PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Sompolno z dnia 05.05.19                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:23:35.  N 18:29:25.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  186.744 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   78                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3853                           
      5.Ilość konkursów.......................:  771                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1563.05                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1392.43                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,02,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,18,19                         
     10.Czas trwania konkursu.................:15 min. 35 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   22   │  989   │  208  │21.03│      
          │ 2  │ Baniocha                │   20   │ 1212   │  188  │15.51│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   36   │ 1652   │  375  │22.70│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   78   │ 3853   │  771  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                       z lotu Sompolno, w dniu 05.05.19                                                                                         
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                          
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                          
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                          
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                          
   1 Puchała Sylwester               2   95              G   11:02:44     1563.05   0.26  83- 39-  7  184.023  20.000                                           
   2 Sotek Mariusz                   1   54              G   10:58:59     1555.57   0.52  64- 37-  7  177.309  19.990                                           
   3 Sotek Mariusz                   1   65              GSM 10:59:00     1555.34   0.78       2   1  177.309  19.990                                           
   4 Sotek Mariusz                   1   51              G   10:59:01     1555.12   1.04       3   1  177.309  19.980                                           
   5 Sotek Mariusz                   1   21             R    10:59:05     1554.21   1.30       4   1  177.309  19.980                                           
   6 Widłak Adam                     3   16              G   11:13:33     1549.37   1.56  40- 15-  7  199.171  19.970                                           
   7 Kowalski Paweł                  2   59              G   11:04:50     1537.37   1.82  45- 11-  7  184.228  19.970                                           
   8 Włodarczyk Paweł                1   12              GSM 11:00:39     1535.46   2.08  29- 10-  7  177.576  19.960                                           
   9 Puchała Sylwester               2   63             R    11:05:02     1533.10   2.34       2   0  184.023  19.960                                           
  10 Szklarz Marian                  3    5              G   11:12:29     1531.20   2.60  53- 40-  7  195.203  19.950                                           
  11 Oracz Paweł                     2   33             RG   11:02:59     1530.62   2.86  38-  5-  5  180.588  19.950                                           
  12 Woźniak Wit                     3    3              GSM 11:15:11     1529.87   3.11  62- 28-  7  199.164  19.940                                           
  13 Lewandowski Kazimierz           3   26              G   11:08:10     1529.57   3.37  39-  7-  7  188.392  19.940                                           
  14 Kowalski Paweł                  2   17             RG   11:05:38     1527.17   3.63       2   0  184.228  19.930                                           
  15 Woźniak Wit                     3   32              GSM 11:15:25     1527.14   3.89       2   2  199.164  19.930                                           
  16 Michniewski Tomasz              3   29              GSM 11:09:47     1525.42   4.15  60- 21-  7  190.347  19.920                                           
  17 Glinka Dariusz                  1   12              G   11:03:44     1525.22   4.41  87- 38-  7  181.094  19.920                                           
  18 Puchała Sylwester               2   85              G   11:05:43     1524.42   4.67       3   0  184.023  19.910                                           
  19 Puchała Sylwester               2   29             R SM 11:05:45     1524.00   4.93       4   1  184.023  19.910                                           
  20 Puchała Sylwester               2  103              G   11:05:48     1523.37   5.19       5   1  184.023  19.900                                           
  21 Górniak Piotr                   2   17              G   11:02:32     1522.92   5.45  63- 22-  7  178.994  19.900                                           
  22 Szpadzik Joanna i Marcin        1   80             R    11:05:53     1522.67   5.71  73- 18-  7  184.065  19.890                                           
  22 Szpadzik Joanna i Marcin        1   70             R    11:05:53     1522.67   5.71       2   0  184.065  19.890                                           
  24 Kowalski Paweł                  2   64               SM 11:06:01     1522.34   6.23       3   1  184.228  19.880                                           
  25 Dąbrowski Tomasz                1   18              GSM 11:00:14     1521.51   6.49  83- 25-  7  175.329  19.880                                           
  26 Sotek Mariusz                   1   76              G   11:01:34     1521.10   6.75       5   1  177.309  19.870                                           
  27 Tarka Stanisław                 2   55             R    11:07:23     1520.35   7.01  82- 21-  7  186.066  19.860                                           
  28 Górniak Piotr                   2   55             RG   11:02:44     1520.33   7.27       2   0  178.994  19.860                                           
  29 Szczepaniak Robert              1   30             RG   11:00:52     1519.87   7.53  40- 17-  7  176.102  19.850                                           
  30 Jobda Arkadiusz                 3   56             R    11:14:24     1519.64   7.79  47- 11-  7  196.641  19.850                                           
  31 Szklarz Marian                  3   11              G   11:13:53     1514.57   8.05       2   0  195.203  19.840                                           
  32 Szklarz Marian                  3   51             R    11:13:55     1514.18   8.31       3   0  195.203  19.840                                           
  33 Sotek Mariusz                   1    2              G   11:02:13     1512.66   8.57       6   1  177.309  19.830                                           
  34 Sotek Mariusz                   1   30             R    11:02:14     1512.45   8.82       7   1  177.309  19.830                                           
  35 Sotek Mariusz                   1   20             R SM 11:02:16     1512.02   9.08       8      177.309   0.000                                           
  36 Sotek Mariusz                   1   35             R    11:02:18     1511.59   9.34       9      177.309   0.000                                           
  37 Widłak Adam                     3    4              GSM 11:16:46     1511.54   9.60       2   1  199.171  19.810                                           
  38 Puchała Sylwester               2  109              G   11:06:45     1511.48   9.86       6   1  184.023  19.810                                           
  39 Sotek Mariusz                   1    4              G   11:02:21     1510.94  10.12      10      177.309   0.000                                           
  40 Puchała Sylwester               2  105              G   11:06:49     1510.66  10.38       7   1  184.023  19.800                                           
  41 Kurek Wiesław                   3    3              GSM 11:14:36     1510.39  10.64  48- 22-  7  195.746  19.790                                           
  42 Glinka Dariusz                  1   39              G   11:04:55     1510.17  10.90       2   0  181.094  19.790                                           
  43 Glinka Dariusz                  1   38              G   11:04:56     1509.96  11.16       3   0  181.094  19.780                                           
  44 Puchała Sylwester               2   68             R    11:06:53     1509.83  11.42       8      184.023   0.000                                           
  45 Kowalski Paweł                  2   44              GSM 11:07:04     1509.24  11.68       4   2  184.228  19.770                                           
  46 Woźniak Wit                     3   54                  11:16:59     1509.01  11.94       3   2  199.164  19.770                                           
  47 Puchała Sylwester               2    4             R    11:06:58     1508.80  12.20       9      184.023   0.000                                           
  48 Wilczek Edward                  2   17             RG   11:11:02     1508.59  12.46  92- 27-  7  190.133  19.760                                           
  49 Jaworski Mateusz                3   32             RG   11:09:44     1508.43  12.72  43- 14-  7  188.152  19.750                                           
  50 Wilczek Edward                  2   15             R    11:11:03     1508.39  12.98       2   0  190.133  19.750                                           
  51 Sotek Mariusz                   1   82              G   11:02:36     1507.73  13.24      11      177.309   0.000                                           
  52 Burkowski Paweł                 3   65             R    11:15:22     1507.57  13.50  54- 31-  7  196.537  19.740                                           
  53 Puchała Sylwester               2   75             R    11:07:05     1507.36  13.76      10      184.023   0.000                                           
  54 Puchała Sylwester               2   43             R    11:07:06     1507.15  14.02      11      184.023   0.000                                           
  55 Glinka Dariusz                  1   43             RG   11:05:10     1507.02  14.28       4   0  181.094  19.720                                           
  56 Burkowski Paweł                 3   77             R    11:15:25     1506.99  14.53       2   0  196.537  19.710                                           
  57 Sotek Mariusz                   1   43             R    11:02:40     1506.88  14.79      12      177.309   0.000                                           
  58 Jaworski Mateusz                3   47             RG   11:09:58     1505.62  15.05       2   0  188.152  19.700                                           
  59 Kurek Wiesław                   3   31             RG   11:15:03     1505.16  15.31       2   1  195.746  19.700                                           
  60 Szczepaniak Robert              1   44             RG   11:02:00     1505.15  15.57       2   0  176.102  19.690                                           
  61 Kurek Wiesław                   3   62             R    11:15:05     1504.77  15.83       3   1  195.746  19.690                                           
  61 Kurek Wiesław                   3   53                  11:15:05     1504.77  15.83       4   1  195.746  19.690                                           
  63 Lewandowski Kazimierz           3    6              GSM 11:10:16     1503.93  16.35       2   1  188.392  19.680                                           
  64 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   51             R    11:10:04     1503.70  16.61  42- 17-  7  188.063  19.670                                           
  65 Puchała Sylwester               2  110              G   11:07:23     1503.66  16.87      12      184.023   0.000                                           
  66 Szpadzik Joanna i Marcin        1  114             RG   11:07:28     1502.98  17.13       3   0  184.065  19.660                                           
  67 Puchała Sylwester               2   28             RG   11:07:27     1502.84  17.39      13      184.023   0.000                                           
  68 Puchała Sylwester               2   23             RG   11:07:31     1502.02  17.65      14      184.023   0.000                                           
  69 Puchała Sylwester               2   92              G   11:07:33     1501.62  17.91      15      184.023   0.000                                           
  69 Puchała Sylwester               2   21             R    11:07:33     1501.62  17.91      16      184.023   0.000                                           
  71 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   53             R    11:10:15     1501.50  18.43       2   0  188.063  19.640                                           
  72 Puchała Sylwester               2   41             RG   11:07:35     1501.21  18.69      17      184.023   0.000                                           
  73 Puchała Sylwester               2   71             R    11:07:36     1501.00  18.95      18      184.023   0.000                                           
  74 Burkowski Paweł                 3   17              G   11:15:58     1500.66  19.21       3   0  196.537  19.620                                           
  75 Górniak Piotr                   2   41             R    11:04:18     1500.37  19.47       3   0  178.994  19.620                                           
  76 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              GSM 11:07:41     1500.33  19.73       4   1  184.065  19.610                                           
  77 Burkowski Paweł                 3   64             R    11:16:01     1500.09  19.98       4   0  196.537  19.610                                           
  78 Puchała Sylwester               2  100              G   11:07:42     1499.78  20.24      19      184.023   0.000                                           
  79 Górniak Piotr                   2   56             RG   11:04:21     1499.74  20.50       4   0  178.994  19.590                                           
  80 Łuczak Marek                    3   30             RGSM 11:15:11     1499.53  20.76  47- 14-  7  195.214  19.590                                           
  81 Górniak Piotr                   2   36             RG   11:04:26     1498.69  21.02       5   0  178.994  19.580                                           
  81 Górniak Piotr                   2   79              G   11:04:26     1498.69  21.02       6   0  178.994  19.580                                           
  83 Widłak Adam                     3   19              GSM 11:17:58     1497.90  21.54       3   2  199.171  19.570                                           
  84 Widłak Adam                     3   15              G   11:17:59     1497.71  21.80       4   2  199.171  19.570                                           
  85 Widłak Adam                     3   11              GSM 11:18:01     1497.34  22.06       5   3  199.171  19.560                                           
  86 Widłak Adam                     3   26             RG   11:18:02     1497.15  22.32       6   3  199.171  19.560                                           
  87 Grzegrzółka Jan                 3    7              GSM 11:16:00     1496.67  22.58  63- 18-  7  196.064  19.550                                           
  88 Fabisiak Rafał                  3    1              GSM 11:10:52     1496.12  22.84  23-  8-  7  188.312  19.550                                           
  89 Fabisiak Rafał                  3   29             RGSM 11:10:53     1495.93  23.10       2   2  188.312  19.540                                           
  90 Lewandowski Kazimierz           3    9              GSM 11:10:58     1495.57  23.36       3   2  188.392  19.540                                           
  91 Włodarczyk Paweł                1    4              GSM 11:03:48     1494.75  23.62       2   2  177.576  19.530                                           
  92 Łukasik Andrzej                 3   54             R    11:14:12     1493.24  23.88  72- 26-  7  192.927  19.530                                           
  93 Puchała Sylwester               2   59             R    11:08:15     1493.09  24.14      20      184.023   0.000                                           
  94 Górniak Piotr                   2   77              G   11:04:53     1493.07  24.40       7   0  178.994  19.520                                           
  95 Wirtek Mariusz                  3   14             RGSM 11:11:37     1492.49  24.66  29-  8-  7  188.974  19.510                                           
  96 Górniak Piotr                   2   23                  11:04:56     1492.45  24.92       8      178.994   0.000                                           
  97 Wojciechowski Jarosław          3   26             R    11:13:01     1492.44  25.18  69- 13-  7  191.057  19.500                                           
  98 Sotek Mariusz                   1   60              G   11:03:51     1491.87  25.44      13      177.309   0.000                                           
  99 Sotek Mariusz                   1   12             R    11:03:52     1491.66  25.69      14      177.309   0.000                                           
 100 Kurek Wiesław                   3   11              G   11:16:16     1491.21  25.95       5   1  195.746  19.490                                           
 101 Burkowski Paweł                 3    9              G   11:16:49     1490.99  26.21       5   0  196.537  19.480                                           
 102 Szczepaniak Robert              1    8              GSM 11:03:09     1490.50  26.47       3   1  176.102  19.480                                           
 103 Sotek Mariusz                   1    8              G   11:03:58     1490.41  26.73      15      177.309   0.000                                           
 104 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   34             RGSM 11:11:11     1490.40  26.99       3   1  188.063  19.460                                           
 105 Szczepaniak Robert              1    9              GSM 11:03:10     1490.29  27.25       4   2  176.102  19.460                                           
 106 Szpadzik Joanna i Marcin        1   73             R    11:08:31     1490.20  27.51       5   1  184.065  19.450                                           
 107 Woźniak Wit                     3    9              G   11:18:40     1490.01  27.77       4   2  199.164  19.450                                           
 108 Łuczak Marek                    3    3              G   11:16:01     1489.99  28.03       2   1  195.214  19.440                                           
 109 Łukasik Andrzej                 3    5             RG   11:14:31     1489.59  28.29       2   0  192.927  19.440                                           
 110 Woźniak Wit                     3   80             R    11:18:43     1489.45  28.55       5   2  199.164  19.430                                           
 111 Szklarz Marian                  3   13             RG   11:16:05     1489.15  28.81       4   0  195.203  19.430                                           
 112 Szpadzik Joanna i Marcin        1   96             R    11:08:37     1489.00  29.07       6   1  184.065  19.420                                           
 113 Szklarz Marian                  3    3              GSM 11:16:07     1488.77  29.33       5   1  195.203  19.420                                           
 114 Widłak Adam                     3    8              G   11:18:47     1488.76  29.59       7   3  199.171  19.410                                           
