PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Głogowiec z dnia 29.04.18                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:55.  N 19:18:50.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  129.022 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   77                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  4320                           
      5.Ilość konkursów.......................:  864                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1275.26                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1111.84                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,03,01                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,35,04                         
     10.Czas trwania konkursu.................:32 min.  3 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   26   │ 1345   │  258  │19.18│      
          │ 2  │ Baniocha                │   20   │ 1222   │  223  │18.25│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   31   │ 1753   │  383  │21.85│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   77   │ 4320   │  864  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Głogowiec, w dniu 29.04.18                                                                                      
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Szczepaniak Robert              1    3              G M  9:03:01     1275.26   0.23 101- 55-  7  118.620  15.000                                         
     2 Szczepaniak Robert              1    4              G M  9:03:04     1274.57   0.46       2   2  118.620  15.000                                         
     3 Szczepaniak Robert              1   21              G    9:03:08     1273.66   0.69       3   2  118.620  14.990                                         
     4 Szczepaniak Robert              1   69             R     9:03:12     1272.75   0.93       4   2  118.620  14.990                                         
     5 Szczepaniak Robert              1   28              G M  9:03:15     1272.06   1.16       5   3  118.620  14.990                                         
     6 Tarka Stanisław                 2   58             RG    9:11:06     1271.84   1.39  91- 55-  7  128.583  14.980                                         
     7 Tarka Stanisław                 2   65             R     9:11:08     1271.42   1.62       2   0  128.583  14.980                                         
     8 Tarka Stanisław                 2   30             R     9:11:10     1271.00   1.85       3   0  128.583  14.980                                         
     9 Tarka Stanisław                 2    1              G M  9:11:11     1270.79   2.08       4   1  128.583  14.970                                         
    10 Tarka Stanisław                 2   44             RG M  9:11:14     1270.17   2.31       5   2  128.583  14.970                                         
    11 Dąbrowski Tomasz                1   42             RG    9:03:01     1266.93   2.55  82- 45-  7  117.846  14.970                                         
    12 Tarka Stanisław                 2   40             RG    9:11:34     1266.00   2.78       6   2  128.583  14.960                                         
    13 Szpadzik Joanna i Marcin        1   48             RG    9:10:01     1265.74   3.01  82- 46-  7  126.595  14.960                                         
    14 Szpadzik Joanna i Marcin        1   78             R     9:10:02     1265.53   3.24       2   0  126.595  14.950                                         
    15 Dąbrowski Tomasz                1   45             RG    9:03:11     1264.67   3.47       2   0  117.846  14.950                                         
    16 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12             RG    9:10:07     1264.48   3.70       3   0  126.595  14.950                                         
    17 Szpadzik Joanna i Marcin        1   70             R     9:10:14     1263.00   3.94       4   0  126.595  14.940                                         
    18 Szpadzik Joanna i Marcin        1   71             R     9:10:16     1262.58   4.17       5   0  126.595  14.940                                         
    19 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG    9:03:30     1260.39   4.40       3   0  117.846  14.940                                         
    20 Dąbrowski Tomasz                1   14              G M  9:03:35     1259.26   4.63       4   1  117.846  14.930                                         
    21 Dąbrowski Tomasz                1   17              G M  9:03:43     1257.47   4.86       5   2  117.846  14.930                                         
    22 Szczepaniak Robert              1   17              G    9:04:20     1257.46   5.09       6   3  118.620  14.930                                         
    23 Szczepaniak Robert              1   19              G    9:04:22     1257.01   5.32       7   3  118.620  14.920                                         
    24 Tarka Stanisław                 2   70             R     9:12:23     1255.90   5.56       7   2  128.583  14.920                                         
    25 Piekarniak Mariusz              2  100             R     9:10:34     1255.44   5.79 101- 43-  7  126.255  14.920                                         
    26 Szczepaniak Robert              1   75             R     9:04:32     1254.80   6.02       8      118.620   0.000                                         
    27 Szczepaniak Robert              1   18              G M  9:04:41     1252.81   6.25       9      118.620   0.000                                         
    28 Kaminski Mariusz                2   53                   9:08:41     1252.60   6.48  82- 14-  7  123.611  14.910                                         
    29 Szpadzik Joanna i Marcin        1    9             RG    9:11:07     1251.97   6.71       6   0  126.595  14.900                                         
    30 Szpadzik Joanna i Marcin        1   81             R     9:11:09     1251.56   6.94       7   0  126.595  14.900                                         
    31 Szpadzik Joanna i Marcin        1   54             R     9:11:13     1250.73   7.18       8      126.595   0.000                                         
    32 Dąbrowski Tomasz                1   56             R     9:04:14     1250.58   7.41       6   2  117.846  14.890                                         
    33 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59             R     9:11:14     1250.53   7.64       9      126.595   0.000                                         
    34 Kaminski Mariusz                2   15              G    9:08:51     1250.49   7.87       2   0  123.611  14.890                                         
    35 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30             RG    9:11:15     1250.32   8.10      10      126.595   0.000                                         
    36 Szpadzik Joanna i Marcin        1   49             RG    9:11:16     1250.12   8.33      11      126.595   0.000                                         
    37 Szpadzik Joanna i Marcin        1   45             RG    9:11:18     1249.70   8.56      12      126.595   0.000                                         
    38 Szpadzik Joanna i Marcin        1   65             R     9:11:19     1249.50   8.80      13      126.595   0.000                                         
    39 Lewandowski Kazimierz           3   62                   9:14:51     1248.57   9.03  66- 28-  7  130.912  14.870                                         
    40 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   56             R     9:15:24     1248.14   9.26  67- 15-  7  131.554  14.860                                         
    41 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              G    9:11:34     1246.42   9.49      14      126.595   0.000                                         
    42 Szklarz Marian                  3   49             RG    9:20:30     1246.35   9.72  57- 19-  7  137.722  14.860                                         
    43 Szczepaniak Robert              1   41             RG    9:05:13     1245.79   9.95      10      118.620   0.000                                         
    44 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11             RG    9:11:41     1244.99  10.19      15      126.595   0.000                                         
    45 Szpadzik Joanna i Marcin        1   42             RG    9:11:42     1244.79  10.42      16      126.595   0.000                                         
    45 Szpadzik Joanna i Marcin        1   55             R     9:11:42     1244.79  10.42      17      126.595   0.000                                         
    47 Woźniak Wit                     3   63             R     9:23:51     1244.52  10.88  79- 24-  7  141.689  14.840                                         
    48 Szpadzik Joanna i Marcin        1   27             RG    9:11:45     1244.18  11.11      18      126.595   0.000                                         
    49 Tarka Stanisław                 2   90              G    9:13:22     1243.95  11.34       8      128.583   0.000                                         
    50 Szczepaniak Robert              1   88             R     9:05:23     1243.61  11.57      11      118.620   0.000                                         
    51 Szpadzik Joanna i Marcin        1   57             R     9:11:48     1243.57  11.81      19      126.595   0.000                                         
    52 Tarka Stanisław                 2   86              G M  9:13:25     1243.35  12.04       9      128.583   0.000                                         
    53 Szczepaniak Robert              1   98             R     9:05:28     1242.53  12.27      12      118.620   0.000                                         
    54 Szczepaniak Robert              1   39             RG    9:05:29     1242.31  12.50      13      118.620   0.000                                         
    55 Szczepaniak Robert              1   86             R     9:05:30     1242.09  12.73      14      118.620   0.000                                         
    56 Michniewski Tomasz              3   23             RG    9:17:00     1241.80  12.96  56- 11-  7  132.873  14.810                                         
    57 Tarka Stanisław                 2   20             RG    9:13:34     1241.55  13.19      10      128.583   0.000                                         
    58 Szczepaniak Robert              1    2              G M  9:05:35     1241.01  13.43      15      118.620   0.000                                         
    59 Tarka Stanisław                 2   38             R     9:13:37     1240.95  13.66      11      128.583   0.000                                         
    60 Szczepaniak Robert              1   83             R     9:05:41     1239.71  13.89      16      118.620   0.000                                         
    61 Sekuła Wiesław                  3   24              G    9:15:59     1238.90  14.12  69- 10-  7  131.303  14.790                                         
    62 Tarka Stanisław                 2   42             R     9:13:49     1238.56  14.35      12      128.583   0.000                                         
    63 Kowalski Paweł                  2    6              G M  9:12:35     1236.21  14.58  65-  8-  7  126.814  14.780                                         
    64 Tarka Stanisław                 2   13             RG    9:14:03     1235.78  14.81      13      128.583   0.000                                         
    65 Szklarz Marian                  3   19             RG    9:21:33     1234.62  15.05       2   0  137.722  14.780                                         
    66 Szklarz Marian                  3   12              G    9:21:35     1234.25  15.28       3   0  137.722  14.770                                         
    67 Szklarz Marian                  3   31             RG    9:21:36     1234.07  15.51       4   0  137.722  14.770                                         
    68 Woźniak Wit                     3    8              G    9:24:49     1234.05  15.74       2   0  141.689  14.770                                         
    69 Lewandowski Kazimierz           3   34             RG    9:16:06     1233.86  15.97       2   0  130.912  14.760                                         
    70 Piekarniak Mariusz              2   48             RG    9:12:27     1232.36  16.20       2   0  126.255  14.760                                         
    71 Arak Piotr                      1   33             RG    9:08:03     1231.65  16.44  50- 17-  7  120.763  14.760                                         
    72 Szpadzik Joanna i Marcin        1    6              G    9:12:51     1230.87  16.67      20      126.595   0.000                                         
    73 Szczepaniak Robert              1   22              G    9:06:25     1230.29  16.90      17      118.620   0.000                                         
    74 Szpadzik Joanna i Marcin        1   41             RG    9:12:56     1229.87  17.13      21      126.595   0.000                                         
    75 Tarka Stanisław                 2   99              G M  9:14:45     1227.52  17.36      14      128.583   0.000                                         
    76 Lewandowski Kazimierz           3   49             RG    9:16:39     1227.49  17.59       3   0  130.912  14.740                                         
    77 Tarka Stanisław                 2   16             R     9:14:46     1227.33  17.82      15      128.583   0.000                                         
    78 Tarka Stanisław                 2   18             R     9:14:48     1226.94  18.06      16      128.583   0.000                                         
    79 Tarka Stanisław                 2   41             RG    9:14:49     1226.74  18.29      17      128.583   0.000                                         
    80 Szczepaniak Robert              1   58             R     9:06:44     1226.26  18.52      18      118.620   0.000                                         
    81 Szczepaniak Robert              1   90             R     9:06:48     1225.41  18.75      19      118.620   0.000                                         
    82 Burkowski Paweł                 3   32             RG    9:23:29     1225.33  18.98  81- 42-  7  139.054  14.720                                         
    83 Szczepaniak Robert              1   93             R     9:06:50     1224.99  19.21      20      118.620   0.000                                         
    84 Piekarniak Mariusz              2   63             R     9:13:04     1224.98  19.44       3   0  126.255  14.710                                         
    85 Dąbrowski Tomasz                1   34             RG M  9:06:13     1224.80  19.68       7   3  117.846  14.710                                         
    86 Szczepaniak Robert              1   15              G    9:06:51     1224.78  19.91      21      118.620   0.000                                         
    87 Dąbrowski Tomasz                1   31             RG    9:06:15     1224.37  20.14       8      117.846   0.000                                         
    87 Dąbrowski Tomasz                1   29              G M  9:06:15     1224.37  20.14       9      117.846   0.000                                         
    89 Dąbrowski Tomasz                1   93             R     9:06:17     1223.95  20.60      10      117.846   0.000                                         
    90 Kaminski Mariusz                2    6              G    9:11:00     1223.87  20.83       3   0  123.611  14.690                                         
    91 Dąbrowski Tomasz                1   16              G    9:06:18     1223.74  21.06      11      117.846   0.000                                         
    92 Kowalski Paweł                  2   30             RG    9:13:40     1223.29  21.30       2   1  126.814  14.680                                         
    93 Dąbrowski Tomasz                1   39             RG    9:06:23     1222.68  21.53      12      117.846   0.000                                         
    94 Szpadzik Joanna i Marcin        1    4              G M  9:13:34     1222.35  21.76      22      126.595   0.000                                         
    95 Szpadzik Joanna i Marcin        1   40             RG    9:13:35     1222.16  21.99      23      126.595   0.000                                         
    96 Burkowski Paweł                 3   40             RG    9:23:47     1222.10  22.22       2   0  139.054  14.670                                         
    97 Dąbrowski Tomasz                1   40             RG    9:06:28     1221.62  22.45      13      117.846   0.000                                         
    98 Grzegrzółka Jan                 3   46             RG    9:23:28     1221.34  22.69  77- 31-  7  138.581  14.660                                         
    99 Szymaniak Jerzy                 2   15              G    9:13:38     1220.49  22.92 116- 16-  7  126.483  14.660                                         
   100 Myszkowski Zenon                1   86             R     9:04:08     1218.21  23.15  90- 27-  7  114.674  14.660                                         
   101 Wojciechowski Andrzej           3  131             R     9:19:44     1217.90  23.38 119- 59-  7  133.644  14.650                                         
   102 Glinka Dariusz                  1   90             R     9:11:47     1217.26  23.61 111- 32-  7  123.897  14.650                                         
   103 Antosiewicz Bogdan              3   61                   9:36:20     1216.64  23.84  77- 31-  7  153.702  14.650                                         
   104 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   24              G    9:18:09     1216.40  24.07       2   0  131.554  14.640                                         
   105 Szymaniak Jerzy                 2   25              G M  9:14:04     1215.40  24.31       2   1  126.483  14.640                                         
   106 Wojciechowski Andrzej           3   27              G M  9:19:58     1215.31  24.54       2   1  133.644  14.630                                         
   107 Szymaniak Jerzy                 2   28              G    9:14:06     1215.01  24.77       3   1  126.483  14.630                                         
   108 Glinka Dariusz                  1  113              G M  9:12:05     1213.69  25.00       2   1  123.897  14.630                                         
   109 Bielski Jacek                   3   31             RG    9:19:55     1213.16  25.23  49- 13-  7  133.346  14.620                                         
   110 Łuczak Marek                    3   30              G    9:23:33     1213.11  25.46  40- 13-  7  137.749  14.620                                         
   111 Glinka Dariusz                  1  114              G    9:12:08     1213.09  25.69       3   1  123.897  14.620                                         
   112 Glinka Dariusz                  1   14              G M  9:12:09     1212.89  25.93       4   2  123.897  14.610                                         
   113 Glinka Dariusz                  1   46             R     9:12:10     1212.70  26.16       5   2  123.897  14.610                                         
   114 Szymaniak Jerzy                 2   71             R     9:14:18     1212.69  26.39       4   1  126.483  14.610                                         
   115 Szczepaniak Robert              1   30              G M  9:07:50     1212.47  26.62      22      118.620   0.000                                         
   116 Szpadzik Joanna i Marcin        1   38             RG    9:14:25     1212.40  26.85      24      126.595   0.000                                         
   117 Glinka Dariusz                  1  106              G    9:12:13     1212.10  27.08       6   2  123.897  14.600                                         
   118 Szczepaniak Robert              1   25             RG    9:07:53     1211.85  27.31      23      118.620   0.000                                         
   119 Szczepaniak Robert              1   52                   9:07:54     1211.65  27.55      24      118.620   0.000                                         
   119 Szczepaniak Robert              1   51             R     9:07:54     1211.65  27.55      25      118.620   0.000                                         
