PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  EGłogowiec IIF z dnia 06.09.20                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:55.  N 19:18:50.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  130.123 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   51                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2378                           
      5.Ilość konkursów.......................:  476                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1534.25                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1373.42                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,45,38                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,58,15                         
     10.Czas trwania konkursu.................:12 min. 37 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się  10 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       EOpen 10 z całosci [ 1]F                                               
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   15   │  703   │   83  │11.81│      
          │ 2  │ Baniocha                │   12   │  683   │  174  │25.48│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   24   │  992   │  219  │22.08│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   51   │ 2378   │  476  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                       z lotu Głogowiec II, w dniu 06.09.20                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                
     1 Burkowski Paweł                 3   41              GSM 10:45:38  1   1534.25   0.42  84- 56- 10  139.054  15.000  40.00                                 
     1 Burkowski Paweł                 3   29              G - 10:45:38  1   1534.25   0.42       2   1  139.054  15.000                                        
     1 Burkowski Paweł                 3   94              GCM 10:45:38  1   1534.25   0.42       3   2  139.054  15.000  40.00                                 
     4 Burkowski Paweł                 3   15              GSM 10:45:39  1   1533.97   1.68       4   3  139.054  14.980  39.95                                 
     5 Burkowski Paweł                 3   38              G - 10:45:40  1   1533.68   2.10       5   3  139.054  14.970                                        
     6 Burkowski Paweł                 3   12              G - 10:45:41  1   1533.40   2.52       6   3  139.054  14.970                                        
     7 Burkowski Paweł                 3    1              G - 10:45:42  1   1533.12   2.94       7   3  139.054  14.960                                        
     7 Burkowski Paweł                 3   86              GCM 10:45:42  1   1533.12   2.94       8   4  139.054  14.960  39.90                                 
     9 Burkowski Paweł                 3   24              G - 10:45:43  1   1532.84   3.79       9   4  139.054  14.950                                        
     9 Burkowski Paweł                 3   19              GSM 10:45:43  1   1532.84   3.79      10   5  139.054  14.950  39.87                                 
    11 Burkowski Paweł                 3   51              G - 10:45:44  1   1532.56   4.63      11      139.054   0.000                                        
    12 Grzegrzółka Jan                 3   99              GSM 10:45:36  1   1529.59   5.05  75- 30- 10  138.581  14.930  39.81                                 
    13 Burkowski Paweł                 3   59              G - 10:46:04  1   1526.95   5.47      12      139.054   0.000                                        
    14 Widłak Adam                     3   36              G - 10:48:41  1   1513.67   5.89  58- 22- 10  141.806  14.920                                        
    15 Szklarz Marian                  3    3              GCM 10:46:59  1   1509.19   6.31  15- 13- 10  138.820  14.910  39.76                                 
    15 Szklarz Marian                  3    9              GCM 10:46:59  1   1509.19   6.31       2   2  138.820  14.910  39.76                                 
    17 Glinka Dariusz                  1   93              G - 10:37:06  1   1509.10   7.15 137- 49- 10  123.897  14.900                                        
    18 Glinka Dariusz                  1   18              G - 10:37:08  1   1508.49   7.57       2   0  123.897  14.890                                        
    19 Burkowski Paweł                 3   25              G - 10:47:11  1   1508.45   7.99      13      139.054   0.000                                        
    20 Glinka Dariusz                  1   15              G - 10:37:09  1   1508.18   8.41       3   0  123.897  14.880                                        
    21 Burkowski Paweł                 3   89              G - 10:47:13  1   1507.91   8.83      14      139.054   0.000                                        
    22 Burkowski Paweł                 3   84              G - 10:47:14  1   1507.63   9.25      15      139.054   0.000                                        
    23 Glinka Dariusz                  1    6              G - 10:37:11  1   1507.57   9.67       4   0  123.897  14.860                                        
    24 Glinka Dariusz                  1   31              G - 10:37:12  1   1507.26  10.09       5   0  123.897  14.850                                        
    25 Burkowski Paweł                 3   80              G - 10:47:17  1   1506.82  10.51      16      139.054   0.000                                        
    25 Burkowski Paweł                 3  103              G - 10:47:17  1   1506.82  10.51      17      139.054   0.000                                        
    27 Burkowski Paweł                 3   47              G - 10:47:18  1   1506.54  11.35      18      139.054   0.000                                        
    27 Burkowski Paweł                 3    8              GCM 10:47:18  1   1506.54  11.35      19      139.054   0.000  39.56                                 
    29 Grzegrzółka Jan                 3   54              G - 10:47:02  1   1505.77  12.20       2   1  138.581  14.820                                        
    30 Grzegrzółka Jan                 3    2              G - 10:47:03  1   1505.50  12.62       3   1  138.581  14.820                                        
    31 Burkowski Paweł                 3  100              G - 10:47:22  1   1505.46  13.04      20      139.054   0.000                                        
    32 Grzegrzółka Jan                 3   51              G - 10:47:05  1   1504.95  13.46       4   1  138.581  14.800                                        
    32 Grzegrzółka Jan                 3   82              G - 10:47:05  1   1504.95  13.46       5   1  138.581  14.800                                        
    32 Grzegrzółka Jan                 3    4              G - 10:47:05  1   1504.95  13.46       6   1  138.581  14.800                                        
    35 Grzegrzółka Jan                 3   53              GCM 10:47:09  1   1503.86  14.72       7   2  138.581  14.790  39.43                                 
    36 Szklarz Marian                  3    7              GSM 10:47:28  1   1501.30  15.14       3   3  138.820  14.780  39.41                                 
    37 Jobda Arkadiusz                 3   29              G - 10:48:07  1   1495.40  15.56  53- 24- 10  139.247  14.770                                        
    38 Jobda Arkadiusz                 3    3              G - 10:48:08  1   1495.14  15.98       2   0  139.247  14.770                                        
    39 Szymaniak Jerzy                 2   48              GSM 10:39:40  1   1493.89  16.40 161- 49- 10  126.483  14.760  39.36                                 
    40 Górniak Piotr                   2   15              G - 10:36:25  1   1493.27  16.82  75- 32- 10  121.577  14.750                                        
    41 Jobda Arkadiusz                 3   59              GSM 10:48:19  1   1492.20  17.24       3   1  139.247  14.750  39.33                                 
    42 Górniak Piotr                   2   18              G - 10:36:29  1   1492.05  17.66       2   0  121.577  14.740                                        
    42 Górniak Piotr                   2   12              G - 10:36:29  1   1492.05  17.66       3   0  121.577  14.740                                        
    44 Jobda Arkadiusz                 3   83              GSM 10:48:20  1   1491.93  18.50       4   2  139.247  14.730  39.28                                 
    45 Górniak Piotr                   2   21              G - 10:36:30  1   1491.74  18.92       4   0  121.577  14.720                                        
    46 Jobda Arkadiusz                 3   36              G - 10:48:21  1   1491.67  19.34       5   2  139.247  14.720                                        
    47 Górniak Piotr                   2   75              G - 10:36:31  1   1491.44  19.77       5   0  121.577  14.710                                        
    48 Górniak Piotr                   2    2              GCM 10:36:32  1   1491.13  20.19       6   1  121.577  14.700  39.21                                 
    49 Górniak Piotr                   2   50              G - 10:36:34  1   1490.52  20.61       7   1  121.577  14.700                                        
    50 Górniak Piotr                   2   66              G - 10:36:36  1   1489.91  21.03       8   1  121.577  14.690                                        
    51 Górniak Piotr                   2   20              G - 10:36:39  1   1489.00  21.45       9   1  121.577  14.680                                        
    52 Tarka Stanisław                 2   20              GSM 10:41:33  1   1485.65  21.87  54- 28- 10  128.583  14.680  39.14                                 
    53 Szymaniak Jerzy                 2   88              G - 10:40:15  1   1483.67  22.29       2   1  126.483  14.670                                        
    54 Wilczek Edward                  2    3              G - 10:44:27  1   1483.21  22.71  59- 13- 10  132.673  14.670                                        
    55 Szymaniak Jerzy                 2   76              G - 10:40:19  1   1482.51  23.13       3   1  126.483  14.660                                        
    56 Burkowski Paweł                 3   90              G - 10:48:48  1   1482.45  23.55      21      139.054   0.000                                        
    57 Burkowski Paweł                 3   36              G - 10:48:49  1   1482.19  23.97      22      139.054   0.000                                        
    58 Tarka Stanisław                 2   11              G - 10:41:46  1   1481.94  24.39       2   1  128.583  14.640                                        
    59 Burkowski Paweł                 3   57              G - 10:48:50  1   1481.93  24.81      23      139.054   0.000                                        
    60 Burkowski Paweł                 3   54              G - 10:48:51  1   1481.66  25.23      24      139.054   0.000                                        
    60 Burkowski Paweł                 3   82              G - 10:48:51  1   1481.66  25.23      25      139.054   0.000                                        
    62 Burkowski Paweł                 3   33              GSM 10:48:53  1   1481.14  26.07      26      139.054   0.000  38.97                                 
    63 Szymaniak Jerzy                 2  171              G - 10:40:24  1   1481.07  26.49       4   1  126.483  14.610                                        
    64 Burkowski Paweł                 3   56              G - 10:48:55  1   1480.61  26.91      27      139.054   0.000                                        
    65 Widłak Adam                     3   49              G - 10:50:47  1   1480.49  27.33       2   0  141.806  14.600                                        
    66 Widłak Adam                     3   50              G - 10:50:50  1   1479.72  27.75       3   0  141.806  14.590                                        
    67 Szymaniak Jerzy                 2   56              G - 10:40:42  1   1475.88  28.18       5   1  126.483  14.580                                        
    68 Górniak Piotr                   2   73              GCM 10:37:24  1   1475.45  28.60      10   2  121.577  14.580  38.87                                 
    69 Tarka Stanisław                 2   28              G - 10:42:11  1   1474.86  29.02       3   1  128.583  14.570                                        
    70 Burkowski Paweł                 3   42              G - 10:49:19  1   1474.33  29.44      28      139.054   0.000                                        
    71 Szklarz Marian                  3   15              GSM 10:49:11  1   1473.93  29.86       4   4  138.820  14.560  38.82                                 
    72 Burkowski Paweł                 3   76              G - 10:49:21  1   1473.81  30.28      29      139.054   0.000                                        
    72 Burkowski Paweł                 3   16              G - 10:49:21  1   1473.81  30.28      30      139.054   0.000                                        
    74 Szklarz Marian                  3   12              GSM 10:49:12  1   1473.67  31.12       5   5  138.820  14.540  38.77                                 
    75 Wilczek Edward                  2   54              G - 10:45:09  1   1471.69  31.54       2   0  132.673  14.530                                        
    76 Burkowski Paweł                 3   63              G - 10:49:30  1   1471.47  31.96      31      139.054   0.000                                        
    77 Grzegrzółka Jan                 3   84              G - 10:49:15  1   1470.36  32.38       8   2  138.581  14.520                                        
    78 Wilczek Edward                  2   15              G - 10:45:14  1   1470.33  32.80       3   0  132.673  14.510                                        