 115 Włodarczyk Paweł                1   45             RGSM 11:04:17     1488.69  29.85       3   3  177.576  19.410                                           
 116 Szklarz Marian                  3   71             RGSM 11:16:10     1488.21  30.11       6   2  195.203  19.400                                           
 117 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              GSM 11:08:41     1488.20  30.37       7   2  184.065  19.400                                           
 118 Oracz Paweł                     2    3             R    11:06:24     1487.55  30.63       2   0  180.588  19.390                                           
 119 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   48             RG   11:11:28     1487.06  30.89       4   1  188.063  19.390                                           
 120 Włodarczyk Paweł                1   11              G   11:04:25     1487.03  31.15       4   3  177.576  19.380                                           
 121 Szczepaniak Robert              1   40             RG   11:03:27     1486.72  31.40       5   2  176.102  19.380                                           
 122 Sekuła Wiesław                  3   41             RG   11:11:59     1486.68  31.66  49- 11-  7  188.784  19.370                                           
 123 Szczepaniak Robert              1  102             R    11:03:28     1486.51  31.92       6   2  176.102  19.370                                           
 124 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   22             RG   11:11:33     1486.08  32.18       5   1  188.063  19.360                                           
 125 Jaworski Mateusz                3   52             R    11:11:39     1485.61  32.44       3   0  188.152  19.360                                           
 126 Szymaniak Jerzy                 2  142             R    11:08:50     1485.49  32.70 118- 12-  7  183.953  19.350                                           
 127 Jaworski Mateusz                3   34             RGSM 11:11:40     1485.41  32.96       4   1  188.152  19.350                                           
 128 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    3             RGSM 11:11:39     1484.90  33.22       6   2  188.063  19.340                                           
 129 Szczepaniak Robert              1   78             R    11:03:36     1484.84  33.48       7   2  176.102  19.340                                           
 130 Dąbrowski Tomasz                1    8              G   11:03:05     1484.79  33.74       2   1  175.329  19.330                                           
 131 Łukasik Andrzej                 3   58             R    11:14:58     1484.43  34.00       3   0  192.927  19.320                                           
 132 Dąbrowski Tomasz                1   38             RG   11:03:09     1483.95  34.26       3   1  175.329  19.320                                           
 132 Dąbrowski Tomasz                1   82             R    11:03:09     1483.95  34.26       4   1  175.329  19.320                                           
 134 Fabisiak Rafał                  3   17             RG   11:11:54     1483.94  34.78       3   2  188.312  19.310                                           
 135 Pytka Bogdan                    3   91             R    11:02:00     1483.67  35.04  61-  6-  6  173.589  19.300                                           
 136 Jobda Arkadiusz                 3   25              G   11:17:33     1483.52  35.30       2   0  196.641  19.300                                           
 137 Sotek Mariusz                   1   18             R    11:04:33     1483.14  35.56      16      177.309   0.000                                           
 138 Grzegrzółka Jan                 3   20              GSM 11:17:15     1482.53  35.82       2   2  196.064  19.290                                           
 139 Dąbrowski Tomasz                1   86             R    11:03:17     1482.28  36.08       5   1  175.329  19.280                                           
 140 Łuczak Marek                    3    2              GSM 11:16:42     1482.26  36.34       3   2  195.214  19.280                                           
 141 Szpadzik Joanna i Marcin        1   34              GSM 11:09:11     1482.20  36.60       8      184.065   0.000                                           
 142 Sotek Mariusz                   1   55              G   11:04:39     1481.90  36.85      17      177.309   0.000                                           
 143 Kurek Wiesław                   3   79             R    11:17:07     1481.62  37.11       6   1  195.746  19.260                                           
 144 Kurek Wiesław                   3    6              GSM 11:17:08     1481.43  37.37       7   2  195.746  19.260                                           
 145 Woźniak Wit                     3   26              G   11:19:27     1481.32  37.63       6   2  199.164  19.250                                           
 146 Dąbrowski Tomasz                1    1              G   11:03:22     1481.24  37.89       6   1  175.329  19.250                                           
 147 Woźniak Wit                     3   79             R    11:19:29     1480.96  38.15       7   2  199.164  19.240                                           
 148 Burkowski Paweł                 3   61             R    11:17:43     1480.88  38.41       6   0  196.537  19.240                                           
 149 Szklarz Marian                  3    2              G   11:16:51     1480.49  38.67       7   2  195.203  19.230                                           
 150 Szklarz Marian                  3   66             R    11:16:52     1480.31  38.93       8      195.203   0.000                                           
 151 Sotek Mariusz                   1   67              GSM 11:04:49     1479.84  39.19      18      177.309   0.000                                           
 152 Wirtek Mariusz                  3   12             RG   11:12:46     1479.06  39.45       2   1  188.974  19.220                                           
 153 Szklarz Marian                  3   52             RG   11:16:59     1479.00  39.71       9      195.203   0.000                                           
 153 Szklarz Marian                  3   21             RG   11:16:59     1479.00  39.71      10      195.203   0.000                                           
 155 Dąbrowski Tomasz                1   58                  11:03:34     1478.74  40.23       7   1  175.329  19.200                                           
 156 Szklarz Marian                  3   62             RG   11:17:01     1478.62  40.49      11      195.203   0.000                                           
 156 Szklarz Marian                  3   15             RG   11:17:01     1478.62  40.49      12      195.203   0.000                                           
 156 Szklarz Marian                  3   29             RG   11:17:01     1478.62  40.49      13      195.203   0.000                                           
 159 Szklarz Marian                  3   68             RG   11:17:02     1478.44  41.27      14      195.203   0.000                                           
 160 Szklarz Marian                  3   16             RG   11:17:03     1478.25  41.53      15      195.203   0.000                                           
 161 Szklarz Marian                  3    4              GSM 11:17:04     1478.06  41.79      16      195.203   0.000                                           
 162 Borowski Dariusz                2   21             RG   11:08:20     1477.79  42.05  53-  9-  7  182.261  19.160                                           
 163 Borowski Dariusz                2   25             RG   11:08:23     1477.19  42.31       2   0  182.261  19.160                                           
 164 Sotek Mariusz                   1   14             R    11:05:02     1477.17  42.56      19      177.309   0.000                                           
 165 Pytka Bogdan                    3   27             RG   11:02:35     1476.31  42.82       2   0  173.589  19.150                                           
 166 Wojciechowski Andrzej           3   58                  11:14:26     1475.92  43.08 114- 27-  7  191.033  19.140                                           
 167 Tarka Stanisław                 2   99              G   11:11:07     1475.35  43.34       2   0  186.066  19.140                                           
 168 Tarka Stanisław                 2   53             R    11:11:09     1474.96  43.60       3   0  186.066  19.130                                           
 169 Bielski Jacek                   3   33             RG   11:14:20     1474.75  43.86  39-  8-  7  190.734  19.130                                           
 170 Puchała Sylwester               2   48             R    11:09:47     1474.74  44.12      21      184.023   0.000                                           
 171 Puchała Sylwester               2   53             R    11:09:48     1474.54  44.38      22      184.023   0.000                                           
 172 Szklarz Marian                  3   50             R    11:17:23     1474.53  44.64      17      195.203   0.000                                           
 173 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32              G   11:09:50     1474.49  44.90       9      184.065   0.000                                           
 174 Arak Piotr                      1    5              GSM 11:05:54     1474.32  45.16  38- 10-  7  178.245  19.100                                           
 175 Arak Piotr                      1   27              GSM 11:05:56     1473.91  45.42       2   2  178.245  19.100                                           
 176 Sadowski Marek                  2   33              G   11:10:26     1473.68  45.68 101- 13-  7  184.849  19.090                                           
 177 Kurek Wiesław                   3    7              GSM 11:17:53     1473.07  45.94       8      195.746   0.000                                           
 178 Szpadzik Joanna i Marcin        1   77             R    11:09:59     1472.72  46.20      10      184.065   0.000                                           
 179 Glinka Dariusz                  1   36              G   11:07:58     1472.71  46.46       5   0  181.094  19.080                                           
 180 Sotek Mariusz                   1    9              G   11:05:24     1472.67  46.72      20      177.309   0.000                                           
 181 Górniak Piotr                   2   27              G   11:06:33     1472.60  46.98       9      178.994   0.000                                           
 182 Woźniak Wit                     3   17              G   11:20:15     1472.56  47.24       8      199.164   0.000                                           
 183 Kurek Wiesław                   3   23              GSM 11:17:57     1472.33  47.50       9      195.746   0.000                                           
 184 Szpadzik Joanna i Marcin        1   95             RG   11:10:01     1472.32  47.76      11      184.065   0.000                                           
 185 Sotek Mariusz                   1   24             R    11:05:26     1472.26  48.02      21      177.309   0.000                                           
 185 Sotek Mariusz                   1   17             R    11:05:26     1472.26  48.02      22      177.309   0.000                                           
 187 Sotek Mariusz                   1   42             R    11:05:27     1472.06  48.53      23      177.309   0.000                                           
 188 Kurek Wiesław                   3   28              G   11:17:59     1471.96  48.79      10      195.746   0.000                                           
 189 Grzegrzółka Jan                 3   15              GSM 11:18:12     1471.95  49.05       3   3  196.064  19.020                                           
 190 Szpadzik Joanna i Marcin        1   69             R    11:10:03     1471.93  49.31      12      184.065   0.000                                           
 191 Krupa Łukasz                    3   33             RGSM 11:14:41     1471.89  49.57  17-  7-  7  190.879  19.010                                           
 192 Glinka Dariusz                  1   33              GSM 11:08:03     1471.71  49.83       6   1  181.094  19.010                                           
 193 Sotek Mariusz                   1    3              G   11:05:29     1471.65  50.09      24      177.309   0.000                                           
 194 Glinka Dariusz                  1   74             R    11:08:05     1471.31  50.35       7   1  181.094  19.000                                           
 195 Szklarz Marian                  3   31             RG   11:17:42     1471.01  50.61      18      195.203   0.000                                           
 196 Szpadzik Joanna i Marcin        1   97             R    11:10:08     1470.95  50.87      13      184.065   0.000                                           
 197 Krupa Łukasz                    3   26             RGSM 11:14:46     1470.94  51.13       2   2  190.879  18.980                                           
 198 Kowalski Paweł                  2   41              GSM 11:10:15     1470.88  51.39       5   3  184.228  18.980                                           
 199 Włodarczyk Paweł                1   46             RG   11:05:44     1470.81  51.65       5   3  177.576  18.970                                           
 200 Myszkowski Zenon                1    7              GSM 11:02:03     1470.79  51.91  58- 22-  7  172.156  18.970                                           
 201 Kowalski Paweł                  2   19             RG   11:10:16     1470.69  52.17       6   3  184.228  18.960                                           
 202 Wojciechowski Andrzej           3   73             R    11:14:54     1470.62  52.43       2   0  191.033  18.960                                           
 203 Burkowski Paweł                 3   16              G   11:18:39     1470.54  52.69       7   0  196.537  18.950                                           
 204 Sotek Mariusz                   1   73              G   11:05:35     1470.43  52.95      25      177.309   0.000                                           
 205 Grzegrzółka Jan                 3   48             RG   11:18:21     1470.30  53.21       4   3  196.064  18.940                                           
 206 Górniak Piotr                   2   61             RG   11:06:45     1470.18  53.47      10      178.994   0.000                                           
 207 Szczepaniak Robert              1   15              G   11:04:47     1470.17  53.72       8      176.102   0.000                                           
 208 Burkowski Paweł                 3   13              G   11:18:42     1469.99  53.98       8      196.537   0.000                                           
 209 Włodarczyk Paweł                1    6              GSM 11:05:49     1469.80  54.24       6   4  177.576  18.920                                           
 210 Kowalski Paweł                  2   30             RG   11:10:21     1469.71  54.50       7   3  184.228  18.910                                           
 211 Szklarz Marian                  3   25             R    11:17:50     1469.53  54.76      19      195.203   0.000                                           
 211 Wilczek Edward                  2   73             R    11:14:23     1469.53  54.76       3   0  190.133  18.910                                           
 213 Wilczek Edward                  2   29             R    11:14:25     1469.15  55.28       4   0  190.133  18.900                                           
 214 Jaworski Mateusz                3   17             RGSM 11:13:05     1468.98  55.54       5   2  188.152  18.890                                           
 215 Arak Piotr                      1   19              G   11:06:21     1468.85  55.80       3   2  178.245  18.890                                           
 216 Kurek Wiesław                   3   45             RG   11:18:17     1468.65  56.06      11      195.746   0.000                                           
 217 Wojciechowski Andrzej           3  150             R    11:15:05     1468.54  56.32       3   0  191.033  18.880                                           
 218 Myszkowski Zenon                1    5              G   11:02:14     1468.49  56.58       2   1  172.156  18.870                                           
 219 Kurek Wiesław                   3   27              G   11:18:19     1468.28  56.84      12      195.746   0.000                                           
 220 Widłak Adam                     3    3              G   11:20:39     1468.27  57.10       8      199.171   0.000                                           
 221 Kurek Wiesław                   3   34             RGSM 11:18:20     1468.10  57.36      13      195.746   0.000                                           
 222 Myszkowski Zenon                1   28              G   11:02:17     1467.86  57.62       3   1  172.156  18.850                                           
 223 Szpadzik Joanna i Marcin        1    5              G   11:10:25     1467.63  57.88      14      184.065   0.000                                           
 224 Sadowski Marek                  2   47              G   11:10:59     1467.25  58.14       2   0  184.849  18.840                                           
 225 Dąbrowski Tomasz                1   29              GSM 11:04:31     1466.98  58.40       8      175.329   0.000                                           
 226 Sadowski Marek                  2   78             R    11:11:01     1466.86  58.66       3   0  184.849  18.830                                           
 227 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG   11:04:32     1466.78  58.92       9      175.329   0.000                                           
 228 Chojnacki M. i  Z.              2    8             RG   11:11:32     1466.43  59.18  49- 10-  7  185.552  18.820                                           
 229 Rokita Sławomir                 2   12              G   11:11:59     1466.24  59.43  48-  2-  2  186.188  18.820                                           
 230 Kulczyński Mieczysław           3    7              G   11:13:30     1465.99  59.69  77-  9-  7  188.380  18.810                                           
 231 Michniewski Tomasz              3   15              GSM 11:14:56     1464.96  59.95       2   2  190.347  18.810                                           
 232 Glinka Dariusz                  1    7              G   11:08:38     1464.77  60.21       8      181.094   0.000                                           
 233 Glinka Dariusz                  1   25              GSM 11:08:40     1464.37  60.47       9      181.094   0.000                                           
 233 Glinka Dariusz                  1   23              GSM 11:08:40     1464.37  60.47      10      181.094   0.000                                           
 235 Walczak Dariusz                 1   12              GSM 11:04:18     1464.28  60.99  41-  9-  7  174.688  18.780                                           
 236 Myszkowski Zenon                1   16              GSM 11:02:35     1464.12  61.25       4   2  172.156  18.780                                           
 237 Glinka Dariusz                  1   31              GSM 11:08:46     1463.19  61.51      11      181.094   0.000                                           
 238 Burkowski Paweł                 3   33             RG   11:19:22     1462.69  61.77       9      196.537   0.000                                           
