PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Sompolno z dnia 13.09.20                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:23:35.  N 18:29:25.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  187.561 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   51                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2251                           
      5.Ilość konkursów.......................:  451                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1620.07                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1497.95                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,18,42                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,50,53                         
     10.Czas trwania konkursu.................:32 min. 11 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się  10 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Open 10 z całosci [ 1]                                            
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   16   │  733   │  172  │23.47│      
          │ 2  │ Baniocha                │   11   │  646   │  112  │17.34│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   24   │  872   │  167  │19.15│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   51   │ 2251   │  451  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Sompolno, w dniu 13.09.20                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                
     1 Szczepaniak Robert              1   73              G -  9:18:42  1   1620.07   0.44  63- 31- 10  176.102  20.000                                        
     2 Szpadzik Joanna i Marcin        1   81              G -  9:24:52  1   1602.42   0.89  57- 17- 10  184.065  19.990                                        
     3 Szpadzik Joanna i Marcin        1  118              GSM  9:24:54  1   1601.96   1.33       2   1  184.065  19.980  39.96                                 
     4 Grzegrzółka Jan                 3   52              G -  9:33:21  1   1589.49   1.78  77- 41- 10  196.064  19.970                                        
     5 Włodarczyk Paweł                1   28              G -  9:21:58  1   1585.97   2.22  75- 23- 10  177.576  19.960                                        
     6 Włodarczyk Paweł                1   46              G -  9:21:59  1   1585.74   2.67       2   0  177.576  19.960                                        
     7 Włodarczyk Paweł                1    2              G -  9:22:00  1   1585.50   3.11       3   0  177.576  19.950                                        
     8 Włodarczyk Paweł                1   59              G -  9:22:01  1   1585.26   3.55       4   0  177.576  19.940                                        
     9 Szpadzik Joanna i Marcin        1   89              G -  9:26:08  1   1584.95   4.00       3   1  184.065  19.930                                        
    10 Włodarczyk Paweł                1   53              G -  9:22:04  1   1584.56   4.44       5   0  177.576  19.920                                        
    11 Włodarczyk Paweł                1   69              G -  9:22:05  1   1584.32   4.89       6   0  177.576  19.910                                        
    12 Szczepaniak Robert              1   38              G -  9:21:24  1   1580.81   5.33       2   0  176.102  19.900                                        
    13 Szczepaniak Robert              1    9              GSM  9:21:29  1   1579.63   5.78       3   1  176.102  19.890  39.79                                 
    14 Szczepaniak Robert              1   59              G -  9:21:30  1   1579.39   6.22       4   1  176.102  19.880                                        
    15 Szczepaniak Robert              1   56              G -  9:21:31  1   1579.15   6.66       5   1  176.102  19.880                                        
    16 Szczepaniak Robert              1   58              G -  9:21:34  1   1578.45   7.11       6   1  176.102  19.870                                        
    16 Szczepaniak Robert              1   43              G -  9:21:34  1   1578.45   7.11       7   1  176.102  19.870                                        
    18 Szpadzik Joanna i Marcin        1  114              GSM  9:26:47  1   1576.12   8.00       4   2  184.065  19.850  39.70                                 
    19 Szymaniak Jerzy                 2   57              G -  9:26:49  1   1574.72   8.44 159- 51- 10  183.953  19.840                                        
    20 Glinka Dariusz                  1   66              G -  9:25:02  1   1574.27   8.89 123- 65- 10  181.094  19.830                                        
    20 Glinka Dariusz                  1   10              G -  9:25:02  1   1574.27   8.89       2   0  181.094  19.830                                        
    22 Glinka Dariusz                  1   64              G -  9:25:03  1   1574.05   9.77       3   0  181.094  19.810                                        
    23 Glinka Dariusz                  1  123              G -  9:25:04  1   1573.82  10.22       4   0  181.094  19.800                                        
    24 Glinka Dariusz                  1   59              G -  9:25:06  1   1573.36  10.66       5   0  181.094  19.800                                        
    25 Burkowski Paweł                 3  102              G -  9:34:56  1   1573.14  11.11  85- 44- 10  196.537  19.790                                        
    25 Burkowski Paweł                 3   56              GSM  9:34:56  1   1573.14  11.11       2   1  196.537  19.790  39.57                                 
    25 Glinka Dariusz                  1  159              G -  9:25:07  1   1573.14  11.11       6   0  181.094  19.790                                        
    25 Glinka Dariusz                  1   94              G -  9:25:07  1   1573.14  11.11       7   0  181.094  19.790                                        
    29 Szpadzik Joanna i Marcin        1   50              GSM  9:27:01  1   1572.98  12.88       5   3  184.065  19.750  39.50                                 
    30 Szpadzik Joanna i Marcin        1   33              GSM  9:27:03  1   1572.53  13.33       6   4  184.065  19.740  39.48                                 
    31 Burkowski Paweł                 3    1              G -  9:34:59  1   1572.51  13.77       3   1  196.537  19.730                                        
    32 Glinka Dariusz                  1   88              G -  9:25:10  1   1572.45  14.22       8   0  181.094  19.720                                        
    32 Glinka Dariusz                  1   70              G -  9:25:10  1   1572.45  14.22       9   0  181.094  19.720                                        
    34 Glinka Dariusz                  1    6              G -  9:25:11  1   1572.22  15.10      10   0  181.094  19.710                                        
    35 Glinka Dariusz                  1  136              G -  9:25:12  1   1572.00  15.55      11      181.094   0.000                                        
    36 Burkowski Paweł                 3  119              G -  9:35:02  1   1571.88  15.99       4   1  196.537  19.690                                        
    37 Szymaniak Jerzy                 2   48              GSM  9:27:03  1   1571.58  16.44       2   1  183.953  19.680  39.36                                 
    38 Glinka Dariusz                  1   78              G -  9:25:14  1   1571.54  16.88      12      181.094   0.000                                        
    38 Glinka Dariusz                  1  117              G -  9:25:14  1   1571.54  16.88      13      181.094   0.000                                        
    40 Burkowski Paweł                 3   94              GSM  9:35:04  1   1571.46  17.77       5   2  196.537  19.650  39.31                                 
    41 Łukasik Andrzej                 3   20              G -  9:32:54  1   1569.79  18.21  64-  3-  3  192.927  19.640                                        
    42 Górniak Piotr                   2   54              G -  9:24:04  1   1569.21  18.66  75- 19- 10  178.994  19.640                                        
    43 Wilczek Edward                  2   44              G -  9:31:12  1   1568.75  19.10  59- 18- 10  190.133  19.630                                        
    44 Grzegrzółka Jan                 3   74              G -  9:35:00  1   1568.51  19.55       2   0  196.064  19.620                                        
    45 Grzegrzółka Jan                 3   47              GSM  9:35:01  1   1568.30  19.99       3   1  196.064  19.610  39.22                                 
    46 Grzegrzółka Jan                 3   15              G -  9:35:02  1   1568.09  20.44       4   1  196.064  19.600                                        
    47 Szymaniak Jerzy                 2   70              G -  9:27:20  1   1567.78  20.88       3   1  183.953  19.590                                        
    48 Grzegrzółka Jan                 3   81              G -  9:35:04  1   1567.68  21.32       5   1  196.064  19.580                                        
    49 Szymaniak Jerzy                 2   79              G -  9:27:22  1   1567.34  21.77       4   1  183.953  19.570                                        
    50 Wilczek Edward                  2   80              GSM  9:31:24  1   1566.17  22.21       2   1  190.133  19.560  39.13                                 
    51 Wilczek Edward                  2    8              G -  9:31:28  1   1565.31  22.66       3   1  190.133  19.560                                        
    52 Widłak Adam                     3   36              G -  9:37:15  1   1565.19  23.10  56- 10- 10  199.171  19.550                                        
    53 Szczepaniak Robert              1   81              G -  9:22:32  1   1564.89  23.55       8   1  176.102  19.540                                        
    54 Wilczek Edward                  2   21              G -  9:31:31  1   1564.67  23.99       4   1  190.133  19.530                                        
    55 Szczepaniak Robert              1   40              G -  9:22:33  1   1564.66  24.43       9   1  176.102  19.520                                        
    56 Widłak Adam                     3   25              G -  9:37:19  1   1564.38  24.88       2   0  199.171  19.510                                        
    57 Jobda Arkadiusz                 3   53              G -  9:35:49  1   1562.92  25.32  53- 24- 10  196.641  19.500                                        
    58 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   12              GSM  9:30:21  1   1562.63  25.77  47-  9-  9  188.063  19.490  38.99                                 
    59 Jobda Arkadiusz                 3   44              G -  9:35:53  1   1562.09  26.21       2   0  196.641  19.480                                        
    60 Tarka Stanisław                 2   48              G -  9:29:07  1   1562.05  26.66  53- 23- 10  186.066  19.480                                        
    61 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    5              G -  9:30:24  1   1561.99  27.10       2   1  188.063  19.470                                        
    62 Szklarz Marian                  3    3              GSM  9:35:41  1   1561.85  27.54  18- 15- 10  196.299  19.460  38.92                                 
    63 Wilczek Edward                  2   73              GSM  9:31:47  1   1561.24  27.99       5   2  190.133  19.450  38.90                                 
    64 Szczepaniak Robert              1   34              G -  9:22:48  1   1561.19  28.43      10   1  176.102  19.440                                        
    65 Burkowski Paweł                 3   71              G -  9:35:54  1   1561.06  28.88       6   2  196.537  19.430                                        
    66 Tarka Stanisław                 2   56              G -  9:29:12  1   1560.96  29.32       2   0  186.066  19.420                                        
    67 Szklarz Marian                  3   11              GSM  9:35:46  1   1560.82  29.77       2   2  196.299  19.410  38.83                                 
