PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Głogowiec z dnia 22.08.20                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:55.  N 19:18:50.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  130.122 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   52                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3149                           
      5.Ilość konkursów.......................:  630                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1169.15                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   916.07                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 7,48,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,23,20                         
     10.Czas trwania konkursu.................:35 min.  9 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się  10 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Open 10 z całosci [ 1]                                            
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   13   │  748   │   94  │12.57│      
          │ 2  │ Baniocha                │   14   │ 1024   │  296  │28.91│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   25   │ 1377   │  240  │17.43│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   52   │ 3149   │  630  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Głogowiec, w dniu 22.08.20                                                                                      
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                
     1 Szymaniak Jerzy                 2   82              GCM  7:48:11  1   1169.15   0.32 198- 76- 10  126.483  15.000  40.00                                 
     2 Tarka Stanisław                 2    9              G -  7:49:59  1   1169.11   0.64  68- 27- 10  128.583  15.000                                        
     3 Tarka Stanisław                 2   16              G -  7:50:03  1   1168.41   0.95       2   0  128.583  14.990                                        
     4 Szymaniak Jerzy                 2  202              G -  7:48:19  1   1167.72   1.27       2   1  126.483  14.990                                        
     5 Szymaniak Jerzy                 2    9              G -  7:48:20  1   1167.54   1.59       3   1  126.483  14.980                                        
     6 Tarka Stanisław                 2   20              G -  7:50:08  1   1167.52   1.91       3   0  128.583  14.980                                        
     7 Szymaniak Jerzy                 2   25              G -  7:48:22  1   1167.18   2.22       4   1  126.483  14.970                                        
     8 Tarka Stanisław                 2   46              G -  7:50:11  1   1166.99   2.54       4   0  128.583  14.970                                        
     9 Szymaniak Jerzy                 2   30              G -  7:48:24  1   1166.82   2.86       5   1  126.483  14.960                                        
    10 Tarka Stanisław                 2   62              G -  7:50:18  1   1165.76   3.18       5   0  128.583  14.960                                        
    11 Szymaniak Jerzy                 2   86              G -  7:49:34  1   1154.39   3.49       6   1  126.483  14.950                                        
    12 Szymaniak Jerzy                 2   38              G -  7:49:37  1   1153.87   3.81       7   1  126.483  14.950                                        
    13 Górniak Piotr                   2   66              G -  7:45:38  1   1150.93   4.13  82- 34- 10  121.577  14.940                                        
    14 Tarka Stanisław                 2   29              G -  7:51:49  1   1149.95   4.45       6   0  128.583  14.940                                        
    15 Wilczek Edward                  2   72              G -  7:55:44  1   1146.37   4.76  79- 21- 10  132.673  14.930                                        
    16 Górniak Piotr                   2   24              GSM  7:46:07  1   1145.69   5.08       2   1  121.577  14.930  39.81                                 
    17 Szymaniak Jerzy                 2   99              G -  7:50:29  1   1144.82   5.40       8   1  126.483  14.920                                        
    18 Górniak Piotr                   2   17              G -  7:46:14  1   1144.43   5.72       3   1  121.577  14.920                                        
    19 Szymaniak Jerzy                 2  136              G -  7:50:35  1   1143.78   6.03       9   1  126.483  14.910                                        
    20 Szymaniak Jerzy                 2  151              GSM  7:50:39  1   1143.09   6.35      10   2  126.483  14.910  39.76                                 
    21 Jobda Arkadiusz                 3   58              G -  8:01:52  1   1142.62   6.67  74- 16- 10  139.247  14.900                                        
    22 Szymaniak Jerzy                 2  156              G -  7:50:45  1   1142.06   6.99      11      126.483   0.000                                        
    23 Szymaniak Jerzy                 2   80              G -  7:50:47  1   1141.72   7.30      12      126.483   0.000                                        
    24 Szymaniak Jerzy                 2  155              G -  7:50:51  1   1141.03   7.62      13      126.483   0.000                                        
    25 Szymaniak Jerzy                 2   53              G -  7:50:53  1   1140.69   7.94      14      126.483   0.000                                        
    26 Szymaniak Jerzy                 2    8              G -  7:50:55  1   1140.34   8.26      15      126.483   0.000                                        
    27 Szymaniak Jerzy                 2   45              G -  7:50:56  1   1140.17   8.57      16      126.483   0.000                                        
    28 Puchała Sylwester               2   67              G -  7:51:06  1   1139.66   8.89 101- 32- 10  126.616  14.870                                        
    29 Górniak Piotr                   2   31              G -  7:46:47  1   1138.54   9.21       4   1  121.577  14.870                                        
    30 Wilczek Edward                  2   33              G -  7:56:49  1   1135.74   9.53       2   0  132.673  14.860                                        
    31 Górniak Piotr                   2   60              G -  7:47:20  1   1132.71   9.84       5   1  121.577  14.860                                        
    32 Tarka Stanisław                 2    2              G -  7:54:30  1   1123.00  10.16       7   0  128.583  14.850                                        
    33 Tarka Stanisław                 2   67              G -  7:54:31  1   1122.83  10.48       8   0  128.583  14.850                                        
    34 Tarka Stanisław                 2   49              G -  7:54:33  1   1122.51  10.80       9   0  128.583  14.840                                        
    35 Szymaniak Jerzy                 2   78              G -  7:52:56  1   1119.98  11.12      17      126.483   0.000                                        
    36 Szymaniak Jerzy                 2  186              G -  7:53:01  1   1119.15  11.43      18      126.483   0.000                                        
    37 Szymaniak Jerzy                 2   70              G -  7:53:10  1   1117.67  11.75      19      126.483   0.000                                        
    38 Szpadzik Joanna i Marcin        1  101              G -  7:53:20  1   1117.02  12.07  94- 17- 10  126.595  14.820                                        
    39 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   20              G -  7:56:59  1   1116.33  12.39  79-  4-  4  130.592  14.820                                        
    40 Sadowski Marek                  2   77              G -  7:54:09  1   1115.80  12.70  73- 23- 10  127.368  14.810                                        
    41 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   45              GSM  7:57:10  1   1114.58  13.02       2   1  130.592  14.810  39.49                                 
    42 Górniak Piotr                   2    7              GCM  7:49:07  1   1114.19  13.34       6   2  121.577  14.800  39.48                                 
    43 Lewandowski Kazimierz           3   46              GSM  7:58:36  1   1103.81  13.66  44- 10- 10  130.912  14.800  39.47                                 
    44 Sadowski Marek                  2   38              GCM  7:55:44  1   1100.53  13.97       2   1  127.368  14.790  39.45                                 
    45 Szymaniak Jerzy                 2  116              G -  7:55:04  1   1099.22  14.29      20      126.483   0.000                                        
    46 Szymaniak Jerzy                 2  129              G -  7:55:06  1   1098.90  14.61      21      126.483   0.000                                        
    47 Tarka Stanisław                 2   52              G -  7:57:07  1   1097.91  14.93      10   0  128.583  14.780                                        
    48 Tarka Stanisław                 2   45              GSM  7:57:10  1   1097.44  15.24      11      128.583   0.000  39.40                                 
    49 Tarka Stanisław                 2   65              G -  7:57:12  1   1097.13  15.56      12      128.583   0.000                                        
    50 Tarka Stanisław                 2   23              GCM  7:57:16  1   1096.50  15.88      13      128.583   0.000  39.38                                 
    51 Szymaniak Jerzy                 2  163              GSM  7:55:34  1   1094.46  16.20      22      126.483   0.000  39.36                                 
    52 Szymaniak Jerzy                 2  128              G -  7:55:39  1   1093.67  16.51      23      126.483   0.000                                        
    53 Szymaniak Jerzy                 2    6              G -  7:55:40  1   1093.51  16.83      24      126.483   0.000                                        
    53 Szymaniak Jerzy                 2  165              G -  7:55:40  1   1093.51  16.83      25      126.483   0.000                                        
    55 Szymaniak Jerzy                 2  196              G -  7:55:41  1   1093.36  17.47      26      126.483   0.000                                        
    56 Lewandowski Kazimierz           3   26              G -  7:59:45  1   1093.21  17.78       2   1  130.912  14.740                                        
    57 Szymaniak Jerzy                 2  120              G -  7:55:43  1   1093.04  18.10      27      126.483   0.000                                        
    58 Szymaniak Jerzy                 2   88              G -  7:55:44  1   1092.88  18.42      28      126.483   0.000                                        
    59 Szymaniak Jerzy                 2  189              G -  7:55:45  1   1092.73  18.74      29      126.483   0.000                                        
    60 Szymaniak Jerzy                 2   71              G -  7:55:46  1   1092.57  19.05      30      126.483   0.000                                        
    60 Szymaniak Jerzy                 2  117              G -  7:55:46  1   1092.57  19.05      31      126.483   0.000                                        
    62 Szymaniak Jerzy                 2   55              G -  7:55:48  1   1092.25  19.69      32      126.483   0.000                                        
    63 Szymaniak Jerzy                 2  115              G -  7:55:49  1   1092.10  20.01      33      126.483   0.000                                        
    64 Szymaniak Jerzy                 2  169              G -  7:55:51  1   1091.78  20.32      34      126.483   0.000                                        
    65 Szymaniak Jerzy                 2  199              G -  7:55:52  1   1091.63  20.64      35      126.483   0.000                                        
    66 Szymaniak Jerzy                 2  177              G -  7:55:55  1   1091.16  20.96      36      126.483   0.000                                        
    66 Szymaniak Jerzy                 2   60              G -  7:55:55  1   1091.16  20.96      37      126.483   0.000                                        
    68 Szymaniak Jerzy                 2  161              G -  7:55:56  1   1091.00  21.59      38      126.483   0.000                                        
    69 Szymaniak Jerzy                 2  147              G -  7:55:58  1   1090.68  21.91      39      126.483   0.000                                        
    70 Szymaniak Jerzy                 2  112              G -  7:56:02  1   1090.06  22.23      40      126.483   0.000                                        
    71 Golik Sławomir                  2    4              G -  7:57:40  1   1089.12  22.55  65- 27- 10  128.153  14.670                                        
    72 Golik Sławomir                  2   66              G -  7:57:59  1   1086.20  22.86       2   0  128.153  14.660                                        
    73 Wilczek Edward                  2   91              G -  8:02:23  1   1084.08  23.18       3   0  132.673  14.660                                        
    74 Wilczek Edward                  2    2              G -  8:02:40  1   1081.57  23.50       4   0  132.673  14.650                                        
    75 Golik Sławomir                  2    8              G -  7:58:30  1   1081.46  23.82       3   0  128.153  14.650                                        
    76 Górniak Piotr                   2   70              GCM  7:52:26  1   1081.33  24.14       7   3  121.577  14.640  39.05                                 
    77 Golik Sławomir                  2   18              G -  7:58:32  1   1081.16  24.45       4   0  128.153  14.640                                        
    78 Górniak Piotr                   2   78              G -  7:52:29  1   1080.85  24.77       8   3  121.577  14.630                                        
    79 Golik Sławomir                  2   43              G -  7:58:38  1   1080.24  25.09       5   0  128.153  14.630                                        
    80 Golik Sławomir                  2   27              G -  7:58:43  1   1079.49  25.41       6   0  128.153  14.620                                        
    81 Puchała Sylwester               2  110              G -  7:57:19  1   1079.27  25.72       2   0  126.616  14.620                                        
    82 Sadowski Marek                  2   30              GCM  7:58:02  1   1079.09  26.04       3   2  127.368  14.610  38.97                                 
    83 Kwiatkowski Andrzej             2   74              G -  8:00:48  1   1078.77  26.36 105- 22- 10  130.315  14.610                                        
    84 Głażewski Jerzy                 3    1              GCM  8:09:10  1   1076.85  26.68  20-  4-  4  139.093  14.600  38.94                                 
    85 Górniak Piotr                   2   49              G -  7:52:55  1   1076.70  26.99       9   3  121.577  14.600                                        
    86 Kwiatkowski Andrzej             2   40              G -  8:01:03  1   1076.54  27.31       2   0  130.315  14.590                                        
    87 Czasak Marcin                   2   14              G -  8:00:43  1   1076.52  27.63  43-  6-  6  129.954  14.590                                        