 239 Łukasik Andrzej                 3   41             RG   11:16:55     1462.49  62.03       4   0  192.927  18.760                                           
 240 Burkowski Paweł                 3   27             RG   11:19:25     1462.15  62.29      10      196.537   0.000                                           
 241 Myszkowski Zenon                1   34              G   11:02:45     1462.05  62.55       5   2  172.156  18.750                                           
 242 Glinka Dariusz                  1   62             R    11:08:52     1462.01  62.81      12      181.094   0.000                                           
 243 Łukasik Andrzej                 3   50             R SM 11:16:58     1461.94  63.07       5   1  192.927  18.740                                           
 244 Jobda Arkadiusz                 3   26              GSM 11:19:31     1461.83  63.33       3   1  196.641  18.740                                           
 244 Szczepaniak Robert              1   22              GSM 11:05:28     1461.83  63.33       9      176.102   0.000                                           
 246 Glinka Dariusz                  1   63             R SM 11:08:53     1461.81  63.85      13      181.094   0.000                                           
 247 Glinka Dariusz                  1   18              G   11:08:54     1461.61  64.11      14      181.094   0.000                                           
 248 Łukasik Andrzej                 3   43             R    11:17:01     1461.38  64.37       6   1  192.927  18.720                                           
 249 Szczepaniak Robert              1   19              GSM 11:05:31     1461.23  64.63      10      176.102   0.000                                           
 250 Walczak Dariusz                 1   31             RG   11:04:34     1461.01  64.89       2   1  174.688  18.710                                           
 251 Glinka Dariusz                  1   20              G   11:08:58     1460.83  65.14      15      181.094   0.000                                           
 252 Glinka Dariusz                  1   21              G   11:08:59     1460.63  65.40      16      181.094   0.000                                           
 253 Bielski Jacek                   3    2              GSM 11:15:36     1460.44  65.66       2   1  190.734  18.690                                           
 253 Glinka Dariusz                  1   67             R    11:09:00     1460.44  65.66      17      181.094   0.000                                           
 255 Szymaniak Jerzy                 2  115             R    11:10:58     1460.33  66.18       2   0  183.953  18.680                                           
 255 Szymaniak Jerzy                 2   35              G   11:10:58     1460.33  66.18       3   0  183.953  18.680                                           
 255 Woźniak Wit                     3   82             R    11:21:23     1460.33  66.18       9      199.164   0.000                                           
 258 Łukasik Andrzej                 3    3             RG   11:17:07     1460.28  66.96       7   1  192.927  18.660                                           
 259 Tarka Stanisław                 2   90              G   11:12:27     1459.91  67.22       4   0  186.066  18.660                                           
 260 Chojnacki M. i  Z.              2   48              GSM 11:12:06     1459.89  67.48       2   1  185.552  18.650                                           
 261 Glinka Dariusz                  1   19              G   11:09:03     1459.85  67.74      18      181.094   0.000                                           
 262 Glinka Dariusz                  1   11              G   11:09:04     1459.65  68.00      19      181.094   0.000                                           
 263 Łukasik Andrzej                 3   15             RG   11:17:11     1459.54  68.26       8      192.927   0.000                                           
 264 Tarka Stanisław                 2   38             R    11:12:29     1459.53  68.52       5   0  186.066  18.630                                           
 265 Myszkowski Zenon                1   42              G   11:02:58     1459.36  68.78       6   2  172.156  18.630                                           
 266 Szpadzik Joanna i Marcin        1  117             R    11:11:09     1459.10  69.04      15      184.065   0.000                                           
 267 Woźniak Wit                     3    4              GSM 11:21:30     1459.08  69.30      10      199.164   0.000                                           
 268 Łukasik Andrzej                 3   48             R    11:17:14     1458.99  69.56       9      192.927   0.000                                           
 269 Szymaniak Jerzy                 2    8              GSM 11:11:05     1458.98  69.82       4   1  183.953  18.610                                           
 270 Włodarczyk Paweł                1    8              GSM 11:06:43     1458.93  70.08       7   5  177.576  18.600                                           
 271 Woźniak Wit                     3   52                  11:21:31     1458.90  70.34      11      199.164   0.000                                           
 272 Szymaniak Jerzy                 2  111             R    11:11:06     1458.79  70.59       5   1  183.953  18.590                                           
 273 Szpadzik Joanna i Marcin        1    3             R    11:11:11     1458.71  70.85      16      184.065   0.000                                           
 274 Glinka Dariusz                  1   69             R    11:09:09     1458.67  71.11      20      181.094   0.000                                           
 275 Myszkowski Zenon                1    8              G   11:03:02     1458.54  71.37       7   2  172.156  18.580                                           
 275 Woźniak Wit                     3   55               SM 11:21:33     1458.54  71.37      12      199.164   0.000                                           
 277 Szpadzik Joanna i Marcin        1   87             R    11:11:13     1458.33  71.89      17      184.065   0.000                                           
 278 Tarka Stanisław                 2   40             R    11:12:36     1458.20  72.15       6   0  186.066  18.560                                           
 279 Dąbrowski Tomasz                1   20              GSM 11:05:15     1458.04  72.41      10      175.329   0.000                                           
 280 Dąbrowski Tomasz                1   17              G   11:05:16     1457.84  72.67      11      175.329   0.000                                           
 281 Puchała Sylwester               2   18             RG   11:11:14     1457.80  72.93      23      184.023   0.000                                           
 282 Wojciechowski Andrzej           3  113             R    11:16:04     1457.53  73.19       4   0  191.033  18.540                                           
 283 Dąbrowski Tomasz                1  103             R    11:05:18     1457.43  73.45      12      175.329   0.000                                           
 284 Puchała Sylwester               2    6             RG   11:11:16     1457.42  73.71      24      184.023   0.000                                           
 285 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   33             RG   11:14:03     1457.29  73.97       7   2  188.063  18.520                                           
 286 Szymaniak Jerzy                 2  138             R    11:11:14     1457.25  74.23       6   1  183.953  18.520                                           
 287 Tarka Stanisław                 2  115              G   11:12:42     1457.06  74.49       7   0  186.066  18.510                                           
 288 Łuczak Marek                    3    6              G   11:19:00     1456.82  74.75       4   2  195.214  18.510                                           
 289 Sotek Mariusz                   1   13             R    11:06:43     1456.74  75.01      26      177.309   0.000                                           
 290 Szymaniak Jerzy                 2   46              G   11:11:17     1456.67  75.27       7   1  183.953  18.500                                           
 291 Puchała Sylwester               2   70             R    11:11:21     1456.45  75.53      25      184.023   0.000                                           
 292 Wojciechowski Andrzej           3  115             R    11:16:10     1456.41  75.79       5   0  191.033  18.490                                           
 293 Jaworski Mateusz                3   27             RGSM 11:14:12     1456.29  76.05       6   3  188.152  18.480                                           
 294 Szymaniak Jerzy                 2   15              G   11:11:19     1456.28  76.30       8      183.953   0.000                                           
 295 Sotek Mariusz                   1   19             R    11:06:46     1456.14  76.56      27      177.309   0.000                                           
 296 Sekuła Wiesław                  3   20              GSM 11:14:41     1455.73  76.82       2   1  188.784  18.470                                           
 297 Lewandowski Kazimierz           3   18              G   11:14:25     1455.70  77.08       4   2  188.392  18.460                                           
 298 Wojciechowski Andrzej           3   83             R    11:16:14     1455.67  77.34       6   0  191.033  18.460                                           
 299 Kowalski Paweł                  2    1             R    11:11:34     1455.58  77.60       8      184.228   0.000                                           
 300 Kurek Wiesław                   3   10              G   11:19:30     1455.36  77.86      14      195.746   0.000                                           
 301 Wojciechowski Andrzej           3   48              G   11:16:16     1455.31  78.12       7   0  191.033  18.440                                           
 302 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    2             RG   11:14:14     1455.22  78.38       8      188.063   0.000                                           
 303 Łuczak Marek                    3   42             RG   11:19:09     1455.19  78.64       5   2  195.214  18.430                                           
 304 Kurek Wiesław                   3    2              G   11:19:31     1455.18  78.90      15      195.746   0.000                                           
 305 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   23             RGSM 11:14:15     1455.03  79.16       9      188.063   0.000                                           
 306 Kurek Wiesław                   3   42             RG   11:19:33     1454.82  79.42      16      195.746   0.000                                           
 307 Michniewski Tomasz              3   39             RG   11:15:52     1454.51  79.68       3   2  190.347  18.410                                           
 308 Szklarz Marian                  3    9              G   11:19:14     1454.21  79.94      20      195.203   0.000                                           
 309 Wojciechowski Andrzej           3  151             R    11:16:22     1454.20  80.20       8      191.033   0.000                                           
 310 Wilczek Edward                  2    1              GSM 11:15:46     1453.99  80.46       5   1  190.133  18.390                                           
 311 Jobda Arkadiusz                 3   38             RG   11:20:15     1453.91  80.72       4   1  196.641  18.390                                           
 312 Wilczek Edward                  2   30             RG   11:15:51     1453.06  80.98       6   1  190.133  18.380                                           
 313 Wilczek Edward                  2   46             R    11:15:54     1452.51  81.24       7   1  190.133  18.380                                           
 314 Wilczek Edward                  2   28             R    11:15:55     1452.32  81.50       8      190.133   0.000                                           
 315 Wilczek Edward                  2   90              G   11:15:56     1452.14  81.75       9      190.133   0.000                                           
 316 Górniak Piotr                   2   38             RG   11:08:16     1452.09  82.01      11      178.994   0.000                                           
 317 Antosiewicz Bogdan              3   48             RG   11:30:20     1452.08  82.27  50-  6-  6  211.036  18.360                                           
 318 Oracz Paweł                     2   22             RG   11:09:22     1452.06  82.53       3   0  180.588  18.350                                           
 319 Wilczek Edward                  2    9              GSM 11:15:57     1451.95  82.79      10      190.133   0.000                                           
 320 Wilczek Edward                  2   27             RG   11:15:58     1451.77  83.05      11      190.133   0.000                                           
 321 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   15             RGSM 11:14:33     1451.66  83.31      10      188.063   0.000                                           
 322 Łuczak Marek                    3   17              G   11:19:29     1451.59  83.57       6   2  195.214  18.330                                           
 323 Burkowski Paweł                 3   41             RGSM 11:20:24     1451.53  83.83      11      196.537   0.000                                           
 324 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   36             RG   11:14:34     1451.48  84.09      11      188.063   0.000                                           
 325 Wojciechowski Andrzej           3   53                  11:16:37     1451.44  84.35       9      191.033   0.000                                           
 326 Wilczek Edward                  2   13              GSM 11:16:00     1451.40  84.61      12      190.133   0.000                                           
 327 Borkowski Jerzy                 1   28              GSM 11:04:10     1451.29  84.87  17-  2-  2  172.945  18.310                                           
 328 Łuczak Marek                    3   16              G   11:19:33     1450.87  85.13       7   2  195.214  18.300                                           
 329 Wirtek Mariusz                  3    4              GSM 11:15:15     1450.86  85.39       3   2  188.974  18.300                                           
 330 Kowalski Paweł                  2   58               SM 11:11:59     1450.81  85.65       9      184.228   0.000                                           
 331 Wojciechowski Jarosław          3    3              GSM 11:16:42     1450.70  85.91       2   1  191.057  18.290                                           
 332 Jaworski Mateusz                3   51             R    11:14:43     1450.48  86.17       7   3  188.152  18.280                                           
 333 Sadowski Marek                  2   89             R    11:12:27     1450.37  86.43       4   0  184.849  18.280                                           
 334 Wirtek Mariusz                  3    5              GSM 11:15:20     1449.93  86.69       4   3  188.974  18.270                                           
 335 Grzegrzółka Jan                 3   72             R    11:20:14     1449.82  86.95       5   3  196.064  18.260                                           
 336 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   62             R    11:14:43     1449.80  87.21      12      188.063   0.000                                           
 337 Wojciechowski Andrzej           3   19              G   11:16:46     1449.78  87.46      10      191.033   0.000                                           
 338 Jaworski Mateusz                3    5              G   11:14:48     1449.55  87.72       8      188.152   0.000                                           
 339 Glinka Dariusz                  1   26              G   11:09:57     1449.33  87.98      21      181.094   0.000                                           
 340 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   24             RG   11:14:47     1449.05  88.24      13      188.063   0.000                                           
 341 Glinka Dariusz                  1   60             R    11:09:59     1448.95  88.50      22      181.094   0.000                                           
 342 Puchała Sylwester               2    5             RG   11:12:01     1448.81  88.76      26      184.023   0.000                                           
 343 Glinka Dariusz                  1   86             R    11:10:00     1448.75  89.02      23      181.094   0.000                                           
 344 Wojciechowski Jarosław          3   22             RG   11:16:53     1448.68  89.28       3   1  191.057  18.220                                           
 345 Burkowski Paweł                 3   45             RG   11:20:41     1448.50  89.54      12      196.537   0.000                                           
 346 Borowski Dariusz                2   11             RG   11:10:52     1448.05  89.80       3   0  182.261  18.210                                           
 347 Borowski Dariusz                2   20             RG   11:10:53     1447.86  90.06       4   0  182.261  18.200                                           
 348 Burkowski Paweł                 3   15              G   11:20:45     1447.79  90.32      13      196.537   0.000                                           
 349 Borowski Dariusz                2   10             RG M 11:10:54     1447.67  90.58       5   1  182.261  18.190                                           
 350 Szklarz Marian                  3    1              G   11:19:51     1447.56  90.84      21      195.203   0.000                                           
 351 Wojciechowski Andrzej           3   79             R    11:16:59     1447.40  91.10      11      191.033   0.000                                           
 352 Tarka Stanisław                 2  114              G   11:13:34     1447.23  91.36       8      186.066   0.000                                           
 353 Zelman Marcin                   3    7              G   11:13:02     1446.75  91.62  50-  2-  2  185.232  18.170                                           
 354 Szklarz Marian                  3   72             RG   11:19:56     1446.66  91.88      22      195.203   0.000                                           
 355 Glinka Dariusz                  1   16              G   11:10:11     1446.63  92.14      24      181.094   0.000                                           
 356 Jobda Arkadiusz                 3   24              G   11:20:56     1446.60  92.40       5   1  196.641  18.160                                           
 357 Woźniak Wit                     3    6              G   11:22:42     1446.36  92.66      13      199.164   0.000                                           
 358 Jobda Arkadiusz                 3   23              GSM 11:20:58     1446.24  92.92       6   2  196.641  18.150                                           
 359 Tarka Stanisław                 2   20             R    11:13:40     1446.11  93.17       9      186.066   0.000                                           
 360 Michniewski Tomasz              3    4              G   11:16:38     1446.04  93.43       4   2  190.347  18.140                                           
 361 Górniak Piotr                   2    1                  11:08:47     1446.03  93.69      12      178.994   0.000                                           
 362 Woźniak Wit                     3   34              G   11:22:45     1445.84  93.95      14      199.164   0.000                                           
