PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Godenstorf I z dnia 29.06.19                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:14:21.  N 10:05:14.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  762.694 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   52                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   747                           
      5.Ilość konkursów.......................:  150                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1447.31                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1321.30                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,21,48                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,04,17                         
     10.Czas trwania konkursu.................:42 min. 29 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  80.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   12   │  181   │   40  │22.10│      
          │ 2  │ Baniocha                │   12   │  215   │   32  │14.88│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   28   │  351   │   78  │22.22│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   52   │  747   │  150  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 10. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
                                     z lotu Godenstorf I, w dniu 29.06.19                                                                                       
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                 
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                 
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                 
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                 
   1 Kurek Wiesław                   3    3              GCM 14:21:48     1447.31   1.34  10-  6-  5  769.678  80.000   1.339                                   
   2 Bielski Jacek                   3   21              GCM 14:23:08     1433.89   2.68  12-  4-  4  764.453  79.910   2.677                                   
   3 Wojciechowski Jarosław          3   71              GCM 14:23:28     1433.64   4.02  31- 12-  5  764.799  79.830   4.016                                   
   4 Wojciechowski Jarosław          3   51              G   14:23:29     1433.60   5.36       2      764.799   0.000                                           
   5 Kurek Wiesław                   3    8              GCM 14:27:15     1432.63   6.69       2   2  769.678  79.660   6.693                                   
   6 Dąbrowski Tomasz                1   18              GCM 14:14:58     1427.32   8.03  16-  8-  5  749.293  79.570   8.032                                   
   7 Łuczak Marek                    3    8              G   14:29:01     1426.87   9.37  16-  7-  3  769.109   0.000                                           
   8 Kurek Wiesław                   3    5              GSM 14:29:34     1426.47  10.71       3   3  769.678  79.400                                           
   9 Łuczak Marek                    3    7              G   14:29:26     1425.77  12.05       2      769.109   0.000                                           
  10 Łuczak Marek                    3    6              G   14:29:33     1425.46  13.39       3      769.109   0.000                                           
  11 Szklarz Marian                  3   11              GSM 14:30:36     1422.78  14.73  10-  4-  4  769.153  79.140                                           
  12 Wojciechowski Jarosław          3   40              GSM 14:32:15     1410.42  16.06       3   2  764.799  79.050                                           
  13 Dąbrowski Tomasz                1    3              GSM 14:21:48     1408.98  17.40       2   2  749.293  78.970                                           
  14 Szklarz Marian                  3    6              GCM 14:36:14     1408.10  18.74       2   2  769.153  78.880  18.742                                   
  15 Kwiatkowski Andrzej             2  127              G   14:30:57     1407.95  20.08  26- 12-  5  761.631   0.000                                           
  16 Łuczak Marek                    3   15              GSM 14:36:28     1407.42  21.42       4   1  769.109  78.710                                           
  17 Arak Piotr                      1   15              GCM 14:26:30     1402.06  22.76  29- 14-  5  752.205  78.620  22.758                                   
  18 Myszkowski Zenon                1   28              G   14:23:23     1398.85  24.10  33- 11-  3  746.125   0.000                                           
  19 Dąbrowski Tomasz                1   53                  14:26:07     1397.63  25.44       3      749.293   0.000                                           
  20 Wojciechowski Andrzej           3   15              G   14:37:20     1397.23  26.77  35- 16-  3  764.752   0.000                                           
  21 Kurek Wiesław                   3    4              GCM 14:42:29     1393.12  28.11       4   4  769.678  78.280  28.112                                   
  22 Kisiel Robert i Staś            2   32              GCM 14:36:05     1393.06  29.45  16-  1-  1  760.725  78.190  29.451                                   
  23 Łuczak Marek                    3    2              GCM 14:42:38     1391.72  30.79       5   2  769.109  78.110  30.790                                   
  24 Szklarz Marian                  3   20             RGSM 14:43:00     1390.87  32.13       3   3  769.153  78.020                                           
  25 Antosiewicz Bogdan              3   23              G   14:54:19     1390.35  33.47  20-  3-  2  784.598   0.000                                           
  26 Sadowski Marek                  2   40              G   14:36:52     1387.54  34.81  31-  7-  3  758.799   0.000                                           
  27 Kurek Wiesław                   3   57                  14:45:11     1386.35  36.15       5      769.678   0.000                                           
  28 Kulczyński Mieczysław           3   26              G   14:40:17     1385.30  37.48  17-  2-  0  762.305   0.000                                           
  29 Jobda Arkadiusz                 3   27              GCM 14:47:20     1382.52  38.82  10-  3-  3  770.526  77.590  38.822                                   
  30 Wojciechowski Andrzej           3   28              G   14:43:52     1380.75  40.16       2      764.752   0.000                                           
  31 Rawski Witold                   1    5              GSM 14:34:10     1380.54  41.50  13-  3-  2  751.245  77.420                                           
  32 Wojciechowski Andrzej           3   41              GCM 14:44:05     1380.21  42.84       3   1  764.752  77.330  42.838                                   
  33 Wojciechowski Andrzej           3   53                  14:44:50     1378.35  44.18       4      764.752   0.000                                           
  34 Szklarz Marian                  3    4              GSM 14:48:19     1377.63  45.52       4   4  769.153  77.160                                           
  35 Kwiatkowski Andrzej             2  121              GCM 14:43:18     1376.52  46.85       2   1  761.631  77.080  46.854                                   
  36 Grzegrzółka Jan                 3   17              G   14:49:33     1376.16  48.19  23- 10-  3  770.029   0.000                                           
  37 Wojciechowski Jarosław          3   58              G   14:45:48     1376.03  49.53       4      764.799   0.000                                           
  38 Łuczak Marek                    3    9              G   14:49:03     1375.74  50.87       6      769.109   0.000                                           
  39 Dąbrowski Tomasz                1   22              GCM 14:34:48     1375.35  52.21       4   3  749.293  76.730  52.209                                   
  40 Sekuła Wiesław                  3    5              GCM 14:44:40     1375.16  53.55  10-  3-  3  762.756  76.650  53.548                                   
  41 Wojciechowski Andrzej           3   46              G   14:46:30     1374.22  54.89       5      764.752   0.000                                           
  42 Wojciechowski Andrzej           3   10              GSM 14:46:32     1374.14  56.23       6   2  764.752  76.470                                           
  43 Myszkowski Zenon                1   11              GCM 14:34:53     1369.33  57.56       2   1  746.125  76.390  57.564                                   
  44 Myszkowski Zenon                1   18              G   14:35:09     1368.66  58.90       3      746.125   0.000                                           
  45 Sadowski Marek                  2   11              GCM 14:44:27     1368.56  60.24       2   1  758.799  76.220  60.241                                   
  46 Widłak Adam                     3    4              GCM 14:55:02     1368.08  61.58  10-  1-  1  773.013  76.130  61.580                                   
  47 Czasak Marcin                   2   41              GCM 14:46:35     1367.72  62.92  15-  4-  4  761.248  76.040  62.918                                   
  48 Dąbrowski Tomasz                1    2              GSM 14:37:54     1367.57  64.26       5   4  749.293  75.960                                           
  49 Jobda Arkadiusz                 3   25              GCM 14:53:37     1367.11  65.60       2   2  770.526  75.870  65.596                                   
  50 Bielski Jacek                   3    6              GSM 14:49:11     1367.09  66.93       2   2  764.453  75.780                                           
  51 Myszkowski Zenon                1    4              GCM 14:35:54     1366.78  68.27       4   2  746.125  75.700  68.273                                   
  52 Czasak Marcin                   2    4              GSM 14:47:03     1366.57  69.61       2   2  761.248  75.610                                           
  53 Bielski Jacek                   3   18              GCM 14:49:50     1365.50  70.95       3   3  764.453  75.530  70.950                                   
  54 Wojciechowski Andrzej           3   20              G   14:50:22     1364.74  72.29       7      764.752   0.000                                           
  55 Wojciechowski Andrzej           3   18              G   14:50:24     1364.65  73.63       8      764.752   0.000                                           
  56 Belka Stanisław                 1    4              GCM 14:39:50     1364.00  74.97   9-  1-  1  749.974  75.270  74.967                                   
  57 Łukasik Andrzej                 3    2              GSM 14:52:16     1363.24  76.31  12-  3-  3  766.504  75.180                                           
  58 Wojciechowski Andrzej           3   24              G   14:51:01     1363.15  77.64       9      764.752   0.000                                           
  59 Kurek Wiesław                   3    7              GCM 14:54:45     1362.87  78.98       6   5  769.678  75.010                                           
  60 Myszkowski Zenon                1    7              G   14:37:46     1362.12  80.32       5      746.125   0.000                                           
  61 Kwiatkowski Andrzej             2    8              GSM 14:49:42     1360.78  81.66       3   2  761.631  74.840                                           
  62 Łukasik Andrzej                 3   77              GCM 14:53:55     1359.25  83.00       2   2  766.504  74.750  82.999                                   
  63 Tarka Stanisław                 2  100                  14:49:46     1357.76  84.34  13-  2-  1  760.031   0.000                                           
  64 Czasak Marcin                   2   60              GSM 14:50:54     1357.19  85.68       3   3  761.248  74.580                                           
  65 Grzegrzółka Jan                 3   10              G   14:58:05     1355.49  87.02       2      770.029   0.000                                           
  66 Wojciechowski Jarosław          3   72              GCM 14:54:15     1355.43  88.35       5   3  764.799  74.410  88.353                                   
  67 Myszkowski Zenon                1    6              G   14:40:31     1355.32  89.69       6      746.125   0.000                                           
  68 Burkowski Paweł                 3    2              GSM 14:58:33     1355.21  91.03  11-  5-  4  770.504  74.240                                           
  69 Borkowski Jerzy                 1   27              GCM 14:41:07     1355.04  92.37  14-  2-  1  746.783  74.150  92.369                                   
  70 Woźniak Wit                     3   28              GCM 15:00:51     1354.37  93.71  22-  6-  4  773.139  74.060  93.708                                   
  71 Myszkowski Zenon                1   40              GSM 14:42:19     1350.90  95.05       7   3  746.125  73.980                                           
  72 Arak Piotr                      1    5              GCM 14:46:58     1350.54  96.39       2   2  752.205  73.890  96.386                                   
  73 Fabisiak Rafał                  3    1              GCM 14:54:35     1350.17  97.72   5-  2-  2  762.285  73.810  97.724                                   
  74 Grzegrzółka Jan                 3   14              GSM 15:00:21     1350.10  99.06       3   1  770.029  73.720                                           
  75 Łuczak Marek                    3   20              GSM 14:59:46     1349.87 100.40       7   3  769.109  73.630                                           
  76 Burkowski Paweł                 3    1              GCM 15:01:56     1347.19 101.74       2   2  770.504  73.550 101.740                                   
  77 Burkowski Paweł                 3   54                  15:01:59     1347.07 103.08       3      770.504   0.000                                           
  78 Grzegrzółka Jan                 3   12              G   15:01:48     1346.68 104.42       4      770.029   0.000                                           
  79 Wojciechowski Jarosław          3   41              G   14:58:01     1346.44 105.76       6      764.799   0.000                                           