   121 Szpadzik Joanna i Marcin        1   76             R     9:14:29     1211.63  28.01      25      126.595   0.000                                         
   122 Kuźmiński Andrzej               3    8              G    9:16:19     1211.62  28.24  55- 16-  7  128.815  14.580                                         
   123 Burkowski Paweł                 3   27             RG    9:24:47     1211.45  28.47       3   0  139.054  14.580                                         
   124 Szczepaniak Robert              1   61             R     9:07:56     1211.23  28.70      26      118.620   0.000                                         
   125 Szczepaniak Robert              1   46             RG    9:07:57     1211.03  28.94      27      118.620   0.000                                         
   126 Wirtek Mariusz                  3   37             RG    9:18:36     1210.83  29.17  50-  8-  7  131.496  14.570                                         
   127 Myszkowski Zenon                1   69             R     9:04:43     1210.71  29.40       2   0  114.674  14.560                                         
   128 Antosiewicz Bogdan              3   20              G M  9:36:59     1210.41  29.63       2   1  153.702  14.560                                         
   129 Szczepaniak Robert              1   60             R     9:08:01     1210.20  29.86      28      118.620   0.000                                         
   130 Szczepaniak Robert              1   65             R     9:08:02     1210.00  30.09      29      118.620   0.000                                         
   130 Tarka Stanisław                 2   53             RG    9:16:16     1210.00  30.09      18      128.583   0.000                                         
   132 Tarka Stanisław                 2   47             RG    9:16:18     1209.62  30.56      19      128.583   0.000                                         
   133 Dąbrowski Tomasz                1   27              G    9:07:26     1209.50  30.79      14      117.846   0.000                                         
   134 Szczepaniak Robert              1   13              G    9:08:06     1209.17  31.02      30      118.620   0.000                                         
   135 Dąbrowski Tomasz                1   74             R     9:07:28     1209.09  31.25      15      117.846   0.000                                         
   136 Tarka Stanisław                 2   59             RG    9:16:29     1207.54  31.48      20      128.583   0.000                                         
   137 Lewandowski Kazimierz           3    4              G M  9:18:25     1207.49  31.71       4   1  130.912  14.530                                         
   138 Dąbrowski Tomasz                1   33             RG M  9:07:37     1207.23  31.94      16      117.846   0.000                                         
   139 Dąbrowski Tomasz                1   25              G    9:07:38     1207.03  32.18      17      117.846   0.000                                         
   140 Lewandowski Kazimierz           3   35             RG    9:18:28     1206.93  32.41       5   1  130.912  14.520                                         
   141 Dąbrowski Tomasz                1   38             RG    9:07:39     1206.82  32.64      18      117.846   0.000                                         
   142 Glinka Dariusz                  1  112              G    9:12:40     1206.79  32.87       7   2  123.897  14.510                                         
   143 Woźniak Wit                     3   24              G    9:27:26     1206.55  33.10       3   0  141.689  14.510                                         
   144 Dąbrowski Tomasz                1    5              G    9:07:42     1206.20  33.33      19      117.846   0.000                                         
   145 Dąbrowski Tomasz                1   63             R     9:07:43     1206.00  33.56      20      117.846   0.000                                         
   146 Dąbrowski Tomasz                1   23              G    9:07:45     1205.59  33.80      21      117.846   0.000                                         
   147 Woźniak Wit                     3   74             R     9:27:32     1205.52  34.03       4   0  141.689  14.490                                         
   148 Burkowski Paweł                 3   38             RG M  9:25:21     1205.50  34.26       4   1  139.054  14.490                                         
   149 Dąbrowski Tomasz                1   84             R     9:07:46     1205.38  34.49      22      117.846   0.000                                         
   150 Lewandowski Kazimierz           3   47             RG    9:18:37     1205.27  34.72       6   1  130.912  14.480                                         
   151 Wojciechowski Jarosław          3   59             R     9:20:54     1205.22  34.95  92- 15-  7  133.659  14.480                                         
   152 Kuźmiński Andrzej               3   21              G M  9:16:53     1205.19  35.19       2   1  128.815  14.480                                         
   153 Dąbrowski Tomasz                1   58             R     9:07:48     1204.97  35.42      23      117.846   0.000                                         
   154 Dąbrowski Tomasz                1   75             R     9:07:50     1204.56  35.65      24      117.846   0.000                                         
   155 Szpadzik Joanna i Marcin        1   74             R     9:15:07     1204.33  35.88      26      126.595   0.000                                         
   156 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              G M  9:15:08     1204.14  36.11      27      126.595   0.000                                         
   157 Antosiewicz Bogdan              3   45             RG    9:37:41     1203.78  36.34       3   1  153.702  14.460                                         
   158 Grzegrzółka Jan                 3   75             R     9:25:10     1203.31  36.57       2   0  138.581  14.450                                         
   159 Burkowski Paweł                 3   39             RG    9:25:34     1203.24  36.81       5   1  139.054  14.450                                         
   160 Grzegrzółka Jan                 3   74             R     9:25:11     1203.13  37.04       3   0  138.581  14.450                                         
   161 Grzegrzółka Jan                 3   32              G    9:25:13     1202.79  37.27       4   0  138.581  14.440                                         
   162 Dąbrowski Tomasz                1   21              G    9:07:59     1202.72  37.50      25      117.846   0.000                                         
   163 Kowalski Paweł                  2   62              G M  9:15:27     1202.60  37.73       3   2  126.814  14.440                                         
   164 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   33              G    9:19:25     1202.32  37.96       3   0  131.554  14.430                                         
   165 Kaminski Mariusz                2   34              G    9:12:50     1202.05  38.19       4   0  123.611  14.430                                         
   166 Szpadzik Joanna i Marcin        1   28             RG    9:15:19     1202.04  38.43      28      126.595   0.000                                         
   167 Myszkowski Zenon                1   46              G    9:05:24     1202.03  38.66       3   0  114.674  14.420                                         
   168 Burkowski Paweł                 3   23             RG    9:25:42     1201.85  38.89       6   1  139.054  14.420                                         
   169 Grzegrzółka Jan                 3   23              G    9:25:21     1201.40  39.12       5   0  138.581  14.420                                         
   170 Tarka Stanisław                 2    4              G    9:17:03     1201.15  39.35      21      128.583   0.000                                         
   171 Myszkowski Zenon                1   63             R     9:05:29     1200.98  39.58       4   0  114.674  14.410                                         
   172 Tarka Stanisław                 2   93              G    9:17:05     1200.78  39.81      22      128.583   0.000                                         
   173 Kurek Wiesław                   3   47             RG    9:25:10     1200.60  40.05  69- 15-  7  138.269  14.400                                         
   174 Kurek Wiesław                   3   72             R     9:25:14     1199.91  40.28       2   0  138.269  14.400                                         
   175 Tarka Stanisław                 2   10                   9:17:10     1199.84  40.51      23      128.583   0.000                                         
   176 Burkowski Paweł                 3   76             R     9:25:54     1199.78  40.74       7   1  139.054  14.390                                         
   177 Burkowski Paweł                 3   34             RG    9:25:58     1199.09  40.97       8      139.054   0.000                                         
   178 Wilczek Edward                  2   88              G    9:20:39     1199.03  41.20  46-  9-  7  132.673  14.380                                         
   179 Myszkowski Zenon                1   79             R     9:05:39     1198.89  41.44       5   0  114.674  14.380                                         
   180 Piekarniak Mariusz              2   50             RG    9:15:22     1198.24  41.67       4   0  126.255  14.380                                         
   181 Tarka Stanisław                 2   19             RG    9:17:19     1198.16  41.90      24      128.583   0.000                                         
   182 Piekarniak Mariusz              2   28              G M  9:15:23     1198.06  42.13       5   1  126.255  14.370                                         
   183 Piekarniak Mariusz              2   37              G    9:15:25     1197.68  42.36       6   1  126.255  14.370                                         
   184 Jaworski Mateusz                3   30             RG M  9:19:07     1197.65  42.59  26-  2-  2  130.684  14.360                                         
   185 Piekarniak Mariusz              2   76             R     9:15:27     1197.30  42.82       7   1  126.255  14.360                                         
   186 Piekarniak Mariusz              2  101             R     9:15:28     1197.11  43.06       8      126.255   0.000                                         
   186 Piekarniak Mariusz              2   24              G    9:15:28     1197.11  43.06       9      126.255   0.000                                         
   188 Tarka Stanisław                 2   64             R     9:17:25     1197.05  43.52      25      128.583   0.000                                         
   189 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   35              G M  9:19:56     1196.67  43.75       4   1  131.554  14.350                                         
   190 Wojciechowski Andrzej           3   47             RG    9:21:41     1196.63  43.98       3   1  133.644  14.340                                         
   191 Myszkowski Zenon                1   25              G    9:05:50     1196.60  44.21       6   0  114.674  14.340                                         
   192 Chojnacki M. i  Z.              2   12             RG    9:17:02     1196.56  44.44  56-  9-  7  128.072  14.340                                         
   193 Kuźmiński Andrzej               3   26              G    9:17:41     1196.24  44.68       3   1  128.815  14.330                                         
   194 Antosiewicz Bogdan              3   40              G    9:38:32     1195.81  44.91       4   1  153.702  14.330                                         
   195 Antosiewicz Bogdan              3   30              G    9:38:35     1195.35  45.14       5   1  153.702  14.330                                         
   196 Antosiewicz Bogdan              3   26              G    9:38:36     1195.19  45.37       6   1  153.702  14.320                                         
   197 Antosiewicz Bogdan              3    9              G    9:38:37     1195.04  45.60       7   1  153.702  14.320                                         
   198 Glinka Dariusz                  1   83             RG    9:13:42     1194.76  45.83       8      123.897   0.000                                         
   199 Wojciechowski Andrzej           3  104             R     9:21:55     1194.14  46.06       4   1  133.644  14.310                                         
   200 Antosiewicz Bogdan              3   66             R     9:38:44     1193.96  46.30       8      153.702   0.000                                         
   201 Glinka Dariusz                  1   76             RG    9:13:47     1193.80  46.53       9      123.897   0.000                                         
   202 Wojciechowski Andrzej           3  122             R     9:21:58     1193.61  46.76       5   1  133.644  14.300                                         
   203 Tarka Stanisław                 2   45             R     9:17:44     1193.53  46.99      26      128.583   0.000                                         
   204 Jaworski Krzysztof              2   19              G M  9:12:36     1193.40  47.22  58-  9-  7  122.443  14.290                                         
   205 Sekuła Wiesław                  3   30             RG    9:20:02     1193.30  47.45       2   0  131.303  14.290                                         
   206 Tarka Stanisław                 2   54             R     9:17:47     1192.98  47.69      27      128.583   0.000                                         
   207 Dąbrowski Tomasz                1   11              G M  9:08:48     1192.77  47.92      26      117.846   0.000                                         
   208 Łuczak Marek                    3   26              G M  9:25:30     1192.63  48.15       2   1  137.749  14.280                                         
   209 Glinka Dariusz                  1   60             R     9:13:54     1192.46  48.38      10      123.897   0.000                                         
   210 Michniewski Tomasz              3   32             RG M  9:21:27     1192.22  48.61       2   1  132.873  14.270                                         
   211 Glinka Dariusz                  1   53             RG    9:13:56     1192.08  48.84      11      123.897   0.000                                         
   212 Szklarz Marian                  3    8              G    9:25:34     1191.71  49.07       5   0  137.722  14.270                                         
   213 Michniewski Tomasz              3    8              G M  9:21:32     1191.33  49.31       3   2  132.873  14.260                                         
   214 Glinka Dariusz                  1   23             R     9:14:00     1191.32  49.54      12      123.897   0.000                                         
   214 Sekuła Wiesław                  3   50             RG    9:20:13     1191.32  49.54       3   0  131.303  14.260                                         
   216 Wilczek Edward                  2   87              G    9:21:23     1191.14  50.00       2   0  132.673  14.250                                         
   217 Wojciechowski Andrzej           3   29              G    9:22:13     1190.95  50.23       6   1  133.644  14.250                                         
   218 Kuźmiński Andrzej               3   30              G    9:18:10     1190.89  50.46       4   1  128.815  14.250                                         
   219 Antosiewicz Bogdan              3   43             RG    9:39:07     1190.41  50.69       9      153.702   0.000                                         
   220 Szklarz Marian                  3   57             RG    9:25:42     1190.34  50.93       6   0  137.722  14.240                                         
   221 Jaworski Krzysztof              2   41              G M  9:12:52     1190.31  51.16       2   2  122.443  14.240                                         
   222 Lewandowski Kazimierz           3   66             R     9:20:00     1190.11  51.39       7   1  130.912  14.230                                         
   223 Piekarniak Mariusz              2   41              G    9:16:06     1189.96  51.62      10      126.255   0.000                                         
   224 Antosiewicz Bogdan              3   44             RG    9:39:10     1189.95  51.85      10      153.702   0.000                                         
   225 Kulczyński Mieczysław           3   34              G M  9:20:01     1189.88  52.08  78-  5-  5  130.907  14.220                                         
   226 Lewandowski Kazimierz           3   36             RG M  9:20:02     1189.75  52.31       8      130.912   0.000                                         
   227 Lewandowski Kazimierz           3   26             RG    9:20:03     1189.57  52.55       9      130.912   0.000                                         
   228 Michniewski Tomasz              3   15              G M  9:21:43     1189.38  52.78       4   3  132.873  14.210                                         
   229 Sadowski Marek                  2   46              G    9:17:06     1189.24  53.01 104- 20-  7  127.368  14.210                                         
   230 Piekarniak Mariusz              2   85             R     9:16:11     1189.03  53.24      11      126.255   0.000                                         
   231 Lewandowski Kazimierz           3   59                   9:20:07     1188.85  53.47      10      130.912   0.000                                         
   232 Szklarz Marian                  3   42             RG M  9:25:51     1188.80  53.70       7   1  137.722  14.200                                         
   233 Bielski Jacek                   3   34             RG    9:22:18     1187.41  53.94       2   0  133.346  14.190                                         
   234 Wilczek Edward                  2    1              G    9:21:45     1187.23  54.17       3   0  132.673  14.190                                         
   235 Michniewski Tomasz              3   29             RG    9:22:03     1185.84  54.40       5   3  132.873  14.190                                         
   236 Szczepaniak Robert              1   32              G    9:10:04     1185.41  54.63      31      118.620   0.000                                         
   237 Grzegrzółka Jan                 3   42             RG    9:26:55     1185.30  54.86       6   0  138.581  14.180                                         
   237 Grzegrzółka Jan                 3   71             R     9:26:55     1185.30  54.86       7   0  138.581  14.180                                         
   239 Walczak Dariusz                 1   49             RG    9:08:54     1185.21  55.32  49-  4-  4  117.217  14.170                                         
   240 Kwiatkowski Andrzej             2   75              G M  9:20:04     1184.47  55.56 103- 10-  7  130.371  14.170                                         
   241 Wojciechowski Andrzej           3  134             R     9:22:50     1184.44  55.79       7   1  133.644  14.170                                         
   242 Burkowski Paweł                 3   37             RG    9:27:25     1184.28  56.02       9      139.054   0.000                                         
   242 Burkowski Paweł                 3   12              G    9:27:25     1184.28  56.02      10      139.054   0.000                                         
   244 Michniewski Tomasz              3   31             RG    9:22:12     1184.25  56.48       6   3  132.873  14.160                                         
   245 Szczepaniak Robert              1   23              G    9:10:10     1184.23  56.71      32      118.620   0.000                                         
   246 Antosiewicz Bogdan              3   37              G    9:39:48     1184.15  56.94      11      153.702   0.000                                         
   247 Szczepaniak Robert              1   76             R     9:10:11     1184.03  57.18      33      118.620   0.000                                         
   248 Antosiewicz Bogdan              3   19              G    9:39:49     1183.99  57.41      12      153.702   0.000                                         
   249 Widłak Adam                     3   34             RG    9:29:47     1183.85  57.64  59-  5-  5  141.806  14.140                                         
   250 Burkowski Paweł                 3   75             R     9:27:28     1183.77  57.87      11      139.054   0.000                                         
