PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Godenstorf III z dnia 01.08.20                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:14:21.  N 10:05:14.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  761.024 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   225                           
      5.Ilość konkursów.......................:   57                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1148.90                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   864.35                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,52,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:20,37,53                         
     10.Czas trwania konkursu.................:3 godz. 45 min. 42 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  80.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja GMP [ 2]                                                
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │    7   │   83   │   23  │27.71│      
          │ 2  │ Baniocha                │    4   │   41   │    8  │19.51│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   11   │  101   │   26  │25.74│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   22   │  225   │   57  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 12. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                
                                      z lotu Godenstorf III, w dniu 01.08.20                                                                                    
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Dąbrowski Tomasz                1   11              GSM 16:52:11  1   1148.90   4.44  16-  4-  3  749.293  80.000                                        
     2 Myszkowski Zenon                1   19              GCM 17:15:46  1   1104.12   8.89  25-  7-  5  746.125  79.710   8.889                                
     3 Dąbrowski Tomasz                1    7              GCM 17:21:50  1   1098.94  13.33       2   2  749.293  79.430  13.333                                
     4 Dąbrowski Tomasz                1   52                - 17:35:22  1   1077.55  17.78       3      749.293   0.000                                        
     5 Wojciechowski Andrzej           3   10              G - 17:54:24  1   1070.48  22.22  18-  9-  5  764.752   0.000                                        
     6 Wojciechowski Andrzej           3    3              GSM 17:57:17  1   1066.18  26.67       2   1  764.752  78.570                                        
     7 Wojciechowski Andrzej           3   32              GSM 18:03:08  1   1057.55  31.11       3   2  764.752  78.290                                        
     8 Wojciechowski Andrzej           3   17              G - 18:05:11  1   1054.56  35.56       4      764.752   0.000                                        
     9 Łukasik Andrzej                 3   31              GSM 18:16:15  1   1041.09  40.00  20-  3-  2  766.504  77.710                                        
    10 Grzegrzółka Jan                 3   25              GCM 18:27:08  1   1030.65  44.44  11-  3-  3  770.029  77.430  44.444                                
    11 Górniak Piotr                   2   18              GSM 18:12:51  1   1027.38  48.89   9-  4-  1  752.917  77.140                                        
    12 Myszkowski Zenon                1    2              GCM 18:09:13  1   1023.19  53.33       2   2  746.125  76.860  53.333                                
    13 Myszkowski Zenon                1   15              GCM 18:10:10  1   1021.86  57.78       3   3  746.125  76.570  57.778                                
    14 Sekuła Wiesław                  3    9              GCM 18:28:13  1   1019.43  62.22   9-  3-  3  762.756  76.290  62.222                                
    15 Wojciechowski Andrzej           3   30              GSM 18:30:14  1   1019.35  66.67       5   3  764.752  76.000                                        
    16 Myszkowski Zenon                1   27              G - 18:11:58  1   1019.34  71.11       4      746.125   0.000                                        
    17 Wojciechowski Jarosław          3    2              GCM 18:32:32  1   1016.30  75.56  12-  3-  3  764.799  75.430  75.556                                
    18 Dąbrowski Tomasz                1    3              GSM 18:21:29  1   1010.53  80.00       4   3  749.293  75.140                                        
    19 Łukasik Andrzej                 3   86              GSM 18:39:21  1   1009.42  84.44       2   2  766.504  74.860                                        
    20 Grzegrzółka Jan                 3   14              GCM 18:46:28  1   1004.65  88.89       2   2  770.029  74.570  88.889                                
    21 Grzegrzółka Jan                 3    8              GSM 18:52:41  1    996.57  93.33       3   3  770.029  74.290                                        
    22 Burkowski Paweł                 3    7              GCM 18:54:04  1    995.40  97.78   7-  1-  1  770.504  74.000  97.778                                
    23 Myszkowski Zenon                1    4              GSM 18:30:24  1    994.30 102.22       5   4  746.125  73.710                                        
    24 Jobda Arkadiusz                 3    8              GCM 18:55:55  1    993.05 106.67   5-  1-  1  770.526  73.430 106.667                                
    25 Nowak Adam                      3    3              GC- 19:09:45  1    991.79 111.11   5-  2-  0  783.263   0.000                                        
    26 Borkowski Jerzy                 1   23              GSM 18:38:52  1    984.08 115.56   8-  2-  2  746.783  72.860                                        
    27 Sekuła Wiesław                  3   12              GCM 18:55:08  1    984.03 120.00       2   2  762.756  72.570 120.000                                
    28 Sekuła Wiesław                  3    4              GCM 18:57:26  1    981.12 124.44       3   3  762.756  72.290 124.444                                
    29 Górniak Piotr                   2  100                - 18:48:31  1    979.70 128.89       2      752.917   0.000                                        
    30 Łukasik Andrzej                 3   61             RG - 19:03:01  1    978.91 133.33       3      766.504   0.000                                        
    31 Nowak Adam                      3    6              GC- 19:23:00  1    975.42 137.78       2      783.263   0.000                                        
    32 Wojciechowski Jarosław          3   20              GCM 19:07:03  1    971.73 142.22       2   2  764.799  71.140 142.222                                
    33 Rawski Witold                   1   22              GSM 18:55:03  1    969.29 146.67  17-  7-  4  751.245  70.860                                        
    34 Rawski Witold                   1   30              G - 18:55:50  1    968.31 151.11       2      751.245   0.000                                        
    35 Kwiatkowski Andrzej             2   37              GCM 19:07:18  1    967.33 155.56  13-  3-  3  761.580  70.290 155.556                                
    36 Kwiatkowski Andrzej             2   41              GSM 19:10:38  1    963.25 160.00       2   2  761.580  70.000                                        
    37 Rawski Witold                   1   28              G - 19:01:31  1    961.27 164.44       3      751.245   0.000                                        
    38 Wojciechowski Andrzej           3   11              G - 19:17:02  1    959.50 168.89       6      764.752   0.000                                        
    39 Rawski Witold                   1   51                - 19:04:17  1    957.87 173.33       4      751.245   0.000                                        
    40 Kwiatkowski Andrzej             2   73              GCM 19:19:49  1    952.19 177.78       3   3  761.580  68.860 177.778                                
    41 Rawski Witold                   1   23              GCM 19:09:52  1    951.10 182.22       5   2  751.245  68.570 182.222                                
    42 Tokarski Waldemar Michał        1    8              GCM 19:18:42  1    938.00 186.67   5-  2-  2  749.178  68.290 186.667                                
    43 Wojciechowski Andrzej           3   13              GSM 19:52:28  1    918.66 191.11       7   4  764.752  68.000                                        
    44 Górniak Piotr                   2   42                - 19:39:50  1    918.38 195.56       3      752.917   0.000                                        
    45 Myszkowski Zenon                1   33              G - 19:33:06  1    917.63 200.00       6      746.125   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
    46 Borkowski Jerzy                 1   27             RGSM 19:38:29  1    912.40 204.44       2   2  746.783  67.140                                        
    47 Wojciechowski Andrzej           3    2              GCM 19:58:40  1    911.87 208.89       8   5  764.752  66.860                                        
    48 Rawski Witold                   1    6              GCM 19:47:49  1    907.50 213.33       6   3  751.245  66.570                                        
    49 Rawski Witold                   1   12              GCM 19:48:46  1    906.46 217.78       7   4  751.245  66.290                                        