  80 Jaworski Mateusz                3    6              GCM 14:56:02     1346.43 107.10   6-  1-  1  762.124  73.200 107.095                                   
  81 Okrasa Stanisław                3    7              G   15:02:39     1346.40 108.43  15-  1-  0  771.013   0.000                                           
  82 Arak Piotr                      1   61             R    14:49:09     1345.27 109.77       3      752.205   0.000                                           
  83 Kwiatkowski Andrzej             2    4              G   14:56:11     1345.20 111.11       4      761.631   0.000                                           
  84 Pindelski Krzysztof             2    4              GCM 14:54:16     1345.15 112.45  22-  6-  4  759.022  72.860 112.450                                   
  85 Wojciechowski Jarosław          3    3              GSM 14:58:39     1344.94 113.79       7   4  764.799  72.770                                           
  86 Myszkowski Zenon                1   10              G   14:44:51     1344.73 115.13       8      746.125   0.000                                           
  87 Myszkowski Zenon                1    1              G   14:44:57     1344.49 116.47       9      746.125   0.000                                           
  88 Michniewski Tomasz              3   20              GCM 14:58:53     1343.55 117.81  12-  2-  2  764.321  72.520 117.805                                   
  89 Wojciechowski Andrzej           3   26              G   14:59:27     1342.97 119.14      10      764.752   0.000                                           
  90 Wojciechowski Jarosław          3   37              GSM 14:59:30     1342.93 120.48       8   5  764.799  72.340                                           
  91 Dąbrowski Tomasz                1    1              GCM 14:48:04     1342.66 121.82       6   5  749.293  72.260 121.821                                   
  92 Prudziński Jan                  3   50              GSM 15:04:44     1342.45 123.16   9-  1-  1  771.548  72.170                                           
  92 Szpadzik Joanna i Marcin        1    5              GCM 14:54:40     1342.45 123.16   6-  1-  1  758.038  72.170 123.159                                   
  94 Szczepaniak Robert              1    5              GSM 14:48:53     1342.08 125.84  14-  3-  3  750.066  72.000                                           
  95 Arak Piotr                      1   12              GSM 14:50:59     1340.87 127.18       4   3  752.205  71.910                                           
  96 Arak Piotr                      1   11              G   14:51:02     1340.75 128.51       5      752.205   0.000                                           
  97 Arak Piotr                      1   19              G   14:51:03     1340.71 129.85       6      752.205   0.000                                           
  98 Woźniak Wit                     3    2              GSM 15:07:04     1339.77 131.19       2   2  773.139  71.660                                           
  99 Kwiatkowski Andrzej             2  104              G   14:58:35     1339.52 132.53       5      761.631   0.000                                           
 100 Wojciechowski Andrzej           3    5              G   15:01:04     1339.16 133.87      11      764.752   0.000                                           
 101 Walczak Dariusz                 1   18              GCM 14:49:20     1338.39 135.21  13-  4-  4  748.608  71.400 135.207                                   
 102 Walczak Dariusz                 1   23              GCM 14:49:22     1338.31 136.55       2   2  748.608  71.310 136.546                                   
 103 Wojciechowski Andrzej           3   48              G   15:01:28     1338.23 137.89      12      764.752   0.000                                           
 104 Peterek Kazimierz               2   92              GSM 14:58:54     1338.19 139.22  26-  7-  5  761.298  71.140                                           
 105 Szczęsny Marek                  3    7              GCM 15:18:17     1337.70 140.56   6-  1-  1  786.947  71.050 140.562                                   
 106 Antosiewicz Bogdan              3   12              GCM 15:16:48     1337.08 141.90       2   1  784.598  70.970 141.901                                   
 107 Szczepaniak Robert              1    6              GSM 14:51:14     1336.46 143.24       2   2  750.066  70.880                                           
 108 Kwiatkowski Andrzej             2   88              GSM 14:59:56     1336.35 144.58       6   3  761.631  70.800                                           
 109 Szczepaniak Ludwik              1   19              GSM 14:54:09     1335.52 145.92  10-  1-  1  753.431  70.710                                           
 110 Wojciechowski Jarosław          3   48              G   15:02:42     1335.43 147.26       9      764.799   0.000                                           
 111 Arak Piotr                      1    9              G   14:53:21     1335.24 148.59       7      752.205   0.000                                           
 112 Rębiś Krzysztof                 2   36             RGCM 14:59:50     1335.23 149.93  10-  1-  1  760.858  70.450 149.933                                   
 113 Pindelski Krzysztof             2   51              G   14:58:35     1334.94 151.27       2      759.022   0.000                                           
 114 Czasak Marcin                   2    2              GCM 15:00:30     1334.35 152.61       4   4  761.248  70.280 152.610                                   
 115 Kwiatkowski Andrzej             2  123              GSM 15:00:53     1334.13 153.95       7   4  761.631  70.190                                           
 116 Myszkowski Zenon                1   35              G   14:49:44     1333.00 155.29      10      746.125   0.000                                           
 117 Wojciechowski Jarosław          3   62              G   15:04:00     1332.40 156.63      10      764.799   0.000                                           
 118 Tarka Stanisław                 2  114              GSM 15:01:04     1330.90 157.97       2   1  760.031  69.940                                           
 119 Pindelski Krzysztof             2    5              G   15:00:22     1330.76 159.30       3      759.022   0.000                                           
 120 Peterek Kazimierz               2   83              GSM 15:02:12     1330.48 160.64       2   2  761.298  69.760                                           
 121 Grzegrzółka Jan                 3    3              G   15:08:56     1330.08 161.98       5      770.029   0.000                                           
 122 Sadowski Marek                  2    5              GSM 15:00:48     1329.36 163.32       3   2  758.799  69.590                                           
 123 Sadowski Marek                  2    3              G   15:00:53     1329.17 164.66       4      758.799   0.000                                           
 124 Arak Piotr                      1   55                  14:55:58     1329.06 166.00       8      752.205   0.000                                           
 125 Arak Piotr                      1    2              GSM 14:55:59     1329.02 167.34       9   4  752.205  69.330                                           
 126 Sadowski Marek                  2    2              G   15:01:00     1328.90 168.68       5      758.799   0.000                                           
 127 Pindelski Krzysztof             2    3              GCM 15:01:16     1328.67 170.01       4   2  759.022  69.160 170.013                                   
 128 Peterek Kazimierz               2    7              GCM 15:03:01     1328.58 171.35       3   3  761.298  69.080 171.352                                   
 129 Wojciechowski Jarosław          3   52              G   15:05:49     1328.20 172.69      11      764.799   0.000                                           
 130 Woźniak Wit                     3   55                  15:12:07     1328.15 174.03       3      773.139   0.000                                           
 131 Woźniak Wit                     3   10              GCM 15:12:08     1328.11 175.37       4   3  773.139  68.820 175.368                                   
 132 Markowski Krzysztof             3    3              GSM 15:10:35     1328.08 176.71   6-  1-  1  771.062  68.730                                           
 133 Szczepaniak Robert              1    4              GSM 14:54:59     1327.59 178.05       3   3  750.066  68.650                                           
 134 Arak Piotr                      1    7              GSM 14:56:59     1326.68 179.38      10   5  752.205  68.560                                           
 135 Bielski Jacek                   3    5              GSM 15:06:20     1326.41 180.72       4   4  764.453  68.470                                           
 136 Michniewski Tomasz              3   22              GSM 15:06:27     1325.91 182.06       2   2  764.321  68.390                                           
 137 Chojnacki M. i  Z.              2   39              GSM 15:02:51     1325.83 183.40  10-  1-  1  759.502  68.300                                           
 138 Sekuła Wiesław                  3   13              GCM 15:05:44     1324.84 184.74       2   2  762.756  68.220 184.739                                   
 139 Gaszewski Michał                3    4              GCM 15:20:16     1324.53 186.08   5-  1-  1  781.823  68.130 186.078                                   
 140 Rawski Witold                   1    9              GCM 14:57:11     1324.52 187.42       2   2  751.245  68.040 187.416                                   
 141 Jobda Arkadiusz                 3    3              GCM 15:11:58     1324.00 188.76       3   3  770.526  67.960 188.755                                   
 142 Borkowski Jerzy                 1   21              G   14:54:10     1323.69 190.09       2      746.783   0.000                                           
 143 Grzegrzółka Jan                 3   11              GCM 15:12:01     1323.04 191.43       6   2  770.029  67.780 191.432                                   
 144 Kwiatkowski Andrzej             2  118              G   15:05:45     1322.85 192.77       8      761.631   0.000                                           
 145 Wojciechowski Jarosław          3   50              G   15:08:10     1322.80 194.11      12      764.799   0.000                                           
 146 Dąbrowski Tomasz                1   14              GSM 14:56:41     1322.24 195.45       7      749.293   0.000                                           
 147 Myszkowski Zenon                1   13              G   14:54:31     1321.71 196.79      11      746.125   0.000                                           
 148 Peterek Kazimierz               2   58              GCM 15:06:10     1321.32 198.13       4   4  761.298  67.350 198.126                                   
 149 Sadowski Marek                  2    1              G   15:04:17     1321.30 199.47       6      758.799   0.000                                           
 149 Sadowski Marek                  2    9              GSM 15:04:17     1321.30 199.47       7   3  758.799  67.270                                           
 --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                             
 151 Rawski Witold                   1   19              G   14:58:53     1320.56 202.14       3      751.245   0.000                                           
 152 Fabisiak Rafał                  3   15             RGCM 15:07:23     1320.24 203.48       2   2  762.285  67.010                                           
 153 Walczak Dariusz                 1    7              GCM 14:57:06     1320.06 204.82       3   3  748.608  66.920                                           
 154 Arak Piotr                      1   25              G   14:59:50     1320.04 206.16      11      752.205   0.000                                           
 155 Grzegrzółka Jan                 3   29              G   15:13:22     1319.97 207.50       7      770.029   0.000                                           
 156 Sekuła Wiesław                  3   10              GCM 15:08:02     1319.57 208.84       3   3  762.756  66.670                                           
 157 Pindelski Krzysztof             2   46              GCM 15:05:20     1319.27 210.17       5   3  759.022  66.580                                           
 158 Wojciechowski Andrzej           3   23              G   15:09:44     1319.14 211.51      13      764.752   0.000                                           
 159 Kwiatkowski Andrzej             2  124              GSM 15:07:24     1319.07 212.85       9   5  761.631  66.410                                           
 160 Arak Piotr                      1   56                  15:00:26     1318.66 214.19      12      752.205   0.000                                           
 161 Arak Piotr                      1    3              GCM 15:01:40     1315.81 215.53      13      752.205   0.000                                           
 162 Grzegrzółka Jan                 3    9              GCM 15:15:35     1314.98 216.87       8   3  770.029  66.150                                           
 163 Woźniak Wit                     3   51                  15:18:12     1314.42 218.21       5      773.139   0.000                                           
 164 Wojciechowski Andrzej           3   38              GCM 15:11:54     1314.23 219.55      14   3  764.752  65.980                                           
 165 Peterek Kazimierz               2   63              GCM 15:09:35     1313.53 220.88       5   5  761.298  65.890                                           
 165 Pindelski Krzysztof             2   58              GCM 15:07:51     1313.53 220.88       6   4  759.022  65.890                                           
 167 Dąbrowski Tomasz                1    5              GCM 15:01:26     1311.25 223.56       8      749.293   0.000                                           
 168 Peterek Kazimierz               2    1              G   15:10:42     1311.00 224.90       6      761.298   0.000                                           
