PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Czarnków IV z dnia 12.07.20                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:53:27.  N 16:32:19.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  328.707 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   40                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1022                           
      5.Ilość konkursów.......................:  256                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1530.13                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1415.08                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,57,10                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,17,00                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 50 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja GMP [ 2]                                                
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   13   │  338   │  104  │30.77│      
          │ 2  │ Baniocha                │    8   │  256   │   51  │19.92│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   19   │  428   │  101  │23.60│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   40   │ 1022   │  256  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  9. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                        z lotu Czarnków IV, w dniu 12.07.20                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Dąbrowski Tomasz                1   26              G -  8:57:10  1   1530.13   0.98  30- 22-  5  316.992   0.000                                        
     2 Dąbrowski Tomasz                1   98             R  -  8:57:11  1   1530.01   1.96       2      316.992   0.000                                        
     3 Dąbrowski Tomasz                1   35             RGCM  8:57:13  1   1529.76   2.94       3   1  316.992  39.940   2.935                                
     4 Dąbrowski Tomasz                1   15              GCM  8:57:14  1   1529.64   3.91       4   2  316.992  39.910                                        
     5 Dąbrowski Tomasz                1   34              GCM  8:57:15  1   1529.52   4.89       5   3  316.992  39.870                                        
     6 Dąbrowski Tomasz                1  100             R  -  8:57:16  1   1529.39   5.87       6      316.992   0.000                                        
     7 Włodarczyk Paweł                1   35             RGSM  8:59:20  1   1526.90   6.85  13-  5-  4  319.631  39.810   6.849                                
     8 Szczepaniak Robert              1   18              G -  8:58:14  1   1526.00   7.83  31- 15-  5  317.765   0.000                                        
     9 Włodarczyk Paweł                1   39             RG -  8:59:29  1   1525.81   8.81       2      319.631   0.000                                        
    10 Myszkowski Zenon                1  101             R  -  8:55:58  1   1523.99   9.79  66- 27-  4  313.892   0.000                                        
    11 Szczepaniak Robert              1   13              GCM  8:58:34  1   1523.57  10.76       2   1  317.765  39.690                                        
    12 Myszkowski Zenon                1   61             R  -  8:56:02  1   1523.50  11.74       2      313.892   0.000                                        
    13 Myszkowski Zenon                1   62             R  -  8:56:06  1   1523.01  12.72       3      313.892   0.000                                        
    14 Włodarczyk Paweł                1   31             RGSM  9:00:03  1   1521.69  13.70       3   2  319.631  39.590  13.699                                
    15 Tarka Stanisław                 2  102             R  -  9:08:16  1   1501.38  14.68  37- 21-  5  327.702   0.000                                        
    16 Tarka Stanisław                 2    9              GSM  9:08:21  1   1500.81  15.66       2   1  327.702  39.530                                        
    17 Tarka Stanisław                 2   59             R  -  9:08:22  1   1500.70  16.63       3      327.702   0.000                                        
    18 Tarka Stanisław                 2   39              G -  9:08:24  1   1500.47  17.61       4      327.702   0.000                                        
    19 Tarka Stanisław                 2   72             R  -  9:08:25  1   1500.35  18.59       5      327.702   0.000                                        
    20 Burkowski Paweł                 3    7              GCM  9:16:05  1   1495.74  19.57  18-  8-  5  338.161  39.400                                        
    21 Sadowski Marek                  2   86             R  -  9:08:40  1   1492.59  20.55  49-  4-  1  326.379   0.000                                        
    22 Tarka Stanisław                 2   96             R  -  9:10:36  1   1485.50  21.53       6      327.702   0.000                                        
    23 Tarka Stanisław                 2   76             R  -  9:10:43  1   1484.72  22.51       7      327.702   0.000                                        
    24 Wojciechowski Andrzej           3   59                -  9:13:35  1   1483.92  23.48  33- 15-  5  331.779   0.000                                        
    25 Kwiatkowski Andrzej             2   50             R  -  9:11:42  1   1483.06  24.46  49- 15-  4  328.795   0.000                                        
    26 Kwiatkowski Andrzej             2    4             R  -  9:11:47  1   1482.51  25.44       2      328.795   0.000                                        
    27 Kwiatkowski Andrzej             2   30              GSM  9:11:49  1   1482.28  26.42       3   1  328.795  39.180                                        
    28 Łukasik Andrzej                 3   73             R  -  9:15:04  1   1481.16  27.40  34- 15-  5  333.359   0.000                                        
    29 Tarka Stanisław                 2   15              GCM  9:11:43  1   1478.02  28.38       8   2  327.702  39.120                                        
    30 Wojciechowski Jarosław          3   57              G -  9:14:47  1   1476.34  29.35  37-  9-  2  331.856   0.000                                        
    31 Wojciechowski Andrzej           3   13              G -  9:15:03  1   1474.25  30.33       2      331.779   0.000                                        
    32 Wojciechowski Andrzej           3   16              G -  9:15:10  1   1473.48  31.31       3      331.779   0.000                                        
    33 Tarka Stanisław                 2   90             R  -  9:12:34  1   1472.38  32.29       9      327.702   0.000                                        
    34 Tarka Stanisław                 2   11              GCM  9:12:48  1   1470.84  33.27      10   3  327.702  38.960                                        
    35 Tarka Stanisław                 2   52             R  -  9:12:52  1   1470.40  34.25      11      327.702   0.000                                        
    36 Tarka Stanisław                 2   16              GSM  9:12:54  1   1470.18  35.23      12   4  327.702  38.900                                        
    37 Tarka Stanisław                 2   98             R  -  9:13:00  1   1469.52  36.20      13      327.702   0.000                                        
    38 Grzegrzółka Jan                 3   56             R  -  9:19:48  1   1469.41  37.18  34- 10-  4  337.670   0.000                                        
    39 Sadowski Marek                  2   49              GCM  9:12:09  1   1469.18  38.16       2   1  326.379  38.810                                        
    40 Wojciechowski Andrzej           3   34              G -  9:15:52  1   1468.92  39.14       4      331.779   0.000                                        
    41 Górniak Piotr                   2   21              GCM  9:08:42  1   1468.78  40.12  42-  8-  3  321.223  38.750                                        
    42 Wojciechowski Andrzej           3   78             R  -  9:15:54  1   1468.70  41.10       5      331.779   0.000                                        
    43 Tarka Stanisław                 2   71             R  -  9:13:09  1   1468.53  42.07      14      327.702   0.000                                        
    44 Tarka Stanisław                 2  103              GCM  9:13:12  1   1468.20  43.05      15   5  327.702  38.650                                        
    45 Antosiewicz Bogdan              3   12              GCM  9:29:21  1   1468.08  44.03  23- 11-  5  351.385  38.620                                        
    46 Kwiatkowski Andrzej             2   19              G -  9:14:07  1   1467.07  45.01       4      328.795   0.000                                        
    47 Wojciechowski Andrzej           3   33              GCM  9:16:13  1   1466.64  45.99       6   1  331.779  38.560                                        
    48 Gaszewski Michał                3    7              GCM  9:27:44  1   1466.61  46.97  15-  5-  4  348.663  38.530                                        
    49 Antosiewicz Bogdan              3   49             RGCM  9:29:38  1   1466.34  47.95       2   2  351.385  38.490                                        
    50 Kurek Wiesław                   3   74             R  -  9:19:57  1   1466.14  48.92  12-  3-  1  337.139   0.000                                        
    51 Łukasik Andrzej                 3   16              GCM  9:17:25  1   1465.85  49.90       2   1  333.359  38.430                                        
    52 Burkowski Paweł                 3   24             RG -  9:20:44  1   1465.59  50.88       2      338.161   0.000  50.881                                
    53 Łukasik Andrzej                 3   78             RG -  9:17:28  1   1465.53  51.86       3      333.359   0.000  51.859                                
    54 Łukasik Andrzej                 3   38             R  -  9:17:29  1   1465.42  52.84       4      333.359   0.000                                        
    55 Woźniak Wit                     3   49             RG -  9:22:44  1   1465.08  53.82  37- 10-  0  340.973   0.000  53.816                                
    56 Bielski Jacek                   3   28             RGCM  9:16:17  1   1464.89  54.80   8-  4-  4  331.479  38.270                                        
    57 Tarka Stanisław                 2   53             R  -  9:13:51  1   1463.94  55.77      16      327.702   0.000                                        
    58 Szczepaniak Robert              1    3              G -  9:07:05  1   1463.79  56.75       3      317.765   0.000                                        
    59 Sekuła Wiesław                  3   21              GCM  9:15:48  1   1463.72  57.73  21-  2-  2  330.508  38.180                                        
    60 Szczepaniak Robert              1   45             RG -  9:07:11  1   1463.12  58.71       4      317.765   0.000                                        
    61 Szczepaniak Robert              1   38             RG -  9:07:13  1   1462.89  59.69       5      317.765   0.000                                        
    62 Pych Mariusz                    3   19             RGCM  9:21:15  1   1462.32  60.67   5-  2-  2  338.161  38.090  60.665                                
    63 Dąbrowski Tomasz                1   28              G -  9:06:47  1   1462.25  61.64       7      316.992   0.000                                        
    63 Dąbrowski Tomasz                1   10              GSM  9:06:47  1   1462.25  61.64       8   4  316.992  38.050                                        
    65 Łukasik Andrzej                 3   43             R  -  9:17:59  1   1462.21  63.60       5      333.359   0.000                                        
    66 Łukasik Andrzej                 3   13              G -  9:18:02  1   1461.89  64.58       6      333.359   0.000                                        
    67 Bąbik Sławomir                  1   14              G -  9:09:48  1   1460.98  65.56  17-  1-  0  321.124   0.000                                        
    67 Myszkowski Zenon                1   23              G -  9:04:51  1   1460.98  65.56       4      313.892   0.000                                        
    69 Łukasik Andrzej                 3   61             RG -  9:18:12  1   1460.82  67.52       7      333.359   0.000                                        
    69 Łukasik Andrzej                 3   27              G -  9:18:12  1   1460.82  67.52       8      333.359   0.000                                        
    71 Łukasik Andrzej                 3   28              GCM  9:18:14  1   1460.61  69.47       9   2  333.359  37.800                                        
