PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Sompolno z dnia 06.05.18                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:23:35.  N 18:29:25.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  186.401 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   80                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  4256                           
      5.Ilość konkursów.......................:  853                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1329.63                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1198.76                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,28,26                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,44,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:15 min. 46 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   27   │ 1380   │  281  │20.36│      
          │ 2  │ Baniocha                │   21   │ 1206   │  173  │14.34│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   32   │ 1670   │  399  │23.89│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   80   │ 4256   │  853  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Sompolno, w dniu 06.05.18                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12             R    10:28:26     1329.63   0.23  81- 45-  7  184.065  20.000                                         
     2 Lewandowski Kazimierz           3    4              G M 10:31:45     1329.04   0.47  61- 31-  7  188.392  20.000                                         
     3 Szpadzik Joanna i Marcin        1   40             R    10:29:00     1324.21   0.70       2   0  184.065  19.990                                         
     4 Glinka Dariusz                  1   39             RG   10:26:57     1322.34   0.94 105- 52-  7  181.094  19.990                                         
     5 Sotek Mariusz                   1    8              G   10:24:06     1322.22   1.17  96- 21-  7  177.309  19.980                                         
     6 Glinka Dariusz                  1   41             R    10:27:01     1321.69   1.41       2   0  181.094  19.980                                         
     6 Glinka Dariusz                  1   16              G   10:27:01     1321.69   1.41       3   0  181.094  19.980                                         
     8 Tarka Stanisław                 2   30             R    10:31:00     1319.62   1.88  85- 45-  7  186.066  19.970                                         
     9 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   32              G   10:33:19     1318.98   2.11  58- 24-  7  189.032  19.960                                         
    10 Szczepaniak Robert              1   43             RG   10:23:31     1318.95   2.35  92- 48-  7  176.102  19.960                                         
    11 Szpadzik Joanna i Marcin        1   42             RG   10:29:39     1318.05   2.58       3   0  184.065  19.950                                         
    11 Szpadzik Joanna i Marcin        1    3              G M 10:29:39     1318.05   2.58       4   1  184.065  19.950                                         
    13 Szczepaniak Robert              1   40             RG   10:23:43     1316.98   3.05       2   0  176.102  19.940                                         
    14 Kurek Wiesław                   3   16              G M 10:38:38     1316.97   3.29  59- 23-  7  195.746  19.940                                         
    15 Kurek Wiesław                   3   32              G   10:38:39     1316.83   3.52       2   1  195.746  19.930                                         
    16 Kurek Wiesław                   3   43             RG   10:38:43     1316.23   3.76       3   1  195.746  19.930                                         
    17 Szklarz Marian                  3   49             RG M 10:38:24     1315.38   3.99  49- 29-  7  195.203  19.920                                         
    18 Dąbrowski Tomasz                1   89             R    10:23:21     1314.80   4.23  82- 42-  7  175.329  19.920                                         
    19 Dąbrowski Tomasz                1   19              G   10:23:22     1314.64   4.46       2   0  175.329  19.920                                         
    20 Glinka Dariusz                  1    6              G   10:27:53     1313.39   4.70       4   0  181.094  19.910                                         
    21 Szczepaniak Robert              1   66             R    10:24:09     1312.73   4.93       3   0  176.102  19.910                                         
    22 Lewandowski Kazimierz           3   39             RG   10:33:37     1311.77   5.17       2   1  188.392  19.900                                         
    23 Szczepaniak Robert              1   37             RG   10:24:15     1311.75   5.40       4   0  176.102  19.900                                         
    24 Szczepaniak Robert              1   48             RG   10:24:19     1311.10   5.64       5   0  176.102  19.890                                         
    25 Szczepaniak Robert              1   18              G M 10:24:23     1310.45   5.87       6   1  176.102  19.890                                         
    26 Łuczak Marek                    3   23              G M 10:39:02     1309.87   6.11  73- 25-  7  195.214  19.880                                         
    27 Widłak Adam                     3   34             RG M 10:42:09     1309.04   6.34  52- 15-  7  199.171  19.880                                         
    28 Szczepaniak Robert              1   28              G M 10:24:38     1308.01   6.58       7   2  176.102  19.870                                         
    29 Dąbrowski Tomasz                1   35             RG   10:24:04     1307.78   6.81       3   0  175.329  19.870                                         
    30 Woźniak Wit                     3    9              G M 10:42:29     1306.14   7.05  75- 30-  7  199.164  19.860                                         
    31 Woźniak Wit                     3    8              G M 10:42:32     1305.71   7.28       2   2  199.164  19.860                                         
    32 Dąbrowski Tomasz                1   67             R    10:24:21     1305.02   7.52       4   0  175.329  19.850                                         
    33 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   56             R    10:34:55     1304.42   7.75       2   0  189.032  19.850                                         
    34 Łuczak Marek                    3   36              G M 10:39:46     1303.45   7.99       2   2  195.214  19.850                                         
    35 Szpadzik Joanna i Marcin        1   55             R    10:31:14     1303.27   8.22       5   1  184.065  19.840                                         
    36 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   70             R    10:35:04     1303.07   8.46       3   0  189.032  19.840                                         
    37 Włodarczyk Paweł                1    7             RG M 10:26:20     1302.51   8.69  17-  8-  7  177.576  19.830                                         
    38 Łuczak Marek                    3   41             RG   10:39:53     1302.44   8.93       3   2  195.214  19.830                                         
    39 Dąbrowski Tomasz                1   88             R    10:24:41     1301.79   9.16       5   0  175.329  19.820                                         
    40 Lewandowski Kazimierz           3    9              G   10:34:47     1301.20   9.40       3   1  188.392  19.820                                         
    41 Łuczak Marek                    3   14              G   10:40:12     1299.69   9.63       4   2  195.214  19.810                                         
    42 Tarka Stanisław                 2   47             RG   10:33:10     1299.65   9.87       2   0  186.066  19.810                                         
    43 Glinka Dariusz                  1   65             R    10:29:24     1299.10  10.10       5   0  181.094  19.800                                         
    44 Lewandowski Kazimierz           3   26             RG   10:35:03     1298.81  10.34       4   1  188.392  19.800                                         
    45 Piekarniak Mariusz              2   48             RG   10:31:37     1297.35  10.57  96- 23-  7  183.727  19.790                                         
    45 Piekarniak Mariusz              2  104             R    10:31:37     1297.35  10.57       2   0  183.727  19.790                                         
    47 Glinka Dariusz                  1   84             R    10:29:36     1297.24  11.04       6   0  181.094  19.780                                         
    48 Glinka Dariusz                  1   22              G   10:29:38     1296.93  11.28       7   0  181.094  19.780                                         
    48 Glinka Dariusz                  1   58             R    10:29:38     1296.93  11.28       8      181.094   0.000                                         
    50 Glinka Dariusz                  1  120              G   10:29:39     1296.77  11.75       9      181.094   0.000                                         
    51 Szklarz Marian                  3    9              G   10:40:36     1296.17  11.98       2   1  195.203  19.770                                         
    52 Glinka Dariusz                  1   43             R    10:29:43     1296.15  12.22      10      181.094   0.000                                         
    53 Glinka Dariusz                  1   90             R    10:29:44     1296.00  12.45      11      181.094   0.000                                         
    54 Glinka Dariusz                  1  109             R    10:29:46     1295.69  12.69      12      181.094   0.000                                         
    55 Glinka Dariusz                  1   50             R    10:29:47     1295.53  12.92      13      181.094   0.000                                         
    56 Glinka Dariusz                  1   55             R    10:29:48     1295.38  13.16      14      181.094   0.000                                         
    57 Arak Piotr                      1    1              G M 10:27:39     1294.92  13.39  49- 12-  7  178.245  19.740                                         
    57 Glinka Dariusz                  1   48             R    10:29:51     1294.92  13.39      15      181.094   0.000                                         
    59 Glinka Dariusz                  1   96             R    10:29:53     1294.61  13.86      16      181.094   0.000                                         
    60 Glinka Dariusz                  1   53             R    10:29:54     1294.45  14.10      17      181.094   0.000                                         
    60 Glinka Dariusz                  1   68             R    10:29:54     1294.45  14.10      18      181.094   0.000                                         
    62 Woźniak Wit                     3   48             RG   10:43:54     1294.11  14.57       3   2  199.164  19.710                                         
    63 Glinka Dariusz                  1   98             R    10:29:58     1293.84  14.80      19      181.094   0.000                                         
    64 Widłak Adam                     3    6              G M 10:43:57     1293.74  15.04       2   2  199.171  19.700                                         
    65 Sotek Mariusz                   1    9              G M 10:27:06     1293.28  15.27       2   1  177.309  19.700                                         
    66 Grzegrzółka Jan                 3   34             RG   10:41:37     1293.16  15.51  74- 38-  7  196.064  19.690                                         
    67 Kaminski Mariusz                2   27              G M 10:30:03     1292.84  15.74  81- 13-  7  181.062  19.690                                         
    68 Glinka Dariusz                  1   18              G   10:30:09     1292.14  15.98      20      181.094   0.000                                         
    69 Szczepaniak Robert              1   23              G   10:26:20     1291.70  16.21       8      176.102   0.000                                         
    70 Glinka Dariusz                  1    2              G   10:30:13     1291.53  16.45      21      181.094   0.000                                         
    71 Kaminski Mariusz                2   31              G   10:30:15     1291.00  16.68       2   1  181.062  19.670                                         
    72 Glinka Dariusz                  1    4              G M 10:30:19     1290.61  16.92      22      181.094   0.000                                         
    73 Szpadzik Joanna i Marcin        1   19              G   10:32:38     1290.48  17.15       6   1  184.065  19.660                                         
    74 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   43             RG   10:36:30     1290.32  17.39       4   0  189.032  19.660                                         
    75 Glinka Dariusz                  1   45             RG   10:30:22     1290.15  17.62      23      181.094   0.000                                         
    76 Szczepaniak Robert              1   73             R    10:26:30     1290.13  17.86       9      176.102   0.000                                         
    77 Szpadzik Joanna i Marcin        1    9             R    10:32:42     1289.87  18.09       7   1  184.065  19.640                                         
    77 Szpadzik Joanna i Marcin        1   72             R    10:32:42     1289.87  18.09       8      184.065   0.000                                         
    77 Szpadzik Joanna i Marcin        1   10             R    10:32:42     1289.87  18.09       9      184.065   0.000                                         
    80 Lewandowski Kazimierz           3    6              G M 10:36:04     1289.77  18.80       5   2  188.392  19.630                                         
    81 Dąbrowski Tomasz                1   34             RG M 10:26:00     1289.18  19.03       6   1  175.329  19.620                                         
    82 Burkowski Paweł                 3   40             RG M 10:42:33     1288.35  19.27  79- 39-  7  196.537  19.620                                         
    83 Kurek Wiesław                   3   47             RG   10:41:58     1288.09  19.50       4   1  195.746  19.620                                         
    84 Szczepaniak Robert              1   32              G   10:26:43     1288.08  19.74      10      176.102   0.000                                         
    85 Glinka Dariusz                  1   85             R    10:30:36     1288.01  19.97      24      181.094   0.000                                         
    86 Szczepaniak Robert              1   61             R    10:26:44     1287.92  20.21      11      176.102   0.000                                         
    87 Sotek Mariusz                   1    2              G   10:27:41     1287.80  20.44       3   1  177.309  19.600                                         
    88 Glinka Dariusz                  1  103             R    10:30:40     1287.40  20.68      25      181.094   0.000                                         
    89 Szczepaniak Robert              1   93             R    10:26:48     1287.30  20.91      12      176.102   0.000                                         
    90 Kowalski Paweł                  2   62              G M 10:33:07     1287.26  21.15  58- 17-  7  184.228  19.580                                         
    91 Kurek Wiesław                   3   15              G M 10:42:05     1287.10  21.38       5   2  195.746  19.580                                         
    92 Szczepaniak Robert              1   62             R    10:26:51     1286.83  21.62      13      176.102   0.000                                         
    93 Tarka Stanisław                 2   73             R    10:34:38     1286.47  21.85       3   0  186.066  19.570                                         
    94 Kurek Wiesław                   3   30              G   10:42:10     1286.39  22.09       6   2  195.746  19.560                                         
    95 Tarka Stanisław                 2   86              G M 10:34:42     1285.87  22.32       4   1  186.066  19.560                                         
    96 Szczepaniak Robert              1   58             R    10:26:58     1285.73  22.56      14      176.102   0.000                                         
    97 Woźniak Wit                     3   18              G   10:44:55     1285.62  22.79       4   2  199.164  19.550                                         
    98 Lewandowski Kazimierz           3   28             RG   10:36:36     1285.08  23.03       6   2  188.392  19.540                                         
    99 Dąbrowski Tomasz                1   56             R    10:26:29     1284.62  23.26       7   1  175.329  19.540                                         
   100 Tarka Stanisław                 2   44             RG M 10:34:54     1284.10  23.50       5   2  186.066  19.540                                         
   101 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59             R    10:33:24     1283.58  23.73      10      184.065   0.000                                         
   102 Tarka Stanisław                 2   16             R    10:34:58     1283.51  23.97       6   2  186.066  19.530                                         
   103 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              G   10:33:26     1283.28  24.20      11      184.065   0.000                                         
   104 Kaminski Mariusz                2   45              G   10:31:06     1283.22  24.44       3   1  181.062  19.520                                         
   105 Szpadzik Joanna i Marcin        1   25             RG   10:33:27     1283.13  24.67      12      184.065   0.000                                         
   105 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30             RG   10:33:27     1283.13  24.67      13      184.065   0.000                                         
   107 Tarka Stanisław                 2   15             RG   10:35:01     1283.07  25.14       7   2  186.066  19.500                                         
   108 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   31              G M 10:37:21     1282.88  25.38       5   1  189.032  19.500                                         
   109 Szpadzik Joanna i Marcin        1   62             RG   10:33:29     1282.83  25.61      14      184.065   0.000                                         
   110 Szpadzik Joanna i Marcin        1   71             R    10:33:44     1280.60  25.85      15      184.065   0.000                                         
   110 Włodarczyk Paweł                1   13             RG M 10:28:40     1280.60  25.85       2   2  177.576  19.490                                         
   112 Szczepaniak Robert              1   15              G   10:27:34     1280.12  26.32      15      176.102   0.000                                         
   113 Włodarczyk Paweł                1   10             RG   10:28:47     1279.52  26.55       3   2  177.576  19.470                                         
   114 Dąbrowski Tomasz                1   37             RG   10:27:02     1279.46  26.79       8      175.329   0.000                                         
   115 Tarka Stanisław                 2   13             RG M 10:35:26     1279.39  27.02       8      186.066   0.000                                         
   116 Włodarczyk Paweł                1    6             RG M 10:28:49     1279.21  27.26       4   3  177.576  19.460                                         
   117 Włodarczyk Paweł                1    3             RG M 10:28:51     1278.91  27.49       5   4  177.576  19.460                                         
   118 Szklarz Marian                  3   65             RG   10:42:38     1278.90  27.73       3   1  195.203  19.450                                         
   118 Szklarz Marian                  3   13              G   10:42:38     1278.90  27.73       4   1  195.203  19.450                                         
   120 Dąbrowski Tomasz                1   95             R    10:27:08     1278.53  28.20       9      175.329   0.000                                         
   121 Szczepaniak Robert              1   25             RG   10:27:45     1278.42  28.43      16      176.102   0.000                                         
   122 Szklarz Marian                  3   26             RG M 10:42:43     1278.20  28.67       5   2  195.203  19.430                                         
   123 Szczepaniak Robert              1   81             R    10:27:47     1278.11  28.90      17      176.102   0.000                                         
   124 Dąbrowski Tomasz                1   78             R    10:27:11     1278.06  29.14      10      175.329   0.000                                         
   124 Szklarz Marian                  3   37             RG   10:42:44     1278.06  29.14       6   2  195.203  19.420                                         
   126 Glinka Dariusz                  1    7              G M 10:31:43     1277.86  29.61      26      181.094   0.000                                         
