PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Godenstorf II z dnia 18.07.20                    
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:14:21.  N 10:05:14.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  760.712 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   32                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   359                           
      5.Ilość konkursów.......................:   90                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1031.73                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   880.40                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,56,21                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:19,45,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 48 min. 51 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  80.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja GMP [ 2]                                                
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   10   │  121   │   33  │27.27│      
          │ 2  │ Baniocha                │    7   │   83   │   15  │18.07│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   15   │  155   │   42  │27.10│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   32   │  359   │   90  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 10. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                
                                       z lotu Godenstorf II, w dniu 18.07.20                                                                                    
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Grzegrzółka Jan                 3    9              GS- 17:56:21  1   1031.73   2.79  18-  5-  0  770.029   0.000                                        
     2 Burkowski Paweł                 3    7              GC- 17:57:26  1   1030.87   5.57   8-  1-  0  770.504   0.000   5.571                                
     3 Szczepaniak Robert              1    7              GC- 17:40:11  1   1027.23   8.36   3-  1-  0  750.066   0.000   8.357                                
     4 Dąbrowski Tomasz                1   11              GS- 17:47:32  1   1015.95  11.14  11-  9-  0  749.293   0.000                                        
     5 Wojciechowski Andrzej           3   30              GS- 18:05:23  1   1012.40  13.93  24-  9-  0  764.752   0.000                                        
     6 Łukasik Andrzej                 3   16              G - 18:07:08  1   1012.38  16.71  19-  7-  0  766.504   0.000                                        
     7 Antosiewicz Bogdan              3    7              GC- 18:26:07  1   1010.93  19.50  10-  1-  0  784.598   0.000  19.499                                
     8 Dąbrowski Tomasz                1    3              GS- 17:51:36  1   1010.37  22.28       2      749.293   0.000                                        
     9 Wojciechowski Jarosław          3    4              GS- 18:07:52  1   1009.15  25.07  18-  6-  0  764.799   0.000                                        
    10 Kwiatkowski Andrzej             2   70              GC- 18:06:29  1   1006.74  27.86  20-  6-  0  761.580   0.000  27.855                                
    11 Kwiatkowski Andrzej             2    8              GC- 18:07:17  1   1005.67  30.64       2      761.580   0.000  30.641                                
    12 Sekuła Wiesław                  3    4              GC- 18:09:08  1   1004.77  33.43   7-  2-  0  762.756   0.000  33.426                                
    13 Dąbrowski Tomasz                1   58                - 17:56:52  1   1003.25  36.21       3      749.293   0.000                                        
    14 Rawski Witold                   1   23              GS- 18:00:06  1   1001.53  39.00  14-  5-  0  751.245   0.000                                        
    15 Rawski Witold                   1   26              GS- 18:00:58  1   1000.37  41.78       2      751.245   0.000                                        
    16 Grzegrzółka Jan                 3   14              G - 18:20:42  1    999.13  44.57       2      770.029   0.000                                        
    17 Czasak Marcin                   2   18              GC- 18:13:11  1    997.44  47.35  12-  4-  0  761.226   0.000  47.354                                
    18 Łukasik Andrzej                 3   82              GS- 18:18:56  1    996.84  50.14       2      766.504   0.000                                        
    19 Walczak Dariusz                 1    4              GS- 18:02:36  1    994.70  52.93  10-  3-  0  748.608   0.000                                        
    20 Wojciechowski Andrzej           3   33              GC- 18:21:56  1    990.70  55.71       2      764.752   0.000  55.710                                
    21 Wojciechowski Andrzej           3   10              G - 18:23:14  1    989.03  58.50       3      764.752   0.000                                        
    22 Wojciechowski Jarosław          3   20              GC- 18:23:19  1    988.99  61.28       2      764.799   0.000  61.281                                
    23 Tokarski Waldemar Michał        1    3              GC- 18:10:33  1    985.05  64.07  14-  3-  0  749.178   0.000  64.067                                
    24 Walczak Dariusz                 1    6              GC- 18:10:18  1    984.62  66.85       2      748.608   0.000  66.852                                
    25 Myszkowski Zenon                1   15              GS- 18:08:54  1    983.17  69.64  16-  6-  0  746.125   0.000                                        
    26 Dąbrowski Tomasz                1    7              GC- 18:13:19  1    981.63  72.42       4      749.293   0.000  72.423                                
    27 Dąbrowski Tomasz                1    4              GC- 18:16:49  1    977.15  75.21       5      749.293   0.000  75.209                                
    28 Łukasik Andrzej                 3   31              G - 18:35:17  1    976.09  77.99       3      766.504   0.000                                        
    29 Wojciechowski Andrzej           3   19              G - 18:35:16  1    973.88  80.78       4      764.752   0.000                                        
    30 Rawski Witold                   1   46              G - 18:21:43  1    973.47  83.57       3      751.245   0.000                                        
    31 Myszkowski Zenon                1   19              GC- 18:16:45  1    973.10  86.35       2      746.125   0.000  86.351                                
    32 Wojciechowski Jarosław          3   14              G - 18:37:19  1    971.40  89.14       3      764.799   0.000                                        
    33 Jobda Arkadiusz                 3    4              GC- 18:46:04  1    967.92  91.92   5-  2-  0  770.526   0.000  91.922                                
    34 Łukasik Andrzej                 3   86              GS- 18:42:22  1    967.36  94.71       4      766.504   0.000                                        
    35 Sadowski Marek                  2    9              GS- 18:36:26  1    964.86  97.49  17-  3-  0  758.799   0.000                                        
    36 Tokarski Waldemar Michał        1   40             RGC- 18:28:15  1    962.64 100.28       2      749.178   0.000 100.279                                
    37 Kwiatkowski Andrzej             2   41              GS- 18:41:18  1    962.44 103.06       3      761.580   0.000                                        
    38 Wojciechowski Jarosław          3   21              GC- 18:46:27  1    960.26 105.85       4      764.799   0.000 105.850                                
    39 Markowski Krzysztof             3    2              GC- 18:53:22  1    959.79 108.64   5-  2-  0  771.062   0.000 108.635                                
    40 Jobda Arkadiusz                 3   15              GC- 18:54:01  1    958.35 111.42       2      770.526   0.000 111.421                                
    41 Górniak Piotr                   2  100                - 18:35:39  1    958.34 114.21  10-  4-  0  752.917   0.000                                        
    42 Myszkowski Zenon                1    4              GS- 18:29:27  1    957.25 116.99       3      746.125   0.000                                        
    43 Wojciechowski Andrzej           3   43              G - 18:51:01  1    954.73 119.78       5      764.752   0.000                                        
    44 Grzegrzółka Jan                 3   27              GC- 18:56:46  1    954.46 122.56       3      770.029   0.000 122.563                                
    45 Sekuła Wiesław                  3   12              GS- 18:49:46  1    953.72 125.35       2      762.756   0.000                                        
    46 Dąbrowski Tomasz                1   52                - 18:35:46  1    953.58 128.13       6      749.293   0.000                                        
    47 Łukasik Andrzej                 3   19              GC- 18:55:02  1    952.14 130.92       5      766.504   0.000 130.919                                
