PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ENeubrandenburg IIIF z dnia 17.06.19                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.  N 13:15:19.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  560.657 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   53                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1010                           
      5.Ilość konkursów.......................:  203                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1490.96                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1387.46                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,37,25                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,11,21                         
     10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 56 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       EPunktacja Główna [ 1]F                                                
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   15   │  289   │   67  │23.18│      
          │ 2  │ Baniocha                │   11   │  305   │   40  │13.11│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   27   │  416   │   96  │23.08│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   53   │ 1010   │  203  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  8. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                  
                                  z lotu Neubrandenburg III, w dniu 17.06.19                                                                                    
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                           
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                           
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                           
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                           
   1 Dąbrowski Tomasz                1   19              GCM 11:37:25     1490.96   0.99  40- 18-  5  547.805  60.000   0.990  60.00                            
   2 Dąbrowski Tomasz                1    8              GCM 11:37:27     1490.83   1.98       2   2  547.805  59.940   1.980  59.95                            
   3 Dąbrowski Tomasz                1   17              G   11:37:29     1490.69   2.97       3   2  547.805  59.880                                           
   4 Burkowski Paweł                 3   14              GCM 11:56:53     1470.53   3.96  14-  2-  2  568.922  59.820   3.960  59.86                            
   5 Kurek Wiesław                   3    7              GCM 11:57:38     1464.83   4.95  14-  9-  5  567.816  59.760   4.950  59.81                            
   6 Burkowski Paweł                 3   17              GCM 11:58:29     1464.47   5.94       2   2  568.922  59.700   5.941  59.76                            
   7 Szklarz Marian                  3    3              GCM 11:57:45     1463.36   6.93  15-  9-  5  567.417  59.640   6.931  59.71                            
   8 Wilczek Edward                  2   89              GCM 11:55:12     1461.60   7.92  21-  7-  5  563.008  59.580   7.921  59.67                            
   9 Wojciechowski Andrzej           3   41              GSM 11:54:52     1460.81   8.91  48- 17-  5  562.217  59.520          59.62                            
  10 Szczepaniak Robert              1   25              GSM 11:46:24     1457.43   9.90  21- 10-  5  548.576  59.470          59.57                            
  11 Wojciechowski Jarosław          3    1              GCM 11:56:16     1455.77  10.89  32-  4-  4  562.315  59.410  10.891  59.52                            
  12 Dąbrowski Tomasz                1   50             RGCM 11:46:47     1453.90  11.88       4   3  547.805  59.350  11.881  59.48                            
  13 Szklarz Marian                  3   59             RG   12:00:51     1451.75  12.87       2   1  567.417  59.290                                           
  14 Michniewski Tomasz              3   27              GSM 11:58:11     1450.51  13.86  14-  2-  2  563.062  59.230          59.38                            
  15 Lewandowski Kazimierz           3    6              GCM 11:57:28     1447.80  14.85  10-  3-  3  560.974  59.170  14.851  59.33                            
  16 Glinka Dariusz                  1   39              GCM 11:53:26     1447.20  15.84  18-  4-  4  554.903  59.110  15.842  59.29                            
  17 Szczepaniak Robert              1   35             RG   11:49:27     1445.71  16.83       2   1  548.576  59.050                                           
  18 Szczepaniak Robert              1    8              GCM 11:49:28     1445.65  17.82       3   2  548.576  58.990  17.822  59.19                            
  19 Dąbrowski Tomasz                1   20              GSM 11:49:35     1443.18  18.81       5   4  547.805  58.930          59.14                            
  20 Dąbrowski Tomasz                1   21              G   11:49:41     1442.79  19.80       6      547.805   0.000                                           
  21 Wojciechowski Andrzej           3   44              GSM 11:59:45     1442.51  20.79       2   2  562.217  58.810          59.05                            
  22 Wojciechowski Andrzej           3   61                  11:59:59     1441.64  21.78       3   2  562.217  58.750                                           
  23 Dąbrowski Tomasz                1    7              G   11:50:00     1441.59  22.77       7      547.805   0.000                                           
  24 Łuczak Marek                    3    6              GSM 12:03:24     1441.45  23.76  16-  4-  4  567.067  58.630          58.90                            
  25 Dąbrowski Tomasz                1   67             R    11:50:11     1440.90  24.75       8      547.805   0.000                                           
  26 Dąbrowski Tomasz                1  104             R    11:50:14     1440.71  25.74       9      547.805   0.000                                           
  27 Wilczek Edward                  2  102              GSM 12:00:52     1440.41  26.73       2   2  563.008  58.460          58.76                            
  28 Tarka Stanisław                 2  107              GCM 11:57:45     1440.33  27.72  21-  4-  4  558.486  58.400  27.723  58.71                            
  29 Myszkowski Zenon                1    8              GCM 11:48:23     1439.64  28.71  36- 14-  5  544.734  58.340  28.713  58.67                            
  30 Myszkowski Zenon                1   31              G   11:48:28     1439.32  29.70       2   1  544.734  58.280                                           
  31 Wilczek Edward                  2   12              GCM 12:01:35     1437.77  30.69       3   3  563.008  58.220  30.693  58.57                            
  32 Grzegrzółka Jan                 3   24              GSM 12:05:26     1437.48  31.68  30-  6-  5  568.426  58.160          58.52                            
  33 Kwiatkowski Andrzej             2   71             R    11:59:13     1437.24  32.67  38-  7-  5  559.397  58.100                                           
  34 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              GCM 11:57:48     1435.94  33.66  27-  7-  5  556.856  58.040  33.663  58.43                            
  35 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              GSM 11:58:08     1434.70  34.65       2   2  556.856  57.980          58.38                            
  36 Myszkowski Zenon                1   11              GCM 11:49:58     1433.64  35.64       3   2  544.734  57.920  35.644  58.33                            
  37 Wojciechowski Andrzej           3   39              G   12:02:14     1433.37  36.63       4   2  562.217  57.860                                           
  38 Glinka Dariusz                  1   27              GSM 11:57:11     1433.18  37.62       2   2  554.903  57.800          58.24                            
  39 Szczepaniak Robert              1    5              GCM 11:52:55     1432.63  38.61       4   3  548.576  57.740  38.614  58.19                            
  40 Szpadzik Joanna i Marcin        1  117             R  M 11:58:44     1432.49  39.60       3   3  556.856  57.680                                           
  41 Grzegrzółka Jan                 3   22              GSM 12:06:53     1432.22  40.59       2   2  568.426  57.620          58.10                            
  42 Szpadzik Joanna i Marcin        1   69             R  M 11:59:06     1431.14  41.58       4   4  556.856  57.560                                           
  43 Bielski Jacek                   3   18              GCM 12:02:42     1430.91  42.57  11-  4-  4  561.917  57.500  42.574  58.00                            
  44 Szczepaniak Robert              1   14              GSM 11:53:28     1430.57  43.56       5   4  548.576  57.450          57.95                            
  45 Antosiewicz Bogdan              3   13              GCM 12:16:57     1429.14  44.55  19-  4-  4  581.590  57.390  44.554  57.90                            
  46 Łuczak Marek                    3    2              GCM 12:06:50     1428.98  45.55       2   2  567.067  57.330  45.545  57.86                            
  47 Sadowski Marek                  2   16              GSM 11:59:55     1428.84  46.54  62-  5-  5  557.128  57.270          57.81                            
  48 Myszkowski Zenon                1   21              G   11:51:21     1428.44  47.53       4   2  544.734  57.210                                           
  49 Szklarz Marian                  3    6              G   12:07:21     1428.00  48.52       3   1  567.417  57.150                                           
  50 Wilczek Edward                  2    7              GCM 12:04:18     1427.87  49.51       4   4  563.008  57.090  49.505  57.67                            
  51 Peterek Kazimierz               2   68              GSM 12:01:33     1427.81  50.50  29-  5-  5  559.058  57.030          57.62                            
  52 Kurek Wiesław                   3    4              GCM 12:07:51     1427.21  51.49       2   2  567.816  56.970  51.485  57.57                            
  53 Kurek Wiesław                   3    3              GSM 12:07:54     1427.03  52.48       3   3  567.816  56.910          57.52                            
  54 Łuczak Marek                    3   21              GCM 12:07:30     1426.58  53.47       3   3  567.067  56.850  53.465  57.48                            
  55 Widłak Adam                     3   10              GCM 12:11:28     1426.15  54.46  10-  3-  3  572.551  56.790  54.455  57.43                            
  56 Łukasik Andrzej                 3    3             RGCM 12:05:20     1425.79  55.45  36- 14-  5  563.664  56.730  55.446  57.38                            
  56 Łukasik Andrzej                 3   40             RG   12:05:20     1425.79  55.45       2   1  563.664  56.730                                           
  58 Wojciechowski Andrzej           3    8              G   12:04:22     1425.62  57.43       5   2  562.217  56.610                                           
  59 Szczepaniak Robert              1   45             RG   11:54:48     1425.61  58.42       6      548.576   0.000                                           
  60 Kurek Wiesław                   3   37             RGSM 12:08:18     1425.60  59.41       4   4  567.816  56.500          57.19                            
  61 Kisiel Robert i Staś            2   32              GCM 12:01:50     1425.46  60.40  18-  4-  4  558.543  56.440  60.396  57.14                            
  62 Kulczyński Mieczysław           3   38              G   12:03:12     1425.36  61.39  19-  3-  3  560.451  56.380                                           
  63 Wojciechowski Andrzej           3   22              G   12:04:29     1425.20  62.38       6      562.217   0.000                                           
  64 Walczak Dariusz                 1   25              GSM 11:53:42     1425.14  63.37  21-  4-  4  546.825  56.260          57.00                            
  65 Kisiel Robert i Staś            2   31              G   12:02:03     1424.67  64.36       2   1  558.543  56.200                                           
  66 Antosiewicz Bogdan              3   12              GSM 12:18:24     1424.07  65.35       2   2  581.590  56.140          56.90                            
  67 Szczęsny Marek                  3   12              GSM 12:19:50     1424.02  66.34   6-  1-  1  583.612  56.080          56.86                            
  68 Woźniak Wit                     3   10              GCM 12:11:35     1423.86  67.33  24-  8-  5  571.798  56.020  67.327  56.81                            
  69 Woźniak Wit                     3   18              GSM 12:11:37     1423.74  68.32       2   2  571.798  55.960          56.76                            
  70 Myszkowski Zenon                1   35              G   11:52:43     1423.34  69.31       5   2  544.734  55.900                                           
  71 Szczepaniak Robert              1   44             RGSM 11:55:29     1423.09  70.30       7      548.576   0.000          56.67                            
  72 Myszkowski Zenon                1   15              G   11:52:53     1422.72  71.29       6      544.734   0.000                                           
  73 Łukasik Andrzej                 3   16             RG   12:06:22     1422.08  72.28       3   1  563.664  55.720                                           
  74 Kurek Wiesław                   3   17              GSM 12:09:24     1421.67  73.27       5   5  567.816  55.660          56.52                            
  75 Łukasik Andrzej                 3   29             RGSM 12:06:29     1421.66  74.26       4   2  563.664  55.600          56.48                            
  76 Lewandowski Kazimierz           3   24              GCM 12:04:37     1421.57  75.25       2   2  560.974  55.540  75.248  56.43                            
  77 Myszkowski Zenon                1   43              GCM 11:53:16     1421.29  76.24       7      544.734   0.000  76.238  56.38                            
  78 Szymaniak Jerzy                 2  148             R    12:01:46     1421.14  77.23  24-  5-  5  556.754  55.430                                           
  79 Myszkowski Zenon                1    5              GCM 11:53:22     1420.92  78.22       8      544.734   0.000          56.29                            