   127 Szklarz Marian                  3   54             RG M 10:42:46     1277.79  29.84       7   3  195.203  19.410                                         
   128 Antosiewicz Bogdan              3   10              G   10:55:10     1277.72  30.08  70- 27-  7  211.036  19.400                                         
   129 Jaworski Mateusz                3   33             RG M 10:37:16     1277.63  30.31  24-  1-  1  188.152  19.400                                         
   130 Sotek Mariusz                   1   26             RG   10:28:47     1277.60  30.55       4   1  177.309  19.390                                         
   130 Szymaniak Jerzy                 2   73             R    10:33:59     1277.60  30.55 103- 26-  7  183.953  19.390                                         
   132 Glinka Dariusz                  1   83             R    10:31:45     1277.56  31.02      27      181.094   0.000                                         
   133 Szczepaniak Robert              1   51             R    10:27:52     1277.34  31.25      18      176.102   0.000                                         
   134 Kurek Wiesław                   3   12              G   10:43:16     1277.16  31.48       7   2  195.746  19.380                                         
   135 Antosiewicz Bogdan              3   20              G M 10:55:17     1276.81  31.72       2   1  211.036  19.370                                         
   136 Szymaniak Jerzy                 2   82             R    10:34:06     1276.57  31.95       2   0  183.953  19.370                                         
   137 Tarka Stanisław                 2   59             RG   10:35:49     1276.03  32.19       9      186.066   0.000                                         
   138 Szymaniak Jerzy                 2   68             R    10:34:10     1275.98  32.42       3   0  183.953  19.360                                         
   139 Grzegrzółka Jan                 3   49             RG M 10:43:40     1275.91  32.66       2   1  196.064  19.350                                         
   140 Kaminski Mariusz                2    1              G   10:31:55     1275.83  32.89       4   1  181.062  19.350                                         
   141 Kurek Wiesław                   3   22              G M 10:43:33     1274.80  33.13       8      195.746   0.000                                         
   142 Woźniak Wit                     3   36             RG   10:46:15     1274.65  33.36       5   2  199.164  19.340                                         
   143 Kurek Wiesław                   3   28              G   10:43:36     1274.39  33.60       9      195.746   0.000                                         
   144 Kurek Wiesław                   3   77             R    10:43:38     1274.11  33.83      10      195.746   0.000                                         
   144 Woźniak Wit                     3   28              G   10:46:19     1274.11  33.83       6   2  199.164  19.330                                         
   146 Szymaniak Jerzy                 2   96             R    10:34:25     1273.77  34.30       4   0  183.953  19.320                                         
   147 Wojciechowski Jarosław          3   96             R    10:40:01     1273.57  34.54  87- 12-  7  191.057  19.310                                         
   148 Wojciechowski Andrzej           3  131             R    10:40:01     1273.41  34.77 118- 36-  7  191.033  19.310                                         
   149 Wojciechowski Andrzej           3   27              G M 10:40:07     1272.56  35.01       2   1  191.033  19.310                                         
   150 Kaminski Mariusz                2   64                  10:32:18     1272.40  35.24       5   1  181.062  19.300                                         
   151 Piekarniak Mariusz              2   50             RG   10:34:24     1272.35  35.48       3   0  183.727  19.300                                         
   152 Szczepaniak Robert              1   76             R    10:28:26     1272.11  35.71      19      176.102   0.000                                         
   153 Szpadzik Joanna i Marcin        1   77             R    10:34:43     1271.90  35.95      16      184.065   0.000                                         
   154 Lewandowski Kazimierz           3   74             R    10:38:09     1271.63  36.18       7   2  188.392  19.280                                         
   155 Szpadzik Joanna i Marcin        1   15              G   10:34:45     1271.61  36.42      17      184.065   0.000                                         
   156 Wojciechowski Andrzej           3   47             RG M 10:40:14     1271.58  36.65       3   2  191.033  19.270                                         
   157 Tarka Stanisław                 2   91              G   10:36:22     1271.23  36.89      10      186.066   0.000                                         
   158 Szpadzik Joanna i Marcin        1   27             RG   10:34:48     1271.17  37.12      18      184.065   0.000                                         
   159 Burkowski Paweł                 3   17             RG   10:44:38     1270.99  37.36       2   1  196.537  19.260                                         
   160 Tarka Stanisław                 2   58             RG M 10:36:24     1270.94  37.59      11      186.066   0.000                                         
   161 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32             RG   10:34:50     1270.88  37.83      19      184.065   0.000                                         
   162 Antosiewicz Bogdan              3   83             R    10:56:05     1270.66  38.06       3   1  211.036  19.240                                         
   163 Tarka Stanisław                 2   38             R    10:36:26     1270.65  38.30      12      186.066   0.000                                         
   164 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   53             R    10:38:49     1270.23  38.53       6   1  189.032  19.230                                         
   165 Myszkowski Zenon                1   86             R    10:25:32     1270.21  38.77  87- 27-  7  172.156  19.230                                         
   166 Lewandowski Kazimierz           3   64             R    10:38:21     1269.92  39.00       8      188.392   0.000                                         
   167 Szpadzik Joanna i Marcin        1   66             RG   10:34:58     1269.71  39.24      20      184.065   0.000                                         
   168 Glinka Dariusz                  1   78             R    10:32:39     1269.50  39.47      28      181.094   0.000                                         
   169 Lewandowski Kazimierz           3   65             R    10:38:25     1269.35  39.71       9      188.392   0.000                                         
   170 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              G M 10:35:01     1269.27  39.94      21      184.065   0.000                                         
   171 Szpadzik Joanna i Marcin        1    4              G M 10:35:02     1269.12  40.18      22      184.065   0.000                                         
   172 Wojciechowski Jarosław          3    9              G M 10:40:34     1268.92  40.41       2   1  191.057  19.200                                         
   173 Szpadzik Joanna i Marcin        1   57             RG   10:35:04     1268.83  40.65      23      184.065   0.000                                         
   174 Widłak Adam                     3   15              G M 10:47:01     1268.47  40.88       3   3  199.171  19.190                                         
   175 Szczepaniak Robert              1   63             R    10:28:51     1268.29  41.12      20      176.102   0.000                                         
   175 Szczepaniak Robert              1   60             R    10:28:51     1268.29  41.12      21      176.102   0.000                                         
   177 Kaminski Mariusz                2   15              G   10:32:46     1268.24  41.59       6   1  181.062  19.170                                         
   178 Michniewski Tomasz              3   40             RG   10:40:12     1267.29  41.82  58- 13-  7  190.347  19.170                                         
   179 Michniewski Tomasz              3   45             RG M 10:40:13     1267.15  42.06       2   1  190.347  19.160                                         
   180 Chojnacki M. i  Z.              2   30             RG   10:36:26     1267.14  42.29  50-  2-  2  185.552  19.160                                         
   181 Burkowski Paweł                 3    6              G   10:45:07     1267.03  42.53       3   1  196.537  19.150                                         
   182 Tarka Stanisław                 2   27             RG   10:36:52     1266.90  42.76      13      186.066   0.000                                         
   183 Szklarz Marian                  3   27             R    10:44:05     1266.87  43.00       8      195.203   0.000                                         
   184 Rawski Witold                   1   21              G   10:30:04     1266.24  43.23  67-  6-  6  177.358  19.140                                         
   185 Burkowski Paweł                 3   23             RG M 10:45:14     1266.08  43.47       4   2  196.537  19.140                                         
   186 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   15              G   10:39:20     1265.84  43.70       7   1  189.032  19.130                                         
   187 Wojciechowski Andrzej           3  136             R    10:40:55     1265.82  43.94       4   2  191.033  19.130                                         
   188 Tarka Stanisław                 2   24             RG   10:37:00     1265.76  44.17      14      186.066   0.000                                         
   189 Sotek Mariusz                   1    4              G   10:30:06     1265.59  44.41       5   1  177.309  19.120                                         
   190 Dąbrowski Tomasz                1   73             R    10:28:34     1265.30  44.64      11      175.329   0.000                                         
   191 Lewandowski Kazimierz           3   22              G   10:38:54     1265.23  44.88      10      188.392   0.000                                         
   192 Burkowski Paweł                 3   27             RG M 10:45:21     1265.12  45.11       5   3  196.537  19.100                                         
   192 Burkowski Paweł                 3   20             RG   10:45:21     1265.12  45.11       6   3  196.537  19.100                                         
   194 Dąbrowski Tomasz                1   82             R    10:28:36     1265.00  45.58      12      175.329   0.000                                         
   195 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG   10:28:38     1264.70  45.82      13      175.329   0.000                                         
   196 Burkowski Paweł                 3   38             RG M 10:45:28     1264.18  46.05       7   4  196.537  19.080                                         
   197 Dąbrowski Tomasz                1   85             R    10:28:42     1264.09  46.29      14      175.329   0.000                                         
   197 Sotek Mariusz                   1   85             R    10:30:16     1264.09  46.29       6   1  177.309  19.080                                         
   199 Burkowski Paweł                 3   32             RG M 10:45:30     1263.90  46.76       8      196.537   0.000                                         
   200 Kaminski Mariusz                2    6              G   10:33:16     1263.81  46.99       7   1  181.062  19.070                                         
   201 Sekuła Wiesław                  3   19              G M 10:39:23     1263.76  47.23  67- 11-  7  188.784  19.060                                         
   202 Sekuła Wiesław                  3   74             R    10:39:27     1263.19  47.46       2   1  188.784  19.060                                         
   203 Sotek Mariusz                   1    6              G   10:30:23     1263.04  47.70       7   1  177.309  19.050                                         
   203 Sotek Mariusz                   1   68             R    10:30:23     1263.04  47.70       8      177.309   0.000                                         
   205 Tarka Stanisław                 2    1              G M 10:37:20     1262.89  48.17      15      186.066   0.000                                         
   206 Kulczyński Mieczysław           3   34              G M 10:39:10     1262.88  48.40  65-  5-  5  188.380  19.040                                         
   207 Glinka Dariusz                  1   17              G   10:33:24     1262.86  48.64      29      181.094   0.000                                         
   208 Łuczak Marek                    3   70             R    10:44:36     1262.70  48.87       5   2  195.214  19.030                                         
   209 Kuźmiński Andrzej               3   17              G M 10:37:21     1262.56  49.11  50-  7-  7  186.038  19.020                                         
   210 Grzegrzółka Jan                 3   23              G M 10:45:18     1262.49  49.34       3   2  196.064  19.020                                         
   210 Grzegrzółka Jan                 3   43             RG   10:45:18     1262.49  49.34       4   2  196.064  19.020                                         
   212 Sotek Mariusz                   1   45             R    10:30:27     1262.44  49.81       9      177.309   0.000                                         
   213 Łuczak Marek                    3   37              G   10:44:38     1262.43  50.05       6   2  195.214  19.000                                         
   214 Glinka Dariusz                  1   12              G   10:33:27     1262.42  50.28      30      181.094   0.000                                         
   215 Glinka Dariusz                  1  112              G M 10:33:28     1262.27  50.52      31      181.094   0.000                                         
   216 Tarka Stanisław                 2   76              G   10:37:25     1262.18  50.75      16      186.066   0.000                                         
   217 Szklarz Marian                  3   47             RG M 10:44:40     1262.09  50.99       9      195.203   0.000                                         
   218 Grzegrzółka Jan                 3   36             RG   10:45:21     1262.08  51.22       5   2  196.064  18.980                                         
   219 Łuczak Marek                    3   56             R    10:44:41     1262.02  51.46       7   2  195.214  18.980                                         
   220 Grzegrzółka Jan                 3   42             RG   10:45:22     1261.94  51.69       6   2  196.064  18.970                                         
   221 Oracz Paweł                     2   32             RG   10:33:08     1261.68  51.93  34-  7-  7  180.588  18.970                                         
   222 Grzegrzółka Jan                 3   35             RG   10:45:25     1261.54  52.16       7   2  196.064  18.960                                         
   223 Kaminski Mariusz                2   37              G   10:33:32     1261.46  52.40       8      181.062   0.000                                         
   224 Michniewski Tomasz              3   29             RG M 10:40:55     1261.27  52.63       3   2  190.347  18.950                                         
   224 Szklarz Marian                  3   14              G   10:44:46     1261.27  52.63      10      195.203   0.000                                         
   226 Tarka Stanisław                 2   81              G   10:37:32     1261.18  53.10      17      186.066   0.000                                         
   227 Tarka Stanisław                 2   94              G   10:37:35     1260.75  53.34      18      186.066   0.000                                         
   228 Szczepaniak Robert              1  100             R    10:29:43     1260.42  53.57      22      176.102   0.000                                         
   229 Grzegrzółka Jan                 3   48             RG   10:45:34     1260.32  53.81       8      196.064   0.000                                         
   230 Łuczak Marek                    3   81             R    10:44:54     1260.26  54.04       8      195.214   0.000                                         
   231 Łuczak Marek                    3   96             R    10:44:57     1259.85  54.28       9      195.214   0.000                                         
   232 Kaminski Mariusz                2   24              G M 10:33:45     1259.56  54.51       9      181.062   0.000                                         
   233 Tarka Stanisław                 2   40             RG   10:37:45     1259.33  54.75      19      186.066   0.000                                         
   234 Szczepaniak Robert              1    8              G   10:29:52     1259.07  54.98      23      176.102   0.000                                         
   235 Michniewski Tomasz              3   57             R    10:41:17     1258.22  55.22       4   2  190.347  18.900                                         
   236 Antosiewicz Bogdan              3   34              G   10:57:45     1258.04  55.45       4   1  211.036  18.900                                         
   237 Kuźmiński Andrzej               3   31              G   10:37:53     1258.01  55.69       2   1  186.038  18.890                                         
   238 Woźniak Wit                     3    5              G M 10:48:20     1257.88  55.92       7   3  199.164  18.890                                         
   239 Piekarniak Mariusz              2   60             R    10:36:09     1257.11  56.16       4   0  183.727  18.880                                         
   240 Więsik Dariusz                  3   37             RG   10:55:56     1256.67  56.39  36-  1-  1  208.524  18.880                                         
   241 Kaminski Mariusz                2   71             R    10:34:05     1256.65  56.63      10      181.062   0.000                                         
   242 Szpadzik Joanna i Marcin        1   48             RG M 10:36:29     1256.56  56.86      24      184.065   0.000                                         
   243 Lewandowski Kazimierz           3   73             R    10:39:56     1256.51  57.10      11      188.392   0.000                                         
   244 Glinka Dariusz                  1   87             R    10:34:08     1256.43  57.33      32      181.094   0.000                                         
   245 Woźniak Wit                     3   65             R    10:48:31     1256.42  57.57       8      199.164   0.000                                         
   246 Kowalski Paweł                  2   58             R    10:36:39     1256.24  57.80       2   1  184.228  18.850                                         
   247 Woźniak Wit                     3   15              G   10:48:33     1256.16  58.04       9      199.164   0.000                                         
   248 Glinka Dariusz                  1    5              G   10:34:10     1256.14  58.27      33      181.094   0.000                                         
   249 Szpadzik Joanna i Marcin        1   64             R    10:36:32     1256.13  58.51      25      184.065   0.000                                         
   250 Witkowski Tomasz                3   37              G   10:56:05     1255.98  58.74  35-  2-  2  208.597  18.830                                         
   251 Szpadzik Joanna i Marcin        1   38             R    10:36:34     1255.85  58.98      26      184.065   0.000                                         
   252 Glinka Dariusz                  1   40             R    10:34:13     1255.71  59.21      34      181.094   0.000                                         
   252 Glinka Dariusz                  1   15              G   10:34:13     1255.71  59.21      35      181.094   0.000                                         
   254 Szczepaniak Robert              1   11              G   10:30:15     1255.63  59.68      24      176.102   0.000                                         
   255 Grzegrzółka Jan                 3   71             R    10:46:09     1255.61  59.92       9      196.064   0.000                                         
   256 Łuczak Marek                    3   77             R    10:45:29     1255.53  60.15      10      195.214   0.000                                         
   257 Kuźmiński Andrzej               3   41             R    10:38:11     1255.46  60.39       3   1  186.038  18.800                                         
   258 Glinka Dariusz                  1   26             R    10:34:15     1255.42  60.62      36      181.094   0.000                                         
   259 Woźniak Wit                     3   16              G M 10:48:39     1255.37  60.86      10      199.164   0.000                                         
   260 Michniewski Tomasz              3   63             R    10:41:38     1255.31  61.09       5   2  190.347  18.780                                         
