PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Neubrandenburg I z dnia 02.06.19                 
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.0 N 13:15:19.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  558.771 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   74                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1863                           
      5.Ilość konkursów.......................:  373                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1374.64                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1144.40                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,08,04                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,26,58                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 18 min. 54 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   22   │  563   │  108  │19.18│      
          │ 2  │ Baniocha                │   19   │  599   │   94  │15.69│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   33   │  701   │  171  │24.39│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   74   │ 1863   │  373  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  6. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                  
                                   z lotu Neubrandenburg I, w dniu 02.06.19                                                                                     
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                           
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                           
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                           
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                           
   1 Kurek Wiesław                   3    3              GCM 13:08:04     1374.64   0.54  21- 10-  5  567.816  60.000   0.537  60.00                            
   1 Kurek Wiesław                   3   58                  13:08:04     1374.64   0.54       2   1  567.816  60.000                                           
   3 Kurek Wiesław                   3    8              GCM 13:15:08     1351.51   1.61       3   2  567.816  59.940   1.610  59.95                            
   4 Antosiewicz Bogdan              3   35              GCM 13:30:51     1334.38   2.15  27-  5-  5  581.590  59.900   2.147  59.92                            
   5 Kurek Wiesław                   3   37             RG   13:24:15     1322.81   2.68       4   2  567.816  59.870                                           
   6 Rębiś Krzysztof                 2    4              GCM 13:18:15     1319.98   3.22  15-  4-  4  558.683  59.840   3.221  59.87                            
   7 Glinka Dariusz                  1   38              GCM 13:15:34     1319.42   3.76  31-  5-  5  554.903  59.810   3.757  59.85                            
   8 Sotek Mariusz                   1    1              G   13:13:33     1317.42   4.29  39-  4-  4  551.408  59.770                                           
   9 Dąbrowski Tomasz                1   12              G   13:11:11     1316.26   4.83  55- 14-  5  547.805  59.740                                           
  10 Glinka Dariusz                  1   28              G   13:18:07     1311.47   5.37       2   1  554.903  59.710                                           
  11 Kurek Wiesław                   3   11              GCM 13:28:24     1310.14   5.90       5   3  567.816  59.680   5.904  59.74                            
  12 Pindelski Krzysztof             2   24             RGCM 13:20:06     1308.82   6.44  42-  8-  5  556.378  59.650   6.441  59.72                            
  13 Wojciechowski Andrzej           3   12              G   13:24:36     1308.70   6.98  62- 19-  5  562.217  59.610                                           
  14 Wojciechowski Andrzej           3   44              G   13:24:56     1307.68   7.52       2   0  562.217  59.580                                           
  15 Wilczek Edward                  2  102              GCM 13:25:36     1307.50   8.05  37-  8-  5  563.008  59.550   8.052  59.64                            
  16 Myszkowski Zenon                1   25              G   13:12:28     1304.86   8.59  43- 14-  5  544.734  59.520                                           
  17 Bolek Marian                    1   14              GSM 13:18:18     1302.52   9.13  15-  1-  1  551.358  59.480          59.59                            
  18 Kurek Wiesław                   3    6              G   13:31:35     1300.59   9.66       6      567.816   0.000                                           
  19 Kisiel Robert i Staś            2    5              G   13:24:37     1300.10  10.20  30-  5-  5  558.543  59.420                                           
  20 Szklarz Marian                  3   10              GCM 13:32:17     1297.60  10.74  30-  7-  5  567.417  59.390  10.735  59.51                            
  21 Tarka Stanisław                 2   95              G   13:25:33     1297.15  11.27  22-  5-  5  558.486  59.350                                           
  22 Dąbrowski Tomasz                1    1              GSM 13:17:19     1297.14  11.81       2   1  547.805  59.320          59.46                            
  23 Sadowski Marek                  2   40              GCM 13:24:48     1296.25  12.35  74- 15-  5  557.128  59.290  12.346  59.43                            
  24 Grzegrzółka Jan                 3   12              G   13:33:33     1296.15  12.88  27- 13-  5  568.426  59.260                                           
  25 Woźniak Wit                     3    2              G   13:36:22     1295.52  13.42  42-  8-  5  571.798  59.230                                           
  26 Wojciechowski Andrzej           3  113             R    13:29:23     1294.29  13.96       3   0  562.217  59.190                                           
  27 Szpadzik Joanna i Marcin        1   10              G   13:25:39     1293.06  14.49  21-  6-  5  556.856  59.160                                           
  28 Rawski Witold                   1   33              G   13:20:41     1290.39  15.03  49- 13-  5  549.297  59.130                                           
  29 Kurek Wiesław                   3   55                  13:35:06     1290.20  15.57       7      567.816   0.000                                           
  30 Szczęsny Marek                  3    3              GSM 13:47:52     1288.71  16.10  11-  5-  5  583.612  59.060          59.25                            
  31 Arak Piotr                      1   14              GCM 13:22:22     1288.51  16.64  55- 16-  5  550.666  59.030  16.640  59.23                            
  32 Borowski Dariusz                2    6             RGSM 13:25:53     1288.01  17.18  17-  2-  2  554.980  59.000          59.20                            
  33 Bielski Jacek                   3    3              GSM 13:31:24     1287.62  17.71  14-  5-  5  561.917  58.970          59.17                            
  34 Wilczek Edward                  2   82              G   13:32:32     1286.78  18.25       2   1  563.008  58.940                                           
  35 Łuczak Marek                    3   15              G   13:36:06     1285.58  18.79  28-  4-  4  567.067  58.900                                           
  36 Myszkowski Zenon                1   23              G   13:19:00     1284.75  19.32       2   0  544.734  58.870                                           
  37 Sadowski Marek                  2  106             R    13:28:56     1283.90  19.86       2   1  557.128  58.840                                           
  38 Kisiel Robert i Staś            2   31              G   13:30:18     1283.12  20.40       2   0  558.543  58.810                                           
  39 Styczek Maciej                  1    8              GCM 13:19:26     1283.05  20.93  15-  4-  4  544.569  58.770  20.934  59.02                            
  40 Kwiatkowski Andrzej             2  121              GCM 13:31:47     1280.72  21.47  74-  8-  5  559.397  58.740  21.471  58.99                            
  41 Tarka Stanisław                 2  112              GSM 13:31:15     1280.20  22.01       2   1  558.486  58.710          58.97                            
  42 Łukasik Andrzej                 3   56             RGSM 13:35:35     1279.36  22.54  48- 20-  5  563.664  58.680          58.94                            
  43 Grzegrzółka Jan                 3   11              G   13:39:28     1278.90  23.08       2   0  568.426  58.650                                           
  44 Sotek Mariusz                   1    6              GCM 13:26:20     1278.38  23.62       2   1  551.408  58.610  23.618  58.89                            
  45 Antosiewicz Bogdan              3   19              GCM 13:49:59     1278.27  24.16       2   2  581.590  58.580  24.155  58.86                            
  46 Walczak Dariusz                 1   16              GSM 13:23:06     1277.33  24.69  23-  5-  5  546.825  58.550          58.84                            
  47 Bielski Jacek                   3    6              G   13:35:07     1276.75  25.23       2   1  561.917  58.520                                           
  48 Bielski Jacek                   3   21              GCM 13:35:08     1276.70  25.77       3   2  561.917  58.480  25.765  58.79                            
  49 Widłak Adam                     3   10              GCM 13:43:30     1276.59  26.30  14-  3-  3  572.551  58.450  26.302  58.76                            
  50 Bielski Jacek                   3    5              G   13:35:16     1276.31  26.84       4   2  561.917  58.420                                           
  51 Rawski Witold                   1   63             R    13:25:56     1274.67  27.38       2   0  549.297  58.390                                           
  52 Bielski Jacek                   3   18              GCM 13:36:10     1273.71  27.91       5   3  561.917  58.350  27.912  58.68                            
  53 Wojciechowski Jarosław          3   15             R    13:37:04     1272.01  28.45  51- 16-  5  562.315  58.320                                           
  54 Myszkowski Zenon                1    8              GSM 13:23:20     1271.75  28.99       3   1  544.734  58.290          58.63                            
  55 Wojciechowski Andrzej           3   27              G   13:37:07     1271.65  29.52       4   0  562.217  58.260                                           
  56 Dąbrowski Tomasz                1   20              G   13:26:40     1269.05  30.06       3   1  547.805  58.230                                           
  57 Woźniak Wit                     3    5              G   13:45:37     1268.92  30.60       2   0  571.798  58.190                                           
  58 Myszkowski Zenon                1    4              GCM 13:24:28     1268.40  31.13       4   2  544.734  58.160  31.133  58.53                            
  59 Woźniak Wit                     3    3              GCM 13:45:49     1268.36  31.67       3   1  571.798  58.130  31.669  58.50                            
  60 Myszkowski Zenon                1    7              GSM 13:24:32     1268.20  32.21       5   3  544.734  58.100          58.48                            
  61 Glinka Dariusz                  1   44             RG   13:32:53     1267.24  32.74       3   1  554.903  58.060                                           
  62 Woźniak Wit                     3   37              G   13:46:22     1266.82  33.28       4   1  571.798  58.030                                           
  62 Woźniak Wit                     3   15              G   13:46:22     1266.82  33.28       5   1  571.798  58.030                                           
  64 Burkowski Paweł                 3   14              GCM 13:44:31     1265.63  34.35  24- 10-  5  568.922  57.970  34.353  58.37                            
  65 Dąbrowski Tomasz                1   54                  13:28:03     1264.99  34.89       4   1  547.805  57.940                                           
  66 Łukasik Andrzej                 3   60             RGSM 13:40:36     1264.96  35.43       2   2  563.664  57.900          58.32                            
  67 Kurek Wiesław                   3   57                  13:44:30     1263.22  35.96       8      567.816   0.000                                           
  68 Kulczyński Mieczysław           3   14              G   13:38:52     1262.66  36.50  31-  7-  5  560.451  57.840                                           
  69 Rawski Witold                   1   37             RG   13:30:03     1262.61  37.04       3   0  549.297  57.810                                           
  70 Kurek Wiesław                   3   23              GCM 13:44:47     1262.42  37.57       9      567.816   0.000          58.22                            
  71 Myszkowski Zenon                1   40              G   13:26:36     1262.13  38.11       6      544.734   0.000                                           
  72 Glinka Dariusz                  1   40              GCM 13:34:44     1261.91  38.65       4   2  554.903  57.710  38.647  58.17                            
  73 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12              GSM 13:36:25     1261.52  39.18       2   1  556.856  57.680          58.14                            
  74 Grzegrzółka Jan                 3   14              G   13:45:51     1260.79  39.72       3   0  568.426  57.650                                           
  75 Łukasik Andrzej                 3   80              G   13:42:37     1259.26  40.26       3   2  563.664  57.610                                           
  76 Dąbrowski Tomasz                1   50             RG   13:30:15     1258.60  40.79       5   1  547.805  57.580                                           
  77 Kulczyński Mieczysław           3   25              G   13:40:27     1258.17  41.33       2   0  560.451  57.550                                           
  78 Kujawiak Jan                    1    5              GCM 13:30:10     1258.07  41.87  18-  3-  3  547.468  57.520  41.868  58.01                            
  79 Pindelski Krzysztof             2   46              G   13:37:21     1257.78  42.41       2   1  556.378  57.480                                           
  80 Pindelski Krzysztof             2    5              G   13:37:29     1257.40  42.94       3   1  556.378  57.450                                           
  81 Wojciechowski Jarosław          3   39              GSM 13:42:14     1257.32  43.48       2   1  562.315  57.420          57.94                            
  82 Wojciechowski Andrzej           3   48              GSM 13:42:15     1257.05  44.02       5   1  562.217  57.390          57.91                            
  83 Sotek Mariusz                   1   80              G   13:34:35     1254.39  44.55       3   1  551.408  57.350                                           
  84 Kwiatkowski Andrzej             2   10              G   13:41:07     1253.93  45.09       2   1  559.397  57.320                                           
  85 Łukasik Andrzej                 3   66              GCM 13:44:39     1253.56  45.63       4   3  563.664  57.290  45.625  57.83                            
  86 Peterek Kazimierz               2   85              G   13:41:11     1252.98  46.16  57- 13-  5  559.058  57.260                                           
  87 Wojciechowski Andrzej           3  125             R    13:43:45     1252.85  46.70       6      562.217   0.000                                           
  88 Burkowski Paweł                 3   31             RG   13:49:19     1252.26  47.24       2   1  568.922  57.190                                           
  89 Kisiel Robert i Staś            2   17              GSM 13:41:27     1251.08  47.77       3   1  558.543  57.160          57.73                            
  90 Arak Piotr                      1   64             R    13:35:32     1250.00  48.31       2   1  550.666  57.130                                           
  91 Szczęsny Marek                  3    7              GCM 14:01:59     1249.75  48.85       2   2  583.612  57.100  48.846  57.68                            
  92 Grzegrzółka Jan                 3   30              G   13:49:55     1249.52  49.38       4   0  568.426  57.060                                           
  92 Kulczyński Mieczysław           3   21              G   13:43:32     1249.52  49.38       3   0  560.451  57.060                                           
  94 Rawski Witold                   1    9              G   13:34:49     1248.92  50.46       4   0  549.297  57.000                                           