   251 Szczepaniak Robert              1   33             RG    9:10:14     1183.44  58.10      34      118.620   0.000                                         
   252 Szymaniak Jerzy                 2   42              G    9:16:53     1183.37  58.33       5   1  126.483  14.130                                         
   253 Burkowski Paweł                 3   14              G    9:27:32     1183.10  58.56      12      139.054   0.000                                         
   254 Tarka Stanisław                 2   55             R     9:18:42     1182.92  58.80      28      128.583   0.000                                         
   255 Glinka Dariusz                  1   85             RG    9:14:45     1182.79  59.03      13      123.897   0.000                                         
   256 Grzegrzółka Jan                 3   31              G M  9:27:11     1182.60  59.26       8      138.581   0.000                                         
   257 Wojciechowski Andrzej           3   17              G M  9:23:01     1182.52  59.49       8      133.644   0.000                                         
   258 Łuczak Marek                    3    5              G    9:26:30     1182.40  59.72       3   1  137.749  14.110                                         
   259 Tarka Stanisław                 2   68             R     9:18:45     1182.37  59.95      29      128.583   0.000                                         
   260 Wojciechowski Andrzej           3   83             R     9:23:02     1182.34  60.19       9      133.644   0.000                                         
   261 Grzegrzółka Jan                 3   47             RG    9:27:15     1181.93  60.42       9      138.581   0.000                                         
   262 Szpadzik Joanna i Marcin        1   64             R     9:17:07     1181.84  60.65      29      126.595   0.000                                         
   263 Dąbrowski Tomasz                1    2              G    9:09:44     1181.61  60.88      27      117.846   0.000                                         
   263 Dąbrowski Tomasz                1   36             RG    9:09:44     1181.61  60.88      28      117.846   0.000                                         
   265 Burkowski Paweł                 3   69             R     9:27:42     1181.43  61.34      13      139.054   0.000                                         
   266 Szymaniak Jerzy                 2   55             R     9:17:07     1180.80  61.57       6   1  126.483  14.080                                         
   267 Łuczak Marek                    3  107             R     9:26:40     1180.71  61.81       4   1  137.749  14.080                                         
   268 Kaminski Mariusz                2   51                   9:14:43     1180.43  62.04       5   0  123.611  14.070                                         
   269 Burkowski Paweł                 3   72             R     9:27:49     1180.26  62.27      14      139.054   0.000                                         
   270 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   25              G    9:21:28     1180.21  62.50       5   1  131.554  14.060                                         
   270 Wojciechowski Jarosław          3    3              G    9:23:15     1180.21  62.50       2   0  133.659  14.060                                         
   272 Sadowski Marek                  2   26              G M  9:17:58     1179.70  62.96       2   1  127.368  14.060                                         
   273 Szpadzik Joanna i Marcin        1    3              G M  9:17:19     1179.64  63.19      30      126.595   0.000                                         
   274 Łuczak Marek                    3   12              G    9:26:51     1178.85  63.43       5   1  137.749  14.050                                         
   275 Wojciechowski Jarosław          3   38             RG M  9:23:24     1178.65  63.66       3   1  133.659  14.050                                         
   275 Wojciechowski Jarosław          3   43             RG    9:23:24     1178.65  63.66       4   1  133.659  14.050                                         
   277 Szklarz Marian                  3   58             R  M  9:26:51     1178.62  64.12       8      137.722   0.000                                         
   278 Szklarz Marian                  3   26             RG M  9:26:52     1178.45  64.35       9      137.722   0.000                                         
   279 Kuźmiński Andrzej               3   27              G    9:19:19     1178.37  64.58       5   1  128.815  14.030                                         
   280 Woźniak Wit                     3   36             RG M  9:30:15     1178.29  64.81       5   1  141.689  14.030                                         
   281 Burkowski Paweł                 3   19             RG    9:28:02     1178.09  65.05      15      139.054   0.000                                         
   282 Wojciechowski Jarosław          3   27              G    9:23:28     1177.96  65.28       5   1  133.659  14.020                                         
   283 Kurek Wiesław                   3   11              G    9:27:23     1177.93  65.51       3   0  138.269  14.020                                         
   284 Piekarniak Mariusz              2   64             R     9:17:13     1177.57  65.74      12      126.255   0.000                                         
   285 Wojciechowski Jarosław          3   55             R     9:23:31     1177.44  65.97       6   1  133.659  14.010                                         
   286 Szczepaniak Robert              1    1              G M  9:10:45     1177.37  66.20      35      118.620   0.000                                         
   287 Sadowski Marek                  2   17              G M  9:18:11     1177.34  66.44       3   2  127.368  14.010                                         
   288 Wojciechowski Andrzej           3   43              G M  9:23:33     1176.96  66.67      10      133.644   0.000                                         
   289 Wojciechowski Andrzej           3   31              G    9:23:34     1176.79  66.90      11      133.644   0.000                                         
   290 Wojciechowski Andrzej           3   44              G M  9:23:35     1176.62  67.13      12      133.644   0.000                                         
   291 Tarka Stanisław                 2   35             R     9:19:17     1176.60  67.36      30      128.583   0.000                                         
   292 Tarka Stanisław                 2   51             RG    9:19:19     1176.24  67.59      31      128.583   0.000                                         
   292 Tarka Stanisław                 2   61             R     9:19:19     1176.24  67.59      32      128.583   0.000                                         
   294 Wojciechowski Andrzej           3  103             R     9:23:38     1176.10  68.06      13      133.644   0.000                                         
   295 Grzegrzółka Jan                 3   63             R     9:27:51     1175.91  68.29      10      138.581   0.000                                         
   296 Wojciechowski Andrzej           3   19              G M  9:23:40     1175.75  68.52      14      133.644   0.000                                         
   297 Szczepaniak Robert              1   11              G    9:10:56     1175.23  68.75      36      118.620   0.000                                         
   298 Kwiatkowski Andrzej             2   62             R     9:20:56     1175.22  68.98       2   1  130.371  13.970                                         
   299 Kaminski Mariusz                2   60                   9:15:11     1175.20  69.21       6   0  123.611  13.960                                         
   300 Piekarniak Mariusz              2   22              G M  9:17:27     1175.01  69.44      13      126.255   0.000                                         
   300 Piekarniak Mariusz              2   83             R     9:17:27     1175.01  69.44      14      126.255   0.000                                         
   300 Piekarniak Mariusz              2   44              G    9:17:27     1175.01  69.44      15      126.255   0.000                                         
   303 Mączko Grzegorz                 1   18              G M  9:09:19     1174.94  70.14  35-  3-  3  116.691  13.950                                         
   304 Bielski Jacek                   3    1              G    9:23:30     1174.86  70.37       3   0  133.346  13.950                                         
   305 Bielski Jacek                   3    4              G    9:23:34     1174.17  70.60       4   0  133.346  13.940                                         
   306 Antosiewicz Bogdan              3   13              G M  9:40:55     1174.05  70.83      13      153.702   0.000                                         
   307 Myszkowski Zenon                1   40              G M  9:07:41     1173.94  71.06       7   1  114.674  13.940                                         
   308 Szklarz Marian                  3   35             R     9:27:19     1173.93  71.30      10      137.722   0.000                                         
   309 Piekarniak Mariusz              2   97             R     9:17:33     1173.92  71.53      16      126.255   0.000                                         
   310 Bielski Jacek                   3   25             RG    9:23:36     1173.82  71.76       5   0  133.346  13.930                                         
   311 Szpadzik Joanna i Marcin        1    2              G    9:17:51     1173.81  71.99      31      126.595   0.000                                         
   311 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31             RG    9:17:51     1173.81  71.99      32      126.595   0.000                                         
   313 Antosiewicz Bogdan              3   52                   9:40:57     1173.75  72.45      14      153.702   0.000                                         
   314 Wojciechowski Andrzej           3  140             R     9:23:52     1173.69  72.69      15      133.644   0.000                                         
   315 Antosiewicz Bogdan              3    7              G    9:40:58     1173.60  72.92      15      153.702   0.000                                         
   315 Szklarz Marian                  3   52             RG    9:27:21     1173.60  72.92      11      137.722   0.000                                         
   317 Kaminski Mariusz                2   18              G    9:15:20     1173.52  73.38       7   0  123.611  13.900                                         
   318 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23              G M  9:17:53     1173.44  73.61      33      126.595   0.000                                         
   319 Glinka Dariusz                  1   71             R     9:15:36     1173.27  73.84      14      123.897   0.000                                         
   320 Wojciechowski Andrzej           3   13              G    9:23:55     1173.17  74.07      16      133.644   0.000                                         
   320 Wojciechowski Andrzej           3   21              G    9:23:55     1173.17  74.07      17      133.644   0.000                                         
   322 Szymaniak Jerzy                 2   29              G    9:17:53     1172.41  74.54       7   1  126.483  13.880                                         
   323 Łuczak Marek                    3    3              G M  9:27:31     1172.17  74.77       6   2  137.749  13.880                                         
   324 Szczepaniak Robert              1   77             R     9:11:14     1171.75  75.00      37      118.620   0.000                                         
   325 Wojciechowski Andrzej           3   35              G    9:24:04     1171.63  75.23      18      133.644   0.000                                         
   326 Myszkowski Zenon                1   70             R     9:07:53     1171.54  75.46       8      114.674   0.000                                         
   327 Burkowski Paweł                 3   49             RG    9:28:42     1171.47  75.69      16      139.054   0.000                                         
   328 Burkowski Paweł                 3   16             RG    9:28:43     1171.31  75.93      17      139.054   0.000                                         
   329 Sekuła Wiesław                  3   42             RG    9:22:06     1171.30  76.16       4   0  131.303  13.860                                         
   330 Szczepaniak Robert              1   79             R     9:11:17     1171.17  76.39      38      118.620   0.000                                         
   331 Woźniak Wit                     3   56             R     9:30:59     1171.15  76.62       6   1  141.689  13.850                                         
   332 Szczepaniak Robert              1   81             R     9:11:18     1170.98  76.85      39      118.620   0.000                                         
   333 Wojciechowski Andrzej           3  120             R     9:24:09     1170.78  77.08      19      133.644   0.000                                         
   334 Jaworski Krzysztof              2   42              G M  9:14:35     1170.77  77.31       3   3  122.443  13.840                                         
   335 Kulczyński Mieczysław           3   75             R     9:21:49     1170.73  77.55       2   1  130.907  13.840                                         
   336 Kuźmiński Andrzej               3    7              G M  9:20:04     1170.34  77.78       6   2  128.815  13.840                                         
   337 Lewandowski Kazimierz           3   61                   9:21:52     1170.25  78.01      11      130.912   0.000                                         
   338 Jaworski Krzysztof              2   27              G M  9:14:38     1170.21  78.24       4   4  122.443  13.830                                         
   339 Kuźmiński Andrzej               3    1              G    9:20:06     1169.98  78.47       7   2  128.815  13.830                                         
   340 Wojciechowski Andrzej           3   50             RG    9:24:14     1169.92  78.70      20      133.644   0.000                                         
   341 Szczepaniak Robert              1   55             R     9:11:24     1169.82  78.94      40      118.620   0.000                                         
   342 Lewandowski Kazimierz           3   25             RG    9:21:55     1169.73  79.17      12      130.912   0.000                                         
   343 Widłak Adam                     3    6              G M  9:31:15     1169.53  79.40       2   1  141.806  13.810                                         
   344 Wojciechowski Andrzej           3   96             R     9:24:17     1169.41  79.63      21      133.644   0.000                                         
   345 Glinka Dariusz                  1   63             R     9:15:57     1169.39  79.86      15      123.897   0.000                                         
   346 Rokita Sławomir                 2   24             RG M  9:20:04     1169.34  80.09  34-  4-  4  128.705  13.800                                         
   347 Glinka Dariusz                  1   78             R     9:15:58     1169.21  80.32      16      123.897   0.000                                         
   347 Glinka Dariusz                  1   33             RG    9:15:58     1169.21  80.32      17      123.897   0.000                                         
   349 Wojciechowski Andrzej           3   42              G M  9:24:19     1169.07  80.79      22      133.644   0.000                                         
   350 Glinka Dariusz                  1   44             RG    9:15:59     1169.02  81.02      18      123.897   0.000                                         
   351 Tarka Stanisław                 2   81              G    9:20:00     1168.94  81.25      33      128.583   0.000                                         
   352 Łuczak Marek                    3   23              G M  9:27:51     1168.85  81.48       7   3  137.749  13.780                                         
   353 Rokita Sławomir                 2   39             RG    9:20:07     1168.81  81.71       2   1  128.705  13.780                                         
   354 Kurek Wiesław                   3   20              G    9:28:18     1168.80  81.94       4   0  138.269  13.770                                         
   355 Wojciechowski Andrzej           3  112             R     9:24:23     1168.39  82.18      23      133.644   0.000                                         
   356 Kurek Wiesław                   3   56                   9:28:21     1168.31  82.41       5   0  138.269  13.770                                         
   356 Kurek Wiesław                   3    9              G    9:28:21     1168.31  82.41       6   0  138.269  13.770                                         
   358 Arak Piotr                      1    9              G M  9:13:22     1168.30  82.87       2   1  120.763  13.760                                         
   359 Szymaniak Jerzy                 2   89             R     9:18:16     1168.25  83.10       8      126.483   0.000                                         
   360 Glinka Dariusz                  1   77             RG    9:16:04     1168.11  83.33      19      123.897   0.000                                         
   361 Szczepaniak Robert              1   87             R     9:11:33     1168.10  83.56      41      118.620   0.000                                         
   362 Kuźmiński Andrzej               3   40             RG    9:20:17     1168.04  83.80       8      128.815   0.000                                         
   363 Jaworski Krzysztof              2   59             R     9:14:50     1167.98  84.03       5   4  122.443  13.740                                         
   364 Sekuła Wiesław                  3   60                   9:22:29     1167.31  84.26       5   0  131.303  13.740                                         
   365 Wojciechowski Andrzej           3  138             R     9:24:30     1167.20  84.49      24      133.644   0.000                                         
   366 Arak Piotr                      1   44             RG    9:13:28     1167.17  84.72       3   1  120.763  13.730                                         
   367 Konopka Jarosław                1   65             R     9:09:44     1167.02  84.95  79- 15-  7  116.391  13.730                                         
   368 Bielski Jacek                   3    3              G    9:24:16     1166.97  85.19       6   0  133.346  13.720                                         
   369 Burkowski Paweł                 3   85             R     9:29:10     1166.89  85.42      18      139.054   0.000                                         
   370 Kaminski Mariusz                2   66                   9:15:56     1166.88  85.65       8      123.611   0.000                                         
   371 Tarka Stanisław                 2   32             R     9:20:12     1166.82  85.88      34      128.583   0.000                                         
   372 Bielski Jacek                   3   45             RG    9:24:17     1166.80  86.11       7   0  133.346  13.710                                         
   373 Sekuła Wiesław                  3   45             RG M  9:22:32     1166.79  86.34       6   1  131.303  13.710                                         
   374 Burkowski Paweł                 3   78             R     9:29:11     1166.72  86.57      19      139.054   0.000                                         
   375 Burkowski Paweł                 3   56             R     9:29:12     1166.56  86.81      20      139.054   0.000                                         
   376 Lewandowski Kazimierz           3   11              G    9:22:14     1166.43  87.04      13      130.912   0.000                                         
   377 Myszkowski Zenon                1   24              G    9:08:19     1166.37  87.27       9      114.674   0.000                                         
   378 Wojciechowski Andrzej           3   91             R     9:24:35     1166.35  87.50      25      133.644   0.000                                         
   379 Burkowski Paweł                 3    5              G    9:29:14     1166.23  87.73      21      139.054   0.000                                         
