PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Neubrandenburg III z dnia 25.07.20               
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.7 N 13:15:19.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  558.877 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   24                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   516                           
      5.Ilość konkursów.......................:  129                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1623.45                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1518.71                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,37,26                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,58,41                         
     10.Czas trwania konkursu.................:21 min. 15 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja GMP [ 2]                                                
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │    7   │  168   │   52  │30.95│      
          │ 2  │ Baniocha                │    5   │  117   │   27  │23.08│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   12   │  231   │   50  │21.65│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   24   │  516   │  129  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                        PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 11. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                
                                    z lotu Neubrandenburg III, w dniu 25.07.20                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Dąbrowski Tomasz                1    9              GCM 11:37:26  1   1623.45   1.94  33- 22-  5  547.807  60.000   1.938                                
     2 Dąbrowski Tomasz                1   34              GCM 11:38:33  1   1618.10   3.88       2   2  547.807  59.910   3.876                                
     3 Dąbrowski Tomasz                1   15              GSM 11:38:41  1   1617.46   5.81       3   3  547.807  59.810                                        
     4 Myszkowski Zenon                1   88             R  - 11:37:01  1   1616.35   7.75  62- 24-  3  544.736   0.000                                        
     5 Myszkowski Zenon                1   36              G - 11:37:57  1   1611.88   9.69       2      544.736   0.000                                        
     6 Wojciechowski Andrzej           3   12              G - 11:49:13  1   1609.94  11.63  28- 14-  5  562.218   0.000                                        
     7 Dąbrowski Tomasz                1   23              GCM 11:40:20  1   1609.62  13.57       4   4  547.807  59.440  13.566                                
     8 Dąbrowski Tomasz                1   58                - 11:40:21  1   1609.54  15.50       5      547.807   0.000                                        
     9 Dąbrowski Tomasz                1   50             RG - 11:40:27  1   1609.07  17.44       6      547.807   0.000                                        
    10 Grzegrzółka Jan                 3   16              GSM 11:53:22  1   1608.61  19.38  30-  4-  3  568.428  59.160                                        
    11 Dąbrowski Tomasz                1   35             RGCM 11:41:13  1   1605.45  21.32       7   5  547.807  59.060                                        
    12 Myszkowski Zenon                1   24              G - 11:40:02  1   1602.01  23.26       3      544.736   0.000                                        
    13 Kwiatkowski Andrzej             2   50             R  - 11:50:03  1   1597.94  25.19  36- 10-  2  559.360   0.000                                        
    14 Łukasik Andrzej                 3   73             R  - 11:53:08  1   1596.18  27.13  31- 11-  4  563.665   0.000                                        
    15 Wojciechowski Andrzej           3  182             R  - 11:53:28  1   1590.58  29.07       2      562.218   0.000                                        
    16 Myszkowski Zenon                1  101             R  - 11:42:48  1   1589.08  31.01       4      544.736   0.000                                        
    17 Górniak Piotr                   2   21              GCM 11:49:06  1   1581.82  32.95  35- 10-  3  552.212  58.500  32.946                                
    18 Myszkowski Zenon                1   44              G - 11:44:36  1   1580.78  34.88       5      544.736   0.000                                        
    19 Dąbrowski Tomasz                1    7              GCM 11:46:40  1   1580.21  36.82       8      547.807   0.000                                        
    20 Dąbrowski Tomasz                1   17              G - 11:46:42  1   1580.06  38.76       9      547.807   0.000                                        
    21 Wojciechowski Andrzej           3   42              G - 11:55:51  1   1579.93  40.70       3      562.218   0.000                                        
    22 Pych Mariusz                    3    5             RGCM 12:00:11  1   1579.54  42.64   5-  3-  3  568.924  58.030  42.636                                
    23 Myszkowski Zenon                1  100             R  - 11:44:59  1   1579.02  44.57       6      544.736   0.000                                        
    24 Burkowski Paweł                 3    7              GCM 12:00:19  1   1578.96  46.51  18-  4-  3  568.924  57.840  46.512                                
    25 Łukasik Andrzej                 3   95             RGSM 11:57:13  1   1577.94  48.45       2   1  563.665  57.750                                        
    26 Wojciechowski Andrzej           3   15              G - 11:56:42  1   1576.17  50.39       4      562.218   0.000                                        
    27 Wojciechowski Andrzej           3   13              GCM 11:56:43  1   1576.09  52.33       5   1  562.218  57.560  52.326                                
    28 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG - 11:47:57  1   1574.38  54.26      10      547.807   0.000                                        
    29 Dąbrowski Tomasz                1   76             R  - 11:48:01  1   1574.08  56.20      11      547.807   0.000                                        
    30 Wojciechowski Jarosław          3   72             R  - 11:57:47  1   1571.67  58.14  30-  6-  1  562.316   0.000                                        
    31 Wojciechowski Andrzej           3    3              GSM 11:58:10  1   1569.71  60.08       6   2  562.218  57.190                                        
    32 Włodarczyk Paweł                1   15              GSM 11:50:48  1   1569.47  62.02   7-  1-  1  550.569  57.090                                        
    33 Dąbrowski Tomasz                1   11              G - 11:49:21  1   1568.08  63.95      12      547.807   0.000                                        
    34 Kwiatkowski Andrzej             2   30              GCM 11:57:04  1   1566.54  65.89       2   1  559.360  56.910  65.891                                
    35 Górniak Piotr                   2   26              GSM 11:52:44  1   1565.52  67.83       2   2  552.212  56.810                                        
    36 Wojciechowski Andrzej           3   32              GCM 11:59:08  1   1565.49  69.77       7   3  562.218  56.720  69.767                                
    37 Dąbrowski Tomasz                1   16              G - 11:49:57  1   1565.39  71.71      13      547.807   0.000                                        
    38 Wojciechowski Andrzej           3   78             R  - 11:59:25  1   1564.25  73.64       8      562.218   0.000                                        
    39 Myszkowski Zenon                1   45              G - 11:48:24  1   1563.54  75.58       7      544.736   0.000                                        
    40 Górniak Piotr                   2    7                - 11:53:32  1   1561.98  77.52       3      552.212   0.000                                        
    41 Górniak Piotr                   2   50             R  - 11:53:38  1   1561.54  79.46       4      552.212   0.000                                        
    42 Górniak Piotr                   2   47             RGCM 11:53:41  1   1561.32  81.40       5   3  552.212  56.160  81.395                                
    43 Pych Mariusz                    3   19             RGCM 12:04:36  1   1560.41  83.33       2   2  568.924  56.060  83.333                                
    44 Dąbrowski Tomasz                1    1              GSM 11:51:19  1   1559.30  85.27      14      547.807   0.000                                        
    45 Dąbrowski Tomasz                1   37             RG - 11:51:23  1   1559.00  87.21      15      547.807   0.000                                        
    46 Borkowski Jerzy                 1   22              G - 11:49:29  1   1558.60  89.15  12-  1-  0  544.703   0.000                                        
    47 Dąbrowski Tomasz                1    6              G - 11:51:39  1   1557.82  91.09      16      547.807   0.000                                        
    48 Górniak Piotr                   2   38              G - 11:54:32  1   1557.57  93.02       6      552.212   0.000                                        
    49 Wojciechowski Andrzej           3    2              G - 12:01:13  1   1556.46  94.96       9      562.218   0.000                                        
    50 Wojciechowski Andrzej           3  127             R  - 12:01:18  1   1556.10  96.90      10      562.218   0.000                                        
    51 Kwiatkowski Andrzej             2   37              G - 11:59:31  1   1555.87  98.84       3      559.360   0.000                                        
    52 Wojciechowski Andrzej           3   16              G - 12:01:31  1   1555.17 100.78      11      562.218   0.000                                        
    53 Grzegrzółka Jan                 3   42             RGSM 12:05:33  1   1554.99 102.71       2   2  568.428  55.120                                        
    54 Sekuła Wiesław                  3   31              GSM 12:01:09  1   1554.26 104.65  17-  5-  5  561.321  55.030                                        
    55 Łukasik Andrzej                 3   93             RGSM 12:03:06  1   1552.37 106.59       3   2  563.665  54.940                                        
    56 Sadowski Marek                  2   28              GCM 11:58:56  1   1552.18 108.53  18-  2-  2  557.130  54.840 108.527                                
    57 Rawski Witold                   1   69             R  - 11:54:04  1   1551.40 110.47  30-  3-  2  549.299   0.000                                        
    58 Czasak Marcin                   2   19              GSM 12:00:26  1   1550.98 112.40  15-  4-  3  559.024  54.660                                        
    59 Wojciechowski Andrzej           3   33              GCM 12:02:37  1   1550.45 114.34      12   4  562.218  54.560 114.341                                
    60 Kwiatkowski Andrzej             2   35                - 12:00:50  1   1550.19 116.28       4      559.360   0.000                                        
