PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Września z dnia 14.05.17                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:19:25.  N 17:35:28.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  245.463 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   80                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  4355                           
      5.Ilość konkursów.......................:  871                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1381.14                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1182.31                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,40,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,04,36                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 52 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   26   │ 1488   │  300  │20.16│      
          │ 2  │ Baniocha                │   22   │ 1296   │  278  │21.45│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   32   │ 1571   │  293  │18.65│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   80   │ 4355   │  871  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601 21-62-75                                                              
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Września, w dniu 14.05.17                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Piekarniak Mariusz              2   47              G    9:40:44     1381.14   0.23  86- 47-  7  242.712  25.000                                         
     2 Puchała Sylwester               2   42             RG    9:40:41     1380.71   0.46  52- 19-  7  242.568  24.990                                         
     3 Puchała Sylwester               2   37              G    9:40:49     1379.66   0.69       2   0  242.568  24.990                                         
     4 Glinka Dariusz                  1   34              G M  9:38:12     1379.54   0.92  82- 30-  7  238.937  24.980                                         
     5 Lewandowski Kazimierz           3   22              G M  9:44:46     1376.70   1.15  59- 22-  7  247.484  24.980                                         
     6 Szczepaniak Robert              1   10              G    9:36:46     1370.32   1.38  80- 30-  7  235.375  24.970                                         
     7 Glinka Dariusz                  1   16              G    9:40:35     1360.82   1.61       2   1  238.937  24.970                                         
     8 Puchała Sylwester               2    6              G M  9:43:58     1355.38   1.84       3   1  242.568  24.960                                         
     9 Łuczak Marek                    3   31             RG    9:53:05     1354.32   2.07  87- 24-  7  254.725  24.950                                         
    10 Woźniak Wit                     3   47             RG    9:55:43     1353.49   2.30  82- 20-  7  258.133  24.950                                         
    11 Widłak Adam                     3   59             R     9:56:25     1344.97   2.53  49- 15-  7  257.450  24.940                                         
    12 Arak Piotr                      1   14              G    9:41:38     1344.80   2.76  88- 41-  7  237.536  24.940                                         
    13 Szczepaniak Robert              1   26              G    9:40:12     1343.47   2.99       2   0  235.375  24.930                                         
    14 Szczepaniak Robert              1   86             R     9:40:13     1343.34   3.21       3   0  235.375  24.930                                         
    15 Dąbrowski Tomasz                1    6              G M  9:40:04     1340.10   3.44  78- 27-  7  234.607  24.920                                         
    16 Myszkowski Zenon                1   16              G M  9:37:50     1338.79   3.67 100- 46-  7  231.388  24.910                                         
    17 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              G    9:46:35     1338.39   3.90  62- 20-  7  243.029  24.910                                         
    18 Myszkowski Zenon                1   78             R     9:37:57     1337.89   4.13       2   1  231.388  24.900                                         
    19 Antosiewicz Bogdan              3   14              G M 10:07:41     1337.34   4.36  70- 25-  7  271.057  24.900                                         
    20 Wilczek Edward                  2   73             R     9:51:14     1336.91   4.59  89- 29-  7  248.978  24.890                                         
    21 Arak Piotr                      1    3              G M  9:42:45     1336.35   4.82       2   1  237.536  24.890                                         
    22 Szpadzik Joanna i Marcin        1   73             R     9:46:57     1335.69   5.05       2   0  243.029  24.880                                         
    23 Piekarniak Mariusz              2   25              G    9:46:47     1335.17   5.28       2   0  242.712  24.870                                         
    24 Borowski Dariusz                2   21              G    9:45:47     1334.73   5.51  36-  7-  7  241.297  24.870                                         
    25 Szczepaniak Robert              1   15              G    9:41:27     1333.95   5.74       4   0  235.375  24.860                                         
    26 Glinka Dariusz                  1    8              G M  9:44:10     1333.60   5.97       3   2  238.937  24.860                                         
    27 Widłak Adam                     3   24              G    9:58:04     1333.48   6.20       2   0  257.450  24.850                                         
    27 Widłak Adam                     3   23              G    9:58:04     1333.48   6.20       3   0  257.450  24.850                                         
    29 Glinka Dariusz                  1    2              G M  9:44:13     1333.23   6.66       4   3  238.937  24.840                                         
    30 Szczepaniak Robert              1   43             RG    9:41:34     1333.07   6.89       5   0  235.375  24.830                                         
    31 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   38             RG M  9:51:12     1332.37   7.12  66-  7-  7  248.088  24.830                                         
    32 Puchała Sylwester               2   10              G M  9:47:15     1330.96   7.35       4   2  242.568  24.820                                         
    33 Tarka Stanisław                 2   37              G M  9:49:18     1330.94   7.58  61- 21-  7  245.293  24.820                                         
    34 Łuczak Marek                    3   71             R     9:56:34     1329.69   7.81       2   0  254.725  24.810                                         
    35 Tarka Stanisław                 2   52             R     9:49:31     1329.38   8.04       2   1  245.293  24.800                                         
    36 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24              G    9:47:49     1329.36   8.27       3   0  243.029  24.800                                         
    37 Widłak Adam                     3   14              G    9:58:43     1329.00   8.50       4   0  257.450  24.790                                         
    38 Szymaniak Jerzy                 2   93             R     9:47:48     1328.82   8.73 116- 26-  7  242.909  24.790                                         
    39 Piekarniak Mariusz              2   36              G    9:47:40     1328.72   8.96       3   0  242.712  24.780                                         
    40 Piekarniak Mariusz              2   20              G M  9:47:43     1328.35   9.18       4   1  242.712  24.780                                         
    41 Szymaniak Jerzy                 2   19              G M  9:47:52     1328.34   9.41       2   1  242.909  24.770                                         
    42 Borowski Dariusz                2   12              G    9:46:42     1328.00   9.64       2   0  241.297  24.760                                         
    43 Glinka Dariusz                  1   84             R     9:44:57     1327.80   9.87       5   3  238.937  24.760                                         
    44 Arak Piotr                      1   23              G M  9:44:01     1326.89  10.10       3   2  237.536  24.750                                         
    45 Piekarniak Mariusz              2   15              G    9:47:57     1326.66  10.33       5   1  242.712  24.750                                         
    46 Arak Piotr                      1   61                   9:44:03     1326.65  10.56       4   2  237.536  24.740                                         
    47 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              G M  9:48:18     1325.85  10.79       4   1  243.029  24.740                                         
    48 Antosiewicz Bogdan              3   50             RG   10:09:29     1325.57  11.02       2   1  271.057  24.730                                         
    49 Szpadzik Joanna i Marcin        1   80             R     9:48:25     1325.01  11.25       5   1  243.029  24.720                                         
    50 Myszkowski Zenon                1   32              G    9:39:39     1324.87  11.48       3   1  231.388  24.720                                         
    51 Glinka Dariusz                  1   44             RG    9:45:21     1324.85  11.71       6   3  238.937  24.710                                         
    52 Glinka Dariusz                  1   38              G M  9:45:33     1323.38  11.94       7   4  238.937  24.710                                         
    53 Kwiatkowski Andrzej             2   14              G    9:52:04     1323.15  12.17 104- 27-  7  247.517  24.700                                         
    54 Glinka Dariusz                  1    3              G    9:45:47     1321.68  12.40       8      238.937   0.000                                         
    55 Bielski Jacek                   3    8              G    9:54:42     1321.17  12.63  34- 10-  7  250.625  24.690                                         
    56 Burkowski Paweł                 3   11              G M  9:58:33     1321.13  12.86  44- 14-  7  255.705  24.680                                         
    57 Myszkowski Zenon                1   38              G    9:40:44     1316.70  13.09       4   1  231.388  24.680                                         
    58 Kisiel Robert i Staś            2   34              G M  9:52:18     1316.43  13.32 150- 33-  7  246.567  24.670                                         
    59 Burkowski Paweł                 3   14              G    9:59:19     1315.92  13.55       2   1  255.705  24.670                                         
    60 Łuczak Marek                    3   70             R     9:58:37     1315.62  13.78       3   0  254.725  24.660                                         
    61 Wilczek Edward                  2  108             R     9:54:21     1314.91  14.01       2   0  248.978  24.660                                         
    62 Wilczek Edward                  2   91             R     9:54:22     1314.79  14.24       3   0  248.978  24.650                                         
    62 Wilczek Edward                  2   94             R     9:54:22     1314.79  14.24       4   0  248.978  24.650                                         
    64 Piekarniak Mariusz              2   28              G    9:49:46     1313.61  14.70       6   1  242.712  24.640                                         
    65 Piekarniak Mariusz              2   71             R     9:49:56     1312.43  14.93       7   1  242.712  24.630                                         
    66 Lewandowski Kazimierz           3   24              G M  9:53:39     1311.87  15.15       2   2  247.484  24.630                                         
    67 Lewandowski Kazimierz           3   16              G    9:53:40     1311.75  15.38       3   2  247.484  24.620                                         
    68 Myszkowski Zenon                1   43              G M  9:41:24     1311.72  15.61       5   2  231.388  24.610                                         
    69 Kisiel Robert i Staś            2  124             R     9:53:00     1311.53  15.84       2   1  246.567  24.610                                         
    70 Myszkowski Zenon                1   58                   9:41:27     1311.35  16.07       6   2  231.388  24.600                                         
    71 Dąbrowski Tomasz                1   52                   9:43:55     1311.26  16.30       2   1  234.607  24.600                                         
    72 Dąbrowski Tomasz                1   20              G    9:43:56     1311.14  16.53       3   1  234.607  24.590                                         
    73 Dąbrowski Tomasz                1   12              G M  9:43:58     1310.90  16.76       4   2  234.607  24.590                                         
    73 Dąbrowski Tomasz                1   38             RG    9:43:58     1310.90  16.76       5   2  234.607  24.590                                         
    75 Jaworski Krzysztof              2   17             RG    9:47:12     1310.45  17.22  42-  4-  4  238.763  24.570                                         
    76 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              G    9:50:28     1310.37  17.45       6   1  243.029  24.570                                         
    77 Krupa Łukasz                    3   18             RG M  9:55:36     1309.98  17.68  29-  1-  1  249.683  24.560                                         
    78 Szczepaniak Robert              1   27              G    9:44:41     1309.94  17.91       6   0  235.375  24.560                                         
    79 Szczepaniak Robert              1   24              G M  9:44:42     1309.82  18.14       7   1  235.375  24.550                                         
    80 Wilczek Edward                  2   14              G M  9:55:08     1309.49  18.37       5   1  248.978  24.550                                         
    81 Szczepaniak Robert              1   42             RG M  9:44:46     1309.34  18.60       8      235.375   0.000                                         
    81 Szczepaniak Robert              1   12              G M  9:44:46     1309.34  18.60       9      235.375   0.000                                         
    83 Myszkowski Zenon                1   89             R     9:41:44     1309.25  19.06       7   2  231.388  24.530                                         
    84 Piekarniak Mariusz              2    9              G M  9:50:24     1309.13  19.29       8      242.712   0.000                                         
    85 Wojciechowski Jarosław          3   16             RG    9:56:40     1309.10  19.52  73- 14-  7  250.910  24.520                                         
    86 Lewandowski Kazimierz           3   55             R     9:54:04     1308.98  19.75       4   2  247.484  24.510                                         
    87 Mączko Grzegorz                 1    9              G M  9:44:02     1308.37  19.98  47-  9-  7  234.241  24.510                                         
    87 Szczepaniak Robert              1    4              G M  9:44:54     1308.37  19.98      10      235.375   0.000                                         
    89 Dąbrowski Tomasz                1   58                   9:44:20     1308.22  20.44       6   2  234.607  24.490                                         
    90 Puchała Sylwester               2    2              G M  9:50:28     1307.88  20.67       5   3  242.568  24.490                                         
    91 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   26             RG    9:50:41     1307.65  20.90  39-  7-  7  242.808  24.480                                         
    92 Szczepaniak Robert              1   95             R     9:45:00     1307.64  21.13      11      235.375   0.000                                         
    93 Szczepaniak Robert              1   71             R     9:45:01     1307.52  21.35      12      235.375   0.000                                         
    94 Glinka Dariusz                  1   26              G    9:47:45     1307.45  21.58       9      238.937   0.000                                         
    95 Myszkowski Zenon                1   42              G    9:41:59     1307.40  21.81       8      231.388   0.000                                         
    96 Antosiewicz Bogdan              3   41              G M 10:12:21     1307.24  22.04       3   2  271.057  24.450                                         
    97 Arak Piotr                      1   77             R     9:46:43     1307.18  22.27       5   2  237.536  24.450                                         
    98 Puchała Sylwester               2   16              G    9:50:37     1306.82  22.50       6   3  242.568  24.440                                         
    99 Grzegrzółka Jan                 3   48             RG   10:00:24     1306.31  22.73  58- 20-  7  255.252  24.440                                         
   100 Wilczek Edward                  2   36             RG    9:55:45     1305.26  22.96       6   1  248.978  24.430                                         
   101 Piekarniak Mariusz              2   45              G    9:50:58     1305.14  23.19       9      242.712   0.000                                         
   101 Wilczek Edward                  2  103             R     9:55:46     1305.14  23.19       7   1  248.978  24.430                                         
   103 Piekarniak Mariusz              2    5              G M  9:51:08     1303.97  23.65      10      242.712   0.000                                         
   104 Glinka Dariusz                  1   72             R     9:48:25     1302.70  23.88      10      238.937   0.000                                         
   105 Kisiel Robert i Staś            2   45              G M  9:54:33     1300.80  24.11       3   2  246.567  24.400                                         
   106 Kisiel Robert i Staś            2  147             R     9:54:37     1300.35  24.34       4   2  246.567  24.400                                         
   107 Szymaniak Jerzy                 2   35              G    9:51:53     1299.79  24.57       3   1  242.909  24.390                                         
   108 Woźniak Wit                     3    9              G M 10:03:36     1299.76  24.80       2   1  258.133  24.390                                         
   109 Burkowski Paweł                 3   20              G   10:01:46     1299.53  25.03       3   1  255.705  24.380                                         
   110 Wojciechowski Andrzej           3   36              G    9:58:06     1299.43  25.26  88- 29-  7  250.920  24.370                                         
   111 Szymaniak Jerzy                 2  124             R     9:51:58     1299.21  25.49       4   1  242.909  24.370                                         
   112 Myszkowski Zenon                1    8              G    9:43:06     1299.20  25.72       9      231.388   0.000                                         
   113 Glinka Dariusz                  1   24              G    9:49:05     1297.98  25.95      11      238.937   0.000                                         
   114 Widłak Adam                     3   11              G   10:03:21     1297.96  26.18       5   0  257.450  24.350                                         
   115 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   33             RG    9:52:06     1297.75  26.41       2   0  242.808  24.340                                         
   116 Grzegrzółka Jan                 3    7              G M 10:01:43     1297.56  26.64       2   1  255.252  24.340                                         
   117 Łuczak Marek                    3   28             RG M 10:01:19     1297.52  26.87       4   1  254.725  24.330                                         
   118 Glinka Dariusz                  1   36              G    9:49:10     1297.40  27.10      12      238.937   0.000                                         
   119 Grzegrzółka Jan                 3   67             R    10:01:45     1297.34  27.32       3   1  255.252  24.320                                         
   120 Arak Piotr                      1   30              G    9:48:07     1297.18  27.55       6   2  237.536  24.320                                         
   120 Arak Piotr                      1   53                   9:48:07     1297.18  27.55       7   2  237.536  24.320                                         
   122 Arak Piotr                      1   28              G    9:48:10     1296.83  28.01       8      237.536   0.000                                         
   123 Lewandowski Kazimierz           3   14              G M  9:55:54     1296.41  28.24       5   3  247.484  24.300                                         
   124 Piekarniak Mariusz              2   43              G    9:52:16     1296.08  28.47      11      242.712   0.000                                         
   125 Szpadzik Joanna i Marcin        1   76             R     9:52:31     1296.04  28.70       7   1  243.029  24.290                                         
   126 Piekarniak Mariusz              2   12              G    9:52:17     1295.96  28.93      12      242.712   0.000                                         
   127 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G    9:52:32     1295.92  29.16       8      243.029   0.000                                         
   128 Piekarniak Mariusz              2   53             R     9:52:18     1295.85  29.39      13      242.712   0.000                                         
   129 Piekarniak Mariusz              2   66             R     9:52:19     1295.73  29.62      14      242.712   0.000                                         