    79 Grzegrzółka Jan                 3   70              G - 10:49:16  1   1470.10  33.22       9   2  138.581  14.510                                        
    80 Grzegrzółka Jan                 3    7              GCM 10:49:17  1   1469.84  33.64      10   3  138.581  14.500  38.67                                 
    80 Grzegrzółka Jan                 3   60              G - 10:49:17  1   1469.84  33.64      11      138.581   0.000                                        
    82 Grzegrzółka Jan                 3   71              G - 10:49:19  1   1469.32  34.48      12      138.581   0.000                                        
    82 Grzegrzółka Jan                 3   10              G - 10:49:19  1   1469.32  34.48      13      138.581   0.000                                        
    84 Grzegrzółka Jan                 3   69              GSM 10:49:20  1   1469.06  35.32      14      138.581   0.000  38.60                                 
    85 Grzegrzółka Jan                 3   93              G - 10:49:29  1   1466.72  35.74      15      138.581   0.000                                        
    86 Grzegrzółka Jan                 3   58              G - 10:49:32  1   1465.95  36.17      16      138.581   0.000                                        
    87 Szymaniak Jerzy                 2   82              G - 10:41:17  1   1465.90  36.59       6   1  126.483  14.460                                        
    88 Szymaniak Jerzy                 2  148              G - 10:41:18  1   1465.62  37.01       7   1  126.483  14.450                                        
    89 Grzegrzółka Jan                 3   77              G - 10:49:34  1   1465.43  37.43      17      138.581   0.000                                        
    90 Szymaniak Jerzy                 2   90              G - 10:41:22  1   1464.49  37.85       8   1  126.483  14.440                                        
    91 Szymaniak Jerzy                 2   18              G - 10:41:23  1   1464.21  38.27       9   1  126.483  14.430                                        
    92 Kurek Wiesław                   3    8              G - 10:49:28  1   1463.68  38.69  34-  2-  2  138.269  14.430                                        
    93 Szymaniak Jerzy                 2  133              G - 10:41:26  1   1463.36  39.11      10   1  126.483  14.420                                        
    94 Szymaniak Jerzy                 2  154              GSM 10:41:27  1   1463.08  39.53      11      126.483   0.000  38.43                                 
    95 Szymaniak Jerzy                 2   70              G - 10:41:30  1   1462.23  39.95      12      126.483   0.000                                        
    96 Tarka Stanisław                 2   57              G - 10:42:57  1   1462.00  40.37       4   1  128.583  14.400                                        
    97 Tarka Stanisław                 2   69              G - 10:42:59  1   1461.45  40.79       5   1  128.583  14.390                                        
    98 Tarka Stanisław                 2   39              G - 10:43:04  1   1460.06  41.21       6   1  128.583  14.390                                        
    99 Burkowski Paweł                 3    9              G - 10:50:15  1   1459.89  41.63      32      139.054   0.000                                        
   100 Tarka Stanisław                 2   29              GCM 10:43:05  1   1459.79  42.05       7   2  128.583  14.370  38.33                                 
   101 Antosiewicz Bogdan              3   34              G - 11:00:18  1   1459.66  42.47  69- 13- 10  153.702  14.370                                        
   102 Burkowski Paweł                 3   34              G - 10:50:18  1   1459.12  42.89      33      139.054   0.000                                        
   103 Antosiewicz Bogdan              3   10              GSM 11:00:21  1   1458.97  43.31       2   1  153.702  14.360  38.28                                 
   103 Antosiewicz Bogdan              3   59              G - 11:00:21  1   1458.97  43.31       3   1  153.702  14.360                                        
   105 Wilczek Edward                  2   89              GSM 10:45:57  1   1458.75  44.16       4   1  132.673  14.340  38.25                                 
   106 Jobda Arkadiusz                 3   56              G - 10:50:28  1   1458.59  44.58       6   2  139.247  14.340                                        
   107 Burkowski Paweł                 3   58              G - 10:50:21  1   1458.35  45.00      34      139.054   0.000                                        
   108 Górniak Piotr                   2   33              G - 10:38:24  1   1457.76  45.42      11      121.577   0.000                                        
   109 Szymaniak Jerzy                 2   81              G - 10:41:47  1   1457.46  45.84      13      126.483   0.000                                        
   110 Łukasik Andrzej                 3   20              G - 10:48:03  1   1457.32  46.26  62- 11- 10  135.604  14.310                                        
   111 Szymaniak Jerzy                 2   34              G - 10:41:50  1   1456.62  46.68      14      126.483   0.000                                        
   112 Szymaniak Jerzy                 2   80              G - 10:41:53  1   1455.78  47.10      15      126.483   0.000                                        
   113 Kurek Wiesław                   3   54              G - 10:50:02  1   1454.95  47.52       2   0  138.269  14.290                                        
   114 Kuźmiński Andrzej               3   27              G - 10:47:42  1   1454.01  47.94  36- 10- 10  134.787  14.290                                        
   115 Glinka Dariusz                  1  161              G - 10:40:18  1   1452.49  48.36       6   0  123.897  14.280                                        
   116 Glinka Dariusz                  1  114              G - 10:40:19  1   1452.20  48.78       7   0  123.897  14.270                                        
   117 Glinka Dariusz                  1  133              G - 10:40:20  1   1451.92  49.20       8   0  123.897  14.270                                        
   118 Glinka Dariusz                  1    3              G - 10:40:21  1   1451.63  49.62       9   0  123.897  14.260                                        
   119 Glinka Dariusz                  1   78              G - 10:40:22  1   1451.35  50.04      10   0  123.897  14.250                                        
   120 Arak Piotr                      1   52              G - 10:38:15  1   1450.61  50.46  26-  9-  9  120.763  14.250                                        
   121 Glinka Dariusz                  1   80              G - 10:40:25  1   1450.50  50.88      11      123.897   0.000                                        
   122 Glinka Dariusz                  1   96              G - 10:40:29  1   1449.37  51.30      12      123.897   0.000                                        
   123 Glinka Dariusz                  1  104              G - 10:40:30  1   1449.09  51.72      13      123.897   0.000                                        
   124 Glinka Dariusz                  1   64              GSM 10:40:31  1   1448.81  52.15      14      123.897   0.000  37.93                                 
   125 Wilczek Edward                  2   56              G - 10:46:38  1   1447.87  52.57       5   1  132.673  14.220                                        
   126 Glinka Dariusz                  1   10              G - 10:40:39  1   1446.55  52.99      15      123.897   0.000                                        
   127 Burkowski Paweł                 3   83              G - 10:51:09  1   1446.22  53.41      35      139.054   0.000                                        
   128 Burkowski Paweł                 3   71              G - 10:51:11  1   1445.72  53.83      36      139.054   0.000                                        
   128 Burkowski Paweł                 3   52              G - 10:51:11  1   1445.72  53.83      37      139.054   0.000                                        
   130 Widłak Adam                     3    3              G - 10:53:06  1   1445.53  54.67       4   0  141.806  14.190                                        
   131 Burkowski Paweł                 3    5              G - 10:51:12  1   1445.47  55.09      38      139.054   0.000                                        
   132 Burkowski Paweł                 3  117              G - 10:51:14  1   1444.97  55.51      39      139.054   0.000                                        
   133 Burkowski Paweł                 3   87              GSM 10:51:15  1   1444.72  55.93      40      139.054   0.000  37.78                                 
   134 Kuźmiński Andrzej               3   42              G - 10:48:19  1   1444.40  56.35       2   0  134.787  14.160                                        
   135 Widłak Adam                     3   75              G - 10:53:16  1   1443.07  56.77       5   0  141.806  14.150                                        
   136 Kuźmiński Andrzej               3   37              GCM 10:48:25  1   1442.86  57.19       3   1  134.787  14.150  37.73                                 
   137 Glinka Dariusz                  1  116              GSM 10:40:54  1   1442.34  57.61      16      123.897   0.000  37.71                                 
   138 Szymaniak Jerzy                 2   78              G - 10:42:43  1   1441.95  58.03      16      126.483   0.000                                        
   139 Szymaniak Jerzy                 2  112              G - 10:42:44  1   1441.68  58.45      17      126.483   0.000                                        
   140 Szymaniak Jerzy                 2   64              G - 10:42:45  1   1441.40  58.87      18      126.483   0.000                                        
   141 Kuźmiński Andrzej               3   22              GCM 10:48:32  1   1441.06  59.29       4   2  134.787  14.120  37.64                                 
   142 Szymaniak Jerzy                 2  202              G - 10:42:47  1   1440.85  59.71      19      126.483   0.000                                        
   143 Kwiatkowski Andrzej             2   23              G - 10:45:27  1   1440.74  60.14  74- 12- 10  130.315  14.100                                        
   144 Jobda Arkadiusz                 3    6              GCM 10:51:40  1   1440.49  60.56       7   3  139.247  14.100  37.59                                 
   145 Szymaniak Jerzy                 2   25              GCM 10:42:49  1   1440.31  60.98      20      126.483   0.000  37.57                                 
   146 Wilczek Edward                  2   73              G - 10:47:07  1   1440.27  61.40       6   1  132.673  14.080                                        
   147 Glinka Dariusz                  1  148              G - 10:41:03  1   1439.83  61.82      17      123.897   0.000                                        
   148 Górniak Piotr                   2   65              G - 10:39:27  1   1439.63  62.24      12      121.577   0.000                                        
   148 Górniak Piotr                   2   24              GSM 10:39:27  1   1439.63  62.24      13      121.577   0.000  37.52                                 
   150 Jobda Arkadiusz                 3   24              G - 10:51:46  1   1439.00  63.08       8   3  139.247  14.060                                        
   151 Szymaniak Jerzy                 2  138              G - 10:42:54  1   1438.94  63.50      21      126.483   0.000                                        
   152 Glinka Dariusz                  1  160              G - 10:41:12  1   1437.32  63.92      18      123.897   0.000                                        
   153 Burkowski Paweł                 3   85              G - 10:51:49  1   1436.26  64.34      41      139.054   0.000                                        
   154 Burkowski Paweł                 3   10              G - 10:51:50  1   1436.01  64.76      42      139.054   0.000                                        
   154 Burkowski Paweł                 3   14              GSM 10:51:50  1   1436.01  64.76      43      139.054   0.000                                        
   156 Szymaniak Jerzy                 2  116              GSM 10:43:05  1   1435.95  65.60      22      126.483   0.000  37.39                                 
   157 Wilczek Edward                  2   66              GCM 10:47:25  1   1435.60  66.02       7   2  132.673  14.010  37.37                                 
   158 Glinka Dariusz                  1   71              G - 10:41:19  1   1435.38  66.44      19      123.897   0.000                                        
   159 Tarka Stanisław                 2   23              GSM 10:44:35  1   1435.35  66.86       8   3  128.583  14.000  37.34                                 
   160 Wilczek Edward                  2   33              GSM 10:47:28  1   1434.82  67.28       8   3  132.673  14.000  37.32                                 
   161 Tarka Stanisław                 2   52              GSM 10:44:37  1   1434.81  67.70       9   4  128.583  13.990  37.31                                 
   162 Wilczek Edward                  2   41              G - 10:47:29  1   1434.56  68.12       9   3  132.673  13.980                                        
   163 Tarka Stanisław                 2   16              GSM 10:44:38  1   1434.54  68.55      10   5  128.583  13.980  37.27                                 
   163 Tarka Stanisław                 2   48              G - 10:44:38  1   1434.54  68.55      11      128.583   0.000                                        
   165 Wypustek Grzegorz               3   14              GCM 10:54:10  1   1434.35  69.39   9-  1-  1  142.240  13.960  37.24                                 