    61 Kwiatkowski Andrzej             2   71              G - 12:00:54  1   1549.90 118.22       5      559.360   0.000                                        
    62 Łukasik Andrzej                 3   71             R  - 12:03:53  1   1549.03 120.16       4      563.665   0.000                                        
    63 Łukasik Andrzej                 3   13              GCM 12:03:54  1   1548.96 122.09       5   3  563.665  54.190 122.093                                
    64 Burkowski Paweł                 3   39             RG - 12:07:26  1   1548.37 124.03       2      568.924   0.000                                        
    65 Łukasik Andrzej                 3   62             R  - 12:04:06  1   1548.11 125.97       6      563.665   0.000                                        
    66 Wojciechowski Jarosław          3   21              GSM 12:03:28  1   1547.09 127.91       2   1  562.316  53.910                                        
    67 Kwiatkowski Andrzej             2   43              G - 12:01:53  1   1545.69 129.85       6      559.360   0.000                                        
    68 Sekuła Wiesław                  3   21              GCM 12:03:16  1   1545.20 131.78       2   2  561.321  53.720 131.783                                
    69 Łukasik Andrzej                 3   25              G - 12:04:48  1   1545.13 133.72       7      563.665   0.000                                        
    70 Pych Mariusz                    3   10             RGCM 12:08:13  1   1545.08 135.66       3   3  568.924  53.530 135.659                                
    71 Górniak Piotr                   2   81             R  - 11:57:30  1   1544.65 137.60       7      552.212   0.000                                        
    72 Myszkowski Zenon                1   32              GCM 11:52:42  1   1544.47 139.54       8   1  544.736  53.340 139.535                                
    73 Myszkowski Zenon                1   55             R  - 11:53:04  1   1542.87 141.47       9      544.736   0.000                                        
    74 Wojciechowski Jarosław          3    2              G - 12:04:44  1   1541.72 143.41       3      562.316   0.000                                        
    75 Wojciechowski Jarosław          3   25              G - 12:04:54  1   1541.01 145.35       4      562.316   0.000                                        
    76 Dąbrowski Tomasz                1   10              G - 11:55:36  1   1540.52 147.29      17      547.807   0.000                                        
    77 Sekuła Wiesław                  3   36              GCM 12:04:31  1   1539.91 149.23       3   3  561.321  52.870 149.225                                
    78 Górniak Piotr                   2   56             RG - 11:58:42  1   1539.48 151.16       8      552.212   0.000                                        
    79 Myszkowski Zenon                1   58             R  - 11:53:51  1   1539.46 153.10      10      544.736   0.000                                        
    80 Myszkowski Zenon                1   13              GSM 11:53:56  1   1539.09 155.04      11   2  544.736  52.590                                        
    81 Myszkowski Zenon                1   27              G - 11:53:59  1   1538.88 156.98      12      544.736   0.000                                        
    82 Tokarski Waldemar Michał        1   40             RGCM 11:55:42  1   1538.66 158.92   9-  1-  1  547.301  52.410 158.915                                
    83 Myszkowski Zenon                1   23              G - 11:54:03  1   1538.59 160.85      13      544.736   0.000                                        
    84 Myszkowski Zenon                1   33              G - 11:54:04  1   1538.51 162.79      14      544.736   0.000                                        
    85 Myszkowski Zenon                1   98             R  - 11:54:05  1   1538.44 164.73      15      544.736   0.000                                        
    86 Górniak Piotr                   2   51             R  - 11:59:08  1   1537.62 166.67       9      552.212   0.000                                        
    87 Dąbrowski Tomasz                1   98             R  - 11:56:42  1   1535.76 168.61      18      547.807   0.000                                        
    88 Myszkowski Zenon                1   34              G - 11:54:43  1   1535.69 170.54      16      544.736   0.000                                        
    89 Rawski Witold                   1   22              GCM 11:58:19  1   1533.00 172.48       2   1  549.299  51.750 172.481                                
    90 Sekuła Wiesław                  3   26              GSM 12:06:14  1   1532.69 174.42       4   4  561.321  51.660                                        
    91 Kwiatkowski Andrzej             2   27              G - 12:05:21  1   1531.03 176.36       7      559.360   0.000                                        
    92 Myszkowski Zenon                1   95             R  - 11:55:49  1   1530.95 178.30      17      544.736   0.000                                        
    93 Rawski Witold                   1    8              GSM 11:58:54  1   1530.51 180.23       3   2  549.299  51.370                                        
    94 Myszkowski Zenon                1   61             R  - 11:56:03  1   1529.94 182.17      18      544.736   0.000                                        
    95 Myszkowski Zenon                1   91             R  - 11:56:04  1   1529.87 184.11      19      544.736   0.000                                        
    96 Kwiatkowski Andrzej             2   34              G - 12:05:52  1   1528.86 186.05       8      559.360   0.000                                        
    97 Widłak Adam                     3    6              GCM 12:14:30  1   1528.85 187.98  13-  3-  2  572.553  51.000 187.984                                
    98 Dąbrowski Tomasz                1    4              GSM 11:58:25  1   1528.41 189.92      19      547.807   0.000                                        
    99 Dąbrowski Tomasz                1   93             R  - 11:58:26  1   1528.34 191.86      20      547.807   0.000                                        
   100 Widłak Adam                     3    5              GCM 12:14:38  1   1528.30 193.80       2   2  572.553  50.720 193.798                                
   101 Widłak Adam                     3   26              G - 12:14:41  1   1528.10 195.74       3      572.553   0.000                                        
   102 Sadowski Marek                  2   49              GSM 12:04:43  1   1527.57 197.67       2   2  557.130  50.530                                        
   103 Łukasik Andrzej                 3   37             R  - 12:09:00  1   1527.55 199.61       8      563.665   0.000                                        
   104 Myszkowski Zenon                1   49             RG - 11:56:39  1   1527.37 201.55      20      544.736   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   105 Grzegrzółka Jan                 3   14              GCM 12:12:11  1   1527.28 203.49       3   3  568.428  50.250                                        
   106 Łukasik Andrzej                 3   61             RG - 12:09:04  1   1527.27 205.43       9      563.665   0.000                                        
   107 Wojciechowski Jarosław          3   51              G - 12:08:13  1   1527.13 207.36       5      562.316   0.000                                        
   108 Burkowski Paweł                 3    8              GSM 12:12:34  1   1527.04 209.30       3   2  568.924  49.970                                        
   109 Sekuła Wiesław                  3   35              GSM 12:07:45  1   1526.37 211.24       5   5  561.321  49.870                                        
   110 Burkowski Paweł                 3   15              GCM 12:12:57  1   1525.47 213.18       4   3  568.924  49.780                                        
   111 Górniak Piotr                   2   78             RG - 12:02:08  1   1524.89 215.12      10      552.212   0.000                                        
   112 Kwiatkowski Andrzej             2   13              G - 12:06:50  1   1524.83 217.05       9      559.360   0.000                                        
   113 Czasak Marcin                   2   35              GCM 12:06:41  1   1524.54 218.99       2   2  559.024  49.500                                        
   114 Myszkowski Zenon                1   19              GCM 11:57:26  1   1524.02 220.93      21   3  544.736  49.410                                        
   115 Myszkowski Zenon                1    6              G - 11:57:37  1   1523.24 222.87      22      544.736   0.000                                        
   116 Pindelski Krzysztof             2   49              GCM 12:05:20  1   1522.81 224.81  13-  1-  1  556.332  49.220                                        
   117 Wojciechowski Jarosław          3   28             RG - 12:09:24  1   1522.24 226.74       6      562.316   0.000                                        
   118 Kwiatkowski Andrzej             2   69              GCM 12:07:30  1   1522.07 228.68      10   2  559.360  49.030                                        
   119 Łukasik Andrzej                 3   31              G - 12:10:22  1   1521.91 230.62      10      563.665   0.000                                        
   120 Dąbrowski Tomasz                1   72             R  - 12:00:08  1   1521.12 232.56      21      547.807   0.000                                        
   121 Dąbrowski Tomasz                1   74             R  - 12:00:10  1   1520.98 234.50      22      547.807   0.000                                        
   122 Łukasik Andrzej                 3   16              GCM 12:10:39  1   1520.75 236.43      11   4  563.665  48.660                                        
   123 Czasak Marcin                   2   18              GCM 12:07:36  1   1520.74 238.37       3   3  559.024  48.560                                        
   124 Myszkowski Zenon                1   63             R  - 11:58:15  1   1520.55 240.31      23      544.736   0.000                                        
   125 Wojciechowski Andrzej           3   25              G - 12:09:54  1   1519.92 242.25      13      562.218   0.000                                        
   125 Wojciechowski Andrzej           3   17              GCM 12:09:54  1   1519.92 242.25      14   5  562.218  48.370                                        
   127 Grzegrzółka Jan                 3   15              G - 12:14:04  1   1519.59 246.12       4      568.428   0.000                                        
   128 Czasak Marcin                   2    5              G - 12:07:57  1   1519.29 248.06       4      559.024   0.000                                        
   129 Myszkowski Zenon                1   26              G - 11:58:41  1   1518.71 250.00      24      544.736   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   130 Myszkowski Zenon                1   72             R  - 11:58:43  1   1518.57   0.00      25      544.736   0.000                                        
