PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Czarnków III z dnia 28.06.20                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:53:27.  N 16:32:19.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  328.319 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   44                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1255                           
      5.Ilość konkursów.......................:  314                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1584.65                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1332.61                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,03,05                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,45,02                         
     10.Czas trwania konkursu.................:41 min. 57 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja GMP [ 2]                                                
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   14   │  402   │  103  │25.62│      
          │ 2  │ Baniocha                │   11   │  385   │  117  │30.39│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   19   │  468   │   94  │20.09│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   44   │ 1255   │  314  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  7. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                
                                       z lotu Czarnków III, w dniu 28.06.20                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Myszkowski Zenon                1   13              GSM  9:03:05  1   1584.65   0.80  64- 24-  4  313.892  40.000                                        
     2 Tarka Stanisław                 2   15              GCM  9:12:16  1   1581.07   1.59  40- 19-  5  327.702  39.970   1.594                                
     3 Kwiatkowski Andrzej             2   10              G -  9:13:18  1   1578.47   2.39  52- 22-  5  328.795   0.000                                        
     4 Antosiewicz Bogdan              3   61             R  -  9:27:40  1   1578.08   3.19  30- 10-  4  351.385   0.000                                        
     5 Dąbrowski Tomasz                1  103             R  -  9:07:01  1   1569.14   3.98  30- 15-  5  316.992   0.000                                        
     6 Tarka Stanisław                 2   16              G -  9:14:07  1   1567.08   4.78       2      327.702   0.000                                        
     7 Kurek Wiesław                   3   53                -  9:20:24  1   1565.18   5.58  10-  2-  0  337.139   0.000                                        
     8 Myszkowski Zenon                1   61             R  -  9:05:37  1   1564.64   6.38       2      313.892   0.000                                        
     9 Tarka Stanisław                 2   67             R  -  9:14:47  1   1562.10   7.17       3      327.702   0.000                                        
    10 Myszkowski Zenon                1   66             R  -  9:06:30  1   1557.78   7.97       3      313.892   0.000                                        
    11 Burkowski Paweł                 3    8              GCM  9:22:09  1   1557.27   8.77  19-  5-  3  338.161  39.740   8.765                                
    12 Dąbrowski Tomasz                1   34              GCM  9:08:42  1   1556.17   9.56       2   1  316.992  39.720   9.562                                
    13 Wojciechowski Andrzej           3   33              GCM  9:18:35  1   1553.39  10.36  40-  9-  2  331.779  39.690  10.359                                
    14 Antosiewicz Bogdan              3   15              G -  9:32:04  1   1547.50  11.16       2      351.385   0.000                                        
    15 Lewandowski Kazimierz           3   25             RGSM  9:19:49  1   1536.90  11.95  14-  5-  3  330.151  39.640                                        
    16 Wojciechowski Andrzej           3  128             R  -  9:21:25  1   1533.06  12.75       2      331.779   0.000                                        
    17 Łukasik Andrzej                 3   28              GCM  9:22:45  1   1530.93  13.55  44- 11-  5  333.359  39.590  13.546                                
    18 Kwiatkowski Andrzej             2   17              GCM  9:20:11  1   1527.98  14.34       2   1  328.795  39.570  14.343                                
    19 Wojciechowski Andrzej           3   38              G -  9:22:38  1   1524.49  15.14       3      331.779   0.000                                        
    20 Antosiewicz Bogdan              3   27              GCM  9:35:30  1   1524.45  15.94       3   1  351.385  39.510  15.936                                
    21 Glinka Dariusz                  1  141              GSM  9:17:39  1   1522.67  16.73  41- 16-  5  323.795  39.490                                        
    22 Wojciechowski Andrzej           3   13              G -  9:23:14  1   1520.30  17.53       4      331.779   0.000                                        
    23 Wojciechowski Jarosław          3   56              GCM  9:23:55  1   1515.90  18.33  42-  9-  3  331.856  39.440  18.327                                
    24 Rawski Witold                   1   14              G -  9:15:28  1   1513.90  19.12  51- 11-  2  318.626   0.000                                        
    25 Dąbrowski Tomasz                1   28              G -  9:15:12  1   1508.05  19.92       3      316.992   0.000                                        
    26 Dąbrowski Tomasz                1   17              GCM  9:15:13  1   1507.93  20.72       4   2  316.992  39.360  20.717                                
    27 Wojciechowski Jarosław          3   51              GCM  9:25:07  1   1507.64  21.51       2   2  331.856  39.340  21.514                                
    28 Dąbrowski Tomasz                1   58                -  9:15:16  1   1507.57  22.31       5      316.992   0.000                                        
    29 Kwiatkowski Andrzej             2    2              G -  9:23:10  1   1507.08  23.11       3      328.795   0.000                                        
    30 Kwiatkowski Andrzej             2   69              GSM  9:23:15  1   1506.51  23.90       4   2  328.795  39.260                                        
    31 Glinka Dariusz                  1    8              G -  9:20:00  1   1506.02  24.70       2      323.795   0.000                                        
    32 Łukasik Andrzej                 3   93             RG -  9:26:26  1   1505.46  25.50       2      333.359   0.000                                        
    33 Glinka Dariusz                  1  146              G -  9:20:06  1   1505.32  26.30       3      323.795   0.000                                        
    34 Łukasik Andrzej                 3   32                -  9:26:28  1   1505.23  27.09       3      333.359   0.000                                        
    35 Myszkowski Zenon                1   40              G -  9:13:33  1   1505.12  27.89       4      313.892   0.000                                        
    36 Myszkowski Zenon                1   73             R  -  9:13:34  1   1505.00  28.69       5      313.892   0.000                                        
    37 Myszkowski Zenon                1    4              GSM  9:13:37  1   1504.64  29.48       6   2  313.892  39.080                                        
    38 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              G -  9:21:44  1   1504.04  30.28  26- 11-  3  325.976   0.000                                        
    39 Myszkowski Zenon                1   84             R  -  9:13:46  1   1503.55  31.08       7      313.892   0.000                                        
    40 Myszkowski Zenon                1   19              GSM  9:13:48  1   1503.31  31.87       8   3  313.892  39.000                                        
    41 Myszkowski Zenon                1   98             R  -  9:13:53  1   1502.71  32.67       9      313.892   0.000                                        
    42 Bugalski Arkadiusz              1   96             R  -  9:15:40  1   1502.34  33.47  29-  6-  1  316.492   0.000                                        
    43 Myszkowski Zenon                1   45              G -  9:13:58  1   1502.12  34.26      10      313.892   0.000                                        
    44 Golik Sławomir                  2   51             R  -  9:22:54  1   1501.43  35.06  29-  6-  3  327.161   0.000                                        
    45 Rawski Witold                   1   31              GSM  9:17:24  1   1500.12  35.86       2   1  318.626  38.880                                        
    46 Rawski Witold                   1   15              G -  9:17:25  1   1500.01  36.65       3      318.626   0.000                                        
    47 Dąbrowski Tomasz                1   10              GSM  9:16:24  1   1499.49  37.45       6   3  316.992  38.820                                        
    48 Rawski Witold                   1   60             R  -  9:17:39  1   1498.36  38.25       4      318.626   0.000                                        
    49 Wojciechowski Jarosław          3    7              G -  9:26:29  1   1498.33  39.04       3      331.856   0.000                                        
    50 Pych Mariusz                    3   10             RGCM  9:30:46  1   1497.83  39.84   6-  3-  3  338.161  38.750  39.841                                
    51 Okrasa Stanisław                3   40              G -  9:31:07  1   1496.67  40.64  54-  4-  0  338.422   0.000                                        
    52 Sadowski Marek                  2   46              GSM  9:23:07  1   1496.35  41.43  58- 15-  5  326.379  38.700                                        
    53 Czasak Marcin                   2   18              GCM  9:24:31  1   1496.25  42.23  26-  9-  5  328.452  38.670  42.231                                
    54 Pindelski Krzysztof             2    2              GCM  9:22:50  1   1496.21  43.03  31- 10-  5  325.924  38.650  43.028                                
    55 Glinka Dariusz                  1    3              GCM  9:21:32  1   1495.36  43.83       4   2  323.795  38.620  43.825                                
    55 Glinka Dariusz                  1   15              GSM  9:21:32  1   1495.36  43.83       5   3  323.795  38.620                                        
    57 Glinka Dariusz                  1   10              GCM  9:21:36  1   1494.90  45.42       6   4  323.795  38.570  45.418                                
    58 Glinka Dariusz                  1   57             R  -  9:21:37  1   1494.78  46.22       7      323.795   0.000                                        
    59 Wojciechowski Andrzej           3    2              G -  9:27:02  1   1494.28  47.01       5      331.779   0.000                                        
    60 Arak Piotr                      1   79                -  9:19:10  1   1493.56  47.81  42-  7-  1  319.871   0.000                                        
    61 Tarka Stanisław                 2    9              G -  9:24:28  1   1493.17  48.61       4      327.702   0.000                                        
    62 Czasak Marcin                   2    9              GCM  9:25:03  1   1492.62  49.40       2   2  328.452  38.440  49.402                                
    63 Tarka Stanisław                 2   98             R  -  9:24:35  1   1492.38  50.20       5      327.702   0.000                                        
    64 Sekuła Wiesław                  3   50             RG -  9:26:29  1   1492.25  51.00  21-  7-  5  330.508   0.000                                        
    65 Tarka Stanisław                 2   94             R  -  9:24:39  1   1491.93  51.79       6      327.702   0.000                                        
    66 Włodarczyk Paweł                1   31             RGCM  9:19:36  1   1489.43  52.59  19-  3-  1  319.631  38.340  52.590                                
    67 Wojciechowski Andrzej           3   67                -  9:27:46  1   1489.36  53.39       6      331.779   0.000                                        
    68 Michniewski Tomasz              3   68             R  -  9:28:06  1   1489.05  54.18  23-  4-  3  332.207   0.000                                        
    69 Górniak Piotr                   2   83             R  -  9:20:46  1   1488.75  54.98  38- 18-  5  321.223   0.000                                        
    70 Burkowski Paweł                 3   37             RGSM  9:32:09  1   1488.71  55.78       2   2  338.161  38.240                                        
    71 Burkowski Paweł                 3   26             RG -  9:32:13  1   1488.28  56.57       3      338.161   0.000                                        
    72 Rawski Witold                   1   61             R  -  9:19:09  1   1487.86  57.37       5      318.626   0.000                                        
    73 Sadowski Marek                  2   23              GCM  9:24:23  1   1487.71  58.17       2   2  326.379  38.160  58.167                                
    74 Sadowski Marek                  2   22              GSM  9:24:25  1   1487.49  58.96       3   3  326.379  38.130                                        
    75 Sadowski Marek                  2   49              GCM  9:24:29  1   1487.03  59.76       4   4  326.379  38.110  59.761                                
    76 Lewandowski Kazimierz           3   39             RG -  9:27:06  1   1486.50  60.56       2      330.151   0.000                                        
    77 Tarka Stanisław                 2    2              GSM  9:25:31  1   1486.07  61.36       7   2  327.702  38.060                                        
    78 Kwiatkowski Andrzej             2   96             R  -  9:26:20  1   1485.52  62.15       5      328.795   0.000                                        
    79 Czasak Marcin                   2   35              G -  9:26:08  1   1485.31  62.95       3      328.452   0.000                                        
    80 Kwiatkowski Andrzej             2    9              G -  9:26:23  1   1485.18  63.75       6      328.795   0.000                                        
    81 Kurek Wiesław                   3   62             R  -  9:32:02  1   1484.98  64.54       2      337.139   0.000                                        