   130 Piekarniak Mariusz              2   44              G    9:52:20     1295.62  29.85      15      242.712   0.000                                         
   131 Szymaniak Jerzy                 2  135             R     9:52:37     1294.71  30.08       5   1  242.909  24.250                                         
   132 Myszkowski Zenon                1    6              G M  9:43:45     1294.48  30.31      10      231.388   0.000                                         
   133 Bielski Jacek                   3    2              G M  9:58:44     1293.66  30.54       2   1  250.625  24.240                                         
   134 Widłak Adam                     3   41             RG   10:04:06     1293.07  30.77       6   0  257.450  24.240                                         
   135 Grzegrzółka Jan                 3   42             RG   10:02:29     1292.52  31.00       4   1  255.252  24.230                                         
   136 Dąbrowski Tomasz                1   37             RG    9:46:33     1292.25  31.23       7   2  234.607  24.220                                         
   137 Dąbrowski Tomasz                1   18              G M  9:46:35     1292.01  31.46       8      234.607   0.000                                         
   138 Mączko Grzegorz                 1   15              G    9:46:20     1291.77  31.69       2   1  234.241  24.210                                         
   139 Dąbrowski Tomasz                1   44             RG M  9:46:39     1291.53  31.92       9      234.607   0.000                                         
   140 Peterek Kazimierz               2   68                   9:56:31     1290.71  32.15  61-  9-  7  247.193  24.200                                         
   141 Myszkowski Zenon                1   83             R     9:44:17     1290.63  32.38      11      231.388   0.000                                         
   142 Kurek Wiesław                   3   10              G   10:02:44     1290.25  32.61 109- 22-  7  255.125  24.190                                         
   143 Puchała Sylwester               2   49             RG    9:53:03     1289.91  32.84       7   3  242.568  24.180                                         
   144 Kurek Wiesław                   3  127             R    10:02:48     1289.81  33.07       2   0  255.125  24.180                                         
   145 Jaworski Krzysztof              2   14             RG M  9:50:07     1289.80  33.30       2   1  238.763  24.170                                         
   146 Sadowski Sławomir Piotr         1   15              G    9:47:18     1289.59  33.52  53-  5-  5  235.093  24.170                                         
   147 Borowski Dariusz                2   50             RG    9:52:07     1289.55  33.75       3   0  241.297  24.160                                         
   148 Szczepaniak Robert              1   16              G    9:47:34     1289.26  33.98      13      235.375   0.000                                         
   149 Wojciechowski Andrzej           3   40              G    9:59:38     1289.19  34.21       2   0  250.920  24.150                                         
   150 Sotek Mariusz                   1   21              G    9:46:59     1289.08  34.44  78- 20-  7  234.591  24.140                                         
   151 Tarka Stanisław                 2   22              G    9:55:19     1288.87  34.67       3   1  245.293  24.140                                         
   152 Łuczak Marek                    3  122                  10:02:41     1288.55  34.90       5   1  254.725  24.130                                         
   153 Dąbrowski Tomasz                1   56                   9:47:05     1288.46  35.13      10      234.607   0.000                                         
   154 Łuczak Marek                    3   11              G   10:02:43     1288.33  35.36       6   1  254.725  24.120                                         
   155 Sotek Mariusz                   1    4              G    9:47:08     1288.02  35.59       2   0  234.591  24.110                                         
   156 Kurek Wiesław                   3   25              G   10:03:07     1287.75  35.82       3   0  255.125  24.110                                         
   157 Wojciechowski Andrzej           3    6              G    9:59:55     1287.32  36.05       3   0  250.920  24.100                                         
   158 Pindelski Krzysztof             2    8              G M  9:55:47     1286.20  36.28  41-  7-  7  245.385  24.100                                         
   159 Belka Stanisław                 1    3              G    9:47:57     1286.04  36.51  47-  4-  4  235.281  24.090                                         
   160 Puchała Sylwester               2   15              G    9:53:38     1285.92  36.74       8      242.568   0.000                                         
   161 Arak Piotr                      1   13              G M  9:49:45     1285.72  36.97       9      237.536   0.000                                         
   162 Konopka Jarosław                1   24              G    9:46:57     1285.57  37.20  63- 12-  7  233.910  24.070                                         
   163 Sotek Mariusz                   1   17              G    9:47:31     1285.31  37.43       3   0  234.591  24.070                                         
   164 Puchała Sylwester               2   24              G    9:53:49     1284.68  37.66       9      242.568   0.000                                         
   165 Widłak Adam                     3   46             RG   10:05:25     1284.57  37.89       7   0  257.450  24.060                                         
   166 Dąbrowski Tomasz                1   67                   9:47:43     1283.99  38.12      11      234.607   0.000                                         
   167 Dąbrowski Tomasz                1   46             RG    9:47:44     1283.88  38.35      12      234.607   0.000                                         
   168 Kurek Wiesław                   3   13              G   10:03:43     1283.86  38.58       4   0  255.125  24.040                                         
   169 Myszkowski Zenon                1   61             R     9:45:14     1283.83  38.81      12      231.388   0.000                                         
   169 Szpadzik Joanna i Marcin        1   18              G    9:54:18     1283.83  38.81       9      243.029   0.000                                         
   171 Dąbrowski Tomasz                1   39             RG M  9:47:45     1283.76  39.27      13      234.607   0.000                                         
   172 Wojciechowski Jarosław          3   54                  10:00:28     1283.65  39.49       2   0  250.910  24.020                                         
   173 Dąbrowski Tomasz                1   66                   9:47:49     1283.29  39.72      14      234.607   0.000                                         
   174 Kuźmiński Andrzej               3   23              G M  9:56:58     1283.15  39.95  53- 11-  7  246.322  24.010                                         
   175 Łuczak Marek                    3  121                  10:03:31     1283.14  40.18       7   1  254.725  24.000                                         
   176 Glinka Dariusz                  1   27              G    9:51:15     1282.88  40.41      13      238.937   0.000                                         
   176 Glinka Dariusz                  1   43             RG    9:51:15     1282.88  40.41      14      238.937   0.000                                         
   178 Szczepaniak Robert              1    5              G    9:48:29     1282.81  40.87      14      235.375   0.000                                         
   179 Łuczak Marek                    3    3              G M 10:03:35     1282.71  41.10       8      254.725   0.000                                         
   180 Woźniak Wit                     3   21              G M 10:06:15     1282.65  41.33       3   2  258.133  23.970                                         
   181 Glinka Dariusz                  1   50             RG    9:51:20     1282.31  41.56      15      238.937   0.000                                         
   182 Szczepaniak Robert              1   34             RG    9:48:34     1282.23  41.79      15      235.375   0.000                                         
   183 Łuczak Marek                    3    8              G   10:03:41     1282.07  42.02       9      254.725   0.000                                         
   183 Łuczak Marek                    3  104             R    10:03:41     1282.07  42.02      10      254.725   0.000                                         
   185 Szczepaniak Robert              1   55             R     9:48:37     1281.88  42.48      16      235.375   0.000                                         
   186 Bielski Jacek                   3    4              G   10:00:33     1281.64  42.71       3   1  250.625  23.940                                         
   187 Widłak Adam                     3   36             RG   10:05:53     1281.59  42.94       8      257.450   0.000                                         
   188 Piekarniak Mariusz              2   35              G    9:54:27     1281.14  43.17      16      242.712   0.000                                         
   189 Sekuła Wiesław                  3   23              G M  9:58:31     1281.06  43.40  45-  9-  7  247.907  23.920                                         
   190 Wilczek Edward                  2   10              G    9:59:25     1280.64  43.63       8      248.978   0.000                                         
   191 Wojciechowski Andrzej           3   17              G M 10:00:58     1280.42  43.86       4   1  250.920  23.910                                         
   192 Piekarniak Mariusz              2   33              G    9:54:34     1280.35  44.09      17      242.712   0.000                                         
   193 Piekarniak Mariusz              2  104             R     9:54:35     1280.24  44.32      18      242.712   0.000                                         
   194 Wojciechowski Andrzej           3   74                  10:01:00     1280.20  44.55       5   1  250.920  23.890                                         
   195 Wilczek Edward                  2   81             R     9:59:30     1280.09  44.78       9      248.978   0.000                                         
   196 Borowski Dariusz                2    3              G    9:53:31     1279.98  45.01       4   0  241.297  23.880                                         
   197 Kulczyński Mieczysław           3   24              G    9:58:40     1279.61  45.24  51-  6-  6  247.817  23.870                                         
   198 Kulczyński Mieczysław           3    7              G M  9:58:42     1279.39  45.46       2   1  247.817  23.870                                         
   199 Kulczyński Mieczysław           3   59             R     9:58:43     1279.28  45.69       3   1  247.817  23.860                                         
   200 Grzegrzółka Jan                 3   22              G M 10:04:34     1279.03  45.92       5   2  255.252  23.860                                         
   201 Woźniak Wit                     3   45             RG   10:06:52     1278.73  46.15       4   2  258.133  23.850                                         
   202 Kuźmiński Andrzej               3   19              G M  9:57:38     1278.71  46.38       2   2  246.322  23.840                                         
   203 Kisiel Robert i Staś            2   57             R     9:57:51     1278.54  46.61       5   2  246.567  23.840                                         
   204 Dąbrowski Tomasz                1   17              G    9:48:31     1278.40  46.84      15      234.607   0.000                                         
   205 Woźniak Wit                     3   12              G   10:06:58     1278.10  47.07       5   2  258.133  23.830                                         
   206 Michniewski Tomasz              3   17              G M 10:00:08     1277.70  47.30  32-  8-  7  249.321  23.820                                         
   207 Kwiatkowski Andrzej             2   21              G    9:58:49     1277.07  47.53       2   0  247.517  23.820                                         
   208 Tarka Stanisław                 2   47             RG    9:57:08     1276.68  47.76       4   1  245.293  23.810                                         
   209 Woźniak Wit                     3   79                  10:07:12     1276.62  47.99       6   2  258.133  23.800                                         
   210 Tarka Stanisław                 2   41              G M  9:57:10     1276.46  48.22       5   2  245.293  23.800                                         
   211 Szczepaniak Robert              1   14              G    9:49:24     1276.44  48.45      17      235.375   0.000                                         
   212 Tarka Stanisław                 2   40              G    9:57:11     1276.35  48.68       6   2  245.293  23.790                                         
   213 Kisiel Robert i Staś            2  134             R     9:58:11     1276.34  48.91       6   2  246.567  23.780                                         
   214 Arak Piotr                      1    5              G    9:51:09     1276.05  49.14      10      237.536   0.000                                         
   215 Szymaniak Jerzy                 2  104             R     9:55:22     1276.01  49.37       6   1  242.909  23.770                                         
   216 Mączko Grzegorz                 1   12              G M  9:48:35     1275.94  49.60       3   2  234.241  23.760                                         
   217 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              G    9:55:29     1275.85  49.83      10      243.029   0.000                                         
   218 Szymaniak Jerzy                 2   32              G M  9:55:24     1275.78  50.06       7   2  242.909  23.750                                         
   219 Wojciechowski Andrzej           3   98             R    10:01:41     1275.76  50.29       6   1  250.920  23.750                                         
   220 Kurek Wiesław                   3   16              G   10:05:02     1275.41  50.52       5   0  255.125  23.740                                         
   221 Szymaniak Jerzy                 2  122             R     9:55:28     1275.34  50.75       8      242.909   0.000                                         
   222 Tarka Stanisław                 2   11              G M  9:57:21     1275.24  50.98       7   3  245.293  23.730                                         
   223 Rurka Marcin                    1   14              G    9:49:51     1275.13  51.21  33-  5-  5  235.707  23.720                                         
   224 Tarka Stanisław                 2    8              G    9:57:23     1275.02  51.44       8      245.293   0.000                                         
   225 Tarka Stanisław                 2   32              G    9:57:26     1274.69  51.66       9      245.293   0.000                                         
   226 Czasak Marcin                   2    8              G M  9:58:52     1274.67  51.89  39-  2-  2  247.115  23.710                                         
   227 Kwiatkowski Andrzej             2    9              G    9:59:11     1274.66  52.12       3   0  247.517  23.700                                         
   228 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   21              G    9:59:38     1274.64  52.35       2   1  248.088  23.700                                         
   228 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   40             RG    9:59:38     1274.64  52.35       3   1  248.088  23.700                                         
   230 Tarka Stanisław                 2   58             R     9:57:29     1274.36  52.81      10      245.293   0.000                                         
   231 Tarka Stanisław                 2   90             R     9:57:30     1274.25  53.04      11      245.293   0.000                                         
   232 Szczepaniak Robert              1   18              G M  9:49:45     1274.02  53.27      18      235.375   0.000                                         
   233 Glinka Dariusz                  1   81             R     9:52:35     1273.77  53.50      16      238.937   0.000                                         
   234 Kurek Wiesław                   3   67                  10:05:18     1273.71  53.73       6   0  255.125  23.660                                         
   235 Widłak Adam                     3   33             RG   10:07:15     1272.93  53.96       9      257.450   0.000                                         
   236 Chojnacki M. i  Z.              2   33             RG    9:57:33     1271.79  54.19  50-  8-  7  244.884  23.650                                         
   237 Myszkowski Zenon                1   18              G    9:46:57     1271.71  54.42      13      231.388   0.000                                         
   238 Markowski Krzysztof             3   27             RG   10:06:24     1271.65  54.65  39-  4-  4  256.111  23.640                                         
   239 Kisiel Robert i Staś            2   36              G    9:58:57     1271.29  54.88       7   2  246.567  23.630                                         
   240 Piekarniak Mariusz              2   11              G M  9:55:56     1271.19  55.11      19      242.712   0.000                                         
   241 Szczepaniak Robert              1   19              G    9:50:11     1271.04  55.34      19      235.375   0.000                                         
   242 Sotek Mariusz                   1   32              G    9:49:35     1270.92  55.57       4   0  234.591  23.610                                         
   243 Piekarniak Mariusz              2   10              G M  9:55:59     1270.85  55.80      20      242.712   0.000                                         
   244 Sadowski Marek                  2   47              G    9:57:09     1270.78  56.03  94- 21-  7  244.181  23.600                                         
   245 Sotek Mariusz                   1   46             RG    9:49:39     1270.46  56.26       5   0  234.591  23.600                                         
   246 Lewandowski Kazimierz           3   33             RG    9:59:48     1270.45  56.49       6   3  247.484  23.590                                         
   247 Puchała Sylwester               2   27              G M  9:55:58     1270.21  56.72      10      242.568   0.000                                         
   248 Antosiewicz Bogdan              3   39              G M 10:18:31     1269.49  56.95       4   3  271.057  23.580                                         
   249 Szymaniak Jerzy                 2  163                   9:56:25     1269.01  57.18       9      242.909   0.000                                         
   250 Szczepaniak Robert              1   33              G M  9:50:33     1268.53  57.41      20      235.375   0.000                                         
   251 Chojnacki M. i  Z.              2   46             RG    9:58:03     1268.50  57.63       2   0  244.884  23.560                                         
   252 Woźniak Wit                     3   13              G   10:08:34     1268.05  57.86       7   2  258.133  23.560                                         
   253 Antosiewicz Bogdan              3   85             R    10:18:51     1267.51  58.09       5   3  271.057  23.550                                         
   254 Woźniak Wit                     3   52                  10:08:42     1267.22  58.32       8      258.133   0.000                                         
   255 Piekarniak Mariusz              2   78             R     9:56:33     1267.10  58.55      21      242.712   0.000                                         
   256 Grzegrzółka Jan                 3    9              G M 10:06:28     1266.97  58.78       6   3  255.252  23.530                                         
   257 Grzegrzółka Jan                 3   29             RG M 10:06:32     1266.55  59.01       7   4  255.252  23.530                                         
   258 Arak Piotr                      1   11              G    9:52:33     1266.52  59.24      11      237.536   0.000                                         
   259 Woźniak Wit                     3   38             RG   10:08:49     1266.50  59.47       9      258.133   0.000                                         
   260 Wojciechowski Andrzej           3  104             R    10:03:08     1266.42  59.70       7   1  250.920  23.510                                         
   261 Arak Piotr                      1   26              G    9:52:35     1266.30  59.93      12      237.536   0.000                                         
   262 Sotek Mariusz                   1    3              G    9:50:16     1266.23  60.16       6   0  234.591  23.500                                         
   263 Wilczek Edward                  2    6              G M 10:01:39     1266.10  60.39      10      248.978   0.000                                         
   264 Arak Piotr                      1   80             R     9:52:38     1265.96  60.62      13      237.536   0.000                                         
   265 Sotek Mariusz                   1   12              G M  9:50:20     1265.78  60.85       7   1  234.591  23.480                                         
   266 Sekuła Wiesław                  3   24              G M 10:00:52     1265.69  61.08       2   2  247.907  23.480                                         
   267 Konopka Jarosław                1   10              G M  9:49:49     1265.63  61.31       2   1  233.910  23.470                                         