    48 Wojciechowski Andrzej           3   17              GC- 18:53:13  1    952.11 133.71       6      764.752   0.000 133.705                                
    49 Rawski Witold                   1   30              GS- 18:39:35  1    951.45 136.49       4      751.245   0.000                                        
    50 Grzegrzółka Jan                 3   20              GS- 19:00:36  1    949.95 139.28       4      770.029   0.000                                        
    51 Borkowski Jerzy                 1   23              GC- 18:40:09  1    945.12 142.06   7-  2-  0  746.783   0.000 142.061                                
    52 Tokarski Waldemar Michał        1    9              GC- 18:43:20  1    944.34 144.85       3      749.178   0.000 144.847                                
    53 Kwiatkowski Andrzej             2   37              GC- 18:56:45  1    944.01 147.63       4      761.580   0.000 147.632                                
    54 Kwiatkowski Andrzej             2   73              GS- 18:56:48  1    943.95 150.42       5      761.580   0.000                                        
    55 Kurek Wiesław                   3    3              GC- 19:07:07  1    941.94 153.20   8-  1-  0  769.678   0.000 153.203                                
    56 Wojciechowski Andrzej           3   16              GS- 19:02:10  1    941.62 155.99       7      764.752   0.000                                        
    57 Wojciechowski Jarosław          3   22              G - 19:02:22  1    941.45 158.77       5      764.799   0.000                                        
    58 Myszkowski Zenon                1   17              G - 18:43:28  1    940.34 161.56       4      746.125   0.000                                        
    59 Łukasik Andrzej                 3   27              GS- 19:05:38  1    939.77 164.35       6      766.504   0.000                                        
    60 Borkowski Jerzy                 1   21              GS- 18:46:53  1    937.13 167.13       2      746.783   0.000                                        
    61 Pindelski Krzysztof             2   33             RGC- 19:01:55  1    934.78 169.92   9-  1-  0  758.959   0.000 169.916                                
    62 Kwiatkowski Andrzej             2    3              GS- 19:06:12  1    933.08 172.70       6      761.580   0.000                                        
    63 Arak Piotr                      1   74                - 19:03:19  1    924.86 175.49  17-  4-  0  752.205   0.000                                        
    64 Bielski Jacek                   3    9              GC- 19:18:15  1    922.97 178.27   6-  1-  0  764.453   0.000 178.273                                
    65 Górniak Piotr                   2   18              GC- 19:06:31  1    922.11 181.06       2      752.917   0.000 181.058                                
    66 Grzegrzółka Jan                 3   25              GC- 19:29:22  1    917.39 183.84       5      770.029   0.000 183.844                                
    67 Walczak Dariusz                 1    7              GC- 19:06:39  1    916.68 186.63       3      748.608   0.000 186.630                                
    68 Bugalski Arkadiusz              1  100             R  - 19:07:14  1    916.44 189.42  16-  1-  0  748.945   0.000                                        
    69 Sadowski Marek                  2    3              GC- 19:18:09  1    916.26 192.20       2      758.799   0.000 192.201                                
    70 Myszkowski Zenon                1   11              GC- 19:10:01  1    909.89 194.99       5      746.125   0.000 194.986                                
    71 Łukasik Andrzej                 3   77              GC- 19:34:21  1    907.80 197.77       7      766.504   0.000 197.772                                
    72 Dąbrowski Tomasz                1    1              GC- 19:16:52  1    906.18 200.56       7      749.293   0.000 200.557                                
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
    73 Arak Piotr                      1   69                - 19:20:16  1    905.98 203.34       2      752.205   0.000                                        
    74 Nowak Adam                      3    3              GC- 19:54:57  1    905.56 206.13   5-  1-  0  783.263   0.000 206.128                                
    75 Wojciechowski Jarosław          3   48              GC- 19:38:55  1    900.91 208.91       6      764.799   0.000 211.699                                
    76 Czasak Marcin                   2   35              GC- 19:42:43  1    892.71 211.70       2      761.226   0.000 214.485                                
    77 Arak Piotr                      1   53                - 19:35:05  1    890.10 214.49       3      752.205   0.000                                        
    78 Arak Piotr                      1   10              GC- 19:35:32  1    889.62 217.27       4      752.205   0.000 220.056                                
    79 Wojciechowski Andrzej           3   13              GS- 19:49:52  1    889.38 220.06       8      764.752   0.000                                        
    80 Dąbrowski Tomasz                1    2              GS- 19:32:39  1    889.21 222.84       8      749.293   0.000                                        
    81 Myszkowski Zenon                1   26              G - 19:32:19  1    885.80 225.63       6      746.125   0.000                                        
    82 Czasak Marcin                   2   16              GS- 19:49:27  1    885.71 228.41       3      761.226   0.000                                        
    83 Wojciechowski Andrzej           3    1              G - 19:53:48  1    885.34 231.20       9      764.752   0.000                                        
    84 Markowski Krzysztof             3    5              GC- 20:02:24  1    883.84 233.98       2      771.062   0.000 228.412                                
    85 Dąbrowski Tomasz                1   13              GS- 19:38:52  1    882.70 236.77       9      749.293   0.000                                        
    86 Górniak Piotr                   2   45                - 19:45:12  1    880.40 239.55       3      752.917   0.000                                        
    87 Górniak Piotr                   2   35              GC- 19:46:46  1    878.79 242.34       4      752.917   0.000                                        
    88 Sadowski Marek                  2    5              GC- 19:55:11  1    877.04 245.13       3      758.799   0.000                                        
    89 Czasak Marcin                   2    1              GC- 19:58:27  1    876.53 247.91       4      761.226   0.000                                        
    90 Rawski Witold                   1   12              GC- 19:49:39  1    873.90 250.70       5      751.245   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
    91 Wojciechowski Jarosław          3   24              G - 20:08:29  1    870.59   0.00       7      764.799   0.000                                        
    92 Pindelski Krzysztof             2   24              GS- 20:06:30  1    865.90   0.00       2      758.959   0.000                                        
    93 Grzegrzółka Jan                 3    2              GC- 20:19:25  1    865.77   0.00       6      770.029   0.000 239.554                                
    94 Wojciechowski Jarosław          3    7              G - 20:18:44  1    860.55   0.00       8      764.799   0.000                                        
    95 Chojnacki M. i  Z.              2   23              GC- 20:14:25  1    858.76   0.00   9-  0-  0  759.502   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 18.07.20 Godenstorf II                            
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    11    3     7   235.04     
              2 Wojciechowski   Andrzej         3    24    3     7   230.31     
              3 Łukasik         Andrzej         3    19    3     7   228.96     
              4 Kwiatkowski     Andrzej         2    20    3     6   227.61     
              5 Rawski          Witold          1    14    3     4   227.38     
              6 Grzegrzółka     Jan             3    18    3     5   226.93     
              7 Wojciechowski   Jarosław        3    18    3     5   226.48     
              8 Myszkowski      Zenon           1    16    3     5   218.59     
              9 Walczak         Dariusz         1    10    3     3   215.89     
             10 Tokarski Waldem Michał          1    14    3     3   215.66     
             11 Sekuła          Wiesław         3     7    2     2   147.60     
             12 Jobda           Arkadiusz       3     5    2     2   144.00     
             13 Sadowski        Marek           2    17    2     2   137.02     
             14 Górniak         Piotr           2    10    2     2   136.57     
             15 Borkowski       Jerzy           1     7    2     2   135.43     
