PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Godenstorf I z dnia 04.07.20                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:14:21.0 N 10:05:14.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  761.617 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   37                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   475                           
      5.Ilość konkursów.......................:  119                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1424.96                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1256.25                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,45,50                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,15,20                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 29 min. 30 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  80.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja GMP [ 2]                                                
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   11   │  151   │   40  │26.49│      
          │ 2  │ Baniocha                │    7   │  118   │   22  │18.64│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   19   │  206   │   57  │27.67│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   37   │  475   │  119  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  8. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                
                                       z lotu Godenstorf I, w dniu 04.07.20                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Dąbrowski Tomasz                1   11              GSM 14:45:50  1   1424.96   2.11  17-  7-  5  749.293  80.000                                        
     2 Sotek Mariusz                   1   67              G - 14:53:18  1   1407.45   4.21  21-  1-  0  750.595   0.000                                        
     3 Łukasik Andrzej                 3   28              GSM 15:09:04  1   1396.01   6.32  25-  9-  3  766.504  79.730                                        
     4 Kurek Wiesław                   3    5              GCM 15:16:47  1   1382.37   8.42   9-  4-  4  769.678  79.590   8.421                                
     5 Burkowski Paweł                 3   17              GSM 15:17:32  1   1381.99  10.53   7-  4-  4  770.504  79.460                                        
     6 Wojciechowski Jarosław          3   21              GCM 15:13:35  1   1381.54  12.63  21-  8-  4  764.799  79.320  12.632                                
     7 Grzegrzółka Jan                 3   25              G - 15:18:46  1   1378.09  14.74  19-  5-  3  770.029   0.000                                        
     8 Burkowski Paweł                 3    7              GCM 15:19:15  1   1377.75  16.84       2   2  770.504  79.050  16.842                                
     9 Markowski Krzysztof             3    2              GCM 15:20:46  1   1375.01  18.95   4-  1-  1  771.062  78.920  18.947                                
    10 Jaworski Mateusz                3    4              GCM 15:14:32  1   1374.35  21.05   6-  1-  1  762.124  78.780  21.053                                
    11 Bielski Jacek                   3    3              GSM 15:16:56  1   1372.61  23.16   8-  4-  4  764.453  78.640                                        
    12 Myszkowski Zenon                1   28              G - 15:07:09  1   1363.66  25.26  18- 10-  5  746.125   0.000                                        
    13 Wojciechowski Andrzej           3    3              GCM 15:21:55  1   1360.97  27.37  32- 10-  4  764.752  78.370  27.368                                
    14 Nowak Adam                      3    6              GCM 15:36:25  1   1358.85  29.47   4-  1-  1  783.263  78.240  29.474                                
    15 Bugalski Arkadiusz              1   18              GSM 15:12:19  1   1356.01  31.58  14-  2-  2  748.945  78.100                                        
    16 Sekuła Wiesław                  3    9              GCM 15:23:04  1   1354.65  33.68   8-  3-  3  762.756  77.970  33.684                                
    17 Pindelski Krzysztof             2   49              GCM 15:21:00  1   1352.87  35.79  23-  4-  4  758.959  77.830  35.789                                
    18 Wojciechowski Jarosław          3    7              G - 15:26:09  1   1350.88  37.90       2      764.799   0.000                                        
    19 Grzegrzółka Jan                 3    9              GSM 15:30:09  1   1350.57  40.00       2   1  770.029  77.560                                        
    20 Arak Piotr                      1    6              GCM 15:18:17  1   1347.35  42.11  17-  7-  3  752.205  77.420  42.105                                
    21 Pindelski Krzysztof             2   11              GCM 15:23:41  1   1346.43  44.21       2   2  758.959  77.290  44.211                                
    22 Wojciechowski Andrzej           3   26              G - 15:28:25  1   1345.41  46.32       2      764.752   0.000                                        
    23 Walczak Dariusz                 1   12              GCM 15:17:03  1   1343.88  48.42  13-  4-  3  748.608  77.020  48.421                                
    24 Wojciechowski Andrzej           3   32              G - 15:29:22  1   1343.16  50.53       3      764.752   0.000                                        
    25 Łukasik Andrzej                 3   33              GSM 15:30:47  1   1342.90  52.63       2   2  766.504  76.750                                        
    26 Sadowski Marek                  2   14              G - 15:25:16  1   1342.37  54.74  21-  7-  3  758.799   0.000                                        
    27 Myszkowski Zenon                1   13              GSM 15:16:16  1   1341.31  56.84       2   1  746.125  76.470                                        
    28 Dąbrowski Tomasz                1    4              GCM 15:21:09  1   1335.28  58.95       2   2  749.293  76.340  58.947                                
    29 Myszkowski Zenon                1    3              GCM 15:18:53  1   1335.03  61.05       3   2  746.125  76.200  61.053                                
    30 Łukasik Andrzej                 3   77              G - 15:35:08  1   1332.74  63.16       3      766.504   0.000                                        
    31 Myszkowski Zenon                1   15              GSM 15:19:54  1   1332.60  65.26       4   3  746.125  75.930                                        
    32 Kurek Wiesław                   3    7              GCM 15:38:22  1   1330.78  67.37       2   2  769.678  75.800  67.368                                
    33 Czasak Marcin                   2    3              GSM 15:32:15  1   1330.23  69.47  15-  5-  5  761.226  75.660                                        
    34 Łukasik Andrzej                 3   10              G - 15:36:20  1   1329.97  71.58       4      766.504   0.000                                        
    35 Łukasik Andrzej                 3   19              G - 15:36:57  1   1328.55  73.68       5      766.504   0.000                                        
    36 Widłak Adam                     3   11              GSM 15:42:08  1   1327.90  75.79  10-  3-  2  773.013  75.250                                        
    37 Rawski Witold                   1    6              GSM 15:25:59  1   1327.33  77.90  19-  7-  2  751.245  75.120                                        
    38 Dąbrowski Tomasz                1    1              GCM 15:24:52  1   1326.50  80.00       3   3  749.293  74.980  80.000                                
    39 Rawski Witold                   1   50              G - 15:26:26  1   1326.27  82.11       2      751.245   0.000                                        
    40 Rawski Witold                   1    4              G - 15:26:37  1   1325.84  84.21       3      751.245   0.000                                        
    41 Myszkowski Zenon                1    2              GSM 15:24:15  1   1322.33  86.32       5   4  746.125  74.580                                        
    42 Kurek Wiesław                   3    1              GSM 15:42:16  1   1321.87  88.42       3   3  769.678  74.440                                        
    43 Grzegrzółka Jan                 3   27              GCM 15:42:40  1   1321.56  90.53       3   2  770.029  74.310  90.526                                
    44 Antosiewicz Bogdan              3    6              GSM 15:53:46  1   1321.39  92.63   8-  2-  2  784.598  74.170                                        
    45 Dąbrowski Tomasz                1   52                - 15:27:23  1   1320.61  94.74       4      749.293   0.000                                        
    46 Kwiatkowski Andrzej             2   73              GCM 15:36:44  1   1320.51  96.84  22-  5-  3  761.580  73.900  96.842                                
    47 Łukasik Andrzej                 3   86              GCM 15:41:06  1   1319.06  98.95       6   3  766.504  73.760  98.947                                
    48 Wojciechowski Andrzej           3   14              G - 15:40:09  1   1318.20 101.05       4      764.752   0.000                                        
    49 Górniak Piotr                   2   42                - 15:31:34  1   1317.29 103.16  15-  1-  0  752.917   0.000                                        
    50 Sadowski Marek                  2   19              G - 15:36:06  1   1317.13 105.26       2      758.799   0.000                                        
    51 Burkowski Paweł                 3    4              GCM 15:45:49  1   1315.27 107.37       3   3  770.504  73.220 107.368                                
    52 Wojciechowski Andrzej           3   30              GSM 15:42:03  1   1313.89 109.47       5   2  764.752  73.080                                        
    53 Myszkowski Zenon                1    5              GCM 15:28:19  1   1312.87 111.58       6   5  746.125  72.950 111.579                                
    54 Łukasik Andrzej                 3   82              G - 15:44:03  1   1312.39 113.68       7      766.504   0.000                                        
    55 Czasak Marcin                   2   35              GCM 15:40:04  1   1312.31 115.79       2   2  761.226  72.680 115.789                                
    56 Wojciechowski Jarosław          3    2              GSM 15:42:51  1   1312.17 117.90       3   2  764.799  72.540                                        
    57 Wojciechowski Jarosław          3   48              G - 15:43:01  1   1311.80 120.00       4      764.799   0.000                                        
    58 Wojciechowski Andrzej           3   19              GSM 15:43:23  1   1310.89 122.11       6   3  764.752  72.270                                        