   261 Dąbrowski Tomasz                1   22              G M 10:29:42     1255.04  61.33      15      175.329   0.000                                         
   262 Grzegrzółka Jan                 3   10              G   10:46:15     1254.81  61.56      10      196.064   0.000                                         
   263 Tarka Stanisław                 2    3              G   10:38:17     1254.80  61.80      20      186.066   0.000                                         
   264 Glinka Dariusz                  1   75             R    10:34:20     1254.69  62.03      37      181.094   0.000                                         
   264 Kwiatkowski Andrzej             2  108              G   10:39:41     1254.69  62.03  94- 11-  7  187.806  18.770                                         
   266 Grzegrzółka Jan                 3   45             RG M 10:46:18     1254.41  62.50      11      196.064   0.000                                         
   267 Glinka Dariusz                  1   34             RG   10:34:24     1254.11  62.73      38      181.094   0.000                                         
   268 Woźniak Wit                     3   24              G M 10:48:49     1254.05  62.97      11      199.164   0.000                                         
   269 Szklarz Marian                  3   25             R    10:45:40     1253.98  63.20      11      195.203   0.000                                         
   270 Szczepaniak Robert              1   31              G   10:30:28     1253.69  63.44      25      176.102   0.000                                         
   271 Kaminski Mariusz                2   10              G   10:34:27     1253.46  63.67      11      181.062   0.000                                         
   272 Kowalski Paweł                  2   46             RG M 10:36:59     1253.39  63.91       3   2  184.228  18.730                                         
   273 Grzegrzółka Jan                 3   39             RG   10:46:26     1253.34  64.14      12      196.064   0.000                                         
   274 Piekarniak Mariusz              2   16              G   10:36:36     1253.25  64.38       5   0  183.727  18.720                                         
   275 Dąbrowski Tomasz                1   57             R    10:29:55     1253.10  64.61      16      175.329   0.000                                         
   275 Szczepaniak Robert              1   45             RG   10:30:32     1253.10  64.61      26      176.102   0.000                                         
   277 Glinka Dariusz                  1    3              G   10:34:32     1252.96  65.08      39      181.094   0.000                                         
   277 Myszkowski Zenon                1   24              G   10:27:24     1252.96  65.08       2   0  172.156  18.700                                         
   279 Wilczek Edward                  2   12              G   10:41:45     1252.94  65.55  43- 10-  7  190.133  18.690                                         
   280 Szklarz Marian                  3    8              G M 10:45:48     1252.91  65.79      12      195.203   0.000                                         
   281 Piekarniak Mariusz              2   45             RG   10:36:39     1252.83  66.02       6   0  183.727  18.690                                         
   282 Szymaniak Jerzy                 2  114             R    10:36:50     1252.80  66.26       5   0  183.953  18.680                                         
   283 Łuczak Marek                    3   26              G M 10:45:50     1252.71  66.49      11      195.214   0.000                                         
   284 Szczepaniak Robert              1   22              G   10:30:36     1252.50  66.73      27      176.102   0.000                                         
   285 Szymaniak Jerzy                 2   31              G M 10:36:53     1252.38  66.96       6   1  183.953  18.670                                         
   286 Szklarz Marian                  3   58             R    10:45:53     1252.24  67.20      13      195.203   0.000                                         
   287 Szymaniak Jerzy                 2   38              G   10:36:54     1252.23  67.43       7   1  183.953  18.660                                         
   288 Piekarniak Mariusz              2   77             R    10:36:44     1252.12  67.67       7   0  183.727  18.650                                         
   289 Kowalski Paweł                  2   27             RG   10:37:10     1251.83  67.90       4   2  184.228  18.650                                         
   289 Piekarniak Mariusz              2   72             R    10:36:46     1251.83  67.90       8      183.727   0.000                                         
   291 Szymaniak Jerzy                 2  122             R    10:36:57     1251.81  68.37       8      183.953   0.000                                         
   292 Łuczak Marek                    3   33              G   10:45:57     1251.77  68.61      12      195.214   0.000                                         
   293 Szklarz Marian                  3   30             RG M 10:45:57     1251.70  68.84      14      195.203   0.000                                         
   294 Kowalski Paweł                  2    4              G   10:37:11     1251.69  69.08       5   2  184.228  18.620                                         
   295 Sadowski Sławomir Piotr         1   38             RG   10:30:26     1251.43  69.31  38-  1-  1  175.743  18.620                                         
   296 Kaminski Mariusz                2   26              G   10:34:42     1251.29  69.55      12      181.062   0.000                                         
   297 Konopka Jarosław                1   63             R    10:28:45     1251.27  69.78  76-  4-  4  173.613  18.610                                         
   298 Burkowski Paweł                 3   86             R    10:47:05     1251.16  70.02       9      196.537   0.000                                         
   298 Dąbrowski Tomasz                1   75             R    10:30:08     1251.16  70.02      17      175.329   0.000                                         
   300 Łuczak Marek                    3   89             R    10:46:02     1251.10  70.49      13      195.214   0.000                                         
   301 Myszkowski Zenon                1   49              G   10:27:37     1250.98  70.72       3   0  172.156  18.590                                         
   302 Szczepaniak Robert              1   74             R    10:30:47     1250.87  70.96      28      176.102   0.000                                         
   303 Grzegrzółka Jan                 3   63             R    10:46:45     1250.81  71.19      13      196.064   0.000                                         
   303 Konopka Jarosław                1   55             R    10:28:48     1250.81  71.19       2   0  173.613  18.580                                         
   305 Burkowski Paweł                 3   67             R    10:47:08     1250.77  71.66      10      196.537   0.000                                         
   306 Szymaniak Jerzy                 2    8              G   10:37:05     1250.67  71.90       9      183.953   0.000                                         
   307 Tarka Stanisław                 2   87              G   10:38:47     1250.58  72.13      21      186.066   0.000                                         
   308 Myszkowski Zenon                1   38              G   10:27:40     1250.53  72.37       4   0  172.156  18.560                                         
   309 Burkowski Paweł                 3   25             RG M 10:47:10     1250.50  72.60      11      196.537   0.000                                         
   310 Arak Piotr                      1   36             RG M 10:32:33     1250.40  72.84       2   2  178.245  18.550                                         
   311 Tarka Stanisław                 2   29             R    10:38:52     1249.88  73.07      22      186.066   0.000                                         
   312 Burkowski Paweł                 3   34             RG   10:47:16     1249.71  73.31      12      196.537   0.000                                         
   313 Szklarz Marian                  3   56             R    10:46:12     1249.70  73.54      15      195.203   0.000                                         
   314 Szczepaniak Robert              1   80             R    10:30:55     1249.69  73.78      29      176.102   0.000                                         
   315 Szczepaniak Robert              1  101             R    10:30:56     1249.54  74.01      30      176.102   0.000                                         
   316 Widłak Adam                     3    2              G M 10:49:24     1249.50  74.25       4   4  199.171  18.520                                         
   317 Tarka Stanisław                 2   82              G   10:38:55     1249.46  74.48      23      186.066   0.000                                         
   318 Wojciechowski Andrzej           3  125             R    10:42:54     1249.40  74.72       5   2  191.033  18.510                                         
   318 Wojciechowski Andrzej           3  106             R    10:42:54     1249.40  74.72       6   2  191.033  18.510                                         
   320 Szymaniak Jerzy                 2   37              G   10:37:15     1249.26  75.19      10      183.953   0.000                                         
   321 Glinka Dariusz                  1   36             RG   10:34:58     1249.21  75.42      40      181.094   0.000                                         
   322 Kaminski Mariusz                2   33              G   10:34:57     1249.13  75.66      13      181.062   0.000                                         
   323 Piekarniak Mariusz              2  100             R    10:37:06     1248.99  75.89       9      183.727   0.000                                         
   324 Woźniak Wit                     3   58             R    10:49:28     1248.94  76.13      12      199.164   0.000                                         
   325 Tarka Stanisław                 2   52             R    10:38:59     1248.91  76.36      24      186.066   0.000                                         
   326 Szklarz Marian                  3   52             RG   10:46:18     1248.90  76.60      16      195.203   0.000                                         
   327 Głażewski Jerzy                 3    9             RG M 10:47:24     1248.88  76.83  37-  2-  2  196.574  18.470                                         
   328 Szczepaniak Robert              1    4              G M 10:31:01     1248.80  77.07      31      176.102   0.000                                         
   329 Łuczak Marek                    3   20              G   10:46:20     1248.70  77.30      14      195.214   0.000                                         
   330 Tarka Stanisław                 2   65             R    10:39:01     1248.63  77.54      25      186.066   0.000                                         
   331 Rębiś Krzysztof                 2    9              G M 10:39:47     1248.58  77.77  32-  4-  4  187.016  18.450                                         
   332 Szczepaniak Robert              1   90             R    10:31:03     1248.51  78.01      32      176.102   0.000                                         
   333 Szymaniak Jerzy                 2  120             R    10:37:23     1248.13  78.24      11      183.953   0.000                                         
   334 Dąbrowski Tomasz                1   98             R    10:30:29     1248.04  78.48      18      175.329   0.000                                         
   335 Szczepaniak Robert              1    3              G M 10:31:08     1247.77  78.71      33      176.102   0.000                                         
   336 Dąbrowski Tomasz                1    1              G   10:30:31     1247.75  78.95      19      175.329   0.000                                         
   337 Kurek Wiesław                   3   53                  10:46:53     1247.72  79.18      11      195.746   0.000                                         
   338 Szklarz Marian                  3   48             RG   10:46:27     1247.70  79.42      17      195.203   0.000                                         
   339 Wojciechowski Jarosław          3   89             R    10:43:08     1247.65  79.65       3   1  191.057  18.410                                         
   340 Woźniak Wit                     3   27              G   10:49:40     1247.37  79.89      13      199.164   0.000                                         
   341 Szczepaniak Robert              1   57             R    10:31:11     1247.33  80.12      34      176.102   0.000                                         
   342 Szczepaniak Robert              1   39             RG   10:31:12     1247.18  80.36      35      176.102   0.000                                         
   343 Antosiewicz Bogdan              3   39              G   10:59:13     1247.14  80.59       5   1  211.036  18.390                                         
   344 Szklarz Marian                  3   63             RG   10:46:32     1247.04  80.83      18      195.203   0.000                                         
   345 Kowalski Paweł                  2   30             RG M 10:37:44     1247.03  81.06       6   3  184.228  18.380                                         
   346 Glinka Dariusz                  1   81             R    10:35:14     1246.92  81.30      41      181.094   0.000                                         
   347 Michniewski Tomasz              3   25             RG   10:42:41     1246.68  81.53       6   2  190.347  18.380                                         
   348 Dąbrowski Tomasz                1   29              G M 10:30:39     1246.56  81.77      20      175.329   0.000                                         
   348 Dąbrowski Tomasz                1   20              G   10:30:39     1246.56  81.77      21      175.329   0.000                                         
   350 Antosiewicz Bogdan              3   30              G M 10:59:18     1246.52  82.24       6   2  211.036  18.360                                         
   351 Antosiewicz Bogdan              3   61                  10:59:20     1246.28  82.47       7   2  211.036  18.360                                         
   352 Sotek Mariusz                   1   82             R    10:32:17     1246.17  82.71      10      177.309   0.000                                         
   353 Szczepaniak Robert              1    2              G M 10:31:19     1246.15  82.94      36      176.102   0.000                                         
   354 Wojciechowski Andrzej           3   37              G   10:43:18     1246.14  83.18       7   2  191.033  18.340                                         
   355 Dąbrowski Tomasz                1   59             R    10:30:42     1246.12  83.41      22      175.329   0.000                                         
   356 Bielski Jacek                   3    1              G M 10:43:06     1245.81  83.65  49- 11-  7  190.734  18.330                                         
   357 Widłak Adam                     3   24             RG   10:49:53     1245.73  83.88       5   4  199.171  18.330                                         
   357 Wojciechowski Andrzej           3  128             R    10:43:21     1245.73  83.88       8      191.033   0.000                                         
   359 Dąbrowski Tomasz                1   32             RG   10:30:45     1245.68  84.35      23      175.329   0.000                                         
   359 Dąbrowski Tomasz                1   64             R    10:30:45     1245.68  84.35      24      175.329   0.000                                         
   361 Antosiewicz Bogdan              3   49             RG   10:59:25     1245.66  84.82       8      211.036   0.000                                         
   362 Szpadzik Joanna i Marcin        1   86              G   10:37:46     1245.65  85.06      27      184.065   0.000                                         
   363 Sotek Mariusz                   1   56             R    10:32:21     1245.59  85.29      11      177.309   0.000                                         
   364 Szpadzik Joanna i Marcin        1   61             RG   10:37:47     1245.51  85.53      28      184.065   0.000                                         
   365 Szpadzik Joanna i Marcin        1   56             R    10:37:49     1245.23  85.76      29      184.065   0.000                                         
   366 Myszkowski Zenon                1   13              G   10:28:17     1244.95  86.00       5   0  172.156  18.290                                         
   367 Szpadzik Joanna i Marcin        1   53             R    10:37:51     1244.94  86.23      30      184.065   0.000                                         
   368 Szpadzik Joanna i Marcin        1   28             R    10:37:53     1244.66  86.47      31      184.065   0.000                                         
   369 Dąbrowski Tomasz                1   60             R    10:30:52     1244.65  86.70      25      175.329   0.000                                         
   370 Sotek Mariusz                   1   48             R    10:32:28     1244.57  86.94      12      177.309   0.000                                         
   371 Myszkowski Zenon                1   66             R    10:28:22     1244.20  87.17       6   0  172.156  18.260                                         
   372 Widłak Adam                     3   19              G   10:50:07     1243.91  87.41       6   4  199.171  18.260                                         
   373 Myszkowski Zenon                1   72             R    10:28:24     1243.90  87.64       7   0  172.156  18.250                                         
   374 Myszkowski Zenon                1   40              G   10:28:25     1243.75  87.88       8      172.156   0.000                                         
   375 Lewandowski Kazimierz           3    2              G   10:41:29     1243.65  88.11      12      188.392   0.000                                         
   376 Szklarz Marian                  3   64             RG   10:46:58     1243.60  88.35      19      195.203   0.000                                         
   377 Widłak Adam                     3   21             RG   10:50:10     1243.52  88.58       7   4  199.171  18.230                                         
   378 Bielski Jacek                   3   14              G   10:43:23     1243.51  88.82       2   1  190.734  18.230                                         
   379 Wilczek Edward                  2   11              G M 10:42:55     1243.38  89.05       2   1  190.133  18.230                                         
   380 Antosiewicz Bogdan              3   14              G   10:59:45     1243.22  89.29       9      211.036   0.000                                         
   381 Kuźmiński Andrzej               3   30              G   10:39:39     1243.15  89.52       4   1  186.038  18.220                                         
   382 Wojciechowski Jarosław          3   72             R    10:43:43     1242.92  89.76       4   1  191.057  18.210                                         
   383 Jaworski Krzysztof              2   20              G M 10:34:47     1242.55  89.99  47-  3-  3  179.900  18.210                                         
   384 Glinka Dariusz                  1  102             R    10:35:45     1242.50  90.23      42      181.094   0.000                                         
   385 Szczepaniak Robert              1   38             RG   10:31:45     1242.34  90.46      37      176.102   0.000                                         
   386 Widłak Adam                     3   22             RG   10:50:20     1242.23  90.70       8      199.171   0.000                                         
   387 Burkowski Paweł                 3   33             RG   10:48:13     1242.20  90.93      13      196.537   0.000                                         
   388 Jobda Arkadiusz                 3   40             RG M 10:48:19     1242.07  91.17  36-  4-  4  196.641  18.180                                         
   389 Szymaniak Jerzy                 2   13              G   10:38:07     1241.95  91.40      12      183.953   0.000                                         
   390 Jobda Arkadiusz                 3   24             RG M 10:48:20     1241.94  91.64       2   2  196.641  18.170                                         
   391 Bielski Jacek                   3    4              G M 10:43:36     1241.76  91.87       3   2  190.734  18.170                                         
   392 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   35              G   10:42:15     1241.59  92.11       8      189.032   0.000                                         
   393 Woźniak Wit                     3   17              G M 10:50:25     1241.54  92.34      14      199.164   0.000                                         
   394 Antosiewicz Bogdan              3   29              G   11:00:00     1241.39  92.58      10      211.036   0.000                                         