  80 Wojciechowski Andrzej           3   32              GCM 12:05:43     1420.76  79.21       7      562.217   0.000  79.208  56.24                            
  81 Kurek Wiesław                   3    8              GCM 12:09:48     1420.25  80.20       6      567.816   0.000  80.198                                   
  81 Peterek Kazimierz               2   83              GCM 12:03:38     1420.25  80.20       2   2  559.058  55.250  80.198  56.19                            
  83 Woźniak Wit                     3   28              G   12:12:39     1420.09  82.18       3   2  571.798  55.130                                           
  84 Woźniak Wit                     3   20              G   12:12:55     1419.15  83.17       4   2  571.798  55.070                                           
  85 Tarka Stanisław                 2  115              GCM 12:04:08     1417.00  84.16       2   2  558.486  55.010  84.158  56.00                            
  86 Rębiś Krzysztof                 2   36             RGCM 12:04:26     1416.42  85.15  10-  1-  1  558.683  54.950  85.149  55.95                            
  87 Szymaniak Jerzy                 2    8              GSM 12:03:14     1415.84  86.14       2   1  556.754  54.890          55.90                            
  88 Peterek Kazimierz               2   57              GCM 12:04:55     1415.64  87.13       3   3  559.058  54.830  87.129  55.86                            
  89 Szymaniak Jerzy                 2   49              GCM 12:03:20     1415.48  88.12       3   2  556.754  54.770  88.119  55.81                            
  90 Łuczak Marek                    3   19              GSM 12:10:49     1414.78  89.11       4   4  567.067  54.710          55.76                            
  91 Rawski Witold                   1   10              G   11:58:22     1414.38  90.10  24-  5-  5  549.297  54.650                                           
  92 Rawski Witold                   1   19              GSM 11:58:24     1414.26  91.09       2   1  549.297  54.590          55.67                            
  93 Dąbrowski Tomasz                1   11              G   11:57:35     1413.39  92.08      10      547.805   0.000                                           
  94 Bielski Jacek                   3   21              GCM 12:07:41     1412.98  93.07       2   2  561.917  54.480  93.069  55.57                            
  95 Wojciechowski Andrzej           3   19              G   12:07:59     1412.67  94.06       8      562.217   0.000                                           
  96 Walczak Dariusz                 1   23              GSM 11:57:11     1412.32  95.05       2   2  546.825  54.360          55.48                            
  97 Sadowski Marek                  2   59             R    12:04:29     1412.30  96.04       2   1  557.128  54.300                                           
  98 Myszkowski Zenon                1   16              GSM 11:55:59     1411.29  97.03       9      544.734   0.000          55.38                            
  99 Szpadzik Joanna i Marcin        1   10              G   12:04:42     1410.83  98.02       5   4  556.856  54.180                                           
 100 Dąbrowski Tomasz                1    5              GCM 11:58:20     1410.66  99.01      11      547.805   0.000          55.29                            
 101 Łukasik Andrzej                 3   82              GCM 12:09:54     1409.51 100.00       5   3  563.664  54.060 100.000  55.24                            
 102 Czasak Marcin                   2   57              GSM 12:06:49     1408.80 100.99  14-  1-  1  559.036  54.000          55.19                            
 103 Szymaniak Jerzy                 2  116             R    12:05:13     1408.73 101.98       4   2  556.754  53.940                                           
 104 Wojciechowski Andrzej           3   12              GCM 12:09:08     1408.59 102.97       9      562.217   0.000 102.970  55.10                            
 105 Antosiewicz Bogdan              3   19              GCM 12:22:54     1408.55 103.96       3   3  581.590  53.820 103.960  55.05                            
 106 Kwiatkowski Andrzej             2   41             R    12:07:14     1408.23 104.95       2   0  559.397  53.760                                           
 107 Wilczek Edward                  2  100              G   12:09:50     1408.11 105.94       5   4  563.008  53.700                                           
 108 Wojciechowski Andrzej           3   11              GCM 12:09:24     1407.65 106.93      10      562.217   0.000 106.931  54.90                            
 109 Grzegrzółka Jan                 3   21              GSM 12:13:50     1407.58 107.92       3   3  568.426  53.580          54.86                            
 110 Dąbrowski Tomasz                1   44             RG   11:59:12     1407.52 108.91      12      547.805   0.000                                           
 111 Łukasik Andrzej                 3   35             RG   12:10:41     1406.76 109.90       6      563.664   0.000                                           
 112 Kurek Wiesław                   3   23              GCM 12:13:44     1406.41 110.89       7      567.816   0.000                                           
 113 Nowak Adam                      3   25             RGCM 12:23:24     1405.48 111.88   5-  1-  1  581.025  53.350 111.881  54.67                            
 114 Wilczek Edward                  2   10              GSM 12:10:35     1405.47 112.87       6      563.008   0.000          54.62                            
 115 Szklarz Marian                  3    8              GSM 12:13:47     1405.25 113.86       4   2  567.417  53.230          54.57                            
 116 Kisiel Robert i Staś            2   17              GSM 12:07:39     1404.61 114.85       3   2  558.543  53.170          54.52                            
 116 Rawski Witold                   1   33              GCM 12:01:04     1404.61 114.85       3   2  549.297  53.170 114.851  54.52                            
 118 Woźniak Wit                     3   52                M 12:17:12     1404.22 116.83       5   3  571.798  53.050                                           
 119 Tarka Stanisław                 2   96              GSM 12:07:49     1403.88 117.82       3   3  558.486  52.990          54.38                            
 120 Bielski Jacek                   3   14              GSM 12:10:20     1403.62 118.81       3   3  561.917  52.930          54.33                            
 121 Lewandowski Kazimierz           3   20              GSM 12:09:44     1403.37 119.80       3   3  560.974  52.870          54.29                            
 122 Wojciechowski Andrzej           3   17              G   12:10:43     1403.03 120.79      11      562.217   0.000                                           
 123 Jobda Arkadiusz                 3   24              GSM 12:16:15     1402.86 121.78  12-  1-  1  569.911  52.750          54.19                            
 124 Szczepaniak Robert              1   21              GCM 12:01:06     1402.65 122.77       8      548.576   0.000 122.772                                   
 125 Peterek Kazimierz               2    7              GCM 12:08:35     1402.61 123.76       4   4  559.058  52.630 123.762  54.10                            
 126 Szklarz Marian                  3    2              GSM 12:14:41     1402.13 124.75       5   3  567.417  52.570          54.05                            
 127 Łukasik Andrzej                 3   76              GCM 12:12:04     1401.92 125.74       7      563.664   0.000 125.743  54.00                            
 128 Wojciechowski Andrzej           3   24              G   12:11:04     1401.80 126.73      12      562.217   0.000                                           
 129 Dąbrowski Tomasz                1   13              G   12:00:58     1401.16 127.72      13      547.805   0.000                                           
 130 Szklarz Marian                  3    5              GCM 12:15:07     1400.63 128.71       6      567.417   0.000 128.713  53.86                            
 131 Widłak Adam                     3    2              GCM 12:18:51     1400.39 129.70       2   2  572.551  52.280 129.703  53.81                            
 132 Glinka Dariusz                  1   22              G   12:06:29     1399.56 130.69       3   2  554.903  52.220                                           
 133 Arak Piotr                      1   75             R    12:03:29     1399.47 131.68  35-  1-  1  550.666  52.160                                           
 134 Łukasik Andrzej                 3   18             R    12:12:47     1399.42 132.67       8      563.664   0.000                                           
 135 Belka Stanisław                 1   13              GSM 12:02:04     1398.96 133.66  10-  1-  1  548.487  52.040          53.62                            
 136 Bielski Jacek                   3    6              GSM 12:11:41     1398.91 134.65       4   4  561.917  51.980          53.57                            
 137 Łukasik Andrzej                 3   19             RG   12:13:07     1398.27 135.64       9      563.664   0.000                                           
 138 Kisiel Robert i Staś            2   24              G   12:09:37     1397.70 136.63       4   2  558.543  51.860                                           
 139 Myszkowski Zenon                1    4              GCM 11:59:46     1397.59 137.62      10      544.734   0.000                                           
 140 Myszkowski Zenon                1   40              GSM 11:59:48     1397.47 138.61      11      544.734   0.000                                           
 141 Tokarski Waldemar Michał        1   24             RGSM 12:01:42     1397.24 139.60  16-  2-  2  547.299  51.680          53.33                            
 142 Wojciechowski Jarosław          3   56              G   12:12:43     1396.30 140.59       2   1  562.315  51.620                                           
 143 Woźniak Wit                     3    7              G   12:19:31     1396.28 141.58       6      571.798   0.000                                           
 144 Grzegrzółka Jan                 3   11              GCM 12:17:10     1396.05 142.57       4   4  568.426  51.500 142.574  53.19                            
 145 Wojciechowski Andrzej           3  124             R    12:12:52     1395.54 143.56      13      562.217   0.000                                           
 146 Szczepaniak Robert              1   95             R    12:03:09     1395.34 144.55       9      548.576   0.000                                           
 147 Wojciechowski Andrzej           3   38              GCM 12:12:57     1395.25 145.55      14      562.217   0.000                                           
 148 Bolek Marian                    1    4              G M 12:05:11     1395.20 146.54   5-  1-  1  551.358  51.270                                           
 149 Kurek Wiesław                   3   66             R    12:16:59     1395.18 147.53       8      567.816   0.000                                           
 150 Pindelski Krzysztof             2    8              GSM 12:08:48     1395.13 148.52  34-  1-  1  556.378  51.150          52.90                            
 151 Wojciechowski Jarosław          3   37              GSM 12:13:07     1394.92 149.51       3   2  562.315  51.090          52.86                            
 152 Kulczyński Mieczysław           3   26              GSM 12:11:50     1394.74 150.50       2   1  560.451  51.030          52.81                            
 153 Wojciechowski Jarosław          3   73              G   12:13:13     1394.57 151.49       4   2  562.315  50.970                                           
 154 Myszkowski Zenon                1   23              G   12:00:37     1394.55 152.48      12      544.734   0.000                                           
 155 Łukasik Andrzej                 3   68              GCM 12:14:17     1394.23 153.47      10      563.664   0.000          52.67                            
 156 Łukasik Andrzej                 3   46             RG   12:14:18     1394.17 154.46      11      563.664   0.000                                           
 157 Szklarz Marian                  3    4              G   12:17:01     1394.09 155.45       7      567.417   0.000                                           
 158 Grzegrzółka Jan                 3   27              G   12:17:45     1394.06 156.44       5   4  568.426  50.670                                           
 158 Woźniak Wit                     3    3              GSM 12:20:10     1394.06 156.44       7      571.798   0.000          52.52                            
 160 Łukasik Andrzej                 3   25             R    12:14:22     1393.94 158.42      12      563.664   0.000                                           
 161 Kulczyński Mieczysław           3   44              G   12:12:05     1393.87 159.41       3   1  560.451  50.500                                           
 162 Grzegrzółka Jan                 3    7              GCM 12:17:49     1393.83 160.40       6      568.426   0.000 160.396  52.33                            
 163 Woźniak Wit                     3   53                  12:20:17     1393.67 161.39       8      571.798   0.000                                           
 164 Wojciechowski Andrzej           3   67             R    12:13:26     1393.58 162.38      15      562.217   0.000                                           
 164 Wojciechowski Andrzej           3   36              G   12:13:26     1393.58 162.38      16      562.217   0.000                                           
 166 Sadowski Marek                  2  106             R    12:09:52     1393.28 164.36       3   1  557.128  50.200                                           
 167 Peterek Kazimierz               2   71              G   12:11:20     1393.00 165.35       5   4  559.058  50.140                                           
 168 Kwiatkowski Andrzej             2  128              G   12:11:35     1392.98 166.34       3   0  559.397  50.080                                           
 169 Łukasik Andrzej                 3   50             R    12:14:40     1392.91 167.33      13      563.664   0.000                                           
 170 Szklarz Marian                  3   10              GCM 12:17:26     1392.66 168.32       8      567.417   0.000 168.317  51.95                            
