PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Złotów I z dnia 19.05.19                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:22:15.  N 17:03:06.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  315.645 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   73                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3233                           
      5.Ilość konkursów.......................:  647                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1020.45                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   822.14                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,52,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,17,29                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 24 min. 31 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   19   │  730   │  162  │22.19│      
          │ 2  │ Baniocha                │   20   │ 1127   │  199  │17.66│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   34   │ 1376   │  286  │20.78│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   73   │ 3233   │  647  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                       z lotu Złotów I, w dniu 19.05.19                                                                                         
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                           
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                           
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                           
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                           
   1 Rębiś Krzysztof                 2   26             RGSM 12:52:58     1020.45   0.31  25-  9-  7  314.264  40.000          40.00                            
   2 Kurek Wiesław                   3   11              G   13:03:28     1016.35   0.62  48- 11-  7  323.672  39.990                                           
   3 Szklarz Marian                  3    5              G   13:04:24     1012.72   0.93  21- 10-  7  323.464  39.980                                           
   4 Widłak Adam                     3   19              GSM 13:11:58     1010.46   1.24  38- 13-  7  330.386  39.960          39.97                            
   5 Woźniak Wit                     3   28              G   13:10:08     1009.85   1.55  61- 24-  7  328.337  39.950                                           
   6 Antosiewicz Bogdan              3   42             RGSM 13:17:41     1008.74   1.86  36- 15-  7  335.592  39.940          39.95                            
   7 Antosiewicz Bogdan              3   23              G   13:17:56     1007.99   2.17       2   1  335.592  39.930                                           
   8 Łuczak Marek                    3    2              GCM 13:05:19     1007.37   2.47  44- 13-  7  322.678  39.910   2.474  39.93                            
   9 Widłak Adam                     3    2              GSM 13:16:19      997.19   2.78       2   2  330.386  39.900          39.92                            
  10 Wilczek Edward                  2  102              G   13:07:41      992.04   3.09  82- 20-  7  320.113  39.890                                           
  11 Wilczek Edward                  2   89              G   13:09:30      986.48   3.40       2   0  320.113  39.880                                           
  12 Puchała Sylwester               2  106              G   13:04:34      986.24   3.71  53- 19-  7  315.169  39.860                                           
  13 Puchała Sylwester               2   24             RG   13:04:36      986.14   4.02       2   0  315.169  39.850                                           
  14 Puchała Sylwester               2   39             RG   13:04:38      986.03   4.33       3   0  315.169  39.840                                           
  15 Woźniak Wit                     3   30              GCM 13:18:49      983.59   4.64       2   1  328.337  39.830   4.640  39.86                            
  16 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              GCM 13:04:17      983.35   4.95  40- 12-  7  313.966  39.810   4.949  39.85                            
  17 Szklarz Marian                  3   19             RGSM 13:14:56      980.39   5.26       2   1  323.464  39.800          39.84                            
  18 Górniak Piotr                   2   60             R    13:01:26      980.19   5.57  64- 20-  7  310.166  39.790                                           
  19 Kuźmiński Andrzej               3   61              G   13:02:42      977.88   5.88  53- 15-  7  310.671  39.780                                           
  20 Glinka Dariusz                  1   31              GCM 13:06:24      977.55   6.19  21- 10-  7  314.186  39.760   6.186  39.81                            
  21 Wilczek Edward                  2   49             R    13:12:40      976.95   6.50       3   0  320.113  39.750                                           
  22 Kuźmiński Andrzej               3    2              GSM 13:03:11      976.39   6.81       2   1  310.671  39.740          39.79                            
  23 Wojciechowski Andrzej           3   44              G   13:10:14      975.32   7.11 112- 22-  7  317.207  39.730                                           
  24 Woźniak Wit                     3   78             R    13:22:01      974.25   7.42       3   1  328.337  39.720                                           
  25 Myszkowski Zenon                1   23              G   12:54:52      974.01   7.73  62- 21-  7  301.813  39.700                                           
  26 Burkowski Paweł                 3   17              GCM 13:18:59      973.60   8.04  53- 14-  7  325.166  39.690   8.042  39.75                            
  27 Łukasik Andrzej                 3   25             R    13:12:08      972.67   8.35  71- 20-  7  318.193  39.680                                           
  28 Wojciechowski Andrzej           3  153             R    13:11:41      970.99   8.66       2   0  317.207  39.670                                           
  29 Wilczek Edward                  2  103                  13:14:53      970.38   8.97       4   0  320.113  39.650                                           
  30 Szklarz Marian                  3   55             RG   13:18:23      970.25   9.28       3   1  323.464  39.640                                           
  31 Sotek Mariusz                   1    8              GCM 13:06:25      970.12   9.59  27- 13-  7  311.812  39.630   9.589  39.70                            
  32 Burkowski Paweł                 3   31             RG   13:20:29      969.25   9.90       2   1  325.166  39.620                                           
  33 Dąbrowski Tomasz                1   72             R    12:59:20      969.23  10.21  82- 35-  7  304.660  39.600                                           
  34 Szklarz Marian                  3    9              GCM 13:18:48      969.04  10.52       4   2  323.464  39.590  10.517  39.67                            
  35 Rębiś Krzysztof                 2    4              GSM 13:09:20      968.95  10.83       2   2  314.264  39.580          39.66                            
  36 Dąbrowski Tomasz                1    6              G   12:59:29      968.76  11.14       2   0  304.660  39.570                                           
  37 Glinka Dariusz                  1    8              G   13:09:22      968.61  11.44       2   1  314.186  39.550                                           
  38 Michniewski Tomasz              3   10              GCM 13:15:20      968.45  11.75  56- 18-  7  319.911  39.540  11.754  39.63                            
  39 Dąbrowski Tomasz                1   59                  12:59:44      967.99  12.06       3   0  304.660  39.530                                           
  40 Dąbrowski Tomasz                1   11              G   12:59:51      967.64  12.37       4   0  304.660  39.520                                           
  41 Wojciechowski Andrzej           3    2              GSM 13:13:06      966.80  12.68       3   1  317.207  39.500          39.60                            
  42 Myszkowski Zenon                1    4              GCM 12:57:16      966.52  12.99       2   1  301.813  39.490  12.991  39.59                            
  43 Arak Piotr                      1   23              GSM 13:03:50      964.06  13.30  66- 23-  7  307.374  39.480          39.58                            
  44 Dąbrowski Tomasz                1   61             R    13:01:08      963.71  13.61       5   0  304.660  39.470                                           
  45 Szklarz Marian                  3   10              GCM 13:20:46      963.36  13.92       5   3  323.464  39.460  13.919  39.56                            
  46 Wilczek Edward                  2  100              GCM 13:17:37      962.41  14.23       5   1  320.113  39.440  14.228  39.55                            
  47 Antosiewicz Bogdan              3   19              G   13:33:44      962.32  14.54       3   1  335.592  39.430                                           
  48 Wojciechowski Jarosław          3   40              GSM 13:14:51      962.19  14.85  41- 18-  7  317.377  39.420          39.53                            
  49 Kwiatkowski Andrzej             2   34             R    13:12:24      961.76  15.16 102- 30-  7  314.879  39.410                                           
  50 Łuczak Marek                    3   17              GSM 13:20:36      961.50  15.47       2   2  322.678  39.390          39.51                            
  51 Kwiatkowski Andrzej             2   41             R    13:12:39      961.02  15.78       2   0  314.879  39.380                                           
  52 Kurek Wiesław                   3    7              GCM 13:21:50      960.93  16.08       2   1  323.672  39.370  16.084  39.50                            
  53 Dąbrowski Tomasz                1   99             R    13:02:05      960.82  16.39       6   0  304.660  39.360                                           
  54 Arak Piotr                      1   82             R    13:05:02      960.44  16.70       2   1  307.374  39.340                                           
  55 Wilczek Edward                  2   24             RG   13:18:27      960.00  17.01       6   1  320.113  39.330                                           
  56 Arak Piotr                      1   13              GCM 13:05:18      959.64  17.32       3   2  307.374  39.320  17.321  39.46                            
  57 Dąbrowski Tomasz                1   42             RG   13:02:30      959.56  17.63       7   0  304.660  39.310                                           
  58 Sotek Mariusz                   1    1              G   13:10:05      959.18  17.94       2   1  311.812  39.290                                           
  59 Kowalski Paweł                  2   59              GCM 13:13:58      958.36  18.25  38-  5-  5  315.267  39.280  18.249  39.43                            
  60 Puchała Sylwester               2   64             R    13:13:57      958.11  18.56       4   0  315.169  39.270                                           
  61 Dąbrowski Tomasz                1   19              G   13:03:20      957.05  18.87       8      304.660   0.000                                           
  62 Myszkowski Zenon                1   49             RG   13:00:53      955.46  19.18       3   1  301.813  39.240                                           
  63 Sotek Mariusz                   1   57              G   13:11:34      954.82  19.49       3   1  311.812  39.230                                           
  64 Wojciechowski Andrzej           3   57                  13:17:25      954.25  19.80       4   1  317.207  39.220                                           
  65 Myszkowski Zenon                1   33              G   13:01:28      953.70  20.11       4   1  301.813  39.210                                           
  66 Kurek Wiesław                   3   13              GCM 13:24:31      953.33  20.41       3   2  323.672  39.200  20.414  39.36                            
  67 Szpadzik Joanna i Marcin        1    5              GSM 13:14:23      953.19  20.72       2   2  313.966  39.180          39.35                            
  68 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              G   13:14:28      952.95  21.03       3   2  313.966  39.170                                           
  69 Sotek Mariusz                   1    7              GSM 13:12:24      952.39  21.34       4   2  311.812  39.160          39.33                            
  70 Sotek Mariusz                   1   82              G   13:12:41      951.57  21.65       5   2  311.812  39.150                                           
  71 Pytka Bogdan                    3    6              GCM 13:08:54      951.11  21.96  21-  5-  5  308.065  39.130  21.961  39.31                            
  72 Myszkowski Zenon                1   43              GSM 13:02:24      950.89  22.27       5   2  301.813  39.120          39.30                            
  73 Glinka Dariusz                  1   28              G   13:15:27      950.78  22.58       3   1  314.186  39.110                                           
  74 Wojciechowski Andrzej           3   53                  13:18:46      950.39  22.89       5   1  317.207  39.100                                           
  75 Sotek Mariusz                   1   70              G   13:13:14      949.97  23.20       6   2  311.812  39.080                                           
  76 Dąbrowski Tomasz                1   83             R    13:05:45      949.84  23.51       9      304.660   0.000                                           
  77 Wojciechowski Jarosław          3   71              G   13:19:14      949.57  23.82       2   1  317.377  39.060                                           
  78 Widłak Adam                     3   15              GSM 13:33:25      948.25  24.13       3   3  330.386  39.050          39.24                            
  79 Sotek Mariusz                   1   50              G   13:13:58      947.85  24.44       7   2  311.812  39.030                                           
  80 Peterek Kazimierz               2   83              GCM 13:17:05      947.16  24.75  77- 18-  7  314.537  39.020  24.745  39.22                            
  81 Kwiatkowski Andrzej             2  120              GSM 13:17:29      947.05  25.05       3   1  314.879  39.010          39.21                            
  82 Widłak Adam                     3   13              G   13:34:01      946.62  25.36       4   3  330.386  39.000                                           
  83 Górniak Piotr                   2   34             RG   13:12:41      946.54  25.67       2   0  310.166  38.980                                           
  84 Woźniak Wit                     3    6              GSM 13:31:58      946.31  25.98       4   2  328.337  38.970          39.18                            
  85 Kurek Wiesław                   3   57                  13:27:20      945.49  26.29       4   2  323.672  38.960                                           
  86 Dąbrowski Tomasz                1   10              GCM 13:07:19      945.22  26.60      10      304.660   0.000  26.601  39.16                            
  87 Szpadzik Joanna i Marcin        1   77             R    13:17:34      944.07  26.91       4   2  313.966  38.930                                           
  88 Jobda Arkadiusz                 3   19              GSM 13:32:02      943.94  27.22  42- 14-  7  327.577  38.920          39.14                            
  89 Kwiatkowski Andrzej             2  122              GSM 13:18:55      942.99  27.53       4   2  314.879  38.910          39.13                            
  90 Wojciechowski Andrzej           3   17              G   13:21:26      942.85  27.84       6   1  317.207  38.900                                           
  91 Kulczyński Mieczysław           3   51                  13:20:45      942.57  28.15  78- 12-  7  316.469  38.890                                           
  92 Wilczek Edward                  2   35             RG   13:24:40      942.43  28.46       7   1  320.113  38.870                                           
  93 Sotek Mariusz                   1   66              G   13:15:53      942.36  28.77       8      311.812   0.000                                           
  94 Wilczek Edward                  2    7              GCM 13:24:42      942.34  29.08       8      320.113   0.000  29.075  39.08                            
  95 Myszkowski Zenon                1   50             RG   13:05:19      942.23  29.38       6   2  301.813  38.840                                           
  96 Kurek Wiesław                   3   34             RG   13:28:41      941.77  29.69       5   2  323.672  38.820                                           
  97 Górniak Piotr                   2   51             RG   13:14:37      940.99  30.00       3   0  310.166  38.810                                           
  98 Kwiatkowski Andrzej             2   86             R    13:19:44      940.69  30.31       5   2  314.879  38.800                                           
  99 Arak Piotr                      1   75             R    13:11:55      940.22  30.62       4   2  307.374  38.790                                           
 100 Sadowski Marek                  2   11              GSM 13:18:39      939.58  30.93  95- 16-  7  313.490  38.770          39.02                            
 101 Szymaniak Jerzy                 2    5              GSM 13:19:14      939.11  31.24 105- 14-  7  313.883  38.760          39.01                            
 102 Michniewski Tomasz              3   29              G   13:25:45      938.84  31.55       2   1  319.911  38.750                                           
 103 Szymaniak Jerzy                 2   42              GSM 13:19:21      938.79  31.86       2   2  313.883  38.740          38.99                            
 104 Peterek Kazimierz               2   23             RG   13:20:06      938.64  32.17       2   1  314.537  38.720                                           
 105 Kwiatkowski Andrzej             2   20             R    13:20:28      938.63  32.48       6   2  314.879  38.710                                           
 106 Michniewski Tomasz              3   63             R    13:26:01      938.11  32.79       3   1  319.911  38.700                                           
 107 Rębiś Krzysztof                 2   30             RG   13:20:06      937.82  33.10       3   2  314.264  38.690                                           