  95 Myszkowski Zenon                1    5              G   13:31:12     1248.82  50.99       7      544.734   0.000                                           
  96 Sadowski Marek                  2   11              GSM 13:42:01     1246.33  51.53       3   2  557.128  56.940          57.55                            
  96 Sadowski Marek                  2   95             R    13:42:01     1246.33  51.53       4   2  557.128  56.940                                           
  98 Woźniak Wit                     3    7              GCM 13:53:59     1245.79  52.60       6      571.798   0.000  52.603  57.50                            
  99 Rawski Witold                   1   23              G   13:36:09     1245.15  53.14       5   0  549.297  56.840                                           
 100 Tarka Stanisław                 2  107              GCM 13:43:33     1245.09  53.68       3   2  558.486  56.810  53.677  57.45                            
 101 Wilczek Edward                  2   44             R    13:47:12     1245.04  54.21       3   1  563.008  56.770                                           
 102 Myszkowski Zenon                1   36              G   13:32:36     1244.82  54.75       8      544.734   0.000                                           
 103 Łukasik Andrzej                 3   41             RG   13:47:54     1244.57  55.29       5   3  563.664  56.710                                           
 104 Arak Piotr                      1   45             RG   13:37:35     1244.21  55.82       3   1  550.666  56.680                                           
 105 Łukasik Andrzej                 3   82              GCM 13:48:05     1244.06  56.36       6      563.664   0.000  56.361  57.32                            
 106 Wojciechowski Andrzej           3    7              G   13:46:58     1243.94  56.90       7      562.217   0.000                                           
 107 Peterek Kazimierz               2   35             R  M 13:44:26     1243.92  57.43       2   1  559.058  56.580                                           
 108 Wojciechowski Jarosław          3   71              G   13:47:12     1243.51  57.97       3   1  562.315  56.550                                           
 109 Wojciechowski Jarosław          3   51              G   13:47:13     1243.46  58.51       4   1  562.315  56.520                                           
 110 Dąbrowski Tomasz                1   52                  13:35:39     1243.18  59.05       6      547.805   0.000                                           
 111 Dąbrowski Tomasz                1   58                  13:35:42     1243.03  59.58       7      547.805   0.000                                           
 112 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              GCM 13:43:13     1242.38  60.12       3   2  556.856  56.420  60.118  57.14                            
 113 Golik Sławomir                  2   38             RG   13:44:07     1242.23  60.66  29-  2-  2  557.907  56.390                                           
 114 Myszkowski Zenon                1   55             R    13:33:44     1241.61  61.19       9      544.734   0.000                                           
 115 Wojciechowski Andrzej           3   33              G   13:47:55     1241.33  61.73       8      562.217   0.000                                           
 116 Woźniak Wit                     3   18              G   13:55:48     1240.88  62.27       7      571.798   0.000                                           
 117 Skiba Włodzimierz               2    5             RG   13:47:03     1240.85  62.80  20-  2-  2  560.928  56.260                                           
 118 Rawski Witold                   1   19              G   13:37:42     1240.79  63.34       6      549.297   0.000                                           
 119 Dąbrowski Tomasz                1   18              GSM 13:36:37     1240.45  63.88       8      547.805   0.000          56.95                            
 119 Dąbrowski Tomasz                1    2              G   13:36:37     1240.45  63.88       9      547.805   0.000                                           
 121 Szczepaniak Ludwik              1   19              GSM 13:39:47     1240.15  64.95  14-  3-  3  551.596  56.130          56.90                            
 122 Dąbrowski Tomasz                1    5              GCM 13:36:58     1239.47  65.49      10      547.805   0.000  65.486  56.88                            
 123 Sadowski Sławomir Piotr         1    6              GCM 13:37:18     1239.23  66.02  13-  1-  1  548.110  56.060  66.023  56.85                            
 124 Wojciechowski Jarosław          3   56              G   13:48:55     1238.81  66.56       5   1  562.315  56.030                                           
 125 Walczak Dariusz                 1    1              GSM 13:36:30     1238.56  67.10       2   2  546.825  56.000          56.80                            
 126 Okrasa Stanisław                3   20              G   13:54:40     1238.01  67.63  22-  6-  5  569.070  55.970                                           
 127 Rawski Witold                   1    6              GCM 13:38:50     1237.62  68.17       7      549.297   0.000  68.170  56.75                            
 128 Łukasik Andrzej                 3   76              GCM 13:51:06     1235.83  68.71       7      563.664   0.000  68.706  56.72                            
 129 Włodarczyk Paweł                1    5              G   13:40:49     1234.96  69.24  27-  3-  3  550.567  55.870                                           
 130 Kulczyński Mieczysław           3    9              GCM 13:48:54     1234.75  69.78       4   1  560.451  55.840  69.780  56.67                            
 131 Burkowski Paweł                 3    4              GSM 13:55:57     1234.24  70.32       3   2  568.922  55.810          56.65                            
 132 Arak Piotr                      1   51                  13:41:14     1234.03  70.85       4   1  550.666  55.770                                           
 132 Łukasik Andrzej                 3   68              G   13:51:46     1234.03  70.85       8      563.664   0.000                                           
 134 Markowski Krzysztof             3    5              GSM 13:56:42     1233.85  71.93  15-  4-  4  569.669  55.710          56.57                            
 135 Wojciechowski Jarosław          3   48              GSM 13:50:46     1233.78  72.46       6      562.315   0.000          56.54                            
 136 Skiba Włodzimierz               2   58             R  M 13:50:04     1232.63  73.00       2   1  560.928  55.650                                           
 137 Rawski Witold                   1   10              G   13:40:51     1232.02  73.54       8      549.297   0.000                                           
 138 Jobda Arkadiusz                 3    3              G   13:57:45     1231.57  74.07  14-  3-  3  569.911  55.580                                           
 139 Pindelski Krzysztof             2   55              G   13:46:53     1231.24  74.61       4   1  556.378  55.550                                           
 140 Wojciechowski Andrzej           3   40              G   13:51:45     1230.91  75.15       9      562.217   0.000                                           
 141 Kuźmiński Andrzej               3   61              G   13:47:04     1230.69  75.68  33-  4-  4  556.352  55.480                                           
 142 Wojciechowski Andrzej           3   38              G   13:52:07     1229.92  76.22      10      562.217   0.000                                           
 143 Arak Piotr                      1   12              GSM 13:42:45     1229.85  76.76       5   2  550.666  55.420          56.34                            
 144 Oracz Paweł                     2   60              G   13:45:20     1229.79  77.30  12-  1-  1  553.816  55.390                                           
 145 Pindelski Krzysztof             2    7              G   13:47:33     1229.43  77.83       5   1  556.378  55.350                                           
 146 Burkowski Paweł                 3   20              G   13:57:50     1229.22  78.37       4   2  568.922  55.320                                           
 147 Kisiel Robert i Staś            2    7              G   13:49:24     1229.19  78.91       4   1  558.543  55.290                                           
 148 Okrasa Stanisław                3    6              GCM 13:58:02     1229.00  79.44       2   1  569.070  55.260  79.442  56.21                            
 149 Peterek Kazimierz               2   92              G   13:50:01     1228.65  79.98       3   1  559.058  55.230                                           
 150 Wojciechowski Jarosław          3   74                  13:52:57     1227.90  80.52       7      562.315   0.000                                           
 151 Rawski Witold                   1   26              GCM 13:42:31     1227.43  81.05       9      549.297   0.000  81.052  56.13                            
 152 Łuczak Marek                    3   19              GCM 13:57:07     1227.11  81.59       2   1  567.067  55.130  81.589  56.10                            
 153 Dąbrowski Tomasz                1   56                  13:41:30     1226.89  82.13      11      547.805   0.000                                           
 154 Burkowski Paweł                 3   54                  13:58:53     1226.43  82.66       5   2  568.922  55.060                                           
 155 Widłak Adam                     3    4              GCM 14:01:59     1226.06  83.20       2   2  572.551  55.030  83.199  56.03                            
 156 Kuźmiński Andrzej               3   58              GC  13:49:00     1225.45  83.74       2   0  556.352  55.000  83.736  56.00                            
 157 Burkowski Paweł                 3   10              GCM 13:59:26     1224.98  84.27       6      568.922   0.000  84.273  55.97                            
 158 Kwiatkowski Andrzej             2  102              G   13:51:43     1224.82  84.81       3   1  559.397  54.940                                           
 159 Okrasa Stanisław                3    7              GCM 13:59:53     1224.11  85.35       3   2  569.070  54.900  85.346  55.92                            
 160 Chojnacki M. i  Z.              2   39              GCM 13:50:54     1223.57  85.88  19-  2-  2  557.824  54.870  85.883  55.90                            
 161 Kowalski Paweł                  2   59              GCM 13:50:44     1223.17  86.42  13-  1-  1  557.440  54.840  86.420  55.87                            
 162 Antosiewicz Bogdan              3    6              G   14:10:48     1222.34  86.96       3   2  581.590  54.810                                           
 163 Peterek Kazimierz               2   27             RG   13:52:33     1221.85  87.49       4   1  559.058  54.770                                           
 164 Kurek Wiesław                   3    7              GCM 13:59:49     1221.59  88.03      10      567.816   0.000          55.79                            
 165 Burkowski Paweł                 3   17              GCM 14:00:48     1221.39  88.57       7      568.922   0.000  88.567  55.77                            
 166 Sadowski Marek                  2   66             R    13:51:09     1221.37  89.10       5   2  557.128  54.680                                           
 167 Wojciechowski Andrzej           3  124             R    13:55:20     1221.33  89.64      11      562.217   0.000                                           
 168 Wilczek Edward                  2    8              G   13:56:16     1220.57  90.18       4   1  563.008  54.610                                           
 169 Rawski Witold                   1    7              GSM 13:45:06     1220.39  90.71      10      549.297   0.000          55.66                            
 170 Łukasik Andrzej                 3   78              G   13:56:56     1220.23  91.25       9      563.664   0.000                                           
 171 Peterek Kazimierz               2   26             RG   13:53:13     1220.07  91.79       5   1  559.058  54.520                                           
 172 Sadowski Marek                  2   14              G   13:51:49     1219.59  92.32       6      557.128   0.000                                           
 173 Michniewski Tomasz              3   20              G   13:56:43     1219.50  92.86  23-  5-  5  563.062  54.450                                           
 174 Borkowski Jerzy                 1    8              GCM 13:41:46     1219.21  93.40  22-  3-  3  544.701  54.420  93.398  55.54                            
 175 Rawski Witold                   1    4              GCM 13:45:38     1218.94  93.94      11      549.297   0.000  93.935  55.51                            
 176 Wojciechowski Jarosław          3   49              GCM 13:56:21     1218.85  94.47       8      562.315   0.000  94.471  55.48                            
 177 Wojciechowski Jarosław          3   26             R    13:56:41     1217.97  95.01       9      562.315   0.000                                           
 178 Walczak Dariusz                 1   31             RG   13:44:07     1217.56  95.55       3   2  546.825  54.290                                           
 179 Szczepaniak Ludwik              1    5              GSM 13:48:05     1217.43  96.08       2   2  551.596  54.260          55.41                            
 180 Lewandowski Kazimierz           3    6              GCM 13:55:52     1217.22  96.62  19-  1-  1  560.974  54.230  96.618  55.38                            
 181 Szczepaniak Ludwik              1    3              GCM 13:48:18     1216.85  97.16       3   3  551.596  54.190  97.155  55.35                            
 182 Grzegrzółka Jan                 3   21              G   14:02:18     1216.41  97.69       5   0  568.426  54.160                                           
 183 Borkowski Jerzy                 1   16              G   13:43:04     1215.67  98.23       2   1  544.701  54.130                                           
 184 Arak Piotr                      1    6              G   13:48:01     1215.55  98.77       6      550.666   0.000                                           
 185 Czasak Marcin                   2   23             RG   13:54:56     1215.47  99.30  38-  9-  5  559.036  54.060                                           
 186 Arak Piotr                      1    2              G   13:48:06     1215.33  99.84       7      550.666   0.000                                           
 187 Kulczyński Mieczysław           3   44              G   13:56:10     1215.29 100.38       5   1  560.451  54.000                                           
 188 Fabisiak Rafał                  3    2              GCM 13:57:07     1214.18 100.91   6-  2-  2  561.093  53.970 100.913  55.17                            
 189 Okrasa Stanisław                3   31              G   14:04:03     1213.24 101.45       4   2  569.070  53.940                                           
 190 Peterek Kazimierz               2    3              GSM 13:55:53     1213.01 101.99       6      559.058   0.000          55.12                            
 191 Kwiatkowski Andrzej             2   71             R    13:56:11     1212.96 102.52       4   1  559.397  53.870                                           
 192 Peterek Kazimierz               2   87              G   13:56:03     1212.58 103.06       7      559.058   0.000                                           
 192 Wirtek Mariusz                  3   36             RGSM 13:58:09     1212.58 103.06  11-  1-  1  561.605  53.840          55.07                            
 194 Bąk Dariusz                     3    6             RGSM 13:55:29     1212.53 104.13  10-  1-  1  558.350  53.770          55.02                            
 194 Szczęsny Marek                  3   14              GSM 14:16:19     1212.53 104.13       3   3  583.612  53.770          55.02                            
 196 Szczęsny Marek                  3   10              GCM 14:16:30     1212.07 105.21       4   4  583.612  53.710 105.207  54.97                            
 197 Wojciechowski Andrzej           3    1              G   13:58:56     1211.85 105.74      12      562.217   0.000                                           
 198 Toporowicz Tadeusz              1   42             RG   13:43:18     1211.71 106.28  23-  3-  3  543.211  53.650                                           
 199 Gaszewski Michał                3    4              GCM 14:12:55     1211.34 106.82  10-  2-  2  578.919  53.610 106.817  54.89                            
