PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Czarnków II z dnia 31.05.20                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:53:27.  N 16:32:19.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  328.662 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   63                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2540                           
      5.Ilość konkursów.......................:  635                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1267.21                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1015.67                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,06,57                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,08,48                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  1 min. 51 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja GMP [ 2]                                                
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   19   │  775   │  206  │26.58│      
          │ 2  │ Baniocha                │   16   │  751   │  153  │20.37│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   28   │ 1014   │  276  │27.22│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   63   │ 2540   │  635  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                
                                        z lotu Czarnków II, w dniu 31.05.20                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Szleżanowski Piotr              1   11              GSM 14:06:57  1   1267.21   0.39  32- 13-  4  325.610  40.000                                        
     2 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30              G - 14:08:19  1   1261.92   0.79  58- 17-  2  325.976   0.000                                        
     3 Sotek Mariusz                   1    4             RG - 14:03:50  1   1261.68   1.18  43- 10-  2  320.257   0.000                                        
     4 Sotek Mariusz                   1   55              G - 14:03:57  1   1261.10   1.58       2      320.257   0.000                                        
     5 Myszkowski Zenon                1   49             RG - 13:59:02  1   1260.44   1.97  72- 29-  4  313.892   0.000                                        
     6 Myszkowski Zenon                1  100             R  - 13:59:06  1   1260.10   2.36       2      313.892   0.000                                        
     7 Sotek Mariusz                   1   67              GSM 14:05:06  1   1255.42   2.76       3   1  320.257  39.920                                        
     8 Michniewski Tomasz              3    6              GSM 14:14:56  1   1253.93   3.15  49- 10-  3  332.207  39.910                                        
     9 Dąbrowski Tomasz                1   36             RG - 14:03:14  1   1251.78   3.54  74- 25-  4  316.992   0.000                                        
    10 Wilczek Edward                  2   10              GCM 14:15:33  1   1250.66   3.94  49- 13-  3  332.112  39.890   3.937                                
    11 Wilczek Edward                  2   41              GCM 14:16:12  1   1247.60   4.33       2   2  332.112  39.870   4.331                                
    11 Wilczek Edward                  2   74             RG - 14:16:12  1   1247.60   4.33       3      332.112   0.000                                        
    13 Burkowski Paweł                 3   32             RG - 14:21:05  1   1247.44   5.12  30- 15-  5  338.161   0.000                                        
    14 Woźniak Wit                     3   29              GCM 14:23:34  1   1246.40   5.51  24-  8-  5  340.973  39.840   5.512                                
    15 Walczak Dariusz                 1   56             R  - 14:04:16  1   1243.17   5.91  51- 11-  3  316.097   0.000                                        
    16 Woźniak Wit                     3   23              G - 14:24:51  1   1240.58   6.30       2      340.973   0.000                                        
    17 Górniak Piotr                   2   82             R  - 14:09:29  1   1237.93   6.69  74- 13-  1  321.223   0.000                                        
    18 Dąbrowski Tomasz                1    1              G - 14:06:24  1   1236.32   7.09       2      316.992   0.000                                        
    19 Burkowski Paweł                 3    7              GCM 14:24:20  1   1232.67   7.48       2   1  338.161  39.770   7.480                                
    20 Dąbrowski Tomasz                1   24              GCM 14:07:34  1   1230.72   7.87       3   1  316.992  39.760   7.874                                
    21 Sotek Mariusz                   1   36             R  - 14:10:27  1   1229.63   8.27       4      320.257   0.000                                        
    22 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32             R  - 14:15:39  1   1227.09   8.66       2      325.976   0.000                                        
    23 Walczak Dariusz                 1   22              GCM 14:08:20  1   1223.60   9.06       2   1  316.097  39.720   9.055                                
    24 Szczepaniak Robert              1   34             RG - 14:09:42  1   1223.59   9.45  56- 17-  2  317.765   0.000                                        
    25 Szczepaniak Robert              1   31             RG - 14:09:55  1   1222.57   9.84       2      317.765   0.000                                        
    26 Wojciechowski Jarosław          3   51              G - 14:21:32  1   1222.16  10.24  54- 22-  5  331.856   0.000                                        
    27 Burkowski Paweł                 3   29             RG - 14:26:42  1   1222.12  10.63       3      338.161   0.000                                        
    28 Wojciechowski Jarosław          3   55              G - 14:21:35  1   1221.93  11.02       2      331.856   0.000                                        
    29 Wojciechowski Jarosław          3   56              GCM 14:21:40  1   1221.56  11.42       3   1  331.856  39.650  11.417                                
    30 Sadowski Marek                  2   93             R  - 14:17:41  1   1219.27  11.81  83- 18-  2  326.379   0.000                                        
    31 Myszkowski Zenon                1   25              G - 14:07:30  1   1219.00  12.21       3      313.892   0.000                                        
    32 Pych Mariusz                    3   14             RGSM 14:27:28  1   1218.75  12.60  14-  4-  3  338.161  39.610                                        
    33 Grzegrzółka Jan                 3    5              G - 14:27:21  1   1217.49  12.99  53- 17-  2  337.670   0.000                                        
    34 Wojciechowski Andrzej           3   32              G - 14:23:27  1   1213.31  13.39  99- 46-  5  331.779   0.000                                        
    35 Włodarczyk Paweł                1   31             RGCM 14:13:43  1   1212.02  13.78  28- 10-  5  319.631  39.570  13.780                                
    36 Szpadzik Joanna i Marcin        1   26                - 14:19:16  1   1210.61  14.17       3      325.976   0.000                                        
    37 Walczak Dariusz                 1   10              G - 14:11:26  1   1209.09  14.57       3      316.097   0.000                                        
    38 Dąbrowski Tomasz                1   53                - 14:12:19  1   1208.43  14.96       4      316.992   0.000                                        
    39 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   42             RG - 14:23:03  1   1208.41  15.35  44-  9-  0  329.956   0.000                                        
    40 Antosiewicz Bogdan              3   90             R  - 14:41:04  1   1207.23  15.75  40- 12-  5  351.385   0.000                                        
    41 Dąbrowski Tomasz                1   98             R  - 14:12:40  1   1206.82  16.14       5      316.992   0.000                                        
    42 Czasak Marcin                   2   25              GCM 14:22:17  1   1206.29  16.54  41- 14-  5  328.452  39.480  16.535                                
    43 Pindelski Krzysztof             2   49              GSM 14:20:37  1   1204.38  16.93  40- 16-  4  325.924  39.470                                        
    44 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   62             R  - 14:24:08  1   1203.63  17.32       2      329.956   0.000                                        
    45 Bielski Jacek                   3   28             RG - 14:25:25  1   1203.56  17.72  29-  7-  3  331.479   0.000                                        
    46 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   13              G - 14:24:37  1   1201.52  18.11       3      329.956   0.000                                        
    47 Burkowski Paweł                 3   15              GCM 14:31:28  1   1201.43  18.50       4   2  338.161  39.420  18.504                                
    48 Łukasik Andrzej                 3   76              G - 14:27:33  1   1201.08  18.90  68- 31-  3  333.359   0.000                                        
    49 Łukasik Andrzej                 3   28              G - 14:27:34  1   1201.01  19.29       2      333.359   0.000                                        
    50 Wojciechowski Jarosław          3   21              GSM 14:26:20  1   1200.93  19.69       4   2  331.856  39.380                                        
    51 Łukasik Andrzej                 3   15              GCM 14:27:41  1   1200.50  20.08       3   1  333.359  39.370  20.079                                
    52 Sekuła Wiesław                  3    8              GSM 14:25:20  1   1200.39  20.47  45- 13-  4  330.508  39.360                                        
    53 Tarka Stanisław                 2  103              GSM 14:23:00  1   1200.37  20.87  61- 17-  4  327.702  39.340                                        
    54 Wojciechowski Andrzej           3   25              G - 14:26:24  1   1200.36  21.26       2      331.779   0.000                                        
    55 Myszkowski Zenon                1   10              GCM 14:11:30  1   1200.35  21.65       4   1  313.892  39.320  21.654                                
    56 Rawski Witold                   1   70             R  - 14:15:29  1   1200.17  22.05  59- 12-  2  318.626   0.000                                        
    57 Kurek Wiesław                   3    7              GCM 14:30:55  1   1200.14  22.44  27-  9-  3  337.139  39.290  22.441                                
    57 Widłak Adam                     3    8              GCM 14:34:35  1   1200.14  22.44  40- 12-  3  341.539  39.290  22.441                                
    59 Wojciechowski Andrzej           3   43              G - 14:26:28  1   1200.07  23.23       3      331.779   0.000                                        
    60 Myszkowski Zenon                1    7              GSM 14:11:34  1   1200.05  23.62       5   2  313.892  39.260                                        
    61 Wojciechowski Andrzej           3   41              G - 14:26:29  1   1200.00  24.02       4      331.779   0.000                                        
    62 Dąbrowski Tomasz                1    6              G - 14:14:13  1   1199.74  24.41       6      316.992   0.000                                        
    63 Dąbrowski Tomasz                1   23              G - 14:14:15  1   1199.59  24.80       7      316.992   0.000                                        
    64 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              GCM 14:21:54  1   1198.88  25.20       4   1  325.976  39.210  25.197                                
    65 Wojciechowski Andrzej           3    3              GSM 14:27:01  1   1197.69  25.59       5   1  331.779  39.190                                        
    66 Wojciechowski Jarosław          3    4              GSM 14:27:05  1   1197.68  25.98       5   3  331.856  39.180                                        
    67 Szczepaniak Robert              1   37             RG - 14:15:21  1   1197.53  26.38       3      317.765   0.000                                        
    68 Wojciechowski Andrzej           3  113             R  - 14:27:19  1   1196.39  26.77       6      331.779   0.000                                        
    69 Kowalski Paweł                  2   31             RG - 14:23:07  1   1195.31  27.17  27-  6-  2  326.458   0.000                                        
    70 Szpadzik Joanna i Marcin        1   36             RG - 14:22:49  1   1194.85  27.56       5      325.976   0.000                                        
    71 Łukasik Andrzej                 3   58             R  - 14:29:00  1   1194.84  27.95       4      333.359   0.000                                        
    72 Glinka Dariusz                  1   88             R  - 14:21:04  1   1194.52  28.35  65- 20-  2  323.795   0.000                                        
    73 Markowski Krzysztof             3   27             RG - 14:33:45  1   1194.21  28.74  33-  6-  0  338.856   0.000                                        
    74 Szczepaniak Robert              1   10              G - 14:16:06  1   1194.16  29.13       4      317.765   0.000                                        
    75 Rawski Witold                   1   52                - 14:16:51  1   1194.03  29.53       2      318.626   0.000                                        
    76 Łukasik Andrzej                 3   39             RG - 14:29:28  1   1192.84  29.92       5      333.359   0.000                                        
    77 Tarka Stanisław                 2   44              G - 14:24:56  1   1191.93  30.32       2      327.702   0.000                                        
    78 Łukasik Andrzej                 3   78             RG - 14:29:43  1   1191.77  30.71       6      333.359   0.000                                        
    79 Wojciechowski Jarosław          3   57              G - 14:28:43  1   1190.66  31.10       6      331.856   0.000                                        
    80 Grzegrzółka Jan                 3   81             R  - 14:33:44  1   1190.10  31.50       2      337.670   0.000                                        
    81 Walczak Dariusz                 1   32             RG - 14:15:45  1   1189.45  31.89       4      316.097   0.000                                        
    82 Bielski Jacek                   3   23             RG - 14:28:50  1   1188.81  32.28       2      331.479   0.000                                        
    83 Krupa Łukasz                    3   12              GSM 14:29:59  1   1188.70  32.68  31-  6-  2  332.815  38.970                                        
    84 Bielski Jacek                   3    6              G - 14:28:59  1   1188.17  33.07       3      331.479   0.000                                        
    85 Wilczek Edward                  2   71             RG - 14:29:48  1   1186.96  33.47       4      332.112   0.000                                        
    86 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              G - 14:24:39  1   1186.88  33.86       6      325.976   0.000                                        
    87 Myszkowski Zenon                1   57             R  - 14:14:35  1   1186.36  34.25       6      313.892   0.000                                        
    88 Wojciechowski Andrzej           3   21              GCM 14:29:58  1   1185.07  34.65       7   2  331.779  38.900  34.646                                
    89 Belka Stanisław                 1   23              G - 14:18:04  1   1185.06  35.04  19-  9-  5  317.675   0.000                                        
    90 Wilczek Edward                  2   11              GSM 14:30:26  1   1184.28  35.43       5   3  332.112  38.880                                        
    91 Wilczek Edward                  2    6              G - 14:30:27  1   1184.21  35.83       6      332.112   0.000                                        
    92 Szczepaniak Robert              1   86             R  - 14:18:25  1   1183.85  36.22       5      317.765   0.000                                        
    93 Dąbrowski Tomasz                1   44             RG - 14:17:47  1   1183.76  36.61       8      316.992   0.000                                        
    94 Wojciechowski Andrzej           3  144             R  - 14:30:25  1   1183.16  37.01       8      331.779   0.000                                        
    95 Sotek Mariusz                   1   75              G - 14:20:45  1   1182.85  37.40       5      320.257   0.000                                        
    96 Szleżanowski Piotr              1   20              GSM 14:25:20  1   1182.60  37.80       2   2  325.610  38.800                                        
    97 Szpadzik Joanna i Marcin        1   53             RG - 14:26:01  1   1181.00  38.19       7      325.976   0.000                                        
    98 Iwańczyk Stanisław              2   45             RG - 14:29:58  1   1179.75  38.58  22-  1-  0  330.291   0.000                                        
    99 Bielski Jacek                   3   20             RGSM 14:31:08  1   1179.08  38.98       4   1  331.479  38.760                                        
   100 Dąbrowski Tomasz                1   10              G - 14:18:59  1   1178.48  39.37       9      316.992   0.000                                        
   101 Dąbrowski Tomasz                1   35             RGCM 14:19:00  1   1178.41  39.76      10   2  316.992  38.740  39.764                                
   102 Łukasik Andrzej                 3   10              GSM 14:32:54  1   1178.36  40.16       7   2  333.359  38.730                                        
   103 Dąbrowski Tomasz                1    7              G - 14:19:02  1   1178.26  40.55      11      316.992   0.000                                        