    50 Górniak Piotr                   2    7                - 19:53:44  1    903.07 222.22       4      752.917   0.000                                        
    51 Wojciechowski Jarosław          3   64              GSM 20:19:29  1    889.84 226.67       3   3  764.799  65.710                                        
    52 Markowski Krzysztof             3    5              GCM 20:26:50  1    889.52 231.11   4-  1-  1  771.062  65.430                                        
    53 Tokarski Waldemar Michał        1    3              GCM 20:12:10  1    879.15 235.56       2   2  749.178  65.140                                        
    54 Wojciechowski Andrzej           3   33              GCM 20:34:26  1    874.57 240.00       9      764.752   0.000                                        
    55 Walczak Dariusz                 1    7              GCM 20:16:03  1    874.49 244.44   7-  1-  1  748.608  64.570                                        
    56 Myszkowski Zenon                1   23              GSM 20:20:19  1    867.27 248.89       7   5  746.125  64.290                                        
    57 Sadowski Marek                  2   51                - 20:37:53  1    864.35 253.33  12-  1-  0  758.799   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
    58 Myszkowski Zenon                1   32              G - 20:30:42  1    856.93   0.00       8      746.125   0.000                                        
    59 Sadowski Marek                  2    5              GCM  5:43:17  2   5:46:15   0.00       2      758.799   0.000                                        
    60 Jobda Arkadiusz                 3    5              GCM  6:02:35  2   5:49:55   0.00       2      770.526   0.000                                        
    61 Borkowski Jerzy                 1    2              GCM  5:32:18  2   5:51:17   0.00       3      746.783   0.000                                        
    62 Kwiatkowski Andrzej             2   70              GCM  5:58:16  2   5:57:32   0.00       4      761.580   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 01.08.20 Godenstorf III                           
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    16    3     4   238.18     
              2 Wojciechowski   Andrzej         3    18    3     7   234.55     
              3 Myszkowski      Zenon           1    25    3     6   231.28     
              4 Grzegrzółka     Jan             3    11    3     3   222.55     
              5 Łukasik         Andrzej         3    20    3     3   219.99     
              6 Sekuła          Wiesław         3     9    3     3   216.00     
              7 Górniak         Piotr           2     9    3     3   210.54     
              8 Rawski          Witold          1    17    3     5   203.27     
              9 Kwiatkowski     Andrzej         2    13    3     3   200.73     
             10 Wojciechowski   Jarosław        3    12    2     2   142.91     
             11 Nowak           Adam            3     5    2     2   140.36     
             12 Burkowski       Paweł           3     7    1     1    72.36     
             13 Jobda           Arkadiusz       3     5    1     1    71.64     
             14 Borkowski       Jerzy           1     8    1     1    70.91     
             15 Tokarski Waldem Michał          1     5    1     1    65.09     
             16 Walczak         Dariusz         1     7    0     0     0.00     
             17 Włodarczyk      Paweł           1     5    0     0     0.00     
             18 Sadowski        Marek           2    12    0     0     0.00     
             19 Głażewski       Jerzy           3     5    0     0     0.00     
             20 Markowski       Krzysztof       3     4    0     0     0.00     
             21 Pych            Mariusz         3     5    0     0     0.00     
             22 Czasak          Marcin          2     7    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3  5  3   66   2889.94  30.7                                                           
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3  5  3   66   2867.21  27.2                                                           
    3    3 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3  5  3   66   2830.81  35.6                                                           
    4    4 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5  3  7  3  7  3  5  3   64   2808.49  37.3                                                           
    5    5 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5  5  7  2  7  3  5  3   65   2681.08  24.6                                                           
    6    7 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3  2  3   63   2577.15  21.2                                                           
    7    8 Rawski          Witold          1  2  7  7  7  5  5  7  3  7  3  3  3   59   2544.66  18.9                                                           
    8    6 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5  4  5  3  7  3  4  2   61   2505.07  25.1                                                           
    9    9 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  5  5  7  1  6  2  5  3   62   2476.93  24.8                                                           
   10   10 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5  5  5  3  7  1  2  1   57   2220.28  30.1                                                           
   11   11 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  5  5  7  3  3  2  2  0   55   2138.43  21.0                                                           
   12   12 Sekuła          Wiesław         3  2  3  7  7  5  5  4  3  2  2  4  3   47   2128.37  14.6                                                           
   13   13 Czasak          Marcin          2  5  7  7  7  5  5  7  3  1  1  1  0   49   1871.07  23.8                                                           
   14   14 Arak            Piotr           1  7  7  7 --  5  5  3  3  7  1 -- --   45   1719.43  22.2                                                           
   15   15 Pindelski       Krzysztof       2  1  7  7  7  5  5  6  3  1  1  0 --   43   1713.58  16.8                                                           
   16   16 Walczak         Dariusz         1  5  7  6  7  5  2  2  3  2  3  0  0   42   1626.29  14.1                                                           
   17   17 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5  1  5  1  5  1 -- --   46   1600.08  25.8                                                           
   18   18 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  4 --  7 --  7 -- -- --   46   1526.63  31.3                                                           
   19   19 Widłak          Adam            3  4  1  7  7  4  3  4  2  2 --  3 --   37   1463.95  14.9                                                           
   20   20 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  5  4  4  0  2 -- -- --   43   1448.59  19.2                                                           
   21   21 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5  2  7 -- -- -- -- --   42   1443.55  36.7                                                           
   22   22 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  4  0  2  3  2  1 -- --   40   1405.65  21.0                                                           
   23   23 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  5 --  7 -- -- -- -- --   40   1326.81  31.1                                                           
   24   24 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  3 -- -- --  7  1 -- --   39   1291.28  30.9                                                           
   25   25 Bielski         Jacek           3  6  7  7  6  2 --  1  3  4  1 -- --   37   1242.02  24.4                                                           
   26   26 Woźniak         Wit             3 -- --  7  7  5 -- -- --  7 -- -- --   26   1052.46  31.8                                                           
   27   27 Włodarczyk      Paweł           1  7  6  5  7 --  1  3  0  3 --  1  0   33    979.37  19.4                                                           
   28   28 Sotek           Mariusz         1  7  1  7  7  4 -- --  1 -- -- -- --   27    949.50  16.4                                                           
   29   29 Pych            Mariusz         3  7  7  7  3  1  0  2 --  2 --  3  0   32    944.05  31.6                                                           
   30   36 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  7  3  4  0  2  0  0  2 --  1   21    898.83   9.5                                                           
   31   30 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  2 -- -- -- -- -- -- --   30    881.37  25.8                                                           
   32   31 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3  7  2  0  1  6  2  0  1 -- --   24    854.47   5.2                                                           
   33   32 Szleżanowski    Piotr           1  7  7  7  7  2 -- -- -- -- -- -- --   30    854.10  25.5                                                           
   34   33 Jaworski        Mateusz         3  4  7  7  2  2  3  0  1  0  0 -- --   26    849.60  13.6                                                           
   35   34 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  7  7  0 --  5  0 -- -- -- --   29    840.97  14.5                                                           