 200 Tarka Stanisław                 2  114              GCM 13:56:10     1211.03 107.35       4   3  558.486  53.580 107.354  54.86                            
 201 Antosiewicz Bogdan              3   18              G   14:15:15     1211.02 107.89       4   2  581.590  53.550                                           
 202 Michniewski Tomasz              3    4              GCM 14:00:12     1210.37 108.43       2   1  563.062  53.520 108.427  54.81                            
 203 Kwiatkowski Andrzej             2  124              G   13:57:12     1210.29 108.96       5   1  559.397  53.480                                           
 204 Szklarz Marian                  3   65             RG   14:04:02     1209.76 109.50       2   1  567.417  53.450                                           
 205 Peterek Kazimierz               2   86              G   13:57:17     1209.34 110.04       8      559.058   0.000                                           
 206 Szklarz Marian                  3    3              GCM 14:04:14     1209.24 110.57       3   2  567.417  53.390 110.574  54.71                            
 207 Czasak Marcin                   2   41              G   13:57:21     1209.12 111.11       2   0  559.036  53.350                                           
 208 Peterek Kazimierz               2   58              G   13:57:26     1208.95 111.65       9      559.058   0.000                                           
 209 Rębiś Krzysztof                 2   38             RGSM 13:57:08     1208.92 112.19       2   2  558.683  53.290          54.63                            
 210 Grzegrzółka Jan                 3   34              GCM 14:05:14     1208.82 112.72       6      568.426   0.000 112.721  54.61                            
 210 Myszkowski Zenon                1   15              G   13:45:38     1208.82 112.72      10      544.734   0.000                                           
 212 Zelman Marcin                   3    7              GCM 13:56:55     1207.82 113.80  10-  2-  2  557.914  53.190 113.795  54.55                            
 213 Szymaniak Jerzy                 2  116             R    13:56:00     1207.71 114.33  43-  3-  3  556.754  53.160                                           
 214 Kuźmiński Andrzej               3   54              GS  13:55:47     1207.41 114.87       3   0  556.352  53.130          54.50                            
 215 Szklarz Marian                  3   20             RG   14:05:10     1206.84 115.41       4   2  567.417  53.100                                           
 216 Arak Piotr                      1    9              G   13:51:18     1206.81 115.94       8      550.666   0.000                                           
 217 Rokita Sławomir                 2   35             RGCM 13:57:53     1206.78 116.48  18-  2-  2  558.600  53.030 116.479  54.43                            
 218 Grzegrzółka Jan                 3   37              G   14:06:02     1206.76 117.02       7      568.426   0.000                                           
 219 Szczepaniak Robert              1  104             R    13:49:42     1206.46 117.55  28-  3-  3  548.576  52.970                                           
 220 Pindelski Krzysztof             2   54              GSM 13:56:17     1206.15 118.09       6      556.378   0.000          54.35                            
 221 Antosiewicz Bogdan              3    1              G   14:17:13     1206.08 118.63       5   2  581.590  52.900                                           
 222 Wojciechowski Jarosław          3   46                  14:01:15     1206.04 119.16      10      562.315   0.000                                           
 223 Michniewski Tomasz              3   13              GSM 14:01:57     1205.83 119.70       3   2  563.062  52.840          54.27                            
 224 Sadowski Marek                  2    4              G   13:57:16     1205.21 120.24       7      557.128   0.000                                           
 225 Łukasik Andrzej                 3   42             R    14:02:45     1205.05 120.77      10      563.664   0.000                                           
 226 Burkowski Paweł                 3    2              GSM 14:07:15     1204.71 121.31       8      568.922   0.000          54.19                            
 227 Michniewski Tomasz              3   27              GSM 14:02:30     1204.41 121.85       4   3  563.062  52.710          54.17                            
 228 Czasak Marcin                   2   48              GCM 13:59:17     1204.08 122.38       3   1  559.036  52.680 122.383  54.14                            
 229 Wojciechowski Andrzej           3   21              G   14:02:05     1203.68 122.92      13      562.217   0.000                                           
 230 Borkowski Jerzy                 1   38              G   13:47:32     1203.67 123.46       3   1  544.701  52.610                                           
 231 Myszkowski Zenon                1   14              GCM 13:47:38     1203.48 123.99      11      544.734   0.000 123.994  54.06                            
 232 Toporowicz Tadeusz              1   33              GCM 13:46:52     1202.15 124.53       2   1  543.211  52.550 124.530  54.04                            
 233 Pytka Bogdan                    3    1              GSM 13:50:41     1201.86 125.07  20-  2-  2  547.667  52.520          54.01                            
 234 Czasak Marcin                   2    2              GSM 14:00:28     1201.02 125.60       4   2  559.036  52.480          53.99                            
 235 Rawski Witold                   1   18              GCM 13:52:22     1201.00 126.14      12      549.297   0.000          53.96                            
 236 Sadowski Marek                  2    2              G   13:59:04     1200.53 126.68       8      557.128   0.000                                           
 237 Burkowski Paweł                 3    1              GSM 14:08:55     1200.47 127.21       9      568.922   0.000                                           
 238 Szklarz Marian                  3    9              GCM 14:07:42     1200.37 127.75       5   3  567.417  52.350 127.751  53.88                            
 239 Myszkowski Zenon                1   11              GCM 13:48:54     1200.12 128.29      12      544.734   0.000 128.288  53.86                            
 240 Sekuła Wiesław                  3    6              GCM 14:02:53     1199.70 128.82  20-  3-  3  561.319  52.290 128.824  53.83                            
 241 Szczepaniak Robert              1   21              GSM 13:52:26     1199.25 129.36       2   1  548.576  52.260          53.81                            
 242 Arak Piotr                      1    5              G   13:54:17     1198.97 129.90       9      550.666   0.000                                           
 243 Wojciechowski Jarosław          3    1              GCM 14:04:06     1198.71 130.44      11      562.315   0.000 130.435  53.75                            
 244 Arak Piotr                      1   74             R    13:54:30     1198.40 130.97      10      550.666   0.000                                           
 245 Sadowski Marek                  2   21              GCM 13:59:57     1198.25 131.51       9      557.128   0.000 131.508  53.70                            
 246 Rębiś Krzysztof                 2   36             RGSM 14:01:20     1198.03 132.05       3   3  558.683  52.100          53.68                            
 247 Arak Piotr                      1   57                  13:54:47     1197.66 132.58      11      550.666   0.000                                           
 248 Wojciechowski Jarosław          3   41              G   14:04:50     1196.84 133.12      12      562.315   0.000                                           
 249 Kulczyński Mieczysław           3   49             RG   14:03:48     1195.50 133.66       6      560.451   0.000                                           
 250 Szpadzik Joanna i Marcin        1   26              GSM 14:01:01     1194.93 134.19       4   3  556.856  51.970          53.57                            
 251 Wilczek Edward                  2   89              GSM 14:06:30     1194.08 134.73       5   2  563.008  51.940          53.55                            
 252 Łukasik Andrzej                 3   70              GCM 14:07:28     1193.02 135.27      11      563.664   0.000                                           
 253 Kujawiak Jan                    1   48             RGSM 13:53:55     1192.96 135.80       2   2  547.468  51.870          53.50                            
 254 Wojciechowski Andrzej           3   15              G   14:06:39     1192.02 136.34      14      562.217   0.000                                           
 255 Kwiatkowski Andrzej             2   79             R    14:04:24     1191.73 136.88       6      559.397   0.000                                           
 256 Peterek Kazimierz               2   43             R    14:04:09     1191.64 137.41      10      559.058   0.000                                           
 257 Woźniak Wit                     3    6              GCM 14:15:00     1191.25 137.95       8      571.798   0.000 137.950  53.39                            
 258 Prudziński Jan                  3   50              GCM 14:13:14     1191.07 138.49  12-  2-  2  569.610  51.710 138.486  53.37                            
 259 Górniak Piotr                   2   17              G   13:58:41     1190.92 139.02  24-  4-  4  552.210  51.680                                           
 260 Czasak Marcin                   2   47              G   14:04:34     1190.54 139.56       5   2  559.036  51.650                                           
 261 Belka Stanisław                 1   12              GCM 13:55:45     1190.42 140.10   6-  2-  2  548.487  51.610 140.097  53.29                            
 262 Tokarski Waldemar Michał        1   34             RGSM 13:55:04     1189.61 140.63  21-  3-  3  547.299  51.580          53.26                            
 263 Górniak Piotr                   2    1                  13:59:15     1189.47 141.17       2   0  552.210  51.550                                           
 264 Łukasik Andrzej                 3   14             R    14:08:54     1189.42 141.71      12      563.664   0.000                                           
 265 Dąbrowski Tomasz                1   17              G   13:55:51     1188.68 142.24      12      547.805   0.000                                           
 266 Grzegrzółka Jan                 3    9              GCM 14:13:15     1188.55 142.78       8      568.426   0.000 142.780  53.16                            
 267 Sekuła Wiesław                  3    5              GSM 14:07:18     1188.48 143.32       2   2  561.319  51.420          53.14                            
 268 Peterek Kazimierz               2   66              G   14:05:45     1187.59 143.85      11      559.058   0.000                                           
 269 Jobda Arkadiusz                 3   27              G   14:14:58     1187.40 144.39       2   0  569.911  51.350                                           
 270 Toporowicz Tadeusz              1    4              GSM 13:52:37     1187.04 144.93       3   2  543.211  51.320          53.06                            
 271 Pindelski Krzysztof             2    3              G   14:03:46     1186.90 145.46       7      556.378   0.000                                           
 272 Czasak Marcin                   2   58              G   14:06:26     1185.82 146.00       6      559.036   0.000                                           
 273 Łuczak Marek                    3    4              GCM 14:13:16     1185.67 146.54       3   2  567.067  51.230 146.538  52.98                            
 274 Sadowski Marek                  2   64             R    14:04:54     1185.63 147.08      10      557.128   0.000                                           
 275 Łukasik Andrzej                 3   17             R    14:10:29     1185.46 147.61      13      563.664   0.000                                           
 276 Myszkowski Zenon                1   32              G   13:54:34     1185.32 148.15      13      544.734   0.000                                           
 277 Sadowski Marek                  2   60             R    14:05:07     1185.09 148.69      11      557.128   0.000                                           
 278 Wojciechowski Andrzej           3   10              GCM 14:09:31     1184.82 149.22      15      562.217   0.000 149.222  52.85                            
 279 Zelman Marcin                   3    1              GCM 14:06:07     1184.24 149.76       2   2  557.914  51.030 149.758  52.83                            
 280 Wojciechowski Jarosław          3   22             RG   14:10:17     1183.12 150.30      13      562.315   0.000                                           
 281 Łukasik Andrzej                 3   38             RG   14:11:36     1182.68 150.83      14      563.664   0.000                                           
 282 Szczepaniak Robert              1   86             R    13:59:06     1182.02 151.37       3   1  548.576  50.940                                           
 283 Czasak Marcin                   2   34              G   14:08:03     1181.77 151.91       7      559.036   0.000                                           
 284 Dąbrowski Tomasz                1   32             RG   13:58:52     1180.95 152.44      13      547.805   0.000                                           
 285 Szpadzik Joanna i Marcin        1    8              G   14:06:39     1180.66 152.98       5   3  556.856  50.840                                           
 286 Arak Piotr                      1   15              GCM 14:01:30     1180.42 153.52      12      550.666   0.000 153.516  52.65                            
 287 Walczak Dariusz                 1   18              G   13:58:16     1180.37 154.05       4   2  546.825  50.770                                           
 288 Szklarz Marian                  3    2              G   14:15:45     1180.28 154.59       6      567.417   0.000                                           
 289 Styczek Maciej                  1   58                  13:56:24     1180.25 155.13       2   1  544.569  50.710                                           
 290 Wojciechowski Andrzej           3   19              GSM 14:11:27     1180.01 155.66      16      562.217   0.000          52.54                            
 291 Arak Piotr                      1   53                  14:01:41     1179.96 156.20      13      550.666   0.000                                           
 292 Arak Piotr                      1   11              G   14:01:43     1179.87 156.74      14      550.666   0.000                                           
 293 Pindelski Krzysztof             2   47              G   14:06:34     1179.85 157.27       8      556.378   0.000                                           
 294 Łukasik Andrzej                 3   46             RG   14:13:00     1179.21 157.81      15      563.664   0.000                                           
 295 Górniak Piotr                   2    4              GSM 14:03:28     1178.76 158.35       3   1  552.210  50.520          52.41                            
 296 Wojciechowski Andrzej           3   23              GSM 14:12:04     1178.49 158.88      17      562.217   0.000          52.39                            
 297 Łukasik Andrzej                 3   77              GSM 14:13:26     1178.15 159.42      16      563.664   0.000                                           
 298 Łukasik Andrzej                 3   50             R    14:13:28     1178.06 159.96      17      563.664   0.000                                           
 299 Wojciechowski Andrzej           3   18              G   14:12:20     1177.83 160.49      18      562.217   0.000                                           
 300 Prudziński Jan                  3   58              GSM 14:19:29     1175.71 161.03       2   2  569.610  50.350          52.28                            
 301 Łukasik Andrzej                 3   29             RGSM 14:14:46     1174.87 161.57      18      563.664   0.000                                           
 302 Golik Sławomir                  2   23             RG   14:09:57     1174.67 162.10       2   0  557.907  50.290                                           
 303 Grzegrzółka Jan                 3    3              GSM 14:19:05     1174.23 162.64       9      568.426   0.000          52.21                            
 304 Glinka Dariusz                  1    2              G   14:07:50     1173.57 163.18       5   2  554.903  50.230                                           