   380 Burkowski Paweł                 3   83             R     9:29:15     1166.07  87.96      22      139.054   0.000                                         
   381 Burkowski Paweł                 3   25             RG    9:29:16     1165.91  88.19      23      139.054   0.000                                         
   382 Dąbrowski Tomasz                1   28              G M  9:11:05     1165.83  88.43      29      117.846   0.000                                         
   382 Dąbrowski Tomasz                1   22              G M  9:11:05     1165.83  88.43      30      117.846   0.000                                         
   382 Dąbrowski Tomasz                1   15              G    9:11:05     1165.83  88.43      31      117.846   0.000                                         
   385 Szczepaniak Robert              1   16              G    9:11:45     1165.80  89.12      42      118.620   0.000                                         
   386 Lewandowski Kazimierz           3   53                   9:22:18     1165.74  89.35      14      130.912   0.000                                         
   387 Dąbrowski Tomasz                1   96             R     9:11:06     1165.64  89.58      32      117.846   0.000                                         
   388 Arak Piotr                      1   38             RG    9:13:37     1165.48  89.81       4   1  120.763  13.650                                         
   389 Tarka Stanisław                 2   15             RG    9:20:20     1165.41  90.05      35      128.583   0.000                                         
   390 Wojciechowski Andrzej           3  106             R     9:24:42     1165.16  90.28      26      133.644   0.000                                         
   391 Burkowski Paweł                 3   28             RG M  9:29:22     1164.93  90.51      24      139.054   0.000                                         
   392 Włodarczyk Paweł                1    2             RG    9:13:07     1164.91  90.74  18-  3-  3  120.122  13.640                                         
   393 Wojciechowski Andrzej           3  141             R     9:24:44     1164.82  90.97      27      133.644   0.000                                         
   393 Wojciechowski Andrzej           3  119             R     9:24:44     1164.82  90.97      28      133.644   0.000                                         
   395 Burkowski Paweł                 3   36             RG    9:29:23     1164.77  91.44      25      139.054   0.000                                         
   396 Szczepaniak Robert              1   59             R     9:11:51     1164.65  91.67      43      118.620   0.000                                         
   397 Glinka Dariusz                  1    5              G    9:16:23     1164.63  91.90      20      123.897   0.000                                         
   398 Burkowski Paweł                 3   21             RG    9:29:24     1164.61  92.13      26      139.054   0.000                                         
   399 Dąbrowski Tomasz                1   64             R     9:11:12     1164.49  92.36      33      117.846   0.000                                         
   400 Glinka Dariusz                  1   73             R     9:16:24     1164.45  92.59      21      123.897   0.000                                         
   401 Burkowski Paweł                 3   22             RG    9:29:25     1164.44  92.82      27      139.054   0.000                                         
   402 Wojciechowski Andrzej           3   38              G M  9:24:47     1164.32  93.06      29      133.644   0.000                                         
   403 Glinka Dariusz                  1   24             RG    9:16:25     1164.26  93.29      22      123.897   0.000                                         
   404 Dąbrowski Tomasz                1   60             R     9:11:14     1164.10  93.52      34      117.846   0.000                                         
   404 Dąbrowski Tomasz                1   80             R     9:11:14     1164.10  93.52      35      117.846   0.000                                         
   406 Szpadzik Joanna i Marcin        1   84             R     9:18:45     1164.09  93.98      34      126.595   0.000                                         
   407 Grzegrzółka Jan                 3   45             RG    9:29:04     1163.89  94.21      11      138.581   0.000                                         
   408 Wojciechowski Andrzej           3   99             R     9:24:50     1163.81  94.44      30      133.644   0.000                                         
   409 Grzegrzółka Jan                 3   50             RG    9:29:05     1163.73  94.68      12      138.581   0.000                                         
   410 Dąbrowski Tomasz                1   24              G    9:11:16     1163.72  94.91      36      117.846   0.000                                         
   411 Grzegrzółka Jan                 3   49             RG    9:29:07     1163.41  95.14      13      138.581   0.000                                         
   412 Rokita Sławomir                 2   43             RG    9:20:38     1163.35  95.37       3   1  128.705  13.570                                         
   413 Grzegrzółka Jan                 3   67             R     9:29:09     1163.08  95.60      14      138.581   0.000                                         
   414 Glinka Dariusz                  1   95             R     9:16:32     1162.99  95.83      23      123.897   0.000                                         
   415 Antosiewicz Bogdan              3   31              G    9:42:10     1162.94  96.06      16      153.702   0.000                                         
   416 Kwiatkowski Andrzej             2    7              G    9:22:07     1162.82  96.30       3   1  130.371  13.560                                         
   416 Woźniak Wit                     3   57             R     9:31:51     1162.82  96.30       7   1  141.689  13.560                                         
   418 Posiewka Andrzej                2   14              G    9:19:33     1162.78  96.76  50-  4-  4  127.383  13.550                                         
   419 Dąbrowski Tomasz                1   82             R     9:11:21     1162.76  96.99      37      117.846   0.000                                         
   420 Glinka Dariusz                  1    7              G M  9:16:34     1162.62  97.22      24      123.897   0.000                                         
   421 Kwiatkowski Andrzej             2   59             R     9:22:09     1162.47  97.45       4   1  130.371  13.540                                         
   421 Włodarczyk Paweł                1    6             RG M  9:13:20     1162.47  97.45       2   1  120.122  13.540                                         
   423 Tarka Stanisław                 2   60             R     9:20:37     1162.42  97.92      36      128.583   0.000                                         
   424 Kuźmiński Andrzej               3   28              G    9:20:50     1162.24  98.15       9      128.815   0.000                                         
   425 Kuźmiński Andrzej               3   24              G    9:20:51     1162.07  98.38      10      128.815   0.000                                         
   426 Wojciechowski Andrzej           3   84             R     9:25:01     1161.95  98.61      31      133.644   0.000                                         
   427 Grzegrzółka Jan                 3   53             R     9:29:16     1161.94  98.84      15      138.581   0.000                                         
   428 Antosiewicz Bogdan              3   69             R     9:42:17     1161.92  99.07      17      153.702   0.000                                         
   429 Tarka Stanisław                 2   43             R     9:20:40     1161.90  99.31      37      128.583   0.000                                         
   430 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47             RG    9:18:58     1161.78  99.54      35      126.595   0.000                                         
   431 Tarka Stanisław                 2   57             R     9:20:41     1161.72  99.77      38      128.583   0.000                                         
   432 Widłak Adam                     3   27             RG    9:32:04     1161.71 100.00       3   1  141.806  13.500                                         
   433 Szpadzik Joanna i Marcin        1   35             RG    9:18:59     1161.60 100.23      36      126.595   0.000                                         
   434 Tarka Stanisław                 2   29             R     9:20:42     1161.55 100.46      39      128.583   0.000                                         
   435 Antosiewicz Bogdan              3   79             R     9:42:21     1161.33 100.69      18      153.702   0.000                                         
   435 Antosiewicz Bogdan              3   12              G    9:42:21     1161.33 100.69      19      153.702   0.000                                         
   437 Grzegrzółka Jan                 3   34             RG    9:29:20     1161.29 101.16      16      138.581   0.000                                         
   438 Grzegrzółka Jan                 3   60             R     9:29:21     1161.13 101.39      17      138.581   0.000                                         
   439 Piekarniak Mariusz              2   45             RG    9:18:45     1160.97 101.62      17      126.255   0.000                                         
   440 Antosiewicz Bogdan              3   24              G    9:42:24     1160.89 101.85      20      153.702   0.000                                         
   441 Burkowski Paweł                 3   29             RG    9:29:47     1160.88 102.08      28      139.054   0.000                                         
   442 Tarka Stanisław                 2   22             R     9:20:48     1160.50 102.31      40      128.583   0.000                                         
   443 Kaminski Mariusz                2   12              G    9:16:31     1160.49 102.55       9      123.611   0.000                                         
   444 Łuczak Marek                    3   37              G    9:28:42     1160.48 102.78       8      137.749   0.000                                         
   445 Wirtek Mariusz                  3   47             RG    9:23:19     1160.43 103.01       2   0  131.496  13.460                                         
   446 Wojciechowski Andrzej           3   94             R     9:25:11     1160.27 103.24      32      133.644   0.000                                         
   447 Pindelski Krzysztof             2   42              G    9:20:21     1160.15 103.47  52-  9-  7  128.023  13.450                                         
   448 Wojciechowski Jarosław          3   76             R     9:25:13     1160.07 103.70       7   1  133.659  13.450                                         
   449 Pytka Bogdan                    1   55                   9:10:32     1159.99 103.94  54-  5-  5  116.618  13.440                                         
   450 Wojciechowski Andrzej           3  136             R     9:25:13     1159.94 104.17      33      133.644   0.000                                         
   451 Szymaniak Jerzy                 2   33              G    9:19:03     1159.86 104.40       9      126.483   0.000                                         
   452 Bąk Kamil                       3   16              G M  9:35:04     1159.67 104.63  77-  5-  5  145.036  13.430                                         
   453 Michniewski Tomasz              3   30             RG    9:24:35     1159.62 104.86       7   3  132.873  13.430                                         
   454 Burkowski Paweł                 3   18             RG M  9:29:55     1159.59 105.09      29      139.054   0.000                                         
   455 Grzegrzółka Jan                 3    3              G M  9:29:31     1159.51 105.32      18      138.581   0.000                                         
   456 Szklarz Marian                  3   54             RG    9:28:47     1159.44 105.56      12      137.722   0.000                                         
   457 Dąbrowski Tomasz                1   95             R     9:11:39     1159.33 105.79      38      117.846   0.000                                         
   458 Rokita Sławomir                 2   27             RG    9:21:02     1159.16 106.02       4   1  128.705  13.410                                         
   459 Szklarz Marian                  3   28             R     9:28:50     1158.95 106.25      13      137.722   0.000                                         
   460 Sekuła Wiesław                  3   22              G    9:23:18     1158.90 106.48       7   1  131.303  13.400                                         
   461 Sekuła Wiesław                  3   19              G    9:23:19     1158.73 106.71       8      131.303   0.000                                         
   462 Michniewski Tomasz              3   28             RG    9:24:42     1158.44 106.94       8      132.873   0.000                                         
   463 Kuźmiński Andrzej               3   15              G    9:21:12     1158.41 107.18      11      128.815   0.000                                         
   464 Michniewski Tomasz              3   39             RG    9:24:43     1158.27 107.41       9      132.873   0.000                                         
   465 Glinka Dariusz                  1   49             R     9:17:00     1157.92 107.64      25      123.897   0.000                                         
   466 Tarka Stanisław                 2   78              G    9:21:03     1157.88 107.87      41      128.583   0.000                                         
   467 Glinka Dariusz                  1  116                   9:17:02     1157.56 108.10      26      123.897   0.000                                         
   468 Kuźmiński Andrzej               3   17              G    9:21:18     1157.37 108.33      12      128.815   0.000                                         
   469 Woźniak Wit                     3   16              G    9:32:26     1157.28 108.56       8      141.689   0.000                                         
   470 Wojciechowski Jarosław          3   72             R     9:25:30     1157.22 108.80       8      133.659   0.000                                         
   471 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              G M  9:19:24     1157.18 109.03      37      126.595   0.000                                         
   472 Woźniak Wit                     3   29              G    9:32:27     1157.12 109.26       9      141.689   0.000                                         
   473 Michniewski Tomasz              3   16              G    9:24:51     1156.93 109.49      10      132.873   0.000                                         
   474 Wojciechowski Jarosław          3   63             R     9:25:33     1156.72 109.72       9      133.659   0.000                                         
   475 Grzegrzółka Jan                 3   41             RG    9:29:49     1156.61 109.95      19      138.581   0.000                                         
   476 Myszkowski Zenon                1    8              G    9:09:10     1156.38 110.19      10      114.674   0.000                                         
   477 Bąk Kamil                       3   60             R     9:35:29     1155.82 110.42       2   1  145.036  13.350                                         
   478 Walczak Dariusz                 1   12              G M  9:11:25     1155.80 110.65       2   1  117.217  13.340                                         
   479 Piekarniak Mariusz              2  104             R     9:19:15     1155.65 110.88      18      126.255   0.000                                         
   479 Piekarniak Mariusz              2   20              G M  9:19:15     1155.65 110.88      19      126.255   0.000                                         
   481 Woźniak Wit                     3    1              G    9:32:38     1155.39 111.34      10      141.689   0.000                                         
   482 Grzegrzółka Jan                 3   61             R     9:29:59     1155.00 111.57      20      138.581   0.000                                         
   483 Kuźmiński Andrzej               3   29                   9:21:32     1154.95 111.81      13      128.815   0.000                                         
   483 Piekarniak Mariusz              2   25              G    9:19:19     1154.95 111.81      20      126.255   0.000                                         
   485 Glinka Dariusz                  1   40             R     9:17:17     1154.86 112.27      27      123.897   0.000                                         
   486 Burkowski Paweł                 3   13              G    9:30:26     1154.61 112.50      30      139.054   0.000                                         
   487 Woźniak Wit                     3    7              G    9:32:44     1154.45 112.73      11      141.689   0.000                                         
   488 Wojciechowski Andrzej           3  143             R     9:25:46     1154.43 112.96      34      133.644   0.000                                         
   489 Arak Piotr                      1   15              G    9:14:38     1154.15 113.19       5   1  120.763  13.300                                         
   490 Myszkowski Zenon                1   26              G    9:09:23     1153.86 113.43      11      114.674   0.000                                         
   491 Woźniak Wit                     3   11              G M  9:32:48     1153.82 113.66      12      141.689   0.000                                         
   492 Myszkowski Zenon                1   50              G    9:09:24     1153.66 113.89      12      114.674   0.000                                         
   493 Kuźmiński Andrzej               3   35             RG    9:21:40     1153.57 114.12      14      128.815   0.000                                         
   494 Arak Piotr                      1    5              G M  9:14:42     1153.42 114.35       6   2  120.763  13.290                                         
   495 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   11              G M  9:24:04     1153.31 114.58       6   2  131.554  13.280                                         
   496 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   70             R     9:24:05     1153.14 114.81       7   2  131.554  13.280                                         
   497 Wojciechowski Andrzej           3   49             RG    9:25:54     1153.10 115.05      35      133.644   0.000                                         
   498 Szpadzik Joanna i Marcin        1   80             R     9:19:48     1152.96 115.28      38      126.595   0.000                                         
   499 Woźniak Wit                     3    5              G    9:32:57     1152.41 115.51      13      141.689   0.000                                         
   500 Czasak Marcin                   2   21             RG    9:22:50     1151.96 115.74  33-  2-  2  129.979  13.270                                         
   500 Wirtek Mariusz                  3   53             R     9:24:09     1151.96 115.74       3   0  131.496  13.270                                         
   502 Tarka Stanisław                 2   25             RG M  9:21:38     1151.83 116.20      42      128.583   0.000                                         
   503 Kowalski Paweł                  2   48             RG    9:20:07     1151.63 116.44       4   2  126.814  13.250                                         
   504 Tarka Stanisław                 2   33             R     9:21:41     1151.32 116.67      43      128.583   0.000                                         
   505 Kowalski Paweł                  2   21             RG    9:20:09     1151.29 116.90       5   2  126.814  13.250                                         
   506 Arak Piotr                      1    7              G    9:14:54     1151.22 117.13       7   2  120.763  13.240                                         
   507 Tarka Stanisław                 2    6              G    9:21:44     1150.80 117.36      44      128.583   0.000                                         
   507 Tarka Stanisław                 2   26             R     9:21:44     1150.80 117.36      45      128.583   0.000                                         
   509 Łukasik Andrzej                 3    5             RG    9:27:51     1150.65 117.82  37-  4-  4  135.604  13.230                                         