   166 Szczepaniak Robert              1   45              G - 10:37:42  1   1434.34  69.81  63- 10- 10  118.620  13.960                                        
   167 Szymaniak Jerzy                 2  151              G - 10:43:11  1   1434.32  70.23      23      126.483   0.000                                        
   168 Jobda Arkadiusz                 3   35              G - 10:52:05  1   1434.30  70.65       9   3  139.247  13.950                                        
   169 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   15              GSM 10:46:05  1   1433.76  71.07  49-  8-  8  130.592  13.940  37.17                                 
   169 Szczepaniak Robert              1   43              G - 10:37:44  1   1433.76  71.07       2   0  118.620  13.940                                        
   169 Szczepaniak Robert              1   58              G - 10:37:44  1   1433.76  71.07       3   0  118.620  13.940                                        
   172 Tarka Stanisław                 2   46              GSM 10:44:41  1   1433.75  72.33      12      128.583   0.000  37.12                                 
   173 Szczepaniak Robert              1   36              G - 10:37:45  1   1433.47  72.75       4   0  118.620  13.910                                        
   174 Tarka Stanisław                 2   25              G - 10:44:43  1   1433.21  73.17      13      128.583   0.000                                        
   175 Szczepaniak Robert              1   29              G - 10:37:46  1   1433.19  73.59       5   0  118.620  13.900                                        
   176 Szczepaniak Robert              1   15              GCM 10:37:47  1   1432.90  74.01       6   1  118.620  13.890  37.05                                 
   177 Szymaniak Jerzy                 2  184              G - 10:43:17  1   1432.69  74.43      24      126.483   0.000                                        
   177 Szymaniak Jerzy                 2   79              G - 10:43:17  1   1432.69  74.43      25      126.483   0.000                                        
   179 Dąbrowski Tomasz                1   42              GSM 10:37:16  1   1432.49  75.27  48-  6-  6  117.846  13.880  37.00                                 
   179 Dąbrowski Tomasz                1   30              GSM 10:37:16  1   1432.49  75.27       2   2  117.846  13.880  37.00                                 
   181 Tarka Stanisław                 2   40              G - 10:44:46  1   1432.41  76.11      14      128.583   0.000                                        
   182 Dąbrowski Tomasz                1   78              G - 10:37:17  1   1432.20  76.54       3   2  117.846  13.860                                        
   183 Tarka Stanisław                 2   55              G - 10:44:47  1   1432.15  76.96      15      128.583   0.000                                        
   184 Jobda Arkadiusz                 3   58              GCM 10:52:15  1   1431.85  77.38      10   4  139.247  13.840  36.92                                 
   185 Jobda Arkadiusz                 3    9              G - 10:52:18  1   1431.11  77.80      11      139.247   0.000                                        
   186 Woźniak Wit                     3   18              GSM 10:54:01  1   1430.96  78.22  42- 12- 10  141.689  13.830  36.88                                 
   187 Jobda Arkadiusz                 3   47              G - 10:52:21  1   1430.38  78.64      12      139.247   0.000                                        
   188 Arak Piotr                      1   22              G - 10:39:30  1   1429.15  79.06       2   0  120.763  13.820                                        
   189 Chojnacki M. i  Z.              2   16              GCM 10:44:37  1   1429.11  79.48  36- 15- 10  128.072  13.810  36.83                                 
   190 Arak Piotr                      1    8              GSM 10:39:31  1   1428.87  79.90       3   1  120.763  13.810  36.82                                 
   191 Arak Piotr                      1   44              G - 10:39:34  1   1428.02  80.32       4   1  120.763  13.800                                        
   192 Antosiewicz Bogdan              3   15              GCM 11:02:39  1   1427.79  80.74       4   2  153.702  13.790  36.78                                 
   193 Chojnacki M. i  Z.              2    4              GSM 10:44:42  1   1427.78  81.16       2   2  128.072  13.790  36.77                                 
   194 Wilczek Edward                  2   84              G - 10:47:56  1   1427.62  81.58      10   3  132.673  13.780                                        
   195 Szklarz Marian                  3   18              GCM 10:52:17  1   1426.97  82.00       6   6  138.820  13.770  36.73                                 
   196 Górniak Piotr                   2   37              G - 10:40:12  1   1426.96  82.42      14      121.577   0.000                                        
   197 Arak Piotr                      1   59              GSM 10:39:40  1   1426.34  82.84       5   2  120.763  13.760  36.70                                 
   198 Górniak Piotr                   2   28              G - 10:40:17  1   1425.57  83.26      15      121.577   0.000                                        
   199 Widłak Adam                     3   16              GCM 10:54:30  1   1425.19  83.68       6   1  141.806  13.750  36.67                                 
   200 Górniak Piotr                   2   77              G - 10:40:19  1   1425.01  84.10      16      121.577   0.000                                        
   201 Górniak Piotr                   2    6              GSM 10:40:20  1   1424.73  84.53      17      121.577   0.000  36.63                                 
   202 Górniak Piotr                   2    9              G - 10:40:21  1   1424.45  84.95      18      121.577   0.000                                        
   203 Górniak Piotr                   2   36              G - 10:40:22  1   1424.17  85.37      19      121.577   0.000                                        
   204 Burkowski Paweł                 3  115              G - 10:52:40  1   1423.76  85.79      44      139.054   0.000                                        
   205 Łukasik Andrzej                 3   15              G - 10:50:15  1   1423.66  86.21       2   0  135.604  13.710                                        
   206 Łukasik Andrzej                 3   53              G - 10:50:16  1   1423.42  86.63       3   0  135.604  13.710                                        
   207 Myszkowski Zenon                1   17              G - 10:35:36  1   1422.75  87.05  37-  1-  1  114.674  13.700                                        
   208 Lewandowski Kazimierz           3   28              G - 10:47:03  1   1422.18  87.47  36-  4-  4  130.912  13.690                                        
   209 Szklarz Marian                  3   22              GCM 10:52:38  1   1421.85  87.89       7   7  138.820  13.690  36.50                                 
   209 Szklarz Marian                  3   14              GSM 10:52:38  1   1421.85  87.89       8   8  138.820  13.690  36.50                                 
   211 Wilczek Edward                  2   38              GCM 10:48:26  1   1419.98  88.73      11      132.673   0.000  36.46                                 
   212 Bąbik Sławomir                  1   25              GSM 10:40:46  1   1419.95  89.15  37-  2-  2  121.784  13.670  36.45                                 
   213 Sadowski Marek                  2   78              G - 10:44:47  1   1418.62  89.57  60-  7-  7  127.368  13.660                                        
   214 Widłak Adam                     3    7              GCM 10:54:58  1   1418.53  89.99       7   2  141.806  13.650  36.41                                 
   215 Grzegrzółka Jan                 3   40              G - 10:52:45  1   1417.71  90.41      18      138.581   0.000                                        
   216 Chojnacki M. i  Z.              2   56              G - 10:45:21  1   1417.51  90.83       3   2  128.072  13.640                                        
   217 Woźniak Wit                     3   40              G - 10:54:58  1   1417.36  91.25       2   1  141.689  13.640                                        
   218 Jobda Arkadiusz                 3   32              G - 10:53:15  1   1417.27  91.67      13      139.247   0.000                                        
   219 Jobda Arkadiusz                 3   46              G - 10:53:16  1   1417.03  92.09      14      139.247   0.000                                        
   220 Chojnacki M. i  Z.              2   24              GSM 10:45:23  1   1416.99  92.52       4   3  128.072  13.620  36.31                                 
   221 Górniak Piotr                   2   43              G - 10:40:48  1   1416.98  92.94      20      121.577   0.000                                        
   222 Posiewka Andrzej                2   79              G - 10:44:54  1   1416.94  93.36  26-  1-  1  127.383  13.600                                        
   223 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    8              GSM 10:47:10  1   1416.91  93.78       2   2  130.592  13.600  36.26                                 
   224 Woźniak Wit                     3    7              G - 10:55:00  1   1416.89  94.20       3   1  141.689  13.590                                        
   225 Jobda Arkadiusz                 3   84              G - 10:53:18  1   1416.55  94.62      15      139.247   0.000                                        
   226 Glinka Dariusz                  1  142              G - 10:42:28  1   1416.51  95.04      20      123.897   0.000                                        
   227 Rawski Witold                   1   32              GCM 10:39:39  1   1416.43  95.46  38-  3-  3  119.901  13.570  36.19                                 
   228 Szymaniak Jerzy                 2   67              G - 10:44:19  1   1416.12  95.88      26      126.483   0.000                                        
   228 Szymaniak Jerzy                 2    8              GSM 10:44:19  1   1416.12  95.88      27      126.483   0.000  36.18                                 
   230 Jobda Arkadiusz                 3   40              G - 10:53:20  1   1416.07  96.72      16      139.247   0.000                                        
   231 Woźniak Wit                     3    5              G - 10:55:04  1   1415.95  97.14       4   1  141.689  13.550                                        
   232 Szymaniak Jerzy                 2   24              GSM 10:44:21  1   1415.59  97.56      28      126.483   0.000  36.11                                 
   233 Grzegrzółka Jan                 3   37              G - 10:52:55  1   1415.30  97.98      19      138.581   0.000                                        
   234 Grzegrzółka Jan                 3   43              G - 10:52:57  1   1414.81  98.40      20      138.581   0.000                                        
   235 Szymaniak Jerzy                 2  111              G - 10:44:24  1   1414.80  98.82      29      126.483   0.000                                        
   236 Golik Sławomir                  2   61              G - 10:45:35  1   1414.75  99.24  53- 13- 10  128.153  13.520                                        
   237 Sekuła Wiesław                  3    6              GSM 10:47:50  1   1414.40  99.66  36-  2-  2  131.303  13.510  36.03                                 
   238 Glinka Dariusz                  1  110              G - 10:42:36  1   1414.35 100.08      21      123.897   0.000                                        
   239 Grzegrzółka Jan                 3   52              G - 10:53:01  1   1413.85 100.51      21      138.581   0.000                                        
   240 Glinka Dariusz                  1   81              G - 10:42:38  1   1413.81 100.93      22      123.897   0.000                                        
   240 Glinka Dariusz                  1    5              G - 10:42:38  1   1413.81 100.93      23      123.897   0.000                                        
   240 Glinka Dariusz                  1   86              G - 10:42:38  1   1413.81 100.93      24      123.897   0.000                                        
   240 Glinka Dariusz                  1  153              G - 10:42:38  1   1413.81 100.93      25      123.897   0.000                                        
   244 Grzegrzółka Jan                 3   50              G - 10:53:02  1   1413.61 102.61      22      138.581   0.000                                        
   245 Woźniak Wit                     3   33              G - 10:55:14  1   1413.59 103.03       5   1  141.689  13.460                                        
   246 Antosiewicz Bogdan              3  102              G - 11:03:44  1   1413.57 103.45       5   2  153.702  13.450                                        
   247 Glinka Dariusz                  1   79              GCM 10:42:40  1   1413.27 103.87      26      123.897   0.000  35.86                                 
   247 Glinka Dariusz                  1  131              G - 10:42:40  1   1413.27 103.87      27      123.897   0.000                                        
   249 Glinka Dariusz                  1   12              G - 10:42:41  1   1413.01 104.71      28      123.897   0.000                                        
   250 Glinka Dariusz                  1   73              G - 10:42:43  1   1412.47 105.13      29      123.897   0.000                                        
   251 Woźniak Wit                     3   65              GSM 10:55:19  1   1412.42 105.55       6   2  141.689  13.420  35.79                                 
   252 Glinka Dariusz                  1   23              G - 10:42:44  1   1412.20 105.97      30      123.897   0.000                                        
