PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Neubrandenburg II z dnia 22.06.20                
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.7 N 13:15:19.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  560.594 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   31                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   721                           
      5.Ilość konkursów.......................:  181                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1454.59                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1055.25                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,59,38                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,32,47                         
     10.Czas trwania konkursu.................:2 godz. 33 min.  9 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja GMP [ 2]                                                
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │    9   │  249   │   51  │20.48│      
          │ 2  │ Baniocha                │    5   │  162   │   54  │33.33│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   17   │  310   │   76  │24.52│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   31   │  721   │  181  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  6. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                
                                     z lotu Neubrandenburg II, w dniu 22.06.20                                                                                  
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Górniak Piotr                   2   43                - 13:59:38  1   1454.59   1.39  31-  5-  2  552.212   0.000                                        
     2 Wojciechowski Andrzej           3   19              G - 14:08:17  1   1447.96   2.77  53- 20-  5  562.218   0.000                                        
     3 Grzegrzółka Jan                 3   27              GCM 14:13:08  1   1445.89   4.16  24-  7-  3  568.428  59.870   4.161                                
     4 Dąbrowski Tomasz                1   16              G - 14:03:47  1   1427.39   5.55  38-  5-  2  547.807   0.000                                        
     5 Pindelski Krzysztof             2   49              GCM 14:10:04  1   1426.25   6.94  31- 11-  5  556.332  59.730   6.935                                
     6 Grzegrzółka Jan                 3    7              GCM 14:19:00  1   1424.63   8.32       2   2  568.428  59.670   8.322                                
     7 Burkowski Paweł                 3    4              GCM 14:19:53  1   1422.73   9.71  19-  5-  4  568.924  59.600   9.709                                
     8 Sadowski Marek                  2    9              G - 14:12:40  1   1418.84  11.10  45- 15-  4  557.130   0.000                                        
     9 Rawski Witold                   1   12              GSM 14:11:10  1   1404.26  12.48  26- 13-  5  549.299  59.470                                        
    10 Dąbrowski Tomasz                1    1              GSM 14:10:29  1   1402.90  13.87       2   1  547.807  59.400                                        
    11 Sekuła Wiesław                  3   54                - 14:20:08  1   1402.84  15.26  16-  7-  5  561.321   0.000                                        
    12 Górniak Piotr                   2   77              GCM 14:14:28  1   1399.90  16.64       2   1  552.212  59.270  16.644                                
    13 Kwiatkowski Andrzej             2    8              G - 14:20:29  1   1396.71  18.03  33- 14-  3  559.360   0.000                                        
    14 Markowski Krzysztof             3   16             RGCM 14:28:21  1   1395.06  19.42  17-  3-  3  569.671  59.130  19.417                                
    15 Wojciechowski Andrzej           3   21              G - 14:23:04  1   1394.85  20.80       2      562.218   0.000                                        
    16 Wojciechowski Andrzej           3   80             R  - 14:23:58  1   1391.74  22.19       3      562.218   0.000                                        
    17 Myszkowski Zenon                1   38              G - 14:11:50  1   1390.22  23.58  30- 11-  5  544.736   0.000                                        
    18 Myszkowski Zenon                1    3              GSM 14:11:53  1   1390.05  24.97       2   1  544.736  58.870                                        
    19 Myszkowski Zenon                1    5              GCM 14:11:55  1   1389.93  26.35       3   2  544.736  58.800  26.352                                
    20 Myszkowski Zenon                1   15              G - 14:12:00  1   1389.63  27.74       4      544.736   0.000                                        
    21 Arak Piotr                      1    6              GCM 14:17:48  1   1384.28  29.13  39-  8-  2  550.668  58.670  29.126                                
    22 Górniak Piotr                   2   70             R  - 14:19:47  1   1381.28  30.51       3      552.212   0.000                                        
    23 Arak Piotr                      1   10              G - 14:21:25  1   1371.81  31.90       2      550.668   0.000                                        
    24 Szpadzik Joanna i Marcin        1   56             R  - 14:26:17  1   1370.62  33.29  18-  2-  1  556.858   0.000                                        
    25 Pindelski Krzysztof             2    5              GSM 14:25:59  1   1370.33  34.67       2   2  556.332  58.400                                        
    26 Wojciechowski Andrzej           3    3              GSM 14:30:27  1   1369.76  36.06       4   1  562.218  58.330                                        
    27 Kwiatkowski Andrzej             2   17              G - 14:29:14  1   1366.85  37.45       2      559.360   0.000                                        
    28 Michniewski Tomasz              3   13              GSM 14:32:02  1   1366.55  38.84  12-  4-  4  563.064  58.200                                        
    29 Wojciechowski Jarosław          3   53              G - 14:31:37  1   1366.12  40.22  23-  4-  1  562.316   0.000                                        
    30 Wojciechowski Andrzej           3   30              GCM 14:31:36  1   1365.93  41.61       5   2  562.218  58.070  41.609                                
    31 Łukasik Andrzej                 3   20              GSM 14:33:06  1   1364.48  43.00  42- 12-  4  563.665  58.000                                        
    32 Arak Piotr                      1   66                - 14:23:58  1   1363.15  44.38       3      550.668   0.000                                        
    33 Górniak Piotr                   2   18              GCM 14:25:10  1   1362.93  45.77       4   2  552.212  57.870  45.770                                
    34 Kwiatkowski Andrzej             2   69              GSM 14:30:39  1   1362.13  47.16       3   1  559.360  57.800                                        
    35 Pindelski Krzysztof             2   34             RG - 14:29:37  1   1358.18  48.54       3      556.332   0.000                                        
    36 Sadowski Marek                  2    4              G - 14:30:47  1   1356.26  49.93       2      557.130   0.000                                        
    37 Widłak Adam                     3    3              GCM 14:42:16  1   1355.90  51.32  12-  3-  3  572.553  57.600  51.318                                
    38 Arak Piotr                      1   78                - 14:26:14  1   1355.55  52.71       4      550.668   0.000                                        
    39 Myszkowski Zenon                1    4              G - 14:22:35  1   1353.10  54.09       5      544.736   0.000                                        
    40 Rawski Witold                   1   22              G - 14:26:23  1   1351.68  55.48       2      549.299   0.000                                        
    41 Wojciechowski Jarosław          3   46              G - 14:36:39  1   1349.61  56.87       2      562.316   0.000                                        
    42 Tokarski Waldemar Michał        1    4              G - 14:26:10  1   1347.48  58.25  15-  4-  2  547.301   0.000                                        
    43 Czasak Marcin                   2    2              G - 14:36:36  1   1341.87  59.64  22-  9-  4  559.024   0.000                                        
    44 Kwiatkowski Andrzej             2   29              G - 14:37:15  1   1340.59  61.03       4      559.360   0.000                                        
    45 Arak Piotr                      1   73                - 14:31:15  1   1339.01  62.41       5      550.668   0.000                                        
    46 Michniewski Tomasz              3   25              GSM 14:41:53  1   1334.64  63.80       2   2  563.064  57.000                                        
    47 Pindelski Krzysztof             2   47              G - 14:37:07  1   1333.76  65.19       4      556.332   0.000                                        
    48 Rawski Witold                   1    5              GSM 14:32:26  1   1331.85  66.57       3   2  549.299  56.870                                        
    49 Jaworski Mateusz                3    7              GCM 14:41:42  1   1330.21  67.96  14-  3-  2  560.951  56.800  67.961                                
    50 Kwiatkowski Andrzej             2    7              G - 14:42:08  1   1325.08  69.35       5      559.360   0.000                                        
    51 Kwiatkowski Andrzej             2    9              G - 14:42:41  1   1323.36  70.74       6      559.360   0.000                                        
    52 Kwiatkowski Andrzej             2   44              G - 14:42:51  1   1322.83  72.12       7      559.360   0.000                                        
    53 Łukasik Andrzej                 3   14              G - 14:47:02  1   1319.96  73.51       2      563.665   0.000                                        
    54 Rawski Witold                   1   40              GCM 14:36:40  1   1318.32  74.90       4   3  549.299  56.470  74.896                                
    55 Pindelski Krzysztof             2    1              G - 14:43:05  1   1314.95  76.28       5      556.332   0.000                                        
    56 Łukasik Andrzej                 3    8              G - 14:49:31  1   1312.32  77.67       3      563.665   0.000                                        
    57 Wojciechowski Andrzej           3   25              GSM 14:51:28  1   1303.04  79.06       6   3  562.218  56.270                                        
    58 Grzegrzółka Jan                 3   20              G - 14:56:17  1   1302.89  80.44       3      568.428   0.000                                        
    59 Pindelski Krzysztof             2   22              G - 14:47:08  1   1302.48  81.83       6      556.332   0.000                                        
    60 Widłak Adam                     3    5              GCM 15:00:49  1   1298.85  83.22       2   2  572.553  56.070  83.218                                
    61 Wojciechowski Andrzej           3   41              G - 14:53:08  1   1298.03  84.61       7      562.218   0.000                                        
    62 Czasak Marcin                   2   16              G - 14:51:08  1   1296.64  85.99       2      559.024   0.000                                        
    63 Sadowski Marek                  2   16              G - 14:50:20  1   1294.65  87.38       3      557.130   0.000                                        
    64 Rawski Witold                   1   39              GCM 14:45:36  1   1290.65  88.77       5   4  549.299  55.800  88.766                                
    65 Sadowski Marek                  2   23              G - 14:53:44  1   1284.50  90.15       4      557.130   0.000                                        
    66 Łukasik Andrzej                 3   13              G - 14:59:37  1   1282.17  91.54       4      563.665   0.000                                        
    67 Łukasik Andrzej                 3   27              G - 15:00:23  1   1279.94  92.93       5      563.665   0.000                                        
    68 Sekuła Wiesław                  3   26              GCM 15:00:08  1   1275.34  94.31       2   1  561.321  55.530  94.313                                
    69 Sekuła Wiesław                  3   36              GCM 15:00:27  1   1274.43  95.70       3   2  561.321  55.470  95.700                                
    70 Sadowski Marek                  2    7              GCM 14:57:30  1   1273.44  97.09       5   1  557.130  55.400  97.087                                
    71 Czasak Marcin                   2    1              G - 14:59:16  1   1272.63  98.47       3      559.024   0.000                                        
    72 Wirtek Mariusz & Michał         3   41             RGSM 15:02:01  1   1270.56  99.86  20-  3-  3  561.607  55.270                                        
    73 Wojciechowski Jarosław          3   20              G - 15:02:42  1   1270.20 101.25       3      562.316   0.000                                        