 108 Łukasik Andrzej                 3   22             RG   13:24:21      937.65  33.41       2   0  318.193  38.670                                           
 109 Antosiewicz Bogdan              3   18              G   13:42:56      937.58  33.72       4   1  335.592  38.660                                           
 110 Wojciechowski Jarosław          3   54              G   13:23:42      937.05  34.02       3   1  317.377  38.650                                           
 111 Borowski Dariusz                2   23             RGSM 13:18:14      936.34  34.33  33-  6-  6  312.021  38.640          38.91                            
 112 Sotek Mariusz                   1   80              GCM 13:18:25      935.20  34.64       9      311.812   0.000  34.643  38.90                            
 113 Wojciechowski Jarosław          3   58              G   13:24:24      935.11  34.95       4   1  317.377  38.610                                           
 114 Kulczyński Mieczysław           3   68             R    13:23:29      934.96  35.26       2   0  316.469  38.600                                           
 115 Kowalski Paweł                  2    9              GSM 13:22:13      934.91  35.57       2   2  315.267  38.590          38.87                            
 116 Szczepaniak Robert              1    5              G   13:11:41      934.88  35.88  56- 14-  7  305.409  38.580                                           
 117 Szpadzik Joanna i Marcin        1   10              G   13:21:01      934.38  36.19       5   2  313.966  38.560                                           
 118 Myszkowski Zenon                1   14              G   13:08:09      933.97  36.50       7   2  301.813  38.550                                           
 119 Łuczak Marek                    3   69                  13:30:53      932.91  36.81       3   2  322.678  38.540                                           
 120 Szczepaniak Robert              1   18              G   13:12:26      932.74  37.12       2   0  305.409  38.530                                           
 121 Rębiś Krzysztof                 2   29             RGCM 13:21:56      932.72  37.43       4   3  314.264  38.510  37.427  38.81                            
 122 Dąbrowski Tomasz                1    8              GCM 13:11:56      931.87  37.74      11      304.660   0.000  37.736  38.80                            
 122 Kuźmiński Andrzej               3   59              G   13:18:23      931.87  37.74       3   1  310.671  38.500                                           
 124 Dąbrowski Tomasz                1   38             RG   13:11:58      931.78  38.35      12      304.660   0.000                                           
 125 Łukasik Andrzej                 3   19             RG   13:26:32      931.66  38.66       3   0  318.193  38.460                                           
 126 Wojciechowski Andrzej           3   26              G   13:25:30      931.59  38.97       7   1  317.207  38.450                                           
 127 Górniak Piotr                   2   64             RG   13:18:01      931.38  39.28       4   0  310.166  38.440                                           
 128 Wojciechowski Andrzej           3   32              GSM 13:25:40      931.14  39.59       8      317.207   0.000          38.74                            
 129 Puchała Sylwester               2   70             R    13:23:31      931.03  39.90       5   0  315.169  38.410                                           
 130 Puchała Sylwester               2   71             R    13:23:34      930.89  40.21       6   0  315.169  38.400                                           
 131 Wojciechowski Andrzej           3   22              G   13:25:46      930.86  40.52       9      317.207   0.000                                           
 132 Tokarski Waldemar Michał        1   35             RGSM 13:11:23      930.10  40.83  36-  1-  1  303.568  38.380          38.70                            
 133 Grzegrzółka Jan                 3   34              GSM 13:34:03      930.09  41.14  66- 16-  7  324.649  38.370          38.69                            
 134 Peterek Kazimierz               2   38             R    13:23:20      929.67  41.45       3   1  314.537  38.350                                           
 135 Pytka Bogdan                    3    8              G   13:16:27      929.45  41.76       2   1  308.065  38.340                                           
 136 Glinka Dariusz                  1    9              GSM 13:23:11      929.04  42.07       4   2  314.186  38.330          38.66                            
 137 Arak Piotr                      1   15              G   13:16:07      928.30  42.38       5   2  307.374  38.320                                           
 138 Dąbrowski Tomasz                1   90             R    13:13:23      927.76  42.69      13      304.660   0.000                                           
 139 Arak Piotr                      1   62             R    13:16:27      927.36  42.99       6   2  307.374  38.290                                           
 140 Michniewski Tomasz              3   38             RG   13:30:13      926.70  43.30       4   1  319.911  38.280                                           
 141 Szpadzik Joanna i Marcin        1   87             R    13:23:56      926.34  43.61       6   2  313.966  38.270                                           
 142 Wojciechowski Jarosław          3   75                  13:27:50      925.75  43.92       5   1  317.377  38.250                                           
 143 Pytka Bogdan                    3    2              GCM 13:18:01      925.07  44.23       3   2  308.065  38.240  44.231  38.59                            
 144 Toporowicz Tadeusz              1    7              G   13:09:31      924.69  44.54  30-  1-  1  300.077  38.230                                           
 145 Kurek Wiesław                   3    8              GSM 13:35:11      924.29  44.85       6   3  323.672  38.220          38.57                            
 146 Łukasik Andrzej                 3   70              GCM 13:29:29      923.68  45.16       4   1  318.193  38.200  45.159  38.56                            
 147 Borkowski Jerzy                 1   16              G   13:10:38      923.49  45.47  15-  4-  4  300.720  38.190                                           
 148 Woźniak Wit                     3    1              G   13:40:41      923.12  45.78       5   2  328.337  38.180                                           
 149 Szymaniak Jerzy                 2   28              G   13:25:02      923.10  46.09       3   2  313.883  38.170                                           
 150 Bolek Marian                    1   16              G   13:19:18      922.25  46.40  24-  2-  2  308.307  38.150                                           
 151 Dąbrowski Tomasz                1   50             RG   13:15:21      922.23  46.71      14      304.660   0.000                                           
 152 Dąbrowski Tomasz                1   31             RG   13:15:33      921.68  47.02      15      304.660   0.000                                           
 152 Dąbrowski Tomasz                1   54                  13:15:33      921.68  47.02      16      304.660   0.000                                           
 154 Bielski Jacek                   3   18              GCM 13:28:51      921.66  47.63  37-  6-  6  316.912  38.110  47.634  38.49                            
 155 Sadowski Marek                  2   25              G   13:25:14      921.40  47.94       2   1  313.490  38.090                                           
 156 Myszkowski Zenon                1   16              GCM 13:12:52      920.54  48.25       8      301.813   0.000  48.252  38.47                            
 157 Jobda Arkadiusz                 3   25              G   13:40:53      920.46  48.56       2   1  327.577  38.070                                           
 158 Wilczek Edward                  2    1              GSM 13:32:51      920.26  48.87       9      320.113   0.000          38.45                            
 159 Arak Piotr                      1   31             RGSM 13:19:03      920.14  49.18       7   3  307.374  38.040          38.44                            
 160 Glinka Dariusz                  1    6              GSM 13:26:28      920.11  49.49       5   3  314.186  38.030          38.43                            
 161 Arak Piotr                      1   18              G   13:19:08      919.91  49.80       8      307.374   0.000                                           
 162 Dąbrowski Tomasz                1   15              G   13:16:17      919.64  50.11      17      304.660   0.000                                           
 163 Widłak Adam                     3   30             RG   13:44:16      919.61  50.42       5   3  330.386  37.990                                           
 164 Tarka Stanisław                 2    5             R    13:27:43      919.16  50.73  73-  5-  5  315.010  37.980                                           
 165 Rębiś Krzysztof                 2    6              G   13:26:56      919.08  51.04       5   3  314.264  37.970                                           
 166 Kwiatkowski Andrzej             2   73             R    13:27:40      918.91  51.35       7   2  314.879  37.960                                           
 167 Wojciechowski Andrzej           3   35              G   13:30:18      918.64  51.66      10      317.207   0.000                                           
 168 Pindelski Krzysztof             2   48              G   13:23:56      918.54  51.96  51- 12-  7  311.323  37.930                                           
 169 Glinka Dariusz                  1   27              GSM 13:27:04      918.49  52.27       6   4  314.186  37.920          38.34                            
 170 Kwiatkowski Andrzej             2  102              G   13:27:50      918.46  52.58       8      314.879   0.000                                           
 171 Łuczak Marek                    3   51                  13:36:23      918.31  52.89       4   2  322.678  37.890                                           
 172 Sadowski Marek                  2   52             R    13:26:24      918.25  53.20       3   1  313.490  37.880                                           
 173 Wojciechowski Andrzej           3   16              G   13:30:30      918.11  53.51      11      317.207   0.000                                           
 174 Burkowski Paweł                 3    1              G   13:39:17      917.81  53.82       3   1  325.166  37.860                                           
 175 Fabisiak Rafał                  3    3              GSM 13:31:40      917.57  54.13  19-  4-  4  318.090  37.850          38.28                            
 176 Kulczyński Mieczysław           3   57             R    13:30:04      917.12  54.44       3   0  316.469  37.830                                           
 177 Borowski Dariusz                2   48              GCM 13:25:36      916.09  54.75       2   2  312.021  37.820  54.748  38.26                            
 178 Kowalski Paweł                  2   44              GSM 13:29:10      916.03  55.06       3   3  315.267  37.810          38.25                            
 179 Puchała Sylwester               2   49             R    13:29:06      915.92  55.37       7   0  315.169  37.800                                           
 180 Łuczak Marek                    3   21              G   13:37:20      915.83  55.68       5   2  322.678  37.780                                           
 181 Górniak Piotr                   2   30             RG   13:23:43      915.71  55.99       5   0  310.166  37.770                                           
 182 Burkowski Paweł                 3   13              GSM 13:40:14      915.36  56.29       4   2  325.166  37.760          38.21                            
 183 Wilczek Edward                  2   75             R    13:35:01      914.57  56.60      10      320.113   0.000                                           
 184 Kuźmiński Andrzej               3   16             RG   13:24:43      914.50  56.91       4   1  310.671  37.730                                           
 185 Chojnacki M. i  Z.              2   17             RG   13:28:35      914.37  57.22  49-  6-  6  314.161  37.720                                           
 186 Wojciechowski Jarosław          3   55              G   13:32:09      914.24  57.53       6   1  317.377  37.710                                           
 187 Grzegrzółka Jan                 3    7              GCM 13:40:09      914.12  57.84       2   2  324.649  37.700  57.841  38.16                            
 188 Wojciechowski Jarosław          3   26             R  M 13:32:18      913.84  58.15       7   2  317.377  37.680                                           
 189 Fabisiak Rafał                  3   12             RGSM 13:33:24      913.00  58.46       2   2  318.090  37.670          38.14                            
 190 Burkowski Paweł                 3   14              GCM 13:41:16      912.70  58.77       5   3  325.166  37.660  58.769  38.13                            
 191 Górniak Piotr                   2   29             RGSM 13:25:04      912.07  59.08       6   1  310.166  37.650          38.12                            
 192 Łukasik Andrzej                 3   68              GCM 13:33:56      911.90  59.39       5   2  318.193  37.630  59.388  38.11                            
 193 Wojciechowski Andrzej           3   13              GSM 13:32:53      911.82  59.70      12      317.207   0.000          38.10                            
 194 Puchała Sylwester               2  105              G   13:30:51      911.29  60.01       8      315.169   0.000                                           
 195 Widłak Adam                     3    8              G   13:47:38      911.08  60.32       6   3  330.386  37.600                                           
 196 Dąbrowski Tomasz                1   52                  13:19:32      910.70  60.63      18      304.660   0.000                                           
 197 Tarka Stanisław                 2   65             R    13:30:59      910.48  60.93       2   0  315.010  37.570                                           
 198 Widłak Adam                     3    6              G   13:48:00      910.15  61.24       7   3  330.386  37.560                                           
 199 Szpadzik Joanna i Marcin        1  117             R    13:29:59      910.09  61.55       7   2  313.966  37.550                                           
 200 Peterek Kazimierz               2   49             R    13:30:38      910.03  61.86       4   1  314.537  37.540                                           
 201 Szczepaniak Robert              1   21              G   13:20:37      909.99  62.17       3   0  305.409  37.520                                           
 202 Arak Piotr                      1   59             R    13:23:33      907.91  62.48       9      307.374   0.000                                           
 203 Szklarz Marian                  3    6              GSM 13:41:17      907.88  62.79       6   4  323.464  37.500          38.00                            
 204 Peterek Kazimierz               2   60              G   13:31:35      907.54  63.10       5   1  314.537  37.490                                           
 205 Grzegrzółka Jan                 3   16              G   13:42:46      907.43  63.41       3   2  324.649  37.470                                           
 206 Michniewski Tomasz              3   13              G   13:37:35      907.33  63.72       5   1  319.911  37.460                                           
 207 Grzegrzółka Jan                 3   30              G   13:42:50      907.26  64.03       4   2  324.649  37.450                                           
 208 Grzegrzółka Jan                 3   21              G   13:42:51      907.22  64.34       5   2  324.649  37.440                                           
 209 Antosiewicz Bogdan              3   20              GCM 13:55:00      907.01  64.65       5   2  335.592  37.420  64.646  37.94                            
 210 Kwiatkowski Andrzej             2  131              GCM 13:32:17      906.69  64.96       9      314.879   0.000  64.955  37.93                            
 211 Dąbrowski Tomasz                1   16              G   13:21:04      906.55  65.26      19      304.660   0.000                                           
 211 Grzegrzółka Jan                 3   35              G   13:43:07      906.55  65.26       6   2  324.649  37.400                                           
 213 Myszkowski Zenon                1   65             R    13:17:59      906.39  65.88       9      301.813   0.000                                           
 214 Michniewski Tomasz              3   16              G   13:37:58      906.35  66.19       6   1  319.911  37.360                                           
 215 Kwiatkowski Andrzej             2   18             R    13:32:39      905.74  66.50      10      314.879   0.000                                           
 216 Walczak Dariusz                 1   24              GCM 13:19:52      905.59  66.81  41-  9-  7  303.251  37.340  66.811  37.87                            
 217 Wojciechowski Andrzej           3   18              G   13:35:21      905.40  67.12      13      317.207   0.000                                           
 218 Głażewski Jerzy                 3   39             RG   13:44:29      905.20  67.43  42-  5-  5  325.404  37.310                                           
 219 Peterek Kazimierz               2   61              G   13:32:33      905.01  67.74       6   1  314.537  37.300                                           
 220 Arak Piotr                      1   29             RG   13:24:40      904.93  68.05      10      307.374   0.000                                           
 221 Arak Piotr                      1   61             R    13:24:45      904.71  68.36      11      307.374   0.000                                           
 222 Wojciechowski Andrzej           3   46              G   13:35:45      904.37  68.67      14      317.207   0.000                                           
 223 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   15             RGSM 13:36:28      904.21  68.98  45-  4-  4  317.799  37.250          37.80                            
 224 Lewandowski Kazimierz           3   24              G   13:36:22      904.10  69.29  34-  5-  5  317.669  37.240                                           