             16 Burkowski       Paweł           3     8    1     1    79.77     
             17 Szczepaniak     Robert          1     3    1     1    79.55     
             18 Antosiewicz     Bogdan          3    10    1     1    78.65     
             19 Czasak          Marcin          2    12    1     1    76.39     
             20 Markowski       Krzysztof       3     5    1     1    71.44     
             21 Kurek           Wiesław         3     8    1     1    67.83     
             22 Pindelski       Krzysztof       2     9    1     1    66.48     
             23 Arak            Piotr           1    17    1     1    66.03     
             24 Bielski         Jacek           3     6    1     1    65.80     
             25 Bugalski        Arkadiusz       1    16    1     1    64.90     
             26 Belka           Stanisław       1    13    0     0     0.00     
             27 Chojnacki       M. i  Z.        2     9    0     0     0.00     
             28 Głażewski       Jerzy           3     9    0     0     0.00     
             29 Nowak           Adam            3     5    0     0     0.00     
             30 Wirtek Mariusz  Michał          3     6    0     0     0.00     
             31 Jaworski        Mateusz         3     7    0     0     0.00     
             32 Zieliński       Jan             2     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3   58   2364.49  30.9                                                                 
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3   58   2343.14  26.3                                                                 
    3    3 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3   58   2335.75  37.0                                                                 
    4    4 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5  3  7  3  7  3   56   2272.18  36.2                                                                 
    5    5 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5  5  7  3  7  3   58   2241.71  22.1                                                                 
    6    6 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5  5  7  2  7  3   57   2205.28  24.8                                                                 
    7    7 Rawski          Witold          1  2  7  7  7  5  5  7  3  7  3   53   2188.88  19.0                                                                 
    8    9 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5  4  5  3  7  3   55   2150.23  26.3                                                                 
    9    8 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5  5  5  3  7  1   54   2037.94  32.0                                                                 
   10   10 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  5  5  7  3  3  2   53   2036.61  21.7                                                                 
   11   11 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  5  5  7  1  6  2   54   1986.19  24.6                                                                 
   12   12 Czasak          Marcin          2  5  7  7  7  5  5  7  3  1  1   48   1817.71  25.3                                                                 
   13   13 Arak            Piotr           1  7  7  7 --  5  5  3  3  7  1   45   1719.43  22.2                                                                 
   14   14 Pindelski       Krzysztof       2  1  7  7  7  5  5  6  3  1  1   43   1713.58  17.5                                                                 
   15   15 Sekuła          Wiesław         3  2  3  7  7  5  5  4  3  2  2   40   1705.57  13.7                                                                 
   16   20 Walczak         Dariusz         1  5  7  6  7  5  2  2  3  2  3   42   1626.29  14.9                                                                 
   17   17 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5  1  5  1  5  1   46   1600.08  25.8                                                                 
   18   16 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  4 --  7 --  7 --   46   1526.63  31.3                                                                 
   19   18 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  5  4  4  0  2 --   43   1448.59  19.2                                                                 
   20   19 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5  2  7 -- -- --   42   1443.55  36.7                                                                 
   21   21 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  4  0  2  3  2  1   40   1405.65  21.0                                                                 
   22   22 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  5 --  7 -- -- --   40   1326.81  31.1                                                                 
   23   23 Widłak          Adam            3  4  1  7  7  4  3  4  2  2 --   34   1318.31  14.5                                                                 
   24   24 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  3 -- -- --  7  1   39   1291.28  30.9                                                                 
   25   25 Bielski         Jacek           3  6  7  7  6  2 --  1  3  4  1   37   1242.02  24.4                                                                 
   26   26 Woźniak         Wit             3 -- --  7  7  5 -- -- --  7 --   26   1052.46  31.8                                                                 
   27   27 Sotek           Mariusz         1  7  1  7  7  4 -- --  1 -- --   27    949.50  16.4                                                                 
   28   28 Włodarczyk      Paweł           1  7  6  5  7 --  1  3  0  3 --   32    922.98  20.1                                                                 
   29   29 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  2 -- -- -- -- --   30    881.37  25.8                                                                 
   30   34 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3  7  2  0  1  6  2  0  1   24    854.47   5.2                                                                 
   31   30 Szleżanowski    Piotr           1  7  7  7  7  2 -- -- -- -- --   30    854.10  25.5                                                                 
   32   31 Jaworski        Mateusz         3  4  7  7  2  2  3  0  1  0  0   26    849.60  13.6                                                                 
   33   32 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  7  7  0 --  5  0 -- --   29    840.97  14.5                                                                 
   34   33 Gaszewski       Michał          3  7  7  3  2  3 --  2  1  4 --   29    829.06  16.8                                                                 
   35   42 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  7  3  4  0  2  0  0  2   20    827.19   9.3                                                                 
   36   35 Pych            Mariusz         3  7  7  7  3  1  0  2 --  2 --   29    779.43  31.8                                                                 
   37   36 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  0 -- -- -- -- --   28    757.39  26.2                                                                 
   38   41 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1  1  0  1   19    755.71   8.1                                                                 
   39   37 Szymaniak       Jerzy           2  3  7  7  7  0 --  2 -- -- --   26    750.17  10.9                                                                 
   40   38 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0 -- -- -- -- --   28    746.80  16.3                                                                 
   41   39 Kowalski        Paweł           2  7  3  7  5  0 --  4 -- -- --   26    730.82  16.6                                                                 
   42   40 Krupa           Łukasz          3  7  5  7  6  1 -- -- -- -- --   26    695.23  18.4                                                                 
   43   49 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --  1  0  3   14    688.76   7.4                                                                 
   44   43 Głażewski       Jerzy           3  1  4  6  3  2  2  1  0  0  0   19    635.60   6.5                                                                 
   45   44 Bąbik           Sławomir        1  4  6  3  6 -- --  3 --  1 --   23    611.61  10.0                                                                 
   46   45 Szklarz         Marian          3  7  7  5  4  1 -- -- -- -- --   24    597.98  32.3                                                                 
   47   46 Golik           Sławomir        2 -- --  4  7  1 --  4 --  0 --   16    578.63  11.0                                                                 
   48   47 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  7  3  0 --  4  0  0  0   18    569.89   7.8                                                                 
