PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Konin z dnia 17.05.20                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:46.  N 18:13:54.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  201.183 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   62                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3616                           
      5.Ilość konkursów.......................:  724                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1646.37                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1509.73                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,35,20                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,46,42                         
     10.Czas trwania konkursu.................:11 min. 22 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   20   │ 1260   │  210  │16.67│      
          │ 2  │ Baniocha                │   15   │  942   │  179  │19.00│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   27   │ 1414   │  335  │23.69│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   62   │ 3616   │  724  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                           z lotu Konin, w dniu 17.05.20                                                                                        
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Wojciechowski Jarosław          3   14             RG -  9:35:20  1   1646.37   0.28  59- 21-  7  206.345  20.000                                        
     2 Tarka Stanisław                 2   95             R  -  9:31:56  1   1643.14   0.55  92- 29-  7  200.354  19.990                                        
     3 Szklarz Marian                  3   19             RGCM  9:37:39  1   1641.75   0.83  25- 10-  7  209.569  19.990                                        
     4 Szklarz Marian                  3    4             RG -  9:37:40  1   1641.53   1.11       2   1  209.569  19.980                                        
     5 Myszkowski Zenon                1   93             R  -  9:23:59  1   1636.15   1.38 100- 29-  7  186.494  19.980                                        
     6 Szczepaniak Robert              1   13             RG -  9:26:30  1   1635.12   1.66  81- 23-  7  190.491  19.970                                        
     7 Szczepaniak Robert              1   79             R  -  9:26:33  1   1634.41   1.94       2   0  190.491  19.970                                        
     8 Szczepaniak Robert              1   35             RG -  9:26:35  1   1633.95   2.21       3   0  190.491  19.960                                        
     9 Dąbrowski Tomasz                1   23             RG -  9:26:07  1   1633.94   2.49  98- 27-  7  189.728  19.960                                        
    10 Wojciechowski Andrzej           3  112             R  -  9:36:19  1   1633.83   2.77 138- 55-  7  206.380  19.950                                        
    11 Szczepaniak Robert              1   26             RG -  9:26:37  1   1633.48   3.04       4   0  190.491  19.940                                        
    12 Szczepaniak Robert              1   74             R  -  9:26:38  1   1633.25   3.32       5   0  190.491  19.940                                        
    13 Dąbrowski Tomasz                1   45             RG -  9:26:10  1   1633.24   3.60       2   0  189.728  19.930                                        
    14 Myszkowski Zenon                1   33             RG -  9:24:15  1   1632.33   3.87       2   0  186.494  19.930                                        
    15 Szczepaniak Robert              1   49             RG -  9:26:45  1   1631.62   4.15       6   0  190.491  19.920                                        
    16 Dąbrowski Tomasz                1   89             R  -  9:26:20  1   1630.90   4.43       3   0  189.728  19.920                                        
    17 Łukasik Andrzej                 3   15             RGCM  9:37:55  1   1630.67   4.70  80- 41-  7  208.590  19.910                                        
    17 Myszkowski Zenon                1   88             R  -  9:24:22  1   1630.67   4.70       3   0  186.494  19.910                                        
    19 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG -  9:26:22  1   1630.43   5.25       4   0  189.728  19.900                                        
    20 Arak Piotr                      1   18             RG -  9:28:10  1   1630.38   5.53 101- 37-  7  192.656  19.890                                        
    21 Tarka Stanisław                 2   78             R  -  9:32:55  1   1630.00   5.81       2   0  200.354  19.890                                        
    22 Dąbrowski Tomasz                1   94             R  -  9:26:24  1   1629.97   6.08       5   0  189.728  19.880                                        
    23 Myszkowski Zenon                1   60             R  -  9:24:25  1   1629.96   6.36       4   0  186.494  19.880                                        
    24 Tarka Stanisław                 2  100             R  -  9:32:56  1   1629.78   6.64       3   0  200.354  19.870                                        
    25 Arak Piotr                      1    6             RG -  9:28:14  1   1629.46   6.91       2   0  192.656  19.870                                        
    26 Arak Piotr                      1   46             RG -  9:28:15  1   1629.23   7.19       3   0  192.656  19.860                                        
    26 Arak Piotr                      1   39             RGCM  9:28:15  1   1629.23   7.19       4   1  192.656  19.860                                        
    28 Tarka Stanisław                 2   60             R  -  9:32:59  1   1629.12   7.74       4   0  200.354  19.850                                        
    29 Arak Piotr                      1   31             RGCM  9:28:18  1   1628.54   8.02       5   2  192.656  19.850                                        
    30 Bielski Jacek                   3   17             RG -  9:36:52  1   1624.45   8.30  40- 17-  7  206.088  19.840                                        
    31 Bielski Jacek                   3   19             RGCM  9:36:53  1   1624.23   8.57       2   1  206.088  19.830                                        
    32 Tarka Stanisław                 2   37             RG -  9:33:23  1   1623.83   8.85       5   0  200.354  19.830                                        
    33 Wojciechowski Andrzej           3   42             RG -  9:37:08  1   1623.34   9.13       2   0  206.380  19.820                                        
    34 Arak Piotr                      1   85             R  -  9:28:41  1   1623.28   9.40       6   2  192.656  19.820                                        
    35 Górniak Piotr                   2   47             RG -  9:28:35  1   1622.57   9.68  98- 16-  7  192.410  19.810                                        
    36 Tarka Stanisław                 2  103             RGCM  9:33:30  1   1622.30   9.96       6   1  200.354  19.810                                        
    37 Kwiatkowski Andrzej             2   30             RG -  9:35:01  1   1622.15  10.23  87- 16-  7  202.796  19.800                                        
    38 Kurek Wiesław                   3   25             RGCM  9:39:46  1   1620.18  10.51  49- 15-  7  210.245  19.800                                        
    39 Bielski Jacek                   3    5             RGCM  9:37:15  1   1619.55  10.79       3   2  206.088  19.790                                        
    40 Łukasik Andrzej                 3   52             R  -  9:38:51  1   1618.86  11.06       2   1  208.590  19.780                                        
    41 Łukasik Andrzej                 3   28             RG -  9:38:59  1   1617.19  11.34       3   1  208.590  19.780                                        
    42 Szpadzik Joanna i Marcin        1   46             R  -  9:32:26  1   1616.91  11.62  70- 24-  7  197.964  19.770                                        
    43 Szpadzik Joanna i Marcin        1   77             RG -  9:32:32  1   1615.59  11.89       2   0  197.964  19.770                                        
    44 Jaworski Mateusz                3   25             RGCM  9:35:06  1   1614.58  12.17  43-  8-  7  201.984  19.760                                        
    45 Łukasik Andrzej                 3   94             RG -  9:39:12  1   1614.47  12.45       4   1  208.590  19.760                                        
    46 Szpadzik Joanna i Marcin        1   61             R  -  9:32:38  1   1614.28  12.72       3   0  197.964  19.750                                        
    47 Jaworski Mateusz                3    6             RGCM  9:35:09  1   1613.94  13.00       2   2  201.984  19.750                                        
    48 Michniewski Tomasz              3   75             R  -  9:36:38  1   1612.87  13.27  65- 10-  7  204.243  19.740                                        
    49 Szpadzik Joanna i Marcin        1   71             RG -  9:32:45  1   1612.74  13.55       4   0  197.964  19.730                                        
    50 Bielski Jacek                   3   32             RG -  9:37:49  1   1612.37  13.83       4   2  206.088  19.730                                        
    51 Szpadzik Joanna i Marcin        1   70             R  -  9:32:47  1   1612.30  14.10       5   0  197.964  19.720                                        
    52 Bielski Jacek                   3   31             RG -  9:37:50  1   1612.16  14.38       5   2  206.088  19.720                                        
    53 Burkowski Paweł                 3    7             RGCM  9:40:46  1   1611.34  14.66  45- 14-  7  210.709  19.710                                        
    54 Sadowski Marek                  2   14             RG -  9:33:42  1   1611.19  14.93  96- 35-  7  199.304  19.710                                        
    55 Burkowski Paweł                 3   32             RG -  9:40:49  1   1610.72  15.21       2   1  210.709  19.700                                        
    56 Antosiewicz Bogdan              3   90             R  -  9:50:44  1   1609.87  15.49  75- 28-  7  226.562  19.700                                        
    57 Antosiewicz Bogdan              3   61             R  -  9:50:49  1   1608.92  15.76       2   0  226.562  19.690                                        
    58 Kuźmiński Andrzej               3   11             RG -  9:35:45  1   1607.32  16.04  28- 13-  7  202.120  19.680                                        
    59 Kuźmiński Andrzej               3   17             RG -  9:35:46  1   1607.10  16.32       2   0  202.120  19.680                                        
    60 Wojciechowski Andrzej           3  154             R  -  9:38:27  1   1606.70  16.59       3   0  206.380  19.670                                        
    61 Tarka Stanisław                 2   13             RG -  9:34:42  1   1606.69  16.87       7   1  200.354  19.670                                        
    62 Szpadzik Joanna i Marcin        1   36             RG -  9:33:14  1   1606.42  17.15       6   0  197.964  19.660                                        
    63 Szpadzik Joanna i Marcin        1   39             R  -  9:33:16  1   1605.98  17.42       7   0  197.964  19.660                                        
    64 Tarka Stanisław                 2   72             R  -  9:34:46  1   1605.83  17.70       8      200.354   0.000                                        
    65 Wojciechowski Andrzej           3   35             RGCM  9:38:32  1   1605.65  17.98       4   1  206.380  19.650                                        
    66 Dąbrowski Tomasz                1   29             RG -  9:28:10  1   1605.60  18.25       6   0  189.728  19.640                                        
    67 Łukasik Andrzej                 3   16             RGCM  9:39:55  1   1605.57  18.53       5   2  208.590  19.630                                        
    68 Walczak Dariusz                 1   44             RG -  9:28:00  1   1605.54  18.81  62- 13-  7  189.454  19.630                                        
    69 Wojciechowski Andrzej           3  104             R  -  9:38:33  1   1605.45  19.08       5   1  206.380  19.620                                        
    69 Wojciechowski Andrzej           3   34             RGCM  9:38:33  1   1605.45  19.08       6   2  206.380  19.620                                        
    71 Wojciechowski Andrzej           3   71             R  -  9:38:34  1   1605.24  19.64       7   2  206.380  19.610                                        
    72 Wojciechowski Andrzej           3   26             RGCM  9:38:36  1   1604.82  19.91       8      206.380   0.000                                        
    73 Myszkowski Zenon                1    5             RG -  9:26:14  1   1604.48  20.19       5   0  186.494  19.600                                        
    74 Myszkowski Zenon                1   75             R  -  9:26:15  1   1604.25  20.47       6   0  186.494  19.600                                        
    75 Myszkowski Zenon                1   48             RG -  9:26:16  1   1604.02  20.74       7   0  186.494  19.590                                        
