PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Głogowiec 2 z dnia 03.05.17                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:55.  N 19:18:50.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  128.983 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   78                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3906                           
      5.Ilość konkursów.......................:  782                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1163.02                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1014.13                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,33,51                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,54,05                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 14 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   24   │ 1341   │  261  │19.46│      
          │ 2  │ Baniocha                │   22   │ 1186   │  235  │19.81│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   32   │ 1379   │  286  │20.74│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   78   │ 3906   │  782  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601 21-62-75                                                              
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                        z lotu Głogowiec 2, w dniu 03.05.17                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Szpadzik Joanna i Marcin        1   41             RG   11:33:51     1163.02   0.26  55- 31-  7  126.595  15.000                                         
     2 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30              G   11:33:52     1162.84   0.51       2   0  126.595  15.000                                         
     3 Piekarniak Mariusz              2   39              G M 11:33:43     1161.32   0.77  88- 40-  7  126.255  14.990                                         
     4 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              G M 11:34:49     1152.79   1.02       3   1  126.595  14.990                                         
     5 Szpadzik Joanna i Marcin        1   29              G   11:34:52     1152.26   1.28       4   1  126.595  14.980                                         
     6 Grzegrzółka Jan                 3   40             RG M 11:45:21     1151.48   1.54  63- 21-  7  138.581  14.980                                         
     7 Szklarz Marian                  3   13              G   11:45:09     1146.25   1.79  36- 16-  7  137.722  14.980                                         
     8 Lewandowski Kazimierz           3    9              G M 11:39:27     1143.84   2.05  57- 25-  7  130.912  14.970                                         
     9 Kurek Wiesław                   3   98             R    11:45:56     1143.35   2.30  50- 22-  7  138.269  14.970                                         
    10 Glinka Dariusz                  1   32              G   11:33:24     1142.96   2.56  78- 31-  7  123.897  14.970                                         
    11 Kurek Wiesław                   3   99             R    11:45:59     1142.88   2.82       2   0  138.269  14.960                                         
    12 Woźniak Wit                     3   63                  11:49:07     1141.58   3.07  79- 30-  7  141.689  14.960                                         
    13 Łuczak Marek                    3    9              G M 11:45:46     1140.62   3.33  22-  7-  7  137.749  14.950                                         
    14 Antosiewicz Bogdan              3   41              G   11:59:51     1139.80   3.58  92- 26-  7  153.702  14.950                                         
    15 Woźniak Wit                     3   15              G   11:49:25     1138.83   3.84       2   0  141.689  14.950                                         
    16 Szczepaniak Robert              1   43             RG   11:29:13     1138.21   4.10  80- 50-  7  118.620  14.940                                         
    17 Sotek Mariusz                   1   27              G M 11:30:46     1138.01   4.35  80- 30-  7  120.363  14.940                                         
    18 Dąbrowski Tomasz                1   30             RG   11:28:45     1135.87   4.61  77- 30-  7  117.846  14.930                                         
    19 Tarka Stanisław                 2   61             R    11:38:13     1135.73   4.86  61- 26-  7  128.583  14.930                                         
    20 Szklarz Marian                  3    4              G M 11:46:18     1135.38   5.12       2   1  137.722  14.930                                         
    21 Arak Piotr                      1    3              G M 11:31:22     1135.35   5.38  98- 32-  7  120.763  14.920                                         
    22 Woźniak Wit                     3    2              G   11:49:49     1135.18   5.63       3   0  141.689  14.920                                         
    23 Lewandowski Kazimierz           3    8              G M 11:40:23     1134.58   5.89       2   2  130.912  14.920                                         
    24 Szpadzik Joanna i Marcin        1    9              G M 11:36:35     1134.53   6.14       5   2  126.595  14.910                                         
    25 Kurek Wiesław                   3   14              G M 11:46:59     1133.51   6.40       3   1  138.269  14.910                                         
    26 Kurek Wiesław                   3   78             R    11:47:04     1132.73   6.66       4   1  138.269  14.900                                         
    27 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12              G   11:36:46     1132.67   6.91       6   2  126.595  14.900                                         
    28 Puchała Sylwester               2   51             R    11:36:53     1131.68   7.17  55- 22-  7  126.616  14.900                                         
    29 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47             RG   11:36:54     1131.32   7.42       7   2  126.595  14.890                                         
    30 Kurek Wiesław                   3   59                  11:47:30     1128.73   7.68       5   1  138.269  14.890                                         
    31 Tarka Stanisław                 2   35              G   11:38:56     1128.58   7.94       2   0  128.583  14.880                                         
    32 Antosiewicz Bogdan              3  107             R    12:01:14     1128.23   8.19       2   0  153.702  14.880                                         
    33 Antosiewicz Bogdan              3  103             R    12:01:22     1127.12   8.45       3   0  153.702  14.880                                         
    34 Lewandowski Kazimierz           3    6              G M 11:41:09     1127.09   8.70       3   3  130.912  14.870                                         
    35 Kurek Wiesław                   3   94             R    11:47:42     1126.89   8.96       6   1  138.269  14.870                                         
    36 Woźniak Wit                     3   13              G   11:50:47     1126.45   9.22       4   0  141.689  14.870                                         
    37 Puchała Sylwester               2   27              G   11:37:32     1125.14   9.47       2   0  126.616  14.860                                         
    38 Puchała Sylwester               2   37              G   11:37:34     1124.81   9.73       3   0  126.616  14.860                                         
    39 Arak Piotr                      1   45             RG   11:32:22     1124.77   9.98       2   1  120.763  14.850                                         
    40 Puchała Sylwester               2   20              G   11:37:35     1124.64  10.24       4   0  126.616  14.850                                         
    41 Woźniak Wit                     3   47             RG   11:51:01     1124.37  10.50       5   0  141.689  14.850                                         
    42 Arak Piotr                      1   49             RG M 11:32:25     1124.25  10.75       3   2  120.763  14.840                                         
    43 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   35             RG   11:42:02     1124.07  11.01  67- 19-  7  131.554  14.840                                         
    44 Woźniak Wit                     3   21              G   11:51:04     1123.92  11.26       6   0  141.689  14.830                                         
    45 Arak Piotr                      1   35             RG   11:32:27     1123.90  11.52       4   2  120.763  14.830                                         
    46 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              G   11:37:39     1123.79  11.78       8      126.595   0.000                                         
    47 Lewandowski Kazimierz           3   12              G M 11:41:31     1123.55  12.03       4   4  130.912  14.820                                         
    48 Lewandowski Kazimierz           3   26             RG   11:41:32     1123.39  12.29       5   4  130.912  14.820                                         
    49 Dąbrowski Tomasz                1   48             RG   11:29:57     1122.88  12.54       2   0  117.846  14.820                                         
    49 Dąbrowski Tomasz                1   18              G M 11:29:57     1122.88  12.54       3   1  117.846  14.820                                         
    51 Dąbrowski Tomasz                1   44             RG M 11:29:58     1122.70  13.06       4   2  117.846  14.810                                         
    52 Dąbrowski Tomasz                1   36             RG   11:29:59     1122.52  13.31       5   2  117.846  14.800                                         
    53 Dąbrowski Tomasz                1   14              G M 11:30:01     1122.17  13.57       6   3  117.846  14.800                                         
    54 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   85             R    11:42:18     1121.52  13.82       2   0  131.554  14.800                                         
    55 Woźniak Wit                     3   83                  11:51:21     1121.40  14.08       7   0  141.689  14.790                                         
    56 Szpadzik Joanna i Marcin        1   77             R    11:37:55     1121.14  14.34       9      126.595   0.000                                         
    57 Szczepaniak Robert              1   92             R    11:30:55     1119.94  14.59       2   0  118.620  14.780                                         
    58 Tarka Stanisław                 2   78             R    11:39:49     1119.90  14.85       3   0  128.583  14.780                                         
    59 Grzegrzółka Jan                 3   26              G   11:48:49     1119.24  15.10       2   1  138.581  14.780                                         
    60 Szczepaniak Robert              1   35             RG   11:31:02     1118.71  15.36       3   0  118.620  14.770                                         
    61 Lewandowski Kazimierz           3   51             R    11:42:06     1117.95  15.62       6   4  130.912  14.770                                         
    62 Myszkowski Zenon                1   39              G   11:27:36     1117.68  15.87 100- 24-  7  114.674  14.770                                         
    63 Szklarz Marian                  3   19              G   11:48:17     1117.12  16.13       3   1  137.722  14.760                                         
    64 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG   11:30:31     1116.85  16.39       7   3  117.846  14.760                                         
    65 Dąbrowski Tomasz                1   68             R    11:30:33     1116.50  16.64       8      117.846   0.000                                         
    65 Dąbrowski Tomasz                1   29             RG   11:30:33     1116.50  16.64       9      117.846   0.000                                         
    65 Dąbrowski Tomasz                1   83             R    11:30:33     1116.50  16.64      10      117.846   0.000                                         
    68 Szpadzik Joanna i Marcin        1   17              G   11:38:25     1116.19  17.41      10      126.595   0.000                                         
    69 Glinka Dariusz                  1   18              G   11:36:08     1114.85  17.67       2   0  123.897  14.740                                         
    70 Myszkowski Zenon                1   43              G   11:27:52     1114.78  17.92       2   0  114.674  14.730                                         
    71 Glinka Dariusz                  1   22              G   11:36:10     1114.52  18.18       3   0  123.897  14.730                                         
    71 Glinka Dariusz                  1  100             R    11:36:10     1114.52  18.18       4   0  123.897  14.730                                         
    73 Szczepaniak Robert              1   24              G M 11:31:29     1113.98  18.69       4   1  118.620  14.720                                         
    74 Lewandowski Kazimierz           3   22              G M 11:42:35     1113.36  18.95       7   5  130.912  14.720                                         
    75 Glinka Dariusz                  1   83             R    11:36:17     1113.35  19.20       5   0  123.897  14.720                                         
    76 Glinka Dariusz                  1  101             R    11:36:19     1113.01  19.46       6   0  123.897  14.710                                         
    77 Piekarniak Mariusz              2   50             RG M 11:38:28     1112.71  19.71       2   2  126.255  14.710                                         
    78 Puchała Sylwester               2   43             RG   11:38:48     1112.62  19.97       5   0  126.616  14.700                                         
    79 Lewandowski Kazimierz           3   42             RG   11:42:42     1112.25  20.23       8      130.912   0.000                                         
    80 Glinka Dariusz                  1  102             R    11:36:24     1112.18  20.48       7   0  123.897  14.700                                         
    81 Chojnacki M. i  Z.              2   37             RG M 11:40:12     1111.74  20.74  42-  8-  7  128.072  14.690                                         
    82 Tarka Stanisław                 2   37              G M 11:40:44     1111.03  20.99       4   1  128.583  14.690                                         
    83 Puchała Sylwester               2   26              G   11:38:58     1110.99  21.25       6   0  126.616  14.690                                         
    84 Dąbrowski Tomasz                1   13              G M 11:31:05     1110.88  21.51      11      117.846   0.000                                         
    85 Puchała Sylwester               2    6              G M 11:39:01     1110.50  21.76       7   1  126.616  14.680                                         
    86 Tarka Stanisław                 2   43              G M 11:40:49     1110.23  22.02       5   2  128.583  14.670                                         
    87 Puchała Sylwester               2   64             R    11:39:04     1110.02  22.27       8      126.616   0.000                                         
    88 Szczepaniak Robert              1   10              G   11:31:55     1109.46  22.53       5   1  118.620  14.670                                         
    89 Woźniak Wit                     3   44             RG   11:52:43     1109.40  22.79       8      141.689   0.000                                         
    90 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   27              G M 11:43:41     1108.45  23.04       3   1  131.554  14.660                                         
    91 Piekarniak Mariusz              2   49             RG   11:38:55     1108.31  23.30       3   2  126.255  14.650                                         
    92 Woźniak Wit                     3   29             RG   11:52:51     1108.24  23.55       9      141.689   0.000                                         
    93 Piekarniak Mariusz              2   72             R    11:38:56     1108.15  23.81       4   2  126.255  14.650                                         
    94 Rurka Marcin                    1   82             R    11:33:37     1107.87  24.07  31-  4-  4  120.333  14.640                                         
    95 Szpadzik Joanna i Marcin        1   49             RG   11:39:17     1107.73  24.32      11      126.595   0.000                                         
    96 Woźniak Wit                     3   65                  11:52:55     1107.67  24.58      10      141.689   0.000                                         
    97 Sotek Mariusz                   1   88             R    11:33:40     1107.64  24.83       2   1  120.363  14.630                                         
    98 Glinka Dariusz                  1   37              G   11:36:52     1107.54  25.09       8      123.897   0.000                                         
    99 Szpadzik Joanna i Marcin        1   74             R    11:39:20     1107.25  25.35      12      126.595   0.000                                         
   100 Sotek Mariusz                   1   82             R    11:33:43     1107.13  25.60       3   1  120.363  14.620                                         
   101 Glinka Dariusz                  1   81             R    11:36:58     1106.55  25.86       9      123.897   0.000                                         
   102 Woźniak Wit                     3   68                  11:53:05     1106.23  26.11      11      141.689   0.000                                         
   103 Antosiewicz Bogdan              3   45             RG M 12:04:07     1104.84  26.37       4   1  153.702  14.610                                         
   104 Szpadzik Joanna i Marcin        1   46             RG   11:39:35     1104.83  26.63      13      126.595   0.000                                         
   105 Glinka Dariusz                  1   94             R    11:37:11     1104.42  26.88      10      123.897   0.000                                         
   106 Tarka Stanisław                 2   34              G   11:41:27     1104.19  27.14       6   2  128.583  14.600                                         
   107 Arak Piotr                      1   13              G M 11:34:24     1103.87  27.39       5   3  120.763  14.590                                         
   107 Szpadzik Joanna i Marcin        1   48             RG   11:39:41     1103.87  27.39      14      126.595   0.000                                         
   109 Szklarz Marian                  3   15              G M 11:49:47     1103.69  27.91       4   2  137.722  14.590                                         
   110 Arak Piotr                      1   50             RG M 11:34:27     1103.36  28.16       6   4  120.763  14.580                                         
   111 Glinka Dariusz                  1    7              G   11:37:18     1103.27  28.42      11      123.897   0.000                                         
   112 Arak Piotr                      1   61                  11:34:28     1103.19  28.67       7   4  120.763  14.570                                         
   113 Antosiewicz Bogdan              3   54                  12:04:20     1103.12  28.93       5   1  153.702  14.570                                         
   114 Łuczak Marek                    3   63                M 11:49:53     1103.02  29.19       2   2  137.749  14.570                                         
   115 Borowski Dariusz                2   19              G   11:38:08     1102.99  29.44  40- 12-  7  124.785  14.560                                         
   116 Antosiewicz Bogdan              3   12              G   12:04:26     1102.33  29.70       6   1  153.702  14.560                                         
   117 Antosiewicz Bogdan              3   20              G M 12:04:28     1102.07  29.95       7   2  153.702  14.550                                         
