PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Neubrandenburg II z dnia 09.06.19                
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.  N 13:15:19.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  559.232 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   65                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1335                           
      5.Ilość konkursów.......................:  267                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1326.73                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1243.27                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,20,35                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,01,58                         
     10.Czas trwania konkursu.................:41 min. 23 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   18   │  385   │   88  │22.86│      
          │ 2  │ Baniocha                │   17   │  432   │   58  │13.43│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   30   │  518   │  121  │23.36│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   65   │ 1335   │  267  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  7. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                  
                                   z lotu Neubrandenburg II, w dniu 09.06.19                                                                                    
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                 
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                 
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                 
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                 
   1 Myszkowski Zenon                1   43              GSM 13:20:35     1326.73   0.75  33- 19-  5  544.734  60.000                                           
   2 Kurek Wiesław                   3    3              GCM 13:38:15     1325.90   1.50  15-  9-  5  567.816  59.960   1.498                                   
   3 Kurek Wiesław                   3    8              GCM 13:38:55     1323.84   2.25       2   2  567.816  59.930   2.247                                   
   4 Dąbrowski Tomasz                1    5              GCM 13:24:18     1322.24   3.00  36- 17-  5  547.805  59.890   2.996                                   
   5 Sadowski Marek                  2   15              G   13:31:34     1321.57   3.75  65- 17-  3  557.128   0.000                                           
   6 Glinka Dariusz                  1    2              G   13:29:54     1321.51   4.49  35- 10-  5  554.903   0.000                                           
   7 Glinka Dariusz                  1    6              G   13:29:56     1321.41   5.24       2      554.903   0.000                                           
   8 Dąbrowski Tomasz                1   50             RGSM 13:24:44     1320.86   5.99       2   2  547.805  59.750                                           
   9 Grzegrzółka Jan                 3   37              GSM 13:40:22     1320.80   6.74  27- 13-  5  568.426  59.710                                           
  10 Myszkowski Zenon                1    8              GCM 13:22:32     1320.46   7.49       2   2  544.734  59.680   7.491                                   
  11 Burkowski Paweł                 3   17              GCM 13:42:13     1316.29   8.24  16-  6-  4  568.922  59.640   8.240                                   
  12 Dąbrowski Tomasz                1    8              GCM 13:26:22     1315.68   8.99       3   3  547.805  59.600   8.989                                   
  13 Wojciechowski Jarosław          3   71              GCM 13:38:27     1312.44   9.74  39- 21-  5  562.315  59.570   9.738                                   
  14 Wojciechowski Jarosław          3   59              G   13:38:42     1311.68  10.49       2      562.315   0.000                                           
  15 Łuczak Marek                    3    2              GCM 13:42:45     1310.38  11.24  14-  5-  4  567.067  59.500  11.236                                   
  16 Wojciechowski Andrzej           3   12              GCM 13:39:17     1309.66  11.99  51- 18-  5  562.217  59.460  11.985                                   
  17 Wojciechowski Andrzej           3   23              GSM 13:39:18     1309.61  12.73       2   2  562.217  59.420                                           
  18 Grzegrzółka Jan                 3   11              GCM 13:44:45     1307.48  13.48       2   2  568.426  59.390  13.483                                   
  19 Woźniak Wit                     3   52                  13:47:31     1306.92  14.23  25- 13-  4  571.798   0.000                                           
  20 Woźniak Wit                     3    6              GCM 13:47:32     1306.87  14.98       2   1  571.798  59.320  14.981                                   
  21 Dąbrowski Tomasz                1   52                  13:29:19     1306.42  15.73       4      547.805   0.000                                           
  22 Kwiatkowski Andrzej             2   18             R    13:38:18     1306.09  16.48  59- 15-  4  559.397   0.000                                           
  23 Walczak Dariusz                 1    1              GSM 13:28:48     1305.70  17.23  26-  7-  5  546.825  59.210                                           
  24 Kwiatkowski Andrzej             2   79             R    13:38:31     1305.43  17.98       2      559.397   0.000                                           
  25 Szklarz Marian                  3   38             RGSM 13:44:40     1305.41  18.73  22-  6-  4  567.417  59.140                                           
  26 Peterek Kazimierz               2   37             RG   13:38:19     1305.25  19.48  48- 11-  4  559.058   0.000                                           
  27 Szklarz Marian                  3   10              GCM 13:44:49     1304.96  20.23       2   2  567.417  59.060  20.225                                   
  28 Woźniak Wit                     3    3              GCM 13:48:11     1304.93  20.97       3   2  571.798  59.030  20.974                                   
  29 Kwiatkowski Andrzej             2   47             R    13:38:44     1304.77  21.72       3      559.397   0.000                                           
  30 Wojciechowski Jarosław          3   56              G   13:41:01     1304.63  22.47       3      562.315   0.000                                           
  31 Dąbrowski Tomasz                1   22              G   13:30:03     1304.14  23.22       5      547.805   0.000                                           
  32 Dąbrowski Tomasz                1   21              G   13:30:14     1303.57  23.97       6      547.805   0.000                                           
  33 Tarka Stanisław                 2   65             R    13:38:28     1303.45  24.72  29- 10-  5  558.486   0.000                                           
  34 Bielski Jacek                   3   18              GCM 13:41:22     1302.64  25.47  11-  8-  5  561.917  58.810  25.468                                   
  35 Bielski Jacek                   3   21              GCM 13:41:58     1300.83  26.22       2   2  561.917  58.770  26.217                                   
  36 Dąbrowski Tomasz                1   19              G   13:31:15     1300.43  26.97       7      547.805   0.000                                           
  37 Dąbrowski Tomasz                1   17              G   13:31:19     1300.22  27.72       8      547.805   0.000                                           
  38 Szczepaniak Robert              1   54             R    13:32:02     1299.84  28.46  20- 11-  5  548.576   0.000                                           
  39 Dąbrowski Tomasz                1   32             RG   13:31:33     1299.50  29.21       9      547.805   0.000                                           
  40 Kurek Wiesław                   3    4              GCM 13:47:06     1299.05  29.96       3   3  567.816  58.590  29.963                                   
  41 Wojciechowski Andrzej           3   44              G   13:42:59     1298.47  30.71       3      562.217   0.000                                           
  42 Wojciechowski Andrzej           3   32              G   13:43:11     1297.87  31.46       4      562.217   0.000                                           
  43 Arak Piotr                      1   18              G   13:34:35     1296.96  32.21  40- 10-  3  550.666   0.000                                           
  44 Kwiatkowski Andrzej             2  136             R    13:41:23     1296.75  32.96       4      559.397   0.000                                           
  45 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              GSM 13:39:46     1295.72  33.71  22-  7-  2  556.856  58.410                                           
  46 Kurek Wiesław                   3   12              GSM 13:48:18     1295.50  34.46       4   4  567.816  58.380                                           
  47 Kurek Wiesław                   3   57                  13:48:20     1295.40  35.21       5      567.816   0.000                                           
  48 Wojciechowski Jarosław          3   65              G   13:44:13     1295.01  35.96       4      562.315   0.000                                           
  49 Szymaniak Jerzy                 2   42              GCM 13:40:08     1294.38  36.70  24-  8-  4  556.754  58.270  36.704                                   
  50 Szpadzik Joanna i Marcin        1   69             R    13:40:21     1293.96  37.45       2      556.856   0.000                                           
  51 Bielski Jacek                   3    6              GSM 13:44:35     1293.00  38.20       3   3  561.917  58.200                                           
  52 Myszkowski Zenon                1   37              G   13:31:24     1292.68  38.95       3      544.734   0.000                                           
  53 Szpadzik Joanna i Marcin        1   35              G   13:40:50     1292.51  39.70       3      556.856   0.000                                           
  54 Dąbrowski Tomasz                1   67             R    13:34:05     1291.74  40.45      10      547.805   0.000                                           
  55 Walczak Dariusz                 1   25              GSM 13:33:28     1291.31  41.20       2   2  546.825  58.050                                           
  56 Rawski Witold                   1   30              GCM 13:35:27     1291.10  41.95  35- 10-  3  549.297  58.020  41.948                                   
  57 Dąbrowski Tomasz                1   99             R    13:34:23     1290.83  42.70      11      547.805   0.000                                           
  58 Widłak Adam                     3   10              GCM 13:53:49     1290.06  43.45  10-  4-  4  572.551  57.950  43.446                                   
  59 Skiba Włodzimierz               2   18             RGSM 13:44:54     1289.79  44.20  10-  1-  1  560.928  57.910                                           
  60 Łukasik Andrzej                 3   37             R    13:47:02     1289.75  44.94  40- 12-  3  563.664   0.000                                           
  61 Glinka Dariusz                  1   33              GSM 13:40:19     1289.52  45.69       3   1  554.903  57.840                                           
  62 Glinka Dariusz                  1    1              GSM 13:40:23     1289.32  46.44       4   2  554.903  57.800                                           
  63 Peterek Kazimierz               2    2              G   13:43:37     1289.29  47.19       2      559.058   0.000                                           
  64 Myszkowski Zenon                1   16              GSM 13:32:37     1288.96  47.94       4   3  544.734  57.730                                           
  65 Kwiatkowski Andrzej             2  122              GCM 13:44:09     1288.49  48.69       5   1  559.397  57.690  48.689                                   
  66 Woźniak Wit                     3    2              G   13:53:50     1288.32  49.44       4      571.798   0.000                                           
  67 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              GSM 13:42:19     1288.07  50.19       4   2  556.856  57.620                                           
  68 Tarka Stanisław                 2  115              GCM 13:43:37     1287.97  50.94       2   1  558.486  57.590  50.936                                   
  69 Peterek Kazimierz               2   68              GSM 13:44:08     1287.76  51.69       3   1  559.058  57.550                                           
  70 Myszkowski Zenon                1   10              G   13:33:03     1287.64  52.43       5      544.734   0.000                                           
  71 Kurek Wiesław                   3    5              GSM 13:51:03     1287.42  53.18       6   5  567.816  57.480                                           
  72 Widłak Adam                     3    3              GSM 13:55:02     1286.54  53.93       2   2  572.551  57.440                                           
  73 Dąbrowski Tomasz                1   56                  13:35:51     1286.38  54.68      12      547.805   0.000                                           
  74 Kurek Wiesław                   3   58                  13:51:34     1285.91  55.43       7      567.816   0.000                                           
  75 Wojciechowski Jarosław          3   62              G   13:47:33     1285.15  56.18       5      562.315   0.000                                           
  76 Wilczek Edward                  2   89              GCM 13:48:07     1285.06  56.93  21-  6-  5  563.008  57.300  56.929                                   
  77 Wilczek Edward                  2   82              GSM 13:48:10     1284.92  57.68       2   2  563.008  57.260                                           
  78 Bielski Jacek                   3    4              GSM 13:47:23     1284.72  58.43       4   4  561.917  57.230                                           
  79 Antosiewicz Bogdan              3   13              GSM 14:02:47     1284.48  59.18  20-  7-  5  581.590  57.190                                           
  80 Widłak Adam                     3    4              GCM 13:55:45     1284.47  59.93       3   3  572.551  57.150  59.925                                   
  81 Arak Piotr                      1   51                  13:38:47     1284.25  60.67       2      550.666   0.000                                           
  82 Sadowski Marek                  2   18              G   13:43:56     1283.90  61.42       2      557.128   0.000                                           
  83 Woźniak Wit                     3   34              G   13:55:32     1283.40  62.17       5      571.798   0.000                                           
  84 Glinka Dariusz                  1    5              G   13:42:39     1282.57  62.92       5      554.903   0.000                                           
  85 Woźniak Wit                     3   32              GSM 13:55:51     1282.49  63.67       6   3  571.798  56.970                                           
  86 Łukasik Andrzej                 3    3             RG   13:49:32     1282.42  64.42       2      563.664   0.000                                           
  87 Myszkowski Zenon                1   11              GCM 13:34:50     1282.23  65.17       6   4  544.734  56.900  65.169                                   
  88 Kulczyński Mieczysław           3    9              G   13:47:13     1281.86  65.92  32-  5-  1  560.451   0.000                                           