   268 Szczepaniak Robert              1   87             R     9:51:00     1265.46  61.54      21      235.375   0.000                                         
   269 Magdziarz Mariusz               2   21              G   10:00:36     1265.31  61.77  43-  6-  6  247.495  23.460                                         
   270 Sotek Mariusz                   1   30              G    9:50:27     1264.98  62.00       8      234.591   0.000                                         
   271 Rawski Witold                   1   13              G M  9:52:20     1264.93  62.23  94- 12-  7  236.963  23.450                                         
   272 Mączko Grzegorz                 1   13              G    9:50:12     1264.80  62.46       4   2  234.241  23.440                                         
   273 Woźniak Wit                     3   63                  10:09:06     1264.74  62.69      10      258.133   0.000                                         
   274 Lewandowski Kazimierz           3   62             R    10:00:48     1263.96  62.92       7   3  247.484  23.430                                         
   275 Glinka Dariusz                  1    1              G M  9:54:07     1263.44  63.15      17      238.937   0.000                                         
   276 Puchała Sylwester               2   25              G M  9:57:01     1263.27  63.38      11      242.568   0.000                                         
   277 Myszkowski Zenon                1   29              G    9:48:12     1263.04  63.61      14      231.388   0.000                                         
   278 Szpadzik Joanna i Marcin        1    8              G    9:57:26     1262.93  63.83      11      243.029   0.000                                         
   279 Mączko Grzegorz                 1   44             RG    9:50:32     1262.53  64.06       5   2  234.241  23.400                                         
   280 Lewandowski Kazimierz           3    6              G M 10:01:02     1262.46  64.29       8      247.484   0.000                                         
   281 Wilczek Edward                  2   66             R    10:02:14     1262.35  64.52      11      248.978   0.000                                         
   282 Glinka Dariusz                  1  103             R     9:54:18     1262.21  64.75      18      238.937   0.000                                         
   283 Myszkowski Zenon                1   97             R     9:48:21     1262.00  64.98      15      231.388   0.000                                         
   284 Wilczek Edward                  2   72             R    10:02:18     1261.93  65.21      12      248.978   0.000                                         
   285 Burkowski Paweł                 3   32             RG   10:07:39     1261.81  65.44       4   1  255.705  23.370                                         
   286 Myszkowski Zenon                1   84             R     9:48:23     1261.77  65.67      16      231.388   0.000                                         
   287 Burkowski Paweł                 3   38             RG   10:07:40     1261.70  65.90       5   1  255.705  23.360                                         
   288 Myszkowski Zenon                1   82             R     9:48:25     1261.54  66.13      17      231.388   0.000                                         
   289 Piekarniak Mariusz              2   27              G    9:57:28     1261.06  66.36      22      242.712   0.000                                         
   290 Jaworski Krzysztof              2   29             RG    9:54:21     1260.96  66.59       3   1  238.763  23.340                                         
   291 Kisiel Robert i Staś            2  169                  10:00:34     1260.78  66.82       8      246.567   0.000                                         
   292 Myszkowski Zenon                1   70             R     9:48:32     1260.74  67.05      18      231.388   0.000                                         
   293 Szczepaniak Robert              1   23              G    9:51:44     1260.49  67.28      22      235.375   0.000                                         
   294 Myszkowski Zenon                1   87             R     9:48:41     1259.71  67.51      19      231.388   0.000                                         
   295 Lewandowski Kazimierz           3   38             RG   10:01:29     1259.57  67.74       9      247.484   0.000                                         
   296 Żołądek Marcin                  3   25              G   10:15:15     1259.52  67.97  46-  6-  6  264.813  23.300                                         
   297 Grzegrzółka Jan                 3    6              G M 10:07:40     1259.47  68.20       8      255.252   0.000                                         
   298 Kwiatkowski Andrzej             2   26              G   10:01:34     1259.20  68.43       4   0  247.517  23.290                                         
   299 Kwiatkowski Andrzej             2   47             RG   10:01:37     1258.88  68.66       5   0  247.517  23.290                                         
   300 Kurek Wiesław                   3    1              G   10:07:41     1258.74  68.89       7   0  255.125  23.280                                         
   301 Bielski Jacek                   3   13              G M 10:04:07     1258.68  69.12       4   2  250.625  23.280                                         
   302 Antosiewicz Bogdan              3    2              G   10:20:22     1258.58  69.35       6   3  271.057  23.270                                         
   303 Wojciechowski Andrzej           3   21              G   10:04:24     1258.38  69.58       8      250.920   0.000                                         
   304 Tarka Stanisław                 2   15              G M 10:00:00     1257.91  69.80      12      245.293   0.000                                         
   305 Lewandowski Kazimierz           3   26             RG M 10:01:45     1257.86  70.03      10      247.484   0.000                                         
   306 Kwiatkowski Andrzej             2  126                  10:01:49     1257.60  70.26       6   0  247.517  23.250                                         
   307 Glinka Dariusz                  1   37              G    9:55:00     1257.56  70.49      19      238.937   0.000                                         
   308 Tarka Stanisław                 2   12              G M 10:00:04     1257.48  70.72      13      245.293   0.000                                         
   309 Wilczek Edward                  2  107             R    10:03:00     1257.47  70.95      13      248.978   0.000                                         
   310 Arak Piotr                      1  109                   9:53:58     1257.03  71.18      14      237.536   0.000                                         
   311 Kuźmiński Andrzej               3    7              G M 10:01:03     1256.42  71.41       3   3  246.322  23.220                                         
   312 Arak Piotr                      1   29              G M  9:54:04     1256.36  71.64      15      237.536   0.000                                         
   313 Burkowski Paweł                 3    9              G   10:08:33     1256.23  71.87       6   1  255.705  23.210                                         
   314 Kapusta Andrzej                 1   14              G    9:52:56     1255.71  72.10  48-  3-  3  235.989  23.200                                         
   314 Michniewski Tomasz              3   40             RG   10:03:33     1255.71  72.10       2   1  249.321  23.200                                         
   316 Antosiewicz Bogdan              3   26              G   10:20:53     1255.57  72.56       7   3  271.057  23.190                                         
   317 Lewandowski Kazimierz           3   56             R    10:02:10     1255.20  72.79      11      247.484   0.000                                         
   318 Szymaniak Jerzy                 2  116             R     9:58:34     1254.91  73.02      10      242.909   0.000                                         
   319 Pyl Jan                         1   41             RG    9:51:37     1254.64  73.25  39-  5-  5  234.136  23.170                                         
   320 Antosiewicz Bogdan              3  105             R    10:21:03     1254.60  73.48       8      271.057   0.000                                         
   321 Arak Piotr                      1   46             RG    9:54:20     1254.59  73.71      16      237.536   0.000                                         
   322 Grzegrzółka Jan                 3   26              G M 10:08:28     1254.52  73.94       9      255.252   0.000                                         
   323 Wojciechowski Andrzej           3   15              G   10:05:02     1254.39  74.17       9      250.920   0.000                                         
   324 Wojciechowski Andrzej           3  117             R    10:05:06     1253.97  74.40      10      250.920   0.000                                         
   325 Wilczek Edward                  2   28              G   10:03:34     1253.88  74.63      14      248.978   0.000                                         
   326 Kisiel Robert i Staś            2   68             R    10:01:43     1253.41  74.86       9      246.567   0.000                                         
   327 Markowski Krzysztof             3   15              G M 10:09:21     1253.30  75.09       2   1  256.111  23.130                                         
   328 Mączko Grzegorz                 1   51             R     9:51:55     1253.18  75.32       6   2  234.241  23.120                                         
   329 Kisiel Robert i Staś            2  112             R    10:01:47     1252.99  75.55      10      246.567   0.000                                         
   330 Piekarniak Mariusz              2   48              G    9:58:43     1252.92  75.77      23      242.712   0.000                                         
   330 Pindelski Krzysztof             2   42             RG M 10:00:51     1252.92  75.77       2   2  245.385  23.110                                         
   332 Lewandowski Kazimierz           3   23              G   10:02:37     1252.34  76.23      12      247.484   0.000                                         
   333 Magdziarz Mariusz               2   45             RG   10:02:39     1252.19  76.46       2   0  247.495  23.090                                         
   334 Myszkowski Zenon                1   19              G    9:49:51     1251.76  76.69      20      231.388   0.000                                         
   335 Sotek Mariusz                   1   34              G    9:52:25     1251.71  76.92       9      234.591   0.000                                         
   336 Szczepaniak Robert              1    1              G    9:53:03     1251.66  77.15      23      235.375   0.000                                         
   337 Kwiatkowski Andrzej             2   43              G   10:02:50     1251.14  77.38       7   0  247.517  23.070                                         
   338 Wilczek Edward                  2   27              G M 10:04:02     1250.94  77.61      15      248.978   0.000                                         
   339 Wojciechowski Andrzej           3   46              G   10:05:36     1250.85  77.84      11      250.920   0.000                                         
   340 Wojciechowski Andrzej           3   63                  10:05:38     1250.64  78.07      12      250.920   0.000                                         
   341 Kwiatkowski Andrzej             2   22              G   10:02:55     1250.61  78.30       8      247.517   0.000                                         
   342 Lewandowski Kazimierz           3   58             R    10:02:55     1250.45  78.53      13      247.484   0.000                                         
   343 Arak Piotr                      1   60                   9:54:59     1250.30  78.76      17      237.536   0.000                                         
   343 Myszkowski Zenon                1   31              G    9:50:04     1250.30  78.76      21      231.388   0.000                                         
   345 Wojciechowski Jarosław          3   71             R    10:05:43     1250.07  79.22       3   0  250.910  23.020                                         
   346 Łuczak Marek                    3    9              G M 10:08:50     1249.67  79.45      11      254.725   0.000                                         
   347 Arak Piotr                      1    4              G M  9:55:05     1249.64  79.68      18      237.536   0.000                                         
   348 Woźniak Wit                     3   26             RG   10:11:36     1249.43  79.91      11      258.133   0.000                                         
   349 Puchała Sylwester               2    3              G    9:59:10     1249.28  80.14      12      242.568   0.000                                         
   350 Wilczek Edward                  2   37             RG   10:04:18     1249.26  80.37      16      248.978   0.000                                         
   351 Grzegrzółka Jan                 3   17              G   10:09:23     1248.89  80.60      10      255.252   0.000                                         
   352 Żołądek Marcin                  3   26              G   10:17:03     1248.82  80.83       2   0  264.813  22.980                                         
   353 Grzegrzółka Jan                 3   36             RG   10:09:26     1248.58  81.06      11      255.252   0.000                                         
   353 Grzegrzółka Jan                 3   33             RG   10:09:26     1248.58  81.06      12      255.252   0.000                                         
   355 Chojnacki M. i  Z.              2   14              G   10:01:08     1248.56  81.52       3   0  244.884  22.970                                         
   356 Piekarniak Mariusz              2   23              G    9:59:27     1248.20  81.75      24      242.712   0.000                                         
   357 Bielski Jacek                   3    3              G M 10:05:49     1248.03  81.97       5   3  250.625  22.950                                         
   358 Piekarniak Mariusz              2   52             R     9:59:33     1247.56  82.20      25      242.712   0.000                                         
   359 Piekarniak Mariusz              2   69             R     9:59:34     1247.45  82.43      26      242.712   0.000                                         
   360 Kurek Wiesław                   3    9              G M 10:09:32     1247.35  82.66       8      255.125   0.000                                         
   361 Dąbrowski Tomasz                1   15              G    9:53:07     1247.14  82.89      16      234.607   0.000                                         
   362 Piekarniak Mariusz              2   16              G    9:59:39     1246.92  83.12      27      242.712   0.000                                         
   363 Dąbrowski Tomasz                1    7              G    9:53:10     1246.80  83.35      17      234.607   0.000                                         
   364 Glinka Dariusz                  1  101             R     9:56:40     1246.63  83.58      20      238.937   0.000                                         
   364 Rawski Witold                   1   90             R  M  9:55:05     1246.63  83.58       2   2  236.963  22.910                                         
   366 Dąbrowski Tomasz                1   42             RG    9:53:12     1246.58  84.04      18      234.607   0.000                                         
   367 Lewandowski Kazimierz           3   60             R    10:03:35     1246.25  84.27      14      247.484   0.000                                         
   368 Kisiel Robert i Staś            2   47              G   10:02:51     1246.23  84.50      11      246.567   0.000                                         
   369 Arak Piotr                      1    8              G M  9:55:40     1245.82  84.73      19      237.536   0.000                                         
   370 Wirtek Mariusz                  3    1              G M 10:04:06     1245.73  84.96  23-  2-  2  248.024  22.880                                         
   371 Chojnacki M. i  Z.              2   41             RG   10:01:35     1245.70  85.19       4   0  244.884  22.870                                         
   372 Markowski Krzysztof             3    9              G M 10:10:37     1245.58  85.42       3   2  256.111  22.870                                         
   373 Konopka Jarosław                1   37              G    9:52:48     1245.53  85.65       3   1  233.910  22.860                                         
   374 Glinka Dariusz                  1   98             R     9:56:51     1245.44  85.88      21      238.937   0.000                                         
   375 Rurka Marcin                    1    7              G    9:54:19     1245.04  86.11       2   0  235.707  22.850                                         
   376 Wilczek Edward                  2   68             R    10:05:00     1244.89  86.34      17      248.978   0.000                                         
   377 Bielski Jacek                   3   14              G M 10:06:23     1244.52  86.57       6   4  250.625  22.840                                         
   378 Puchała Sylwester               2   28              G    9:59:57     1244.26  86.80      13      242.568   0.000                                         
   379 Grzegrzółka Jan                 3   61             R    10:10:11     1244.02  87.03      13      255.252   0.000                                         
   379 Widłak Adam                     3   31             RG   10:11:57     1244.02  87.03      10      257.450   0.000                                         
   381 Antosiewicz Bogdan              3   27              G   10:22:54     1243.95  87.49       9      271.057   0.000                                         
   382 Kisiel Robert i Staś            2   15              G M 10:03:14     1243.82  87.72      12      246.567   0.000                                         
   383 Głażewski Jerzy                 3   40             RG   10:10:36     1243.59  87.94  30-  2-  2  255.683  22.800                                         
   384 Wojciechowski Andrzej           3    9              G   10:06:54     1242.79  88.17      13      250.920   0.000                                         
   385 Łuczak Marek                    3   73             R    10:10:01     1242.46  88.40      12      254.725   0.000                                         
   386 Sadowski Marek                  2    3              G M 10:01:32     1242.44  88.63       2   1  244.181  22.790                                         
   387 Borowski Dariusz                2   20              G    9:59:16     1242.09  88.86       5   0  241.297  22.780                                         
   388 Styczek Maciej                  1   24              G    9:52:15     1242.08  89.09  50-  2-  2  232.579  22.780                                         
   388 Szymaniak Jerzy                 2   91             R    10:00:34     1242.08  89.09      11      242.909   0.000                                         
   388 Szymaniak Jerzy                 2  154                  10:00:34     1242.08  89.09      12      242.909   0.000                                         
   391 Arak Piotr                      1   27              G    9:56:17     1241.80  89.78      20      237.536   0.000                                         
   392 Tokarski Waldemar Michał        1    5              G M  9:54:08     1241.73  90.01  34-  4-  4  234.852  22.750                                         
   393 Arak Piotr                      1   49             RG M  9:56:19     1241.59  90.24      21      237.536   0.000                                         
   394 Wojciechowski Jarosław          3   39             RG   10:07:08     1241.31  90.47       4   0  250.910  22.740                                         
   395 Arak Piotr                      1   35             RG    9:56:22     1241.26  90.70      22      237.536   0.000                                         
   396 Bąk Bogusław i Kamil            3   21              G M 10:16:34     1241.00  90.93  62- 12-  7  262.554  22.730                                         
   397 Grzegrzółka Jan                 3   21              G   10:10:42     1240.90  91.16      14      255.252   0.000                                         
   398 Wojciechowski Jarosław          3   97             R    10:07:13     1240.80  91.39       5   0  250.910  22.720                                         
   399 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23              G   10:00:52     1240.79  91.62      12      243.029   0.000                                         
   400 Wilczek Edward                  2   97             R    10:05:40     1240.75  91.85      18      248.978   0.000                                         
   401 Konopka Jarosław                1   34              G    9:53:32     1240.68  92.08       4   1  233.910  22.700                                         
   402 Sekuła Wiesław                  3   20              G M 10:04:49     1240.67  92.31       3   3  247.907  22.700                                         
   403 Myszkowski Zenon                1   11              G    9:51:32     1240.47  92.54      22      231.388   0.000                                         
   404 Wilczek Edward                  2   52                  10:05:44     1240.34  92.77      19      248.978   0.000                                         
   405 Kujawiak Jan                    1   25              G    9:54:28     1240.15  93.00  51-  6-  6  234.967  22.680                                         
   406 Wojciechowski Andrzej           3   64                  10:07:21     1240.03  93.23      14      250.920   0.000                                         
