PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Głogowiec 1 z dnia 30.04.17                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:55.  N 19:18:50.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  128.910 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   83                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  4818                           
      5.Ilość konkursów.......................:  964                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1330.71                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1114.65                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,10,27                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,39,27                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min.  0 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   27   │ 1653   │  311  │18.81│      
          │ 2  │ Baniocha                │   24   │ 1314   │  201  │15.30│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   32   │ 1851   │  452  │24.42│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   83   │ 4818   │  964  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601 21-62-75                                                              
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                        z lotu Głogowiec 1, w dniu 30.04.17                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Sotek Mariusz                   1   12              G   11:10:27     1330.71   0.21  90- 34-  7  120.363  15.000                                         
     2 Glinka Dariusz                  1   26              G   11:13:30     1325.10   0.42  93- 39-  7  123.897  15.000                                         
     3 Glinka Dariusz                  1    8              G   11:13:37     1323.45   0.62       2   0  123.897  14.990                                         
     4 Sotek Mariusz                   1   78             R    11:11:29     1315.68   0.83       2   0  120.363  14.990                                         
     5 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              G M 11:16:20     1314.14   1.04  67- 42-  7  126.595  14.990                                         
     6 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              G   11:16:21     1313.91   1.25       2   1  126.595  14.980                                         
     7 Dąbrowski Tomasz                1   23              G   11:10:06     1307.95   1.45  83- 35-  7  117.846  14.980                                         
     8 Piekarniak Mariusz              2   39              G   11:16:49     1304.06   1.66  99- 47-  7  126.255  14.980                                         
     9 Grzegrzółka Jan                 3   40             RG M 11:26:40     1299.20   1.87  68- 37-  7  138.581  14.980                                         
    10 Grzegrzółka Jan                 3   59             R    11:26:49     1297.37   2.08       2   1  138.581  14.970                                         
    11 Woźniak Wit                     3   13              G   11:29:26     1294.75   2.28  81- 40-  7  141.689  14.970                                         
    12 Sotek Mariusz                   1   27              G M 11:13:07     1292.60   2.49       3   1  120.363  14.970                                         
    13 Sotek Mariusz                   1   88             R    11:13:09     1292.14   2.70       4   1  120.363  14.960                                         
    14 Wilczek Edward                  2   31             RG   11:22:46     1291.01   2.91 102- 32-  7  132.673  14.960                                         
    15 Kurek Wiesław                   3  127             R    11:27:15     1289.22   3.11 133- 55-  7  138.269  14.960                                         
    16 Szklarz Marian                  3    2              G   11:26:55     1288.13   3.32  52- 12-  7  137.722  14.950                                         
    17 Puchała Sylwester               2   27              G   11:18:21     1287.40   3.53  42-  8-  7  126.616  14.950                                         
    18 Arak Piotr                      1    3              G M 11:13:54     1286.08   3.74 101- 46-  7  120.763  14.950                                         
    19 Szpadzik Joanna i Marcin        1    2              G M 11:18:29     1285.45   3.94       3   2  126.595  14.940                                         
    20 Szpadzik Joanna i Marcin        1   49             RG   11:18:31     1285.01   4.15       4   2  126.595  14.940                                         
    21 Kurek Wiesław                   3   98             R    11:27:39     1284.43   4.36       2   0  138.269  14.940                                         
    22 Szpadzik Joanna i Marcin        1   74             R    11:18:34     1284.36   4.57       5   2  126.595  14.930                                         
    22 Szpadzik Joanna i Marcin        1    1              G M 11:18:34     1284.36   4.57       6   3  126.595  14.930                                         
    24 Puchała Sylwester               2   31              G   11:18:36     1284.14   4.98       2   0  126.616  14.930                                         
    25 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30              G   11:18:39     1283.27   5.19       7   3  126.595  14.930                                         
    26 Tarka Stanisław                 2   37              G M 11:20:38     1277.74   5.40  86- 29-  7  128.583  14.920                                         
    27 Kurek Wiesław                   3   20              G   11:28:24     1275.54   5.60       3   0  138.269  14.920                                         
    28 Kurek Wiesław                   3   33             RG   11:28:28     1274.76   5.81       4   0  138.269  14.920                                         
    29 Sotek Mariusz                   1    5              G M 11:14:30     1273.68   6.02       5   2  120.363  14.910                                         
    30 Szklarz Marian                  3   49             RG M 11:28:08     1273.63   6.23       2   1  137.722  14.910                                         
    31 Szklarz Marian                  3   33             RG M 11:28:10     1273.24   6.43       3   2  137.722  14.910                                         
    32 Kurek Wiesław                   3   22              G   11:28:39     1272.61   6.64       5   0  138.269  14.900                                         
    33 Woźniak Wit                     3   63                  11:31:24     1271.89   6.85       2   0  141.689  14.900                                         
    34 Tarka Stanisław                 2   78             R    11:21:06     1271.84   7.06       2   1  128.583  14.900                                         
    35 Grzegrzółka Jan                 3   28              G M 11:29:00     1271.39   7.26       3   2  138.581  14.890                                         
    36 Woźniak Wit                     3    7              G M 11:31:27     1271.32   7.47       3   1  141.689  14.890                                         
    37 Szczepaniak Robert              1    5              G   11:13:28     1269.12   7.68  81- 35-  7  118.620  14.890                                         
    38 Piekarniak Mariusz              2   52             R    11:19:35     1267.83   7.89       2   0  126.255  14.880                                         
    39 Szczepaniak Robert              1   40             RG   11:13:34     1267.76   8.09       2   0  118.620  14.880                                         
    40 Puchała Sylwester               2   32              G   11:19:53     1267.64   8.30       3   0  126.616  14.880                                         
    41 Widłak Adam                     3   17              G   11:31:53     1267.45   8.51  66- 23-  7  141.806  14.880                                         
    42 Woźniak Wit                     3   68                  11:31:49     1267.16   8.72       4   1  141.689  14.870                                         
    43 Piekarniak Mariusz              2   49             RG   11:19:43     1266.14   8.92       3   0  126.255  14.870                                         
    44 Łuczak Marek                    3   13              G   11:28:48     1266.08   9.13 112- 35-  7  137.749  14.870                                         
    45 Piekarniak Mariusz              2   59             R    11:19:44     1265.93   9.34       4   0  126.255  14.860                                         
    46 Piekarniak Mariusz              2   72             R    11:19:46     1265.50   9.55       5   0  126.255  14.860                                         
    47 Kurek Wiesław                   3    9              G M 11:29:17     1265.23   9.76       6   1  138.269  14.860                                         
    48 Lewandowski Kazimierz           3   50             RG   11:23:29     1265.05   9.96  62- 29-  7  130.912  14.850                                         
    49 Piekarniak Mariusz              2   82             R    11:19:52     1264.24  10.17       6   0  126.255  14.850                                         
    50 Piekarniak Mariusz              2  103             R    11:19:53     1264.03  10.38       7   0  126.255  14.850                                         
    51 Piekarniak Mariusz              2   80             R    11:19:56     1263.39  10.59       8      126.255   0.000                                         
    52 Arak Piotr                      1   49             RG   11:15:38     1262.77  10.79       2   1  120.763  14.840                                         
    53 Widłak Adam                     3   27              G   11:32:20     1262.37  11.00       2   0  141.806  14.840                                         
    54 Łuczak Marek                    3   23             RG   11:29:10     1261.82  11.21       2   0  137.749  14.830                                         
    55 Arak Piotr                      1   81             R    11:15:43     1261.67  11.42       3   1  120.763  14.830                                         
    55 Arak Piotr                      1  102             R    11:15:43     1261.67  11.42       4   1  120.763  14.830                                         
    57 Łuczak Marek                    3  101             R    11:29:16     1260.67  11.83       3   0  137.749  14.830                                         
    58 Tarka Stanisław                 2   66             R    11:22:00     1260.62  12.04       3   1  128.583  14.820                                         
    59 Wilczek Edward                  2   29             RG M 11:25:23     1258.96  12.25       2   1  132.673  14.820                                         
    60 Wojciechowski Andrzej           3   23              G M 11:26:11     1258.62  12.45 103- 26-  7  133.644  14.820                                         
    61 Lewandowski Kazimierz           3   51             R    11:24:02     1258.37  12.66       2   0  130.912  14.810                                         
    62 Dąbrowski Tomasz                1   77             R    11:13:40     1258.14  12.87       2   0  117.846  14.810                                         
    63 Szczepaniak Robert              1   25              G   11:14:17     1258.12  13.08       3   0  118.620  14.810                                         
    64 Lewandowski Kazimierz           3    6              G M 11:24:05     1257.76  13.28       3   1  130.912  14.800                                         
    65 Sotek Mariusz                   1   62             R    11:15:42     1257.71  13.49       6   2  120.363  14.800                                         
    66 Dąbrowski Tomasz                1   75             R    11:13:42     1257.70  13.70       3   0  117.846  14.800                                         
    67 Widłak Adam                     3    1              G   11:32:46     1257.52  13.91       3   0  141.806  14.790                                         
    68 Piekarniak Mariusz              2  100             R    11:20:27     1256.89  14.11       9      126.255   0.000                                         
    69 Lewandowski Kazimierz           3    5              G M 11:24:12     1256.35  14.32       4   2  130.912  14.790                                         
    70 Sotek Mariusz                   1   26              G   11:15:51     1255.74  14.53       7   2  120.363  14.790                                         
    71 Kurek Wiesław                   3   61                  11:30:07     1255.66  14.74       7   1  138.269  14.780                                         
    72 Woźniak Wit                     3   11              G M 11:32:51     1255.55  14.94       5   2  141.689  14.780                                         
    73 Kurek Wiesław                   3   76             R    11:30:11     1254.90  15.15       8      138.269   0.000                                         
    74 Glinka Dariusz                  1   43             RG M 11:18:46     1254.44  15.36       3   1  123.897  14.770                                         
    74 Sotek Mariusz                   1   39              G   11:15:57     1254.44  15.36       8      120.363   0.000                                         
    76 Bielski Jacek                   3   17             RG   11:26:19     1254.23  15.77  41- 11-  7  133.346  14.770                                         
    77 Łuczak Marek                    3    9              G M 11:29:50     1254.16  15.98       4   1  137.749  14.760                                         
    78 Glinka Dariusz                  1   81             R    11:18:48     1254.02  16.19       4   1  123.897  14.760                                         
    79 Kurek Wiesław                   3   71                  11:30:23     1252.63  16.40       9      138.269   0.000                                         
    80 Łuczak Marek                    3   93             R    11:30:00     1252.26  16.60       5   1  137.749  14.750                                         
    81 Woźniak Wit                     3   24              G M 11:33:09     1252.22  16.81       6   3  141.689  14.750                                         
    82 Bielski Jacek                   3   26             RG   11:26:39     1250.31  17.02       2   0  133.346  14.750                                         
    83 Woźniak Wit                     3   49             RG   11:33:21     1250.01  17.23       7   3  141.689  14.740                                         
    84 Wojciechowski Andrzej           3   41              G   11:26:56     1249.79  17.43       2   1  133.644  14.740                                         
    85 Piekarniak Mariusz              2   44              G   11:21:04     1249.23  17.64      10      126.255   0.000                                         
    86 Grzegrzółka Jan                 3    7              G M 11:31:00     1248.48  17.85       4   3  138.581  14.740                                         
    87 Wilczek Edward                  2   20              G   11:26:17     1248.30  18.06       3   1  132.673  14.730                                         
    88 Szymaniak Jerzy                 2  184                  11:21:20     1248.19  18.26  74-  8-  7  126.483  14.730                                         
    89 Tarka Stanisław                 2   49             RG   11:23:01     1248.18  18.47       4   1  128.583  14.730                                         
    90 Tarka Stanisław                 2   61             R    11:23:02     1247.98  18.68       5   1  128.583  14.720                                         
    91 Grzegrzółka Jan                 3   29             RG   11:31:03     1247.92  18.89       5   3  138.581  14.720                                         
    92 Grzegrzółka Jan                 3   26              G   11:31:04     1247.73  19.10       6   3  138.581  14.720                                         
    93 Wilczek Edward                  2   81             R    11:26:20     1247.71  19.30       4   1  132.673  14.710                                         
    94 Rawski Witold                   1   44             RG M 11:16:08     1247.24  19.51  73-  8-  7  119.901  14.710                                         
    95 Sotek Mariusz                   1   63             R    11:16:33     1246.64  19.72       9      120.363   0.000                                         
    96 Arak Piotr                      1   10              G   11:16:56     1245.84  19.93       5   1  120.763  14.700                                         
    97 Arak Piotr                      1   12              G M 11:16:57     1245.62  20.13       6   2  120.763  14.700                                         
    98 Sotek Mariusz                   1   30              G   11:16:38     1245.56  20.34      10      120.363   0.000                                         
    99 Szpadzik Joanna i Marcin        1    8              G   11:21:39     1245.40  20.55       8      126.595   0.000                                         
   100 Sotek Mariusz                   1   14              G M 11:16:39     1245.35  20.76      11      120.363   0.000                                         
   101 Arak Piotr                      1    8              G M 11:17:00     1244.98  20.96       7   3  120.763  14.690                                         
   102 Szpadzik Joanna i Marcin        1   36              G   11:21:46     1243.97  21.17       9      126.595   0.000                                         
   103 Arak Piotr                      1   60                  11:17:07     1243.48  21.38       8      120.763   0.000                                         
   104 Burkowski Paweł                 3   43             RG M 11:31:50     1243.40  21.59  47- 20-  7  139.054  14.680                                         
   105 Woźniak Wit                     3   47             RG   11:34:00     1242.89  21.79       8      141.689   0.000                                         
   106 Grzegrzółka Jan                 3    4              G   11:31:31     1242.69  22.00       7   3  138.581  14.670                                         
   107 Lewandowski Kazimierz           3    7              G M 11:25:22     1242.44  22.21       5   3  130.912  14.670                                         
   108 Kurek Wiesław                   3  117             R    11:31:18     1242.31  22.42      10      138.269   0.000                                         
   109 Grzegrzółka Jan                 3   63             R    11:31:35     1241.95  22.62       8      138.581   0.000                                         
   110 Kurek Wiesław                   3   65                  11:31:24     1241.19  22.83      11      138.269   0.000                                         
   110 Kurek Wiesław                   3   56                  11:31:24     1241.19  22.83      12      138.269   0.000                                         
   112 Szymaniak Jerzy                 2  124             R    11:21:55     1241.04  23.25       2   0  126.483  14.650                                         
   113 Dąbrowski Tomasz                1   39             RG   11:14:58     1240.92  23.45       4   0  117.846  14.650                                         
   114 Lewandowski Kazimierz           3    9              G M 11:25:32     1240.48  23.66       6   4  130.912  14.650                                         
   115 Piekarniak Mariusz              2   66             R    11:21:48     1240.23  23.87      11      126.255   0.000                                         
   116 Wojciechowski Jarosław          3   14             RG   11:27:49     1239.69  24.08  89- 31-  7  133.659  14.640                                         
   117 Szklarz Marian                  3   29             RG   11:31:06     1239.62  24.28       4   2  137.722  14.640                                         
   118 Łuczak Marek                    3   35             RG M 11:31:08     1239.49  24.49       6   2  137.749  14.640                                         
   119 Piekarniak Mariusz              2   15              G   11:21:53     1239.21  24.70      12      126.255   0.000                                         
   120 Szpadzik Joanna i Marcin        1    3              G   11:22:15     1238.09  24.91      10      126.595   0.000                                         
   121 Łuczak Marek                    3   80             R    11:31:17     1237.82  25.11       7   2  137.749  14.630                                         
   122 Puchała Sylwester               2   25              G   11:22:22     1236.89  25.32       4   0  126.616  14.620                                         
   123 Sadowski Marek                  2   24              G M 11:23:01     1236.38  25.53 108- 16-  7  127.368  14.620                                         
   124 Szklarz Marian                  3   44             RG   11:31:26     1235.91  25.74       5   2  137.722  14.620                                         
   125 Woźniak Wit                     3   65                  11:34:39     1235.84  25.94       9      141.689   0.000                                         
   126 Szpadzik Joanna i Marcin        1    4              G M 11:22:28     1235.48  26.15      11      126.595   0.000                                         
   127 Łuczak Marek                    3   94             R    11:31:30     1235.42  26.36       8      137.749   0.000                                         
   128 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59             R    11:22:29     1235.27  26.57      12      126.595   0.000                                         
   129 Arak Piotr                      1   62                  11:17:47     1235.01  26.77       9      120.763   0.000                                         
   130 Lewandowski Kazimierz           3   60             R    11:26:01     1234.83  26.98       7   4  130.912  14.600                                         
   131 Arak Piotr                      1   68             R    11:17:48     1234.80  27.19      10      120.763   0.000                                         
   132 Szpadzik Joanna i Marcin        1   15              G   11:22:32     1234.67  27.40      13      126.595   0.000                                         
   133 Arak Piotr                      1   11              G   11:17:51     1234.17  27.60      11      120.763   0.000                                         
   133 Arak Piotr                      1   86             R    11:17:51     1234.17  27.60      12      120.763   0.000                                         
   135 Szpadzik Joanna i Marcin        1   77             R    11:22:35     1234.07  28.02      14      126.595   0.000                                         
   136 Myszkowski Zenon                1   40              G   11:12:56     1233.94  28.23  92- 22-  7  114.674  14.580                                         
   137 Sotek Mariusz                   1   44             RG   11:17:34     1233.65  28.44      12      120.363   0.000                                         
   138 Szczepaniak Robert              1   20              G   11:16:11     1233.27  28.64       4   0  118.620  14.570                                         
   138 Szpadzik Joanna i Marcin        1   43             RG   11:22:39     1233.27  28.64      15      126.595   0.000                                         
   140 Sotek Mariusz                   1   41              G M 11:17:37     1233.02  29.06      13      120.363   0.000                                         