    82 Pych Mariusz                    3    4             RGCM  9:32:58  1   1483.38  65.34       2   2  338.161  37.930  65.339                                
    83 Burkowski Paweł                 3    4              GCM  9:32:59  1   1483.27  66.14       4   3  338.161  37.900  66.135                                
    84 Wojciechowski Andrzej           3   26              G -  9:28:41  1   1483.25  66.93       7      331.779   0.000                                        
    85 Sadowski Marek                  2   86             R  -  9:25:24  1   1480.85  67.73       5      326.379   0.000                                        
    86 Myszkowski Zenon                1   89             R  -  9:17:04  1   1480.16  68.53      11      313.892   0.000                                        
    87 Łukasik Andrzej                 3   35              G -  9:30:15  1   1479.95  69.32       4      333.359   0.000                                        
    88 Tarka Stanisław                 2   11              GCM  9:26:43  1   1478.02  70.12       8   3  327.702  37.780  70.120                                
    89 Markowski Krzysztof             3    2              GCM  9:34:28  1   1476.71  70.92  13-  2-  2  338.856  37.750  70.916                                
    90 Golik Sławomir                  2   80             R  -  9:26:38  1   1476.14  71.71       2      327.161   0.000                                        
    91 Grzegrzółka Jan                 3   27              GCM  9:33:50  1   1475.62  72.51  43-  9-  2  337.670  37.700  72.510                                
    92 Myszkowski Zenon                1   38              G -  9:17:45  1   1475.40  73.31      12      313.892   0.000                                        
    93 Burkowski Paweł                 3   39             RG -  9:34:14  1   1475.18  74.10       5      338.161   0.000                                        
    94 Myszkowski Zenon                1   27              G -  9:17:49  1   1474.94  74.90      13      313.892   0.000                                        
    95 Grzegrzółka Jan                 3    2              G -  9:34:11  1   1473.36  75.70       2      337.670   0.000                                        
    96 Wojciechowski Jarosław          3   48              G -  9:30:20  1   1472.73  76.49       4      331.856   0.000                                        
    97 Walczak Dariusz                 1   30             RG -  9:19:39  1   1472.62  77.29  27-  3-  2  316.097   0.000                                        
    98 Rawski Witold                   1   32              G -  9:21:29  1   1471.83  78.09       6      318.626   0.000                                        
    99 Sadowski Marek                  2   99             R  -  9:26:53  1   1470.95  78.88       6      326.379   0.000                                        
   100 Górniak Piotr                   2   16              GSM  9:23:24  1   1470.80  79.68       2   1  321.223  37.470                                        
   101 Górniak Piotr                   2   12              GSM  9:23:25  1   1470.69  80.48       3   2  321.223  37.440                                        
   101 Górniak Piotr                   2   28              G -  9:23:25  1   1470.69  80.48       4      321.223   0.000                                        
   103 Górniak Piotr                   2   26              GSM  9:23:27  1   1470.47  82.07       5   3  321.223  37.390                                        
   103 Górniak Piotr                   2   91             RGCM  9:23:27  1   1470.47  82.07       6   4  321.223  37.390  82.072                                
   103 Górniak Piotr                   2   18              GSM  9:23:27  1   1470.47  82.07       7   5  321.223  37.390                                        
   106 Myszkowski Zenon                1   36              G -  9:18:32  1   1469.99  84.46      14      313.892   0.000                                        
   107 Górniak Piotr                   2   46             RG -  9:23:34  1   1469.68  85.26       8      321.223   0.000                                        
   108 Myszkowski Zenon                1   28              G -  9:18:35  1   1469.65  86.06      15      313.892   0.000                                        
   109 Grzegrzółka Jan                 3   19              G -  9:34:46  1   1469.62  86.85       3      337.670   0.000                                        
   110 Dąbrowski Tomasz                1   61                -  9:20:51  1   1468.58  87.65       7      316.992   0.000                                        
   111 Myszkowski Zenon                1  100             R  -  9:18:48  1   1468.16  88.45      16      313.892   0.000                                        
   112 Michniewski Tomasz              3   11              GCM  9:31:26  1   1467.13  89.24       2   1  332.207  37.160  89.243                                
   113 Szczepaniak Ludwik              1   28             RGCM  9:23:45  1   1466.93  90.04  12-  1-  1  320.890  37.140  90.040                                
   114 Chojnacki M. i  Z.              2    7              GSM  9:28:02  1   1466.50  90.84  25-  6-  2  327.078  37.110                                        
   115 Kwiatkowski Andrzej             2   93             R  -  9:29:15  1   1466.20  91.63       7      328.795   0.000                                        
   116 Chojnacki M. i  Z.              2   39             RGSM  9:28:08  1   1465.84  92.43       2   2  327.078  37.060                                        
   117 Kwiatkowski Andrzej             2   25              G -  9:29:19  1   1465.76  93.23       8      328.795   0.000                                        
   118 Sadowski Marek                  2   26              G -  9:27:44  1   1465.34  94.02       7      326.379   0.000                                        
   119 Górniak Piotr                   2   50             R  -  9:24:14  1   1465.21  94.82       9      321.223   0.000                                        
   120 Antosiewicz Bogdan              3    9              GCM  9:44:52  1   1464.92  95.62       4   2  351.385  36.960  95.618                                
   121 Okrasa Stanisław                3   72             R  -  9:36:03  1   1464.71  96.41       2      338.422   0.000                                        
   122 Grzegrzółka Jan                 3   22              G -  9:35:46  1   1463.25  97.21       4      337.670   0.000                                        
   123 Górniak Piotr                   2   97                -  9:24:43  1   1461.99  98.01      10      321.223   0.000                                        
   124 Tarka Stanisław                 2   56             R  -  9:29:17  1   1461.11  98.81       9      327.702   0.000                                        
   125 Grzegrzółka Jan                 3   21              G -  9:36:11  1   1460.62  99.60       5      337.670   0.000                                        
   126 Arak Piotr                      1  116             R  -  9:24:00  1   1460.60 100.40       2      319.871   0.000                                        
   127 Okrasa Stanisław                3   53             R  -  9:36:46  1   1460.18 101.20       3      338.422   0.000                                        
   128 Szpadzik Joanna i Marcin        1   18              G -  9:28:16  1   1460.03 101.99       2      325.976   0.000                                        
   129 Dąbrowski Tomasz                1    9              GCM  9:22:07  1   1460.01 102.79       8   4  316.992  36.730 102.789                                
   130 Bugalski Arkadiusz              1   24              GSM  9:21:47  1   1459.95 103.59       2   1  316.492  36.700                                        
   131 Bugalski Arkadiusz              1   29              G -  9:21:54  1   1459.16 104.38       3      316.492   0.000                                        
   132 Wojciechowski Andrzej           3   61                -  9:32:25  1   1458.90 105.18       8      331.779   0.000                                        
   133 Walczak Dariusz                 1   15              GCM  9:21:43  1   1458.57 105.98       2   1  316.097  36.630 105.976                                
   134 Myszkowski Zenon                1   72             R  -  9:20:20  1   1457.70 106.77      17      313.892   0.000                                        
   135 Kowalski Paweł                  2    7              G -  9:29:01  1   1457.29 107.57  27-  6-  3  326.458   0.000                                        
   136 Górniak Piotr                   2   51             R  -  9:25:29  1   1456.90 108.37      11      321.223   0.000                                        
   137 Szpadzik Joanna i Marcin        1   72             RG -  9:28:47  1   1456.66 109.16       3      325.976   0.000                                        
   138 Zieliński Jan                   2   22              G -  9:29:09  1   1456.49 109.96  35-  3-  0  326.472   0.000                                        
   139 Widłak Adam                     3   53             R  -  9:39:31  1   1456.35 110.76  24-  5-  3  341.539   0.000                                        
   140 Gaszewski Michał                3    2              GCM  9:44:29  1   1455.90 111.55  18-  3-  3  348.663  36.450 111.554                                
   141 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              G -  9:29:04  1   1454.82 112.35       4      325.976   0.000                                        
   142 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              G -  9:29:13  1   1453.84 113.15       5      325.976   0.000                                        
   143 Bąbik Sławomir                  1   14              GSM  9:25:53  1   1453.82 113.94  22-  3-  1  321.124  36.370                                        
   144 Gaszewski Michał                3   47             RGSM  9:44:54  1   1453.37 114.74       2   2  348.663  36.350                                        
   145 Jobda Arkadiusz                 3    5              GSM  9:38:16  1   1452.95 115.54  12-  3-  3  338.924  36.320                                        
   146 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59             RG -  9:29:34  1   1451.58 116.34       6      325.976   0.000                                        
   147 Antosiewicz Bogdan              3   41             RG -  9:47:17  1   1450.31 117.13       5      351.385   0.000                                        
   148 Grzegrzółka Jan                 3   37             RG -  9:37:50  1   1450.27 117.93       6      337.670   0.000                                        
   149 Sekuła Wiesław                  3   36              GCM  9:33:07  1   1448.86 118.73       2   1  330.508  36.220 118.725                                
   150 Łukasik Andrzej                 3   95             RG -  9:35:12  1   1448.13 119.52       5      333.359   0.000                                        
   151 Szymaniak Jerzy                 2   88             R  -  9:30:17  1   1446.49 120.32  24-  3-  0  325.871   0.000                                        
   152 Kwiatkowski Andrzej             2   33             R  -  9:32:40  1   1444.20 121.12       9      328.795   0.000                                        
   152 Kwiatkowski Andrzej             2   20              G -  9:32:40  1   1444.20 121.12      10      328.795   0.000                                        
   154 Kwiatkowski Andrzej             2   75              G -  9:32:44  1   1443.77 122.71      11      328.795   0.000                                        
   155 Rawski Witold                   1    5              GSM  9:25:48  1   1443.05 123.51       7   2  318.626  36.060                                        
   156 Kowalski Paweł                  2   63             RG -  9:31:16  1   1442.80 124.30       2      326.458   0.000                                        
   157 Widłak Adam                     3    5              GCM  9:41:45  1   1442.62 125.10       2   1  341.539  36.010 125.100                                
   158 Jobda Arkadiusz                 3    8              GCM  9:40:08  1   1441.41 125.90       2   2  338.924  35.990 125.896                                
   159 Tarka Stanisław                 2   49             R  -  9:32:23  1   1441.19 126.69      10      327.702   0.000                                        
   160 Górniak Piotr                   2   80             R  -  9:27:55  1   1441.00 127.49      12      321.223   0.000                                        
   161 Tarka Stanisław                 2   55             R  -  9:32:25  1   1440.98 128.29      11      327.702   0.000                                        
   162 Bugalski Arkadiusz              1   64             R  -  9:24:46  1   1440.13 129.08       4      316.492   0.000                                        
   163 Dąbrowski Tomasz                1   72             R  -  9:25:08  1   1440.00 129.88       9      316.992   0.000                                        
   164 Kwiatkowski Andrzej             2   24              G -  9:33:30  1   1438.93 130.68      12      328.795   0.000                                        
   165 Sadowski Marek                  2   74             R  -  9:31:54  1   1438.43 131.47       8      326.379   0.000                                        
   166 Tarka Stanisław                 2   92             R  -  9:32:51  1   1438.24 132.27      12      327.702   0.000                                        
   167 Okrasa Stanisław                3   99             R  -  9:40:25  1   1437.55 133.07       4      338.422   0.000                                        
   168 Szpadzik Joanna i Marcin        1   53             RGCM  9:31:55  1   1436.55 133.87       7   1  325.976  35.730 133.865                                
   169 Szpadzik Joanna i Marcin        1   70             R  -  9:31:59  1   1436.12 134.66       8      325.976   0.000                                        
   170 Tarka Stanisław                 2   59             R  -  9:33:12  1   1436.03 135.46      13      327.702   0.000                                        
   171 Tarka Stanisław                 2   44              GSM  9:33:14  1   1435.82 136.26      14   4  327.702  35.650                                        