    72 Woźniak Wit                     3   16              G -  9:23:29  1   1460.37  70.45       2      340.973   0.000                                        
    73 Kwiatkowski Andrzej             2    1              GSM  9:15:09  1   1460.34  71.43       5   2  328.795  37.740                                        
    74 Belka Stanisław                 1   45             RGCM  9:07:34  1   1460.13  72.41  34-  6-  5  317.675  37.710                                        
    75 Myszkowski Zenon                1  102             R  -  9:05:10  1   1458.83  73.39       5      313.892   0.000                                        
    76 Bielski Jacek                   3   31             RGCM  9:17:16  1   1458.55  74.36       2   2  331.479  37.650                                        
    77 Wojciechowski Jarosław          3   28             RG -  9:17:34  1   1458.28  75.34       2      331.856   0.000                                        
    78 Wojciechowski Jarosław          3   46              G -  9:17:37  1   1457.96  76.32       3      331.856   0.000                                        
    79 Kwiatkowski Andrzej             2    3              GSM  9:15:32  1   1457.86  77.30       6   3  328.795  37.550                                        
    80 Myszkowski Zenon                1   99             R  -  9:05:20  1   1457.70  78.28       6      313.892   0.000                                        
    81 Wojciechowski Jarosław          3   48              G -  9:17:40  1   1457.64  79.26       4      331.856   0.000                                        
    82 Wojciechowski Jarosław          3   40             R  -  9:17:42  1   1457.43  80.24       5      331.856   0.000                                        
    83 Sekuła Wiesław                  3   36              GCM  9:16:49  1   1457.16  81.21       2   2  330.508  37.430                                        
    84 Łukasik Andrzej                 3   62             R  -  9:18:56  1   1456.14  82.19      10      333.359   0.000                                        
    85 Wojciechowski Jarosław          3   25              G -  9:17:55  1   1456.04  83.17       6      331.856   0.000                                        
    86 Antosiewicz Bogdan              3   47             RGCM  9:31:38  1   1454.21  84.15       3   3  351.385  37.330                                        
    87 Antosiewicz Bogdan              3   45             RG -  9:31:43  1   1453.71  85.13       4      351.385   0.000                                        
    88 Wojciechowski Andrzej           3   31              G -  9:18:17  1   1453.37  86.11       7      331.779   0.000                                        
    89 Dąbrowski Tomasz                1   72             R  -  9:08:11  1   1452.87  87.08       9      316.992   0.000                                        
    90 Wojciechowski Andrzej           3   26              GCM  9:18:23  1   1452.73  88.06       8   2  331.779  37.210                                        
    91 Burkowski Paweł                 3   18              G -  9:22:50  1   1452.37  89.04       3      338.161   0.000                                        
    92 Burkowski Paweł                 3   15              GSM  9:23:02  1   1451.13  90.02       4   2  338.161  37.150                                        
    93 Myszkowski Zenon                1    5              GCM  9:06:20  1   1450.97  91.00       7   1  313.892  37.110                                        
    94 Myszkowski Zenon                1   19              GCM  9:06:21  1   1450.85  91.98       8   2  313.892  37.080                                        
    95 Myszkowski Zenon                1   69             R  -  9:06:24  1   1450.52  92.96       9      313.892   0.000                                        
    95 Myszkowski Zenon                1   75             R  -  9:06:24  1   1450.52  92.96      10      313.892   0.000                                        
    97 Wojciechowski Andrzej           3   30              GSM  9:18:44  1   1450.51  94.91       9   3  331.779  36.990                                        
    98 Okrasa Stanisław                3   99             R  -  9:23:19  1   1450.48  95.89  44-  1-  0  338.422   0.000                                        
    99 Dąbrowski Tomasz                1    1              GCM  9:08:34  1   1450.32  96.87      10   5  316.992  36.930                                        
   100 Myszkowski Zenon                1   40              G -  9:06:26  1   1450.29  97.85      11      313.892   0.000                                        
   101 Tarka Stanisław                 2   49             R  -  9:16:00  1   1450.01  98.83      17      327.702   0.000                                        
   102 Kwiatkowski Andrzej             2   20              G -  9:16:46  1   1449.93  99.80       7      328.795   0.000                                        
   103 Pych Mariusz                    3   12             RGCM  9:23:14  1   1449.88 100.78       2   2  338.161  36.800                                        
   104 Myszkowski Zenon                1    4              GSM  9:06:30  1   1449.85 101.76      12   3  313.892  36.770                                        
   104 Myszkowski Zenon                1   73             R  -  9:06:30  1   1449.85 101.76      13      313.892   0.000                                        
   106 Myszkowski Zenon                1   45              G -  9:06:31  1   1449.74 103.72      14      313.892   0.000                                        
   107 Myszkowski Zenon                1   72             R  -  9:06:34  1   1449.40 104.70      15      313.892   0.000                                        
   108 Gaszewski Michał                3   21             RG -  9:30:34  1   1449.34 105.68       2      348.663   0.000                                        
   109 Dąbrowski Tomasz                1   82             R  -  9:08:44  1   1449.22 106.65      11      316.992   0.000                                        
   110 Dąbrowski Tomasz                1    6              G -  9:08:45  1   1449.11 107.63      12      316.992   0.000                                        
   111 Myszkowski Zenon                1   21              G -  9:06:37  1   1449.07 108.61      16      313.892   0.000                                        
   112 Arak Piotr                      1  100             R  -  9:10:47  1   1448.80 109.59  40- 16-  5  319.871   0.000                                        
   113 Myszkowski Zenon                1   89             R  -  9:06:41  1   1448.62 110.57      17      313.892   0.000                                        
   114 Myszkowski Zenon                1   66             R  -  9:06:44  1   1448.29 111.55      18      313.892   0.000                                        
   115 Arak Piotr                      1   17             RGCM  9:10:52  1   1448.25 112.52       2   1  319.871  36.420                                        
   116 Kwiatkowski Andrzej             2   56             R  -  9:17:02  1   1448.22 113.50       8      328.795   0.000                                        
   117 Myszkowski Zenon                1   63             R  -  9:06:45  1   1448.18 114.48      19      313.892   0.000                                        
   118 Kwiatkowski Andrzej             2   45              G -  9:17:03  1   1448.12 115.46       9      328.795   0.000                                        
   119 Arak Piotr                      1   27             RG -  9:10:54  1   1448.04 116.44       3      319.871   0.000                                        
   120 Kwiatkowski Andrzej             2   58             R  -  9:17:04  1   1448.01 117.42      10      328.795   0.000                                        
   120 Szczepaniak Robert              1   66             R  -  9:09:27  1   1448.01 117.42       6      317.765   0.000                                        
   122 Belka Stanisław                 1    4              GCM  9:09:26  1   1447.71 119.37       2   2  317.675  36.200                                        
   123 Grzegrzółka Jan                 3   49             RGCM  9:23:15  1   1447.67 120.35       2   1  337.670  36.170 120.352                                
   124 Arak Piotr                      1  116             R  -  9:10:58  1   1447.60 121.33       4      319.871   0.000                                        
   124 Łukasik Andrzej                 3   93             RG -  9:20:17  1   1447.60 121.33      11      333.359   0.000 121.331                                
   126 Grzegrzółka Jan                 3   81             R  -  9:23:16  1   1447.57 123.29       3      337.670   0.000                                        
   127 Arak Piotr                      1   57                -  9:10:59  1   1447.49 124.27       5      319.871   0.000                                        
   128 Arak Piotr                      1   22             RG -  9:11:00  1   1447.38 125.25       6      319.871   0.000                                        
   129 Arak Piotr                      1    7              GSM  9:11:01  1   1447.27 126.22       7   2  319.871  35.980                                        
   130 Dąbrowski Tomasz                1   41             RG -  9:09:02  1   1447.23 127.20      13      316.992   0.000 127.202                                
   131 Górniak Piotr                   2   46             RGSM  9:11:59  1   1447.06 128.18       2   2  321.223  35.920                                        
   132 Grzegrzółka Jan                 3   27              GCM  9:23:21  1   1447.05 129.16       4   2  337.670  35.890                                        
   133 Burkowski Paweł                 3   34             RGSM  9:23:45  1   1446.68 130.14       5   3  338.161  35.860                                        
   134 Dąbrowski Tomasz                1   23              GSM  9:09:08  1   1446.57 131.12      14      316.992   0.000                                        
   135 Myszkowski Zenon                1   26              G -  9:07:01  1   1446.40 132.09      20      313.892   0.000                                        
   136 Górniak Piotr                   2   70             R  -  9:12:07  1   1446.19 133.07       3      321.223   0.000                                        
   137 Dąbrowski Tomasz                1   84             R  -  9:09:12  1   1446.13 134.05      15      316.992   0.000                                        
   138 Górniak Piotr                   2   83             R  -  9:12:08  1   1446.08 135.03       4      321.223   0.000                                        
   139 Dąbrowski Tomasz                1    9              GCM  9:09:13  1   1446.02 136.01      16      316.992   0.000                                        
   140 Myszkowski Zenon                1   98             R  -  9:07:06  1   1445.84 136.99      21      313.892   0.000                                        
   141 Belka Stanisław                 1   43             RGSM  9:09:46  1   1445.51 137.97       3   3  317.675  35.610                                        
   142 Górniak Piotr                   2   50             R  -  9:12:16  1   1445.21 138.94       5      321.223   0.000                                        
   142 Woźniak Wit                     3    8              G -  9:25:56  1   1445.21 138.94       3      340.973   0.000                                        
   144 Gaszewski Michał                3   28             RGSM  9:31:16  1   1445.14 140.90       3   2  348.663  35.510                                        
   145 Wojciechowski Andrzej           3   32              GSM  9:19:44  1   1444.19 141.88      10   4  331.779  35.480                                        
   146 Wojciechowski Jarosław          3   56              GSM  9:19:50  1   1443.90 142.86       7   1  331.856  35.450                                        
   147 Rawski Witold                   1   14              GCM  9:10:41  1   1443.82 143.84  42-  9-  1  318.626  35.420                                        
   148 Rawski Witold                   1   81             R  -  9:10:45  1   1443.38 144.81       2      318.626   0.000                                        
   149 Wojciechowski Andrzej           3  182             R  -  9:19:53  1   1443.25 145.79      11      331.779   0.000                                        
   150 Czasak Marcin                   2   47             RGCM  9:17:37  1   1443.01 146.77  24-  1-  1  328.452  35.330                                        
   151 Myszkowski Zenon                1   58             R  -  9:07:35  1   1442.63 147.75      22      313.892   0.000                                        
