PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Kłecko z dnia 11.05.19                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:36:45.  N 17:26:44.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  261.724 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   78                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3813                           
      5.Ilość konkursów.......................:  763                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1644.27                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1510.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,59,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,05,06                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 6 min.  3 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   22   │ 1025   │  226  │22.05│      
          │ 2  │ Baniocha                │   19   │ 1152   │  181  │15.71│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   37   │ 1636   │  356  │21.76│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   78   │ 3813   │  763  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                        z lotu Kłecko, w dniu 11.05.19                                                                                          
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                          
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                          
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                          
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                          
   1 Szklarz Marian                  3   71             RGSM 11:59:03     1644.27   0.26  53- 29-  7  269.742  25.000                                           
   2 Dąbrowski Tomasz                1   95             R    11:47:31     1638.64   0.53  87- 49-  7  249.920  24.990                                           
   3 Dąbrowski Tomasz                1   52                  11:47:32     1638.46   0.79       2   0  249.920  24.990                                           
   3 Dąbrowski Tomasz                1  102             R    11:47:32     1638.46   0.79       3   0  249.920  24.990                                           
   5 Kurek Wiesław                   3   30             RG   12:00:12     1635.84   1.31  47- 23-  7  270.241  24.970                                           
   6 Tarka Stanisław                 2   99              GSM 11:54:29     1634.38   1.57  80- 20-  7  260.657  24.970                                           
   7 Dąbrowski Tomasz                1   29              G   11:47:59     1633.64   1.84       4   0  249.920  24.960                                           
   8 Dąbrowski Tomasz                1  104             R    11:48:04     1632.75   2.10       5   0  249.920  24.950                                           
   9 Łuczak Marek                    3    4              GSM 12:00:18     1631.22   2.36  44- 14-  7  269.640  24.950                                           
  10 Puchała Sylwester               2   86              G   11:54:01     1627.86   2.62  80- 30-  7  258.857  24.940                                           
  11 Kowalski Paweł                  2   59              GSM 11:54:10     1627.56   2.89  39-  9-  7  259.053  24.930                                           
  12 Szczepaniak Robert              1    1              G   11:49:06     1626.83   3.15  57- 18-  7  250.695  24.930                                           
  13 Puchała Sylwester               2   17             RG   11:54:27     1623.44   3.41       2   0  258.857  24.920                                           
  14 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    4             RG   11:57:01     1621.82   3.67  47- 20-  7  262.761  24.910                                           
  15 Dąbrowski Tomasz                1   31             RG   11:49:08     1621.45   3.93       6   0  249.920  24.910                                           
  16 Fabisiak Rafał                  3   29             RGSM 11:57:14     1621.22   4.20  21-  7-  7  263.016  24.900                                           
  17 Burkowski Paweł                 3   17              G   12:02:18     1620.63   4.46  59- 16-  7  271.131  24.900                                           
  18 Kowalski Paweł                  2   58               SM 11:54:51     1620.60   4.72       2   2  259.053  24.890                                           
  19 Myszkowski Zenon                1   11              G   11:47:17     1620.50   4.98  61- 26-  7  246.775  24.880                                           
  20 Jaworski Mateusz                3   11              G   11:57:18     1619.60   5.25  45- 18-  7  262.861  24.880                                           
  21 Szymaniak Jerzy                 2  127             R    11:54:47     1618.81   5.51 106- 20-  7  258.658  24.870                                           
  22 Puchała Sylwester               2   42             R    11:55:04     1617.18   5.77       3   0  258.857  24.860                                           
  23 Szklarz Marian                  3    1              GSM 12:01:48     1617.16   6.03       2   2  269.742  24.860                                           
  24 Burkowski Paweł                 3   14              GSM 12:02:59     1614.04   6.29       2   1  271.131  24.850                                           
  25 Jaworski Mateusz                3   22             RGSM 11:57:54     1613.63   6.56       2   1  262.861  24.840                                           
  26 Sotek Mariusz                   1    7              GSM 11:51:23     1613.54   6.82  62- 26-  7  252.330  24.840                                           
  27 Grzegrzółka Jan                 3   15              GSM 12:02:45     1613.42   7.08  69- 17-  7  270.651  24.830                                           
  28 Burkowski Paweł                 3   57                  12:03:04     1613.24   7.34       3   1  271.131  24.820                                           
  29 Tarka Stanisław                 2   17             R    11:56:35     1613.14   7.61       2   1  260.657  24.820                                           
  30 Wilczek Edward                  2   59             R    11:59:14     1612.75   7.87  86- 22-  7  264.867  24.810                                           
  31 Kurek Wiesław                   3   58                  12:02:39     1611.94   8.13       2   0  270.241  24.800                                           
  31 Kurek Wiesław                   3    3              GSM 12:02:39     1611.94   8.13       3   1  270.241  24.800                                           
  33 Glinka Dariusz                  1   45             RG   11:53:52     1611.84   8.66  82- 33-  7  256.067  24.790                                           
  33 Glinka Dariusz                  1   51             R    11:53:52     1611.84   8.66       2   0  256.067  24.790                                           
  35 Wilczek Edward                  2   15             R    11:59:20     1611.77   9.18       2   0  264.867  24.780                                           
  36 Szklarz Marian                  3    2              GSM 12:02:26     1611.04   9.44       3   3  269.742  24.770                                           
  37 Kurek Wiesław                   3   57                  12:02:48     1610.50   9.70       4   1  270.241  24.760                                           
  38 Glinka Dariusz                  1    6              GSM 11:54:04     1609.81   9.97       3   1  256.067  24.760                                           
  39 Glinka Dariusz                  1   25              GSM 11:54:07     1609.30  10.23       4   2  256.067  24.750                                           
  39 Glinka Dariusz                  1   94             R    11:54:07     1609.30  10.23       5   2  256.067  24.750                                           
  41 Glinka Dariusz                  1   38              G   11:54:13     1608.29  10.75       6   2  256.067  24.740                                           
  42 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   25             RG   11:58:27     1607.59  11.02       2   0  262.761  24.730                                           
  42 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   14             RG   11:58:27     1607.59  11.02       3   0  262.761  24.730                                           
  44 Dąbrowski Tomasz                1   27              GSM 11:50:28     1607.55  11.54       7   1  249.920  24.720                                           
  45 Glinka Dariusz                  1    9              G   11:54:19     1607.28  11.80       7   2  256.067  24.710                                           
  46 Szklarz Marian                  3   19             RG   12:02:51     1607.04  12.06       4   3  269.742  24.700                                           
  47 Dąbrowski Tomasz                1   11              G   11:50:32     1606.86  12.33       8      249.920   0.000                                           
  47 Sotek Mariusz                   1   69              G   11:52:02     1606.86  12.33       2   1  252.330  24.700                                           
  47 Sotek Mariusz                   1   44             R    11:52:02     1606.86  12.33       3   1  252.330  24.700                                           
  50 Dąbrowski Tomasz                1   48             RG   11:50:34     1606.51  13.11       9      249.920   0.000                                           
  51 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   51             R    11:58:34     1606.45  13.38       4   0  262.761  24.670                                           
  52 Sotek Mariusz                   1    2              G   11:52:05     1606.35  13.64       4   1  252.330  24.670                                           
  53 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    3             RGSM 11:58:35     1606.28  13.90       5   1  262.761  24.660                                           
  54 Dąbrowski Tomasz                1    5              G   11:50:37     1606.00  14.16      10      249.920   0.000                                           
  54 Sotek Mariusz                   1    9              G   11:52:07     1606.00  14.16       5   1  252.330  24.650                                           
  56 Puchała Sylwester               2   58             R    11:56:13     1605.65  14.69       4   0  258.857  24.640                                           
  57 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   12             RG   11:58:41     1605.30  14.95       6   1  262.761  24.630                                           
  58 Puchała Sylwester               2  114              G   11:56:16     1605.15  15.21       5   0  258.857  24.630                                           
  59 Szpadzik Joanna i Marcin        1   35              GSM 11:56:14     1604.92  15.47  61- 25-  7  258.767  24.620                                           
  60 Szczepaniak Robert              1  104             R    11:51:13     1604.79  15.74       2   0  250.695  24.610                                           
  61 Dąbrowski Tomasz                1   99             R    11:50:45     1604.62  16.00      11      249.920   0.000                                           
  62 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24              G   11:56:18     1604.26  16.26       2   1  258.767  24.600                                           
  62 Szpadzik Joanna i Marcin        1   57             R SM 11:56:18     1604.26  16.26       3   2  258.767  24.600                                           
  64 Dąbrowski Tomasz                1  103             R    11:50:48     1604.11  16.79      12      249.920   0.000                                           
  65 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              G   11:56:19     1604.09  17.05       4   2  258.767  24.580                                           
  66 Szczepaniak Robert              1   64             R    11:51:21     1603.42  17.31       3   0  250.695  24.570                                           
  67 Puchała Sylwester               2   33             R    11:56:37     1601.67  17.57       6   0  258.857  24.570                                           
  68 Szczepaniak Robert              1   40             RG   11:51:32     1601.54  17.83       4   0  250.695  24.560                                           
  69 Szczepaniak Robert              1   18              G   11:51:36     1600.86  18.10       5   0  250.695  24.550                                           
  70 Łukasik Andrzej                 3   70              GSM 12:01:47     1600.75  18.36  70- 31-  7  266.979  24.550                                           
  71 Szklarz Marian                  3   29             RG   12:03:34     1600.21  18.62       5   3  269.742  24.540                                           
  71 Szklarz Marian                  3   65             RG   12:03:34     1600.21  18.62       6   3  269.742  24.540                                           
  71 Szklarz Marian                  3   62             RG   12:03:34     1600.21  18.62       7   3  269.742  24.540                                           
  71 Szklarz Marian                  3   52             RG   12:03:34     1600.21  18.62       8      269.742   0.000                                           
  75 Puchała Sylwester               2  115              G   11:56:46     1600.19  19.67       7   0  258.857  24.510                                           
  76 Glinka Dariusz                  1   28              G   11:55:03     1599.92  19.93       8      256.067   0.000                                           
  77 Szklarz Marian                  3    9              G   12:03:36     1599.89  20.19       9      269.742   0.000                                           
  78 Łuczak Marek                    3   30             RGSM 12:03:39     1598.81  20.46       2   2  269.640  24.490                                           
  79 Woźniak Wit                     3   78             R    12:06:18     1598.58  20.72  61- 27-  7  273.837  24.490                                           
  80 Woźniak Wit                     3   32              GSM 12:06:23     1597.80  20.98       2   1  273.837  24.480                                           
  81 Widłak Adam                     3   16              GSM 12:06:32     1597.65  21.24  38- 11-  7  274.051  24.480                                           
  82 Antosiewicz Bogdan              3   20              GSM 12:13:32     1596.76  21.51  49- 14-  7  285.075  24.470                                           
  83 Kurek Wiesław                   3    1              GSM 12:04:15     1596.70  21.77       5   2  270.241  24.460                                           
  84 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    6             RGSM 11:59:34     1596.68  22.03       7   2  262.761  24.460                                           
  85 Tarka Stanisław                 2   23             R    11:58:15     1596.67  22.29       3   1  260.657  24.450                                           
  86 Glinka Dariusz                  1  100             R    11:55:23     1596.59  22.55       9      256.067   0.000                                           
  87 Glinka Dariusz                  1   21              G   11:55:24     1596.43  22.82      10      256.067   0.000                                           
  88 Tarka Stanisław                 2   89              G   11:58:18     1596.19  23.08       4   1  260.657  24.430                                           
  89 Glinka Dariusz                  1   73             R    11:55:26     1596.10  23.34      11      256.067   0.000                                           
  90 Glinka Dariusz                  1   39              G   11:55:27     1595.93  23.60      12      256.067   0.000                                           
  90 Glinka Dariusz                  1   31              GSM 11:55:27     1595.93  23.60      13      256.067   0.000                                           
  92 Glinka Dariusz                  1   14              GSM 11:55:28     1595.76  24.13      14      256.067   0.000                                           
  93 Włodarczyk Paweł                1   25             RG   11:53:08     1595.69  24.39  27-  6-  6  252.331  24.400                                           
  94 Jobda Arkadiusz                 3   19              G   12:05:09     1595.60  24.65  45- 14-  7  271.491  24.390                                           
  95 Glinka Dariusz                  1    7              GSM 11:55:31     1595.27  24.92      15      256.067   0.000                                           
  96 Szklarz Marian                  3   23             R    12:04:07     1595.01  25.18      10      269.742   0.000                                           
  97 Szpadzik Joanna i Marcin        1   97             R SM 11:57:16     1594.70  25.44       5   3  258.767  24.370                                           
  98 Szpadzik Joanna i Marcin        1  114             RG   11:57:18     1594.38  25.70       6   3  258.767  24.360                                           
  99 Szklarz Marian                  3   13             RG   12:04:15     1593.75  25.96      11      269.742   0.000                                           
 100 Myszkowski Zenon                1   16              GSM 11:49:51     1593.64  26.23       2   1  246.775  24.350                                           
 101 Szklarz Marian                  3    4              GSM 12:04:18     1593.28  26.49      12      269.742   0.000                                           
 102 Szklarz Marian                  3   68             RG   12:04:21     1592.81  26.75      13      269.742   0.000                                           
 103 Glinka Dariusz                  1   12              G   11:55:46     1592.79  27.01      16      256.067   0.000                                           
 104 Szklarz Marian                  3   12             RG   12:04:22     1592.65  27.28      14      269.742   0.000                                           
 105 Szymaniak Jerzy                 2   82             R    11:57:26     1592.40  27.54       2   0  258.658  24.320                                           
 106 Górniak Piotr                   2   33             RG   11:54:25     1592.15  27.80  64- 15-  7  253.815  24.310                                           
 107 Szklarz Marian                  3   35             RG   12:04:29     1591.56  28.06      15      269.742   0.000                                           
 108 Łuczak Marek                    3   25             RG   12:04:26     1591.42  28.32       3   2  269.640  24.300                                           
 109 Wojciechowski Jarosław          3   38              G   12:01:42     1591.36  28.59  65- 16-  7  265.280  24.290                                           
 110 Kurek Wiesław                   3   28              G   12:04:57     1590.12  28.85       6   2  270.241  24.280                                           
 111 Grzegrzółka Jan                 3   40             RG   12:05:17     1589.42  29.11       2   1  270.651  24.280                                           
 112 Sadowski Marek                  2  108             R    11:58:15     1588.93  29.37 105- 22-  7  259.393  24.270                                           
 113 Wojciechowski Andrzej           3   10              G   12:01:58     1588.52  29.64 114- 34-  7  265.230  24.270                                           