   118 Szczepaniak Robert              1   53             R    11:32:41     1101.56  30.21       6   1  118.620  14.550                                         
   119 Szczepaniak Robert              1   64             R    11:32:44     1101.05  30.47       7   1  118.620  14.550                                         
   120 Sotek Mariusz                   1   24              G   11:34:20     1100.88  30.72       4   1  120.363  14.540                                         
   121 Szczepaniak Robert              1   22              G   11:32:48     1100.37  30.98       8      118.620   0.000                                         
   122 Woźniak Wit                     3   81                  11:53:46     1100.36  31.23      12      141.689   0.000                                         
   123 Antosiewicz Bogdan              3   46             RG M 12:04:43     1100.10  31.49       8      153.702   0.000                                         
   124 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   15              G   11:40:18     1099.86  31.75  30-  8-  7  126.814  14.530                                         
   125 Antosiewicz Bogdan              3   15              G M 12:04:47     1099.57  32.00       9      153.702   0.000                                         
   126 Lewandowski Kazimierz           3   56             R    11:44:04     1099.49  32.26       9      130.912   0.000                                         
   127 Grzegrzółka Jan                 3    7              G M 11:51:04     1099.27  32.51       3   2  138.581  14.520                                         
   128 Arak Piotr                      1   52                  11:34:54     1098.84  32.77       8      120.763   0.000                                         
   129 Grzegrzółka Jan                 3   29             RG   11:51:07     1098.83  33.03       4   2  138.581  14.510                                         
   130 Puchała Sylwester               2   14              G M 11:40:14     1098.78  33.28       9      126.616   0.000                                         
   131 Tarka Stanisław                 2   70             R    11:42:02     1098.69  33.54       7   2  128.583  14.500                                         
   131 Tarka Stanisław                 2   72             R    11:42:02     1098.69  33.54       8      128.583   0.000                                         
   133 Tarka Stanisław                 2   69             R    11:42:04     1098.37  34.05       9      128.583   0.000                                         
   134 Tarka Stanisław                 2   48             RG   11:42:06     1098.06  34.31      10      128.583   0.000                                         
   135 Arak Piotr                      1   20              G   11:34:59     1098.01  34.56       9      120.763   0.000                                         
   136 Szpadzik Joanna i Marcin        1   18              G   11:40:19     1097.80  34.82      15      126.595   0.000                                         
   137 Lewandowski Kazimierz           3   41             RG   11:44:17     1097.49  35.07      10      130.912   0.000                                         
   138 Arak Piotr                      1   37             RG   11:35:03     1097.35  35.33      10      120.763   0.000                                         
   139 Woźniak Wit                     3   70                  11:54:10     1096.95  35.59      13      141.689   0.000                                         
   140 Grzegrzółka Jan                 3   14              G   11:51:23     1096.51  35.84       5   2  138.581  14.470                                         
   141 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24              G   11:40:29     1096.22  36.10      16      126.595   0.000                                         
   142 Antosiewicz Bogdan              3  114             R    12:05:13     1096.18  36.35      10      153.702   0.000                                         
   143 Lewandowski Kazimierz           3   14              G M 11:44:28     1095.80  36.61      11      130.912   0.000                                         
   144 Glinka Dariusz                  1   34              G M 11:38:04     1095.79  36.87      12      123.897   0.000                                         
   145 Kurek Wiesław                   3   21              G   11:51:15     1095.20  37.12       7   1  138.269  14.450                                         
   146 Glinka Dariusz                  1    1              G   11:38:08     1095.14  37.38      13      123.897   0.000                                         
   146 Glinka Dariusz                  1    2              G M 11:38:08     1095.14  37.38      14      123.897   0.000                                         
   148 Woźniak Wit                     3   18              G   11:54:25     1094.83  37.89      14      141.689   0.000                                         
   149 Grzegrzółka Jan                 3    9              G   11:51:35     1094.78  38.15       6   2  138.581  14.430                                         
   150 Kurek Wiesław                   3  126             R    11:51:18     1094.77  38.40       8      138.269   0.000                                         
   151 Dąbrowski Tomasz                1   45             RG   11:32:42     1094.21  38.66      12      117.846   0.000                                         
   152 Glinka Dariusz                  1  109             R    11:38:14     1094.17  38.91      15      123.897   0.000                                         
   152 Szpadzik Joanna i Marcin        1   28              G   11:40:42     1094.17  38.91      17      126.595   0.000                                         
   154 Glinka Dariusz                  1   30              G   11:38:15     1094.01  39.43      16      123.897   0.000                                         
   155 Glinka Dariusz                  1   91             R    11:38:19     1093.37  39.68      17      123.897   0.000                                         
   156 Sotek Mariusz                   1   29              G M 11:35:07     1093.05  39.94       5   2  120.363  14.400                                         
   157 Piekarniak Mariusz              2   18              G   11:40:33     1092.64  40.19       5   2  126.255  14.400                                         
   158 Sotek Mariusz                   1   41              G M 11:35:12     1092.22  40.45       6   3  120.363  14.400                                         
   159 Piekarniak Mariusz              2   47              G   11:40:36     1092.17  40.71       6   2  126.255  14.390                                         
   160 Szklarz Marian                  3   44             RG M 11:51:07     1092.02  40.96       5   3  137.722  14.390                                         
   161 Wilczek Edward                  2   97             R    11:46:30     1091.96  41.22  82- 31-  7  132.673  14.390                                         
   161 Wilczek Edward                  2   52                  11:46:30     1091.96  41.22       2   0  132.673  14.390                                         
   163 Szczepaniak Robert              1   25              G   11:33:38     1091.93  41.73       9      118.620   0.000                                         
   164 Arak Piotr                      1   29              G   11:35:37     1091.73  41.99      11      120.763   0.000                                         
   165 Piekarniak Mariusz              2   44              G   11:40:41     1091.39  42.24       7   2  126.255  14.370                                         
   166 Jaworski Mateusz                3   14             RG M 11:44:46     1091.16  42.50   9-  2-  2  130.684  14.370                                         
   167 Antosiewicz Bogdan              3   14              G M 12:05:52     1091.12  42.75      11      153.702   0.000                                         
   168 Piekarniak Mariusz              2   25              G   11:40:44     1090.91  43.01       8      126.255   0.000                                         
   169 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    5              G M 11:45:36     1090.83  43.27       4   2  131.554  14.350                                         
   170 Lewandowski Kazimierz           3   53             R    11:45:01     1090.78  43.52      12      130.912   0.000                                         
   171 Piekarniak Mariusz              2   33              G   11:40:48     1090.29  43.78       9      126.255   0.000                                         
   172 Dąbrowski Tomasz                1    6              G   11:33:10     1089.49  44.03      13      117.846   0.000                                         
   173 Mączko Grzegorz                 1   20              G M 11:32:11     1088.71  44.29  45-  6-  6  116.691  14.340                                         
   174 Dąbrowski Tomasz                1   58                  11:33:16     1088.48  44.55      14      117.846   0.000                                         
   175 Sotek Mariusz                   1   87             R    11:35:35     1088.44  44.80       7   3  120.363  14.330                                         
   176 Piekarniak Mariusz              2   12              G   11:41:01     1088.25  45.06      10      126.255   0.000                                         
   177 Sotek Mariusz                   1   68             R    11:35:37     1088.11  45.31       8      120.363   0.000                                         
   178 Burkowski Paweł                 3   47             RG   11:52:48     1088.06  45.57  44-  8-  7  139.054  14.320                                         
   179 Myszkowski Zenon                1   41              G   11:30:27     1087.47  45.83       3   0  114.674  14.320                                         
   180 Żołądek Marcin                  3    4              G   12:00:46     1087.34  46.08   8-  1-  1  147.625  14.310                                         
   181 Piekarniak Mariusz              2   65             R    11:41:08     1087.16  46.34      11      126.255   0.000                                         
   182 Szczepaniak Robert              1   81             R    11:34:07     1087.09  46.59      10      118.620   0.000                                         
   183 Szczepaniak Robert              1   87             R    11:34:08     1086.93  46.85      11      118.620   0.000                                         
   184 Wilczek Edward                  2   13              G M 11:47:04     1086.89  47.11       3   1  132.673  14.300                                         
   185 Piekarniak Mariusz              2   45              G   11:41:11     1086.69  47.36      12      126.255   0.000                                         
   185 Piekarniak Mariusz              2   61             R    11:41:11     1086.69  47.36      13      126.255   0.000                                         
   187 Piekarniak Mariusz              2   48              G   11:41:13     1086.38  47.88      14      126.255   0.000                                         
   188 Piekarniak Mariusz              2   52             R    11:41:17     1085.75  48.13      15      126.255   0.000                                         
   189 Tarka Stanisław                 2   41              G M 11:43:27     1085.55  48.39      11      128.583   0.000                                         
   190 Szczepaniak Robert              1   41             RG   11:34:17     1085.44  48.64      12      118.620   0.000                                         
   190 Szczepaniak Robert              1   15              G   11:34:17     1085.44  48.64      13      118.620   0.000                                         
   192 Wilczek Edward                  2   24              G   11:47:15     1085.26  49.16       4   1  132.673  14.270                                         
   193 Woźniak Wit                     3   82                  11:55:34     1085.19  49.41      15      141.689   0.000                                         
   194 Woźniak Wit                     3   38             RG   11:55:39     1084.49  49.67      16      141.689   0.000                                         
   195 Glinka Dariusz                  1   11              G   11:39:16     1084.28  49.92      18      123.897   0.000                                         
   196 Puchała Sylwester               2   10              G M 11:41:48     1084.04  50.18      10      126.616   0.000                                         
   197 Łuczak Marek                    3  122                  11:52:05     1083.93  50.44       3   2  137.749  14.250                                         
   198 Kurek Wiesław                   3   76             R    11:52:34     1083.90  50.69       9      138.269   0.000                                         
   199 Puchała Sylwester               2   12              G   11:41:51     1083.58  50.95      11      126.616   0.000                                         
   200 Szczepaniak Robert              1   86             R    11:34:32     1082.96  51.20      14      118.620   0.000                                         
   201 Szczepaniak Robert              1   54             R    11:34:36     1082.30  51.46      15      118.620   0.000                                         
   201 Szczepaniak Robert              1   44             RG   11:34:36     1082.30  51.46      16      118.620   0.000                                         
   203 Szpadzik Joanna i Marcin        1   36              G   11:42:00     1082.01  51.97      18      126.595   0.000                                         
   204 Szczepaniak Robert              1   79             R    11:34:38     1081.97  52.23      17      118.620   0.000                                         
   205 Szpadzik Joanna i Marcin        1    6              G   11:42:01     1081.85  52.48      19      126.595   0.000                                         
   206 Szczepaniak Robert              1   32              G   11:34:39     1081.81  52.74      18      118.620   0.000                                         
   207 Dąbrowski Tomasz                1   37             RG   11:33:57     1081.65  53.00      15      117.846   0.000                                         
   208 Dąbrowski Tomasz                1   76             R    11:34:00     1081.16  53.25      16      117.846   0.000                                         
   209 Wojciechowski Andrzej           3   68                  11:48:37     1081.12  53.51  89- 22-  7  133.644  14.200                                         
   210 Tarka Stanisław                 2   13              G   11:43:58     1080.83  53.76      12      128.583   0.000                                         
   211 Kujawiak Jan                    1   28              G   11:34:08     1080.78  54.02  60-  3-  3  117.949  14.190                                         
   212 Kurek Wiesław                   3  127             R    11:52:57     1080.65  54.28      10      138.269   0.000                                         
   213 Szczepaniak Robert              1   45             RG M 11:34:48     1080.33  54.53      19      118.620   0.000                                         
   214 Kurek Wiesław                   3  114             R    11:53:00     1080.23  54.79      11      138.269   0.000                                         
   215 Puchała Sylwester               2   34              G   11:42:13     1080.19  55.04      12      126.616   0.000                                         
   216 Szklarz Marian                  3   23              G   11:52:33     1079.75  55.30       6   3  137.722  14.170                                         
   217 Arak Piotr                      1   62                  11:36:52     1079.53  55.56      12      120.763   0.000                                         
   218 Arak Piotr                      1   46             RG   11:36:53     1079.37  55.81      13      120.763   0.000                                         
   219 Kisiel Robert i Staś            2   92             R    11:44:56     1079.30  56.07 132- 15-  7  129.444  14.160                                         
   220 Woźniak Wit                     3   49             RG   11:56:19     1078.99  56.32      17      141.689   0.000                                         
   221 Sekuła Wiesław                  3   27              G   11:46:42     1078.91  56.58  52-  2-  2  131.303  14.150                                         
   222 Arak Piotr                      1   64                  11:36:57     1078.72  56.84      14      120.763   0.000                                         
   223 Woźniak Wit                     3   93                  11:56:23     1078.44  57.09      18      141.689   0.000                                         
   224 Widłak Adam                     3   14              G   11:56:32     1078.10  57.35  49- 10-  7  141.806  14.140                                         
   225 Wilczek Edward                  2  107             R    11:48:04     1078.06  57.60       5   1  132.673  14.140                                         
   226 Peterek Kazimierz               2   68                  11:45:38     1077.99  57.86  58- 10-  7  130.042  14.140                                         
   227 Wilczek Edward                  2    7              G M 11:48:05     1077.91  58.12       6   2  132.673  14.130                                         
   228 Woźniak Wit                     3   91                  11:56:27     1077.89  58.37      19      141.689   0.000                                         
   229 Wojciechowski Jarosław          3   98             R    11:49:03     1077.46  58.63  85- 14-  7  133.659  14.120                                         
   230 Piekarniak Mariusz              2   36              G   11:42:11     1077.41  58.88      16      126.255   0.000                                         
   231 Szklarz Marian                  3   45             RG   11:52:50     1077.36  59.14       7   3  137.722  14.120                                         
   232 Kurek Wiesław                   3    3              G M 11:53:21     1077.28  59.40      12      138.269   0.000                                         
   233 Wojciechowski Jarosław          3   65             R    11:49:07     1076.88  59.65       2   0  133.659  14.110                                         
   234 Antosiewicz Bogdan              3   92             R    12:07:47     1076.47  59.91      12      153.702   0.000                                         
   235 Peterek Kazimierz               2   40              G   11:45:53     1075.77  60.16       2   0  130.042  14.100                                         
   236 Lewandowski Kazimierz           3   28             RG   11:46:42     1075.69  60.42      13      130.912   0.000                                         
   237 Kisiel Robert i Staś            2   98             R    11:45:21     1075.56  60.68       2   0  129.444  14.090                                         
   238 Kwiatkowski Andrzej             2  134                  11:46:14     1075.37  60.93 108- 22-  7  130.371  14.090                                         
   239 Piekarniak Mariusz              2   28              G   11:42:25     1075.27  61.19      17      126.255   0.000                                         
   240 Dąbrowski Tomasz                1   39             RG   11:34:37     1075.07  61.44      17      117.846   0.000                                         
   241 Szczepaniak Robert              1    6              G   11:35:21     1074.94  61.70      20      118.620   0.000                                         
   242 Dąbrowski Tomasz                1   84             R    11:34:38     1074.91  61.96      18      117.846   0.000                                         
   243 Bąk Bogusław i Kamil            3   10              G M 11:59:56     1074.87  62.21  74- 11-  7  145.036  14.070                                         
   244 Szczepaniak Robert              1   33              G M 11:35:22     1074.78  62.47      21      118.620   0.000                                         