 363 Szklarz Marian                  3   39             RG   11:20:01     1445.77  94.21      23      195.203   0.000                                           
 364 Wojciechowski Jarosław          3   71              G   11:17:09     1445.76  94.47       4   1  191.057  18.110                                           
 365 Tarka Stanisław                 2   95              G   11:13:42     1445.73  94.73      10      186.066   0.000                                           
 366 Szklarz Marian                  3   56             RG   11:20:03     1445.41  94.99      24      195.203   0.000                                           
 366 Szklarz Marian                  3   64             R    11:20:03     1445.41  94.99      25      195.203   0.000                                           
 368 Dąbrowski Tomasz                1   42             RG   11:06:19     1445.22  95.51      13      175.329   0.000                                           
 369 Dąbrowski Tomasz                1  106             R    11:06:20     1445.02  95.77      14      175.329   0.000                                           
 370 Dąbrowski Tomasz                1   46             RG   11:06:22     1444.62  96.03      15      175.329   0.000                                           
 371 Tarka Stanisław                 2   21             R    11:13:48     1444.61  96.29      11      186.066   0.000                                           
 372 Puchała Sylwester               2   33             R    11:12:25     1444.26  96.55      27      184.023   0.000                                           
 373 Tarka Stanisław                 2   56             R    11:13:51     1444.05  96.81      12      186.066   0.000                                           
 374 Dąbrowski Tomasz                1  104             R    11:06:25     1444.03  97.07      16      175.329   0.000                                           
 374 Dąbrowski Tomasz                1   27              GSM 11:06:25     1444.03  97.07      17      175.329   0.000                                           
 374 Dąbrowski Tomasz                1   90             R    11:06:25     1444.03  97.07      18      175.329   0.000                                           
 377 Głażewski Jerzy                 3   35             RG   11:21:08     1443.98  97.85  42-  2-  2  196.574  18.050                                           
 378 Dąbrowski Tomasz                1   36             RGSM 11:06:27     1443.63  98.11      19      175.329   0.000                                           
 379 Krzcot Marcin                   1   61              G   11:04:35     1443.50  98.37  31-  2-  2  172.618  18.040                                           
 380 Widłak Adam                     3   10              G   11:22:59     1443.44  98.62       9      199.171   0.000                                           
 381 Szczepaniak Robert              1   20              G   11:07:01     1443.26  98.88      11      176.102   0.000                                           
 382 Puchała Sylwester               2   46             R SM 11:12:32     1442.94  99.14      28      184.023   0.000                                           
 383 Kurek Wiesław                   3   30             RG   11:20:40     1442.85  99.40      17      195.746   0.000                                           
 384 Szczepaniak Robert              1   18              G   11:07:05     1442.47  99.66      12      176.102   0.000                                           
 385 Kwiatkowski Andrzej             2  102              G   11:15:12     1442.44  99.92 100-  1-  1  187.806  18.010                                           
 386 Jobda Arkadiusz                 3   41             RG   11:21:23     1441.83 100.18       7   2  196.641  18.000                                           
 387 Arak Piotr                      1    7              G   11:08:38     1441.72 100.44       4   2  178.245  17.990                                           
 387 Walczak Dariusz                 1   44             RG   11:06:10     1441.72 100.44       3   1  174.688  17.990                                           
 389 Walczak Dariusz                 1   24              GSM 11:06:13     1441.12 100.96       4   2  174.688  17.980                                           
 390 Puchała Sylwester               2   30             R SM 11:12:42     1441.06 101.22      29      184.023   0.000                                           
 391 Sekuła Wiesław                  3   15              GSM 11:16:01     1440.92 101.48       3   2  188.784  17.970                                           
 392 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   50             RGSM 11:15:31     1440.91 101.74      14      188.063   0.000                                           
 393 Puchała Sylwester               2   83             R    11:12:43     1440.87 102.00      30      184.023   0.000                                           
 394 Arak Piotr                      1    1              GSM 11:08:43     1440.75 102.26       5   3  178.245  17.960                                           
 395 Sotek Mariusz                   1   22             R    11:08:05     1440.56 102.52      28      177.309   0.000                                           
 396 Sotek Mariusz                   1   71              G   11:08:06     1440.37 102.78      29      177.309   0.000                                           
 397 Kulczyński Mieczysław           3   21              G   11:15:48     1440.21 103.04       2   0  188.380  17.940                                           
 398 Puchała Sylwester               2   19             R SM 11:12:47     1440.12 103.30      31      184.023   0.000                                           
 399 Kulczyński Mieczysław           3    9              GSM 11:15:49     1440.03 103.56       3   1  188.380  17.930                                           
 400 Sadowski Marek                  2   46              G   11:13:22     1440.01 103.82       5   0  184.849  17.930                                           
 401 Szymaniak Jerzy                 2  116             R    11:12:45     1439.95 104.08       9      183.953   0.000                                           
 402 Sotek Mariusz                   1   77              G   11:08:09     1439.78 104.33      30      177.309   0.000                                           
 403 Łukasik Andrzej                 3   25             R    11:19:01     1439.58 104.59      10      192.927   0.000                                           
 404 Pytka Bogdan                    3   20             RG   11:05:37     1439.18 104.85       3   0  173.589  17.910                                           
 405 Górniak Piotr                   2   21              GSM 11:09:23     1439.05 105.11      13      178.994   0.000                                           
 406 Wojciechowski Andrzej           3   33              GSM 11:17:46     1438.86 105.37      12      191.033   0.000                                           
 407 Krupa Łukasz                    3   12              GSM 11:17:42     1438.43 105.63       3   3  190.879  17.890                                           
 407 Krupa Łukasz                    3   18             RG   11:17:42     1438.43 105.63       4   3  190.879  17.890                                           
 409 Wojciechowski Andrzej           3   42              G   11:17:49     1438.32 106.15      13      191.033   0.000                                           
 410 Łukasik Andrzej                 3   18             R SM 11:19:10     1437.97 106.41      11      192.927   0.000                                           
 411 Bolek Marian                    1   24             RG M 11:09:20     1437.73 106.67  38-  1-  1  178.758  17.870                                           
 412 Glinka Dariusz                  1    1              G   11:10:58     1437.63 106.93      25      181.094   0.000                                           
 413 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   37             RG   11:15:49     1437.61 107.19      15      188.063   0.000                                           
 414 Sotek Mariusz                   1   11              G   11:08:21     1437.45 107.45      31      177.309   0.000                                           
 415 Glinka Dariusz                  1   17              G   11:11:00     1437.25 107.71      26      181.094   0.000                                           
 416 Szczepaniak Robert              1   24              GSM 11:07:32     1437.18 107.97      13      176.102   0.000                                           
 417 Wojciechowski Andrzej           3   41              G   11:17:57     1436.88 108.23      14      191.033   0.000                                           
 418 Glinka Dariusz                  1   77             R    11:11:02     1436.87 108.49      27      181.094   0.000                                           
 419 Wojciechowski Jarosław          3   10             RG   11:17:59     1436.70 108.75       5   1  191.057  17.830                                           
 420 Kulczyński Mieczysław           3   56             R    11:16:08     1436.55 109.01       4   1  188.380  17.820                                           
 421 Sotek Mariusz                   1   80              G   11:08:26     1436.48 109.27      32      177.309   0.000                                           
 422 Wilczek Edward                  2   50             R    11:17:22     1436.41 109.53      13      190.133   0.000                                           
 423 Sekuła Wiesław                  3   17              G   11:16:26     1436.35 109.79       4   2  188.784  17.810                                           
 424 Wilczek Edward                  2   55             R    11:17:23     1436.23 110.04      14      190.133   0.000                                           
 425 Szklarz Marian                  3   12             RG   11:20:56     1436.02 110.30      26      195.203   0.000                                           
 426 Fabisiak Rafał                  3   27             RG   11:16:09     1435.85 110.56       4   2  188.312  17.790                                           
 427 Wojciechowski Andrzej           3   32              GSM 11:18:03     1435.80 110.82      15      191.033   0.000                                           
 428 Burkowski Paweł                 3   10              GSM 11:21:54     1435.63 111.08      14      196.537   0.000                                           
 428 Myszkowski Zenon                1   31              G   11:04:55     1435.63 111.08       8      172.156   0.000                                           
 430 Myszkowski Zenon                1   60             R    11:04:56     1435.43 111.60       9      172.156   0.000                                           
 431 Fabisiak Rafał                  3    6             RG   11:16:12     1435.31 111.86       5   2  188.312  17.770                                           
 432 Myszkowski Zenon                1   43              G   11:04:58     1435.03 112.12      10      172.156   0.000                                           
 433 Burkowski Paweł                 3   14              GSM 11:21:58     1434.93 112.38      15      196.537   0.000                                           
 434 Walczak Dariusz                 1   28             RG   11:06:45     1434.81 112.64       5   2  174.688  17.750                                           
 435 Glinka Dariusz                  1   75             R    11:11:13     1434.79 112.90      28      181.094   0.000                                           
 436 Szymaniak Jerzy                 2   88             R    11:13:13     1434.70 113.16      10      183.953   0.000                                           
 437 Sotek Mariusz                   1    1              G   11:08:36     1434.54 113.42      33      177.309   0.000                                           
 438 Myszkowski Zenon                1   23              G   11:05:01     1434.43 113.68      11      172.156   0.000                                           
 439 Grzegrzółka Jan                 3   22              G   11:21:42     1434.27 113.94       6   3  196.064  17.720                                           
 440 Tarka Stanisław                 2   78              G   11:14:44     1434.22 114.20      13      186.066   0.000                                           
 441 Puchała Sylwester               2   86              G   11:13:19     1434.13 114.46      32      184.023   0.000                                           
 442 Peterek Kazimierz               2   26             RG   11:15:44     1434.03 114.72  79-  5-  5  187.475  17.710                                           
 443 Widłak Adam                     3   12              GSM 11:23:54     1433.92 114.98      10      199.171   0.000                                           
 444 Szklarz Marian                  3   43             RG   11:21:08     1433.91 115.24      27      195.203   0.000                                           
 445 Myszkowski Zenon                1   44              G   11:05:04     1433.84 115.49      12      172.156   0.000                                           
 446 Szklarz Marian                  3   41             R    11:21:09     1433.74 115.75      28      195.203   0.000                                           
 447 Szczepaniak Robert              1    7              GSM 11:07:50     1433.67 116.01      14      176.102   0.000                                           
 448 Szklarz Marian                  3   19             RGSM 11:21:10     1433.56 116.27      29      195.203   0.000                                           
 449 Burkowski Paweł                 3   20              G   11:22:06     1433.53 116.53      16      196.537   0.000                                           
 450 Woźniak Wit                     3   47             RG   11:23:56     1433.52 116.79      15      199.164   0.000                                           
 451 Burkowski Paweł                 3   19              G   11:22:08     1433.18 117.05      17      196.537   0.000                                           
 452 Tarka Stanisław                 2   11             R    11:14:51     1432.93 117.31      14      186.066   0.000                                           
 452 Tarka Stanisław                 2    3              G   11:14:51     1432.93 117.31      15      186.066   0.000                                           
 454 Sekuła Wiesław                  3   39             RG   11:16:45     1432.90 117.83       5   2  188.784  17.650                                           
 455 Sadowski Sławomir Piotr         1    8              G   11:07:41     1432.49 118.09  39-  5-  5  175.743  17.640                                           
 456 Woźniak Wit                     3    7              GSM 11:24:11     1430.95 118.35      16      199.164   0.000                                           
 457 Widłak Adam                     3    1              G   11:24:14     1430.48 118.61      11      199.171   0.000                                           
 458 Szklarz Marian                  3   67             R    11:21:29     1430.23 118.87      30      195.203   0.000                                           
 459 Woźniak Wit                     3   68             R    11:24:17     1429.92 119.13      17      199.164   0.000                                           
 460 Arak Piotr                      1   13              GSM 11:09:41     1429.58 119.39       6   4  178.245  17.620                                           
 461 Górniak Piotr                   2   65              G   11:10:13     1429.47 119.65      14      178.994   0.000                                           
 462 Sotek Mariusz                   1   69              GSM 11:09:03     1429.34 119.91      34      177.309   0.000                                           
 463 Woźniak Wit                     3    5              G   11:24:21     1429.24 120.17      18      199.164   0.000                                           
 464 Pytka Bogdan                    3   33             RG   11:06:30     1428.72 120.43       4   0  173.589  17.590                                           
 465 Chojnacki M. i  Z.              2    7             RGSM 11:14:53     1428.61 120.69       3   2  185.552  17.590                                           
 466 Zelman Marcin                   3   15              G   11:14:40     1428.52 120.95       2   0  185.232  17.580                                           
 467 Kurek Wiesław                   3   32             RG   11:22:03     1428.28 121.20      18      195.746   0.000                                           
 468 Arak Piotr                      1   11              G   11:09:51     1427.67 121.46       7   4  178.245  17.570                                           
 469 Kulczyński Mieczysław           3   26              G   11:16:57     1427.66 121.72       5   1  188.380  17.570                                           
 470 Szklarz Marian                  3    6              GSM 11:21:44     1427.62 121.98      31      195.203   0.000                                           
 470 Tarka Stanisław                 2   94              G   11:15:20     1427.62 121.98      16      186.066   0.000                                           
 472 Łuczak Marek                    3   25             RG   11:21:45     1427.53 122.50       8      195.214   0.000                                           
 473 Skiba Włodzimierz               2    3             RG   11:17:17     1427.47 122.76  43-  2-  2  188.830  17.550                                           
 474 Kulczyński Mieczysław           3   90             R    11:17:00     1427.12 123.02       6   1  188.380  17.540                                           
 475 Woźniak Wit                     3   14              G   11:24:34     1427.02 123.28      19      199.164   0.000                                           
 476 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   40             RG   11:16:48     1426.88 123.54      16      188.063   0.000                                           
 477 Bielski Jacek                   3   24             RG   11:18:41     1426.76 123.80       3   1  190.734  17.530                                           
 478 Grzegrzółka Jan                 3   34              G   11:22:26     1426.61 124.06       7   3  196.064  17.520                                           
 479 Antosiewicz Bogdan              3   21              GSM 11:32:58     1426.24 124.32       2   1  211.036  17.520                                           
 480 Myszkowski Zenon                1   33              G   11:05:43     1426.12 124.58      13      172.156   0.000                                           
 481 Tarka Stanisław                 2   12             R    11:15:31     1425.61 124.84      17      186.066   0.000                                           
 482 Myszkowski Zenon                1   37              GSM 11:05:46     1425.53 125.10      14      172.156   0.000                                           
 483 Arak Piotr                      1   51                  11:10:04     1425.20 125.36       8      178.245   0.000                                           
 484 Sotek Mariusz                   1   47              G   11:09:27     1424.74 125.62      35      177.309   0.000                                           
 485 Grzegrzółka Jan                 3   64             R    11:22:37     1424.71 125.88       8      196.064   0.000                                           
 486 Łuczak Marek                    3   55             R    11:22:02     1424.57 126.14       9      195.214   0.000                                           