   104 Woźniak Wit                     3    7              G - 14:39:24  1   1178.21  40.95       3      340.973   0.000                                        
   105 Szpadzik Joanna i Marcin        1   74             R  - 14:26:43  1   1178.01  41.34       8      325.976   0.000                                        
   106 Szleżanowski Piotr              1   24              GCM 14:26:25  1   1177.97  41.73       3   3  325.610  38.680  41.732                                
   107 Łukasik Andrzej                 3   40             R  - 14:33:03  1   1177.74  42.13       8      333.359   0.000                                        
   108 Glinka Dariusz                  1    2              GSM 14:25:05  1   1177.08  42.52       2   1  323.795  38.650                                        
   109 Górniak Piotr                   2   44              G - 14:22:56  1   1176.93  42.91       2      321.223   0.000                                        
   110 Kwiatkowski Andrzej             2   34              G - 14:29:50  1   1174.97  43.31  68- 15-  3  328.795   0.000                                        
   111 Burkowski Paweł                 3   28             RG - 14:37:59  1   1174.24  43.70       5      338.161   0.000                                        
   112 Myszkowski Zenon                1   72             R  - 14:17:37  1   1172.92  44.09       7      313.892   0.000                                        
   113 Włodarczyk Paweł                1    9              G - 14:22:33  1   1172.74  44.49       2      319.631   0.000                                        
   114 Krupa Łukasz                    3   19              GCM 14:33:51  1   1172.50  44.88       2   2  332.815  38.570  44.882                                
   115 Sotek Mariusz                   1   33             RG - 14:23:17  1   1171.89  45.28       6      320.257   0.000                                        
   116 Szymaniak Jerzy                 2   42             RG - 14:28:05  1   1171.85  45.67  58- 11-  1  325.871   0.000                                        
   117 Włodarczyk Paweł                1    1              G - 14:22:58  1   1170.95  46.06       3      319.631   0.000                                        
   118 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   39             RG - 14:31:50  1   1170.75  46.46       4      329.956   0.000                                        
   119 Jaworski Mateusz                3   33             RG - 14:32:04  1   1170.19  46.85  33-  3-  1  330.071   0.000                                        
   120 Myszkowski Zenon                1   70             R  - 14:18:37  1   1168.55  47.24       8      313.892   0.000                                        
   121 Myszkowski Zenon                1   65             R  - 14:18:38  1   1168.48  47.64       9      313.892   0.000                                        
   122 Kurek Wiesław                   3    5              GCM 14:38:34  1   1168.32  48.03       2   2  337.139  38.470  48.031                                
   123 Szleżanowski Piotr              1    5              G - 14:28:45  1   1168.11  48.43       4      325.610   0.000                                        
   124 Glinka Dariusz                  1  148              G - 14:27:38  1   1166.27  48.82       3      323.795   0.000                                        
   125 Górniak Piotr                   2   95             R  - 14:25:31  1   1165.89  49.21       3      321.223   0.000                                        
   126 Michniewski Tomasz              3   44             RG - 14:35:12  1   1164.82  49.61       2      332.207   0.000                                        
   127 Burkowski Paweł                 3   17              G - 14:40:22  1   1164.60  50.00       6      338.161   0.000                                        
   128 Glinka Dariusz                  1   22             R  - 14:28:05  1   1164.38  50.39       4      323.795   0.000                                        
   129 Szczepaniak Robert              1   14              GCM 14:23:14  1   1162.98  50.79       6   1  317.765  38.380  50.787                                
   130 Chojnacki M. i  Z.              2   24              G - 14:31:15  1   1162.94  51.18  36-  5-  0  327.078   0.000                                        
   131 Lewandowski Kazimierz           3   10              GCM 14:34:14  1   1161.55  51.58  32-  8-  4  330.151  38.360  51.575                                
   132 Wojciechowski Andrzej           3  154             R  - 14:35:40  1   1161.42  51.97       9      331.779   0.000                                        
   133 Wojciechowski Andrzej           3  103             R  - 14:35:43  1   1161.22  52.36      10      331.779   0.000                                        
   134 Łukasik Andrzej                 3   33              G - 14:37:07  1   1161.06  52.76       9      333.359   0.000                                        
   135 Wojciechowski Jarosław          3   20              GSM 14:35:51  1   1160.95  53.15       7   4  331.856  38.310                                        
   136 Wojciechowski Andrzej           3  161             R  - 14:35:48  1   1160.88  53.54      11      331.779   0.000                                        
   137 Antosiewicz Bogdan              3   11              G - 14:52:49  1   1160.39  53.94       2      351.385   0.000                                        
   138 Łukasik Andrzej                 3   19              G - 14:37:18  1   1160.32  54.33      10      333.359   0.000                                        
   139 Sadowski Marek                  2   56                - 14:31:20  1   1160.12  54.72       2      326.379   0.000                                        
   140 Pych Mariusz                    3   10             RGCM 14:41:31  1   1160.01  55.12       2   2  338.161  38.250  55.118                                
   141 Antosiewicz Bogdan              3   88             R  - 14:52:58  1   1159.81  55.51       3      351.385   0.000                                        
   142 Wojciechowski Andrzej           3   76             R  - 14:36:13  1   1159.19  55.91      12      331.779   0.000                                        
   143 Jobda Arkadiusz                 3    5              G - 14:42:24  1   1159.11  56.30  30-  5-  0  338.924   0.000                                        
   143 Łukasik Andrzej                 3   70             R  - 14:37:36  1   1159.11  56.30      11      333.359   0.000                                        
   145 Woźniak Wit                     3    2              GCM 14:44:13  1   1158.92  57.09       4   2  340.973  38.180  57.087                                
   146 Szleżanowski Piotr              1   52             R  - 14:31:13  1   1157.86  57.48       5      325.610   0.000                                        
   147 Woźniak Wit                     3   18              GCM 14:44:31  1   1157.74  57.87       5   3  340.973  38.160  57.874                                
   148 Szczepaniak Robert              1   61             R  - 14:24:31  1   1157.54  58.27       7      317.765   0.000                                        
   149 Szczepaniak Robert              1   28             RG - 14:24:32  1   1157.47  58.66       8      317.765   0.000                                        
   150 Myszkowski Zenon                1   11              G - 14:21:14  1   1157.28  59.06      10      313.892   0.000                                        
   151 Grzegrzółka Jan                 3    7              G - 14:41:53  1   1156.87  59.45       3      337.670   0.000                                        
   152 Szymaniak Jerzy                 2   27              GCM 14:31:48  1   1156.39  59.84       2   1  325.871  38.090  59.843                                
   153 Wojciechowski Andrzej           3  122             R  - 14:36:57  1   1156.23  60.24      13      331.779   0.000                                        
   154 Sekuła Wiesław                  3   21              GCM 14:36:03  1   1155.42  60.63       2   2  330.508  38.070  60.630                                
   155 Szklarz Marian                  3    8              GCM 14:41:32  1   1154.93  61.02  15-  5-  4  336.700  38.060  61.024                                
   156 Zieliński Jan                   2   63             R  - 14:32:42  1   1154.84  61.42  42-  2-  0  326.472   0.000                                        
   157 Glinka Dariusz                  1   36             R  - 14:30:36  1   1153.94  61.81       5      323.795   0.000                                        
   158 Glinka Dariusz                  1   12             R  - 14:30:37  1   1153.87  62.21       6      323.795   0.000                                        
   159 Łukasik Andrzej                 3   17              G - 14:38:56  1   1153.76  62.60      12      333.359   0.000                                        
   160 Łukasik Andrzej                 3   92             RG - 14:39:04  1   1153.23  62.99      13      333.359   0.000                                        
   161 Walczak Dariusz                 1   12              GSM 14:24:06  1   1153.22  63.39       5   2  316.097  37.980                                        
   162 Bąbik Sławomir                  1    5              G - 14:28:28  1   1153.19  63.78  36-  6-  0  321.124   0.000                                        
   163 Wojciechowski Andrzej           3  132             R  - 14:37:45  1   1153.01  64.17      14      331.779   0.000                                        
   164 Szczepaniak Robert              1   17              G - 14:25:44  1   1152.44  64.57       9      317.765   0.000                                        
   165 Wojciechowski Andrzej           3  164             R  - 14:37:56  1   1152.28  64.96      15      331.779   0.000                                        
   166 Lewandowski Kazimierz           3    5              GCM 14:36:33  1   1152.16  65.35       2   2  330.151  37.920  65.354                                
   166 Łukasik Andrzej                 3   62             R  - 14:39:20  1   1152.16  65.35      14      333.359   0.000                                        
   166 Widłak Adam                     3    5              GCM 14:46:26  1   1152.16  65.35       2   2  341.539  37.920  65.354                                
   169 Rawski Witold                   1    5              G - 14:26:33  1   1152.15  66.54       3      318.626   0.000                                        
   170 Golik Sławomir                  2   38             RG - 14:34:12  1   1151.17  66.93  49- 10-  3  327.161   0.000                                        
   171 Krzcot Marcin                   1   16              GCM 14:23:11  1   1150.84  67.32  26-  6-  5  314.390  37.850  67.323                                
   172 Kwiatkowski Andrzej             2   39                - 14:35:44  1   1150.71  67.72       2      328.795   0.000                                        
   173 Oracz Paweł                     2   26              G - 14:30:45  1   1149.87  68.11  17-  3-  2  322.827   0.000                                        
   174 Michniewski Tomasz              3   36             RG - 14:39:07  1   1149.04  68.50       3      332.207   0.000                                        
   175 Szklarz Marian                  3    6             RGSM 14:43:23  1   1147.65  68.90       2   2  336.700  37.800                                        
   176 Tokarski Waldemar Michał        1   44             RGCM 14:25:54  1   1147.52  69.29  22-  4-  3  316.602  37.790  69.291                                
   177 Łukasik Andrzej                 3   88             R  - 14:40:39  1   1146.94  69.69      15      333.359   0.000                                        
   178 Puchała Sylwester               2   49             R  - 14:34:29  1   1146.92  70.08  55-  7-  3  326.280   0.000                                        
   179 Golik Sławomir                  2   16              G - 14:35:17  1   1146.79  70.47       2      327.161   0.000                                        
   180 Wilczek Edward                  2   65             R  - 14:39:38  1   1146.66  70.87       7      332.112   0.000                                        
   181 Myszkowski Zenon                1   16              G - 14:23:48  1   1146.43  71.26      11      313.892   0.000                                        
   182 Dąbrowski Tomasz                1   62                - 14:26:31  1   1146.38  71.65      12      316.992   0.000                                        
   182 Włodarczyk Paweł                1   25             RGCM 14:28:49  1   1146.38  71.65       4   2  319.631  37.720  71.654                                
   184 Myszkowski Zenon                1    1              G - 14:23:50  1   1146.29  72.44      12      313.892   0.000                                        
   185 Witkowski Tomasz                3   35             RG - 14:54:42  1   1146.18  72.84  26-  3-  0  349.242   0.000                                        
   186 Myszkowski Zenon                1   22              G - 14:23:54  1   1146.01  73.23      13      313.892   0.000                                        
   187 Dąbrowski Tomasz                1  104             R  - 14:26:42  1   1145.62  73.62      13      316.992   0.000                                        
   188 Myszkowski Zenon                1   55             R  - 14:24:00  1   1145.59  74.02      14      313.892   0.000                                        
   189 Myszkowski Zenon                1    3              G - 14:24:04  1   1145.31  74.41      15      313.892   0.000                                        
   190 Łukasik Andrzej                 3   36              G - 14:41:05  1   1145.24  74.80      16      333.359   0.000                                        
   191 Wilczek Edward                  2    2              G - 14:40:11  1   1144.49  75.20       8      332.112   0.000                                        
   192 Szleżanowski Piotr              1   18              G - 14:34:34  1   1144.23  75.59       6      325.610   0.000                                        
   193 Puchała Sylwester               2   19              GSM 14:35:13  1   1143.97  75.98       2   1  326.280  37.580                                        
   194 Kurek Wiesław                   3   22              G - 14:44:46  1   1143.75  76.38       3      337.139   0.000                                        
   195 Łukasik Andrzej                 3   42             RG - 14:41:35  1   1143.27  76.77      17      333.359   0.000                                        
   196 Grzegrzółka Jan                 3    4              G - 14:45:35  1   1142.39  77.17       4      337.670   0.000                                        
   197 Kowalski Paweł                  2   22              GSM 14:35:54  1   1141.86  77.56       2   1  326.458  37.530                                        
   198 Wojciechowski Jarosław          3   66             R  - 14:41:09  1   1139.81  77.95       8      331.856   0.000                                        
   199 Walczak Dariusz                 1    5              G - 14:27:28  1   1139.23  78.35       6      316.097   0.000                                        
   200 Dąbrowski Tomasz                1  100             R  - 14:28:19  1   1138.96  78.74      14      316.992   0.000                                        
   201 Jaworski Mateusz                3   24              GSM 14:39:53  1   1138.63  79.13       2   1  330.071  37.480                                        
   202 Szpadzik Joanna i Marcin        1   73             RG - 14:36:18  1   1138.58  79.53       9      325.976   0.000                                        
   203 Michniewski Tomasz              3   22              G - 14:41:52  1   1138.22  79.92       4      332.207   0.000                                        
   204 Pindelski Krzysztof             2   11              GSM 14:36:24  1   1138.00  80.32       2   2  325.924  37.440                                        
   205 Szpadzik Joanna i Marcin        1   71             RG - 14:36:27  1   1137.99  80.71      10      325.976   0.000                                        
   206 Włodarczyk Paweł                1    2              GCM 14:31:02  1   1137.34  81.10       5   3  319.631  37.410  81.102                                
   207 Lewandowski Kazimierz           3   15              G - 14:40:22  1   1137.01  81.50       3      330.151   0.000                                        
   208 Rawski Witold                   1   45              G - 14:30:20  1   1136.60  81.89       4      318.626   0.000                                        
   209 Widłak Adam                     3    3              G - 14:50:40  1   1135.94  82.28       3      341.539   0.000                                        
   210 Tarka Stanisław                 2   92             R  - 14:38:42  1   1135.10  82.68       3      327.702   0.000                                        
   211 Górniak Piotr                   2   52             R  - 14:33:04  1   1134.80  83.07       4      321.223   0.000                                        
   212 Bielski Jacek                   3    2              GCM 14:42:08  1   1134.68  83.47       5   2  331.479  37.340  83.465                                
   213 Puchała Sylwester               2   62             R  - 14:37:34  1   1134.62  83.86       3      326.280   0.000                                        
   214 Grzegrzółka Jan                 3   31              G - 14:47:39  1   1134.45  84.25       5      337.670   0.000                                        
   215 Lewandowski Kazimierz           3   12              GSM 14:41:03  1   1134.35  84.65       4   3  330.151  37.300                                        
   216 Łukasik Andrzej                 3   16              GSM 14:43:58  1   1134.00  85.04      18   3  333.359  37.290                                        