   395 Bielski Jacek                   3    3              G M 10:43:39     1241.35  92.81       4   3  190.734  18.150                                         
   396 Bielski Jacek                   3   37             RG   10:43:40     1241.22  93.05       5   3  190.734  18.150                                         
   397 Woźniak Wit                     3   41             RG   10:50:29     1241.03  93.28      15      199.164   0.000                                         
   398 Markowski Krzysztof             3   29             RG M 10:48:51     1240.71  93.52  29-  3-  3  197.087  18.140                                         
   399 Piekarniak Mariusz              2  101             R    10:38:06     1240.56  93.75      10      183.727   0.000                                         
   400 Lewandowski Kazimierz           3   36             RG   10:41:52     1240.51  93.98      13      188.392   0.000                                         
   401 Burkowski Paweł                 3   15             RG   10:48:26     1240.50  94.22      14      196.537   0.000                                         
   402 Piekarniak Mariusz              2   63             R    10:38:08     1240.28  94.45      11      183.727   0.000                                         
   403 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   36              G   10:42:25     1240.23  94.69       9      189.032   0.000                                         
   404 Szymaniak Jerzy                 2   12              G M 10:38:20     1240.13  94.92      13      183.953   0.000                                         
   405 Oracz Paweł                     2   41             RG   10:35:38     1240.02  95.16       2   0  180.588  18.100                                         
   406 Burkowski Paweł                 3   14              G M 10:48:30     1239.98  95.39      15      196.537   0.000                                         
   407 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   44             RG   10:42:27     1239.96  95.63      10      189.032   0.000                                         
   408 Woźniak Wit                     3   79             R    10:50:38     1239.87  95.86      16      199.164   0.000                                         
   409 Piekarniak Mariusz              2   31              G   10:38:11     1239.86  96.10      12      183.727   0.000                                         
   410 Grzegrzółka Jan                 3   32              G   10:48:09     1239.73  96.33      14      196.064   0.000                                         
   411 Kowalski Paweł                  2   10                  10:38:37     1239.62  96.57       7   3  184.228  18.080                                         
   412 Burkowski Paweł                 3   56             R    10:48:33     1239.59  96.80      16      196.537   0.000                                         
   413 Wojciechowski Andrzej           3   13              G   10:44:07     1239.54  97.04       9      191.033   0.000                                         
   414 Myszkowski Zenon                1   85             R    10:28:54     1239.42  97.27       9      172.156   0.000                                         
   415 Grzegrzółka Jan                 3   75             R    10:48:12     1239.34  97.51      15      196.064   0.000                                         
   416 Burkowski Paweł                 3   31             RG   10:48:35     1239.33  97.74      17      196.537   0.000                                         
   417 Wojciechowski Andrzej           3   17              G M 10:44:09     1239.27  97.98      10      191.033   0.000                                         
   418 Szklarz Marian                  3   28             R    10:47:32     1239.12  98.21      20      195.203   0.000                                         
   419 Szklarz Marian                  3   50             RG   10:47:33     1238.99  98.45      21      195.203   0.000                                         
   420 Tarka Stanisław                 2   64             R    10:40:12     1238.79  98.68      26      186.066   0.000                                         
   421 Szymaniak Jerzy                 2  108             R    10:38:30     1238.74  98.92      14      183.953   0.000                                         
   422 Tarka Stanisław                 2   53             RG   10:40:13     1238.65  99.15      27      186.066   0.000                                         
   423 Antosiewicz Bogdan              3   40              G M 11:00:24     1238.47  99.39      11      211.036   0.000                                         
   424 Burkowski Paweł                 3   12              G   10:48:42     1238.42  99.62      18      196.537   0.000                                         
   425 Kowalski Paweł                  2   71             R    10:38:48     1238.09  99.86       8      184.228   0.000                                         
   426 Wojciechowski Andrzej           3  104             R    10:44:18     1238.06 100.09      11      191.033   0.000                                         
   427 Kowalski Paweł                  2   73             R    10:38:49     1237.95 100.33       9      184.228   0.000                                         
   428 Lewandowski Kazimierz           3   29             RG   10:42:11     1237.93 100.56      14      188.392   0.000                                         
   429 Szymaniak Jerzy                 2   14              G   10:38:37     1237.77 100.80      15      183.953   0.000                                         
   430 Szklarz Marian                  3    1              G   10:47:43     1237.68 101.03      22      195.203   0.000                                         
   431 Tarka Stanisław                 2   12             R    10:40:21     1237.55 101.27      28      186.066   0.000                                         
   431 Tarka Stanisław                 2   41             RG   10:40:21     1237.55 101.27      29      186.066   0.000                                         
   433 Lewandowski Kazimierz           3   30             RG   10:42:14     1237.52 101.74      15      188.392   0.000                                         
   434 Tarka Stanisław                 2   51             RG   10:40:22     1237.42 101.97      30      186.066   0.000                                         
   435 Kowalski Paweł                  2   50             R    10:38:53     1237.40 102.21      10      184.228   0.000                                         
   436 Styczek Maciej                  1   26              G   10:29:42     1237.12 102.44  47-  1-  1  172.826  17.960                                         
   437 Rawski Witold                   1   26              G   10:33:22     1237.09 102.68       2   0  177.358  17.950                                         
   438 Burkowski Paweł                 3    8              G   10:48:53     1236.99 102.91      19      196.537   0.000                                         
   439 Lewandowski Kazimierz           3   25             RG   10:42:18     1236.98 103.15      16      188.392   0.000                                         
   440 Kowalski Paweł                  2   25             RG   10:38:58     1236.71 103.38      11      184.228   0.000                                         
   441 Wilczek Edward                  2   75              G M 10:43:45     1236.64 103.62       3   2  190.133  17.930                                         
   442 Dąbrowski Tomasz                1   96             R    10:31:47     1236.60 103.85      26      175.329   0.000                                         
   443 Kwiatkowski Andrzej             2   59             R    10:41:53     1236.52 104.09       2   0  187.806  17.920                                         
   444 Burkowski Paweł                 3   69             R    10:48:58     1236.34 104.32      20      196.537   0.000                                         
   445 Szklarz Marian                  3   17              G   10:47:54     1236.24 104.56      23      195.203   0.000                                         
   446 Rawski Witold                   1   55             R    10:33:28     1236.23 104.79       3   0  177.358  17.910                                         
   447 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   78             R    10:42:55     1236.18 105.03      11      189.032   0.000                                         
   448 Jakubowski Dariusz              1   21              G   10:32:23     1236.17 105.26  52-  1-  1  176.010  17.900                                         
   449 Woźniak Wit                     3   25              G   10:51:07     1236.15 105.50      17      199.164   0.000                                         
   450 Antosiewicz Bogdan              3   21              G   11:00:44     1236.06 105.73      12      211.036   0.000                                         
   451 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   79             R    10:42:57     1235.91 105.97      12      189.032   0.000                                         
   452 Dąbrowski Tomasz                1   97             R    10:31:53     1235.73 106.20      27      175.329   0.000                                         
   453 Antosiewicz Bogdan              3   13              G M 11:00:47     1235.69 106.44      13      211.036   0.000                                         
   454 Arak Piotr                      1   30             RG   10:34:15     1235.67 106.67       3   2  178.245  17.870                                         
   455 Rębiś Krzysztof                 2   31             RG   10:41:21     1235.65 106.91       2   1  187.016  17.870                                         
   456 Grzegrzółka Jan                 3   26              G   10:48:41     1235.57 107.14      16      196.064   0.000                                         
   456 Wilczek Edward                  2   87              G M 10:43:53     1235.57 107.14       4   3  190.133  17.860                                         
   458 Glinka Dariusz                  1   28             R    10:36:36     1235.29 107.61      43      181.094   0.000                                         
   459 Kwiatkowski Andrzej             2   65             RG   10:42:05     1234.89 107.85       3   0  187.806  17.850                                         
   460 Dąbrowski Tomasz                1   21              G   10:32:00     1234.71 108.08      28      175.329   0.000                                         
   461 Burkowski Paweł                 3   35             RG   10:49:12     1234.53 108.32      21      196.537   0.000                                         
   462 Rębiś Krzysztof                 2   18              G M 10:41:32     1234.16 108.55       3   2  187.016  17.840                                         
   463 Woźniak Wit                     3   57             R    10:51:24     1233.98 108.79      18      199.164   0.000                                         
   464 Sotek Mariusz                   1   16              G   10:33:42     1233.88 109.02      13      177.309   0.000                                         
   465 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   72             R    10:43:13     1233.76 109.26      13      189.032   0.000                                         
   466 Bielski Jacek                   3   50             RG M 10:44:36     1233.73 109.49       6   4  190.734  17.820                                         
   467 Wojciechowski Andrzej           3   12              G   10:44:51     1233.67 109.73      12      191.033   0.000                                         
   468 Peterek Kazimierz               2   32             RG   10:41:58     1233.66 109.96  73-  3-  3  187.475  17.810                                         
   469 Szczepaniak Robert              1   54             R    10:32:45     1233.64 110.20      38      176.102   0.000                                         
   470 Myszkowski Zenon                1   25              G   10:29:34     1233.50 110.43      10      172.156   0.000                                         
   471 Bielski Jacek                   3   17             RG   10:44:38     1233.46 110.67       7   4  190.734  17.790                                         
   472 Peterek Kazimierz               2   18             RG   10:42:01     1233.25 110.90       2   0  187.475  17.790                                         
   473 Woźniak Wit                     3   11              G M 10:51:31     1233.09 111.14      19      199.164   0.000                                         
   473 Woźniak Wit                     3   44             RG   10:51:31     1233.09 111.14      20      199.164   0.000                                         
   475 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   38             RG   10:43:19     1232.95 111.61      14      189.032   0.000                                         
   476 Szczepaniak Robert              1   97             R    10:32:50     1232.92 111.84      39      176.102   0.000                                         
   477 Glinka Dariusz                  1   47             R    10:36:53     1232.91 112.08      44      181.094   0.000                                         
   478 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   39             RG   10:43:20     1232.82 112.31      15      189.032   0.000                                         
   479 Tarka Stanisław                 2   25             RG   10:40:56     1232.77 112.55      31      186.066   0.000                                         
   480 Peterek Kazimierz               2   81              G   10:42:05     1232.71 112.78       3   0  187.475  17.750                                         
   481 Łuczak Marek                    3   15              G   10:48:22     1232.67 113.02      15      195.214   0.000                                         
   482 Rawski Witold                   1   75             R    10:33:53     1232.65 113.25       4   0  177.358  17.740                                         
   483 Woźniak Wit                     3   60             R    10:51:36     1232.45 113.49      21      199.164   0.000                                         
   484 Widłak Adam                     3   52             R    10:51:38     1232.24 113.72       9      199.171   0.000                                         
   485 Bielski Jacek                   3    8              G   10:44:48     1232.13 113.96       8      190.734   0.000                                         
   486 Widłak Adam                     3   45             RG   10:51:39     1232.11 114.19      10      199.171   0.000                                         
   487 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   18              G   10:43:28     1231.75 114.43      16      189.032   0.000                                         
   488 Myszkowski Zenon                1   43              G   10:29:46     1231.74 114.66      11      172.156   0.000                                         
   489 Michniewski Tomasz              3   31             RG M 10:44:33     1231.62 114.90       7   3  190.347  17.710                                         
   490 Antosiewicz Bogdan              3   70             R    11:01:21     1231.61 115.13      14      211.036   0.000                                         
   490 Widłak Adam                     3    1              G M 10:51:43     1231.61 115.13      11      199.171   0.000                                         
   492 Glinka Dariusz                  1   19              G   10:37:03     1231.51 115.60      45      181.094   0.000                                         
   493 Lewandowski Kazimierz           3   17              G   10:43:00     1231.32 115.84      17      188.392   0.000                                         
   494 Łukasik Andrzej                 3   25             RG   10:46:42     1231.19 116.07  36-  6-  6  192.927  17.690                                         
   495 Sotek Mariusz                   1  104             R    10:34:01     1231.17 116.31      14      177.309   0.000                                         
   496 Kwiatkowski Andrzej             2   75              G M 10:42:33     1231.11 116.54       4   1  187.806  17.680                                         
   497 Kuźmiński Andrzej               3   35             RG   10:41:07     1231.09 116.78       5   1  186.038  17.670                                         
   498 Lewandowski Kazimierz           3   50             RG   10:43:02     1231.05 117.01      18      188.392   0.000                                         
   499 Myszkowski Zenon                1   63             R    10:29:51     1231.01 117.25      12      172.156   0.000                                         
   500 Piekarniak Mariusz              2   74             R    10:39:15     1231.00 117.48      13      183.727   0.000                                         
   501 Piekarniak Mariusz              2   80             R    10:39:16     1230.86 117.72      14      183.727   0.000                                         
   502 Lewandowski Kazimierz           3   71             R    10:43:04     1230.78 117.95      19      188.392   0.000                                         
   503 Szymaniak Jerzy                 2  132                  10:39:30     1230.46 118.19      16      183.953   0.000                                         
   504 Pytka Bogdan                    1   17              G M 10:31:06     1230.26 118.42  52-  2-  2  173.589  17.640                                         
   505 Wojciechowski Andrzej           3   84             R    10:45:19     1229.96 118.66      13      191.033   0.000                                         
   506 Sotek Mariusz                   1   98              G M 10:34:10     1229.89 118.89      15      177.309   0.000                                         
   507 Burkowski Paweł                 3   60             R    10:49:50     1229.64 119.13      22      196.537   0.000                                         
   508 Jaworski Krzysztof              2   27              G M 10:36:19     1229.53 119.36       2   2  179.900  17.620                                         
   509 Sekuła Wiesław                  3   17              G   10:43:33     1229.46 119.60       3   1  188.784  17.620                                         
   510 Lewandowski Kazimierz           3   31             RG   10:43:14     1229.45 119.83      20      188.392   0.000                                         
   511 Tarka Stanisław                 2   80              G   10:41:21     1229.38 120.07      32      186.066   0.000                                         
   512 Kurek Wiesław                   3   19              G   10:49:14     1229.30 120.30      12      195.746   0.000                                         
   513 Sadowski Marek                  2   26              G M 10:40:23     1229.19 120.54 102-  5-  5  184.849  17.600                                         
   514 Burkowski Paweł                 3   22             RG   10:49:55     1229.00 120.77      23      196.537   0.000                                         
   515 Łukasik Andrzej                 3   40             RG   10:47:00     1228.83 121.01       2   0  192.927  17.590                                         
   516 Kurek Wiesław                   3   18              G   10:49:18     1228.79 121.24      13      195.746   0.000                                         
   516 Kurek Wiesław                   3   38             RG   10:49:18     1228.79 121.24      14      195.746   0.000                                         
   518 Burkowski Paweł                 3   36             RG   10:49:57     1228.74 121.71      24      196.537   0.000                                         
   519 Markowski Krzysztof             3   32             RG   10:50:25     1228.59 121.95       2   1  197.087  17.570                                         
   520 Witkowski Tomasz                3    6              G M 10:59:48     1228.49 122.18       2   1  208.597  17.560                                         
   521 Łuczak Marek                    3   98             R    10:48:55     1228.41 122.42      16      195.214   0.000                                         
   522 Sekuła Wiesław                  3   41             RG M 10:43:41     1228.40 122.65       4   2  188.784  17.550                                         
   523 Kurek Wiesław                   3   36             RG   10:49:23     1228.15 122.89      15      195.746   0.000                                         
   524 Piekarniak Mariusz              2   20              G M 10:39:36     1228.12 123.12      15      183.727   0.000                                         
   525 Wojciechowski Andrzej           3  134             R    10:45:33     1228.11 123.36      14      191.033   0.000                                         
   525 Wojciechowski Andrzej           3   30              G   10:45:33     1228.11 123.36      15      191.033   0.000                                         
   527 Burkowski Paweł                 3   26             RG   10:50:02     1228.10 123.83      25      196.537   0.000                                         
   528 Rokita Sławomir                 2   35             RG   10:41:37     1228.02 124.06  34-  1-  1  186.188  17.530                                         
