PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Złotów II z dnia 26.05.19                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:22:15.  N 17:03:06.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  315.774 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   73                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2821                           
      5.Ilość konkursów.......................:  565                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1561.37                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1335.96                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,43,18                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,23,02                         
     10.Czas trwania konkursu.................:39 min. 44 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   19   │  802   │  142  │17.71│      
          │ 2  │ Baniocha                │   19   │  850   │  181  │21.29│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   35   │ 1169   │  242  │20.70│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   73   │ 2821   │  565  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                       z lotu Złotów II, w dniu 26.05.19                                                                                        
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                           
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                           
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                           
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                           
   1 Myszkowski Zenon                1   43              GCM  9:43:18     1561.37   0.35  54- 19-  7  301.813  40.000   0.354  40.00                            
   2 Antosiewicz Bogdan              3   42             RGCM 10:05:49     1554.99   0.71  37- 12-  7  335.592  39.990   0.709  39.99                            
   3 Dąbrowski Tomasz                1  104             R     9:47:52     1539.72   1.06  68- 24-  7  304.660  39.970                                           
   4 Antosiewicz Bogdan              3   35              GCM 10:09:48     1526.81   1.42       2   2  335.592  39.960   1.418  39.97                            
   5 Kuźmiński Andrzej               3   67              GSM  9:53:46     1524.64   1.77  39-  8-  7  310.671  39.940          39.95                            
   6 Glinka Dariusz                  1   40              G    9:56:05     1524.56   2.13  77- 18-  7  314.186  39.930                                           
   7 Włodarczyk Paweł                1   46             RG    9:52:31     1521.63   2.48  31-  6-  6  308.155  39.910                                           
   8 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              GSM  9:56:21     1521.52   2.84  56- 11-  7  313.966  39.900          39.92                            
   8 Szpadzik Joanna i Marcin        1   28              G    9:56:21     1521.52   2.84       2   1  313.966  39.900                                           
  10 Szpadzik Joanna i Marcin        1   26              G    9:56:23     1521.28   3.55       3   1  313.966  39.870                                           
  11 Puchała Sylwester               2   49             R     9:57:18     1520.35   3.90  57- 12-  7  315.169  39.860                                           
  12 Tarka Stanisław                 2   84              GSM  9:57:14     1520.07   4.25  51- 11-  7  315.010  39.840          39.88                            
  13 Puchała Sylwester               2    8             RG    9:57:41     1517.55   4.61       2   0  315.169  39.830                                           
  14 Puchała Sylwester               2  107              G    9:57:45     1517.06   4.96       3   0  315.169  39.820                                           
  15 Górniak Piotr                   2   51             RG    9:54:41     1515.35   5.32  49- 13-  7  310.166  39.800                                           
  16 Kisiel Robert i Staś            2   17              GCM  9:57:23     1514.68   5.67  59- 14-  7  314.119  39.790   5.672  39.83                            
  17 Kurek Wiesław                   3   58                  10:04:05     1511.90   6.03  27-  9-  7  323.672  39.770                                           
  18 Tarka Stanisław                 2   88              GSM  9:58:30     1510.84   6.38       2   2  315.010  39.760          39.81                            
  19 Burkowski Paweł                 3   14              GCM 10:05:52     1506.33   6.74  30-  9-  7  325.166  39.740   6.735  39.80                            
  20 Dąbrowski Tomasz                1   19              G    9:52:18     1505.98   7.09       2   0  304.660  39.730                                           
  21 Szpadzik Joanna i Marcin        1   44             R     9:58:30     1505.83   7.44       4   1  313.966  39.720                                           
  22 Dąbrowski Tomasz                1   55                   9:52:28     1504.74   7.80       3   0  304.660  39.700                                           
  23 Myszkowski Zenon                1   28              G    9:51:01     1501.43   8.15       2   1  301.813  39.690                                           
  24 Myszkowski Zenon                1   49             RG    9:51:04     1501.06   8.51       3   1  301.813  39.670                                           
  25 Włodarczyk Paweł                1   12              GSM  9:55:49     1497.23   8.86       2   1  308.155  39.660          39.73                            
  26 Szpadzik Joanna i Marcin        1   17              G    9:59:48     1496.50   9.22       5   1  313.966  39.650                                           
  27 Sotek Mariusz                   1   27             R     9:58:27     1495.86   9.57  58-  6-  6  311.812  39.630                                           
  28 Tarka Stanisław                 2   92              GSM 10:00:42     1495.06   9.93       3   3  315.010  39.620          39.69                            
  29 Szczepaniak Robert              1  102             R     9:54:21     1494.54  10.28  44-  9-  7  305.409  39.600                                           
  30 Puchała Sylwester               2    9             RG   10:01:04     1493.22  10.64       4   0  315.169  39.590                                           
  31 Puchała Sylwester               2  106              GSM 10:01:07     1492.87  10.99       5   1  315.169  39.570          39.66                            
  32 Antosiewicz Bogdan              3    3              GSM 10:15:05     1490.97  11.34       3   3  335.592  39.560          39.65                            
  33 Pindelski Krzysztof             2    7              G    9:58:54     1490.30  11.70  45- 15-  7  311.323  39.550                                           
  34 Pindelski Krzysztof             2   52              G    9:59:27     1486.38  12.05       2   0  311.323  39.530                                           
  35 Czasak Marcin                   2   46              G   10:01:38     1486.34  12.41  41-  9-  7  314.558  39.520                                           
  36 Widłak Adam                     3    4              GSM 10:12:21     1485.88  12.76  31- 10-  7  330.386  39.500          39.60                            
  37 Lewandowski Kazimierz           3    7              G   10:03:48     1485.82  13.12  30-  5-  5  317.669  39.490                                           
  38 Arak Piotr                      1   14              G    9:56:57     1485.26  13.47  65- 10-  7  307.374  39.480                                           
  39 Łuczak Marek                    3    3              GCM 10:07:19     1484.83  13.83  32- 10-  7  322.678  39.460  13.825  39.57                            
  40 Wojciechowski Andrzej           3   26              GC  10:03:41     1484.47  14.18  90- 29-  7  317.207  39.450  14.179  39.56                            
  41 Szklarz Marian                  3    3              GCM 10:08:04     1483.33  14.53  47- 13-  7  323.464  39.430  14.534  39.55                            
  42 Kowalski Paweł                  2   44              GCM 10:02:34     1483.14  14.89  24-  3-  3  315.267  39.420  14.888  39.53                            
  43 Wojciechowski Andrzej           3   48              G   10:03:56     1482.74  15.24       2   0  317.207  39.400                                           
  44 Wojciechowski Andrzej           3   41              G   10:03:58     1482.51  15.60       3   0  317.207  39.390                                           
  45 Puchała Sylwester               2    6             RG   10:02:37     1482.33  15.95       6   1  315.169  39.380                                           
  46 Tarka Stanisław                 2  115              GCM 10:02:31     1482.28  16.31       4   4  315.010  39.360  16.306  39.49                            
  47 Kwiatkowski Andrzej             2    9              G   10:02:32     1481.55  16.66  82- 27-  7  314.879  39.350                                           
  48 Rawski Witold                   1    6              GSM  9:56:10     1481.40  17.02  58- 13-  7  305.416  39.330          39.47                            
  49 Kwiatkowski Andrzej             2   86             R    10:02:34     1481.32  17.37       2   0  314.879  39.320                                           
  50 Woźniak Wit                     3   77             R    10:11:42     1481.00  17.72  47- 11-  7  328.337  39.300                                           
  51 Rawski Witold                   1   33              GCM  9:56:15     1480.81  18.08       2   2  305.416  39.290  18.079  39.43                            
  52 Łukasik Andrzej                 3   60             RG   10:04:54     1480.66  18.43  58- 19-  7  318.193  39.280                                           
  53 Kuźmiński Andrzej               3   31             RGCM  9:59:50     1480.56  18.79       2   2  310.671  39.260  18.788  39.41                            
  54 Włodarczyk Paweł                1    5              G    9:58:10     1480.33  19.14       3   1  308.155  39.250                                           
  55 Kurek Wiesław                   3   12              G   10:08:44     1479.76  19.50       2   0  323.672  39.230                                           
  56 Górniak Piotr                   2   29             RGCM  9:59:41     1479.21  19.85       2   1  310.166  39.220  19.851  39.38                            
  57 Bielski Jacek                   3    8              G   10:04:23     1478.25  20.21  25-  9-  7  316.912  39.210                                           
  58 Dąbrowski Tomasz                1   96             R     9:56:08     1477.98  20.56       4   0  304.660  39.190                                           
  59 Dąbrowski Tomasz                1   17              G    9:56:15     1477.14  20.92       5   0  304.660  39.180                                           
  60 Szklarz Marian                  3   58             RG   10:09:06     1476.33  21.27       2   1  323.464  39.160                                           
  61 Kowalski Paweł                  2   64                M 10:03:35     1476.08  21.62       2   2  315.267  39.150                                           
  62 Widłak Adam                     3   44             RG   10:13:50     1476.04  21.98       2   1  330.386  39.130                                           
  63 Puchała Sylwester               2   86              GCM 10:03:32     1475.97  22.33       7   2  315.169  39.120  22.333  39.30                            
  64 Dąbrowski Tomasz                1    4              G    9:56:25     1475.95  22.69       6   0  304.660  39.110                                           
  65 Sadowski Marek                  2  108             R    10:02:28     1475.48  23.04  90- 29-  7  313.490  39.090                                           
  66 Skiba Włodzimierz               2   33             R  M 10:04:59     1474.39  23.40  23-  2-  2  316.969  39.080                                           
  67 Wojciechowski Andrzej           3   42              GC  10:05:33     1471.62  23.75       4   0  317.207  39.060  23.750  39.25                            
  68 Widłak Adam                     3   46             RG   10:14:37     1470.89  24.11       3   1  330.386  39.050                                           
  69 Szklarz Marian                  3   43             RG   10:10:01     1470.18  24.46       3   1  323.464  39.040                                           
  70 Pindelski Krzysztof             2   24             RG   10:01:47     1470.01  24.81       3   0  311.323  39.020                                           
  71 Widłak Adam                     3   20              G   10:14:47     1469.80  25.17       4   1  330.386  39.010                                           
  72 Wojciechowski Andrzej           3   21              G   10:05:53     1469.35  25.52       5   0  317.207  38.990                                           
  73 Kuźmiński Andrzej               3   16             RGCM 10:01:27     1469.24  25.88       3   3  310.671  38.980  25.877  39.18                            
  74 Łuczak Marek                    3    9              G   10:09:40     1468.94  26.23       2   1  322.678  38.960                                           
  75 Walczak Dariusz                 1   40             RGSM  9:56:27     1468.88  26.59  31-  9-  7  303.251  38.950          39.16                            
  76 Szczęsny Marek                  3   14              GCM 10:19:38     1468.19  26.94  12-  2-  2  337.145  38.940  26.941  39.15                            
  77 Łukasik Andrzej                 3   25             R    10:06:50     1467.45  27.30       2   0  318.193  38.920                                           
  78 Jobda Arkadiusz                 3   59             R    10:13:14     1467.42  27.65  29-  3-  3  327.577  38.910                                           
  79 Bielski Jacek                   3   14              GSM 10:06:04     1466.73  28.00       2   1  316.912  38.890          39.11                            
  80 Sadowski Marek                  2   53             R    10:03:52     1465.82  28.36       2   0  313.490  38.880                                           
  81 Bielski Jacek                   3   26             RG   10:06:14     1465.60  28.71       3   1  316.912  38.870                                           
  82 Kwiatkowski Andrzej             2    7              G   10:04:51     1465.58  29.07       3   0  314.879  38.850                                           
  83 Bielski Jacek                   3    4              GSM 10:06:15     1465.49  29.42       4   2  316.912  38.840          39.07                            
  84 Bielski Jacek                   3    2              GCM 10:06:18     1465.15  29.78       5   3  316.912  38.820  29.777  39.06                            
  85 Antosiewicz Bogdan              3   14              G   10:19:06     1464.83  30.13       4   3  335.592  38.810                                           
  86 Łukasik Andrzej                 3   70              GCM 10:07:17     1464.42  30.49       3   1  318.193  38.790  30.486  39.04                            
  87 Kwiatkowski Andrzej             2   47             R    10:05:05     1463.99  30.84       4   0  314.879  38.780                                           
  88 Dąbrowski Tomasz                1   10              GCM  9:58:08     1463.77  31.20       7   1  304.660  38.770  31.195  39.01                            
  89 Szczepaniak Robert              1   70             R     9:58:57     1461.64  31.55       2   0  305.409  38.750                                           
  90 Wojciechowski Andrzej           3  153             R    10:07:05     1461.22  31.90       6   0  317.207  38.740                                           
  90 Wojciechowski Andrzej           3  125             R    10:07:05     1461.22  31.90       7   0  317.207  38.740                                           
  92 Wojciechowski Andrzej           3  121             R    10:07:07     1461.00  32.61       8      317.207   0.000                                           
  93 Grzegrzółka Jan                 3   68             R    10:12:14     1460.85  32.97  48- 10-  7  324.649  38.700                                           
  94 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   53             R    10:07:42     1459.80  33.32  29- 12-  7  317.799  38.680                                           
  95 Kwiatkowski Andrzej             2   38             R    10:06:00     1457.77  33.68       5   0  314.879  38.670                                           
  96 Kisiel Robert i Staś            2   41              G   10:05:30     1457.63  34.03       2   1  314.119  38.650                                           
  97 Burkowski Paweł                 3    5              G   10:13:06     1457.49  34.39       2   1  325.166  38.640                                           
  98 Szczepaniak Robert              1   35             RG    9:59:33     1457.45  34.74       3   0  305.409  38.620                                           
  99 Burkowski Paweł                 3   10              GSM 10:13:08     1457.27  35.09       3   2  325.166  38.610          38.89                            
 100 Sadowski Marek                  2   24              GCM 10:05:26     1455.16  35.45       3   1  313.490  38.600  35.448  38.88                            
 101 Woźniak Wit                     3    3              GSM 10:15:43     1454.64  35.80       2   1  328.337  38.580          38.87                            
 102 Kwiatkowski Andrzej             2  130              GSM 10:06:37     1453.62  36.16       6   1  314.879  38.570          38.85                            