   152 Grzegrzółka Jan                 3   18              G -  9:24:09  1   1442.11 148.73       5      337.670   0.000                                        
   153 Tarka Stanisław                 2   29              GSM  9:17:17  1   1441.82 149.71      18      327.702   0.000                                        
   154 Woźniak Wit                     3   62             R  -  9:26:30  1   1441.75 150.69       4      340.973   0.000                                        
   155 Szczepaniak Robert              1   26             RGSM  9:10:27  1   1441.44 151.66       7   2  317.765  35.170                                        
   156 Myszkowski Zenon                1   92             R  -  9:07:52  1   1440.75 152.64      23      313.892   0.000                                        
   157 Myszkowski Zenon                1   55             R  -  9:07:53  1   1440.64 153.62      24      313.892   0.000                                        
   158 Woźniak Wit                     3   47             RG -  9:26:41  1   1440.63 154.60       5      340.973   0.000 154.599                                
   159 Szczepaniak Robert              1   72             R  -  9:10:35  1   1440.57 155.58       8      317.765   0.000                                        
   160 Burkowski Paweł                 3   17              GSM  9:24:50  1   1440.00 156.56       6   4  338.161  35.010                                        
   161 Burkowski Paweł                 3   37             RGCM  9:24:56  1   1439.39 157.53       7   5  338.161  34.980                                        
   162 Antosiewicz Bogdan              3    5              GSM  9:34:13  1   1438.83 158.51       5   4  351.385  34.950                                        
   163 Rawski Witold                   1   77             R  -  9:11:29  1   1438.60 159.49       3      318.626   0.000                                        
   164 Woźniak Wit                     3   18              G -  9:27:05  1   1438.20 160.47       6      340.973   0.000                                        
   165 Woźniak Wit                     3   11              G -  9:27:08  1   1437.90 161.45       7      340.973   0.000                                        
   166 Walczak Dariusz                 1   25              GCM  9:09:56  1   1437.24 162.43  22-  2-  2  316.097  34.820                                        
   167 Rawski Witold                   1    4              G -  9:11:44  1   1436.98 163.41       4      318.626   0.000                                        
   168 Michniewski Tomasz              3   42             RG -  9:21:16  1   1436.47 164.38  19-  3-  1  332.207   0.000                                        
   169 Walczak Dariusz                 1    4              GSM  9:10:05  1   1436.26 165.36       2   2  316.097  34.730                                        
   170 Górniak Piotr                   2   91             RGSM  9:13:40  1   1436.17 166.34       6   3  321.223  34.700                                        
   171 Łukasik Andrzej                 3    8              GSM  9:22:10  1   1435.86 167.32      12   3  333.359  34.670                                        
   172 Bielski Jacek                   3   38             RGSM  9:20:52  1   1435.80 168.30       3   3  331.479  34.640                                        
   173 Szczepaniak Robert              1   78             R  -  9:11:21  1   1435.58 169.28       9      317.765   0.000                                        
   174 Szczepaniak Robert              1   20              GSM  9:11:23  1   1435.36 170.25      10   3  317.765  34.570                                        
   175 Szczepaniak Robert              1   21              GCM  9:11:25  1   1435.15 171.23      11   4  317.765  34.540                                        
   176 Belka Stanisław                 1   23              GCM  9:11:28  1   1434.42 172.21       4   4  317.675  34.510                                        
   177 Szczepaniak Robert              1   37             RGCM  9:11:33  1   1434.28 173.19      12   5  317.765  34.480                                        
   178 Sadowski Sławomir Piotr         1   36             RG -  9:11:17  1   1434.03 174.17  20-  1-  0  317.326   0.000                                        
   179 Kurek Wiesław                   3   21              GCM  9:25:07  1   1433.92 175.15       2   1  337.139  34.420                                        
   180 Dąbrowski Tomasz                1   49             RGSM  9:11:06  1   1433.70 176.13      17      316.992   0.000 176.125                                
   181 Rawski Witold                   1   84             R  -  9:12:16  1   1433.53 177.10       5      318.626   0.000                                        
   182 Tarka Stanisław                 2   67             R  -  9:18:36  1   1433.52 178.08      19      327.702   0.000                                        
   183 Dąbrowski Tomasz                1   69             R  -  9:11:08  1   1433.49 179.06      18      316.992   0.000                                        
   184 Dąbrowski Tomasz                1   58                -  9:11:09  1   1433.38 180.04      19      316.992   0.000                                        
   185 Pindelski Krzysztof             2   33             RGCM  9:17:24  1   1433.26 181.02  20-  1-  1  325.924  34.230                                        
   186 Dąbrowski Tomasz                1   76             R  -  9:11:11  1   1433.16 182.00      20      316.992   0.000                                        
   187 Szczepaniak Robert              1   14              GCM  9:11:46  1   1432.88 182.98      13      317.765   0.000                                        
   188 Rawski Witold                   1   74             R  -  9:12:25  1   1432.56 183.95       6      318.626   0.000                                        
   189 Dąbrowski Tomasz                1   50             RG -  9:11:17  1   1432.52 184.93      21      316.992   0.000                                        
   190 Widłak Adam                     3   43             RG -  9:28:26  1   1432.43 185.91  26-  3-  1  341.539   0.000                                        
   191 Rawski Witold                   1   62             R  -  9:12:28  1   1432.24 186.89       7      318.626   0.000                                        
   192 Michniewski Tomasz              3   11              GSM  9:22:13  1   1430.59 187.87       2   1  332.207  34.010                                        
   193 Grzegrzółka Jan                 3   16              G -  9:26:05  1   1430.30 188.85       6      337.670   0.000                                        
   194 Kwiatkowski Andrzej             2   82             R  -  9:19:55  1   1430.06 189.82      11      328.795   0.000                                        
   195 Arak Piotr                      1   47             RGSM  9:13:41  1   1430.02 190.80       8   3  319.871  33.910                                        
   196 Grzegrzółka Jan                 3   19              G -  9:26:08  1   1430.00 191.78       7      337.670   0.000                                        
   197 Widłak Adam                     3    2              G -  9:28:52  1   1429.83 192.76       2      341.539   0.000                                        
   198 Arak Piotr                      1   71                -  9:13:43  1   1429.80 193.74       9      319.871   0.000                                        
   199 Arak Piotr                      1   12              GCM  9:13:44  1   1429.70 194.72      10   4  319.871  33.790                                        
   200 Gaszewski Michał                3   14             RGCM  9:34:05  1   1428.46 195.70       4   3  348.663  33.760                                        
   201 Sadowski Marek                  2   54                -  9:18:34  1   1427.94 196.67       3      326.379   0.000                                        
   202 Arak Piotr                      1   31             RGCM  9:14:02  1   1427.78 197.65      11   5  319.871  33.690                                        
   203 Woźniak Wit                     3   35             RG -  9:28:49  1   1427.76 198.63       8      340.973   0.000                                        
   204 Bielski Jacek                   3   35             RGCM  9:22:12  1   1427.56 199.61       4   4  331.479  33.630                                        
   205 Wojciechowski Jarosław          3   72             R  -  9:22:29  1   1427.44 200.59       8      331.856   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   206 Wojciechowski Jarosław          3    7              GSM  9:22:32  1   1427.13 201.57       9   2  331.856  33.570                                        
   207 Myszkowski Zenon                1   36              G -  9:10:01  1   1426.67 202.54      25      313.892   0.000                                        
   208 Arak Piotr                      1  111             R  -  9:14:13  1   1426.62 203.52      12      319.871   0.000                                        
   209 Myszkowski Zenon                1   32              GSM  9:10:03  1   1426.46 204.50      26   4  313.892  33.470                                        
   210 Szczepaniak Robert              1   61             R  -  9:12:48  1   1426.23 205.48      14      317.765   0.000                                        
   211 Dąbrowski Tomasz                1   24              GSM  9:12:17  1   1426.07 206.46      22      316.992   0.000                                        
   212 Tarka Stanisław                 2   60             R  -  9:19:48  1   1426.03 207.44      20      327.702   0.000                                        
   213 Golik Sławomir                  2   42             RGSM  9:19:29  1   1425.64 208.42  19-  1-  1  327.161  33.350                                        
   214 Antosiewicz Bogdan              3   61             R  -  9:36:29  1   1425.59 209.39       6      351.385   0.000                                        
   215 Myszkowski Zenon                1   86             R  -  9:10:13  1   1425.38 210.37      27      313.892   0.000                                        
   216 Antosiewicz Bogdan              3   34             RGSM  9:36:35  1   1425.02 211.35       7   5  351.385  33.250                                        
   217 Gaszewski Michał                3    4              GCM  9:34:45  1   1424.57 212.33       5   4  348.663  33.220                                        
   218 Michniewski Tomasz              3   48             RG -  9:23:12  1   1424.56 213.31       3      332.207   0.000                                        
   219 Woźniak Wit                     3   58             R  -  9:29:23  1   1424.38 214.29       9      340.973   0.000                                        
   220 Szczepaniak Robert              1    7              G -  9:13:07  1   1424.21 215.26      15      317.765   0.000                                        
   221 Grzegrzółka Jan                 3   69             R  -  9:27:06  1   1424.17 216.24       8      337.670   0.000                                        
   222 Grzegrzółka Jan                 3   42             RGSM  9:27:08  1   1423.97 217.22       9   3  337.670  33.070                                        
   223 Belka Stanisław                 1   47             RG -  9:13:08  1   1423.70 218.20       5      317.675   0.000                                        
   224 Widłak Adam                     3   48             RGSM  9:29:54  1   1423.67 219.18       3   1  341.539  33.000                                        
   225 Arak Piotr                      1  102             R  -  9:14:41  1   1423.65 220.16      13      319.871   0.000                                        
   226 Kwiatkowski Andrzej             2   13              G -  9:20:58  1   1423.56 221.14      12      328.795   0.000                                        
   227 Woźniak Wit                     3   57             R  -  9:29:36  1   1423.09 222.11      10      340.973   0.000                                        
   228 Kwiatkowski Andrzej             2   27              G -  9:21:06  1   1422.74 223.09      13      328.795   0.000                                        
   229 Belka Stanisław                 1   13              GSM  9:13:18  1   1422.64 224.07       6   5  317.675  32.850                                        
   230 Wojciechowski Andrzej           3    2              G -  9:23:16  1   1422.32 225.05      12      331.779   0.000                                        