 487 Włodarczyk Paweł                1    9              GSM 11:09:40     1424.41 126.40       8      177.576   0.000                                           
 488 Michniewski Tomasz              3   24              GSM 11:18:38     1424.40 126.66       5   3  190.347  17.470                                           
 489 Grzegrzółka Jan                 3   57             R    11:22:39     1424.37 126.91       9      196.064   0.000                                           
 490 Borowski Dariusz                2   16             RG M 11:12:58     1424.29 127.17       6   2  182.261  17.460                                           
 491 Łukasik Andrzej                 3   12             R    11:20:28     1424.17 127.43      12      192.927   0.000                                           
 492 Widłak Adam                     3    7              GSM 11:24:52     1424.01 127.69      12      199.171   0.000                                           
 493 Łukasik Andrzej                 3   70              GSM 11:20:30     1423.82 127.95      13      192.927   0.000                                           
 494 Rawski Witold                   1   87             R    11:09:34     1423.80 128.21  67-  5-  5  177.358  17.440                                           
 495 Michniewski Tomasz              3   32             RG   11:18:42     1423.69 128.47       6   3  190.347  17.430                                           
 496 Szczepaniak Robert              1   26              G   11:08:42     1423.62 128.73      15      176.102   0.000                                           
 497 Górniak Piotr                   2   70              GSM 11:10:44     1423.60 128.99      15      178.994   0.000                                           
 498 Lewandowski Kazimierz           3   37             RGSM 11:17:21     1423.44 129.25       5   3  188.392  17.420                                           
 499 Puchała Sylwester               2    8             RG   11:14:20     1422.86 129.51      33      184.023   0.000                                           
 500 Łukasik Andrzej                 3   65              G   11:20:36     1422.77 129.77      14      192.927   0.000                                           
 501 Burkowski Paweł                 3   73             R    11:23:09     1422.64 130.03      18      196.537   0.000                                           
 501 Burkowski Paweł                 3   54                  11:23:09     1422.64 130.03      19      196.537   0.000                                           
 503 Jobda Arkadiusz                 3   30              G   11:23:14     1422.53 130.55       8      196.641   0.000                                           
 504 Szczepaniak Robert              1    6              GSM 11:08:49     1422.28 130.81      16      176.102   0.000                                           
 505 Szczepaniak Robert              1   12              G   11:08:50     1422.09 131.07      17      176.102   0.000                                           
 506 Toporowicz Tadeusz              1   30              GSM 11:05:07     1422.04 131.33  34-  2-  2  170.811  17.380                                           
 507 Łuczak Marek                    3   15              GSM 11:22:17     1421.98 131.59      10      195.214   0.000                                           
 508 Dąbrowski Tomasz                1   33             RG   11:08:18     1421.97 131.85      20      175.329   0.000                                           
 509 Grzegrzółka Jan                 3    5              G   11:22:53     1421.96 132.11      10      196.064   0.000                                           
 510 Górniak Piotr                   2   42             RGSM 11:10:55     1421.53 132.36      16      178.994   0.000                                           
 511 Michniewski Tomasz              3   57             R    11:18:55     1421.38 132.62       7   3  190.347  17.350                                           
 511 Michniewski Tomasz              3   28              G   11:18:55     1421.38 132.62       8      190.347   0.000                                           
 513 Łuczak Marek                    3   43             RG   11:22:21     1421.29 133.14      11      195.214   0.000                                           
 514 Gugała Mirosław                 3    7              GSM 11:16:51     1421.08 133.40   9-  1-  1  187.369  17.340                                           
 515 Walczak Dariusz                 1   16              G   11:07:56     1421.00 133.66       6   2  174.688  17.330                                           
 516 Michniewski Tomasz              3   25              G   11:18:58     1420.85 133.92       9      190.347   0.000                                           
 517 Jobda Arkadiusz                 3    2              GSM 11:23:24     1420.82 134.18       9      196.641   0.000                                           
 518 Woźniak Wit                     3   64             R    11:25:11     1420.74 134.44      20      199.164   0.000                                           
 519 Grzegrzółka Jan                 3   68             R    11:23:01     1420.58 134.70      11      196.064   0.000                                           
 520 Woźniak Wit                     3   75             R    11:25:13     1420.40 134.96      21      199.164   0.000                                           
 521 Antosiewicz Bogdan              3    5              G   11:33:36     1420.16 135.22       3   1  211.036  17.300                                           
 522 Wojciechowski Andrzej           3   13              G   11:19:31     1420.14 135.48      16      191.033   0.000                                           
 523 Burkowski Paweł                 3   46             RGSM 11:23:24     1420.07 135.74      20      196.537   0.000                                           
 524 Dąbrowski Tomasz                1   11              G   11:08:28     1420.05 136.00      21      175.329   0.000                                           
 525 Stawikowski Dawid               3   35              GSM 11:17:09     1419.91 136.26  21-  1-  1  187.641  17.280                                           
 526 Dąbrowski Tomasz                1   80             R    11:08:29     1419.86 136.52      22      175.329   0.000                                           
 527 Grzegrzółka Jan                 3   17              G   11:23:07     1419.55 136.78      12      196.064   0.000                                           
 528 Arak Piotr                      1    2              GSM 11:10:34     1419.53 137.04       9      178.245   0.000                                           
 529 Czasak Marcin                   2   26             R    11:17:03     1419.28 137.30  47-  4-  4  187.416  17.260                                           
 530 Michniewski Tomasz              3   76             R    11:19:07     1419.26 137.56      10      190.347   0.000                                           
 531 Wirtek Mariusz                  3   18             RG   11:18:11     1418.90 137.82       5   3  188.974  17.250                                           
 532 Kulczyński Mieczysław           3   65             R    11:17:47     1418.70 138.07       7   1  188.380  17.240                                           
 533 Krupa Łukasz                    3    5              GSM 11:19:33     1418.65 138.33       5   4  190.879  17.240                                           
 534 Wojciechowski Jarosław          3   60              GSM 11:19:41     1418.57 138.59       6   2  191.057  17.230                                           
 535 Widłak Adam                     3    2              GSM 11:25:25     1418.43 138.85      13      199.171   0.000                                           
 536 Dąbrowski Tomasz                1   87             R    11:08:37     1418.33 139.11      23      175.329   0.000                                           
 537 Kurek Wiesław                   3    5              GSM 11:23:02     1418.11 139.37      19      195.746   0.000                                           
 538 Antosiewicz Bogdan              3   50             RG   11:33:49     1418.09 139.63       4   1  211.036  17.210                                           
 539 Chojnacki M. i  Z.              2   19             R    11:15:51     1418.05 139.89       4   2  185.552  17.210                                           
 540 Szymaniak Jerzy                 2    9              GSM 11:14:44     1417.93 140.15      11      183.953   0.000                                           
 541 Pytka Bogdan                    3   47             RGSM 11:07:26     1417.83 140.41       5   1  173.589  17.190                                           
 542 Borowski Dariusz                2   18             RG M 11:13:33     1417.82 140.67       7   3  182.261  17.190                                           
 543 Kulczyński Mieczysław           3   85             R    11:17:52     1417.81 140.93       8      188.380   0.000                                           
 544 Sadowski Sławomir Piotr         1   12              GSM 11:08:58     1417.66 141.19       2   1  175.743  17.180                                           
 545 Glinka Dariusz                  1   28              G   11:12:45     1417.57 141.45      29      181.094   0.000                                           
 546 Dąbrowski Tomasz                1   54                  11:08:41     1417.56 141.71      24      175.329   0.000                                           
 547 Michniewski Tomasz              3   33             RGSM 11:19:17     1417.50 141.97      11      190.347   0.000                                           
 548 Antosiewicz Bogdan              3   44             RG   11:33:54     1417.30 142.23       5   1  211.036  17.160                                           
 549 Wojciechowski Jarosław          3   43              G   11:19:49     1417.16 142.49       7   2  191.057  17.150                                           
 550 Chojnacki M. i  Z.              2   10             RG   11:15:56     1417.15 142.75       5   2  185.552  17.150                                           
 551 Wirtek Mariusz                  3    1              GSM 11:18:21     1417.13 143.01       6   4  188.974  17.140                                           
 552 Szklarz Marian                  3   57             R    11:22:46     1416.91 143.27      32      195.203   0.000                                           
 552 Szklarz Marian                  3   23             R    11:22:46     1416.91 143.27      33      195.203   0.000                                           
 554 Wojciechowski Jarosław          3   20             R    11:19:51     1416.81 143.78       8      191.057   0.000                                           
 555 Michniewski Tomasz              3   19              G   11:19:21     1416.80 144.04      12      190.347   0.000                                           
 555 Michniewski Tomasz              3   13              G   11:19:21     1416.80 144.04      13      190.347   0.000                                           
 557 Glinka Dariusz                  1   22              G   11:12:50     1416.64 144.56      30      181.094   0.000                                           
 558 Michniewski Tomasz              3   30              GSM 11:19:22     1416.62 144.82      14      190.347   0.000                                           
 559 Sadowski Marek                  2    1              G   11:15:31     1416.29 145.08       6   0  184.849  17.100                                           
 560 Szklarz Marian                  3   69             R    11:22:50     1416.23 145.34      34      195.203   0.000                                           
 561 Glinka Dariusz                  1   82             R    11:12:53     1416.09 145.60      31      181.094   0.000                                           
 562 Bugalski Arkadiusz              1   67             R SM 11:08:36     1415.93 145.86  63-  2-  2  175.009  17.090                                           
 563 Bielski Jacek                   3   21              GSM 11:19:44     1415.64 146.12       4   2  190.734  17.080                                           
 564 Sadowski Marek                  2   34              G   11:15:36     1415.38 146.38       7   0  184.849  17.080                                           
 565 Tokarski Waldemar Michał        1   21             RGSM 11:08:51     1415.24 146.64  41-  3-  3  175.278  17.070                                           
 566 Sadowski Marek                  2  107             R    11:15:37     1415.20 146.90       8      184.849   0.000                                           
 567 Tarka Stanisław                 2  100                  11:16:30     1414.95 147.16      18      186.066   0.000                                           
 568 Borkowski Jerzy                 1    5              GSM 11:07:14     1414.88 147.42       2   2  172.945  17.050                                           
 569 Glinka Dariusz                  1    8              G   11:13:00     1414.80 147.68      32      181.094   0.000                                           
 570 Wojciechowski Jarosław          3   63              GSM 11:20:03     1414.71 147.94       9      191.057   0.000                                           
 571 Burkowski Paweł                 3   53                  11:23:56     1414.61 148.20      21      196.537   0.000                                           
 571 Glinka Dariusz                  1   76             R    11:13:01     1414.61 148.20      33      181.094   0.000                                           
 573 Tarka Stanisław                 2    6             R    11:16:32     1414.59 148.72      19      186.066   0.000                                           
 574 Kurek Wiesław                   3    8              G   11:23:23     1414.52 148.98      20      195.746   0.000                                           
 575 Burkowski Paweł                 3   63             R    11:23:57     1414.44 149.23      22      196.537   0.000                                           
 575 Rokita Sławomir                 2   14              GSM 11:16:38     1414.44 149.23       2   1  186.188  17.020                                           
 577 Kurek Wiesław                   3   19              G   11:23:24     1414.35 149.75      21      195.746   0.000                                           
 578 Sotek Mariusz                   1   50              G   11:10:22     1414.32 150.01      36      177.309   0.000                                           
 579 Burkowski Paweł                 3   57                  11:23:58     1414.27 150.27      23      196.537   0.000                                           
 580 Michniewski Tomasz              3   20              GSM 11:19:36     1414.17 150.53      15      190.347   0.000                                           
 581 Kulczyński Mieczysław           3   24              G   11:18:14     1413.91 150.79       9      188.380   0.000                                           
 582 Sadowski Marek                  2  115             R    11:15:45     1413.76 151.05       9      184.849   0.000                                           
 583 Glinka Dariusz                  1   94             R    11:13:06     1413.69 151.31      34      181.094   0.000                                           
 584 Woźniak Wit                     3   39             RG   11:25:53     1413.68 151.57      22      199.164   0.000                                           
 585 Myszkowski Zenon                1   58             R    11:06:47     1413.63 151.83      15      172.156   0.000                                           
 586 Wirtek Mariusz                  3   13             RG   11:18:41     1413.59 152.09       7   4  188.974  16.960                                           
 587 Górniak Piotr                   2   60             R    11:11:38     1413.48 152.35      17      178.994   0.000                                           
 588 Myszkowski Zenon                1    6              G   11:06:49     1413.24 152.61      16      172.156   0.000                                           
 589 Burkowski Paweł                 3   29             RG   11:24:05     1413.09 152.87      24      196.537   0.000                                           
 590 Łukasik Andrzej                 3   14             R    11:21:34     1412.70 153.13      15      192.927   0.000                                           
 591 Myszkowski Zenon                1   49             RG   11:06:52     1412.66 153.39      17      172.156   0.000                                           
 592 Tarka Stanisław                 2   47             R    11:16:43     1412.62 153.65      20      186.066   0.000                                           
 593 Burkowski Paweł                 3   21              G   11:24:08     1412.58 153.91      25      196.537   0.000                                           
 594 Górniak Piotr                   2   37             R    11:11:43     1412.55 154.17      18      178.994   0.000                                           
 595 Wojciechowski Jarosław          3    6             RG   11:20:17     1412.27 154.43      10      191.057   0.000                                           
 596 Grzegrzółka Jan                 3   28              G   11:23:50     1412.23 154.69      13      196.064   0.000                                           
 597 Bugalski Arkadiusz              1   37              G   11:08:56     1412.12 154.94       2   1  175.009  16.900                                           
 598 Łukasik Andrzej                 3   56             RG   11:21:38     1412.01 155.20      16      192.927   0.000                                           
 599 Górniak Piotr                   2   67              G   11:11:47     1411.81 155.46      19      178.994   0.000                                           
 600 Szpadzik Joanna i Marcin        1   28              G   11:15:23     1411.72 155.72      18      184.065   0.000                                           
 601 Łukasik Andrzej                 3   34             RG   11:21:42     1411.32 155.98      17      192.927   0.000                                           
 602 Sadowski Marek                  2   41              GSM 11:15:59     1411.24 156.24      10      184.849   0.000                                           
 603 Krupa Łukasz                    3   16             RG   11:20:16     1411.13 156.50       6   4  190.879  16.870                                           
 604 Sadowski Marek                  2   49              G   11:16:00     1411.06 156.76      11      184.849   0.000                                           
 605 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   56             R    11:18:17     1411.00 157.02      17      188.063   0.000                                           
 606 Górniak Piotr                   2   11             R    11:11:52     1410.88 157.28      20      178.994   0.000                                           
 607 Dąbrowski Tomasz                1   12              G   11:09:18     1410.53 157.54      25      175.329   0.000                                           
 608 Sotek Mariusz                   1   86                  11:10:43     1410.39 157.80      37      177.309   0.000                                           
 609 Jaworski Mateusz                3   29             RG   11:18:26     1410.08 158.06       9      188.152   0.000                                           
 610 Jaworski Mateusz                3    3              G   11:18:29     1409.55 158.32      10      188.152   0.000                                           