   217 Golik Sławomir                  2   33             RGSM 14:38:33  1   1133.81  85.43       3   1  327.161  37.270                                        
   218 Sekuła Wiesław                  3   10              G - 14:41:38  1   1133.30  85.83       3      330.508   0.000                                        
   219 Pindelski Krzysztof             2   46              G - 14:37:39  1   1133.06  86.22       3      325.924   0.000                                        
   220 Myszkowski Zenon                1   13              GSM 14:27:08  1   1132.64  86.61      16   3  313.892  37.240                                        
   221 Wojciechowski Andrzej           3   57                - 14:42:56  1   1132.61  87.01      16      331.779   0.000                                        
   222 Glinka Dariusz                  1    1              G - 14:35:56  1   1132.41  87.40       7      323.795   0.000                                        
   223 Krupa Łukasz                    3   36             RG - 14:43:57  1   1132.22  87.80       3      332.815   0.000                                        
   224 Sotek Mariusz                   1   73              GSM 14:32:52  1   1132.18  88.19       7   2  320.257  37.190                                        
   225 Łukasik Andrzej                 3   43             R  - 14:44:30  1   1131.95  88.58      19      333.359   0.000                                        
   226 Wojciechowski Andrzej           3   40              G - 14:43:07  1   1131.90  88.98      17      331.779   0.000                                        
   227 Glinka Dariusz                  1   52             R  - 14:36:04  1   1131.89  89.37       8      323.795   0.000                                        
   228 Szklarz Marian                  3   19             RGCM 14:47:34  1   1131.51  89.76       3   3  336.700  37.140  89.764                                
   229 Widłak Adam                     3   55             R  - 14:51:54  1   1131.30  90.16       4      341.539   0.000                                        
   230 Grzegrzółka Jan                 3   26              GSM 14:48:38  1   1130.72  90.55       6   1  337.670  37.110                                        
   231 Kowalski Paweł                  2   19              G - 14:38:50  1   1130.26  90.95       3      326.458   0.000                                        
   232 Szpadzik Joanna i Marcin        1    9             RG - 14:38:28  1   1130.03  91.34      11      325.976   0.000                                        
   233 Sadowski Marek                  2   16              G - 14:38:53  1   1129.80  91.73       3      326.379   0.000                                        
   234 Sadowski Marek                  2   21              G - 14:38:55  1   1129.67  92.13       4      326.379   0.000                                        
   235 Kurek Wiesław                   3   29              GSM 14:48:28  1   1129.57  92.52       4   3  337.139  37.050                                        
   236 Szczepaniak Robert              1   26             RG - 14:31:21  1   1129.43  92.91      10      317.765   0.000                                        
   237 Chojnacki M. i  Z.              2    7              G - 14:39:40  1   1129.15  93.31       2      327.078   0.000                                        
   238 Szczepaniak Robert              1   84             R  - 14:31:32  1   1128.69  93.70      11      317.765   0.000                                        
   239 Czasak Marcin                   2   19              GCM 14:41:01  1   1128.64  94.09       2   2  328.452  37.000  94.094                                
   240 Myszkowski Zenon                1   32              GCM 14:28:07  1   1128.63  94.49      17   4  313.892  36.980  94.488                                
   241 Glinka Dariusz                  1    7              GSM 14:36:54  1   1128.60  94.88       9   2  323.795  36.970                                        
   242 Krupa Łukasz                    3   52             R  - 14:45:05  1   1127.87  95.28       4      332.815   0.000                                        
   243 Sekuła Wiesław                  3   36              GCM 14:43:06  1   1127.63  95.67       4   3  330.508  36.950  95.669                                
   244 Szczepaniak Robert              1   83             R  - 14:31:56  1   1127.09  96.06      12      317.765   0.000                                        
   245 Łukasik Andrzej                 3   13              G - 14:45:51  1   1126.78  96.46      20      333.359   0.000                                        
   246 Bąbik Sławomir                  1   49             RG - 14:35:08  1   1126.22  96.85       2      321.124   0.000                                        
   247 Antosiewicz Bogdan              3    5              GCM 15:02:06  1   1125.87  97.24       4   1  351.385  36.900  97.244                                
   248 Górniak Piotr                   2   45                - 14:35:19  1   1125.85  97.64       5      321.223   0.000                                        
   249 Grzegrzółka Jan                 3    2              G - 14:50:14  1   1124.69  98.03       7      337.670   0.000                                        
   250 Pindelski Krzysztof             2   40             RG - 14:39:51  1   1124.46  98.43       4      325.924   0.000                                        
   251 Tarka Stanisław                 2  106              GSM 14:41:28  1   1124.32  98.82       4   2  327.702  36.850                                        
   252 Antosiewicz Bogdan              3   29              GSM 15:02:48  1   1123.35  99.21       5   2  351.385  36.830                                        
   252 Woźniak Wit                     3   12              GSM 14:53:32  1   1123.35  99.21       6   4  340.973  36.830                                        
   254 Wojciechowski Andrzej           3   33              GSM 14:45:53  1   1121.32 100.00      18   3  331.779  36.810                                        
   255 Kwiatkowski Andrzej             2    7              G - 14:43:17  1   1121.08 100.39       3      328.795   0.000                                        
   256 Wojciechowski Andrzej           3   34              G - 14:45:58  1   1121.00 100.79      19      331.779   0.000                                        
   257 Widłak Adam                     3   10              GCM 14:54:42  1   1120.90 101.18       5   3  341.539  36.770 101.181                                
   258 Szczepaniak Robert              1   18              G - 14:33:58  1   1119.02 101.58      13      317.765   0.000                                        
   259 Kurek Wiesław                   3   51                - 14:51:19  1   1118.89 101.97       5      337.139   0.000                                        
   259 Szczepaniak Robert              1   68             R  - 14:34:00  1   1118.89 101.97      14      317.765   0.000                                        
   261 Glinka Dariusz                  1  141              G - 14:39:28  1   1118.59 102.76      10      323.795   0.000                                        
   262 Glinka Dariusz                  1    4              G - 14:39:33  1   1118.27 103.15      11      323.795   0.000                                        
   263 Sadowski Sławomir Piotr         1   49             RGCM 14:33:50  1   1118.00 103.54  36-  3-  1  317.326  36.690 103.543                                
   264 Markowski Krzysztof             3   49             RG - 14:53:14  1   1117.48 103.94       2      338.856   0.000                                        
   265 Bąbik Sławomir                  1   10              G - 14:37:22  1   1117.47 104.33       3      321.124   0.000                                        
   266 Szymaniak Jerzy                 2    4              G - 14:41:41  1   1117.21 104.72       3      325.871   0.000                                        
   267 Wilczek Edward                  2   40              G - 14:47:21  1   1116.91 105.12       9      332.112   0.000                                        
   268 Wojciechowski Andrzej           3   49             RG - 14:47:06  1   1116.73 105.51      20      331.779   0.000                                        
   269 Burkowski Paweł                 3   34             RG - 14:52:50  1   1116.66 105.91       7      338.161   0.000                                        
   270 Wojciechowski Andrzej           3   11              GCM 14:47:09  1   1116.54 106.30      21   4  331.779  36.610 106.299                                
   271 Kowalski Paweł                  2   16              G - 14:42:30  1   1116.10 106.69       4      326.458   0.000                                        
   272 Wirtek Mariusz & Michał         3   35             RGSM 14:46:25  1   1115.90 107.09  34-  6-  4  330.770  36.580                                        
   273 Czasak Marcin                   2   23              G - 14:44:24  1   1115.67 107.48       3      328.452   0.000                                        
   274 Glinka Dariusz                  1  104             R  - 14:40:15  1   1115.57 107.87      12      323.795   0.000                                        
   275 Czasak Marcin                   2   40             RGSM 14:44:27  1   1115.48 108.27       4   3  328.452  36.540                                        
   276 Górniak Piotr                   2   16              G - 14:38:00  1   1115.36 108.66       6      321.223   0.000                                        
   277 Czasak Marcin                   2   28             RG - 14:44:31  1   1115.22 109.06       5      328.452   0.000                                        
   278 Markowski Krzysztof             3   19             RG - 14:53:56  1   1114.90 109.45       3      338.856   0.000                                        
   279 Lewandowski Kazimierz           3   44             RG - 14:46:09  1   1114.81 109.84       5      330.151   0.000                                        
   280 Okrasa Stanisław                3   35              G - 14:53:35  1   1114.76 110.24  47-  3-  1  338.422   0.000                                        
   281 Kuźmiński Andrzej               3   27              GCM 14:42:36  1   1114.66 110.63  22-  3-  2  326.150  36.470 110.630                                
   282 Głażewski Jerzy                 3   59             R  - 14:53:33  1   1114.35 111.02  38-  5-  1  338.261   0.000                                        
   283 Wojciechowski Andrzej           3   16              G - 14:47:58  1   1113.48 111.42      22      331.779   0.000                                        
   284 Sadowski Marek                  2   90             R  - 14:43:10  1   1113.29 111.81       5      326.379   0.000                                        
   285 Szczepaniak Robert              1    3              G - 14:35:28  1   1113.14 112.21      15      317.765   0.000                                        
   286 Krzcot Marcin                   1   45             RGSM 14:32:34  1   1112.62 112.60       2   2  314.390  36.400                                        
   287 Sadowski Marek                  2   84             R  - 14:43:22  1   1112.53 112.99       6      326.379   0.000                                        
   288 Szpadzik Joanna i Marcin        1   50             R  - 14:43:06  1   1112.17 113.39      12      325.976   0.000                                        
   289 Walczak Dariusz                 1   59             R  - 14:34:26  1   1111.32 113.78       7      316.097   0.000                                        
   290 Sekuła Wiesław                  3   72             R  - 14:47:28  1   1111.08 114.17       5      330.508   0.000                                        
   291 Okrasa Stanisław                3   10              G - 14:54:39  1   1110.86 114.57       2      338.422   0.000                                        
   292 Walczak Dariusz                 1   31             RG - 14:34:37  1   1110.61 114.96       8      316.097   0.000                                        
   293 Szleżanowski Piotr              1   47             RG - 14:43:14  1   1110.41 115.35       7      325.610   0.000                                        
   294 Włodarczyk Paweł                1    5              GCM 14:37:52  1   1110.34 115.75       6   4  319.631  36.300                                        
   295 Górniak Piotr                   2   41              G - 14:39:22  1   1110.09 116.14       7      321.223   0.000                                        
   296 Wojciechowski Andrzej           3  182             R  - 14:48:54  1   1110.00 116.54      23      331.779   0.000                                        
   297 Sadowski Marek                  2   31              G - 14:44:22  1   1108.75 116.93       7      326.379   0.000                                        
   298 Burkowski Paweł                 3    1              GCM 14:55:04  1   1108.48 117.32       8   3  338.161  36.250 117.323                                
   299 Witkowski Tomasz                3    8              G - 15:05:06  1   1108.35 117.72       2      349.242   0.000                                        
   300 Górniak Piotr                   2   54             R  - 14:39:50  1   1108.30 118.11       8      321.223   0.000                                        
   301 Pindelski Krzysztof             2    2              G - 14:44:15  1   1107.64 118.50       5      325.924   0.000                                        
   302 Gaszewski Michał                3   44             RG - 15:04:50  1   1107.45 118.90  30-  6-  3  348.663   0.000                                        
   303 Tarka Stanisław                 2   56             R  - 14:46:08  1   1106.60 119.29       5      327.702   0.000                                        
   304 Wirtek Mariusz & Michał         3   42             RGCM 14:48:56  1   1106.50 119.69       2   2  330.770  36.180 119.685                                
   305 Łukasik Andrzej                 3   11              G - 14:51:24  1   1106.04 120.08      21      333.359   0.000                                        
   306 Wojciechowski Jarosław          3   14              G - 14:50:08  1   1105.70 120.47       9      331.856   0.000                                        
   307 Sekuła Wiesław                  3    2              G - 14:48:55  1   1105.69 120.87       6      330.508   0.000                                        
   308 Łukasik Andrzej                 3   86              G - 14:51:39  1   1105.12 121.26      22      333.359   0.000                                        
   309 Szymaniak Jerzy                 2   81             R  - 14:44:53  1   1105.08 121.65       4      325.871   0.000                                        
   310 Grzegrzółka Jan                 3    6              G - 14:55:35  1   1105.00 122.05       8      337.670   0.000                                        
   311 Grzegrzółka Jan                 3   45             RG - 14:55:37  1   1104.88 122.44       9      337.670   0.000                                        
   312 Chojnacki M. i  Z.              2   20              G - 14:46:02  1   1104.87 122.84       3      327.078   0.000                                        
   313 Grzegrzółka Jan                 3   33              G - 14:55:38  1   1104.82 123.23      10      337.670   0.000                                        
   314 Okrasa Stanisław                3   40              GCM 14:56:20  1   1104.75 123.62       3   1  338.422  36.050 123.622                                
   315 Golik Sławomir                  2   83             R  - 14:46:11  1   1104.59 124.02       4      327.161   0.000                                        
   316 Wilczek Edward                  2    9              G - 14:50:48  1   1104.10 124.41      10      332.112   0.000                                        
   317 Puchała Sylwester               2   22              G - 14:45:33  1   1103.98 124.80       4      326.280   0.000                                        
   318 Wilczek Edward                  2   24              G - 14:50:50  1   1103.97 125.20      11      332.112   0.000                                        
   319 Jobda Arkadiusz                 3   31             RG - 14:57:18  1   1102.91 125.59       2      338.924   0.000                                        
   320 Antosiewicz Bogdan              3    3              G - 15:08:37  1   1102.85 125.98       6      351.385   0.000                                        
   321 Lewandowski Kazimierz           3   26             RG - 14:49:27  1   1102.53 126.38       6      330.151   0.000                                        
   322 Pych Mariusz                    3   20             RGCM 14:56:43  1   1102.52 126.77       3   3  338.161  35.950 126.772                                
   323 Wojciechowski Andrzej           3  126             R  - 14:50:58  1   1102.38 127.17      24      331.779   0.000                                        
   324 Krzcot Marcin                   1   32             RGSM 14:35:17  1   1102.03 127.56       3   3  314.390  35.920                                        
   325 Burkowski Paweł                 3   16              GCM 14:56:54  1   1101.86 127.95       9   4  338.161  35.910                                        
   326 Wojciechowski Andrzej           3   17              G - 14:51:09  1   1101.71 128.35      25      331.779   0.000                                        
   327 Tarka Stanisław                 2  102             R  - 14:47:40  1   1100.90 128.74       6      327.702   0.000                                        
   328 Myszkowski Zenon                1   21              G - 14:35:09  1   1100.80 129.13      18      313.892   0.000                                        
   329 Wojciechowski Jarosław          3    7              G - 14:51:30  1   1100.68 129.53      10      331.856   0.000                                        
   330 Antosiewicz Bogdan              3   24              G - 15:09:15  1   1100.66 129.92       7      351.385   0.000                                        
