowski Andrzej           3  121             R    10:59:11     1049.07 188.58      29      250.920   0.000                                         
   757 Szpadzik Joanna i Marcin        1   87              G M 10:51:41     1048.97 188.83      35      243.029   0.000                                         
   758 Tarka Stanisław                 2   57             R    10:53:52     1048.86 189.07      34      245.293   0.000                                         
   759 Wojciechowski Andrzej           3   41              G   10:59:14     1048.85 189.32      30      250.920   0.000                                         
   759 Wojciechowski Andrzej           3  127             R    10:59:14     1048.85 189.32      31      250.920   0.000                                         
   761 Rokita Sławomir                 2   27             RG   10:54:00     1048.80 189.82  39-  1-  1  245.419  20.260                                         
   761 Wirtek Mariusz                  3   47             RG M 10:56:29     1048.80 189.82       2   2  248.024  20.260                                         
   763 Borkowski Jerzy                 1   17             RG M 10:41:54     1048.62 190.32  29-  1-  1  232.689  20.240                                         
   764 Łuczak Marek                    3   21              G   11:03:14     1047.25 190.57      18      254.725   0.000                                         
   765 Szczepaniak Ludwik              1   20             RG   10:48:15     1047.17 190.82  21-  1-  1  239.016  20.230                                         
   766 Pytka Bogdan                    1   21              G   10:40:34     1047.12 191.07       5   0  230.959  20.220                                         
   767 Antosiewicz Bogdan              3   88             R  M 11:18:52     1047.09 191.32      29      271.057   0.000                                         
   768 Wojciechowski Jarosław          3   97                  10:59:40     1046.91 191.57      18      250.910   0.000                                         
   769 Konopka Jarosław                1   54             R    10:43:29     1046.66 191.82       8      233.910   0.000                                         
   769 Rawski Witold                   1   40              G   10:46:24     1046.66 191.82       6   3  236.963  20.210                                         
   769 Sotek Mariusz                   1   61             R    10:44:08     1046.66 191.82      22      234.591   0.000                                         
   772 Chojnacki M. i  Z.              2   12             RG M 10:53:59     1046.59 192.57       3   2  244.884  20.190                                         
   773 Walczak Dariusz                 1   46             RG   10:43:47     1046.53 192.82       3   0  234.196  20.180                                         
   774 Rawski Witold                   1   79             R    10:46:27     1046.43 193.07       7   3  236.963  20.170                                         
   775 Kwiatkowski Andrzej             2   24             R    10:56:34     1046.29 193.32       8      247.517   0.000                                         
   776 Piekarniak Mariusz              2   57                  10:51:59     1046.25 193.56      47      242.712   0.000                                         
   776 Tarka Stanisław                 2   29             R    10:54:27     1046.25 193.56      35      245.293   0.000                                         
   778 Piekarniak Mariusz              2   25              G   10:52:00     1046.17 194.06      48      242.712   0.000                                         
   779 Chojnacki M. i  Z.              2   47              G M 10:54:05     1046.14 194.31       4   3  244.884  20.140                                         
   780 Arak Piotr                      1   14              G   10:47:06     1045.95 194.56      22      237.536   0.000                                         
   781 Antosiewicz Bogdan              3   75             R    11:19:12     1045.75 194.81      30      271.057   0.000                                         
   782 Kulczyński Mieczysław           3   32              G   10:57:01     1045.57 195.06       8      247.817   0.000                                         
   783 Tarka Stanisław                 2   61             R    10:54:38     1045.43 195.31      36      245.293   0.000                                         
   784 Puchała Sylwester               2   11              G   10:52:02     1045.40 195.56      13      242.568   0.000                                         
   785 Piekarniak Mariusz              2    5              G M 10:52:12     1045.27 195.81      49      242.712   0.000                                         
   786 Sotek Mariusz                   1   70             R    10:44:26     1045.26 196.06      23      234.591   0.000                                         
   787 Tarka Stanisław                 2   91              G   10:54:41     1045.21 196.31      37      245.293   0.000                                         
   788 Pytka Bogdan                    1   35             RG   10:40:59     1045.14 196.56       6   0  230.959  20.090                                         