   529 Łukasik Andrzej                 3   39             RG   10:47:07     1227.92 124.30       3   0  192.927  17.520                                         
   530 Antosiewicz Bogdan              3   24              G   11:01:52     1227.91 124.53      15      211.036   0.000                                         
   531 Sotek Mariusz                   1   38             RG   10:34:24     1227.90 124.77      16      177.309   0.000                                         
   532 Walczak Dariusz                 1   49             RG M 10:32:16     1227.89 125.00  44-  5-  5  174.688  17.510                                         
   533 Kurek Wiesław                   3   49             RG   10:49:27     1227.63 125.23      16      195.746   0.000                                         
   534 Wilczek Edward                  2   17              G   10:44:53     1227.59 125.47       5   3  190.133  17.500                                         
   535 Myszkowski Zenon                1   60                  10:30:15     1227.49 125.70      13      172.156   0.000                                         
   536 Wojciechowski Jarosław          3   92             R    10:45:39     1227.48 125.94       5   1  191.057  17.490                                         
   537 Markowski Krzysztof             3    7              G   10:50:34     1227.45 126.17       3   1  197.087  17.480                                         
   538 Łuczak Marek                    3   30              G M 10:49:03     1227.38 126.41      17      195.214   0.000                                         
   539 Lewandowski Kazimierz           3   46             RG   10:43:32     1227.04 126.64      21      188.392   0.000                                         
   540 Kwiatkowski Andrzej             2   64             R    10:43:06     1226.69 126.88       5   1  187.806  17.470                                         
   541 Lewandowski Kazimierz           3   48             RG   10:43:35     1226.64 127.11      22      188.392   0.000                                         
   542 Szklarz Marian                  3   35             R    10:49:09     1226.54 127.35      24      195.203   0.000                                         
   543 Widłak Adam                     3   42             RG   10:52:24     1226.42 127.58      12      199.171   0.000                                         
   544 Szklarz Marian                  3   41             RG   10:49:10     1226.41 127.82      25      195.203   0.000                                         
   545 Łuczak Marek                    3   25              G M 10:49:11     1226.35 128.05      18      195.214   0.000                                         
   546 Myszkowski Zenon                1    5              G   10:30:23     1226.33 128.29      14      172.156   0.000                                         
   547 Burkowski Paweł                 3   63             R    10:50:16     1226.31 128.52      26      196.537   0.000                                         
   548 Myszkowski Zenon                1   17              G M 10:30:24     1226.18 128.76      15      172.156   0.000                                         
   549 Kuźmiński Andrzej               3    3              G   10:41:44     1226.09 128.99       6   1  186.038  17.430                                         
   550 Piekarniak Mariusz              2   49             RG   10:39:51     1226.07 129.23      16      183.727   0.000                                         
   551 Michniewski Tomasz              3   17              G   10:45:16     1225.94 129.46       8      190.347   0.000                                         
   552 Wojciechowski Andrzej           3   18              G M 10:45:50     1225.88 129.70      16      191.033   0.000                                         
   553 Michniewski Tomasz              3   24             RG   10:45:21     1225.28 129.93       9      190.347   0.000                                         
   554 Antosiewicz Bogdan              3   46             RG   11:02:15     1225.17 130.17      16      211.036   0.000                                         
   555 Woźniak Wit                     3   14              G   10:52:35     1225.00 130.40      22      199.164   0.000                                         
   556 Oracz Paweł                     2   26              G   10:37:27     1224.74 130.64       3   0  180.588  17.390                                         
   557 Łuczak Marek                    3   59             R    10:49:24     1224.68 130.87      19      195.214   0.000                                         
   558 Grzegrzółka Jan                 3   25              G   10:50:06     1224.64 131.11      17      196.064   0.000                                         
   559 Antosiewicz Bogdan              3   19              G   11:02:21     1224.46 131.34      17      211.036   0.000                                         
   559 Oracz Paweł                     2   33             RG   10:37:29     1224.46 131.34       4   0  180.588  17.380                                         
   561 Lewandowski Kazimierz           3   20              G   10:43:52     1224.39 131.81      23      188.392   0.000                                         
   562 Lewandowski Kazimierz           3   32             RG   10:43:54     1224.12 132.05      24      188.392   0.000                                         
   563 Piekarniak Mariusz              2   19              G   10:40:06     1224.03 132.28      17      183.727   0.000                                         
   564 Jobda Arkadiusz                 3   27             RG   10:50:41     1223.78 132.52       3   2  196.641  17.360                                         
   565 Rębiś Krzysztof                 2    7              G M 10:42:51     1223.53 132.75       4   3  187.016  17.350                                         
   566 Chojnacki M. i  Z.              2   12             RG M 10:41:41     1223.29 132.99       2   1  185.552  17.350                                         
   567 Wojciechowski Andrzej           3   10              G   10:46:10     1223.26 133.22      17      191.033   0.000                                         
   567 Wojciechowski Andrzej           3  109             R    10:46:10     1223.26 133.22      18      191.033   0.000                                         
   569 Widłak Adam                     3   47             RG   10:52:51     1223.03 133.69      13      199.171   0.000                                         
   570 Łuczak Marek                    3   69             R    10:49:37     1223.02 133.93      20      195.214   0.000                                         
   571 Wojciechowski Andrzej           3  122             R    10:46:12     1223.00 134.16      19      191.033   0.000                                         
   572 Bielski Jacek                   3   22             RG   10:45:58     1222.92 134.40       9      190.734   0.000                                         
   572 Michniewski Tomasz              3    7              G M 10:45:39     1222.92 134.40      10      190.347   0.000                                         
   574 Wojciechowski Andrzej           3  110             R    10:46:13     1222.87 134.87      20      191.033   0.000                                         
   575 Myszkowski Zenon                1   34              G   10:30:48     1222.70 135.10      16      172.156   0.000                                         
   576 Piekarniak Mariusz              2   41              G   10:40:16     1222.67 135.34      18      183.727   0.000                                         
   577 Kowalski Paweł                  2   11                  10:40:41     1222.62 135.57      12      184.228   0.000                                         
   577 Szpadzik Joanna i Marcin        1   75             R    10:40:33     1222.62 135.57      32      184.065   0.000                                         
   579 Antosiewicz Bogdan              3   23              G   11:02:37     1222.57 136.04      18      211.036   0.000                                         
   580 Sekuła Wiesław                  3   21              G   10:44:25     1222.56 136.28       5   2  188.784  17.280                                         
   581 Myszkowski Zenon                1   62                  10:30:49     1222.55 136.51      17      172.156   0.000                                         
   582 Konopka Jarosław                1   12              G   10:32:01     1222.48 136.75       3   0  173.613  17.270                                         
   583 Wilczek Edward                  2   67              G   10:45:32     1222.46 136.98       6   3  190.133  17.270                                         
   584 Kwiatkowski Andrzej             2   68             RG   10:43:38     1222.43 137.22       6   1  187.806  17.260                                         
   585 Wojciechowski Andrzej           3   50             RG   10:46:17     1222.35 137.45      21      191.033   0.000                                         
   586 Kowalski Paweł                  2   53             R    10:40:44     1222.21 137.69      13      184.228   0.000                                         
   587 Kwiatkowski Andrzej             2    5              G   10:43:40     1222.17 137.92       7   1  187.806  17.250                                         
   588 Piekarniak Mariusz              2    5              G   10:40:20     1222.13 138.16      19      183.727   0.000                                         
   589 Wilczek Edward                  2   13              G   10:45:35     1222.07 138.39       7   3  190.133  17.240                                         
   590 Tarka Stanisław                 2   88                  10:42:16     1221.98 138.63      33      186.066   0.000                                         
   591 Kowalski Paweł                  2   28             RG   10:40:46     1221.94 138.86      14      184.228   0.000                                         
   592 Sekuła Wiesław                  3   69             R    10:44:30     1221.90 139.10       6   2  188.784  17.230                                         
   593 Antosiewicz Bogdan              3   25              G M 11:02:43     1221.86 139.33      19      211.036   0.000                                         
   594 Grzegrzółka Jan                 3   41             RG   10:50:28     1221.84 139.57      18      196.064   0.000                                         
   595 Antosiewicz Bogdan              3   93             R    11:02:44     1221.75 139.80      20      211.036   0.000                                         
   596 Belka Stanisław                 1    8              G M 10:34:04     1221.73 140.04  30-  1-  1  176.010  17.210                                         
   597 Piekarniak Mariusz              2    7              G   10:40:23     1221.72 140.27      20      183.727   0.000                                         
   598 Myszkowski Zenon                1   64             R    10:30:55     1221.69 140.51      18      172.156   0.000                                         
   599 Antosiewicz Bogdan              3   88             R    11:02:45     1221.63 140.74      21      211.036   0.000                                         
   600 Grzegrzółka Jan                 3   69             R    10:50:30     1221.58 140.98      19      196.064   0.000                                         
   600 Grzegrzółka Jan                 3   50             RG M 10:50:30     1221.58 140.98      20      196.064   0.000                                         
   602 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G   10:40:41     1221.54 141.45      33      184.065   0.000                                         
   603 Szymaniak Jerzy                 2  115             R    10:40:36     1221.47 141.68      17      183.953   0.000                                         
   604 Kowalski Paweł                  2   52             R    10:40:50     1221.40 141.92      15      184.228   0.000                                         
   604 Myszkowski Zenon                1   26              G   10:30:57     1221.40 141.92      19      172.156   0.000                                         
   606 Szczepaniak Robert              1   19              G   10:34:11     1221.38 142.39      40      176.102   0.000                                         
   607 Burkowski Paweł                 3   78             R    10:50:55     1221.36 142.62      27      196.537   0.000                                         
   608 Woźniak Wit                     3   43             RG   10:53:05     1221.24 142.86      23      199.164   0.000                                         
   609 Wojciechowski Andrzej           3    8              G   10:46:26     1221.18 143.09      22      191.033   0.000                                         
   610 Antosiewicz Bogdan              3   31              G M 11:02:49     1221.16 143.33      22      211.036   0.000                                         
   611 Myszkowski Zenon                1   67             R    10:30:59     1221.11 143.56      20      172.156   0.000                                         
   612 Grzegrzółka Jan                 3   67             R    10:50:34     1221.08 143.80      21      196.064   0.000                                         
   613 Szymaniak Jerzy                 2   28              G M 10:40:39     1221.06 144.03      18      183.953   0.000                                         
   614 Piekarniak Mariusz              2   75             R    10:40:28     1221.05 144.27      21      183.727   0.000                                         
   615 Antosiewicz Bogdan              3   65             R    11:02:50     1221.04 144.50      23      211.036   0.000                                         
   616 Pyl Jan                         1   35             RG M 10:33:08     1220.98 144.74  30-  1-  1  174.763  17.110                                         
   617 Myszkowski Zenon                1   79             R    10:31:00     1220.97 144.97      21      172.156   0.000                                         
   618 Wojciechowski Andrzej           3   43              G M 10:46:28     1220.92 145.21      23      191.033   0.000                                         
   619 Myszkowski Zenon                1   45              G   10:31:01     1220.82 145.44      22      172.156   0.000                                         
   620 Burkowski Paweł                 3    4              G   10:51:00     1220.73 145.68      28      196.537   0.000                                         
   621 Dąbrowski Tomasz                1   47             RG   10:33:38     1220.67 145.91      29      175.329   0.000                                         
   622 Wojciechowski Andrzej           3   90             R    10:46:30     1220.66 146.15      24      191.033   0.000                                         
   623 Woźniak Wit                     3   67             R    10:53:10     1220.62 146.38      24      199.164   0.000                                         
   624 Kulczyński Mieczysław           3   75             R    10:44:20     1220.61 146.62       2   1  188.380  17.080                                         
   625 Szczepaniak Robert              1   20              G   10:34:17     1220.53 146.85      41      176.102   0.000                                         
   626 Dąbrowski Tomasz                1   13              G   10:33:40     1220.39 147.09      30      175.329   0.000                                         
   627 Łuczak Marek                    3   68             R    10:49:58     1220.34 147.32      21      195.214   0.000                                         
   628 Wojciechowski Jarosław          3   10              G   10:46:34     1220.29 147.56       6   1  191.057  17.060                                         
   629 Dąbrowski Tomasz                1   87             R    10:33:41     1220.25 147.79      31      175.329   0.000                                         
   629 Szczepaniak Robert              1   94             R    10:34:19     1220.25 147.79      42      176.102   0.000                                         
   631 Wirtek Mariusz                  3   37             RG M 10:44:52     1220.24 148.26  41-  1-  1  188.974  17.040                                         
   632 Łuczak Marek                    3   29              G M 10:49:59     1220.22 148.50      22      195.214   0.000                                         
   633 Wojciechowski Andrzej           3   89             R    10:46:34     1220.14 148.73      25      191.033   0.000                                         
   634 Toporowicz Tadeusz              1   50             RG   10:30:00     1220.08 148.97  39-  1-  1  170.811  17.030                                         
   635 Dąbrowski Tomasz                1   16              G M 10:33:44     1219.82 149.20      32      175.329   0.000                                         
   636 Grzegrzółka Jan                 3   51                  10:50:45     1219.68 149.44      22      196.064   0.000                                         
   636 Szczepaniak Robert              1   78             R    10:34:23     1219.68 149.44      43      176.102   0.000                                         
   638 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    8              G M 10:45:00     1219.56 149.91      17      189.032   0.000                                         
   639 Dąbrowski Tomasz                1   17              G M 10:33:46     1219.54 150.14      33      175.329   0.000                                         
   640 Grzegrzółka Jan                 3   14              G M 10:50:47     1219.43 150.38      23      196.064   0.000                                         
   641 Glinka Dariusz                  1  108             RG   10:38:31     1219.35 150.61      46      181.094   0.000                                         
   642 Grzegrzółka Jan                 3   11              G   10:50:48     1219.30 150.85      24      196.064   0.000                                         
   642 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   40             RG   10:45:02     1219.30 150.85      18      189.032   0.000                                         
   644 Dąbrowski Tomasz                1   58             R    10:33:49     1219.12 151.32      34      175.329   0.000                                         
   645 Michniewski Tomasz              3   12              G   10:46:13     1218.48 151.55      11      190.347   0.000                                         
   646 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   11              G M 10:45:09     1218.38 151.79      19      189.032   0.000                                         
   647 Tarka Stanisław                 2   22             R    10:42:43     1218.37 152.02      34      186.066   0.000                                         
   648 Arak Piotr                      1   40             RG   10:36:19     1218.21 152.26       4   2  178.245  16.960                                         
   649 Kurek Wiesław                   3   66             R    10:50:42     1218.08 152.49      17      195.746   0.000                                         
   650 Golik Sławomir                  2   37             RG M 10:42:24     1218.07 152.73  40-  3-  3  185.634  16.950                                         
   651 Kurek Wiesław                   3   65             R    10:50:43     1217.96 152.96      18      195.746   0.000                                         
   652 Arak Piotr                      1   41             RG   10:36:21     1217.94 153.20       5   2  178.245  16.940                                         
   653 Tarka Stanisław                 2   84              G   10:42:47     1217.84 153.43      35      186.066   0.000                                         
   654 Burkowski Paweł                 3   61             R    10:51:23     1217.83 153.67      29      196.537   0.000                                         
   655 Tarka Stanisław                 2   39             R    10:42:48     1217.71 153.90      36      186.066   0.000                                         
   656 Kurek Wiesław                   3   14              G M 10:50:46     1217.58 154.14      19      195.746   0.000                                         
   657 Łuczak Marek                    3   97             R    10:50:21     1217.42 154.37      23      195.214   0.000                                         
   658 Golik Sławomir                  2   34             RG   10:42:29     1217.41 154.61       2   1  185.634  16.920                                         
   659 Tarka Stanisław                 2   57             R    10:42:51     1217.31 154.84      37      186.066   0.000                                         
   660 Szklarz Marian                  3    3              G   10:50:22     1217.23 155.08      26      195.203   0.000                                         
   661 Szymaniak Jerzy                 2  121             R    10:41:08     1217.16 155.31      19      183.953   0.000                                         
   662 Kurek Wiesław                   3    7              G M 10:50:51     1216.95 155.55      20      195.746   0.000                                         