   49   48 Belka           Stanisław       1 --  1  3  7 -- -- -- --  4  0   15    505.77  10.3                                                                 
   50   50 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7  4  3  1 --  0 --  1 --   17    466.86   7.8                                                                 
   51   51 Okrasa          Stanisław       3  0  4  3  3  0 --  4 --  1 --   15    452.14   3.7                                                                 
   52   52 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --  0 --  0   12    389.53   5.5                                                                 
   53   53 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7  3  2 -- -- -- -- -- --   13    319.85  17.9                                                                 
   54   54 Witkowski       Tomasz          3  0  7  2  3 -- -- -- -- -- --   12    310.88  12.0                                                                 
   55   58 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0  0  0  2    8    303.60   6.5                                                                 
   56   55 Oracz           Paweł           2  7  2  3  2 -- -- -- -- -- --   14    294.91  13.6                                                                 
   57   56 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- -- -- -- --    7    291.87   6.7                                                                 
   58   57 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --  1 --  0    7    288.41   7.1                                                                 
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1  0 -- --    4    116.04   3.0                                                                 
   60   60 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --  1  0 --  0    3    106.50   1.4                                                                 
   61   61 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- -- -- -- --    4     80.92   2.5                                                                 
   62   62 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                                 
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- -- --    1     32.97   3.1                                                                 
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                                 

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   46   1972.84  30.9                                                                 
    2    3 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   46   1960.89  26.3                                                                 
    3    2 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   46   1960.72  37.0                                                                 
    4    5 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   46   1889.42  22.1                                                                 
    5    6 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  3  5  3  5  3   44   1883.43  36.2                                                                 
    6    7 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3   45   1839.04  24.8                                                                 
    7    8 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  4  4  3  5  3   44   1836.20  26.3                                                                 
    8    4 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  1   44   1762.09  32.0                                                                 
    9   10 Rawski          Witold          1  0  5  5  5  5  5  5  3  2  3   38   1731.81  19.0                                                                 
   10    9 Sadowski        Marek           2  4  5  5  5  5  5  5  3  1  2   40   1657.90  21.7                                                                 
   11   11 Czasak          Marcin          2  5  5  5  5  5  5  5  3  1  1   40   1578.37  25.3                                                                 
   12   13 Sekuła          Wiesław         3  2  3  5  5  5  5  4  3  2  2   36   1562.96  13.7                                                                 
   13   12 Pindelski       Krzysztof       2  1  5  5  5  5  5  5  3  1  1   36   1514.16  17.5                                                                 
   14   15 Walczak         Dariusz         1  3  5  5  5  5  2  2  3  2  3   35   1448.54  14.9                                                                 
   15   14 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5  1  4  1  5  1   37   1345.29  25.8                                                                 
   16   16 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  4  3  0  2 --   34   1200.64  19.2                                                                 
   17   18 Górniak         Piotr           2  5  5  5  3  5  2  5  0  3  1   34   1199.26  24.6                                                                 
   18   17 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  5  2  1  3  5  0   31   1175.55  22.2                                                                 
   19   19 Widłak          Adam            3  2  1  5  5  4  3  3  2  2 --   27   1114.39  14.5                                                                 
   20   20 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  3 --  5 --  5 --   33   1095.39  31.3                                                                 
   21   22 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  2 --  1  3  4  1   31   1094.58  24.4                                                                 
   22   21 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  1  5 -- -- --   31   1083.58  36.7                                                                 
   23   23 Kurek           Wiesław         3  5  5  4  5  4  0  0  3  1  1   28   1049.17  21.0                                                                 
   24   24 Glinka          Dariusz         1  5  2  5  5  5 --  5 -- -- --   27    976.61  31.1                                                                 
   25   25 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2 -- -- --  5  1   28    945.22  30.9                                                                 
   26   26 Woźniak         Wit             3 -- --  5  5  5 -- -- --  5 --   20    847.06  31.8                                                                 
   27   27 Włodarczyk      Paweł           1  5  5  5  5 --  1  3  0  3 --   27    809.08  20.1                                                                 
   28   28 Sotek           Mariusz         1  5  1  5  5  4 -- --  1 -- --   21    773.91  16.4                                                                 
   29   29 Gaszewski       Michał          3  5  5  3  2  3 --  2  1  4 --   25    767.75  16.8                                                                 
   30   37 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  5  3  4  0  2  0  0  2   18    762.22   9.3                                                                 
   31   31 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1  1  0  1   19    755.71   8.1                                                                 
   32   30 Jaworski        Mateusz         3  4  5  5  2  2  3  0  1  0  0   22    745.55  13.6                                                                 
   33   46 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --  1  0  3   14    688.76   7.4                                                                 
   34   32 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  0 --  5  0 -- --   24    683.97  14.5                                                                 
   35   33 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  2 -- -- -- -- --   22    663.54  25.8                                                                 
   36   34 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0  2 --  2 --   23    654.34  31.8                                                                 
   37   35 Szleżanowski    Piotr           1  5  5  5  5  2 -- -- -- -- --   22    647.29  25.5                                                                 
   38   36 Kowalski        Paweł           2  5  3  5  5  0 --  4 -- -- --   22    630.25  16.6                                                                 
   39   38 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5  1 -- -- -- -- --   21    564.37  18.4                                                                 
   40   39 Szklarz         Marian          3  5  5  5  4  1 -- -- -- -- --   20    536.36  32.3                                                                 
   41   40 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0 -- -- -- -- --   20    535.28  16.3                                                                 