 114 Kurek Wiesław                   3   79             R    12:05:10     1588.10  29.90       7   2  270.241  24.260                                           
 115 Kurek Wiesław                   3   25              G   12:05:13     1587.63  30.16       8      270.241   0.000                                           
 116 Glinka Dariusz                  1   19              G   11:56:20     1587.19  30.42      17      256.067   0.000                                           
 117 Woźniak Wit                     3    3              GSM 12:07:33     1587.00  30.69       3   2  273.837  24.240                                           
 118 Dąbrowski Tomasz                1   18              GSM 11:52:29     1586.96  30.95      13      249.920   0.000                                           
 119 Glinka Dariusz                  1    8              G   11:56:24     1586.54  31.21      18      256.067   0.000                                           
 120 Dąbrowski Tomasz                1   79             R    11:52:32     1586.46  31.47      14      249.920   0.000                                           
 121 Woźniak Wit                     3   80             R    12:07:37     1586.39  31.73       4   2  273.837  24.210                                           
 122 Dąbrowski Tomasz                1   87             R    11:52:34     1586.12  32.00      15      249.920   0.000                                           
 123 Kurek Wiesław                   3   26              G   12:05:25     1585.77  32.26       9      270.241   0.000                                           
 124 Kurek Wiesław                   3   45             RG   12:05:27     1585.46  32.52      10      270.241   0.000                                           
 125 Szklarz Marian                  3    6              GSM 12:05:13     1584.70  32.78      16      269.742   0.000                                           
 126 Szczepaniak Robert              1   32             RG   11:53:12     1584.67  33.05       6   0  250.695  24.180                                           
 127 Dąbrowski Tomasz                1   21              G   11:52:43     1584.61  33.31      16      249.920   0.000                                           
 128 Dąbrowski Tomasz                1   61             R    11:52:44     1584.45  33.57      17      249.920   0.000                                           
 129 Wojciechowski Andrzej           3   50              GSM 12:02:26     1584.09  33.83       2   1  265.230  24.160                                           
 130 Sotek Mariusz                   1   80              GSM 11:54:20     1583.66  34.09       6   2  252.330  24.150                                           
 131 Kwiatkowski Andrzej             2  123              GSM 12:00:33     1583.40  34.36 101- 16-  7  262.132  24.150                                           
 132 Sotek Mariusz                   1   50              G   11:54:23     1583.16  34.62       7   2  252.330  24.140                                           
 133 Dąbrowski Tomasz                1    9              G   11:52:54     1582.77  34.88      18      249.920   0.000                                           
 134 Sotek Mariusz                   1   56              G   11:54:27     1582.50  35.14       8      252.330   0.000                                           
 135 Górniak Piotr                   2   20              G   11:55:28     1581.73  35.41       2   0  253.815  24.120                                           
 136 Grzegrzółka Jan                 3   39             RG   12:06:08     1581.52  35.67       3   1  270.651  24.110                                           
 137 Górniak Piotr                   2   59             RG   11:55:30     1581.40  35.93       3   0  253.815  24.110                                           
 138 Glinka Dariusz                  1   23              GSM 11:56:58     1580.99  36.19      19      256.067   0.000                                           
 139 Szklarz Marian                  3   34             R    12:05:44     1579.90  36.45      17      269.742   0.000                                           
 140 Glinka Dariusz                  1   89             R    11:57:05     1579.85  36.72      20      256.067   0.000                                           
 141 Kurek Wiesław                   3   13              GSM 12:06:06     1579.43  36.98      11      270.241   0.000                                           
 142 Jaworski Mateusz                3   27             RGSM 12:01:26     1579.38  37.24       3   2  262.861  24.070                                           
 143 Grzegrzółka Jan                 3   19              G   12:06:23     1579.21  37.50       4   1  270.651  24.070                                           
 144 Szpadzik Joanna i Marcin        1    5              GSM 11:58:52     1579.13  37.77       7   4  258.767  24.060                                           
 145 Dąbrowski Tomasz                1   83             R    11:53:21     1578.28  38.03      19      249.920   0.000                                           
 146 Sotek Mariusz                   1   47              GSM 11:54:54     1578.05  38.29       9      252.330   0.000                                           
 147 Antosiewicz Bogdan              3   48             RGSM 12:15:40     1577.91  38.55       2   2  285.075  24.040                                           
 148 Szklarz Marian                  3    3              GSM 12:05:57     1577.90  38.82      18      269.742   0.000                                           
 149 Szklarz Marian                  3   10              GSM 12:06:00     1577.44  39.08      19      269.742   0.000                                           
 149 Szklarz Marian                  3   46             RG   12:06:00     1577.44  39.08      20      269.742   0.000                                           
 151 Szpadzik Joanna i Marcin        1   18              G   11:59:03     1577.37  39.60       8      258.767   0.000                                           
 152 Wojciechowski Andrzej           3   12              G   12:03:09     1577.34  39.86       3   1  265.230  24.010                                           
 153 Sotek Mariusz                   1   71              G   11:55:00     1577.06  40.13      10      252.330   0.000                                           
 154 Łukasik Andrzej                 3   39             RG   12:04:18     1576.96  40.39       2   1  266.979  24.000                                           
 155 Puchała Sylwester               2   93              G   11:59:09     1576.95  40.65       8      258.857   0.000                                           
 156 Tarka Stanisław                 2   65             R    12:00:19     1576.71  40.91       5   1  260.657  23.980                                           
 157 Tarka Stanisław                 2   13             R    12:00:20     1576.55  41.18       6   1  260.657  23.980                                           
 158 Puchała Sylwester               2  101              G   11:59:12     1576.47  41.44       9      258.857   0.000                                           
 159 Kowalski Paweł                  2   44              GSM 11:59:20     1576.39  41.70       3   3  259.053  23.960                                           
 160 Szklarz Marian                  3   58             RG   12:06:08     1576.21  41.96      21      269.742   0.000                                           
 161 Puchała Sylwester               2   92              GSM 11:59:14     1576.15  42.22      10      258.857   0.000                                           
 162 Tarka Stanisław                 2   40             R    12:00:23     1576.08  42.49       7   1  260.657  23.940                                           
 163 Puchała Sylwester               2   24             RG   11:59:15     1575.99  42.75      11      258.857   0.000                                           
 164 Wojciechowski Andrzej           3  150             R    12:03:18     1575.94  43.01       4   1  265.230  23.930                                           
 165 Widłak Adam                     3   49             RG   12:08:54     1575.91  43.27       2   1  274.051  23.920                                           
 166 Tarka Stanisław                 2  115              GSM 12:00:25     1575.76  43.54       8      260.657   0.000                                           
 167 Woźniak Wit                     3    6              GSM 12:08:47     1575.74  43.80       5   3  273.837  23.910                                           
 167 Woźniak Wit                     3   35              G   12:08:47     1575.74  43.80       6   3  273.837  23.910                                           
 169 Puchała Sylwester               2   72             R    11:59:18     1575.51  44.32      12      258.857   0.000                                           
 170 Łukasik Andrzej                 3   69              G   12:04:29     1575.25  44.58       3   1  266.979  23.890                                           
 171 Puchała Sylwester               2   75             R    11:59:20     1575.20  44.85      13      258.857   0.000                                           
 172 Puchała Sylwester               2   39             RG   11:59:23     1574.72  45.11      14      258.857   0.000                                           
 173 Wojciechowski Andrzej           3   13              GSM 12:03:27     1574.53  45.37       5   2  265.230  23.870                                           
 173 Woźniak Wit                     3   17              GSM 12:08:55     1574.53  45.37       7   4  273.837  23.870                                           
 173 Woźniak Wit                     3    9              GSM 12:08:55     1574.53  45.37       8      273.837   0.000                                           
 176 Sekuła Wiesław                  3   29              GSM 12:02:18     1574.50  46.16  50-  7-  7  263.414  23.850                                           
 177 Wojciechowski Andrzej           3   58                  12:03:30     1574.07  46.42       6   2  265.230  23.850                                           
 178 Michniewski Tomasz              3   10              G   12:03:23     1573.99  46.68  57- 19-  7  265.033  23.840                                           
 179 Lewandowski Kazimierz           3   18              GSM 12:02:07     1573.97  46.95  33-  5-  5  263.036  23.830                                           
 180 Kulczyński Mieczysław           3   57             R    12:02:03     1573.57  47.21  78- 11-  7  262.864  23.830                                           
 181 Sotek Mariusz                   1    1              G   11:55:26     1572.80  47.47      11      252.330   0.000                                           
 182 Burkowski Paweł                 3   10              GSM 12:07:24     1572.69  47.73       4   2  271.131  23.810                                           
 183 Dąbrowski Tomasz                1    1              GSM 11:53:56     1572.48  47.99      20      249.920   0.000                                           
 183 Myszkowski Zenon                1   68             R    11:51:56     1572.48  47.99       3   1  246.775  23.810                                           
 185 Szczepaniak Robert              1  111             R    11:54:26     1572.41  48.52       7   0  250.695  23.790                                           
 186 Szczepaniak Robert              1   54             R    11:54:28     1572.08  48.78       8      250.695   0.000                                           
 187 Włodarczyk Paweł                1    8              G   11:55:31     1571.99  49.04       2   0  252.331  23.780                                           
 188 Szczepaniak Robert              1  112             R    11:54:31     1571.59  49.31       9      250.695   0.000                                           
 188 Szczepaniak Robert              1    9              GSM 11:54:31     1571.59  49.31      10      250.695   0.000                                           
 190 Szczepaniak Robert              1    6              GSM 11:54:35     1570.94  49.83      11      250.695   0.000                                           
 191 Kulczyński Mieczysław           3   91             R    12:02:21     1570.74  50.09       2   0  262.864  23.750                                           
 192 Myszkowski Zenon                1   42              G   11:52:09     1570.32  50.35       4   1  246.775  23.750                                           
 193 Szczepaniak Robert              1   13              G   11:54:39     1570.28  50.62      12      250.695   0.000                                           
 194 Sadowski Marek                  2   12              G   12:00:12     1570.18  50.88       2   0  259.393  23.730                                           
 195 Sotek Mariusz                   1    6              G   11:55:44     1569.87  51.14      12      252.330   0.000                                           
 196 Łuczak Marek                    3   17              G   12:06:46     1569.80  51.40       4   2  269.640  23.720                                           
 197 Dąbrowski Tomasz                1   62             R    11:54:13     1569.69  51.67      21      249.920   0.000                                           
 198 Szklarz Marian                  3   25             R    12:06:51     1569.64  51.93      22      269.742   0.000                                           
 199 Wilczek Edward                  2   87                  12:03:45     1569.58  52.19       3   0  264.867  23.700                                           
 200 Myszkowski Zenon                1   61             R    11:52:15     1569.32  52.45       5   1  246.775  23.690                                           
 201 Kuźmiński Andrzej               3    9              G   12:00:40     1568.95  52.71  55-  1-  1  259.923  23.690                                           
 202 Szklarz Marian                  3    5              GSM 12:06:57     1568.72  52.98      23      269.742   0.000                                           
 203 Myszkowski Zenon                1   38              G   11:52:20     1568.49  53.24       6   1  246.775  23.670                                           
 204 Wojciechowski Andrzej           3   19              G   12:04:06     1568.48  53.50       7   2  265.230  23.670                                           
 205 Myszkowski Zenon                1   49             RG   11:52:21     1568.32  53.76       7   1  246.775  23.660                                           
 205 Myszkowski Zenon                1   34              G   11:52:21     1568.32  53.76       8      246.775   0.000                                           
 207 Dąbrowski Tomasz                1   10              GSM 11:54:24     1567.88  54.29      22      249.920   0.000                                           
 208 Rębiś Krzysztof                 2   26             RG   12:01:43     1567.72  54.55  28-  2-  2  261.365  23.640                                           
 209 Myszkowski Zenon                1   43              GSM 11:52:25     1567.66  54.81       9      246.775   0.000                                           
 210 Kurek Wiesław                   3   19              GSM 12:07:24     1567.52  55.08      12      270.241   0.000                                           
 211 Toporowicz Tadeusz              1   33              GSM 11:51:33     1567.36  55.34  36-  1-  1  245.370  23.620                                           
 212 Myszkowski Zenon                1   21              G   11:52:27     1567.32  55.60      10      246.775   0.000                                           
 213 Łukasik Andrzej                 3   43             R SM 12:05:21     1567.24  55.86       4   2  266.979  23.610                                           
 214 Myszkowski Zenon                1   65             R    11:52:28     1567.16  56.12      11      246.775   0.000                                           
 215 Łukasik Andrzej                 3    5             RGSM 12:05:23     1566.93  56.39       5   3  266.979  23.600                                           
 216 Wilczek Edward                  2   89              G   12:04:03     1566.80  56.65       4   0  264.867  23.590                                           
 217 Rębiś Krzysztof                 2   36             RGSM 12:01:49     1566.78  56.91       2   1  261.365  23.580                                           
 218 Arak Piotr                      1   40             RG   11:56:22     1566.77  57.17  82- 16-  7  252.824  23.580                                           
 219 Dąbrowski Tomasz                1   97             R    11:54:31     1566.73  57.44      23      249.920   0.000                                           
 220 Wilczek Edward                  2    2              G   12:04:04     1566.64  57.70       5   0  264.867  23.560                                           
 221 Szymaniak Jerzy                 2   15              G   12:00:07     1566.52  57.96       3   0  258.658  23.560                                           
 222 Łukasik Andrzej                 3   15             RG   12:05:28     1566.17  58.22       6   3  266.979  23.550                                           
 223 Tarka Stanisław                 2   41             R    12:01:26     1566.14  58.48       9      260.657   0.000                                           
 224 Arak Piotr                      1   31             RG   11:56:29     1565.64  58.75       2   0  252.824  23.540                                           
 225 Szymaniak Jerzy                 2  142             R    12:00:13     1565.57  59.01       4   0  258.658  23.530                                           
 226 Oracz Paweł                     2    3             R    11:58:11     1565.20  59.27  35-  2-  2  255.414  23.520                                           
 227 Arak Piotr                      1   48             RGSM 11:56:32     1565.15  59.53       3   1  252.824  23.520                                           
 227 Arak Piotr                      1    5              G   11:56:32     1565.15  59.53       4   1  252.824  23.520                                           
 229 Sotek Mariusz                   1    5              G   11:56:14     1565.00  60.06      13      252.330   0.000                                           
 230 Łuczak Marek                    3   11              G   12:07:18     1564.95  60.32       5   2  269.640  23.500                                           
 231 Łuczak Marek                    3   18              G   12:07:19     1564.79  60.58       6   2  269.640  23.490                                           
 232 Sotek Mariusz                   1    4              G   11:56:16     1564.68  60.84      14      252.330   0.000                                           
 233 Tarka Stanisław                 2   36             R    12:01:36     1564.57  61.11      10      260.657   0.000                                           
 234 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    8             RG   12:02:57     1564.52  61.37       8      262.761   0.000                                           
 235 Sotek Mariusz                   1   84              G   11:56:17     1564.51  61.63      15      252.330   0.000                                           
 236 Wilczek Edward                  2   54             R    12:04:18     1564.48  61.89       6   0  264.867  23.460                                           
 237 Szczepaniak Robert              1    8              GSM 11:55:15     1564.40  62.16      13      250.695   0.000                                           
 238 Łuczak Marek                    3    3              GSM 12:07:22     1564.34  62.42       7   3  269.640  23.440                                           