   789 Mączko Grzegorz                 1   26             RG   10:44:09     1045.02 196.81       2   0  234.241  20.080                                         
   790 Sadowski Marek                  2   89             R    10:53:43     1044.77 197.06       6   0  244.181  20.070                                         
   791 Antosiewicz Bogdan              3   91             R    11:19:27     1044.74 197.31      31      271.057   0.000                                         
   792 Sotek Mariusz                   1   38             RG   10:44:33     1044.72 197.56      24      234.591   0.000                                         
   793 Peterek Kazimierz               2   70              G   10:56:37     1044.70 197.80       3   2  247.193  20.060                                         
   794 Piekarniak Mariusz              2   92             R    10:52:21     1044.60 198.05      50      242.712   0.000                                         
   795 Łuczak Marek                    3   14              G M 11:03:52     1044.53 198.30      19      254.725   0.000                                         
   796 Rębiś Krzysztof                 2   17              G   10:56:11     1044.50 198.55       5   2  246.693  20.040                                         
   797 Sotek Mariusz                   1   54             R    10:44:36     1044.48 198.80      25      234.591   0.000                                         
   798 Pytka Bogdan                    1   20              G M 10:41:09     1044.36 199.05       7   1  230.959  20.020                                         
   799 Piekarniak Mariusz              2   51                  10:52:26     1044.22 199.30      51      242.712   0.000                                         
   800 Kowalski Paweł                  2   41             RG   10:52:32     1044.19 199.55      14      242.808   0.000                                         
   801 Wojciechowski Jarosław          3   43             RG   11:00:20     1044.01 199.80      19      250.910   0.000                                         
   802 Grzegrzółka Jan                 3    7              G   11:04:30     1043.98 200.05      23      255.252   0.000                                         
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   803 Golik Sławomir                  2   21             RG M 10:54:42     1043.73   0.00       2      244.964   0.000                                         
   804 Konopka Jarosław                1   62             R    10:44:07     1043.70   0.00       9      233.910   0.000                                         
   805 Sadowski Sławomir Piotr         1   17              G   10:45:15     1043.70   0.00       2      235.093   0.000                                         
   806 Lewandowski Kazimierz           3   46             RG   10:57:08     1043.65   0.00      11      247.484   0.000                                         
   807 Mączko Grzegorz                 1   35             RG   10:44:28     1043.55   0.00       3      234.241   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 Września                                 
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Glinka          Dariusz         1   102    7    57   174.79     
              2 Szczepaniak     Robert          1    91    7    56   174.18     
              3 Dąbrowski       Tomasz          1    83    7    45   172.66     
              4 Szpadzik Joanna Marcin          1    75    7    35   172.52     
              5 Piekarniak      Mariusz         2    95    7    51   172.12     
              6 Tarka           Stanisław       2    85    7    37   170.41     
              7 Kurek           Wiesław         3    53    7    19   170.29     
              8 Szklarz         Marian          3    46    7    17   169.24     
              9 Woźniak         Wit             3    71    7    23   168.56     
             10 Arak            Piotr           1    49    7    22   167.14     
             11 Puchała         Sylwester       2    85    7    13   167.02     
             12 Lewandowski     Kazimierz       3    56    7    10   166.92     
             13 Sotek           Mariusz         1    88    7    25   166.82     
             14 Wojciechowski   Andrzej         3   113    7    31   166.54     
             15 Lewandowski Jer i Marcin        3    57    7    16   166.44     
             16 Myszkowski      Zenon           1    86    7    29   166.22     
             17 Antosiewicz     Bogdan          3    71    7    31   165.94     
             18 Kaminski        Mariusz         2    78    7    15   164.61     
             19 Szymaniak       Jerzy           2    96    7    21   164.29     
             20 Burkowski       Paweł           3    75    7    17   163.86     
             21 Bielski         Jacek           3    45    7    13   161.38     
             22 Kowalski        Paweł           2    50    7    14   161.28     
             23 Grzegrzółka     Jan             3    74    7    23   160.72     
             24 Wojciechowski   Jarosław        3    84    7    19   160.55     
             25 Łuczak          Marek           3    62    7    19   160.27     