    74 Walczak Dariusz                 1   13              GCM 14:50:34  1   1270.02 102.64  27-  5-  4  546.827  55.130 102.635                                
    75 Czasak Marcin                   2   18              GCM 15:01:48  1   1265.33 104.02       4   1  559.024  55.070 104.022                                
    76 Łukasik Andrzej                 3   92             RG - 15:07:26  1   1259.77 105.41       6      563.665   0.000                                        
    77 Głażewski Jerzy                 3   18              GCM 15:12:13  1   1258.35 106.80  10-  3-  3  569.046  54.930 106.796                                
    78 Grzegrzółka Jan                 3    8              G - 15:14:31  1   1250.62 108.18       4      568.428   0.000                                        
    79 Arak Piotr                      1   91             R  - 15:03:43  1   1241.04 109.57       6      550.668   0.000                                        
    80 Kwiatkowski Andrzej             2   23              G - 15:11:41  1   1238.39 110.96       8      559.360   0.000                                        
    81 Myszkowski Zenon                1   32              GSM 15:01:01  1   1235.18 112.34       6   3  544.736  54.670                                        
    82 Rawski Witold                   1   51                - 15:06:01  1   1231.57 113.73       6      549.299   0.000                                        
    83 Burkowski Paweł                 3   32             RG - 15:22:09  1   1231.04 115.12       2      568.924   0.000                                        
    84 Widłak Adam                     3    8              GCM 15:27:19  1   1225.19 116.51       3   3  572.553  54.470 116.505                                
    85 Sadowski Marek                  2   51                - 15:15:37  1   1222.80 117.89       6      557.130   0.000                                        
    86 Wojciechowski Andrzej           3   14              GCM 15:20:06  1   1221.95 119.28       8   4  562.218  54.330 119.279                                
    87 Wojciechowski Andrzej           3   33              G - 15:21:50  1   1217.36 120.67       9      562.218   0.000                                        
    88 Łukasik Andrzej                 3   16              GSM 15:23:31  1   1216.06 122.05       7   2  563.665  54.200                                        
    89 Markowski Krzysztof             3    5              GCM 15:33:48  1   1202.35 123.44       2   2  569.671  54.130 123.440                                
    90 Pindelski Krzysztof             2   11              GCM 15:23:44  1   1199.68 124.83       7   3  556.332  54.070 124.827                                
    91 Wojciechowski Andrzej           3   10              G - 15:28:40  1   1199.61 126.21      10      562.218   0.000                                        
    92 Łukasik Andrzej                 3   83              GCM 15:30:20  1   1198.44 127.60       8   3  563.665  53.930 127.601                                
    93 Wojciechowski Andrzej           3   71                - 15:29:19  1   1197.95 128.99      11      562.218   0.000                                        
    94 Walczak Dariusz                 1    7              G - 15:19:05  1   1191.13 130.37       2      546.827   0.000                                        
    95 Wojciechowski Andrzej           3   42              GSM 15:32:03  1   1191.01 131.76      12   5  562.218  53.730                                        
    96 Bugalski Arkadiusz              1   21              G - 15:21:46  1   1185.11 133.15  42-  1-  0  547.246   0.000                                        
    97 Sekuła Wiesław                  3    4              GCM 15:35:22  1   1180.82 134.54       4   3  561.321  53.600 134.535                                
    98 Pindelski Krzysztof             2    2              GSM 15:31:40  1   1179.50 135.92       8   4  556.332  53.530                                        
    99 Łukasik Andrzej                 3   28              GSM 15:38:05  1   1179.01 137.31       9   4  563.665  53.470                                        
   100 Głażewski Jerzy                 3   23              GSM 15:43:04  1   1177.99 138.70       2   2  569.046  53.400                                        
   101 Sekuła Wiesław                  3    9              GCM 15:37:07  1   1176.49 140.08       5   4  561.321  53.330                                        
   102 Sadowski Marek                  2   60                - 15:36:09  1   1170.07 141.47       7      557.130   0.000                                        
   103 Arak Piotr                      1   60                - 15:30:48  1   1169.64 142.86       7      550.668   0.000                                        
   104 Wirtek Mariusz & Michał         3   22             RGSM 15:40:27  1   1168.92 144.24       2   2  561.607  53.130                                        
   105 Myszkowski Zenon                1   22              G - 15:28:27  1   1162.85 145.63       7      544.736   0.000                                        
   106 Kwiatkowski Andrzej             2   43              G - 15:42:45  1   1158.70 147.02       9      559.360   0.000                                        
   107 Wojciechowski Andrzej           3   59                - 15:45:48  1   1157.30 148.41      13      562.218   0.000                                        
   108 Grzegrzółka Jan                 3   16              G - 15:57:03  1   1143.60 149.79       5      568.428   0.000                                        
   109 Burkowski Paweł                 3    9              GCM 15:58:03  1   1142.30 151.18       3   2  568.924  52.800 151.179                                
   110 Czasak Marcin                   2   17              GSM 15:49:50  1   1141.25 152.57       5   2  559.024  52.730                                        
   111 Rawski Witold                   1    6              G - 15:42:29  1   1138.48 153.95       7      549.299   0.000                                        
   112 Wojciechowski Andrzej           3   43              G - 15:54:08  1   1137.79 155.34      14      562.218   0.000                                        
   113 Czasak Marcin                   2   40             RG - 15:51:42  1   1136.92 156.73       6      559.024   0.000                                        
   114 Rawski Witold                   1   14              GCM 15:43:32  1   1136.01 158.11       8   5  549.299  52.470 158.114                                
   115 Michniewski Tomasz              3   14              GSM 15:56:18  1   1134.52 159.50       3   3  563.064  52.400                                        
   116 Jaworski Mateusz                3   13              GSM 15:56:35  1   1129.62 160.89       2   2  560.951  52.330                                        
   117 Antosiewicz Bogdan              3   12              GCM 16:15:25  1   1128.39 162.28  17-  1-  1  581.591  52.270 162.275                                
   118 Sekuła Wiesław                  3   12              GSM 15:57:41  1   1127.87 163.66       6   5  561.321  52.200                                        
   119 Pindelski Krzysztof             2   33             RGCM 15:53:21  1   1127.66 165.05       9   5  556.332  52.130 165.049                                
   120 Myszkowski Zenon                1   10              GSM 15:45:49  1   1121.28 166.44       8   4  544.736  52.070                                        
   121 Sadowski Marek                  2   52                - 15:56:59  1   1121.02 167.82       8      557.130   0.000                                        
   122 Dąbrowski Tomasz                1   26              G - 15:50:03  1   1117.86 169.21       3      547.807   0.000                                        
   123 Burkowski Paweł                 3    7              GCM 16:09:28  1   1116.71 170.60       4   3  568.924  51.870 170.596                                
   124 Wojciechowski Jarosław          3   51              GSM 16:04:07  1   1115.45 171.98       4   1  562.316  51.800                                        
   125 Pindelski Krzysztof             2   23              GSM 15:59:19  1   1114.19 173.37      10      556.332   0.000                                        
   126 Sadowski Marek                  2    1              G - 16:01:07  1   1111.78 174.76       9      557.130   0.000                                        
   127 Pindelski Krzysztof             2    3              GSM 16:02:14  1   1107.72 176.14      11      556.332   0.000                                        
   128 Tokarski Waldemar Michał        1   20              GSM 15:55:34  1   1104.39 177.53       2   1  547.301  51.530                                        
   129 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              GCM 16:04:50  1   1103.05 178.92       2   1  556.858  51.470 178.918                                
   130 Tokarski Waldemar Michał        1    3              GCM 15:56:30  1   1102.32 180.31       3   2  547.301  51.400 180.305                                
   131 Czasak Marcin                   2   19              GCM 16:07:31  1   1101.49 181.69       7   3  559.024  51.330 181.692                                
   132 Wirtek Mariusz & Michał         3   26             RGSM 16:12:54  1   1094.96 183.08       3   3  561.607  51.270                                        
   133 Wojciechowski Andrzej           3   11              G - 16:13:47  1   1094.27 184.47      15      562.218   0.000                                        
   134 Wojciechowski Andrzej           3   17              GSM 16:14:50  1   1092.04 185.85      16      562.218   0.000                                        
   135 Rawski Witold                   1    4              G - 16:03:43  1   1090.49 187.24       9      549.299   0.000                                        
   136 Myszkowski Zenon                1   11              GSM 15:59:58  1   1089.55 188.63       9   5  544.736  51.000                                        
   137 Wojciechowski Andrzej           3   32              G - 16:16:06  1   1089.36 190.01      17      562.218   0.000                                        
   138 Górniak Piotr                   2   68             R  - 16:07:19  1   1088.50 191.40       5      552.212   0.000                                        
   139 Sadowski Marek                  2   43              GSM 16:12:09  1   1087.83 192.79      10   2  557.130  50.800                                        
   140 Burkowski Paweł                 3    1              GCM 16:23:10  1   1087.46 194.18       5   4  568.924  50.730                                        
   141 Kwiatkowski Andrzej             2   12              G - 16:14:26  1   1087.33 195.56      10      559.360   0.000                                        
   142 Michniewski Tomasz              3   11              GCM 16:18:29  1   1085.98 196.95       4   4  563.064  50.600 196.949                                
   143 Łukasik Andrzej                 3   76              G - 16:19:21  1   1085.33 198.34      10      563.665   0.000                                        
   144 Jaworski Mateusz                3    1              G - 16:16:55  1   1085.19 199.72       3      560.951   0.000                                        
   145 Włodarczyk Paweł                1   14              GCM 16:07:22  1   1085.15 201.11  14-  2-  2  550.569  50.400 201.110                                
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   146 Arak Piotr                      1   41             RGSM 16:07:39  1   1084.74 202.50       8   2  550.668  50.330                                        
   147 Kwiatkowski Andrzej             2   74              G - 16:17:20  1   1081.24 203.88      11      559.360   0.000                                        
   148 Łukasik Andrzej                 3   30              G - 16:22:50  1   1078.10 205.27      11      563.665   0.000                                        
   149 Rawski Witold                   1   15              G - 16:09:44  1   1077.62 206.66      10      549.299   0.000                                        
   150 Czasak Marcin                   2   12              G - 16:18:56  1   1077.26 208.04       8      559.024   0.000                                        
   151 Czasak Marcin                   2    9              GCM 16:20:18  1   1074.43 209.43       9   4  559.024  50.000                                        
   152 Myszkowski Zenon                1   13              GCM 16:07:38  1   1073.09 210.82      10      544.736   0.000                                        
   153 Sadowski Marek                  2   12              GCM 16:19:14  1   1072.99 212.21      11   3  557.130  49.870                                        
   154 Kwiatkowski Andrzej             2    2              GCM 16:21:23  1   1072.84 213.59      12   2  559.360  49.800                                        
   155 Rawski Witold                   1    3              G - 16:12:05  1   1072.68 214.98      11      549.299   0.000                                        
   156 Markowski Krzysztof             3    2              GSM 16:31:12  1   1072.42 216.37       3   3  569.671  49.670                                        