   36   35 Gaszewski       Michał          3  7  7  3  2  3 --  2  1  4 -- -- --   29    829.06  16.8                                                           
   37   41 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --  1  0  3  1  1   16    804.41   7.8                                                           
   38   37 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  0 -- -- -- -- -- -- --   28    757.39  26.2                                                           
   39   38 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1  1  0  1  0  0   19    755.71   7.6                                                           
   40   39 Szymaniak       Jerzy           2  3  7  7  7  0 --  2 -- -- -- -- --   26    750.17  10.9                                                           
   41   40 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0 -- -- -- -- -- -- --   28    746.80  16.3                                                           
   42   42 Kowalski        Paweł           2  7  3  7  5  0 --  4 -- -- -- -- --   26    730.82  16.6                                                           
   43   43 Krupa           Łukasz          3  7  5  7  6  1 -- -- -- -- -- -- --   26    695.23  18.4                                                           
   44   44 Głażewski       Jerzy           3  1  4  6  3  2  2  1  0  0  0  0  0   19    635.60   5.9                                                           
   45   45 Bąbik           Sławomir        1  4  6  3  6 -- --  3 --  1 -- -- --   23    611.61  10.0                                                           
   46   46 Szklarz         Marian          3  7  7  5  4  1 -- -- -- -- -- -- --   24    597.98  32.3                                                           
   47   47 Golik           Sławomir        2 -- --  4  7  1 --  4 --  0 -- -- --   16    578.63  11.0                                                           
   48   48 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  7  3  0 --  4  0  0  0 -- --   18    569.89   7.8                                                           
   49   49 Belka           Stanisław       1 --  1  3  7 -- -- -- --  4  0 -- --   15    505.77  10.3                                                           
   50   50 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7  4  3  1 --  0 --  1 -- -- --   17    466.86   7.8                                                           
   51   51 Okrasa          Stanisław       3  0  4  3  3  0 --  4 --  1 --  0 --   15    452.14   3.6                                                           
   52   53 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0  0  0  2  1  1   10    429.27   6.9                                                           
   53   58 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --  1 --  0 --  2    9    428.77   8.7                                                           
   54   52 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --  0 --  0  0 --   12    389.53   5.2                                                           
   55   54 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7  3  2 -- -- -- -- -- -- -- --   13    319.85  17.9                                                           
   56   55 Witkowski       Tomasz          3  0  7  2  3 -- -- -- -- -- -- -- --   12    310.88  12.0                                                           
   57   56 Oracz           Paweł           2  7  2  3  2 -- -- -- -- -- -- -- --   14    294.91  13.6                                                           
   58   57 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- -- -- -- -- -- --    7    291.87   6.7                                                           
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1  0 -- -- -- --    4    116.04   3.0                                                           
   60   60 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --  1  0 --  0 -- --    3    106.50   1.4                                                           
   61   61 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- -- -- -- -- -- --    4     80.92   2.5                                                           
   62   62 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                           
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- -- -- -- --    1     32.97   3.1                                                           
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                           

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  5  3   54   2487.69  30.7                                                           
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  5  3   54   2483.09  27.2                                                           
    3    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  3  5  3  5  3  5  3   52   2414.54  37.3                                                           
    4    4 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  4  3   53   2396.48  35.6                                                           
    5    5 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3  5  3   53   2304.93  24.6                                                           
    6    6 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  2  3   51   2224.86  21.2                                                           
    7    7 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  4  4  3  5  3  3  2   49   2134.42  25.1                                                           
    8    9 Rawski          Witold          1  0  5  5  5  5  5  5  3  2  3  2  3   43   2034.11  18.9                                                           
    9   10 Sekuła          Wiesław         3  2  3  5  5  5  5  4  3  2  2  4  3   43   1985.76  14.6                                                           
   10    8 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  1  2  1   47   1944.43  30.1                                                           
   11   11 Sadowski        Marek           2  4  5  5  5  5  5  5  3  1  2  2  0   42   1759.72  21.0                                                           
   12   12 Czasak          Marcin          2  5  5  5  5  5  5  5  3  1  1  1  0   41   1631.73  23.8                                                           
   13   14 Górniak         Piotr           2  5  5  5  3  5  2  5  0  3  1  5  1   40   1550.57  24.8                                                           
   14   13 Pindelski       Krzysztof       2  1  5  5  5  5  5  5  3  1  1  0 --   36   1514.16  16.8                                                           
   15   15 Walczak         Dariusz         1  3  5  5  5  5  2  2  3  2  3  0  0   35   1448.54  14.1                                                           
   16   16 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5  1  4  1  5  1 -- --   37   1345.29  25.8                                                           
   17   17 Widłak          Adam            3  2  1  5  5  4  3  3  2  2 --  3 --   30   1260.03  14.9                                                           
   18   18 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  4  3  0  2 -- -- --   34   1200.64  19.2                                                           
   19   19 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  5  2  1  3  5  0 -- --   31   1175.55  22.2                                                           
   20   20 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  3 --  5 --  5 -- -- --   33   1095.39  31.3                                                           
   21   21 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  2 --  1  3  4  1 -- --   31   1094.58  24.4                                                           
   22   22 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  1  5 -- -- -- -- --   31   1083.58  36.7                                                           
   23   23 Kurek           Wiesław         3  5  5  4  5  4  0  0  3  1  1 -- --   28   1049.17  21.0                                                           
   24   24 Glinka          Dariusz         1  5  2  5  5  5 --  5 -- -- -- -- --   27    976.61  31.1                                                           
   25   25 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2 -- -- --  5  1 -- --   28    945.22  30.9                                                           
   26   26 Włodarczyk      Paweł           1  5  5  5  5 --  1  3  0  3 --  1  0   28    865.47  19.4                                                           
   27   27 Woźniak         Wit             3 -- --  5  5  5 -- -- --  5 -- -- --   20    847.06  31.8                                                           
   28   31 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  5  3  4  0  2  0  0  2 --  1   19    833.86   9.5                                                           
   29   28 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0  2 --  2 --  3  0   26    818.96  31.6                                                           
   30   34 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --  1  0  3  1  1   16    804.41   7.8                                                           
   31   29 Sotek           Mariusz         1  5  1  5  5  4 -- --  1 -- -- -- --   21    773.91  16.4                                                           