 169 Wilczek Edward                  2    5              GSM 15:13:00     1310.63 226.24  15-  3-  1  764.099  65.550                                           
 170 Wilczek Edward                  2    2              G   15:13:39     1309.17 227.58       2      764.099   0.000                                           
 171 Woźniak Wit                     3    1              GCM 15:20:45     1308.74 228.92       6   4  773.139  65.380                                           
 172 Burkowski Paweł                 3    4              GCM 15:18:49     1308.56 230.25       4   3  770.504  65.290                                           
 173 Grzegrzółka Jan                 3    1              G   15:19:28     1306.32 231.59       9      770.029   0.000                                           
 174 Wojciechowski Andrzej           3    3              G   15:16:00     1305.04 232.93      15      764.752   0.000                                           
 175 Kwiatkowski Andrzej             2  128              G   15:14:05     1303.98 234.27      10      761.631   0.000                                           
 176 Łukasik Andrzej                 3   82              GCM 15:18:00     1303.58 235.61       3   3  766.504  64.950                                           
 177 Kwiatkowski Andrzej             2    6              G   15:14:29     1303.08 236.95      11      761.631   0.000                                           
 178 Arak Piotr                      1   23              GSM 15:07:43     1302.03 238.29      14      752.205   0.000                                           
 179 Kulczyński Mieczysław           3   10              G   15:15:39     1301.64 239.63       2      762.305   0.000                                           
 180 Kwiatkowski Andrzej             2  130              GSM 15:15:45     1300.27 240.96      12      761.631   0.000                                           
 181 Walczak Dariusz                 1   19              GSM 15:05:45     1300.23 242.30       4   4  748.608  64.520                                           
 182 Grzegrzółka Jan                 3    4              G   15:22:24     1299.85 243.64      10      770.029   0.000                                           
 183 Burkowski Paweł                 3   14              GCM 15:22:46     1299.84 244.98       5   4  770.504  64.340                                           
 184 Wilczek Edward                  2    3              G   15:18:38     1298.09 246.32       3      764.099   0.000                                           
 185 Peterek Kazimierz               2   74              G   15:16:50     1297.30 247.66       7      761.298   0.000                                           
 186 Wojciechowski Andrzej           3    6              G   15:20:03     1296.08 249.00      16      764.752   0.000                                           
 187 Antosiewicz Bogdan              3   15              GSM 15:35:39     1295.46 250.34       3   2  784.598  64.000                                           
 --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                             
 ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                               
 188 Wojciechowski Andrzej           3   16              GSM 15:20:32     1295.02   0.00      17      764.752   0.000                                           
 189 Szczepaniak Robert              1   21              GCM 15:09:15     1294.89   0.00       4      750.066   0.000                                           
 190 Czasak Marcin                   2   35              G   15:18:36     1293.32   0.00       5      761.248   0.000                                           
 191 Sadowski Marek                  2   21              GSM 15:16:44     1293.26   0.00       8      758.799   0.000                                           
 192 Michniewski Tomasz              3    4              GCM 15:21:01     1293.23   0.00       3      764.321   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 29.06.19 Godenstorf I                             
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Kurek           Wiesław         3    10    3     6   238.82     
              2 Wojciechowski   Jarosław        3    31    3    12   238.29     
              3 Łuczak          Marek           3    16    3     7   237.53     
              4 Dąbrowski       Tomasz          1    16    3     7   236.24     
              5 Szklarz         Marian          3    10    3     4   235.06     
              6 Wojciechowski   Andrzej         3    35    3    12   231.52     
              7 Bielski         Jacek           3    12    3     4   229.05     
              8 Myszkowski      Zenon           1    33    3    11   229.04     
              9 Kwiatkowski     Andrzej         2    26    3     8   228.41     
             10 Czasak          Marcin          2    15    3     4   222.81     
             11 Arak            Piotr           1    29    3    10   221.96     
             12 Grzegrzółka     Jan             3    23    3     6   221.53     
             13 Sadowski        Marek           2    31    3     7   219.61     
             14 Jobda           Arkadiusz       3    10    3     3   216.81     
             15 Burkowski       Paweł           3    11    3     3   216.60     
             16 Woźniak         Wit             3    22    3     4   208.32     
             17 Pindelski       Krzysztof       2    22    3     4   206.39     
             18 Szczepaniak     Robert          1    14    3     3   204.46     
             19 Peterek         Kazimierz       2    26    3     4   202.52     
             20 Łukasik         Andrzej         3    12    2     2   147.44     
             21 Antosiewicz     Bogdan          3    20    2     2   146.14     
             22 Rawski          Witold          1    13    2     2   141.85     
             23 Sekuła          Wiesław         3    10    2     2   141.10     
             24 Tarka           Stanisław       2    13    2     2   140.78     
             25 Walczak         Dariusz         1    13    2     2   138.41     
             26 Borkowski       Jerzy           1    14    2     2   137.56     
             27 Michniewski     Tomasz          3    12    2     2   136.16     
             28 Kisiel Robert i Staś            2    16    1     1    77.74     
             29 Kulczyński      Mieczysław      3    17    1     1    77.10     
             30 Widłak          Adam            3    10    1     1    75.17     
             31 Belka           Stanisław       1     9    1     1    74.09     
             32 Fabisiak        Rafał           3     5    1     1    72.27     
             33 Jaworski        Mateusz         3     6    1     1    71.52     
             34 Okrasa          Stanisław       3    15    1     1    71.41     
             35 Szpadzik Joanna Marcin          1     6    1     1    70.23     
             36 Prudziński      Jan             3     9    1     1    70.23     
             37 Szczęsny        Marek           3     6    1     1    68.83     
             38 Szczepaniak     Ludwik          1    10    1     1    68.40     
             39 Rębiś           Krzysztof       2    10    1     1    68.08     
             40 Markowski       Krzysztof       3     6    1     1    65.93     
             41 Chojnacki       M. i  Z.        2    10    1     1    65.40     
             42 Gaszewski       Michał          3     5    1     1    65.18     
             43 Tokarski Waldem Michał          1    11    0     0     0.00     
             44 Toporowicz      Tadeusz         1    13    0     0     0.00     
             45 Pytka           Bogdan          3    16    0     0     0.00     
             46 Wilczek         Edward          2    15    0     0     0.00     
             47 Głażewski       Jerzy           3     6    0     0     0.00     
             48 Skiba           Włodzimierz     2     5    0     0     0.00     
             49 Nowak           Adam            3     4    0     0     0.00     
             50 Wirtek          Mariusz         3     3    0     0     0.00     
             51 Szymaniak       Jerzy           2    26    0     0     0.00     
             52 Lewandowski     Kazimierz       3     9    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3   60   2362.75  37.6                                                                 
    2    2 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3   60   2335.27  41.3                                                                 
    3    3 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3   60   2327.20  29.6                                                                 
    4    4 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3   60   2317.01  34.9                                                                 
    5    7 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3   60   2282.95  44.0                                                                 
    6    5 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3   60   2277.88  35.2                                                                 
    7   10 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3   60   2236.71  29.4                                                                 
    8   11 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3   60   2227.04  20.3                                                                 
    9    8 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  2   59   2189.34  33.6                                                                 
   10   13 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  7  5  5  4  7  3   59   2181.06  29.7                                                                 
   11    6 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  7  5  5  5  7  1   58   2129.97  24.7                                                                 
   12   15 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  7  7  7  5  5  5  7  3   52   2123.53  18.6                                                                 
   13   14 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  7  3  5  5  7  3   58   2103.89  25.9                                                                 
   14   17 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  7  4  4  4  7  3   57   2092.86  29.2                                                                 
   15   21 Bielski         Jacek           3  5  7  6  6  7  5  5  4  6  3   54   2034.89  24.3                                                                 
   16   16 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  5  7  5  5  4  7  2   56   2028.49  22.3                                                                 
   17    9 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  7  5  5  5  7  0   57   2026.87  27.1                                                                 
   18   22 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  7  5  4  2  7  3   56   2019.80  37.4                                                                 
   19   24 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  7  5  5  1  7  3   56   2009.52  24.6                                                                 
   20   12 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5  4  7 --   56   2003.91  32.1                                                                 
   21   18 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6  7  7  7  5  5  4  7  2   51   1984.54  20.5                                                                 
   22   20 Walczak         Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5  4  5  2   56   1948.43  24.7                                                                 
   23   23 Rawski          Witold          1  7  5  6  7  7  5  5  5  4  2   53   1931.78  18.2                                                                 
   24   19 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7  7  7  7  5  4  3  7  1   55   1887.27  16.0                                                                 
   25   26 Widłak          Adam            3  7  7  7  7  7  3  3  3  7  1   52   1745.90  30.7                                                                 
   26   27 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  7  5  3  2  5  2   52   1743.52  27.2                                                                 
   27   28 Peterek         Kazimierz       2  7  5  3  7  1  5  5  5  5  3   46   1734.93  13.0                                                                 
   28   25 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  7  3  5  5  3  0   51   1701.50  14.0                                                                 
   29   32 Pindelski       Krzysztof       2  7  1  1  7  7  5  2  1  4  3   38   1445.97  13.9                                                                 
   30   33 Jobda           Arkadiusz       3  7  7  7  7  3  3  2  1  4  3   44   1429.64  22.0                                                                 
   31   29 Sotek           Mariusz         1  7  7  7  7  6  4  2 --  4 --   44   1377.72  28.1                                                                 
   32   31 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  7  5  3  4  7  1   30   1359.70  16.8                                                                 
   33   35 Czasak          Marcin          2  7  4  3  7  7  5  0  1  2  3   39   1332.11  13.3                                                                 
   34   30 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  7  4  1  0  3 --   43   1300.05  23.5                                                                 
   35   34 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  5  5  5  1  2  3  4  0   39   1171.95  16.9                                                                 
   36   39 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  0  5  3  2  0  4  2   37   1088.56  14.1                                                                 
   37   37 Fabisiak        Rafał           3  7  7  7  4  6  2  1  0  3  1   38   1066.80  28.9                                                                 
   38   36 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  7  7  4  5 -- -- --   26   1055.58  11.1                                                                 