 103 Krzcot Marcin                   1   17              G    9:58:02     1453.51  36.51  30-  2-  2  302.378  38.550                                           
 104 Tarka Stanisław                 2  107              GCM 10:06:46     1453.22  36.87       5   5  315.010  38.540  36.866  38.83                            
 105 Puchała Sylwester               2   98              GCM 10:06:54     1453.06  37.22       8      315.169   0.000  37.221  38.82                            
 106 Kulczyński Mieczysław           3   57             R    10:07:48     1453.03  37.58  54-  8-  7  316.469  38.510                                           
 107 Kurek Wiesław                   3   57                M 10:12:46     1452.96  37.93       3   1  323.672  38.500                                           
 108 Tarka Stanisław                 2   86              G   10:06:51     1452.66  38.28       6   5  315.010  38.480                                           
 109 Wojciechowski Jarosław          3   52              G   10:08:34     1452.08  38.64  58- 16-  7  317.377  38.470                                           
 110 Michniewski Tomasz              3   20              G   10:10:19     1452.05  38.99  41-  8-  7  319.911  38.450                                           
 111 Dąbrowski Tomasz                1   14              G    9:59:50     1451.91  39.35       8      304.660   0.000                                           
 112 Glinka Dariusz                  1   24              GCM 10:06:24     1451.88  39.70       2   1  314.186  38.430  39.702  38.74                            
 113 Kwiatkowski Andrzej             2  102              G   10:06:54     1451.72  40.06       7   1  314.879  38.410                                           
 114 Czasak Marcin                   2   39              GCM 10:06:45     1451.25  40.41       2   1  314.558  38.400  40.411  38.72                            
 115 Czasak Marcin                   2   12             RG   10:06:49     1450.80  40.77       3   1  314.558  38.380                                           
 116 Antosiewicz Bogdan              3   13              G   10:21:24     1450.27  41.12       5   3  335.592  38.370                                           
 117 Okrasa Stanisław                3   74             R    10:14:00     1449.93  41.48  77-  5-  5  324.784  38.350                                           
 118 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11              G   10:06:34     1449.74  41.83       6   1  313.966  38.340                                           
 119 Jobda Arkadiusz                 3   25              G   10:15:59     1449.56  42.18       2   0  327.577  38.330                                           
 120 Górniak Piotr                   2   45             RG   10:04:04     1448.92  42.54       3   1  310.166  38.310                                           
 121 Lewandowski Kazimierz           3    6              GCM 10:09:26     1447.68  42.89       2   1  317.669  38.300  42.893  38.64                            
 122 Wojciechowski Andrzej           3  109             R    10:09:11     1447.22  43.25       9      317.207   0.000                                           
 123 Wojciechowski Andrzej           3   19              G   10:09:12     1447.11  43.60      10      317.207   0.000                                           
 124 Widłak Adam                     3   10              G   10:18:19     1447.05  43.96       5   1  330.386  38.260                                           
 125 Wojciechowski Andrzej           3   66             R    10:09:15     1446.78  44.31      11      317.207   0.000                                           
 126 Łukasik Andrzej                 3   66              G   10:09:59     1446.44  44.67       4   1  318.193  38.230                                           
 127 Szczepaniak Robert              1    8              GSM 10:01:11     1446.18  45.02       4   1  305.409  38.210          38.57                            
 128 Wojciechowski Andrzej           3   97             R    10:09:23     1445.90  45.37      12      317.207   0.000                                           
 129 Wojciechowski Jarosław          3   65              G   10:09:32     1445.69  45.73       2   0  317.377  38.180                                           
 130 Myszkowski Zenon                1   52             R     9:58:49     1445.35  46.08       4   1  301.813  38.170                                           
 131 Jaworski Mateusz                3    6              GCM 10:10:04     1444.89  46.44  25-  2-  2  317.973  38.160  46.437  38.52                            
 132 Sadowski Marek                  2   63             R    10:06:58     1444.88  46.79       4   1  313.490  38.140                                           
 133 Borowski Dariusz                2   77                  10:05:58     1444.77  47.15  21-  2-  2  312.021  38.130                                           
 134 Woźniak Wit                     3   35              G   10:17:19     1444.40  47.50       3   1  328.337  38.110                                           
 135 Fabisiak Rafał                  3   12             RGSM 10:10:15     1444.22  47.86  13-  6-  6  318.090  38.100          38.48                            
 136 Łukasik Andrzej                 3   29             RG   10:10:22     1443.93  48.21       5   1  318.193  38.090                                           
 137 Michniewski Tomasz              3   25              G   10:11:46     1442.56  48.56       2   0  319.911  38.070                                           
 138 Wilczek Edward                  2   17             RG   10:12:03     1441.63  48.92  54- 16-  7  320.113  38.060                                           
 139 Pindelski Krzysztof             2   25             RG   10:06:04     1440.87  49.27       4   0  311.323  38.040                                           
 140 Arak Piotr                      1   56                  10:03:29     1439.80  49.63       2   0  307.374  38.030                                           
 141 Kulczyński Mieczysław           3   71             R    10:09:57     1438.82  49.98       2   0  316.469  38.010                                           
 142 Arak Piotr                      1   21              G   10:03:38     1438.79  50.34       3   0  307.374  38.000                                           
 143 Dąbrowski Tomasz                1   11              GCM 10:01:50     1438.21  50.69       9      304.660   0.000  50.691  38.39                            
 144 Łuczak Marek                    3   20              GCM 10:14:22     1438.17  51.05       3   2  322.678  37.970  51.046  38.38                            
 145 Wilczek Edward                  2   47             R    10:12:37     1437.96  51.40       2   0  320.113  37.960                                           
 146 Wilczek Edward                  2  102              G   10:12:40     1437.63  51.76       3   0  320.113  37.940                                           
 147 Głażewski Jerzy                 3   12              G   10:16:21     1437.61  52.11  26-  4-  4  325.404  37.930                                           
 148 Tarka Stanisław                 2   78              G   10:09:09     1437.42  52.46       7   5  315.010  37.910                                           
 149 Górniak Piotr                   2    8             R    10:05:52     1436.84  52.82       4   1  310.166  37.900                                           
 150 Walczak Dariusz                 1   22              G   10:01:06     1436.53  53.17       2   1  303.251  37.890                                           
 151 Dąbrowski Tomasz                1    9              G   10:02:07     1436.29  53.53      10      304.660   0.000                                           
 152 Kwiatkowski Andrzej             2   71             R    10:09:14     1436.27  53.88       8      314.879   0.000                                           
 153 Kwiatkowski Andrzej             2   88              G   10:09:17     1435.95  54.24       9      314.879   0.000                                           
 154 Sadowski Marek                  2  106             R    10:08:21     1435.72  54.59       5   1  313.490  37.830                                           
 155 Górniak Piotr                   2   60             R  M 10:06:06     1435.29  54.95       5   2  310.166  37.820                                           
 156 Szpadzik Joanna i Marcin        1   94             R    10:08:45     1435.27  55.30       7   1  313.966  37.800                                           
 157 Łuczak Marek                    3   33             RG   10:14:50     1435.19  55.65       4   2  322.678  37.790                                           
 158 Lewandowski Kazimierz           3   15              G   10:11:25     1434.71  56.01       3   1  317.669  37.770                                           
 159 Woźniak Wit                     3   11              G   10:18:54     1434.41  56.36       4   1  328.337  37.760                                           
 160 Fabisiak Rafał                  3    2              GCM 10:11:56     1433.27  56.72       2   2  318.090  37.740  56.717  38.20                            
 161 Szklarz Marian                  3   11              GSM 10:15:51     1432.21  57.07       4   2  323.464  37.730          38.18                            
 161 Szklarz Marian                  3   59             RG   10:15:51     1432.21  57.07       5   2  323.464  37.730                                           
 161 Zieliński Jan                   2   42              G   10:09:02     1432.21  57.07  37-  5-  5  313.702  37.730                                           
 164 Kisiel Robert i Staś            2   24              G   10:09:21     1432.05  58.14       3   1  314.119  37.690                                           
 165 Sadowski Marek                  2    3              GSM 10:08:55     1432.01  58.49       6   2  313.490  37.670          38.14                            
 166 Kisiel Robert i Staś            2   61             R    10:09:23     1431.83  58.84       4   1  314.119  37.660                                           
 166 Kisiel Robert i Staś            2   19              GSM 10:09:23     1431.83  58.84       5   2  314.119  37.660          38.13                            
 168 Kisiel Robert i Staś            2   27              G   10:09:32     1430.85  59.55       6   2  314.119  37.630                                           
 169 Łukasik Andrzej                 3   76              GCM 10:12:29     1430.19  59.91       6   2  318.193  37.620  59.908  38.09                            
 170 Sekuła Wiesław                  3   27              G   10:12:25     1429.48  60.26  41-  5-  5  317.940  37.600                                           
 171 Kwiatkowski Andrzej             2   96              G   10:10:18     1429.32  60.62      10      314.879   0.000                                           
 172 Wojciechowski Andrzej           3   43              G   10:11:56     1429.29  60.97      13      317.207   0.000                                           
 173 Wojciechowski Andrzej           3  100             R    10:11:57     1429.18  61.33      14      317.207   0.000                                           
 174 Łukasik Andrzej                 3   39             RG   10:12:39     1429.12  61.68       7   2  318.193  37.550                                           
 175 Kisiel Robert i Staś            2    8              G   10:09:48     1429.11  62.04       7   2  314.119  37.530                                           
 176 Łukasik Andrzej                 3   64              G   10:12:45     1428.48  62.39       8      318.193   0.000                                           
 177 Kulczyński Mieczysław           3   81             R    10:11:33     1428.43  62.74       3   0  316.469  37.500                                           
 178 Czasak Marcin                   2    9             RG   10:10:21     1427.54  63.10       4   1  314.558  37.490                                           
 179 Sadowski Marek                  2   54             R    10:09:37     1427.44  63.45       7   2  313.490  37.480                                           
 180 Walczak Dariusz                 1   45             RG   10:02:30     1427.06  63.81       3   1  303.251  37.460                                           
 181 Dąbrowski Tomasz                1   94             R    10:03:31     1426.87  64.16      11      304.660   0.000                                           
 182 Michniewski Tomasz              3   13              GSM 10:14:15     1426.58  64.52       3   1  319.911  37.430          37.95                            
 183 Michniewski Tomasz              3   16              G   10:14:17     1426.37  64.87       4   1  319.911  37.420                                           
 184 Bielski Jacek                   3   11              G   10:12:13     1426.14  65.23       6   3  316.912  37.400                                           
 185 Szymaniak Jerzy                 2  112             R    10:10:06     1426.09  65.58  61-  9-  7  313.883  37.390                                           
 186 Burkowski Paweł                 3   17              GCM 10:18:15     1424.61  65.93       4   3  325.166  37.380  65.934  37.90                            
 187 Sadowski Marek                  2   35              GCM 10:10:12     1423.66  66.29       8      313.490   0.000  66.289  37.89                            
 188 Kwiatkowski Andrzej             2   18             R    10:11:13     1423.40  66.64      11      314.879   0.000                                           
 189 Widłak Adam                     3   13              GSM 10:22:08     1423.26  67.00       6   2  330.386  37.330          37.87                            
 190 Arak Piotr                      1   57                  10:06:00     1423.03  67.35       4   0  307.374  37.320                                           
 191 Kwiatkowski Andrzej             2   82             R    10:11:18     1422.86  67.71      12      314.879   0.000                                           
 192 Górniak Piotr                   2   38             RG   10:08:03     1422.45  68.06       6   2  310.166  37.290                                           
 193 Szklarz Marian                  3   41             R    10:17:25     1422.34  68.42       6   2  323.464  37.280                                           
 194 Tarka Stanisław                 2    3              G   10:11:33     1421.85  68.77       8      315.010   0.000                                           
 195 Górniak Piotr                   2   27              G   10:08:10     1421.69  69.12       7   2  310.166  37.250                                           
 196 Rawski Witold                   1    4              G   10:04:52     1421.42  69.48       3   2  305.416  37.230                                           
 197 Borkowski Jerzy                 1   28              G   10:01:40     1420.72  69.83  27-  4-  4  300.720  37.220                                           
 198 Rawski Witold                   1    7              GSM 10:04:59     1420.65  70.19       4   3  305.416  37.210          37.76                            
 199 Dąbrowski Tomasz                1    7              G   10:04:28     1420.55  70.54      12      304.660   0.000                                           
 200 Wilczek Edward                  2   71             R    10:15:24     1420.20  70.90       4   0  320.113  37.180                                           
 201 Sadowski Marek                  2   44              G   10:10:45     1420.11  71.25       9      313.490   0.000                                           
 202 Kwiatkowski Andrzej             2  129              G   10:11:51     1419.33  71.61      13      314.879   0.000                                           
 203 Myszkowski Zenon                1   68             R    10:02:43     1418.85  71.96       5   1  301.813  37.130                                           
 204 Sadowski Sławomir Piotr         1   24             RG   10:04:51     1418.70  72.32  24-  3-  3  304.807  37.120                                           
 205 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   24             RG   10:14:04     1418.32  72.67       2   0  317.799  37.110                                           
 206 Sadowski Marek                  2   40              G   10:11:08     1417.65  73.02      10      313.490   0.000                                           
 207 Sadowski Marek                  2   93             R    10:11:09     1417.55  73.38      11      313.490   0.000                                           
 208 Walczak Dariusz                 1    5              G   10:03:57     1417.39  73.73       4   1  303.251  37.060                                           
 209 Antosiewicz Bogdan              3   37             RG   10:26:48     1417.20  74.09       6   3  335.592  37.050                                           
 210 Prudziński Jan                  3   50              GCM 10:19:35     1417.01  74.44  29-  1-  1  325.322  37.040  74.442  37.63                            
 211 Kuźmiński Andrzej               3   23             RG   10:09:15     1416.97  74.80       4   3  310.671  37.020                                           
 212 Jobda Arkadiusz                 3    2              G   10:21:12     1416.86  75.15       3   0  327.577  37.010                                           
 213 Wirtek Mariusz                  3   34             RGCM 10:14:52     1415.78  75.51  20-  3-  3  318.361  36.990  75.505  37.59                            
 214 Kurek Wiesław                   3   28              GSM 10:18:44     1415.06  75.86       4   2  323.672  36.980          37.58                            
 215 Rokita Sławomir                 2    6              G   10:12:42     1414.95  76.21  31-  4-  4  315.109  36.960                                           