    88 Górniak Piotr                   2   34              G -  7:52:57  1   1076.38  27.95      10   3  121.577  14.590                                        
    89 Kwiatkowski Andrzej             2  115              G -  8:01:07  1   1075.95  28.26       3   0  130.315  14.580                                        
    90 Szczepaniak Robert              1   33              G -  7:50:15  1   1075.92  28.58  79- 21- 10  118.620  14.580                                        
    91 Wilczek Edward                  2   50              G -  8:03:21  1   1075.58  28.90       5   0  132.673  14.570                                        
    92 Kwiatkowski Andrzej             2   10              G -  8:01:10  1   1075.50  29.22       4   0  130.315  14.570                                        
    93 Kwiatkowski Andrzej             2  118              G -  8:01:14  1   1074.91  29.53       5   0  130.315  14.560                                        
    94 Arak Piotr                      1   18              G -  7:52:26  1   1074.09  29.85  56- 20- 10  120.763  14.560                                        
    95 Arak Piotr                      1   34              G -  7:52:31  1   1073.29  30.17       2   0  120.763  14.550                                        
    96 Golik Sławomir                  2   59              G -  7:59:26  1   1073.01  30.49       7   0  128.153  14.550                                        
    97 Arak Piotr                      1   17              G -  7:52:37  1   1072.34  30.80       3   0  120.763  14.540                                        
    98 Arak Piotr                      1   23              G -  7:52:38  1   1072.18  31.12       4   0  120.763  14.540                                        
    99 Szczepaniak Robert              1   26              GSM  7:50:40  1   1071.87  31.44       2   1  118.620  14.530  38.75                                 
   100 Kwiatkowski Andrzej             2   15              G -  8:01:35  1   1071.82  31.76       6   0  130.315  14.530                                        
   101 Szczepaniak Robert              1   20              GSM  7:50:42  1   1071.55  32.07       3   2  118.620  14.520  38.73                                 
   102 Szczepaniak Robert              1   15              G -  7:50:43  1   1071.38  32.39       4   2  118.620  14.520                                        
   103 Szczepaniak Robert              1    5              GSM  7:50:44  1   1071.22  32.71       5   3  118.620  14.510  38.70                                 
   104 Szczepaniak Robert              1   31              G -  7:50:47  1   1070.74  33.03       6   3  118.620  14.510                                        
   105 Szczepaniak Robert              1    9              GSM  7:50:53  1   1069.77  33.34       7   4  118.620  14.500  38.68                                 
   106 Sadowski Marek                  2   63              G -  7:59:10  1   1068.82  33.66       4   2  127.368  14.500                                        
   107 Sadowski Marek                  2   28              G -  7:59:11  1   1068.67  33.98       5   2  127.368  14.490                                        
   108 Sadowski Marek                  2   26              GCM  7:59:13  1   1068.37  34.30       6   3  127.368  14.490  38.64                                 
   109 Markowski Krzysztof             3   34              GSM  8:10:41  1   1068.30  34.61  39-  9-  9  139.609  14.480  38.63                                 
   110 Sadowski Marek                  2   49              GSM  7:59:14  1   1068.23  34.93       7   4  127.368  14.480  38.61                                 
   111 Górniak Piotr                   2   40              G -  7:53:51  1   1067.87  35.25      11      121.577   0.000                                        
   112 Górniak Piotr                   2   42              G -  7:53:54  1   1067.40  35.57      12      121.577   0.000                                        
   113 Głażewski Jerzy                 3    6              GCM  8:10:22  1   1066.94  35.88       2   2  139.093  14.470  38.58                                 
   114 Szymaniak Jerzy                 2  110              G -  7:58:36  1   1066.47  36.20      41      126.483   0.000                                        
   115 Szymaniak Jerzy                 2  185              G -  7:58:41  1   1065.72  36.52      42      126.483   0.000                                        
   116 Szymaniak Jerzy                 2   64              G -  7:58:43  1   1065.42  36.84      43      126.483   0.000                                        
   117 Szymaniak Jerzy                 2   76              G -  7:58:44  1   1065.27  37.16      44      126.483   0.000                                        
   117 Szymaniak Jerzy                 2  181              G -  7:58:44  1   1065.27  37.16      45      126.483   0.000                                        
   119 Szczepaniak Robert              1   24              GSM  7:51:23  1   1064.97  37.79       8   5  118.620  14.440  38.50                                 
   119 Szymaniak Jerzy                 2   14              G -  7:58:46  1   1064.97  37.79      46      126.483   0.000                                        
   119 Szymaniak Jerzy                 2   46              GSM  7:58:46  1   1064.97  37.79      47      126.483   0.000  38.50                                 
   122 Szczepaniak Robert              1   23              GCM  7:51:24  1   1064.81  38.74       9   6  118.620  14.420  38.46                                 
   123 Szczepaniak Robert              1    2              GCM  7:51:26  1   1064.49  39.06      10   7  118.620  14.420  38.45                                 
   124 Szymaniak Jerzy                 2  100              G -  7:58:50  1   1064.37  39.38      48      126.483   0.000                                        
   125 Szczepaniak Robert              1   14              GSM  7:51:28  1   1064.18  39.70      11      118.620   0.000  38.42                                 
   126 Szczepaniak Robert              1   10              GSM  7:51:29  1   1064.02  40.01      12      118.620   0.000                                        
   127 Szczepaniak Robert              1   13              GSM  7:51:33  1   1063.38  40.33      13      118.620   0.000                                        
   128 Szczepaniak Robert              1   25              GCM  7:51:36  1   1062.90  40.65      14      118.620   0.000                                        
   129 Szczepaniak Robert              1   22              GSM  7:51:53  1   1060.21  40.97      15      118.620   0.000                                        
   130 Sadowski Marek                  2   20              G -  8:00:11  1   1059.78  41.28       8   4  127.368  14.380                                        
   131 Bąbik Sławomir                  1   35              G -  7:54:55  1   1059.76  41.60  70- 15- 10  121.784  14.380                                        
   132 Jobda Arkadiusz                 3   13              G -  8:11:43  1   1057.17  41.92       2   0  139.247  14.380                                        
   133 Posiewka Andrzej                2   71              G -  8:00:38  1   1055.95  42.24  47- 12- 10  127.383  14.370                                        
   134 Witkowski Tomasz                3   23              GCM  8:23:12  1   1055.92  42.55  71- 15- 10  151.207  14.370  38.31                                 
   135 Tarka Stanisław                 2   54              G -  8:01:47  1   1055.83  42.87      14      128.583   0.000                                        
   136 Posiewka Andrzej                2   10              G -  8:00:44  1   1055.08  43.19       2   0  127.383  14.360                                        
   137 Bąbik Sławomir                  1   44              G -  7:55:31  1   1054.26  43.51       2   0  121.784  14.350                                        
   138 Łukasik Andrzej                 3   67              GSM  8:08:41  1   1053.78  43.82  75- 12- 10  135.604  14.350  38.26                                 
   139 Łukasik Andrzej                 3   78              G -  8:08:42  1   1053.64  44.14       2   1  135.604  14.340                                        
   140 Posiewka Andrzej                2   49              G -  8:00:55  1   1053.48  44.46       3   0  127.383  14.340                                        
   141 Puchała Sylwester               2   86              G -  8:00:12  1   1053.38  44.78       3   0  126.616  14.330                                        
   142 Wilczek Edward                  2   87              G -  8:06:00  1   1052.96  45.09       6   0  132.673  14.330                                        
   143 Szymaniak Jerzy                 2   49              G -  8:00:09  1   1052.71  45.41      49      126.483   0.000                                        
   143 Szymaniak Jerzy                 2   84              G -  8:00:09  1   1052.71  45.41      50      126.483   0.000                                        
   145 Górniak Piotr                   2   56              GSM  7:55:30  1   1052.62  46.05      13      121.577   0.000  38.17                                 
   146 Wojciechowski Jarosław          3   38              G -  8:06:59  1   1052.57  46.36  40-  2-  2  133.659  14.310                                        
   147 Szymaniak Jerzy                 2   50              GSM  8:00:12  1   1052.27  46.68      51      126.483   0.000  38.14                                 
   148 Górniak Piotr                   2   61              G -  7:55:33  1   1052.16  47.00      14      121.577   0.000                                        
   149 Puchała Sylwester               2   28              G -  8:00:22  1   1051.92  47.32       4   0  126.616  14.290                                        
   150 Górniak Piotr                   2   19              GSM  7:55:36  1   1051.70  47.63      15      121.577   0.000  38.10                                 
   151 Górniak Piotr                   2   22              G -  7:55:39  1   1051.25  47.95      16      121.577   0.000                                        
   152 Szczepaniak Robert              1    3              GCM  7:53:08  1   1048.50  48.27      16      118.620   0.000                                        
   153 Górniak Piotr                   2    1              G -  7:55:58  1   1048.38  48.59      17      121.577   0.000                                        
   154 Szczepaniak Robert              1    4              GCM  7:53:09  1   1048.34  48.90      17      118.620   0.000                                        
   155 Szczepaniak Robert              1   51              G -  7:53:10  1   1048.19  49.22      18      118.620   0.000                                        
   156 Posiewka Andrzej                2   91              GSM  8:01:48  1   1045.84  49.54       4   1  127.383  14.260  38.03                                 
   157 Puchała Sylwester               2    3              G -  8:01:05  1   1045.69  49.86       5   0  126.616  14.260                                        
   158 Posiewka Andrzej                2   16              G -  8:01:59  1   1044.27  50.18       5   1  127.383  14.250                                        
   159 Posiewka Andrzej                2   14              G -  8:02:00  1   1044.12  50.49       6   1  127.383  14.250                                        
   160 Chojnacki M. i  Z.              2   10              G -  8:02:48  1   1042.93  50.81  55- 10- 10  128.072  14.240                                        
   161 Górniak Piotr                   2   38              G -  7:56:36  1   1042.68  51.13      18      121.577   0.000                                        
   162 Górniak Piotr                   2   43              G -  7:56:40  1   1042.09  51.45      19      121.577   0.000                                        
   163 Arak Piotr                      1    6              G -  7:55:55  1   1041.81  51.76       5   0  120.763  14.230                                        
   164 Widłak Adam                     3   61              G -  8:16:18  1   1040.40  52.08  72- 18- 10  141.806  14.220                                        
   165 Widłak Adam                     3   52              G -  8:16:19  1   1040.27  52.40       2   0  141.806  14.220                                        
   166 Górniak Piotr                   2   45              G -  7:56:54  1   1040.01  52.72      20      121.577   0.000                                        
   167 Puchała Sylwester               2   23              G -  8:01:45  1   1039.97  53.03       6   0  126.616  14.210                                        
   168 Puchała Sylwester               2   20              G -  8:01:47  1   1039.68  53.35       7   0  126.616  14.200                                        
   169 Widłak Adam                     3   14              G -  8:16:24  1   1039.63  53.67       3   0  141.806  14.200                                        
   170 Arak Piotr                      1   39              G -  7:56:10  1   1039.57  53.99       6   0  120.763  14.190                                        
   171 Puchała Sylwester               2   14              G -  8:01:48  1   1039.54  54.30       8   0  126.616  14.190                                        
   172 Arak Piotr                      1   24              G -  7:56:12  1   1039.27  54.62       7   0  120.763  14.180                                        
   173 Witkowski Tomasz                3   43              G -  8:25:30  1   1039.22  54.94       2   1  151.207  14.180                                        
   174 Puchała Sylwester               2  113              G -  8:01:52  1   1038.97  55.26       9   0  126.616  14.170                                        
   175 Golik Sławomir                  2   60              G -  8:03:21  1   1038.94  55.57       8   0  128.153  14.170                                        
   176 Puchała Sylwester               2   50              G -  8:01:53  1   1038.83  55.89      10   0  126.616  14.170                                        
   177 Puchała Sylwester               2   84              G -  8:01:54  1   1038.69  56.21      11      126.616   0.000                                        
   177 Puchała Sylwester               2   94              G -  8:01:54  1   1038.69  56.21      12      126.616   0.000                                        
   179 Golik Sławomir                  2   40              G -  8:03:25  1   1038.38  56.84       9   0  128.153  14.150                                        
   180 Golik Sławomir                  2   19              G -  8:03:26  1   1038.24  57.16      10   0  128.153  14.150                                        
   181 Golik Sławomir                  2   33              G -  8:03:29  1   1037.82  57.48      11      128.153   0.000                                        
   182 Golik Sławomir                  2   23              G -  8:03:31  1   1037.54  57.80      12      128.153   0.000                                        
   183 Wojciechowski Andrzej           3   37              G -  8:08:49  1   1037.47  58.11 175- 20- 10  133.644  14.130                                        
   184 Wojciechowski Andrzej           3  142              G -  8:08:50  1   1037.34  58.43       2   0  133.644  14.130                                        