 239 Łuczak Marek                    3   61             R    12:07:23     1564.19  62.68       8      269.640   0.000                                           
 239 Sotek Mariusz                   1   24             R    11:56:19     1564.19  62.68      16      252.330   0.000                                           
 241 Arak Piotr                      1   13              GSM 11:56:39     1564.02  63.21       5   2  252.824  23.430                                           
 242 Wojciechowski Andrzej           3   52                  12:04:35     1564.01  63.47       8      265.230   0.000                                           
 243 Szklarz Marian                  3   59             RG   12:07:29     1563.87  63.73      24      269.742   0.000                                           
 244 Borowski Dariusz                2   10             RG M 11:59:18     1563.83  63.99  33- 10-  7  256.938  23.410                                           
 245 Glinka Dariusz                  1   33              G   11:58:45     1563.77  64.25      21      256.067   0.000                                           
 246 Arak Piotr                      1   78             R    11:56:41     1563.70  64.52       6   2  252.824  23.390                                           
 247 Kwiatkowski Andrzej             2  121              GSM 12:02:39     1563.57  64.78       2   2  262.132  23.390                                           
 248 Chojnacki M. i  Z.              2   25             RG   12:01:21     1563.54  65.04  48-  4-  4  260.095  23.380                                           
 249 Szczepaniak Robert              1    2              G   11:55:21     1563.42  65.30      14      250.695   0.000                                           
 250 Burkowski Paweł                 3   35             RG   12:08:26     1563.32  65.57       5   2  271.131  23.370                                           
 251 Burkowski Paweł                 3   13              G   12:08:27     1563.17  65.83       6   2  271.131  23.360                                           
 252 Wojciechowski Andrzej           3    2              GSM 12:04:42     1562.94  66.09       9      265.230   0.000                                           
 253 Burkowski Paweł                 3   27             RGSM 12:08:31     1562.57  66.35       7   3  271.131  23.350                                           
 254 Jobda Arkadiusz                 3   26              G   12:08:45     1562.54  66.61       2   0  271.491  23.340                                           
 255 Burkowski Paweł                 3   16              G   12:08:32     1562.42  66.88       8      271.131   0.000                                           
 256 Arak Piotr                      1   19              GSM 11:56:49     1562.41  67.14       7   3  252.824  23.330                                           
 256 Borowski Dariusz                2   20             RG M 11:59:27     1562.41  67.14       2   2  256.938  23.330                                           
 258 Borowski Dariusz                2   53                  11:59:28     1562.25  67.66       3   2  256.938  23.310                                           
 259 Kurek Wiesław                   3   10              G   12:08:00     1562.09  67.93      13      270.241   0.000                                           
 260 Puchała Sylwester               2    6             RGSM 12:00:43     1562.05  68.19      15      258.857   0.000                                           
 261 Szczepaniak Robert              1   19              GSM 11:55:30     1561.96  68.45      15      250.695   0.000                                           
 262 Dąbrowski Tomasz                1   56                  11:55:03     1561.51  68.71      24      249.920   0.000                                           
 263 Szczepaniak Robert              1   14              G   11:55:33     1561.48  68.98      16      250.695   0.000                                           
 264 Arak Piotr                      1   23              G   11:56:55     1561.45  69.24       8      252.824   0.000                                           
 265 Puchała Sylwester               2   49             R    12:00:47     1561.42  69.50      16      258.857   0.000                                           
 266 Sadowski Marek                  2   11              G   12:01:08     1561.35  69.76       3   0  259.393  23.260                                           
 267 Puchała Sylwester               2   34             R    12:00:50     1560.95  70.02      17      258.857   0.000                                           
 268 Łuczak Marek                    3    2              GSM 12:07:46     1560.72  70.29       9      269.640   0.000                                           
 269 Walczak Dariusz                 1   43             RGSM 11:54:39     1560.71  70.55  44- 10-  7  249.168  23.240                                           
 270 Sadowski Marek                  2   41              GSM 12:01:13     1560.57  70.81       4   1  259.393  23.230                                           
 271 Łukasik Andrzej                 3    3             RG   12:06:06     1560.37  71.07       7   3  266.979  23.230                                           
 272 Myszkowski Zenon                1   13              G   11:53:10     1560.22  71.34      12      246.775   0.000                                           
 273 Puchała Sylwester               2   82             R    12:00:55     1560.16  71.60      18      258.857   0.000                                           
 274 Walczak Dariusz                 1   32             RG   11:54:43     1560.06  71.86       2   1  249.168  23.210                                           
 275 Kowalski Paweł                  2    6              G   12:01:04     1559.93  72.12       4   3  259.053  23.200                                           
 275 Kowalski Paweł                  2   61              G   12:01:04     1559.93  72.12       5   3  259.053  23.200                                           
 277 Łukasik Andrzej                 3   29             RG   12:06:09     1559.91  72.65       8      266.979   0.000                                           
 278 Szymaniak Jerzy                 2   45              GSM 12:00:50     1559.75  72.91       5   1  258.658  23.180                                           
 279 Dąbrowski Tomasz                1    8              GSM 11:55:14     1559.73  73.17      25      249.920   0.000                                           
 280 Arak Piotr                      1   82             R    11:57:07     1559.52  73.43       9      252.824   0.000                                           
 281 Antosiewicz Bogdan              3   74             R    12:17:48     1559.49  73.70       3   2  285.075  23.160                                           
 282 Woźniak Wit                     3    4              GSM 12:10:38     1559.14  73.96       9      273.837   0.000                                           
 283 Woźniak Wit                     3    7              G   12:10:40     1558.84  74.22      10      273.837   0.000                                           
 284 Łuczak Marek                    3   53                  12:07:59     1558.76  74.48      10      269.640   0.000                                           
 285 Dąbrowski Tomasz                1   88             R    11:55:20     1558.75  74.74      26      249.920   0.000                                           
 286 Sotek Mariusz                   1   45             R    11:56:53     1558.72  75.01      17      252.330   0.000                                           
 287 Woźniak Wit                     3   55                  12:10:42     1558.55  75.27      11      273.837   0.000                                           
 288 Jaworski Mateusz                3   47             RGSM 12:03:40     1558.46  75.53       4   3  262.861  23.120                                           
 289 Jobda Arkadiusz                 3   38             RG   12:09:13     1558.35  75.79       3   0  271.491  23.110                                           
 290 Puchała Sylwester               2   85              G   12:01:08     1558.13  76.06      19      258.857   0.000                                           
 291 Kwiatkowski Andrzej             2  118              G   12:03:15     1557.99  76.32       3   2  262.132  23.100                                           
 292 Łukasik Andrzej                 3   74              G   12:06:22     1557.94  76.58       9      266.979   0.000                                           
 293 Myszkowski Zenon                1   20              G   11:53:28     1557.27  76.84      13      246.775   0.000                                           
 294 Widłak Adam                     3   10              GSM 12:10:59     1557.26  77.11       3   2  274.051  23.080                                           
 295 Kwiatkowski Andrzej             2    7              G   12:03:20     1557.22  77.37       4   2  262.132  23.070                                           
 296 Włodarczyk Paweł                1    4              GSM 11:57:04     1556.96  77.63       3   1  252.331  23.060                                           
 297 Walczak Dariusz                 1   24              GSM 11:55:03     1556.81  77.89       3   2  249.168  23.060                                           
 298 Kulczyński Mieczysław           3   47              G   12:03:52     1556.64  78.15       3   0  262.864  23.050                                           
 299 Kwiatkowski Andrzej             2   95              G   12:03:24     1556.60  78.42       5   2  262.132  23.040                                           
 300 Górniak Piotr                   2   49             RG   11:58:04     1556.51  78.68       4   0  253.815  23.040                                           
 301 Kurek Wiesław                   3   54                  12:08:39     1556.24  78.94      14      270.241   0.000                                           
 302 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   33             RGSM 12:03:53     1555.87  79.20       9      262.761   0.000                                           
 303 Sotek Mariusz                   1   72              G   11:57:11     1555.83  79.47      18      252.330   0.000                                           
 304 Wilczek Edward                  2   74             R    12:05:16     1555.60  79.73       7   0  264.867  23.010                                           
 305 Antosiewicz Bogdan              3   42             RG   12:18:16     1555.52  79.99       4   2  285.075  23.010                                           
 306 Jobda Arkadiusz                 3   58             R SM 12:09:33     1555.38  80.25       4   1  271.491  23.000                                           
 307 Szczepaniak Robert              1    5              G   11:56:11     1555.34  80.51      17      250.695   0.000                                           
 308 Antosiewicz Bogdan              3   35              GSM 12:18:18     1555.24  80.78       5   3  285.075  22.990                                           
 309 Witkowski Tomasz                3   20              G   12:16:55     1554.40  81.04  19-  2-  2  282.771  22.980                                           
 310 Łukasik Andrzej                 3   50             R SM 12:06:47     1554.16  81.30      10      266.979   0.000                                           
 311 Tarka Stanisław                 2   53             R    12:02:43     1554.15  81.56      11      260.657   0.000                                           
 312 Pytka Bogdan                    3    6              GSM 11:54:58     1554.12  81.83  54-  3-  3  248.607  22.960                                           
 313 Borowski Dariusz                2   48              G   12:00:20     1554.06  82.09       4   2  256.938  22.950                                           
 314 Łukasik Andrzej                 3   40             RG   12:06:48     1554.01  82.35      11      266.979   0.000                                           
 315 Kwiatkowski Andrzej             2   65             R    12:03:42     1553.84  82.61       6   2  262.132  22.940                                           
 315 Tarka Stanisław                 2   79              GSM 12:02:45     1553.84  82.61      12      260.657   0.000                                           
 317 Górniak Piotr                   2   37             R    11:58:21     1553.81  83.14       5   0  253.815  22.930                                           
 318 Łukasik Andrzej                 3   51             R    12:06:50     1553.71  83.40      12      266.979   0.000                                           
 319 Antosiewicz Bogdan              3    3              G   12:18:31     1553.40  83.66       6   3  285.075  22.910                                           
 320 Arak Piotr                      1   92             R    11:57:46     1553.29  83.92      10      252.824   0.000                                           
 321 Kwiatkowski Andrzej             2   98              GSM 12:03:48     1552.92  84.19       7   3  262.132  22.900                                           
 322 Tarka Stanisław                 2   29             R    12:02:52     1552.76  84.45      13      260.657   0.000                                           
 323 Widłak Adam                     3    4              GSM 12:11:30     1552.70  84.71       4   3  274.051  22.890                                           
 324 Łukasik Andrzej                 3   82              G   12:06:58     1552.50  84.97      13      266.979   0.000                                           
 325 Fabisiak Rafał                  3   20             RGSM 12:04:25     1552.48  85.24       2   2  263.016  22.870                                           
 326 Wojciechowski Andrzej           3   32              G   12:05:51     1552.41  85.50      10      265.230   0.000                                           
 327 Myszkowski Zenon                1   22              G   11:53:58     1552.37  85.76      14      246.775   0.000                                           
 328 Widłak Adam                     3   45             RG   12:11:33     1552.26  86.02       5   3  274.051  22.850                                           
 329 Myszkowski Zenon                1   25              G   11:54:00     1552.04  86.28      15      246.775   0.000                                           
 330 Tarka Stanisław                 2   25             R    12:02:58     1551.84  86.55      14      260.657   0.000                                           
 331 Myszkowski Zenon                1    8              GSM 11:54:02     1551.72  86.81      16      246.775   0.000                                           
 332 Kowalski Paweł                  2   52              G   12:01:57     1551.68  87.07       6   3  259.053  22.830                                           
 333 Górniak Piotr                   2   46             R    11:58:35     1551.59  87.33       6   0  253.815  22.820                                           
 334 Szymaniak Jerzy                 2    9              GSM 12:01:44     1551.33  87.60       6   2  258.658  22.810                                           
 335 Grzegrzółka Jan                 3   34              GSM 12:09:29     1551.16  87.86       5   2  270.651  22.810                                           
 336 Jaworski Mateusz                3   12              G   12:04:28     1551.11  88.12       5   3  262.861  22.800                                           
 337 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32              G   12:01:50     1551.05  88.38       9      258.767   0.000                                           
 338 Szymaniak Jerzy                 2   33              G   12:01:46     1551.02  88.64       7   2  258.658  22.790                                           
 339 Antosiewicz Bogdan              3   29              G   12:18:53     1550.30  88.91       7   3  285.075  22.780                                           
 340 Burkowski Paweł                 3    8              GSM 12:09:54     1550.21  89.17       9      271.131   0.000                                           
 340 Kujawiak Jan                    1   36             RG   11:56:11     1550.21  89.17  30-  2-  2  249.868  22.780                                           
 342 Sadowski Marek                  2   26              G   12:02:20     1550.16  89.69       5   1  259.393  22.760                                           
 343 Jobda Arkadiusz                 3   24              G   12:10:09     1550.05  89.96       5   1  271.491  22.760                                           
 344 Grzegrzółka Jan                 3   29              GSM 12:09:37     1549.97  90.22       6   3  270.651  22.750                                           
 345 Szklarz Marian                  3   72             RG   12:09:02     1549.94  90.48      25      269.742   0.000                                           
 346 Antosiewicz Bogdan              3   19              G   12:18:56     1549.88  90.74       8      285.075   0.000                                           
 347 Borowski Dariusz                2   25             RG M 12:00:48     1549.69  91.00       5   3  256.938  22.730                                           
 347 Wojciechowski Andrzej           3  121             R    12:06:09     1549.69  91.00      11      265.230   0.000                                           
 349 Grzegrzółka Jan                 3   42             RG   12:09:39     1549.68  91.53       7   3  270.651  22.720                                           
 350 Łukasik Andrzej                 3   58             R SM 12:07:17     1549.65  91.79      14      266.979   0.000                                           
 351 Dąbrowski Tomasz                1   14              G   11:56:17     1549.57  92.05      27      249.920   0.000                                           
 352 Sadowski Marek                  2  106             R    12:02:24     1549.54  92.32       6   1  259.393  22.700                                           
 353 Szklarz Marian                  3   51             R    12:09:05     1549.50  92.58      26      269.742   0.000                                           
 354 Dąbrowski Tomasz                1   45             RG   11:56:19     1549.25  92.84      28      249.920   0.000                                           
 355 Wojciechowski Andrzej           3   41              G   12:06:12     1549.24  93.10      12      265.230   0.000                                           
 356 Jobda Arkadiusz                 3   42             RG   12:10:15     1549.16  93.37       6   1  271.491  22.670                                           
 357 Wojciechowski Andrzej           3   39              G   12:06:13     1549.09  93.63      13      265.230   0.000                                           
 358 Górniak Piotr                   2    1                  11:58:53     1548.75  93.89       7   0  253.815  22.660                                           
 359 Dąbrowski Tomasz                1    4              G   11:56:30     1547.49  94.15      29      249.920   0.000                                           
 360 Glinka Dariusz                  1   22              G   12:00:29     1547.39  94.41      22      256.067   0.000                                           
 361 Sotek Mariusz                   1   49              G   11:58:06     1547.09  94.68      19      252.330   0.000                                           
 362 Antosiewicz Bogdan              3    9              GSM 12:19:17     1546.94  94.94       9      285.075   0.000                                           
