PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Neubrandenburg I z dnia 14.06.20                 
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.7 N 13:15:19.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  559.827 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   55                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1437                           
      5.Ilość konkursów.......................:  360                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1102.27                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   878.20                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,31,22                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,25,29                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 54 min.  7 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja GMP [ 2]                                                
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   16   │  517   │  138  │26.69│      
          │ 2  │ Baniocha                │   14   │  397   │   79  │19.90│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   25   │  523   │  143  │27.34│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   55   │ 1437   │  360  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------                                               



                                                                                                                      
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                
                                     z lotu Neubrandenburg I, w dniu 14.06.20                                                                                   
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Łukasik Andrzej                 3   60             R  - 16:31:22  1   1102.27   0.70  49- 23-  5  563.664   0.000                                        
     2 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11                - 16:50:03  1   1050.57   1.39  28-  9-  4  556.856   0.000                                        
     3 Myszkowski Zenon                1   17              G - 16:41:05  1   1045.39   2.09  44- 17-  5  544.734   0.000                                        
     4 Sekuła Wiesław                  3    9              GSM 17:00:15  1   1039.00   2.78  26-  8-  4  561.319  59.900                                        
     5 Górniak Piotr                   2   77              G - 16:53:46  1   1034.55   3.48  38-  9-  3  552.210   0.000                                        
     6 Dąbrowski Tomasz                1   32              G - 16:49:53  1   1033.82   4.18  46- 24-  5  547.805   0.000                                        
     7 Kurek Wiesław                   3    5              GCM 17:09:29  1   1033.36   4.87  20-  4-  2  567.816  59.800   4.871                                
     8 Glinka Dariusz                  1    1              GSM 16:58:11  1   1031.07   5.57  35- 11-  5  554.903  59.770                                        
     9 Tarka Stanisław                 2  106              GCM 17:02:25  1   1029.63   6.26  30-  4-  2  558.486  59.730   6.263                                
    10 Woźniak Wit                     3   29              GCM 17:15:46  1   1028.85   6.96  18-  9-  5  571.798  59.700   6.959                                
    11 Jobda Arkadiusz                 3   15              GSM 17:14:38  1   1027.55   7.66  18-  5-  2  569.911  59.670                                        
    12 Woźniak Wit                     3    2              GCM 17:16:43  1   1027.09   8.35       2   2  571.798  59.630   8.351                                
    13 Czasak Marcin                   2   18              GCM 17:04:19  1   1027.02   9.05  25- 15-  5  559.022  59.600   9.047                                
    14 Dąbrowski Tomasz                1   52                - 16:53:48  1   1026.24   9.74       2      547.805   0.000                                        
    15 Myszkowski Zenon                1   26              G - 16:51:02  1   1025.80  10.44       2      544.734   0.000                                        
    16 Łukasik Andrzej                 3   83              GSM 17:09:51  1   1025.12  11.13       2   1  563.664  59.500                                        
    17 Szpadzik Joanna i Marcin        1   19              G - 17:03:18  1   1024.95  11.83       2      556.856   0.000                                        
    18 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              GCM 17:03:43  1   1024.17  12.53       3   1  556.856  59.430  12.526                                
    19 Wilczek Edward                  2   11              GSM 17:10:03  1   1023.56  13.22  21-  3-  3  563.008  59.400                                        
    20 Glinka Dariusz                  1    4              GSM 17:02:28  1   1022.93  13.92       2   2  554.903  59.360                                        
    21 Dąbrowski Tomasz                1   20              G - 16:55:54  1   1022.22  14.61       3      547.805   0.000                                        
    21 Dąbrowski Tomasz                1   17              GSM 16:55:54  1   1022.22  14.61       4   1  547.805  59.330                                        
    23 Dąbrowski Tomasz                1    7              GCM 16:57:07  1   1019.90  16.01       5   2  547.805  59.260  16.006                                
    24 Szpadzik Joanna i Marcin        1   56             R  - 17:06:58  1   1018.08  16.70       4      556.856   0.000                                        
    25 Antosiewicz Bogdan              3   10              G - 17:33:03  1   1014.90  17.40  20- 12-  5  581.590   0.000                                        
    25 Kurek Wiesław                   3    7              GCM 17:19:29  1   1014.89  17.40       2   2  567.816  59.200  17.397                                
    27 Szpadzik Joanna i Marcin        1   26                - 17:10:03  1   1012.37  18.79       5      556.856   0.000                                        
    28 Szczepaniak Robert              1    5              G - 17:02:29  1   1011.23  19.49  44-  6-  1  548.576   0.000                                        
    29 Myszkowski Zenon                1   15              G - 16:59:06  1   1010.45  20.18       3      544.734   0.000                                        
    30 Woźniak Wit                     3    6              GCM 17:25:58  1   1010.30  20.88       3   3  571.798  59.030  20.877                                
    31 Glinka Dariusz                  1   10              GCM 17:10:08  1   1008.67  21.57       3   3  554.903  59.000  21.573                                
    32 Dąbrowski Tomasz                1    9              GCM 17:03:08  1   1008.60  22.27       6   3  547.805  58.960  22.269                                
    33 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59             RGCM 17:12:26  1   1008.01  22.97       6   2  556.856  58.930  22.965                                
    34 Sotek Mariusz                   1   79              GCM 17:07:02  1   1008.00  23.66  16-  4-  2  551.408  58.900  23.660                                
    35 Dąbrowski Tomasz                1   12              G - 17:03:50  1   1007.30  24.36       7      547.805   0.000                                        
    36 Arak Piotr                      1   69                - 17:07:00  1   1006.70  25.05  83- 19-  3  550.666   0.000                                        
    37 Wojciechowski Jarosław          3   51              G - 17:18:59  1   1005.96  25.75  28- 15-  4  562.315   0.000                                        
    38 Myszkowski Zenon                1    2              GCM 17:02:06  1   1004.86  26.44       4   1  544.734  58.760  26.444                                
    39 Glinka Dariusz                  1    7              GCM 17:12:29  1   1004.38  27.14       4   4  554.903  58.730  27.140                                
    40 Rawski Witold                   1   31              GSM 17:06:56  1   1004.32  27.84  67- 22-  5  549.297  58.700                                        
    41 Kurek Wiesław                   3    3              G - 17:25:56  1   1003.33  28.53       3      567.816   0.000                                        
    42 Łukasik Andrzej                 3   66             RG - 17:21:48  1   1003.32  29.23       3      563.664   0.000                                        
    43 Michniewski Tomasz              3   11              G - 17:21:20  1   1003.08  29.92  17-  7-  4  563.062   0.000                                        
    44 Dąbrowski Tomasz                1   10              GSM 17:06:44  1   1001.96  30.62       8   4  547.805  58.560                                        
    45 Arak Piotr                      1   72                - 17:09:39  1   1001.85  31.32       2      550.666   0.000                                        
    46 Arak Piotr                      1   48             RG - 17:09:42  1   1001.76  32.01       3      550.666   0.000                                        
    47 Łukasik Andrzej                 3    4              G - 17:22:50  1   1001.48  32.71       4      563.664   0.000                                        
    48 Michniewski Tomasz              3   15              G - 17:22:15  1   1001.44  33.40       2      563.062   0.000                                        
    49 Dąbrowski Tomasz                1    4              GCM 17:07:34  1   1000.44  34.10       9   5  547.805  58.400  34.099                                
    50 Myszkowski Zenon                1   24              G - 17:04:30  1   1000.43  34.80       5      544.734   0.000                                        
    51 Dąbrowski Tomasz                1   94             R  - 17:07:35  1   1000.41  35.49      10      547.805   0.000                                        
    52 Wojciechowski Jarosław          3   12              G - 17:22:44  1    999.26  36.19       2      562.315   0.000                                        
    53 Wojciechowski Jarosław          3   55              G - 17:22:53  1    998.99  36.88       3      562.315   0.000                                        
    54 Sadowski Marek                  2   26              G - 17:17:47  1    998.83  37.58  48- 23-  3  557.128   0.000                                        
    55 Walczak Dariusz                 1   15              GSM 17:07:32  1    998.71  38.27  27-  7-  1  546.825  58.190                                        
    56 Myszkowski Zenon                1   13              GSM 17:05:30  1    998.60  38.97       6   2  544.734  58.160                                        
    57 Łukasik Andrzej                 3   16              GCM 17:24:35  1    998.37  39.67       5   2  563.664  58.130  39.666                                
    58 Kwiatkowski Andrzej             2   70              GCM 17:20:49  1    997.40  40.36  32- 15-  5  559.358  58.090  40.362                                
    59 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              GSM 17:18:21  1    997.32  41.06       7   3  556.856  58.060                                        
    60 Pindelski Krzysztof             2   46              GCM 17:18:12  1    996.65  41.75  43-  7-  5  556.331  58.030  41.754                                
    61 Sekuła Wiesław                  3   26              GCM 17:23:15  1    996.57  42.45       2   2  561.319  57.990  42.450                                
    62 Rawski Witold                   1    5              GSM 17:11:21  1    996.28  43.15       2   2  549.297  57.960                                        
    63 Wojciechowski Andrzej           3   30              G - 17:24:22  1    996.19  43.84  87- 16-  4  562.217   0.000                                        
    64 Burkowski Paweł                 3    7              GCM 17:31:28  1    995.55  44.54  18-  5-  3  568.922  57.890  44.537                                
    65 Górniak Piotr                   2   45                - 17:15:13  1    994.59  45.23       2      552.210   0.000                                        
    66 Pych Mariusz                    3   19             RGCM 17:32:07  1    994.42  45.93  10-  2-  2  568.922  57.830  45.929                                
    67 Myszkowski Zenon                1   14              G - 17:07:51  1    994.31  46.63       7      544.734   0.000                                        
    68 Bielski Jacek                   3    4              GSM 17:25:24  1    993.84  47.32  10-  2-  2  561.917  57.760                                        
    69 Woźniak Wit                     3    3              GSM 17:35:50  1    992.99  48.02       4   4  571.798  57.730                                        
    70 Glinka Dariusz                  1   88             R  - 17:19:11  1    992.35  48.71       5      554.903   0.000                                        
    71 Rawski Witold                   1   14              G - 17:14:03  1    991.42  49.41       3      549.297   0.000                                        
    72 Czasak Marcin                   2   25              GCM 17:24:22  1    990.53  50.10       2   2  559.022  57.630  50.104                                
    73 Tarka Stanisław                 2   35                - 17:23:53  1    990.43  50.80       2      558.486   0.000                                        
    74 Myszkowski Zenon                1    5              GSM 17:10:24  1    989.71  51.50       8   3  544.734  57.560                                        
    75 Arak Piotr                      1    6              GSM 17:16:27  1    989.61  52.19       4   1  550.666  57.530                                        
    76 Dąbrowski Tomasz                1   16              G - 17:13:35  1    989.56  52.89      11      547.805   0.000                                        
    77 Łukasik Andrzej                 3   33              GCM 17:29:51  1    989.15  53.58       6   3  563.664  57.460  53.584                                
    78 Szczepaniak Robert              1   68             R  - 17:14:47  1    988.81  54.28       2      548.576   0.000                                        
    79 Kwiatkowski Andrzej             2   41              GSM 17:26:25  1    987.54  54.98       2   2  559.358  57.390                                        
    80 Michniewski Tomasz              3   24              G - 17:30:38  1    986.73  55.67       3      563.062   0.000                                        
    81 Woźniak Wit                     3    4              GCM 17:39:39  1    986.45  56.37       5   5  571.798  57.330                                        
    82 Łukasik Andrzej                 3   78             RG - 17:31:31  1    986.26  57.06       7      563.664   0.000                                        
    83 Walczak Dariusz                 1   13              G - 17:14:32  1    986.10  57.76       2      546.825   0.000                                        
    84 Dąbrowski Tomasz                1   50             RG - 17:15:44  1    985.73  58.46      12      547.805   0.000                                        
    85 Glinka Dariusz                  1  130              G - 17:23:17  1    985.12  59.15       6      554.903   0.000                                        
    86 Michniewski Tomasz              3   10              GCM 17:31:42  1    984.89  59.85       4   1  563.062  57.160  59.847                                
    87 Łukasik Andrzej                 3    5              G - 17:32:22  1    984.80  60.54       8      563.664   0.000                                        
    88 Myszkowski Zenon                1   19              G - 17:13:28  1    984.22  61.24       9      544.734   0.000                                        
    89 Antosiewicz Bogdan              3    4              GSM 17:51:17  1    983.61  61.94       2   1  581.590  57.060                                        
    90 Dąbrowski Tomasz                1    1              GCM 17:19:19  1    979.42  62.63      13      547.805   0.000                                        
