PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Głogowiec z dnia 28.04.19                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:55.  N 19:18:50.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  129.761 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   71                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3829                           
      5.Ilość konkursów.......................:  766                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1646.76                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1361.53                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,40,49                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,05,59                         
     10.Czas trwania konkursu.................:25 min. 10 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   19   │  995   │  160  │16.08│      
          │ 2  │ Baniocha                │   17   │ 1032   │  207  │20.06│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   35   │ 1802   │  399  │22.14│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   71   │ 3829   │  766  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                       z lotu Głogowiec, w dniu 28.04.19                                                                                        
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                          
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                          
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                          
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                          
   1 Pytka Bogdan                    3   34             RG    8:40:49     1646.76   0.26  77- 21-  7  116.618  15.000                                           
   2 Pytka Bogdan                    3   43             RG    8:41:08     1639.43   0.52       2   0  116.618  15.000                                           
   3 Arak Piotr                      1   15              G    8:44:03     1630.83   0.78  34- 17-  7  120.763  14.990                                           
   4 Pytka Bogdan                    3    3              GSM  8:41:58     1620.45   1.05       3   1  116.618  14.990                                           
   5 Pytka Bogdan                    3    2              GSM  8:42:00     1619.69   1.31       4   2  116.618  14.980                                           
   6 Walczak Dariusz                 1    6              G    8:42:31     1616.42   1.57  46- 16-  7  117.217  14.980                                           
   7 Pytka Bogdan                    3    6              GSM  8:42:10     1615.95   1.83       5   3  116.618  14.980                                           
   8 Tarka Stanisław                 2   87              G    8:49:43     1613.00   2.09  77- 18-  7  128.583  14.970                                           
   9 Pytka Bogdan                    3   65             R     8:42:24     1610.75   2.35       6   3  116.618  14.970                                           
  10 Sotek Mariusz                   1   71              G    8:45:03     1603.77   2.61  49-  7-  7  120.363  14.960                                           
  11 Kurek Wiesław                   3    7              GSM  8:56:38     1596.03   2.87  63- 18-  7  138.269  14.960                                           
  12 Woźniak Wit                     3   28              G    8:58:49     1595.30   3.13  80- 23-  7  141.689  14.960                                           
  13 Myszkowski Zenon                1   16              GSM  8:41:53     1595.28   3.40  67- 15-  7  114.674  14.950                                           
  14 Szklarz Marian                  3    3              G    8:56:27     1593.08   3.66  63- 21-  7  137.722  14.950                                           
  15 Szklarz Marian                  3    4              GSM  8:56:28     1592.78   3.92       2   1  137.722  14.950                                           
  16 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   52             R     8:52:00     1592.59   4.18  57- 16-  7  130.592  14.940                                           
  17 Glinka Dariusz                  1   23              GSM  8:48:00     1588.42   4.44  50-  7-  7  123.897  14.940                                           
  18 Glinka Dariusz                  1   53             R     8:48:02     1587.75   4.70       2   1  123.897  14.930                                           
  19 Górniak Piotr                   2   32             RGSM  8:46:36     1587.17   4.96  68- 20-  7  121.577  14.930                                           
  20 Glinka Dariusz                  1   31              G    8:48:05     1586.73   5.22       3   1  123.897  14.930                                           
  21 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   25             RG    8:52:19     1586.46   5.48       2   0  130.592  14.920                                           
  22 Górniak Piotr                   2   21              G    8:46:39     1586.13   5.75       2   1  121.577  14.920                                           
  23 Burkowski Paweł                 3   12              GSM  8:57:54     1581.96   6.01  58- 31-  7  139.054  14.910                                           
  24 Burkowski Paweł                 3   10              G    8:57:56     1581.36   6.27       2   1  139.054  14.910                                           
  25 Walczak Dariusz                 1   23              GSM  8:44:21     1576.56   6.53       2   1  117.217  14.910                                           
  26 Bugalski Arkadiusz              1   67             R     8:44:38     1574.81   6.79  68-  8-  7  117.533  14.900                                           
  27 Myszkowski Zenon                1    7              G    8:43:07     1568.37   7.05       2   1  114.674  14.900                                           
  28 Burkowski Paweł                 3    8              G    8:58:40     1568.28   7.31       3   1  139.054  14.890                                           
  29 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              G    8:50:44     1568.06   7.57  77-  8-  7  126.595  14.890                                           
  30 Szpadzik Joanna i Marcin        1  115             R     8:50:52     1565.48   7.84       2   0  126.595  14.890                                           
  31 Chojnacki M. i  Z.              2   38              GSM  8:51:49     1565.35   8.10  56- 17-  7  128.072  14.880                                           
  32 Krzcot Marcin                   1   33             RG    8:43:41     1562.58   8.36  43-  2-  2  115.136  14.880                                           
  33 Grzegrzółka Jan                 3    7              GSM  8:58:43     1562.06   8.62  71- 25-  7  138.581  14.870                                           
  34 Wojciechowski Jarosław          3   60              G    8:55:34     1562.05   8.88  70- 25-  7  133.659  14.870                                           
  35 Górniak Piotr                   2    1                   8:47:51     1561.68   9.14       3   1  121.577  14.870                                           
  36 Górniak Piotr                   2   36             RG    8:47:52     1561.35   9.40       4   1  121.577  14.860                                           
  37 Górniak Piotr                   2   30             RG    8:47:57     1559.68   9.66       5   1  121.577  14.860                                           
  38 Michniewski Tomasz              3   20              G    8:55:17     1558.02   9.92  63- 19-  7  132.873  14.850                                           
  39 Kowalski Paweł                  2   58                   8:51:26     1557.27  10.19  57-  9-  7  126.814  14.850                                           
  40 Woźniak Wit                     3    4              G    9:01:01     1556.74  10.45       2   0  141.689  14.850                                           
  41 Michniewski Tomasz              3   44             RG    8:55:22     1556.50  10.71       2   0  132.873  14.840                                           
  42 Woźniak Wit                     3    3              G    9:01:04     1555.88  10.97       3   0  141.689  14.840                                           
  43 Górniak Piotr                   2   29             RG    8:48:10     1555.36  11.23       6   1  121.577  14.840                                           
  44 Kowalski Paweł                  2   10               SM  8:51:33     1555.05  11.49       2   1  126.814  14.830                                           
  45 Woźniak Wit                     3   32              G    9:01:08     1554.74  11.75       4   0  141.689  14.830                                           
  45 Woźniak Wit                     3    7              G    9:01:08     1554.74  11.75       5   0  141.689  14.830                                           
  47 Jaworski Mateusz                3   22             RG    8:54:04     1554.53  12.28  50- 14-  7  130.684  14.820                                           
  48 Grzegrzółka Jan                 3    3              G    8:59:09     1554.47  12.54       2   1  138.581  14.820                                           
  49 Arak Piotr                      1   13              GSM  8:47:42     1554.22  12.80       2   1  120.763  14.810                                           
  50 Górniak Piotr                   2   20              G    8:48:16     1553.37  13.06       7   1  121.577  14.810                                           
  51 Grzegrzółka Jan                 3   40             RG    8:59:13     1553.31  13.32       3   1  138.581  14.800                                           
  52 Puchała Sylwester               2   63             R     8:51:31     1553.25  13.58  96- 21-  7  126.616  14.800                                           
  53 Chojnacki M. i  Z.              2    7             RG    8:52:28     1553.02  13.84       2   1  128.072  14.800                                           
  54 Puchała Sylwester               2   59             R     8:51:32     1552.94  14.10       2   0  126.616  14.790                                           
  55 Kowalski Paweł                  2   52              G    8:51:42     1552.19  14.36       3   1  126.814  14.790                                           
  56 Kwiatkowski Andrzej             2   88              G    8:54:01     1551.73  14.63  55-  5-  5  130.371  14.780                                           
  57 Arak Piotr                      1    2              G    8:47:50     1551.56  14.89       3   1  120.763  14.780                                           
  58 Górniak Piotr                   2   70              G    8:48:22     1551.39  15.15       8      121.577   0.000                                           
  59 Kowalski Paweł                  2   56              G    8:51:45     1551.24  15.41       4   1  126.814  14.770                                           
  60 Sotek Mariusz                   1   77              G    8:47:38     1550.40  15.67       2   0  120.363  14.770                                           
  61 Kowalski Paweł                  2   18             RG    8:51:48     1550.29  15.93       5   1  126.814  14.760                                           
  62 Fabisiak Rafał                  3   20             RGSM  8:54:24     1550.27  16.19  26-  9-  7  130.843  14.760                                           
  63 Sotek Mariusz                   1    5              GSM  8:47:41     1549.41  16.45       3   1  120.363  14.760                                           
  64 Grzegrzółka Jan                 3   30              G    8:59:27     1549.26  16.72       4   1  138.581  14.750                                           
  65 Michniewski Tomasz              3   29              GSM  8:55:48     1548.64  16.98       3   1  132.873  14.750                                           
  66 Pytka Bogdan                    3   12              GSM  8:45:20     1548.03  17.24       7   4  116.618  14.750                                           
  67 Fabisiak Rafał                  3   16             RGSM  8:54:32     1547.83  17.50       2   2  130.843  14.740                                           
  68 Kulczyński Mieczysław           3   65             R     8:54:35     1547.67  17.76  90- 17-  7  130.907  14.740                                           
  69 Dąbrowski Tomasz                1   72             R     8:46:11     1546.87  18.02  89- 19-  7  117.846  14.730                                           
  70 Wojciechowski Andrzej           3  151             R     8:56:28     1545.61  18.28 122- 42-  7  133.644  14.730                                           
  71 Wojciechowski Andrzej           3   16              G    8:56:30     1545.02  18.54       2   0  133.644  14.730                                           
  72 Bielski Jacek                   3   17              G    8:56:21     1544.25  18.80  38-  5-  5  133.346  14.720                                           
  73 Kurek Wiesław                   3   56                   8:59:34     1543.76  19.07       2   1  138.269  14.720                                           
  74 Bielski Jacek                   3   18              GSM  8:56:24     1543.36  19.33       2   1  133.346  14.710                                           
  75 Sadowski Marek                  2   14              G    8:52:33     1542.92  19.59 109- 30-  7  127.368  14.710                                           
  76 Puchała Sylwester               2   31             R SM  8:52:05     1542.53  19.85       3   1  126.616  14.710                                           
  77 Arak Piotr                      1    5              G    8:48:28     1539.04  20.11       4   1  120.763  14.700                                           
  78 Arak Piotr                      1   18              G    8:48:30     1538.38  20.37       5   1  120.763  14.700                                           
  79 Arak Piotr                      1   57                   8:48:32     1537.73  20.63       6   1  120.763  14.690                                           
  80 Włodarczyk Paweł                1    2              GSM  8:48:10     1536.74  20.89  46-  3-  3  120.122  14.690                                           
  81 Rębiś Krzysztof                 2    3              G    8:54:21     1536.15  21.15  29-  4-  4  129.574  14.690                                           
  82 Szklarz Marian                  3   55             RG    8:59:42     1535.36  21.42       3   1  137.722  14.680                                           
  83 Wojciechowski Andrzej           3    8              G    8:57:04     1534.96  21.68       3   0  133.644  14.680                                           
  84 Szklarz Marian                  3   59             RG    8:59:44     1534.79  21.94       4   1  137.722  14.670                                           
  85 Łukasik Andrzej                 3   12             R     8:58:29     1532.54  22.20  74- 21-  7  135.604  14.670                                           
  86 Kurek Wiesław                   3   55                   9:00:17     1531.50  22.46       3   1  138.269  14.670                                           
  87 Myszkowski Zenon                1   37              GSM  8:44:55     1530.69  22.72       3   2  114.674  14.660                                           
  88 Wojciechowski Andrzej           3   32              G    8:57:19     1530.57  22.98       4   0  133.644  14.660                                           
  89 Łukasik Andrzej                 3   70              G    8:58:41     1529.08  23.24       2   0  135.604  14.650                                           
  90 Kurek Wiesław                   3   10              G    9:00:26     1528.96  23.51       4   1  138.269  14.650                                           
  91 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   12             RG    8:55:25     1528.88  23.77       3   0  130.592  14.650                                           
  92 Łukasik Andrzej                 3   39             RG    8:58:43     1528.51  24.03       3   0  135.604  14.640                                           
  93 Krupa Łukasz                    3   11              G    8:57:19     1527.92  24.29  24-  3-  3  133.413  14.640                                           
  94 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   50             RGSM  8:55:32     1526.80  24.55       4   1  130.592  14.640                                           
  95 Burkowski Paweł                 3   14              G    9:01:05     1526.67  24.81       4   1  139.054  14.630                                           
  96 Kurek Wiesław                   3    3              GSM  9:00:35     1526.43  25.07       5   2  138.269  14.630                                           
  97 Oracz Paweł                     2   41              G    8:50:43     1526.01  25.33  53-  3-  3  123.174  14.620                                           
  98 Pytka Bogdan                    3   91             R     8:46:26     1525.75  25.59       8      116.618   0.000                                           
  99 Myszkowski Zenon                1   38              G    8:45:11     1525.26  25.86       4   2  114.674  14.620                                           
 100 Oracz Paweł                     2   26             RG    8:50:50     1523.80  26.12       2   0  123.174  14.610                                           
 101 Golik Sławomir                  2    3              GSM  8:54:07     1523.52  26.38  31-  7-  7  128.153  14.610                                           
 102 Sadowski Marek                  2   23              G    8:53:38     1522.93  26.64       2   0  127.368  14.600                                           
 103 Woźniak Wit                     3   27              G    9:03:18     1518.64  26.90       6   0  141.689  14.600                                           
 104 Sekuła Wiesław                  3   20              G    8:56:28     1518.54  27.16  58- 10-  7  131.303  14.600                                           
 105 Wirtek Mariusz                  3   14             RGSM  8:56:36     1518.43  27.42  29-  7-  7  131.496  14.590                                           
 106 Sotek Mariusz                   1   74              GSM  8:49:17     1518.14  27.68       4   2  120.363  14.590                                           
 107 Sotek Mariusz                   1    2              G    8:49:20     1517.18  27.95       5   2  120.363  14.580                                           
 108 Łuczak Marek                    3    7              GSM  9:00:50     1516.50  28.21  61- 13-  7  137.749  14.580                                           
 109 Jaworski Mateusz                3   17             RG    8:56:22     1513.13  28.47       2   0  130.684  14.580                                           
 110 Burkowski Paweł                 3   69             R     9:01:56     1512.55  28.73       5   1  139.054  14.570                                           