 305 Okrasa Stanisław                3   36              G   14:20:10     1172.94 163.71       5   2  569.070  50.190                                           
 306 Sadowski Marek                  2    1              G   14:10:20     1172.08 164.25      12      557.128   0.000                                           
 307 Gaszewski Michał                3    3              GSM 14:28:57     1172.02 164.79       2   2  578.919  50.130          52.10                            
 308 Wojciechowski Jarosław          3   50              GCM 14:14:53     1171.77 165.33      14      562.315   0.000 165.325  52.08                            
 309 Kwiatkowski Andrzej             2  126              G   14:12:35     1171.31 165.86       7      559.397   0.000                                           
 310 Markowski Krzysztof             3   13              G   14:21:26     1171.11 166.40       2   1  569.669  50.030                                           
 311 Szymaniak Jerzy                 2   42              GCM 14:10:34     1170.72 166.94       2   1  556.754  50.000 166.935  52.00                            
 312 Sotek Mariusz                   1    5              GSM 14:06:01     1170.68 167.47       4   2  551.408  49.970          51.97                            
 313 Grzegrzółka Jan                 3    7              GCM 14:20:38     1170.48 168.01      10      568.426   0.000 168.009  51.95                            
 314 Peterek Kazimierz               2   83              GCM 14:12:40     1170.39 168.55      12      559.058   0.000 168.545  51.92                            
 315 Włodarczyk Paweł                1   46             RGSM 14:05:42     1169.68 169.08       2   1  550.567  49.870          51.90                            
 316 Szymaniak Jerzy                 2   87             R    14:11:11     1169.20 169.62       3   1  556.754  49.840                                           
 317 Wilczek Edward                  2   30             RG   14:16:36     1169.04 170.16       6      563.008   0.000                                           
 318 Rawski Witold                   1   84             R    14:04:55     1168.92 170.69      13      549.297   0.000                                           
 319 Kuźmiński Andrzej               3    2              GC  14:11:11     1168.36 171.23       4   0  556.352  49.740 171.229  51.79                            
 320 Widłak Adam                     3    7              G   14:25:06     1168.23 171.77       3   2  572.551  49.710                                           
 321 Sadowski Marek                  2   19              G   14:12:00     1167.98 172.30      13      557.128   0.000                                           
 322 Czasak Marcin                   2   59              GSM 14:13:45     1167.70 172.84       8      559.036   0.000          51.72                            
 323 Łukasik Andrzej                 3   25             R    14:17:58     1167.09 173.38      19      563.664   0.000                                           
 324 Dąbrowski Tomasz                1    3              G   14:04:24     1167.03 173.91      14      547.805   0.000                                           
 325 Sekuła Wiesław                  3    2              G   14:16:14     1166.42 174.45       3   2  561.319  49.550                                           
 326 Okrasa Stanisław                3    3              G   14:23:16     1165.49 174.99       6      569.070   0.000                                           
 327 Peterek Kazimierz               2    6              G   14:14:42     1165.43 175.52      13      559.058   0.000                                           
 328 Wojciechowski Jarosław          3   69              G   14:17:32     1165.34 176.06      15      562.315   0.000                                           
 329 Kwiatkowski Andrzej             2  136             R    14:15:05     1165.21 176.60       8      559.397   0.000                                           
 330 Chrustowski Czesław             1   12             RG   14:06:54     1165.00 177.13  10-  1-  1  549.765  49.390                                           
 331 Wojciechowski Andrzej           3   41              GSM 14:17:54     1164.25 177.67      19      562.217   0.000          51.48                            
 332 Górniak Piotr                   2   79              G   14:09:19     1164.22 178.21       4   1  552.210  49.320                                           
 333 Grzegrzółka Jan                 3   27              G   14:23:26     1163.77 178.74      11      568.426   0.000                                           
 334 Burkowski Paweł                 3   60                  14:24:19     1162.69 179.28      10      568.922   0.000                                           
 335 Rębiś Krzysztof                 2    1              GSM 14:15:58     1161.58 179.82       4   4  558.683  49.230          51.38                            
 336 Szklarz Marian                  3    5              GCM 14:23:30     1161.55 180.35       7      567.417   0.000          51.35                            
 337 Michniewski Tomasz              3   18              GCM 14:19:50     1161.35 180.89       5   4  563.062  49.160 180.891  51.33                            
 338 Łuczak Marek                    3   21              G   14:23:46     1160.20 181.43       4   2  567.067  49.130                                           
 339 Markowski Krzysztof             3   18             RGCM 14:26:06     1159.99 181.97       3   2  569.669  49.100 181.965  51.28                            
 340 Włodarczyk Paweł                1    4              GCM 14:09:56     1159.25 182.50       3   2  550.567  49.060 182.501  51.25                            
 341 Czasak Marcin                   2    4              GSM 14:17:57     1157.54 183.04       9      559.036   0.000          51.23                            
 342 Grzegrzółka Jan                 3   20              GCM 14:26:17     1157.02 183.58      12      568.426   0.000          51.20                            
 343 Sadowski Marek                  2  103             R    14:16:35     1156.87 184.11      14      557.128   0.000                                           
 344 Łukasik Andrzej                 3   81             R    14:22:34     1156.08 184.65      20      563.664   0.000                                           
 345 Belka Stanisław                 1    4              GCM 14:09:35     1155.72 185.19       2   2  548.487  48.900 185.185  51.12                            
 346 Sadowski Marek                  2   55             R    14:17:05     1155.67 185.72      15      557.128   0.000                                           
 347 Jaworski Mateusz                3    8              GSM 14:20:33     1155.29 186.26  10-  1-  1  560.949  48.840          51.07                            
 348 Myszkowski Zenon                1   12              G   14:06:54     1154.34 186.80      14      544.734   0.000                                           
 349 Fabisiak Rafał                  3   10             RGCM 14:21:09     1154.16 187.33       2   2  561.093  48.770 187.332  51.02                            
 350 Tokarski Waldemar Michał        1   35             RGCM 14:09:42     1152.94 187.87       2   2  547.299  48.740 187.869  50.99                            
 351 Wojciechowski Jarosław          3   76              G   14:22:49     1152.72 188.41      16      562.315   0.000                                           
 352 Jobda Arkadiusz                 3   24              GCM 14:29:25     1152.69 188.94       3   1  569.911  48.680 188.943  50.94                            
 353 Bugalski Arkadiusz              1   20              GSM 14:09:50     1152.50 189.48  12-  1-  1  547.244  48.650          50.92                            
 354 Kujawiak Jan                    1    3              GSM 14:10:02     1152.48 190.02       3   3  547.468  48.610          50.89                            
 355 Chojnacki M. i  Z.              2   38              GSM 14:19:06     1152.29 190.55       2   2  557.824  48.580          50.86                            
 356 Kisiel Robert i Staś            2   23              G   14:19:51     1151.99 191.09       5   1  558.543  48.550                                           
 357 Arak Piotr                      1   56                  14:13:01     1151.98 191.63      15      550.666   0.000                                           
 358 Tokarski Waldemar Michał        1    6              GCM 14:10:44     1150.43 192.16       3   3  547.299  48.480 192.163  50.79                            
 359 Grzegrzółka Jan                 3   29              GSM 14:29:16     1150.04 192.70      13      568.426   0.000                                           
 360 Szpadzik Joanna i Marcin        1   33              G   14:19:40     1148.95 193.24       6      556.856   0.000                                           
 361 Rokita Sławomir                 2   16              GSM 14:21:13     1148.87 193.77       2   2  558.600  48.390          50.71                            
 362 Tarka Stanisław                 2  115              GCM 14:21:08     1148.83 194.31       5   4  558.486  48.350 194.310  50.68                            
 363 Szczęsny Marek                  3    8              GSM 14:43:11     1148.43 194.85       5   5  583.612  48.320          50.66                            
 364 Wilczek Edward                  2    4              GSM 14:25:48     1147.12 195.38       7      563.008   0.000          50.63                            
 365 Walczak Dariusz                 1   19              GCM 14:11:42     1147.11 195.92       5   3  546.825  48.260 195.921  50.61                            
 366 Pytka Bogdan                    3   56                M 14:12:35     1146.75 196.46       2   2  547.667  48.230                                           
 367 Kulczyński Mieczysław           3   81             R    14:23:46     1146.66 196.99       7      560.451   0.000                                           
 368 Markowski Krzysztof             3    3              GCM 14:31:57     1146.33 197.53       4   3  569.669  48.160 197.531  50.53                            
 369 Borowski Dariusz                2   19             RGSM 14:19:14     1146.10 198.07       2   2  554.980  48.130          50.50                            
 370 Arak Piotr                      1   55                  14:15:49     1145.27 198.60      16      550.666   0.000                                           
 371 Styczek Maciej                  1   12              GSM 14:10:30     1145.26 199.14       3   2  544.569  48.060          50.45                            
 372 Styczek Maciej                  1   11              GSM 14:10:31     1145.22 199.68       4   3  544.569  48.030          50.43                            
 373 Wilczek Edward                  2    5              GSM 14:26:58     1144.40 200.22       8      563.008   0.000          50.40                            
 --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                       
 ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                         
 374 Woźniak Wit                     3   10              G   14:35:05     1143.41   0.00       9      571.798   0.000                                           
 375 Woźniak Wit                     3   12              G   14:35:09     1143.25   0.00      10      571.798   0.000                                           
 376 Woźniak Wit                     3   57             R    14:35:12     1143.14   0.00      11      571.798   0.000                                           
 377 Kowalski Paweł                  2    6              GCM 14:22:51     1142.65   0.00       2      557.440   0.000          50.30                            
 378 Wojciechowski Andrzej           3   16              G   14:27:10     1142.33   0.00      20      562.217   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 02.06.19 Neubrandenburg I                         
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Kurek           Wiesław         3    21    5    10   299.49     
              2 Wojciechowski   Andrzej         3    62    5    19   294.03     
              3 Myszkowski      Zenon           1    43    5    14   292.94     
              4 Dąbrowski       Tomasz          1    55    5    14   292.81     
              5 Bielski         Jacek           3    14    5     5   292.74     
              6 Woźniak         Wit             3    42    5     8   291.61     
              7 Rawski          Witold          1    49    5    13   289.17     
              8 Łukasik         Andrzej         3    48    5    20   288.19     
              9 Grzegrzółka     Jan             3    27    5    13   286.78     
             10 Sadowski        Marek           2    74    5    15   286.69     
             11 Glinka          Dariusz         1    31    5     5   285.52     
             12 Pindelski       Krzysztof       2    42    5     8   285.48     
             13 Wojciechowski   Jarosław        3    51    5    16   284.84     
             14 Arak            Piotr           1    55    5    16   284.03     
             15 Kulczyński      Mieczysław      3    31    5     7   282.29     
             16 Wilczek         Edward          2    37    5     8   281.81     
             17 Burkowski       Paweł           3    24    5    10   281.35     
             18 Antosiewicz     Bogdan          3    27    5     5   279.74     
             19 Kisiel Robert i Staś            2    30    5     5   279.23     
             20 Peterek         Kazimierz       2    57    5    13   278.36     
             21 Kwiatkowski     Andrzej         2    74    5     8   278.35     
             22 Tarka           Stanisław       2    22    5     5   276.80     
             23 Szpadzik Joanna Marcin          1    21    5     6   276.07     
             24 Szczęsny        Marek           3    11    5     5   271.96     
             25 Szklarz         Marian          3    30    5     7   271.68     
             26 Okrasa          Stanisław       3    22    5     6   270.26     
             27 Walczak         Dariusz         1    23    5     5   267.87     
             28 Czasak          Marcin          2    38    5     9   264.22     
             29 Michniewski     Tomasz          3    23    5     5   262.68     
             30 Sotek           Mariusz         1    39    4     4   225.70     
             31 Rębiś           Krzysztof       2    15    4     4   214.46     
             32 Łuczak          Marek           3    28    4     4   214.39     
             33 Kuźmiński       Andrzej         3    33    4     4   213.35     
             34 Styczek         Maciej          1    15    4     4   205.57     
             35 Górniak         Piotr           2    24    4     4   203.07     
             36 Markowski       Krzysztof       3    15    4     4   203.00     
             37 Szczepaniak     Ludwik          1    14    3     3   164.58     
             38 Widłak          Adam            3    14    3     3   163.19     
             39 Borkowski       Jerzy           1    22    3     3   161.16     
             40 Kujawiak        Jan             1    18    3     3   158.00     
             41 Toporowicz      Tadeusz         1    23    3     3   157.52     
             42 Szczepaniak     Robert          1    28    3     3   156.17     
             43 Jobda           Arkadiusz       3    14    3     3   155.61     
             44 Włodarczyk      Paweł           1    27    3     3   154.80     
             45 Sekuła          Wiesław         3    20    3     3   153.26     
             46 Szymaniak       Jerzy           2    43    3     3   153.00     
             47 Tokarski Waldem Michał          1    21    3     3   148.80     
             48 Skiba           Włodzimierz     2    20    2     2   111.91     
             49 Borowski        Dariusz         2    17    2     2   107.13     
             50 Golik           Sławomir        2    29    2     2   106.68     
             51 Zelman          Marcin          3    10    2     2   104.22     
             52 Gaszewski       Michał          3    10    2     2   103.74     
             53 Chojnacki       M. i  Z.        2    19    2     2   103.45     
             54 Fabisiak        Rafał           3     6    2     2   102.74     
             55 Prudziński      Jan             3    12    2     2   102.06     
             56 Rokita          Sławomir        2    18    2     2   101.42     
             57 Pytka           Bogdan          3    20    2     2   100.75     
             58 Belka           Stanisław       1     6    2     2   100.51     
