PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Złotów III z dnia 23.06.19                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:22:15.  N 17:03:06.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  316.238 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   66                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1930                           
      5.Ilość konkursów.......................:  386                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1220.85                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1086.16                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,44,53                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,02,45                         
     10.Czas trwania konkursu.................:17 min. 52 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   19   │  542   │  100  │18.45│      
          │ 2  │ Baniocha                │   16   │  557   │   89  │15.98│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   31   │  831   │  197  │23.71│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   66   │ 1930   │  386  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  9. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                      z lotu Złotów III, w dniu 23.06.19                                                                                        
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                 
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                 
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                 
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                 
   1 Antosiewicz Bogdan              3   14              GSM  9:44:53     1220.85   0.52  42- 12-  3  335.592  40.000                                           
   2 Glinka Dariusz                  1   54             R     9:29:18     1211.67   1.04  44- 21-  5  314.186   0.000                                           
   2 Glinka Dariusz                  1    2              G    9:29:18     1211.67   1.04       2      314.186   0.000                                           
   4 Glinka Dariusz                  1    6              GCM  9:29:21     1211.44   2.07       3   1  314.186  39.950   2.073                                   
   5 Glinka Dariusz                  1   65             R     9:29:23     1211.28   2.59       4      314.186   0.000                                           
   6 Łukasik Andrzej                 3   35             RG    9:33:13     1208.86   3.11  46- 17-  3  318.193   0.000                                           
   7 Kurek Wiesław                   3   58                   9:37:55     1208.11   3.63  24- 14-  5  323.672   0.000                                           
   8 Wojciechowski Andrzej           3   12              GCM  9:32:34     1208.10   4.15  52- 29-  5  317.207  39.880   4.145                                   
   9 Dąbrowski Tomasz                1   32             RG    9:22:11     1208.09   4.66  48- 22-  3  304.660   0.000                                           
  10 Dąbrowski Tomasz                1   61             R     9:22:12     1208.01   5.18       2      304.660   0.000                                           
  11 Dąbrowski Tomasz                1   99             R     9:22:13     1207.93   5.70       3      304.660   0.000                                           
  12 Wojciechowski Andrzej           3   38              GCM  9:32:38     1207.79   6.22       2   2  317.207  39.820   6.218                                   
  13 Dąbrowski Tomasz                1   54                   9:22:16     1207.69   6.74       4      304.660   0.000                                           
  14 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              G    9:30:02     1207.41   7.25  34- 10-  1  313.966   0.000                                           
  15 Kurek Wiesław                   3    5              GSM  9:38:07     1207.21   7.77       2   1  323.672  39.770                                           
  16 Kwiatkowski Andrzej             2   38             R     9:31:36     1203.67   8.29  61- 22-  5  314.879   0.000                                           
  17 Myszkowski Zenon                1   39              G    9:20:50     1203.24   8.81  49- 18-  5  301.813   0.000                                           
  18 Szklarz Marian                  3    6              GCM  9:38:54     1202.92   9.33  22- 11-  5  323.464  39.720   9.326                                   
  18 Szklarz Marian                  3    5              GSM  9:38:54     1202.92   9.33       2   2  323.464  39.720                                           
  20 Kwiatkowski Andrzej             2  117              G    9:32:01     1201.75  10.36       2      314.879   0.000                                           
  21 Kisiel Robert i Staś            2   72             R     9:31:25     1201.60  10.88  49- 14-  3  314.119   0.000                                           
  22 Łuczak Marek                    3   13              GSM  9:38:42     1200.89  11.40  16- 11-  5  322.678  39.650                                           
  23 Burkowski Paweł                 3   14              GCM  9:40:52     1200.47  11.92  21-  9-  5  325.166  39.630  11.917                                   
  24 Szczepaniak Robert              1    8              GCM  9:24:30     1200.04  12.44  34- 11-  5  305.409  39.620  12.435                                   
  25 Woźniak Wit                     3   11              G    9:43:37     1199.99  12.95  36- 19-  5  328.337   0.000                                           
  26 Kurek Wiesław                   3   34             RG    9:39:45     1199.90  13.47       3      323.672   0.000                                           
  27 Woźniak Wit                     3   14              G    9:43:42     1199.62  13.99       2      328.337   0.000                                           
  28 Woźniak Wit                     3   27              G    9:43:44     1199.48  14.51       3      328.337   0.000                                           
  29 Lewandowski Kazimierz           3   20              GCM  9:35:10     1198.00  15.03  11-  7-  5  317.669  39.540  15.026                                   
  30 Dąbrowski Tomasz                1   83             R     9:24:25     1197.48  15.54       5      304.660   0.000                                           
  31 Pindelski Krzysztof             2   58              G    9:30:07     1196.86  16.06  32-  5-  3  311.323   0.000                                           
  32 Szklarz Marian                  3   20             RG    9:40:34     1195.51  16.58       3      323.464   0.000                                           
  33 Woźniak Wit                     3   32              GSM  9:44:42     1195.26  17.10       4   1  328.337  39.470                                           
  34 Szklarz Marian                  3   52             RG    9:40:46     1194.62  17.62       4      323.464   0.000                                           
  35 Myszkowski Zenon                1   65             R     9:22:47     1193.96  18.14       2      301.813   0.000                                           
  36 Sadowski Marek                  2  108             R     9:32:35     1193.87  18.65  71- 19-  3  313.490   0.000                                           
  37 Michniewski Tomasz              3   27              GCM  9:38:02     1193.55  19.17  33-  8-  1  319.911  39.400  19.171                                   
  38 Kurek Wiesław                   3    7              GCM  9:41:13     1193.41  19.69       4   2  323.672  39.390  19.689                                   
  39 Wojciechowski Andrzej           3   13              G    9:36:25     1190.64  20.21       3      317.207   0.000                                           
  40 Dąbrowski Tomasz                1   18              G    9:26:05     1189.69  20.73       6      304.660   0.000                                           
  41 Grzegrzółka Jan                 3   21              GSM  9:43:00     1189.19  21.24  45- 23-  5  324.649  39.340                                           
  42 Wilczek Edward                  2   89              GSM  9:39:15     1188.91  21.76  47- 20-  5  320.113  39.320                                           
  43 Woźniak Wit                     3   53                   9:46:28     1187.62  22.28       5      328.337   0.000                                           
  44 Lewandowski Kazimierz           3   18              GCM  9:37:36     1187.10  22.80       2   2  317.669  39.290  22.798                                   
  45 Szklarz Marian                  3    8              GCM  9:42:46     1185.86  23.32       5   3  323.464  39.270  23.316                                   
  46 Kurek Wiesław                   3   66             R     9:42:57     1185.83  23.83       5      323.672   0.000                                           
  47 Wilczek Edward                  2    6              GSM  9:40:11     1184.80  24.35       2   2  320.113  39.240                                           
  48 Sotek Mariusz                   1   82              GCM  9:33:24     1183.80  24.87  31-  5-  2  311.812  39.220  24.870                                   
  49 Łuczak Marek                    3   14              G    9:42:40     1183.42  25.39       2      322.678   0.000                                           
  50 Łuczak Marek                    3   18              GCM  9:42:46     1182.98  25.91       3   2  322.678  39.190  25.907                                   
  51 Lewandowski Kazimierz           3    6              GCM  9:38:35     1182.76  26.43       3   3  317.669  39.170  26.425                                   
  52 Szpadzik Joanna i Marcin        1   35              G    9:35:30     1182.55  26.94       2      313.966   0.000                                           
  53 Szpadzik Joanna i Marcin        1   74             R     9:35:32     1182.40  27.46       3      313.966   0.000                                           
  54 Grzegrzółka Jan                 3   19              GCM  9:44:36     1182.26  27.98       2   2  324.649  39.120  27.979                                   
  55 Myszkowski Zenon                1   40              GSM  9:25:19     1182.11  28.50       3   1  301.813  39.100                                           
  56 Myszkowski Zenon                1   28              G    9:25:33     1181.03  29.02       4      301.813   0.000                                           
  57 Grzegrzółka Jan                 3   22              GCM  9:45:10     1179.83  29.53       3   3  324.649  39.070  29.534                                   
  58 Myszkowski Zenon                1   17              G    9:26:28     1176.81  30.05       5      301.813   0.000                                           
  59 Łuczak Marek                    3    9              G    9:44:26     1175.80  30.57       4      322.678   0.000                                           
  60 Bielski Jacek                   3   13              G    9:39:49     1174.55  31.09  23-  8-  5  316.912   0.000                                           
  61 Sekuła Wiesław                  3   27              GCM  9:40:48     1174.08  31.61  20-  4-  2  317.940  39.000  31.606                                   
  62 Dąbrowski Tomasz                1  104             R     9:29:55     1172.15  32.12       7      304.660   0.000                                           
  63 Dąbrowski Tomasz                1  103             R     9:29:56     1172.07  32.64       8      304.660   0.000                                           
  64 Dąbrowski Tomasz                1   94             R     9:30:09     1171.09  33.16       9      304.660   0.000                                           
  65 Grzegrzółka Jan                 3   15              GSM  9:47:16     1170.89  33.68       4   4  324.649  38.940                                           
  66 Sadowski Marek                  2  106             R     9:37:57     1169.96  34.20       2      313.490   0.000                                           
  67 Walczak Dariusz                 1   22              G    9:29:19     1169.42  34.72  22-  5-  4  303.251   0.000                                           
  68 Glinka Dariusz                  1    8              GSM  9:38:43     1169.21  35.23       5   2  314.186  38.890                                           
  69 Kwiatkowski Andrzej             2   42             R     9:39:24     1168.82  35.75       3      314.879   0.000                                           
  70 Łukasik Andrzej                 3   34             RG    9:42:27     1167.90  36.27       2      318.193   0.000                                           
  71 Tarka Stanisław                 2    5             R     9:39:46     1167.71  36.79  36- 15-  5  315.010   0.000                                           
  72 Tarka Stanisław                 2   92              GCM  9:39:48     1167.57  37.31       2   1  315.010  38.820  37.306                                   
  73 Kwiatkowski Andrzej             2  130              GSM  9:39:45     1167.30  37.82       4   1  314.879  38.800                                           
  74 Łuczak Marek                    3   19              GSM  9:46:26     1167.29  38.34       5   3  322.678  38.790                                           
  75 Kurek Wiesław                   3   31             RG    9:47:20     1167.09  38.86       6      323.672   0.000                                           
  76 Arak Piotr                      1   75             R     9:33:27     1166.73  39.38  35-  9-  3  307.374   0.000                                           
  77 Glinka Dariusz                  1    5              G    9:39:19     1166.60  39.90       6      314.186   0.000                                           
  78 Woźniak Wit                     3   25              G    9:51:30     1166.38  40.42       6      328.337   0.000                                           
  79 Tarka Stanisław                 2   29             R     9:40:12     1165.84  40.93       3      315.010   0.000                                           
  80 Sadowski Marek                  2   52             R     9:38:54     1165.82  41.45       3      313.490   0.000                                           
  81 Tarka Stanisław                 2   65             R     9:40:15     1165.62  41.97       4      315.010   0.000                                           
  82 Kwiatkowski Andrzej             2   34             R     9:40:12     1165.36  42.49       5      314.879   0.000                                           
  83 Wojciechowski Andrzej           3  106             R     9:42:28     1164.21  43.01       4      317.207   0.000                                           
  84 Kulczyński Mieczysław           3   76             R     9:41:56     1163.77  43.52  37- 15-  3  316.469   0.000                                           
  85 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   25             RG    9:43:25     1162.33  44.04  18-  5-  1  317.799   0.000                                           
  86 Myszkowski Zenon                1   31              G    9:29:47     1161.79  44.56       6      301.813   0.000                                           
  87 Kulczyński Mieczysław           3   21              GCM  9:42:25     1161.71  45.08       2   1  316.469  38.570  45.078                                   
  88 Myszkowski Zenon                1    4              GSM  9:29:53     1161.34  45.60       7   2  301.813  38.560                                           
  89 Łuczak Marek                    3   20              GSM  9:47:58     1160.85  46.11       6   4  322.678  38.540                                           
  90 Tarka Stanisław                 2   44             R     9:41:26     1160.54  46.63       5      315.010   0.000                                           
  91 Tarka Stanisław                 2  115              GCM  9:41:29     1160.33  47.15       6   2  315.010  38.510  47.150                                   
  92 Łuczak Marek                    3   15              GSM  9:48:07     1160.23  47.67       7   5  322.678  38.490                                           
  93 Wojciechowski Andrzej           3   61                   9:43:26     1160.09  48.19       5      317.207   0.000                                           
  94 Szczęsny Marek                  3    7              GCM 10:00:46     1159.50  48.71  28-  5-  2  337.145  38.460  48.705                                   
  95 Szymaniak Jerzy                 2   93             R     9:40:43     1159.45  49.22  30-  6-  1  313.883   0.000                                           
  96 Bielski Jacek                   3   26             RG    9:43:31     1158.66  49.74       2      316.912   0.000                                           
  97 Bielski Jacek                   3   18              GCM  9:43:34     1158.45  50.26       3   1  316.912  38.410  50.259                                   
  98 Glinka Dariusz                  1   22              G    9:41:23     1157.72  50.78       7      314.186   0.000                                           
  99 Glinka Dariusz                  1   75             R     9:41:27     1157.44  51.30       8      314.186   0.000                                           
  99 Glinka Dariusz                  1   93             R     9:41:27     1157.44  51.30       9      314.186   0.000                                           
 101 Łukasik Andrzej                 3   50             R     9:45:04     1156.79  52.33       3      318.193   0.000                                           
 102 Widłak Adam                     3   44             RGSM  9:55:37     1156.75  52.85  22-  9-  5  330.386  38.320                                           
 103 Rawski Witold                   1   53                   9:34:11     1156.08  53.37  47-  5-  1  305.416   0.000                                           
 104 Burkowski Paweł                 3   16              GCM  9:51:23     1155.60  53.89       2   2  325.166  38.290  53.886                                   
 105 Pindelski Krzysztof             2   48              GSM  9:39:25     1155.55  54.40       2   1  311.323  38.270                                           
 106 Szklarz Marian                  3   19             RG    9:49:56     1155.50  54.92       6      323.464   0.000                                           