 216 Sotek Mariusz                   1   12             R    10:10:31     1414.01  76.57       2   0  311.812  36.950                                           
 217 Sadowski Marek                  2   56             R    10:11:46     1413.60  76.92      12      313.490   0.000                                           
 218 Łuczak Marek                    3   10              G   10:18:21     1413.09  77.28       5   2  322.678  36.920                                           
 219 Okrasa Stanisław                3   63             R    10:19:52     1412.92  77.63       2   0  324.784  36.910                                           
 220 Kuźmiński Andrzej               3   62              GCM 10:10:01     1412.03  77.99       5   4  310.671  36.890  77.987  37.51                            
 221 Szklarz Marian                  3    1              GSM 10:19:05     1411.99  78.34       7   3  323.464  36.880          37.50                            
 222 Czasak Marcin                   2   30             R CM 10:12:51     1411.52  78.70       5   2  314.558  36.870                                           
 223 Kisiel Robert i Staś            2   11              G   10:12:34     1411.35  79.05       8      314.119   0.000                                           
 224 Kwiatkowski Andrzej             2   98              GCM 10:13:08     1411.17  79.40      14      314.879   0.000  79.404  37.47                            
 225 Włodarczyk Paweł                1    9              GCM 10:08:25     1410.86  79.76       4   2  308.155  36.820  79.759  37.46                            
 226 Sadowski Sławomir Piotr         1   23             RG   10:06:09     1410.16  80.11       2   0  304.807  36.810                                           
 227 Wojciechowski Jarosław          3   48              G   10:15:04     1410.15  80.47       3   0  317.377  36.790                                           
 228 Glinka Dariusz                  1   45             RG   10:12:51     1409.85  80.82       3   1  314.186  36.780                                           
 229 Sadowski Marek                  2   14              G   10:12:23     1409.68  81.18      13      313.490   0.000                                           
 230 Pytka Bogdan                    3   58                  10:08:34     1409.48  81.53  51-  4-  4  308.065  36.750                                           
 231 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   21             RGSM 10:15:36     1408.68  81.89       3   1  317.799  36.740          37.39                            
 232 Łukasik Andrzej                 3   15             RG   10:15:56     1408.35  82.24       9      318.193   0.000                                           
 233 Tarka Stanisław                 2  104              G   10:13:42     1408.18  82.60       9      315.010   0.000                                           
 234 Myszkowski Zenon                1    5              G   10:04:22     1407.93  82.95       6   1  301.813  36.700                                           
 235 Antosiewicz Bogdan              3   19              GSM 10:28:22     1407.88  83.30       7   4  335.592  36.680          37.34                            
 236 Pindelski Krzysztof             2   44              G   10:11:09     1407.75  83.66       5   0  311.323  36.670                                           
 237 Myszkowski Zenon                1    4              GSM 10:04:24     1407.71  84.01       7   2  301.813  36.650          37.32                            
 238 Antosiewicz Bogdan              3   31              G   10:28:24     1407.69  84.37       8      335.592   0.000                                           
 239 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   28             RG   10:15:53     1406.92  84.72       4   1  317.799  36.620                                           
 240 Styczek Maciej                  1    8              GCM 10:03:41     1406.64  85.08  23-  3-  3  300.576  36.610  85.076  37.29                            
 241 Głażewski Jerzy                 3    9              GCM 10:21:22     1406.44  85.43       2   1  325.404  36.600  85.431  37.28                            
 242 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   48             RGCM 10:15:59     1406.29  85.79       5   2  317.799  36.580  85.785  37.27                            
 243 Szymaniak Jerzy                 2   28              G   10:13:15     1405.97  86.14       2   0  313.883  36.570                                           
 244 Michniewski Tomasz              3   66             R    10:17:39     1405.28  86.49       5   1  319.911  36.550                                           
 245 Wojciechowski Andrzej           3  150             R    10:15:44     1405.23  86.85      15      317.207   0.000                                           
 246 Borkowski Jerzy                 1   21              G   10:04:02     1405.02  87.20       2   0  300.720  36.520                                           
 247 Kujawiak Jan                    1    6              G   10:06:14     1404.84  87.56  37-  2-  2  303.773  36.510                                           
 248 Pindelski Krzysztof             2    5              GSM 10:11:39     1404.57  87.91       6   1  311.323  36.500          37.20                            
 249 Dąbrowski Tomasz                1   51                  10:06:58     1404.18  88.27      13      304.660   0.000                                           
 250 Wilczek Edward                  2   39             R    10:18:04     1403.59  88.62       5   0  320.113  36.470                                           
 251 Wilczek Edward                  2   52             R    10:18:07     1403.29  88.98       6   0  320.113  36.450                                           
 252 Rawski Witold                   1   18              G   10:07:39     1403.24  89.33       5   3  305.416  36.440                                           
 253 Wojciechowski Andrzej           3  101             R    10:16:05     1403.05  89.69      16      317.207   0.000                                           
 254 Wojciechowski Andrzej           3  113             R    10:16:11     1402.43  90.04      17      317.207   0.000                                           
 255 Arak Piotr                      1   15              GCM 10:09:22     1401.19  90.39       5   1  307.374  36.400  90.393  37.12                            
 256 Sotek Mariusz                   1   55              G   10:12:35     1400.88  90.75       3   0  311.812  36.380                                           
 257 Łukasik Andrzej                 3   35             RG   10:17:12     1400.50  91.10      10      318.193   0.000                                           
 258 Grzegrzółka Jan                 3   53             R    10:21:52     1400.15  91.46       2   0  324.649  36.350                                           
 259 Pindelski Krzysztof             2   53              G   10:12:29     1399.31  91.81       7   1  311.323  36.340                                           
 260 Kisiel Robert i Staś            2   45             RG   10:14:31     1399.09  92.17       9      314.119   0.000                                           
 261 Kurek Wiesław                   3   56                  10:21:21     1399.06  92.52       5   2  323.672  36.310                                           
 262 Kurek Wiesław                   3   66             R    10:21:24     1398.76  92.88       6   2  323.672  36.300                                           
 263 Myszkowski Zenon                1    8              GSM 10:05:47     1398.69  93.23       8      301.813   0.000          37.03                            
 264 Okrasa Stanisław                3   14              G   10:22:13     1398.63  93.58       3   0  324.784  36.270                                           
 265 Szpadzik Joanna i Marcin        1  117             R    10:14:31     1398.41  93.94       8      313.966   0.000                                           
 266 Sadowski Marek                  2   80             R    10:14:14     1398.05  94.29      14      313.490   0.000                                           
 267 Arak Piotr                      1   31             RGCM 10:09:55     1397.68  94.65       6   2  307.374  36.230  94.647  36.98                            
 267 Jaworski Mateusz                3   46             RGSM 10:17:30     1397.68  94.65       2   2  317.973  36.230          36.98                            
 269 Rokita Sławomir                 2   39             RGSM 10:15:30     1397.38  95.36       2   1  315.109  36.200          36.96                            
 270 Glinka Dariusz                  1   39              G   10:14:51     1397.31  95.71       4   1  314.186  36.180                                           
 271 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   37             RG   10:17:31     1396.82  96.07       6   2  317.799  36.170                                           
 272 Wilczek Edward                  2   58             R    10:19:19     1395.94  96.42       7   0  320.113  36.160                                           
 273 Markowski Krzysztof             3    3              GCM 10:23:40     1395.90  96.77  21-  4-  4  326.176  36.140  96.774  36.91                            
 274 Widłak Adam                     3    5              G   10:26:44     1395.60  97.13       7   2  330.386  36.130                                           
 274 Woźniak Wit                     3   53                  10:25:16     1395.60  97.13       5   1  328.337  36.130                                           
 276 Wojciechowski Jarosław          3   75                  10:17:25     1395.58  97.84       4   0  317.377  36.100                                           
 277 Kulczyński Mieczysław           3   15              G   10:16:48     1395.37  98.19       4   0  316.469  36.090                                           
 278 Kwiatkowski Andrzej             2  109              G   10:15:42     1395.12  98.55      15      314.879   0.000                                           
 279 Rawski Witold                   1   34             RG   10:08:58     1394.81  98.90       6   3  305.416  36.060                                           
 280 Grzegrzółka Jan                 3   17              G   10:22:49     1394.44  99.26       3   0  324.649  36.040                                           
 281 Kwiatkowski Andrzej             2   23             R    10:15:57     1393.58  99.61      16      314.879   0.000                                           
 282 Dąbrowski Tomasz                1   99             R    10:08:46     1392.63  99.97      14      304.660   0.000                                           
 283 Dąbrowski Tomasz                1   74             R    10:08:49     1392.31 100.32      15      304.660   0.000                                           
 283 Dąbrowski Tomasz                1   32             RG   10:08:49     1392.31 100.32      16      304.660   0.000                                           
 285 Wilczek Edward                  2   29             R    10:19:57     1392.10 101.03       8      320.113   0.000                                           
 286 Górniak Piotr                   2   58             R    10:12:53     1391.61 101.38       8      310.166   0.000                                           
 287 Kisiel Robert i Staś            2   62             R    10:15:44     1391.55 101.74      10      314.119   0.000                                           
 288 Lewandowski Kazimierz           3   13              GSM 10:18:21     1391.15 102.09       4   2  317.669  35.930          36.74                            
 289 Szklarz Marian                  3   61             RG   10:22:36     1390.65 102.45       8      323.464   0.000                                           
 290 Szpadzik Joanna i Marcin        1   35              GCM 10:15:47     1390.56 102.80       9      313.966   0.000 102.800  36.72                            
 291 Głażewski Jerzy                 3   27             RG   10:24:01     1390.52 103.16       3   1  325.404  35.890                                           
 292 Rawski Witold                   1   49             RG   10:09:42     1390.15 103.51       7   3  305.416  35.870                                           
 293 Czasak Marcin                   2   32             R    10:16:21     1389.70 103.86       6   2  314.558  35.860                                           
 294 Sadowski Marek                  2    9              G   10:15:36     1389.58 104.22      15      313.490   0.000                                           
 295 Antosiewicz Bogdan              3   33              G   10:31:34     1389.23 104.57       9      335.592   0.000                                           
 296 Myszkowski Zenon                1   14              GSM 10:07:19     1388.82 104.93       9      301.813   0.000          36.65                            
 297 Łukasik Andrzej                 3   10             R    10:19:11     1388.38 105.28      11      318.193   0.000                                           
 298 Antosiewicz Bogdan              3   10              G   10:31:50     1387.70 105.64      10      335.592   0.000                                           
 299 Sadowski Marek                  2   30              G   10:15:55     1387.64 105.99      16      313.490   0.000                                           
 300 Pindelski Krzysztof             2   51              GCM 10:14:23     1387.46 106.35       8      311.323   0.000 106.345  36.61                            
 301 Bielski Jacek                   3   21              GCM 10:18:25     1387.43 106.70       7   4  316.912  35.740 106.700  36.60                            
 302 Bielski Jacek                   3    5              G   10:18:28     1387.13 107.05       8      316.912   0.000                                           
 303 Szpadzik Joanna i Marcin        1   14              G   10:16:22     1386.98 107.41      10      313.966   0.000                                           
 304 Górniak Piotr                   2   42             RGSM 10:13:39     1386.84 107.76       9      310.166   0.000          36.56                            
 305 Kwiatkowski Andrzej             2  115              G   10:17:25     1384.59 108.12      17      314.879   0.000                                           
 306 Sotek Mariusz                   1   71              G   10:15:15     1384.29 108.47       4   0  311.812  35.670                                           
 307 Rokita Sławomir                 2   13              G   10:17:38     1384.28 108.83       3   1  315.109  35.660                                           
 308 Łukasik Andrzej                 3   18             R    10:19:58     1383.65 109.18      12      318.193   0.000                                           
 309 Kulczyński Mieczysław           3   13              G   10:18:46     1383.37 109.54       5   0  316.469  35.630                                           
 309 Markowski Krzysztof             3   23             RGSM 10:25:47     1383.37 109.54       2   2  326.176  35.630          36.50                            
 311 Tarka Stanisław                 2   96              G   10:17:45     1383.14 110.25      10      315.010   0.000                                           
 312 Szymaniak Jerzy                 2  138             R    10:17:00     1382.74 110.60       3   0  313.883  35.590                                           
 313 Sekuła Wiesław                  3   14              G   10:19:57     1382.65 110.95       2   0  317.940  35.570                                           
 314 Szczepaniak Robert              1   15              G   10:10:55     1382.46 111.31       5   1  305.409  35.560                                           
 315 Fabisiak Rafał                  3    8             RGSM 10:20:07     1382.30 111.66       3   3  318.090  35.550          36.44                            
 316 Kuźmiński Andrzej               3   10              G   10:14:47     1382.09 112.02       6   4  310.671  35.530                                           
 317 Pindelski Krzysztof             2    2              G   10:15:21     1381.51 112.37       9      311.323   0.000                                           
 318 Kulczyński Mieczysław           3   48             RGCM 10:19:05     1381.46 112.73       6   1  316.469  35.500 112.726  36.40                            
 319 Wilczek Edward                  2   82              G   10:21:44     1381.39 113.08       9      320.113   0.000                                           
 320 Wilczek Edward                  2    4              G   10:21:48     1380.99 113.44      10      320.113   0.000                                           
 321 Wojciechowski Jarosław          3    3              GCM 10:19:54     1380.50 113.79       5   1  317.377  35.460 113.789  36.37                            
 322 Arak Piotr                      1   76             R    10:12:41     1380.32 114.14       7   2  307.374  35.450                                           
 323 Sadowski Marek                  2  112             R    10:17:07     1380.30 114.50      17      313.490   0.000                                           
 324 Rawski Witold                   1   39             RG   10:11:18     1380.10 114.85       8      305.416   0.000                                           
 324 Sadowski Marek                  2   47              G   10:17:09     1380.10 114.85      18      313.490   0.000                                           
 326 Włodarczyk Paweł                1   19             RGSM 10:13:19     1379.90 115.56       5   3  308.155  35.390          36.31                            
 327 Wojciechowski Andrzej           3   10              GC  10:19:53     1379.86 115.92      18      317.207   0.000 115.916  36.30                            