    76 Rawski Witold                   1   31             RG -  9:29:54  1   1603.60  21.02  83- 12-  7  192.272  19.590                                        
    77 Wojciechowski Andrzej           3   38             RG -  9:38:43  1   1603.37  21.29       9      206.380   0.000                                        
    78 Myszkowski Zenon                1   17             RG -  9:26:19  1   1603.33  21.57       8      186.494   0.000                                        
    79 Myszkowski Zenon                1   72             R  -  9:26:24  1   1602.18  21.85       9      186.494   0.000                                        
    80 Tarka Stanisław                 2   89             R  -  9:35:09  1   1600.91  22.12       9      200.354   0.000                                        
    81 Wojciechowski Jarosław          3   48             RG -  9:38:54  1   1600.82  22.40       2   0  206.345  19.560                                        
    82 Szklarz Marian                  3   18             RG -  9:40:56  1   1600.58  22.68       3   1  209.569  19.550                                        
    83 Szpadzik Joanna i Marcin        1   37             RG -  9:33:41  1   1600.57  22.95       8      197.964   0.000                                        
    84 Belka Stanisław                 1   39             RG -  9:28:58  1   1600.42  23.23  55-  1-  1  190.397  19.540                                        
    85 Szklarz Marian                  3   14             RGCM  9:40:57  1   1600.37  23.51       4   2  209.569  19.540                                        
    86 Puchała Sylwester               2   56             R  -  9:33:18  1   1600.32  23.78 105- 15-  7  197.319  19.530                                        
    87 Tarka Stanisław                 2   53             R  -  9:35:12  1   1600.27  24.06      10      200.354   0.000                                        
    88 Łukasik Andrzej                 3    4             RG -  9:40:21  1   1600.23  24.34       6   2  208.590  19.520                                        
    89 Puchała Sylwester               2  108             R  -  9:33:21  1   1599.67  24.61       2   0  197.319  19.510                                        
    90 Witkowski Tomasz                3   50             RGCM  9:49:56  1   1599.61  24.89  40- 12-  7  223.839  19.510                                        
    91 Dąbrowski Tomasz                1   35             RG -  9:28:38  1   1599.28  25.17       7   0  189.728  19.500                                        
    92 Arak Piotr                      1  116             R  -  9:30:28  1   1599.25  25.44       7   2  192.656  19.500                                        
    93 Tarka Stanisław                 2   49             R  -  9:35:18  1   1598.99  25.72      11      200.354   0.000                                        
    94 Myszkowski Zenon                1   71             R  -  9:26:38  1   1598.98  26.00      10      186.494   0.000                                        
    95 Szczepaniak Robert              1   30             RG -  9:29:10  1   1598.53  26.27       7   0  190.491  19.480                                        
    96 Łukasik Andrzej                 3    9             RG -  9:40:30  1   1598.39  26.55       7   2  208.590  19.470                                        
    97 Myszkowski Zenon                1   32             RGCM  9:26:41  1   1598.29  26.83      11      186.494   0.000                                        
    98 Łukasik Andrzej                 3   20             RG -  9:40:31  1   1598.19  27.10       8      208.590   0.000                                        
    99 Dąbrowski Tomasz                1   90             R  -  9:28:43  1   1598.16  27.38       8      189.728   0.000                                        
   100 Wilczek Edward                  2   65             R  -  9:37:33  1   1598.13  27.66  65- 21-  7  203.841  19.450                                        
   101 Szczepaniak Robert              1   84             R  -  9:29:13  1   1597.86  27.93       8      190.491   0.000                                        
   102 Bielski Jacek                   3   15             RG -  9:39:00  1   1597.58  28.21       6   2  206.088  19.440                                        
   103 Gaszewski Michał                3   28             RG -  9:50:02  1   1597.31  28.49  53- 13-  7  223.677  19.440                                        
   104 Witkowski Tomasz                3   27             RG -  9:50:09  1   1597.14  28.76       2   1  223.839  19.430                                        
   105 Tarka Stanisław                 2   18             RG -  9:35:28  1   1596.87  29.04      12      200.354   0.000                                        
   106 Sadowski Marek                  2    5             RG -  9:34:49  1   1596.77  29.31       2   0  199.304  19.420                                        
   107 Wojciechowski Andrzej           3  128             R  -  9:39:15  1   1596.75  29.59      10      206.380   0.000                                        
   107 Wojciechowski Andrzej           3  123             R  -  9:39:15  1   1596.75  29.59      11      206.380   0.000                                        
   109 Sekuła Wiesław                  3   26             RGCM  9:37:05  1   1596.65  30.14  63-  3-  3  202.907  19.400                                        
   110 Wojciechowski Andrzej           3   70             R  -  9:39:16  1   1596.55  30.42      12      206.380   0.000                                        
   111 Arak Piotr                      1   24             RG -  9:30:41  1   1596.38  30.70       8      192.656   0.000                                        
   112 Myszkowski Zenon                1   61             R  -  9:26:50  1   1596.24  30.97      12      186.494   0.000                                        
   113 Wojciechowski Andrzej           3  169             R  -  9:39:18  1   1596.13  31.25      13      206.380   0.000                                        
   114 Kuźmiński Andrzej               3   34             RG -  9:36:38  1   1596.10  31.53       3   0  202.120  19.370                                        
   115 Antosiewicz Bogdan              3    4             RG -  9:51:57  1   1596.07  31.80       3   0  226.562  19.370                                        
   116 Tarka Stanisław                 2   97             R  -  9:35:34  1   1595.60  32.08      13      200.354   0.000                                        
   117 Antosiewicz Bogdan              3    8             RGCM  9:52:02  1   1595.13  32.36       4   1  226.562  19.360                                        
   118 Kurek Wiesław                   3   54             R  -  9:41:49  1   1594.98  32.63       2   1  210.245  19.350                                        
   119 Sadowski Marek                  2   61             R  -  9:34:59  1   1594.65  32.91       3   0  199.304  19.350                                        
   120 Wojciechowski Andrzej           3   25             RGCM  9:39:27  1   1594.28  33.19      14      206.380   0.000                                        
   121 Łukasik Andrzej                 3   57             RG -  9:40:56  1   1593.10  33.46       9      208.590   0.000                                        
   121 Łukasik Andrzej                 3   56             RG -  9:40:56  1   1593.10  33.46      10      208.590   0.000                                        
   123 Arak Piotr                      1   21             RG -  9:30:56  1   1593.08  34.02       9      192.656   0.000                                        
   124 Arak Piotr                      1   16             RG -  9:30:57  1   1592.86  34.29      10      192.656   0.000                                        
   125 Szczepaniak Robert              1    9             RG -  9:29:37  1   1592.51  34.57       9      190.491   0.000                                        
   126 Arak Piotr                      1   73             R  -  9:30:59  1   1592.42  34.85      11      192.656   0.000                                        
   127 Antosiewicz Bogdan              3   10             RGCM  9:52:17  1   1592.33  35.12       5   2  226.562  19.300                                        
   128 Szczepaniak Robert              1   31             RG -  9:29:39  1   1592.07  35.40      10      190.491   0.000                                        
   129 Arak Piotr                      1   97             R  -  9:31:01  1   1591.98  35.68      12      192.656   0.000                                        
   130 Łukasik Andrzej                 3   73             R  -  9:41:03  1   1591.68  35.95      11      208.590   0.000                                        
   131 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   20             RGCM  9:36:53  1   1591.51  36.23  65- 14-  7  201.936  19.280                                        
   132 Szymaniak Jerzy                 2   28             RG -  9:34:19  1   1591.42  36.50  82- 13-  7  197.840  19.280                                        
   133 Szczepaniak Robert              1   48             RG -  9:29:42  1   1591.40  36.78      11      190.491   0.000                                        
   134 Kuźmiński Andrzej               3   16             RGCM  9:37:01  1   1591.29  37.06       4   1  202.120  19.260                                        
   135 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   42             RG -  9:36:55  1   1591.09  37.33       2   1  201.936  19.260                                        
   136 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    4             RG -  9:36:57  1   1590.67  37.61       3   1  201.936  19.250                                        
   137 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   10             RG -  9:36:59  1   1590.26  37.89       4   1  201.936  19.250                                        
   138 Kuźmiński Andrzej               3   37             RG -  9:37:06  1   1590.24  38.16       5   1  202.120  19.240                                        
   139 Kurek Wiesław                   3   50             RG -  9:42:13  1   1590.16  38.44       3   1  210.245  19.240                                        
   140 Sadowski Sławomir Piotr         1   15             RGCM  9:29:41  1   1589.64  38.72  48-  8-  7  190.253  19.230                                        
   141 Kurek Wiesław                   3   60             R  -  9:42:16  1   1589.55  38.99       4   1  210.245  19.230                                        
   142 Wojciechowski Andrzej           3   22             RG -  9:39:53  1   1588.96  39.27      15      206.380   0.000                                        
   143 Wojciechowski Andrzej           3  126             R  -  9:39:54  1   1588.76  39.55      16      206.380   0.000                                        
   144 Kurek Wiesław                   3   42             RG -  9:42:20  1   1588.75  39.82       5   1  210.245  19.210                                        
   145 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   56             R  -  9:37:07  1   1588.59  40.10       5   1  201.936  19.200                                        
   146 Szklarz Marian                  3    6             RGCM  9:41:56  1   1588.45  40.38       5   3  209.569  19.200                                        
   147 Antosiewicz Bogdan              3   12             RGCM  9:52:39  1   1588.24  40.65       6   3  226.562  19.190                                        
   148 Wojciechowski Andrzej           3   67             R  -  9:39:57  1   1588.15  40.93      17      206.380   0.000                                        
   149 Puchała Sylwester               2   97             R  -  9:34:15  1   1588.08  41.21       3   0  197.319  19.180                                        
   150 Antosiewicz Bogdan              3   23             RGCM  9:52:42  1   1587.68  41.48       7   4  226.562  19.180                                        
   151 Borkowski Jerzy                 1   23             RG -  9:28:29  1   1587.62  41.76  27-  3-  3  188.107  19.170                                        
   152 Bielski Jacek                   3   37             RGCM  9:39:49  1   1587.53  42.04       7   3  206.088  19.160                                        
   153 Łukasik Andrzej                 3   59             R  -  9:41:24  1   1587.44  42.31      12      208.590   0.000                                        
   154 Bugalski Arkadiusz              1   62             R  -  9:29:31  1   1586.97  42.59  91-  3-  3  189.669  19.150                                        
   155 Wojciechowski Jarosław          3   10             RGCM  9:40:04  1   1586.46  42.87       3   1  206.345  19.150                                        
   156 Michniewski Tomasz              3   14             RGCM  9:38:45  1   1586.35  43.14       2   1  204.243  19.140                                        
   157 Wojciechowski Andrzej           3    2             RGCM  9:40:07  1   1586.12  43.42      18      206.380   0.000                                        