   157 Głażewski Jerzy                 3   12              GSM 16:31:37  1   1070.41 217.75       3   3  569.046  49.600                                        
   158 Kwiatkowski Andrzej             2   10              G - 16:22:44  1   1070.07 219.14      13      559.360   0.000                                        
   159 Kwiatkowski Andrzej             2    1              GSM 16:23:33  1   1068.40 220.53      14   3  559.360  49.470                                        
   160 Grzegrzółka Jan                 3    2              GCM 16:32:06  1   1068.27 221.91       6   3  568.428  49.400                                        
   161 Łukasik Andrzej                 3    9              G - 16:28:21  1   1066.84 223.30      12      563.665   0.000                                        
   162 Rawski Witold                   1   26              G - 16:15:34  1   1065.43 224.69      12      549.299   0.000                                        
   163 Walczak Dariusz                 1    1              GSM 16:13:56  1   1064.00 226.08       3   2  546.827  49.200                                        
   164 Sadowski Marek                  2   49              GCM 16:23:40  1   1063.90 227.46      12   4  557.130  49.130                                        
   165 Sadowski Marek                  2    5              G - 16:23:49  1   1063.60 228.85      13      557.130   0.000                                        
   166 Tokarski Waldemar Michał        1   13              G - 16:14:44  1   1063.27 230.24       4      547.301   0.000                                        
   167 Walczak Dariusz                 1   47             RGCM 16:14:32  1   1062.76 231.62       4   3  546.827  48.930                                        
   168 Walczak Dariusz                 1    5              GCM 16:14:55  1   1061.97 233.01       5   4  546.827  48.870                                        
   169 Wojciechowski Andrzej           3  114             R  - 16:29:25  1   1061.96 234.40      18      562.218   0.000                                        
   170 Myszkowski Zenon                1    7              G - 16:13:06  1   1061.66 235.78      11      544.736   0.000                                        
   171 Dąbrowski Tomasz                1   13              G - 16:16:22  1   1060.89 237.17       4      547.807   0.000                                        
   172 Grzegrzółka Jan                 3   12              G - 16:36:17  1   1059.94 238.56       7      568.428   0.000                                        
   173 Dąbrowski Tomasz                1    7              GCM 16:17:16  1   1059.04 239.95       5   2  547.807  48.530                                        
   174 Rawski Witold                   1   46              G - 16:18:43  1   1058.96 241.33      13      549.299   0.000                                        
   174 Sekuła Wiesław                  3   31              GSM 16:30:04  1   1058.96 241.33       7      561.321   0.000                                        
   176 Wojciechowski Andrzej           3    2              G - 16:30:59  1   1058.82 244.11      19      562.218   0.000                                        
   177 Sadowski Marek                  2   15              G - 16:26:33  1   1058.08 245.49      14      557.130   0.000                                        
   178 Włodarczyk Paweł                1    5              GCM 16:20:27  1   1057.87 246.88       2   2  550.569  48.200                                        
   179 Sadowski Marek                  2   39              G - 16:26:59  1   1057.21 248.27      15      557.130   0.000                                        
   180 Kurek Wiesław                   3    4              GSM 16:37:50  1   1055.75 249.65  10-  1-  1  567.817  48.070                                        
   181 Wojciechowski Andrzej           3   31              GCM 16:32:47  1   1055.25 251.04      20      562.218   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   182 Arak Piotr                      1   69                - 16:22:32  1   1053.84   0.00       9      550.668   0.000                                        
   183 Widłak Adam                     3    2              GSM 16:43:38  1   1053.20   0.00       4      572.553   0.000                                        
   184 Dąbrowski Tomasz                1   41             RG - 16:20:33  1   1052.36   0.00       6      547.807   0.000                                        
   185 Markowski Krzysztof             3   34             RG - 16:42:06  1   1050.86   0.00       4      569.671   0.000                                        
   186 Pindelski Krzysztof             2   48              GCM 16:29:42  1   1050.28   0.00      12      556.332   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 22.06.20 Neubrandenburg II                        
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Wojciechowski   Andrzej         3    53    5    17   293.00     
              2 Myszkowski      Zenon           1    30    5     9   291.00     
              3 Arak            Piotr           1    39    5     7   287.17     
              4 Pindelski       Krzysztof       2    31    5    11   286.51     
              5 Kwiatkowski     Andrzej         2    33    5    10   286.42     
              6 Górniak         Piotr           2    31    5     5   283.24     
              7 Rawski          Witold          1    26    5     9   282.49     
              8 Sadowski        Marek           2    45    5    10   280.25     
              9 Grzegrzółka     Jan             3    24    5     5   279.32     
             10 Łukasik         Andrzej         3    42    5    10   277.67     
             11 Sekuła          Wiesław         3    16    5     6   271.59     
             12 Czasak          Marcin          2    22    5     7   270.34     
             13 Burkowski       Paweł           3    19    5     5   261.92     
             14 Wojciechowski   Jarosław        3    23    4     4   218.09     
             15 Michniewski     Tomasz          3    12    4     4   212.75     
             16 Dąbrowski       Tomasz          1    38    3     3   168.92     
             17 Widłak          Adam            3    12    3     3   165.16     
             18 Tokarski Waldem Michał          1    15    3     3   155.25     
             19 Wirtek Mariusz  Michał          3    20    3     3   154.58     
             20 Jaworski        Mateusz         3    14    3     3   154.50     
             21 Markowski       Krzysztof       3    17    2     2   111.59     
             22 Szpadzik Joanna Marcin          1    18    2     2   107.41     
             23 Walczak         Dariusz         1    27    2     2   106.17     
             24 Głażewski       Jerzy           3    10    2     2   105.42     
             25 Bugalski        Arkadiusz       1    42    1     1    52.08     
             26 Antosiewicz     Bogdan          3    17    1     1    50.33     
             27 Włodarczyk      Paweł           1    14    1     1    48.00     
             28 Kurek           Wiesław         3    10    0     0     0.00     
             29 Nowak           Adam            3     5    0     0     0.00     
             30 Jobda           Arkadiusz       3     7    0     0     0.00     
             31 Pych            Mariusz         3     9    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    3 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5  5   38   1375.51  28.9                                                                             
    2    4 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  5  5   38   1352.34  39.3                                                                             
    3    6 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5  5   38   1342.74  26.2                                                                             
    4    8 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  5  5   38   1311.23  23.1                                                                             
    5   10 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  5  5   38   1308.81  24.8                                                                             
    6   13 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5  5   38   1304.56  24.1                                                                             
    7   14 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5  5   38   1291.16  22.5                                                                             
    8   12 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5  5   38   1286.42  31.8                                                                             
    9    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5  3   36   1258.94  33.2                                                                             
   10    7 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5  4   37   1252.18  29.1                                                                             
   11   16 Czasak          Marcin          2  5  7  7  7  5  5   36   1245.60  27.8                                                                             
   12   18 Rawski          Witold          1  2  7  7  7  5  5   33   1242.32  18.5                                                                             
   13    9 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  5  4   37   1241.44  20.8                                                                             
   14    2 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5  2   35   1192.11  36.2                                                                             
   15   21 Pindelski       Krzysztof       2  1  7  7  7  5  5   32   1190.33  18.9                                                                             
   16   24 Sekuła          Wiesław         3  2  3  7  7  5  5   29   1132.46  12.5                                                                             
   17   28 Arak            Piotr           1  7  7  7 --  5  5   31   1082.44  23.5                                                                             
   18   11 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5  1   34   1074.98  28.5                                                                             
   19   19 Walczak         Dariusz         1  5  7  6  7  5  2   32   1061.04  14.8                                                                             
   20    5 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  5 --   33   1056.50  30.9                                                                             
   21   15 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  4 --   32    980.29  28.9                                                                             
   22   27 Widłak          Adam            3  4  1  7  7  4  3   26    971.43  14.8                                                                             
   23   17 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  4  0   32    962.24  21.1                                                                             
   24   20 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  3 --   31    950.00  29.8                                                                             
   25   22 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  2 --   30    881.37  25.8                                                                             
   26   23 Sotek           Mariusz         1  7  1  7  7  4 --   26    869.67  17.4                                                                             
   27   25 Szleżanowski    Piotr           1  7  7  7  7  2 --   30    854.10  25.5                                                                             
   28   26 Woźniak         Wit             3 -- --  7  7  5 --   19    807.87  37.1                                                                             
   29   29 Bielski         Jacek           3  6  7  7  6  2 --   28    789.63  24.4                                                                             
   30   37 Jaworski        Mateusz         3  4  7  7  2  2  3   25    771.13  15.9                                                                             
   31   30 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  0 --   28    757.39  26.2                                                                             
   32   31 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0 --   28    746.80  16.3                                                                             
   33   35 Włodarczyk      Paweł           1  7  6  5  7 --  1   26    698.60  21.3                                                                             
   34   32 Krupa           Łukasz          3  7  5  7  6  1 --   26    695.23  18.4                                                                             
   35   33 Szymaniak       Jerzy           2  3  7  7  7  0 --   24    680.79  11.1                                                                             
   36   34 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  7  7  0 --   24    665.04  13.4                                                                             
   37   36 Pych            Mariusz         3  7  7  7  3  1  0   25    629.98  31.3                                                                             