    91 Rawski Witold                   1   23              G - 17:21:07  1    978.94  63.33       4      549.297   0.000                                        
    92 Sekuła Wiesław                  3   36              GSM 17:33:29  1    978.79  64.02       3   3  561.319  56.960                                        
    93 Wojciechowski Andrzej           3   25              GCM 17:34:26  1    978.73  64.72       2   1  562.217  56.920  64.718                                
    94 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              GCM 17:29:05  1    978.51  65.41       8   4  556.856  56.890  65.414                                
    95 Jobda Arkadiusz                 3    5              G - 17:42:44  1    978.00  66.11       2      569.911   0.000                                        
    96 Czasak Marcin                   2    9              GCM 17:32:27  1    976.54  66.81       3   3  559.022  56.820  66.806                                
    97 Dąbrowski Tomasz                1   53                - 17:21:10  1    976.19  67.50      14      547.805   0.000                                        
    98 Arak Piotr                      1   22             RG - 17:24:07  1    976.16  68.20       5      550.666   0.000                                        
    98 Rawski Witold                   1   10              G - 17:22:43  1    976.15  68.20       5      549.297   0.000                                        
   100 Sotek Mariusz                   1   67              G - 17:25:02  1    975.89  69.59       2      551.408   0.000                                        
   100 Widłak Adam                     3   11              GCM 17:46:42  1    975.88  69.59  19-  6-  3  572.551  56.690  69.589                                
   102 Sadowski Marek                  2   49              G - 17:30:57  1    975.79  70.98       2      557.128   0.000                                        
   103 Antosiewicz Bogdan              3   27              G - 17:56:43  1    974.65  71.68       3      581.590   0.000                                        
   104 Łukasik Andrzej                 3    7              GCM 17:38:37  1    974.16  72.37       9   4  563.664  56.560  72.373                                
   105 Kwiatkowski Andrzej             2   37              GCM 17:34:22  1    973.87  73.07       3   3  559.358  56.520  73.069                                
   106 Jaworski Mateusz                3    4              GCM 17:36:15  1    973.45  73.77  14-  4-  4  560.949  56.490  73.765                                
   107 Widłak Adam                     3   26              G - 17:48:23  1    973.09  74.46       2      572.551   0.000                                        
   108 Pindelski Krzysztof             2   49              GCM 17:31:51  1    972.86  75.16       2   2  556.331  56.420  75.157                                
   109 Antosiewicz Bogdan              3   12              GCM 17:57:56  1    972.67  75.85       4   2  581.590  56.390  75.852                                
   110 Wojciechowski Andrzej           3   42              G - 17:38:18  1    972.19  76.55       3      562.217   0.000                                        
   111 Jobda Arkadiusz                 3    8              GCM 17:46:16  1    972.10  77.24       3   2  569.911  56.320  77.244                                
   112 Burkowski Paweł                 3    1              GCM 17:45:31  1    971.66  77.94       2   2  568.922  56.290  77.940                                
   113 Antosiewicz Bogdan              3    7              GSM 17:58:52  1    971.15  78.64       5   3  581.590  56.260                                        
   114 Jaworski Mateusz                3    5              GSM 17:37:42  1    971.00  79.33       2   2  560.949  56.220                                        
   115 Arak Piotr                      1   78                - 17:27:27  1    970.42  80.03       6      550.666   0.000                                        
   116 Arak Piotr                      1   60                - 17:27:34  1    970.22  80.72       7      550.666   0.000                                        
   117 Pindelski Krzysztof             2   33             RG - 17:33:43  1    969.70  81.42       3      556.331   0.000                                        
   118 Wojciechowski Jarosław          3   23              G - 17:40:00  1    969.51  82.12       4      562.315   0.000                                        
   119 Sadowski Sławomir Piotr         1   11              GSM 17:25:29  1    969.28  82.81  13-  4-  4  548.110  56.060                                        
   120 Grzegrzółka Jan                 3   27              G - 17:46:27  1    969.27  83.51  27- 10-  3  568.426   0.000                                        
   121 Wojciechowski Andrzej           3   59                - 17:40:32  1    968.45  84.20       4      562.217   0.000                                        
   122 Arak Piotr                      1   59                - 17:28:52  1    968.01  84.90       8      550.666   0.000                                        
   123 Antosiewicz Bogdan              3    6              G - 18:00:49  1    968.00  85.60       6      581.590   0.000                                        
   123 Sadowski Marek                  2   22              G - 17:35:33  1    967.99  85.60       3      557.128   0.000                                        
   125 Arak Piotr                      1   45             RG - 17:28:53  1    967.98  86.99       9      550.666   0.000                                        
   126 Rawski Witold                   1    6              G - 17:27:41  1    967.61  87.68       6      549.297   0.000                                        
   127 Rawski Witold                   1   72             R  - 17:27:44  1    967.53  88.38       7      549.297   0.000                                        
   128 Myszkowski Zenon                1   23              G - 17:23:04  1    967.44  89.07      10      544.734   0.000                                        
   129 Wojciechowski Andrzej           3    4              GSM 17:41:22  1    967.06  89.77       5   2  562.217  55.720                                        
   130 Walczak Dariusz                 1   21              G - 17:25:31  1    966.95  90.47       3      546.825   0.000                                        
   131 Markowski Krzysztof             3   27             RGCM 17:49:37  1    966.17  91.16  21-  4-  4  569.669  55.650  91.162                                
   132 Kwiatkowski Andrzej             2    3              G - 17:38:58  1    966.13  91.86       4      559.358   0.000                                        
   133 Myszkowski Zenon                1    3              GCM 17:24:04  1    965.73  92.55      11   4  544.734  55.590  92.554                                
   134 Sadowski Marek                  2   48              G - 17:36:59  1    965.59  93.25       4      557.128   0.000                                        
   135 Antosiewicz Bogdan              3    3              GCM 18:02:29  1    965.32  93.95       7   4  581.590  55.520  93.946                                
   136 Sadowski Marek                  2   43              G - 17:37:12  1    965.23  94.64       5      557.128   0.000                                        
   137 Michniewski Tomasz              3   22              GSM 17:43:26  1    965.08  95.34       5   2  563.062  55.450                                        
   138 Pindelski Krzysztof             2   11              GCM 17:37:35  1    963.21  96.03       4   3  556.331  55.420  96.033                                
   139 Glinka Dariusz                  1   15              GCM 17:36:16  1    962.93  96.73       7   5  554.903  55.390  96.729                                
   140 Arak Piotr                      1   10              G - 17:32:08  1    962.48  97.43      10      550.666   0.000                                        
   141 Wojciechowski Andrzej           3  117             R  - 17:44:10  1    962.43  98.12       6      562.217   0.000                                        
   142 Arak Piotr                      1   30             RGCM 17:32:11  1    962.39  98.82      11   2  550.666  55.290  98.817                                
   143 Antosiewicz Bogdan              3   24              G - 18:04:24  1    962.26  99.51       8      581.590   0.000                                        
   143 Myszkowski Zenon                1    1              G - 17:26:06  1    962.26  99.51      12      544.734   0.000                                        
   145 Wojciechowski Jarosław          3   57              GCM 17:44:41  1    961.74 100.91       5   1  562.315  55.190 100.905                                
   146 Sadowski Marek                  2   45              G - 17:39:23  1    961.59 101.60       6      557.128   0.000                                        
   147 Krupa Łukasz                    3   26             RGSM 17:46:17  1    961.47 102.30  11-  1-  1  563.696  55.120                                        
   148 Wojciechowski Andrzej           3   16              GSM 17:44:50  1    961.33 102.99       7   3  562.217  55.090                                        
   149 Grzegrzółka Jan                 3   26              GCM 17:52:05  1    960.04 103.69       2   1  568.426  55.050 103.688                                
   150 Kwiatkowski Andrzej             2   71              GCM 17:42:43  1    959.91 104.38       5   4  559.358  55.020 104.384                                
   151 Arak Piotr                      1   99             R  - 17:33:45  1    959.77 105.08      12      550.666   0.000                                        
   152 Dąbrowski Tomasz                1    8              GCM 17:31:31  1    958.51 105.78      15      547.805   0.000                                        
   153 Woźniak Wit                     3   18              GCM 17:56:38  1    958.37 106.47       6      571.798   0.000                                        
   154 Myszkowski Zenon                1   11              G - 17:29:34  1    956.40 107.17      13      544.734   0.000                                        
   155 Woźniak Wit                     3    7              GSM 17:58:06  1    956.02 107.86       7      571.798   0.000                                        
   156 Czasak Marcin                   2   11              G - 17:44:51  1    955.84 108.56       4      559.022   0.000                                        
   157 Górniak Piotr                   2   12              GSM 17:37:49  1    955.68 109.26       3   1  552.210  54.790                                        
   158 Jobda Arkadiusz                 3    4              G - 17:56:38  1    955.21 109.95       4      569.911   0.000                                        
   159 Glinka Dariusz                  1   74             R  - 17:41:57  1    953.52 110.65       8      554.903   0.000                                        
   160 Wilczek Edward                  2   41              GCM 17:50:49  1    952.93 111.34       2   2  563.008  54.690 111.343                                
   161 Łukasik Andrzej                 3   86              G - 17:51:49  1    952.43 112.04      10      563.664   0.000                                        
   162 Walczak Dariusz                 1    4              G - 17:35:33  1    950.09 112.74       4      546.825   0.000                                        
   163 Łukasik Andrzej                 3   20              GSM 17:53:28  1    949.78 113.43      11   5  563.664  54.580                                        
   164 Widłak Adam                     3    5              GCM 18:02:59  1    949.53 114.13       3   2  572.551  54.550 114.127                                
   165 Glinka Dariusz                  1   97             R  - 17:45:06  1    948.39 114.82       9      554.903   0.000                                        
   166 Bielski Jacek                   3    9              GCM 17:52:38  1    948.17 115.52       2   2  561.917  54.480 115.518                                
   167 Czasak Marcin                   2   17              G - 17:49:36  1    948.14 116.21       5      559.022   0.000                                        
   168 Sadowski Marek                  2   12              G - 17:47:41  1    948.01 116.91       7      557.128   0.000                                        
   169 Nowak Adam                      3    6              GCM 18:13:31  1    947.04 117.61   6-  1-  1  581.025  54.380 117.606                                
   170 Rawski Witold                   1   46              GSM 17:40:02  1    947.01 118.30       8   3  549.297  54.350                                        
   171 Rawski Witold                   1    7              G - 17:40:10  1    946.79 119.00       9      549.297   0.000                                        
   172 Sotek Mariusz                   1   69              G - 17:42:36  1    946.46 119.69       3      551.408   0.000                                        
   173 Grzegrzółka Jan                 3   22              G - 18:00:42  1    946.27 120.39       3      568.426   0.000                                        
   174 Dąbrowski Tomasz                1   11              G - 17:39:01  1    946.10 121.09      16      547.805   0.000                                        
   175 Wojciechowski Andrzej           3  167             R  - 17:54:24  1    945.86 121.78       8      562.217   0.000                                        
   176 Krzcot Marcin                   1    7              G - 17:36:39  1    945.54 122.48  22-  6-  2  545.243   0.000                                        
   177 Kwiatkowski Andrzej             2    2              GCM 17:51:44  1    945.29 123.17       6   5  559.358  54.120                                        
   178 Kwiatkowski Andrzej             2   75              G - 17:52:02  1    944.81 123.87       7      559.358   0.000                                        
   179 Grzegrzółka Jan                 3   25              G - 18:01:47  1    944.57 124.57       4      568.426   0.000                                        
   180 Wojciechowski Jarosław          3   58              GSM 17:55:23  1    944.46 125.26       6   2  562.315  54.020                                        
   181 Łukasik Andrzej                 3   10              GCM 17:57:07  1    943.98 125.96      12      563.664   0.000                                        
   182 Rawski Witold                   1   36              GSM 17:41:55  1    943.94 126.65      10   4  549.297  53.950                                        
   183 Wojciechowski Jarosław          3   20              G - 17:56:05  1    943.35 127.35       7      562.315   0.000                                        
   184 Arak Piotr                      1   91             R  - 17:43:59  1    942.95 128.05      13      550.666   0.000                                        
   185 Arak Piotr                      1   23             RG - 17:44:09  1    942.68 128.74      14      550.666   0.000                                        
   186 Szpadzik Joanna i Marcin        1   45             R  - 17:50:49  1    942.52 129.44       9      556.856   0.000                                        
   187 Burkowski Paweł                 3    9              GSM 18:03:47  1    942.26 130.13       3   3  568.922  53.780                                        
   188 Sadowski Marek                  2   42              G - 17:51:26  1    942.00 130.83       8      557.128   0.000                                        
   189 Łukasik Andrzej                 3   92             RG - 17:58:28  1    941.85 131.52      13      563.664   0.000                                        
   190 Wojciechowski Andrzej           3  114             R  - 17:56:57  1    941.82 132.22       9      562.217   0.000                                        
   191 Kwiatkowski Andrzej             2   43              G - 17:54:04  1    941.57 132.92       8      559.358   0.000                                        
   192 Pindelski Krzysztof             2    2              GSM 17:50:52  1    941.55 133.61       5   4  556.331  53.620                                        