   158 Michniewski Tomasz              3   28             RGCM  9:38:47  1   1585.94  43.70       3   2  204.243  19.130                                        
   159 Wojciechowski Andrzej           3  172             R  -  9:40:09  1   1585.71  43.97      19      206.380   0.000                                        
   160 Sadowski Marek                  2   13             RG -  9:35:42  1   1585.55  44.25       4   0  199.304  19.120                                        
   161 Rawski Witold                   1   56             R  -  9:31:16  1   1585.53  44.52       2   0  192.272  19.110                                        
   162 Sadowski Marek                  2   36             RG -  9:35:44  1   1585.13  44.80       5   0  199.304  19.110                                        
   163 Wojciechowski Andrzej           3  144             R  -  9:40:13  1   1584.90  45.08      20      206.380   0.000                                        
   164 Szpadzik Joanna i Marcin        1   67             R  -  9:34:56  1   1584.56  45.35       9      197.964   0.000                                        
   165 Lewandowski Kazimierz           3   20             RGCM  9:37:48  1   1584.27  45.63  55-  5-  5  202.470  19.090                                        
   166 Łukasik Andrzej                 3   83             RGCM  9:41:41  1   1584.03  45.91      13      208.590   0.000                                        
   167 Walczak Dariusz                 1   11             RG -  9:29:38  1   1583.62  46.18       2   0  189.454  19.080                                        
   168 Burkowski Paweł                 3    5             RG -  9:43:04  1   1583.48  46.46       3   1  210.709  19.080                                        
   169 Włodarczyk Paweł                1   16             RG -  9:30:50  1   1583.35  46.74  39-  6-  6  191.322  19.070                                        
   170 Szpadzik Joanna i Marcin        1   45             R  -  9:35:03  1   1583.08  47.01      10      197.964   0.000                                        
   171 Łukasik Andrzej                 3   54             R  -  9:41:47  1   1582.83  47.29      14      208.590   0.000                                        
   172 Kurek Wiesław                   3   10             RG -  9:42:50  1   1582.77  47.57       6   1  210.245  19.050                                        
   173 Szpadzik Joanna i Marcin        1   68             RG -  9:35:05  1   1582.66  47.84      11      197.964   0.000                                        
   173 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24             RG -  9:35:05  1   1582.66  47.84      12      197.964   0.000                                        
   175 Glinka Dariusz                  1   86             R  -  9:32:14  1   1582.64  48.40 129- 10-  7  193.451  19.040                                        
   176 Puchała Sylwester               2   90             R  -  9:34:41  1   1582.56  48.67       4   0  197.319  19.030                                        
   177 Pych Mariusz                    3   18             RG -  9:43:10  1   1582.30  48.95  20-  9-  7  210.709  19.030                                        
   178 Wilczek Edward                  2   35             RGCM  9:38:50  1   1582.21  49.23       2   1  203.841  19.020                                        
   179 Szpadzik Joanna i Marcin        1   66             R  -  9:35:08  1   1582.03  49.50      13      197.964   0.000                                        
   180 Łukasik Andrzej                 3   21             RG -  9:41:52  1   1581.83  49.78      15      208.590   0.000                                        
   181 Myszkowski Zenon                1   28             RG -  9:27:54  1   1581.80  50.06      13      186.494   0.000                                        
   182 Kurek Wiesław                   3   56             R  -  9:42:55  1   1581.78  50.33       7   1  210.245  19.000                                        
   183 Łukasik Andrzej                 3   60             R  -  9:41:53  1   1581.63  50.61      16      208.590   0.000                                        
   184 Myszkowski Zenon                1   14             RG -  9:27:55  1   1581.58  50.89      14      186.494   0.000                                        
   185 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   19             RG -  9:37:42  1   1581.33  51.16       6   1  201.936  18.980                                        
   186 Glinka Dariusz                  1  115             R  -  9:32:22  1   1580.91  51.44       2   0  193.451  18.980                                        
   187 Kwiatkowski Andrzej             2   13             RG -  9:38:18  1   1580.64  51.72       2   0  202.796  18.970                                        
   188 Łukasik Andrzej                 3   22             RG -  9:41:58  1   1580.63  51.99      17      208.590   0.000                                        
   189 Myszkowski Zenon                1   25             RG -  9:28:00  1   1580.46  52.27      15      186.494   0.000                                        
   190 Kuźmiński Andrzej               3   40             RGCM  9:37:54  1   1580.30  52.54       6   2  202.120  18.950                                        
   191 Szczepaniak Robert              1   37             RG -  9:30:34  1   1579.96  52.82      12      190.491   0.000                                        
   192 Rawski Witold                   1   39             RG -  9:31:42  1   1579.89  53.10       3   0  192.272  18.940                                        
   193 Wojciechowski Andrzej           3   29             RG -  9:40:39  1   1579.64  53.37      21      206.380   0.000                                        
   194 Wojciechowski Andrzej           3   48             RG -  9:40:40  1   1579.44  53.65      22      206.380   0.000                                        
   195 Łukasik Andrzej                 3   24             RGCM  9:42:04  1   1579.43  53.93      18      208.590   0.000                                        
   196 Oracz Paweł                     2   50             RGCM  9:32:50  1   1579.07  54.20  43-  2-  2  193.962  18.920                                        
   197 Kuźmiński Andrzej               3   35             RGCM  9:38:00  1   1579.06  54.48       7   3  202.120  18.920                                        
   198 Wojciechowski Andrzej           3   68             R  -  9:40:42  1   1579.04  54.76      23      206.380   0.000                                        
   199 Kurek Wiesław                   3   57             R  -  9:43:10  1   1578.81  55.03       8      210.245   0.000                                        
   200 Wojciechowski Jarosław          3   70             R  -  9:40:43  1   1578.57  55.31       4   1  206.345  18.900                                        
   201 Kwiatkowski Andrzej             2   44             RG -  9:38:30  1   1578.18  55.59       3   0  202.796  18.890                                        
   202 Wojciechowski Jarosław          3   46             RG -  9:40:45  1   1578.16  55.86       5   1  206.345  18.890                                        
   203 Szczepaniak Robert              1   83             R  -  9:30:43  1   1578.00  56.14      13      190.491   0.000                                        
   204 Pindelski Krzysztof             2   17             RGCM  9:37:18  1   1577.92  56.42  43- 11-  7  200.869  18.880                                        
   205 Kwiatkowski Andrzej             2   34             RG -  9:38:32  1   1577.77  56.69       4   0  202.796  18.870                                        
   206 Pindelski Krzysztof             2   42             RG -  9:37:19  1   1577.71  56.97       2   1  200.869  18.870                                        
   207 Wojciechowski Andrzej           3   33             RG -  9:40:49  1   1577.63  57.25      24      206.380   0.000                                        
   208 Szczepaniak Robert              1   12             RG -  9:30:46  1   1577.35  57.52      14      190.491   0.000                                        
   209 Wojciechowski Andrzej           3   10             RG -  9:40:51  1   1577.23  57.80      25      206.380   0.000                                        
   209 Wojciechowski Andrzej           3  113             R  -  9:40:51  1   1577.23  57.80      26      206.380   0.000                                        
   211 Wojciechowski Andrzej           3  136             R  -  9:40:54  1   1576.62  58.35      27      206.380   0.000                                        
   212 Łukasik Andrzej                 3   50             R  -  9:42:21  1   1576.05  58.63      19      208.590   0.000                                        
   213 Dąbrowski Tomasz                1  106             R  -  9:30:23  1   1576.03  58.91       9      189.728   0.000                                        
   214 Wojciechowski Andrzej           3  183             R  -  9:40:57  1   1576.02  59.18      28      206.380   0.000                                        
   215 Wojciechowski Jarosław          3   25             RG -  9:40:56  1   1575.96  59.46       6   1  206.345  18.820                                        
   216 Wilczek Edward                  2   52             R  -  9:39:21  1   1575.89  59.74       3   1  203.841  18.810                                        
   217 Kurek Wiesław                   3   30             RG -  9:43:25  1   1575.85  60.01       9      210.245   0.000                                        
   218 Wojciechowski Andrzej           3   43             RG -  9:40:58  1   1575.82  60.29      29      206.380   0.000                                        
   219 Dąbrowski Tomasz                1   25             RG -  9:30:24  1   1575.81  60.56      10      189.728   0.000                                        
   220 Łukasik Andrzej                 3   23             RGCM  9:42:23  1   1575.65  60.84      20      208.590   0.000                                        
   221 Wilczek Edward                  2   41             RG -  9:39:23  1   1575.48  61.12       4   1  203.841  18.780                                        
   222 Pindelski Krzysztof             2   29             RGCM  9:37:31  1   1575.24  61.39       3   2  200.869  18.780                                        
   223 Bielski Jacek                   3   41             RG -  9:40:50  1   1575.20  61.67       8      206.088   0.000                                        
   224 Dąbrowski Tomasz                1   10             RG -  9:30:27  1   1575.16  61.95      11      189.728   0.000                                        
   224 Dąbrowski Tomasz                1   76             R  -  9:30:27  1   1575.16  61.95      12      189.728   0.000                                        
   226 Wilczek Edward                  2   63             R  -  9:39:25  1   1575.08  62.50       5   1  203.841  18.760                                        
   227 Bielski Jacek                   3   14             RG -  9:40:51  1   1574.99  62.78       9      206.088   0.000                                        
   228 Sadowski Marek                  2   60             R  -  9:36:33  1   1574.90  63.05       6   0  199.304  18.740                                        
   229 Bielski Jacek                   3   25             RG -  9:40:52  1   1574.79  63.33      10      206.088   0.000                                        
   230 Gaszewski Michał                3    6             RG -  9:52:03  1   1574.64  63.61       2   0  223.677  18.730                                        
   231 Dąbrowski Tomasz                1   52             R  -  9:30:30  1   1574.51  63.88      13      189.728   0.000                                        
   232 Wilczek Edward                  2   21             RG -  9:39:28  1   1574.47  64.16       6   1  203.841  18.720                                        
   233 Gaszewski Michał                3   42             RGCM  9:52:05  1   1574.27  64.44       3   1  223.677  18.720                                        
   234 Szymaniak Jerzy                 2   57             R  -  9:35:41  1   1574.12  64.71       2   0  197.840  18.710                                        
   235 Kwiatkowski Andrzej             2    8             RG -  9:38:50  1   1574.10  64.99       5   0  202.796  18.710                                        
   236 Łukasik Andrzej                 3   49             R  -  9:42:31  1   1574.07  65.27      21      208.590   0.000                                        
   237 Górniak Piotr                   2   10             RGCM  9:32:15  1   1573.91  65.54       2   1  192.410  18.690                                        
   238 Szklarz Marian                  3   16             RG -  9:43:10  1   1573.74  65.82       6   3  209.569  18.690                                        
   239 Kurek Wiesław                   3   62             R  -  9:43:36  1   1573.69  66.10      10      210.245   0.000                                        
   240 Wojciechowski Andrzej           3   80             R  -  9:41:09  1   1573.62  66.37      30      206.380   0.000                                        
