PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Czarnków I z dnia 24.05.20                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:53:27.  N 16:32:19.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  328.724 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   62                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2980                           
      5.Ilość konkursów.......................:  745                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1883.50                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1681.38                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,35,02                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,53,14                         
     10.Czas trwania konkursu.................:18 min. 12 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja GMP [ 2]                                                
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   19   │  967   │  224  │23.16│      
          │ 2  │ Baniocha                │   15   │  838   │  210  │25.06│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   28   │ 1175   │  311  │26.47│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   62   │ 2980   │  745  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                
                                        z lotu Czarnków I, w dniu 24.05.20                                                                                      
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                               
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                               
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                               
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                               
     1 Sotek Mariusz                   1   71              G -  9:35:02  1   1883.50   0.34  43-  7-  1  320.257   0.000                                        
     2 Tarka Stanisław                 2   15              G -  9:40:42  1   1865.12   0.67  78- 15-  4  327.702   0.000                                        
     3 Włodarczyk Paweł                1   31             RG -  9:36:47  1   1860.66   1.01  28-  8-  4  319.631   0.000                                        
     4 Tarka Stanisław                 2   18              GCM  9:41:21  1   1858.25   1.34       2   1  327.702  39.970   1.342                                
     5 Glinka Dariusz                  1    3              G -  9:39:21  1   1857.16   1.68  70- 14-  4  323.795   0.000                                        
     6 Glinka Dariusz                  1  134              G -  9:39:32  1   1855.20   2.01       2      323.795   0.000                                        
     7 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   64             R  -  9:42:53  1   1854.90   2.35  55- 16-  5  329.956   0.000                                        
     8 Tarka Stanisław                 2    2              GSM  9:41:45  1   1854.04   2.69       3   2  327.702  39.920                                        
     9 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   25              GSM  9:43:02  1   1853.34   3.02       2   1  329.956  39.910                                        
    10 Jobda Arkadiusz                 3    8              G -  9:48:17  1   1849.18   3.36  37-  7-  1  338.924   0.000                                        
    11 Dąbrowski Tomasz                1   24              G -  9:36:28  1   1848.71   3.69  83- 33-  3  316.992   0.000                                        
    12 Myszkowski Zenon                1   41              G -  9:34:53  1   1847.69   4.03  93- 26-  5  313.892   0.000                                        
    13 Szleżanowski Piotr              1   13              G -  9:41:16  1   1847.26   4.36  41- 12-  2  325.610   0.000                                        
    14 Puchała Sylwester               2   43              GCM  9:41:45  1   1846.00   4.70  72- 22-  5  326.280  39.860   4.698                                
    15 Sadowski Marek                  2   23              G -  9:41:51  1   1845.51   5.03  88- 25-  5  326.379   0.000                                        
    16 Dąbrowski Tomasz                1    9              GCM  9:36:57  1   1843.51   5.37       2   1  316.992  39.840   5.369                                
    17 Dąbrowski Tomasz                1   23              G -  9:37:01  1   1842.80   5.71       3      316.992   0.000                                        
    18 Burkowski Paweł                 3   13              G -  9:48:50  1   1839.50   6.04  36- 15-  4  338.161   0.000                                        
    19 Nowak Adam                      3    5              GSM  9:55:36  1   1838.90   6.38  17-  4-  2  350.495  39.810                                        
    20 Kowalski Paweł                  2   63             RGSM  9:42:32  1   1838.86   6.71  38- 15-  4  326.458  39.800                                        
    21 Glinka Dariusz                  1    6              GCM  9:41:08  1   1838.35   7.05       3   1  323.795  39.780   7.047                                
    22 Glinka Dariusz                  1  131              GSM  9:41:10  1   1838.00   7.38       4   2  323.795  39.770                                        
    23 Myszkowski Zenon                1   45              G -  9:36:00  1   1835.63   7.72       2      313.892   0.000                                        
    24 Michniewski Tomasz              3   10              GSM  9:46:01  1   1835.23   8.05  45- 16-  5  332.207  39.750                                        
    25 Myszkowski Zenon                1   14              GSM  9:36:03  1   1835.09   8.39       3   1  313.892  39.740                                        
    26 Rawski Witold                   1    5              G -  9:38:38  1   1835.05   8.73  76- 28-  3  318.626   0.000                                        
    27 Myszkowski Zenon                1   35              G -  9:36:05  1   1834.73   9.06       4      313.892   0.000                                        
    28 Sekuła Wiesław                  3   36              GSM  9:45:13  1   1833.95   9.40  53-  9-  3  330.508  39.710                                        
    29 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              G -  9:42:46  1   1833.73   9.73  51- 19-  4  325.976   0.000                                        
    30 Myszkowski Zenon                1   31              G -  9:36:11  1   1833.66  10.07       5      313.892   0.000                                        
    31 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              G -  9:42:47  1   1833.56  10.40       2      325.976   0.000                                        
    32 Kowalski Paweł                  2   12              G -  9:43:03  1   1833.52  10.74       2      326.458   0.000                                        
    33 Arak Piotr                      1  117             R  -  9:39:28  1   1833.42  11.07  91- 22-  5  319.871   0.000                                        
    34 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24              G -  9:42:51  1   1832.87  11.41       3      325.976   0.000                                        
    35 Wilczek Edward                  2   22              G -  9:46:17  1   1832.01  11.75  59- 20-  5  332.112   0.000                                        
    36 Szczepaniak Robert              1    2              GCM  9:38:29  1   1831.68  12.08  61- 15-  5  317.765  39.620  12.081                                
    36 Szczepaniak Robert              1   24              GSM  9:38:29  1   1831.68  12.08       2   2  317.765  39.620                                        
    38 Arak Piotr                      1  102             R  -  9:39:43  1   1830.80  12.75       2      319.871   0.000                                        
    39 Arak Piotr                      1    1              G -  9:39:45  1   1830.45  13.09       3      319.871   0.000                                        
    40 Puchała Sylwester               2    5              GSM  9:43:17  1   1830.12  13.42       2   2  326.280  39.580                                        
    41 Widłak Adam                     3   48             RG -  9:51:40  1   1829.67  13.76  41- 13-  5  341.539   0.000                                        
    42 Puchała Sylwester               2   11              G -  9:43:21  1   1829.44  14.09       3      326.280   0.000                                        
    43 Myszkowski Zenon                1   42              GCM  9:36:36  1   1829.21  14.43       6   2  313.892  39.550  14.430                                
    44 Szymaniak Jerzy                 2   23              G -  9:43:18  1   1827.66  14.77  70- 11-  2  325.871   0.000                                        
    45 Widłak Adam                     3   14              GSM  9:51:56  1   1827.06  15.10       2   1  341.539  39.530                                        
    46 Sekuła Wiesław                  3   21              G -  9:45:57  1   1826.52  15.44       2      330.508   0.000                                        
    47 Woźniak Wit                     3   13              G -  9:52:03  1   1822.90  15.77  28- 12-  3  340.973   0.000                                        
    48 Szleżanowski Piotr              1    5              G -  9:43:45  1   1821.59  16.11       2      325.610   0.000                                        
    49 Jobda Arkadiusz                 3    3              G -  9:51:08  1   1820.87  16.44       2      338.924   0.000                                        
    50 Łukasik Andrzej                 3   66             RG -  9:48:10  1   1819.98  16.78  77- 37-  5  333.359   0.000                                        
    51 Antosiewicz Bogdan              3    9              G -  9:58:24  1   1816.88  17.11  54- 15-  5  351.385   0.000                                        
    52 Sadowski Marek                  2   29              G -  9:44:39  1   1816.75  17.45       2      326.379   0.000                                        
    53 Łukasik Andrzej                 3   16              GCM  9:48:32  1   1816.34  17.79       2   1  333.359  39.440  17.785                                
    54 Łukasik Andrzej                 3   18              G -  9:48:36  1   1815.68  18.12       3      333.359   0.000                                        
    55 Michniewski Tomasz              3    3              GSM  9:48:03  1   1814.84  18.46       2   2  332.207  39.420                                        
    56 Wilczek Edward                  2   35              GCM  9:48:04  1   1814.16  18.79       2   1  332.112  39.410  18.792                                
    57 Walczak Dariusz                 1   58             R  -  9:39:20  1   1813.18  19.13  55- 10-  1  316.097   0.000                                        
    58 Wojciechowski Andrzej           3   26              GSM  9:48:04  1   1812.34  19.46 118- 32-  2  331.779  39.390                                        
    59 Puchała Sylwester               2   26              G -  9:45:08  1   1811.33  19.80       4      326.280   0.000                                        
    60 Wojciechowski Jarosław          3    2              GCM  9:48:15  1   1810.95  20.13  41- 11-  4  331.856  39.370  20.134                                
    61 Włodarczyk Paweł                1    7              GCM  9:41:30  1   1810.94  20.47       2   1  319.631  39.350  20.470                                
    62 Wojciechowski Andrzej           3   18              G -  9:48:14  1   1810.69  20.81       2      331.779   0.000                                        
    63 Puchała Sylwester               2   18              GCM  9:45:12  1   1810.66  21.14       5   3  326.280  39.330  21.141                                
    64 Glinka Dariusz                  1  125              G -  9:43:56  1   1809.59  21.48       5      323.795   0.000                                        
    65 Bąbik Sławomir                  1   12              G -  9:42:35  1   1808.30  21.81  45-  5-  0  321.124   0.000                                        
    66 Szczepaniak Robert              1   18              G -  9:40:49  1   1807.37  22.15       3      317.765   0.000                                        
    67 Wilczek Edward                  2   36                -  9:48:47  1   1807.08  22.48       3      332.112   0.000                                        
    68 Szczepaniak Robert              1   22              GCM  9:40:53  1   1806.68  22.82       4   3  317.765  39.280  22.819                                
    69 Wilczek Edward                  2   62             RG -  9:48:54  1   1805.94  23.15       4      332.112   0.000                                        
    70 Grzegrzółka Jan                 3   21              G -  9:51:59  1   1805.88  23.49  64- 17-  4  337.670   0.000                                        
    71 Szleżanowski Piotr              1   44             RG -  9:45:23  1   1805.10  23.83       3      325.610   0.000                                        
    72 Woźniak Wit                     3    5              GSM  9:53:55  1   1804.89  24.16       2   1  340.973  39.240                                        
    73 Dąbrowski Tomasz                1   14              G -  9:40:38  1   1804.85  24.50       4      316.992   0.000                                        
    74 Łukasik Andrzej                 3   35              G -  9:49:46  1   1804.22  24.83       4      333.359   0.000                                        
    74 Widłak Adam                     3    5              GCM  9:54:18  1   1804.22  24.83       3   2  341.539  39.220  24.832                                
    76 Dąbrowski Tomasz                1   29              G -  9:40:42  1   1804.17  25.50       5      316.992   0.000                                        
    77 Dąbrowski Tomasz                1   57                -  9:40:43  1   1804.00  25.84       6      316.992   0.000                                        
    78 Grzegrzółka Jan                 3    9              G -  9:52:11  1   1803.95  26.17       2      337.670   0.000                                        
    79 Sadowski Marek                  2   24              GSM  9:45:56  1   1803.86  26.51       3   1  326.379  39.160                                        
    80 Grzegrzółka Jan                 3   11              GCM  9:52:12  1   1803.79  26.85       3   1  337.670  39.150  26.846                                
    81 Dąbrowski Tomasz                1   20              G -  9:40:45  1   1803.65  27.18       7      316.992   0.000                                        
    81 Dąbrowski Tomasz                1   56                -  9:40:45  1   1803.65  27.18       8      316.992   0.000                                        
    83 Puchała Sylwester               2   19              G -  9:45:55  1   1803.48  27.85       6      326.280   0.000                                        
    84 Myszkowski Zenon                1   24              G -  9:39:07  1   1802.77  28.19       7      313.892   0.000                                        
    85 Grzegrzółka Jan                 3   23              G -  9:52:19  1   1802.67  28.52       4      337.670   0.000                                        
    86 Myszkowski Zenon                1   38              G -  9:39:09  1   1802.42  28.86       8      313.892   0.000                                        
    87 Rawski Witold                   1   29              G -  9:41:47  1   1802.35  29.20       2      318.626   0.000                                        
    88 Sotek Mariusz                   1   67              G -  9:42:44  1   1801.90  29.53       2      320.257   0.000                                        
    89 Kwiatkowski Andrzej             2    1              GCM  9:47:29  1   1801.78  29.87  77- 28-  5  328.795  39.050  29.866                                
    90 Kwiatkowski Andrzej             2    3              GSM  9:47:30  1   1801.62  30.20       2   2  328.795  39.040                                        
    91 Łukasik Andrzej                 3    9              G -  9:50:03  1   1801.45  30.54       5      333.359   0.000                                        
    92 Szczepaniak Robert              1   49             RG -  9:41:27  1   1800.88  30.87       5      317.765   0.000                                        
    93 Puchała Sylwester               2   62             R  -  9:46:12  1   1800.66  31.21       7      326.280   0.000                                        
    94 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   32             RGSM  9:48:16  1   1800.42  31.54       3   2  329.956  39.000                                        
    95 Jobda Arkadiusz                 3   23             RGCM  9:53:19  1   1799.76  31.88       3   1  338.924  38.990  31.879                                
    96 Czasak Marcin                   2   35              G -  9:47:30  1   1799.74  32.22  40- 15-  5  328.452   0.000                                        
    97 Górniak Piotr                   2   26              G -  9:43:34  1   1798.90  32.55  96- 28-  4  321.223   0.000                                        
    98 Włodarczyk Paweł                1   35             RG -  9:42:41  1   1798.88  32.89       3      319.631   0.000                                        
    99 Antosiewicz Bogdan              3   27              G - 10:00:24  1   1798.29  33.22       2      351.385   0.000                                        
   100 Szpadzik Joanna i Marcin        1   18              G -  9:46:19  1   1797.83  33.56       4      325.976   0.000                                        
   101 Widłak Adam                     3   11              GCM  9:54:59  1   1797.73  33.89       4   3  341.539  38.920  33.893                                
   102 Puchała Sylwester               2    6              GSM  9:46:30  1   1797.69  34.23       8   4  326.280  38.910                                        
   103 Szpadzik Joanna i Marcin        1   69             RGCM  9:46:20  1   1797.66  34.56       5   1  325.976  38.900  34.564                                
   104 Puchała Sylwester               2   21              GCM  9:46:32  1   1797.36  34.90       9   5  326.280  38.890  34.899                                
   105 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11                -  9:46:23  1   1797.17  35.24       6      325.976   0.000                                        
   106 Burkowski Paweł                 3   15              GSM  9:53:11  1   1796.98  35.57       2   1  338.161  38.870                                        
   107 Łukasik Andrzej                 3   36              G -  9:50:31  1   1796.92  35.91       6      333.359   0.000                                        
   108 Szpadzik Joanna i Marcin        1   70             R  -  9:46:26  1   1796.67  36.24       7      325.976   0.000                                        
   109 Burkowski Paweł                 3    8              G -  9:53:14  1   1796.50  36.58       3      338.161   0.000                                        
   110 Szpadzik Joanna i Marcin        1   27              G -  9:46:29  1   1796.18  36.91       8      325.976   0.000                                        
   111 Szpadzik Joanna i Marcin        1   68             RG -  9:46:30  1   1796.01  37.25       9      325.976   0.000                                        
   112 Pych Mariusz                    3   17             RGCM  9:53:19  1   1795.70  37.58  20- 10-  4  338.161  38.810  37.584                                