   141 Szpadzik Joanna i Marcin        1    9              G   11:22:41     1232.87  29.27      16      126.595   0.000                                         
   142 Szpadzik Joanna i Marcin        1   10              G M 11:22:42     1232.67  29.47      17      126.595   0.000                                         
   143 Szymaniak Jerzy                 2   94             R    11:22:37     1232.58  29.68       3   0  126.483  14.560                                         
   144 Piekarniak Mariusz              2   10              G M 11:22:27     1232.36  29.89      13      126.255   0.000                                         
   145 Szczepaniak Robert              1   68             R    11:16:17     1231.99  30.10       5   0  118.620  14.550                                         
   146 Kurek Wiesław                   3   44             RG   11:32:15     1231.80  30.30      13      138.269   0.000                                         
   146 Kurek Wiesław                   3   79             R    11:32:15     1231.80  30.30      14      138.269   0.000                                         
   146 Kurek Wiesław                   3  135             R    11:32:15     1231.80  30.30      15      138.269   0.000                                         
   149 Arak Piotr                      1   48             RG   11:18:03     1231.65  30.93      13      120.763   0.000                                         
   150 Kurek Wiesław                   3  138             R    11:32:17     1231.43  31.13      16      138.269   0.000                                         
   151 Szczepaniak Robert              1   84             R    11:16:20     1231.35  31.34       6   0  118.620  14.530                                         
   151 Szczepaniak Robert              1   72             R    11:16:20     1231.35  31.34       7   0  118.620  14.530                                         
   153 Kurek Wiesław                   3   40             RG   11:32:18     1231.25  31.76      17      138.269   0.000                                         
   154 Arak Piotr                      1   41             RG   11:18:05     1231.23  31.96      14      120.763   0.000                                         
   155 Burkowski Paweł                 3   13              G   11:32:59     1230.75  32.17       2   1  139.054  14.520                                         
   156 Arak Piotr                      1   50             RG M 11:18:09     1230.39  32.38      15      120.763   0.000                                         
   157 Lewandowski Kazimierz           3   14              G   11:26:29     1229.41  32.59       8      130.912   0.000                                         
   158 Lewandowski Kazimierz           3   45             RG   11:26:30     1229.22  32.79       9      130.912   0.000                                         
   159 Wirtek Mariusz                  3   19             RG   11:27:09     1227.21  33.00  33-  4-  4  131.496  14.510                                         
   160 Szpadzik Joanna i Marcin        1   19              G   11:23:10     1227.09  33.21      18      126.595   0.000                                         
   161 Lewandowski Kazimierz           3   56             R    11:26:44     1226.53  33.42      10      130.912   0.000                                         
   162 Szpadzik Joanna i Marcin        1   37             RG   11:23:14     1226.30  33.62      19      126.595   0.000                                         
   163 Woźniak Wit                     3   29             RG   11:35:37     1225.51  33.83      10      141.689   0.000                                         
   164 Lewandowski Kazimierz           3   49             RG   11:26:50     1225.39  34.04      11      130.912   0.000                                         
   165 Sotek Mariusz                   1   67             R    11:18:14     1225.28  34.25      14      120.363   0.000                                         
   166 Woźniak Wit                     3    2              G M 11:35:41     1224.80  34.45      11      141.689   0.000                                         
   167 Szklarz Marian                  3   17              G   11:32:28     1224.56  34.66       6   2  137.722  14.480                                         
   168 Grzegrzółka Jan                 3   42             RG   11:33:11     1224.39  34.87       9      138.581   0.000                                         
   169 Grzegrzółka Jan                 3   50             RG   11:33:12     1224.21  35.08      10      138.581   0.000                                         
   170 Sotek Mariusz                   1   61             R    11:18:21     1223.82  35.28      15      120.363   0.000                                         
   171 Piekarniak Mariusz              2   11              G M 11:23:11     1223.60  35.49      14      126.255   0.000                                         
   172 Myszkowski Zenon                1   56                  11:13:45     1223.19  35.70       2   0  114.674  14.470                                         
   173 Szymaniak Jerzy                 2   18              G   11:23:27     1222.65  35.91       4   0  126.483  14.460                                         
   174 Żołądek Marcin                  3   26              G   11:40:51     1221.56  36.11  26-  7-  7  147.625  14.460                                         
   175 Kurek Wiesław                   3   26              G   11:33:13     1221.28  36.32      18      138.269   0.000                                         
   176 Wojciechowski Jarosław          3   40             RG   11:29:27     1221.19  36.53       2   0  133.659  14.450                                         
   177 Wojciechowski Jarosław          3   91             R    11:29:28     1221.00  36.74       3   0  133.659  14.450                                         
   178 Wojciechowski Jarosław          3   97             R    11:29:34     1219.89  36.94       4   0  133.659  14.450                                         
   179 Dąbrowski Tomasz                1   28             RG M 11:16:37     1219.73  37.15       5   1  117.846  14.450                                         
   180 Kurek Wiesław                   3   13              G   11:33:22     1219.66  37.36      19      138.269   0.000                                         
   181 Myszkowski Zenon                1   70             R    11:14:02     1219.50  37.57       3   0  114.674  14.440                                         
   182 Woźniak Wit                     3   32             RG   11:36:13     1219.18  37.78      12      141.689   0.000                                         
   183 Dąbrowski Tomasz                1   38             RG   11:16:41     1218.89  37.98       6   1  117.846  14.430                                         
   184 Widłak Adam                     3   14              G   11:36:21     1218.79  38.19       4   0  141.806  14.430                                         
   184 Widłak Adam                     3   57             R    11:36:21     1218.79  38.19       5   0  141.806  14.430                                         
   186 Dąbrowski Tomasz                1   12              G M 11:16:43     1218.47  38.61       7   2  117.846  14.420                                         
   187 Szpadzik Joanna i Marcin        1   26              G   11:23:55     1218.24  38.81      20      126.595   0.000                                         
   188 Łuczak Marek                    3   30             RG   11:33:06     1217.94  39.02       9      137.749   0.000                                         
   189 Widłak Adam                     3   69             R    11:36:26     1217.92  39.23       6   0  141.806  14.410                                         
   190 Widłak Adam                     3   58             R    11:36:27     1217.74  39.44       7   0  141.806  14.410                                         
   191 Szczepaniak Robert              1   45             RG   11:17:25     1217.66  39.64       8      118.620   0.000                                         
   192 Szpadzik Joanna i Marcin        1   48             RG   11:23:58     1217.65  39.85      21      126.595   0.000                                         
   193 Dąbrowski Tomasz                1   47             RG M 11:16:47     1217.63  40.06       8      117.846   0.000                                         
   194 Widłak Adam                     3   30             RG   11:36:29     1217.39  40.27       8      141.806   0.000                                         
   195 Glinka Dariusz                  1   24              G   11:21:50     1216.66  40.47       5   1  123.897  14.400                                         
   196 Szczepaniak Robert              1   42             RG M 11:17:30     1216.62  40.68       9      118.620   0.000                                         
   197 Sadowski Sławomir Piotr         1   27             RG   11:17:16     1215.85  40.89  56-  4-  4  118.262  14.390                                         
   198 Piekarniak Mariusz              2   35              G   11:23:51     1215.74  41.10      15      126.255   0.000                                         
   199 Widłak Adam                     3   24              G   11:36:39     1215.65  41.30       9      141.806   0.000                                         
   200 Widłak Adam                     3   34             RG   11:36:40     1215.48  41.51      10      141.806   0.000                                         
   201 Wojciechowski Andrzej           3   42              G M 11:29:59     1215.13  41.72       3   2  133.644  14.380                                         
   202 Wojciechowski Andrzej           3   17              G M 11:30:01     1214.76  41.93       4   3  133.644  14.370                                         
   203 Glinka Dariusz                  1   71             R    11:22:00     1214.68  42.13       6   1  123.897  14.370                                         
   204 Wojciechowski Andrzej           3  103             R    11:30:04     1214.21  42.34       5   3  133.644  14.370                                         
   205 Lewandowski Kazimierz           3   22              G   11:27:50     1214.02  42.55      12      130.912   0.000                                         
   206 Glinka Dariusz                  1  101             R    11:22:04     1213.88  42.76       7   1  123.897  14.360                                         
   207 Glinka Dariusz                  1   12              G M 11:22:05     1213.69  42.96       8      123.897   0.000                                         
   208 Glinka Dariusz                  1  109             R    11:22:07     1213.29  43.17       9      123.897   0.000                                         
   209 Kurek Wiesław                   3   59                  11:34:02     1212.53  43.38      20      138.269   0.000                                         
   210 Glinka Dariusz                  1   22              G   11:22:12     1212.30  43.59      10      123.897   0.000                                         
   210 Glinka Dariusz                  1  102             R    11:22:12     1212.30  43.59      11      123.897   0.000                                         
   212 Antosiewicz Bogdan              3   46             RG   11:46:49     1212.00  44.00 113- 29-  7  153.702  14.340                                         
   213 Tarka Stanisław                 2   69             R    11:26:07     1211.71  44.21       6   1  128.583  14.340                                         
   214 Belka Stanisław                 1   31             RG   11:17:50     1211.52  44.42  50-  2-  2  118.527  14.340                                         
   215 Sotek Mariusz                   1   97             R    11:19:21     1211.51  44.62      16      120.363   0.000                                         
   216 Szpadzik Joanna i Marcin        1   17              G   11:24:30     1211.44  44.83      22      126.595   0.000                                         
   217 Rurka Marcin                    1   82             R    11:19:21     1211.20  45.04  35-  6-  6  120.333  14.330                                         
   218 Tarka Stanisław                 2   72             R    11:26:10     1211.14  45.25       7   1  128.583  14.320                                         
   219 Glinka Dariusz                  1   77             R    11:22:18     1211.11  45.45      12      123.897   0.000                                         
   220 Kujawiak Jan                    1   48             RG M 11:17:24     1210.98  45.66  49-  4-  4  117.949  14.320                                         
   221 Glinka Dariusz                  1   47             RG   11:22:19     1210.92  45.87      13      123.897   0.000                                         
   222 Szpadzik Joanna i Marcin        1    6              G M 11:24:34     1210.66  46.08      23      126.595   0.000                                         
   223 Szpadzik Joanna i Marcin        1   41             RG   11:24:35     1210.47  46.28      24      126.595   0.000                                         
   224 Wojciechowski Andrzej           3   60                  11:30:25     1210.36  46.49       6   3  133.644  14.310                                         
   225 Glinka Dariusz                  1   72             R    11:22:22     1210.33  46.70      14      123.897   0.000                                         
   226 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32              G   11:24:36     1210.28  46.91      25      126.595   0.000                                         
   227 Grzegrzółka Jan                 3   32             RG   11:34:31     1210.14  47.11      11      138.581   0.000                                         
   228 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47             RG   11:24:37     1210.08  47.32      26      126.595   0.000                                         
   228 Szpadzik Joanna i Marcin        1   73             R    11:24:37     1210.08  47.32      27      126.595   0.000                                         
   230 Arak Piotr                      1   13              G M 11:19:58     1208.03  47.74      16      120.763   0.000                                         
   231 Burkowski Paweł                 3    8              G M 11:35:07     1207.94  47.95       3   2  139.054  14.280                                         
   232 Lewandowski Kazimierz           3    8              G   11:28:25     1207.49  48.15      13      130.912   0.000                                         
   233 Piekarniak Mariusz              2  102             R    11:24:35     1207.22  48.36      16      126.255   0.000                                         
   234 Woźniak Wit                     3   16              G   11:37:23     1207.06  48.57      13      141.689   0.000                                         
   235 Arak Piotr                      1   93             R    11:20:03     1207.03  48.78      17      120.763   0.000                                         
   236 Lewandowski Kazimierz           3   57             R    11:28:30     1206.56  48.98      14      130.912   0.000                                         
   237 Puchała Sylwester               2    6              G M 11:25:01     1205.68  49.19       5   1  126.616  14.260                                         
   238 Arak Piotr                      1   80             R    11:20:10     1205.62  49.40      18      120.763   0.000                                         
   239 Woźniak Wit                     3   26             RG   11:37:33     1205.35  49.61      14      141.689   0.000                                         
   240 Piekarniak Mariusz              2   47              G   11:24:46     1205.11  49.81      17      126.255   0.000                                         
   241 Wilczek Edward                  2   13              G M 11:30:07     1204.84  50.02       5   2  132.673  14.250                                         
   242 Burkowski Paweł                 3    5              G   11:35:25     1204.80  50.23       4   2  139.054  14.250                                         
   243 Burkowski Paweł                 3    9              G M 11:35:29     1204.10  50.44       5   3  139.054  14.250                                         
   244 Tarka Stanisław                 2   15              G   11:26:48     1203.96  50.64       8      128.583   0.000                                         
   245 Tarka Stanisław                 2   74             R    11:26:50     1203.59  50.85       9      128.583   0.000                                         
   246 Woźniak Wit                     3   46             RG   11:37:45     1203.30  51.06      15      141.689   0.000                                         
   247 Tarka Stanisław                 2   52             R    11:26:52     1203.21  51.27      10      128.583   0.000                                         
   248 Wirtek Mariusz                  3   17             RG M 11:29:18     1203.07  51.47       2   1  131.496  14.230                                         
   249 Tarka Stanisław                 2   35              G   11:26:53     1203.02  51.68      11      128.583   0.000                                         
   250 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              G M 11:25:14     1202.99  51.89      28      126.595   0.000                                         
   251 Sotek Mariusz                   1   15              G   11:20:05     1202.63  52.10      17      120.363   0.000                                         
   252 Sadowski Marek                  2   22              G   11:25:57     1202.15  52.30       2   1  127.368  14.220                                         
   253 Dąbrowski Tomasz                1   36             RG   11:18:02     1202.10  52.51       9      117.846   0.000                                         
   254 Grzegrzółka Jan                 3   19              G   11:35:17     1202.09  52.72      12      138.581   0.000                                         
   255 Sotek Mariusz                   1   29              G M 11:20:08     1202.03  52.93      18      120.363   0.000                                         
   256 Łuczak Marek                    3   71             R    11:34:37     1201.82  53.13      10      137.749   0.000                                         
   257 Rurka Marcin                    1   12              G   11:20:08     1201.73  53.34       2   0  120.333  14.200                                         
   258 Dąbrowski Tomasz                1   30             RG   11:18:04     1201.69  53.55      10      117.846   0.000                                         
   259 Czasak Marcin                   2   37             RG   11:28:10     1201.66  53.76  23-  2-  2  129.979  14.200                                         
   260 Dąbrowski Tomasz                1   41             RG M 11:18:06     1201.28  53.96      11      117.846   0.000                                         
   261 Widłak Adam                     3   18              G   11:38:03     1201.24  54.17      11      141.806   0.000                                         
   262 Wilczek Edward                  2   75             R    11:30:27     1201.20  54.38       6   2  132.673  14.190                                         
   263 Dąbrowski Tomasz                1   31             RG   11:18:07     1201.08  54.59      12      117.846   0.000                                         
   264 Wilczek Edward                  2   97             R    11:30:29     1200.84  54.79       7   2  132.673  14.180                                         
   265 Wirtek Mariusz                  3    6              G M 11:29:31     1200.69  55.00       3   2  131.496  14.180                                         
   266 Szpadzik Joanna i Marcin        1   60             R    11:25:27     1200.52  55.21      29      126.595   0.000                                         
   267 Woźniak Wit                     3   21              G   11:38:02     1200.42  55.42      16      141.689   0.000                                         
   268 Glinka Dariusz                  1   21              G   11:23:13     1200.36  55.62      15      123.897   0.000                                         
   269 Tarka Stanisław                 2   47             RG   11:27:08     1200.22  55.83      12      128.583   0.000                                         
   269 Widłak Adam                     3   59             R    11:38:09     1200.22  55.83      12      141.806   0.000                                         
   271 Piekarniak Mariusz              2   48              G   11:25:12     1200.14  56.25      18      126.255   0.000                                         
   272 Bielski Jacek                   3   41             RG   11:31:07     1200.05  56.45       3   0  133.346  14.160                                         
   273 Rawski Witold                   1   83             R    11:19:55     1200.01  56.66       2   1  119.901  14.150                                         
   274 Piekarniak Mariusz              2   25              G   11:25:14     1199.76  56.87      19      126.255   0.000                                         
   275 Rurka Marcin                    1   25             RG   11:20:18     1199.73  57.08       3   0  120.333  14.150                                         
   276 Bielski Jacek                   3    2              G   11:31:09     1199.69  57.29       4   0  133.346  14.140                                         
   277 Piekarniak Mariusz              2   28              G   11:25:15     1199.57  57.49      20      126.255   0.000                                         
   278 Antosiewicz Bogdan              3   45             RG M 11:48:08     1199.55  57.70       2   1  153.702  14.140                                         
   279 Piekarniak Mariusz              2   91             R    11:25:16     1199.38  57.91      21      126.255   0.000                                         
   280 Peterek Kazimierz               2   37              G   11:28:26     1199.28  58.12  61-  5-  5  130.042  14.130                                         
   281 Kurek Wiesław                   3  122             R  M 11:35:18     1199.21  58.32      21      138.269   0.000                                         
   282 Peterek Kazimierz               2   65                  11:28:27     1199.10  58.53       2   0  130.042  14.120                                         
   283 Dąbrowski Tomasz                1   85             R    11:18:18     1198.84  58.74      13      117.846   0.000                                         
   284 Piekarniak Mariusz              2   69             R    11:25:19     1198.81  58.95      22      126.255   0.000                                         
   285 Wojciechowski Jarosław          3   92             R    11:31:30     1198.74  59.15       5   0  133.659  14.120                                         
   285 Żołądek Marcin                  3   27              G   11:43:09     1198.74  59.15       2   0  147.625  14.120                                         
   287 Piekarniak Mariusz              2   95             R    11:25:20     1198.62  59.57      23      126.255   0.000                                         
   288 Szczepaniak Robert              1   79             R    11:18:58     1198.59  59.78      10      118.620   0.000                                         
   289 Wojciechowski Jarosław          3   52                  11:31:33     1198.20  59.98       6   0  133.659  14.100                                         