   38   38 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  7  3  4  0   16    612.82   8.9                                                                             
   39   42 Głażewski       Jerzy           3  1  4  6  3  2  2   18    602.03   7.9                                                                             
   40   39 Szklarz         Marian          3  7  7  5  4  1 --   24    597.98  32.3                                                                             
   41   40 Kowalski        Paweł           2  7  3  7  5  0 --   22    593.74  16.8                                                                             
   42   44 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2   16    568.45   7.9                                                                             
   43   41 Gaszewski       Michał          3  7  7  3  2  3 --   22    551.50  16.6                                                                             
   44   43 Bąbik           Sławomir        1  4  6  3  6 -- --   19    471.09   9.9                                                                             
   45   45 Golik           Sławomir        2 -- --  4  7  1 --   12    435.34  12.1                                                                             
   46   46 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7  4  3  1 --   16    433.80   9.1                                                                             
   47   48 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3  7  2  0  1   15    432.64   3.9                                                                             
   48   47 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  7  3  0 --   14    432.07   8.1                                                                             
   49   55 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3   10    404.16   6.5                                                                             
   50   56 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3   12    389.53   5.8                                                                             
   51   49 Belka           Stanisław       1 --  1  3  7 -- --   11    365.73  11.1                                                                             
   52   50 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7  3  2 -- --   13    319.85  17.9                                                                             
   53   51 Witkowski       Tomasz          3  0  7  2  3 -- --   12    310.88  12.0                                                                             
   54   52 Oracz           Paweł           2  7  2  3  2 -- --   14    294.91  13.6                                                                             
   55   53 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 --    7    291.87   6.7                                                                             
   56   54 Okrasa          Stanisław       3  0  4  3  3  0 --   10    270.72   3.3                                                                             
   57   57 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0    6    210.62   6.7                                                                             
   58   58 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --    6    168.17   6.0                                                                             
   59   59 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 --    4     80.92   2.5                                                                             
   60   60 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --    3     79.62   2.7                                                                             
   61   61 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --    2     70.88   1.2                                                                             
   62   62 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- --    1     38.47   1.2                                                                             
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --    1     32.97   3.6                                                                             
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- --    1     16.49   1.2                                                                             

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    2 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5   30   1147.92  28.9                                                                             
    2    4 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5   30   1127.61  39.3                                                                             
    3    5 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5   30   1115.39  26.2                                                                             
    4   10 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5  5   30   1090.29  24.1                                                                             
    5   11 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5   30   1081.93  22.5                                                                             
    6   13 Sadowski        Marek           2  4  5  5  5  5  5   29   1078.07  23.1                                                                             
    7    8 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5   30   1078.06  31.8                                                                             
    8   12 Czasak          Marcin          2  5  5  5  5  5  5   30   1072.53  27.8                                                                             
    9    6 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  4   29   1042.50  29.1                                                                             
   10    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  3   28   1032.50  33.2                                                                             
   11    7 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  4   29   1031.35  20.8                                                                             
   12   16 Rawski          Witold          1  0  5  5  5  5  5   25   1027.53  18.5                                                                             
   13   17 Pindelski       Krzysztof       2  1  5  5  5  5  5   26   1022.91  18.9                                                                             
   14   18 Sekuła          Wiesław         3  2  3  5  5  5  5   25    989.85  12.5                                                                             
   15    3 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  1   26    902.16  36.2                                                                             
   16   15 Walczak         Dariusz         1  3  5  5  5  5  2   25    883.29  14.8                                                                             
   17    9 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5  1   26    860.09  28.5                                                                             
   18   19 Górniak         Piotr           2  5  5  5  3  5  2   25    843.07  24.8                                                                             
   19   29 Widłak          Adam            3  2  1  5  5  4  3   20    803.09  14.8                                                                             
   20   14 Glinka          Dariusz         1  5  2  5  5  5 --   22    782.69  30.9                                                                             
   21   28 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  5  2   22    756.12  23.5                                                                             
   22   20 Kurek           Wiesław         3  5  5  4  5  4  0   23    721.09  21.1                                                                             
   23   21 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  3 --   23    707.73  28.9                                                                             
   24   22 Sotek           Mariusz         1  5  1  5  5  4 --   20    694.08  17.4                                                                             
   25   23 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2 --   22    673.23  29.8                                                                             
   26   24 Woźniak         Wit             3 -- --  5  5  5 --   15    670.04  37.1                                                                             
   27   35 Jaworski        Mateusz         3  4  5  5  2  2  3   21    667.08  15.9                                                                             
   28   25 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  2 --   22    663.54  25.8                                                                             
   29   26 Szleżanowski    Piotr           1  5  5  5  5  2 --   22    647.29  25.5                                                                             
   30   27 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  2 --   22    642.19  24.4                                                                             
   31   32 Włodarczyk      Paweł           1  5  5  5  5 --  1   21    584.70  21.3                                                                             
   32   41 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3  2   16    568.45   7.9                                                                             
   33   30 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5  1 --   21    564.37  18.4                                                                             
   34   31 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  5  3  4  0   14    547.85   8.9                                                                             
   35   33 Szklarz         Marian          3  5  5  5  4  1 --   20    536.36  32.3                                                                             
   36   34 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0 --   20    535.28  16.3                                                                             
   37   36 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  0 --   19    508.04  13.4                                                                             
   38   37 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0   19    504.89  31.3                                                                             
   39   38 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  4  0 --   19    502.03  26.2                                                                             
   40   45 Głażewski       Jerzy           3  1  4  4  2  2  2   15    494.67   7.9                                                                             
   41   39 Kowalski        Paweł           2  5  3  5  5  0 --   18    493.17  16.8                                                                             
   42   40 Gaszewski       Michał          3  5  5  3  2  3 --   18    490.19  16.6                                                                             
   43   42 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5  4  0 --   16    450.82  11.1                                                                             
   44   43 Bąbik           Sławomir        1  3  5  3  5 -- --   16    408.07   9.9                                                                             
   45   53 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2  3   10    404.16   6.5                                                                             
   46   44 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5  4  3  1 --   14    399.61   9.1                                                                             
   47   54 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0  3   12    389.53   5.8                                                                             
   48   46 Golik           Sławomir        2 -- --  4  5  1 --   10    365.88  12.1                                                                             
   49   47 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  5  3  0 --   12    364.02   8.1                                                                             
   50   48 Belka           Stanisław       1 --  1  3  5 -- --    9    299.60  11.1                                                                             
   51   49 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3 --    7    291.91   6.7                                                                             
   52   50 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  3  2 -- --   11    281.98  17.9                                                                             
   53   51 Witkowski       Tomasz          3  0  5  2  3 -- --   10    274.29  12.0                                                                             
   54   52 Oracz           Paweł           2  5  2  3  2 -- --   12    270.69  13.6                                                                             