   331 Bąbik Sławomir                  1   38             RG - 14:41:49  1   1100.43 130.32       4      321.124   0.000                                        
   332 Sadowski Marek                  2   17              G - 14:46:58  1   1099.04 130.71       8      326.379   0.000                                        
   333 Szleżanowski Piotr              1   38             RG - 14:46:17  1   1098.98 131.10       8      325.610   0.000                                        
   334 Myszkowski Zenon                1    4              G - 14:35:38  1   1098.93 131.50      19      313.892   0.000                                        
   335 Tarka Stanisław                 2   48              G - 14:48:13  1   1098.87 131.89       7      327.702   0.000                                        
   336 Bugalski Arkadiusz              1   69             R  - 14:38:02  1   1098.80 132.28  60-  7-  1  316.492   0.000                                        
   337 Burkowski Paweł                 3   37             RG - 14:57:48  1   1098.64 132.68      10      338.161   0.000                                        
   338 Szymaniak Jerzy                 2   79             R  - 14:46:37  1   1098.63 133.07       5      325.871   0.000                                        
   339 Kwiatkowski Andrzej             2   56             R  - 14:49:21  1   1098.36 133.47       4      328.795   0.000                                        
   340 Sadowski Marek                  2    9              GSM 14:47:10  1   1098.30 133.86       9   1  326.379  35.720                                        
   341 Krupa Łukasz                    3   50             RG - 14:53:06  1   1098.04 134.25       5      332.815   0.000                                        
   342 Kwiatkowski Andrzej             2   37              GCM 14:49:41  1   1097.14 134.65       5   1  328.795  35.700 134.646                                
   343 Wojciechowski Andrzej           3    1              G - 14:52:27  1   1096.97 135.04      26      331.779   0.000                                        
   344 Grzegrzółka Jan                 3   69             R  - 14:57:51  1   1096.87 135.43      11      337.670   0.000                                        
   345 Szleżanowski Piotr              1   59                - 14:47:01  1   1096.27 135.83       9      325.610   0.000                                        
   346 Kwiatkowski Andrzej             2   38                - 14:49:56  1   1096.23 136.22       6      328.795   0.000                                        
   347 Michniewski Tomasz              3   58             R  - 14:53:10  1   1095.79 136.61       5      332.207   0.000                                        
   348 Walczak Dariusz                 1   42             RG - 14:38:28  1   1095.78 137.01       9      316.097   0.000                                        
   349 Dąbrowski Tomasz                1    2              G - 14:39:22  1   1095.47 137.40      15      316.992   0.000                                        
   350 Belka Stanisław                 1    3              GCM 14:40:10  1   1094.80 137.80       2   1  317.675  35.600 137.795                                
   351 Szymaniak Jerzy                 2   50             RG - 14:47:48  1   1094.26 138.19       6      325.871   0.000                                        
   352 Łukasik Andrzej                 3    7              G - 14:54:40  1   1094.18 138.58      23      333.359   0.000                                        
   353 Burkowski Paweł                 3   11              G - 14:59:05  1   1094.08 138.98      11      338.161   0.000                                        
   354 Wojciechowski Andrzej           3   68                - 14:53:17  1   1093.96 139.37      27      331.779   0.000                                        
   355 Golik Sławomir                  2   80             R  - 14:49:16  1   1093.21 139.76       5      327.161   0.000                                        
   356 Wojciechowski Andrzej           3   71                - 14:53:39  1   1092.64 140.16      28      331.779   0.000                                        
   357 Markowski Krzysztof             3   22             RG - 15:00:12  1   1092.38 140.55       4      338.856   0.000                                        
   358 Lewandowski Kazimierz           3   22             RG - 14:52:16  1   1092.25 140.95       7      330.151   0.000                                        
   358 Michniewski Tomasz              3    1              G - 14:54:09  1   1092.25 140.95       6      332.207   0.000                                        
   360 Wojciechowski Jarosław          3   47              GCM 14:53:52  1   1092.11 141.73      11   5  331.856  35.470 141.732                                
   361 Tarka Stanisław                 2   39              G - 14:50:06  1   1091.98 142.13       8      327.702   0.000                                        
   362 Wojciechowski Jarosław          3   64              G - 14:53:55  1   1091.93 142.52      12      331.856   0.000                                        
   363 Myszkowski Zenon                1   38              G - 14:37:32  1   1091.67 142.91      20      313.892   0.000                                        
   364 Belka Stanisław                 1   40             RG - 14:41:01  1   1091.60 143.31       3      317.675   0.000                                        
   365 Wojciechowski Andrzej           3   59                - 14:53:59  1   1091.44 143.70      29      331.779   0.000                                        
   366 Dąbrowski Tomasz                1   59                - 14:40:34  1   1090.94 144.09      16      316.992   0.000                                        
   367 Grzegrzółka Jan                 3   20              G - 14:59:33  1   1090.84 144.49      12      337.670   0.000                                        
   368 Łukasik Andrzej                 3   20              G - 14:55:36  1   1090.83 144.88      24      333.359   0.000                                        
   369 Dąbrowski Tomasz                1   56                - 14:40:40  1   1090.57 145.28      17      316.992   0.000                                        
   370 Pindelski Krzysztof             2   23              GCM 14:49:16  1   1089.08 145.67       6   3  325.924  35.340 145.669                                
   371 Kurek Wiesław                   3    2              G - 14:59:42  1   1088.60 146.06       6      337.139   0.000                                        
   372 Wojciechowski Jarosław          3   24              G - 14:54:54  1   1088.41 146.46      13      331.856   0.000                                        
   373 Łukasik Andrzej                 3   77              G - 14:56:29  1   1087.69 146.85      25      333.359   0.000                                        
   374 Pindelski Krzysztof             2   22              G - 14:49:49  1   1087.08 147.24       7      325.924   0.000                                        
   375 Szczepaniak Ludwik              1    9              G - 14:45:26  1   1086.17 147.64  21-  5-  3  320.890   0.000                                        
   376 Czasak Marcin                   2   42             RG - 14:52:29  1   1085.85 148.03       6      328.452   0.000                                        
   376 Kurek Wiesław                   3   69             R  - 15:00:29  1   1085.85 148.03       7      337.139   0.000                                        
   378 Sotek Mariusz                   1   56              G - 14:45:07  1   1085.19 148.82       8      320.257   0.000                                        
   379 Wojciechowski Andrzej           3   30              G - 14:55:55  1   1084.54 149.21      30      331.779   0.000                                        
   380 Glinka Dariusz                  1  113             R  - 14:48:38  1   1084.26 149.61      13      323.795   0.000                                        
   381 Górniak Piotr                   2    4             R  - 14:46:25  1   1083.69 150.00       9      321.223   0.000                                        
   382 Burkowski Paweł                 3   26             RG - 15:02:25  1   1082.40 150.39      12      338.161   0.000                                        
   383 Włodarczyk Paweł                1   35             RG - 14:45:19  1   1082.33 150.79       7      319.631   0.000                                        
   384 Sadowski Marek                  2   41              G - 14:51:41  1   1081.86 151.18      10      326.379   0.000                                        
   385 Włodarczyk Paweł                1    4              GSM 14:45:27  1   1081.85 151.58       8   5  319.631  35.150                                        
   386 Glinka Dariusz                  1   65             R  - 14:49:18  1   1081.84 151.97      14      323.795   0.000                                        
   387 Kwiatkowski Andrzej             2   73              GCM 14:54:09  1   1081.03 152.36       7   2  328.795  35.130 152.362                                
   388 Szymaniak Jerzy                 2   72             R  - 14:51:27  1   1081.01 152.76       7      325.871   0.000                                        
   389 Czasak Marcin                   2   27             RG - 14:53:53  1   1080.85 153.15       7      328.452   0.000                                        
   390 Pindelski Krzysztof             2   19              G - 14:51:33  1   1080.83 153.54       8      325.924   0.000                                        
   391 Rawski Witold                   1   13              G - 14:44:53  1   1080.52 153.94       5      318.626   0.000                                        
   392 Puchała Sylwester               2   23              GSM 14:52:01  1   1080.34 154.33       5   2  326.280  35.070                                        
   393 Widłak Adam                     3    6              G - 15:06:12  1   1080.14 154.72       6      341.539   0.000                                        
   394 Rawski Witold                   1   27              G - 14:45:01  1   1080.03 155.12       6      318.626   0.000                                        
   395 Widłak Adam                     3   25              G - 15:06:16  1   1079.91 155.51       7      341.539   0.000                                        
   396 Tarka Stanisław                 2   57             R  - 14:53:28  1   1079.86 155.91       9      327.702   0.000                                        
   397 Sotek Mariusz                   1   17             R  - 14:46:46  1   1079.15 156.30       9      320.257   0.000                                        
   398 Kowalski Paweł                  2   27              GSM 14:52:31  1   1079.14 156.69       5   2  326.458  34.990                                        
   399 Belka Stanisław                 1   47             RGSM 14:44:24  1   1079.06 157.09       4   2  317.675  34.980                                        
   400 Antosiewicz Bogdan              3   12              GCM 15:15:39  1   1079.03 157.48       8   3  351.385  34.970 157.480                                
   401 Szleżanowski Piotr              1    1              G - 14:51:48  1   1078.89 157.87      10      325.610   0.000                                        
   402 Lewandowski Kazimierz           3   32             RGSM 14:56:07  1   1078.51 158.27       8   4  330.151  34.940                                        
   403 Markowski Krzysztof             3   34             RG - 15:04:16  1   1078.24 158.66       5      338.856   0.000                                        
   404 Szczepaniak Robert              1   16              GSM 14:44:53  1   1077.60 159.06      16   2  317.765  34.910                                        
   405 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   23              G - 14:56:17  1   1077.29 159.45       5      329.956   0.000                                        
   406 Gaszewski Michał                3    2              GCM 15:13:40  1   1077.23 159.84       2   1  348.663  34.890 159.843                                
   407 Borkowski Jerzy                 1    3             RGSM 14:41:34  1   1077.18 160.24  12-  2-  2  314.069  34.880                                        
   408 Witkowski Tomasz                3   45             RG - 15:14:14  1   1077.13 160.63       3      349.242   0.000                                        
   409 Szpadzik Joanna i Marcin        1   44             RG - 14:52:50  1   1076.42 161.02      13      325.976   0.000                                        
   410 Golik Sławomir                  2   25              G - 14:54:06  1   1075.83 161.42       6      327.161   0.000                                        
   411 Pindelski Krzysztof             2   12              GSM 14:53:03  1   1075.48 161.81       9   4  325.924  34.830                                        
   412 Myszkowski Zenon                1   12              G - 14:41:55  1   1075.28 162.21      21      313.892   0.000                                        
   413 Czasak Marcin                   2   49              GSM 14:55:30  1   1075.13 162.60       8   4  328.452  34.800                                        
   414 Dąbrowski Tomasz                1   89             R  - 14:44:53  1   1074.97 162.99      18      316.992   0.000                                        
   415 Sekuła Wiesław                  3   73             R  - 14:57:29  1   1074.88 163.39       7      330.508   0.000                                        
   416 Kuźmiński Andrzej               3    1              GCM 14:53:32  1   1074.51 163.78       2   2  326.150  34.760 163.780                                
   417 Wojciechowski Andrzej           3   67                - 14:58:51  1   1074.24 164.17      31      331.779   0.000                                        
   418 Wojciechowski Andrzej           3  151             R  - 14:58:53  1   1074.12 164.57      32      331.779   0.000                                        
   419 Michniewski Tomasz              3    2              G - 14:59:20  1   1073.95 164.96       7      332.207   0.000                                        
   420 Grzegrzółka Jan                 3   42             RGSM 15:04:27  1   1073.84 165.35      13   2  337.670  34.710                                        
   421 Michniewski Tomasz              3   11              G - 14:59:22  1   1073.83 165.75       8      332.207   0.000                                        
   422 Pindelski Krzysztof             2   24              G - 14:53:35  1   1073.59 166.14      10      325.924   0.000                                        
   423 Łukasik Andrzej                 3   46             R  - 15:00:34  1   1073.39 166.54      26      333.359   0.000                                        
   424 Zieliński Jan                   2   56             R  - 14:54:11  1   1073.27 166.93       2      326.472   0.000                                        
   425 Kwiatkowski Andrzej             2   75              G - 14:56:25  1   1073.03 167.32       8      328.795   0.000                                        
   426 Bąbik Sławomir                  1   14              G - 14:49:24  1   1072.56 167.72       5      321.124   0.000                                        
   427 Belka Stanisław                 1   43             RG - 14:46:12  1   1072.50 168.11       5      317.675   0.000                                        
   428 Krupa Łukasz                    3   41             RG - 15:00:26  1   1072.10 168.50       6      332.815   0.000                                        
   429 Głażewski Jerzy                 3   31             RG - 15:05:31  1   1072.09 168.90       2      338.261   0.000                                        
   430 Walczak Dariusz                 1   15              GSM 14:44:57  1   1071.70 169.29      10   3  316.097  34.590                                        
   431 Rawski Witold                   1    9              G - 14:47:23  1   1071.43 169.69       7      318.626   0.000                                        
   432 Belka Stanisław                 1   24              GSM 14:46:30  1   1071.42 170.08       6   3  317.675  34.560                                        
   433 Wojciechowski Andrzej           3    9              G - 14:59:51  1   1070.77 170.47      33      331.779   0.000                                        
   434 Wojciechowski Andrzej           3  121             R  - 14:59:54  1   1070.60 170.87      34      331.779   0.000                                        
   435 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    8              G - 14:58:15  1   1070.42 171.26       6      329.956   0.000                                        
   436 Wojciechowski Jarosław          3   23              G - 15:00:04  1   1070.27 171.65      14      331.856   0.000                                        
   436 Wojciechowski Jarosław          3    6              G - 15:00:04  1   1070.27 171.65      15      331.856   0.000                                        
   438 Antosiewicz Bogdan              3    9              G - 15:18:23  1   1070.05 172.44       9      351.385   0.000                                        
   439 Czasak Marcin                   2    2              G - 14:57:00  1   1069.88 172.84       9      328.452   0.000                                        
   440 Wilczek Edward                  2   31                - 15:00:27  1   1069.78 173.23      12      332.112   0.000                                        
   441 Sadowski Marek                  2   19              G - 14:55:17  1   1069.10 173.62      11      326.379   0.000                                        
   442 Sekuła Wiesław                  3   13              G - 14:59:16  1   1068.68 174.02       8      330.508   0.000                                        