             59 Bolek           Marian          1    15    1     1    59.48     
             60 Sadowski Sławom Piotr           1    13    1     1    56.06     
             61 Oracz           Paweł           2    12    1     1    55.39     
             62 Kowalski        Paweł           2    13    1     1    54.84     
             63 Lewandowski     Kazimierz       3    19    1     1    54.23     
             64 Wirtek          Mariusz         3    11    1     1    53.84     
             65 Bąk             Dariusz         3    10    1     1    53.77     
             66 Chrustowski     Czesław         1    10    1     1    49.39     
             67 Jaworski        Mateusz         3    10    1     1    48.84     
             68 Bugalski        Arkadiusz       1    12    1     1    48.65     
             69 Krzcot          Marcin          1    23    0     0     0.00     
             70 Głażewski       Jerzy           3     7    0     0     0.00     
             71 Lewandowski Jer i Marcin        3    12    0     0     0.00     
             72 Mazur           Jerzy           3     8    0     0     0.00     
             73 Nowak           Adam            3     9    0     0     0.00     
             74 Zieliński       Jan             2    15    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  7  5   40   1255.12  35.8                                                                             
    2    5 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  7  5   40   1243.24  28.2                                                                             
    3    7 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  7  5   40   1243.04  36.6                                                                             
    4    6 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  7  5   40   1237.04  33.9                                                                             
    5    9 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  7  5   40   1230.91  34.3                                                                             
    6    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  7  5   40   1227.65  24.4                                                                             
    7    3 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  7  5   40   1224.13  44.9                                                                             
    8   11 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  7  5   40   1222.75  34.9                                                                             
    9   10 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  7  5   40   1220.52  31.9                                                                             
   10   13 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  7  5   40   1213.92  26.9                                                                             
   11   15 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  7  5   40   1212.23  27.1                                                                             
   12   14 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  7  5   40   1211.64  39.9                                                                             
   13   18 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  7  5   40   1204.17  21.8                                                                             
   14   20 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  7  5   40   1195.90  28.8                                                                             
   15   21 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  7  5   40   1189.34  29.4                                                                             
   16   24 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7  7  7  7  5   40   1175.16  15.7                                                                             
   17   19 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  7  5   40   1173.49  30.0                                                                             
   18   25 Walczak         Dariusz         1  7  7  7  7  7  5   40   1153.03  25.7                                                                             
   19    8 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  7  4   39   1144.83  28.3                                                                             
   20   16 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  7  4   39   1139.36  26.6                                                                             
   21   26 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  5  7  5   38   1128.91  20.8                                                                             
   22   22 Sotek           Mariusz         1  7  7  7  7  6  4   38   1127.40  31.1                                                                             
   23   27 Rawski          Witold          1  7  5  6  7  7  5   37   1117.44  19.6                                                                             
   24   28 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6  7  7  7  5   33   1098.95  19.7                                                                             
   25   12 Widłak          Adam            3  7  7  7  7  7  3   38   1097.06  31.6                                                                             
   26   31 Bielski         Jacek           3  5  7  6  6  7  5   36   1085.60  20.5                                                                             
   27   17 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  7  3   38   1076.87  23.1                                                                             
   28   30 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  7  7  7  5   32   1075.41  16.9                                                                             
   29   23 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  7  3   38   1051.55  14.1                                                                             
   30   34 Czasak          Marcin          2  7  4  3  7  7  5   33    986.05  14.6                                                                             
   31    2 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  7 --   35    962.17  32.8                                                                             
   32   37 Pindelski       Krzysztof       2  7  1  1  7  7  5   28    934.20  16.2                                                                             
   33   32 Jobda           Arkadiusz       3  7  7  7  7  3  3   34    915.23  23.3                                                                             
   34   33 Fabisiak        Rafał           3  7  7  7  4  6  2   33    839.51  33.3                                                                             
   35   45 Peterek         Kazimierz       2  7  5  3  7  1  5   28    815.09  12.9                                                                             
   36   29 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  4  7  0   32    804.58  29.7                                                                             
   37   41 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  7  7  4   21    791.80  10.2                                                                             
   38   43 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  7  5  4   23    763.34  18.0                                                                             
   39   35 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  5  3  1   30    752.94  17.6                                                                             
   40   36 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  5  5  5  1   30    741.40  15.9                                                                             
   41   39 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7  4  6  3  2   29    723.38  17.1                                                                             
   42   44 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  0  5  3   29    701.17  13.8                                                                             
   43   40 Pytka           Bogdan          3  7  6  3  5  4  2   27    701.16  14.4                                                                             
   44   38 Jaworski        Mateusz         3  7  7  7  5  2  1   29    694.66  24.8                                                                             
   45   46 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6 --  6  3   25    690.40  17.5                                                                             
   46   42 Borowski        Dariusz         2 --  7  7  6  2  2   24    683.64  18.5                                                                             
   47   49 Okrasa          Stanisław       3  7  0  0  3  5  5   20    645.24   6.2                                                                             
   48   50 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  7  5   15    644.50  17.6                                                                             
   49   48 Wirtek          Mariusz         3  7  7  4  2  3  1   24    525.55  17.4                                                                             
   50   52 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3   14    504.33  14.6                                                                             
   51   47 Głażewski       Jerzy           3  7  2  2  5  4  0   20    486.62   9.6                                                                             
   52   55 Markowski       Krzysztof       3  6  0  0  2  4  4   16    486.52   9.9                                                                             
   53   63 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5   11    461.00   7.2                                                                             
   54   62 Styczek         Maciej          1  7  0  0  0  3  4   14    402.40  10.1                                                                             
   55   58 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3   15    384.43   6.8                                                                             
   56   53 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5  2  0  3  1   18    381.13   9.5                                                                             
   57   60 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  2  2  2   13    346.71   5.9                                                                             
   58   51 Zieliński       Jan             2  7  1  0  2  5  0   15    346.37   7.6                                                                             
   59   54 Oracz           Paweł           2  3  5  2  2  1  1   14    339.27   7.1                                                                             
   60   59 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  4  2   10    336.73   5.4                                                                             
   61   56 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2  1  2  1  1   14    303.58   4.7                                                                             
   62   64 Golik           Sławomir        2  7  2  1  1 --  2   13    287.27   7.2                                                                             
   63   67 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3    7    273.50   5.6                                                                             
   64   70 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3    7    253.23   4.8                                                                             
   65   57 Krupa           Łukasz          3  3  7  4 -- -- --   14    252.38  25.5                                                                             
   66   65 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2    7    241.87   4.1                                                                             
   67   73 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3    6    226.66   6.1                                                                             
   68   61 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 --    9    222.24   9.7                                                                             
   69   69 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2    7    205.88   3.9                                                                             
   70   68 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1    5    165.71   3.6                                                                             
   71   75 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2    4    152.08   2.2                                                                             
   72   66 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0    6    133.97   4.1                                                                             
   73   79 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2    3    125.38   3.9                                                                             
   74   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1    2     86.72   2.0                                                                             
   75   71 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- --    2     71.17   2.4                                                                             
   76   72 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 --    3     64.81   8.6                                                                             
   77   74 Bąbik           Sławomir        1  1 --  2  0 -- --    3     55.58   3.9                                                                             
   78   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1    1     49.39   4.2                                                                             
   79   77 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0    1     32.82   1.0                                                                             
   80   78 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- --    2     30.29   3.1                                                                             
   81   80 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0    0      0.00   0.0                                                                             
   82   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                             

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    2 Burkowski       Paweł           3  5  4  5  4  4  5   27    831.23  39.9                                                                             
    2    1 Szklarz         Marian          3  4  5  5  5  4  4   27    827.61  44.9                                                                             
    3    4 Kurek           Wiesław         3  3  5  5  4  4  5   26    839.10  36.6                                                                             
    4    8 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5  5  5  5   25    845.29  33.9                                                                             
    5   10 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4  3  5  5   25    753.36  28.8                                                                             
    6    7 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5  5  2  4   25    714.03  30.0                                                                             
    7   13 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3  3  5  5   23    732.32  28.2                                                                             
    8    9 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5  5  3  3   23    701.67  35.8                                                                             
    9   11 Tarka           Stanisław       2  5  3  4  2  5  4   23    695.18  20.8                                                                             
   10    6 Widłak          Adam            3  4  5  5  4  3  2   23    637.79  31.6                                                                             
   11    5 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5  3  5  2   23    631.90  33.3                                                                             
   12   15 Wilczek         Edward          2  5  4  2  5  2  4   22    646.75  26.9                                                                             