   172 Kwiatkowski Andrzej             2   23              G -  9:34:05  1   1435.26 137.05      13      328.795   0.000                                        
   173 Michniewski Tomasz              3   44             RGSM  9:36:38  1   1434.19 137.85       3   2  332.207  35.600                                        
   174 Widłak Adam                     3   13              GSM  9:43:13  1   1433.73 138.65       3   2  341.539  35.580                                        
   175 Łukasik Andrzej                 3   13              GCM  9:37:34  1   1433.39 139.44       6   2  333.359  35.550 139.442                                
   176 Sekuła Wiesław                  3   41             RGSM  9:35:37  1   1433.15 140.24       3   2  330.508  35.530                                        
   177 Włodarczyk Paweł                1   15              G -  9:28:02  1   1433.11 141.04       2      319.631   0.000                                        
   178 Łukasik Andrzej                 3   14              GSM  9:37:38  1   1432.98 141.83       7   3  333.359  35.480                                        
   179 Czasak Marcin                   2    1              G -  9:34:18  1   1432.41 142.63       4      328.452   0.000                                        
   179 Dąbrowski Tomasz                1   26              G -  9:26:18  1   1432.41 142.63      10      316.992   0.000                                        
   181 Bąbik Sławomir                  1    4              G -  9:29:16  1   1431.89 144.22       2      321.124   0.000                                        
   182 Lewandowski Kazimierz           3   36             RG -  9:36:02  1   1429.02 145.02       3      330.151   0.000                                        
   183 Szymaniak Jerzy                 2   14              G -  9:33:09  1   1428.32 145.82       2      325.871   0.000                                        
   184 Myszkowski Zenon                1  101             R  -  9:25:04  1   1426.35 146.61      18      313.892   0.000                                        
   185 Grzegrzółka Jan                 3   49             RGSM  9:41:51  1   1425.67 147.41       7   2  337.670  35.300                                        
   186 Górniak Piotr                   2   72             R  -  9:30:21  1   1425.44 148.21      13      321.223   0.000                                        
   187 Arak Piotr                      1   17             RGSM  9:29:31  1   1424.71 149.00       3   1  319.871  35.250                                        
   188 Kwiatkowski Andrzej             2   73              GCM  9:36:00  1   1423.36 149.80      14   3  328.795  35.220 149.801                                
   189 Dąbrowski Tomasz                1   35             RG -  9:27:51  1   1422.45 150.60      11      316.992   0.000                                        
   190 Pindelski Krzysztof             2   26             RG -  9:34:11  1   1422.11 151.39       2      325.924   0.000                                        
   191 Bugalski Arkadiusz              1   76             R  -  9:27:44  1   1420.95 152.19       5      316.492   0.000                                        
   192 Golik Sławomir                  2   25              GSM  9:35:27  1   1419.66 152.99       3   1  327.161  35.120                                        
   193 Grzegrzółka Jan                 3   83             R  -  9:43:33  1   1415.51 153.79       8      337.670   0.000                                        
   194 Kwiatkowski Andrzej             2   58             R  -  9:37:18  1   1415.39 154.58      15      328.795   0.000                                        
   195 Kwiatkowski Andrzej             2   70              GCM  9:37:23  1   1414.88 155.38      16   4  328.795  35.040 155.378                                
   196 Sadowski Marek                  2   39              G -  9:35:45  1   1414.43 156.18       9      326.379   0.000                                        
   197 Myszkowski Zenon                1   39              G -  9:26:59  1   1414.03 156.97      19      313.892   0.000                                        
   198 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12                -  9:35:35  1   1413.70 157.77       9      325.976   0.000                                        
   199 Kowalski Paweł                  2   32             RGCM  9:36:01  1   1413.14 158.57       3   1  326.458  34.940 158.566                                
   200 Golik Sławomir                  2   42             RGCM  9:36:48  1   1411.39 159.36       4   2  327.161  34.910 159.363                                
   201 Glinka Dariusz                  1    1              GCM  9:34:29  1   1410.97 160.16       8   5  323.795  34.890 160.159                                
   202 Głażewski Jerzy                 3   47             RGCM  9:45:04  1   1409.03 160.96  21-  2-  1  338.261  34.860 160.956                                
   203 Kwiatkowski Andrzej             2   92             R  -  9:38:38  1   1407.31 161.75      17      328.795   0.000                                        
   204 Łukasik Andrzej                 3   20              GSM  9:42:02  1   1406.38 162.55       8   4  333.359  34.810                                        
   205 Szpadzik Joanna i Marcin        1   38             RGCM  9:36:52  1   1405.88 163.35      10   2  325.976  34.790 163.347                                
   206 Widłak Adam                     3   10              GCM  9:48:07  1   1404.84 164.14       4   3  341.539  34.760 164.143                                
   207 Bąbik Sławomir                  1   61             R  -  9:33:46  1   1403.72 164.94       3      321.124   0.000                                        
   208 Sadowski Marek                  2   93             R  -  9:37:32  1   1403.58 165.74      10      326.379   0.000                                        
   209 Kwiatkowski Andrzej             2   71              GSM  9:39:22  1   1402.91 166.53      18   5  328.795  34.680                                        
   210 Czasak Marcin                   2   47             RGSM  9:39:12  1   1402.44 167.33       5   3  328.452  34.660                                        
   211 Czasak Marcin                   2   34              G -  9:39:19  1   1401.74 168.13       6      328.452   0.000                                        
   212 Bugalski Arkadiusz              1   97             R  -  9:30:48  1   1401.65 168.92       6      316.492   0.000                                        
   213 Wojciechowski Jarosław          3   38             R  -  9:41:48  1   1401.42 169.72       5      331.856   0.000                                        
   214 Rawski Witold                   1   47              G -  9:32:34  1   1400.14 170.52       8      318.626   0.000                                        
   215 Włodarczyk Paweł                1   39             RG -  9:33:21  1   1399.74 171.32       3      319.631   0.000                                        
   216 Sadowski Marek                  2   28              G -  9:38:16  1   1399.17 172.11      11      326.379   0.000                                        
   217 Dąbrowski Tomasz                1   23              GCM  9:31:35  1   1399.01 172.91      12   5  316.992  34.480                                        
   218 Chojnacki M. i  Z.              2   35             RG -  9:38:49  1   1398.87 173.71       3      327.078   0.000                                        
   219 Górniak Piotr                   2   70             R  -  9:34:43  1   1398.34 174.50      14      321.223   0.000                                        
   220 Czasak Marcin                   2   40             RGCM  9:39:56  1   1398.07 175.30       7   4  328.452  34.400 175.299                                
   221 Glinka Dariusz                  1    2              GCM  9:36:37  1   1397.98 176.10       9      323.795   0.000                                        
   221 Glinka Dariusz                  1   88             R  -  9:36:37  1   1397.98 176.10      10      323.795   0.000                                        
   223 Kwiatkowski Andrzej             2   34              G -  9:40:15  1   1397.64 177.69      19      328.795   0.000                                        
   224 Sadowski Marek                  2    9              GSM  9:39:21  1   1392.70 178.49      12   5  326.379  34.300                                        
   225 Czasak Marcin                   2   25              GCM  9:41:03  1   1391.45 179.28       8   5  328.452  34.270                                        
   226 Myszkowski Zenon                1   75             R  -  9:30:48  1   1390.13 180.08      20      313.892   0.000                                        
   227 Pindelski Krzysztof             2   17              G -  9:39:29  1   1389.97 180.88       3      325.924   0.000                                        
   228 Bielski Jacek                   3    2              GSM  9:43:40  1   1388.88 181.67  19-  1-  1  331.479  34.200                                        
   228 Pindelski Krzysztof             2   11              GCM  9:39:40  1   1388.88 181.67       4   2  325.924  34.200 181.673                                
   230 Kowalski Paweł                  2   42             RGSM  9:40:06  1   1388.59 183.27       4   2  326.458  34.150                                        
   231 Sadowski Marek                  2   17              G -  9:40:05  1   1388.35 184.06      13      326.379   0.000                                        
   232 Pindelski Krzysztof             2    3              GSM  9:39:59  1   1387.01 184.86       5   3  325.924  34.100                                        
   233 Górniak Piotr                   2   56             RG -  9:36:36  1   1386.97 185.66      15      321.223   0.000                                        
   234 Lewandowski Kazimierz           3   47             RGSM  9:43:03  1   1386.90 186.45       4   2  330.151  34.040                                        
   235 Myszkowski Zenon                1    3              GCM  9:31:39  1   1384.92 187.25      21   4  313.892  34.020 187.251                                
   236 Rawski Witold                   1   23              G -  9:35:20  1   1383.33 188.05       9      318.626   0.000                                        
   237 Górniak Piotr                   2   21              GCM  9:37:18  1   1382.79 188.85      16      321.223   0.000 188.845                                
   238 Glinka Dariusz                  1    4              GSM  9:39:27  1   1381.08 189.64      11      323.795   0.000                                        
   239 Michniewski Tomasz              3   13              GSM  9:45:33  1   1381.03 190.44       4   3  332.207  33.920                                        
   240 Glinka Dariusz                  1    7              GSM  9:39:32  1   1380.59 191.24      12      323.795   0.000                                        
   241 Myszkowski Zenon                1   99             R  -  9:32:33  1   1379.44 192.03      22      313.892   0.000                                        
   242 Sekuła Wiesław                  3   21              GCM  9:44:41  1   1378.94 192.83       4   3  330.508  33.840 192.829                                
   243 Rawski Witold                   1   44              G -  9:36:07  1   1378.64 193.63      10      318.626   0.000                                        
   244 Rawski Witold                   1   72             R  -  9:36:13  1   1378.04 194.42      11      318.626   0.000                                        
   245 Glinka Dariusz                  1   97             R  -  9:40:01  1   1377.75 195.22      13      323.795   0.000                                        
   245 Szpadzik Joanna i Marcin        1    3             RGSM  9:41:36  1   1377.75 195.22      11   3  325.976  33.760                                        
   247 Glinka Dariusz                  1  126              G -  9:40:10  1   1376.88 196.81      14      323.795   0.000                                        
   248 Sadowski Marek                  2   54                -  9:42:05  1   1376.64 197.61      14      326.379   0.000                                        
   249 Chojnacki M. i  Z.              2   45             RG -  9:42:44  1   1375.82 198.41       4      327.078   0.000                                        
   250 Lewandowski Kazimierz           3   48             RGSM  9:45:00  1   1375.63 199.20       5   3  330.151  33.640                                        
   251 Pindelski Krzysztof             2   46              GCM  9:41:57  1   1375.50 200.00       6   4  325.924  33.610 200.000                                
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   252 Glinka Dariusz                  1   90             R  -  9:40:27  1   1375.22 200.80      15      323.795   0.000                                        
   253 Pych Mariusz                    3   19             RGCM  9:50:54  1   1375.20 201.59       3   3  338.161  33.560 201.594                                
   254 Widłak Adam                     3   68                -  9:53:26  1   1374.77 202.39       5      341.539   0.000                                        
   255 Pindelski Krzysztof             2    1              G -  9:42:09  1   1374.34 203.19       7      325.924   0.000                                        
   256 Sadowski Sławomir Piotr         1   14              G -  9:36:04  1   1373.31 203.98  23-  3-  1  317.326   0.000                                        
   257 Sekuła Wiesław                  3   40             RGSM  9:45:42  1   1373.11 204.78       5   4  330.508  33.460                                        
   258 Golik Sławomir                  2   17              G -  9:43:28  1   1371.94 205.58       5      327.161   0.000                                        
   259 Pindelski Krzysztof             2   23              GSM  9:42:34  1   1371.93 206.38       8   5  325.924  33.410                                        
   260 Chojnacki M. i  Z.              2   23              G -  9:43:28  1   1371.59 207.17       5      327.078   0.000                                        
   261 Szymaniak Jerzy                 2   92             R  -  9:42:37  1   1371.42 207.97       3      325.871   0.000                                        