   184 Wojciechowski Andrzej           3   69              GSM  8:08:50  1   1037.34  58.43       3   1  133.644  14.130  37.67                                 
   186 Kuźmiński Andrzej               3   32              GSM  8:09:59  1   1036.96  59.07  47- 11- 10  134.787  14.120  37.65                                 
   187 Wojciechowski Andrzej           3   88              G -  8:08:53  1   1036.94  59.38       4   1  133.644  14.110                                        
   187 Wojciechowski Andrzej           3   95              GCM  8:08:53  1   1036.94  59.38       5   2  133.644  14.110  37.63                                 
   189 Puchała Sylwester               2   74              G -  8:02:07  1   1036.85  60.02      13      126.616   0.000                                        
   190 Golik Sławomir                  2   46              G -  8:03:36  1   1036.84  60.34      13      128.153   0.000                                        
   191 Kuźmiński Andrzej               3   34              GSM  8:10:01  1   1036.69  60.65       2   2  134.787  14.090  37.58                                 
   192 Wojciechowski Andrzej           3  194              G -  8:08:55  1   1036.67  60.97       6   2  133.644  14.090                                        
   193 Kuźmiński Andrzej               3    2              G -  8:10:02  1   1036.56  61.29       3   2  134.787  14.080                                        
   194 Wojciechowski Andrzej           3   28              G -  8:08:58  1   1036.27  61.61       7   2  133.644  14.080                                        
   195 Burkowski Paweł                 3   44              G -  8:14:14  1   1035.91  61.92 107- 34- 10  139.054  14.070                                        
   196 Puchała Sylwester               2   29              G -  8:02:14  1   1035.86  62.24      14      126.616   0.000                                        
   197 Tarka Stanisław                 2   38              G -  8:04:11  1   1035.43  62.56      15      128.583   0.000                                        
   198 Tarka Stanisław                 2   36              G -  8:04:14  1   1035.01  62.88      16      128.583   0.000                                        
   199 Golik Sławomir                  2   48              G -  8:03:53  1   1034.47  63.20      14      128.153   0.000                                        
   200 Kwiatkowski Andrzej             2   60              G -  8:06:04  1   1033.70  63.51       7   0  130.315  14.050                                        
   201 Stawikowski Dawid               3   42              GSM  8:05:57  1   1033.62  63.83  42-  6-  6  130.185  14.050  37.46                                 
   202 Kwiatkowski Andrzej             2   97              G -  8:06:06  1   1033.43  64.15       8   0  130.315  14.040                                        
   203 Bąbik Sławomir                  1   40              G -  7:57:51  1   1033.38  64.47       3   0  121.784  14.040                                        
   204 Kwiatkowski Andrzej             2   61              G -  8:06:09  1   1033.02  64.78       9   0  130.315  14.030                                        
   205 Tarka Stanisław                 2   42              G -  8:04:30  1   1032.80  65.10      17      128.583   0.000                                        
   206 Kwiatkowski Andrzej             2  117              G -  8:06:11  1   1032.74  65.42      10   0  130.315  14.020                                        
   207 Golik Sławomir                  2   10              GSM  8:04:06  1   1032.66  65.74      15      128.153   0.000  37.38                                 
   208 Golik Sławomir                  2   58              G -  8:04:07  1   1032.52  66.05      16      128.153   0.000                                        
   209 Golik Sławomir                  2   56              GSM  8:04:09  1   1032.24  66.37      17      128.153   0.000  37.35                                 
   210 Puchała Sylwester               2   35              G -  8:02:42  1   1031.92  66.69      15      126.616   0.000                                        
   211 Golik Sławomir                  2   65              G -  8:04:14  1   1031.55  67.01      18      128.153   0.000                                        
   212 Markowski Krzysztof             3   27              G -  8:15:22  1   1031.34  67.32       2   1  139.609  13.990                                        
   213 Wojciechowski Andrzej           3  124              G -  8:09:36  1   1031.20  67.64       8   2  133.644  13.990                                        
   214 Chojnacki M. i  Z.              2   62              G -  8:04:12  1   1031.18  67.96       2   0  128.072  13.980                                        
   214 Sadowski Marek                  2    9              G -  8:03:31  1   1031.18  67.96       9   4  127.368  13.980                                        
   216 Szklarz Marian                  3   11              GSM  8:14:45  1   1030.20  68.59  22-  9-  9  138.820  13.970  37.27                                 
   217 Arak Piotr                      1   32              G -  7:57:15  1   1029.96  68.91       8   0  120.763  13.970                                        
   218 Sadowski Marek                  2   32              GSM  8:03:44  1   1029.38  69.23      10   5  127.368  13.970  37.24                                 
   218 Sadowski Marek                  2   40              G -  8:03:44  1   1029.38  69.23      11      127.368   0.000                                        
   220 Bąbik Sławomir                  1   20              G -  7:58:19  1   1029.31  69.86       4   0  121.784  13.960                                        
   221 Wojciechowski Jarosław          3   37              G -  8:09:52  1   1029.20  70.18       2   0  133.659  13.950                                        
   222 Walczak Dariusz                 1   67              G -  7:53:55  1   1028.97  70.50  55-  1-  1  117.217  13.950                                        
   223 Sadowski Marek                  2   68              G -  8:03:52  1   1028.27  70.82      12      127.368   0.000                                        
   224 Wilczek Edward                  2   38              G -  8:09:04  1   1027.94  71.13       7   0  132.673  13.940                                        
   224 Wilczek Edward                  2   79              G -  8:09:04  1   1027.94  71.13       8   0  132.673  13.940                                        
   226 Arak Piotr                      1   62              G -  7:57:29  1   1027.92  71.77       9   0  120.763  13.930                                        
   227 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    5              GSM  8:07:03  1   1027.88  72.09       3   2  130.592  13.920  37.13                                 
   228 Rawski Witold                   1    7              GSM  7:56:43  1   1027.28  72.40  66-  6-  6  119.901  13.920  37.11                                 
   229 Burkowski Paweł                 3   61              GSM  8:15:23  1   1027.11  72.72       2   1  139.054  13.910  37.10                                 
   230 Bąbik Sławomir                  1   17              G -  7:58:36  1   1026.85  73.04       5   0  121.784  13.910                                        
   231 Widłak Adam                     3   50              G -  8:18:06  1   1026.84  73.36       4   0  141.806  13.900                                        
   232 Wilczek Edward                  2   94              G -  8:09:14  1   1026.62  73.67       9   0  132.673  13.900                                        
   233 Chojnacki M. i  Z.              2   48              G -  8:04:47  1   1026.36  73.99       3   0  128.072  13.890                                        
   234 Borkowski Jerzy                 1   33              G -  7:52:34  1   1026.15  74.31  36-  1-  1  115.510  13.890                                        
   235 Burkowski Paweł                 3  106              G -  8:15:32  1   1025.98  74.63       3   1  139.054  13.880                                        
   236 Szymaniak Jerzy                 2  200              G -  8:03:19  1   1025.68  74.94      52      126.483   0.000                                        
   237 Burkowski Paweł                 3   74              G -  8:15:36  1   1025.47  75.26       4   1  139.054  13.870                                        
   238 Łukasik Andrzej                 3   31              G -  8:12:21  1   1024.59  75.58       3   1  135.604  13.870                                        
   239 Markowski Krzysztof             3   24              GSM  8:16:16  1   1024.53  75.90       3   2  139.609  13.860  36.97                                 
   240 Widłak Adam                     3   67              G -  8:18:27  1   1024.24  76.22       5   0  141.806  13.860                                        
   241 Arak Piotr                      1   45              GSM  7:57:55  1   1024.14  76.53      10   1  120.763  13.860  36.95                                 
   242 Sadowski Marek                  2   52              G -  8:04:23  1   1024.00  76.85      13      127.368   0.000                                        
   243 Krupa Łukasz                    3   49              GCM  8:10:18  1   1023.89  77.17  42-  7-  7  133.413  13.850  36.92                                 
   244 Szymaniak Jerzy                 2   47              G -  8:03:32  1   1023.88  77.49      53      126.483   0.000                                        
   245 Sadowski Marek                  2   76              G -  8:04:25  1   1023.72  77.80      14      127.368   0.000                                        
   245 Sadowski Marek                  2   15              G -  8:04:25  1   1023.72  77.80      15      127.368   0.000                                        
   247 Łukasik Andrzej                 3   15              G -  8:12:28  1   1023.68  78.44       4   1  135.604  13.830                                        
   248 Markowski Krzysztof             3   26              G -  8:16:23  1   1023.65  78.76       4   2  139.609  13.820                                        
   249 Markowski Krzysztof             3    6              G -  8:16:26  1   1023.28  79.07       5   2  139.609  13.820                                        
   250 Golik Sławomir                  2   45              G -  8:05:15  1   1023.18  79.39      19      128.153   0.000                                        
   251 Łukasik Andrzej                 3   55              G -  8:12:32  1   1023.17  79.71       5   1  135.604  13.810                                        
   252 Lewandowski Kazimierz           3   42              G -  8:07:58  1   1023.02  80.03       3   1  130.912  13.800                                        
   253 Lewandowski Kazimierz           3   21              GCM  8:08:00  1   1022.75  80.34       4   2  130.912  13.800  36.79                                 
   254 Chojnacki M. i  Z.              2   51              G -  8:05:14  1   1022.67  80.66       4   0  128.072  13.790                                        
   255 Posiewka Andrzej                2    4              GSM  8:04:36  1   1022.34  80.98       7   2  127.383  13.790  36.77                                 
   256 Krupa Łukasz                    3   43              GCM  8:10:30  1   1022.32  81.30       2   2  133.413  13.780  36.76                                 
   257 Tarka Stanisław                 2   17              GSM  8:05:51  1   1021.72  81.61      18      128.583   0.000  36.74                                 
   258 Krzcot Marcin                   1   14              GCM  7:52:42  1   1021.62  81.93  26-  1-  1  115.136  13.770  36.73                                 
   259 Sekuła Wiesław                  3   71              G -  8:08:37  1   1020.89  82.25  60- 10- 10  131.303  13.770                                        
   260 Grzegrzółka Jan                 3   30              GSM  8:15:47  1   1020.60  82.57  99- 30- 10  138.581  13.760  36.71                                 
   261 Widłak Adam                     3   44              GSM  8:18:57  1   1020.55  82.88       6   1  141.806  13.760  36.69                                 
   262 Kwiatkowski Andrzej             2  108              G -  8:07:42  1   1020.48  83.20      11      130.315   0.000                                        
   263 Grzegrzółka Jan                 3   46              G -  8:15:49  1   1020.35  83.52       2   1  138.581  13.750                                        
   263 Grzegrzółka Jan                 3    7              G -  8:15:49  1   1020.35  83.52       3   1  138.581  13.750                                        
   265 Grzegrzółka Jan                 3   59              G -  8:15:51  1   1020.10  84.15       4   1  138.581  13.740                                        
   266 Sekuła Wiesław                  3   19              GSM  8:08:46  1   1019.70  84.47       2   1  131.303  13.740  36.63                                 
   267 Sadowski Marek                  2   55              G -  8:04:55  1   1019.62  84.79      16      127.368   0.000                                        
   268 Sekuła Wiesław                  3   17              G -  8:08:48  1   1019.43  85.11       3   1  131.303  13.730                                        
   269 Bąbik Sławomir                  1   73              G -  7:59:29  1   1019.26  85.42       6   0  121.784  13.720                                        
   270 Sekuła Wiesław                  3    6              G -  8:08:52  1   1018.91  85.74       4   1  131.303  13.720                                        
   271 Sekuła Wiesław                  3   46              G -  8:08:55  1   1018.51  86.06       5   1  131.303  13.710                                        
   272 Sekuła Wiesław                  3    9              G -  8:08:57  1   1018.25  86.38       6   1  131.303  13.710                                        
   273 Grzegrzółka Jan                 3   47              GCM  8:16:07  1   1018.11  86.69       5   2  138.581  13.700  36.54                                 
   273 Grzegrzółka Jan                 3   66              G -  8:16:07  1   1018.11  86.69       6   2  138.581  13.700                                        
   275 Sekuła Wiesław                  3   62              GSM  8:09:02  1   1017.59  87.33       7   2  131.303  13.690  36.52                                 
   276 Grzegrzółka Jan                 3   31              GSM  8:16:12  1   1017.48  87.65       7   3  138.581  13.690  36.50                                 
   277 Burkowski Paweł                 3   94              G -  8:16:40  1   1017.47  87.96       5   1  139.054  13.680                                        
   278 Dąbrowski Tomasz                1   67              G -  7:55:50  1   1017.38  88.28 102-  4-  4  117.846  13.680                                        
   279 Szklarz Marian                  3    1              G -  8:16:27  1   1017.37  88.60       2   1  138.820  13.670                                        
   280 Czasak Marcin                   2   46              GSM  8:07:47  1   1016.99  88.92       2   1  129.954  13.670  36.45                                 
   281 Szklarz Marian                  3    3              G -  8:16:31  1   1016.87  89.24       3   1  138.820  13.660                                        