 363 Glinka Dariusz                  1   62             R    12:00:32     1546.92  95.20      23      256.067   0.000                                           
 363 Glinka Dariusz                  1   97             R    12:00:32     1546.92  95.20      24      256.067   0.000                                           
 365 Sadowski Marek                  2   83             R    12:02:42     1546.77  95.73       7   1  259.393  22.610                                           
 366 Glinka Dariusz                  1   88             R    12:00:34     1546.61  95.99      25      256.067   0.000                                           
 366 Glinka Dariusz                  1   50             RG   12:00:34     1546.61  95.99      26      256.067   0.000                                           
 368 Borowski Dariusz                2   23             RG   12:01:08     1546.58  96.51       6   3  256.938  22.590                                           
 369 Dąbrowski Tomasz                1    6              GSM 11:56:36     1546.54  96.77      30      249.920   0.000                                           
 370 Łukasik Andrzej                 3   16             RG   12:07:38     1546.51  97.04      15      266.979   0.000                                           
 371 Szymaniak Jerzy                 2   36              G   12:02:16     1546.38  97.30       8      258.658   0.000                                           
 372 Burkowski Paweł                 3   31             RG   12:10:21     1546.23  97.56      10      271.131   0.000                                           
 373 Kulczyński Mieczysław           3   21              GSM 12:05:01     1546.11  97.82       4   1  262.864  22.560                                           
 374 Kurek Wiesław                   3    5              GSM 12:09:49     1545.85  98.09      15      270.241   0.000                                           
 375 Burkowski Paweł                 3   42             RG   12:10:25     1545.64  98.35      11      271.131   0.000                                           
 376 Łukasik Andrzej                 3   76              G   12:07:44     1545.61  98.61      16      266.979   0.000                                           
 377 Wirtek Mariusz                  3   18             RGSM 12:05:36     1545.33  98.87  27-  4-  4  263.634  22.530                                           
 378 Michniewski Tomasz              3   36             RG   12:06:32     1545.08  99.14       2   0  265.033  22.530                                           
 379 Kulczyński Mieczysław           3   92             R    12:05:08     1545.05  99.40       5   1  262.864  22.520                                           
 379 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   56             R    12:05:04     1545.05  99.40      10      262.761   0.000                                           
 381 Tokarski Waldemar Michał        1   44             RG   11:56:39     1544.82  99.92  42-  2-  2  249.720  22.510                                           
 382 Rawski Witold                   1    5              GSM 11:58:00     1544.65 100.18  65-  6-  6  251.778  22.500                                           
 383 Łuczak Marek                    3   57             R    12:09:34     1544.63 100.45      11      269.640   0.000                                           
 384 Sadowski Marek                  2   50              G   12:02:56     1544.62 100.71       8      259.393   0.000                                           
 385 Tokarski Waldemar Michał        1   34             RGSM 11:56:41     1544.50 100.97       2   1  249.720  22.480                                           
 386 Dąbrowski Tomasz                1   58                  11:56:49     1544.46 101.23      31      249.920   0.000                                           
 386 Dąbrowski Tomasz                1  101             R    11:56:49     1544.46 101.23      32      249.920   0.000                                           
 388 Rawski Witold                   1   10              GSM 11:58:02     1544.33 101.76       2   2  251.778  22.460                                           
 389 Bugalski Arkadiusz              1   89             R    11:56:35     1544.23 102.02  76-  1-  1  249.522  22.450                                           
 390 Michniewski Tomasz              3   44             RG   12:06:38     1544.18 102.28       3   0  265.033  22.450                                           
 391 Górniak Piotr                   2   70              GSM 11:59:23     1544.04 102.54       8      253.815   0.000                                           
 392 Michniewski Tomasz              3   46             RGSM 12:06:39     1544.03 102.81       4   1  265.033  22.430                                           
 393 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   49             RG   12:05:11     1543.99 103.07      11      262.761   0.000                                           
 394 Sekuła Wiesław                  3   41             RGSM 12:05:37     1543.89 103.33       2   2  263.414  22.420                                           
 395 Wojciechowski Jarosław          3   26             R    12:06:50     1543.82 103.59       2   0  265.280  22.410                                           
 396 Wilczek Edward                  2    6              GSM 12:06:34     1543.81 103.86       8      264.867   0.000                                           
 397 Wilczek Edward                  2   22             RG   12:06:35     1543.66 104.12       9      264.867   0.000                                           
 397 Wilczek Edward                  2   98             RG   12:06:35     1543.66 104.12      10      264.867   0.000                                           
 399 Wilczek Edward                  2   28             R    12:06:36     1543.51 104.64      11      264.867   0.000                                           
 399 Wilczek Edward                  2   10              G   12:06:36     1543.51 104.64      12      264.867   0.000                                           
 399 Wilczek Edward                  2   56             R    12:06:36     1543.51 104.64      13      264.867   0.000                                           
 402 Myszkowski Zenon                1    7              GSM 11:54:53     1543.47 105.43      17      246.775   0.000                                           
 403 Wojciechowski Jarosław          3    7             RG   12:06:53     1543.37 105.69       3   0  265.280  22.360                                           
 404 Michniewski Tomasz              3   39             RG   12:06:45     1543.13 105.95       5   1  265.033  22.360                                           
 405 Szymaniak Jerzy                 2   68             R    12:02:38     1543.00 106.22       9      258.658   0.000                                           
 406 Wojciechowski Jarosław          3   49              GSM 12:06:56     1542.92 106.48       4   1  265.280  22.340                                           
 407 Szymaniak Jerzy                 2   55                  12:02:39     1542.85 106.74      10      258.658   0.000                                           
 408 Wilczek Edward                  2   26             R    12:06:41     1542.77 107.00      14      264.867   0.000                                           
 409 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              G   12:02:44     1542.73 107.27      10      258.767   0.000                                           
 410 Michniewski Tomasz              3   11              G   12:06:48     1542.68 107.53       6   1  265.033  22.320                                           
 410 Michniewski Tomasz              3   24              GSM 12:06:48     1542.68 107.53       7   2  265.033  22.320                                           
 412 Puchała Sylwester               2   66             R    12:02:48     1542.65 108.05      20      258.857   0.000                                           
 413 Szymaniak Jerzy                 2  111             R    12:02:41     1542.54 108.31      11      258.658   0.000                                           
 414 Michniewski Tomasz              3   33             RGSM 12:06:49     1542.53 108.58       8      265.033   0.000                                           
 415 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   43             RG   12:05:22     1542.33 108.84      12      262.761   0.000                                           
 416 Dąbrowski Tomasz                1  105             R    11:57:03     1542.24 109.10      33      249.920   0.000                                           
 416 Michniewski Tomasz              3   30              GSM 12:06:51     1542.24 109.10       9      265.033   0.000                                           
 418 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   28             RG   12:05:23     1542.18 109.63      13      262.761   0.000                                           
 419 Rawski Witold                   1   23              GSM 11:58:17     1541.97 109.89       3   3  251.778  22.260                                           
 419 Rawski Witold                   1   31              G   11:58:17     1541.97 109.89       4   3  251.778  22.260                                           
 421 Szpadzik Joanna i Marcin        1   87             R    12:02:50     1541.81 110.41      11      258.767   0.000                                           
 422 Szpadzik Joanna i Marcin        1  113             R    12:02:52     1541.50 110.67      12      258.767   0.000                                           
 423 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG   11:57:08     1541.45 110.94      34      249.920   0.000                                           
 424 Wilczek Edward                  2  103                  12:06:50     1541.42 111.20      15      264.867   0.000                                           
 425 Jaworski Mateusz                3    8              G   12:05:32     1541.41 111.46       6   3  262.861  22.220                                           
 426 Szymaniak Jerzy                 2   77             R    12:02:49     1541.31 111.72      12      258.658   0.000                                           
 427 Szklarz Marian                  3   55             RG   12:10:03     1540.94 111.99      27      269.742   0.000                                           
 428 Krupa Łukasz                    3   26             RGSM 12:07:22     1540.88 112.25  14-  4-  4  265.596  22.200                                           
 428 Krupa Łukasz                    3   16             RG   12:07:22     1540.88 112.25       2   1  265.596  22.200                                           
 430 Szymaniak Jerzy                 2  115             R    12:02:53     1540.70 112.77      13      258.658   0.000                                           
 431 Puchała Sylwester               2    8             RG   12:03:01     1540.66 113.03      21      258.857   0.000                                           
 432 Bielski Jacek                   3    2              GSM 12:06:58     1540.60 113.30  37-  6-  6  264.931  22.170                                           
 433 Szymaniak Jerzy                 2   32              G   12:02:54     1540.55 113.56      14      258.658   0.000                                           
 434 Puchała Sylwester               2   16             R    12:03:02     1540.51 113.82      22      258.857   0.000                                           
 435 Jaworski Mateusz                3   46             RG   12:05:38     1540.50 114.08       7   3  262.861  22.150                                           
 436 Krupa Łukasz                    3   11              GSM 12:07:25     1540.43 114.35       3   2  265.596  22.150                                           
 437 Tarka Stanisław                 2   67             R    12:04:13     1540.37 114.61      15      260.657   0.000                                           
 438 Fabisiak Rafał                  3   10             RG   12:05:45     1540.36 114.87       3   2  263.016  22.130                                           
 439 Michniewski Tomasz              3   28              G   12:07:04     1540.29 115.13      10      265.033   0.000                                           
 440 Czasak Marcin                   2   19             RGSM 12:04:57     1540.17 115.40  52-  3-  3  261.751  22.120                                           
 441 Sotek Mariusz                   1   86                  11:58:51     1540.01 115.66      20      252.330   0.000                                           
 442 Michniewski Tomasz              3   27              G   12:07:07     1539.85 115.92      11      265.033   0.000                                           
 443 Fabisiak Rafał                  3   27             RGSM 12:05:49     1539.76 116.18       4   3  263.016  22.100                                           
 444 Woźniak Wit                     3   20              G   12:12:51     1539.71 116.44      12      273.837   0.000                                           
 445 Jaworski Mateusz                3   32             RGSM 12:05:44     1539.60 116.71       8      262.861   0.000                                           
 446 Wirtek Mariusz                  3    4              G   12:06:15     1539.47 116.97       2   1  263.634  22.080                                           
 447 Sotek Mariusz                   1   11              G   11:58:55     1539.38 117.23      21      252.330   0.000                                           
 448 Szpadzik Joanna i Marcin        1  110             R    12:03:06     1539.36 117.49      13      258.767   0.000                                           
 449 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   15             RGSM 12:05:42     1539.32 117.76      14      262.761   0.000                                           
 450 Kwiatkowski Andrzej             2    4              G   12:05:18     1539.24 118.02       8      262.132   0.000                                           
 451 Jaworski Mateusz                3   39             RG   12:05:47     1539.15 118.28       9      262.861   0.000                                           
 452 Bąbik Sławomir                  1   51             R    12:00:00     1539.02 118.54  24-  2-  2  253.939  22.040                                           
 452 Kulczyński Mieczysław           3   71             R    12:05:48     1539.02 118.54       6   1  262.864  22.040                                           
 454 Wojciechowski Andrzej           3  117             R    12:07:23     1538.61 119.07      14      265.230   0.000                                           
 455 Fabisiak Rafał                  3    1              GSM 12:05:57     1538.56 119.33       5   4  263.016  22.020                                           
 456 Woźniak Wit                     3    5              G   12:13:00     1538.41 119.59      13      273.837   0.000                                           
 457 Jaworski Mateusz                3   40             RG   12:05:52     1538.40 119.85      10      262.861   0.000                                           
 458 Oracz Paweł                     2   50             R    12:01:02     1538.33 120.12       2   0  255.414  22.000                                           
 459 Kulczyński Mieczysław           3   58             R    12:05:53     1538.27 120.38       7   1  262.864  21.990                                           
 459 Woźniak Wit                     3   29              G   12:13:01     1538.27 120.38      14      273.837   0.000                                           
 461 Kwiatkowski Andrzej             2   93             R    12:05:25     1538.18 120.90       9      262.132   0.000                                           
 462 Wojciechowski Andrzej           3  140             R    12:07:28     1537.86 121.16      15      265.230   0.000                                           
 463 Kujawiak Jan                    1   44             RG   11:57:30     1537.65 121.43       2   0  249.868  21.970                                           
 464 Jobda Arkadiusz                 3    7              G   12:11:34     1537.61 121.69       7   1  271.491  21.960                                           
 465 Woźniak Wit                     3   21              G   12:13:06     1537.55 121.95      15      273.837   0.000                                           
 466 Włodarczyk Paweł                1    6              GSM 11:59:07     1537.51 122.21       4   2  252.331  21.950                                           
 467 Łuczak Marek                    3   23             RG   12:10:24     1537.29 122.48      12      269.640   0.000                                           
 468 Rawski Witold                   1   62             R    11:58:48     1537.11 122.74       5   3  251.778  21.940                                           
 469 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              GSM 12:03:21     1537.08 123.00      14      258.767   0.000                                           
 470 Szpadzik Joanna i Marcin        1   29              G   12:03:22     1536.93 123.26      15      258.767   0.000                                           
 471 Górniak Piotr                   2   11             R    12:00:09     1536.88 123.53       9      253.815   0.000                                           
 472 Tarka Stanisław                 2  107              GSM 12:04:37     1536.74 123.79      16      260.657   0.000                                           
 473 Kwiatkowski Andrzej             2  113              G   12:05:37     1536.38 124.05      10      262.132   0.000                                           
 474 Pytka Bogdan                    3   22             RG   11:56:49     1536.35 124.31       2   1  248.607  21.900                                           
 475 Michniewski Tomasz              3   15              GSM 12:07:31     1536.28 124.57      12      265.033   0.000                                           
 476 Dąbrowski Tomasz                1   53                  11:57:41     1536.24 124.84      35      249.920   0.000                                           
 477 Walczak Dariusz                 1    1              G   11:57:13     1536.02 125.10       4   2  249.168  21.880                                           
 478 Golik Sławomir                  2   30             RG   12:04:24     1535.87 125.36  39-  1-  1  260.177  21.870                                           
 479 Wojciechowski Andrzej           3   43              G   12:07:43     1535.64 125.62      16      265.230   0.000                                           
 480 Michniewski Tomasz              3   65             R    12:07:36     1535.53 125.89      13      265.033   0.000                                           
 481 Burkowski Paweł                 3   65             R    12:11:36     1535.28 126.15      12      271.131   0.000                                           
 482 Łuczak Marek                    3   24             RG   12:10:38     1535.24 126.41      13      269.640   0.000                                           
 483 Wojciechowski Andrzej           3   90             R    12:07:46     1535.19 126.67      17      265.230   0.000                                           
 484 Kurek Wiesław                   3   33             RG   12:11:02     1535.17 126.93      16      270.241   0.000                                           
 485 Widłak Adam                     3   15              GSM 12:13:31     1535.16 127.20       6   4  274.051  21.820                                           
 486 Walczak Dariusz                 1    5              G   11:57:19     1535.07 127.46       5   2  249.168  21.820                                           