    68 Myszkowski Zenon                1    3              GSM  9:20:18  1   1560.80  30.21  38- 11- 10  172.156  19.400  38.81                                 
    68 Myszkowski Zenon                1   29              G -  9:20:18  1   1560.80  30.21       2   1  172.156  19.400                                        
    70 Tarka Stanisław                 2   25              G -  9:29:13  1   1560.74  31.10       3   0  186.066  19.390                                        
    71 Grzegrzółka Jan                 3   37              G -  9:35:38  1   1560.61  31.54       6   1  196.064  19.380                                        
    72 Widłak Adam                     3   71              G -  9:37:38  1   1560.49  31.99       3   0  199.171  19.370                                        
    73 Szklarz Marian                  3    5              G -  9:35:50  1   1559.99  32.43       3   2  196.299  19.360                                        
    74 Szklarz Marian                  3   15              GSM  9:35:52  1   1559.58  32.87       4   3  196.299  19.350  38.70                                 
    75 Szklarz Marian                  3   18              GSM  9:35:54  1   1559.17  33.32       5   4  196.299  19.340  38.68                                 
    76 Szklarz Marian                  3   14              G -  9:35:55  1   1558.96  33.76       6   4  196.299  19.330                                        
    77 Szklarz Marian                  3    9              GSM  9:35:56  1   1558.75  34.21       7   5  196.299  19.320  38.65                                 
    78 Jobda Arkadiusz                 3   81              G -  9:36:13  1   1557.96  34.65       3   0  196.641  19.320                                        
    79 Szymaniak Jerzy                 2   20              G -  9:28:07  1   1557.38  35.10       5   1  183.953  19.310                                        
    80 Dąbrowski Tomasz                1    2              GSM  9:22:41  1   1555.94  35.54  46- 20- 10  175.329  19.300  38.60                                 
    81 Dąbrowski Tomasz                1   42              GSM  9:22:44  1   1555.25  35.98       2   2  175.329  19.290  38.58                                 
    81 Dąbrowski Tomasz                1   41              G -  9:22:44  1   1555.25  35.98       3   2  175.329  19.290                                        
    83 Szpadzik Joanna i Marcin        1   51              G -  9:28:23  1   1554.82  36.87       7   4  184.065  19.270                                        
    84 Szymaniak Jerzy                 2  163              G -  9:28:25  1   1553.44  37.32       6   1  183.953  19.260                                        
    85 Szklarz Marian                  3   22              GSM  9:36:25  1   1552.79  37.76       8   6  196.299  19.250  38.51                                 
    86 Szymaniak Jerzy                 2  135              G -  9:28:30  1   1552.35  38.21       7   1  183.953  19.240                                        
    87 Szymaniak Jerzy                 2   61              GSM  9:28:31  1   1552.13  38.65       8   2  183.953  19.240  38.47                                 
    88 Myszkowski Zenon                1   14              GSM  9:20:58  1   1551.42  39.09       3   2  172.156  19.230  38.45                                 
    89 Jobda Arkadiusz                 3   84              G -  9:36:46  1   1551.20  39.54       4   0  196.641  19.220                                        
    90 Glinka Dariusz                  1   33              G -  9:26:45  1   1551.13  39.98      14      181.094   0.000                                        
    91 Jobda Arkadiusz                 3   19              G -  9:36:47  1   1551.00  40.43       5   0  196.641  19.200                                        
    92 Glinka Dariusz                  1   41              G -  9:26:46  1   1550.91  40.87      15      181.094   0.000                                        
    92 Glinka Dariusz                  1    3              G -  9:26:46  1   1550.91  40.87      16      181.094   0.000                                        
    94 Włodarczyk Paweł                1   29              G -  9:24:30  1   1550.88  41.76       7   0  177.576  19.170                                        
    95 Glinka Dariusz                  1  139              G -  9:26:47  1   1550.68  42.20      17      181.094   0.000                                        
    95 Glinka Dariusz                  1   54              G -  9:26:47  1   1550.68  42.20      18      181.094   0.000                                        
    95 Glinka Dariusz                  1  143              G -  9:26:47  1   1550.68  42.20      19      181.094   0.000                                        
    98 Włodarczyk Paweł                1   52              G -  9:24:32  1   1550.43  43.54       8   0  177.576  19.140                                        
    99 Szymaniak Jerzy                 2   56              G -  9:28:39  1   1550.38  43.98       9   2  183.953  19.130                                        
   100 Dąbrowski Tomasz                1  113              G -  9:23:06  1   1550.21  44.43       4   2  175.329  19.120                                        
   100 Dąbrowski Tomasz                1   13              GSM  9:23:06  1   1550.21  44.43       5   3  175.329  19.120  38.24                                 
   102 Glinka Dariusz                  1  124              G -  9:26:50  1   1550.02  45.31      20      181.094   0.000                                        
   103 Grzegrzółka Jan                 3   56              G -  9:36:30  1   1549.91  45.76       7   1  196.064  19.090                                        
   104 Glinka Dariusz                  1  163              G -  9:26:51  1   1549.80  46.20      21      181.094   0.000                                        
   105 Glinka Dariusz                  1  125              G -  9:26:53  1   1549.36  46.65      22      181.094   0.000                                        
   106 Dąbrowski Tomasz                1   81              G -  9:23:10  1   1549.30  47.09       6   3  175.329  19.070                                        
   107 Widłak Adam                     3   10              G -  9:38:34  1   1549.17  47.53       4   0  199.171  19.060                                        
   108 Glinka Dariusz                  1  164              G -  9:26:54  1   1549.14  47.98      23      181.094   0.000                                        
   108 Glinka Dariusz                  1  121              G -  9:26:54  1   1549.14  47.98      24      181.094   0.000                                        
   110 Glinka Dariusz                  1   25              G -  9:26:55  1   1548.92  48.87      25      181.094   0.000                                        
   111 Glinka Dariusz                  1  101              G -  9:26:56  1   1548.69  49.31      26      181.094   0.000                                        
   112 Glinka Dariusz                  1   40              G -  9:26:57  1   1548.47  49.76      27      181.094   0.000                                        
   113 Glinka Dariusz                  1   69              G -  9:26:58  1   1548.25  50.20      28      181.094   0.000                                        
   114 Glinka Dariusz                  1  146              G -  9:26:59  1   1548.03  50.64      29      181.094   0.000                                        
   115 Glinka Dariusz                  1   44              G -  9:27:01  1   1547.59  51.09      30      181.094   0.000                                        
   115 Glinka Dariusz                  1   38              G -  9:27:01  1   1547.59  51.09      31      181.094   0.000                                        
   115 Glinka Dariusz                  1   34              G -  9:27:01  1   1547.59  51.09      32      181.094   0.000                                        
   118 Glinka Dariusz                  1   80              G -  9:27:02  1   1547.37  52.42      33      181.094   0.000                                        
   118 Glinka Dariusz                  1   21              G -  9:27:02  1   1547.37  52.42      34      181.094   0.000                                        
   120 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   77              G -  9:31:34  1   1547.00  53.31       3   1  188.063  18.940                                        
   121 Glinka Dariusz                  1   16              GSM  9:27:04  1   1546.93  53.75      35      181.094   0.000  37.87                                 
   122 Burkowski Paweł                 3   50              G -  9:37:04  1   1546.72  54.20       7   2  196.537  18.920                                        
   123 Dąbrowski Tomasz                1   65              G -  9:23:22  1   1546.57  54.64       7   3  175.329  18.920                                        
   124 Glinka Dariusz                  1  152              G -  9:27:09  1   1545.83  55.09      36      181.094   0.000                                        
   125 Glinka Dariusz                  1   77              G -  9:27:11  1   1545.39  55.53      37      181.094   0.000                                        
   126 Burkowski Paweł                 3   73              G -  9:37:11  1   1545.31  55.98       8   2  196.537  18.890                                        
   127 Glinka Dariusz                  1   29              G -  9:27:12  1   1545.17  56.42      38      181.094   0.000                                        
   128 Burkowski Paweł                 3  115              G -  9:37:12  1   1545.10  56.86       9   2  196.537  18.870                                        
   128 Burkowski Paweł                 3   91              G -  9:37:12  1   1545.10  56.86      10   2  196.537  18.870                                        
   130 Grzegrzółka Jan                 3   90              G -  9:36:56  1   1544.62  57.75       8   1  196.064  18.850                                        
   131 Włodarczyk Paweł                1   25              G -  9:24:58  1   1544.59  58.20       9   0  177.576  18.840                                        
   132 Glinka Dariusz                  1   42              G -  9:27:15  1   1544.51  58.64      39      181.094   0.000                                        
   133 Burkowski Paweł                 3   72              G -  9:37:15  1   1544.50  59.09      11      196.537   0.000                                        
   134 Myszkowski Zenon                1   30              G -  9:21:28  1   1544.46  59.53       4   2  172.156  18.820                                        
   135 Glinka Dariusz                  1   92              G -  9:27:16  1   1544.29  59.97      40      181.094   0.000                                        
   136 Włodarczyk Paweł                1    4              GSM  9:25:00  1   1544.14  60.42      10   1  177.576  18.800  37.60                                 
   137 Dąbrowski Tomasz                1   98              GSM  9:23:33  1   1544.07  60.86       8   4  175.329  18.790  37.58                                 
   138 Myszkowski Zenon                1    4              G -  9:21:30  1   1544.00  61.31       5   2  172.156  18.780                                        
   139 Glinka Dariusz                  1    9              G -  9:27:18  1   1543.85  61.75      41      181.094   0.000                                        
   140 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   45              GSM  9:31:49  1   1543.82  62.20       4   2  188.063  18.760  37.53                                 
   141 Włodarczyk Paweł                1   80              G -  9:25:03  1   1543.47  62.64      11      177.576   0.000                                        
   142 Wilczek Edward                  2   17              GSM  9:33:12  1   1543.29  63.08       6   3  190.133  18.750  37.49                                 
   143 Szczepaniak Robert              1   22              GSM  9:24:07  1   1543.18  63.53      11      176.102   0.000  37.48                                 