   32   30 Gaszewski       Michał          3  5  5  3  2  3 --  2  1  4 -- -- --   25    767.75  16.8                                                           
   33   32 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1  1  0  1  0  0   19    755.71   7.6                                                           
   34   33 Jaworski        Mateusz         3  4  5  5  2  2  3  0  1  0  0 -- --   22    745.55  13.6                                                           
   35   35 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  0 --  5  0 -- -- -- --   24    683.97  14.5                                                           
   36   36 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  2 -- -- -- -- -- -- --   22    663.54  25.8                                                           
   37   37 Szleżanowski    Piotr           1  5  5  5  5  2 -- -- -- -- -- -- --   22    647.29  25.5                                                           
   38   38 Kowalski        Paweł           2  5  3  5  5  0 --  4 -- -- -- -- --   22    630.25  16.6                                                           
   39   39 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- -- --   21    564.37  18.4                                                           
   40   40 Szklarz         Marian          3  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- -- --   20    536.36  32.3                                                           
   41   41 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0 -- -- -- -- -- -- --   20    535.28  16.3                                                           
   42   42 Głażewski       Jerzy           3  1  4  4  2  2  2  1  0  0  0  0  0   16    528.24   5.9                                                           
   43   43 Bąbik           Sławomir        1  3  5  3  5 -- --  2 --  1 -- -- --   19    515.18  10.0                                                           
   44   44 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  4  0 -- -- -- -- -- -- --   19    502.03  26.2                                                           
   45   45 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  5  3  0 --  4  0  0  0 -- --   16    501.84   7.8                                                           
   46   46 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5  4  0 --  1 -- -- -- -- --   17    485.00  10.9                                                           
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  1  3  5 -- -- -- --  4  0 -- --   13    439.64  10.3                                                           
   48   48 Golik           Sławomir        2 -- --  4  5  1 --  2 --  0 -- -- --   12    433.40  11.0                                                           
   49   49 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5  4  3  1 --  0 --  1 -- -- --   15    432.67   7.8                                                           
   50   51 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0  0  0  2  1  1   10    429.27   6.9                                                           
   51   54 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --  1 --  0 --  2    9    428.77   8.7                                                           
   52   50 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --  0 --  0  0 --   12    389.53   5.2                                                           
   53   52 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  1  0  0  1  2  2  0  0 -- --    7    317.85   5.2                                                           
   54   53 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- -- -- -- -- -- --    7    291.91   6.7                                                           
   55   55 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  3  2 -- -- -- -- -- -- -- --   11    281.98  17.9                                                           
   56   56 Witkowski       Tomasz          3  0  5  2  3 -- -- -- -- -- -- -- --   10    274.29  12.0                                                           
   57   57 Oracz           Paweł           2  5  2  3  2 -- -- -- -- -- -- -- --   12    270.69  13.6                                                           
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  1  3  3  0 --  1 --  0 --  0 --    8    259.45   3.6                                                           
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1  0 -- -- -- --    4    116.04   3.0                                                           
   60   60 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- -- -- -- -- -- --    4     80.92   2.5                                                           
   61   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                           
   62   62 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  1  0 --  0 -- --    1     35.62   1.4                                                           
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- -- -- -- --    1     32.97   3.1                                                           
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                           

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    2 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1  3  4  5  1  5  3  5  3  5  3   43   2065.67  37.3                                                           
    2    1 Łukasik         Andrzej         3  3  5  5  3  5  4  4  3  3  3  3  2   43   1942.34  35.6                                                           
    3    3 Myszkowski      Zenon           1  4  1  5  4  4  5  4  3  3  3  2  3   41   1942.62  30.7                                                           
    4    4 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5  2  4  3  5  1  3  4  3  4  3   40   1879.22  27.2                                                           
    5    5 Burkowski       Paweł           3  4  4  4  5  3  4  3  3  5  1  1  1   38   1553.97  30.1                                                           
    6    6 Czasak          Marcin          2  3  4  5  4  5  3  5  3  1  1  1  0   35   1414.08  23.8                                                           
    7    7 Sekuła          Wiesław         3  0  2  3  4  3  5  3  3  2  2  4  3   34   1684.04  14.6                                                           
    8    8 Grzegrzółka     Jan             3  4  5  3  2  3  2  2  2  2  3  2  3   33   1439.93  21.2                                                           
    9    9 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1  5  3  5  1  5  2  3  3  1  3   32   1558.09  24.6                                                           
   10   13 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3  4  5  3  1  2  3  1  3  1  2   30   1365.48  25.1                                                           
   11   10 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  4  4  5  4  3  1  1  0 --   29   1244.88  16.8                                                           
   12   11 Sadowski        Marek           2  1  5  5  1  3  2  5  2  1  2  2  0   29   1165.01  21.0                                                           
   13   12 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5  4  4  5  1  2  1  4  1 -- --   29   1097.30  25.8                                                           
   14   15 Górniak         Piotr           2  5  1  4  0  3  2  5  0  3  1  3  1   28   1104.62  24.8                                                           
   15   14 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1  1  3  5  0 -- --   28    966.46  22.2                                                           
   16   16 Rawski          Witold          1  0  0  3  1  5  5  2  2  1  3  2  2   26   1390.86  18.9                                                           
   17   17 Bielski         Jacek           3  2  5  4  2  2 --  1  3  4  1 -- --   24    895.24  24.4                                                           
   18   18 Michniewski     Tomasz          3  2  4  5  1  4  4  3  0  1 -- -- --   24    889.14  19.2                                                           
   19   19 Tarka           Stanisław       2  5  2  3  3  2 --  4 --  5 -- -- --   24    781.04  31.3                                                           
   20   20 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4  4  2  4  1  3 -- -- -- -- --   23    735.00  36.7                                                           
   21   21 Widłak          Adam            3  1  1  5  3  2  3  3  2  0 --  2 --   22    952.21  14.9                                                           
   22   22 Glinka          Dariusz         1  5  1  3  2  5 --  5 -- -- -- -- --   21    754.61  31.1                                                           
   23   23 Pych            Mariusz         3  3  4  3  3  1  0  2 --  2 --  3  0   21    699.14  31.6                                                           
   24   24 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5  2  0 -- -- --  5  1 -- --   21    632.65  30.9                                                           
   25   25 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  3  1  1  1  3  2  3  0  0   19    845.93  14.1                                                           