   131 Kwiatkowski Andrzej             2   25              G - 12:08:24  1   1518.35   0.00      11      559.360   0.000                                        
   132 Kwiatkowski Andrzej             2   23              GSM 12:08:25  1   1518.28   0.00      12      559.360   0.000                                        
   133 Łukasik Andrzej                 3   43             R  - 12:11:25  1   1517.61   0.00      12      563.665   0.000                                        
   134 Sekuła Wiesław                  3   13              G - 12:09:55  1   1517.43   0.00       6      561.321   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 25.07.20 Neubrandenburg III                       
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    33    5    20   298.13     
              2 Myszkowski      Zenon           1    62    5    20   294.17     
              3 Wojciechowski   Andrzej         3    28    5    12   289.52     
              4 Górniak         Piotr           2    35    5     9   280.20     
              5 Łukasik         Andrzej         3    31    5     8   275.07     
              6 Kwiatkowski     Andrzej         2    36    5     8   275.07     
              7 Wojciechowski   Jarosław        3    30    4     4   211.93     
              8 Sekuła          Wiesław         3    17    4     4   206.80     
              9 Pych            Mariusz         3     5    3     3   164.62     
             10 Rawski          Witold          1    30    3     3   152.51     
             11 Widłak          Adam            3    13    3     3   145.64     
             12 Grzegrzółka     Jan             3    30    2     2   112.89     
             13 Burkowski       Paweł           3    18    2     2   109.98     
             14 Sadowski        Marek           2    18    2     2   101.82     
             15 Włodarczyk      Paweł           1     7    1     1    56.39     
             16 Borkowski       Jerzy           1    12    1     1    54.76     
             17 Czasak          Marcin          2    15    1     1    53.36     
             18 Tokarski Waldem Michał          1     9    1     1    50.56     
             19 Walczak         Dariusz         1    15    0     0     0.00     
             20 Pindelski       Krzysztof       2    13    0     0     0.00     
             21 Głażewski       Jerzy           3    22    0     0     0.00     
             22 Markowski       Krzysztof       3    11    0     0     0.00     
             23 Wirtek Mariusz  Michał          3    13    0     0     0.00     
             24 Okrasa          Stanisław       3    13    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3  5   63   2658.66  31.0                                                              
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3  5   63   2632.66  26.9                                                              
    3    3 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3  5   63   2610.82  36.4                                                              
    4    4 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5  3  7  3  7  3  5   61   2570.31  37.6                                                              
    5    6 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5  5  7  2  7  3  5   62   2480.35  24.6                                                              
    6    8 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5  4  5  3  7  3  4   59   2362.16  25.3                                                              
    7    5 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3  2   60   2354.60  21.1                                                              
    8    7 Rawski          Witold          1  2  7  7  7  5  5  7  3  7  3  3   56   2341.39  18.5                                                              
    9   11 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  5  5  7  1  6  2  5   59   2266.39  24.7                                                              
   10    9 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5  5  5  3  7  1  2   56   2147.92  30.6                                                              
   11   10 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  5  5  7  3  3  2  2   55   2138.43  21.4                                                              
   12   15 Sekuła          Wiesław         3  2  3  7  7  5  5  4  3  2  2  4   44   1912.37  14.2                                                              
   13   12 Czasak          Marcin          2  5  7  7  7  5  5  7  3  1  1  1   49   1871.07  24.3                                                              
   14   13 Arak            Piotr           1  7  7  7 --  5  5  3  3  7  1 --   45   1719.43  22.2                                                              
   15   14 Pindelski       Krzysztof       2  1  7  7  7  5  5  6  3  1  1  0   43   1713.58  16.8                                                              
   16   16 Walczak         Dariusz         1  5  7  6  7  5  2  2  3  2  3  0   42   1626.29  14.3                                                              
   17   17 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5  1  5  1  5  1 --   46   1600.08  25.8                                                              
   18   18 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  4 --  7 --  7 -- --   46   1526.63  31.3                                                              
   19   23 Widłak          Adam            3  4  1  7  7  4  3  4  2  2 --  3   37   1463.95  14.9                                                              
   20   19 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  5  4  4  0  2 -- --   43   1448.59  19.2                                                              
   21   20 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5  2  7 -- -- -- --   42   1443.55  36.7                                                              
   22   21 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  4  0  2  3  2  1 --   40   1405.65  21.0                                                              
   23   22 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  5 --  7 -- -- -- --   40   1326.81  31.1                                                              
   24   24 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  3 -- -- --  7  1 --   39   1291.28  30.9                                                              
   25   25 Bielski         Jacek           3  6  7  7  6  2 --  1  3  4  1 --   37   1242.02  24.4                                                              
   26   26 Woźniak         Wit             3 -- --  7  7  5 -- -- --  7 -- --   26   1052.46  31.8                                                              
   27   28 Włodarczyk      Paweł           1  7  6  5  7 --  1  3  0  3 --  1   33    979.37  19.9                                                              
   28   27 Sotek           Mariusz         1  7  1  7  7  4 -- --  1 -- -- --   27    949.50  16.4                                                              
   29   36 Pych            Mariusz         3  7  7  7  3  1  0  2 --  2 --  3   32    944.05  33.0                                                              
   30   29 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  2 -- -- -- -- -- --   30    881.37  25.8                                                              
   31   30 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3  7  2  0  1  6  2  0  1 --   24    854.47   5.2                                                              
   32   31 Szleżanowski    Piotr           1  7  7  7  7  2 -- -- -- -- -- --   30    854.10  25.5                                                              
   33   32 Jaworski        Mateusz         3  4  7  7  2  2  3  0  1  0  0 --   26    849.60  13.6                                                              
   34   33 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  7  7  0 --  5  0 -- -- --   29    840.97  14.5                                                              
   35   34 Gaszewski       Michał          3  7  7  3  2  3 --  2  1  4 -- --   29    829.06  16.8                                                              
   36   35 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  7  3  4  0  2  0  0  2 --   20    827.19   9.3                                                              
   37   37 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  0 -- -- -- -- -- --   28    757.39  26.2                                                              
   38   38 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1  1  0  1  0   19    755.71   7.8                                                              
   39   39 Szymaniak       Jerzy           2  3  7  7  7  0 --  2 -- -- -- --   26    750.17  10.9                                                              
   40   40 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0 -- -- -- -- -- --   28    746.80  16.3                                                              
   41   43 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --  1  0  3  1   15    739.32   7.5                                                              
   42   41 Kowalski        Paweł           2  7  3  7  5  0 --  4 -- -- -- --   26    730.82  16.6                                                              
   43   42 Krupa           Łukasz          3  7  5  7  6  1 -- -- -- -- -- --   26    695.23  18.4                                                              
   44   44 Głażewski       Jerzy           3  1  4  6  3  2  2  1  0  0  0  0   19    635.60   6.0                                                              
   45   45 Bąbik           Sławomir        1  4  6  3  6 -- --  3 --  1 -- --   23    611.61  10.0                                                              
   46   46 Szklarz         Marian          3  7  7  5  4  1 -- -- -- -- -- --   24    597.98  32.3                                                              
   47   47 Golik           Sławomir        2 -- --  4  7  1 --  4 --  0 -- --   16    578.63  11.0                                                              
   48   48 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  7  3  0 --  4  0  0  0 --   18    569.89   7.8                                                              
   49   49 Belka           Stanisław       1 --  1  3  7 -- -- -- --  4  0 --   15    505.77  10.3                                                              
   50   50 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7  4  3  1 --  0 --  1 -- --   17    466.86   7.8                                                              
   51   51 Okrasa          Stanisław       3  0  4  3  3  0 --  4 --  1 --  0   15    452.14   3.6                                                              
   52   52 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --  0 --  0  0   12    389.53   5.2                                                              
   53   55 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0  0  0  2  1    9    358.36   6.6                                                              