   113 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23              G -  9:46:32  1   1795.68  37.92      10      325.976   0.000                                        
   114 Szymaniak Jerzy                 2   28              G -  9:46:31  1   1795.27  38.26       2      325.871   0.000                                        
   115 Myszkowski Zenon                1   15              G -  9:39:52  1   1795.04  38.59       9      313.892   0.000                                        
   116 Sadowski Marek                  2   36              GCM  9:46:50  1   1794.94  38.93       4   2  326.379  38.760  38.926                                
   117 Sadowski Marek                  2   46              G -  9:46:53  1   1794.44  39.26       5      326.379   0.000                                        
   117 Szymaniak Jerzy                 2   71             R  -  9:46:36  1   1794.44  39.26       3      325.871   0.000                                        
   119 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30              G -  9:46:43  1   1793.87  39.93      11      325.976   0.000                                        
   120 Sadowski Marek                  2   18              G -  9:46:58  1   1793.62  40.27       6      326.379   0.000                                        
   121 Chojnacki M. i  Z.              2    8              G -  9:47:31  1   1792.05  40.60  34-  9-  4  327.078   0.000                                        
   122 Sotek Mariusz                   1   66              G -  9:43:45  1   1791.65  40.94       3      320.257   0.000                                        
   123 Myszkowski Zenon                1    2              G -  9:40:12  1   1791.62  41.28      10      313.892   0.000                                        
   124 Chojnacki M. i  Z.              2    1              GCM  9:47:36  1   1791.23  41.61       2   1  327.078  38.680  41.611                                
   125 Burkowski Paweł                 3    6              G -  9:53:48  1   1791.11  41.95       4      338.161   0.000                                        
   126 Głażewski Jerzy                 3   51             R  -  9:53:52  1   1791.00  42.28  50-  9-  1  338.261   0.000                                        
   127 Burkowski Paweł                 3   16              GCM  9:53:50  1   1790.79  42.62       5   2  338.161  38.650  42.617                                
   128 Górniak Piotr                   2    7                -  9:44:23  1   1790.71  42.95       2      321.223   0.000                                        
   129 Arak Piotr                      1   10              G -  9:43:38  1   1790.66  43.29       4      319.871   0.000                                        
   130 Kurek Wiesław                   3    7              GSM  9:53:18  1   1790.44  43.62  43- 11-  5  337.139  38.610                                        
   131 Myszkowski Zenon                1   44              G -  9:40:25  1   1789.41  43.96      11      313.892   0.000                                        
   132 Puchała Sylwester               2   42              G -  9:47:28  1   1788.16  44.30      10      326.280   0.000                                        
   133 Kowalski Paweł                  2   44             RG -  9:47:35  1   1788.00  44.63       3      326.458   0.000                                        
   134 Sotek Mariusz                   1   64              G -  9:44:09  1   1787.65  44.97       4      320.257   0.000                                        
   135 Witkowski Tomasz                3   12              G - 10:00:23  1   1787.47  45.30  31-  5-  2  349.242   0.000                                        
   136 Szymaniak Jerzy                 2   17              G -  9:47:26  1   1786.25  45.64       4      325.871   0.000                                        
   137 Gaszewski Michał                3   36             RG - 10:00:12  1   1786.18  45.97  31-  4-  1  348.663   0.000                                        
   138 Szleżanowski Piotr              1   43             RG -  9:47:19  1   1785.96  46.31       4      325.610   0.000                                        
   139 Tarka Stanisław                 2    4              G -  9:48:32  1   1785.52  46.64       4      327.702   0.000                                        
   140 Chojnacki M. i  Z.              2    9              G -  9:48:13  1   1785.20  46.98       3      327.078   0.000                                        
   141 Dąbrowski Tomasz                1   34              GCM  9:42:35  1   1785.03  47.32       9   2  316.992  38.490  47.315                                
   142 Dąbrowski Tomasz                1   54                -  9:42:36  1   1784.87  47.65      10      316.992   0.000                                        
   143 Dąbrowski Tomasz                1   17              G -  9:42:37  1   1784.70  47.99      11      316.992   0.000                                        
   144 Antosiewicz Bogdan              3    3              G - 10:01:54  1   1784.59  48.32       3      351.385   0.000                                        
   145 Dąbrowski Tomasz                1   19              G -  9:42:39  1   1784.36  48.66      12      316.992   0.000                                        
   146 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   26              GSM  9:49:59  1   1783.71  48.99       4   3  329.956  38.440                                        
   147 Szleżanowski Piotr              1   27              G -  9:47:34  1   1783.51  49.33       5      325.610   0.000                                        
   148 Lewandowski Kazimierz           3   41             RG -  9:50:07  1   1783.48  49.66  44- 13-  2  330.151   0.000                                        
   149 Czasak Marcin                   2   23              G -  9:49:11  1   1783.29  50.00       2      328.452   0.000                                        
   150 Myszkowski Zenon                1   33              G -  9:41:04  1   1782.80  50.34      12      313.892   0.000                                        
   151 Szklarz Marian                  3   14              GCM  9:53:52  1   1782.74  50.67  16-  5-  4  336.700  38.390  50.671                                
   152 Belka Stanisław                 1   24              G -  9:43:13  1   1782.52  51.01  34-  4-  1  317.675   0.000                                        
   153 Kwiatkowski Andrzej             2   73              G -  9:49:29  1   1782.25  51.34       3      328.795   0.000                                        
   154 Myszkowski Zenon                1   19              G -  9:41:08  1   1782.13  51.68      13      313.892   0.000                                        
   155 Łukasik Andrzej                 3   83              GSM  9:52:04  1   1782.03  52.01       7   2  333.359  38.340                                        
   156 Rawski Witold                   1   35              G -  9:43:49  1   1781.86  52.35       3      318.626   0.000                                        
   156 Rawski Witold                   1   42              G -  9:43:49  1   1781.86  52.35       4      318.626   0.000                                        
   158 Rawski Witold                   1   62             R  -  9:43:50  1   1781.69  53.02       5      318.626   0.000                                        
   159 Golik Sławomir                  2   21              G -  9:48:38  1   1781.60  53.36  55-  8-  2  327.161   0.000                                        
   160 Rawski Witold                   1   13              G -  9:43:51  1   1781.53  53.69       6      318.626   0.000                                        
   161 Kwiatkowski Andrzej             2    7              G -  9:49:34  1   1781.44  54.03       4      328.795   0.000                                        
   162 Wojciechowski Andrzej           3   73                -  9:51:15  1   1781.36  54.36       3      331.779   0.000                                        
   163 Kwiatkowski Andrzej             2   95                -  9:49:35  1   1781.28  54.70       5      328.795   0.000                                        
   164 Łukasik Andrzej                 3   28              G -  9:52:10  1   1781.08  55.03       8      333.359   0.000                                        
   165 Kwiatkowski Andrzej             2   84             R  -  9:49:37  1   1780.96  55.37       6      328.795   0.000                                        
   166 Wilczek Edward                  2   20              G -  9:51:29  1   1780.92  55.71       5      332.112   0.000                                        
   167 Wilczek Edward                  2   54              G -  9:51:30  1   1780.76  56.04       6      332.112   0.000                                        
   168 Czasak Marcin                   2   25              GSM  9:49:27  1   1780.71  56.38       3   1  328.452  38.200                                        
   169 Kwiatkowski Andrzej             2   69              GSM  9:49:39  1   1780.64  56.71       7   3  328.795  38.190                                        
   170 Rawski Witold                   1   27              G -  9:44:00  1   1780.03  57.05       7      318.626   0.000                                        
   171 Kwiatkowski Andrzej             2    9              G -  9:49:43  1   1780.00  57.38       8      328.795   0.000                                        
   172 Wilczek Edward                  2   19              GCM  9:51:35  1   1779.97  57.72       7   2  332.112  38.160  57.718                                
   173 Łukasik Andrzej                 3   72             R  -  9:52:18  1   1779.81  58.05       9      333.359   0.000                                        
   174 Wilczek Edward                  2   10              GSM  9:51:37  1   1779.65  58.39       8   3  332.112  38.140                                        
   175 Wojciechowski Andrzej           3   52                -  9:51:26  1   1779.61  58.73       4      331.779   0.000                                        
   176 Markowski Krzysztof             3   12              G -  9:55:25  1   1779.55  59.06  38-  4-  0  338.856   0.000                                        
   177 Łukasik Andrzej                 3   11              G -  9:52:20  1   1779.50  59.40      10      333.359   0.000                                        
   178 Glinka Dariusz                  1   21             R  -  9:46:58  1   1779.42  59.73       6      323.795   0.000                                        
   179 Pych Mariusz                    3   20             RG -  9:55:06  1   1778.86  60.07       2      338.161   0.000                                        
   180 Wojciechowski Andrzej           3   33              G -  9:51:31  1   1778.82  60.40       5      331.779   0.000                                        
   181 Szczepaniak Robert              1   30             RG -  9:43:44  1   1777.87  60.74       6      317.765   0.000                                        
   182 Myszkowski Zenon                1    7              GSM  9:41:34  1   1777.75  61.07      14   3  313.892  38.050                                        
   183 Sadowski Marek                  2    9              GSM  9:48:37  1   1777.50  61.41       7   3  326.379  38.040                                        
   184 Michniewski Tomasz              3    6              GCM  9:51:55  1   1777.30  61.75       3   3  332.207  38.030  61.745                                
   185 Jaworski Mateusz                3   27              G -  9:50:44  1   1777.12  62.08  35- 13-  5  330.071   0.000                                        
   186 Szklarz Marian                  3   19             RGCM  9:54:31  1   1776.63  62.42       2   2  336.700  38.010  62.416                                
   187 Burkowski Paweł                 3   19              G -  9:55:22  1   1776.37  62.75       6      338.161   0.000                                        
   188 Grzegrzółka Jan                 3   22              G -  9:55:06  1   1776.28  63.09       5      337.670   0.000                                        
   189 Lewandowski Kazimierz           3   14              G -  9:50:55  1   1775.80  63.42       2      330.151   0.000                                        
   190 Myszkowski Zenon                1   57             R  -  9:41:46  1   1775.74  63.76      15      313.892   0.000                                        
   191 Antosiewicz Bogdan              3   61             R  - 10:02:53  1   1775.72  64.09       4      351.385   0.000                                        
   192 Kwiatkowski Andrzej             2   70              GCM  9:50:15  1   1774.87  64.43       9   4  328.795  37.950  64.430                                
   193 Wojciechowski Jarosław          3    1              G -  9:51:59  1   1774.79  64.77       2      331.856   0.000                                        
   194 Rawski Witold                   1   20              G -  9:44:32  1   1774.75  65.10       8      318.626   0.000                                        
   195 Kowalski Paweł                  2   22              G -  9:48:57  1   1774.71  65.44       4      326.458   0.000                                        
   196 Myszkowski Zenon                1   53             R  -  9:41:53  1   1774.57  65.77      16      313.892   0.000                                        
   196 Szymaniak Jerzy                 2   14              GSM  9:48:38  1   1774.57  65.77       5   1  325.871  37.900                                        
   198 Arak Piotr                      1    7              GSM  9:45:17  1   1774.27  66.44       5   1  319.871  37.880                                        
   199 Kowalski Paweł                  2   28              GSM  9:49:00  1   1774.23  66.78       5   2  326.458  37.870                                        
   200 Łukasik Andrzej                 3   22              G -  9:52:54  1   1774.13  67.11      11      333.359   0.000                                        
   201 Arak Piotr                      1    2              GSM  9:45:20  1   1773.78  67.45       6   2  319.871  37.850                                        
   202 Arak Piotr                      1    6              G -  9:45:22  1   1773.45  67.79       7      319.871   0.000                                        
   203 Rawski Witold                   1   34              GCM  9:44:40  1   1773.43  68.12       9   1  318.626  37.830  68.121                                
   204 Łukasik Andrzej                 3   25              G -  9:53:00  1   1773.19  68.46      12      333.359   0.000                                        
   204 Michniewski Tomasz              3   13              GCM  9:52:21  1   1773.19  68.46       4   4  332.207  37.820  68.456                                
   206 Michniewski Tomasz              3   19              G -  9:52:22  1   1773.03  69.13       5      332.207   0.000                                        
   207 Kowalski Paweł                  2   13              G -  9:49:09  1   1772.78  69.46       6      326.458   0.000                                        
   208 Woźniak Wit                     3   16              G -  9:57:21  1   1772.67  69.80       3      340.973   0.000                                        
   209 Lewandowski Kazimierz           3    7              GCM  9:51:15  1   1772.62  70.13       3   1  330.151  37.760  70.134                                
   210 Szpadzik Joanna i Marcin        1   66             R  -  9:48:54  1   1772.57  70.47      12      325.976   0.000                                        
   211 Jobda Arkadiusz                 3    2              G -  9:56:15  1   1772.15  70.81       4      338.924   0.000                                        
   212 Glinka Dariusz                  1  122             R  -  9:47:45  1   1771.79  71.14       7      323.795   0.000                                        
   213 Lewandowski Kazimierz           3   55                -  9:51:24  1   1771.20  71.48       4      330.151   0.000                                        
   214 Rawski Witold                   1   38              G -  9:44:54  1   1771.13  71.81      10      318.626   0.000                                        
   215 Gaszewski Michał                3    2              GSM 10:01:52  1   1771.06  72.15       2   1  348.663  37.700                                        
   216 Glinka Dariusz                  1  142              G -  9:47:50  1   1770.99  72.48       8      323.795   0.000                                        
   216 Glinka Dariusz                  1    7              GCM  9:47:50  1   1770.99  72.48       9   3  323.795  37.690  72.483                                
   218 Gaszewski Michał                3   10              G - 10:01:59  1   1770.01  73.15       3      348.663   0.000                                        
   219 Tarka Stanisław                 2   11              GSM  9:50:10  1   1769.77  73.49       5   3  327.702  37.660                                        
   220 Walczak Dariusz                 1   15              GSM  9:43:37  1   1769.70  73.83       2   1  316.097  37.650                                        
   221 Górniak Piotr                   2   20              G -  9:46:31  1   1769.66  74.16       3      321.223   0.000                                        
   222 Jaworski Mateusz                3   36             RGSM  9:51:34  1   1769.19  74.50       2   1  330.071  37.620                                        
   223 Grzegrzółka Jan                 3   13              G -  9:55:52  1   1769.14  74.83       6      337.670   0.000                                        
   224 Wilczek Edward                  2   15              G -  9:52:44  1   1769.06  75.17       9      332.112   0.000                                        
   225 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   70             R  -  9:51:31  1   1769.04  75.50       5      329.956   0.000                                        
   226 Puchała Sylwester               2   41              G -  9:49:27  1   1768.94  75.84      11      326.280   0.000                                        
   227 Górniak Piotr                   2   79             RG -  9:46:36  1   1768.85  76.17       4      321.223   0.000                                        
   228 Bielski Jacek                   3    2              G -  9:52:24  1   1768.83  76.51  33-  9-  5  331.479   0.000                                        
   229 Szymaniak Jerzy                 2   91             R  -  9:49:14  1   1768.80  76.85       6      325.871   0.000                                        
   230 Kowalski Paweł                  2   16              G -  9:49:36  1   1768.46  77.18       7      326.458   0.000                                        
   231 Bielski Jacek                   3    5              GCM  9:52:27  1   1768.36  77.52       2   1  331.479  37.530  77.517                                
   232 Puchała Sylwester               2   22              G -  9:49:31  1   1768.30  77.85      12      326.280   0.000                                        
   233 Michniewski Tomasz              3   67             R  -  9:52:53  1   1768.16  78.19       6      332.207   0.000                                        
   234 Rawski Witold                   1   22              G -  9:45:13  1   1768.02  78.52      11      318.626   0.000                                        
   234 Rawski Witold                   1   53             R  -  9:45:13  1   1768.02  78.52      12      318.626   0.000                                        
   236 Kurek Wiesław                   3   17              G -  9:55:42  1   1767.90  79.20       2      337.139   0.000                                        