   407 Myszkowski Zenon                1   22              G    9:51:36     1240.02  93.46      23      231.388   0.000                                         
   408 Wojciechowski Andrzej           3   92             R    10:07:23     1239.83  93.69      15      250.920   0.000                                         
   409 Kuźmiński Andrzej               3    9              G   10:03:46     1239.25  93.92       4   3  246.322  22.660                                         
   410 Kuźmiński Andrzej               3   22              G M 10:03:51     1238.73  94.14       5   4  246.322  22.650                                         
   411 Dąbrowski Tomasz                1   82             R     9:54:25     1238.58  94.37      19      234.607   0.000                                         
   412 Peterek Kazimierz               2   28              G   10:04:36     1238.44  94.60       2   0  247.193  22.640                                         
   413 Dąbrowski Tomasz                1   68             R     9:54:27     1238.36  94.83      20      234.607   0.000                                         
   413 Dąbrowski Tomasz                1   77             R     9:54:27     1238.36  94.83      21      234.607   0.000                                         
   415 Puchała Sylwester               2    8              G   10:00:54     1238.22  95.29      14      242.568   0.000                                         
   416 Pyl Jan                         1   31              G    9:54:08     1237.94  95.52       2   0  234.136  22.610                                         
   417 Wojciechowski Jarosław          3   45             RG M 10:07:42     1237.84  95.75       6   1  250.910  22.610                                         
   418 Puchała Sylwester               2   14              G M 10:00:58     1237.80  95.98      15      242.568   0.000                                         
   419 Bielski Jacek                   3    6              G M 10:07:29     1237.76  96.21       7   5  250.625  22.600                                         
   420 Arak Piotr                      1   19              G    9:56:56     1237.60  96.44      23      237.536   0.000                                         
   421 Puchała Sylwester               2   31              G   10:01:02     1237.38  96.67      16      242.568   0.000                                         
   422 Puchała Sylwester               2   52             R    10:01:06     1236.96  96.90      17      242.568   0.000                                         
   423 Kulczyński Mieczysław           3   28              G   10:05:21     1236.92  97.13       4   1  247.817  22.570                                         
   424 Tokarski Waldemar Michał        1   15              G    9:54:54     1236.71  97.36       2   1  234.852  22.570                                         
   425 Kwiatkowski Andrzej             2   92             R    10:05:14     1236.14  97.59       9      247.517   0.000                                         
   426 Kwiatkowski Andrzej             2   17              G M 10:05:15     1236.04  97.82      10      247.517   0.000                                         
   427 Rawski Witold                   1   15              G    9:56:48     1235.47  98.05       3   2  236.963  22.550                                         
   428 Kujawiak Jan                    1   28              G    9:55:12     1235.37  98.28       2   0  234.967  22.550                                         
   429 Dąbrowski Tomasz                1   60                   9:54:55     1235.32  98.51      22      234.607   0.000                                         
   430 Borkowski Jerzy                 1   14              G    9:54:54     1234.85  98.74  18-  3-  3  234.498  22.530                                         
   430 Lewandowski Kazimierz           3   21              G   10:05:25     1234.85  98.74      15      247.484   0.000                                         
   432 Sadowski Marek                  2   27              G   10:02:45     1234.80  99.20       3   1  244.181  22.520                                         
   433 Konopka Jarosław                1   27              G    9:54:26     1234.79  99.43       5   1  233.910  22.520                                         
   434 Myszkowski Zenon                1   28              G    9:52:24     1234.73  99.66      24      231.388   0.000                                         
   435 Sotek Mariusz                   1    2              G    9:55:02     1234.47  99.89      10      234.591   0.000                                         
   436 Lewandowski Kazimierz           3   52             R    10:05:29     1234.44 100.11      16      247.484   0.000                                         
   437 Szymaniak Jerzy                 2   27              G M 10:01:47     1234.40 100.34      13      242.909   0.000                                         
   438 Myszkowski Zenon                1   44              G    9:52:28     1234.29 100.57      25      231.388   0.000                                         
   439 Łuczak Marek                    3   25             RG   10:11:23     1234.23 100.80      13      254.725   0.000                                         
   440 Wilczek Edward                  2   56                  10:06:46     1233.99 101.03      20      248.978   0.000                                         
   441 Myszkowski Zenon                1   12              G    9:52:32     1233.85 101.26      26      231.388   0.000                                         
   442 Sotek Mariusz                   1   79             R     9:55:08     1233.82 101.49      11      234.591   0.000                                         
   443 Piekarniak Mariusz              2   38              G   10:01:46     1233.50 101.72      28      242.712   0.000                                         
   444 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32              G   10:02:02     1233.44 101.95      13      243.029   0.000                                         
   445 Mączko Grzegorz                 1   50             RG    9:54:55     1233.39 102.18       7   2  234.241  22.450                                         
   446 Szpadzik Joanna i Marcin        1   15              G M 10:02:03     1233.34 102.41      14      243.029   0.000                                         
   447 Arak Piotr                      1   36             RG    9:57:40     1232.89 102.64      24      237.536   0.000                                         
   448 Piekarniak Mariusz              2    2              G   10:01:56     1232.46 102.87      29      242.712   0.000                                         
   449 Piekarniak Mariusz              2   29              G   10:01:57     1232.35 103.10      30      242.712   0.000                                         
   450 Sadowski Sławomir Piotr         1   17              G    9:55:47     1232.25 103.33       2   0  235.093  22.420                                         
   451 Sadowski Sławomir Piotr         1   35             RG    9:55:49     1232.04 103.56       3   0  235.093  22.410                                         
   452 Glinka Dariusz                  1   40              G    9:58:57     1231.95 103.79      22      238.937   0.000                                         
   453 Żołądek Marcin                  3   27              G   10:19:58     1231.88 104.02       3   0  264.813  22.400                                         
   454 Glinka Dariusz                  1   35              G    9:58:58     1231.85 104.25      23      238.937   0.000                                         
   455 Wirtek Mariusz                  3   32             RG M 10:06:21     1231.81 104.48       2   2  248.024  22.390                                         
   456 Konopka Jarosław                1   40              G    9:54:54     1231.75 104.71       6   1  233.910  22.390                                         
   457 Szklarz Marian                  3   19              G M 10:11:37     1231.73 104.94  39-  5-  5  254.496  22.380                                         
   458 Szklarz Marian                  3   33             RG M 10:11:39     1231.53 105.17       2   2  254.496  22.370                                         
   459 Grzegrzółka Jan                 3   11              G   10:12:17     1231.42 105.40      15      255.252   0.000                                         
   460 Grzegrzółka Jan                 3   52             R    10:12:18     1231.32 105.63      16      255.252   0.000                                         
   461 Borkowski Jerzy                 1    2              G    9:55:30     1230.96 105.86       2   0  234.498  22.360                                         
   462 Tarka Stanisław                 2   42              G   10:04:21     1230.46 106.08      14      245.293   0.000                                         
   463 Szpadzik Joanna i Marcin        1   27              G   10:02:31     1230.42 106.31      15      243.029   0.000                                         
   464 Tarka Stanisław                 2   16              G M 10:04:25     1230.05 106.54      15      245.293   0.000                                         
   465 Kurek Wiesław                   3   59                  10:12:27     1229.81 106.77       9      255.125   0.000                                         
   466 Wilczek Edward                  2    2              G   10:07:28     1229.72 107.00      21      248.978   0.000                                         
   467 Piekarniak Mariusz              2   73             R    10:02:23     1229.65 107.23      31      242.712   0.000                                         
   468 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   26              G   10:06:47     1229.48 107.46       4   1  248.088  22.320                                         
   469 Piekarniak Mariusz              2   91             R    10:02:25     1229.44 107.69      32      242.712   0.000                                         
   470 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    3              G   10:06:49     1229.27 107.92       5   1  248.088  22.300                                         
   470 Rawski Witold                   1  106             R     9:57:46     1229.27 107.92       4   2  236.963  22.300                                         
   472 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   32             RG M 10:06:50     1229.17 108.38       6   2  248.088  22.290                                         
   473 Kurek Wiesław                   3   78             R    10:12:35     1229.02 108.61      10      255.125   0.000                                         
   474 Bugalski Arkadiusz              1   21              G    9:55:46     1229.00 108.84  86-  2-  2  234.452  22.280                                         
   475 Sekuła Wiesław                  3   33             RG   10:06:45     1228.78 109.07       4   3  247.907  22.280                                         
   476 Kisiel Robert i Staś            2  140             R    10:05:40     1228.74 109.30      13      246.567   0.000                                         
   477 Pindelski Krzysztof             2   28              G M 10:04:43     1228.67 109.53       3   3  245.385  22.260                                         
   478 Wojciechowski Andrzej           3   60                  10:09:14     1228.60 109.76      16      250.920   0.000                                         
   479 Grzegrzółka Jan                 3   12              G   10:12:47     1228.45 109.99      17      255.252   0.000                                         
   480 Wojciechowski Andrzej           3   68                  10:09:16     1228.39 110.22      17      250.920   0.000                                         
   481 Kurek Wiesław                   3   20              G   10:12:43     1228.24 110.45      11      255.125   0.000                                         
   482 Jaworski Krzysztof              2   86             R     9:59:24     1228.21 110.68       4   1  238.763  22.240                                         
   483 Toporowicz Tadeusz              1   21              G    9:52:25     1228.18 110.91  39-  4-  4  230.182  22.230                                         
   484 Lewandowski Kazimierz           3    3              G   10:06:34     1227.80 111.14      17      247.484   0.000                                         
   485 Wilczek Edward                  2   24              G   10:07:53     1227.20 111.37      22      248.978   0.000                                         
   486 Kurek Wiesław                   3   41             RG   10:12:54     1227.15 111.60      12      255.125   0.000                                         
   487 Chojnacki M. i  Z.              2   36             RG M 10:04:34     1227.08 111.83       5   1  244.884  22.210                                         
   488 Arak Piotr                      1    7              G    9:58:41     1226.41 112.06      25      237.536   0.000                                         
   489 Kwiatkowski Andrzej             2  129             R    10:06:50     1226.34 112.28      11      247.517   0.000                                         
   490 Arak Piotr                      1    2              G    9:58:43     1226.20 112.51      26      237.536   0.000                                         
   491 Arak Piotr                      1   16              G    9:58:44     1226.10 112.74      27      237.536   0.000                                         
   492 Arak Piotr                      1   43             RG    9:58:46     1225.89 112.97      28      237.536   0.000                                         
   493 Wilczek Edward                  2   30             RG M 10:08:08     1225.69 113.20      23      248.978   0.000                                         
   494 Belka Stanisław                 1    6              G    9:56:59     1225.53 113.43       2   0  235.281  22.170                                         
   495 Sotek Mariusz                   1   37              G    9:56:27     1225.34 113.66      12      234.591   0.000                                         
   496 Sotek Mariusz                   1   97             R     9:56:31     1224.91 113.89      13      234.591   0.000                                         
   497 Rawski Witold                   1   95             R     9:58:28     1224.83 114.12       5   2  236.963  22.150                                         
   498 Sotek Mariusz                   1   82             R     9:56:32     1224.81 114.35      14      234.591   0.000                                         
   499 Magdziarz Mariusz               2   17              G   10:07:05     1224.72 114.58       3   0  247.495  22.140                                         
   500 Szymaniak Jerzy                 2  146             R    10:03:22     1224.55 114.81      14      242.909   0.000                                         
   501 Rawski Witold                   1   19              G M  9:58:31     1224.51 115.04       6   3  236.963  22.130                                         
   502 Piekarniak Mariusz              2   21              G   10:03:13     1224.48 115.27      33      242.712   0.000                                         
   502 Piekarniak Mariusz              2   34              G   10:03:13     1224.48 115.27      34      242.712   0.000                                         
   502 Pindelski Krzysztof             2   15              G   10:05:24     1224.48 115.27       4   3  245.385  22.120                                         
   505 Kwiatkowski Andrzej             2    8              G M 10:07:09     1224.42 115.96      12      247.517   0.000                                         
   506 Antosiewicz Bogdan              3  108             R    10:26:24     1224.29 116.19      10      271.057   0.000                                         
   507 Kuźmiński Andrzej               3   16              G   10:06:12     1224.26 116.42       6   4  246.322  22.090                                         
   508 Żołądek Marcin                  3   21              G   10:21:20     1224.10 116.65       4   0  264.813  22.090                                         
   509 Burkowski Paweł                 3   25              G M 10:13:54     1224.06 116.88       7   2  255.705  22.080                                         
   510 Kulczyński Mieczysław           3   65             R  M 10:07:30     1223.79 117.11       5   2  247.817  22.070                                         
   511 Piekarniak Mariusz              2   63             R    10:03:20     1223.76 117.34      35      242.712   0.000                                         
   512 Kurek Wiesław                   3  123             R    10:13:29     1223.72 117.57      13      255.125   0.000                                         
   513 Piekarniak Mariusz              2   37              G   10:03:21     1223.66 117.80      36      242.712   0.000                                         
   514 Sotek Mariusz                   1   54             R     9:56:44     1223.53 118.03      15      234.591   0.000                                         
   515 Wojciechowski Jarosław          3   23             RG M 10:10:08     1223.16 118.25       7   2  250.910  22.050                                         
   516 Arak Piotr                      1   18              G    9:59:12     1223.15 118.48      29      237.536   0.000                                         
   517 Sotek Mariusz                   1   35              G    9:56:48     1223.10 118.71      16      234.591   0.000                                         
   518 Kurek Wiesław                   3   24              G   10:13:36     1223.04 118.94      14      255.125   0.000                                         
   519 Kisiel Robert i Staś            2   38              G   10:06:37     1222.95 119.17      14      246.567   0.000                                         
   520 Arak Piotr                      1   24              G    9:59:14     1222.94 119.40      30      237.536   0.000                                         
   521 Szymaniak Jerzy                 2  108             R    10:03:38     1222.90 119.63      15      242.909   0.000                                         
   522 Michniewski Tomasz              3   24             RG   10:08:53     1222.86 119.86       3   1  249.321  22.010                                         
   523 Michalak Paweł                  1   33              G    9:58:43     1222.73 120.09  49-  5-  5  236.863  22.000                                         
   524 Bąk Bogusław i Kamil            3   75             R    10:19:45     1222.60 120.32       2   1  262.554  21.990                                         
   525 Antosiewicz Bogdan              3  107             R    10:26:43     1222.54 120.55      11      271.057   0.000                                         
   526 Widłak Adam                     3   12              G   10:15:36     1222.46 120.78      11      257.450   0.000                                         
   527 Antosiewicz Bogdan              3   19              G   10:26:46     1222.26 121.01      12      271.057   0.000                                         
   528 Pyl Jan                         1    8              G M  9:56:36     1222.00 121.24       3   1  234.136  21.970                                         
   529 Pyl Jan                         1   22              G    9:56:40     1221.58 121.47       4   1  234.136  21.970                                         
   530 Rawski Witold                   1    3              G    9:58:59     1221.56 121.70       7   3  236.963  21.960                                         
   531 Styczek Maciej                  1   34              G    9:55:25     1221.42 121.93       2   0  232.579  21.950                                         
   532 Piekarniak Mariusz              2   24              G   10:03:44     1221.30 122.16      37      242.712   0.000                                         
   533 Piekarniak Mariusz              2   96             R    10:03:45     1221.19 122.39      38      242.712   0.000                                         
   534 Szpadzik Joanna i Marcin        1   14              G   10:04:02     1221.05 122.62      16      243.029   0.000                                         
   535 Bąk Bogusław i Kamil            3   76             R    10:20:02     1220.99 122.85       3   1  262.554  21.930                                         
   536 Antosiewicz Bogdan              3   30              G   10:27:01     1220.89 123.08      13      271.057   0.000                                         
   537 Rokita Sławomir                 2    9              G   10:06:02     1220.79 123.31  40-  2-  2  245.419  21.920                                         
   538 Michniewski Tomasz              3   43             RG   10:09:17     1220.47 123.54       4   1  249.321  21.910                                         
   539 Grzegrzółka Jan                 3    3              G   10:14:11     1220.23 123.77      18      255.252   0.000                                         
   539 Wojciechowski Andrzej           3   18              G M 10:10:38     1220.23 123.77      18      250.920   0.000                                         
   541 Kujawiak Jan                    1   15              G    9:57:35     1220.08 124.23       3   0  234.967  21.900                                         
   542 Kisiel Robert i Staś            2    8              G   10:07:06     1220.03 124.45      15      246.567   0.000                                         
   543 Kisiel Robert i Staś            2   28              G   10:07:10     1219.62 124.68      16      246.567   0.000                                         
   544 Szczepaniak Robert              1   47             RG M  9:58:00     1219.56 124.91      24      235.375   0.000                                         