   54   53 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7  3  2 -- -- -- -- -- -- --   13    319.85  17.9                                                              
   55   54 Witkowski       Tomasz          3  0  7  2  3 -- -- -- -- -- -- --   12    310.88  12.0                                                              
   56   56 Oracz           Paweł           2  7  2  3  2 -- -- -- -- -- -- --   14    294.91  13.6                                                              
   57   57 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- -- -- -- -- --    7    291.87   6.7                                                              
   58   58 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --  1 --  0 --    7    288.41   7.1                                                              
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1  0 -- -- --    4    116.04   3.0                                                              
   60   60 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --  1  0 --  0 --    3    106.50   1.4                                                              
   61   61 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- -- -- -- -- --    4     80.92   2.5                                                              
   62   62 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                              
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- -- -- --    1     32.97   3.1                                                              
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                              

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  5   51   2256.41  31.0                                                              
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  5   51   2248.54  26.9                                                              
    3    5 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  3  5  3  5  3  5   49   2181.45  37.6                                                              
    4    3 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  4   50   2176.49  36.4                                                              
    5    6 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3  5   50   2104.20  24.6                                                              
    6    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  2   48   2002.31  21.1                                                              
    7    7 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  4  4  3  5  3  3   47   1991.51  25.3                                                              
    8    8 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  1  2   46   1872.07  30.6                                                              
    9    9 Rawski          Witold          1  0  5  5  5  5  5  5  3  2  3  2   40   1830.84  18.5                                                              
   10   12 Sekuła          Wiesław         3  2  3  5  5  5  5  4  3  2  2  4   40   1769.76  14.2                                                              
   11   10 Sadowski        Marek           2  4  5  5  5  5  5  5  3  1  2  2   42   1759.72  21.4                                                              
   12   11 Czasak          Marcin          2  5  5  5  5  5  5  5  3  1  1  1   41   1631.73  24.3                                                              
   13   13 Pindelski       Krzysztof       2  1  5  5  5  5  5  5  3  1  1  0   36   1514.16  16.8                                                              
   14   17 Górniak         Piotr           2  5  5  5  3  5  2  5  0  3  1  5   39   1474.21  24.7                                                              
   15   14 Walczak         Dariusz         1  3  5  5  5  5  2  2  3  2  3  0   35   1448.54  14.3                                                              
   16   15 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5  1  4  1  5  1 --   37   1345.29  25.8                                                              
   17   19 Widłak          Adam            3  2  1  5  5  4  3  3  2  2 --  3   30   1260.03  14.9                                                              
   18   16 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  4  3  0  2 -- --   34   1200.64  19.2                                                              
   19   18 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  5  2  1  3  5  0 --   31   1175.55  22.2                                                              
   20   20 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  3 --  5 --  5 -- --   33   1095.39  31.3                                                              
   21   21 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  2 --  1  3  4  1 --   31   1094.58  24.4                                                              
   22   22 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  1  5 -- -- -- --   31   1083.58  36.7                                                              
   23   23 Kurek           Wiesław         3  5  5  4  5  4  0  0  3  1  1 --   28   1049.17  21.0                                                              
   24   24 Glinka          Dariusz         1  5  2  5  5  5 --  5 -- -- -- --   27    976.61  31.1                                                              
   25   25 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2 -- -- --  5  1 --   28    945.22  30.9                                                              
   26   27 Włodarczyk      Paweł           1  5  5  5  5 --  1  3  0  3 --  1   28    865.47  19.9                                                              
   27   26 Woźniak         Wit             3 -- --  5  5  5 -- -- --  5 -- --   20    847.06  31.8                                                              
   28   36 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0  2 --  2 --  3   26    818.96  33.0                                                              
   29   28 Sotek           Mariusz         1  5  1  5  5  4 -- --  1 -- -- --   21    773.91  16.4                                                              
   30   29 Gaszewski       Michał          3  5  5  3  2  3 --  2  1  4 -- --   25    767.75  16.8                                                              
   31   30 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  5  3  4  0  2  0  0  2 --   18    762.22   9.3                                                              
   32   31 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1  1  0  1  0   19    755.71   7.8                                                              
   33   32 Jaworski        Mateusz         3  4  5  5  2  2  3  0  1  0  0 --   22    745.55  13.6                                                              
   34   33 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --  1  0  3  1   15    739.32   7.5                                                              
   35   34 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  0 --  5  0 -- -- --   24    683.97  14.5                                                              
   36   35 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  2 -- -- -- -- -- --   22    663.54  25.8                                                              
   37   37 Szleżanowski    Piotr           1  5  5  5  5  2 -- -- -- -- -- --   22    647.29  25.5                                                              
   38   38 Kowalski        Paweł           2  5  3  5  5  0 --  4 -- -- -- --   22    630.25  16.6                                                              
   39   39 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- --   21    564.37  18.4                                                              
   40   40 Szklarz         Marian          3  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- --   20    536.36  32.3                                                              
   41   41 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0 -- -- -- -- -- --   20    535.28  16.3                                                              
   42   42 Głażewski       Jerzy           3  1  4  4  2  2  2  1  0  0  0  0   16    528.24   6.0                                                              
   43   43 Bąbik           Sławomir        1  3  5  3  5 -- --  2 --  1 -- --   19    515.18  10.0                                                              
   44   44 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  4  0 -- -- -- -- -- --   19    502.03  26.2                                                              
   45   45 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  5  3  0 --  4  0  0  0 --   16    501.84   7.8                                                              
   46   46 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5  4  0 --  1 -- -- -- --   17    485.00  10.9                                                              
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  1  3  5 -- -- -- --  4  0 --   13    439.64  10.3                                                              
   48   48 Golik           Sławomir        2 -- --  4  5  1 --  2 --  0 -- --   12    433.40  11.0                                                              
   49   49 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5  4  3  1 --  0 --  1 -- --   15    432.67   7.8                                                              
   50   50 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --  0 --  0  0   12    389.53   5.2                                                              
   51   52 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0  0  0  2  1    9    358.36   6.6                                                              
   52   51 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  1  0  0  1  2  2  0  0 --    7    317.85   5.2                                                              
   53   53 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- -- -- -- -- --    7    291.91   6.7                                                              
   54   54 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --  1 --  0 --    7    288.41   7.1                                                              
   55   55 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  3  2 -- -- -- -- -- -- --   11    281.98  17.9                                                              
   56   56 Witkowski       Tomasz          3  0  5  2  3 -- -- -- -- -- -- --   10    274.29  12.0                                                              
   57   57 Oracz           Paweł           2  5  2  3  2 -- -- -- -- -- -- --   12    270.69  13.6                                                              
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  1  3  3  0 --  1 --  0 --  0    8    259.45   3.6                                                              
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1  0 -- -- --    4    116.04   3.0                                                              