   144 Szczepaniak Robert              1   24              GSM  9:24:09  1   1542.72  63.97      12      176.102   0.000  37.46                                 
   144 Szczepaniak Robert              1   31              G -  9:24:09  1   1542.72  63.97      13      176.102   0.000                                        
   146 Wilczek Edward                  2   55              GSM  9:33:15  1   1542.66  64.86       7   4  190.133  18.710  37.42                                 
   147 Szczepaniak Robert              1   15              GSM  9:24:10  1   1542.50  65.30      14      176.102   0.000  37.40                                 
   148 Glinka Dariusz                  1   79              GSM  9:27:25  1   1542.32  65.75      42      181.094   0.000  37.39                                 
   149 Szczepaniak Robert              1   66              G -  9:24:11  1   1542.27  66.19      15      176.102   0.000                                        
   150 Dąbrowski Tomasz                1   38              GSM  9:23:41  1   1542.26  66.64       9   5  175.329  18.680  37.35                                 
   151 Szczepaniak Robert              1    4              GSM  9:24:12  1   1542.05  67.08      16      176.102   0.000  37.33                                 
   152 Szczepaniak Robert              1   69              G -  9:24:13  1   1541.82  67.53      17      176.102   0.000                                        
   152 Szczepaniak Robert              1   10              GSM  9:24:13  1   1541.82  67.53      18      176.102   0.000  37.32                                 
   154 Szklarz Marian                  3   21              GSM  9:37:20  1   1541.62  68.41       9   7  196.299  18.640  37.28                                 
   155 Glinka Dariusz                  1   30              G -  9:27:29  1   1541.44  68.86      43      181.094   0.000                                        
   156 Kuźmiński Andrzej               3   24              GSM  9:34:45  1   1541.18  69.30  35-  4-  4  192.262  18.620  37.24                                 
   157 Szczepaniak Robert              1   14              GSM  9:24:17  1   1540.93  69.75      19      176.102   0.000  37.23                                 
   158 Wilczek Edward                  2    5              G -  9:33:26  1   1540.37  70.19       8   4  190.133  18.600                                        
   159 Dąbrowski Tomasz                1   84              G -  9:23:52  1   1539.78  70.64      10   5  175.329  18.600                                        
   160 Szczepaniak Robert              1    8              G -  9:24:24  1   1539.35  71.08      20      176.102   0.000                                        
   161 Szczepaniak Robert              1   12              G -  9:24:26  1   1538.91  71.52      21      176.102   0.000                                        
   162 Szczepaniak Robert              1   13              GSM  9:24:27  1   1538.68  71.97      22      176.102   0.000  37.14                                 
   163 Jobda Arkadiusz                 3   57              G -  9:37:50  1   1538.26  72.41       6   0  196.641  18.560                                        
   164 Glinka Dariusz                  1   68              G -  9:27:45  1   1537.95  72.86      44      181.094   0.000                                        
   165 Jobda Arkadiusz                 3   22              G -  9:37:52  1   1537.86  73.30       7   0  196.641  18.540                                        
   166 Szczepaniak Robert              1   11              G -  9:24:31  1   1537.79  73.75      23      176.102   0.000                                        
   167 Włodarczyk Paweł                1   22              G -  9:25:30  1   1537.46  74.19      12      177.576   0.000                                        
   168 Grzegrzółka Jan                 3   94              G -  9:37:32  1   1537.36  74.63       9   1  196.064  18.520                                        
   169 Grzegrzółka Jan                 3   45              G -  9:37:33  1   1537.15  75.08      10   1  196.064  18.510                                        
   170 Szczepaniak Robert              1   65              G -  9:24:34  1   1537.11  75.52      24      176.102   0.000                                        
   171 Włodarczyk Paweł                1   32              G -  9:25:33  1   1536.79  75.97      13      177.576   0.000                                        
   172 Grzegrzółka Jan                 3   17              G -  9:37:38  1   1536.15  76.41      11      196.064   0.000                                        
   173 Grzegrzółka Jan                 3   97              G -  9:37:39  1   1535.95  76.86      12      196.064   0.000                                        
   174 Burkowski Paweł                 3   55              G -  9:37:58  1   1535.85  77.30      12      196.537   0.000                                        
   174 Burkowski Paweł                 3   36              G -  9:37:58  1   1535.85  77.30      13      196.537   0.000                                        
   176 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   17              G -  9:32:28  1   1535.63  78.19       5   2  188.063  18.440                                        
   177 Włodarczyk Paweł                1    9              G -  9:25:39  1   1535.46  78.63      14      177.576   0.000                                        
   177 Włodarczyk Paweł                1   84              G -  9:25:39  1   1535.46  78.63      15      177.576   0.000                                        
   179 Burkowski Paweł                 3   25              G -  9:38:00  1   1535.45  79.52      14      196.537   0.000                                        
   180 Wilczek Edward                  2   50              G -  9:33:50  1   1535.39  79.96       9   4  190.133  18.410                                        
   181 Włodarczyk Paweł                1    8              G -  9:25:43  1   1534.58  80.41      16      177.576   0.000                                        
   182 Burkowski Paweł                 3  101              G -  9:38:05  1   1534.45  80.85      15      196.537   0.000                                        
   183 Burkowski Paweł                 3   35              G -  9:38:06  1   1534.25  81.30      16      196.537   0.000                                        
   183 Burkowski Paweł                 3   38              G -  9:38:06  1   1534.25  81.30      17      196.537   0.000                                        
   185 Włodarczyk Paweł                1   76              G -  9:25:45  1   1534.13  82.19      17      177.576   0.000                                        
   186 Antosiewicz Bogdan              3   34              GSM  9:47:34  1   1534.06  82.63  65- 11- 10  211.036  18.360  36.71                                 
   186 Jobda Arkadiusz                 3    2              G -  9:38:11  1   1534.06  82.63       8   0  196.641  18.360                                        
   188 Burkowski Paweł                 3   17              G -  9:38:07  1   1534.05  83.52      18      196.537   0.000                                        
   189 Grzegrzółka Jan                 3    4              GSM  9:37:49  1   1533.95  83.96      13      196.064   0.000  36.66                                 
   190 Antosiewicz Bogdan              3   87              G -  9:47:35  1   1533.88  84.41       2   1  211.036  18.320                                        
   191 Szymaniak Jerzy                 2  202              G -  9:29:56  1   1533.79  84.85      10   2  183.953  18.310                                        
   192 Burkowski Paweł                 3   16              G -  9:38:09  1   1533.65  85.30      19      196.537   0.000                                        
   193 Kuźmiński Andrzej               3   18              GSM  9:35:22  1   1533.60  85.74       2   2  192.262  18.290  36.59                                 
   194 Jobda Arkadiusz                 3   47              GSM  9:38:14  1   1533.46  86.18       9   1  196.641  18.280  36.57                                 
   194 Jobda Arkadiusz                 3   14              G -  9:38:14  1   1533.46  86.18      10   1  196.641  18.280                                        
   196 Burkowski Paweł                 3    8              GSM  9:38:10  1   1533.45  87.07      20      196.537   0.000  36.53                                 
   197 Burkowski Paweł                 3   58              G -  9:38:11  1   1533.25  87.52      21      196.537   0.000                                        
   197 Burkowski Paweł                 3   34              G -  9:38:11  1   1533.25  87.52      22      196.537   0.000                                        
   197 Włodarczyk Paweł                1    5              G -  9:25:49  1   1533.25  87.52      18      177.576   0.000                                        
   200 Tarka Stanisław                 2   20              GSM  9:31:23  1   1532.88  88.85       4   1  186.066  18.230  36.46                                 
   201 Górniak Piotr                   2   18              G -  9:26:47  1   1532.70  89.29       2   0  178.994  18.220                                        
   202 Jobda Arkadiusz                 3   43              G -  9:38:18  1   1532.67  89.74      11      196.641   0.000                                        
   203 Burkowski Paweł                 3  112              G -  9:38:14  1   1532.65  90.18      23      196.537   0.000                                        
   204 Włodarczyk Paweł                1   14              GSM  9:25:52  1   1532.59  90.63      19      177.576   0.000  36.39                                 
   205 Szymaniak Jerzy                 2  151              G -  9:30:02  1   1532.52  91.07      11      183.953   0.000                                        
   206 Grzegrzółka Jan                 3   14              G -  9:37:57  1   1532.35  91.52      14      196.064   0.000                                        
   207 Burkowski Paweł                 3   76              GSM  9:38:16  1   1532.25  91.96      24      196.537   0.000  36.34                                 
   207 Burkowski Paweł                 3   63              G -  9:38:16  1   1532.25  91.96      25      196.537   0.000                                        
   209 Grzegrzółka Jan                 3    7              GSM  9:37:58  1   1532.15  92.85      15      196.064   0.000  36.30                                 
   210 Jobda Arkadiusz                 3   48              G -  9:38:21  1   1532.07  93.29      12      196.641   0.000                                        
   211 Szymaniak Jerzy                 2   52              G -  9:30:05  1   1531.88  93.74      12      183.953   0.000                                        
   212 Szymaniak Jerzy                 2   34              G -  9:30:06  1   1531.67  94.18      13      183.953   0.000                                        
   212 Szymaniak Jerzy                 2  129              G -  9:30:06  1   1531.67  94.18      14      183.953   0.000                                        
   214 Glinka Dariusz                  1   12              G -  9:28:15  1   1531.45  95.07      45      181.094   0.000                                        
   214 Glinka Dariusz                  1   97              G -  9:28:15  1   1531.45  95.07      46      181.094   0.000                                        
   214 Glinka Dariusz                  1   93              G -  9:28:15  1   1531.45  95.07      47      181.094   0.000                                        
   214 Glinka Dariusz                  1  133              G -  9:28:15  1   1531.45  95.07      48      181.094   0.000                                        
   218 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11              G -  9:30:12  1   1531.32  96.85       8   4  184.065  18.070                                        
   219 Włodarczyk Paweł                1   39              G -  9:25:58  1   1531.27  97.29      20      177.576   0.000                                        