 107 Kurek Wiesław                   3    8              GSM  9:50:08     1155.42  55.44       7   3  323.672  38.240                                           
 108 Grzegrzółka Jan                 3   14              G    9:50:59     1155.40  55.96       5      324.649   0.000                                           
 109 Dąbrowski Tomasz                1   87             R     9:33:53     1154.53  56.48      10      304.660   0.000                                           
 110 Łukasik Andrzej                 3   70              GSM  9:45:40     1154.27  57.00       4   1  318.193  38.190                                           
 111 Wilczek Edward                  2   15             R     9:47:30     1153.56  57.51       3      320.113   0.000                                           
 112 Wilczek Edward                  2   21             R     9:47:31     1153.49  58.03       4      320.113   0.000                                           
 113 Woźniak Wit                     3   28              GSM  9:54:41     1153.34  58.55       7   2  328.337  38.140                                           
 114 Łukasik Andrzej                 3   61              G    9:46:00     1152.87  59.07       5      318.193   0.000                                           
 115 Sotek Mariusz                   1   65              G    9:40:29     1152.80  59.59       2      311.812   0.000                                           
 116 Kisiel Robert i Staś            2   49             RG    9:42:50     1151.32  60.10       2      314.119   0.000                                           
 117 Kurek Wiesław                   3   37             RGCM  9:51:09     1151.24  60.62       8   4  323.672  38.070  60.622                                   
 118 Sadowski Marek                  2   60             R     9:42:19     1151.20  61.14       4      313.490   0.000                                           
 119 Wojciechowski Andrzej           3   43              G    9:45:38     1150.83  61.66       6      317.207   0.000                                           
 120 Szklarz Marian                  3   58             RGSM  9:51:13     1150.23  62.18       7   4  323.464  38.020                                           
 121 Szpadzik Joanna i Marcin        1   10              GCM  9:43:00     1150.06  62.69       4   1  313.966  38.010  62.694                                   
 122 Szklarz Marian                  3   59             RGCM  9:51:16     1150.03  63.21       8   5  323.464  37.990  63.212                                   
 123 Wojciechowski Andrzej           3   39              GSM  9:45:51     1149.93  63.73       7   3  317.207  37.980                                           
 124 Wojciechowski Andrzej           3    2              G    9:45:53     1149.79  64.25       8      317.207   0.000                                           
 125 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G    9:43:04     1149.78  64.77       5      313.966   0.000                                           
 126 Wojciechowski Andrzej           3  124             R     9:45:56     1149.58  65.29       9      317.207   0.000                                           
 127 Kulczyński Mieczysław           3   81             R     9:45:21     1149.33  65.80       3      316.469   0.000                                           
 128 Kulczyński Mieczysław           3   38              GSM  9:45:22     1149.26  66.32       4   2  316.469  37.890                                           
 129 Dąbrowski Tomasz                1    7              G    9:35:09     1149.01  66.84      11      304.660   0.000                                           
 130 Dąbrowski Tomasz                1   66             R     9:35:11     1148.87  67.36      12      304.660   0.000                                           
 131 Kurek Wiesław                   3   11              GSM  9:51:56     1148.04  67.88       9   5  323.672  37.840                                           
 132 Burkowski Paweł                 3   17              GCM  9:53:22     1147.51  68.39       3   3  325.166  37.830  68.394                                   
 133 Tarka Stanisław                 2   37             R     9:44:36     1147.16  68.91       7      315.010   0.000                                           
 134 Myszkowski Zenon                1    8              GCM  9:33:07     1147.07  69.43       8   3  301.813  37.790  69.430                                   
 134 Myszkowski Zenon                1    5              GCM  9:33:07     1147.07  69.43       9   4  301.813  37.790  69.430                                   
 136 Wojciechowski Andrzej           3  121             R     9:46:38     1146.67  70.47      10      317.207   0.000                                           
 137 Wojciechowski Jarosław          3   54              G    9:46:50     1146.46  70.98  43- 12-  5  317.377   0.000                                           
 138 Szklarz Marian                  3    9              GSM  9:52:13     1146.16  71.50       9      323.464   0.000                                           
 139 Łuczak Marek                    3   16              G    9:51:33     1146.08  72.02       8      322.678   0.000                                           
 140 Myszkowski Zenon                1   11              GCM  9:33:26     1145.69  72.54      10   5  301.813  37.690  72.539                                   
 141 Kulczyński Mieczysław           3   82             R     9:46:14     1145.66  73.06       5      316.469   0.000                                           
 142 Kwiatkowski Andrzej             2    2             RG    9:44:52     1145.57  73.58       6      314.879   0.000                                           
 143 Kulczyński Mieczysław           3   57             R     9:46:19     1145.31  74.09       6      316.469   0.000                                           
 144 Wojciechowski Andrzej           3   17              G    9:46:59     1145.22  74.61      11      317.207   0.000                                           
 145 Wilczek Edward                  2   20             R     9:49:34     1145.03  75.13       5      320.113   0.000                                           
 146 Jaworski Mateusz                3   34             RG    9:47:44     1144.89  75.65  23-  6-  3  317.973   0.000                                           
 147 Pytka Bogdan                    3   29             RGCM  9:39:08     1144.66  76.17  39-  2-  1  308.065  37.580  76.166                                   
 148 Antosiewicz Bogdan              3   66             R    10:03:15     1144.39  76.68       2      335.592   0.000                                           
 149 Dąbrowski Tomasz                1   52                   9:36:14     1144.34  77.20      13      304.660   0.000                                           
 150 Glinka Dariusz                  1   53             R     9:44:35     1144.23  77.72      10      314.186   0.000                                           
 151 Dąbrowski Tomasz                1   44             RG    9:36:16     1144.19  78.24      14      304.660   0.000                                           
 152 Antosiewicz Bogdan              3   50             RG   10:03:21     1144.00  78.76       3      335.592   0.000                                           
 153 Dąbrowski Tomasz                1   59                   9:36:23     1143.69  79.28      15      304.660   0.000                                           
 154 Dąbrowski Tomasz                1   21              GSM  9:36:27     1143.40  79.79      16   1  304.660  37.460                                           
 155 Szczepaniak Robert              1   18              G    9:37:08     1143.28  80.31       2      305.409   0.000                                           
 156 Kisiel Robert i Staś            2   16              GSM  9:44:46     1143.22  80.83       3   1  314.119  37.430                                           
 157 Szpadzik Joanna i Marcin        1   69             R     9:44:39     1143.15  81.35       6      313.966   0.000                                           
 158 Kisiel Robert i Staś            2   82             R     9:44:49     1143.01  81.87       4      314.119   0.000                                           
 158 Kisiel Robert i Staś            2   62             R     9:44:49     1143.01  81.87       5      314.119   0.000                                           
 160 Peterek Kazimierz               2    2              G    9:45:14     1142.80  82.90  45-  6-  4  314.537   0.000                                           
 161 Kisiel Robert i Staś            2   64             R     9:44:54     1142.67  83.42       6      314.119   0.000                                           
 162 Łukasik Andrzej                 3   29             RGSM  9:48:30     1142.52  83.94       6   2  318.193  37.330                                           
 162 Sotek Mariusz                   1   23             R     9:42:55     1142.52  83.94       3      311.812   0.000                                           
 164 Wojciechowski Jarosław          3   56              G    9:47:49     1142.40  84.97       2      317.377   0.000                                           
 165 Peterek Kazimierz               2   57              GSM  9:45:24     1142.11  85.49       2   1  314.537  37.280                                           
 165 Woźniak Wit                     3    3              GCM  9:57:29     1142.11  85.49       8   3  328.337  37.280  85.492                                   
 167 Szczepaniak Robert              1   21              GCM  9:37:30     1141.72  86.53       3   2  305.409  37.240  86.528                                   
 168 Glinka Dariusz                  1   30              G    9:45:16     1141.39  87.05      11      314.186   0.000                                           
 169 Łuczak Marek                    3   10              GSM  9:52:55     1140.54  87.57       9      322.678   0.000                                           
 170 Dąbrowski Tomasz                1   22              G    9:37:12     1140.20  88.08      17      304.660   0.000                                           
 171 Myszkowski Zenon                1   10              G    9:34:47     1139.85  88.60      11      301.813   0.000                                           
 172 Woźniak Wit                     3   12              G    9:58:07     1139.60  89.12       9      328.337   0.000                                           
 173 Więsik Dariusz                  3   17              G   10:03:34     1139.57  89.64  19-  2-  1  334.539   0.000                                           
 174 Myszkowski Zenon                1   14              GSM  9:34:51     1139.56  90.16      12      301.813   0.000                                           
 175 Górniak Piotr                   2   45             RG    9:42:12     1139.48  90.67  34-  3-  0  310.166   0.000                                           
 176 Wojciechowski Andrzej           3   10              G    9:48:23     1139.46  91.19      12      317.207   0.000                                           
 177 Wojciechowski Jarosław          3    1              GCM  9:48:45     1138.57  91.71       3   1  317.377  37.080  91.710                                   
 178 Nowak Adam                      3    8              GCM 10:05:14     1138.41  92.23  10-  3-  3  336.097  37.060  92.228                                   
 179 Kurek Wiesław                   3   45             RG    9:54:24     1138.09  92.75      10      323.672   0.000                                           
 180 Łukasik Andrzej                 3   16             RG    9:49:36     1138.03  93.26       7      318.193   0.000                                           
 181 Antosiewicz Bogdan              3    6              G   10:04:54     1137.99  93.78       4      335.592   0.000                                           
 182 Nowak Adam                      3   25             RGCM 10:05:30     1137.38  94.30       2   2  336.097  37.000  94.301                                   
 183 Wojciechowski Andrzej           3   16              G    9:49:00     1136.94  94.82      13      317.207   0.000                                           
 184 Michniewski Tomasz              3   25              G    9:51:34     1136.18  95.34       2      319.911   0.000                                           
 185 Bielski Jacek                   3    3              GSM  9:48:58     1136.02  95.86       4   2  316.912  36.950                                           
 186 Szymaniak Jerzy                 2    8              GCM  9:46:23     1135.68  96.37       2   1  313.883  36.930  96.373                                   
 187 Szczepaniak Robert              1   11              G    9:38:56     1135.63  96.89       4      305.409   0.000                                           
 188 Antosiewicz Bogdan              3   21              G   10:05:33     1135.48  97.41       5      335.592   0.000                                           
 189 Belka Stanisław                 1   13              GCM  9:39:05     1134.69  97.93  14-  2-  2  305.327  36.880  97.927                                   
 190 Czasak Marcin                   2   57              GCM  9:47:15     1134.56  98.45  30-  7-  2  314.558  36.860  98.446                                   
 191 Jobda Arkadiusz                 3   25              GCM  9:58:45     1134.47  98.96  27-  5-  2  327.577  36.850  98.964                                   
 192 Gaszewski Michał                3    3              G   10:03:39     1134.36  99.48  12-  3-  2  333.105   0.000                                           
 192 Walczak Dariusz                 1   31             RGSM  9:37:20     1134.36  99.48       2   1  303.251  36.830                                           
 194 Kwiatkowski Andrzej             2   41             R     9:47:36     1134.29 100.52       7      314.879   0.000                                           
 195 Antosiewicz Bogdan              3   12              GCM 10:05:52     1134.27 101.04       6   2  335.592  36.780 101.036                                   
 196 Lewandowski Kazimierz           3   13              GCM  9:50:16     1133.45 101.55       4   4  317.669  36.760                                           
 197 Widłak Adam                     3    2              GCM 10:01:32     1133.27 102.07       2   2  330.386  36.750 102.073                                   
 198 Kulczyński Mieczysław           3   66             R     9:49:30     1132.27 102.59       7      316.469   0.000                                           
 199 Fabisiak Rafał                  3   18             RGSM  9:51:03     1131.79 103.11  11-  3-  2  318.090  36.710                                           
 200 Rawski Witold                   1   40             RG    9:39:56     1131.45 103.63       2      305.416   0.000                                           
 201 Tokarski Waldemar Michał        1   36             RGSM  9:38:19     1131.38 104.15  17-  2-  2  303.568  36.680                                           
 202 Tarka Stanisław                 2   14             R     9:48:30     1131.10 104.66       8      315.010   0.000                                           
 203 Kwiatkowski Andrzej             2    8              GSM  9:48:31     1130.56 105.18       8   2  314.879  36.650                                           
 204 Jaworski Mateusz                3   17             RGCM  9:51:18     1130.37 105.70       2   1  317.973  36.630 105.699                                   
 205 Wilczek Edward                  2   52             R     9:53:13     1130.28 106.22       6      320.113   0.000                                           
 206 Sadowski Marek                  2   35              GSM  9:47:22     1130.24 106.74       5   1  313.490  36.600                                           
 207 Kurek Wiesław                   3   57                   9:56:23     1130.21 107.25      11      323.672   0.000                                           
 207 Wilczek Edward                  2   35             RGSM  9:53:14     1130.21 107.25       7   3  320.113  36.580                                           
 209 Sadowski Marek                  2   11              G    9:47:23     1130.17 108.29       6      313.490   0.000                                           
 210 Wilczek Edward                  2   23             R     9:53:15     1130.14 108.81       8      320.113   0.000                                           
 211 Kurek Wiesław                   3   48             RG    9:56:25     1130.07 109.33      12      323.672   0.000                                           
 212 Glinka Dariusz                  1   96             R     9:48:02     1130.03 109.85      12      314.186   0.000                                           
 213 Glinka Dariusz                  1   44             RG    9:48:05     1129.83 110.36      13      314.186   0.000                                           
 214 Łukasik Andrzej                 3   82              GCM  9:51:42     1129.55 110.88       8   3  318.193  36.460 110.881                                   
 215 Wojciechowski Andrzej           3   41              GCM  9:50:59     1128.92 111.40      14   4  317.207  36.450 111.399                                   
 216 Arak Piotr                      1   56                   9:42:23     1128.46 111.92       2      307.374   0.000                                           
 217 Wojciechowski Andrzej           3   53                   9:51:17     1127.71 112.44      15      317.207   0.000                                           
 218 Sadowski Marek                  2   56             R     9:48:02     1127.53 112.95       7      313.490   0.000                                           
 219 Wojciechowski Andrzej           3   86             R     9:51:28     1126.98 113.47      16      317.207   0.000                                           
 220 Sadowski Marek                  2    9              G    9:48:15     1126.65 113.99       8      313.490   0.000                                           
 221 Woźniak Wit                     3   20              G   10:01:33     1126.18 114.51      10      328.337   0.000                                           
 222 Dąbrowski Tomasz                1   56                   9:40:46     1125.18 115.03      18      304.660   0.000                                           
 223 Myszkowski Zenon                1   50             RG    9:38:15     1125.12 115.54      13      301.813   0.000                                           