   60   60 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- -- -- -- -- --    4     80.92   2.5                                                              
   61   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                              
   62   62 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  1  0 --  0 --    1     35.62   1.4                                                              
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- -- -- --    1     32.97   3.1                                                              
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                              

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  3  5  5  3  5  4  4  3  3  3  3   41   1791.80  36.4                                                              
    2    4 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1  3  4  5  1  5  3  5  3  5   40   1832.58  37.6                                                              
    3    2 Myszkowski      Zenon           1  4  1  5  4  4  5  4  3  3  3  2   38   1711.34  31.0                                                              
    4    6 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5  2  4  3  5  1  3  4  3  4   37   1648.31  26.9                                                              
    5    3 Burkowski       Paweł           3  4  4  4  5  3  4  3  3  5  1  1   37   1481.61  30.6                                                              
    6    5 Czasak          Marcin          2  3  4  5  4  5  3  5  3  1  1  1   35   1414.08  24.3                                                              
    7   12 Sekuła          Wiesław         3  0  2  3  4  3  5  3  3  2  2  4   31   1468.04  14.2                                                              
    8   10 Grzegrzółka     Jan             3  4  5  3  2  3  2  2  2  2  3  2   30   1217.38  21.1                                                              
    9    9 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1  5  3  5  1  5  2  3  3  1   29   1357.36  24.6                                                              
   10    7 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  4  4  5  4  3  1  1  0   29   1244.88  16.8                                                              
   11   14 Sadowski        Marek           2  1  5  5  1  3  2  5  2  1  2  2   29   1165.01  21.4                                                              
   12    8 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5  4  4  5  1  2  1  4  1 --   29   1097.30  25.8                                                              
   13   13 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3  4  5  3  1  2  3  1  3  1   28   1222.57  25.3                                                              
   14   11 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1  1  3  5  0 --   28    966.46  22.2                                                              
   15   17 Górniak         Piotr           2  5  1  4  0  3  2  5  0  3  1  3   27   1028.26  24.7                                                              
   16   20 Rawski          Witold          1  0  0  3  1  5  5  2  2  1  3  2   24   1257.05  18.5                                                              
   17   15 Bielski         Jacek           3  2  5  4  2  2 --  1  3  4  1 --   24    895.24  24.4                                                              
   18   16 Michniewski     Tomasz          3  2  4  5  1  4  4  3  0  1 -- --   24    889.14  19.2                                                              
   19   18 Tarka           Stanisław       2  5  2  3  3  2 --  4 --  5 -- --   24    781.04  31.3                                                              
   20   19 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4  4  2  4  1  3 -- -- -- --   23    735.00  36.7                                                              
   21   23 Widłak          Adam            3  1  1  5  3  2  3  3  2  0 --  2   22    952.21  14.9                                                              
   22   21 Glinka          Dariusz         1  5  1  3  2  5 --  5 -- -- -- --   21    754.61  31.1                                                              
   23   27 Pych            Mariusz         3  3  4  3  3  1  0  2 --  2 --  3   21    699.14  33.0                                                              
   24   22 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5  2  0 -- -- --  5  1 --   21    632.65  30.9                                                              
   25   24 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  3  1  1  1  3  2  3  0   19    845.93  14.3                                                              
   26   25 Kurek           Wiesław         3  5  1  3  3  2  0  0  3  1  1 --   19    752.96  21.0                                                              
   27   26 Wilczek         Edward          2  4  4  5  3  2 -- -- -- -- -- --   18    536.16  25.8                                                              
   28   29 Włodarczyk      Paweł           1  2  2  3  5 --  1  1  0  2 --  1   17    575.30  19.9                                                              
   29   28 Szklarz         Marian          3  4  5  4  3  1 -- -- -- -- -- --   17    451.06  32.3                                                              
   30   30 Jaworski        Mateusz         3  0  3  5  1  2  2  0  1  0  0 --   14    565.15  13.6                                                              
   31   31 Woźniak         Wit             3 -- --  3  5  5 -- -- --  0 -- --   13    583.44  31.8                                                              
   32   32 Puchała         Sylwester       2  5  0  5  3  0 -- -- -- -- -- --   13    371.18  26.2                                                              
   33   35 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  3  2  2 --  1  0  3  1   12    636.80   7.5                                                              
   34   33 Gaszewski       Michał          3  0  2  1  1  2 --  2  1  3 -- --   12    449.18  16.8                                                              
   35   34 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1  2  4  0 --  3  0 -- -- --   12    367.16  14.5                                                              
   36   36 Kowalski        Paweł           2  2  0  4  2  0 --  2 -- -- -- --   10    310.39  16.6                                                              
   37   37 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2  5  0  0 -- -- -- -- -- --   10    263.80  16.3                                                              
   38   38 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  2  2 -- -- -- -- -- -- --   10    243.69  17.9                                                              
   39   39 Markowski       Krzysztof       3  0  1  0  0  3  2  1  1  0  1  0    9    471.51   7.8                                                              
   40   40 Belka           Stanisław       1 --  0  0  5 -- -- -- --  4  0 --    9    306.54  10.3                                                              
   41   41 Krupa           Łukasz          3  0  1  4  2  1 -- -- -- -- -- --    8    286.67  18.4                                                              
   42   42 Sotek           Mariusz         1  3  0  1  2  2 -- --  0 -- -- --    8    261.28  16.4                                                              
   43   43 Szleżanowski    Piotr           1  3  1  0  3  1 -- -- -- -- -- --    8    226.59  25.5                                                              
   44   44 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  1  0  2  0  2  0  0  2 --    7    368.09   9.3                                                              
   45   45 Głażewski       Jerzy           3  0  0  1  1  2  2  1  0  0  0  0    7    305.66   6.0                                                              
   46   46 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  2  1 --  0  0  0  2  0    6    267.82   6.6                                                              
   47   47 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1  0  2  0  3 --  0 --  0  0    6    244.09   5.2                                                              
   48   48 Golik           Sławomir        2 -- --  1  2  1 --  2 --  0 -- --    6    219.14  11.0                                                              
   49   49 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2  1  1  1 --  0 --  0 -- --    6    172.83   7.8                                                              
   50   50 Oracz           Paweł           2  2  2  1  1 -- -- -- -- -- -- --    6    126.31  13.6                                                              
   51   51 Nowak           Adam            3  0  1  1  1  1  0 --  1 --  0 --    5    219.29   7.1                                                              
   52   52 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  1 -- -- -- -- -- --    5    188.60   6.7                                                              
   53   53 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  3  0  0 --  2  0  0  0 --    5    182.30   7.8                                                              
   54   54 Witkowski       Tomasz          3  0  4  1  0 -- -- -- -- -- -- --    5    109.28  12.0                                                              
   55   55 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  0  0  0  0  1  2  0  0 --    4    197.22   5.2                                                              
   56   56 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  2  1  0 --  0 -- -- -- --    3    109.93  10.9                                                              
   57   57 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  1  0  0 -- -- -- -- -- --    2     52.79   2.5                                                              
   58   58 Bąbik           Sławomir        1  0  1  0  0 -- --  1 --  0 -- --    2     52.06  10.0                                                              
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  1  0 -- -- --    1     36.42   3.0                                                              
   60   60 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  1  0 --  0 --  0 --  0    1     35.06   3.6                                                              
   61   61 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- -- -- --    1     32.97   3.1                                                              
   62   62 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                              
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   1.2                                                              
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0 --    0      0.00   1.4                                                              

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  3  1  2  0  5  0  5   36   1308.72  33.5                                                              