   241 Kwiatkowski Andrzej             2   70             RGCM  9:38:53  1   1573.49  66.65       6   1  202.796  18.670                                        
   242 Kwiatkowski Andrzej             2   61             R  -  9:38:54  1   1573.28  66.93       7   1  202.796  18.670                                        
   243 Lewandowski Kazimierz           3   11             RG -  9:38:45  1   1572.58  67.20       2   1  202.470  18.660                                        
   244 Witkowski Tomasz                3   45             RGCM  9:52:21  1   1572.46  67.48       3   2  223.839  18.660                                        
   245 Wojciechowski Andrzej           3  109             R  -  9:41:15  1   1572.42  67.75      31      206.380   0.000                                        
   245 Wojciechowski Andrzej           3  122             R  -  9:41:15  1   1572.42  67.75      32      206.380   0.000                                        
   247 Kwiatkowski Andrzej             2   95             R  -  9:38:59  1   1572.27  68.31       8      202.796   0.000                                        
   248 Wilczek Edward                  2   60             RG -  9:39:39  1   1572.24  68.58       7   1  203.841  18.630                                        
   249 Grzegrzółka Jan                 3   38             RG -  9:43:45  1   1572.10  68.86  68- 22-  7  210.268  18.630                                        
   250 Witkowski Tomasz                3   23             RG -  9:52:23  1   1572.09  69.14       4   2  223.839  18.620                                        
   251 Wojciechowski Jarosław          3    8             RGCM  9:41:16  1   1571.95  69.41       7   2  206.345  18.620                                        
   252 Wojciechowski Andrzej           3  167             R  -  9:41:18  1   1571.82  69.69      33      206.380   0.000                                        
   253 Szleżanowski Piotr              1   18             RG -  9:35:08  1   1571.70  69.97  52-  7-  7  196.672  18.610                                        
   254 Sadowski Sławomir Piotr         1   39             RG -  9:31:03  1   1571.69  70.24       2   1  190.253  18.600                                        
   255 Walczak Dariusz                 1   47             RGCM  9:30:34  1   1571.36  70.52       3   1  189.454  18.590                                        
   256 Sotek Mariusz                   1   79             RG -  9:30:20  1   1570.33  70.80  69-  1-  1  188.963  18.590                                        
   257 Czasak Marcin                   2   17             RG -  9:38:56  1   1569.98  71.07  44- 12-  7  202.423  18.580                                        
   258 Puchała Sylwester               2   35             RG -  9:35:41  1   1569.97  71.35       5   0  197.319  18.580                                        
   259 Wirtek Mariusz & Michał         3   45             RGCM  9:39:18  1   1569.89  71.63  42-  3-  3  202.987  18.570                                        
   260 Wojciechowski Andrzej           3   36             RG -  9:41:28  1   1569.83  71.90      34      206.380   0.000                                        
   261 Czasak Marcin                   2   18             RGCM  9:38:57  1   1569.78  72.18       2   1  202.423  18.560                                        
   262 Arak Piotr                      1   15             RG -  9:32:44  1   1569.71  72.46      13      192.656   0.000                                        
   263 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   52             R  -  9:38:39  1   1569.65  72.73       7   1  201.936  18.550                                        
   264 Arak Piotr                      1    3             RG -  9:32:45  1   1569.50  73.01      14      192.656   0.000                                        
   265 Grzegrzółka Jan                 3   15             RGCM  9:43:59  1   1569.36  73.29       2   1  210.268  18.540                                        
   266 Grzegrzółka Jan                 3   27             RG -  9:44:01  1   1568.97  73.56       3   1  210.268  18.530                                        
   267 Witkowski Tomasz                3   39             RG -  9:52:41  1   1568.78  73.84       5   2  223.839  18.530                                        
   268 Szymaniak Jerzy                 2   83             R  -  9:36:07  1   1568.71  74.12       3   0  197.840  18.520                                        
   269 Arak Piotr                      1    4             RG -  9:32:49  1   1568.65  74.39      15      192.656   0.000                                        
   270 Grzegrzółka Jan                 3   50             RGCM  9:44:03  1   1568.58  74.67       4   2  210.268  18.510                                        
   271 Wojciechowski Andrzej           3  118             R  -  9:41:35  1   1568.44  74.95      35      206.380   0.000                                        
   272 Arak Piotr                      1  110             R  -  9:32:50  1   1568.43  75.22      16      192.656   0.000                                        
   273 Grzegrzółka Jan                 3   49             RGCM  9:44:04  1   1568.38  75.50       5   3  210.268  18.500                                        
   274 Witkowski Tomasz                3   49             RG -  9:52:44  1   1568.23  75.77       6   2  223.839  18.490                                        
   275 Bielski Jacek                   3    1             RGCM  9:41:25  1   1568.20  76.05      11      206.088   0.000                                        
   276 Wojciechowski Jarosław          3   21             RGCM  9:41:35  1   1568.17  76.33       8      206.345   0.000                                        
   277 Kuźmiński Andrzej               3    1             RGCM  9:38:54  1   1568.04  76.60       8      202.120   0.000                                        
   278 Puchała Sylwester               2   66             RG -  9:35:52  1   1567.68  76.88       6   0  197.319  18.470                                        
   279 Arak Piotr                      1   17             RGCM  9:32:54  1   1567.58  77.16      17      192.656   0.000                                        
   280 Krupa Łukasz                    3   49             RG -  9:40:33  1   1567.57  77.43  41-  5-  5  204.646  18.460                                        
   281 Pindelski Krzysztof             2   23             RGCM  9:38:09  1   1567.45  77.71       4   3  200.869  18.450                                        
   282 Jaworski Mateusz                3    4             RGCM  9:38:52  1   1567.39  77.99       3   3  201.984  18.450                                        
   283 Antosiewicz Bogdan              3   74             R  -  9:54:34  1   1567.18  78.26       8      226.562   0.000                                        
   284 Arak Piotr                      1   12             RGCM  9:32:56  1   1567.16  78.54      18      192.656   0.000                                        
   285 Górniak Piotr                   2   43             R  -  9:32:47  1   1567.07  78.82       3   1  192.410  18.430                                        
   286 Szpadzik Joanna i Marcin        1    1             RG -  9:36:20  1   1567.00  79.09      14      197.964   0.000                                        
   287 Gaszewski Michał                3   14             RG -  9:52:45  1   1566.91  79.37       4   1  223.677  18.420                                        
   288 Puchała Sylwester               2   38             RG -  9:35:56  1   1566.85  79.65       7   0  197.319  18.410                                        
   289 Antosiewicz Bogdan              3   50             RG -  9:54:36  1   1566.82  79.92       9      226.562   0.000                                        
   290 Arak Piotr                      1   87             R  -  9:32:58  1   1566.73  80.20      19      192.656   0.000                                        
   291 Myszkowski Zenon                1    9             RG -  9:29:03  1   1566.52  80.48      16      186.494   0.000                                        
   292 Antosiewicz Bogdan              3   14             RGCM  9:54:38  1   1566.46  80.75      10      226.562   0.000                                        
   293 Puchała Sylwester               2   25             RG -  9:35:58  1   1566.44  81.03       8      197.319   0.000                                        
   294 Walczak Dariusz                 1   27             RG -  9:30:57  1   1566.38  81.31       4   1  189.454  18.380                                        
   295 Antosiewicz Bogdan              3   17             RG -  9:54:39  1   1566.28  81.58      11      226.562   0.000                                        
   296 Szymaniak Jerzy                 2    7             RG -  9:36:19  1   1566.22  81.86       4   0  197.840  18.370                                        
   297 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    2             RG -  9:38:57  1   1566.00  82.14       8      201.936   0.000                                        
   298 Michniewski Tomasz              3    3             RGCM  9:40:26  1   1565.88  82.41       4   3  204.243  18.360                                        
   299 Łukasik Andrzej                 3   38             R  -  9:43:13  1   1565.80  82.69      22      208.590   0.000                                        
   300 Walczak Dariusz                 1    9             RG -  9:31:00  1   1565.74  82.97       5   1  189.454  18.350                                        
   301 Puchała Sylwester               2   65             R  -  9:36:02  1   1565.61  83.24       9      197.319   0.000                                        
   302 Tarka Stanisław                 2   46             RG -  9:37:59  1   1565.47  83.52      14      200.354   0.000                                        
   302 Tarka Stanisław                 2   67             R  -  9:37:59  1   1565.47  83.52      15      200.354   0.000                                        
   304 Łukasik Andrzej                 3   62             R  -  9:43:15  1   1565.40  84.07      23      208.590   0.000                                        
   304 Łukasik Andrzej                 3   37             R  -  9:43:15  1   1565.40  84.07      24      208.590   0.000                                        
   306 Tarka Stanisław                 2   57             R  -  9:38:01  1   1565.06  84.62      16      200.354   0.000                                        
   307 Puchała Sylwester               2   55             R  -  9:36:05  1   1564.99  84.90      10      197.319   0.000                                        
   308 Michniewski Tomasz              3   42             RG -  9:40:31  1   1564.88  85.18       5   3  204.243  18.300                                        
   309 Tarka Stanisław                 2    4             RG -  9:38:02  1   1564.86  85.45      17      200.354   0.000                                        
   309 Tarka Stanisław                 2   11             RG -  9:38:02  1   1564.86  85.45      18      200.354   0.000                                        
   311 Łukasik Andrzej                 3   31             RG -  9:43:18  1   1564.82  86.01      25      208.590   0.000                                        
   312 Wojciechowski Jarosław          3   26             RG -  9:41:52  1   1564.80  86.28       9      206.345   0.000                                        
   313 Antosiewicz Bogdan              3   34             RG -  9:54:49  1   1564.48  86.56      12      226.562   0.000                                        
   313 Michniewski Tomasz              3   53             R  -  9:40:33  1   1564.48  86.56       6   3  204.243  18.270                                        
   315 Tarka Stanisław                 2   16             RG -  9:38:04  1   1564.45  87.11      19      200.354   0.000                                        
   316 Łukasik Andrzej                 3   10             RGCM  9:43:20  1   1564.43  87.39      26      208.590   0.000                                        
   317 Sadowski Marek                  2   91             R  -  9:37:24  1   1564.40  87.67       7   0  199.304  18.250                                        
   318 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   66             R  -  9:39:05  1   1564.39  87.94       9      201.936   0.000                                        
   319 Sadowski Sławomir Piotr         1   49             RG -  9:31:37  1   1564.37  88.22       3   1  190.253  18.240                                        
   320 Myszkowski Zenon                1   95             R  -  9:29:13  1   1564.33  88.50      17      186.494   0.000                                        
   321 Głażewski Jerzy                 3   34             RG -  9:44:40  1   1564.29  88.77  57-  4-  4  210.657  18.230                                        
   322 Górniak Piotr                   2   50             R  -  9:33:01  1   1564.10  89.05       4   1  192.410  18.220                                        
   323 Arak Piotr                      1  104             R  -  9:33:11  1   1563.98  89.33      20      192.656   0.000                                        