    59 Arak Piotr                      1   55                - 15:33:52  1   1310.77 124.21       2      752.205   0.000                                        
    60 Wojciechowski Andrzej           3   10              G - 15:43:28  1   1310.70 126.32       7      764.752   0.000                                        
    61 Rawski Witold                   1   14              GCM 15:33:11  1   1310.65 128.42       4   2  751.245  71.860 128.421                                
    62 Sekuła Wiesław                  3    4              GCM 15:42:06  1   1310.35 130.53       2   2  762.756  71.730 130.526                                
    63 Widłak Adam                     3    2              GSM 15:50:08  1   1309.90 132.63       2   2  773.013  71.590                                        
    64 Sadowski Marek                  2   20              G - 15:39:28  1   1309.48 134.74       3      758.799   0.000                                        
    65 Arak Piotr                      1   42             RGCM 15:34:49  1   1308.60 136.84       3   2  752.205  71.320 136.842                                
    66 Tokarski Waldemar Michał        1    3              GCM 15:32:41  1   1308.19 138.95  12-  2-  2  749.178  71.190 138.947                                
    67 Wojciechowski Jarosław          3   23              G - 15:44:44  1   1307.95 141.05       5      764.799   0.000                                        
    68 Walczak Dariusz                 1    4              G - 15:33:09  1   1306.13 143.16       2      748.608   0.000                                        
    69 Czasak Marcin                   2   18              GCM 15:43:02  1   1305.63 145.26       3   3  761.226  70.780 145.263                                
    70 Grzegrzółka Jan                 3   16              G - 15:51:15  1   1302.38 147.37       4      770.029   0.000                                        
    71 Bielski Jacek                   3   14              GSM 15:47:45  1   1300.64 149.47       2   2  764.453  70.510                                        
    72 Sadowski Marek                  2    1              GCM 15:43:50  1   1299.68 151.58       4   1  758.799  70.370 151.579                                
    73 Pindelski Krzysztof             2   33             RGCM 15:43:58  1   1299.66 153.68       3   3  758.959  70.240 153.684                                
    74 Sadowski Marek                  2    5              GSM 15:44:38  1   1297.91 155.79       5   2  758.799  70.100                                        
    75 Arak Piotr                      1   53                - 15:39:41  1   1297.61 157.90       4      752.205   0.000                                        
    76 Bielski Jacek                   3    4              GCM 15:49:14  1   1297.37 160.00       3   3  764.453  69.830 160.000                                
    77 Łukasik Andrzej                 3    8              G - 15:51:25  1   1296.05 162.11       8      766.504   0.000                                        
    78 Bugalski Arkadiusz              1   15              GCM 15:38:04  1   1295.60 164.21       2   2  748.945  69.560 164.211                                
    79 Dąbrowski Tomasz                1   58                - 15:38:30  1   1295.23 166.32       5      749.293   0.000                                        
    80 Bielski Jacek                   3    9              GCM 15:50:29  1   1294.62 168.42       4   4  764.453  69.290 168.421                                
    81 Kwiatkowski Andrzej             2    3              GSM 15:48:53  1   1293.26 170.53       2   2  761.580  69.150                                        
    82 Arak Piotr                      1   10              GCM 15:42:13  1   1291.97 172.63       5   3  752.205  69.020 172.632                                
    83 Gaszewski Michał                3    2              GCM 16:05:31  1   1291.17 174.74   6-  2-  2  781.823  68.880 174.737                                
    84 Myszkowski Zenon                1   11              GCM 15:38:11  1   1290.46 176.84       7      746.125   0.000 176.842                                
    85 Myszkowski Zenon                1   19              G - 15:38:14  1   1290.35 178.95       8      746.125   0.000                                        
    86 Łukasik Andrzej                 3   27              G - 15:54:26  1   1289.47 181.05       9      766.504   0.000                                        
    87 Czasak Marcin                   2    9              GCM 15:51:33  1   1286.83 183.16       4   4  761.226  68.340 183.158                                
    88 Wojciechowski Andrzej           3   17              GSM 15:54:20  1   1286.74 185.26       8   4  764.752  68.200                                        
    89 Sadowski Marek                  2   52                - 15:50:55  1   1284.11 187.37       6      758.799   0.000                                        
    90 Walczak Dariusz                 1    7              GSM 15:43:12  1   1283.62 189.47       3   2  748.608  67.930                                        
    91 Wojciechowski Andrzej           3   16              G - 15:56:27  1   1282.17 191.58       9      764.752   0.000                                        
    92 Wojciechowski Jarosław          3    4              GCM 15:56:44  1   1281.64 193.68       6   3  764.799  67.660 193.684                                
    93 Walczak Dariusz                 1    6              GCM 15:44:41  1   1280.37 195.79       4   3  748.608  67.530 195.789                                
    94 Burkowski Paweł                 3    1              GCM 16:02:19  1   1279.23 197.90       4   4  770.504  67.390 197.895                                
    95 Sekuła Wiesław                  3    2              GCM 15:56:19  1   1279.11 200.00       3   3  762.756  67.250 200.000                                
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
    96 Gaszewski Michał                3    7              GCM 16:11:21  1   1278.85 202.11       2   2  781.823  67.120                                        
    97 Czasak Marcin                   2    1              GSM 15:55:22  1   1278.58 204.21       5   5  761.226  66.980                                        
    98 Tokarski Waldemar Michał        1    6              GCM 15:46:15  1   1277.92 206.32       2   2  749.178  66.850                                        
    99 Dąbrowski Tomasz                1    2              GSM 15:46:24  1   1277.79 208.42       6   4  749.293  66.710                                        
   100 Sadowski Marek                  2    3              GSM 15:54:40  1   1276.01 210.53       7   3  758.799  66.580                                        
   101 Kurek Wiesław                   3    4              GCM 16:03:37  1   1275.11 212.63       4   4  769.678  66.440                                        
   102 Rawski Witold                   1   51                - 15:49:13  1   1274.99 214.74       5      751.245   0.000                                        
   103 Myszkowski Zenon                1   17              G - 15:45:23  1   1274.59 216.84       9      746.125   0.000                                        
   104 Grzegrzółka Jan                 3    7              GCM 16:04:12  1   1274.46 218.95       5   3  770.029  66.030                                        
   105 Kwiatkowski Andrzej             2    8              G - 15:58:06  1   1273.33 221.05       3      761.580   0.000                                        
   106 Myszkowski Zenon                1   20              G - 15:46:06  1   1273.03 223.16      10      746.125   0.000                                        
   107 Wojciechowski Jarosław          3   20              GCM 16:00:47  1   1273.00 225.26       7   4  764.799  65.630                                        
   108 Rawski Witold                   1    9              G - 15:50:19  1   1272.61 227.37       6      751.245   0.000                                        
   109 Arak Piotr                      1   71                - 15:51:48  1   1271.05 229.47       6      752.205   0.000                                        
   110 Dąbrowski Tomasz                1    3              GSM 15:50:14  1   1269.49 231.58       7   5  749.293  65.220                                        
   111 Wojciechowski Jarosław          3   53              G - 16:05:19  1   1263.47 233.68       8      764.799   0.000                                        
   112 Rawski Witold                   1    2              G - 15:55:13  1   1262.14 235.79       7      751.245   0.000                                        
   113 Antosiewicz Bogdan              3    9              GCM 16:22:36  1   1260.20 237.90       2   2  784.598  64.810                                        
   114 Kwiatkowski Andrzej             2   10              G - 16:05:10  1   1258.46 240.00       4      761.580   0.000                                        
   115 Kwiatkowski Andrzej             2   69              GSM 16:05:16  1   1258.26 242.11       5   3  761.580  64.540                                        
   116 Pindelski Krzysztof             2   48              GSM 16:03:26  1   1257.74 244.21       4   4  758.959  64.410                                        
   117 Arak Piotr                      1   60                - 15:58:18  1   1257.24 246.32       7      752.205   0.000                                        
   118 Wojciechowski Andrzej           3   37              G - 16:08:18  1   1257.20 248.42      10      764.752   0.000                                        
   119 Widłak Adam                     3   64                - 16:15:20  1   1256.25 250.53       3      773.013   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   120 Myszkowski Zenon                1   10              GSM 15:54:43  1   1254.59   0.00      11      746.125   0.000                                        
   121 Jobda Arkadiusz                 3    7              GSM 16:14:16  1   1254.38   0.00   6-  0-  0  770.526   0.000                                        
   122 Antosiewicz Bogdan              3    7              GCM 16:26:06  1   1253.15   0.00       3      784.598   0.000                                        
   123 Markowski Krzysztof             3    4              GCM 16:15:23  1   1252.98   0.00       2      771.062   0.000                                        
   124 Wirtek Mariusz & Michał         3    9              GCM 16:09:04  1   1252.65   0.00   8-  0-  0  762.949   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 04.07.20 Godenstorf I                             
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Łukasik         Andrzej         3    25    3     9   230.63     