    2    2 Górniak         Piotr           2  5  5  4  5  1  2  5  0  5  0  5   37   1260.16  24.2                                                              
    3    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  4  5  3  0  3  0  5  0  5   35   1254.44  35.5                                                              
    4    5 Myszkowski      Zenon           1  5  5  4  5  0  0  5  0  5  0  5   34   1180.03  29.0                                                              
    5    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  3  1  5 -- -- -- --   29    955.61  36.7                                                              
    6    9 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  2  5  3  1  1  0  2  0  3   27    922.95  24.9                                                              
    7    6 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1  2  0  5  0 --   26    825.13  21.0                                                              
    8   13 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0  2 --  2 --  3   26    818.96  33.0                                                              
    9    8 Rawski          Witold          1  2  5  5  1  3  0  3  0  5  0  1   25    810.75  17.1                                                              
   10    7 Tarka           Stanisław       2  5  5  2  5  0 --  5 --  5 -- --   27    796.03  31.3                                                              
   11   11 Burkowski       Paweł           3  5  5  2  5  1  1  3  0  3  0  1   26    786.36  28.7                                                              
   12   10 Szczepaniak     Robert          1  5  5  4  5  1 -- -- --  5  0 --   25    750.32  30.6                                                              
   13   12 Glinka          Dariusz         1  5  5  3  5  3 --  3 -- -- -- --   24    729.03  31.1                                                              
   14   14 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  2  2  0  0  5  0  5  0  1   25    707.63  23.2                                                              
   15   15 Lewandowski     Kazimierz       3  3  2  4  4  0 --  5  0 -- -- --   18    527.29  14.5                                                              
   16   21 Grzegrzółka     Jan             3  2  5  0  4  0  0  3  0  3  0  1   18    524.34  19.1                                                              
   17   16 Włodarczyk      Paweł           1  5  3  2  3 --  0  2  0  3 --  0   18    501.11  19.9                                                              
   18   17 Szymaniak       Jerzy           2  3  5  4  5  0 --  1 -- -- -- --   18    484.78  10.9                                                              
   19   18 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  3  1  2  1  0  1  0  0   15    484.34  15.7                                                              
   20   19 Sadowski        Marek           2  5  5  1  3  0  0  4  0  1  0  0   19    481.22  20.1                                                              
   21   20 Walczak         Dariusz         1  3  5  2  5  1  0  1  0  0  0  0   17    475.34  12.4                                                              
   22   22 Antosiewicz     Bogdan          3  3  5  2  2  0  0  2  0  3  0 --   17    468.90  25.2                                                              
   23   23 Wilczek         Edward          2  5  5  5  3  0 -- -- -- -- -- --   18    450.48  25.8                                                              
   24   24 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  3  0 -- -- -- -- -- --   18    449.20  26.2                                                              
   25   25 Bielski         Jacek           3  2  5  2  3  0 --  0  0  4  0 --   16    443.08  21.8                                                              
   26   26 Lewandowski Jer i Marcin        3  1  5  5  4  0 -- -- -- -- -- --   15    442.51  16.3                                                              
   27   30 Wojciechowski   Jarosław        3  4  5  0  3  0  0  1  0  3  0  1   17    436.28  22.6                                                              
   28   27 Krupa           Łukasz          3  4  3  4  4  1 -- -- -- -- -- --   16    436.01  18.4                                                              
   29   28 Michniewski     Tomasz          3  5  3  2  3  0  0  2  0  1 -- --   16    410.31  19.2                                                              
   30   29 Bugalski        Arkadiusz       1  2  2  4  2  0  0  4  0  0  0 --   14    404.03   4.6                                                              
   31   31 Gaszewski       Michał          3  5  5  1  1  0 --  1  0  3 -- --   16    368.66  16.4                                                              
   32   32 Markowski       Krzysztof       3  0  4  0  5  1  1  0  0  0  0  0   11    360.03   6.9                                                              
   33   33 Czasak          Marcin          2  2  2  0  4  0  1  2  0  1  0  0   12    348.70  22.7                                                              
   34   34 Szleżanowski    Piotr           1  5  1  4  3  0 -- -- -- -- -- --   13    344.23  25.5                                                              
   35   35 Szklarz         Marian          3  5  5  2  3  0 -- -- -- -- -- --   15    337.20  32.3                                                              
   36   36 Kowalski        Paweł           2  3  0  4  1  0 --  3 -- -- -- --   11    327.61  16.6                                                              
   37   37 Głażewski       Jerzy           3  1  3  3  3  0  0  1  0  0  0  0   11    307.44   6.0                                                              
   38   38 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  2  1  2  0  3 --  0 --  0  0    8    295.35   5.2                                                              
   39   39 Belka           Stanisław       1 --  1  1  5 -- -- -- --  2  0 --    9    291.04  10.3                                                              
   40   40 Golik           Sławomir        2 -- --  0  5  0 --  3 --  0 -- --    8    285.17  11.0                                                              
   41   41 Kurek           Wiesław         3  3  5  1  1  0  0  1  0  1  0 --   12    278.50  19.4                                                              
   42   42 Bąbik           Sławomir        1  2  5  1  2 -- --  1 --  0 -- --   11    249.01  10.0                                                              
   43   43 Jaworski        Mateusz         3  1  3  4  1  0  0  0  0  0  0 --    9    244.26  13.2                                                              
   44   44 Sotek           Mariusz         1  5  0  0  4  0 -- --  0 -- -- --    9    222.23  16.0                                                              
   45   45 Widłak          Adam            3  2  0  2  1  0  0  1  0  1 --  0    7    205.54  14.2                                                              
   46   46 Okrasa          Stanisław       3  0  3  0  0  0 --  3 --  1 --  0    7    192.69   3.6                                                              
   47   53 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  1  1  0 --  0  0  0  1    5    182.74   5.5                                                              
   48   47 Woźniak         Wit             3 -- --  1  0  0 -- -- --  4 -- --    5    172.13  31.8                                                              
   49   48 Witkowski       Tomasz          3  0  5  0  2 -- -- -- -- -- -- --    7    165.43  12.0                                                              
   50   49 Sadowski Sławom Piotr           1  0  5  0  1  0 --  0 --  1 -- --    7    156.74   7.8                                                              
   51   50 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  2  0  0  2  0  0  0  0    4    141.29  12.7                                                              
                                                                                                     - strona 2 -                                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
   52   51 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  2  2  0  0  0  0  0  0 --    4    138.87   8.3                                                              
   53   52 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  2  0  0  0 --  3  0  0  0 --    5    136.22   7.8                                                              
   54   54 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  2  1 -- -- -- -- -- --    3    121.03   6.7                                                              
   55   55 Oracz           Paweł           2  0  0  2  1 -- -- -- -- -- -- --    3    100.00  13.6                                                              
   56   56 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --  0  0 --  0 --    2     70.88   1.4                                                              
   57   57 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  1  0 -- -- -- -- -- -- --    2     50.31  17.9                                                              
   58   58 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  1  0 --  0  0  0  0  0    2     50.20   5.1                                                              
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  0  0  0 --  1  0 -- -- --    2     49.42   3.0                                                              
   60   60 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                              
   61   61 Nowak           Adam            3  0  0  1  0  0  0 --  0 --  0 --    1     35.48   6.1                                                              
   62   62 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- -- -- --    1     32.97   3.1                                                              
   63   63 Skiba           Włodzimierz     2  1  1  0  0  0 -- -- -- -- -- --    2     28.13   2.5                                                              
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   1.2                                                              

 
 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. B  od  300 do  600 km                    
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     230.10    │  15 │  
 │   2  │Myszkowski           Zenon          │   1     │     542.45    │  15 │  
 │   3  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │     676.07    │  15 │  
 │   4  │Łukasik              Andrzej        │   3     │     761.71    │  15 │  
 │   5  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │     815.26    │  15 │  
 │   6  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │     947.66    │  15 │  
 │   7  │Burkowski            Paweł          │   3     │    1024.56    │  15 │  
 │   8  │Sadowski             Marek          │   2     │    1049.83    │  15 │  
 │   9  │Czasak               Marcin         │   2     │    1113.83    │  15 │  
 │  10  │Rawski               Witold         │   1     │    1196.31    │  15 │  