   443 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              GCM 14:55:04  1   1068.54 174.41      14   2  325.976  34.420 174.409                                
   444 Woźniak Wit                     3   10              GSM 15:09:09  1   1068.38 174.80       7   5  340.973  34.410                                        
   445 Tokarski Waldemar Michał        1   15              GCM 14:46:21  1   1068.34 175.20       2   2  316.602  34.400 175.197                                
   446 Glinka Dariusz                  1  154              G - 14:53:09  1   1068.10 175.59      15      323.795   0.000                                        
   446 Tokarski Waldemar Michał        1    6              GSM 14:46:25  1   1068.10 175.59       3   3  316.602  34.380                                        
   448 Antosiewicz Bogdan              3   10              GCM 15:19:04  1   1067.82 176.38      10   4  351.385  34.360 176.378                                
   449 Belka Stanisław                 1   36             RGSM 14:47:40  1   1067.22 176.77       7   4  317.675  34.350                                        
   450 Dąbrowski Tomasz                1   41             RG - 14:47:03  1   1067.13 177.17      19      316.992   0.000                                        
   451 Tarka Stanisław                 2    1              G - 14:57:06  1   1067.09 177.56      10      327.702   0.000                                        
   452 Czasak Marcin                   2   34              G - 14:57:49  1   1067.04 177.95      10      328.452   0.000                                        
   453 Szklarz Marian                  3   28             RG - 15:05:34  1   1066.97 178.35       4      336.700   0.000                                        
   454 Puchała Sylwester               2   98             R  - 14:55:51  1   1066.80 178.74       6      326.280   0.000                                        
   455 Kwiatkowski Andrzej             2   74              G - 14:58:16  1   1066.59 179.13       9      328.795   0.000                                        
   456 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   58             R  - 14:59:23  1   1066.50 179.53       7      329.956   0.000                                        
   457 Wojciechowski Andrzej           3   38              G - 15:01:08  1   1066.36 179.92      35      331.779   0.000                                        
   458 Szymaniak Jerzy                 2   74             R  - 14:55:37  1   1066.27 180.32       8      325.871   0.000                                        
   459 Wojciechowski Andrzej           3   10              G - 15:01:11  1   1066.19 180.71      36      331.779   0.000                                        
   460 Oracz Paweł                     2   40             RGCM 14:52:50  1   1066.02 181.10       2   1  322.827  34.210 181.102                                
   461 Sadowski Sławomir Piotr         1    7              G - 14:47:48  1   1065.57 181.50       2      317.326   0.000                                        
   462 Wojciechowski Jarosław          3   34             R  - 15:01:36  1   1065.01 181.89      16      331.856   0.000                                        
   463 Dąbrowski Tomasz                1    4              GCM 14:47:45  1   1064.63 182.28      20   3  316.992  34.170 182.283                                
   464 Szczepaniak Robert              1   38             RG - 14:48:29  1   1064.60 182.68      17      317.765   0.000                                        
   465 Kwiatkowski Andrzej             2   63             R  - 14:58:53  1   1064.46 183.07      10      328.795   0.000                                        
   466 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   21              G - 15:00:01  1   1064.32 183.47       8      329.956   0.000                                        
   467 Kurek Wiesław                   3    1              G - 15:06:54  1   1063.87 183.86       8      337.139   0.000                                        
   468 Pindelski Krzysztof             2   26             RG - 14:56:22  1   1063.84 184.25      11      325.924   0.000                                        
   469 Glinka Dariusz                  1  146              G - 14:54:31  1   1063.31 184.65      16      323.795   0.000                                        
   470 Sadowski Marek                  2   18              G - 14:56:57  1   1063.30 185.04      12      326.379   0.000                                        
   471 Nowak Adam                      3    3              GSM 15:19:41  1   1063.13 185.43  10-  2-  2  350.495  34.070                                        
   472 Sadowski Marek                  2   54                - 14:57:01  1   1063.07 185.83      13      326.379   0.000                                        
   473 Krzcot Marcin                   1   11              GSM 14:45:56  1   1062.37 186.22       4   4  314.390  34.040                                        
   474 Golik Sławomir                  2   23              G - 14:57:58  1   1062.33 186.61       7      327.161   0.000                                        
   475 Jobda Arkadiusz                 3   39             RG - 15:09:08  1   1062.01 187.01       3      338.924   0.000                                        
   476 Wojciechowski Andrzej           3  125             R  - 15:02:29  1   1061.75 187.40      37      331.779   0.000                                        
   477 Kwiatkowski Andrzej             2    8              G - 14:59:45  1   1061.49 187.80      11      328.795   0.000                                        
   478 Kwiatkowski Andrzej             2   14              G - 14:59:46  1   1061.43 188.19      12      328.795   0.000                                        
   479 Tarka Stanisław                 2   25              G - 14:58:45  1   1061.38 188.58      11      327.702   0.000                                        
   480 Puchała Sylwester               2   35              GSM 14:57:25  1   1061.36 188.98       7   3  326.280  33.960                                        
   481 Bąbik Sławomir                  1    2              G - 14:52:40  1   1060.98 189.37       6      321.124   0.000                                        
   482 Myszkowski Zenon                1    8              G - 14:45:52  1   1060.92 189.76      22      313.892   0.000                                        
   483 Golik Sławomir                  2   42             RGSM 14:58:25  1   1060.78 190.16       8   2  327.161  33.920                                        
   484 Sekuła Wiesław                  3    4              G - 15:01:37  1   1060.62 190.55       9      330.508   0.000                                        
   485 Wojciechowski Jarosław          3   53              G - 15:03:06  1   1059.90 190.95      17      331.856   0.000                                        
   486 Szymaniak Jerzy                 2   71             R  - 14:57:34  1   1059.51 191.34       9      325.871   0.000                                        
   487 Kwiatkowski Andrzej             2    2              GCM 15:00:21  1   1059.43 191.73      13   3  328.795  33.870 191.732                                
   488 Myszkowski Zenon                1   37              G - 14:46:35  1   1058.36 192.13      23      313.892   0.000                                        
   489 Glinka Dariusz                  1    8              G - 14:56:10  1   1057.58 192.52      17      323.795   0.000                                        
   490 Wojciechowski Andrzej           3   19              G - 15:03:44  1   1057.52 192.91      38      331.779   0.000                                        
   491 Dąbrowski Tomasz                1   16              GSM 14:49:48  1   1057.35 193.31      21   4  316.992  33.820                                        
   492 Bielski Jacek                   3    3              G - 15:03:32  1   1057.24 193.70       6      331.479   0.000                                        
   493 Głażewski Jerzy                 3   49             RGCM 15:09:59  1   1057.12 194.09       3   1  338.261  33.790 194.094                                
   494 Sadowski Sławomir Piotr         1   14              G - 14:50:14  1   1056.93 194.49       3      317.326   0.000                                        
   495 Burkowski Paweł                 3    4              GSM 15:10:15  1   1055.93 194.88      13   5  338.161  33.770                                        
   496 Pindelski Krzysztof             2   43             RG - 14:58:45  1   1055.62 195.28      12      325.924   0.000                                        
   497 Bugalski Arkadiusz              1   74             R  - 14:49:53  1   1055.38 195.67       2      316.492   0.000                                        
   498 Belka Stanisław                 1   44             RGSM 14:51:03  1   1055.22 196.06       8   5  317.675  33.730                                        
   499 Tarka Stanisław                 2   98             R  - 15:00:36  1   1055.06 196.46      12      327.702   0.000                                        
   500 Rawski Witold                   1   14              GCM 14:52:07  1   1054.65 196.85       8   1  318.626  33.700 196.850                                
   501 Łukasik Andrzej                 3   31              G - 15:06:15  1   1054.10 197.24      27      333.359   0.000                                        
   502 Kurek Wiesław                   3    3              G - 15:09:53  1   1053.94 197.64       9      337.139   0.000                                        
   503 Sekuła Wiesław                  3    5              GCM 15:03:47  1   1053.30 198.03      10   4  330.508  33.670 198.031                                
   503 Wirtek Mariusz & Michał         3   13              G - 15:04:02  1   1053.30 198.03       3      330.770   0.000                                        
   505 Borkowski Jerzy                 1   37              GSM 14:48:18  1   1052.86 198.82       2   2  314.069  33.640                                        
   506 Wojciechowski Jarosław          3   38             R  - 15:05:14  1   1052.73 199.21      18      331.856   0.000                                        
   507 Tarka Stanisław                 2   15              GCM 15:01:21  1   1052.52 199.61      13   3  327.702  33.620 199.606                                
   508 Golik Sławomir                  2   17              G - 15:01:01  1   1051.91 200.00       9      327.161   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   509 Czasak Marcin                   2   38             RG - 15:02:18  1   1051.72 200.39      11      328.452   0.000                                        
   510 Myszkowski Zenon                1   79             R  - 14:48:28  1   1051.68 200.79      24      313.892   0.000                                        
   511 Górniak Piotr                   2   20              G - 14:55:33  1   1051.29 201.18      10      321.223   0.000                                        
   512 Jobda Arkadiusz                 3   47             RG - 15:12:24  1   1051.25 201.58       4      338.924   0.000                                        
   513 Rawski Witold                   1   72             R  - 14:53:08  1   1051.11 201.97       9      318.626   0.000                                        
   514 Szpadzik Joanna i Marcin        1   55             R  - 15:00:08  1   1051.08 202.36      15      325.976   0.000                                        
   515 Myszkowski Zenon                1   20              G - 14:48:40  1   1050.98 202.76      25      313.892   0.000                                        
   516 Szleżanowski Piotr              1   46             RG - 14:59:51  1   1050.86 203.15      11      325.610   0.000                                        
   517 Widłak Adam                     3   64                - 15:15:13  1   1050.19 203.54       8      341.539   0.000                                        
   518 Markowski Krzysztof             3    5              G - 15:12:50  1   1049.63 203.94       6      338.856   0.000                                        
   519 Oracz Paweł                     2    8              GCM 14:57:43  1   1049.11 204.33       3   2  322.827  33.460                                        
   520 Grzegrzółka Jan                 3    1              G - 15:12:07  1   1048.29 204.72      14      337.670   0.000                                        
   521 Michniewski Tomasz              3   10              GCM 15:06:57  1   1048.14 205.12       9   2  332.207  33.440                                        
   522 Rawski Witold                   1    4              G - 14:54:02  1   1048.00 205.51      10      318.626   0.000                                        
   523 Krzcot Marcin                   1   31             RGSM 14:50:00  1   1047.97 205.91       5   5  314.390  33.410                                        
   524 Grzegrzółka Jan                 3   13              G - 15:12:13  1   1047.96 206.30      15      337.670   0.000                                        
   525 Grzegrzółka Jan                 3   18              G - 15:12:16  1   1047.80 206.69      16      337.670   0.000                                        
   526 Krzcot Marcin                   1   26             RGCM 14:50:03  1   1047.79 207.09       6      314.390   0.000                                        
   527 Szpadzik Joanna i Marcin        1    5             RG - 15:01:12  1   1047.48 207.48      16      325.976   0.000                                        
   528 Szleżanowski Piotr              1   48             RG - 15:00:55  1   1047.26 207.87      12      325.610   0.000                                        
   529 Czasak Marcin                   2   18              GCM 15:03:47  1   1046.75 208.27      12   5  328.452  33.340                                        
   530 Łukasik Andrzej                 3   72             R  - 15:08:31  1   1046.60 208.66      28      333.359   0.000                                        
   531 Golik Sławomir                  2    2              GCM 15:02:54  1   1045.58 209.06      10   3  327.161  33.310                                        
   532 Chojnacki M. i  Z.              2   21              G - 15:02:58  1   1045.09 209.45       4      327.078   0.000                                        
   533 Wirtek Mariusz & Michał         3    9              GCM 15:06:31  1   1045.03 209.84       4   3  330.770  33.290                                        
   534 Wojciechowski Jarosław          3   50              G - 15:07:35  1   1044.94 210.24      19      331.856   0.000                                        
   535 Wojciechowski Jarosław          3    2              GCM 15:07:38  1   1044.78 210.63      20      331.856   0.000                                        
   536 Bugalski Arkadiusz              1   28              G - 14:53:01  1   1044.47 211.02       3      316.492   0.000                                        
   537 Szymaniak Jerzy                 2   51             R  - 15:02:05  1   1044.18 211.42      10      325.871   0.000                                        
   538 Bugalski Arkadiusz              1    3              GSM 14:53:11  1   1043.90 211.81       4   1  316.492  33.220                                        
   539 Głażewski Jerzy                 3   26             RG - 15:14:04  1   1043.80 212.21       4      338.261   0.000                                        
   540 Bugalski Arkadiusz              1   32              G - 14:53:13  1   1043.78 212.60       5      316.492   0.000                                        
   541 Czasak Marcin                   2   35              GSM 15:04:48  1   1043.37 212.99      13      328.452   0.000                                        
   542 Jobda Arkadiusz                 3   43             RG - 15:14:51  1   1043.33 213.39       5      338.924   0.000                                        
   543 Dąbrowski Tomasz                1   92             R  - 14:54:13  1   1041.99 213.78      22      316.992   0.000                                        
   544 Tarka Stanisław                 2   10              G - 15:04:30  1   1041.98 214.17      14      327.702   0.000                                        
   545 Pindelski Krzysztof             2   28             RG - 15:02:49  1   1041.90 214.57      13      325.924   0.000                                        
   546 Tarka Stanisław                 2   49             R  - 15:04:34  1   1041.76 214.96      15      327.702   0.000                                        
   547 Pych Mariusz                    3   19             RG - 15:14:37  1   1041.72 215.35       4      338.161   0.000                                        
   548 Grzegrzółka Jan                 3   56             R  - 15:14:14  1   1041.44 215.75      17      337.670   0.000                                        
   549 Rawski Witold                   1   39              G - 14:55:57  1   1041.43 216.14      11      318.626   0.000                                        
   550 Dąbrowski Tomasz                1    8              G - 14:54:23  1   1041.42 216.54      23      316.992   0.000                                        
   551 Szczepaniak Ludwik              1   26             RGCM 14:58:11  1   1041.23 216.93       2   1  320.890  33.060                                        
   552 Kwiatkowski Andrzej             2   12              G - 15:05:48  1   1041.15 217.32      14      328.795   0.000                                        
   553 Gaszewski Michał                3   28             RGSM 15:25:00  1   1040.79 217.72       3   2  348.663  33.030                                        
   554 Tarka Stanisław                 2   11              GCM 15:04:58  1   1040.43 218.11      16   4  327.702  33.020                                        
   555 Wojciechowski Andrzej           3    4              GCM 15:08:57  1   1040.22 218.50      39   5  331.779  33.010                                        