 111 Szklarz Marian                  3   71             RG    9:01:11     1510.39  28.99       5   1  137.722  14.570                                           
 112 Szklarz Marian                  3   61             RG    9:01:13     1509.83  29.25       6   1  137.722  14.560                                           
 113 Pytka Bogdan                    3   92                   8:47:17     1508.97  29.51       9      116.618   0.000                                           
 114 Glinka Dariusz                  1   39              G    8:52:07     1508.79  29.77       4   1  123.897  14.560                                           
 115 Górniak Piotr                   2   42             RGSM  8:50:37     1508.09  30.03       9      121.577   0.000                                           
 116 Jobda Arkadiusz                 3   64             R SM  9:02:25     1506.73  30.30  59- 10-  7  139.247  14.550                                           
 117 Oracz Paweł                     2   49             R     8:51:47     1506.10  30.56       3   0  123.174  14.550                                           
 118 Górniak Piotr                   2   46             R     8:50:48     1504.67  30.82      10      121.577   0.000                                           
 119 Sadowski Marek                  2   85             R     8:54:41     1504.05  31.08       3   0  127.368  14.540                                           
 120 Peterek Kazimierz               2    2              G    8:56:29     1503.67  31.34  75- 15-  7  130.042  14.530                                           
 121 Myszkowski Zenon                1   14              G    8:46:16     1503.59  31.60       5   2  114.674  14.530                                           
 122 Wojciechowski Andrzej           3   26              GSM  8:58:55     1503.03  31.86       5   1  133.644  14.530                                           
 123 Myszkowski Zenon                1   18              G    8:46:18     1502.94  32.12       6   2  114.674  14.520                                           
 124 Myszkowski Zenon                1   62             R     8:46:22     1501.62  32.38       7   2  114.674  14.520                                           
 125 Szczepaniak Robert              1    2              G    8:49:01     1501.20  32.65  83- 10-  7  118.620  14.510                                           
 126 Sadowski Marek                  2   71             R     8:54:52     1500.80  32.91       4   0  127.368  14.510                                           
 127 Jaworski Mateusz                3   46             RG    8:57:06     1500.39  33.17       3   0  130.684  14.510                                           
 128 Szczepaniak Robert              1   44             RG    8:49:06     1499.62  33.43       2   0  118.620  14.500                                           
 129 Arak Piotr                      1   54                   8:50:32     1499.54  33.69       7   1  120.763  14.500                                           
 130 Łukasik Andrzej                 3   58             R     9:00:26     1499.49  33.95       4   0  135.604  14.490                                           
 131 Arak Piotr                      1   27              G    8:50:33     1499.23  34.21       8      120.763   0.000                                           
 132 Arak Piotr                      1    1              GSM  8:50:34     1498.92  34.47       9      120.763   0.000                                           
 133 Michniewski Tomasz              3   24              GSM  8:58:41     1498.29  34.74       4   2  132.873  14.480                                           
 134 Tarka Stanisław                 2   11             R     8:55:50     1498.05  35.00       2   0  128.583  14.480                                           
 135 Kurek Wiesław                   3   51                   9:02:18     1498.04  35.26       6   2  138.269  14.470                                           
 136 Arak Piotr                      1    6              G    8:50:38     1497.68  35.52      10      120.763   0.000                                           
 137 Kwiatkowski Andrzej             2    6              G    8:57:03     1497.66  35.78       2   0  130.371  14.470                                           
 138 Tarka Stanisław                 2   47             R     8:55:52     1497.47  36.04       3   0  128.583  14.460                                           
 139 Zieliński Jan                   2   12              G M  8:55:05     1497.40  36.30  33-  7-  7  127.404  14.460                                           
 140 Bugalski Arkadiusz              1   32              G    8:48:31     1496.92  36.56       2   0  117.533  14.450                                           
 141 Wilczek Edward                  2    1              GSM  8:58:40     1496.31  36.82  32- 10-  7  132.673  14.450                                           
 142 Kurek Wiesław                   3   12              G    9:02:25     1496.15  37.09       7   2  138.269  14.450                                           
 143 Sekuła Wiesław                  3   16              GSM  8:57:46     1496.05  37.35       2   1  131.303  14.440                                           
 144 Wojciechowski Andrzej           3  113             R     8:59:20     1496.02  37.61       6   1  133.644  14.440                                           
 145 Kurek Wiesław                   3   37             RG    9:02:26     1495.88  37.87       8      138.269   0.000                                           
 146 Arak Piotr                      1   14              G    8:50:46     1495.21  38.13      11      120.763   0.000                                           
 147 Wojciechowski Andrzej           3   15              G    8:59:23     1495.18  38.39       7   1  133.644  14.430                                           
 148 Glinka Dariusz                  1   40              G    8:52:52     1495.14  38.65       5   1  123.897  14.420                                           
 148 Woźniak Wit                     3   55                   9:04:46     1495.14  38.65       7   0  141.689  14.420                                           
 150 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G    8:54:41     1494.92  39.18       3   0  126.595  14.420                                           
 151 Woźniak Wit                     3   30              G    9:04:48     1494.61  39.44       8      141.689   0.000                                           
 152 Puchała Sylwester               2    6             RG    8:54:43     1494.58  39.70       4   1  126.616  14.410                                           
 153 Górniak Piotr                   2   24              G    8:51:21     1494.49  39.96      11      121.577   0.000                                           
 154 Czasak Marcin                   2    4              G    8:56:59     1494.30  40.22  51-  8-  7  129.979  14.400                                           
 155 Kowalski Paweł                  2   64                   8:54:52     1494.27  40.48       6   1  126.814  14.400                                           
 156 Woźniak Wit                     3   11              G    9:04:50     1494.08  40.74       9      141.689   0.000                                           
 157 Łuczak Marek                    3   45             RG    9:02:13     1493.75  41.00       2   1  137.749  14.390                                           
 158 Kwiatkowski Andrzej             2   98              G    8:57:19     1493.08  41.26       3   0  130.371  14.380                                           
 159 Wojciechowski Andrzej           3   31              G    8:59:31     1492.95  41.53       8      133.644   0.000                                           
 160 Markowski Krzysztof             3    5              GSM  9:03:34     1492.08  41.79  35-  6-  6  139.609  14.380                                           
 161 Rawski Witold                   1   16              G    8:50:23     1491.62  42.05  54- 18-  7  119.901  14.370                                           
 162 Pytka Bogdan                    3   54                   8:48:12     1491.28  42.31      10      116.618   0.000                                           
 163 Rawski Witold                   1   43             RG    8:50:25     1491.00  42.57       2   0  119.901  14.360                                           
 164 Tarka Stanisław                 2    3              G    8:56:16     1490.53  42.83       4   0  128.583  14.360                                           
 165 Kwiatkowski Andrzej             2  113              G    8:57:28     1490.52  43.09       4   0  130.371  14.360                                           
 166 Rawski Witold                   1   48             RG    8:50:27     1490.38  43.35       3   0  119.901  14.350                                           
 167 Rawski Witold                   1    1              G    8:50:28     1490.07  43.62       4   0  119.901  14.350                                           
 168 Wojciechowski Andrzej           3    2              GSM  8:59:44     1489.35  43.88       9      133.644   0.000                                           
 169 Grzegrzółka Jan                 3   24              GSM  9:03:03     1489.32  44.14       5   2  138.581  14.340                                           
 170 Kwiatkowski Andrzej             2    7              G    8:57:33     1489.10  44.40       5   0  130.371  14.340                                           
 171 Michniewski Tomasz              3   46             RG    8:59:14     1489.05  44.66       5   2  132.873  14.330                                           
 172 Okrasa Stanisław                3    7              GSM  9:03:47     1488.77  44.92  42-  7-  7  139.622  14.330                                           
 173 Walczak Dariusz                 1   33             RG    8:48:45     1488.47  45.18       3   1  117.217  14.330                                           
 173 Walczak Dariusz                 1   25              GSM  8:48:45     1488.47  45.18       4   2  117.217  14.330                                           
 175 Sadowski Marek                  2    5              G    8:55:36     1487.94  45.70       5   0  127.368  14.320                                           
 175 Sadowski Marek                  2    3              GSM  8:55:36     1487.94  45.70       6   1  127.368  14.320                                           
 177 Grzegrzółka Jan                 3   20              GSM  9:03:09     1487.72  46.23       6   3  138.581  14.310                                           
 178 Sadowski Marek                  2   84             R     8:55:37     1487.65  46.49       7   1  127.368  14.310                                           
 179 Wilczek Edward                  2    7              GSM  8:59:11     1487.64  46.75       2   2  132.673  14.300                                           
 180 Grzegrzółka Jan                 3   29              GSM  9:03:10     1487.45  47.01       7   4  138.581  14.300                                           
 181 Grzegrzółka Jan                 3   21              G    9:03:11     1487.19  47.27       8      138.581   0.000                                           
 182 Fabisiak Rafał                  3   11             RG    8:57:59     1487.13  47.53       3   2  130.843  14.290                                           
 183 Grzegrzółka Jan                 3    5              G    9:03:13     1486.66  47.79       9      138.581   0.000                                           
 184 Kurek Wiesław                   3   62             R     9:03:02     1486.23  48.05       9      138.269   0.000                                           
 185 Dąbrowski Tomasz                1   20              G    8:49:18     1486.08  48.32       2   0  117.846  14.280                                           
 186 Grzegrzółka Jan                 3   15              GSM  9:03:16     1485.86  48.58      10      138.581   0.000                                           
 187 Walczak Dariusz                 1   21              G    8:48:54     1485.64  48.84       5   2  117.217  14.270                                           
 188 Burkowski Paweł                 3    2              G    9:03:36     1485.62  49.10       6   1  139.054  14.270                                           
 189 Sekuła Wiesław                  3   65             R     8:58:23     1485.61  49.36       3   1  131.303  14.260                                           
 190 Burkowski Paweł                 3   64             R     9:03:37     1485.36  49.62       7   1  139.054  14.260                                           
 191 Dąbrowski Tomasz                1   54                   8:49:21     1485.14  49.88       3   0  117.846  14.250                                           
 191 Dąbrowski Tomasz                1   25              G    8:49:21     1485.14  49.88       4   0  117.846  14.250                                           
 193 Burkowski Paweł                 3   77             R     9:03:38     1485.09  50.41       8      139.054   0.000                                           
 194 Dąbrowski Tomasz                1  103             R     8:49:22     1484.83  50.67       5   0  117.846  14.240                                           
 195 Burkowski Paweł                 3    4              G    9:03:40     1484.56  50.93       9      139.054   0.000                                           
 196 Dąbrowski Tomasz                1    6              G    8:49:23     1484.52  51.19       6   0  117.846  14.240                                           
 197 Wojciechowski Andrzej           3   33              G    9:00:02     1484.38  51.45      10      133.644   0.000                                           
 198 Szczepaniak Robert              1    8              GSM  8:49:55     1484.30  51.71       3   1  118.620  14.230                                           
 199 Dąbrowski Tomasz                1   52                   8:49:24     1484.21  51.97       7   0  117.846  14.220                                           
 200 Dąbrowski Tomasz                1    1              G    8:49:25     1483.90  52.23       8      117.846   0.000                                           
 201 Burkowski Paweł                 3   35             RG    9:03:43     1483.77  52.49      10      139.054   0.000                                           
 202 Burkowski Paweł                 3   41             RG    9:03:46     1482.98  52.76      11      139.054   0.000                                           
 203 Dąbrowski Tomasz                1   21              G    8:49:29     1482.65  53.02       9      117.846   0.000                                           
 204 Walczak Dariusz                 1   12              G    8:49:04     1482.51  53.28       6   2  117.217  14.200                                           
 205 Szklarz Marian                  3   65             RGSM  9:02:54     1482.48  53.54       7   2  137.722  14.200                                           
 206 Szklarz Marian                  3   19             RG    9:02:55     1482.21  53.80       8      137.722   0.000                                           
 207 Woźniak Wit                     3   13              G    9:05:36     1482.10  54.06      10      141.689   0.000                                           
 208 Wojciechowski Jarosław          3   67              G    9:00:11     1482.08  54.32       2   0  133.659  14.190                                           
 209 Fabisiak Rafał                  3    3              G    8:58:18     1481.80  54.58       4   2  130.843  14.180                                           
 210 Fabisiak Rafał                  3   10             RGSM  8:58:19     1481.52  54.85       5   3  130.843  14.180                                           
 210 Szczepaniak Robert              1   30             RG    8:50:04     1481.52  54.85       4   1  118.620  14.180                                           
 212 Głażewski Jerzy                 3    9              G    9:03:54     1481.29  55.37  51-  7-  7  139.093  14.170                                           
 213 Wojciechowski Jarosław          3    2                   9:00:15     1480.99  55.63       3   0  133.659  14.170                                           
 214 Walczak Dariusz                 1   36             RG    8:49:10     1480.64  55.89       7   2  117.217  14.160                                           
 215 Jaworski Mateusz                3   28             RG    8:58:16     1480.56  56.15       4   0  130.684  14.160                                           
 216 Górniak Piotr                   2   49             RG    8:52:07     1480.54  56.41      12      121.577   0.000                                           
 217 Górniak Piotr                   2   56             RG    8:52:08     1480.24  56.67      13      121.577   0.000                                           
 218 Burkowski Paweł                 3   65             R     9:03:57     1480.09  56.93      12      139.054   0.000                                           
 219 Górniak Piotr                   2   83                   8:52:10     1479.64  57.20      14      121.577   0.000                                           
 220 Belka Stanisław                 1    3              G    8:50:08     1479.12  57.46  49-  3-  3  118.527  14.140                                           
 221 Jaworski Mateusz                3   27             RGSM  8:58:24     1478.33  57.72       5   1  130.684  14.140                                           
 222 Kurek Wiesław                   3   43             RG    9:03:34     1477.76  57.98      10      138.269   0.000                                           
 223 Jaworski Mateusz                3   40             RG    8:58:28     1477.21  58.24       6   1  130.684  14.130                                           
 224 Sadowski Marek                  2   41              G    8:56:15     1476.73  58.50       8      127.368   0.000                                           
 225 Wojciechowski Andrzej           3  128             R     9:00:31     1476.46  58.76      11      133.644   0.000                                           
 226 Myszkowski Zenon                1   20              G    8:47:41     1476.17  59.02       8      114.674   0.000                                           
 227 Sadowski Marek                  2   97             R     8:56:17     1476.16  59.28       9      127.368   0.000                                           
 228 Wojciechowski Andrzej           3   84             R     9:00:34     1475.64  59.55      12      133.644   0.000                                           
 229 Łuczak Marek                    3   40             RG    9:03:21     1475.62  59.81       3   1  137.749  14.110                                           
 230 Pytka Bogdan                    3   63             R     8:49:02     1475.56  60.07      11      116.618   0.000                                           
 231 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   24             RG    8:58:31     1475.34  60.33       5   1  130.592  14.100                                           