   282 Bąbik Sławomir                  1   62              G -  7:59:46  1   1016.84  89.55       7   0  121.784  13.660                                        
   283 Chojnacki M. i  Z.              2   12              GCM  8:05:58  1   1016.71  89.87       5   1  128.072  13.660  36.41                                 
   284 Grzegrzółka Jan                 3   99              G -  8:16:19  1   1016.61  90.19       8   3  138.581  13.650                                        
   285 Szymaniak Jerzy                 2   98              G -  8:04:26  1   1016.47  90.51      54      126.483   0.000                                        
   286 Chojnacki M. i  Z.              2   49              G -  8:06:02  1   1016.18  90.82       6   1  128.072  13.640                                        
   287 Szklarz Marian                  3   25              GSM  8:16:43  1   1015.39  91.14       4   2  138.820  13.640  36.36                                 
   288 Arak Piotr                      1   16              G -  7:58:57  1   1015.24  91.46      11      120.763   0.000                                        
   289 Markowski Krzysztof             3   23              GCM  8:17:35  1   1014.72  91.78       6   3  139.609  13.630  36.34                                 
   290 Sadowski Marek                  2   37              G -  8:05:34  1   1014.35  92.09      17      127.368   0.000                                        
   291 Bąbik Sławomir                  1   29              GCM  8:00:04  1   1014.30  92.41       8   1  121.784  13.620  36.31                                 
   292 Burkowski Paweł                 3   14              G -  8:17:06  1   1014.25  92.73       6   1  139.054  13.610                                        
   293 Chojnacki M. i  Z.              2   23              GSM  8:06:17  1   1014.16  93.05       7   2  128.072  13.610  36.29                                 
   294 Chojnacki M. i  Z.              2   24              G -  8:06:19  1   1013.90  93.36       8   2  128.072  13.600                                        
   295 Dąbrowski Tomasz                1    3              G -  7:56:17  1   1013.44  93.68       2   0  117.846  13.600                                        
   296 Wilczek Edward                  2   36              G -  8:10:56  1   1013.29  94.00      10   0  132.673  13.590                                        
   297 Szymaniak Jerzy                 2  108              G -  8:04:53  1   1012.81  94.32      55      126.483   0.000                                        
   298 Dąbrowski Tomasz                1   98              G -  7:56:22  1   1012.71  94.63       3   0  117.846  13.580                                        
   299 Łukasik Andrzej                 3   43              G -  8:13:55  1   1012.60  94.95       6   1  135.604  13.580                                        
   300 Łukasik Andrzej                 3    7              G -  8:14:04  1   1011.47  95.27       7   1  135.604  13.570                                        
   301 Lewandowski Kazimierz           3   16              G -  8:09:27  1   1011.29  95.59       5   2  130.912  13.570                                        
   302 Lewandowski Kazimierz           3   43              G -  8:09:33  1   1010.51  95.90       6   2  130.912  13.560                                        
   303 Golik Sławomir                  2   36              G -  8:06:53  1   1010.01  96.22      20      128.153   0.000                                        
   304 Wilczek Edward                  2   66              GCM  8:11:23  1   1009.82  96.54      11      132.673   0.000  36.15                                 
   305 Sadowski Marek                  2   60              G -  8:06:08  1   1009.79  96.86      18      127.368   0.000                                        
   306 Sadowski Marek                  2   58              G -  8:06:09  1   1009.66  97.17      19      127.368   0.000                                        
   307 Toporowicz Tadeusz              1    9              G -  7:52:15  1   1009.62  97.49  34-  4-  4  113.330  13.540                                        
   308 Kuźmiński Andrzej               3    8              G -  8:13:33  1   1009.26  97.81       4   2  134.787  13.540                                        
   309 Górniak Piotr                   2   50              G -  8:00:29  1   1009.08  98.13      21      121.577   0.000                                        
   310 Stawikowski Dawid               3   50              G -  8:09:04  1   1008.67  98.44       2   1  130.185  13.530                                        
   311 Kuźmiński Andrzej               3   33              G -  8:13:38  1   1008.63  98.76       5   2  134.787  13.520                                        
   312 Burkowski Paweł                 3   35              GSM  8:17:53  1   1008.49  99.08       7   2  139.054  13.520  36.04                                 
   313 Kuźmiński Andrzej               3   24              G -  8:13:41  1   1008.26  99.40       6   2  134.787  13.510                                        
   314 Widłak Adam                     3   15              G -  8:20:39  1   1008.22  99.71       7   1  141.806  13.510                                        
   315 Widłak Adam                     3   62              G -  8:20:40  1   1008.10 100.03       8   1  141.806  13.500                                        
   316 Wirtek Mariusz & Michał         3    1              GCM  8:10:28  1   1007.89 100.35  35-  5-  5  131.496  13.500  35.99                                 
   317 Górniak Piotr                   2   53              G -  8:00:44  1   1006.99 100.67      22      121.577   0.000                                        
   318 Szymaniak Jerzy                 2   97              G -  8:05:39  1   1006.63 100.98      56      126.483   0.000                                        
   319 Sobotka Sławomir                1    3              G -  7:58:02  1   1006.26 101.30  20-  3-  3  118.772  13.480                                        
   320 Górniak Piotr                   2    9              GSM  8:00:50  1   1006.15 101.62      23      121.577   0.000  35.94                                 
   321 Tarka Stanisław                 2   30              G -  8:07:48  1   1006.13 101.94      19      128.583   0.000                                        
   322 Tarka Stanisław                 2   57              G -  8:07:51  1   1005.73 102.26      20      128.583   0.000                                        
   323 Tarka Stanisław                 2   64              G -  8:07:52  1   1005.60 102.57      21      128.583   0.000                                        
   324 Widłak Adam                     3   45              GSM  8:21:02  1   1005.48 102.89       9   2  141.806  13.460  35.89                                 
   325 Lewandowski Kazimierz           3   14              GSM  8:10:13  1   1005.34 103.21       7   3  130.912  13.450  35.88                                 
   326 Szymaniak Jerzy                 2    1              G -  8:05:50  1   1005.16 103.53      57      126.483   0.000                                        
   327 Widłak Adam                     3   65              G -  8:21:05  1   1005.12 103.84      10   2  141.806  13.450                                        
   328 Widłak Adam                     3   82              G -  8:21:06  1   1005.00 104.16      11      141.806   0.000                                        
   329 Jobda Arkadiusz                 3    6              G -  8:18:35  1   1004.79 104.48       3   0  139.247  13.440                                        
   330 Rawski Witold                   1    8              G -  7:59:29  1   1003.50 104.80       2   1  119.901  13.430                                        
   331 Witkowski Tomasz                3   59              G -  8:30:43  1   1003.25 105.11       3   1  151.207  13.430                                        
   332 Bąbik Sławomir                  1   82              G -  8:01:29  1   1002.48 105.43       9   1  121.784  13.420                                        
   333 Wilczek Edward                  2   51              GSM  8:12:21  1   1002.44 105.75      12      132.673   0.000  35.78                                 
   334 Lewandowski Kazimierz           3   30              G -  8:10:38  1   1002.13 106.07       8   3  130.912  13.410                                        
   335 Lewandowski Kazimierz           3    8              GSM  8:10:40  1   1001.88 106.38       9   4  130.912  13.410  35.75                                 
   336 Puchała Sylwester               2   11              G -  8:06:24  1   1001.71 106.70      16      126.616   0.000                                        
   337 Arak Piotr                      1    1              GSM  8:00:37  1   1001.21 107.02      12      120.763   0.000  35.73                                 
   338 Górniak Piotr                   2    8              G -  8:01:35  1    999.95 107.34      24      121.577   0.000                                        
   339 Głażewski Jerzy                 3   12              GCM  8:19:07  1    999.83 107.65       3   3  139.093  13.390  35.70                                 
   340 Szklarz Marian                  3   13              GSM  8:18:51  1    999.78 107.97       5   3  138.820  13.380  35.69                                 
   341 Czasak Marcin                   2   10              G -  8:09:59  1    999.77 108.29       3   1  129.954  13.380                                        
   342 Golik Sławomir                  2   68              G -  8:08:11  1    999.76 108.61      21      128.153   0.000                                        
   343 Golik Sławomir                  2   71              G -  8:08:17  1    998.98 108.92      22      128.153   0.000                                        
   344 Łukasik Andrzej                 3   36              G -  8:15:45  1    998.92 109.24       8   1  135.604  13.360                                        
   345 Widłak Adam                     3   30              G -  8:21:58  1    998.87 109.56      12      141.806   0.000                                        
   346 Wojciechowski Andrzej           3  114              G -  8:13:52  1    998.34 109.88       9   2  133.644  13.350                                        
   347 Górniak Piotr                   2   23              G -  8:01:47  1    998.31 110.19      25      121.577   0.000                                        
   348 Bugalski Arkadiusz              1   83              G -  7:57:52  1    997.17 110.51  88-  1-  1  117.533  13.340                                        
   349 Burkowski Paweł                 3   19              G -  8:19:30  1    996.80 110.83       8   2  139.054  13.340                                        
   350 Wojciechowski Andrzej           3  158              G -  8:14:05  1    996.72 111.15      10   2  133.644  13.340                                        
   351 Burkowski Paweł                 3   41              G -  8:19:31  1    996.68 111.46       9   2  139.054  13.330                                        
   352 Posiewka Andrzej                2   46              G -  8:07:51  1    996.35 111.78       8   2  127.383  13.330                                        
   353 Bąbik Sławomir                  1   30              GSM  8:02:17  1    995.92 112.10      10   2  121.784  13.320  35.52                                 
   354 Bąbik Sławomir                  1    4              G -  8:02:20  1    995.51 112.42      11      121.784   0.000                                        
   355 Tarka Stanisław                 2   22              GCM  8:09:10  1    995.48 112.73      22      128.583   0.000  35.50                                 
   356 Grzegrzółka Jan                 3   72              G -  8:19:13  1    995.43 113.05       9   3  138.581  13.310                                        
   357 Łukasik Andrzej                 3   68              G -  8:16:15  1    995.26 113.37       9   1  135.604  13.300                                        
   358 Burkowski Paweł                 3   33              G -  8:19:45  1    995.02 113.69      10   2  139.054  13.300                                        
   359 Puchała Sylwester               2   57              G -  8:07:16  1    994.89 114.00      17      126.616   0.000                                        
   360 Stawikowski Dawid               3   55              G -  8:10:52  1    994.79 114.32       3   1  130.185  13.290                                        
   361 Burkowski Paweł                 3   55              G -  8:19:49  1    994.55 114.64      11      139.054   0.000                                        
   362 Grzegrzółka Jan                 3   35              G -  8:19:23  1    994.24 114.96      10   3  138.581  13.280                                        
   363 Burkowski Paweł                 3   84              G -  8:19:52  1    994.19 115.28      12      139.054   0.000                                        
   364 Grzegrzółka Jan                 3   53              G -  8:19:24  1    994.13 115.59      11      138.581   0.000                                        
   364 Grzegrzółka Jan                 3   42              G -  8:19:24  1    994.13 115.59      12      138.581   0.000                                        
   364 Grzegrzółka Jan                 3    4              G -  8:19:24  1    994.13 115.59      13      138.581   0.000                                        
   367 Szymaniak Jerzy                 2   15              G -  8:07:14  1    994.10 116.55      58      126.483   0.000                                        
   368 Kwiatkowski Andrzej             2   65              G -  8:11:06  1    994.01 116.86      12      130.315   0.000                                        
   368 Kwiatkowski Andrzej             2   23              G -  8:11:06  1    994.01 116.86      13      130.315   0.000                                        
   370 Szymaniak Jerzy                 2  106              G -  8:07:15  1    993.97 117.50      59      126.483   0.000                                        
   371 Burkowski Paweł                 3   75              G -  8:19:54  1    993.95 117.82      13      139.054   0.000                                        
   372 Burkowski Paweł                 3    8              GSM  8:19:55  1    993.83 118.13      14      139.054   0.000  35.28                                 
   373 Kwiatkowski Andrzej             2   85              G -  8:11:08  1    993.76 118.45      14      130.315   0.000                                        
   374 Burkowski Paweł                 3  101              G -  8:19:56  1    993.72 118.77      15      139.054   0.000                                        
   374 Burkowski Paweł                 3   15              GSM  8:19:56  1    993.72 118.77      16      139.054   0.000  35.26                                 
   376 Burkowski Paweł                 3   80              G -  8:19:57  1    993.60 119.40      17      139.054   0.000                                        
   377 Szymaniak Jerzy                 2  109              G -  8:07:18  1    993.58 119.72      60      126.483   0.000                                        
   378 Burkowski Paweł                 3    5              G -  8:19:58  1    993.48 120.04      18      139.054   0.000                                        
   379 Burkowski Paweł                 3   73              G -  8:19:59  1    993.36 120.36      19      139.054   0.000                                        