   245 Szczepaniak Robert              1   16              G   11:35:23     1074.62  62.72      22      118.620   0.000                                         
   246 Dąbrowski Tomasz                1   25             RG   11:34:40     1074.58  62.98      19      117.846   0.000                                         
   247 Wilczek Edward                  2   27              G   11:48:29     1074.42  63.24       7   2  132.673  14.060                                         
   247 Więsik Dariusz                  3   12              G   12:05:38     1074.42  63.24  38-  7-  7  151.099  14.060                                         
   249 Szczepaniak Robert              1   80             R    11:35:26     1074.13  63.75      23      118.620   0.000                                         
   250 Borowski Dariusz                2   22              G M 11:41:12     1073.88  64.00       2   1  124.785  14.040                                         
   251 Widłak Adam                     3   57             R    11:57:04     1073.75  64.26       2   0  141.806  14.040                                         
   252 Puchała Sylwester               2   28              G   11:42:56     1073.62  64.52      13      126.616   0.000                                         
   253 Markowski Krzysztof             3    9              G M 11:55:03     1073.50  64.77  42-  4-  4  139.609  14.030                                         
   254 Szczepaniak Robert              1   26              G   11:35:30     1073.48  65.03      24      118.620   0.000                                         
   255 Markowski Krzysztof             3   27             RG   11:55:05     1073.23  65.28       2   1  139.609  14.020                                         
   256 Puchała Sylwester               2   42             RG   11:42:59     1073.17  65.54      14      126.616   0.000                                         
   257 Sotek Mariusz                   1    7              G M 11:37:11     1072.91  65.80       9      120.363   0.000                                         
   258 Wojciechowski Andrzej           3   42              G M 11:49:34     1072.87  66.05       2   1  133.644  14.010                                         
   259 Wojciechowski Andrzej           3   23              G M 11:49:35     1072.73  66.31       3   2  133.644  14.010                                         
   260 Puchała Sylwester               2    3              G M 11:43:02     1072.71  66.56      15      126.616   0.000                                         
   261 Sotek Mariusz                   1   85             R    11:37:13     1072.60  66.82      10      120.363   0.000                                         
   262 Kwiatkowski Andrzej             2   23              G M 11:46:34     1072.42  67.08       2   1  130.371  14.000                                         
   263 Tarka Stanisław                 2   52             R    11:44:56     1072.12  67.33      13      128.583   0.000                                         
   264 Puchała Sylwester               2   32              G   11:43:06     1072.11  67.59      16      126.616   0.000                                         
   265 Sotek Mariusz                   1   15              G M 11:37:17     1071.96  67.84      11      120.363   0.000                                         
   266 Tarka Stanisław                 2   62             R    11:44:58     1071.82  68.10      14      128.583   0.000                                         
   267 Szklarz Marian                  3   16              G   11:53:31     1071.63  68.36       8      137.722   0.000                                         
   268 Burkowski Paweł                 3   27              G   11:54:48     1071.29  68.61       2   0  139.054  13.970                                         
   269 Kwiatkowski Andrzej             2  101             R    11:46:44     1070.96  68.87       3   1  130.371  13.970                                         
   270 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              G M 11:43:14     1070.72  69.12      20      126.595   0.000                                         
   271 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   28             RG   11:47:52     1070.71  69.38       5   2  131.554  13.960                                         
   272 Tarka Stanisław                 2   16              G M 11:45:06     1070.63  69.64      15      128.583   0.000                                         
   273 Wojciechowski Andrzej           3   41              G M 11:49:51     1070.44  69.89       4   3  133.644  13.960                                         
   274 Sotek Mariusz                   1   78             R    11:37:27     1070.37  70.15      12      120.363   0.000                                         
   275 Wojciechowski Andrzej           3   17              G M 11:49:53     1070.15  70.40       5   4  133.644  13.950                                         
   276 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   41             RG   11:43:32     1069.86  70.66       2   0  126.814  13.940                                         
   277 Arak Piotr                      1   93             R    11:37:55     1069.49  70.92      15      120.763   0.000                                         
   278 Wilczek Edward                  2   29             RG M 11:49:06     1069.08  71.17       8      132.673   0.000                                         
   279 Szklarz Marian                  3    9              G M 11:53:51     1068.86  71.43       9      137.722   0.000                                         
   280 Wilczek Edward                  2    1              G M 11:49:08     1068.79  71.68       9      132.673   0.000                                         
   281 Szczepaniak Robert              1    9              G   11:36:00     1068.65  71.94      25      118.620   0.000                                         
   282 Szklarz Marian                  3   49             RG M 11:53:54     1068.44  72.20      10      137.722   0.000                                         
   283 Lewandowski Kazimierz           3   33             RG   11:47:32     1068.38  72.45      14      130.912   0.000                                         
   284 Szczepaniak Robert              1   94             R    11:36:02     1068.33  72.71      26      118.620   0.000                                         
   285 Szklarz Marian                  3   33             RG M 11:53:55     1068.30  72.96      11      137.722   0.000                                         
   286 Łuczak Marek                    3    2              G M 11:53:57     1068.24  73.22       4   3  137.749  13.910                                         
   287 Szczepaniak Robert              1   18              G M 11:36:03     1068.17  73.48      27      118.620   0.000                                         
   288 Arak Piotr                      1   30              G   11:38:06     1067.75  73.73      16      120.763   0.000                                         
   289 Arak Piotr                      1   38             RG   11:38:08     1067.44  73.99      17      120.763   0.000                                         
   290 Szczepaniak Robert              1   74             R    11:36:09     1067.21  74.24      28      118.620   0.000                                         
   291 Szczepaniak Robert              1   20              G   11:36:12     1066.73  74.50      29      118.620   0.000                                         
   292 Szczepaniak Robert              1   12              G   11:36:13     1066.57  74.76      30      118.620   0.000                                         
   293 Sadowski Marek                  2   26              G   11:44:27     1066.29  75.01  80- 14-  7  127.368  13.880                                         
   294 Glinka Dariusz                  1   28              G   11:41:12     1066.24  75.27      19      123.897   0.000                                         
   294 Glinka Dariusz                  1  106             R    11:41:12     1066.24  75.27      20      123.897   0.000                                         
   296 Szpadzik Joanna i Marcin        1   19              G   11:43:46     1065.91  75.78      21      126.595   0.000                                         
   297 Piekarniak Mariusz              2  104             R    11:43:27     1065.89  76.04      18      126.255   0.000                                         
   298 Burkowski Paweł                 3   13              G M 11:55:28     1065.82  76.29       3   1  139.054  13.860                                         
   299 Lewandowski Kazimierz           3   31             RG   11:47:50     1065.77  76.55      15      130.912   0.000                                         
   299 Szczepaniak Robert              1   34             RG   11:36:18     1065.77  76.55      31      118.620   0.000                                         
   301 Szpadzik Joanna i Marcin        1   85             R    11:43:47     1065.76  77.06      22      126.595   0.000                                         
   302 Chojnacki M. i  Z.              2   49             RG   11:45:11     1065.64  77.32       2   1  128.072  13.840                                         
   303 Lewandowski Kazimierz           3   21              G   11:47:51     1065.63  77.57      16      130.912   0.000                                         
   304 Wojciechowski Andrzej           3  106             R    11:50:26     1065.46  77.83       6   4  133.644  13.840                                         
   305 Piekarniak Mariusz              2   32              G   11:43:30     1065.44  78.08      19      126.255   0.000                                         
   306 Kuźmiński Andrzej               3   44             RG   11:45:55     1065.32  78.34  55- 12-  7  128.815  13.830                                         
   307 Kurek Wiesław                   3   77             R  M 11:54:48     1065.25  78.60      13      138.269   0.000                                         
   308 Wilczek Edward                  2   17              G   11:49:33     1065.22  78.85      10      132.673   0.000                                         
   309 Piekarniak Mariusz              2   54             R    11:43:32     1065.14  79.11      20      126.255   0.000                                         
   310 Pindelski Krzysztof             2   44             RG   11:45:12     1065.08  79.37  41-  5-  5  128.023  13.810                                         
   311 Woźniak Wit                     3   73                  11:58:02     1065.06  79.62      20      141.689   0.000                                         
   312 Sotek Mariusz                   1   67             R    11:38:01     1065.00  79.88      13      120.363   0.000                                         
   313 Lewandowski Kazimierz           3   50             RG   11:47:56     1064.90  80.13      17      130.912   0.000                                         
   314 Grzegrzółka Jan                 3   28              G M 11:55:09     1064.78  80.39       7   3  138.581  13.800                                         
   315 Antosiewicz Bogdan              3   90             R    12:09:23     1064.54  80.65      13      153.702   0.000                                         
   316 Woźniak Wit                     3   52                M 11:58:07     1064.40  80.90      21      141.689   0.000                                         
   317 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   27             RG M 11:44:10     1064.17  81.16       3   1  126.814  13.790                                         
   318 Oracz Paweł                     2    3              G M 11:40:45     1064.14  81.41  24-  1-  1  123.174  13.780                                         
   319 Grzegrzółka Jan                 3   27              G M 11:55:14     1064.10  81.67       8      138.581   0.000                                         
   319 Piekarniak Mariusz              2   96             R    11:43:39     1064.10  81.67      21      126.255   0.000                                         
   321 Szklarz Marian                  3   14              G   11:54:26     1064.04  82.18      12      137.722   0.000                                         
   322 Szczepaniak Robert              1   59             R    11:36:29     1064.02  82.44      32      118.620   0.000                                         
   323 Grzegrzółka Jan                 3   46             RG   11:55:17     1063.69  82.69       9      138.581   0.000                                         
   324 Szczepaniak Robert              1   61             R    11:36:32     1063.54  82.95      33      118.620   0.000                                         
   325 Piekarniak Mariusz              2   38              G   11:43:44     1063.35  83.21      22      126.255   0.000                                         
   326 Więsik Dariusz                  3   19              G   12:07:06     1063.33  83.46       2   0  151.099  13.750                                         
   327 Szczepaniak Robert              1   75             R    11:36:34     1063.22  83.72      34      118.620   0.000                                         
   328 Dąbrowski Tomasz                1   11              G   11:35:51     1063.11  83.97      20      117.846   0.000                                         
   329 Wilczek Edward                  2   71             R    11:49:48     1063.09  84.23      11      132.673   0.000                                         
   330 Woźniak Wit                     3   89                  11:58:17     1063.07  84.49      22      141.689   0.000                                         
   331 Kuźmiński Andrzej               3   22              G   11:46:11     1062.98  84.74       2   0  128.815  13.730                                         
   332 Fabisiak Rafał                  3   30             RG M 11:48:08     1062.61  85.00  15-  4-  4  130.843  13.730                                         
   333 Peterek Kazimierz               2   50             RG   11:47:23     1062.58  85.25       3   0  130.042  13.720                                         
   334 Szpadzik Joanna i Marcin        1   15              G M 11:44:09     1062.48  85.51      23      126.595   0.000                                         
   335 Peterek Kazimierz               2  102             R    11:47:24     1062.44  85.77       4   0  130.042  13.720                                         
   336 Arak Piotr                      1   81             R    11:38:42     1062.12  86.02      18      120.763   0.000                                         
   337 Wilczek Edward                  2   47             RG   11:49:55     1062.09  86.28      12      132.673   0.000                                         
   338 Szpadzik Joanna i Marcin        1    3              G M 11:44:16     1061.45  86.53      24      126.595   0.000                                         
   339 Glinka Dariusz                  1   60             R    11:41:46     1061.07  86.79      21      123.897   0.000                                         
   340 Szpadzik Joanna i Marcin        1   58             R    11:44:19     1061.00  87.05      25      126.595   0.000                                         
   341 Antosiewicz Bogdan              3   77             R    12:09:52     1060.99  87.30      14      153.702   0.000                                         
   342 Kurek Wiesław                   3    2              G   11:55:20     1060.89  87.56      14      138.269   0.000                                         
   342 Kurek Wiesław                   3   93             R    11:55:20     1060.89  87.56      15      138.269   0.000                                         
   344 Szczepaniak Robert              1   88             R    11:36:49     1060.84  88.07      35      118.620   0.000                                         
   345 Tokarski Waldemar Michał        1   24              G   11:36:04     1060.76  88.33  41-  1-  1  117.815  13.680                                         
   346 Antosiewicz Bogdan              3   80             R    12:09:56     1060.50  88.58      15      153.702   0.000                                         
   347 Kisiel Robert i Staś            2   58             R    11:47:05     1060.29  88.84       3   0  129.444  13.670                                         
   348 Widłak Adam                     3   46             RG   11:58:45     1060.23  89.09       3   0  141.806  13.670                                         
   349 Rawski Witold                   1   13              G M 11:38:07     1059.98  89.35  77-  6-  6  119.901  13.660                                         
   350 Wojciechowski Jarosław          3    8              G M 11:51:07     1059.80  89.61       3   1  133.659  13.660                                         
   351 Kurek Wiesław                   3  121             R    11:55:29     1059.67  89.86      16      138.269   0.000                                         
   351 Myszkowski Zenon                1    6              G M 11:33:13     1059.67  89.86       4   1  114.674  13.660                                         
   353 Szymaniak Jerzy                 2   18              G M 11:44:22     1059.62  90.37  87-  6-  6  126.483  13.650                                         
   354 Puchała Sylwester               2   49             RG   11:44:30     1059.55  90.63      17      126.616   0.000                                         
   355 Szymaniak Jerzy                 2   43              G M 11:44:24     1059.32  90.89       2   2  126.483  13.640                                         
   356 Michniewski Tomasz              3   14              G   11:50:26     1059.31  91.14  44-  4-  4  132.873  13.640                                         
   357 Dąbrowski Tomasz                1    2              G   11:36:15     1059.29  91.40      21      117.846   0.000                                         
   358 Szczepaniak Robert              1   30              G   11:36:59     1059.27  91.65      36      118.620   0.000                                         
   359 Widłak Adam                     3   21              G   11:58:53     1059.18  91.91       4   0  141.806  13.620                                         
   360 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   43             RG   11:49:14     1058.93  92.17       6   2  131.554  13.620                                         
   361 Łuczak Marek                    3    3              G M 11:55:07     1058.66  92.42       5   4  137.749  13.620                                         
   362 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   54             R    11:49:16     1058.64  92.68       7   2  131.554  13.610                                         
   363 Wilczek Edward                  2    6              G   11:50:24     1058.00  92.93      13      132.673   0.000                                         
   364 Dąbrowski Tomasz                1   10              G   11:36:24     1057.86  93.19      22      117.846   0.000                                         
   365 Glinka Dariusz                  1    9              G   11:42:08     1057.74  93.45      22      123.897   0.000                                         
   366 Rurka Marcin                    1   22              G   11:38:46     1057.72  93.70       2   0  120.333  13.600                                         
   367 Wojciechowski Andrzej           3  107             R    11:51:22     1057.59  93.96       7   4  133.644  13.590                                         
   368 Dąbrowski Tomasz                1   75             R    11:36:26     1057.55  94.21      23      117.846   0.000                                         
   368 Myszkowski Zenon                1   91             R    11:33:26     1057.55  94.21       5   1  114.674  13.590                                         
   370 Dąbrowski Tomasz                1   77             R    11:36:27     1057.39  94.73      24      117.846   0.000                                         