 171 Szklarz Marian                  3   11              GSM 12:17:27     1392.61 169.31       9      567.417   0.000                                           
 172 Widłak Adam                     3    6              GCM 12:21:10     1392.50 170.30       3   3  572.551  49.840 170.297  51.86                            
 173 Dąbrowski Tomasz                1    1              GCM 12:03:26     1392.37 171.29      14      547.805   0.000                                           
 173 Wojciechowski Andrzej           3   53                  12:13:47     1392.37 171.29      17      562.217   0.000                                           
 175 Myszkowski Zenon                1   20              G   12:01:14     1392.35 173.27      13      544.734   0.000                                           
 176 Sadowski Marek                  2   75             R    12:10:09     1392.30 174.26       4   1  557.128  49.600                                           
 177 Sadowski Marek                  2   18              G   12:10:10     1392.24 175.25       5   1  557.128  49.540                                           
 178 Dąbrowski Tomasz                1   52                  12:03:31     1392.08 176.24      15      547.805   0.000                                           
 179 Myszkowski Zenon                1   34              G   12:01:19     1392.05 177.23      14      544.734   0.000                                           
 180 Dąbrowski Tomasz                1    3              GSM 12:03:34     1391.90 178.22      16      547.805   0.000                                           
 181 Walczak Dariusz                 1   31             RGCM 12:02:56     1391.65 179.21       3   3  546.825  49.310 179.208  51.43                            
 182 Tarka Stanisław                 2   48             R    12:11:23     1391.40 180.20       4   3  558.486  49.250                                           
 183 Kwiatkowski Andrzej             2  121              GCM 12:12:08     1391.07 181.19       4   1  559.397  49.190 181.188  51.33                            
 184 Glinka Dariusz                  1    2              GSM 12:08:55     1391.03 182.18       4   3  554.903  49.130          51.29                            
 185 Szpadzik Joanna i Marcin        1   33              G   12:10:24     1390.75 183.17       6      556.856   0.000                                           
 186 Szczepaniak Robert              1    6              GSM 12:04:28     1390.68 184.16      10      548.576   0.000                                           
 187 Rawski Witold                   1   18              GSM 12:05:02     1390.51 185.15       4   3  549.297  48.950          51.14                            
 188 Kwiatkowski Andrzej             2   62             R    12:12:18     1390.50 186.14       5   1  559.397  48.890                                           
 189 Kwiatkowski Andrzej             2  123              GSM 12:12:23     1390.21 187.13       6      559.397   0.000          51.05                            
 190 Kurek Wiesław                   3   57                  12:18:27     1390.17 188.12       9      567.816   0.000                                           
 191 Szymaniak Jerzy                 2  145             R    12:10:31     1390.09 189.11       5   2  556.754  48.710                                           
 192 Dąbrowski Tomasz                1   18              GSM 12:04:15     1389.49 190.10      17      547.805   0.000                                           
 193 Dąbrowski Tomasz                1   25              G   12:04:20     1389.19 191.09      18      547.805   0.000                                           
 194 Kwiatkowski Andrzej             2   98              G   12:12:47     1388.83 192.08       7      559.397   0.000                                           
 195 Rawski Witold                   1   30              GSM 12:05:33     1388.69 193.07       5   4  549.297  48.480          50.76                            
 196 Łukasik Andrzej                 3   77              GCM 12:15:55     1388.62 194.06      14      563.664   0.000                                           
 197 Michniewski Tomasz              3   18              GSM 12:15:30     1388.56 195.05       2   2  563.062  48.360          50.67                            
 198 Wilczek Edward                  2    6              GCM 12:15:31     1388.37 196.04       7      563.008   0.000                                           
 199 Antosiewicz Bogdan              3   16              GSM 12:29:03     1387.88 197.03       4   4  581.590  48.240          50.57                            
 200 Walczak Dariusz                 1   12              GSM 12:04:03     1387.71 198.02       4   4  546.825  48.180          50.52                            
 201 Tokarski Waldemar Michał        1   25             RGCM 12:04:25     1387.62 199.01       2   2  547.299  48.120 199.010  50.48                            
 202 Gaszewski Michał                3   13              GCM 12:27:15     1387.46 200.00   5-  1-  1  578.919  48.060 200.000  50.43                            
 202 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              GCM 12:11:21     1387.46 200.00       7      556.856   0.000 200.000  50.43                            
 --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                       
 ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                         
 204 Grzegrzółka Jan                 3   29              G   12:19:45     1387.25   0.00       7      568.426   0.000                                           
 205 Arak Piotr                      1   19              G   12:06:57     1387.24   0.00       2      550.666   0.000                                           
 206 Arak Piotr                      1   21              G   12:06:59     1387.13   0.00       3      550.666   0.000                                           
 207 Pindelski Krzysztof             2   58              GSM 12:11:08     1387.02   0.00       2      556.378   0.000          50.19                            
 208 Arak Piotr                      1   61             R    12:07:05     1386.78   0.00       4      550.666   0.000                                           
 209 Sadowski Marek                  2  103             R    12:11:47     1386.64   0.00       6      557.128   0.000                                           
 210 Sadowski Marek                  2   41              G   12:11:48     1386.58   0.00       7      557.128   0.000                                           
 211 Sadowski Marek                  2    3              G   12:11:49     1386.52   0.00       8      557.128   0.000                                           
 212 Wojciechowski Jarosław          3   69              G   12:15:41     1386.09   0.00       5      562.315   0.000                                           
 213 Łukasik Andrzej                 3   38             RGSM 12:16:46     1385.72   0.00      15      563.664   0.000                                           
 214 Grzegrzółka Jan                 3   19              GSM 12:20:14     1385.62   0.00       8      568.426   0.000                                           
 215 Szczepaniak Robert              1   20              GCM 12:05:56     1385.53   0.00      11      548.576   0.000                                           
 216 Łuczak Marek                    3    7              G   12:19:18     1385.46   0.00       5      567.067   0.000                                           
 217 Lewandowski Kazimierz           3   18              GCM 12:15:00     1385.12   0.00       4      560.974   0.000          49.71                            
 218 Sadowski Marek                  2   21              GSM 12:12:14     1385.09   0.00       9      557.128   0.000          49.67                            
 219 Łukasik Andrzej                 3   42             R    12:17:06     1384.58   0.00      16      563.664   0.000                                           
 220 Rawski Witold                   1   26              G   12:06:55     1383.91   0.00       6      549.297   0.000                                           
 221 Łuczak Marek                    3   15              GCM 12:19:50     1383.65   0.00       6      567.067   0.000          49.52                            
 222 Dąbrowski Tomasz                1   56                  12:06:01     1383.29   0.00      19      547.805   0.000                                           
 223 Arak Piotr                      1    3              GCM 12:08:10     1383.00   0.00       5      550.666   0.000          49.43                            
 224 Peterek Kazimierz               2   63              GSM 12:14:18     1382.78   0.00       6      559.058   0.000          49.38                            
 225 Kwiatkowski Andrzej             2  102              G   12:14:42     1382.25   0.00       8      559.397   0.000                                           
 226 Glinka Dariusz                  1   38              GCM 12:11:28     1382.19   0.00       5      554.903   0.000          49.29                            
 227 Łukasik Andrzej                 3   37             R  M 12:17:51     1382.04   0.00      17      563.664   0.000                                           
 228 Peterek Kazimierz               2   73              G   12:14:34     1381.87   0.00       7      559.058   0.000                                           
 229 Wojciechowski Jarosław          3    3              GCM 12:17:00     1381.61   0.00       6      562.315   0.000          49.14                            
 230 Arak Piotr                      1   74             R    12:08:35     1381.56   0.00       6      550.666   0.000                                           
 231 Sekuła Wiesław                  3   12              GCM 12:16:24     1381.20   0.00   9-  0-  0  561.319   0.000          49.05                            
 232 Myszkowski Zenon                1   14              GSM 12:04:24     1381.17   0.00      15      544.734   0.000                                           
 233 Sekuła Wiesław                  3    5              GCM 12:16:25     1381.14   0.00       2      561.319   0.000          48.95                            
 234 Peterek Kazimierz               2   85              GSM 12:14:47     1381.13   0.00       8      559.058   0.000                                           
 235 Myszkowski Zenon                1   32              G   12:04:27     1381.00   0.00      16      544.734   0.000                                           
 236 Kisiel Robert i Staś            2   16              GSM 12:14:29     1380.88   0.00       5      558.543   0.000          48.81                            
 237 Kisiel Robert i Staś            2   18              GCM 12:14:33     1380.65   0.00       6      558.543   0.000          48.76                            
 238 Rawski Witold                   1   29              GSM 12:07:54     1380.49   0.00       7      549.297   0.000          48.71                            
 239 Jaworski Mateusz                3    8              GCM 12:16:27     1380.12   0.00   6-  0-  0  560.949   0.000          48.67                            
 240 Arak Piotr                      1   27              G   12:09:02     1380.00   0.00       7      550.666   0.000                                           
 241 Glinka Dariusz                  1    1              GSM 12:12:07     1379.96   0.00       6      554.903   0.000          48.57                            
 242 Belka Stanisław                 1    4              GSM 12:07:29     1379.90   0.00       2      548.487   0.000          48.52                            
 243 Woźniak Wit                     3    6              GCM 12:24:26     1379.71   0.00       9      571.798   0.000          48.48                            
 244 Sadowski Marek                  2    8              G   12:13:49     1379.66   0.00      10      557.128   0.000                                           
 245 Sadowski Marek                  2   50              GCM 12:13:50     1379.60   0.00      11      557.128   0.000          48.38                            
 246 Wojciechowski Jarosław          3   42              G   12:17:37     1379.52   0.00       7      562.315   0.000                                           
 247 Wojciechowski Jarosław          3   50              G   12:17:38     1379.46   0.00       8      562.315   0.000                                           
 248 Dąbrowski Tomasz                1   22              GSM 12:07:10     1379.28   0.00      20      547.805   0.000                                           
 249 Kulczyński Mieczysław           3   17              GCM 12:16:26     1378.95   0.00       4      560.451   0.000          48.19                            
 250 Tarka Stanisław                 2    5             R    12:15:01     1378.92   0.00       5      558.486   0.000                                           
 251 Szczepaniak Robert              1    9              GCM 12:07:52     1378.79   0.00      12      548.576   0.000                                           
 252 Arak Piotr                      1   18              GCM 12:09:38     1377.93   0.00       8      550.666   0.000          48.05                            
 253 Borkowski Jerzy                 1    8              GCM 12:05:25     1377.54   0.00  14-  0-  0  544.701   0.000          48.00                            
 --------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                         
 254 Walczak Dariusz                 1    5              G   12:07:01     1377.34   0.00       5      546.825   0.000                                           
 255 Kwiatkowski Andrzej             2  113              G   12:16:13     1377.09   0.00       9      559.397   0.000                                           
 256 Nowak Adam                      3    8              GCM 12:32:07     1376.46   0.00       2      581.025   0.000                                           
 257 Kulczyński Mieczysław           3   13              G   12:17:14     1376.24   0.00       5      560.451   0.000                                           
 258 Wojciechowski Andrzej           3  106             R    12:18:34     1376.07   0.00      18      562.217   0.000                                           
 259 Wojciechowski Andrzej           3   45              G   12:18:41     1375.68   0.00      19      562.217   0.000                                           
 260 Arak Piotr                      1   15              GCM 12:10:22     1375.40   0.00       9      550.666   0.000                                           