   193 Grzegrzółka Jan                 3    7              GCM 18:03:55  1    941.23 134.31       5   2  568.426  53.580 134.308                                
   194 Czasak Marcin                   2   49              GSM 17:54:21  1    940.56 135.00       6   4  559.022  53.550                                        
   195 Michniewski Tomasz              3   25              GSM 17:58:44  1    940.42 135.70       6   3  563.062  53.520                                        
   196 Górniak Piotr                   2   18              GSM 17:47:16  1    940.31 136.40       4   2  552.210  53.480                                        
   197 Grzegrzółka Jan                 3    9              G - 18:04:59  1    939.57 137.09       6      568.426   0.000                                        
   198 Markowski Krzysztof             3    3              GSM 18:06:39  1    939.04 137.79       2   2  569.669  53.420                                        
   199 Woźniak Wit                     3   13              GSM 18:09:01  1    938.89 138.48       8      571.798   0.000                                        
   200 Dąbrowski Tomasz                1   58                - 17:43:35  1    938.69 139.18      17      547.805   0.000                                        
   201 Gaszewski Michał                3    5              GSM 18:16:50  1    938.53 139.88  11-  4-  3  578.919  53.310                                        
   202 Sadowski Marek                  2   19              G - 17:53:39  1    938.48 140.57       9      557.128   0.000                                        
   203 Myszkowski Zenon                1    9              G - 17:40:31  1    938.36 141.27      14      544.734   0.000                                        
   204 Łukasik Andrzej                 3   35              G - 18:00:42  1    938.35 141.96      14      563.664   0.000                                        
   205 Widłak Adam                     3    3              G - 18:10:39  1    937.61 142.66       4      572.551   0.000                                        
   206 Sekuła Wiesław                  3    4              G - 17:58:56  1    937.20 143.35       4      561.319   0.000                                        
   207 Łukasik Andrzej                 3   27              G - 18:01:36  1    936.94 144.05      15      563.664   0.000                                        
   208 Wojciechowski Jarosław          3   48              G - 18:00:38  1    936.20 144.75       8      562.315   0.000                                        
   209 Sekuła Wiesław                  3   10              G - 17:59:43  1    935.97 145.44       5      561.319   0.000                                        
   210 Głażewski Jerzy                 3   13              GCM 18:08:46  1    934.75 146.14  10-  2-  2  569.045  53.010 146.138                                
   211 Wojciechowski Jarosław          3   56              GSM 18:02:08  1    933.87 146.83       9   3  562.315  52.980                                        
   212 Rawski Witold                   1   66             R  - 17:48:21  1    933.62 147.53      11      549.297   0.000                                        
   213 Szczepaniak Robert              1   23              G - 17:47:35  1    933.61 148.23       3      548.576   0.000                                        
   214 Rawski Witold                   1   74             R  - 17:48:30  1    933.39 148.92      12      549.297   0.000                                        
   215 Sotek Mariusz                   1   74              GCM 17:50:52  1    933.22 149.62       4   2  551.408  52.850 149.617                                
   216 Antosiewicz Bogdan              3    9              GCM 18:23:16  1    933.13 150.31       9   5  581.590  52.810 150.313                                
   217 Antosiewicz Bogdan              3    1              G - 18:23:20  1    933.03 151.01      10      581.590   0.000                                        
   218 Dąbrowski Tomasz                1   43             RG - 17:47:11  1    932.94 151.71      18      547.805   0.000                                        
   219 Czasak Marcin                   2    3              G - 17:59:15  1    932.87 152.40       7      559.022   0.000                                        
   220 Kwiatkowski Andrzej             2   17              G - 17:59:46  1    932.63 153.10       9      559.358   0.000                                        
   221 Tarka Stanisław                 2   16              G - 17:59:12  1    932.05 153.79       3      558.486   0.000                                        
   222 Tokarski Waldemar Michał        1    3              GSM 17:47:14  1    932.00 154.49  16-  2-  2  547.299  52.610                                        
   223 Sadowski Marek                  2   41              G - 17:58:26  1    930.98 155.18      10      557.128   0.000                                        
   224 Górniak Piotr                   2   38              G - 17:53:10  1    930.95 155.88       5      552.210   0.000                                        
   225 Krzcot Marcin                   1   37             RG - 17:45:46  1    930.82 156.58       2      545.243   0.000                                        
   226 Głażewski Jerzy                 3   22              GCM 18:11:21  1    930.80 157.27       2   2  569.045  52.480 157.272                                
   227 Kwiatkowski Andrzej             2   74              GSM 18:01:18  1    930.25 157.97      10      559.358   0.000                                        
   228 Górniak Piotr                   2   13              GCM 17:53:39  1    930.20 158.66       6   3  552.210  52.410 158.664                                
   229 Kurek Wiesław                   3   20              G - 18:10:27  1    930.16 159.36       4      567.816   0.000                                        
   230 Kwiatkowski Andrzej             2   10              G - 18:01:24  1    930.09 160.06      11      559.358   0.000                                        
   231 Szklarz Marian                  3    8              GCM 18:10:20  1    929.68 160.75   7-  1-  1  567.417  52.310 160.752                                
   232 Sadowski Marek                  2    7              G - 17:59:30  1    929.32 161.45      11      557.128   0.000                                        
   233 Sadowski Marek                  2   21              GSM 18:00:19  1    928.06 162.14      12   1  557.128  52.250                                        
   234 Dąbrowski Tomasz                1    3              G - 17:50:30  1    927.70 162.84      19      547.805   0.000                                        
   235 Szleżanowski Piotr              1   10              GCM 18:00:13  1    927.33 163.54  33-  3-  1  556.599  52.180 163.535                                
   236 Dąbrowski Tomasz                1   41             RG - 17:50:55  1    927.04 164.23      20      547.805   0.000                                        
   237 Łukasik Andrzej                 3   25              G - 18:08:23  1    926.50 164.93      16      563.664   0.000                                        
   238 Łukasik Andrzej                 3    8              G - 18:08:30  1    926.32 165.62      17      563.664   0.000                                        
   239 Rawski Witold                   1   37              G - 17:53:02  1    926.25 166.32      13      549.297   0.000                                        
   240 Antosiewicz Bogdan              3    8              GCM 18:28:02  1    926.05 167.02      11      581.590   0.000                                        
   241 Wojciechowski Andrzej           3   29              G - 18:07:12  1    925.92 167.71      10      562.217   0.000                                        
   242 Łukasik Andrzej                 3   46             R  - 18:09:00  1    925.56 168.41      18      563.664   0.000                                        
   243 Sadowski Marek                  2   46              GCM 18:02:12  1    925.15 169.10      13   2  557.128  51.910 169.102                                
   244 Wojciechowski Andrzej           3   41              G - 18:08:21  1    924.17 169.80      11      562.217   0.000                                        
   245 Sadowski Marek                  2   11              G - 18:02:52  1    924.13 170.49      14      557.128   0.000                                        
   246 Sadowski Marek                  2    1              G - 18:02:53  1    924.11 171.19      15      557.128   0.000                                        
   247 Czasak Marcin                   2   48              G - 18:05:38  1    923.04 171.89       8      559.022   0.000                                        
   248 Sekuła Wiesław                  3   35              G - 18:08:23  1    922.64 172.58       6      561.319   0.000                                        
   249 Gaszewski Michał                3    7              GCM 18:27:32  1    922.53 173.28       2   2  578.919  51.710 173.278                                
   250 Glinka Dariusz                  1  126              G - 18:01:34  1    922.43 173.97      10      554.903   0.000                                        
   251 Golik Sławomir                  2   17              GSM 18:04:57  1    922.24 174.67  12-  1-  1  557.907  51.640                                        
   252 Burkowski Paweł                 3    4              G - 18:17:18  1    921.63 175.37       4      568.922   0.000                                        
   253 Grzegrzółka Jan                 3   21              G - 18:16:49  1    921.55 176.06       7      568.426   0.000                                        
   254 Sadowski Marek                  2   28              G - 18:04:37  1    921.46 176.76      16      557.128   0.000                                        
   255 Dąbrowski Tomasz                1    2              G - 17:55:37  1    919.73 177.45      21      547.805   0.000                                        
   256 Łukasik Andrzej                 3   84              G - 18:12:59  1    919.54 178.15      19      563.664   0.000                                        
   257 Dąbrowski Tomasz                1   22              G - 17:56:05  1    919.01 178.85      22      547.805   0.000                                        
   258 Grzegrzółka Jan                 3   20              G - 18:18:33  1    918.97 179.54       8      568.426   0.000                                        
   259 Czasak Marcin                   2   14              G - 18:08:28  1    918.74 180.24       9      559.022   0.000                                        
   260 Walczak Dariusz                 1   55             R  - 17:55:16  1    918.62 180.93       5      546.825   0.000                                        
   261 Burkowski Paweł                 3   26             RG - 18:19:47  1    917.94 181.63       5      568.922   0.000                                        
   262 Rawski Witold                   1    8              GSM 17:58:30  1    917.79 182.32      14   5  549.297  51.280                                        
   263 Markowski Krzysztof             3    2              GSM 18:20:59  1    917.37 183.02       3   3  569.669  51.240                                        
   264 Tokarski Waldemar Michał        1   40             RGCM 17:56:38  1    917.31 183.72       2   2  547.299  51.210 183.716                                
   265 Czasak Marcin                   2   35              GSM 18:09:37  1    917.01 184.41      10   5  559.022  51.180                                        
   266 Górniak Piotr                   2   82             R  - 18:02:56  1    915.87 185.11       7      552.210   0.000                                        
   267 Grzegrzółka Jan                 3    2              GCM 18:20:59  1    915.36 185.80       9   3  568.426  51.110 185.804                                
   268 Borkowski Jerzy                 1   23              GCM 17:55:25  1    914.82 186.50   5-  2-  2  544.701  51.080 186.500                                
   269 Wojciechowski Jarosław          3   24              G - 18:14:44  1    914.73 187.20      10      562.315   0.000                                        
   270 Czasak Marcin                   2   15              G - 18:11:18  1    914.48 187.89      11      559.022   0.000                                        
   271 Arak Piotr                      1   16             RG - 18:02:14  1    914.37 188.59      15      550.666   0.000                                        
   272 Rawski Witold                   1   25              GCM 18:01:19  1    913.49 189.28      15      549.297   0.000 189.283                                
   273 Czasak Marcin                   2   36              G - 18:12:01  1    913.41 189.98      12      559.022   0.000                                        
   274 Tarka Stanisław                 2    1              GSM 18:12:32  1    911.76 190.68       4   2  558.486  50.870                                        
   275 Sadowski Marek                  2   16              GCM 18:11:21  1    911.31 191.37      17   3  557.128  50.840 191.371                                
   276 Wojciechowski Jarosław          3   64              G - 18:17:17  1    910.95 192.07      11      562.315   0.000                                        
   277 Kwiatkowski Andrzej             2   14              G - 18:14:10  1    910.76 192.76      12      559.358   0.000                                        
   278 Kwiatkowski Andrzej             2   30              G - 18:14:17  1    910.59 193.46      13      559.358   0.000                                        
   279 Szleżanowski Piotr              1   15              G - 18:11:48  1    909.77 194.15       2      556.599   0.000                                        
   280 Michniewski Tomasz              3    8              GCM 18:18:56  1    909.73 194.85       7   4  563.062  50.670 194.850                                
   280 Krzcot Marcin                   1   16              GCM 17:59:21  1    909.72 194.85       3   1  545.243  50.670 194.850                                
   282 Rawski Witold                   1   30              G - 18:03:53  1    909.61 196.24      16      549.297   0.000                                        
   283 Wojciechowski Andrzej           3   71                - 18:18:29  1    909.03 196.94      12      562.217   0.000                                        
   284 Górniak Piotr                   2   16              G - 18:07:31  1    908.96 197.63       8      552.210   0.000                                        
   285 Gaszewski Michał                3    6              G - 18:37:09  1    908.61 198.33       3      578.919   0.000                                        
   286 Walczak Dariusz                 1    6              G - 18:01:53  1    908.52 199.03       6      546.825   0.000                                        
   287 Arak Piotr                      1    2              GSM 18:06:11  1    908.42 199.72      16   3  550.666  50.440                                        
   288 Łukasik Andrzej                 3   13              G - 18:20:32  1    908.35 200.42      20      563.664   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   289 Widłak Adam                     3    2              GSM 18:30:39  1    907.87 201.11       5   3  572.551  50.370                                        
   290 Sadowski Marek                  2    5              G - 18:13:46  1    907.72 201.81      18      557.128   0.000                                        
   291 Dąbrowski Tomasz                1   72             R  - 18:03:56  1    907.06 202.51      23      547.805   0.000                                        
   292 Sekuła Wiesław                  3   12              GCM 18:19:04  1    906.72 203.20       7   4  561.319  50.270                                        
   293 Wojciechowski Andrzej           3   17              G - 18:20:44  1    905.73 203.90      13      562.217   0.000                                        