   42   41 Głażewski       Jerzy           3  1  4  4  2  2  2  1  0  0  0   16    528.24   6.5                                                                 
   43   42 Bąbik           Sławomir        1  3  5  3  5 -- --  2 --  1 --   19    515.18  10.0                                                                 
   44   43 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  4  0 -- -- -- -- --   19    502.03  26.2                                                                 
   45   44 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  5  3  0 --  4  0  0  0   16    501.84   7.8                                                                 
   46   45 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5  4  0 --  1 -- -- --   17    485.00  10.9                                                                 
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  1  3  5 -- -- -- --  4  0   13    439.64  10.3                                                                 
   48   48 Golik           Sławomir        2 -- --  4  5  1 --  2 --  0 --   12    433.40  11.0                                                                 
   49   49 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5  4  3  1 --  0 --  1 --   15    432.67   7.8                                                                 
   50   50 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --  0 --  0   12    389.53   5.5                                                                 
   51   51 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  1  0  0  1  2  2  0  0    7    317.85   5.2                                                                                                                             
   52   58 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0  0  0  2    8    303.60   6.5                                                                 
   53   52 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- -- -- -- --    7    291.91   6.7                                                                 
   54   53 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --  1 --  0    7    288.41   7.1                                                                 
   55   54 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  3  2 -- -- -- -- -- --   11    281.98  17.9                                                                 
   56   55 Witkowski       Tomasz          3  0  5  2  3 -- -- -- -- -- --   10    274.29  12.0                                                                 
   57   56 Oracz           Paweł           2  5  2  3  2 -- -- -- -- -- --   12    270.69  13.6                                                                 
   58   57 Okrasa          Stanisław       3  0  1  3  3  0 --  1 --  0 --    8    259.45   3.7                                                                 
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1  0 -- --    4    116.04   3.0                                                                 
   60   60 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- -- -- -- --    4     80.92   2.5                                                                 
   61   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                                 
   62   62 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  1  0 --  0    1     35.62   1.4                                                                 
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- -- --    1     32.97   3.1                                                                 
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                                 

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  3  5  5  3  5  4  4  3  3  3   38   1628.11  37.0                                                                 
    2    3 Myszkowski      Zenon           1  4  1  5  4  4  5  4  3  3  3   36   1608.81  30.9                                                                 
    3    2 Burkowski       Paweł           3  4  4  4  5  3  4  3  3  5  1   36   1424.29  32.0                                                                 
    4    5 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1  3  4  5  1  5  3  5  3   35   1534.80  36.2                                                                 
    5    4 Czasak          Marcin          2  3  4  5  4  5  3  5  3  1  1   34   1360.72  25.3                                                                 
    6    6 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5  2  4  3  5  1  3  4  3   33   1425.68  26.3                                                                 
    7    7 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  4  4  5  4  3  1  1   29   1244.88  17.5                                                                 
    8    8 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5  4  4  5  1  2  1  4  1   29   1097.30  25.8                                                                 
    9   11 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1  5  3  5  1  5  2  3  3   28   1301.20  24.8                                                                 
   10   13 Grzegrzółka     Jan             3  4  5  3  2  3  2  2  2  2  3   28   1104.49  22.1                                                                 
   11    9 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1  1  3  5  0   28    966.46  22.2                                                                 
   12   10 Sekuła          Wiesław         3  0  2  3  4  3  5  3  3  2  2   27   1261.24  13.7                                                                 
   13   14 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3  4  5  3  1  2  3  1  3   27   1170.14  26.3                                                                 
   14   12 Sadowski        Marek           2  1  5  5  1  3  2  5  2  1  2   27   1063.19  21.7                                                                 
   15   17 Bielski         Jacek           3  2  5  4  2  2 --  1  3  4  1   24    895.24  24.4                                                                 
   16   15 Michniewski     Tomasz          3  2  4  5  1  4  4  3  0  1 --   24    889.14  19.2                                                                 
   17   18 Górniak         Piotr           2  5  1  4  0  3  2  5  0  3  1   24    858.86  24.6                                                                 
   18   16 Tarka           Stanisław       2  5  2  3  3  2 --  4 --  5 --   24    781.04  31.3                                                                 
   19   19 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4  4  2  4  1  3 -- -- --   23    735.00  36.7                                                                 
   20   23 Rawski          Witold          1  0  0  3  1  5  5  2  2  1  3   22   1158.02  19.0                                                                 
   21   20 Glinka          Dariusz         1  5  1  3  2  5 --  5 -- -- --   21    754.61  31.1                                                                 
   22   22 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5  2  0 -- -- --  5  1   21    632.65  30.9                                                                 
   23   21 Widłak          Adam            3  1  1  5  3  2  3  3  2  0 --   20    854.92  14.5                                                                 
   24   28 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  3  1  1  1  3  2  3   19    845.93  14.9                                                                 
   25   24 Kurek           Wiesław         3  5  1  3  3  2  0  0  3  1  1   19    752.96  21.0                                                                 
   26   25 Wilczek         Edward          2  4  4  5  3  2 -- -- -- -- --   18    536.16  25.8                                                                 
   27   26 Pych            Mariusz         3  3  4  3  3  1  0  2 --  2 --   18    534.52  31.8                                                                 
   28   27 Szklarz         Marian          3  4  5  4  3  1 -- -- -- -- --   17    451.06  32.3                                                                 
   29   29 Włodarczyk      Paweł           1  2  2  3  5 --  1  1  0  2 --   16    518.91  20.1                                                                 
   30   30 Jaworski        Mateusz         3  0  3  5  1  2  2  0  1  0  0   14    565.15  13.6                                                                 
   31   31 Woźniak         Wit             3 -- --  3  5  5 -- -- --  0 --   13    583.44  31.8                                                                 
   32   32 Puchała         Sylwester       2  5  0  5  3  0 -- -- -- -- --   13    371.18  26.2                                                                 
   33   33 Gaszewski       Michał          3  0  2  1  1  2 --  2  1  3 --   12    449.18  16.8                                                                 