 225 Łuczak Marek                    3    6              G   13:41:57      903.99  69.60       6   2  322.678  37.230                                           
 226 Szymaniak Jerzy                 2  144             R    13:32:27      903.39  69.90       4   2  313.883  37.210                                           
 227 Łukasik Andrzej                 3   46             RG   13:37:17      903.23  70.21       6   2  318.193  37.200                                           
 228 Łukasik Andrzej                 3   56             RG   13:37:22      903.02  70.52       7   2  318.193  37.190                                           
 229 Szymaniak Jerzy                 2   88             R    13:32:37      902.96  70.83       5   2  313.883  37.180                                           
 230 Szczepaniak Robert              1   34             RG   13:23:15      902.91  71.14       4   0  305.409  37.160                                           
 231 Peterek Kazimierz               2   68              GSM 13:33:29      902.59  71.45       7   2  314.537  37.150          37.72                            
 232 Woźniak Wit                     3   32              GCM 13:48:56      902.19  71.76       6   3  328.337  37.140  71.760  37.71                            
 233 Wojciechowski Jarosław          3   61              G   13:36:50      902.07  72.07       8      317.377   0.000                                           
 234 Lewandowski Kazimierz           3    6              GCM 13:37:13      901.91  72.38       2   1  317.669  37.110  72.379  37.69                            
 235 Woźniak Wit                     3   18              G   13:49:16      901.36  72.69       7   3  328.337  37.100                                           
 236 Antosiewicz Bogdan              3   35              GSM 13:57:21      901.28  73.00       6   3  335.592  37.090          37.67                            
 237 Antosiewicz Bogdan              3   10              G   13:57:25      901.12  73.31       7   3  335.592  37.080                                           
 238 Bolek Marian                    1    4              G   13:27:16      900.78  73.62       2   0  308.307  37.070                                           
 239 Szymaniak Jerzy                 2   47              G   13:33:28      900.76  73.93       6   2  313.883  37.050                                           
 240 Sadowski Marek                  2   50              G   13:33:02      900.75  74.23       4   1  313.490  37.040                                           
 241 Grzegrzółka Jan                 3    9              G   13:45:26      900.72  74.54       7   2  324.649  37.030                                           
 242 Szpadzik Joanna i Marcin        1   44             R    13:33:43      900.35  74.85       8      313.966   0.000                                           
 243 Górniak Piotr                   2   54             RG   13:29:35      900.12  75.16       7   1  310.166  37.000                                           
 243 Wilczek Edward                  2   36             RG   13:40:38      900.12  75.16      11      320.113   0.000                                           
 245 Widłak Adam                     3   17              G   13:52:04      900.07  75.78       8      330.386   0.000                                           
 246 Szpadzik Joanna i Marcin        1   69             R    13:33:54      899.87  76.09       9      313.966   0.000                                           
 247 Jobda Arkadiusz                 3   29              G   13:49:09      899.57  76.40       3   1  327.577  36.950                                           
 248 Jobda Arkadiusz                 3   30              G   13:49:10      899.53  76.71       4   1  327.577  36.940                                           
 249 Wilczek Edward                  2   42             R    13:40:55      899.40  77.02      12      320.113   0.000                                           
 250 Glinka Dariusz                  1   39              GCM 13:34:23      899.26  77.33       7   5  314.186  36.920  77.328  37.53                            
 251 Rawski Witold                   1   15              G   13:24:38      899.25  77.64  54- 13-  7  305.416  36.900                                           
 252 Peterek Kazimierz               2   57              G   13:34:48      899.19  77.95       8      314.537   0.000                                           
 253 Bugalski Arkadiusz              1   32              G   13:22:54      899.04  78.26  59-  2-  2  303.787  36.880                                           
 254 Burkowski Paweł                 3   43             RG   13:47:07      897.96  78.57       6   3  325.166  36.870                                           
 255 Woźniak Wit                     3   20              G   13:50:52      897.42  78.87       8      328.337   0.000                                           
 256 Wojciechowski Andrzej           3  125             R    13:38:31      897.29  79.18      15      317.207   0.000                                           
 257 Borkowski Jerzy                 1    5              GCM 13:20:11      897.18  79.49       2   1  300.720  36.830  79.493  37.47                            
 258 Rawski Witold                   1   17              G   13:25:26      897.14  79.80       2   0  305.416  36.820                                           
 259 Woźniak Wit                     3   17              G   13:51:07      896.81  80.11       9      328.337   0.000                                           
 260 Peterek Kazimierz               2   46             R    13:35:50      896.54  80.42       9      314.537   0.000                                           
 261 Peterek Kazimierz               2    2              G   13:35:55      896.33  80.73      10      314.537   0.000                                           
 262 Myszkowski Zenon                1   21              G   13:21:54      895.85  81.04      10      301.813   0.000                                           
 263 Pindelski Krzysztof             2   34             RG   13:32:34      895.72  81.35       2   0  311.323  36.760                                           
 264 Walczak Dariusz                 1   38             RG   13:23:34      895.69  81.66       2   1  303.251  36.740                                           
 265 Pytka Bogdan                    3   10              GSM 13:29:00      895.54  81.97       4   3  308.065  36.730          37.39                            
 266 Oracz Paweł                     2    4             RGSM 13:33:16      895.17  82.28  35-  2-  2  311.758  36.720          37.38                            
 267 Peterek Kazimierz               2   65              G   13:36:33      894.72  82.59      11      314.537   0.000                                           
 268 Więsik Dariusz                  3    7              G   13:59:02      894.41  82.90  27-  2-  2  334.539  36.690                                           
 269 Peterek Kazimierz               2   87              G   13:36:47      894.12  83.20      12      314.537   0.000                                           
 270 Bielski Jacek                   3   12              GSM 13:39:33      893.84  83.51       2   2  316.912  36.670          37.34                            
 271 Kwiatkowski Andrzej             2  129              G   13:37:30      893.27  83.82      11      314.879   0.000                                           
 272 Kuźmiński Andrzej               3   66              G   13:32:51      893.12  84.13       5   1  310.671  36.640                                           
 273 Dąbrowski Tomasz                1    3              G   13:26:10      893.00  84.44      20      304.660   0.000                                           
 274 Glinka Dariusz                  1   21              G   13:36:53      892.87  84.75       8      314.186   0.000                                           
 275 Dąbrowski Tomasz                1   12              G   13:26:17      892.69  85.06      21      304.660   0.000                                           
 276 Szklarz Marian                  3    3              GSM 13:47:21      892.68  85.37       7   5  323.464  36.590          37.28                            
 277 Kwiatkowski Andrzej             2   15             R    13:37:45      892.64  85.68      12      314.879   0.000                                           
 278 Michniewski Tomasz              3   61             R    13:43:30      892.36  85.99       7   1  319.911  36.570                                           
 279 Michniewski Tomasz              3   32             RG   13:43:34      892.19  86.30       8      319.911   0.000                                           
 280 Lewandowski Kazimierz           3   13              GSM 13:41:12      891.83  86.61       3   2  317.669  36.540          37.24                            
 281 Kwiatkowski Andrzej             2   98              GSM 13:38:06      891.76  86.92      13      314.879   0.000          37.23                            
 282 Borowski Dariusz                2   49              G   13:34:56      891.66  87.23       3   2  312.021  36.520                                           
 283 Burkowski Paweł                 3   16              GSM 13:49:44      891.52  87.54       7   4  325.166  36.510          37.21                            
 284 Glinka Dariusz                  1   40              G   13:37:28      891.39  87.84       9      314.186   0.000                                           
 285 Kulczyński Mieczysław           3   26              G   13:40:02      891.38  88.15       4   0  316.469  36.480                                           
 286 Kuźmiński Andrzej               3   62              GCM 13:33:42      890.94  88.46       6   2  310.671  36.470  88.463  37.18                            
 287 Woźniak Wit                     3   55                  13:53:36      890.77  88.77      10      328.337   0.000                                           
 288 Wojciechowski Jarosław          3   48              G   13:41:19      890.72  89.08       9      317.377   0.000                                           
 289 Wilczek Edward                  2   78             RG   13:44:31      890.40  89.39      13      320.113   0.000                                           
 290 Puchała Sylwester               2   18             RG   13:38:58      890.39  89.70       9      315.169   0.000                                           
 291 Rawski Witold                   1   30              GCM 13:28:08      890.08  90.01       3   1  305.416  36.410  90.009  37.13                            
 292 Łukasik Andrzej                 3   69              GCM 13:42:30      890.05  90.32       8      318.193   0.000  90.319  37.12                            
 293 Grzegrzółka Jan                 3   12              G   13:49:46      890.02  90.63       8      324.649   0.000                                           
 294 Wojciechowski Jarosław          3   63              G   13:41:39      889.88  90.94      10      317.377   0.000                                           
 295 Dąbrowski Tomasz                1   45             RG   13:27:35      889.30  91.25      22      304.660   0.000                                           
 296 Woźniak Wit                     3   52                  13:54:27      888.72  91.56      11      328.337   0.000                                           
 297 Rawski Witold                   1   23              GSM 13:28:40      888.70  91.87       4   2  305.416  36.330          37.07                            
 298 Michniewski Tomasz              3   67             R    13:45:12      888.15  92.17       9      319.911   0.000                                           
 299 Kwiatkowski Andrzej             2  104              G   13:39:48      887.48  92.48      14      314.879   0.000                                           
 300 Myszkowski Zenon                1    5              G   13:25:06      887.42  92.79      11      301.813   0.000                                           
 301 Jobda Arkadiusz                 3   43             RG   13:54:14      887.18  93.10       5   1  327.577  36.280                                           
 302 Borowski Dariusz                2   86             R    13:36:52      886.76  93.41       4   2  312.021  36.270                                           
 303 Kuźmiński Andrzej               3   54              G   13:35:26      886.53  93.72       7   2  310.671  36.260                                           
 304 Borkowski Jerzy                 1   28              GCM 13:24:15      886.43  94.03       3   2  300.720  36.250  94.030  37.00                            
 305 Arak Piotr                      1   12              GCM 13:32:03      885.68  94.34      12      307.374   0.000  94.340  36.99                            
 306 Szymaniak Jerzy                 2   51                  13:39:28      885.51  94.65       7   2  313.883  36.220                                           
 307 Wilczek Edward                  2   10              GSM 13:46:43      884.98  94.96      14      320.113   0.000          36.97                            
 308 Michniewski Tomasz              3   65             R    13:46:32      884.87  95.27      10      319.911   0.000                                           
 309 Pindelski Krzysztof             2   43              GSM 13:37:03      884.32  95.58       3   1  311.323  36.190          36.95                            
 310 Łukasik Andrzej                 3    3             RGSM 13:44:54      884.12  95.89       9      318.193   0.000          36.94                            
 311 Puchała Sylwester               2   13             RG   13:41:29      884.11  96.20      10      315.169   0.000                                           
 312 Górniak Piotr                   2   45             RG   13:35:53      883.96  96.51       8      310.166   0.000                                           
 313 Wojciechowski Jarosław          3   69              G   13:44:20      883.24  96.81      11      317.377   0.000                                           
 314 Walczak Dariusz                 1   15              G   13:28:29      882.87  97.12       3   1  303.251  36.120                                           
 315 Łukasik Andrzej                 3   71              G   13:45:25      882.85  97.43      10      318.193   0.000                                           
 316 Głażewski Jerzy                 3   37             RG   13:53:38      882.73  97.74       2   0  325.404  36.100                                           
 317 Antosiewicz Bogdan              3   15              G   14:05:31      881.94  98.05       8      335.592   0.000                                           
 318 Jobda Arkadiusz                 3   24              G   13:56:30      881.77  98.36       6   1  327.577  36.070                                           
 319 Myszkowski Zenon                1   15              G   13:27:20      881.64  98.67      12      301.813   0.000                                           
 320 Wilczek Edward                  2    5              G   13:48:09      881.49  98.98      15      320.113   0.000                                           
 321 Czasak Marcin                   2   41              GCM 13:41:53      881.40  99.29  52-  8-  7  314.558  36.040  99.289  36.83                            
 322 Kuźmiński Andrzej               3   58              G   13:37:35      881.13  99.60       8      310.671   0.000                                           
 323 Szczepaniak Ludwik              1   13              G   13:34:27      880.91  99.91  14-  1-  1  307.834  36.010                                           
 324 Burkowski Paweł                 3   71             R    13:54:09      880.85 100.22       8      325.166   0.000                                           
 325 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12              GSM 13:41:30      880.69 100.53      10      313.966   0.000          36.79                            
 326 Antosiewicz Bogdan              3   37             RG   14:06:11      880.40 100.84       9      335.592   0.000                                           
 327 Arak Piotr                      1   52                  13:34:17      880.01 101.14      13      307.374   0.000                                           
 328 Jobda Arkadiusz                 3   66             R    13:57:23      879.68 101.45       7   1  327.577  35.950                                           
 329 Puchała Sylwester               2  102              G   13:43:25      879.34 101.76      11      315.169   0.000                                           
 330 Pindelski Krzysztof             2   36             RG   13:39:10      879.03 102.07       4   1  311.323  35.930                                           
 331 Łuczak Marek                    3   63             R    13:52:08      878.91 102.38       7   2  322.678  35.910                                           
 332 Peterek Kazimierz               2   64              G   13:43:01      878.55 102.69      13      314.537   0.000                                           
 333 Łukasik Andrzej                 3   47             RG   13:47:16      878.34 103.00      11      318.193   0.000                                           
 334 Rębiś Krzysztof                 2    8              GSM 13:42:51      878.20 103.31       6   4  314.264  35.880          36.70                            
 335 Kwiatkowski Andrzej             2    8              GCM 13:43:36      878.08 103.62      15      314.879   0.000 103.619  36.69                            
 336 Chojnacki M. i  Z.              2   56              G   13:42:56      877.71 103.93       2   0  314.161  35.850                                           
 337 Dąbrowski Tomasz                1   22              GSM 13:32:08      877.65 104.24      23      304.660   0.000          36.67                            
 338 Sadowski Marek                  2   82             R    13:42:14      877.55 104.55       5   1  313.490  35.830                                           
 339 Dąbrowski Tomasz                1    9              G   13:32:17      877.27 104.86      24      304.660   0.000                                           
 340 Okrasa Stanisław                3   35              GCM 13:55:20      877.01 105.17  41-  3-  3  324.784  35.800 105.165  36.64                            
 341 Łukasik Andrzej                 3   42             R    13:47:50      876.97 105.48      12      318.193   0.000                                           