   510 Szczęsny Marek                  3   11              G    9:45:52     1150.53 118.06  40-  5-  5  156.318  13.230                                         
   511 Arak Piotr                      1   43             RG    9:14:58     1150.49 118.29       8      120.763   0.000                                         
   512 Kowalski Paweł                  2   16             RG    9:20:15     1150.24 118.52       6   2  126.814  13.220                                         
   513 Myszkowski Zenon                1   67             R     9:09:42     1150.19 118.75      13      114.674   0.000                                         
   514 Kowalski Paweł                  2   22             RG    9:20:16     1150.07 118.98       7   2  126.814  13.220                                         
   515 Szpadzik Joanna i Marcin        1   82             R     9:20:06     1149.82 119.21      39      126.595   0.000                                         
   516 Kowalski Paweł                  2   71             R     9:20:18     1149.72 119.44       8      126.814   0.000                                         
   517 Wilczek Edward                  2   83              G    9:25:24     1149.68 119.68       4   0  132.673  13.210                                         
   518 Łukasik Andrzej                 3   12             RG M  9:27:58     1149.51 119.91       2   1  135.604  13.200                                         
   518 Wilczek Edward                  2   11              G M  9:25:25     1149.51 119.91       5   1  132.673  13.200                                         
   520 Woźniak Wit                     3   13              G    9:33:16     1149.45 120.37      14      141.689   0.000                                         
   521 Burkowski Paweł                 3    8              G M  9:30:59     1149.37 120.60      31      139.054   0.000                                         
   522 Szpadzik Joanna i Marcin        1   15              G    9:20:09     1149.30 120.83      40      126.595   0.000                                         
   523 Szczepaniak Robert              1   78             R     9:13:13     1149.23 121.06      44      118.620   0.000                                         
   524 Myszkowski Zenon                1   18              G    9:09:49     1148.85 121.30      14      114.674   0.000                                         
   525 Konopka Jarosław                1   14              G M  9:11:19     1148.78 121.53       2   1  116.391  13.180                                         
   526 Łukasik Andrzej                 3   36             RG M  9:28:03     1148.70 121.76       3   2  135.604  13.170                                         
   527 Arak Piotr                      1   14              G    9:15:08     1148.67 121.99       9      120.763   0.000                                         
   527 Arak Piotr                      1   36             RG    9:15:08     1148.67 121.99      10      120.763   0.000                                         
   529 Łukasik Andrzej                 3   34             RG    9:28:04     1148.54 122.45       4   2  135.604  13.160                                         
   530 Woźniak Wit                     3   14              G    9:33:22     1148.52 122.69      15      141.689   0.000                                         
   531 Kwiatkowski Andrzej             2   64             R     9:23:31     1148.48 122.92       5   1  130.371  13.160                                         
   532 Wojciechowski Andrzej           3   51                   9:26:22     1148.47 123.15      36      133.644   0.000                                         
   533 Tarka Stanisław                 2   97              G    9:21:58     1148.40 123.38      46      128.583   0.000                                         
   534 Woźniak Wit                     3   17              G    9:33:23     1148.36 123.61      16      141.689   0.000                                         
   535 Konopka Jarosław                1   12              G M  9:11:22     1148.22 123.84       3   2  116.391  13.140                                         
   536 Myszkowski Zenon                1   90             R     9:09:53     1148.08 124.07      15      114.674   0.000                                         
   537 Łuczak Marek                    3   34              G    9:29:59     1148.07 124.31       9      137.749   0.000                                         
   538 Konopka Jarosław                1   13              G M  9:11:23     1148.03 124.54       4   3  116.391  13.130                                         
   539 Wojciechowski Andrzej           3  115             R     9:26:25     1147.98 124.77      37      133.644   0.000                                         
   540 Bielski Jacek                   3   37             RG    9:26:11     1147.72 125.00       8      133.346   0.000                                         
   541 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   55             R     9:24:38     1147.61 125.23       8      131.554   0.000                                         
   542 Kaminski Mariusz                2    3              G    9:17:43     1147.56 125.46      10      123.611   0.000                                         
   543 Czasak Marcin                   2   30             RG    9:23:17     1147.38 125.69       2   0  129.979  13.120                                         
   543 Szczepaniak Robert              1   73             R     9:13:23     1147.38 125.69      45      118.620   0.000                                         
   545 Antosiewicz Bogdan              3   70             R     9:43:58     1147.32 126.16      21      153.702   0.000                                         
   546 Szczepaniak Robert              1    9              G M  9:13:24     1147.20 126.39      46      118.620   0.000                                         
   547 Arak Piotr                      1   34             RG    9:15:17     1147.03 126.62      11      120.763   0.000                                         
   548 Szczepaniak Robert              1   49             RG    9:13:25     1147.01 126.85      47      118.620   0.000                                         
   549 Łuczak Marek                    3   20              G M  9:30:06     1146.95 127.08      10      137.749   0.000                                         
   550 Szczepaniak Robert              1   47             RG    9:13:27     1146.64 127.31      48      118.620   0.000                                         
   551 Woźniak Wit                     3   54                   9:33:35     1146.51 127.55      17      141.689   0.000                                         
   552 Wojciechowski Andrzej           3  110             R     9:26:34     1146.50 127.78      38      133.644   0.000                                         
   553 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   16              G    9:24:45     1146.44 128.01       9      131.554   0.000                                         
   554 Szczepaniak Robert              1    7              G    9:13:30     1146.09 128.24      49      118.620   0.000                                         
   555 Bielski Jacek                   3   50             RG    9:26:21     1146.08 128.47       9      133.346   0.000                                         
   556 Szczepaniak Robert              1   50             RG    9:13:31     1145.90 128.70      50      118.620   0.000                                         
   557 Wojciechowski Andrzej           3   70             R     9:26:39     1145.68 128.94      39      133.644   0.000                                         
   558 Kaminski Mariusz                2    9              G    9:17:55     1145.43 129.17      11      123.611   0.000                                         
   559 Wojciechowski Andrzej           3   30              G    9:26:42     1145.19 129.40      40      133.644   0.000                                         
   560 Grzegrzółka Jan                 3   39             RG    9:31:01     1145.14 129.63      21      138.581   0.000                                         
   561 Wirtek Mariusz                  3   35             RG    9:24:50     1145.10 129.86       4   0  131.496  13.050                                         
   562 Szymaniak Jerzy                 2   81             R     9:20:28     1144.99 130.09      10      126.483   0.000                                         
   563 Wirtek Mariusz                  3   34             RG    9:24:53     1144.61 130.32       5   0  131.496  13.050                                         
   564 Szczepaniak Robert              1   92             R     9:13:39     1144.43 130.56      51      118.620   0.000                                         
   565 Wojciechowski Andrzej           3   57                   9:26:47     1144.38 130.79      41      133.644   0.000                                         
   566 Pindelski Krzysztof             2   47              G    9:21:53     1144.25 131.02       2   0  128.023  13.040                                         
   567 Wilczek Edward                  2   78              G    9:25:57     1144.23 131.25       6   1  132.673  13.030                                         
   568 Toporowicz Tadeusz              1   45             RG    9:09:03     1144.17 131.48  32-  1-  1  113.330  13.030                                         
   569 Wojciechowski Andrzej           3   25              G    9:26:50     1143.89 131.71      42      133.644   0.000                                         
   570 Rębiś Krzysztof                 2   18              G M  9:23:17     1143.81 131.94  27-  4-  4  129.574  13.020                                         
   571 Piekarniak Mariusz              2   95             R     9:20:23     1143.79 132.18      21      126.255   0.000                                         
   572 Lewandowski Kazimierz           3    6              G M  9:24:28     1143.67 132.41      15      130.912   0.000                                         
   573 Szymaniak Jerzy                 2   17              G M  9:20:36     1143.61 132.64      11      126.483   0.000                                         
   574 Piekarniak Mariusz              2   78             R     9:20:26     1143.27 132.87      22      126.255   0.000                                         
   575 Konopka Jarosław                1   41             RG    9:11:50     1142.96 133.10       5   3  116.391  13.000                                         
   576 Witkowski Tomasz                3   29              G M  9:42:18     1142.91 133.33  41-  1-  1  151.207  13.000                                         
   577 Piekarniak Mariusz              2   62             R     9:20:30     1142.58 133.56      23      126.255   0.000                                         
   577 Piekarniak Mariusz              2   66             R     9:20:30     1142.58 133.56      24      126.255   0.000                                         
   579 Sadowski Marek                  2   34              G    9:21:30     1142.31 134.03       4   2  127.368  12.990                                         
   580 Burkowski Paweł                 3   62             R     9:31:44     1142.28 134.26      32      139.054   0.000                                         
   581 Piekarniak Mariusz              2  102             R     9:20:33     1142.06 134.49      25      126.255   0.000                                         
   582 Szklarz Marian                  3    2                   9:30:36     1141.97 134.72      14      137.722   0.000                                         
   583 Szymaniak Jerzy                 2  106             R     9:20:46     1141.89 134.95      12      126.483   0.000                                         
   584 Konopka Jarosław                1    4              G    9:11:56     1141.84 135.19       6   3  116.391  12.970                                         
   585 Burkowski Paweł                 3    1              G M  9:31:47     1141.82 135.42      33      139.054   0.000                                         
   586 Piekarniak Mariusz              2   31              G    9:20:35     1141.72 135.65      26      126.255   0.000                                         
   587 Sadowski Marek                  2    7              G M  9:21:34     1141.63 135.88       5   3  127.368  12.960                                         
   588 Wojciechowski Andrzej           3  101             R     9:27:04     1141.61 136.11      43      133.644   0.000                                         
   588 Wojciechowski Andrzej           3   66             R     9:27:04     1141.61 136.11      44      133.644   0.000                                         
   590 Lewandowski Kazimierz           3   38             RG    9:24:41     1141.51 136.57      16      130.912   0.000                                         
   591 Tarka Stanisław                 2   87              G M  9:22:39     1141.44 136.81      47      128.583   0.000                                         
   592 Mączko Grzegorz                 1    3              G    9:12:14     1141.42 137.04       2   1  116.691  12.950                                         
   593 Piekarniak Mariusz              2   77             R     9:20:38     1141.20 137.27      27      126.255   0.000                                         
   594 Wojciechowski Andrzej           3   14              G    9:27:07     1141.12 137.50      45      133.644   0.000                                         
   595 Konopka Jarosław                1   29             RG    9:12:00     1141.09 137.73       7   3  116.391  12.940                                         
   596 Szpadzik Joanna i Marcin        1    1              G M  9:20:57     1141.01 137.96      41      126.595   0.000                                         
   597 Piekarniak Mariusz              2   12              G    9:20:41     1140.69 138.19      28      126.255   0.000                                         
   597 Piekarniak Mariusz              2   21              G M  9:20:41     1140.69 138.19      29      126.255   0.000                                         
   599 Kaminski Mariusz                2   82             R     9:18:23     1140.50 138.66      12      123.611   0.000                                         
   600 Wojciechowski Andrzej           3   18              G M  9:27:11     1140.47 138.89      46      133.644   0.000                                         
   601 Sadowski Marek                  2   95             R     9:21:41     1140.44 139.12       6   3  127.368  12.910                                         
   602 Szpadzik Joanna i Marcin        1   72             R     9:21:01     1140.32 139.35      42      126.595   0.000                                         
   603 Sadowski Marek                  2   76             R     9:21:42     1140.27 139.58       7   3  127.368  12.910                                         
   604 Piekarniak Mariusz              2   86             R     9:20:44     1140.17 139.81      30      126.255   0.000                                         
   605 Szpadzik Joanna i Marcin        1   36             RG    9:21:02     1140.15 140.05      43      126.595   0.000                                         
   606 Sadowski Marek                  2   47              G    9:21:43     1140.10 140.28       8      127.368   0.000                                         
   607 Lewandowski Kazimierz           3   40             RG    9:24:50     1140.02 140.51      17      130.912   0.000                                         
   608 Szpadzik Joanna i Marcin        1    5              G M  9:21:03     1139.98 140.74      44      126.595   0.000                                         
   609 Antosiewicz Bogdan              3    4              G M  9:44:50     1139.94 140.97      22      153.702   0.000                                         
   610 Posiewka Andrzej                2   25              G    9:21:45     1139.89 141.20       2   0  127.383  12.880                                         
   611 Piekarniak Mariusz              2   23              G    9:20:46     1139.83 141.44      31      126.255   0.000                                         
   612 Sadowski Marek                  2    6              G M  9:21:46     1139.59 141.67       9      127.368   0.000                                         
   613 Kurek Wiesław                   3    7              G    9:31:22     1139.27 141.90       7   0  138.269  12.870                                         
   614 Tarka Stanisław                 2   37             R     9:22:53     1139.08 142.13      48      128.583   0.000                                         
   615 Piekarniak Mariusz              2   26              G    9:20:51     1138.97 142.36      32      126.255   0.000                                         
   616 Kurek Wiesław                   3   31              G    9:31:24     1138.95 142.59       8      138.269   0.000                                         
   616 Kuźmiński Andrzej               3   45             RG    9:23:06     1138.95 142.59      15      128.815   0.000                                         
   618 Sadowski Marek                  2   81             R     9:21:50     1138.91 143.06      10      127.368   0.000                                         
   619 Konopka Jarosław                1   42             RG    9:12:12     1138.86 143.29       8      116.391   0.000                                         
   620 Kisiel Robert i Staś            2   38              G    9:23:40     1138.80 143.52  36-  1-  1  129.444  12.850                                         
   621 Dąbrowski Tomasz                1   50             RG    9:13:29     1138.79 143.75      39      117.846   0.000                                         
   621 Dąbrowski Tomasz                1   59             R     9:13:29     1138.79 143.75      40      117.846   0.000                                         
   623 Dąbrowski Tomasz                1   85             R     9:13:31     1138.43 144.21      41      117.846   0.000                                         
   624 Konopka Jarosław                1   36             RG    9:12:15     1138.30 144.44       9      116.391   0.000                                         
   625 Dąbrowski Tomasz                1   88             R     9:13:32     1138.24 144.68      42      117.846   0.000                                         
   626 Widłak Adam                     3   24             RG    9:34:37     1137.94 144.91       4   1  141.806  12.830                                         
   627 Tarka Stanisław                 2    2              G M  9:23:00     1137.90 145.14      49      128.583   0.000                                         
   628 Szklarz Marian                  3   47             RG M  9:31:02     1137.89 145.37      15      137.722   0.000                                         
   629 Szklarz Marian                  3   25             R     9:31:04     1137.57 145.60      16      137.722   0.000                                         
   630 Kulczyński Mieczysław           3   32              G    9:25:05     1137.50 145.83       3   1  130.907  12.810                                         
   631 Lewandowski Kazimierz           3   29             RG    9:25:06     1137.38 146.06      18      130.912   0.000                                         
   631 Pyl Jan                         1   35             RG    9:13:07     1137.38 146.06  33-  1-  1  117.283  12.810                                         
   633 Widłak Adam                     3   14              G M  9:34:41     1137.33 146.53       5   2  141.806  12.800                                         
   634 Woźniak Wit                     3   20              G    9:34:37     1137.00 146.76      18      141.689   0.000                                         
   635 Szymaniak Jerzy                 2   14              G    9:21:15     1136.93 146.99      13      126.483   0.000                                         
   636 Woźniak Wit                     3   69             R     9:34:39     1136.70 147.22      19      141.689   0.000                                         
   637 Lewandowski Kazimierz           3   20              G    9:25:11     1136.55 147.45      19      130.912   0.000                                         
   638 Konopka Jarosław                1   24              G    9:12:26     1136.26 147.69      10      116.391   0.000                                         