   290 Szczepaniak Robert              1   70             R    11:19:01     1197.98  60.19      11      118.620   0.000                                         
   291 Myszkowski Zenon                1   21              G M 11:15:44     1197.85  60.40       4   1  114.674  14.100                                         
   292 Wojciechowski Jarosław          3   93             R    11:31:35     1197.84  60.61       7   0  133.659  14.090                                         
   293 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   32             RG   11:29:51     1197.58  60.81  93- 18-  7  131.554  14.090                                         
   294 Myszkowski Zenon                1   58                  11:15:46     1197.43  61.02       5   1  114.674  14.090                                         
   295 Markowski Krzysztof             3   21              G   11:36:36     1197.33  61.23  45-  9-  7  139.609  14.080                                         
   296 Wojciechowski Jarosław          3   95             R    11:31:39     1197.13  61.44       8      133.659   0.000                                         
   297 Kurek Wiesław                   3   32             RG   11:35:31     1196.96  61.64      22      138.269   0.000                                         
   298 Kurek Wiesław                   3    4              G   11:35:32     1196.79  61.85      23      138.269   0.000                                         
   299 Szczepaniak Robert              1   81             R    11:19:08     1196.57  62.06      12      118.620   0.000                                         
   300 Wojciechowski Jarosław          3   50             RG   11:31:44     1196.23  62.27       9      133.659   0.000                                         
   301 Grzegrzółka Jan                 3    5              G   11:35:51     1196.21  62.47      13      138.581   0.000                                         
   302 Szklarz Marian                  3   19              G   11:35:08     1196.20  62.68       7   2  137.722  14.060                                         
   303 Myszkowski Zenon                1    5              G   11:15:52     1196.18  62.89       6   1  114.674  14.060                                         
   304 Kurek Wiesław                   3   41             RG M 11:35:38     1195.75  63.10      24      138.269   0.000                                         
   305 Kwiatkowski Andrzej             2  134                  11:29:02     1195.70  63.30  82- 11-  7  130.371  14.050                                         
   306 Widłak Adam                     3   10              G   11:38:37     1195.50  63.51      13      141.806   0.000                                         
   307 Widłak Adam                     3   11              G   11:38:38     1195.33  63.72      14      141.806   0.000                                         
   308 Grzegrzółka Jan                 3   52             R    11:35:58     1195.01  63.93      14      138.581   0.000                                         
   309 Sekuła Wiesław                  3   50             RG   11:29:53     1194.93  64.13  66- 22-  7  131.303  14.040                                         
   310 Szpadzik Joanna i Marcin        1   46             RG   11:25:57     1194.86  64.34      30      126.595   0.000                                         
   311 Antosiewicz Bogdan              3   39              G M 11:48:39     1194.73  64.55       3   2  153.702  14.030                                         
   312 Piekarniak Mariusz              2   78             R    11:25:41     1194.65  64.76      24      126.255   0.000                                         
   313 Szklarz Marian                  3   34             RG   11:35:17     1194.64  64.96       8      137.722   0.000                                         
   314 Grzegrzółka Jan                 3    9              G   11:36:01     1194.49  65.17      15      138.581   0.000                                         
   315 Lewandowski Kazimierz           3   59             R    11:29:39     1193.91  65.38      15      130.912   0.000                                         
   316 Glinka Dariusz                  1   11              G   11:23:49     1193.42  65.59      16      123.897   0.000                                         
   317 Arak Piotr                      1   87             R    11:21:12     1193.31  65.79      19      120.763   0.000                                         
   318 Grzegrzółka Jan                 3   35             RG   11:36:08     1193.29  66.00      16      138.581   0.000                                         
   319 Arak Piotr                      1   88             R    11:21:14     1192.92  66.21      20      120.763   0.000                                         
   320 Antosiewicz Bogdan              3   14              G   11:48:51     1192.88  66.42       4   2  153.702  14.010                                         
   321 Glinka Dariusz                  1    9              G   11:23:52     1192.85  66.63      17      123.897   0.000                                         
   322 Glinka Dariusz                  1   90             R    11:23:54     1192.46  66.83      18      123.897   0.000                                         
   323 Arak Piotr                      1   66             R    11:21:17     1192.33  67.04      21      120.763   0.000                                         
   324 Łuczak Marek                    3  123                  11:35:32     1192.29  67.25      11      137.749   0.000                                         
   325 Sekuła Wiesław                  3   21              G   11:30:09     1192.04  67.46       2   0  131.303  13.990                                         
   326 Łuczak Marek                    3  120                  11:35:34     1191.94  67.66      12      137.749   0.000                                         
   327 Woźniak Wit                     3   17              G   11:38:53     1191.83  67.87      17      141.689   0.000                                         
   328 Arak Piotr                      1   69             R    11:21:20     1191.74  68.08      22      120.763   0.000                                         
   329 Łuczak Marek                    3   70             R    11:35:36     1191.60  68.29      13      137.749   0.000                                         
   330 Kisiel Robert i Staś            2  142             R    11:28:39     1191.39  68.49 113- 12-  7  129.444  13.980                                         
   331 Żołądek Marcin                  3   10              G   11:43:57     1191.00  68.70       3   0  147.625  13.970                                         
   332 Sadowski Sławomir Piotr         1   41             RG   11:19:18     1190.96  68.91       2   0  118.262  13.970                                         
   333 Arak Piotr                      1   23              G M 11:21:25     1190.76  69.12      23      120.763   0.000                                         
   334 Lewandowski Kazimierz           3   25             RG   11:29:57     1190.65  69.32      16      130.912   0.000                                         
   335 Żołądek Marcin                  3   19              G   11:44:00     1190.52  69.53       4   0  147.625  13.960                                         
   336 Lewandowski Kazimierz           3   53             R    11:29:58     1190.47  69.74      17      130.912   0.000                                         
   337 Arak Piotr                      1   17              G M 11:21:27     1190.37  69.95      24      120.763   0.000                                         
   338 Wilczek Edward                  2   37             RG   11:31:28     1190.25  70.15       8      132.673   0.000                                         
   339 Wilczek Edward                  2   15              G   11:31:30     1189.89  70.36       9      132.673   0.000                                         
   340 Grzegrzółka Jan                 3   31             RG   11:36:28     1189.88  70.57      17      138.581   0.000                                         
   341 Wilczek Edward                  2   26              G M 11:31:31     1189.72  70.78      10      132.673   0.000                                         
   342 Sekuła Wiesław                  3   47             RG   11:30:23     1189.52  70.98       3   0  131.303  13.940                                         
   343 Arak Piotr                      1   82             R    11:21:32     1189.39  71.19      25      120.763   0.000                                         
   343 Lewandowski Kazimierz           3   26             RG   11:30:04     1189.39  71.19      18      130.912   0.000                                         
   345 Woźniak Wit                     3   51                  11:39:08     1189.33  71.61      18      141.689   0.000                                         
   346 Lewandowski Kazimierz           3   38             RG   11:30:06     1189.03  71.81      19      130.912   0.000                                         
   347 Kapusta Andrzej                 1    9              G   11:19:37     1189.01  72.02  45-  6-  6  118.445  13.920                                         
   348 Arak Piotr                      1   64                  11:21:35     1188.81  72.23      26      120.763   0.000                                         
   349 Szpadzik Joanna i Marcin        1   33              G   11:26:32     1188.31  72.44      31      126.595   0.000                                         
   350 Kapusta Andrzej                 1   16              G   11:19:41     1188.21  72.64       2   0  118.445  13.910                                         
   351 Sotek Mariusz                   1   46             RG   11:21:20     1187.79  72.85      19      120.363   0.000                                         
   351 Sotek Mariusz                   1   22              G   11:21:20     1187.79  72.85      20      120.363   0.000                                         
   353 Kapusta Andrzej                 1   14              G   11:19:44     1187.62  73.27       3   0  118.445  13.900                                         
   354 Kisiel Robert i Staś            2   28              G   11:29:04     1186.83  73.47       2   0  129.444  13.900                                         
   355 Dąbrowski Tomasz                1   45             RG   11:19:18     1186.77  73.68      14      117.846   0.000                                         
   356 Tarka Stanisław                 2   43              G M 11:28:21     1186.74  73.89      13      128.583   0.000                                         
   357 Dąbrowski Tomasz                1   34             RG   11:19:19     1186.57  74.10      15      117.846   0.000                                         
   358 Szczepaniak Robert              1   32              G   11:19:59     1186.40  74.30      13      118.620   0.000                                         
   359 Pindelski Krzysztof             2   20              G M 11:27:55     1186.31  74.51  48-  5-  5  128.023  13.880                                         
   360 Sadowski Sławomir Piotr         1   46             RG   11:19:42     1186.18  74.72       3   0  118.262  13.880                                         
   361 Tarka Stanisław                 2   44              G   11:28:25     1186.01  74.93      14      128.583   0.000                                         
   362 Szczepaniak Robert              1   24              G M 11:20:01     1186.00  75.13      14      118.620   0.000                                         
   363 Dąbrowski Tomasz                1   44             RG M 11:19:22     1185.97  75.34      16      117.846   0.000                                         
   363 Dąbrowski Tomasz                1   11              G   11:19:22     1185.97  75.34      17      117.846   0.000                                         
   363 Wojciechowski Jarosław          3   15             RG   11:32:42     1185.97  75.34      10      133.659   0.000                                         
   366 Dąbrowski Tomasz                1   72             R    11:19:24     1185.57  75.97      18      117.846   0.000                                         
   367 Borowski Dariusz                2   18              G M 11:25:16     1185.42  76.17  48- 10-  7  124.785  13.860                                         
   368 Wojciechowski Jarosław          3   74             R  M 11:32:46     1185.27  76.38      11      133.659   0.000                                         
   369 Dąbrowski Tomasz                1   76             R    11:19:26     1185.18  76.59      19      117.846   0.000                                         
   369 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   40             RG   11:27:00     1185.18  76.59  30-  7-  7  126.814  13.850                                         
   371 Wojciechowski Jarosław          3   94             R    11:32:47     1185.10  77.00      12      133.659   0.000                                         
   372 Szczepaniak Robert              1   33              G   11:20:07     1184.82  77.21      15      118.620   0.000                                         
   373 Wojciechowski Jarosław          3   35             RG   11:32:49     1184.75  77.42      13      133.659   0.000                                         
   374 Dąbrowski Tomasz                1   71             R    11:19:29     1184.58  77.63      20      117.846   0.000                                         
   375 Piekarniak Mariusz              2   20              G M 11:26:36     1184.38  77.83      25      126.255   0.000                                         
   376 Bielski Jacek                   3   18             RG   11:32:37     1184.07  78.04       5   0  133.346  13.830                                         
   377 Wojciechowski Jarosław          3   42             RG   11:32:53     1184.05  78.25      14      133.659   0.000                                         
   378 Piekarniak Mariusz              2    4              G M 11:26:38     1184.01  78.46      26      126.255   0.000                                         
   379 Puchała Sylwester               2    3              G   11:26:58     1183.70  78.66       6   1  126.616  13.820                                         
   380 Łuczak Marek                    3   49             RG M 11:36:24     1183.41  78.87      14      137.749   0.000                                         
   381 Wojciechowski Jarosław          3   66             R    11:32:57     1183.35  79.08      15      133.659   0.000                                         
   382 Kisiel Robert i Staś            2  141             R    11:29:25     1183.04  79.29       3   0  129.444  13.810                                         
   383 Bielski Jacek                   3   40             RG   11:32:43     1183.02  79.49       6   0  133.346  13.810                                         
   384 Wojciechowski Andrzej           3   20              G M 11:32:59     1182.87  79.70       7   4  133.644  13.810                                         
   385 Konopka Jarosław                1   27              G   11:18:24     1182.84  79.91  73- 10-  7  116.391  13.800                                         
   386 Wilczek Edward                  2   71             R    11:32:10     1182.82  80.12      11      132.673   0.000                                         
   387 Glinka Dariusz                  1   28              G   11:24:45     1182.79  80.32      19      123.897   0.000                                         
   388 Piekarniak Mariusz              2    3              G M 11:26:46     1182.53  80.53      27      126.255   0.000                                         
   389 Wilczek Edward                  2   91             R    11:32:12     1182.47  80.74      12      132.673   0.000                                         
   389 Wilczek Edward                  2   94             R    11:32:12     1182.47  80.74      13      132.673   0.000                                         
   391 Glinka Dariusz                  1    5              G M 11:24:47     1182.41  81.15      20      123.897   0.000                                         
   391 Puchała Sylwester               2    5              G M 11:27:05     1182.41  81.15       7   2  126.616  13.790                                         
   393 Wojciechowski Andrzej           3   18              G   11:33:02     1182.34  81.57       8      133.644   0.000                                         
   394 Wojciechowski Jarosław          3   47             RG   11:33:03     1182.30  81.78      16      133.659   0.000                                         
   395 Łuczak Marek                    3  112             R    11:36:31     1182.23  81.98      15      137.749   0.000                                         
   396 Burkowski Paweł                 3   24              G   11:37:38     1182.10  82.19       6   3  139.054  13.770                                         
   397 Konopka Jarosław                1   52             R    11:18:28     1182.04  82.40       2   0  116.391  13.770                                         
   398 Łuczak Marek                    3   40             RG   11:36:33     1181.89  82.61      16      137.749   0.000                                         
   398 Łuczak Marek                    3   60                  11:36:33     1181.89  82.61      17      137.749   0.000                                         
   400 Glinka Dariusz                  1   38              G M 11:24:50     1181.85  83.02      21      123.897   0.000                                         
   401 Łuczak Marek                    3   53                  11:36:34     1181.72  83.23      18      137.749   0.000                                         
   402 Myszkowski Zenon                1   17              G   11:17:03     1181.60  83.44       7   1  114.674  13.750                                         
   403 Łuczak Marek                    3   26             RG M 11:36:36     1181.38  83.64      19      137.749   0.000                                         
   404 Myszkowski Zenon                1   31              G   11:17:06     1180.99  83.85       8      114.674   0.000                                         
   405 Chojnacki M. i  Z.              2   31             RG   11:28:28     1180.75  84.06  47-  4-  4  128.072  13.740                                         
   406 Sotek Mariusz                   1   36              G   11:21:57     1180.61  84.27      21      120.363   0.000                                         
   407 Woźniak Wit                     3   52                  11:40:01     1180.58  84.47      19      141.689   0.000                                         
   408 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23              G   11:27:17     1180.01  84.68      32      126.595   0.000                                         
   409 Kurek Wiesław                   3   21              G   11:37:11     1179.94  84.89      25      138.269   0.000                                         
   409 Kurek Wiesław                   3   11              G   11:37:11     1179.94  84.89      26      138.269   0.000                                         
   411 Kurek Wiesław                   3   10              G   11:37:13     1179.60  85.31      27      138.269   0.000                                         
   412 Łuczak Marek                    3   42             RG   11:36:48     1179.36  85.51      20      137.749   0.000                                         
   413 Kurek Wiesław                   3  120             R    11:37:16     1179.10  85.72      28      138.269   0.000                                         
   414 Wilczek Edward                  2   38             RG   11:32:32     1178.97  85.93      14      132.673   0.000                                         
   415 Myszkowski Zenon                1   16              G M 11:17:17     1178.76  86.14       9      114.674   0.000                                         
   416 Kurek Wiesław                   3   70                  11:37:19     1178.60  86.34      29      138.269   0.000                                         
   417 Szpadzik Joanna i Marcin        1   58             R    11:27:27     1178.18  86.55      33      126.595   0.000                                         
   418 Mączko Grzegorz                 1   24              G   11:19:03     1178.10  86.76  51-  6-  6  116.691  13.700                                         
   419 Dąbrowski Tomasz                1   13              G   11:20:05     1177.48  86.97      21      117.846   0.000                                         
   420 Dąbrowski Tomasz                1    6              G   11:20:06     1177.28  87.17      22      117.846   0.000                                         
   421 Kulczyński Mieczysław           3    1              G   11:31:12     1177.22  87.38  51-  6-  6  130.907  13.690                                         
   422 Sotek Mariusz                   1   11              G M 11:22:16     1176.95  87.59      22      120.363   0.000                                         
   423 Antosiewicz Bogdan              3   18              G   11:50:36     1176.89  87.80       5   2  153.702  13.690                                         
   423 Antosiewicz Bogdan              3   84             R    11:50:36     1176.89  87.80       6   2  153.702  13.690                                         
   425 Łuczak Marek                    3    4              G M 11:37:03     1176.84  88.21      21      137.749   0.000                                         
   426 Antosiewicz Bogdan              3   80             R    11:50:37     1176.74  88.42       7   2  153.702  13.680                                         
   427 Pindelski Krzysztof             2   25              G   11:28:49     1176.50  88.63       2   1  128.023  13.670                                         
   428 Toporowicz Tadeusz              1   44             RG   11:16:20     1176.44  88.83  45-  1-  1  113.330  13.670                                         
   429 Więsik Dariusz                  3   17              G   11:48:27     1176.33  89.04  31-  2-  2  151.099  13.670                                         
   430 Sekuła Wiesław                  3   23              G M 11:31:39     1176.02  89.25       4   1  131.303  13.660                                         
   431 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   20              G   11:31:52     1175.99  89.46       2   0  131.554  13.660                                         
   432 Antosiewicz Bogdan              3   22              G   11:50:43     1175.84  89.66       8      153.702   0.000                                         
   433 Michalak Paweł                  1    8              G   11:21:41     1175.65  89.87  46-  3-  3  119.544  13.650                                         
   434 Szczepaniak Robert              1   10              G   11:20:55     1175.43  90.08      16      118.620   0.000                                         
   435 Grzegrzółka Jan                 3   16              G   11:37:54     1175.41  90.29      18      138.581   0.000                                         
   436 Grzegrzółka Jan                 3   54             R    11:37:56     1175.08  90.49      19      138.581   0.000                                         
   437 Wojciechowski Andrzej           3   15              G   11:33:44     1175.06  90.70       9      133.644   0.000                                         
   437 Wojciechowski Andrzej           3   68                  11:33:44     1175.06  90.70      10      133.644   0.000                                         