   545 Kisiel Robert i Staś            2   26              G M 10:07:11     1219.52 125.14      17      246.567   0.000                                         
   546 Kujawiak Jan                    1    3              G M  9:57:45     1219.03 125.37       4   1  234.967  21.870                                         
   547 Kisiel Robert i Staś            2  148             R    10:07:16     1219.02 125.60      18      246.567   0.000                                         
   548 Kwiatkowski Andrzej             2   98             R    10:08:04     1218.90 125.83      13      247.517   0.000                                         
   549 Arak Piotr                      1   20              G    9:59:54     1218.76 126.06      31      237.536   0.000                                         
   550 Arak Piotr                      1   22              G    9:59:55     1218.65 126.29      32      237.536   0.000                                         
   551 Tarka Stanisław                 2   56             R    10:06:19     1218.44 126.52      16      245.293   0.000                                         
   552 Wojciechowski Andrzej           3   43              G   10:10:57     1218.35 126.75      19      250.920   0.000                                         
   553 Szymaniak Jerzy                 2  137             R    10:04:23     1218.30 126.98      16      242.909   0.000                                         
   554 Wojciechowski Andrzej           3  110             R    10:10:58     1218.26 127.21      20      250.920   0.000                                         
   555 Kisiel Robert i Staś            2   41              G   10:07:24     1218.22 127.44      19      246.567   0.000                                         
   556 Kwiatkowski Andrzej             2   45             RG   10:08:11     1218.20 127.67      14      247.517   0.000                                         
   557 Woźniak Wit                     3    8              G M 10:16:54     1218.18 127.90      12      258.133   0.000                                         
   558 Kwiatkowski Andrzej             2   60             R    10:08:14     1217.90 128.13      15      247.517   0.000                                         
   559 Sadowski Marek                  2   50              G   10:05:30     1217.86 128.36       4   1  244.181  21.790                                         
   560 Antosiewicz Bogdan              3   46             RG M 10:27:37     1217.60 128.59      14      271.057   0.000                                         
   561 Pindelski Krzysztof             2   25              G M 10:06:32     1217.59 128.82       5   4  245.385  21.780                                         
   562 Mączko Grzegorz                 1   43             RG    9:57:24     1217.47 129.05       8      234.241   0.000                                         
   563 Łuczak Marek                    3   53                  10:14:14     1217.42 129.28      14      254.725   0.000                                         
   564 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   18             RG M 10:04:27     1217.39 129.51       3   1  242.808  21.760                                         
   565 Myszkowski Zenon                1   45              G    9:55:05     1217.30 129.74      27      231.388   0.000                                         
   566 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   37             RG   10:04:29     1217.18 129.97       4   1  242.808  21.750                                         
   567 Wilczek Edward                  2   16              G   10:09:34     1217.10 130.20      24      248.978   0.000                                         
   568 Myszkowski Zenon                1   33              G    9:55:07     1217.08 130.42      28      231.388   0.000                                         
   569 Myszkowski Zenon                1  101             R     9:55:09     1216.87 130.65      29      231.388   0.000                                         
   570 Fabisiak Rafał                  3   15              G M 10:08:13     1216.68 130.88  12-  3-  3  247.249  21.730                                         
   571 Łuczak Marek                    3   33             RG   10:14:23     1216.55 131.11      15      254.725   0.000                                         
   572 Fabisiak Rafał                  3    3              G M 10:08:15     1216.48 131.34       2   2  247.249  21.720                                         
   573 Kuźmiński Andrzej               3    4              G M 10:07:30     1216.41 131.57       7   5  246.322  21.710                                         
   574 Bielski Jacek                   3   12              G M 10:11:05     1216.13 131.80       8      250.625   0.000                                         
   575 Bielski Jacek                   3   11              G M 10:11:06     1216.04 132.03       9      250.625   0.000                                         
   576 Sotek Mariusz                   1    1              G M  9:57:55     1216.02 132.26      17      234.591   0.000                                         
   577 Dąbrowski Tomasz                1   27             RG    9:57:56     1216.00 132.49      23      234.607   0.000                                         
   578 Kurek Wiesław                   3   21              G M 10:14:51     1215.75 132.72      15      255.125   0.000                                         
   579 Walczak Dariusz                 1   13              G    9:57:39     1215.66 132.95  41-  2-  2  234.196  21.680                                         
   580 Michniewski Tomasz              3   18              G   10:10:07     1215.51 133.18       5   1  249.321  21.670                                         
   581 Sadowski Marek                  2   69             R    10:05:54     1215.44 133.41       5   1  244.181  21.670                                         
   582 Konopka Jarosław                1   17              G M  9:57:27     1215.43 133.64       7   2  233.910  21.660                                         
   583 Antosiewicz Bogdan              3   22              G M 10:28:01     1215.41 133.87      15      271.057   0.000                                         
   584 Kwiatkowski Andrzej             2    6              G   10:08:39     1215.40 134.10      16      247.517   0.000                                         
   585 Sadowski Marek                  2   60                  10:06:00     1214.83 134.33       6   1  244.181  21.640                                         
   586 Myszkowski Zenon                1   63             R     9:55:29     1214.74 134.56      30      231.388   0.000                                         
   587 Antosiewicz Bogdan              3    7              G M 10:28:10     1214.59 134.79      16      271.057   0.000                                         
   588 Dąbrowski Tomasz                1   65                   9:58:11     1214.43 135.02      24      234.607   0.000                                         
   589 Kwiatkowski Andrzej             2  102             R    10:08:51     1214.21 135.25      17      247.517   0.000                                         
   590 Magdziarz Mariusz               2   23              G   10:08:52     1214.00 135.48       4   0  247.495  21.610                                         
   591 Wilczek Edward                  2   39             RG   10:10:06     1213.94 135.71      25      248.978   0.000                                         
   592 Kowalski P. & Sobczyk M.        2    9              G   10:05:04     1213.64 135.94       5   1  242.808  21.600                                         
   593 Łuczak Marek                    3   90             R    10:14:56     1213.36 136.17      16      254.725   0.000                                         
   594 Kwiatkowski Andrzej             2  101             R    10:09:00     1213.32 136.39      18      247.517   0.000                                         
   595 Belka Stanisław                 1    7              G    9:58:56     1213.21 136.62       3   0  235.281  21.590                                         
   596 Glinka Dariusz                  1  106             R    10:01:57     1213.19 136.85      24      238.937   0.000                                         
   597 Szczepaniak Robert              1   22              G    9:59:01     1213.17 137.08      25      235.375   0.000                                         
   598 Markowski Krzysztof             3    6              G   10:16:08     1213.03 137.31       4   2  256.111  21.570                                         
   599 Glinka Dariusz                  1   11              G   10:01:59     1212.98 137.54      25      238.937   0.000                                         
   600 Szczepaniak Robert              1    3              G    9:59:05     1212.75 137.77      26      235.375   0.000                                         
   601 Myszkowski Zenon                1   10              G M  9:55:49     1212.62 138.00      31      231.388   0.000                                         
   602 Szczepaniak Robert              1   31              G    9:59:07     1212.54 138.23      27      235.375   0.000                                         
   603 Sadowski Marek                  2   95             R    10:06:23     1212.52 138.46       7   1  244.181  21.540                                         
   604 Sadowski Marek                  2   25              G   10:06:24     1212.42 138.69       8      244.181   0.000                                         
   605 Szklarz Marian                  3   21              G   10:14:55     1212.37 138.92       3   2  254.496  21.530                                         
   606 Piekarniak Mariusz              2   94             R    10:05:12     1212.35 139.15      39      242.712   0.000                                         
   607 Piekarniak Mariusz              2   30              G   10:05:13     1212.25 139.38      40      242.712   0.000                                         
   608 Myszkowski Zenon                1   91             R     9:55:53     1212.20 139.61      32      231.388   0.000                                         
   609 Myszkowski Zenon                1   85             R     9:55:54     1212.09 139.84      33      231.388   0.000                                         
   610 Kisiel Robert i Staś            2    2              G   10:08:26     1212.03 140.07      20      246.567   0.000                                         
   611 Walczak Dariusz                 1   34             RG    9:58:15     1211.88 140.30       2   0  234.196  21.490                                         
   612 Kujawiak Jan                    1   10              G    9:58:55     1211.69 140.53       5   1  234.967  21.490                                         
   613 Michniewski Tomasz              3    4              G M 10:10:46     1211.67 140.76       6   2  249.321  21.480                                         
   614 Wojciechowski Jarosław          3   49             RG   10:12:06     1211.54 140.99       8      250.910   0.000                                         
   615 Kulczyński Mieczysław           3   44             RG   10:09:33     1211.52 141.22       6   2  247.817  21.470                                         
   616 Peterek Kazimierz               2   21              G   10:09:05     1211.24 141.45       3   0  247.193  21.470                                         
   617 Grzegrzółka Jan                 3   28              G M 10:15:46     1211.06 141.68      19      255.252   0.000                                         
   618 Łuczak Marek                    3   17             RG   10:15:20     1211.05 141.91      17      254.725   0.000                                         
   619 Tarka Stanisław                 2   30              G   10:07:33     1211.02 142.14      17      245.293   0.000                                         
   620 Antosiewicz Bogdan              3   13              G   10:28:50     1210.98 142.37      17      271.057   0.000                                         
   621 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12              G   10:05:44     1210.71 142.59      17      243.029   0.000                                         
   622 Arak Piotr                      1   93             R    10:01:13     1210.58 142.82      33      237.536   0.000                                         
   623 Żołądek Marcin                  3   31              G   10:23:45     1210.57 143.05       5   0  264.813  21.430                                         
   624 Wojciechowski Andrzej           3   32              G   10:12:18     1210.42 143.28      21      250.920   0.000                                         
   625 Arak Piotr                      1   12              G M 10:01:17     1210.17 143.51      34      237.536   0.000                                         
   626 Wojciechowski Andrzej           3    4              G   10:12:21     1210.13 143.74      22      250.920   0.000                                         
   627 Rurka Marcin                    1   23              G    9:59:49     1209.89 143.97       3   0  235.707  21.400                                         
   628 Myszkowski Zenon                1    5              G    9:56:15     1209.87 144.20      34      231.388   0.000                                         
   629 Bąk Bogusław i Kamil            3   17              G   10:22:01     1209.83 144.43       4   1  262.554  21.390                                         
   630 Myszkowski Zenon                1    2              G    9:56:16     1209.77 144.66      35      231.388   0.000                                         
   631 Kuźmiński Andrzej               3   24              G   10:08:37     1209.73 144.89       8      246.322   0.000                                         
   632 Arak Piotr                      1   88             R    10:01:22     1209.66 145.12      35      237.536   0.000                                         
   633 Myszkowski Zenon                1   46              G    9:56:19     1209.45 145.35      36      231.388   0.000                                         
   634 Myszkowski Zenon                1  103             R     9:56:21     1209.24 145.58      37      231.388   0.000                                         
   635 Lewandowski Kazimierz           3   20              G   10:09:42     1209.01 145.81      18      247.484   0.000                                         
   635 Wojciechowski Jarosław          3   40             RG M 10:12:32     1209.01 145.81       9      250.910   0.000                                         
   637 Bąk Bogusław i Kamil            3   20              G   10:22:11     1208.91 146.27       5   1  262.554  21.340                                         
   638 Sekuła Wiesław                  3   45             RG   10:10:06     1208.71 146.50       5   3  247.907  21.340                                         
   639 Szymaniak Jerzy                 2  111             R    10:05:58     1208.70 146.73      17      242.909   0.000                                         
   640 Burkowski Paweł                 3   24              G M 10:16:34     1208.63 146.96       8      255.705   0.000                                         
   641 Magdziarz Mariusz               2   27              G   10:09:47     1208.57 147.19       5   0  247.495  21.320                                         
   642 Toporowicz Tadeusz              1    5              G    9:55:28     1208.52 147.42       2   0  230.182  21.320                                         
   643 Wojciechowski Andrzej           3  106             R    10:12:38     1208.48 147.65      23      250.920   0.000                                         
   644 Kisiel Robert i Staś            2    3              G M 10:09:02     1208.46 147.88      21      246.567   0.000                                         
   644 Kisiel Robert i Staś            2  170                  10:09:02     1208.46 147.88      22      246.567   0.000                                         
   646 Wojciechowski Jarosław          3   74             R  M 10:12:38     1208.43 148.34      10      250.910   0.000                                         
   647 Szymaniak Jerzy                 2   24              G   10:06:02     1208.30 148.56      18      242.909   0.000                                         
   648 Kisiel Robert i Staś            2   24              G   10:09:04     1208.27 148.79      23      246.567   0.000                                         
   649 Szymaniak Jerzy                 2  170                  10:06:03     1208.20 149.02      19      242.909   0.000                                         
   650 Kisiel Robert i Staś            2   35              G   10:09:05     1208.17 149.25      24      246.567   0.000                                         
   651 Burkowski Paweł                 3   10              G M 10:16:39     1208.15 149.48       9      255.705   0.000                                         
   652 Szymaniak Jerzy                 2  107             R    10:06:04     1208.10 149.71      20      242.909   0.000                                         
   653 Szymaniak Jerzy                 2   47              G   10:06:05     1208.00 149.94      21      242.909   0.000                                         
   654 Kisiel Robert i Staś            2  174                  10:09:07     1207.97 150.17      25      246.567   0.000                                         
   655 Kisiel Robert i Staś            2   65             R    10:09:08     1207.87 150.40      26      246.567   0.000                                         
   656 Wojciechowski Jarosław          3   85             R    10:12:44     1207.85 150.63      11      250.910   0.000                                         
   657 Szymaniak Jerzy                 2  106             R    10:06:08     1207.70 150.86      22      242.909   0.000                                         
   658 Wojciechowski Jarosław          3   50             RG   10:12:46     1207.65 151.09      12      250.910   0.000                                         
   659 Rurka Marcin                    1   15              G   10:00:11     1207.62 151.32       4   0  235.707  21.220                                         
   660 Wojciechowski Andrzej           3  113             R    10:12:48     1207.51 151.55      24      250.920   0.000                                         
   661 Arak Piotr                      1   10              G   10:01:45     1207.30 151.78      36      237.536   0.000                                         
   662 Tarka Stanisław                 2   83             R    10:08:11     1207.25 152.01      18      245.293   0.000                                         
   663 Rurka Marcin                    1    1              G   10:00:15     1207.21 152.24       5   0  235.707  21.200                                         
   664 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   13              G M 10:06:08     1207.20 152.47       6   2  242.808  21.190                                         
   665 Szklarz Marian                  3   52                  10:15:49     1207.19 152.70       4   2  254.496  21.180                                         
   666 Tarka Stanisław                 2   70             R    10:08:12     1207.15 152.93      19      245.293   0.000                                         
   667 Lewandowski Kazimierz           3   19              G   10:10:02     1207.04 153.16      19      247.484   0.000                                         
   668 Szymaniak Jerzy                 2  127             R    10:06:20     1206.50 153.39      23      242.909   0.000                                         
   669 Konopka Jarosław                1   31              G    9:58:53     1206.45 153.62       8      233.910   0.000                                         
   670 Sadowski Marek                  2   85             R    10:07:24     1206.43 153.85       9      244.181   0.000                                         
   671 Kwiatkowski Andrzej             2   20              G   10:10:10     1206.42 154.08      19      247.517   0.000                                         
   672 Wilczek Edward                  2   12              G   10:11:25     1206.19 154.31      26      248.978   0.000                                         
   673 Piekarniak Mariusz              2   18              G   10:06:14     1206.12 154.54      41      242.712   0.000                                         
   674 Kisiel Robert i Staś            2   61             R    10:09:26     1206.10 154.76      27      246.567   0.000                                         
   675 Kwiatkowski Andrzej             2   41              G   10:10:14     1206.03 154.99      20      247.517   0.000                                         
   676 Peterek Kazimierz               2   25              G   10:09:59     1205.92 155.22       4   0  247.193  21.120                                         
   677 Łuczak Marek                    3   16             RG   10:16:15     1205.80 155.45      18      254.725   0.000                                         
   678 Łuczak Marek                    3   22             RG   10:16:16     1205.70 155.68      19      254.725   0.000                                         
   679 Łuczak Marek                    3   61                  10:16:17     1205.61 155.91      20      254.725   0.000                                         
   680 Antosiewicz Bogdan              3    5              G   10:29:52     1205.41 156.14      18      271.057   0.000                                         
   681 Zieliński Jan                   2   38             RG   10:07:34     1205.37 156.37  32-  1-  1  244.168  21.090                                         
   682 Chojnacki M. i  Z.              2   19              G M 10:08:10     1205.34 156.60       6   2  244.884  21.090                                         