   237 Walczak Dariusz                 1   21              G -  9:43:48  1   1767.88  79.53       3      316.097   0.000                                        
   238 Walczak Dariusz                 1    1              G -  9:43:52  1   1767.22  79.87       4      316.097   0.000                                        
   239 Szczepaniak Robert              1    5              G -  9:44:50  1   1767.00  80.20       7      317.765   0.000                                        
   240 Wilczek Edward                  2    2              G -  9:53:00  1   1766.55  80.54      10      332.112   0.000                                        
   241 Szczepaniak Robert              1   58             R  -  9:44:53  1   1766.51  80.87       8      317.765   0.000                                        
   242 Burkowski Paweł                 3    4              G -  9:56:27  1   1766.32  81.21       7      338.161   0.000                                        
   243 Włodarczyk Paweł                1    5              GSM  9:46:05  1   1765.10  81.54       4   2  319.631  37.400                                        
   244 Kwiatkowski Andrzej             2   20              G -  9:51:18  1   1764.87  81.88      10      328.795   0.000                                        
   245 Glinka Dariusz                  1   31              G -  9:48:29  1   1764.71  82.22      10      323.795   0.000                                        
   246 Górniak Piotr                   2   27              G -  9:47:03  1   1764.48  82.55       5      321.223   0.000                                        
   247 Widłak Adam                     3    8              GCM  9:58:37  1   1764.00  82.89       5   4  341.539  37.350  82.886                                
   248 Myszkowski Zenon                1   46             RGCM  9:42:59  1   1763.60  83.22      17   4  313.892  37.340  83.221                                
   249 Widłak Adam                     3   10              GSM  9:58:40  1   1763.54  83.56       6   5  341.539  37.330                                        
   250 Sotek Mariusz                   1   54              GSM  9:46:36  1   1763.53  83.89       5   1  320.257  37.320                                        
   251 Michniewski Tomasz              3   14              GCM  9:53:23  1   1763.46  84.23       7   5  332.207  37.310  84.228                                
   252 Górniak Piotr                   2   38              GSM  9:47:10  1   1763.35  84.56       6   1  321.223  37.300                                        
   253 Sekuła Wiesław                  3    9              G -  9:52:27  1   1763.18  84.90       3      330.508   0.000                                        
   254 Myszkowski Zenon                1   61             R  -  9:43:03  1   1762.94  85.24      18      313.892   0.000                                        
   255 Widłak Adam                     3    6              G -  9:58:44  1   1762.93  85.57       7      341.539   0.000                                        
   256 Kuźmiński Andrzej               3   11              GSM  9:50:01  1   1762.81  85.91  21-  4-  3  326.150  37.260                                        
   257 Widłak Adam                     3   53             R  -  9:58:45  1   1762.78  86.24       8      341.539   0.000                                        
   258 Arak Piotr                      1  100             R  -  9:46:28  1   1762.70  86.58       8      319.871   0.000                                        
   259 Wojciechowski Andrzej           3   30              G -  9:53:14  1   1762.59  86.91       6      331.779   0.000                                        
   260 Górniak Piotr                   2   43                -  9:47:15  1   1762.54  87.25       7      321.223   0.000                                        
   261 Wojciechowski Andrzej           3   62                -  9:53:16  1   1762.28  87.58       7      331.779   0.000                                        
   262 Górniak Piotr                   2   41              GSM  9:47:19  1   1761.90  87.92       8   2  321.223  37.190                                        
   263 Grzegrzółka Jan                 3   15              GCM  9:56:41  1   1761.60  88.26       7   2  337.670  37.180  88.255                                
   264 Szpadzik Joanna i Marcin        1   73             RGCM  9:50:06  1   1761.08  88.59      13   2  325.976  37.170  88.591                                
   265 Wojciechowski Jarosław          3   48              G -  9:53:27  1   1760.98  88.93       3      331.856   0.000                                        
   266 Czasak Marcin                   2   22              GCM  9:51:32  1   1760.82  89.26       4   2  328.452  37.150  89.262                                
   267 Szczepaniak Robert              1   16              G -  9:45:32  1   1760.15  89.60       9      317.765   0.000                                        
   268 Widłak Adam                     3    4              G -  9:59:03  1   1760.06  89.93       9      341.539   0.000                                        
   269 Tarka Stanisław                 2   35                -  9:51:12  1   1759.95  90.27       6      327.702   0.000                                        
   270 Czasak Marcin                   2   18              GCM  9:51:38  1   1759.88  90.60       5   3  328.452  37.110  90.604                                
   271 Myszkowski Zenon                1    4              G -  9:43:22  1   1759.81  90.94      19      313.892   0.000                                        
   272 Wojciechowski Andrzej           3   15              G -  9:53:33  1   1759.63  91.28       8      331.779   0.000                                        
   273 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   27              GSM  9:52:31  1   1759.61  91.61       6   4  329.956  37.080                                        
   274 Grzegrzółka Jan                 3    2              G -  9:56:58  1   1759.00  91.95       8      337.670   0.000                                        
   275 Glinka Dariusz                  1  118             R  -  9:49:06  1   1758.80  92.28      11      323.795   0.000                                        
   276 Rawski Witold                   1   45              G -  9:46:18  1   1757.45  92.62      13      318.626   0.000                                        
   277 Dąbrowski Tomasz                1    6              G -  9:45:23  1   1757.32  92.95      13      316.992   0.000                                        
   278 Dąbrowski Tomasz                1   61                -  9:45:25  1   1757.00  93.29      14      316.992   0.000                                        
   279 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   46             RG -  9:52:48  1   1756.95  93.62       7      329.956   0.000                                        
   280 Puchała Sylwester               2   23              GSM  9:50:43  1   1756.87  93.96      13      326.280   0.000                                        
   281 Dąbrowski Tomasz                1   58                -  9:45:26  1   1756.84  94.30      15      316.992   0.000                                        
   282 Szymaniak Jerzy                 2   25              G -  9:50:30  1   1756.72  94.63       7      325.871   0.000                                        
   283 Dąbrowski Tomasz                1   30              G -  9:45:27  1   1756.68  94.97      16      316.992   0.000                                        
   284 Wojciechowski Andrzej           3   32              G -  9:53:53  1   1756.53  95.30       9      331.779   0.000                                        
   285 Jaworski Mateusz                3   13              GSM  9:52:55  1   1756.48  95.64       3   2  330.071  36.950                                        
   286 Wojciechowski Andrzej           3   41              G -  9:53:54  1   1756.37  95.97      10      331.779   0.000                                        
   287 Głażewski Jerzy                 3   18              G -  9:57:38  1   1755.98  96.31       2      338.261   0.000                                        
   288 Sadowski Marek                  2    3              G -  9:50:53  1   1755.83  96.64       8      326.379   0.000                                        
   289 Burkowski Paweł                 3   28             RG -  9:57:36  1   1755.77  96.98       8      338.161   0.000                                        
   290 Dąbrowski Tomasz                1   22              G -  9:45:33  1   1755.70  97.32      17      316.992   0.000                                        
   291 Kwiatkowski Andrzej             2   37              GCM  9:52:18  1   1755.45  97.65      11   5  328.795  36.880  97.651                                
   291 Sadowski Sławomir Piotr         1    8              G -  9:45:46  1   1755.45  97.65  39-  6-  1  317.326   0.000                                        
   293 Sadowski Marek                  2   38              G -  9:50:56  1   1755.36  98.32       9      326.379   0.000                                        
   294 Kwiatkowski Andrzej             2   72              GSM  9:52:20  1   1755.13  98.66      12      328.795   0.000                                        
   295 Górniak Piotr                   2   23              G -  9:48:02  1   1755.00  98.99       9      321.223   0.000                                        
   296 Dąbrowski Tomasz                1   32              GSM  9:45:39  1   1754.73  99.33      18   3  316.992  36.830                                        
   297 Głażewski Jerzy                 3   21              G -  9:57:47  1   1754.62  99.66       3      338.261   0.000                                        
   298 Górniak Piotr                   2   12              G -  9:48:05  1   1754.52 100.00      10      321.223   0.000                                        
   299 Górniak Piotr                   2   47             RG -  9:48:08  1   1754.04 100.34      11      321.223   0.000                                        
   299 Kwiatkowski Andrzej             2   68              GSM  9:52:27  1   1754.04 100.34      13      328.795   0.000                                        
   301 Chojnacki M. i  Z.              2   11              GSM  9:51:31  1   1753.61 101.01       4   2  327.078  36.770                                        
   302 Dąbrowski Tomasz                1   62                -  9:45:47  1   1753.44 101.34      19      316.992   0.000                                        
   303 Kowalski Paweł                  2    5              G -  9:51:14  1   1752.95 101.68       8      326.458   0.000                                        
   304 Kowalski Paweł                  2   42             RG -  9:51:16  1   1752.64 102.01       9      326.458   0.000                                        
   305 Szleżanowski Piotr              1   37             RG -  9:50:49  1   1752.32 102.35       6      325.610   0.000                                        
   306 Kowalski Paweł                  2    7              GCM  9:51:19  1   1752.17 102.69      10   3  326.458  36.720 102.685                                
   307 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    2              G -  9:53:19  1   1752.13 103.02       8      329.956   0.000                                        
   308 Czasak Marcin                   2    9              GCM  9:52:32  1   1751.43 103.36       6   4  328.452  36.700 103.356                                
   309 Myszkowski Zenon                1   11              G -  9:44:18  1   1750.65 103.69      20      313.892   0.000                                        
   310 Kurek Wiesław                   3   51                -  9:57:35  1   1750.61 104.03       3      337.139   0.000                                        
   311 Kurek Wiesław                   3    4              GCM  9:57:36  1   1750.46 104.36       4   2  337.139  36.670 104.362                                
   312 Sadowski Sławomir Piotr         1   26              G -  9:46:17  1   1750.44 104.70       2      317.326   0.000                                        
   313 Antosiewicz Bogdan              3   29              GSM 10:05:47  1   1750.07 105.03       5   1  351.385  36.650                                        
   314 Rawski Witold                   1   31              G -  9:47:04  1   1750.05 105.37      14      318.626   0.000                                        
   315 Grzegrzółka Jan                 3   26              G -  9:57:57  1   1750.04 105.71       9      337.670   0.000                                        
   316 Pindelski Krzysztof             2   44             RG -  9:51:22  1   1748.83 106.04  45-  8-  2  325.924   0.000                                        
   317 Szymaniak Jerzy                 2   51             R  -  9:51:21  1   1748.70 106.38       8      325.871   0.000                                        
   318 Puchała Sylwester               2   38              GSM  9:51:36  1   1748.55 106.71      14      326.280   0.000                                        
   319 Wojciechowski Andrzej           3   53                -  9:54:45  1   1748.51 107.05      11      331.779   0.000                                        
   320 Kowalski Paweł                  2   25              G -  9:51:49  1   1747.48 107.38      11      326.458   0.000                                        
   321 Sotek Mariusz                   1   60              G -  9:48:20  1   1746.86 107.72       6      320.257   0.000                                        
   322 Bugalski Arkadiusz              1   52                -  9:46:11  1   1746.81 108.05  79-  9-  0  316.492   0.000                                        
   323 Rawski Witold                   1   25              G -  9:47:27  1   1746.37 108.39      15      318.626   0.000                                        
   324 Wojciechowski Jarosław          3    7              G -  9:55:03  1   1746.15 108.73       4      331.856   0.000                                        
   325 Wojciechowski Andrzej           3   38              G -  9:55:03  1   1745.75 109.06      12      331.779   0.000                                        
   326 Wilczek Edward                  2   17              G -  9:55:16  1   1745.51 109.40      11      332.112   0.000                                        
   327 Wilczek Edward                  2   59             R  -  9:55:20  1   1744.90 109.73      12      332.112   0.000                                        
   327 Wilczek Edward                  2   65             R  -  9:55:20  1   1744.90 109.73      13      332.112   0.000                                        
   327 Wilczek Edward                  2   31                -  9:55:20  1   1744.90 109.73      14      332.112   0.000                                        
   330 Łukasik Andrzej                 3   44             R  -  9:56:03  1   1744.88 110.74      13      333.359   0.000                                        
   330 Łukasik Andrzej                 3   21              G -  9:56:03  1   1744.88 110.74      14      333.359   0.000                                        
   332 Rawski Witold                   1   74             R  -  9:47:41  1   1744.14 111.41      16      318.626   0.000                                        
   333 Łukasik Andrzej                 3    6              G -  9:56:08  1   1744.12 111.75      15      333.359   0.000                                        
   334 Jaworski Mateusz                3   30             RG -  9:54:15  1   1744.10 112.08       4      330.071   0.000                                        
   335 Burkowski Paweł                 3   17              G -  9:58:54  1   1744.00 112.42       9      338.161   0.000                                        
   336 Jaworski Mateusz                3   41             RG -  9:54:16  1   1743.95 112.75       5      330.071   0.000                                        
   337 Nowak Adam                      3   35             RG - 10:05:59  1   1743.90 113.09       2      350.495   0.000                                        
   338 Sadowski Sławomir Piotr         1   19              G -  9:46:58  1   1743.87 113.42       3      317.326   0.000                                        
   339 Łukasik Andrzej                 3   24              GCM  9:56:10  1   1743.81 113.76      16   3  333.359  36.370 113.758                                
   340 Łukasik Andrzej                 3   15              GSM  9:56:12  1   1743.51 114.09      17   4  333.359  36.350                                        
   341 Puchała Sylwester               2   91             R  -  9:52:09  1   1743.41 114.43      15      326.280   0.000                                        
   342 Lewandowski Kazimierz           3    2              G -  9:54:25  1   1742.99 114.77       5      330.151   0.000                                        
   343 Myszkowski Zenon                1   13              G -  9:45:07  1   1742.72 115.10      21      313.892   0.000                                        
   344 Dąbrowski Tomasz                1   31              G -  9:46:54  1   1742.67 115.44      20      316.992   0.000                                        
   345 Szleżanowski Piotr              1   18              G -  9:51:53  1   1742.32 115.77       7      325.610   0.000                                        
   346 Witkowski Tomasz                3   17              GCM 10:05:28  1   1742.15 116.11       2   1  349.242  36.290 116.107                                
   347 Dąbrowski Tomasz                1   76             R  -  9:46:58  1   1742.03 116.44      21      316.992   0.000                                        
   347 Krupa Łukasz                    3   17              GCM  9:56:03  1   1742.03 116.44  34- 11-  5  332.815  36.280 116.443                                
   349 Rawski Witold                   1   19              G -  9:47:55  1   1741.92 117.11      17      318.626   0.000                                        
   350 Dąbrowski Tomasz                1   52                -  9:46:59  1   1741.87 117.45      22      316.992   0.000                                        
   351 Wilczek Edward                  2    5              G -  9:55:40  1   1741.85 117.79      15      332.112   0.000                                        
   352 Chojnacki M. i  Z.              2   22              GCM  9:52:48  1   1741.63 118.12       5   3  327.078  36.230 118.121                                
   353 Krupa Łukasz                    3   10              G -  9:56:06  1   1741.58 118.46       2      332.815   0.000                                        
   354 Czasak Marcin                   2   16              G -  9:53:39  1   1741.07 118.79       7      328.452   0.000                                        
   355 Dąbrowski Tomasz                1   28              G -  9:47:05  1   1740.92 119.13      23      316.992   0.000                                        
   356 Krupa Łukasz                    3   26             RG -  9:56:11  1   1740.82 119.46       3      332.815   0.000                                        
   356 Krupa Łukasz                    3    6              GSM  9:56:11  1   1740.82 119.46       4   2  332.815  36.180                                        
   358 Dąbrowski Tomasz                1  102             R  -  9:47:07  1   1740.60 120.13      24      316.992   0.000                                        
   359 Sadowski Marek                  2    2              G -  9:52:31  1   1740.53 120.47      10      326.379   0.000                                        