   252 Glinka Dariusz                  1  117              GSM 10:42:44  1   1412.20 105.97      31      123.897   0.000  35.77                                 
   254 Sadowski Marek                  2   58              G - 10:45:12  1   1412.06 106.81       2   0  127.368  13.400                                        
   255 Glinka Dariusz                  1   97              GSM 10:42:45  1   1411.93 107.23      32      123.897   0.000  35.72                                 
   256 Burkowski Paweł                 3  106              G - 10:53:32  1   1411.24 107.65      45      139.054   0.000                                        
   257 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   17              GCM 10:47:33  1   1411.04 108.07       3   3  130.592  13.380  35.69                                 
   258 Golik Sławomir                  2   17              G - 10:45:50  1   1410.86 108.50       2   0  128.153  13.380                                        
   259 Burkowski Paweł                 3   77              G - 10:53:34  1   1410.76 108.92      46      139.054   0.000                                        
   260 Golik Sławomir                  2    8              G - 10:45:51  1   1410.60 109.34       3   0  128.153  13.360                                        
   261 Kuźmiński Andrzej               3   41              GSM 10:50:34  1   1410.40 109.76       5   3  134.787  13.360  35.62                                 
   262 Burkowski Paweł                 3   99              G - 10:53:37  1   1410.05 110.18      47      139.054   0.000                                        
   263 Chojnacki M. i  Z.              2   46              G - 10:45:51  1   1409.71 110.60       5   3  128.072  13.350                                        
   264 Kuźmiński Andrzej               3   19              GCM 10:50:37  1   1409.66 111.02       6   4  134.787  13.340  35.57                                 
   265 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   10              GSM 10:47:39  1   1409.52 111.44       4   4  130.592  13.330  35.55                                 
   266 Antosiewicz Bogdan              3   71              GCM 11:04:03  1   1409.46 111.86       6   3  153.702  13.330  35.54                                 
   267 Golik Sławomir                  2   66              GCM 10:45:56  1   1409.31 112.28       4   1  128.153  13.320  35.52                                 
   268 Wirtek Mariusz & Michał         3   33              GCM 10:48:21  1   1408.63 112.70  24-  1-  1  131.496  13.310  35.50                                 
   269 Antosiewicz Bogdan              3   36              G - 11:04:07  1   1408.60 113.12       7   3  153.702  13.310                                        
   270 Golik Sławomir                  2   59              GSM 10:45:59  1   1408.53 113.54       5   2  128.153  13.300  35.47                                 
   271 Wilczek Edward                  2   55              G - 10:49:12  1   1408.42 113.96      12      132.673   0.000                                        
   272 Kuźmiński Andrzej               3    8              GSM 10:50:43  1   1408.19 114.38       7   5  134.787  13.290  35.44                                 
   273 Antosiewicz Bogdan              3   57              G - 11:04:09  1   1408.17 114.80       8   3  153.702  13.280                                        
   274 Szymaniak Jerzy                 2  140              G - 10:44:50  1   1407.97 115.22      30      126.483   0.000                                        
   275 Szymaniak Jerzy                 2  119              G - 10:44:51  1   1407.71 115.64      31      126.483   0.000                                        
   276 Wilczek Edward                  2   74              G - 10:49:15  1   1407.67 116.06      13      132.673   0.000                                        
   277 Woźniak Wit                     3   26              G - 10:55:41  1   1407.27 116.48       7   2  141.689  13.260                                        
   278 Szymaniak Jerzy                 2    9              G - 10:44:53  1   1407.19 116.91      32      126.483   0.000                                        
   279 Sadowski Marek                  2    2              G - 10:45:31  1   1407.12 117.33       3   0  127.368  13.240                                        
   280 Antosiewicz Bogdan              3   32              G - 11:04:15  1   1406.88 117.75       9   3  153.702  13.240                                        
   281 Chojnacki M. i  Z.              2   23              GSM 10:46:02  1   1406.87 118.17       6   4  128.072  13.230  35.28                                 
   282 Szymaniak Jerzy                 2   93              G - 10:44:55  1   1406.67 118.59      33      126.483   0.000                                        
   283 Burkowski Paweł                 3   11              G - 10:53:52  1   1406.48 119.01      48      139.054   0.000                                        
   284 Szymaniak Jerzy                 2   14              GCM 10:44:56  1   1406.41 119.43      34      126.483   0.000  35.23                                 
   284 Szymaniak Jerzy                 2  118              G - 10:44:56  1   1406.41 119.43      35      126.483   0.000                                        
   286 Burkowski Paweł                 3   74              GSM 10:53:53  1   1406.24 120.27      49      139.054   0.000                                        
   287 Szymaniak Jerzy                 2   39              G - 10:44:57  1   1406.15 120.69      36      126.483   0.000                                        
   288 Burkowski Paweł                 3  112              G - 10:53:55  1   1405.77 121.11      50      139.054   0.000                                        
   289 Lewandowski Kazimierz           3   43              GSM 10:48:08  1   1405.64 121.53       2   1  130.912  13.180  35.15                                 
   290 Jobda Arkadiusz                 3   85              G - 10:54:04  1   1405.59 121.95      17      139.247   0.000                                        
   291 Szymaniak Jerzy                 2  103              G - 10:45:00  1   1405.37 122.37      37      126.483   0.000                                        
   292 Szymaniak Jerzy                 2  161              G - 10:45:03  1   1404.59 122.79      38      126.483   0.000                                        
   293 Jobda Arkadiusz                 3   30              G - 10:54:09  1   1404.41 123.21      18      139.247   0.000                                        
   294 Szymaniak Jerzy                 2  113              GSM 10:45:04  1   1404.33 123.63      39      126.483   0.000  35.07                                 
   295 Jobda Arkadiusz                 3   14              G - 10:54:12  1   1403.70 124.05      19      139.247   0.000                                        
   296 Antosiewicz Bogdan              3  101              G - 11:04:32  1   1403.24 124.47      10   3  153.702  13.140                                        
   297 Górniak Piotr                   2   79              G - 10:41:39  1   1403.08 124.90      21      121.577   0.000                                        
   298 Górniak Piotr                   2   80              G - 10:41:40  1   1402.81 125.32      22      121.577   0.000                                        
   299 Bąbik Sławomir                  1   17              G - 10:41:49  1   1402.77 125.74       2   1  121.784  13.120                                        
   300 Górniak Piotr                   2   53              G - 10:41:41  1   1402.54 126.16      23      121.577   0.000                                        
   301 Jobda Arkadiusz                 3   43              G - 10:54:17  1   1402.52 126.58      20      139.247   0.000                                        
   302 Jobda Arkadiusz                 3   28              G - 10:54:18  1   1402.29 127.00      21      139.247   0.000                                        
   303 Górniak Piotr                   2   25              G - 10:41:42  1   1402.27 127.42      24      121.577   0.000                                        
   304 Tarka Stanisław                 2   24              G - 10:46:43  1   1401.96 127.84      16      128.583   0.000                                        
   304 Tarka Stanisław                 2    9              GCM 10:46:43  1   1401.96 127.84      17      128.583   0.000  34.90                                 
   306 Tarka Stanisław                 2   58              G - 10:46:44  1   1401.70 128.68      18      128.583   0.000                                        
   306 Tarka Stanisław                 2   45              GCM 10:46:44  1   1401.70 128.68      19      128.583   0.000  34.86                                 
   308 Szymaniak Jerzy                 2  180              G - 10:45:17  1   1400.96 129.52      40      126.483   0.000                                        
   309 Tarka Stanisław                 2   63              G - 10:46:47  1   1400.94 129.94      20      128.583   0.000                                        
   309 Tarka Stanisław                 2   44              G - 10:46:47  1   1400.94 129.94      21      128.583   0.000                                        
   311 Tarka Stanisław                 2   30              G - 10:46:48  1   1400.69 130.78      22      128.583   0.000                                        
   311 Tarka Stanisław                 2   31              G - 10:46:48  1   1400.69 130.78      23      128.583   0.000                                        
   313 Tarka Stanisław                 2   47              G - 10:46:49  1   1400.43 131.62      24      128.583   0.000                                        
   314 Szymaniak Jerzy                 2  178              G - 10:45:21  1   1399.92 132.04      41      126.483   0.000                                        
   315 Górniak Piotr                   2   40              GSM 10:41:51  1   1399.85 132.46      25      121.577   0.000  34.71                                 
   316 Arak Piotr                      1   48              GSM 10:41:17  1   1399.61 132.89       6   3  120.763  13.010  34.69                                 
   317 Pindelski Krzysztof             2   27              G - 10:46:26  1   1399.38 133.31  31-  4-  4  127.950  13.000                                        
   318 Pindelski Krzysztof             2   16              G - 10:46:27  1   1399.13 133.73       2   0  127.950  13.000                                        
   319 Bielski Jacek                   3   21              GSM 10:50:19  1   1398.98 134.15  20-  1-  1  133.346  12.990  34.64                                 
   320 Arak Piotr                      1   31              G - 10:41:20  1   1398.80 134.57       7   3  120.763  12.990                                        
   321 Tarka Stanisław                 2   32              G - 10:46:56  1   1398.66 134.99      25      128.583   0.000                                        
   322 Golik Sławomir                  2   18              G - 10:46:38  1   1398.54 135.41       6   2  128.153  12.970                                        
   323 Arak Piotr                      1   36              GCM 10:41:23  1   1397.99 135.83       8   4  120.763  12.970  34.58                                 
   324 Grzegrzółka Jan                 3   36              G - 10:54:09  1   1397.69 136.25      23      138.581   0.000                                        
   325 Pindelski Krzysztof             2   24              GSM 10:46:34  1   1397.34 136.67       3   1  127.950  12.950  34.54                                 
   326 Grzegrzółka Jan                 3   66              GCM 10:54:11  1   1397.22 137.09      24      138.581   0.000  34.53                                 
   327 Grzegrzółka Jan                 3   30              GCM 10:54:12  1   1396.99 137.51      25      138.581   0.000  34.51                                 
   328 Arak Piotr                      1   24              GSM 10:41:29  1   1396.37 137.93       9   5  120.763  12.930  34.49                                 
   329 Pindelski Krzysztof             2   25              GSM 10:46:38  1   1396.33 138.35       4   2  127.950  12.930  34.48                                 
   330 Glinka Dariusz                  1   52              G - 10:43:45  1   1396.02 138.77      33      123.897   0.000                                        
   331 Szczepaniak Robert              1   20              GCM 10:39:59  1   1395.80 139.19       7   2  118.620  12.920  34.44                                 
   332 Szczepaniak Robert              1   40              G - 10:40:00  1   1395.53 139.61       8   2  118.620  12.910                                        
   333 Glinka Dariusz                  1  139              G - 10:43:47  1   1395.50 140.03      34      123.897   0.000                                        
   334 Szczepaniak Robert              1    5              GSM 10:40:01  1   1395.26 140.45       9   3  118.620  12.900  34.39                                 
   335 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   49              GCM 10:48:37  1   1394.97 140.88       5   5  130.592  12.890  34.37                                 
   336 Chojnacki M. i  Z.              2   10              GCM 10:46:50  1   1394.61 141.30       7   5  128.072  12.880  34.36                                 
   337 Nowak Adam                      3   46              G - 11:03:57  1   1394.55 141.72  19-  1-  1  151.936  12.880                                        
   338 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    5              G - 10:48:39  1   1394.47 142.14       6   5  130.592  12.870                                        
   339 Glinka Dariusz                  1  140              G - 10:43:52  1   1394.19 142.56      35      123.897   0.000                                        