  89 Szymaniak Jerzy                 2  108             R    13:44:35     1281.12  66.67       2      556.754   0.000                                           
  90 Pindelski Krzysztof             2   24             RG   13:44:18     1281.09  67.42  38-  4-  1  556.378   0.000                                           
  91 Rawski Witold                   1   18              GSM 13:38:48     1281.01  68.17       2   2  549.297  56.760                                           
  92 Kisiel Robert i Staś            2   16              G   13:46:13     1280.43  68.91  24-  4-  2  558.543   0.000                                           
  93 Kwiatkowski Andrzej             2   62             R    13:46:55     1280.33  69.66       6      559.397   0.000                                           
  94 Arak Piotr                      1   78             R    13:40:07     1280.27  70.41       3      550.666   0.000                                           
  95 Arak Piotr                      1   53                  13:40:09     1280.17  71.16       4      550.666   0.000                                           
  96 Wojciechowski Andrzej           3   48              G   13:49:23     1279.56  71.91       5      562.217   0.000                                           
  97 Szymaniak Jerzy                 2  144             R    13:45:17     1279.06  72.66       3      556.754   0.000                                           
  98 Kulczyński Mieczysław           3   17              G   13:48:11     1279.03  73.41       2      560.451   0.000                                           
  99 Kuźmiński Andrzej               3    2              GCM 13:45:08     1278.58  74.16  20-  5-  3  556.352  56.470  74.157                                   
 100 Kurek Wiesław                   3    7              GCM 13:54:08     1278.48  74.91       8      567.816   0.000                                           
 101 Kisiel Robert i Staś            2   18              G   13:46:58     1278.23  75.66       2      558.543   0.000                                           
 102 Grzegrzółka Jan                 3   19              G   13:54:43     1278.18  76.40       3      568.426   0.000                                           
 103 Szczepaniak Robert              1    9              GCM 13:39:23     1277.59  77.15       2   1  548.576  56.320  77.154                                   
 104 Myszkowski Zenon                1   25              G   13:36:33     1277.07  77.90       7      544.734   0.000                                           
 105 Wojciechowski Andrzej           3   41              GSM 13:50:22     1276.70  78.65       6   3  562.217  56.250                                           
 106 Sadowski Marek                  2   71             R    13:46:37     1276.01  79.40       3      557.128   0.000                                           
 107 Kuźmiński Andrzej               3   54              GSM 13:46:01     1275.99  80.15       2   2  556.352  56.180                                           
 108 Sadowski Marek                  2  106             R    13:46:39     1275.91  80.90       4      557.128   0.000                                           
 109 Szczepaniak Robert              1   44             RG   13:40:08     1275.36  81.65       3      548.576   0.000                                           
 110 Lewandowski Kazimierz           3    6              GCM 13:49:55     1275.18  82.40  12-  2-  2  560.974  56.070  82.397                                   
 111 Woźniak Wit                     3   10              G   13:58:36     1274.63  83.15       7      571.798   0.000                                           
 112 Sadowski Marek                  2  103             R    13:47:18     1274.02  83.90       5      557.128   0.000                                           
 113 Myszkowski Zenon                1   13              G   13:37:35     1273.98  84.64       8      544.734   0.000                                           
 114 Rawski Witold                   1   19              GSM 13:41:14     1273.78  85.39       3   3  549.297  55.930                                           
 115 Jobda Arkadiusz                 3   28              GSM 13:57:27     1273.69  86.14  11-  2-  2  569.911  55.890                                           
 116 Grzegrzółka Jan                 3   22              G   13:56:30     1273.07  86.89       4      568.426   0.000                                           
 117 Grzegrzółka Jan                 3   17              G   13:56:37     1272.74  87.64       5      568.426   0.000                                           
 118 Szymaniak Jerzy                 2   31              GSM 13:47:27     1272.73  88.39       4   2  556.754  55.780                                           
 119 Łuczak Marek                    3   21              GSM 13:55:35     1272.64  89.14       2   2  567.067  55.750                                           
 120 Sekuła Wiesław                  3   12              GCM 13:51:07     1272.50  89.89  12-  2-  2  561.319  55.710  89.888                                   
 121 Szklarz Marian                  3    5              GSM 13:56:09     1271.81  90.64       3   3  567.417  55.680                                           
 122 Sadowski Marek                  2   14              GCM 13:48:08     1271.60  91.39       6   1  557.128  55.640  91.386                                   
 123 Arak Piotr                      1   61             R    13:43:06     1271.45  92.14       5      550.666   0.000                                           
 124 Lewandowski Kazimierz           3   24              GSM 13:51:13     1271.43  92.88       2   2  560.974  55.570                                           
 125 Sadowski Marek                  2   46              G   13:48:12     1271.40  93.63       7      557.128   0.000                                           
 126 Szczepaniak Robert              1    8              GCM 13:41:31     1271.27  94.38       4   2  548.576  55.500  94.382                                   
 127 Łukasik Andrzej                 3   13             R    13:53:35     1270.71  95.13       3      563.664   0.000                                           
 128 Łukasik Andrzej                 3   25             R    13:53:38     1270.56  95.88       4      563.664   0.000                                           
 129 Wojciechowski Jarosław          3    1              GCM 13:52:37     1270.43  96.63       6   2  562.315  55.390  96.629                                   
 130 Myszkowski Zenon                1    4              GCM 13:38:47     1270.42  97.38       9   5  544.734  55.350  97.378                                   
 131 Myszkowski Zenon                1   40              G   13:38:49     1270.32  98.13      10      544.734   0.000                                           
 132 Burkowski Paweł                 3   14              GCM 13:57:55     1270.15  98.88       2   2  568.922  55.280  98.876                                   
 132 Tarka Stanisław                 2  112              GCM 13:49:42     1270.15  98.88       3   2  558.486  55.280  98.876                                   
 134 Burkowski Paweł                 3   20              GSM 13:57:59     1269.96 100.38       3   3  568.922  55.210                                           
 134 Wojciechowski Jarosław          3   28             R    13:52:47     1269.96 100.38       7      562.315   0.000                                           
 136 Grzegrzółka Jan                 3    7              GCM 13:57:41     1269.71 101.87       6   3  568.426  55.140 101.873                                   
 137 Antosiewicz Bogdan              3   35              GCM 14:08:13     1269.25 102.62       2   2  581.590  55.100 102.622                                   
 138 Woźniak Wit                     3    5              G   14:00:35     1269.02 103.37       8      571.798   0.000                                           
 139 Pindelski Krzysztof             2   32             RG   13:48:41     1268.29 104.12       2      556.378   0.000                                           
 140 Wojciechowski Jarosław          3   52              G   13:53:24     1268.19 104.87       8      562.315   0.000                                           
 141 Wojciechowski Andrzej           3   43              G   13:53:25     1267.92 105.62       7      562.217   0.000                                           
 142 Wojciechowski Andrzej           3   11              G   13:53:27     1267.83 106.37       8      562.217   0.000                                           
 143 Antosiewicz Bogdan              3    4              GSM 14:08:44     1267.82 107.12       3   3  581.590  54.880                                           
 144 Kwiatkowski Andrzej             2   10              GCM 13:51:17     1267.66 107.87       7   2  559.397  54.850 107.865                                   
 145 Łukasik Andrzej                 3   77              G   13:54:51     1267.09 108.61       5      563.664   0.000                                           
 146 Łukasik Andrzej                 3   46             RG   13:54:52     1267.04 109.36       6      563.664   0.000                                           
 147 Kulczyński Mieczysław           3   78             R    13:52:26     1266.75 110.11       3      560.451   0.000                                           
 148 Sotek Mariusz                   1    1              GCM 13:45:20     1266.63 110.86  22-  3-  1  551.408  54.700 110.861                                   
 149 Walczak Dariusz                 1   22              G   13:41:45     1266.53 111.61       3      546.825   0.000                                           
 150 Woźniak Wit                     3   25              G   14:01:32     1266.35 112.36       9      571.798   0.000                                           
 151 Tarka Stanisław                 2  104              GSM 13:51:06     1266.12 113.11       4   3  558.486  54.590                                           
 152 Sadowski Marek                  2   50              G   13:50:05     1265.96 113.86       8      557.128   0.000                                           
 153 Wojciechowski Jarosław          3   76              G   13:54:19     1265.57 114.61       9      562.315   0.000                                           
 153 Wojciechowski Jarosław          3   37              GSM 13:54:19     1265.57 114.61      10   3  562.315  54.520                                           
 155 Glinka Dariusz                  1   68             R    13:48:33     1265.31 116.11       6      554.903   0.000                                           
 156 Wojciechowski Jarosław          3   51              G   13:54:26     1265.24 116.85      11      562.315   0.000                                           
 157 Szczepaniak Robert              1    6              GSM 13:43:36     1265.17 117.60       5   3  548.576  54.380                                           
 157 Tarka Stanisław                 2   55             R    13:51:26     1265.17 117.60       5      558.486   0.000                                           
 159 Wojciechowski Jarosław          3   49              GCM 13:54:28     1265.15 119.10      12   4  562.315  54.310 119.101                                   
 160 Woźniak Wit                     3   18              G   14:02:01     1264.99 119.85      10      571.798   0.000                                           
 161 Szczepaniak Robert              1   21              GCM 13:43:43     1264.83 120.60       6   4  548.576  54.230 120.599                                   
 162 Rawski Witold                   1   33              G   13:44:20     1264.69 121.35       4      549.297   0.000                                           
 163 Kuźmiński Andrzej               3   33             R    13:49:55     1264.68 122.10       3      556.352   0.000                                           
 164 Łuczak Marek                    3    4              GSM 13:58:27     1264.50 122.85       3   3  567.067  54.130                                           
 165 Łukasik Andrzej                 3   38             RGSM 13:55:47     1264.44 123.60       7   1  563.664  54.090                                           
 166 Dąbrowski Tomasz                1   18              GCM 13:43:16     1264.36 124.35      13   4  547.805  54.050 124.345                                   
 166 Jobda Arkadiusz                 3   29              GCM 14:00:45     1264.36 124.35       2   2  569.911  54.050 124.345                                   
 168 Toporowicz Tadeusz              1   32              G   13:39:43     1264.11 125.84  15-  1-  0  543.211   0.000                                           
 169 Myszkowski Zenon                1    5              GCM 13:41:01     1263.84 126.59      11      544.734   0.000                                           
 170 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11              G   13:50:43     1263.52 127.34       5      556.856   0.000                                           
 171 Myszkowski Zenon                1   44              G   13:41:09     1263.44 128.09      12      544.734   0.000                                           
 172 Szpadzik Joanna i Marcin        1   10              G   13:50:50     1263.19 128.84       6      556.856   0.000                                           
 173 Grzegrzółka Jan                 3   30              GSM 14:00:00     1263.17 129.59       7   4  568.426  53.800                                           
 174 Burkowski Paweł                 3   54                  14:00:25     1263.10 130.34       4      568.922   0.000                                           
 175 Grzegrzółka Jan                 3    9              GSM 14:00:02     1263.08 131.09       8   5  568.426  53.730                                           
 176 Walczak Dariusz                 1   16              GCM 13:43:02     1262.78 131.84       4   3  546.825  53.690 131.835                                   
 177 Bielski Jacek                   3   13              GSM 13:55:04     1262.55 132.58       5   5  561.917  53.660                                           
 178 Arak Piotr                      1   45             RGSM 13:46:13     1262.37 133.33       6   1  550.666  53.620                                           
 179 Tarka Stanisław                 2   92              GSM 13:52:25     1262.35 134.08       6   4  558.486  53.590                                           
 180 Peterek Kazimierz               2   71              GSM 13:53:10     1261.51 134.83       4   2  559.058  53.550                                           
 181 Sekuła Wiesław                  3    5              GCM 13:55:09     1260.97 135.58       2   2  561.319  53.510 135.581                                   
 182 Sadowski Marek                  2   90             R    13:51:58     1260.57 136.33       9      557.128   0.000                                           
 183 Kwiatkowski Andrzej             2  126              GCM 13:53:54     1260.19 137.08       8   3  559.397  53.440 137.079                                   
 184 Glinka Dariusz                  1   44             RG   13:50:24     1260.00 137.83       7      554.903   0.000                                           
 185 Antosiewicz Bogdan              3   19              GCM 14:11:35     1259.99 138.58       4   4  581.590  53.370 138.577                                   
 186 Michniewski Tomasz              3   27              GCM 13:56:55     1259.88 139.33  16-  3-  2  563.062  53.330 139.326                                   