   220 Glinka Dariusz                  1  112              G -  9:28:16  1   1531.23  97.73      49      181.094   0.000                                        
   221 Tarka Stanisław                 2   55              G -  9:31:31  1   1531.20  98.18       5   1  186.066  18.040                                        
   222 Górniak Piotr                   2   68              GSM  9:26:54  1   1531.17  98.62       3   1  178.994  18.040  36.07                                 
   223 Szpadzik Joanna i Marcin        1   36              G -  9:30:13  1   1531.11  99.07       9   4  184.065  18.030                                        
   223 Szpadzik Joanna i Marcin        1   38              G -  9:30:13  1   1531.11  99.07      10   4  184.065  18.030                                        
   225 Glinka Dariusz                  1   86              G -  9:28:17  1   1531.02  99.96      50      181.094   0.000                                        
   226 Szymaniak Jerzy                 2   90              G -  9:30:10  1   1530.82 100.40      15      183.953   0.000                                        
   227 Glinka Dariusz                  1   26              GSM  9:28:18  1   1530.80 100.84      51      181.094   0.000  35.98                                 
   228 Górniak Piotr                   2   23              G -  9:26:56  1   1530.74 101.29       4   1  178.994  17.980                                        
   229 Widłak Adam                     3   61              G -  9:40:07  1   1530.71 101.73       5   0  199.171  17.970                                        
   230 Włodarczyk Paweł                1   73              GSM  9:26:01  1   1530.61 102.18      21      177.576   0.000  35.93                                 
   231 Szymaniak Jerzy                 2  136              G -  9:30:11  1   1530.60 102.62      16      183.953   0.000                                        
   232 Glinka Dariusz                  1  129              G -  9:28:19  1   1530.59 103.07      52      181.094   0.000                                        
   233 Glinka Dariusz                  1    5              G -  9:28:20  1   1530.37 103.51      53      181.094   0.000                                        
   233 Glinka Dariusz                  1   31              G -  9:28:20  1   1530.37 103.51      54      181.094   0.000                                        
   233 Glinka Dariusz                  1   96              GSM  9:28:20  1   1530.37 103.51      55      181.094   0.000  35.88                                 
   236 Glinka Dariusz                  1  102              GSM  9:28:23  1   1529.73 104.84      56      181.094   0.000  35.82                                 
   236 Glinka Dariusz                  1   81              G -  9:28:23  1   1529.73 104.84      57      181.094   0.000                                        
   236 Tarka Stanisław                 2   14              G -  9:31:38  1   1529.73 104.84       6   1  186.066  17.910                                        
   239 Tarka Stanisław                 2   27              G -  9:31:39  1   1529.52 106.18       7   1  186.066  17.880                                        
   240 Chojnacki M. i  Z.              2   23              GSM  9:31:19  1   1529.49 106.62  38-  1-  1  185.552  17.880  35.75                                 
   241 Glinka Dariusz                  1   15              G -  9:28:26  1   1529.08 107.06      58      181.094   0.000                                        
   242 Grzegrzółka Jan                 3   57              GSM  9:38:15  1   1528.76 107.51      16      196.064   0.000  35.72                                 
   243 Szymaniak Jerzy                 2  189              G -  9:30:20  1   1528.70 107.95      17      183.953   0.000                                        
   244 Burkowski Paweł                 3   65              G -  9:38:34  1   1528.68 108.40      26      196.537   0.000                                        
   245 Glinka Dariusz                  1   18              G -  9:28:28  1   1528.65 108.84      59      181.094   0.000                                        
   246 Szymaniak Jerzy                 2  184              G -  9:30:21  1   1528.48 109.29      18      183.953   0.000                                        
   247 Dąbrowski Tomasz                1   59              GSM  9:24:43  1   1528.37 109.73      11      175.329   0.000  35.63                                 
   248 Szymaniak Jerzy                 2  112              GSM  9:30:22  1   1528.27 110.17      19      183.953   0.000  35.61                                 
   248 Szymaniak Jerzy                 2   97              G -  9:30:22  1   1528.27 110.17      20      183.953   0.000                                        
   250 Szczepaniak Robert              1   50              G -  9:25:14  1   1528.22 111.06      25      176.102   0.000                                        
   251 Grzegrzółka Jan                 3   83              G -  9:38:18  1   1528.17 111.51      17      196.064   0.000                                        
   252 Grzegrzółka Jan                 3    2              GSM  9:38:19  1   1527.97 111.95      18      196.064   0.000  35.54                                 
   252 Włodarczyk Paweł                1    1              GSM  9:26:13  1   1527.97 111.95      22      177.576   0.000  35.54                                 
   254 Grzegrzółka Jan                 3   93              GSM  9:38:20  1   1527.77 112.84      19      196.064   0.000  35.50                                 
   255 Szpadzik Joanna i Marcin        1   53              G -  9:30:29  1   1527.72 113.28      11      184.065   0.000                                        
   256 Górniak Piotr                   2   80              G -  9:27:10  1   1527.69 113.73       5   1  178.994  17.730                                        
   257 Grzegrzółka Jan                 3   33              G -  9:38:21  1   1527.57 114.17      20      196.064   0.000                                        
   257 Grzegrzółka Jan                 3   30              GSM  9:38:21  1   1527.57 114.17      21      196.064   0.000  35.45                                 
   259 Grzegrzółka Jan                 3   36              G -  9:38:22  1   1527.38 115.06      22      196.064   0.000                                        
   259 Wilczek Edward                  2   65              G -  9:34:29  1   1527.38 115.06      10   4  190.133  17.710                                        
   261 Szymaniak Jerzy                 2  183              G -  9:30:28  1   1527.00 115.95      21      183.953   0.000                                        
   261 Szymaniak Jerzy                 2    6              G -  9:30:28  1   1527.00 115.95      22      183.953   0.000                                        
   263 Wilczek Edward                  2   74              GSM  9:34:31  1   1526.97 116.84      11      190.133   0.000  35.34                                 
   264 Szymaniak Jerzy                 2  156              G -  9:30:29  1   1526.79 117.28      23      183.953   0.000                                        
   265 Szczepaniak Robert              1   68              G -  9:25:22  1   1526.46 117.73      26      176.102   0.000                                        
   266 Glinka Dariusz                  1   82              G -  9:28:40  1   1526.07 118.17      60      181.094   0.000                                        
   267 Szymaniak Jerzy                 2   82              G -  9:30:33  1   1525.95 118.61      24      183.953   0.000                                        
   268 Szymaniak Jerzy                 2  145              G -  9:30:34  1   1525.74 119.06      25      183.953   0.000                                        
   269 Dąbrowski Tomasz                1  130              G -  9:24:55  1   1525.71 119.50      12      175.329   0.000                                        
   270 Szymaniak Jerzy                 2   84              G -  9:30:36  1   1525.32 119.95      26      183.953   0.000                                        
   271 Szymaniak Jerzy                 2  119              G -  9:30:37  1   1525.10 120.39      27      183.953   0.000                                        
   272 Myszkowski Zenon                1   20              G -  9:22:55  1   1524.63 120.84       6   2  172.156  17.590                                        
   273 Burkowski Paweł                 3   48              G -  9:38:57  1   1524.13 121.28      27      196.537   0.000                                        
   274 Szczepaniak Robert              1   29              G -  9:25:33  1   1524.03 121.72      27      176.102   0.000                                        
   275 Burkowski Paweł                 3   86              GSM  9:38:59  1   1523.74 122.17      28      196.537   0.000  35.13                                 
   276 Antosiewicz Bogdan              3   77              G -  9:48:30  1   1523.73 122.61       3   1  211.036  17.560                                        
   277 Jobda Arkadiusz                 3   35              GSM  9:39:05  1   1523.37 123.06      13      196.641   0.000  35.09                                 
   278 Jobda Arkadiusz                 3   45              G -  9:39:06  1   1523.17 123.50      14      196.641   0.000                                        
   279 Burkowski Paweł                 3   29              G -  9:39:02  1   1523.15 123.95      29      196.537   0.000                                        
   280 Jobda Arkadiusz                 3   80              G -  9:39:10  1   1522.38 124.39      15      196.641   0.000                                        
   281 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   96              GSM  9:33:32  1   1522.37 124.83       6   3  188.063  17.510  35.02                                 
   282 Widłak Adam                     3   77              G -  9:40:50  1   1522.33 125.28       6   0  199.171  17.500                                        
   283 Myszkowski Zenon                1    1              G -  9:23:06  1   1522.16 125.72       7   2  172.156  17.490                                        
   284 Szklarz Marian                  3   13              GSM  9:38:58  1   1522.09 126.17      10   8  196.299  17.480  34.97                                 
   285 Szymaniak Jerzy                 2   94              G -  9:30:53  1   1521.74 126.61      28      183.953   0.000                                        
   286 Jobda Arkadiusz                 3   73              G -  9:39:14  1   1521.60 127.06      16      196.641   0.000                                        
   287 Szymaniak Jerzy                 2   81              G -  9:30:54  1   1521.53 127.50      29      183.953   0.000                                        
   288 Jobda Arkadiusz                 3   30              G -  9:39:16  1   1521.20 127.94      17      196.641   0.000                                        
   289 Jobda Arkadiusz                 3   59              GSM  9:39:17  1   1521.01 128.39      18      196.641   0.000  34.88                                 
   290 Krupa Łukasz                    3   69              GSM  9:35:30  1   1520.95 128.83  19-  1-  1  190.879  17.430  34.86                                 
   291 Jobda Arkadiusz                 3   50              G -  9:39:18  1   1520.81 129.28      19      196.641   0.000                                        
   292 Wilczek Edward                  2   11              G -  9:35:08  1   1519.44 129.72      12      190.133   0.000                                        
   293 Górniak Piotr                   2   73              G -  9:27:50  1   1519.04 130.16       6   1  178.994  17.400                                        
   293 Górniak Piotr                   2   19              GSM  9:27:50  1   1519.04 130.16       7   2  178.994  17.400  34.81                                 
   295 Górniak Piotr                   2    2              G -  9:27:53  1   1518.40 131.05       8   2  178.994  17.390                                        