 328 Łukasik Andrzej                 3   56             RG   10:20:36     1379.85 116.27      13      318.193   0.000                                           
 329 Glinka Dariusz                  1   75             R    10:17:42     1379.82 116.63       5   1  314.186  35.350                                           
 330 Włodarczyk Paweł                1   38             RG   10:13:24     1379.39 116.98       6   3  308.155  35.330                                           
 331 Myszkowski Zenon                1   32              G   10:08:49     1379.30 117.33      10      301.813   0.000                                           
 332 Glinka Dariusz                  1   63             R    10:17:54     1378.61 117.69       6   1  314.186  35.300                                           
 333 Rawski Witold                   1   28              GCM 10:11:33     1378.54 118.04       9      305.416   0.000 118.043  36.23                            
 334 Glinka Dariusz                  1   93             R    10:17:57     1378.31 118.40       7   1  314.186  35.280                                           
 335 Łuczak Marek                    3    2              GCM 10:24:07     1378.28 118.75       6   3  322.678  35.260 118.752  36.21                            
 336 Glinka Dariusz                  1   96             R    10:17:58     1378.21 119.11       8      314.186   0.000                                           
 337 Sadowski Marek                  2   26              G   10:17:28     1378.18 119.46      19      313.490   0.000                                           
 338 Myszkowski Zenon                1   17              G   10:09:00     1378.14 119.82      11      301.813   0.000                                           
 339 Glinka Dariusz                  1   68             R    10:18:00     1378.01 120.17       9      314.186   0.000                                           
 340 Woźniak Wit                     3   27              GCM 10:28:17     1377.93 120.53       6   2  328.337  35.190 120.525  36.15                            
 341 Chojnacki M. i  Z.              2   62              GSM 10:18:00     1377.90 120.88  25-  3-  3  314.161  35.180          36.14                            
 342 Wojciechowski Andrzej           3   16              G   10:20:13     1377.86 121.23      19      317.207   0.000                                           
 343 Glinka Dariusz                  1   22              G   10:18:02     1377.81 121.59      10      314.186   0.000                                           
 344 Chojnacki M. i  Z.              2   45              G   10:18:02     1377.70 121.94       2   1  314.161  35.130                                           
 345 Górniak Piotr                   2   16              G   10:15:13     1377.19 122.30      10      310.166   0.000                                           
 346 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              GSM 10:18:02     1376.84 122.65      11      313.966   0.000          36.09                            
 347 Glinka Dariusz                  1   65             R    10:18:12     1376.80 123.01      11      314.186   0.000                                           
 348 Sadowski Marek                  2  103             R    10:17:42     1376.77 123.36      20      313.490   0.000                                           
 349 Rębiś Krzysztof                 2   36             RGCM 10:18:17     1376.64 123.72  16-  5-  5  314.264  35.060 123.715  36.05                            
 350 Glinka Dariusz                  1    7              GCM 10:18:17     1376.30 124.07      12      314.186   0.000 124.069  36.04                            
 351 Burkowski Paweł                 3   21              G   10:26:17     1376.17 124.42       5   3  325.166  35.040                                           
 352 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    6             RGCM 10:20:56     1376.15 124.78       7   3  317.799  35.020 124.778  36.02                            
 352 Sotek Mariusz                   1   84              G   10:16:35     1376.15 124.78       5   0  311.812  35.020                                           
 354 Łukasik Andrzej                 3    6             RG   10:21:14     1376.07 125.49      14      318.193   0.000                                           
 355 Szklarz Marian                  3    9              GCM 10:25:05     1375.96 125.84       9      323.464   0.000 125.842  35.98                            
 356 Szklarz Marian                  3   68             RG   10:25:10     1375.47 126.20      10      323.464   0.000                                           
 357 Sekuła Wiesław                  3   28              GSM 10:21:11     1375.27 126.55       3   1  317.940  34.950          35.96                            
 358 Tokarski Waldemar Michał        1   34             RGCM 10:10:47     1374.96 126.91  28-  1-  1  303.568  34.940 126.905  35.95                            
 359 Michniewski Tomasz              3    6              G   10:22:42     1374.78 127.26       6   1  319.911  34.920                                           
 359 Sekuła Wiesław                  3   16              GCM 10:21:16     1374.78 127.26       4   2  317.940  34.920 127.260  35.94                            
 361 Myszkowski Zenon                1   62             R    10:09:34     1374.59 127.97      12      301.813   0.000                                           
 362 Szczęsny Marek                  3   19              G   10:35:19     1374.33 128.32       2   1  337.145  34.880                                           
 363 Rawski Witold                   1    9              G   10:12:14     1374.30 128.68      10      305.416   0.000                                           
 364 Michniewski Tomasz              3    7              G   10:22:48     1374.19 129.03       7   1  319.911  34.850                                           
 365 Wojciechowski Andrzej           3    5              G   10:20:50     1374.18 129.39      20      317.207   0.000                                           
 366 Wojciechowski Andrzej           3  118             R    10:20:51     1374.08 129.74      21      317.207   0.000                                           
 366 Wojciechowski Andrzej           3   23              GS  10:20:51     1374.08 129.74      22      317.207   0.000          35.86                            
 368 Myszkowski Zenon                1   56             R    10:09:39     1374.06 130.45      13      301.813   0.000                                           
 369 Kurek Wiesław                   3   17              GSM 10:25:34     1374.01 130.81       7   3  323.672  34.780          35.82                            
 370 Grzegrzółka Jan                 3   20              GCM 10:26:19     1373.79 131.16       4   1  324.649  34.770 131.159  35.81                            
 371 Kwiatkowski Andrzej             2  117              G   10:19:19     1373.12 131.51      18      314.879   0.000                                           
 372 Łuczak Marek                    3   19              G   10:25:00     1373.10 131.87       7   3  322.678  34.740                                           
 373 Szczepaniak Robert              1   26              GSM 10:12:26     1373.04 132.22       6   2  305.409  34.720          35.78                            
 374 Rokita Sławomir                 2   51             R  M 10:19:37     1372.33 132.58       4   2  315.109  34.710                                           
 375 Łukasik Andrzej                 3   42             R    10:21:52     1372.31 132.93      15      318.193   0.000                                           
 376 Sadowski Marek                  2   66             R    10:18:27     1372.25 133.29      21      313.490   0.000                                           
 377 Kwiatkowski Andrzej             2  104              G   10:19:32     1371.82 133.64      19      314.879   0.000                                           
 378 Glinka Dariusz                  1   73             R    10:19:11     1370.89 134.00      13      314.186   0.000                                           
 379 Glinka Dariusz                  1   21              G   10:19:15     1370.50 134.35      14      314.186   0.000                                           
 380 Pindelski Krzysztof             2   34             RG   10:17:10     1370.46 134.70      10      311.323   0.000                                           
 381 Widłak Adam                     3    2              GCM 10:31:05     1370.42 135.06       8      330.386   0.000 135.058  35.69                            
 382 Glinka Dariusz                  1   61             R    10:19:17     1370.30 135.41      15      314.186   0.000                                           
 383 Glinka Dariusz                  1   57             R    10:19:18     1370.20 135.77      16      314.186   0.000                                           
 384 Grzegrzółka Jan                 3    4              GSM 10:26:57     1370.12 136.12       5   2  324.649  34.570          35.65                            
 385 Glinka Dariusz                  1   66             R    10:19:19     1370.10 136.48      17      314.186   0.000                                           
 386 Szklarz Marian                  3   50             R    10:26:06     1370.03 136.83      11      323.464   0.000                                           
 387 Wojciechowski Jarosław          3   26             R  M 10:21:43     1369.68 137.19       6   2  317.377  34.520                                           
 388 Łukasik Andrzej                 3   81             R    10:22:25     1369.06 137.54      16      318.193   0.000                                           
 389 Wojciechowski Jarosław          3   15             R    10:21:50     1368.99 137.89       7   2  317.377  34.500                                           
 390 Pindelski Krzysztof             2   32             RG   10:17:26     1368.85 138.25      11      311.323   0.000                                           
 391 Borkowski Jerzy                 1   29              G   10:09:42     1368.78 138.60       3   0  300.720  34.470                                           
 392 Łukasik Andrzej                 3    7             R    10:22:28     1368.77 138.96      17      318.193   0.000                                           
 393 Okrasa Stanisław                3   36              G   10:27:18     1368.66 139.31       4   0  324.784  34.440                                           
 394 Szymaniak Jerzy                 2  113             R    10:19:26     1368.08 139.67       4   0  313.883  34.430                                           
 395 Sadowski Marek                  2   52             R    10:19:11     1367.86 140.02      22      313.490   0.000                                           
 396 Myszkowski Zenon                1   11              GCM 10:10:45     1367.22 140.38      14      301.813   0.000 140.376  35.52                            
 396 Myszkowski Zenon                1   67             R    10:10:45     1367.22 140.38      15      301.813   0.000                                           
 398 Markowski Krzysztof             3    5              GSM 10:28:36     1367.04 141.09       3   3  326.176  34.370          35.50                            
 399 Pindelski Krzysztof             2    3              G   10:17:47     1366.75 141.44      12      311.323   0.000                                           
 400 Łuczak Marek                    3    4              GCM 10:26:06     1366.70 141.79       8      322.678   0.000          35.47                            
 401 Kwiatkowski Andrzej             2   53             R    10:20:26     1366.47 142.15      20      314.879   0.000                                           
 402 Tarka Stanisław                 2   31             R    10:20:35     1366.14 142.50      11      315.010   0.000                                           
 403 Szczepaniak Robert              1  104             R    10:13:35     1365.97 142.86       7   2  305.409  34.300                                           
 404 Łuczak Marek                    3   28             RG   10:26:14     1365.93 143.21       9      322.678   0.000                                           
 405 Arak Piotr                      1   82             R  M 10:15:05     1365.60 143.57       8      307.374   0.000                                           
 406 Pytka Bogdan                    3   12              G   10:15:38     1365.34 143.92       2   0  308.065  34.260                                           
 407 Kujawiak Jan                    1   38             RGCM 10:12:30     1365.27 144.28       2   1  303.773  34.240 144.275  35.39                            
 408 Pindelski Krzysztof             2   37             RGSM 10:18:02     1365.25 144.63      13      311.323   0.000          35.38                            
 409 Zelman Marcin                   3    6              GCM 10:20:44     1364.47 144.98  15-  2-  2  314.829  34.210 144.984  35.37                            
 410 Rębiś Krzysztof                 2   29             RGCM 10:20:22     1364.19 145.34       2   2  314.264  34.200 145.339  35.36                            
 411 Zieliński Jan                   2   15              G   10:20:03     1363.63 145.69       2   0  313.702  34.180                                           
 412 Wilczek Edward                  2    6              G   10:24:47     1363.44 146.05      11      320.113   0.000                                           
 413 Wilczek Edward                  2   89              GCM 10:24:50     1363.15 146.40      12      320.113   0.000 146.402  35.32                            
 414 Wojciechowski Jarosław          3    2                  10:22:52     1362.91 146.76       8      317.377   0.000                                           
 415 Górniak Piotr                   2   65              G   10:17:35     1362.87 147.11      11      310.166   0.000                                           
 416 Kisiel Robert i Staś            2    2              G   10:20:30     1362.77 147.47      11      314.119   0.000                                           
 417 Widłak Adam                     3   45             RG   10:32:27     1362.70 147.82       9      330.386   0.000                                           
 418 Dąbrowski Tomasz                1  111             R    10:13:35     1362.62 148.17      17      304.660   0.000                                           
 419 Sadowski Marek                  2    5              GSM 10:20:05     1362.51 148.53      23      313.490   0.000          35.26                            
 420 Dąbrowski Tomasz                1   85             R    10:13:37     1362.42 148.88      18      304.660   0.000                                           
 421 Dąbrowski Tomasz                1   25              G   10:13:39     1362.22 149.24      19      304.660   0.000                                           
 422 Dąbrowski Tomasz                1   31             RG   10:13:41     1362.02 149.59      20      304.660   0.000                                           
 423 Kulczyński Mieczysław           3   26              G   10:22:25     1361.65 149.95       7   1  316.469  34.010                                           
 424 Grzegrzółka Jan                 3    9              G   10:28:27     1361.50 150.30       6   2  324.649  34.000                                           
 425 Kurek Wiesław                   3    7              GCM 10:27:45     1361.40 150.66       8      323.672   0.000 150.656  35.19                            
 426 Kisiel Robert i Staś            2   32              GSM 10:20:44     1361.39 151.01      12      314.119   0.000          35.18                            
 427 Lewandowski Kazimierz           3   35             RG   10:23:22     1361.24 151.37       5   2  317.669  33.960                                           
 428 Wojciechowski Jarosław          3   74                  10:23:13     1360.87 151.72       9      317.377   0.000                                           
 429 Burkowski Paweł                 3    6              G   10:28:58     1360.72 152.07       6   3  325.166  33.930                                           
 430 Szczepaniak Robert              1   25              G   10:14:28     1360.60 152.43       8      305.409   0.000                                           
 431 Krzcot Marcin                   1   36             RGCM 10:12:18     1360.23 152.78       2   1  302.378  33.900 152.783  35.12                            
 432 Woźniak Wit                     3   20              GCM 10:31:25     1360.04 153.14       7   3  328.337  33.890 153.137  35.11                            
 433 Sadowski Sławomir Piotr         1   27             RGCM 10:14:10     1359.73 153.49       3   1  304.807  33.870 153.492  35.10                            
 434 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   49             RGSM 10:23:44     1359.67 153.85       8      317.799   0.000          35.09                            
 435 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    8             RG   10:23:48     1359.28 154.20       9      317.799   0.000                                           
 436 Borowski Dariusz                2    7             RGS  10:19:35     1359.08 154.56       2   0  312.021  33.830          35.06                            
 436 Dąbrowski Tomasz                1   56                  10:14:10     1359.08 154.56      21      304.660   0.000                                           
 438 Markowski Krzysztof             3    6              G   10:30:00     1359.07 155.26       4   3  326.176  33.800                                           
 439 Kurek Wiesław                   3   23              GSM 10:28:11     1358.92 155.62       9      323.672   0.000          35.03                            
 440 Grzegrzółka Jan                 3   19              GCM 10:28:55     1358.84 155.97       7   3  324.649  33.770 155.973  35.02                            