   324 Głażewski Jerzy                 3   44             RG -  9:44:42  1   1563.90  89.60       2   0  210.657  18.210                                        
   325 Myszkowski Zenon                1   78             R  -  9:29:15  1   1563.89  89.88      18      186.494   0.000                                        
   326 Tarka Stanisław                 2   87             R  -  9:38:07  1   1563.84  90.16      20      200.354   0.000                                        
   327 Pindelski Krzysztof             2   44             RG -  9:38:27  1   1563.79  90.43       5   3  200.869  18.200                                        
   328 Sadowski Marek                  2   93             R  -  9:37:27  1   1563.78  90.71       8      199.304   0.000                                        
   329 Arak Piotr                      1   55             R  -  9:33:13  1   1563.56  90.99      21      192.656   0.000                                        
   330 Łukasik Andrzej                 3   90             R  -  9:43:25  1   1563.45  91.26      27      208.590   0.000                                        
   331 Arak Piotr                      1   72             R  -  9:33:14  1   1563.34  91.54      22      192.656   0.000                                        
   332 Sadowski Marek                  2   55             R  -  9:37:30  1   1563.17  91.81       9      199.304   0.000                                        
   333 Arak Piotr                      1   30             RG -  9:33:16  1   1562.92  92.09      23      192.656   0.000                                        
   334 Wojciechowski Andrzej           3    4             RG -  9:42:03  1   1562.89  92.37      36      206.380   0.000                                        
   335 Sadowski Marek                  2   95             R  -  9:37:32  1   1562.76  92.64      10      199.304   0.000                                        
   336 Łukasik Andrzej                 3   61             RG -  9:43:29  1   1562.67  92.92      28      208.590   0.000                                        
   337 Wilczek Edward                  2    4             RGCM  9:40:27  1   1562.60  93.20       8      203.841   0.000                                        
   338 Sadowski Marek                  2   48             RG -  9:37:33  1   1562.56  93.47      11      199.304   0.000                                        
   339 Rawski Witold                   1   10             RG -  9:33:03  1   1562.55  93.75       4   0  192.272  18.130                                        
   340 Lewandowski Kazimierz           3   12             RG -  9:39:37  1   1562.07  94.03       3   1  202.470  18.120                                        
   341 Wilczek Edward                  2    8             RGCM  9:40:30  1   1562.00  94.30       9      203.841   0.000                                        
   342 Rawski Witold                   1   19             RG -  9:33:06  1   1561.92  94.58       5   0  192.272  18.110                                        
   343 Szczepaniak Robert              1   59             R  -  9:32:00  1   1561.40  94.86      15      190.491   0.000                                        
   343 Wilczek Edward                  2   46             RG -  9:40:33  1   1561.40  94.86      10      203.841   0.000                                        
   345 Witkowski Tomasz                3   31             RGCM  9:53:22  1   1561.30  95.41       7   3  223.839  18.100                                        
   346 Antosiewicz Bogdan              3   73             R  -  9:55:08  1   1561.06  95.69      13      226.562   0.000                                        
   347 Sekuła Wiesław                  3   31             RG -  9:39:59  1   1561.02  95.96       2   1  202.907  18.090                                        
   348 Kwiatkowski Andrzej             2   53             R  -  9:39:55  1   1560.97  96.24       9      202.796   0.000                                        
   349 Łukasik Andrzej                 3   18             RG -  9:43:38  1   1560.91  96.52      29      208.590   0.000                                        
   350 Antosiewicz Bogdan              3    9             RG -  9:55:09  1   1560.88  96.79      14      226.562   0.000                                        
   351 Rawski Witold                   1   20             RG -  9:33:11  1   1560.86  97.07       6   0  192.272  18.060                                        
   352 Myszkowski Zenon                1   22             RG -  9:29:29  1   1560.84  97.35      19      186.494   0.000                                        
   353 Wojciechowski Andrzej           3  124             R  -  9:42:15  1   1560.53  97.62      37      206.380   0.000                                        
   354 Bielski Jacek                   3    3             RG -  9:42:04  1   1560.49  97.90      12      206.088   0.000                                        
   355 Szleżanowski Piotr              1    1             RG -  9:36:04  1   1560.06  98.18       2   0  196.672  18.040                                        
   356 Arak Piotr                      1  101             R  -  9:33:30  1   1559.97  98.45      24      192.656   0.000                                        
   357 Szczepaniak Robert              1   47             RGCM  9:32:07  1   1559.91  98.73      16      190.491   0.000                                        
   358 Szleżanowski Piotr              1    6             RG -  9:36:06  1   1559.65  99.00       3   0  196.672  18.020                                        
   359 Gaszewski Michał                3    4             RG -  9:53:27  1   1559.27  99.28       5   1  223.677  18.020                                        
   360 Szleżanowski Piotr              1    4             RG -  9:36:09  1   1559.03  99.56       4   0  196.672  18.010                                        
   361 Łukasik Andrzej                 3   88             R  -  9:43:48  1   1558.97  99.83      30      208.590   0.000                                        
   362 Wojciechowski Andrzej           3   57             R  -  9:42:25  1   1558.57 100.11      38      206.380   0.000                                        
   363 Antosiewicz Bogdan              3   49             RG -  9:55:23  1   1558.38 100.39      15      226.562   0.000                                        
   364 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23             RGCM  9:37:02  1   1558.36 100.66      15      197.964   0.000                                        
   365 Wojciechowski Andrzej           3   62             R  -  9:42:27  1   1558.17 100.94      39      206.380   0.000                                        
   366 Krupa Łukasz                    3   20             RG -  9:41:21  1   1558.02 101.22       2   0  204.646  17.980                                        
   367 Szpadzik Joanna i Marcin        1   26             R  -  9:37:04  1   1557.95 101.49      16      197.964   0.000                                        
   368 Puchała Sylwester               2   21             RG -  9:36:42  1   1557.37 101.77      11      197.319   0.000                                        
   369 Tarka Stanisław                 2   75             R  -  9:38:39  1   1557.36 102.05      21      200.354   0.000                                        
   370 Antosiewicz Bogdan              3   16             RG -  9:55:29  1   1557.31 102.32      16      226.562   0.000                                        
   371 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   25             RGCM  9:39:41  1   1557.15 102.60      10      201.936   0.000                                        
   371 Szczepaniak Robert              1   22             RGCM  9:32:20  1   1557.15 102.60      17      190.491   0.000                                        
   373 Puchała Sylwester               2   75             R  -  9:36:44  1   1556.96 103.15      12      197.319   0.000                                        
   374 Górniak Piotr                   2   36             RG -  9:33:37  1   1556.51 103.43       5   1  192.410  17.940                                        
   375 Szklarz Marian                  3    8             RGCM  9:44:39  1   1556.40 103.71       7   4  209.569  17.930                                        
   375 Szklarz Marian                  3    9             RGCM  9:44:39  1   1556.40 103.71       8      209.569   0.000                                        
   377 Dąbrowski Tomasz                1   13             RG -  9:31:55  1   1556.21 104.26      14      189.728   0.000                                        
   378 Dąbrowski Tomasz                1   24             RG -  9:31:56  1   1556.00 104.54      15      189.728   0.000                                        
   379 Borkowski Jerzy                 1   24             RGCM  9:30:54  1   1555.89 104.81       2   1  188.107  17.910                                        
   380 Górniak Piotr                   2   12             RG -  9:33:40  1   1555.88 105.09       6   1  192.410  17.900                                        
   381 Grzegrzółka Jan                 3   11             RGCM  9:45:09  1   1555.81 105.37       6   4  210.268  17.900                                        
   381 Pych Mariusz                    3   14             RGCM  9:45:26  1   1555.81 105.37       2   1  210.709  17.900                                        
   383 Dąbrowski Tomasz                1   20             RG -  9:31:57  1   1555.79 105.92      16      189.728   0.000                                        
   384 Szymaniak Jerzy                 2   63             R  -  9:37:10  1   1555.75 106.20       5   0  197.840  17.880                                        
   385 Dąbrowski Tomasz                1   47             RG -  9:31:58  1   1555.57 106.47      17      189.728   0.000                                        
   386 Antosiewicz Bogdan              3   13             RG -  9:55:40  1   1555.35 106.75      17      226.562   0.000                                        
   387 Sadowski Marek                  2   67             R  -  9:38:10  1   1555.04 107.02      12      199.304   0.000                                        
   388 Sadowski Marek                  2   30             RGCM  9:38:12  1   1554.63 107.30      13      199.304   0.000                                        
   389 Wojciechowski Andrzej           3  132             R  -  9:42:47  1   1554.26 107.58      40      206.380   0.000                                        
   390 Kwiatkowski Andrzej             2   45             RG -  9:40:29  1   1554.19 107.85      10      202.796   0.000                                        
   391 Wojciechowski Andrzej           3  177             R  -  9:42:49  1   1553.87 108.13      41      206.380   0.000                                        
   392 Bugalski Arkadiusz              1   84             R  -  9:32:04  1   1553.82 108.41       2   0  189.669  17.840                                        
   393 Antosiewicz Bogdan              3   11             RG -  9:55:49  1   1553.75 108.68      18      226.562   0.000                                        
   394 Jaworski Mateusz                3    9             RG -  9:40:00  1   1553.72 108.96       4   3  201.984  17.830                                        
   395 Bąbik Sławomir                  1   12             RG -  9:34:27  1   1553.21 109.24  52-  6-  6  193.297  17.820                                        
   396 Kurek Wiesław                   3   45             RG -  9:45:23  1   1552.96 109.51      11      210.245   0.000                                        
   397 Skiba Włodzimierz               2   10             RGCM  9:41:00  1   1552.72 109.79  40-  2-  2  203.406  17.810                                        
   398 Gaszewski Michał                3    2             RG -  9:54:04  1   1552.59 110.07       6   1  223.677  17.800                                        
   399 Szymaniak Jerzy                 2   26             RG -  9:37:26  1   1552.50 110.34       6   0  197.840  17.800                                        
   400 Kurek Wiesław                   3   22             RG -  9:45:26  1   1552.39 110.62      12      210.245   0.000                                        
   401 Grzegrzółka Jan                 3   56             R  -  9:45:27  1   1552.37 110.90       7   4  210.268  17.790                                        
   401 Grzegrzółka Jan                 3   55             R  -  9:45:27  1   1552.37 110.90       8      210.268   0.000                                        
   403 Sekuła Wiesław                  3   27             RGCM  9:40:43  1   1552.27 111.45       3   2  202.907  17.780                                        
   404 Bąbik Sławomir                  1   37             RG -  9:34:32  1   1552.17 111.73       2   0  193.297  17.770                                        
   404 Bąbik Sławomir                  1   19             RG -  9:34:32  1   1552.17 111.73       3   0  193.297  17.770                                        
   406 Szymaniak Jerzy                 2   40             RG -  9:37:28  1   1552.09 112.28       7   0  197.840  17.760                                        