   231 Tarka Stanisław                 2  106              GCM  9:20:26  1   1422.11 226.03      21      327.702   0.000                                        
   232 Arak Piotr                      1   50             RG -  9:14:56  1   1422.07 227.01      14      319.871   0.000                                        
   233 Rawski Witold                   1    8              G -  9:14:09  1   1421.49 227.98       8      318.626   0.000                                        
   234 Łukasik Andrzej                 3   52             R  -  9:24:32  1   1421.37 228.96      13      333.359   0.000                                        
   235 Arak Piotr                      1   92             R  -  9:15:09  1   1420.70 229.94      15      319.871   0.000                                        
   236 Rawski Witold                   1   13              G -  9:14:17  1   1420.64 230.92       9      318.626   0.000                                        
   237 Łukasik Andrzej                 3   95             RGSM  9:24:40  1   1420.56 231.90      14   4  333.359  32.600                                        
   238 Kwiatkowski Andrzej             2   17              GCM  9:21:34  1   1419.87 232.88      14   4  328.795  32.560                                        
   239 Kwiatkowski Andrzej             2   81             R  -  9:21:37  1   1419.57 233.86      15      328.795   0.000                                        
   240 Kurek Wiesław                   3   53                -  9:27:41  1   1418.44 234.83       3      337.139   0.000                                        
   241 Wojciechowski Andrzej           3   17              GCM  9:23:57  1   1418.16 235.81      13   5  331.779  32.470                                        
   242 Antosiewicz Bogdan              3   14              GCM  9:37:48  1   1418.02 236.79       8      351.385   0.000                                        
   243 Wojciechowski Andrzej           3  117             R  -  9:24:02  1   1417.66 237.77      14      331.779   0.000                                        
   244 Antosiewicz Bogdan              3   19              G -  9:37:52  1   1417.64 238.75       9      351.385   0.000                                        
   245 Arak Piotr                      1   64                -  9:15:40  1   1417.45 239.73      16      319.871   0.000                                        
   246 Wojciechowski Andrzej           3  114             R  -  9:24:08  1   1417.05 240.71      15      331.779   0.000                                        
   247 Antosiewicz Bogdan              3   88             R  -  9:37:59  1   1416.97 241.68      10      351.385   0.000                                        
   248 Grzegrzółka Jan                 3   50             RGSM  9:28:19  1   1416.90 242.66      10   4  337.670  32.250                                        
   249 Antosiewicz Bogdan              3   15              GCM  9:38:00  1   1416.88 243.64      11      351.385   0.000                                        
   250 Burkowski Paweł                 3   32             RG -  9:28:41  1   1416.78 244.62       8      338.161   0.000                                        
   251 Łukasik Andrzej                 3   19              GSM  9:25:19  1   1416.64 245.60      15   5  333.359  32.160                                        
   252 Włodarczyk Paweł                1   27             RGSM  9:15:48  1   1415.55 246.58       4   3  319.631  32.130                                        
   253 Sadowski Marek                  2   87             R  -  9:20:36  1   1415.35 247.55       4      326.379   0.000                                        
   254 Górniak Piotr                   2   80             R  -  9:16:59  1   1415.18 248.53       7      321.223   0.000                                        
   255 Włodarczyk Paweł                1   25             RGSM  9:15:52  1   1415.13 249.51       5   4  319.631  32.030                                        
   256 Górniak Piotr                   2   45                -  9:17:00  1   1415.08 250.49       8      321.223   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   257 Wojciechowski Andrzej           3   43              G -  9:24:28  1   1415.04   0.00      16      331.779   0.000                                        
   258 Woźniak Wit                     3    6              GCM  9:31:00  1   1414.83   0.00      11      340.973   0.000                                        
   259 Sadowski Marek                  2   89             R  -  9:20:44  1   1414.53   0.00       5      326.379   0.000                                        
   260 Wojciechowski Jarosław          3    2              GCM  9:24:37  1   1414.46   0.00      10      331.856   0.000                                        
   261 Chojnacki M. i  Z.              2   39             RGSM  9:21:15  1   1414.39   0.00  16-  0-  0  327.078   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 12.07.20 Czarnków IV                              
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    30    7    21   276.97     
              2 Tarka           Stanisław       2    37    7    19   275.17     
              3 Wojciechowski   Andrzej         3    33    7    11   268.35     
              4 Myszkowski      Zenon           1    66    7    24   266.55     
              5 Kwiatkowski     Andrzej         2    49    7    11   265.46     
              6 Łukasik         Andrzej         3    34    7    12   265.13     
              7 Szczepaniak     Robert          1    31    7    13   261.73     
              8 Wojciechowski   Jarosław        3    37    7     8   257.56     
              9 Burkowski       Paweł           3    18    7     7   252.46     
             10 Arak            Piotr           1    40    7    11   246.79     
             11 Woźniak         Wit             3    37    7     8   244.59     
             12 Grzegrzółka     Jan             3    34    7     7   242.63     
             13 Rawski          Witold          1    42    7     7   233.81     
             14 Górniak         Piotr           2    42    6     6   210.51     
             15 Antosiewicz     Bogdan          3    23    5     5   183.38     
             16 Gaszewski       Michał          3    15    4     4   140.55     
             17 Bielski         Jacek           3     8    4     4   140.23     
             18 Belka           Stanisław       1    34    4     4   140.04     
             19 Włodarczyk      Paweł           1    13    3     3   118.94     
             20 Sadowski        Marek           2    49    3     3   109.89     
             21 Sekuła          Wiesław         3    21    2     2    74.51     
             22 Pych            Mariusz         3     5    2     2    73.61     
             23 Kurek           Wiesław         3    12    2     2    71.10     
             24 Walczak         Dariusz         1    22    2     2    66.94     
             25 Michniewski     Tomasz          3    19    2     2    65.96     
             26 Widłak          Adam            3    26    2     2    64.90     
             27 Bąbik           Sławomir        1    17    1     1    37.41     
             28 Okrasa          Stanisław       3    44    1     1    36.20     
             29 Czasak          Marcin          2    24    1     1    34.16     
             30 Sadowski Sławom Piotr           1    20    1     1    33.06     
             31 Pindelski       Krzysztof       2    20    1     1    32.78     
             32 Borkowski       Jerzy           1     0    0     0     0.00     
             33 Tokarski Waldem Michał          1    11    0     0     0.00     
             34 Bugalski        Arkadiusz       1    12    0     0     0.00     
             35 Chojnacki       M. i  Z.        2    16    0     0     0.00     
             36 Golik           Sławomir        2    19    0     0     0.00     
             37 Głażewski       Jerzy           3    27    0     0     0.00     
             38 Markowski       Krzysztof       3    10    0     0     0.00     
             39 Jobda           Arkadiusz       3    13    0     0     0.00     
             40 Jaworski        Mateusz         3    12    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5  5  7  3  7   55   2145.90  30.8                                                                    
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3  7   55   2112.83  26.2                                                                    
    3    3 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3  7   55   2106.79  37.0                                                                    
    4    6 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5  3  7  3  7   53   2037.14  35.6                                                                    
    5    5 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5  5  7  3  7   55   2014.78  21.9                                                                    
    6    8 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5  5  7  2  7   54   1977.67  24.6                                                                    
    7    7 Rawski          Witold          1  2  7  7  7  5  5  7  3  7   50   1961.50  18.8                                                                    
    8   10 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5  5  5  3  7   53   1958.17  32.6                                                                    
    9   11 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5  4  5  3  7   52   1923.75  26.2                                                                    
   10    4 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  5  5  7  3  3   51   1899.59  22.0                                                                    
   11   12 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  5  5  7  1  6   52   1849.62  24.7                                                                    
   12    9 Czasak          Marcin          2  5  7  7  7  5  5  7  3  1   47   1741.32  26.0                                                                    
   13   16 Arak            Piotr           1  7  7  7 --  5  5  3  3  7   44   1653.40  22.7                                                                    
   14   13 Pindelski       Krzysztof       2  1  7  7  7  5  5  6  3  1   42   1647.10  17.6                                                                    
   15   14 Sekuła          Wiesław         3  2  3  7  7  5  5  4  3  2   38   1557.97  13.4                                                                    
   16   23 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  4 --  7 --  7   46   1526.63  31.3                                                                    
   17   19 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5  1  5  1  5   45   1521.43  26.3                                                                    
   18   17 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  5  4  4  0  2   43   1448.59  19.2                                                                    
   19   15 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5  2  7 -- --   42   1443.55  36.7                                                                    
   20   18 Walczak         Dariusz         1  5  7  6  7  5  2  2  3  2   39   1410.40  14.5                                                                    
   21   21 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  4  0  2  3  2   39   1337.82  21.3                                                                    
   22   20 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  5 --  7 -- --   40   1326.81  31.1                                                                    
   23   22 Widłak          Adam            3  4  1  7  7  4  3  4  2  2   34   1318.31  14.5                                                                    
   24   25 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  3 -- -- --  7   38   1211.73  30.9                                                                    
   25   24 Bielski         Jacek           3  6  7  7  6  2 --  1  3  4   36   1176.22  24.6                                                                    
   26   31 Woźniak         Wit             3 -- --  7  7  5 -- -- --  7   26   1052.46  31.8                                                                    
   27   26 Sotek           Mariusz         1  7  1  7  7  4 -- --  1 --   27    949.50  16.4                                                                    
   28   32 Włodarczyk      Paweł           1  7  6  5  7 --  1  3  0  3   32    922.98  20.1                                                                    