              2 Wojciechowski   Andrzej         3    32    3     9   230.48     
              3 Burkowski       Paweł           3     7    3     4   229.62     
              4 Dąbrowski       Tomasz          1    17    3     5   229.10     
              5 Myszkowski      Zenon           1    18    3     8   228.93     
              6 Grzegrzółka     Jan             3    19    3     4   228.77     
              7 Kurek           Wiesław         3     9    3     3   227.23     
              8 Wojciechowski   Jarosław        3    21    3     6   226.90     
              9 Pindelski       Krzysztof       2    23    3     3   221.62     
             10 Rawski          Witold          1    19    3     4   220.76     
             11 Sadowski        Marek           2    21    3     6   216.68     
             12 Arak            Piotr           1    17    3     5   216.01     
             13 Czasak          Marcin          2    15    3     4   213.79     
             14 Bielski         Jacek           3     8    3     4   213.62     
             15 Sekuła          Wiesław         3     8    3     3   211.07     
             16 Walczak         Dariusz         1    13    3     4   209.71     
             17 Bugalski        Arkadiusz       1    14    2     2   144.51     
             18 Widłak          Adam            3    10    2     2   143.49     
             19 Kwiatkowski     Andrzej         2    22    2     2   138.72     
             20 Sotek           Mariusz         1    21    1     1    79.83     
             21 Markowski       Krzysztof       3     4    1     1    78.64     
             22 Jaworski        Mateusz         3     6    1     1    78.47     
             23 Nowak           Adam            3     4    1     1    77.79     
             24 Antosiewicz     Bogdan          3     8    1     1    72.68     
             25 Górniak         Piotr           2    15    1     1    71.83     
             26 Tokarski Waldem Michał          1    12    1     1    68.94     
             27 Gaszewski       Michał          3     6    1     1    66.04     
             28 Borkowski       Jerzy           1     5    0     0     0.00     
             29 Szczepaniak     Ludwik          1     8    0     0     0.00     
             30 Włodarczyk      Paweł           1     7    0     0     0.00     
             31 Chojnacki       M. i  Z.        2    10    0     0     0.00     
             32 Głażewski       Jerzy           3     9    0     0     0.00     
             33 Wirtek Mariusz  Michał          3     8    0     0     0.00     
             34 Michniewski     Tomasz          3    11    0     0     0.00     
             35 Jobda           Arkadiusz       3     6    0     0     0.00     
             36 Lewandowski     Kazimierz       3     5    0     0     0.00     
             37 Zieliński       Jan             2    12    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5  5  7  3   48   1879.35  30.1                                                                       
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3   48   1844.48  25.9                                                                       
    3    3 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7  3   48   1841.66  37.1                                                                       
    4    5 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  5  5  7  3   48   1789.70  23.5                                                                       
    5    7 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5  5  7  3   48   1772.15  22.0                                                                       
    6    8 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5  3  7  3   46   1760.17  33.5                                                                       
    7    9 Rawski          Witold          1  2  7  7  7  5  5  7  3   43   1727.69  19.0                                                                       
    8    4 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5  5  7  2   47   1712.21  24.8                                                                       
    9   10 Czasak          Marcin          2  5  7  7  7  5  5  7  3   46   1707.16  28.1                                                                       
   10   11 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5  5  5  3   46   1705.71  32.1                                                                       
   11   13 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5  4  5  3   45   1666.19  26.8                                                                       
   12    6 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  5  5  7  1   46   1639.11  25.6                                                                       
   13   14 Pindelski       Krzysztof       2  1  7  7  7  5  5  6  3   41   1614.32  18.5                                                                       
   14   17 Sekuła          Wiesław         3  2  3  7  7  5  5  4  3   36   1483.46  13.6                                                                       
   15   12 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5  2  7 --   42   1443.55  36.7                                                                       
   16   20 Arak            Piotr           1  7  7  7 --  5  5  3  3   37   1406.61  22.3                                                                       
   17   15 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  5  4  4  0   41   1382.63  19.8                                                                       
   18   21 Walczak         Dariusz         1  5  7  6  7  5  2  2  3   37   1343.46  14.9                                                                       
   19   18 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5  1  5  1   40   1338.05  26.7                                                                       
   20   16 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  5 --  7 --   40   1326.81  31.1                                                                       
   21   23 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  4  0  2  3   37   1266.72  21.6                                                                       
   22   22 Widłak          Adam            3  4  1  7  7  4  3  4  2   32   1253.41  15.2                                                                       
   23   19 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  4 --  7 --   39   1251.46  29.5                                                                       
   24   29 Bielski         Jacek           3  6  7  7  6  2 --  1  3   32   1035.99  23.5                                                                       
   25   24 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  3 -- -- --   31    950.00  29.8                                                                       
   26   26 Sotek           Mariusz         1  7  1  7  7  4 -- --  1   27    949.50  16.4                                                                       
   27   25 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  2 -- -- --   30    881.37  25.8                                                                       
   28   27 Szleżanowski    Piotr           1  7  7  7  7  2 -- -- --   30    854.10  25.5                                                                       
   29   32 Jaworski        Mateusz         3  4  7  7  2  2  3  0  1   26    849.60  14.8                                                                       
   30   28 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  7  7  0 --  5  0   29    840.97  14.5                                                                       
   31   30 Woźniak         Wit             3 -- --  7  7  5 -- -- --   19    807.87  37.1                                                                       
   32   31 Włodarczyk      Paweł           1  7  6  5  7 --  1  3  0   29    804.04  19.9                                                                       
   33   40 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3  7  2  0  1  6  2   23    789.57   5.3                                                                       
   34   33 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  0 -- -- --   28    757.39  26.2                                                                       
   35   34 Szymaniak       Jerzy           2  3  7  7  7  0 --  2 --   26    750.17  10.9                                                                       
   36   35 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0 -- -- --   28    746.80  16.3                                                                       
   37   36 Kowalski        Paweł           2  7  3  7  5  0 --  4 --   26    730.82  16.6                                                                       
   38   37 Pych            Mariusz         3  7  7  7  3  1  0  2 --   27    705.82  31.4                                                                       
   39   38 Krupa           Łukasz          3  7  5  7  6  1 -- -- --   26    695.23  18.4                                                                       
   40   42 Gaszewski       Michał          3  7  7  3  2  3 --  2  1   25    688.51  16.1                                                                       
   41   43 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1  1   18    684.27   8.2                                                                       
   42   39 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  7  3  4  0  2  0   18    683.19   9.1                                                                       
   43   41 Głażewski       Jerzy           3  1  4  6  3  2  2  1  0   19    635.60   7.4                                                                       
   44   44 Szklarz         Marian          3  7  7  5  4  1 -- -- --   24    597.98  32.3                                                                       
   45   45 Golik           Sławomir        2 -- --  4  7  1 --  4 --   16    578.63  12.4                                                                       
   46   46 Bąbik           Sławomir        1  4  6  3  6 -- --  3 --   22    574.20  10.3                                                                       
   47   47 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  7  3  0 --  4  0   18    569.89   8.7                                                                       
   48   50 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --  1   11    473.10   6.7                                                                       
   49   48 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7  4  3  1 --  0 --   16    433.80   8.1                                                                       