 261 Dąbrowski Tomasz                1    2              GSM 12:08:18     1375.36   0.00      21      547.805   0.000                                           
 262 Szymaniak Jerzy                 2  144             R    12:14:51     1375.21   0.00       6      556.754   0.000                                           
 263 Dąbrowski Tomasz                1   59                  12:08:21     1375.19   0.00      22      547.805   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 17.06.19 Neubrandenburg III                       
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    40    5    18   298.10     
              2 Szczepaniak     Robert          1    21    5    10   292.70     
              3 Wojciechowski   Andrzej         3    48    5    17   291.55     
              4 Myszkowski      Zenon           1    36    5    14   287.65     
              5 Wilczek         Edward          2    21    5     7   287.05     
              6 Kurek           Wiesław         3    14    5     9   285.80     
              7 Szpadzik Joanna Marcin          1    27    5     7   285.44     
              8 Szklarz         Marian          3    15    5     9   281.88     
              9 Łukasik         Andrzej         3    36    5    14   278.84     
             10 Woźniak         Wit             3    24    5     8   275.23     
             11 Grzegrzółka     Jan             3    30    5     6   271.53     
             12 Peterek         Kazimierz       2    29    5     5   269.88     
             13 Szymaniak       Jerzy           2    24    5     5   267.74     
             14 Sadowski        Marek           2    62    5     5   260.91     
             15 Kwiatkowski     Andrzej         2    38    5     7   260.02     
             16 Rawski          Witold          1    24    5     5   259.84     
             17 Łuczak          Marek           3    16    4     4   227.52     
             18 Glinka          Dariusz         1    18    4     4   218.26     
             19 Kisiel Robert i Staś            2    18    4     4   217.67     
             20 Bielski         Jacek           3    11    4     4   216.89     
             21 Tarka           Stanisław       2    21    4     4   215.65     
             22 Antosiewicz     Bogdan          3    19    4     4   215.59     
             23 Wojciechowski   Jarosław        3    32    4     4   213.09     
             24 Walczak         Dariusz         1    21    4     4   208.11     
             25 Lewandowski     Kazimierz       3    10    3     3   167.58     
             26 Widłak          Adam            3    10    3     3   158.91     
             27 Kulczyński      Mieczysław      3    19    3     3   157.91     
             28 Burkowski       Paweł           3    14    2     2   119.52     
             29 Michniewski     Tomasz          3    14    2     2   107.59     
             30 Tokarski Waldem Michał          1    16    2     2    99.80     
             31 Szczęsny        Marek           3     6    1     1    56.08     
             32 Rębiś           Krzysztof       2    10    1     1    54.95     
             33 Czasak          Marcin          2    14    1     1    54.00     
             34 Nowak           Adam            3     5    1     1    53.35     
             35 Jobda           Arkadiusz       3    12    1     1    52.75     
             36 Arak            Piotr           1    35    1     1    52.16     
             37 Belka           Stanisław       1    10    1     1    52.04     
             38 Bolek           Marian          1     5    1     1    51.27     
             39 Pindelski       Krzysztof       2    34    1     1    51.15     
             40 Gaszewski       Michał          3     5    1     1    48.06     
             41 Borkowski       Jerzy           1    14    0     0     0.00     
             42 Szczepaniak     Ludwik          1     9    0     0     0.00     
             43 Bugalski        Arkadiusz       1     3    0     0     0.00     
             44 Górniak         Piotr           2    34    0     0     0.00     
             45 Głażewski       Jerzy           3     5    0     0     0.00     
             46 Markowski       Krzysztof       3     8    0     0     0.00     
             47 Sekuła          Wiesław         3     9    0     0     0.00     
             48 Wirtek          Mariusz         3     9    0     0     0.00     
             49 Okrasa          Stanisław       3    27    0     0     0.00     
             50 Jaworski        Mateusz         3     6    0     0     0.00     
             51 Prudziński      Jan             3     8    0     0     0.00     
             52 Fabisiak        Rafał           3     4    0     0     0.00     
             53 Chrustowski     Czesław         1    10    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1850.01  37.0                                                                       
    2    3 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1825.45  28.3                                                                       
    3    2 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1822.83  39.2                                                                       
    4    4 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1816.03  35.5                                                                       
    5    5 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1796.62  35.1                                                                       
    6    7 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1795.95  24.9                                                                       
    7    8 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1777.19  34.5                                                                       
    8    9 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1775.48  44.1                                                                       
    9   14 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1764.79  27.3                                                                       
   10   13 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1751.32  28.9                                                                       
   11   11 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  7  5  5  5   50   1746.67  20.3                                                                       
   12    6 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5  4   49   1729.08  30.9                                                                       
   13   12 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  7  5  5  4   49   1694.53  29.2                                                                       
   14   19 Rawski          Witold          1  7  5  6  7  7  5  5  5   47   1649.72  19.5                                                                       
   15   24 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  7  3  5  5   48   1645.75  26.1                                                                       
   16   16 Walczak         Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5  4   49   1634.39  25.3                                                                       
   17   21 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  7  7  7  5  5  5   42   1627.35  17.5                                                                       
   18   17 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  5  7  5  5  4   47   1620.38  20.9                                                                       
   19   25 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  7  3  5  5   48   1592.40  14.8                                                                       
   20   20 Bielski         Jacek           3  5  7  6  6  7  5  5  4   45   1585.80  23.6                                                                       
   21   23 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  7  4  4  4   47   1584.24  26.6                                                                       
   22   22 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6  7  7  7  5  5  4   42   1580.97  20.8                                                                       
   23   15 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  7  5  4  2   46   1551.00  38.0                                                                       
   24   18 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7  7  7  7  5  4  3   47   1548.89  15.5                                                                       
   25   10 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  7  5  5  1   46   1544.95  24.3                                                                       
   26   26 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  7  5  3  2   45   1431.76  28.8                                                                       
   27   27 Widłak          Adam            3  7  7  7  7  7  3  3  3   44   1426.64  31.4                                                                       
   28   30 Peterek         Kazimierz       2  7  5  3  7  1  5  5  5   38   1360.73  13.1                                                                       
   29   28 Sotek           Mariusz         1  7  7  7  7  6  4  2 --   40   1229.49  29.6                                                                       
   30   29 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  7  4  1  0   40   1194.54  24.8                                                                       
   31   32 Pindelski       Krzysztof       2  7  1  1  7  7  5  2  1   31   1095.10  13.8                                                                       
   32   33 Jobda           Arkadiusz       3  7  7  7  7  3  3  2  1   37   1075.40  22.4                                                                       
   33   31 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  7  7  4  5 --   26   1055.58  11.1                                                                       
   34   34 Czasak          Marcin          2  7  4  3  7  7  5  0  1   34   1040.05  13.3                                                                       
   35   39 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  7  5  3  4   22   1024.62  17.4                                                                       
   36   37 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  5  5  5  1  2  3   35   1018.51  16.6                                                                       
   37   35 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  7 -- -- --   35    962.17  32.8                                                                       
   38   36 Fabisiak        Rafał           3  7  7  7  4  6  2  1  0   34    890.80  29.4                                                                       
   39   42 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  7  5  4  0  1   24    818.29  16.4                                                                       
   40   38 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  0  5  3  2  0   31    807.68  13.5                                                                       
   41   40 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  4  7  0 -- --   32    804.58  29.7                                                                       
   42   41 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7  4  6  3  2  1 --   30    771.88  16.2                                                                       
   43   43 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  5  3  1  0 --   30    752.94  16.9                                                                       
   44   44 Jaworski        Mateusz         3  7  7  7  5  2  1  1  0   30    743.97  23.6                                                                       
   45   45 Pytka           Bogdan          3  7  6  3  5  4  2  0 --   27    701.16  13.7                                                                       
   46   46 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6 --  6  3 -- --   25    690.40  17.5                                                                       
   47   47 Borowski        Dariusz         2 --  7  7  6  2  2 -- --   24    683.64  18.5                                                                       
   48   48 Okrasa          Stanisław       3  7  0  0  3  5  5 --  0   20    645.24   5.7                                                                       
   49   50 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2   20    633.96   7.8                                                                       
   50   49 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0   16    603.94  12.9                                                                       
   51   51 Wirtek          Mariusz         3  7  7  4  2  3  1  0  0   24    525.55  15.2                                                                       
   52   54 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1   12    517.08   7.2                                                                       
   53   52 Głażewski       Jerzy           3  7  2  2  5  4  0  0  0   20    486.62   9.1                                                                       
   54   53 Markowski       Krzysztof       3  6  0  0  2  4  4  0  0   16    486.52   8.6                                                                       
   55   55 Styczek         Maciej          1  7  0  0  0  3  4  1 --   15    451.39  10.0                                                                       
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  2  2  2  1 --   14    404.09   6.0                                                                       
   57   57 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5  2  0  3  1  0 --   18    381.13   9.0                                                                       
   58   58 Zieliński       Jan             2  7  1  0  2  5  0 -- --   15    346.37   7.6                                                                       
   59   59 Oracz           Paweł           2  3  5  2  2  1  1  0 --   14    339.27   6.8                                                                       
   60   60 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  4  2  0 --   10    336.73   5.1                                                                       