   380 Burkowski Paweł                 3   76              G -  8:20:02  1    993.01 120.67      20      139.054   0.000                                        
   381 Burkowski Paweł                 3   42              G -  8:20:03  1    992.89 120.99      21      139.054   0.000                                        
   382 Kwiatkowski Andrzej             2   94              GCM  8:11:15  1    992.88 121.31      15      130.315   0.000  35.15                                 
   383 Kwiatkowski Andrzej             2   36              GSM  8:11:17  1    992.62 121.63      16      130.315   0.000  35.14                                 
   384 Burkowski Paweł                 3   65              G -  8:20:06  1    992.53 121.94      22      139.054   0.000                                        
   385 Kwiatkowski Andrzej             2   44              G -  8:11:19  1    992.37 122.26      17      130.315   0.000                                        
   386 Markowski Krzysztof             3    9              G -  8:20:44  1    992.01 122.58       7   3  139.609  13.160                                        
   387 Kwiatkowski Andrzej             2  122              G -  8:11:23  1    991.87 122.90      18      130.315   0.000                                        
   388 Pindelski Krzysztof             2    5              GSM  8:09:03  1    991.48 123.21  48-  3-  3  127.950  13.150  35.08                                 
   389 Pindelski Krzysztof             2   27              G -  8:09:10  1    990.58 123.53       2   1  127.950  13.150                                        
   390 Grzegrzółka Jan                 3   83              G -  8:19:55  1    990.45 123.85      14      138.581   0.000                                        
   391 Kwiatkowski Andrzej             2   32              GCM  8:11:36  1    990.24 124.17      19      130.315   0.000  35.04                                 
   392 Grzegrzółka Jan                 3   56              G -  8:19:57  1    990.22 124.48      15      138.581   0.000                                        
   393 Arak Piotr                      1   59              G -  8:01:59  1    990.00 124.80      13      120.763   0.000                                        
   394 Burkowski Paweł                 3   87              GCM  8:20:30  1    989.71 125.12      23      139.054   0.000  35.00                                 
   395 Grzegrzółka Jan                 3   41              G -  8:20:03  1    989.51 125.44      16      138.581   0.000                                        
   396 Grzegrzółka Jan                 3   70              G -  8:20:04  1    989.39 125.75      17      138.581   0.000                                        
   396 Grzegrzółka Jan                 3   84              G -  8:20:04  1    989.39 125.75      18      138.581   0.000                                        
   398 Burkowski Paweł                 3   86              GSM  8:20:33  1    989.36 126.39      24      139.054   0.000  34.95                                 
   399 Jobda Arkadiusz                 3   45              G -  8:20:47  1    989.09 126.71       4   0  139.247  13.100                                        
   400 Burkowski Paweł                 3  110              G -  8:20:36  1    989.00 127.02      25      139.054   0.000                                        
   401 Jobda Arkadiusz                 3   18              G -  8:20:49  1    988.85 127.34       5   0  139.247  13.090                                        
   402 Krupa Łukasz                    3   42              G -  8:14:59  1    988.37 127.66       3   2  133.413  13.090                                        
   403 Grzegrzółka Jan                 3    1              G -  8:20:14  1    988.22 127.98      19      138.581   0.000                                        
   404 Wilczek Edward                  2   89              G -  8:14:17  1    988.01 128.30      13      132.673   0.000                                        
   405 Krupa Łukasz                    3   64              G -  8:15:02  1    988.00 128.61       4   2  133.413  13.070                                        
   406 Krupa Łukasz                    3   54              G -  8:15:12  1    986.78 128.93       5   2  133.413  13.070                                        
   407 Grzegrzółka Jan                 3   57              G -  8:20:28  1    986.58 129.25      20      138.581   0.000                                        
   408 Wirtek Mariusz & Michał         3   22              G -  8:13:18  1    986.47 129.57       2   1  131.496  13.060                                        
   409 Grzegrzółka Jan                 3   58              G -  8:20:29  1    986.46 129.88      21      138.581   0.000                                        
   410 Kwiatkowski Andrzej             2   79              G -  8:12:07  1    986.36 130.20      20      130.315   0.000                                        
   411 Grzegrzółka Jan                 3   93              G -  8:20:30  1    986.34 130.52      22      138.581   0.000                                        
   412 Grzegrzółka Jan                 3   64              GSM  8:20:31  1    986.23 130.84      23      138.581   0.000  34.77                                 
   413 Grzegrzółka Jan                 3   50              G -  8:20:32  1    986.11 131.15      24      138.581   0.000                                        
   414 Wilczek Edward                  2   11              G -  8:14:37  1    985.56 131.47      14      132.673   0.000                                        
   415 Wilczek Edward                  2   83              G -  8:14:38  1    985.44 131.79      15      132.673   0.000                                        
   416 Wojciechowski Andrzej           3  184              G -  8:15:38  1    985.33 132.11      11      133.644   0.000                                        
   417 Stawikowski Dawid               3   46              GSM  8:12:13  1    984.63 132.42       4   2  130.185  13.020  34.71                                 
   418 Stawikowski Dawid               3   21              GSM  8:12:15  1    984.39 132.74       5   3  130.185  13.010  34.70                                 
   419 Wojciechowski Andrzej           3   35              G -  8:15:46  1    984.37 133.06      12      133.644   0.000                                        
   420 Szymaniak Jerzy                 2   96              G -  8:08:30  1    984.30 133.38      61      126.483   0.000                                        
   421 Czasak Marcin                   2   47              GSM  8:12:02  1    984.25 133.69       4   2  129.954  13.000  34.66                                 
   421 Wojciechowski Andrzej           3  167              G -  8:15:47  1    984.25 133.69      13      133.644   0.000                                        
   423 Szymaniak Jerzy                 2   48              G -  8:08:35  1    983.67 134.33      62      126.483   0.000                                        
   424 Cięciwa Mariusz                 3   33              G -  8:14:31  1    983.65 134.65  23-  3-  3  132.317  12.980                                        
   425 Burkowski Paweł                 3   45              G -  8:21:26  1    983.18 134.96      26      139.054   0.000                                        
   425 Tarka Stanisław                 2   40              GSM  8:10:47  1    983.18 134.96      23      128.583   0.000  34.61                                 
   427 Szczepaniak Robert              1   59              G -  8:00:42  1    982.77 135.60      19      118.620   0.000                                        
   428 Burkowski Paweł                 3   10              G -  8:21:30  1    982.71 135.92      27      139.054   0.000                                        
   429 Szczepaniak Robert              1   37              G -  8:00:46  1    982.23 136.23      20      118.620   0.000                                        
   430 Lewandowski Kazimierz           3   15              GSM  8:13:17  1    982.21 136.55      10   5  130.912  12.950  34.54                                 
   431 Arak Piotr                      1   48              G -  8:03:01  1    981.68 136.87      14      120.763   0.000                                        
   432 Puchała Sylwester               2   76              G -  8:09:02  1    981.27 137.19      18      126.616   0.000                                        
   433 Wypustek Grzegorz               3    3              GSM  8:24:59  1    981.08 137.50  14-  4-  4  142.240  12.940  34.51                                 
   434 Arak Piotr                      1   57              G -  8:03:06  1    981.02 137.82      15      120.763   0.000                                        
   435 Puchała Sylwester               2   19              G -  8:09:07  1    980.63 138.14      19      126.616   0.000                                        
   436 Wilczek Edward                  2   44              G -  8:15:19  1    980.46 138.46      16      132.673   0.000                                        
   437 Puchała Sylwester               2   10              G -  8:09:13  1    979.87 138.77      20      126.616   0.000                                        
   438 Szklarz Marian                  3   12              GCM  8:21:42  1    979.68 139.09       6   4  138.820  12.920  34.44                                 
   439 Posiewka Andrzej                2   36              G -  8:10:02  1    979.62 139.41       9   2  127.383  12.910                                        
   439 Wilczek Edward                  2   84              G -  8:15:26  1    979.62 139.41      17      132.673   0.000                                        
   441 Posiewka Andrzej                2   45              G -  8:10:05  1    979.24 140.04      10   2  127.383  12.900                                        
   442 Wojciechowski Andrzej           3  162              G -  8:16:30  1    979.08 140.36      14      133.644   0.000                                        
   443 Górniak Piotr                   2   67              G -  8:04:12  1    978.88 140.68      26      121.577   0.000                                        
   444 Puchała Sylwester               2   30              G -  8:09:22  1    978.74 141.00      21      126.616   0.000                                        
   445 Wojciechowski Andrzej           3  121              G -  8:16:33  1    978.72 141.32      15      133.644   0.000                                        
   446 Wojciechowski Andrzej           3  180              G -  8:16:36  1    978.36 141.63      16      133.644   0.000                                        
   447 Górniak Piotr                   2   10              GCM  8:04:17  1    978.22 141.95      27      121.577   0.000  34.33                                 
   448 Burkowski Paweł                 3   64              G -  8:22:13  1    977.76 142.27      28      139.054   0.000                                        
   449 Czasak Marcin                   2    5              G -  8:12:55  1    977.71 142.59       5   2  129.954  12.860                                        
   450 Kwiatkowski Andrzej             2    1              G -  8:13:22  1    977.12 142.90      21      130.315   0.000                                        
   451 Kwiatkowski Andrzej             2   28              G -  8:13:23  1    977.00 143.22      22      130.315   0.000                                        
   452 Witkowski Tomasz                3   31              G -  8:34:48  1    976.79 143.54       4   1  151.207  12.850                                        
   453 Rawski Witold                   1   14              G -  8:02:46  1    976.66 143.86       3   1  119.901  12.840                                        
   454 Puchała Sylwester               2   37              G -  8:09:40  1    976.47 144.17      22      126.616   0.000                                        
   455 Witkowski Tomasz                3   29              G -  8:34:53  1    976.26 144.49       5   1  151.207  12.830                                        
   456 Witkowski Tomasz                3   30              GSM  8:34:55  1    976.05 144.81       6   2  151.207  12.830  34.21                                 
   457 Witkowski Tomasz                3    5              G -  8:34:58  1    975.74 145.13       7   2  151.207  12.830                                        
   458 Szpadzik Joanna i Marcin        1   51              G -  8:09:46  1    975.56 145.44       2   0  126.595  12.820                                        
   459 Toporowicz Tadeusz              1   11              G -  7:56:11  1    975.44 145.76       2   0  113.330  12.820                                        
   460 Górniak Piotr                   2   47              G -  8:04:39  1    975.35 146.08      28      121.577   0.000                                        
   461 Zieliński Jan                   2    8              G M  8:10:39  1    975.16 146.40  28-  3-  3  127.404  12.810                                        
   462 Szpadzik Joanna i Marcin        1   81              G -  8:09:50  1    975.06 146.71       3   0  126.595  12.800                                        
   463 Szpadzik Joanna i Marcin        1    8              GSM  8:09:51  1    974.93 147.03       4   1  126.595  12.800  34.12                                 
   464 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              G -  8:09:52  1    974.81 147.35       5   1  126.595  12.790                                        
   465 Posiewka Andrzej                2   85              GCM  8:10:42  1    974.62 147.67      11      127.383   0.000  34.10                                 
   466 Górniak Piotr                   2   32              G -  8:04:46  1    974.44 147.98      29      121.577   0.000                                        
   467 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              G -  8:09:56  1    974.31 148.30       6   1  126.595  12.780                                        
   468 Puchała Sylwester               2   34              G -  8:09:58  1    974.22 148.62      23      126.616   0.000                                        
   468 Puchała Sylwester               2   52              G -  8:09:58  1    974.22 148.62      24      126.616   0.000                                        
   470 Puchała Sylwester               2   47              G -  8:09:59  1    974.09 149.25      25      126.616   0.000                                        
   471 Puchała Sylwester               2   25              G -  8:10:00  1    973.97 149.57      26      126.616   0.000                                        
   472 Witkowski Tomasz                3   20              GSM  8:35:16  1    973.85 149.89       8   3  151.207  12.750  34.01                                 
   473 Chojnacki M. i  Z.              2   32              G -  8:11:36  1    973.19 150.21       9   2  128.072  12.750                                        
   474 Chojnacki M. i  Z.              2    4              GSM  8:11:38  1    972.95 150.52      10   3  128.072  12.740  33.98                                 
   475 Burkowski Paweł                 3    7              GSM  8:22:56  1    972.86 150.84      29      139.054   0.000  33.97                                 