   639 Szymaniak Jerzy                 2   88             R     9:21:19     1136.25 147.92      14      126.483   0.000                                         
   640 Burkowski Paweł                 3   10              G    9:32:23     1136.22 148.15      34      139.054   0.000                                         
   641 Grzegrzółka Jan                 3   77             R     9:31:59     1136.07 148.38      22      138.581   0.000                                         
   642 Kaminski Mariusz                2   13              G    9:18:49     1135.96 148.61      13      123.611   0.000                                         
   643 Łuczak Marek                    3   33              G    9:31:16     1135.92 148.84      11      137.749   0.000                                         
   644 Peterek Kazimierz               2   70              G    9:24:29     1135.90 149.07  68-  2-  2  130.042  12.760                                         
   645 Dąbrowski Tomasz                1    9              G    9:13:45     1135.87 149.31      43      117.846   0.000                                         
   646 Woźniak Wit                     3   25              G    9:34:45     1135.78 149.54      20      141.689   0.000                                         
   647 Burkowski Paweł                 3   20             RG M  9:32:26     1135.75 149.77      35      139.054   0.000                                         
   647 Wojciechowski Jarosław          3   51             R     9:27:41     1135.75 149.77      10      133.659   0.000                                         
   649 Lewandowski Kazimierz           3   22              G    9:25:16     1135.73 150.23      20      130.912   0.000                                         
   650 Kwiatkowski Andrzej             2  101              G    9:24:48     1135.64 150.46       6   1  130.371  12.740                                         
   651 Chojnacki M. i  Z.              2    7              G    9:22:48     1135.39 150.69       2   0  128.072  12.740                                         
   652 Kwiatkowski Andrzej             2   96              G M  9:24:50     1135.31 150.93       7   2  130.371  12.740                                         
   653 Kulczyński Mieczysław           3   76             R     9:25:19     1135.20 151.16       4   1  130.907  12.730                                         
   654 Grzegrzółka Jan                 3   40             RG    9:32:05     1135.13 151.39      23      138.581   0.000                                         
   655 Wojciechowski Jarosław          3   69             R     9:27:48     1134.63 151.62      11      133.659   0.000                                         
   655 Wojciechowski Jarosław          3    9              G M  9:27:48     1134.63 151.62      12      133.659   0.000                                         
   657 Jaworski Krzysztof              2   47              G    9:17:55     1134.61 152.08       6   4  122.443  12.720                                         
   658 Chojnacki M. i  Z.              2   51              G M  9:22:54     1134.38 152.31       3   1  128.072  12.720                                         
   659 Arak Piotr                      1    6              G M  9:16:29     1134.10 152.55      12      120.763   0.000                                         
   659 Arak Piotr                      1   28              G    9:16:29     1134.10 152.55      13      120.763   0.000                                         
   661 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   18              G    9:26:00     1134.09 153.01      10      131.554   0.000                                         
   662 Pindelski Krzysztof             2   12             RG    9:22:54     1133.95 153.24       3   0  128.023  12.700                                         
   663 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   69             R     9:26:01     1133.92 153.47      11      131.554   0.000                                         
   664 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   78             R     9:26:02     1133.76 153.70      12      131.554   0.000                                         
   664 Lewandowski Kazimierz           3   10              G    9:25:28     1133.76 153.70      21      130.912   0.000                                         
   666 Chojnacki M. i  Z.              2   39             R     9:22:58     1133.72 154.17       4   1  128.072  12.690                                         
   667 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    8              G M  9:26:04     1133.44 154.40      13      131.554   0.000                                         
   668 Kaminski Mariusz                2   33              G    9:19:04     1133.35 154.63      14      123.611   0.000                                         
   669 Myszkowski Zenon                1   23              G    9:11:11     1133.33 154.86      16      114.674   0.000                                         
   669 Myszkowski Zenon                1   60                M  9:11:11     1133.33 154.86      17      114.674   0.000                                         
   671 Szczepaniak Robert              1   66             R     9:14:42     1132.95 155.32      52      118.620   0.000                                         
   672 Tarka Stanisław                 2   49             R     9:23:31     1132.72 155.56      50      128.583   0.000                                         
   673 Myszkowski Zenon                1   56                   9:11:15     1132.58 155.79      18      114.674   0.000                                         
   674 Pytka Bogdan                    1   20              G    9:12:59     1132.40 156.02       2   0  116.618  12.660                                         
   675 Piekarniak Mariusz              2   18              G M  9:21:30     1132.33 156.25      33      126.255   0.000                                         
   676 Kurek Wiesław                   3   52                   9:32:07     1132.27 156.48       9      138.269   0.000                                         
   677 Jobda Arkadiusz                 3   23             RG M  9:32:59     1132.24 156.71  46-  3-  3  139.247  12.650                                         
   678 Myszkowski Zenon                1   55                   9:11:17     1132.21 156.94      19      114.674   0.000                                         
   678 Myszkowski Zenon                1   42              G    9:11:17     1132.21 156.94      20      114.674   0.000                                         
   680 Kwiatkowski Andrzej             2   73             R     9:25:11     1131.86 157.41       8      130.371   0.000                                         
   681 Szymaniak Jerzy                 2  108             R     9:21:45     1131.84 157.64      15      126.483   0.000                                         
   682 Piekarniak Mariusz              2   99             R     9:21:33     1131.82 157.87      34      126.255   0.000                                         
   682 Piekarniak Mariusz              2   11              G M  9:21:33     1131.82 157.87      35      126.255   0.000                                         
   684 Antosiewicz Bogdan              3   88             R     9:45:49     1131.69 158.33      23      153.702   0.000                                         
   685 Jaworski Krzysztof              2   83             R     9:18:12     1131.64 158.56       7   4  122.443  12.620                                         
   685 Wirtek Mariusz                  3   27             RG    9:26:12     1131.64 158.56       6   0  131.496  12.620                                         
   687 Łuczak Marek                    3   97             R     9:31:44     1131.56 159.03      12      137.749   0.000                                         
   688 Myszkowski Zenon                1   38              G    9:11:21     1131.47 159.26      21      114.674   0.000                                         
   689 Piekarniak Mariusz              2   15              G M  9:21:36     1131.32 159.49      36      126.255   0.000                                         
   690 Kurek Wiesław                   3   76             R     9:32:15     1131.04 159.72      10      138.269   0.000                                         
   691 Wirtek Mariusz                  3   50             RG    9:26:16     1130.99 159.95       7   0  131.496  12.600                                         
   692 Piekarniak Mariusz              2    5              G    9:21:38     1130.98 160.19      37      126.255   0.000                                         
   693 Szczepaniak Robert              1   99             R     9:14:53     1130.97 160.42      53      118.620   0.000                                         
   693 Szczepaniak Robert              1   43             RG    9:14:53     1130.97 160.42      54      118.620   0.000                                         
   695 Burkowski Paweł                 3   63             R     9:32:58     1130.83 160.88      36      139.054   0.000                                         
   695 Michniewski Tomasz              3   22             RG    9:27:30     1130.83 160.88      11      132.873   0.000                                         
   697 Wojciechowski Andrzej           3    7              G    9:28:11     1130.82 161.34      47      133.644   0.000                                         
   698 Rawski Witold                   1   28              G    9:16:02     1130.79 161.57  68-  2-  2  119.901  12.580                                         
   699 Myszkowski Zenon                1   89             R     9:11:25     1130.72 161.81      22      114.674   0.000                                         
   700 Chojnacki M. i  Z.              2   16             RG    9:23:16     1130.71 162.04       5   1  128.072  12.570                                         
   701 Wojciechowski Andrzej           3    2              G    9:28:13     1130.50 162.27      48      133.644   0.000                                         
   702 Antosiewicz Bogdan              3   14              G    9:45:58     1130.44 162.50      24      153.702   0.000                                         
   703 Dąbrowski Tomasz                1    7              G    9:14:15     1130.42 162.73      44      117.846   0.000                                         
   703 Kurek Wiesław                   3   77             R     9:32:19     1130.42 162.73      11      138.269   0.000                                         
   705 Burkowski Paweł                 3   17             RG    9:33:01     1130.37 163.19      37      139.054   0.000                                         
   706 Pindelski Krzysztof             2   40              G    9:23:16     1130.28 163.43       4   0  128.023  12.550                                         
   707 Rawski Witold                   1    8              G    9:16:06     1130.08 163.66       2   0  119.901  12.550                                         
   708 Antosiewicz Bogdan              3   47             RG M  9:46:02     1129.89 163.89      25      153.702   0.000                                         
   709 Antosiewicz Bogdan              3   32              G    9:46:04     1129.61 164.12      26      153.702   0.000                                         
   710 Glinka Dariusz                  1   15              G    9:19:41     1129.59 164.35      28      123.897   0.000                                         
   711 Sekuła Wiesław                  3   41             RG    9:26:18     1129.00 164.58       9      131.303   0.000                                         
   712 Piekarniak Mariusz              2   89             R     9:21:50     1128.96 164.81      38      126.255   0.000                                         
   713 Sadowski Sławomir Piotr         1    4              G M  9:14:46     1128.81 165.05  38-  1-  1  118.262  12.520                                         
   714 Lewandowski Kazimierz           3   13              G M  9:25:59     1128.71 165.28      22      130.912   0.000                                         
   715 Myszkowski Zenon                1   27              G    9:11:36     1128.68 165.51      23      114.674   0.000                                         
   716 Lewandowski Kazimierz           3   28             RG    9:26:01     1128.39 165.74      23      130.912   0.000                                         
   716 Lewandowski Kazimierz           3    5              G M  9:26:01     1128.39 165.74      24      130.912   0.000                                         
   718 Antosiewicz Bogdan              3   68             R     9:46:14     1128.23 166.20      27      153.702   0.000                                         
   718 Lewandowski Kazimierz           3   18              G M  9:26:02     1128.23 166.20      25      130.912   0.000                                         
   720 Wojciechowski Andrzej           3   36              G    9:28:28     1128.12 166.67      49      133.644   0.000                                         
   721 Piekarniak Mariusz              2   35              G    9:21:56     1127.95 166.90      39      126.255   0.000                                         
   722 Rębiś Krzysztof                 2   23             RG    9:24:53     1127.88 167.13       2   1  129.574  12.490                                         
   723 Szczęsny Marek                  3    5              G    9:48:36     1127.84 167.36       2   0  156.318  12.490                                         
   724 Konopka Jarosław                1   45             RG    9:13:12     1127.82 167.59      11      116.391   0.000                                         
   725 Rębiś Krzysztof                 2    9              G M  9:24:54     1127.71 167.82       3   2  129.574  12.480                                         
   726 Myszkowski Zenon                1   87             R     9:11:42     1127.57 168.06      24      114.674   0.000                                         
   727 Szymaniak Jerzy                 2   31              G    9:22:11     1127.47 168.29      16      126.483   0.000                                         
   728 Pindelski Krzysztof             2   20             RG M  9:23:33     1127.46 168.52       5   1  128.023  12.470                                         
   729 Łuczak Marek                    3   21              G M  9:32:11     1127.40 168.75      13      137.749   0.000                                         
   730 Rębiś Krzysztof                 2   12              G M  9:24:56     1127.38 168.98       4   3  129.574  12.470                                         
   731 Wojciechowski Andrzej           3  113             R     9:28:33     1127.32 169.21      50      133.644   0.000                                         
   732 Bielski Jacek                   3   17             RG    9:28:18     1127.19 169.44      10      133.346   0.000                                         
   733 Burkowski Paweł                 3   70             R     9:33:22     1127.16 169.68      38      139.054   0.000                                         
   733 Wojciechowski Andrzej           3    5              G    9:28:34     1127.16 169.68      51      133.644   0.000                                         
   735 Woźniak Wit                     3   47             RG    9:35:45     1126.75 170.14      21      141.689   0.000                                         
   736 Wojciechowski Andrzej           3    8              G M  9:28:38     1126.53 170.37      52      133.644   0.000                                         
   737 Grzegrzółka Jan                 3   18              G    9:33:01     1126.52 170.60      24      138.581   0.000                                         
   738 Grzegrzółka Jan                 3   66             R     9:33:04     1126.06 170.83      25      138.581   0.000                                         
   739 Lewandowski Kazimierz           3   37             RG    9:26:16     1125.96 171.06      26      130.912   0.000                                         
   740 Szpadzik Joanna i Marcin        1   10             RG    9:22:28     1125.62 171.30      45      126.595   0.000                                         
   741 Kurek Wiesław                   3   19              G    9:32:51     1125.51 171.53      12      138.269   0.000                                         
   742 Kulczyński Mieczysław           3   89             R     9:26:19     1125.44 171.76       5   1  130.907  12.420                                         
   743 Jaworski Krzysztof              2   31              G M  9:18:49     1125.22 171.99       8      122.443   0.000                                         
   744 Bielski Jacek                   3   41             RG    9:28:31     1125.12 172.22      11      133.346   0.000                                         
   745 Konopka Jarosław                1   63             R     9:13:27     1125.09 172.45      12      116.391   0.000                                         
   746 Bąk Kamil                       3   29              G    9:38:55     1125.04 172.69       3   1  145.036  12.410                                         
   747 Grzegrzółka Jan                 3   36             RG    9:33:12     1124.85 172.92      26      138.581   0.000                                         
   748 Glinka Dariusz                  1   11              G    9:20:09     1124.80 173.15      29      123.897   0.000                                         
   748 Posiewka Andrzej                2   11              G M  9:23:15     1124.80 173.15       3   1  127.383  12.400                                         
   750 Sadowski Marek                  2   12              G M  9:23:15     1124.66 173.61      11      127.368   0.000                                         
   751 Wojciechowski Jarosław          3   25              G    9:28:52     1124.45 173.84      13      133.659   0.000                                         
   752 Chojnacki M. i  Z.              2    6              G    9:23:54     1124.43 174.07       6   1  128.072  12.390                                         
   753 Walczak Dariusz                 1   31              G    9:14:15     1124.38 174.31       3   1  117.217  12.390                                         
   754 Sadowski Marek                  2   40              G    9:23:17     1124.33 174.54      12      127.368   0.000                                         
   755 Tarka Stanisław                 2   75              G    9:24:22     1124.31 174.77      51      128.583   0.000                                         
   756 Grzegrzółka Jan                 3   64             R     9:33:16     1124.24 175.00      27      138.581   0.000                                         
   757 Konopka Jarosław                1   19              G    9:13:32     1124.19 175.23      13      116.391   0.000                                         
   758 Sadowski Marek                  2   96             R     9:23:18     1124.17 175.46      13      127.368   0.000                                         
   759 Burkowski Paweł                 3    7              G M  9:33:42     1124.12 175.69      39      139.054   0.000                                         
   760 Wilczek Edward                  2    7              G    9:28:03     1123.87 175.93       7   1  132.673  12.360                                         
   761 Wojciechowski Andrzej           3   93             R     9:28:55     1123.85 176.16      53      133.644   0.000                                         
   762 Sadowski Marek                  2   39              G M  9:23:20     1123.84 176.39      14      127.368   0.000                                         
   763 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    2              G    9:27:04     1123.75 176.62      14      131.554   0.000                                         
   764 Sadowski Marek                  2   60                   9:23:21     1123.67 176.85      15      127.368   0.000                                         
   765 Konopka Jarosław                1   26              G    9:13:35     1123.65 177.08      14      116.391   0.000                                         
   766 Burkowski Paweł                 3   61             R     9:33:46     1123.52 177.31      40      139.054   0.000                                         
   767 Piekarniak Mariusz              2   57                   9:22:24     1123.27 177.55      40      126.255   0.000                                         