 342 Woźniak Wit                     3   39             RG   13:59:31      876.70 105.78      12      328.337   0.000                                           
 343 Woźniak Wit                     3   51                M 13:59:37      876.46 106.09      13      328.337   0.000                                           
 344 Sadowski Marek                  2    3              G   13:42:44      876.32 106.40       6   1  313.490  35.750                                           
 345 Michniewski Tomasz              3   18              GCM 13:50:09      876.11 106.71      11      319.911   0.000 106.712  36.59                            
 346 Jobda Arkadiusz                 3   28              G   13:58:56      876.03 107.02       8      327.577   0.000                                           
 347 Antosiewicz Bogdan              3   17              G   14:08:12      875.76 107.33      10      335.592   0.000                                           
 348 Witkowski Tomasz                3   13              G   14:06:31      875.51 107.64  19-  3-  3  334.021  35.700                                           
 349 Kwiatkowski Andrzej             2  123              GCM 13:44:46      875.23 107.95      16      314.879   0.000 107.949                                   
 349 Puchała Sylwester               2   97              GSM 13:45:06      875.23 107.95      12      315.169   0.000          36.55                            
 351 Jaworski Mateusz                3   37             RG   13:48:19      875.20 108.57  45-  5-  5  317.973  35.670                                           
 352 Peterek Kazimierz               2   27             RG   13:44:26      875.09 108.88      14      314.537   0.000                                           
 353 Burkowski Paweł                 3   65             R    13:56:37      875.00 109.19       9      325.166   0.000                                           
 354 Glinka Dariusz                  1   38              GCM 13:44:07      874.89 109.50      10      314.186   0.000 109.496                                   
 355 Rawski Witold                   1   40             RG   13:34:11      874.66 109.81       5   2  305.416  35.620                                           
 356 Wilczek Edward                  2   13              GSM 13:51:22      873.75 110.11      16      320.113   0.000          36.49                            
 357 Kulczyński Mieczysław           3   55             R    13:47:12      873.74 110.42       5   0  316.469  35.590                                           
 358 Michniewski Tomasz              3   27              GSM 13:51:12      873.60 110.73      12      319.911   0.000          36.47                            
 359 Antosiewicz Bogdan              3    9              GCM 14:09:11      873.52 111.04      11      335.592   0.000 111.042  36.46                            
 360 Wilczek Edward                  2   52             R    13:51:30      873.43 111.35      17      320.113   0.000                                           
 361 Szczepaniak Robert              1    6              GSM 13:34:44      873.26 111.66       5   1  305.409  35.540          36.44                            
 362 Rawski Witold                   1   37             RG   13:34:48      873.12 111.97       6   2  305.416  35.530                                           
 363 Kwiatkowski Andrzej             2  112              G   13:45:39      873.09 112.28      17      314.879   0.000                                           
 364 Puchała Sylwester               2   51             R    13:46:01      873.00 112.59      13      315.169   0.000                                           
 365 Grzegrzółka Jan                 3   27              G   13:56:54      872.95 112.90       9      324.649   0.000                                           
 366 Arak Piotr                      1   60             R    13:37:12      872.73 113.21      14      307.374   0.000                                           
 367 Dąbrowski Tomasz                1   94             R    13:34:37      871.41 113.52      25      304.660   0.000                                           
 367 Dąbrowski Tomasz                1  111             R    13:34:37      871.41 113.52      26      304.660   0.000                                           
 369 Widłak Adam                     3    3              G   14:04:10      871.35 114.14       9      330.386   0.000                                           
 370 Pindelski Krzysztof             2   41              G   13:42:25      871.04 114.45       5   1  311.323  35.430                                           
 371 Borowski Dariusz                2   81                  13:43:14      871.00 114.75       5   2  312.021  35.420                                           
 372 Sadowski Marek                  2   16              GSM 13:45:00      870.81 115.06       7   2  313.490  35.410          36.33                            
 373 Łukasik Andrzej                 3   55             R    13:50:27      870.69 115.37      13      318.193   0.000                                           
 374 Puchała Sylwester               2   92              GCM 13:47:16      869.99 115.68      14      315.169   0.000 115.682  36.31                            
 375 Górniak Piotr                   2   24              G   13:41:39      869.67 115.99       9      310.166   0.000                                           
 376 Kurek Wiesław                   3   58                  13:57:14      869.54 116.30       7   3  323.672  35.360                                           
 377 Michniewski Tomasz              3   25              G   13:53:00      869.32 116.61      13      319.911   0.000                                           
 378 Górniak Piotr                   2   49             RG   13:41:54      869.06 116.92      10      310.166   0.000                                           
 379 Kowalski Paweł                  2   64                  13:47:57      868.62 117.23       4   3  315.267  35.320                                           
 380 Szczęsny Marek                  3    7              GCM 14:13:12      868.48 117.54  16-  3-  3  337.145  35.310 117.538  36.25                            
 381 Kuźmiński Andrzej               3   32             RG   13:42:57      867.92 117.85       9      310.671   0.000                                           
 382 Szymaniak Jerzy                 2  116             R    13:46:45      867.68 118.16       8      313.883   0.000                                           
 383 Woźniak Wit                     3   15              G   14:03:25      867.66 118.47      14      328.337   0.000                                           
 384 Kurek Wiesław                   3   55                  13:58:04      867.60 118.78       8      323.672   0.000                                           
 384 Szczepaniak Robert              1    9              GCM 13:37:01      867.60 118.78       6   2  305.409  35.260 118.775  36.21                            
 386 Walczak Dariusz                 1   43             RGCM 13:34:32      867.59 119.39       4   2  303.251  35.230 119.394  36.19                            
 386 Walczak Dariusz                 1   16              G   13:34:32      867.59 119.39       5   2  303.251  35.230                                           
 388 Szymaniak Jerzy                 2  167             R    13:46:58      867.16 120.01       9      313.883   0.000                                           
 389 Dąbrowski Tomasz                1   85             R    13:36:20      867.15 120.32      27      304.660   0.000                                           
 390 Arak Piotr                      1   76             R    13:39:41      866.62 120.63      15      307.374   0.000                                           
 391 Kuźmiński Andrzej               3    9              G   13:43:32      866.51 120.94      10      310.671   0.000                                           
 392 Łukasik Andrzej                 3   39             RGSM 13:52:22      866.15 121.25      14      318.193   0.000          36.13                            
 393 Rawski Witold                   1   20              G   13:37:46      865.77 121.56       7   2  305.416  35.150                                           
 394 Myszkowski Zenon                1   10              G   13:33:50      865.21 121.87      13      301.813   0.000                                           
 395 Łuczak Marek                    3   47             RG   13:57:57      865.20 122.18       8      322.678   0.000                                           
 396 Kwiatkowski Andrzej             2   43             R    13:48:57      865.17 122.49      18      314.879   0.000                                           
 396 Łuczak Marek                    3   55             R    13:57:58      865.17 122.49       9      322.678   0.000                                           
 398 Pindelski Krzysztof             2   28             RG   13:44:51      865.15 123.11       6   1  311.323  35.080                                           
 399 Rokita Sławomir                 2   14              GSM 13:49:16      865.05 123.42  43-  1-  1  315.109  35.070          36.06                            
 400 Walczak Dariusz                 1   35             RG   13:35:40      864.78 123.72       6   2  303.251  35.060                                           
 401 Kwiatkowski Andrzej             2  109              G   13:49:09      864.70 124.03      19      314.879   0.000                                           
 402 Fabisiak Rafał                  3    8             RG   13:52:53      864.65 124.34       3   2  318.090  35.030                                           
 403 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   28             RG   13:52:34      864.60 124.65       2   1  317.799  35.020                                           
 404 Jobda Arkadiusz                 3   35             RG   14:04:01      864.28 124.96       9      327.577   0.000                                           
 405 Wojciechowski Andrzej           3   23              G   13:52:02      864.25 125.27      16      317.207   0.000                                           
 406 Górniak Piotr                   2   77              G   13:44:00      863.97 125.58      11      310.166   0.000                                           
 406 Wojciechowski Andrzej           3   37              G   13:52:09      863.97 125.58      17      317.207   0.000                                           
 408 Bugalski Arkadiusz              1   44              G   13:36:43      863.73 126.20       2   0  303.787  34.960                                           
 409 Górniak Piotr                   2   38             RG   13:44:07      863.69 126.51      12      310.166   0.000                                           
 410 Wojciechowski Jarosław          3   42              G   13:52:30      863.61 126.82      12      317.377   0.000                                           
 411 Czasak Marcin                   2   59              G   13:49:31      862.95 127.13       2   1  314.558  34.920                                           
 412 Wojciechowski Andrzej           3  121             R    13:52:36      862.91 127.44      18      317.207   0.000                                           
 413 Tarka Stanisław                 2  114              GCM 13:50:11      862.61 127.75       3   1  315.010  34.900 127.745  35.92                            
 414 Głażewski Jerzy                 3   27             RG   14:02:15      862.57 128.05       3   0  325.404  34.890                                           
 415 Jaworski Mateusz                3    3              G   13:53:48      862.18 128.36       2   0  317.973  34.870                                           
 416 Sadowski Marek                  2    5              G   13:48:40      862.03 128.67       8      313.490   0.000                                           
 417 Michniewski Tomasz              3   28              GSM 13:56:08      861.98 128.98      14      319.911   0.000          35.88                            
 418 Woźniak Wit                     3   77             R    14:06:09      861.44 129.29      15      328.337   0.000                                           
 419 Sadowski Marek                  2   83             R    13:48:57      861.36 129.60       9      313.490   0.000                                           
 420 Woźniak Wit                     3   68             R    14:06:12      861.33 129.91      16      328.337   0.000                                           
 421 Pytka Bogdan                    3    3              GCM 13:42:43      861.20 130.22       5   4  308.065  34.800 130.220  35.84                            
 422 Kulczyński Mieczysław           3    9              G   13:52:31      861.10 130.53       6   0  316.469  34.790                                           
 423 Rawski Witold                   1    7              G   13:39:44      860.97 130.84       8      305.416   0.000                                           
 424 Myszkowski Zenon                1    6              G   13:35:36      860.85 131.15      14      301.813   0.000                                           
 425 Kurek Wiesław                   3    6              G   14:01:08      860.53 131.46       9      323.672   0.000                                           
 426 Chojnacki M. i  Z.              2   13             R    13:50:07      860.44 131.77       3   0  314.161  34.740                                           
 427 Kwiatkowski Andrzej             2   71             R    13:50:59      860.36 132.08      20      314.879   0.000                                           
 428 Czasak Marcin                   2   39              GSM 13:50:41      860.19 132.39       3   2  314.558  34.710          35.77                            
 429 Walczak Dariusz                 1   23              G   13:37:41      859.84 132.69       7   2  303.251  34.700                                           
 430 Gugała Mirosław                 3   18             RGCM 13:52:58      859.79 133.00   6-  1-  1  316.373  34.690 133.003  35.75                            
 431 Kwiatkowski Andrzej             2    5                  13:51:16      859.70 133.31      21      314.879   0.000                                           
 432 Czasak Marcin                   2   14             RG   13:50:55      859.64 133.62       4   2  314.558  34.660                                           
 433 Górniak Piotr                   2    3             R    13:45:49      859.62 133.93      13      310.166   0.000                                           
 434 Woźniak Wit                     3   76             R    14:07:13      859.03 134.24      17      328.337   0.000                                           
 435 Szklarz Marian                  3   11              GCM 14:01:34      858.98 134.55       8      323.464   0.000 134.550                                   
 436 Wojciechowski Jarosław          3   65              GSM 13:54:32      858.86 134.86      13      317.377   0.000          35.69                            
 437 Dąbrowski Tomasz                1    1              GSM 13:39:48      858.68 135.17      28      304.660   0.000          35.68                            
 438 Rawski Witold                   1   66             R    13:40:42      858.63 135.48       9      305.416   0.000                                           
 439 Wojciechowski Andrzej           3    3              G   13:54:27      858.59 135.79      19      317.207   0.000                                           
 440 Woźniak Wit                     3   25              G   14:07:28      858.47 136.10      18      328.337   0.000                                           
 441 Puchała Sylwester               2   85              GSM 13:52:09      858.42 136.41      15      315.169   0.000          35.64                            
 442 Szymaniak Jerzy                 2  127             R    13:50:54      857.84 136.72      10      313.883   0.000                                           
 443 Szymaniak Jerzy                 2   52                M 13:50:55      857.80 137.02      11      313.883   0.000                                           
 444 Rębiś Krzysztof                 2   10              G   13:51:26      857.63 137.33       7   4  314.264  34.510                                           
 445 Szczęsny Marek                  3   21              GSM 14:18:11      857.48 137.64       2   2  337.145  34.500          35.60                            
 446 Wilczek Edward                  2   71             R    13:58:20      857.45 137.95      18      320.113   0.000                                           
 447 Więsik Dariusz                  3   30             RG   14:15:21      857.02 138.26       2   0  334.539  34.480                                           
 448 Górniak Piotr                   2   62             R    13:47:03      856.69 138.57      14      310.166   0.000                                           
 449 Woźniak Wit                     3   24              G   14:08:16      856.68 138.88      19      328.337   0.000                                           
 450 Jobda Arkadiusz                 3    8              G   14:07:29      856.45 139.19      10      327.577   0.000                                           
 451 Puchała Sylwester               2   42             R    13:53:00      856.44 139.50      16      315.169   0.000                                           
 452 Witkowski Tomasz                3    1              GCM 14:15:14      855.95 139.81       2   1  334.021  34.410 139.808  35.53                            
 453 Witkowski Tomasz                3    7              GSM 14:15:17      855.84 140.12       3   2  334.021  34.400          35.52                            
 454 Kwiatkowski Andrzej             2   57             R    13:53:01      855.61 140.43      22      314.879   0.000                                           
 455 Pindelski Krzysztof             2   32             RG   13:48:58      855.36 140.74       7   1  311.323  34.380                                           
 456 Oracz Paweł                     2   51             R    13:49:38      854.99 141.05       2   1  311.758  34.370                                           
 457 Dąbrowski Tomasz                1   33             RG   13:41:21      854.95 141.36      29      304.660   0.000                                           
 458 Sadowski Marek                  2   35              G   13:51:51      854.55 141.66      10      313.490   0.000                                           