   476 Szpadzik Joanna i Marcin        1  120              G -  8:10:09  1    972.69 151.16       7   1  126.595  12.730                                        
   477 Szymaniak Jerzy                 2  197              G -  8:10:07  1    972.07 151.48      63      126.483   0.000                                        
   478 Szymaniak Jerzy                 2   24              G -  8:10:09  1    971.83 151.79      64      126.483   0.000                                        
   479 Kuźmiński Andrzej               3   12              G -  8:18:42  1    971.79 152.11       7   2  134.787  12.720                                        
   480 Szymaniak Jerzy                 2  135              G -  8:10:10  1    971.70 152.43      65      126.483   0.000                                        
   481 Krupa Łukasz                    3   22              G -  8:17:27  1    970.63 152.75       6   2  133.413  12.710                                        
   482 Jaworski Mateusz                3    2              GCM  8:14:39  1    970.55 153.06  11-  1-  1  130.684  12.710  33.88                                 
   483 Szymaniak Jerzy                 2   31              G -  8:10:20  1    970.46 153.38      66      126.483   0.000                                        
   484 Sadowski Marek                  2   56              G -  8:11:15  1    970.42 153.70      20      127.368   0.000                                        
   485 Sadowski Marek                  2   50              G -  8:11:17  1    970.18 154.02      21      127.368   0.000                                        
   486 Krupa Łukasz                    3   11              G -  8:17:35  1    969.69 154.34       7   2  133.413  12.690                                        
   487 Szymaniak Jerzy                 2   69              G -  8:10:27  1    969.59 154.65      67      126.483   0.000                                        
   488 Szymaniak Jerzy                 2    2              G -  8:10:28  1    969.47 154.97      68      126.483   0.000                                        
   489 Tarka Stanisław                 2   41              G -  8:12:39  1    969.34 155.29      24      128.583   0.000                                        
   490 Sobotka Sławomir                1   15              GSM  8:02:33  1    969.17 155.61       2   1  118.772  12.670  33.78                                 
   491 Szymaniak Jerzy                 2   29              G -  8:10:32  1    968.97 155.92      69      126.483   0.000                                        
   492 Wypustek Grzegorz               3   14              GSM  8:26:49  1    968.83 156.24       2   2  142.240  12.660  33.76                                 
   493 Wypustek Grzegorz               3    7              GSM  8:26:51  1    968.61 156.56       3   3  142.240  12.650  33.74                                 
   494 Golik Sławomir                  2   55              G -  8:12:21  1    968.29 156.88      23      128.153   0.000                                        
   495 Głażewski Jerzy                 3    4              GSM  8:23:40  1    968.17 157.19       4   4  139.093  12.640  33.72                                 
   496 Markowski Krzysztof             3    1              GCM  8:24:14  1    967.94 157.51       8   4  139.609  12.640  33.70                                 
   497 Bąbik Sławomir                  1   60              G -  8:05:52  1    967.56 157.83      12      121.784   0.000                                        
   498 Wojciechowski Andrzej           3   76              GSM  8:18:08  1    967.50 158.15      17      133.644   0.000  33.68                                 
   499 Burkowski Paweł                 3   66              G -  8:23:45  1    967.33 158.46      30      139.054   0.000                                        
   499 Jobda Arkadiusz                 3   42              GSM  8:23:57  1    967.33 158.46       6   1  139.247  12.620  33.67                                 
   499 Jobda Arkadiusz                 3   73              GSM  8:23:57  1    967.33 158.46       7   2  139.247  12.620  33.67                                 
   502 Łukasik Andrzej                 3   66              G -  8:20:12  1    967.22 159.42      10   1  135.604  12.610                                        
   503 Zieliński Jan                   2   12              G M  8:11:44  1    967.14 159.73       2   2  127.404  12.610                                        
   504 Golik Sławomir                  2   67              G -  8:12:32  1    966.95 160.05      24      128.153   0.000                                        
   505 Sobotka Sławomir                1   20              GCM  8:02:55  1    966.28 160.37       3   2  118.772  12.600  33.59                                 
   506 Szymaniak Jerzy                 2  154              G -  8:10:55  1    966.13 160.69      70      126.483   0.000                                        
   507 Zieliński Jan                   2    2              G M  8:11:53  1    966.04 161.00       3   3  127.404  12.590                                        
   508 Tarka Stanisław                 2   31              G -  8:13:07  1    965.94 161.32      25      128.583   0.000                                        
   509 Wojciechowski Andrzej           3  171              G -  8:18:25  1    965.52 161.64      18      133.644   0.000                                        
   510 Puchała Sylwester               2   48              G -  8:11:09  1    965.43 161.96      27      126.616   0.000                                        
   510 Widłak Adam                     3   69              G -  8:26:53  1    965.43 161.96      13      141.806   0.000                                        
   512 Szymaniak Jerzy                 2   91              G -  8:11:03  1    965.15 162.59      71      126.483   0.000                                        
   513 Arak Piotr                      1   51              G -  8:05:12  1    964.56 162.91      16      120.763   0.000                                        
   514 Bąbik Sławomir                  1   81              G -  8:06:21  1    963.86 163.23      13      121.784   0.000                                        
   515 Puchała Sylwester               2   60              G -  8:11:27  1    963.23 163.54      28      126.616   0.000                                        
   516 Witkowski Tomasz                3   64              GCM  8:37:05  1    962.59 163.86       9   4  151.207  12.540  33.45                                 
   517 Kuźmiński Andrzej               3   27              G -  8:20:05  1    962.19 164.18       8   2  134.787  12.540                                        
   518 Wilczek Edward                  2   74              G -  8:17:56  1    961.86 164.50      18      132.673   0.000                                        
   519 Kuźmiński Andrzej               3   28              G -  8:20:08  1    961.85 164.81       9   2  134.787  12.530                                        
   520 Wojciechowski Andrzej           3  174              G -  8:19:00  1    961.47 165.13      19      133.644   0.000                                        
   521 Wirtek Mariusz & Michał         3   36              GSM  8:16:53  1    960.64 165.45       3   2  131.496  12.520  33.39                                 
   522 Szklarz Marian                  3   21              G -  8:24:33  1    960.36 165.77       7   4  138.820  12.520                                        
   523 Szpadzik Joanna i Marcin        1  108              G -  8:11:50  1    960.27 166.08       8   1  126.595  12.510                                        
   524 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    2              GSM  8:16:03  1    959.88 166.40       4   3  130.592  12.510  33.35                                 
   525 Rawski Witold                   1   19              G -  8:04:58  1    959.46 166.72       4   1  119.901  12.500                                        
   526 Bąbik Sławomir                  1   34              G -  8:06:56  1    959.43 167.04      14      121.784   0.000                                        
   527 Nowak Adam                      3   62              G -  8:38:24  1    959.19 167.36  63-  6-  6  151.936  12.490                                        
   528 Widłak Adam                     3   39              G -  8:27:52  1    959.01 167.67      14      141.806   0.000                                        
   529 Szpadzik Joanna i Marcin        1   15              G -  8:12:01  1    958.93 167.99       9   1  126.595  12.480                                        
   530 Jobda Arkadiusz                 3   64              G -  8:25:14  1    958.78 168.31       8   2  139.247  12.480                                        
   531 Witkowski Tomasz                3   47              GCM  8:37:48  1    958.22 168.63      10   5  151.207  12.470  33.26                                 
   532 Puchała Sylwester               2   46              G -  8:12:09  1    958.12 168.94      29      126.616   0.000                                        
   533 Witkowski Tomasz                3    9              G -  8:37:50  1    958.02 169.26      11      151.207   0.000                                        
   534 Witkowski Tomasz                3   10              G -  8:37:56  1    957.41 169.58      12      151.207   0.000                                        
   535 Szpadzik Joanna i Marcin        1   42              G -  8:12:14  1    957.36 169.90      10   1  126.595  12.450                                        
   536 Szpadzik Joanna i Marcin        1  104              G -  8:12:16  1    957.12 170.21      11      126.595   0.000                                        
   537 Tarka Stanisław                 2   50              GSM  8:14:30  1    956.01 170.53      26      128.583   0.000  33.18                                 
   538 Puchała Sylwester               2  112              G -  8:12:27  1    955.95 170.85      30      126.616   0.000                                        
   539 Puchała Sylwester               2   31              G -  8:12:28  1    955.83 171.17      31      126.616   0.000                                        
   540 Szklarz Marian                  3    9              G -  8:25:18  1    955.40 171.48       8   4  138.820  12.430                                        
   541 Szymaniak Jerzy                 2   68              G -  8:12:24  1    955.31 171.80      72      126.483   0.000                                        
   542 Arak Piotr                      1   58              GCM  8:06:26  1    955.15 172.12      17      120.763   0.000  33.12                                 
   543 Szczepaniak Robert              1    6              G -  8:04:13  1    954.94 172.44      21      118.620   0.000                                        
   544 Arak Piotr                      1   11              G -  8:06:31  1    954.52 172.75      18      120.763   0.000                                        
   545 Jobda Arkadiusz                 3   50              G -  8:25:54  1    954.40 173.07       9   2  139.247  12.410                                        
   546 Jobda Arkadiusz                 3   53              G -  8:26:04  1    953.31 173.39      10   2  139.247  12.400                                        
   547 Jobda Arkadiusz                 3   83              GSM  8:26:07  1    952.99 173.71      11      139.247   0.000  33.06                                 
   548 Witkowski Tomasz                3   24              G -  8:38:41  1    952.89 174.02      13      151.207   0.000                                        
   549 Witkowski Tomasz                3   33              G -  8:38:43  1    952.69 174.34      14      151.207   0.000                                        
   550 Bielski Jacek                   3   32              G -  8:20:01  1    952.36 174.66  35-  1-  1  133.346  12.380                                        
   551 Szpadzik Joanna i Marcin        1   68              G -  8:12:57  1    952.20 174.98      12      126.595   0.000                                        
   552 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12              G -  8:12:59  1    951.96 175.29      13      126.595   0.000                                        
   553 Widłak Adam                     3   13              G -  8:29:11  1    950.55 175.61      15      141.806   0.000                                        
   554 Sekuła Wiesław                  3   16              GSM  8:18:15  1    949.75 175.93       8   3  131.303  12.360  32.97                                 
   555 Szymaniak Jerzy                 2   59              G -  8:13:11  1    949.69 176.25      73      126.483   0.000                                        
   556 Szymaniak Jerzy                 2   57              G -  8:13:14  1    949.34 176.56      74      126.483   0.000                                        
   557 Szymaniak Jerzy                 2  157              GCM  8:13:20  1    948.62 176.88      75      126.483   0.000  32.93                                 
   558 Jobda Arkadiusz                 3   17              GSM  8:26:52  1    948.12 177.20      12      139.247   0.000  32.92                                 
   559 Górniak Piotr                   2   68              GSM  8:08:15  1    947.97 177.52      30      121.577   0.000  32.90                                 
   560 Wilczek Edward                  2   46              G -  8:20:04  1    947.21 177.83      19      132.673   0.000                                        
   561 Pindelski Krzysztof             2    9              G -  8:15:08  1    946.84 178.15       3   1  127.950  12.330                                        
   562 Górniak Piotr                   2   20              G -  8:08:25  1    946.74 178.47      31      121.577   0.000                                        
   563 Puchała Sylwester               2  106              G -  8:13:45  1    946.66 178.79      32      126.616   0.000                                        
   564 Wilczek Edward                  2   17              G -  8:20:17  1    945.75 179.10      20      132.673   0.000                                        
   565 Bąbik Sławomir                  1   36              G -  8:08:47  1    945.65 179.42      15      121.784   0.000                                        
   566 Burkowski Paweł                 3   56              G -  8:27:08  1    945.09 179.74      31      139.054   0.000                                        
   567 Burkowski Paweł                 3   17              G -  8:27:10  1    944.87 180.06      32      139.054   0.000                                        
   568 Grzegrzółka Jan                 3   69              GSM  8:26:49  1    943.91 180.38      25      138.581   0.000  32.79                                 
   569 Szpadzik Joanna i Marcin        1   92              G -  8:14:23  1    942.04 180.69      14      126.595   0.000                                        
   570 Burkowski Paweł                 3  119              G -  8:27:41  1    941.57 181.01      33      139.054   0.000                                        
   571 Górniak Piotr                   2   58              G -  8:09:09  1    941.36 181.33      32      121.577   0.000                                        
   572 Szpadzik Joanna i Marcin        1   14              GCM  8:14:35  1    940.64 181.65      15      126.595   0.000  32.74                                 