   360 Łukasik Andrzej                 3   73             R  -  9:56:32  1   1740.48 120.81      18      333.359   0.000                                        
   361 Wirtek Mariusz & Michał         3   24             RG -  9:55:04  1   1740.28 121.14  39-  4-  0  330.770   0.000                                        
   362 Kwiatkowski Andrzej             2   42              G -  9:53:56  1   1740.27 121.48      14      328.795   0.000                                        
   363 Sadowski Marek                  2   31              G -  9:52:33  1   1740.22 121.81      11      326.379   0.000                                        
   364 Sadowski Marek                  2   35              G -  9:52:34  1   1740.07 122.15      12      326.379   0.000                                        
   365 Bielski Jacek                   3   15              GCM  9:55:30  1   1740.05 122.48       3   2  331.479  36.090 122.483                                
   366 Kwiatkowski Andrzej             2   81             R  -  9:53:58  1   1739.96 122.82      15      328.795   0.000                                        
   367 Lewandowski Kazimierz           3    3              G -  9:54:45  1   1739.93 123.15       6      330.151   0.000                                        
   368 Rawski Witold                   1   12              G -  9:48:08  1   1739.86 123.49      18      318.626   0.000                                        
   369 Krupa Łukasz                    3    5              G -  9:56:19  1   1739.60 123.83       5      332.815   0.000                                        
   370 Bielski Jacek                   3    3              G -  9:55:33  1   1739.59 124.16       4      331.479   0.000                                        
   371 Antosiewicz Bogdan              3    8              GCM 10:07:00  1   1739.53 124.50       6   2  351.385  36.020 124.497                                
   372 Wojciechowski Andrzej           3   71                -  9:55:44  1   1739.49 124.83      13      331.779   0.000                                        
   373 Rawski Witold                   1    3              G -  9:48:13  1   1739.07 125.17      19      318.626   0.000                                        
   374 Skiba Włodzimierz               2   15              GCM  9:54:56  1   1738.68 125.50  31-  3-  1  330.233  35.990 125.503                                
   375 Jaworski Mateusz                3   31             RG -  9:54:51  1   1738.59 125.84       6      330.071   0.000                                        
   376 Sadowski Marek                  2   22              GSM  9:52:44  1   1738.53 126.17      13   4  326.379  35.970                                        
   377 Widłak Adam                     3    7              GSM 10:01:28  1   1738.41 126.51      10      341.539   0.000                                        
   378 Szymaniak Jerzy                 2   27              GCM  9:52:28  1   1738.29 126.85       9   2  325.871  35.950 126.846                                
   379 Golik Sławomir                  2   17              G -  9:53:13  1   1738.22 127.18       2      327.161   0.000                                        
   380 Szpadzik Joanna i Marcin        1   38             RGSM  9:52:34  1   1737.92 127.52      14   3  325.976  35.920                                        
   381 Łukasik Andrzej                 3   23              GSM  9:56:49  1   1737.90 127.85      19   5  333.359  35.910                                        
   382 Wilczek Edward                  2   45             RG -  9:56:07  1   1737.75 128.19      16      332.112   0.000                                        
   383 Szczepaniak Robert              1    4              G -  9:47:52  1   1737.69 128.52      10      317.765   0.000                                        
   384 Kwiatkowski Andrzej             2   27              G -  9:54:14  1   1737.51 128.86      16      328.795   0.000                                        
   385 Chojnacki M. i  Z.              2   15              G -  9:53:15  1   1737.47 129.20       6      327.078   0.000                                        
   386 Łukasik Andrzej                 3   47             R  -  9:56:52  1   1737.45 129.53      20      333.359   0.000                                        
   387 Walczak Dariusz                 1   34             RG -  9:46:58  1   1737.12 129.87       5      316.097   0.000                                        
   388 Tarka Stanisław                 2   90             R  -  9:53:39  1   1737.09 130.20       7      327.702   0.000                                        
   389 Wojciechowski Jarosław          3   53              G -  9:56:05  1   1736.71 130.54       5      331.856   0.000                                        
   390 Szczepaniak Robert              1   28             RG -  9:47:59  1   1736.58 130.87      11      317.765   0.000                                        
   391 Wojciechowski Jarosław          3   55              G -  9:56:07  1   1736.41 131.21       6      331.856   0.000                                        
   392 Walczak Dariusz                 1   14              G -  9:47:03  1   1736.32 131.54       6      316.097   0.000                                        
   393 Łukasik Andrzej                 3    8              G -  9:57:00  1   1736.25 131.88      21      333.359   0.000                                        
   394 Glinka Dariusz                  1  146              G -  9:51:31  1   1736.01 132.22      12      323.795   0.000                                        
   395 Górniak Piotr                   2   40              G -  9:50:03  1   1735.87 132.55      12      321.223   0.000                                        
   396 Grzegrzółka Jan                 3   17              GCM  9:59:36  1   1735.20 132.89      10   3  337.670  35.750 132.886                                
   397 Kurek Wiesław                   3    9              GSM  9:59:18  1   1735.15 133.22       5   3  337.139  35.740                                        
   398 Woźniak Wit                     3    8              G - 10:01:31  1   1735.08 133.56       4      340.973   0.000                                        
   399 Pych Mariusz                    3   18             RGSM  9:59:55  1   1734.90 133.89       3   2  338.161  35.720                                        
   400 Jobda Arkadiusz                 3    7              G - 10:00:22  1   1734.81 134.23       5      338.924   0.000                                        
   401 Kwiatkowski Andrzej             2   21              G -  9:54:32  1   1734.76 134.56      17      328.795   0.000                                        
   402 Woźniak Wit                     3   27              G - 10:01:34  1   1734.64 134.90       5      340.973   0.000                                        
   403 Grzegrzółka Jan                 3   14              G -  9:59:40  1   1734.61 135.24      11      337.670   0.000                                        
   404 Pindelski Krzysztof             2   17              GSM  9:52:54  1   1734.56 135.57       2   1  325.924  35.670                                        
   405 Sadowski Marek                  2   32              G -  9:53:10  1   1734.52 135.91      14      326.379   0.000                                        
   406 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   34             RG -  9:55:14  1   1734.48 136.24       9      329.956   0.000                                        
   407 Krupa Łukasz                    3   35             RGCM  9:56:53  1   1734.47 136.58       6   3  332.815  35.630 136.577                                
   408 Wojciechowski Jarosław          3    4              G -  9:56:20  1   1734.44 136.91       7      331.856   0.000                                        
   409 Jaworski Mateusz                3    8              GCM  9:55:19  1   1734.33 137.25       7   3  330.071  35.610 137.248                                
   410 Burkowski Paweł                 3    1              GSM  9:59:59  1   1734.31 137.58      10   3  338.161  35.600                                        
   411 Kowalski Paweł                  2   10              G -  9:53:16  1   1734.02 137.92      12      326.458   0.000                                        
   412 Lewandowski Kazimierz           3   36             RG -  9:55:25  1   1733.84 138.26       7      330.151   0.000                                        
   413 Rawski Witold                   1   23              GSM  9:48:48  1   1733.55 138.59      20   2  318.626  35.570                                        
   414 Woźniak Wit                     3   29              G - 10:01:42  1   1733.47 138.93       6      340.973   0.000                                        
   415 Arak Piotr                      1   27             RG -  9:49:32  1   1733.41 139.26       9      319.871   0.000                                        
   416 Górniak Piotr                   2   31                -  9:50:19  1   1733.37 139.60      13      321.223   0.000                                        
   417 Okrasa Stanisław                3    5              G - 10:00:16  1   1733.13 139.93  54-  5-  0  338.422   0.000                                        
   418 Arak Piotr                      1   46             RGSM  9:49:34  1   1733.09 140.27      10   3  319.871  35.520                                        
   419 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   58             R  -  9:55:24  1   1732.96 140.60      10      329.956   0.000                                        
   420 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   12              GSM  9:55:25  1   1732.81 140.94      11   5  329.956  35.490                                        
   421 Kurek Wiesław                   3   52                -  9:59:34  1   1732.77 141.28       6      337.139   0.000                                        
   422 Pindelski Krzysztof             2    9              G -  9:53:06  1   1732.72 141.61       3      325.924   0.000                                        
   423 Górniak Piotr                   2   91             RGCM  9:50:25  1   1732.44 141.95      14   3  321.223  35.460 141.946                                
   423 Woźniak Wit                     3   57             R  - 10:01:49  1   1732.44 141.95       7      340.973   0.000                                        
   425 Antosiewicz Bogdan              3    5              GSM 10:07:51  1   1732.24 142.62       7   3  351.385  35.440                                        
   426 Bąbik Sławomir                  1   16              G -  9:50:23  1   1732.22 142.95       2      321.124   0.000                                        
   427 Czasak Marcin                   2   19              GCM  9:54:37  1   1732.19 143.29       8   5  328.452  35.420                                        
   428 Łukasik Andrzej                 3   52             R  -  9:57:30  1   1731.74 143.62      22      333.359   0.000                                        
   429 Michniewski Tomasz              3   18              G -  9:56:51  1   1731.60 143.96       8      332.207   0.000                                        
   430 Belka Stanisław                 1   23              G -  9:48:28  1   1731.51 144.30       2      317.675   0.000                                        
   431 Michniewski Tomasz              3    5              G -  9:56:53  1   1731.30 144.63       9      332.207   0.000                                        
   432 Woźniak Wit                     3    2              GCM 10:01:57  1   1731.27 144.97       8   2  340.973  35.370 144.966                                
   433 Górniak Piotr                   2   39              G -  9:50:33  1   1731.19 145.30      15      321.223   0.000                                        
   434 Antosiewicz Bogdan              3    7              G - 10:08:00  1   1730.96 145.64       8      351.385   0.000                                        
   435 Szleżanowski Piotr              1    3              G -  9:53:07  1   1730.89 145.97       8      325.610   0.000                                        
   436 Kwiatkowski Andrzej             2   34              G -  9:54:58  1   1730.80 146.31      18      328.795   0.000                                        
   437 Woźniak Wit                     3   24              GSM 10:02:01  1   1730.68 146.64       9   3  340.973  35.310                                        
   438 Kuźmiński Andrzej               3   18             RG -  9:53:28  1   1730.55 146.98       2      326.150   0.000                                        
   439 Oracz Paweł                     2    3             RG -  9:51:33  1   1730.51 147.32  17-  3-  1  322.827   0.000                                        
   440 Kwiatkowski Andrzej             2   44              G -  9:55:00  1   1730.50 147.65      19      328.795   0.000                                        
   441 Wojciechowski Andrzej           3   44              G -  9:56:44  1   1730.42 147.99      14      331.779   0.000                                        
   442 Czasak Marcin                   2   21              G -  9:54:49  1   1730.36 148.32       9      328.452   0.000                                        
   443 Wojciechowski Andrzej           3  116             R  -  9:56:45  1   1730.27 148.66      15      331.779   0.000                                        
   444 Szleżanowski Piotr              1   38             RG -  9:53:14  1   1729.82 148.99       9      325.610   0.000                                        
   444 Wojciechowski Andrzej           3   21              G -  9:56:48  1   1729.82 148.99      16      331.779   0.000                                        
   446 Sekuła Wiesław                  3    5              GCM  9:56:04  1   1729.81 149.66       4   2  330.508  35.220 149.664                                
   447 Pych Mariusz                    3   12             RG - 10:00:31  1   1729.58 150.00       4      338.161   0.000                                        
   448 Sekuła Wiesław                  3   18              GCM  9:56:07  1   1729.35 150.34       5   3  330.508  35.190 150.336                                
   449 Arak Piotr                      1    3              GSM  9:49:58  1   1729.34 150.67      11   4  319.871  35.180                                        
   450 Wojciechowski Jarosław          3   56              GCM  9:56:55  1   1729.17 151.01       8   2  331.856  35.170 151.007                                
   451 Antosiewicz Bogdan              3   28              GSM 10:08:16  1   1728.69 151.34       9   4  351.385  35.160                                        
   452 Włodarczyk Paweł                1    8              GSM  9:49:54  1   1728.67 151.68       5   3  319.631  35.150                                        
   453 Sadowski Marek                  2   28              G -  9:53:50  1   1728.40 152.01      15      326.379   0.000                                        
   453 Sadowski Marek                  2    5              GCM  9:53:50  1   1728.40 152.01      16   5  326.379  35.140 152.013                                
   455 Pindelski Krzysztof             2   48              G -  9:53:35  1   1728.28 152.69       4      325.924   0.000                                        
   456 Łukasik Andrzej                 3   53             R  -  9:57:55  1   1728.00 153.02      23      333.359   0.000                                        
   457 Szymaniak Jerzy                 2   94             R  -  9:53:36  1   1727.84 153.36      10      325.871   0.000                                        
   458 Krupa Łukasz                    3   31             RGSM  9:57:38  1   1727.71 153.69       7   4  332.815  35.090                                        
   459 Górniak Piotr                   2   11              G -  9:50:56  1   1727.63 154.03      16      321.223   0.000                                        
   460 Sotek Mariusz                   1   58              G -  9:50:23  1   1727.54 154.36       7      320.257   0.000                                        
   461 Szpadzik Joanna i Marcin        1   17              GSM  9:53:45  1   1727.03 154.70      15   4  325.976  35.050                                        
   462 Górniak Piotr                   2   33              G -  9:51:00  1   1727.01 155.03      17      321.223   0.000                                        
   463 Łukasik Andrzej                 3   65             RG -  9:58:06  1   1726.35 155.37      24      333.359   0.000                                        
   464 Sadowski Marek                  2   64             R  -  9:54:04  1   1726.26 155.71      17      326.379   0.000                                        
   465 Górniak Piotr                   2   15              G -  9:51:05  1   1726.23 156.04      18      321.223   0.000                                        
   466 Kwiatkowski Andrzej             2   17              G -  9:55:29  1   1726.11 156.38      20      328.795   0.000                                        
   467 Kwiatkowski Andrzej             2   71              GCM  9:55:33  1   1725.51 156.71      21      328.795   0.000                                        
   468 Kurek Wiesław                   3   62             R  - 10:00:26  1   1725.08 157.05       7      337.139   0.000                                        
   469 Sadowski Marek                  2    7              G -  9:54:13  1   1724.90 157.38      18      326.379   0.000                                        
   470 Głażewski Jerzy                 3   33             RG - 10:01:08  1   1724.65 157.72       4      338.261   0.000                                        
   471 Glinka Dariusz                  1  124              G -  9:52:45  1   1724.61 158.05      13      323.795   0.000                                        
   472 Widłak Adam                     3    2              G - 10:03:03  1   1724.51 158.39      11      341.539   0.000                                        
   473 Widłak Adam                     3   19              G - 10:03:04  1   1724.36 158.73      12      341.539   0.000                                        
   474 Antosiewicz Bogdan              3   90             R  - 10:08:48  1   1724.17 159.06      10      351.385   0.000                                        
   474 Nowak Adam                      3    8              G - 10:08:17  1   1724.17 159.06       3      350.495   0.000                                        
   476 Krupa Łukasz                    3   23             RG -  9:58:02  1   1724.13 159.73       8      332.815   0.000                                        
   477 Tarka Stanisław                 2   40              G -  9:55:08  1   1723.54 160.07       8      327.702   0.000                                        
   478 Jaworski Mateusz                3    1              G -  9:56:32  1   1723.31 160.40       8      330.071   0.000                                        
   479 Michniewski Tomasz              3   26              G -  9:57:48  1   1723.07 160.74      10      332.207   0.000                                        
   480 Grzegrzółka Jan                 3    8              G - 10:00:59  1   1722.95 161.07      12      337.670   0.000                                        
   481 Krupa Łukasz                    3    9              G -  9:58:11  1   1722.79 161.41       9      332.815   0.000                                        
   482 Bugalski Arkadiusz              1   62             R  -  9:48:44  1   1722.56 161.75       2      316.492   0.000                                        
   483 Burkowski Paweł                 3    2              G - 10:01:20  1   1722.38 162.08      11      338.161   0.000                                        