   340 Szczepaniak Robert              1   48              G - 10:40:05  1   1394.16 142.98      10   3  118.620  12.860                                        
   341 Glinka Dariusz                  1   21              G - 10:43:53  1   1393.93 143.40      36      123.897   0.000                                        
   341 Glinka Dariusz                  1   88              G - 10:43:53  1   1393.93 143.40      37      123.897   0.000                                        
   343 Sadowski Marek                  2   40              G - 10:46:23  1   1393.78 144.24       4   0  127.368  12.840                                        
   344 Chojnacki M. i  Z.              2    7              GSM 10:46:54  1   1393.60 144.66       8   6  128.072  12.830  34.22                                 
   345 Glinka Dariusz                  1   50              G - 10:43:58  1   1392.62 145.08      38      123.897   0.000                                        
   346 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   96              G - 10:48:48  1   1392.24 145.50       7   5  130.592  12.820                                        
   347 Glinka Dariusz                  1   42              G - 10:44:01  1   1391.84 145.92      39      123.897   0.000                                        
   347 Glinka Dariusz                  1   34              G - 10:44:01  1   1391.84 145.92      40      123.897   0.000                                        
   349 Szymaniak Jerzy                 2  147              G - 10:45:55  1   1391.20 146.76      42      126.483   0.000                                        
   349 Szymaniak Jerzy                 2   47              G - 10:45:55  1   1391.20 146.76      43      126.483   0.000                                        
   351 Burkowski Paweł                 3   65              G - 10:54:58  1   1391.00 147.60      51      139.054   0.000                                        
   352 Woźniak Wit                     3   39              G - 10:56:52  1   1390.93 148.02       8   2  141.689  12.780                                        
   353 Glinka Dariusz                  1  124              G - 10:44:05  1   1390.80 148.44      41      123.897   0.000                                        
   354 Golik Sławomir                  2   27              GCM 10:47:09  1   1390.70 148.87       7   3  128.153  12.770  34.05                                 
   354 Woźniak Wit                     3   25              G - 10:56:53  1   1390.70 148.87       9   2  141.689  12.770                                        
   356 Tokarski Waldemar Michał        1    2              G - 10:39:43  1   1390.69 149.71  26-  1-  1  117.815  12.760                                        
   357 Burkowski Paweł                 3  120              G - 10:55:00  1   1390.54 150.13      52      139.054   0.000                                        
   357 Glinka Dariusz                  1   11              GSM 10:44:06  1   1390.54 150.13      42      123.897   0.000  34.00                                 
   359 Burkowski Paweł                 3   72              G - 10:55:01  1   1390.31 150.97      53      139.054   0.000                                        
   359 Burkowski Paweł                 3   35              GCM 10:55:01  1   1390.31 150.97      54      139.054   0.000                                        
   361 Glinka Dariusz                  1   94              G - 10:44:07  1   1390.28 151.81      43      123.897   0.000                                        
   361 Glinka Dariusz                  1   19              G - 10:44:07  1   1390.28 151.81      44      123.897   0.000                                        
   363 Burkowski Paweł                 3  102              G - 10:55:02  1   1390.08 152.65      55      139.054   0.000                                        
   364 Glinka Dariusz                  1  130              GSM 10:44:08  1   1390.02 153.07      45      123.897   0.000  33.89                                 
   364 Glinka Dariusz                  1    9              G - 10:44:08  1   1390.02 153.07      46      123.897   0.000                                        
   364 Glinka Dariusz                  1   48              G - 10:44:08  1   1390.02 153.07      47      123.897   0.000                                        
   367 Wojciechowski Andrzej           3  113              G - 10:51:09  1   1389.95 154.33 127-  7-  7  133.644  12.690                                        
   368 Burkowski Paweł                 3   95              G - 10:55:03  1   1389.85 154.75      56      139.054   0.000                                        
   369 Wojciechowski Andrzej           3   23              G - 10:51:10  1   1389.71 155.17       2   0  133.644  12.680                                        
   370 Wojciechowski Andrzej           3   95              GCM 10:51:11  1   1389.47 155.59       3   1  133.644  12.670  33.79                                 
   371 Szymaniak Jerzy                 2  129              G - 10:46:02  1   1389.41 156.01      44      126.483   0.000                                        
   372 Glinka Dariusz                  1  154              G - 10:44:11  1   1389.24 156.43      48      123.897   0.000                                        
   373 Wojciechowski Andrzej           3  122              G - 10:51:13  1   1388.99 156.85       4   1  133.644  12.650                                        
   374 Chojnacki M. i  Z.              2   27              G - 10:47:13  1   1388.82 157.28       9   6  128.072  12.640                                        
   375 Wojciechowski Andrzej           3   28              GSM 10:51:14  1   1388.75 157.70       5   2  133.644  12.640  33.70                                 
   376 Szymaniak Jerzy                 2   65              G - 10:46:05  1   1388.65 158.12      45      126.483   0.000                                        
   377 Chojnacki M. i  Z.              2   32              GCM 10:47:14  1   1388.57 158.54      10   7  128.072  12.630  33.67                                 
   378 Wojciechowski Andrzej           3  103              G - 10:51:16  1   1388.27 158.96       6   2  133.644  12.620                                        
   379 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   71              G - 10:49:06  1   1387.80 159.38       8   5  130.592  12.610                                        
   380 Lewandowski Kazimierz           3   29              G - 10:49:20  1   1387.76 159.80       3   1  130.912  12.610                                        
   381 Golik Sławomir                  2   29              G - 10:47:24  1   1386.94 160.22       8   3  128.153  12.600                                        
   382 Glinka Dariusz                  1   77              G - 10:44:20  1   1386.91 160.64      49      123.897   0.000                                        
   383 Woźniak Wit                     3   52              G - 10:57:10  1   1386.84 161.06      10   2  141.689  12.590                                        
   384 Bugalski Arkadiusz              1   26              G - 10:39:45  1   1386.82 161.48  69-  2-  2  117.533  12.580                                        
   385 Woźniak Wit                     3   14              GSM 10:57:14  1   1385.94 161.90      11      141.689   0.000  33.53                                 
   386 Sadowski Marek                  2   49              GCM 10:46:56  1   1385.44 162.32       5   1  127.368  12.570  33.52                                 
   387 Lewandowski Kazimierz           3   54              G - 10:49:31  1   1385.07 162.74       4   1  130.912  12.560                                        
   388 Rawski Witold                   1   40              G - 10:41:35  1   1384.81 163.16       2   1  119.901  12.560                                        
   388 Woźniak Wit                     3   56              GCM 10:57:19  1   1384.81 163.16      12      141.689   0.000  33.48                                 
   390 Antosiewicz Bogdan              3  104              G - 11:06:00  1   1384.70 164.00      11      153.702   0.000                                        
   391 Wojciechowski Andrzej           3  136              G - 10:51:31  1   1384.67 164.42       7   2  133.644  12.540                                        
   392 Łukasik Andrzej                 3   39              GCM 10:52:56  1   1384.66 164.84       4   1  135.604  12.530  33.41                                 
   393 Bugalski Arkadiusz              1   48              G - 10:39:54  1   1384.37 165.27       2   0  117.533  12.520                                        
   394 Łukasik Andrzej                 3   62              G - 10:52:58  1   1384.19 165.69       5   1  135.604  12.520                                        
   395 Szklarz Marian                  3   21              GSM 10:55:18  1   1384.05 166.11       9   9  138.820  12.510                                        
   396 Szklarz Marian                  3   25              GSM 10:55:19  1   1383.82 166.53      10  10  138.820  12.510                                        
   397 Rawski Witold                   1   45              G - 10:41:40  1   1383.47 166.95       3   1  119.901  12.500                                        
   398 Golik Sławomir                  2   28              G - 10:47:41  1   1382.70 167.37       9   3  128.153  12.490                                        
   399 Górniak Piotr                   2    4              G - 10:42:56  1   1382.60 167.79      26      121.577   0.000                                        
   399 Górniak Piotr                   2   27              GSM 10:42:56  1   1382.60 167.79      27      121.577   0.000  33.30                                 
   401 Golik Sławomir                  2   67              GSM 10:47:42  1   1382.45 168.63      10   4  128.153  12.470  33.26                                 
   402 Antosiewicz Bogdan              3   87              G - 11:06:11  1   1382.42 169.05      12      153.702   0.000                                        
   403 Łukasik Andrzej                 3   13              G - 10:53:07  1   1382.07 169.47       6   1  135.604  12.460                                        
   404 Górniak Piotr                   2   60              G - 10:42:59  1   1381.82 169.89      28      121.577   0.000                                        
   405 Antosiewicz Bogdan              3   95              GSM 11:06:14  1   1381.80 170.31      13      153.702   0.000  33.20                                 
   406 Szklarz Marian                  3    5              GSM 10:55:28  1   1381.75 170.73      11      138.820   0.000                                        
   407 Golik Sławomir                  2   55              G - 10:47:45  1   1381.70 171.15      11      128.153   0.000                                        
   408 Łukasik Andrzej                 3   28              G - 10:53:09  1   1381.60 171.57       7   1  135.604  12.430                                        
   408 Łukasik Andrzej                 3   75              G - 10:53:09  1   1381.60 171.57       8   1  135.604  12.430                                        
   410 Szymaniak Jerzy                 2  182              G - 10:46:34  1   1381.32 172.41      46      126.483   0.000                                        
   411 Szklarz Marian                  3   23              GSM 10:55:31  1   1381.07 172.83      12      138.820   0.000                                        
   412 Grzegrzółka Jan                 3   57              G - 10:55:21  1   1380.98 173.26      26      138.581   0.000                                        
   413 Golik Sławomir                  2   40              GCM 10:47:48  1   1380.96 173.68      12      128.153   0.000  33.06                                 
   414 Tarka Stanisław                 2   36              G - 10:48:07  1   1380.88 174.10      26      128.583   0.000                                        
   415 Grzegrzółka Jan                 3   19              G - 10:55:22  1   1380.75 174.52      27      138.581   0.000                                        
   416 Widłak Adam                     3   41              G - 10:57:43  1   1380.56 174.94       8   2  141.806  12.380                                        
   417 Sadowski Marek                  2   77              GCM 10:47:16  1   1380.43 175.36       6   2  127.368  12.370  32.99                                 
   418 Tarka Stanisław                 2   14              G - 10:48:09  1   1380.39 175.78      27      128.583   0.000                                        
   419 Grzegrzółka Jan                 3    6              G - 10:55:25  1   1380.06 176.20      28      138.581   0.000                                        
   420 Widłak Adam                     3    9              GCM 10:57:47  1   1379.66 176.62       9   3  141.806  12.350  32.94                                 
   420 Widłak Adam                     3   12              G - 10:57:47  1   1379.66 176.62      10   3  141.806  12.350                                        
   422 Tarka Stanisław                 2   56              G - 10:48:12  1   1379.65 177.46      28      128.583   0.000                                        
   423 Widłak Adam                     3   14              GSM 10:57:48  1   1379.44 177.88      11      141.806   0.000  32.89                                 
   423 Widłak Adam                     3    6              G - 10:57:48  1   1379.44 177.88      12      141.806   0.000                                        
   425 Dąbrowski Tomasz                1   98              GSM 10:40:26  1   1379.39 178.72       4   3  117.846  12.320  32.86                                 
   426 Grzegrzółka Jan                 3   38              G - 10:55:28  1   1379.37 179.14      29      138.581   0.000                                        
   426 Kuźmiński Andrzej               3   18              GSM 10:52:43  1   1379.37 179.14       8   6  134.787  12.320  32.84                                 