   29   27 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  2 -- -- -- --   30    881.37  25.8                                                                    
   30   28 Szleżanowski    Piotr           1  7  7  7  7  2 -- -- -- --   30    854.10  25.5                                                                    
   31   29 Jaworski        Mateusz         3  4  7  7  2  2  3  0  1  0   26    849.60  14.0                                                                    
   32   30 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  7  7  0 --  5  0 --   29    840.97  14.5                                                                    
   33   40 Gaszewski       Michał          3  7  7  3  2  3 --  2  1  4   29    829.06  16.8                                                                    
   34   33 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3  7  2  0  1  6  2  0   23    789.57   5.2                                                                    
   35   38 Pych            Mariusz         3  7  7  7  3  1  0  2 --  2   29    779.43  31.8                                                                    
   36   34 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  0 -- -- -- --   28    757.39  26.2                                                                    
   37   35 Szymaniak       Jerzy           2  3  7  7  7  0 --  2 -- --   26    750.17  10.9                                                                    
   38   36 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0 -- -- -- --   28    746.80  16.3                                                                    
   39   37 Kowalski        Paweł           2  7  3  7  5  0 --  4 -- --   26    730.82  16.6                                                                    
   40   39 Krupa           Łukasz          3  7  5  7  6  1 -- -- -- --   26    695.23  18.4                                                                    
   41   41 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1  1  0   18    684.27   7.9                                                                    
   42   42 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  7  3  4  0  2  0  0   18    683.19   8.5                                                                    
   43   43 Głażewski       Jerzy           3  1  4  6  3  2  2  1  0  0   19    635.60   6.7                                                                    
   44   46 Bąbik           Sławomir        1  4  6  3  6 -- --  3 --  1   23    611.61  10.0                                                                    
   45   44 Szklarz         Marian          3  7  7  5  4  1 -- -- -- --   24    597.98  32.3                                                                    
   46   45 Golik           Sławomir        2 -- --  4  7  1 --  4 --  0   16    578.63  11.0                                                                    
   47   47 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  7  3  0 --  4  0  0   18    569.89   8.1                                                                    
   48   52 Belka           Stanisław       1 --  1  3  7 -- -- -- --  4   15    505.77  11.3                                                                    
   49   48 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --  1  0   11    473.10   6.3                                                                    
   50   49 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7  4  3  1 --  0 --  1   17    466.86   7.8                                                                    
   51   50 Okrasa          Stanisław       3  0  4  3  3  0 --  4 --  1   15    452.14   3.7                                                                                                                                
   52   51 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --  0 --   12    389.53   5.6                                                                    
   53   53 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7  3  2 -- -- -- -- --   13    319.85  17.9                                                                    
   54   54 Witkowski       Tomasz          3  0  7  2  3 -- -- -- -- --   12    310.88  12.0                                                                    
   55   55 Oracz           Paweł           2  7  2  3  2 -- -- -- -- --   14    294.91  13.6                                                                    
   56   56 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- -- -- --    7    291.87   6.7                                                                    
   57   57 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --  1 --    7    288.41   7.5                                                                    
   58   58 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0  0  0    6    168.17   5.1                                                                    
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1  0 --    4    116.04   3.0                                                                    
   60   60 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --  1  0 --    3    106.50   1.4                                                                    
   61   61 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- -- -- --    4     80.92   2.5                                                                    
   62   62 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                                    
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- --    1     32.97   3.1                                                                    
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                                    

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  3  5   43   1754.25  30.8                                                                    
    2    2 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3  5   43   1731.76  37.0                                                                    
    3    3 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3  5   43   1730.58  26.2                                                                    
    4    4 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  5  3  5   43   1682.32  32.6                                                                    
    5    5 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  3  5   43   1662.49  21.9                                                                    
    6    8 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  3  5  3  5   41   1651.32  35.6                                                                    
    7   10 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5  5  5  2  5   42   1611.43  24.6                                                                    
    8   11 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  4  4  3  5   41   1609.72  26.2                                                                    
    9    6 Sadowski        Marek           2  4  5  5  5  5  5  5  3  1   38   1520.88  22.0                                                                    
   10    9 Rawski          Witold          1  0  5  5  5  5  5  5  3  2   35   1504.43  18.8                                                                    
   11    7 Czasak          Marcin          2  5  5  5  5  5  5  5  3  1   39   1501.98  26.0                                                                    
   12   12 Pindelski       Krzysztof       2  1  5  5  5  5  5  5  3  1   35   1447.68  17.6                                                                    
   13   13 Sekuła          Wiesław         3  2  3  5  5  5  5  4  3  2   34   1415.36  13.4                                                                    
   14   17 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5  1  4  1  5   36   1266.64  26.3                                                                    
   15   14 Walczak         Dariusz         1  3  5  5  5  5  2  2  3  2   32   1232.65  14.5                                                                    
   16   15 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  4  3  0  2   34   1200.64  19.2                                                                    
   17   20 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  5  2  1  3  5   31   1175.55  22.7                                                                    
   18   19 Górniak         Piotr           2  5  5  5  3  5  2  5  0  3   33   1133.68  24.7                                                                    
   19   18 Widłak          Adam            3  2  1  5  5  4  3  3  2  2   27   1114.39  14.5                                                                    
   20   23 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  3 --  5 --  5   33   1095.39  31.3                                                                    
   21   16 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  1  5 -- --   31   1083.58  36.7                                                                    
   22   24 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  2 --  1  3  4   30   1028.78  24.6                                                                    
   23   22 Kurek           Wiesław         3  5  5  4  5  4  0  0  3  1   27    981.34  21.3                                                                    
   24   21 Glinka          Dariusz         1  5  2  5  5  5 --  5 -- --   27    976.61  31.1                                                                    
   25   30 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2 -- -- --  5   27    865.67  30.9                                                                    
   26   31 Woźniak         Wit             3 -- --  5  5  5 -- -- --  5   20    847.06  31.8                                                                    
   27   27 Włodarczyk      Paweł           1  5  5  5  5 --  1  3  0  3   27    809.08  20.1                                                                    
   28   25 Sotek           Mariusz         1  5  1  5  5  4 -- --  1 --   21    773.91  16.4                                                                    
   29   35 Gaszewski       Michał          3  5  5  3  2  3 --  2  1  4   25    767.75  16.8                                                                    
   30   26 Jaworski        Mateusz         3  4  5  5  2  2  3  0  1  0   22    745.55  14.0                                                                    
   31   28 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1  1  0   18    684.27   7.9                                                                    
   32   29 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  0 --  5  0 --   24    683.97  14.5                                                                    
   33   32 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  2 -- -- -- --   22    663.54  25.8                                                                    
   34   37 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0  2 --  2   23    654.34  31.8                                                                    
   35   33 Szleżanowski    Piotr           1  5  5  5  5  2 -- -- -- --   22    647.29  25.5                                                                    
   36   34 Kowalski        Paweł           2  5  3  5  5  0 --  4 -- --   22    630.25  16.6                                                                    
   37   36 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  5  3  4  0  2  0  0   16    618.22   8.5                                                                    
   38   38 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5  1 -- -- -- --   21    564.37  18.4                                                                    
   39   39 Szklarz         Marian          3  5  5  5  4  1 -- -- -- --   20    536.36  32.3                                                                    
   40   40 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0 -- -- -- --   20    535.28  16.3                                                                    
   41   41 Głażewski       Jerzy           3  1  4  4  2  2  2  1  0  0   16    528.24   6.7                                                                    
   42   45 Bąbik           Sławomir        1  3  5  3  5 -- --  2 --  1   19    515.18  10.0                                                                    
   43   42 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  4  0 -- -- -- --   19    502.03  26.2                                                                    
   44   43 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  5  3  0 --  4  0  0   16    501.84   8.1                                                                    