 459 Chojnacki M. i  Z.              2   23             R    13:52:45      854.28 141.97       4   0  314.161  34.330                                           
 460 Rawski Witold                   1   33              G   13:42:39      853.95 142.28      10      305.416   0.000                                           
 461 Jaworski Mateusz                3   17             RGSM 13:57:26      853.77 142.59       3   1  317.973  34.300          35.45                            
 462 Pindelski Krzysztof             2   44              G   13:49:47      853.45 142.90       8      311.323   0.000                                           
 463 Arak Piotr                      1   53                  13:45:12      853.34 143.21      16      307.374   0.000                                           
 464 Okrasa Stanisław                3   19              GSM 14:05:38      853.27 143.52       2   2  324.784  34.270          35.42                            
 465 Bielski Jacek                   3    3              G   13:56:39      852.72 143.83       3   2  316.912  34.250                                           
 466 Myszkowski Zenon                1   11              GCM 13:39:05      852.38 144.14      15      301.813   0.000 144.139  35.40                            
 467 Rawski Witold                   1    9              G   13:43:29      851.97 144.45      11      305.416   0.000                                           
 468 Jaworski Mateusz                3    6              G   13:58:18      851.79 144.76       4   1  317.973  34.220                                           
 469 Jaworski Mateusz                3   15             RGSM 13:58:20      851.71 145.07       5   2  317.973  34.200          35.37                            
 470 Kwiatkowski Andrzej             2   42             R    13:54:48      851.49 145.38      23      314.879   0.000                                           
 471 Michniewski Tomasz              3   24              GCM 14:00:47      851.32 145.69      15      319.911   0.000 145.685  35.35                            
 472 Sadowski Marek                  2   72             R    13:53:17      851.22 145.99      11      313.490   0.000                                           
 473 Grzegrzółka Jan                 3    4              G   14:06:24      851.20 146.30      10      324.649   0.000                                           
 474 Jobda Arkadiusz                 3   48             RG   14:09:54      851.07 146.61      11      327.577   0.000                                           
 475 Kuźmiński Andrzej               3   37             R    13:50:16      850.53 146.92      11      310.671   0.000                                           
 476 Arak Piotr                      1   24              G   13:46:25      850.47 147.23      17      307.374   0.000                                           
 476 Sotek Mariusz                   1    6              GSM 13:51:38      850.47 147.23      10      311.812   0.000          35.30                            
 478 Pindelski Krzysztof             2   26             RG   13:51:04      850.45 147.85       9      311.323   0.000                                           
 479 Grzegrzółka Jan                 3   22              G   14:06:48      850.31 148.16      11      324.649   0.000                                           
 480 Antosiewicz Bogdan              3   59             R    14:19:42      850.25 148.47      12      335.592   0.000                                           
 481 Borkowski Jerzy                 1   32              G   13:38:43      850.17 148.78       4   2  300.720  34.060                                           
 482 Grzegrzółka Jan                 3   63             R    14:06:54      850.09 149.09      12      324.649   0.000                                           
 483 Zelman Marcin                   3    7              GCM 13:55:26      849.89 149.40  39-  1-  1  314.829  34.030 149.397  35.23                            
 484 Sadowski Marek                  2   21              G   13:53:52      849.87 149.71      12      313.490   0.000                                           
 485 Dąbrowski Tomasz                1    2              G   13:43:36      849.58 150.02      30      304.660   0.000                                           
 486 Burkowski Paweł                 3    5              G   14:08:00      849.00 150.33      10      325.166   0.000                                           
 487 Peterek Kazimierz               2   37             RG   13:55:34      848.80 150.63      15      314.537   0.000                                           
 488 Dąbrowski Tomasz                1   20              GSM 13:43:59      848.67 150.94      31      304.660   0.000          35.18                            
 489 Wojciechowski Jarosław          3   43              G   13:58:59      848.64 151.25      14      317.377   0.000                                           
 490 Szymaniak Jerzy                 2   68             R    13:55:04      848.18 151.56      12      313.883   0.000                                           
 491 Górniak Piotr                   2   16              G   13:50:42      848.14 151.87      15      310.166   0.000                                           
 492 Sadowski Marek                  2   85             R    13:54:43      847.92 152.18      13      313.490   0.000                                           
 493 Szczepaniak Robert              1   26              G   13:45:14      847.81 152.49       7   2  305.409  33.910                                           
 494 Puchała Sylwester               2  115              G   13:56:50      847.61 152.80      17      315.169   0.000                                           
 495 Wojciechowski Andrzej           3   33              G   13:59:18      847.47 153.11      20      317.207   0.000                                           
 496 Grzegrzółka Jan                 3   59             R    14:08:10      847.28 153.42      13      324.649   0.000                                           
 497 Szpadzik Joanna i Marcin        1   63             RG   13:55:37      847.15 153.73      11      313.966   0.000                                           
 498 Kuźmiński Andrzej               3   19             RG   13:51:44      847.13 154.04      12      310.671   0.000                                           
 499 Skiba Włodzimierz               2   18             RGCM 13:59:11      847.10 154.35  38-  2-  2  316.969  33.830 154.346  35.07                            
 500 Arak Piotr                      1   20              G   13:47:52      847.07 154.66      18      307.374   0.000                                           
 500 Szymaniak Jerzy                 2   10              GCM 13:55:33      847.07 154.66      13      313.883   0.000 154.655  35.06                            
 502 Woźniak Wit                     3   34              G   14:12:40      846.96 155.27      20      328.337   0.000                                           
 503 Szczepaniak Robert              1   32             RG   13:45:36      846.95 155.58       8      305.409   0.000                                           
 504 Szymaniak Jerzy                 2  145             R    13:55:39      846.85 155.89      14      313.883   0.000                                           
 505 Walczak Dariusz                 1    6              GCM 13:43:06      846.83 156.20       8      303.251   0.000 156.202  35.01                            
 506 Wilczek Edward                  2   21             R    14:03:04      846.71 156.51      19      320.113   0.000                                           
 507 Szklarz Marian                  3    1              GCM 14:07:07      846.51 156.82       9      323.464   0.000                                           
 508 Wojciechowski Jarosław          3    3              GCM 13:59:56      846.49 157.13      15      317.377   0.000 157.130  34.98                            
 509 Markowski Krzysztof             3    5              GSM 14:10:21      846.44 157.44  28-  2-  2  326.176  33.710          34.97                            
 509 Michniewski Tomasz              3   59             R    14:02:57      846.44 157.44      16      319.911   0.000                                           
 511 Czasak Marcin                   2   18             RG   13:56:39      846.38 158.06       5   2  314.558  33.680                                           
 512 Dąbrowski Tomasz                1    7              G   13:45:02      846.20 158.37      32      304.660   0.000                                           
 513 Wojciechowski Jarosław          3   49              G   14:00:07      846.08 158.68      16      317.377   0.000                                           
 514 Szczepaniak Robert              1   35             RG   13:46:03      845.89 158.99       9      305.409   0.000                                           
 515 Kwiatkowski Andrzej             2   25             R    13:57:18      845.77 159.30      24      314.879   0.000                                           
 516 Kisiel Robert i Staś            2    7              G   13:56:27      845.66 159.60  36-  3-  3  314.119  33.620                                           
 517 Burkowski Paweł                 3   49             RG   14:09:32      845.61 159.91      11      325.166   0.000                                           
 518 Kuźmiński Andrzej               3    5              GCM 13:52:27      845.48 160.22      13      310.671   0.000 160.223  34.88                            
 518 Widłak Adam                     3   34             RG   14:15:46      845.48 160.22      10      330.386   0.000                                           
 520 Łukasik Andrzej                 3   74              G   14:01:22      845.43 160.84      15      318.193   0.000                                           
 521 Kulczyński Mieczysław           3   71             R    13:59:21      845.38 161.15       7   0  316.469  33.560                                           
 521 Myszkowski Zenon                1   40              G   13:42:01      845.38 161.15      16      301.813   0.000                                           
 523 Pindelski Krzysztof             2   37             RG   13:53:27      844.95 161.77      10      311.323   0.000                                           
 524 Wirtek Mariusz                  3   36             RG   14:01:50      844.83 162.08  28-  2-  2  318.361  33.520                                           
 525 Łuczak Marek                    3    7              GCM 14:06:57      844.82 162.39      10      322.678   0.000 162.388  34.81                            
 526 Jobda Arkadiusz                 3   27              G   14:12:46      844.78 162.70      12      327.577   0.000                                           
 527 Łuczak Marek                    3   19              G   14:06:59      844.74 163.01      11      322.678   0.000                                           
 528 Łukasik Andrzej                 3   41             RG   14:01:53      844.28 163.32      16      318.193   0.000                                           
 529 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   48             RGSM 14:01:33      843.98 163.63       3   2  317.799  33.460          34.77                            
 530 Kwiatkowski Andrzej             2   31             R    13:58:20      843.43 163.93      25      314.879   0.000                                           
 531 Kurek Wiesław                   3   23              GSM 14:08:48      843.34 164.24      10      323.672   0.000          34.75                            
 532 Chojnacki M. i  Z.              2   60             RG   13:57:35      843.20 164.55       5   0  314.161  33.420                                           
 533 Pindelski Krzysztof             2   51              G   13:54:22      842.86 164.86      11      311.323   0.000                                           
 534 Antosiewicz Bogdan              3   39             RG   14:23:19      842.53 165.17      13      335.592   0.000                                           
 535 Antosiewicz Bogdan              3    5              GCM 14:23:22      842.42 165.48      14      335.592   0.000 165.481  34.71                            
 536 Woźniak Wit                     3   57             R    14:14:47      842.36 165.79      21      328.337   0.000                                           
 537 Tarka Stanisław                 2  100                  13:59:09      841.94 166.10       4   1  315.010  33.360                                           
 538 Wojciechowski Jarosław          3   67              G   14:02:08      841.55 166.41      17      317.377   0.000                                           
 539 Głażewski Jerzy                 3    7              G   14:11:45      841.38 166.72       4   0  325.404  33.340                                           
 540 Kurek Wiesław                   3   51                  14:09:58      840.78 167.03      11      323.672   0.000                                           
 541 Michniewski Tomasz              3   15              GCM 14:05:34      840.62 167.34      17      319.911   0.000                                           
 542 Peterek Kazimierz               2   93              GCM 13:59:13      840.52 167.65      16      314.537   0.000 167.646  34.64                            
 543 Górniak Piotr                   2   32             RG   13:54:04      840.41 167.96      16      310.166   0.000                                           
 544 Kuźmiński Andrzej               3   31             RG   13:54:59      839.69 168.27      14      310.671   0.000                                           
 545 Rawski Witold                   1   90             R    13:48:47      839.56 168.57      12      305.416   0.000                                           
 546 Kwiatkowski Andrzej             2  127              G   14:00:05      839.49 168.88      26      314.879   0.000                                           
 547 Kwiatkowski Andrzej             2  124              G   14:00:14      839.16 169.19      27      314.879   0.000                                           
 548 Sotek Mariusz                   1   78              GSM 13:56:38      839.03 169.50      11      311.812   0.000          34.58                            
 549 Kuźmiński Andrzej               3   24             RG   13:55:17      839.01 169.81      15      310.671   0.000                                           
 550 Myszkowski Zenon                1   32              G   13:44:52      838.68 170.12      17      301.813   0.000                                           
 551 Szklarz Marian                  3    2              GSM 14:10:45      838.53 170.43      10      323.464   0.000                                           
 552 Czasak Marcin                   2   57              GCM 14:00:08      838.52 170.74       6   3  314.558  33.180 170.739  34.54                            
 553 Puchała Sylwester               2  107              G   14:01:04      838.07 171.05      18      315.169   0.000                                           
 554 Antosiewicz Bogdan              3   13              G   14:25:43      837.48 171.36      15      335.592   0.000                                           
 554 Burkowski Paweł                 3   21              G   14:13:16      837.48 171.36      12      325.166   0.000                                           
 556 Głażewski Jerzy                 3   15              G   14:13:36      837.38 171.98       5   0  325.404  33.130                                           
 557 Chojnacki M. i  Z.              2    7             RGSM 14:00:18      837.09 172.29       6   1  314.161  33.110          34.50                            
 558 Arak Piotr                      1   63             R    13:52:16      836.92 172.60      19      307.374   0.000                                           
 559 Okrasa Stanisław                3   20              GSM 14:13:10      836.71 172.90       3   3  324.784  33.090          34.48                            
 560 Grzegrzółka Jan                 3    2              G   14:13:06      836.51 173.21      14      324.649   0.000                                           
 561 Łuczak Marek                    3   15              G   14:10:51      836.28 173.52      12      322.678   0.000                                           
 562 Lewandowski Kazimierz           3   30              G   14:04:52      836.26 173.83       4   2  317.669  33.050                                           
 563 Tarka Stanisław                 2    2              GCM 14:01:52      835.87 174.14       5   2  315.010  33.040 174.142  34.44                            
 564 Fabisiak Rafał                  3    2              GSM 14:05:34      835.83 174.45       4   3  318.090  33.030          34.43                            
 565 Pindelski Krzysztof             2    4              G   13:57:29      835.80 174.76      12      311.323   0.000                                           
 566 Kulczyński Mieczysław           3   17              G   14:03:43      835.64 175.07       8      316.469   0.000                                           
 567 Arak Piotr                      1   25              G   13:53:03      835.14 175.38      20      307.374   0.000                                           
 568 Wilczek Edward                  2   97             RG   14:08:19      835.11 175.69      20      320.113   0.000                                           
 569 Myszkowski Zenon                1   67             R    13:46:33      834.78 176.00      18      301.813   0.000                                           
 570 Peterek Kazimierz               2    1              G   14:01:53      834.57 176.31      17      314.537   0.000                                           
 571 Czasak Marcin                   2   22             RG   14:02:00      834.37 176.62       7   3  314.558  32.940                                           
 572 Łukasik Andrzej                 3   33             RG   14:06:27      834.17 176.93      17      318.193   0.000                                           
 573 Zieliński Jan                   2   55             R    14:01:05      834.13 177.24  39-  2-  2  313.702  32.920                                           
 574 Puchała Sylwester               2  110              G   14:02:53      834.04 177.54      19      315.169   0.000                                           
 575 Szczepaniak Robert              1   15              G   13:51:12      834.00 177.85      10      305.409   0.000                                           