 187 Tarka Stanisław                 2  107              GCM 13:53:19     1259.79 140.08       7   5  558.486  53.300 140.075                                   
 188 Szczepaniak Robert              1   20              GCM 13:45:29     1259.70 140.82       7   5  548.576  53.260                                           
 189 Myszkowski Zenon                1   17              G   13:42:27     1259.65 141.57      13      544.734   0.000                                           
 190 Szczepaniak Robert              1   86             R    13:45:33     1259.50 142.32       8      548.576   0.000                                           
 191 Kurek Wiesław                   3    6              GSM 14:00:58     1259.11 143.07       9      567.816   0.000                                           
 192 Dąbrowski Tomasz                1    4              G   13:45:17     1258.50 143.82      14      547.805   0.000                                           
 193 Rawski Witold                   1   28              G   13:46:29     1258.46 144.57       5      549.297   0.000                                           
 194 Fabisiak Rafał                  3    1              GSM 13:55:53     1258.39 145.32  14-  1-  1  561.093  53.050                                           
 195 Walczak Dariusz                 1   12              GCM 13:44:35     1258.27 146.07       5   4  546.825  53.010 146.067                                   
 196 Sadowski Marek                  2   75             R    13:52:50     1258.10 146.82      10      557.128   0.000                                           
 197 Łukasik Andrzej                 3   81             R    13:58:13     1257.57 147.57       8      563.664   0.000                                           
 198 Łukasik Andrzej                 3   19             RG   13:58:17     1257.38 148.32       9      563.664   0.000                                           
 199 Kisiel Robert i Staś            2   17              GSM 13:54:14     1257.32 149.06       3   1  558.543  52.860                                           
 200 Szczepaniak Robert              1    4              GSM 13:46:21     1257.19 149.81       9      548.576   0.000                                           
 201 Tokarski Waldemar Michał        1   35             RGSM 13:45:21     1257.15 150.56  20-  3-  1  547.299  52.790                                           
 202 Arak Piotr                      1   23              GSM 13:48:06     1256.94 151.31       7   2  550.666  52.760                                           
 203 Glinka Dariusz                  1   24              GSM 13:51:30     1256.86 152.06       8   3  554.903  52.720                                           
 204 Peterek Kazimierz               2   46             R    13:54:50     1256.78 152.81       5      559.058   0.000                                           
 205 Antosiewicz Bogdan              3   18              GCM 14:12:46     1256.77 153.56       5   5  581.590  52.650 153.558                                   
 206 Wilczek Edward                  2  102              GCM 13:58:08     1256.34 154.31       3   3  563.008  52.610 154.307                                   
 207 Kulczyński Mieczysław           3   31              GSM 13:56:13     1256.01 155.06       4   1  560.451  52.580                                           
 208 Łuczak Marek                    3   10              G   14:01:42     1255.41 155.81       4      567.067   0.000                                           
 208 Wilczek Edward                  2    7              G   13:58:28     1255.41 155.81       4      563.008   0.000                                           
 210 Kwiatkowski Andrzej             2  123              GSM 13:55:39     1255.24 157.30       9   4  559.397  52.470                                           
 211 Myszkowski Zenon                1   15              G   13:43:59     1255.20 158.05      14      544.734   0.000                                           
 212 Rawski Witold                   1   26              G   13:47:40     1255.06 158.80       6      549.297   0.000                                           
 213 Wojciechowski Jarosław          3    3              GCM 13:58:09     1254.75 159.55      13   5  562.315  52.360                                           
 214 Kwiatkowski Andrzej             2  127              G   13:55:54     1254.54 160.30      10      559.397   0.000                                           
 215 Bielski Jacek                   3    5              GSM 13:58:01     1254.23 161.05       6      561.917   0.000                                           
 216 Wojciechowski Andrzej           3   28              G   13:58:20     1254.02 161.80       9      562.217   0.000                                           
 217 Michniewski Tomasz              3    4              GSM 13:59:02     1253.94 162.55       2   2  563.062  52.220                                           
 218 Wojciechowski Andrzej           3   61                  13:58:23     1253.88 163.30      10      562.217   0.000                                           
 219 Kuźmiński Andrzej               3   32             RG   13:53:44     1253.80 164.05       4      556.352   0.000                                           
 220 Kuźmiński Andrzej               3   58              GCM 13:53:49     1253.56 164.79       5   3  556.352  52.110 164.794                                   
 221 Arak Piotr                      1   15              GCM 13:49:18     1253.51 165.54       8   3  550.666  52.070 165.543                                   
 222 Borkowski Jerzy                 1   38              G   13:44:40     1253.15 166.29  14-  2-  1  544.701   0.000                                           
 223 Kwiatkowski Andrzej             2  115              G   13:56:25     1253.08 167.04      11      559.397   0.000                                           
 224 Tokarski Waldemar Michał        1   24             RG   13:46:46     1253.07 167.79       2      547.299   0.000                                           
 225 Grzegrzółka Jan                 3   21              GSM 14:03:41     1252.91 168.54       9      568.426   0.000                                           
 226 Kwiatkowski Andrzej             2    7              G   13:56:31     1252.80 169.29      12      559.397   0.000                                           
 227 Szczepaniak Robert              1  104             R    13:47:59     1252.50 170.04      10      548.576   0.000                                           
 228 Grzegrzółka Jan                 3   24              G   14:04:00     1252.04 170.79      10      568.426   0.000                                           
 229 Górniak Piotr                   2   78              G   13:51:24     1251.04 171.54  17-  2-  1  552.210   0.000                                           
 230 Sadowski Marek                  2   94             R    13:55:26     1250.76 172.29      11      557.128   0.000                                           
 231 Wojciechowski Jarosław          3   41              G   13:59:36     1250.70 173.03      14      562.315   0.000                                           
 232 Borkowski Jerzy                 1   29              GCM 13:45:35     1250.51 173.78       2   1  544.701  51.680 173.783                                   
 233 Grzegrzółka Jan                 3   14              G   14:04:34     1250.48 174.53      11      568.426   0.000                                           
 234 Wojciechowski Jarosław          3    9             RG   13:59:41     1250.47 175.28      15      562.315   0.000                                           
 235 Wojciechowski Jarosław          3    7             RG   13:59:42     1250.42 176.03      16      562.315   0.000                                           
 236 Myszkowski Zenon                1   21              G   13:45:57     1249.53 176.78      15      544.734   0.000                                           
 237 Łukasik Andrzej                 3   68              GSM 14:01:14     1249.16 177.53      10   2  563.664  51.500                                           
 238 Jaworski Mateusz                3   16             RGSM 13:59:07     1249.01 178.28   9-  1-  1  560.949  51.460                                           
 239 Dąbrowski Tomasz                1   20              GSM 13:48:49     1248.37 179.03      15   5  547.805  51.420                                           
 240 Wilczek Edward                  2   10              GSM 14:01:02     1248.26 179.78       5   4  563.008  51.390                                           
 241 Dąbrowski Tomasz                1    7              G   13:48:56     1248.04 180.52      16      547.805   0.000                                           
 242 Glinka Dariusz                  1   39              GCM 13:54:39     1247.96 181.27       9   4  554.903  51.320 181.273                                   
 243 Wojciechowski Andrzej           3   38              G   14:00:32     1247.89 182.02      11      562.217   0.000                                           
 244 Sadowski Marek                  2   35              G   13:56:28     1247.86 182.77      12      557.128   0.000                                           
 245 Styczek Maciej                  1    8              GCM 13:46:25     1247.82 183.52  11-  3-  2  544.569  51.210 183.521                                   
 246 Szklarz Marian                  3    3              GCM 14:04:52     1247.44 184.27       4   4  567.417  51.170 184.270                                   
 247 Peterek Kazimierz               2   23             RG   13:58:12     1247.34 185.02       6      559.058   0.000                                           
 248 Szymaniak Jerzy                 2   98             R    13:56:25     1247.16 185.77       5      556.754   0.000                                           
 249 Tokarski Waldemar Michał        1   25             RG   13:48:55     1246.93 186.52       3      547.299   0.000                                           
 250 Michniewski Tomasz              3   11              G   14:01:46     1246.36 187.27       3      563.062   0.000                                           
 251 Sotek Mariusz                   1    2              G   13:52:25     1246.35 188.02       2      551.408   0.000                                           
 252 Antosiewicz Bogdan              3   15              G   14:16:44     1246.09 188.76       6      581.590   0.000                                           
 253 Antosiewicz Bogdan              3    6              G   14:16:46     1246.00 189.51       7      581.590   0.000                                           
 254 Walczak Dariusz                 1   23              G   13:48:53     1245.95 190.26       6      546.825   0.000                                           
 255 Walczak Dariusz                 1   18              GCM 13:48:54     1245.90 191.01       7   5  546.825  50.850 191.011                                   
 256 Chojnacki M. i  Z.              2   48              GCM 13:58:00     1245.14 191.76  20-  2-  2  557.824  50.810 191.760                                   
 257 Myszkowski Zenon                1   35              G   13:47:31     1245.06 192.51      16      544.734   0.000                                           
 258 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              G   13:57:24     1244.65 193.26       7      556.856   0.000                                           
 259 Wilczek Edward                  2    6              GCM 14:02:22     1244.58 194.01       6   5  563.008  50.700 194.007                                   
 260 Woźniak Wit                     3   55                  14:09:27     1244.53 194.76      11      571.798   0.000                                           
 261 Łukasik Andrzej                 3   41             RGSM 14:02:56     1244.48 195.51      11   3  563.664  50.630                                           
 262 Woźniak Wit                     3   29              G   14:09:29     1244.44 196.26      12      571.798   0.000                                           
 263 Szklarz Marian                  3    8              G   14:06:01     1244.29 197.00       5      567.417   0.000                                           
 264 Wojciechowski Andrzej           3   16              GCM 14:01:57     1243.98 197.75      12   4  562.217  50.520 197.753                                   
 265 Kwiatkowski Andrzej             2  117              G   13:59:42     1243.93 198.50      13      559.397   0.000                                           
 266 Szymaniak Jerzy                 2   49              GCM 13:57:44     1243.50 199.25       6   3  556.754  50.450 199.251                                   
 267 Bielski Jacek                   3   20              G   14:01:58     1243.27 200.00       7      561.917   0.000                                           
 --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                             
 268 Wojciechowski Andrzej           3   20              G   14:02:14     1243.20 200.75      13      562.217   0.000                                           
 269 Rawski Witold                   1   73             R    13:51:51     1243.18 201.50       7      549.297   0.000                                           
 270 Wojciechowski Andrzej           3   37              G   14:02:17     1243.06 202.25      14      562.217   0.000                                           
 271 Sadowski Marek                  2   13              G   13:58:20     1242.67 203.00      13      557.128   0.000                                           
 272 Widłak Adam                     3    2              GSM 14:10:52     1242.34 203.75       4   4  572.551  50.230                                           
 273 Burkowski Paweł                 3   16              G   14:08:05     1241.96 204.49       5      568.922   0.000                                           
 274 Wojciechowski Andrzej           3  124             R    14:02:46     1241.74 205.24      15      562.217   0.000                                           
 275 Sadowski Sławomir Piotr         1    8              G   13:51:25     1241.71 205.99  12-  1-  0  548.110   0.000                                           
 276 Rawski Witold                   1   86             R    13:52:26     1241.54 206.74       8      549.297   0.000                                           
 277 Glinka Dariusz                  1   27              GSM 13:56:59     1241.44 207.49      10   5  554.903  50.050                                           
 278 Rębiś Krzysztof                 2    9              GCM 14:00:03     1241.38 208.24  10-  2-  2  558.683  50.020                                           
 279 Wojciechowski Jarosław          3   69              G   14:02:59     1241.36 208.99      17      562.315   0.000                                           
 280 Wojciechowski Andrzej           3   19              GSM 14:02:57     1241.23 209.74      16   5  562.217  49.950                                           
 281 Wojciechowski Jarosław          3   47              GSM 14:03:05     1241.09 210.49      18      562.315   0.000                                           
 282 Pindelski Krzysztof             2   44              GSM 13:58:20     1240.99 211.24       3   1  556.378  49.870                                           
 283 Myszkowski Zenon                1   31              G   13:48:58     1240.95 211.99      17      544.734   0.000                                           
 283 Wojciechowski Jarosław          3   73              G   14:03:08     1240.95 211.99      19      562.315   0.000                                           
 285 Kwiatkowski Andrzej             2   25             R    14:00:47     1240.94 213.48      14      559.397   0.000                                           