   439 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   14              G   11:31:58     1174.94  91.12       3   0  131.554  13.640                                         
   440 Wojciechowski Andrzej           3  113             R    11:33:45     1174.89  91.32      11      133.644   0.000                                         
   441 Walczak Dariusz                 1   15              G M 11:19:48     1174.52  91.53  74-  3-  3  117.217  13.630                                         
   442 Wojciechowski Andrzej           3   21              G M 11:33:48     1174.38  91.74      12      133.644   0.000                                         
   442 Wojciechowski Andrzej           3   16              G   11:33:48     1174.38  91.74      13      133.644   0.000                                         
   442 Woźniak Wit                     3   77                  11:40:39     1174.38  91.74      20      141.689   0.000                                         
   445 Żołądek Marcin                  3   13              G   11:45:44     1174.11  92.36       5   0  147.625  13.620                                         
   446 Grzegrzółka Jan                 3   45             RG   11:38:02     1174.08  92.57      20      138.581   0.000                                         
   447 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   85             R    11:32:03     1174.07  92.78       4   0  131.554  13.610                                         
   448 Bielski Jacek                   3   15              G   11:33:38     1173.48  92.98       7   0  133.346  13.610                                         
   449 Woźniak Wit                     3   95                  11:40:45     1173.41  93.19      21      141.689   0.000                                         
   450 Tarka Stanisław                 2   12              G   11:29:35     1173.38  93.40      15      128.583   0.000                                         
   451 Arak Piotr                      1   71             R    11:22:56     1173.22  93.61      27      120.763   0.000                                         
   452 Arak Piotr                      1   15              G   11:22:57     1173.03  93.81      28      120.763   0.000                                         
   453 Sekuła Wiesław                  3   36             RG   11:31:57     1172.87  94.02       5   1  131.303  13.590                                         
   454 Magdziarz Mariusz               2   21              G   11:31:09     1172.66  94.23  46-  2-  2  130.341  13.590                                         
   455 Lewandowski Kazimierz           3   15              G M 11:31:39     1172.52  94.44      20      130.912   0.000                                         
   456 Wilczek Edward                  2   73             R    11:33:10     1172.37  94.65      15      132.673   0.000                                         
   457 Lewandowski Kazimierz           3   61             R    11:31:40     1172.35  94.85      21      130.912   0.000                                         
   458 Wilczek Edward                  2   17              G   11:33:11     1172.20  95.06      16      132.673   0.000                                         
   459 Antosiewicz Bogdan              3   95             R    11:51:08     1172.11  95.27       9      153.702   0.000                                         
   460 Kowalski P. & Sobczyk M.        2    4              G M 11:28:13     1171.85  95.48       2   1  126.814  13.570                                         
   461 Antosiewicz Bogdan              3  111             R    11:51:11     1171.66  95.68      10      153.702   0.000                                         
   461 Antosiewicz Bogdan              3   15              G   11:51:11     1171.66  95.68      11      153.702   0.000                                         
   463 Arak Piotr                      1   83             R    11:23:05     1171.51  96.10      29      120.763   0.000                                         
   464 Antosiewicz Bogdan              3   82             R    11:51:13     1171.36  96.31      12      153.702   0.000                                         
   465 Borowski Dariusz                2    6              G   11:26:32     1171.32  96.51       2   1  124.785  13.550                                         
   466 Kurek Wiesław                   3   43             RG   11:38:03     1171.28  96.72      30      138.269   0.000                                         
   467 Dąbrowski Tomasz                1   42             RG   11:20:37     1171.24  96.93      23      117.846   0.000                                         
   467 Tarka Stanisław                 2   41              G M 11:29:47     1171.24  96.93      16      128.583   0.000                                         
   469 Antosiewicz Bogdan              3   20              G M 11:51:14     1171.21  97.34      13      153.702   0.000                                         
   470 Piekarniak Mariusz              2   37              G   11:27:48     1171.20  97.55      28      126.255   0.000                                         
   471 Woźniak Wit                     3   73                  11:40:59     1171.15  97.76      22      141.689   0.000                                         
   472 Kurek Wiesław                   3  102             R    11:38:04     1171.11  97.97      31      138.269   0.000                                         
   473 Dąbrowski Tomasz                1   14              G   11:20:39     1170.85  98.17      24      117.846   0.000                                         
   473 Dąbrowski Tomasz                1    2              G   11:20:39     1170.85  98.17      25      117.846   0.000                                         
   475 Arak Piotr                      1   73             R    11:23:10     1170.56  98.59      30      120.763   0.000                                         
   476 Piekarniak Mariusz              2   81             R    11:27:52     1170.47  98.80      29      126.255   0.000                                         
   477 Dąbrowski Tomasz                1   52                  11:20:41     1170.46  99.00      26      117.846   0.000                                         
   478 Kurek Wiesław                   3   93             R    11:38:08     1170.45  99.21      32      138.269   0.000                                         
   479 Piekarniak Mariusz              2   30              G   11:27:53     1170.29  99.42      30      126.255   0.000                                         
   480 Kuźmiński Andrzej               3   19              G   11:30:05     1170.16  99.63  60-  6-  6  128.815  13.510                                         
   481 Jobda Arkadiusz                 3   24             RG   11:39:00     1170.14  99.83  28-  2-  2  139.247  13.500                                         
   481 Myszkowski Zenon                1   41              G   11:18:00     1170.14  99.83      10      114.674   0.000                                         
   481 Myszkowski Zenon                1   45              G M 11:18:00     1170.14  99.83      11      114.674   0.000                                         
   484 Kurek Wiesław                   3   38             RG   11:38:11     1169.95 100.46      33      138.269   0.000                                         
   485 Grzegrzółka Jan                 3   15              G   11:38:28     1169.79 100.66      21      138.581   0.000                                         
   486 Borowski Dariusz                2   41             RG   11:26:41     1169.68 100.87       3   1  124.785  13.490                                         
   487 Żołądek Marcin                  3    4              G   11:46:13     1169.62 101.08       6   0  147.625  13.490                                         
   488 Rurka Marcin                    1    2              G   11:22:53     1169.61 101.29       4   0  120.333  13.480                                         
   489 Widłak Adam                     3    4              G   11:41:15     1169.53 101.49      15      141.806   0.000                                         
   490 Oracz Paweł                     2    4              G   11:25:22     1169.00 101.70  40-  1-  1  123.174  13.480                                         
   491 Woźniak Wit                     3   31             RG   11:41:16     1168.41 101.91      23      141.689   0.000                                         
   492 Antosiewicz Bogdan              3   38              G   11:51:33     1168.39 102.12      14      153.702   0.000                                         
   493 Wojciechowski Jarosław          3   65             R    11:34:24     1168.35 102.32      17      133.659   0.000                                         
   494 Antosiewicz Bogdan              3   57                  11:51:34     1168.24 102.53      15      153.702   0.000                                         
   495 Myszkowski Zenon                1   36              G M 11:18:12     1167.76 102.74      12      114.674   0.000                                         
   496 Jaworski Mateusz                3   14             RG M 11:31:55     1167.69 102.95  15-  1-  1  130.684  13.460                                         
   497 Burkowski Paweł                 3   25              G   11:39:07     1167.38 103.15       7   3  139.054  13.450                                         
   498 Kwiatkowski Andrzej             2   91             R    11:31:44     1166.81 103.36       2   0  130.371  13.450                                         
   498 Widłak Adam                     3   36             RG   11:41:32     1166.81 103.36      16      141.806   0.000                                         
   500 Burkowski Paweł                 3   23              G   11:39:11     1166.72 103.78       8      139.054   0.000                                         
   501 Woźniak Wit                     3   40             RG   11:41:29     1166.33 103.99      24      141.689   0.000                                         
   502 Kapusta Andrzej                 1   57             R    11:21:37     1165.61 104.19       4   0  118.445  13.440                                         
   503 Glinka Dariusz                  1   68             R    11:26:18     1165.54 104.40      22      123.897   0.000                                         
   504 Zieliński Jan                   2   49             RG   11:29:19     1165.46 104.61  23-  1-  1  127.404  13.430                                         
   505 Wilczek Edward                  2   14              G M 11:33:51     1165.33 104.82      17      132.673   0.000                                         
   506 Widłak Adam                     3   20              G   11:41:42     1165.21 105.02      17      141.806   0.000                                         
   507 Glinka Dariusz                  1   45             RG   11:26:21     1164.99 105.23      23      123.897   0.000                                         
   507 Wojciechowski Andrzej           3   34              G   11:34:43     1164.99 105.23      14      133.644   0.000                                         
   509 Kwiatkowski Andrzej             2   18              G   11:31:55     1164.89 105.65       3   0  130.371  13.420                                         
   510 Widłak Adam                     3   65             R    11:41:45     1164.73 105.85      18      141.806   0.000                                         
   511 Rawski Witold                   1  107             R    11:22:57     1164.65 106.06       3   1  119.901  13.410                                         
   512 Glinka Dariusz                  1   50             RG   11:26:24     1164.45 106.27      24      123.897   0.000                                         
   513 Łuczak Marek                    3   17             RG M 11:38:18     1164.40 106.48      22      137.749   0.000                                         
   514 Markowski Krzysztof             3   35             RG   11:39:54     1164.38 106.68       2   0  139.609  13.400                                         
   515 Wilczek Edward                  2    5              G   11:34:03     1163.29 106.89      18      132.673   0.000                                         
   516 Glinka Dariusz                  1   18              G   11:26:34     1162.62 107.10      25      123.897   0.000                                         
   517 Glinka Dariusz                  1   83             R    11:26:36     1162.26 107.31      26      123.897   0.000                                         
   517 Glinka Dariusz                  1   52             R    11:26:36     1162.26 107.31      27      123.897   0.000                                         
   519 Glinka Dariusz                  1  110             R    11:26:38     1161.90 107.72      28      123.897   0.000                                         
   520 Widłak Adam                     3   46             RG   11:42:04     1161.71 107.93      19      141.806   0.000                                         
   521 Widłak Adam                     3   45             RG   11:42:05     1161.55 108.14      20      141.806   0.000                                         
   522 Glinka Dariusz                  1    7              G   11:26:40     1161.53 108.34      29      123.897   0.000                                         
   523 Antosiewicz Bogdan              3   92             R    11:52:20     1161.48 108.55      16      153.702   0.000                                         
   524 Kurek Wiesław                   3  124             R    11:39:03     1161.44 108.76      34      138.269   0.000                                         
   525 Woźniak Wit                     3   70                  11:42:00     1161.39 108.97      25      141.689   0.000                                         
   526 Piekarniak Mariusz              2   26              G   11:28:45     1160.97 109.17      31      126.255   0.000                                         
   527 Wojciechowski Andrzej           3   86             R    11:35:07     1160.94 109.38      15      133.644   0.000                                         
   528 Wilczek Edward                  2    1              G M 11:34:17     1160.91 109.59      19      132.673   0.000                                         
   529 Piekarniak Mariusz              2   40              G   11:28:46     1160.79 109.80      32      126.255   0.000                                         
   530 Wojciechowski Andrzej           3    9              G   11:35:08     1160.78 110.00      16      133.644   0.000                                         
   531 Kowalski P. & Sobczyk M.        2    9              G M 11:29:15     1160.77 110.21       3   2  126.814  13.350                                         
   532 Konopka Jarosław                1   15              G   11:20:17     1160.62 110.42       3   0  116.391  13.350                                         
   533 Antosiewicz Bogdan              3   60             R    11:52:26     1160.60 110.63      17      153.702   0.000                                         
   534 Walczak Dariusz                 1   26             RG   11:21:01     1160.37 110.83       2   1  117.217  13.340                                         
   535 Burkowski Paweł                 3   35             RG   11:39:51     1160.23 111.04       9      139.054   0.000                                         
   536 Mączko Grzegorz                 1   14              G M 11:20:35     1160.14 111.25       2   1  116.691  13.330                                         
   537 Szczepaniak Robert              1   74             R    11:22:16     1159.91 111.46      17      118.620   0.000                                         
   538 Wojciechowski Andrzej           3   43              G   11:35:14     1159.77 111.66      17      133.644   0.000                                         
   539 Szczepaniak Robert              1   47             RG M 11:22:17     1159.72 111.87      18      118.620   0.000                                         
   540 Sadowski Marek                  2    6              G   11:29:50     1159.65 112.08       3   1  127.368  13.320                                         
   541 Glinka Dariusz                  1   10              G   11:26:51     1159.54 112.29      30      123.897   0.000                                         
   542 Szczepaniak Robert              1   54             R    11:22:18     1159.53 112.49      19      118.620   0.000                                         
   543 Łuczak Marek                    3   50             RG   11:38:48     1159.50 112.70      23      137.749   0.000                                         
   544 Konopka Jarosław                1   26              G   11:20:23     1159.47 112.91       4   0  116.391  13.310                                         
   545 Burkowski Paweł                 3   21              G   11:39:56     1159.43 113.12      10      139.054   0.000                                         
   546 Bąk Bogusław i Kamil            3   13              G M 11:45:06     1159.36 113.33  63- 12-  7  145.036  13.300                                         
   547 Sadowski Marek                  2   29              G   11:29:52     1159.30 113.53       4   1  127.368  13.300                                         
   548 Antosiewicz Bogdan              3  114             R    11:52:35     1159.29 113.74      18      153.702   0.000                                         
   549 Burkowski Paweł                 3   18              G M 11:39:57     1159.27 113.95      11      139.054   0.000                                         
   549 Wojciechowski Andrzej           3  115             R    11:35:17     1159.27 113.95      18      133.644   0.000                                         
   551 Tarka Stanisław                 2   21              G   11:30:56     1159.10 114.36      17      128.583   0.000                                         
   552 Kisiel Robert i Staś            2  123             R    11:31:43     1158.68 114.57       4   0  129.444  13.280                                         
   553 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   16              G M 11:29:27     1158.65 114.78       4   3  126.814  13.280                                         
   554 Pindelski Krzysztof             2   28              G   11:30:30     1158.58 114.99       3   1  128.023  13.280                                         
   555 Sekuła Wiesław                  3   15              G M 11:33:20     1158.56 115.19       6   2  131.303  13.270                                         
   556 Kulczyński Mieczysław           3   35             RG   11:33:01     1158.30 115.40       2   0  130.907  13.270                                         
   556 Piekarniak Mariusz              2   27              G   11:29:00     1158.30 115.40      33      126.255   0.000                                         
   558 Arak Piotr                      1   27              G   11:24:16     1158.21 115.82      31      120.763   0.000                                         
   559 Sotek Mariusz                   1   85             R    11:23:56     1158.08 116.02      23      120.363   0.000                                         
   560 Kurek Wiesław                   3  114             R    11:39:24     1158.03 116.23      35      138.269   0.000                                         
   561 Grzegrzółka Jan                 3   22              G M 11:39:42     1157.74 116.44      22      138.581   0.000                                         
   562 Tarka Stanisław                 2   58             R    11:31:04     1157.71 116.65      18      128.583   0.000                                         
   563 Mączko Grzegorz                 1   57             R    11:20:48     1157.65 116.85       3   1  116.691  13.250                                         
   564 Chojnacki M. i  Z.              2    5              G M 11:30:38     1157.63 117.06       2   1  128.072  13.250                                         
   565 Woźniak Wit                     3   19              G M 11:42:24     1157.59 117.27      26      141.689   0.000                                         
   566 Grzegrzółka Jan                 3   39             RG   11:39:43     1157.58 117.48      23      138.581   0.000                                         
   567 Sekuła Wiesław                  3   70             R    11:33:26     1157.54 117.68       7   2  131.303  13.240                                         
   568 Sekuła Wiesław                  3   27              G   11:33:27     1157.36 117.89       8      131.303   0.000                                         
   569 Wojciechowski Andrzej           3  118             R    11:35:29     1157.26 118.10      19      133.644   0.000                                         
   570 Szczepaniak Ludwik              1   36             RG   11:25:29     1157.00 118.31  35-  1-  1  122.044  13.230                                         
   571 Grzegrzółka Jan                 3    8              G   11:39:48     1156.77 118.51      24      138.581   0.000                                         
   572 Wojciechowski Jarosław          3   67             R    11:35:33     1156.72 118.72      18      133.659   0.000                                         
   573 Woźniak Wit                     3    1              G   11:42:30     1156.65 118.93      27      141.689   0.000                                         
   574 Kurek Wiesław                   3   89             R    11:39:33     1156.58 119.14      36      138.269   0.000                                         
   575 Sekuła Wiesław                  3   44             RG   11:33:32     1156.52 119.34       9      131.303   0.000                                         
   576 Mączko Grzegorz                 1    7              G   11:20:54     1156.50 119.55       4   1  116.691  13.210                                         
   577 Kwiatkowski Andrzej             2  101             R    11:32:44     1156.46 119.76       4   0  130.371  13.210                                         
   578 Kurek Wiesław                   3   67                  11:39:34     1156.42 119.97      37      138.269   0.000                                         
   579 Rawski Witold                   1   64                  11:23:42     1156.23 120.17       4   1  119.901  13.200                                         
   580 Sekuła Wiesław                  3   24              G   11:33:34     1156.18 120.38      10      131.303   0.000                                         
   581 Grzegrzółka Jan                 3   23              G   11:39:52     1156.13 120.59      25      138.581   0.000                                         
   582 Wojciechowski Andrzej           3   31              G   11:35:36     1156.09 120.80      20      133.644   0.000                                         
   583 Grzegrzółka Jan                 3   58             R    11:39:53     1155.97 121.00      26      138.581   0.000                                         
   584 Szklarz Marian                  3   15              G   11:39:09     1155.87 121.21       9      137.722   0.000                                         
   585 Markowski Krzysztof             3   31             RG   11:40:47     1155.86 121.42       3   0  139.609  13.180                                         
   586 Wojciechowski Jarosław          3   98             R    11:35:39     1155.72 121.63      19      133.659   0.000                                         
   587 Sekuła Wiesław                  3   11              G   11:33:37     1155.67 121.83      11      131.303   0.000                                         