 232 Głażewski Jerzy                 3   16             RG    9:04:17     1475.27  60.59       2   0  139.093  14.090                                           
 233 Górniak Piotr                   2   60             R     8:52:25     1475.15  60.85      15      121.577   0.000                                           
 234 Rawski Witold                   1   29              G    8:51:17     1475.10  61.11       5   0  119.901  14.090                                           
 235 Kowalski Paweł                  2   43              G    8:55:59     1474.87  61.37       7   1  126.814  14.080                                           
 236 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    3             RGSM  8:58:33     1474.78  61.64       6   2  130.592  14.080                                           
 237 Sadowski Marek                  2    7              GSM  8:56:23     1474.45  61.90      10      127.368   0.000                                           
 238 Chojnacki M. i  Z.              2   40              GSM  8:56:53     1474.07  62.16       3   2  128.072  14.070                                           
 238 Pindelski Krzysztof             2   58              GSM  8:56:51     1474.07  62.16  55- 11-  7  128.023  14.070                                           
 240 Kulczyński Mieczysław           3   89             R     8:58:49     1473.90  62.68       2   0  130.907  14.060                                           
 241 Kurek Wiesław                   3   27              G    9:03:49     1473.82  62.94      11      138.269   0.000                                           
 242 Chojnacki M. i  Z.              2   51              G    8:56:55     1473.50  63.20       4   2  128.072  14.050                                           
 243 Szklarz Marian                  3   47             RG    9:03:30     1472.96  63.46       9      137.722   0.000                                           
 243 Szklarz Marian                  3   15             RG    9:03:30     1472.96  63.46      10      137.722   0.000                                           
 245 Bielski Jacek                   3   21              GSM  9:00:32     1472.89  63.99       3   2  133.346  14.040                                           
 246 Grzegrzółka Jan                 3    9              G    9:04:06     1472.70  64.25      11      138.581   0.000                                           
 247 Chojnacki M. i  Z.              2   62              GSM  8:56:58     1472.66  64.51       5   3  128.072  14.040                                           
 248 Widłak Adam                     3   22              G    9:06:18     1472.54  64.77  48- 14-  7  141.806  14.030                                           
 249 Burkowski Paweł                 3   67             R     9:04:27     1472.25  65.03      13      139.054   0.000                                           
 250 Bielski Jacek                   3    9              GSM  9:00:35     1472.08  65.29       4   3  133.346  14.020                                           
 251 Szczepaniak Ludwik              1   10              G    8:52:55     1471.89  65.55  26-  2-  2  122.044  14.020                                           
 252 Chojnacki M. i  Z.              2   45              G    8:57:03     1471.25  65.81       6   3  128.072  14.020                                           
 253 Burkowski Paweł                 3   70             R     9:04:31     1471.21  66.08      14      139.054   0.000                                           
 254 Zieliński Jan                   2   55             R     8:56:36     1471.18  66.34       2   1  127.404  14.010                                           
 255 Chojnacki M. i  Z.              2   24             R     8:57:04     1470.97  66.60       7   3  128.072  14.000                                           
 256 Burkowski Paweł                 3   53                   9:04:32     1470.95  66.86      15      139.054   0.000                                           
 257 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   23             RGSM  8:58:48     1470.63  67.12       7   3  130.592  14.000                                           
 258 Wilczek Edward                  2    9              G    9:00:14     1470.33  67.38       3   2  132.673  13.990                                           
 259 Arak Piotr                      1   20              G    8:52:09     1470.03  67.64      12      120.763   0.000                                           
 260 Szymaniak Jerzy                 2  169             R     8:56:03     1469.88  67.90  99- 17-  7  126.483  13.980                                           
 261 Szymaniak Jerzy                 2   68             R     8:56:04     1469.59  68.16       2   0  126.483  13.980                                           
 262 Michniewski Tomasz              3   65             R     9:00:26     1469.29  68.43       6   2  132.873  13.980                                           
 263 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   22             RG    8:58:53     1469.25  68.69       8      130.592   0.000                                           
 264 Wojciechowski Jarosław          3    1              GSM  9:00:59     1469.05  68.95       4   1  133.659  13.970                                           
 265 Szymaniak Jerzy                 2   70             R     8:56:07     1468.74  69.21       3   0  126.483  13.960                                           
 266 Wilczek Edward                  2   12              GSM  9:00:21     1468.43  69.47       4   3  132.673  13.960                                           
 267 Pindelski Krzysztof             2   47              G    8:57:12     1468.15  69.73       2   1  128.023  13.960                                           
 268 Kurek Wiesław                   3   45             RG    9:04:16     1466.79  69.99      12      138.269   0.000                                           
 269 Pindelski Krzysztof             2   53              G    8:57:18     1466.47  70.25       3   1  128.023  13.950                                           
 270 Łukasik Andrzej                 3   59             R     9:02:29     1466.25  70.51       5   0  135.604  13.950                                           
 271 Jobda Arkadiusz                 3   50             RG    9:04:59     1466.02  70.78       2   1  139.247  13.940                                           
 272 Jaworski Mateusz                3   51             R     8:59:09     1465.89  71.04       7   1  130.684  13.940                                           
 273 Burkowski Paweł                 3   33             RGSM  9:04:54     1465.27  71.30      16      139.054   0.000                                           
 274 Szklarz Marian                  3   25             R     9:04:00     1465.13  71.56      11      137.722   0.000                                           
 275 Sadowski Marek                  2   73             R     8:57:01     1463.72  71.82      11      127.368   0.000                                           
 276 Rawski Witold                   1   80             R     8:51:55     1463.70  72.08       6   0  119.901  13.920                                           
 277 Fabisiak Rafał                  3   29             RGSM  8:59:24     1463.57  72.34       6   4  130.843  13.920                                           
 278 Golik Sławomir                  2   16              G    8:57:34     1463.49  72.60       2   1  128.153  13.910                                           
 279 Dąbrowski Tomasz                1   29              G    8:50:32     1463.32  72.87      10      117.846   0.000                                           
 280 Wojciechowski Andrzej           3   35              G    9:01:20     1463.26  73.13      13      133.644   0.000                                           
 281 Dąbrowski Tomasz                1   92             R     8:50:33     1463.02  73.39      11      117.846   0.000                                           
 282 Lewandowski Kazimierz           3   48             RGSM  8:59:29     1462.98  73.65  34-  7-  7  130.912  13.900                                           
 283 Golik Sławomir                  2   45             RG    8:57:36     1462.93  73.91       3   1  128.153  13.890                                           
 284 Widłak Adam                     3    3              G    9:06:56     1462.92  74.17       2   0  141.806  13.890                                           
 285 Głażewski Jerzy                 3   24             RG    9:05:05     1462.85  74.43       3   0  139.093  13.890                                           
 286 Woźniak Wit                     3   42             RG    9:06:52     1462.72  74.69      11      141.689   0.000                                           
 287 Wojciechowski Jarosław          3   39              GSM  9:01:23     1462.62  74.95       5   2  133.659  13.880                                           
 288 Szymaniak Jerzy                 2  146             R     8:56:29     1462.51  75.22       4   0  126.483  13.870                                           
 289 Peterek Kazimierz               2   91              GSM  8:58:56     1462.24  75.48       2   1  130.042  13.870                                           
 290 Wojciechowski Andrzej           3   22              G    9:01:24     1462.19  75.74      14      133.644   0.000                                           
 291 Wojciechowski Jarosław          3   31             R     9:01:26     1461.82  76.00       6   2  133.659  13.860                                           
 292 Widłak Adam                     3    6              G    9:07:01     1461.67  76.26       3   0  141.806  13.860                                           
 293 Myszkowski Zenon                1   68             R     8:48:28     1461.44  76.52       9      114.674   0.000                                           
 294 Wojciechowski Andrzej           3   24              G    9:01:27     1461.39  76.78      15      133.644   0.000                                           
 295 Burkowski Paweł                 3   46             RGSM  9:05:12     1460.65  77.04      17      139.054   0.000                                           
 296 Wojciechowski Andrzej           3   61                   9:01:30     1460.59  77.31      16      133.644   0.000                                           
 296 Wojciechowski Andrzej           3   90             R     9:01:30     1460.59  77.31      17      133.644   0.000                                           
 298 Sadowski Marek                  2  113             R     8:57:13     1460.36  77.83      12      127.368   0.000                                           
 299 Woźniak Wit                     3   34              G    9:07:02     1460.21  78.09      12      141.689   0.000                                           
 300 Sadowski Marek                  2  104             R     8:57:14     1460.08  78.35      13      127.368   0.000                                           
 301 Sadowski Marek                  2   94             R     8:57:15     1459.81  78.61      14      127.368   0.000                                           
 302 Wojciechowski Andrzej           3   56                   9:01:33     1459.79  78.87      18      133.644   0.000                                           
 303 Sadowski Sławomir Piotr         1   36             RGSM  8:51:01     1459.72  79.13  50-  8-  7  118.262  13.820                                           
 304 Kulczyński Mieczysław           3   35              G    8:59:41     1459.66  79.39       3   0  130.907  13.810                                           
 305 Wojciechowski Jarosław          3   46                   9:01:35     1459.43  79.66       7   2  133.659  13.810                                           
 306 Sadowski Marek                  2   52             R     8:57:17     1459.25  79.92      15      127.368   0.000                                           
 307 Wojciechowski Jarosław          3   33             R     9:01:36     1459.16  80.18       8      133.659   0.000                                           
 308 Sadowski Sławomir Piotr         1   45             RG    8:51:03     1459.12  80.44       2   1  118.262  13.800                                           
 309 Golik Sławomir                  2   40             RG    8:57:51     1458.77  80.70       4   1  128.153  13.790                                           
 310 Sadowski Marek                  2   64             R     8:57:19     1458.69  80.96      16      127.368   0.000                                           
 311 Widłak Adam                     3   19              G    9:07:14     1458.41  81.22       4   0  141.806  13.780                                           
 312 Walczak Dariusz                 1    7              GSM  8:50:23     1458.23  81.48       8      117.217   0.000                                           
 313 Grzegrzółka Jan                 3   13              G    9:05:03     1457.98  81.75      12      138.581   0.000                                           
 314 Łuczak Marek                    3   16              GSM  9:04:32     1457.15  82.01       4   2  137.749  13.770                                           
 315 Wojciechowski Andrzej           3   50              G    9:01:44     1456.88  82.27      19      133.644   0.000                                           
 316 Wojciechowski Jarosław          3    8             RG    9:01:46     1456.51  82.53       9      133.659   0.000                                           
 317 Sekuła Wiesław                  3   34             RG    9:00:09     1456.50  82.79       4   1  131.303  13.760                                           
 317 Sekuła Wiesław                  3    7              G    9:00:09     1456.50  82.79       5   1  131.303  13.760                                           
 319 Wojciechowski Jarosław          3   32             R     9:01:47     1456.25  83.31      10      133.659   0.000                                           
 320 Styczek Maciej                  1    9              G    8:49:17     1455.45  83.57  37- 10-  7  115.393  13.750                                           
 321 Kulczyński Mieczysław           3   31              G    8:59:57     1455.33  83.83       4   0  130.907  13.750                                           
 322 Łukasik Andrzej                 3   17             R     9:03:11     1455.24  84.10       6   0  135.604  13.740                                           
 323 Styczek Maciej                  1    4              G    8:49:19     1454.84  84.36       2   0  115.393  13.740                                           
 324 Wojciechowski Andrzej           3    9              G    9:01:52     1454.76  84.62      20      133.644   0.000                                           
 325 Widłak Adam                     3   18              GSM  9:07:29     1454.67  84.88       5   1  141.806  13.730                                           
 326 Tokarski Waldemar Michał        1   34             RG    8:51:00     1454.51  85.14  52-  5-  5  117.815  13.730                                           
 327 Łuczak Marek                    3   55             R     9:04:43     1454.33  85.40       5   2  137.749  13.720                                           
 328 Rawski Witold                   1   10              G    8:52:27     1454.23  85.66       7   0  119.901  13.720                                           
 329 Kulczyński Mieczysław           3   30              G    9:00:02     1453.98  85.92       5   0  130.907  13.710                                           
 330 Woźniak Wit                     3    9              G    9:07:27     1453.97  86.18      13      141.689   0.000                                           
 331 Rawski Witold                   1   57                   8:52:29     1453.64  86.45       8      119.901   0.000                                           
 332 Czasak Marcin                   2   48              G    8:59:25     1453.63  86.71       2   0  129.979  13.700                                           
 333 Styczek Maciej                  1   48             RGSM  8:49:23     1453.62  86.97       3   1  115.393  13.700                                           
 334 Łuczak Marek                    3   44             RG    9:04:46     1453.56  87.23       6   2  137.749  13.690                                           
 335 Sadowski Marek                  2   25              G    8:57:38     1453.42  87.49      17      127.368   0.000                                           
 336 Burkowski Paweł                 3   51                   9:05:41     1453.27  87.75      18      139.054   0.000                                           
 337 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   16             RG    8:59:52     1453.18  88.01       9      130.592   0.000                                           
 338 Arak Piotr                      1   24              G    8:53:07     1452.93  88.27      13      120.763   0.000                                           
 339 Sadowski Sławomir Piotr         1   12              G    8:51:24     1452.85  88.54       3   1  118.262  13.670                                           
 340 Wojciechowski Andrzej           3  134             R     9:02:00     1452.65  88.80      21      133.644   0.000                                           
 341 Grzegrzółka Jan                 3   51             R     9:05:24     1452.63  89.06      13      138.581   0.000                                           
 342 Grzegrzółka Jan                 3    6              G    9:05:25     1452.38  89.32      14      138.581   0.000                                           
 343 Pindelski Krzysztof             2   40              G    8:58:09     1452.33  89.58       4   1  128.023  13.660                                           
 344 Tarka Stanisław                 2   72              G    8:58:33     1452.10  89.84       5   0  128.583  13.650                                           
 345 Tokarski Waldemar Michał        1   42             RGSM  8:51:09     1451.82  90.10       2   1  117.815  13.650                                           
 346 Walczak Dariusz                 1   24              G    8:50:45     1451.60  90.36       9      117.217   0.000                                           
 347 Jaworski Mateusz                3    8              G    9:00:04     1450.97  90.62       8      130.684   0.000                                           
 348 Sadowski Sławomir Piotr         1   41             RGSM  8:51:31     1450.77  90.89       4   2  118.262  13.640                                           
 349 Jaworski Mateusz                3   15             RGSM  9:00:06     1450.43  91.15       9      130.684   0.000                                           
 350 Rawski Witold                   1   18              GSM  8:52:40     1450.42  91.41       9      119.901   0.000                                           
 351 Wojciechowski Jarosław          3   71              G    9:02:10     1450.19  91.67      11      133.659   0.000                                           