   407 Kowalski Paweł                  2    7             RG -  9:37:18  1   1552.02 112.56  48-  3-  3  197.572  17.750                                        
   408 Kurek Wiesław                   3   49             RG -  9:45:28  1   1552.01 112.83      13      210.245   0.000                                        
   409 Szymaniak Jerzy                 2   84             R  -  9:37:30  1   1551.69 113.11       8      197.840   0.000                                        
   410 Kowalski Paweł                  2    8             RG -  9:37:21  1   1551.41 113.39       2   0  197.572  17.740                                        
   411 Myszkowski Zenon                1   35             RG -  9:30:13  1   1551.32 113.66      20      186.494   0.000                                        
   412 Wilczek Edward                  2   80             RG -  9:41:26  1   1550.91 113.94      11      203.841   0.000                                        
   413 Kurek Wiesław                   3   21             RG -  9:45:35  1   1550.67 114.22      14      210.245   0.000                                        
   414 Markowski Krzysztof             3   40             RG -  9:46:06  1   1550.63 114.49  46-  5-  5  211.040  17.720                                        
   415 Wojciechowski Jarosław          3   23             RG -  9:43:05  1   1550.50 114.77      10      206.345   0.000                                        
   415 Wojciechowski Jarosław          3   18             RG -  9:43:05  1   1550.50 114.77      11      206.345   0.000                                        
   417 Chojnacki M. i  Z.              2    7             RG -  9:39:00  1   1550.42 115.32  40-  4-  4  200.004  17.700                                        
   418 Burkowski Paweł                 3   16             RG -  9:45:55  1   1550.28 115.60       4   1  210.709  17.690                                        
   419 Włodarczyk Paweł                1   25             RG -  9:33:25  1   1550.21 115.87       2   0  191.322  17.690                                        
   420 Pych Mariusz                    3   10             RGCM  9:45:56  1   1550.09 116.15       3   2  210.709  17.680                                        
   421 Bielski Jacek                   3    4             RGCM  9:42:58  1   1549.92 116.43      13      206.088   0.000                                        
   422 Wojciechowski Jarosław          3    4             RG -  9:43:08  1   1549.91 116.70      12      206.345   0.000                                        
   423 Szpadzik Joanna i Marcin        1   55             R  -  9:37:44  1   1549.82 116.98      17      197.964   0.000                                        
   424 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   18             RG -  9:40:19  1   1549.58 117.26      11      201.936   0.000                                        
   425 Dąbrowski Tomasz                1   11             RG -  9:32:27  1   1549.43 117.53      18      189.728   0.000                                        
   426 Witkowski Tomasz                3   26             RGCM  9:54:28  1   1549.42 117.81       8      223.839   0.000                                        
   427 Bielski Jacek                   3    9             RGCM  9:43:01  1   1549.34 118.09      14      206.088   0.000                                        
   428 Sadowski Marek                  2  102             R  -  9:38:39  1   1549.20 118.36      14      199.304   0.000                                        
   429 Włodarczyk Paweł                1   56             R  -  9:33:30  1   1549.17 118.64       3   0  191.322  17.630                                        
   430 Wojciechowski Jarosław          3   11             RG -  9:43:12  1   1549.14 118.92      13      206.345   0.000                                        
   431 Michniewski Tomasz              3   16             RG -  9:41:52  1   1548.86 119.19       7   3  204.243  17.620                                        
   432 Sadowski Marek                  2   22             RG -  9:38:42  1   1548.59 119.47      15      199.304   0.000                                        
   433 Gaszewski Michał                3   10             RG -  9:54:27  1   1548.47 119.75       7   1  223.677  17.610                                        
   433 Michniewski Tomasz              3    7             RGCM  9:41:54  1   1548.47 119.75       8      204.243   0.000                                        
   435 Myszkowski Zenon                1   53             R  -  9:30:27  1   1548.31 120.30      21      186.494   0.000                                        
   436 Gaszewski Michał                3   38             RG -  9:54:28  1   1548.30 120.58       8      223.677   0.000                                        
   437 Sadowski Sławomir Piotr         1    8             RG -  9:32:53  1   1548.24 120.85       4   1  190.253  17.590                                        
   438 Szleżanowski Piotr              1   35             RGCM  9:37:03  1   1547.99 121.13       5   1  196.672  17.580                                        
   439 Michniewski Tomasz              3   26             RG -  9:41:57  1   1547.88 121.41       9      204.243   0.000                                        
   440 Arak Piotr                      1   69             R  -  9:34:28  1   1547.85 121.68      25      192.656   0.000                                        
   441 Walczak Dariusz                 1    5             RG -  9:32:25  1   1547.62 121.96       6   1  189.454  17.570                                        
   442 Wojciechowski Jarosław          3   57             RG -  9:43:20  1   1547.59 122.24      14      206.345   0.000                                        
   443 Arak Piotr                      1   20             RG -  9:34:30  1   1547.44 122.51      26      192.656   0.000                                        
   444 Jaworski Mateusz                3   10             RG -  9:40:32  1   1547.38 122.79       5   3  201.984  17.550                                        
   445 Arak Piotr                      1   99             R  -  9:34:31  1   1547.23 123.06      27      192.656   0.000                                        
   446 Myszkowski Zenon                1   96             R  -  9:30:33  1   1547.03 123.34      22      186.494   0.000                                        
   447 Arak Piotr                      1   56             R  -  9:34:32  1   1547.02 123.62      28      192.656   0.000                                        
   447 Arak Piotr                      1   52             R  -  9:34:32  1   1547.02 123.62      29      192.656   0.000                                        
   449 Sadowski Marek                  2    2             RG -  9:38:50  1   1546.99 124.17      16      199.304   0.000                                        
   449 Sadowski Marek                  2   74             R  -  9:38:50  1   1546.99 124.17      17      199.304   0.000                                        
   451 Kuźmiński Andrzej               3   19             RG -  9:40:40  1   1546.84 124.72       9      202.120   0.000                                        
   452 Chojnacki M. i  Z.              2   31             RG -  9:39:18  1   1546.82 125.00       2   0  200.004  17.500                                        
   453 Wojciechowski Jarosław          3   41             R  -  9:43:24  1   1546.81 125.28      15      206.345   0.000                                        
   454 Jaworski Mateusz                3   35             RG -  9:40:35  1   1546.78 125.55       6   3  201.984  17.490                                        
   455 Szymaniak Jerzy                 2   48             RG -  9:37:55  1   1546.63 125.83       9      197.840   0.000                                        
   456 Myszkowski Zenon                1   92             R  -  9:30:35  1   1546.60 126.11      23      186.494   0.000                                        
   457 Wilczek Edward                  2   19             RG -  9:41:48  1   1546.59 126.38      12      203.841   0.000                                        
   457 Wilczek Edward                  2   20             RG -  9:41:48  1   1546.59 126.38      13      203.841   0.000                                        
   459 Antosiewicz Bogdan              3   47             RG -  9:56:30  1   1546.50 126.94      19      226.562   0.000                                        
   460 Kuźmiński Andrzej               3   27             RGCM  9:40:42  1   1546.44 127.21      10      202.120   0.000                                        
   461 Arak Piotr                      1   95             R  -  9:34:35  1   1546.40 127.49      30      192.656   0.000                                        
   462 Kuźmiński Andrzej               3   41             RG -  9:40:44  1   1546.05 127.77      11      202.120   0.000                                        
   463 Wojciechowski Jarosław          3   42             R  -  9:43:28  1   1546.04 128.04      16      206.345   0.000                                        
   464 Szymaniak Jerzy                 2   78             R  -  9:37:58  1   1546.03 128.32      10      197.840   0.000                                        
   465 Sadowski Marek                  2   56             R  -  9:38:55  1   1545.99 128.60      18      199.304   0.000                                        
   466 Kwiatkowski Andrzej             2   42             RG -  9:41:11  1   1545.90 128.87      11      202.796   0.000                                        
   467 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   48             RG -  9:40:38  1   1545.82 129.15      12      201.936   0.000                                        
   468 Burkowski Paweł                 3    1             RG -  9:46:19  1   1545.73 129.43       5   1  210.709  17.420                                        
   468 Sadowski Sławomir Piotr         1   51             R  -  9:33:05  1   1545.73 129.43       5   1  190.253  17.420                                        
   470 Walczak Dariusz                 1   20             RG -  9:32:34  1   1545.72 129.98       7   1  189.454  17.410                                        
   471 Łukasik Andrzej                 3   14             RG -  9:44:59  1   1545.30 130.25      31      208.590   0.000                                        
   472 Wojciechowski Jarosław          3   30             RG -  9:43:32  1   1545.27 130.53      17      206.345   0.000                                        
   473 Sadowski Marek                  2    9             RG -  9:38:59  1   1545.19 130.81      19      199.304   0.000                                        
   474 Wojciechowski Jarosław          3   65             R  -  9:43:36  1   1544.50 131.08      18      206.345   0.000                                        
   475 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   46             RG -  9:40:45  1   1544.44 131.36      13      201.936   0.000                                        
   476 Lewandowski Kazimierz           3   31             RG -  9:41:06  1   1544.39 131.64       4   1  202.470  17.370                                        
   476 Sadowski Marek                  2   58             R  -  9:39:03  1   1544.39 131.64      20      199.304   0.000                                        
   478 Markowski Krzysztof             3   41             RG -  9:46:39  1   1544.38 132.19       2   0  211.040  17.360                                        
   479 Łukasik Andrzej                 3    7             RG -  9:45:04  1   1544.35 132.47      32      208.590   0.000                                        
   480 Łukasik Andrzej                 3   58             R  -  9:45:05  1   1544.16 132.74      33      208.590   0.000                                        
   481 Antosiewicz Bogdan              3    3             RG -  9:56:46  1   1543.69 133.02      20      226.562   0.000                                        
   482 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32             R  -  9:38:15  1   1543.58 133.30      18      197.964   0.000                                        
   483 Głażewski Jerzy                 3   29             RG -  9:46:29  1   1543.46 133.57       3   0  210.657  17.330                                        
   484 Górniak Piotr                   2   23             RG -  9:34:40  1   1543.40 133.85       7   1  192.410  17.330                                        
   485 Sadowski Marek                  2   19             RG -  9:39:11  1   1542.80 134.13      21      199.304   0.000                                        
   486 Kwiatkowski Andrzej             2   48             RG -  9:41:27  1   1542.76 134.40      12      202.796   0.000                                        
   487 Sadowski Marek                  2  101             R  -  9:39:12  1   1542.60 134.68      22      199.304   0.000                                        
   488 Pindelski Krzysztof             2   40             RG -  9:40:13  1   1542.58 134.96       6   3  200.869  17.310                                        