   39   41 Jaworski        Mateusz         3  7  7  7  5  2  1  1  0  5  1   36    989.04  23.3                                                                 
   40   38 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  7 -- -- -- -- --   35    962.17  32.8                                                                 
   41   42 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  7  5  4  0  1  2  1   27    953.44  16.2                                                                 
   42   40 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  4  7  0 -- --  4 --   36    946.43  29.2                                                                 
   43   43 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7  4  6  3  2  1 --  1  1   32    870.71  15.0                                                                 
   44   47 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0  3  2   21    840.26  14.1                                                                 
   45   44 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  5  3  1  0 -- -- --   30    752.94  16.9                                                                 
   46   50 Okrasa          Stanisław       3  7  0  0  3  5  5 --  0  1  1   22    748.90   5.1                                                                 
   47   45 Pytka           Bogdan          3  7  6  3  5  4  2  0 --  1  0   28    738.13  11.9                                                                 
   48   51 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1  4  1   17    723.62   8.5                                                                 
   49   46 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2  2  0   22    703.28   7.7                                                                 
   50   48 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6 --  6  3 -- -- -- --   25    690.40  17.5                                                                 
   51   49 Borowski        Dariusz         2 --  7  7  6  2  2 -- -- -- --   24    683.64  18.5                                                                 
   52   54 Markowski       Krzysztof       3  6  0  0  2  4  4  0  0  0  1   17    552.45   8.3                                                                 
   53   52 Wirtek          Mariusz         3  7  7  4  2  3  1  0  0 --  0   24    525.55  15.0                                                                 
   54   53 Głażewski       Jerzy           3  7  2  2  5  4  0  0  0  0  0   20    486.62   8.1                                                                 
   55   55 Styczek         Maciej          1  7  0  0  0  3  4  1 --  0 --   15    451.39   9.0                                                                 
   56   56 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5  2  0  3  1  0 --  1 --   19    413.69   8.7                                                                 
   57   57 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  2  2  2  1 --  0  0   14    404.09   5.7                                                                 
   58   61 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1  2  1   11    400.64   5.0                                                                 
   59   58 Zieliński       Jan             2  7  1  0  2  5  0 -- --  0 --   15    346.37   6.5                                                                 
   60   65 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1  3  1    8    341.94   7.7                                                                 
   61   59 Oracz           Paweł           2  3  5  2  2  1  1  0 --  0 --   14    339.27   6.3                                                                 
   62   60 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  4  2  0 -- -- --   10    336.73   5.1                                                                 
   63   62 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --  0  0    8    305.70   4.3                                                                 
   64   63 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2  1  2  1  1  0  0  0 --   14    303.58   3.9                                                                 
   65   70 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0 --  1    7    295.06   5.4                                                                 
   66   64 Golik           Sławomir        2  7  2  1  1 --  2  0 --  0 --   13    287.27   5.9                                                                 
   67   66 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --  0 --    7    273.50   4.5                                                                 
   68   72 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0  1  1    6    254.70   2.6                                                                 
   69   67 Krupa           Łukasz          3  3  7  4 -- -- -- -- -- -- --   14    252.38  25.5                                                                 
   70   68 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1  1 --    7    250.50   4.3                                                                 
   71   69 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --  0 --    7    241.87   3.6                                                                 
   72   71 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --  0 --    9    222.24   8.2                                                                 
   73   73 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  2  0    4    158.73   3.1                                                                 
   74   74 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- -- -- --    6    133.97   4.1                                                                 
   75   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --  1 --    3    107.60   2.9                                                                 
   76   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- --    2     86.72   1.9                                                                 
   77   77 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                                 
   78   78 Bąbik           Sławomir        1  1 --  2  0 -- -- -- --  0 --    3     55.58   3.2                                                                 
   79   79 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- --    1     49.39   2.9                                                                 
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                                 
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1993.23  37.6                                                                 
    2    3 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1978.74  41.3                                                                 
    3    2 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1973.09  34.9                                                                 
    4    4 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1971.21  29.6                                                                 
    5    6 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1942.44  44.0                                                                 
    6    5 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1927.15  35.2                                                                 
    7    8 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1906.87  29.4                                                                 
    8   12 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3   47   1853.18  29.7                                                                 
    9   13 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3   47   1842.08  24.3                                                                 
   10    7 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2   47   1835.26  33.6                                                                 
   11   16 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  4  4  4  5  3   45   1758.89  29.2                                                                 
   12    9 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  1   46   1755.18  24.7                                                                 
   13   17 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5  5  5  5  5  4  5  3   43   1739.30  18.6                                                                 
   14   18 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3   45   1706.48  20.3                                                                 
   15   14 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5  2   46   1706.12  24.7                                                                 
   16   15 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5  5  5  5  5  4  5  2   42   1702.21  20.5                                                                 
   17   10 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  0   45   1665.35  27.1                                                                 
   18   11 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5 --   44   1663.80  32.1                                                                 
   19   20 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5  1  5  5  5  3   44   1663.45  25.9                                                                 
   20   19 Rawski          Witold          1  5  2  5  5  5  5  5  5  2  2   41   1616.29  18.2                                                                 
   21   22 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  3  2  5  2   42   1568.53  37.4                                                                 
   22   24 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0  5  1  5  5  5  4  3   37   1518.26  13.0                                                                 
   23   21 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  5  5  5  3  5  1   41   1500.13  22.3                                                                 
   24   27 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5  5  4  0  3  3   40   1473.39  24.6                                                                 
   25   25 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  5  3  2  3  2   40   1422.47  27.2                                                                 
   26   23 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5  3  3  3  5  1   40   1422.02  30.7                                                                 
   27   26 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5  5  4  5  3  3  2  1   38   1332.85  16.0                                                                 
   28   29 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1  5  5  5  2  1  4  3   32   1278.48  13.9                                                                 
   29   32 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5  5  2  3  2  1  4  3   35   1208.04  22.0                                                                 
   30   31 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  5  5  3  4  3  1   24   1133.75  16.8                                                                 
   31   34 Czasak          Marcin          2  5  3  2  5  5  5  0  1  2  3   31   1130.43  13.3                                                                 
   32   28 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  5  1  2  3  4  0   35   1114.11  16.9                                                                 
   33   30 Sotek           Mariusz         1  5  5  5  5  4  4  2 --  3 --   33   1072.01  28.1                                                                 
   34   39 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  0  5  3  2  0  3  2   30    954.42  14.1                                                                 
   35   33 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  3  1  0  2 --   31    946.19  23.5                                                                 
   36   37 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  4  5  2  1  0  3  1   31    931.91  28.9                                                                 
   37   35 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  2  1  3  2  1  0   29    884.73  14.0                                                                 
   38   38 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  5  5  4  0  1  2  1   25    883.05  16.2                                                                 
   39   40 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5  2  1  1  0  5  1   30    878.96  23.3                                                                 
   40   36 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  5  5  4  4 -- -- --   21    861.74  11.1                                                                 
   41   43 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0  3  2   21    840.26  14.1                                                                 
   42   41 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --  4 --   28    755.35  29.2                                                                 
   43   45 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1  4  1   17    723.62   8.5                                                                 
   44   46 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3  4  3  2  1 --  1  1   25    718.23  15.0                                                                 
   45   42 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2  2  0   22    703.28   7.7                                                                 
   46   44 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- -- -- --   25    682.57  32.8                                                                 
   47   49 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0  3  2  5 --  0  1  1   17    615.78   5.1                                                                 
   48   47 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5 --  5  3 -- -- -- --   21    597.13  17.5                                                                 