   262 Czasak Marcin                   2   19              GCM  9:44:30  1   1371.41 208.77       9      328.452   0.000                                        
   263 Górniak Piotr                   2   17              G -  9:39:18  1   1370.99 209.56      17      321.223   0.000                                        
   264 Łukasik Andrzej                 3   92             RGSM  9:48:10  1   1370.91 210.36       9   5  333.359  33.280                                        
   265 Zieliński Jan                   2   39              G -  9:43:37  1   1368.19 211.16       2      326.472   0.000                                        
   266 Arak Piotr                      1   91             R  -  9:38:48  1   1368.14 211.95       4      319.871   0.000                                        
   267 Grzegrzółka Jan                 3   12              G -  9:51:58  1   1367.27 212.75       9      337.670   0.000                                        
   268 Sekuła Wiesław                  3   29              GSM  9:46:44  1   1367.24 213.55       6   5  330.508  33.180                                        
   269 Dąbrowski Tomasz                1  100             R  -  9:37:04  1   1365.95 214.34      13      316.992   0.000                                        
   270 Dąbrowski Tomasz                1   24              GCM  9:37:05  1   1365.85 215.14      14      316.992   0.000                                        
   271 Tarka Stanisław                 2   54             R  -  9:44:58  1   1365.62 215.94      15      327.702   0.000                                        
   272 Pindelski Krzysztof             2   48              GSM  9:43:41  1   1365.51 216.73       9      325.924   0.000                                        
   273 Sadowski Sławomir Piotr         1   11              G -  9:37:25  1   1365.33 217.53       2      317.326   0.000                                        
   274 Pindelski Krzysztof             2   27             RG -  9:43:47  1   1364.94 218.33      10      325.924   0.000                                        
   275 Jobda Arkadiusz                 3    7              GCM  9:53:38  1   1363.15 219.12       3   3  338.924  33.000 219.124                                
   276 Walczak Dariusz                 1   21              GSM  9:37:01  1   1362.39 219.92       3   2  316.097  32.970                                        
   277 Tarka Stanisław                 2  103              GCM  9:45:33  1   1362.30 220.72      16   5  327.702  32.950 220.717                                
   278 Tarka Stanisław                 2   76             R  -  9:45:36  1   1362.02 221.51      17      327.702   0.000                                        
   279 Sadowski Marek                  2    2              G -  9:44:44  1   1361.43 222.31      15      326.379   0.000                                        
   280 Antosiewicz Bogdan              3   98             R  - 10:03:39  1   1358.54 223.11       6      351.385   0.000                                        
   281 Golik Sławomir                  2    6              GCM  9:46:06  1   1356.95 223.90       6   3  327.161  32.840 223.904                                
   282 Sadowski Sławomir Piotr         1    9              GCM  9:38:52  1   1356.87 224.70       3   1  317.326  32.820 224.701                                
   283 Wojciechowski Jarosław          3   20              GCM  9:49:47  1   1355.71 225.50       6   3  331.856  32.790 225.498                                
   284 Głażewski Jerzy                 3   48             RG -  9:54:32  1   1355.57 226.30       2      338.261   0.000                                        
   285 Wojciechowski Jarosław          3   57              G -  9:49:51  1   1355.34 227.09       7      331.856   0.000                                        
   286 Zieliński Jan                   2   19              G -  9:45:58  1   1354.84 227.89       3      326.472   0.000                                        
   287 Tarka Stanisław                 2  102             R  -  9:46:58  1   1354.33 228.69      18      327.702   0.000                                        
   288 Kwiatkowski Andrzej             2   81             R  -  9:47:51  1   1353.90 229.48      20      328.795   0.000                                        
   289 Kowalski Paweł                  2   17              G -  9:46:14  1   1353.29 230.28       5      326.458   0.000                                        
   290 Łukasik Andrzej                 3    6              G -  9:51:41  1   1351.36 231.08      10      333.359   0.000                                        
   291 Dąbrowski Tomasz                1   15              GSM  9:39:38  1   1351.01 231.87      15      316.992   0.000                                        
   292 Antosiewicz Bogdan              3   12              GSM 10:05:12  1   1350.44 232.67       7   3  351.385  32.560                                        
   293 Chojnacki M. i  Z.              2   38             RG -  9:47:22  1   1349.52 233.47       6      327.078   0.000                                        
   294 Łukasik Andrzej                 3   76              G -  9:52:15  1   1348.27 234.26      11      333.359   0.000                                        
   295 Myszkowski Zenon                1   63             R  -  9:37:56  1   1347.56 235.06      23      313.892   0.000                                        
   296 Glinka Dariusz                  1   62             R  -  9:45:43  1   1345.13 235.86      16      323.795   0.000                                        
   297 Kwiatkowski Andrzej             2    1              GCM  9:49:27  1   1345.04 236.65      21      328.795   0.000                                        
   298 Kwiatkowski Andrzej             2   44              G -  9:49:30  1   1344.77 237.45      22      328.795   0.000                                        
   299 Wojciechowski Jarosław          3   46              G -  9:51:55  1   1344.00 238.25       8      331.856   0.000                                        
   300 Antosiewicz Bogdan              3   47             RG - 10:06:30  1   1343.73 239.04       8      351.385   0.000                                        
   301 Wojciechowski Jarosław          3   25              G -  9:52:15  1   1342.19 239.84       9      331.856   0.000                                        
   302 Tarka Stanisław                 2   96             R  -  9:49:25  1   1340.75 240.64      19      327.702   0.000                                        
   303 Sekuła Wiesław                  3   35              GCM  9:51:54  1   1338.63 241.43       7      330.508   0.000 241.434                                
   304 Gaszewski Michał                3    4              GCM 10:05:36  1   1337.92 242.23       3   3  348.663  32.260 242.231                                
   305 Arak Piotr                      1   92             R  -  9:44:09  1   1337.53 243.03       5      319.871   0.000                                        
   306 Arak Piotr                      1   20             RG -  9:44:10  1   1337.44 243.83       6      319.871   0.000                                        
   307 Antosiewicz Bogdan              3   49             RGSM 10:07:55  1   1336.49 244.62       9   4  351.385  32.180                                        
   308 Markowski Krzysztof             3    5              GSM  9:58:41  1   1335.74 245.42       2   2  338.856  32.150                                        
   309 Antosiewicz Bogdan              3   82             R  - 10:08:05  1   1335.64 246.22      10      351.385   0.000                                        
   310 Górniak Piotr                   2   42                -  9:45:35  1   1335.18 247.01      18      321.223   0.000                                        
   311 Kowalski Paweł                  2   28              GCM  9:49:34  1   1334.84 247.81       6   3  326.458  32.080 247.809                                
   312 Wojciechowski Andrzej           3   19              GSM  9:53:52  1   1333.16 248.61       9   2  331.779  32.050                                        
   313 Myszkowski Zenon                1   20              G -  9:40:31  1   1332.78 249.40      24      313.892   0.000                                        
   314 Arak Piotr                      1   72                -  9:45:02  1   1332.61 250.20       7      319.871   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   315 Chojnacki M. i  Z.              2    1              GSM  9:50:27  1   1332.57   0.00       7      327.078   0.000                                        
   316 Rawski Witold                   1   83             R  -  9:44:08  1   1332.42   0.00      12      318.626   0.000                                        
   317 Chojnacki M. i  Z.              2   29             RG -  9:50:54  1   1330.13   0.00       8      327.078   0.000                                        
   318 Kowalski Paweł                  2   40             RG -  9:50:27  1   1330.04   0.00       7      326.458   0.000                                        
   319 Szymaniak Jerzy                 2    9              GSM  9:50:01  1   1330.00   0.00       4      325.871   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 28.06.20 Czarnków III                             
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Myszkowski      Zenon           1    64    7    22   274.91     
              2 Dąbrowski       Tomasz          1    30    7    12   272.13     
              3 Wojciechowski   Andrzej         3    40    7     8   271.26     
              4 Tarka           Stanisław       2    40    7    14   271.17     
              5 Glinka          Dariusz         1    41    7    14   270.31     
              6 Kwiatkowski     Andrzej         2    52    7    19   268.93     
              7 Rawski          Witold          1    51    7    11   264.61     
              8 Sadowski        Marek           2    58    7    14   261.79     
              9 Łukasik         Andrzej         3    44    7     8   258.69     
             10 Górniak         Piotr           2    38    7    16   258.47     
             11 Grzegrzółka     Jan             3    43    7     8   252.22     
             12 Szpadzik Joanna Marcin          1    26    7    11   251.44     
             13 Czasak          Marcin          2    26    7     8   247.77     
             14 Bugalski        Arkadiusz       1    29    6     6   212.42     
             15 Pindelski       Krzysztof       2    31    6     6   202.37     
             16 Antosiewicz     Bogdan          3    30    5     5   190.39     
             17 Burkowski       Paweł           3    19    5     5   189.67     
             18 Wojciechowski   Jarosław        3    42    5     5   187.11     
             19 Lewandowski     Kazimierz       3    14    5     5   175.93     
             20 Okrasa          Stanisław       3    54    4     4   145.22     
             21 Golik           Sławomir        2    29    4     4   143.29     
             22 Michniewski     Tomasz          3    23    4     4   141.19     
             23 Sekuła          Wiesław         3    21    4     4   139.93     
             24 Widłak          Adam            3    24    4     4   138.49     
             25 Chojnacki       M. i  Z.        2    25    4     4   137.82     
             26 Kowalski        Paweł           2    27    4     4   137.08     
             27 Arak            Piotr           1    42    3     3   108.16     
             28 Włodarczyk      Paweł           1    19    3     3   105.44     
             29 Bąbik           Sławomir        1    22    3     3   103.11     
             30 Kurek           Wiesław         3    10    2     2    77.25     
             31 Pych            Mariusz         3     6    2     2    75.84     
             32 Walczak         Dariusz         1    27    2     2    72.71     
             33 Gaszewski       Michał          3    18    2     2    70.97     
             34 Jobda           Arkadiusz       3    12    2     2    70.37     
             35 Szymaniak       Jerzy           2    24    2     2    69.38     
             36 Markowski       Krzysztof       3    13    1     1    37.18     
             37 Szczepaniak     Ludwik          1    12    1     1    36.42     
             38 Zieliński       Jan             2    35    1     1    35.62     
             39 Głażewski       Jerzy           3    21    1     1    33.57     
             40 Bielski         Jacek           3    19    1     1    32.74     
             41 Borkowski       Jerzy           1    12    0     0     0.00     
             42 Sadowski Sławom Piotr           1    23    0     0     0.00     
             43 Rogowski        Piotr           1     4    0     0     0.00     
             44 Jaworski        Mateusz         3    15    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5  5  7   45   1650.42  29.6                                                                          
    2    3 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7   45   1614.00  25.8                                                                          
    3    2 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  5  5  7   45   1611.03  37.2                                                                          
    4    6 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5  5  7   45   1573.49  25.6                                                                          
    5    4 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  5  5  7   45   1573.02  23.3                                                                          
    6    5 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  5  5  7   45   1567.28  26.2                                                                          
    7    7 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5  5  7   45   1543.38  22.0                                                                          
    8    9 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5  3  7   43   1531.07  33.6                                                                          
    9   12 Rawski          Witold          1  2  7  7  7  5  5  7   40   1506.93  18.9                                                                          
   10   11 Czasak          Marcin          2  5  7  7  7  5  5  7   43   1493.37  28.2                                                                          