   371 Szczepaniak Robert              1   23              G   11:37:14     1056.91  94.98      37      118.620   0.000                                         
   372 Widłak Adam                     3   17              G   11:59:11     1056.81  95.24       5   0  141.806  13.570                                         
   373 Woźniak Wit                     3   40             RG   11:59:05     1056.72  95.49      23      141.689   0.000                                         
   374 Piekarniak Mariusz              2   10              G M 11:44:29     1056.68  95.75      23      126.255   0.000                                         
   375 Więsik Dariusz                  3   14              G   12:08:00     1056.64  96.01       3   0  151.099  13.560                                         
   376 Szczepaniak Robert              1   47             RG   11:37:17     1056.44  96.26      38      118.620   0.000                                         
   377 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              G   11:44:54     1055.84  96.52      26      126.595   0.000                                         
   378 Piekarniak Mariusz              2   78             R    11:44:37     1055.50  96.77      24      126.255   0.000                                         
   378 Szczepaniak Robert              1    3              G   11:37:23     1055.50  96.77      39      118.620   0.000                                         
   380 Lewandowski Kazimierz           3   47             RG   11:49:02     1055.46  97.29      18      130.912   0.000                                         
   381 Krupa Łukasz                    3   16             RG M 11:51:11     1055.17  97.54  31-  4-  4  133.145  13.540                                         
   382 Puchała Sylwester               2   25              G   11:45:00     1055.13  97.80      18      126.616   0.000                                         
   383 Chojnacki M. i  Z.              2   19              G   11:46:23     1055.10  98.05       3   1  128.072  13.530                                         
   384 Szymaniak Jerzy                 2  106             R    11:44:54     1054.90  98.31       3   2  126.483  13.530                                         
   385 Wilczek Edward                  2   63             R    11:50:47     1054.77  98.57      14      132.673   0.000                                         
   386 Wilczek Edward                  2   53                  11:50:48     1054.63  98.82      15      132.673   0.000                                         
   387 Magdziarz Mariusz               2   17              G   11:48:36     1054.54  99.08  43-  7-  7  130.341  13.520                                         
   388 Kwiatkowski Andrzej             2   33              G   11:48:38     1054.50  99.33       4   1  130.371  13.510                                         
   388 Wilczek Edward                  2   56                  11:50:49     1054.50  99.33      16      132.673   0.000                                         
   390 Sadowski Marek                  2   16              G M 11:45:48     1054.37  99.85       2   1  127.368  13.510                                         
   391 Sadowski Marek                  2   44              G M 11:45:50     1054.08 100.10       3   2  127.368  13.500                                         
   392 Myszkowski Zenon                1   24              G   11:33:48     1053.99 100.36       6   1  114.674  13.500                                         
   393 Kwiatkowski Andrzej             2  108             R    11:48:42     1053.93 100.61       5   1  130.371  13.490                                         
   394 Kurek Wiesław                   3  135             R    11:56:12     1053.88 100.87      17      138.269   0.000                                         
   395 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   30             RG   11:45:20     1053.86 101.13       4   1  126.814  13.490                                         
   396 Bąk Bogusław i Kamil            3   21              G M 12:02:38     1053.79 101.38       2   2  145.036  13.480                                         
   397 Kwiatkowski Andrzej             2   64             R    11:48:44     1053.65 101.64       6   1  130.371  13.480                                         
   398 Szczepaniak Robert              1   68             R    11:37:36     1053.46 101.89      40      118.620   0.000                                         
   399 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   25              G M 11:49:53     1053.42 102.15       8      131.554   0.000                                         
   400 Kuźmiński Andrzej               3   39             RG   11:47:18     1053.27 102.41       3   0  128.815  13.470                                         
   401 Antosiewicz Bogdan              3    2              G   12:10:56     1053.23 102.66      16      153.702   0.000                                         
   402 Kisiel Robert i Staś            2  110             R    11:47:55     1053.10 102.92       4   0  129.444  13.460                                         
   402 Wilczek Edward                  2    9              G   11:50:59     1053.10 102.92      17      132.673   0.000                                         
   404 Kurek Wiesław                   3  103             R    11:56:18     1053.08 103.43      18      138.269   0.000                                         
   404 Kwiatkowski Andrzej             2   24              G   11:48:48     1053.08 103.43       7   1  130.371  13.450                                         
   406 Myszkowski Zenon                1   17              G   11:33:54     1053.02 103.94       7   1  114.674  13.440                                         
   407 Wojciechowski Andrzej           3   74                  11:51:57     1052.73 104.20       8      133.644   0.000                                         
   408 Szczepaniak Robert              1   85             R    11:37:41     1052.69 104.45      41      118.620   0.000                                         
   409 Antosiewicz Bogdan              3    7              G   12:11:01     1052.63 104.71      17      153.702   0.000                                         
   410 Antosiewicz Bogdan              3   39              G M 12:11:05     1052.15 104.97      18      153.702   0.000                                         
   411 Rawski Witold                   1  107             R    11:38:59     1051.92 105.22       2   1  119.901  13.430                                         
   412 Myszkowski Zenon                1   69             R    11:34:01     1051.89 105.48       8      114.674   0.000                                         
   413 Kuźmiński Andrzej               3   49             RG   11:47:28     1051.84 105.73       4   0  128.815  13.420                                         
   414 Antosiewicz Bogdan              3   35              G   12:11:10     1051.55 105.99      19      153.702   0.000                                         
   415 Kisiel Robert i Staś            2   15              G M 11:48:07     1051.39 106.25       5   1  129.444  13.410                                         
   416 Glinka Dariusz                  1   72             R    11:42:52     1051.16 106.50      23      123.897   0.000                                         
   417 Jaworski Krzysztof              2   84             R    11:41:31     1050.86 106.76  47-  1-  1  122.443  13.400                                         
   418 Sadowski Sławomir Piotr         1   27             RG   11:37:34     1050.60 107.01  54-  5-  5  118.262  13.400                                         
   419 Wojciechowski Andrzej           3   73                  11:52:14     1050.39 107.27       9      133.644   0.000                                         
   420 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   34             RG M 11:50:16     1050.19 107.53       9      131.554   0.000                                         
   421 Wojciechowski Andrzej           3   39              G   11:52:17     1049.97 107.78      10      133.644   0.000                                         
   422 Wilczek Edward                  2   44             RG   11:51:22     1049.91 108.04      18      132.673   0.000                                         
   423 Lewandowski Kazimierz           3   32             RG   11:49:42     1049.82 108.29      19      130.912   0.000                                         
   424 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   70             R    11:50:19     1049.77 108.55      10      131.554   0.000                                         
   425 Puchała Sylwester               2    9              G   11:45:37     1049.74 108.81      19      126.616   0.000                                         
   426 Wilczek Edward                  2   31             RG   11:51:24     1049.63 109.06      19      132.673   0.000                                         
   427 Wojciechowski Andrzej           3   15              G   11:52:20     1049.56 109.32      11      133.644   0.000                                         
   428 Belka Stanisław                 1   31             RG   11:37:56     1049.53 109.58  44-  1-  1  118.527  13.360                                         
   429 Kurek Wiesław                   3    1              G M 11:56:46     1049.35 109.83      19      138.269   0.000                                         
   430 Szklarz Marian                  3   34             RG M 11:56:15     1049.31 110.09      13      137.722   0.000                                         
   431 Posiewka Andrzej                2   19              G M 11:46:26     1049.00 110.34  21-  3-  3  127.383  13.350                                         
   432 Dąbrowski Tomasz                1    1              G   11:37:21     1048.92 110.60      25      117.846   0.000                                         
   433 Burkowski Paweł                 3   11              G   11:57:35     1048.81 110.86       4   1  139.054  13.340                                         
   434 Michniewski Tomasz              3   17              G M 11:51:43     1048.58 111.11       2   1  132.873  13.340                                         
   435 Dąbrowski Tomasz                1   22              G   11:37:24     1048.45 111.37      26      117.846   0.000                                         
   436 Bielski Jacek                   3   12              G M 11:52:13     1048.18 111.62  37-  6-  6  133.346  13.330                                         
   437 Wojciechowski Jarosław          3   64             R    11:52:31     1048.17 111.88       4   1  133.659  13.330                                         
   438 Szczepaniak Robert              1   42             RG M 11:38:11     1048.03 112.14      42      118.620   0.000                                         
   439 Sekuła Wiesław                  3   23              G M 11:50:18     1047.91 112.39       2   1  131.303  13.320                                         
   440 Wojciechowski Jarosław          3   40             RG M 11:52:33     1047.90 112.65       5   2  133.659  13.310                                         
   441 Krupa Łukasz                    3    8              G   11:52:04     1047.84 112.90       2   1  133.145  13.310                                         
   442 Borowski Dariusz                2   10              G   11:44:06     1047.73 113.16       3   1  124.785  13.310                                         
   443 Puchała Sylwester               2    2              G M 11:45:52     1047.57 113.42      20      126.616   0.000                                         
   444 Sotek Mariusz                   1   33              G   11:39:56     1047.24 113.67      14      120.363   0.000                                         
   445 Sotek Mariusz                   1    8              G   11:40:00     1046.64 113.93      15      120.363   0.000                                         
   446 Arak Piotr                      1   26              G   11:40:23     1046.62 114.18      19      120.763   0.000                                         
   446 Arak Piotr                      1    7              G   11:40:23     1046.62 114.18      20      120.763   0.000                                         
   448 Arak Piotr                      1   95             R    11:40:25     1046.32 114.70      21      120.763   0.000                                         
   448 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   40             RG M 11:46:12     1046.32 114.70       5   2  126.814  13.280                                         
   448 Wilczek Edward                  2   73             R    11:51:48     1046.32 114.70      20      132.673   0.000                                         
   451 Kurek Wiesław                   3  132             R    11:57:09     1046.30 115.46      20      138.269   0.000                                         
   451 Myszkowski Zenon                1   21              G M 11:34:36     1046.30 115.46       9      114.674   0.000                                         
   453 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   32             RG   11:50:44     1046.29 115.98      11      131.554   0.000                                         
   454 Wilczek Edward                  2   82             R    11:51:49     1046.18 116.23      21      132.673   0.000                                         
   455 Arak Piotr                      1   66             R    11:40:26     1046.17 116.49      22      120.763   0.000                                         
   456 Grzegrzółka Jan                 3   42             RG   11:57:28     1046.16 116.74      10      138.581   0.000                                         
   457 Sadowski Marek                  2   49              G M 11:46:45     1046.14 117.00       4   3  127.368  13.250                                         
   458 Grzegrzółka Jan                 3   50             RG   11:57:29     1046.03 117.26      11      138.581   0.000                                         
   459 Arak Piotr                      1    5              G   11:40:27     1046.02 117.51      23      120.763   0.000                                         
   460 Bąk Bogusław i Kamil            3   31              G   12:03:40     1045.93 117.77       3   2  145.036  13.240                                         
   461 Kuźmiński Andrzej               3    7              G M 11:48:10     1045.86 118.02       5   1  128.815  13.230                                         
   462 Grzegrzółka Jan                 3   33             RG   11:57:31     1045.76 118.28      12      138.581   0.000                                         
   463 Antosiewicz Bogdan              3  112             R    12:12:00     1045.59 118.54      20      153.702   0.000                                         
   464 Bąk Bogusław i Kamil            3   68             R    12:03:43     1045.56 118.79       4   2  145.036  13.220                                         
   465 Piekarniak Mariusz              2   26              G   11:45:46     1045.45 119.05      25      126.255   0.000                                         
   466 Arak Piotr                      1   77             R    11:40:32     1045.27 119.30      24      120.763   0.000                                         
   466 Sotek Mariusz                   1   46             RG   11:40:09     1045.27 119.30      16      120.363   0.000                                         
   468 Wilczek Edward                  2   14              G M 11:51:56     1045.22 119.82      22      132.673   0.000                                         
   469 Wojciechowski Andrzej           3   43              G   11:52:53     1045.05 120.07      12      133.644   0.000                                         
   470 Kuźmiński Andrzej               3   24              G   11:48:16     1045.01 120.33       6   1  128.815  13.200                                         
   470 Kuźmiński Andrzej               3   15              G   11:48:16     1045.01 120.33       7   1  128.815  13.200                                         
   472 Widłak Adam                     3   24              G   12:00:42     1045.00 120.84       6   0  141.806  13.190                                         
   473 Sotek Mariusz                   1   97             R    11:40:11     1044.97 121.10      17      120.363   0.000                                         
   474 Myszkowski Zenon                1   57                  11:34:45     1044.87 121.35      10      114.674   0.000                                         
   474 Piekarniak Mariusz              2   95             R    11:45:50     1044.87 121.35      26      126.255   0.000                                         
   474 Widłak Adam                     3   45             RG   12:00:43     1044.87 121.35       7   0  141.806  13.180                                         
   477 Bąk Bogusław i Kamil            3   19              G   12:03:49     1044.80 122.12       5   2  145.036  13.170                                         
   478 Mączko Grzegorz                 1   44             RG   11:36:42     1044.68 122.38       2   1  116.691  13.170                                         
   479 Sotek Mariusz                   1   12              G M 11:40:15     1044.36 122.63      18      120.363   0.000                                         
   480 Markowski Krzysztof             3   50             RG   11:58:41     1044.33 122.89       3   1  139.609  13.160                                         
   481 Piekarniak Mariusz              2   42              G   11:45:54     1044.29 123.14      27      126.255   0.000                                         
   482 Piekarniak Mariusz              2   21              G   11:45:55     1044.15 123.40      28      126.255   0.000                                         
   483 Woźniak Wit                     3   12              G   12:00:43     1044.01 123.66      24      141.689   0.000                                         
   484 Szczepaniak Robert              1   72             R    11:38:39     1043.73 123.91      43      118.620   0.000                                         
   485 Antosiewicz Bogdan              3   18              G   12:12:18     1043.46 124.17      21      153.702   0.000                                         
   486 Dąbrowski Tomasz                1   27             RG   11:37:58     1043.19 124.42      27      117.846   0.000                                         
   487 Wojciechowski Jarosław          3   59             R    11:53:08     1043.12 124.68       6   2  133.659  13.130                                         
   488 Grzegrzółka Jan                 3    6              G M 11:57:52     1043.01 124.94      13      138.581   0.000                                         
   489 Piekarniak Mariusz              2   90             R    11:46:03     1043.00 125.19      29      126.255   0.000                                         
   490 Szczepaniak Ludwik              1   22              G   11:42:01     1042.96 125.45  35-  1-  1  122.044  13.120                                         
   491 Bąk Bogusław i Kamil            3   43              G   12:04:05     1042.80 125.70       6   2  145.036  13.120                                         
   492 Dąbrowski Tomasz                1   42             RG   11:38:01     1042.73 125.96      28      117.846   0.000                                         
   493 Myszkowski Zenon                1   16              G M 11:35:02     1042.18 126.22      11      114.674   0.000                                         
   494 Myszkowski Zenon                1   42              G   11:35:03     1042.02 126.47      12      114.674   0.000                                         
   495 Kwiatkowski Andrzej             2  123             R    11:50:08     1041.86 126.73       8      130.371   0.000                                         
   496 Piekarniak Mariusz              2   80             R    11:46:11     1041.85 126.98      30      126.255   0.000                                         