   295 Górniak Piotr                   2   50              G -  9:27:53  1   1518.40 131.05       9   2  178.994  17.390                                        
   297 Górniak Piotr                   2   64              G -  9:27:54  1   1518.19 131.94      10   2  178.994  17.370                                        
   298 Górniak Piotr                   2   65              G -  9:27:55  1   1517.97 132.39      11      178.994   0.000                                        
   299 Szklarz Marian                  3   25              GSM  9:39:20  1   1517.78 132.83      11      196.299   0.000                                        
   300 Szklarz Marian                  3   23              GSM  9:39:21  1   1517.58 133.27      12      196.299   0.000                                        
   301 Borkowski Jerzy                 1   36              GSM  9:24:00  1   1517.06 133.72  14-  1-  1  172.945  17.330  34.67                                 
   301 Kuźmiński Andrzej               3   13              G -  9:36:44  1   1517.06 133.72       3   2  192.262  17.330                                        
   303 Grzegrzółka Jan                 3   44              G -  9:39:16  1   1516.74 134.61      23      196.064   0.000                                        
   304 Górniak Piotr                   2   43              G -  9:28:01  1   1516.68 135.05      12      178.994   0.000                                        
   305 Grzegrzółka Jan                 3   73              G -  9:39:17  1   1516.55 135.50      24      196.064   0.000                                        
   306 Grzegrzółka Jan                 3   19              G -  9:39:18  1   1516.35 135.94      25      196.064   0.000                                        
   307 Górniak Piotr                   2   36              G -  9:28:03  1   1516.26 136.38      13      178.994   0.000                                        
   308 Szklarz Marian                  3   12              GSM  9:39:28  1   1516.21 136.83      13      196.299   0.000                                        
   309 Grzegrzółka Jan                 3    6              G -  9:39:19  1   1516.15 137.27      26      196.064   0.000                                        
   310 Arak Piotr                      1   52              GSM  9:27:36  1   1515.69 137.72  28-  3-  3  178.245  17.250  34.51                                 
   311 Szklarz Marian                  3    1              GSM  9:39:31  1   1515.63 138.16      14      196.299   0.000                                        
   312 Arak Piotr                      1   51              GSM  9:27:37  1   1515.47 138.61       2   2  178.245  17.240  34.47                                 
   313 Szymaniak Jerzy                 2    9              G -  9:31:24  1   1515.26 139.05      30      183.953   0.000                                        
   314 Grzegrzółka Jan                 3    1              G -  9:39:25  1   1514.98 139.49      27      196.064   0.000                                        
   315 Jobda Arkadiusz                 3   18              G -  9:39:48  1   1514.95 139.94      20      196.641   0.000                                        
   316 Szymaniak Jerzy                 2  117              G -  9:31:27  1   1514.64 140.38      31      183.953   0.000                                        
   317 Wilczek Edward                  2   66              GSM  9:35:34  1   1514.20 140.83      13      190.133   0.000  34.38                                 
   318 Jobda Arkadiusz                 3   75              G -  9:39:52  1   1514.18 141.27      21      196.641   0.000                                        
   319 Kuźmiński Andrzej               3   39              G -  9:37:00  1   1513.87 141.72       4   2  192.262  17.170                                        
   320 Wilczek Edward                  2   51              G -  9:35:40  1   1513.00 142.16      14      190.133   0.000                                        
   321 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    8              GSM  9:34:23  1   1511.96 142.60       7   4  188.063  17.160  34.31                                 
   322 Glinka Dariusz                  1   91              GSM  9:29:51  1   1511.01 143.05      61      181.094   0.000  34.29                                 
   322 Glinka Dariusz                  1  134              G -  9:29:51  1   1511.01 143.05      62      181.094   0.000                                        
   324 Szymaniak Jerzy                 2  147              G -  9:31:46  1   1510.70 143.94      32      183.953   0.000                                        
   325 Burkowski Paweł                 3   19              GSM  9:40:06  1   1510.66 144.38      30      196.537   0.000  34.24                                 
   325 Burkowski Paweł                 3    9              G -  9:40:06  1   1510.66 144.38      31      196.537   0.000                                        
   327 Glinka Dariusz                  1  132              G -  9:29:53  1   1510.59 145.27      63      181.094   0.000                                        
   327 Szpadzik Joanna i Marcin        1  101              GSM  9:31:51  1   1510.59 145.27      12      184.065   0.000  34.20                                 
   329 Myszkowski Zenon                1   22              G -  9:23:58  1   1510.58 146.16       8   2  172.156  17.080                                        
   330 Szymaniak Jerzy                 2   69              G -  9:31:47  1   1510.49 146.60      33      183.953   0.000                                        
   331 Burkowski Paweł                 3   77              G -  9:40:07  1   1510.47 147.05      32      196.537   0.000                                        
   332 Nowak Adam                      3   16              GSM  9:48:38  1   1510.41 147.49  17-  2-  2  209.393  17.060  34.12                                 
   333 Bąbik Sławomir                  1   50              G -  9:28:43  1   1509.98 147.93  40-  1-  1  179.260  17.050                                        
   334 Szpadzik Joanna i Marcin        1   84              G -  9:31:54  1   1509.97 148.38      13      184.065   0.000                                        
   335 Myszkowski Zenon                1    8              G -  9:24:01  1   1509.92 148.82       9   2  172.156  17.030                                        
   336 Szymaniak Jerzy                 2   86              G -  9:31:50  1   1509.87 149.27      34      183.953   0.000                                        
   337 Myszkowski Zenon                1   41              GSM  9:24:02  1   1509.70 149.71      10   3  172.156  17.010  34.03                                 
   338 Burkowski Paweł                 3   87              GSM  9:40:11  1   1509.69 150.16      33      196.537   0.000  34.01                                 
   339 Arak Piotr                      1   24              G -  9:28:05  1   1509.49 150.60       3   2  178.245  17.000                                        
   340 Szymaniak Jerzy                 2  124              G -  9:31:52  1   1509.46 151.04      35      183.953   0.000                                        
   341 Szymaniak Jerzy                 2   50              G -  9:31:54  1   1509.05 151.49      36      183.953   0.000                                        
   342 Górniak Piotr                   2   78              G -  9:28:37  1   1509.01 151.93      14      178.994   0.000                                        
   343 Burkowski Paweł                 3   64              G -  9:40:16  1   1508.73 152.38      34      196.537   0.000                                        
   343 Burkowski Paweł                 3   14              GSM  9:40:16  1   1508.73 152.38      35      196.537   0.000  33.92                                 
   345 Szymaniak Jerzy                 2   53              G -  9:31:56  1   1508.64 153.27      37      183.953   0.000                                        
   346 Burkowski Paweł                 3   49              G -  9:40:17  1   1508.54 153.71      36      196.537   0.000                                        
   346 Burkowski Paweł                 3  110              G -  9:40:17  1   1508.54 153.71      37      196.537   0.000                                        
   348 Tarka Stanisław                 2   22              GSM  9:33:21  1   1508.44 154.60       8   2  186.066  16.920  33.83                                 
   348 Tarka Stanisław                 2   58              G -  9:33:21  1   1508.44 154.60       9   2  186.066  16.920                                        
   350 Burkowski Paweł                 3   89              G -  9:40:18  1   1508.34 155.49      38      196.537   0.000                                        
   351 Tarka Stanisław                 2   16              GSM  9:33:22  1   1508.24 155.93      10   3  186.066  16.890  33.78                                 
   351 Tarka Stanisław                 2   39              GSM  9:33:22  1   1508.24 155.93      11      186.066   0.000  33.78                                 
   351 Tarka Stanisław                 2   43              G -  9:33:22  1   1508.24 155.93      12      186.066   0.000                                        
   351 Tarka Stanisław                 2   57              G -  9:33:22  1   1508.24 155.93      13      186.066   0.000                                        
   355 Szymaniak Jerzy                 2   88              G -  9:31:58  1   1508.22 157.71      38      183.953   0.000                                        
   356 Górniak Piotr                   2   16              G -  9:28:41  1   1508.17 158.15      15      178.994   0.000                                        
   357 Szymaniak Jerzy                 2   49              GSM  9:31:59  1   1508.02 158.60      39      183.953   0.000  33.67                                 
   358 Tarka Stanisław                 2   50              G -  9:33:24  1   1507.83 159.04      14      186.066   0.000                                        
   358 Tarka Stanisław                 2   29              GSM  9:33:24  1   1507.83 159.04      15      186.066   0.000  33.65                                 
   358 Tarka Stanisław                 2   69              GSM  9:33:24  1   1507.83 159.04      16      186.066   0.000  33.65                                 
   361 Glinka Dariusz                  1   52              G -  9:30:07  1   1507.65 160.37      64      181.094   0.000                                        
   362 Łukasik Andrzej                 3   57              G -  9:37:59  1   1507.44 160.82       2   0  192.927  16.790                                        
   363 Tarka Stanisław                 2   24              G -  9:33:26  1   1507.42 161.26      17      186.066   0.000                                        
   364 Tarka Stanisław                 2    9              GSM  9:33:27  1   1507.22 161.71      18      186.066   0.000  33.55                                 
   364 Tarka Stanisław                 2   42              G -  9:33:27  1   1507.22 161.71      19      186.066   0.000                                        
   366 Nowak Adam                      3   53              GSM  9:48:57  1   1506.97 162.59       2   2  209.393  16.760  33.51                                 
   367 Dąbrowski Tomasz                1  118              G -  9:26:21  1   1506.91 163.04      13      175.329   0.000                                        
   368 Tarka Stanisław                 2   45              G -  9:33:29  1   1506.81 163.48      20      186.066   0.000                                        
   369 Szklarz Marian                  3    7              G -  9:40:17  1   1506.71 163.93      15      196.299   0.000                                        
   370 Łukasik Andrzej                 3   76              GSM  9:38:03  1   1506.65 164.37       3   1  192.927  16.720  33.44                                 
   371 Grzegrzółka Jan                 3   82              G -  9:40:08  1   1506.64 164.82      28      196.064   0.000                                        