 286 Tarka Stanisław                 2   29             R    14:00:09     1240.67 214.23       8      558.486   0.000                                           
 287 Arak Piotr                      1    3              G   13:53:51     1240.66 214.98       9      550.666   0.000                                           
 287 Szklarz Marian                  3   59             RG   14:07:21     1240.66 214.98       6      567.417   0.000                                           
 289 Styczek Maciej                  1   58                  13:48:57     1240.62 216.48       2      544.569   0.000                                           
 290 Chojnacki M. i  Z.              2    4             RGSM 13:59:41     1240.48 217.23       2   2  557.824  49.590                                           
 291 Szymaniak Jerzy                 2  116             R    13:58:58     1240.08 217.98       7      556.754   0.000                                           
 292 Grzegrzółka Jan                 3   28              G   14:08:25     1239.98 218.73      12      568.426   0.000                                           
 293 Peterek Kazimierz               2   73              G   14:01:11     1239.09 219.48       7      559.058   0.000                                           
 294 Peterek Kazimierz               2   83              GCM 14:01:13     1239.00 220.23       8   3  559.058  49.440                                           
 295 Łukasik Andrzej                 3   42             R    14:05:03     1238.69 220.97      12      563.664   0.000                                           
 296 Wojciechowski Andrzej           3   86             R    14:03:53     1238.68 221.72      17      562.217   0.000                                           
 297 Grzegrzółka Jan                 3    2              G   14:08:56     1238.58 222.47      13      568.426   0.000                                           
 298 Górniak Piotr                   2   17              GCM 13:56:00     1238.14 223.22       2   1  552.210  49.300                                           
 299 Sadowski Marek                  2   16              GSM 14:00:01     1238.02 223.97      14   2  557.128  49.260                                           
 300 Myszkowski Zenon                1    1              G   13:50:09     1237.61 224.72      18      544.734   0.000                                           
 301 Rawski Witold                   1   90             R    13:53:53     1237.48 225.47       9      549.297   0.000                                           
 302 Wojciechowski Jarosław          3   39              GSM 14:04:28     1237.31 226.22      20      562.315   0.000                                           
 303 Myszkowski Zenon                1   14              GCM 13:50:18     1237.19 226.97      19      544.734   0.000                                           
 304 Sotek Mariusz                   1   14             R    13:55:42     1237.17 227.72       3      551.408   0.000                                           
 305 Arak Piotr                      1   64             R    13:55:07     1237.13 228.46      10      550.666   0.000                                           
 306 Peterek Kazimierz               2    4              G   14:02:01     1236.81 229.21       9      559.058   0.000                                           
 307 Styczek Maciej                  1   10              GSM 13:50:24     1236.53 229.96       3   2  544.569  48.970                                           
 308 Wojciechowski Andrzej           3    8              G   14:04:41     1236.50 230.71      18      562.217   0.000                                           
 309 Burkowski Paweł                 3    1              GSM 14:10:12     1236.25 231.46       6   4  568.922  48.900                                           
 310 Rawski Witold                   1   23              G   13:54:20     1236.23 232.21      10      549.297   0.000                                           
 311 Szymaniak Jerzy                 2    8              GSM 14:00:25     1236.09 232.96       8   4  556.754  48.830                                           
 312 Pindelski Krzysztof             2   55              G   14:00:11     1235.89 233.71       4      556.378   0.000                                           
 313 Kulczyński Mieczysław           3   26              G   14:03:29     1235.88 234.46       5      560.451   0.000                                           
 314 Czasak Marcin                   2   40              G   14:02:21     1235.85 235.21  21-  2-  0  559.036   0.000                                           
 315 Wojciechowski Jarosław          3   50              G   14:05:06     1235.59 235.96      21      562.315   0.000                                           
 316 Sadowski Marek                  2   24              GCM 14:01:05     1235.09 236.70      15   3  557.128  48.650                                           
 317 Tarka Stanisław                 2  100                  14:02:19     1234.72 237.45       9      558.486   0.000                                           
 318 Rębiś Krzysztof                 2   30             RGSM 14:02:31     1234.61 238.20       2   2  558.683  48.580                                           
 319 Szczęsny Marek                  3   10              GCM 14:22:49     1234.33 238.95   8-  1-  1  583.612  48.540                                           
 320 Markowski Krzysztof             3    5              GCM 14:11:36     1234.12 239.70  16-  1-  1  569.669  48.500                                           
 321 Tarka Stanisław                 2   96              G   14:02:34     1234.04 240.45      10      558.486   0.000                                           
 322 Dąbrowski Tomasz                1   14              G   13:54:02     1233.70 241.20      17      547.805   0.000                                           
 323 Woźniak Wit                     3   20              GCM 14:13:35     1233.43 241.95      13   4  571.798  48.400                                           
 324 Pytka Bogdan                    3   58                  13:54:03     1233.35 242.70  15-  1-  0  547.667   0.000                                           
 325 Kisiel Robert i Staś            2   12              GSM 14:02:58     1233.08 243.45       4   2  558.543  48.320                                           
 326 Czasak Marcin                   2   60              G   14:03:26     1232.90 244.20       2      559.036   0.000                                           
 327 Sadowski Marek                  2   25              G   14:01:54     1232.86 244.94      16      557.128   0.000                                           
 328 Peterek Kazimierz               2   85              GCM 14:03:29     1232.81 245.69      10   4  559.058  48.220                                           
 328 Sadowski Marek                  2   42              G   14:01:55     1232.81 245.69      17      557.128   0.000                                           
 330 Bielski Jacek                   3    7              GCM 14:05:52     1232.64 247.19       8      561.917   0.000                                           
 331 Szczepaniak Robert              1   25              G   13:55:03     1232.62 247.94      11      548.576   0.000                                           
 332 Peterek Kazimierz               2   25             R    14:03:43     1232.17 248.69      11      559.058   0.000                                           
 333 Kwiatkowski Andrzej             2   41             R    14:04:04     1231.97 249.44      15      559.397   0.000                                           
 334 Łuczak Marek                    3    6              GSM 14:10:20     1231.86 250.19       5   4  567.067  48.000                                           
 --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                             
 ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                               
 335 Dąbrowski Tomasz                1   59                  13:54:45     1231.71   0.00      18      547.805   0.000                                           
 336 Peterek Kazimierz               2   44             R    14:03:55     1231.63   0.00      12      559.058   0.000                                           
 337 Łuczak Marek                    3   15              GCM 14:10:26     1231.59   0.00       6      567.067   0.000                                           
 338 Kwiatkowski Andrzej             2  128              G   14:04:18     1231.34   0.00      16      559.397   0.000                                           
 339 Kwiatkowski Andrzej             2  104              G   14:04:20     1231.25   0.00      17      559.397   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 09.06.19 Neubrandenburg II                        
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    36    5    16   296.79     
              2 Kurek           Wiesław         3    15    5     9   293.99     
              3 Wojciechowski   Jarosław        3    39    5    16   292.10     
              4 Kwiatkowski     Andrzej         2    59    5    13   291.92     
              5 Myszkowski      Zenon           1    33    5    16   291.34     
              6 Wojciechowski   Andrzej         3    51    5    12   290.66     
              7 Woźniak         Wit             3    25    5    12   290.48     
              8 Glinka          Dariusz         1    35    5     9   290.30     
              9 Grzegrzółka     Jan             3    27    5    11   283.89     
             10 Bielski         Jacek           3    11    5     7   283.31     
             11 Szpadzik Joanna Marcin          1    22    5     7   282.86     
             12 Sadowski        Marek           2    65    5    12   281.59     
             13 Arak            Piotr           1    40    5     8   280.56     
             14 Szczepaniak     Robert          1    20    5    10   276.18     
             15 Tarka           Stanisław       2    29    5     7   275.82     
             16 Peterek         Kazimierz       2    48    5     6   275.76     
             17 Łukasik         Andrzej         3    40    5    11   275.60     
             18 Walczak         Dariusz         1    26    5     7   273.25     
             19 Szymaniak       Jerzy           2    24    5     6   273.11     
             20 Rawski          Witold          1    35    5     6   272.44     
             21 Szklarz         Marian          3    22    5     5   269.47     
             22 Antosiewicz     Bogdan          3    20    5     7   266.43     
             23 Wilczek         Edward          2    21    5     6   263.82     
             24 Kuźmiński       Andrzej         3    20    5     5   263.78     
             25 Burkowski       Paweł           3    16    4     4   219.84     
             26 Łuczak          Marek           3    14    4     4   217.36     
             27 Kulczyński      Mieczysław      3    32    4     4   215.82     
             28 Widłak          Adam            3    10    3     3   170.67     
             29 Kisiel Robert i Staś            2    24    3     3   162.45     
             30 Michniewski     Tomasz          3    16    3     3   150.68     
             31 Tokarski Waldem Michał          1    20    3     3   149.73     
             32 Pindelski       Krzysztof       2    38    2     2   109.75     
             33 Lewandowski     Kazimierz       3    12    2     2   109.53     
             34 Jobda           Arkadiusz       3    11    2     2   107.42     
             35 Sekuła          Wiesław         3    12    2     2   106.51     
             36 Sotek           Mariusz         1    22    2     2   102.09     
             37 Borkowski       Jerzy           1    14    2     2    99.61     
             38 Skiba           Włodzimierz     2    10    1     1    57.38     
             39 Toporowicz      Tadeusz         1    15    1     1    52.47     
             40 Fabisiak        Rafał           3    14    1     1    51.29     
             41 Górniak         Piotr           2    17    1     1    49.71     
             42 Jaworski        Mateusz         3     9    1     1    49.31     
             43 Styczek         Maciej          1    11    1     1    48.99     
             44 Chojnacki       M. i  Z.        2    20    1     1    48.50     
             45 Belka           Stanisław       1     7    0     0     0.00     
             46 Szczepaniak     Ludwik          1    11    0     0     0.00     
             47 Sadowski Sławom Piotr           1    12    0     0     0.00     
             48 Bugalski        Arkadiusz       1    16    0     0     0.00     
             49 Pytka           Bogdan          3    15    0     0     0.00     
             50 Golik           Sławomir        2    15    0     0     0.00     
             51 Rokita          Sławomir        2    13    0     0     0.00     
             52 Oracz           Paweł           2     9    0     0     0.00     
             53 Kowalski        Paweł           2     9    0     0     0.00     
             54 Głażewski       Jerzy           3     6    0     0     0.00     
             55 Markowski       Krzysztof       3    16    0     0     0.00     
             56 Nowak           Adam            3     6    0     0     0.00     
             57 Zelman          Marcin          3    13    0     0     0.00     
             58 Wirtek          Mariusz         3    11    0     0     0.00     
             59 Bąk             Dariusz         3     7    0     0     0.00     
             60 Gaszewski       Michał          3     6    0     0     0.00     
             61 Szczęsny        Marek           3     8    0     0     0.00     
             62 Prudziński      Jan             3    14    0     0     0.00     
             63 Rębiś           Krzysztof       2    10    0     0     0.00     
             64 Czasak          Marcin          2    21    0     0     0.00     
             65 Bolek           Marian          1    10    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  7  5  5   45   1551.91  36.4                                                                          
    2    3 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  7  5  5   45   1537.03  37.9                                                                          
    3    2 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5   45   1533.90  27.8                                                                          
    4    4 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  7  5  5   45   1528.38  35.2                                                                          
    5    5 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  7  5  5   45   1521.39  35.2                                                                          
    6    9 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5   45   1510.82  31.3                                                                          
    7    6 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  7  5  5   45   1510.51  24.9                                                                          
    8    8 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5   45   1498.35  34.2                                                                          
    9    7 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  7  5  5   45   1493.60  43.3                                                                          
   10   11 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  7  5  5   45   1492.79  26.3                                                                          