   13    3 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  2  5  0   22    522.62  29.7                                                                             
   14   14 Arak            Piotr           1  2  5  4  5  2  3   21    635.04  27.1                                                                             
   15   21 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2  3  2  5   21    624.53  29.4                                                                             
   16   17 Woźniak         Wit             3  0  5  5  4  3  3   20    635.89  34.3                                                                             
   17   12 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  5  2  2   20    611.22  31.9                                                                             
   18   27 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2  5  2  5   19    667.01  34.9                                                                             
   19   20 Bielski         Jacek           3  4  3  2  2  5  3   19    586.35  20.5                                                                             
   20   16 Łuczak          Marek           3  2  3  4  3  5  2   19    579.43  26.6                                                                             
   21   23 Walczak         Dariusz         1  3  3  4  3  2  3   18    526.12  25.7                                                                             
   22   18 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4  3  3  1   18    478.34  23.1                                                                             
   23   19 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5  2  2  1   18    437.77  24.8                                                                             
   24   22 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5  5  4  2   17    590.51  19.7                                                                             
   25   25 Sadowski        Marek           2  2  1  3  4  4  3   17    566.14  21.8                                                                             
   26   26 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4  3  3  3   17    555.79  24.4                                                                             
   27   37 Rawski          Witold          1  2  0  3  2  4  5   16    589.59  19.6                                                                             
   28   24 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3  3  2  1   16    411.96  15.9                                                                             
   29   28 Sotek           Mariusz         1  2  3  3  5  0  2   15    452.56  31.1                                                                             
   30   30 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4  0  2  2   15    371.04  13.8                                                                             
   31   40 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1  5  4  4   14    559.59  18.0                                                                             
   32   33 Borowski        Dariusz         2 --  3  5  3  1  2   14    413.83  18.5                                                                             
   33   34 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3 --  3  2   14    387.36  17.5                                                                             
   34   29 Pytka           Bogdan          3  4  1  2  4  2  1   14    386.38  14.4                                                                             
   35   35 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1  1  2  2   14    349.21  17.1                                                                             
   36   31 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2  1  1  1   14    307.87  17.4                                                                             
   37   32 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3  5  4  1   13    458.27  16.9                                                                             
   38   43 Czasak          Marcin          2  2  1  1  3  1  4   12    409.70  14.6                                                                             
   39   42 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1  1  4  2   12    364.02  16.2                                                                             
   40   38 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5  3  0  1   12    318.75  14.1                                                                             
   41   39 Górniak         Piotr           2  2  3  3  1  2  1   12    309.18  28.3                                                                             
   42   41 Kowalski        Paweł           2  0  3  3  3  1  1   11    334.87  17.6                                                                             
   43   36 Puchała         Sylwester       2  0  0  5  3  3 --   11    330.94  32.8                                                                             
   44   44 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1  1  1  3   11    322.11   6.8                                                                             
   45   46 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  3  4  3   10    422.75  10.2                                                                             
   46   47 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0  2  3  3   10    352.52   9.9                                                                             
   47   56 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  3  1  5    9    413.35   7.2                                                                             
   48   54 Styczek         Maciej          1  3  0  0  0  2  3    8    264.09  10.1                                                                             
   49   49 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0  3  0  2    8    257.11  12.9                                                                             
   50   50 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0  3  0  2    8    254.44   6.2                                                                             
   51   48 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2  1  1  1    8    210.69  15.7                                                                             
   52   45 Krupa           Łukasz          3  1  4  3 -- -- --    8    152.12  25.5                                                                             
   53   51 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2  1  0  1    7    182.53  23.3                                                                             
   54   52 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0  2  1  1    6    195.43  14.6                                                                             
   55   55 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  1  3  1    5    201.46  17.6                                                                             
   56   61 Rokita          Sławomir        2 --  1  0  1  1  2    5    189.71   5.4                                                                             
   57   62 Belka           Stanisław       1  1  0  0  1  1  2    5    179.27   3.9                                                                             
   58   64 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  0  0  2    5    161.35   4.8                                                                             
   59   59 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  0  1  1    5    134.57   9.5                                                                             
   60   53 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1  2  1 --    5    134.53   9.7                                                                             
   61   69 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  1  3    4    192.24   5.6                                                                             
   62   65 Zelman          Marcin          3  0  0 --  1  1  2    4    172.46   4.1                                                                             
   63   60 Bolek           Marian          1  0  1  0  2 --  1    4    152.57   3.6                                                                             
   64   57 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0  0  2  0    4     98.30   9.6                                                                             
   65   58 Zieliński       Jan             2  2  0  0  1  1  0    4     92.72   7.6                                                                             
   66   75 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  3    3    164.58   6.1                                                                             
   67   67 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  1  2    3    139.10   2.2                                                                             
   68   63 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 --    3     64.81   8.6                                                                             
   69   80 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0  2    2    103.74   3.9                                                                             
   70   72 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1    2     86.72   2.0                                                                             
   71   74 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  0  1    2     62.27   4.7                                                                             
   72   66 Golik           Sławomir        2  2  0  0  0 --  0    2     27.60   7.2                                                                             
   73   68 Oracz           Paweł           2  0  0  0  1  0  0    1     36.72   7.1                                                                             
   74   70 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  1  0    1     33.90   4.1                                                                             
   75   71 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  1  0  0    1     33.83   5.9                                                                             
   76   73 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0 -- -- --    1     17.28   3.1                                                                             
   77   76 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 -- --    0      0.00   3.9                                                                             
   78   77 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0    0      0.00   0.0                                                                             
   79   78 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0  0    0      0.00   1.0                                                                             
   80   79 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 -- --    0      0.00   2.4                                                                             
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  0    0      0.00   4.2                                                                             

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    2 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  5   30    974.69  35.8                                                                             
    2    5 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5   30    970.60  33.9                                                                             
    3   12 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5  5   30    966.53  36.6                                                                             
    4    8 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5   30    966.07  28.2                                                                             
    5   11 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5  5   30    961.56  34.3                                                                             
    6    7 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  5  5   30    960.31  31.9                                                                             
    7    1 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5  5   30    958.97  44.9                                                                             
    8    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  5   30    954.39  24.4                                                                             
    9   10 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5   30    952.90  39.9                                                                             
   10   14 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5   30    951.63  34.9                                                                             
   11   15 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5  5   30    939.20  27.1                                                                             
   12   20 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5   30    936.56  28.8                                                                             
   13   18 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  5  5   30    930.77  26.9                                                                             
   14   21 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  5   30    930.53  29.4                                                                             
   15   23 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  5  5   30    926.81  20.5                                                                             
   16   19 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  5   30    926.47  21.8                                                                             
   17   17 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  5   30    919.97  30.0                                                                             
   18   22 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  5  5  5   30    910.72  25.7                                                                             
   19   27 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5  5  5  5   26    888.85  19.7                                                                             
   20   13 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  4   29    881.67  26.6                                                                             
   21   30 Rawski          Witold          1  5  2  5  5  5  5   27    872.99  19.6                                                                             
   22   29 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5  5  5  5   26    864.55  16.9                                                                             
   23   31 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5  5  4  5   29    859.86  15.7                                                                             
   24   24 Sotek           Mariusz         1  5  5  5  5  4  4   28    858.34  31.1                                                                             
   25    6 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5  3   28    839.03  31.6                                                                             
   26    9 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  3   28    825.98  28.3                                                                             
   27   32 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  5  5   27    822.38  20.8                                                                             
   28   36 Czasak          Marcin          2  5  3  2  5  5  5   25    784.37  14.6                                                                             
   29   38 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1  5  5  5   22    766.71  16.2                                                                             
   30   16 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5  1   26    711.47  23.1                                                                             
   31   28 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  4  5  2   26    704.62  33.3                                                                             
   32   33 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5  5  2  3   25    693.63  23.3                                                                             