 576 Kisiel Robert i Staś            2   33              GCM 14:01:52      833.50 178.16       2   1  314.119  32.880 178.163  34.31                            
 577 Kulczyński Mieczysław           3   44              G   14:04:46      833.33 178.47       9      316.469   0.000                                           
 578 Arak Piotr                      1   69             R    13:53:53      833.26 178.78      21      307.374   0.000                                           
 579 Arak Piotr                      1   47             RG   13:53:54      833.22 179.09      22      307.374   0.000                                           
 580 Rębiś Krzysztof                 2    3              G   14:02:20      832.86 179.40       8      314.264   0.000                                           
 581 Markowski Krzysztof             3    3              GSM 14:16:39      832.83 179.71       2   2  326.176  32.820          34.26                            
 582 Szczepaniak Robert              1  110             R    13:51:44      832.78 180.02      11      305.409   0.000                                           
 583 Wojciechowski Andrzej           3   39              G   14:05:55      832.75 180.33      21      317.207   0.000                                           
 584 Belka Stanisław                 1    3              GCM 13:51:44      832.56 180.64  23-  1-  1  305.327  32.780 180.637  34.23                            
 585 Sotek Mariusz                   1   84              G   13:59:48      831.94 180.95      12      311.812   0.000                                           
 586 Grzegrzółka Jan                 3   24              GSM 14:15:15      831.90 181.26      15      324.649   0.000          34.21                            
 587 Bielski Jacek                   3   35             RG   14:05:59      831.83 181.57       4   2  316.912  32.740                                           
 588 Sadowski Marek                  2   24              GCM 14:01:54      831.76 181.87      14      313.490   0.000 181.874  34.19                            
 589 Kwiatkowski Andrzej             2   94              G   14:03:35      831.73 182.18      28      314.879   0.000                                           
 590 Widłak Adam                     3   18              GSM 14:22:29      831.20 182.49      11      330.386   0.000          34.17                            
 591 Woźniak Wit                     3   10              G   14:20:03      831.13 182.80      22      328.337   0.000                                           
 592 Arak Piotr                      1    7              GSM 13:54:57      830.85 183.11      23      307.374   0.000          34.15                            
 593 Bielski Jacek                   3    4              G   14:06:31      830.66 183.42       5   2  316.912  32.670                                           
 594 Zieliński Jan                   2   40              G M 14:02:41      830.60 183.73       2   1  313.702  32.660                                           
 595 Szczęsny Marek                  3    3              GSM 14:30:56      830.54 184.04       3   3  337.145  32.640          34.12                            
 596 Szczepaniak Robert              1    8              GCM 13:52:44      830.52 184.35      12      305.409   0.000 184.349  34.11                            
 597 Górniak Piotr                   2   23                  13:58:39      830.10 184.66      17      310.166   0.000                                           
 598 Borowski Dariusz                2   47              GSM 14:01:01      829.81 184.97       6   3  312.021  32.610          34.09                            
 599 Czasak Marcin                   2   15             RG   14:04:08      829.68 185.28       8      314.558   0.000                                           
 600 Szczepaniak Robert              1   44             RG   13:53:12      829.47 185.59      13      305.409   0.000                                           
 601 Dąbrowski Tomasz                1   34             RG   13:52:18      829.46 185.90      33      304.660   0.000                                           
 602 Myszkowski Zenon                1   59             R    13:49:03      829.04 186.21      19      301.813   0.000                                           
 603 Sotek Mariusz                   1    2              GSM 14:01:07      829.03 186.51      13      311.812   0.000                                           
 604 Wojciechowski Andrzej           3   19              G   14:07:39      828.97 186.82      22      317.207   0.000                                           
 605 Widłak Adam                     3   31             RG   14:23:43      828.62 187.13      12      330.386   0.000                                           
 606 Jobda Arkadiusz                 3   18              G   14:20:28      828.33 187.44      13      327.577   0.000                                           
 607 Górniak Piotr                   2   83                  13:59:30      828.21 187.75      18      310.166   0.000                                           
 608 Bielski Jacek                   3   44             RG   14:07:42      828.10 188.06       6   2  316.912  32.480                                           
 609 Górniak Piotr                   2   41             R    13:59:34      828.07 188.37      19      310.166   0.000                                           
 610 Burkowski Paweł                 3    6              G   14:17:55      827.57 188.68      13      325.166   0.000                                           
 611 Górniak Piotr                   2    4              G   13:59:52      827.40 188.99      20      310.166   0.000                                           
 612 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   19             RG   14:09:07      827.35 189.30       4   2  317.799  32.430                                           
 613 Łukasik Andrzej                 3   65              G   14:09:37      827.30 189.61      18      318.193   0.000                                           
 614 Jobda Arkadiusz                 3   59             R    14:21:04      827.08 189.92      14      327.577   0.000                                           
 615 Sadowski Marek                  2  100             R    14:04:03      827.04 190.23      15      313.490   0.000                                           
 616 Kulczyński Mieczysław           3   22              G   14:07:42      826.94 190.54      10      316.469   0.000                                           
 616 Kulczyński Mieczysław           3   32              G   14:07:42      826.94 190.54      11      316.469   0.000                                           
 618 Woźniak Wit                     3   27              GSM 14:22:05      826.87 191.15      23      328.337   0.000          33.89                            
 619 Walczak Dariusz                 1   31             RG   13:51:46      826.82 191.46       9      303.251   0.000                                           
 620 Woźniak Wit                     3   69             R    14:22:08      826.77 191.77      24      328.337   0.000                                           
 621 Kulczyński Mieczysław           3   14              GCM 14:07:50      826.65 192.08      12      316.469   0.000 192.082  33.86                            
 622 Grzegrzółka Jan                 3   57             R    14:17:44      826.64 192.39      16      324.649   0.000                                           
 623 Skiba Włodzimierz               2   33             R    14:08:39      826.19 192.70       2   1  316.969  32.300                                           
 624 Wirtek Mariusz                  3    5              GSM 14:10:22      826.13 193.01       2   1  318.361  32.280          33.83                            
 625 Rawski Witold                   1   86             R    13:54:48      825.90 193.32      13      305.416   0.000                                           
 626 Kwiatkowski Andrzej             2  128              G   14:06:25      825.55 193.63      29      314.879   0.000                                           
 627 Golik Sławomir                  2    9              G   14:05:44      825.36 193.94  37-  1-  1  314.243  32.250                                           
 628 Myszkowski Zenon                1   44              GSM 13:50:41      825.34 194.25      20      301.813   0.000          33.79                            
 629 Michniewski Tomasz              3   50             RG   14:12:46      825.01 194.56      18      319.911   0.000                                           
 630 Łukasik Andrzej                 3   73              GCM 14:10:45      824.87 194.87      19      318.193   0.000                                           
 631 Dąbrowski Tomasz                1    5              GSM 13:54:27      824.63 195.18      34      304.660   0.000                                           
 632 Szczepaniak Robert              1    1              G   13:55:24      824.54 195.48      14      305.409   0.000                                           
 633 Dąbrowski Tomasz                1   18              GCM 13:54:31      824.48 195.79      35      304.660   0.000 195.793                                   
 634 Kisiel Robert i Staś            2    8              G   14:06:00      824.46 196.10       3   1  314.119  32.160                                           
 635 Kowalski Paweł                  2   43              G   14:07:26      824.37 196.41       5   3  315.267  32.150                                           
 636 Lewandowski Kazimierz           3   26              GCM 14:10:25      824.22 196.72       5   3  317.669  32.140 196.721  33.71                            
 637 Widłak Adam                     3    9              G   14:25:52      824.18 197.03      13      330.386   0.000                                           
 638 Peterek Kazimierz               2   10             RG   14:06:45      823.94 197.34      18      314.537   0.000                                           
 639 Łukasik Andrzej                 3   40             RG   14:11:22      823.55 197.65      20      318.193   0.000                                           
 640 Rębiś Krzysztof                 2   38             RGCM 14:06:36      823.54 197.96       9      314.264   0.000 197.959  33.67                            
 641 Burkowski Paweł                 3   57                  14:19:51      823.52 198.27      14      325.166   0.000                                           
 642 Myszkowski Zenon                1   42              G   13:51:30      823.50 198.58      21      301.813   0.000                                           
 643 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G   14:06:18      823.41 198.89      12      313.966   0.000                                           
 644 Wojciechowski Jarosław          3   51              G   14:10:42      822.86 199.20      18      317.377   0.000                                           
 645 Sadowski Marek                  2   19              GSM 14:06:13      822.34 199.51      16      313.490   0.000          33.62                            
 646 Kwiatkowski Andrzej             2   82             R    14:07:55      822.32 199.81      30      314.879   0.000                                           
 647 Łuczak Marek                    3   59             R    14:17:29      822.14 200.12      13      322.678   0.000                                           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                       
 ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                         
 648 Sadowski Marek                  2   26              GCM 14:06:23      821.98   0.00      17      313.490   0.000          33.59                            
 649 Kurek Wiesław                   3    2              G   14:18:52      821.78   0.00      12      323.672   0.000                                           
 650 Więsik Dariusz                  3    9              G   14:32:07      821.73   0.00       3      334.539   0.000                                           
 651 Czasak Marcin                   2   45              G   14:07:56      821.44   0.00       9      314.558   0.000                                           
 652 Więsik Dariusz                  3   31             RGSM 14:32:34      820.82   0.00       4      334.539   0.000          33.55                            
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 19.05.19 Złotów I                                 
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Wilczek         Edward          2    82    7    20   276.81     
              2 Dąbrowski       Tomasz          1    82    7    35   276.36     
              3 Wojciechowski   Andrzej         3   112    7    22   274.57     
              4 Sotek           Mariusz         1    27    7    13   274.57     
              5 Myszkowski      Zenon           1    62    7    21   274.15     
              6 Puchała         Sylwester       2    53    7    19   273.43     
              7 Szklarz         Marian          3    21    7    10   272.56     
              8 Kwiatkowski     Andrzej         2   102    7    30   272.18     
              9 Arak            Piotr           1    66    7    23   271.58     
             10 Szpadzik Joanna Marcin          1    40    7    12   271.47     
             11 Widłak          Adam            3    38    7    13   271.06     
             12 Woźniak         Wit             3    61    7    24   270.89     
             13 Kurek           Wiesław         3    48    7    11   269.92     
             14 Glinka          Dariusz         1    21    7    10   269.62     
             15 Antosiewicz     Bogdan          3    36    7    15   269.55     
             16 Wojciechowski   Jarosław        3    41    7    18   269.38     
             17 Górniak         Piotr           2    64    7    20   268.44     
             18 Łukasik         Andrzej         3    71    7    20   267.03     
             19 Michniewski     Tomasz          3    56    7    18   266.66     
             20 Łuczak          Marek           3    44    7    13   266.65     
             21 Burkowski       Paweł           3    53    7    14   265.97     
             22 Peterek         Kazimierz       2    77    7    18   265.57     
             23 Rębiś           Krzysztof       2    25    7     9   265.14     
             24 Kuźmiński       Andrzej         3    53    7    15   265.12     
             25 Szymaniak       Jerzy           2   105    7    14   263.33     
             26 Grzegrzółka     Jan             3    66    7    16   262.86     
             27 Jobda           Arkadiusz       3    42    7    14   259.18     
             28 Sadowski        Marek           2    95    7    16   258.77     
             29 Szczepaniak     Robert          1    56    7    14   256.50     
             30 Kulczyński      Mieczysław      3    78    7    12   255.74     
             31 Rawski          Witold          1    54    7    13   252.76     
             32 Pindelski       Krzysztof       2    51    7    12   251.70     
             33 Walczak         Dariusz         1    41    7     9   250.42     
             34 Czasak          Marcin          2    52    7     8   240.13     
             35 Borowski        Dariusz         2    33    6     6   217.28     
             36 Chojnacki       M. i  Z.        2    49    6     6   209.17     
             37 Bielski         Jacek           3    37    6     6   206.92     
             38 Pytka           Bogdan          3    21    5     5   187.24     
             39 Kowalski        Paweł           2    38    5     5   183.15     
             40 Tarka           Stanisław       2    73    5     5   176.85     
             41 Lewandowski     Kazimierz       3    34    5     5   176.08     
             42 Głażewski       Jerzy           3    42    5     5   174.77     
             43 Jaworski        Mateusz         3    45    5     5   173.26     
             44 Borkowski       Jerzy           1    15    4     4   145.33     
             45 Fabisiak        Rafał           3    19    4     4   143.58     
             46 Lewandowski Jer i Marcin        3    45    4     4   138.16     
             47 Witkowski       Tomasz          3    19    3     3   104.51     
             48 Okrasa          Stanisław       3    41    3     3   103.16     
             49 Szczęsny        Marek           3    16    3     3   102.45     
             50 Kisiel Robert i Staś            2    36    3     3    98.66     
             51 Bolek           Marian          1    24    2     2    75.22     
             52 Bugalski        Arkadiusz       1    59    2     2    71.84     
             53 Więsik          Dariusz         3    27    2     2    71.17     
             54 Oracz           Paweł           2    35    2     2    71.09     
             55 Markowski       Krzysztof       3    28    2     2    66.53     
             56 Skiba           Włodzimierz     2    38    2     2    66.13     
             57 Wirtek          Mariusz         3    28    2     2    65.80     
             58 Zieliński       Jan             2    39    2     2    65.58     
             59 Tokarski Waldem Michał          1    36    1     1    38.38     
             60 Toporowicz      Tadeusz         1    30    1     1    38.23     
             61 Szczepaniak     Ludwik          1    14    1     1    36.01     
             62 Rokita          Sławomir        2    43    1     1    35.07     
             63 Gugała          Mirosław        3     6    1     1    34.69     
             64 Zelman          Marcin          3    39    1     1    34.03     
             65 Belka           Stanisław       1    23    1     1    32.78     
             66 Golik           Sławomir        2    37    1     1    32.25     
             67 Sadowski Sławom Piotr           1    36    0     0     0.00     
             68 Styczek         Maciej          1    30    0     0     0.00     
             69 Bąbik           Sławomir        1    14    0     0     0.00     
             70 Mazur           Jerzy           3    16    0     0     0.00     
             71 Sekuła          Wiesław         3    43    0     0     0.00     
             72 Bąk             Dariusz         3    18    0     0     0.00     
             73 Prudziński      Jan             3    32    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    5 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7   28    686.66  37.5   
    2    4 Sotek           Mariusz         1  7  7  7  7   28    685.27  41.1   