 611 Grzegrzółka Jan                 3   47             RG   11:24:08     1409.18 158.58      14      196.064   0.000                                           
 612 Wojciechowski Andrzej           3   44              G   11:20:34     1409.14 158.84      17      191.033   0.000                                           
 613 Chojnacki M. i  Z.              2    9             R    11:16:41     1409.08 159.10       6   2  185.552  16.820                                           
 613 Łukasik Andrzej                 3   22             RG   11:21:55     1409.08 159.10      18      192.927   0.000                                           
 615 Jaworski Mateusz                3   22             RGSM 11:18:32     1409.03 159.62      11      188.152   0.000                                           
 616 Grzegrzółka Jan                 3   70             R    11:24:09     1409.01 159.88      15      196.064   0.000                                           
 617 Tokarski Waldemar Michał        1   42             RGSM 11:09:25     1408.80 160.14       2   2  175.278  16.800                                           
 618 Lewandowski Kazimierz           3   28              G   11:18:44     1408.71 160.39       6   3  188.392  16.790                                           
 619 Glinka Dariusz                  1   80             R    11:13:34     1408.56 160.65      35      181.094   0.000                                           
 620 Peterek Kazimierz               2   61              G   11:18:06     1408.53 160.91       2   0  187.475  16.780                                           
 621 Myszkowski Zenon                1   66             R    11:07:14     1408.42 161.17      18      172.156   0.000                                           
 622 Widłak Adam                     3   49             RG   11:26:25     1408.40 161.43      14      199.171   0.000                                           
 623 Lewandowski Kazimierz           3   29              GSM 11:18:47     1408.19 161.69       7   4  188.392  16.770                                           
 624 Jaworski Mateusz                3   35             RGSM 11:18:38     1407.97 161.95      12      188.152   0.000                                           
 625 Oracz Paweł                     2   47              G   11:13:16     1407.91 162.21       4   0  180.588  16.760                                           
 625 Oracz Paweł                     2    6             RG   11:13:16     1407.91 162.21       5   0  180.588  16.760                                           
 627 Szklarz Marian                  3   36             RG   11:23:39     1407.88 162.73      35      195.203   0.000                                           
 628 Puchała Sylwester               2    9             RG   11:15:43     1407.80 162.99      34      184.023   0.000                                           
 629 Łuczak Marek                    3   24             RG   11:23:48     1406.44 163.25      12      195.214   0.000                                           
 629 Łuczak Marek                    3   61             R    11:23:48     1406.44 163.25      13      195.214   0.000                                           
 629 Łuczak Marek                    3   18              G   11:23:48     1406.44 163.25      14      195.214   0.000                                           
 632 Bielski Jacek                   3   45             RG   11:20:38     1406.25 164.03       5   2  190.734  16.720                                           
 633 Peterek Kazimierz               2   94              GSM 11:18:20     1406.06 164.29       3   1  187.475  16.720                                           
 634 Bielski Jacek                   3   14              G   11:20:40     1405.90 164.55       6   2  190.734  16.710                                           
 635 Łukasik Andrzej                 3   29             RG   11:22:14     1405.83 164.81      19      192.927   0.000                                           
 635 Puchała Sylwester               2   15             RG   11:15:54     1405.83 164.81      35      184.023   0.000                                           
 637 Wilczek Edward                  2   65             R    11:20:15     1405.79 165.33      15      190.133   0.000                                           
 637 Wilczek Edward                  2   87                  11:20:15     1405.79 165.33      16      190.133   0.000                                           
 639 Woźniak Wit                     3   33              GSM 11:26:41     1405.70 165.85      23      199.164   0.000                                           
 640 Wilczek Edward                  2   98             RG   11:20:16     1405.62 166.10      17      190.133   0.000                                           
 640 Wilczek Edward                  2   86              G   11:20:16     1405.62 166.10      18      190.133   0.000                                           
 640 Wilczek Edward                  2   24             RG   11:20:16     1405.62 166.10      19      190.133   0.000                                           
 640 Wilczek Edward                  2  103                  11:20:16     1405.62 166.10      20      190.133   0.000                                           
 644 Szklarz Marian                  3   49             RG   11:23:53     1405.52 167.14      36      195.203   0.000                                           
 645 Puchała Sylwester               2   20             RG   11:15:56     1405.47 167.40      36      184.023   0.000                                           
 646 Wojciechowski Andrzej           3   43              G   11:20:56     1405.34 167.66      18      191.033   0.000                                           
 647 Łukasik Andrzej                 3   69              G   11:22:18     1405.15 167.92      20      192.927   0.000                                           
 648 Puchała Sylwester               2  102              G   11:15:58     1405.11 168.18      37      184.023   0.000                                           
 649 Woźniak Wit                     3    2              G   11:26:45     1405.04 168.44      24      199.164   0.000                                           
 650 Woźniak Wit                     3   25              G   11:26:46     1404.87 168.70      25      199.164   0.000                                           
 651 Szymaniak Jerzy                 2   93             R    11:15:57     1404.76 168.96      12      183.953   0.000                                           
 652 Michniewski Tomasz              3   46             RG   11:20:31     1404.60 169.22      16      190.347   0.000                                           
 653 Puchała Sylwester               2   55             R    11:16:02     1404.40 169.48      38      184.023   0.000                                           
 654 Michniewski Tomasz              3   23              G   11:20:33     1404.26 169.74      17      190.347   0.000                                           
 655 Szklarz Marian                  3   37             R    11:24:02     1404.00 170.00      37      195.203   0.000                                           
 656 Sadowski Marek                  2   43              G   11:16:41     1403.74 170.26      12      184.849   0.000                                           
 657 Kuźmiński Andrzej               3   47             RG   11:17:32     1403.71 170.52  53-  1-  1  186.038  16.590                                           
 658 Borowski Dariusz                2   51                  11:14:52     1403.45 170.78       8      182.261   0.000                                           
 659 Włodarczyk Paweł                1   25             RG   11:11:32     1403.39 171.04       9      177.576   0.000                                           
 660 Sadowski Marek                  2   59             R    11:16:43     1403.38 171.30      13      184.849   0.000                                           
 661 Wilczek Edward                  2   39             R    11:20:29     1403.37 171.56      21      190.133   0.000                                           
 662 Jaworski Mateusz                3   37             RG   11:19:05     1403.25 171.81      13      188.152   0.000                                           
 663 Wilczek Edward                  2   16             R    11:20:30     1403.20 172.07      22      190.133   0.000                                           
 664 Szklarz Marian                  3   53             R    11:24:07     1403.16 172.33      38      195.203   0.000                                           
 665 Rawski Witold                   1   77             R    11:11:24     1403.15 172.59       2   0  177.358  16.550                                           
 666 Arak Piotr                      1   69             R    11:12:02     1403.14 172.85      10      178.245   0.000                                           
 667 Szklarz Marian                  3   58             RG   11:24:08     1402.99 173.11      39      195.203   0.000                                           
 668 Kurek Wiesław                   3   20              G   11:24:32     1402.86 173.37      22      195.746   0.000                                           
 669 Wilczek Edward                  2   75             R    11:20:32     1402.85 173.63      23      190.133   0.000                                           
 670 Łukasik Andrzej                 3   76              G   11:22:32     1402.77 173.89      21      192.927   0.000                                           
 671 Woźniak Wit                     3   16              G   11:26:59     1402.73 174.15      26      199.164   0.000                                           
 672 Wilczek Edward                  2   12              GSM 11:20:33     1402.68 174.41      24      190.133   0.000                                           
 672 Wilczek Edward                  2   62             R    11:20:33     1402.68 174.41      25      190.133   0.000                                           
 674 Michniewski Tomasz              3   12              G   11:20:43     1402.53 174.93      18      190.347   0.000                                           
 675 Wilczek Edward                  2   21             R    11:20:34     1402.51 175.19      26      190.133   0.000                                           
 676 Wojciechowski Andrzej           3  130             R    11:21:13     1402.42 175.45      19      191.033   0.000                                           
 677 Chojnacki M. i  Z.              2   28             R    11:17:19     1402.33 175.71       7   2  185.552  16.490                                           
 678 Toporowicz Tadeusz              1   38             RGSM 11:06:49     1402.20 175.97       2   2  170.811  16.480                                           
 679 Wojciechowski Andrzej           3   22              GSM 11:21:15     1402.08 176.23      20      191.033   0.000                                           
 680 Michniewski Tomasz              3   63             R    11:20:46     1402.02 176.49      19      190.347   0.000                                           
 681 Fabisiak Rafał                  3    4              GSM 11:19:19     1402.00 176.75       6   3  188.312  16.470                                           
 682 Wilczek Edward                  2   52             R    11:20:37     1401.99 177.01      27      190.133   0.000                                           
 683 Włodarczyk Paweł                1    5              G   11:11:40     1401.92 177.26      10      177.576   0.000                                           
 684 Skiba Włodzimierz               2   24             RG   11:19:42     1401.86 177.52       2   0  188.830  16.450                                           
 685 Walczak Dariusz                 1   40             RGSM 11:09:37     1401.80 177.78       7   3  174.688  16.450                                           
 686 Grzegrzółka Jan                 3    8              G   11:24:52     1401.79 178.04      16      196.064   0.000                                           
 687 Wojciechowski Jarosław          3   47              G   11:21:18     1401.74 178.30      11      191.057   0.000                                           
 688 Kowalski Paweł                  2   76             R    11:16:26     1401.68 178.56      10      184.228   0.000                                           
 689 Burkowski Paweł                 3   71             R    11:25:13     1401.67 178.82      26      196.537   0.000                                           
 690 Wojciechowski Jarosław          3   37              GSM 11:21:19     1401.57 179.08      12      191.057   0.000                                           
 691 Wojciechowski Andrzej           3   86             R    11:21:18     1401.56 179.34      21      191.033   0.000                                           
 691 Wojciechowski Andrzej           3   37              G   11:21:18     1401.56 179.34      22      191.033   0.000                                           
 693 Tokarski Waldemar Michał        1   30             RGSM 11:10:04     1401.48 179.86       3   3  175.278  16.410                                           
 694 Bielski Jacek                   3    9              GSM 11:21:06     1401.43 180.12       7   3  190.734  16.400                                           
 695 Łukasik Andrzej                 3   61              G   11:22:40     1401.41 180.38      22      192.927   0.000                                           
 696 Burkowski Paweł                 3    5              G   11:25:15     1401.33 180.64      27      196.537   0.000                                           
 697 Szklarz Marian                  3   55             RGSM 11:24:18     1401.31 180.90      40      195.203   0.000                                           
 698 Pytka Bogdan                    3   87             R    11:08:53     1401.23 181.16       6   1  173.589  16.380                                           
 699 Witkowski Tomasz                3    7              G   11:33:53     1401.08 181.42  19-  1-  1  208.597  16.370                                           
 700 Walczak Dariusz                 1   48             RG   11:09:41     1401.05 181.68       8      174.688   0.000                                           
 701 Głażewski Jerzy                 3   26             RGSM 11:25:19     1400.93 181.94       2   1  196.574  16.360                                           
 702 Łukasik Andrzej                 3   35             RG   11:22:43     1400.90 182.20      23      192.927   0.000                                           
 703 Łukasik Andrzej                 3   23             RGSM 11:22:44     1400.73 182.46      24      192.927   0.000                                           
 704 Grzegrzółka Jan                 3   37              G   11:25:01     1400.29 182.72      17      196.064   0.000                                           
 705 Woźniak Wit                     3   20              G   11:27:14     1400.26 182.97      27      199.164   0.000                                           
 706 Glinka Dariusz                  1   53             R    11:14:20     1400.21 183.23      36      181.094   0.000                                           
 707 Sekuła Wiesław                  3   24              G   11:19:50     1400.13 183.49       6   2  188.784  16.330                                           
 708 Krupa Łukasz                    3   22             RG   11:21:20     1400.09 183.75       7   4  190.879  16.330                                           
 709 Wojciechowski Andrzej           3  144             R    11:21:27     1400.02 184.01      23      191.033   0.000                                           
 710 Burkowski Paweł                 3    1              G   11:25:23     1400.00 184.27      28      196.537   0.000                                           
 711 Walczak Dariusz                 1    1              G   11:09:47     1399.93 184.53       9      174.688   0.000                                           
 712 Grzegrzółka Jan                 3    9              G   11:25:04     1399.79 184.79      18      196.064   0.000                                           
 713 Chojnacki M. i  Z.              2   33             RG   11:17:34     1399.69 185.05       8      185.552   0.000                                           
 714 Sekuła Wiesław                  3   47             RG   11:19:54     1399.44 185.31       7   2  188.784  16.300                                           
 715 Pindelski Krzysztof             2   58              GSM 11:17:28     1399.39 185.57  52-  1-  1  185.373  16.290                                           
 716 Borowski Dariusz                2   47              G   11:15:16     1399.14 185.83       9      182.261   0.000                                           
 717 Sekuła Wiesław                  3   49             RG   11:19:56     1399.09 186.09       8      188.784   0.000                                           
 718 Chojnacki M. i  Z.              2   38              GSM 11:17:38     1398.99 186.35       9      185.552   0.000                                           
 719 Górniak Piotr                   2   13             R    11:12:57     1398.94 186.61      21      178.994   0.000                                           
 720 Antosiewicz Bogdan              3   15              G   11:35:52     1398.83 186.87       6   1  211.036  16.260                                           
 721 Sekuła Wiesław                  3    7              GSM 11:19:58     1398.75 187.13       9      188.784   0.000                                           
 722 Łukasik Andrzej                 3    1              G   11:22:57     1398.53 187.39      25      192.927   0.000                                           
 723 Glinka Dariusz                  1    5              GSM 11:14:30     1398.41 187.65      37      181.094   0.000                                           
 723 Michniewski Tomasz              3    5              G   11:21:07     1398.41 187.65      20      190.347   0.000                                           
 723 Michniewski Tomasz              3    9              G   11:21:07     1398.41 187.65      21      190.347   0.000                                           
 726 Górniak Piotr                   2   72              G   11:13:00     1398.39 188.43      22      178.994   0.000                                           
 727 Łukasik Andrzej                 3   74              G   11:22:58     1398.36 188.68      26      192.927   0.000                                           
 727 Rawski Witold                   1   36             RG   11:11:50     1398.36 188.68       3   0  177.358  16.230                                           
 729 Rawski Witold                   1   26              G   11:11:52     1397.99 189.20       4   0  177.358  16.220                                           
 730 Chojnacki M. i  Z.              2   40              GSM 11:17:44     1397.93 189.46      10      185.552   0.000                                           
 731 Glinka Dariusz                  1    3              G   11:14:33     1397.87 189.72      38      181.094   0.000                                           
 732 Widłak Adam                     3   41             RG   11:27:29     1397.86 189.98      15      199.171   0.000                                           
 733 Czasak Marcin                   2   20             RG   11:19:05     1397.76 190.24       2   0  187.416  16.200                                           
 734 Sadowski Sławomir Piotr         1   25             RG   11:10:44     1397.74 190.50       3   1  175.743  16.190                                           
 735 Bielski Jacek                   3   30             RG   11:21:31     1397.15 190.76       8      190.734   0.000                                           