             26 Kuźmiński       Andrzej         3    46    7     8   157.22     
             27 Michniewski     Tomasz          3    56    7     7   155.57     
             28 Sekuła          Wiesław         3    63    7     7   154.44     
             29 Łukasik         Andrzej         3    38    7     8   154.33     
             30 Konopka         Jarosław        1    70    7     8   154.01     
             31 Widłak          Adam            3    44    7     7   153.29     
             32 Kulczyński      Mieczysław      3    56    7     8   151.55     
             33 Kwiatkowski     Andrzej         2    91    7     8   150.46     
             34 Rawski          Witold          1    66    7     7   149.84     
             35 Pytka           Bogdan          1    48    7     7   144.41     
             36 Włodarczyk      Paweł           1    16    6     6   137.29     
             37 Sadowski        Marek           2    99    6     6   124.14     
             38 Oracz           Paweł           2    33    5     5   114.06     
             39 Rębiś           Krzysztof       2    28    5     5   105.92     
             40 Wilczek         Edward          2    42    4     4    85.71     
             41 Chojnacki       M. i  Z.        2    50    4     4    84.52     
             42 Witkowski       Tomasz          3    30    3     3    64.62     
             43 Jaworski        Krzysztof       2    43    3     3    63.69     
             44 Peterek         Kazimierz       2    76    3     3    63.12     
             45 Walczak         Dariusz         1    41    3     3    62.47     
             46 Jobda           Arkadiusz       3    34    2     2    44.38     
             47 Bąk             Kamil           3    56    2     2    43.85     
             48 Posiewka        Andrzej         2    45    2     2    43.36     
             49 Kisiel Robert i Staś            2    47    2     2    43.20     
             50 Wirtek          Mariusz         3    39    2     2    43.03     
             51 Czasak          Marcin          2    44    2     2    42.25     
             52 Belka           Stanisław       1    28    2     2    41.84     
             53 Mączko          Grzegorz        1    30    2     2    40.97     
             54 Bolek           Marian          1    18    1     1    24.09     
             55 Markowski       Krzysztof       3    26    1     1    22.73     
             56 Bugalski        Arkadiusz       1    53    1     1    21.16     
             57 Kujawiak        Jan             1    25    1     1    21.08     
             58 Sadowski Sławom Piotr           1    33    1     1    21.01     
             59 Toporowicz      Tadeusz         1    31    1     1    20.92     
             60 Golik           Sławomir        2    39    1     1    20.85     
             61 Bąk             Dariusz         3    19    1     1    20.49     
             62 Rokita          Sławomir        2    39    1     1    20.26     
             63 Borkowski       Jerzy           1    29    1     1    20.24     
             64 Szczepaniak     Ludwik          1    21    1     1    20.23     
             65 Tokarski Waldem Michał          1    31    0     0     0.00     
             66 Styczek         Maciej          1    41    0     0     0.00     
             67 Pindelski       Krzysztof       2    46    0     0     0.00     
             68 Głażewski       Jerzy           3    37    0     0     0.00     
             69 Zelman          Marcin          3    18    0     0     0.00     
             70 Okrasa          Stanisław       3    32    0     0     0.00     
             71 Więsik          Dariusz         3    28    0     0     0.00     
             72 Jaworski        Mateusz         3    18    0     0     0.00     
             73 Szczęsny        Marek           3    33    0     0     0.00     
             74 Skiba           Włodzimierz     2    25    0     0     0.00     
             75 Michalak        Paweł           1    39    0     0     0.00     
             76 Pyl             Jan             1    26    0     0     0.00     
             77 Zieliński       Jan             2    24    0     0     0.00     
             78 Nowak           Adam            3    15    0     0     0.00     
             79 Wypustek        Grzegorz        3    34    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7   21    418.36  56.0      
    2    5 Glinka          Dariusz         1  7  7  7   21    416.24  44.3      
    3    2 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7   21    416.09  52.9      
    4    3 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7   21    415.52  53.4      
    5    4 Tarka           Stanisław       2  7  7  7   21    412.65  52.5      
    6    7 Szklarz         Marian          3  7  7  7   21    407.98  42.8      
    7   12 Piekarniak      Mariusz         2  7  7  7   21    407.81  40.4      
    8    6 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  7   21    407.02  37.7      
    9   14 Kurek           Wiesław         3  7  7  7   21    405.23  31.5      
   10    9 Woźniak         Wit             3  7  7  7   21    405.15  34.2      
   11   11 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7   21    402.51  30.2      