   49   48 Pytka           Bogdan          3  5  4  3  5  3  1  0 --  1  0   22    587.75  11.9                                                                 
   50   52 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  2  4  4  0  0  0  1   16    540.11   8.3                                                                 
   51   50 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  4  1  1  0 -- -- --   21    529.65  16.9                                                                 
   52   51 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  4  1  2 -- -- -- --   17    494.48  18.5                                                                 
   53   53 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4  2  3  1  0  0 --  0   20    467.10  15.0                                                                 
   54   54 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2  5  4  0  0  0  0  0   18    461.58   8.1                                                                 
   55   57 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1  2  1   11    400.64   5.0                                                                 
   56   55 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2  0  3  1  0 --  1 --   17    389.55   8.7                                                                 
   57   56 Styczek         Maciej          1  5  0  0  0  3  3  1 --  0 --   12    374.57   9.0                                                                 
   58   60 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1  3  1    8    341.94   7.7                                                                 
   59   58 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --  0  0    8    305.70   4.3                                                                 
   60   59 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  3  2  0 -- -- --    9    302.02   5.1                                                                 
   61   67 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0 --  1    7    295.06   5.4                                                                 
   62   61 Zieliński       Jan             2  4  1  0  1  5  0 -- --  0 --   11    273.62   6.5                                                                 
   63   62 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --  0 --    7    273.50   4.5                                                                 
   64   63 Golik           Sławomir        2  5  2  1  1 --  2  0 --  0 --   11    262.05   5.9                                                                 
   65   72 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0  1  1    6    254.70   2.6                                                                 
   66   64 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1  1 --    7    250.50   4.3                                                                 
   67   65 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  1  0  1  1 --  0  0   10    243.98   5.7                                                                 
   68   66 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --  0 --    7    241.87   3.6                                                                 
   69   68 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0  2  1  1  0  0  0 --    9    223.36   3.9                                                                 
   70   69 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --  0 --    9    222.24   8.2                                                                 
   71   70 Krupa           Łukasz          3  3  5  4 -- -- -- -- -- -- --   12    219.18  25.5                                                                 
   72   71 Oracz           Paweł           2  2  4  0  1  0  1  0 --  0 --    8    193.16   6.3                                                                 
   73   73 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  2  0    4    158.73   3.1                                                                 
   74   74 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- -- -- --    6    133.97   4.1                                                                 
   75   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --  1 --    3    107.60   2.9                                                                 
   76   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- --    2     86.72   1.9                                                                 
   77   77 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                                 
   78   78 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- --    1     49.39   2.9                                                                 
   79   79 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --  0 --    2     33.54   3.2                                                                 
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                                 
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 Kurek           Wiesław         3  3  5  5  4  4  5  5  5  5  3   44   1848.26  41.3                                                                 
    2    2 Szklarz         Marian          3  4  5  5  5  4  4  4  5  5  3   44   1745.11  44.0                                                                 
    3    3 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5  5  5  5  5  5  5  3   43   1824.96  34.9                                                                 
    4    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4  3  5  5  5  5  5  2   42   1629.17  29.4                                                                 
    5    8 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5  5  3  3  5  5  3  3   39   1610.52  37.6                                                                 
    6    5 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3  3  5  5  4  5  5  2   39   1574.40  29.6                                                                 
    7    7 Burkowski       Paweł           3  5  4  5  4  4  5  3  2  5  2   39   1446.86  37.4                                                                 
    8    6 Wilczek         Edward          2  5  4  2  5  2  4  5  5  5  0   37   1377.77  27.1                                                                 
    9    9 Tarka           Stanisław       2  5  3  4  2  5  4  5  3  5  1   37   1371.81  22.3                                                                 
   10   10 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4  3  3  1  5  5  5  3   36   1418.45  25.9                                                                 
   11   11 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2  3  2  5  5  2  5  3   36   1406.65  29.7                                                                 
   12   13 Bielski         Jacek           3  4  3  2  2  5  3  5  4  4  3   35   1458.84  24.3                                                                 
   13   14 Łuczak          Marek           3  2  3  4  3  5  2  3  4  5  3   34   1395.03  29.2                                                                 
   14   15 Woźniak         Wit             3  0  5  5  4  3  3  3  3  5  3   34   1363.05  35.2                                                                 
   15   12 Widłak          Adam            3  4  5  5  4  3  2  3  3  4  1   34   1185.83  30.7                                                                 
   16   17 Walczak         Dariusz         1  3  3  4  3  2  3  5  4  4  2   33   1278.11  24.7                                                                 
   17   18 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2  5  2  5  3  5  3  2   32   1344.38  33.6                                                                 
   18   19 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5  5  2  4  2  2  1  2   32   1098.94  27.2                                                                 
   19   16 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  5  2  2  4  3  4 --   31   1140.13  32.1                                                                 
   20   20 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5  5  4  2  5  4  3  1   30   1251.98  20.5                                                                 
   21   21 Arak            Piotr           1  2  5  4  5  2  3  3  0  2  3   29   1077.17  24.6                                                                 
   22   22 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5  3  5  2  1  0  2  1   27    824.20  28.9                                                                 
   23   24 Rawski          Witold          1  2  0  3  2  4  5  3  4  1  2   26   1138.30  18.2                                                                 
   24   27 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3  5  4  1  4  2  3  3   25   1097.35  18.6                                                                 
   25   23 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3  3  2  1  2  3  4  0   25    842.51  16.9                                                                 
   26   29 Sadowski        Marek           2  2  1  3  4  4  3  1  1  2  3   24    953.69  20.3                                                                 
   27   25 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4  3  3  3  2  3  1  1   24    942.65  24.7                                                                 
   28   28 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5  2  2  1  1  0  3  1   23    663.16  23.3                                                                 
   29   26 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  2  5  0 -- --  1 --   23    557.03  29.2                                                                 
   30   30 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4  0  2  2  2  0  2  2   21    691.69  14.1                                                                 
   31   33 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0  3  0  2  2  4  3  3   20    889.83  13.0                                                                 
   32   37 Czasak          Marcin          2  2  1  1  3  1  4  0  1  2  3   18    755.76  13.3                                                                 
   33   34 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1  5  4  4  0  1  2  1   18    749.69  16.2                                                                 
   34   31 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5  3  0  1  3  2  1  0   18    625.17  14.0                                                                 
   35   32 Sotek           Mariusz         1  2  3  3  5  0  2  1 --  2 --   18    579.88  28.1                                                                 
   36   38 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1  1  4  2  0  1  2  2   17    623.05  13.9                                                                 
   37   36 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1  1  2  2  1 --  1  1   17    496.54  15.0                                                                 
   38   35 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1  1  1  3  1  2  2  0   16    542.21   7.7                                                                 
   39   45 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2  1  0  1  2  1  2  3   15    629.31  22.0                                                                 
   40   39 Pytka           Bogdan          3  4  1  2  4  2  1  0 --  1  0   15    423.35  11.9                                                                 
   41   40 Borowski        Dariusz         2 --  3  5  3  1  2 -- -- -- --   14    413.83  18.5                                                                 
   42   41 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3 --  3  2 -- -- -- --   14    387.36  17.5                                                                 
   43   42 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2  1  1  1  0  0 --  0   14    307.87  15.0                                                                 
   44   44 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  3  1  5  0  1  2  1   13    610.53   8.5                                                                 
   45   43 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  3  4  3  3 -- -- --   13    583.67  11.1                                                                 
   46   46 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2  1  1  1  1  1  2  0   12    388.00  16.0                                                                 
   47   47 Górniak         Piotr           2  2  3  3  1  2  1  0  0  0 --   12    309.18  23.5                                                                 
   48   50 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0  2  3  3  0  0  0  1   11    418.45   8.3                                                                 
   49   48 Kowalski        Paweł           2  0  3  3  3  1  1  0 -- -- --   11    334.87  16.9                                                                 
   50   49 Puchała         Sylwester       2  0  0  5  3  3 -- -- -- -- --   11    330.94  32.8                                                                 
   51   51 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  1  3  1  1  2  1  1   10    476.66  16.8                                                                 
   52   53 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0  2  1  1  1  0  2  1   10    384.16  14.1                                                                 
   53   54 Belka           Stanisław       1  1  0  0  1  1  2  0  1  2  1    9    374.03   5.0                                                                 
   54   52 Styczek         Maciej          1  3  0  0  0  2  3  1 --  0 --    9    313.08   9.0                                                                 
   55   55 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0  3  0  2 --  0  0  0    8    254.44   5.1                                                                 
   56   56 Krupa           Łukasz          3  1  4  3 -- -- -- -- -- -- --    8    152.12  25.5                                                                 