   484 Kowalski Paweł                  2   31             RG -  9:54:33  1   1722.28 162.42      13      326.458   0.000                                        
   485 Belka Stanisław                 1   47             RG -  9:49:28  1   1722.13 162.75       3      317.675   0.000                                        
   486 Jaworski Mateusz                3   24              GSM  9:56:40  1   1722.11 163.09       9   4  330.071  34.780                                        
   487 Głażewski Jerzy                 3   67             R  - 10:01:26  1   1722.01 163.42       5      338.261   0.000                                        
   488 Jaworski Mateusz                3   14              G -  9:56:41  1   1721.96 163.76      10      330.071   0.000                                        
   489 Pych Mariusz                    3   11             RG - 10:01:24  1   1721.80 164.09       5      338.161   0.000                                        
   490 Pych Mariusz                    3    9             RG - 10:01:26  1   1721.51 164.43       6      338.161   0.000                                        
   491 Szczepaniak Robert              1   13              GCM  9:49:36  1   1721.37 164.77      12   4  317.765  34.730 164.765                                
   492 Michniewski Tomasz              3    2              G -  9:58:01  1   1721.13 165.10      11      332.207   0.000                                        
   493 Pych Mariusz                    3    1             RG - 10:01:30  1   1720.92 165.44       7      338.161   0.000                                        
   494 Jaworski Mateusz                3   20              GCM  9:56:48  1   1720.91 165.77      11   5  330.071  34.700 165.772                                
   495 Łukasik Andrzej                 3   58             R  -  9:58:43  1   1720.86 166.11      25      333.359   0.000                                        
   496 Rawski Witold                   1   47              G -  9:50:10  1   1720.75 166.44      21      318.626   0.000                                        
   497 Bugalski Arkadiusz              1   72             R  -  9:48:56  1   1720.69 166.78       3      316.492   0.000                                        
   498 Tokarski Waldemar Michał        1   44             RG -  9:49:00  1   1720.66 167.11  25-  4-  3  316.602   0.000                                        
   499 Lewandowski Kazimierz           3   47             RGCM  9:56:53  1   1720.58 167.45       8   2  330.151  34.650 167.450                                
   500 Michniewski Tomasz              3   23              G -  9:58:05  1   1720.54 167.79      12      332.207   0.000                                        
   501 Szpadzik Joanna i Marcin        1    9             RG -  9:54:28  1   1720.49 168.12      16      325.976   0.000                                        
   502 Kowalski Paweł                  2    8              GCM  9:54:45  1   1720.46 168.46      14   4  326.458  34.610 168.456                                
   503 Łukasik Andrzej                 3   32                -  9:58:48  1   1720.12 168.79      26      333.359   0.000                                        
   504 Golik Sławomir                  2   22              G -  9:55:12  1   1720.09 169.13       3      327.161   0.000                                        
   505 Lewandowski Kazimierz           3   38             RG -  9:56:57  1   1719.98 169.46       9      330.151   0.000                                        
   506 Chojnacki M. i  Z.              2   10              G -  9:55:10  1   1719.95 169.80       7      327.078   0.000                                        
   507 Czasak Marcin                   2   24              G -  9:55:58  1   1719.94 170.13      10      328.452   0.000                                        
   507 Kwiatkowski Andrzej             2   74              G -  9:56:10  1   1719.94 170.13      22      328.795   0.000                                        
   509 Woźniak Wit                     3   14              G - 10:03:15  1   1719.91 170.81      10      340.973   0.000                                        
   510 Wojciechowski Andrzej           3   16              G -  9:57:55  1   1719.81 171.14      17      331.779   0.000                                        
   511 Wojciechowski Andrzej           3    4              G -  9:57:57  1   1719.51 171.48      18      331.779   0.000                                        
   512 Oracz Paweł                     2   34             RG -  9:52:45  1   1719.45 171.81       2      322.827   0.000                                        
   513 Dąbrowski Tomasz                1   60                -  9:49:23  1   1719.20 172.15      25      316.992   0.000                                        
   514 Szleżanowski Piotr              1   15              G -  9:54:25  1   1719.02 172.48      10      325.610   0.000                                        
   515 Golik Sławomir                  2   10              GCM  9:55:20  1   1718.88 172.82       4   1  327.161  34.470 172.819                                
   516 Wojciechowski Andrzej           3  122             R  -  9:58:03  1   1718.62 173.15      19      331.779   0.000                                        
   517 Wilczek Edward                  2   11              GSM  9:58:15  1   1718.56 173.49      17   4  332.112  34.450                                        
   518 Łukasik Andrzej                 3   40             R  -  9:59:02  1   1718.05 173.83      27      333.359   0.000                                        
   519 Antosiewicz Bogdan              3   13              G - 10:09:32  1   1717.98 174.16      11      351.385   0.000                                        
   520 Dąbrowski Tomasz                1   16              G -  9:49:31  1   1717.96 174.50      26      316.992   0.000                                        
   521 Sadowski Marek                  2   47              G -  9:55:01  1   1717.63 174.83      19      326.379   0.000                                        
   522 Łukasik Andrzej                 3   78             RG -  9:59:06  1   1717.46 175.17      28      333.359   0.000                                        
   523 Szklarz Marian                  3   31             RG - 10:01:03  1   1717.42 175.50       3      336.700   0.000                                        
   524 Rogowski Piotr                  1    8             RGCM  9:46:10  1   1717.40 175.84   5-  1-  1  311.136  34.380 175.839                                
   525 Czasak Marcin                   2    3              G -  9:56:16  1   1717.25 176.17      11      328.452   0.000                                        
   526 Bąbik Sławomir                  1   40             RG -  9:52:01  1   1717.09 176.51       3      321.124   0.000                                        
   527 Sadowski Marek                  2   60                -  9:55:05  1   1717.03 176.85      20      326.379   0.000                                        
   528 Sadowski Marek                  2   54                -  9:55:07  1   1716.73 177.18      21      326.379   0.000                                        
   529 Kuźmiński Andrzej               3   35              GCM  9:55:02  1   1716.28 177.52       3   2  326.150  34.320 177.517                                
   530 Szklarz Marian                  3    9              GCM 10:01:11  1   1716.25 177.85       4   3  336.700  34.310 177.852                                
   531 Burkowski Paweł                 3    7              GCM 10:02:03  1   1716.12 178.19      12   4  338.161  34.300 178.188                                
   531 Rawski Witold                   1    7              GSM  9:50:40  1   1716.12 178.19      22   3  318.626  34.300                                        
   533 Pindelski Krzysztof             2   49              G -  9:54:56  1   1715.99 178.86       5      325.924   0.000                                        
   534 Wilczek Edward                  2   21              GSM  9:58:33  1   1715.90 179.20      18   5  332.112  34.270                                        
   535 Pindelski Krzysztof             2    5              G -  9:54:59  1   1715.54 179.53       6      325.924   0.000                                        
   536 Widłak Adam                     3    9              GCM 10:04:09  1   1714.98 179.87      13      341.539   0.000                                        
   537 Bugalski Arkadiusz              1   63             R  -  9:49:37  1   1714.32 180.20       4      316.492   0.000                                        
   538 Czasak Marcin                   2   48              G -  9:56:37  1   1714.11 180.54      12      328.452   0.000                                        
   539 Górniak Piotr                   2   21              GCM  9:52:24  1   1714.10 180.87      19   4  321.223  34.220 180.872                                
   540 Wilczek Edward                  2   66             RG -  9:58:46  1   1713.98 181.21      19      332.112   0.000                                        
   541 Arak Piotr                      1   17             RGCM  9:51:38  1   1713.90 181.54      12   5  319.871  34.190 181.544                                
   542 Jaworski Mateusz                3    6              GCM  9:57:36  1   1713.76 181.88      12      330.071   0.000 181.879                                
   543 Bugalski Arkadiusz              1   45              G -  9:49:42  1   1713.55 182.22       5      316.492   0.000                                        
   544 Szklarz Marian                  3    8              GCM 10:01:33  1   1713.05 182.55       5   4  336.700  34.160                                        
   545 Wojciechowski Jarosław          3   23              GSM  9:58:48  1   1712.36 182.89       9   3  331.856  34.150                                        
   546 Dąbrowski Tomasz                1   43             RG -  9:50:08  1   1712.24 183.22      27      316.992   0.000                                        
   546 Dąbrowski Tomasz                1   64                -  9:50:08  1   1712.24 183.22      28      316.992   0.000                                        
   546 Dąbrowski Tomasz                1   37             RG -  9:50:08  1   1712.24 183.22      29      316.992   0.000                                        
   549 Jobda Arkadiusz                 3   31             RG - 10:02:57  1   1712.17 184.23       6      338.924   0.000                                        
   550 Puchała Sylwester               2   85             R  -  9:55:36  1   1711.86 184.56      16      326.280   0.000                                        
   551 Rawski Witold                   1   63             R  -  9:51:08  1   1711.82 184.90      23      318.626   0.000                                        
   551 Rawski Witold                   1   81             R  -  9:51:08  1   1711.82 184.90      24      318.626   0.000                                        
   553 Głażewski Jerzy                 3   10              GSM 10:02:37  1   1711.70 185.57       6   1  338.261  34.060                                        
   554 Woźniak Wit                     3    6              G - 10:04:13  1   1711.57 185.91      11      340.973   0.000                                        
   555 Arak Piotr                      1  111             R  -  9:51:54  1   1711.46 186.24      13      319.871   0.000                                        
   556 Puchała Sylwester               2   61             R  -  9:55:39  1   1711.41 186.58      17      326.280   0.000                                        
   557 Puchała Sylwester               2   70             R  -  9:55:40  1   1711.26 186.91      18      326.280   0.000                                        
   557 Szczepaniak Ludwik              1    4              G -  9:52:31  1   1711.26 186.91  25-  1-  0  320.890   0.000                                        
   559 Górniak Piotr                   2   60             R  -  9:52:43  1   1711.21 187.58      20      321.223   0.000                                        
   560 Rawski Witold                   1    4              G -  9:51:12  1   1711.20 187.92      25      318.626   0.000                                        
   561 Arak Piotr                      1   41             RG -  9:51:56  1   1711.15 188.26      14      319.871   0.000                                        
   562 Rawski Witold                   1   66             R  -  9:51:14  1   1710.90 188.59      26      318.626   0.000                                        
   563 Czasak Marcin                   2   13              G -  9:56:59  1   1710.84 188.93      13      328.452   0.000                                        
   564 Arak Piotr                      1   52                -  9:52:00  1   1710.54 189.26      15      319.871   0.000                                        
   565 Wirtek Mariusz & Michał         3    1              G -  9:58:23  1   1710.44 189.60       2      330.770   0.000                                        
   566 Sekuła Wiesław                  3   29              G -  9:58:14  1   1710.41 189.93       6      330.508   0.000                                        
   567 Wojciechowski Andrzej           3   29              G -  9:58:59  1   1710.35 190.27      20      331.779   0.000                                        
   568 Łukasik Andrzej                 3   75                -  9:59:55  1   1710.26 190.60      29      333.359   0.000                                        
   568 Sekuła Wiesław                  3   30              G -  9:58:15  1   1710.26 190.60       7      330.508   0.000                                        
   570 Sadowski Sławomir Piotr         1   15              GSM  9:50:34  1   1710.04 191.28       4   1  317.326  33.880                                        
   571 Jobda Arkadiusz                 3    4              G - 10:03:13  1   1709.87 191.61       7      338.924   0.000                                        
   572 Burkowski Paweł                 3   34             RG - 10:02:50  1   1709.32 191.95      13      338.161   0.000                                        
   573 Pych Mariusz                    3   10             RGCM 10:02:52  1   1709.04 192.28       8   3  338.161  33.850 192.282                                
   574 Myszkowski Zenon                1   10              GCM  9:48:41  1   1708.88 192.62      22   5  313.892  33.840 192.617                                
   575 Kwiatkowski Andrzej             2   48              G -  9:57:26  1   1708.62 192.95      23      328.795   0.000                                        
   576 Myszkowski Zenon                1    5              GCM  9:48:44  1   1708.41 193.29      23      313.892   0.000                                        
   577 Bielski Jacek                   3   22             RG -  9:59:02  1   1708.36 193.62       5      331.479   0.000                                        
   577 Bielski Jacek                   3   20             RGSM  9:59:02  1   1708.36 193.62       6   3  331.479  33.810                                        
   579 Kwiatkowski Andrzej             2   23              G -  9:57:28  1   1708.32 194.30      24      328.795   0.000                                        
   580 Wojciechowski Andrzej           3   34              GCM  9:59:13  1   1708.29 194.63      21   2  331.779  33.770 194.631                                
   581 Tarka Stanisław                 2   55             R  -  9:56:51  1   1708.12 194.97       9      327.702   0.000                                        
   582 Dąbrowski Tomasz                1    1              G -  9:50:37  1   1707.78 195.30      30      316.992   0.000                                        
   583 Wojciechowski Andrzej           3   58                -  9:59:19  1   1707.41 195.64      22      331.779   0.000                                        
   584 Okrasa Stanisław                3   40              G - 10:03:13  1   1707.33 195.97       2      338.422   0.000                                        
   585 Okrasa Stanisław                3   30              G - 10:03:15  1   1707.05 196.31       3      338.422   0.000                                        
   586 Szczepaniak Robert              1   14              GCM  9:51:12  1   1706.58 196.64      13   5  317.765  33.710                                        
   587 Bugalski Arkadiusz              1  102             R  -  9:50:28  1   1706.46 196.98       6      316.492   0.000                                        
   588 Bielski Jacek                   3    4              GSM  9:59:16  1   1706.31 197.32       7   4  331.479  33.690                                        
   589 Oracz Paweł                     2   50              GCM  9:54:13  1   1706.12 197.65       3   1  322.827  33.680 197.651                                
   590 Górniak Piotr                   2   99                -  9:53:18  1   1705.91 197.99      21      321.223   0.000                                        
   590 Wojciechowski Jarosław          3   47              GCM  9:59:32  1   1705.91 197.99      10   4  331.856  33.670 197.987                                
   592 Pindelski Krzysztof             2   42             RGCM  9:56:04  1   1705.81 198.66       7   2  325.924  33.650 198.658                                
   593 Michniewski Tomasz              3   55             R  -  9:59:47  1   1705.52 198.99      13      332.207   0.000                                        
   594 Wojciechowski Jarosław          3   17              G -  9:59:38  1   1705.03 199.33      11      331.856   0.000                                        
   595 Bugalski Arkadiusz              1   53                -  9:50:38  1   1704.93 199.66       7      316.492   0.000                                        
   595 Kwiatkowski Andrzej             2   45              G -  9:57:51  1   1704.93 199.66      25      328.795   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                           
   597 Tokarski Waldemar Michał        1   30              GCM  9:50:42  1   1704.91 200.34       2   1  316.602  33.590                                        
   598 Szymaniak Jerzy                 2   84             R  -  9:56:10  1   1704.64 200.67      11      325.871   0.000                                        
   599 Bąbik Sławomir                  1    8              G -  9:53:23  1   1704.63 201.01       4      321.124   0.000                                        
   600 Tokarski Waldemar Michał        1    5              GCM  9:50:45  1   1704.45 201.34       3   2  316.602  33.560                                        
   601 Kurek Wiesław                   3   20              GSM 10:02:50  1   1704.16 201.68       8   4  337.139  33.550                                        
   602 Łukasik Andrzej                 3   10              GCM 10:00:37  1   1704.14 202.01      30      333.359   0.000                                        
   603 Kurek Wiesław                   3   18              G - 10:02:52  1   1703.87 202.35       9      337.139   0.000                                        
   604 Arak Piotr                      1   87             R  -  9:52:46  1   1703.56 202.69      16      319.871   0.000                                        
   605 Myszkowski Zenon                1   47             RG -  9:49:18  1   1703.16 203.02      24      313.892   0.000                                        
   606 Grzegrzółka Jan                 3   30              GSM 10:03:17  1   1702.97 203.36      13   4  337.670  33.490                                        
   607 Belka Stanisław                 1   13              GSM  9:51:34  1   1702.74 203.69       4   1  317.675  33.480                                        