   294 Sadowski Sławomir Piotr         1   18              GSM 18:05:13  1    905.64 204.59       2   2  548.110  50.210                                        
   295 Czasak Marcin                   2    8              G - 18:18:06  1    904.42 205.29      13      559.022   0.000                                        
   296 Wojciechowski Andrzej           3   56                - 18:21:39  1    904.40 205.99      14      562.217   0.000                                        
   298 Kwiatkowski Andrzej             2   12              G - 18:18:35  1    904.26 207.38      14      559.358   0.000                                        
   297 Szymaniak Jerzy                 2   61             R  - 18:15:42  1    904.26 206.68  44-  1-  0  556.754   0.000                                        
   299 Grzegrzółka Jan                 3   14              G - 18:29:00  1    903.70 208.07      10      568.426   0.000                                        
   300 Dąbrowski Tomasz                1   57                - 18:06:19  1    903.50 208.77      24      547.805   0.000                                        
   301 Antosiewicz Bogdan              3   29              GCM 18:43:45  1    903.44 209.46      12      581.590   0.000                                        
   302 Pych Mariusz                    3    5             RGSM 18:29:58  1    903.10 210.16       2   2  568.922  49.940                                        
   303 Wojciechowski Jarosław          3    7              GSM 18:22:41  1    903.05 210.86      12   4  562.315  49.910                                        
   304 Krzcot Marcin                   1   43             RG - 18:04:52  1    901.43 211.55       4      545.243   0.000                                        
   305 Arak Piotr                      1   66                - 18:10:57  1    901.33 212.25      17      550.666   0.000                                        
   306 Krzcot Marcin                   1   38             RGSM 18:05:41  1    900.21 212.94       5   2  545.243  49.810                                        
   307 Sadowski Sławomir Piotr         1   20              GSM 18:08:55  1    900.14 213.64       3   3  548.110  49.770                                        
   308 Sadowski Marek                  2    2              G - 18:19:05  1    899.92 214.34      19      557.128   0.000                                        
   309 Czasak Marcin                   2   22              GCM 18:21:51  1    898.97 215.03      14      559.022   0.000                                        
   310 Kowalski Paweł                  2   67             RGSM 18:20:20  1    898.61 215.73  26-  1-  1  557.440  49.670                                        
   311 Czasak Marcin                   2    2              GSM 18:22:11  1    898.48 216.42      15      559.022   0.000                                        
   312 Wojciechowski Jarosław          3   25              G - 18:26:02  1    898.22 217.12      13      562.315   0.000                                        
   313 Rawski Witold                   1   47              G - 18:12:08  1    897.35 217.82      17      549.297   0.000                                        
   314 Wojciechowski Jarosław          3   22              G - 18:28:26  1    894.79 218.51      14      562.315   0.000                                        
   315 Rawski Witold                   1   45              G - 18:13:58  1    894.67 219.21      18      549.297   0.000                                        
   316 Gaszewski Michał                3    4              GCM 18:47:26  1    894.18 219.90       4   3  578.919  49.470                                        
   317 Szleżanowski Piotr              1    1              G - 18:22:35  1    894.02 220.60       3      556.599   0.000                                        
   318 Jaworski Mateusz                3    7              GCM 18:28:01  1    893.21 221.29       3   3  560.949  49.400                                        
   319 Górniak Piotr                   2   34                - 18:18:18  1    893.11 221.99       9      552.210   0.000                                        
   320 Glinka Dariusz                  1  146              G - 18:21:21  1    893.06 222.69      11      554.903   0.000                                        
   321 Kwiatkowski Andrzej             2   73              GCM 18:27:13  1    891.81 223.38      15      559.358   0.000                                        
   322 Krzcot Marcin                   1   32             RG - 18:11:27  1    891.72 224.08       6      545.243   0.000                                        
   323 Szczepaniak Robert              1   18              GSM 18:15:22  1    891.46 224.77       4   1  548.576  49.240                                        
   324 Jaworski Mateusz                3   25              GCM 18:29:20  1    891.34 225.47       4   4  560.949  49.200                                        
   325 Pindelski Krzysztof             2   48              GSM 18:24:19  1    891.10 226.17       6   5  556.331  49.170                                        
   326 Sadowski Marek                  2   60                - 18:26:32  1    889.22 226.86      20      557.128   0.000                                        
   327 Wirtek Mariusz & Michał         3   38             RGCM 18:31:48  1    888.90 227.56  26-  2-  1  561.605  49.100                                        
   328 Wojciechowski Jarosław          3    4              G - 18:32:58  1    888.38 228.25      15      562.315   0.000                                        
   329 Myszkowski Zenon                1   32              GSM 18:13:39  1    887.70 228.95      15   5  544.734  49.040                                        
   331 Łukasik Andrzej                 3   28              GSM 18:35:09  1    887.45 230.34      21      563.664   0.000                                        
   330 Wojciechowski Andrzej           3   32              GCM 18:33:31  1    887.45 229.65      15   4  562.217  49.000                                        
   332 Myszkowski Zenon                1   40              G - 18:13:50  1    887.43 231.04      16      544.734   0.000                                        
   333 Myszkowski Zenon                1    6              G - 18:13:56  1    887.29 231.73      17      544.734   0.000                                        
   334 Rawski Witold                   1   80             R  - 18:19:12  1    887.11 232.43      19      549.297   0.000                                        
   335 Szczepaniak Robert              1   20              G - 18:18:30  1    886.95 233.13       5      548.576   0.000                                        
   336 Pindelski Krzysztof             2   24              GSM 18:27:15  1    886.94 233.82       7      556.331   0.000                                        
   337 Rawski Witold                   1   51                - 18:19:21  1    886.89 234.52      20      549.297   0.000                                        
   338 Sekuła Wiesław                  3    2              G - 18:33:42  1    885.78 235.21       8      561.319   0.000                                        
   338 Widłak Adam                     3   64                - 18:46:23  1    885.78 235.21       6      572.551   0.000                                        
   340 Borkowski Jerzy                 1   35              GCM 18:15:11  1    885.43 236.60       2   2  544.701  48.670                                        
   341 Wilczek Edward                  2    8              GSM 18:36:12  1    884.95 237.30       3   3  563.008  48.640                                        
   342 Łukasik Andrzej                 3   31              G - 18:36:57  1    884.94 238.00      22      563.664   0.000                                        
   343 Markowski Krzysztof             3    4              GCM 18:43:55  1    884.69 238.69       4   4  569.669  48.570                                        
   344 Sadowski Marek                  2   53                - 18:30:10  1    884.10 239.39      21      557.128   0.000                                        
   345 Sadowski Marek                  2   51                - 18:30:15  1    883.98 240.08      22      557.128   0.000                                        
   346 Woźniak Wit                     3   10              G - 18:47:10  1    883.54 240.78       9      571.798   0.000                                        
   347 Arak Piotr                      1   92             R  - 18:23:21  1    883.40 241.48      18      550.666   0.000                                        
   348 Arak Piotr                      1  117             R  - 18:23:28  1    883.23 242.17      19      550.666   0.000                                        
   349 Sadowski Marek                  2   55                - 18:30:51  1    883.14 242.87      23      557.128   0.000                                        
   350 Łukasik Andrzej                 3   19              G - 18:38:18  1    883.07 243.56      23      563.664   0.000                                        
   351 Szczepaniak Robert              1   25              G - 18:21:22  1    882.85 244.26       6      548.576   0.000                                        
   352 Wirtek Mariusz & Michał         3   19             RG - 18:36:17  1    882.63 244.96       2      561.605   0.000                                        
   353 Rawski Witold                   1   69             R  - 18:22:57  1    881.77 245.65      21      549.297   0.000                                        
   354 Sadowski Sławomir Piotr         1    2              GCM 18:22:21  1    880.71 246.35       4   4  548.110  48.200                                        
   355 Jobda Arkadiusz                 3   43             RG - 18:47:23  1    880.33 247.04       5      569.911   0.000                                        
   356 Bugalski Arkadiusz              1   22              G - 18:21:47  1    880.12 247.74  27-  1-  0  547.244   0.000                                        
   357 Walczak Dariusz                 1   14              G - 18:21:25  1    879.97 248.43       7      546.825   0.000                                        
   358 Wojciechowski Andrzej           3   38              G - 18:39:16  1    879.47 249.13      16      562.217   0.000                                        
   359 Szczepaniak Ludwik              1    5              GCM 18:27:36  1    878.90 249.83  11-  1-  1  551.596  48.030                                        
   360 Rawski Witold                   1   82             R  - 18:25:29  1    878.20 250.52      22      549.297   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   361 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32             R  - 18:35:00  1    876.94   0.00      10      556.856   0.000                                        
   362 Tokarski Waldemar Michał        1   13              G - 18:24:10  1    876.85   0.00       3      547.299   0.000                                        
   363 Czasak Marcin                   2    1              G - 18:38:02  1    876.16   0.00      16      559.022   0.000                                        
   364 Bielski Jacek                   3   17              GCM 18:41:31  1    875.92   0.00       3      561.917   0.000                                        
   365 Sekuła Wiesław                  3    3              GCM 18:41:05  1    875.58   0.00       9      561.319   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                      
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  5, z dnia 14.06.20 Neubrandenburg I                                                                                                         
            Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    46    5    22   296.65                                                                                     
              2 Szpadzik Joanna Marcin          1    28    5     9   296.53                                                                                     
              3 Myszkowski      Zenon           1    44    5    14   294.56                                                                                     
              4 Łukasik         Andrzej         3    49    5    20   293.40                                                                                     
              5 Glinka          Dariusz         1    35    5    10   293.19                                                                                     
              6 Woźniak         Wit             3    18    5     8   291.77                                                                                     
              7 Arak            Piotr           1    83    5    16   287.67                                                                                     
              8 Rawski          Witold          1    67    5    16   285.07                                                                                     
              9 Michniewski     Tomasz          3    17    5     7   283.73                                                                                     
             10 Wojciechowski   Jarosław        3    28    5    11   283.28                                                                                     
             11 Antosiewicz     Bogdan          3    20    5    11   281.86                                                                                     
             12 Czasak          Marcin          2    25    5    12   279.14                                                                                     
             13 Wojciechowski   Andrzej         3    87    5    12   278.63                                                                                     
             14 Kwiatkowski     Andrzej         2    32    5    13   278.30                                                                                     
             15 Sadowski        Marek           2    48    5    17   277.26                                                                                     
             16 Sekuła          Wiesław         3    26    5     6   276.29                                                                                     
             17 Pindelski       Krzysztof       2    43    5     5   274.49                                                                                     
             18 Górniak         Piotr           2    38    5     8   273.16                                                                                     
             19 Walczak         Dariusz         1    27    5     6   271.36                                                                                     
             20 Grzegrzółka     Jan             3    27    5     9   266.17                                                                                     
             21 Burkowski       Paweł           3    18    5     5   263.59                                                                                     
             22 Kurek           Wiesław         3    20    4     4   227.55                                                                                     
             23 Jobda           Arkadiusz       3    18    4     4   224.49                                                                                     
             24 Sotek           Mariusz         1    16    4     4   218.38                                                                                     
             25 Widłak          Adam            3    19    4     4   216.08                                                                                     
             26 Tarka           Stanisław       2    30    4     4   216.05                                                                                     
             27 Szczepaniak     Robert          1    44    3     3   166.79                                                                                     
             28 Markowski       Krzysztof       3    21    3     3   155.37                                                                                     