   663 Golik Sławomir                  2   23             RG M 10:42:33     1216.87 155.78       3   2  185.634  16.890                                         
   664 Łukasik Andrzej                 3   29             RG   10:48:33     1216.82 156.02       4   0  192.927  16.890                                         
   665 Konopka Jarosław                1   36             RG   10:32:43     1216.49 156.25       4   0  173.613  16.880                                         
   666 Łukasik Andrzej                 3   30             RG   10:48:36     1216.44 156.48       5   0  192.927  16.880                                         
   667 Sadowski Marek                  2   76             R    10:41:58     1216.38 156.72       2   1  184.849  16.870                                         
   668 Woźniak Wit                     3   80             R    10:53:47     1216.02 156.95      25      199.164   0.000                                         
   669 Szpadzik Joanna i Marcin        1   76             R    10:41:23     1215.89 157.19      34      184.065   0.000                                         
   670 Szczepaniak Robert              1   83             R    10:34:52     1215.61 157.42      44      176.102   0.000                                         
   671 Tarka Stanisław                 2   93              G   10:43:05     1215.46 157.66      38      186.066   0.000                                         
   672 Lewandowski Kazimierz           3   12              G   10:45:01     1215.30 157.89      25      188.392   0.000                                         
   673 Szczepaniak Robert              1   26              G   10:34:55     1215.20 158.13      45      176.102   0.000                                         
   674 Lewandowski Kazimierz           3   57                  10:45:02     1215.17 158.36      26      188.392   0.000                                         
   675 Sotek Mariusz                   1   81             R    10:35:55     1215.14 158.60      17      177.309   0.000                                         
   676 Walczak Dariusz                 1   35              G   10:33:50     1214.52 158.83       2   1  174.688  16.830                                         
   677 Pytka Bogdan                    1   10              G M 10:32:56     1214.48 159.07       2   2  173.589  16.830                                         
   678 Grzegrzółka Jan                 3    6              G   10:51:28     1214.27 159.30      25      196.064   0.000                                         
   679 Sotek Mariusz                   1   51             R    10:36:02     1214.17 159.54      18      177.309   0.000                                         
   680 Myszkowski Zenon                1   23              G   10:31:48     1214.08 159.77      23      172.156   0.000                                         
   681 Sotek Mariusz                   1   17              G   10:36:05     1213.75 160.01      19      177.309   0.000                                         
   682 Oracz Paweł                     2    3              G   10:38:48     1213.63 160.24       5   0  180.588  16.800                                         
   683 Wojciechowski Andrzej           3  120             R    10:47:25     1213.55 160.48      26      191.033   0.000                                         
   683 Wojciechowski Andrzej           3   80             R    10:47:25     1213.55 160.48      27      191.033   0.000                                         
   685 Arak Piotr                      1   26              G   10:36:53     1213.51 160.95       6   2  178.245  16.790                                         
   686 Lewandowski Kazimierz           3   59                  10:45:16     1213.35 161.18      27      188.392   0.000                                         
   687 Sekuła Wiesław                  3   48             RG   10:45:36     1213.27 161.42       7   2  188.784  16.780                                         
   688 Szpadzik Joanna i Marcin        1   70             RG M 10:41:43     1213.22 161.65      35      184.065   0.000                                         
   689 Kuźmiński Andrzej               3   11              G   10:43:21     1213.16 161.89       7   1  186.038  16.770                                         
   690 Tarka Stanisław                 2   10                  10:43:23     1213.08 162.12      39      186.066   0.000                                         
   691 Dąbrowski Tomasz                1   10              G   10:34:33     1212.93 162.36      35      175.329   0.000                                         
   692 Szpadzik Joanna i Marcin        1   51             R    10:41:46     1212.82 162.59      36      184.065   0.000                                         
   693 Oracz Paweł                     2   25              G   10:38:54     1212.81 162.83       6   0  180.588  16.750                                         
   694 Dąbrowski Tomasz                1   15              G   10:34:34     1212.79 163.06      36      175.329   0.000                                         
   695 Sotek Mariusz                   1   19              G   10:36:12     1212.78 163.30      20      177.309   0.000                                         
   696 Arak Piotr                      1   10              G   10:36:59     1212.69 163.53       7   2  178.245  16.740                                         
   696 Burkowski Paweł                 3   66             R    10:52:04     1212.69 163.53      30      196.537   0.000                                         
   698 Lewandowski Kazimierz           3   40             RG   10:45:22     1212.56 164.00      28      188.392   0.000                                         
   699 Dąbrowski Tomasz                1   86             R    10:34:36     1212.51 164.24      37      175.329   0.000                                         
   700 Antosiewicz Bogdan              3   69             R    11:04:03     1212.50 164.47      24      211.036   0.000                                         
   701 Szymaniak Jerzy                 2   74             R    10:41:43     1212.48 164.71      20      183.953   0.000                                         
   702 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47             RG   10:41:49     1212.42 164.94      37      184.065   0.000                                         
   703 Bielski Jacek                   3   30             RG   10:47:20     1212.29 165.18      10      190.734   0.000                                         
   704 Sekuła Wiesław                  3   22              G M 10:45:44     1212.23 165.41       8      188.784   0.000                                         
   705 Sekuła Wiesław                  3   31             RG M 10:45:45     1212.10 165.65       9      188.784   0.000                                         
   706 Arak Piotr                      1    4              G   10:37:04     1212.00 165.88       8      178.245   0.000                                         
   707 Bielski Jacek                   3   49             RG   10:47:23     1211.91 166.12      11      190.734   0.000                                         
   707 Wojciechowski Jarosław          3   94             R    10:47:39     1211.91 166.12       7   1  191.057  16.690                                         
   709 Tarka Stanisław                 2   18             R    10:43:32     1211.89 166.59      40      186.066   0.000                                         
   710 Łuczak Marek                    3   34              G   10:51:05     1211.88 166.82      24      195.214   0.000                                         
   711 Widłak Adam                     3   11              G M 10:54:22     1211.75 167.06      14      199.171   0.000                                         
   712 Sekuła Wiesław                  3   73             R    10:45:49     1211.58 167.29      10      188.784   0.000                                         
   713 Walczak Dariusz                 1   11              G M 10:34:12     1211.43 167.53       3   2  174.688  16.660                                         
   714 Tarka Stanisław                 2   31             R    10:43:36     1211.37 167.76      41      186.066   0.000                                         
   715 Michalak Paweł                  1   42              G   10:36:04     1211.25 168.00  47-  3-  3  176.923  16.650                                         
   716 Glinka Dariusz                  1  117              G M 10:39:31     1211.20 168.23      47      181.094   0.000                                         
   717 Arak Piotr                      1    6              G M 10:37:11     1211.04 168.47       9      178.245   0.000                                         
   718 Wojciechowski Andrzej           3   66             R    10:47:45     1210.99 168.70      28      191.033   0.000                                         
   719 Myszkowski Zenon                1   68             R    10:32:11     1210.80 168.94      24      172.156   0.000                                         
   720 Grzegrzółka Jan                 3   61             R    10:51:56     1210.77 169.17      26      196.064   0.000                                         
   720 Grzegrzółka Jan                 3    2              G   10:51:56     1210.77 169.17      27      196.064   0.000                                         
   720 Grzegrzółka Jan                 3   65             R    10:51:56     1210.77 169.17      28      196.064   0.000                                         
   723 Antosiewicz Bogdan              3   79             R    11:04:21     1210.42 169.88      25      211.036   0.000                                         
   724 Wilczek Edward                  2   10              G   10:47:05     1210.40 170.11       8      190.133   0.000                                         
   725 Grzegrzółka Jan                 3   13              G   10:52:00     1210.27 170.35      29      196.064   0.000                                         
   726 Antosiewicz Bogdan              3   68             R    11:04:24     1210.07 170.58      26      211.036   0.000                                         
   727 Kurek Wiesław                   3    1              G   10:51:47     1209.93 170.82      21      195.746   0.000                                         
   728 Wojciechowski Andrzej           3   61             R    10:47:54     1209.84 171.05      29      191.033   0.000                                         
   729 Burkowski Paweł                 3   54                  10:52:27     1209.83 171.29      31      196.537   0.000                                         
   730 Kurek Wiesław                   3   56                  10:51:48     1209.80 171.52      22      195.746   0.000                                         
   731 Wypustek Grzegorz               3   20              G   10:55:05     1209.78 171.76  39-  2-  2  199.714  16.570                                         
   732 Sekuła Wiesław                  3   33             RG   10:46:04     1209.64 171.99      11      188.784   0.000                                         
   733 Szczepaniak Robert              1   41             RG M 10:35:35     1209.63 172.23      46      176.102   0.000                                         
   734 Glinka Dariusz                  1    9              G   10:39:43     1209.58 172.46      48      181.094   0.000                                         
   735 Woźniak Wit                     3   55                  10:54:40     1209.50 172.70      26      199.164   0.000                                         
   736 Kurek Wiesław                   3   31              G   10:51:51     1209.43 172.93      23      195.746   0.000                                         
   737 Michniewski Tomasz              3   36             RG   10:47:24     1209.32 173.17      12      190.347   0.000                                         
   738 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   55             R    10:46:20     1209.16 173.40      20      189.032   0.000                                         
   739 Dąbrowski Tomasz                1   46             RG   10:35:01     1209.03 173.64      38      175.329   0.000                                         
   740 Kowalski Paweł                  2    6              G M 10:42:23     1208.98 173.87      16      184.228   0.000                                         
   741 Burkowski Paweł                 3   85             R    10:52:34     1208.96 174.11      32      196.537   0.000                                         
   742 Michniewski Tomasz              3   23             RG M 10:47:27     1208.94 174.34      13      190.347   0.000                                         
   743 Antosiewicz Bogdan              3   57                  11:04:34     1208.91 174.58      27      211.036   0.000                                         
   744 Lewandowski Kazimierz           3   35             RG M 10:45:51     1208.80 174.81      29      188.392   0.000                                         
   745 Sotek Mariusz                   1   36             RG   10:36:41     1208.79 175.05      21      177.309   0.000                                         
   746 Włodarczyk Paweł                1    1             RG M 10:36:55     1208.69 175.28       6   5  177.576  16.500                                         
   747 Dąbrowski Tomasz                1   94             R    10:35:04     1208.61 175.52      39      175.329   0.000                                         
   748 Kowalski Paweł                  2    9                  10:42:26     1208.58 175.75      17      184.228   0.000                                         
   749 Widłak Adam                     3   39             RG   10:54:48     1208.56 175.99      15      199.171   0.000                                         
   750 Wojciechowski Andrzej           3   49             RG   10:48:06     1208.31 176.22      30      191.033   0.000                                         
   751 Wojciechowski Andrzej           3   93             R    10:48:07     1208.18 176.46      31      191.033   0.000                                         
   752 Szczepaniak Robert              1   30              G M 10:35:47     1207.97 176.69      47      176.102   0.000                                         
   753 Kwiatkowski Andrzej             2   52             R    10:45:29     1207.89 176.93       8      187.806   0.000                                         
   754 Grzegrzółka Jan                 3   15              G   10:52:20     1207.79 177.16      30      196.064   0.000                                         
   755 Tarka Stanisław                 2   99              G M 10:44:04     1207.70 177.40      42      186.066   0.000                                         
   756 Grzegrzółka Jan                 3    8              G   10:52:21     1207.66 177.63      31      196.064   0.000                                         
   757 Kwiatkowski Andrzej             2  101              G   10:45:31     1207.63 177.87       9      187.806   0.000                                         
   758 Tarka Stanisław                 2   69             R    10:44:05     1207.57 178.10      43      186.066   0.000                                         
   759 Szczęsny Marek                  3   11              G M 11:06:52     1207.54 178.34  37-  1-  1  213.573  16.440                                         
   760 Szklarz Marian                  3   42             RG M 10:51:40     1207.44 178.57      27      195.203   0.000                                         
   761 Grzegrzółka Jan                 3   18              G   10:52:24     1207.29 178.81      32      196.064   0.000                                         
   762 Jobda Arkadiusz                 3   35             RG M 10:52:55     1207.00 179.04       4   3  196.641  16.430                                         
   763 Piekarniak Mariusz              2   67             R    10:42:15     1206.75 179.28      22      183.727   0.000                                         
   764 Dąbrowski Tomasz                1    9              G   10:35:20     1206.39 179.51      40      175.329   0.000                                         
   765 Kulczyński Mieczysław           3   27              G   10:46:10     1206.28 179.75       3   1  188.380  16.410                                         
   766 Wypustek Grzegorz               3   13              G M 10:55:36     1206.00 179.98       2   1  199.714  16.410                                         
   767 Piekarniak Mariusz              2   70             R    10:42:22     1205.82 180.22      23      183.727   0.000                                         
   768 Sadowski Marek                  2   38              G   10:43:18     1205.80 180.45       3   1  184.849  16.400                                         
   769 Dąbrowski Tomasz                1   31             RG   10:35:25     1205.70 180.69      41      175.329   0.000                                         
   770 Burkowski Paweł                 3   59             R    10:53:01     1205.63 180.92      33      196.537   0.000                                         
   771 Myszkowski Zenon                1   20              G   10:32:50     1205.29 181.16      25      172.156   0.000                                         
   772 Jaworski Krzysztof              2   25              G   10:39:16     1205.23 181.39       3   2  179.900  16.380                                         
   773 Szpadzik Joanna i Marcin        1   18              G   10:42:44     1205.14 181.63      38      184.065   0.000                                         
   773 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23              G M 10:42:44     1205.14 181.63      39      184.065   0.000                                         
   775 Włodarczyk Paweł                1    5             RG M 10:37:21     1205.13 182.10       7   6  177.576  16.370                                         
   776 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              G   10:42:45     1205.01 182.33      40      184.065   0.000                                         
   777 Grzegrzółka Jan                 3   33              G   10:52:43     1204.94 182.57      33      196.064   0.000                                         
   778 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   77             R    10:46:53     1204.92 182.80      21      189.032   0.000                                         
   779 Kwiatkowski Andrzej             2   86              G   10:45:52     1204.91 183.04      10      187.806   0.000                                         
   780 Szpadzik Joanna i Marcin        1   74             RG   10:42:46     1204.88 183.27      41      184.065   0.000                                         
   781 Oracz Paweł                     2   37             RG   10:39:53     1204.86 183.51       7   0  180.588  16.340                                         
   782 Szymaniak Jerzy                 2   39              G M 10:42:42     1204.67 183.74      21      183.953   0.000                                         
   783 Woźniak Wit                     3   29              G M 10:55:21     1204.50 183.98      27      199.164   0.000                                         
   784 Burkowski Paweł                 3    2              G   10:53:11     1204.39 184.21      34      196.537   0.000                                         
   785 Arak Piotr                      1   20              G   10:38:01     1204.22 184.45      10      178.245   0.000                                         
   786 Szymaniak Jerzy                 2   15              G M 10:42:46     1204.14 184.68      22      183.953   0.000                                         
   787 Szklarz Marian                  3    2                  10:52:07     1204.09 184.92      28      195.203   0.000                                         
   788 Wojciechowski Andrzej           3   88             R    10:48:40     1203.99 185.15      32      191.033   0.000                                         
   789 Sadowski Marek                  2   86             R    10:43:32     1203.97 185.39       4   1  184.849  16.300                                         
   790 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   16              G M 10:47:01     1203.90 185.62      22      189.032   0.000                                         
   791 Wojciechowski Andrzej           3   33              G   10:48:41     1203.86 185.86      33      191.033   0.000                                         
   792 Walczak Dariusz                 1    6              G M 10:35:07     1203.78 186.09       4   3  174.688  16.290                                         
   793 Burkowski Paweł                 3   29             RG   10:53:17     1203.66 186.33      35      196.537   0.000                                         
   794 Kulczyński Mieczysław           3   33              G   10:46:31     1203.58 186.56       4   1  188.380  16.280                                         
   795 Walczak Dariusz                 1    2              G M 10:35:09     1203.50 186.80       5   4  174.688  16.270                                         
   796 Szymaniak Jerzy                 2  128                  10:42:52     1203.36 187.03      23      183.953   0.000                                         