   11   13 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  7  5  5   45   1485.76  21.4                                                                          
   12   15 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  7  5  5   45   1481.44  30.5                                                                          
   13   14 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  7  5  5   45   1479.79  29.6                                                                          
   14   10 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  7  5  5   45   1477.74  27.0                                                                          
   15   12 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  7  5  4   44   1431.48  39.1                                                                          
   16   18 Walczak         Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5   45   1426.28  25.8                                                                          
   17   21 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  5  7  5  5   43   1404.73  21.0                                                                          
   18   16 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7  7  7  7  5  4   44   1390.98  15.5                                                                          
   19   23 Rawski          Witold          1  7  5  6  7  7  5  5   42   1389.88  19.4                                                                          
   20   26 Bielski         Jacek           3  5  7  6  6  7  5  5   41   1368.91  22.9                                                                          
   21   28 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  7  7  7  5  5   37   1367.33  17.5                                                                          
   22   24 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6  7  7  7  5  5   38   1365.38  20.8                                                                          
   23   20 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  7  4  4   43   1356.72  26.7                                                                          
   24   27 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  7  3  5   43   1353.05  24.7                                                                          
   25   29 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  7  3  5   43   1324.66  14.6                                                                          
   26   17 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  7  5  3   43   1324.17  29.4                                                                          
   27   25 Widłak          Adam            3  7  7  7  7  7  3  3   41   1267.73  31.5                                                                          
   28   22 Sotek           Mariusz         1  7  7  7  7  6  4  2   40   1229.49  29.6                                                                          
   29   19 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  7  4  1   40   1194.54  27.2                                                                          
   30   35 Peterek         Kazimierz       2  7  5  3  7  1  5  5   33   1090.85  12.8                                                                          
   31   37 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  7  7  4  5   26   1055.58  11.1                                                                          
   32   32 Pindelski       Krzysztof       2  7  1  1  7  7  5  2   30   1043.95  14.9                                                                          
   33   33 Jobda           Arkadiusz       3  7  7  7  7  3  3  2   36   1022.65  23.1                                                                          
   34   30 Czasak          Marcin          2  7  4  3  7  7  5  0   33    986.05  13.6                                                                          
   35   31 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  7 -- --   35    962.17  32.8                                                                          
   36   34 Fabisiak        Rafał           3  7  7  7  4  6  2  1   34    890.80  30.3                                                                          
   37   40 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  5  5  5  1  2   32    850.93  15.9                                                                          
   38   42 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  0  5  3  2   31    807.68  13.9                                                                          
   39   48 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  7  5  3   18    806.95  16.8                                                                          
   40   36 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  4  7  0 --   32    804.58  29.7                                                                          
   41   41 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7  4  6  3  2  1   30    771.88  16.2                                                                          
   42   38 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  7  5  4  0   23    763.34  16.8                                                                          
   43   39 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  5  3  1  0   30    752.94  16.9                                                                          
   44   44 Jaworski        Mateusz         3  7  7  7  5  2  1  1   30    743.97  24.2                                                                          
   45   43 Pytka           Bogdan          3  7  6  3  5  4  2  0   27    701.16  13.7                                                                          
   46   45 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6 --  6  3 --   25    690.40  17.5                                                                          
   47   46 Borowski        Dariusz         2 --  7  7  6  2  2 --   24    683.64  18.5                                                                          
   48   47 Okrasa          Stanisław       3  7  0  0  3  5  5 --   20    645.24   6.2                                                                          
   49   50 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2   16    603.94  14.5                                                                          
   50   55 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3   18    534.16   7.5                                                                          
   51   49 Wirtek          Mariusz         3  7  7  4  2  3  1  0   24    525.55  16.1                                                                          
   52   51 Głażewski       Jerzy           3  7  2  2  5  4  0  0   20    486.62   9.3                                                                          
   53   52 Markowski       Krzysztof       3  6  0  0  2  4  4  0   16    486.52   9.0                                                                          
   54   53 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0   11    461.00   6.8                                                                          
   55   54 Styczek         Maciej          1  7  0  0  0  3  4  1   15    451.39  10.0                                                                          
   56   57 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  2  2  2  1   14    404.09   6.0                                                                          
   57   56 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5  2  0  3  1  0   18    381.13   9.0                                                                          
   58   58 Zieliński       Jan             2  7  1  0  2  5  0 --   15    346.37   7.6                                                                          
   59   59 Oracz           Paweł           2  3  5  2  2  1  1  0   14    339.27   6.8                                                                          
   60   60 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  4  2  0   10    336.73   5.1                                                                          
   61   64 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1    8    305.70   5.0                                                                          
   62   61 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2  1  2  1  1  0   14    303.58   4.5                                                                          
   63   62 Golik           Sławomir        2  7  2  1  1 --  2  0   13    287.27   6.6                                                                          
   64   63 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 --    7    273.50   5.6                                                                          
   65   65 Krupa           Łukasz          3  3  7  4 -- -- -- --   14    252.38  25.5                                                                          
   66   66 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0    7    241.87   3.8                                                                          
   67   67 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0    6    226.66   5.5                                                                          
   68   68 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- --    9    222.24   9.7                                                                          
   69   69 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0    7    205.88   3.7                                                                          
   70   70 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0    5    165.71   3.4                                                                          
   71   71 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0    4    152.08   2.1                                                                          
   72   72 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 --    6    133.97   4.1                                                                          
   73   73 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0    3    125.38   3.7                                                                          
   74   74 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0    2     86.72   1.9                                                                          
   75   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- --    2     71.17   2.4                                                                          
   76   76 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- --    3     64.81   8.6                                                                          
   77   77 Bąbik           Sławomir        1  1 --  2  0 -- -- --    3     55.58   3.9                                                                          
   78   78 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --    1     49.39   4.2                                                                          
   79   79 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0    1     32.82   0.9                                                                          
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                                          
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                          
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  5  5   35   1270.98  36.4                                                                          
    2    2 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5   35   1261.94  35.2                                                                          
    3    3 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5  5  5   35   1259.44  37.9                                                                          
    4    4 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5   35   1256.73  27.8                                                                          
    5    6 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5   35   1250.61  31.3                                                                          
    6    5 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5  5  5   35   1249.06  35.2                                                                          
    7    8 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  5  5   35   1231.75  24.9                                                                          
    8    7 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5  5  5   35   1228.44  43.3                                                                          
    9   14 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  5  5   35   1222.63  30.5                                                                          
   10   12 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5   35   1220.45  29.6                                                                          
   11   10 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5   35   1218.47  34.2                                                                          
   12   15 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  5  5  5   35   1210.12  22.9                                                                          
   13   16 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  5  5   35   1204.78  21.4                                                                          
   14   13 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  5  5  5   35   1194.59  27.0                                                                          
   15   18 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5   35   1183.97  25.8                                                                          
   16   19 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5  5  5  5  5   31   1155.28  20.8                                                                          
   17   11 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5  5  4   34   1150.34  26.3                                                                          
   18   21 Rawski          Witold          1  5  2  5  5  5  5  5   32   1145.43  19.4                                                                          
   19   22 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5  5  5  5  5   31   1127.96  17.5                                                                          
   20    9 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  3   33   1120.54  39.1                                                                          
   21   20 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  4  4   33   1099.03  26.7                                                                          
   22   27 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  5  5  5   32   1090.26  21.0                                                                          
   23   17 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  5  3   33   1070.65  29.4                                                                          
   24   23 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5  5  4  5  3   32   1022.27  15.5                                                                          
   25   25 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5  3  3   31   1009.70  31.5                                                                          
   26   30 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5  1  5   31    982.10  24.7                                                                          