 487 Tarka Stanisław                 2   55             R    12:04:49     1534.93 127.72      17      260.657   0.000                                           
 488 Widłak Adam                     3   19              G   12:13:33     1534.87 127.98       7   4  274.051  21.800                                           
 489 Bielski Jacek                   3   36             RG   12:07:39     1534.50 128.25       2   1  264.931  21.800                                           
 490 Walczak Dariusz                 1   29             RG   11:57:23     1534.44 128.51       6   2  249.168  21.790                                           
 491 Michniewski Tomasz              3   54             R    12:07:44     1534.35 128.77      14      265.033   0.000                                           
 491 Myszkowski Zenon                1   55             R    11:55:50     1534.35 128.77      18      246.775   0.000                                           
 493 Walczak Dariusz                 1   28             RGSM 11:57:24     1534.29 129.30       7   3  249.168  21.770                                           
 494 Łukasik Andrzej                 3   28             RG   12:09:02     1534.07 129.56      17      266.979   0.000                                           
 495 Sadowski Sławomir Piotr         1   43             RG   11:58:11     1533.86 129.82  38-  2-  2  250.300  21.760                                           
 496 Sadowski Marek                  2   34              GSM 12:04:07     1533.81 130.08       9      259.393   0.000                                           
 497 Grzegrzółka Jan                 3   37              GSM 12:11:28     1533.72 130.34       8      270.651   0.000                                           
 498 Wojciechowski Andrzej           3  135             R    12:07:56     1533.71 130.61      18      265.230   0.000                                           
 499 Kulczyński Mieczysław           3   35              GSM 12:06:24     1533.63 130.87       8      262.864   0.000                                           
 500 Burkowski Paweł                 3   71             R    12:11:48     1533.55 131.13      13      271.131   0.000                                           
 501 Grzegrzółka Jan                 3   28              G   12:11:30     1533.43 131.39       9      270.651   0.000                                           
 502 Fabisiak Rafał                  3   19             RG   12:06:33     1533.17 131.66       6   4  263.016  21.710                                           
 503 Grzegrzółka Jan                 3    4              G   12:11:33     1533.00 131.92      10      270.651   0.000                                           
 504 Borkowski Jerzy                 1   28              G   11:56:19     1532.97 132.18  15-  1-  1  247.293  21.700                                           
 505 Szymaniak Jerzy                 2   39              G   12:03:44     1532.94 132.44      15      258.658   0.000                                           
 506 Jaworski Mateusz                3   37             RGSM 12:06:30     1532.72 132.70      11      262.861   0.000                                           
 507 Wojciechowski Andrzej           3  152             R    12:08:03     1532.68 132.97      19      265.230   0.000                                           
 508 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   62             R    12:06:28     1532.43 133.23      15      262.761   0.000                                           
 509 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   50             RGSM 12:06:30     1532.13 133.49      16      262.761   0.000                                           
 510 Jobda Arkadiusz                 3   56             R    12:12:12     1532.12 133.75       8      271.491   0.000                                           
 511 Myszkowski Zenon                1   62             R    11:56:06     1531.81 134.02      19      246.775   0.000                                           
 512 Glinka Dariusz                  1   30              G   12:02:11     1531.65 134.28      27      256.067   0.000                                           
 513 Gaszewski Michał                3   34             RG   12:19:21     1531.32 134.54  28-  1-  1  282.298  21.640                                           
 514 Grzegrzółka Jan                 3   44             RG   12:11:45     1531.26 134.80      11      270.651   0.000                                           
 515 Woźniak Wit                     3   27              GSM 12:13:50     1531.24 135.06      16      273.837   0.000                                           
 516 Glinka Dariusz                  1   69             R    12:02:14     1531.20 135.33      28      256.067   0.000                                           
 517 Szklarz Marian                  3   67             R    12:11:10     1531.18 135.59      28      269.742   0.000                                           
 518 Wirtek Mariusz                  3   13             RGSM 12:07:11     1531.12 135.85       3   2  263.634  21.610                                           
 519 Woźniak Wit                     3   82             R    12:13:51     1531.10 136.11      17      273.837   0.000                                           
 520 Wojciechowski Jarosław          3   60              G   12:08:19     1530.61 136.38       5   1  265.280  21.590                                           
 521 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              G   12:04:04     1530.56 136.64      16      258.767   0.000                                           
 522 Kulczyński Mieczysław           3    2              G   12:06:45     1530.50 136.90       9      262.864   0.000                                           
 523 Wojciechowski Jarosław          3   42              G   12:08:20     1530.46 137.16       6   1  265.280  21.570                                           
 524 Szpadzik Joanna i Marcin        1   37              G   12:04:05     1530.41 137.43      17      258.767   0.000                                           
 524 Szpadzik Joanna i Marcin        1   34              GSM 12:04:05     1530.41 137.43      18      258.767   0.000                                           
 526 Kwiatkowski Andrzej             2   96              G   12:06:17     1530.40 137.95      11      262.132   0.000                                           
 527 Kulczyński Mieczysław           3   75             R    12:06:46     1530.36 138.21      10      262.864   0.000                                           
 528 Lewandowski Kazimierz           3    9              GSM 12:06:53     1530.32 138.47       2   2  263.036  21.540                                           
 529 Sadowski Marek                  2   13              G   12:04:31     1530.19 138.74      10      259.393   0.000                                           
 530 Sadowski Marek                  2   24              G   12:04:33     1529.89 139.00      11      259.393   0.000                                           
 530 Sadowski Marek                  2   42              G   12:04:33     1529.89 139.00      12      259.393   0.000                                           
 532 Widłak Adam                     3   50             RG   12:14:09     1529.73 139.52       8      274.051   0.000                                           
 533 Sotek Mariusz                   1   66              G   11:59:58     1529.58 139.79      22      252.330   0.000                                           
 534 Jaworski Mateusz                3   29             RGSM 12:06:52     1529.45 140.05      12      262.861   0.000                                           
 535 Sadowski Marek                  2   19              G   12:04:36     1529.44 140.31      13      259.393   0.000                                           
 536 Woźniak Wit                     3   64             R    12:14:03     1529.39 140.57      18      273.837   0.000                                           
 537 Łukasik Andrzej                 3   37             R    12:09:34     1529.38 140.83      18      266.979   0.000                                           
 538 Woźniak Wit                     3   68             R    12:14:04     1529.25 141.10      19      273.837   0.000                                           
 539 Myszkowski Zenon                1   31              GSM 11:56:23     1529.12 141.36      20      246.775   0.000                                           
 540 Łukasik Andrzej                 3   75              G   12:09:36     1529.09 141.62      19      266.979   0.000                                           
 541 Wojciechowski Jarosław          3   54              G   12:08:30     1528.99 141.88       7   1  265.280  21.460                                           
 542 Szklarz Marian                  3   64             R    12:11:26     1528.86 142.15      29      269.742   0.000                                           
 543 Sadowski Marek                  2   81             R    12:04:40     1528.84 142.41      14      259.393   0.000                                           
 544 Kulczyński Mieczysław           3   44              G   12:06:57     1528.72 142.67      11      262.864   0.000                                           
 545 Woźniak Wit                     3   26              GSM 12:14:08     1528.68 142.93      20      273.837   0.000                                           
 546 Myszkowski Zenon                1   44              GSM 11:56:26     1528.65 143.19      21      246.775   0.000                                           
 547 Kwiatkowski Andrzej             2   39             R    12:06:29     1528.62 143.46      12      262.132   0.000                                           
 548 Dąbrowski Tomasz                1   50             RG   11:58:30     1528.56 143.72      36      249.920   0.000                                           
 549 Łukasik Andrzej                 3   23             RG   12:09:40     1528.51 143.98      20      266.979   0.000                                           
 549 Łukasik Andrzej                 3    2              G   12:09:40     1528.51 143.98      21      266.979   0.000                                           
 551 Dąbrowski Tomasz                1   92             R    11:58:31     1528.41 144.51      37      249.920   0.000                                           
 552 Sotek Mariusz                   1    3              G   12:00:06     1528.35 144.77      23      252.330   0.000                                           
 553 Borowski Dariusz                2   52                  12:03:08     1528.18 145.03       7   3  256.938  21.380                                           
 554 Wojciechowski Jarosław          3    1              GSM 12:08:36     1528.11 145.29       8      265.280   0.000                                           
 555 Dąbrowski Tomasz                1   84             R    11:58:33     1528.10 145.56      38      249.920   0.000                                           
 555 Dąbrowski Tomasz                1   32             RG   11:58:33     1528.10 145.56      39      249.920   0.000                                           
 557 Krupa Łukasz                    3   18             RGSM 12:08:49     1528.02 146.08       4   3  265.596  21.350                                           
 558 Dąbrowski Tomasz                1   30             RG   11:58:34     1527.94 146.34      40      249.920   0.000                                           
 558 Dąbrowski Tomasz                1   43             RG   11:58:34     1527.94 146.34      41      249.920   0.000                                           
 558 Dąbrowski Tomasz                1   12              G   11:58:34     1527.94 146.34      42      249.920   0.000                                           
 561 Sekuła Wiesław                  3   28              G   12:07:25     1527.78 147.13       3   2  263.414  21.330                                           
 562 Kwiatkowski Andrzej             2   58             R    12:06:35     1527.72 147.39      13      262.132   0.000                                           
 563 Sadowski Marek                  2  113             R    12:04:48     1527.64 147.65      15      259.393   0.000                                           
 564 Dąbrowski Tomasz                1   16              G   11:58:36     1527.63 147.92      43      249.920   0.000                                           
 565 Fabisiak Rafał                  3    4              GSM 12:07:11     1527.54 148.18       7   5  263.016  21.300                                           
 566 Wojciechowski Andrzej           3   37              G   12:08:38     1527.53 148.44      20      265.230   0.000                                           
 567 Jobda Arkadiusz                 3   59             R    12:12:44     1527.52 148.70       9      271.491   0.000                                           
 568 Wilczek Edward                  2   24             RG   12:08:24     1527.49 148.96      16      264.867   0.000                                           
 569 Kowalski Paweł                  2   15                  12:04:36     1527.44 149.23       7   3  259.053  21.270                                           
 570 Kwiatkowski Andrzej             2   12             R    12:06:37     1527.43 149.49      14      262.132   0.000                                           
 571 Szczepaniak Robert              1   69             R    11:59:08     1527.39 149.75      18      250.695   0.000                                           
 572 Grzegrzółka Jan                 3    2              G   12:12:12     1527.38 150.01      12      270.651   0.000                                           
 573 Dąbrowski Tomasz                1   34             RG   11:58:38     1527.32 150.28      44      249.920   0.000                                           
 574 Kwiatkowski Andrzej             2   52             R    12:06:38     1527.28 150.54      15      262.132   0.000                                           
 575 Sotek Mariusz                   1   83              G   12:00:13     1527.27 150.80      24      252.330   0.000                                           
 576 Kowalski Paweł                  2   43              GSM 12:04:38     1527.14 151.06       8      259.053   0.000                                           
 577 Wojciechowski Andrzej           3  109             R    12:08:41     1527.09 151.32      21      265.230   0.000                                           
 578 Pindelski Krzysztof             2   25             RGSM 12:04:56     1527.05 151.59  52-  1-  1  259.496  21.210                                           
 579 Sekuła Wiesław                  3   34             RG   12:07:30     1527.04 151.85       4   2  263.414  21.210                                           
 580 Sotek Mariusz                   1   17             R    12:00:15     1526.96 152.11      25      252.330   0.000                                           
 581 Jobda Arkadiusz                 3    2              G   12:12:48     1526.95 152.37      10      271.491   0.000                                           
 582 Wojciechowski Andrzej           3   31              G   12:08:42     1526.94 152.64      22      265.230   0.000                                           
 583 Widłak Adam                     3   18              GSM 12:14:29     1526.89 152.90       9      274.051   0.000                                           
 584 Chojnacki M. i  Z.              2   19             R    12:05:21     1526.83 153.16       2   0  260.095  21.170                                           
 585 Wojciechowski Andrzej           3  108             R    12:08:43     1526.80 153.42      23      265.230   0.000                                           
 586 Łukasik Andrzej                 3   73              G   12:09:52     1526.76 153.69      22      266.979   0.000                                           
 586 Myszkowski Zenon                1    4              G   11:56:38     1526.76 153.69      22      246.775   0.000                                           
 586 Szymaniak Jerzy                 2  144             R    12:04:25     1526.76 153.69      16      258.658   0.000                                           
 589 Wojciechowski Andrzej           3  151             R SM 12:08:44     1526.65 154.47      24      265.230   0.000                                           
 590 Kowalski Paweł                  2   45              G   12:04:42     1526.54 154.73       9      259.053   0.000                                           
 591 Tarka Stanisław                 2  104              G   12:05:46     1526.39 155.00      18      260.657   0.000                                           
 592 Górniak Piotr                   2   36             RGSM 12:01:19     1526.10 155.26      10      253.815   0.000                                           
 592 Tarka Stanisław                 2   68             R    12:05:48     1526.10 155.26      19      260.657   0.000                                           
 594 Jaworski Mateusz                3   50             RG   12:07:16     1525.90 155.78      13      262.861   0.000                                           
 595 Łuczak Marek                    3   16              G   12:11:48     1525.11 156.05      14      269.640   0.000                                           
 596 Lewandowski Kazimierz           3   49             RG   12:07:29     1524.99 156.31       3   2  263.036  21.100                                           
 597 Sotek Mariusz                   1   18             R    12:00:28     1524.96 156.57      26      252.330   0.000                                           
 597 Szymaniak Jerzy                 2   44              GSM 12:04:37     1524.96 156.57      17      258.658   0.000                                           
 599 Czasak Marcin                   2   39              G   12:06:40     1524.76 157.09       2   1  261.751  21.080                                           
 600 Górniak Piotr                   2   35             RG   12:01:28     1524.72 157.36      11      253.815   0.000                                           
 601 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   36             RG   12:07:22     1524.43 157.62      17      262.761   0.000                                           
 602 Borowski Dariusz                2   13             RG M 12:03:33     1524.40 157.88       8      256.938   0.000                                           
 603 Michniewski Tomasz              3   18              G   12:08:53     1524.20 158.14      15      265.033   0.000                                           
 604 Kurek Wiesław                   3   56                  12:12:19     1524.06 158.41      17      270.241   0.000                                           
 605 Michniewski Tomasz              3    4              G   12:08:54     1524.05 158.67      16      265.033   0.000                                           
 606 Wojciechowski Andrzej           3   57                  12:09:02     1524.02 158.93      25      265.230   0.000                                           
 606 Wojciechowski Andrzej           3   53                  12:09:02     1524.02 158.93      26      265.230   0.000                                           
 608 Szpadzik Joanna i Marcin        1   26              G   12:04:49     1523.80 159.45      19      258.767   0.000                                           
 609 Kurek Wiesław                   3   39             RG   12:12:21     1523.77 159.72      18      270.241   0.000                                           
 610 Szpadzik Joanna i Marcin        1   56             R    12:04:51     1523.50 159.98      20      258.767   0.000                                           