   768 Kuźmiński Andrzej               3   55             RG M  9:24:41     1123.22 177.78      16      128.815   0.000                                         
   769 Sadowski Marek                  2   63             R     9:23:24     1123.18 178.01      16      127.368   0.000                                         
   770 Grzegrzółka Jan                 3   14              G M  9:33:23     1123.17 178.24      28      138.581   0.000                                         
   771 Tarka Stanisław                 2   67             R     9:24:29     1123.16 178.47      52      128.583   0.000                                         
   772 Dąbrowski Tomasz                1    4              G    9:14:58     1122.70 178.70      45      117.846   0.000                                         
   773 Glinka Dariusz                  1  107              G    9:20:22     1122.59 178.94      30      123.897   0.000                                         
   774 Glinka Dariusz                  1   42             R     9:20:23     1122.43 179.17      31      123.897   0.000                                         
   774 Wojciechowski Andrzej           3   98             R     9:29:04     1122.43 179.17      54      133.644   0.000                                         
   776 Posiewka Andrzej                2   19              G    9:23:30     1122.32 179.63       4   1  127.383  12.310                                         
   777 Wilczek Edward                  2   75              G    9:28:13     1122.29 179.86       8      132.673   0.000                                         
   778 Sotek Mariusz                   1   96              G    9:17:15     1122.27 180.09  57-  1-  1  120.363  12.300                                         
   778 Wojciechowski Andrzej           3    3              G    9:29:05     1122.27 180.09      55      133.644   0.000                                         
   780 Pindelski Krzysztof             2   46              G M  9:24:05     1122.19 180.56       6   2  128.023  12.290                                         
   781 Więsik Dariusz                  3   22              G    9:44:39     1122.16 180.79  42-  3-  3  151.099  12.290                                         
   782 Bąk Kamil                       3   79             R     9:39:15     1122.14 181.02       4   1  145.036  12.290                                         
   783 Piekarniak Mariusz              2   29              G    9:22:32     1121.93 181.25      41      126.255   0.000                                         
   784 Wojciechowski Andrzej           3   86             R     9:29:08     1121.80 181.48      56      133.644   0.000                                         
   785 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    6              G    9:27:17     1121.68 181.71      15      131.554   0.000                                         
   786 Wirtek Mariusz                  3   20             RG    9:27:14     1121.66 181.94       8      131.496   0.000                                         
   787 Lewandowski Kazimierz           3   17              G    9:26:44     1121.46 182.18      27      130.912   0.000                                         
   788 Sadowski Marek                  2   37              G    9:23:35     1121.36 182.41      17      127.368   0.000                                         
   789 Lewandowski Kazimierz           3    7              G    9:26:45     1121.30 182.64      28      130.912   0.000                                         
   790 Włodarczyk Paweł                1    1             RG M  9:17:08     1121.24 182.87       3   2  120.122  12.260                                         
   791 Wojciechowski Andrzej           3   68             R     9:29:12     1121.17 183.10      57      133.644   0.000                                         
   792 Arak Piotr                      1   48             RG    9:17:43     1121.12 183.33      14      120.763   0.000                                         
   793 Piekarniak Mariusz              2    9              G    9:22:37     1121.10 183.56      42      126.255   0.000                                         
   794 Pindelski Krzysztof             2   32             RG    9:24:13     1120.88 183.80       7   2  128.023  12.240                                         
   795 Pindelski Krzysztof             2   23             RG    9:24:15     1120.55 184.03       8      128.023   0.000                                         
   796 Szczepaniak Robert              1   40             RG    9:15:55     1119.94 184.26      55      118.620   0.000                                         
   797 Arak Piotr                      1   10              G    9:17:53     1119.39 184.49      15      120.763   0.000                                         
   798 Sekuła Wiesław                  3   74             R     9:27:18     1119.38 184.72      10      131.303   0.000                                         
   799 Chojnacki M. i  Z.              2   58              G    9:24:25     1119.35 184.95       7   1  128.072  12.230                                         
   800 Konopka Jarosław                1   72             R     9:13:59     1119.32 185.19      15      116.391   0.000                                         
   801 Jaworski Mateusz                3   28             RG    9:26:47     1119.03 185.42       2   1  130.684  12.220                                         
   802 Szklarz Marian                  3   14              G    9:33:05     1118.93 185.65      17      137.722   0.000                                         
   803 Woźniak Wit                     3   79             R     9:36:38     1118.89 185.88      22      141.689   0.000                                         
   804 Wojciechowski Andrzej           3   85             R     9:29:27     1118.83 186.11      58      133.644   0.000                                         
   805 Chojnacki M. i  Z.              2    8              G M  9:24:29     1118.70 186.34       8      128.072   0.000                                         
   806 Antosiewicz Bogdan              3   65             R     9:47:24     1118.65 186.57      28      153.702   0.000                                         
   807 Szklarz Marian                  3   30             RG    9:33:07     1118.63 186.81      18      137.722   0.000                                         
   807 Szklarz Marian                  3   36             RG M  9:33:07     1118.63 186.81      19      137.722   0.000                                         
   809 Wilczek Edward                  2   71              G M  9:28:37     1118.50 187.27       9      132.673   0.000                                         
   810 Więsik Dariusz                  3   37             RG    9:45:06     1118.42 187.50       2   0  151.099  12.190                                         
   811 Arak Piotr                      1   42             RG    9:17:59     1118.35 187.73      16      120.763   0.000                                         
   812 Chojnacki M. i  Z.              2   14             RG    9:24:32     1118.21 187.96       9      128.072   0.000                                         
   813 Kwiatkowski Andrzej             2    3                   9:26:38     1117.79 188.19       9      130.371   0.000                                         
   814 Szczęsny Marek                  3   29              G    9:49:53     1117.49 188.43       3   0  156.318  12.170                                         
   815 Woźniak Wit                     3   73             R     9:36:48     1117.42 188.66      23      141.689   0.000                                         
   816 Szczęsny Marek                  3   17              G    9:49:54     1117.36 188.89       4   0  156.318  12.170                                         
   817 Kurek Wiesław                   3   49             RG    9:33:45     1117.33 189.12      13      138.269   0.000                                         
   818 Peterek Kazimierz               2   68              G    9:26:24     1117.20 189.35       2   0  130.042  12.160                                         
   819 Szczęsny Marek                  3   19              G M  9:49:56     1117.09 189.58       5   1  156.318  12.160                                         
   820 Sadowski Marek                  2   16              G    9:24:02     1116.94 189.81      18      127.368   0.000                                         
   821 Wojciechowski Jarosław          3   58             R     9:29:41     1116.77 190.05      14      133.659   0.000                                         
   822 Bąk Kamil                       3   14              G    9:39:53     1116.66 190.28       5   1  145.036  12.150                                         
   823 Sadowski Marek                  2   31              G    9:24:04     1116.61 190.51      19      127.368   0.000                                         
   824 Walczak Dariusz                 1   35              G    9:14:59     1116.53 190.74       4   1  117.217  12.140                                         
   825 Golik Sławomir                  2   22             RG M  9:24:47     1116.48 190.97  42-  4-  4  128.153  12.140                                         
   826 Golik Sławomir                  2   21             RG    9:24:48     1116.32 191.20       2   1  128.153  12.130                                         
   827 Kurek Wiesław                   3   30              G    9:33:53     1116.12 191.44      14      138.269   0.000                                         
   828 Antosiewicz Bogdan              3   16              G    9:47:43     1116.07 191.67      29      153.702   0.000                                         
   829 Tarka Stanisław                 2   21             R     9:25:13     1116.01 191.90      53      128.583   0.000                                         
   830 Golik Sławomir                  2    1              G M  9:24:50     1115.99 192.13       3   2  128.153  12.120                                         
   831 Jobda Arkadiusz                 3   30             RG    9:34:47     1115.91 192.36       2   1  139.247  12.110                                         
   832 Glinka Dariusz                  1   27             R     9:21:02     1115.85 192.59      32      123.897   0.000                                         
   833 Kwiatkowski Andrzej             2   50             RG    9:26:51     1115.71 192.82      10      130.371   0.000                                         
   834 Antosiewicz Bogdan              3   29              G    9:47:47     1115.53 193.06      30      153.702   0.000                                         
   835 Jobda Arkadiusz                 3   22             RG    9:34:50     1115.46 193.29       3   1  139.247  12.100                                         
   836 Tarka Stanisław                 2   28             R     9:25:17     1115.37 193.52      54      128.583   0.000                                         
   837 Golik Sławomir                  2   16              G M  9:24:54     1115.34 193.75       4   3  128.153  12.090                                         
   838 Pytka Bogdan                    1   19              G M  9:14:34     1115.25 193.98       3   1  116.618  12.090                                         
   839 Więsik Dariusz                  3   16              G    9:45:31     1114.99 194.21       3   0  151.099  12.090                                         
   840 Mączko Grzegorz                 1   25              G    9:14:40     1114.88 194.44       3   1  116.691  12.080                                         
   841 Arak Piotr                      1   17              G M  9:18:20     1114.74 194.68      17      120.763   0.000                                         
   842 Bielski Jacek                   3   40             RG    9:29:38     1114.62 194.91      12      133.346   0.000                                         
   843 Antosiewicz Bogdan              3   93             R     9:47:55     1114.46 195.14      31      153.702   0.000                                         
   844 Grzegrzółka Jan                 3   10              G    9:34:21     1114.44 195.37      29      138.581   0.000                                         
   845 Jaworski Krzysztof              2   20              G M  9:19:53     1114.30 195.60       9      122.443   0.000                                         
   846 Myszkowski Zenon                1   12              G    9:12:56     1114.06 195.83      25      114.674   0.000                                         
   847 Pindelski Krzysztof             2    3              G M  9:24:55     1114.05 196.06       9      128.023   0.000                                         
   848 Grzegrzółka Jan                 3   48             RG    9:34:25     1113.85 196.30      30      138.581   0.000                                         
   849 Tarka Stanisław                 2   12             R     9:25:27     1113.76 196.53      55      128.583   0.000                                         
   850 Sadowski Marek                  2   30              G    9:24:22     1113.68 196.76      20      127.368   0.000                                         
   851 Woźniak Wit                     3   76             R     9:37:14     1113.62 196.99      24      141.689   0.000                                         
   852 Grzegrzółka Jan                 3   43             RG    9:34:29     1113.25 197.22      31      138.581   0.000                                         
   853 Szpadzik Joanna i Marcin        1   26             RG    9:23:44     1113.09 197.45      46      126.595   0.000                                         
   854 Wojciechowski Andrzej           3  109             R     9:30:04     1113.08 197.69      59      133.644   0.000                                         
   855 Myszkowski Zenon                1   47              G    9:13:02     1112.98 197.92      26      114.674   0.000                                         
   855 Myszkowski Zenon                1   45              G    9:13:02     1112.98 197.92      27      114.674   0.000                                         
   857 Burkowski Paweł                 3   42             RG    9:35:00     1112.43 198.38      41      139.054   0.000                                         
   858 Bielski Jacek                   3   44             RG    9:29:53     1112.30 198.61      13      133.346   0.000                                         
   859 Kurek Wiesław                   3   36             RG    9:34:19     1112.23 198.84      15      138.269   0.000                                         
   860 Wojciechowski Jarosław          3   97                   9:30:11     1112.13 199.07      15      133.659   0.000                                         
   861 Piekarniak Mariusz              2   27              G    9:23:32     1112.05 199.31      43      126.255   0.000                                         
   862 Pytka Bogdan                    1   11              G    9:14:53     1111.88 199.54       4   1  116.618  12.010                                         
   862 Pytka Bogdan                    1   15              G    9:14:53     1111.88 199.54       5   1  116.618  12.010                                         
   864 Burkowski Paweł                 3   45             RG    9:35:04     1111.84 200.00      42      139.054   0.000                                         
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   865 Łukasik Andrzej                 3    4              G M  9:31:59     1111.66   0.00       5      135.604   0.000                                         
   866 Bugalski Arkadiusz              1   49             RG    9:15:44     1111.60   0.00  71-  0-  0  117.533   0.000                                         
   867 Piekarniak Mariusz              2   91             R     9:23:37     1111.24   0.00      44      126.255   0.000                                         
   868 Piekarniak Mariusz              2   30              G    9:23:39     1110.91   0.00      45      126.255   0.000                                         
   869 Golik Sławomir                  2   37             RG    9:25:23     1110.67   0.00       5      128.153   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 Głogowiec                                
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Szczepaniak     Robert          1   101    7    55   104.82     
              2 Tarka           Stanisław       2    91    7    55   104.76     
              3 Szpadzik Joanna Marcin          1    82    7    46   104.54     
              4 Dąbrowski       Tomasz          1    82    7    45   104.32     
              5 Glinka          Dariusz         1   111    7    32   102.23     
              6 Lewandowski     Kazimierz       3    66    7    28   102.13     
              7 Szklarz         Marian          3    57    7    19   101.89     
              8 Piekarniak      Mariusz         2   101    7    43   101.87     
              9 Burkowski       Paweł           3    81    7    42   101.72     
             10 Antosiewicz     Bogdan          3    77    7    31   100.97     
             11 Kaminski        Mariusz         2    82    7    14   100.85     
             12 Grzegrzółka     Jan             3    77    7    31   100.78     
             13 Myszkowski      Zenon           1    90    7    27   100.71     
             14 Wojciechowski   Andrzej         3   119    7    59   100.65     
             15 Szymaniak       Jerzy           2   116    7    16   100.63     
             16 Woźniak         Wit             3    79    7    24   100.05     
             17 Kuźmiński       Andrzej         3    55    7    16    99.34     
             18 Michniewski     Tomasz          3    56    7    11    99.33     
             19 Lewandowski Jer i Marcin        3    67    7    15    98.90     
             20 Łuczak          Marek           3    40    7    13    98.80     
             21 Wojciechowski   Jarosław        3    92    7    15    98.12     
             22 Bielski         Jacek           3    49    7    13    98.06     
             23 Sekuła          Wiesław         3    69    7    10    98.05     
             24 Kurek           Wiesław         3    69    7    15    97.00     
             25 Kowalski        Paweł           2    65    7     8    96.84     
             26 Arak            Piotr           1    50    7    17    95.73     
             27 Jaworski        Krzysztof       2    58    7     9    95.28     
             28 Wilczek         Edward          2    46    7     9    94.62     
             29 Sadowski        Marek           2   104    7    20    94.05     
             30 Kwiatkowski     Andrzej         2   103    7    10    93.88     
             31 Wirtek          Mariusz         3    50    7     8    92.62     
             32 Konopka         Jarosław        1    79    7    15    92.09     
             33 Chojnacki       M. i  Z.        2    56    7     9    89.68     
             34 Pindelski       Krzysztof       2    52    7     9    88.74     
             35 Widłak          Adam            3    59    5     5    67.08     
             36 Kulczyński      Mieczysław      3    78    5     5    66.02     
             37 Bąk             Kamil           3    77    5     5    63.63     
             38 Szczęsny        Marek           3    40    5     5    62.22     
             39 Pytka           Bogdan          1    54    5     5    62.21     
             40 Rokita          Sławomir        2    34    4     4    54.56     
             41 Łukasik         Andrzej         3    37    4     4    52.76     
             42 Walczak         Dariusz         1    49    4     4    52.04     
             43 Posiewka        Andrzej         2    50    4     4    51.14     
             44 Rębiś           Krzysztof       2    27    4     4    50.46     
             45 Golik           Sławomir        2    42    4     4    48.48     
             46 Włodarczyk      Paweł           1    18    3     3    39.44     
             47 Mączko          Grzegorz        1    35    3     3    38.98     
             48 Jobda           Arkadiusz       3    46    3     3    36.86     
             49 Więsik          Dariusz         3    42    3     3    36.57     
             50 Jaworski        Mateusz         3    26    2     2    26.58     
             51 Czasak          Marcin          2    33    2     2    26.39     
             52 Rawski          Witold          1    68    2     2    25.13     
             53 Peterek         Kazimierz       2    68    2     2    24.92     