 224 Wilczek Edward                  2   12              GSM  9:54:36     1124.78 116.06       9   4  320.113  36.300                                           
 225 Walczak Dariusz                 1    1              GCM  9:39:41     1124.47 116.58       3   2  303.251  36.280 116.580                                   
 226 Kwiatkowski Andrzej             2  126              GCM  9:50:03     1124.37 117.10       9   3  314.879  36.270 117.098                                   
 227 Grzegrzółka Jan                 3   50             RG    9:58:47     1124.20 117.62       6      324.649   0.000                                           
 228 Antosiewicz Bogdan              3   25              G   10:08:42     1123.51 118.14       7      335.592   0.000                                           
 229 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   14             RG    9:52:52     1123.49 118.65       2      317.799   0.000                                           
 230 Woźniak Wit                     3   69             R    10:02:15     1123.48 119.17      11      328.337   0.000                                           
 231 Woźniak Wit                     3    6              GCM 10:02:24     1122.90 119.69      12   4  328.337  36.180 119.689                                   
 232 Grzegrzółka Jan                 3    2              G    9:59:29     1121.48 120.21       7      324.649   0.000                                           
 233 Szczepaniak Robert              1    4              G    9:42:27     1120.97 120.73       5      305.409   0.000                                           
 234 Burkowski Paweł                 3    1              GSM 10:00:10     1120.62 121.24       4   4  325.166  36.130                                           
 235 Arak Piotr                      1   21              GCM  9:44:18     1120.58 121.76       3   1  307.374  36.120 121.762                                   
 236 Grzegrzółka Jan                 3   63             R     9:59:46     1120.38 122.28       8      324.649   0.000                                           
 237 Szczepaniak Robert              1    9              GCM  9:42:36     1120.36 122.80       6   3  305.409  36.080 122.798                                   
 238 Glinka Dariusz                  1   38              GSM  9:50:29     1120.16 123.32      14   3  314.186  36.070                                           
 239 Antosiewicz Bogdan              3    7              G   10:09:40     1119.88 123.83       8      335.592   0.000                                           
 240 Bielski Jacek                   3   21              GCM  9:53:07     1119.37 124.35       5   3  316.912  36.030 124.352                                   
 241 Górniak Piotr                   2    8             R     9:47:09     1119.13 124.87       2      310.166   0.000                                           
 242 Fabisiak Rafał                  3   10             RG    9:54:16     1118.99 125.39       2      318.090   0.000                                           
 243 Wojciechowski Jarosław          3   75                   9:53:40     1118.84 125.91       4      317.377   0.000                                           
 244 Widłak Adam                     3   45             RG   10:05:18     1118.82 126.43       3      330.386   0.000                                           
 245 Sotek Mariusz                   1    1              GSM  9:48:42     1118.81 126.94       4   2  311.812  35.950                                           
 246 Wojciechowski Jarosław          3   71              GCM  9:53:42     1118.71 127.46       5   2  317.377  35.930 127.461                                   
 247 Szymaniak Jerzy                 2   68             R     9:50:42     1118.22 127.98       3      313.883   0.000                                           
 248 Michniewski Tomasz              3   61             R     9:56:13     1117.72 128.50       3      319.911   0.000                                           
 249 Grzegrzółka Jan                 3   30              GSM 10:00:28     1117.68 129.02       9   5  324.649  35.880                                           
 250 Gaszewski Michał                3   13              GSM 10:08:07     1117.37 129.53       2   1  333.105  35.870                                           
 251 Sadowski Marek                  2   42              G    9:50:35     1117.28 130.05       9      313.490   0.000                                           
 252 Pindelski Krzysztof             2   46              G    9:48:43     1116.99 130.57       3      311.323   0.000                                           
 253 Antosiewicz Bogdan              3   19              GSM 10:10:27     1116.97 131.09       9   3  335.592  35.820                                           
 254 Widłak Adam                     3    6              GCM 10:05:57     1116.36 131.61       4   3  330.386  35.800 131.606                                   
 255 Widłak Adam                     3    4              GCM 10:05:59     1116.23 132.12       5   4  330.386  35.780 132.124                                   
 256 Kulczyński Mieczysław           3   61             R     9:53:36     1115.90 132.64       8      316.469   0.000                                           
 257 Glinka Dariusz                  1   27              GCM  9:51:51     1114.73 133.16      15   4  314.186  35.750 133.161                                   
 258 Glinka Dariusz                  1   60             R     9:51:52     1114.66 133.68      16      314.186   0.000                                           
 259 Glinka Dariusz                  1   14              G    9:51:53     1114.60 134.20      17      314.186   0.000                                           
 260 Woźniak Wit                     3   55                  10:04:38     1114.39 134.72      13      328.337   0.000                                           
 261 Łukasik Andrzej                 3   66              G    9:55:35     1114.19 135.23       9      318.193   0.000                                           
 262 Woźniak Wit                     3    2              G   10:04:42     1114.14 135.75      14      328.337   0.000                                           
 263 Jaworski Mateusz                3   46             RGSM  9:55:24     1114.13 136.27       3   2  317.973  35.650                                           
 264 Wilczek Edward                  2   74             R     9:57:22     1113.95 136.79      10      320.113   0.000                                           
 265 Szpadzik Joanna i Marcin        1    1             R     9:51:53     1113.82 137.31       7      313.966   0.000                                           
 266 Kurek Wiesław                   3    4              GCM 10:00:37     1113.74 137.82      13      323.672   0.000 137.824                                   
 267 Sadowski Marek                  2   90             R     9:51:29     1113.71 138.34      10      313.490   0.000                                           
 268 Burkowski Paweł                 3   65             R    10:02:01     1113.52 138.86       5      325.166   0.000                                           
 269 Wilczek Edward                  2  100              G    9:57:46     1112.41 139.38      11      320.113   0.000                                           
 270 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   21             RGSM  9:55:43     1112.29 139.90       3   1  317.799  35.540                                           
 271 Szczepaniak Robert              1    6              GSM  9:44:35     1112.26 140.42       7   4  305.409  35.520                                           
 272 Kwiatkowski Andrzej             2  115              G    9:53:26     1110.95 140.93      10      314.879   0.000                                           
 273 Myszkowski Zenon                1   13              G    9:41:45     1110.63 141.45      14      301.813   0.000                                           
 274 Kwiatkowski Andrzej             2   23             R     9:53:35     1110.36 141.97      11      314.879   0.000                                           
 275 Kwiatkowski Andrzej             2   25             R     9:53:36     1110.29 142.49      12      314.879   0.000                                           
 276 Sekuła Wiesław                  3   15              GCM  9:56:23     1110.19 143.01       2   2  317.940  35.440 143.005                                   
 277 Kwiatkowski Andrzej             2   47             R     9:53:39     1110.10 143.52      13      314.879   0.000                                           
 277 Tarka Stanisław                 2   68             R     9:53:46     1110.10 143.52       9      315.010   0.000                                           
 279 Jaworski Mateusz                3   39             RGSM  9:56:32     1109.72 144.56       4   3  317.973  35.390                                           
 280 Szczęsny Marek                  3   19              GSM 10:13:50     1109.64 145.08       2   2  337.145  35.370                                           
 281 Rębiś Krzysztof                 2    9              GSM  9:53:18     1109.30 145.60  10-  2-  2  314.264  35.350                                           
 282 Wojciechowski Andrzej           3   97             R     9:56:08     1108.60 146.11      17      317.207   0.000                                           
 283 Wojciechowski Jarosław          3   51              G    9:56:25     1108.10 146.63       6      317.377   0.000                                           
 284 Górniak Piotr                   2   78              G    9:49:57     1107.93 147.15       3      310.166   0.000                                           
 285 Wojciechowski Jarosław          3   39              G    9:56:30     1107.77 147.67       7      317.377   0.000                                           
 286 Łukasik Andrzej                 3   56             RG    9:57:18     1107.53 148.19      10      318.193   0.000                                           
 287 Arak Piotr                      1   54                   9:47:33     1107.46 148.71       4      307.374   0.000                                           
 288 Burkowski Paweł                 3   77             R    10:03:37     1107.45 149.22       6      325.166   0.000                                           
 289 Bielski Jacek                   3    1              GCM  9:56:11     1107.37 149.74       6   4  316.912  35.220 149.741                                   
 290 Kwiatkowski Andrzej             2  127              G    9:54:22     1107.30 150.26      14      314.879   0.000                                           
 291 Wojciechowski Andrzej           3   22              GSM  9:56:32     1107.05 150.78      18   5  317.207  35.190                                           
 292 Arak Piotr                      1   11              G    9:47:42     1106.86 151.30       5      307.374   0.000                                           
 293 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   27             RG    9:57:09     1106.74 151.81       4      317.799   0.000                                           
 294 Jobda Arkadiusz                 3   18              G   10:06:02     1106.55 152.33       2      327.577   0.000                                           
 295 Wilczek Edward                  2   17             RG    9:59:21     1106.32 152.85      12      320.113   0.000                                           
 296 Burkowski Paweł                 3   46             RGSM 10:04:00     1106.01 153.37       7   5  325.166  35.100                                           
 297 Myszkowski Zenon                1    9              G    9:42:58     1105.68 153.89      15      301.813   0.000                                           
 298 Grzegrzółka Jan                 3   67             R    10:03:45     1105.19 154.40      10      324.649   0.000                                           
 299 Glinka Dariusz                  1   89             R     9:54:18     1105.12 154.92      18      314.186   0.000                                           
 300 Glinka Dariusz                  1   62             R     9:54:19     1105.06 155.44      19      314.186   0.000                                           
 301 Grzegrzółka Jan                 3   72             R    10:03:58     1104.37 155.96      11      324.649   0.000                                           
 302 Jobda Arkadiusz                 3   24              GCM 10:06:40     1104.19 156.48       3   2  327.577  35.000 156.477                                   
 303 Jobda Arkadiusz                 3   27              G   10:06:42     1104.07 157.00       4      327.577   0.000                                           
 304 Tarka Stanisław                 2   67             R     9:55:26     1103.62 157.51      10      315.010   0.000                                           
 305 Łukasik Andrzej                 3   18             R     9:58:22     1103.43 158.03      11      318.193   0.000                                           
 306 Sekuła Wiesław                  3   35             RG    9:58:13     1103.13 158.55       3      317.940   0.000                                           
 307 Borkowski Jerzy                 1   38              GCM  9:42:39     1102.95 159.07  11-  3-  2  300.720  34.920 159.067                                   
 308 Widłak Adam                     3   46             RG   10:09:37     1102.70 159.59       6      330.386   0.000                                           
 309 Sadowski Marek                  2   21              GCM  9:54:20     1102.54 160.10      11   2  313.490  34.890 160.104                                   
 310 Wilczek Edward                  2  102              GCM 10:00:27     1102.13 160.62      13   5  320.113  34.870 160.622                                   
 311 Wilczek Edward                  2   78             RG   10:00:28     1102.06 161.14      14      320.113   0.000                                           
 312 Szczepaniak Robert              1    5              GCM  9:47:13     1101.70 161.66       8   5  305.409  34.840                                           
 313 Bolek Marian                    1    4              G    9:49:58     1101.23 162.18  10-  1-  0  308.307   0.000                                           
 314 Wojciechowski Jarosław          3   59              G    9:58:16     1100.98 162.69       8      317.377   0.000                                           
 315 Tokarski Waldemar Michał        1   25             RGSM  9:45:45     1100.88 163.21       2   2  303.568  34.790                                           
 316 Łuczak Marek                    3    2              GCM 10:03:08     1100.79 163.73      10      322.678   0.000 163.731                                   
 317 Chojnacki M. i  Z.              2   48              GCM  9:55:24     1100.77 164.25  25-  1-  1  314.161  34.760 164.249                                   
 318 Tarka Stanisław                 2   84              GSM  9:56:11     1100.73 164.77      11   3  315.010  34.740                                           
 319 Arak Piotr                      1    3              GCM  9:49:19     1100.45 165.29       6   2  307.374  34.720 165.285                                   
 320 Peterek Kazimierz               2    8                   9:55:50     1100.42 165.80       3      314.537   0.000                                           
 321 Woźniak Wit                     3   18              GSM 10:08:27     1100.14 166.32      15   5  328.337  34.690                                           
 322 Tarka Stanisław                 2   86              G    9:56:22     1100.02 166.84      12      315.010   0.000                                           
 323 Rawski Witold                   1   33              GCM  9:47:50     1099.28 167.36       3   1  305.416  34.660 167.358                                   
 324 Kulczyński Mieczysław           3   54             R     9:57:57     1099.04 167.88       9      316.469   0.000                                           
 325 Szklarz Marian                  3    4              G   10:04:27     1098.54 168.39      10      323.464   0.000                                           
 326 Kulczyński Mieczysław           3   58             R     9:58:07     1098.41 168.91      10      316.469   0.000                                           
 327 Sadowski Marek                  2   24              G    9:55:27     1098.23 169.43      12      313.490   0.000                                           
 328 Kisiel Robert i Staś            2   77             R     9:56:03     1098.13 169.95       7      314.119   0.000                                           
 329 Czasak Marcin                   2   40              GCM  9:56:29     1098.00 170.47       2   2  314.558  34.560 170.466                                   
 330 Rawski Witold                   1   90             R     9:48:10     1097.96 170.98       4      305.416   0.000                                           
 331 Kisiel Robert i Staś            2   75             R     9:56:09     1097.74 171.50       8      314.119   0.000                                           
 332 Sadowski Marek                  2   82             R     9:55:41     1097.33 172.02      13      313.490   0.000                                           
 333 Wojciechowski Jarosław          3   69              GSM  9:59:16     1097.18 172.54       9   3  317.377  34.490                                           
 334 Sekuła Wiesław                  3   61             R     9:59:51     1096.91 173.06       4      317.940   0.000                                           
 334 Wojciechowski Andrzej           3   15              G    9:59:11     1096.91 173.06      19      317.207   0.000                                           
 336 Wojciechowski Andrzej           3   24              G    9:59:19     1096.40 174.09      20      317.207   0.000                                           
 337 Szczęsny Marek                  3   33             RG   10:17:35     1096.11 174.61       3      337.145   0.000                                           
 338 Grzegrzółka Jan                 3   60             R    10:06:14     1095.92 175.13      12      324.649   0.000                                           
 339 Tarka Stanisław                 2   38             R     9:57:39     1095.12 175.65      13      315.010   0.000                                           