   372 Tarka Stanisław                 2   32              G -  9:33:30  1   1506.61 165.26      21      186.066   0.000                                        
   373 Widłak Adam                     3    7              G -  9:42:12  1   1506.59 165.70       7   0  199.171  16.690                                        
   374 Szymaniak Jerzy                 2  181              G -  9:32:06  1   1506.58 166.15      40      183.953   0.000                                        
   374 Szymaniak Jerzy                 2   55              G -  9:32:06  1   1506.58 166.15      41      183.953   0.000                                        
   376 Glinka Dariusz                  1  140              G -  9:30:13  1   1506.40 167.04      65      181.094   0.000                                        
   376 Tarka Stanisław                 2   23              GSM  9:33:31  1   1506.40 167.04      22      186.066   0.000  33.33                                 
   378 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    7              GSM  9:34:51  1   1506.31 167.93       8   5  188.063  16.650  33.30                                 
   379 Górniak Piotr                   2   51              G -  9:28:50  1   1506.26 168.37      16      178.994   0.000                                        
   380 Widłak Adam                     3   16              G -  9:42:14  1   1506.21 168.81       8   0  199.171  16.630                                        
   381 Tarka Stanisław                 2   62              GSM  9:33:32  1   1506.20 169.26      23      186.066   0.000                                        
   382 Myszkowski Zenon                1   24              G -  9:24:18  1   1506.18 169.70      11      172.156   0.000                                        
   383 Szymaniak Jerzy                 2   95              G -  9:32:08  1   1506.17 170.15      42      183.953   0.000                                        
   384 Dąbrowski Tomasz                1  108              GSM  9:26:25  1   1506.05 170.59      14      175.329   0.000  33.19                                 
   385 Szymaniak Jerzy                 2   93              GSM  9:32:09  1   1505.96 171.04      43      183.953   0.000  33.17                                 
   386 Grzegrzółka Jan                 3   54              G -  9:40:12  1   1505.87 171.48      29      196.064   0.000                                        
   387 Widłak Adam                     3   67              G -  9:42:16  1   1505.83 171.92       9   0  199.171  16.570                                        
   388 Dąbrowski Tomasz                1   74              G -  9:26:27  1   1505.62 172.37      15      175.329   0.000                                        
   389 Jobda Arkadiusz                 3   17              G -  9:40:37  1   1505.48 172.81      22      196.641   0.000                                        
   390 Górniak Piotr                   2   28              GSM  9:28:54  1   1505.42 173.26      17      178.994   0.000  33.08                                 
   391 Grzegrzółka Jan                 3   75              G -  9:40:15  1   1505.29 173.70      30      196.064   0.000                                        
   392 Grzegrzółka Jan                 3   66              GSM  9:40:16  1   1505.10 174.15      31      196.064   0.000  33.05                                 
   393 Górniak Piotr                   2   74              G -  9:28:56  1   1504.99 174.59      18      178.994   0.000                                        
   394 Dąbrowski Tomasz                1  112              GSM  9:26:31  1   1504.76 175.03      16      175.329   0.000  33.01                                 
   395 Burkowski Paweł                 3   46              G -  9:40:37  1   1504.69 175.48      39      196.537   0.000                                        
   396 Grzegrzółka Jan                 3   21              G -  9:40:20  1   1504.33 175.92      32      196.064   0.000                                        
   396 Jobda Arkadiusz                 3   28              G -  9:40:43  1   1504.33 175.92      23      196.641   0.000                                        
   398 Dąbrowski Tomasz                1   70              G -  9:26:33  1   1504.32 176.81      17      175.329   0.000                                        
   399 Grzegrzółka Jan                 3   60              G -  9:40:21  1   1504.14 177.26      33      196.064   0.000                                        
   400 Dąbrowski Tomasz                1   50              G -  9:26:34  1   1504.11 177.70      18      175.329   0.000                                        
   401 Antosiewicz Bogdan              3   17              G -  9:50:19  1   1504.00 178.14       4   1  211.036  16.440                                        
   402 Górniak Piotr                   2   12              GSM  9:29:01  1   1503.94 178.59      19      178.994   0.000  32.87                                 
   403 Antosiewicz Bogdan              3   86              G -  9:50:20  1   1503.82 179.03       5   1  211.036  16.430                                        
   404 Antosiewicz Bogdan              3    6              G -  9:50:21  1   1503.64 179.48       6   1  211.036  16.420                                        
   405 Szpadzik Joanna i Marcin        1    2              G -  9:32:25  1   1503.59 179.92      14      184.065   0.000                                        
   406 Jobda Arkadiusz                 3   39              G -  9:40:47  1   1503.56 180.36      24      196.641   0.000                                        
   407 Szpadzik Joanna i Marcin        1   65              G -  9:32:26  1   1503.39 180.81      15      184.065   0.000                                        
   407 Szpadzik Joanna i Marcin        1  117              G -  9:32:26  1   1503.39 180.81      16      184.065   0.000                                        
   409 Burkowski Paweł                 3   82              G -  9:40:44  1   1503.34 181.70      40      196.537   0.000                                        
   409 Burkowski Paweł                 3   45              G -  9:40:44  1   1503.34 181.70      41      196.537   0.000                                        
   411 Antosiewicz Bogdan              3   10              GSM  9:50:23  1   1503.28 182.59       7   2  211.036  16.360  32.71                                 
   412 Dąbrowski Tomasz                1    5              G -  9:26:38  1   1503.25 183.03      19      175.329   0.000                                        
   413 Burkowski Paweł                 3   12              G -  9:40:45  1   1503.15 183.47      42      196.537   0.000                                        
   413 Burkowski Paweł                 3   24              G -  9:40:45  1   1503.15 183.47      43      196.537   0.000                                        
   415 Grzegrzółka Jan                 3   38              G -  9:40:29  1   1502.60 184.36      34      196.064   0.000                                        
   416 Szczepaniak Robert              1   49              G -  9:27:12  1   1502.58 184.81      28      176.102   0.000                                        
   417 Szczepaniak Robert              1   51              G -  9:27:13  1   1502.36 185.25      29      176.102   0.000                                        
   417 Szczepaniak Robert              1   16              G -  9:27:13  1   1502.36 185.25      30      176.102   0.000                                        
   419 Widłak Adam                     3   40              G -  9:42:35  1   1502.23 186.14      10   0  199.171  16.280                                        
   420 Wilczek Edward                  2   69              G -  9:36:35  1   1502.04 186.58      15      190.133   0.000                                        
   421 Dąbrowski Tomasz                1   73              G -  9:26:45  1   1501.75 187.03      20      175.329   0.000                                        
   422 Szczepaniak Robert              1   33              G -  9:27:16  1   1501.72 187.47      31      176.102   0.000                                        
   423 Grzegrzółka Jan                 3   51              GSM  9:40:34  1   1501.64 187.92      35      196.064   0.000                                        
   424 Szymaniak Jerzy                 2   30              G -  9:32:31  1   1501.45 188.36      44      183.953   0.000                                        
   425 Grzegrzółka Jan                 3   12              G -  9:40:37  1   1501.06 188.81      36      196.064   0.000                                        
   426 Wilczek Edward                  2   15              GSM  9:36:40  1   1501.05 189.25      16      190.133   0.000  32.44                                 
   427 Cięciwa Mariusz                 3   26              GSM  9:36:27  1   1500.92 189.69  16-  2-  2  189.791  16.210  32.43                                 
   428 Grzegrzółka Jan                 3   70              G -  9:40:38  1   1500.87 190.14      37      196.064   0.000                                        
   428 Grzegrzółka Jan                 3   87              G -  9:40:38  1   1500.87 190.14      38      196.064   0.000                                        
   430 Szymaniak Jerzy                 2   67              G -  9:32:34  1   1500.84 191.03      45      183.953   0.000                                        
   431 Grzegrzółka Jan                 3   22              G -  9:40:39  1   1500.68 191.47      39      196.064   0.000                                        
   432 Antosiewicz Bogdan              3    5              G -  9:50:38  1   1500.61 191.92       8   2  211.036  16.170                                        
   433 Grzegrzółka Jan                 3   32              G -  9:40:40  1   1500.49 192.36      40      196.064   0.000                                        
   434 Antosiewicz Bogdan              3  103              GSM  9:50:39  1   1500.43 192.80       9   3  211.036  16.150  32.30                                 
   434 Włodarczyk Paweł                1   63              G -  9:28:21  1   1500.43 192.80      23      177.576   0.000                                        
   436 Burkowski Paweł                 3  105              G -  9:41:00  1   1500.28 193.69      44      196.537   0.000                                        
   437 Szymaniak Jerzy                 2  137              G -  9:32:37  1   1500.23 194.14      46      183.953   0.000                                        
   438 Grzegrzółka Jan                 3   86              G -  9:40:42  1   1500.11 194.58      41      196.064   0.000                                        
   439 Wilczek Edward                  2   43              G -  9:36:45  1   1500.06 195.02      17      190.133   0.000                                        
   439 Wilczek Edward                  2   84              GSM  9:36:45  1   1500.06 195.02      18      190.133   0.000  32.21                                 
   441 Antosiewicz Bogdan              3    4              G -  9:50:42  1   1499.90 195.91      10   3  211.036  16.090                                        
   442 Szymaniak Jerzy                 2   71              G -  9:32:40  1   1499.62 196.36      47      183.953   0.000                                        
   443 Szymaniak Jerzy                 2  174              G -  9:32:41  1   1499.41 196.80      48      183.953   0.000                                        
   444 Cięciwa Mariusz                 3   41              GSM  9:36:36  1   1499.14 197.25       2   2  189.791  16.060  32.12                                 
   445 Sekuła Wiesław                  3   47              G -  9:35:57  1   1498.88 197.69  46-  1-  1  188.784  16.050                                        
   446 Szymaniak Jerzy                 2   18              GSM  9:32:45  1   1498.60 198.13      49      183.953   0.000  32.09                                 
   447 Szpadzik Joanna i Marcin        1   78              GSM  9:32:50  1   1498.49 198.58      17      184.065   0.000  32.07                                 
   448 Szymaniak Jerzy                 2   14              G -  9:32:47  1   1498.19 199.02      50      183.953   0.000                                        