             29 Krzcot          Marcin          1    22    3     3   151.64                                                                                     
             30 Gaszewski       Michał          3    11    3     3   149.40                                                                                     
             31 Wilczek         Edward          2    21    2     2   112.60                                                                                     
             32 Jaworski        Mateusz         3    14    2     2   110.89                                                                                     
             33 Bielski         Jacek           3    10    2     2   110.30                                                                                     
             34 Głażewski       Jerzy           3    10    2     2   101.85                                                                                     
             35 Tokarski Waldem Michał          1    16    2     2    99.76                                                                                     
             36 Szleżanowski    Piotr           1    33    2     2    98.60                                                                                     
             37 Pych            Mariusz         3    10    1     1    57.28                                                                                     
             38 Sadowski Sławom Piotr           1    13    1     1    55.07                                                                                     
             39 Krupa           Łukasz          3    11    1     1    53.90                                                                                     
             40 Nowak           Adam            3     6    1     1    52.98                                                                                     
             41 Szklarz         Marian          3     7    1     1    50.38                                                                                     
             42 Golik           Sławomir        2    12    1     1    49.55                                                                                     
             43 Borkowski       Jerzy           1     5    1     1    48.84                                                                                     
             44 Szczepaniak     Ludwik          1    11    0     0     0.00                                                                                     
             45 Bugalski        Arkadiusz       1    27    0     0     0.00                                                                                     
             46 Chojnacki       M. i  Z.        2    17    0     0     0.00                                                                                     
             47 Puchała         Sylwester       2    37    0     0     0.00                                                                                     
             48 Kowalski        Paweł           2    26    0     0     0.00                                                                                     
             49 Lewandowski Jer i Marcin        3    12    0     0     0.00                                                                                     
             50 Skiba           Włodzimierz     2    11    0     0     0.00                                                                                                                                                                     
             51 Wirtek Mariusz  Michał          3    26    0     0     0.00                                                                                     
             52 Szymaniak       Jerzy           2    44    0     0     0.00                                                                                     
             53 Okrasa          Stanisław       3    24    0     0     0.00                                                                                     
             54 Lewandowski     Kazimierz       3    14    0     0     0.00                                                                                     
             55 Zieliński       Jan             2    13    0     0     0.00                                                                                     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                                
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                                
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                                
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                                
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  5   33   1090.02  35.6                                                                                
    2    3 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  5   33   1084.70  37.9                                                                                
    3    2 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  5   33   1084.51  28.8                                                                                
    4    5 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  5   33   1074.67  41.1                                                                                
    5    9 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  5   33   1056.50  30.9                                                                                
    6    6 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  5   33   1049.74  25.6                                                                                
    7   15 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  5   33   1034.09  30.3                                                                                
    8   13 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  5   33   1031.02  23.2                                                                                
    9   18 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  5   33   1028.69  20.2                                                                                
   10   14 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  5   33   1025.57  25.5                                                                                
   11   19 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7  5   33   1024.65  30.2                                                                                
   12   10 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  5   33   1024.50  32.4                                                                                
   13   20 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7  5   33   1018.14  23.5                                                                                
   14   17 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  5   33   1011.84  22.6                                                                                
   15    8 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7  4   32    980.29  28.9                                                                                
   16   22 Czasak          Marcin          2  5  7  7  7  5   31    975.26  27.4                                                                                
   17   21 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  4   32    962.29  22.2                                                                                
   18   26 Rawski          Witold          1  2  7  7  7  5   28    959.87  17.4                                                                                
   19   23 Walczak         Dariusz         1  5  7  6  7  5   30    954.87  15.6                                                                                
   20    4 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  3   31    950.00  29.8                                                                                
   21   31 Pindelski       Krzysztof       2  1  7  7  7  5   27    903.82  16.5                                                                                
   22    7 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  2   30    881.37  25.8                                                                                
   23   28 Sotek           Mariusz         1  7  1  7  7  4   26    869.67  17.4                                                                                
   24   34 Sekuła          Wiesław         3  2  3  7  7  5   24    860.87  10.9                                                                                
   25   12 Szleżanowski    Piotr           1  7  7  7  7  2   30    854.10  25.5                                                                                
   26   37 Woźniak         Wit             3 -- --  7  7  5   19    807.87  37.1                                                                                
   27   33 Widłak          Adam            3  4  1  7  7  4   23    806.31  14.2                                                                                
   28   38 Arak            Piotr           1  7  7  7 --  5   26    795.27  24.1                                                                                
   29   25 Bielski         Jacek           3  6  7  7  6  2   28    789.63  24.4                                                                                
   30   11 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  0   28    757.39  26.2                                                                                
   31   16 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7  0   28    746.80  16.3                                                                                
   32   30 Krupa           Łukasz          3  7  5  7  6  1   26    695.23  18.4                                                                                
   33   24 Szymaniak       Jerzy           2  3  7  7  7  0   24    680.79  11.1                                                                                
   34   27 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  7  7  0   24    665.04  13.4                                                                                
   35   29 Włodarczyk      Paweł           1  7  6  5  7 --   25    650.60  22.7                                                                                
   36   35 Pych            Mariusz         3  7  7  7  3  1   25    629.98  34.5                                                                                
   37   39 Jaworski        Mateusz         3  4  7  7  2  2   22    616.63  15.5                                                                                
   38   44 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  7  3  4   16    612.82   9.2                                                                                
   39   36 Szklarz         Marian          3  7  7  5  4  1   24    597.98  32.3                                                                                
   40   32 Kowalski        Paweł           2  7  3  7  5  0   22    593.74  16.8                                                                                
   41   42 Gaszewski       Michał          3  7  7  3  2  3   22    551.50  16.6                                                                                
   42   43 Głażewski       Jerzy           3  1  4  6  3  2   16    496.61   7.4                                                                                
   43   40 Bąbik           Sławomir        1  4  6  3  6 --   19    471.09   9.9                                                                                
   44   51 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3   14    456.86   7.6                                                                                
   45   45 Golik           Sławomir        2 -- --  4  7  1   12    435.34  12.1                                                                                
   46   47 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7  4  3  1   16    433.80   9.1                                                                                
   47   41 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  7  3  0   14    432.07   8.1                                                                                
   48   46 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3  7  2  0   14    380.56   4.0                                                                                
   49   48 Belka           Stanisław       1 --  1  3  7 --   11    365.73  11.1                                                                                
   50   49 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7  3  2 --   13    319.85  17.9                                                                                
   51   50 Witkowski       Tomasz          3  0  7  2  3 --   12    310.88  12.0 
                                                           
   52   52 Oracz           Paweł           2  7  2  3  2 --   14    294.91  13.6                                                                                
   53   57 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3    7    291.91   6.7                                                                                
   54   53 Okrasa          Stanisław       3  0  4  3  3  0   10    270.72   3.3                                                                                
   55   56 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2    7    248.91   5.1                                                                                
   56   54 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0    9    234.95   4.8                                                                                
   57   55 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1    6    210.62   7.1                                                                                
   58   58 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1    6    168.17   6.0                                                                                
   59   59 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0    4     80.92   2.5                                                                                
   60   60 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0    3     79.62   2.7                                                                                
   61   61 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0    2     70.88   1.2                                                                                
   62   62 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 --    1     38.47   1.2                                                                                
   63   63 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 --    1     32.97   3.6                                                                                
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 --    1     16.49   1.2                                                                                

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                                
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                                
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                                
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                                
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5   25    863.58  35.6                                                                                
    2    3 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5   25    856.92  28.8                                                                                
    3    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5   25    852.83  37.9                                                                                
    4    5 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5   25    849.94  41.1                                                                                