   33   39 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  5  5  4   21    692.95  18.0                                                                             
   34   25 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  5  1   26    683.56  15.9                                                                             
   35    3 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 --   25    682.57  32.8                                                                             
   36   45 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  5  5  4   17    650.65  10.2                                                                             
   37   48 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0  5  1  5   20    633.73  12.9                                                                             
   38   26 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0   24    613.50  29.7                                                                             
   39   43 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  0  5  3   23    600.11  13.8                                                                             
   40   44 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5 --  5  3   21    597.13  17.5                                                                             
   41   34 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5  2  1   23    584.58  24.8                                                                             
   42   35 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  2  1   23    578.31  14.1                                                                             
   43   41 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3  4  3  2   22    570.90  17.1                                                                             
   44   51 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  5  5   13    569.31  17.6                                                                             
   45   37 Pytka           Bogdan          3  5  4  3  5  3  1   21    550.78  14.4                                                                             
   46   40 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  4  1  1   21    529.65  17.6                                                                             
   47   54 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0  3  2  5   15    512.12   6.2                                                                             
   48   49 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3   14    504.33  14.6                                                                             
   49   47 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  4  1  2   17    494.48  18.5                                                                             
   50   53 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  2  4  4   15    474.18   9.9                                                                             
   51   46 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4  2  3  1   20    467.10  17.4                                                                             
   52   42 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2  5  4  0   18    461.58   9.6                                                                             
   53   59 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5   11    461.00   7.2                                                                             
   54   55 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3   15    384.43   6.8                                                                             
   55   50 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2  0  3  1   16    356.99   9.5                                                                             
   56   61 Styczek         Maciej          1  5  0  0  0  3  3   11    325.58  10.1                                                                             
   57   58 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  3  2    9    302.02   5.4                                                                             
   58   52 Zieliński       Jan             2  4  1  0  1  5  0   11    273.62   7.6                                                                             
   59   67 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3    7    273.50   5.6                                                                             
   60   62 Golik           Sławomir        2  5  2  1  1 --  2   11    262.05   7.2                                                                             
   61   70 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3    7    253.23   4.8                                                                             
   62   64 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2    7    241.87   4.1                                                                             
   63   73 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3    6    226.66   6.1                                                                             
   64   60 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0  2  1  1    9    223.36   4.7                                                                             
   65   56 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 --    9    222.24   9.7                                                                             
   66   57 Krupa           Łukasz          3  3  5  4 -- -- --   12    219.18  25.5                                                                             
   67   69 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2    7    205.88   3.9                                                                             
   68   63 Oracz           Paweł           2  2  4  0  1  0  1    8    193.16   7.1                                                                             
   69   66 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  1  0  1    9    186.60   5.9                                                                             
   70   68 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1    5    165.71   3.6                                                                             
   71   74 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2    4    152.08   2.2                                                                             
   72   65 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0    6    133.97   4.1                                                                             
   73   79 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2    3    125.38   3.9                                                                             
   74   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1    2     86.72   2.0                                                                             
   75   71 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- --    2     71.17   2.4                                                                             
   76   72 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 --    3     64.81   8.6                                                                             
   77   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1    1     49.39   4.2                                                                             
   78   75 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- --    2     33.54   3.9                                                                             
   79   77 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0    1     32.82   1.0                                                                             
   80   78 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- --    2     30.29   3.1                                                                             
   81   80 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0    0      0.00   0.0                                                                             
   82   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                             

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    4 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5   30    944.61  34.9                                                                             
    2    5 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  5   30    912.25  21.8                                                                             
    3    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  2   27    782.35  35.8                                                                             
    4   11 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  3  5  3   26    752.28  28.2                                                                             
    5    7 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  5  2   27    735.42  14.1                                                                             
    6    9 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  4  2   26    711.32  23.1                                                                             
    7   10 Wilczek         Edward          2  0  5  5  5  5  2   22    699.56  26.9                                                                             
    8    6 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  1   26    691.15  33.9                                                                             
    9   17 Rawski          Witold          1  5  4  2  5  5  3   24    689.60  19.6                                                                             
   10    1 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 --   25    682.20  32.8                                                                             
   11   13 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4  5  4  5  2   25    680.70  15.7                                                                             
   12    2 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  0   25    675.68  28.3                                                                             
   13   15 Szklarz         Marian          3  5  5  5  2  5  2   24    668.22  44.9                                                                             
   14   20 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  5  5  5  3   18    650.27  16.9                                                                             
   15   12 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  4  5  1   25    635.44  25.7                                                                             
   16    8 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0   24    618.36  29.7                                                                             
   17   26 Arak            Piotr           1  0  1  5  5  3  3   17    597.64  27.1                                                                             
   18   35 Peterek         Kazimierz       2  5  2  3  5  1  4   20    595.39  12.9                                                                             
   19   16 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  2  1   23    587.74  39.9                                                                             
   20   29 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  4  1  4  3   22    578.50  29.4                                                                             
   21   14 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5  5  5  3  0   22    571.63  24.4                                                                             
   22   19 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  2  5  1   23    570.14  33.3                                                                             
   23   18 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  2  0   22    523.28  34.3                                                                             
   24   33 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  2  4  5  2   16    511.38  18.0                                                                             
   25   21 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  1  0   21    492.60  30.0                                                                             
   26   22 Łuczak          Marek           3  5  5  5  4  2  0   21    486.36  26.6                                                                             
   27   25 Czasak          Marcin          2  2  3  2  4  5  1   17    485.84  14.6                                                                             
   28   23 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  3  3  0   21    478.73  28.8                                                                             
   29   28 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  1  5  5  1   15    474.55  16.2                                                                             
   30   31 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  0  5  1   17    469.03  31.9                                                                             
   31   24 Jobda           Arkadiusz       3  4  5  5  5  1  0   20    467.88  23.3                                                                             
   32   27 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  3  1  0   19    425.93  24.8                                                                             
   33   39 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  2  1  2   15    421.91  18.5                                                                             
   34   37 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  1  1  1   18    417.60  36.6                                                                             
   35   30 Widłak          Adam            3  0  3  5  3  4  0   15    412.27  31.6                                                                             
   36   32 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  2  5  1  0   18    406.18  17.1                                                                             
   37   34 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  1  0   18    392.76  20.8                                                                             
   38   36 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3  4  4  2  0   13    363.82  19.7                                                                             
   39   38 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  0  5  4  0   10    338.17  10.2                                                                             
   40   47 Tokarski Waldem Michał          1  4  3  2  1  1  2   13    322.37   6.8                                                                             
   41   50 Skiba           Włodzimierz     2  3  2  0  2  2  2   11    321.44   5.9                                                                             
   42   43 Wirtek          Mariusz         3  3  4  3  1  1  1   13    301.49  17.4                                                                             
   43   40 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  0  2  0   12    289.30  31.1                                                                             
   44   46 Włodarczyk      Paweł           1  1  3  2 --  3  1   10    273.79  17.5                                                                             
   45   41 Głażewski       Jerzy           3  2  2  1  3  2  0   10    259.28   9.6                                                                             
   46   42 Oracz           Paweł           2  2  4  2  2  1  0   11    252.50   7.1                                                                             
   47   44 Pytka           Bogdan          3  5  5  2  0  1  0   13    239.19  14.4                                                                             
   48   45 Sekuła          Wiesław         3  4  5  3  0  1  0   13    235.46  13.8                                                                             
   49   48 Bielski         Jacek           3  0  4  2  2  1  0    9    215.95  20.5                                                                             
   50   49 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2  1  0  3  0   10    215.23   9.5                                                                             
   51   55 Golik           Sławomir        2  3  2  1  0 --  2    8    200.52   7.2                                                                             