 352 Bugalski Arkadiusz              1   14              GSM  8:51:05     1449.53  91.93       3   1  117.533  13.620                                           
 353 Walczak Dariusz                 1   17              G    8:50:52     1449.51  92.19      10      117.217   0.000                                           
 354 Kulczyński Mieczysław           3   66             R     9:00:20     1449.16  92.45       6   0  130.907  13.620                                           
 355 Wojciechowski Jarosław          3   28             R     9:02:15     1448.88  92.71      12      133.659   0.000                                           
 356 Szymaniak Jerzy                 2   45              GSM  8:57:18     1448.83  92.98       5   1  126.483  13.610                                           
 356 Szymaniak Jerzy                 2   38              G    8:57:18     1448.83  92.98       6   1  126.483  13.610                                           
 358 Kulczyński Mieczysław           3   51                   9:00:22     1448.62  93.50       7   0  130.907  13.600                                           
 359 Styczek Maciej                  1   11              GSM  8:49:40     1448.45  93.76       4   2  115.393  13.600                                           
 360 Pytka Bogdan                    3   90             R     8:50:31     1448.37  94.02      12      116.618   0.000                                           
 361 Szczepaniak Robert              1    9              GSM  8:51:54     1448.35  94.28       5   2  118.620  13.590                                           
 362 Tokarski Waldemar Michał        1   13              GSM  8:51:21     1448.25  94.54       3   2  117.815  13.580                                           
 363 Tarka Stanisław                 2  107              GSM  8:58:48     1448.01  94.80       6   1  128.583  13.580                                           
 364 Pytka Bogdan                    3   88             R     8:50:34     1447.47  95.06      13      116.618   0.000                                           
 364 Pytka Bogdan                    3   52                   8:50:34     1447.47  95.06      14      116.618   0.000                                           
 366 Szklarz Marian                  3   52             RG    9:05:09     1447.42  95.59      12      137.722   0.000                                           
 367 Pytka Bogdan                    3   72             R     8:50:35     1447.17  95.85      15      116.618   0.000                                           
 367 Szklarz Marian                  3    8              G    9:05:10     1447.17  95.85      13      137.722   0.000                                           
 369 Sotek Mariusz                   1   67              G    8:53:12     1446.67  96.37       6   2  120.363  13.560                                           
 370 Pytka Bogdan                    3   46             RG    8:50:37     1446.57  96.63      16      116.618   0.000                                           
 371 Sadowski Marek                  2    1              G    8:58:03     1446.54  96.89      18      127.368   0.000                                           
 371 Sadowski Marek                  2  114             R     8:58:03     1446.54  96.89      19      127.368   0.000                                           
 373 Pytka Bogdan                    3   73             R     8:50:38     1446.28  97.41      17      116.618   0.000                                           
 373 Pytka Bogdan                    3   29             RG    8:50:38     1446.28  97.41      18      116.618   0.000                                           
 375 Lewandowski Kazimierz           3   24              G    9:00:32     1446.01  97.94       2   1  130.912  13.530                                           
 376 Jaworski Mateusz                3   35             RG    9:00:23     1445.89  98.20      10      130.684   0.000                                           
 377 Sekuła Wiesław                  3   15              GSM  9:00:49     1445.80  98.46       6   2  131.303  13.530                                           
 378 Styczek Maciej                  1   15              G    8:49:49     1445.73  98.72       5   2  115.393  13.520                                           
 379 Pytka Bogdan                    3   28             RG    8:50:40     1445.68  98.98      19      116.618   0.000                                           
 380 Puchała Sylwester               2   92              G    8:57:35     1445.66  99.24       5   1  126.616  13.510                                           
 381 Widłak Adam                     3   11              GSM  9:08:06     1445.53  99.50       6   2  141.806  13.510                                           
 382 Włodarczyk Paweł                1   47             RG    8:53:06     1445.51  99.77       2   1  120.122  13.510                                           
 383 Styczek Maciej                  1   58                   8:49:50     1445.42 100.03       6   2  115.393  13.500                                           
 384 Puchała Sylwester               2  113              G    8:57:36     1445.39 100.29       6   1  126.616  13.500                                           
 385 Puchała Sylwester               2   15             RG    8:57:37     1445.11 100.55       7   1  126.616  13.490                                           
 386 Zieliński Jan                   2   62             R     8:58:10     1445.04 100.81       3   1  127.404  13.490                                           
 387 Okrasa Stanisław                3   27              G    9:06:38     1444.86 101.07       2   1  139.622  13.490                                           
 388 Puchała Sylwester               2   69             R     8:57:38     1444.84 101.33       8      126.616   0.000                                           
 389 Puchała Sylwester               2   10             RG    8:57:39     1444.56 101.59       9      126.616   0.000                                           
 390 Puchała Sylwester               2   13             RG    8:57:40     1444.29 101.85      10      126.616   0.000                                           
 391 Szklarz Marian                  3   35             RGSM  9:05:23     1443.88 102.12      14      137.722   0.000                                           
 392 Puchała Sylwester               2  103              G    8:57:42     1443.74 102.38      11      126.616   0.000                                           
 393 Szklarz Marian                  3   67             R     9:05:25     1443.38 102.64      15      137.722   0.000                                           
 394 Puchała Sylwester               2   43             R     8:57:44     1443.19 102.90      12      126.616   0.000                                           
 395 Rawski Witold                   1   81             R     8:53:05     1443.14 103.16      10      119.901   0.000                                           
 396 Michniewski Tomasz              3   50             RG    9:02:05     1442.97 103.42       7   2  132.873  13.450                                           
 397 Puchała Sylwester               2    8             RG    8:57:45     1442.92 103.68      13      126.616   0.000                                           
 398 Puchała Sylwester               2  114              G    8:57:46     1442.64 103.94      14      126.616   0.000                                           
 399 Michniewski Tomasz              3   23              G    9:02:08     1442.18 104.21       8      132.873   0.000                                           
 400 Chojnacki M. i  Z.              2    9             R     8:58:49     1441.98 104.47       8      128.072   0.000                                           
 401 Kowalski Paweł                  2   61              G    8:57:57     1441.89 104.73       8      126.814   0.000                                           
 402 Belka Stanisław                 1   21              GSM  8:52:13     1441.64 104.99       2   1  118.527  13.430                                           
 403 Grzegrzółka Jan                 3   70             R     9:06:08     1441.55 105.25      15      138.581   0.000                                           
 404 Puchała Sylwester               2   70             R     8:57:52     1441.00 105.51      15      126.616   0.000                                           
 405 Górniak Piotr                   2    2              G    8:54:24     1440.49 105.77      16      121.577   0.000                                           
 406 Puchała Sylwester               2   55             R     8:57:56     1439.91 106.03      16      126.616   0.000                                           
 407 Okrasa Stanisław                3   20              GSM  9:06:58     1439.90 106.29       3   2  139.622  13.410                                           
 408 Głażewski Jerzy                 3   11              G    9:06:36     1439.89 106.56       4   0  139.093  13.400                                           
 409 Arak Piotr                      1   26              G    8:53:53     1439.65 106.82      14      120.763   0.000                                           
 410 Puchała Sylwester               2   33             R     8:57:57     1439.64 107.08      17      126.616   0.000                                           
 411 Górniak Piotr                   2   17              G    8:54:27     1439.63 107.34      17      121.577   0.000                                           
 412 Grzegrzółka Jan                 3   34              G    9:06:16     1439.55 107.60      16      138.581   0.000                                           
 413 Okrasa Stanisław                3   19              GSM  9:07:02     1438.91 107.86       4   3  139.622  13.380                                           
 414 Puchała Sylwester               2  110              G    8:58:00     1438.82 108.12      18      126.616   0.000                                           
 415 Okrasa Stanisław                3   42              G    9:07:03     1438.66 108.38       5   3  139.622  13.380                                           
 416 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              G    8:58:00     1438.58 108.65       4   0  126.595  13.370                                           
 416 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32              GSM  8:58:00     1438.58 108.65       5   1  126.595  13.370                                           
 418 Michniewski Tomasz              3   68             R     9:02:22     1438.54 109.17       9      132.873   0.000                                           
 419 Górniak Piotr                   2   39             R     8:54:31     1438.50 109.43      18      121.577   0.000                                           
 420 Jobda Arkadiusz                 3   42             RG    9:06:50     1438.01 109.69       3   1  139.247  13.360                                           
 421 Michniewski Tomasz              3   14              G    9:02:25     1437.76 109.95      10      132.873   0.000                                           
 422 Peterek Kazimierz               2   83              G    9:00:28     1437.46 110.21       3   1  130.042  13.350                                           
 423 Wojciechowski Andrzej           3  131             R     9:02:59     1437.29 110.47      22      133.644   0.000                                           
 424 Puchała Sylwester               2   58             R     8:58:07     1436.91 110.73      19      126.616   0.000                                           
 425 Górniak Piotr                   2   61             RG    8:54:37     1436.80 111.00      19      121.577   0.000                                           
 426 Chojnacki M. i  Z.              2   27             RG    8:59:09     1436.59 111.26       9      128.072   0.000                                           
 427 Wojciechowski Andrzej           3   29              G    9:03:02     1436.52 111.52      23      133.644   0.000                                           
 428 Burkowski Paweł                 3   68             R     9:06:48     1436.51 111.78      19      139.054   0.000                                           
 429 Szymaniak Jerzy                 2   90             R     8:58:05     1435.95 112.04       7   1  126.483  13.320                                           
 430 Tokarski Waldemar Michał        1   40             RG    8:52:03     1435.89 112.30       4   2  117.815  13.320                                           
 431 Widłak Adam                     3    5              G    9:08:46     1435.77 112.56       7   2  141.806  13.310                                           
 432 Łukasik Andrzej                 3    5             RG    9:04:27     1435.72 112.82       7   0  135.604  13.310                                           
 433 Jobda Arkadiusz                 3   52             R     9:07:00     1435.54 113.08       4   1  139.247  13.310                                           
 434 Peterek Kazimierz               2    6              G    9:00:36     1435.34 113.35       4   1  130.042  13.300                                           
 435 Krupa Łukasz                    3   16             RGSM  9:02:57     1435.32 113.61       2   1  133.413  13.300                                           
 436 Łukasik Andrzej                 3   50             R     9:04:29     1435.22 113.87       8      135.604   0.000                                           
 436 Myszkowski Zenon                1   58             R     8:49:54     1435.22 113.87      10      114.674   0.000                                           
 438 Widłak Adam                     3    2              GSM  9:08:50     1434.80 114.39       8      141.806   0.000                                           
 439 Puchała Sylwester               2  102              G    8:58:15     1434.74 114.65      20      126.616   0.000                                           
 440 Jaworski Mateusz                3   26             RG    9:01:06     1434.51 114.91      11      130.684   0.000                                           
 441 Widłak Adam                     3    8              G    9:08:52     1434.32 115.17       9      141.806   0.000                                           
 442 Michniewski Tomasz              3   12              G    9:02:40     1433.88 115.44      11      132.873   0.000                                           
 443 Myszkowski Zenon                1   26              G    8:50:00     1433.43 115.70      11      114.674   0.000                                           
 444 Fabisiak Rafał                  3    2              G    9:01:17     1433.37 115.96       7   4  130.843  13.260                                           
 445 Sadowski Marek                  2   19              G    8:58:52     1433.25 116.22      20      127.368   0.000                                           
 446 Peterek Kazimierz               2   57              G    9:00:44     1433.23 116.48       5   1  130.042  13.250                                           
 447 Peterek Kazimierz               2   93              GSM  9:00:45     1432.97 116.74       6   2  130.042  13.250                                           
 448 Sekuła Wiesław                  3   17              G    9:01:38     1432.92 117.00       7   2  131.303  13.250                                           
 449 Peterek Kazimierz               2   29             R     9:00:46     1432.71 117.26       7   2  130.042  13.240                                           
 450 Wojciechowski Andrzej           3    1              G    9:03:17     1432.67 117.52      24      133.644   0.000                                           
 451 Myszkowski Zenon                1   63             R     8:50:03     1432.53 117.79      12      114.674   0.000                                           
 452 Peterek Kazimierz               2   74              G    9:00:47     1432.44 118.05       8      130.042   0.000                                           
 453 Sekuła Wiesław                  3   27              GSM  9:01:41     1432.14 118.31       8      131.303   0.000                                           
 454 Myszkowski Zenon                1   54             R     8:50:07     1431.34 118.57      13      114.674   0.000                                           
 455 Peterek Kazimierz               2   25             R     9:00:52     1431.13 118.83       9      130.042   0.000                                           
 456 Szymaniak Jerzy                 2   41              G    8:58:23     1431.07 119.09       8      126.483   0.000                                           
 457 Grzegrzółka Jan                 3   16              G    9:06:51     1430.88 119.35      17      138.581   0.000                                           
 458 Wojciechowski Andrzej           3   18              G    9:03:25     1430.62 119.61      25      133.644   0.000                                           
 459 Szymaniak Jerzy                 2  113             R     8:58:25     1430.53 119.88       9      126.483   0.000                                           
 460 Wojciechowski Andrzej           3  136             R     9:03:27     1430.11 120.14      26      133.644   0.000                                           
 461 Widłak Adam                     3   12              G    9:09:12     1429.50 120.40      10      141.806   0.000                                           
 462 Tarka Stanisław                 2   84              G    8:59:57     1429.49 120.66       7   1  128.583  13.190                                           
 463 Łuczak Marek                    3   67             R     9:06:23     1429.18 120.92       7   2  137.749  13.190                                           
 464 Widłak Adam                     3    7              G    9:09:14     1429.02 121.18      11      141.806   0.000                                           
 464 Widłak Adam                     3    9              GSM  9:09:14     1429.02 121.18      12      141.806   0.000                                           
 466 Tarka Stanisław                 2  115              GSM  9:00:00     1428.70 121.70       8      128.583   0.000                                           
 467 Tarka Stanisław                 2    8             R     9:00:01     1428.44 121.96       9      128.583   0.000                                           
 468 Fabisiak Rafał                  3    4              G    9:01:36     1428.42 122.23       8      130.843   0.000                                           
 469 Kurek Wiesław                   3   68             R     9:06:52     1427.42 122.49      13      138.269   0.000                                           
 470 Tarka Stanisław                 2   95              G    9:00:06     1427.11 122.75      10      128.583   0.000                                           
 471 Szklarz Marian                  3    6              G    9:06:32     1426.68 123.01      16      137.722   0.000                                           
 471 Szklarz Marian                  3   36             RG    9:06:32     1426.68 123.01      17      137.722   0.000                                           