 340 Sadowski Marek                  2    4              G    9:56:21     1094.78 176.17      14      313.490   0.000                                           
 341 Grzegrzółka Jan                 3    9              G   10:06:39     1094.38 176.68      13      324.649   0.000                                           
 342 Antosiewicz Bogdan              3    4              G   10:16:40     1094.32 177.20      10      335.592   0.000                                           
 343 Rębiś Krzysztof                 2   27             RGCM  9:57:16     1093.98 177.72       2   2  314.264  34.320 177.720                                   
 344 Łukasik Andrzej                 3   19             RG   10:00:52     1093.95 178.24      12      318.193   0.000                                           
 345 Fabisiak Rafał                  3    1              GCM 10:00:47     1093.91 178.76       3   2  318.090  34.290 178.756                                   
 346 Walczak Dariusz                 1    7              GSM  9:47:20     1093.45 179.28       4   3  303.251  34.270                                           
 347 Borkowski Jerzy                 1   27              GSM  9:45:05     1093.20 179.79       2   2  300.720  34.260                                           
 348 Walczak Dariusz                 1   16              GCM  9:47:28     1092.93 180.31       5   4  303.251  34.240 180.311                                   
 349 Wojciechowski Jarosław          3   37              GSM 10:00:25     1092.83 180.83      10   4  317.377  34.220                                           
 350 Wilczek Edward                  2    7              GCM 10:02:58     1092.66 181.35      15      320.113   0.000 181.347                                   
 351 Wojciechowski Jarosław          3   65              GSM 10:00:29     1092.58 181.87      11   5  317.377  34.190                                           
 352 Wojciechowski Andrzej           3   55                  10:00:26     1092.19 182.38      21      317.207   0.000                                           
 353 Wilczek Edward                  2   13              GCM 10:03:06     1092.16 182.90      16      320.113   0.000 182.902                                   
 354 Michniewski Tomasz              3   59             R    10:02:56     1092.10 183.42       4      319.911   0.000                                           
 355 Tarka Stanisław                 2   96              GSM  9:58:30     1091.89 183.94      14   4  315.010  34.120                                           
 356 Michniewski Tomasz              3    6              G   10:03:00     1091.85 184.46       5      319.911   0.000                                           
 357 Wojciechowski Andrzej           3   37              G   10:00:34     1091.68 184.97      22      317.207   0.000                                           
 358 Wojciechowski Jarosław          3   41              G   10:00:44     1091.64 185.49      12      317.377   0.000                                           
 359 Sadowski Sławomir Piotr         1   35             RGCM  9:49:18     1091.33 186.01  19-  1-  1  304.807  34.060 186.010                                   
 360 Belka Stanisław                 1    2              GSM  9:49:47     1091.30 186.53       2   2  305.327  34.040                                           
 361 Peterek Kazimierz               2   92              GSM  9:58:17     1091.07 187.05       4   2  314.537  34.020                                           
 362 Peterek Kazimierz               2   59              GCM  9:58:19     1090.94 187.57       5   3  314.537  34.010 187.565                                   
 363 Pindelski Krzysztof             2    8              GCM  9:55:31     1090.39 188.08       4   2  311.323  33.990 188.083                                   
 364 Gaszewski Michał                3    4              GSM 10:15:46     1089.41 188.60       3   2  333.105  33.980                                           
 365 Grzegrzółka Jan                 3   39             RG   10:08:03     1089.24 189.12      14      324.649   0.000                                           
 366 Szczęsny Marek                  3   40             RG   10:19:32     1089.20 189.64       4      337.145   0.000                                           
 367 Prudziński Jan                  3   50              GSM 10:08:42     1089.13 190.16  21-  2-  1  325.322  33.930                                           
 368 Dąbrowski Tomasz                1   50             RGCM  9:49:57     1088.27 190.67      19   2  304.660  33.910 190.674                                   
 368 Dąbrowski Tomasz                1    1              GSM  9:49:57     1088.27 190.67      20   3  304.660  33.910                                           
 370 Grzegrzółka Jan                 3   37              GCM 10:08:25     1087.91 191.71      15      324.649   0.000 191.710                                   
 371 Borkowski Jerzy                 1   19              G    9:46:27     1087.79 192.23       3      300.720   0.000                                           
 372 Grzegrzółka Jan                 3   62             R    10:08:27     1087.78 192.75      16      324.649   0.000                                           
 373 Szpadzik Joanna i Marcin        1   79             RG    9:58:42     1087.52 193.26       8      313.966   0.000                                           
 374 Okrasa Stanisław                3    6              G   10:08:41     1087.39 193.78  68-  2-  0  324.784   0.000                                           
 375 Widłak Adam                     3   13              G   10:13:51     1087.33 194.30       7      330.386   0.000                                           
 376 Tarka Stanisław                 2  107              GCM  9:59:43     1087.30 194.82      15   5  315.010  33.780 194.819                                   
 377 Kisiel Robert i Staś            2   43             RG    9:58:54     1087.29 195.34       9      314.119   0.000                                           
 378 Szczepaniak Robert              1   14              GSM  9:50:55     1087.19 195.86       9      305.409   0.000                                           
 379 Woźniak Wit                     3   29              G   10:12:01     1087.15 196.37      16      328.337   0.000                                           
 380 Kurek Wiesław                   3   42             RG   10:07:46     1087.00 196.89      14      323.672   0.000                                           
 381 Arak Piotr                      1   53                   9:52:48     1086.90 197.41       7      307.374   0.000                                           
 382 Kwiatkowski Andrzej             2  128              G    9:59:43     1086.85 197.93      15      314.879   0.000                                           
 383 Łukasik Andrzej                 3   14             R    10:02:50     1086.60 198.45      13      318.193   0.000                                           
 384 Wojciechowski Andrzej           3   44              GSM 10:01:59     1086.39 198.96      23      317.207   0.000                                           
 385 Woźniak Wit                     3    7              G   10:12:17     1086.19 199.48      17      328.337   0.000                                           
 386 Jaworski Mateusz                3   37             RG   10:02:45     1086.16 200.00       5      317.973   0.000                                           
 --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                             
 387 Kulczyński Mieczysław           3   78             R    10:01:24     1086.03 200.52      11      316.469   0.000                                           
 388 Wilczek Edward                  2  103                  10:04:46     1085.99 201.04      17      320.113   0.000                                           
 389 Sadowski Marek                  2   71             R     9:58:47     1085.55 201.55      15      313.490   0.000                                           
 390 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              G    9:59:15     1085.45 202.07       9      313.966   0.000                                           
 391 Szczęsny Marek                  3   64             R    10:20:43     1085.06 202.59       5      337.145   0.000                                           
 392 Dąbrowski Tomasz                1   72             R     9:50:54     1084.59 203.11      21      304.660   0.000                                           
 393 Kwiatkowski Andrzej             2   81             R    10:00:25     1084.23 203.63      16      314.879   0.000                                           
 394 Kwiatkowski Andrzej             2  122              GCM 10:00:26     1084.17 204.15      17   4  314.879  33.480                                           
 395 Grzegrzółka Jan                 3   27              G   10:09:34     1083.73 204.66      17      324.649   0.000                                           
 396 Woźniak Wit                     3   30              GSM 10:13:00     1083.62 205.18      18      328.337   0.000                                           
 397 Grzegrzółka Jan                 3   68             R    10:09:36     1083.61 205.70      18      324.649   0.000                                           
 398 Pytka Bogdan                    3   90             R     9:54:21     1083.40 206.22       2      308.065   0.000                                           
 399 Michniewski Tomasz              3   44             RG   10:05:19     1083.28 206.74       6      319.911   0.000                                           
 400 Kwiatkowski Andrzej             2   98              GCM 10:00:51     1082.62 207.25      18   5  314.879  33.380                                           
 401 Kulczyński Mieczysław           3   13              G   10:02:21     1082.50 207.77      12      316.469   0.000                                           
 402 Lewandowski Kazimierz           3   24              GCM 10:03:28     1082.47 208.29       5   5  317.669  33.340                                           
 403 Kulczyński Mieczysław           3    4              GCM 10:02:27     1082.13 208.81      13   3  316.469  33.330                                           
 404 Kwiatkowski Andrzej             2   18             R    10:01:10     1081.44 209.33      19      314.879   0.000                                           
 405 Szczepaniak Robert              1   45             RGSM  9:52:25     1081.41 209.85      10      305.409   0.000                                           
 406 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   19             RG   10:03:57     1081.13 210.36       5      317.799   0.000                                           
 407 Wilczek Edward                  2   97             RG   10:06:07     1081.04 210.88      18      320.113   0.000                                           
 408 Woźniak Wit                     3   51                  10:13:50     1080.65 211.40      19      328.337   0.000                                           
 409 Łukasik Andrzej                 3   75              G   10:04:32     1080.33 211.92      14      318.193   0.000                                           
 410 Sadowski Marek                  2   93             R    10:00:11     1080.32 212.44      16      313.490   0.000                                           
 411 Lewandowski Kazimierz           3   22              GSM 10:04:04     1080.26 212.95       6      317.669   0.000                                           
 412 Czasak Marcin                   2   46              G   10:01:12     1080.21 213.47       3      314.558   0.000                                           
 413 Burkowski Paweł                 3   54                  10:11:03     1080.11 213.99       8      325.166   0.000                                           
 414 Peterek Kazimierz               2   71              GCM 10:01:14     1080.02 214.51       6   4  314.537  33.150                                           
 415 Czasak Marcin                   2   48              G   10:01:29     1079.16 215.03       4      314.558   0.000                                           
 416 Kulczyński Mieczysław           3   71             R    10:03:16     1079.12 215.54      14      316.469   0.000                                           
 417 Myszkowski Zenon                1   43              GSM  9:49:45     1078.87 216.06      16      301.813   0.000                                           
 418 Widłak Adam                     3   15              GCM 10:16:19     1078.58 216.58       8   5  330.386  33.080                                           
 419 Arak Piotr                      1   29             RG    9:54:59     1078.57 217.10       8      307.374   0.000                                           
 420 Szklarz Marian                  3   65             RG   10:09:58     1078.33 217.62      11      323.464   0.000                                           
 421 Szymaniak Jerzy                 2  145             R    10:01:10     1078.02 218.14       4      313.883   0.000                                           
 422 Michniewski Tomasz              3   76             R    10:06:46     1077.99 218.65       7      319.911   0.000                                           
 423 Szczepaniak Robert              1   35             RGSM  9:53:21     1077.85 219.17      11      305.409   0.000                                           
 424 Grzegrzółka Jan                 3   40             RG   10:11:17     1077.55 219.69      19      324.649   0.000                                           
 425 Więsik Dariusz                  3    6              GSM 10:20:31     1077.36 220.21       2   1  334.539  32.960                                           
 426 Grzegrzółka Jan                 3   10              G   10:11:22     1077.26 220.73      20      324.649   0.000                                           
 427 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              G   10:01:32     1076.95 221.24      10      313.966   0.000                                           
 428 Antosiewicz Bogdan              3    2              G   10:21:39     1076.82 221.76      11      335.592   0.000                                           
 429 Grzegrzółka Jan                 3   11              GSM 10:11:33     1076.60 222.28      21      324.649   0.000                                           
 430 Wojciechowski Andrzej           3   11              GCM 10:04:41     1076.43 222.80      24      317.207   0.000                                           
 431 Sadowski Marek                  2   95             R    10:01:14     1076.42 223.32      17      313.490   0.000                                           
 432 Wilczek Edward                  2    5              G   10:07:29     1076.07 223.83      19      320.113   0.000                                           
 432 Wojciechowski Andrzej           3   31              G   10:04:47     1076.07 223.83      25      317.207   0.000                                           
 434 Arak Piotr                      1   19              GSM  9:55:40     1075.99 224.87       9   3  307.374  32.810                                           
 435 Wojciechowski Andrzej           3   27              G   10:04:49     1075.95 225.39      26      317.207   0.000                                           
 436 Kwiatkowski Andrzej             2   36             R    10:02:47     1075.47 225.91      20      314.879   0.000                                           
 437 Glinka Dariusz                  1   33              GCM 10:02:09     1075.43 226.43      20   5  314.186  32.760                                           
 438 Myszkowski Zenon                1   37              G    9:50:42     1075.22 226.94      17      301.813   0.000                                           
 439 Łuczak Marek                    3    8              G   10:10:10     1075.00 227.46      11      322.678   0.000                                           
 440 Rawski Witold                   1    6              G    9:54:16     1074.40 227.98       5      305.416   0.000                                           
 441 Grzegrzółka Jan                 3   61             R    10:12:14     1074.17 228.50      22      324.649   0.000                                           
 442 Burkowski Paweł                 3    4              GSM 10:12:43     1074.16 229.02       9      325.166   0.000                                           
 443 Kwiatkowski Andrzej             2   15             R    10:03:10     1074.06 229.53      21      314.879   0.000                                           
 444 Bielski Jacek                   3    6              GCM 10:05:11     1073.61 230.05       7   5  316.912  32.650                                           
 445 Nowak Adam                      3    7              GCM 10:23:04     1073.56 230.57       3   3  336.097  32.630                                           
 446 Grzegrzółka Jan                 3   57             R    10:12:26     1073.46 231.09      23      324.649   0.000                                           
 447 Sotek Mariusz                   1   12             R    10:00:34     1073.12 231.61       5      311.812   0.000                                           
 448 Kisiel Robert i Staś            2   79             R    10:02:45     1072.99 232.12      10      314.119   0.000                                           
 449 Czasak Marcin                   2   59              G   10:03:10     1072.97 232.64       5      314.558   0.000                                           
 450 Czasak Marcin                   2    4              G   10:03:17     1072.54 233.16       6      314.558   0.000                                           
 451 Wilczek Edward                  2   92              G   10:08:31     1072.35 233.68      20      320.113   0.000                                           
 452 Głażewski Jerzy                 3   27             RGSM 10:13:29     1072.23 234.20  21-  1-  1  325.404  32.510                                           
 453 Skiba Włodzimierz               2   58             R    10:05:48     1071.57 234.72  10-  1-  0  316.969   0.000                                           
 454 Wojciechowski Andrzej           3   23              G   10:06:07     1071.22 235.23      27      317.207   0.000                                           
 455 Kulczyński Mieczysław           3   94             R    10:05:29     1071.02 235.75      15      316.469   0.000                                           