 441 Wojciechowski Andrzej           3   34              G   10:23:27     1358.78 156.33      23      317.207   0.000                                           
 442 Szklarz Marian                  3   52             RG   10:28:05     1358.62 156.68      12      323.464   0.000                                           
 443 Burkowski Paweł                 3   42             RG   10:29:28     1357.88 157.04       7   3  325.166  33.730                                           
 444 Czasak Marcin                   2   48              G   10:21:42     1357.61 157.39       7   2  314.558  33.720                                           
 445 Grzegrzółka Jan                 3   57             R    10:29:12     1357.23 157.75       8      324.649   0.000                                           
 446 Zieliński Jan                   2   11              G   10:21:15     1356.55 158.10       3   0  313.702  33.690                                           
 447 Myszkowski Zenon                1   26              G   10:12:31     1356.36 158.45      16      301.813   0.000                                           
 448 Zelman Marcin                   3   45             RG   10:22:07     1356.34 158.81       2   1  314.829  33.660                                           
 449 Kwiatkowski Andrzej             2  121              GCM 10:22:11     1356.17 159.16      21      314.879   0.000 159.163  34.92                            
 450 Myszkowski Zenon                1   55             R    10:12:34     1356.06 159.52      17      301.813   0.000                                           
 451 Rawski Witold                   1   36             RG   10:15:15     1355.90 159.87      11      305.416   0.000                                           
 452 Kwiatkowski Andrzej             2  136             R    10:22:14     1355.87 160.23      22      314.879   0.000                                           
 453 Walczak Dariusz                 1   30             RG   10:13:40     1355.82 160.58       5   1  303.251  33.590                                           
 454 Rawski Witold                   1   90             R    10:15:17     1355.70 160.94      12      305.416   0.000                                           
 455 Czasak Marcin                   2   45              G   10:22:02     1355.66 161.29       8      314.558   0.000                                           
 456 Wilczek Edward                  2   24             RGSM 10:26:09     1355.55 161.65      13      320.113   0.000          34.84                            
 456 Woźniak Wit                     3   69             R    10:32:13     1355.55 161.65       8      328.337   0.000                                           
 458 Woźniak Wit                     3    7              G   10:32:17     1355.18 162.35       9      328.337   0.000                                           
 459 Puchała Sylwester               2   18             RG   10:22:35     1355.08 162.71       9      315.169   0.000                                           
 459 Zieliński Jan                   2   35              G   10:21:30     1355.08 162.71       4   0  313.702  33.500                                           
 461 Wojciechowski Jarosław          3   62              G   10:24:14     1354.96 163.42      10      317.377   0.000                                           
 462 Wojciechowski Jarosław          3   71              G   10:24:16     1354.77 163.77      11      317.377   0.000                                           
 463 Fabisiak Rafał                  3   21             RGSM 10:24:48     1354.73 164.13       4   4  318.090  33.450          34.76                            
 464 Walczak Dariusz                 1   12              G   10:13:51     1354.71 164.48       6   1  303.251  33.430                                           
 465 Walczak Dariusz                 1   35             RG   10:13:52     1354.61 164.84       7   1  303.251  33.420                                           
 466 Szczepaniak Robert              1    5              GCM 10:15:28     1354.56 165.19       9      305.409   0.000 165.190  34.72                            
 467 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   36             RG   10:24:38     1354.45 165.54      10      317.799   0.000                                           
 468 Widłak Adam                     3   41             RG   10:34:01     1353.95 165.90      10      330.386   0.000                                           
 469 Zieliński Jan                   2   40              GS  10:21:44     1353.72 166.25       5   0  313.702  33.360          34.69                            
 470 Dąbrowski Tomasz                1    5              GSM 10:15:05     1353.54 166.61      22      304.660   0.000          34.68                            
 471 Fabisiak Rafał                  3   20             RGSM 10:25:03     1353.29 166.96       5   5  318.090  33.330          34.67                            
 472 Sadowski Marek                  2   31              G   10:21:40     1353.19 167.32      24      313.490   0.000                                           
 473 Styczek Maciej                  1    3              GCM 10:12:08     1353.13 167.67       2   2  300.576  33.300 167.671  34.64                            
 474 Rębiś Krzysztof                 2   38             RGSM 10:22:16     1353.03 168.03       3   3  314.264  33.290          34.63                            
 475 Sadowski Marek                  2    7              G   10:21:42     1353.00 168.38      25      313.490   0.000                                           
 476 Grzegrzółka Jan                 3   34              GCM 10:29:58     1352.89 168.73       9      324.649   0.000 168.734  34.61                            
 477 Sadowski Marek                  2   48              G   10:21:46     1352.61 169.09      26      313.490   0.000                                           
 478 Łukasik Andrzej                 3   38             RG   10:25:16     1352.48 169.44      18      318.193   0.000                                           
 479 Kowalski Paweł                  2   15                  10:23:15     1351.63 169.80       3   2  315.267  33.220                                           
 480 Kwiatkowski Andrzej             2   94              G   10:23:02     1351.22 170.15      23      314.879   0.000                                           
 480 Witkowski Tomasz                3    8              GSM 10:37:12     1351.22 170.15  16-  1-  1  334.021  33.210          34.56                            
 482 Szymaniak Jerzy                 2   88             R    10:22:21     1350.91 170.86       5   0  313.883  33.180                                           
 483 Pindelski Krzysztof             2   47              G   10:20:29     1350.74 171.22      14      311.323   0.000                                           
 484 Burkowski Paweł                 3    4              GSM 10:30:45     1350.64 171.57       8      325.166   0.000          34.52                            
 485 Antosiewicz Bogdan              3    4              G   10:38:30     1350.47 171.93      11      335.592   0.000                                           
 486 Szklarz Marian                  3   15             RG   10:29:34     1350.21 172.28      13      323.464   0.000                                           
 487 Puchała Sylwester               2   81             R    10:23:28     1349.95 172.63      10      315.169   0.000                                           
 488 Rębiś Krzysztof                 2   27             RG   10:22:49     1349.84 172.99       4   3  314.264  33.090                                           
 489 Skiba Włodzimierz               2   57             R    10:24:50     1349.76 173.34       2   1  316.969  33.080                                           
 490 Górniak Piotr                   2   23                  10:19:49     1349.62 173.70      12      310.166   0.000                                           
 491 Sekuła Wiesław                  3   36             RG   10:25:38     1349.30 174.05       5   2  317.940  33.050                                           
 492 Walczak Dariusz                 1   36             RG   10:14:45     1349.28 174.41       8      303.251   0.000                                           
 493 Kwiatkowski Andrzej             2   85             R    10:23:24     1349.10 174.76      24      314.879   0.000                                           
 494 Kulczyński Mieczysław           3   76             R    10:24:38     1348.78 175.12       8      316.469   0.000                                           
 494 Walczak Dariusz                 1   19              GCM 10:14:50     1348.78 175.12       9      303.251   0.000 175.115  34.41                            
 496 Wilczek Edward                  2   27             RG   10:27:21     1348.70 175.82      14      320.113   0.000                                           
 497 Kwiatkowski Andrzej             2  101              G   10:23:30     1348.52 176.18      25      314.879   0.000                                           
 498 Bąk Dariusz                     3   26              GCM 10:21:23     1348.39 176.53   9-  1-  1  311.996  32.950 176.533  34.36                            
 499 Rębiś Krzysztof                 2   30             RGCM 10:23:05     1348.29 176.89       5   4  314.264  32.940 176.888  34.35                            
 500 Kisiel Robert i Staś            2   35              G   10:23:00     1348.15 177.24      13      314.119   0.000                                           
 501 Wojciechowski Andrzej           3   29              G   10:25:18     1348.10 177.60      24      317.207   0.000                                           
 502 Kuźmiński Andrzej               3   51              G   10:20:29     1347.91 177.95       7   4  310.671  32.890                                           
 503 Wojciechowski Jarosław          3   41              G   10:25:28     1347.86 178.31      12      317.377   0.000                                           
 504 Szymaniak Jerzy                 2  107             R    10:22:55     1347.62 178.66       6   0  313.883  32.870                                           
 504 Szymaniak Jerzy                 2   60             R    10:22:55     1347.62 178.66       7   0  313.883  32.870                                           
 506 Bielski Jacek                   3    3              GSM 10:25:10     1347.61 179.37       9      316.912   0.000          34.27                            
 507 Nowak Adam                      3   26             RG   10:39:25     1347.53 179.72  28-  1-  1  336.097  32.820                                           
 508 Burkowski Paweł                 3   49             RG   10:31:21     1347.28 180.08       9      325.166   0.000                                           
 509 Wirtek Mariusz                  3    8              G   10:26:19     1347.18 180.43       2   1  318.361  32.790                                           
 510 Sotek Mariusz                   1   57              G   10:21:30     1346.92 180.79       6   0  311.812  32.780                                           
 511 Sadowski Marek                  2    1              G   10:22:49     1346.51 181.14      27      313.490   0.000                                           
 512 Wojciechowski Andrzej           3   31              G   10:25:36     1346.38 181.50      25      317.207   0.000                                           
 513 Bugalski Arkadiusz              1   19              G   10:15:39     1346.28 181.85  42-  1-  1  303.787  32.740                                           
 514 Peterek Kazimierz               2   26             RG   10:23:39     1346.19 182.21  61-  1-  1  314.537  32.720                                           
 515 Górniak Piotr                   2   41             R    10:20:27     1345.92 182.56      13      310.166   0.000                                           
 516 Woźniak Wit                     3   54                  10:33:58     1345.83 182.91      10      328.337   0.000                                           
 517 Wirtek Mariusz                  3    4              G   10:26:34     1345.76 183.27       3   1  318.361  32.680                                           
 518 Wojciechowski Andrzej           3   39              G   10:25:53     1344.76 183.62      26      317.207   0.000                                           
 519 Pytka Bogdan                    3    8              GSM 10:19:08     1344.48 183.98       3   1  308.065  32.650          34.12                            
 520 Wilczek Edward                  2   35             RG   10:28:08     1344.26 184.33      15      320.113   0.000                                           
 521 Głażewski Jerzy                 3   22             RGCM 10:32:06     1344.09 184.69       4   2  325.404  32.620 184.686  34.10                            
 522 Wilczek Edward                  2   37             RG   10:28:11     1343.98 185.04      16      320.113   0.000                                           
 523 Wojciechowski Jarosław          3   39              GSM 10:26:13     1343.58 185.40      13      317.377   0.000          34.08                            
 524 Sadowski Marek                  2   12              G   10:23:24     1343.15 185.75      28      313.490   0.000                                           
 525 Borkowski Jerzy                 1   38              GCM 10:13:55     1343.00 186.10       4   1  300.720  32.570 186.104  34.05                            
 526 Belka Stanisław                 1   13              GCM 10:17:22     1342.88 186.46  26-  1-  1  305.327  32.550 186.459  34.04                            
 527 Kisiel Robert i Staś            2   79             R    10:23:56     1342.77 186.81      14      314.119   0.000                                           
 528 Sadowski Marek                  2    4              G   10:23:30     1342.57 187.17      29      313.490   0.000                                           
 529 Łuczak Marek                    3   17              GSM 10:30:22     1342.44 187.52      10      322.678   0.000          34.01                            
 530 Styczek Maciej                  1   11              G   10:13:56     1342.26 187.88       3   2  300.576  32.500                                           
 531 Puchała Sylwester               2  110              G   10:24:50     1342.10 188.23      11      315.169   0.000                                           
 532 Szymaniak Jerzy                 2  121             R    10:23:53     1342.05 188.59       8      313.883   0.000                                           
 533 Dąbrowski Tomasz                1   13              G   10:17:02     1341.92 188.94      23      304.660   0.000                                           
 534 Woźniak Wit                     3   51                M 10:34:46     1341.43 189.30      11      328.337   0.000                                           
 535 Rawski Witold                   1   83             R    10:17:43     1341.21 189.65      13      305.416   0.000                                           
 536 Michniewski Tomasz              3   28              GSM 10:28:34     1340.97 190.00       8      319.911   0.000          33.93                            
 537 Myszkowski Zenon                1   54             R    10:15:08     1340.60 190.36      18      301.813   0.000                                           
 538 Kwiatkowski Andrzej             2   42             R    10:24:55     1340.39 190.71      26      314.879   0.000                                           
 539 Puchała Sylwester               2   90              G   10:25:08     1340.38 191.07      12      315.169   0.000                                           
 539 Pytka Bogdan                    3   19             RGSM 10:19:50     1340.38 191.07       4   2  308.065  32.370          33.90                            
 541 Wojciechowski Jarosław          3    4             RG   10:26:48     1340.27 191.78      14      317.377   0.000                                           
 542 Łukasik Andrzej                 3   12             R    10:27:25     1340.23 192.13      19      318.193   0.000                                           
 543 Kwiatkowski Andrzej             2  123              GSM 10:24:57     1340.20 192.49      27      314.879   0.000          33.85                            
 544 Okrasa Stanisław                3   62             R    10:32:21     1340.14 192.84       5   0  324.784  32.300                                           
 545 Oracz Paweł                     2   49             R    10:22:38     1340.13 193.19  23-  1-  1  311.758  32.280                                           
 546 Antosiewicz Bogdan              3   26              G   10:40:31     1339.60 193.55      12      335.592   0.000                                           
 547 Myszkowski Zenon                1   59             R    10:15:23     1339.11 193.90      19      301.813   0.000                                           
 548 Wojciechowski Andrzej           3   11              G   10:26:53     1339.09 194.26      27      317.207   0.000                                           
 549 Szymaniak Jerzy                 2    8              G   10:24:25     1339.00 194.61       9      313.883   0.000                                           
 550 Chojnacki M. i  Z.              2    4             RGSM 10:24:40     1338.75 194.97       3   2  314.161  32.210          33.77                            
 551 Czasak Marcin                   2   20             RG   10:25:04     1338.17 195.32       9      314.558   0.000                                           
 552 Wojciechowski Andrzej           3   17              G   10:27:03     1338.14 195.68      28      317.207   0.000                                           