   608 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    9              GCM  9:58:47  1   1702.71 204.03      12      329.956   0.000                                        
   609 Myszkowski Zenon                1   95             R  -  9:49:25  1   1702.08 204.36      25      313.892   0.000                                        
   610 Lewandowski Kazimierz           3   12              G -  9:58:59  1   1701.96 204.70      10      330.151   0.000                                        
   611 Skiba Włodzimierz               2   35             RG -  9:59:02  1   1701.94 205.03       2      330.233   0.000                                        
   612 Arak Piotr                      1  108             R  -  9:52:58  1   1701.74 205.37      17      319.871   0.000                                        
   613 Górniak Piotr                   2    4             R  -  9:53:50  1   1701.09 205.71      22      321.223   0.000                                        
   614 Sadowski Sławomir Piotr         1   11              G -  9:51:33  1   1701.02 206.04       5      317.326   0.000                                        
   615 Okrasa Stanisław                3   32              G - 10:03:58  1   1700.90 206.38       4      338.422   0.000                                        
   616 Sadowski Sławomir Piotr         1   10              G -  9:51:35  1   1700.72 206.71       6      317.326   0.000                                        
   617 Górniak Piotr                   2   62             R  -  9:53:53  1   1700.64 207.05      23      321.223   0.000                                        
   617 Górniak Piotr                   2   24              G -  9:53:53  1   1700.64 207.05      24      321.223   0.000                                        
   619 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    4              GCM  9:59:04  1   1700.22 207.72      13      329.956   0.000                                        
   620 Tokarski Waldemar Michał        1    6              GSM  9:51:13  1   1700.18 208.05       4   3  316.602  33.340                                        
   621 Łukasik Andrzej                 3   46             R  - 10:01:06  1   1699.94 208.39      31      333.359   0.000                                        
   622 Szpadzik Joanna i Marcin        1   61             R  -  9:56:46  1   1699.86 208.73      17      325.976   0.000                                        
   623 Wojciechowski Andrzej           3   67                - 10:00:11  1   1699.83 209.06      23      331.779   0.000                                        
   624 Bąbik Sławomir                  1   17              G -  9:53:55  1   1699.82 209.40       5      321.124   0.000                                        
   625 Szpadzik Joanna i Marcin        1   56             R  -  9:56:47  1   1699.71 209.73      18      325.976   0.000                                        
   626 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   13              G -  9:59:10  1   1699.34 210.07      14      329.956   0.000                                        
   627 Głażewski Jerzy                 3   12              G - 10:04:04  1   1699.24 210.40       7      338.261   0.000                                        
   628 Górniak Piotr                   2   73             R  -  9:54:04  1   1698.99 210.74      25      321.223   0.000                                        
   629 Rawski Witold                   1   85             R  -  9:52:33  1   1698.89 211.07      27      318.626   0.000                                        
   630 Antosiewicz Bogdan              3   23              GCM 10:11:50  1   1698.88 211.41      12   5  351.385  33.240                                        
   631 Woźniak Wit                     3   20              G - 10:05:43  1   1698.78 211.75      12      340.973   0.000                                        
   632 Lewandowski Kazimierz           3   26             RG -  9:59:22  1   1698.60 212.08      11      330.151   0.000                                        
   633 Burkowski Paweł                 3    5              G - 10:04:06  1   1698.45 212.42      14      338.161   0.000                                        
   634 Wojciechowski Andrzej           3  101             R  - 10:00:21  1   1698.38 212.75      24      331.779   0.000                                        
   635 Witkowski Tomasz                3   26             RGSM 10:10:40  1   1698.10 213.09       3   2  349.242  33.180                                        
   636 Szczepaniak Robert              1   38             RGSM  9:52:08  1   1698.07 213.42      14      317.765   0.000                                        
   637 Tarka Stanisław                 2  106              GCM  9:58:03  1   1697.50 213.76      10   4  327.702  33.160                                        
   638 Wilczek Edward                  2   26              G - 10:00:40  1   1697.34 214.09      20      332.112   0.000                                        
   639 Michniewski Tomasz              3   15              GSM 10:00:44  1   1697.24 214.43      14      332.207   0.000                                        
   640 Golik Sławomir                  2   75             R  -  9:57:48  1   1696.89 214.77       5      327.161   0.000                                        
   641 Sadowski Marek                  2   25              G -  9:57:26  1   1696.06 215.10      22      326.379   0.000                                        
   642 Michniewski Tomasz              3   33              G - 10:00:54  1   1695.80 215.44      15      332.207   0.000                                        
   643 Szleżanowski Piotr              1   20              GCM  9:57:02  1   1695.59 215.77      11   1  325.610  33.100                                        
   644 Grzegrzółka Jan                 3    7              G - 10:04:09  1   1695.56 216.11      14      337.670   0.000                                        
   645 Dąbrowski Tomasz                1  106             R  -  9:51:58  1   1695.45 216.44      31      316.992   0.000                                        
   646 Tarka Stanisław                 2  105              G -  9:58:18  1   1695.30 216.78      11      327.702   0.000                                        
   647 Dąbrowski Tomasz                1   53                -  9:52:01  1   1694.99 217.11      32      316.992   0.000                                        
   647 Nowak Adam                      3    7              GSM 10:11:47  1   1694.99 217.11       4   2  350.495  33.050                                        
   649 Burkowski Paweł                 3    9              G - 10:04:32  1   1694.76 217.79      15      338.161   0.000                                        
   650 Pych Mariusz                    3    2             RGCM 10:04:34  1   1694.48 218.12       9   4  338.161  33.020                                        
   651 Sadowski Marek                  2   61                -  9:57:37  1   1694.45 218.46      23      326.379   0.000                                        
   652 Wirtek Mariusz & Michał         3    2              G - 10:00:13  1   1694.37 218.79       3      330.770   0.000                                        
   653 Wojciechowski Andrzej           3    3              G - 10:00:49  1   1694.34 219.13      25      331.779   0.000                                        
   654 Łukasik Andrzej                 3   76              G - 10:01:49  1   1693.75 219.46      32      333.359   0.000                                        
   655 Chojnacki M. i  Z.              2    4              G -  9:58:08  1   1693.54 219.80       8      327.078   0.000                                        
   656 Michniewski Tomasz              3   28              GSM 10:01:11  1   1693.35 220.13      16      332.207   0.000                                        
   657 Grzegrzółka Jan                 3   27              G - 10:04:25  1   1693.29 220.47      15      337.670   0.000                                        
   658 Gaszewski Michał                3    3              G - 10:10:56  1   1693.09 220.81       4      348.663   0.000                                        
   659 Antosiewicz Bogdan              3   16              G - 10:12:33  1   1693.01 221.14      13      351.385   0.000                                        
   660 Chojnacki M. i  Z.              2   36              GSM  9:58:13  1   1692.80 221.48       9   4  327.078  32.910                                        
   661 Golik Sławomir                  2    2              GSM  9:58:18  1   1692.50 221.81       6   2  327.161  32.900                                        
   662 Myszkowski Zenon                1   16              G -  9:50:30  1   1692.14 222.15      26      313.892   0.000                                        
   663 Golik Sławomir                  2   25              G -  9:58:22  1   1691.92 222.48       7      327.161   0.000                                        
   664 Wojciechowski Andrzej           3   12              G - 10:01:07  1   1691.74 222.82      26      331.779   0.000                                        
   665 Wojciechowski Andrzej           3   40              G - 10:01:08  1   1691.60 223.15      27      331.779   0.000                                        
   666 Walczak Dariusz                 1   36             RG -  9:51:52  1   1691.56 223.49       7      316.097   0.000                                        
   667 Puchała Sylwester               2   75             R  -  9:57:54  1   1691.45 223.83      19      326.280   0.000                                        
   667 Puchała Sylwester               2   31              G -  9:57:54  1   1691.45 223.83      20      326.280   0.000                                        
   669 Walczak Dariusz                 1   26              G -  9:51:54  1   1691.26 224.50       8      316.097   0.000                                        
   670 Skiba Włodzimierz               2   16              G - 10:00:17  1   1691.05 224.83       3      330.233   0.000                                        
   671 Witkowski Tomasz                3   35             RG - 10:11:33  1   1690.84 225.17       4      349.242   0.000                                        
   672 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   19              G - 10:00:09  1   1690.78 225.50      15      329.956   0.000                                        
   673 Puchała Sylwester               2   34              G -  9:57:59  1   1690.72 225.84      21      326.280   0.000                                        
   674 Glinka Dariusz                  1    1              GSM  9:56:34  1   1690.25 226.17      14   4  323.795  32.760                                        
   675 Kowalski Paweł                  2   14              G -  9:58:10  1   1690.03 226.51      15      326.458   0.000                                        
   676 Dąbrowski Tomasz                1    3              G -  9:52:34  1   1690.02 226.85      33      316.992   0.000                                        
   677 Wojciechowski Andrzej           3    2              G - 10:01:22  1   1689.59 227.18      28      331.779   0.000                                        
   678 Kwiatkowski Andrzej             2   93             R  -  9:59:37  1   1689.45 227.52      26      328.795   0.000                                        
   679 Szpadzik Joanna i Marcin        1   14              G -  9:57:57  1   1689.43 227.85      19      325.976   0.000                                        
   680 Lewandowski Kazimierz           3   32             RG - 10:00:28  1   1689.04 228.19      12      330.151   0.000                                        
   681 Kwiatkowski Andrzej             2   29              G -  9:59:40  1   1689.02 228.52      27      328.795   0.000                                        
   681 Kwiatkowski Andrzej             2   11              G -  9:59:40  1   1689.02 228.52      28      328.795   0.000                                        
   683 Puchała Sylwester               2   25              G -  9:58:11  1   1688.97 229.20      22      326.280   0.000                                        
   684 Pindelski Krzysztof             2   14              G -  9:58:00  1   1688.73 229.53       8      325.924   0.000                                        
   685 Wojciechowski Andrzej           3   66                - 10:01:31  1   1688.30 229.87      29      331.779   0.000                                        
   686 Sadowski Marek                  2   51                -  9:58:20  1   1688.17 230.20      24      326.379   0.000                                        
   687 Kuźmiński Andrzej               3   29              GSM  9:58:12  1   1688.15 230.54       4   3  326.150  32.620                                        
   688 Górniak Piotr                   2   48             RG -  9:55:18  1   1687.98 230.87      26      321.223   0.000                                        
   689 Lewandowski Kazimierz           3    6              G - 10:00:38  1   1687.60 231.21      13      330.151   0.000                                        
   690 Tarka Stanisław                 2   81             R  -  9:59:11  1   1687.59 231.54      12      327.702   0.000                                        
   691 Szczepaniak Robert              1   68             R  -  9:53:18  1   1687.55 231.88      15      317.765   0.000                                        
   692 Łukasik Andrzej                 3   51             R  - 10:02:33  1   1687.47 232.22      33      333.359   0.000                                        
   693 Witkowski Tomasz                3    4              G - 10:11:58  1   1687.43 232.55       5      349.242   0.000                                        
   694 Arak Piotr                      1   18             RG -  9:54:34  1   1687.38 232.89      18      319.871   0.000                                        
   695 Sadowski Marek                  2   30              GSM  9:58:27  1   1687.15 233.22      25      326.379   0.000                                        
   696 Golik Sławomir                  2   15              G -  9:58:57  1   1686.83 233.56       8      327.161   0.000                                        
   697 Arak Piotr                      1   39             RGCM  9:54:38  1   1686.79 233.89      19      319.871   0.000                                        
   698 Grzegrzółka Jan                 3   45             RG - 10:05:12  1   1686.66 234.23      16      337.670   0.000                                        
   699 Walczak Dariusz                 1   29             RG -  9:52:25  1   1686.60 234.56       9      316.097   0.000                                        
   700 Włodarczyk Paweł                1   28             RGSM  9:54:32  1   1686.41 234.90       6   4  319.631  32.480                                        
   701 Górniak Piotr                   2   13              G -  9:55:29  1   1686.36 235.24      27      321.223   0.000                                        
   702 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   51             R  - 10:00:40  1   1686.32 235.57      16      329.956   0.000                                        
   703 Arak Piotr                      1   72                -  9:54:45  1   1685.75 235.91      20      319.871   0.000                                        
   704 Walczak Dariusz                 1    7              G -  9:52:31  1   1685.70 236.24      10      316.097   0.000                                        
   705 Głażewski Jerzy                 3    8              G - 10:05:40  1   1685.69 236.58       8      338.261   0.000                                        
   706 Arak Piotr                      1   63                -  9:54:49  1   1685.16 236.91      21      319.871   0.000                                        
   707 Sekuła Wiesław                  3   35              G - 10:01:08  1   1685.12 237.25       8      330.508   0.000                                        
   708 Okrasa Stanisław                3   34              G - 10:05:51  1   1684.95 237.58       5      338.422   0.000                                        
   709 Włodarczyk Paweł                1   36             RG -  9:54:42  1   1684.93 237.92       7      319.631   0.000                                        
   710 Głażewski Jerzy                 3   47             RG - 10:05:46  1   1684.85 238.26       9      338.261   0.000                                        
   711 Łukasik Andrzej                 3   93             RG - 10:02:52  1   1684.77 238.59      34      333.359   0.000                                        
   712 Grzegrzółka Jan                 3   19              G - 10:05:26  1   1684.70 238.93      17      337.670   0.000                                        
   713 Arak Piotr                      1   98             R  -  9:54:53  1   1684.57 239.26      22      319.871   0.000                                        
   714 Sekuła Wiesław                  3   51                - 10:01:13  1   1684.40 239.60       9      330.508   0.000                                        
   715 Wirtek Mariusz & Michał         3   19             RG - 10:01:23  1   1684.31 239.93       4      330.770   0.000                                        
   716 Łukasik Andrzej                 3   14              G - 10:02:56  1   1684.20 240.27      35      333.359   0.000                                        
   717 Włodarczyk Paweł                1   56             R  -  9:54:47  1   1684.19 240.60       8      319.631   0.000                                        
   718 Bielski Jacek                   3   37             RGSM 10:01:51  1   1683.92 240.94       8   5  331.479  32.290                                        
   718 Łukasik Andrzej                 3   87             R  - 10:02:58  1   1683.92 240.94      36      333.359   0.000                                        
   720 Czasak Marcin                   2   11              G - 10:00:04  1   1683.79 241.61      14      328.452   0.000                                        
   721 Górniak Piotr                   2   72             R  -  9:55:47  1   1683.71 241.95      28      321.223   0.000                                        
   722 Markowski Krzysztof             3   36             RG - 10:06:16  1   1683.62 242.28       2      338.856   0.000                                        
   723 Kurek Wiesław                   3   50             RG - 10:05:16  1   1683.45 242.62      10      337.139   0.000                                        
   724 Łukasik Andrzej                 3   56             RGCM 10:03:02  1   1683.35 242.95      37      333.359   0.000                                        
   725 Antosiewicz Bogdan              3   10              GCM 10:13:45  1   1683.28 243.29      14      351.385   0.000                                        
   726 Bugalski Arkadiusz              1   47              G -  9:53:02  1   1683.17 243.62       8      316.492   0.000                                        
   727 Szleżanowski Piotr              1   11              GSM  9:58:29  1   1682.88 243.96      12   2  325.610  32.190                                        
   728 Markowski Krzysztof             3    4              G - 10:06:22  1   1682.78 244.30       3      338.856   0.000                                        
   729 Antosiewicz Bogdan              3    4              GCM 10:13:50  1   1682.61 244.63      15      351.385   0.000                                        
   730 Czasak Marcin                   2   36              G - 10:00:13  1   1682.50 244.97      15      328.452   0.000                                        
   731 Kurek Wiesław                   3   12              GCM 10:05:23  1   1682.47 245.30      11   5  337.139  32.150                                        