   428 Widłak Adam                     3   48              GCM 10:57:49  1   1379.21 179.98      13      141.806   0.000  32.81                                 
   429 Kuźmiński Andrzej               3    7              GSM 10:52:44  1   1379.13 180.40       9   7  134.787  12.300  32.79                                 
   430 Kwiatkowski Andrzej             2    8              GCM 10:49:30  1   1379.00 180.82       2   1  130.315  12.290  32.77                                 
   431 Górniak Piotr                   2   39              G - 10:43:10  1   1378.95 181.25      29      121.577   0.000                                        
   432 Kuźmiński Andrzej               3   26              GCM 10:52:45  1   1378.90 181.67      10   8  134.787  12.280  32.74                                 
   433 Chojnacki M. i  Z.              2   30              G - 10:47:53  1   1378.85 182.09      11      128.072   0.000                                        
   433 Dąbrowski Tomasz                1  130              G - 10:40:28  1   1378.85 182.09       5   3  117.846  12.270                                        
   433 Dąbrowski Tomasz                1   47              GSM 10:40:28  1   1378.85 182.09       6   4  117.846  12.270  32.72                                 
   436 Widłak Adam                     3   61              G - 10:57:51  1   1378.77 183.35      14      141.806   0.000                                        
   437 Kwiatkowski Andrzej             2   82              G - 10:49:31  1   1378.75 183.77       3   1  130.315  12.250                                        
   438 Chojnacki M. i  Z.              2   49              GSM 10:47:54  1   1378.60 184.19      12      128.072   0.000  32.64                                 
   439 Górniak Piotr                   2   19              GSM 10:43:13  1   1378.16 184.61      30      121.577   0.000  32.62                                 
   440 Szymaniak Jerzy                 2   38              G - 10:46:47  1   1378.06 185.03      47      126.483   0.000                                        
   441 Górniak Piotr                   2   30              G - 10:43:14  1   1377.90 185.45      31      121.577   0.000                                        
   442 Szymaniak Jerzy                 2   57              G - 10:46:48  1   1377.81 185.87      48      126.483   0.000                                        
   443 Grzegrzółka Jan                 3   80              G - 10:55:35  1   1377.77 186.29      30      138.581   0.000                                        
   444 Chojnacki M. i  Z.              2   37              G - 10:47:58  1   1377.61 186.71      13      128.072   0.000                                        
   445 Szymaniak Jerzy                 2   50              G - 10:46:49  1   1377.56 187.13      49      126.483   0.000                                        
   446 Łukasik Andrzej                 3   12              G - 10:53:27  1   1377.39 187.55       9   1  135.604  12.190                                        
   447 Kwiatkowski Andrzej             2    2              G - 10:49:37  1   1377.29 187.97       4   1  130.315  12.180                                        
   448 Golik Sławomir                  2   46              GSM 10:48:03  1   1377.25 188.39      13      128.153   0.000  32.47                                 
   449 Widłak Adam                     3   45              G - 10:57:58  1   1377.20 188.81      15      141.806   0.000                                        
   450 Górniak Piotr                   2   42              G - 10:43:17  1   1377.12 189.24      32      121.577   0.000                                        
   451 Kwiatkowski Andrzej             2  115              G - 10:49:38  1   1377.05 189.66       5   1  130.315  12.160                                        
   452 Szklarz Marian                  3    1              GCM 10:55:49  1   1376.96 190.08      13      138.820   0.000                                        
   453 Sadowski Marek                  2   70              G - 10:47:30  1   1376.95 190.50       7   2  127.368  12.150                                        
   454 Markowski Krzysztof             3   27              GSM 10:56:24  1   1376.82 190.92  32-  1-  1  139.609  12.140  32.37                                 
   455 Chojnacki M. i  Z.              2    6              G - 10:48:02  1   1376.63 191.34      14      128.072   0.000                                        
   456 Widłak Adam                     3   77              G - 10:58:01  1   1376.54 191.76      16      141.806   0.000                                        
   457 Jobda Arkadiusz                 3   20              G - 10:56:10  1   1376.41 192.18      22      139.247   0.000                                        
   458 Kwiatkowski Andrzej             2   85              GSM 10:49:41  1   1376.33 192.60       6   2  130.315  12.110  32.30                                 
   459 Kwiatkowski Andrzej             2   62              GSM 10:49:42  1   1376.08 193.02       7   3  130.315  12.110  32.29                                 
   460 Łukasik Andrzej                 3   57              G - 10:53:33  1   1375.99 193.44      10   1  135.604  12.100                                        
   461 Widłak Adam                     3   40              G - 10:58:05  1   1375.64 193.86      17      141.806   0.000                                        
   462 Widłak Adam                     3   25              GSM 10:58:06  1   1375.42 194.28      18      141.806   0.000  32.24                                 
   463 Kwiatkowski Andrzej             2   52              G - 10:49:45  1   1375.36 194.70       8   3  130.315  12.080                                        
   464 Jobda Arkadiusz                 3   54              G - 10:56:15  1   1375.28 195.12      23      139.247   0.000                                        
   465 Widłak Adam                     3   67              GSM 10:58:07  1   1375.20 195.54      19      141.806   0.000  32.19                                 
   466 Kwiatkowski Andrzej             2   57              G - 10:49:46  1   1375.11 195.96       9   3  130.315  12.060                                        
   466 Kwiatkowski Andrzej             2   87              G - 10:49:46  1   1375.11 195.96      10   3  130.315  12.060                                        
   468 Widłak Adam                     3   20              GSM 10:58:08  1   1374.98 196.80      20      141.806   0.000  32.13                                 
   469 Sekuła Wiesław                  3   14              G - 10:50:30  1   1374.90 197.23       2   1  131.303  12.040                                        
   470 Kwiatkowski Andrzej             2   70              G - 10:49:47  1   1374.87 197.65      11      130.315   0.000                                        
   470 Kwiatkowski Andrzej             2   15              G - 10:49:47  1   1374.87 197.65      12      130.315   0.000                                        
   472 Chojnacki M. i  Z.              2   12              GSM 10:48:12  1   1374.16 198.49      15      128.072   0.000                                        
   473 Jobda Arkadiusz                 3   50              GSM 10:56:21  1   1373.92 198.91      24      139.247   0.000  32.05                                 
   474 Łukasik Andrzej                 3    2              G - 10:53:42  1   1373.90 199.33      11      135.604   0.000                                        
   475 Widłak Adam                     3   28              G - 10:58:15  1   1373.42 199.75      21      141.806   0.000                                        
   475 Widłak Adam                     3   76              G - 10:58:15  1   1373.42 199.75      22      141.806   0.000                                        
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                              
   477 Chojnacki M. i  Z.              2    8              GSM 10:48:16  1   1373.18   0.00      16      128.072   0.000                                        
   478 Jobda Arkadiusz                 3   64              G - 10:56:25  1   1373.02   0.00      25      139.247   0.000                                        
   479 Czasak Marcin                   2   47              GSM 10:49:39  1   1373.00   0.00  29-  0-  0  129.954   0.000                                        
   480 Sadowski Marek                  2   29              GSM 10:47:46  1   1372.99   0.00       8      127.368   0.000                                        
   481 Dąbrowski Tomasz                1   93              G - 10:40:53  1   1372.16   0.00       7      117.846   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                      
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.09.20 Głogowiec II                                                                                                             
            Open 10 z całosci [ 1]                                                                                                                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
              1 Burkowski       Paweł           3    84   10    56   149.74                                                                                     
              2 Grzegrzółka     Jan             3    75   10    30   147.29                                                                                     
              3 Górniak         Piotr           2    75   10    32   147.01                                                                                     
              4 Glinka          Dariusz         1   137   10    49   145.71                                                                                     
              5 Szymaniak       Jerzy           2   161   10    49   145.48                                                                                     
              6 Jobda           Arkadiusz       3    53   10    24   144.03                                                                                     
              7 Tarka           Stanisław       2    54   10    28   143.41                                                                                     
              8 Wilczek         Edward          2    59   10    13   142.12                                                                                     
              9 Szklarz         Marian          3    15   10    13   139.87                                                                                     
             10 Widłak          Adam            3    58   10    22   136.93                                                                                     
             11 Antosiewicz     Bogdan          3    69   10    13   136.63                                                                                     
             12 Szczepaniak     Robert          1    63   10    10   135.13                                                                                     
             13 Kuźmiński       Andrzej         3    36   10    10   133.61                                                                                     
             14 Woźniak         Wit             3    42   10    12   132.89                                                                                     
             15 Chojnacki       M. i  Z.        2    36   10    15   132.42                                                                                     
             16 Golik           Sławomir        2    53   10    13   130.18                                                                                     
             17 Łukasik         Andrzej         3    62   10    11   128.39                                                                                     
             18 Kwiatkowski     Andrzej         2    74   10    12   123.40                                                                                     
             19 Arak            Piotr           1    26    9     9   121.34                                                                                     
             20 Lewandowski Jer i Marcin        3    49    8     8   105.44                                                                                     
             21 Sadowski        Marek           2    60    7     7    90.23                                                                                     
             22 Wojciechowski   Andrzej         3   127    7     7    88.49                                                                                     
             23 Dąbrowski       Tomasz          1    48    6     6    78.48                                                                                     
             24 Lewandowski     Kazimierz       3    36    4     4    52.04                                                                                     
             25 Pindelski       Krzysztof       2    31    4     4    51.88                                                                                     
             26 Rawski          Witold          1    38    3     3    38.63                                                                                     
             27 Kurek           Wiesław         3    34    2     2    28.72                                                                                     
             28 Bąbik           Sławomir        1    37    2     2    26.79                                                                                     
             29 Sekuła          Wiesław         3    36    2     2    25.55                                                                                     
             30 Bugalski        Arkadiusz       1    69    2     2    25.10                                                                                     