 611 Michniewski Tomasz              3   32             RG   12:08:58     1523.47 160.24      17      265.033   0.000                                           
 612 Jobda Arkadiusz                 3   54             R    12:13:13     1523.38 160.50      11      271.491   0.000                                           
 613 Szpadzik Joanna i Marcin        1   94             R    12:04:52     1523.35 160.77      21      258.767   0.000                                           
 614 Kurek Wiesław                   3    7              GSM 12:12:24     1523.34 161.03      19      270.241   0.000                                           
 614 Kurek Wiesław                   3   37             RGSM 12:12:24     1523.34 161.03      20      270.241   0.000                                           
 614 Kurek Wiesław                   3    8              GSM 12:12:24     1523.34 161.03      21      270.241   0.000                                           
 617 Szpadzik Joanna i Marcin        1  108             R    12:04:53     1523.20 161.82      22      258.767   0.000                                           
 618 Rawski Witold                   1   48             RG   12:00:18     1523.16 162.08       6   3  251.778  20.950                                           
 619 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12              G   12:04:55     1522.91 162.34      23      258.767   0.000                                           
 620 Grzegrzółka Jan                 3   26              G   12:12:44     1522.79 162.60      13      270.651   0.000                                           
 621 Wojciechowski Andrzej           3    4              G   12:09:11     1522.71 162.86      27      265.230   0.000                                           
 622 Glinka Dariusz                  1   53             R    12:03:10     1522.70 163.13      29      256.067   0.000                                           
 623 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   20             RG   12:07:34     1522.66 163.39      18      262.761   0.000                                           
 624 Wojciechowski Andrzej           3   71             R    12:09:12     1522.56 163.65      28      265.230   0.000                                           
 625 Dąbrowski Tomasz                1  106             R    11:59:09     1522.51 163.91      45      249.920   0.000                                           
 626 Sadowski Marek                  2   10              GSM 12:05:23     1522.41 164.18      16      259.393   0.000                                           
 627 Górniak Piotr                   2   83                  12:01:44     1522.28 164.44      12      253.815   0.000                                           
 628 Glinka Dariusz                  1   68             R    12:03:14     1522.09 164.70      30      256.067   0.000                                           
 629 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   45             RG   12:07:38     1522.08 164.96      19      262.761   0.000                                           
 630 Rokita Sławomir                 2   11              G   12:06:20     1522.04 165.22  45-  1-  1  260.776  20.870                                           
 631 Szpadzik Joanna i Marcin        1  107             R    12:05:01     1522.01 165.49      24      258.767   0.000                                           
 632 Bąbik Sławomir                  1   12              G   12:01:51     1521.96 165.75       2   0  253.939  20.860                                           
 633 Widłak Adam                     3   41             RG   12:15:04     1521.94 166.01      10      274.051   0.000                                           
 634 Jaworski Mateusz                3   35             RGSM 12:07:43     1521.92 166.27      14      262.861   0.000                                           
 635 Dąbrowski Tomasz                1   26              GSM 11:59:13     1521.89 166.54      46      249.920   0.000                                           
 636 Arak Piotr                      1   25              G   12:01:08     1521.81 166.80      11      252.824   0.000                                           
 637 Widłak Adam                     3   27             RG   12:15:05     1521.80 167.06      11      274.051   0.000                                           
 638 Górniak Piotr                   2   72              G   12:01:48     1521.67 167.32      13      253.815   0.000                                           
 639 Arak Piotr                      1   84             R    12:01:09     1521.66 167.59      12      252.824   0.000                                           
 640 Walczak Dariusz                 1    6              G   11:58:45     1521.64 167.85       8      249.168   0.000                                           
 641 Chojnacki M. i  Z.              2   48              GSM 12:05:56     1521.62 168.11       3   1  260.095  20.800                                           
 642 Wojciechowski Andrzej           3   34              G   12:09:19     1521.54 168.37      29      265.230   0.000                                           
 643 Arak Piotr                      1   58             R    12:01:10     1521.51 168.63      13      252.824   0.000                                           
 644 Antosiewicz Bogdan              3    5              GSM 12:22:22     1521.48 168.90      10      285.075   0.000                                           
 645 Sadowski Marek                  2   23              G   12:05:30     1521.37 169.16      17      259.393   0.000                                           
 646 Arak Piotr                      1   27              GSM 12:01:11     1521.36 169.42      14      252.824   0.000                                           
 647 Antosiewicz Bogdan              3    4              G   12:22:24     1521.21 169.68      11      285.075   0.000                                           
 648 Arak Piotr                      1   12              G   12:01:12     1521.20 169.95      15      252.824   0.000                                           
 649 Walczak Dariusz                 1   30             RG   11:58:49     1521.02 170.21       9      249.168   0.000                                           
 650 Sadowski Marek                  2   74             R    12:05:34     1520.77 170.47      18      259.393   0.000                                           
 651 Bielski Jacek                   3    9              GSM 12:09:13     1520.70 170.73       3   2  264.931  20.730                                           
 652 Łukasik Andrzej                 3   47             RG   12:10:34     1520.67 170.99      23      266.979   0.000                                           
 653 Walczak Dariusz                 1   16              GSM 11:58:52     1520.55 171.26      10      249.168   0.000                                           
 654 Woźniak Wit                     3   43             RG   12:15:06     1520.47 171.52      21      273.837   0.000                                           
 655 Łukasik Andrzej                 3   32             RG   12:10:36     1520.38 171.78      24      266.979   0.000                                           
 656 Jaworski Mateusz                3   52             R    12:07:54     1520.31 172.04      15      262.861   0.000                                           
 657 Grzegrzółka Jan                 3   59             R    12:13:02     1520.23 172.31      14      270.651   0.000                                           
 658 Woźniak Wit                     3   30              GSM 12:15:08     1520.19 172.57      22      273.837   0.000                                           
 659 Wojciechowski Andrzej           3   46              G   12:09:29     1520.09 172.83      30      265.230   0.000                                           
 660 Lewandowski Kazimierz           3   20              G   12:08:04     1519.85 173.09       4   2  263.036  20.680                                           
 661 Łukasik Andrzej                 3   46             RG   12:10:40     1519.81 173.35      25      266.979   0.000                                           
 662 Wojciechowski Andrzej           3  133             R    12:09:31     1519.80 173.62      31      265.230   0.000                                           
 663 Tarka Stanisław                 2    1              G   12:06:32     1519.57 173.88      20      260.657   0.000                                           
 664 Arak Piotr                      1   51               SM 12:01:23     1519.53 174.14      16      252.824   0.000                                           
 665 Wojciechowski Jarosław          3    2                  12:09:35     1519.50 174.40       9      265.280   0.000                                           
 666 Woźniak Wit                     3   54               SM 12:15:15     1519.21 174.67      23      273.837   0.000                                           
 667 Jobda Arkadiusz                 3   23              G   12:13:43     1519.11 174.93      12      271.491   0.000                                           
 668 Woźniak Wit                     3   69             R    12:15:17     1518.93 175.19      24      273.837   0.000                                           
 669 Jobda Arkadiusz                 3   41             RGSM 12:13:45     1518.83 175.45      13      271.491   0.000                                           
 670 Głażewski Jerzy                 3   11              G   12:13:34     1518.73 175.72  40-  2-  2  271.195  20.610                                           
 671 Jaworski Mateusz                3   17             RGSM 12:08:07     1518.40 175.98      16      262.861   0.000                                           
 672 Grzegrzółka Jan                 3   53             R    12:13:15     1518.38 176.24      15      270.651   0.000                                           
 673 Sekuła Wiesław                  3   15              GSM 12:08:30     1518.24 176.50       5   3  263.414  20.590                                           
 674 Jaworski Mateusz                3   48             RG   12:08:10     1517.97 176.76      17      262.861   0.000                                           
 675 Sadowski Marek                  2   38              G   12:05:53     1517.95 177.03      19      259.393   0.000                                           
 676 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   23             RGSM 12:08:07     1517.83 177.29      20      262.761   0.000                                           
 677 Sekuła Wiesław                  3   24              GSM 12:08:33     1517.80 177.55       6   4  263.414  20.560                                           
 677 Woźniak Wit                     3   76             R    12:15:25     1517.80 177.55      25      273.837   0.000                                           
 679 Myszkowski Zenon                1   33              GSM 11:57:36     1517.68 178.08      23      246.775   0.000                                           
 680 Jaworski Mateusz                3   15             RGSM 12:08:12     1517.67 178.34      18      262.861   0.000                                           
 681 Szpadzik Joanna i Marcin        1    8              G   12:05:31     1517.55 178.60      25      258.767   0.000                                           
 682 Myszkowski Zenon                1   28              GSM 11:57:37     1517.53 178.86      24      246.775   0.000                                           
 683 Szymaniak Jerzy                 2   38              GSM 12:05:27     1517.50 179.12      18      258.658   0.000                                           
 684 Wojciechowski Jarosław          3   31             R    12:09:49     1517.48 179.39      10      265.280   0.000                                           
 685 Wirtek Mariusz                  3   21             RG   12:08:44     1517.46 179.65       4   2  263.634  20.510                                           
 686 Szymaniak Jerzy                 2   52                  12:05:28     1517.35 179.91      19      258.658   0.000                                           
 687 Burkowski Paweł                 3    9              GSM 12:13:42     1517.24 180.17      14      271.131   0.000                                           
 688 Bielski Jacek                   3   46             RG   12:09:38     1517.07 180.44       4   2  264.931  20.490                                           
 688 Sadowski Marek                  2   18              G   12:05:59     1517.07 180.44      20      259.393   0.000                                           
 690 Wojciechowski Jarosław          3   43              G   12:09:52     1517.04 180.96      11      265.280   0.000                                           
 691 Burkowski Paweł                 3   34             RG   12:13:44     1516.96 181.22      15      271.131   0.000                                           
 692 Kurek Wiesław                   3   31             RGSM 12:13:09     1516.93 181.48      22      270.241   0.000                                           
 693 Burkowski Paweł                 3   61             R    12:13:45     1516.82 181.75      16      271.131   0.000                                           
 694 Antosiewicz Bogdan              3   50             RGSM 12:22:57     1516.76 182.01      12      285.075   0.000                                           
 695 Wojciechowski Jarosław          3   37              G   12:09:54     1516.75 182.27      12      265.280   0.000                                           
 696 Włodarczyk Paweł                1   12              GSM 12:01:23     1516.56 182.53       5   3  252.331  20.440                                           
 697 Sadowski Marek                  2   91             R    12:06:05     1516.18 182.80      21      259.393   0.000                                           
 698 Borowski Dariusz                2   47              G M 12:04:28     1516.16 183.06       9      256.938   0.000                                           
 699 Włodarczyk Paweł                1   39             RG   12:01:26     1516.11 183.32       6   3  252.331  20.420                                           
 700 Szymaniak Jerzy                 2   10              GSM 12:05:37     1516.02 183.58      20      258.658   0.000                                           
 701 Grzegrzółka Jan                 3   60             R    12:13:32     1515.97 183.85      16      270.651   0.000                                           
 702 Antosiewicz Bogdan              3   23              GSM 12:23:03     1515.95 184.11      13      285.075   0.000                                           
 702 Antosiewicz Bogdan              3   13              G   12:23:03     1515.95 184.11      14      285.075   0.000                                           
 704 Glinka Dariusz                  1   67             R    12:03:55     1515.94 184.63      31      256.067   0.000                                           
 705 Wilczek Edward                  2   29             R    12:09:47     1515.40 184.89      17      264.867   0.000                                           
 706 Bielski Jacek                   3   20              G   12:09:50     1515.34 185.16       5   2  264.931  20.370                                           
 707 Górniak Piotr                   2   56             RGSM 12:02:31     1515.16 185.42      14      253.815   0.000                                           
 708 Sekuła Wiesław                  3   44             RG   12:08:52     1515.04 185.68       7   4  263.414  20.360                                           
 709 Wojciechowski Andrzej           3  118             R    12:10:05     1514.88 185.94      32      265.230   0.000                                           
 710 Puchała Sylwester               2  113              G   12:05:53     1514.82 186.21      23      258.857   0.000                                           
 710 Wilczek Edward                  2   34             R    12:09:51     1514.82 186.21      18      264.867   0.000                                           
 712 Łukasik Andrzej                 3   80              G   12:11:15     1514.77 186.73      26      266.979   0.000                                           
 713 Puchała Sylwester               2    9             RGSM 12:05:54     1514.67 186.99      24      258.857   0.000                                           
 714 Myszkowski Zenon                1   17              G   11:57:56     1514.58 187.25      25      246.775   0.000                                           
 715 Kwiatkowski Andrzej             2   34             R    12:08:05     1514.48 187.52      16      262.132   0.000                                           
 716 Sadowski Marek                  2    4              G   12:06:17     1514.41 187.78      22      259.393   0.000                                           
 717 Wilczek Edward                  2    1              GSM 12:09:54     1514.39 188.04      19      264.867   0.000                                           
 718 Chojnacki M. i  Z.              2   64              G   12:06:45     1514.38 188.30       4   1  260.095  20.300                                           
 719 Puchała Sylwester               2   15             RGSM 12:05:57     1514.23 188.57      25      258.857   0.000                                           
 719 Puchała Sylwester               2   83             R    12:05:57     1514.23 188.57      26      258.857   0.000                                           
 721 Michniewski Tomasz              3   48             RG   12:10:02     1514.19 189.09      18      265.033   0.000                                           
 722 Wojciechowski Jarosław          3   52              G   12:10:12     1514.16 189.35      13      265.280   0.000                                           
 723 Puchała Sylwester               2   70             R SM 12:05:58     1514.08 189.61      27      258.857   0.000                                           
 724 Wojciechowski Jarosław          3   55              G   12:10:13     1514.01 189.88      14      265.280   0.000                                           
 725 Wilczek Edward                  2   36             RG   12:09:57     1513.96 190.14      20      264.867   0.000                                           
 726 Puchała Sylwester               2   98              GSM 12:05:59     1513.93 190.40      28      258.857   0.000                                           
 727 Dąbrowski Tomasz                1   22              G   12:00:05     1513.90 190.66      47      249.920   0.000                                           
 727 Michniewski Tomasz              3   20              GSM 12:10:04     1513.90 190.66      19      265.033   0.000                                           
 729 Lewandowski Kazimierz           3   26              GSM 12:08:45     1513.88 191.19       5   3  263.036  20.220                                           
 730 Kurek Wiesław                   3   34             RG   12:13:33     1513.53 191.45      23      270.241   0.000                                           
 730 Wilczek Edward                  2   38             R    12:10:00     1513.53 191.45      21      264.867   0.000                                           
 730 Wilczek Edward                  2   49             R    12:10:00     1513.53 191.45      22      264.867   0.000                                           
 733 Górniak Piotr                   2   64             RG   12:02:42     1513.51 192.24      15      253.815   0.000                                           
 734 Sadowski Sławomir Piotr         1   15              G   12:00:23     1513.45 192.50       2   0  250.300  20.190                                           