   27   24 Sotek           Mariusz         1  5  5  5  5  4  4  2   30    960.43  29.6                                                                          
   28   37 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0  5  1  5  5   25    907.55  12.8                                                                          
   29   29 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1  5  5  5  2   24    876.46  14.9                                                                          
   30   26 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  3  1   29    875.69  27.2                                                                          
   31   36 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  5  5  4  4   21    861.74  11.1                                                                          
   32   32 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5  5  2  3  2   27    801.05  23.1                                                                          
   33   34 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  5  1  2   28    793.09  15.9                                                                          
   34   28 Czasak          Marcin          2  5  3  2  5  5  5  0   25    784.37  13.6                                                                          
   35   31 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  4  5  2  1   27    755.91  30.3                                                                          
   36   42 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  2  1  3   26    738.91  14.6                                                                          
   37   44 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  5  5  3   16    731.76  16.8                                                                          
   38   39 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  0  5  3  2   25    706.62  13.9                                                                          
   39   33 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  5  5  4  0   21    692.95  16.8                                                                          
   40   35 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- --   25    682.57  32.8                                                                          
   41   41 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5  2  1  1   24    633.89  24.2                                                                          
   42   43 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3  4  3  2  1   23    619.40  16.2                                                                          
   43   38 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 --   24    613.50  29.7                                                                          
   44   48 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2   16    603.94  14.5                                                                          
   45   40 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5 --  5  3 --   21    597.13  17.5                                                                          
   46   45 Pytka           Bogdan          3  5  4  3  5  3  1  0   21    550.78  13.7                                                                          
   47   54 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3   18    534.16   7.5                                                                          
   48   46 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  4  1  1  0   21    529.65  16.9                                                                          
   49   47 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0  3  2  5 --   15    512.12   6.2                                                                          
   50   49 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  4  1  2 --   17    494.48  18.5                                                                          
   51   50 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  2  4  4  0   15    474.18   9.0                                                                          
   52   51 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4  2  3  1  0   20    467.10  16.1                                                                          
   53   52 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2  5  4  0  0   18    461.58   9.3                                                                          
   54   53 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0   11    461.00   6.8                                                                          
   55   56 Styczek         Maciej          1  5  0  0  0  3  3  1   12    374.57  10.0                                                                          
   56   55 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2  0  3  1  0   16    356.99   9.0                                                                          
   57   61 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1    8    305.70   5.0                                                                          
   58   57 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  3  2  0    9    302.02   5.1                                                                          
   59   58 Zieliński       Jan             2  4  1  0  1  5  0 --   11    273.62   7.6                                                                          
   60   59 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 --    7    273.50   5.6                                                                          
   61   60 Golik           Sławomir        2  5  2  1  1 --  2  0   11    262.05   6.6                                                                          
   62   69 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  1  0  1  1   10    243.98   6.0                                                                          
   63   62 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0    7    241.87   3.8                                                                          
   64   63 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0    6    226.66   5.5                                                                          
   65   64 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0  2  1  1  0    9    223.36   4.5                                                                          
   66   65 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- --    9    222.24   9.7                                                                          
   67   66 Krupa           Łukasz          3  3  5  4 -- -- -- --   12    219.18  25.5                                                                          
   68   67 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0    7    205.88   3.7                                                                          
   69   68 Oracz           Paweł           2  2  4  0  1  0  1  0    8    193.16   6.8                                                                          
   70   70 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0    5    165.71   3.4                                                                          
   71   71 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0    4    152.08   2.1                                                                          
   72   72 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 --    6    133.97   4.1                                                                          
   73   73 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0    3    125.38   3.7                                                                          
   74   74 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0    2     86.72   1.9                                                                          
   75   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- --    2     71.17   2.4                                                                          
   76   76 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- --    3     64.81   8.6                                                                          
   77   77 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --    1     49.39   4.2                                                                          
   78   78 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- --    2     33.54   3.9                                                                          
   79   79 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0    1     32.82   0.9                                                                          
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                                          
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                          
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    3 Kurek           Wiesław         3  3  5  5  4  4  5  5   31   1132.01  37.9                                                                          
    2    2 Szklarz         Marian          3  4  5  5  5  4  4  4   31   1048.90  43.3                                                                          
    3    4 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5  5  5  5  5   30   1132.34  35.2                                                                          
    4    5 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4  3  5  5  5   30   1030.53  29.6                                                                          
    5    1 Burkowski       Paweł           3  5  4  5  4  4  5  3   30    998.87  39.1                                                                          
    6    8 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5  5  3  3  5   28    982.53  36.4                                                                          
    7    9 Tarka           Stanisław       2  5  3  4  2  5  4  5   28    963.06  21.0                                                                          
    8    7 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3  3  5  5  4   27    954.37  27.8                                                                          
    9   12 Wilczek         Edward          2  5  4  2  5  2  4  5   27    908.27  27.0                                                                          
   10    6 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5  5  2  4  2   27    815.94  29.4                                                                          
   11   15 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2  3  2  5  5   26    894.67  30.5                                                                          
   12   10 Widłak          Adam            3  4  5  5  4  3  2  3   26    808.46  31.5                                                                          
   13   19 Bielski         Jacek           3  4  3  2  2  5  3  5   24    869.66  22.9                                                                          
   14   17 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  5  2  2  4   24    825.78  31.3                                                                          
   15   14 Arak            Piotr           1  2  5  4  5  2  3  3   24    788.07  26.3                                                                          
   16   11 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5  3  5  2  1   24    683.19  30.3                                                                          
   17   16 Woźniak         Wit             3  0  5  5  4  3  3  3   23    810.02  35.2                                                                          
   18   21 Walczak         Dariusz         1  3  3  4  3  2  3  5   23    794.59  25.8                                                                          
   19   22 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4  3  3  1  5   23    745.40  24.7                                                                          
   20   24 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5  5  4  2  5   22    856.94  20.8                                                                          
   21   18 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2  5  2  5  3   22    817.23  34.2                                                                          
   22   20 Łuczak          Marek           3  2  3  4  3  5  2  3   22    746.13  26.7                                                                          
   23   13 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  2  5  0 --   22    522.62  29.7                                                                          
   24   27 Rawski          Witold          1  2  0  3  2  4  5  3   19    757.95  19.4                                                                          
   25   26 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4  3  3  3  2   19    670.83  24.9                                                                          
   26   23 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5  2  2  1  1   19    487.08  24.2                                                                          
   27   25 Sadowski        Marek           2  2  1  3  4  4  3  1   18    620.68  21.4                                                                          
   28   28 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3  3  2  1  2   18    521.49  15.9                                                                          
   29   37 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3  5  4  1  4   17    671.29  17.5                                                                          
   30   30 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4  0  2  2  2   17    477.55  13.9                                                                          
   31   29 Sotek           Mariusz         1  2  3  3  5  0  2  1   16    505.93  29.6                                                                          
   32   40 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5  3  0  1  3   15    479.35  14.6                                                                          
   33   35 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1  1  2  2  1   15    397.71  16.2                                                                          
   34   31 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1  5  4  4  0   14    559.59  16.8                                                                          
   35   32 Borowski        Dariusz         2 --  3  5  3  1  2 --   14    413.83  18.5                                                                          
   36   33 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3 --  3  2 --   14    387.36  17.5                                                                          
   37   34 Pytka           Bogdan          3  4  1  2  4  2  1  0   14    386.38  13.7                                                                          
   38   36 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2  1  1  1  0   14    307.87  16.1                                                                          
   39   45 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  3  4  3  3   13    583.67  11.1                                                                          
   40   38 Czasak          Marcin          2  2  1  1  3  1  4  0   12    409.70  13.6                                                                          
   41   44 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1  1  1  3  1   12    373.09   7.5                                                                          