             31 Wypustek        Grzegorz        3     9    1     1    13.96                                                                                     
             32 Myszkowski      Zenon           1    37    1     1    13.70                                                                                     
             33 Posiewka        Andrzej         2    26    1     1    13.60                                                                                     
             34 Wirtek Mariusz  Michał          3    24    1     1    13.31                                                                                     
             35 Bielski         Jacek           3    20    1     1    12.99                                                                                     
             36 Nowak           Adam            3    19    1     1    12.88                                                                                     
             37 Tokarski Waldem Michał          1    26    1     1    12.76                                                                                     
             38 Markowski       Krzysztof       3    32    1     1    12.14                                                                                     
             39 Borkowski       Jerzy           1    17    0     0     0.00                                                                                     
             40 Szczepaniak     Ludwik          1    17    0     0     0.00                                                                                     
             41 Toporowicz      Tadeusz         1    34    0     0     0.00                                                                                     
             42 Włodarczyk      Paweł           1    80    0     0     0.00                                                                                     
             43 Rogowski        Piotr           1    58    0     0     0.00                                                                                     
             44 Sobotka         Sławomir        1    16    0     0     0.00                                                                                     
             45 Krupa           Łukasz          3    20    0     0     0.00                                                                                     
             46 Witkowski       Tomasz          3    44    0     0     0.00                                                                                     
             47 Więsik          Dariusz         3     8    0     0     0.00                                                                                     
             48 Stawikowski     Dawid           3    27    0     0     0.00                                                                                     
             49 Cięciwa         Mariusz         3    13    0     0     0.00                                                                                     
             50 Czasak          Marcin          2    29    0     0     0.00                                                                                     
                                                                                       - strona  2 -                                                            
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Open 10 z całosci [ 1]                                                                                                                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
             51 Zieliński       Jan             2    25    0     0     0.00                                                                                     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Open 10 z całosci [ 1]                                                                                                                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                                         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                                         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                                         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                                         
    1    1 Szymaniak       Jerzy           2 10 10   20    295.02  34.8                                                                                         
    2    3 Górniak         Piotr           2 10 10   20    294.79  42.0                                                                                         
    3    2 Tarka           Stanisław       2 10 10   20    292.57  45.1                                                                                         
    4   17 Burkowski       Paweł           3 10 10   20    286.25  47.1                                                                                         
    5    8 Wilczek         Edward          2 10 10   20    285.49  24.6                                                                                         
    6   18 Grzegrzółka     Jan             3 10 10   20    283.62  34.5                                                                                         
    7    4 Szczepaniak     Robert          1 10 10   20    280.08  21.8                                                                                         
    8   22 Jobda           Arkadiusz       3 10 10   20    275.47  31.5                                                                                         
    9    5 Golik           Sławomir        2 10 10   20    275.07  33.9                                                                                         
   10   14 Widłak          Adam            3 10 10   20    275.01  30.8                                                                                         
   11   19 Chojnacki       M. i  Z.        2 10 10   20    268.32  27.5                                                                                         
   12    7 Kwiatkowski     Andrzej         2 10 10   20    266.98  19.0                                                                                         
   13   20 Kuźmiński       Andrzej         3 10 10   20    266.51  25.3                                                                                         
   14   16 Łukasik         Andrzej         3 10 10   20    265.01  16.8                                                                                         
   15   10 Arak            Piotr           1 10  9   19    263.89  35.4                                                                                         
   16   26 Szklarz         Marian          3  9 10   19    258.12  59.5                                                                                         
   17    6 Sadowski        Marek           2 10  7   17    234.73  22.6                                                                                         
   18   11 Wojciechowski   Andrzej         3 10  7   17    227.95   8.9                                                                                         
   19   15 Lewandowski     Kazimierz       3 10  4   14    189.53  17.5                                                                                         
   20   42 Woźniak         Wit             3  3 10   13    169.04  14.7                                                                                         
   21   13 Bąbik           Sławomir        1 10  2   12    165.17  15.9                                                                                         
   22   33 Lewandowski Jer i Marcin        3  4  8   12    161.50   9.4                                                                                         
   23   21 Sekuła          Wiesław         3 10  2   12    157.99  12.5                                                                                         
   24   12 Posiewka        Andrzej         2 10  1   11    152.36  17.8                                                                                         
   25 ---- Glinka          Dariusz         1 -- 10   10    145.71  35.8                                                                                         
   26    9 Puchała         Sylwester       2 10 --   10    143.31  31.7                                                                                         
   27 ---- Antosiewicz     Bogdan          3 -- 10   10    136.63  18.8                                                                                         
   28   25 Markowski       Krzysztof       3  9  1   10    133.76  14.1                                                                                         
   29   35 Dąbrowski       Tomasz          1  4  6   10    131.49   6.7                                                                                         
   30   23 Witkowski       Tomasz          3 10  0   10    131.08  13.0                                                                                         
   31   24 Szpadzik Joanna Marcin          1 10 --   10    128.98  18.1                                                                                         
   32   30 Rawski          Witold          1  6  3    9    115.53   8.7                                                                                         
   33   27 Krupa           Łukasz          3  7  0    7     92.26  11.3                                                                                         
   34   39 Pindelski       Krzysztof       2  3  4    7     90.51   8.9                                                                                         
   35   31 Nowak           Adam            3  6  1    7     86.27   8.5                                                                                         
   36   28 Czasak          Marcin          2  6  0    6     79.77   8.3                                                                                         
   37   29 Stawikowski     Dawid           3  6  0    6     78.92   8.7                                                                                         
   38   32 Wirtek Mariusz  Michał          3  5  1    6     76.76  10.2                                                                                         
   39   37 Wypustek        Grzegorz        3  4  1    5     64.35  21.7                                                                                         
   40   34 Głażewski       Jerzy           3  4 --    4     55.10  20.0                                                                                         
   41   36 Toporowicz      Tadeusz         1  4  0    4     50.70   5.9                                                                                         
   42   38 Sobotka         Sławomir        1  3  0    3     38.75   8.3                                                                                         
   43   47 Bugalski        Arkadiusz       1  1  2    3     38.44   1.9                                                                                         
   44   40 Zieliński       Jan             2  3  0    3     38.01   5.7                                                                                         
   45   41 Cięciwa         Mariusz         3  3  0    3     37.47   8.3                                                                                         
   46 ---- Kurek           Wiesław         3 --  2    2     28.72   5.9                                                                                         
   47   43 Wojciechowski   Jarosław        3  2 --    2     28.26   5.0                                                                                         
   48   49 Bielski         Jacek           3  1  1    2     25.37   3.6                                                                                         
   49   44 Walczak         Dariusz         1  1 --    1     13.95   1.8                                                                                         
   50   45 Borkowski       Jerzy           1  1  0    1     13.89   1.9                                                                                         
   51   46 Krzcot          Marcin          1  1 --    1     13.77   3.8                                                                                         
                                                                          - strona 2 -                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Open 10 z całosci [ 1]                                                                                                                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                                         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                                         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                                         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                                         
   52 ---- Myszkowski      Zenon           1 --  1    1     13.70   2.7                                                                                         
   53 ---- Tokarski Waldem Michał          1 --  1    1     12.76   3.8                                                                                         
   54   48 Jaworski        Mateusz         3  1 --    1     12.71   9.1                                                                                         
   55   50 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   0.0                                                                                         
   56 ---- Włodarczyk      Paweł           1 --  0    0      0.00   0.0                                                                                         