   12    8 Kaminski        Mariusz         2  7  7  7   21    401.23  17.4      
   13   10 Burkowski       Paweł           3  7  7  7   21    400.03  41.7      
   14   17 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7   21    399.57  36.0      
   15   18 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7   21    398.93  40.8      
   16   16 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7   21    398.37  20.0      
   17   19 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7   21    396.81  31.6      
   18   15 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7   21    395.49  40.9      
   19   13 Łuczak          Marek           3  7  7  7   21    395.45  32.6      
   20   21 Kowalski        Paweł           2  7  7  7   21    389.01  22.5      
   21   27 Arak            Piotr           1  7  7  7   21    386.46  34.5      
   22   23 Bielski         Jacek           3  7  7  7   21    386.08  25.9      
   23   20 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7   21    385.95  18.2      
   24   24 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7   21    385.04  17.5      
   25   22 Kuźmiński       Andrzej         3  7  7  7   21    383.36  20.5      
   26   25 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7   21    377.07  14.1      
   27   28 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7   21    368.54  10.1      
   28   29 Widłak          Adam            3  5  7  7   19    352.48  17.4      
   29   32 Łukasik         Andrzej         3  5  6  7   18    321.91  17.1      
   30   33 Konopka         Jarosław        1  7  4  7   18    317.44  12.0      
   31   35 Sotek           Mariusz         1  1  7  7   15    315.04  19.5      
   32   31 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6   16    307.31  33.3      
   33   26 Wilczek         Edward          2  7  7  4   18    305.05  17.6      
   34   34 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  7   17    302.44   9.0      
   35   30 Sadowski        Marek           2  7  5  6   18    301.36  10.2      
   36   38 Rawski          Witold          1  2  6  7   15    280.07   7.5      
   37   45 Pytka           Bogdan          1  5  2  7   14    241.12   9.1      
   38   41 Oracz           Paweł           2 --  7  5   12    235.79  17.9      
   39   40 Rębiś           Krzysztof       2  4  4  5   13    227.89  14.9      
   40   36 Jaworski        Krzysztof       2  7  3  3   13    211.18  10.1      
   41   39 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  2  4   13    210.71   9.6      
   42   37 Walczak         Dariusz         1  4  5  3   12    198.08   9.0      
   43 ---- Puchała         Sylwester       2 -- --  7    7    167.02  15.3      
   44   42 Wirtek          Mariusz         3  7  1  2   10    152.69   8.5      
   45   43 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2    9    151.40   7.8      
   46   48 Peterek         Kazimierz       2  2  3  3    8    141.40   3.7      
   47   44 Golik           Sławomir        2  4  3  1    8    120.12   6.6      
   48   53 Witkowski       Tomasz          3  1  2  3    6    114.01   5.7      
   49   50 Bąk             Kamil           3  5  0  2    7    107.48   3.6      
   50   52 Posiewka        Andrzej         2  4  0  2    6     94.50   4.3      
   51   49 Rokita          Sławomir        2  4  1  1    6     92.35   5.6      
   52   46 Pindelski       Krzysztof       2  7  0  0    7     88.75   6.0      
   53   56 Mączko          Grzegorz        1  3  0  2    5     79.96   5.1      
   54   47 Szczęsny        Marek           3  5  1  0    6     78.67   5.5      
   55   51 Markowski       Krzysztof       3  0  3  1    4     75.92   4.5      
   56   62 Czasak          Marcin          2  2  0  2    4     68.64   3.3      
   57   66 Belka           Stanisław       1  0  1  2    3     59.05   3.1      
   58   67 Kisiel Robert i Staś            2  1  0  2    3     56.05   2.5      
   59   59 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1  1    3     52.15   2.8      
   60   60 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  1    3     50.98   2.9      
   61   54 Michalak        Paweł           1  0  3  0    3     48.92   2.2      
   62   55 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0    3     45.98   4.4      
   63   57 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0    2     34.55   1.7      
   64   68 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  1    2     33.16   1.0      
   65   58 Wypustek        Grzegorz        3 --  2  0    2     32.98   2.7      
   66   61 Pyl             Jan             1  1  1  0    2     29.92   2.2      
   67   80 Bolek           Marian          1  0  0  1    1     24.09   1.6      
   68   72 Kujawiak        Jan             1  0  0  1    1     21.08   1.2      
   69   75 Bąk             Dariusz         3  0  0  1    1     20.49   1.4      
   70   69 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1    1     20.24   1.1      
   71   71 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1    1     20.23   1.7      
   72   63 Więsik          Dariusz         3  0  1  0    1     18.88   0.9      
   73   64 Styczek         Maciej          1  0  1  0    1     17.96   0.7      