   588 Rurka Marcin                    1   81             R    11:24:08     1155.57 122.04       5   0  120.333  13.170                                         
   589 Kurek Wiesław                   3  112             R    11:39:40     1155.45 122.25      38      138.269   0.000                                         
   590 Arak Piotr                      1    2              G   11:24:32     1155.26 122.46      32      120.763   0.000                                         
   591 Arak Piotr                      1   85             R    11:24:33     1155.07 122.67      33      120.763   0.000                                         
   591 Woźniak Wit                     3   18              G M 11:42:40     1155.07 122.67      28      141.689   0.000                                         
   593 Krupa Łukasz                    3   16             RG   11:35:17     1154.94 123.08  34-  8-  7  133.145  13.160                                         
   594 Peterek Kazimierz               2   39              G   11:32:36     1154.90 123.29       3   0  130.042  13.150                                         
   595 Szpadzik Joanna i Marcin        1   27              G   11:29:38     1154.71 123.50      34      126.595   0.000                                         
   596 Kurek Wiesław                   3  110             R    11:39:45     1154.65 123.70      39      138.269   0.000                                         
   597 Kurek Wiesław                   3   17              G   11:39:46     1154.49 123.91      40      138.269   0.000                                         
   598 Sadowski Marek                  2   44              G   11:30:20     1154.39 124.12       5   1  127.368  13.140                                         
   599 Kurek Wiesław                   3  107             R    11:39:48     1154.17 124.33      41      138.269   0.000                                         
   600 Sekuła Wiesław                  3    8              G M 11:33:47     1153.97 124.53      12      131.303   0.000                                         
   601 Arak Piotr                      1   20              G   11:24:40     1153.79 124.74      34      120.763   0.000                                         
   602 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   90             R    11:34:02     1153.65 124.95       5   0  131.554  13.130                                         
   603 Piekarniak Mariusz              2    6              G   11:29:27     1153.54 125.16      34      126.255   0.000                                         
   604 Konopka Jarosław                1   64             R    11:20:54     1153.53 125.36       5   0  116.391  13.120                                         
   605 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   37             RG   11:34:04     1153.31 125.57       6   0  131.554  13.120                                         
   606 Myszkowski Zenon                1   24              G   11:19:26     1153.28 125.78      13      114.674   0.000                                         
   607 Piekarniak Mariusz              2   16              G   11:29:29     1153.19 125.99      35      126.255   0.000                                         
   608 Grzegrzółka Jan                 3   30             RG M 11:40:11     1153.08 126.19      27      138.581   0.000                                         
   609 Piekarniak Mariusz              2   63             R    11:29:30     1153.01 126.40      36      126.255   0.000                                         
   610 Czasak Marcin                   2    9              G M 11:32:44     1152.98 126.61       2   1  129.979  13.100                                         
   611 Borowski Dariusz                2   22              G M 11:28:14     1152.93 126.82       4   2  124.785  13.100                                         
   612 Grzegrzółka Jan                 3   25              G   11:40:12     1152.92 127.02      28      138.581   0.000                                         
   613 Sotek Mariusz                   1   10              G   11:24:24     1152.90 127.23      24      120.363   0.000                                         
   614 Grzegrzółka Jan                 3    3              G M 11:40:13     1152.76 127.44      29      138.581   0.000                                         
   615 Borowski Dariusz                2   21              G   11:28:15     1152.75 127.65       5   2  124.785  13.090                                         
   616 Kulczyński Mieczysław           3    5              G   11:33:34     1152.69 127.85       3   0  130.907  13.080                                         
   617 Bielski Jacek                   3   27             RG M 11:35:41     1152.68 128.06       8      133.346   0.000                                         
   618 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   79             R    11:34:08     1152.63 128.27       7   0  131.554  13.080                                         
   619 Szczepaniak Robert              1   48             RG   11:22:55     1152.58 128.48      20      118.620   0.000                                         
   620 Grzegrzółka Jan                 3   36             RG   11:40:16     1152.28 128.68      30      138.581   0.000                                         
   621 Piekarniak Mariusz              2    9              G M 11:29:35     1152.14 128.89      37      126.255   0.000                                         
   622 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   60             R    11:34:11     1152.13 129.10       8      131.554   0.000                                         
   623 Myszkowski Zenon                1   76             R    11:19:32     1152.12 129.31      14      114.674   0.000                                         
   623 Sekuła Wiesław                  3   26              G   11:33:58     1152.12 129.31      13      131.303   0.000                                         
   625 Kapusta Andrzej                 1   47             RG   11:22:49     1152.00 129.72       5   0  118.445  13.060                                         
   626 Mączko Grzegorz                 1   42             RG   11:21:18     1151.94 129.93       5   1  116.691  13.050                                         
   627 Wilczek Edward                  2   19              G M 11:35:11     1151.84 130.14      20      132.673   0.000                                         
   628 Sotek Mariusz                   1    2              G   11:24:30     1151.80 130.34      25      120.363   0.000                                         
   629 Piekarniak Mariusz              2   50             RG M 11:29:37     1151.79 130.55      38      126.255   0.000                                         
   630 Wilczek Edward                  2   52                  11:35:12     1151.68 130.76      21      132.673   0.000                                         
   631 Glinka Dariusz                  1   37              G   11:27:35     1151.64 130.97      31      123.897   0.000                                         
   631 Glinka Dariusz                  1   88             R    11:27:35     1151.64 130.97      32      123.897   0.000                                         
   633 Wojciechowski Andrzej           3   26              G   11:36:03     1151.61 131.38      21      133.644   0.000                                         
   634 Glinka Dariusz                  1  108             R    11:27:36     1151.46 131.59      33      123.897   0.000                                         
   635 Kurek Wiesław                   3  105             R    11:40:05     1151.44 131.80      42      138.269   0.000                                         
   635 Sadowski Marek                  2   32              G   11:30:37     1151.44 131.80       6   1  127.368  13.020                                         
   635 Walczak Dariusz                 1   50             RG   11:21:48     1151.44 131.80       3   1  117.217  13.020                                         
   638 Myszkowski Zenon                1   57                  11:19:36     1151.35 132.42      15      114.674   0.000                                         
   638 Myszkowski Zenon                1   19              G   11:19:36     1151.35 132.42      16      114.674   0.000                                         
   640 Kisiel Robert i Staś            2  140             R    11:32:26     1151.30 132.84       5   0  129.444  13.010                                         
   641 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   55             R    11:34:16     1151.29 133.04       9      131.554   0.000                                         
   642 Kurek Wiesław                   3   34             RG   11:40:06     1151.28 133.25      43      138.269   0.000                                         
   643 Piekarniak Mariusz              2   21              G   11:29:40     1151.26 133.46      39      126.255   0.000                                         
   644 Arak Piotr                      1    4              G M 11:24:54     1151.22 133.67      35      120.763   0.000                                         
   645 Kurek Wiesław                   3  151                  11:40:08     1150.96 133.87      44      138.269   0.000                                         
   646 Markowski Krzysztof             3   40             RG   11:41:18     1150.94 134.08       4   0  139.609  12.990                                         
   647 Arak Piotr                      1    7              G   11:24:56     1150.86 134.29      36      120.763   0.000                                         
   648 Kurek Wiesław                   3   37             RG   11:40:09     1150.80 134.50      45      138.269   0.000                                         
   649 Kisiel Robert i Staś            2  126             R    11:32:29     1150.78 134.70       6   0  129.444  12.980                                         
   650 Glinka Dariusz                  1   32              G M 11:27:40     1150.75 134.91      34      123.897   0.000                                         
   651 Fabisiak Rafał                  3   15              G   11:33:43     1150.61 135.12  20-  1-  1  130.843  12.980                                         
   652 Wilczek Edward                  2   27              G   11:35:19     1150.51 135.33      22      132.673   0.000                                         
   653 Bąk Bogusław i Kamil            3   37              G   11:46:04     1150.47 135.53       2   1  145.036  12.970                                         
   654 Kwiatkowski Andrzej             2   31              G   11:33:20     1150.33 135.74       5   0  130.371  12.970                                         
   655 Kurek Wiesław                   3  126             R    11:40:12     1150.32 135.95      46      138.269   0.000                                         
   656 Markowski Krzysztof             3   28             RG   11:41:22     1150.31 136.16       5   0  139.609  12.960                                         
   657 Bąk Bogusław i Kamil            3   81             R    11:46:06     1150.17 136.36       3   1  145.036  12.960                                         
   658 Kulczyński Mieczysław           3   28              G   11:33:51     1149.82 136.57       4   0  130.907  12.950                                         
   659 Sotek Mariusz                   1   60             R    11:24:42     1149.60 136.78      26      120.363   0.000                                         
   660 Grzegrzółka Jan                 3   17              G   11:40:33     1149.57 136.99      31      138.581   0.000                                         
   661 Lewandowski Kazimierz           3   52             R    11:33:54     1149.36 137.19      22      130.912   0.000                                         
   662 Kujawiak Jan                    1   65             R    11:22:38     1149.23 137.40       2   1  117.949  12.940                                         
   663 Szpadzik Joanna i Marcin        1   52             R    11:30:10     1149.12 137.61      35      126.595   0.000                                         
   664 Kurek Wiesław                   3   46             RG   11:40:20     1149.05 137.82      47      138.269   0.000                                         
   664 Szczepaniak Robert              1   88             R    11:23:14     1149.05 137.82      21      118.620   0.000                                         
   666 Szpadzik Joanna i Marcin        1   28              G   11:30:11     1148.95 138.23      36      126.595   0.000                                         
   666 Szpadzik Joanna i Marcin        1   80             R    11:30:11     1148.95 138.23      37      126.595   0.000                                         
   668 Widłak Adam                     3   13              G   11:43:26     1148.85 138.65      21      141.806   0.000                                         
   669 Antosiewicz Bogdan              3    4              G   11:53:48     1148.74 138.85      19      153.702   0.000                                         
   670 Szczepaniak Robert              1   15              G   11:23:16     1148.68 139.06      22      118.620   0.000                                         
   671 Szczepaniak Robert              1   43             RG   11:23:17     1148.49 139.27      23      118.620   0.000                                         
   671 Szczepaniak Robert              1   27              G   11:23:17     1148.49 139.27      24      118.620   0.000                                         
   673 Sotek Mariusz                   1   20              G   11:24:49     1148.32 139.68      27      120.363   0.000                                         
   674 Grzegrzółka Jan                 3   21              G M 11:40:41     1148.30 139.89      32      138.581   0.000                                         
   675 Szpadzik Joanna i Marcin        1   18              G   11:30:15     1148.25 140.10      38      126.595   0.000                                         
   676 Konopka Jarosław                1    9              G M 11:21:22     1148.22 140.31       6   1  116.391  12.900                                         
   677 Grzegrzółka Jan                 3   27              G M 11:40:42     1148.14 140.51      33      138.581   0.000                                         
   678 Łuczak Marek                    3   36             RG   11:39:59     1148.07 140.72      24      137.749   0.000                                         
   679 Lewandowski Kazimierz           3   42             RG   11:34:02     1148.02 140.93      23      130.912   0.000                                         
   680 Sotek Mariusz                   1   52             R    11:24:52     1147.77 141.14      28      120.363   0.000                                         
   681 Łuczak Marek                    3   69             R    11:40:01     1147.75 141.34      25      137.749   0.000                                         
   682 Arak Piotr                      1   18              G   11:25:14     1147.57 141.55      37      120.763   0.000                                         
   683 Łuczak Marek                    3  121                  11:40:03     1147.43 141.76      26      137.749   0.000                                         
   684 Lewandowski Kazimierz           3   30             RG   11:34:06     1147.34 141.97      24      130.912   0.000                                         
   685 Kwiatkowski Andrzej             2   34              G   11:33:40     1146.96 142.18       6   0  130.371  12.870                                         
   686 Antosiewicz Bogdan              3   34              G   11:54:01     1146.89 142.38      20      153.702   0.000                                         
   687 Sotek Mariusz                   1   80             R    11:24:57     1146.86 142.59      29      120.363   0.000                                         
   688 Szczepaniak Robert              1   36             RG   11:23:27     1146.64 142.80      25      118.620   0.000                                         
   689 Antosiewicz Bogdan              3  104             R    11:54:03     1146.60 143.01      21      153.702   0.000                                         
   690 Lewandowski Kazimierz           3    3              G   11:34:11     1146.51 143.21      25      130.912   0.000                                         
   691 Łuczak Marek                    3   37             RG   11:40:09     1146.48 143.42      27      137.749   0.000                                         
   692 Sotek Mariusz                   1   79             R    11:25:00     1146.31 143.63      30      120.363   0.000                                         
   693 Piekarniak Mariusz              2   53             R    11:30:09     1146.21 143.84      40      126.255   0.000                                         
   694 Wojciechowski Andrzej           3   39              G   11:36:38     1145.85 144.04      22      133.644   0.000                                         
   695 Sadowski Marek                  2  101             R    11:31:10     1145.74 144.25       7   1  127.368  12.840                                         
   696 Kurek Wiesław                   3   45             RG   11:40:42     1145.56 144.46      48      138.269   0.000                                         
   697 Piekarniak Mariusz              2  104             R    11:30:15     1145.17 144.67      41      126.255   0.000                                         
   698 Woźniak Wit                     3   15              G   11:43:45     1144.96 144.87      29      141.689   0.000                                         
   699 Sadowski Marek                  2   90             R    11:31:16     1144.71 145.08       8      127.368   0.000                                         
   700 Lewandowski Kazimierz           3   33             RG   11:34:22     1144.67 145.29      26      130.912   0.000                                         
   701 Woźniak Wit                     3   78                  11:43:47     1144.65 145.50      30      141.689   0.000                                         
   702 Kurek Wiesław                   3  108             R    11:40:49     1144.45 145.70      49      138.269   0.000                                         
   703 Tarka Stanisław                 2   80             R    11:32:22     1144.32 145.91      19      128.583   0.000                                         
   704 Sadowski Marek                  2  109             R    11:31:20     1144.02 146.12       9      127.368   0.000                                         
   705 Więsik Dariusz                  3    4              G   11:52:07     1143.68 146.33       2   0  151.099  12.810                                         
   706 Burkowski Paweł                 3   45             RG M 11:41:36     1143.54 146.53      12      139.054   0.000                                         
   707 Wojciechowski Jarosław          3    1              G   11:36:54     1143.36 146.74      20      133.659   0.000                                         
   708 Kulczyński Mieczysław           3   32             RG   11:34:31     1143.13 146.95       5   0  130.907  12.800                                         
   709 Wilczek Edward                  2   28              G   11:36:04     1143.08 147.16      23      132.673   0.000                                         
   710 Dąbrowski Tomasz                1   82             R    11:23:06     1143.03 147.36      27      117.846   0.000                                         
   711 Myszkowski Zenon                1   22              G   11:20:20     1142.93 147.57      17      114.674   0.000                                         
   712 Wilczek Edward                  2   48             RG   11:36:07     1142.58 147.78      24      132.673   0.000                                         
   713 Borowski Dariusz                2   13              G M 11:29:13     1142.55 147.99       6   3  124.785  12.780                                         
   714 Szklarz Marian                  3    9              G   11:40:33     1142.45 148.19      10      137.722   0.000                                         
   715 Wilczek Edward                  2    6              G   11:36:08     1142.42 148.40      25      132.673   0.000                                         
   716 Bąk Bogusław i Kamil            3   40              G   11:46:59     1142.17 148.61       4   1  145.036  12.770                                         
   717 Myszkowski Zenon                1   96             R    11:20:25     1141.98 148.82      18      114.674   0.000                                         
   718 Dąbrowski Tomasz                1   16              G M 11:23:12     1141.92 149.02      28      117.846   0.000                                         
   719 Szpadzik Joanna i Marcin        1   45             RG   11:30:54     1141.52 149.23      39      126.595   0.000                                         
   720 Dąbrowski Tomasz                1   17              G   11:23:15     1141.37 149.44      29      117.846   0.000                                         
   720 Puchała Sylwester               2   20              G   11:30:56     1141.37 149.44       8      126.616   0.000                                         
   722 Dąbrowski Tomasz                1   43             RG   11:23:19     1140.63 149.85      30      117.846   0.000                                         
   723 Bąk Bogusław i Kamil            3   43              G   11:47:11     1140.37 150.06       5   1  145.036  12.750                                         
   724 Bugalski Arkadiusz              1   74             R    11:23:05     1140.18 150.27 109-  1-  1  117.533  12.750                                         
   725 Dąbrowski Tomasz                1   83             R    11:23:22     1140.08 150.48      31      117.846   0.000                                         
   726 Łuczak Marek                    3   24             RG   11:40:50     1139.99 150.68      28      137.749   0.000                                         
   727 Szymaniak Jerzy                 2  161                  11:30:58     1139.83 150.89       5   0  126.483  12.740                                         
   728 Bąk Bogusław i Kamil            3   35              G   11:47:15     1139.77 151.10       6   1  145.036  12.740                                         
   729 Markowski Krzysztof             3   18              G   11:42:32     1139.36 151.31       6   0  139.609  12.730                                         
   730 Kisiel Robert i Staś            2   92             R    11:33:37     1139.31 151.52       7   0  129.444  12.730                                         
   731 Wojciechowski Jarosław          3   45             RG M 11:37:19     1139.30 151.72      21      133.659   0.000                                         
   732 Woźniak Wit                     3   89                  11:44:23     1139.13 151.93      31      141.689   0.000                                         
   733 Sadowski Marek                  2    9              G M 11:31:50     1138.91 152.14      10      127.368   0.000                                         
   734 Markowski Krzysztof             3   13              G   11:42:35     1138.89 152.35       7   0  139.609  12.720                                         
   734 Markowski Krzysztof             3   10              G   11:42:35     1138.89 152.35       8      139.609   0.000                                         
   736 Antosiewicz Bogdan              3   62             R    11:54:58     1138.82 152.76      22      153.702   0.000                                         