    5   10 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5   25    825.81  25.6                                                                                
    6   11 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5   25    824.41  30.3                                                                                
    7   15 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5   25    818.60  20.2                                                                                
    8    6 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5   25    816.14  32.4                                                                                
    9   17 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5  5   25    809.76  30.2                                                                                
   10   18 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5  5   25    803.87  23.5                                                                                
   11   13 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5   25    802.61  22.6                                                                                
   12   19 Czasak          Marcin          2  5  5  5  5  5   25    802.19  27.4                                                                                
   13   20 Sadowski        Marek           2  4  5  5  5  5   24    797.82  23.2                                                                                
   14   27 Glinka          Dariusz         1  5  2  5  5  5   22    782.69  30.9                                                                                
   15   23 Walczak         Dariusz         1  3  5  5  5  5   23    777.12  15.6                                                                                
   16   32 Rawski          Witold          1  0  5  5  5  5   20    745.04  17.4                                                                                
   17   30 Pindelski       Krzysztof       2  1  5  5  5  5   21    736.40  16.5                                                                                
   18   33 Sekuła          Wiesław         3  2  3  5  5  5   20    727.18  10.9                                                                                
   19   31 Górniak         Piotr           2  5  5  5  3  5   23    726.66  25.5                                                                                
   20   25 Kurek           Wiesław         3  5  5  4  5  4   23    721.09  22.2                                                                                
   21    9 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  3   23    707.73  28.9                                                                                
   22   29 Sotek           Mariusz         1  5  1  5  5  4   20    694.08  17.4                                                                                
   23    2 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  2   22    673.23  29.8                                                                                
   24   39 Woźniak         Wit             3 -- --  5  5  5   15    670.04  37.1                                                                                
   25    7 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  2   22    663.54  25.8                                                                                
   26    8 Szleżanowski    Piotr           1  5  5  5  5  2   22    647.29  25.5                                                                                
   27   16 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  2   22    642.19  24.4                                                                                
   28   41 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  5   20    639.62  24.1                                                                                
   29   36 Widłak          Adam            3  2  1  5  5  4   17    637.93  14.2                                                                                
   30   21 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5  1   21    564.37  18.4                                                                                
   31   44 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  5  3  4   14    547.85   9.2                                                                                
   32   12 Włodarczyk      Paweł           1  5  5  5  5 --   20    536.70  22.7                                                                                
   33   28 Szklarz         Marian          3  5  5  5  4  1   20    536.36  32.3                                                                                
   34   14 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5  0   20    535.28  16.3                                                                                
   35   38 Jaworski        Mateusz         3  4  5  5  2  2   18    512.58  15.5                                                                                
   36   22 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5  0   19    508.04  13.4                                                                                
   37   35 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1   19    504.89  34.5                                                                                
   38   24 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  4  0   19    502.03  26.2                                                                                
   39   26 Kowalski        Paweł           2  5  3  5  5  0   18    493.17  16.8                                                                                
   40   43 Gaszewski       Michał          3  5  5  3  2  3   18    490.19  16.6                                                                                
   41   46 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5  3   14    456.86   7.6                                                                                
   42   34 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5  4  0   16    450.82  11.1                                                                                
   43   37 Bąbik           Sławomir        1  3  5  3  5 --   16    408.07   9.9                                                                                
   44   42 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5  4  3  1   14    399.61   9.1                                                                                
   45   48 Głażewski       Jerzy           3  1  4  4  2  2   13    389.25   7.4                                                                                
   46   45 Golik           Sławomir        2 -- --  4  5  1   10    365.88  12.1                                                                                
   47   40 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  5  3  0   12    364.02   8.1                                                                                
   48   47 Belka           Stanisław       1 --  1  3  5 --    9    299.60  11.1                                                                                
   49   56 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  3    7    291.91   6.7                                                                                
   50   49 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  3  2 --   11    281.98  17.9                                                                                
   51   50 Witkowski       Tomasz          3  0  5  2  3 --   10    274.29  12.0                                                                                
                                                                            
   52   51 Oracz           Paweł           2  5  2  3  2 --   12    270.69  13.6                                                                                
   53   55 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3  2    7    248.91   5.1                                                                                
   54   52 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3  0    9    234.95   4.8                                                                                
   55   53 Okrasa          Stanisław       3  0  1  3  3  0    7    221.05   3.3                                                                                
   56   54 Nowak           Adam            3  0  1  3  1  1    6    210.62   7.1                                                                                
   57   57 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2  1    6    168.17   6.0                                                                                
   58   58 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0  0    4     80.92   2.5                                                                                
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1  0    3     79.62   2.7                                                                                
   60   60 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  1  0  0    2     49.55   4.0                                                                                
   61   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 --    1     38.47   1.2                                                                                
   62   62 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 --    1     32.97   3.6                                                                                
   63   63 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 --    1     16.49   1.2                                                                                
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0    0      0.00   1.2                                                                                

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                                
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                                
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                                
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                                
    1    2 Łukasik         Andrzej         3  3  5  5  3  5   21    717.13  41.1                                                                                
    2    3 Czasak          Marcin          2  3  4  5  4  5   21    706.94  27.4                                                                                
    3    6 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5  4  4  5   20    673.31  30.2                                                                                
    4    1 Burkowski       Paweł           3  4  4  4  5  3   20    613.31  32.4                                                                                
    5    8 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4  4  2  4   19    585.35  37.9                                                                                
    6   11 Myszkowski      Zenon           1  4  1  5  4  4   18    636.48  28.8                                                                                
    7   15 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1  3  4  5   18    634.60  35.6                                                                                
    8    4 Wilczek         Edward          2  4  4  5  3  2   18    536.16  25.8                                                                                
    9    9 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3   18    494.73  24.1                                                                                
   10   10 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3  4  5  3   17    568.18  30.3                                                                                
   11   12 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5  2  4  3   17    521.03  25.6                                                                                
   12   13 Grzegrzółka     Jan             3  4  5  3  2  3   17    474.71  22.6                                                                                
   13    5 Szklarz         Marian          3  4  5  4  3  1   17    451.06  32.3                                                                                
   14   24 Glinka          Dariusz         1  5  1  3  2  5   16    566.90  30.9                                                                                
   15   20 Michniewski     Tomasz          3  2  4  5  1  4   16    540.55  20.2                                                                                
   16   23 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  4  4   15    516.01  16.5                                                                                
   17   21 Sadowski        Marek           2  1  5  5  1  3   15    465.21  23.2                                                                                
   18   16 Bielski         Jacek           3  2  5  4  2  2   15    442.85  24.4                                                                                
   19   17 Tarka           Stanisław       2  5  2  3  3  2   15    437.76  28.9                                                                                
   20    7 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5  2  0   15    380.03  29.8                                                                                
   21   29 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1  5  3  5   14    584.84  23.5                                                                                
   22   22 Kurek           Wiesław         3  5  1  3  3  2   14    424.88  22.2                                                                                
   23   18 Pych            Mariusz         3  3  4  3  3  1   14    385.07  34.5                                                                                
   24   33 Woźniak         Wit             3 -- --  3  5  5   13    583.44  37.1                                                                                
   25   28 Górniak         Piotr           2  5  1  4  0  3   13    386.32  25.5                                                                                
   26   14 Puchała         Sylwester       2  5  0  5  3  0   13    371.18  26.2                                                                                
   27   30 Sekuła          Wiesław         3  0  2  3  4  3   12    463.44  10.9                                                                                
   28   25 Widłak          Adam            3  1  1  5  3  2   12    443.36  14.2                                                                                
   29   19 Włodarczyk      Paweł           1  2  2  3  5 --   12    353.74  22.7                                                                                
   30   31 Jaworski        Mateusz         3  0  3  5  1  2   11    380.26  15.5                                                                                
   31   26 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2  5  0  0   10    263.80  16.3                                                                                
   32   27 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  2  2 --   10    243.69  17.9                                                                                
   33   44 Rawski          Witold          1  0  0  3  1  5    9    407.01  17.4                                                                                
   34   35 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  3  1    9    267.95  15.6                                                                                
   35   32 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1  2  4  0    9    263.04  13.4                                                                                
   36   36 Krupa           Łukasz          3  0  1  4  2  1    8    286.67  18.4                                                                                
   37   38 Sotek           Mariusz         1  3  0  1  2  2    8    261.28  17.4                                                                                