   797 Glinka Dariusz                  1  119              G M 10:40:30     1203.28 187.27      49      181.094   0.000                                         
   798 Szymaniak Jerzy                 2   46              G   10:42:53     1203.23 187.50      24      183.953   0.000                                         
   799 Michalak Paweł                  1   40              G   10:37:03     1203.15 187.73       2   0  176.923  16.250                                         
   800 Myszkowski Zenon                1   37              G   10:33:06     1203.05 187.97      26      172.156   0.000                                         
   801 Łukasik Andrzej                 3   19             RG   10:50:23     1202.91 188.20       6   0  192.927  16.240                                         
   802 Glinka Dariusz                  1   13              G   10:40:33     1202.88 188.44      50      181.094   0.000                                         
   803 Rawski Witold                   1   50             RG   10:37:27     1202.84 188.67       5   0  177.358  16.230                                         
   804 Burkowski Paweł                 3   82             R    10:53:24     1202.80 188.91      36      196.537   0.000                                         
   805 Szymaniak Jerzy                 2   97             R    10:42:57     1202.70 189.14      25      183.953   0.000                                         
   806 Grzegrzółka Jan                 3    5              G   10:53:02     1202.60 189.38      34      196.064   0.000                                         
   807 Tarka Stanisław                 2   68             R    10:44:44     1202.50 189.61      44      186.066   0.000                                         
   808 Wojciechowski Jarosław          3   34              G M 10:48:54     1202.37 189.85       8      191.057   0.000                                         
   809 Grzegrzółka Jan                 3   77             R    10:53:04     1202.36 190.08      35      196.064   0.000                                         
   810 Glinka Dariusz                  1   92             R    10:40:37     1202.35 190.32      51      181.094   0.000                                         
   811 Szymaniak Jerzy                 2   60             R    10:43:00     1202.31 190.55      26      183.953   0.000                                         
   812 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   34              G   10:47:14     1202.24 190.79      23      189.032   0.000                                         
   813 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   60             R    10:47:15     1202.11 191.02      24      189.032   0.000                                         
   814 Burkowski Paweł                 3   37             RG   10:53:30     1202.06 191.26      37      196.537   0.000                                         
   815 Wilczek Edward                  2   82              G   10:48:11     1201.98 191.49       9      190.133   0.000                                         
   816 Glinka Dariusz                  1   21              G   10:40:41     1201.82 191.73      52      181.094   0.000                                         
   817 Wojciechowski Jarosław          3   25              G   10:49:00     1201.62 191.96       9      191.057   0.000                                         
   818 Lewandowski Kazimierz           3   45             RG   10:46:47     1201.61 192.20      30      188.392   0.000                                         
   819 Wilczek Edward                  2   68              G   10:48:15     1201.47 192.43      10      190.133   0.000                                         
   820 Woźniak Wit                     3   34             RG   10:55:47     1201.35 192.67      28      199.164   0.000                                         
   821 Tarka Stanisław                 2    9                  10:44:53     1201.33 192.90      45      186.066   0.000                                         
   822 Dąbrowski Tomasz                1   42             RG   10:35:57     1201.30 193.14      42      175.329   0.000                                         
   823 Grzegrzółka Jan                 3    3              G M 10:53:13     1201.25 193.37      36      196.064   0.000                                         
   824 Arak Piotr                      1   18              G   10:38:24     1201.11 193.61      11      178.245   0.000                                         
   825 Rawski Witold                   1   73             R    10:37:40     1201.07 193.84       6   0  177.358  16.130                                         
   826 Grzegrzółka Jan                 3   72             R    10:53:15     1201.01 194.08      37      196.064   0.000                                         
   827 Wojciechowski Andrzej           3   41              G   10:49:04     1200.96 194.31      34      191.033   0.000                                         
   828 Szpadzik Joanna i Marcin        1   50             RG   10:43:16     1200.95 194.55      42      184.065   0.000                                         
   829 Lewandowski Kazimierz           3   49             RG M 10:46:53     1200.84 194.78      31      188.392   0.000                                         
   830 Włodarczyk Paweł                1   25             RG M 10:37:54     1200.65 195.02       8      177.576   0.000                                         
   831 Grzegrzółka Jan                 3   55             R    10:53:18     1200.64 195.25      38      196.064   0.000                                         
   832 Woźniak Wit                     3   40             RG   10:55:53     1200.63 195.49      29      199.164   0.000                                         
   833 Szklarz Marian                  3    5              G   10:52:39     1200.14 195.72      29      195.203   0.000                                         
   834 Szpadzik Joanna i Marcin        1   37             R    10:43:23     1200.03 195.96      43      184.065   0.000                                         
   835 Głażewski Jerzy                 3   31             RG   10:53:49     1199.96 196.19       2   1  196.574  16.080                                         
   836 Woźniak Wit                     3   32             RG   10:55:59     1199.90 196.43      30      199.164   0.000                                         
   837 Szpadzik Joanna i Marcin        1   83             R    10:43:25     1199.77 196.66      44      184.065   0.000                                         
   838 Wojciechowski Jarosław          3   59             R    10:49:15     1199.73 196.90      10      191.057   0.000                                         
   839 Wojciechowski Andrzej           3   29              G   10:49:14     1199.71 197.13      35      191.033   0.000                                         
   840 Myszkowski Zenon                1   81             R    10:33:30     1199.69 197.37      27      172.156   0.000                                         
   841 Kulczyński Mieczysław           3   74             R    10:47:02     1199.62 197.60       5   1  188.380  16.060                                         
   842 Łuczak Marek                    3   24              G M 10:52:44     1199.59 197.84      25      195.214   0.000                                         
   843 Szpadzik Joanna i Marcin        1   78             R    10:43:29     1199.25 198.07      45      184.065   0.000                                         
   844 Szczepaniak Robert              1   75             R    10:36:51     1199.20 198.31      48      176.102   0.000                                         
   845 Burkowski Paweł                 3   74             R    10:53:54     1199.13 198.54      38      196.537   0.000                                         
   846 Wojciechowski Jarosław          3   73             R    10:49:20     1199.10 198.78      11      191.057   0.000                                         
   847 Wojciechowski Andrzej           3    7              G   10:49:19     1199.08 199.01      36      191.033   0.000                                         
   848 Arak Piotr                      1   15              G M 10:38:40     1198.96 199.25      12      178.245   0.000                                         
   849 Michalak Paweł                  1   46              G M 10:37:34     1198.94 199.48       3   1  176.923  16.020                                         
   850 Burkowski Paweł                 3   16             RG   10:53:56     1198.88 199.72      39      196.537   0.000                                         
   851 Wojciechowski Jarosław          3   82             R    10:49:22     1198.85 199.95      12      191.057   0.000                                         
   852 Kwiatkowski Andrzej             2   96              G M 10:46:40     1198.76 200.19      11      187.806   0.000                                         
   852 Sadowski Marek                  2   36              G   10:44:12     1198.76 200.19       5   1  184.849  16.000                                         
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   854 Piekarniak Mariusz              2   73             R    10:43:16     1198.74   0.00      24      183.727   0.000                                         
   855 Michalak Paweł                  1   62              G   10:37:36     1198.67   0.00       4      176.923   0.000                                         
   856 Styczek Maciej                  1   33             RG   10:34:11     1198.65   0.00       2      172.826   0.000                                         
   857 Burkowski Paweł                 3    3              G   10:53:58     1198.64   0.00      40      196.537   0.000                                         
   858 Piekarniak Mariusz              2    3              G   10:43:17     1198.61   0.00      25      183.727   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 Sompolno                                 
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Szczepaniak     Robert          1    92    7    48   139.36     
              2 Glinka          Dariusz         1   105    7    52   139.22     
              3 Szpadzik Joanna Marcin          1    81    7    45   139.03     
              4 Dąbrowski       Tomasz          1    82    7    42   138.54     
              5 Lewandowski     Kazimierz       3    61    7    31   137.97     
              6 Kurek           Wiesław         3    59    7    23   137.94     
              7 Tarka           Stanisław       2    85    7    45   137.48     
              8 Lewandowski Jer i Marcin        3    58    7    24   137.17     
              9 Szklarz         Marian          3    49    7    29   136.85     
             10 Woźniak         Wit             3    75    7    30   136.54     
             11 Łuczak          Marek           3    73    7    25   136.38     
             12 Sotek           Mariusz         1    96    7    21   135.92     
             13 Kaminski        Mariusz         2    81    7    13   135.77     
             14 Burkowski       Paweł           3    79    7    39   134.45     
             15 Grzegrzółka     Jan             3    74    7    38   133.99     
             16 Piekarniak      Mariusz         2    96    7    23   133.82     
             17 Szymaniak       Jerzy           2   103    7    26   133.45     
             18 Wojciechowski   Andrzej         3   118    7    36   132.38     
             19 Widłak          Adam            3    52    7    15   132.11     
             20 Antosiewicz     Bogdan          3    70    7    27   132.02     
             21 Michniewski     Tomasz          3    58    7    13   131.05     
             22 Kowalski        Paweł           2    58    7    17   130.89     
             23 Włodarczyk      Paweł           1    17    7     8   130.58     
             24 Myszkowski      Zenon           1    87    7    27   129.88     
             25 Kuźmiński       Andrzej         3    50    7     7   126.80     
             26 Bielski         Jacek           3    49    7    11   126.64     
             27 Wojciechowski   Jarosław        3    87    7    12   126.37     
             28 Wilczek         Edward          2    43    7    10   124.72     
             29 Sekuła          Wiesław         3    67    7    11   124.58     
             30 Kwiatkowski     Andrzej         2    94    7    11   124.20     
             31 Arak            Piotr           1    49    7    12   123.59     
             32 Oracz           Paweł           2    34    7     7   121.73     
             33 Rawski          Witold          1    67    6     6   105.10     
             34 Łukasik         Andrzej         3    36    6     6   102.81     
             35 Kulczyński      Mieczysław      3    65    5     5    84.87     
             36 Walczak         Dariusz         1    44    5     5    83.56     
             37 Sadowski        Marek           2   102    5     5    83.17     
             38 Rębiś           Krzysztof       2    32    4     4    71.51     
             39 Konopka         Jarosław        1    76    4     4    71.34     
             40 Jobda           Arkadiusz       3    36    4     4    70.14     
             41 Peterek         Kazimierz       2    73    3     3    53.35     
             42 Markowski       Krzysztof       3    29    3     3    53.19     
             43 Jaworski        Krzysztof       2    47    3     3    52.21     
             44 Golik           Sławomir        2    40    3     3    50.76     
             45 Michalak        Paweł           1    47    3     3    48.92     
             46 Chojnacki       M. i  Z.        2    50    2     2    36.51     
             47 Witkowski       Tomasz          3    35    2     2    36.39     
             48 Głażewski       Jerzy           3    37    2     2    34.55     
             49 Pytka           Bogdan          1    52    2     2    34.47     
             50 Wypustek        Grzegorz        3    39    2     2    32.98     
             51 Jaworski        Mateusz         3    24    1     1    19.40     
             52 Więsik          Dariusz         3    36    1     1    18.88     
             53 Sadowski Sławom Piotr           1    38    1     1    18.62     
             54 Styczek         Maciej          1    47    1     1    17.96     
             55 Jakubowski      Dariusz         1    52    1     1    17.90     
             56 Rokita          Sławomir        2    34    1     1    17.53     
             57 Belka           Stanisław       1    30    1     1    17.21     
             58 Pyl             Jan             1    30    1     1    17.11     
             59 Wirtek          Mariusz         3    41    1     1    17.04     
             60 Toporowicz      Tadeusz         1    39    1     1    17.03     
             61 Szczęsny        Marek           3    37    1     1    16.44     
             62 Bugalski        Arkadiusz       1    76    0     0     0.00     
             63 Borkowski       Jerzy           1    31    0     0     0.00     
             64 Tokarski Waldem Michał          1    31    0     0     0.00     
             65 Szczepaniak     Ludwik          1    17    0     0     0.00     
             66 Mączko          Grzegorz        1    33    0     0     0.00     
             67 Kujawiak        Jan             1    35    0     0     0.00     
             68 Pindelski       Krzysztof       2    51    0     0     0.00     
             69 Kisiel Robert i Staś            2    35    0     0     0.00     
             70 Zelman          Marcin          3    22    0     0     0.00     
             71 Okrasa          Stanisław       3    49    0     0     0.00     
             72 Bąk             Dariusz         3    22    0     0     0.00     
             73 Bąk             Kamil           3    62    0     0     0.00     
             74 Skiba           Włodzimierz     2    29    0     0     0.00     
             75 Czasak          Marcin          2    46    0     0     0.00     
             76 Posiewka        Andrzej         2    46    0     0     0.00     
             77 Ofanowski       Władysław       1    10    0     0     0.00     
             78 Zieliński       Jan             2    27    0     0     0.00     
             79 Nowak           Adam            3    21    0     0     0.00     
             80 Bolek           Marian          1    16    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Szczepaniak     Robert          1  7  7   14    244.18  53.4         
    2    3 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7   14    243.57  55.8         
    3    4 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7   14    242.86  53.0         
    4    2 Tarka           Stanisław       2  7  7   14    242.24  56.8         
    5    5 Glinka          Dariusz         1  7  7   14    241.45  38.9         
    6    6 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7   14    240.10  46.5         
    7    7 Szklarz         Marian          3  7  7   14    238.74  45.3         
    8   11 Kaminski        Mariusz         2  7  7   14    236.62  16.6         
    9   16 Woźniak         Wit             3  7  7   14    236.59  35.1         
   10    9 Burkowski       Paweł           3  7  7   14    236.17  50.6         
   11   19 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7   14    236.07  31.2         
   12    8 Piekarniak      Mariusz         2  7  7   14    235.69  34.0         
   13   20 Łuczak          Marek           3  7  7   14    235.18  33.6         
   14   24 Kurek           Wiesław         3  7  7   14    234.94  29.7         
   15   12 Grzegrzółka     Jan             3  7  7   14    234.77  45.7         
   16   15 Szymaniak       Jerzy           2  7  7   14    234.08  19.2         
   17   14 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7   14    233.03  40.1         
   18   10 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7   14    232.99  39.5         
   19   13 Myszkowski      Zenon           1  7  7   14    230.59  30.5         
   20   18 Michniewski     Tomasz          3  7  7   14    230.38  21.1         
   21   25 Kowalski        Paweł           2  7  7   14    227.73  20.3         
   22   17 Kuźmiński       Andrzej         3  7  7   14    226.14  21.9         
   23   22 Bielski         Jacek           3  7  7   14    224.70  24.5         
   24   21 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7   14    224.49  15.1         
   25   23 Sekuła          Wiesław         3  7  7   14    222.63  15.4         
   26   28 Wilczek         Edward          2  7  7   14    219.34  21.3         
   27   26 Arak            Piotr           1  7  7   14    219.32  29.3         
   28   30 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7   14    218.08  10.7         
   29   35 Widłak          Adam            3  5  7   12    199.19  18.0         
   30   29 Sadowski        Marek           2  7  5   12    177.22  12.1         
   31   46 Włodarczyk      Paweł           1  3  7   10    170.02  31.4         
   32   37 Łukasik         Andrzej         3  5  6   11    167.58  15.1         
   33   32 Konopka         Jarosław        1  7  4   11    163.43  12.3         
   34   36 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5   10    150.89   7.0         
   35   58 Sotek           Mariusz         1  1  7    8    148.22  14.4         
   36   27 Jaworski        Krzysztof       2  7  3   10    147.49  11.4         
   37   42 Walczak         Dariusz         1  4  5    9    135.61   9.7         
   38   51 Rawski          Witold          1  2  6    8    130.23   5.9         
   39   33 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  2    9    126.19  10.4         
   40   44 Rębiś           Krzysztof       2  4  4    8    121.97  13.6         
   41 ---- Oracz           Paweł           2 --  7    7    121.73  20.6         
   42   31 Wirtek          Mariusz         3  7  1    8    109.66   9.9         
   43   48 Jobda           Arkadiusz       3  3  4    7    107.02   8.5         
   44   45 Golik           Sławomir        2  4  3    7     99.27   8.5         
   45   39 Pytka           Bogdan          1  5  2    7     96.71   6.6         
   46   34 Pindelski       Krzysztof       2  7  0    7     88.75   8.7         
   47   40 Szczęsny        Marek           3  5  1    6     78.67   7.8         
   48   52 Peterek         Kazimierz       2  2  3    5     78.28   3.5         
   49   41 Rokita          Sławomir        2  4  1    5     72.09   7.4         
   50   38 Bąk             Kamil           3  5  0    5     63.63   3.6         
   51   67 Markowski       Krzysztof       3  0  3    3     53.19   4.8         
   52   43 Posiewka        Andrzej         2  4  0    4     51.14   4.2         
   53   54 Witkowski       Tomasz          3  1  2    3     49.39   3.9         
   54   73 Michalak        Paweł           1  0  3    3     48.92   3.1         
   55   49 Jaworski        Mateusz         3  2  1    3     45.98   6.0         
   56   47 Mączko          Grzegorz        1  3  0    3     38.99   4.4         
   57   66 Głażewski       Jerzy           3  0  2    2     34.55   2.5         
   58 ---- Wypustek        Grzegorz        3 --  2    2     32.98   5.1         
   59   57 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1    2     31.14   2.6         