   45   44 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5  4  0 --  1 -- --   17    485.00  10.9                                                                    
   46   46 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --  1  0   11    473.10   6.3                                                                    
   47   51 Belka           Stanisław       1 --  1  3  5 -- -- -- --  4   13    439.64  11.3                                                                    
   48   47 Golik           Sławomir        2 -- --  4  5  1 --  2 --  0   12    433.40  11.0                                                                    
   49   48 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5  4  3  1 --  0 --  1   15    432.67   7.8                                                                    
   50   49 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --  0 --   12    389.53   5.6                                                                    
   51   50 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  1  0  0  1  2  2  0    7    317.85   5.2                                                                    
   52   52 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- -- -- --    7    291.91   6.7                                                                    
   53   53 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --  1 --    7    288.41   7.5                                                                    
   54   54 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  3  2 -- -- -- -- --   11    281.98  17.9                                                                    
   55   55 Witkowski       Tomasz          3  0  5  2  3 -- -- -- -- --   10    274.29  12.0                                                                    
   56   56 Oracz           Paweł           2  5  2  3  2 -- -- -- -- --   12    270.69  13.6                                                                    
   57   57 Okrasa          Stanisław       3  0  1  3  3  0 --  1 --  0    8    259.45   3.7                                                                    
   58   58 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0  0  0    6    168.17   5.1                                                                    
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1  0 --    4    116.04   3.0                                                                    
   60   60 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- -- -- --    4     80.92   2.5                                                                    
   61   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                                    
   62   62 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  1  0 --    1     35.62   1.4                                                                    
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- --    1     32.97   3.1                                                                    
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                                    

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  3  5  5  3  5  4  4  3  3   35   1409.75  37.0                                                                    
    2    4 Burkowski       Paweł           3  4  4  4  5  3  4  3  3  5   35   1344.52  32.6                                                                    
    3    3 Myszkowski      Zenon           1  4  1  5  4  4  5  4  3  3   33   1390.22  30.8                                                                    
    4    2 Czasak          Marcin          2  3  4  5  4  5  3  5  3  1   33   1284.33  26.0                                                                    
    5    6 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1  3  4  5  1  5  3  5   32   1302.69  35.6                                                                    
    6    7 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5  2  4  3  5  1  3  4   30   1201.45  26.2                                                                    
    7    5 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  4  4  5  4  3  1   28   1178.40  17.6                                                                    
    8    9 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5  4  4  5  1  2  1  4   28   1018.65  26.3                                                                    
    9   14 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1  1  3  5   28    966.46  22.7                                                                    
   10   10 Sekuła          Wiesław         3  0  2  3  4  3  5  3  3  2   25   1113.64  13.4                                                                    
   11   16 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1  5  3  5  1  5  2  3   25   1073.59  24.6                                                                    
   12    8 Sadowski        Marek           2  1  5  5  1  3  2  5  2  1   25    926.17  22.0                                                                    
   13   13 Grzegrzółka     Jan             3  4  5  3  2  3  2  2  2  2   25    885.22  21.9                                                                    
   14   11 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3  4  5  3  1  2  3  1   24    945.01  26.2                                                                    
   15   12 Michniewski     Tomasz          3  2  4  5  1  4  4  3  0  1   24    889.14  19.2                                                                    
   16   21 Tarka           Stanisław       2  5  2  3  3  2 --  4 --  5   24    781.04  31.3                                                                    
   17   20 Bielski         Jacek           3  2  5  4  2  2 --  1  3  4   23    829.44  24.6                                                                    
   18   19 Górniak         Piotr           2  5  1  4  0  3  2  5  0  3   23    793.28  24.7                                                                    
   19   15 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4  4  2  4  1  3 -- --   23    735.00  36.7                                                                    
   20   17 Glinka          Dariusz         1  5  1  3  2  5 --  5 -- --   21    754.61  31.1                                                                    
   21   18 Widłak          Adam            3  1  1  5  3  2  3  3  2  0   20    854.92  14.5                                                                    
   22   27 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5  2  0 -- -- --  5   20    553.10  30.9                                                                    
   23   22 Rawski          Witold          1  0  0  3  1  5  5  2  2  1   19    934.92  18.8                                                                    
   24   24 Kurek           Wiesław         3  5  1  3  3  2  0  0  3  1   18    685.13  21.3                                                                    
   25   23 Wilczek         Edward          2  4  4  5  3  2 -- -- -- --   18    536.16  25.8                                                                    
   26   26 Pych            Mariusz         3  3  4  3  3  1  0  2 --  2   18    534.52  31.8                                                                    
   27   25 Szklarz         Marian          3  4  5  4  3  1 -- -- -- --   17    451.06  32.3                                                                    
   28   29 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  3  1  1  1  3  2   16    630.04  14.5                                                                    
   29   30 Włodarczyk      Paweł           1  2  2  3  5 --  1  1  0  2   16    518.91  20.1                                                                    
   30   28 Jaworski        Mateusz         3  0  3  5  1  2  2  0  1  0   14    565.15  14.0                                                                    
   31   31 Woźniak         Wit             3 -- --  3  5  5 -- -- --  0   13    583.44  31.8                                                                    
   32   32 Puchała         Sylwester       2  5  0  5  3  0 -- -- -- --   13    371.18  26.2                                                                    
   33   37 Gaszewski       Michał          3  0  2  1  1  2 --  2  1  3   12    449.18  16.8                                                                    
   34   33 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1  2  4  0 --  3  0 --   12    367.16  14.5                                                                    
   35   34 Kowalski        Paweł           2  2  0  4  2  0 --  2 -- --   10    310.39  16.6                                                                    
   36   35 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2  5  0  0 -- -- -- --   10    263.80  16.3                                                                    
   37   36 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  2  2 -- -- -- -- --   10    243.69  17.9                                                                    
   38   52 Belka           Stanisław       1 --  0  0  5 -- -- -- --  4    9    306.54  11.3                                                                    
   39   38 Markowski       Krzysztof       3  0  1  0  0  3  2  1  1  0    8    400.07   7.9                                                                    
   40   39 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  3  2  2 --  1  0    8    370.58   6.3                                                                    
   41   40 Krupa           Łukasz          3  0  1  4  2  1 -- -- -- --    8    286.67  18.4                                                                    
   42   41 Sotek           Mariusz         1  3  0  1  2  2 -- --  0 --    8    261.28  16.4                                                                    
   43   42 Szleżanowski    Piotr           1  3  1  0  3  1 -- -- -- --    8    226.59  25.5                                                                    
   44   43 Głażewski       Jerzy           3  0  0  1  1  2  2  1  0  0    7    305.66   6.7                                                                    
   45   44 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1  0  2  0  3 --  0 --    6    244.09   5.6                                                                    
   46   45 Golik           Sławomir        2 -- --  1  2  1 --  2 --  0    6    219.14  11.0                                                                    
   47   46 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2  1  1  1 --  0 --  0    6    172.83   7.8                                                                    
   48   47 Oracz           Paweł           2  2  2  1  1 -- -- -- -- --    6    126.31  13.6                                                                    
   49   48 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  1  0  2  0  2  0  0    5    224.09   8.5                                                                    
   50   49 Nowak           Adam            3  0  1  1  1  1  0 --  1 --    5    219.29   7.5                                                                    
   51   50 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  1 -- -- -- --    5    188.60   6.7                                                                    
   52   51 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  3  0  0 --  2  0  0    5    182.30   8.1                                                                    
   53   53 Witkowski       Tomasz          3  0  4  1  0 -- -- -- -- --    5    109.28  12.0                                                                    
   54   54 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  0  0  0  0  1  2  0    4    197.22   5.2                                                                    
   55   55 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  2  1 --  0  0  0    4    132.39   5.1                                                                    
   56   56 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  2  1  0 --  0 -- --    3    109.93  10.9                                                                    
   57   57 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  1  0  0 -- -- -- --    2     52.79   2.5                                                                    
   58   58 Bąbik           Sławomir        1  0  1  0  0 -- --  1 --  0    2     52.06  10.0                                                                    