 456 Dąbrowski Tomasz                1    2              G    9:54:28     1070.99 236.27      22      304.660   0.000                                           
 457 Jobda Arkadiusz                 3   56             R    10:16:01     1070.46 236.79       5      327.577   0.000                                           
 458 Lewandowski Kazimierz           3    3              G   10:06:48     1070.31 237.31       7      317.669   0.000                                           
 459 Jaworski Mateusz                3    5              G   10:07:06     1070.26 237.82       6      317.973   0.000                                           
 460 Kisiel Robert i Staś            2   46             RG   10:03:36     1069.89 238.34      11      314.119   0.000                                           
 461 Myszkowski Zenon                1   18              G    9:52:11     1069.56 238.86      18      301.813   0.000                                           
 462 Łukasik Andrzej                 3   12             R    10:07:35     1069.26 239.38      15      318.193   0.000                                           
 463 Bielski Jacek                   3   19              G   10:06:29     1068.90 239.90       8      316.912   0.000                                           
 464 Sadowski Marek                  2   14              GSM 10:03:23     1068.53 240.42      18   3  313.490  32.320                                           
 465 Kisiel Robert i Staś            2   19              GSM 10:03:59     1068.49 240.93      12   2  314.119  32.300                                           
 466 Szymaniak Jerzy                 2   55                  10:03:46     1068.48 241.45       5      313.883   0.000                                           
 466 Szymaniak Jerzy                 2  169             R    10:03:46     1068.48 241.45       6      313.883   0.000                                           
 468 Kisiel Robert i Staś            2   83             R    10:04:01     1068.37 242.49      13      314.119   0.000                                           
 469 Antosiewicz Bogdan              3   77             R    10:24:09     1068.25 243.01      12      335.592   0.000                                           
 470 Łukasik Andrzej                 3   28             RG   10:07:54     1068.12 243.52      16      318.193   0.000                                           
 471 Czasak Marcin                   2   32             R    10:04:30     1068.11 244.04       7      314.558   0.000                                           
 472 Prudziński Jan                  3   42              G   10:14:42     1067.68 244.56       2      325.322   0.000                                           
 473 Widłak Adam                     3   26             RG   10:19:35     1067.20 245.08       9      330.386   0.000                                           
 474 Okrasa Stanisław                3   20              G   10:14:31     1066.56 245.60       2      324.784   0.000                                           
 475 Sadowski Marek                  2   55             R    10:03:56     1066.53 246.11      19      313.490   0.000                                           
 476 Łukasik Andrzej                 3   33             RG   10:08:23     1066.39 246.63      17      318.193   0.000                                           
 477 Kwiatkowski Andrzej             2   94              G   10:05:26     1065.82 247.15      22      314.879   0.000                                           
 478 Michniewski Tomasz              3   34             RG   10:10:12     1065.66 247.67       8      319.911   0.000                                           
 479 Wojciechowski Andrzej           3   18              G   10:07:40     1065.65 248.19      28      317.207   0.000                                           
 480 Pindelski Krzysztof             2   44              GCM 10:02:11     1065.51 248.71       5   3  311.323  32.050                                           
 481 Glinka Dariusz                  1   66             R    10:04:55     1065.34 249.22      21      314.186   0.000                                           
 482 Kisiel Robert i Staś            2   14              GCM 10:04:53     1065.23 249.74      14   3  314.119  32.020                                           
 483 Wojciechowski Andrzej           3  125             R    10:07:49     1065.11 250.26      29      317.207   0.000                                           
 --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                             
 ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                               
 484 Myszkowski Zenon                1   57             R     9:53:25     1064.91   0.00      19      301.813   0.000                                           
 485 Pindelski Krzysztof             2   47              G   10:02:24     1064.72   0.00       6      311.323   0.000                                           
 486 Łukasik Andrzej                 3    2              G   10:08:54     1064.55   0.00      18      318.193   0.000                                           
 487 Kulczyński Mieczysław           3   87             R    10:07:21     1064.30   0.00      16      316.469   0.000                                           
 488 Wojciechowski Andrzej           3   19              GSM 10:08:04     1064.22   0.00      30      317.207   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 23.06.19 Złotów III                               
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    48    7    20   276.50     
              2 Glinka          Dariusz         1    44    7    19   274.83     
              3 Kurek           Wiesław         3    24    7    14   273.62     
              4 Woźniak         Wit             3    36    7    17   272.94     
              5 Szklarz         Marian          3    22    7    10   272.41     
              6 Myszkowski      Zenon           1    49    7    15   271.94     
              7 Łuczak          Marek           3    16    7    10   271.09     
              8 Wojciechowski   Andrzej         3    52    7    23   270.23     
              9 Kwiatkowski     Andrzej         2    61    7    15   267.77     
             10 Tarka           Stanisław       2    36    7    15   267.33     
             11 Łukasik         Andrzej         3    46    7    13   264.71     
             12 Grzegrzółka     Jan             3    45    7    16   263.86     
             13 Szpadzik Joanna Marcin          1    34    7     8   263.79     
             14 Wilczek         Edward          2    47    7    16   262.08     
             15 Kulczyński      Mieczysław      3    37    7    10   261.28     
             16 Sadowski        Marek           2    71    7    14   260.76     
             17 Antosiewicz     Bogdan          3    42    7    10   257.43     
             18 Kisiel Robert i Staś            2    49    7     9   257.34     
             19 Szczepaniak     Robert          1    34    7     9   253.68     
             20 Burkowski       Paweł           3    21    7     7   252.20     
             21 Wojciechowski   Jarosław        3    43    7    12   248.24     
             22 Widłak          Adam            3    22    7     7   244.09     
             23 Arak            Piotr           1    35    7     7   242.61     
             24 Bielski         Jacek           3    23    6     6   220.04     
             25 Walczak         Dariusz         1    22    5     5   175.63     
             26 Michniewski     Tomasz          3    33    5     5   175.60     
             27 Jaworski        Mateusz         3    23    5     5   173.55     
             28 Peterek         Kazimierz       2    45    5     5   171.68     
             29 Lewandowski     Kazimierz       3    11    4     4   153.44     
             30 Sotek           Mariusz         1    31    4     4   148.23     
             31 Pindelski       Krzysztof       2    32    4     4   144.48     
             32 Lewandowski Jer i Marcin        3    18    4     4   141.85     
             33 Rawski          Witold          1    47    4     4   140.21     
             34 Sekuła          Wiesław         3    20    4     4   139.78     
             35 Szczęsny        Marek           3    28    4     4   137.71     
             36 Jobda           Arkadiusz       3    27    4     4   137.43     
             37 Szymaniak       Jerzy           2    30    3     3   109.10     
             38 Górniak         Piotr           2    34    3     3   105.51     
             39 Fabisiak        Rafał           3    11    3     3   103.73     
             40 Gaszewski       Michał          3    12    3     3   103.32     
             41 Borkowski       Jerzy           1    11    3     3    98.76     
             42 Nowak           Adam            3    10    2     2    72.56     
             43 Tokarski Waldem Michał          1    17    2     2    69.32     
             44 Czasak          Marcin          2    30    2     2    69.25     
             45 Belka           Stanisław       1    14    2     2    68.63     
             46 Rębiś           Krzysztof       2    10    2     2    67.07     
             47 Pytka           Bogdan          3    39    1     1    36.97     
             48 Więsik          Dariusz         3    19    1     1    36.43     
             49 Bolek           Marian          1    10    1     1    33.52     
             50 Chojnacki       M. i  Z.        2    25    1     1    33.43     
             51 Sadowski Sławom Piotr           1    19    1     1    32.56     
             52 Prudziński      Jan             3    21    1     1    32.39     
             53 Okrasa          Stanisław       3    68    1     1    32.25     
             54 Kujawiak        Jan             1    30    0     0     0.00     
             55 Styczek         Maciej          1    19    0     0     0.00     
             56 Toporowicz      Tadeusz         1    11    0     0     0.00     
             57 Bugalski        Arkadiusz       1    50    0     0     0.00     
             58 Bąbik           Sławomir        1    17    0     0     0.00     
             59 Golik           Sławomir        2    26    0     0     0.00     
             60 Oracz           Paweł           2    18    0     0     0.00     
             61 Głażewski       Jerzy           3    21    0     0     0.00     
             62 Skiba           Włodzimierz     2    10    0     0     0.00     
             63 Markowski       Krzysztof       3    14    0     0     0.00     
             64 Zelman          Marcin          3    10    0     0     0.00     
             65 Witkowski       Tomasz          3    17    0     0     0.00     
             66 Zieliński       Jan             2    33    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2126.51  37.4                                                                    
    2    3 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2096.45  40.7                                                                    
    3    2 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2095.68  29.4                                                                    
    4    4 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2087.97  35.0                                                                    
    5    5 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2069.56  36.1                                                                    
    6    6 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2059.74  24.8                                                                    
    7    8 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2047.89  44.2                                                                    
    8    7 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2041.90  34.0                                                                    
    9    9 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2026.87  28.0                                                                    
   10   10 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2015.18  29.6                                                                    
   11   11 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  7  5  5  5  7   57   2007.43  20.2                                                                    
   12   12 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5  4  7   56   2003.91  32.1                                                                    
   13   13 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  7  5  5  4  7   56   1942.77  29.1                                                                    
   14   15 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  7  3  5  5  7   55   1899.43  26.1                                                                    
   15   17 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  7  7  7  5  5  5  7   49   1895.12  18.2                                                                    
   16   18 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  5  7  5  5  4  7   54   1887.71  22.5                                                                    
   17   21 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  7  4  4  4  7   54   1855.33  28.5                                                                    
   18   22 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6  7  7  7  5  5  4  7   49   1838.40  21.1                                                                    
   19   24 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7  7  7  7  5  4  3  7   54   1810.17  16.3                                                                    
   20   16 Walczak         Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5  4  5   54   1810.02  25.1                                                                    
   21   20 Bielski         Jacek           3  5  7  6  6  7  5  5  4  6   51   1805.84  23.8                                                                    
   22   23 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  7  5  4  2  7   53   1803.20  37.7                                                                    
   23   14 Rawski          Witold          1  7  5  6  7  7  5  5  5  4   51   1789.93  18.3                                                                    
   24   25 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  7  5  5  1  7   53   1787.56  24.0                                                                    
   25   19 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  7  3  5  5  3   51   1701.50  14.6                                                                    
   26   27 Widłak          Adam            3  7  7  7  7  7  3  3  3  7   51   1670.73  31.5                                                                    
   27   26 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  7  5  3  2  5   50   1607.36  27.5                                                                    
   28   28 Peterek         Kazimierz       2  7  5  3  7  1  5  5  5  5   43   1532.41  12.9                                                                    
   29   29 Sotek           Mariusz         1  7  7  7  7  6  4  2 --  4   44   1377.72  28.1                                                                    
   30   30 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  7  4  1  0  3   43   1300.05  23.5                                                                    
   31   35 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  7  5  3  4  7   29   1281.96  17.6                                                                    
   32   31 Pindelski       Krzysztof       2  7  1  1  7  7  5  2  1  4   35   1239.58  13.7                                                                    
   33   32 Jobda           Arkadiusz       3  7  7  7  7  3  3  2  1  4   41   1212.83  21.7                                                                    
   34   36 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  5  5  5  1  2  3  4   39   1171.95  17.6                                                                    
   35   34 Czasak          Marcin          2  7  4  3  7  7  5  0  1  2   36   1109.30  12.7                                                                    
   36   33 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  7  7  4  5 -- --   26   1055.58  11.1                                                                    
   37   38 Fabisiak        Rafał           3  7  7  7  4  6  2  1  0  3   37    994.53  29.2                                                                    
   38   37 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  7 -- -- -- --   35    962.17  32.8                                                                    
   39   40 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  0  5  3  2  0  4   35    947.46  13.9                                                                    
   40   41 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  4  7  0 -- --  4   36    946.43  29.2                                                                    
   41   44 Jaworski        Mateusz         3  7  7  7  5  2  1  1  0  5   35    917.52  23.4                                                                    
   42   39 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  7  5  4  0  1  2   26    885.36  16.6                                                                    
   43   42 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7  4  6  3  2  1 --  1   31    805.31  15.1                                                                    
   44   43 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  5  3  1  0 -- --   30    752.94  16.9                                                                    
   45   45 Pytka           Bogdan          3  7  6  3  5  4  2  0 --  1   28    738.13  12.4                                                                    
   46   49 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2  2   22    703.28   8.1                                                                    
   47   50 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0  3   19    702.70  14.1                                                                    
   48   46 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6 --  6  3 -- -- --   25    690.40  17.5                                                                    
   49   47 Borowski        Dariusz         2 --  7  7  6  2  2 -- -- --   24    683.64  18.5                                                                    