   52   51 Krupa           Łukasz          3  2  5  3 -- -- --   10    180.46  25.5                                                                             
   53   52 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0  4  0    4    142.47  17.6                                                                             
   54   58 Markowski       Krzysztof       3  4  0  0  0  1  1    6    134.90   9.9                                                                             
   55   60 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  1  1    4    130.86   5.6                                                                             
   56   62 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0  2  1    3    123.94   5.4                                                                             
   57   53 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  3  0    3    107.56   6.2                                                                             
   58   54 Kowalski        Paweł           2  1  5  0  0  0  0    6    107.44  17.6                                                                             
   59   56 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  1  0  0  0    6     92.58   4.7                                                                             
   60   57 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1  1  0  1  0    4     86.38  15.9                                                                             
   61   59 Zieliński       Jan             2  4  0  0  1  0  0    5     85.57   7.6                                                                             
   62   61 Krzcot          Marcin          1  2  1  0 --  1  0    4     77.38   4.1                                                                             
   63   71 Toporowicz      Tadeusz         1 --  1  0  0  0  1    2     70.13   4.8                                                                             
   64   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0  1    1     53.77   2.0                                                                             
   65   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1    1     49.39   4.2                                                                             
   66   63 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- --    2     34.72   3.9                                                                             
   67   64 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  1  0 --    1     34.69   8.6                                                                             
   68   65 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  1 -- --    1     34.48   2.4                                                                             
   69   66 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0  1  0    1     33.66   4.1                                                                             
   70   67 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0    1     32.82   1.0                                                                             
   71   68 Bolek           Marian          1  1  1  0  0 --  0    2     31.01   3.6                                                                             
   72   69 Styczek         Maciej          1  2  0  0  0  0  0    2     26.29  10.1                                                                             
   73   70 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  0    1     21.64   3.9                                                                             
   74   72 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0  0    0      0.00   3.9                                                                             
   75   73 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0  0  0    0      0.00  14.6                                                                             
   76   74 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  0    0      0.00   6.1                                                                             
   77   75 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0    0      0.00   0.0                                                                             
   78   77 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  0 --    0      0.00   9.7                                                                             
   79   78 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0  0    0      0.00   7.2                                                                             
   80   79 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 -- -- --    0      0.00   3.1                                                                             
   81   80 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  0  0    0      0.00   2.2                                                                             
   82   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                             

 

 

                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Myszkowski Zenon        112   1  15   656.63 10 373.07  5 283.56  0   0.00 
   2 Kurek Wiesław             2   3  13   589.50  8 295.80  5 293.70  0   0.00 
   3 Łukasik Andrzej         385   3  13   585.47  8 296.34  5 289.13  0   0.00 
   4 Burkowski Paweł         357   3  13   585.36  8 304.41  5 280.95  0   0.00 
   5 Rawski Witold           116   1  13   570.64  8 292.63  5 278.01  0   0.00 
   6 Wojciechowski Andrzej   241   3  13   568.29  8 301.12  5 267.17  0   0.00 
   7 Szklarz Marian          364   3  13   565.01  9 345.56  4 219.45  0   0.00 
   8 Grzegrzółka Jan         308   3  13   549.00  8 285.87  5 263.13  0   0.00 
   9 Rębiś Krzysztof         411   2  13   548.79  9 329.23  4 219.56  0   0.00 
  10 Sadowski Marek          219   2  13   547.59  9 326.92  4 220.67  0   0.00 
  11 Kuźmiński Andrzej       360   3  13   545.43  9 333.75  4 211.68  0   0.00 
  12 Antosiewicz Bogdan      369   3  13   544.16 10 376.92  3 167.24  0   0.00 
  13 Wojciechowski Jarosław  375   3  12   523.14  7 247.35  5 275.79  0   0.00 
  14 Tarka Stanisław         632   2  12   522.97  8 301.01  4 221.96  0   0.00 
  15 Szczęsny Marek          382   3  12   520.69  7 243.11  5 277.58  0   0.00 
  16 Dąbrowski Tomasz        404   1  12   520.36  8 297.57  4 222.79  0   0.00 
  17 Woźniak Wit              15   3  12   511.60  8 292.87  4 218.73  0   0.00 
  18 Michniewski Tomasz      363   3  12   502.79  8 288.21  4 214.58  0   0.00 
  19 Bielski Jacek           302   3  11   489.46  7 263.94  4 225.52  0   0.00 
  20 Arak Piotr              141   1  11   480.88  7 262.72  4 218.16  0   0.00 
  21 Wilczek Edward          221   2  11   474.92  7 260.70  4 214.22  0   0.00 
  22 Szczepaniak Robert      156   1  11   433.34  8 281.05  3 152.29  0   0.00 
  23 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  10   430.67  7 261.82  3 168.85  0   0.00 
  24 Widłak Adam             378   3  10   414.06  8 299.27  2 114.79  0   0.00 
  25 Łuczak Marek            366   3  10   406.97  8 297.89  2 109.08  0   0.00 
  26 Fabisiak Rafał          465   3  10   399.59  8 293.40  2 106.19  0   0.00 
  27 Walczak Dariusz         122   1   9   398.26  5 182.64  4 215.62  0   0.00 
  28 Kwiatkowski Andrzej     205   2  10   394.27  9 335.28  1  58.99  0   0.00 
  29 Czasak Marcin           423   2   9   389.86  5 178.78  4 211.08  0   0.00 
  30 Lewandowski Kazimierz   416   3  10   388.18  8 283.38  2 104.80  0   0.00 
  31 Glinka Dariusz          160   1   9   385.57  7 267.55  2 118.02  0   0.00 
  32 Peterek Kazimierz       224   2   9   351.33  7 244.29  2 107.04  0   0.00 
  33 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   9   350.19  7 251.95  2  98.24  0   0.00 
  34 Markowski Krzysztof     317   3   8   336.52  5 178.14  3 158.38  0   0.00 
  35 Pytka Bogdan            166   3   8   305.67  7 251.66  1  54.01  0   0.00 
  36 Sotek Mariusz           161   1   7   298.67  5 187.81  2 110.86  0   0.00 
  37 Pindelski Krzysztof     210   2   7   293.81  5 179.74  2 114.07  0   0.00 
  38 Kisiel Robert i Staś    211   2   7   286.10  5 179.72  2 106.38  0   0.00 
  39 Jaworski Mateusz        380   3   7   279.22  5 178.94  2 100.28  0   0.00 
  40 Okrasa Stanisław        354   3   6   268.55  3 106.54  3 162.01  0   0.00 
  41 Włodarczyk Paweł        164   1   6   266.28  3 113.50  3 152.78  0   0.00 
  42 Styczek Maciej          136   1   6   265.26  3 105.36  3 159.90  0   0.00 
  43 Kowalski Paweł          244   2   6   262.25  4 156.08  2 106.17  0   0.00 
  44 Borkowski Jerzy         103   1   6   262.21  3 108.52  3 153.69  0   0.00 
  45 Puchała Sylwester       242   2   7   259.44  7 259.44  0   0.00  0   0.00 
  46 Borowski Dariusz       4243   2   6   256.02  4 146.32  2 109.70  0   0.00 
  47 Szymaniak Jerzy         348   2   6   246.72  4 145.79  2 100.93  0   0.00 
  48 Kujawiak Jan            135   1   5   245.84  1  35.39  4 210.45  0   0.00 
  49 Szczepaniak Ludwik      126   1   5   233.53  2  65.87  3 167.66  0   0.00 
  50 Górniak Piotr           245   2   6   231.43  5 179.02  1  52.41  0   0.00 
  51 Tokarski Waldemar Mich  120   1   5   229.69  2  74.65  3 155.04  0   0.00 
  52 Sekuła Wiesław          331   3   5   227.62  2  71.90  3 155.72  0   0.00 
  53 Chojnacki M. i  Z.      204   2   5   211.17  3 104.41  2 106.76  0   0.00 
  54 Rokita Sławomir         217   2   5   210.98  3 105.84  2 105.14  0   0.00 
  55 Prudziński Jan          386   3   4   191.43  1  37.63  3 153.80  0   0.00 
  56 Zelman Marcin           341   3   4   177.98  2  70.60  2 107.38  0   0.00 
  57 Kulczyński Mieczysław   311   3   4   175.60  2  70.26  2 105.34  0   0.00 
  58 Belka Stanisław         101   1   4   172.68  2  68.27  2 104.41  0   0.00 
  59 Głażewski Jerzy         306   3   4   170.81  2  71.38  2  99.43  0   0.00 
  60 Wirtek Mariusz          347   3   4   159.99  3 104.92  1  55.07  0   0.00 
  61 Bąk Dariusz             365   3   4   153.87  3  98.85  1  55.02  0   0.00 
  62 Witkowski Tomasz        368   3   4   138.37  4 138.37  0   0.00  0   0.00 
  63 Sadowski Sławomir Piot  133   1   3   124.72  2  67.87  1  56.85  0   0.00 
  64 Jobda Arkadiusz         377   3   3   122.24  2  71.30  1  50.94  0   0.00 
  65 Toporowicz Tadeusz      154   1   2   107.10  0   0.00  2 107.10  0   0.00 
  66 Gaszewski Michał        374   3   2   106.99  0   0.00  2 106.99  0   0.00 
  67 Zieliński Jan          4224   2   2    84.44  1  34.69  1  49.75  0   0.00 
  68 Golik Sławomir          206   2   2    82.96  1  33.26  1  49.70  0   0.00 
  69 Oracz Paweł             239   2   2    69.82  2  69.82  0   0.00  0   0.00 
  70 Gugała Mirosław         358   3   2    68.72  2  68.72  0   0.00  0   0.00 
  71 Skiba Włodzimierz       316   2   2    68.65  2  68.65  0   0.00  0   0.00 
  72 Więsik Dariusz          373   3   2    66.97  2  66.97  0   0.00  0   0.00 
  73 Bolek Marian           4431   1   1    59.59  0   0.00  1  59.59  0   0.00 
  74 Bugalski Arkadiusz      159   1   1    50.92  0   0.00  1  50.92  0   0.00 
  75 Krzcot Marcin           169   1   1    35.12  1  35.12  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2019 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Łukasik Andrzej    385   3   8  455.952  5  285.260  3  170.692  0    0.000
   2 Szklarz Marian     364   3   8  548.422  5  299.362  3  249.060  0    0.000
   3 Myszkowski Zenon   112   1   8  629.527  5  346.112  3  283.415  0    0.000
   4 Burkowski Paweł    357   3   7  346.673  4  139.480  3  207.193  0    0.000
   5 Antosiewicz Bogda  369   3   7  369.598  5  343.296  2   26.302  0    0.000
   6 Glinka Dariusz     160   1   7  399.185  5  356.781  2   42.404  0    0.000
   7 Woźniak Wit         15   3   7  572.284  4  350.062  3  222.222  0    0.000
   8 Łuczak Marek       366   3   7  576.612  5  348.485  2  228.127  0    0.000
   9 Kuźmiński Andrzej  360   3   7  626.303  5  371.338  2  254.965  0    0.000
  10 Tarka Stanisław    632   2   7  710.400  4  355.059  3  355.341  0    0.000
  11 Grzegrzółka Jan    308   3   7  937.217  4  513.707  3  423.510  0    0.000
  12 Kurek Wiesław        2   3   6  195.205  3  187.154  3    8.051  0    0.000
  13 Dąbrowski Tomasz   404   1   6  407.502  5  342.016  1   65.486  0    0.000
  14 Arak Piotr         141   1   6  466.857  4  296.701  2  170.156  0    0.000
  15 Rawski Witold      116   1   6  469.288  3  226.131  3  243.157  0    0.000
  16 Kwiatkowski Andrz  205   2   6  536.561  5  515.090  1   21.471  0    0.000
  17 Rębiś Krzysztof    411   2   6  684.549  5  681.328  1    3.221  0    0.000
  18 Bielski Jacek      302   3   5  237.788  3  184.111  2   53.677  0    0.000
  19 Sadowski Marek     219   2   5  427.465  3  283.611  2  143.854  0    0.000
  20 Michniewski Tomas  363   3   5  553.469  3  264.151  2  289.318  0    0.000
  21 Wojciechowski Jar  375   3   5  661.150  2  270.919  3  390.231  0    0.000
  22 Walczak Dariusz    122   1   5  713.443  4  517.522  1  195.921  0    0.000
  23 Wilczek Edward     221   2   4  197.757  3  189.705  1    8.052  0    0.000
  24 Szczęsny Marek     382   3   4  298.532  2  144.479  2  154.053  0    0.000
  25 Wojciechowski And  241   3   4  303.067  3  153.845  1  149.222  0    0.000
  26 Lewandowski Kazim  416   3   4  408.611  3  311.993  1   96.618  0    0.000
  27 Czasak Marcin      423   2   4  432.822  3  310.439  1  122.383  0    0.000
  28 Borkowski Jerzy    103   1   4  453.025  3  359.627  1   93.398  0    0.000
  29 Zelman Marcin      341   3   4  557.934  2  294.381  2  263.553  0    0.000
  30 Belka Stanisław    101   1   4  692.378  2  367.096  2  325.282  0    0.000
  31 Sotek Mariusz      161   1   3   67.850  2   44.232  1   23.618  0    0.000
  32 Kowalski Paweł     244   2   3  119.557  2   33.137  1   86.420  0    0.000
  33 Szpadzik Joanna i  162   1   3  167.867  2  107.749  1   60.118  0    0.000
  34 Puchała Sylwester  242   2   3  175.236  3  175.236  0    0.000  0    0.000
  35 Pytka Bogdan       166   3   3  196.412  3  196.412  0    0.000  0    0.000
  36 Widłak Adam        378   3   3  244.559  1  135.058  2  109.501  0    0.000
  37 Okrasa Stanisław   354   3   3  269.953  1  105.165  2  164.788  0    0.000
  38 Styczek Maciej     136   1   3  273.681  2  252.747  1   20.934  0    0.000
  39 Fabisiak Rafał     465   3   3  344.962  1   56.717  2  288.245  0    0.000
  40 Peterek Kazimierz  224   2   3  360.936  2  192.391  1  168.545  0    0.000
  41 Kulczyński Mieczy  311   3   3  374.588  2  304.808  1   69.780  0    0.000
  42 Lewandowski Jerzy  315   3   3  410.492  3  410.492  0    0.000  0    0.000
  43 Szczepaniak Rober  156   1   3  468.314  3  468.314  0    0.000  0    0.000
  44 Markowski Krzyszt  317   3   3  476.270  1   96.774  2  379.496  0    0.000
  45 Tokarski Waldemar  120   1   3  506.937  1  126.905  2  380.032  0    0.000
  46 Pindelski Krzyszt  210   2   2  112.786  1  106.345  1    6.441  0    0.000
  47 Kisiel Robert i S  211   2   2  183.835  2  183.835  0    0.000  0    0.000
  48 Kujawiak Jan       135   1   2  186.143  1  144.275  1   41.868  0    0.000
  49 Prudziński Jan     386   3   2  212.928  1   74.442  1  138.486  0    0.000
  50 Sadowski Sławomir  133   1   2  219.515  1  153.492  1   66.023  0    0.000
  51 Sekuła Wiesław     331   3   2  256.084  1  127.260  1  128.824  0    0.000
  52 Włodarczyk Paweł   164   1   2  262.260  1   79.759  1  182.501  0    0.000
  53 Głażewski Jerzy    306   3   2  270.117  2  270.117  0    0.000  0    0.000
  54 Szymaniak Jerzy    348   2   2  321.590  1  154.655  1  166.935  0    0.000
  55 Górniak Piotr      245   2   1   19.851  1   19.851  0    0.000  0    0.000
  56 Jaworski Mateusz   380   3   1   46.437  1   46.437  0    0.000  0    0.000
  57 Borowski Dariusz  4243   2   1   54.748  1   54.748  0    0.000  0    0.000
  58 Wirtek Mariusz     347   3   1   75.505  1   75.505  0    0.000  0    0.000
  59 Chojnacki M. i  Z  204   2   1   85.883  0    0.000  1   85.883  0    0.000
  60 Szczepaniak Ludwi  126   1   1   97.155  0    0.000  1   97.155  0    0.000
  61 Gaszewski Michał   374   3   1  106.817  0    0.000  1  106.817  0    0.000
  62 Rokita Sławomir    217   2   1  116.479  0    0.000  1  116.479  0    0.000
  63 Toporowicz Tadeus  154   1   1  124.530  0    0.000  1  124.530  0    0.000
  64 Gugała Mirosław    358   3   1  133.003  1  133.003  0    0.000  0    0.000
  65 Witkowski Tomasz   368   3   1  139.808  1  139.808  0    0.000  0    0.000
  66 Krzcot Marcin      169   1   1  152.783  1  152.783  0    0.000  0    0.000
  67 Skiba Włodzimierz  316   2   1  154.346  1  154.346  0    0.000  0    0.000
  68 Bąk Dariusz        365   3   1  176.533  1  176.533  0    0.000  0    0.000
  69 Jobda Arkadiusz    377   3   1  188.943  0    0.000  1  188.943  0    0.000