 473 Widłak Adam                     3   17              G    9:09:24     1426.62 123.53      13      141.806   0.000                                           
 474 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   33             RG    9:01:34     1426.20 123.79      10      130.592   0.000                                           
 475 Bolek Marian                    1   34             RG    8:55:03     1425.95 124.05  37-  1-  1  121.277  13.140                                           
 476 Widłak Adam                     3   15              G    9:09:27     1425.90 124.31      14      141.806   0.000                                           
 477 Sadowski Marek                  2   32              G    8:59:21     1425.50 124.58      21      127.368   0.000                                           
 478 Walczak Dariusz                 1   38             RG    8:52:16     1424.84 124.84      11      117.217   0.000                                           
 479 Jobda Arkadiusz                 3   24              G    9:07:44     1424.77 125.10       5   1  139.247  13.130                                           
 480 Głażewski Jerzy                 3    5              G    9:07:38     1424.65 125.36       5   0  139.093  13.120                                           
 481 Puchała Sylwester               2   66             R     8:58:55     1423.99 125.62      21      126.616   0.000                                           
 482 Kulczyński Mieczysław           3   48             RG    9:02:04     1421.87 125.88       8      130.907   0.000                                           
 483 Łuczak Marek                    3   57             R     9:06:53     1421.80 126.14       8      137.749   0.000                                           
 484 Szymaniak Jerzy                 2    4              G    8:58:58     1421.69 126.40      10      126.483   0.000                                           
 485 Wirtek Mariusz                  3    7              G    9:02:30     1421.58 126.67       2   1  131.496  13.100                                           
 486 Wojciechowski Andrzej           3  145             R     9:04:02     1421.24 126.93      27      133.644   0.000                                           
 487 Burkowski Paweł                 3   40             RG    9:07:53     1420.61 127.19      20      139.054   0.000                                           
 487 Okrasa Stanisław                3   28              G    9:08:17     1420.61 127.19       6   3  139.622  13.090                                           
 489 Łukasik Andrzej                 3   34             RG    9:05:29     1420.19 127.71       9      135.604   0.000                                           
 490 Łukasik Andrzej                 3   42             R     9:05:30     1419.94 127.97      10      135.604   0.000                                           
 491 Jobda Arkadiusz                 3   26              G    9:08:04     1419.92 128.23       6   1  139.247  13.080                                           
 492 Łukasik Andrzej                 3   45             R     9:05:31     1419.69 128.49      11      135.604   0.000                                           
 493 Szymaniak Jerzy                 2   52                   8:59:07     1419.30 128.75      11      126.483   0.000                                           
 494 Wirtek Mariusz                  3    8              G    9:02:39     1419.28 129.02       3   1  131.496  13.070                                           
 495 Skiba Włodzimierz               2   48              G    9:02:35     1418.78 129.28  56-  5-  5  131.355  13.060                                           
 496 Wilczek Edward                  2    5              GSM  9:03:34     1417.95 129.54       5   4  132.673  13.060                                           
 496 Wilczek Edward                  2   14              GSM  9:03:34     1417.95 129.54       6   5  132.673  13.060                                           
 498 Wojciechowski Andrzej           3    4              G    9:04:16     1417.72 130.06      28      133.644   0.000                                           
 499 Łukasik Andrzej                 3   18             R     9:05:39     1417.71 130.32      12      135.604   0.000                                           
 499 Łukasik Andrzej                 3   68              G    9:05:39     1417.71 130.32      13      135.604   0.000                                           
 501 Pindelski Krzysztof             2   55              G    9:00:19     1417.49 130.84       5   1  128.023  13.040                                           
 502 Szymaniak Jerzy                 2   31              G    8:59:14     1417.44 131.11      12      126.483   0.000                                           
 503 Woźniak Wit                     3   64             R     9:10:01     1416.65 131.37      14      141.689   0.000                                           
 504 Grzegrzółka Jan                 3   22              G    9:07:50     1416.50 131.63      18      138.581   0.000                                           
 505 Wojciechowski Andrzej           3   11              G    9:04:22     1416.22 131.89      29      133.644   0.000                                           
 506 Łukasik Andrzej                 3   49             R     9:05:46     1415.98 132.15      14      135.604   0.000                                           
 507 Wojciechowski Andrzej           3   19              G    9:04:23     1415.97 132.41      30      133.644   0.000                                           
 508 Woźniak Wit                     3    1              G    9:10:04     1415.95 132.67      15      141.689   0.000                                           
 509 Stawikowski Dawid               3   39              G    9:01:58     1415.57 132.93  26-  1-  1  130.185  13.010                                           
 510 Czasak Marcin                   2   57              GSM  9:01:53     1414.61 133.19       3   1  129.979  13.000                                           
 511 Jobda Arkadiusz                 3   28              G    9:08:27     1414.39 133.46       7   1  139.247  13.000                                           
 512 Łukasik Andrzej                 3   19             RG    9:05:53     1414.26 133.72      15      135.604   0.000                                           
 513 Golik Sławomir                  2   52                   9:00:37     1414.23 133.98       5   1  128.153  12.990                                           
 513 Golik Sławomir                  2    9              GSM  9:00:37     1414.23 133.98       6   2  128.153  12.990                                           
 515 Czasak Marcin                   2   12             RG    9:01:55     1414.10 134.50       4   1  129.979  12.980                                           
 516 Walczak Dariusz                 1    2              G    8:52:55     1413.67 134.76      12      117.217   0.000                                           
 517 Prudziński Jan                  3   53              G    9:09:09     1413.55 135.02  28-  1-  1  140.153  12.980                                           
 518 Wojciechowski Jarosław          3   45              G    9:04:34     1413.38 135.28      13      133.659   0.000                                           
 519 Czasak Marcin                   2   35              G    9:01:58     1413.33 135.55       5   1  129.979  12.970                                           
 520 Łukasik Andrzej                 3    7             R     9:05:57     1413.28 135.81      16      135.604   0.000                                           
 521 Kulczyński Mieczysław           3   61             R     9:02:39     1412.92 136.07       9      130.907   0.000                                           
 522 Grzegrzółka Jan                 3   37              G    9:08:05     1412.89 136.33      19      138.581   0.000                                           
 523 Kurek Wiesław                   3   78             R     9:07:52     1412.83 136.59      14      138.269   0.000                                           
 524 Zieliński Jan                   2   40              G    9:00:11     1412.72 136.85       4   1  127.404  12.950                                           
 525 Wojciechowski Jarosław          3   42              GSM  9:04:37     1412.64 137.11      14      133.659   0.000                                           
 526 Chojnacki M. i  Z.              2   14             RG    9:00:40     1412.56 137.37      10      128.072   0.000                                           
 527 Dąbrowski Tomasz                1   10              GSM  8:53:26     1412.46 137.63      12      117.846   0.000                                           
 528 Wojciechowski Jarosław          3   62              GSM  9:04:39     1412.14 137.90      15      133.659   0.000                                           
 529 Wojciechowski Jarosław          3   47              G    9:04:40     1411.89 138.16      16      133.659   0.000                                           
 530 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   21             RGSM  9:02:30     1411.81 138.42      11      130.592   0.000                                           
 531 Grzegrzółka Jan                 3   25              G    9:08:10     1411.69 138.68      20      138.581   0.000                                           
 532 Chojnacki M. i  Z.              2   10             RG    9:00:44     1411.52 138.94      11      128.072   0.000                                           
 533 Tarka Stanisław                 2    2              GSM  9:01:06     1411.45 139.20      11      128.583   0.000                                           
 534 Chojnacki M. i  Z.              2    8             RG    9:00:45     1411.26 139.46      12      128.072   0.000                                           
 535 Wojciechowski Jarosław          3   48              G    9:04:43     1411.15 139.72      17      133.659   0.000                                           
 536 Łukasik Andrzej                 3   73              G    9:06:07     1410.83 139.98      17      135.604   0.000                                           
 537 Dąbrowski Tomasz                1   48             RG    8:53:32     1410.77 140.25      13      117.846   0.000                                           
 538 Sadowski Sławomir Piotr         1   11              G    8:53:50     1410.68 140.51       5   2  118.262  12.890                                           
 539 Dąbrowski Tomasz                1   66             R     8:53:34     1410.20 140.77      14      117.846   0.000                                           
 540 Łukasik Andrzej                 3   82              G    9:06:10     1410.09 141.03      18      135.604   0.000                                           
 541 Czasak Marcin                   2    2              G    9:02:12     1409.75 141.29       6   1  129.979  12.880                                           
 542 Wilczek Edward                  2  100              G    9:04:08     1409.42 141.55       7   5  132.673  12.880                                           
 543 Bugalski Arkadiusz              1   77             R     8:53:24     1409.27 141.81       4   1  117.533  12.870                                           
 544 Łukasik Andrzej                 3   76              G    9:06:14     1409.12 142.07      19      135.604   0.000                                           
 545 Michniewski Tomasz              3   13              G    9:04:19     1408.80 142.34      12      132.873   0.000                                           
 546 Tarka Stanisław                 2   64             R     9:01:17     1408.61 142.60      12      128.583   0.000                                           
 547 Grzegrzółka Jan                 3    2              G    9:08:23     1408.58 142.86      21      138.581   0.000                                           
 548 Michniewski Tomasz              3   30              G    9:04:21     1408.30 143.12      13      132.873   0.000                                           
 549 Walczak Dariusz                 1   50             RG    8:53:14     1408.29 143.38      13      117.217   0.000                                           
 550 Szpadzik Joanna i Marcin        1  104             R     8:59:54     1408.18 143.64       6   1  126.595  12.850                                           
 551 Kulczyński Mieczysław           3   45              G    9:02:58     1408.11 143.90      10      130.907   0.000                                           
 552 Szczepaniak Robert              1   19              G    8:54:16     1407.67 144.16       6   2  118.620  12.840                                           
 553 Grzegrzółka Jan                 3   42             RG    9:08:27     1407.63 144.42      22      138.581   0.000                                           
 554 Szczepaniak Robert              1   64             R     8:54:17     1407.40 144.69       7   2  118.620  12.830                                           
 555 Wojciechowski Jarosław          3    9             RG    9:04:59     1407.18 144.95      18      133.659   0.000                                           
 556 Szczepaniak Robert              1   89             R     8:54:19     1406.84 145.21       8      118.620   0.000                                           
 557 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   48             RG    9:02:50     1406.74 145.47      12      130.592   0.000                                           
 558 Zieliński Jan                   2   49             RG    9:00:35     1406.48 145.73       5   1  127.404  12.820                                           
 559 Walczak Dariusz                 1   39             RG    8:53:21     1406.32 145.99      14      117.217   0.000                                           
 560 Skiba Włodzimierz               2   22             RG    9:03:25     1406.12 146.25       2   0  131.355  12.810                                           
 561 Bugalski Arkadiusz              1   41              G    8:53:38     1405.34 146.51       5   1  117.533  12.800                                           
 562 Bielski Jacek                   3    1              GSM  9:04:54     1405.12 146.78       5   4  133.346  12.800                                           
 563 Szklarz Marian                  3   46             RG    9:08:01     1405.09 147.04      18      137.722   0.000                                           
 564 Kulczyński Mieczysław           3   10              G    9:03:10     1405.08 147.30      11      130.907   0.000                                           
 565 Michniewski Tomasz              3   21              GSM  9:04:34     1405.07 147.56      14      132.873   0.000                                           
 566 Gugała Mirosław                 3    2              GSM  9:02:29     1404.43 147.82  10-  1-  1  129.886  12.780                                           
 567 Kulczyński Mieczysław           3    9              G    9:03:13     1404.33 148.08      12      130.907   0.000                                           
 568 Rawski Witold                   1   24              G    8:55:23     1404.27 148.34      11      119.901   0.000                                           
 569 Szczęsny Marek                  3   21              G    9:21:20     1404.05 148.60  44-  1-  1  156.318  12.770                                           
 570 Sadowski Marek                  2   27              G    9:00:43     1404.02 148.86      22      127.368   0.000                                           
 571 Markowski Krzysztof             3   26             RG    9:09:27     1403.81 149.13       2   1  139.609  12.760                                           
 572 Tokarski Waldemar Michał        1   26             RG    8:53:56     1403.67 149.39       5   2  117.815  12.760                                           
 573 Pindelski Krzysztof             2   27             RGSM  9:01:13     1403.50 149.65       6   2  128.023  12.760                                           
 574 Burkowski Paweł                 3   37             RG    9:09:05     1403.41 149.91      21      139.054   0.000                                           
 575 Burkowski Paweł                 3   27             RGSM  9:09:07     1402.93 150.17      22      139.054   0.000                                           
 576 Rawski Witold                   1   12              G    8:55:28     1402.90 150.43      12      119.901   0.000                                           
 577 Grzegrzółka Jan                 3   26              G    9:08:47     1402.88 150.69      23      138.581   0.000                                           
 578 Chojnacki M. i  Z.              2   39              GSM  9:01:18     1402.76 150.95      13      128.072   0.000                                           
 579 Dąbrowski Tomasz                1  105             R     8:54:03     1402.09 151.21      15      117.846   0.000                                           
 580 Łukasik Andrzej                 3   77              G    9:06:43     1402.08 151.48      20      135.604   0.000                                           
 581 Sadowski Marek                  2   24              G    9:00:51     1401.96 151.74      23      127.368   0.000                                           
 582 Głażewski Jerzy                 3   12              GSM  9:09:13     1401.91 152.00       6   1  139.093  12.720                                           
 583 Tarka Stanisław                 2  112              GSM  9:01:44     1401.70 152.26      13      128.583   0.000                                           
 584 Sadowski Marek                  2   93             R     9:00:53     1401.45 152.52      24      127.368   0.000                                           
 585 Kulczyński Mieczysław           3    7              GSM  9:03:26     1401.07 152.78      13      130.907   0.000                                           
 586 Tarka Stanisław                 2  100                   9:01:47     1400.94 153.04      14      128.583   0.000                                           
 587 Bugalski Arkadiusz              1   90             R     8:53:54     1400.87 153.30       6   1  117.533  12.700                                           
 588 Chojnacki M. i  Z.              2   31             RG    9:01:26     1400.72 153.57      14      128.072   0.000                                           
 589 Markowski Krzysztof             3   24             RG    9:09:44     1399.82 153.83       3   1  139.609  12.690                                           
 590 Chojnacki M. i  Z.              2   32             RG    9:01:30     1399.69 154.09      15      128.072   0.000                                           
 591 Wojciechowski Andrzej           3   95             R     9:05:32     1398.93 154.35      31      133.644   0.000                                           
 592 Michniewski Tomasz              3   67             R     9:04:59     1398.91 154.61      15      132.873   0.000                                           
 593 Bąbik Sławomir                  1   25             RG    8:57:05     1398.48 154.87  38-  1-  1  121.784  12.680                                           