   11    8 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5  5  5   43   1476.09  31.3                                                                          
   12   14 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5  2  7   42   1443.55  36.7                                                                          
   13   10 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5  4  5   42   1439.29  26.6                                                                          
   14   15 Pindelski       Krzysztof       2  1  7  7  7  5  5  6   38   1392.70  18.9                                                                          
   15   13 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  5  4  4   41   1382.63  20.6                                                                          
   16   20 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  5 --  7   40   1326.81  31.1                                                                          
   17   16 Sekuła          Wiesław         3  2  3  7  7  5  5  4   33   1272.39  13.0                                                                          
   18   18 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5  1  5   39   1265.37  27.1                                                                          
   19   21 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  4 --  7   39   1251.46  29.5                                                                          
   20   17 Arak            Piotr           1  7  7  7 --  5  5  3   34   1190.60  22.0                                                                          
   21   19 Walczak         Dariusz         1  5  7  6  7  5  2  2   34   1133.75  14.2                                                                          
   22   22 Widłak          Adam            3  4  1  7  7  4  3  4   30   1109.92  15.0                                                                          
   23   23 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  4  0  2   34   1039.49  21.1                                                                          
   24   24 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  3 -- --   31    950.00  29.8                                                                          
   25   25 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  2 -- --   30    881.37  25.8                                                                          
   26   26 Sotek           Mariusz         1  7  1  7  7  4 -- --   26    869.67  17.4                                                                          
   27   27 Szleżanowski    Piotr           1  7  7  7  7  2 -- --   30    854.10  25.5                                                                          
   28   36 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  7  7  0 --  5   29    840.97  14.9                                                                          
   29   29 Bielski         Jacek           3  6  7  7  6  2 --  1   29    822.37  22.3                                                                          
   30   28 Woźniak         Wit             3 -- --  7  7  5 -- --   19    807.87  37.1                                                                          
   31   33 Włodarczyk      Paweł           1  7  6  5  7 --  1  3   29    804.04  20.7                                                                          
   32   30 Jaworski        Mateusz         3  4  7  7  2  2  3  0   25    771.13  14.8                                                                          
   33   31 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  0 -- --   28    757.39  26.2                                                                          
   34   35 Szymaniak       Jerzy           2  3  7  7  7  0 --  2   26    750.17  10.9                                                                          
   35   32 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0 -- --   28    746.80  16.3                                                                          
   36   41 Kowalski        Paweł           2  7  3  7  5  0 --  4   26    730.82  16.6                                                                          
   37   37 Pych            Mariusz         3  7  7  7  3  1  0  2   27    705.82  31.4                                                                          
   38   34 Krupa           Łukasz          3  7  5  7  6  1 -- --   26    695.23  18.4                                                                          
   39   38 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  7  3  4  0  2   18    683.19   9.4                                                                          
   40   47 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3  7  2  0  1  6   21    645.06   5.0                                                                          
   41   39 Głażewski       Jerzy           3  1  4  6  3  2  2  1   19    635.60   7.7                                                                          
   42   43 Gaszewski       Michał          3  7  7  3  2  3 --  2   24    622.47  16.1                                                                          
   43   42 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1   17    605.63   7.9                                                                          
   44   40 Szklarz         Marian          3  7  7  5  4  1 -- --   24    597.98  32.3                                                                          
   45   45 Golik           Sławomir        2 -- --  4  7  1 --  4   16    578.63  12.4                                                                          
   46   44 Bąbik           Sławomir        1  4  6  3  6 -- --  3   22    574.20  10.3                                                                          
   47   48 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  7  3  0 --  4   18    569.89   9.1                                                                          
   48   46 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7  4  3  1 --  0   16    433.80   8.1                                                                          
   49   56 Okrasa          Stanisław       3  0  4  3  3  0 --  4   14    415.94   3.9                                                                          
   50   49 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --   10    404.16   6.5                                                                          
   51   50 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --   12    389.53   5.8                                                                          
   52   51 Belka           Stanisław       1 --  1  3  7 -- -- --   11    365.73  11.1                                                                          
   53   52 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7  3  2 -- -- --   13    319.85  17.9                                                                          
   54   53 Witkowski       Tomasz          3  0  7  2  3 -- -- --   12    310.88  12.0                                                                          
   55   54 Oracz           Paweł           2  7  2  3  2 -- -- --   14    294.91  13.6                                                                          
   56   55 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- --    7    291.87   6.7                                                                          
   57   57 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --    6    210.62   6.7                                                                          
   58   58 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0    6    168.17   5.4                                                                          
   59   60 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1    4    116.04   3.2                                                                          
   60   61 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --  1    3    106.50   1.5                                                                          
   61   59 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- --    4     80.92   2.5                                                                          
   62   62 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- --    1     38.47   1.2                                                                          
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0    1     32.97   3.1                                                                          
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- --    1     16.49   1.2                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5   35   1343.09  29.6                                                                          
    2    2 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5   35   1313.02  37.2                                                                          
    3    3 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5   35   1309.24  25.8                                                                          
    4    4 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5  5  5   35   1285.33  25.6                                                                          
    5    7 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  5   35   1267.73  31.3                                                                          
    6    6 Sadowski        Marek           2  4  5  5  5  5  5  5   34   1265.69  23.3                                                                          
    7    5 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5   35   1264.74  22.0                                                                          
    8    8 Czasak          Marcin          2  5  5  5  5  5  5  5   35   1254.03  28.2                                                                          
    9   10 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  3  5   33   1225.01  33.6                                                                          
   10   12 Rawski          Witold          1  0  5  5  5  5  5  5   30   1215.91  18.9                                                                          
   11    9 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  4  4   33   1196.39  26.6                                                                          
   12   13 Pindelski       Krzysztof       2  1  5  5  5  5  5  5   31   1193.28  18.9                                                                          
   13   11 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  4  3   32   1134.68  20.6                                                                          
   14   14 Sekuła          Wiesław         3  2  3  5  5  5  5  4   29   1129.78  13.0                                                                          
   15   15 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  1  5   31   1083.58  36.7                                                                          
   16   18 Górniak         Piotr           2  5  5  5  3  5  2  5   30   1026.98  26.2                                                                          
   17   17 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5  1  4   30   1010.58  27.1                                                                          
   18   20 Glinka          Dariusz         1  5  2  5  5  5 --  5   27    976.61  31.1                                                                          
   19   16 Walczak         Dariusz         1  3  5  5  5  5  2  2   27    956.00  14.2                                                                          
   20   19 Widłak          Adam            3  2  1  5  5  4  3  3   23    906.00  15.0                                                                          
   21   23 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  3 --  5   28    900.41  29.5                                                                          
   22   21 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  5  2  1   23    790.17  22.0                                                                          
   23   22 Kurek           Wiesław         3  5  5  4  5  4  0  0   23    721.09  21.1                                                                          
   24   24 Sotek           Mariusz         1  5  1  5  5  4 -- --   20    694.08  17.4                                                                          
   25   31 Włodarczyk      Paweł           1  5  5  5  5 --  1  3   24    690.14  20.7                                                                          
   26   37 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  0 --  5   24    683.97  14.9                                                                          
   27   30 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  2 --  1   23    674.93  22.3                                                                          
   28   25 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2 -- --   22    673.23  29.8                                                                          
   29   26 Woźniak         Wit             3 -- --  5  5  5 -- --   15    670.04  37.1                                                                          
   30   27 Jaworski        Mateusz         3  4  5  5  2  2  3  0   21    667.08  14.8                                                                          
   31   28 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  2 -- --   22    663.54  25.8                                                                          
   32   29 Szleżanowski    Piotr           1  5  5  5  5  2 -- --   22    647.29  25.5                                                                          
   33   41 Kowalski        Paweł           2  5  3  5  5  0 --  4   22    630.25  16.6                                                                          
   34   34 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  5  3  4  0  2   16    618.22   9.4                                                                          
   35   32 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2  1   17    605.63   7.9                                                                          