   497 Bąk Bogusław i Kamil            3   88             R    12:04:14     1041.68 127.24       7   2  145.036  13.090                                         
   498 Wojciechowski Andrzej           3  104             R    11:53:18     1041.65 127.50      13      133.644   0.000                                         
   498 Wojciechowski Andrzej           3   30              G   11:53:18     1041.65 127.50      14      133.644   0.000                                         
   500 Kwiatkowski Andrzej             2   43              G   11:50:10     1041.58 128.01       9      130.371   0.000                                         
   500 Tarka Stanisław                 2   58             R    11:48:27     1041.58 128.01      16      128.583   0.000                                         
   502 Tarka Stanisław                 2   47             RG   11:48:28     1041.44 128.52      17      128.583   0.000                                         
   503 Glinka Dariusz                  1   68             R    11:43:59     1041.30 128.78      24      123.897   0.000                                         
   503 Tarka Stanisław                 2   59             R    11:48:29     1041.30 128.78      18      128.583   0.000                                         
   505 Wilczek Edward                  2   45             RG   11:52:25     1041.25 129.29      23      132.673   0.000                                         
   506 Sotek Mariusz                   1    3              G   11:40:36     1041.20 129.54      19      120.363   0.000                                         
   507 Sotek Mariusz                   1   52             R    11:40:38     1040.90 129.80      20      120.363   0.000                                         
   508 Kwiatkowski Andrzej             2   99             R    11:50:15     1040.89 130.06      10      130.371   0.000                                         
   509 Szklarz Marian                  3   52                M 11:57:19     1040.85 130.31      14      137.722   0.000                                         
   510 Sotek Mariusz                   1   25              G   11:40:39     1040.75 130.57      21      120.363   0.000                                         
   511 Dąbrowski Tomasz                1   80             R    11:38:15     1040.58 130.82      29      117.846   0.000                                         
   512 Michalak Paweł                  1   26              G   11:39:56     1040.12 131.08  42-  2-  2  119.544  13.040                                         
   513 Kwiatkowski Andrzej             2   40              G M 11:50:22     1039.92 131.34      11      130.371   0.000                                         
   514 Woźniak Wit                     3   79                  12:01:16     1039.79 131.59      25      141.689   0.000                                         
   515 Sadowski Marek                  2   86             R    11:47:30     1039.74 131.85       5   3  127.368  13.030                                         
   516 Wojciechowski Andrzej           3   44              G   11:53:33     1039.63 132.10      15      133.644   0.000                                         
   517 Wilczek Edward                  2    2              G M 11:52:38     1039.49 132.36      24      132.673   0.000                                         
   518 Woźniak Wit                     3    7              G M 12:01:19     1039.41 132.62      26      141.689   0.000                                         
   519 Woźniak Wit                     3   14              G   12:01:20     1039.28 132.87      27      141.689   0.000                                         
   520 Magdziarz Mariusz               2   26              G   11:50:25     1039.26 133.13       2   0  130.341  13.010                                         
   521 Wojciechowski Andrzej           3   20              G M 11:53:36     1039.22 133.38      16      133.644   0.000                                         
   522 Pindelski Krzysztof             2   20              G M 11:48:13     1039.01 133.64       2   1  128.023  13.000                                         
   523 Czasak Marcin                   2    8              G M 11:50:07     1038.86 133.90  39-  3-  3  129.979  12.990                                         
   524 Piekarniak Mariusz              2   40              G   11:46:32     1038.85 134.15      31      126.255   0.000                                         
   525 Grzegrzółka Jan                 3   54             R    11:58:24     1038.84 134.41      14      138.581   0.000                                         
   526 Myszkowski Zenon                1   76             R    11:35:24     1038.71 134.66      13      114.674   0.000                                         
   527 Szczepaniak Robert              1    4              G M 11:39:12     1038.70 134.92      44      118.620   0.000                                         
   528 Kuźmiński Andrzej               3   14              G   11:49:03     1038.41 135.18       8      128.815   0.000                                         
   529 Szczepaniak Robert              1   49             RG   11:39:14     1038.40 135.43      45      118.620   0.000                                         
   530 Kujawiak Jan                    1   54             R    11:38:37     1038.13 135.69       2   0  117.949  12.970                                         
   531 Puchała Sylwester               2   63             R    11:46:58     1038.12 135.94      21      126.616   0.000                                         
   532 Antosiewicz Bogdan              3   57                  12:13:04     1038.06 136.20      22      153.702   0.000                                         
   533 Grzegrzółka Jan                 3   62             R    11:58:32     1037.80 136.46      15      138.581   0.000                                         
   534 Kulczyński Mieczysław           3   65             R    11:51:09     1037.71 136.71  50-  5-  5  130.907  12.950                                         
   535 Kulczyński Mieczysław           3   59             R    11:51:10     1037.57 136.97       2   0  130.907  12.950                                         
   536 Chojnacki M. i  Z.              2   27              G   11:48:28     1037.30 137.22       4   1  128.072  12.940                                         
   537 Glinka Dariusz                  1   44             RG   11:44:27     1037.23 137.48      25      123.897   0.000                                         
   538 Sotek Mariusz                   1    2              G   11:41:03     1037.17 137.74      22      120.363   0.000                                         
   539 Sotek Mariusz                   1    6              G   11:41:04     1037.02 137.99      23      120.363   0.000                                         
   540 Glinka Dariusz                  1   12              G M 11:44:29     1036.94 138.25      26      123.897   0.000                                         
   541 Sadowski Sławomir Piotr         1   47             RG   11:39:03     1036.93 138.50       2   0  118.262  12.930                                         
   542 Wilczek Edward                  2   32             RG   11:52:57     1036.91 138.76      25      132.673   0.000                                         
   543 Dąbrowski Tomasz                1   85             R    11:38:40     1036.77 139.02      30      117.846   0.000                                         
   544 Myszkowski Zenon                1   64             R    11:35:37     1036.68 139.27      14      114.674   0.000                                         
   545 Glinka Dariusz                  1   55             R    11:44:32     1036.51 139.53      27      123.897   0.000                                         
   546 Glinka Dariusz                  1   24              G M 11:44:33     1036.36 139.78      28      123.897   0.000                                         
   546 Glinka Dariusz                  1   38              G M 11:44:33     1036.36 139.78      29      123.897   0.000                                         
   548 Wojciechowski Jarosław          3   16             RG   11:53:59     1036.25 140.30       7   2  133.659  12.900                                         
   549 Posiewka Andrzej                2    5              G   11:47:56     1036.20 140.55       2   1  127.383  12.900                                         
   550 Kulczyński Mieczysław           3    3              G   11:51:21     1036.07 140.81       3   0  130.907  12.890                                         
   551 Fabisiak Rafał                  3   24             RG M 11:51:18     1035.97 141.07       2   2  130.843  12.890                                         
   552 Pyl Jan                         1   17              G   11:38:13     1035.92 141.32  39-  2-  2  117.283  12.880                                         
   553 Krupa Łukasz                    3   24             RG   11:53:32     1035.88 141.58       3   1  133.145  12.880                                         
   554 Sotek Mariusz                   1    5              G M 11:41:12     1035.83 141.83      24      120.363   0.000                                         
   555 Myszkowski Zenon                1   50              G   11:35:43     1035.74 142.09      15      114.674   0.000                                         
   556 Kisiel Robert i Staś            2  179                  11:49:59     1035.69 142.35       6   1  129.444  12.870                                         
   557 Chojnacki M. i  Z.              2   31             RG M 11:48:41     1035.48 142.60       5   2  128.072  12.860                                         
   558 Pyl Jan                         1   29              G M 11:38:16     1035.46 142.86       2   1  117.283  12.860                                         
   559 Krupa Łukasz                    3   18             RG M 11:53:36     1035.34 143.11       4   2  133.145  12.860                                         
   560 Wojciechowski Jarosław          3   85             R    11:54:06     1035.31 143.37       8      133.659   0.000                                         
   561 Bielski Jacek                   3   19             RG   11:53:48     1035.30 143.63       2   1  133.346  12.850                                         
   562 Piekarniak Mariusz              2   59             R    11:46:58     1035.16 143.88      32      126.255   0.000                                         
   563 Peterek Kazimierz               2   49             RG   11:50:38     1035.09 144.14       5   0  130.042  12.840                                         
   564 Głażewski Jerzy                 3   33             RG M 11:59:23     1035.05 144.39  35-  2-  2  139.093  12.840                                         
   565 Wilczek Edward                  2   80             R    11:53:11     1035.03 144.65      26      132.673   0.000                                         
   566 Wojciechowski Jarosław          3   39             RG   11:54:09     1034.91 144.91       9      133.659   0.000                                         
   567 Myszkowski Zenon                1   63             R    11:35:49     1034.81 145.16      16      114.674   0.000                                         
   568 Chojnacki M. i  Z.              2   36             RG M 11:48:46     1034.79 145.42       6   3  128.072  12.820                                         
   569 Glinka Dariusz                  1   16              G   11:44:44     1034.77 145.67      30      123.897   0.000                                         
   569 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   50             RG   11:52:08     1034.77 145.67      12      131.554   0.000                                         
   571 Rawski Witold                   1   29              G M 11:40:53     1034.67 146.19       3   2  119.901  12.810                                         
   572 Łuczak Marek                    3   61                  11:58:09     1034.54 146.44       6   4  137.749  12.810                                         
   573 Rawski Witold                   1   95             R    11:40:54     1034.52 146.70       4   2  119.901  12.800                                         
   574 Szpadzik Joanna i Marcin        1   35              G   11:47:23     1034.41 146.95      27      126.595   0.000                                         
   575 Antosiewicz Bogdan              3   74             R    12:13:37     1034.22 147.21      23      153.702   0.000                                         
   576 Szklarz Marian                  3   53                  11:58:10     1034.21 147.47      15      137.722   0.000                                         
   577 Rurka Marcin                    1   14              G   11:41:22     1034.09 147.72       3   0  120.333  12.790                                         
   578 Sotek Mariusz                   1    1              G   11:41:24     1034.05 147.98      25      120.363   0.000                                         
   579 Michniewski Tomasz              3   16              G   11:53:30     1034.03 148.23       3   1  132.873  12.780                                         
   580 Borowski Dariusz                2    6              G M 11:45:41     1033.99 148.49       4   2  124.785  12.780                                         
   581 Kuźmiński Andrzej               3    4              G M 11:49:35     1033.97 148.75       9      128.815   0.000                                         
   581 Sadowski Marek                  2   29              G M 11:48:11     1033.97 148.75       6   4  127.368  12.770                                         
   583 Fabisiak Rafał                  3   18             RG M 11:51:33     1033.92 149.26       3   3  130.843  12.760                                         
   584 Sadowski Marek                  2   17              G   11:48:13     1033.69 149.51       7   4  127.368  12.760                                         
   585 Magdziarz Mariusz               2   14              G   11:51:06     1033.63 149.77       3   0  130.341  12.760                                         
   586 Sadowski Sławomir Piotr         1   19              G   11:39:25     1033.61 150.03       3   0  118.262  12.750                                         
   587 Magdziarz Mariusz               2   23              G   11:51:07     1033.50 150.28       4   0  130.341  12.750                                         
   588 Sadowski Marek                  2   34              G   11:48:15     1033.41 150.54       8      127.368   0.000                                         
   589 Piekarniak Mariusz              2   91             R    11:47:11     1033.32 150.79      33      126.255   0.000                                         
   590 Sadowski Marek                  2   28              G   11:48:16     1033.27 151.05       9      127.368   0.000                                         
   590 Sadowski Marek                  2   24              G M 11:48:16     1033.27 151.05      10      127.368   0.000                                         
   592 Magdziarz Mariusz               2   29             RG   11:51:09     1033.22 151.56       5   0  130.341  12.730                                         
   593 Arak Piotr                      1   10              G   11:41:53     1033.19 151.82      25      120.763   0.000                                         
   594 Widłak Adam                     3   30             RG   12:02:16     1033.07 152.07       8      141.806   0.000                                         
   595 Łuczak Marek                    3   13              G M 11:58:21     1032.99 152.33       7   5  137.749  12.720                                         
   596 Arak Piotr                      1   54                  11:41:55     1032.90 152.59      26      120.763   0.000                                         
   597 Borowski Dariusz                2   71             R    11:45:49     1032.85 152.84       5   2  124.785  12.710                                         
   598 Myszkowski Zenon                1   29              G   11:36:02     1032.79 153.10      17      114.674   0.000                                         
   599 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32              G   11:47:36     1032.59 153.35      28      126.595   0.000                                         
   600 Sotek Mariusz                   1   89             R    11:41:34     1032.57 153.61      26      120.363   0.000                                         
   601 Arak Piotr                      1   27              G   11:41:59     1032.31 153.87      27      120.763   0.000                                         
   601 Arak Piotr                      1   15              G   11:41:59     1032.31 153.87      28      120.763   0.000                                         
   603 Myszkowski Zenon                1   93             R    11:36:06     1032.17 154.38      18      114.674   0.000                                         
   603 Szpadzik Joanna i Marcin        1   27              G   11:47:39     1032.17 154.38      29      126.595   0.000                                         
   605 Szklarz Marian                  3   17              G M 11:58:26     1032.14 154.89      16      137.722   0.000                                         
   606 Wojciechowski Jarosław          3   45             RG M 11:54:30     1032.12 155.15      10      133.659   0.000                                         
   607 Arak Piotr                      1    9              G   11:42:01     1032.02 155.40      29      120.763   0.000                                         
   608 Tarka Stanisław                 2   66             R    11:49:36     1031.97 155.66      19      128.583   0.000                                         
   609 Sadowski Marek                  2   20              G   11:48:26     1031.88 155.91      11      127.368   0.000                                         
   610 Tarka Stanisław                 2   28              G   11:49:37     1031.83 156.17      20      128.583   0.000                                         
   611 Sadowski Sławomir Piotr         1   41             RG   11:39:37     1031.81 156.43       4   0  118.262  12.660                                         
   612 Sadowski Marek                  2   45              G   11:48:27     1031.74 156.68      12      127.368   0.000                                         
   613 Arak Piotr                      1   36             RG   11:42:03     1031.72 156.94      30      120.763   0.000                                         
   614 Tarka Stanisław                 2   33              G   11:49:39     1031.55 157.19      21      128.583   0.000                                         
   614 Tarka Stanisław                 2   32              G   11:49:39     1031.55 157.19      22      128.583   0.000                                         
   616 Sadowski Sławomir Piotr         1   59             R    11:39:39     1031.51 157.71       5   0  118.262  12.640                                         
   617 Kuźmiński Andrzej               3   63             R    11:49:54     1031.35 157.96      10      128.815   0.000                                         
   618 Arak Piotr                      1   32             RG   11:42:06     1031.28 158.22      31      120.763   0.000                                         
   619 Kurek Wiesław                   3   84             R    11:59:05     1031.22 158.47      21      138.269   0.000                                         
   620 Grzegrzółka Jan                 3   23              G   11:59:25     1030.98 158.73      16      138.581   0.000                                         
   621 Kuźmiński Andrzej               3   12              G M 11:49:57     1030.93 158.99      11      128.815   0.000                                         
   622 Wojciechowski Andrzej           3   36              G   11:54:39     1030.81 159.24      17      133.644   0.000                                         
   623 Jaworski Mateusz                3   13             RG M 11:51:47     1030.77 159.50       2   2  130.684  12.610                                         