   74   65 Jakubowski      Dariusz         1 --  1 --    1     17.90   1.9      
   75   70 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   76   73 Zelman          Marcin          3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   77   74 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   78   76 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0    0      0.00   0.0      
   79   77 Ofanowski       Władysław       1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   80   78 Zieliński       Jan             2  0  0  0    0      0.00   0.0      
   81   79 Nowak           Adam            3  0  0  0    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    298.73  56.0      
    2    2 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5   15    296.16  52.9      
    3    7 Glinka          Dariusz         1  5  5  5   15    295.43  44.3      
    4    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5   15    295.30  53.4      
    5    4 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    294.28  52.5      
    6    5 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5   15    293.37  37.7      
    7    6 Szklarz         Marian          3  5  5  5   15    292.95  42.8      
    8   13 Kurek           Wiesław         3  5  5  5   15    290.25  31.5      
    9   15 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5   15    288.10  40.4      
   10    9 Burkowski       Paweł           3  5  5  5   15    286.73  41.7      
   11   11 Woźniak         Wit             3  5  5  5   15    286.65  34.2      
   12   16 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5   15    285.15  40.8      
   13   14 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5   15    284.99  30.2      
   14   10 Kaminski        Mariusz         2  5  5  5   15    284.43  17.4      
   15   12 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5   15    282.04  40.9      
   16   20 Kowalski        Paweł           2  5  5  5   15    280.91  22.5      
   17    8 Łuczak          Marek           3  5  5  5   15    280.44  32.6      
   18   23 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5   15    280.06  31.6      
   19   24 Bielski         Jacek           3  5  5  5   15    279.75  25.9      
   20   26 Arak            Piotr           1  5  5  5   15    279.68  34.5      
   21   18 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5   15    279.38  20.0      
   22   19 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5   15    278.08  36.0      
   23   21 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5  5   15    275.58  20.5      
   24   27 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5   15    272.96  14.1      
   25   22 Widłak          Adam            3  5  5  5   15    272.58  17.4      
   26   29 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5   15    263.60  17.1      
   27   28 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5   15    261.37  10.1      
   28   17 Michniewski     Tomasz          3  5  5  4   14    252.71  18.2      
   29   31 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5   13    252.38  33.3      
   30   30 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  5   14    247.92  17.5      
   31   25 Wilczek         Edward          2  5  5  4   14    245.15  17.6      
   32   36 Sotek           Mariusz         1  1  5  5   11    229.06  19.5      
   33   33 Rębiś           Krzysztof       2  4  4  5   13    227.89  14.9      
   34   41 Oracz           Paweł           2 --  5  5   10    202.70  17.9      
   35   46 Rawski          Witold          1  2  3  5   10    187.91   7.5      
   36   43 Pytka           Bogdan          1  4  2  5   11    187.57   9.1      
   37   44 Kulczyński      Mieczysław      3  2  3  5   10    186.54   9.0      
   38   38 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  2  4   11    185.79   9.6      
   39   32 Walczak         Dariusz         1  4  5  2   11    176.09   9.0      
   40   39 Konopka         Jarosław        1  5  2  3   10    165.12  12.0      
   41   34 Jaworski        Krzysztof       2  5  3  2   10    163.86  10.1      
   42   37 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2    9    151.40   7.8      
   43   47 Peterek         Kazimierz       2  2  3  3    8    141.40   3.7      
   44   35 Sadowski        Marek           2  5  3  1    9    138.97  10.2      
   45   42 Wirtek          Mariusz         3  5  1  2    8    126.82   8.5      
   46   40 Golik           Sławomir        2  4  3  1    8    120.12   6.6      
   47 ---- Puchała         Sylwester       2 -- --  5    5    119.53  15.3      
   48   52 Witkowski       Tomasz          3  1  2  2    5     92.36   5.7      
   49   48 Rokita          Sławomir        2  4  1  1    6     92.35   5.6      
   50   56 Bąk             Kamil           3  3  0  2    5     81.84   3.6      
   51   55 Mączko          Grzegorz        1  3  0  2    5     79.96   5.1      
   52   45 Szczęsny        Marek           3  5  1  0    6     78.67   5.5      
   53   50 Markowski       Krzysztof       3  0  3  1    4     75.92   4.5      
   54   51 Posiewka        Andrzej         2  4  0  1    5     73.61   4.3      
   55   62 Czasak          Marcin          2  2  0  2    4     68.64   3.3      