   50   48 Okrasa          Stanisław       3  7  0  0  3  5  5 --  0  1   21    677.49   5.0                                                                    
   51   52 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1  4   16    654.79   8.2                                                                    
   52   51 Wirtek          Mariusz         3  7  7  4  2  3  1  0  0 --   24    525.55  15.2                                                                    
   53   53 Głażewski       Jerzy           3  7  2  2  5  4  0  0  0  0   20    486.62   8.3                                                                    
   54   54 Markowski       Krzysztof       3  6  0  0  2  4  4  0  0  0   16    486.52   8.0                                                                    
   55   55 Styczek         Maciej          1  7  0  0  0  3  4  1 --  0   15    451.39   9.0                                                                    
   56   57 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5  2  0  3  1  0 --  1   19    413.69   8.7                                                                    
   57   56 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  2  2  2  1 --  0   14    404.09   5.8                                                                    
   58   58 Zieliński       Jan             2  7  1  0  2  5  0 -- --  0   15    346.37   6.5                                                                    
   59   59 Oracz           Paweł           2  3  5  2  2  1  1  0 --  0   14    339.27   6.3                                                                    
   60   60 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  4  2  0 -- --   10    336.73   5.1                                                                    
   61   65 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1  2   10    326.55   4.7                                                                    
   62   61 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --  0    8    305.70   4.7                                                                    
   63   62 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2  1  2  1  1  0  0  0   14    303.58   3.9                                                                    
   64   63 Golik           Sławomir        2  7  2  1  1 --  2  0 --  0   13    287.27   5.9                                                                    
   65   71 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1  3    7    276.76   7.1                                                                    
   66   64 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --  0    7    273.50   4.5                                                                    
   67   66 Krupa           Łukasz          3  3  7  4 -- -- -- -- -- --   14    252.38  25.5                                                                    
   68   70 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1  1    7    250.50   4.3                                                                    
   69   67 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --  0    7    241.87   3.6                                                                    
   70   68 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0 --    6    226.66   5.0                                                                    
   71   69 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --  0    9    222.24   8.2                                                                    
   72   72 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0  1    5    184.47   2.3                                                                    
   73   75 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  2    4    158.73   3.3                                                                    
   74   73 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- -- --    6    133.97   4.1                                                                    
   75   76 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --  1    3    107.60   2.9                                                                    
   76   74 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- --    2     86.72   1.9                                                                    
   77   77 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                                    
   78   78 Bąbik           Sławomir        1  1 --  2  0 -- -- -- --  0    3     55.58   3.2                                                                    
   79   79 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 --    1     49.39   2.9                                                                    
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                                    
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1759.14  37.4                                                                    
    2    2 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1744.05  35.0                                                                    
    3    4 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1739.92  40.7                                                                    
    4    3 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1739.69  29.4                                                                    
    5    5 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1718.94  36.1                                                                    
    6    6 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1707.38  44.2                                                                    
    7    8 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1687.82  34.0                                                                    
    8    9 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1685.34  29.6                                                                    
    9    7 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1684.95  24.8                                                                    
   10   10 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1665.35  28.0                                                                    
   11   11 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1663.80  32.1                                                                    
   12   12 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1614.89  29.1                                                                    
   13   13 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1613.03  23.8                                                                    
   14   15 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1567.71  25.1                                                                    
   15   16 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5  5  5  5  5  4  5   40   1556.07  21.1                                                                    
   16   17 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  4  4  4  5   42   1521.36  28.5                                                                    
   17   18 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5  5  5  5  5  4  5   40   1510.89  18.2                                                                    
   18   19 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  5  5  2  5   42   1486.87  20.2                                                                    
   19   14 Rawski          Witold          1  5  2  5  5  5  5  5  5  2   39   1474.44  18.3                                                                    
   20   20 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5  1  5  5  5   41   1458.99  26.1                                                                    
   21   21 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  5  5  5  3  5   40   1432.69  22.5                                                                    
   22   22 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  3  2  5   40   1423.77  37.7                                                                    
   23   26 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5  3  3  3  5   39   1346.85  31.5                                                                    
   24   25 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0  5  1  5  5  5  4   34   1315.74  12.9                                                                    
   25   24 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  5  3  2  3   38   1286.31  27.5                                                                    
   26   23 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5  5  4  5  3  3  2   37   1255.75  16.3                                                                    
   27   27 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5  5  4  0  3   37   1252.82  24.0                                                                    
   28   28 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  5  1  2  3  4   35   1114.11  17.6                                                                    
   29   31 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1  5  5  5  2  1  4   29   1072.09  13.7                                                                    
   30   29 Sotek           Mariusz         1  5  5  5  5  4  4  2 --  3   33   1072.01  28.1                                                                    
   31   30 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  5  5  3  4  3   23   1056.01  17.6                                                                    
   32   34 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5  5  2  3  2  1  4   32    991.23  21.7                                                                    
   33   32 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  3  1  0  2   31    946.19  23.5                                                                    
   34   36 Czasak          Marcin          2  5  3  2  5  5  5  0  1  2   28    907.62  12.7                                                                    
   35   35 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  2  1  3  2  1   29    884.73  14.6                                                                    
   36   33 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  5  5  4  4 -- --   21    861.74  11.1                                                                    
   37   37 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  4  5  2  1  0  3   30    859.64  29.2                                                                    
   38   38 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  5  5  4  0  1  2   24    814.97  16.6                                                                    
   39   39 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  0  5  3  2  0  3   28    813.32  13.9                                                                    
   40   42 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5  2  1  1  0  5   29    807.44  23.4                                                                    
   41   44 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --  4   28    755.35  29.2                                                                    
   42   41 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2  2   22    703.28   8.1                                                                    
   43   45 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0  3   19    702.70  14.1                                                                    
   44   40 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- -- --   25    682.57  32.8                                                                    
   45   49 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1  4   16    654.79   8.2                                                                    
   46   43 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3  4  3  2  1 --  1   24    652.83  15.1                                                                    
   47   46 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5 --  5  3 -- -- --   21    597.13  17.5                                                                    
   48   47 Pytka           Bogdan          3  5  4  3  5  3  1  0 --  1   22    587.75  12.4                                                                    
   49   50 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0  3  2  5 --  0  1   16    544.37   5.0                                                                    
   50   48 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  4  1  1  0 -- --   21    529.65  16.9                                                                    
   51   51 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  4  1  2 -- -- --   17    494.48  18.5                                                                    
   52   52 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  2  4  4  0  0  0   15    474.18   8.0                                                                    
   53   53 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4  2  3  1  0  0 --   20    467.10  15.2                                                                    
   54   54 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2  5  4  0  0  0  0   18    461.58   8.3                                                                    
   55   56 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2  0  3  1  0 --  1   17    389.55   8.7                                                                    
   56   55 Styczek         Maciej          1  5  0  0  0  3  3  1 --  0   12    374.57   9.0                                                                    
   57   62 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1  2   10    326.55   4.7                                                                    
   58   57 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --  0    8    305.70   4.7                                                                    
   59   58 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  3  2  0 -- --    9    302.02   5.1                                                                    
   60   71 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1  3    7    276.76   7.1                                                                    
   61   59 Zieliński       Jan             2  4  1  0  1  5  0 -- --  0   11    273.62   6.5                                                                    
   62   60 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --  0    7    273.50   4.5                                                                    
   63   61 Golik           Sławomir        2  5  2  1  1 --  2  0 --  0   11    262.05   5.9                                                                    
   64   69 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1  1    7    250.50   4.3                                                                    
   65   63 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  1  0  1  1 --  0   10    243.98   5.8                                                                    
   66   64 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --  0    7    241.87   3.6                                                                    
   67   65 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0 --    6    226.66   5.0                                                                    
   68   66 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0  2  1  1  0  0  0    9    223.36   3.9                                                                    
   69   67 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --  0    9    222.24   8.2                                                                    
   70   68 Krupa           Łukasz          3  3  5  4 -- -- -- -- -- --   12    219.18  25.5                                                                    
   71   70 Oracz           Paweł           2  2  4  0  1  0  1  0 --  0    8    193.16   6.3                                                                    
   72   72 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0  1    5    184.47   2.3                                                                    
   73   75 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  2    4    158.73   3.3                                                                    
   74   73 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- -- --    6    133.97   4.1                                                                    
   75   76 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --  1    3    107.60   2.9                                                                    
   76   74 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- --    2     86.72   1.9                                                                    
   77   77 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                                    
   78   78 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 --    1     49.39   2.9                                                                    
   79   79 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --  0    2     33.54   3.2                                                                    
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                                    
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 Kurek           Wiesław         3  3  5  5  4  4  5  5  5  5   41   1609.44  40.7                                                                    
    2    2 Szklarz         Marian          3  4  5  5  5  4  4  4  5  5   41   1510.05  44.2                                                                    
    3    3 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5  5  5  5  5  5  5   40   1602.36  35.0                                                                    
    4    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4  3  5  5  5  5  5   40   1492.26  29.6                                                                    
    5    6 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3  3  5  5  4  5  5   37   1422.13  29.4                                                                    
    6    7 Wilczek         Edward          2  5  4  2  5  2  4  5  5  5   37   1377.77  28.0                                                                    
    7    8 Burkowski       Paweł           3  5  4  5  4  4  5  3  2  5   37   1302.10  37.7                                                                    