   556 Pindelski Krzysztof             2   31             RG - 15:03:21  1   1040.13 218.90      14      325.924   0.000                                        
   557 Gaszewski Michał                3    1              G - 15:25:18  1   1039.85 219.29       4      348.663   0.000                                        
   558 Nowak Adam                      3   35             RGSM 15:27:04  1   1039.84 219.69       2   2  350.495  32.970                                        
   559 Głażewski Jerzy                 3   29             RG - 15:15:20  1   1039.74 220.08       5      338.261   0.000                                        
   560 Sekuła Wiesław                  3   35              G - 15:08:00  1   1039.33 220.47      11      330.508   0.000                                        
   561 Antosiewicz Bogdan              3    7              GSM 15:28:06  1   1039.29 220.87      11   5  351.385  32.930                                        
   562 Szczepaniak Ludwik              1    1              GSM 14:58:48  1   1039.15 221.26       3   2  320.890  32.920                                        
   563 Walczak Dariusz                 1   34             RG - 14:54:13  1   1039.05 221.65      11      316.097   0.000                                        
   564 Bugalski Arkadiusz              1    5              G - 14:54:40  1   1038.81 222.05       6      316.492   0.000                                        
   565 Wirtek Mariusz & Michał         3   38             RGSM 15:08:25  1   1038.80 222.44       5   4  330.770  32.880                                        
   566 Pindelski Krzysztof             2   33             RG - 15:04:05  1   1037.70 222.84      15      325.924   0.000                                        
   567 Tokarski Waldemar Michał        1    4              G - 14:55:09  1   1037.53 223.23       4      316.602   0.000                                        
   568 Szklarz Marian                  3   13              GSM 15:14:40  1   1037.06 223.62       5   4  336.700  32.850                                        
   569 Dąbrowski Tomasz                1   72             R  - 14:55:48  1   1036.60 224.02      24      316.992   0.000                                        
   570 Rawski Witold                   1   11              GCM 14:57:23  1   1036.58 224.41      12   2  318.626  32.820                                        
   571 Wojciechowski Andrzej           3  114             R  - 15:10:06  1   1036.49 224.80      40      331.779   0.000                                        
   572 Widłak Adam                     3   63             R  - 15:20:00  1   1034.97 225.20       9      341.539   0.000                                        
   573 Myszkowski Zenon                1   85             R  - 14:53:29  1   1034.30 225.59      26      313.892   0.000                                        
   574 Burkowski Paweł                 3    6              G - 15:17:00  1   1034.13 225.98      14      338.161   0.000                                        
   575 Belka Stanisław                 1    4              GCM 14:57:15  1   1033.93 226.38       9      317.675   0.000                                        
   576 Sadowski Marek                  2   29              GSM 15:05:59  1   1032.90 226.77      14   2  326.379  32.740                                        
   577 Widłak Adam                     3   46             RG - 15:20:47  1   1032.52 227.17      10      341.539   0.000                                        
   578 Sadowski Marek                  2   69             R  - 15:06:11  1   1032.25 227.56      15      326.379   0.000                                        
   579 Woźniak Wit                     3    6              GCM 15:20:22  1   1032.11 227.95       8      340.973   0.000                                        
   580 Kuźmiński Andrzej               3    7              G - 15:06:05  1   1031.85 228.35       3      326.150   0.000                                        
   581 Skiba Włodzimierz               2   53             R  - 15:10:06  1   1031.66 228.74  29-  2-  1  330.233   0.000                                        
   582 Tarka Stanisław                 2   94             R  - 15:07:55  1   1030.78 229.13      17      327.702   0.000                                        
   583 Bielski Jacek                   3   17              GCM 15:11:52  1   1029.86 229.53       7   3  331.479  32.660                                        
   584 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   54             R  - 15:10:28  1   1029.61 229.92       9      329.956   0.000                                        
   585 Glinka Dariusz                  1  145              G - 15:04:33  1   1029.39 230.32      18      323.795   0.000                                        
   586 Michniewski Tomasz              3   14              GSM 15:12:44  1   1029.35 230.71      10   3  332.207  32.620                                        
   587 Wojciechowski Andrzej           3   26              GSM 15:12:25  1   1029.04 231.10      41      331.779   0.000                                        
   588 Chojnacki M. i  Z.              2    3              G - 15:08:00  1   1028.55 231.50       5      327.078   0.000                                        
   589 Łukasik Andrzej                 3   53             R  - 15:14:08  1   1028.46 231.89      29      333.359   0.000                                        
   590 Kwiatkowski Andrzej             2   35                - 15:09:50  1   1028.02 232.28      15      328.795   0.000                                        
   591 Łukasik Andrzej                 3   84              G - 15:14:18  1   1027.93 232.68      30      333.359   0.000                                        
   592 Górniak Piotr                   2   46             RG - 15:02:34  1   1027.69 233.07      11      321.223   0.000                                        
   593 Szleżanowski Piotr              1    9              GCM 15:06:55  1   1027.43 233.47      13   4  325.610  32.530                                        
   594 Antosiewicz Bogdan              3   27              G - 15:32:05  1   1027.19 233.86      12      351.385   0.000                                        
   595 Myszkowski Zenon                1   23              G - 14:55:47  1   1026.52 234.25      27      313.892   0.000                                        
   596 Gaszewski Michał                3   40             RG - 15:29:53  1   1025.83 234.65       5      348.663   0.000                                        
   597 Bugalski Arkadiusz              1   23              G - 14:58:32  1   1025.80 235.04       7      316.492   0.000                                        
   598 Sadowski Marek                  2    8              G - 15:08:17  1   1025.44 235.43      16      326.379   0.000                                        
   599 Wojciechowski Jarosław          3   18              G - 15:13:38  1   1025.41 235.83      21      331.856   0.000                                        
   600 Jaworski Mateusz                3   35             RG - 15:11:57  1   1025.22 236.22       3      330.071   0.000                                        
   601 Pindelski Krzysztof             2   47              G - 15:07:59  1   1024.97 236.61      16      325.924   0.000                                        
   602 Szymaniak Jerzy                 2   35             RG - 15:07:59  1   1024.81 237.01      11      325.871   0.000                                        
   603 Sadowski Marek                  2   71             R  - 15:08:29  1   1024.79 237.40      17      326.379   0.000                                        
   604 Wojciechowski Andrzej           3  133             R  - 15:14:05  1   1023.75 237.80      42      331.779   0.000                                        
   604 Wojciechowski Andrzej           3   29              G - 15:14:05  1   1023.75 237.80      43      331.779   0.000                                        
   606 Szczepaniak Ludwik              1    8              G - 15:03:27  1   1023.74 238.58       4      320.890   0.000                                        
   607 Wilczek Edward                  2   28              G - 15:14:28  1   1023.56 238.98      13      332.112   0.000                                        
   608 Kowalski Paweł                  2   56             R  - 15:08:59  1   1023.43 239.37       6      326.458   0.000                                        
   609 Wojciechowski Jarosław          3   75             R  - 15:14:35  1   1022.41 239.76      22      331.856   0.000                                        
   610 Widłak Adam                     3   17              G - 15:24:09  1   1022.11 240.16      11      341.539   0.000                                        
   611 Szczepaniak Ludwik              1   31             RGCM 15:04:04  1   1021.73 240.55       5   3  320.890  32.300                                        
   612 Górniak Piotr                   2   71             R  - 15:04:26  1   1021.59 240.95      12      321.223   0.000                                        
   613 Sotek Mariusz                   1   79              G - 15:03:30  1   1021.55 241.34      10      320.257   0.000                                        
   614 Włodarczyk Paweł                1   43             RGSM 15:02:56  1   1021.40 241.73       9      319.631   0.000                                        
   615 Wojciechowski Andrzej           3   18              GCM 15:14:51  1   1021.33 242.13      44      331.779   0.000                                        
   616 Wojciechowski Andrzej           3   14              G - 15:14:52  1   1021.28 242.52      45      331.779   0.000                                        
   617 Burkowski Paweł                 3    9              GSM 15:21:17  1   1020.76 242.91      15      338.161   0.000                                        
   618 Sekuła Wiesław                  3    6              G - 15:13:50  1   1020.61 243.31      12      330.508   0.000                                        
   619 Gaszewski Michał                3    3              GCM 15:31:46  1   1020.18 243.70       6   3  348.663  32.200                                        
   620 Widłak Adam                     3    2              G - 15:24:49  1   1020.08 244.09      12      341.539   0.000                                        
   621 Łukasik Andrzej                 3   87             R  - 15:16:49  1   1020.02 244.49      31      333.359   0.000                                        
   622 Skiba Włodzimierz               2   49              GSM 15:13:49  1   1019.82 244.88       2   1  330.233  32.160                                        
   623 Glinka Dariusz                  1   74             R  - 15:07:35  1   1019.56 245.28      19      323.795   0.000                                        
   624 Sekuła Wiesław                  3    1              G - 15:14:17  1   1019.20 245.67      13      330.508   0.000                                        
   625 Sadowski Marek                  2   20              G - 15:10:23  1   1018.71 246.06      18      326.379   0.000                                        
   626 Włodarczyk Paweł                1   14              G - 15:03:49  1   1018.53 246.46      10      319.631   0.000                                        
   627 Dąbrowski Tomasz                1    3              G - 15:01:28  1   1017.74 246.85      25      316.992   0.000                                        
   628 Myszkowski Zenon                1   88             R  - 14:58:28  1   1017.59 247.24      28      313.892   0.000                                        
   629 Wojciechowski Andrzej           3   22              G - 15:16:06  1   1017.42 247.64      46      331.779   0.000                                        
   630 Górniak Piotr                   2   91             RGCM 15:05:45  1   1017.33 248.03      13   1  321.223  32.060                                        
   631 Wirtek Mariusz & Michał         3   29             RG - 15:15:12  1   1017.13 248.43       6      330.770   0.000                                        
   632 Myszkowski Zenon                1   15              G - 14:58:37  1   1017.09 248.82      29      313.892   0.000                                        
   633 Czasak Marcin                   2   17              G - 15:13:01  1   1016.83 249.21      14      328.452   0.000                                        
   634 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G - 15:10:49  1   1016.08 249.61      17      325.976   0.000                                        
   635 Glinka Dariusz                  1   19             R  - 15:08:48  1   1015.67 250.00      20      323.795   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   636 Jaworski Mateusz                3   19              GSM 15:15:13  1   1014.93   0.00       4      330.071   0.000                                        
   637 Widłak Adam                     3   18              G - 15:26:42  1   1014.37   0.00      13      341.539   0.000                                        
   638 Dąbrowski Tomasz                1   57                - 15:02:38  1   1013.94   0.00      26      316.992   0.000                                        
   639 Kuźmiński Andrzej               3   13              G - 15:11:47  1   1013.57   0.00       4      326.150   0.000                                        
   640 Witkowski Tomasz                3    3              GCM 15:34:34  1   1013.57   0.00       4      349.242   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 31.05.20 Czarnków II                              
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    74    7    21   276.15     
              2 Myszkowski      Zenon           1    72    7    23   274.50     
              3 Szpadzik Joanna Marcin          1    58    7    14   274.17     
              4 Wojciechowski   Jarosław        3    54    7    18   273.60     
              5 Wojciechowski   Andrzej         3    99    7    38   273.33     
              6 Sotek           Mariusz         1    43    7     9   272.71     
              7 Łukasik         Andrzej         3    68    7    27   272.63     
              8 Wilczek         Edward          2    49    7    12   272.57     
              9 Szczepaniak     Robert          1    56    7    17   271.29     
             10 Burkowski       Paweł           3    30    7    13   270.43     
             11 Walczak         Dariusz         1    51    7    10   267.42     
             12 Szleżanowski    Piotr           1    32    7    10   265.00     
             13 Glinka          Dariusz         1    65    7    17   264.82     
             14 Woźniak         Wit             3    24    7     7   262.40     
             15 Grzegrzółka     Jan             3    53    7    13   261.92     
             16 Górniak         Piotr           2    74    7     9   259.90     
             17 Włodarczyk      Paweł           1    28    7     8   259.12     
             18 Antosiewicz     Bogdan          3    40    7    10   256.96     
             19 Sadowski        Marek           2    83    7    13   256.37     
             20 Lewandowski Jer i Marcin        3    44    7     8   255.76     
             21 Tarka           Stanisław       2    61    7    13   255.56     
             22 Kurek           Wiesław         3    27    7     9   254.64     
             23 Michniewski     Tomasz          3    49    7     8   254.31     
             24 Lewandowski     Kazimierz       3    32    7     8   253.65     
             25 Sekuła          Wiesław         3    45    7    10   253.63     
             26 Widłak          Adam            3    40    7     7   253.19     
             27 Rawski          Witold          1    59    7     8   252.90     
             28 Pindelski       Krzysztof       2    40    7    12   252.33     
             29 Czasak          Marcin          2    41    7    10   250.58     
             30 Szymaniak       Jerzy           2    58    7     9   249.82     
             31 Kwiatkowski     Andrzej         2    68    7    13   249.33     
             32 Golik           Sławomir        2    49    7     9   246.66     
             33 Puchała         Sylwester       2    55    7     7   244.96     
             34 Belka           Stanisław       1    19    7     8   240.50     
             35 Bielski         Jacek           3    29    6     6   224.09     
             36 Krupa           Łukasz          3    31    6     6   217.53     
             37 Bąbik           Sławomir        1    36    6     6   209.93     
             38 Kowalski        Paweł           2    27    5     5   181.69     
             39 Markowski       Krzysztof       3    33    5     5   178.38     
             40 Szklarz         Marian          3    15    4     4   144.11     
             41 Krzcot          Marcin          1    26    4     4   140.27     
             42 Pych            Mariusz         3    14    3     3   112.25     
             43 Chojnacki       M. i  Z.        2    36    3     3   109.33     
             44 Okrasa          Stanisław       3    47    3     3   106.08     
             45 Witkowski       Tomasz          3    26    3     3   105.98     
             46 Jobda           Arkadiusz       3    30    3     3   105.26     
             47 Tokarski Waldem Michał          1    22    3     3   103.21     
             48 Wirtek Mariusz  Michał          3    34    3     3   103.02     
             49 Głażewski       Jerzy           3    38    3     3   101.06     
             50 Sadowski Sławom Piotr           1    36    3     3   100.83     
             51 Jaworski        Mateusz         3    33    2     2    74.98     
             52 Zieliński       Jan             2    42    2     2    70.88     
             53 Oracz           Paweł           2    17    2     2    70.05     
             54 Kuźmiński       Andrzej         3    22    2     2    69.03     
             55 Gaszewski       Michał          3    30    2     2    68.86     