   56   49 Pindelski       Krzysztof       2  5  0  0    5     64.21   6.0      
   57   66 Belka           Stanisław       1  0  1  2    3     59.05   3.1      
   58   67 Kisiel Robert i Staś            2  1  0  2    3     56.05   2.5      
   59   59 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1  1    3     52.15   2.8      
   60   60 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  1    3     50.98   2.9      
   61   53 Michalak        Paweł           1  0  3  0    3     48.92   2.2      
   62   54 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0    3     45.98   4.4      
   63   57 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0    2     34.55   1.7      
   64   58 Wypustek        Grzegorz        3 --  2  0    2     32.98   2.7      
   65   61 Pyl             Jan             1  1  1  0    2     29.92   2.2      
   66   80 Bolek           Marian          1  0  0  1    1     24.09   1.6      
   67   72 Kujawiak        Jan             1  0  0  1    1     21.08   1.2      
   68   75 Bąk             Dariusz         3  0  0  1    1     20.49   1.4      
   69   69 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1    1     20.24   1.1      
   70   71 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1    1     20.23   1.7      
   71   63 Więsik          Dariusz         3  0  1  0    1     18.88   0.9      
   72   64 Styczek         Maciej          1  0  1  0    1     17.96   0.7      
   73   65 Jakubowski      Dariusz         1 --  1 --    1     17.90   1.9      
   74   68 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0    1     12.00   1.0      
   75   70 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   76   73 Zelman          Marcin          3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   77   74 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   78   76 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0    0      0.00   0.0      
   79   77 Ofanowski       Władysław       1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   80   78 Zieliński       Jan             2  0  0  0    0      0.00   0.0      
   81   79 Nowak           Adam            3  0  0  0    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    2 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    298.51  56.0      
    2    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5   15    297.71  52.9      
    3    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5   15    296.93  53.4      
    4    5 Glinka          Dariusz         1  5  5  5   15    296.38  44.3      
    5    4 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    294.87  52.5      
    6    8 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5   15    292.65  40.4      
    7    6 Szklarz         Marian          3  5  5  5   15    291.91  42.8      
    8    9 Burkowski       Paweł           3  5  5  5   15    287.82  41.7      
    9   13 Woźniak         Wit             3  5  5  5   15    286.15  34.2      
   10   11 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5   15    285.70  36.0      
   11   14 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5   15    281.84  20.0      
   12   10 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5   15    281.39  40.9      
   13   16 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5   15    280.93  30.2      
   14   17 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5   15    278.20  40.8      
   15   15 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5   15    278.19  31.6      
   16   12 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5   15    276.70  18.2      
   17   18 Kowalski        Paweł           2  5  5  5   15    275.48  22.5      
   18   20 Kurek           Wiesław         3  5  5  5   15    274.56  31.5      
   19   19 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5   15    273.89  17.5      
   20   21 Bielski         Jacek           3  5  5  5   15    273.36  25.9      
   21    7 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  4   14    260.20  37.7      
   22   25 Arak            Piotr           1  5  4  5   14    259.13  34.5      
   23   23 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5   15    258.69  10.1      
   24   26 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5   13    252.38  33.3      
   25   24 Łukasik         Andrzej         3  4  5  5   14    251.59  17.1      
   26   27 Widłak          Adam            3  3  5  5   13    244.67  17.4      
   27   28 Łuczak          Marek           3  2  5  5   12    236.55  32.6      
   28   29 Konopka         Jarosław        1  5  3  5   13    229.89  12.0      
   29   32 Sotek           Mariusz         1  0  5  5   10    212.69  19.5      
   30   33 Kuźmiński       Andrzej         3  4  2  5   11    201.87  20.5      
   31   22 Sekuła          Wiesław         3  5  5  2   12    197.23  14.1      
   32   31 Sadowski        Marek           2  5  2  4   11    179.38  10.2      
   33   30 Jobda           Arkadiusz       3  3  4  2    9    151.40   7.8      
   34   46 Kaminski        Mariusz         2  1  1  5    7    142.22  17.4      
   35   34 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  2  2    8    129.20   9.6      