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  1  0 --    1     36.42   3.0                                                                    
   60   60 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  1  0 --  0 --  0    1     35.06   3.7                                                                    
   61   61 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- --    1     32.97   3.1                                                                    
   62   62 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                                    
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   1.2                                                                    
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0 --    0      0.00   1.4                                                                    

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    2 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  3  1  2  0  5   31   1033.89  35.2                                                                    
    2    3 Górniak         Piotr           2  5  5  4  5  1  2  5  0  5   32    996.63  24.5                                                                    
    3    4 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  4  5  3  0  3  0  5   30    968.08  34.6                                                                    
    4    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  3  1  5 -- --   29    955.61  36.7                                                                    
    5    6 Myszkowski      Zenon           1  5  5  4  5  0  0  5  0  5   29    902.17  29.5                                                                    
    6    8 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1  2  0  5   26    825.13  21.7                                                                    
    7   10 Tarka           Stanisław       2  5  5  2  5  0 --  5 --  5   27    796.03  31.3                                                                    
    8   11 Rawski          Witold          1  2  5  5  1  3  0  3  0  5   24    757.27  18.0                                                                    
    9    7 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  2  5  3  1  1  0  2   24    754.60  25.0                                                                    
   10   13 Szczepaniak     Robert          1  5  5  4  5  1 -- -- --  5   25    750.32  30.9                                                                    
   11    9 Burkowski       Paweł           3  5  5  2  5  1  1  3  0  3   25    733.70  31.0                                                                    
   12    5 Glinka          Dariusz         1  5  5  3  5  3 --  3 -- --   24    729.03  31.1                                                                    
   13   12 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0  2 --  2   23    654.34  31.8                                                                    
   14   17 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  2  2  0  0  5  0  5   24    649.03  24.2                                                                    
   15   14 Lewandowski     Kazimierz       3  3  2  4  4  0 --  5  0 --   18    527.29  14.5                                                                    
   16   25 Włodarczyk      Paweł           1  5  3  2  3 --  0  2  0  3   18    501.11  20.1                                                                    
   17   15 Szymaniak       Jerzy           2  3  5  4  5  0 --  1 -- --   18    484.78  10.9                                                                    
   18   18 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  3  1  2  1  0  1   15    484.34  16.7                                                                    
   19   22 Sadowski        Marek           2  5  5  1  3  0  0  4  0  1   19    481.22  21.0                                                                    
   20   16 Walczak         Dariusz         1  3  5  2  5  1  0  1  0  0   17    475.34  13.3                                                                    
   21   27 Grzegrzółka     Jan             3  2  5  0  4  0  0  3  0  3   17    470.40  20.9                                                                    
   22   29 Antosiewicz     Bogdan          3  3  5  2  2  0  0  2  0  3   17    468.90  26.0                                                                    
   23   19 Wilczek         Edward          2  5  5  5  3  0 -- -- -- --   18    450.48  25.8                                                                    
   24   20 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  3  0 -- -- -- --   18    449.20  26.2                                                                    
   25   35 Bielski         Jacek           3  2  5  2  3  0 --  0  0  4   16    443.08  22.5                                                                    
   26   21 Lewandowski Jer i Marcin        3  1  5  5  4  0 -- -- -- --   15    442.51  16.3                                                                    
   27   23 Krupa           Łukasz          3  4  3  4  4  1 -- -- -- --   16    436.01  18.4                                                                    
   28   26 Michniewski     Tomasz          3  5  3  2  3  0  0  2  0  1   16    410.31  19.2                                                                    
   29   24 Bugalski        Arkadiusz       1  2  2  4  2  0  0  4  0  0   14    404.03   4.7                                                                    
   30   38 Wojciechowski   Jarosław        3  4  5  0  3  0  0  1  0  3   16    379.66  24.5                                                                    
   31   39 Gaszewski       Michał          3  5  5  1  1  0 --  1  0  3   16    368.66  16.4                                                                    
   32   28 Markowski       Krzysztof       3  0  4  0  5  1  1  0  0  0   11    360.03   7.4                                                                    
   33   33 Czasak          Marcin          2  2  2  0  4  0  1  2  0  1   12    348.70  24.5                                                                    
   34   30 Szleżanowski    Piotr           1  5  1  4  3  0 -- -- -- --   13    344.23  25.5                                                                    
   35   31 Szklarz         Marian          3  5  5  2  3  0 -- -- -- --   15    337.20  32.3                                                                    
   36   32 Kowalski        Paweł           2  3  0  4  1  0 --  3 -- --   11    327.61  16.6                                                                    
   37   34 Głażewski       Jerzy           3  1  3  3  3  0  0  1  0  0   11    307.44   6.7                                                                    
   38   36 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  2  1  2  0  3 --  0 --    8    295.35   5.6                                                                    
   39   44 Belka           Stanisław       1 --  1  1  5 -- -- -- --  2    9    291.04  11.3                                                                    
   40   37 Golik           Sławomir        2 -- --  0  5  0 --  3 --  0    8    285.17  11.0                                                                    
   41   42 Kurek           Wiesław         3  3  5  1  1  0  0  1  0  1   12    278.50  20.1                                                                    
   42   40 Bąbik           Sławomir        1  2  5  1  2 -- --  1 --  0   11    249.01  10.0                                                                    
   43   41 Jaworski        Mateusz         3  1  3  4  1  0  0  0  0  0    9    244.26  13.6                                                                    
   44   43 Sotek           Mariusz         1  5  0  0  4  0 -- --  0 --    9    222.23  16.0                                                                    
   45   45 Widłak          Adam            3  2  0  2  1  0  0  1  0  1    7    205.54  13.8                                                                    
   46   47 Okrasa          Stanisław       3  0  3  0  0  0 --  3 --  1    7    192.69   3.7                                                                    
   47   61 Woźniak         Wit             3 -- --  1  0  0 -- -- --  4    5    172.13  31.8                                                                    
   48   46 Witkowski       Tomasz          3  0  5  0  2 -- -- -- -- --    7    165.43  12.0                                                                    
   49   52 Sadowski Sławom Piotr           1  0  5  0  1  0 --  0 --  1    7    156.74   7.8                                                                    
   50   48 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  2  0  0  2  0  0    4    141.29  12.4                                                                    
   51   49 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  2  2  0  0  0  0  0    4    138.87   8.5                                                                    
   52   50 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  2  0  0  0 --  3  0  0    5    136.22   8.1                                                                    
   53   51 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  1  1  0 --  0  0    4    132.18   5.7                                                                    
   54   53 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  2  1 -- -- -- --    3    121.03   6.7                                                                    
   55   54 Oracz           Paweł           2  0  0  2  1 -- -- -- -- --    3    100.00  13.6                                                                    
   56   55 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --  0  0 --    2     70.88   1.4                                                                    
   57   56 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  1  0 -- -- -- -- --    2     50.31  17.9                                                                    
   58   57 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  1  0 --  0  0  0    2     50.20   5.1                                                                    
   59   58 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  0  0  0 --  1  0 --    2     49.42   3.0                                                                    
   60   59 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                                    
   61   60 Nowak           Adam            3  0  0  1  0  0  0 --  0 --    1     35.48   6.5                                                                    
   62   62 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 -- --    1     32.97   3.1                                                                    
   63   63 Skiba           Włodzimierz     2  1  1  0  0  0 -- -- -- --    2     28.13   2.5                                                                    
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   1.2                                                                    

 
                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Myszkowski Zenon        112   1  28 1,424.07 13 493.42 10 554.52  5 376.13 
   2 Czasak Marcin           423   2  29 1,388.53 15 546.18  9 487.91  5 354.44 
   3 Dąbrowski Tomasz        404   1  26 1,295.99 14 530.30  7 402.44  5 363.25 
   4 Łukasik Andrzej         385   3  27 1,276.85 15 540.78  9 505.83  3 230.24 
   5 Pindelski Krzysztof     210   2  25 1,230.66 11 390.37 10 550.52  4 289.77 
   6 Wojciechowski Andrzej   337   3  25 1,227.77 12 438.39  9 497.46  4 291.92 
   7 Burkowski Paweł         357   3  25 1,197.02 14 514.94  7 382.96  4 299.12 
   8 Kwiatkowski Andrzej     205   2  25 1,167.71 14 521.91  8 438.21  3 207.59 
   9 Sekuła Wiesław          331   3  24 1,142.60 12 430.40  9 495.25  3 216.95 
  10 Sadowski Marek          219   2  22 1,010.18 12 442.93  7 360.20  3 207.05 
  11 Antosiewicz Bogdan      369   3  23 1,004.43 15 535.14  6 330.31  2 138.98 
  12 Wojciechowski Jarosław  375   3  21   994.97 12 445.92  5 263.90  4 285.15 
  13 Rawski Witold           116   1  19   953.46  7 249.16 10 557.32  2 146.98 
  14 Grzegrzółka Jan         308   3  19   902.53 10 355.95  6 328.68  3 217.90 
  15 Widłak Adam             378   3  19   889.27 11 412.68  6 329.75  2 146.84 
  16 Arak Piotr              141   1  19   879.68 11 389.66  5 272.26  3 217.76 
  17 Michniewski Tomasz      363   3  19   839.98 11 404.98  8 435.00  0   0.00 
  18 Bielski Jacek           302   3  18   826.87 12 426.36  2 112.24  4 288.27 