   50   49 Okrasa          Stanisław       3  0  4  3  3  0 --  4 --   14    415.94   3.9                                                                       
   51   51 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --  0   12    389.53   5.6                                                                       
                                                                                            - strona 2 -                                                        
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
   52   52 Belka           Stanisław       1 --  1  3  7 -- -- -- --   11    365.73  11.1                                                                       
   53   53 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7  3  2 -- -- -- --   13    319.85  17.9                                                                       
   54   54 Witkowski       Tomasz          3  0  7  2  3 -- -- -- --   12    310.88  12.0                                                                       
   55   55 Oracz           Paweł           2  7  2  3  2 -- -- -- --   14    294.91  13.6                                                                       
   56   56 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- -- --    7    291.87   6.7                                                                       
   57   57 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --  1    7    288.41   7.5                                                                       
   58   58 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0  0    6    168.17   5.1                                                                       
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1  0    4    116.04   3.0                                                                       
   60   60 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --  1  0    3    106.50   1.4                                                                       
   61   61 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- -- --    4     80.92   2.5                                                                       
   62   62 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                                       
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 --    1     32.97   3.1                                                                       
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                                       

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1572.02  30.1                                                                       
    2    2 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1543.65  37.1                                                                       
    3    3 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1539.72  25.9                                                                       
    4    5 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1497.35  32.1                                                                       
    5    7 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1493.51  22.0                                                                       
    6    6 Sadowski        Marek           2  4  5  5  5  5  5  5  3   37   1482.37  23.5                                                                       
    7    8 Czasak          Marcin          2  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1467.82  28.1                                                                       
    8    9 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  3  5  3   36   1454.11  33.5                                                                       
    9   10 Rawski          Witold          1  0  5  5  5  5  5  5  3   33   1436.67  19.0                                                                       
   10    4 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5  5  5  2   37   1424.05  24.8                                                                       
   11   11 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  4  4  3   36   1423.29  26.8                                                                       
   12   12 Pindelski       Krzysztof       2  1  5  5  5  5  5  5  3   34   1414.90  18.5                                                                       
   13   14 Sekuła          Wiesław         3  2  3  5  5  5  5  4  3   32   1340.85  13.6                                                                       
   14   19 Walczak         Dariusz         1  3  5  5  5  5  2  2  3   30   1165.71  14.9                                                                       
   15   13 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  4  3  0   32   1134.68  19.8                                                                       
   16   15 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  1  5 --   31   1083.58  36.7                                                                       
   17   17 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5  1  4  1   31   1083.26  26.7                                                                       
   18   20 Widłak          Adam            3  2  1  5  5  4  3  3  2   25   1049.49  15.2                                                                       
   19   16 Górniak         Piotr           2  5  5  5  3  5  2  5  0   30   1026.98  25.6                                                                       
   20   22 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  5  2  1  3   26   1002.26  22.3                                                                       
   21   18 Glinka          Dariusz         1  5  2  5  5  5 --  5 --   27    976.61  31.1                                                                       
   22   23 Kurek           Wiesław         3  5  5  4  5  4  0  0  3   26    948.32  21.6                                                                       
   23   21 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  3 --  5 --   28    900.41  29.5                                                                       
   24   27 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  2 --  1  3   26    888.55  23.5                                                                       
   25   24 Sotek           Mariusz         1  5  1  5  5  4 -- --  1   21    773.91  16.4                                                                       
   26   30 Jaworski        Mateusz         3  4  5  5  2  2  3  0  1   22    745.55  14.8                                                                       
   27   25 Włodarczyk      Paweł           1  5  5  5  5 --  1  3  0   24    690.14  19.9                                                                       
   28   35 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1  1   18    684.27   8.2                                                                       
   29   26 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  0 --  5  0   24    683.97  14.5                                                                       
   30   28 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2 -- -- --   22    673.23  29.8                                                                       
   31   29 Woźniak         Wit             3 -- --  5  5  5 -- -- --   15    670.04  37.1                                                                       
   32   31 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  2 -- -- --   22    663.54  25.8                                                                       
   33   32 Szleżanowski    Piotr           1  5  5  5  5  2 -- -- --   22    647.29  25.5                                                                       
   34   33 Kowalski        Paweł           2  5  3  5  5  0 --  4 --   22    630.25  16.6                                                                       
   35   38 Gaszewski       Michał          3  5  5  3  2  3 --  2  1   21    627.20  16.1                                                                       
   36   34 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  5  3  4  0  2  0   16    618.22   9.1                                                                       
   37   36 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0  2 --   21    580.73  31.4                                                                       
   38   37 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5  1 -- -- --   21    564.37  18.4                                                                       
   39   39 Szklarz         Marian          3  5  5  5  4  1 -- -- --   20    536.36  32.3                                                                       
   40   40 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0 -- -- --   20    535.28  16.3                                                                       
   41   41 Głażewski       Jerzy           3  1  4  4  2  2  2  1  0   16    528.24   7.4                                                                       
   42   42 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  4  0 -- -- --   19    502.03  26.2                                                                       
   43   43 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  5  3  0 --  4  0   16    501.84   8.7                                                                       
   44   44 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5  4  0 --  1 --   17    485.00  10.9                                                                       
   45   45 Bąbik           Sławomir        1  3  5  3  5 -- --  2 --   18    477.77  10.3                                                                       
   46   47 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --  1   11    473.10   6.7                                                                       
   47   46 Golik           Sławomir        2 -- --  4  5  1 --  2 --   12    433.40  12.4                                                                       
   48   48 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5  4  3  1 --  0 --   14    399.61   8.1                                                                       
   49   49 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --  0   12    389.53   5.6                                                                       
   50   57 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  1  0  0  1  2  2    7    317.85   5.3                                                                       
   51   50 Belka           Stanisław       1 --  1  3  5 -- -- -- --    9    299.60  11.1                                                                       