   737 Burkowski Paweł                 3   17              G M 11:42:07     1138.70 152.97      13      139.054   0.000                                         
   738 Tokarski Waldemar Michał        1   33             RG   11:23:29     1138.49 153.18  46-  1-  1  117.815  12.700                                         
   739 Antosiewicz Bogdan              3   67             R    11:55:02     1138.25 153.38      23      153.702   0.000                                         
   740 Sadowski Marek                  2   16              G M 11:31:54     1138.23 153.59      11      127.368   0.000                                         
   741 Antosiewicz Bogdan              3  105             R    11:55:03     1138.11 153.80      24      153.702   0.000                                         
   742 Tarka Stanisław                 2   39              G   11:32:59     1138.07 154.01      20      128.583   0.000                                         
   743 Kwiatkowski Andrzej             2   80             R    11:34:35     1137.78 154.21       7   0  130.371  12.690                                         
   744 Burkowski Paweł                 3    1              G   11:42:13     1137.77 154.42      14      139.054   0.000                                         
   745 Tarka Stanisław                 2   89             R    11:33:01     1137.74 154.63      21      128.583   0.000                                         
   746 Antosiewicz Bogdan              3    7              G   11:55:08     1137.41 154.84      25      153.702   0.000                                         
   747 Tarka Stanisław                 2   62             R    11:33:03     1137.40 155.04      22      128.583   0.000                                         
   748 Wojciechowski Jarosław          3   87             R    11:37:31     1137.36 155.25      22      133.659   0.000                                         
   749 Antosiewicz Bogdan              3   32              G   11:55:12     1136.85 155.46      26      153.702   0.000                                         
   750 Szczepaniak Robert              1    1              G   11:24:21     1136.75 155.67      26      118.620   0.000                                         
   751 Tarka Stanisław                 2   19              G   11:33:07     1136.73 155.87      23      128.583   0.000                                         
   752 Sekuła Wiesław                  3   39             RG   11:35:32     1136.50 156.08      14      131.303   0.000                                         
   753 Belka Stanisław                 1    6              G   11:24:18     1136.41 156.29       2   0  118.527  12.660                                         
   754 Rawski Witold                   1   38             RG   11:25:31     1136.32 156.50       5   1  119.901  12.650                                         
   755 Burkowski Paweł                 3   33             RG M 11:42:23     1136.22 156.70      15      139.054   0.000                                         
   756 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   67             R    11:35:48     1136.05 156.91      10      131.554   0.000                                         
   756 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   23              G M 11:35:48     1136.05 156.91      11      131.554   0.000                                         
   758 Szczepaniak Robert              1   12              G M 11:24:25     1136.03 157.33      27      118.620   0.000                                         
   759 Widłak Adam                     3    2              G   11:44:50     1135.96 157.53      22      141.806   0.000                                         
   760 Burkowski Paweł                 3   10              G   11:42:25     1135.91 157.74      16      139.054   0.000                                         
   761 Jaworski Krzysztof              2    3              G M 11:27:48     1135.84 157.95  19-  1-  1  122.443  12.630                                         
   761 Kurek Wiesław                   3   24              G   11:41:44     1135.84 157.95      50      138.269   0.000                                         
   763 Wojciechowski Andrzej           3   36              G   11:37:41     1135.62 158.36      23      133.644   0.000                                         
   764 Szczepaniak Robert              1   59             R    11:24:28     1135.48 158.57      28      118.620   0.000                                         
   765 Antosiewicz Bogdan              3  107             R    11:55:24     1135.17 158.78      27      153.702   0.000                                         
   766 Szczepaniak Robert              1   73             R    11:24:30     1135.12 158.99      29      118.620   0.000                                         
   767 Szymaniak Jerzy                 2  143             R    11:31:26     1135.06 159.19       6   0  126.483  12.610                                         
   768 Borowski Dariusz                2    1              G   11:29:57     1134.93 159.40       7   3  124.785  12.610                                         
   769 Widłak Adam                     3   21              G   11:44:57     1134.90 159.61      23      141.806   0.000                                         
   770 Grzegrzółka Jan                 3   13              G   11:42:07     1134.83 159.82      34      138.581   0.000                                         
   770 Łuczak Marek                    3   52                  11:41:23     1134.83 159.82      29      137.749   0.000                                         
   772 Wojciechowski Andrzej           3   87             R    11:37:47     1134.66 160.23      24      133.644   0.000                                         
   773 Kwiatkowski Andrzej             2   76             R    11:34:55     1134.48 160.44       8      130.371   0.000                                         
   774 Grzegrzółka Jan                 3   43             RG   11:42:10     1134.36 160.65      35      138.581   0.000                                         
   774 Łuczak Marek                    3   91             R    11:41:26     1134.36 160.65      30      137.749   0.000                                         
   776 Kujawiak Jan                    1   18              G   11:23:59     1134.31 161.06       3   1  117.949  12.590                                         
   777 Łuczak Marek                    3    2              G   11:41:28     1134.05 161.27      31      137.749   0.000                                         
   778 Kujawiak Jan                    1   64             R    11:24:01     1133.94 161.48       4   1  117.949  12.580                                         
   779 Glinka Dariusz                  1    1              G M 11:29:17     1133.72 161.69      35      123.897   0.000                                         
   780 Szymaniak Jerzy                 2  146             R    11:31:34     1133.70 161.89       7   0  126.483  12.570                                         
   781 Wojciechowski Jarosław          3    5              G   11:37:56     1133.34 162.10      23      133.659   0.000                                         
   782 Szczepaniak Robert              1   30              G   11:24:43     1132.77 162.31      30      118.620   0.000                                         
   783 Borowski Dariusz                2   12              G M 11:30:12     1132.35 162.52       8      124.785   0.000                                         
   784 Woźniak Wit                     3   14              G   11:45:09     1132.15 162.72      32      141.689   0.000                                         
   785 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   35             RG   11:32:01     1132.10 162.93       5   3  126.814  12.560                                         
   786 Krupa Łukasz                    3   19             RG   11:37:38     1131.87 163.14       2   0  133.145  12.550                                         
   787 Styczek Maciej                  1   49              G   11:21:58     1131.67 163.35  57-  1-  1  115.393  12.550                                         
   788 Łuczak Marek                    3   14              G   11:41:45     1131.41 163.55      32      137.749   0.000                                         
   789 Krupa Łukasz                    3   34             RG   11:37:41     1131.38 163.76       3   0  133.145  12.550                                         
   790 Kisiel Robert i Staś            2  178                  11:34:25     1131.34 163.97       8      129.444   0.000                                         
   791 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              G   11:31:54     1131.32 164.18      40      126.595   0.000                                         
   792 Chojnacki M. i  Z.              2   16              G   11:33:13     1131.21 164.38       3   1  128.072  12.540                                         
   793 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   26             RG M 11:32:07     1131.09 164.59       6   4  126.814  12.530                                         
   794 Lewandowski Kazimierz           3   24              G M 11:35:46     1130.83 164.80      27      130.912   0.000                                         
   795 Wilczek Edward                  2    4              G   11:37:20     1130.74 165.01      26      132.673   0.000                                         
   796 Kisiel Robert i Staś            2  138             R    11:34:30     1130.52 165.21       9      129.444   0.000                                         
   797 Peterek Kazimierz               2    3              G   11:35:02     1130.47 165.42       4   0  130.042  12.520                                         
   798 Borkowski Jerzy                 1    2              G   11:23:47     1130.33 165.63  18-  1-  1  117.309  12.520                                         
   799 Grzegrzółka Jan                 3   67             R    11:42:37     1130.20 165.84      36      138.581   0.000                                         
   800 Borowski Dariusz                2   20              G   11:30:25     1130.13 166.04       9      124.785   0.000                                         
   801 Pindelski Krzysztof             2   42             RG   11:33:18     1129.95 166.25       4   1  128.023  12.510                                         
   802 Woźniak Wit                     3   97                  11:45:24     1129.90 166.46      33      141.689   0.000                                         
   803 Woźniak Wit                     3   61                  11:45:25     1129.75 166.67      34      141.689   0.000                                         
   804 Woźniak Wit                     3   91                  11:45:27     1129.45 166.87      35      141.689   0.000                                         
   805 Pindelski Krzysztof             2   23              G   11:33:22     1129.28 167.08       5   1  128.023  12.500                                         
   806 Mączko Grzegorz                 1    9              G M 11:23:20     1129.27 167.29       6   2  116.691  12.490                                         
   807 Myszkowski Zenon                1    1              G   11:21:33     1129.24 167.50      19      114.674   0.000                                         
   808 Wojciechowski Jarosław          3    3              G M 11:38:22     1129.20 167.70      24      133.659   0.000                                         
   809 Konopka Jarosław                1   10              G M 11:23:05     1129.10 167.91       7   2  116.391  12.480                                         
   810 Kuźmiński Andrzej               3   36             RG   11:34:06     1128.97 168.12       2   0  128.815  12.480                                         
   811 Piekarniak Mariusz              2   94             R    11:31:50     1128.96 168.33      42      126.255   0.000                                         
   812 Żołądek Marcin                  3   24              G   11:50:47     1128.78 168.53       7   0  147.625  12.470                                         
   813 Wilczek Edward                  2   30             RG   11:37:33     1128.65 168.74      27      132.673   0.000                                         
   814 Kuźmiński Andrzej               3    1              G M 11:34:09     1128.47 168.95       3   1  128.815  12.470                                         
   815 Arak Piotr                      1    1              G   11:27:02     1128.28 169.16      38      120.763   0.000                                         
   816 Konopka Jarosław                1   39              G   11:23:10     1128.18 169.36       8      116.391   0.000                                         
   817 Kuźmiński Andrzej               3    6              G M 11:34:11     1128.14 169.57       4   2  128.815  12.460                                         
   818 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   44             RG   11:36:40     1127.61 169.78      12      131.554   0.000                                         
   818 Wojciechowski Jarosław          3   16             RG M 11:38:32     1127.61 169.78      25      133.659   0.000                                         
   820 Wojciechowski Jarosław          3   13             RG   11:38:33     1127.45 170.20      26      133.659   0.000                                         
   821 Woźniak Wit                     3   96                  11:45:41     1127.35 170.40      36      141.689   0.000                                         
   822 Kuźmiński Andrzej               3   46             RG   11:34:16     1127.32 170.61       5   2  128.815  12.440                                         
   823 Konopka Jarosław                1   34              G M 11:23:15     1127.27 170.82       9      116.391   0.000                                         
   824 Michalak Paweł                  1    9              G   11:26:03     1127.24 171.03       2   0  119.544  12.440                                         
   825 Bąk Bogusław i Kamil            3   31              G   11:48:41     1127.08 171.23       7   1  145.036  12.430                                         
   826 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   28             RG   11:36:44     1126.96 171.44      13      131.554   0.000                                         
   827 Kurek Wiesław                   3    1              G   11:42:42     1126.89 171.65      51      138.269   0.000                                         
   828 Szczepaniak Robert              1   16              G   11:25:16     1126.85 171.86      31      118.620   0.000                                         
   829 Sekuła Wiesław                  3   30             RG   11:36:32     1126.74 172.06      15      131.303   0.000                                         
   830 Michalak Paweł                  1   40             RG   11:26:06     1126.71 172.27       3   0  119.544  12.420                                         
   831 Szczepaniak Robert              1    2              G   11:25:17     1126.67 172.48      32      118.620   0.000                                         
   832 Kuźmiński Andrzej               3   42             RG   11:34:20     1126.66 172.69       6   2  128.815  12.410                                         
   833 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   24              G M 11:36:46     1126.64 172.89      14      131.554   0.000                                         
   834 Tarka Stanisław                 2   70             R    11:34:08     1126.60 173.10      24      128.583   0.000                                         
   835 Kurek Wiesław                   3   18              G   11:42:44     1126.58 173.31      52      138.269   0.000                                         
   836 Szczepaniak Robert              1   80             R    11:25:18     1126.50 173.52      33      118.620   0.000                                         
   837 Kwiatkowski Andrzej             2   60             R    11:35:44     1126.48 173.72       9      130.371   0.000                                         
   838 Woźniak Wit                     3    5              G   11:45:47     1126.45 173.93      37      141.689   0.000                                         
   839 Kapusta Andrzej                 1   22             RG   11:25:09     1126.44 174.14       6   0  118.445  12.390                                         
   840 Dąbrowski Tomasz                1   18              G   11:24:38     1126.28 174.35      32      117.846   0.000                                         
   841 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    9              G   11:36:49     1126.16 174.55      15      131.554   0.000                                         
   842 Woźniak Wit                     3   44             RG   11:45:49     1126.15 174.76      38      141.689   0.000                                         
   843 Wirtek Mariusz                  3   16             RG   11:36:46     1126.14 174.97       4   2  131.496  12.380                                         
   844 Wojciechowski Jarosław          3    9              G   11:38:42     1126.02 175.18      27      133.659   0.000                                         
   845 Kwiatkowski Andrzej             2   46             RG   11:35:48     1125.83 175.38      10      130.371   0.000                                         
   846 Krupa Łukasz                    3    3              G   11:38:17     1125.65 175.59       4   0  133.145  12.370                                         
   847 Bąk Bogusław i Kamil            3    5              G M 11:48:51     1125.62 175.80       8      145.036   0.000                                         
   848 Burkowski Paweł                 3    2              G   11:43:33     1125.49 176.01      17      139.054   0.000                                         
   849 Glinka Dariusz                  1   31              G   11:30:05     1125.48 176.21      36      123.897   0.000                                         
   850 Bąk Bogusław i Kamil            3   26              G   11:48:53     1125.33 176.42       9      145.036   0.000                                         
   851 Kulczyński Mieczysław           3   13              G   11:36:20     1125.28 176.63       6   0  130.907  12.350                                         
   852 Woźniak Wit                     3   71                  11:45:55     1125.26 176.84      39      141.689   0.000                                         
   853 Dąbrowski Tomasz                1   66                  11:24:45     1125.02 177.04      33      117.846   0.000                                         
   854 Bielski Jacek                   3    3              G M 11:38:32     1124.97 177.25       9      133.346   0.000                                         
   855 Arak Piotr                      1    6              G   11:27:21     1124.95 177.46      39      120.763   0.000                                         
   856 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   68             R    11:36:57     1124.87 177.67      16      131.554   0.000                                         
   857 Sekuła Wiesław                  3   59             R    11:36:44     1124.81 177.87      16      131.303   0.000                                         
   858 Rurka Marcin                    1   22              G   11:26:59     1124.78 178.08       6   0  120.333  12.330                                         
   859 Burkowski Paweł                 3   14              G M 11:43:38     1124.73 178.29      18      139.054   0.000                                         
   860 Woźniak Wit                     3   25             RG   11:45:59     1124.67 178.50      40      141.689   0.000                                         
   861 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              G   11:32:34     1124.62 178.70      41      126.595   0.000                                         
   862 Wilczek Edward                  2    7              G M 11:37:59     1124.51 178.91      28      132.673   0.000                                         
   863 Dąbrowski Tomasz                1   35             RG   11:24:48     1124.49 179.12      34      117.846   0.000                                         
   864 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG   11:24:50     1124.13 179.33      35      117.846   0.000                                         
   865 Grzegrzółka Jan                 3   62             R    11:43:17     1124.09 179.54      37      138.581   0.000                                         
   866 Arak Piotr                      1   46             RG   11:27:26     1124.07 179.74      40      120.763   0.000                                         
   867 Bąk Bogusław i Kamil            3   21              G M 11:49:03     1123.87 179.95      10      145.036   0.000                                         
   868 Kurek Wiesław                   3   19              G   11:43:02     1123.83 180.16      53      138.269   0.000                                         
   869 Arak Piotr                      1   75             R    11:27:28     1123.73 180.37      41      120.763   0.000                                         
   870 Arak Piotr                      1   77             R    11:27:29     1123.55 180.57      42      120.763   0.000                                         
   871 Wypustek Grzegorz               3   15              G   11:46:36     1123.54 180.78  35-  3-  3  142.240  12.290                                         
   872 Kurek Wiesław                   3  132             R    11:43:06     1123.23 180.99      54      138.269   0.000                                         
   873 Arak Piotr                      1   76             R    11:27:31     1123.20 181.20      43      120.763   0.000                                         
   874 Piekarniak Mariusz              2   41              G   11:32:27     1122.77 181.40      43      126.255   0.000                                         
   875 Lewandowski Kazimierz           3   40             RG   11:36:36     1122.74 181.61      28      130.912   0.000                                         
   876 Wojciechowski Jarosław          3   90             R    11:39:03     1122.71 181.82      28      133.659   0.000                                         
   877 Wojciechowski Andrzej           3   46              G M 11:39:03     1122.59 182.03      25      133.644   0.000                                         
   878 Wojciechowski Andrzej           3   83             R    11:39:05     1122.27 182.23      26      133.644   0.000                                         
   879 Lewandowski Kazimierz           3   54             R    11:36:39     1122.26 182.44      29      130.912   0.000                                         
   880 Zduńczyk Wojciech               3   61             R    11:42:25     1122.08 182.65  59-  2-  2  137.361  12.260                                         
   881 Bielski Jacek                   3   35             RG   11:38:51     1121.97 182.86      10      133.346   0.000                                         
   882 Konopka Jarosław                1   53             R    11:23:46     1121.66 183.06      10      116.391   0.000                                         
   883 Sotek Mariusz                   1   17              G M 11:27:19     1121.57 183.27      31      120.363   0.000                                         
   884 Kurek Wiesław                   3  148             R    11:43:18     1121.40 183.48      55      138.269   0.000                                         
   885 Łuczak Marek                    3    3              G   11:42:53     1120.97 183.69      33      137.749   0.000                                         