   57   59 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0  2  0  1  2  1    6    284.27   7.7                                                                 
   58   57 Bolek           Marian          1  0  1  0  2 --  1  0  1  1 --    6    237.36   4.3                                                                 
   59   58 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  0  1  1  0 --  1 --    6    167.13   8.7                                                                 
   60   65 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  1  2  0  0  1  1    5    241.72   2.6                                                                 
   61   60 Rokita          Sławomir        2 --  1  0  1  1  2  0 -- -- --    5    189.71   5.1                                                                 
   62   61 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  0  0  2  0 --  0  0    5    161.35   4.3                                                                 
   63   62 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1  2  1 -- -- --  0 --    5    134.53   8.2                                                                 
   64   68 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  3  0  0 --  1    4    232.98   5.4                                                                 
   65   63 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  1  3 -- --  0 --    4    192.24   4.5                                                                 
   66   64 Zelman          Marcin          3  0  0 --  1  1  2  0 --  0 --    4    172.46   3.6                                                                 
   67   66 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0  0  2  0  0  0  0  0    4     98.30   8.1                                                                 
   68   67 Zieliński       Jan             2  2  0  0  1  1  0 -- --  0 --    4     92.72   6.5                                                                 
   69   69 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0  0  0  1  2  0    3    125.91   3.1                                                                 
   70   70 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                                 
   71   71 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  1  0  0  1 --  0  0    2     91.21   5.7                                                                 
   72   72 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- --    2     86.72   1.9                                                                 
   73   73 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  0  1  0  0  0 --    2     62.27   3.9                                                                 
   74   74 Golik           Sławomir        2  2  0  0  0 --  0  0 --  0 --    2     27.60   5.9                                                                 
   75   75 Oracz           Paweł           2  0  0  0  1  0  0  0 --  0 --    1     36.72   6.3                                                                 
   76   76 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  1  0 -- -- -- --    1     33.90   4.1                                                                 
   77   77 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0 -- -- -- -- -- -- --    1     17.28   3.1                                                                 
   78   78 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 -- -- -- --  0 --    0      0.00   3.2                                                                 
   79   79 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   80   80 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 -- -- -- --  0 --    0      0.00   2.9                                                                 
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  0 --  0 -- --    0      0.00   2.9                                                                 

 
 
                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Kurek Wiesław             2   3  33 1,758.11 13 489.11 15 876.65  5 392.35 
   2 Myszkowski Zenon        112   1  33 1,648.34 15 564.00 15 858.27  3 226.07 
   3 Dąbrowski Tomasz        404   1  30 1,587.70 11 402.85 14 801.36  5 383.49 
   4 Szklarz Marian          364   3  31 1,572.12 14 540.28 13 718.64  4 313.20 
   5 Wojciechowski Andrzej   241   3  31 1,537.90 13 490.44 15 827.68  3 219.78 
   6 Wojciechowski Jarosław  375   3  30 1,515.12 12 423.26 13 713.46  5 378.40 
   7 Grzegrzółka Jan         308   3  31 1,507.77 13 478.22 15 821.90  3 207.65 
   8 Bielski Jacek           302   3  29 1,476.55 12 443.20 13 733.66  4 299.69 
   9 Woźniak Wit              15   3  29 1,415.57 13 478.63 12 657.02  4 279.92 
  10 Szczepaniak Robert      156   1  29 1,393.43 13 464.35 13 717.55  3 211.53 
  11 Burkowski Paweł         357   3  28 1,388.41 13 491.39 11 619.60  4 277.42 
  12 Łukasik Andrzej         385   3  27 1,344.32 11 408.32 13 721.12  3 214.88 
  13 Łuczak Marek            366   3  27 1,328.98 13 492.55 11 605.98  3 230.45 
  14 Peterek Kazimierz       224   2  27 1,314.92 11 382.75 11 588.95  5 343.22 
  15 Walczak Dariusz         122   1  26 1,303.27  9 324.26 13 704.86  4 274.15 
  16 Antosiewicz Bogdan      369   3  27 1,285.34 13 489.52 12 660.85  2 134.97 
  17 Wilczek Edward          221   2  27 1,285.33 12 447.01 14 772.77  1  65.55 
  18 Kwiatkowski Andrzej     205   2  26 1,253.00 14 513.86  7 379.82  5 359.32 
  19 Tarka Stanisław         632   2  26 1,216.32 13 480.98 12 665.40  1  69.94 
  20 Arak Piotr              141   1  24 1,202.77 10 366.37  9 474.09  5 362.31 
  21 Rawski Witold           116   1  24 1,182.27  9 327.29 13 709.52  2 145.46 
  22 Sadowski Marek          219   2  25 1,173.89 12 430.73 10 530.08  3 213.08 
  23 Glinka Dariusz          160   1  24 1,105.40 12 450.97 12 654.43  0   0.00 
  24 Widłak Adam             378   3  23 1,055.79 13 479.00  9 500.66  1  76.13 
  25 Lewandowski Kazimierz   416   3  21   907.68 13 471.48  8 436.20  0   0.00 
  26 Michniewski Tomasz      363   3  19   898.70  9 327.61  8 430.18  2 140.91 
  27 Rębiś Krzysztof         411   2  19   843.46 11 398.90  7 374.11  1  70.45 
  28 Pindelski Krzysztof     210   2  17   825.57  8 284.05  5 267.03  4 274.49 
  29 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  17   824.12  8 299.83  8 452.12  1  72.17 
  30 Czasak Marcin           423   2  16   812.98  7 250.20  5 266.27  4 296.51 
  31 Kisiel Robert i Staś    211   2  17   776.45  8 281.47  8 416.79  1  78.19 
  32 Szczęsny Marek          382   3  17   770.97  9 316.94  7 382.98  1  71.05 
  33 Sekuła Wiesław          331   3  14   720.82  4 146.34  7 362.94  3 211.54 
  34 Kuźmiński Andrzej       360   3  16   710.19  9 333.75  7 376.44  0   0.00 
  35 Fabisiak Rafał          465   3  15   664.46 10 364.40  3 159.24  2 140.82 
  36 Szymaniak Jerzy         348   2  13   608.69  5 182.72  8 425.97  0   0.00 
  37 Jobda Arkadiusz         377   3  11   579.64  4 143.15  4 215.07  3 221.42 
  38 Jaworski Mateusz        380   3  13   560.22  8 286.61  4 200.41  1  73.20 
  39 Borkowski Jerzy         103   1  11   505.22  5 177.70  5 253.37  1  74.15 
  40 Tokarski Waldemar Mich  120   1  10   457.76  4 146.12  6 311.64  0   0.00 
  41 Markowski Krzysztof     317   3  10   453.75  5 178.14  4 206.88  1  68.73 
  42 Kulczyński Mieczysław   311   3  10   438.97  5 180.05  5 258.92  0   0.00 
  43 Sotek Mariusz           161   1  10   428.54  7 262.98  3 165.56  0   0.00 
  44 Belka Stanisław         101   1   9   421.01  4 139.19  4 206.55  1  75.27 
  45 Chojnacki M. i  Z.      204   2   9   414.63  4 139.17  4 207.16  1  68.30 
  46 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3  10   385.73  8 287.49  2  98.24  0   0.00 
  47 Styczek Maciej          136   1   8   365.44  3 105.36  5 260.08  0   0.00 
  48 Pytka Bogdan            166   3   9   343.25  8 289.24  1  54.01  0   0.00 
  49 Szczepaniak Ludwik      126   1   6   304.24  2  65.87  3 167.66  1  70.71 
  50 Prudziński Jan          386   3   6   297.53  2  71.56  3 153.80  1  72.17 
  51 Gaszewski Michał        374   3   6   295.40  2  69.85  3 157.42  1  68.13 
  52 Górniak Piotr           245   2   7   280.73  5 179.02  2 101.71  0   0.00 
  53 Okrasa Stanisław        354   3   6   268.55  3 106.54  3 162.01  0   0.00 
  54 Włodarczyk Paweł        164   1   6   266.28  3 113.50  3 152.78  0   0.00 
  55 Kowalski Paweł          244   2   6   262.25  4 156.08  2 106.17  0   0.00 
  56 Puchała Sylwester       242   2   7   259.44  7 259.44  0   0.00  0   0.00 
  57 Borowski Dariusz       4243   2   6   256.02  4 146.32  2 109.70  0   0.00 
  58 Kujawiak Jan            135   1   5   245.84  1  35.39  4 210.45  0   0.00 
  59 Rokita Sławomir         217   2   5   210.98  3 105.84  2 105.14  0   0.00 
  60 Głażewski Jerzy         306   3   5   203.32  3 103.89  2  99.43  0   0.00 
  61 Zelman Marcin           341   3   4   177.98  2  70.60  2 107.38  0   0.00 
  62 Nowak Adam              324   3   4   161.36  3 106.69  1  54.67  0   0.00 
  63 Wirtek Mariusz          347   3   4   159.99  3 104.92  1  55.07  0   0.00 
  64 Sadowski Sławomir Piot  133   1   4   158.78  3 101.93  1  56.85  0   0.00 
  65 Bąk Dariusz             365   3   4   153.87  3  98.85  1  55.02  0   0.00 
  66 Witkowski Tomasz        368   3   4   138.37  4 138.37  0   0.00  0   0.00 
  67 Skiba Włodzimierz       316   2   3   126.56  2  68.65  1  57.91  0   0.00 
  68 Toporowicz Tadeusz      154   1   2   107.10  0   0.00  2 107.10  0   0.00 
  69 Więsik Dariusz          373   3   3    99.93  3  99.93  0   0.00  0   0.00 
  70 Zieliński Jan          4224   2   2    84.44  1  34.69  1  49.75  0   0.00 
  71 Golik Sławomir          206   2   2    82.96  1  33.26  1  49.70  0   0.00 
  72 Oracz Paweł             239   2   2    69.82  2  69.82  0   0.00  0   0.00 
  73 Gugała Mirosław         358   3   2    68.72  2  68.72  0   0.00  0   0.00 
  74 Bolek Marian           4431   1   1    59.59  0   0.00  1  59.59  0   0.00 
  75 Bugalski Arkadiusz      159   1   1    50.92  0   0.00  1  50.92  0   0.00 
  76 Krzcot Marcin           169   1   1    35.12  1  35.12  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2019 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Myszkowski Zenon   112   1  16  993.981  8  557.511  6  310.633  2  125.837
   2 Kurek Wiesław        2   3  15  483.192  6  405.289  6   41.759  3   36.144
   3 Dąbrowski Tomasz   404   1  15  865.933  6  532.690  6  151.181  3  182.062
   4 Szklarz Marian     364   3  15  966.979  8  395.216  6  553.021  1   18.742
   5 Burkowski Paweł    357   3  13  592.511  7  273.677  5  217.094  1  101.740
   6 Łukasik Andrzej    385   3  13  931.021  6  396.141  6  451.881  1   82.999
   7 Woźniak Wit         15   3  13 1082.496  6  555.243  5  258.177  2  269.076
   8 Tarka Stanisław    632   2  13 1279.562  7  634.334  6  645.228  0    0.000
   9 Grzegrzółka Jan    308   3  13 1493.228  7  762.930  5  538.866  1  191.432
  10 Bielski Jacek      302   3  12  687.452  6  508.463  4  105.362  2   73.627
  11 Wojciechowski And  241   3  12  817.292  6  275.607  5  498.847  1   42.838
  12 Łuczak Marek       366   3  12  896.050  7  538.123  4  327.137  1   30.790
  13 Antosiewicz Bogda  369   3  12 1007.292  6  444.332  5  421.059  1  141.901
  14 Szczepaniak Rober  156   1  12 1161.418  6  690.075  6  471.343  0    0.000
  15 Wojciechowski Jar  375   3  12 1198.158  4  490.090  6  615.699  2   92.369
  16 Wilczek Edward     221   2  12 1207.938  6  714.576  6  493.362  0    0.000
  17 Walczak Dariusz    122   1  12 1734.287  6  814.413  4  648.121  2  271.753
  18 Kwiatkowski Andrz  205   2  11  994.146  6  632.188  4  315.104  1   46.854
  19 Arak Piotr         141   1  11 1038.591  6  583.748  3  335.699  2  119.144
  20 Glinka Dariusz     160   1  10  550.261  7  492.015  3   58.246  0    0.000
  21 Widłak Adam        378   3  10 1020.267  4  500.861  5  457.826  1   61.580
  22 Lewandowski Kazim  416   3   9  548.738  6  376.242  3  172.496  0    0.000
  23 Kuźmiński Andrzej  360   3   9  865.254  5  371.338  4  493.916  0    0.000
  24 Rawski Witold      116   1   9  866.010  4  393.489  4  285.105  1  187.416
  25 Rębiś Krzysztof    411   2   9 1097.351  6  859.048  2   88.370  1  149.933
  26 Peterek Kazimierz  224   2   9 1209.068  3  379.956  4  459.634  2  369.478
  27 Sadowski Marek     219   2   8  739.196  4  443.715  3  235.240  1   60.241
  28 Michniewski Tomas  363   3   8  829.771  4  283.322  3  428.644  1  117.805
  29 Sekuła Wiesław     331   3   8  894.451  3  301.871  3  354.293  2  238.287
  30 Czasak Marcin      423   2   8  917.262  5  579.351  1  122.383  2  215.528
  31 Szpadzik Joanna i  162   1   7  587.383  3  170.443  3  293.781  1  123.159
  32 Jobda Arkadiusz    377   3   7  861.902  2  255.441  2  313.288  3  293.173
  33 Borkowski Jerzy    103   1   7  878.244  4  518.694  2  267.181  1   92.369
  34 Szczęsny Marek     382   3   6  487.799  3  193.184  2  154.053  1  140.562
  35 Belka Stanisław    101   1   6  865.272  3  465.023  2  325.282  1   74.967
  36 Sotek Mariusz      161   1   5  203.581  3   69.102  2  134.479  0    0.000
  37 Szymaniak Jerzy    348   2   5  575.102  2  251.028  3  324.074  0    0.000
  38 Pindelski Krzyszt  210   2   5  583.332  2  294.428  1    6.441  2  282.463
  39 Fabisiak Rafał     465   3   5  621.442  2  235.473  2  288.245  1   97.724
  40 Pytka Bogdan       166   3   4  272.578  4  272.578  0    0.000  0    0.000
  41 Kisiel Robert i S  211   2   4  273.682  2  183.835  1   60.396  1   29.451
  42 Kulczyński Mieczy  311   3   4  419.666  3  349.886  1   69.780  0    0.000
  43 Styczek Maciej     136   1   4  457.202  2  252.747  2  204.455  0    0.000
  44 Zelman Marcin      341   3   4  557.934  2  294.381  2  263.553  0    0.000
  45 Tokarski Waldemar  120   1   4  705.947  1  126.905  3  579.042  0    0.000
  46 Kowalski Paweł     244   2   3  119.557  2   33.137  1   86.420  0    0.000
  47 Puchała Sylwester  242   2   3  175.236  3  175.236  0    0.000  0    0.000
  48 Jaworski Mateusz   380   3   3  259.231  2  152.136  0    0.000  1  107.095
  49 Okrasa Stanisław   354   3   3  269.953  1  105.165  2  164.788  0    0.000
  50 Nowak Adam         324   3   3  298.410  2  186.529  1  111.881  0    0.000
  51 Sadowski Sławomir  133   1   3  405.525  2  339.502  1   66.023  0    0.000