 736 Rębiś Krzysztof                 2   26             RG   11:18:53     1396.86 191.02  26-  1-  1  187.016  16.180                                           
 737 Sadowski Sławomir Piotr         1    9              G   11:10:49     1396.82 191.28       4   1  175.743  16.180                                           
 738 Burkowski Paweł                 3   34             RG   11:25:43     1396.69 191.54      29      196.537   0.000                                           
 739 Sadowski Sławomir Piotr         1   24             RG   11:10:51     1396.45 191.80       5   1  175.743  16.170                                           
 740 Myszkowski Zenon                1   40              G   11:08:18     1396.24 192.06      19      172.156   0.000                                           
 740 Myszkowski Zenon                1   39              G   11:08:18     1396.24 192.06      20      172.156   0.000                                           
 742 Burkowski Paweł                 3   43             RG   11:25:46     1396.19 192.58      30      196.537   0.000                                           
 743 Sekuła Wiesław                  3    9              G   11:20:13     1396.16 192.84      10      188.784   0.000                                           
 744 Sekuła Wiesław                  3   31             RGSM 11:20:16     1395.64 193.10      11      188.784   0.000                                           
 745 Fabisiak Rafał                  3   21             RG   11:19:57     1395.42 193.36       7   3  188.312  16.140                                           
 745 Peterek Kazimierz               2   84              G   11:19:21     1395.42 193.36       4   1  187.475  16.140                                           
 745 Wojciechowski Andrzej           3  147             R    11:21:54     1395.42 193.36      24      191.033   0.000                                           
 748 Jaworski Mateusz                3   38             RG   11:19:52     1395.10 194.13      14      188.152   0.000                                           
 749 Puchała Sylwester               2    1              G   11:16:55     1394.99 194.39      39      184.023   0.000                                           
 750 Rawski Witold                   1   75             R    11:12:09     1394.87 194.65       5   0  177.358  16.110                                           
 751 Czasak Marcin                   2   11             RGSM 11:19:22     1394.81 194.91       3   1  187.416  16.100                                           
 752 Wirtek Mariusz                  3    3              GSM 11:20:31     1394.47 195.17       8      188.974   0.000                                           
 753 Wojciechowski Jarosław          3   72              G   11:22:01     1394.41 195.43      13      191.057   0.000                                           
 754 Fabisiak Rafał                  3   16             RGSM 11:20:03     1394.39 195.69       8      188.312   0.000                                           
 755 Burkowski Paweł                 3   49             RG   11:25:57     1394.37 195.95      31      196.537   0.000                                           
 756 Czasak Marcin                   2   41              G   11:19:26     1394.12 196.21       4   1  187.416  16.080                                           
 757 Wojciechowski Andrzej           3   10              G   11:22:04     1393.72 196.47      25      191.033   0.000                                           
 758 Peterek Kazimierz               2   53             R    11:19:31     1393.69 196.73       5   1  187.475  16.070                                           
 759 Golik Sławomir                  2   34             RG   11:18:12     1393.65 196.99  45-  2-  2  185.634  16.060                                           
 760 Kowalski Paweł                  2   24             RGSM 11:17:13     1393.38 197.25      11      184.228   0.000                                           
 761 Myszkowski Zenon                1   20              G   11:08:34     1393.22 197.51      21      172.156   0.000                                           
 761 Myszkowski Zenon                1   65             R    11:08:34     1393.22 197.51      22      172.156   0.000                                           
 763 Jobda Arkadiusz                 3   33             RG   11:26:09     1393.14 198.03      10      196.641   0.000                                           
 764 Wojciechowski Andrzej           3   35              G   11:22:08     1393.05 198.29      26      191.033   0.000                                           
 765 Zieliński Jan                   2   15              G   11:17:44     1392.91 198.55  34-  1-  1  184.886  16.030                                           
 766 Wojciechowski Andrzej           3   38              G   11:22:10     1392.71 198.81      27      191.033   0.000                                           
 767 Woźniak Wit                     3   73             R    11:28:01     1392.59 199.07      28      199.164   0.000                                           
 768 Tarka Stanisław                 2   36             R    11:18:37     1392.54 199.33      21      186.066   0.000                                           
 769 Jobda Arkadiusz                 3   54             R    11:26:13     1392.48 199.59      11      196.641   0.000                                           
 770 Krzcot Marcin                   1   39             RG   11:08:58     1392.46 199.84       2   0  172.618  16.010                                           
 771 Golik Sławomir                  2   29             RG   11:18:19     1392.43 200.10       2   0  185.634  16.000                                           
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                      
 ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                        
 772 Kurek Wiesław                   3   41             RG   11:25:37     1392.05   0.00      23      195.746   0.000                                           
 773 Wojciechowski Andrzej           3    3              G   11:22:14     1392.03   0.00      28      191.033   0.000                                           
 774 Woźniak Wit                     3   77             R    11:28:06     1391.78   0.00      29      199.164   0.000                                           
 775 Kurek Wiesław                   3    4              GSM 11:25:39     1391.72   0.00      24      195.746   0.000                                           
 776 Wojciechowski Andrzej           3   52                  11:22:16     1391.69   0.00      29      191.033   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 05.05.19 Sompolno                                 
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Sotek           Mariusz         1    64    7    37   139.47     
              2 Puchała         Sylwester       2    83    7    39   139.29     
              3 Górniak         Piotr           2    63    7    22   137.65     
              4 Widłak          Adam            3    40    7    15   137.45     
              5 Szpadzik Joanna Marcin          1    73    7    18   137.32     
              6 Szklarz         Marian          3    53    7    40   137.11     
              7 Woźniak         Wit             3    62    7    28   137.01     
              8 Kurek           Wiesław         3    48    7    22   136.88     
              9 Szczepaniak     Robert          1    40    7    17   136.57     
             10 Kowalski        Paweł           2    45    7    11   136.40     
             11 Burkowski       Paweł           3    54    7    31   136.35     
             12 Glinka          Dariusz         1    87    7    38   136.30     
             13 Dąbrowski       Tomasz          1    83    7    25   135.58     
             14 Lewandowski Jer i Marcin        3    42    7    17   135.38     
             15 Włodarczyk      Paweł           1    29    7    10   134.77     
             16 Jaworski        Mateusz         3    43    7    14   133.81     
             17 Łukasik         Andrzej         3    72    7    26   133.17     
             18 Tarka           Stanisław       2    82    7    21   132.49     
             19 Wilczek         Edward          2    92    7    27   132.47     
             20 Łuczak          Marek           3    47    7    14   131.88     
             21 Myszkowski      Zenon           1    58    7    22   131.43     
             22 Szymaniak       Jerzy           2   118    7    12   130.93     
             23 Wojciechowski   Andrzej         3   114    7    27   130.91     
             24 Jobda           Arkadiusz       3    47    7    11   130.59     
             25 Grzegrzółka     Jan             3    63    7    18   130.30     
             26 Lewandowski     Kazimierz       3    39    7     7   128.60     
             27 Arak            Piotr           1    38    7    10   128.23     
             28 Borowski        Dariusz         2    53    7     9   127.57     
             29 Michniewski     Tomasz          3    60    7    21   127.53     
             30 Sadowski        Marek           2   101    7    13   127.15     
             31 Wirtek          Mariusz         3    29    7     8   126.65     
             32 Fabisiak        Rafał           3    23    7     8   126.57     
             33 Wojciechowski   Jarosław        3    69    7    13   126.33     
             34 Walczak         Dariusz         1    41    7     9   124.99     
             35 Kulczyński      Mieczysław      3    77    7     9   124.85     
             36 Krupa           Łukasz          3    17    7     7   124.21     
             37 Sekuła          Wiesław         3    49    7    11   123.90     
             38 Chojnacki       M. i  Z.        2    49    7    10   122.73     
             39 Bielski         Jacek           3    39    7     8   122.26     
             40 Pytka           Bogdan          3    61    6     6   107.52     
             41 Antosiewicz     Bogdan          3    50    6     6   103.81     
             42 Oracz           Paweł           2    38    5     5    91.21     
             43 Peterek         Kazimierz       2    79    5     5    83.42     
             44 Sadowski Sławom Piotr           1    39    5     5    83.36     
             45 Rawski          Witold          1    67    5     5    82.55     
             46 Czasak          Marcin          2    47    4     4    65.64     
             47 Tokarski Waldem Michał          1    41    3     3    50.28     
             48 Rokita          Sławomir        2    48    2     2    35.84     
             49 Zelman          Marcin          3    50    2     2    35.75     
             50 Borkowski       Jerzy           1    17    2     2    35.36     
             51 Głażewski       Jerzy           3    42    2     2    34.41     
             52 Krzcot          Marcin          1    31    2     2    34.05     
             53 Skiba           Włodzimierz     2    43    2     2    34.00     
             54 Bugalski        Arkadiusz       1    63    2     2    33.99     
             55 Toporowicz      Tadeusz         1    34    2     2    33.86     
             56 Golik           Sławomir        2    45    2     2    32.06     
             57 Kwiatkowski     Andrzej         2   100    1     1    18.01     
             58 Bolek           Marian          1    38    1     1    17.87     
             59 Gugała          Mirosław        3     9    1     1    17.34     
             60 Stawikowski     Dawid           3    21    1     1    17.28     
             61 Kuźmiński       Andrzej         3    53    1     1    16.59     
             62 Witkowski       Tomasz          3    19    1     1    16.37     
             63 Pindelski       Krzysztof       2    52    1     1    16.29     
             64 Rębiś           Krzysztof       2    26    1     1    16.18     
             65 Zieliński       Jan             2    34    1     1    16.03     
             66 Belka           Stanisław       1    37    0     0     0.00     
             67 Szczepaniak     Ludwik          1    22    0     0     0.00     
             68 Kujawiak        Jan             1    41    0     0     0.00     
             69 Styczek         Maciej          1    32    0     0     0.00     
             70 Markowski       Krzysztof       3    31    0     0     0.00     
             71 Nowak           Adam            3    34    0     0     0.00     
             72 Okrasa          Stanisław       3    80    0     0     0.00     
             73 Bąk             Dariusz         3    17    0     0     0.00     
             74 Więsik          Dariusz         3    32    0     0     0.00     
             75 Szczęsny        Marek           3    28    0     0     0.00     
             76 Prudziński      Jan             3    38    0     0     0.00     
             77 Jaworski        Krzysztof       2    14    0     0     0.00     
             78 Chrustowski     Czesław         1    14    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    2 Górniak         Piotr           2  7  7   14    241.74  32.1         
    2    3 Woźniak         Wit             3  7  7   14    240.34  35.9         
    3    6 Szklarz         Marian          3  7  7   14    239.69  52.6         
    4    7 Kurek           Wiesław         3  7  7   14    239.43  36.0         
    5    8 Kowalski        Paweł           2  7  7   14    238.88  19.6         
    6   20 Sotek           Mariusz         1  7  7   14    238.85  38.9         
    7    9 Burkowski       Paweł           3  7  7   14    238.79  55.4         
    8   22 Puchała         Sylwester       2  7  7   14    238.50  33.5         
    9   12 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7   14    236.71  33.3         
   10   17 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7   14    235.79  25.6         
   11   26 Glinka          Dariusz         1  7  7   14    234.84  32.8         
   12    5 Myszkowski      Zenon           1  7  7   14    234.13  29.6         
   13   16 Jaworski        Mateusz         3  7  7   14    234.09  30.1         
   14   31 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7   14    233.74  17.3         
   15   33 Widłak          Adam            3  7  7   14    233.56  33.0         
   16   30 Szczepaniak     Robert          1  7  7   14    233.25  22.0         
   17   10 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7   14    233.11  29.2         
   18   19 Łukasik         Andrzej         3  7  7   14    232.62  32.2         
   19   11 Grzegrzółka     Jan             3  7  7   14    232.49  32.1         
   20    4 Arak            Piotr           1  7  7   14    231.40  37.5         
   21   25 Tarka           Stanisław       2  7  7   14    231.18  24.5         
   22   28 Łuczak          Marek           3  7  7   14    229.33  25.0         
   23   13 Sadowski        Marek           2  7  7   14    228.46  20.5         
   24   15 Michniewski     Tomasz          3  7  7   14    228.21  32.5         
   25   34 Wilczek         Edward          2  7  7   14    228.17  29.8         
   26   32 Szymaniak       Jerzy           2  7  7   14    227.26  13.4         
   27   14 Walczak         Dariusz         1  7  7   14    226.17  28.7         
   28   21 Fabisiak        Rafał           3  7  7   14    225.90  34.7         
   29   24 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7   14    225.08  27.3         
   30   38 Jobda           Arkadiusz       3  7  7   14    224.96  19.8         
   31   18 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7   14    222.59  25.7         
   32   29 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7   14    222.14  15.6         
   33   27 Sekuła          Wiesław         3  7  7   14    221.50  19.6         
   34   47 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7   14    218.27  19.2         
   35   46 Wirtek          Mariusz         3  7  7   14    216.72  25.9         
   36    1 Pytka           Bogdan          3  7  6   13    212.19  19.6         
   37   50 Bielski         Jacek           3  5  7   12    192.55  16.9         
   38   23 Rawski          Witold          1  7  5   12    181.71  19.0         
   39   35 Peterek         Kazimierz       2  7  5   12    178.21  13.0         
   40   45 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5   12    175.32  14.6         
   41   55 Włodarczyk      Paweł           1  3  7   10    175.19  17.3         
   42   56 Krupa           Łukasz          3  3  7   10    164.48  24.4         
   43   43 Czasak          Marcin          2  7  4   11    158.12  12.2         
   44   54 Oracz           Paweł           2  3  5    8    134.99   8.8         
   45   41 Głażewski       Jerzy           3  7  2    9    128.12   9.7         
   46   39 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2    9    127.90   7.6         
   47 ---- Borowski        Dariusz         2 --  7    7    127.57  17.0         
   48   37 Golik           Sławomir        2  7  2    9    126.47  11.8         
   49   51 Tokarski Waldem Michał          1  5  3    8    117.32   8.6         
   50   68 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6    7    115.88   5.8         
   51   40 Pindelski       Krzysztof       2  7  1    8    110.16  11.2         
   52   44 Zieliński       Jan             2  7  1    8    108.33  11.9         
   53   52 Skiba           Włodzimierz     2  5  2    7     96.51   7.1         
   54   36 Styczek         Maciej          1  7  0    7     94.42  14.5         
   55   42 Okrasa          Stanisław       3  7  0    7     93.55   5.7         
   56   49 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1    6     90.34   3.9         
   57   48 Markowski       Krzysztof       3  6  0    6     77.05   9.1         
   58   53 Rębiś           Krzysztof       2  4  1    5     67.94   9.1         
   59   58 Krzcot          Marcin          1  2  2    4     61.52   5.4         
   60   60 Witkowski       Tomasz          3  2  1    3     41.51   7.7         
   61   57 Belka           Stanisław       1  3  0    3     40.04   3.5         
   62 ---- Rokita          Sławomir        2 --  2    2     35.84   4.2         
   63   69 Zelman          Marcin          3  0  2    2     35.75   1.9         
   64 ---- Borkowski       Jerzy           1 --  2    2     35.36  11.8         
   65 ---- Toporowicz      Tadeusz         1 --  2    2     33.86   5.9         
   66   61 Bolek           Marian          1  1  1    2     31.01   2.7         
   67   62 Stawikowski     Dawid           3  1  1    2     30.29   4.3         
   68   64 Gugała          Mirosław        3  1  1    2     30.12  10.5         
   69   67 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1    2     29.13   1.7         
   70   59 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0    2     26.07   4.2         
   71   63 Prudziński      Jan             3  1  0    1     12.98   1.5         
   72   65 Szczęsny        Marek           3  1  0    1     12.77   1.4         
   73   66 Bąbik           Sławomir        1  1 --    1     12.68   2.6         
   74 ---- Kujawiak        Jan             1 --  0    0      0.00   0.0         
   75 ---- Nowak           Adam            3 --  0    0      0.00   0.0         
   76   70 Bąk             Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0         
   77 ---- Więsik          Dariusz         3 --  0    0      0.00   0.0         
   78   71 Gaszewski       Michał          3  0 --    0      0.00   0.0         
   79 ---- Jaworski        Krzysztof       2 --  0    0      0.00   0.0         
   80 ---- Chrustowski     Czesław         1 --  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    6 Sotek           Mariusz         1  5  5   10    173.32  38.9         