                                                                                            - strona 2 -                                                        
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
   52   51 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- -- --    7    291.91   6.7                                                                       
   53   56 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --  1    7    288.41   7.5                                                                       
   54   52 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  3  2 -- -- -- --   11    281.98  17.9                                                                       
   55   53 Witkowski       Tomasz          3  0  5  2  3 -- -- -- --   10    274.29  12.0                                                                       
   56   54 Oracz           Paweł           2  5  2  3  2 -- -- -- --   12    270.69  13.6                                                                       
   57   55 Okrasa          Stanisław       3  0  1  3  3  0 --  1 --    8    259.45   3.9                                                                       
   58   58 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0  0    6    168.17   5.1                                                                       
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1  0    4    116.04   3.0                                                                       
   60   60 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- -- --    4     80.92   2.5                                                                       
   61   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- -- --    1     38.47   1.2                                                                       
   62   62 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  1  0    1     35.62   1.4                                                                       
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 --    1     32.97   3.1                                                                       
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                                       

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  3  5  5  3  5  4  4  3   32   1301.13  37.1                                                                       
    2    2 Czasak          Marcin          2  3  4  5  4  5  3  5  3   32   1250.17  28.1                                                                       
    3    3 Myszkowski      Zenon           1  4  1  5  4  4  5  4  3   30   1281.52  30.1                                                                       
    4    4 Burkowski       Paweł           3  4  4  4  5  3  4  3  3   30   1166.53  32.1                                                                       
    5    5 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  4  4  5  4  3   27   1145.62  18.5                                                                       
    6    6 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1  3  4  5  1  5  3   27   1109.32  33.5                                                                       
    7    8 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5  2  4  3  5  1  3   26   1056.15  25.9                                                                       
    8   11 Sadowski        Marek           2  1  5  5  1  3  2  5  2   24    887.66  23.5                                                                       
    9    9 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5  4  4  5  1  2  1   24    871.90  26.7                                                                       
   10   14 Sekuła          Wiesław         3  0  2  3  4  3  5  3  3   23   1039.13  13.6                                                                       
   11   16 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3  4  5  3  1  2  3   23    910.70  26.8                                                                       
   12    7 Michniewski     Tomasz          3  2  4  5  1  4  4  3  0   23    856.63  19.8                                                                       
   13   13 Grzegrzółka     Jan             3  4  5  3  2  3  2  2  2   23    815.14  22.0                                                                       
   14   18 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1  1  3   23    799.20  22.3                                                                       
   15   10 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4  4  2  4  1  3 --   23    735.00  36.7                                                                       
   16   15 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1  5  3  5  1  5  2   22    960.49  24.8                                                                       
   17   12 Glinka          Dariusz         1  5  1  3  2  5 --  5 --   21    754.61  31.1                                                                       
   18   20 Widłak          Adam            3  1  1  5  3  2  3  3  2   20    854.92  15.2                                                                       
   19   17 Górniak         Piotr           2  5  1  4  0  3  2  5  0   20    686.58  25.6                                                                       
   20   24 Bielski         Jacek           3  2  5  4  2  2 --  1  3   19    689.21  23.5                                                                       
   21   19 Tarka           Stanisław       2  5  2  3  3  2 --  4 --   19    587.08  29.5                                                                       
   22   23 Rawski          Witold          1  0  0  3  1  5  5  2  2   18    900.65  19.0                                                                       
   23   21 Wilczek         Edward          2  4  4  5  3  2 -- -- --   18    536.16  25.8                                                                       
   24   28 Kurek           Wiesław         3  5  1  3  3  2  0  0  3   17    652.11  21.6                                                                       
   25   22 Szklarz         Marian          3  4  5  4  3  1 -- -- --   17    451.06  32.3                                                                       
   26   25 Pych            Mariusz         3  3  4  3  3  1  0  2 --   16    460.91  31.4                                                                       
   27   26 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5  2  0 -- -- --   15    380.03  29.8                                                                       
   28   30 Jaworski        Mateusz         3  0  3  5  1  2  2  0  1   14    565.15  14.8                                                                       
   29   33 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  3  1  1  1  3   14    563.10  14.9                                                                       
   30   27 Włodarczyk      Paweł           1  2  2  3  5 --  1  1  0   14    439.66  19.9                                                                       
   31   29 Woźniak         Wit             3 -- --  3  5  5 -- -- --   13    583.44  37.1                                                                       
   32   31 Puchała         Sylwester       2  5  0  5  3  0 -- -- --   13    371.18  26.2                                                                       
   33   32 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1  2  4  0 --  3  0   12    367.16  14.5                                                                       
   34   34 Kowalski        Paweł           2  2  0  4  2  0 --  2 --   10    310.39  16.6                                                                       
   35   35 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2  5  0  0 -- -- --   10    263.80  16.3                                                                       
   36   36 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  2  2 -- -- -- --   10    243.69  17.9                                                                       
   37   38 Gaszewski       Michał          3  0  2  1  1  2 --  2  1    9    344.43  16.1                                                                       
   38   41 Markowski       Krzysztof       3  0  1  0  0  3  2  1  1    8    400.07   8.2                                                                       
   39   43 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  3  2  2 --  1    8    370.58   6.7                                                                       
   40   37 Krupa           Łukasz          3  0  1  4  2  1 -- -- --    8    286.67  18.4                                                                       
   41   39 Sotek           Mariusz         1  3  0  1  2  2 -- --  0    8    261.28  16.4                                                                       
   42   40 Szleżanowski    Piotr           1  3  1  0  3  1 -- -- --    8    226.59  25.5                                                                       
   43   42 Głażewski       Jerzy           3  0  0  1  1  2  2  1  0    7    305.66   7.4                                                                       
   44   44 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1  0  2  0  3 --  0    6    244.09   5.6                                                                       
   45   45 Golik           Sławomir        2 -- --  1  2  1 --  2 --    6    219.14  12.4                                                                       
   46   46 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2  1  1  1 --  0 --    6    172.83   8.1                                                                       
   47   47 Oracz           Paweł           2  2  2  1  1 -- -- -- --    6    126.31  13.6                                                                       
   48   48 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  1  0  2  0  2  0    5    224.09   9.1                                                                       
   49   53 Nowak           Adam            3  0  1  1  1  1  0 --  1    5    219.29   7.5                                                                       
   50   49 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  1 -- -- --    5    188.60   6.7                                                                       
   51   50 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  3  0  0 --  2  0    5    182.30   8.7                                                                       
                                                                                            - strona 2 -                                                        
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