   886 Kisiel Robert i Staś            2   49              G M 11:35:29     1120.89 183.89      10      129.444   0.000                                         
   887 Sekuła Wiesław                  3    7              G   11:37:09     1120.81 184.10      17      131.303   0.000                                         
   888 Antosiewicz Bogdan              3   79             R    11:57:10     1120.55 184.31      28      153.702   0.000                                         
   889 Łuczak Marek                    3    7              G   11:42:56     1120.52 184.52      34      137.749   0.000                                         
   890 Sekuła Wiesław                  3   71             R    11:37:11     1120.49 184.72      18      131.303   0.000                                         
   891 Myszkowski Zenon                1   27              G   11:22:21     1120.41 184.93      20      114.674   0.000                                         
   892 Krupa Łukasz                    3   29             RG   11:38:52     1120.12 185.14       5   0  133.145  12.220                                         
   893 Piekarniak Mariusz              2   42              G   11:32:43     1120.11 185.35      44      126.255   0.000                                         
   894 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   27              G M 11:37:27     1120.09 185.55      17      131.554   0.000                                         
   894 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   80             R    11:37:27     1120.09 185.55      18      131.554   0.000                                         
   894 Magdziarz Mariusz               2    7              G   11:36:22     1120.09 185.55       2   0  130.341  12.220                                         
   897 Tarka Stanisław                 2    3              G   11:34:48     1120.06 186.18      25      128.583   0.000                                         
   898 Myszkowski Zenon                1   10              G   11:22:23     1120.05 186.38      21      114.674   0.000                                         
   899 Sotek Mariusz                   1   33              G   11:27:28     1120.00 186.59      32      120.363   0.000                                         
   900 Łuczak Marek                    3   63                  11:43:00     1119.91 186.80      35      137.749   0.000                                         
   901 Burkowski Paweł                 3   30             RG   11:44:10     1119.90 187.01      19      139.054   0.000                                         
   902 Szklarz Marian                  3   52                  11:42:59     1119.84 187.21      11      137.722   0.000                                         
   903 Sotek Mariusz                   1   37              G   11:27:29     1119.83 187.42      33      120.363   0.000                                         
   904 Szymaniak Jerzy                 2   35              G   11:32:57     1119.81 187.63       8      126.483   0.000                                         
   905 Burkowski Paweł                 3   20              G   11:44:11     1119.75 187.84      20      139.054   0.000                                         
   906 Krupa Łukasz                    3   33             RG   11:38:55     1119.65 188.04       6   0  133.145  12.180                                         
   907 Antosiewicz Bogdan              3   50             RG   11:57:18     1119.46 188.25      29      153.702   0.000                                         
   908 Piekarniak Mariusz              2   33              G   11:32:47     1119.45 188.46      45      126.255   0.000                                         
   909 Kwiatkowski Andrzej             2  131             R    11:36:28     1119.39 188.67      11      130.371   0.000                                         
   909 Sadowski Marek                  2   88             R    11:33:47     1119.39 188.67      12      127.368   0.000                                         
   911 Sekuła Wiesław                  3   73             R    11:37:18     1119.38 189.08      19      131.303   0.000                                         
   912 Szczepaniak Robert              1    4              G M 11:25:59     1119.23 189.29      34      118.620   0.000                                         
   913 Sotek Mariusz                   1   64             R    11:27:33     1119.14 189.50      34      120.363   0.000                                         
   914 Sadowski Marek                  2   56                  11:33:49     1119.06 189.71      13      127.368   0.000                                         
   915 Wojciechowski Jarosław          3   32             RG   11:39:27     1118.95 189.91      29      133.659   0.000                                         
   916 Sadowski Marek                  2  111             R    11:33:50     1118.90 190.12      14      127.368   0.000                                         
   917 Sadowski Marek                  2   21              G   11:33:51     1118.74 190.33      15      127.368   0.000                                         
   918 Szpadzik Joanna i Marcin        1   29              G   11:33:11     1118.50 190.54      42      126.595   0.000                                         
   919 Szczepaniak Robert              1   94             R    11:26:04     1118.35 190.74      35      118.620   0.000                                         
   920 Piekarniak Mariusz              2   14              G   11:32:54     1118.29 190.95      46      126.255   0.000                                         
   921 Glinka Dariusz                  1  100             R    11:30:48     1118.20 191.16      37      123.897   0.000                                         
   922 Kowalski P. & Sobczyk M.        2   27             RG   11:33:25     1118.13 191.37       7   4  126.814  12.130                                         
   923 Wilczek Edward                  2   77             R    11:38:40     1118.03 191.57      29      132.673   0.000                                         
   924 Wojciechowski Jarosław          3   68             R    11:39:33     1118.02 191.78      30      133.659   0.000                                         
   925 Tarka Stanisław                 2   31              G   11:35:01     1117.95 191.99      26      128.583   0.000                                         
   926 Sekuła Wiesław                  3   40             RG   11:37:28     1117.79 192.20      20      131.303   0.000                                         
   927 Tarka Stanisław                 2   83             R    11:35:03     1117.63 192.40      27      128.583   0.000                                         
   928 Borowski Dariusz                2   72                  11:31:40     1117.48 192.61      10      124.785   0.000                                         
   929 Tarka Stanisław                 2   16              G M 11:35:04     1117.47 192.82      28      128.583   0.000                                         
   930 Bielski Jacek                   3   13              G M 11:39:20     1117.43 193.03      11      133.346   0.000                                         
   931 Wojciechowski Jarosław          3    8              G M 11:39:37     1117.39 193.23      31      133.659   0.000                                         
   932 Tarka Stanisław                 2   27              G   11:35:06     1117.14 193.44      29      128.583   0.000                                         
   933 Glinka Dariusz                  1   27              G   11:30:55     1117.03 193.65      38      123.897   0.000                                         
   934 Bąk Bogusław i Kamil            3   10              G   11:49:51     1116.95 193.86      11      145.036   0.000                                         
   935 Sadowski Marek                  2    1              G   11:34:02     1116.94 194.06      16      127.368   0.000                                         
   936 Sadowski Sławomir Piotr         1   29             RG   11:25:53     1116.91 194.27       4   0  118.262  12.090                                         
   937 Arak Piotr                      1   42             RG   11:28:08     1116.80 194.48      44      120.763   0.000                                         
   938 Piekarniak Mariusz              2   24              G   11:33:04     1116.64 194.69      47      126.255   0.000                                         
   939 Zduńczyk Wojciech               3   60             R    11:43:02     1116.45 194.89       2   0  137.361  12.080                                         
   940 Kisiel Robert i Staś            2   11              G M 11:35:57     1116.38 195.10      11      129.444   0.000                                         
   941 Arak Piotr                      1   40             RG   11:28:11     1116.28 195.31      45      120.763   0.000                                         
   942 Chojnacki M. i  Z.              2   56             R    11:34:44     1116.26 195.52       4   1  128.072  12.070                                         
   943 Kisiel Robert i Staś            2  117             R    11:35:58     1116.22 195.72      12      129.444   0.000                                         
   944 Rawski Witold                   1   27              G   11:27:27     1115.88 195.93       6   1  119.901  12.060                                         
   945 Myszkowski Zenon                1   46              G   11:22:46     1115.87 196.14      22      114.674   0.000                                         
   946 Wilczek Edward                  2  100             R    11:38:54     1115.84 196.35      30      132.673   0.000                                         
   947 Bąk Bogusław i Kamil            3   71             R    11:50:00     1115.66 196.55      12      145.036   0.000                                         
   948 Arak Piotr                      1  106             R    11:28:15     1115.59 196.76      46      120.763   0.000                                         
   949 Rawski Witold                   1   86             R    11:27:29     1115.53 196.97       7   1  119.901  12.050                                         
   950 Wypustek Grzegorz               3   29             RG   11:47:31     1115.46 197.18       2   0  142.240  12.040                                         
   951 Sekuła Wiesław                  3   12              G M 11:37:43     1115.42 197.38      21      131.303   0.000                                         
   952 Wilczek Edward                  2  107             R    11:38:57     1115.37 197.59      31      132.673   0.000                                         
   953 Okrasa Stanisław                3   13              G   11:45:12     1115.19 197.80  60-  1-  1  139.622  12.030                                         
   954 Krupa Łukasz                    3   35             RG   11:39:25     1114.96 198.01       7   0  133.145  12.030                                         
   954 Peterek Kazimierz               2   11              G   11:36:38     1114.96 198.01       5   0  130.042  12.030                                         
   956 Markowski Krzysztof             3   25             RG   11:45:13     1114.94 198.42       9      139.609   0.000                                         
   956 Sekuła Wiesław                  3   33             RG   11:37:46     1114.94 198.42      22      131.303   0.000                                         
   958 Wilczek Edward                  2   68             R    11:39:00     1114.90 198.84      32      132.673   0.000                                         
   959 Szklarz Marian                  3    7              G   11:43:32     1114.86 199.05      12      137.722   0.000                                         
   960 Rawski Witold                   1   60                  11:27:33     1114.84 199.25       8      119.901   0.000                                         
   961 Wypustek Grzegorz               3   39             RG   11:47:36     1114.73 199.46       3   0  142.240  12.010                                         
   962 Jobda Arkadiusz                 3    2              G   11:44:55     1114.72 199.67       2   0  139.247  12.010                                         
   963 Glinka Dariusz                  1   67             R    11:31:09     1114.68 199.88      39      123.897   0.000                                         
   964 Krupa Łukasz                    3   18             RG M 11:39:27     1114.65 200.08       8      133.145   0.000                                         
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   965 Bąk Bogusław i Kamil            3   23              G M 11:50:08     1114.52   0.00      13      145.036   0.000                                         
   966 Jaworski Mateusz                3   13             RG M 11:37:16     1114.42   0.00       2      130.684   0.000                                         
   967 Łuczak Marek                    3   78             R    11:43:38     1114.17   0.00      36      137.749   0.000                                         
   968 Sotek Mariusz                   1   68             R    11:28:02     1114.13   0.00      35      120.363   0.000                                         
   969 Wojciechowski Jarosław          3   54                  11:39:59     1113.98   0.00      32      133.659   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 30.04.17 Głogowiec 1                              
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Szpadzik Joanna Marcin          1    67    7    42   104.64     
              2 Sotek           Mariusz         1    90    7    34   104.42     
              3 Kurek           Wiesław         3   133    7    55   104.28     
              4 Piekarniak      Mariusz         2    99    7    47   104.15     
              5 Woźniak         Wit             3    81    7    40   103.90     
              6 Grzegrzółka     Jan             3    68    7    37   103.69     
              7 Arak            Piotr           1   101    7    46   103.54     
              8 Łuczak          Marek           3   112    7    35   103.31     
              9 Lewandowski     Kazimierz       3    62    7    29   103.17     
             10 Szczepaniak     Robert          1    81    7    35   102.76     
             11 Tarka           Stanisław       2    86    7    29   102.75     
             12 Glinka          Dariusz         1    93    7    39   102.65     
             13 Szklarz         Marian          3    52    7    12   102.57     
             14 Dąbrowski       Tomasz          1    83    7    35   102.54     
             15 Widłak          Adam            3    66    7    23   102.19     
             16 Wilczek         Edward          2   102    7    32   101.84     
             17 Puchała         Sylwester       2    42    7     8   101.25     
             18 Wojciechowski   Andrzej         3   103    7    26   100.80     
             19 Wojciechowski   Jarosław        3    89    7    31   100.30     
             20 Myszkowski      Zenon           1    92    7    22    99.49     
             21 Burkowski       Paweł           3    47    7    20    99.20     
             22 Bielski         Jacek           3    41    7    11    99.07     
             23 Antosiewicz     Bogdan          3   113    7    29    97.58     
             24 Szymaniak       Jerzy           2    74    7     8    96.32     
             25 Żołądek         Marcin          3    26    7     7    96.09     
             26 Sekuła          Wiesław         3    66    7    22    95.73     
             27 Sadowski        Marek           2   108    7    16    94.46     
             28 Lewandowski Jer i Marcin        3    93    7    18    94.33     
             29 Kisiel Robert i Staś            2   113    7    12    93.69     
             30 Konopka         Jarosław        1    73    7    10    92.73     
             31 Kwiatkowski     Andrzej         2    82    7    11    92.66     
             32 Borowski        Dariusz         2    48    7    10    92.48     
             33 Rawski          Witold          1    73    7     8    92.23     
             34 Markowski       Krzysztof       3    45    7     9    92.06     
             35 Kowalski P. &   Sobczyk M.      2    30    7     7    91.27     
             36 Bąk Bogusław i  Kamil           3    63    7    12    89.92     
             37 Krupa           Łukasz          3    34    7     8    87.06     
             38 Rurka           Marcin          1    35    6     6    81.66     
             39 Kapusta         Andrzej         1    45    6     6    80.62     
             40 Mączko          Grzegorz        1    51    6     6    79.03     
             41 Kulczyński      Mieczysław      3    51    6     6    78.14     
             42 Kuźmiński       Andrzej         3    60    6     6    75.77     
             43 Peterek         Kazimierz       2    61    5     5    65.95     
             44 Pindelski       Krzysztof       2    48    5     5    65.84     
             45 Wirtek          Mariusz         3    33    4     4    55.30     
             46 Sadowski Sławom Piotr           1    56    4     4    54.33     
             47 Kujawiak        Jan             1    49    4     4    52.43     
             48 Chojnacki       M. i  Z.        2    47    4     4    51.60     
             49 Walczak         Dariusz         1    74    3     3    39.99     
             50 Michalak        Paweł           1    46    3     3    38.51     
             51 Wypustek        Grzegorz        3    35    3     3    36.34     
             52 Czasak          Marcin          2    23    2     2    27.30     
             53 Belka           Stanisław       1    50    2     2    27.00     
             54 Więsik          Dariusz         3    31    2     2    26.48     
             55 Magdziarz       Mariusz         2    46    2     2    25.81     
             56 Jobda           Arkadiusz       3    28    2     2    25.51     
             57 Zduńczyk        Wojciech        3    59    2     2    24.34     
             58 Toporowicz      Tadeusz         1    45    1     1    13.67     
             59 Oracz           Paweł           2    40    1     1    13.48     
             60 Jaworski        Mateusz         3    15    1     1    13.46     
             61 Zieliński       Jan             2    23    1     1    13.43     
             62 Szczepaniak     Ludwik          1    35    1     1    13.23     
             63 Fabisiak        Rafał           3    20    1     1    12.98     
             64 Bugalski        Arkadiusz       1   109    1     1    12.75     
             65 Tokarski Waldem Michał          1    46    1     1    12.70     
             66 Jaworski        Krzysztof       2    19    1     1    12.63     
             67 Styczek         Maciej          1    57    1     1    12.55     
             68 Borkowski       Jerzy           1    18    1     1    12.52     
             69 Okrasa          Stanisław       3    60    1     1    12.03     
             70 Pyl             Jan             1    39    0     0     0.00     
             71 Pakuła          Janusz          1    83    0     0     0.00     
             72 Dłubak          Jerzy           1    38    0     0     0.00     
             73 Iwańczyk        Stanisław       2    15    0     0     0.00     
             74 Przepiórka      Jan             2    25    0     0     0.00     
             75 Rokita          Sławomir        2    32    0     0     0.00     
             76 Głażewski       Jerzy           3    53    0     0     0.00     
             77 Nowak           Adam            3    12    0     0     0.00     
             78 Zelman          Marcin          3    31    0     0     0.00     
             79 Skiba           Włodzimierz     2    46    0     0     0.00     
             80 Szczęsny        Marek           3    69    0     0     0.00     
             81 Bolek           Marian          1    24    0     0     0.00     
             82 Jaszczyk        Mieczysław      2    43    0     0     0.00     
             83 Posiewka        Andrzej         2    62    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  7    7    104.64  62.7            
    2 ---- Sotek           Mariusz         1  7    7    104.42  37.8            
    3 ---- Kurek           Wiesław         3  7    7    104.28  41.4            
    4 ---- Piekarniak      Mariusz         2  7    7    104.15  47.5            
    5 ---- Woźniak         Wit             3  7    7    103.90  49.4            
    6 ---- Grzegrzółka     Jan             3  7    7    103.69  54.4            
    7 ---- Arak            Piotr           1  7    7    103.54  45.5            
    8 ---- Łuczak          Marek           3  7    7    103.31  31.3            
    9 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  7    7    103.17  46.8            
   10 ---- Szczepaniak     Robert          1  7    7    102.76  43.2            
   11 ---- Tarka           Stanisław       2  7    7    102.75  33.7            
   12 ---- Glinka          Dariusz         1  7    7    102.65  41.9            
   13 ---- Szklarz         Marian          3  7    7    102.57  23.1            
   14 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  7    7    102.54  42.2            
   15 ---- Widłak          Adam            3  7    7    102.19  34.8            
   16 ---- Wilczek         Edward          2  7    7    101.84  31.4            
   17 ---- Puchała         Sylwester       2  7    7    101.25  19.0            
   18 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  7    7    100.80  25.2            
   19 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  7    7    100.30  34.8            
   20 ---- Myszkowski      Zenon           1  7    7     99.49  23.9            
   21 ---- Burkowski       Paweł           3  7    7     99.20  42.6            
   22 ---- Bielski         Jacek           3  7    7     99.07  26.8            
   23 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  7    7     97.58  25.7            
   24 ---- Szymaniak       Jerzy           2  7    7     96.32  10.8            
   25 ---- Żołądek         Marcin          3  7    7     96.09  26.9            
   26 ---- Sekuła          Wiesław         3  7    7     95.73  33.3            
   27 ---- Sadowski        Marek           2  7    7     94.46  14.8            
   28 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  7    7     94.33  19.4            
   29 ---- Kisiel Robert i Staś            2  7    7     93.69  10.6            
   30 ---- Konopka         Jarosław        1  7    7     92.73  13.7            
   31 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  7    7     92.66  13.4            
   32 ---- Borowski        Dariusz         2  7    7     92.48  20.8            
   33 ---- Rawski          Witold          1  7    7     92.23  11.0            
   34 ---- Markowski       Krzysztof       3  7    7     92.06  20.0            
   35 ---- Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  7    7     91.27  23.3            
   36 ---- Bąk Bogusław i  Kamil           3  7    7     89.92  19.0            
   37 ---- Krupa           Łukasz          3  7    7     87.06  23.5            
   38 ---- Rurka           Marcin          1  6    6     81.66  17.1            
   39 ---- Kapusta         Andrzej         1  6    6     80.62  13.3            
   40 ---- Mączko          Grzegorz        1  6    6     79.03  11.8            
   41 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  6    6     78.14  11.8            
   42 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  6    6     75.77  10.0            