   26   26 Kurek           Wiesław         3  5  1  3  3  2  0  0  3  1  1 -- --   19    752.96  21.0                                                           
   27   27 Wilczek         Edward          2  4  4  5  3  2 -- -- -- -- -- -- --   18    536.16  25.8                                                           
   28   28 Włodarczyk      Paweł           1  2  2  3  5 --  1  1  0  2 --  1  0   17    575.30  19.4                                                           
   29   29 Szklarz         Marian          3  4  5  4  3  1 -- -- -- -- -- -- --   17    451.06  32.3                                                           
   30   30 Jaworski        Mateusz         3  0  3  5  1  2  2  0  1  0  0 -- --   14    565.15  13.6                                                           
   31   33 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  3  2  2 --  1  0  3  1  1   13    701.89   7.8                                                           
   32   31 Woźniak         Wit             3 -- --  3  5  5 -- -- --  0 -- -- --   13    583.44  31.8                                                           
   33   32 Puchała         Sylwester       2  5  0  5  3  0 -- -- -- -- -- -- --   13    371.18  26.2                                                           
   34   34 Gaszewski       Michał          3  0  2  1  1  2 --  2  1  3 -- -- --   12    449.18  16.8                                                           
   35   35 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1  2  4  0 --  3  0 -- -- -- --   12    367.16  14.5                                                           
   36   36 Kowalski        Paweł           2  2  0  4  2  0 --  2 -- -- -- -- --   10    310.39  16.6                                                           
   37   37 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2  5  0  0 -- -- -- -- -- -- --   10    263.80  16.3                                                           
   38   38 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  2  2 -- -- -- -- -- -- -- --   10    243.69  17.9                                                           
   39   39 Markowski       Krzysztof       3  0  1  0  0  3  2  1  1  0  1  0  0    9    471.51   7.6                                                           
   40   40 Belka           Stanisław       1 --  0  0  5 -- -- -- --  4  0 -- --    9    306.54  10.3                                                           
   41   44 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  1  0  2  0  2  0  0  2 --  1    8    439.73   9.5                                                           
   42   41 Krupa           Łukasz          3  0  1  4  2  1 -- -- -- -- -- -- --    8    286.67  18.4                                                           
   43   42 Sotek           Mariusz         1  3  0  1  2  2 -- --  0 -- -- -- --    8    261.28  16.4                                                           
   44   43 Szleżanowski    Piotr           1  3  1  0  3  1 -- -- -- -- -- -- --    8    226.59  25.5                                                           
   45   46 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  2  1 --  0  0  0  2  0  1    7    338.73   6.9                                                           
   46   45 Głażewski       Jerzy           3  0  0  1  1  2  2  1  0  0  0  0  0    7    305.66   5.9                                                           
   47   47 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1  0  2  0  3 --  0 --  0  0 --    6    244.09   5.2                                                           
   48   48 Golik           Sławomir        2 -- --  1  2  1 --  2 --  0 -- -- --    6    219.14  11.0                                                           
   49   49 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2  1  1  1 --  0 --  0 -- -- --    6    172.83   7.8                                                           
   50   50 Oracz           Paweł           2  2  2  1  1 -- -- -- -- -- -- -- --    6    126.31  13.6                                                           
   51   51 Nowak           Adam            3  0  1  1  1  1  0 --  1 --  0 --  0    5    219.29   8.7                                                           
   52   52 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  1 -- -- -- -- -- -- --    5    188.60   6.7                                                           
   53   53 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  3  0  0 --  2  0  0  0 -- --    5    182.30   7.8                                                           
   54   54 Witkowski       Tomasz          3  0  4  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    5    109.28  12.0                                                           
   55   55 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  0  0  0  0  1  2  0  0 -- --    4    197.22   5.2                                                           
   56   56 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  2  1  0 --  0 -- -- -- -- --    3    109.93  10.9                                                           
   57   57 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  1  0  0 -- -- -- -- -- -- --    2     52.79   2.5                                                           
   58   58 Bąbik           Sławomir        1  0  1  0  0 -- --  1 --  0 -- -- --    2     52.06  10.0                                                           
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  1  0 -- -- -- --    1     36.42   3.0                                                           
   60   60 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  1  0 --  0 --  0 --  0 --    1     35.06   3.6                                                           
   61   61 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- -- -- -- --    1     32.97   3.1                                                           
   62   62 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                           
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   1.2                                                           
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0 -- --    0      0.00   1.4                                                           

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa 5/50 [18]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    2 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  5  3   24   1550.07  10.8                                                           
    2    1 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  5  3   24   1547.93  12.9                                                           
    3    3 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  4  3   23   1463.24  15.1                                                           
    4    4 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5  3  0  3  0  3  5  3   22   1457.13  18.0                                                           
    5    5 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5  5  0  2  0  3  5  3   23   1396.94  10.1                                                           
    6    7 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  2  3   21   1336.63   7.9                                                           
    7    9 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2  4  3   22   1320.43   7.3                                                           
    8    6 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  2  3   21   1317.96   7.6                                                           
    9    8 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5  4  0  3  0  3  3  2   20   1252.97   9.7                                                           
   10   11 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  2  1   17   1017.24  11.0                                                           
   11   10 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2  2  0   17   1012.99   7.4                                                           
   12   12 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  1  0   15    893.02   9.6                                                           
   13   13 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  0 --   14    849.10   6.1                                                           
   14   14 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5  2  0  3  0  3  0  0   13    802.04   5.3                                                           
   15   15 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5  2  0  0  0  1  5  1   14    799.65  13.2                                                           
   16   16 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4  3  0  2  0 --  3 --   12    670.33   5.5                                                           
   17   18 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  3 --  1  0  3  1  1   11    655.26   5.9                                                           
   18   17 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5  2  0  3  0  0 -- --   10    608.57   9.7                                                           
   19   19 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4  0  0  3  0  1 -- --    8    522.56   7.1                                                           
   20   20 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5  4  0  0  0 -- -- --    9    496.48   7.4                                                           