   573 Czasak Marcin                   2   39              GSM  8:18:11  1    940.45 181.96       6   3  129.954  12.270  32.72                                 
   574 Górniak Piotr                   2   12              G -  8:09:17  1    940.39 182.28      33      121.577   0.000                                        
   575 Posiewka Andrzej                2   75              G -  8:15:29  1    940.21 182.60      12      127.383   0.000                                        
   576 Grzegrzółka Jan                 3   26              GSM  8:27:30  1    939.53 182.92      26      138.581   0.000  32.69                                 
   577 Kuźmiński Andrzej               3   13              G -  8:23:51  1    937.00 183.23      10   2  134.787  12.250                                        
   578 Cięciwa Mariusz                 3   46              GSM  8:21:13  1    936.98 183.55       2   1  132.317  12.250  32.66                                 
   579 Widłak Adam                     3   19              G -  8:31:22  1    936.84 183.87      16      141.806   0.000                                        
   580 Cięciwa Mariusz                 3   45              G -  8:21:21  1    936.10 184.19       3   1  132.317  12.240                                        
   581 Szpadzik Joanna i Marcin        1   95              G -  8:15:18  1    935.66 184.50      16      126.595   0.000                                        
   582 Nowak Adam                      3   52              G -  8:42:27  1    935.28 184.82       2   0  151.936  12.230                                        
   583 Markowski Krzysztof             3   38              G -  8:29:22  1    934.67 185.14       9   4  139.609  12.220                                        
   584 Nowak Adam                      3   49              G -  8:42:35  1    934.51 185.46       3   0  151.936  12.220                                        
   585 Tarka Stanisław                 2   59              G -  8:17:36  1    934.47 185.77      27      128.583   0.000                                        
   586 Grzegrzółka Jan                 3   14              G -  8:28:20  1    934.25 186.09      27      138.581   0.000                                        
   587 Toporowicz Tadeusz              1   24              G -  8:01:20  1    934.04 186.41       3   0  113.330  12.210                                        
   588 Golik Sławomir                  2   39              GCM  8:17:13  1    933.95 186.73      25      128.153   0.000  32.53                                 
   589 Golik Sławomir                  2   30              G -  8:17:15  1    933.72 187.04      26      128.153   0.000                                        
   590 Golik Sławomir                  2   29              G -  8:17:26  1    932.47 187.36      27      128.153   0.000                                        
   591 Wirtek Mariusz & Michał         3   41              G -  8:21:05  1    932.05 187.68       4   2  131.496  12.190                                        
   592 Widłak Adam                     3    8              G -  8:32:16  1    931.30 188.00      17      141.806   0.000                                        
   593 Wirtek Mariusz & Michał         3   35              G -  8:21:19  1    930.51 188.31       5   2  131.496  12.180                                        
   594 Nowak Adam                      3   86              G -  8:43:22  1    930.03 188.63       4   0  151.936  12.170                                        
   595 Górniak Piotr                   2   39              G -  8:11:00  1    928.07 188.95      34      121.577   0.000                                        
   595 Kuźmiński Andrzej               3    9              G -  8:25:14  1    928.07 188.95      11      134.787   0.000                                        
   597 Nowak Adam                      3   53              G -  8:43:50  1    927.38 189.58       5   0  151.936  12.160                                        
   598 Wilczek Edward                  2   54              GSM  8:23:06  1    927.14 189.90      21      132.673   0.000  32.41                                 
   599 Dąbrowski Tomasz                1   47              G -  8:07:16  1    925.98 190.22       4   0  117.846  12.150                                        
   600 Wypustek Grzegorz               3    6              GSM  8:33:56  1    924.04 190.54       4   4  142.240  12.140  32.38                                 
   601 Burkowski Paweł                 3   57              G -  8:30:31  1    923.85 190.85      34      139.054   0.000                                        
   602 Toporowicz Tadeusz              1   26              G -  8:02:41  1    923.76 191.17       4   0  113.330  12.130                                        
   603 Sadowski Marek                  2   44              G -  8:17:53  1    923.74 191.49      22      127.368   0.000                                        
   604 Nowak Adam                      3   25              G -  8:44:31  1    923.53 191.81       6   0  151.936  12.120                                        
   605 Sadowski Marek                  2   42              G -  8:17:58  1    923.18 192.12      23      127.368   0.000                                        
   606 Rawski Witold                   1   35              GCM  8:09:54  1    923.03 192.44       5   2  119.901  12.110  32.31                                 
   607 Jobda Arkadiusz                 3   39              G -  8:30:55  1    922.68 192.76      13      139.247   0.000                                        
   608 Rawski Witold                   1   28              G -  8:09:59  1    922.43 193.08       6   2  119.901  12.100                                        
   608 Wojciechowski Andrzej           3   79              GSM  8:24:53  1    922.43 193.08      20      133.644   0.000  32.28                                 
   610 Jobda Arkadiusz                 3   59              G -  8:31:05  1    921.66 193.71      14      139.247   0.000                                        
   611 Woźniak Wit                     3   61              GCM  8:33:45  1    921.55 194.03  60-  3-  3  141.689  12.090  32.24                                 
   612 Jobda Arkadiusz                 3   87              G -  8:31:09  1    921.25 194.35      15      139.247   0.000                                        
   613 Grzegrzółka Jan                 3   12              G -  8:30:27  1    921.11 194.67      28      138.581   0.000                                        
   614 Jobda Arkadiusz                 3   44              GSM  8:31:12  1    920.95 194.98      16      139.247   0.000  32.20                                 
   615 Grzegrzółka Jan                 3   51              G -  8:30:30  1    920.80 195.30      29      138.581   0.000                                        
   616 Widłak Adam                     3   31              G -  8:34:02  1    920.62 195.62      18      141.806   0.000                                        
   617 Szklarz Marian                  3   15              GSM  8:30:48  1    920.56 195.94       9   5  138.820  12.060  32.17                                 
   618 Grzegrzółka Jan                 3   87              G -  8:30:33  1    920.50 196.25      30      138.581   0.000                                        
   619 Arak Piotr                      1   54              GSM  8:11:13  1    920.33 196.57      19      120.763   0.000  32.14                                 
   620 Łukasik Andrzej                 3   62              G -  8:27:26  1    919.77 196.89      11      135.604   0.000                                        
   621 Witkowski Tomasz                3   18              G -  8:44:25  1    919.66 197.21      15      151.207   0.000                                        
   622 Arak Piotr                      1    8              GCM  8:11:19  1    919.63 197.52      20      120.763   0.000  32.10                                 
   623 Woźniak Wit                     3   33              GCM  8:34:12  1    918.87 197.84       2   2  141.689  12.030  32.09                                 
   624 Woźniak Wit                     3    2              GCM  8:34:16  1    918.47 198.16       3   3  141.689  12.030  32.08                                 
   625 Szymaniak Jerzy                 2  145              G -  8:17:44  1    918.32 198.48      76      126.483   0.000                                        
   626 Stawikowski Dawid               3   30              G -  8:21:52  1    917.66 198.79       6   3  130.185  12.020                                        
   627 Łukasik Andrzej                 3   70              GSM  8:27:49  1    917.38 199.11      12      135.604   0.000  32.04                                 
   628 Sekuła Wiesław                  3   39              G -  8:23:12  1    916.92 199.43       9   3  131.303  12.010                                        
   629 Szpadzik Joanna i Marcin        1    7              GCM  8:18:05  1    916.80 199.75      17      126.595   0.000  32.01                                 
   630 Sekuła Wiesław                  3   13              GSM  8:23:20  1    916.07 200.06      10   4  131.303  12.000  32.00                                 
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                              
   631 Lewandowski Kazimierz           3   54              G -  8:22:57  1    915.79   0.00      11      130.912   0.000                                        
   632 Kuźmiński Andrzej               3   47              G -  8:27:15  1    915.36   0.00      12      134.787   0.000                                        
   633 Puchała Sylwester               2   71              G -  8:18:20  1    915.30   0.00      33      126.616   0.000                                        
   634 Kuźmiński Andrzej               3   40              G -  8:27:18  1    915.05   0.00      13      134.787   0.000                                        
   635 Markowski Krzysztof             3   36              GCM  8:32:45  1    913.97   0.00      10      139.609   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 22.08.20 Głogowiec                                
            Open 10 z całosci [ 1]                                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Szymaniak       Jerzy           2   198   10    76   149.54     
              2 Tarka           Stanisław       2    68   10    27   149.16     
              3 Górniak         Piotr           2    82   10    34   147.78     
              4 Szczepaniak     Robert          1    79   10    21   144.95     
              5 Golik           Sławomir        2    65   10    27   144.89     
              6 Sadowski        Marek           2    73   10    23   144.50     
              7 Kwiatkowski     Andrzej         2   105   10    22   143.58     
              8 Wilczek         Edward          2    79   10    21   143.37     
              9 Puchała         Sylwester       2   101   10    32   143.31     
             10 Arak            Piotr           1    56   10    20   142.55     
             11 Wojciechowski   Andrzej         3   175   10    20   139.46     
             12 Posiewka        Andrzej         2    47   10    12   138.76     
             13 Bąbik           Sławomir        1    70   10    15   138.38     
             14 Widłak          Adam            3    72   10    18   138.08     
             15 Lewandowski     Kazimierz       3    44   10    10   137.49     
             16 Łukasik         Andrzej         3    75   10    12   136.62     
             17 Burkowski       Paweł           3   107   10    34   136.51     
             18 Grzegrzółka     Jan             3    99   10    30   136.33     
             19 Chojnacki       M. i  Z.        2    55   10    10   135.90     
             20 Kuźmiński       Andrzej         3    47   10    11   132.90     
             21 Sekuła          Wiesław         3    60   10    10   132.44     
             22 Jobda           Arkadiusz       3    74   10    16   131.44     
             23 Witkowski       Tomasz          3    71   10    15   131.08     
             24 Szpadzik Joanna Marcin          1    94   10    17   128.98     
             25 Markowski       Krzysztof       3    39    9     9   121.62     
             26 Szklarz         Marian          3    22    9     9   118.25     
             27 Krupa           Łukasz          3    42    7     7    92.26     
             28 Czasak          Marcin          2    43    6     6    79.77     
             29 Stawikowski     Dawid           3    42    6     6    78.92     
             30 Rawski          Witold          1    66    6     6    76.90     
             31 Nowak           Adam            3    63    6     6    73.39     
             32 Wirtek Mariusz  Michał          3    35    5     5    63.45     
             33 Lewandowski Jer i Marcin        3    79    4     4    56.06     
             34 Głażewski       Jerzy           3    20    4     4    55.10     
             35 Dąbrowski       Tomasz          1   102    4     4    53.01     
             36 Toporowicz      Tadeusz         1    34    4     4    50.70     
             37 Wypustek        Grzegorz        3    14    4     4    50.39     
             38 Sobotka         Sławomir        1    20    3     3    38.75     
             39 Pindelski       Krzysztof       2    48    3     3    38.63     
             40 Zieliński       Jan             2    28    3     3    38.01     
             41 Cięciwa         Mariusz         3    23    3     3    37.47     
             42 Woźniak         Wit             3    60    3     3    36.15     
             43 Wojciechowski   Jarosław        3    40    2     2    28.26     
             44 Walczak         Dariusz         1    55    1     1    13.95     
             45 Borkowski       Jerzy           1    36    1     1    13.89     
             46 Krzcot          Marcin          1    26    1     1    13.77     
             47 Bugalski        Arkadiusz       1    88    1     1    13.34     
             48 Jaworski        Mateusz         3    11    1     1    12.71     
             49 Bielski         Jacek           3    35    1     1    12.38     
             50 Szczepaniak     Ludwik          1    22    0     0     0.00     
             51 Jaworski        Krzysztof       2    32    0     0     0.00     
             52 Więsik          Dariusz         3    28    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Open 10 z całosci [ 1]                                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szymaniak       Jerzy           2 10   10    149.54  38.4            
    2 ---- Tarka           Stanisław       2 10   10    149.16  39.7            
    3 ---- Górniak         Piotr           2 10   10    147.78  41.5            
    4 ---- Szczepaniak     Robert          1 10   10    144.95  26.6            
    5 ---- Golik           Sławomir        2 10   10    144.89  41.5            
    6 ---- Sadowski        Marek           2 10   10    144.50  31.5            
    7 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2 10   10    143.58  21.0            
    8 ---- Wilczek         Edward          2 10   10    143.37  26.6            
    9 ---- Puchała         Sylwester       2 10   10    143.31  31.7            
   10 ---- Arak            Piotr           1 10   10    142.55  35.7            
   11 ---- Wojciechowski   Andrzej         3 10   10    139.46  11.4            
   12 ---- Posiewka        Andrzej         2 10   10    138.76  25.5            