   489 Górniak Piotr                   2   46             RG -  9:34:44  1   1542.57 135.23       8      192.410   0.000                                        
   490 Markowski Krzysztof             3    7             RGCM  9:46:52  1   1541.94 135.51       3   1  211.040  17.290                                        
   491 Sadowski Marek                  2   50             RGCM  9:39:16  1   1541.81 135.79      23      199.304   0.000                                        
   492 Chojnacki M. i  Z.              2   39             RG -  9:39:44  1   1541.66 136.06       3   0  200.004  17.280                                        
   493 Górniak Piotr                   2   17             RG -  9:34:49  1   1541.54 136.34       9      192.410   0.000                                        
   494 Witkowski Tomasz                3   12             RG -  9:55:15  1   1541.06 136.62       9      223.839   0.000                                        
   495 Szczepaniak Robert              1   66             R  -  9:33:37  1   1540.98 136.89      18      190.491   0.000                                        
   496 Szleżanowski Piotr              1    2             RG -  9:37:39  1   1540.71 137.17       6   1  196.672  17.260                                        
   497 Wojciechowski Jarosław          3   47             RG -  9:43:56  1   1540.66 137.45      19      206.345   0.000                                        
   498 Bąbik Sławomir                  1   72             R  -  9:35:28  1   1540.62 137.72       4   0  193.297  17.250                                        
   499 Szczepaniak Robert              1    2             RGCM  9:33:39  1   1540.57 138.00      19      190.491   0.000                                        
   500 Wirtek Mariusz & Michał         3    6             RG -  9:41:46  1   1540.50 138.27       2   1  202.987  17.240                                        
   501 Szczepaniak Robert              1   61             R  -  9:33:41  1   1540.15 138.55      20      190.491   0.000                                        
   501 Wojciechowski Andrzej           3   20             RG -  9:44:00  1   1540.15 138.55      42      206.380   0.000                                        
   503 Okrasa Stanisław                3   52             R  -  9:47:27  1   1539.94 139.10  87-  4-  4  211.664  17.220                                        
   504 Bielski Jacek                   3    8             RGCM  9:43:52  1   1539.50 139.38      15      206.088   0.000                                        
   505 Sadowski Marek                  2   31             RG -  9:39:28  1   1539.42 139.66      24      199.304   0.000                                        
   506 Tarka Stanisław                 2    2             RG -  9:40:09  1   1539.41 139.93      22      200.354   0.000                                        
   507 Czasak Marcin                   2   22             RG -  9:41:31  1   1539.14 140.21       3   1  202.423  17.200                                        
   508 Witkowski Tomasz                3   11             RG -  9:55:26  1   1539.12 140.49      10      223.839   0.000                                        
   509 Grzegrzółka Jan                 3   14             RG -  9:46:38  1   1538.92 140.76       9      210.268   0.000                                        
   510 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11             R  -  9:38:39  1   1538.78 141.04      19      197.964   0.000                                        
   511 Burkowski Paweł                 3   21             RG -  9:46:56  1   1538.77 141.32       6   1  210.709  17.180                                        
   512 Czasak Marcin                   2   24             RG -  9:41:33  1   1538.75 141.59       4   1  202.423  17.170                                        
   513 Rawski Witold                   1   21             RG -  9:34:58  1   1538.59 141.87       7   0  192.272  17.170                                        
   514 Grzegrzółka Jan                 3   26             RG -  9:46:40  1   1538.55 142.15      10      210.268   0.000                                        
   515 Grzegrzółka Jan                 3   17             RGCM  9:46:41  1   1538.36 142.42      11      210.268   0.000                                        
   516 Wojciechowski Andrzej           3   82             R  -  9:44:10  1   1538.24 142.70      43      206.380   0.000                                        
   517 Burkowski Paweł                 3   29             RG -  9:46:59  1   1538.21 142.98       7   1  210.709  17.150                                        
   517 Pych Mariusz                    3    3             RG -  9:46:59  1   1538.21 142.98       4   2  210.709  17.150                                        
   519 Antosiewicz Bogdan              3   95             R  -  9:57:18  1   1538.10 143.53      21      226.562   0.000                                        
   520 Włodarczyk Paweł                1   36             RGCM  9:34:24  1   1537.96 143.81       4   1  191.322  17.130                                        
   521 Wojciechowski Andrzej           3  114             R  -  9:44:12  1   1537.85 144.08      44      206.380   0.000                                        
   521 Wojciechowski Andrzej           3   30             RG -  9:44:12  1   1537.85 144.08      45      206.380   0.000                                        
   523 Grzegrzółka Jan                 3   25             RG -  9:46:44  1   1537.80 144.64      12      210.268   0.000                                        
   524 Łukasik Andrzej                 3   36             RG -  9:45:39  1   1537.71 144.91      34      208.590   0.000                                        
   525 Burkowski Paweł                 3   27             RGCM  9:47:02  1   1537.65 145.19       8      210.709   0.000                                        
   526 Czasak Marcin                   2   49             RGCM  9:41:39  1   1537.59 145.47       5   2  202.423  17.100                                        
   527 Burkowski Paweł                 3    9             RG -  9:47:03  1   1537.46 145.74       9      210.709   0.000                                        
   528 Jaworski Mateusz                3   44             RG -  9:41:23  1   1537.36 146.02       7   3  201.984  17.080                                        
   529 Wojciechowski Andrzej           3  101             R  -  9:44:15  1   1537.28 146.29      46      206.380   0.000                                        
   530 Rawski Witold                   1   84             R  -  9:35:05  1   1537.15 146.57       8      192.272   0.000                                        
   531 Tarka Stanisław                 2  106             RGCM  9:40:21  1   1537.05 146.85      23      200.354   0.000                                        
   532 Szymaniak Jerzy                 2   37             RG -  9:38:43  1   1537.02 147.12      11      197.840   0.000                                        
   533 Włodarczyk Paweł                1    5             RG -  9:34:29  1   1536.93 147.40       5   1  191.322  17.060                                        
   534 Antosiewicz Bogdan              3   59             R  -  9:57:26  1   1536.71 147.68      22      226.562   0.000                                        
   535 Gaszewski Michał                3    1             RG -  9:55:34  1   1536.60 147.95       9      223.677   0.000                                        
   536 Tarka Stanisław                 2   93             R  -  9:40:24  1   1536.46 148.23      24      200.354   0.000                                        
   537 Antosiewicz Bogdan              3   39             RG -  9:57:28  1   1536.36 148.51      23      226.562   0.000                                        
   538 Gaszewski Michał                3   67             R CM  9:55:36  1   1536.24 148.78      10      223.677   0.000                                        
   539 Czasak Marcin                   2   12             RGCM  9:41:46  1   1536.22 149.06       6   3  202.423  17.020                                        
   540 Michniewski Tomasz              3   19             RG -  9:42:58  1   1536.05 149.34      10      204.243   0.000                                        
   541 Dąbrowski Tomasz                1   58             R  -  9:33:32  1   1535.85 149.61      19      189.728   0.000                                        
   542 Pych Mariusz                    3   17             RGCM  9:47:12  1   1535.78 149.89       5   3  210.709  17.010                                        
   543 Pych Mariusz                    3   20             RG -  9:47:13  1   1535.59 150.17       6   3  210.709  17.000                                        
   544 Kuźmiński Andrzej               3   10             RG -  9:41:38  1   1535.48 150.44      12      202.120   0.000                                        
   544 Tarka Stanisław                 2   26             RG -  9:40:29  1   1535.48 150.44      25      200.354   0.000                                        
   546 Wojciechowski Andrzej           3   16             RG -  9:44:25  1   1535.38 151.00      47      206.380   0.000                                        
   547 Rawski Witold                   1   63             R  -  9:35:14  1   1535.31 151.27       9      192.272   0.000                                        
   547 Rawski Witold                   1   33             RG -  9:35:14  1   1535.31 151.27      10      192.272   0.000                                        
   549 Czasak Marcin                   2   35             RG -  9:41:52  1   1535.06   0.00       7      202.423   0.000                                        
   550 Dąbrowski Tomasz                1   30             RG -  9:33:37  1   1534.81 152.10      20      189.728   0.000                                        
   551 Dąbrowski Tomasz                1   97             R  -  9:33:39  1   1534.40 152.38      21      189.728   0.000                                        
   552 Bielski Jacek                   3   43             RG -  9:44:19  1   1534.34 152.66      16      206.088   0.000                                        
   553 Pindelski Krzysztof             2    3             RG -  9:40:56  1   1534.13 152.93       7   3  200.869  16.950                                        
   554 Wojciechowski Andrzej           3  178             R  -  9:44:32  1   1534.04 153.21      48      206.380   0.000                                        
   555 Wojciechowski Andrzej           3    9             RG -  9:44:33  1   1533.85 153.49      49      206.380   0.000                                        
   556 Wojciechowski Andrzej           3   53             R  -  9:44:34  1   1533.66 153.76      50      206.380   0.000                                        
   557 Wilczek Edward                  2   30             R  -  9:42:55  1   1533.60 154.04      14      203.841   0.000                                        
   558 Krupa Łukasz                    3   34             RG -  9:43:29  1   1533.12 154.31       3   0  204.646  16.920                                        
   559 Antosiewicz Bogdan              3  106             R  -  9:57:47  1   1533.07 154.59      24      226.562   0.000                                        
   560 Sadowski Marek                  2   16             RG -  9:40:01  1   1532.91 154.87      25      199.304   0.000                                        
   561 Witkowski Tomasz                3   42             RG -  9:56:02  1   1532.79 155.14      11      223.839   0.000                                        
   562 Górniak Piotr                   2   86             R  -  9:35:32  1   1532.74 155.42      10      192.410   0.000                                        
   563 Szymaniak Jerzy                 2   53             R  -  9:39:05  1   1532.65 155.70      12      197.840   0.000                                        
   564 Sadowski Marek                  2   87             R  -  9:40:03  1   1532.52 155.97      26      199.304   0.000                                        
   565 Szczepaniak Robert              1   72             R  -  9:34:19  1   1532.31 156.25      21      190.491   0.000                                        
   566 Wilczek Edward                  2    9             RGCM  9:43:02  1   1532.26 156.53      15      203.841   0.000                                        
   567 Sadowski Marek                  2   46             RG -  9:40:05  1   1532.13 156.80      27      199.304   0.000                                        
   568 Krupa Łukasz                    3   48             RGCM  9:43:35  1   1531.97 157.08       4   1  204.646  16.860                                        
   569 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   63             R  -  9:41:49  1   1531.95 157.36      14      201.936   0.000                                        
   570 Wilczek Edward                  2   24             RG -  9:43:04  1   1531.87 157.63      16      203.841   0.000                                        
   571 Szczepaniak Robert              1   43             RG -  9:34:22  1   1531.69 157.91      22      190.491   0.000                                        