   61   61 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --    8    305.70   5.0                                                                       
   62   62 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2  1  2  1  1  0  0   14    303.58   4.4                                                                       
   63   63 Golik           Sławomir        2  7  2  1  1 --  2  0 --   13    287.27   6.6                                                                       
   64   64 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --    7    273.50   5.6                                                                       
   65   69 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1    8    257.92   4.1                                                                       
   66   65 Krupa           Łukasz          3  3  7  4 -- -- -- -- --   14    252.38  25.5                                                                       
   67   66 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --    7    241.87   3.8                                                                       
   68   67 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0    6    226.66   5.0                                                                       
   69   68 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --    9    222.24   9.7                                                                       
   70   70 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1    6    216.98   3.9                                                                       
   71   73 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1    4    173.44   4.6                                                                       
   72   71 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0    4    152.08   2.0                                                                       
   73   72 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- --    6    133.97   4.1                                                                       
   74   74 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 --    2     86.72   1.9                                                                       
   75   79 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1    2     86.17   1.8                                                                       
   76   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --    2     71.17   2.4                                                                       
   77   76 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- --    3     64.81   8.6                                                                       
   78   77 Bąbik           Sławomir        1  1 --  2  0 -- -- -- --    3     55.58   3.9                                                                       
   79   78 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0    1     49.39   2.9                                                                       
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                                       
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1569.08  37.0                                                                       
    2    2 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1549.59  35.5                                                                       
    3    4 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1545.85  28.3                                                                       
    4    3 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1545.24  39.2                                                                       
    5    6 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1522.80  35.1                                                                       
    6    8 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1510.32  44.1                                                                       
    7    7 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1499.08  24.9                                                                       
    8   11 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1497.31  34.5                                                                       
    9   10 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1491.98  28.9                                                                       
   10   14 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1481.64  27.3                                                                       
   11    5 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1468.87  30.9                                                                       
   12    9 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1435.72  29.2                                                                       
   13   12 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1427.01  23.6                                                                       
   14   18 Rawski          Witold          1  5  2  5  5  5  5  5  5   37   1405.27  19.5                                                                       
   15   15 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1392.08  25.3                                                                       
   16   16 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5  5  5  5  5  4   35   1370.87  20.8                                                                       
   17   21 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  4  4  4   37   1326.55  26.6                                                                       
   18   19 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5  5  5  5  5  4   35   1324.59  17.5                                                                       
   19   13 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  5  5  2   37   1311.59  20.3                                                                       
   20   26 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5  1  5  5   36   1274.80  26.1                                                                       
   21   22 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  5  5  5  3   35   1256.66  20.9                                                                       
   22   20 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  3  2   35   1240.06  38.0                                                                       
   23   24 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5  5  4  5  3  3   35   1180.18  15.5                                                                       
   24   23 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  5  3  2   35   1178.24  28.8                                                                       
   25   28 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0  5  1  5  5  5   30   1177.43  13.1                                                                       
   26   25 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5  3  3  3   34   1168.61  31.4                                                                       
   27   17 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5  5  4  0   34   1150.34  24.3                                                                       
   28   33 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  5  1  2  3   31    960.67  16.6                                                                       
   29   27 Sotek           Mariusz         1  5  5  5  5  4  4  2 --   30    960.43  29.6                                                                       
   30   37 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  5  5  3  4   20    949.43  17.4                                                                       
   31   29 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1  5  5  5  2  1   25    927.61  13.8                                                                       
   32   30 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  3  1  0   29    875.69  24.8                                                                       
   33   31 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  5  5  4  4 --   21    861.74  11.1                                                                       
   34   32 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5  5  2  3  2  1   28    853.80  22.4                                                                       
   35   36 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  2  1  3  2   28    848.57  14.8                                                                       
   36   34 Czasak          Marcin          2  5  3  2  5  5  5  0  1   26    838.37  13.3                                                                       
   37   35 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  4  5  2  1  0   27    755.91  29.4                                                                       
   38   39 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  5  5  4  0  1   22    747.90  16.4                                                                       
   39   38 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  0  5  3  2  0   25    706.62  13.5                                                                       
   40   40 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- --   25    682.57  32.8                                                                       
   41   47 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2   20    633.96   7.8                                                                       
   42   41 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5  2  1  1  0   24    633.89  23.6                                                                       
   43   42 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3  4  3  2  1 --   23    619.40  16.2                                                                       
   44   43 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --   24    613.50  29.7                                                                       
   45   44 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0   16    603.94  12.9                                                                       
   46   45 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5 --  5  3 -- --   21    597.13  17.5                                                                       
   47   46 Pytka           Bogdan          3  5  4  3  5  3  1  0 --   21    550.78  13.7                                                                       
   48   48 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  4  1  1  0 --   21    529.65  16.9                                                                       
   49   54 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1   12    517.08   7.2                                                                       
   50   49 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0  3  2  5 --  0   15    512.12   5.7                                                                       
   51   50 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  4  1  2 -- --   17    494.48  18.5                                                                       
   52   51 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  2  4  4  0  0   15    474.18   8.6                                                                       
   53   52 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4  2  3  1  0  0   20    467.10  15.2                                                                       
   54   53 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2  5  4  0  0  0   18    461.58   9.1                                                                       
   55   55 Styczek         Maciej          1  5  0  0  0  3  3  1 --   12    374.57  10.0                                                                       
   56   56 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2  0  3  1  0 --   16    356.99   9.0                                                                       
   57   57 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --    8    305.70   5.0                                                                       
   58   58 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  3  2  0 --    9    302.02   5.1                                                                       
   59   59 Zieliński       Jan             2  4  1  0  1  5  0 -- --   11    273.62   7.6                                                                       
   60   60 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --    7    273.50   5.6                                                                       
   61   61 Golik           Sławomir        2  5  2  1  1 --  2  0 --   11    262.05   6.6                                                                       
   62   68 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1    8    257.92   4.1                                                                       
   63   62 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  1  0  1  1 --   10    243.98   6.0                                                                       
   64   63 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --    7    241.87   3.8                                                                       
   65   64 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0    6    226.66   5.0                                                                       
   66   65 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0  2  1  1  0  0    9    223.36   4.4                                                                       
   67   66 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --    9    222.24   9.7                                                                       
   68   67 Krupa           Łukasz          3  3  5  4 -- -- -- -- --   12    219.18  25.5                                                                       
   69   70 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1    6    216.98   3.9                                                                       
   70   69 Oracz           Paweł           2  2  4  0  1  0  1  0 --    8    193.16   6.8                                                                       
   71   73 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1    4    173.44   4.6                                                                       