   449 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   46              G -  9:35:32  1   1498.11 199.47       9   5  188.063  16.020                                        
   450 Szymaniak Jerzy                 2   38              G -  9:32:48  1   1497.99 199.91      51      183.953   0.000                                        
   451 Antosiewicz Bogdan              3   95              GSM  9:50:53  1   1497.95 200.36      11      211.036   0.000  32.00                                 
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                              
   452 Jobda Arkadiusz                 3   64              G -  9:41:18  1   1497.65   0.00      25      196.641   0.000                                        
   453 Sadowski Marek                  2   38              GSM  9:33:26  1   1497.56   0.00  59-  0-  0  184.849   0.000                                        
   454 Widłak Adam                     3    3              GSM  9:43:00  1   1497.53   0.00      11      199.171   0.000                                        
   455 Szymaniak Jerzy                 2   60              GSM  9:32:51  1   1497.38   0.00      52      183.953   0.000                                        
   456 Rawski Witold                   1   32              GSM  9:28:27  1   1497.32   0.00  41-  0-  0  177.358   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.09.20 Sompolno                                 
            Open 10 z całosci [ 1]                                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Glinka          Dariusz         1   123   10    65   197.80     
              2 Szczepaniak     Robert          1    63   10    31   197.79     
              3 Włodarczyk      Paweł           1    75   10    23   195.59     
              4 Burkowski       Paweł           3    85   10    44   193.63     
              5 Szymaniak       Jerzy           2   159   10    51   193.17     
              6 Grzegrzółka     Jan             3    77   10    41   192.73     
              7 Szpadzik Joanna Marcin          1    57   10    17   192.64     
              8 Szklarz         Marian          3    18   10    15   190.94     
              9 Dąbrowski       Tomasz          1    46   10    20   190.18     
             10 Wilczek         Edward          2    59   10    18   189.91     
             11 Jobda           Arkadiusz       3    53   10    24   188.74     
             12 Myszkowski      Zenon           1    38   10    11   181.83     
             13 Tarka           Stanisław       2    53   10    23   181.08     
             14 Widłak          Adam            3    56   10    10   179.13     
             15 Górniak         Piotr           2    75   10    19   178.56     
             16 Antosiewicz     Bogdan          3    65   10    11   168.30     
             17 Lewandowski Jer i Marcin        3    47    9     9   162.44     
             18 Kuźmiński       Andrzej         3    35    4     4    71.41     
             19 Łukasik         Andrzej         3    64    3     3    53.15     
             20 Arak            Piotr           1    28    3     3    51.49     
             21 Nowak           Adam            3    17    2     2    33.82     
             22 Cięciwa         Mariusz         3    16    2     2    32.27     
             23 Chojnacki       M. i  Z.        2    38    1     1    17.88     
             24 Krupa           Łukasz          3    19    1     1    17.43     
             25 Borkowski       Jerzy           1    14    1     1    17.33     
             26 Bąbik           Sławomir        1    40    1     1    17.05     
             27 Sekuła          Wiesław         3    46    1     1    16.05     
             28 Woźniak         Wit             3    43    0     0     0.00     
             29 Rawski          Witold          1    41    0     0     0.00     
             30 Tokarski Waldem Michał          1    26    0     0     0.00     
             31 Szczepaniak     Ludwik          1    16    0     0     0.00     
             32 Toporowicz      Tadeusz         1    26    0     0     0.00     
             33 Bugalski        Arkadiusz       1    70    0     0     0.00     
             34 Rogowski        Piotr           1    55    0     0     0.00     
             35 Sobotka         Sławomir        1    15    0     0     0.00     
             36 Kwiatkowski     Andrzej         2    72    0     0     0.00     
             37 Golik           Sławomir        2    49    0     0     0.00     
             38 Sadowski        Marek           2    59    0     0     0.00     
             39 Bielski         Jacek           3    17    0     0     0.00     
             40 Głażewski       Jerzy           3    14    0     0     0.00     
             41 Markowski       Krzysztof       3    31    0     0     0.00     
             42 Wojciechowski   Andrzej         3    17    0     0     0.00     
             43 Wirtek Mariusz  Michał          3    24    0     0     0.00     
             44 Wypustek        Grzegorz        3     8    0     0     0.00     
             45 Witkowski       Tomasz          3    49    0     0     0.00     
             46 Więsik          Dariusz         3     9    0     0     0.00     
             47 Stawikowski     Dawid           3    27    0     0     0.00     
             48 Lewandowski     Kazimierz       3    35    0     0     0.00     
             49 Czasak          Marcin          2    30    0     0     0.00     
             50 Posiewka        Andrzej         2    27    0     0     0.00     
             51 Zieliński       Jan             2    25    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Open 10 z całosci [ 1]                                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Szymaniak       Jerzy           2 10 10 10   30    488.19  34.0      
    2    4 Burkowski       Paweł           3 10 10 10   30    479.88  48.6      
    3    7 Szczepaniak     Robert          1 10 10 10   30    477.87  30.2      
    4    6 Grzegrzółka     Jan             3 10 10 10   30    476.35  40.2      
    5    5 Wilczek         Edward          2 10 10 10   30    475.40  26.4      
    6    3 Tarka           Stanisław       2 10 10 10   30    473.65  44.6      
    7    2 Górniak         Piotr           2 10 10 10   30    473.35  36.6      
    8    8 Jobda           Arkadiusz       3 10 10 10   30    464.21  35.6      
    9   10 Widłak          Adam            3 10 10 10   30    454.14  26.9      
   10   16 Szklarz         Marian          3  9 10 10   29    449.06  67.3      
   11   25 Glinka          Dariusz         1 -- 10 10   20    343.51  43.8      
   12   13 Kuźmiński       Andrzej         3 10 10  4   24    337.92  21.2      
   13   22 Lewandowski Jer i Marcin        3  4  8  9   21    323.94  12.0      
   14   29 Dąbrowski       Tomasz          1  4  6 10   20    321.67  15.3      
   15   31 Szpadzik Joanna Marcin          1 10 -- 10   20    321.62  22.5      
   16   14 Łukasik         Andrzej         3 10 10  3   23    318.16  12.9      
   17   15 Arak            Piotr           1 10  9  3   22    315.38  29.1      
   18   27 Antosiewicz     Bogdan          3 -- 10 10   20    304.93  17.9      
   19   11 Chojnacki       M. i  Z.        2 10 10  1   21    286.20  20.2      
   20    9 Golik           Sławomir        2 10 10  0   20    275.07  24.0      
   21   12 Kwiatkowski     Andrzej         2 10 10  0   20    266.98  13.5      
   22   17 Sadowski        Marek           2 10  7  0   17    234.73  15.6      
   23   18 Wojciechowski   Andrzej         3 10  7  0   17    227.95   8.5      
   24   56 Włodarczyk      Paweł           1 --  0 10   10    195.59  14.8      
   25   52 Myszkowski      Zenon           1 --  1 10   11    195.53  16.0      
   26   19 Lewandowski     Kazimierz       3 10  4  0   14    189.53  12.2      
   27   21 Bąbik           Sławomir        1 10  2  1   13    182.22  12.2      
   28   23 Sekuła          Wiesław         3 10  2  1   13    174.04   9.2      
   29   20 Woźniak         Wit             3  3 10  0   13    169.04  10.3      
   30   24 Posiewka        Andrzej         2 10  1  0   11    152.36  13.0      
   31   26 Puchała         Sylwester       2 10 -- --   10    143.31  31.7      
   32   28 Markowski       Krzysztof       3  9  1  0   10    133.76   9.8      
   33   30 Witkowski       Tomasz          3 10  0  0   10    131.08   9.1      
   34   35 Nowak           Adam            3  6  1  2    9    120.09   9.1      
   35   32 Rawski          Witold          1  6  3  0    9    115.53   6.2      
   36   33 Krupa           Łukasz          3  7  0  1    8    109.69   9.9      
   37   34 Pindelski       Krzysztof       2  3  4 --    7     90.51   8.9      
   38   36 Czasak          Marcin          2  6  0  0    6     79.77   5.9      
   39   37 Stawikowski     Dawid           3  6  0  0    6     78.92   6.3      
   40   38 Wirtek Mariusz  Michał          3  5  1  0    6     76.76   7.2      
   41   45 Cięciwa         Mariusz         3  3  0  2    5     69.74   9.6      
   42   39 Wypustek        Grzegorz        3  4  1  0    5     64.35  16.1      
   43   40 Głażewski       Jerzy           3  4 --  0    4     55.10  11.8      
   44   41 Toporowicz      Tadeusz         1  4  0  0    4     50.70   4.3      
   45   42 Sobotka         Sławomir        1  3  0  0    3     38.75   5.9      
   46   43 Bugalski        Arkadiusz       1  1  2  0    3     38.44   1.3      
   47   44 Zieliński       Jan             2  3  0  0    3     38.01   3.8      
   48   50 Borkowski       Jerzy           1  1  0  1    2     31.22   3.0      
   49   46 Kurek           Wiesław         3 --  2 --    2     28.72   5.9      
   50   47 Wojciechowski   Jarosław        3  2 -- --    2     28.26   5.0      
   51   48 Bielski         Jacek           3  1  1  0    2     25.37   2.8      
   52   49 Walczak         Dariusz         1  1 -- --    1     13.95   1.8      
   53   51 Krzcot          Marcin          1  1 -- --    1     13.77   3.8      
   54   53 Tokarski Waldem Michał          1 --  1  0    1     12.76   1.9      
   55   54 Jaworski        Mateusz         3  1 -- --    1     12.71   9.1      
   56   55 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   57   57 Rogowski        Piotr           1 --  0  0    0      0.00   0.0      
   58   58 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   59   59 Więsik          Dariusz         3  0  0  0    0      0.00   0.0      

 

 

  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Open 5 z całości [ 3]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5   15    246.17  34.0      
    2    4 Wilczek         Edward          2  5  5  5   15    243.67  26.4      
    3    5 Burkowski       Paweł           3  5  5  5   15    243.01  48.6      
    4    3 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    242.14  44.6      
    5    9 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    241.86  30.2      
    6    6 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5   15    241.25  40.2      
    7    2 Górniak         Piotr           2  5  5  5   15    239.79  36.6      
    8    8 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5   15    239.37  35.6      
    9   10 Szklarz         Marian          3  5  5  5   15    238.94  67.3      
   10    7 Widłak          Adam            3  5  5  5   15    238.31  26.9      
   11   19 Lewandowski Jer i Marcin        3  4  5  5   14    218.30  12.0      
   12   21 Dąbrowski       Tomasz          1  4  5  5   14    215.34  15.3      
   13   13 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5  4   14    210.84  21.2      
   14   11 Arak            Piotr           1  5  5  3   13    193.35  29.1      
   15   16 Łukasik         Andrzej         3  5  5  3   13    190.13  12.9      
   16   30 Glinka          Dariusz         1 --  5  5   10    173.45  43.8      
   17   38 Szpadzik Joanna Marcin          1  5 --  5   10    165.53  22.5      
   18   33 Antosiewicz     Bogdan          3 --  5  5   10    157.44  17.9      
   19   15 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  1   11    155.65  20.2      