   55   55 Okrasa          Stanisław       3  0  1  3  3  0 --    7    221.05   3.3                                                                             
   56   56 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1  0    6    210.62   6.7                                                                             
   57   57 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1 --    6    168.17   6.0                                                                             
   58   60 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  1  0  0  1    3    101.63   3.9                                                                             
   59   58 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0 --    4     80.92   2.5                                                                             
   60   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0 --    3     79.62   2.7                                                                             
   61   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- --    1     38.47   1.2                                                                             
   62   62 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --    1     32.97   3.6                                                                             
   63   63 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- --    1     16.49   1.2                                                                             
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   1.2                                                                             

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  3  5  5  3  5  4   25    931.63  39.3                                                                             
    2    2 Czasak          Marcin          2  3  4  5  4  5  3   24    860.86  27.8                                                                             
    3    4 Burkowski       Paweł           3  4  4  4  5  3  4   24    822.06  31.8                                                                             
    4    6 Myszkowski      Zenon           1  4  1  5  4  4  5   23    905.72  28.9                                                                             
    5   11 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5  2  4  3  5   22    796.95  26.2                                                                             
    6    3 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5  4  4  5  1   21    723.64  28.5                                                                             
    7   16 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  4  4  5   20    788.35  18.9                                                                             
    8   15 Michniewski     Tomasz          3  2  4  5  1  4  4   20    753.30  20.8                                                                             
    9    5 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4  4  2  4  1   20    634.68  36.2                                                                             
   10    7 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1  3  4  5  1   19    693.85  33.2                                                                             
   11   12 Grzegrzółka     Jan             3  4  5  3  2  3  2   19    594.12  22.5                                                                             
   12    9 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1   19    553.06  23.5                                                                             
   13   10 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3  4  5  3  1   18    617.93  29.1                                                                             
   14    8 Wilczek         Edward          2  4  4  5  3  2 --   18    536.16  25.8                                                                             
   15   27 Sekuła          Wiesław         3  0  2  3  4  3  5   17    726.11  12.5                                                                             
   16   17 Sadowski        Marek           2  1  5  5  1  3  2   17    567.96  23.1                                                                             
   17   13 Szklarz         Marian          3  4  5  4  3  1 --   17    451.06  32.3                                                                             
   18   14 Glinka          Dariusz         1  5  1  3  2  5 --   16    566.90  30.9                                                                             
   19   21 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1  5  3  5  1   15    642.09  24.1                                                                             
   20   28 Widłak          Adam            3  1  1  5  3  2  3   15    608.52  14.8                                                                             
   21   25 Górniak         Piotr           2  5  1  4  0  3  2   15    502.73  24.8                                                                             
   22   18 Bielski         Jacek           3  2  5  4  2  2 --   15    442.85  24.4                                                                             
   23   19 Tarka           Stanisław       2  5  2  3  3  2 --   15    437.76  28.9                                                                             
   24   20 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5  2  0 --   15    380.03  29.8                                                                             
   25   33 Rawski          Witold          1  0  0  3  1  5  5   14    683.33  18.5                                                                             
   26   22 Kurek           Wiesław         3  5  1  3  3  2  0   14    424.88  21.1                                                                             
   27   23 Pych            Mariusz         3  3  4  3  3  1  0   14    385.07  31.3                                                                             
   28   24 Woźniak         Wit             3 -- --  3  5  5 --   13    583.44  37.1                                                                             
   29   30 Jaworski        Mateusz         3  0  3  5  1  2  2   13    486.68  15.9                                                                             
   30   29 Włodarczyk      Paweł           1  2  2  3  5 --  1   13    401.74  21.3                                                                             
   31   26 Puchała         Sylwester       2  5  0  5  3  0 --   13    371.18  26.2                                                                             
   32   34 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  3  1  1   10    321.87  14.8                                                                             
   33   31 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2  5  0  0 --   10    263.80  16.3                                                                             
   34   32 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  2  2 -- --   10    243.69  17.9                                                                             
   35   35 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1  2  4  0 --    9    263.04  13.4                                                                             
   36   36 Krupa           Łukasz          3  0  1  4  2  1 --    8    286.67  18.4                                                                             
   37   37 Sotek           Mariusz         1  3  0  1  2  2 --    8    261.28  17.4                                                                             
   38   38 Kowalski        Paweł           2  2  0  4  2  0 --    8    244.06  16.8                                                                             
   39   39 Szleżanowski    Piotr           1  3  1  0  3  1 --    8    226.59  25.5                                                                             
   40   43 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  3  2  2    7    301.64   6.5                                                                             
   41   47 Markowski       Krzysztof       3  0  1  0  0  3  2    6    284.25   7.9                                                                             
   42   48 Głażewski       Jerzy           3  0  0  1  1  2  2    6    272.09   7.9                                                                             
   43   55 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1  0  2  0  3    6    244.09   5.8                                                                             
   44   40 Gaszewski       Michał          3  0  2  1  1  2 --    6    207.42  16.6                                                                             
   45   41 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2  1  1  1 --    6    172.83   9.1                                                                             
   46   42 Oracz           Paweł           2  2  2  1  1 -- --    6    126.31  13.6                                                                             
   47   44 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  1 --    5    188.60   6.7                                                                             
   48   45 Belka           Stanisław       1 --  0  0  5 -- --    5    166.50  11.1                                                                             
   49   46 Witkowski       Tomasz          3  0  4  1  0 -- --    5    109.28  12.0                                                                             
   50   49 Golik           Sławomir        2 -- --  1  2  1 --    4    151.62  12.1                                                                             
   51   50 Nowak           Adam            3  0  1  1  1  1  0    4    141.50   6.7                                                                             
   52   51 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  2  1 --    4    132.39   6.0                                                                             
   53   52 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  1  0  2  0    3    153.72   8.9                                                                             
   54   53 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  2  1  0 --    3    109.93  11.1                                                                             
   55   54 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  3  0  0 --    3    109.60   8.1                                                                             
   56   56 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  1  0  0 --    2     52.79   2.5                                                                             
   57   57 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  1  0 --    1     35.06   3.3                                                                             
   58   58 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --    1     32.97   3.6                                                                             
   59   59 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  0  0  0  0    1     16.84   3.9                                                                             
   60   60 Bąbik           Sławomir        1  0  1  0  0 -- --    1     16.60   9.9                                                                             
   61   61 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 -- --    1     16.49   1.2                                                                             
   62   62 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --    0      0.00   2.7                                                                             
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- --    0      0.00   1.2                                                                             
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   1.2                                                                             

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  3  1   24    781.85  36.2                                                                             
    2    2 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  3  1   24    770.01  39.3                                                                             
    3    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  4  5  3  0   22    667.42  33.2                                                                             
    4    5 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  2  5  3  1   21    642.49  26.2                                                                             
    5    7 Górniak         Piotr           2  5  5  4  5  1  2   22    641.48  24.8                                                                             
    6    4 Glinka          Dariusz         1  5  5  3  5  3 --   21    625.70  30.9                                                                             
    7    8 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3  1   19    578.33  23.5                                                                             