   624 Borowski Dariusz                2   33             RG   11:46:04     1030.71 159.75       6   2  124.785  12.610                                         
   625 Wojciechowski Andrzej           3   63                  11:54:40     1030.67 160.01      18      133.644   0.000                                         
   626 Wojciechowski Jarosław          3   58             R    11:54:42     1030.52 160.27      11      133.659   0.000                                         
   627 Skiba Włodzimierz               2   21             RG   11:52:28     1030.51 160.52  26-  1-  1  131.355  12.600                                         
   627 Sotek Mariusz                   1   34              G   11:41:48     1030.51 160.52      27      120.363   0.000                                         
   629 Kisiel Robert i Staś            2  142             R    11:50:38     1030.33 161.03       7   1  129.444  12.590                                         
   630 Wojciechowski Andrzej           3   18              G M 11:54:43     1030.28 161.29      19      133.644   0.000                                         
   631 Wojciechowski Jarosław          3   25             RG   11:54:44     1030.26 161.55      12      133.659   0.000                                         
   632 Burkowski Paweł                 3   30             RG   11:59:59     1030.16 161.80       5   1  139.054  12.580                                         
   633 Tarka Stanisław                 2   14              G   11:49:50     1030.04 162.06      23      128.583   0.000                                         
   634 Magdziarz Mariusz               2   19              G   11:51:33     1029.96 162.31       6   0  130.341  12.570                                         
   635 Wojciechowski Andrzej           3   62                  11:54:46     1029.88 162.57      20      133.644   0.000                                         
   636 Borowski Dariusz                2   21              G M 11:46:11     1029.72 162.83       7   3  124.785  12.560                                         
   637 Szczepaniak Robert              1   28              G   11:40:15     1029.24 163.08      46      118.620   0.000                                         
   638 Grzegrzółka Jan                 3   39             RG   11:59:40     1029.07 163.34      17      138.581   0.000                                         
   639 Bąk Bogusław i Kamil            3   12              G   12:05:57     1028.99 163.59       8      145.036   0.000                                         
   640 Wojciechowski Jarosław          3   47             RG   11:54:54     1028.94 163.85      13      133.659   0.000                                         
   641 Glinka Dariusz                  1   84             R    11:45:27     1028.62 164.11      31      123.897   0.000                                         
   642 Szczepaniak Robert              1   17              G   11:40:20     1028.50 164.36      47      118.620   0.000                                         
   643 Kulczyński Mieczysław           3   24              G M 11:52:17     1028.47 164.62       4   1  130.907  12.530                                         
   644 Pindelski Krzysztof             2   38             RG   11:49:29     1028.44 164.87       3   1  128.023  12.530                                         
   645 Peterek Kazimierz               2   41             RG   11:51:27     1028.41 165.13       6   0  130.042  12.530                                         
   646 Bugalski Arkadiusz              1   43              G   11:39:18     1028.29 165.39  84-  1-  1  117.533  12.520                                         
   647 Mączko Grzegorz                 1   22              G   11:38:29     1028.27 165.64       3   1  116.691  12.520                                         
   648 Borowski Dariusz                2   44             RG   11:46:22     1028.17 165.90       8      124.785   0.000                                         
   649 Bąk Bogusław i Kamil            3   71             R    12:06:06     1027.90 166.15       9      145.036   0.000                                         
   650 Szczepaniak Robert              1   50             RG   11:40:26     1027.61 166.41      48      118.620   0.000                                         
   651 Borowski Dariusz                2   41             RG M 11:46:26     1027.60 166.67       9      124.785   0.000                                         
   652 Peterek Kazimierz               2    3              G   11:51:33     1027.59 166.92       7   0  130.042  12.500                                         
   653 Lewandowski Kazimierz           3   24              G M 11:52:24     1027.57 167.18      20      130.912   0.000                                         
   654 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   38             RG M 11:53:03     1027.36 167.43      13      131.554   0.000                                         
   655 Peterek Kazimierz               2   21              G   11:51:35     1027.32 167.69       8      130.042   0.000                                         
   656 Antosiewicz Bogdan              3    9              G   12:14:39     1027.08 167.95      24      153.702   0.000                                         
   657 Chojnacki M. i  Z.              2   60             R    11:49:42     1027.04 168.20       7   3  128.072  12.480                                         
   658 Kwiatkowski Andrzej             2   35              G   11:51:57     1026.95 168.46      12      130.371   0.000                                         
   659 Szczepaniak Robert              1   36             RG   11:40:31     1026.87 168.71      49      118.620   0.000                                         
   660 Magdziarz Mariusz               2   31             RG   11:51:56     1026.85 168.97       7   0  130.341  12.470                                         
   661 Rurka Marcin                    1   23              G   11:42:12     1026.73 169.23       4   0  120.333  12.460                                         
   662 Kisiel Robert i Staś            2   67             R    11:51:05     1026.65 169.48       8      129.444   0.000                                         
   663 Szczepaniak Robert              1   95             R    11:40:33     1026.57 169.74      50      118.620   0.000                                         
   664 Wilczek Edward                  2   35             RG   11:54:15     1026.48 169.99      27      132.673   0.000                                         
   665 Tarka Stanisław                 2   10              G   11:50:16     1026.47 170.25      24      128.583   0.000                                         
   666 Wilczek Edward                  2   36             RG   11:54:16     1026.35 170.51      28      132.673   0.000                                         
   667 Piekarniak Mariusz              2   63             R    11:48:01     1026.32 170.76      34      126.255   0.000                                         
   668 Kisiel Robert i Staś            2   93             R    11:51:08     1026.25 171.02       9      129.444   0.000                                         
   669 Kisiel Robert i Staś            2  168                  11:51:09     1026.11 171.27      10      129.444   0.000                                         
   669 Rawski Witold                   1   21              G   11:41:51     1026.11 171.27       5   2  119.901  12.430                                         
   671 Kwiatkowski Andrzej             2   61             R    11:52:04     1026.01 171.79      13      130.371   0.000                                         
   671 Kwiatkowski Andrzej             2   11              G   11:52:04     1026.01 171.79      14      130.371   0.000                                         
   671 Myszkowski Zenon                1   90             R    11:36:46     1026.01 171.79      19      114.674   0.000                                         
   674 Kwiatkowski Andrzej             2   34              G   11:52:05     1025.87 172.56      15      130.371   0.000                                         
   675 Kisiel Robert i Staś            2  137             R    11:51:12     1025.71 172.81      11      129.444   0.000                                         
   675 Wirtek Mariusz                  3   17             RG   11:53:12     1025.71 172.81  24-  1-  1  131.496  12.410                                         
   677 Michalak Paweł                  1    5              G   11:41:33     1025.69 173.32       2   0  119.544  12.400                                         
   678 Grzegrzółka Jan                 3    3              G M 12:00:07     1025.64 173.58      18      138.581   0.000                                         
   679 Myszkowski Zenon                1   89             R    11:36:49     1025.55 173.84      20      114.674   0.000                                         
   680 Szymaniak Jerzy                 2  124             R    11:48:21     1025.40 174.09       4   2  126.483  12.390                                         
   681 Sotek Mariusz                   1   58             R    11:42:23     1025.38 174.35      28      120.363   0.000                                         
   682 Arak Piotr                      1   60                  11:42:47     1025.30 174.60      32      120.763   0.000                                         
   683 Sotek Mariusz                   1   10              G   11:42:24     1025.24 174.86      29      120.363   0.000                                         
   684 Szymaniak Jerzy                 2   41              G   11:48:24     1024.98 175.12       5   2  126.483  12.380                                         
   685 Grzegrzółka Jan                 3    4              G   12:00:15     1024.63 175.37      19      138.581   0.000                                         
   686 Wilczek Edward                  2   30             RG   11:54:30     1024.50 175.63      29      132.673   0.000                                         
   687 Kisiel Robert i Staś            2  155             R    11:51:22     1024.35 175.88      12      129.444   0.000                                         
   687 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   22             RG   11:48:48     1024.35 175.88       6   2  126.814  12.360                                         
   689 Myszkowski Zenon                1   88             R    11:36:57     1024.33 176.40      21      114.674   0.000                                         
   690 Więsik Dariusz                  3   10              G   12:12:31     1024.28 176.65       4   0  151.099  12.350                                         
   691 Jobda Arkadiusz                 3   19             RG   12:00:57     1024.25 176.91  23-  1-  1  139.247  12.350                                         
   692 Tarka Stanisław                 2   15              G M 11:50:33     1024.16 177.16      25      128.583   0.000                                         
   693 Grzegrzółka Jan                 3   30             RG M 12:00:20     1024.00 177.42      20      138.581   0.000                                         
   694 Kowalski P. & Sobczyk M.        2    9              G M 11:48:52     1023.79 177.68       7   3  126.814  12.340                                         
   695 Kurek Wiesław                   3   11              G M 12:00:05     1023.58 177.93      22      138.269   0.000                                         
   696 Kwiatkowski Andrzej             2  129             R    11:52:23     1023.45 178.19      16      130.371   0.000                                         
   697 Rawski Witold                   1   52                  11:42:10     1023.34 178.44       6   2  119.901  12.330                                         
   698 Kisiel Robert i Staś            2  112             R    11:51:30     1023.27 178.70      13      129.444   0.000                                         
   699 Kowalski P. & Sobczyk M.        2    4              G M 11:48:56     1023.24 178.96       8      126.814   0.000                                         
   700 Sadowski Marek                  2   47              G   11:49:29     1023.17 179.21      13      127.368   0.000                                         
   701 Kwiatkowski Andrzej             2   31              G M 11:52:26     1023.05 179.47      17      130.371   0.000                                         
   702 Kisiel Robert i Staś            2  130             R    11:51:32     1023.00 179.72      14      129.444   0.000                                         
   703 Myszkowski Zenon                1   15              G M 11:37:06     1022.96 179.98      22      114.674   0.000                                         
   704 Sotek Mariusz                   1   83             R    11:42:40     1022.92 180.24      30      120.363   0.000                                         
   705 Lewandowski Kazimierz           3   62             R    11:52:59     1022.88 180.49      21      130.912   0.000                                         
   706 Lewandowski Kazimierz           3    4              G   11:53:00     1022.75 180.75      22      130.912   0.000                                         
   707 Wilczek Edward                  2   66             R    11:54:44     1022.66 181.00      30      132.673   0.000                                         
   707 Woźniak Wit                     3   27             RG M 12:03:33     1022.66 181.00      28      141.689   0.000                                         
   709 Burkowski Paweł                 3   10              G   12:01:00     1022.46 181.52       6   1  139.054  12.280                                         
   710 Lewandowski Kazimierz           3   19              G   11:53:03     1022.35 181.77      23      130.912   0.000                                         
   711 Kwiatkowski Andrzej             2   75             R    11:52:33     1022.12 182.03      18      130.371   0.000                                         
   712 Antosiewicz Bogdan              3   22              G   12:15:23     1022.07 182.28      25      153.702   0.000                                         
   713 Piekarniak Mariusz              2   69             R    11:48:32     1022.03 182.54      35      126.255   0.000                                         
   714 Głażewski Jerzy                 3   63             R    12:01:06     1021.99 182.80       2   1  139.093  12.260                                         
   715 Michniewski Tomasz              3   39             RG   11:55:01     1021.97 183.05       4   1  132.873  12.260                                         
   716 Kwiatkowski Andrzej             2   16              G   11:52:35     1021.85 183.31      19      130.371   0.000                                         
   717 Piekarniak Mariusz              2  111                  11:48:36     1021.48 183.56      36      126.255   0.000                                         
   717 Piekarniak Mariusz              2   15              G   11:48:36     1021.48 183.56      37      126.255   0.000                                         
   719 Kwiatkowski Andrzej             2   46             RG   11:52:40     1021.18 184.08      20      130.371   0.000                                         
   719 Woźniak Wit                     3   75                  12:03:45     1021.18 184.08      29      141.689   0.000                                         
   721 Kwiatkowski Andrzej             2   82             R    11:52:41     1021.05 184.59      21      130.371   0.000                                         
   721 Pindelski Krzysztof             2   29              G   11:50:23     1021.05 184.59       4   1  128.023  12.230                                         
   723 Bielski Jacek                   3    1              G M 11:55:37     1020.90 185.10       3   2  133.346  12.230                                         
   724 Wilczek Edward                  2   94             R    11:54:58     1020.82 185.36      31      132.673   0.000                                         
   725 Piekarniak Mariusz              2   23              G   11:48:41     1020.79 185.61      38      126.255   0.000                                         
   726 Tarka Stanisław                 2    3              G   11:50:58     1020.77 185.87      26      128.583   0.000                                         
   727 Myszkowski Zenon                1   14              G M 11:37:21     1020.69 186.12      23      114.674   0.000                                         
   728 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   40             RG   11:53:54     1020.59 186.38      14      131.554   0.000                                         
   729 Piekarniak Mariusz              2   55             R    11:48:43     1020.52 186.64      39      126.255   0.000                                         
   730 Borowski Dariusz                2   66             R    11:47:17     1020.46 186.89      10      124.785   0.000                                         
   731 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   14              G   11:53:56     1020.33 187.15      15      131.554   0.000                                         
   732 Kisiel Robert i Staś            2   47              G   11:51:53     1020.18 187.40      15      129.444   0.000                                         
   733 Burkowski Paweł                 3    8              G M 12:01:19     1020.08 187.66       7   2  139.054  12.190                                         
   734 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   10              G   11:54:00     1019.80 187.92      16      131.554   0.000                                         
   735 Szpadzik Joanna i Marcin        1   25              G   11:49:09     1019.69 188.17      30      126.595   0.000                                         
   736 Kujawiak Jan                    1   48             RG M 11:40:41     1019.59 188.43       3   1  117.949  12.180                                         
   737 Grzegrzółka Jan                 3   16              G   12:00:56     1019.48 188.68      21      138.581   0.000                                         
   738 Bielski Jacek                   3   27             RG M 11:55:48     1019.47 188.94       4   3  133.346  12.170                                         
   739 Lewandowski Kazimierz           3   49             RG   11:53:26     1019.30 189.20      24      130.912   0.000                                         
   740 Myszkowski Zenon                1   20              G   11:37:31     1019.17 189.45      24      114.674   0.000                                         
   741 Puchała Sylwester               2   19              G   11:49:15     1019.04 189.71      22      126.616   0.000                                         
   742 Widłak Adam                     3   50             RG   12:04:13     1018.60 189.96       9      141.806   0.000                                         
   743 Chojnacki M. i  Z.              2   42             RG   11:50:46     1018.33 190.22       8      128.072   0.000                                         
   744 Kwiatkowski Andrzej             2    9              G   11:53:02     1018.26 190.48      22      130.371   0.000                                         
   745 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   58             R    11:54:12     1018.22 190.73      17      131.554   0.000                                         
   746 Peterek Kazimierz               2   45             RG   11:52:43     1018.21 190.99       9      130.042   0.000                                         
   747 Lewandowski Kazimierz           3    7              G M 11:53:35     1018.11 191.24      25      130.912   0.000                                         
   747 Widłak Adam                     3   63             R    12:04:17     1018.11 191.24      10      141.806   0.000                                         
   747 Wojciechowski Andrzej           3   32              G   11:56:16     1018.11 191.24      21      133.644   0.000                                         