   42   39 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1  1  4  2  0   12    364.02  14.9                                                                          
   43   41 Górniak         Piotr           2  2  3  3  1  2  1  0   12    309.18  27.2                                                                          
   44   42 Kowalski        Paweł           2  0  3  3  3  1  1  0   11    334.87  16.9                                                                          
   45   43 Puchała         Sylwester       2  0  0  5  3  3 -- --   11    330.94  32.8                                                                          
   46   49 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0  3  0  2  2   10    365.96  12.8                                                                          
   47   46 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0  2  3  3  0   10    352.52   9.0                                                                          
   48   47 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  3  1  5  0    9    413.35   6.8                                                                          
   49   48 Styczek         Maciej          1  3  0  0  0  2  3  1    9    313.08  10.0                                                                          
   50   53 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2  1  0  1  2    9    289.95  23.1                                                                          
   51   51 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2  1  1  1  1    9    261.40  15.5                                                                          
   52   50 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0  3  0  2 --    8    254.44   6.2                                                                          
   53   52 Krupa           Łukasz          3  1  4  3 -- -- -- --    8    152.12  25.5                                                                          
   54   54 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0  2  1  1  1    7    245.01  14.5                                                                          
   55   55 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  1  3  1  1    6    252.53  16.8                                                                          
   56   56 Rokita          Sławomir        2 --  1  0  1  1  2  0    5    189.71   5.1                                                                          
   57   57 Belka           Stanisław       1  1  0  0  1  1  2  0    5    179.27   3.7                                                                          
   58   58 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  0  0  2  0    5    161.35   5.0                                                                          
   59   59 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  0  1  1  0    5    134.57   9.0                                                                          
   60   60 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1  2  1 -- --    5    134.53   9.7                                                                          
   61   61 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  1  3 --    4    192.24   5.6                                                                          
   62   62 Zelman          Marcin          3  0  0 --  1  1  2  0    4    172.46   3.8                                                                          
   63   63 Bolek           Marian          1  0  1  0  2 --  1  0    4    152.57   3.4                                                                          
   64   64 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0  0  2  0  0    4     98.30   9.3                                                                          
   65   65 Zieliński       Jan             2  2  0  0  1  1  0 --    4     92.72   7.6                                                                          
   66   66 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  3  0    3    164.58   5.5                                                                          
   67   67 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  1  2  0    3    139.10   2.1                                                                          
   68   68 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- --    3     64.81   8.6                                                                          
   69   69 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0  2  0    2    103.74   3.7                                                                          
   70   75 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  1  0  0  1    2     91.21   6.0                                                                          
   71   70 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0    2     86.72   1.9                                                                          
   72   71 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  0  1  0    2     62.27   4.5                                                                          
   73   72 Golik           Sławomir        2  2  0  0  0 --  0  0    2     27.60   6.6                                                                          
   74   73 Oracz           Paweł           2  0  0  0  1  0  0  0    1     36.72   6.8                                                                          
   75   74 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  1  0 --    1     33.90   4.1                                                                          
   76   76 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0 -- -- -- --    1     17.28   3.1                                                                          
   77   77 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 -- -- --    0      0.00   3.9                                                                          
   78   78 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                          
   79   79 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0  0  0    0      0.00   0.9                                                                          
   80   80 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 -- -- --    0      0.00   2.4                                                                          
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  0 --    0      0.00   4.2                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  3  3   31   1008.15  34.2                                                                          
    2    2 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  3  3   31    975.38  21.4                                                                          
    3    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  2  3   30    957.93  36.4                                                                          
    4    5 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  5  2  3   30    895.98  14.6                                                                          
    5    6 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  4  2  3   29    876.25  24.7                                                                          
    6   14 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  5  5  5  3  3   21    827.02  17.5                                                                          
    7   17 Arak            Piotr           1  0  1  5  5  3  3  3   20    759.96  26.3                                                                          
    8    4 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  3  5  3  0   26    752.28  27.8                                                                          
    9   11 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4  5  4  5  2  1   26    734.11  15.5                                                                          
   10   19 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  4  1  4  3  3   25    731.43  30.5                                                                          
   11   13 Szklarz         Marian          3  5  5  5  2  5  2  1   25    727.14  43.3                                                                          
   12   22 Peterek         Kazimierz       2  5  2  3  5  1  3  3   22    702.23  12.8                                                                          
   13    7 Wilczek         Edward          2  0  5  5  5  5  2  0   22    699.56  27.0                                                                          
   14    8 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  1  0   26    691.15  35.2                                                                          
   15    9 Rawski          Witold          1  5  4  2  5  5  3  0   24    689.60  19.4                                                                          
   16   10 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- --   25    682.20  32.8                                                                          
   17   12 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  0  0   25    675.68  27.2                                                                          
   18   15 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  4  5  1  0   25    635.44  25.8                                                                          
   19   20 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5  5  5  3  0  1   23    629.42  24.9                                                                          
   20   16 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 --   24    618.36  29.7                                                                          
   21   18 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  2  1  0   23    587.74  39.1                                                                          
   22   29 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  1  5  5  1  2   17    584.30  14.9                                                                          
   23   30 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  0  5  1  2   19    573.82  31.3                                                                          
   24   21 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  2  5  1  0   23    570.14  30.3                                                                          
   25   23 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  2  0  0   22    523.28  35.2                                                                          
   26   24 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  2  4  5  2  0   16    511.38  16.8                                                                          
   27   37 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  1  0  2   20    504.28  21.0                                                                          
   28   25 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  1  0  0   21    492.60  29.4                                                                          
   29   26 Łuczak          Marek           3  5  5  5  4  2  0  0   21    486.36  26.7                                                                          
   30   27 Czasak          Marcin          2  2  3  2  4  5  1  0   17    485.84  13.6                                                                          
   31   28 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  3  3  0  0   21    478.73  29.6                                                                          
   32   32 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  3  1  0  1   20    475.24  24.2                                                                          
   33   40 Tokarski Waldem Michał          1  4  3  2  1  1  2  3   16    472.10   7.5                                                                          
   34   31 Jobda           Arkadiusz       3  4  5  5  5  1  0  0   20    467.88  23.1                                                                          
   35   39 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  0  5  4  0  2   12    441.03  11.1                                                                          
   36   33 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  2  1  2 --   15    421.91  18.5                                                                          
   37   34 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  1  1  1  0   18    417.60  37.9                                                                          
   38   35 Widłak          Adam            3  0  3  5  3  4  0  0   15    412.27  31.5                                                                          
   39   36 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  2  5  1  0  0   18    406.18  16.2                                                                          
   40   41 Skiba           Włodzimierz     2  3  2  0  2  2  2  1   12    378.82   6.0                                                                          
   41   38 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3  4  4  2  0  0   13    363.82  20.8                                                                          
   42   42 Wirtek          Mariusz         3  3  4  3  1  1  1  0   13    301.49  16.1                                                                          
   43   43 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  0  2  0  0   12    289.30  29.6                                                                          
   44   44 Włodarczyk      Paweł           1  1  3  2 --  3  1 --   10    273.79  17.5                                                                          
   45   45 Głażewski       Jerzy           3  2  2  1  3  2  0  0   10    259.28   9.3                                                                          
   46   46 Oracz           Paweł           2  2  4  2  2  1  0  0   11    252.50   6.8                                                                          
   47   47 Pytka           Bogdan          3  5  5  2  0  1  0  0   13    239.19  13.7                                                                          
   48   48 Sekuła          Wiesław         3  4  5  3  0  1  0  0   13    235.46  13.9                                                                          
   49   49 Bielski         Jacek           3  0  4  2  2  1  0  0    9    215.95  22.9                                                                          
   50   50 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2  1  0  3  0  0   10    215.23   9.0                                                                          
   51   51 Golik           Sławomir        2  3  2  1  0 --  2  0    8    200.52   6.6                                                                          
   52   52 Krupa           Łukasz          3  2  5  3 -- -- -- --   10    180.46  25.5                                                                          
   53   53 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0  4  0  0    4    142.47  16.8                                                                          
   54   54 Markowski       Krzysztof       3  4  0  0  0  1  1  0    6    134.90   9.0                                                                          
   55   55 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  1  1 --    4    130.86   5.6                                                                          
   56   56 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0  2  1  0    3    123.94   5.1                                                                          