   36   38 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0  2   21    580.73  31.4                                                                          
   37   33 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5  1 -- --   21    564.37  18.4                                                                          
   38   42 Gaszewski       Michał          3  5  5  3  2  3 --  2   20    561.16  16.1                                                                          
   39   35 Szklarz         Marian          3  5  5  5  4  1 -- --   20    536.36  32.3                                                                          
   40   36 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0 -- --   20    535.28  16.3                                                                          
   41   40 Głażewski       Jerzy           3  1  4  4  2  2  2  1   16    528.24   7.7                                                                          
   42   39 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  4  0 -- --   19    502.03  26.2                                                                          
   43   49 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  5  3  0 --  4   16    501.84   9.1                                                                          
   44   43 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5  4  0 --  1   17    485.00  10.9                                                                          
   45   44 Bąbik           Sławomir        1  3  5  3  5 -- --  2   18    477.77  10.3                                                                          
   46   48 Golik           Sławomir        2 -- --  4  5  1 --  2   12    433.40  12.4                                                                          
   47   45 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3 --   10    404.16   6.5                                                                          
   48   46 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5  4  3  1 --  0   14    399.61   8.1                                                                          
   49   47 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3 --   12    389.53   5.8                                                                          
   50   50 Belka           Stanisław       1 --  1  3  5 -- -- --    9    299.60  11.1                                                                          
   51   51 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 -- --    7    291.91   6.7                                                                          
   52   52 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  3  2 -- -- --   11    281.98  17.9                                                                          
   53   53 Witkowski       Tomasz          3  0  5  2  3 -- -- --   10    274.29  12.0                                                                          
   54   54 Oracz           Paweł           2  5  2  3  2 -- -- --   12    270.69  13.6                                                                          
   55   55 Okrasa          Stanisław       3  0  1  3  3  0 --  1    8    259.45   3.9                                                                          
   56   56 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0 --    6    210.62   6.7                                                                          
   57   58 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  1  0  0  1  2    5    173.34   5.0                                                                          
   58   57 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --  0    6    168.17   5.4                                                                          
   59   60 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --  1    4    116.04   3.2                                                                          
   60   59 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 -- --    4     80.92   2.5                                                                          
   61   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- --    1     38.47   1.2                                                                          
   62   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  1    1     35.62   1.5                                                                          
   63   62 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0    1     32.97   3.1                                                                          
   64   63 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- --    1     16.49   1.2                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  3  5  5  3  5  4  4   29   1073.39  37.2                                                                          
    2    2 Czasak          Marcin          2  3  4  5  4  5  3  5   29   1036.38  28.2                                                                          
    3    4 Myszkowski      Zenon           1  4  1  5  4  4  5  4   27   1055.83  29.6                                                                          
    4    3 Burkowski       Paweł           3  4  4  4  5  3  4  3   27    936.91  31.3                                                                          
    5    7 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  4  4  5  4   24    924.00  18.9                                                                          
    6   10 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1  3  4  5  1  5   24    880.22  33.6                                                                          
    7    8 Michniewski     Tomasz          3  2  4  5  1  4  4  3   23    856.63  20.6                                                                          
    8    5 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5  2  4  3  5  1   23    836.57  25.8                                                                          
    9    6 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5  4  4  5  1  2   23    799.22  27.1                                                                          
   10    9 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4  4  2  4  1  3   23    735.00  36.7                                                                          
   11   16 Sadowski        Marek           2  1  5  5  1  3  2  5   22    752.18  23.3                                                                          
   12   18 Glinka          Dariusz         1  5  1  3  2  5 --  5   21    754.61  31.1                                                                          
   13   11 Grzegrzółka     Jan             3  4  5  3  2  3  2  2   21    665.35  22.0                                                                          
   14   15 Sekuła          Wiesław         3  0  2  3  4  3  5  3   20    828.06  13.0                                                                          
   15   19 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1  5  3  5  1  5   20    821.77  25.6                                                                          
   16   13 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3  4  5  3  1  2   20    696.40  26.6                                                                          
   17   21 Górniak         Piotr           2  5  1  4  0  3  2  5   20    686.58  26.2                                                                          
   18   12 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1  1   20    587.11  22.0                                                                          
   19   23 Tarka           Stanisław       2  5  2  3  3  2 --  4   19    587.08  29.5                                                                          
   20   20 Widłak          Adam            3  1  1  5  3  2  3  3   18    711.43  15.0                                                                          
   21   14 Wilczek         Edward          2  4  4  5  3  2 -- --   18    536.16  25.8                                                                          
   22   17 Szklarz         Marian          3  4  5  4  3  1 -- --   17    451.06  32.3                                                                          
   23   25 Rawski          Witold          1  0  0  3  1  5  5  2   16    756.99  18.9                                                                          
   24   22 Bielski         Jacek           3  2  5  4  2  2 --  1   16    475.59  22.3                                                                          
   25   27 Pych            Mariusz         3  3  4  3  3  1  0  2   16    460.91  31.4                                                                          
   26   24 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5  2  0 -- --   15    380.03  29.8                                                                          
   27   30 Włodarczyk      Paweł           1  2  2  3  5 --  1  1   14    439.66  20.7                                                                          
   28   26 Kurek           Wiesław         3  5  1  3  3  2  0  0   14    424.88  21.1                                                                          
   29   28 Woźniak         Wit             3 -- --  3  5  5 -- --   13    583.44  37.1                                                                          
   30   29 Jaworski        Mateusz         3  0  3  5  1  2  2  0   13    486.68  14.8                                                                          
   31   31 Puchała         Sylwester       2  5  0  5  3  0 -- --   13    371.18  26.2                                                                          
   32   35 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1  2  4  0 --  3   12    367.16  14.9                                                                          
   33   32 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  3  1  1  1   11    357.65  14.2                                                                          
   34   38 Kowalski        Paweł           2  2  0  4  2  0 --  2   10    310.39  16.6                                                                          
   35   33 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2  5  0  0 -- --   10    263.80  16.3                                                                          
   36   34 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  2  2 -- -- --   10    243.69  17.9                                                                          
   37   36 Krupa           Łukasz          3  0  1  4  2  1 -- --    8    286.67  18.4                                                                          
   38   44 Gaszewski       Michał          3  0  2  1  1  2 --  2    8    278.39  16.1                                                                          
   39   37 Sotek           Mariusz         1  3  0  1  2  2 -- --    8    261.28  17.4                                                                          
   40   39 Szleżanowski    Piotr           1  3  1  0  3  1 -- --    8    226.59  25.5                                                                          
   41   41 Markowski       Krzysztof       3  0  1  0  0  3  2  1    7    321.43   7.9                                                                          
   42   42 Głażewski       Jerzy           3  0  0  1  1  2  2  1    7    305.66   7.7                                                                          
   43   40 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  3  2  2 --    7    301.64   6.5                                                                          
   44   43 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1  0  2  0  3 --    6    244.09   5.8                                                                          
   45   50 Golik           Sławomir        2 -- --  1  2  1 --  2    6    219.14  12.4                                                                          
   46   45 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2  1  1  1 --  0    6    172.83   8.1                                                                          
   47   46 Oracz           Paweł           2  2  2  1  1 -- -- --    6    126.31  13.6                                                                          
   48   53 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  1  0  2  0  2    5    224.09   9.4                                                                          
   49   47 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  1 -- --    5    188.60   6.7                                                                          
   50   55 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  3  0  0 --  2    5    182.30   9.1                                                                          
   51   48 Belka           Stanisław       1 --  0  0  5 -- -- --    5    166.50  11.1                                                                          
   52   49 Witkowski       Tomasz          3  0  4  1  0 -- -- --    5    109.28  12.0                                                                          
   53   51 Nowak           Adam            3  0  1  1  1  1  0 --    4    141.50   6.7                                                                          
   54   52 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  2  1 --  0    4    132.39   5.4                                                                          
   55   54 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  2  1  0 --  0    3    109.93  10.9                                                                          
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  1  0  0 -- --    2     52.79   2.5                                                                          
   57   59 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  0  0  0  0  1    2     52.71   5.0                                                                          
   58   60 Bąbik           Sławomir        1  0  1  0  0 -- --  1    2     52.06  10.3                                                                          
   59   62 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --  1    1     36.42   3.2                                                                          