   57 ---- Rogowski        Piotr           1 --  0    0      0.00   0.0                                                                                         
   58   51 Jaworski        Krzysztof       2  0 --    0      0.00   0.0                                                                                         
   59   52 Więsik          Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0                                                                                         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Open 5 z całości [ 3]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Szymaniak       Jerzy           2  5  5   10    148.18  34.8         
    2    3 Górniak         Piotr           2  5  5   10    148.18  42.0         
    3    2 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    147.58  45.1         
    4    4 Wilczek         Edward          2  5  5   10    145.94  24.6         
    5   19 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    144.36  47.1         
    6   22 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    142.87  34.5         
    7   15 Widłak          Adam            3  5  5   10    142.85  30.8         
    8   21 Jobda           Arkadiusz       3  5  5   10    142.65  31.5         
    9    8 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    142.31  21.8         
   10   24 Szklarz         Marian          3  5  5   10    142.02  59.5         
   11    9 Arak            Piotr           1  5  5   10    141.86  35.4         
   12    5 Golik           Sławomir        2  5  5   10    140.13  33.9         
   13   20 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5   10    139.43  25.3         
   14    6 Sadowski        Marek           2  5  5   10    138.91  22.6         
   15   18 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5   10    137.77  27.5         
   16   16 Łukasik         Andrzej         3  5  5   10    136.98  16.8         
   17    7 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5   10    135.89  19.0         
   18   14 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5   10    133.94   8.9         
   19   33 Lewandowski Jer i Marcin        3  4  5    9    123.20   9.4         
   20   12 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4    9    122.75  17.5         
   21   35 Dąbrowski       Tomasz          1  4  5    9    119.22   6.7         
   22   42 Woźniak         Wit             3  3  5    8    104.22  14.7         
   23   30 Rawski          Witold          1  5  3    8    103.43   8.7         
   24   13 Bąbik           Sławomir        1  5  2    7     97.43  15.9         
   25   23 Sekuła          Wiesław         3  5  2    7     94.22  12.5         
   26   39 Pindelski       Krzysztof       2  3  4    7     90.51   8.9         
   27   11 Posiewka        Andrzej         2  5  1    6     85.18  17.8         
   28   17 Markowski       Krzysztof       3  5  1    6     82.11  14.1         
   29   31 Wirtek Mariusz  Michał          3  5  1    6     76.76  10.2         
   30 ---- Glinka          Dariusz         1 --  5    5     74.38  35.8         
   31   32 Nowak           Adam            3  5  1    6     74.15   8.5         
   32   10 Puchała         Sylwester       2  5 --    5     72.37  31.7         
   33 ---- Antosiewicz     Bogdan          3 --  5    5     70.33  18.8         
   34   25 Witkowski       Tomasz          3  5  0    5     67.66  13.0         
   35   26 Czasak          Marcin          2  5  0    5     67.50   8.3         
   36   27 Stawikowski     Dawid           3  5  0    5     66.90   8.7         
   37   28 Krupa           Łukasz          3  5  0    5     66.86  11.3         
   38   29 Szpadzik Joanna Marcin          1  5 --    5     66.03  18.1         
   39   37 Wypustek        Grzegorz        3  4  1    5     64.35  21.7         
   40   34 Głażewski       Jerzy           3  4 --    4     55.10  20.0         
   41   36 Toporowicz      Tadeusz         1  4  0    4     50.70   5.9         
   42   38 Sobotka         Sławomir        1  3  0    3     38.75   8.3         
   43   47 Bugalski        Arkadiusz       1  1  2    3     38.44   1.9         
   44   40 Zieliński       Jan             2  3  0    3     38.01   5.7         
   45   41 Cięciwa         Mariusz         3  3  0    3     37.47   8.3         
   46 ---- Kurek           Wiesław         3 --  2    2     28.72   5.9         
   47   43 Wojciechowski   Jarosław        3  2 --    2     28.26   5.0         
   48   49 Bielski         Jacek           3  1  1    2     25.37   3.6         
   49   44 Walczak         Dariusz         1  1 --    1     13.95   1.8         
   50   45 Borkowski       Jerzy           1  1  0    1     13.89   1.9         
   51   46 Krzcot          Marcin          1  1 --    1     13.77   3.8         
   52 ---- Myszkowski      Zenon           1 --  1    1     13.70   2.7         
   53 ---- Tokarski Waldem Michał          1 --  1    1     12.76   3.8         
   54   48 Jaworski        Mateusz         3  1 --    1     12.71   9.1         
   55   50 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   0.0         
   56 ---- Włodarczyk      Paweł           1 --  0    0      0.00   0.0         
   57 ---- Rogowski        Piotr           1 --  0    0      0.00   0.0         
   58   51 Jaworski        Krzysztof       2  0 --    0      0.00   0.0         
   59   52 Więsik          Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane 15/5 [ 4]                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Szymaniak       Jerzy           2  5  5   10    144.26  34.8         
    2    2 Górniak         Piotr           2  5  5   10    143.08  42.0         
    3    7 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    141.90  47.1         
    4    5 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    140.64  45.1         
    5    9 Szklarz         Marian          3  5  5   10    139.67  59.5         
    6    8 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    138.14  34.5         
    7   12 Jobda           Arkadiusz       3  5  5   10    131.50  31.5         
    8   11 Arak            Piotr           1  5  5   10    130.25  35.4         
    9    3 Szczepaniak     Robert          1  5  3    8    112.21  21.8         
   10   18 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  5    8    108.38   9.4         
   11   22 Chojnacki       M. i  Z.        2  3  5    8    107.34  27.5         
   12   20 Golik           Sławomir        2  3  5    8    104.49  33.9         
   13    4 Sadowski        Marek           2  5  2    7     97.28  22.6         
   14   29 Kuźmiński       Andrzej         3  2  5    7     96.47  25.3         
   15   24 Wilczek         Edward          2  3  4    7     95.14  24.6         
   16   31 Widłak          Adam            3  2  5    7     91.60  30.8         
   17   28 Woźniak         Wit             3  3  4    7     88.53  14.7         
   18    6 Lewandowski     Kazimierz       3  5  1    6     81.59  17.5         
   19   15 Wojciechowski   Andrzej         3  4  2    6     78.28   8.9         
   20   23 Kwiatkowski     Andrzej         2  3  3    6     76.01  19.0         
   21 ---- Glinka          Dariusz         1 --  5    5     68.62  35.8         
   22   14 Markowski       Krzysztof       3  4  1    5     66.75  14.1         
   23   16 Sekuła          Wiesław         3  4  1    5     65.30  12.5         
   24   10 Witkowski       Tomasz          3  5  0    5     64.96  13.0         
   25   17 Wypustek        Grzegorz        3  4  1    5     64.35  21.7         
   26   13 Głażewski       Jerzy           3  4 --    4     55.10  20.0         
   27 ---- Antosiewicz     Bogdan          3 --  4    4     53.93  18.8         
   28   52 Dąbrowski       Tomasz          1  0  4    4     52.35   6.7         
   29   19 Posiewka        Andrzej         2  3  0    3     40.84  17.8         
   30   32 Bąbik           Sławomir        1  2  1    3     40.61  15.9         
   31   21 Stawikowski     Dawid           3  3  0    3     40.08   8.7         
   32   34 Rawski          Witold          1  2  1    3     39.60   8.7         
   33   35 Wirtek Mariusz  Michał          3  2  1    3     39.33  10.2         
   34   38 Pindelski       Krzysztof       2  1  2    3     39.03   8.9         
   35   25 Czasak          Marcin          2  3  0    3     38.94   8.3         
   36   33 Łukasik         Andrzej         3  2  1    3     38.89  16.8         
   37   26 Zieliński       Jan             2  3  0    3     38.01   5.7         
   38   27 Szpadzik Joanna Marcin          1  3 --    3     37.08  18.1         
   39   30 Krupa           Łukasz          3  2  0    2     27.63  11.3         
   40   36 Sobotka         Sławomir        1  2  0    2     25.27   8.3         
   41   37 Krzcot          Marcin          1  1 --    1     13.77   3.8         
   42   48 Bielski         Jacek           3  0  1    1     12.99   3.6         
   43   39 Jaworski        Mateusz         3  1 --    1     12.71   9.1         
   44   40 Cięciwa         Mariusz         3  1  0    1     12.25   8.3         
   45 ---- Kurek           Wiesław         3 --  0    0      0.00   5.9         
   46   41 Borkowski       Jerzy           1  0  0    0      0.00   1.9         
   47 ---- Myszkowski      Zenon           1 --  0    0      0.00   2.7         
   48 ---- Tokarski Waldem Michał          1 --  0    0      0.00   3.8         
   49   42 Walczak         Dariusz         1  0 --    0      0.00   1.8         
   50   43 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   0.0         
   51   44 Toporowicz      Tadeusz         1  0  0    0      0.00   5.9         
   52   45 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0    0      0.00   1.9         
   53 ---- Włodarczyk      Paweł           1 --  0    0      0.00   0.0         
   54 ---- Rogowski        Piotr           1 --  0    0      0.00   0.0         
   55   46 Jaworski        Krzysztof       2  0 --    0      0.00   0.0         
   56   47 Puchała         Sylwester       2  0 --    0      0.00  31.7         
   57   49 Nowak           Adam            3  0  0    0      0.00   8.5         
   58   50 Więsik          Dariusz         3  0  0    0      0.00   0.0         
   59   51 Wojciechowski   Jarosław        3  0 --    0      0.00   5.0         

 

 

                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem                                     
                             Hod Sek  Knk  Punkty                               
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Burkowski Paweł         357   3  15   563.63                               
   2 Górniak Piotr           245   2  15   550.64                               
   3 Szymaniak Jerzy         348   2  14   524.03                               
   4 Tarka Stanisław         632   2  14   515.08                               
   5 Szklarz Marian          364   3  13   482.18                               
   6 Grzegrzółka Jan         308   3  12   435.55                               
   7 Szczepaniak Robert      156   1  11   414.57                               
   8 Chojnacki M. i  Z.      204   2  11   386.76                               
   9 Kuźmiński Andrzej       360   3  10   355.60                               
  10 Jobda Arkadiusz         377   3  10   350.69                               
  11 Arak Piotr              141   1  10   347.32                               
  12 Widłak Adam             378   3  10   340.86                               
  13 Golik Sławomir          206   2   9   311.09                               
  14 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   8   289.01                               
  15 Sadowski Marek          219   2   7   259.42                               
  16 Wilczek Edward          221   2   7   253.74                               
  17 Glinka Dariusz          160   1   7   250.88                               
  18 Woźniak Wit              15   3   7   236.09                               
  19 Lewandowski Kazimierz   416   3   6   217.58                               
  20 Wojciechowski Andrzej   337   3   6   208.75                               
  21 Kwiatkowski Andrzej     205   2   6   202.69                               
  22 Markowski Krzysztof     317   3   5   178.01                               
  23 Sekuła Wiesław          331   3   5   174.15                               
  24 Witkowski Tomasz        368   3   5   173.24                               
  25 Wypustek Grzegorz       352   3   5   171.63                               
  26 Głażewski Jerzy         306   3   4   146.94                               
  27 Antosiewicz Bogdan      369   3   4   143.80                               
  28 Dąbrowski Tomasz        404   1   4   139.58                               
  29 Posiewka Andrzej        636   2   3   108.90                               
  30 Bąbik Sławomir          165   1   3   108.28                               
  31 Stawikowski Dawid       384   3   3   106.87                               
  32 Rawski Witold           116   1   3   105.61                               
  33 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   3   104.88                               
  34 Pindelski Krzysztof     210   2   3   104.10                               
  35 Czasak Marcin           423   2   3   103.83                               
  36 Łukasik Andrzej         385   3   3   103.71                               
  37 Szpadzik Joanna i Marc  162   1   3    98.87                               
  38 Krupa Łukasz            310   3   2    73.68                               
  39 Sobotka Sławomir        172   1   2    67.37                               
  40 Krzcot Marcin           169   1   1    36.73                               
  41 Bielski Jacek           302   3   1    34.64                               
  42 Jaworski Mateusz        380   3   1    33.88                               
  43 Cięciwa Mariusz         391   3   1    32.66