   57   57 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  3  0 --    3    107.56   6.2                                                                          
   58   58 Kowalski        Paweł           2  1  5  0  0  0  0  0    6    107.44  16.9                                                                          
   59   59 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  1  0  0  0  0    6     92.58   4.5                                                                          
   60   60 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1  1  0  1  0  0    4     86.38  15.9                                                                          
   61   61 Zieliński       Jan             2  4  0  0  1  0  0 --    5     85.57   7.6                                                                          
   62   62 Krzcot          Marcin          1  2  1  0 --  1  0 --    4     77.38   4.1                                                                          
   63   63 Toporowicz      Tadeusz         1 --  1  0  0  0  1  0    2     70.13   5.0                                                                          
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0  1  0    1     53.77   1.9                                                                          
   65   65 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --    1     49.39   4.2                                                                          
   66   66 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- --    2     34.72   3.9                                                                          
   67   67 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  1  0 -- --    1     34.69   8.6                                                                          
   68   68 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  1 -- -- --    1     34.48   2.4                                                                          
   69   69 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0  1  0  0    1     33.66   3.8                                                                          
   70   70 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0    1     32.82   0.9                                                                          
   71   71 Bolek           Marian          1  1  1  0  0 --  0  0    2     31.01   3.4                                                                          
   72   72 Styczek         Maciej          1  2  0  0  0  0  0  0    2     26.29  10.0                                                                          
   73   73 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  0  0    1     21.64   3.7                                                                          
   74   74 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   3.7                                                                          
   75   75 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0  0  0  0    0      0.00  14.5                                                                          
   76   76 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   5.5                                                                          
   77   77 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                          
   78   78 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  0 -- --    0      0.00   9.7                                                                          
   79   79 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   6.8                                                                          
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   3.1                                                                          
   81   81 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   2.1                                                                          
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          

 

 

                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Myszkowski Zenon        112   1  20   946.29 10 373.07 10 573.22  0   0.00 
   2 Kurek Wiesław             2   3  18   883.84  8 295.80 10 588.04  0   0.00 
   3 Wojciechowski Andrzej   241   3  18   843.89  8 301.12 10 542.77  0   0.00 
   4 Grzegrzółka Jan         308   3  18   830.77  8 285.87 10 544.90  0   0.00 
   5 Antosiewicz Bogdan      369   3  18   817.35 10 376.92  8 440.43  0   0.00 
   6 Dąbrowski Tomasz        404   1  17   805.07  8 297.57  9 507.50  0   0.00 
   7 Burkowski Paweł         357   3  17   804.39  8 304.41  9 499.98  0   0.00 
   8 Wojciechowski Jarosław  375   3  17   799.29  7 247.35 10 551.94  0   0.00 
   9 Tarka Stanisław         632   2  17   797.32  8 301.01  9 496.31  0   0.00 
  10 Szklarz Marian          364   3  17   790.06  9 345.56  8 444.50  0   0.00 
  11 Bielski Jacek           302   3  16   776.13  7 263.94  9 512.19  0   0.00 
  12 Wilczek Edward          221   2  16   744.18  7 260.70  9 483.48  0   0.00 
  13 Łukasik Andrzej         385   3  16   741.69  8 296.34  8 445.35  0   0.00 
  14 Rawski Witold           116   1  16   741.35  8 292.63  8 448.72  0   0.00 
  15 Woźniak Wit              15   3  16   735.32  8 292.87  8 442.45  0   0.00 
  16 Kuźmiński Andrzej       360   3  16   710.19  9 333.75  7 376.44  0   0.00 
  17 Szczepaniak Robert      156   1  16   707.03  8 281.05  8 425.98  0   0.00 
  18 Sadowski Marek          219   2  16   701.14  9 326.92  7 374.22  0   0.00 
  19 Walczak Dariusz         122   1  14   673.07  5 182.64  9 490.43  0   0.00 
  20 Glinka Dariusz          160   1  14   655.30  7 267.55  7 387.75  0   0.00 
  21 Rębiś Krzysztof         411   2  15   647.39  9 329.23  6 318.16  0   0.00 
  22 Arak Piotr              141   1  14   639.33  7 262.72  7 376.61  0   0.00 
  23 Widłak Adam             378   3  14   636.83  8 299.27  6 337.56  0   0.00 
  24 Łuczak Marek            366   3  14   624.35  8 297.89  6 326.46  0   0.00 
  25 Kwiatkowski Andrzej     205   2  14   612.72  9 335.28  5 277.44  0   0.00 
  26 Michniewski Tomasz      363   3  14   608.34  8 288.21  6 320.13  0   0.00 
  27 Szczęsny Marek          382   3  13   569.23  7 243.11  6 326.12  0   0.00 
  28 Peterek Kazimierz       224   2  13   560.09  7 244.29  6 315.80  0   0.00 
  29 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  12   546.70  7 261.82  5 284.88  0   0.00 
  30 Lewandowski Kazimierz   416   3  12   499.82  8 283.38  4 216.44  0   0.00 
  31 Szymaniak Jerzy         348   2  10   460.05  4 145.79  6 314.26  0   0.00 
  32 Fabisiak Rafał          465   3  11   452.64  8 293.40  3 159.24  0   0.00 
  33 Czasak Marcin           423   2   9   389.86  5 178.78  4 211.08  0   0.00 
  34 Kisiel Robert i Staś    211   2   9   387.28  5 179.72  4 207.56  0   0.00 
  35 Markowski Krzysztof     317   3   9   385.02  5 178.14  4 206.88  0   0.00 
  36 Styczek Maciej          136   1   8   365.44  3 105.36  5 260.08  0   0.00 
  37 Sotek Mariusz           161   1   8   353.37  5 187.81  3 165.56  0   0.00 
  38 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   9   350.19  7 251.95  2  98.24  0   0.00 
  39 Pindelski Krzysztof     210   2   8   343.68  5 179.74  3 163.94  0   0.00 
  40 Sekuła Wiesław          331   3   7   336.84  2  71.90  5 264.94  0   0.00 
  41 Jaworski Mateusz        380   3   8   330.68  5 178.94  3 151.74  0   0.00 
  42 Borkowski Jerzy         103   1   7   313.89  3 108.52  4 205.37  0   0.00 
  43 Chojnacki M. i  Z.      204   2   7   311.57  3 104.41  4 207.16  0   0.00 
  44 Pytka Bogdan            166   3   8   305.67  7 251.66  1  54.01  0   0.00 
  45 Tokarski Waldemar Mich  120   1   6   282.48  2  74.65  4 207.83  0   0.00 
  46 Górniak Piotr           245   2   7   280.73  5 179.02  2 101.71  0   0.00 
  47 Okrasa Stanisław        354   3   6   268.55  3 106.54  3 162.01  0   0.00 
  48 Włodarczyk Paweł        164   1   6   266.28  3 113.50  3 152.78  0   0.00 
  49 Kowalski Paweł          244   2   6   262.25  4 156.08  2 106.17  0   0.00 
  50 Puchała Sylwester       242   2   7   259.44  7 259.44  0   0.00  0   0.00 
  51 Borowski Dariusz       4243   2   6   256.02  4 146.32  2 109.70  0   0.00 
  52 Kujawiak Jan            135   1   5   245.84  1  35.39  4 210.45  0   0.00 
  53 Szczepaniak Ludwik      126   1   5   233.53  2  65.87  3 167.66  0   0.00 
  54 Jobda Arkadiusz         377   3   5   232.18  2  71.30  3 160.88  0   0.00 
  55 Kulczyński Mieczysław   311   3   5   228.18  2  70.26  3 157.92  0   0.00 
  56 Rokita Sławomir         217   2   5   210.98  3 105.84  2 105.14  0   0.00 
  57 Prudziński Jan          386   3   4   191.43  1  37.63  3 153.80  0   0.00 
  58 Zelman Marcin           341   3   4   177.98  2  70.60  2 107.38  0   0.00 
  59 Belka Stanisław         101   1   4   172.68  2  68.27  2 104.41  0   0.00 
  60 Głażewski Jerzy         306   3   4   170.81  2  71.38  2  99.43  0   0.00 
  61 Wirtek Mariusz          347   3   4   159.99  3 104.92  1  55.07  0   0.00 
  62 Bąk Dariusz             365   3   4   153.87  3  98.85  1  55.02  0   0.00 
  63 Witkowski Tomasz        368   3   4   138.37  4 138.37  0   0.00  0   0.00 
  64 Skiba Włodzimierz       316   2   3   126.56  2  68.65  1  57.91  0   0.00 
  65 Sadowski Sławomir Piot  133   1   3   124.72  2  67.87  1  56.85  0   0.00 
  66 Toporowicz Tadeusz      154   1   2   107.10  0   0.00  2 107.10  0   0.00 
  67 Gaszewski Michał        374   3   2   106.99  0   0.00  2 106.99  0   0.00 
  68 Zieliński Jan          4224   2   2    84.44  1  34.69  1  49.75  0   0.00 
  69 Golik Sławomir          206   2   2    82.96  1  33.26  1  49.70  0   0.00 
  70 Oracz Paweł             239   2   2    69.82  2  69.82  0   0.00  0   0.00 
  71 Gugała Mirosław         358   3   2    68.72  2  68.72  0   0.00  0   0.00 
  72 Więsik Dariusz          373   3   2    66.97  2  66.97  0   0.00  0   0.00 
  73 Bolek Marian           4431   1   1    59.59  0   0.00  1  59.59  0   0.00 
  74 Bugalski Arkadiusz      159   1   1    50.92  0   0.00  1  50.92  0   0.00 
  75 Krzcot Marcin           169   1   1    35.12  1  35.12  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2019 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Myszkowski Zenon   112   1  11  799.565  5  346.112  6  453.453  0    0.000
   2 Szklarz Marian     364   3  10  752.917  5  299.362  5  453.555  0    0.000
   3 Antosiewicz Bogda  369   3  10  764.355  5  343.296  5  421.059  0    0.000
   4 Tarka Stanisław    632   2  10 1000.287  4  355.059  6  645.228  0    0.000
   5 Kurek Wiesław        2   3   9  228.913  3  187.154  6   41.759  0    0.000
   6 Burkowski Paweł    357   3   9  453.789  4  139.480  5  314.309  0    0.000
   7 Dąbrowski Tomasz   404   1   9  543.832  5  342.016  4  201.816  0    0.000
   8 Woźniak Wit         15   3   9  608.239  4  350.062  5  258.177  0    0.000
   9 Kwiatkowski Andrz  205   2   9  830.194  5  515.090  4  315.104  0    0.000
  10 Kuźmiński Andrzej  360   3   9  865.254  5  371.338  4  493.916  0    0.000
  11 Grzegrzółka Jan    308   3   9 1052.573  4  513.707  5  538.866  0    0.000
  12 Łukasik Andrzej    385   3   8  455.952  5  285.260  3  170.692  0    0.000
  13 Glinka Dariusz     160   1   8  580.458  5  356.781  3  223.677  0    0.000
  14 Łuczak Marek       366   3   8  587.848  5  348.485  3  239.363  0    0.000
  15 Wojciechowski Jar  375   3   8  886.618  2  270.919  6  615.699  0    0.000
  16 Walczak Dariusz    122   1   8 1182.356  4  517.522  4  664.834  0    0.000
  17 Bielski Jacek      302   3   7  289.473  3  184.111  4  105.362  0    0.000
  18 Rawski Witold      116   1   7  511.236  3  226.131  4  285.105  0    0.000
  19 Wilczek Edward     221   2   7  603.000  3  189.705  4  413.295  0    0.000
  20 Arak Piotr         141   1   7  632.400  4  296.701  3  335.699  0    0.000
  21 Wojciechowski And  241   3   6  512.805  3  153.845  3  358.960  0    0.000
  22 Sadowski Marek     219   2   6  518.851  3  283.611  3  235.240  0    0.000
  23 Rębiś Krzysztof    411   2   6  684.549  5  681.328  1    3.221  0    0.000
  24 Michniewski Tomas  363   3   6  692.795  3  264.151  3  428.644  0    0.000
  25 Szczepaniak Rober  156   1   6  760.449  3  468.314  3  292.135  0    0.000
  26 Widłak Adam        378   3   5  347.930  1  135.058  4  212.872  0    0.000
  27 Lewandowski Kazim  416   3   5  491.008  3  311.993  2  179.015  0    0.000
  28 Borkowski Jerzy    103   1   5  626.808  3  359.627  2  267.181  0    0.000
  29 Sotek Mariusz      161   1   4  178.711  2   44.232  2  134.479  0    0.000
  30 Szczęsny Marek     382   3   4  298.532  2  144.479  2  154.053  0    0.000
  31 Czasak Marcin      423   2   4  432.822  3  310.439  1  122.383  0    0.000
  32 Styczek Maciej     136   1   4  457.202  2  252.747  2  204.455  0    0.000
  33 Sekuła Wiesław     331   3   4  481.553  1  127.260  3  354.293  0    0.000
  34 Szymaniak Jerzy    348   2   4  557.545  1  154.655  3  402.890  0    0.000
  35 Zelman Marcin      341   3   4  557.934  2  294.381  2  263.553  0    0.000
  36 Belka Stanisław    101   1   4  692.378  2  367.096  2  325.282  0    0.000
  37 Kowalski Paweł     244   2   3  119.557  2   33.137  1   86.420  0    0.000
  38 Szpadzik Joanna i  162   1   3  167.867  2  107.749  1   60.118  0    0.000
  39 Puchała Sylwester  242   2   3  175.236  3  175.236  0    0.000  0    0.000
  40 Pytka Bogdan       166   3   3  196.412  3  196.412  0    0.000  0    0.000
  41 Okrasa Stanisław   354   3   3  269.953  1  105.165  2  164.788  0    0.000
  42 Fabisiak Rafał     465   3   3  344.962  1   56.717  2  288.245  0    0.000
  43 Peterek Kazimierz  224   2   3  360.936  2  192.391  1  168.545  0    0.000
  44 Kulczyński Mieczy  311   3   3  374.588  2  304.808  1   69.780  0    0.000
  45 Lewandowski Jerzy  315   3   3  410.492  3  410.492  0    0.000  0    0.000
  46 Markowski Krzyszt  317   3   3  476.270  1   96.774  2  379.496  0    0.000
  47 Tokarski Waldemar  120   1   3  506.937  1  126.905  2  380.032  0    0.000
  48 Pindelski Krzyszt  210   2   2  112.786  1  106.345  1    6.441  0    0.000
  49 Kisiel Robert i S  211   2   2  183.835  2  183.835  0    0.000  0    0.000
  50 Kujawiak Jan       135   1   2  186.143  1  144.275  1   41.868  0    0.000
  51 Prudziński Jan     386   3   2  212.928  1   74.442  1  138.486  0    0.000
  52 Sadowski Sławomir  133   1   2  219.515  1  153.492  1   66.023  0    0.000
  53 Włodarczyk Paweł   164   1   2  262.260  1   79.759  1  182.501  0    0.000
  54 Głażewski Jerzy    306   3   2  270.117  2  270.117  0    0.000  0    0.000
  55 Chojnacki M. i  Z  204   2   2  277.643  0    0.000  2  277.643  0    0.000
  56 Jobda Arkadiusz    377   3   2  313.288  0    0.000  2  313.288  0    0.000
  57 Górniak Piotr      245   2   1   19.851  1   19.851  0    0.000  0    0.000
  58 Jaworski Mateusz   380   3   1   46.437  1   46.437  0    0.000  0    0.000
  59 Borowski Dariusz  4243   2   1   54.748  1   54.748  0    0.000  0    0.000
  60 Wirtek Mariusz     347   3   1   75.505  1   75.505  0    0.000  0    0.000
  61 Szczepaniak Ludwi  126   1   1   97.155  0    0.000  1   97.155  0    0.000
  62 Gaszewski Michał   374   3   1  106.817  0    0.000  1  106.817  0    0.000
  63 Rokita Sławomir    217   2   1  116.479  0    0.000  1  116.479  0    0.000
  64 Toporowicz Tadeus  154   1   1  124.530  0    0.000  1  124.530  0    0.000
  65 Gugała Mirosław    358   3   1  133.003  1  133.003  0    0.000  0    0.000
  66 Witkowski Tomasz   368   3   1  139.808  1  139.808  0    0.000  0    0.000
  67 Krzcot Marcin      169   1   1  152.783  1  152.783  0    0.000  0    0.000
  68 Skiba Włodzimierz  316   2   1  154.346  1  154.346  0    0.000  0    0.000
  69 Bąk Dariusz        365   3   1  176.533  1  176.533  0    0.000  0    0.000