   60   53 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1    2     30.06   2.8         
   61   56 Pyl             Jan             1  1  1    2     29.92   3.2         
   62   50 Czasak          Marcin          2  2  0    2     26.39   2.5         
   63   71 Więsik          Dariusz         3  0  1    1     18.88   1.3         
   64   65 Styczek         Maciej          1  0  1    1     17.96   1.0         
   65 ---- Jakubowski      Dariusz         1 --  1    1     17.90   1.9         
   66   60 Belka           Stanisław       1  0  1    1     17.21   1.5         
   67   55 Kisiel Robert i Staś            2  1  0    1     12.85   1.4         
   68   59 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0    1     12.00   0.7         
   69   61 Borkowski       Jerzy           1  0  0    0      0.00   0.0         
   70   62 Tokarski Waldem Michał          1  0  0    0      0.00   0.0         
   71   63 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   0.0         
   72   64 Kujawiak        Jan             1  0  0    0      0.00   0.0         
   73   68 Zelman          Marcin          3  0  0    0      0.00   0.0         
   74   69 Okrasa          Stanisław       3  0  0    0      0.00   0.0         
   75   70 Bąk             Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0         
   76   72 Skiba           Włodzimierz     2  0  0    0      0.00   0.0         
   77   74 Ofanowski       Władysław       1  0  0    0      0.00   0.0         
   78   75 Zieliński       Jan             2  0  0    0      0.00   0.0         
   79   76 Nowak           Adam            3  0  0    0      0.00   0.0         
   80   77 Bolek           Marian          1  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    174.49  53.4         
    2    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    173.12  55.8         
    3    2 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    172.69  53.0         
    4    3 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    172.58  56.8         
    5    6 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5   10    172.18  46.5         
    6    5 Szklarz         Marian          3  5  5   10    171.47  45.3         
    7   14 Glinka          Dariusz         1  5  5   10    170.97  38.9         
    8   17 Łuczak          Marek           3  5  5   10    169.31  33.6         
    9    7 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    169.18  50.6         
   10   15 Kaminski        Mariusz         2  5  5   10    168.77  16.6         
   11   22 Woźniak         Wit             3  5  5   10    168.36  35.1         
   12   11 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    167.87  45.7         
   13   28 Kurek           Wiesław         3  5  5   10    167.83  29.7         
   14   19 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5   10    167.17  31.2         
   15    8 Piekarniak      Mariusz         2  5  5   10    166.82  34.0         
   16    9 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5   10    166.42  39.5         
   17   12 Michniewski     Tomasz          3  5  5   10    165.11  21.1         
   18   10 Szymaniak       Jerzy           2  5  5   10    164.52  19.2         
   19   16 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5   10    164.37  40.1         
   20   21 Kowalski        Paweł           2  5  5   10    164.36  20.3         
   21   13 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5   10    162.90  21.9         
   22   30 Widłak          Adam            3  5  5   10    162.70  18.0         
   23   23 Myszkowski      Zenon           1  5  5   10    162.13  30.5         
   24   20 Bielski         Jacek           3  5  5   10    161.66  24.5         
   25   24 Wilczek         Edward          2  5  5   10    159.44  21.3         
   26   25 Arak            Piotr           1  5  5   10    159.26  29.3         
   27   18 Sekuła          Wiesław         3  5  5   10    159.20  15.4         
   28   33 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5   10    154.13  10.7         
   29   34 Łukasik         Andrzej         3  5  5   10    151.34  15.1         
   30   27 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4    9    137.55  15.1         
   31   44 Włodarczyk      Paweł           1  3  5    8    137.15  31.4         
   32   39 Walczak         Dariusz         1  4  5    9    135.61   9.7         
   33   41 Rębiś           Krzysztof       2  4  4    8    121.97  13.6         
   34   26 Jaworski        Krzysztof       2  5  3    8    121.13  11.4         
   35   29 Sadowski        Marek           2  5  3    8    118.23  12.1         
   36   58 Sotek           Mariusz         1  1  5    6    110.09  14.4         
   37   47 Jobda           Arkadiusz       3  3  4    7    107.02   8.5         
   38   35 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  2    7    101.27  10.4         
   39   32 Konopka         Jarosław        1  5  2    7     99.57  12.3         
   40   43 Golik           Sławomir        2  4  3    7     99.27   8.5         
   41 ---- Oracz           Paweł           2 --  5    5     88.64  20.6         
   42   31 Wirtek          Mariusz         3  5  1    6     83.79   9.9         
   43   42 Pytka           Bogdan          1  4  2    6     83.27   6.6         
   44   48 Kulczyński      Mieczysław      3  2  3    5     78.76   7.0         
   45   37 Szczęsny        Marek           3  5  1    6     78.67   7.8         
   46   51 Rawski          Witold          1  2  3    5     78.45   5.9         
   47   52 Peterek         Kazimierz       2  2  3    5     78.28   3.5         
   48   38 Rokita          Sławomir        2  4  1    5     72.09   7.4         
   49   36 Pindelski       Krzysztof       2  5  0    5     64.21   8.7         
   50   67 Markowski       Krzysztof       3  0  3    3     53.19   4.8         
   51   40 Posiewka        Andrzej         2  4  0    4     51.14   4.2         
   52   54 Witkowski       Tomasz          3  1  2    3     49.39   3.9         
   53   73 Michalak        Paweł           1  0  3    3     48.92   3.1         
   54   49 Jaworski        Mateusz         3  2  1    3     45.98   6.0         
   55   45 Mączko          Grzegorz        1  3  0    3     38.99   4.4         
   56   46 Bąk             Kamil           3  3  0    3     37.99   3.6         
   57   66 Głażewski       Jerzy           3  0  2    2     34.55   2.5         
   58 ---- Wypustek        Grzegorz        3 --  2    2     32.98   5.1         
   59   57 Sadowski Sławom Piotr           1  1  1    2     31.14   2.6         
   60   53 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1    2     30.06   2.8         
   61   56 Pyl             Jan             1  1  1    2     29.92   3.2         
   62   50 Czasak          Marcin          2  2  0    2     26.39   2.5         
   63   71 Więsik          Dariusz         3  0  1    1     18.88   1.3         
   64   65 Styczek         Maciej          1  0  1    1     17.96   1.0         
   65 ---- Jakubowski      Dariusz         1 --  1    1     17.90   1.9         
   66   60 Belka           Stanisław       1  0  1    1     17.21   1.5         
   67   55 Kisiel Robert i Staś            2  1  0    1     12.85   1.4         
   68   59 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0    1     12.00   0.7         
   69   61 Borkowski       Jerzy           1  0  0    0      0.00   0.0         
   70   62 Tokarski Waldem Michał          1  0  0    0      0.00   0.0         
   71   63 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   0.0         
   72   64 Kujawiak        Jan             1  0  0    0      0.00   0.0         
   73   68 Zelman          Marcin          3  0  0    0      0.00   0.0         
   74   69 Okrasa          Stanisław       3  0  0    0      0.00   0.0         
   75   70 Bąk             Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0         
   76   72 Skiba           Włodzimierz     2  0  0    0      0.00   0.0         
   77   74 Ofanowski       Władysław       1  0  0    0      0.00   0.0         
   78   75 Zieliński       Jan             2  0  0    0      0.00   0.0         
   79   76 Nowak           Adam            3  0  0    0      0.00   0.0         
   80   77 Bolek           Marian          1  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    2 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    174.16  55.8         
    2    4 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    174.00  53.4         
    3    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    173.54  53.0         
    4    1 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    173.29  56.8         
    5    9 Glinka          Dariusz         1  5  5   10    171.49  38.9         
    6    7 Szklarz         Marian          3  5  5   10    170.48  45.3         
    7    8 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5   10    170.48  46.5         
    8    5 Piekarniak      Mariusz         2  5  5   10    169.58  34.0         
    9    6 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    169.13  50.6         
   10   10 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    167.93  45.7         
   11   12 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5   10    166.50  40.1         
   12   13 Michniewski     Tomasz          3  5  5   10    165.82  21.1         
   13   14 Woźniak         Wit             3  5  5   10    165.29  35.1         
   14   20 Szymaniak       Jerzy           2  5  5   10    164.60  19.2         
   15   11 Myszkowski      Zenon           1  5  5   10    163.34  30.5         
   16   23 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5   10    163.33  31.2         
   17   15 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5   10    160.61  39.5         
   18   21 Kowalski        Paweł           2  5  5   10    160.24  20.3         
   19   16 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5   10    160.15  15.1         
   20   24 Kurek           Wiesław         3  5  5   10    160.14  29.7         
   21   17 Bielski         Jacek           3  5  5   10    157.36  24.5         
   22   18 Sekuła          Wiesław         3  5  5   10    155.96  15.4         
   23   25 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5   10    152.39  10.7         
   24   29 Łukasik         Andrzej         3  4  5    9    139.33  15.1         
   25   19 Arak            Piotr           1  5  4    9    138.86  29.3         
   26   34 Włodarczyk      Paweł           1  3  5    8    137.15  31.4         
   27   33 Widłak          Adam            3  3  5    8    132.83  18.0         
   28   37 Łuczak          Marek           3  2  5    7    122.38  33.6         
   29   26 Konopka         Jarosław        1  5  3    8    119.42  12.3         
   30   36 Jobda           Arkadiusz       3  3  4    7    107.02   8.5         
   31   27 Sadowski        Marek           2  5  2    7     96.55  12.1         
   32   57 Sotek           Mariusz         1  0  5    5     94.88  14.4         
   33   30 Kuźmiński       Andrzej         3  4  2    6     88.70  21.9         
   34   31 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  2    6     88.30  10.4         
   35   22 Wirtek          Mariusz         3  5  1    6     84.44   9.9         
   36   42 Golik           Sławomir        2  2  3    5     75.04   8.5         
   37   35 Kulczyński      Mieczysław      3  3  2    5     72.13   7.0         
   38   28 Rokita          Sławomir        2  4  1    5     72.09   7.4         
   39 ---- Oracz           Paweł           2 --  4    4     70.79  20.6         
   40   73 Rawski          Witold          1  0  4    4     68.01   5.9         
   41   32 Pindelski       Krzysztof       2  4  0    4     49.66   8.7         
   42   38 Jaworski        Mateusz         3  2  1    3     45.98   6.0         
   43   63 Markowski       Krzysztof       3  0  2    2     35.71   4.8         
   44   61 Peterek         Kazimierz       2  0  2    2     35.60   3.5         
   45   62 Głażewski       Jerzy           3  0  2    2     34.55   2.5         
   46   45 Kaminski        Mariusz         2  1  1    2     31.79  16.6         
   47   43 Walczak         Dariusz         1  1  1    2     31.68   9.7         
   48   47 Rębiś           Krzysztof       2  1  1    2     30.36  13.6         
   49   44 Toporowicz      Tadeusz         1  1  1    2     30.06   2.8         
   50   46 Pyl             Jan             1  1  1    2     29.92   3.2         
   51   39 Czasak          Marcin          2  2  0    2     26.39   2.5         
   52   40 Jaworski        Krzysztof       2  2  0    2     26.36  11.4         
   53   41 Bąk             Kamil           3  2  0    2     25.64   3.6         
   54   68 Więsik          Dariusz         3  0  1    1     18.88   1.3         
   55   54 Sadowski Sławom Piotr           1  0  1    1     18.62   2.6         
   56   48 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0    1     12.00   0.7         
   57   49 Belka           Stanisław       1  0  0    0      0.00   1.5         
   58   50 Borkowski       Jerzy           1  0  0    0      0.00   0.0         
   59 ---- Jakubowski      Dariusz         1 --  0    0      0.00   1.9         
   60   51 Tokarski Waldem Michał          1  0  0    0      0.00   0.0         
   61   52 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   0.0         
   62   53 Mączko          Grzegorz        1  0  0    0      0.00   4.4         
   63   55 Kujawiak        Jan             1  0  0    0      0.00   0.0         
   64   56 Styczek         Maciej          1  0  0    0      0.00   1.0         
   65   58 Pytka           Bogdan          1  0  0    0      0.00   6.6         
   66   59 Kisiel Robert i Staś            2  0  0    0      0.00   1.4         
   67   60 Wilczek         Edward          2  0  0    0      0.00  21.3         
   68   64 Zelman          Marcin          3  0  0    0      0.00   0.0         
   69   65 Okrasa          Stanisław       3  0  0    0      0.00   0.0         
   70   66 Bąk             Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0         
   71   67 Witkowski       Tomasz          3  0  0    0      0.00   3.9         
   72   69 Szczęsny        Marek           3  0  0    0      0.00   7.8         
   73   70 Skiba           Włodzimierz     2  0  0    0      0.00   0.0         
   74   71 Michalak        Paweł           1  0  0    0      0.00   3.1         
   75   72 Posiewka        Andrzej         2  0  0    0      0.00   4.2         
   76   74 Ofanowski       Władysław       1  0  0    0      0.00   0.0         
   77   75 Zieliński       Jan             2  0  0    0      0.00   0.0         
   78   76 Nowak           Adam            3  0  0    0      0.00   0.0         
   79 ---- Wypustek        Grzegorz        3 --  0    0      0.00   5.1         
   80   77 Bolek           Marian          1  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    169.70  53.4         
    2    3 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    169.61  56.8         
    3    2 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    164.58  53.0         
    4    5 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    164.46  55.8         
    5    7 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    163.73  50.6         
    6    4 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5   10    161.85  40.1         
    7    8 Łuczak          Marek           3  5  5   10    160.85  33.6         
    8   14 Szklarz         Marian          3  4  5    9    149.70  45.3         
    9   12 Glinka          Dariusz         1  4  5    9    146.08  38.9         
   10   13 Antosiewicz     Bogdan          3  4  5    9    144.78  39.5         
   11   10 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4    9    139.05  46.5         
   12   16 Michniewski     Tomasz          3  3  5    8    132.40  21.1         
   13   20 Grzegrzółka     Jan             3  3  5    8    131.18  45.7         
   14   15 Arak            Piotr           1  4  4    8    122.80  29.3         
   15   28 Woźniak         Wit             3  2  5    7    123.48  35.1         
   16   31 Widłak          Adam            3  2  5    7    121.60  18.0         
   17   32 Włodarczyk      Paweł           1  2  5    7    120.54  31.4         
   18   27 Szymaniak       Jerzy           2  2  5    7    114.20  19.2         
   19   17 Bielski         Jacek           3  3  4    7    114.08  24.5         
   20   19 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  4    7    110.09  31.2         
   21    6 Jaworski        Krzysztof       2  5  2    7    104.45  11.4         
   22   26 Kowalski        Paweł           2  2  4    6    102.44  20.3         
   23   23 Rębiś           Krzysztof       2  3  3    6     91.61  13.6         
   24    9 Piekarniak      Mariusz         2  5  1    6     84.80  34.0         
   25   11 Sadowski        Marek           2  5  1    6     83.91  12.1         
   26   49 Kurek           Wiesław         3  0  5    5     92.68  29.7         
   27   40 Sekuła          Wiesław         3  1  4    5     83.71  15.4         
   28   42 Walczak         Dariusz         1  1  4    5     80.07   9.7         
   29   33 Wilczek         Edward          2  2  3    5     79.41  21.3         
   30   25 Golik           Sławomir        2  3  2    5     70.21   8.5         
   31   44 Jobda           Arkadiusz       3  1  3    4     65.43   8.5         
   32   30 Wojciechowski   Jarosław        3  2  2    4     62.19  15.1         
   33   29 Kwiatkowski     Andrzej         2  2  2    4     60.59  10.7         
   34   18 Kuźmiński       Andrzej         3  3  1    4     59.67  21.9         
   35   48 Pytka           Bogdan          1  1  2    3     46.57   6.6         
   36   34 Chojnacki       M. i  Z.        2  2  1    3     42.28  10.4         
   37   21 Konopka         Jarosław        1  3  0    3     39.45  12.3         
   38   22 Łukasik         Andrzej         3  3  0    3     38.38  15.1         
   39   24 Pindelski       Krzysztof       2  3  0    3     36.83   8.7         
   40   74 Kaminski        Mariusz         2  0  2    2     38.61  16.6         
   41   58 Sotek           Mariusz         1  0  2    2     37.33  14.4         
   42   35 Jaworski        Mateusz         3  1  1    2     33.76   6.0         
   43   36 Kulczyński      Mieczysław      3  1  1    2     33.26   7.0         
   44   38 Myszkowski      Zenon           1  1  1    2     31.37  30.5         
   45   43 Witkowski       Tomasz          3  1  1    2     30.56   3.9         
   46   47 Szczęsny        Marek           3  1  1    2     28.60   7.8         
   47   61 Głażewski       Jerzy           3  0  1    1     18.47   2.5         
   48   62 Markowski       Krzysztof       3  0  1    1     18.14   4.8         
   49   51 Belka           Stanisław       1  0  1    1     17.21   1.5         
   50   71 Pyl             Jan             1  0  1    1     17.11   3.2         
   51   64 Wirtek          Mariusz         3  0  1    1     17.04   9.9         
   52 ---- Wypustek        Grzegorz        3 --  1    1     16.41   5.1         
   53   70 Michalak        Paweł           1  0  1    1     16.02   3.1         
   54   37 Mączko          Grzegorz        1  1  0    1     13.95   4.4         
   55   39 Rokita          Sławomir        2  1  0    1     13.80   7.4         
   56   41 Bąk             Kamil           3  1  0    1     13.43   3.6         
   57   45 Sadowski Sławom Piotr           1  1  0    1     12.52   2.6         
   58   46 Posiewka        Andrzej         2  1  0    1     12.40   4.2         
   59   50 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0    0      0.00   0.7         
   60   52 Borkowski       Jerzy           1  0  0    0      0.00   0.0         
   61 ---- Jakubowski      Dariusz         1 --  0    0      0.00   1.9         
   62   53 Tokarski Waldem Michał          1  0  0    0      0.00   0.0         
   63   54 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   0.0         
   64   55 Kujawiak        Jan             1  0  0    0      0.00   0.0         
   65   56 Styczek         Maciej          1  0  0    0      0.00   1.0         
   66   57 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0    0      0.00   2.8         
   67   59 Kisiel Robert i Staś            2  0  0    0      0.00   1.4         
   68   60 Peterek         Kazimierz       2  0  0    0      0.00   3.5         
   69   63 Zelman          Marcin          3  0  0    0      0.00   0.0         
   70   65 Okrasa          Stanisław       3  0  0    0      0.00   0.0         
   71   66 Bąk             Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0         
   72   67 Więsik          Dariusz         3  0  0    0      0.00   1.3         
   73   68 Skiba           Włodzimierz     2  0  0    0      0.00   0.0         
   74   69 Czasak          Marcin          2  0  0    0      0.00   2.5         
   75   72 Rawski          Witold          1  0  0    0      0.00   5.9         
   76   73 Ofanowski       Władysław       1  0  0    0      0.00   0.0         
   77   75 Zieliński       Jan             2  0  0    0      0.00   0.0         
   78 ---- Oracz           Paweł           2 --  0    0      0.00  20.6         
   79   76 Nowak           Adam            3  0  0    0      0.00   0.0         
   80   77 Bolek           Marian          1  0  0    0      0.00   0.0         

 

 

Linki