  19 Kurek Wiesław             2   3  16   789.29  9 325.95  3 167.07  4 296.27 
  20 Walczak Dariusz         122   1  15   724.24  7 251.44  5 260.32  3 212.48 
  21 Górniak Piotr           245   2  17   718.44 12 440.62  5 277.82  0   0.00 
  22 Glinka Dariusz          160   1  16   708.06 11 415.81  5 292.25  0   0.00 
  23 Tarka Stanisław         632   2  16   640.88 14 530.28  2 110.60  0   0.00 
  24 Gaszewski Michał        374   3  15   636.69 10 346.20  3 154.49  2 136.00 
  25 Jaworski Mateusz        380   3  13   616.36  6 217.14  6 320.44  1  78.78 
  26 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  14   609.73  9 324.95  5 284.78  0   0.00 
  27 Woźniak Wit              15   3  13   590.76  8 297.34  5 293.42  0   0.00 
  28 Włodarczyk Paweł        164   1  15   572.69 13 474.09  2  98.60  0   0.00 
  29 Tokarski Waldemar Mich  120   1  12   551.85  6 207.06  4 206.75  2 138.04 
  30 Markowski Krzysztof     317   3  10   520.63  2  69.90  7 371.81  1  78.92 
  31 Szczepaniak Robert      156   1  13   487.94 12 438.70  1  49.24  0   0.00 
  32 Pych Mariusz            388   3  12   473.22 10 365.45  2 107.77  0   0.00 
  33 Wilczek Edward          221   2  11   465.80  8 303.07  3 162.73  0   0.00 
  34 Belka Stanisław         101   1  11   383.58 11 383.58  0   0.00  0   0.00 
  35 Kowalski Paweł          244   2  10   372.36  9 322.69  1  49.67  0   0.00 
  36 Głażewski Jerzy         306   3   8   366.13  3 102.71  5 263.42  0   0.00 
  37 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   8   347.70  4 138.93  4 208.77  0   0.00 
  38 Szklarz Marian          364   3   9   343.03  8 290.72  1  52.31  0   0.00 
  39 Lewandowski Kazimierz   416   3   9   328.25  9 328.25  0   0.00  0   0.00 
  40 Golik Sławomir          206   2   9   326.38  8 274.74  1  51.64  0   0.00 
  41 Krupa Łukasz            310   3   8   307.93  7 252.81  1  55.12  0   0.00 
  42 Sadowski Sławomir Piot  133   1   7   307.63  3 103.39  4 204.24  0   0.00 
  43 Puchała Sylwester       242   2   8   303.18  8 303.18  0   0.00  0   0.00 
  44 Krzcot Marcin           169   1   7   278.10  5 177.62  2 100.48  0   0.00 
  45 Nowak Adam              324   3   6   272.52  4 139.90  1  54.38  1  78.24 
  46 Szleżanowski Piotr      171   1   7   267.48  6 215.30  1  52.18  0   0.00 
  47 Jobda Arkadiusz         377   3   6   260.29  4 144.30  2 115.99  0   0.00 
  48 Sotek Mariusz           161   1   5   226.18  3 114.43  2 111.75  0   0.00 
  49 Chojnacki M. i  Z.      204   2   6   218.76  6 218.76  0   0.00  0   0.00 
  50 Bugalski Arkadiusz      159   1   4   217.58  2  69.92  0   0.00  2 147.66 
  51 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   5   189.92  5 189.92  0   0.00  0   0.00 
  52 Szczepaniak Ludwik      126   1   5   183.45  4 135.42  1  48.03  0   0.00 
  53 Kuźmiński Andrzej       360   3   5   175.43  5 175.43  0   0.00  0   0.00 
  54 Borkowski Jerzy         103   1   4   168.27  2  68.52  2  99.75  0   0.00 
  55 Szymaniak Jerzy         348   2   3   111.94  3 111.94  0   0.00  0   0.00 
  56 Oracz Paweł             239   2   3   101.35  3 101.35  0   0.00  0   0.00 
  57 Witkowski Tomasz        368   3   2    69.47  2  69.47  0   0.00  0   0.00 
  58 Skiba Włodzimierz       316   2   2    68.15  2  68.15  0   0.00  0   0.00 
  59 Bąbik Sławomir          165   1   1    36.37  1  36.37  0   0.00  0   0.00 
  60 Okrasa Stanisław        354   3   1    36.05  1  36.05  0   0.00  0   0.00 
  61 Rogowski Piotr          170   1   1    34.38  1  34.38  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2020 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Czasak Marcin      423   2  16 1516.664  8  660.783  5  411.671  3  444.210
   2 Burkowski Paweł    357   3  15 1215.078  7  439.012  5  453.961  3  322.105
   3 Sekuła Wiesław     331   3  15 1938.526  8 1207.318  4  366.998  3  364.210
   4 Dąbrowski Tomasz   404   1  14  880.572  9  669.251  3   72.374  2  138.947
   5 Pindelski Krzyszt  210   2  14 1512.467  5  769.028  6  509.755  3  233.684
   6 Widłak Adam        378   3  13 1054.587  8  619.830  5  434.757  0    0.000
   7 Kwiatkowski Andrz  205   2  13 1304.866  9  990.209  3  217.815  1   96.842
   8 Myszkowski Zenon   112   1  12 1088.485  6  593.661  3  145.350  3  349.474
   9 Łukasik Andrzej    385   3  11  849.892  6  457.721  4  293.224  1   98.947
  10 Grzegrzółka Jan    308   3  11  967.658  5  440.849  5  436.283  1   90.526
  11 Wojciechowski Jar  375   3  11 1094.837  8  787.616  1  100.905  2  206.316
  12 Szpadzik Joanna i  162   1  10  899.796  6  619.973  4  279.823  0    0.000
  13 Antosiewicz Bogda  369   3  10 1149.539  6  667.153  4  482.386  0    0.000
  14 Woźniak Wit         15   3   9  510.041  6  473.854  3   36.187  0    0.000
  15 Glinka Dariusz     160   1   8  474.374  5  328.932  3  145.442  0    0.000
  16 Wojciechowski And  337   3   8  598.909  4  345.935  3  225.606  1   27.368
  17 Pych Mariusz       388   3   8  764.459  7  718.530  1   45.929  0    0.000
  18 Sadowski Marek     219   2   8  918.006  4  308.867  3  457.560  1  151.579
  19 Kurek Wiesław        2   3   7  272.891  3  174.834  2   22.268  2   75.789
  20 Włodarczyk Paweł   164   1   7  408.664  6  207.554  1  201.110  0    0.000
  21 Michniewski Tomas  363   3   7  755.318  4  303.672  3  451.646  0    0.000
  22 Górniak Piotr      245   2   7  814.813  4  593.735  3  221.078  0    0.000
  23 Rawski Witold      116   1   7  904.451  2  264.971  4  511.059  1  128.421
  24 Tarka Stanisław    632   2   6  499.642  5  493.379  1    6.263  0    0.000
  25 Szklarz Marian     364   3   6  602.479  5  441.727  1  160.752  0    0.000
  26 Jaworski Mateusz   380   3   6  647.678  3  484.899  2  141.726  1   21.053
  27 Arak Piotr         141   1   6  661.066  1  181.544  2  127.943  3  351.579
  28 Bielski Jacek      302   3   6  727.404  3  283.465  1  115.518  2  328.421
  29 Wilczek Edward     221   2   5  196.121  4   84.778  1  111.343  0    0.000
  30 Markowski Krzyszt  317   3   5  323.882  1   70.916  3  234.019  1   18.947
  31 Walczak Dariusz    122   1   5  461.876  2  115.031  1  102.635  2  244.210
  32 Tokarski Waldemar  120   1   5  747.456  2  244.488  2  364.021  1  138.947
  33 Głażewski Jerzy    306   3   5  765.256  2  355.050  3  410.206  0    0.000
  34 Gaszewski Michał   374   3   5  861.643  3  513.628  1  173.278  1  174.737
  35 Szczepaniak Rober  156   1   4  250.452  4  250.452  0    0.000  0    0.000
  36 Lewandowski Kazim  416   3   4  354.513  4  354.513  0    0.000  0    0.000
  37 Jobda Arkadiusz    377   3   4  454.143  3  376.899  1   77.244  0    0.000
  38 Kowalski Paweł     244   2   4  677.516  4  677.516  0    0.000  0    0.000
  39 Puchała Sylwester  242   2   3   60.738  3   60.738  0    0.000  0    0.000
  40 Krupa Łukasz       310   3   3  297.902  3  297.902  0    0.000  0    0.000
  41 Kuźmiński Andrzej  360   3   3  451.927  3  451.927  0    0.000  0    0.000
  42 Golik Sławomir     206   2   3  556.086  3  556.086  0    0.000  0    0.000
  43 Nowak Adam         324   3   2  147.080  0    0.000  1  117.606  1   29.474
  44 Chojnacki M. i  Z  204   2   2  159.732  2  159.732  0    0.000  0    0.000
  45 Sotek Mariusz      161   1   2  173.277  0    0.000  2  173.277  0    0.000
  46 Szymaniak Jerzy    348   2   2  186.689  2  186.689  0    0.000  0    0.000
  47 Szleżanowski Piot  171   1   2  205.267  1   41.732  1  163.535  0    0.000
  48 Krzcot Marcin      169   1   2  262.173  1   67.323  1  194.850  0    0.000
  49 Sadowski Sławomir  133   1   2  328.244  2  328.244  0    0.000  0    0.000
  50 Oracz Paweł        239   2   2  378.753  2  378.753  0    0.000  0    0.000
  51 Szczepaniak Ludwi  126   1   1   90.040  1   90.040  0    0.000  0    0.000
  52 Witkowski Tomasz   368   3   1  116.107  1  116.107  0    0.000  0    0.000
  53 Wirtek Mariusz &   347   3   1  119.685  1  119.685  0    0.000  0    0.000
  54 Okrasa Stanisław   354   3   1  123.622  1  123.622  0    0.000  0    0.000
  55 Skiba Włodzimierz  316   2   1  125.503  1  125.503  0    0.000  0    0.000
  56 Belka Stanisław    101   1   1  137.795  1  137.795  0    0.000  0    0.000
  57 Bugalski Arkadius  159   1   1  164.211  0    0.000  0    0.000  1  164.211
  58 Rogowski Piotr     170   1   1  175.839  1  175.839  0    0.000  0    0.000
  59 Borkowski Jerzy    103   1   1  186.500  0    0.000  1  186.500  0    0.000

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A  od  100 do  400 km                    
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     477.33    │  18 │  
 │   2  │Szpadzik Joanna i    Marcin         │   1     │     745.65    │  18 │  
 │   3  │Tarka                Stanisław      │   2     │     756.72    │  18 │  
 │   4  │Łukasik              Andrzej        │   3     │     850.94    │  18 │  
 │   5  │Szczepaniak          Robert         │   1     │     931.58    │  18 │  
 │   6  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │    1009.61    │  18 │  
 │   7  │Myszkowski           Zenon          │   1     │    1208.31    │  18 │  
 │   8  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │    1259.20    │  18 │  
 │   9  │Burkowski            Paweł          │   3     │    1324.00    │  18 │  
 │  10  │Górniak              Piotr          │   2     │    1590.52    │  18 │  
 │  11  │Antosiewicz          Bogdan         │   3     │    1688.36    │  18 │  
 │  12  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │    1851.09    │  18 │  
 │  13  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │    1863.37    │  18 │  
 │  14  │Sadowski             Marek          │   2     │    1978.23    │  18 │  
 │  15  │Arak                 Piotr          │   1     │    2001.90    │  18 │  
 │  16  │Włodarczyk           Paweł          │   1     │    1349.25    │  17 │  
 │  17  │Szklarz              Marian         │   3     │    1539.72    │  17 │  
 │  18  │Puchała              Sylwester      │   2     │    1550.18    │  17 │  
 │  19  │Pych                 Mariusz        │   3     │    1584.82    │  17 │  
 │  20  │Michniewski          Tomasz         │   3     │    1733.87    │  17 │  
 │  21  │Glinka               Dariusz        │   1     │     927.40    │  16 │  
 │  22  │Szleżanowski         Piotr          │   1     │    1169.08    │  16 │  
 │  23  │Wilczek              Edward         │   2     │    1308.93    │  16 │  
 │  24  │Bielski              Jacek          │   3     │    1349.35    │  16 │  
 │  25  │Czasak               Marcin         │   2     │    1417.21    │  16 │  
 │  26  │Kowalski             Paweł          │   2     │    1557.85    │  16 │  
 │  27  │Rawski               Witold         │   1     │    1265.15    │  15 │  
 │  28  │Gaszewski            Michał         │   3     │    1723.84    │  15 │  
 │  29  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │    1620.17    │  14 │  
 │  30  │Lewandowski Jerzy    i Marcin       │   3     │    1105.05    │  13 │  
 │  31  │Widłak               Adam           │   3     │    1284.38    │  13 │  
 │  32  │Kurek                Wiesław        │   3     │    1346.31    │  13 │  
 │  33  │Walczak              Dariusz        │   1     │    1092.72    │  11 │  
 │  34  │Lewandowski          Kazimierz      │   3     │    1149.30    │  11 │  
 │  35  │Krupa                Łukasz         │   3     │    1471.23    │  11 │  
 │  36  │Woźniak              Wit            │   3     │     977.59    │  10 │  
 │  37  │Belka                Stanisław      │   1     │    1198.56    │   9 │  
 │  38  │Sekuła               Wiesław        │   3     │     667.77    │   8 │  
 │  39  │Szymaniak            Jerzy          │   2     │     706.26    │   8 │  
 │  40  │Kuźmiński            Andrzej        │   3     │     812.17    │   8 │  
 │  41  │Sadowski Sławomir    Piotr          │   1     │     935.10    │   8 │  
 │  42  │Jaworski             Mateusz        │   3     │     944.11    │   8 │  
 │  43  │Jobda                Arkadiusz      │   3     │     808.93    │   7 │  
 │  44  │Sotek                Mariusz        │   1     │     444.10    │   6 │  
 │  45  │Bąbik                Sławomir       │   1     │     629.12    │   6 │  
 │  46  │Golik                Sławomir       │   2     │     991.11    │   6 │  
 │  47  │Chojnacki            M. i  Z.       │   2     │     527.96    │   5 │  
 │  48  │Witkowski            Tomasz         │   3     │     410.03    │   4 │  
 │  49  │Oracz                Paweł          │   2     │     457.50    │   4 │  
 │  50  │Okrasa               Stanisław      │   3     │     360.23    │   3 │  
 │  51  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     236.40    │   2 │  
 │  52  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     312.56    │   2 │  
 │  53  │Głażewski            Jerzy          │   3     │     378.88    │   2 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