   36   35 Wirtek          Mariusz         3  5  1  2    8    127.47   8.5      
   37   39 Oracz           Paweł           2 --  4  2    6    117.22  17.9      
   38   37 Kulczyński      Mieczysław      3  3  2  2    7    114.62   9.0      
   39   65 Pytka           Bogdan          1  0  0  5    5    104.17   9.1      
   40   38 Rokita          Sławomir        2  4  1  1    6     92.35   5.6      
   41   40 Rawski          Witold          1  0  4  1    5     88.18   7.5      
   42   36 Golik           Sławomir        2  2  3  0    5     75.04   6.6      
   43   48 Rębiś           Krzysztof       2  1  1  2    4     72.88  14.9      
   44 ---- Puchała         Sylwester       2 -- --  3    3     69.73  15.3      
   45   43 Markowski       Krzysztof       3  0  2  1    3     58.44   4.5      
   46   47 Walczak         Dariusz         1  1  1  1    3     51.86   9.0      
   47   41 Pindelski       Krzysztof       2  4  0  0    4     49.66   6.0      
   48   51 Czasak          Marcin          2  2  0  1    3     48.23   3.3      
   49   52 Jaworski        Krzysztof       2  2  0  1    3     47.32  10.1      
   50   42 Jaworski        Mateusz         3  2  1  0    3     45.98   4.4      
   51   71 Witkowski       Tomasz          3  0  0  2    2     43.62   5.7      
   52   55 Sadowski Sławom Piotr           1  0  1  1    2     39.63   2.8      
   53   44 Peterek         Kazimierz       2  0  2  0    2     35.60   3.7      
   54   45 Głażewski       Jerzy           3  0  2  0    2     34.55   1.7      
   55   56 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  1    2     33.16   1.0      
   56   49 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1  0    2     30.06   2.9      
   57   50 Pyl             Jan             1  1  1  0    2     29.92   2.2      
   58   53 Bąk             Kamil           3  2  0  0    2     25.64   3.6      
   59   57 Belka           Stanisław       1  0  0  1    1     20.91   3.1      
   60   75 Posiewka        Andrzej         2  0  0  1    1     20.89   4.3      
   61   58 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1    1     20.24   1.1      
   62   61 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  1    1     20.23   1.7      
   63   62 Mączko          Grzegorz        1  0  0  1    1     20.08   5.1      
   64   54 Więsik          Dariusz         3  0  1  0    1     18.88   0.9      
   65   59 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 --    0      0.00   1.9      
   66   60 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   67   63 Kujawiak        Jan             1  0  0  0    0      0.00   1.2      
   68   64 Styczek         Maciej          1  0  0  0    0      0.00   0.7      
   69   66 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  0    0      0.00   2.5      
   70   67 Wilczek         Edward          2  0  0  0    0      0.00  17.6      
   71   68 Zelman          Marcin          3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   72   69 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   73   70 Bąk             Dariusz         3  0  0  0    0      0.00   1.4      
   74   72 Szczęsny        Marek           3  0  0  0    0      0.00   5.5      
   75   73 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0    0      0.00   0.0      
   76   74 Michalak        Paweł           1  0  0  0    0      0.00   2.2      
   77   76 Ofanowski       Władysław       1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   78   77 Zieliński       Jan             2  0  0  0    0      0.00   0.0      
   79   78 Nowak           Adam            3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   80   79 Wypustek        Grzegorz        3 --  0  0    0      0.00   2.7      
   81   80 Bolek           Marian          1  0  0  0    0      0.00   1.6      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    293.00  56.0      
    2    2 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    286.99  52.5      
    3    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5   15    284.06  53.4      
    4    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5   15    282.33  52.9      
    5    7 Łuczak          Marek           3  5  5  5   15    268.88  32.6      
    6    9 Glinka          Dariusz         1  4  5  5   14    269.48  44.3      
    7    8 Szklarz         Marian          3  4  5  5   14    268.49  42.8      
    8   10 Antosiewicz     Bogdan          3  4  5  5   14    259.74  40.8      
    9   11 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5   14    257.40  37.7      
   10    6 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  4   14    252.14  36.0      
   11   13 Grzegrzółka     Jan             3  3  5  5   13    243.67  40.9      
   12   14 Arak            Piotr           1  4  4  5   13    236.07  34.5      
   13    5 Burkowski       Paweł           3  5  5  3   13    232.11  41.7      
   14   17 Włodarczyk      Paweł           1  2  5  5   12    234.17  33.3      
   15   19 Bielski         Jacek           3  3  4  5   12    223.47  25.9      
   16   15 Woźniak         Wit             3  2  5  4   11    215.77  34.2      
   17   24 Piekarniak      Mariusz         2  5  1  5   11    205.91  40.4      