             56 Bugalski        Arkadiusz       1    60    2     2    66.88     
             57 Borkowski       Jerzy           1    12    2     2    65.64     
             58 Iwańczyk        Stanisław       2    22    1     1    38.47     
             59 Szczepaniak     Ludwik          1    21    1     1    34.10     
             60 Nowak           Adam            3    10    1     1    32.58     
             61 Rogowski        Piotr           1     5    0     0     0.00     
             62 Skiba           Włodzimierz     2    29    0     0     0.00     
             63 Bąk             Dariusz         3    17    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7   28    793.37  34.0   
    2    2 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7   28    789.95  28.5   
    3    3 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7   28    788.17  38.5   
    4    5 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7   28    783.21  33.5   
    5    7 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7   28    781.27  41.2   
    6   10 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7   28    771.11  27.7   
    7   12 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7   28    768.77  27.2   
    8    6 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  7   28    764.24  30.3   
    9    9 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7   28    763.31  31.1   
   10   18 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7   28    760.91  32.9   
   11    4 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7   28    757.39  29.1   
   12   17 Szleżanowski    Piotr           1  7  7  7  7   28    755.50  29.1   
   13   11 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7   28    753.76  21.6   
   14   13 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7   28    752.41  26.0   
   15   22 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7   28    750.81  29.0   
   16   14 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  7   28    746.80  17.1   
   17   20 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7   28    745.67  21.5   
   18   15 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7   28    744.96  18.7   
   19   19 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7  7   28    742.79  27.7   
   20   16 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7  7   28    739.84  21.8   
   21   21 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7   28    734.74  22.4   
   22   25 Czasak          Marcin          2  5  7  7  7   26    696.12  24.2   
   23   30 Walczak         Dariusz         1  5  7  6  7   25    683.51  14.8   
   24   26 Szymaniak       Jerzy           2  3  7  7  7   24    680.79  12.9   
   25   24 Bielski         Jacek           3  6  7  7  6   26    679.33  24.7   
   26   29 Rawski          Witold          1  2  7  7  7   23    674.80  15.9   
   27   32 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  7  7   24    665.04  14.4   
   28   35 Sotek           Mariusz         1  7  1  7  7   22    651.29  16.9   
   29   34 Włodarczyk      Paweł           1  7  6  5  7   25    650.60  22.7   
   30   28 Krupa           Łukasz          3  7  5  7  6   25    641.33  19.1   
   31   36 Pindelski       Krzysztof       2  1  7  7  7   22    629.33  17.7   
   32   31 Kowalski        Paweł           2  7  3  7  5   22    593.74  19.4   
   33   37 Widłak          Adam            3  4  1  7  7   19    590.23  13.5   
   34   39 Sekuła          Wiesław         3  2  3  7  7   19    584.58   9.6   
   35   23 Pych            Mariusz         3  7  7  7  3   24    572.70  37.7   
   36   33 Szklarz         Marian          3  7  7  5  4   23    547.60  33.7   
   37   46 Woźniak         Wit             3 -- --  7  7   14    516.10  34.6   
   38    8 Arak            Piotr           1  7  7  7 --   21    507.60  25.5   
   39   27 Jaworski        Mateusz         3  4  7  7  2   20    505.74  15.6   
   40   45 Bąbik           Sławomir        1  4  6  3  6   19    471.09   9.9   
   41   40 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  7  3   14    432.07   9.0   
   42   38 Gaszewski       Michał          3  7  7  3  2   19    402.10  15.9   
   43   42 Głażewski       Jerzy           3  1  4  6  3   14    394.76   6.8   
   44   43 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  7  3   12    388.33   7.7   
   45   51 Golik           Sławomir        2 -- --  4  7   11    385.79  12.5   
   46   41 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3  7  2   14    380.56   4.4   
   47   44 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7  4  3   15    378.73   9.2   
   48   53 Belka           Stanisław       1 --  1  3  7   11    365.73  11.1   
   49   47 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7  3  2   13    319.85  17.9   
   50   49 Witkowski       Tomasz          3  0  7  2  3   12    310.88  12.0   
   51   55 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5   11    301.49   6.7   
   52   48 Oracz           Paweł           2  7  2  3  2   14    294.91  13.6   
   53   50 Okrasa          Stanisław       3  0  4  3  3   10    270.72   3.6   
   54   52 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3    9    234.95   5.6   
   55   54 Nowak           Adam            3  0  1  3  1    5    157.64   6.4   
   56   58 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3    5    149.15   4.1   
   57   62 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4    4    140.27   4.8   
   58   57 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2    5    119.33   5.3   
   59   56 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0    4     80.92   2.6   
   60   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1    3     79.62   3.0   
   61   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2    2     70.88   1.3   
   62   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1    1     38.47   1.2   
   63   60 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0    1     32.97   3.6   
   64   61 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0    1     16.49   1.2   

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5   20    567.69  34.0   
    2    2 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5   20    563.22  33.5   
    3    3 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5   20    562.36  28.5   
    4    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5   20    561.87  38.5   
    5    6 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5   20    559.72  41.2   
    6   10 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5   20    552.55  32.9   
    7   11 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5   20    550.94  27.2   
    8    9 Szleżanowski    Piotr           1  5  5  5  5   20    548.69  29.1   
    9    5 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5   20    548.67  30.3   
   10   12 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5   20    548.31  27.7   
   11   20 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5   20    541.13  29.0   
   12   19 Włodarczyk      Paweł           1  5  5  5  5   20    536.70  22.7   
   13   16 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5   20    536.44  21.5   
   14   13 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  5   20    535.28  17.1   
   15   17 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5   20    534.87  18.7   
   16   24 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5   20    531.89  24.7   
   17   18 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5  5   20    527.90  27.7   
   18   15 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5  5   20    525.57  21.8   
   19   23 Czasak          Marcin          2  5  5  5  5   20    523.05  24.2   
   20   21 Sadowski        Marek           2  4  5  5  5   19    520.56  21.6   
   21   26 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5   20    510.47  19.1   
   22   28 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5  5   19    508.04  14.4   
   23   29 Walczak         Dariusz         1  3  5  5  5   18    506.85  14.8   
   24    7 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  4   19    502.03  29.1   
   25   31 Kurek           Wiesław         3  5  5  4  5   19    493.54  22.4   
   26   30 Kowalski        Paweł           2  5  3  5  5   18    493.17  19.4   
   27   32 Glinka          Dariusz         1  5  2  5  5   17    490.12  31.1   
   28   22 Szklarz         Marian          3  5  5  5  4   19    485.98  33.7   
   29   35 Sotek           Mariusz         1  5  1  5  5   16    475.70  16.9   
   30   36 Pindelski       Krzysztof       2  1  5  5  5   16    461.91  17.7   
   31   14 Górniak         Piotr           2  5  5  5  3   18    460.31  26.0   
   32   34 Rawski          Witold          1  0  5  5  5   15    459.97  15.9   
   33   38 Sekuła          Wiesław         3  2  3  5  5   15    450.89   9.6   
   34   33 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5  4   16    450.82  12.9   
   35   25 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3   18    447.61  37.7   
   36   41 Widłak          Adam            3  2  1  5  5   13    421.85  13.5   
   37   42 Bąbik           Sławomir        1  3  5  3  5   16    408.07   9.9   
   38   27 Jaworski        Mateusz         3  4  5  5  2   16    401.69  15.6   
   39   47 Woźniak         Wit             3 -- --  5  5   10    378.27  34.6   
   40   39 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  5  3   12    364.02   9.0   
   41    8 Arak            Piotr           1  5  5  5 --   15    359.64  25.5   
   42   40 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5  4  3   13    344.54   9.2   
   43   37 Gaszewski       Michał          3  5  5  3  2   15    340.79  15.9   
   44   44 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  5  3   10    323.36   7.7   
   45   49 Golik           Sławomir        2 -- --  4  5    9    316.33  12.5   
   46   53 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1  5   11    301.49   6.7   
   47   51 Belka           Stanisław       1 --  1  3  5    9    299.60  11.1   
   48   43 Głażewski       Jerzy           3  1  4  4  2   11    287.40   6.8   
   49   45 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  3  2   11    281.98  17.9   
   50   48 Witkowski       Tomasz          3  0  5  2  3   10    274.29  12.0   
   51   46 Oracz           Paweł           2  5  2  3  2   12    270.69  13.6   
   52   50 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2  3    9    234.95   5.6   
   53   54 Okrasa          Stanisław       3  0  1  3  3    7    221.05   3.6   
   54   52 Nowak           Adam            3  0  1  3  1    5    157.64   6.4   
   55   58 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  3    5    149.15   4.1   
   56   62 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4    4    140.27   4.8   
   57   56 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0  2    5    119.33   5.3   
   58   55 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1  0    4     80.92   2.6   
   59   59 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1  1    3     79.62   3.0   
   60   57 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  1  0    2     49.55   4.4   
   61   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1    1     38.47   1.2   
   62   60 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0    1     32.97   3.6   
   63   61 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0    1     16.49   1.2   
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0    0      0.00   1.3   

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    8 Burkowski       Paweł           3  4  4  4  5   17    448.36  32.9   
    2    2 Łukasik         Andrzej         3  3  5  5  3   16    434.36  41.2   
    3    7 Czasak          Marcin          2  3  4  5  4   16    433.49  24.2   
    4    4 Wilczek         Edward          2  4  4  5  3   16    423.56  27.2   
    5    5 Szklarz         Marian          3  4  5  4  3   16    400.68  33.7   
    6   12 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5  4  4   15    400.78  27.7   
    7    3 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5  2   15    380.03  33.5   
    8    6 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4  4  2   15    353.72  38.5   
    9    1 Arak            Piotr           1  5  5  5 --   15    335.68  25.5   
   10   21 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3  4  5   14    410.46  29.0   
   11   16 Myszkowski      Zenon           1  4  1  5  4   14    408.90  28.5   
   12   20 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5  2  4   14    356.38  27.7   
   13    9 Grzegrzółka     Jan             3  4  5  3  2   14    320.05  21.5   
   14   14 Puchała         Sylwester       2  5  0  5  3   13    371.18  29.1   
   15   23 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1  3  4   13    341.47  34.0   
   16   13 Bielski         Jacek           3  2  5  4  2   13    332.55  24.7   
   17   18 Tarka           Stanisław       2  5  2  3  3   13    329.50  30.3   
   18   19 Pych            Mariusz         3  3  4  3  3   13    327.79  37.7   
   19   28 Włodarczyk      Paweł           1  2  2  3  5   12    353.74  22.7   
   20   10 Michniewski     Tomasz          3  2  4  5  1   12    329.57  18.7   
   21   11 Sadowski        Marek           2  1  5  5  1   12    316.49  21.6   
   22   24 Kurek           Wiesław         3  5  1  3  3   12    306.13  22.4   
   23   29 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  4   11    296.67  17.7   
   24   22 Glinka          Dariusz         1  5  1  3  2   11    276.59  31.1   
   25   27 Widłak          Adam            3  1  1  5  3   10    334.32  13.5   
   26   15 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2  5  0   10    263.80  17.1   
   27   26 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  2  2   10    243.69  17.9   
   28   17 Górniak         Piotr           2  5  1  4  0   10    230.48  26.0   
   29   30 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1  5  3    9    308.42  21.8   
   30   33 Sekuła          Wiesław         3  0  2  3  4    9    289.88   9.6   
   31   25 Jaworski        Mateusz         3  0  3  5  1    9    269.37  15.6   
   32   34 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1  2  4    9    263.04  14.4   
   33   42 Woźniak         Wit             3 -- --  3  5    8    291.67  34.6   
   34   31 Kowalski        Paweł           2  2  0  4  2    8    244.06  19.4   
   35   36 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  3    8    210.21  14.8   
   36   32 Krupa           Łukasz          3  0  1  4  2    7    232.77  19.1   
   37   40 Szleżanowski    Piotr           1  3  1  0  3    7    176.37  29.1   
   38   39 Sotek           Mariusz         1  3  0  1  2    6    151.61  16.9   
   39   37 Oracz           Paweł           2  2  2  1  1    6    126.31  13.6   
   40   58 Belka           Stanisław       1 --  0  0  5    5    166.50  11.1   
   41   38 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2  1  1    5    117.76   9.2   
   42   35 Witkowski       Tomasz          3  0  4  1  0    5    109.28  12.0   
   43   61 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  4    4    140.27   4.8   
   44   43 Rawski          Witold          1  0  0  3  1    4    136.74  15.9   
   45   44 Gaszewski       Michał          3  0  2  1  1    4    106.15  15.9   
   46   45 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  2  1    3    109.93  12.9   
   47   41 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  3  0    3    109.60   9.0   
   48   59 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0  3    3    103.21   4.1   
   49   49 Golik           Sławomir        2 -- --  1  2    3    102.07  12.5   
   50   52 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1  0  2    3     89.51   5.6   
   51   46 Nowak           Adam            3  0  1  1  1    3     88.52   6.4   
   52   53 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  2    3     83.55   5.3   
   53   51 Głażewski       Jerzy           3  0  0  1  1    2     64.82   6.8   
   54   47 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  1  0    2     52.79   2.6   
   55   48 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  1  0    1     38.74   7.7   
   56   62 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  1    1     35.06   3.6   
   57   50 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0    1     32.97   3.6   
   58   54 Markowski       Krzysztof       3  0  1  0  0    1     17.29   6.7   
   59   55 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  0  0    1     16.84   4.4   
   60   56 Bąbik           Sławomir        1  0  1  0  0    1     16.60   9.9   
   61   57 Bąk             Dariusz         3  0  1  0  0    1     16.49   1.2   
   62   60 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0    0      0.00   3.0   
   63   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  0    0      0.00   1.2   
   64   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  0    0      0.00   1.3   

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5   20    553.81  38.5   
    2    3 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5   20    541.36  41.2   
    3    7 Szczepaniak     Robert          1  5  5  4  5   19    515.11  33.5   
    4    8 Myszkowski      Zenon           1  5  5  4  5   19    513.55  28.5   
    5    9 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  4  5   19    502.05  34.0   
    6   10 Górniak         Piotr           2  5  5  4  5   19    485.73  26.0   
    7   13 Glinka          Dariusz         1  5  5  3  5   18    462.06  31.1   
    8    6 Wilczek         Edward          2  5  5  5  3   18    450.48  27.2   
    9   14 Szymaniak       Jerzy           2  3  5  4  5   17    449.58  12.9   
   10    4 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  3   18    449.20  29.1   
   11    5 Pych            Mariusz         3  5  5  5  3   18    447.61  37.7   