   72   71 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0    4    152.08   2.0                                                                       
   73   72 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- --    6    133.97   4.1                                                                       
   74   74 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 --    2     86.72   1.9                                                                       
   75   79 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1    2     86.17   1.8                                                                       
   76   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --    2     71.17   2.4                                                                       
   77   76 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- --    3     64.81   8.6                                                                       
   78   77 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0    1     49.39   2.9                                                                       
   79   78 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --    2     33.54   3.9                                                                       
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                                       
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 Kurek           Wiesław         3  3  5  5  4  4  5  5  5   36   1417.81  39.2                                                                       
    2    2 Szklarz         Marian          3  4  5  5  5  4  4  4  5   36   1316.64  44.1                                                                       
    3    3 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5  5  5  5  5  5   35   1413.70  35.5                                                                       
    4    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4  3  5  5  5  5   35   1301.83  28.9                                                                       
    5    6 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5  5  3  3  5  5   33   1274.87  37.0                                                                       
    6    8 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3  3  5  5  4  5   32   1235.53  28.3                                                                       
    7    9 Wilczek         Edward          2  5  4  2  5  2  4  5  5   32   1194.91  27.3                                                                       
    8    5 Burkowski       Paweł           3  5  4  5  4  4  5  3  2   32   1118.39  38.0                                                                       
    9    7 Tarka           Stanisław       2  5  3  4  2  5  4  5  3   31   1129.46  20.9                                                                       
   10   12 Widłak          Adam            3  4  5  5  4  3  2  3  3   29    967.37  31.4                                                                       
   11   10 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5  5  2  4  2  2   29    923.53  28.8                                                                       
   12   13 Bielski         Jacek           3  4  3  2  2  5  3  5  4   28   1086.55  23.6                                                                       
   13   19 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4  3  3  1  5  5   28   1034.89  26.1                                                                       
   14   11 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2  3  2  5  5  2   28   1005.17  29.2                                                                       
   15   21 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2  5  2  5  3  5   27   1086.98  34.5                                                                       
   16   18 Walczak         Dariusz         1  3  3  4  3  2  3  5  4   27   1002.70  25.3                                                                       
   17   14 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  5  2  2  4  3   27    991.82  30.9                                                                       
   18   20 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5  5  4  2  5  4   26   1072.53  20.8                                                                       
   19   22 Łuczak          Marek           3  2  3  4  3  5  2  3  4   26    973.65  26.6                                                                       
   20   17 Woźniak         Wit             3  0  5  5  4  3  3  3  3   26    972.67  35.1                                                                       
   21   15 Arak            Piotr           1  2  5  4  5  2  3  3  0   24    788.07  24.3                                                                       
   22   16 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5  3  5  2  1  0   24    683.19  29.4                                                                       
   23   24 Rawski          Witold          1  2  0  3  2  4  5  3  4   23    963.14  19.5                                                                       
   24   25 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4  3  3  3  2  3   22    834.91  24.9                                                                       
   25   23 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  2  5  0 -- --   22    522.62  29.7                                                                       
   26   28 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3  3  2  1  2  3   21    689.07  16.6                                                                       
   27   29 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3  5  4  1  4  2   19    769.31  17.5                                                                       
   28   27 Sadowski        Marek           2  2  1  3  4  4  3  1  1   19    677.95  20.3                                                                       
   29   26 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5  2  2  1  1  0   19    487.08  23.6                                                                       
   30   32 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5  3  0  1  3  2   17    589.01  14.8                                                                       
   31   30 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4  0  2  2  2  0   17    477.55  13.5                                                                       
   32   31 Sotek           Mariusz         1  2  3  3  5  0  2  1 --   16    505.93  29.6                                                                       
   33   34 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1  5  4  4  0  1   15    614.54  16.4                                                                       
   34   33 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1  1  2  2  1 --   15    397.71  16.2                                                                       
   35   46 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0  3  0  2  2  4   14    585.70  13.1                                                                       
   36   41 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1  1  1  3  1  2   14    472.89   7.8                                                                       
   37   35 Borowski        Dariusz         2 --  3  5  3  1  2 -- --   14    413.83  18.5                                                                       
   38   36 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3 --  3  2 -- --   14    387.36  17.5                                                                       
   39   37 Pytka           Bogdan          3  4  1  2  4  2  1  0 --   14    386.38  13.7                                                                       
   40   38 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2  1  1  1  0  0   14    307.87  15.2                                                                       
   41   39 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  3  4  3  3 --   13    583.67  11.1                                                                       
   42   40 Czasak          Marcin          2  2  1  1  3  1  4  0  1   13    463.70  13.3                                                                       
   43   42 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1  1  4  2  0  1   13    415.17  13.8                                                                       
   44   43 Górniak         Piotr           2  2  3  3  1  2  1  0  0   12    309.18  24.8                                                                       
   45   44 Kowalski        Paweł           2  0  3  3  3  1  1  0 --   11    334.87  16.9                                                                       
   46   45 Puchała         Sylwester       2  0  0  5  3  3 -- -- --   11    330.94  32.8                                                                       
   47   48 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  3  1  5  0  1   10    469.43   7.2                                                                       
   48   47 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0  2  3  3  0  0   10    352.52   8.6                                                                       
   49   50 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2  1  0  1  2  1   10    342.70  22.4                                                                       
   50   51 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2  1  1  1  1  1   10    312.43  15.5                                                                       
   51   49 Styczek         Maciej          1  3  0  0  0  2  3  1 --    9    313.08  10.0                                                                       
   52   55 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  1  3  1  1  2    8    362.14  17.4                                                                       
   53   52 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0  3  0  2 --  0    8    254.44   5.7                                                                       
   54   53 Krupa           Łukasz          3  1  4  3 -- -- -- -- --    8    152.12  25.5                                                                       
   55   54 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0  2  1  1  1  0    7    245.01  12.9                                                                       
   56   57 Belka           Stanisław       1  1  0  0  1  1  2  0  1    6    231.31   4.1                                                                       
   57   63 Bolek           Marian          1  0  1  0  2 --  1  0  1    5    203.84   3.9                                                                       
   58   56 Rokita          Sławomir        2 --  1  0  1  1  2  0 --    5    189.71   5.1                                                                       
   59   58 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  0  0  2  0 --    5    161.35   5.0                                                                       
   60   59 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  0  1  1  0 --    5    134.57   9.0                                                                       
   61   60 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1  2  1 -- -- --    5    134.53   9.7                                                                       
   62   61 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  1  3 -- --    4    192.24   5.6                                                                       
   63   62 Zelman          Marcin          3  0  0 --  1  1  2  0 --    4    172.46   3.8                                                                       
   64   64 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0  0  2  0  0  0    4     98.30   9.1                                                                       
   65   65 Zieliński       Jan             2  2  0  0  1  1  0 -- --    4     92.72   7.6                                                                       
   66   66 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  3  0  0    3    164.58   5.0                                                                       
   67   69 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0  2  0  1    3    151.80   4.6                                                                       
   68   67 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  1  2  0  0    3    139.10   2.0                                                                       
   69   68 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- --    3     64.81   8.6                                                                       
   70   70 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  1  0  0  1 --    2     91.21   6.0                                                                       
   71   71 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 --    2     86.72   1.9                                                                       
   72   72 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  0  1  0  0    2     62.27   4.4                                                                       
   73   73 Golik           Sławomir        2  2  0  0  0 --  0  0 --    2     27.60   6.6                                                                       
   74   79 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0  0  0  1    1     53.35   1.8                                                                       
   75   74 Oracz           Paweł           2  0  0  0  1  0  0  0 --    1     36.72   6.8                                                                       
   76   75 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  1  0 -- --    1     33.90   4.1                                                                       
   77   76 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0 -- -- -- -- --    1     17.28   3.1                                                                       
   78   77 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 -- -- -- --    0      0.00   3.9                                                                       
   79   78 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   80   80 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   2.4                                                                       