    8    6 Szczepaniak     Robert          1  5  5  4  5  1 --   20    571.89  29.8                                                                             
    9   12 Burkowski       Paweł           3  5  5  2  5  1  1   19    514.54  31.8                                                                             
   10    9 Myszkowski      Zenon           1  5  5  4  5  0  0   19    513.55  28.9                                                                             
   11   10 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1  0   19    504.89  31.3                                                                             
   12   11 Rawski          Witold          1  2  5  5  1  3  0   16    482.77  18.5                                                                             
   13   13 Wilczek         Edward          2  5  5  5  3  0 --   18    450.48  25.8                                                                             
   14   14 Szymaniak       Jerzy           2  3  5  4  5  0 --   17    449.58  11.1                                                                             
   15   15 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  3  0 --   18    449.20  26.2                                                                             
   16   16 Lewandowski Jer i Marcin        3  1  5  5  4  0 --   15    442.51  16.3                                                                             
   17   17 Walczak         Dariusz         1  3  5  2  5  1  0   16    438.41  14.8                                                                             
   18   18 Krupa           Łukasz          3  4  3  4  4  1 --   16    436.01  18.4                                                                             
   19   24 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  3  1  2   13    417.61  18.9                                                                             
   20   19 Tarka           Stanisław       2  5  5  2  5  0 --   17    412.89  28.9                                                                             
   21   27 Markowski       Krzysztof       3  0  4  0  5  1  1   11    360.03   7.9                                                                             
   22   20 Lewandowski     Kazimierz       3  3  2  4  4  0 --   13    351.36  13.4                                                                             
   23   21 Szleżanowski    Piotr           1  5  1  4  3  0 --   13    344.23  25.5                                                                             
   24   22 Szklarz         Marian          3  5  5  2  3  0 --   15    337.20  32.3                                                                             
   25   23 Włodarczyk      Paweł           1  5  3  2  3 --  0   13    311.10  21.3                                                                             
   26   25 Michniewski     Tomasz          3  5  3  2  3  0  0   13    304.50  20.8                                                                             
   27   26 Bielski         Jacek           3  2  5  2  3  0 --   12    302.85  24.4                                                                             
   28   28 Sadowski        Marek           2  5  5  1  3  0  0   14    299.70  23.1                                                                             
   29   45 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  2  1  2  0  3    8    295.35   5.8                                                                             
   30   29 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  2  2  0  0   14    291.28  24.1                                                                             
   31   30 Antosiewicz     Bogdan          3  3  5  2  2  0  0   12    282.25  28.5                                                                             
   32   31 Głażewski       Jerzy           3  1  3  3  3  0  0   10    273.87   7.9                                                                             
   33   32 Bugalski        Arkadiusz       1  2  2  4  2  0  0   10    263.32   3.9                                                                             
   34   33 Grzegrzółka     Jan             3  2  5  0  4  0  0   11    258.26  22.5                                                                             
   35   42 Czasak          Marcin          2  2  2  0  4  0  1    9    248.24  27.8                                                                             
   36   34 Jaworski        Mateusz         3  1  3  4  1  0  0    9    244.26  15.9                                                                             
   37   35 Wojciechowski   Jarosław        3  4  5  0  3  0  0   12    240.60  29.1                                                                             
   38   36 Gaszewski       Michał          3  5  5  1  1  0 --   12    230.85  16.6                                                                             
   39   37 Kowalski        Paweł           2  3  0  4  1  0 --    8    226.24  16.8                                                                             
   40   38 Sotek           Mariusz         1  5  0  0  4  0 --    9    222.23  17.4                                                                             
   41   39 Belka           Stanisław       1 --  1  1  5 -- --    7    219.39  11.1                                                                             
   42   40 Bąbik           Sławomir        1  2  5  1  2 -- --   10    215.60   9.9                                                                             
   43   41 Kurek           Wiesław         3  3  5  1  1  0  0   10    202.98  21.1                                                                             
   44   43 Golik           Sławomir        2 -- --  0  5  0 --    5    175.77  12.1                                                                             
   45   44 Witkowski       Tomasz          3  0  5  0  2 -- --    7    165.43  12.0                                                                             
   46   46 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  2  2  0  0    4    138.87   8.9                                                                             
   47   47 Widłak          Adam            3  2  0  2  1  0  0    5    137.37  14.8                                                                             
   48   48 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  1  1  0    4    132.18   6.5                                                                             
   49   49 Sadowski Sławom Piotr           1  0  5  0  1  0 --    6    123.68   9.1                                                                             
   50   50 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  2  1 --    3    121.03   6.7                                                                             
   51   51 Oracz           Paweł           2  0  0  2  1 -- --    3    100.00  13.6                                                                             
   52   52 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0 --    2     70.88   1.2                                                                             
   53   53 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  2  0  0    2     68.91  12.5                                                                             
   54   54 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  1  0 -- --    2     50.31  17.9                                                                             
   55   55 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  1  0 --    2     50.20   6.0                                                                             
   56   56 Okrasa          Stanisław       3  0  3  0  0  0 --    3     49.67   3.3                                                                             
   57   57 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 -- --    1     38.47   1.2                                                                             
   58   58 Nowak           Adam            3  0  0  1  0  0  0    1     35.48   6.7                                                                             
   59   59 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  2  0  0  0 --    2     34.78   8.1                                                                             
   60   60 Woźniak         Wit             3 -- --  1  0  0 --    1     34.33  37.1                                                                             
   61   61 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 -- --    1     32.97   3.6                                                                             
   62   62 Skiba           Włodzimierz     2  1  1  0  0  0 --    2     28.13   2.5                                                                             
   63   63 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  0  0  0 --    1     13.00   2.7                                                                             
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- --    0      0.00   1.2                                                                             

 

 

                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. B  od  300 do  600 km                    
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Myszkowski           Zenon          │   1     │     984.39    │  15 │  
 │   2  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │    1027.51    │  15 │  
 │   3  │Łukasik              Andrzej        │   3     │    1107.73    │  15 │  
 │   4  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │    1339.80    │  15 │  
 │   5  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │    1369.95    │  14 │  
 │   6  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │    1663.24    │  14 │  
 │   7  │Burkowski            Paweł          │   3     │    1223.30    │  13 │  
 │   8  │Antosiewicz          Bogdan         │   3     │    1302.40    │  13 │  
 │   9  │Sadowski             Marek          │   2     │    1626.15    │  13 │  
 │  10  │Woźniak              Wit            │   3     │     829.21    │  12 │  
 │  11  │Widłak               Adam           │   3     │     775.68    │  11 │  
 │  12  │Sekuła               Wiesław        │   3     │    1002.05    │  11 │  
 │  13  │Czasak               Marcin         │   2     │    1014.54    │  11 │  
 │  14  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │    1034.71    │  11 │  
 │  15  │Rawski               Witold         │   1     │     764.42    │   8 │  
 │  16  │Kurek                Wiesław        │   3     │     363.22    │   7 │  
 │  17  │Szpadzik Joanna i    Marcin         │   1     │     297.68    │   6 │  
 │  18  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     316.53    │   6 │  
 │  19  │Arak                 Piotr          │   1     │     321.73    │   6 │  
 │  20  │Jobda                Arkadiusz      │   3     │     504.57    │   6 │  
 │  21  │Walczak              Dariusz        │   1     │     441.79    │   5 │  
 │  22  │Michniewski          Tomasz         │   3     │     592.12    │   5 │  
 │  23  │Górniak              Piotr          │   2     │     202.29    │   4 │  
 │  24  │Sotek                Mariusz        │   1     │     101.88    │   3 │  
 │  25  │Glinka               Dariusz        │   1     │     194.50    │   3 │  
 │  26  │Wilczek              Edward         │   2     │     222.14    │   3 │  
 │  27  │Szklarz              Marian         │   3     │     404.32    │   3 │  
 │  28  │Golik                Sławomir       │   2     │     501.85    │   3 │  
 │  29  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     119.90    │   2 │  
 │  30  │Głażewski            Jerzy          │   3     │     203.11    │   2 │  
 │  31  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     334.80    │   2 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 

 

                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2020 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Widłak Adam        378   3  11  765.344  6  330.587  5  434.757  0    0.000
   2 Czasak Marcin      423   2  10  805.522  5  393.851  5  411.671  0    0.000
   3 Burkowski Paweł    357   3  10  818.073  5  364.112  5  453.961  0    0.000
   4 Kwiatkowski Andrz  205   2   9  888.502  6  670.687  3  217.815  0    0.000
   5 Sekuła Wiesław     331   3   9 1021.328  5  654.330  4  366.998  0    0.000
   6 Dąbrowski Tomasz   404   1   8  354.979  5  282.605  3   72.374  0    0.000
   7 Myszkowski Zenon   112   1   8  551.760  5  406.410  3  145.350  0    0.000
   8 Szpadzik Joanna i  162   1   8  602.584  4  322.761  4  279.823  0    0.000
   9 Grzegrzółka Jan    308   3   8  684.270  3  247.987  5  436.283  0    0.000
  10 Pindelski Krzyszt  210   2   8  854.082  2  344.327  6  509.755  0    0.000
  11 Antosiewicz Bogda  369   3   8 1037.985  4  555.599  4  482.386  0    0.000
  12 Woźniak Wit         15   3   7  301.626  4  265.439  3   36.187  0    0.000
  13 Łukasik Andrzej    385   3   7  444.846  3  151.622  4  293.224  0    0.000
  14 Wojciechowski And  337   3   6  561.182  3  335.576  3  225.606  0    0.000
  15 Szklarz Marian     364   3   6  602.479  5  441.727  1  160.752  0    0.000