 735 Grzegrzółka Jan                 3   36              G   12:13:50     1513.43 192.76      17      270.651   0.000                                           
 736 Puchała Sylwester               2   59             R SM 12:06:03     1513.34 193.02      29      258.857   0.000                                           
 737 Wojciechowski Andrzej           3   48              G   12:10:17     1513.15 193.29      33      265.230   0.000                                           
 737 Wojciechowski Jarosław          3   74                  12:10:19     1513.15 193.29      15      265.280   0.000                                           
 739 Dąbrowski Tomasz                1  100             R    12:00:10     1513.14 193.81      48      249.920   0.000                                           
 740 Łukasik Andrzej                 3   21             RG   12:11:29     1512.77 194.07      27      266.979   0.000                                           
 741 Czasak Marcin                   2   31             R    12:08:02     1512.72 194.34       3   1  261.751  20.140                                           
 742 Łukasik Andrzej                 3   56             RG   12:11:30     1512.63 194.60      28      266.979   0.000                                           
 742 Łukasik Andrzej                 3   19             RG   12:11:30     1512.63 194.60      29      266.979   0.000                                           
 744 Wojciechowski Andrzej           3   44              G   12:10:21     1512.58 195.12      34      265.230   0.000                                           
 745 Woźniak Wit                     3   39             RG   12:16:03     1512.49 195.38      26      273.837   0.000                                           
 746 Myszkowski Zenon                1   57             R    11:58:10     1512.41 195.65      26      246.775   0.000                                           
 747 Jobda Arkadiusz                 3   30              GSM 12:14:31     1512.34 195.91      14      271.491   0.000                                           
 748 Peterek Kazimierz               2   52             R    12:08:07     1512.26 196.17  78-  3-  3  261.797  20.100                                           
 749 Pytka Bogdan                    3   47             RGSM 11:59:26     1511.90 196.43       3   2  248.607  20.090                                           
 750 Puchała Sylwester               2   41             RG   12:06:13     1511.87 196.70      30      258.857   0.000                                           
 751 Głażewski Jerzy                 3   16             RG   12:14:24     1511.68 196.96       2   0  271.195  20.080                                           
 751 Peterek Kazimierz               2   46             R    12:08:11     1511.68 196.96       2   0  261.797  20.080                                           
 753 Łukasik Andrzej                 3   17             R    12:11:37     1511.63 197.48      30      266.979   0.000                                           
 754 Bielski Jacek                   3    3              G   12:10:16     1511.59 197.75       6   2  264.931  20.060                                           
 755 Peterek Kazimierz               2   35             R    12:08:13     1511.39 198.01       3   0  261.797  20.050                                           
 756 Dąbrowski Tomasz                1  107             R    12:00:23     1511.16 198.27      49      249.920   0.000                                           
 757 Glinka Dariusz                  1   76             R    12:04:28     1511.02 198.53      32      256.067   0.000                                           
 758 Witkowski Tomasz                3   10              GSM 12:22:09     1510.93 198.79       2   1  282.771  20.030                                           
 759 Wojciechowski Jarosław          3   27             R    12:10:35     1510.85 199.06      16      265.280   0.000                                           
 760 Łukasik Andrzej                 3   67              G   12:11:43     1510.77 199.32      31      266.979   0.000                                           
 761 Glinka Dariusz                  1   86             R    12:04:30     1510.72 199.58      33      256.067   0.000                                           
 762 Woźniak Wit                     3   33              G   12:16:16     1510.69 199.84      27      273.837   0.000                                           
 763 Borowski Dariusz                2   18             RG   12:05:06     1510.51 200.11      10      256.938   0.000                                           
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                      
 ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                        
 764 Golik Sławomir                  2   31             RG   12:07:15     1510.46   0.00       2      260.177   0.000                                           
 765 Górniak Piotr                   2   29             RG   12:03:03     1510.35   0.00      16      253.815   0.000                                           
 766 Rawski Witold                   1   64             R    12:01:45     1509.91   0.00       7      251.778   0.000                                           
 767 Kwiatkowski Andrzej             2   35             R    12:08:39     1509.54   0.00      17      262.132   0.000                                           
 768 Glinka Dariusz                  1   17              G   12:04:38     1509.53   0.00      34      256.067   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 11.05.19 Kłecko                                   
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    87    7    49   174.51     
              2 Glinka          Dariusz         1    82    7    33   173.29     
              3 Puchała         Sylwester       2    80    7    30   173.07     
              4 Szklarz         Marian          3    53    7    29   172.95     
              5 Lewandowski Jer i Marcin        3    47    7    20   172.79     
              6 Kurek           Wiesław         3    47    7    23   172.33     
              7 Sotek           Mariusz         1    62    7    26   171.85     
              8 Szczepaniak     Robert          1    57    7    18   171.19     
              9 Szpadzik Joanna Marcin          1    61    7    25   171.19     
             10 Tarka           Stanisław       2    80    7    20   170.57     
             11 Woźniak         Wit             3    61    7    27   169.11     
             12 Burkowski       Paweł           3    59    7    16   168.46     
             13 Łuczak          Marek           3    44    7    14   167.89     
             14 Myszkowski      Zenon           1    61    7    26   167.81     
             15 Wojciechowski   Andrzej         3   114    7    34   167.76     
             16 Wilczek         Edward          2    86    7    22   166.91     
             17 Łukasik         Andrzej         3    70    7    31   166.43     
             18 Grzegrzółka     Jan             3    69    7    17   165.57     
             19 Szymaniak       Jerzy           2   106    7    20   165.06     
             20 Arak            Piotr           1    82    7    16   164.31     
             21 Kowalski        Paweł           2    39    7     9   164.28     
             22 Jaworski        Mateusz         3    45    7    18   164.08     
             23 Górniak         Piotr           2    64    7    15   163.99     
             24 Antosiewicz     Bogdan          3    49    7    14   163.36     
             25 Kwiatkowski     Andrzej         2   101    7    16   162.59     
             26 Sadowski        Marek           2   105    7    22   162.56     
             27 Jobda           Arkadiusz       3    45    7    14   161.23     
             28 Widłak          Adam            3    38    7    11   160.84     
             29 Kulczyński      Mieczysław      3    78    7    11   159.74     
             30 Borowski        Dariusz         2    33    7    10   159.70     
             31 Michniewski     Tomasz          3    57    7    19   158.25     
             32 Fabisiak        Rafał           3    21    7     7   157.03     
             33 Walczak         Dariusz         1    44    7    10   156.77     
             34 Wojciechowski   Jarosław        3    65    7    16   156.02     
             35 Sekuła          Wiesław         3    50    7     7   150.32     
             36 Włodarczyk      Paweł           1    27    6     6   134.05     
             37 Rawski          Witold          1    65    6     6   132.37     
             38 Bielski         Jacek           3    37    6     6   125.62     
             39 Lewandowski     Kazimierz       3    33    5     5   107.37     
             40 Krupa           Łukasz          3    14    4     4    87.90     
             41 Wirtek          Mariusz         3    27    4     4    86.73     
             42 Chojnacki       M. i  Z.        2    48    4     4    85.65     
             43 Pytka           Bogdan          3    54    3     3    64.95     
             44 Czasak          Marcin          2    52    3     3    63.34     
             45 Peterek         Kazimierz       2    78    3     3    60.23     
             46 Rębiś           Krzysztof       2    28    2     2    47.22     
             47 Oracz           Paweł           2    35    2     2    45.52     
             48 Tokarski Waldem Michał          1    42    2     2    44.99     
             49 Kujawiak        Jan             1    30    2     2    44.75     
             50 Witkowski       Tomasz          3    19    2     2    43.01     
             51 Bąbik           Sławomir        1    24    2     2    42.90     
             52 Sadowski Sławom Piotr           1    38    2     2    41.95     
             53 Głażewski       Jerzy           3    40    2     2    40.69     
             54 Kuźmiński       Andrzej         3    55    1     1    23.69     
             55 Toporowicz      Tadeusz         1    36    1     1    23.62     
             56 Bugalski        Arkadiusz       1    76    1     1    22.45     
             57 Golik           Sławomir        2    39    1     1    21.87     
             58 Borkowski       Jerzy           1    15    1     1    21.70     
             59 Gaszewski       Michał          3    28    1     1    21.64     
             60 Pindelski       Krzysztof       2    52    1     1    21.21     
             61 Rokita          Sławomir        2    45    1     1    20.87     
             62 Belka           Stanisław       1    39    0     0     0.00     
             63 Szczepaniak     Ludwik          1    23    0     0     0.00     
             64 Styczek         Maciej          1    32    0     0     0.00     
             65 Krzcot          Marcin          1    19    0     0     0.00     
             66 Skiba           Włodzimierz     2    42    0     0     0.00     
             67 Markowski       Krzysztof       3    31    0     0     0.00     
             68 Mazur           Jerzy           3    27    0     0     0.00     
             69 Nowak           Adam            3    31    0     0     0.00     
             70 Okrasa          Stanisław       3    79    0     0     0.00     
             71 Gugała          Mirosław        3     6    0     0     0.00     
             72 Bąk             Dariusz         3    18    0     0     0.00     
             73 Więsik          Dariusz         3    25    0     0     0.00     
             74 Szczęsny        Marek           3    42    0     0     0.00     
             75 Stawikowski     Dawid           3    18    0     0     0.00     
             76 Prudziński      Jan             3    40    0     0     0.00     
             77 Zieliński       Jan             2    39    0     0     0.00     
             78 Bolek           Marian          1    23    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    3 Szklarz         Marian          3  7  7  7   21    412.64  53.3      
    2    4 Kurek           Wiesław         3  7  7  7   21    411.76  39.9      
    3    8 Puchała         Sylwester       2  7  7  7   21    411.57  34.7      
    4    6 Sotek           Mariusz         1  7  7  7   21    410.70  40.0      
    5   10 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7   21    410.30  35.9      
    6    9 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7   21    409.50  36.3      
    7    2 Woźniak         Wit             3  7  7  7   21    409.45  38.4      
    8   11 Glinka          Dariusz         1  7  7  7   21    408.13  35.6      
    9    7 Burkowski       Paweł           3  7  7  7   21    407.25  45.6      
   10    1 Górniak         Piotr           2  7  7  7   21    405.73  29.2      
   11   14 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7   21    404.93  24.2      
   12   16 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7   21    404.44  25.0      
   13    5 Kowalski        Paweł           2  7  7  7   21    403.16  20.6      
   14   12 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7   21    401.94  33.9      
   15   21 Tarka           Stanisław       2  7  7  7   21    401.75  24.7      
   16   17 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7   21    400.87  29.4      
   17   18 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7   21    399.05  36.1      
   18   13 Jaworski        Mateusz         3  7  7  7   21    398.17  33.3      
   19   19 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7   21    398.06  29.6      
   20   22 Łuczak          Marek           3  7  7  7   21    397.22  27.0      
   21   20 Arak            Piotr           1  7  7  7   21    395.71  27.9      
   22   25 Wilczek         Edward          2  7  7  7   21    395.08  28.1      
   23   15 Widłak          Adam            3  7  7  7   21    394.40  31.7      
   24   26 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7   21    392.32  15.2      
   25   23 Sadowski        Marek           2  7  7  7   21    391.02  20.6      
   26   24 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7   21    386.46  32.8      
   27   30 Jobda           Arkadiusz       3  7  7  7   21    386.19  23.2      
   28   27 Walczak         Dariusz         1  7  7  7   21    382.94  26.7      
   29   28 Fabisiak        Rafał           3  7  7  7   21    382.93  34.3      
   30   32 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7  7   21    381.88  15.1      
   31   29 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7   21    381.10  26.5      
   32   33 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7   21    371.82  17.8      
   33   34 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  5   19    325.64  17.9      
   34   37 Bielski         Jacek           3  5  7  6   18    318.17  16.7      
   35   38 Rawski          Witold          1  7  5  6   18    314.08  15.6      
   36   41 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6   16    309.24  18.6      
   37   31 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7  4   18    308.24  20.3      
   38   35 Wirtek          Mariusz         3  7  7  4   18    303.45  22.4      
   39   47 Borowski        Dariusz         2 --  7  7   14    287.27  22.1      
   40   50 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6  7   14    279.24  12.4      
   41   36 Pytka           Bogdan          3  7  6  3   16    277.14  15.6      
   42   56 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  7   13    252.93   8.6      
   43   42 Krupa           Łukasz          3  3  7  4   14    252.38  25.5      
   44   39 Peterek         Kazimierz       2  7  5  3   15    238.44   9.9      
   45   43 Czasak          Marcin          2  7  4  3   14    221.46  10.0      
   46   40 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5  2   14    217.27  11.8      
   47   44 Oracz           Paweł           2  3  5  2   10    180.51   7.9      
   48   45 Głażewski       Jerzy           3  7  2  2   11    168.81   8.3      
   49   49 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2   10    162.31   7.4      
   50   46 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2  1   10    150.35   5.3      
   51   48 Golik           Sławomir        2  7  2  1   10    148.34   8.7      
   52   51 Pindelski       Krzysztof       2  7  1  1    9    131.37   8.2      
   53   58 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2    7    115.16   8.4      
   54   52 Zieliński       Jan             2  7  1  0    8    108.33   7.5      
   55   53 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0    7     96.51   5.0      
   56   54 Styczek         Maciej          1  7  0  0    7     94.42   9.9      
   57   55 Okrasa          Stanisław       3  7  0  0    7     93.55   3.5      
   58   60 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2    5     84.52   8.6      
   59   57 Markowski       Krzysztof       3  6  0  0    6     77.05   6.2      
   60   59 Krzcot          Marcin          1  2  2  0    4     61.52   4.3      
   61   65 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1    3     57.48   4.3      
   62   64 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1    3     57.06   9.4      
   63   62 Rokita          Sławomir        2 --  2  1    3     56.71   3.2      
   64   73 Bąbik           Sławomir        1  1 --  2    3     55.58   4.8      
   65   69 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1    3     52.82   1.8      
   66   74 Kujawiak        Jan             1 --  0  2    2     44.75   2.8      
   67   61 Belka           Stanisław       1  3  0  0    3     40.04   2.4      
   68   63 Zelman          Marcin          3  0  2 --    2     35.75   1.9      
   69   66 Bolek           Marian          1  1  1  0    2     31.01   2.0      
   70   67 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0    2     30.29   3.1      
   71   68 Gugała          Mirosław        3  1  1  0    2     30.12   8.0      
   72   70 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0    2     26.07   2.8      
   73   78 Gaszewski       Michał          3  0 --  1    1     21.64   2.3      
   74   71 Prudziński      Jan             3  1  0  0    1     12.98   0.9      
   75   72 Szczęsny        Marek           3  1  0  0    1     12.77   0.9      
   76 ---- Mazur           Jerzy           3 -- --  0    0      0.00   0.0      
   77   75 Nowak           Adam            3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   78   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   79   77 Więsik          Dariusz         3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   80   79 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 --    0      0.00   0.0      
   81   80 Chrustowski     Czesław         1 --  0 --    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Sotek           Mariusz         1  5  5  5   15    296.33  40.0      
    2    4 Szklarz         Marian          3  5  5  5   15    295.73  53.3      
    3    6 Glinka          Dariusz         1  5  5  5   15    293.54  35.6      
    4    5 Kurek           Wiesław         3  5  5  5   15    293.22  39.9      
    5    3 Woźniak         Wit             3  5  5  5   15    292.35  38.4      
    6   10 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5   15    292.12  36.3      
    7   14 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5   15    291.79  35.9      
    8    2 Górniak         Piotr           2  5  5  5   15    290.94  29.2      
    9    9 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    290.86  25.0      
   10   15 Puchała         Sylwester       2  5  5  5   15    290.80  34.7      
   11    8 Burkowski       Paweł           3  5  5  5   15    289.64  45.6      
   12   12 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5   15    288.20  29.6      
   13   13 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5   15    288.19  33.9      