             54 Toporowicz      Tadeusz         1    32    1     1    13.03     
             55 Witkowski       Tomasz          3    41    1     1    13.00     
             56 Kisiel Robert i Staś            2    36    1     1    12.85     
             57 Pyl             Jan             1    33    1     1    12.81     
             58 Sadowski Sławom Piotr           1    38    1     1    12.52     
             59 Sotek           Mariusz         1    57    1     1    12.30     
             60 Belka           Stanisław       1    38    0     0     0.00     
             61 Borkowski       Jerzy           1    32    0     0     0.00     
             62 Tokarski Waldem Michał          1    39    0     0     0.00     
             63 Szczepaniak     Ludwik          1    21    0     0     0.00     
             64 Kujawiak        Jan             1    22    0     0     0.00     
             65 Styczek         Maciej          1    51    0     0     0.00     
             66 Bugalski        Arkadiusz       1    71    0     0     0.00     
             67 Głażewski       Jerzy           3    42    0     0     0.00     
             68 Markowski       Krzysztof       3    34    0     0     0.00     
             69 Zelman          Marcin          3    21    0     0     0.00     
             70 Okrasa          Stanisław       3    40    0     0     0.00     
             71 Bąk             Dariusz         3    33    0     0     0.00     
             72 Skiba           Włodzimierz     2    35    0     0     0.00     
             73 Michalak        Paweł           1    50    0     0     0.00     
             74 Ofanowski       Władysław       1    15    0     0     0.00     
             75 Zieliński       Jan             2    23    0     0     0.00     
             76 Nowak           Adam            3    34    0     0     0.00     
             77 Bolek           Marian          1    27    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     74.70  54.5            
    2 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     73.79  54.9            
    3 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     72.76  60.4            
    4 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     70.71  49.6            
    5 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     70.46  56.1            
    6 ---- Jaworski        Krzysztof       2  5    5     68.62  15.5            
    7 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     67.72  51.9            
    8 ---- Łuczak          Marek           3  5    5     67.51  32.5            
    9 ---- Piekarniak      Mariusz         2  5    5     67.26  42.6            
   10 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     66.80  42.4            
   11 ---- Sadowski        Marek           2  5    5     66.31  19.2            
   12 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  4    4     53.93  40.3            
   13 ---- Szklarz         Marian          3  4    4     53.26  33.3            
   14 ---- Arak            Piotr           1  4    4     51.84  34.0            
   15 ---- Glinka          Dariusz         1  3    3     42.78  28.8            
   16 ---- Michniewski     Tomasz          3  3    3     42.74  19.6            
   17 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  3    3     40.65  29.1            
   18 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  3    3     40.31  22.4            
   19 ---- Grzegrzółka     Jan             3  3    3     39.86  40.3            
   20 ---- Konopka         Jarosław        1  3    3     39.45  19.0            
   21 ---- Rębiś           Krzysztof       2  3    3     37.97  14.8            
   22 ---- Pindelski       Krzysztof       2  3    3     36.82  17.3            
   23 ---- Golik           Sławomir        2  3    3     36.35   9.5            
   24 ---- Kowalski        Paweł           2  2    2     29.22  12.3            
   25 ---- Szymaniak       Jerzy           2  2    2     27.65  13.8            
   26 ---- Woźniak         Wit             3  2    2     27.33  30.4            
   27 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  2    2     26.91   9.7            
   28 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  2    2     26.78  16.3            
   29 ---- Widłak          Adam            3  2    2     26.61   8.5            
   30 ---- Łukasik         Andrzej         3  2    2     26.37  10.8            
   31 ---- Włodarczyk      Paweł           1  2    2     25.80  16.7            
   32 ---- Wilczek         Edward          2  2    2     25.39  19.6            
   33 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  2    2     24.93  16.1            
   34 ---- Jaworski        Mateusz         3  1    1     14.36   7.7            
   35 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  1    1     14.22   6.4            
   36 ---- Mączko          Grzegorz        1  1    1     13.95   8.6            
   37 ---- Myszkowski      Zenon           1  1    1     13.94  30.0            
   38 ---- Rokita          Sławomir        2  1    1     13.80  11.8            
   39 ---- Sekuła          Wiesław         3  1    1     13.71  14.5            
   40 ---- Bąk             Kamil           3  1    1     13.43   6.5            
   41 ---- Walczak         Dariusz         1  1    1     13.34   8.2            
   42 ---- Witkowski       Tomasz          3  1    1     13.00   2.4            
   43 ---- Jobda           Arkadiusz       3  1    1     12.65   6.5            
   44 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  1    1     12.52   2.6            
   45 ---- Posiewka        Andrzej         2  1    1     12.40   8.0            
   46 ---- Szczęsny        Marek           3  1    1     12.16  12.5            
   47 ---- Pytka           Bogdan          1  1    1     12.09   9.3            
   48 ---- Więsik          Dariusz         3  0    0      0.00   7.1            
   49 ---- Kurek           Wiesław         3  0    0      0.00  21.7            
   50 ---- Belka           Stanisław       1  0    0      0.00   0.0            
   51 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   52 ---- Tokarski Waldem Michał          1  0    0      0.00   0.0            
   53 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   0.0            
   54 ---- Kujawiak        Jan             1  0    0      0.00   0.0            
   55 ---- Styczek         Maciej          1  0    0      0.00   0.0            
   56 ---- Toporowicz      Tadeusz         1  0    0      0.00   3.1            
   57 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  0    0      0.00   0.0            
   58 ---- Sotek           Mariusz         1  0    0      0.00   1.8            
   59 ---- Kisiel Robert i Staś            2  0    0      0.00   2.8            
   60 ---- Peterek         Kazimierz       2  0    0      0.00   2.9            
   61 ---- Głażewski       Jerzy           3  0    0      0.00   0.0            
   62 ---- Markowski       Krzysztof       3  0    0      0.00   0.0            
   63 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   64 ---- Wirtek          Mariusz         3  0    0      0.00  16.0            
   65 ---- Okrasa          Stanisław       3  0    0      0.00   0.0            
   66 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   67 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   0.0            
   68 ---- Czasak          Marcin          2  0    0      0.00   6.1            
   69 ---- Michalak        Paweł           1  0    0      0.00   0.0            
   70 ---- Pyl             Jan             1  0    0      0.00   3.0            
   71 ---- Rawski          Witold          1  0    0      0.00   2.9            
   72 ---- Ofanowski       Władysław       1  0    0      0.00   0.0            
   73 ---- Kaminski        Mariusz         2  0    0      0.00  17.1            
   74 ---- Zieliński       Jan             2  0    0      0.00   0.0            
   75 ---- Bielski         Jacek           3  0    0      0.00  26.5            
   76 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   77 ---- Bolek           Marian          1  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     74.91  54.5            
    2 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     74.72  54.9            
    3 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     74.71  60.4            
    4 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     74.57  56.1            
    5 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     73.45  33.3            
    6 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     73.03  42.4            
    7 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     72.97  28.8            
    8 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     72.91  51.9            
    9 ---- Piekarniak      Mariusz         2  5    5     72.24  42.6            
   10 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  5    5     72.00  40.3            
   11 ---- Szymaniak       Jerzy           2  5    5     71.94  13.8            
   12 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     71.81  40.3            
   13 ---- Michniewski     Tomasz          3  5    5     71.74  19.6            
   14 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  5    5     71.67  29.1            
   15 ---- Kaminski        Mariusz         2  5    5     71.37  17.1            
   16 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     71.33  49.6            
   17 ---- Łuczak          Marek           3  5    5     70.94  32.5            
   18 ---- Sekuła          Wiesław         3  5    5     70.91  14.5            
   19 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  5    5     70.76  22.4            
   20 ---- Bielski         Jacek           3  5    5     70.63  26.5            
   21 ---- Kowalski        Paweł           2  5    5     70.40  12.3            
   22 ---- Woźniak         Wit             3  5    5     70.04  30.4            
   23 ---- Myszkowski      Zenon           1  5    5     69.74  30.0            
   24 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     69.23  19.6            
   25 ---- Arak            Piotr           1  5    5     69.20  34.0            
   26 ---- Jaworski        Krzysztof       2  5    5     68.92  15.5            
   27 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     68.91  16.3            
   28 ---- Kurek           Wiesław         3  5    5     68.83  21.7            
   29 ---- Sadowski        Marek           2  5    5     68.23  19.2            
   30 ---- Widłak          Adam            3  5    5     67.08   8.5            
   31 ---- Wirtek          Mariusz         3  5    5     66.75  16.0            
   32 ---- Konopka         Jarosław        1  5    5     65.42  19.0            
   33 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  5    5     65.32   9.7            
   34 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  5    5     64.76  16.1            
   35 ---- Pindelski       Krzysztof       2  5    5     64.21  17.3            
   36 ---- Szczęsny        Marek           3  5    5     62.22  12.5            
   37 ---- Rokita          Sławomir        2  4    4     54.56  11.8            
   38 ---- Łukasik         Andrzej         3  4    4     52.76  10.8            
   39 ---- Walczak         Dariusz         1  4    4     52.04   8.2            
   40 ---- Posiewka        Andrzej         2  4    4     51.14   8.0            
   41 ---- Rębiś           Krzysztof       2  4    4     50.46  14.8            
   42 ---- Pytka           Bogdan          1  4    4     48.77   9.3            
   43 ---- Golik           Sławomir        2  4    4     48.48   9.5            
   44 ---- Włodarczyk      Paweł           1  3    3     39.44  16.7            
   45 ---- Mączko          Grzegorz        1  3    3     38.98   8.6            
   46 ---- Bąk             Kamil           3  3    3     37.99   6.5            
   47 ---- Jobda           Arkadiusz       3  3    3     36.86   6.5            
   48 ---- Więsik          Dariusz         3  3    3     36.57   7.1            
   49 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  2    2     27.03   6.4            
   50 ---- Jaworski        Mateusz         3  2    2     26.58   7.7            
   51 ---- Czasak          Marcin          2  2    2     26.39   6.1            
   52 ---- Rawski          Witold          1  2    2     25.13   2.9            
   53 ---- Peterek         Kazimierz       2  2    2     24.92   2.9            
   54 ---- Toporowicz      Tadeusz         1  1    1     13.03   3.1            
   55 ---- Witkowski       Tomasz          3  1    1     13.00   2.4            
   56 ---- Kisiel Robert i Staś            2  1    1     12.85   2.8            
   57 ---- Pyl             Jan             1  1    1     12.81   3.0            
   58 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  1    1     12.52   2.6            
   59 ---- Sotek           Mariusz         1  1    1     12.30   1.8            
   60 ---- Belka           Stanisław       1  0    0      0.00   0.0            
   61 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   62 ---- Tokarski Waldem Michał          1  0    0      0.00   0.0            
   63 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   0.0            
   64 ---- Kujawiak        Jan             1  0    0      0.00   0.0            
   65 ---- Styczek         Maciej          1  0    0      0.00   0.0            
   66 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  0    0      0.00   0.0            
   67 ---- Głażewski       Jerzy           3  0    0      0.00   0.0            
   68 ---- Markowski       Krzysztof       3  0    0      0.00   0.0            
   69 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   70 ---- Okrasa          Stanisław       3  0    0      0.00   0.0            
   71 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   72 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   0.0            
   73 ---- Michalak        Paweł           1  0    0      0.00   0.0            
   74 ---- Ofanowski       Władysław       1  0    0      0.00   0.0            
   75 ---- Zieliński       Jan             2  0    0      0.00   0.0            
   76 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   77 ---- Bolek           Marian          1  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04 Piaseczno, rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     74.87  60.4            
    2 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     74.74  56.1            
    3 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     74.46  54.9            
    4 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     74.40  54.5            
    5 ---- Piekarniak      Mariusz         2  5    5     73.13  42.6            
    6 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     72.91  51.9            
    7 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     72.85  33.3            
    8 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     72.73  42.4            
    9 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     72.16  28.8            
   10 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     71.92  40.3            
   11 ---- Myszkowski      Zenon           1  5    5     71.88  30.0            
   12 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     71.77  49.6            
   13 ---- Michniewski     Tomasz          3  5    5     70.86  19.6            
   14 ---- Woźniak         Wit             3  5    5     70.77  30.4            
   15 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  5    5     70.75  40.3            
   16 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     70.04  16.3            
   17 ---- Bielski         Jacek           3  5    5     69.58  26.5            
   18 ---- Sekuła          Wiesław         3  5    5     68.65  14.5            
   19 ---- Arak            Piotr           1  5    5     68.54  34.0            
   20 ---- Szymaniak       Jerzy           2  5    5     68.48  13.8            
   21 ---- Kowalski        Paweł           2  5    5     67.62  12.3            
   22 ---- Wirtek          Mariusz         3  5    5     67.40  16.0            
   23 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  5    5     66.66  22.4            
   24 ---- Kurek           Wiesław         3  5    5     66.12  21.7            
   25 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  5    5     65.42   9.7            
   26 ---- Konopka         Jarosław        1  5    5     65.35  19.0            
   27 ---- Sadowski        Marek           2  5    5     63.38  19.2            
   28 ---- Rokita          Sławomir        2  4    4     54.56  11.8            
   29 ---- Łukasik         Andrzej         3  4    4     52.76  10.8            
   30 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  4    4     52.23  29.1            
   31 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  4    4     51.78  16.1            
   32 ---- Pindelski       Krzysztof       2  4    4     49.65  17.3            
   33 ---- Widłak          Adam            3  3    3     40.47   8.5            
   34 ---- Włodarczyk      Paweł           1  3    3     39.44  16.7            
   35 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  3    3     38.99   6.4            
   36 ---- Jobda           Arkadiusz       3  3    3     36.86   6.5            
   37 ---- Łuczak          Marek           3  2    2     26.70  32.5            
   38 ---- Jaworski        Mateusz         3  2    2     26.58   7.7            
   39 ---- Czasak          Marcin          2  2    2     26.39   6.1            
   40 ---- Jaworski        Krzysztof       2  2    2     26.36  15.5            
   41 ---- Bąk             Kamil           3  2    2     25.64   6.5            
   42 ---- Golik           Sławomir        2  2    2     24.27   9.5            
   43 ---- Walczak         Dariusz         1  1    1     14.17   8.2            
   44 ---- Toporowicz      Tadeusz         1  1    1     13.03   3.1            
   45 ---- Kaminski        Mariusz         2  1    1     12.92  17.1            
   46 ---- Pyl             Jan             1  1    1     12.81   3.0            
   47 ---- Rębiś           Krzysztof       2  1    1     12.49  14.8            
   48 ---- Więsik          Dariusz         3  1    1     12.19   7.1            
   49 ---- Belka           Stanisław       1  0    0      0.00   0.0            
   50 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   51 ---- Tokarski Waldem Michał          1  0    0      0.00   0.0            
   52 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   0.0            
   53 ---- Mączko          Grzegorz        1  0    0      0.00   8.6            
   54 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  0    0      0.00   2.6            
   55 ---- Kujawiak        Jan             1  0    0      0.00   0.0            
   56 ---- Styczek         Maciej          1  0    0      0.00   0.0            
   57 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  0    0      0.00   0.0            
   58 ---- Sotek           Mariusz         1  0    0      0.00   1.8            
   59 ---- Pytka           Bogdan          1  0    0      0.00   9.3            
   60 ---- Kisiel Robert i Staś            2  0    0      0.00   2.8            
   61 ---- Wilczek         Edward          2  0    0      0.00  19.6            
   62 ---- Peterek         Kazimierz       2  0    0      0.00   2.9            
   63 ---- Głażewski       Jerzy           3  0    0      0.00   0.0            
   64 ---- Markowski       Krzysztof       3  0    0      0.00   0.0            
   65 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   66 ---- Okrasa          Stanisław       3  0    0      0.00   0.0            
   67 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   68 ---- Witkowski       Tomasz          3  0    0      0.00   2.4            
   69 ---- Szczęsny        Marek           3  0    0      0.00  12.5            
   70 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   0.0            
   71 ---- Michalak        Paweł           1  0    0      0.00   0.0            
   72 ---- Posiewka        Andrzej         2  0    0      0.00   8.0            
   73 ---- Rawski          Witold          1  0    0      0.00   2.9            
   74 ---- Ofanowski       Władysław       1  0    0      0.00   0.0            
   75 ---- Zieliński       Jan             2  0    0      0.00   0.0            
   76 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   77 ---- Bolek           Marian          1  0    0      0.00   0.0            

 

 

Linki