 553 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   55             R    10:27:30     1338.10 196.03      11      317.799   0.000                                           
 554 Grzegrzółka Jan                 3    7              GCM 10:32:38     1338.02 196.38      10      324.649   0.000          33.72                            
 555 Wojciechowski Andrzej           3    2              GS  10:27:05     1337.96 196.74      29      317.207   0.000          33.71                            
 556 Wojciechowski Jarosław          3    7             RG   10:27:18     1337.45 197.09      15      317.377   0.000                                           
 557 Arak Piotr                      1   51                  10:19:50     1337.38 197.45       9      307.374   0.000                                           
 558 Wojciechowski Jarosław          3   59              G   10:27:20     1337.26 197.80      16      317.377   0.000                                           
 559 Fabisiak Rafał                  3   18             RG   10:27:54     1337.07 198.16       6   5  318.090  32.090                                           
 560 Glinka Dariusz                  1   34              G   10:25:02     1336.77 198.51      18      314.186   0.000                                           
 561 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG   10:17:55     1336.72 198.87      24      304.660   0.000                                           
 562 Arak Piotr                      1    7              G   10:19:58     1336.60 199.22      10      307.374   0.000                                           
 562 Kuźmiński Andrzej               3   20             RG   10:22:26     1336.60 199.22       8      310.671   0.000                                           
 564 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   50             RGCM 10:27:48     1336.41 199.93      12      317.799   0.000 199.929  33.61                            
 565 Pindelski Krzysztof             2    6              GSM 10:23:02     1335.96 200.28      15      311.323   0.000          33.60                            
 --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                       
 ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                         
 566 Myszkowski Zenon                1   66             R    10:15:55     1335.95   0.00      20      301.813   0.000                                           
 567 Skiba Włodzimierz               2   18             RGCM 10:27:17     1335.83   0.00       3      316.969   0.000          33.58                            
 568 Łuczak Marek                    3   40             RG   10:31:34     1335.77   0.00      11      322.678   0.000                                           
 569 Sadowski Sławomir Piotr         1   44             RG   10:18:14     1335.51   0.00       4      304.807   0.000                                           
 570 Okrasa Stanisław                3   65             R    10:33:19     1334.82   0.00       6      324.784   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                      
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  5, z dnia 26.05.19 Złotów II                                                                                                                
            Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
              1 Puchała         Sylwester       2    57    7    12   277.17                                                                                     
              2 Dąbrowski       Tomasz          1    68    7    24   275.65                                                                                     
              3 Szpadzik Joanna Marcin          1    56    7    11   275.18                                                                                     
              4 Wojciechowski   Andrzej         3    90    7    29   273.77                                                                                     
              5 Tarka           Stanisław       2    51    7    11   273.51                                                                                     
              6 Kwiatkowski     Andrzej         2    82    7    27   271.95                                                                                     
              7 Antosiewicz     Bogdan          3    37    7    12   270.42                                                                                     
              8 Łukasik         Andrzej         3    58    7    19   268.48                                                                                     
              9 Widłak          Adam            3    31    7    10   268.41                                                                                     
             10 Myszkowski      Zenon           1    54    7    19   268.01                                                                                     
             11 Bielski         Jacek           3    25    7     9   267.77                                                                                     
             12 Sadowski        Marek           2    90    7    29   267.69                                                                                     
             13 Górniak         Piotr           2    49    7    13   267.59                                                                                     
             14 Szklarz         Marian          3    47    7    13   267.25                                                                                     
             15 Kisiel Robert i Staś            2    59    7    14   266.61                                                                                     
             16 Pindelski       Krzysztof       2    45    7    15   265.65                                                                                     
             17 Kurek           Wiesław         3    27    7     9   261.87                                                                                     
             18 Rawski          Witold          1    58    7    13   261.43                                                                                     
             19 Łuczak          Marek           3    32    7    10   261.10                                                                                     
             20 Arak            Piotr           1    65    7    10   260.91                                                                                     
             21 Kuźmiński       Andrzej         3    39    7     8   260.51                                                                                     
             22 Czasak          Marcin          2    41    7     9   260.24                                                                                     
             23 Wilczek         Edward          2    54    7    16   260.22                                                                                     
             24 Szczepaniak     Robert          1    44    7     9   259.76                                                                                     
             25 Woźniak         Wit             3    47    7    11   258.96                                                                                     
             26 Michniewski     Tomasz          3    41    7     8   257.69                                                                                     
             27 Glinka          Dariusz         1    77    7    18   257.25                                                                                     
             28 Burkowski       Paweł           3    30    7     9   257.07                                                                                     
             29 Lewandowski Jer i Marcin        3    29    7    12   256.92                                                                                     
             30 Kulczyński      Mieczysław      3    54    7     8   255.25                                                                                     
             31 Wojciechowski   Jarosław        3    58    7    16   254.02                                                                                     
             32 Walczak         Dariusz         1    31    7     9   251.80                                                                                     
             33 Grzegrzółka     Jan             3    48    7    10   248.20                                                                                     
             34 Szymaniak       Jerzy           2    61    7     9   242.90                                                                                     
             35 Włodarczyk      Paweł           1    31    6     6   226.36                                                                                     
             36 Sotek           Mariusz         1    58    6     6   216.43                                                                                     
             37 Fabisiak        Rafał           3    13    6     6   210.26                                                                                     
             38 Lewandowski     Kazimierz       3    30    5     5   185.45                                                                                     
             39 Okrasa          Stanisław       3    77    5     5   178.27                                                                                     
             40 Sekuła          Wiesław         3    41    5     5   176.09                                                                                     
             41 Zieliński       Jan             2    37    5     5   172.46                                                                                     
             42 Rębiś           Krzysztof       2    16    5     5   168.58                                                                                     
             43 Rokita          Sławomir        2    31    4     4   143.53                                                                                     
             44 Głażewski       Jerzy           3    26    4     4   143.04                                                                                     
             45 Borkowski       Jerzy           1    27    4     4   140.78                                                                                     
             46 Markowski       Krzysztof       3    21    4     4   139.94                                                                                     
             47 Pytka           Bogdan          3    51    4     4   136.03                                                                                     
             48 Jobda           Arkadiusz       3    29    3     3   114.25                                                                                     
             49 Kowalski        Paweł           2    24    3     3   111.79                                                                                     
             50 Sadowski Sławom Piotr           1    24    3     3   107.80                                                                                     
                                                                                       - strona  2 -                                                            
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
             51 Chojnacki       M. i  Z.        2    25    3     3   102.52                                                                                     
             52 Wirtek          Mariusz         3    20    3     3   102.46                                                                                     
             53 Styczek         Maciej          1    23    3     3   102.41                                                                                     
             54 Jaworski        Mateusz         3    25    2     2    74.39                                                                                     
             55 Szczęsny        Marek           3    12    2     2    73.82                                                                                     
             56 Krzcot          Marcin          1    30    2     2    72.45                                                                                     
             57 Skiba           Włodzimierz     2    23    2     2    72.16                                                                                     
             58 Borowski        Dariusz         2    21    2     2    71.96                                                                                     
             59 Kujawiak        Jan             1    37    2     2    70.75                                                                                     
             60 Zelman          Marcin          3    15    2     2    67.87                                                                                     
             61 Prudziński      Jan             3    29    1     1    37.04                                                                                     
             62 Tokarski Waldem Michał          1    28    1     1    34.94                                                                                     
             63 Witkowski       Tomasz          3    16    1     1    33.21                                                                                     
             64 Bąk             Dariusz         3     9    1     1    32.95                                                                                     
             65 Nowak           Adam            3    28    1     1    32.82                                                                                     
             66 Bugalski        Arkadiusz       1    42    1     1    32.74                                                                                     
             67 Peterek         Kazimierz       2    61    1     1    32.72                                                                                     
             68 Belka           Stanisław       1    26    1     1    32.55                                                                                     
             69 Oracz           Paweł           2    23    1     1    32.28                                                                                     
             70 Toporowicz      Tadeusz         1    23    0     0     0.00                                                                                     
             71 Mazur           Jerzy           3     8    0     0     0.00                                                                                     
             72 Gugała          Mirosław        3     4    0     0     0.00                                                                                     
             73 Gaszewski       Michał          3    22    0     0     0.00                                                                                     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  7   35    962.31  37.2
    2    4 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  7   35    962.17  32.8
    3    3 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  7   35    952.45  47.7
    4    8 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  7   35    951.58  24.1
    5   10 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  7   35    949.21  27.9
    6    9 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  7   35    944.10  34.1
    7    5 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  7   35    943.55  35.6
    8   11 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  7   35    941.76  29.2
    9    6 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  7   35    939.30  36.3
   10    7 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  7   35    935.00  33.4
   11   15 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  7   35    934.56  33.9
   12   16 Widłak          Adam            3  7  7  7  7  7   35    933.87  32.3
   13   13 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  7   35    932.11  27.5
   14   12 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  7   35    930.29  39.8
   15   14 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  7   35    928.20  26.7
   16   17 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  7   35    924.97  28.1
   17   18 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  7   35    920.70  24.3
   18   23 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  7   35    917.48  22.0
   19   21 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  7   35    910.81  30.7
   20   19 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  7   35    909.12  27.1
   21   22 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  7   35    904.50  29.0
   22    2 Sotek           Mariusz         1  7  7  7  7  6   34    901.70  34.2
   23   20 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  7   35    898.55  14.7
   24   25 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7  7  7  7   35    892.87  15.1
   25   26 Walczak         Dariusz         1  7  7  7  7  7   35    885.16  26.1
   26   28 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  5  7   33    852.11  20.7
   27   30 Rawski          Witold          1  7  5  6  7  7   32    828.27  18.5
   28   31 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6  7  7  7   28    819.21  19.8
   29   32 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  4  7   32    804.58  31.4
   30   34 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  7  7  7   27    797.06  18.0
   31   35 Bielski         Jacek           3  5  7  6  6  7   31    792.86  19.3
   32   24 Jobda           Arkadiusz       3  7  7  7  7  3   31    759.62  23.4
   33   33 Fabisiak        Rafał           3  7  7  7  4  6   31    736.77  33.3