  16 Wojciechowski Jar  375   3   6  623.182  5  522.277  1  100.905  0    0.000
  17 Michniewski Tomas  363   3   6  666.075  3  214.429  3  451.646  0    0.000
  18 Rawski Witold      116   1   6  776.030  2  264.971  4  511.059  0    0.000
  19 Wilczek Edward     221   2   5  196.121  4   84.778  1  111.343  0    0.000
  20 Kurek Wiesław        2   3   5  197.102  3  174.834  2   22.268  0    0.000
  21 Glinka Dariusz     160   1   5  224.972  2   79.530  3  145.442  0    0.000
  22 Włodarczyk Paweł   164   1   5  388.116  4  187.006  1  201.110  0    0.000
  23 Pych Mariusz       388   3   5  457.685  4  411.756  1   45.929  0    0.000
  24 Górniak Piotr      245   2   5  543.896  2  322.818  3  221.078  0    0.000
  25 Jaworski Mateusz   380   3   5  626.625  3  484.899  2  141.726  0    0.000
  26 Sadowski Marek     219   2   5  648.499  2  190.939  3  457.560  0    0.000
  27 Szczepaniak Rober  156   1   4  250.452  4  250.452  0    0.000  0    0.000
  28 Lewandowski Kazim  416   3   4  354.513  4  354.513  0    0.000  0    0.000
  29 Bielski Jacek      302   3   4  398.983  3  283.465  1  115.518  0    0.000
  30 Głażewski Jerzy    306   3   4  604.300  1  194.094  3  410.206  0    0.000
  31 Tokarski Waldemar  120   1   4  608.509  2  244.488  2  364.021  0    0.000
  32 Puchała Sylwester  242   2   3   60.738  3   60.738  0    0.000  0    0.000
  33 Tarka Stanisław    632   2   3  207.211  2  200.948  1    6.263  0    0.000
  34 Markowski Krzyszt  317   3   3  234.019  0    0.000  3  234.019  0    0.000
  35 Krupa Łukasz       310   3   3  297.902  3  297.902  0    0.000  0    0.000
  36 Arak Piotr         141   1   3  309.487  1  181.544  2  127.943  0    0.000
  37 Kuźmiński Andrzej  360   3   3  451.927  3  451.927  0    0.000  0    0.000
  38 Jobda Arkadiusz    377   3   2  109.123  1   31.879  1   77.244  0    0.000
  39 Walczak Dariusz    122   1   2  111.690  1    9.055  1  102.635  0    0.000
  40 Chojnacki M. i  Z  204   2   2  159.732  2  159.732  0    0.000  0    0.000
  41 Sotek Mariusz      161   1   2  173.277  0    0.000  2  173.277  0    0.000
  42 Szymaniak Jerzy    348   2   2  186.689  2  186.689  0    0.000  0    0.000
  43 Szleżanowski Piot  171   1   2  205.267  1   41.732  1  163.535  0    0.000
  44 Krzcot Marcin      169   1   2  262.173  1   67.323  1  194.850  0    0.000
  45 Kowalski Paweł     244   2   2  271.141  2  271.141  0    0.000  0    0.000
  46 Gaszewski Michał   374   3   2  333.121  1  159.843  1  173.278  0    0.000
  47 Oracz Paweł        239   2   2  378.753  2  378.753  0    0.000  0    0.000
  48 Sadowski Sławomir  133   1   1  103.543  1  103.543  0    0.000  0    0.000
  49 Witkowski Tomasz   368   3   1  116.107  1  116.107  0    0.000  0    0.000
  50 Nowak Adam         324   3   1  117.606  0    0.000  1  117.606  0    0.000
  51 Wirtek Mariusz &   347   3   1  119.685  1  119.685  0    0.000  0    0.000
  52 Okrasa Stanisław   354   3   1  123.622  1  123.622  0    0.000  0    0.000
  53 Skiba Włodzimierz  316   2   1  125.503  1  125.503  0    0.000  0    0.000
  54 Belka Stanisław    101   1   1  137.795  1  137.795  0    0.000  0    0.000
  55 Golik Sławomir     206   2   1  172.819  1  172.819  0    0.000  0    0.000
  56 Rogowski Piotr     170   1   1  175.839  1  175.839  0    0.000  0    0.000
  57 Borkowski Jerzy    103   1   1  186.500  0    0.000  1  186.500  0    0.000

 
                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Myszkowski Zenon        112   1  19   895.84  9 341.32 10 554.52  0   0.00 
   2 Czasak Marcin           423   2  19   853.65 10 365.74  9 487.91  0   0.00 
   3 Łukasik Andrzej         385   3  17   807.63  8 301.80  9 505.83  0   0.00 
   4 Pindelski Krzysztof     210   2  16   766.92  6 216.40 10 550.52  0   0.00 
   5 Wojciechowski Andrzej   337   3  16   755.14  7 257.68  9 497.46  0   0.00 
   6 Sekuła Wiesław          331   3  16   753.42  7 258.17  9 495.25  0   0.00 
   7 Kwiatkowski Andrzej     205   2  16   734.02  8 295.81  8 438.21  0   0.00 
   8 Michniewski Tomasz      363   3  16   733.30  8 298.30  8 435.00  0   0.00 
   9 Rawski Witold           116   1  15   731.54  5 174.22 10 557.32  0   0.00 
  10 Burkowski Paweł         357   3  16   715.50  9 332.54  7 382.96  0   0.00 
  11 Antosiewicz Bogdan      369   3  16   682.81 10 352.50  6 330.31  0   0.00 
  12 Dąbrowski Tomasz        404   1  14   664.09  7 261.65  7 402.44  0   0.00 
  13 Widłak Adam             378   3  14   636.08  8 306.33  6 329.75  0   0.00 
  14 Sadowski Marek          219   2  14   615.73  7 255.53  7 360.20  0   0.00 
  15 Wojciechowski Jarosław  375   3  14   598.25  9 334.35  5 263.90  0   0.00 
  16 Woźniak Wit              15   3  13   590.76  8 297.34  5 293.42  0   0.00 
  17 Grzegrzółka Jan         308   3  12   546.07  6 217.39  6 328.68  0   0.00 
  18 Jaworski Mateusz        380   3  12   537.58  6 217.14  6 320.44  0   0.00 
  19 Glinka Dariusz          160   1  11   517.87  6 225.62  5 292.25  0   0.00 
  20 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  11   505.45  6 220.67  5 284.78  0   0.00 
  21 Wilczek Edward          221   2  11   465.80  8 303.07  3 162.73  0   0.00 
  22 Kurek Wiesław             2   3  11   458.60  8 291.53  3 167.07  0   0.00 
  23 Górniak Piotr           245   2  10   454.05  5 176.23  5 277.82  0   0.00 
  24 Arak Piotr              141   1  10   452.88  5 180.62  5 272.26  0   0.00 
  25 Włodarczyk Paweł        164   1  11   429.13  9 330.53  2  98.60  0   0.00 
  26 Tokarski Waldemar Mich  120   1  10   413.81  6 207.06  4 206.75  0   0.00 
  27 Walczak Dariusz         122   1   9   410.26  4 149.94  5 260.32  0   0.00 
  28 Tarka Stanisław         632   2  10   404.14  8 293.54  2 110.60  0   0.00 
  29 Bielski Jacek           302   3  10   394.41  8 282.17  2 112.24  0   0.00 
  30 Markowski Krzysztof     317   3   7   371.81  0   0.00  7 371.81  0   0.00 
  31 Pych Mariusz            388   3   9   362.98  7 255.21  2 107.77  0   0.00 
  32 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   8   347.70  4 138.93  4 208.77  0   0.00 
  33 Szklarz Marian          364   3   9   343.03  8 290.72  1  52.31  0   0.00 
  34 Głażewski Jerzy         306   3   7   331.27  2  67.85  5 263.42  0   0.00 
  35 Szczepaniak Robert      156   1   8   309.49  7 260.25  1  49.24  0   0.00 
  36 Krupa Łukasz            310   3   8   307.93  7 252.81  1  55.12  0   0.00 
  37 Puchała Sylwester       242   2   8   303.18  8 303.18  0   0.00  0   0.00 
  38 Gaszewski Michał        374   3   7   292.31  4 137.82  3 154.49  0   0.00 
  39 Krzcot Marcin           169   1   7   278.10  5 177.62  2 100.48  0   0.00 
  40 Sadowski Sławomir Piot  133   1   6   274.81  2  70.57  4 204.24  0   0.00 
  41 Kowalski Paweł          244   2   7   271.19  6 221.52  1  49.67  0   0.00 
  42 Szleżanowski Piotr      171   1   7   267.48  6 215.30  1  52.18  0   0.00 
  43 Sotek Mariusz           161   1   5   226.18  3 114.43  2 111.75  0   0.00 
  44 Golik Sławomir          206   2   6   223.51  5 171.87  1  51.64  0   0.00 
  45 Lewandowski Kazimierz   416   3   6   220.93  6 220.93  0   0.00  0   0.00 
  46 Belka Stanisław         101   1   6   206.70  6 206.70  0   0.00  0   0.00 
  47 Nowak Adam              324   3   5   194.28  4 139.90  1  54.38  0   0.00 
  48 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   5   189.92  5 189.92  0   0.00  0   0.00 
  49 Kuźmiński Andrzej       360   3   5   175.43  5 175.43  0   0.00  0   0.00 
  50 Borkowski Jerzy         103   1   4   168.27  2  68.52  2  99.75  0   0.00 
  51 Jobda Arkadiusz         377   3   3   154.98  1  38.99  2 115.99  0   0.00 
  52 Szczepaniak Ludwik      126   1   4   146.31  3  98.28  1  48.03  0   0.00 
  53 Chojnacki M. i  Z.      204   2   4   144.59  4 144.59  0   0.00  0   0.00 
  54 Szymaniak Jerzy         348   2   3   111.94  3 111.94  0   0.00  0   0.00 
  55 Oracz Paweł             239   2   3   101.35  3 101.35  0   0.00  0   0.00 
  56 Witkowski Tomasz        368   3   2    69.47  2  69.47  0   0.00  0   0.00 
  57 Skiba Włodzimierz       316   2   2    68.15  2  68.15  0   0.00  0   0.00 
  58 Okrasa Stanisław        354   3   1    36.05  1  36.05  0   0.00  0   0.00 
  59 Rogowski Piotr          170   1   1    34.38  1  34.38  0   0.00  0   0.00 
  60 Bugalski Arkadiusz      159   1   1    33.22  1  33.22  0   0.00  0   0.00 

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa 5/50 [18]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    2 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5  5   10    585.56  11.4                                                                             
    2    6 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5  5   10    567.89  14.9                                                                             
    3    7 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5  5   10    567.52   6.9                                                                             
    4   14 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5  5   10    567.08   8.3                                                                             
    5   13 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5  5   10    564.72  10.3                                                                             
    6   17 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5  5   10    561.00   6.8                                                                             
    7   15 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5  5   10    557.47   8.1                                                                             
    8   12 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5  5   10    549.48  11.3                                                                             
    9   20 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5  5   10    545.49   7.4                                                                             
   10   16 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5  5   10    538.96   5.1                                                                             
   11   21 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5  5   10    525.51  11.3                                                                             
   12    9 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5  4    9    501.37   9.2                                                                             
   13    8 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5  4    9    496.48   8.9                                                                             
   14    1 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5  3    8    464.81  15.5                                                                             
   15   11 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5  2    7    396.48  10.9                                                                             
   16   19 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5  2    7    382.76  14.3                                                                             
   17   25 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4  3    7    381.20   5.1                                                                             
   18   18 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5  2    7    376.44   4.6                                                                             
   19    5 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5  1    6    340.29  18.1                                                                             
   20   10 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5  1    6    332.19   7.9                                                                             
   21    3 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5 --    5    292.57  21.6                                                                             
   22    4 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5 --    5    291.77  11.4                                                                             
   23   27 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3  2    5    266.96   2.5                                                                             
   24   31 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2  3    5    265.39   4.6                                                                             
   25   35 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  3    5    255.01   3.9                                                                             
   26   22 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4  0    4    227.50   6.6                                                                             
   27   23 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4  0    4    224.49   2.8                                                                             
   28   24 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4 --    4    218.38  10.4                                                                             
   29   34 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  2    4    207.27   2.2                                                                             