    3    1 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7   28    685.20  52.6   
    4    3 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7   28    685.00  34.9   
    5    2 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7   28    681.68  35.9   
    6    7 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7   28    680.34  38.6   
    7    8 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7   28    677.75  36.7   
    8   11 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7   28    676.40  25.1   
    9   14 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7   28    676.09  33.9   
   10   16 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7   28    675.44  27.1   
   11   10 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7   28    674.17  29.7   
   12    9 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7   28    673.22  41.1   
   13   22 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7   28    671.89  27.1   
   14   21 Arak            Piotr           1  7  7  7  7   28    667.29  30.0   
   15   17 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7   28    666.08  34.1   
   16   23 Widłak          Adam            3  7  7  7  7   28    665.46  32.3   
   17   20 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7   28    663.87  27.6   
   18   12 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7   28    660.94  25.0   
   19   19 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7   28    660.92  28.3   
   20   24 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7   28    655.65  14.7   
   21   26 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7   28    653.12  32.6   
   22   31 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7   28    650.48  29.4   
   23   25 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7   28    649.79  19.8   
   24   27 Jobda           Arkadiusz       3  7  7  7  7   28    645.37  25.4   
   25   30 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7  7  7   28    637.62  15.2   
   26   28 Walczak         Dariusz         1  7  7  7  7   28    633.36  25.6   
   27   13 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  5   26    586.31  19.0   
   28   15 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  5   26    578.60  20.5   
   29   18 Jaworski        Mateusz         3  7  7  7  5   26    571.43  27.9   
   30   35 Rawski          Witold          1  7  5  6  7   25    566.84  17.5   
   31   40 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6  7  7   21    548.79  17.6   
   32    6 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  4   25    547.66  29.8   
   33   29 Fabisiak        Rafał           3  7  7  7  4   25    526.51  31.5   
   34   42 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  7  7   20    525.11  14.5   
   35   34 Bielski         Jacek           3  5  7  6  6   24    525.09  16.6   
   36   37 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7  4  6   24    517.41  18.3   
   37   39 Borowski        Dariusz         2 --  7  7  6   20    504.55  21.0   
   38   44 Peterek         Kazimierz       2  7  5  3  7   22    504.01  13.3   
   39   33 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  5  5   24    501.72  17.1   
   40   41 Pytka           Bogdan          3  7  6  3  5   21    464.38  16.4   
   41   45 Czasak          Marcin          2  7  4  3  7   21    461.59  11.4   
   42   52 Pindelski       Krzysztof       2  7  1  1  7   16    383.07  11.9   
   43   53 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  7   14    380.30  14.8   
   44   32 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  0   21    371.82  14.0   
   45   38 Wirtek          Mariusz         3  7  7  4  2   20    369.25  18.6   
   46   48 Głażewski       Jerzy           3  7  2  2  5   16    343.58   9.1   
   47   65 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  7   10    317.94   8.1   
   48   36 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6 --   16    309.24  18.6   
   49   43 Krupa           Łukasz          3  3  7  4 --   14    252.38  25.5   
   50   47 Oracz           Paweł           2  3  5  2  2   12    251.60   7.5   
   51   50 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2  1  2   12    222.19   4.9   
   52   46 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5  2  0   14    217.27   9.2   
   53   62 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4    7    202.39  14.9   
   54   49 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1   11    200.69   6.4   
   55   57 Okrasa          Stanisław       3  7  0  0  3   10    196.71   4.1   
   56   58 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3    8    189.03  10.4   
   57   51 Golik           Sławomir        2  7  2  1  1   11    180.59   7.2   
   58   54 Zieliński       Jan             2  7  1  0  2   10    173.91   6.9   
   59   55 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  2    9    162.64   5.0   
   60   59 Markowski       Krzysztof       3  6  0  0  2    8    143.58   6.4   
   61   75 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3    4    115.22   3.1   
   62   69 Bolek           Marian          1  1  1  0  2    4    106.23   3.3   
   63 ---- Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3    3     98.66   8.3   
   64   61 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1    4     95.71   4.0   
   65   56 Styczek         Maciej          1  7  0  0  0    7     94.42   7.6   
   66   63 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1    4     91.78   2.9   
   67   67 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1    4     72.82   2.7   
   68   79 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2    2     71.17   2.4   
   69   68 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1    3     69.78   2.1   
   70   71 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1    3     64.81   9.7   
   71   72 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1    3     62.08   3.5   
   72   60 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --    4     61.52   4.3   
   73   64 Bąbik           Sławomir        1  1 --  2  0    3     55.58   3.9   
   74   66 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --    2     44.75   2.8   
   75   70 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 --    2     30.29   3.1   
   76   73 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --    1     21.64   2.3   
   77   74 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0    1     12.98   0.7   
   78   76 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0    0      0.00   0.0   
   79   77 Nowak           Adam            3 --  0  0 --    0      0.00   0.0   
   80   78 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   81   80 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- --    0      0.00   0.0   
   82   81 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- --    0      0.00   0.0   

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    2 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5   20    494.20  52.6   
    2    1 Sotek           Mariusz         1  5  5  5  5   20    492.79  41.1   
    3    4 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5   20    488.82  35.9   
    4    7 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5   20    488.40  37.5   
    5    3 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5   20    488.32  36.7   
    6    5 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5   20    486.42  38.6   
    7   13 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5   20    484.95  33.9   
    8   10 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5   20    484.38  34.9   
    9    8 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5   20    482.59  29.7   
   10   11 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5   20    482.23  41.1   
   11   18 Widłak          Adam            3  5  5  5  5   20    480.89  32.3   
   12   15 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5   20    480.66  25.1   
   13   20 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5   20    478.33  27.1   
   14    9 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5   20    478.19  25.0   
   15   19 Arak            Piotr           1  5  5  5  5   20    477.79  30.0   
   16   12 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5   20    476.63  28.3   
   17   17 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5   20    476.18  27.6   
   18   26 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5   20    474.78  27.1   
   19   21 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5   20    471.43  34.1   
   20   24 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5   20    471.00  32.6   
   21   30 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5   20    465.95  29.4   
   22   28 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5  5   20    462.68  25.4   
   23   25 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5   20    462.65  19.8   
   24   14 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5   20    461.35  27.9   
   25   29 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5   20    459.51  14.7   
   26   27 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  5   20    457.90  25.6   
   27   32 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5   20    443.88  17.1   
   28   34 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5   20    439.44  16.6   
   29   33 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5  5   20    436.34  15.2   
   30   16 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  4   19    435.39  19.0   
   31    6 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4   19    430.28  29.8   
   32   23 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  4   19    423.71  31.5   
   33   39 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5  5   16    412.42  17.6   
   34   41 Pytka           Bogdan          3  5  4  3  5   17    398.98  16.4   
   35   43 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5  5   16    396.99  14.5   
   36   40 Rawski          Witold          1  5  2  5  5   17    396.48  17.5   
   37   37 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3  4   17    364.93  18.3   
   38   42 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  4   14    353.52  21.0   
   39   22 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2   17    348.46  20.5   
   40   46 Czasak          Marcin          2  5  3  2  5   15    332.64  11.4   
   41   48 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0  5   14    325.33  13.3   
   42   47 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2  5   14    318.54   9.1   
   43   36 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4  2   16    310.80  18.6   
   44   50 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  5   12    309.91  14.8   
   45   51 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1  5   12    288.42  11.9   
   46   31 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  0   15    270.76  14.0   
   47   35 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5 --   13    251.30  18.6   
   48   64 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  5    8    245.21   8.1   
   49   38 Krupa           Łukasz          3  3  5  4 --   12    219.18  25.5   
   50   62 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4    7    202.39  14.9   
   51   45 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1   11    200.69   6.4   
   52   44 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2  0   12    193.13   9.2   
   53   54 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3    8    189.03  10.4   
   54   58 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0  3    8    171.15   4.1   
   55   49 Golik           Sławomir        2  5  2  1  1    9    155.37   7.2   
   56   55 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0  2    7    141.97   4.9   
   57   52 Oracz           Paweł           2  2  4  0  1    7    137.77   7.5   
   58   59 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  2    7    131.24   6.4   
   59   53 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  1    8    130.34   5.0   
   60   75 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3    4    115.22   3.1   
   61   69 Bolek           Marian          1  1  1  0  2    4    106.23   3.3   
   62   56 Zieliński       Jan             2  4  1  0  1    6    101.16   6.9   
   63 ---- Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3    3     98.66   8.3   
   64   61 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1    4     95.71   4.0   
   65   63 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1    4     91.78   2.9   
   66   66 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1    4     72.82   2.7   
   67   79 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2    2     71.17   2.4   
   68   67 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1    3     69.78   2.1   
   69   57 Styczek         Maciej          1  5  0  0  0    5     68.31   7.6   
   70   71 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1    3     64.81   9.7   
   71   72 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1    3     62.08   3.5   
   72   60 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --    4     61.52   4.3   
   73   65 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --    2     44.75   2.8   
   74   68 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0    2     33.54   3.9   
   75   70 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 --    2     30.29   3.1   
   76   73 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --    1     21.64   2.3   
   77   74 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0    1     12.98   0.7   
   78   76 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0    0      0.00   0.0   
   79   77 Nowak           Adam            3 --  0  0 --    0      0.00   0.0   
   80   78 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   81   80 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- --    0      0.00   0.0   
   82   81 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- --    0      0.00   0.0   

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    2 Szklarz         Marian          3  4  5  5  5   19    464.27  52.6   
    2    4 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5  5   19    435.96  32.6   
    3    3 Widłak          Adam            3  4  5  5  4   18    412.87  32.3   
    4    5 Burkowski       Paweł           3  5  4  5  4   18    406.15  41.1   
    5    9 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5  5   17    419.95  37.5   
    6    6 Kurek           Wiesław         3  3  5  5  4   17    407.43  35.9   
    7    1 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  2   17    348.41  29.8   
    8   12 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  5   16    420.22  36.7   
    9   14 Arak            Piotr           1  2  5  4  5   16    397.15  30.0   
   10   17 Wilczek         Edward          2  5  4  2  5   16    371.26  27.1   
   11    8 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5  3   16    350.99  31.5   
   12   20 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5  5   15    382.69  33.9   
   13   10 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4  3   15    330.92  28.3   
   14    7 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5  2   15    314.54  27.9   
   15   19 Woźniak         Wit             3  0  5  5  4   14    361.49  38.6   
   16   13 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4  3   14    319.75  25.0   
   17   18 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2  3   14    286.73  29.4   
   18   11 Tarka           Stanisław       2  5  3  4  2   14    280.61  20.5   
   19   30 Sotek           Mariusz         1  2  3  3  5   13    343.98  41.1   
   20   23 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3  3   13    292.51  27.1   
   21   21 Walczak         Dariusz         1  3  3  4  3   13    291.35  25.6   
   22   22 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3  3   13    283.50  17.1   
   23   34 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2  5   12    304.18  34.1   
   24   24 Łuczak          Marek           3  2  3  4  3   12    293.53  27.6   
   25   16 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2  1   12    217.04  18.6   
   26   36 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5  5   11    315.84  17.6   
   27   28 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4  3   11    278.81  25.1   
   28   29 Borowski        Dariusz         2 --  3  5  3   11    272.87  21.0   
   29   35 Pytka           Bogdan          3  4  1  2  4   11    268.84  16.4   
   30   31 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5  3   11    268.75  14.7   
   31   26 Bielski         Jacek           3  4  3  2  2   11    225.42  16.6   
   32   15 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4  0   11    197.46  14.0   
   33   38 Sadowski        Marek           2  2  1  3  4   10    250.08  19.8   
   34   27 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1  1   10    178.37  18.3   
   35   37 Kowalski        Paweł           2  0  3  3  3    9    240.61  19.0   
   36   33 Górniak         Piotr           2  2  3  3  1    9    183.74  29.7   
   37   25 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3 --    9    176.56  18.6   
   38   46 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3  5    8    258.16  14.5   
   39   40 Puchała         Sylwester       2  0  0  5  3    8    213.73  34.9   
   40   32 Krupa           Łukasz          3  1  4  3 --    8    152.12  25.5   
   41   45 Czasak          Marcin          2  2  1  1  3    7    167.46  11.4   
   42   42 Rawski          Witold          1  2  0  3  2    7    165.95  17.5   
   43   39 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1  1    7    138.37   6.4   
   44   59 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1  5    6    209.64  14.8   
   45   49 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0  3    6    153.31  13.3   
   46   50 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0  3    6    144.28   4.1   
   47   41 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2  1    6    133.85  25.4   
   48   43 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2  1    6    119.35  15.2   
   49   44 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1  1    6    112.94  11.9   
   50   52 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0  2    4    108.44  14.9   