   750 Bąk Bogusław i Kamil            3    8              G   12:07:30     1017.80 192.01      10      145.036   0.000                                         
   750 Mączko Grzegorz                 1   36             RG M 11:39:39     1017.80 192.01       4   2  116.691  12.120                                         
   750 Mączko Grzegorz                 1   12              G M 11:39:39     1017.80 192.01       5   3  116.691  12.120                                         
   753 Bielski Jacek                   3    2              G M 11:56:01     1017.78 192.78       5   4  133.346  12.110                                         
   754 Sadowski Marek                  2    3              G M 11:50:09     1017.72 193.04      14      127.368   0.000                                         
   755 Mączko Grzegorz                 1    9              G M 11:39:40     1017.65 193.29       6   4  116.691  12.100                                         
   756 Więsik Dariusz                  3   48             RG   12:13:29     1017.62 193.55       5   0  151.099  12.100                                         
   757 Wojciechowski Andrzej           3   38              G   11:56:20     1017.59 193.80      22      133.644   0.000                                         
   758 Fabisiak Rafał                  3    2              G M 11:53:35     1017.57 194.06       4   4  130.843  12.090                                         
   759 Więsik Dariusz                  3   17              G   12:13:30     1017.50 194.32       6   0  151.099  12.090                                         
   760 Bielski Jacek                   3   33             RG   11:56:05     1017.26 194.57       6   4  133.346  12.080                                         
   761 Peterek Kazimierz               2   55                  11:52:51     1017.15 194.83      10      130.042   0.000                                         
   762 Pindelski Krzysztof             2    6              G   11:50:52     1017.13 195.08       5   1  128.023  12.080                                         
   763 Więsik Dariusz                  3   34             RG   12:13:34     1017.05 195.34       7   0  151.099  12.070                                         
   764 Borowski Dariusz                2   42             RG   11:47:42     1016.99 195.60      11      124.785   0.000                                         
   764 Borowski Dariusz                2    8              G   11:47:42     1016.99 195.60      12      124.785   0.000                                         
   766 Burkowski Paweł                 3   25              G M 12:01:45     1016.85 196.11       8      139.054   0.000                                         
   767 Czasak Marcin                   2   15              G M 11:52:50     1016.79 196.36       2   2  129.979  12.060                                         
   768 Piekarniak Mariusz              2   66             R    11:49:11     1016.68 196.62      40      126.255   0.000                                         
   769 Konopka Jarosław                1   10              G M 11:39:29     1016.66 196.88  59-  1-  1  116.391  12.050                                         
   770 Bąk Bogusław i Kamil            3   23              G   12:07:40     1016.61 197.13      11      145.036   0.000                                         
   771 Czasak Marcin                   2   37             RG M 11:52:52     1016.52 197.39       3   3  129.979  12.040                                         
   772 Posiewka Andrzej                2   20              G M 11:50:21     1016.22 197.64       3   2  127.383  12.040                                         
   773 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   37             RG   11:54:28     1016.12 197.90      18      131.554   0.000                                         
   774 Kuźmiński Andrzej               3   23              G M 11:51:47     1016.03 198.16      12      128.815   0.000                                         
   775 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11              G   11:49:37     1015.88 198.41      31      126.595   0.000                                         
   776 Woźniak Wit                     3   11              G M 12:04:29     1015.81 198.67      30      141.689   0.000                                         
   777 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   64             R    11:54:31     1015.73 198.92      19      131.554   0.000                                         
   778 Markowski Krzysztof             3   13              G M 12:02:29     1015.46 199.18       4   2  139.609  12.020                                         
   779 Antosiewicz Bogdan              3   34              G M 12:16:24     1015.21 199.44      26      153.702   0.000                                         
   780 Wojciechowski Jarosław          3   52                M 11:56:43     1014.75 199.69      14      133.659   0.000                                         
   781 Szymaniak Jerzy                 2  121             R    11:49:43     1014.16 199.95       6   2  126.483  12.000                                         
   782 Kulczyński Mieczysław           3   35             RG M 11:54:05     1014.13 200.20       5   2  130.907  12.000                                         
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   783 Piekarniak Mariusz              2   22              G   11:49:30     1014.10   0.00      41      126.255   0.000                                         
   784 Skiba Włodzimierz               2   11              G   11:54:32     1014.06   0.00       2      131.355   0.000                                         
   785 Wilczek Edward                  2    3              G   11:55:50     1014.06   0.00      32      132.673   0.000                                         
   786 Arak Piotr                      1   69             R    11:44:06     1013.96   0.00      33      120.763   0.000                                         
   787 Kwiatkowski Andrzej             2   98             R    11:53:35     1013.90   0.00      23      130.371   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 

 

            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 03.05.17 Głogowiec 2                              
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Szpadzik Joanna Marcin          1    55    7    31   104.67     
              2 Woźniak         Wit             3    79    7    30   104.17     
              3 Kurek           Wiesław         3    50    7    22   103.95     
              4 Lewandowski     Kazimierz       3    57    7    25   103.89     
              5 Dąbrowski       Tomasz          1    77    7    30   103.74     
              6 Puchała         Sylwester       2    55    7    22   103.54     
              7 Glinka          Dariusz         1    78    7    31   103.30     
              8 Arak            Piotr           1    98    7    32   103.18     
              9 Tarka           Stanisław       2    61    7    26   103.05     
             10 Antosiewicz     Bogdan          3    92    7    26   103.00     
             11 Szczepaniak     Robert          1    80    7    50   102.98     
             12 Piekarniak      Mariusz         2    88    7    40   102.16     
             13 Szklarz         Marian          3    36    7    16   101.94     
             14 Sotek           Mariusz         1    80    7    30   101.86     
             15 Grzegrzółka     Jan             3    63    7    21   101.49     
             16 Lewandowski Jer i Marcin        3    67    7    19    99.84     
             17 Wilczek         Edward          2    82    7    31    99.68     
             18 Myszkowski      Zenon           1   100    7    24    98.01     
             19 Wojciechowski   Andrzej         3    89    7    22    97.56     
             20 Łuczak          Marek           3    22    7     7    96.83     
             21 Kwiatkowski     Andrzej         2   108    7    22    95.99     
             22 Widłak          Adam            3    49    7    10    95.41     
             23 Wojciechowski   Jarosław        3    85    7    14    94.56     
             24 Kisiel Robert i Staś            2   132    7    15    94.25     
             25 Kuźmiński       Andrzej         3    55    7    12    94.08     
             26 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2    30    7     8    93.73     
             27 Peterek         Kazimierz       2    58    7    10    93.55     
             28 Bąk Bogusław i  Kamil           3    74    7    11    93.39     
             29 Chojnacki       M. i  Z.        2    42    7     8    93.16     
             30 Sadowski        Marek           2    80    7    14    92.70     
             31 Borowski        Dariusz         2    40    7    12    92.57     
             32 Burkowski       Paweł           3    44    7     8    92.54     
             33 Więsik          Dariusz         3    38    7     7    89.98     
             34 Magdziarz       Mariusz         2    43    7     7    89.81     
             35 Szymaniak       Jerzy           2    87    6     6    77.59     
             36 Rawski          Witold          1    77    6     6    77.46     
             37 Mączko          Grzegorz        1    45    6     6    76.37     
             38 Bielski         Jacek           3    37    6     6    74.77     
             39 Sadowski Sławom Piotr           1    54    5     5    64.38     
             40 Pindelski       Krzysztof       2    41    5     5    63.65     
             41 Kulczyński      Mieczysław      3    50    5     5    63.32     
             42 Rurka           Marcin          1    31    4     4    53.49     
             43 Markowski       Krzysztof       3    42    4     4    53.23     
             44 Krupa           Łukasz          3    31    4     4    52.59     
             45 Michniewski     Tomasz          3    44    4     4    52.02     
             46 Fabisiak        Rafał           3    15    4     4    51.47     
             47 Kujawiak        Jan             1    60    3     3    39.34     
             48 Posiewka        Andrzej         2    21    3     3    38.29     
             49 Czasak          Marcin          2    39    3     3    37.09     
             50 Sekuła          Wiesław         3    52    2     2    27.47     
             51 Jaworski        Mateusz         3     9    2     2    26.98     
             52 Pyl             Jan             1    39    2     2    25.74     
             53 Michalak        Paweł           1    42    2     2    25.44     
             54 Głażewski       Jerzy           3    35    2     2    25.10     
             55 Żołądek         Marcin          3     8    1     1    14.31     
             56 Oracz           Paweł           2    24    1     1    13.78     
             57 Tokarski Waldem Michał          1    41    1     1    13.68     
             58 Jaworski        Krzysztof       2    47    1     1    13.40     
             59 Belka           Stanisław       1    44    1     1    13.36     
             60 Szczepaniak     Ludwik          1    35    1     1    13.12     
             61 Skiba           Włodzimierz     2    26    1     1    12.60     
             62 Bugalski        Arkadiusz       1    84    1     1    12.52     
             63 Wirtek          Mariusz         3    24    1     1    12.41     
             64 Jobda           Arkadiusz       3    23    1     1    12.35     
             65 Konopka         Jarosław        1    59    1     1    12.05     
             66 Bąk             Dariusz         3    20    0     0     0.00     
             67 Walczak         Dariusz         1    42    0     0     0.00     
             68 Borkowski       Jerzy           1    16    0     0     0.00     
             69 Styczek         Maciej          1    52    0     0     0.00     
             70 Toporowicz      Tadeusz         1    39    0     0     0.00     
             71 Rokita          Sławomir        2    30    0     0     0.00     
             72 Zieliński       Jan             2    26    0     0     0.00     
             73 Zduńczyk        Wojciech        3    20    0     0     0.00     
             74 Zelman          Marcin          3    28    0     0     0.00     
             75 Wypustek        Grzegorz        3    18    0     0     0.00     
             76 Szczęsny        Marek           3    23    0     0     0.00     
             77 Bolek           Marian          1    13    0     0     0.00     
             78 Jaszczyk        Mieczysław      2    26    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7   14    209.31  59.8         
    2    3 Kurek           Wiesław         3  7  7   14    208.23  42.1         
    3    5 Woźniak         Wit             3  7  7   14    208.07  43.8         
    4    9 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7   14    207.06  45.4         
    5    7 Arak            Piotr           1  7  7   14    206.72  39.2         
    6    4 Piekarniak      Mariusz         2  7  7   14    206.31  46.5         
    7    2 Sotek           Mariusz         1  7  7   14    206.28  37.6         
    8   14 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7   14    206.28  40.6         
    9   12 Glinka          Dariusz         1  7  7   14    205.95  40.9         
   10   11 Tarka           Stanisław       2  7  7   14    205.80  37.4         
   11   10 Szczepaniak     Robert          1  7  7   14    205.74  52.8         
   12    6 Grzegrzółka     Jan             3  7  7   14    205.18  44.3         
   13   17 Puchała         Sylwester       2  7  7   14    204.79  30.9         
   14   13 Szklarz         Marian          3  7  7   14    204.51  31.8         
   15   16 Wilczek         Edward          2  7  7   14    201.52  34.2         
   16   23 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7   14    200.58  26.8         
   17    8 Łuczak          Marek           3  7  7   14    200.14  31.3         
   18   18 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7   14    198.36  25.0         
   19   15 Widłak          Adam            3  7  7   14    197.60  28.7         
   20   20 Myszkowski      Zenon           1  7  7   14    197.50  24.0         
   21   19 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7   14    194.86  25.9         
   22   28 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7   14    194.17  23.1         
   23   21 Burkowski       Paweł           3  7  7   14    191.74  30.8         
   24   31 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7   14    188.65  17.4         
   25   29 Kisiel Robert i Staś            2  7  7   14    187.94  11.0         
   26   27 Sadowski        Marek           2  7  7   14    187.16  16.0         
   27   35 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  7  7   14    185.00  25.0         
   28   32 Borowski        Dariusz         2  7  7   14    184.99  25.0         
   29   36 Bąk Bogusław i  Kamil           3  7  7   14    183.31  16.8         
   30   24 Szymaniak       Jerzy           2  7  6   13    173.91   8.7         
   31   22 Bielski         Jacek           3  7  6   13    173.84  21.8         
   32   42 Kuźmiński       Andrzej         3  6  7   13    169.85  15.7         
   33   33 Rawski          Witold          1  7  6   13    169.69   9.3         
   34   43 Peterek         Kazimierz       2  5  7   12    159.50  12.6         
   35   40 Mączko          Grzegorz        1  6  6   12    155.40  12.5         
   36   34 Markowski       Krzysztof       3  7  4   11    145.29  14.9         
   37   48 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  7   11    144.76  13.5         
   38   41 Kulczyński      Mieczysław      3  6  5   11    141.47  10.9         
   39   37 Krupa           Łukasz          3  7  4   11    139.65  18.5         
   40   38 Rurka           Marcin          1  6  4   10    135.16  15.2         
   41   44 Pindelski       Krzysztof       2  5  5   10    129.49  11.2         
   42   26 Sekuła          Wiesław         3  7  2    9    123.20  20.3         
   43   46 Sadowski Sławom Piotr           1  4  5    9    118.71   8.2         
   44   54 Więsik          Dariusz         3  2  7    9    116.46  13.0         
   45   55 Magdziarz       Mariusz         2  2  7    9    115.62  10.1         
   46   25 Żołądek         Marcin          3  7  1    8    110.40  23.5         
   47   30 Konopka         Jarosław        1  7  1    8    104.78   8.3         
   48   47 Kujawiak        Jan             1  4  3    7     91.77   6.4         
   49   39 Kapusta         Andrzej         1  6 --    6     80.62  13.3         
   50   45 Wirtek          Mariusz         3  4  1    5     67.71   8.8         
   51   63 Fabisiak        Rafał           3  1  4    5     64.45  14.3         
   52   52 Czasak          Marcin          2  2  3    5     64.39   8.1         
   53   50 Michalak        Paweł           1  3  2    5     63.95   5.7         
   54 ---- Michniewski     Tomasz          3 --  4    4     52.02   9.1         
   55   60 Jaworski        Mateusz         3  1  2    3     40.44  12.5         
   56   53 Belka           Stanisław       1  2  1    3     40.36   3.2         
   57   49 Walczak         Dariusz         1  3  0    3     39.99   2.6         
   58   83 Posiewka        Andrzej         2  0  3    3     38.29   3.6         
   59   56 Jobda           Arkadiusz       3  2  1    3     37.86   5.9         
   60   51 Wypustek        Grzegorz        3  3  0    3     36.34   5.7         
   61   59 Oracz           Paweł           2  1  1    2     27.26   3.1         
   62   65 Tokarski Waldem Michał          1  1  1    2     26.38   2.3         
   63   62 Szczepaniak     Ludwik          1  1  1    2     26.35   2.9         
   64   66 Jaworski        Krzysztof       2  1  1    2     26.03   3.0         
   65   70 Pyl             Jan             1  0  2    2     25.74   2.6         
   66   64 Bugalski        Arkadiusz       1  1  1    2     25.27   1.0         
   67   76 Głażewski       Jerzy           3  0  2    2     25.10   2.3         
   68   57 Zduńczyk        Wojciech        3  2  0    2     24.34   2.5         
   69   58 Toporowicz      Tadeusz         1  1  0    1     13.67   1.2         
   70   61 Zieliński       Jan             2  1  0    1     13.43   2.0         
   71   79 Skiba           Włodzimierz     2  0  1    1     12.60   1.4         
   72   67 Styczek         Maciej          1  1  0    1     12.55   0.9         
   73   68 Borkowski       Jerzy           1  1  0    1     12.52   2.9         
   74   69 Okrasa          Stanisław       3  1 --    1     12.03   1.7         
   75 ---- Bąk             Dariusz         3 --  0    0      0.00   0.0         
   76   71 Pakuła          Janusz          1  0 --    0      0.00   0.0         
   77   72 Dłubak          Jerzy           1  0 --    0      0.00   0.0         
   78   73 Iwańczyk        Stanisław       2  0 --    0      0.00   0.0         
   79   74 Przepiórka      Jan             2  0 --    0      0.00   0.0         
   80   75 Rokita          Sławomir        2  0  0    0      0.00   0.0         
   81   77 Nowak           Adam            3  0 --    0      0.00   0.0         
   82   78 Zelman          Marcin          3  0  0    0      0.00   0.0         
   83   80 Szczęsny        Marek           3  0  0    0      0.00   0.0         
   84   81 Bolek           Marian          1  0  0    0      0.00   0.0         
   85   82 Jaszczyk        Mieczysław      2  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    149.66  59.8         
    2    3 Kurek           Wiesław         3  5  5   10    148.78  42.1         
    3    4 Woźniak         Wit             3  5  5   10    148.68  43.8         
    4    9 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5   10    148.16  45.4         
    5    7 Arak            Piotr           1  5  5   10    147.91  39.2         
    6   10 Puchała         Sylwester       2  5  5   10    147.81  30.9         
    7    6 Szklarz         Marian          3  5  5   10    147.68  31.8         
    8    2 Sotek           Mariusz         1  5  5   10    147.57  37.6         
    9   11 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    147.44  52.8         