   30   26 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  3 --    3    159.06  14.6                                                                             
   31   56 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0  3    3    154.58   1.9                                                                             
   32   28 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3 --    3    151.60   2.9                                                                             
   33   29 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3 --    3    149.40   7.0                                                                             
   34   30 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2 --    2    112.60   6.6                                                                             
   35   32 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2 --    2    110.30   5.1                                                                             
   36   33 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  2 --    2    110.01  13.5                                                                             
   37   36 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2 --    2     98.60  12.5                                                                             
   38   37 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1  0    1     57.28  10.4                                                                             
   39   38 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1 --    1     55.07   1.1                                                                             
   40   39 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1 --    1     53.90   6.1                                                                             
   41   40 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1  0    1     52.98   1.1                                                                             
   42   46 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1    1     52.08   0.8                                                                             
   43   41 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1 --    1     50.38  11.8                                                                             
   44   42 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1 --    1     49.55   0.9                                                                             
   45   43 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1 --    1     48.84   1.0                                                                             
   46   47 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --  1    1     48.00   9.0                                                                             
   47   44 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   48   45 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.9                                                                             
   49   48 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 -- --    0      0.00   2.1                                                                             
   50   49 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   51   50 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   52   51 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 -- --    0      0.00   6.8                                                                             
   53   52 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 --    0      0.00  15.2                                                                             
   54   53 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   5.6                                                                             
   55   54 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0 --    0      0.00   2.8                                                                             
   56   55 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.6                                                                             
   57   57 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   1.0                                                                             
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   59   59 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.9                                                                             
   60   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   61   61 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0 --    0      0.00   2.5                                                                             
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa Open [19]                                                                                                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    3 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5  5   10    585.56   5.4                                                                             
    2    7 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5  5   10    574.84   5.6                                                                             
    3   13 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5  5   10    571.63   4.5                                                                             
    4    4 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5  5   10    571.07   7.6                                                                             
    5    8 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5  5   10    567.52   6.3                                                                             
    6   14 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5  5   10    564.72   5.9                                                                             
    7   17 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5  5   10    561.00   6.4                                                                             
    8   15 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5  5   10    557.47   5.9                                                                             
    9   18 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5  5   10    556.40   3.0                                                                             
   10   12 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5  5   10    549.48   9.0                                                                             
   11   16 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5  5   10    547.88   4.4                                                                             
   12   20 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5  5   10    545.49   4.5                                                                             
   13   21 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5  5   10    525.51   5.1                                                                             
   14   10 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5  4    9    501.37   6.0                                                                             
   15    9 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5  4    9    496.48   4.2                                                                             
   16    1 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5  3    8    465.57   5.7                                                                             
   17    2 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5  2    7    403.94   3.7                                                                             
   18   26 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4  3    7    381.20   3.2                                                                             
   19   19 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5  2    7    377.53   2.8                                                                             
   20   11 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5  1    6    332.19   5.0                                                                             
   21    5 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5 --    5    293.19   2.3                                                                             
   22    6 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5 --    5    291.77  11.4                                                                             
   23   28 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3  2    5    266.96   2.5                                                                             
   24   32 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2  3    5    265.39   2.6                                                                             
   25   35 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2  3    5    255.01   3.3                                                                             
   26   22 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4  0    4    227.50   1.9                                                                             
   27   23 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4  0    4    224.49   2.2                                                                             
   28   24 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4 --    4    218.38   1.7                                                                             
   29   25 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  4 --    4    216.05   1.1                                                                             
   30   34 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2  2    4    207.27   1.8                                                                             
   31   27 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  3 --    3    166.79   0.9                                                                             
   32   56 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0  3    3    154.58   1.5                                                                             
   33   29 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3 --    3    151.60   2.9                                                                             
   34   30 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3 --    3    149.40   1.6                                                                             
   35   31 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2 --    2    112.60   0.7                                                                             
   36   33 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2 --    2    110.30   1.3                                                                             
   37   36 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2 --    2     98.60   1.0                                                                             
   38   37 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1  0    1     57.28   1.0                                                                             
   39   38 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1 --    1     55.07   0.5                                                                             
   40   39 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1 --    1     53.90   0.6                                                                             
   41   40 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1  0    1     52.98   1.1                                                                             
   42   46 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0  1    1     52.08   0.3                                                                             
   43   41 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1 --    1     50.38   1.1                                                                             
   44   42 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1 --    1     49.55   0.9                                                                             
   45   43 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1 --    1     48.84   1.0                                                                             
   46   47 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --  1    1     48.00   0.6                                                                             
   47   44 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   48   45 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   49   48 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   50   49 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   51   50 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   52   51 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   53   52 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   54   53 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   55   54 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   56   55 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   57   57 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   59   59 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   60   60 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   61   61 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0