   60   57 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  1  0 --  0    1     35.06   3.9                                                                          
   61   58 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0    1     32.97   3.1                                                                          
   62   61 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- -- --    1     16.49   1.2                                                                          
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- -- --    0      0.00   1.2                                                                          
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00   1.5                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  3  1  5   29    955.61  36.7                                                                          
    2    2 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  3  1  2   26    844.25  37.2                                                                          
    3    5 Górniak         Piotr           2  5  5  4  5  1  2  5   27    824.55  26.2                                                                          
    4    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  4  5  3  0  3   25    776.09  33.6                                                                          
    5    6 Glinka          Dariusz         1  5  5  3  5  3 --  3   24    729.03  31.1                                                                          
    6   10 Myszkowski      Zenon           1  5  5  4  5  0  0  5   24    709.42  29.6                                                                          
    7    4 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  2  5  3  1  1   22    682.01  25.8                                                                          
    8    7 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1  2   21    648.38  22.0                                                                          
    9    9 Burkowski       Paweł           3  5  5  2  5  1  1  3   22    627.15  31.3                                                                          
   10   20 Tarka           Stanisław       2  5  5  2  5  0 --  5   22    599.60  29.5                                                                          
   11   12 Rawski          Witold          1  2  5  5  1  3  0  3   19    591.22  18.9                                                                          
   12   11 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0  2   21    580.73  31.4                                                                          
   13    8 Szczepaniak     Robert          1  5  5  4  5  1 -- --   20    571.89  29.8                                                                          
   14   22 Lewandowski     Kazimierz       3  3  2  4  4  0 --  5   18    527.29  14.9                                                                          
   15   14 Szymaniak       Jerzy           2  3  5  4  5  0 --  1   18    484.78  10.9                                                                          
   16   17 Walczak         Dariusz         1  3  5  2  5  1  0  1   17    475.34  14.2                                                                          
   17   30 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  2  2  0  0  5   19    467.70  25.6                                                                          
   18   19 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  3  1  2  1   14    451.56  18.9                                                                          
   19   13 Wilczek         Edward          2  5  5  5  3  0 -- --   18    450.48  25.8                                                                          
   20   15 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  3  0 -- --   18    449.20  26.2                                                                          
   21   16 Lewandowski Jer i Marcin        3  1  5  5  4  0 -- --   15    442.51  16.3                                                                          
   22   28 Sadowski        Marek           2  5  5  1  3  0  0  4   18    442.00  23.3                                                                          
   23   18 Krupa           Łukasz          3  4  3  4  4  1 -- --   16    436.01  18.4                                                                          
   24   33 Bugalski        Arkadiusz       1  2  2  4  2  0  0  4   14    404.03   5.0                                                                          
   25   25 Włodarczyk      Paweł           1  5  3  2  3 --  0  2   15    382.17  20.7                                                                          
   26   26 Michniewski     Tomasz          3  5  3  2  3  0  0  2   15    376.86  20.6                                                                          
   27   34 Grzegrzółka     Jan             3  2  5  0  4  0  0  3   14    361.53  22.0                                                                          
   28   21 Markowski       Krzysztof       3  0  4  0  5  1  1  0   11    360.03   7.9                                                                          
   29   31 Antosiewicz     Bogdan          3  3  5  2  2  0  0  2   14    357.48  27.1                                                                          
   30   23 Szleżanowski    Piotr           1  5  1  4  3  0 -- --   13    344.23  25.5                                                                          
   31   24 Szklarz         Marian          3  5  5  2  3  0 -- --   15    337.20  32.3                                                                          
   32   39 Kowalski        Paweł           2  3  0  4  1  0 --  3   11    327.61  16.6                                                                          
   33   35 Czasak          Marcin          2  2  2  0  4  0  1  2   11    314.54  28.2                                                                          
   34   32 Głażewski       Jerzy           3  1  3  3  3  0  0  1   11    307.44   7.7                                                                          
   35   27 Bielski         Jacek           3  2  5  2  3  0 --  0   12    302.85  22.3                                                                          
   36   29 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  2  1  2  0  3 --    8    295.35   5.8                                                                          
   37   44 Golik           Sławomir        2 -- --  0  5  0 --  3    8    285.17  12.4                                                                          
   38   37 Wojciechowski   Jarosław        3  4  5  0  3  0  0  1   13    273.82  26.6                                                                          
   39   38 Gaszewski       Michał          3  5  5  1  1  0 --  1   13    266.27  16.1                                                                          
   40   42 Bąbik           Sławomir        1  2  5  1  2 -- --  1   11    249.01  10.3                                                                          
   41   36 Jaworski        Mateusz         3  1  3  4  1  0  0  0    9    244.26  14.8                                                                          
   42   43 Kurek           Wiesław         3  3  5  1  1  0  0  1   11    240.42  21.1                                                                          
   43   40 Sotek           Mariusz         1  5  0  0  4  0 -- --    9    222.23  17.4                                                                          
   44   41 Belka           Stanisław       1 --  1  1  5 -- -- --    7    219.39  11.1                                                                          
   45   47 Widłak          Adam            3  2  0  2  1  0  0  1    6    172.95  15.0                                                                          
   46   45 Witkowski       Tomasz          3  0  5  0  2 -- -- --    7    165.43  12.0                                                                          
   47   56 Okrasa          Stanisław       3  0  3  0  0  0 --  3    6    156.49   3.9                                                                          
   48   53 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  2  0  0  2    4    141.29  13.0                                                                          
   49   46 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  2  2  0  0  0    4    138.87   9.4                                                                          
   50   59 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  2  0  0  0 --  3    5    136.22   9.1                                                                          
   51   48 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  1  1  0 --    4    132.18   6.5                                                                          
   52   49 Sadowski Sławom Piotr           1  0  5  0  1  0 --  0    6    123.68   8.1                                                                          
   53   50 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  2  1 -- --    3    121.03   6.7                                                                          
   54   51 Oracz           Paweł           2  0  0  2  1 -- -- --    3    100.00  13.6                                                                          
   55   52 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --  0    2     70.88   1.5                                                                          
   56   54 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  1  0 -- -- --    2     50.31  17.9                                                                          
   57   55 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  1  0 --  0    2     50.20   5.4                                                                          
   58   63 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  0  0  0 --  1    2     49.42   3.2                                                                          
   59   57 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- -- --    1     38.47   1.2                                                                          
   60   58 Nowak           Adam            3  0  0  1  0  0  0 --    1     35.48   6.7                                                                          
   61   60 Woźniak         Wit             3 -- --  1  0  0 -- --    1     34.33  37.1                                                                          
   62   61 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --  0    1     32.97   3.1                                                                          
   63   62 Skiba           Włodzimierz     2  1  1  0  0  0 -- --    2     28.13   2.5                                                                          
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   1.2                                                                          

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2020 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Widłak Adam        378   3  13 1054.587  8  619.830  5  434.757  0    0.000
   2 Czasak Marcin      423   2  13 1072.454  8  660.783  5  411.671  0    0.000
   3 Burkowski Paweł    357   3  12  892.973  7  439.012  5  453.961  0    0.000
   4 Kwiatkowski Andrz  205   2  12 1208.024  9  990.209  3  217.815  0    0.000
   5 Sekuła Wiesław     331   3  12 1574.316  8 1207.318  4  366.998  0    0.000
   6 Dąbrowski Tomasz   404   1  11  488.047  8  415.673  3   72.374  0    0.000
   7 Pindelski Krzyszt  210   2  11 1278.783  5  769.028  6  509.755  0    0.000
   8 Szpadzik Joanna i  162   1  10  899.796  6  619.973  4  279.823  0    0.000
   9 Antosiewicz Bogda  369   3  10 1149.539  6  667.153  4  482.386  0    0.000
  10 Łukasik Andrzej    385   3   9  597.834  5  304.610  4  293.224  0    0.000
  11 Myszkowski Zenon   112   1   9  739.011  6  593.661  3  145.350  0    0.000
  12 Grzegrzółka Jan    308   3   9  756.780  4  320.497  5  436.283  0    0.000
  13 Wojciechowski Jar  375   3   9  888.521  8  787.616  1  100.905  0    0.000
  14 Glinka Dariusz     160   1   8  474.374  5  328.932  3  145.442  0    0.000
  15 Pych Mariusz       388   3   8  764.459  7  718.530  1   45.929  0    0.000
  16 Woźniak Wit         15   3   7  301.626  4  265.439  3   36.187  0    0.000
  17 Wojciechowski And  337   3   7  571.541  4  345.935  3  225.606  0    0.000
  18 Michniewski Tomas  363   3   7  755.318  4  303.672  3  451.646  0    0.000
  19 Sadowski Marek     219   2   7  766.427  4  308.867  3  457.560  0    0.000
  20 Górniak Piotr      245   2   7  814.813  4  593.735  3  221.078  0    0.000
  21 Włodarczyk Paweł   164   1   6  440.706  5  239.596  1  201.110  0    0.000
  22 Tarka Stanisław    632   2   6  499.642  5  493.379  1    6.263  0    0.000
  23 Szklarz Marian     364   3   6  602.479  5  441.727  1  160.752  0    0.000
  24 Rawski Witold      116   1   6  776.030  2  264.971  4  511.059  0    0.000
  25 Wilczek Edward     221   2   5  196.121  4   84.778  1  111.343  0    0.000
  26 Kurek Wiesław        2   3   5  197.102  3  174.834  2   22.268  0    0.000
  27 Jaworski Mateusz   380   3   5  626.625  3  484.899  2  141.726  0    0.000
  28 Głażewski Jerzy    306   3   5  765.256  2  355.050  3  410.206  0    0.000
  29 Szczepaniak Rober  156   1   4  250.452  4  250.452  0    0.000  0    0.000
  30 Markowski Krzyszt  317   3   4  304.935  1   70.916  3  234.019  0    0.000
  31 Lewandowski Kazim  416   3   4  354.513  4  354.513  0    0.000  0    0.000
  32 Bielski Jacek      302   3   4  398.983  3  283.465  1  115.518  0    0.000
  33 Jobda Arkadiusz    377   3   4  454.143  3  376.899  1   77.244  0    0.000
  34 Tokarski Waldemar  120   1   4  608.509  2  244.488  2  364.021  0    0.000
  35 Kowalski Paweł     244   2   4  677.516  4  677.516  0    0.000  0    0.000
  36 Gaszewski Michał   374   3   4  686.906  3  513.628  1  173.278  0    0.000
  37 Puchała Sylwester  242   2   3   60.738  3   60.738  0    0.000  0    0.000
  38 Walczak Dariusz    122   1   3  217.666  2  115.031  1  102.635  0    0.000
  39 Krupa Łukasz       310   3   3  297.902  3  297.902  0    0.000  0    0.000
  40 Arak Piotr         141   1   3  309.487  1  181.544  2  127.943  0    0.000
  41 Kuźmiński Andrzej  360   3   3  451.927  3  451.927  0    0.000  0    0.000