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  0 --  0    0      0.00   2.9                                                                       

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  3  3  3   34   1177.33  34.5                                                                       
    2    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  2  3  3   33   1134.36  37.0                                                                       
    3    2 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  3  3  3   34   1129.48  20.3                                                                       
    4    4 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  5  2  3  3   33   1054.06  14.8                                                                       
    5    5 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  4  2  3  3   32   1047.69  26.1                                                                       
    6    6 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  5  5  5  3  3  3   24    987.77  17.5                                                                       
    7    8 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  3  5  3  0  2   28    854.05  28.3                                                                       
    8    7 Arak            Piotr           1  0  1  5  5  3  3  3  1   21    812.12  24.3                                                                       
    9   11 Szklarz         Marian          3  5  5  5  2  5  2  1  1   26    786.43  44.1                                                                       
   10   19 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5  5  5  3  0  1  2   25    744.66  24.9                                                                       
   11    9 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4  5  4  5  2  1  0   26    734.11  15.5                                                                       
   12   10 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  4  1  4  3  3  0   25    731.43  29.2                                                                       
   13   12 Peterek         Kazimierz       2  5  2  3  5  1  3  3  0   22    702.23  13.1                                                                       
   14   13 Wilczek         Edward          2  0  5  5  5  5  2  0  0   22    699.56  27.3                                                                       
   15   14 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  1  0  0   26    691.15  35.5                                                                       
   16   15 Rawski          Witold          1  5  4  2  5  5  3  0  0   24    689.60  19.5                                                                       
   17   18 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  4  5  1  0  1   26    684.75  25.3                                                                       
   18   16 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- --   25    682.20  32.8                                                                       
   19   17 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  0  0  0   25    675.68  24.8                                                                       
   20   20 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --   24    618.36  29.7                                                                       
   21   21 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  2  1  0  0   23    587.74  38.0                                                                       
   22   22 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  1  5  5  1  2  0   17    584.30  13.8                                                                       
   23   23 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  0  5  1  2  0   19    573.82  30.9                                                                       
   24   33 Tokarski Waldem Michał          1  4  3  2  1  1  2  3  2   18    571.90   7.8                                                                       
   25   24 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  2  5  1  0  0   23    570.14  29.4                                                                       
   26   26 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  2  4  5  2  0  1   17    566.33  16.4                                                                       
   27   27 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  1  0  2  1   21    553.53  20.9                                                                       
   28   37 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  1  1  1  0  2   20    525.31  39.2                                                                       
   29   25 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  2  0  0  0   22    523.28  35.1                                                                       
   30   28 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  1  0  0  0   21    492.60  28.8                                                                       
   31   29 Łuczak          Marek           3  5  5  5  4  2  0  0  0   21    486.36  26.6                                                                       
   32   30 Czasak          Marcin          2  2  3  2  4  5  1  0  0   17    485.84  13.3                                                                       
   33   31 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  3  3  0  0  0   21    478.73  28.9                                                                       
   34   32 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  3  1  0  1  0   20    475.24  23.6                                                                       
   35   34 Jobda           Arkadiusz       3  4  5  5  5  1  0  0  0   20    467.88  22.4                                                                       
   36   35 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  0  5  4  0  2 --   12    441.03  11.1                                                                       
   37   36 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  2  1  2 -- --   15    421.91  18.5                                                                       
   38   38 Widłak          Adam            3  0  3  5  3  4  0  0  0   15    412.27  31.4                                                                       
   39   39 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  2  5  1  0  0 --   18    406.18  16.2                                                                       
   40   40 Skiba           Włodzimierz     2  3  2  0  2  2  2  1 --   12    378.82   6.0                                                                       
   41   41 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3  4  4  2  0  0  0   13    363.82  20.8                                                                       
   42   42 Wirtek          Mariusz         3  3  4  3  1  1  1  0  0   13    301.49  15.2                                                                       
   43   43 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  0  2  0  0 --   12    289.30  29.6                                                                       
   44   44 Włodarczyk      Paweł           1  1  3  2 --  3  1 -- --   10    273.79  17.5                                                                       
   45   45 Głażewski       Jerzy           3  2  2  1  3  2  0  0  0   10    259.28   9.1                                                                       
   46   46 Oracz           Paweł           2  2  4  2  2  1  0  0 --   11    252.50   6.8                                                                       
   47   47 Pytka           Bogdan          3  5  5  2  0  1  0  0 --   13    239.19  13.7                                                                       
   48   48 Sekuła          Wiesław         3  4  5  3  0  1  0  0  0   13    235.46  13.5                                                                       
   49   49 Bielski         Jacek           3  0  4  2  2  1  0  0  0    9    215.95  23.6                                                                       
   50   50 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2  1  0  3  0  0 --   10    215.23   9.0                                                                       
   51   51 Golik           Sławomir        2  3  2  1  0 --  2  0 --    8    200.52   6.6                                                                       
   52   52 Krupa           Łukasz          3  2  5  3 -- -- -- -- --   10    180.46  25.5                                                                       
   53   53 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0  4  0  0  0    4    142.47  17.4                                                                       
   54   54 Markowski       Krzysztof       3  4  0  0  0  1  1  0  0    6    134.90   8.6                                                                       
   55   55 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  1  1 -- --    4    130.86   5.6                                                                       
   56   56 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0  2  1  0 --    3    123.94   5.1                                                                       
   57   57 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  3  0 --  0    3    107.56   5.7                                                                       
   58   58 Kowalski        Paweł           2  1  5  0  0  0  0  0 --    6    107.44  16.9                                                                       
   59   59 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  1  0  0  0  0  0    6     92.58   4.4                                                                       
   60   60 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1  1  0  1  0  0  0    4     86.38  16.6                                                                       
   61   70 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1    2     86.17   1.8                                                                       
   62   61 Zieliński       Jan             2  4  0  0  1  0  0 -- --    5     85.57   7.6                                                                       
   63   62 Krzcot          Marcin          1  2  1  0 --  1  0 -- --    4     77.38   4.1                                                                       
   64   63 Toporowicz      Tadeusz         1 --  1  0  0  0  1  0 --    2     70.13   5.0                                                                       
   65   64 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0  1  0 --    1     53.77   1.9                                                                       
   66   65 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0    1     49.39   2.9                                                                       
   67   66 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --    2     34.72   3.9                                                                       
   68   67 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  1  0 -- -- --    1     34.69   8.6                                                                       
   69   68 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  1 -- -- -- --    1     34.48   2.4                                                                       
   70   69 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0  1  0  0 --    1     33.66   3.8                                                                       
   71   71 Bolek           Marian          1  1  1  0  0 --  0  0  0    2     31.01   3.9                                                                       
   72   72 Styczek         Maciej          1  2  0  0  0  0  0  0 --    2     26.29  10.0                                                                       
   73   73 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  0  0  0    1     21.64   4.6                                                                       
   74   74 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   4.1                                                                       
   75   75 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  12.9                                                                       
   76   76 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  0  0  0    0      0.00   5.0                                                                       
   77   77 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   78   78 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   9.7                                                                       
   79   79 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   7.2                                                                       
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   3.1                                                                       
   81   81 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   2.0                                                                       
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       

 
                                                                                                                                                                
                                     Punktacja Główna [1]                                                                                                       
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                               Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,                                                                                                 
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Burkowski       Paweł          3 PL-004-17------  G  0   8    346.180  2963.820                                                                       
        2 Szklarz         Marian         3 PL-004-14------  G  0   8    473.480  2951.846                                                                       
        3 Kurek           Wiesław        3 PL-004-16------  G  0   8    544.470  2955.048                                                                       
        4 Burkowski       Paweł          3 PL-004-17------  G  0   7    200.390  2824.766                                                                       