   51   53 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1  2    4    101.32  10.4   
   52   57 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0  2    4     93.41   6.4   
   53   74 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  3    3    109.81   8.1   
   54   78 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  3    3    102.45   3.1   
   55   54 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1    3     64.81   9.7   
   56   58 Zieliński       Jan             2  2  0  0  1    3     59.36   6.9   
   57   47 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  0    3     57.48   4.0   
   58   48 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  0    3     44.64   9.2   
   59   51 Styczek         Maciej          1  3  0  0  0    3     39.32   7.6   
   60   62 Rokita          Sławomir        2 --  1  0  1    2     52.09   2.9   
   61   64 Belka           Stanisław       1  1  0  0  1    2     46.21   2.7   
   62   55 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0  0    2     29.08   9.1   
   63   56 Golik           Sławomir        2  2  0  0  0    2     27.60   7.2   
   64   69 Oracz           Paweł           2  0  0  0  1    1     36.72   7.5   
   65   73 Zelman          Marcin          3  0  0 --  1    1     34.03   2.1   
   66   70 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  1    1     33.83   5.0   
   67 ---- Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  1    1     32.88   8.3   
   68   60 Bolek           Marian          1  0  1  0  0    1     17.87   3.3   
   69   61 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0 --    1     17.28   3.1   
   70   63 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0    1     13.62   4.9   
   71   65 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0    0      0.00   3.5   
   72   66 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --    0      0.00   2.8   
   73   67 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0    0      0.00   3.9   
   74   68 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --    0      0.00   4.3   
   75   71 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0    0      0.00   0.0   
   76   72 Nowak           Adam            3 --  0  0 --    0      0.00   0.0   
   77   75 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   78   76 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0    0      0.00   2.4   
   79   77 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --    0      0.00   2.3   
   80   79 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0    0      0.00   0.7   
   81   80 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- --    0      0.00   0.0   
   82   81 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- --    0      0.00   0.0   

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    2 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5   20    490.04  34.9   
    2    5 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5   20    485.28  37.5   
    3    4 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5   20    482.63  29.7   
    4    8 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5   20    476.47  34.1   
    5   11 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5   20    464.01  41.1   
    6   12 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5   20    458.96  14.7   
    7   21 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5  5  5   19    457.85  25.1   
    8    6 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5   20    456.14  25.0   
    9   19 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5   20    456.05  32.6   
   10   17 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5   20    450.43  38.6   
   11   20 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5   20    450.15  33.9   
   12   16 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5   20    448.08  19.8   
   13    1 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4   19    432.63  29.8   
   14   23 Jobda           Arkadiusz       3  4  5  5  5   19    428.97  25.4   
   15   15 Łuczak          Marek           3  5  5  5  4   19    414.29  27.6   
   16   27 Wilczek         Edward          2  0  5  5  5   15    406.86  27.1   
   17   22 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  4   19    404.69  25.6   
   18   24 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4  5  4   18    397.98  15.2   
   19    7 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  3   18    389.70  27.9   
   20   13 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  3   18    388.50  27.1   
   21   32 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  2  5   17    373.97  18.3   
   22    3 Szklarz         Marian          3  5  5  5  2   17    372.55  52.6   
   23   18 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  3   18    369.98  28.3   
   24    9 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2   17    358.45  20.5   
   25   34 Rawski          Witold          1  5  4  2  5   16    349.09  17.5   
   26   14 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  2   17    348.85  31.5   
   27   37 Peterek         Kazimierz       2  5  2  3  5   15    345.03  13.3   
   28   41 Arak            Piotr           1  0  1  5  5   11    325.72  30.0   
   29   10 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  1   16    321.43  35.9   
   30   45 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  5  5   10    303.19  14.5   
   31   40 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3  4  4   11    286.78  17.6   
   32   25 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  4  1   15    281.37  29.4   
   33   30 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  2   12    280.95  21.0   
   34   36 Widłak          Adam            3  0  3  5  3   11    266.61  32.3   
   35   42 Czasak          Marcin          2  2  3  2  4   11    250.98  11.4   
   36   50 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  2  4    9    237.41  14.8   
   37   53 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  1  5    9    234.51  11.9   
   38   26 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  0   11    233.01  36.7   
   39   38 Oracz           Paweł           2  2  4  2  2   10    220.22   7.5   
   40   28 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  0   10    212.72  41.1   
   41   35 Wirtek          Mariusz         3  3  4  3  1   11    210.66  18.6   
   42   29 Pytka           Bogdan          3  5  5  2  0   12    206.82  16.4   
   43   31 Sekuła          Wiesław         3  4  5  3  0   12    202.41  14.0   
   44   63 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  0  5    6    190.87   8.1   
   45   51 Głażewski       Jerzy           3  2  2  1  3    8    190.77   9.1   
   46   39 Tokarski Waldem Michał          1  4  3  2  1   10    187.11   6.4   
   47   33 Krupa           Łukasz          3  2  5  3 --   10    180.46  25.5   
   48   44 Bielski         Jacek           3  0  4  2  2    8    177.08  16.6   
   49   52 Skiba           Włodzimierz     2  3  2  0  2    7    137.37   5.0   
   50   43 Włodarczyk      Paweł           1  1  3  2 --    6    113.29  18.6   
   51   46 Kowalski        Paweł           2  1  5  0  0    6    107.44  19.0   
   52   47 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2  1  0    7    107.43   9.2   
   53   48 Golik           Sławomir        2  3  2  1  0    6     93.84   7.2   
   54   49 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  1  0    6     92.58   4.9   
   55   54 Zieliński       Jan             2  4  0  0  1    5     85.57   6.9   
   56   55 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1  1  0    3     52.42  17.1   
   57   56 Markowski       Krzysztof       3  4  0  0  0    4     50.17   6.4   
   58   57 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --    2     44.75   2.8   
   59   58 Krzcot          Marcin          1  2  1  0 --    3     43.48   4.3   
   60   59 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0    2     34.72   3.9   
   61   73 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  1    1     34.69   9.7   
   62   76 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  1    1     34.48   2.4   
   63   60 Bolek           Marian          1  1  1  0  0    2     31.01   3.3   
   64   61 Styczek         Maciej          1  2  0  0  0    2     26.29   7.6   
   65   62 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --    1     21.64   2.3   
   66   64 Toporowicz      Tadeusz         1 --  1  0  0    1     16.48   4.0   
   67   65 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0    0      0.00   2.7   
   68   66 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0    0      0.00  14.9   
   69   67 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0    0      0.00   3.5   
   70 ---- Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0    0      0.00   8.3   
   71   68 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0    0      0.00   2.9   
   72   69 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0    0      0.00   0.0   
   73   70 Nowak           Adam            3 --  0  0 --    0      0.00   0.0   
   74   71 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0    0      0.00   2.1   
   75   72 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0    0      0.00   4.1   
   76   74 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   77   75 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0    0      0.00  10.4   
   78   77 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0    0      0.00   3.1   
   79   78 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 --    0      0.00   3.1   
   80   79 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0    0      0.00   0.7   
   81   80 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- --    0      0.00   0.0   
   82   81 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- --    0      0.00   0.0   

 
                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Szklarz Marian          364   3   5   194.35  5 194.35  0   0.00  0   0.00 
   2 Glinka Dariusz          160   1   5   192.77  5 192.77  0   0.00  0   0.00 
   3 Wilczek Edward          221   2   5   190.54  5 190.54  0   0.00  0   0.00 
   4 Kwiatkowski Andrzej     205   2   5   190.19  5 190.19  0   0.00  0   0.00 
   5 Rębiś Krzysztof         411   2   5   188.84  5 188.84  0   0.00  0   0.00 
   6 Arak Piotr              141   1   5   188.62  5 188.62  0   0.00  0   0.00 
   7 Sotek Mariusz           161   1   5   187.81  5 187.81  0   0.00  0   0.00 
   8 Łukasik Andrzej         385   3   5   186.86  5 186.86  0   0.00  0   0.00 
   9 Antosiewicz Bogdan      369   3   5   186.73  5 186.73  0   0.00  0   0.00 
  10 Myszkowski Zenon        112   1   5   186.55  5 186.55  0   0.00  0   0.00 
  11 Dąbrowski Tomasz        404   1   5   185.49  5 185.49  0   0.00  0   0.00 
  12 Michniewski Tomasz      363   3   5   183.92  5 183.92  0   0.00  0   0.00 
  13 Peterek Kazimierz       224   2   5   177.72  5 177.72  0   0.00  0   0.00 
  14 Wojciechowski Jarosław  375   3   5   176.90  5 176.90  0   0.00  0   0.00 
  15 Sadowski Marek          219   2   5   176.75  5 176.75  0   0.00  0   0.00 
  16 Lewandowski Kazimierz   416   3   5   174.73  5 174.73  0   0.00  0   0.00 
  17 Widłak Adam             378   3   4   153.30  4 153.30  0   0.00  0   0.00 
  18 Burkowski Paweł         357   3   4   153.30  4 153.30  0   0.00  0   0.00 
  19 Kurek Wiesław             2   3   4   152.18  4 152.18  0   0.00  0   0.00 
  20 Pytka Bogdan            166   3   4   151.13  4 151.13  0   0.00  0   0.00 
  21 Woźniak Wit              15   3   4   150.64  4 150.64  0   0.00  0   0.00 
  22 Szpadzik Joanna i Marc  162   1   4   149.09  4 149.09  0   0.00  0   0.00 
  23 Szymaniak Jerzy         348   2   4   145.79  4 145.79  0   0.00  0   0.00 
  24 Kuźmiński Andrzej       360   3   4   145.20  4 145.20  0   0.00  0   0.00 
  25 Szczepaniak Robert      156   1   4   139.55  4 139.55  0   0.00  0   0.00 
  26 Kowalski Paweł          244   2   3   116.55  3 116.55  0   0.00  0   0.00 
  27 Wojciechowski Andrzej   241   3   3   116.44  3 116.44  0   0.00  0   0.00 
  28 Łuczak Marek            366   3   3   114.25  3 114.25  0   0.00  0   0.00 
  29 Borowski Dariusz       4243   2   3   111.26  3 111.26  0   0.00  0   0.00 
  30 Grzegrzółka Jan         308   3   3   111.06  3 111.06  0   0.00  0   0.00 
  31 Fabisiak Rafał          465   3   3   110.85  3 110.85  0   0.00  0   0.00 
  32 Walczak Dariusz         122   1   3   109.07  3 109.07  0   0.00  0   0.00 
  33 Puchała Sylwester       242   2   3   108.50  3 108.50  0   0.00  0   0.00 
  34 Czasak Marcin           423   2   3   107.14  3 107.14  0   0.00  0   0.00 
  35 Rawski Witold           116   1   3   107.01  3 107.01  0   0.00  0   0.00 
  36 Okrasa Stanisław        354   3   3   106.54  3 106.54  0   0.00  0   0.00 
  37 Szczęsny Marek          382   3   3   105.97  3 105.97  0   0.00  0   0.00 
  38 Witkowski Tomasz        368   3   3   103.81  3 103.81  0   0.00  0   0.00 
  39 Jaworski Mateusz        380   3   3   103.44  3 103.44  0   0.00  0   0.00 
  40 Tarka Stanisław         632   2   3   103.31  3 103.31  0   0.00  0   0.00 
  41 Bielski Jacek           302   3   2    75.83  2  75.83  0   0.00  0   0.00 
  42 Borkowski Jerzy         103   1   2    74.47  2  74.47  0   0.00  0   0.00 
  43 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   2    72.57  2  72.57  0   0.00  0   0.00 
  44 Jobda Arkadiusz         377   3   2    71.30  2  71.30  0   0.00  0   0.00 
  45 Markowski Krzysztof     317   3   2    69.23  2  69.23  0   0.00  0   0.00 
  46 Gugała Mirosław         358   3   2    68.72  2  68.72  0   0.00  0   0.00 
  47 Więsik Dariusz          373   3   2    66.97  2  66.97  0   0.00  0   0.00 
  48 Szczepaniak Ludwik      126   1   2    65.87  2  65.87  0   0.00  0   0.00 
  49 Tokarski Waldemar Mich  120   1   1    38.70  1  38.70  0   0.00  0   0.00 
  50 Górniak Piotr           245   2   1    38.12  1  38.12  0   0.00  0   0.00 
  51 Oracz Paweł             239   2   1    37.38  1  37.38  0   0.00  0   0.00 
  52 Pindelski Krzysztof     210   2   1    36.95  1  36.95  0   0.00  0   0.00 
  53 Rokita Sławomir         217   2   1    36.06  1  36.06  0   0.00  0   0.00 
  54 Zelman Marcin           341   3   1    35.23  1  35.23  0   0.00  0   0.00 
  55 Skiba Włodzimierz       316   2   1    35.07  1  35.07  0   0.00  0   0.00 
  56 Chojnacki M. i  Z.      204   2   1    34.50  1  34.50  0   0.00  0   0.00 
  57 Kisiel Robert i Staś    211   2   1    34.31  1  34.31  0   0.00  0   0.00 
  58 Belka Stanisław         101   1   1    34.23  1  34.23  0   0.00  0   0.00 
  59 Kulczyński Mieczysław   311   3   1    33.86  1  33.86  0   0.00  0   0.00 
  60 Wirtek Mariusz          347   3   1    33.83  1  33.83  0   0.00  0   0.00 
  61 Styczek Maciej          136   1   1    33.43  1  33.43  0   0.00  0   0.00 
  62 Golik Sławomir          206   2   1    33.26  1  33.26  0   0.00  0   0.00 
  63 Bąk Dariusz             365   3   1    32.27  1  32.27  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2019 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Szklarz Marian     364   3   3  158.986  3  158.986  0    0.000  0    0.000
   2 Glinka Dariusz     160   1   3  193.010  3  193.010  0    0.000  0    0.000
   3 Łukasik Andrzej    385   3   3  194.866  3  194.866  0    0.000  0    0.000
   4 Pytka Bogdan       166   3   3  196.412  3  196.412  0    0.000  0    0.000
   5 Myszkowski Zenon   112   1   3  205.382  3  205.382  0    0.000  0    0.000
   6 Dąbrowski Tomasz   404   1   3  260.130  3  260.130  0    0.000  0    0.000
   7 Michniewski Tomas  363   3   3  264.151  3  264.151  0    0.000  0    0.000
   8 Kwiatkowski Andrz  205   2   3  276.523  3  276.523  0    0.000  0    0.000
   9 Antosiewicz Bogda  369   3   3  341.169  3  341.169  0    0.000  0    0.000
  10 Walczak Dariusz    122   1   3  342.407  3  342.407  0    0.000  0    0.000
  11 Kurek Wiesław        2   3   2   36.498  2   36.498  0    0.000  0    0.000
  12 Wilczek Edward     221   2   2   43.303  2   43.303  0    0.000  0    0.000
  13 Sotek Mariusz      161   1   2   44.232  2   44.232  0    0.000  0    0.000
  14 Burkowski Paweł    357   3   2   66.811  2   66.811  0    0.000  0    0.000
  15 Woźniak Wit         15   3   2   76.400  2   76.400  0    0.000  0    0.000
  16 Arak Piotr         141   1   2  111.661  2  111.661  0    0.000  0    0.000
  17 Łuczak Marek       366   3   2  164.862  2  164.862  0    0.000  0    0.000
  18 Borkowski Jerzy    103   1   2  173.523  2  173.523  0    0.000  0    0.000
  19 Peterek Kazimierz  224   2   2  192.391  2  192.391  0    0.000  0    0.000
  20 Rębiś Krzysztof    411   2   2  235.386  2  235.386  0    0.000  0    0.000
  21 Kuźmiński Andrzej  360   3   2  248.686  2  248.686  0    0.000  0    0.000
  22 Lewandowski Kazim  416   3   2  269.100  2  269.100  0    0.000  0    0.000
  23 Czasak Marcin      423   2   2  270.028  2  270.028  0    0.000  0    0.000
  24 Tarka Stanisław    632   2   2  301.887  2  301.887  0    0.000  0    0.000
  25 Szczepaniak Rober  156   1   2  303.124  2  303.124  0    0.000  0    0.000
  26 Szpadzik Joanna i  162   1   1    4.949  1    4.949  0    0.000  0    0.000
  27 Kowalski Paweł     244   2   1   18.249  1   18.249  0    0.000  0    0.000
  28 Bielski Jacek      302   3   1   47.634  1   47.634  0    0.000  0    0.000
  29 Borowski Dariusz  4243   2   1   54.748  1   54.748  0    0.000  0    0.000
  30 Grzegrzółka Jan    308   3   1   57.841  1   57.841  0    0.000  0    0.000
  31 Rawski Witold      116   1   1   90.009  1   90.009  0    0.000  0    0.000
  32 Okrasa Stanisław   354   3   1  105.165  1  105.165  0    0.000  0    0.000
  33 Puchała Sylwester  242   2   1  115.682  1  115.682  0    0.000  0    0.000
  34 Szczęsny Marek     382   3   1  117.538  1  117.538  0    0.000  0    0.000
  35 Gugała Mirosław    358   3   1  133.003  1  133.003  0    0.000  0    0.000
  36 Witkowski Tomasz   368   3   1  139.808  1  139.808  0    0.000  0    0.000
  37 Zelman Marcin      341   3   1  149.397  1  149.397  0    0.000  0    0.000
  38 Skiba Włodzimierz  316   2   1  154.346  1  154.346  0    0.000  0    0.000
  39 Szymaniak Jerzy    348   2   1  154.655  1  154.655  0    0.000  0    0.000
  40 Wojciechowski Jar  375   3   1  157.130  1  157.130  0    0.000  0    0.000
  41 Kisiel Robert i S  211   2   1  178.163  1  178.163  0    0.000  0    0.000
  42 Belka Stanisław    101   1   1  180.637  1  180.637  0    0.000  0    0.000
  43 Sadowski Marek     219   2   1  181.874  1  181.874  0    0.000  0    0.000
  44 Kulczyński Mieczy  311   3   1  192.082  1  192.082  0    0.000  0    0.000