   683 Sadowski Marek                  2    2              G   10:07:37     1205.14 156.83      10      244.181   0.000                                         
   684 Myszkowski Zenon                1   17              G M  9:57:02     1204.94 157.06      38      231.388   0.000                                         
   685 Michalak Paweł                  1    9              G   10:01:36     1204.80 157.29       2   0  236.863  21.070                                         
   686 Chojnacki M. i  Z.              2   42             RG   10:08:16     1204.74 157.52       7   2  244.884  21.060                                         
   687 Posiewka Andrzej                2   11              G   10:07:49     1204.37 157.75  49-  2-  2  244.266  21.060                                         
   688 Michalak Paweł                  1   12              G   10:01:41     1204.29 157.98       3   0  236.863  21.050                                         
   689 Myszkowski Zenon                1   60             R     9:57:10     1204.10 158.21      39      231.388   0.000                                         
   690 Antosiewicz Bogdan              3   45             RG M 10:30:09     1203.90 158.44      19      271.057   0.000                                         
   691 Lewandowski Kazimierz           3    4              G   10:10:35     1203.81 158.67      20      247.484   0.000                                         
   692 Bugalski Arkadiusz              1   43              G    9:59:46     1203.76 158.90       2   0  234.452  21.030                                         
   693 Grzegrzółka Jan                 3   20              G   10:17:03     1203.74 159.13      20      255.252   0.000                                         
   694 Kurek Wiesław                   3   47             RG   10:16:57     1203.70 159.36      16      255.125   0.000                                         
   695 Bąk Bogusław i Kamil            3    3              G M 10:23:08     1203.64 159.59       6   2  262.554  21.010                                         
   696 Szczepaniak Robert              1   21              G   10:00:34     1203.55 159.82      28      235.375   0.000                                         
   696 Szczepaniak Robert              1   20              G   10:00:34     1203.55 159.82      29      235.375   0.000                                         
   698 Konopka Jarosław                1   21              G    9:59:22     1203.45 160.28       9      233.910   0.000                                         
   699 Szklarz Marian                  3    2              G   10:16:29     1203.39 160.51       5   2  254.496  20.990                                         
   700 Kisiel Robert i Staś            2   21              G   10:09:54     1203.35 160.73      28      246.567   0.000                                         
   701 Myszkowski Zenon                1   98             R     9:57:18     1203.27 160.96      40      231.388   0.000                                         
   701 Rawski Witold                   1  113             R    10:01:56     1203.27 160.96       8      236.963   0.000                                         
   703 Rawski Witold                   1   77             R    10:01:58     1203.06 161.42       9      236.963   0.000                                         
   704 Burkowski Paweł                 3   29             RG   10:17:33     1203.04 161.65      10      255.705   0.000                                         
   705 Rokita Sławomir                 2   17              G   10:09:00     1203.03 161.88       2   0  245.419  20.950                                         
   706 Wilczek Edward                  2   26              G   10:11:58     1202.99 162.11      27      248.978   0.000                                         
   707 Myszkowski Zenon                1    4              G    9:57:29     1202.12 162.34      41      231.388   0.000                                         
   708 Sadowski Marek                  2   18              G   10:08:08     1202.07 162.57      11      244.181   0.000                                         
   709 Woźniak Wit                     3   10              G   10:19:47     1201.83 162.80      13      258.133   0.000                                         
   710 Sadowski Marek                  2   34              G M 10:08:13     1201.58 163.03      12      244.181   0.000                                         
   711 Kisiel Robert i Staś            2   32              G   10:10:13     1201.50 163.26      29      246.567   0.000                                         
   712 Woźniak Wit                     3   18              G   10:19:51     1201.46 163.49      14      258.133   0.000                                         
   713 Kurek Wiesław                   3  132             R    10:17:21     1201.44 163.72      17      255.125   0.000                                         
   714 Kisiel Robert i Staś            2   29              G   10:10:15     1201.30 163.95      30      246.567   0.000                                         
   715 Dąbrowski Tomasz                1    3              G   10:00:18     1201.27 164.18      25      234.607   0.000                                         
   716 Borowski Dariusz                2   22              G   10:05:54     1201.08 164.41       6   0  241.297  20.890                                         
   717 Michalak Paweł                  1   18              G   10:02:13     1201.03 164.64       4   0  236.863  20.890                                         
   718 Kisiel Robert i Staś            2   12              G   10:10:20     1200.81 164.87      31      246.567   0.000                                         
   719 Łuczak Marek                    3  112             R    10:17:08     1200.78 165.10      21      254.725   0.000                                         
   720 Puchała Sylwester               2   47             RG   10:07:02     1200.63 165.33      18      242.568   0.000                                         
   721 Szymaniak Jerzy                 2  172                  10:07:22     1200.34 165.56      24      242.909   0.000                                         
   722 Woźniak Wit                     3   11              G   10:20:05     1200.15 165.79      15      258.133   0.000                                         
   723 Woźniak Wit                     3   22              G M 10:20:13     1199.41 166.02      16      258.133   0.000                                         
   724 Sadowski Marek                  2   32              G   10:08:37     1199.22 166.25      13      244.181   0.000                                         
   725 Widłak Adam                     3   20              G   10:19:41     1199.21 166.48      12      257.450   0.000                                         
   726 Myszkowski Zenon                1   37              G    9:57:59     1199.01 166.70      42      231.388   0.000                                         
   727 Sadowski Marek                  2   64             R    10:08:40     1198.93 166.93      14      244.181   0.000                                         
   728 Dąbrowski Tomasz                1   11              G   10:00:43     1198.71 167.16      26      234.607   0.000                                         
   729 Szpadzik Joanna i Marcin        1    1              G M 10:07:48     1198.37 167.39      18      243.029   0.000                                         
   730 Szczepaniak Robert              1   17              G   10:01:29     1197.94 167.62      30      235.375   0.000                                         
   731 Wilczek Edward                  2   20              G   10:12:51     1197.87 167.85      28      248.978   0.000                                         
   732 Burkowski Paweł                 3   34             RG   10:18:29     1197.78 168.08      11      255.705   0.000                                         
   733 Kuźmiński Andrzej               3   39             RG   10:10:39     1197.77 168.31       9      246.322   0.000                                         
   734 Sekuła Wiesław                  3   55             R    10:12:00     1197.62 168.54       6   3  247.907  20.790                                         
   735 Sekuła Wiesław                  3   27              G   10:12:01     1197.52 168.77       7   3  247.907  20.780                                         
   736 Glinka Dariusz                  1   70             R    10:04:32     1197.48 169.00      26      238.937   0.000                                         
   737 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   39             RG M 10:07:47     1197.38 169.23       7   3  242.808  20.770                                         
   738 Bielski Jacek                   3    7              G   10:14:19     1197.35 169.46      10      250.625   0.000                                         
   739 Glinka Dariusz                  1   55             R    10:04:35     1197.18 169.69      27      238.937   0.000                                         
   740 Wojciechowski Andrzej           3   27              G M 10:14:36     1197.14 169.92      25      250.920   0.000                                         
   741 Woźniak Wit                     3   74                  10:20:38     1197.09 170.15      17      258.133   0.000                                         
   742 Antosiewicz Bogdan              3    6              G   10:31:27     1196.98 170.38      20      271.057   0.000                                         
   743 Tarka Stanisław                 2    7              G M 10:09:56     1196.94 170.61      20      245.293   0.000                                         
   744 Posiewka Andrzej                2    3              G   10:09:05     1196.89 170.84       2   0  244.266  20.730                                         
   745 Wojciechowski Andrzej           3   20              G M 10:14:39     1196.85 171.07      26      250.920   0.000                                         
   746 Glinka Dariusz                  1    7              G   10:04:39     1196.78 171.30      28      238.937   0.000                                         
   747 Borowski Dariusz                2   71             R    10:06:38     1196.71 171.53       7   0  241.297  20.710                                         
   748 Bąk Bogusław i Kamil            3   19              G   10:24:25     1196.60 171.76       7   2  262.554  20.710                                         
   749 Antosiewicz Bogdan              3   31              G   10:31:32     1196.54 171.99      21      271.057   0.000                                         
   750 Sadowski Sławomir Piotr         1    8              G   10:01:29     1196.50 172.22       4   0  235.093  20.700                                         
   751 Sadowski Sławomir Piotr         1   14              G   10:01:30     1196.40 172.45       5   0  235.093  20.690                                         
   752 Kapusta Andrzej                 1   16              G   10:02:16     1196.29 172.68       2   0  235.989  20.680                                         
   753 Kuźmiński Andrzej               3   46             RG   10:10:55     1196.22 172.90      10      246.322   0.000                                         
   754 Magdziarz Mariusz               2   22              G   10:11:58     1195.82 173.13       6   0  247.495  20.670                                         
   755 Mączko Grzegorz                 1   10              G M 10:00:58     1195.31 173.36       9      234.241   0.000                                         
   756 Konopka Jarosław                1   63             R    10:00:42     1195.25 173.59      10      233.910   0.000                                         
   757 Kwiatkowski Andrzej             2   25              G   10:12:07     1195.06 173.82      21      247.517   0.000                                         
   758 Szczepaniak Ludwik              1   36             RG   10:05:01     1194.98 174.05  32-  2-  2  239.016  20.650                                         
   759 Rawski Witold                   1   25              G   10:03:19     1194.87 174.28      10      236.963   0.000                                         
   760 Kwiatkowski Andrzej             2   13              G   10:12:11     1194.68 174.51      22      247.517   0.000                                         
   761 Szpadzik Joanna i Marcin        1   25              G   10:08:27     1194.54 174.74      19      243.029   0.000                                         
   761 Szymaniak Jerzy                 2   41              G M 10:08:21     1194.54 174.74      25      242.909   0.000                                         
   763 Kwiatkowski Andrzej             2   46             RG   10:12:15     1194.29 175.20      23      247.517   0.000                                         
   764 Wojciechowski Andrzej           3   93             R    10:15:09     1194.00 175.43      27      250.920   0.000                                         
   765 Kurek Wiesław                   3    5              G M 10:18:41     1193.94 175.66      18      255.125   0.000                                         
   766 Konopka Jarosław                1   30              G   10:00:56     1193.82 175.89      11      233.910   0.000                                         
   767 Peterek Kazimierz               2   40              G   10:12:04     1193.79 176.12       5   0  247.193  20.600                                         
   768 Rawski Witold                   1   78             R    10:03:30     1193.77 176.35      11      236.963   0.000                                         
   769 Peterek Kazimierz               2    3              G   10:12:06     1193.59 176.58       6   0  247.193  20.590                                         
   770 Wojciechowski Andrzej           3   22              G   10:15:15     1193.44 176.81      28      250.920   0.000                                         
   771 Peterek Kazimierz               2    7              G   10:12:10     1193.21 177.04       7   0  247.193  20.570                                         
   772 Glinka Dariusz                  1   32              G M 10:05:15     1193.19 177.27      29      238.937   0.000                                         
   773 Sadowski Marek                  2   74             R    10:09:39     1193.16 177.50      15      244.181   0.000                                         
   774 Sotek Mariusz                   1   36              G   10:01:37     1193.14 177.73      18      234.591   0.000                                         
   775 Woźniak Wit                     3   40             RG   10:21:21     1193.13 177.96      18      258.133   0.000                                         
   776 Kurek Wiesław                   3   65                  10:18:50     1193.10 178.19      19      255.125   0.000                                         
   777 Burkowski Paweł                 3   16              G   10:19:20     1193.03 178.42      12      255.705   0.000                                         
   778 Piekarniak Mariusz              2   32              G   10:08:28     1192.88 178.65      42      242.712   0.000                                         
   779 Sotek Mariusz                   1   40              G   10:01:40     1192.84 178.87      19      234.591   0.000                                         
   780 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   55             R    10:12:59     1192.83 179.10       7   2  248.088  20.520                                         
   781 Wojciechowski Jarosław          3   13             RG M 10:15:21     1192.82 179.33      13      250.910   0.000                                         
   782 Sadowski Marek                  2    9              G   10:09:43     1192.78 179.56      16      244.181   0.000                                         
   783 Kurek Wiesław                   3   19              G   10:18:54     1192.73 179.79      20      255.125   0.000                                         
   784 Chojnacki M. i  Z.              2   25              G   10:10:19     1192.71 180.02       8      244.884   0.000                                         
   785 Pindelski Krzysztof             2   26              G   10:10:46     1192.54 180.25       6   4  245.385  20.490                                         
   786 Sekuła Wiesław                  3   46             RG   10:12:53     1192.53 180.48       8      247.907   0.000                                         
   787 Piekarniak Mariusz              2  111                  10:08:32     1192.49 180.71      43      242.712   0.000                                         
   788 Kisiel Robert i Staś            2   23              G   10:11:47     1192.39 180.94      32      246.567   0.000                                         
   789 Toporowicz Tadeusz              1   23              G    9:58:03     1192.34 181.17       3   0  230.182  20.470                                         
   790 Wojciechowski Jarosław          3   58             R    10:15:27     1192.26 181.40      14      250.910   0.000                                         
   791 Pindelski Krzysztof             2   11              G   10:10:49     1192.25 181.63       7   4  245.385  20.460                                         
   792 Burkowski Paweł                 3    3              G   10:19:31     1192.01 181.86      13      255.705   0.000                                         
   793 Piekarniak Mariusz              2   17              G   10:08:38     1191.91 182.09      44      242.712   0.000                                         
   794 Antosiewicz Bogdan              3   15              G M 10:32:25     1191.90 182.32      22      271.057   0.000                                         
   795 Piekarniak Mariusz              2   95             R    10:08:39     1191.81 182.55      45      242.712   0.000                                         
   796 Tokarski Waldemar Michał        1   17              G M 10:02:04     1191.74 182.78       3   2  234.852  20.430                                         
   797 Piekarniak Mariusz              2   59             R    10:08:42     1191.52 183.01      46      242.712   0.000                                         
   798 Żołądek Marcin                  3   10              G   10:27:15     1191.51 183.24       6   0  264.813  20.420                                         
   799 Arak Piotr                      1   33             RG   10:04:22     1191.45 183.47      37      237.536   0.000                                         
   800 Kujawiak Jan                    1   71             R    10:02:13     1191.42 183.70       6   1  234.967  20.410                                         
   801 Arak Piotr                      1   45             RG   10:04:23     1191.35 183.93      38      237.536   0.000                                         
   802 Toporowicz Tadeusz              1   10              G    9:58:16     1191.01 184.16       4   0  230.182  20.400                                         
   803 Arak Piotr                      1   25              G   10:04:28     1190.86 184.39      39      237.536   0.000                                         
   804 Sadowski Marek                  2   26              G M 10:10:04     1190.74 184.62      17      244.181   0.000                                         
   805 Michalak Paweł                  1   32              G   10:03:56     1190.67 184.85       5   0  236.863  20.380                                         
   806 Sekuła Wiesław                  3   30             RG   10:13:13     1190.62 185.07       9      247.907   0.000                                         
   807 Myszkowski Zenon                1    7              G    9:59:21     1190.57 185.30      43      231.388   0.000                                         
   808 Bąk Bogusław i Kamil            3   13              G M 10:25:33     1190.45 185.53       8      262.554   0.000                                         
   809 Widłak Adam                     3   16              G   10:21:19     1190.15 185.76      13      257.450   0.000                                         
   810 Widłak Adam                     3    5              G   10:21:20     1190.06 185.99      14      257.450   0.000                                         
   811 Lewandowski Kazimierz           3   12              G M 10:12:58     1190.02 186.22      21      247.484   0.000                                         
   812 Bąk Bogusław i Kamil            3   38              G M 10:25:38     1190.00 186.45       9      262.554   0.000                                         
   813 Konopka Jarosław                1   26              G   10:01:34     1189.98 186.68      12      233.910   0.000                                         
   814 Sadowski Marek                  2   84             R    10:10:12     1189.97 186.91      18      244.181   0.000                                         
   815 Myszkowski Zenon                1   56                   9:59:27     1189.96 187.14      44      231.388   0.000                                         
   816 Sotek Mariusz                   1   25              G   10:02:09     1189.91 187.37      20      234.591   0.000                                         
   817 Pakuła Janusz                   1   25              G   10:00:49     1189.86 187.60  75-  1-  1  232.994  20.310                                         
   818 Wojciechowski Andrzej           3    1              G   10:15:54     1189.76 187.83      29      250.920   0.000                                         
   819 Woźniak Wit                     3   72                  10:21:59     1189.64 188.06      19      258.133   0.000                                         
   820 Głażewski Jerzy                 3   33             RG M 10:19:56     1189.59 188.29       2   1  255.683  20.290                                         