        5 Woźniak         Wit            3 PL-004-14------  G  0   7    289.650  2658.421                                                                       
        6 Glinka          Dariusz        1 PL-006-15------  G  1   7    434.420  2299.236                                                                       
        7 Łuczak          Marek          3 PL-004-15------  G  0   7    466.930  2382.093                                                                       
        8 Szczepaniak     Robert         1 PL-004-16------  G  0   7    481.910  2253.387                                                                       
        9 Tarka           Stanisław      2 PL-004-14------  G  0   7    585.450  2565.774                                                                       
       10 Grzegrzółka     Jan            3 PL-004-16------  G  1   7    715.700  2689.221                                                                       
       11 Wojciechowski   Andrzej        3 PL-004-16------  G  1   7    753.510  2348.755                                                                       
       12 Kurek           Wiesław        3 PL-004-15------  G  0   6     98.360  2307.704                                                                       
       13 Myszkowski      Zenon          1 PL-004-17------  G  0   6    266.540  2112.025                                                                       
       14 Myszkowski      Zenon          1 PL-004-15------  G  1   6    284.100  1924.886                                                                       
       15 Myszkowski      Zenon          1 PL-004-15------  G  1   6    316.600  2354.946                                                                       
       16 Lewandowski     Kazimierz      3 PL-004-15------  G  0   6    325.490  2506.652                                                                       
       17 Kurek           Wiesław        3 PL-004-16------     0   6    333.210  2621.033                                                                       
       18 Widłak          Adam           3 PL-002-16------  G  0   6    343.900  2521.261                                                                       
       19 Dąbrowski       Tomasz         1 PL-004-16------     0   6    364.410  2315.841                                                                       
       20 Wojciechowski   Andrzej        3 PL-004-17------  G  1   6    369.560  2031.548                                                                       

 
                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Myszkowski Zenon        112   1  25 1,231.34 10 373.07 15 858.27  0   0.00 
   2 Kurek Wiesław             2   3  23 1,172.45  8 295.80 15 876.65  0   0.00 
   3 Wojciechowski Andrzej   241   3  23 1,128.80  8 301.12 15 827.68  0   0.00 
   4 Grzegrzółka Jan         308   3  23 1,107.77  8 285.87 15 821.90  0   0.00 
   5 Dąbrowski Tomasz        404   1  22 1,098.93  8 297.57 14 801.36  0   0.00 
   6 Szklarz Marian          364   3  22 1,064.20  9 345.56 13 718.64  0   0.00 
   7 Antosiewicz Bogdan      369   3  22 1,037.77 10 376.92 12 660.85  0   0.00 
   8 Wilczek Edward          221   2  21 1,033.47  7 260.70 14 772.77  0   0.00 
   9 Łukasik Andrzej         385   3  21 1,017.46  8 296.34 13 721.12  0   0.00 
  10 Rawski Witold           116   1  21 1,002.15  8 292.63 13 709.52  0   0.00 
  11 Szczepaniak Robert      156   1  21   998.60  8 281.05 13 717.55  0   0.00 
  12 Bielski Jacek           302   3  20   997.60  7 263.94 13 733.66  0   0.00 
  13 Tarka Stanisław         632   2  20   966.41  8 301.01 12 665.40  0   0.00 
  14 Wojciechowski Jarosław  375   3  20   960.81  7 247.35 13 713.46  0   0.00 
  15 Woźniak Wit              15   3  20   949.89  8 292.87 12 657.02  0   0.00 
  16 Burkowski Paweł         357   3  19   924.01  8 304.41 11 619.60  0   0.00 
  17 Glinka Dariusz          160   1  19   921.98  7 267.55 12 654.43  0   0.00 
  18 Łuczak Marek            366   3  19   903.87  8 297.89 11 605.98  0   0.00 
  19 Walczak Dariusz         122   1  18   887.50  5 182.64 13 704.86  0   0.00 
  20 Sadowski Marek          219   2  19   857.00  9 326.92 10 530.08  0   0.00 
  21 Peterek Kazimierz       224   2  18   833.24  7 244.29 11 588.95  0   0.00 
  22 Widłak Adam             378   3  17   799.93  8 299.27  9 500.66  0   0.00 
  23 Arak Piotr              141   1  16   736.81  7 262.72  9 474.09  0   0.00 
  24 Lewandowski Kazimierz   416   3  16   719.58  8 283.38  8 436.20  0   0.00 
  25 Michniewski Tomasz      363   3  16   718.39  8 288.21  8 430.18  0   0.00 
  26 Kwiatkowski Andrzej     205   2  16   715.10  9 335.28  7 379.82  0   0.00 
  27 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  15   713.94  7 261.82  8 452.12  0   0.00 
  28 Kuźmiński Andrzej       360   3  16   710.19  9 333.75  7 376.44  0   0.00 
  29 Rębiś Krzysztof         411   2  16   703.34  9 329.23  7 374.11  0   0.00 
  30 Szczęsny Marek          382   3  14   626.09  7 243.11  7 382.98  0   0.00 
  31 Kisiel Robert i Staś    211   2  13   596.51  5 179.72  8 416.79  0   0.00 
  32 Szymaniak Jerzy         348   2  12   571.76  4 145.79  8 425.97  0   0.00 
  33 Fabisiak Rafał          465   3  11   452.64  8 293.40  3 159.24  0   0.00 
  34 Pindelski Krzysztof     210   2  10   446.77  5 179.74  5 267.03  0   0.00 
  35 Czasak Marcin           423   2  10   445.05  5 178.78  5 266.27  0   0.00 
  36 Sekuła Wiesław          331   3   9   434.84  2  71.90  7 362.94  0   0.00 
  37 Tokarski Waldemar Mich  120   1   8   386.29  2  74.65  6 311.64  0   0.00 
  38 Markowski Krzysztof     317   3   9   385.02  5 178.14  4 206.88  0   0.00 
  39 Jaworski Mateusz        380   3   9   379.35  5 178.94  4 200.41  0   0.00 
  40 Styczek Maciej          136   1   8   365.44  3 105.36  5 260.08  0   0.00 
  41 Borkowski Jerzy         103   1   8   361.89  3 108.52  5 253.37  0   0.00 
  42 Sotek Mariusz           161   1   8   353.37  5 187.81  3 165.56  0   0.00 
  43 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   9   350.19  7 251.95  2  98.24  0   0.00 
  44 Kulczyński Mieczysław   311   3   7   329.18  2  70.26  5 258.92  0   0.00 
  45 Chojnacki M. i  Z.      204   2   7   311.57  3 104.41  4 207.16  0   0.00 
  46 Pytka Bogdan            166   3   8   305.67  7 251.66  1  54.01  0   0.00 
  47 Jobda Arkadiusz         377   3   6   286.37  2  71.30  4 215.07  0   0.00 
  48 Górniak Piotr           245   2   7   280.73  5 179.02  2 101.71  0   0.00 
  49 Belka Stanisław         101   1   6   274.82  2  68.27  4 206.55  0   0.00 
  50 Okrasa Stanisław        354   3   6   268.55  3 106.54  3 162.01  0   0.00 
  51 Włodarczyk Paweł        164   1   6   266.28  3 113.50  3 152.78  0   0.00 
  52 Kowalski Paweł          244   2   6   262.25  4 156.08  2 106.17  0   0.00 
  53 Puchała Sylwester       242   2   7   259.44  7 259.44  0   0.00  0   0.00 
  54 Borowski Dariusz       4243   2   6   256.02  4 146.32  2 109.70  0   0.00 
  55 Kujawiak Jan            135   1   5   245.84  1  35.39  4 210.45  0   0.00 
  56 Szczepaniak Ludwik      126   1   5   233.53  2  65.87  3 167.66  0   0.00 
  57 Rokita Sławomir         217   2   5   210.98  3 105.84  2 105.14  0   0.00 
  58 Prudziński Jan          386   3   4   191.43  1  37.63  3 153.80  0   0.00 
  59 Zelman Marcin           341   3   4   177.98  2  70.60  2 107.38  0   0.00 
  60 Głażewski Jerzy         306   3   4   170.81  2  71.38  2  99.43  0   0.00 
  61 Wirtek Mariusz          347   3   4   159.99  3 104.92  1  55.07  0   0.00 
  62 Gaszewski Michał        374   3   3   157.42  0   0.00  3 157.42  0   0.00 
  63 Bąk Dariusz             365   3   4   153.87  3  98.85  1  55.02  0   0.00 
  64 Witkowski Tomasz        368   3   4   138.37  4 138.37  0   0.00  0   0.00 
  65 Skiba Włodzimierz       316   2   3   126.56  2  68.65  1  57.91  0   0.00 
  66 Sadowski Sławomir Piot  133   1   3   124.72  2  67.87  1  56.85  0   0.00 
  67 Toporowicz Tadeusz      154   1   2   107.10  0   0.00  2 107.10  0   0.00 
  68 Zieliński Jan          4224   2   2    84.44  1  34.69  1  49.75  0   0.00 
  69 Golik Sławomir          206   2   2    82.96  1  33.26  1  49.70  0   0.00 
  70 Oracz Paweł             239   2   2    69.82  2  69.82  0   0.00  0   0.00 
  71 Gugała Mirosław         358   3   2    68.72  2  68.72  0   0.00  0   0.00 
  72 Więsik Dariusz          373   3   2    66.97  2  66.97  0   0.00  0   0.00 
  73 Bolek Marian           4431   1   1    59.59  0   0.00  1  59.59  0   0.00 
  74 Nowak Adam              324   3   1    54.67  0   0.00  1  54.67  0   0.00 
  75 Bugalski Arkadiusz      159   1   1    50.92  0   0.00  1  50.92  0   0.00 
  76 Krzcot Marcin           169   1   1    35.12  1  35.12  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2019 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Dąbrowski Tomasz   404   1  11  493.197  5  342.016  6  151.181  0    0.000
   2 Myszkowski Zenon   112   1  11  656.745  5  346.112  6  310.633  0    0.000
   3 Łukasik Andrzej    385   3  11  737.141  5  285.260  6  451.881  0    0.000
   4 Szklarz Marian     364   3  11  852.383  5  299.362  6  553.021  0    0.000
   5 Antosiewicz Bogda  369   3  10  764.355  5  343.296  5  421.059  0    0.000
   6 Tarka Stanisław    632   2  10 1000.287  4  355.059  6  645.228  0    0.000
   7 Kurek Wiesław        2   3   9  228.913  3  187.154  6   41.759  0    0.000
   8 Burkowski Paweł    357   3   9  356.574  4  139.480  5  217.094  0    0.000
   9 Woźniak Wit         15   3   9  608.239  4  350.062  5  258.177  0    0.000
  10 Łuczak Marek       366   3   9  675.622  5  348.485  4  327.137  0    0.000
  11 Wilczek Edward     221   2   9  683.067  3  189.705  6  493.362  0    0.000
  12 Kwiatkowski Andrz  205   2   9  830.194  5  515.090  4  315.104  0    0.000
  13 Kuźmiński Andrzej  360   3   9  865.254  5  371.338  4  493.916  0    0.000
  14 Szczepaniak Rober  156   1   9  939.657  3  468.314  6  471.343  0    0.000
  15 Grzegrzółka Jan    308   3   9 1052.573  4  513.707  5  538.866  0    0.000
  16 Glinka Dariusz     160   1   8  415.027  5  356.781  3   58.246  0    0.000
  17 Wojciechowski And  241   3   8  652.692  3  153.845  5  498.847  0    0.000
  18 Wojciechowski Jar  375   3   8  886.618  2  270.919  6  615.699  0    0.000
  19 Walczak Dariusz    122   1   8 1165.643  4  517.522  4  648.121  0    0.000
  20 Bielski Jacek      302   3   7  289.473  3  184.111  4  105.362  0    0.000
  21 Rawski Witold      116   1   7  511.236  3  226.131  4  285.105  0    0.000
  22 Arak Piotr         141   1   7  632.400  4  296.701  3  335.699  0    0.000
  23 Rębiś Krzysztof    411   2   7  769.698  5  681.328  2   88.370  0    0.000
  24 Lewandowski Kazim  416   3   6  484.489  3  311.993  3  172.496  0    0.000
  25 Sadowski Marek     219   2   6  518.851  3  283.611  3  235.240  0    0.000
  26 Widłak Adam        378   3   6  592.884  1  135.058  5  457.826  0    0.000
  27 Peterek Kazimierz  224   2   6  652.025  2  192.391  4  459.634  0    0.000
  28 Michniewski Tomas  363   3   6  692.795  3  264.151  3  428.644  0    0.000
  29 Szpadzik Joanna i  162   1   5  401.530  2  107.749  3  293.781  0    0.000
  30 Borkowski Jerzy    103   1   5  626.808  3  359.627  2  267.181  0    0.000
  31 Sotek Mariusz      161   1   4  178.711  2   44.232  2  134.479  0    0.000
  32 Szczęsny Marek     382   3   4  298.532  2  144.479  2  154.053  0    0.000
  33 Czasak Marcin      423   2   4  432.822  3  310.439  1  122.383  0    0.000
  34 Styczek Maciej     136   1   4  457.202  2  252.747  2  204.455  0    0.000
  35 Szymaniak Jerzy    348   2   4  478.729  1  154.655  3  324.074  0    0.000
  36 Sekuła Wiesław     331   3   4  481.553  1  127.260  3  354.293  0    0.000
  37 Zelman Marcin      341   3   4  557.934  2  294.381  2  263.553  0    0.000
  38 Belka Stanisław    101   1   4  692.378  2  367.096  2  325.282  0    0.000
  39 Tokarski Waldemar  120   1   4  705.947  1  126.905  3  579.042  0    0.000
  40 Kowalski Paweł     244   2   3  119.557  2   33.137  1   86.420  0    0.000
  41 Puchała Sylwester  242   2   3  175.236  3  175.236  0    0.000  0    0.000
  42 Pytka Bogdan       166   3   3  196.412  3  196.412  0    0.000  0    0.000
  43 Kisiel Robert i S  211   2   3  244.231  2  183.835  1   60.396  0    0.000
  44 Okrasa Stanisław   354   3   3  269.953  1  105.165  2  164.788  0    0.000
  45 Fabisiak Rafał     465   3   3  344.962  1   56.717  2  288.245  0    0.000
  46 Kulczyński Mieczy  311   3   3  374.588  2  304.808  1   69.780  0    0.000
  47 Lewandowski Jerzy  315   3   3  410.492  3  410.492  0    0.000  0    0.000
  48 Markowski Krzyszt  317   3   3  476.270  1   96.774  2  379.496  0    0.000
  49 Pindelski Krzyszt  210   2   2  112.786  1  106.345  1    6.441  0    0.000
  50 Kujawiak Jan       135   1   2  186.143  1  144.275  1   41.868  0    0.000
  51 Prudziński Jan     386   3   2  212.928  1   74.442  1  138.486  0    0.000
  52 Sadowski Sławomir  133   1   2  219.515  1  153.492  1   66.023  0    0.000
  53 Włodarczyk Paweł   164   1   2  262.260  1   79.759  1  182.501  0    0.000
  54 Głażewski Jerzy    306   3   2  270.117  2  270.117  0    0.000  0    0.000
  55 Chojnacki M. i  Z  204   2   2  277.643  0    0.000  2  277.643  0    0.000
  56 Gaszewski Michał   374   3   2  306.817  0    0.000  2  306.817  0    0.000
  57 Jobda Arkadiusz    377   3   2  313.288  0    0.000  2  313.288  0    0.000
  58 Górniak Piotr      245   2   1   19.851  1   19.851  0    0.000  0    0.000
  59 Jaworski Mateusz   380   3   1   46.437  1   46.437  0    0.000  0    0.000
  60 Borowski Dariusz  4243   2   1   54.748  1   54.748  0    0.000  0    0.000
  61 Wirtek Mariusz     347   3   1   75.505  1   75.505  0    0.000  0    0.000
  62 Szczepaniak Ludwi  126   1   1   97.155  0    0.000  1   97.155  0    0.000
  63 Nowak Adam         324   3   1  111.881  0    0.000  1  111.881  0    0.000
  64 Rokita Sławomir    217   2   1  116.479  0    0.000  1  116.479  0    0.000
  65 Toporowicz Tadeus  154   1   1  124.530  0    0.000  1  124.530  0    0.000
  66 Gugała Mirosław    358   3   1  133.003  1  133.003  0    0.000  0    0.000
  67 Witkowski Tomasz   368   3   1  139.808  1  139.808  0    0.000  0    0.000
  68 Krzcot Marcin      169   1   1  152.783  1  152.783  0    0.000  0    0.000
  69 Skiba Włodzimierz  316   2   1  154.346  1  154.346  0    0.000  0    0.000
  70 Bąk Dariusz        365   3   1  176.533  1  176.533  0    0.000  0    0.000