   34   34 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1  2  4  0 --  3  0 -- --   12    367.16  14.5                                                                 
   35   40 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  3  2  2 --  1  0  3   11    586.24   7.4                                                                 
   36   35 Kowalski        Paweł           2  2  0  4  2  0 --  2 -- -- --   10    310.39  16.6                                                                 
   37   36 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2  5  0  0 -- -- -- -- --   10    263.80  16.3                                                                 
   38   37 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  2  2 -- -- -- -- -- --   10    243.69  17.9                                                                 
   39   39 Markowski       Krzysztof       3  0  1  0  0  3  2  1  1  0  1    9    471.51   8.1                                                                 
   40   38 Belka           Stanisław       1 --  0  0  5 -- -- -- --  4  0    9    306.54  10.3                                                                 
   41   41 Krupa           Łukasz          3  0  1  4  2  1 -- -- -- -- --    8    286.67  18.4                                                                 
   42   42 Sotek           Mariusz         1  3  0  1  2  2 -- --  0 -- --    8    261.28  16.4                                                                 
   43   43 Szleżanowski    Piotr           1  3  1  0  3  1 -- -- -- -- --    8    226.59  25.5                                                                 
   44   49 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  1  0  2  0  2  0  0  2    7    368.09   9.3                                                                 
   45   44 Głażewski       Jerzy           3  0  0  1  1  2  2  1  0  0  0    7    305.66   6.5                                                                 
   46   55 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  2  1 --  0  0  0  2    6    267.82   6.5                                                                 
   47   45 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1  0  2  0  3 --  0 --  0    6    244.09   5.5                                                                 
   48   46 Golik           Sławomir        2 -- --  1  2  1 --  2 --  0 --    6    219.14  11.0                                                                 
   49   47 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2  1  1  1 --  0 --  0 --    6    172.83   7.8                                                                 
   50   48 Oracz           Paweł           2  2  2  1  1 -- -- -- -- -- --    6    126.31  13.6                                                                 
   51   50 Nowak           Adam            3  0  1  1  1  1  0 --  1 --  0    5    219.29   7.1                                                                 
                                                                                                  - strona 2 -                                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
   52   51 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  1 -- -- -- -- --    5    188.60   6.7                                                                 
   53   52 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  3  0  0 --  2  0  0  0    5    182.30   7.8                                                                 
   54   53 Witkowski       Tomasz          3  0  4  1  0 -- -- -- -- -- --    5    109.28  12.0                                                                 
   55   54 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  0  0  0  0  1  2  0  0    4    197.22   5.2                                                                 
   56   56 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  2  1  0 --  0 -- -- --    3    109.93  10.9                                                                 
   57   57 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  1  0  0 -- -- -- -- --    2     52.79   2.5                                                                 
   58   58 Bąbik           Sławomir        1  0  1  0  0 -- --  1 --  0 --    2     52.06  10.0                                                                 
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  1  0 -- --    1     36.42   3.0                                                                 
   60   60 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  1  0 --  0 --  0 --    1     35.06   3.7                                                                 
   61   61 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- -- --    1     32.97   3.1                                                                 
   62   62 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                                 
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   1.2                                                                 
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0    0      0.00   1.4                                                                 

 
 - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa 5/50 [18]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3   16   1033.08  10.5                                                                 
    2    3 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3   16   1027.87   8.9                                                                 
    3    2 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3   16   1027.48  14.5                                                                 
    4    4 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3   16   1015.66   6.7                                                                 
    5    6 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3   16   1001.19   7.5                                                                 
    6   11 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5  4  0  3  0  3   15    954.75   9.2                                                                 
    7   12 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5  5  0  2  0  3   15    931.05   9.0                                                                 
    8   13 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5  3  0  3  0  3   14    926.02  15.2                                                                 
    9    7 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2   15    911.17   7.5                                                                 
   10   10 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2   15    897.63   5.8                                                                 
   11    5 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1   14    849.10   6.3                                                                 
   12    8 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1   14    839.66  10.0                                                                 
   13    9 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1   14    834.90  10.9                                                                 
   14   15 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5  2  0  3  0  3   13    802.04   5.6                                                                 
   15   14 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5  2  0  3  0  0   10    608.57   9.7                                                                 
   16   24 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  3 --  1  0  3    9    539.61   5.3                                                                 
   17   16 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4  3  0  2  0 --    9    524.69   4.7                                                                 
   18   18 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4  0  0  3  0  1    8    522.56   7.1                                                                 
   19   17 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5  4  0  0  0 --    9    496.48   7.4                                                                 
   20   19 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5  1  0  1  0  1    8    483.52   6.8                                                                 
   21   20 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5  2  0  0  0  1    8    448.34  12.0                                                                 
   22   21 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3  2  0  1  0  1    7    417.04   3.0                                                                 
   23   25 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2 --  0  3  0  1    6    389.72   6.6                                                                 
   24   29 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4  0  0  0  0  2    6    368.49   3.2                                                                 