   52   51 Belka           Stanisław       1 --  0  0  5 -- -- -- --    5    166.50  11.1                                                                       
   53   52 Witkowski       Tomasz          3  0  4  1  0 -- -- -- --    5    109.28  12.0                                                                       
   54   57 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  0  0  0  0  1  2    4    197.22   5.3                                                                       
   55   54 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  2  1 --  0  0    4    132.39   5.1                                                                       
   56   55 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  2  1  0 --  0 --    3    109.93  10.9                                                                       
   57   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  1  0  0 -- -- --    2     52.79   2.5                                                                       
   58   58 Bąbik           Sławomir        1  0  1  0  0 -- --  1 --    2     52.06  10.3                                                                       
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  1  0    1     36.42   3.0                                                                       
   60   60 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  1  0 --  0 --    1     35.06   3.9                                                                       
   61   61 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0 --    1     32.97   3.1                                                                       
   62   62 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- -- --    1     16.49   1.2                                                                       
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- --    0      0.00   1.2                                                                       
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   1.4                                                                       

 
 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa 5/50 [18]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5  5  0  3   13    814.49  11.2                                                                       
    2    2 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3   13    798.52  14.6                                                                       
    3    4 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3   13    797.56   8.7                                                                       
    4    3 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5  5  0  3   13    788.28   6.7                                                                       
    5    6 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5  5  0  3   13    782.62   6.6                                                                       
    6    9 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5  5  0  3   13    774.26   7.2                                                                       
    7    7 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5  5  0  3   13    774.15   8.0                                                                       
    8    8 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5  5  0  3   13    763.27  11.1                                                                       
    9   11 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5  5  0  3   13    755.13  11.8                                                                       
   10   10 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5  5  0  3   13    750.03   5.6                                                                       
   11   12 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5  4  0  3   12    728.27   9.2                                                                       
   12    5 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5  5  0  2   12    703.44   9.1                                                                       
   13   14 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5  3  0  3   11    693.91  15.0                                                                       
   14   15 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5  2  0  3   10    608.57  10.6                                                                       
   15   18 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5  2  0  3   10    586.15   5.3                                                                       
   16   17 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4  3  0  2    9    524.69   5.2                                                                       
   17   13 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5  4  0  0    9    496.48   7.8                                                                       
   18   26 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4  0  0  3    7    454.73   7.3                                                                       
   19   20 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5  1  0  1    7    404.87   7.2                                                                       
   20   16 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5  2  0  0    7    382.76  12.9                                                                       
   21   23 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3  2  0  1    6    345.60   2.7                                                                       
   22   24 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2  3  0  1    6    343.86   4.6                                                                       
   23   19 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5  1  0 --    6    340.29  16.7                                                                       
   24   25 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  3 --  1    6    323.95   4.2                                                                       
   25   35 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2 --  0  3    5    323.92   6.6                                                                       
   26   28 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4 -- --  1    5    298.21   9.9                                                                       
   27   21 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5 --  0 --    5    292.57  19.7                                                                       
   28   22 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5 -- -- --    5    291.77  11.4                                                                       
   29   27 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4  0  0  0    4    224.49   2.5                                                                       
   30   33 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3 --  0  1    4    215.44   6.6                                                                       
   31   29 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  2  0  0    4    207.27   1.9                                                                       
   32   42 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1  0  2    3    196.59   1.2                                                                       
   33   30 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  3 --  0 --    3    159.06  13.1                                                                       
   34   31 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0  3 --  0    3    154.58   1.9                                                                       
   35   32 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3 -- -- --    3    151.60   2.9                                                                       
   36   41 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1  0 --  1    2    130.77   2.2                                                                       
   37   34 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2 -- -- --    2    112.60   6.6                                                                       
   38   36 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  2 -- -- --    2    110.01  13.5                                                                       
   39   37 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2 -- -- --    2     98.60  12.5                                                                       
   40   38 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1  0  0 --    1     57.28   9.8                                                                       
   41   39 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1 --  0 --    1     55.07   1.0                                                                       
   42   40 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1 -- -- --    1     53.90   6.1                                                                       
   43   43 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1 -- -- --    1     50.38  11.8                                                                       
   44   44 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1 --  0 --    1     49.55   0.7                                                                       
   45   45 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1 --  0  0    1     48.84   0.9                                                                       
   46   46 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --  1  0  0    1     48.00   7.7                                                                       
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   48   48 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   0.8                                                                       
   49   49 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 -- --  0 --    0      0.00   1.9                                                                       
   50   50 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                       
   51   51 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   0.0                                                                       
                                                                                            - strona 2 -                                                        
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa 5/50 [18]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
   52   52 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   6.8                                                                       