   34   41 Czasak          Marcin          2  7  4  3  7  7   28    721.83  13.2
   35   27 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  5  3   29    698.10  18.2
   36   39 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  5  5  5   29    687.17  17.1
   37   42 Pindelski       Krzysztof       2  7  1  1  7  7   23    648.72  15.7
   38   29 Jaworski        Mateusz         3  7  7  7  5  2   28    645.82  25.5
   39   36 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7  4  6  3   27    619.93  17.6
   40   40 Pytka           Bogdan          3  7  6  3  5  4   25    600.41  14.8
   41   47 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  7  7   17    578.45   9.9
   42   37 Borowski        Dariusz         2 --  7  7  6  2   22    576.51  19.3
   43   43 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  7  5   19    548.88  16.9
   44   44 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  0  5   26    547.91  13.7
   45   38 Peterek         Kazimierz       2  7  5  3  7  1   23    536.73  11.4
   46   48 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6 --  6   22    535.60  18.8
   47   46 Głażewski       Jerzy           3  7  2  2  5  4   20    486.62  10.0
   48   45 Wirtek          Mariusz         3  7  7  4  2  3   23    471.71  18.0
   49   55 Okrasa          Stanisław       3  7  0  0  3  5   15    374.98   4.7
   50   63 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  7   10    365.27  17.9
   51   58 Zieliński       Jan             2  7  1  0  2  5   15    346.37   8.2
   52   53 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4   11    343.17  14.9
   53   52 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5  2  0  3   17    325.07   9.6
   54   50 Oracz           Paweł           2  3  5  2  2  1   13    283.88   7.1
   55   60 Markowski       Krzysztof       3  6  0  0  2  4   12    283.52   8.2
   56   51 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2  1  2  1   13    254.93   4.5
   57   49 Krupa           Łukasz          3  3  7  4 -- --   14    252.38  25.5
   58   54 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1   12    235.63   6.0
   59   66 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  4    8    235.31   4.8
   60   59 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  2  2   11    234.80   5.4
   61   56 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1    9    222.24   9.7
   62   65 Styczek         Maciej          1  7  0  0  0  3   10    196.83   8.4
   63   61 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2    6    189.04   4.2
   64   57 Golik           Sławomir        2  7  2  1  1 --   11    180.59   7.2
   65   69 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2    5    137.65   3.1
   66   72 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2    6    133.97   4.9
   67   74 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2    4    115.50   3.7
   68   62 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --    4    106.23   3.3
   69   67 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1    5    105.37   2.9
   70   64 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0    4     95.71   3.3
   71   68 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 --    2     71.17   2.4
   72   70 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0    3     64.81   8.6
   73   71 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --    3     62.08   3.5
   74   73 Bąbik           Sławomir        1  1 --  2  0 --    3     55.58   3.9
   75   77 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1    2     50.02   1.2
   76   80 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1    1     32.95   1.1
   77   79 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1    1     32.82   1.1
   78   75 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- --    2     30.29   3.1
   79   76 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0    1     21.64   1.5
   80   78 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0    0      0.00   0.0
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5   25    687.29  47.7
    2    4 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5   25    683.63  37.2
    3    8 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5   25    682.57  32.8
    4   12 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5   25    678.32  24.1
    5    7 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5   25    677.66  34.1
    6   11 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5   25    675.84  32.3
    7    5 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  5   25    674.79  33.4
    8   13 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5   25    674.62  27.9
    9    9 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5   25    674.46  29.2
   10   10 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5   25    671.64  39.8
   11    6 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5   25    669.95  36.3
   12    3 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5   25    667.59  35.6
   13   17 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5   25    667.28  28.1
   14   19 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5   25    663.44  33.9
   15   15 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5   25    659.94  26.7
   16   14 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5   25    659.21  24.3
   17   20 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5   25    657.29  30.7
   18   18 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  5   25    655.92  27.5
   19   23 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5   25    650.53  22.0
   20   16 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5   25    649.78  27.1
   21   21 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5   25    648.33  29.0
   22   26 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  5  5   25    642.85  26.1
   23   28 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  5   25    634.07  19.3
   24    2 Sotek           Mariusz         1  5  5  5  5  4   24    632.64  34.2
   25   27 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  5   25    629.33  17.1
   26   31 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5   24    613.50  31.4
   27   33 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5  5  5   21    609.11  19.8
   28   32 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  4  5   24    601.88  33.3
   29   35 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5  5  5   21    590.01  18.0
   30   36 Rawski          Witold          1  5  2  5  5  5   22    585.98  18.5
   31   29 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5  5  4   24    577.57  15.1
   32   39 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  5   22    545.58  20.7
   33   22 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5  5  2   22    538.02  23.4
   34   24 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5  2   22    535.74  25.5
   35   25 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  2   22    528.31  14.7
   36   40 Czasak          Marcin          2  5  3  2  5  5   20    520.15  13.2
   37   34 Pytka           Bogdan          3  5  4  3  5  3   20    498.26  14.8
   38   45 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1  5  5   17    481.23  15.7
   39   44 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  5  5   17    478.49  16.9
   40   30 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  4  1   20    474.81  18.2
   41   37 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3  4  3   20    467.45  17.6
   42   42 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2  5  4   18    461.58  10.0
   43   46 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  0  5   20    446.85  13.7
   44   47 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5 --  5   18    442.33  18.8
   45   48 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  5  5   13    437.30   9.9
   46   43 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4  2  3   19    413.26  18.0
   47   38 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  4  1   15    387.35  19.3
   48   41 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0  5  1   15    358.05  11.4
   49   50 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4   11    343.17  14.9
   50   52 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2  0  3   15    300.93   9.6
   51   63 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  5    8    290.08  17.9
   52   62 Zieliński       Jan             2  4  1  0  1  5   11    273.62   8.2
   53   58 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  2  4   11    271.18   8.2
   54   54 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0  3  2   10    241.86   4.7
   55   51 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1   12    235.63   6.0
   56   53 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1    9    222.24   9.7
   57   49 Krupa           Łukasz          3  3  5  4 -- --   12    219.18  25.5
   58   65 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  3    7    200.60   4.8
   59   60 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2    6    189.04   4.2
   60   56 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0  2  1    8    174.71   4.5
   61   69 Styczek         Maciej          1  5  0  0  0  3    8    170.72   8.4
   62   55 Golik           Sławomir        2  5  2  1  1 --    9    155.37   7.2
   63   57 Oracz           Paweł           2  2  4  0  1  0    7    137.77   7.1
   64   68 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2    5    137.65   3.1
   65   72 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2    6    133.97   4.9
   66   59 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  1  0    8    130.34   5.4
   67   73 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2    4    115.50   3.7
   68   61 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --    4    106.23   3.3
   69   66 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1    5    105.37   2.9
   70   64 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0    4     95.71   3.3
   71   67 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 --    2     71.17   2.4
   72   70 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0    3     64.81   8.6
   73   71 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --    3     62.08   3.5
   74   77 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1    2     50.02   1.2
   75   74 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 --    2     33.54   3.9
   76   80 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1    1     32.95   1.1
   77   79 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1    1     32.82   1.1
   78   75 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- --    2     30.29   3.1
   79   76 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0    1     21.64   1.5
   80   78 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0    0      0.00   0.0
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5   25    682.20  32.8
    2    3 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5   25    675.68  29.2
    3    2 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5   25    673.90  37.2
    4    4 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5   25    667.03  33.9
    5   12 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5   25    639.50  22.0
    6   11 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5   25    634.80  34.1
    7    6 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  5   25    632.42  14.7
    8   13 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5   24    618.36  31.4
    9    8 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  4   24    607.41  24.3
   10   16 Wilczek         Edward          2  0  5  5  5  5   20    592.98  27.5
   11   20 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  3  5   23    581.21  27.9
   12   17 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  4  5   24    581.15  26.1
   13   18 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4  5  4  5   23    580.51  15.1
   14    7 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5  5  5  3   22    571.63  24.1
   15   22 Szklarz         Marian          3  5  5  5  2  5   22    561.67  47.7
   16    5 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  2   22    530.55  39.8
   17   25 Rawski          Witold          1  5  4  2  5  5   21    523.63  18.5
   18   10 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  2   22    523.28  36.3
   19   26 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  2  5   22    521.37  33.3
   20   30 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  5  5  5   15    495.17  18.0
   21    9 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  1   21    492.60  30.7
   22   15 Łuczak          Marek           3  5  5  5  4  2   21    486.36  28.1
   23   23 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  3  3   21    478.73  27.1
   24   14 Jobda           Arkadiusz       3  4  5  5  5  1   20    467.88  23.4
   25   35 Czasak          Marcin          2  2  3  2  4  5   16    431.78  13.2
   26   28 Arak            Piotr           1  0  1  5  5  3   14    431.67  26.7
   27   19 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  3  1   19    425.93  25.5
   28   37 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  1  5  5   14    414.90  15.7
   29   32 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  4  1  4   19    414.86  29.0
   30   34 Widłak          Adam            3  0  3  5  3  4   15    412.27  32.3
   31   38 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  0  5   16    410.97  33.4
   32   21 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  2  5  1   18    406.18  17.6
   33   36 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  2  4  5   14    405.99  16.9
   34   24 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  1   18    392.76  20.7
   35   27 Peterek         Kazimierz       2  5  2  3  5  1   16    377.75  11.4
   36   31 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3  4  4  2   13    363.82  19.8
   37   29 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  1  1   17    357.73  35.6
   38   44 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  0  5  4   10    338.17   9.9
   39   33 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  2  1   13    314.78  19.3
   40   40 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  0  2   12    289.30  34.2
   41   45 Głażewski       Jerzy           3  2  2  1  3  2   10    259.28  10.0
   42   39 Oracz           Paweł           2  2  4  2  2  1   11    252.50   7.1
   43   41 Wirtek          Mariusz         3  3  4  3  1  1   12    247.65  18.0
   44   42 Pytka           Bogdan          3  5  5  2  0  1   13    239.19  14.8
   45   43 Sekuła          Wiesław         3  4  5  3  0  1   13    235.46  13.7
   46   50 Włodarczyk      Paweł           1  1  3  2 --  3    9    223.92  18.8
   47   46 Tokarski Waldem Michał          1  4  3  2  1  1   11    222.05   6.0
   48   48 Bielski         Jacek           3  0  4  2  2  1    9    215.95  19.3
   49   52 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2  1  0  3   10    215.23   9.6
   50   49 Skiba           Włodzimierz     2  3  2  0  2  2    9    209.53   5.4
   51   47 Krupa           Łukasz          3  2  5  3 -- --   10    180.46  25.5
   52   70 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0  4    4    142.47  17.9
   53   75 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  3    3    107.56   4.7
   54   51 Kowalski        Paweł           2  1  5  0  0  0    6    107.44  18.2
   55   53 Golik           Sławomir        2  3  2  1  0 --    6     93.84   7.2
   56   54 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  1  0  0    6     92.58   4.5
   57   56 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1  1  0  1    4     86.38  17.1
   58   57 Markowski       Krzysztof       3  4  0  0  0  1    5     85.80   8.2
   59   55 Zieliński       Jan             2  4  0  0  1  0    5     85.57   8.2
   60   58 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  1    3     78.99   3.7
   61   59 Krzcot          Marcin          1  2  1  0 --  1    4     77.38   4.9
   62   71 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0  2    2     70.91   4.8
   63   60 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 --    2     34.72   3.9
   64   61 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  1  0    1     34.69   8.6
   65   62 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  1 --    1     34.48   2.4
   66   74 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0  1    1     33.66   3.1
   67   73 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1    1     32.82   1.1
   68   63 Bolek           Marian          1  1  1  0  0 --    2     31.01   3.3
   69   64 Styczek         Maciej          1  2  0  0  0  0    2     26.29   8.4
   70   65 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0    1     21.64   1.5
   71   66 Toporowicz      Tadeusz         1 --  1  0  0  0    1     16.48   3.3
   72   67 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0    0      0.00   2.9
   73   68 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0  0    0      0.00  14.9
   74   69 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --    0      0.00   3.5
   75   72 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0    0      0.00   0.0
   76   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0    0      0.00   1.1
   77   77 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  0    0      0.00   9.7
   78   78 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0    0      0.00   4.2
   79   79 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 -- --    0      0.00   3.1
   80   80 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  0    0      0.00   1.2
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0

 

 