   25   22 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2  3  0  1  0  0    6    343.86   4.3                                                                 
   26   23 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5  1  0 -- -- --    6    340.29  16.7                                                                 
   27   26 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4 -- --  1 -- --    5    298.21   9.9                                                                 
   28   27 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5 --  0 -- -- --    5    292.57  19.7                                                                 
   29   28 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5 -- -- --  0 --    5    291.77   7.5                                                                 
   30   30 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3 --  0  1  0 --    4    215.44   6.2                                                                 
   31   31 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  2  0  0  0  0    4    207.27   1.7                                                                 
   32   32 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1  0  2  0  0    3    196.59   1.3                                                                 
   33   38 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  2 -- -- --  0  1    3    189.56  12.5                                                                 
   34   45 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1 --  0  0  0  2    3    184.27   2.4                                                                 
   35   33 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  3 --  0 --  0 --    3    159.06  12.0                                                                 
   36   34 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0  3 --  0 --  0    3    154.58   1.8                                                                 
   37   35 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3 -- -- -- -- --    3    151.60   2.9                                                                 
   38   36 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1  0 --  1 --  0    2    130.77   2.0                                                                 
   39   37 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2 -- -- -- -- --    2    112.60   6.6                                                                 
   40   39 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2 -- -- -- -- --    2     98.60  12.5                                                                 
   41   40 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1  0  0 --  0 --    1     57.28   9.3                                                                 
   42   41 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1 --  0 --  0 --    1     55.07   0.9                                                                 
   43   42 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- --    1     53.90   6.1                                                                 
   44   43 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- --    1     50.38  11.8                                                                 
   45   44 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1 --  0 --  0 --    1     49.55   0.6                                                                 
   46   46 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --  1  0  0  0 --    1     48.00   7.2                                                                 
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 -- -- -- --  0  0    0      0.00   0.0                                                                 
   48   48 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  0  0 -- --    0      0.00   0.8                                                                 
   49   49 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 -- --  0 --  0 --    0      0.00   1.7                                                                 
   50   50 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 -- --  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   51   51 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0                                                                 
                                                                                                  - strona 2 -                                                 
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa 5/50 [18]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
   52   52 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   6.8                                                                 
   53   53 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00  15.2                                                                 
   54   54 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- --    0      0.00   4.9                                                                 
   55   55 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   2.8                                                                 
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.6                                                                 
   57   57 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- --    0      0.00   0.9                                                                 
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0 --  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   59   59 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.9                                                                 
   60   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   61   61 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0 --  0  0 -- --    0      0.00   2.3                                                                 
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                 

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa Open [19]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3   16   1033.08   6.1                                                                 
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3   16   1032.42   5.8                                                                 
    3    3 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3   16   1030.66   8.9                                                                 
    4    5 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3   16   1015.66   6.3                                                                 
    5    7 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  3   16   1001.19   5.4                                                                 
    6   12 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5  4  0  3  0  3   15    954.75   7.0                                                                 
    7   13 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5  5  0  2  0  3   15    931.05   5.8                                                                 
    8   14 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5  3  0  3  0  3   14    929.71   7.0                                                                 
    9    8 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2   15    911.17   5.8                                                                 
   10   10 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  2   15    906.55   5.2                                                                 
   11    4 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5  5  0  3  0  1   14    856.88   5.5                                                                 
   12    6 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1   14    849.10   6.0                                                                 
   13    9 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1   14    839.66   8.3                                                                 
   14   11 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5  5  0  3  0  1   14    834.90   6.1                                                                 
   15   16 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5  2  0  3  0  3   13    803.13   4.2                                                                 
   16   15 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5  5  0  1  0  2   13    764.80   3.0                                                                 
   17   24 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  3 --  1  0  3    9    539.61   4.7                                                                 
   18   17 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4  3  0  2  0 --    9    524.69   3.3                                                                 
   19   19 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4  0  0  3  0  1    8    522.56   3.2                                                                 