   18   22 Kowalski        Paweł           2  2  4  4   10    191.03  22.5      
   19   12 Michniewski     Tomasz          3  3  5  2   10    177.54  18.2      
   20   20 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  4  3   10    176.12  30.2      
   21   26 Kurek           Wiesław         3  0  5  4    9    187.49  31.5      
   22   16 Widłak          Adam            3  2  5  2    9    164.28  17.4      
   23   21 Jaworski        Krzysztof       2  5  2  2    9    147.18  10.1      
   24   27 Sekuła          Wiesław         3  1  4  3    8    148.67  14.1      
   25   18 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  1    8    137.71  20.0      
   26   23 Rębiś           Krzysztof       2  3  3  2    8    134.97  14.9      
   27   33 Kwiatkowski     Andrzej         2  2  2  3    7    124.92  10.1      
   28   29 Wilczek         Edward          2  2  3  2    7    122.88  17.6      
   29   32 Wojciechowski   Jarosław        3  2  2  2    6    107.39  17.5      
   30   36 Chojnacki       M. i  Z.        2  2  1  3    6    106.09   9.6      
   31   38 Łukasik         Andrzej         3  3  0  3    6    105.62  17.1      
   32   30 Golik           Sławomir        2  3  2  1    6     91.06   6.6      
   33   25 Sadowski        Marek           2  5  1  0    6     83.91  10.2      
   34   41 Sotek           Mariusz         1  0  2  3    5    103.01  19.5      
   35   31 Jobda           Arkadiusz       3  1  3  1    5     88.16   7.8      
   36   34 Kuźmiński       Andrzej         3  3  1  1    5     82.36  20.5      
   37   28 Walczak         Dariusz         1  1  4  0    5     80.07   9.0      
   38   40 Kaminski        Mariusz         2  0  2  2    4     82.23  17.4      
   39   43 Kulczyński      Mieczysław      3  1  1  2    4     79.26   9.0      
   40   35 Pytka           Bogdan          1  1  2  1    4     66.59   9.1      
   41   37 Konopka         Jarosław        1  3  0  1    4     61.65  12.0      
   42   78 Oracz           Paweł           2 --  0  3    3     69.17  17.9      
   43   75 Rawski          Witold          1  0  0  3    3     67.11   7.5      
   44   51 Wirtek          Mariusz         3  0  1  2    3     60.07   8.5      
   45   45 Witkowski       Tomasz          3  1  1  1    3     51.56   5.7      
   46   39 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  0    3     36.83   6.0      
   47   68 Peterek         Kazimierz       2  0  0  2    2     43.06   3.7      
   48   48 Markowski       Krzysztof       3  0  1  1    2     40.87   4.5      
   49   56 Bąk             Kamil           3  1  0  1    2     36.08   3.6      
   50   42 Jaworski        Mateusz         3  1  1  0    2     33.76   4.4      
   51   57 Sadowski Sławom Piotr           1  1  0  1    2     33.53   2.8      
   52   44 Myszkowski      Zenon           1  1  1  0    2     31.37  31.6      
   53   46 Szczęsny        Marek           3  1  1  0    2     28.60   5.5      
   54   80 Bolek           Marian          1  0  0  1    1     24.09   1.6      
   55   67 Kisiel Robert i Staś            2  0  0  1    1     21.28   2.5      
   56   64 Kujawiak        Jan             1  0  0  1    1     21.08   1.2      
   57   66 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0  1    1     20.92   2.9      
   58   71 Bąk             Dariusz         3  0  0  1    1     20.49   1.4      
   59   74 Czasak          Marcin          2  0  0  1    1     20.41   3.3      
   60   60 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1    1     20.24   1.1      
   61   47 Głażewski       Jerzy           3  0  1  0    1     18.47   1.7      
   62   49 Belka           Stanisław       1  0  1  0    1     17.21   3.1      
   63   50 Pyl             Jan             1  0  1  0    1     17.11   2.2      
   64   52 Wypustek        Grzegorz        3 --  1  0    1     16.41   2.7      
   65   53 Michalak        Paweł           1  0  1  0    1     16.02   2.2      
   66   54 Mączko          Grzegorz        1  1  0  0    1     13.95   5.1      
   67   55 Rokita          Sławomir        2  1  0  0    1     13.80   5.6      
   68   58 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0    1     12.40   4.3      
   69   59 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0    0      0.00   1.0      
   70   61 Jakubowski      Dariusz         1 --  0 --    0      0.00   1.9      
   71   62 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   72   63 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0    0      0.00   1.7      
   73   65 Styczek         Maciej          1  0  0  0    0      0.00   0.7      
   74 ---- Puchała         Sylwester       2 -- --  0    0      0.00  15.3      
   75   69 Zelman          Marcin          3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   76   70 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   77   72 Więsik          Dariusz         3  0  0  0    0      0.00   0.9      
   78   73 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0    0      0.00   0.0      
   79   76 Ofanowski       Władysław       1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   80   77 Zieliński       Jan             2  0  0  0    0      0.00   0.0      
   81   79 Nowak           Adam            3  0  0  0    0      0.00   0.0      

 

 

Linki