   21   21 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5  1  0  1  0  1 -- --    8    483.52   6.8                                                           
   22   24 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4  0  0  0  0  2 --  1    7    440.13   3.6                                                           
   23   22 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3  2  0  1  0  1  0  0    7    417.04   2.8                                                           
   24   23 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2 --  0  3  0  1 -- --    6    389.72   6.6                                                           
   25   25 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2  3  0  1  0  0 -- --    6    343.86   4.3                                                           
   26   26 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5  1  0 -- -- -- -- --    6    340.29  16.7                                                           
   27   30 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1 --  0  0  0  2  1  1    5    309.94   3.5                                                           
   28   27 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4 -- --  1 -- -- -- --    5    298.21   9.9                                                           
   29   28 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5 --  0 -- -- -- -- --    5    292.57  19.7                                                           
   30   29 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5 -- -- --  0 -- -- --    5    291.77   7.5                                                           
   31   39 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1  0 --  1 --  0 --  2    4    271.13   3.9                                                           
   32   31 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1  0  0 --  0 --  3  0    4    221.90  11.1                                                           
   33   32 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3 --  0  1  0 -- -- --    4    215.44   6.2                                                           
   34   33 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  2  0  0  0  0  0  0    4    207.27   1.6                                                           
   35   34 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1  0  2  0  0 -- --    3    196.59   1.3                                                           
   36   35 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  2 -- -- --  0  1 -- --    3    189.56  12.5                                                           
   37   36 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  3 --  0 --  0 -- -- --    3    159.06  12.0                                                           
   38   37 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0  3 --  0 --  0  0 --    3    154.58   1.7                                                           
   39   38 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3 -- -- -- -- -- -- --    3    151.60   2.9                                                           
   40   40 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2 -- -- -- -- -- -- --    2    112.60   6.6                                                           
   41   41 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --  1  0  0  0 --  1  0    2    104.39   7.3                                                           
   42   42 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2 -- -- -- -- -- -- --    2     98.60  12.5                                                           
   43   43 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1 --  0 --  0 -- -- --    1     55.07   0.9                                                           
   44   44 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- --    1     53.90   6.1                                                           
   45   45 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- --    1     50.38  11.8                                                           
   46   46 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1 --  0 --  0 -- -- --    1     49.55   0.6                                                           
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 -- -- -- --  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                           
   48   48 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.8                                                           
   49   49 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 -- --  0 --  0 -- -- --    0      0.00   1.7                                                           
   50   50 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 -- --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   51   51 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                           
   52   52 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   6.8                                                           
   53   53 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00  15.2                                                           
   54   54 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   4.9                                                           
   55   55 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   2.8                                                           
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.6                                                           
   57   57 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.9                                                           
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0 --  0 --  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                           
   59   59 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.9                                                           
   60   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   61   61 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --    0      0.00   2.3                                                           
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                           

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa Open [19]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  5  3   24   1558.53   9.1                                                           
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  5  3   24   1556.49   7.8                                                           
    3    3 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  5  3   24   1525.72  10.0                                                           
    4    4 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5  3  0  3  0  3  5  3   22   1466.02  10.6                                                           
    5    5 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5  5  0  2  0  3  5  3   23   1406.85   7.2                                                           
    6    6 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  3  3   22   1371.44   7.2                                                           
    7    8 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  2  3   21   1336.63   6.0                                                           
    8    9 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2  4  3   22   1329.35   6.8                                                           
    9    7 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5  4  0  3  0  3  4  2   21   1309.59   7.8                                                           
   10   10 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5  5  0  1  0  2  5  3   21   1255.54   4.8                                                           
   11   12 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  2  1   17   1017.24   6.6                                                           
   12   11 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2  2  0   17   1012.99   5.8                                                           
   13   13 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  1  0   15    893.02   8.0                                                           
   14   14 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5  5  0  3  0  1 -- --   14    856.88   5.5                                                           
   15   15 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  0 --   14    849.10   5.8                                                           
   16   16 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5  2  0  3  0  3  0  0   13    803.13   4.0                                                           
   17   17 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4  3  0  2  0 --  3 --   12    670.33   4.2                                                           
   18   18 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  3 --  1  0  3  1  1   11    655.26   5.4                                                           
   19   19 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4  0  0  3  0  1 -- --    8    522.56   3.2                                                           
   20   20 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5  4  0  0  0 -- -- --    9    496.48   3.5                                                           