 │  11  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │    1207.78    │  15 │  
 │  12  │Sekuła               Wiesław        │   3     │    1295.81    │  15 │  
 │  13  │Górniak              Piotr          │   2     │    1323.83    │  15 │  
 │  14  │Antosiewicz          Bogdan         │   3     │    1327.86    │  15 │  
 │  15  │Widłak               Adam           │   3     │    1448.65    │  15 │  
 │  16  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │    1450.81    │  15 │  
 │  17  │Woźniak              Wit            │   3     │     989.68    │  13 │  
 │  18  │Glinka               Dariusz        │   1     │    1097.51    │  12 │  
 │  19  │Tarka                Stanisław      │   2     │     401.32    │   9 │  
 │  20  │Arak                 Piotr          │   1     │     764.79    │   9 │  
 │  21  │Jobda                Arkadiusz      │   3     │     746.01    │   8 │  
 │  22  │Michniewski          Tomasz         │   3     │     782.15    │   8 │  
 │  23  │Kurek                Wiesław        │   3     │     363.22    │   7 │  
 │  24  │Włodarczyk           Paweł          │   1     │     219.02    │   6 │  
 │  25  │Szpadzik Joanna i    Marcin         │   1     │     235.62    │   6 │  
 │  26  │Pych                 Mariusz        │   3     │     420.55    │   6 │  
 │  27  │Szczepaniak          Robert         │   1     │     561.97    │   6 │  
 │  28  │Walczak              Dariusz        │   1     │     378.48    │   5 │  
 │  29  │Gaszewski            Michał         │   3     │     563.79    │   5 │  
 │  30  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     373.84    │   4 │  
 │  31  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     677.44    │   4 │  
 │  32  │Sotek                Mariusz        │   1     │     101.88    │   3 │  
 │  33  │Wilczek              Edward         │   2     │     222.14    │   3 │  
 │  34  │Bielski              Jacek          │   3     │     341.65    │   3 │  
 │  35  │Bąbik                Sławomir       │   1     │     347.22    │   3 │  
 │  36  │Belka                Stanisław      │   1     │     351.55    │   3 │  
 │  37  │Okrasa               Stanisław      │   3     │     360.23    │   3 │  
 │  38  │Szklarz              Marian         │   3     │     404.32    │   3 │  
 │  39  │Golik                Sławomir       │   2     │     501.85    │   3 │  
 │  40  │Głażewski            Jerzy          │   3     │     203.11    │   2 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C  pow.  500 km                          
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     489.10    │  12 │  
 │   2  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │     677.56    │  12 │  
 │   3  │Myszkowski           Zenon          │   1     │     732.03    │  12 │  
 │   4  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │     997.77    │  12 │  
 │   5  │Sekuła               Wiesław        │   3     │    1095.17    │  12 │  
 │   6  │Łukasik              Andrzej        │   3     │    1290.86    │  12 │  
 │   7  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │    1411.68    │  11 │  
 │   8  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │     783.11    │   9 │  
 │   9  │Burkowski            Paweł          │   3     │     829.42    │   9 │  
 │  10  │Walczak              Dariusz        │   1     │    1276.97    │   9 │  
 │  11  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │     755.02    │   8 │  
 │  12  │Arak                 Piotr          │   1     │     425.39    │   6 │  
 │  13  │Rawski               Witold         │   1     │     655.47    │   6 │  
 │  14  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     800.43    │   6 │  
 │  15  │Czasak               Marcin         │   2     │     160.42    │   3 │  
 │  16  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     310.61    │   3 │  
 │  17  │Górniak              Piotr          │   2     │     363.23    │   3 │  
 │  18  │Widłak               Adam           │   3     │     391.15    │   3 │  
 │  19  │Bielski              Jacek          │   3     │     462.21    │   3 │  
 │  20  │Sadowski             Marek          │   2     │     497.53    │   3 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
 
 
 
 - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa 5/50 [18]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  5   21   1316.65  12.5                                                              
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  5   21   1315.52  10.1                                                              
    3    3 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  4   20   1243.25  15.1                                                              
    4    8 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5  3  0  3  0  3  5   19   1224.04  17.8                                                              
    5    7 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5  5  0  2  0  3  5   20   1196.21   9.8                                                              
    6    4 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  2   18   1114.69   6.9                                                              
    7    5 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  2   18   1114.08   7.5                                                              
    8    6 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5  4  0  3  0  3  3   18   1110.06   9.5                                                              
    9   10 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2  4   19   1104.43   6.6                                                              
   10    9 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2  2   17   1012.99   7.6                                                              
   11   13 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  2   16    944.88  10.9                                                              
   12   12 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  1   15    893.02   9.9                                                              
   13   11 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  0   14    849.10   6.1                                                              
   14   14 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5  2  0  3  0  3  0   13    802.04   5.4                                                              
   15   21 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5  2  0  0  0  1  5   13    723.29  12.9                                                              
   16   17 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4  3  0  2  0 --  3   12    670.33   5.5                                                              
   17   15 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5  2  0  3  0  0 --   10    608.57   9.7                                                              
   18   16 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  3 --  1  0  3  1   10    590.17   5.5                                                              
   19   18 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4  0  0  3  0  1 --    8    522.56   7.1                                                              
   20   19 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5  4  0  0  0 -- --    9    496.48   7.4                                                              
   21   20 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5  1  0  1  0  1 --    8    483.52   6.8                                                              
   22   22 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3  2  0  1  0  1  0    7    417.04   2.9                                                              
   23   23 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2 --  0  3  0  1 --    6    389.72   6.6                                                              
   24   24 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4  0  0  0  0  2 --    6    368.49   3.2                                                              
   25   25 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2  3  0  1  0  0 --    6    343.86   4.3                                                              
   26   26 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5  1  0 -- -- -- --    6    340.29  16.7                                                              
   27   27 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4 -- --  1 -- -- --    5    298.21   9.9                                                              
   28   28 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5 --  0 -- -- -- --    5    292.57  19.7                                                              
   29   29 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5 -- -- --  0 -- --    5    291.77   7.5                                                              
   30   34 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1 --  0  0  0  2  1    4    239.03   2.9                                                              
   31   41 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1  0  0 --  0 --  3    4    221.90  11.6                                                              
   32   30 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3 --  0  1  0 -- --    4    215.44   6.2                                                              
   33   31 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  2  0  0  0  0  0    4    207.27   1.6                                                              
   34   32 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1  0  2  0  0 --    3    196.59   1.3                                                              
   35   33 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  2 -- -- --  0  1 --    3    189.56  12.5                                                              
   36   35 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  3 --  0 --  0 -- --    3    159.06  12.0                                                              
   37   36 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0  3 --  0 --  0  0    3    154.58   1.7                                                              
   38   37 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3 -- -- -- -- -- --    3    151.60   2.9                                                              
   39   38 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1  0 --  1 --  0 --    2    130.77   2.0                                                              
   40   39 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2 -- -- -- -- -- --    2    112.60   6.6                                                              
   41   46 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --  1  0  0  0 --  1    2    104.39   7.5                                                              
   42   40 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2 -- -- -- -- -- --    2     98.60  12.5                                                              
   43   42 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1 --  0 --  0 -- --    1     55.07   0.9                                                              