   13 ---- Bąbik           Sławomir        1 10   10    138.38  21.4            
   14 ---- Widłak          Adam            3 10   10    138.08  25.0            
   15 ---- Lewandowski     Kazimierz       3 10   10    137.49  22.7            
   16 ---- Łukasik         Andrzej         3 10   10    136.62  16.0            
   17 ---- Burkowski       Paweł           3 10   10    136.51  31.8            
   18 ---- Grzegrzółka     Jan             3 10   10    136.33  30.3            
   19 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2 10   10    135.90  18.2            
   20 ---- Kuźmiński       Andrzej         3 10   10    132.90  23.4            
   21 ---- Sekuła          Wiesław         3 10   10    132.44  16.7            
   22 ---- Jobda           Arkadiusz       3 10   10    131.44  21.6            
   23 ---- Witkowski       Tomasz          3 10   10    131.08  21.1            
   24 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1 10   10    128.98  18.1            
   25 ---- Markowski       Krzysztof       3  9    9    121.62  23.1            
   26 ---- Szklarz         Marian          3  9    9    118.25  40.9            
   27 ---- Krupa           Łukasz          3  7    7     92.26  16.7            
   28 ---- Czasak          Marcin          2  6    6     79.77  14.0            
   29 ---- Stawikowski     Dawid           3  6    6     78.92  14.3            
   30 ---- Rawski          Witold          1  6    6     76.90   9.1            
   31 ---- Nowak           Adam            3  6    6     73.39   9.5            
   32 ---- Wirtek Mariusz  Michał          3  5    5     63.45  14.3            
   33 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  4    4     56.06   5.1            
   34 ---- Głażewski       Jerzy           3  4    4     55.10  20.0            
   35 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  4    4     53.01   3.9            
   36 ---- Toporowicz      Tadeusz         1  4    4     50.70  11.8            
   37 ---- Wypustek        Grzegorz        3  4    4     50.39  28.6            
   38 ---- Sobotka         Sławomir        1  3    3     38.75  15.0            
   39 ---- Pindelski       Krzysztof       2  3    3     38.63   6.3            
   40 ---- Zieliński       Jan             2  3    3     38.01  10.7            
   41 ---- Cięciwa         Mariusz         3  3    3     37.47  13.0            
   42 ---- Woźniak         Wit             3  3    3     36.15   5.0            
   43 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  2    2     28.26   5.0            
   44 ---- Walczak         Dariusz         1  1    1     13.95   1.8            
   45 ---- Borkowski       Jerzy           1  1    1     13.89   2.8            
   46 ---- Krzcot          Marcin          1  1    1     13.77   3.8            
   47 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  1    1     13.34   1.1            
   48 ---- Jaworski        Mateusz         3  1    1     12.71   9.1            
   49 ---- Bielski         Jacek           3  1    1     12.38   2.9            
   50 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   0.0            
   51 ---- Jaworski        Krzysztof       2  0    0      0.00   0.0            
   52 ---- Więsik          Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Open 5 z całości [ 3]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szymaniak       Jerzy           2  5    5     74.90  38.4            
    2 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     74.90  39.7            
    3 ---- Górniak         Piotr           2  5    5     74.52  41.5            
    4 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     73.67  26.6            
    5 ---- Golik           Sławomir        2  5    5     73.25  41.5            
    6 ---- Sadowski        Marek           2  5    5     73.20  31.5            
    7 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  5    5     72.91  21.0            
    8 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     72.66  26.6            
    9 ---- Arak            Piotr           1  5    5     72.42  35.7            
   10 ---- Puchała         Sylwester       2  5    5     72.37  31.7            
   11 ---- Posiewka        Andrzej         2  5    5     71.58  25.5            
   12 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     70.71  22.7            
   13 ---- Bąbik           Sławomir        1  5    5     70.64  21.4            
   14 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     70.61  11.4            
   15 ---- Widłak          Adam            3  5    5     70.40  25.0            
   16 ---- Łukasik         Andrzej         3  5    5     70.20  16.0            
   17 ---- Markowski       Krzysztof       3  5    5     69.97  23.1            
   18 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  5    5     69.56  18.2            
   19 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     69.41  31.8            
   20 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  5    5     69.35  23.4            
   21 ---- Jobda           Arkadiusz       3  5    5     68.91  21.6            
   22 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     68.70  30.3            
   23 ---- Sekuła          Wiesław         3  5    5     68.67  16.7            
   24 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     68.32  40.9            
   25 ---- Witkowski       Tomasz          3  5    5     67.66  21.1            
   26 ---- Czasak          Marcin          2  5    5     67.50  14.0            
   27 ---- Stawikowski     Dawid           3  5    5     66.90  14.3            
   28 ---- Krupa           Łukasz          3  5    5     66.86  16.7            
   29 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     66.03  18.1            
   30 ---- Rawski          Witold          1  5    5     64.80   9.1            
   31 ---- Wirtek Mariusz  Michał          3  5    5     63.45  14.3            
   32 ---- Nowak           Adam            3  5    5     61.27   9.5            
   33 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  4    4     56.06   5.1            
   34 ---- Głażewski       Jerzy           3  4    4     55.10  20.0            
   35 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  4    4     53.01   3.9            
   36 ---- Toporowicz      Tadeusz         1  4    4     50.70  11.8            
   37 ---- Wypustek        Grzegorz        3  4    4     50.39  28.6            
   38 ---- Sobotka         Sławomir        1  3    3     38.75  15.0            
   39 ---- Pindelski       Krzysztof       2  3    3     38.63   6.3            
   40 ---- Zieliński       Jan             2  3    3     38.01  10.7            
   41 ---- Cięciwa         Mariusz         3  3    3     37.47  13.0            
   42 ---- Woźniak         Wit             3  3    3     36.15   5.0            
   43 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  2    2     28.26   5.0            
   44 ---- Walczak         Dariusz         1  1    1     13.95   1.8            
   45 ---- Borkowski       Jerzy           1  1    1     13.89   2.8            
   46 ---- Krzcot          Marcin          1  1    1     13.77   3.8            
   47 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  1    1     13.34   1.1            
   48 ---- Jaworski        Mateusz         3  1    1     12.71   9.1            
   49 ---- Bielski         Jacek           3  1    1     12.38   2.9            
   50 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   0.0            
   51 ---- Jaworski        Krzysztof       2  0    0      0.00   0.0            
   52 ---- Więsik          Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane 15/5 [ 4]                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szymaniak       Jerzy           2  5    5     73.41  38.4            
    2 ---- Górniak         Piotr           2  5    5     72.97  41.5            
    3 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     72.50  26.6            
    4 ---- Sadowski        Marek           2  5    5     72.34  31.5            
    5 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     69.62  39.7            
    6 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     68.41  22.7            
    7 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     67.01  31.8            
    8 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     66.49  30.3            
    9 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     65.97  40.9            
   10 ---- Witkowski       Tomasz          3  5    5     64.96  21.1            
   11 ---- Arak            Piotr           1  5    5     63.77  35.7            
   12 ---- Jobda           Arkadiusz       3  5    5     62.06  21.6            
   13 ---- Głażewski       Jerzy           3  4    4     55.10  20.0            
   14 ---- Markowski       Krzysztof       3  4    4     54.61  23.1            
   15 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  4    4     52.97  11.4            
   16 ---- Sekuła          Wiesław         3  4    4     51.79  16.7            
   17 ---- Wypustek        Grzegorz        3  4    4     50.39  28.6            
   18 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  3    3     41.24   5.1            
   19 ---- Posiewka        Andrzej         2  3    3     40.84  25.5            
   20 ---- Golik           Sławomir        2  3    3     40.23  41.5            
   21 ---- Stawikowski     Dawid           3  3    3     40.08  14.3            
   22 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  3    3     40.01  18.2            
   23 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  3    3     39.50  21.0            
   24 ---- Wilczek         Edward          2  3    3     39.12  26.6            
   25 ---- Czasak          Marcin          2  3    3     38.94  14.0            
   26 ---- Zieliński       Jan             2  3    3     38.01  10.7            
   27 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  3    3     37.08  18.1            
   28 ---- Woźniak         Wit             3  3    3     36.15   5.0            
   29 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  2    2     28.21  23.4            
   30 ---- Krupa           Łukasz          3  2    2     27.63  16.7            
   31 ---- Widłak          Adam            3  2    2     27.22  25.0            
   32 ---- Bąbik           Sławomir        1  2    2     26.94  21.4            
   33 ---- Łukasik         Andrzej         3  2    2     26.36  16.0            
   34 ---- Rawski          Witold          1  2    2     26.03   9.1            
   35 ---- Wirtek Mariusz  Michał          3  2    2     26.02  14.3            
   36 ---- Sobotka         Sławomir        1  2    2     25.27  15.0            
   37 ---- Krzcot          Marcin          1  1    1     13.77   3.8            
   38 ---- Pindelski       Krzysztof       2  1    1     13.15   6.3            
   39 ---- Jaworski        Mateusz         3  1    1     12.71   9.1            
   40 ---- Cięciwa         Mariusz         3  1    1     12.25  13.0            
   41 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   2.8            
   42 ---- Walczak         Dariusz         1  0    0      0.00   1.8            
   43 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   0.0            
   44 ---- Toporowicz      Tadeusz         1  0    0      0.00  11.8            
   45 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  0    0      0.00   1.1            
   46 ---- Jaworski        Krzysztof       2  0    0      0.00   0.0            
   47 ---- Puchała         Sylwester       2  0    0      0.00  31.7            
   48 ---- Bielski         Jacek           3  0    0      0.00   2.9            
   49 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   9.5            
   50 ---- Więsik          Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   51 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  0    0      0.00   5.0            
   52 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  0    0      0.00   3.9            

 
                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem                                     
                             Hod Sek  Knk  Punkty                               
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Szczepaniak Robert      156   1   8   308.69                               
   2 Górniak Piotr           245   2   8   297.78                               
   3 Burkowski Paweł         357   3   7   247.60                               
   4 Szymaniak Jerzy         348   2   6   228.69                               
   5 Tarka Stanisław         632   2   6   218.81                               
   6 Grzegrzółka Jan         308   3   6   210.00                               
   7 Sadowski Marek          219   2   5   192.91                               
   8 Lewandowski Kazimierz   416   3   5   182.43                               
   9 Szklarz Marian          364   3   5   175.93                               
  10 Witkowski Tomasz        368   3   5   173.24                               
  11 Arak Piotr              141   1   5   170.04                               
  12 Jobda Arkadiusz         377   3   5   165.52                               
  13 Głażewski Jerzy         306   3   4   146.94                               
  14 Markowski Krzysztof     317   3   4   145.64                               
  15 Wojciechowski Andrzej   337   3   4   141.26                               
  16 Sekuła Wiesław          331   3   4   138.12                               
  17 Wypustek Grzegorz       352   3   4   134.39                               
  18 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   3   109.97                               
  19 Posiewka Andrzej        636   2   3   108.90                               
  20 Golik Sławomir          206   2   3   107.26                               
  21 Stawikowski Dawid       384   3   3   106.87                               
  22 Chojnacki M. i  Z.      204   2   3   106.68                               
  23 Kwiatkowski Andrzej     205   2   3   105.33                               
  24 Wilczek Edward          221   2   3   104.34                               
  25 Czasak Marcin           423   2   3   103.83                               
  26 Szpadzik Joanna i Marc  162   1   3    98.87                               
  27 Woźniak Wit              15   3   3    96.41                               
  28 Kuźmiński Andrzej       360   3   2    75.23                               
  29 Krupa Łukasz            310   3   2    73.68                               
  30 Widłak Adam             378   3   2    72.58                               
  31 Bąbik Sławomir          165   1   2    71.83                               
  32 Łukasik Andrzej         385   3   2    70.30                               
  33 Rawski Witold           116   1   2    69.42                               
  34 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   2    69.38                               
  35 Sobotka Sławomir        172   1   2    67.37                               
  36 Krzcot Marcin           169   1   1    36.73                               
  37 Pindelski Krzysztof     210   2   1    35.08                               
  38 Jaworski Mateusz        380   3   1    33.88                               
  39 Cięciwa Mariusz         391   3   1    32.66