   821 Łuczak Marek                    3   93             R    10:19:09     1189.47 188.52      22      254.725   0.000                                         
   822 Fabisiak Rafał                  3    7              G M 10:12:52     1189.46 188.75       3   3  247.249  20.280                                         
   823 Woźniak Wit                     3   37             RG   10:22:03     1189.28 188.98      20      258.133   0.000                                         
   824 Lewandowski Kazimierz           3    9              G M 10:13:10     1188.87 189.21      22      247.484   0.000                                         
   825 Antosiewicz Bogdan              3   56                  10:33:00     1188.85 189.44      23      271.057   0.000                                         
   826 Kwiatkowski Andrzej             2   89             R    10:13:13     1188.75 189.67      24      247.517   0.000                                         
   827 Kurek Wiesław                   3    2              G M 10:19:39     1188.56 189.90      21      255.125   0.000                                         
   828 Wilczek Edward                  2    1              G M 10:14:29     1188.53 190.13      29      248.978   0.000                                         
   829 Kwiatkowski Andrzej             2  124             R    10:13:16     1188.46 190.36      25      247.517   0.000                                         
   830 Antosiewicz Bogdan              3   11              G   10:33:05     1188.41 190.59      24      271.057   0.000                                         
   831 Arak Piotr                      1   76             R    10:04:55     1188.18 190.82      40      237.536   0.000                                         
   832 Szczepaniak Ludwik              1    9              G   10:06:12     1187.95 191.04       2   0  239.016  20.220                                         
   833 Kuźmiński Andrzej               3   44             RG   10:12:22     1187.86 191.27      11      246.322   0.000                                         
   834 Myszkowski Zenon                1   55                   9:59:48     1187.82 191.50      45      231.388   0.000                                         
   835 Kisiel Robert i Staś            2   70             R    10:12:35     1187.80 191.73      33      246.567   0.000                                         
   836 Kurek Wiesław                   3   11              G M 10:19:48     1187.73 191.96      22      255.125   0.000                                         
   837 Michniewski Tomasz              3    1              G   10:14:55     1187.71 192.19       7   2  249.321  20.200                                         
   838 Kwiatkowski Andrzej             2    3              G   10:13:27     1187.42 192.42      26      247.517   0.000                                         
   839 Tarka Stanisław                 2   35              G M 10:11:36     1187.29 192.65      21      245.293   0.000                                         
   840 Sadowski Marek                  2   12              G   10:10:41     1187.17 192.88      19      244.181   0.000                                         
   841 Michniewski Tomasz              3   14              G M 10:15:03     1186.96 193.11       8      249.321   0.000                                         
   842 Szymaniak Jerzy                 2  113             R    10:09:40     1186.85 193.34      26      242.909   0.000                                         
   843 Puchała Sylwester               2   59             R    10:09:24     1186.73 193.57      19      242.568   0.000                                         
   844 Tokarski Waldemar Michał        1   66             R    10:02:55     1186.62 193.80       4   2  234.852  20.160                                         
   845 Pyl Jan                         1   21              G   10:02:21     1186.40 194.03       5   1  234.136  20.150                                         
   846 Peterek Kazimierz               2   36              G   10:13:24     1186.15 194.26       8      247.193   0.000                                         
   847 Peterek Kazimierz               2   91             R    10:13:28     1185.77 194.49       9      247.193   0.000                                         
   848 Bąk Bogusław i Kamil            3   68             R    10:26:26     1185.70 194.72      10      262.554   0.000                                         
   849 Sadowski Marek                  2   53                  10:10:57     1185.63 194.95      20      244.181   0.000                                         
   850 Sadowski Marek                  2   38              G   10:10:58     1185.54 195.18      21      244.181   0.000                                         
   851 Łuczak Marek                    3   50             RG   10:19:52     1185.50 195.41      23      254.725   0.000                                         
   852 Okrasa Stanisław                3   38              G   10:21:26     1185.22 195.64  53-  2-  2  256.520  20.110                                         
   853 Piekarniak Mariusz              2    1              G   10:09:48     1185.12 195.87      47      242.712   0.000                                         
   854 Belka Stanisław                 1   27             RG   10:03:32     1185.10 196.10       4   0  235.281  20.100                                         
   855 Antosiewicz Bogdan              3    8              G   10:33:44     1185.04 196.33      25      271.057   0.000                                         
   856 Bąk Bogusław i Kamil            3    7              G   10:26:34     1184.99 196.56      11      262.554   0.000                                         
   856 Myszkowski Zenon                1   24              G M 10:00:16     1184.99 196.56      46      231.388   0.000                                         
   858 Okrasa Stanisław                3    9              G   10:21:32     1184.67 197.01       2   0  256.520  20.070                                         
   859 Widłak Adam                     3   57             R    10:22:26     1184.04 197.24      15      257.450   0.000                                         
   860 Czasak Marcin                   2   28             RG   10:13:44     1183.88 197.47       2   1  247.115  20.060                                         
   861 Szpadzik Joanna i Marcin        1    5              G   10:10:17     1183.87 197.70      20      243.029   0.000                                         
   862 Borkowski Jerzy                 1    4              G   10:03:05     1183.84 197.93       3   0  234.498  20.050                                         
   863 Dąbrowski Tomasz                1    1              G   10:03:11     1183.79 198.16      27      234.607   0.000                                         
   864 Bąk Bogusław i Kamil            3   10              G M 10:26:48     1183.74 198.39      12      262.554   0.000                                         
   865 Arak Piotr                      1   50             RG   10:05:45     1183.24 198.62      41      237.536   0.000                                         
   866 Kwiatkowski Andrzej             2   32              G   10:14:14     1182.97 198.85      27      247.517   0.000                                         
   867 Rawski Witold                   1   26              G   10:05:20     1182.84 199.08      12      236.963   0.000                                         
   868 Łuczak Marek                    3   75             R    10:20:22     1182.75 199.31      24      254.725   0.000                                         
   869 Glinka Dariusz                  1    4              G   10:07:04     1182.47 199.54      30      238.937   0.000                                         
   870 Burkowski Paweł                 3   22              G   10:21:15     1182.45 199.77      14      255.705   0.000                                         
   871 Kapusta Andrzej                 1   15              G   10:04:36     1182.31 200.00       3   0  235.989  20.000                                         
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   872 Kwiatkowski Andrzej             2   23              G M 10:14:22     1182.22   0.00      28      247.517   0.000                                         
   873 Tarka Stanisław                 2   19              G   10:12:30     1182.14   0.00      22      245.293   0.000                                         
   874 Wilczek Edward                  2   53                  10:15:38     1182.05   0.00      30      248.978   0.000                                         
   875 Pyl Jan                         1   32             RG   10:03:05     1182.01   0.00       6      234.136   0.000                                         
   876 Rawski Witold                   1   14              G   10:05:29     1181.96   0.00      13      236.963   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 14.05.17 Września                                 
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Glinka          Dariusz         1    82    7    30   173.83     
              2 Szczepaniak     Robert          1    80    7    30   173.63     
              3 Piekarniak      Mariusz         2    86    7    47   173.45     
              4 Myszkowski      Zenon           1   100    7    46   172.95     
              5 Szpadzik Joanna Marcin          1    62    7    20   172.91     
              6 Puchała         Sylwester       2    52    7    19   172.87     
              7 Arak            Piotr           1    88    7    41   172.41     
              8 Wilczek         Edward          2    89    7    29   172.26     
              9 Widłak          Adam            3    49    7    15   172.08     
             10 Dąbrowski       Tomasz          1    78    7    27   172.00     
             11 Łuczak          Marek           3    87    7    24   171.00     
             12 Szymaniak       Jerzy           2   116    7    26   170.09     
             13 Lewandowski     Kazimierz       3    59    7    22   170.06     
             14 Kisiel Robert i Staś            2   150    7    33   169.33     
             15 Tarka           Stanisław       2    61    7    21   168.89     
             16 Woźniak         Wit             3    82    7    20   168.35     
             17 Grzegrzółka     Jan             3    58    7    20   168.25     
             18 Wojciechowski   Andrzej         3    88    7    29   167.68     
             19 Antosiewicz     Bogdan          3    70    7    25   167.67     
             20 Kurek           Wiesław         3   109    7    22   167.20     
             21 Sotek           Mariusz         1    78    7    20   166.51     
             22 Burkowski       Paweł           3    44    7    14   165.75     
             23 Kwiatkowski     Andrzej         2   104    7    27   165.12     
             24 Mączko          Grzegorz        1    47    7     9   164.89     
             25 Bielski         Jacek           3    34    7    10   164.54     
             26 Borowski        Dariusz         2    36    7     7   162.05     
             27 Wojciechowski   Jarosław        3    73    7    14   161.68     
             28 Kuźmiński       Andrzej         3    53    7    11   160.18     
             29 Konopka         Jarosław        1    63    7    12   159.67     
             30 Lewandowski Jer i Marcin        3    66    7     7   159.66     
             31 Rawski          Witold          1    94    7    12   157.45     
             32 Chojnacki       M. i  Z.        2    50    7     8   157.41     
             33 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2    39    7     7   155.89     
             34 Sadowski        Marek           2    94    7    21   155.55     
             35 Sekuła          Wiesław         3    45    7     9   155.29     
             36 Pindelski       Krzysztof       2    41    7     7   154.32     
             37 Michniewski     Tomasz          3    32    7     8   154.29     
             38 Peterek         Kazimierz       2    61    7     9   151.19     
             39 Bąk Bogusław i  Kamil           3    62    7    12   151.10     
             40 Kulczyński      Mieczysław      3    51    6     6   137.71     
             41 Żołądek         Marcin          3    46    6     6   132.62     
             42 Magdziarz       Mariusz         2    43    6     6   132.29     
             43 Kujawiak        Jan             1    51    6     6   130.90     
             44 Sadowski Sławom Piotr           1    53    5     5   110.39     
             45 Rurka           Marcin          1    33    5     5   110.39     
             46 Pyl             Jan             1    39    5     5   109.87     
             47 Szklarz         Marian          3    39    5     5   108.45     
             48 Michalak        Paweł           1    49    5     5   105.39     
             49 Jaworski        Krzysztof       2    42    4     4    94.32     
             50 Markowski       Krzysztof       3    39    4     4    91.21     
             51 Belka           Stanisław       1    47    4     4    87.95     
             52 Tokarski Waldem Michał          1    34    4     4    85.91     
             53 Toporowicz      Tadeusz         1    39    4     4    84.42     
             54 Borkowski       Jerzy           1    18    3     3    64.94     
             55 Kapusta         Andrzej         1    48    3     3    63.88     
             56 Fabisiak        Rafał           3    12    3     3    63.73     
             57 Wirtek          Mariusz         3    23    2     2    45.27     
             58 Styczek         Maciej          1    50    2     2    44.73     
             59 Czasak          Marcin          2    39    2     2    43.77     
             60 Bugalski        Arkadiusz       1    86    2     2    43.31     
             61 Walczak         Dariusz         1    41    2     2    43.17     
             62 Głażewski       Jerzy           3    30    2     2    43.09     
             63 Rokita          Sławomir        2    40    2     2    42.87     
             64 Posiewka        Andrzej         2    49    2     2    41.79     
             65 Szczepaniak     Ludwik          1    32    2     2    40.87     
             66 Okrasa          Stanisław       3    53    2     2    40.18     
             67 Krupa           Łukasz          3    29    1     1    24.56     
             68 Zieliński       Jan             2    32    1     1    21.09     
             69 Pakuła          Janusz          1    75    1     1    20.31     
             70 Bąk             Dariusz         3    12    0     0     0.00     
             71 Iwańczyk        Stanisław       2    16    0     0     0.00     
             72 Ochniak         Sławomir        3    80    0     0     0.00     
             73 Zduńczyk        Wojciech        3    44    0     0     0.00     
             74 Zelman          Marcin          3    23    0     0     0.00     
             75 Wypustek        Grzegorz        3    16    0     0     0.00     
             76 Skiba           Włodzimierz     2    29    0     0     0.00     
             77 Jobda           Arkadiusz       3    22    0     0     0.00     
             78 Szczęsny        Marek           3    41    0     0     0.00     
             79 Bolek           Marian          1    21    0     0     0.00     
             80 Jaszczyk        Mieczysław      2    27    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7   21    382.22  50.5      
    2    9 Glinka          Dariusz         1  7  7  7   21    379.78  39.5      
    3    6 Piekarniak      Mariusz         2  7  7  7   21    379.76  49.1      
    4   11 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7   21    379.37  47.7      
    5    5 Arak            Piotr           1  7  7  7   21    379.13  41.5      
    6    8 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7   21    378.28  38.7      
    7   13 Puchała         Sylwester       2  7  7  7   21    377.66  32.9      
    8    4 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  7   21    377.12  42.7      
    9    3 Woźniak         Wit             3  7  7  7   21    376.42  37.2      
   10    2 Kurek           Wiesław         3  7  7  7   21    375.43  33.9      
   11   10 Tarka           Stanisław       2  7  7  7   21    374.69  36.5      
   12   15 Wilczek         Edward          2  7  7  7   21    373.78  33.7      
   13   12 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7   21    373.43  41.3      
   14    7 Sotek           Mariusz         1  7  7  7   21    372.79  33.9      
   15   17 Łuczak          Marek           3  7  7  7   21    371.14  29.9      
   16   20 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7   21    370.45  31.5      
   17   19 Widłak          Adam            3  7  7  7   21    369.68  29.3      
   18   16 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7   21    368.25  29.1      
   19   18 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7   21    366.04  27.5      
   20   23 Burkowski       Paweł           3  7  7  7   21    357.49  31.1      
   21   25 Kisiel Robert i Staś            2  7  7  7   21    357.27  15.2      
   22   21 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7   21    356.54  23.9      
   23   22 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7   21    353.83  19.5      
   24   24 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7   21    353.77  20.4      
   25   28 Borowski        Dariusz         2  7  7  7   21    347.04  23.4      
   26   30 Szymaniak       Jerzy           2  7  6  7   20    344.00  14.4      
   27   26 Sadowski        Marek           2  7  7  7   21    342.71  18.1      
   28   27 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  7  7  7   21    340.89  22.2      
   29   31 Bielski         Jacek           3  7  6  7   20    338.38  24.1      
   30   29 Bąk Bogusław i  Kamil           3  7  7  7   21    334.41  17.6      
   31   32 Kuźmiński       Andrzej         3  6  7  7   20    330.03  17.3      
   32   33 Rawski          Witold          1  7  6  7   20    327.14  10.7      
   33   35 Mączko          Grzegorz        1  6  6  7   19    320.29  14.7      
   34   14 Szklarz         Marian          3  7  7  5   19    312.96  26.0      
   35   34 Peterek         Kazimierz       2  5  7  7   19    310.69  13.3      
   36   37 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  7  7   18    302.17  14.4      
   37   41 Pindelski       Krzysztof       2  5  5  7   17    283.81  13.1      
   38   38 Kulczyński      Mieczysław      3  6  5  6   17    279.18  11.2      
   39   42 Sekuła          Wiesław         3  7  2  7   16    278.49  20.2      
   40   47 Konopka         Jarosław        1  7  1  7   15    264.45  11.8      
   41   45 Magdziarz       Mariusz         2  2  7  6   15    247.91  11.4      
   42   40 Rurka           Marcin          1  6  4  5   15    245.55  15.2      
   43   46 Żołądek         Marcin          3  7  1  6   14    243.02  17.5      
   44   36 Markowski       Krzysztof       3  7  4  4   15    236.50  13.5      
   45   43 Sadowski Sławom Piotr           1  4  5  5   14    229.10   8.6      
   46   48 Kujawiak        Jan             1  4  3  6   13    222.67   8.1      
   47   54 Michniewski     Tomasz          3 --  4  7   11    206.31  15.8      
   48   53 Michalak        Paweł           1  3  2  5   10    169.34   7.3      
   49   39 Krupa           Łukasz          3  7  4  1   12    164.21  13.8      
   50   49 Kapusta         Andrzej         1  6 --  3    9    144.50   9.7      
   51   65 Pyl             Jan             1  0  2  5    7    135.61   6.0      
   52   56 Belka           Stanisław       1  2  1  4    7    128.31   5.0      
   53   51 Fabisiak        Rafał           3  1  4  3    8    128.18  17.0      
   54   64 Jaworski        Krzysztof       2  1  1  4    6    120.35   5.6      
   55   44 Więsik          Dariusz         3  2  7 --    9    116.46  13.0      
   56   50 Wirtek          Mariusz         3  4  1  2    7    112.98   8.8      
   57   62 Tokarski Waldem Michał          1  1  1  4    6    112.29   5.0      
   58   52 Czasak          Marcin          2  2  3  2    7    108.16   6.9      
   59   69 Toporowicz      Tadeusz         1  1  0  4    5     98.09   4.1      
   60   57 Walczak         Dariusz         1  3  0  2    5     83.16   3.2      
   61   58 Posiewka        Andrzej         2  0  3  2    5     80.08   3.8      
   62   73 Borkowski       Jerzy           1  1  0  3    4     77.46   7.7      
   63   66 Bugalski        Arkadiusz       1  1  1  2    4     68.58   1.4      
   64   67 Głażewski       Jerzy           3  0  2  2    4     68.19   3.4      
   65   63 Szczepaniak     Ludwik          1  1  1  2    4     67.22   3.9      
   66   72 Styczek         Maciej          1  1  0  2    3     57.28   1.9      
   67   74 Okrasa          Stanisław       3  1 --  2    3     52.21   2.7      
   68   80 Rokita          Sławomir        2  0  0  2    2     42.87   2.0      
   69   55 Jaworski        Mateusz         3  1  2 --    3     40.44  12.5      
   70   59 Jobda           Arkadiusz       3  2  1  0    3     37.86   4.1      
   71   60 Wypustek        Grzegorz        3  3  0  0    3     36.34   4.3      
   72   70 Zieliński       Jan             2  1  0  1    2     34.52   2.5      
   73   61 Oracz           Paweł           2  1  1 --    2     27.26   3.1      
   74   68 Zduńczyk        Wojciech        3  2  0  0    2     24.34   1.6      
   75   76 Pakuła          Janusz          1  0 --  1    1     20.31   0.6      
   76   71 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  0    1     12.60   1.0      
   77   75 Bąk             Dariusz         3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   78   77 Dłubak          Jerzy           1  0 -- --    0      0.00   0.0      
   79   78 Iwańczyk        Stanisław       2  0 --  0    0      0.00   0.0      