   732 Tarka Stanisław                 2    9              G -  9:59:47  1   1682.39 245.64      13      327.702   0.000                                        
   733 Markowski Krzysztof             3   47             RG - 10:06:25  1   1682.36 245.97       4      338.856   0.000                                        
   734 Jaworski Mateusz                3   12              G - 10:01:12  1   1682.32 246.31      13      330.071   0.000                                        
   735 Wojciechowski Andrzej           3   36              G - 10:02:14  1   1682.17 246.64      30      331.779   0.000                                        
   736 Pych Mariusz                    3    4             RG - 10:06:02  1   1682.11 246.98      10      338.161   0.000                                        
   737 Krupa Łukasz                    3   39             RGSM 10:02:52  1   1682.02 247.32      10   5  332.815  32.090                                        
   737 Wojciechowski Andrzej           3   56                - 10:02:15  1   1682.02 247.32      31      331.779   0.000                                        
   739 Tarka Stanisław                 2   92             R  -  9:59:52  1   1681.67 247.99      14      327.702   0.000                                        
   740 Bielski Jacek                   3   11              G - 10:02:07  1   1681.64 248.32       9      331.479   0.000                                        
   741 Rawski Witold                   1   60             R  -  9:54:29  1   1681.55 248.66      28      318.626   0.000                                        
   742 Tarka Stanisław                 2   77             R  -  9:59:53  1   1681.53 248.99      15      327.702   0.000                                        
   743 Wojciechowski Andrzej           3   28              G - 10:02:19  1   1681.46 249.33      32      331.779   0.000                                        
   744 Krupa Łukasz                    3   19              G - 10:02:56  1   1681.45 249.66      11      332.815   0.000                                        
   745 Bugalski Arkadiusz              1   96             R  -  9:53:14  1   1681.38 250.00       9      316.492   0.000                                        
   --------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                           
   ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                             
   746 Szymaniak Jerzy                 2   32             RG -  9:58:49  1   1681.34   0.00      12      325.871   0.000                                        
   747 Kwiatkowski Andrzej             2   31              G - 10:00:35  1   1681.10   0.00      29      328.795   0.000                                        
   748 Wojciechowski Andrzej           3  151             R  - 10:02:23  1   1680.89   0.00      33      331.779   0.000                                        
   749 Rawski Witold                   1   83             R  -  9:54:34  1   1680.81   0.00      29      318.626   0.000                                        
   750 Górniak Piotr                   2   14              GCM  9:56:08  1   1680.62   0.00      29      321.223   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 24.05.20 Czarnków I                               
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Myszkowski      Zenon           1    93    7    23   276.81     
              2 Dąbrowski       Tomasz          1    83    7    30   275.37     
              3 Puchała         Sylwester       2    72    7    18   274.81     
              4 Glinka          Dariusz         1    70    7    13   273.26     
              5 Szpadzik Joanna Marcin          1    51    7    16   273.24     
              6 Łukasik         Andrzej         3    77    7    29   272.24     
              7 Sadowski        Marek           2    88    7    21   270.91     
              8 Szczepaniak     Robert          1    61    7    13   270.45     
              9 Wilczek         Edward          2    59    7    19   270.25     
             10 Arak            Piotr           1    91    7    15   268.80     
             11 Rawski          Witold          1    76    7    26   267.82     
             12 Burkowski       Paweł           3    36    7    13   267.81     
             13 Grzegrzółka     Jan             3    64    7    12   266.83     
             14 Kwiatkowski     Andrzej         2    77    7    25   266.78     
             15 Widłak          Adam            3    41    7    13   266.49     
             16 Kowalski        Paweł           2    38    7    14   266.43     
             17 Tarka           Stanisław       2    78    7     9   266.27     
             18 Lewandowski Jer i Marcin        3    55    7    11   266.20     
             19 Szleżanowski    Piotr           1    41    7    10   265.75     
             20 Szymaniak       Jerzy           2    70    7    10   265.05     
             21 Michniewski     Tomasz          3    45    7    13   264.53     
             22 Wojciechowski   Andrzej         3   118    7    22   264.53     
             23 Sotek           Mariusz         1    43    7     7   261.59     
             24 Górniak         Piotr           2    96    7    21   260.86     
             25 Antosiewicz     Bogdan          3    54    7    11   258.68     
             26 Czasak          Marcin          2    40    7    13   258.42     
             27 Lewandowski     Kazimierz       3    44    7     9   254.81     
             28 Jobda           Arkadiusz       3    37    7     7   254.76     
             29 Chojnacki       M. i  Z.        2    34    7     7   254.17     
             30 Woźniak         Wit             3    28    7    11   253.70     
             31 Wojciechowski   Jarosław        3    41    7    11   252.81     
             32 Jaworski        Mateusz         3    35    7    12   251.24     
             33 Kurek           Wiesław         3    43    7     7   249.54     
             34 Sekuła          Wiesław         3    53    7     7   248.43     
             35 Pych            Mariusz         3    20    7     8   245.02     
             36 Krupa           Łukasz          3    34    7     9   244.53     
             37 Bielski         Jacek           3    33    7     7   240.64     
             38 Pindelski       Krzysztof       2    45    7     7   236.30     
             39 Bugalski        Arkadiusz       1    79    7     7   232.17     
             40 Walczak         Dariusz         1    55    6     6   219.50     
             41 Głażewski       Jerzy           3    50    6     6   210.23     
             42 Włodarczyk      Paweł           1    28    5     5   188.55     
             43 Szklarz         Marian          3    16    5     5   174.06     
             44 Sadowski Sławom Piotr           1    39    4     4   139.74     
             45 Golik           Sławomir        2    55    4     4   139.13     
             46 Gaszewski       Michał          3    31    3     3   112.37     
             47 Nowak           Adam            3    17    3     3   108.88     
             48 Bąbik           Sławomir        1    45    3     3   106.37     
             49 Belka           Stanisław       1    34    3     3   105.69     
             50 Kuźmiński       Andrzej         3    21    3     3   103.59     
             51 Oracz           Paweł           2    17    3     3    99.33     
             52 Okrasa          Stanisław       3    54    3     3    98.72     
             53 Witkowski       Tomasz          3    31    2     2    73.56     
             54 Wirtek Mariusz  Michał          3    39    2     2    67.58     
             55 Markowski       Krzysztof       3    38    1     1    37.65     
             56 Skiba           Włodzimierz     2    31    1     1    34.98     
             57 Tokarski Waldem Michał          1    25    1     1    33.32     
             58 Rogowski        Piotr           1     5    1     1    32.97     
             59 Szczepaniak     Ludwik          1    25    1     1    32.52     
             60 Borkowski       Jerzy           1    23    0     0     0.00     
             61 Bąk             Dariusz         3    20    0     0     0.00     
             62 Zieliński       Jan             2    38    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5   15    370.33  35.5      
    2    2 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    368.17  34.2      
    3    7 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5   15    367.02  27.6      
    4    3 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5   15    366.82  42.8      
    5    4 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    365.58  32.3      
    6    6 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5   15    364.40  41.6      
    7    9 Puchała         Sylwester       2  5  5  5   15    363.78  32.5      
    8    5 Arak            Piotr           1  5  5  5   15    359.64  25.5      
    9   16 Szleżanowski    Piotr           1  5  5  5   15    356.79  28.7      
   10   15 Burkowski       Paweł           3  5  5  5   15    355.90  30.5      
   11   18 Wilczek         Edward          2  5  5  5   15    354.13  27.9      
   12   12 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5   15    352.55  25.1      
   13   14 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5   15    351.66  16.8      
   14   10 Górniak         Piotr           2  5  5  5   15    350.99  29.5      
   15   22 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  5   15    349.46  22.6      
   16   25 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5   15    349.36  20.8      
   17   23 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5   15    348.50  19.3      
   18   17 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5  5   15    348.11  28.4      
   19   21 Włodarczyk      Paweł           1  5  5  5   15    346.93  21.2      
   20   19 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5   15    344.19  27.4      
   21   28 Sadowski        Marek           2  4  5  5   14    343.14  23.4      
   22    8 Szklarz         Marian          3  5  5  5   15    341.87  35.2      
   23   26 Czasak          Marcin          2  5  5  5   15    340.43  24.2      
   24   11 Bielski         Jacek           3  5  5  5   15    340.05  25.6      
   25   24 Pych            Mariusz         3  5  5  5   15    335.36  41.3      
   26   27 Krupa           Łukasz          3  5  5  5   15    329.14  19.0      
   27   29 Jaworski        Mateusz         3  4  5  5   14    326.71  17.9      
   28   30 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4  5   14    323.71  12.3      
   29   31 Walczak         Dariusz         1  3  5  5   13    314.67  13.5      
   30   33 Kowalski        Paweł           2  5  3  5   13    311.48  19.6      
   31   13 Kurek           Wiesław         3  5  5  4   14    308.91  20.5      
   32   36 Glinka          Dariusz         1  5  2  5   12    305.13  32.0      
   33   34 Szymaniak       Jerzy           2  2  5  5   12    304.71  12.2      
   34   41 Rawski          Witold          1  0  5  5   10    285.03  16.5      
   35   42 Sotek           Mariusz         1  5  1  5   11    279.15  15.9      
   36   37 Pindelski       Krzysztof       2  1  5  5   11    277.87  14.1      
   37   20 Gaszewski       Michał          3  5  5  3   13    271.93  17.8      
   38   45 Sekuła          Wiesław         3  2  3  5   10    266.17   6.5      
   39   46 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  5    9    254.69   9.2      
   40   38 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5  4   10    243.71   9.4      
   41   50 Widłak          Adam            3  2  1  5    8    238.84  12.4      
   42   32 Bąbik           Sławomir        1  3  5  3   11    230.57   8.4      
   43   44 Głażewski       Jerzy           3  1  4  4    9    221.91   6.5      
   44   51 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  5    7    218.10   7.2      
   45   35 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  3    9    212.95  20.2      
   46   39 Oracz           Paweł           2  5  2  3   10    200.64  14.0      
   47 ---- Woźniak         Wit             3 -- --  5    5    184.92  39.3      
   48   40 Witkowski       Tomasz          3  0  5  2    7    168.31  12.1      
   49 ---- Golik           Sławomir        2 -- --  4    4    139.13   7.3      
   50   47 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2    6    131.93   4.8      
   51   52 Belka           Stanisław       1 --  1  3    4    125.23   4.5      
   52   56 Nowak           Adam            3  0  1  3    4    125.06   5.9      
   53   43 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1    6    123.11   4.6      
   54   55 Okrasa          Stanisław       3  0  1  3    4    114.97   3.0      
   55   49 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1    4     80.92   3.3      
   56   48 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0    3     53.69   3.6      
   57   53 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  1    2     49.55   4.6      
   58   58 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1    2     45.94   2.0      
   59   57 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1    2     45.52   2.5      
   60   60 Rogowski        Piotr           1  0  0  1    1     32.97   4.3      
   61   54 Bąk             Dariusz         3  0  1  0    1     16.49   1.5      
   62   59 Krzcot          Marcin          1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   63   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --    0      0.00   0.0      
   64   62 Zieliński       Jan             2  0  0  0    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Arak            Piotr           1  5  5  5   15    335.68  25.5      
    2    5 Łukasik         Andrzej         3  3  5  5   13    320.13  41.6      
    3    8 Szczepaniak     Robert          1  5  3  5   13    308.41  34.2      
    4    7 Wilczek         Edward          2  4  4  5   13    305.26  27.9      
    5    2 Szklarz         Marian          3  4  5  4   13    289.44  35.2      
    6    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4  4   13    281.68  42.8      
    7   13 Czasak          Marcin          2  3  4  5   12    288.72  24.2      
    8    9 Burkowski       Paweł           3  4  4  4   12    266.96  30.5      
    9    3 Grzegrzółka     Jan             3  4  5  3   12    250.27  20.8      
   10   16 Michniewski     Tomasz          3  2  4  5   11    289.68  19.3      
   11   17 Sadowski        Marek           2  1  5  5   11    281.84  23.4      
   12   10 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5  4   11    261.97  28.4      
   13   11 Bielski         Jacek           3  2  5  4   11    257.43  25.6      
   14   26 Puchała         Sylwester       2  5  0  5   10    267.94  32.5      
   15   24 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2  5   10    263.80  16.8      
   16   25 Myszkowski      Zenon           1  4  1  5   10    257.91  27.6      
   17   18 Górniak         Piotr           2  5  1  4   10    230.48  29.5      
   18   14 Tarka           Stanisław       2  5  2  3   10    222.24  32.3      
   19   12 Pych            Mariusz         3  3  4  3   10    215.54  41.3      
   20    6 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5  2   10    206.99  25.1      
   21   23 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3  4    9    220.47  27.4      
   22   19 Glinka          Dariusz         1  5  1  3    9    202.07  32.0      
   23   20 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1  3    9    198.37  35.5      
   24   21 Kurek           Wiesław         3  5  1  3    9    192.61  20.5      
   25   32 Jaworski        Mateusz         3  0  3  5    8    232.53  17.9      
   26   15 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5  2    8    174.66  20.2      
   27   38 Widłak          Adam            3  1  1  5    7    221.84  12.4      
   28   30 Włodarczyk      Paweł           1  2  2  3    7    171.05  21.2      
   29   22 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2    7    152.82  14.1      
   30   40 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1  5    6    207.56  22.6      
   31   39 Kowalski        Paweł           2  2  0  4    6    173.41  19.6      
   32   45 Krupa           Łukasz          3  0  1  4    5    155.84  19.0      
   33   36 Sekuła          Wiesław         3  0  2  3    5    144.83   6.5      
   34   34 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1  2    5    117.40  12.3      
   35   27 Witkowski       Tomasz          3  0  4  1    5    109.28  12.1      
   36   28 Walczak         Dariusz         1  2  2  1    5     99.85  13.5      
   37   29 Oracz           Paweł           2  2  2  1    5     93.55  14.0      
   38   33 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2  1    4     81.89   9.4      
   39   35 Sotek           Mariusz         1  3  0  1    4     75.22  15.9      
   40   31 Szleżanowski    Piotr           1  3  1  0    4     59.53  28.7      
   41   56 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0  3    3    109.60   9.2      
   42 ---- Woźniak         Wit             3 -- --  3    3    107.40  39.3      
   43   51 Rawski          Witold          1  0  0  3    3    104.61  16.5      
   44   37 Gaszewski       Michał          3  0  2  1    3     72.54  17.8      
   45   58 Szymaniak       Jerzy           2  0  0  2    2     72.31  12.2      
   46   49 Nowak           Adam            3  0  1  1    2     55.94   5.9      
   47   43 Skiba           Włodzimierz     2  0  1  1    2     52.79   3.3      
   48   60 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  1    1     38.74   7.2      
   49 ---- Golik           Sławomir        2 -- --  1    1     33.09   7.3      
   50   55 Rogowski        Piotr           1  0  0  1    1     32.97   4.3      
   51   57 Głażewski       Jerzy           3  0  0  1    1     32.58   6.5      
   52   41 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1  0    1     18.57   4.8      
   53   42 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0    1     17.91   3.6      
   54   44 Markowski       Krzysztof       3  0  1  0    1     17.29   4.6      
   55   46 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1  0    1     16.84   4.6      
   56   47 Bąbik           Sławomir        1  0  1  0    1     16.60   8.4      
   57   48 Bąk             Dariusz         3  0  1  0    1     16.49   1.5      
   58   50 Belka           Stanisław       1 --  0  0    0      0.00   4.5      
   59   52 Tokarski Waldem Michał          1  0  0  0    0      0.00   2.0      
   60   53 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0    0      0.00   2.5      
   61   54 Krzcot          Marcin          1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   62   59 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0    0      0.00   3.0      
   63   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --    0      0.00   0.0      
   64   62 Zieliński       Jan             2  0  0  0    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5   15    361.55  42.8      
    2    5 Arak            Piotr           1  5  5  5   15    355.95  25.5      
    3    9 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5   15    348.76  41.6      
    4    6 Puchała         Sylwester       2  5  5  5   15    342.49  32.5      
    5   14 Pych            Mariusz         3  5  5  5   15    335.36  41.3      
    6   15 Wilczek         Edward          2  5  5  5   15    334.79  27.9      
    7    3 Szczepaniak     Robert          1  5  5  4   14    320.65  34.2      
    8    7 Myszkowski      Zenon           1  5  5  4   14    318.68  27.6      