  52 Lewandowski Jerzy  315   3   3  410.492  3  410.492  0    0.000  0    0.000
  53 Chojnacki M. i  Z  204   2   3  441.892  1  164.249  2  277.643  0    0.000
  54 Markowski Krzyszt  317   3   3  476.270  1   96.774  2  379.496  0    0.000
  55 Gaszewski Michał   374   3   3  492.895  0    0.000  2  306.817  1  186.078
  56 Kujawiak Jan       135   1   2  186.143  1  144.275  1   41.868  0    0.000
  57 Prudziński Jan     386   3   2  212.928  1   74.442  1  138.486  0    0.000
  58 Włodarczyk Paweł   164   1   2  262.260  1   79.759  1  182.501  0    0.000
  59 Głażewski Jerzy    306   3   2  270.117  2  270.117  0    0.000  0    0.000
  60 Górniak Piotr      245   2   1   19.851  1   19.851  0    0.000  0    0.000
  61 Borowski Dariusz  4243   2   1   54.748  1   54.748  0    0.000  0    0.000
  62 Wirtek Mariusz     347   3   1   75.505  1   75.505  0    0.000  0    0.000
  63 Szczepaniak Ludwi  126   1   1   97.155  0    0.000  1   97.155  0    0.000
  64 Rokita Sławomir    217   2   1  116.479  0    0.000  1  116.479  0    0.000
  65 Toporowicz Tadeus  154   1   1  124.530  0    0.000  1  124.530  0    0.000
  66 Gugała Mirosław    358   3   1  133.003  1  133.003  0    0.000  0    0.000
  67 Witkowski Tomasz   368   3   1  139.808  1  139.808  0    0.000  0    0.000
  68 Krzcot Marcin      169   1   1  152.783  1  152.783  0    0.000  0    0.000
  69 Skiba Włodzimierz  316   2   1  154.346  1  154.346  0    0.000  0    0.000
  70 Bąk Dariusz        365   3   1  176.533  1  176.533  0    0.000  0    0.000

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C  pow.  500 km                          
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Kurek                Wiesław        │   3     │     282.33    │  12 │  
 │   2  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │     565.18    │  12 │  
 │   3  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     595.35    │  12 │  
 │   4  │Bielski              Jacek          │   3     │     649.59    │  12 │  
 │   5  │Myszkowski           Zenon          │   1     │     651.63    │  12 │  
 │   6  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │     720.03    │  12 │  
 │   7  │Woźniak              Wit            │   3     │     979.42    │  12 │  
 │   8  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │    1296.87    │  12 │  
 │   9  │Rawski               Witold         │   1     │     870.51    │   9 │  
 │  10  │Szklarz              Marian         │   3     │     900.76    │   9 │  
 │  11  │Łukasik              Andrzej        │   3     │    1174.51    │   9 │  
 │  12  │Burkowski            Paweł          │   3     │     239.94    │   6 │  
 │  13  │Widłak               Adam           │   3     │     328.92    │   6 │  
 │  14  │Szpadzik Joanna i    Marcin         │   1     │     369.83    │   6 │  
 │  15  │Wilczek              Edward         │   2     │     388.67    │   6 │  
 │  16  │Łuczak               Marek          │   3     │     411.62    │   6 │  
 │  17  │Tarka                Stanisław      │   2     │     550.89    │   6 │  
 │  18  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │     747.89    │   6 │  
 │  19  │Szczepaniak          Robert         │   1     │     817.73    │   6 │  
 │  20  │Walczak              Dariusz        │   1     │     902.13    │   6 │  
 │  21  │Lewandowski          Kazimierz      │   3     │     193.87    │   3 │  
 │  22  │Antosiewicz          Bogdan         │   3     │     266.70    │   3 │  
 │  23  │Michniewski          Tomasz         │   3     │     275.04    │   3 │  
 │  24  │Kisiel Robert i      Staś           │   2     │     311.68    │   3 │  
 │  25  │Sekuła               Wiesław        │   3     │     332.45    │   3 │  
 │  26  │Arak                 Piotr          │   1     │     341.82    │   3 │  
 │  27  │Glinka               Dariusz        │   1     │     349.85    │   3 │  
 │  28  │Rębiś                Krzysztof      │   2     │     367.13    │   3 │  
 │  29  │Peterek              Kazimierz      │   2     │     409.39    │   3 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Powiatu Piaseczno OPEN [17]                                                                                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1123.94   9.1                                                                 
    2    2 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1118.10  10.7                                                                 
    3    3 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1107.76   7.5                                                                 
    4    4 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1100.97  11.1                                                                 
    5    5 Woźniak         Wit             3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1065.64   7.0                                                                 
    6    8 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1063.73   7.7                                                                 
    7   10 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1058.70   5.2                                                                 
    8   13 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1058.09   7.4                                                                 
    9   11 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1048.80   4.9                                                                 
   10   17 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  0  5  5  4  0  3   17   1028.32   9.6                                                                 
   11   12 Peterek         Kazimierz       2  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1026.52   4.9                                                                 
   12   16 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  0  5  5  4  0  3   17   1021.99   8.1                                                                 
   13    7 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  2   17    990.07   8.9                                                                 
   14   14 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  0  5  5  5  0  2   17    963.30   5.6                                                                 
   15   21 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  0  3  5  5  0  3   16    929.51   6.5                                                                 
   16    6 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  0  5  5  5  0  1   16    914.60   5.0                                                                 
   17   18 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  0  5  5  4  0  2   16    909.05   3.7                                                                 
   18   19 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  0  5  5  4  0  2   16    907.90   4.9                                                                 
   19   24 Łuczak          Marek           3  0  0  0  0  0  4  4  4  0  3   15    896.80   6.0                                                                 
   20   20 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  0  5  5  4  0  2   16    887.64   5.8                                                                 
   21   27 Arak            Piotr           1  0  0  0  0  0  5  5  1  0  3   14    838.71   7.3                                                                 
   22   26 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  0  5  4  2  0  3   14    837.31   5.6                                                                 
   23    9 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  0  5  5  5  0  0   15    832.68   4.3                                                                 
   24   15 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  0  5  5  4  0 --   14    794.08   4.0                                                                 
   25   23 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0  0  5  3  4  0  1   13    737.09   5.6                                                                 
   26   25 Kulczyński      Mieczysław      3  0  0  0  0  0  5  4  3  0  1   13    733.12   2.9                                                                 
   27   22 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0  3  5  5  0  0   13    693.85   2.2                                                                 
   28   28 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  0  5  3  2  0  2   12    657.11   3.2                                                                 
   29   31 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  0  5  2  1  0  3   11    652.77   3.5                                                                 
   30   29 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  0  3  3  3  0  1   10    567.94   3.8                                                                 
   31   36 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  0  5  0  1  0  3    9    541.03   3.9                                                                 
   32   37 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  0  3  2  1  0  3    9    532.59   3.0                                                                 
   33   30 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0  0  4  5 -- -- --    9    477.13   2.9                                                                 
   34   41 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  0  3  2  0  0  2    7    400.87   2.2                                                                 
   35   32 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  0  3  3  2  0  0    8    398.33   2.8                                                                 
   36   40 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0  0  3  2  0  0  2    7    398.33   4.7                                                                 
   37   34 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0  5  0  1  0  1    7    396.87   3.5                                                                 
   38   38 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0  5 --  0  0  1    6    341.67   1.6                                                                 
   39   39 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  0  0  0  4  0  1  0  1    6    337.49   3.4                                                                 
   40   33 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0  1  2  3  0  0    6    331.34   2.6                                                                 
   41   35 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  0  4  2 --  0 --    6    327.79   1.7                                                                 
   42   45 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  0  4  0  0  0  1    5    268.93   2.4                                                                 
   43   42 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  0  4  1 --  0 --    5    254.56   2.5                                                                 
   44   43 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  0  4  1  0  0 --    5    252.78   1.2                                                                 
   45   47 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  3  0  0 --  1    4    232.98   3.1                                                                 
   46   51 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0  2  0  1  0  1    4    226.64   1.8                                                                 
   47   50 Fabisiak        Rafał           3  0  0  0  0  0  2  1  0  0  1    4    226.30   2.8                                                                 
   48   52 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0  2  1 --  0  1    4    217.35   1.3                                                                 
   49   53 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0  2  0  1  0  1    4    216.98   3.8                                                                 
   50   44 Toporowicz      Tadeusz         1 --  0  0  0  0  3  1 --  0  0    4    209.99   2.2                                                                 
   51   58 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  0  2  0  0  0  1    3    172.29   1.3                                                                 
   52   61 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  0  1  1  0  0  1    3    169.67   1.1                                                                 
   53   46 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0  2  1 --  0  0    3    169.29   1.2                                                                 
   54   48 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  0  3 -- --  0 --    3    158.00   1.9                                                                 
   55   49 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0 --  0  3 -- -- -- --    3    154.80   1.9                                                                 
   56   54 Bolek           Marian          1  0  0  0  0 --  1  0  1  0 --    2    110.75   1.2                                                                 
   57   55 Borowski        Dariusz         2 --  0  0  0  0  2 -- -- -- --    2    107.13   1.3                                                                 
   58   56 Golik           Sławomir        2  0  0  0  0 --  2  0 --  0 --    2    106.68   0.9                                                                 
   59   57 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0  0  2  0 --  0 --    2    104.22   1.0                                                                 
   60   59 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0  0  2  0 -- -- --    2    101.42   1.0                                                                 
   61   60 Pytka           Bogdan          3  0  0  0  0  0  2  0 --  0  0    2    100.75   0.6                                                                 
   62   62 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  0  1  0 --  0 --    1     56.06   0.4                                                                 
   63   63 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0  0  1  0 --  0 --    1     55.39   0.4                                                                 