   21   21 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5  1  0  1  0  1 -- --    8    483.52   4.5                                                           
   22   25 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4  0  0  0  0  2 --  1    7    440.13   3.2                                                           
   23   22 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3  2  0  1  0  1  0  0    7    417.04   2.8                                                           
   24   23 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5  2  0 -- -- -- -- --    7    403.94   3.4                                                           
   25   24 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2 --  0  3  0  1 -- --    6    389.72   3.6                                                           
   26   26 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2  3  0  1  0  0 -- --    6    343.86   2.6                                                           
   27   32 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1 --  0  0  0  2  1  1    5    309.94   3.5                                                           
   28   27 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4 -- --  1 -- -- -- --    5    298.21   1.9                                                           
   29   28 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5 --  0 -- -- -- -- --    5    293.19   2.1                                                           
   30   29 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5 -- -- --  0 -- -- --    5    291.77   7.5                                                           
   31   39 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1  0 --  1 --  0 --  2    4    271.13   3.9                                                           
   32   30 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1  0  2  0  1 -- --    4    261.49   0.9                                                           
   33   31 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  3 -- -- --  0  1 -- --    4    246.34   1.1                                                           
   34   33 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1  0  0 --  0 --  3  0    4    221.90   3.4                                                           
   35   34 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  4 --  0 --  0 -- -- --    4    216.05   0.9                                                           
   36   35 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3 --  0  1  0 -- -- --    4    215.44   1.8                                                           
   37   36 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  2  0  0  0  0  0  0    4    207.27   1.3                                                           
   38   37 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0  3 --  0 --  0  0 --    3    154.58   1.3                                                           
   39   38 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3 -- -- -- -- -- -- --    3    151.60   2.9                                                           
   40   40 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2 -- -- -- -- -- -- --    2    112.60   0.7                                                           
   41   41 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --  1  0  0  0 --  1  0    2    104.39   1.0                                                           
   42   42 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2 -- -- -- -- -- -- --    2     98.60   1.0                                                           
   43   43 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1 --  0 --  0 -- -- --    1     55.07   0.4                                                           
   44   44 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- --    1     53.90   0.6                                                           
   45   45 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- --    1     50.38   1.1                                                           
   46   46 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1 --  0 --  0 -- -- --    1     49.55   0.6                                                           
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 -- -- -- --  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                           
   48   48 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   49   49 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 -- --  0 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   50   50 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 -- --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   51   51 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                           
   52   52 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   53   53 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   54   54 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   55   55 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   57   57 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0 --  0 --  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                           
   59   59 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   60   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   61   61 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                           

 
 
 
 
 
 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. M  pow.  700 km                          
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     194.58    │   6 │  
 │   2  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │     215.36    │   6 │  
 │   3  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │     235.43    │   6 │  
 │   4  │Myszkowski           Zenon          │   1     │     357.93    │   6 │  
 │   5  │Łukasik              Andrzej        │   3     │     460.96    │   6 │  
 │   6  │Sekuła               Wiesław        │   3     │     499.12    │   6 │  
 │   7  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │     515.44    │   6 │  
 │   8  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │     813.51    │   6 │  
 │   9  │Walczak              Dariusz        │   1     │     834.83    │   6 │  
 │  10  │Rawski               Witold         │   1     │     508.82    │   4 │  
 │  11  │Burkowski            Paweł          │   3     │      22.41    │   2 │  
 │  12  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     127.59    │   2 │  
 │  13  │Nowak                Adam           │   3     │     167.25    │   2 │  
 │  14  │Czasak               Marcin         │   2     │     192.61    │   2 │  
 │  15  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     203.02    │   2 │  
 │  16  │Górniak              Piotr          │   2     │     229.95    │   2 │  
 │  17  │Borkowski            Jerzy          │   1     │     257.62    │   2 │  
 │  18  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │     323.60    │   2 │  
 │  19  │Bielski              Jacek          │   3     │     346.69    │   2 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C  pow.  500 km                          
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     370.50    │  12 │  
 │   2  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │     546.55    │  12 │  
 │   3  │Myszkowski           Zenon          │   1     │     606.84    │  12 │  
 │   4  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │     858.37    │  12 │  
 │   5  │Sekuła               Wiesław        │   3     │    1007.21    │  12 │  
 │   6  │Łukasik              Andrzej        │   3     │    1263.26    │  12 │  
 │   7  │Rawski               Witold         │   1     │    1314.65    │  12 │  
 │   8  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │    1472.41    │  12 │  
 │   9  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │    1091.89    │  11 │  
 │  10  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │     783.11    │   9 │  
 │  11  │Burkowski            Paweł          │   3     │     829.42    │   9 │  
 │  12  │Walczak              Dariusz        │   1     │    1276.97    │   9 │  
 │  13  │Arak                 Piotr          │   1     │     425.39    │   6 │  
 │  14  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     800.43    │   6 │  
 │  15  │Czasak               Marcin         │   2     │     160.42    │   3 │  
 │  16  │Górniak              Piotr          │   2     │     231.06    │   3 │  
 │  17  │Nowak                Adam           │   3     │     284.86    │   3 │  
 │  18  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     310.61    │   3 │  
 │  19  │Widłak               Adam           │   3     │     391.15    │   3 │  
 │  20  │Borkowski            Jerzy          │   1     │     444.12    │   3 │  
 │  21  │Bielski              Jacek          │   3     │     462.21    │   3 │  
 │  22  │Sadowski             Marek          │   2     │     497.53    │   3 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2020 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Dąbrowski Tomasz   404   1  18 1109.194  9  669.251  6   91.754  3  348.189
   2 Kwiatkowski Andrz  205   2  16 1480.043  9  990.209  4  283.706  3  206.128
   3 Czasak Marcin      423   2  16 1516.664  8  660.783  5  411.671  3  444.210
   4 Sekuła Wiesław     331   3  16 2119.540  8 1207.318  5  605.556  3  306.666