   10   12 Glinka          Dariusz         1  5  5   10    147.41  40.9         
   11    5 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    147.31  44.3         
   12    8 Piekarniak      Mariusz         2  5  5   10    147.17  46.5         
   13   15 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    147.11  40.6         
   14   17 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    146.24  37.4         
   15   13 Łuczak          Marek           3  5  5   10    144.82  31.3         
   16   16 Wilczek         Edward          2  5  5   10    144.20  34.2         
   17   23 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5   10    144.10  26.8         
   18   14 Widłak          Adam            3  5  5   10    142.38  28.7         
   19   18 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5   10    142.25  25.0         
   20   22 Myszkowski      Zenon           1  5  5   10    141.30  24.0         
   21   19 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    140.05  30.8         
   22   28 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5   10    139.77  23.1         
   23   21 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5   10    139.40  25.9         
   24   26 Sadowski        Marek           2  5  5   10    135.77  16.0         
   25   31 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  5  5   10    135.64  25.0         
   26   29 Borowski        Dariusz         2  5  5   10    134.44  25.0         
   27   20 Bielski         Jacek           3  5  5   10    134.34  21.8         
   28   36 Bąk Bogusław i  Kamil           3  5  5   10    131.71  16.8         
   29   37 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5   10    131.04  15.7         
   30   35 Mączko          Grzegorz        1  5  5   10    130.05  12.5         
   31   32 Pindelski       Krzysztof       2  5  5   10    129.49  11.2         
   32   34 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5   10    129.12  10.9         
   33   43 Kwiatkowski     Andrzej         2  4  5    9    120.69  17.4         
   34   42 Peterek         Kazimierz       2  4  5    9    120.35  12.6         
   35   30 Markowski       Krzysztof       3  5  4    9    119.84  14.9         
   36   40 Sadowski Sławom Piotr           1  4  5    9    118.71   8.2         
   37   38 Krupa           Łukasz          3  5  4    9    115.44  18.5         
   38   41 Rurka           Marcin          1  4  4    8    107.66  15.2         
   39   45 Chojnacki       M. i  Z.        2  3  5    8    107.39  13.5         
   40   48 Kisiel Robert i Staś            2  3  5    8    107.00  11.0         
   41   46 Rawski          Witold          1  3  5    8    104.55   9.3         
   42   25 Sekuła          Wiesław         3  5  2    7     96.69  20.3         
   43   54 Więsik          Dariusz         3  2  5    7     92.30  13.0         
   44   53 Szymaniak       Jerzy           2  2  5    7     92.24   8.7         
   45   55 Magdziarz       Mariusz         2  2  5    7     90.58  10.1         
   46   24 Żołądek         Marcin          3  5  1    6     84.44  23.5         
   47   33 Konopka         Jarosław        1  5  1    6     77.89   8.3         
   48   39 Wirtek          Mariusz         3  4  1    5     67.71   8.8         
   49   27 Kapusta         Andrzej         1  5 --    5     67.18  13.3         
   50   52 Kujawiak        Jan             1  2  3    5     66.25   6.4         
   51   62 Fabisiak        Rafał           3  1  4    5     64.45  14.3         
   52   50 Czasak          Marcin          2  2  3    5     64.39   8.1         
   53   47 Michalak        Paweł           1  3  2    5     63.95   5.7         
   54 ---- Michniewski     Tomasz          3 --  4    4     52.02   9.1         
   55   59 Jaworski        Mateusz         3  1  2    3     40.44  12.5         
   56   51 Belka           Stanisław       1  2  1    3     40.36   3.2         
   57   44 Walczak         Dariusz         1  3  0    3     39.99   2.6         
   58   83 Posiewka        Andrzej         2  0  3    3     38.29   3.6         
   59   56 Jobda           Arkadiusz       3  2  1    3     37.86   5.9         
   60   49 Wypustek        Grzegorz        3  3  0    3     36.34   5.7         
   61   58 Oracz           Paweł           2  1  1    2     27.26   3.1         
   62   63 Tokarski Waldem Michał          1  1  1    2     26.38   2.3         
   63   61 Szczepaniak     Ludwik          1  1  1    2     26.35   2.9         
   64   64 Jaworski        Krzysztof       2  1  1    2     26.03   3.0         
   65   68 Pyl             Jan             1  0  2    2     25.74   2.6         
   66   75 Głażewski       Jerzy           3  0  2    2     25.10   2.3         
   67   57 Toporowicz      Tadeusz         1  1  0    1     13.67   1.2         
   68   60 Zieliński       Jan             2  1  0    1     13.43   2.0         
   69   79 Skiba           Włodzimierz     2  0  1    1     12.60   1.4         
   70   65 Styczek         Maciej          1  1  0    1     12.55   0.9         
   71   66 Borkowski       Jerzy           1  1  0    1     12.52   2.9         
   72   71 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1    1     12.52   1.0         
   73   67 Okrasa          Stanisław       3  1 --    1     12.03   1.7         
   74 ---- Bąk             Dariusz         3 --  0    0      0.00   0.0         
   75   69 Pakuła          Janusz          1  0 --    0      0.00   0.0         
   76   70 Dłubak          Jerzy           1  0 --    0      0.00   0.0         
   77   72 Iwańczyk        Stanisław       2  0 --    0      0.00   0.0         
   78   73 Przepiórka      Jan             2  0 --    0      0.00   0.0         
   79   74 Rokita          Sławomir        2  0  0    0      0.00   0.0         
   80   76 Nowak           Adam            3  0 --    0      0.00   0.0         
   81   77 Zduńczyk        Wojciech        3  0  0    0      0.00   2.5         
   82   78 Zelman          Marcin          3  0  0    0      0.00   0.0         
   83   80 Szczęsny        Marek           3  0  0    0      0.00   0.0         
   84   81 Bolek           Marian          1  0  0    0      0.00   0.0         
   85   82 Jaszczyk        Mieczysław      2  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    4 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5   10    146.80  45.4         
    2    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    145.33  59.8         
    3    2 Sotek           Mariusz         1  5  5   10    145.10  37.6         
    4    8 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    141.19  44.3         
    5    7 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5   10    139.94  25.0         
    6   11 Wilczek         Edward          2  5  5   10    139.31  34.2         
    7   12 Glinka          Dariusz         1  5  5   10    137.30  40.9         
    8   14 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    136.59  52.8         
    9    3 Arak            Piotr           1  5  4    9    132.08  39.2         
   10    6 Dąbrowski       Tomasz          1  5  4    9    130.44  40.6         
   11    9 Łuczak          Marek           3  5  4    9    125.85  31.3         
   12   16 Tarka           Stanisław       2  4  5    9    124.42  37.4         
   13   15 Myszkowski      Zenon           1  4  5    9    119.32  24.0         
   14   21 Antosiewicz     Bogdan          3  3  5    8    114.29  26.8         
   15   10 Piekarniak      Mariusz         2  5  3    8    113.74  46.5         
   16    5 Woźniak         Wit             3  5  3    8    109.47  43.8         
   17   13 Burkowski       Paweł           3  5  3    8    107.41  30.8         
   18   22 Sadowski        Marek           2  3  5    8    105.81  16.0         
   19   26 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  5    8    105.64  23.1         
   20   17 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  4  4    8    104.46  25.0         
   21   18 Borowski        Dariusz         2  4  4    8    104.17  25.0         
   22   27 Szklarz         Marian          3  2  5    7    101.58  31.8         
   23   30 Puchała         Sylwester       2  2  5    7     98.79  30.9         
   24   20 Wojciechowski   Jarosław        3  4  3    7     89.43  25.9         
   25   25 Bielski         Jacek           3  3  4    7     87.37  21.8         
   26   28 Kurek           Wiesław         3  2  4    6     83.63  42.1         
   27   31 Mączko          Grzegorz        1  2  4    6     76.50  12.5         
   28   32 Kuźmiński       Andrzej         3  2  4    6     75.58  15.7         
   29   23 Bąk Bogusław i  Kamil           3  3  2    5     65.51  16.8         
   30   19 Sekuła          Wiesław         3  4  1    5     65.42  20.3         
   31   38 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  3    4     53.62  13.5         
   32   74 Fabisiak        Rafał           3  0  4    4     51.47  14.3         
   33   39 Czasak          Marcin          2  1  3    4     50.19   8.1         
   34   24 Konopka         Jarosław        1  3  1    4     49.87   8.3         
   35   34 Rawski          Witold          1  1  2    3     41.18   9.3         
   36   37 Jaworski        Mateusz         3  1  2    3     40.44  12.5         
   37   59 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  3    3     39.34  17.4         
   38   41 Krupa           Łukasz          3  1  2    3     38.40  18.5         
   39   33 Kisiel Robert i Staś            2  2  1    3     37.72  11.0         
   40   29 Wirtek          Mariusz         3  2  0    2     28.41   8.8         
   41   70 Szymaniak       Jerzy           2  0  2    2     27.29   8.7         
   42   36 Pindelski       Krzysztof       2  1  1    2     26.88  11.2         
   43   35 Kujawiak        Jan             1  1  1    2     26.50   6.4         
   44   66 Markowski       Krzysztof       3  0  2    2     26.05  14.9         
   45   83 Posiewka        Andrzej         2  0  2    2     25.39   3.6         
   46   65 Kulczyński      Mieczysław      3  0  2    2     24.53  10.9         
   47   63 Oracz           Paweł           2  0  1    1     13.78   3.1         
   48 ---- Michniewski     Tomasz          3 --  1    1     13.34   9.1         
   49   43 Pyl             Jan             1  0  1    1     12.86   2.6         
   50   64 Głażewski       Jerzy           3  0  1    1     12.84   2.3         
   51   40 Jaworski        Krzysztof       2  1  0    1     12.63   3.0         
   52 ---- Bąk             Dariusz         3 --  0    0      0.00   0.0         
   53   42 Belka           Stanisław       1  0  0    0      0.00   3.2         
   54   44 Tokarski Waldem Michał          1  0  0    0      0.00   2.3         
   55   45 Walczak         Dariusz         1  0  0    0      0.00   2.6         
   56   46 Borkowski       Jerzy           1  0  0    0      0.00   2.9         
   57   47 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   2.9         
   58   48 Pakuła          Janusz          1  0 --    0      0.00   0.0         
   59   49 Dłubak          Jerzy           1  0 --    0      0.00   0.0         
   60   50 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0    0      0.00   8.2         
   61   51 Styczek         Maciej          1  0  0    0      0.00   0.9         
   62   52 Kapusta         Andrzej         1  0 --    0      0.00  13.3         
   63   53 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0    0      0.00   1.2         
   64   54 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0    0      0.00   1.0         
   65   55 Rurka           Marcin          1  0  0    0      0.00  15.2         
   66   56 Iwańczyk        Stanisław       2  0 --    0      0.00   0.0         
   67   57 Przepiórka      Jan             2  0 --    0      0.00   0.0         
   68   58 Rokita          Sławomir        2  0  0    0      0.00   0.0         
   69   60 Zieliński       Jan             2  0  0    0      0.00   2.0         
   70   61 Magdziarz       Mariusz         2  0  0    0      0.00  10.1         
   71   62 Peterek         Kazimierz       2  0  0    0      0.00  12.6         
   72   67 Nowak           Adam            3  0 --    0      0.00   0.0         
   73   68 Zduńczyk        Wojciech        3  0  0    0      0.00   2.5         
   74   69 Zelman          Marcin          3  0  0    0      0.00   0.0         
   75   71 Wypustek        Grzegorz        3  0  0    0      0.00   5.7         
   76   72 Okrasa          Stanisław       3  0 --    0      0.00   1.7         
   77   73 Skiba           Włodzimierz     2  0  0    0      0.00   1.4         
   78   75 Żołądek         Marcin          3  0  0    0      0.00  23.5         
   79   76 Więsik          Dariusz         3  0  0    0      0.00  13.0         
   80   77 Jobda           Arkadiusz       3  0  0    0      0.00   5.9         
   81   78 Widłak          Adam            3  0  0    0      0.00  28.7         
   82   79 Szczęsny        Marek           3  0  0    0      0.00   0.0         
   83   80 Michalak        Paweł           1  0  0    0      0.00   5.7         
   84   81 Bolek           Marian          1  0  0    0      0.00   0.0         
   85   82 Jaszczyk        Mieczysław      2  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    2 Kurek           Wiesław         3  5  5   10    148.40  42.1         
    2    7 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    147.56  59.8         
    3    5 Arak            Piotr           1  5  5   10    147.26  39.2         
    4   10 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    147.26  40.6         
    5    1 Piekarniak      Mariusz         2  5  5   10    146.93  46.5         
    6    8 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    146.71  37.4         
    7    9 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5   10    146.56  45.4         
    8   12 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    146.49  52.8         
    9   14 Glinka          Dariusz         1  5  5   10    146.10  40.9         
   10    3 Sotek           Mariusz         1  5  5   10    145.94  37.6         
   11   15 Woźniak         Wit             3  5  5   10    145.20  43.8         
   12    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    143.55  44.3         
   13   11 Szklarz         Marian          3  5  5   10    142.80  31.8         
   14   13 Wilczek         Edward          2  5  5   10    142.78  34.2         
   15   19 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5   10    142.78  26.8         
   16   16 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5   10    140.11  25.9         
   17   23 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5   10    137.86  23.1         
   18   17 Widłak          Adam            3  5  5   10    137.79  28.7         
   19   22 Kisiel Robert i Staś            2  5  5   10    135.03  11.0         
   20   27 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5   10    131.44  17.4         
   21   32 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  4  5    9    117.93  25.0         
   22   18 Bielski         Jacek           3  5  3    8    108.42  21.8         
   23   21 Wojciechowski   Andrzej         3  5  3    8    108.40  25.0         
   24   35 Myszkowski      Zenon           1  3  5    8    106.00  24.0         
   25   31 Sadowski Sławom Piotr           1  4  4    8    105.96   8.2         
   26   29 Krupa           Łukasz          3  5  3    8    101.94  18.5         
   27   24 Rawski          Witold          1  5  2    7     93.20   9.3         
   28   25 Burkowski       Paweł           3  5  2    7     92.57  30.8         
   29   42 Chojnacki       M. i  Z.        2  2  5    7     92.50  13.5         
   30   30 Szymaniak       Jerzy           2  4  3    7     92.31   8.7         
   31   26 Markowski       Krzysztof       3  5  2    7     91.73  14.9         
   32   39 Kuźmiński       Andrzej         3  3  4    7     90.68  15.7         
   33   50 Borowski        Dariusz         2  1  5    6     76.01  25.0         
   34   28 Sadowski        Marek           2  5  1    6     75.83  16.0         
   35    6 Łuczak          Marek           3  5  0    5     73.68  31.3         
   36   71 Puchała         Sylwester       2  0  5    5     71.93  30.9         
   37   20 Sekuła          Wiesław         3  5  0    5     68.02  20.3         
   38   36 Kujawiak        Jan             1  3  2    5     64.99   6.4         
   39   68 Peterek         Kazimierz       2  0  5    5     64.95  12.6         
   40   41 Kulczyński      Mieczysław      3  2  3    5     63.97  10.9         
   41   43 Bąk Bogusław i  Kamil           3  2  3    5     63.83  16.8         
   42   33 Rurka           Marcin          1  3  1    4     56.29  15.2         
   43   34 Wirtek          Mariusz         3  3  1    4     53.53   8.8         
   44   40 Mączko          Grzegorz        1  2  2    4     51.59  12.5         
   45   51 Jaworski        Mateusz         3  1  2    3     40.44  12.5         
   46   77 Fabisiak        Rafał           3  0  3    3     39.38  14.3         
   47   37 Konopka         Jarosław        1  3  0    3     39.15   8.3         
   48   38 Kapusta         Andrzej         1  3 --    3     38.89  13.3         
   49   57 Pindelski       Krzysztof       2  1  2    3     38.85  11.2         
   50   46 Belka           Stanisław       1  1  1    2     27.70   3.2         
   51   47 Czasak          Marcin          2  1  1    2     26.24   8.1         
   52   49 Jobda           Arkadiusz       3  1  1    2     25.85   5.9         
   53   67 Magdziarz       Mariusz         2  0  2    2     25.20  10.1         
   54   72 Głażewski       Jerzy           3  0  2    2     25.10   2.3         
   55   44 Zduńczyk        Wojciech        3  2  0    2     24.34   2.5         
   56   79 Więsik          Dariusz         3  0  2    2     24.17  13.0         
   57   45 Wypustek        Grzegorz        3  2  0    2     24.05   5.7         
   58   48 Toporowicz      Tadeusz         1  1  0    1     13.67   1.2         
   59   52 Zieliński       Jan             2  1  0    1     13.43   2.0         
   60   70 Jaworski        Krzysztof       2  0  1    1     13.40   3.0         
   61   53 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0    1     13.23   2.9         
   62   54 Walczak         Dariusz         1  1  0    1     13.02   2.6         
   63   55 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0    1     12.75   1.0         
   64   56 Tokarski Waldem Michał          1  1  0    1     12.70   2.3         
   65   76 Skiba           Włodzimierz     2  0  1    1     12.60   1.4         
   66   58 Michalak        Paweł           1  1  0    1     12.42   5.7         
   67 ---- Michniewski     Tomasz          3 --  1    1     12.26   9.1         
   68 ---- Bąk             Dariusz         3 --  0    0      0.00   0.0         
   69   59 Pyl             Jan             1  0  0    0      0.00   2.6         
   70   60 Borkowski       Jerzy           1  0  0    0      0.00   2.9         
   71   61 Pakuła          Janusz          1  0 --    0      0.00   0.0         
   72   62 Dłubak          Jerzy           1  0 --    0      0.00   0.0         
   73   63 Styczek         Maciej          1  0  0    0      0.00   0.9         
   74   64 Iwańczyk        Stanisław       2  0 --    0      0.00   0.0         
   75   65 Przepiórka      Jan             2  0 --    0      0.00   0.0         
   76   66 Rokita          Sławomir        2  0  0    0      0.00   0.0         
   77   69 Oracz           Paweł           2  0  0    0      0.00   3.1         
   78   73 Nowak           Adam            3  0 --    0      0.00   0.0         
   79   74 Zelman          Marcin          3  0  0    0      0.00   0.0         
   80   75 Okrasa          Stanisław       3  0 --    0      0.00   1.7         
   81   78 Żołądek         Marcin          3  0  0    0      0.00  23.5         
   82   80 Szczęsny        Marek           3  0  0    0      0.00   0.0         
   83   81 Bolek           Marian          1  0  0    0      0.00   0.0         
   84   82 Jaszczyk        Mieczysław      2  0  0    0      0.00   0.0         
   85   83 Posiewka        Andrzej         2  0  0    0      0.00   3.6         

 

 

Linki