   64   64 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0  1  0 -- -- --    1     54.84   0.4                                                                 
   65   65 Wirtek          Mariusz         3  0  0  0  0  0  1  0  0 --  0    1     53.84   0.6                                                                 
   66   66 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0  1  0 -- -- --    1     53.77   0.9                                                                 
   67   67 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0  0  0  1  0  0    1     53.35   0.8                                                                 
   68   68 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- --    1     49.39   2.9                                                                 
   69   69 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1  0  0  0 --    1     48.65   0.3                                                                 
   70   70 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 -- -- -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   71   71 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   72   72 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   73   73 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0                                                                 
   74   74 Krupa           Łukasz          3  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   75   75 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   76   76 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   77   77 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   78   78 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  0 -- -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   79   79 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 -- -- -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   82   82 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Powiatu Piaseczno 5/50 [18]                                                                                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1119.54   9.1                                                                 
    2    2 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1116.47  10.7                                                                 
    3    4 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1102.75   7.5                                                                 
    4    3 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1100.97  11.1                                                                 
    5    6 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1063.73   7.7                                                                 
    6    5 Woźniak         Wit             3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1061.06   7.0                                                                 
    7    9 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1058.09   7.4                                                                 
    8   15 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  0  5  5  4  0  3   17   1025.68   9.6                                                                 
    9   14 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  0  5  5  4  0  3   17   1021.99   8.1                                                                 
   10   11 Peterek         Kazimierz       2  0  0  0  0  0  5  5  5  0  3   18   1021.90   4.9                                                                 
   11    7 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  0  5  5  5  0  2   17    981.31   8.9                                                                 
   12   18 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  0  5  5  4  0  3   17    962.99   5.2                                                                 
   13   12 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  0  5  5  5  0  2   17    961.14   5.6                                                                 
   14   16 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  0  5  5  4  0  2   16    907.90   4.9                                                                 
   15   22 Łuczak          Marek           3  0  0  0  0  0  4  4  4  0  3   15    896.80   6.0                                                                 
   16   10 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  0  5  5  5  0  1   16    890.99   5.0                                                                 
   17   17 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  0  5  5  4  0  2   16    887.64   5.8                                                                 
   18   20 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  0  5  5  2  0  3   15    880.67   4.9                                                                 
   19    8 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  0  5  5  5  0  0   15    825.72   4.3                                                                 
   20   23 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  0  1  5  5  0  3   14    820.05   6.5                                                                 
   21   13 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  0  5  5  4  0 --   14    794.08   4.0                                                                 
   22   19 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  0  5  5  3  0  1   14    778.52   3.7                                                                 
   23   21 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0  0  5  3  4  0  1   13    737.09   5.6                                                                 
   24   25 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  0  5  3  2  0  2   12    713.18   5.6                                                                 
   25   28 Arak            Piotr           1  0  0  0  0  0  5  4  0  0  3   12    710.97   7.3                                                                 
   26   24 Kulczyński      Mieczysław      3  0  0  0  0  0  5  3  3  0  1   12    679.71   2.9                                                                 
   27   26 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  0  5  3  2  0  2   12    657.11   3.2                                                                 
   28   29 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  0  5  2  1  0  3   11    652.77   3.5                                                                 
   29   27 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  0  3  3  3  0  1   10    567.94   3.8                                                                 
   30   36 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  0  5  0  1  0  3    9    541.03   3.9                                                                 
   31   37 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  0  3  2  1  0  3    9    532.59   3.0                                                                 
   32   30 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0  0  4  4 -- -- --    8    424.44   2.9                                                                 
   33   41 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  0  3  2  0  0  2    7    400.87   2.2                                                                 
   34   31 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  0  3  3  2  0  0    8    398.33   2.8                                                                 
   35   40 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0  0  3  2  0  0  2    7    398.33   4.7                                                                 
   36   33 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0  5  0  1  0  1    7    396.87   3.5                                                                 
   37   38 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0  5 --  0  0  1    6    341.67   1.6                                                                 
   38   39 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  0  0  0  4  0  1  0  1    6    337.49   3.4                                                                 
   39   32 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0  1  2  3  0  0    6    331.34   2.6                                                                 
   40   34 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  0  4  2 --  0 --    6    327.79   1.7                                                                 
   41   35 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0  1  3  2  0  0    6    320.26   2.2                                                                 
   42   44 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  0  4  0  0  0  1    5    268.93   2.4                                                                 
   43   46 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  3  0  0 --  1    4    232.98   3.1                                                                 
   44   50 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0  2  0  1  0  1    4    226.64   1.8                                                                 
   45   49 Fabisiak        Rafał           3  0  0  0  0  0  2  1  0  0  1    4    226.30   2.8                                                                 
   46   51 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0  2  1 --  0  1    4    217.35   1.3                                                                 
   47   52 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0  2  0  1  0  1    4    216.98   3.8                                                                 
   48   42 Toporowicz      Tadeusz         1 --  0  0  0  0  3  1 --  0  0    4    209.99   2.2                                                                 
   49   43 Styczek         Maciej          1  0  0  0  0  0  3  1 --  0 --    4    203.85   2.5                                                                 
   50   45 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  0  3  1  0  0 --    4    201.23   1.2                                                                 
   51   58 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  0  2  0  0  0  1    3    172.29   1.3                                                                 
   52   60 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  0  1  1  0  0  1    3    169.67   1.1                                                                 
   53   47 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  0  3 -- --  0 --    3    158.00   1.9                                                                 
   54   48 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0 --  0  3 -- -- -- --    3    154.80   1.9                                                                 
   55   53 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0  1  1 --  0  0    2    113.64   1.2                                                                 
   56   54 Bolek           Marian          1  0  0  0  0 --  1  0  1  0 --    2    110.75   1.2                                                                 
   57   55 Borowski        Dariusz         2 --  0  0  0  0  2 -- -- -- --    2    107.13   1.3                                                                 
   58   56 Golik           Sławomir        2  0  0  0  0 --  2  0 --  0 --    2    106.68   0.9                                                                 
   59   57 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0  0  2  0 --  0 --    2    104.22   1.0                                                                 
   60   59 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0  0  2  0 -- -- --    2    101.42   1.0                                                                 
   61   61 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  0  1  0 --  0 --    1     56.06   0.4                                                                 
   62   62 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0  0  1  0 --  0 --    1     55.39   0.4                                                                 
   63   63 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0  1  0 -- -- --    1     54.84   0.4                                                                 
   64   64 Wirtek          Mariusz         3  0  0  0  0  0  1  0  0 --  0    1     53.84   0.6                                                                 
   65   65 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0  1  0 -- -- --    1     53.77   0.9                                                                 
   66   66 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0  0  0  1  0  0    1     53.35   0.8                                                                 
   67   67 Pytka           Bogdan          3  0  0  0  0  0  1  0 --  0  0    1     52.52   0.6                                                                 
   68   68 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- --    1     49.39   2.9                                                                 
   69   69 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1  0  0  0 --    1     48.65   0.3                                                                 
   70   70 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 -- -- -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   71   71 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   72   72 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   73   73 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0                                                                 
   74   74 Krupa           Łukasz          3  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   75   75 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   76   76 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   77   77 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   78   78 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  0 -- -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   79   79 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 -- -- -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   82   82 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0