    9    2 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  4   14    308.77  35.5      
   10   11 Górniak         Piotr           2  5  5  4   14    301.97  29.5      
   11   30 Lewandowski Jer i Marcin        3  1  5  5   11    292.82  16.8      
   12   29 Rawski          Witold          1  2  5  5   12    286.64  16.5      
   13   10 Glinka          Dariusz         1  5  5  3   13    273.69  32.0      
   14   23 Szymaniak       Jerzy           2  3  5  4   12    273.20  12.2      
   15   31 Krupa           Łukasz          3  4  3  4   11    241.51  19.0      
   16    1 Tarka           Stanisław       2  5  5  2   12    240.19  32.3      
   17   33 Szleżanowski    Piotr           1  5  1  4   10    236.37  28.7      
   18    8 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  2   12    233.58  25.1      
   19   12 Szklarz         Marian          3  5  5  2   12    230.66  35.2      
   20   16 Burkowski       Paweł           3  5  5  2   12    224.11  30.5      
   21   18 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5  2   12    223.93  22.6      
   22   36 Lewandowski     Kazimierz       3  3  2  4    9    212.76  12.3      
   23   41 Jaworski        Mateusz         3  1  3  4    8    206.12  17.9      
   24   22 Walczak         Dariusz         1  3  5  2   10    205.33  13.5      
   25   21 Antosiewicz     Bogdan          3  3  5  2   10    205.08  28.4      
   26   25 Włodarczyk      Paweł           1  5  3  2   10    200.53  21.2      
   27   40 Bugalski        Arkadiusz       1  2  2  4    8    196.44   4.6      
   28   13 Gaszewski       Michał          3  5  5  1   11    195.60  17.8      
   29   24 Michniewski     Tomasz          3  5  3  2   10    194.66  19.3      
   30   17 Sadowski        Marek           2  5  5  1   11    189.14  23.4      
   31   44 Kowalski        Paweł           2  3  0  4    7    187.31  19.6      
   32   26 Bielski         Jacek           3  2  5  2    9    186.37  25.6      
   33   39 Głażewski       Jerzy           3  1  3  3    7    172.81   6.5      
   34   20 Kurek           Wiesław         3  3  5  1    9    168.90  20.5      
   35   35 Pindelski       Krzysztof       2  1  4  2    7    154.23  14.1      
   36   28 Bąbik           Sławomir        1  2  5  1    8    144.68   8.4      
   37   19 Wojciechowski   Jarosław        3  4  5  0    9    138.95  27.4      
   38   27 Grzegrzółka     Jan             3  2  5  0    7    116.42  20.8      
   39   48 Widłak          Adam            3  2  0  2    4    100.97  12.4      
   40   32 Witkowski       Tomasz          3  0  5  0    5     94.75  12.1      
   41   34 Sadowski Sławom Piotr           1  0  5  0    5     87.81   9.4      
   42   60 Jobda           Arkadiusz       3  0  0  2    2     71.37   7.2      
   43   37 Sotek           Mariusz         1  5  0  0    5     70.63  15.9      
   44   46 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  2  1    3     69.83   4.8      
   45   38 Markowski       Krzysztof       3  0  4  0    4     68.17   4.6      
   46   56 Oracz           Paweł           2  0  0  2    2     67.24  14.0      
   47   42 Czasak          Marcin          2  2  2  0    4     58.29  24.2      
   48   49 Belka           Stanisław       1 --  1  1    2     53.03   4.5      
   49   51 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  1    2     50.31  20.2      
   50   43 Okrasa          Stanisław       3  0  3  0    3     49.67   3.0      
   51   53 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1    2     45.94   2.0      
   52   57 Nowak           Adam            3  0  0  1    1     35.48   5.9      
   53   45 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  2  0    2     34.78   9.2      
   54 ---- Woźniak         Wit             3 -- --  1    1     34.33  39.3      
   55   55 Rogowski        Piotr           1  0  0  1    1     32.97   4.3      
   56   47 Skiba           Włodzimierz     2  1  1  0    2     28.13   3.3      
   57   50 Borkowski       Jerzy           1  0  1  0    1     16.61   3.6      
   58   52 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  0    1     13.00   2.5      
   59   54 Krzcot          Marcin          1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   60 ---- Golik           Sławomir        2 -- --  0    0      0.00   7.3      
   61   58 Sekuła          Wiesław         3  0  0  0    0      0.00   6.5      
   62   59 Bąk             Dariusz         3  0  0  0    0      0.00   1.5      
   63   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --    0      0.00   0.0      
   64   62 Zieliński       Jan             2  0  0  0    0      0.00   0.0      

 
                           Klasyfikacja GMP 2020 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Puchała Sylwester       242   2   5   196.57  5 196.57  0   0.00  0   0.00 
   2 Widłak Adam             378   3   5   192.35  5 192.35  0   0.00  0   0.00 
   3 Michniewski Tomasz      363   3   5   192.33  5 192.33  0   0.00  0   0.00 
   4 Kwiatkowski Andrzej     205   2   5   191.11  5 191.11  0   0.00  0   0.00 
   5 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   5   189.92  5 189.92  0   0.00  0   0.00 
   6 Myszkowski Zenon        112   1   5   188.52  5 188.52  0   0.00  0   0.00 
   7 Sadowski Marek          219   2   5   187.07  5 187.07  0   0.00  0   0.00 
   8 Szczepaniak Robert      156   1   5   186.96  5 186.96  0   0.00  0   0.00 
   9 Łukasik Andrzej         385   3   5   186.41  5 186.41  0   0.00  0   0.00 
  10 Czasak Marcin           423   2   5   184.58  5 184.58  0   0.00  0   0.00 
  11 Wilczek Edward          221   2   5   184.43  5 184.43  0   0.00  0   0.00 
  12 Arak Piotr              141   1   5   180.62  5 180.62  0   0.00  0   0.00 
  13 Jaworski Mateusz        380   3   5   179.66  5 179.66  0   0.00  0   0.00 
  14 Kurek Wiesław             2   3   5   176.72  5 176.72  0   0.00  0   0.00 
  15 Antosiewicz Bogdan      369   3   5   176.51  5 176.51  0   0.00  0   0.00 
  16 Krupa Łukasz            310   3   5   175.27  5 175.27  0   0.00  0   0.00 
  17 Bielski Jacek           302   3   5   173.41  5 173.41  0   0.00  0   0.00 
  18 Tarka Stanisław         632   2   4   150.71  4 150.71  0   0.00  0   0.00 
  19 Glinka Dariusz          160   1   4   150.00  4 150.00  0   0.00  0   0.00 
  20 Kowalski Paweł          244   2   4   149.00  4 149.00  0   0.00  0   0.00 
  21 Burkowski Paweł         357   3   4   147.42  4 147.42  0   0.00  0   0.00 
  22 Szpadzik Joanna i Marc  162   1   4   147.04  4 147.04  0   0.00  0   0.00 
  23 Grzegrzółka Jan         308   3   4   145.57  4 145.57  0   0.00  0   0.00 
  24 Szklarz Marian          364   3   4   144.87  4 144.87  0   0.00  0   0.00 
  25 Chojnacki M. i  Z.      204   2   4   144.59  4 144.59  0   0.00  0   0.00 
  26 Włodarczyk Paweł        164   1   4   144.38  4 144.38  0   0.00  0   0.00 
  27 Górniak Piotr           245   2   4   144.17  4 144.17  0   0.00  0   0.00 
  28 Wojciechowski Jarosław  375   3   4   142.36  4 142.36  0   0.00  0   0.00 
  29 Pych Mariusz            388   3   4   141.40  4 141.40  0   0.00  0   0.00 
  30 Dąbrowski Tomasz        404   1   3   115.16  3 115.16  0   0.00  0   0.00 
  31 Sekuła Wiesław          331   3   3   110.12  3 110.12  0   0.00  0   0.00 
  32 Woźniak Wit              15   3   3   109.92  3 109.92  0   0.00  0   0.00 
  33 Rawski Witold           116   1   3   107.70  3 107.70  0   0.00  0   0.00 
  34 Kuźmiński Andrzej       360   3   3   104.20  3 104.20  0   0.00  0   0.00 
  35 Tokarski Waldemar Mich  120   1   3   100.49  3 100.49  0   0.00  0   0.00 
  36 Szymaniak Jerzy         348   2   2    73.85  2  73.85  0   0.00  0   0.00 
  37 Wojciechowski Andrzej   337   3   2    73.16  2  73.16  0   0.00  0   0.00 
  38 Nowak Adam              324   3   2    72.86  2  72.86  0   0.00  0   0.00 
  39 Lewandowski Kazimierz   416   3   2    72.41  2  72.41  0   0.00  0   0.00 
  40 Witkowski Tomasz        368   3   2    69.47  2  69.47  0   0.00  0   0.00 
  41 Pindelski Krzysztof     210   2   2    69.32  2  69.32  0   0.00  0   0.00 
  42 Golik Sławomir          206   2   2    67.37  2  67.37  0   0.00  0   0.00 
  43 Szleżanowski Piotr      171   1   2    65.29  2  65.29  0   0.00  0   0.00 
  44 Jobda Arkadiusz         377   3   1    38.99  1  38.99  0   0.00  0   0.00 
  45 Gaszewski Michał        374   3   1    37.70  1  37.70  0   0.00  0   0.00 
  46 Walczak Dariusz         122   1   1    37.65  1  37.65  0   0.00  0   0.00 
  47 Sotek Mariusz           161   1   1    37.32  1  37.32  0   0.00  0   0.00 
  48 Skiba Włodzimierz       316   2   1    35.99  1  35.99  0   0.00  0   0.00 
  49 Rogowski Piotr          170   1   1    34.38  1  34.38  0   0.00  0   0.00 
  50 Głażewski Jerzy         306   3   1    34.06  1  34.06  0   0.00  0   0.00 
  51 Sadowski Sławomir Piot  133   1   1    33.88  1  33.88  0   0.00  0   0.00 
  52 Oracz Paweł             239   2   1    33.68  1  33.68  0   0.00  0   0.00 
  53 Belka Stanisław         101   1   1    33.48  1  33.48  0   0.00  0   0.00 

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2020 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Puchała Sylwester  242   2   3   60.738  3   60.738  0    0.000  0    0.000
   2 Widłak Adam        378   3   3  141.611  3  141.611  0    0.000  0    0.000
   3 Kwiatkowski Andrz  205   2   3  191.947  3  191.947  0    0.000  0    0.000
   4 Szczepaniak Rober  156   1   3  199.665  3  199.665  0    0.000  0    0.000
   5 Michniewski Tomas  363   3   3  214.429  3  214.429  0    0.000  0    0.000
   6 Grzegrzółka Jan    308   3   3  247.987  3  247.987  0    0.000  0    0.000
   7 Czasak Marcin      423   2   3  283.222  3  283.222  0    0.000  0    0.000
   8 Myszkowski Zenon   112   1   3  290.268  3  290.268  0    0.000  0    0.000
   9 Szklarz Marian     364   3   3  290.939  3  290.939  0    0.000  0    0.000
  10 Wojciechowski Jar  375   3   3  369.128  3  369.128  0    0.000  0    0.000
  11 Jaworski Mateusz   380   3   3  484.899  3  484.899  0    0.000  0    0.000
  12 Dąbrowski Tomasz   404   1   2   52.684  2   52.684  0    0.000  0    0.000
  13 Wilczek Edward     221   2   2   76.510  2   76.510  0    0.000  0    0.000
  14 Glinka Dariusz     160   1   2   79.530  2   79.530  0    0.000  0    0.000
  15 Szpadzik Joanna i  162   1   2  123.155  2  123.155  0    0.000  0    0.000
  16 Łukasik Andrzej    385   3   2  131.543  2  131.543  0    0.000  0    0.000
  17 Chojnacki M. i  Z  204   2   2  159.732  2  159.732  0    0.000  0    0.000
  18 Sadowski Marek     219   2   2  190.939  2  190.939  0    0.000  0    0.000
  19 Bielski Jacek      302   3   2  200.000  2  200.000  0    0.000  0    0.000
  20 Burkowski Paweł    357   3   2  220.805  2  220.805  0    0.000  0    0.000
  21 Pych Mariusz       388   3   2  229.866  2  229.866  0    0.000  0    0.000
  22 Lewandowski Kazim  416   3   2  237.584  2  237.584  0    0.000  0    0.000
  23 Krupa Łukasz       310   3   2  253.020  2  253.020  0    0.000  0    0.000
  24 Kowalski Paweł     244   2   2  271.141  2  271.141  0    0.000  0    0.000
  25 Sekuła Wiesław     331   3   2  300.000  2  300.000  0    0.000  0    0.000
  26 Górniak Piotr      245   2   2  322.818  2  322.818  0    0.000  0    0.000
  27 Tarka Stanisław    632   2   1    1.342  1    1.342  0    0.000  0    0.000
  28 Włodarczyk Paweł   164   1   1   20.470  1   20.470  0    0.000  0    0.000
  29 Jobda Arkadiusz    377   3   1   31.879  1   31.879  0    0.000  0    0.000
  30 Rawski Witold      116   1   1   68.121  1   68.121  0    0.000  0    0.000
  31 Kurek Wiesław        2   3   1  104.362  1  104.362  0    0.000  0    0.000
  32 Witkowski Tomasz   368   3   1  116.107  1  116.107  0    0.000  0    0.000
  33 Antosiewicz Bogda  369   3   1  124.497  1  124.497  0    0.000  0    0.000
  34 Skiba Włodzimierz  316   2   1  125.503  1  125.503  0    0.000  0    0.000
  35 Szymaniak Jerzy    348   2   1  126.846  1  126.846  0    0.000  0    0.000
  36 Woźniak Wit         15   3   1  144.966  1  144.966  0    0.000  0    0.000
  37 Golik Sławomir     206   2   1  172.819  1  172.819  0    0.000  0    0.000
  38 Rogowski Piotr     170   1   1  175.839  1  175.839  0    0.000  0    0.000
  39 Kuźmiński Andrzej  360   3   1  177.517  1  177.517  0    0.000  0    0.000
  40 Arak Piotr         141   1   1  181.544  1  181.544  0    0.000  0    0.000
  41 Wojciechowski And  337   3   1  194.631  1  194.631  0    0.000  0    0.000
  42 Oracz Paweł        239   2   1  197.651  1  197.651  0    0.000  0    0.000
  43 Pindelski Krzyszt  210   2   1  198.658  1  198.658  0    0.000  0    0.000

 
                                                                                
             MISTRZOSTWO POLSKI "DERBY" W LOTACH GOŁĘBI MŁODYCH 2020            
 ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐  
 │ L.p. │ Nazwisko,Imie                      │Nr Sek.  │  Coefficient  │Konk │  
 ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤  
 │   1  │Pych                 Mariusz        │   3     │    1132.43    │  11 │  
 │   2  │Tarka                Stanisław      │   2     │     296.32    │   9 │  
 │   3  │Dąbrowski            Tomasz         │   1     │     177.00    │   8 │  
 │   4  │Szklarz              Marian         │   3     │     627.83    │   7 │  
 │   5  │Łukasik              Andrzej        │   3     │     659.67    │   7 │  
 │   6  │Kwiatkowski          Andrzej        │   2     │     929.28    │   7 │  
 │   7  │Włodarczyk           Paweł          │   1     │     429.76    │   6 │  
 │   8  │Wilczek              Edward         │   2     │     658.66    │   6 │  
 │   9  │Burkowski            Paweł          │   3     │     709.95    │   6 │  
 │  10  │Lewandowski          Kazimierz      │   3     │     648.23    │   5 │  
 │  11  │Krupa                Łukasz         │   3     │     744.66    │   5 │  
 │  12  │Michniewski          Tomasz         │   3     │     261.89    │   4 │  
 │  13  │Wojciechowski        Andrzej        │   3     │     406.96    │   4 │  
 │  14  │Grzegrzółka          Jan            │   3     │     514.11    │   4 │  
 │  15  │Kurek                Wiesław        │   3     │     169.52    │   2 │  
 │  16  │Wirtek Mariusz &     Michał         │   3     │     266.87    │   2 │  
 │  17  │Głażewski            Jerzy          │   3     │     163.42    │   1 │  
 └──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘  

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    2 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7   21    517.22  35.5      
    2    6 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7   21    515.45  27.6      
    3    4 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7   21    514.00  42.8      
    4    7 Puchała         Sylwester       2  7  7  7   21    512.43  32.5      
    5    3 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7   21    511.92  34.2      
    6    1 Tarka           Stanisław       2  7  7  7   21    508.68  32.3      
    7    8 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7   21    508.64  41.6      
    8    5 Arak            Piotr           1  7  7  7   21    507.60  25.5      
    9   17 Glinka          Dariusz         1  7  7  7   21    498.49  32.0      
   10    9 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7   21    497.78  25.1      
   11   14 Sadowski        Marek           2  7  7  7   21    497.39  23.4      
   12   16 Wilczek         Edward          2  7  7  7   21    496.20  27.9      
   13   10 Górniak         Piotr           2  7  7  7   21    492.51  29.5      
   14   18 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7   21    491.04  16.8      
   15   15 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7   21    490.65  19.3      
   16   21 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7  7   21    490.51  22.6      
   17   19 Szleżanowski    Piotr           1  7  7  7   21    490.50  28.7      
   18   22 Burkowski       Paweł           3  7  7  7   21    490.48  30.5      
   19   13 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7  7   21    485.83  28.4      
   20   24 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7   21    483.75  20.8      
   21   11 Kurek           Wiesław         3  7  7  7   21    480.10  20.5      
   22   20 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7   21    477.21  27.4      
   23   25 Pych            Mariusz         3  7  7  7   21    460.45  41.3      
   24   26 Bielski         Jacek           3  6  7  7   20    455.24  25.6      
   25   29 Czasak          Marcin          2  5  7  7   19    445.54  24.2      
   26   32 Szymaniak       Jerzy           2  3  7  7   17    430.97  12.2      
   27   30 Jaworski        Mateusz         3  4  7  7   18    430.76  17.9      
   28   31 Krupa           Łukasz          3  7  5  7   19    423.80  19.0      
   29   35 Rawski          Witold          1  2  7  7   16    421.90  16.5      
   30   28 Walczak         Dariusz         1  5  7  6   18    416.09  13.5      
   31   37 Kowalski        Paweł           2  7  3  7   17    412.05  19.6      
   32   33 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  7   17    411.39  12.3      
   33   12 Szklarz         Marian          3  7  7  5   19    403.49  35.2      
   34   27 Włodarczyk      Paweł           1  7  6  5   18    391.48  21.2      
   35   42 Sotek           Mariusz         1  7  1  7   15    378.58  15.9      
   36   38 Pindelski       Krzysztof       2  1  7  7   15    377.00  14.1      
   37   47 Widłak          Adam            3  4  1  7   12    337.04  12.4      
   38   23 Gaszewski       Michał          3  7  7  3   17    333.24  17.8      
   39   45 Sekuła          Wiesław         3  2  3  7   12    330.95   6.5      
   40   48 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4  7   11    322.74   9.2      
   41   46 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3  7   12    313.68   4.6      
   42   44 Głażewski       Jerzy           3  1  4  6   11    293.70   6.5      
   43   53 Jobda           Arkadiusz       3  1  1  7    9    283.07   7.2      
   44   39 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7  4   12    277.90   9.4      
   45   34 Bąbik           Sławomir        1  4  6  3   13    261.16   8.4      
   46 ---- Woźniak         Wit             3 -- --  7    7    253.70  39.3      
   47   36 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7  3   11    250.82  20.2      
   48   41 Oracz           Paweł           2  7  2  3   12    224.86  14.0      
   49   40 Witkowski       Tomasz          3  0  7  2    9    204.90  12.1      
   50   49 Okrasa          Stanisław       3  0  4  3    7    164.64   3.0      
   51 ---- Golik           Sławomir        2 -- --  4    4    139.13   7.3      
   52   50 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3  2    6    131.93   4.8      
   53   54 Belka           Stanisław       1 --  1  3    4    125.23   4.5      
   54   56 Nowak           Adam            3  0  1  3    4    125.06   5.9      
   55   43 Markowski       Krzysztof       3  0  5  1    6    123.11   4.6      
   56   52 Skiba           Włodzimierz     2  1  2  1    4     80.92   3.3      
   57   51 Borkowski       Jerzy           1  0  3  0    3     53.69   3.6      
   58   58 Tokarski Waldem Michał          1  1  0  1    2     45.94   2.0      
   59   57 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0  1    2     45.52   2.5      
   60   60 Rogowski        Piotr           1  0  0  1    1     32.97   4.3      
   61   55 Bąk             Dariusz         3  0  1  0    1     16.49   1.5      
   62   59 Krzcot          Marcin          1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   63   61 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0 --    0      0.00   0.0      
   64   62 Zieliński       Jan             2  0  0  0    0      0.00   0.0