    8    5 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5  5  3  3  5  5  3   36   1376.43  37.4                                                                    
    9    9 Tarka           Stanisław       2  5  3  4  2  5  4  5  3  5   36   1304.37  22.5                                                                    
   10   13 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4  3  3  1  5  5  5   33   1213.99  26.1                                                                    
   11   14 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2  3  2  5  5  2  5   33   1175.02  29.1                                                                    
   12   10 Widłak          Adam            3  4  5  5  4  3  2  3  3  4   33   1110.66  31.5                                                                    
   13   12 Bielski         Jacek           3  4  3  2  2  5  3  5  4  4   32   1229.79  23.8                                                                    
   14   19 Łuczak          Marek           3  2  3  4  3  5  2  3  4  5   31   1166.95  28.5                                                                    
   15   20 Woźniak         Wit             3  0  5  5  4  3  3  3  3  5   31   1154.84  36.1                                                                    
   16   17 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  5  2  2  4  3  4   31   1140.13  32.1                                                                    
   17   16 Walczak         Dariusz         1  3  3  4  3  2  3  5  4  4   31   1139.70  25.1                                                                    
   18   15 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2  5  2  5  3  5  3   30   1196.94  34.0                                                                    
   19   11 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5  5  2  4  2  2  1   30    962.78  27.5                                                                    
   20   18 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5  5  4  2  5  4  3   29   1183.26  21.1                                                                    
   21   21 Arak            Piotr           1  2  5  4  5  2  3  3  0  2   26    856.60  24.0                                                                    
   22   22 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5  3  5  2  1  0  2   26    751.93  29.2                                                                    
   23   26 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3  3  2  1  2  3  4   25    842.51  17.6                                                                    
   24   23 Rawski          Witold          1  2  0  3  2  4  5  3  4  1   24    996.45  18.3                                                                    
   25   24 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4  3  3  3  2  3  1   23    872.42  24.8                                                                    
   26   25 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  2  5  0 -- --  1   23    557.03  29.2                                                                    
   27   27 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3  5  4  1  4  2  3   22    878.93  18.2                                                                    
   28   29 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5  2  2  1  1  0  3   22    591.64  23.4                                                                    
   29   28 Sadowski        Marek           2  2  1  3  4  4  3  1  1  2   21    747.29  20.2                                                                    
   30   31 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4  0  2  2  2  0  2   19    550.59  13.9                                                                    
   31   30 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5  3  0  1  3  2  1   18    625.17  14.6                                                                    
   32   32 Sotek           Mariusz         1  2  3  3  5  0  2  1 --  2   18    579.88  28.1                                                                    
   33   35 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0  3  0  2  2  4  3   17    687.31  12.9                                                                    
   34   33 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1  5  4  4  0  1  2   17    681.61  16.6                                                                    
   35   36 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1  1  1  3  1  2  2   16    542.21   8.1                                                                    
   36   34 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1  1  2  2  1 --  1   16    431.14  15.1                                                                    
   37   42 Czasak          Marcin          2  2  1  1  3  1  4  0  1  2   15    532.95  12.7                                                                    
   38   43 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1  1  4  2  0  1  2   15    485.49  13.7                                                                    
   39   39 Pytka           Bogdan          3  4  1  2  4  2  1  0 --  1   15    423.35  12.4                                                                    
   40   37 Borowski        Dariusz         2 --  3  5  3  1  2 -- -- --   14    413.83  18.5                                                                    
   41   38 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3 --  3  2 -- -- --   14    387.36  17.5                                                                    
   42   40 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2  1  1  1  0  0 --   14    307.87  15.2                                                                    
   43   41 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  3  4  3  3 -- --   13    583.67  11.1                                                                    
   44   47 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  3  1  5  0  1  2   12    541.70   8.2                                                                    
   45   49 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2  1  0  1  2  1  2   12    412.50  21.7                                                                    
   46   50 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2  1  1  1  1  1  2   12    388.00  16.3                                                                    
   47   44 Górniak         Piotr           2  2  3  3  1  2  1  0  0  0   12    309.18  23.5                                                                    
   48   45 Kowalski        Paweł           2  0  3  3  3  1  1  0 -- --   11    334.87  16.9                                                                    
   49   46 Puchała         Sylwester       2  0  0  5  3  3 -- -- -- --   11    330.94  32.8                                                                    
   50   48 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0  2  3  3  0  0  0   10    352.52   8.0                                                                    
   51   52 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  1  3  1  1  2  1    9    398.92  17.6                                                                    
   52   51 Styczek         Maciej          1  3  0  0  0  2  3  1 --  0    9    313.08   9.0                                                                    
   53   55 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0  2  1  1  1  0  2    9    311.46  14.1                                                                    
   54   56 Belka           Stanisław       1  1  0  0  1  1  2  0  1  2    8    299.94   4.7                                                                    
   55   53 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0  3  0  2 --  0  0    8    254.44   5.0                                                                    
   56   54 Krupa           Łukasz          3  1  4  3 -- -- -- -- -- --    8    152.12  25.5                                                                    
   57   57 Bolek           Marian          1  0  1  0  2 --  1  0  1  1    6    237.36   4.3                                                                    
   58   60 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  0  1  1  0 --  1    6    167.13   8.7                                                                    
   59   67 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0  2  0  1  2    5    219.09   7.1                                                                    
   60   58 Rokita          Sławomir        2 --  1  0  1  1  2  0 -- --    5    189.71   5.1                                                                    
   61   59 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  0  0  2  0 --  0    5    161.35   4.7                                                                    
   62   61 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1  2  1 -- -- --  0    5    134.53   8.2                                                                    
   63   62 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  1  3 -- --  0    4    192.24   4.5                                                                    
   64   63 Zelman          Marcin          3  0  0 --  1  1  2  0 --  0    4    172.46   3.6                                                                    
   65   68 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  1  2  0  0  1    4    171.49   2.3                                                                    
   66   64 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0  0  2  0  0  0  0    4     98.30   8.3                                                                    
   67   65 Zieliński       Jan             2  2  0  0  1  1  0 -- --  0    4     92.72   6.5                                                                    
   68   66 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  3  0  0 --    3    164.58   5.0                                                                    
   69   74 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0  0  0  1  2    3    125.91   3.3                                                                    
   70   69 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                                    
   71   70 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  1  0  0  1 --  0    2     91.21   5.8                                                                    
   72   71 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- --    2     86.72   1.9                                                                    
   73   72 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  0  1  0  0  0    2     62.27   3.9                                                                    
   74   73 Golik           Sławomir        2  2  0  0  0 --  0  0 --  0    2     27.60   5.9                                                                    
   75   75 Oracz           Paweł           2  0  0  0  1  0  0  0 --  0    1     36.72   6.3                                                                    
   76   76 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  1  0 -- -- --    1     33.90   4.1                                                                    
   77   77 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0 -- -- -- -- -- --    1     17.28   3.1                                                                    
   78   78 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 -- -- -- --  0    0      0.00   3.2                                                                    
   79   79 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    
   80   80 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 -- -- -- --  0    0      0.00   2.9                                                                    
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  0 --  0 --    0      0.00   2.9                                                                    

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  3  3  3  5   39   1366.65  34.0                                                                    
    2    2 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  2  3  3  5   38   1331.92  37.4                                                                    
    3    3 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  3  3  3  5   39   1318.82  20.2                                                                    
    4    6 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  5  5  5  3  3  3  5   29   1177.43  18.2                                                                    
    5    4 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  5  2  3  3  2   35   1127.00  14.6                                                                    
    6    5 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  4  2  3  3  0   32   1047.69  26.1                                                                    
    7    7 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  3  5  3  0  2  5   33   1036.57  29.4                                                                    
    8    9 Szklarz         Marian          3  5  5  5  2  5  2  1  1  5   31    977.94  44.2                                                                    
    9   11 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4  5  4  5  2  1  0  5   31    919.82  16.3                                                                    
   10   10 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5  5  5  3  0  1  2  4   29    887.12  24.8                                                                    
   11   14 Wilczek         Edward          2  0  5  5  5  5  2  0  0  5   27    883.45  28.0                                                                    
   12    8 Arak            Piotr           1  0  1  5  5  3  3  3  1  1   22    850.56  24.0                                                                    
   13   23 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  0  5  1  2  0  5   24    766.54  32.1                                                                    
   14   15 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  1  0  0  2   28    765.83  35.0                                                                    
   15   20 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --  4   28    760.21  29.2                                                                    
   16   16 Rawski          Witold          1  5  4  2  5  5  3  0  0  2   26    758.62  18.3                                                                    
   17   19 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  0  0  0  2   27    747.07  23.5                                                                    
   18   27 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  1  0  2  1  5   26    744.21  22.5                                                                    
   19   12 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  4  1  4  3  3  0  0   25    731.43  29.1                                                                    
   20   17 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  4  5  1  0  1  1   27    720.78  25.1                                                                    
   21   28 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  1  1  1  0  2  5   25    716.20  40.7                                                                    
   22   13 Peterek         Kazimierz       2  5  2  3  5  1  3  3  0  0   22    702.23  12.9                                                                    
   23   21 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  2  1  0  0  3   26    690.10  37.7                                                                    
   24   18 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- -- --   25    682.20  32.8                                                                    
   25   33 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  3  3  0  0  0  5   26    649.75  29.6                                                                    
   26   34 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  3  1  0  1  0  5   25    648.79  23.4                                                                    
   27   24 Tokarski Waldem Michał          1  4  3  2  1  1  2  3  2  2   20    641.22   8.1                                                                    
   28   25 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  2  5  1  0  0  2   25    641.02  29.2                                                                    
   29   26 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  2  4  5  2  0  1  1   18    599.22  16.6                                                                    
   30   22 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  1  5  5  1  2  0  0   17    584.30  13.7                                                                    
   31   30 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  1  0  0  0  2   23    560.13  27.5                                                                    
   32   29 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  2  0  0  0  1   23    558.52  36.1                                                                    
   33   38 Widłak          Adam            3  0  3  5  3  4  0  0  0  3   18    518.74  31.5                                                                    
   34   31 Łuczak          Marek           3  5  5  5  4  2  0  0  0  0   21    486.36  28.5                                                                    
   35   32 Czasak          Marcin          2  2  3  2  4  5  1  0  0  0   17    485.84  12.7                                                                    
   36   35 Jobda           Arkadiusz       3  4  5  5  5  1  0  0  0  0   20    467.88  21.7                                                                    
   37   36 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  0  5  4  0  2 -- --   12    441.03  11.1                                                                    
   38   41 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3  4  4  2  0  0  0  2   15    437.63  21.1                                                                    
   39   37 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  2  1  2 -- -- --   15    421.91  18.5                                                                    