   43 ---- Peterek         Kazimierz       2  5    5     65.95   8.2            
   44 ---- Pindelski       Krzysztof       2  5    5     65.84  10.4            
   45 ---- Wirtek          Mariusz         3  4    4     55.30  12.1            
   46 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  4    4     54.33   7.1            
   47 ---- Kujawiak        Jan             1  4    4     52.43   8.2            
   48 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  4    4     51.60   8.5            
   49 ---- Walczak         Dariusz         1  3    3     39.99   4.1            
   50 ---- Michalak        Paweł           1  3    3     38.51   6.5            
   51 ---- Wypustek        Grzegorz        3  3    3     36.34   8.6            
   52 ---- Czasak          Marcin          2  2    2     27.30   8.7            
   53 ---- Belka           Stanisław       1  2    2     27.00   4.0            
   54 ---- Więsik          Dariusz         3  2    2     26.48   6.5            
   55 ---- Magdziarz       Mariusz         2  2    2     25.81   4.3            
   56 ---- Jobda           Arkadiusz       3  2    2     25.51   7.1            
   57 ---- Zduńczyk        Wojciech        3  2    2     24.34   3.4            
   58 ---- Toporowicz      Tadeusz         1  1    1     13.67   2.2            
   59 ---- Oracz           Paweł           2  1    1     13.48   2.5            
   60 ---- Jaworski        Mateusz         3  1    1     13.46   6.7            
   61 ---- Zieliński       Jan             2  1    1     13.43   4.3            
   62 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  1    1     13.23   2.9            
   63 ---- Fabisiak        Rafał           3  1    1     12.98   5.0            
   64 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  1    1     12.75   0.9            
   65 ---- Tokarski Waldem Michał          1  1    1     12.70   2.2            
   66 ---- Jaworski        Krzysztof       2  1    1     12.63   5.3            
   67 ---- Styczek         Maciej          1  1    1     12.55   1.8            
   68 ---- Borkowski       Jerzy           1  1    1     12.52   5.6            
   69 ---- Okrasa          Stanisław       3  1    1     12.03   1.7            
   70 ---- Pyl             Jan             1  0    0      0.00   0.0            
   71 ---- Pakuła          Janusz          1  0    0      0.00   0.0            
   72 ---- Dłubak          Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   73 ---- Iwańczyk        Stanisław       2  0    0      0.00   0.0            
   74 ---- Przepiórka      Jan             2  0    0      0.00   0.0            
   75 ---- Rokita          Sławomir        2  0    0      0.00   0.0            
   76 ---- Głażewski       Jerzy           3  0    0      0.00   0.0            
   77 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   78 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   79 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   0.0            
   80 ---- Szczęsny        Marek           3  0    0      0.00   0.0            
   81 ---- Bolek           Marian          1  0    0      0.00   0.0            
   82 ---- Jaszczyk        Mieczysław      2  0    0      0.00   0.0            
   83 ---- Posiewka        Andrzej         2  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     74.78  62.7            
    2 ---- Sotek           Mariusz         1  5    5     74.44  37.8            
    3 ---- Kurek           Wiesław         3  5    5     74.15  41.4            
    4 ---- Woźniak         Wit             3  5    5     74.13  49.4            
    5 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     74.05  54.4            
    6 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     74.03  23.1            
    7 ---- Arak            Piotr           1  5    5     73.88  45.5            
    8 ---- Piekarniak      Mariusz         2  5    5     73.77  47.5            
    9 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     73.76  46.8            
   10 ---- Puchała         Sylwester       2  5    5     73.64  19.0            
   11 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     73.56  43.2            
   12 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     73.52  41.9            
   13 ---- Łuczak          Marek           3  5    5     73.52  31.3            
   14 ---- Widłak          Adam            3  5    5     73.34  34.8            
   15 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     72.93  42.2            
   16 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     72.71  31.4            
   17 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     72.29  33.7            
   18 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     72.12  25.2            
   19 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     71.98  42.6            
   20 ---- Bielski         Jacek           3  5    5     71.65  26.8            
   21 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     70.87  34.8            
   22 ---- Myszkowski      Zenon           1  5    5     70.23  23.9            
   23 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  5    5     70.21  25.7            
   24 ---- Żołądek         Marcin          3  5    5     70.13  26.9            
   25 ---- Sekuła          Wiesław         3  5    5     69.22  33.3            
   26 ---- Sadowski        Marek           2  5    5     68.60  14.8            
   27 ---- Kapusta         Andrzej         1  5    5     67.18  13.3            
   28 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  5    5     67.16  19.4            
   29 ---- Borowski        Dariusz         2  5    5     67.09  20.8            
   30 ---- Markowski       Krzysztof       3  5    5     66.61  20.0            
   31 ---- Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  5    5     66.61  23.3            
   32 ---- Pindelski       Krzysztof       2  5    5     65.84  10.4            
   33 ---- Konopka         Jarosław        1  5    5     65.84  13.7            
   34 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  5    5     65.79  11.8            
   35 ---- Mączko          Grzegorz        1  5    5     65.78  11.8            
   36 ---- Bąk Bogusław i  Kamil           3  5    5     64.53  19.0            
   37 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  5    5     63.36  10.0            
   38 ---- Krupa           Łukasz          3  5    5     62.85  23.5            
   39 ---- Wirtek          Mariusz         3  4    4     55.30  12.1            
   40 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  4    4     54.33   7.1            
   41 ---- Rurka           Marcin          1  4    4     54.16  17.1            
   42 ---- Peterek         Kazimierz       2  4    4     51.83   8.2            
   43 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  4    4     51.63  13.4            
   44 ---- Walczak         Dariusz         1  3    3     39.99   4.1            
   45 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  3    3     39.53   8.5            
   46 ---- Rawski          Witold          1  3    3     39.42  11.0            
   47 ---- Michalak        Paweł           1  3    3     38.51   6.5            
   48 ---- Kisiel Robert i Staś            2  3    3     38.21  10.6            
   49 ---- Wypustek        Grzegorz        3  3    3     36.34   8.6            
   50 ---- Czasak          Marcin          2  2    2     27.30   8.7            
   51 ---- Belka           Stanisław       1  2    2     27.00   4.0            
   52 ---- Kujawiak        Jan             1  2    2     26.91   8.2            
   53 ---- Szymaniak       Jerzy           2  2    2     26.65  10.8            
   54 ---- Więsik          Dariusz         3  2    2     26.48   6.5            
   55 ---- Magdziarz       Mariusz         2  2    2     25.81   4.3            
   56 ---- Jobda           Arkadiusz       3  2    2     25.51   7.1            
   57 ---- Toporowicz      Tadeusz         1  1    1     13.67   2.2            
   58 ---- Oracz           Paweł           2  1    1     13.48   2.5            
   59 ---- Jaworski        Mateusz         3  1    1     13.46   6.7            
   60 ---- Zieliński       Jan             2  1    1     13.43   4.3            
   61 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  1    1     13.23   2.9            
   62 ---- Fabisiak        Rafał           3  1    1     12.98   5.0            
   63 ---- Tokarski Waldem Michał          1  1    1     12.70   2.2            
   64 ---- Jaworski        Krzysztof       2  1    1     12.63   5.3            
   65 ---- Styczek         Maciej          1  1    1     12.55   1.8            
   66 ---- Borkowski       Jerzy           1  1    1     12.52   5.6            
   67 ---- Okrasa          Stanisław       3  1    1     12.03   1.7            
   68 ---- Pyl             Jan             1  0    0      0.00   0.0            
   69 ---- Pakuła          Janusz          1  0    0      0.00   0.0            
   70 ---- Dłubak          Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   71 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  0    0      0.00   0.9            
   72 ---- Iwańczyk        Stanisław       2  0    0      0.00   0.0            
   73 ---- Przepiórka      Jan             2  0    0      0.00   0.0            
   74 ---- Rokita          Sławomir        2  0    0      0.00   0.0            
   75 ---- Głażewski       Jerzy           3  0    0      0.00   0.0            
   76 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   77 ---- Zduńczyk        Wojciech        3  0    0      0.00   3.4            
   78 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   79 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   0.0            
   80 ---- Szczęsny        Marek           3  0    0      0.00   0.0            
   81 ---- Bolek           Marian          1  0    0      0.00   0.0            
   82 ---- Jaszczyk        Mieczysław      2  0    0      0.00   0.0            
   83 ---- Posiewka        Andrzej         2  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ. [ 5]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     74.03  62.7            
    2 ---- Sotek           Mariusz         1  5    5     73.35  37.8            
    3 ---- Arak            Piotr           1  5    5     73.15  45.5            
    4 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     72.50  46.8            
    5 ---- Woźniak         Wit             3  5    5     72.15  49.4            
    6 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     71.33  42.2            
    7 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     71.01  25.2            
    8 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     70.98  54.4            
    9 ---- Łuczak          Marek           3  5    5     70.65  31.3            
   10 ---- Piekarniak      Mariusz         2  5    5     70.47  47.5            
   11 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     69.80  31.4            
   12 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     69.66  41.9            
   13 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     69.30  42.6            
   14 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     66.39  43.2            
   15 ---- Myszkowski      Zenon           1  4    4     54.77  23.9            
   16 ---- Tarka           Stanisław       2  4    4     54.47  33.7            
   17 ---- Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  4    4     52.73  23.3            
   18 ---- Borowski        Dariusz         2  4    4     52.30  20.8            
   19 ---- Sekuła          Wiesław         3  4    4     52.10  33.3            
   20 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  4    4     49.77  34.8            
   21 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  3    3     41.71  25.7            
   22 ---- Bąk Bogusław i  Kamil           3  3    3     37.96  19.0            
   23 ---- Konopka         Jarosław        1  3    3     37.82  13.7            
   24 ---- Bielski         Jacek           3  3    3     37.53  26.8            
   25 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  3    3     37.28  19.4            
   26 ---- Szklarz         Marian          3  2    2     29.82  23.1            
   27 ---- Kurek           Wiesław         3  2    2     28.92  41.4            
   28 ---- Wirtek          Mariusz         3  2    2     28.41  12.1            
   29 ---- Puchała         Sylwester       2  2    2     28.05  19.0            
   30 ---- Sadowski        Marek           2  2    2     27.34  14.8            
   31 ---- Mączko          Grzegorz        1  2    2     25.82  11.8            
   32 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  2    2     24.93  10.0            
   33 ---- Kisiel Robert i Staś            2  2    2     24.31  10.6            
   34 ---- Rawski          Witold          1  1    1     14.71  11.0            
   35 ---- Kujawiak        Jan             1  1    1     14.32   8.2            
   36 ---- Pindelski       Krzysztof       2  1    1     13.88  10.4            
   37 ---- Walczak         Dariusz         1  1    1     13.63   4.1            
   38 ---- Jaworski        Mateusz         3  1    1     13.46   6.7            
   39 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  1    1     13.25   8.5            
   40 ---- Czasak          Marcin          2  1    1     13.10   8.7            
   41 ---- Jaworski        Krzysztof       2  1    1     12.63   5.3            
   42 ---- Krupa           Łukasz          3  1    1     12.00  23.5            
   43 ---- Belka           Stanisław       1  0    0      0.00   4.0            
   44 ---- Pyl             Jan             1  0    0      0.00   0.0            
   45 ---- Tokarski Waldem Michał          1  0    0      0.00   2.2            
   46 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   5.6            
   47 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   2.9            
   48 ---- Pakuła          Janusz          1  0    0      0.00   0.0            
   49 ---- Dłubak          Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   50 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  0    0      0.00   7.1            
   51 ---- Styczek         Maciej          1  0    0      0.00   1.8            
   52 ---- Kapusta         Andrzej         1  0    0      0.00  13.3            
   53 ---- Toporowicz      Tadeusz         1  0    0      0.00   2.2            
   54 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  0    0      0.00   0.9            
   55 ---- Rurka           Marcin          1  0    0      0.00  17.1            
   56 ---- Iwańczyk        Stanisław       2  0    0      0.00   0.0            
   57 ---- Przepiórka      Jan             2  0    0      0.00   0.0            
   58 ---- Rokita          Sławomir        2  0    0      0.00   0.0            
   59 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  0    0      0.00  13.4            
   60 ---- Zieliński       Jan             2  0    0      0.00   4.3            
   61 ---- Magdziarz       Mariusz         2  0    0      0.00   4.3            
   62 ---- Peterek         Kazimierz       2  0    0      0.00   8.2            
   63 ---- Oracz           Paweł           2  0    0      0.00   2.5            
   64 ---- Głażewski       Jerzy           3  0    0      0.00   0.0            
   65 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  0    0      0.00  11.8            
   66 ---- Markowski       Krzysztof       3  0    0      0.00  20.0            
   67 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   68 ---- Zduńczyk        Wojciech        3  0    0      0.00   3.4            
   69 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   70 ---- Szymaniak       Jerzy           2  0    0      0.00  10.8            
   71 ---- Wypustek        Grzegorz        3  0    0      0.00   8.6            
   72 ---- Okrasa          Stanisław       3  0    0      0.00   1.7            
   73 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   0.0            
   74 ---- Fabisiak        Rafał           3  0    0      0.00   5.0            
   75 ---- Żołądek         Marcin          3  0    0      0.00  26.9            
   76 ---- Więsik          Dariusz         3  0    0      0.00   6.5            
   77 ---- Jobda           Arkadiusz       3  0    0      0.00   7.1            
   78 ---- Widłak          Adam            3  0    0      0.00  34.8            
   79 ---- Szczęsny        Marek           3  0    0      0.00   0.0            
   80 ---- Michalak        Paweł           1  0    0      0.00   6.5            
   81 ---- Bolek           Marian          1  0    0      0.00   0.0            
   82 ---- Jaszczyk        Mieczysław      2  0    0      0.00   0.0            
   83 ---- Posiewka        Andrzej         2  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2017.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Piekarniak      Mariusz         2  5    5     74.32  47.5            
    2 ---- Kurek           Wiesław         3  5    5     74.27  41.4            
    3 ---- Sotek           Mariusz         1  5    5     74.04  37.8            
    4 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     73.81  54.4            
    5 ---- Arak            Piotr           1  5    5     73.69  45.5            
    6 ---- Łuczak          Marek           3  5    5     73.68  31.3            
    7 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     73.62  62.7            
    8 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     73.51  33.7            
    9 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     73.27  46.8            
   10 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     73.14  42.2            
   11 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     73.11  23.1            
   12 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     72.90  43.2            
   13 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     72.86  31.4            
   14 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     72.62  41.9            
   15 ---- Woźniak         Wit             3  5    5     72.62  49.4            
   16 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     72.11  34.8            
   17 ---- Widłak          Adam            3  5    5     72.03  34.8            
   18 ---- Bielski         Jacek           3  5    5     71.32  26.8            
   19 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  5    5     69.42  25.7            
   20 ---- Sekuła          Wiesław         3  5    5     68.02  33.3            
   21 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     67.88  25.2            
   22 ---- Kisiel Robert i Staś            2  5    5     67.06  10.6            
   23 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  5    5     67.03  19.4            
   24 ---- Rawski          Witold          1  5    5     66.97  11.0            
   25 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     65.67  42.6            
   26 ---- Markowski       Krzysztof       3  5    5     64.55  20.0            
   27 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  5    5     64.35  13.4            
   28 ---- Sadowski        Marek           2  5    5     62.80  14.8            
   29 ---- Krupa           Łukasz          3  5    5     62.66  23.5            
   30 ---- Szymaniak       Jerzy           2  4    4     54.39  10.8            
   31 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  4    4     54.33   7.1            
   32 ---- Kowalski P. &   Sobczyk M.      2  4    4     51.07  23.3            
   33 ---- Rurka           Marcin          1  3    3     41.65  17.1            
   34 ---- Wirtek          Mariusz         3  3    3     41.12  12.1            
   35 ---- Myszkowski      Zenon           1  3    3     40.27  23.9            
   36 ---- Kujawiak        Jan             1  3    3     39.84   8.2            
   37 ---- Konopka         Jarosław        1  3    3     39.15  13.7            
   38 ---- Kapusta         Andrzej         1  3    3     38.89  13.3            
   39 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  3    3     37.33  10.0            
   40 ---- Walczak         Dariusz         1  2    2     26.36   4.1            
   41 ---- Mączko          Grzegorz        1  2    2     26.30  11.8            
   42 ---- Kulczyński      Mieczysław      3  2    2     26.07  11.8            
   43 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  2    2     25.81   8.5            
   44 ---- Bąk Bogusław i  Kamil           3  2    2     25.01  19.0            
   45 ---- Zduńczyk        Wojciech        3  2    2     24.34   3.4            
   46 ---- Wypustek        Grzegorz        3  2    2     24.05   8.6            
   47 ---- Belka           Stanisław       1  1    1     14.34   4.0            
   48 ---- Czasak          Marcin          2  1    1     14.20   8.7            
   49 ---- Toporowicz      Tadeusz         1  1    1     13.67   2.2            
   50 ---- Jobda           Arkadiusz       3  1    1     13.50   7.1            
   51 ---- Borowski        Dariusz         2  1    1     13.49  20.8            
   52 ---- Jaworski        Mateusz         3  1    1     13.46   6.7            
   53 ---- Zieliński       Jan             2  1    1     13.43   4.3            
   54 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  1    1     13.23   2.9            
   55 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  1    1     12.75   0.9            
   56 ---- Tokarski Waldem Michał          1  1    1     12.70   2.2            
   57 ---- Pindelski       Krzysztof       2  1    1     12.51  10.4            
   58 ---- Michalak        Paweł           1  1    1     12.42   6.5            
   59 ---- Pyl             Jan             1  0    0      0.00   0.0            
   60 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   5.6            
   61 ---- Pakuła          Janusz          1  0    0      0.00   0.0            
   62 ---- Dłubak          Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   63 ---- Styczek         Maciej          1  0    0      0.00   1.8            
   64 ---- Iwańczyk        Stanisław       2  0    0      0.00   0.0            
   65 ---- Przepiórka      Jan             2  0    0      0.00   0.0            
   66 ---- Rokita          Sławomir        2  0    0      0.00   0.0            
   67 ---- Magdziarz       Mariusz         2  0    0      0.00   4.3            
   68 ---- Peterek         Kazimierz       2  0    0      0.00   8.2            
   69 ---- Oracz           Paweł           2  0    0      0.00   2.5            
   70 ---- Jaworski        Krzysztof       2  0    0      0.00   5.3            
   71 ---- Puchała         Sylwester       2  0    0      0.00  19.0            
   72 ---- Głażewski       Jerzy           3  0    0      0.00   0.0            
   73 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   74 ---- Zelman          Marcin          3  0    0      0.00   0.0            
   75 ---- Okrasa          Stanisław       3  0    0      0.00   1.7            
   76 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   0.0            
   77 ---- Fabisiak        Rafał           3  0    0      0.00   5.0            
   78 ---- Żołądek         Marcin          3  0    0      0.00  26.9            
   79 ---- Więsik          Dariusz         3  0    0      0.00   6.5            
   80 ---- Szczęsny        Marek           3  0    0      0.00   0.0            
   81 ---- Bolek           Marian          1  0    0      0.00   0.0            
   82 ---- Jaszczyk        Mieczysław      2  0    0      0.00   0.0            
   83 ---- Posiewka        Andrzej         2  0    0      0.00   0.0            

 

 

Linki