   20   12 Golik           Sławomir        2  5  5  0   10    140.13  24.0      
   21   14 Sadowski        Marek           2  5  5  0   10    138.91  15.6      
   22   17 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  0   10    135.89  13.5      
   23   18 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  0   10    133.94   8.5      
   24   20 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  0    9    122.75  12.2      
   25   24 Bąbik           Sławomir        1  5  2  1    8    114.48  12.2      
   26   25 Sekuła          Wiesław         3  5  2  1    8    110.27   9.2      
   27   52 Myszkowski      Zenon           1 --  1  5    6    109.33  16.0      
   28   31 Nowak           Adam            3  5  1  2    8    107.97   9.1      
   29   22 Woźniak         Wit             3  3  5  0    8    104.22  10.3      
   30   23 Rawski          Witold          1  5  3  0    8    103.43   6.2      
   31   56 Włodarczyk      Paweł           1 --  0  5    5     99.73  14.8      
   32   26 Pindelski       Krzysztof       2  3  4 --    7     90.51   8.9      
   33   27 Posiewka        Andrzej         2  5  1  0    6     85.18  13.0      
   34   37 Krupa           Łukasz          3  5  0  1    6     84.29   9.9      
   35   28 Markowski       Krzysztof       3  5  1  0    6     82.11   9.8      
   36   29 Wirtek Mariusz  Michał          3  5  1  0    6     76.76   7.2      
   37   32 Puchała         Sylwester       2  5 -- --    5     72.37  31.7      
   38   45 Cięciwa         Mariusz         3  3  0  2    5     69.74   9.6      
   39   34 Witkowski       Tomasz          3  5  0  0    5     67.66   9.1      
   40   35 Czasak          Marcin          2  5  0  0    5     67.50   5.9      
   41   36 Stawikowski     Dawid           3  5  0  0    5     66.90   6.3      
   42   39 Wypustek        Grzegorz        3  4  1  0    5     64.35  16.1      
   43   40 Głażewski       Jerzy           3  4 --  0    4     55.10  11.8      
   44   41 Toporowicz      Tadeusz         1  4  0  0    4     50.70   4.3      
   45   42 Sobotka         Sławomir        1  3  0  0    3     38.75   5.9      
   46   43 Bugalski        Arkadiusz       1  1  2  0    3     38.44   1.3      
   47   44 Zieliński       Jan             2  3  0  0    3     38.01   3.8      
   48   50 Borkowski       Jerzy           1  1  0  1    2     31.22   3.0      
   49   46 Kurek           Wiesław         3 --  2 --    2     28.72   5.9      
   50   47 Wojciechowski   Jarosław        3  2 -- --    2     28.26   5.0      
   51   48 Bielski         Jacek           3  1  1  0    2     25.37   2.8      
   52   49 Walczak         Dariusz         1  1 -- --    1     13.95   1.8      
   53   51 Krzcot          Marcin          1  1 -- --    1     13.77   3.8      
   54   53 Tokarski Waldem Michał          1 --  1  0    1     12.76   1.9      
   55   54 Jaworski        Mateusz         3  1 -- --    1     12.71   9.1      
   56   55 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   57   57 Rogowski        Piotr           1 --  0  0    0      0.00   0.0      
   58   58 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   59   59 Więsik          Dariusz         3  0  0  0    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane 15/5 [ 4]                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    5 Szklarz         Marian          3  5  5  5   15    236.55  67.3      
    2    3 Burkowski       Paweł           3  5  5  5   15    235.34  48.6      
    3    1 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5   15    234.41  34.0      
    4    6 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5   15    229.86  40.2      
    5    4 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    226.40  44.6      
    6    2 Górniak         Piotr           2  5  5  4   14    211.50  36.6      
    7    9 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5   13    206.94  30.2      
    8   10 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  5  5   13    197.95  12.0      
    9    7 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  3   13    184.77  35.6      
   10   15 Wilczek         Edward          2  3  4  5   12    189.28  26.4      
   11    8 Arak            Piotr           1  5  5  2   12    164.74  29.1      
   12   21 Glinka          Dariusz         1 --  5  5   10    160.08  43.8      
   13   28 Dąbrowski       Tomasz          1  0  4  5    9    147.53  15.3      
   14   14 Kuźmiński       Andrzej         3  2  5  2    9    133.38  21.2      
   15   11 Chojnacki       M. i  Z.        2  3  5  1    9    125.22  20.2      
   16   38 Szpadzik Joanna Marcin          1  3 --  5    8    133.50  22.5      
   17   27 Antosiewicz     Bogdan          3 --  4  4    8    120.80  17.9      
   18   12 Golik           Sławomir        2  3  5  0    8    104.49  24.0      
   19   13 Sadowski        Marek           2  5  2  0    7     97.28  15.6      
   20   16 Widłak          Adam            3  2  5  0    7     91.60  26.9      
   21   17 Woźniak         Wit             3  3  4  0    7     88.53  10.3      
   22   18 Lewandowski     Kazimierz       3  5  1  0    6     81.59  12.2      
   23   19 Wojciechowski   Andrzej         3  4  2  0    6     78.28   8.5      
   24   20 Kwiatkowski     Andrzej         2  3  3  0    6     76.01  13.5      
   25   22 Markowski       Krzysztof       3  4  1  0    5     66.75   9.8      
   26   23 Sekuła          Wiesław         3  4  1  0    5     65.30   9.2      
   27   24 Witkowski       Tomasz          3  5  0  0    5     64.96   9.1      
   28   25 Wypustek        Grzegorz        3  4  1  0    5     64.35  16.1      
   29   53 Włodarczyk      Paweł           1 --  0  4    4     72.73  14.8      
   30   36 Łukasik         Andrzej         3  2  1  1    4     55.61  12.9      
   31   26 Głażewski       Jerzy           3  4 --  0    4     55.10  11.8      
   32   47 Myszkowski      Zenon           1 --  0  3    3     55.64  16.0      
   33   39 Krupa           Łukasz          3  2  0  1    3     45.06   9.9      
   34   44 Cięciwa         Mariusz         3  1  0  2    3     44.52   9.6      
   35   29 Posiewka        Andrzej         2  3  0  0    3     40.84  13.0      
   36   30 Bąbik           Sławomir        1  2  1  0    3     40.61  12.2      
   37   31 Stawikowski     Dawid           3  3  0  0    3     40.08   6.3      
   38   32 Rawski          Witold          1  2  1  0    3     39.60   6.2      
   39   33 Wirtek Mariusz  Michał          3  2  1  0    3     39.33   7.2      
   40   34 Pindelski       Krzysztof       2  1  2 --    3     39.03   8.9      
   41   35 Czasak          Marcin          2  3  0  0    3     38.94   5.9      
   42   37 Zieliński       Jan             2  3  0  0    3     38.01   3.8      
   43   57 Nowak           Adam            3  0  0  2    2     33.82   9.1      
   44   40 Sobotka         Sławomir        1  2  0  0    2     25.27   5.9      
   45   46 Borkowski       Jerzy           1  0  0  1    1     17.33   3.0      
   46   41 Krzcot          Marcin          1  1 -- --    1     13.77   3.8      
   47   42 Bielski         Jacek           3  0  1  0    1     12.99   2.8      
   48   43 Jaworski        Mateusz         3  1 -- --    1     12.71   9.1      
   49   45 Kurek           Wiesław         3 --  0 --    0      0.00   5.9      
   50   48 Tokarski Waldem Michał          1 --  0  0    0      0.00   1.9      
   51   49 Walczak         Dariusz         1  0 -- --    0      0.00   1.8      
   52   50 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   53   51 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0  0    0      0.00   4.3      
   54   52 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0    0      0.00   1.3      
   55   54 Rogowski        Piotr           1 --  0  0    0      0.00   0.0      
   56   55 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   57   56 Puchała         Sylwester       2  0 -- --    0      0.00  31.7      
   58   58 Więsik          Dariusz         3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   59   59 Wojciechowski   Jarosław        3  0 -- --    0      0.00   5.0      

 

 

                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem                                     
                             Hod Sek  Knk  Punkty                               
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Burkowski Paweł         357   3  23   852.68                               
   2 Tarka Stanisław         632   2  22   787.11                               
   3 Szklarz Marian          364   3  21   786.72                               
   4 Szymaniak Jerzy         348   2  20   736.40                               
   5 Grzegrzółka Jan         308   3  20   722.99                               
   6 Szczepaniak Robert      156   1  19   715.72                               
   7 Górniak Piotr           245   2  19   687.47                               
   8 Wilczek Edward          221   2  15   541.05                               
   9 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3  13   468.16                               
  10 Glinka Dariusz          160   1  13   468.11                               
  11 Jobda Arkadiusz         377   3  13   457.23                               
  12 Dąbrowski Tomasz        404   1  12   431.76                               
  13 Kuźmiński Andrzej       360   3  12   429.43                               
  14 Chojnacki M. i  Z.      204   2  12   422.51                               
  15 Arak Piotr              141   1  12   416.30                               
  16 Widłak Adam             378   3  10   340.86                               
  17 Szpadzik Joanna i Marc  162   1   9   323.78                               
  18 Golik Sławomir          206   2   9   311.09                               
  19 Antosiewicz Bogdan      369   3   8   277.52                               
  20 Sadowski Marek          219   2   7   259.42                               
  21 Woźniak Wit              15   3   7   236.09                               
  22 Lewandowski Kazimierz   416   3   6   217.58                               
  23 Wojciechowski Andrzej   337   3   6   208.75                               
  24 Kwiatkowski Andrzej     205   2   6   202.69                               
  25 Markowski Krzysztof     317   3   5   178.01                               
  26 Sekuła Wiesław          331   3   5   174.15                               
  27 Witkowski Tomasz        368   3   5   173.24                               
  28 Wypustek Grzegorz       352   3   5   171.63                               
  29 Głażewski Jerzy         306   3   4   146.94                               
  30 Włodarczyk Paweł        164   1   4   145.46                               
  31 Łukasik Andrzej         385   3   4   137.15                               
  32 Myszkowski Zenon        112   1   3   111.29                               
  33 Posiewka Andrzej        636   2   3   108.90                               
  34 Krupa Łukasz            310   3   3   108.54                               
  35 Bąbik Sławomir          165   1   3   108.28                               
  36 Stawikowski Dawid       384   3   3   106.87                               
  37 Rawski Witold           116   1   3   105.61                               
  38 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   3   104.88                               
  39 Pindelski Krzysztof     210   2   3   104.10                               
  40 Czasak Marcin           423   2   3   103.83                               
  41 Cięciwa Mariusz         391   3   3    97.21                               
  42 Nowak Adam              324   3   2    67.63                               
  43 Sobotka Sławomir        172   1   2    67.37                               
  44 Krzcot Marcin           169   1   1    36.73                               
  45 Borkowski Jerzy         103   1   1    34.67                               
  46 Bielski Jacek           302   3   1    34.64                               
  47 Jaworski Mateusz        380   3   1    33.88