   12   11 Lewandowski Jer i Marcin        3  1  5  5  4   15    442.51  17.1   
   13   18 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  2  5   17    424.77  27.7   
   14   16 Tarka           Stanisław       2  5  5  2  5   17    412.89  30.3   
   15   20 Burkowski       Paweł           3  5  5  2  5   17    412.24  32.9   
   16   24 Walczak         Dariusz         1  3  5  2  5   15    389.24  14.8   
   17   15 Krupa           Łukasz          3  4  3  4  4   15    382.11  19.1   
   18    2 Arak            Piotr           1  5  5  5 --   15    355.95  25.5   
   19   22 Lewandowski     Kazimierz       3  3  2  4  4   13    351.36  14.4   
   20   17 Szleżanowski    Piotr           1  5  1  4  3   13    344.23  29.1   
   21   19 Szklarz         Marian          3  5  5  2  3   15    337.20  33.7   
   22   12 Rawski          Witold          1  2  5  5  1   13    325.77  15.9   
   23   26 Włodarczyk      Paweł           1  5  3  2  3   13    311.10  22.7   
   24   29 Michniewski     Tomasz          3  5  3  2  3   13    304.50  18.7   
   25   32 Bielski         Jacek           3  2  5  2  3   12    302.85  24.7   
   26   30 Sadowski        Marek           2  5  5  1  3   14    299.70  21.6   
   27   21 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  2  2   14    291.28  21.8   
   28   25 Antosiewicz     Bogdan          3  3  5  2  2   12    282.25  27.7   
   29   33 Głażewski       Jerzy           3  1  3  3  3   10    273.87   6.8   
   30   27 Bugalski        Arkadiusz       1  2  2  4  2   10    263.32   4.4   
   31   38 Grzegrzółka     Jan             3  2  5  0  4   11    258.26  21.5   
   32   35 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2  3   10    255.12  17.7   
   33   45 Markowski       Krzysztof       3  0  4  0  5    9    246.55   6.7   
   34   23 Jaworski        Mateusz         3  1  3  4  1    9    244.26  15.6   
   35   37 Wojciechowski   Jarosław        3  4  5  0  3   12    240.60  29.0   
   36   28 Gaszewski       Michał          3  5  5  1  1   12    230.85  15.9   
   37   31 Kowalski        Paweł           2  3  0  4  1    8    226.24  19.4   
   38   43 Sotek           Mariusz         1  5  0  0  4    9    222.23  16.9   
   39   48 Belka           Stanisław       1 --  1  1  5    7    219.39  11.1   
   40   36 Bąbik           Sławomir        1  2  5  1  2   10    215.60   9.9   
   41   34 Kurek           Wiesław         3  3  5  1  1   10    202.98  22.4   
   42   47 Czasak          Marcin          2  2  2  0  4    8    197.57  24.2   
   43   60 Golik           Sławomir        2 -- --  0  5    5    175.77  12.5   
   44   40 Witkowski       Tomasz          3  0  5  0  2    7    165.43  12.0   
   45   44 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  2  1  2    5    140.77   5.6   
   46   42 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  2  2    4    138.87   7.7   
   47   39 Widłak          Adam            3  2  0  2  1    5    137.37  13.5   
   48   41 Sadowski Sławom Piotr           1  0  5  0  1    6    123.68   9.2   
   49   46 Oracz           Paweł           2  0  0  2  1    3    100.00  13.6   
   50   51 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1  1    3     83.18   4.1   
   51   64 Zieliński       Jan             2  0  0  0  2    2     70.88   1.3   
   52   59 Krzcot          Marcin          1  0  0 --  2    2     70.40   4.8   
   53   61 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0  2    2     68.91   9.6   
   54   49 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  1  0    2     50.31  17.9   
   55   57 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0  1    2     50.20   5.3   
   56   50 Okrasa          Stanisław       3  0  3  0  0    3     49.67   3.6   
   57   63 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --  1    1     38.47   1.2   
   58   52 Nowak           Adam            3  0  0  1  0    1     35.48   6.4   
   59   53 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  2  0  0    2     34.78   9.0   
   60   54 Woźniak         Wit             3 -- --  1  0    1     34.33  34.6   
   61   55 Rogowski        Piotr           1  0  0  1  0    1     32.97   3.6   
   62   56 Skiba           Włodzimierz     2  1  1  0  0    2     28.13   2.6   
   63   58 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  0  0    1     13.00   3.0   
   64   62 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0    0      0.00   1.2   

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2020 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Widłak Adam        378   3   6  330.587  6  330.587  0    0.000  0    0.000
   2 Kwiatkowski Andrz  205   2   6  670.687  6  670.687  0    0.000  0    0.000
   3 Dąbrowski Tomasz   404   1   5  282.605  5  282.605  0    0.000  0    0.000
   4 Burkowski Paweł    357   3   5  364.112  5  364.112  0    0.000  0    0.000
   5 Czasak Marcin      423   2   5  393.851  5  393.851  0    0.000  0    0.000
   6 Myszkowski Zenon   112   1   5  406.410  5  406.410  0    0.000  0    0.000
   7 Szklarz Marian     364   3   5  441.727  5  441.727  0    0.000  0    0.000
   8 Wojciechowski Jar  375   3   5  522.277  5  522.277  0    0.000  0    0.000
   9 Sekuła Wiesław     331   3   5  654.330  5  654.330  0    0.000  0    0.000
  10 Wilczek Edward     221   2   4   84.778  4   84.778  0    0.000  0    0.000
  11 Włodarczyk Paweł   164   1   4  187.006  4  187.006  0    0.000  0    0.000
  12 Szczepaniak Rober  156   1   4  250.452  4  250.452  0    0.000  0    0.000
  13 Woźniak Wit         15   3   4  265.439  4  265.439  0    0.000  0    0.000
  14 Szpadzik Joanna i  162   1   4  322.761  4  322.761  0    0.000  0    0.000
  15 Lewandowski Kazim  416   3   4  354.513  4  354.513  0    0.000  0    0.000
  16 Pych Mariusz       388   3   4  411.756  4  411.756  0    0.000  0    0.000
  17 Antosiewicz Bogda  369   3   4  555.599  4  555.599  0    0.000  0    0.000
  18 Puchała Sylwester  242   2   3   60.738  3   60.738  0    0.000  0    0.000
  19 Łukasik Andrzej    385   3   3  151.622  3  151.622  0    0.000  0    0.000
  20 Kurek Wiesław        2   3   3  174.834  3  174.834  0    0.000  0    0.000
  21 Michniewski Tomas  363   3   3  214.429  3  214.429  0    0.000  0    0.000
  22 Grzegrzółka Jan    308   3   3  247.987  3  247.987  0    0.000  0    0.000
  23 Bielski Jacek      302   3   3  283.465  3  283.465  0    0.000  0    0.000
  24 Krupa Łukasz       310   3   3  297.902  3  297.902  0    0.000  0    0.000
  25 Wojciechowski And  337   3   3  335.576  3  335.576  0    0.000  0    0.000
  26 Kuźmiński Andrzej  360   3   3  451.927  3  451.927  0    0.000  0    0.000
  27 Jaworski Mateusz   380   3   3  484.899  3  484.899  0    0.000  0    0.000
  28 Glinka Dariusz     160   1   2   79.530  2   79.530  0    0.000  0    0.000
  29 Chojnacki M. i  Z  204   2   2  159.732  2  159.732  0    0.000  0    0.000
  30 Szymaniak Jerzy    348   2   2  186.689  2  186.689  0    0.000  0    0.000
  31 Sadowski Marek     219   2   2  190.939  2  190.939  0    0.000  0    0.000
  32 Tarka Stanisław    632   2   2  200.948  2  200.948  0    0.000  0    0.000
  33 Tokarski Waldemar  120   1   2  244.488  2  244.488  0    0.000  0    0.000
  34 Rawski Witold      116   1   2  264.971  2  264.971  0    0.000  0    0.000
  35 Kowalski Paweł     244   2   2  271.141  2  271.141  0    0.000  0    0.000
  36 Górniak Piotr      245   2   2  322.818  2  322.818  0    0.000  0    0.000
  37 Pindelski Krzyszt  210   2   2  344.327  2  344.327  0    0.000  0    0.000
  38 Oracz Paweł        239   2   2  378.753  2  378.753  0    0.000  0    0.000
  39 Walczak Dariusz    122   1   1    9.055  1    9.055  0    0.000  0    0.000
  40 Jobda Arkadiusz    377   3   1   31.879  1   31.879  0    0.000  0    0.000
  41 Szleżanowski Piot  171   1   1   41.732  1   41.732  0    0.000  0    0.000
  42 Krzcot Marcin      169   1   1   67.323  1   67.323  0    0.000  0    0.000
  43 Sadowski Sławomir  133   1   1  103.543  1  103.543  0    0.000  0    0.000
  44 Witkowski Tomasz   368   3   1  116.107  1  116.107  0    0.000  0    0.000
  45 Wirtek Mariusz &   347   3   1  119.685  1  119.685  0    0.000  0    0.000
  46 Okrasa Stanisław   354   3   1  123.622  1  123.622  0    0.000  0    0.000
  47 Skiba Włodzimierz  316   2   1  125.503  1  125.503  0    0.000  0    0.000
  48 Belka Stanisław    101   1   1  137.795  1  137.795  0    0.000  0    0.000
  49 Gaszewski Michał   374   3   1  159.843  1  159.843  0    0.000  0    0.000
  50 Golik Sławomir     206   2   1  172.819  1  172.819  0    0.000  0    0.000
  51 Rogowski Piotr     170   1   1  175.839  1  175.839  0    0.000  0    0.000
  52 Arak Piotr         141   1   1  181.544  1  181.544  0    0.000  0    0.000
  53 Głażewski Jerzy    306   3   1  194.094  1  194.094  0    0.000  0    0.000

 
                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Czasak Marcin           423   2  10   365.74 10 365.74  0   0.00  0   0.00 
   2 Antosiewicz Bogdan      369   3  10   352.50 10 352.50  0   0.00  0   0.00 
   3 Myszkowski Zenon        112   1   9   341.32  9 341.32  0   0.00  0   0.00 
   4 Wojciechowski Jarosław  375   3   9   334.35  9 334.35  0   0.00  0   0.00 
   5 Burkowski Paweł         357   3   9   332.54  9 332.54  0   0.00  0   0.00 
   6 Włodarczyk Paweł        164   1   9   330.53  9 330.53  0   0.00  0   0.00 
   7 Widłak Adam             378   3   8   306.33  8 306.33  0   0.00  0   0.00 
   8 Puchała Sylwester       242   2   8   303.18  8 303.18  0   0.00  0   0.00 
   9 Wilczek Edward          221   2   8   303.07  8 303.07  0   0.00  0   0.00 
  10 Łukasik Andrzej         385   3   8   301.80  8 301.80  0   0.00  0   0.00 
  11 Michniewski Tomasz      363   3   8   298.30  8 298.30  0   0.00  0   0.00 
  12 Woźniak Wit              15   3   8   297.34  8 297.34  0   0.00  0   0.00 
  13 Kwiatkowski Andrzej     205   2   8   295.81  8 295.81  0   0.00  0   0.00 
  14 Tarka Stanisław         632   2   8   293.54  8 293.54  0   0.00  0   0.00 
  15 Kurek Wiesław             2   3   8   291.53  8 291.53  0   0.00  0   0.00 
  16 Szklarz Marian          364   3   8   290.72  8 290.72  0   0.00  0   0.00 
  17 Bielski Jacek           302   3   8   282.17  8 282.17  0   0.00  0   0.00 
  18 Dąbrowski Tomasz        404   1   7   261.65  7 261.65  0   0.00  0   0.00 
  19 Szczepaniak Robert      156   1   7   260.25  7 260.25  0   0.00  0   0.00 
  20 Sekuła Wiesław          331   3   7   258.17  7 258.17  0   0.00  0   0.00 
  21 Wojciechowski Andrzej   337   3   7   257.68  7 257.68  0   0.00  0   0.00 
  22 Sadowski Marek          219   2   7   255.53  7 255.53  0   0.00  0   0.00 
  23 Pych Mariusz            388   3   7   255.21  7 255.21  0   0.00  0   0.00 
  24 Krupa Łukasz            310   3   7   252.81  7 252.81  0   0.00  0   0.00 
  25 Glinka Dariusz          160   1   6   225.62  6 225.62  0   0.00  0   0.00 
  26 Kowalski Paweł          244   2   6   221.52  6 221.52  0   0.00  0   0.00 
  27 Lewandowski Kazimierz   416   3   6   220.93  6 220.93  0   0.00  0   0.00 
  28 Szpadzik Joanna i Marc  162   1   6   220.67  6 220.67  0   0.00  0   0.00 
  29 Grzegrzółka Jan         308   3   6   217.39  6 217.39  0   0.00  0   0.00 
  30 Jaworski Mateusz        380   3   6   217.14  6 217.14  0   0.00  0   0.00 
  31 Pindelski Krzysztof     210   2   6   216.40  6 216.40  0   0.00  0   0.00 
  32 Szleżanowski Piotr      171   1   6   215.30  6 215.30  0   0.00  0   0.00 
  33 Tokarski Waldemar Mich  120   1   6   207.06  6 207.06  0   0.00  0   0.00 
  34 Belka Stanisław         101   1   6   206.70  6 206.70  0   0.00  0   0.00 
  35 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   5   189.92  5 189.92  0   0.00  0   0.00 
  36 Arak Piotr              141   1   5   180.62  5 180.62  0   0.00  0   0.00 
  37 Krzcot Marcin           169   1   5   177.62  5 177.62  0   0.00  0   0.00 
  38 Górniak Piotr           245   2   5   176.23  5 176.23  0   0.00  0   0.00 
  39 Kuźmiński Andrzej       360   3   5   175.43  5 175.43  0   0.00  0   0.00 
  40 Rawski Witold           116   1   5   174.22  5 174.22  0   0.00  0   0.00 
  41 Golik Sławomir          206   2   5   171.87  5 171.87  0   0.00  0   0.00 
  42 Walczak Dariusz         122   1   4   149.94  4 149.94  0   0.00  0   0.00 
  43 Chojnacki M. i  Z.      204   2   4   144.59  4 144.59  0   0.00  0   0.00 
  44 Nowak Adam              324   3   4   139.90  4 139.90  0   0.00  0   0.00 
  45 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   4   138.93  4 138.93  0   0.00  0   0.00 
  46 Gaszewski Michał        374   3   4   137.82  4 137.82  0   0.00  0   0.00 
  47 Sotek Mariusz           161   1   3   114.43  3 114.43  0   0.00  0   0.00 
  48 Szymaniak Jerzy         348   2   3   111.94  3 111.94  0   0.00  0   0.00 
  49 Oracz Paweł             239   2   3   101.35  3 101.35  0   0.00  0   0.00 
  50 Szczepaniak Ludwik      126   1   3    98.28  3  98.28  0   0.00  0   0.00 
  51 Sadowski Sławomir Piot  133   1   2    70.57  2  70.57  0   0.00  0   0.00 
  52 Witkowski Tomasz        368   3   2    69.47  2  69.47  0   0.00  0   0.00 
  53 Borkowski Jerzy         103   1   2    68.52  2  68.52  0   0.00  0   0.00 
  54 Skiba Włodzimierz       316   2   2    68.15  2  68.15  0   0.00  0   0.00 
  55 Głażewski Jerzy         306   3   2    67.85  2  67.85  0   0.00  0   0.00 
  56 Jobda Arkadiusz         377   3   1    38.99  1  38.99  0   0.00  0   0.00 
  57 Okrasa Stanisław        354   3   1    36.05  1  36.05  0   0.00  0   0.00 
  58 Rogowski Piotr          170   1   1    34.38  1  34.38  0   0.00  0   0.00 
  59 Bugalski Arkadiusz      159   1   1    33.22  1  33.22  0   0.00  0   0.00 

 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A  od  100 do  400 km                    
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Szpadzik Joanna i    Marcin         │   1     │     808.06    │  18 │  
 │   2  │Łukasik              Andrzej        │   3     │     917.27    │  18 │  
 │   3  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │    1046.44    │  18 │  
 │   4  │Szczepaniak          Robert         │   1     │    1205.00    │  18 │  
 │   5  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │    1805.00    │  18 │  
 │   6  │Burkowski            Paweł          │   3     │    1806.71    │  18 │  
 │   7  │Tarka                Stanisław      │   2     │    1156.41    │  17 │  
 │   8  │Myszkowski           Zenon          │   1     │    1470.64    │  17 │  
 │   9  │Szklarz              Marian         │   3     │    1539.72    │  17 │  
 │  10  │Puchała              Sylwester      │   2     │    1550.18    │  17 │  
 │  11  │Antosiewicz          Bogdan         │   3     │    1726.25    │  17 │  
 │  12  │Wojciechowski        Jarosław       │   3     │    1939.28    │  17 │  
 │  13  │Szleżanowski         Piotr          │   1     │    1169.08    │  16 │  
 │  14  │Wilczek              Edward         │   2     │    1308.93    │  16 │  
 │  15  │Pych                 Mariusz        │   3     │    1634.23    │  16 │  
 │  16  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │    1882.99    │  16 │  
 │  17  │Bielski              Jacek          │   3     │    1438.41    │  15 │  
 │  18  │Sadowski             Marek          │   2     │    1493.18    │  15 │  
 │  19  │Arak                 Piotr          │   1     │    1572.68    │  15 │  
 │  20  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │    1706.17    │  15 │  
 │  21  │Glinka               Dariusz        │   1     │    1025.19    │  14 │  
 │  22  │Michniewski          Tomasz         │   3     │    1181.19    │  14 │  
 │  23  │Kowalski             Paweł          │   2     │    1325.98    │  14 │  
 │  24  │Czasak               Marcin         │   2     │    1385.82    │  14 │  
 │  25  │Włodarczyk           Paweł          │   1     │    1049.35    │  13 │  
 │  26  │Górniak              Piotr          │   2     │    1093.36    │  13 │  
 │  27  │Lewandowski Jerzy    i Marcin       │   3     │    1105.05    │  13 │  
 │  28  │Rawski               Witold         │   1     │     957.66    │  12 │  
 │  29  │Pindelski            Krzysztof      │   2     │    1296.65    │  12 │  
 │  30  │Kurek                Wiesław        │   3     │    1056.94    │  11 │  
 │  31  │Krupa                Łukasz         │   3     │    1471.23    │  11 │  
 │  32  │Widłak               Adam           │   3     │     808.13    │  10 │  
 │  33  │Walczak              Dariusz        │   1     │     905.07    │   9 │  
 │  34  │Gaszewski            Michał         │   3     │    1055.60    │   9 │  
 │  35  │Kuźmiński            Andrzej        │   3     │     812.17    │   8 │  
 │  36  │Sadowski Sławomir    Piotr          │   1     │     935.10    │   8 │  
 │  37  │Jaworski             Mateusz        │   3     │     944.11    │   8 │  
 │  38  │Sekuła               Wiesław        │   3     │     650.06    │   7 │  
 │  39  │Sotek                Mariusz        │   1     │     444.10    │   6 │  
 │  40  │Szymaniak            Jerzy          │   2     │     494.67    │   6 │  
 │  41  │Lewandowski          Kazimierz      │   3     │     575.64    │   6 │  
 │  42  │Belka                Stanisław      │   1     │     720.27    │   6 │  
 │  43  │Bąbik                Sławomir       │   1     │     617.34    │   5 │  
 │  44  │Woźniak              Wit            │   3     │     346.50    │   4 │  
 │  45  │Witkowski            Tomasz         │   3     │     410.03    │   4 │  
 │  46  │Oracz                Paweł          │   2     │     457.50    │   4 │  
 │  47  │Jobda                Arkadiusz      │   3     │     511.19    │   4 │  
 │  48  │Chojnacki            M. i  Z.       │   2     │     208.63    │   2 │  
 │  49  │Tokarski Waldemar    Michał         │   1     │     236.40    │   2 │  
 │  50  │Markowski            Krzysztof      │   3     │     312.56    │   2 │  
 │  51  │Okrasa               Stanisław      │   3     │     319.59    │   2 │  
 │  52  │Golik                Sławomir       │   2     │     327.18    │   2 │  
 │  53  │Głażewski            Jerzy          │   3     │     378.88    │   2 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