   20   18 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5  4  0  0  0 --    9    496.48   3.5                                                                 
   21   20 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5  1  0  1  0  1    8    483.52   4.5                                                                 
   22   22 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3  2  0  1  0  1    7    417.04   3.0                                                                 
   23   21 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5  2  0 -- -- --    7    403.94   3.4                                                                 
   24   25 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2 --  0  3  0  1    6    389.72   3.6                                                                 
   25   29 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4  0  0  0  0  2    6    368.49   2.8                                                                 
   26   23 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2  3  0  1  0  0    6    343.86   2.6                                                                 
   27   26 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4 -- --  1 -- --    5    298.21   1.9                                                                 
   28   27 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5 --  0 -- -- --    5    293.19   2.1                                                                 
   29   28 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5 -- -- --  0 --    5    291.77   7.5                                                                 
   30   33 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1  0  2  0  1    4    261.49   0.9                                                                 
   31   34 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  3 -- -- --  0  1    4    246.34   1.1                                                                 
   32   30 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  4 --  0 --  0 --    4    216.05   0.9                                                                 
   33   31 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3 --  0  1  0 --    4    215.44   1.8                                                                 
   34   32 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  2  0  0  0  0    4    207.27   1.4                                                                 
   35   45 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1 --  0  0  0  2    3    184.27   2.4                                                                 
   36   35 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0  3 --  0 --  0    3    154.58   1.4                                                                 
   37   36 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3 -- -- -- -- --    3    151.60   2.9                                                                 
   38   37 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1  0 --  1 --  0    2    130.77   2.0                                                                 
   39   38 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2 -- -- -- -- --    2    112.60   0.7                                                                 
   40   39 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2 -- -- -- -- --    2     98.60   1.0                                                                 
   41   40 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1  0  0 --  0 --    1     57.28   0.9                                                                 
   42   41 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1 --  0 --  0 --    1     55.07   0.4                                                                 
   43   42 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- --    1     53.90   0.6                                                                 
   44   43 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1 -- -- -- -- --    1     50.38   1.1                                                                 
   45   44 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1 --  0 --  0 --    1     49.55   0.6                                                                 
   46   46 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --  1  0  0  0 --    1     48.00   0.5                                                                 
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 -- -- -- --  0  0    0      0.00   0.0                                                                 
   48   48 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   49   49 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 -- --  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   50   50 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 -- --  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   51   51 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0                                                                 
                                                                                                  - strona 2 -                                                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa Open [19]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
   52   52 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   53   53 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   54   54 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   55   55 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   57   57 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0 --  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                 
   59   59 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   60   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   61   61 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0 --  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                 

 
 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. M  pow.  700 km                          
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     427.97    │   6 │  
 │   2  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │     454.46    │   6 │  
 │   3  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │     511.11    │   6 │  
 │   4  │Łukasik              Andrzej        │   3     │     562.08    │   6 │  
 │   5  │Myszkowski           Zenon          │   1     │     772.03    │   6 │  
 │   6  │Walczak              Dariusz        │   1     │     834.83    │   6 │  
 │   7  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │     337.23    │   4 │  
 │   8  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │     590.49    │   4 │  
 │   9  │Burkowski            Paweł          │   3     │      22.41    │   2 │  
 │  10  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     127.59    │   2 │  
 │  11  │Sekuła               Wiesław        │   3     │     163.96    │   2 │  
 │  12  │Czasak               Marcin         │   2     │     192.61    │   2 │  
 │  13  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     203.02    │   2 │  
 │  14  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │     323.60    │   2 │  
 │  15  │Bielski              Jacek          │   3     │     346.69    │   2 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C  pow.  500 km                          
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Myszkowski           Zenon          │   1     │     807.72    │  12 │  
 │   2  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │    1066.63    │  12 │  
 │   3  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │    1080.49    │  12 │  
 │   4  │Łukasik              Andrzej        │   3     │    1290.86    │  12 │  
 │   5  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     459.10    │   9 │  
 │   6  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │     783.11    │   9 │  
 │   7  │Burkowski            Paweł          │   3     │     829.42    │   9 │  
 │   8  │Walczak              Dariusz        │   1     │    1276.97    │   9 │  
 │   9  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │     627.11    │   7 │  
 │  10  │Arak                 Piotr          │   1     │     425.39    │   6 │  
 │  11  │Sekuła               Wiesław        │   3     │     475.04    │   6 │  
 │  12  │Rawski               Witold         │   1     │     655.47    │   6 │  
 │  13  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │     682.35    │   5 │  
 │  14  │Czasak               Marcin         │   2     │     160.42    │   3 │  
 │  15  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     310.61    │   3 │  
 │  16  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     357.51    │   3 │  
 │  17  │Górniak              Piotr          │   2     │     363.23    │   3 │  
 │  18  │Bielski              Jacek          │   3     │     462.21    │   3 │  
 │  19  │Sadowski             Marek          │   2     │     497.53    │   3 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