 594 Lewandowski Kazimierz           3    9              G    9:03:37     1398.38 155.13       3   1  130.912  12.670                                           
 595 Lewandowski Kazimierz           3   12              GSM  9:03:38     1398.14 155.39       4   2  130.912  12.670                                           
 596 Kulczyński Mieczysław           3   95             R     9:03:38     1398.08 155.65      14      130.907   0.000                                           
 597 Witkowski Tomasz                3    3              G    9:18:10     1397.91 155.92  20-  2-  2  151.207  12.660                                           
 598 Woźniak Wit                     3   77             R     9:11:22     1397.79 156.18      16      141.689   0.000                                           
 599 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   15             RGSM  9:03:26     1397.70 156.44      13      130.592   0.000                                           
 600 Glinka Dariusz                  1   12              G    8:58:39     1397.60 156.70       6   1  123.897  12.650                                           
 601 Woźniak Wit                     3    5              G    9:11:24     1397.33 156.96      17      141.689   0.000                                           
 602 Sadowski Marek                  2   91             R     9:01:10     1397.09 157.22      25      127.368   0.000                                           
 602 Sekuła Wiesław                  3   55             R     9:03:59     1397.09 157.22       9      131.303   0.000                                           
 604 Burkowski Paweł                 3   45             RGSM  9:09:32     1397.06 157.74      23      139.054   0.000                                           
 605 Szpadzik Joanna i Marcin        1  114             RG    9:00:37     1397.04 158.01       7   1  126.595  12.630                                           
 606 Chojnacki M. i  Z.              2   48              G    9:01:41     1396.90 158.27      16      128.072   0.000                                           
 607 Lewandowski Kazimierz           3   30              G    9:03:43     1396.89 158.53       5   2  130.912  12.620                                           
 608 Peterek Kazimierz               2   49             R SM  9:03:08     1396.30 158.79      10      130.042   0.000                                           
 609 Szpadzik Joanna i Marcin        1  100             RG    9:00:40     1396.27 159.05       8      126.595   0.000                                           
 610 Styczek Maciej                  1   14              G    8:52:39     1396.17 159.31       7   2  115.393  12.610                                           
 611 Kurek Wiesław                   3   31             RG    9:09:03     1395.95 159.57      15      138.269   0.000                                           
 612 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   57             R     9:03:34     1395.71 159.83      14      130.592   0.000                                           
 613 Myszkowski Zenon                1   13              G    8:52:10     1395.63 160.09      14      114.674   0.000                                           
 614 Wirtek Mariusz                  3   20             RG    9:04:14     1395.43 160.36       4   1  131.496  12.600                                           
 615 Krzcot Marcin                   1   26             RG    8:52:31     1395.31 160.62       2   0  115.136  12.590                                           
 616 Styczek Maciej                  1   38             RG    8:52:44     1394.76 160.88       8      115.393   0.000                                           
 617 Woźniak Wit                     3   82             R     9:11:37     1394.35 161.14      18      141.689   0.000                                           
 618 Woźniak Wit                     3   18              G    9:11:42     1393.21 161.40      19      141.689   0.000                                           
 619 Woźniak Wit                     3   48             RG    9:11:45     1392.52 161.66      20      141.689   0.000                                           
 620 Kurek Wiesław                   3   42             RG    9:09:20     1391.97 161.92      16      138.269   0.000                                           
 621 Bugalski Arkadiusz              1   73             R     8:54:28     1391.47 162.18       7   1  117.533  12.570                                           
 622 Wojciechowski Jarosław          3   43              GSM  9:06:04     1391.32 162.45      19      133.659   0.000                                           
 623 Sadowski Marek                  2   60             R     9:01:33     1391.24 162.71      26      127.368   0.000                                           
 624 Wojciechowski Andrzej           3   93             R     9:06:04     1391.16 162.97      32      133.644   0.000                                           
 625 Czasak Marcin                   2    3              G    9:03:26     1391.14 163.23       7   1  129.979  12.550                                           
 626 Wojciechowski Jarosław          3   56              GSM  9:06:05     1391.07 163.49      20      133.659   0.000                                           
 627 Wojciechowski Andrzej           3    7              G    9:06:05     1390.92 163.75      33      133.644   0.000                                           
 628 Kuźmiński Andrzej               3    5              G    9:02:37     1390.84 164.01  62-  1-  1  128.815  12.540                                           
 629 Sadowski Marek                  2   79             R     9:01:35     1390.73 164.27      27      127.368   0.000                                           
 630 Wojciechowski Andrzej           3   67             R     9:06:06     1390.68 164.53      34      133.644   0.000                                           
 631 Wojciechowski Jarosław          3   58              G    9:06:07     1390.59 164.80      21      133.659   0.000                                           
 632 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   44             RGSM  9:03:55     1390.51 165.06      15      130.592   0.000                                           
 633 Rawski Witold                   1   72             R     8:56:14     1390.43 165.32      13      119.901   0.000                                           
 634 Wojciechowski Jarosław          3   64              G    9:06:09     1390.11 165.58      22      133.659   0.000                                           
 635 Łuczak Marek                    3   30             RG    9:09:06     1390.00 165.84       9      137.749   0.000                                           
 636 Tarka Stanisław                 2   92              G    9:02:32     1389.59 166.10      15      128.583   0.000                                           
 637 Michniewski Tomasz              3   61             R     9:05:39     1389.16 166.36      16      132.873   0.000                                           
 638 Markowski Krzysztof             3    3              GSM  9:10:30     1389.14 166.62       4   2  139.609  12.500                                           
 639 Szczepaniak Robert              1  117             R     8:55:24     1388.99 166.88       9      118.620   0.000                                           
 640 Łuczak Marek                    3   47             RG    9:09:12     1388.60 167.15      10      137.749   0.000                                           
 641 Szczepaniak Robert              1    4              G    8:55:26     1388.45 167.41      10      118.620   0.000                                           
 642 Wojciechowski Jarosław          3   52              G    9:06:17     1388.18 167.67      23      133.659   0.000                                           
 643 Styczek Maciej                  1    3              G    8:53:08     1388.05 167.93       9      115.393   0.000                                           
 644 Witkowski Tomasz                3   18              GSM  9:18:57     1387.86 168.19       2   1  151.207  12.480                                           
 645 Belka Stanisław                 1    1              G    8:55:26     1387.36 168.45       3   1  118.527  12.470                                           
 645 Peterek Kazimierz               2   95              G    9:03:44     1387.36 168.45      11      130.042   0.000                                           
 647 Łuczak Marek                    3   52                   9:09:18     1387.20 168.97      11      137.749   0.000                                           
 647 Okrasa Stanisław                3    6              G    9:10:39     1387.20 168.97       7   3  139.622  12.470                                           
 649 Szymaniak Jerzy                 2  129             R     9:01:11     1387.13 169.50      13      126.483   0.000                                           
 650 Peterek Kazimierz               2   17             RG    9:03:46     1386.87 169.76      12      130.042   0.000                                           
 651 Burkowski Paweł                 3   52                   9:10:16     1386.84 170.02      24      139.054   0.000                                           
 652 Burkowski Paweł                 3    9              G    9:10:17     1386.61 170.28      25      139.054   0.000                                           
 653 Tarka Stanisław                 2   40             R     9:02:45     1386.34 170.54      16      128.583   0.000                                           
 654 Burkowski Paweł                 3   71             R     9:10:19     1386.15 170.80      26      139.054   0.000                                           
 655 Peterek Kazimierz               2   36             R     9:03:49     1386.13 171.06      13      130.042   0.000                                           
 656 Pindelski Krzysztof             2   59              G    9:02:22     1386.03 171.32       7   2  128.023  12.430                                           
 657 Burkowski Paweł                 3   58                   9:10:20     1385.92 171.59      27      139.054   0.000                                           
 658 Peterek Kazimierz               2    1              G    9:03:50     1385.88 171.85      14      130.042   0.000                                           
 659 Pindelski Krzysztof             2    7              GSM  9:02:23     1385.78 172.11       8      128.023   0.000                                           
 660 Górniak Piotr                   2   13             R     8:57:45     1385.49 172.37      20      121.577   0.000                                           
 661 Burkowski Paweł                 3   31             RG    9:10:22     1385.46 172.63      28      139.054   0.000                                           
 661 Burkowski Paweł                 3   61             R     9:10:22     1385.46 172.63      29      139.054   0.000                                           
 663 Tarka Stanisław                 2   17             R     9:02:52     1384.60 173.15      17      128.583   0.000                                           
 664 Burkowski Paweł                 3   20              G    9:10:26     1384.54 173.41      30      139.054   0.000                                           
 665 Szymaniak Jerzy                 2   94             R     9:01:24     1383.84 173.68      14      126.483   0.000                                           
 666 Szymaniak Jerzy                 2  107             R     9:01:26     1383.34 173.94      15      126.483   0.000                                           
 667 Fabisiak Rafał                  3   19             RG    9:04:37     1382.88 174.20       9      130.843   0.000                                           
 668 Markowski Krzysztof             3   15             RG    9:10:59     1382.50 174.46       5   2  139.609  12.380                                           
 669 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    6             RGSM  9:04:29     1382.17 174.72      16      130.592   0.000                                           
 670 Łuczak Marek                    3   56             R     9:09:40     1382.10 174.98      12      137.749   0.000                                           
 671 Rębiś Krzysztof                 2   38             RG    9:03:46     1381.88 175.24       2   0  129.574  12.370                                           
 672 Michniewski Tomasz              3   33             RGSM  9:06:10     1381.70 175.50      17      132.873   0.000                                           
 673 Rawski Witold                   1   23              GSM  8:56:48     1381.35 175.76      14      119.901   0.000                                           
 674 Wirtek Mariusz                  3   12             RGSM  9:05:15     1380.54 176.03       5   2  131.496  12.360                                           
 675 Bugalski Arkadiusz              1    7              G    8:55:09     1380.31 176.29       8      117.533   0.000                                           
 676 Rębiś Krzysztof                 2    5              G    9:03:55     1379.67 176.55       3   0  129.574  12.350                                           
 676 Wojciechowski Andrzej           3   83             R     9:06:52     1379.67 176.55      35      133.644   0.000                                           
 678 Rębiś Krzysztof                 2   26             RG    9:03:56     1379.43 177.07       4   0  129.574  12.350                                           
 679 Markowski Krzysztof             3   19             RG    9:11:13     1379.31 177.33       6   2  139.609  12.340                                           
 680 Szklarz Marian                  3   62             RG    9:09:51     1379.29 177.59      19      137.722   0.000                                           
 681 Zieliński Jan                   2   71             R     9:02:23     1379.08 177.85       6   1  127.404  12.330                                           
 682 Wojciechowski Andrzej           3  125             R     9:06:55     1378.96 178.11      36      133.644   0.000                                           
 683 Krupa Łukasz                    3   25             RG    9:06:45     1378.95 178.38       3   1  133.413  12.330                                           
 684 Szklarz Marian                  3   28             RGSM  9:09:53     1378.83 178.64      20      137.722   0.000                                           
 685 Głażewski Jerzy                 3   13              G    9:10:54     1378.52 178.90       7   1  139.093  12.320                                           
 686 Wirtek Mariusz                  3    1              GSM  9:05:24     1378.37 179.16       6   3  131.496  12.310                                           
 687 Burkowski Paweł                 3   73             R     9:10:53     1378.36 179.42      31      139.054   0.000                                           
 687 Czasak Marcin                   2   11             RGSM  9:04:18     1378.36 179.42       8      129.979   0.000                                           
 689 Pytka Bogdan                    3   21             RG    8:54:37     1378.19 179.94      20      116.618   0.000                                           
 690 Szklarz Marian                  3   39             RG    9:09:56     1378.14 180.20      21      137.722   0.000                                           
 691 Chojnacki M. i  Z.              2   43              G    9:02:57     1377.86 180.47      17      128.072   0.000                                           
 692 Wilczek Edward                  2   11              GSM  9:06:19     1377.47 180.73       8      132.673   0.000                                           
 693 Michniewski Tomasz              3   36             RG    9:06:30     1376.92 180.99      18      132.873   0.000                                           
 694 Wilczek Edward                  2   81              G    9:06:22     1376.75 181.25       9      132.673   0.000                                           
 695 Kulczyński Mieczysław           3   54             R     9:05:06     1376.52 181.51      15      130.907   0.000                                           
 696 Wojciechowski Andrzej           3   20              GSM  9:07:06     1376.35 181.77      37      133.644   0.000                                           
 697 Kulczyński Mieczysław           3   75             R     9:05:07     1376.28 182.03      16      130.907   0.000                                           
 698 Łuczak Marek                    3    2              G    9:10:07     1375.89 182.29      13      137.749   0.000                                           
 699 Tarka Stanisław                 2   88              GSM  9:03:28     1375.71 182.55      18      128.583   0.000                                           
 700 Wojciechowski Andrzej           3    3              GSM  9:07:09     1375.65 182.82      38      133.644   0.000                                           
 701 Jaworski Mateusz                3   10              G    9:05:00     1375.62 183.08      12      130.684   0.000                                           
 702 Pindelski Krzysztof             2   15             RG    9:03:04     1375.61 183.34       9      128.023   0.000                                           
 703 Jobda Arkadiusz                 3    2              G    9:11:15     1375.28 183.60       8      139.247   0.000                                           
 704 Jobda Arkadiusz                 3   29              G    9:11:16     1375.05 183.86       9      139.247   0.000                                           
 705 Skiba Włodzimierz               2    9             RG    9:05:32     1374.97 184.12       3   0  131.355  12.240                                           
 706 Zieliński Jan                   2    7              G M  9:02:40     1374.86 184.38       7   2  127.404  12.240                                           
 707 Golik Sławomir                  2   39             RG    9:03:14     1374.54 184.64       7   2  128.153  12.230                                           
 708 Wojciechowski Andrzej           3   52                   9:07:14     1374.47 184.91      39      133.644   0.000                                           
 709 Walczak Dariusz                 1    9              G    8:55:17     1374.44 185.17      15      117.217   0.000                                           
 710 Rawski Witold                   1   67             R     8:57:15     1374.22 185.43      15      119.901   0.000                                           
 711 Łukasik Andrzej                 3   23             RG    9:08:41     1374.13 185.69      21      135.604   0.000                                           
 711 Włodarczyk Paweł                1    4              G    8:57:25     1374.13 185.69       3   1  120.122  12.220                                           
 713 Skiba Włodzimierz               2    1              G    9:05:36     1374.01 186.21       4   0  131.355  12.210                                           