   40   39 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  2  5  1  0  0 --  0   18    406.18  15.1                                                                    
   41   40 Skiba           Włodzimierz     2  3  2  0  2  2  2  1 --  0   12    378.82   5.8                                                                    
   42   53 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0  4  0  0  0  5    9    329.82  17.6                                                                    
   43   43 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  0  2  0  0 --  1   13    325.95  28.1                                                                    
   44   48 Sekuła          Wiesław         3  4  5  3  0  1  0  0  0  2   15    302.20  13.9                                                                    
   45   42 Wirtek          Mariusz         3  3  4  3  1  1  1  0  0 --   13    301.49  15.2                                                                    
   46   47 Pytka           Bogdan          3  5  5  2  0  1  0  0 --  1   14    276.16  12.4                                                                    
   47   44 Włodarczyk      Paweł           1  1  3  2 --  3  1 -- -- --   10    273.79  17.5                                                                    
   48   45 Głażewski       Jerzy           3  2  2  1  3  2  0  0  0  0   10    259.28   8.3                                                                    
   49   49 Bielski         Jacek           3  0  4  2  2  1  0  0  0  1   10    253.98  23.8                                                                    
   50   46 Oracz           Paweł           2  2  4  2  2  1  0  0 --  0   11    252.50   6.3                                                                    
   51   50 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2  1  0  3  0  0 --  1   11    247.79   8.7                                                                    
   52   51 Golik           Sławomir        2  3  2  1  0 --  2  0 --  0    8    200.52   5.9                                                                    
   53   52 Krupa           Łukasz          3  2  5  3 -- -- -- -- -- --   10    180.46  25.5                                                                    
   54   54 Markowski       Krzysztof       3  4  0  0  0  1  1  0  0  0    6    134.90   8.0                                                                    
   55   55 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  1  1 -- --  0    4    130.86   4.5                                                                    
   56   56 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0  2  1  0 -- --    3    123.94   5.1                                                                    
   57   61 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  1    3    122.41   3.3                                                                    
   58   57 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  3  0 --  0  0    3    107.56   5.0                                                                    
   59   58 Kowalski        Paweł           2  1  5  0  0  0  0  0 -- --    6    107.44  16.9                                                                    
   60   59 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  1  0  0  0  0  0  0    6     92.58   3.9                                                                    
   61   60 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1  1  0  1  0  0  0  0    4     86.38  17.6                                                                    
   62   62 Zieliński       Jan             2  4  0  0  1  0  0 -- --  0    5     85.57   6.5                                                                    
   63   63 Krzcot          Marcin          1  2  1  0 --  1  0 -- -- --    4     77.38   4.1                                                                    
   64   64 Toporowicz      Tadeusz         1 --  1  0  0  0  1  0 --  0    2     70.13   4.7                                                                    
   65   79 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0  0  0  0  2    2     65.44   8.2                                                                    
   66   65 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0  1  0 -- --    1     53.77   1.9                                                                    
   67   66 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 --    1     49.39   2.9                                                                    
   68   67 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --  0    2     34.72   3.2                                                                    
   69   68 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  1  0 -- -- -- --    1     34.69   8.6                                                                    
   70   69 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  1 -- -- -- --  0    1     34.48   2.9                                                                    
   71   70 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0  1  0  0 --  0    1     33.66   3.6                                                                    
   72   71 Bolek           Marian          1  1  1  0  0 --  0  0  0  0    2     31.01   4.3                                                                    
   73   72 Styczek         Maciej          1  2  0  0  0  0  0  0 --  0    2     26.29   9.0                                                                    
   74   73 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  0  0  0  0    1     21.64   7.1                                                                    
   75   74 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   4.7                                                                    
   76   75 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  14.1                                                                    
   77   76 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  0  0  0 --    0      0.00   5.0                                                                    
   78   77 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    
   79   78 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  0 -- -- --  0    0      0.00   8.2                                                                    
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   3.1                                                                    
   81   81 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   2.3                                                                    
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    

 
 
                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Myszkowski Zenon        112   1  30 1,422.27 15 564.00 15 858.27  0   0.00 
   2 Kurek Wiesław             2   3  28 1,365.76 13 489.11 15 876.65  0   0.00 
   3 Wojciechowski Andrzej   241   3  28 1,318.12 13 490.44 15 827.68  0   0.00 
   4 Grzegrzółka Jan         308   3  28 1,300.12 13 478.22 15 821.90  0   0.00 
   5 Szklarz Marian          364   3  27 1,258.92 14 540.28 13 718.64  0   0.00 
   6 Wilczek Edward          221   2  26 1,219.78 12 447.01 14 772.77  0   0.00 
   7 Dąbrowski Tomasz        404   1  25 1,204.21 11 402.85 14 801.36  0   0.00 
   8 Szczepaniak Robert      156   1  26 1,181.90 13 464.35 13 717.55  0   0.00 
   9 Bielski Jacek           302   3  25 1,176.86 12 443.20 13 733.66  0   0.00 
  10 Antosiewicz Bogdan      369   3  25 1,150.37 13 489.52 12 660.85  0   0.00 
  11 Tarka Stanisław         632   2  25 1,146.38 13 480.98 12 665.40  0   0.00 
  12 Wojciechowski Jarosław  375   3  25 1,136.72 12 423.26 13 713.46  0   0.00 
  13 Woźniak Wit              15   3  25 1,135.65 13 478.63 12 657.02  0   0.00 
  14 Łukasik Andrzej         385   3  24 1,129.44 11 408.32 13 721.12  0   0.00 
  15 Burkowski Paweł         357   3  24 1,110.99 13 491.39 11 619.60  0   0.00 
  16 Glinka Dariusz          160   1  24 1,105.40 12 450.97 12 654.43  0   0.00 
  17 Łuczak Marek            366   3  24 1,098.53 13 492.55 11 605.98  0   0.00 
  18 Rawski Witold           116   1  22 1,036.81  9 327.29 13 709.52  0   0.00 
  19 Walczak Dariusz         122   1  22 1,029.12  9 324.26 13 704.86  0   0.00 
  20 Widłak Adam             378   3  22   979.66 13 479.00  9 500.66  0   0.00 
  21 Peterek Kazimierz       224   2  22   971.70 11 382.75 11 588.95  0   0.00 
  22 Sadowski Marek          219   2  22   960.81 12 430.73 10 530.08  0   0.00 
  23 Lewandowski Kazimierz   416   3  21   907.68 13 471.48  8 436.20  0   0.00 
  24 Kwiatkowski Andrzej     205   2  21   893.68 14 513.86  7 379.82  0   0.00 
  25 Arak Piotr              141   1  19   840.46 10 366.37  9 474.09  0   0.00 
  26 Rębiś Krzysztof         411   2  18   773.01 11 398.90  7 374.11  0   0.00 
  27 Michniewski Tomasz      363   3  17   757.79  9 327.61  8 430.18  0   0.00 
  28 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  16   751.95  8 299.83  8 452.12  0   0.00 
  29 Kuźmiński Andrzej       360   3  16   710.19  9 333.75  7 376.44  0   0.00 
  30 Szczęsny Marek          382   3  16   699.92  9 316.94  7 382.98  0   0.00 
  31 Kisiel Robert i Staś    211   2  16   698.26  8 281.47  8 416.79  0   0.00 
  32 Szymaniak Jerzy         348   2  13   608.69  5 182.72  8 425.97  0   0.00 
  33 Pindelski Krzysztof     210   2  13   551.08  8 284.05  5 267.03  0   0.00 
  34 Fabisiak Rafał          465   3  13   523.64 10 364.40  3 159.24  0   0.00 
  35 Czasak Marcin           423   2  12   516.47  7 250.20  5 266.27  0   0.00 
  36 Sekuła Wiesław          331   3  11   509.28  4 146.34  7 362.94  0   0.00 
  37 Jaworski Mateusz        380   3  12   487.02  8 286.61  4 200.41  0   0.00 
  38 Tokarski Waldemar Mich  120   1  10   457.76  4 146.12  6 311.64  0   0.00 
  39 Kulczyński Mieczysław   311   3  10   438.97  5 180.05  5 258.92  0   0.00 
  40 Borkowski Jerzy         103   1  10   431.07  5 177.70  5 253.37  0   0.00 
  41 Sotek Mariusz           161   1  10   428.54  7 262.98  3 165.56  0   0.00 
  42 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3  10   385.73  8 287.49  2  98.24  0   0.00 
  43 Markowski Krzysztof     317   3   9   385.02  5 178.14  4 206.88  0   0.00 
  44 Styczek Maciej          136   1   8   365.44  3 105.36  5 260.08  0   0.00 
  45 Jobda Arkadiusz         377   3   8   358.22  4 143.15  4 215.07  0   0.00 
  46 Chojnacki M. i  Z.      204   2   8   346.33  4 139.17  4 207.16  0   0.00 
  47 Belka Stanisław         101   1   8   345.74  4 139.19  4 206.55  0   0.00 
  48 Pytka Bogdan            166   3   9   343.25  8 289.24  1  54.01  0   0.00 
  49 Górniak Piotr           245   2   7   280.73  5 179.02  2 101.71  0   0.00 
  50 Okrasa Stanisław        354   3   6   268.55  3 106.54  3 162.01  0   0.00 
  51 Włodarczyk Paweł        164   1   6   266.28  3 113.50  3 152.78  0   0.00 
  52 Kowalski Paweł          244   2   6   262.25  4 156.08  2 106.17  0   0.00 
  53 Puchała Sylwester       242   2   7   259.44  7 259.44  0   0.00  0   0.00 
  54 Borowski Dariusz       4243   2   6   256.02  4 146.32  2 109.70  0   0.00 
  55 Kujawiak Jan            135   1   5   245.84  1  35.39  4 210.45  0   0.00 
  56 Szczepaniak Ludwik      126   1   5   233.53  2  65.87  3 167.66  0   0.00 
  57 Gaszewski Michał        374   3   5   227.27  2  69.85  3 157.42  0   0.00 
  58 Prudziński Jan          386   3   5   225.36  2  71.56  3 153.80  0   0.00 
  59 Rokita Sławomir         217   2   5   210.98  3 105.84  2 105.14  0   0.00 
  60 Głażewski Jerzy         306   3   5   203.32  3 103.89  2  99.43  0   0.00 
  61 Zelman Marcin           341   3   4   177.98  2  70.60  2 107.38  0   0.00 
  62 Nowak Adam              324   3   4   161.36  3 106.69  1  54.67  0   0.00 
  63 Wirtek Mariusz          347   3   4   159.99  3 104.92  1  55.07  0   0.00 
  64 Sadowski Sławomir Piot  133   1   4   158.78  3 101.93  1  56.85  0   0.00 
  65 Bąk Dariusz             365   3   4   153.87  3  98.85  1  55.02  0   0.00 
  66 Witkowski Tomasz        368   3   4   138.37  4 138.37  0   0.00  0   0.00 
  67 Skiba Włodzimierz       316   2   3   126.56  2  68.65  1  57.91  0   0.00 
  68 Toporowicz Tadeusz      154   1   2   107.10  0   0.00  2 107.10  0   0.00 
  69 Więsik Dariusz          373   3   3    99.93  3  99.93  0   0.00  0   0.00 
  70 Zieliński Jan          4224   2   2    84.44  1  34.69  1  49.75  0   0.00 
  71 Golik Sławomir          206   2   2    82.96  1  33.26  1  49.70  0   0.00 
  72 Oracz Paweł             239   2   2    69.82  2  69.82  0   0.00  0   0.00 
  73 Gugała Mirosław         358   3   2    68.72  2  68.72  0   0.00  0   0.00 
  74 Bolek Marian           4431   1   1    59.59  0   0.00  1  59.59  0   0.00 
  75 Bugalski Arkadiusz      159   1   1    50.92  0   0.00  1  50.92  0   0.00 
  76 Krzcot Marcin           169   1   1    35.12  1  35.12  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2019 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Myszkowski Zenon   112   1  14  868.144  8  557.511  6  310.633  0    0.000
   2 Szklarz Marian     364   3  14  948.237  8  395.216  6  553.021  0    0.000
   3 Tarka Stanisław    632   2  13 1279.562  7  634.334  6  645.228  0    0.000
   4 Kurek Wiesław        2   3  12  447.048  6  405.289  6   41.759  0    0.000
   5 Burkowski Paweł    357   3  12  490.771  7  273.677  5  217.094  0    0.000
   6 Dąbrowski Tomasz   404   1  12  683.871  6  532.690  6  151.181  0    0.000
   7 Łukasik Andrzej    385   3  12  848.022  6  396.141  6  451.881  0    0.000
   8 Szczepaniak Rober  156   1  12 1161.418  6  690.075  6  471.343  0    0.000
   9 Wilczek Edward     221   2  12 1207.938  6  714.576  6  493.362  0    0.000
  10 Grzegrzółka Jan    308   3  12 1301.796  7  762.930  5  538.866  0    0.000
  11 Wojciechowski And  241   3  11  774.454  6  275.607  5  498.847  0    0.000
  12 Woźniak Wit         15   3  11  813.420  6  555.243  5  258.177  0    0.000
  13 Łuczak Marek       366   3  11  865.260  7  538.123  4  327.137  0    0.000
  14 Antosiewicz Bogda  369   3  11  865.391  6  444.332  5  421.059  0    0.000
  15 Glinka Dariusz     160   1  10  550.261  7  492.015  3   58.246  0    0.000
  16 Bielski Jacek      302   3  10  613.825  6  508.463  4  105.362  0    0.000
  17 Kwiatkowski Andrz  205   2  10  947.292  6  632.188  4  315.104  0    0.000
  18 Wojciechowski Jar  375   3  10 1105.789  4  490.090  6  615.699  0    0.000
  19 Walczak Dariusz    122   1  10 1462.534  6  814.413  4  648.121  0    0.000
  20 Lewandowski Kazim  416   3   9  548.738  6  376.242  3  172.496  0    0.000
  21 Kuźmiński Andrzej  360   3   9  865.254  5  371.338  4  493.916  0    0.000
  22 Arak Piotr         141   1   9  919.447  6  583.748  3  335.699  0    0.000
  23 Widłak Adam        378   3   9  958.687  4  500.861  5  457.826  0    0.000
  24 Rawski Witold      116   1   8  678.594  4  393.489  4  285.105  0    0.000
  25 Rębiś Krzysztof    411   2   8  947.418  6  859.048  2   88.370  0    0.000
  26 Sadowski Marek     219   2   7  678.955  4  443.715  3  235.240  0    0.000
  27 Michniewski Tomas  363   3   7  711.966  4  283.322  3  428.644  0    0.000
  28 Peterek Kazimierz  224   2   7  839.590  3  379.956  4  459.634  0    0.000
  29 Szpadzik Joanna i  162   1   6  464.224  3  170.443  3  293.781  0    0.000
  30 Sekuła Wiesław     331   3   6  656.164  3  301.871  3  354.293  0    0.000
  31 Czasak Marcin      423   2   6  701.734  5  579.351  1  122.383  0    0.000
  32 Borkowski Jerzy    103   1   6  785.875  4  518.694  2  267.181  0    0.000
  33 Sotek Mariusz      161   1   5  203.581  3   69.102  2  134.479  0    0.000
  34 Szczęsny Marek     382   3   5  347.237  3  193.184  2  154.053  0    0.000
  35 Szymaniak Jerzy    348   2   5  575.102  2  251.028  3  324.074  0    0.000
  36 Belka Stanisław    101   1   5  790.305  3  465.023  2  325.282  0    0.000
  37 Pytka Bogdan       166   3   4  272.578  4  272.578  0    0.000  0    0.000
  38 Kulczyński Mieczy  311   3   4  419.666  3  349.886  1   69.780  0    0.000
  39 Styczek Maciej     136   1   4  457.202  2  252.747  2  204.455  0    0.000
  40 Fabisiak Rafał     465   3   4  523.718  2  235.473  2  288.245  0    0.000
  41 Zelman Marcin      341   3   4  557.934  2  294.381  2  263.553  0    0.000
  42 Jobda Arkadiusz    377   3   4  568.729  2  255.441  2  313.288  0    0.000
  43 Tokarski Waldemar  120   1   4  705.947  1  126.905  3  579.042  0    0.000
  44 Kowalski Paweł     244   2   3  119.557  2   33.137  1   86.420  0    0.000
  45 Puchała Sylwester  242   2   3  175.236  3  175.236  0    0.000  0    0.000
  46 Kisiel Robert i S  211   2   3  244.231  2  183.835  1   60.396  0    0.000
  47 Okrasa Stanisław   354   3   3  269.953  1  105.165  2  164.788  0    0.000
  48 Nowak Adam         324   3   3  298.410  2  186.529  1  111.881  0    0.000
  49 Pindelski Krzyszt  210   2   3  300.869  2  294.428  1    6.441  0    0.000
  50 Sadowski Sławomir  133   1   3  405.525  2  339.502  1   66.023  0    0.000
  51 Lewandowski Jerzy  315   3   3  410.492  3  410.492  0    0.000  0    0.000
  52 Chojnacki M. i  Z  204   2   3  441.892  1  164.249  2  277.643  0    0.000
  53 Markowski Krzyszt  317   3   3  476.270  1   96.774  2  379.496  0    0.000
  54 Jaworski Mateusz   380   3   2  152.136  2  152.136  0    0.000  0    0.000
  55 Kujawiak Jan       135   1   2  186.143  1  144.275  1   41.868  0    0.000
  56 Prudziński Jan     386   3   2  212.928  1   74.442  1  138.486  0    0.000
  57 Włodarczyk Paweł   164   1   2  262.260  1   79.759  1  182.501  0    0.000
  58 Głażewski Jerzy    306   3   2  270.117  2  270.117  0    0.000  0    0.000
  59 Gaszewski Michał   374   3   2  306.817  0    0.000  2  306.817  0    0.000
  60 Górniak Piotr      245   2   1   19.851  1   19.851  0    0.000  0    0.000
  61 Borowski Dariusz  4243   2   1   54.748  1   54.748  0    0.000  0    0.000
  62 Wirtek Mariusz     347   3   1   75.505  1   75.505  0    0.000  0    0.000
  63 Szczepaniak Ludwi  126   1   1   97.155  0    0.000  1   97.155  0    0.000
  64 Rokita Sławomir    217   2   1  116.479  0    0.000  1  116.479  0    0.000
  65 Toporowicz Tadeus  154   1   1  124.530  0    0.000  1  124.530  0    0.000
  66 Gugała Mirosław    358   3   1  133.003  1  133.003  0    0.000  0    0.000
  67 Witkowski Tomasz   368   3   1  139.808  1  139.808  0    0.000  0    0.000
  68 Krzcot Marcin      169   1   1  152.783  1  152.783  0    0.000  0    0.000
  69 Skiba Włodzimierz  316   2   1  154.346  1  154.346  0    0.000  0    0.000
  70 Bąk Dariusz        365   3   1  176.533  1  176.533  0    0.000  0    0.000