   38   34 Kowalski        Paweł           2  2  0  4  2  0    8    244.06  16.8                                                                                
   39   37 Szleżanowski    Piotr           1  3  1  0  3  1    8    226.59  25.5                                                                                
   40   45 Gaszewski       Michał          3  0  2  1  1  2    6    207.42  16.6                                                                                
   41   41 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2  1  1  1    6    172.83   9.1                                                                                
   42   39 Oracz           Paweł           2  2  2  1  1 --    6    126.31  13.6                                                                                
   43   48 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  3  2    5    202.97   5.1                                                                                
   44   43 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4  1    5    188.60   6.7                                                                                
   45   40 Belka           Stanisław       1 --  0  0  5 --    5    166.50  11.1                                                                                
   46   42 Witkowski       Tomasz          3  0  4  1  0 --    5    109.28  12.0                                                                                
   47   58 Markowski       Krzysztof       3  0  1  0  0  3    4    172.66   7.6                                                                                
   48   53 Głażewski       Jerzy           3  0  0  1  1  2    4    166.67   7.4                                                                                
   49   49 Golik           Sławomir        2 -- --  1  2  1    4    151.62  12.1                                                                                
   50   51 Nowak           Adam            3  0  1  1  1  1    4    141.50   7.1                                                                                
   51   52 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  2  1    4    132.39   6.0                                                                                
                                                                            
   52   55 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  1  0  2    3    153.72   9.2                                                                                
   53   46 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  2  1  0    3    109.93  11.1                                                                                
   54   47 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  3  0  0    3    109.60   8.1                                                                                
   55   50 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1  0  2  0    3     89.51   4.8                                                                                
   56   54 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  1  0  0    2     52.79   2.5                                                                                
   57   56 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  1  0    1     35.06   3.3                                                                                
   58   57 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 --    1     32.97   3.6                                                                                
   59   59 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  0  0  0    1     16.84   4.0                                                                                
   60   60 Bąbik           Sławomir        1  0  1  0  0 --    1     16.60   9.9                                                                                
   61   61 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0 --    1     16.49   1.2                                                                                
   62   62 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0    0      0.00   2.7                                                                                
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 --    0      0.00   1.2                                                                                
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0    0      0.00   1.2                                                                                

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                                
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                                
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                                
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                                
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  3   23    723.77  37.9                                                                                
    2    2 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  3   23    716.26  41.1                                                                                
    3    5 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  4  5  3   22    667.42  35.6                                                                                
    4    7 Glinka          Dariusz         1  5  5  3  5  3   21    625.70  30.9                                                                                
    5   13 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  2  5  3   20    583.74  25.6                                                                                
    6    3 Szczepaniak     Robert          1  5  5  4  5  1   20    571.89  29.8                                                                                
    7    6 Górniak         Piotr           2  5  5  4  5  1   20    534.65  25.5                                                                                
    8   18 Arak            Piotr           1  5  5  5 --  3   18    524.83  24.1                                                                                
    9    4 Myszkowski      Zenon           1  5  5  4  5  0   19    513.55  28.8                                                                                
   10   11 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3  1   19    504.89  34.5                                                                                
   11   22 Rawski          Witold          1  2  5  5  1  3   16    482.77  17.4                                                                                
   12   15 Burkowski       Paweł           3  5  5  2  5  1   18    461.37  32.4                                                                                
   13    8 Wilczek         Edward          2  5  5  5  3  0   18    450.48  25.8                                                                                
   14    9 Szymaniak       Jerzy           2  3  5  4  5  0   17    449.58  11.1                                                                                
   15   10 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  3  0   18    449.20  26.2                                                                                
   16   12 Lewandowski Jer i Marcin        3  1  5  5  4  0   15    442.51  16.3                                                                                
   17   16 Walczak         Dariusz         1  3  5  2  5  1   16    438.41  15.6                                                                                
   18   17 Krupa           Łukasz          3  4  3  4  4  1   16    436.01  18.4                                                                                
   19   14 Tarka           Stanisław       2  5  5  2  5  0   17    412.89  28.9                                                                                
   20   19 Lewandowski     Kazimierz       3  3  2  4  4  0   13    351.36  13.4                                                                                
   21   20 Szleżanowski    Piotr           1  5  1  4  3  0   13    344.23  25.5                                                                                
   22   21 Szklarz         Marian          3  5  5  2  3  0   15    337.20  32.3                                                                                
   23   23 Włodarczyk      Paweł           1  5  3  2  3 --   13    311.10  22.7                                                                                
   24   32 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  3  1   11    310.27  16.5                                                                                
   25   24 Michniewski     Tomasz          3  5  3  2  3  0   13    304.50  20.2                                                                                
   26   25 Bielski         Jacek           3  2  5  2  3  0   12    302.85  24.4                                                                                
   27   33 Markowski       Krzysztof       3  0  4  0  5  1   10    301.11   7.6                                                                                
   28   26 Sadowski        Marek           2  5  5  1  3  0   14    299.70  23.2                                                                                
   29   27 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  2  2  0   14    291.28  23.5                                                                                
   30   28 Antosiewicz     Bogdan          3  3  5  2  2  0   12    282.25  30.2                                                                                
   31   29 Głażewski       Jerzy           3  1  3  3  3  0   10    273.87   7.4                                                                                
   32   30 Bugalski        Arkadiusz       1  2  2  4  2  0   10    263.32   4.0                                                                                
   33   31 Grzegrzółka     Jan             3  2  5  0  4  0   11    258.26  22.6                                                                                
   34   34 Jaworski        Mateusz         3  1  3  4  1  0    9    244.26  15.5                                                                                
   35   35 Wojciechowski   Jarosław        3  4  5  0  3  0   12    240.60  30.3                                                                                
   36   36 Gaszewski       Michał          3  5  5  1  1  0   12    230.85  16.6                                                                                
   37   37 Kowalski        Paweł           2  3  0  4  1  0    8    226.24  16.8                                                                                
   38   38 Sotek           Mariusz         1  5  0  0  4  0    9    222.23  17.4                                                                                
   39   39 Belka           Stanisław       1 --  1  1  5 --    7    219.39  11.1                                                                                
   40   40 Bąbik           Sławomir        1  2  5  1  2 --   10    215.60   9.9                                                                                
   41   41 Kurek           Wiesław         3  3  5  1  1  0   10    202.98  22.2                                                                                
   42   42 Czasak          Marcin          2  2  2  0  4  0    8    197.57  27.4                                                                                
   43   43 Golik           Sławomir        2 -- --  0  5  0    5    175.77  12.1                                                                                
   44   44 Witkowski       Tomasz          3  0  5  0  2 --    7    165.43  12.0                                                                                
   45   45 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  2  1  2  0    5    140.77   4.8                                                                                
   46   46 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  2  2  0    4    138.87   9.2                                                                                
   47   47 Widłak          Adam            3  2  0  2  1  0    5    137.37  14.2                                                                                
   48   50 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  1  1    4    132.18   5.1                                                                                
   49   48 Sadowski Sławom Piotr           1  0  5  0  1  0    6    123.68   9.1                                                                                
   50   52 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  2  1    3    121.03   6.7                                                                                
   51   49 Oracz           Paweł           2  0  0  2  1 --    3    100.00  13.6                                                                                
                                                                       
   52   51 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2  0    2     70.88   1.2                                                                                
   53   53 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  2  0    2     68.91  10.9                                                                                
   54   54 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  1  0 --    2     50.31  17.9                                                                                
   55   55 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  1  0    2     50.20   6.0                                                                                
   56   56 Okrasa          Stanisław       3  0  3  0  0  0    3     49.67   3.3                                                                                
   57   57 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1 --    1     38.47   1.2                                                                                
   58   58 Nowak           Adam            3  0  0  1  0  0    1     35.48   7.1                                                                                
   59   59 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  2  0  0  0    2     34.78   8.1                                                                                
   60   60 Woźniak         Wit             3 -- --  1  0  0    1     34.33  37.1                                                                                
   61   61 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0 --    1     32.97   3.6                                                                                
   62   62 Skiba           Włodzimierz     2  1  1  0  0  0    2     28.13   2.5                                                                                
   63   63 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  0  0  0    1     13.00   2.7                                                                                
   64   64 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 --    0      0.00   1.2                                                                                

 
                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Czasak Marcin           423   2  15   644.52 10 365.74  5 278.78  0   0.00 
   2 Antosiewicz Bogdan      369   3  15   630.54 10 352.50  5 278.04  0   0.00 
   3 Myszkowski Zenon        112   1  14   620.43  9 341.32  5 279.11  0   0.00 
   4 Woźniak Wit              15   3  13   590.76  8 297.34  5 293.42  0   0.00 
   5 Łukasik Andrzej         385   3  13   588.03  8 301.80  5 286.23  0   0.00 
   6 Kwiatkowski Andrzej     205   2  13   576.95  8 295.81  5 281.14  0   0.00 
   7 Dąbrowski Tomasz        404   1  12   556.16  7 261.65  5 294.51  0   0.00 
   8 Wojciechowski Jarosław  375   3  13   546.45  9 334.35  4 212.10  0   0.00 
   9 Glinka Dariusz          160   1  11   517.87  6 225.62  5 292.25  0   0.00 