 714 Kurek Wiesław                   3   11              G    9:10:40     1373.53 186.47      17      138.269   0.000                                           
 714 Wojciechowski Andrzej           3  129             R     9:07:18     1373.53 186.47      40      133.644   0.000                                           
 716 Grzegrzółka Jan                 3   10              G    9:10:55     1373.22 186.99      24      138.581   0.000                                           
 717 Dąbrowski Tomasz                1   99             R     8:55:50     1372.96 187.26      16      117.846   0.000                                           
 718 Skiba Włodzimierz               2    6             RG    9:05:41     1372.81 187.52       5   0  131.355  12.190                                           
 719 Dąbrowski Tomasz                1   36             RGSM  8:55:51     1372.70 187.78      17      117.846   0.000                                           
 720 Woźniak Wit                     3   24              G    9:13:14     1372.51 188.04      21      141.689   0.000                                           
 721 Dąbrowski Tomasz                1   50             RG    8:55:52     1372.43 188.30      18      117.846   0.000                                           
 721 Dąbrowski Tomasz                1   44             RG    8:55:52     1372.43 188.30      19      117.846   0.000                                           
 723 Woźniak Wit                     3   54                   9:13:16     1372.07 188.82      22      141.689   0.000                                           
 724 Jaworski Mateusz                3   34             RGSM  9:05:16     1371.77 189.08      13      130.684   0.000                                           
 725 Sadowski Marek                  2    2              G    9:02:51     1371.76 189.34      28      127.368   0.000                                           
 726 Sotek Mariusz                   1   73              G    8:57:46     1371.40 189.61       7   2  120.363  12.160                                           
 727 Szymaniak Jerzy                 2   36              G    9:02:14     1371.34 189.87      16      126.483   0.000                                           
 728 Peterek Kazimierz               2   20             RG    9:04:50     1371.27 190.13      15      130.042   0.000                                           
 729 Szymaniak Jerzy                 2    6              G    9:02:15     1371.09 190.39      17      126.483   0.000                                           
 730 Lewandowski Kazimierz           3   20              GSM  9:05:29     1371.05 190.65       6   3  130.912  12.140                                           
 731 Lewandowski Kazimierz           3   15              G    9:05:31     1370.57 190.91       7   3  130.912  12.140                                           
 732 Pytka Bogdan                    3   11              G    8:55:09     1369.56 191.17      21      116.618   0.000                                           
 733 Rawski Witold                   1   49             RG    8:57:33     1369.52 191.43      16      119.901   0.000                                           
 734 Grzegrzółka Jan                 3   45             RG    9:11:12     1369.38 191.70      25      138.581   0.000                                           
 735 Woźniak Wit                     3   53                   9:13:31     1368.76 191.96      23      141.689   0.000                                           
 736 Arak Piotr                      1   52                   8:58:14     1368.68 192.22      15      120.763   0.000                                           
 737 Walczak Dariusz                 1   22              G    8:55:39     1368.56 192.48      16      117.217   0.000                                           
 738 Glinka Dariusz                  1   22              G    9:00:32     1368.52 192.74       7   1  123.897  12.110                                           
 739 Jobda Arkadiusz                 3   22              G    9:11:48     1367.85 193.00      10      139.247   0.000                                           
 740 Wojciechowski Andrzej           3  144             R     9:07:44     1367.44 193.26      41      133.644   0.000                                           
 741 Kulczyński Mieczysław           3   46              GSM  9:05:44     1367.41 193.52      17      130.907   0.000                                           
 742 Rawski Witold                   1   83             R     8:57:43     1366.91 193.78      17      119.901   0.000                                           
 743 Kowalski Paweł                  2   50              G    9:02:47     1366.78 194.05       9      126.814   0.000                                           
 744 Sadowski Sławomir Piotr         1   17              G    8:56:34     1366.14 194.31       6   2  118.262  12.090                                           
 745 Sadowski Marek                  2   72             R     9:03:14     1366.12 194.57      29      127.368   0.000                                           
 746 Arak Piotr                      1    9              G    8:58:24     1366.10 194.83      16      120.763   0.000                                           
 747 Antosiewicz Bogdan              3   35              G    9:22:31     1366.04 195.09  70-  1-  1  153.702  12.070                                           
 748 Myszkowski Zenon                1   19              G    8:53:57     1365.98 195.35      15      114.674   0.000                                           
 749 Wilczek Edward                  2   13              GSM  9:07:08     1365.89 195.61      10      132.673   0.000                                           
 750 Sadowski Marek                  2   96             R     9:03:15     1365.88 195.87      30      127.368   0.000                                           
 751 Pindelski Krzysztof             2    3              G    9:03:46     1365.34 196.14      10      128.023   0.000                                           
 752 Szczepaniak Ludwik              1   11              G    8:59:26     1364.64 196.40       2   0  122.044  12.050                                           
 753 Pindelski Krzysztof             2   23             RG    9:03:49     1364.61 196.66      11      128.023   0.000                                           
 754 Sadowski Sławomir Piotr         1   23             RG    8:56:40     1364.56 196.92       7   2  118.262  12.050                                           
 755 Wojciechowski Jarosław          3   37              G    9:08:00     1363.87 197.18      24      133.659   0.000                                           
 756 Kurek Wiesław                   3    4              GSM  9:11:25     1363.38 197.44      18      138.269   0.000                                           
 757 Wirtek Mariusz                  3    5              GSM  9:06:27     1363.36 197.70       7   4  131.496  12.040                                           
 758 Rawski Witold                   1   39             RG    8:57:57     1363.29 197.96      18      119.901   0.000                                           
 759 Wojciechowski Jarosław          3   55              G    9:08:03     1363.17 198.22      25      133.659   0.000                                           
 760 Sadowski Sławomir Piotr         1   14              G    8:56:46     1362.99 198.49       8      118.262   0.000                                           
 761 Styczek Maciej                  1    2              GSM  8:54:40     1362.91 198.75      10      115.393   0.000                                           
 762 Sekuła Wiesław                  3   31             RG    9:06:23     1362.30 199.01      10      131.303   0.000                                           
 763 Michniewski Tomasz              3   51             R     9:07:33     1362.10 199.27      19      132.873   0.000                                           
 764 Arak Piotr                      1    4              G    8:58:40     1361.99 199.53      17      120.763   0.000                                           
 765 Wojciechowski Andrzej           3   58                   9:08:09     1361.63 199.79      42      133.644   0.000                                           
 766 Jaworski Mateusz                3    1              G    9:05:59     1361.53 200.05      14      130.684   0.000                                           
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                      
 ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                        
 767 Rawski Witold                   1   38             RGSM  8:58:04     1361.48   0.00      19      119.901   0.000                                           
 768 Kowalski Paweł                  2   75                   9:03:10     1361.15   0.00      10      126.814   0.000                                           
 769 Kowalski Paweł                  2   41              G    9:03:11     1360.91   0.00      11      126.814   0.000                                           
 770 Peterek Kazimierz               2   85              G    9:05:34     1360.75   0.00      16      130.042   0.000                                           
 771 Peterek Kazimierz               2   68              G    9:05:36     1360.27   0.00      17      130.042   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 28.04.19 Głogowiec                                
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Pytka           Bogdan          3    77    7    21   104.67     
              2 Górniak         Piotr           2    68    7    20   104.09     
              3 Woźniak         Wit             3    80    7    23   103.33     
              4 Arak            Piotr           1    34    7    17   103.17     
              5 Myszkowski      Zenon           1    67    7    15   102.70     
              6 Szklarz         Marian          3    63    7    21   102.58     
              7 Kurek           Wiesław         3    63    7    18   102.55     
              8 Kowalski        Paweł           2    57    7     9   102.48     
              9 Burkowski       Paweł           3    58    7    31   102.44     
             10 Wojciechowski   Andrzej         3   122    7    42   102.20     
             11 Grzegrzółka     Jan             3    71    7    25   102.19     
             12 Lewandowski Jer i Marcin        3    57    7    16   101.33     
             13 Sadowski        Marek           2   109    7    30   101.31     
             14 Walczak         Dariusz         1    46    7    16   101.18     
             15 Michniewski     Tomasz          3    63    7    19   100.68     
             16 Jaworski        Mateusz         3    50    7    14   100.28     
             17 Dąbrowski       Tomasz          1    89    7    19   100.21     
             18 Chojnacki       M. i  Z.        2    56    7    17    99.86     
             19 Łukasik         Andrzej         3    74    7    21    99.45     
             20 Sotek           Mariusz         1    49    7     7    99.38     
             21 Fabisiak        Rafał           3    26    7     9    99.33     
             22 Puchała         Sylwester       2    96    7    21    99.21     
             23 Rawski          Witold          1    54    7    18    99.16     
             24 Wojciechowski   Jarosław        3    70    7    25    98.75     
             25 Tarka           Stanisław       2    77    7    18    98.69     
             26 Glinka          Dariusz         1    50    7     7    98.54     
             27 Sekuła          Wiesław         3    58    7    10    97.60     
             28 Łuczak          Marek           3    61    7    13    97.45     
             29 Kulczyński      Mieczysław      3    90    7    17    97.29     
             30 Szczepaniak     Robert          1    83    7    10    96.68     
             31 Szpadzik Joanna Marcin          1    77    7     8    96.42     
             32 Szymaniak       Jerzy           2    99    7    17    96.33     
             33 Widłak          Adam            3    48    7    14    96.11     
             34 Wilczek         Edward          2    32    7    10    95.70     
             35 Peterek         Kazimierz       2    75    7    15    94.79     
             36 Styczek         Maciej          1    37    7    10    94.42     
             37 Golik           Sławomir        2    31    7     7    94.41     
             38 Jobda           Arkadiusz       3    59    7    10    94.37     
             39 Bugalski        Arkadiusz       1    68    7     8    93.91     
             40 Pindelski       Krzysztof       2    55    7    11    93.87     
             41 Głażewski       Jerzy           3    51    7     7    93.71     
             42 Okrasa          Stanisław       3    42    7     7    93.55     
             43 Czasak          Marcin          2    51    7     8    92.48     
             44 Zieliński       Jan             2    33    7     7    92.30     
             45 Sadowski Sławom Piotr           1    50    7     8    91.96     
             46 Wirtek          Mariusz         3    29    7     7    90.07     
             47 Lewandowski     Kazimierz       3    34    7     7    89.67     
             48 Markowski       Krzysztof       3    35    6     6    77.05     
             49 Kwiatkowski     Andrzej         2    55    5     5    72.33     
             50 Bielski         Jacek           3    38    5     5    70.29     
             51 Tokarski Waldem Michał          1    52    5     5    67.04     
             52 Skiba           Włodzimierz     2    56    5     5    62.51     
             53 Rębiś           Krzysztof       2    29    4     4    51.76     
             54 Oracz           Paweł           2    53    3     3    43.78     
             55 Włodarczyk      Paweł           1    46    3     3    40.42     
             56 Krupa           Łukasz          3    24    3     3    40.27     
             57 Belka           Stanisław       1    49    3     3    40.04     
             58 Krzcot          Marcin          1    43    2     2    27.47     
             59 Szczepaniak     Ludwik          1    26    2     2    26.07     
             60 Witkowski       Tomasz          3    20    2     2    25.14     
             61 Bolek           Marian          1    37    1     1    13.14     
             62 Stawikowski     Dawid           3    26    1     1    13.01     
             63 Prudziński      Jan             3    28    1     1    12.98     
             64 Gugała          Mirosław        3    10    1     1    12.78     
             65 Szczęsny        Marek           3    44    1     1    12.77     
             66 Bąbik           Sławomir        1    38    1     1    12.68     
             67 Kuźmiński       Andrzej         3    62    1     1    12.54     
             68 Antosiewicz     Bogdan          3    70    1     1    12.07     
             69 Zelman          Marcin          3    56    0     0     0.00     
             70 Bąk             Dariusz         3    27    0     0     0.00     
             71 Gaszewski       Michał          3    16    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Pytka           Bogdan          3  5    5     74.95  27.3            
    2 ---- Górniak         Piotr           2  5    5     74.41  29.4            
    3 ---- Woźniak         Wit             3  5    5     74.31  28.8            
    4 ---- Arak            Piotr           1  5    5     73.98  50.0            
    5 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     73.82  33.3            
    6 ---- Sotek           Mariusz         1  5    5     73.66  14.3            
    7 ---- Myszkowski      Zenon           1  5    5     73.66  22.4            
    8 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     73.61  53.4            
    9 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     73.58  35.2            
   10 ---- Michniewski     Tomasz          3  5    5     73.25  30.2            
   11 ---- Kurek           Wiesław         3  5    5     73.13  28.6            
   12 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     73.03  34.4            
   13 ---- Walczak         Dariusz         1  5    5     72.82  34.8            
   14 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  5    5     72.39  28.1            
   15 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  5    5     72.33   9.1            
   16 ---- Jaworski        Mateusz         3  5    5     72.21  28.0            
   17 ---- Fabisiak        Rafał           3  5    5     72.15  34.6            
   18 ---- Sadowski        Marek           2  5    5     72.08  27.5            
   19 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  5    5     71.84  30.4            
   20 ---- Kowalski        Paweł           2  5    5     71.83  15.8            
   21 ---- Rawski          Witold          1  5    5     71.52  33.3            
   22 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     71.50  14.0            
   23 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     71.20  21.3            
   24 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     71.01  12.0            
   25 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     70.67  35.7            
   26 ---- Łuczak          Marek           3  5    5     70.54  21.3            
   27 ---- Bielski         Jacek           3  5    5     70.29  13.2            
   28 ---- Sekuła          Wiesław         3  5    5     70.09  17.2            
   29 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     69.76  31.3            
   30 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     69.75  23.4            
   31 ---- Widłak          Adam            3  5    5     69.29  29.2            
   32 ---- Golik           Sławomir        2  5    5     69.19  22.6            
   33 ---- Łukasik         Andrzej         3  5    5     68.74  28.4            
   34 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     68.68  10.4            
   35 ---- Pindelski       Krzysztof       2  5    5     68.68  20.0            
   36 ---- Głażewski       Jerzy           3  5    5     68.67  13.7            
   37 ---- Puchała         Sylwester       2  5    5     68.39  21.9            
   38 ---- Styczek         Maciej          1  5    5     68.31  27.0            
   39 ---- Peterek         Kazimierz       2  5    5     68.30  20.0            
   40 ---- Okrasa          Stanisław       3  5    5     67.99  16.7            
   41 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  5    5     67.82  16.0            
   42 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  5    5     67.22  18.9            
   43 ---- Czasak          Marcin          2  5    5     67.05  15.7            
   44 ---- Tokarski Waldem Michał          1  5    5     67.04   9.6            
   45 ---- Szymaniak       Jerzy           2  5    5     66.59  17.2            
   46 ---- Jobda           Arkadiusz       3  5    5     66.51  16.9            
   47 ---- Wirtek          Mariusz         3  5    5     65.72  24.1            
   48 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     65.39  20.6            
   49 ---- Markowski       Krzysztof       3  5    5     64.71  17.1            