   14   11 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5   15    288.09  33.3      
   15   21 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5   15    287.95  24.2      
   16    7 Kowalski        Paweł           2  5  5  5   15    287.56  20.6      
   17   20 Łuczak          Marek           3  5  5  5   15    286.75  27.0      
   18   16 Widłak          Adam            3  5  5  5   15    284.99  31.7      
   19   17 Arak            Piotr           1  5  5  5   15    284.61  27.9      
   20   23 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5   15    283.32  29.4      
   21   27 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5   15    281.27  36.1      
   22   25 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    280.52  24.7      
   23   18 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5   15    280.13  34.3      
   24   19 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5   15    279.61  32.8      
   25   26 Sadowski        Marek           2  5  5  5   15    277.59  20.6      
   26   24 Wilczek         Edward          2  5  5  5   15    277.37  28.1      
   27   22 Walczak         Dariusz         1  5  5  5   15    277.24  26.7      
   28   33 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5   15    275.52  23.2      
   29   35 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5   15    272.97  15.2      
   30   31 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5   15    272.50  26.5      
   31   28 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5   15    270.76  17.8      
   32   29 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5   15    267.80  17.9      
   33   36 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5   15    266.82  15.1      
   34   32 Bielski         Jacek           3  5  5  5   15    265.00  16.7      
   35   39 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5   13    251.30  18.6      
   36   34 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4   14    245.00  22.4      
   37   30 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3   13    224.83  20.3      
   38   41 Krupa           Łukasz          3  3  5  4   12    219.18  25.5      
   39   48 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5   11    217.04  12.4      
   40   44 Rawski          Witold          1  5  2  5   12    214.40  15.6      
   41   38 Pytka           Bogdan          3  5  4  3   12    211.74  15.6      
   42   50 Borowski        Dariusz         2 --  5  5   10    207.93  22.1      
   43   51 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5   11    207.09   8.6      
   44   37 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2   12    193.13  11.8      
   45   42 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2   10    162.31   7.4      
   46   43 Czasak          Marcin          2  5  3  2   10    158.63  10.0      
   47   45 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2    9    143.77   8.3      
   48   40 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0    9    135.65   9.9      
   49   46 Golik           Sławomir        2  5  2  1    8    123.12   8.7      
   50   57 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2    7    115.16   8.4      
   51   52 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1    7    106.18   8.2      
   52   47 Oracz           Paweł           2  2  4  0    6    101.05   7.9      
   53   49 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0    7     96.51   5.0      
   54   60 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2    5     84.52   8.6      
   55   53 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0    5     70.13   5.3      
   56   54 Zieliński       Jan             2  4  1  0    5     68.50   7.5      
   57   55 Styczek         Maciej          1  5  0  0    5     68.31   9.9      
   58   56 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0    5     67.99   3.5      
   59   58 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0    5     64.71   6.2      
   60   59 Krzcot          Marcin          1  2  2  0    4     61.52   4.3      
   61   65 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1    3     57.48   4.3      
   62   64 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1    3     57.06   9.4      
   63   62 Rokita          Sławomir        2 --  2  1    3     56.71   3.2      
   64   69 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1    3     52.82   1.8      
   65   74 Kujawiak        Jan             1 --  0  2    2     44.75   2.8      
   66   61 Belka           Stanisław       1  3  0  0    3     40.04   2.4      
   67   63 Zelman          Marcin          3  0  2 --    2     35.75   1.9      
   68   73 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1    2     33.54   4.8      
   69   66 Bolek           Marian          1  1  1  0    2     31.01   2.0      
   70   67 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0    2     30.29   3.1      
   71   68 Gugała          Mirosław        3  1  1  0    2     30.12   8.0      
   72   70 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0    2     26.07   2.8      
   73   78 Gaszewski       Michał          3  0 --  1    1     21.64   2.3      
   74   71 Prudziński      Jan             3  1  0  0    1     12.98   0.9      
   75   72 Szczęsny        Marek           3  1  0  0    1     12.77   0.9      
   76 ---- Mazur           Jerzy           3 -- --  0    0      0.00   0.0      
   77   75 Nowak           Adam            3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   78   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   79   77 Więsik          Dariusz         3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   80   79 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 --    0      0.00   0.0      
   81   80 Chrustowski     Czesław         1 --  0 --    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5   15    277.70  36.3      
    2    2 Szklarz         Marian          3  4  5  5   14    271.33  53.3      
    3    3 Widłak          Adam            3  4  5  5   14    261.25  31.7      
    4    4 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5   14    256.07  32.8      
    5    7 Burkowski       Paweł           3  5  4  5   14    254.53  45.6      
    6    9 Kurek           Wiesław         3  3  5  5   13    257.20  39.9      
    7   10 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5   13    246.04  33.3      
    8   12 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5   13    242.44  34.3      
    9   17 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5   12    238.09  35.9      
   10   11 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4   12    222.09  29.6      
   11   14 Tarka           Stanisław       2  5  3  4   12    212.67  24.7      
   12   23 Glinka          Dariusz         1  1  5  5   11    229.26  35.6      
   13   15 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4   11    216.32  25.0      
   14   16 Arak            Piotr           1  2  5  4   11    211.39  27.9      
   15   19 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4   11    197.46  17.8      
   16    5 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2   11    184.76  22.4      
   17    6 Wilczek         Edward          2  5  4  2   11    183.10  28.1      
   18    8 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2   11    178.98  26.5      
   19   25 Woźniak         Wit             3  0  5  5   10    213.19  38.4      
   20   28 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5   10    199.52  33.9      
   21   24 Walczak         Dariusz         1  3  3  4   10    185.02  26.7      
   22   18 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3   10    177.71  17.9      
   23   21 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3   10    176.96  29.4      
   24   29 Łuczak          Marek           3  2  3  4    9    180.72  27.0      
   25   22 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3    9    176.56  18.6      
   26   20 Bielski         Jacek           3  4  3  2    9    150.64  16.7      
   27   13 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1    9    145.26  20.3      
   28   34 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4    8    163.83  24.2      
   29   38 Borowski        Dariusz         2 --  3  5    8    163.80  22.1      
   30   27 Sotek           Mariusz         1  2  3  3    8    159.21  40.0      
   31   39 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5    8    157.43  15.2      
   32   26 Krupa           Łukasz          3  1  4  3    8    152.12  25.5      
   33   30 Górniak         Piotr           2  2  3  3    8    146.09  29.2      
   34   33 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2    7    120.62  36.1      
   35   32 Pytka           Bogdan          3  4  1  2    7    119.94  15.6      
   36   56 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5    6    132.43  12.4      
   37   36 Kowalski        Paweł           2  0  3  3    6    124.93  20.6      
   38   40 Sadowski        Marek           2  2  1  3    6    111.15  20.6      
   39   31 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1    6     99.99   7.4      
   40   68 Puchała         Sylwester       2  0  0  5    5    108.11  34.7      
   41   37 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2    5     94.93  23.2      
   42   54 Rawski          Witold          1  2  0  3    5     93.21  15.6      
   43   43 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2    5     87.03  15.1      
   44   35 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1    5     76.75   8.2      
   45   44 Czasak          Marcin          2  2  1  1    4     63.53  10.0      
   46   66 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3    3     70.44   8.6      
   47   48 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1    3     57.48   4.3      
   48   41 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0    3     44.64  11.8      
   49   42 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0    3     43.84   9.9      
   50   45 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0    3     41.12   3.5      
   51   46 Styczek         Maciej          1  3  0  0    3     39.32   9.9      
   52   47 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0    2     35.36   9.4      
   53   61 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1    2     32.51   8.6      
   54   49 Gugała          Mirosław        3  1  1  0    2     30.12   8.0      
   55   50 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0    2     29.08   8.3      
   56   51 Golik           Sławomir        2  2  0  0    2     27.60   8.7      
   57   52 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0    2     26.88   6.2      
   58   53 Zieliński       Jan             2  2  0  0    2     26.70   7.5      
   59   78 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1    1     23.58   8.4      
   60   55 Bolek           Marian          1  0  1  0    1     17.87   2.0      
   61   57 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0    1     17.28   3.1      
   62   58 Rokita          Sławomir        2 --  1  0    1     17.02   3.2      
   63   59 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0    1     13.62   5.3      
   64   60 Belka           Stanisław       1  1  0  0    1     13.43   2.4      
   65   62 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0    0      0.00   2.8      
   66   63 Kujawiak        Jan             1 --  0  0    0      0.00   2.8      
   67   64 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0    0      0.00   4.8      
   68   65 Krzcot          Marcin          1  0  0  0    0      0.00   4.3      
   69   67 Oracz           Paweł           2  0  0  0    0      0.00   7.9      
   70   69 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0    0      0.00   5.0      
   71 ---- Mazur           Jerzy           3 -- --  0    0      0.00   0.0      
   72   70 Nowak           Adam            3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   73   71 Zelman          Marcin          3  0  0 --    0      0.00   1.9      
   74   72 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0    0      0.00   1.8      
   75   73 Bąk             Dariusz         3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   76   74 Więsik          Dariusz         3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   77   75 Gaszewski       Michał          3  0 --  0    0      0.00   2.3      
   78   76 Szczęsny        Marek           3  0  0  0    0      0.00   0.9      
   79   77 Prudziński      Jan             3  0  0  0    0      0.00   0.9      
   80   79 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 --    0      0.00   0.0      
   81   80 Chrustowski     Czesław         1 --  0 --    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    3 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5   15    294.47  36.3      
    2    2 Puchała         Sylwester       2  5  5  5   15    294.27  34.7      
    3    4 Szklarz         Marian          3  5  5  5   15    293.11  53.3      
    4    1 Górniak         Piotr           2  5  5  5   15    288.84  29.2      
    5   12 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5   15    288.47  35.9      
    6   11 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    286.17  25.0      
    7    5 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5   15    285.53  33.3      
    8    7 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5   15    285.27  36.1      
    9   15 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    282.90  24.7      
   10    8 Kurek           Wiesław         3  5  5  5   15    282.61  39.9      
   11    6 Burkowski       Paweł           3  5  5  5   15    282.27  45.6      
   12   14 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5   15    279.54  15.2      
   13   10 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5   15    277.08  29.4      
   14   13 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5   15    276.15  34.3      
   15   16 Łuczak          Marek           3  5  5  5   15    276.15  27.0      
   16   17 Sadowski        Marek           2  5  5  5   15    271.46  20.6      
   17   20 Woźniak         Wit             3  5  5  5   15    270.64  38.4      
   18   21 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5   15    269.76  29.6      
   19   19 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5   15    269.62  32.8      
   20   24 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5   15    269.17  33.9      
   21   25 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5  5   14    269.11  24.2      
   22   23 Walczak         Dariusz         1  5  5  5   15    265.31  26.7      
   23   26 Jobda           Arkadiusz       3  4  5  5   14    255.18  23.2      
   24   28 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4  5   14    252.40  15.1      
   25   18 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  4   14    243.69  26.5      
   26   32 Glinka          Dariusz         1  1  5  5   11    233.01  35.6      
   27   38 Wilczek         Edward          2  0  5  5   10    214.16  28.1      
   28   36 Sotek           Mariusz         1  0  5  5   10    212.72  40.0      
   29    9 Pytka           Bogdan          3  5  5  2   12    206.82  15.6      
   30   39 Borowski        Dariusz         2 --  5  5   10    206.04  22.1      
   31   27 Sekuła          Wiesław         3  4  5  3   12    202.41  17.8      
   32   22 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  2   12    200.65  20.3      
   33   30 Krupa           Łukasz          3  2  5  3   10    180.46  25.5      
   34   29 Rawski          Witold          1  5  4  2   11    177.82  15.6      
   35   31 Wirtek          Mariusz         3  3  4  3   10    177.14  22.4      
   36   50 Widłak          Adam            3  0  3  5    8    162.50  31.7      
   37   37 Peterek         Kazimierz       2  5  2  3   10    157.98   9.9      
   38   35 Oracz           Paweł           2  2  4  2    8    149.13   7.9      
   39   34 Tokarski Waldem Michał          1  4  3  2    9    148.73   7.4      
   40   48 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3  4    7    143.39  12.4      
   41   59 Arak            Piotr           1  0  1  5    6    133.75  27.9      
   42   41 Czasak          Marcin          2  2  3  2    7    117.11  10.0      
   43   46 Włodarczyk      Paweł           1  1  3  2    6    113.29  18.6      
   44   45 Bielski         Jacek           3  0  4  2    6    111.86  16.7      
   45   66 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  5    5    108.93   8.6      
   46   33 Kowalski        Paweł           2  1  5  0    6    107.44  20.6      
   47   40 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2  1    7    107.43  11.8      
   48   42 Golik           Sławomir        2  3  2  1    6     93.84   8.7      
   49   44 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  1    6     92.58   5.3      
   50   53 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  2    5     88.12   8.4      
   51   47 Głażewski       Jerzy           3  2  2  1    5     82.47   8.3      
   52   43 Skiba           Włodzimierz     2  3  2  0    5     71.24   5.0      
   53   54 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  1    4     58.27   8.2      
   54   49 Zieliński       Jan             2  4  0  0    4     52.65   7.5      
   55   55 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1  1    3     52.42  17.9      
   56   51 Markowski       Krzysztof       3  4  0  0    4     50.17   6.2      
   57   65 Kujawiak        Jan             1 --  0  2    2     44.75   2.8      
   58   52 Krzcot          Marcin          1  2  1  0    3     43.48   4.3      
   59   61 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1    2     34.72   4.8      
   60   56 Bolek           Marian          1  1  1  0    2     31.01   2.0      
   61   57 Styczek         Maciej          1  2  0  0    2     26.29   9.9      
   62   75 Gaszewski       Michał          3  0 --  1    1     21.64   2.3      
   63   58 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  0    1     16.59   1.8      
   64   60 Toporowicz      Tadeusz         1 --  1  0    1     16.48   4.3      
   65   62 Belka           Stanisław       1  0  0  0    0      0.00   2.4      
   66   63 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0    0      0.00   9.4      
   67   64 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0    0      0.00   2.8      
   68   67 Rokita          Sławomir        2 --  0  0    0      0.00   3.2      
   69 ---- Mazur           Jerzy           3 -- --  0    0      0.00   0.0      
   70   68 Nowak           Adam            3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   71   69 Zelman          Marcin          3  0  0 --    0      0.00   1.9      
   72   70 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0    0      0.00   3.5      
   73   71 Gugała          Mirosław        3  0  0  0    0      0.00   8.0      
   74   72 Bąk             Dariusz         3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   75   73 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0    0      0.00   8.6      
   76   74 Więsik          Dariusz         3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   77   76 Szczęsny        Marek           3  0  0  0    0      0.00   0.9      
   78   77 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0    0      0.00   3.1      
   79   78 Prudziński      Jan             3  0  0  0    0      0.00   0.9      
   80   79 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 --    0      0.00   0.0      
   81   80 Chrustowski     Czesław         1 --  0 --    0      0.00   0.0