  10 Michniewski Tomasz      363   3  12   515.10  8 298.30  4 216.80  0   0.00 
  11 Burkowski Paweł         357   3  12   500.50  9 332.54  3 167.96  0   0.00 
  12 Pindelski Krzysztof     210   2  11   489.06  6 216.40  5 272.66  0   0.00 
  13 Sekuła Wiesław          331   3  11   483.29  7 258.17  4 225.12  0   0.00 
  14 Wojciechowski Andrzej   337   3  11   474.41  7 257.68  4 216.73  0   0.00 
  15 Widłak Adam             378   3  11   467.94  8 306.33  3 161.61  0   0.00 
  16 Wilczek Edward          221   2  11   465.80  8 303.07  3 162.73  0   0.00 
  17 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  10   453.98  6 220.67  4 233.31  0   0.00 
  18 Rawski Witold           116   1  10   450.46  5 174.22  5 276.24  0   0.00 
  19 Jaworski Mateusz        380   3  10   428.45  6 217.14  4 211.31  0   0.00 
  20 Kurek Wiesław             2   3  10   410.53  8 291.53  2 119.00  0   0.00 
  21 Sadowski Marek          219   2  10   410.53  7 255.53  3 155.00  0   0.00 
  22 Tarka Stanisław         632   2  10   404.14  8 293.54  2 110.60  0   0.00 
  23 Bielski Jacek           302   3  10   394.41  8 282.17  2 112.24  0   0.00 
  24 Grzegrzółka Jan         308   3   9   377.13  6 217.39  3 159.74  0   0.00 
  25 Pych Mariusz            388   3   9   362.98  7 255.21  2 107.77  0   0.00 
  26 Arak Piotr              141   1   8   343.88  5 180.62  3 163.26  0   0.00 
  27 Szklarz Marian          364   3   9   343.03  8 290.72  1  52.31  0   0.00 
  28 Górniak Piotr           245   2   8   336.91  5 176.23  3 160.68  0   0.00 
  29 Włodarczyk Paweł        164   1   9   330.53  9 330.53  0   0.00  0   0.00 
  30 Tokarski Waldemar Mich  120   1   8   310.88  6 207.06  2 103.82  0   0.00 
  31 Szczepaniak Robert      156   1   8   309.49  7 260.25  1  49.24  0   0.00 
  32 Krupa Łukasz            310   3   8   307.93  7 252.81  1  55.12  0   0.00 
  33 Puchała Sylwester       242   2   8   303.18  8 303.18  0   0.00  0   0.00 
  34 Gaszewski Michał        374   3   7   292.31  4 137.82  3 154.49  0   0.00 
  35 Krzcot Marcin           169   1   7   278.10  5 177.62  2 100.48  0   0.00 
  36 Sadowski Sławomir Piot  133   1   6   274.81  2  70.57  4 204.24  0   0.00 
  37 Kowalski Paweł          244   2   7   271.19  6 221.52  1  49.67  0   0.00 
  38 Szleżanowski Piotr      171   1   7   267.48  6 215.30  1  52.18  0   0.00 
  39 Sotek Mariusz           161   1   5   226.18  3 114.43  2 111.75  0   0.00 
  40 Golik Sławomir          206   2   6   223.51  5 171.87  1  51.64  0   0.00 
  41 Lewandowski Kazimierz   416   3   6   220.93  6 220.93  0   0.00  0   0.00 
  42 Markowski Krzysztof     317   3   4   208.88  0   0.00  4 208.88  0   0.00 
  43 Walczak Dariusz         122   1   5   208.13  4 149.94  1  58.19  0   0.00 
  44 Belka Stanisław         101   1   6   206.70  6 206.70  0   0.00  0   0.00 
  45 Nowak Adam              324   3   5   194.28  4 139.90  1  54.38  0   0.00 
  46 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   5   189.92  5 189.92  0   0.00  0   0.00 
  47 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   5   188.03  4 138.93  1  49.10  0   0.00 
  48 Kuźmiński Andrzej       360   3   5   175.43  5 175.43  0   0.00  0   0.00 
  49 Głażewski Jerzy         306   3   4   173.34  2  67.85  2 105.49  0   0.00 
  50 Borkowski Jerzy         103   1   4   168.27  2  68.52  2  99.75  0   0.00 
  51 Jobda Arkadiusz         377   3   3   154.98  1  38.99  2 115.99  0   0.00 
  52 Szczepaniak Ludwik      126   1   4   146.31  3  98.28  1  48.03  0   0.00 
  53 Chojnacki M. i  Z.      204   2   4   144.59  4 144.59  0   0.00  0   0.00 
  54 Szymaniak Jerzy         348   2   3   111.94  3 111.94  0   0.00  0   0.00 
  55 Oracz Paweł             239   2   3   101.35  3 101.35  0   0.00  0   0.00 
  56 Witkowski Tomasz        368   3   2    69.47  2  69.47  0   0.00  0   0.00 
  57 Skiba Włodzimierz       316   2   2    68.15  2  68.15  0   0.00  0   0.00 
  58 Okrasa Stanisław        354   3   1    36.05  1  36.05  0   0.00  0   0.00 
  59 Rogowski Piotr          170   1   1    34.38  1  34.38  0   0.00  0   0.00 
  60 Bugalski Arkadiusz      159   1   1    33.22  1  33.22  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2020 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Kwiatkowski Andrz  205   2   9  888.502  6  670.687  3  217.815  0    0.000
   2 Dąbrowski Tomasz   404   1   8  354.979  5  282.605  3   72.374  0    0.000
   3 Widłak Adam        378   3   8  514.303  6  330.587  2  183.716  0    0.000
   4 Czasak Marcin      423   2   8  519.808  5  393.851  3  125.957  0    0.000
   5 Woźniak Wit         15   3   7  301.626  4  265.439  3   36.187  0    0.000
   6 Szpadzik Joanna i  162   1   7  423.666  4  322.761  3  100.905  0    0.000
   7 Burkowski Paweł    357   3   7  486.589  5  364.112  2  122.477  0    0.000
   8 Myszkowski Zenon   112   1   7  525.408  5  406.410  2  118.998  0    0.000
   9 Antosiewicz Bogda  369   3   7  875.710  4  555.599  3  320.111  0    0.000
  10 Łukasik Andrzej    385   3   6  317.245  3  151.622  3  165.623  0    0.000
  11 Szklarz Marian     364   3   6  602.479  5  441.727  1  160.752  0    0.000
  12 Wojciechowski Jar  375   3   6  623.182  5  522.277  1  100.905  0    0.000
  13 Grzegrzółka Jan    308   3   6  671.787  3  247.987  3  423.800  0    0.000
  14 Sekuła Wiesław     331   3   6  696.780  5  654.330  1   42.450  0    0.000
  15 Wilczek Edward     221   2   5  196.121  4   84.778  1  111.343  0    0.000
  16 Kurek Wiesław        2   3   5  197.102  3  174.834  2   22.268  0    0.000
  17 Glinka Dariusz     160   1   5  224.972  2   79.530  3  145.442  0    0.000
  18 Pych Mariusz       388   3   5  457.685  4  411.756  1   45.929  0    0.000
  19 Michniewski Tomas  363   3   5  469.126  3  214.429  2  254.697  0    0.000
  20 Pindelski Krzyszt  210   2   5  557.271  2  344.327  3  212.944  0    0.000
  21 Włodarczyk Paweł   164   1   4  187.006  4  187.006  0    0.000  0    0.000
  22 Szczepaniak Rober  156   1   4  250.452  4  250.452  0    0.000  0    0.000
  23 Lewandowski Kazim  416   3   4  354.513  4  354.513  0    0.000  0    0.000
  24 Bielski Jacek      302   3   4  398.983  3  283.465  1  115.518  0    0.000
  25 Wojciechowski And  337   3   4  400.294  3  335.576  1   64.718  0    0.000
  26 Sadowski Marek     219   2   4  551.412  2  190.939  2  360.473  0    0.000
  27 Jaworski Mateusz   380   3   4  558.664  3  484.899  1   73.765  0    0.000
  28 Puchała Sylwester  242   2   3   60.738  3   60.738  0    0.000  0    0.000
  29 Tarka Stanisław    632   2   3  207.211  2  200.948  1    6.263  0    0.000
  30 Krupa Łukasz       310   3   3  297.902  3  297.902  0    0.000  0    0.000
  31 Tokarski Waldemar  120   1   3  428.204  2  244.488  1  183.716  0    0.000
  32 Kuźmiński Andrzej  360   3   3  451.927  3  451.927  0    0.000  0    0.000
  33 Rawski Witold      116   1   3  454.254  2  264.971  1  189.283  0    0.000
  34 Górniak Piotr      245   2   3  481.482  2  322.818  1  158.664  0    0.000
  35 Głażewski Jerzy    306   3   3  497.504  1  194.094  2  303.410  0    0.000
  36 Jobda Arkadiusz    377   3   2  109.123  1   31.879  1   77.244  0    0.000
  37 Chojnacki M. i  Z  204   2   2  159.732  2  159.732  0    0.000  0    0.000
  38 Sotek Mariusz      161   1   2  173.277  0    0.000  2  173.277  0    0.000
  39 Szymaniak Jerzy    348   2   2  186.689  2  186.689  0    0.000  0    0.000
  40 Szleżanowski Piot  171   1   2  205.267  1   41.732  1  163.535  0    0.000
  41 Krzcot Marcin      169   1   2  262.173  1   67.323  1  194.850  0    0.000
  42 Kowalski Paweł     244   2   2  271.141  2  271.141  0    0.000  0    0.000
  43 Arak Piotr         141   1   2  280.361  1  181.544  1   98.817  0    0.000
  44 Gaszewski Michał   374   3   2  333.121  1  159.843  1  173.278  0    0.000
  45 Oracz Paweł        239   2   2  378.753  2  378.753  0    0.000  0    0.000
  46 Walczak Dariusz    122   1   1    9.055  1    9.055  0    0.000  0    0.000
  47 Markowski Krzyszt  317   3   1   91.162  0    0.000  1   91.162  0    0.000
  48 Sadowski Sławomir  133   1   1  103.543  1  103.543  0    0.000  0    0.000
  49 Witkowski Tomasz   368   3   1  116.107  1  116.107  0    0.000  0    0.000
  50 Nowak Adam         324   3   1  117.606  0    0.000  1  117.606  0    0.000
  51 Wirtek Mariusz &   347   3   1  119.685  1  119.685  0    0.000  0    0.000
  52 Okrasa Stanisław   354   3   1  123.622  1  123.622  0    0.000  0    0.000
  53 Skiba Włodzimierz  316   2   1  125.503  1  125.503  0    0.000  0    0.000
  54 Belka Stanisław    101   1   1  137.795  1  137.795  0    0.000  0    0.000
  55 Golik Sławomir     206   2   1  172.819  1  172.819  0    0.000  0    0.000
  56 Rogowski Piotr     170   1   1  175.839  1  175.839  0    0.000  0    0.000
  57 Borkowski Jerzy    103   1   1  186.500  0    0.000  1  186.500  0    0.000

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. B  od  300 do  600 km                    
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Woźniak              Wit            │   3     │     829.21    │  12 │  
 │   2  │Antosiewicz          Bogdan         │   3     │    1131.07    │  12 │  
 │   3  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │    1216.23    │  12 │  
 │   4  │Burkowski            Paweł          │   3     │    1346.53    │  11 │  
 │   5  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │     925.03    │   9 │  
 │   6  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │     955.30    │   9 │  
 │   7  │Kurek                Wiesław        │   3     │     362.53    │   7 │  
 │   8  │Widłak               Adam           │   3     │     532.73    │   7 │  
 │   9  │Szpadzik Joanna i    Marcin         │   1     │     297.68    │   6 │  
 │  10  │Łukasik              Andrzej        │   3     │     405.44    │   6 │  
 │  11  │Jobda                Arkadiusz      │   3     │     504.57    │   6 │  
 │  12  │Myszkowski           Zenon          │   1     │     510.60    │   6 │  
 │  13  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     685.72    │   6 │  
 │  14  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │     812.60    │   6 │  
 │  15  │Sotek                Mariusz        │   1     │     101.88    │   3 │  
 │  16  │Rawski               Witold         │   1     │     118.42    │   3 │  
 │  17  │Czasak               Marcin         │   2     │     123.02    │   3 │  
 │  18  │Sekuła               Wiesław        │   3     │     169.09    │   3 │  
 │  19  │Glinka               Dariusz        │   1     │     194.50    │   3 │  
 │  20  │Wilczek              Edward         │   2     │     222.14    │   3 │  
 │  21  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │     270.95    │   3 │  
 │  22  │Walczak              Dariusz        │   1     │     281.39    │   3 │  
 │  23  │Szklarz              Marian         │   3     │     404.32    │   3 │  
 │  24  │Golik                Sławomir       │   2     │     501.85    │   3 │  
 │  25  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     119.90    │   2 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Puchar Burmistrza Karczewa Open [19]                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1   59 Dąbrowski       Tomasz          1  0  0  0  0  5    5    296.65   5.5
    2   16 Szpadzik Joanna Marcin          1  0  0  0  0  5    5    296.53   3.2
    3    5 Myszkowski      Zenon           1  0  0  0  0  5    5    294.56   3.5
    4   57 Łukasik         Andrzej         3  0  0  0  0  5    5    293.40   5.6
    5   14 Glinka          Dariusz         1  0  0  0  0  5    5    293.19   2.3
    6    2 Woźniak         Wit             3 -- --  0  0  5    5    291.77  11.4
    7   11 Arak            Piotr           1  0  0  0 --  5    5    287.67   4.3
    8    6 Rawski          Witold          1  0  0  0  0  5    5    285.03   4.3
    9   47 Michniewski     Tomasz          3  0  0  0  0  5    5    283.73   2.8
   10   53 Wojciechowski   Jarosław        3  0  0  0  0  5    5    283.28   4.8
   11   51 Antosiewicz     Bogdan          3  0  0  0  0  5    5    281.86   5.0
   12   61 Czasak          Marcin          2  0  0  0  0  5    5    279.14   6.3
   13   41 Wojciechowski   Andrzej         3  0  0  0  0  5    5    278.63   2.0
   14   23 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  0  0  5    5    278.30   3.6
   15   26 Sadowski        Marek           2  0  0  0  0  5    5    277.22   4.1
   16   40 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  0  5    5    276.29   2.3
   17   25 Pindelski       Krzysztof       2  0  0  0  0  5    5    274.49   2.3
   18   31 Górniak         Piotr           2  0  0  0  0  5    5    273.16   2.0
   19    8 Walczak         Dariusz         1  0  0  0  0  5    5    271.36   2.3
   20   34 Grzegrzółka     Jan             3  0  0  0  0  5    5    266.17   3.1
   21   45 Burkowski       Paweł           3  0  0  0  0  5    5    263.59   2.8
   22    1 Kurek           Wiesław         3  0  0  0  0  4    4    227.50   2.0
   23   54 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  0  0  4    4    224.49   2.3
   24   15 Sotek           Mariusz         1  0  0  0  0  4    4    218.38   1.7
   25   62 Tarka           Stanisław       2  0  0  0  0  4    4    216.05   1.1
   26   55 Widłak          Adam            3  0  0  0  0  4    4    216.04   2.0
   27   12 Szczepaniak     Robert          1  0  0  0  0  3    3    166.79   0.9
   28   38 Markowski       Krzysztof       3  0  0  0  0  3    3    155.37   1.6
   29   19 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  0  3    3    151.60   2.9
   30   52 Gaszewski       Michał          3  0  0  0  0  3    3    149.40   1.6
   31   27 Wilczek         Edward          2  0  0  0  0  2    2    112.60   0.7
   32   56 Jaworski        Mateusz         3  0  0  0  0  2    2    110.89   1.1
   33   32 Bielski         Jacek           3  0  0  0  0  2    2    110.30   1.3
   34   33 Głażewski       Jerzy           3  0  0  0  0  2    2    101.85   0.9
   35    7 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  0  2    2     99.76   1.4
   36   21 Szleżanowski    Piotr           1  0  0  0  0  2    2     98.60   1.0
   37   58 Pych            Mariusz         3  0  0  0  0  1    1     57.28   1.1
   38   10 Sadowski Sławom Piotr           1  0  0  0  0  1    1     55.07   0.5
   39   35 Krupa           Łukasz          3  0  0  0  0  1    1     53.90   0.6
   40   39 Nowak           Adam            3  0  0  0  0  1    1     52.98   1.2
   41   48 Szklarz         Marian          3  0  0  0  0  1    1     50.38   1.1
   42   24 Golik           Sławomir        2 -- --  0  0  1    1     49.55   0.9
   43    4 Borkowski       Jerzy           1  0  0  0  0  1    1     48.84   1.0
   44    3 Belka           Stanisław       1 --  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   45    9 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   46   13 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   47   17 Włodarczyk      Paweł           1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   48   18 Bąbik           Sławomir        1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   49   20 Rogowski        Piotr           1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   50   22 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   51   28 Oracz           Paweł           2  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   52   29 Puchała         Sylwester       2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   53   30 Kowalski        Paweł           2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   54   36 Lewandowski Jer i Marcin        3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   55   37 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   56   42 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   57   43 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   58   44 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   59   46 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   60   49 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   61   50 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   62   60 Lewandowski     Kazimierz       3  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0