   53   53 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00  15.2                                                                       
   54   54 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   4.9                                                                       
   55   55 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   2.8                                                                       
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.6                                                                       
   57   57 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.9                                                                       
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                       
   59   59 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.9                                                                       
   60   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   61   61 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   2.3                                                                       
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   0.0                                                                       

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa Open [19]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5  5  0  3   13    814.49   6.1                                                                       
    2    3 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3   13    802.11   5.3                                                                       
    3    4 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5  5  0  3   13    801.70   8.4                                                                       
    4    2 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5  5  0  3   13    790.85   5.9                                                                       
    5    5 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5  5  0  3   13    788.28   6.3                                                                       
    6    7 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5  5  0  3   13    782.62   6.3                                                                       
    7   12 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5  5  0  3   13    774.26   4.8                                                                       
    8    8 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5  5  0  3   13    774.15   6.1                                                                       
    9   10 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5  5  0  3   13    763.27   9.1                                                                       
   10   11 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5  5  0  3   13    758.95   5.0                                                                       
   11   13 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5  5  0  3   13    755.13   6.3                                                                       
   12   14 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5  4  0  3   12    728.27   6.7                                                                       
   13    6 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5  5  0  2   12    703.44   5.4                                                                       
   14   16 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5  3  0  3   11    694.67   6.2                                                                       
   15    9 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5  5  0  1   11    628.23   2.9                                                                       
   16   19 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5  2  0  3   10    587.24   3.7                                                                       
   17   18 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4  3  0  2    9    524.69   3.6                                                                       
   18   15 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5  4  0  0    9    496.48   3.8                                                                       
   19   26 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4  0  0  3    7    454.73   3.0                                                                       
   20   20 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5  1  0  1    7    404.87   4.7                                                                       
   21   17 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5  2  0 --    7    403.94   3.4                                                                       
   22   23 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3  2  0  1    6    345.60   2.7                                                                       
   23   24 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2  3  0  1    6    343.86   2.8                                                                       
   24   25 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  3 --  1    6    323.95   3.6                                                                       
   25   36 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2 --  0  3    5    323.92   3.3                                                                       
   26   28 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4 -- --  1    5    298.21   1.9                                                                       
   27   21 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5 --  0 --    5    293.19   2.1                                                                       
   28   22 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5 -- -- --    5    291.77  11.4                                                                       
   29   27 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4  0  0  0    4    224.49   2.0                                                                       
   30   29 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  4 --  0 --    4    216.05   1.0                                                                       
   31   34 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3 --  0  1    4    215.44   1.9                                                                       
   32   30 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  2  0  0    4    207.27   1.6                                                                       
   33   42 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1  0  2    3    196.59   0.7                                                                       
   34   31 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  3 -- -- --    3    166.79   0.9                                                                       
   35   32 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0  3 --  0    3    154.58   1.4                                                                       
   36   33 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3 -- -- --    3    151.60   2.9                                                                       
   37   41 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1  0 --  1    2    130.77   2.2                                                                       
   38   35 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2 -- -- --    2    112.60   0.7                                                                       
   39   37 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2 -- -- --    2     98.60   1.0                                                                       
   40   38 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1  0  0 --    1     57.28   1.0                                                                       
   41   39 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1 --  0 --    1     55.07   0.5                                                                       
   42   40 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1 -- -- --    1     53.90   0.6                                                                       
   43   43 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1 -- -- --    1     50.38   1.1                                                                       
   44   44 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1 --  0 --    1     49.55   0.7                                                                       
   45   45 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1 --  0  0    1     48.84   0.9                                                                       
   46   46 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --  1  0  0    1     48.00   0.6                                                                       
   47   47 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   48   48 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   0.0                                                                       
   49   49 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                       
   50   50 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                                       
   51   51 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   0.0                                                                       
                                                                                            - strona 2 -                                                        
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa Open [19]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
   52   52 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   53   53 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   54   54 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                       
   55   55 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   57   57 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                       
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                       
   59   59 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   60   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   61   61 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   0.0                                                                       
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   0.0                                                                       

 
                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Myszkowski Zenon        112   1  28 1,424.07 13 493.42 10 554.52  5 376.13 
   2 Czasak Marcin           423   2  29 1,388.53 15 546.18  9 487.91  5 354.44 
   3 Pindelski Krzysztof     210   2  25 1,230.66 11 390.37 10 550.52  4 289.77 