                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Antosiewicz Bogdan      369   3  10   376.92 10 376.92  0   0.00  0   0.00 
   2 Myszkowski Zenon        112   1  10   373.07 10 373.07  0   0.00  0   0.00 
   3 Szklarz Marian          364   3   9   345.56  9 345.56  0   0.00  0   0.00 
   4 Kwiatkowski Andrzej     205   2   9   335.28  9 335.28  0   0.00  0   0.00 
   5 Kuźmiński Andrzej       360   3   9   333.75  9 333.75  0   0.00  0   0.00 
   6 Rębiś Krzysztof         411   2   9   329.23  9 329.23  0   0.00  0   0.00 
   7 Sadowski Marek          219   2   9   326.92  9 326.92  0   0.00  0   0.00 
   8 Burkowski Paweł         357   3   8   304.41  8 304.41  0   0.00  0   0.00 
   9 Wojciechowski Andrzej   241   3   8   301.12  8 301.12  0   0.00  0   0.00 
  10 Tarka Stanisław         632   2   8   301.01  8 301.01  0   0.00  0   0.00 
  11 Widłak Adam             378   3   8   299.27  8 299.27  0   0.00  0   0.00 
  12 Łuczak Marek            366   3   8   297.89  8 297.89  0   0.00  0   0.00 
  13 Dąbrowski Tomasz        404   1   8   297.57  8 297.57  0   0.00  0   0.00 
  14 Łukasik Andrzej         385   3   8   296.34  8 296.34  0   0.00  0   0.00 
  15 Kurek Wiesław             2   3   8   295.80  8 295.80  0   0.00  0   0.00 
  16 Fabisiak Rafał          465   3   8   293.40  8 293.40  0   0.00  0   0.00 
  17 Woźniak Wit              15   3   8   292.87  8 292.87  0   0.00  0   0.00 
  18 Rawski Witold           116   1   8   292.63  8 292.63  0   0.00  0   0.00 
  19 Michniewski Tomasz      363   3   8   288.21  8 288.21  0   0.00  0   0.00 
  20 Grzegrzółka Jan         308   3   8   285.87  8 285.87  0   0.00  0   0.00 
  21 Lewandowski Kazimierz   416   3   8   283.38  8 283.38  0   0.00  0   0.00 
  22 Szczepaniak Robert      156   1   8   281.05  8 281.05  0   0.00  0   0.00 
  23 Glinka Dariusz          160   1   7   267.55  7 267.55  0   0.00  0   0.00 
  24 Bielski Jacek           302   3   7   263.94  7 263.94  0   0.00  0   0.00 
  25 Arak Piotr              141   1   7   262.72  7 262.72  0   0.00  0   0.00 
  26 Szpadzik Joanna i Marc  162   1   7   261.82  7 261.82  0   0.00  0   0.00 
  27 Wilczek Edward          221   2   7   260.70  7 260.70  0   0.00  0   0.00 
  28 Puchała Sylwester       242   2   7   259.44  7 259.44  0   0.00  0   0.00 
  29 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   7   251.95  7 251.95  0   0.00  0   0.00 
  30 Pytka Bogdan            166   3   7   251.66  7 251.66  0   0.00  0   0.00 
  31 Wojciechowski Jarosław  375   3   7   247.35  7 247.35  0   0.00  0   0.00 
  32 Peterek Kazimierz       224   2   7   244.29  7 244.29  0   0.00  0   0.00 
  33 Szczęsny Marek          382   3   7   243.11  7 243.11  0   0.00  0   0.00 
  34 Sotek Mariusz           161   1   5   187.81  5 187.81  0   0.00  0   0.00 
  35 Walczak Dariusz         122   1   5   182.64  5 182.64  0   0.00  0   0.00 
  36 Pindelski Krzysztof     210   2   5   179.74  5 179.74  0   0.00  0   0.00 
  37 Kisiel Robert i Staś    211   2   5   179.72  5 179.72  0   0.00  0   0.00 
  38 Górniak Piotr           245   2   5   179.02  5 179.02  0   0.00  0   0.00 
  39 Jaworski Mateusz        380   3   5   178.94  5 178.94  0   0.00  0   0.00 
  40 Czasak Marcin           423   2   5   178.78  5 178.78  0   0.00  0   0.00 
  41 Markowski Krzysztof     317   3   5   178.14  5 178.14  0   0.00  0   0.00 
  42 Kowalski Paweł          244   2   4   156.08  4 156.08  0   0.00  0   0.00 
  43 Borowski Dariusz       4243   2   4   146.32  4 146.32  0   0.00  0   0.00 
  44 Szymaniak Jerzy         348   2   4   145.79  4 145.79  0   0.00  0   0.00 
  45 Witkowski Tomasz        368   3   4   138.37  4 138.37  0   0.00  0   0.00 
  46 Włodarczyk Paweł        164   1   3   113.50  3 113.50  0   0.00  0   0.00 
  47 Borkowski Jerzy         103   1   3   108.52  3 108.52  0   0.00  0   0.00 
  48 Okrasa Stanisław        354   3   3   106.54  3 106.54  0   0.00  0   0.00 
  49 Rokita Sławomir         217   2   3   105.84  3 105.84  0   0.00  0   0.00 
  50 Styczek Maciej          136   1   3   105.36  3 105.36  0   0.00  0   0.00 
  51 Wirtek Mariusz          347   3   3   104.92  3 104.92  0   0.00  0   0.00 
  52 Chojnacki M. i  Z.      204   2   3   104.41  3 104.41  0   0.00  0   0.00 
  53 Bąk Dariusz             365   3   3    98.85  3  98.85  0   0.00  0   0.00 
  54 Tokarski Waldemar Mich  120   1   2    74.65  2  74.65  0   0.00  0   0.00 
  55 Sekuła Wiesław          331   3   2    71.90  2  71.90  0   0.00  0   0.00 
  56 Głażewski Jerzy         306   3   2    71.38  2  71.38  0   0.00  0   0.00 
  57 Jobda Arkadiusz         377   3   2    71.30  2  71.30  0   0.00  0   0.00 
  58 Zelman Marcin           341   3   2    70.60  2  70.60  0   0.00  0   0.00 
  59 Kulczyński Mieczysław   311   3   2    70.26  2  70.26  0   0.00  0   0.00 
  60 Oracz Paweł             239   2   2    69.82  2  69.82  0   0.00  0   0.00 
  61 Gugała Mirosław         358   3   2    68.72  2  68.72  0   0.00  0   0.00 
  62 Skiba Włodzimierz       316   2   2    68.65  2  68.65  0   0.00  0   0.00 
  63 Belka Stanisław         101   1   2    68.27  2  68.27  0   0.00  0   0.00 
  64 Sadowski Sławomir Piot  133   1   2    67.87  2  67.87  0   0.00  0   0.00 
  65 Więsik Dariusz          373   3   2    66.97  2  66.97  0   0.00  0   0.00 
  66 Szczepaniak Ludwik      126   1   2    65.87  2  65.87  0   0.00  0   0.00 
  67 Prudziński Jan          386   3   1    37.63  1  37.63  0   0.00  0   0.00 
  68 Kujawiak Jan            135   1   1    35.39  1  35.39  0   0.00  0   0.00 
  69 Krzcot Marcin           169   1   1    35.12  1  35.12  0   0.00  0   0.00 
  70 Zieliński Jan          4224   2   1    34.69  1  34.69  0   0.00  0   0.00 
  71 Golik Sławomir          206   2   1    33.26  1  33.26  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2019 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Łukasik Andrzej    385   3   5  285.260  5  285.260  0    0.000  0    0.000
   2 Szklarz Marian     364   3   5  299.362  5  299.362  0    0.000  0    0.000
   3 Dąbrowski Tomasz   404   1   5  342.016  5  342.016  0    0.000  0    0.000
   4 Antosiewicz Bogda  369   3   5  343.296  5  343.296  0    0.000  0    0.000
   5 Myszkowski Zenon   112   1   5  346.112  5  346.112  0    0.000  0    0.000
   6 Łuczak Marek       366   3   5  348.485  5  348.485  0    0.000  0    0.000
   7 Glinka Dariusz     160   1   5  356.781  5  356.781  0    0.000  0    0.000
   8 Kuźmiński Andrzej  360   3   5  371.338  5  371.338  0    0.000  0    0.000
   9 Kwiatkowski Andrz  205   2   5  515.090  5  515.090  0    0.000  0    0.000
  10 Rębiś Krzysztof    411   2   5  681.328  5  681.328  0    0.000  0    0.000
  11 Burkowski Paweł    357   3   4  139.480  4  139.480  0    0.000  0    0.000
  12 Arak Piotr         141   1   4  296.701  4  296.701  0    0.000  0    0.000
  13 Woźniak Wit         15   3   4  350.062  4  350.062  0    0.000  0    0.000
  14 Tarka Stanisław    632   2   4  355.059  4  355.059  0    0.000  0    0.000
  15 Grzegrzółka Jan    308   3   4  513.707  4  513.707  0    0.000  0    0.000
  16 Walczak Dariusz    122   1   4  517.522  4  517.522  0    0.000  0    0.000
  17 Wojciechowski And  241   3   3  153.845  3  153.845  0    0.000  0    0.000
  18 Puchała Sylwester  242   2   3  175.236  3  175.236  0    0.000  0    0.000
  19 Bielski Jacek      302   3   3  184.111  3  184.111  0    0.000  0    0.000
  20 Kurek Wiesław        2   3   3  187.154  3  187.154  0    0.000  0    0.000
  21 Wilczek Edward     221   2   3  189.705  3  189.705  0    0.000  0    0.000
  22 Pytka Bogdan       166   3   3  196.412  3  196.412  0    0.000  0    0.000
  23 Rawski Witold      116   1   3  226.131  3  226.131  0    0.000  0    0.000
  24 Michniewski Tomas  363   3   3  264.151  3  264.151  0    0.000  0    0.000
  25 Sadowski Marek     219   2   3  283.611  3  283.611  0    0.000  0    0.000
  26 Czasak Marcin      423   2   3  310.439  3  310.439  0    0.000  0    0.000
  27 Lewandowski Kazim  416   3   3  311.993  3  311.993  0    0.000  0    0.000
  28 Borkowski Jerzy    103   1   3  359.627  3  359.627  0    0.000  0    0.000
  29 Lewandowski Jerzy  315   3   3  410.492  3  410.492  0    0.000  0    0.000
  30 Szczepaniak Rober  156   1   3  468.314  3  468.314  0    0.000  0    0.000
  31 Kowalski Paweł     244   2   2   33.137  2   33.137  0    0.000  0    0.000
  32 Sotek Mariusz      161   1   2   44.232  2   44.232  0    0.000  0    0.000
  33 Szpadzik Joanna i  162   1   2  107.749  2  107.749  0    0.000  0    0.000
  34 Szczęsny Marek     382   3   2  144.479  2  144.479  0    0.000  0    0.000
  35 Kisiel Robert i S  211   2   2  183.835  2  183.835  0    0.000  0    0.000
  36 Peterek Kazimierz  224   2   2  192.391  2  192.391  0    0.000  0    0.000
  37 Styczek Maciej     136   1   2  252.747  2  252.747  0    0.000  0    0.000
  38 Głażewski Jerzy    306   3   2  270.117  2  270.117  0    0.000  0    0.000
  39 Wojciechowski Jar  375   3   2  270.919  2  270.919  0    0.000  0    0.000
  40 Zelman Marcin      341   3   2  294.381  2  294.381  0    0.000  0    0.000
  41 Kulczyński Mieczy  311   3   2  304.808  2  304.808  0    0.000  0    0.000
  42 Belka Stanisław    101   1   2  367.096  2  367.096  0    0.000  0    0.000
  43 Górniak Piotr      245   2   1   19.851  1   19.851  0    0.000  0    0.000
  44 Jaworski Mateusz   380   3   1   46.437  1   46.437  0    0.000  0    0.000
  45 Borowski Dariusz  4243   2   1   54.748  1   54.748  0    0.000  0    0.000
  46 Fabisiak Rafał     465   3   1   56.717  1   56.717  0    0.000  0    0.000
  47 Prudziński Jan     386   3   1   74.442  1   74.442  0    0.000  0    0.000
  48 Wirtek Mariusz     347   3   1   75.505  1   75.505  0    0.000  0    0.000
  49 Włodarczyk Paweł   164   1   1   79.759  1   79.759  0    0.000  0    0.000
  50 Markowski Krzyszt  317   3   1   96.774  1   96.774  0    0.000  0    0.000
  51 Okrasa Stanisław   354   3   1  105.165  1  105.165  0    0.000  0    0.000
  52 Pindelski Krzyszt  210   2   1  106.345  1  106.345  0    0.000  0    0.000
  53 Tokarski Waldemar  120   1   1  126.905  1  126.905  0    0.000  0    0.000
  54 Sekuła Wiesław     331   3   1  127.260  1  127.260  0    0.000  0    0.000
  55 Gugała Mirosław    358   3   1  133.003  1  133.003  0    0.000  0    0.000
  56 Widłak Adam        378   3   1  135.058  1  135.058  0    0.000  0    0.000
  57 Witkowski Tomasz   368   3   1  139.808  1  139.808  0    0.000  0    0.000
  58 Kujawiak Jan       135   1   1  144.275  1  144.275  0    0.000  0    0.000
  59 Krzcot Marcin      169   1   1  152.783  1  152.783  0    0.000  0    0.000
  60 Sadowski Sławomir  133   1   1  153.492  1  153.492  0    0.000  0    0.000
  61 Skiba Włodzimierz  316   2   1  154.346  1  154.346  0    0.000  0    0.000
  62 Szymaniak Jerzy    348   2   1  154.655  1  154.655  0    0.000  0    0.000
  63 Bąk Dariusz        365   3   1  176.533  1  176.533  0    0.000  0    0.000

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 Szklarz         Marian          3  4  5  5  5  4   23    613.29  47.7
    2    4 Burkowski       Paweł           3  5  4  5  4  4   22    555.03  39.8
    3    7 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  2  5   22    522.62  31.4
    4    6 Kurek           Wiesław         3  3  5  5  4  4   21    546.97  35.6
    5   11 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5  3  5   21    529.16  33.3
    6    3 Widłak          Adam            3  4  5  5  4  3   21    524.31  32.3
    7    2 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5  5  2   21    505.80  30.7
    8   12 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5  5  5   20    565.84  34.1
    9    5 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5  5  3   20    530.06  37.2
   10   13 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4  3  5   20    499.45  27.1
   11   18 Tarka           Stanisław       2  5  3  4  2  5   19    477.73  20.7
   12    8 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  5  2   18    493.70  33.4
   13   20 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3  3  5   18    473.36  27.9
   14    9 Arak            Piotr           1  2  5  4  5  2   18    469.78  26.7
   15   10 Wilczek         Edward          2  5  4  2  5  2   18    438.97  27.5
   16   24 Łuczak          Marek           3  2  3  4  3  5   17    473.07  28.1
   17   15 Woźniak         Wit             3  0  5  5  4  3   17    469.15  36.3
   18   16 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4  3  3   17    426.08  24.3
   19   14 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5  2  2   17    388.93  25.5
   20   31 Bielski         Jacek           3  4  3  2  2  5   16    410.55  19.3
   21   17 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2  3  2   16    354.79  29.0
   22   26 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5  5  4   15    472.03  19.8
   23   21 Walczak         Dariusz         1  3  3  4  3  2   15    363.31  26.1
   24   22 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3  3  2   15    357.73  17.1
   25   33 Sadowski        Marek           2  2  1  3  4  4   14    397.78  22.0
   26   27 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4  3  3   14    389.72  24.1
   27   23 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2  5  2   14    380.59  33.9
   28   19 Sotek           Mariusz         1  2  3  3  5  0   13    343.98  34.2
   29   29 Pytka           Bogdan          3  4  1  2  4  2   13    333.86  14.8
   30   32 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4  0  2   13    267.33  13.7
   31   25 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2  1  1   13    254.03  18.0
   32   38 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3  5  4   12    399.53  18.0
   33   37 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3 --  3   12    288.43  18.8
   34   34 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1  1  2   12    245.76  17.6
   35   39 Puchała         Sylwester       2  0  0  5  3  3   11    330.94  32.8
   36   42 Rawski          Witold          1  2  0  3  2  4   11    317.07  18.5
   37   28 Borowski        Dariusz         2 --  3  5  3  0   11    272.87  19.3
   38   30 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5  3  0   11    268.75  14.7
   39   36 Górniak         Piotr           2  2  3  3  1  2   11    258.66  29.2
   40   44 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1  5  4   10    345.13  16.9
   41   35 Kowalski        Paweł           2  0  3  3  3  1   10    280.03  18.2
   42   49 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1  1  4   10    251.43  15.7
   43   41 Czasak          Marcin          2  2  1  1  3  1    8    205.86  13.2
   44   43 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1  1  1    8    173.31   6.0
   45   40 Krupa           Łukasz          3  1  4  3 -- --    8    152.12  25.5
   46   53 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  3  4    7    264.88   9.9
   47   52 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0  2  3    7    199.55   8.2
   48   48 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2  1  1    7    154.85  15.1
   49   45 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0  3  0    6    153.31  11.4
   50   46 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0  3  0    6    144.28   4.7
   51   47 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2  1  0    6    133.85  23.4
   52   50 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0  2  1    5    141.01  14.9
   53   51 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1  2  1    5    134.53   9.7
   54   60 Styczek         Maciej          1  3  0  0  0  2    5    109.23   8.4
   55   68 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  1  3    4    144.30  17.9
   56   54 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  3  1    4    141.39   4.2
   57   63 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0  0  2    4     98.30  10.0
   58   59 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  0  1    4     78.51   9.6
   59   55 Bolek           Marian          1  0  1  0  2 --    3     93.09   3.3
   60   61 Rokita          Sławomir        2 --  1  0  1  1    3     88.29   4.8
   61   62 Belka           Stanisław       1  1  0  0  1  1    3     78.76   2.9
   62   56 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0    3     64.81   8.6
   63   57 Zieliński       Jan             2  2  0  0  1  0    3     59.36   8.2
   64   58 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  0  0    3     57.48   3.3
   65   66 Zelman          Marcin          3  0  0 --  1  1    2     68.24   3.1
   66   64 Golik           Sławomir        2  2  0  0  0 --    2     27.60   7.2
   67   80 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  1    1     37.04   1.2
   68   65 Oracz           Paweł           2  0  0  0  1  0    1     36.72   7.1
   69   72 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  1    1     34.24   3.7
   70   74 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  1    1     33.90   4.9
   71   67 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  1  0    1     33.83   5.4
   72   77 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1    1     32.95   1.1
   73   69 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0 -- --    1     17.28   3.1
   74   70 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  0    1     13.62   4.5
   75   71 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --    0      0.00   3.5
   76   73 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 --    0      0.00   3.9
   77   75 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0    0      0.00   0.0
   78   76 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0    0      0.00   1.1
   79   78 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 --    0      0.00   2.4
   80   79 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0    0      0.00   1.5
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0