   44   43 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- --    1     53.90   6.1                                                              
   45   44 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- --    1     50.38  11.8                                                              
   46   45 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1 --  0 --  0 -- --    1     49.55   0.6                                                              
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 -- -- -- --  0  0 --    0      0.00   0.0                                                              
   48   48 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  0  0 -- -- --    0      0.00   0.8                                                              
   49   49 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 -- --  0 --  0 -- --    0      0.00   1.7                                                              
   50   50 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   51   51 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                              
   52   52 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   6.8                                                              
   53   53 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00  15.2                                                              
   54   54 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --    0      0.00   4.9                                                              
   55   55 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   2.8                                                              
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.6                                                              
   57   57 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.9                                                              
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0 --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                                              
   59   59 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.9                                                              
   60   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   61   61 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0 --  0  0 -- -- --    0      0.00   2.3                                                              
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                              

 
 - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa Open [19]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  5   21   1327.25   8.5                                                              
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  5   21   1321.94   7.1                                                              
    3    3 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  5   21   1305.73   9.8                                                              
    4    8 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5  3  0  3  0  3  5   19   1227.84  10.2                                                              
    5    7 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5  5  0  2  0  3  5   20   1206.12   6.9                                                              
    6    4 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  3   19   1168.17   6.5                                                              
    7    6 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5  4  0  3  0  3  4   19   1166.68   7.5                                                              
    8    5 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3  2   18   1114.08   5.5                                                              
    9   10 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2  4   19   1113.35   6.1                                                              
   10   16 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5  5  0  1  0  2  5   18   1045.00   4.3                                                              
   11    9 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2  2   17   1012.99   6.0                                                              
   12   14 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  2   16    944.88   6.4                                                              
   13   13 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  1   15    893.02   8.2                                                              
   14   11 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5  5  0  3  0  1 --   14    856.88   5.5                                                              
   15   12 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1  0   14    849.10   5.8                                                              
   16   15 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5  2  0  3  0  3  0   13    803.13   4.1                                                              
   17   18 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4  3  0  2  0 --  3   12    670.33   4.2                                                              
   18   17 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  3 --  1  0  3  1   10    590.17   5.0                                                              
   19   19 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4  0  0  3  0  1 --    8    522.56   3.2                                                              
   20   20 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5  4  0  0  0 -- --    9    496.48   3.5                                                              
   21   21 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5  1  0  1  0  1 --    8    483.52   4.5                                                              
   22   22 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3  2  0  1  0  1  0    7    417.04   2.9                                                              
   23   23 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5  2  0 -- -- -- --    7    403.94   3.4                                                              
   24   24 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2 --  0  3  0  1 --    6    389.72   3.6                                                              
   25   25 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4  0  0  0  0  2 --    6    368.49   2.8                                                              
   26   26 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2  3  0  1  0  0 --    6    343.86   2.6                                                              
   27   27 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4 -- --  1 -- -- --    5    298.21   1.9                                                              
   28   28 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5 --  0 -- -- -- --    5    293.19   2.1                                                              
   29   29 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5 -- -- --  0 -- --    5    291.77   7.5                                                              
   30   30 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1  0  2  0  1 --    4    261.49   0.9                                                              
   31   31 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  3 -- -- --  0  1 --    4    246.34   1.1                                                              
   32   35 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1 --  0  0  0  2  1    4    239.03   2.9                                                              
   33   41 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1  0  0 --  0 --  3    4    221.90   3.6                                                              
   34   32 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  4 --  0 --  0 -- --    4    216.05   0.9                                                              
   35   33 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3 --  0  1  0 -- --    4    215.44   1.8                                                              
   36   34 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  2  0  0  0  0  0    4    207.27   1.3                                                              
   37   36 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0  3 --  0 --  0  0    3    154.58   1.3                                                              
   38   37 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3 -- -- -- -- -- --    3    151.60   2.9                                                              
   39   38 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1  0 --  1 --  0 --    2    130.77   2.0                                                              
   40   39 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2 -- -- -- -- -- --    2    112.60   0.7                                                              
   41   46 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --  1  0  0  0 --  1    2    104.39   1.0                                                              
   42   40 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2 -- -- -- -- -- --    2     98.60   1.0                                                              
   43   42 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1 --  0 --  0 -- --    1     55.07   0.4                                                              
   44   43 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- --    1     53.90   0.6                                                              
   45   44 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- --    1     50.38   1.1                                                              
   46   45 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1 --  0 --  0 -- --    1     49.55   0.6                                                              
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 -- -- -- --  0  0 --    0      0.00   0.0                                                              
   48   48 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   49   49 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 -- --  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                              
   50   50 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   51   51 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                              
   52   52 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   53   53 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   54   54 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   55   55 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   57   57 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0 --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                                              
   59   59 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   60   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   61   61 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0 --  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0