    2    2 Górniak         Piotr           2  5  5   10    172.92  32.1         
    3    3 Woźniak         Wit             3  5  5   10    171.94  35.9         
    4    5 Szklarz         Marian          3  5  5   10    171.86  52.6         
    5   11 Kurek           Wiesław         3  5  5   10    170.46  36.0         
    6   22 Glinka          Dariusz         1  5  5   10    169.79  32.8         
    7   20 Kowalski        Paweł           2  5  5   10    169.44  19.6         
    8    8 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    169.35  55.4         
    9   24 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    168.87  22.0         
   10   14 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5   10    168.46  33.3         
   11   16 Jaworski        Mateusz         3  5  5   10    168.38  30.1         
   12    9 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    168.10  32.1         
   13    7 Myszkowski      Zenon           1  5  5   10    167.88  29.6         
   14   23 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    167.82  25.6         
   15   37 Puchała         Sylwester       2  5  5   10    167.81  33.5         
   16   31 Widłak          Adam            3  5  5   10    167.77  33.0         
   17    4 Arak            Piotr           1  5  5   10    167.02  37.5         
   18   17 Fabisiak        Rafał           3  5  5   10    166.11  34.7         
   19   10 Michniewski     Tomasz          3  5  5   10    166.00  32.5         
   20   26 Łuczak          Marek           3  5  5   10    165.79  25.0         
   21   34 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    165.73  17.3         
   22   13 Walczak         Dariusz         1  5  5   10    164.03  28.7         
   23   12 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5   10    163.34  29.2         
   24   29 Wilczek         Edward          2  5  5   10    163.01  29.8         
   25   30 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    162.35  24.5         
   26   18 Sadowski        Marek           2  5  5   10    162.12  20.5         
   27   33 Łukasik         Andrzej         3  5  5   10    161.68  32.2         
   28   28 Sekuła          Wiesław         3  5  5   10    161.36  19.6         
   29   48 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5   10    160.43  19.2         
   30   19 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5   10    160.35  25.7         
   31   25 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5   10    160.35  27.3         
   32   27 Bielski         Jacek           3  5  5   10    159.44  16.9         
   33   46 Jobda           Arkadiusz       3  5  5   10    159.25  19.8         
   34   47 Wirtek          Mariusz         3  5  5   10    158.27  25.9         
   35   45 Szymaniak       Jerzy           2  5  5   10    158.06  13.4         
   36   42 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5   10    156.46  15.6         
   37   41 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5   10    151.18  14.6         
   38    1 Pytka           Bogdan          3  5  4    9    146.79  19.6         
   39   54 Włodarczyk      Paweł           1  3  5    8    137.67  17.3         
   40   39 Peterek         Kazimierz       2  5  4    9    135.65  13.0         
   41   55 Krupa           Łukasz          3  3  5    8    131.28  24.4         
   42   44 Tokarski Waldem Michał          1  5  3    8    117.32   8.6         
   43   43 Czasak          Marcin          2  5  3    8    115.43  12.2         
   44   21 Rawski          Witold          1  5  2    7    103.97  19.0         
   45   36 Głażewski       Jerzy           3  5  2    7    103.08   9.7         
   46   32 Golik           Sławomir        2  5  2    7    101.25  11.8         
   47   57 Oracz           Paweł           2  2  4    6    101.05   8.8         
   48   68 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5    6     99.62   5.8         
   49   50 Skiba           Włodzimierz     2  5  2    7     96.51   7.1         
   50 ---- Borowski        Dariusz         2 --  5    5     92.92  17.0         
   51   15 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1    6     90.34   3.9         
   52   35 Pindelski       Krzysztof       2  5  1    6     84.97  11.2         
   53   51 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1    5     70.13   7.6         
   54   52 Zieliński       Jan             2  4  1    5     68.50  11.9         
   55   38 Styczek         Maciej          1  5  0    5     68.31  14.5         
   56   40 Okrasa          Stanisław       3  5  0    5     67.99   5.7         
   57   53 Rębiś           Krzysztof       2  4  1    5     67.94   9.1         
   58   49 Markowski       Krzysztof       3  5  0    5     64.71   9.1         
   59   58 Krzcot          Marcin          1  2  2    4     61.52   5.4         
   60   60 Witkowski       Tomasz          3  2  1    3     41.51   7.7         
   61   56 Belka           Stanisław       1  3  0    3     40.04   3.5         
   62 ---- Rokita          Sławomir        2 --  2    2     35.84   4.2         
   63   69 Zelman          Marcin          3  0  2    2     35.75   1.9         
   64 ---- Borkowski       Jerzy           1 --  2    2     35.36  11.8         
   65 ---- Toporowicz      Tadeusz         1 --  2    2     33.86   5.9         
   66   61 Bolek           Marian          1  1  1    2     31.01   2.7         
   67   62 Stawikowski     Dawid           3  1  1    2     30.29   4.3         
   68   64 Gugała          Mirosław        3  1  1    2     30.12  10.5         
   69   67 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1    2     29.13   1.7         
   70   59 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0    2     26.07   4.2         
   71   63 Prudziński      Jan             3  1  0    1     12.98   1.5         
   72   65 Szczęsny        Marek           3  1  0    1     12.77   1.4         
   73   66 Bąbik           Sławomir        1  1 --    1     12.68   2.6         
   74 ---- Kujawiak        Jan             1 --  0    0      0.00   0.0         
   75 ---- Nowak           Adam            3 --  0    0      0.00   0.0         
   76   70 Bąk             Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0         
   77 ---- Więsik          Dariusz         3 --  0    0      0.00   0.0         
   78   71 Gaszewski       Michał          3  0 --    0      0.00   0.0         
   79 ---- Jaworski        Krzysztof       2 --  0    0      0.00   0.0         
   80 ---- Chrustowski     Czesław         1 --  0    0      0.00   0.0         

 
 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Górniak         Piotr           2  5  5   10    171.63  32.1         
    2    6 Puchała         Sylwester       2  5  5   10    171.34  33.5         
    3    3 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5   10    170.77  33.3         
    4    4 Szklarz         Marian          3  5  5   10    169.79  52.6         
    5    5 Jaworski        Mateusz         3  5  5   10    169.26  30.1         
    6    8 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    168.58  55.4         
    7    9 Łukasik         Andrzej         3  5  5   10    167.28  32.2         
    8   13 Kurek           Wiesław         3  5  5   10    166.35  36.0         
    9    2 Pytka           Bogdan          3  5  5   10    164.83  19.6         
   10   11 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5   10    164.57  29.2         
   11   25 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    164.46  22.0         
   12   17 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    163.95  25.6         
   13    7 Fabisiak        Rafał           3  5  5   10    162.44  34.7         
   14   14 Szymaniak       Jerzy           2  5  5   10    162.17  13.4         
   15   22 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    161.73  24.5         
   16   15 Łuczak          Marek           3  5  5   10    159.49  25.0         
   17   10 Sadowski        Marek           2  5  5   10    159.13  20.5         
   18   16 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5   10    158.37  27.3         
   19   12 Michniewski     Tomasz          3  5  5   10    157.56  32.5         
   20   26 Woźniak         Wit             3  5  5   10    157.37  35.9         
   21   24 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    156.32  32.1         
   22   19 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5   10    156.10  25.7         
   23   23 Walczak         Dariusz         1  5  5   10    154.55  28.7         
   24   21 Myszkowski      Zenon           1  5  5   10    152.63  29.6         
   25   32 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5    9    151.30  17.3         
   26   28 Jobda           Arkadiusz       3  4  5    9    143.45  19.8         
   27   33 Sekuła          Wiesław         3  4  5    9    138.42  19.6         
   28   20 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4    9    138.27  15.6         
   29   18 Rawski          Witold          1  5  4    9    134.93  19.0         
   30   44 Krupa           Łukasz          3  2  5    7    114.71  24.4         
   31   37 Wirtek          Mariusz         3  3  4    7    112.49  25.9         
   32   47 Glinka          Dariusz         1  1  5    6    109.82  32.8         
   33   48 Kowalski        Paweł           2  1  5    6    107.44  19.6         
   34   29 Tokarski Waldem Michał          1  4  3    7    103.74   8.6         
   35   40 Oracz           Paweł           2  2  4    6    103.61   8.8         
   36   56 Sotek           Mariusz         1  0  5    5     99.16  38.9         
   37   27 Peterek         Kazimierz       2  5  2    7     97.75  13.0         
   38   58 Wilczek         Edward          2  0  5    5     95.70  29.8         
   39 ---- Borowski        Dariusz         2 --  5    5     92.92  17.0         
   40   30 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2    6     85.67  14.6         
   41   45 Czasak          Marcin          2  2  3    5     74.85  12.2         
   42   36 Golik           Sławomir        2  3  2    5     71.97  11.8         
   43   38 Skiba           Włodzimierz     2  3  2    5     71.24   7.1         
   44   31 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1    5     70.13   7.6         
   45   59 Bielski         Jacek           3  0  4    4     69.57  16.9         
   46   50 Włodarczyk      Paweł           1  1  3    4     68.47  17.3         
   47   41 Głażewski       Jerzy           3  2  2    4     62.39   9.7         
   48   66 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3    3     52.73   5.8         
   49   34 Zieliński       Jan             2  4  0    4     52.65  11.9         
   50   68 Widłak          Adam            3  0  3    3     52.53  33.0         
   51   35 Markowski       Krzysztof       3  4  0    4     50.17   9.1         
   52   42 Krzcot          Marcin          1  2  1    3     43.48   5.4         
   53   46 Rębiś           Krzysztof       2  2  1    3     40.90   9.1         
   54   39 Pindelski       Krzysztof       2  3  0    3     37.06  11.2         
   55   49 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1    2     31.32  19.2         
   56   51 Bolek           Marian          1  1  1    2     31.01   2.7         
   57   43 Styczek         Maciej          1  2  0    2     26.29  14.5         
   58   63 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1    1     16.59   1.7         
   59   55 Arak            Piotr           1  0  1    1     16.55  37.5         
   60 ---- Toporowicz      Tadeusz         1 --  1    1     16.48   5.9         
   61   52 Bąbik           Sławomir        1  1 --    1     12.68   2.6         
   62   53 Belka           Stanisław       1  0  0    0      0.00   3.5         
   63 ---- Borkowski       Jerzy           1 --  0    0      0.00  11.8         
   64   54 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   4.2         
   65 ---- Kujawiak        Jan             1 --  0    0      0.00   0.0         
   66   57 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0    0      0.00   3.9         
   67 ---- Rokita          Sławomir        2 --  0    0      0.00   4.2         
   68 ---- Nowak           Adam            3 --  0    0      0.00   0.0         
   69   60 Zelman          Marcin          3  0  0    0      0.00   1.9         
   70   61 Okrasa          Stanisław       3  0  0    0      0.00   5.7         
   71   62 Gugała          Mirosław        3  0  0    0      0.00  10.5         
   72   64 Bąk             Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0         
   73   65 Witkowski       Tomasz          3  0  0    0      0.00   7.7         
   74 ---- Więsik          Dariusz         3 --  0    0      0.00   0.0         
   75   67 Gaszewski       Michał          3  0 --    0      0.00   0.0         
   76   69 Szczęsny        Marek           3  0  0    0      0.00   1.4         
   77   70 Stawikowski     Dawid           3  0  0    0      0.00   4.3         
   78   71 Prudziński      Jan             3  0  0    0      0.00   1.5         
   79 ---- Jaworski        Krzysztof       2 --  0    0      0.00   0.0         
   80 ---- Chrustowski     Czesław         1 --  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    3 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5   10    161.83  33.3         
    2   11 Szklarz         Marian          3  4  5    9    148.17  52.6         
    3   13 Widłak          Adam            3  4  5    9    147.80  33.0         
    4   12 Michniewski     Tomasz          3  4  5    9    144.86  32.5         
    5   15 Wirtek          Mariusz         3  4  5    9    140.62  25.9         
    6    2 Wilczek         Edward          2  5  4    9    140.39  29.8         
    7    4 Burkowski       Paweł           3  5  4    9    139.24  55.4         
    8    5 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4    9    135.27  27.3         
    9   17 Kurek           Wiesław         3  3  5    8    137.68  36.0         
   10   20 Jaworski        Mateusz         3  3  5    8    130.23  30.1         
   11    1 Grzegrzółka     Jan             3  5  3    8    129.95  32.1         
   12    8 Fabisiak        Rafał           3  4  4    8    129.25  34.7         
   13    9 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4    8    124.46  25.7         
   14    6 Tarka           Stanisław       2  5  3    8    118.93  24.5         
   15   31 Szczepaniak     Robert          1  2  5    7    122.05  22.0         
   16   28 Arak            Piotr           1  2  5    7    120.34  37.5         
   17   40 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5    7    118.50  25.6         
   18   23 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4    7    112.12  19.2         
   19   18 Sekuła          Wiesław         3  3  4    7    110.04  19.6         
   20   10 Bielski         Jacek           3  4  3    7    107.74  16.9         
   21   14 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3    7    105.58  29.2         
   22   43 Włodarczyk      Paweł           1  1  5    6    111.11  17.3         
   23   42 Glinka          Dariusz         1  1  5    6    106.55  32.8         
   24   16 Walczak         Dariusz         1  3  3    6     96.23  28.7         
   25   52 Woźniak         Wit             3  0  5    5     92.82  35.9         
   26   48 Krupa           Łukasz          3  1  4    5     86.42  24.4         
   27   27 Sotek           Mariusz         1  2  3    5     86.17  38.9         
   28   25 Myszkowski      Zenon           1  2  3    5     84.86  29.6         
   29   30 Łuczak          Marek           3  2  3    5     84.59  25.0         
   30   26 Górniak         Piotr           2  2  3    5     82.16  32.1         
   31   34 Tokarski Waldem Michał          1  2  3    5     77.51   8.6         
   32    7 Pytka           Bogdan          3  4  1    5     76.89  19.6         
   33   24 Łukasik         Andrzej         3  3  2    5     72.47  32.2         
   34   47 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3    4     71.65  17.3         
   35   22 Pindelski       Krzysztof       2  3  1    4     55.54  11.2         
   36   59 Kowalski        Paweł           2  0  3    3     54.81  19.6         
   37   66 Jobda           Arkadiusz       3  0  3    3     54.21  19.8         
   38 ---- Borowski        Dariusz         2 --  3    3     52.84  17.0         
   39   45 Szymaniak       Jerzy           2  1  2    3     49.42  13.4         
   40   29 Sadowski        Marek           2  2  1    3     45.27  20.5         
   41   33 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1    3     44.64  14.6         
   42   35 Peterek         Kazimierz       2  2  1    3     43.84  13.0         
   43   41 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1    3     42.74  15.6         
   44   39 Czasak          Marcin          2  2  1    3     41.41  12.2         
   45   19 Okrasa          Stanisław       3  3  0    3     41.12   5.7         
   46   21 Styczek         Maciej          1  3  0    3     39.32  14.5         
   47 ---- Borkowski       Jerzy           1 --  2    2     35.36  11.8         
   48 ---- Toporowicz      Tadeusz         1 --  2    2     33.86   5.9         
   49   49 Gugała          Mirosław        3  1  1    2     30.12  10.5         
   50   50 Głażewski       Jerzy           3  1  1    2     29.08   9.7         
   51   32 Golik           Sławomir        2  2  0    2     27.60  11.8         
   52   36 Markowski       Krzysztof       3  2  0    2     26.88   9.1         
   53   37 Zieliński       Jan             2  2  0    2     26.70  11.9         
   54   38 Rawski          Witold          1  2  0    2     25.99  19.0         
   55   71 Bolek           Marian          1  0  1    1     17.87   2.7         
   56   64 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1    1     17.52   5.8         
   57   68 Stawikowski     Dawid           3  0  1    1     17.28   4.3         
   58 ---- Rokita          Sławomir        2 --  1    1     17.02   4.2         
   59   44 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0    1     13.62   7.6         
   60   46 Belka           Stanisław       1  1  0    1     13.43   3.5         
   61   51 Witkowski       Tomasz          3  1  0    1     12.48   7.7         
   62   53 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   4.2         
   63 ---- Kujawiak        Jan             1 --  0    0      0.00   0.0         
   64   54 Bąbik           Sławomir        1  0 --    0      0.00   2.6         
   65   55 Krzcot          Marcin          1  0  0    0      0.00   5.4         
   66   56 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0    0      0.00   3.9         
   67   57 Oracz           Paweł           2  0  0    0      0.00   8.8         
   68   58 Puchała         Sylwester       2  0  0    0      0.00  33.5         
   69   60 Skiba           Włodzimierz     2  0  0    0      0.00   7.1         
   70 ---- Nowak           Adam            3 --  0    0      0.00   0.0         
   71   61 Zelman          Marcin          3  0  0    0      0.00   1.9         
   72   62 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0    0      0.00   1.7         
   73   63 Bąk             Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0         
   74 ---- Więsik          Dariusz         3 --  0    0      0.00   0.0         
   75   65 Gaszewski       Michał          3  0 --    0      0.00   0.0         
   76   67 Szczęsny        Marek           3  0  0    0      0.00   1.4         
   77   69 Prudziński      Jan             3  0  0    0      0.00   1.5         
   78   70 Rębiś           Krzysztof       2  0  0    0      0.00   9.1         
   79 ---- Jaworski        Krzysztof       2 --  0    0      0.00   0.0         
   80 ---- Chrustowski     Czesław         1 --  0    0      0.00   0.0