   80   79 Przepiórka      Jan             2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   81   81 Nowak           Adam            3  0 -- --    0      0.00   0.0      
   82 ---- Ochniak         Sławomir        3 -- --  0    0      0.00   0.0      
   83   82 Zelman          Marcin          3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   84   83 Szczęsny        Marek           3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   85   84 Bolek           Marian          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   86   85 Jaszczyk        Mieczysław      2  0  0  0    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5   15    272.96  50.5      
    2    6 Puchała         Sylwester       2  5  5  5   15    272.06  32.9      
    3   10 Glinka          Dariusz         1  5  5  5   15    271.77  39.5      
    4    9 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    271.59  47.7      
    5   12 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5   15    271.35  49.1      
    6    5 Arak            Piotr           1  5  5  5   15    271.11  41.5      
    7    4 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5   15    270.28  42.7      
    8   13 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5   15    270.02  38.7      
    9    3 Woźniak         Wit             3  5  5  5   15    269.67  37.2      
   10    2 Kurek           Wiesław         3  5  5  5   15    268.14  33.9      
   11   11 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5   15    267.71  41.3      
   12    8 Sotek           Mariusz         1  5  5  5   15    267.10  33.9      
   13   14 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    266.60  36.5      
   14   15 Łuczak          Marek           3  5  5  5   15    266.15  29.9      
   15   18 Widłak          Adam            3  5  5  5   15    265.46  29.3      
   16   17 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5   15    265.03  29.1      
   17   20 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5   15    264.68  31.5      
   18   16 Wilczek         Edward          2  5  5  5   15    263.72  33.7      
   19   19 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5   15    262.04  27.5      
   20   21 Burkowski       Paweł           3  5  5  5   15    260.51  31.1      
   21   22 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5   15    256.62  19.5      
   22   26 Borowski        Dariusz         2  5  5  5   15    254.89  23.4      
   23   27 Bielski         Jacek           3  5  5  5   15    253.44  24.1      
   24   23 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5   15    252.80  23.9      
   25   25 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  5  5  5   15    249.57  22.2      
   26   30 Mączko          Grzegorz        1  5  5  5   15    249.37  14.7      
   27   24 Sadowski        Marek           2  5  5  5   15    248.00  18.1      
   28   29 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5  5   15    247.42  17.3      
   29   31 Pindelski       Krzysztof       2  5  5  5   15    242.86  13.1      
   30   33 Kwiatkowski     Andrzej         2  4  5  5   14    239.49  20.4      
   31   28 Bąk Bogusław i  Kamil           3  5  5  5   15    238.89  17.6      
   32    7 Szklarz         Marian          3  5  5  4   14    234.95  26.0      
   33   36 Sadowski Sławom Piotr           1  4  5  5   14    229.10   8.6      
   34   34 Peterek         Kazimierz       2  4  5  5   14    226.77  13.3      
   35   40 Kisiel Robert i Staś            2  3  5  5   13    225.40  15.2      
   36   39 Chojnacki       M. i  Z.        2  3  5  5   13    222.65  14.4      
   37   32 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  4   14    220.90  11.2      
   38   38 Rurka           Marcin          1  4  4  5   13    218.05  15.2      
   39   41 Rawski          Witold          1  3  5  5   13    215.28  10.7      
   40   35 Markowski       Krzysztof       3  5  4  4   13    211.05  13.5      
   41   42 Sekuła          Wiesław         3  5  2  5   12    210.41  20.2      
   42   44 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5   12    208.93  14.4      
   43   45 Magdziarz       Mariusz         2  2  5  5   12    202.20  11.4      
   44   46 Żołądek         Marcin          3  5  1  5   11    196.64  17.5      
   45   47 Konopka         Jarosław        1  5  1  5   11    193.51  11.8      
   46   50 Kujawiak        Jan             1  2  3  5   10    176.74   8.1      
   47   53 Michalak        Paweł           1  3  2  5   10    169.34   7.3      
   48   54 Michniewski     Tomasz          3 --  4  5    9    164.63  15.8      
   49   37 Krupa           Łukasz          3  5  4  1   10    140.00  13.8      
   50   65 Pyl             Jan             1  0  2  5    7    135.61   6.0      
   51   49 Kapusta         Andrzej         1  5 --  3    8    131.06   9.7      
   52   56 Belka           Stanisław       1  2  1  4    7    128.31   5.0      
   53   51 Fabisiak        Rafał           3  1  4  3    8    128.18  17.0      
   54   48 Wirtek          Mariusz         3  4  1  2    7    112.98   8.8      
   55   52 Czasak          Marcin          2  2  3  2    7    108.16   6.9      
   56   64 Jaworski        Krzysztof       2  1  1  3    5     98.11   5.6      
   57   67 Toporowicz      Tadeusz         1  1  0  4    5     98.09   4.1      
   58   43 Więsik          Dariusz         3  2  5 --    7     92.30  13.0      
   59   62 Tokarski Waldem Michał          1  1  1  3    5     92.13   5.0      
   60   57 Walczak         Dariusz         1  3  0  2    5     83.16   3.2      
   61   58 Posiewka        Andrzej         2  0  3  2    5     80.08   3.8      
   62   71 Borkowski       Jerzy           1  1  0  3    4     77.46   7.7      
   63   66 Głażewski       Jerzy           3  0  2  2    4     68.19   3.4      
   64   63 Szczepaniak     Ludwik          1  1  1  2    4     67.22   3.9      
   65   70 Styczek         Maciej          1  1  0  2    3     57.28   1.9      
   66   72 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  2    3     55.83   1.4      
   67   73 Okrasa          Stanisław       3  1 --  2    3     52.21   2.7      
   68   79 Rokita          Sławomir        2  0  0  2    2     42.87   2.0      
   69   55 Jaworski        Mateusz         3  1  2 --    3     40.44  12.5      
   70   59 Jobda           Arkadiusz       3  2  1  0    3     37.86   4.1      
   71   60 Wypustek        Grzegorz        3  3  0  0    3     36.34   4.3      
   72   68 Zieliński       Jan             2  1  0  1    2     34.52   2.5      
   73   61 Oracz           Paweł           2  1  1 --    2     27.26   3.1      
   74   75 Pakuła          Janusz          1  0 --  1    1     20.31   0.6      
   75   69 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  0    1     12.60   1.0      
   76   74 Bąk             Dariusz         3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   77   76 Dłubak          Jerzy           1  0 -- --    0      0.00   0.0      
   78   77 Iwańczyk        Stanisław       2  0 --  0    0      0.00   0.0      
   79   78 Przepiórka      Jan             2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   80   80 Nowak           Adam            3  0 -- --    0      0.00   0.0      
   81 ---- Ochniak         Sławomir        3 -- --  0    0      0.00   0.0      
   82   81 Zduńczyk        Wojciech        3  0  0  0    0      0.00   1.6      
   83   82 Zelman          Marcin          3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   84   83 Szczęsny        Marek           3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   85   84 Bolek           Marian          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   86   85 Jaszczyk        Mieczysław      2  0  0  0    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5   15    267.36  42.7      
    2    7 Glinka          Dariusz         1  5  5  5   15    260.12  39.5      
    3    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5   15    259.75  41.3      
    4    8 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    258.40  47.7      
    5    6 Wilczek         Edward          2  5  5  5   15    252.83  33.7      
    6   10 Dąbrowski       Tomasz          1  5  4  5   14    252.40  38.7      
    7    9 Arak            Piotr           1  5  4  5   14    252.02  41.5      
    8   12 Tarka           Stanisław       2  4  5  5   14    243.27  36.5      
    9   13 Myszkowski      Zenon           1  4  5  5   14    235.71  31.5      
   10    5 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  4   14    227.23  27.5      
   11   15 Piekarniak      Mariusz         2  5  3  5   13    234.69  49.1      
   12   14 Antosiewicz     Bogdan          3  3  5  5   13    230.67  29.1      
   13    2 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  3   13    213.33  50.5      
   14   23 Puchała         Sylwester       2  2  5  5   12    220.07  32.9      
   15   26 Bielski         Jacek           3  3  4  5   12    203.28  24.1      
   16   24 Kurek           Wiesław         3  2  5  5   12    203.00  33.9      
   17   16 Woźniak         Wit             3  5  3  4   12    200.48  37.2      
   18   11 Łuczak          Marek           3  5  4  3   12    197.18  29.9      
   19   17 Burkowski       Paweł           3  5  3  4   12    196.76  31.1      
   20    3 Sotek           Mariusz         1  5  5  2   12    190.28  33.9      
   21   28 Kuźmiński       Andrzej         3  2  4  5   11    191.01  17.3      
   22   25 Wojciechowski   Jarosław        3  4  3  4   11    175.97  23.9      
   23   18 Sadowski        Marek           2  3  5  3   11    169.92  18.1      
   24   20 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  4  4  3   11    168.18  22.2      
   25   29 Bąk Bogusław i  Kamil           3  3  2  5   10    169.99  17.6      
   26   19 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  5  2   10    152.76  19.5      
   27   22 Szklarz         Marian          3  2  5  2    9    146.33  26.0      
   28   27 Mączko          Grzegorz        1  2  4  3    9    145.44  14.7      
   29   39 Kisiel Robert i Staś            2  2  1  5    8    152.77  15.2      
   30   30 Sekuła          Wiesław         3  4  1  3    8    135.52  20.2      
   31   21 Borowski        Dariusz         2  4  4  0    8    104.17  23.4      
   32   32 Fabisiak        Rafał           3  0  4  3    7    115.20  17.0      
   33   41 Szymaniak       Jerzy           2  0  2  4    6    118.93  14.4      
   34   42 Pindelski       Krzysztof       2  1  1  4    6    118.13  13.1      
   35   31 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  3  2    6     96.92  14.4      
   36   34 Konopka         Jarosław        1  3  1  2    6     95.00  11.8      
   37   35 Rawski          Witold          1  1  2  2    5     86.76  10.7      
   38   37 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  3  2    5     84.00  20.4      
   39   33 Czasak          Marcin          2  1  3  1    5     73.90   6.9      
   40   48 Michniewski     Tomasz          3 --  1  3    4     78.81  15.8      
   41   40 Wirtek          Mariusz         3  2  0  2    4     73.68   8.8      
   42   44 Markowski       Krzysztof       3  0  2  2    4     72.05  13.5      
   43   38 Krupa           Łukasz          3  1  2  1    4     62.96  13.8      
   44   46 Kulczyński      Mieczysław      3  0  2  1    3     48.40  11.2      
   45   43 Kujawiak        Jan             1  1  1  1    3     48.37   8.1      
   46   36 Jaworski        Mateusz         3  1  2 --    3     40.44  12.5      
   47   54 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  2    2     43.18   5.0      
   48   51 Jaworski        Krzysztof       2  1  0  1    2     36.80   5.6      
   49   49 Pyl             Jan             1  0  1  1    2     34.83   6.0      
   50   50 Głażewski       Jerzy           3  0  1  1    2     33.13   3.4      
   51   45 Posiewka        Andrzej         2  0  2  0    2     25.39   3.8      
   52   47 Oracz           Paweł           2  0  1 --    1     13.78   3.1      
   53   52 Bąk             Dariusz         3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   54   53 Belka           Stanisław       1  0  0  0    0      0.00   5.0      
   55   55 Walczak         Dariusz         1  0  0  0    0      0.00   3.2      
   56   56 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0    0      0.00   7.7      
   57   57 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0    0      0.00   3.9      
   58   58 Pakuła          Janusz          1  0 --  0    0      0.00   0.6      
   59   59 Dłubak          Jerzy           1  0 -- --    0      0.00   0.0      
   60   60 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0    0      0.00   8.6      
   61   61 Styczek         Maciej          1  0  0  0    0      0.00   1.9      
   62   62 Kapusta         Andrzej         1  0 --  0    0      0.00   9.7      
   63   63 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0  0    0      0.00   4.1      
   64   64 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0    0      0.00   1.4      
   65   65 Rurka           Marcin          1  0  0  0    0      0.00  15.2      
   66   66 Iwańczyk        Stanisław       2  0 --  0    0      0.00   0.0      
   67   67 Przepiórka      Jan             2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   68   68 Rokita          Sławomir        2  0  0  0    0      0.00   2.0      
   69   69 Zieliński       Jan             2  0  0  0    0      0.00   2.5      
   70   70 Magdziarz       Mariusz         2  0  0  0    0      0.00  11.4      
   71   71 Peterek         Kazimierz       2  0  0  0    0      0.00  13.3      
   72   72 Nowak           Adam            3  0 -- --    0      0.00   0.0      
   73 ---- Ochniak         Sławomir        3 -- --  0    0      0.00   0.0      
   74   73 Zduńczyk        Wojciech        3  0  0  0    0      0.00   1.6      
   75   74 Zelman          Marcin          3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   76   75 Wypustek        Grzegorz        3  0  0  0    0      0.00   4.3      
   77   76 Okrasa          Stanisław       3  0 --  0    0      0.00   2.7      
   78   77 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0    0      0.00   1.0      
   79   78 Żołądek         Marcin          3  0  0  0    0      0.00  17.5      
   80   79 Więsik          Dariusz         3  0  0 --    0      0.00  13.0      
   81   80 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0    0      0.00   4.1      
   82   81 Widłak          Adam            3  0  0  0    0      0.00  29.3      
   83   82 Szczęsny        Marek           3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   84   83 Michalak        Paweł           1  0  0  0    0      0.00   7.3      
   85   84 Bolek           Marian          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   86   85 Jaszczyk        Mieczysław      2  0  0  0    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    8 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    269.74  47.7      
    2    4 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5   15    268.35  38.7      
    3    9 Glinka          Dariusz         1  5  5  5   15    267.94  39.5      
    4    5 Piekarniak      Mariusz         2  5  5  5   15    267.53  49.1      
    5   14 Wilczek         Edward          2  5  5  5   15    266.06  33.7      
    6    7 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5   15    264.65  42.7      
    7    6 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    264.52  36.5      
    8    3 Arak            Piotr           1  5  5  5   15    263.85  41.5      
    9   12 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5   15    263.05  41.3      
   10   11 Woźniak         Wit             3  5  5  5   15    261.08  37.2      
   11    1 Kurek           Wiesław         3  5  5  5   15    260.16  33.9      
   12   18 Widłak          Adam            3  5  5  5   15    258.62  29.3      
   13   10 Sotek           Mariusz         1  5  5  5   15    258.36  33.9      
   14   15 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5   15    258.32  29.1      
   15   16 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5   15    255.72  23.9      
   16   19 Kisiel Robert i Staś            2  5  5  5   15    254.79  15.2      
   17   20 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5   15    243.16  20.4      
   18   21 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  4  5  5   14    231.03  22.2      
   19   17 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  4   14    229.20  19.5      
   20   24 Myszkowski      Zenon           1  3  5  5   13    227.04  31.5      
   21   23 Wojciechowski   Andrzej         3  5  3  5   13    223.28  27.5      
   22    2 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  3   13    221.45  50.5      
   23   30 Szymaniak       Jerzy           2  4  3  5   12    213.23  14.4      
   24   29 Chojnacki       M. i  Z.        2  2  5  5   12    205.85  14.4      
   25   27 Rawski          Witold          1  5  2  5   12    202.51  10.7      
   26   35 Łuczak          Marek           3  5  0  5   10    196.38  29.9      
   27   36 Puchała         Sylwester       2  0  5  5   10    184.71  32.9      
   28   34 Sadowski        Marek           2  5  1  5   11    181.59  18.1      
   29   28 Burkowski       Paweł           3  5  2  4   11    181.06  31.1      
   30   37 Sekuła          Wiesław         3  5  0  5   10    173.29  20.2      
   31   13 Szklarz         Marian          3  5  5  1   11    165.17  26.0      
   32   32 Kuźmiński       Andrzej         3  3  4  3   10    152.37  17.3      
   33   44 Mączko          Grzegorz        1  2  2  4    8    142.34  14.7      
   34   40 Kulczyński      Mieczysław      3  2  3  3    8    131.37  11.2      
   35   25 Sadowski Sławom Piotr           1  4  4  1    9    128.37   8.6      
   36   41 Bąk Bogusław i  Kamil           3  2  3  3    8    127.88  17.6      
   37   26 Krupa           Łukasz          3  5  3  1    9    126.50  13.8      
   38   33 Borowski        Dariusz         2  1  5  2    8    120.88  23.4      
   39   31 Markowski       Krzysztof       3  5  2  1    8    115.37  13.5      
   40   22 Bielski         Jacek           3  5  3  0    8    108.42  24.1      
   41   60 Jaworski        Krzysztof       2  0  1  4    5    107.72   5.6      
   42   38 Kujawiak        Jan             1  3  2  1    6     85.40   8.1      
   43   39 Peterek         Kazimierz       2  0  5  1    6     85.09  13.3      
   44   67 Michniewski     Tomasz          3 --  1  3    4     79.38  15.8      
   45   43 Wirtek          Mariusz         3  3  1  1    5     75.92   8.8      
   46   54 Głażewski       Jerzy           3  0  2  2    4     68.19   3.4      
   47   49 Pindelski       Krzysztof       2  1  2  1    4     61.96  13.1      
   48   47 Konopka         Jarosław        1  3  0  1    4     59.81  11.8      
   49   42 Rurka           Marcin          1  3  1  0    4     56.29  15.2      
   50   53 Magdziarz       Mariusz         2  0  2  1    3     48.29  11.4      
   51   50 Belka           Stanisław       1  1  1  1    3     47.80   5.0      
   52   51 Czasak          Marcin          2  1  1  1    3     46.30   6.9      
   53   45 Jaworski        Mateusz         3  1  2 --    3     40.44  12.5      
   54   46 Fabisiak        Rafał           3  0  3  0    3     39.38  17.0      
   55   48 Kapusta         Andrzej         1  3 --  0    3     38.89   9.7      
   56   59 Zieliński       Jan             2  1  0  1    2     34.52   2.5      
   57   62 Walczak         Dariusz         1  1  0  1    2     34.51   3.2      
   58   61 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1    2     33.88   3.9      
   59   64 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1    2     32.86   5.0      
   60   52 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  0    2     25.85   4.1      
   61   55 Zduńczyk        Wojciech        3  2  0  0    2     24.34   1.6      
   62   56 Więsik          Dariusz         3  0  2 --    2     24.17  13.0      
   63   57 Wypustek        Grzegorz        3  2  0  0    2     24.05   4.3      
   64   69 Pyl             Jan             1  0  0  1    1     23.17   6.0      
   65   58 Toporowicz      Tadeusz         1  1  0  0    1     13.67   4.1      
   66   63 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0    1     12.75   1.4      
   67   65 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  0    1     12.60   1.0      
   68   66 Michalak        Paweł           1  1  0  0    1     12.42   7.3      
   69   68 Bąk             Dariusz         3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   70   70 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0    0      0.00   7.7      
   71   71 Pakuła          Janusz          1  0 --  0    0      0.00   0.6      
   72   72 Dłubak          Jerzy           1  0 -- --    0      0.00   0.0      
   73   73 Styczek         Maciej          1  0  0  0    0      0.00   1.9      
   74   74 Iwańczyk        Stanisław       2  0 --  0    0      0.00   0.0      
   75   75 Przepiórka      Jan             2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   76   76 Rokita          Sławomir        2  0  0  0    0      0.00   2.0      
   77   77 Oracz           Paweł           2  0  0 --    0      0.00   3.1      
   78   78 Nowak           Adam            3  0 -- --    0      0.00   0.0      
   79 ---- Ochniak         Sławomir        3 -- --  0    0      0.00   0.0      
   80   79 Zelman          Marcin          3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   81   80 Okrasa          Stanisław       3  0 --  0    0      0.00   2.7      
   82   81 Żołądek         Marcin          3  0  0  0    0      0.00  17.5      
   83   82 Szczęsny        Marek           3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   84   83 Bolek           Marian          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   85   84 Jaszczyk        Mieczysław      2  0  0  0    0      0.00   0.0      
   86   85 Posiewka        Andrzej         2  0  0  0    0      0.00   3.8      

 

 

Linki