   50 ---- Skiba           Włodzimierz     2  5    5     62.51   8.9            
   51 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  4    4     53.23  11.8            
   52 ---- Zieliński       Jan             2  4    4     52.47  21.2            
   53 ---- Rębiś           Krzysztof       2  4    4     51.76  13.8            
   54 ---- Włodarczyk      Paweł           1  3    3     40.42   6.5            
   55 ---- Krupa           Łukasz          3  3    3     40.27  12.5            
   56 ---- Belka           Stanisław       1  3    3     40.04   6.1            
   57 ---- Oracz           Paweł           2  2    2     29.23   5.7            
   58 ---- Krzcot          Marcin          1  2    2     27.47   4.7            
   59 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  2    2     26.07   7.7            
   60 ---- Witkowski       Tomasz          3  2    2     25.14  10.0            
   61 ---- Bolek           Marian          1  1    1     13.14   2.7            
   62 ---- Stawikowski     Dawid           3  1    1     13.01   3.8            
   63 ---- Prudziński      Jan             3  1    1     12.98   3.6            
   64 ---- Gugała          Mirosław        3  1    1     12.78  10.0            
   65 ---- Szczęsny        Marek           3  1    1     12.77   2.3            
   66 ---- Bąbik           Sławomir        1  1    1     12.68   2.6            
   67 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  1    1     12.54   1.6            
   68 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  1    1     12.07   1.4            
   69 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   70 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   71 ---- Gaszewski       Michał          3  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     72.09  35.2            
    2 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     68.83  31.3            
    3 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  5    5     68.30  28.1            
    4 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     68.08  53.4            
    5 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     66.29  35.7            
    6 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     64.65  23.4            
    7 ---- Pytka           Bogdan          3  4    4     59.70  27.3            
    8 ---- Fabisiak        Rafał           3  4    4     57.60  34.6            
    9 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  4    4     55.73  30.4            
   10 ---- Bielski         Jacek           3  4    4     55.57  13.2            
   11 ---- Szklarz         Marian          3  4    4     54.94  33.3            
   12 ---- Michniewski     Tomasz          3  4    4     54.39  30.2            
   13 ---- Widłak          Adam            3  4    4     53.71  29.2            
   14 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  4    4     53.41  34.4            
   15 ---- Wirtek          Mariusz         3  4    4     51.30  24.1            
   16 ---- Walczak         Dariusz         1  3    3     43.02  34.8            
   17 ---- Kurek           Wiesław         3  3    3     41.63  28.6            
   18 ---- Sekuła          Wiesław         3  3    3     41.20  17.2            
   19 ---- Okrasa          Stanisław       3  3    3     41.12  16.7            
   20 ---- Jaworski        Mateusz         3  3    3     39.94  28.0            
   21 ---- Styczek         Maciej          1  3    3     39.32  27.0            
   22 ---- Pindelski       Krzysztof       2  3    3     39.25  20.0            
   23 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  3    3     38.71  20.6            
   24 ---- Myszkowski      Zenon           1  2    2     29.61  22.4            
   25 ---- Górniak         Piotr           2  2    2     29.48  29.4            
   26 ---- Sotek           Mariusz         1  2    2     29.35  14.3            
   27 ---- Arak            Piotr           1  2    2     29.30  50.0            
   28 ---- Sadowski        Marek           2  2    2     28.39  27.5            
   29 ---- Łuczak          Marek           3  2    2     28.35  21.3            
   30 ---- Szczepaniak     Robert          1  2    2     27.82  12.0            
   31 ---- Golik           Sławomir        2  2    2     27.60  22.6            
   32 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  2    2     27.46  16.0            
   33 ---- Tokarski Waldem Michał          1  2    2     27.23   9.6            
   34 ---- Peterek         Kazimierz       2  2    2     27.12  20.0            
   35 ---- Markowski       Krzysztof       3  2    2     26.88  17.1            
   36 ---- Zieliński       Jan             2  2    2     26.70  21.2            
   37 ---- Rawski          Witold          1  2    2     25.99  33.3            
   38 ---- Czasak          Marcin          2  2    2     25.31  15.7            
   39 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  2    2     25.12  21.3            
   40 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  2    2     24.81  18.9            
   41 ---- Glinka          Dariusz         1  1    1     14.94  14.0            
   42 ---- Włodarczyk      Paweł           1  1    1     14.69   6.5            
   43 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  1    1     13.62  11.8            
   44 ---- Szymaniak       Jerzy           2  1    1     13.61  17.2            
   45 ---- Belka           Stanisław       1  1    1     13.43   6.1            
   46 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  1    1     13.37  10.4            
   47 ---- Krupa           Łukasz          3  1    1     13.30  12.5            
   48 ---- Gugała          Mirosław        3  1    1     12.78  10.0            
   49 ---- Głażewski       Jerzy           3  1    1     12.72  13.7            
   50 ---- Witkowski       Tomasz          3  1    1     12.48  10.0            
   51 ---- Woźniak         Wit             3  0    0      0.00  28.8            
   52 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   7.7            
   53 ---- Bąbik           Sławomir        1  0    0      0.00   2.6            
   54 ---- Krzcot          Marcin          1  0    0      0.00   4.7            
   55 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  0    0      0.00   9.1            
   56 ---- Oracz           Paweł           2  0    0      0.00   5.7            
   57 ---- Puchała         Sylwester       2  0    0      0.00  21.9            
   58 ---- Kowalski        Paweł           2  0    0      0.00  15.8            
   59 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   8.9            
   60 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   61 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  0    0      0.00   1.6            
   62 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   63 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  0    0      0.00   1.4            
   64 ---- Gaszewski       Michał          3  0    0      0.00   0.0            
   65 ---- Jobda           Arkadiusz       3  0    0      0.00  16.9            
   66 ---- Szczęsny        Marek           3  0    0      0.00   2.3            
   67 ---- Stawikowski     Dawid           3  0    0      0.00   3.8            
   68 ---- Łukasik         Andrzej         3  0    0      0.00  28.4            
   69 ---- Prudziński      Jan             3  0    0      0.00   3.6            
   70 ---- Rębiś           Krzysztof       2  0    0      0.00  13.8            
   71 ---- Bolek           Marian          1  0    0      0.00   2.7            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Górniak         Piotr           2  5    5     74.04  29.4            
    2 ---- Pytka           Bogdan          3  5    5     73.69  27.3            
    3 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  5    5     73.25  28.1            
    4 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     72.68  33.3            
    5 ---- Jaworski        Mateusz         3  5    5     72.21  28.0            
    6 ---- Puchała         Sylwester       2  5    5     72.20  21.9            
    7 ---- Fabisiak        Rafał           3  5    5     71.89  34.6            
    8 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     71.51  53.4            
    9 ---- Sadowski        Marek           2  5    5     71.40  27.5            
   10 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     71.24  34.4            
   11 ---- Michniewski     Tomasz          3  5    5     69.96  30.2            
   12 ---- Kurek           Wiesław         3  5    5     69.96  28.6            
   13 ---- Szymaniak       Jerzy           2  5    5     69.11  17.2            
   14 ---- Łuczak          Marek           3  5    5     69.10  21.3            
   15 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     68.78  35.7            
   16 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     68.66  21.3            
   17 ---- Rawski          Witold          1  5    5     68.60  33.3            
   18 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  5    5     68.51  30.4            
   19 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  5    5     68.49  18.9            
   20 ---- Myszkowski      Zenon           1  5    5     68.12  22.4            
   21 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     67.41  23.4            
   22 ---- Walczak         Dariusz         1  5    5     67.28  34.8            
   23 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     66.86  35.2            
   24 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     66.83  12.0            
   25 ---- Woźniak         Wit             3  5    5     64.73  28.8            
   26 ---- Peterek         Kazimierz       2  5    5     63.97  20.0            
   27 ---- Jobda           Arkadiusz       3  4    4     55.16  16.9            
   28 ---- Tokarski Waldem Michał          1  4    4     53.46   9.6            
   29 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  4    4     53.31  16.0            
   30 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  4    4     53.04  11.8            
   31 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  4    4     52.99  10.4            
   32 ---- Sekuła          Wiesław         3  4    4     52.68  17.2            
   33 ---- Zieliński       Jan             2  4    4     52.65  21.2            
   34 ---- Markowski       Krzysztof       3  4    4     50.17  17.1            
   35 ---- Golik           Sławomir        2  3    3     39.91  22.6            
   36 ---- Wirtek          Mariusz         3  3    3     39.55  24.1            
   37 ---- Skiba           Włodzimierz     2  3    3     37.24   8.9            
   38 ---- Pindelski       Krzysztof       2  3    3     37.06  20.0            
   39 ---- Oracz           Paweł           2  2    2     29.16   5.7            
   40 ---- Głażewski       Jerzy           3  2    2     27.98  13.7            
   41 ---- Krzcot          Marcin          1  2    2     27.47   4.7            
   42 ---- Styczek         Maciej          1  2    2     26.29  27.0            
   43 ---- Krupa           Łukasz          3  2    2     25.63  12.5            
   44 ---- Czasak          Marcin          2  2    2     25.29  15.7            
   45 ---- Rębiś           Krzysztof       2  2    2     24.72  13.8            
   46 ---- Glinka          Dariusz         1  1    1     14.93  14.0            
   47 ---- Kowalski        Paweł           2  1    1     14.76  15.8            
   48 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  1    1     13.90  20.6            
   49 ---- Włodarczyk      Paweł           1  1    1     13.51   6.5            
   50 ---- Bolek           Marian          1  1    1     13.14   2.7            
   51 ---- Bąbik           Sławomir        1  1    1     12.68   2.6            
   52 ---- Belka           Stanisław       1  0    0      0.00   6.1            
   53 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   7.7            
   54 ---- Arak            Piotr           1  0    0      0.00  50.0            
   55 ---- Sotek           Mariusz         1  0    0      0.00  14.3            
   56 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  0    0      0.00   9.1            
   57 ---- Wilczek         Edward          2  0    0      0.00  31.3            
   58 ---- Bielski         Jacek           3  0    0      0.00  13.2            
   59 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   60 ---- Okrasa          Stanisław       3  0    0      0.00  16.7            
   61 ---- Gugała          Mirosław        3  0    0      0.00  10.0            
   62 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  0    0      0.00   1.6            
   63 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   64 ---- Witkowski       Tomasz          3  0    0      0.00  10.0            
   65 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  0    0      0.00   1.4            
   66 ---- Gaszewski       Michał          3  0    0      0.00   0.0            
   67 ---- Widłak          Adam            3  0    0      0.00  29.2            
   68 ---- Szczęsny        Marek           3  0    0      0.00   2.3            
   69 ---- Stawikowski     Dawid           3  0    0      0.00   3.8            
   70 ---- Łukasik         Andrzej         3  0    0      0.00  28.4            
   71 ---- Prudziński      Jan             3  0    0      0.00   3.6            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     72.09  35.2            
    2 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     68.83  31.3            
    3 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  5    5     68.30  28.1            
    4 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     68.08  53.4            
    5 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     66.29  35.7            
    6 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     64.65  23.4            
    7 ---- Pytka           Bogdan          3  4    4     59.70  27.3            
    8 ---- Fabisiak        Rafał           3  4    4     57.60  34.6            
    9 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  4    4     55.73  30.4            
   10 ---- Bielski         Jacek           3  4    4     55.57  13.2            
   11 ---- Szklarz         Marian          3  4    4     54.94  33.3            
   12 ---- Michniewski     Tomasz          3  4    4     54.39  30.2            
   13 ---- Widłak          Adam            3  4    4     53.71  29.2            
   14 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  4    4     53.41  34.4            
   15 ---- Wirtek          Mariusz         3  4    4     51.30  24.1            
   16 ---- Walczak         Dariusz         1  3    3     43.02  34.8            
   17 ---- Kurek           Wiesław         3  3    3     41.63  28.6            
   18 ---- Sekuła          Wiesław         3  3    3     41.20  17.2            
   19 ---- Okrasa          Stanisław       3  3    3     41.12  16.7            
   20 ---- Jaworski        Mateusz         3  3    3     39.94  28.0            
   21 ---- Styczek         Maciej          1  3    3     39.32  27.0            
   22 ---- Pindelski       Krzysztof       2  3    3     39.25  20.0            
   23 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  3    3     38.71  20.6            
   24 ---- Łukasik         Andrzej         3  3    3     38.68  28.4            
   25 ---- Myszkowski      Zenon           1  2    2     29.61  22.4            
   26 ---- Górniak         Piotr           2  2    2     29.48  29.4            
   27 ---- Sotek           Mariusz         1  2    2     29.35  14.3            
   28 ---- Arak            Piotr           1  2    2     29.30  50.0            
   29 ---- Sadowski        Marek           2  2    2     28.39  27.5            
   30 ---- Łuczak          Marek           3  2    2     28.35  21.3            
   31 ---- Szczepaniak     Robert          1  2    2     27.82  12.0            
   32 ---- Golik           Sławomir        2  2    2     27.60  22.6            
   33 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  2    2     27.46  16.0            
   34 ---- Tokarski Waldem Michał          1  2    2     27.23   9.6            
   35 ---- Peterek         Kazimierz       2  2    2     27.12  20.0            
   36 ---- Markowski       Krzysztof       3  2    2     26.88  17.1            
   37 ---- Zieliński       Jan             2  2    2     26.70  21.2            
   38 ---- Rawski          Witold          1  2    2     25.99  33.3            
   39 ---- Czasak          Marcin          2  2    2     25.31  15.7            
   40 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  2    2     25.12  21.3            
   41 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  2    2     24.81  18.9            
   42 ---- Glinka          Dariusz         1  1    1     14.94  14.0            
   43 ---- Włodarczyk      Paweł           1  1    1     14.69   6.5            
   44 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  1    1     13.62  11.8            
   45 ---- Szymaniak       Jerzy           2  1    1     13.61  17.2            
   46 ---- Belka           Stanisław       1  1    1     13.43   6.1            
   47 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  1    1     13.37  10.4            
   48 ---- Krupa           Łukasz          3  1    1     13.30  12.5            
   49 ---- Gugała          Mirosław        3  1    1     12.78  10.0            
   50 ---- Głażewski       Jerzy           3  1    1     12.72  13.7            
   51 ---- Witkowski       Tomasz          3  1    1     12.48  10.0            
   52 ---- Woźniak         Wit             3  0    0      0.00  28.8            
   53 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   7.7            
   54 ---- Bąbik           Sławomir        1  0    0      0.00   2.6            
   55 ---- Krzcot          Marcin          1  0    0      0.00   4.7            
   56 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  0    0      0.00   9.1            
   57 ---- Oracz           Paweł           2  0    0      0.00   5.7            
   58 ---- Puchała         Sylwester       2  0    0      0.00  21.9            
   59 ---- Kowalski        Paweł           2  0    0      0.00  15.8            
   60 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   8.9            
   61 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   62 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  0    0      0.00   1.6            
   63 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   64 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  0    0      0.00   1.4            
   65 ---- Gaszewski       Michał          3  0    0      0.00   0.0            
   66 ---- Jobda           Arkadiusz       3  0    0      0.00  16.9            
   67 ---- Szczęsny        Marek           3  0    0      0.00   2.3            
   68 ---- Stawikowski     Dawid           3  0    0      0.00   3.8            
   69 ---- Prudziński      Jan             3  0    0      0.00   3.6            
   70 ---- Rębiś           Krzysztof       2  0    0      0.00  13.8            
   71 ---- Bolek           Marian          1  0    0      0.00   2.7