   4 Łukasik Andrzej         385   3  25 1,216.58 13 480.51  9 505.83  3 230.24 
   5 Dąbrowski Tomasz        404   1  24 1,216.45 12 450.76  7 402.44  5 363.25 
   6 Sekuła Wiesław          331   3  24 1,142.60 12 430.40  9 495.25  3 216.95 
   7 Burkowski Paweł         357   3  23 1,130.50 12 448.42  7 382.96  4 299.12 
   8 Kwiatkowski Andrzej     205   2  24 1,125.38 13 479.58  8 438.21  3 207.59 
   9 Wojciechowski Andrzej   337   3  22 1,118.80  9 329.42  9 497.46  4 291.92 
  10 Sadowski Marek          219   2  22 1,010.18 12 442.93  7 360.20  3 207.05 
  11 Wojciechowski Jarosław  375   3  21   994.97 12 445.92  5 263.90  4 285.15 
  12 Antosiewicz Bogdan      369   3  22   963.00 14 493.71  6 330.31  2 138.98 
  13 Rawski Witold           116   1  19   953.46  7 249.16 10 557.32  2 146.98 
  14 Widłak Adam             378   3  19   889.27 11 412.68  6 329.75  2 146.84 
  15 Michniewski Tomasz      363   3  19   839.98 11 404.98  8 435.00  0   0.00 
  16 Grzegrzółka Jan         308   3  17   836.97  8 290.39  6 328.68  3 217.90 
  17 Kurek Wiesław             2   3  15   754.87  8 291.53  3 167.07  4 296.27 
  18 Bielski Jacek           302   3  15   716.88  9 316.37  2 112.24  4 288.27 
  19 Glinka Dariusz          160   1  16   708.06 11 415.81  5 292.25  0   0.00 
  20 Arak Piotr              141   1  14   705.89  6 215.87  5 272.26  3 217.76 
  21 Walczak Dariusz         122   1  14   692.34  6 219.54  5 260.32  3 212.48 
  22 Górniak Piotr           245   2  15   641.13 10 363.31  5 277.82  0   0.00 
  23 Jaworski Mateusz        380   3  13   616.36  6 217.14  6 320.44  1  78.78 
  24 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  14   609.73  9 324.95  5 284.78  0   0.00 
  25 Woźniak Wit              15   3  13   590.76  8 297.34  5 293.42  0   0.00 
  26 Tarka Stanisław         632   2  15   588.55 13 477.95  2 110.60  0   0.00 
  27 Tokarski Waldemar Mich  120   1  12   551.85  6 207.06  4 206.75  2 138.04 
  28 Gaszewski Michał        374   3  12   533.37  7 242.88  3 154.49  2 136.00 
  29 Markowski Krzysztof     317   3  10   520.63  2  69.90  7 371.81  1  78.92 
  30 Pych Mariusz            388   3  12   473.22 10 365.45  2 107.77  0   0.00 
  31 Włodarczyk Paweł        164   1  12   467.47 10 368.87  2  98.60  0   0.00 
  32 Wilczek Edward          221   2  11   465.80  8 303.07  3 162.73  0   0.00 
  33 Kowalski Paweł          244   2  10   372.36  9 322.69  1  49.67  0   0.00 
  34 Głażewski Jerzy         306   3   8   366.13  3 102.71  5 263.42  0   0.00 
  35 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   8   347.70  4 138.93  4 208.77  0   0.00 
  36 Szklarz Marian          364   3   9   343.03  8 290.72  1  52.31  0   0.00 
  37 Lewandowski Kazimierz   416   3   9   328.25  9 328.25  0   0.00  0   0.00 
  38 Golik Sławomir          206   2   9   326.38  8 274.74  1  51.64  0   0.00 
  39 Szczepaniak Robert      156   1   8   309.49  7 260.25  1  49.24  0   0.00 
  40 Krupa Łukasz            310   3   8   307.93  7 252.81  1  55.12  0   0.00 
  41 Sadowski Sławomir Piot  133   1   7   307.63  3 103.39  4 204.24  0   0.00 
  42 Puchała Sylwester       242   2   8   303.18  8 303.18  0   0.00  0   0.00 
  43 Krzcot Marcin           169   1   7   278.10  5 177.62  2 100.48  0   0.00 
  44 Nowak Adam              324   3   6   272.52  4 139.90  1  54.38  1  78.24 
  45 Szleżanowski Piotr      171   1   7   267.48  6 215.30  1  52.18  0   0.00 
  46 Jobda Arkadiusz         377   3   6   260.29  4 144.30  2 115.99  0   0.00 
  47 Sotek Mariusz           161   1   5   226.18  3 114.43  2 111.75  0   0.00 
  48 Chojnacki M. i  Z.      204   2   6   218.76  6 218.76  0   0.00  0   0.00 
  49 Bugalski Arkadiusz      159   1   4   217.58  2  69.92  0   0.00  2 147.66 
  50 Belka Stanisław         101   1   6   206.70  6 206.70  0   0.00  0   0.00 
  51 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   5   189.92  5 189.92  0   0.00  0   0.00 
  52 Szczepaniak Ludwik      126   1   5   183.45  4 135.42  1  48.03  0   0.00 
  53 Kuźmiński Andrzej       360   3   5   175.43  5 175.43  0   0.00  0   0.00 
  54 Borkowski Jerzy         103   1   4   168.27  2  68.52  2  99.75  0   0.00 
  55 Szymaniak Jerzy         348   2   3   111.94  3 111.94  0   0.00  0   0.00 
  56 Oracz Paweł             239   2   3   101.35  3 101.35  0   0.00  0   0.00 
  57 Witkowski Tomasz        368   3   2    69.47  2  69.47  0   0.00  0   0.00 
  58 Skiba Włodzimierz       316   2   2    68.15  2  68.15  0   0.00  0   0.00 
  59 Bąbik Sławomir          165   1   1    36.37  1  36.37  0   0.00  0   0.00 
  60 Okrasa Stanisław        354   3   1    36.05  1  36.05  0   0.00  0   0.00 
  61 Rogowski Piotr          170   1   1    34.38  1  34.38  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2020 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Czasak Marcin      423   2  16 1516.664  8  660.783  5  411.671  3  444.210
   2 Burkowski Paweł    357   3  15 1215.078  7  439.012  5  453.961  3  322.105
   3 Sekuła Wiesław     331   3  15 1938.526  8 1207.318  4  366.998  3  364.210
   4 Pindelski Krzyszt  210   2  14 1512.467  5  769.028  6  509.755  3  233.684
   5 Dąbrowski Tomasz   404   1  13  626.994  8  415.673  3   72.374  2  138.947
   6 Widłak Adam        378   3  13 1054.587  8  619.830  5  434.757  0    0.000
   7 Kwiatkowski Andrz  205   2  13 1304.866  9  990.209  3  217.815  1   96.842
   8 Myszkowski Zenon   112   1  12 1088.485  6  593.661  3  145.350  3  349.474
   9 Wojciechowski Jar  375   3  11 1094.837  8  787.616  1  100.905  2  206.316
  10 Łukasik Andrzej    385   3  10  696.781  5  304.610  4  293.224  1   98.947
  11 Grzegrzółka Jan    308   3  10  847.306  4  320.497  5  436.283  1   90.526
  12 Szpadzik Joanna i  162   1  10  899.796  6  619.973  4  279.823  0    0.000
  13 Antosiewicz Bogda  369   3  10 1149.539  6  667.153  4  482.386  0    0.000
  14 Glinka Dariusz     160   1   8  474.374  5  328.932  3  145.442  0    0.000
  15 Wojciechowski And  337   3   8  598.909  4  345.935  3  225.606  1   27.368
  16 Pych Mariusz       388   3   8  764.459  7  718.530  1   45.929  0    0.000
  17 Sadowski Marek     219   2   8  918.006  4  308.867  3  457.560  1  151.579
  18 Kurek Wiesław        2   3   7  272.891  3  174.834  2   22.268  2   75.789
  19 Woźniak Wit         15   3   7  301.626  4  265.439  3   36.187  0    0.000
  20 Michniewski Tomas  363   3   7  755.318  4  303.672  3  451.646  0    0.000
  21 Górniak Piotr      245   2   7  814.813  4  593.735  3  221.078  0    0.000
  22 Rawski Witold      116   1   7  904.451  2  264.971  4  511.059  1  128.421
  23 Włodarczyk Paweł   164   1   6  440.706  5  239.596  1  201.110  0    0.000
  24 Tarka Stanisław    632   2   6  499.642  5  493.379  1    6.263  0    0.000
  25 Szklarz Marian     364   3   6  602.479  5  441.727  1  160.752  0    0.000
  26 Jaworski Mateusz   380   3   6  647.678  3  484.899  2  141.726  1   21.053
  27 Arak Piotr         141   1   6  661.066  1  181.544  2  127.943  3  351.579
  28 Bielski Jacek      302   3   6  727.404  3  283.465  1  115.518  2  328.421
  29 Wilczek Edward     221   2   5  196.121  4   84.778  1  111.343  0    0.000
  30 Markowski Krzyszt  317   3   5  323.882  1   70.916  3  234.019  1   18.947
  31 Walczak Dariusz    122   1   5  461.876  2  115.031  1  102.635  2  244.210
  32 Tokarski Waldemar  120   1   5  747.456  2  244.488  2  364.021  1  138.947
  33 Głażewski Jerzy    306   3   5  765.256  2  355.050  3  410.206  0    0.000
  34 Gaszewski Michał   374   3   5  861.643  3  513.628  1  173.278  1  174.737
  35 Szczepaniak Rober  156   1   4  250.452  4  250.452  0    0.000  0    0.000
  36 Lewandowski Kazim  416   3   4  354.513  4  354.513  0    0.000  0    0.000
  37 Jobda Arkadiusz    377   3   4  454.143  3  376.899  1   77.244  0    0.000
  38 Kowalski Paweł     244   2   4  677.516  4  677.516  0    0.000  0    0.000
  39 Puchała Sylwester  242   2   3   60.738  3   60.738  0    0.000  0    0.000
  40 Krupa Łukasz       310   3   3  297.902  3  297.902  0    0.000  0    0.000
  41 Kuźmiński Andrzej  360   3   3  451.927  3  451.927  0    0.000  0    0.000
  42 Golik Sławomir     206   2   3  556.086  3  556.086  0    0.000  0    0.000
  43 Nowak Adam         324   3   2  147.080  0    0.000  1  117.606  1   29.474
  44 Chojnacki M. i  Z  204   2   2  159.732  2  159.732  0    0.000  0    0.000
  45 Sotek Mariusz      161   1   2  173.277  0    0.000  2  173.277  0    0.000
  46 Szymaniak Jerzy    348   2   2  186.689  2  186.689  0    0.000  0    0.000
  47 Szleżanowski Piot  171   1   2  205.267  1   41.732  1  163.535  0    0.000
  48 Krzcot Marcin      169   1   2  262.173  1   67.323  1  194.850  0    0.000
  49 Sadowski Sławomir  133   1   2  328.244  2  328.244  0    0.000  0    0.000
  50 Oracz Paweł        239   2   2  378.753  2  378.753  0    0.000  0    0.000
  51 Szczepaniak Ludwi  126   1   1   90.040  1   90.040  0    0.000  0    0.000
  52 Witkowski Tomasz   368   3   1  116.107  1  116.107  0    0.000  0    0.000
  53 Wirtek Mariusz &   347   3   1  119.685  1  119.685  0    0.000  0    0.000
  54 Okrasa Stanisław   354   3   1  123.622  1  123.622  0    0.000  0    0.000
  55 Skiba Włodzimierz  316   2   1  125.503  1  125.503  0    0.000  0    0.000
  56 Belka Stanisław    101   1   1  137.795  1  137.795  0    0.000  0    0.000
  57 Bugalski Arkadius  159   1   1  164.211  0    0.000  0    0.000  1  164.211
  58 Rogowski Piotr     170   1   1  175.839  1  175.839  0    0.000  0    0.000
  59 Borkowski Jerzy    103   1   1  186.500  0    0.000  1  186.500  0    0.000

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C  pow.  500 km                          
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Myszkowski           Zenon          │   1     │     953.82    │  12 │  
 │   2  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │     783.11    │   9 │  
 │   3  │Burkowski            Paweł          │   3     │     994.45    │   9 │  
 │   4  │Arak                 Piotr          │   1     │     425.39    │   6 │  
 │   5  │Sekuła               Wiesław        │   3     │     584.96    │   6 │  
 │   6  │Rawski               Witold         │   1     │     655.47    │   6 │  
 │   7  │Łukasik              Andrzej        │   3     │     823.43    │   6 │  
 │   8  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     156.50    │   3 │  
 │   9  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │     178.20    │   3 │  
 │  10  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │     194.92    │   3 │  
 │  11  │Czasak               Marcin         │   2     │     258.33    │   3 │  
 │  12  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     473.75    │   3 │  
 │  13  │Sadowski             Marek          │   2     │     497.53    │   3 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