   5 Burkowski Paweł    357   3  15 1215.078  7  439.012  5  453.961  3  322.105
   6 Pindelski Krzyszt  210   2  14 1512.467  5  769.028  6  509.755  3  233.684
   7 Widłak Adam        378   3  13 1054.587  8  619.830  5  434.757  0    0.000
   8 Łukasik Andrzej    385   3  13 1322.039  6  457.721  4  287.716  3  576.602
   9 Grzegrzółka Jan    308   3  13 1423.093  5  440.849  5  436.283  3  545.961
  10 Myszkowski Zenon   112   1  12  859.011  6  593.661  3  145.350  3  120.000
  11 Wojciechowski Jar  375   3  12 1267.351  8  787.616  1  100.905  3  378.830
  12 Antosiewicz Bogda  369   3  12 1377.952  6  667.153  4  482.386  2  228.413
  13 Wojciechowski And  337   3  11  932.672  4  345.935  5  397.322  2  189.415
  14 Pych Mariusz       388   3  11 1026.087  7  718.530  4  307.557  0    0.000
  15 Szpadzik Joanna i  162   1  10  899.796  6  619.973  4  279.823  0    0.000
  16 Woźniak Wit         15   3   9  510.041  6  473.854  3   36.187  0    0.000
  17 Górniak Piotr      245   2   9  951.548  4  593.735  4  176.755  1  181.058
  18 Glinka Dariusz     160   1   8  474.374  5  328.932  3  145.442  0    0.000
  19 Sadowski Marek     219   2   8  918.006  4  308.867  3  457.560  1  151.579
  20 Kurek Wiesław        2   3   7  272.891  3  174.834  2   22.268  2   75.789
  21 Włodarczyk Paweł   164   1   7  408.664  6  207.554  1  201.110  0    0.000
  22 Michniewski Tomas  363   3   7  755.318  4  303.672  3  451.646  0    0.000
  23 Rawski Witold      116   1   7  887.649  2  264.971  4  494.257  1  128.421
  24 Tokarski Waldemar  120   1   7  892.901  2  244.488  2  339.220  3  309.193
  25 Tarka Stanisław    632   2   6  499.642  5  493.379  1    6.263  0    0.000
  26 Szklarz Marian     364   3   6  602.479  5  441.727  1  160.752  0    0.000
  27 Markowski Krzyszt  317   3   6  641.982  1   70.916  3  234.019  2  337.047
  28 Jaworski Mateusz   380   3   6  647.678  3  484.899  2  141.726  1   21.053
  29 Jobda Arkadiusz    377   3   6  657.486  3  376.899  1   77.244  2  203.343
  30 Arak Piotr         141   1   6  661.066  1  181.544  2  127.943  3  351.579
  31 Bielski Jacek      302   3   6  727.404  3  283.465  1  115.518  2  328.421
  32 Wilczek Edward     221   2   5  196.121  4   84.778  1  111.343  0    0.000
  33 Szczepaniak Rober  156   1   5  258.809  4  250.452  0    0.000  1    8.357
  34 Walczak Dariusz    122   1   5  461.876  2  115.031  1  102.635  2  244.210
  35 Głażewski Jerzy    306   3   5  765.256  2  355.050  3  410.206  0    0.000
  36 Gaszewski Michał   374   3   5  861.643  3  513.628  1  173.278  1  174.737
  37 Lewandowski Kazim  416   3   4  354.513  4  354.513  0    0.000  0    0.000
  38 Kowalski Paweł     244   2   4  677.516  4  677.516  0    0.000  0    0.000
  39 Puchała Sylwester  242   2   3   60.738  3   60.738  0    0.000  0    0.000
  40 Krupa Łukasz       310   3   3  297.902  3  297.902  0    0.000  0    0.000
  41 Kuźmiński Andrzej  360   3   3  451.927  3  451.927  0    0.000  0    0.000
  42 Golik Sławomir     206   2   3  556.086  3  556.086  0    0.000  0    0.000
  43 Nowak Adam         324   3   2  147.080  0    0.000  1  117.606  1   29.474
  44 Chojnacki M. i  Z  204   2   2  159.732  2  159.732  0    0.000  0    0.000
  45 Sotek Mariusz      161   1   2  173.277  0    0.000  2  173.277  0    0.000
  46 Szymaniak Jerzy    348   2   2  186.689  2  186.689  0    0.000  0    0.000
  47 Szleżanowski Piot  171   1   2  205.267  1   41.732  1  163.535  0    0.000
  48 Krzcot Marcin      169   1   2  262.173  1   67.323  1  194.850  0    0.000
  49 Sadowski Sławomir  133   1   2  328.244  2  328.244  0    0.000  0    0.000
  50 Borkowski Jerzy    103   1   2  328.561  0    0.000  1  186.500  1  142.061
  51 Oracz Paweł        239   2   2  378.753  2  378.753  0    0.000  0    0.000
  52 Szczepaniak Ludwi  126   1   1   90.040  1   90.040  0    0.000  0    0.000
  53 Witkowski Tomasz   368   3   1  116.107  1  116.107  0    0.000  0    0.000
  54 Wirtek Mariusz &   347   3   1  119.685  1  119.685  0    0.000  0    0.000
  55 Okrasa Stanisław   354   3   1  123.622  1  123.622  0    0.000  0    0.000
  56 Skiba Włodzimierz  316   2   1  125.503  1  125.503  0    0.000  0    0.000
  57 Belka Stanisław    101   1   1  137.795  1  137.795  0    0.000  0    0.000
  58 Bugalski Arkadius  159   1   1  164.211  0    0.000  0    0.000  1  164.211
  59 Rogowski Piotr     170   1   1  175.839  1  175.839  0    0.000  0    0.000

 
                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Dąbrowski Tomasz        404   1  31 1,594.21 14 530.30 12 700.66  5 363.25 
   2 Myszkowski Zenon        112   1  31 1,579.41 13 493.42 13 709.86  5 376.13 
   3 Wojciechowski Andrzej   337   3  31 1,577.97 12 438.39 14 771.86  5 367.72 
   4 Czasak Marcin           423   2  32 1,541.25 15 546.18 12 640.63  5 354.44 
   5 Łukasik Andrzej         385   3  31 1,492.39 15 540.78 13 721.37  3 230.24 
   6 Sekuła Wiesław          331   3  29 1,409.95 12 430.40 14 758.40  3 221.15 
   7 Burkowski Paweł         357   3  28 1,354.61 14 514.94 10 540.55  4 299.12 
   8 Pindelski Krzysztof     210   2  26 1,279.88 11 390.37 11 599.74  4 289.77 
   9 Kwiatkowski Andrzej     205   2  27 1,275.21 14 521.91 10 544.15  3 209.15 
  10 Rawski Witold           116   1  23 1,181.89  7 249.16 12 660.44  4 272.29 
  11 Sadowski Marek          219   2  24 1,115.55 12 442.93  9 465.57  3 207.05 
  12 Grzegrzółka Jan         308   3  22 1,075.45 10 355.95  9 493.21  3 226.29 
  13 Wojciechowski Jarosław  375   3  22 1,048.88 12 445.92  6 317.81  4 285.15 
  14 Antosiewicz Bogdan      369   3  23 1,004.43 15 535.14  6 330.31  2 138.98 
  15 Widłak Adam             378   3  21   990.99 11 412.68  8 431.47  2 146.84 
  16 Górniak Piotr           245   2  21   967.05 12 440.62  8 449.29  1  77.14 
  17 Arak Piotr              141   1  19   879.68 11 389.66  5 272.26  3 217.76 
  18 Michniewski Tomasz      363   3  19   839.98 11 404.98  8 435.00  0   0.00 
  19 Bielski Jacek           302   3  18   826.87 12 426.36  2 112.24  4 288.27 
  20 Kurek Wiesław             2   3  16   789.29  9 325.95  3 167.07  4 296.27 
  21 Walczak Dariusz         122   1  15   724.24  7 251.44  5 260.32  3 212.48 
  22 Glinka Dariusz          160   1  16   708.06 11 415.81  5 292.25  0   0.00 
  23 Tarka Stanisław         632   2  16   640.88 14 530.28  2 110.60  0   0.00 
  24 Pych Mariusz            388   3  15   640.84 10 365.45  5 275.39  0   0.00 
  25 Gaszewski Michał        374   3  15   636.69 10 346.20  3 154.49  2 136.00 
  26 Włodarczyk Paweł        164   1  16   629.78 13 474.09  3 155.69  0   0.00 
  27 Jaworski Mateusz        380   3  13   616.36  6 217.14  6 320.44  1  78.78 
  28 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  14   609.73  9 324.95  5 284.78  0   0.00 
  29 Tokarski Waldemar Mich  120   1  13   604.26  6 207.06  5 259.16  2 138.04 
  30 Woźniak Wit              15   3  13   590.76  8 297.34  5 293.42  0   0.00 
  31 Markowski Krzysztof     317   3  10   520.63  2  69.90  7 371.81  1  78.92 
  32 Szczepaniak Robert      156   1  13   487.94 12 438.70  1  49.24  0   0.00 
  33 Wilczek Edward          221   2  11   465.80  8 303.07  3 162.73  0   0.00 
  34 Belka Stanisław         101   1  11   383.58 11 383.58  0   0.00  0   0.00 
  35 Kowalski Paweł          244   2  10   372.36  9 322.69  1  49.67  0   0.00 
  36 Głażewski Jerzy         306   3   8   366.13  3 102.71  5 263.42  0   0.00 
  37 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   8   347.70  4 138.93  4 208.77  0   0.00 
  38 Szklarz Marian          364   3   9   343.03  8 290.72  1  52.31  0   0.00 
  39 Jobda Arkadiusz         377   3   7   333.72  4 144.30  2 115.99  1  73.43 
  40 Lewandowski Kazimierz   416   3   9   328.25  9 328.25  0   0.00  0   0.00 
  41 Golik Sławomir          206   2   9   326.38  8 274.74  1  51.64  0   0.00 
  42 Borkowski Jerzy         103   1   6   308.27  2  68.52  2  99.75  2 140.00 
  43 Krupa Łukasz            310   3   8   307.93  7 252.81  1  55.12  0   0.00 
  44 Sadowski Sławomir Piot  133   1   7   307.63  3 103.39  4 204.24  0   0.00 
  45 Puchała Sylwester       242   2   8   303.18  8 303.18  0   0.00  0   0.00 
  46 Krzcot Marcin           169   1   7   278.10  5 177.62  2 100.48  0   0.00 
  47 Nowak Adam              324   3   6   272.52  4 139.90  1  54.38  1  78.24 
  48 Szleżanowski Piotr      171   1   7   267.48  6 215.30  1  52.18  0   0.00 
  49 Sotek Mariusz           161   1   5   226.18  3 114.43  2 111.75  0   0.00 
  50 Chojnacki M. i  Z.      204   2   6   218.76  6 218.76  0   0.00  0   0.00 
  51 Bugalski Arkadiusz      159   1   4   217.58  2  69.92  0   0.00  2 147.66 
  52 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   5   189.92  5 189.92  0   0.00  0   0.00 
  53 Szczepaniak Ludwik      126   1   5   183.45  4 135.42  1  48.03  0   0.00 
  54 Kuźmiński Andrzej       360   3   5   175.43  5 175.43  0   0.00  0   0.00 
  55 Szymaniak Jerzy         348   2   3   111.94  3 111.94  0   0.00  0   0.00 
  56 Oracz Paweł             239   2   3   101.35  3 101.35  0   0.00  0   0.00 
  57 Witkowski Tomasz        368   3   2    69.47  2  69.47  0   0.00  0   0.00 
  58 Skiba Włodzimierz       316   2   2    68.15  2  68.15  0   0.00  0   0.00 
  59 Bąbik Sławomir          165   1   1    36.37  1  36.37  0   0.00  0   0.00 
  60 Okrasa Stanisław        354   3   1    36.05  1  36.05  0   0.00  0   0.00 
  61 Rogowski Piotr          170   1   1    34.38  1  34.38  0   0.00  0   0.00