  42 Golik Sławomir     206   2   3  556.086  3  556.086  0    0.000  0    0.000
  43 Chojnacki M. i  Z  204   2   2  159.732  2  159.732  0    0.000  0    0.000
  44 Sotek Mariusz      161   1   2  173.277  0    0.000  2  173.277  0    0.000
  45 Szymaniak Jerzy    348   2   2  186.689  2  186.689  0    0.000  0    0.000
  46 Szleżanowski Piot  171   1   2  205.267  1   41.732  1  163.535  0    0.000
  47 Krzcot Marcin      169   1   2  262.173  1   67.323  1  194.850  0    0.000
  48 Sadowski Sławomir  133   1   2  328.244  2  328.244  0    0.000  0    0.000
  49 Oracz Paweł        239   2   2  378.753  2  378.753  0    0.000  0    0.000
  50 Szczepaniak Ludwi  126   1   1   90.040  1   90.040  0    0.000  0    0.000
  51 Witkowski Tomasz   368   3   1  116.107  1  116.107  0    0.000  0    0.000
  52 Nowak Adam         324   3   1  117.606  0    0.000  1  117.606  0    0.000
  53 Wirtek Mariusz &   347   3   1  119.685  1  119.685  0    0.000  0    0.000
  54 Okrasa Stanisław   354   3   1  123.622  1  123.622  0    0.000  0    0.000
  55 Skiba Włodzimierz  316   2   1  125.503  1  125.503  0    0.000  0    0.000
  56 Belka Stanisław    101   1   1  137.795  1  137.795  0    0.000  0    0.000
  57 Rogowski Piotr     170   1   1  175.839  1  175.839  0    0.000  0    0.000
  58 Borkowski Jerzy    103   1   1  186.500  0    0.000  1  186.500  0    0.000

 
                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Myszkowski Zenon        112   1  23 1,047.94 13 493.42 10 554.52  0   0.00 
   2 Czasak Marcin           423   2  24 1,034.09 15 546.18  9 487.91  0   0.00 
   3 Łukasik Andrzej         385   3  22   986.34 13 480.51  9 505.83  0   0.00 
   4 Pindelski Krzysztof     210   2  21   940.89 11 390.37 10 550.52  0   0.00 
   5 Sekuła Wiesław          331   3  21   925.65 12 430.40  9 495.25  0   0.00 
   6 Kwiatkowski Andrzej     205   2  21   917.79 13 479.58  8 438.21  0   0.00 
   7 Dąbrowski Tomasz        404   1  19   853.20 12 450.76  7 402.44  0   0.00 
   8 Michniewski Tomasz      363   3  19   839.98 11 404.98  8 435.00  0   0.00 
   9 Burkowski Paweł         357   3  19   831.38 12 448.42  7 382.96  0   0.00 
  10 Wojciechowski Andrzej   337   3  18   826.88  9 329.42  9 497.46  0   0.00 
  11 Antosiewicz Bogdan      369   3  20   824.02 14 493.71  6 330.31  0   0.00 
  12 Rawski Witold           116   1  17   806.48  7 249.16 10 557.32  0   0.00 
  13 Sadowski Marek          219   2  19   803.13 12 442.93  7 360.20  0   0.00 
  14 Widłak Adam             378   3  17   742.43 11 412.68  6 329.75  0   0.00 
  15 Wojciechowski Jarosław  375   3  17   709.82 12 445.92  5 263.90  0   0.00 
  16 Glinka Dariusz          160   1  16   708.06 11 415.81  5 292.25  0   0.00 
  17 Górniak Piotr           245   2  15   641.13 10 363.31  5 277.82  0   0.00 
  18 Grzegrzółka Jan         308   3  14   619.07  8 290.39  6 328.68  0   0.00 
  19 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  14   609.73  9 324.95  5 284.78  0   0.00 
  20 Woźniak Wit              15   3  13   590.76  8 297.34  5 293.42  0   0.00 
  21 Tarka Stanisław         632   2  15   588.55 13 477.95  2 110.60  0   0.00 
  22 Jaworski Mateusz        380   3  12   537.58  6 217.14  6 320.44  0   0.00 
  23 Arak Piotr              141   1  11   488.13  6 215.87  5 272.26  0   0.00 
  24 Walczak Dariusz         122   1  11   479.86  6 219.54  5 260.32  0   0.00 
  25 Pych Mariusz            388   3  12   473.22 10 365.45  2 107.77  0   0.00 
  26 Włodarczyk Paweł        164   1  12   467.47 10 368.87  2  98.60  0   0.00 
  27 Wilczek Edward          221   2  11   465.80  8 303.07  3 162.73  0   0.00 
  28 Kurek Wiesław             2   3  11   458.60  8 291.53  3 167.07  0   0.00 
  29 Markowski Krzysztof     317   3   9   441.71  2  69.90  7 371.81  0   0.00 
  30 Bielski Jacek           302   3  11   428.61  9 316.37  2 112.24  0   0.00 
  31 Tokarski Waldemar Mich  120   1  10   413.81  6 207.06  4 206.75  0   0.00 
  32 Gaszewski Michał        374   3  10   397.37  7 242.88  3 154.49  0   0.00 
  33 Kowalski Paweł          244   2  10   372.36  9 322.69  1  49.67  0   0.00 
  34 Głażewski Jerzy         306   3   8   366.13  3 102.71  5 263.42  0   0.00 
  35 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   8   347.70  4 138.93  4 208.77  0   0.00 
  36 Szklarz Marian          364   3   9   343.03  8 290.72  1  52.31  0   0.00 
  37 Lewandowski Kazimierz   416   3   9   328.25  9 328.25  0   0.00  0   0.00 
  38 Golik Sławomir          206   2   9   326.38  8 274.74  1  51.64  0   0.00 
  39 Szczepaniak Robert      156   1   8   309.49  7 260.25  1  49.24  0   0.00 
  40 Krupa Łukasz            310   3   8   307.93  7 252.81  1  55.12  0   0.00 
  41 Sadowski Sławomir Piot  133   1   7   307.63  3 103.39  4 204.24  0   0.00 
  42 Puchała Sylwester       242   2   8   303.18  8 303.18  0   0.00  0   0.00 
  43 Krzcot Marcin           169   1   7   278.10  5 177.62  2 100.48  0   0.00 
  44 Szleżanowski Piotr      171   1   7   267.48  6 215.30  1  52.18  0   0.00 
  45 Jobda Arkadiusz         377   3   6   260.29  4 144.30  2 115.99  0   0.00 
  46 Sotek Mariusz           161   1   5   226.18  3 114.43  2 111.75  0   0.00 
  47 Chojnacki M. i  Z.      204   2   6   218.76  6 218.76  0   0.00  0   0.00 
  48 Belka Stanisław         101   1   6   206.70  6 206.70  0   0.00  0   0.00 
  49 Nowak Adam              324   3   5   194.28  4 139.90  1  54.38  0   0.00 
  50 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   5   189.92  5 189.92  0   0.00  0   0.00 
  51 Szczepaniak Ludwik      126   1   5   183.45  4 135.42  1  48.03  0   0.00 
  52 Kuźmiński Andrzej       360   3   5   175.43  5 175.43  0   0.00  0   0.00 
  53 Borkowski Jerzy         103   1   4   168.27  2  68.52  2  99.75  0   0.00 
  54 Szymaniak Jerzy         348   2   3   111.94  3 111.94  0   0.00  0   0.00 
  55 Oracz Paweł             239   2   3   101.35  3 101.35  0   0.00  0   0.00 
  56 Bugalski Arkadiusz      159   1   2    69.92  2  69.92  0   0.00  0   0.00 
  57 Witkowski Tomasz        368   3   2    69.47  2  69.47  0   0.00  0   0.00 
  58 Skiba Włodzimierz       316   2   2    68.15  2  68.15  0   0.00  0   0.00 
  59 Bąbik Sławomir          165   1   1    36.37  1  36.37  0   0.00  0   0.00 
  60 Okrasa Stanisław        354   3   1    36.05  1  36.05  0   0.00  0   0.00 
  61 Rogowski Piotr          170   1   1    34.38  1  34.38  0   0.00  0   0.00 

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A  od  100 do  400 km                    
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     568.40    │  18 │  
 │   2  │Szpadzik Joanna i    Marcin         │   1     │     745.65    │  18 │  
 │   3  │Łukasik              Andrzej        │   3     │     875.79    │  18 │  
 │   4  │Tarka                Stanisław      │   2     │     961.01    │  18 │  
 │   5  │Szczepaniak          Robert         │   1     │    1205.00    │  18 │  
 │   6  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │    1294.18    │  18 │  
 │   7  │Myszkowski           Zenon          │   1     │    1459.76    │  18 │  
 │   8  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │    1555.49    │  18 │  
 │   9  │Burkowski            Paweł          │   3     │    1589.66    │  18 │  
 │  10  │Górniak              Piotr          │   2     │    1746.30    │  18 │  
 │  11  │Sadowski             Marek          │   2     │    1978.23    │  18 │  
 │  12  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │    2231.23    │  18 │  
 │  13  │Antosiewicz          Bogdan         │   3     │    1535.97    │  17 │  
 │  14  │Szklarz              Marian         │   3     │    1539.72    │  17 │  
 │  15  │Puchała              Sylwester      │   2     │    1550.18    │  17 │  
 │  16  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │    1897.83    │  17 │  
 │  17  │Glinka               Dariusz        │   1     │     927.40    │  16 │  
 │  18  │Szleżanowski         Piotr          │   1     │    1169.08    │  16 │  
 │  19  │Wilczek              Edward         │   2     │    1308.93    │  16 │  
 │  20  │Czasak               Marcin         │   2     │    1417.21    │  16 │  
 │  21  │Pych                 Mariusz        │   3     │    1481.79    │  16 │  
 │  22  │Michniewski          Tomasz         │   3     │    1509.48    │  16 │  
 │  23  │Kowalski             Paweł          │   2     │    1557.85    │  16 │  
 │  24  │Włodarczyk           Paweł          │   1     │    1341.36    │  15 │  
 │  25  │Bielski              Jacek          │   3     │    1438.41    │  15 │  
 │  26  │Arak                 Piotr          │   1     │    1540.14    │  15 │  
 │  27  │Rawski               Witold         │   1     │    1117.03    │  14 │  
 │  28  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │    1620.17    │  14 │  
 │  29  │Lewandowski Jerzy    i Marcin       │   3     │    1105.05    │  13 │  
 │  30  │Widłak               Adam           │   3     │     933.23    │  11 │  
 │  31  │Kurek                Wiesław        │   3     │    1056.94    │  11 │  
 │  32  │Walczak              Dariusz        │   1     │    1092.72    │  11 │  
 │  33  │Lewandowski          Kazimierz      │   3     │    1149.30    │  11 │  
 │  34  │Krupa                Łukasz         │   3     │    1471.23    │  11 │  
 │  35  │Gaszewski            Michał         │   3     │    1122.05    │  10 │  
 │  36  │Szymaniak            Jerzy          │   2     │     706.26    │   8 │  
 │  37  │Kuźmiński            Andrzej        │   3     │     812.17    │   8 │  
 │  38  │Sekuła               Wiesław        │   3     │     840.39    │   8 │  
 │  39  │Sadowski Sławomir    Piotr          │   1     │     935.10    │   8 │  
 │  40  │Jaworski             Mateusz        │   3     │     944.11    │   8 │  
 │  41  │Jobda                Arkadiusz      │   3     │     808.93    │   7 │  
 │  42  │Sotek                Mariusz        │   1     │     444.10    │   6 │  
 │  43  │Belka                Stanisław      │   1     │     720.27    │   6 │  
 │  44  │Bąbik                Sławomir       │   1     │     731.28    │   6 │  
 │  45  │Golik                Sławomir       │   2     │     991.11    │   6 │  
 │  46  │Chojnacki            M. i  Z.       │   2     │     527.96    │   5 │  
 │  47  │Woźniak              Wit            │   3     │     346.50    │   4 │  
 │  48  │Witkowski            Tomasz         │   3     │     410.03    │   4 │  
 │  49  │Oracz                Paweł          │   2     │     457.50    │   4 │  
 │  50  │Okrasa               Stanisław      │   3     │     360.23    │   3 │  
 │  51  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     236.40    │   2 │  
 │  52  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     312.56    │   2 │  
 │  53  │Głażewski            Jerzy          │   3     │     378.88    │   2 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
                                                                                                                                                                
        Punktacja Główna [1]                                                                                                       
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,                                                                                                  
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Szpadzik Joanna Marcin         1   13             G  0   6    350.020  2218.237                                                                       
        2 Łukasik         Andrzej        3   16             G  1   6    357.830  2138.241                                                                       
        3 Czasak          Marcin         2   18             G  1   6    437.410  2107.327                                                                       
        4 Sekuła          Wiesław        3   36             G  0   6    504.750  2245.467                                                                       
        5 Wojciechowski   Jarosław       3   51             G  0   6    551.410  2128.347                                                                       
        6 Glinka          Dariusz        1    7             G  0   6    589.060  1843.636                                                                       
        7 Walczak         Dariusz        1   15             G  1   6    663.760  1801.787                                                                       
        8 Łukasik         Andrzej        3   20             G  1   6    663.830  2138.241                                                                       
        9 Dąbrowski       Tomasz         1   16             G  1   6    674.020  2037.170                                                                       
       10 Burkowski       Paweł          3    4             G  0   6    703.750  2363.038                                                                       
       11 Łukasik         Andrzej        3   28             G  0   5    236.520  1772.332                                                                       
       12 Rawski          Witold         1    5             G  1   5    308.500  2054.474                                                                       
       13 Łukasik         Andrzej        3   83             G  0   5    318.190  1804.882                                                                       
       14 Dąbrowski       Tomasz         1   10             G  0   5    323.780  1489.363                                                                       
       15 Wojciechowski   Andrzej        3   33             G  1   5    348.680  1763.935                                                                       
       16 Widłak          Adam           3    5             G  0   5    412.630  2169.721                                                                       
       17 Myszkowski      Zenon          1    5             G  1   5    413.370  1704.530                                                                       
       18 Burkowski       Paweł          3    7             G  0   5    415.470  2024.877                                                                       
       19 Szpadzik Joanna Marcin         1   31             G  0   5    423.600  1661.379                                                                       
       20 Wojciechowski   Andrzej        3   38             G  0   5    431.150  1335.361