   572 Szczepaniak Robert              1    1             RG -  9:34:24  1   1531.28 158.19      23      190.491   0.000                                        
   573 Bugalski Arkadiusz              1   44             RGCM  9:33:53  1   1531.03 158.46       3   1  189.669  16.840                                        
   574 Arak Piotr                      1   51             R  -  9:35:52  1   1530.64 158.74      31      192.656   0.000                                        
   575 Arak Piotr                      1   53             R  -  9:35:54  1   1530.23 159.02      32      192.656   0.000                                        
   576 Pindelski Krzysztof             2   18             RGCM  9:41:18  1   1529.85 159.29       8      200.869   0.000                                        
   577 Szymaniak Jerzy                 2   51             R  -  9:39:20  1   1529.69 159.57      13      197.840   0.000                                        
   578 Czasak Marcin                   2   40             RG -  9:42:20  1   1529.65 159.85       8      202.423   0.000                                        
   579 Szklarz Marian                  3   28             RG -  9:47:01  1   1529.52 160.12       9      209.569   0.000                                        
   579 Szklarz Marian                  3   25             RGCM  9:47:01  1   1529.52 160.12      10      209.569   0.000                                        
   581 Widłak Adam                     3    8             RGCM  9:48:41  1   1529.15 160.68  43-  1-  1  212.068  16.790                                        
   582 Grzegrzółka Jan                 3   43             RG -  9:47:31  1   1529.04 160.95      13      210.268   0.000                                        
   583 Sadowski Sławomir Piotr         1   37             RGCM  9:34:28  1   1528.55 161.23       6   2  190.253  16.780                                        
   584 Sadowski Sławomir Piotr         1   54             R  -  9:34:30  1   1528.14 161.50       7   2  190.253  16.770                                        
   585 Czasak Marcin                   2   43             RG -  9:42:29  1   1527.91 161.78       9      202.423   0.000                                        
   586 Łukasik Andrzej                 3   75             R  -  9:46:32  1   1527.76 162.06      35      208.590   0.000                                        
   587 Kwiatkowski Andrzej             2    3             RG -  9:42:46  1   1527.46 162.33      13      202.796   0.000                                        
   588 Burkowski Paweł                 3   41             RG -  9:47:58  1   1527.25 162.61      10      210.709   0.000                                        
   589 Grzegrzółka Jan                 3   24             RGCM  9:47:42  1   1527.00 162.89      14      210.268   0.000                                        
   590 Gaszewski Michał                3   62             R  -  9:56:31  1   1526.63 163.16      11      223.677   0.000                                        
   591 Walczak Dariusz                 1    7             RG -  9:34:06  1   1526.62 163.44       8      189.454   0.000                                        
   592 Burkowski Paweł                 3   11             RGCM  9:48:02  1   1526.51 163.72      11      210.709   0.000                                        
   593 Myszkowski Zenon                1   85             R  -  9:32:11  1   1526.35 163.99      24      186.494   0.000                                        
   594 Łukasik Andrzej                 3   87             R  -  9:46:40  1   1526.27 164.27      36      208.590   0.000                                        
   595 Wojciechowski Jarosław          3   51             RG -  9:45:13  1   1526.03 164.55      20      206.345   0.000                                        
   596 Burkowski Paweł                 3   34             RG -  9:48:05  1   1525.96 164.82      12      210.709   0.000                                        
   596 Pych Mariusz                    3    2             RGCM  9:48:05  1   1525.96 164.82       7   4  210.709  16.710                                        
   598 Gaszewski Michał                3   45             RGCM  9:56:35  1   1525.94 165.38      12      223.677   0.000                                        
   599 Walczak Dariusz                 1   32             RG -  9:34:10  1   1525.80 165.65       9      189.454   0.000                                        
   600 Wilczek Edward                  2   16             RG -  9:43:37  1   1525.57 165.93      17      203.841   0.000                                        
   601 Łukasik Andrzej                 3   25             RG -  9:46:44  1   1525.52 166.21      37      208.590   0.000                                        
   602 Myszkowski Zenon                1   24             RG -  9:32:15  1   1525.51 166.48      25      186.494   0.000                                        
   603 Wojciechowski Andrzej           3   81             R  -  9:45:19  1   1525.16 166.76      51      206.380   0.000                                        
   604 Walczak Dariusz                 1   40             RG -  9:34:14  1   1524.99 167.04      10      189.454   0.000                                        
   605 Łukasik Andrzej                 3   39             RG -  9:46:48  1   1524.78 167.31      38      208.590   0.000                                        
   606 Myszkowski Zenon                1   59             R  -  9:32:20  1   1524.47 167.59      26      186.494   0.000                                        
   606 Myszkowski Zenon                1   94             R  -  9:32:20  1   1524.47 167.59      27      186.494   0.000                                        
   608 Witkowski Tomasz                3   28             RG -  9:56:50  1   1524.44 168.14      12      223.839   0.000                                        
   609 Walczak Dariusz                 1   18             RGCM  9:34:17  1   1524.37 168.42      11      189.454   0.000                                        
   610 Sadowski Marek                  2   29             RG -  9:40:45  1   1524.31 168.70      28      199.304   0.000                                        
   611 Pych Mariusz                    3    9             RG -  9:48:15  1   1524.12 168.97       8      210.709   0.000                                        
   612 Myszkowski Zenon                1   68             R  -  9:32:22  1   1524.06 169.25      28      186.494   0.000                                        
   613 Glinka Dariusz                  1  104             R  -  9:36:57  1   1523.84 169.52       3   0  193.451  16.610                                        
   614 Borkowski Jerzy                 1    4             RG -  9:33:27  1   1523.75 169.80       3   1  188.107  16.610                                        
   615 Glinka Dariusz                  1  113             R  -  9:36:58  1   1523.64 170.08       4   0  193.451  16.600                                        
   616 Bąbik Sławomir                  1   42             RG -  9:36:52  1   1523.62 170.35       5   0  193.297  16.600                                        
   617 Puchała Sylwester               2   37             RG -  9:39:31  1   1523.50 170.63      13      197.319   0.000                                        
   618 Bąbik Sławomir                  1   41             RG -  9:36:54  1   1523.22 170.91       6   0  193.297  16.590                                        
   619 Glinka Dariusz                  1   99             R  -  9:37:01  1   1523.04 171.18       5   0  193.451  16.580                                        
   620 Puchała Sylwester               2  111             R  -  9:39:35  1   1522.72 171.46      14      197.319   0.000                                        
   621 Walczak Dariusz                 1   15             RG -  9:34:26  1   1522.53 171.74      12      189.454   0.000                                        
   622 Markowski Krzysztof             3   22             RG -  9:48:38  1   1522.29 172.01       4   1  211.040  16.560                                        
   623 Glinka Dariusz                  1   82             R  -  9:37:05  1   1522.24 172.29       6   0  193.451  16.560                                        
   624 Myszkowski Zenon                1   46             RG -  9:32:31  1   1522.19 172.57      29      186.494   0.000                                        
   625 Kwiatkowski Andrzej             2   80             R  -  9:43:14  1   1522.11 172.84      14      202.796   0.000                                        
   626 Włodarczyk Paweł                1    3             RGCM  9:35:42  1   1522.05 173.12       6   2  191.322  16.540                                        
   627 Wilczek Edward                  2   74             RG -  9:43:56  1   1521.96 173.40      18      203.841   0.000                                        
   628 Markowski Krzysztof             3   17             RG -  9:48:40  1   1521.92 173.67       5   1  211.040  16.530                                        
   628 Walczak Dariusz                 1   30             RG -  9:34:29  1   1521.92 173.67      13      189.454   0.000                                        
   630 Wilczek Edward                  2   71             RG -  9:43:59  1   1521.39 174.23      19      203.841   0.000                                        
   631 Pindelski Krzysztof             2   16             RG -  9:42:02  1   1521.35 174.50       9      200.869   0.000                                        
   632 Wilczek Edward                  2   56             R  -  9:44:02  1   1520.82 174.78      20      203.841   0.000                                        
   633 Rawski Witold                   1   70             R  -  9:36:26  1   1520.74 175.06      11      192.272   0.000                                        
   634 Wojciechowski Andrzej           3   40             RG -  9:45:43  1   1520.67 175.33      52      206.380   0.000                                        
   635 Bąk Dariusz                     3    6              GCM  9:45:05  1   1520.44 175.61  21-  1-  1  205.386  16.490                                        
   636 Pych Mariusz                    3   24             RG -  9:48:36  1   1520.27 175.89       9      210.709   0.000                                        
   637 Rawski Witold                   1   60             R  -  9:36:30  1   1519.94 176.16      12      192.272   0.000                                        
   638 Burkowski Paweł                 3    4             RG -  9:48:38  1   1519.90 176.44      13      210.709   0.000                                        
   639 Czasak Marcin                   2   21             RG -  9:43:11  1   1519.88 176.72      10      202.423   0.000                                        
   640 Sadowski Marek                  2    7             RG -  9:41:08  1   1519.86 176.99      29      199.304   0.000                                        
   640 Sadowski Marek                  2   24             RGCM  9:41:08  1   1519.86 176.99      30      199.304   0.000                                        
   642 Szleżanowski Piotr              1   20             RG -  9:39:28  1   1519.09 177.54       7   1  196.672  16.450                                        
   643 Sadowski Marek                  2   26             RGCM  9:41:13  1   1518.89 177.82      31      199.304   0.000                                        
   644 Dąbrowski Tomasz                1    6             RG -  9:34:55  1   1518.84 178.10      22      189.728   0.000                                        
   645 Łukasik Andrzej                 3   65             RG -  9:47:21  1   1518.68 178.37      39      208.590   0.000                                        
   646 Sadowski Marek                  2    3             RGCM  9:41:15  1   1518.51 178.65      32      199.304   0.000                                        
   647 Arak Piotr                      1    2             RGCM  9:36:53  1   1518.37 178.93      33      192.656   0.000                                        
   648 Arak Piotr                      1   93             R  -  9:36:55  1   1517.97 179.20      34      192.656   0.000                                        
   648 Arak Piotr                      1   80             R  -  9:36:55  1   1517.97 179.20      35      192.656   0.000                                        
   650 Łukasik Andrzej                 3   48             R  -  9:47:25  1   1517.94 179.76      40      208.590   0.000                                        
   651 Sadowski Marek                  2   70             R  -  9:41:18  1   1517.93 180.03      33      199.304   0.000                                        
   652 Jaworski Mateusz                3   36             RG -  9:43:04  1   1517.92 180.31       8      201.984   0.000                                        
   653 Antosiewicz Bogdan              3   18             RG -  9:59:16  1   1517.83 180.59      25      226.562   0.000                                        
   654 Grzegrzółka Jan                 3   81             R  -  9:48:32  1   1517.82 180.86      15      210.268   0.000                                        
   654 Grzegrzółka Jan                 3    1             RG -  9:48:32  1   1517.82 180.86      16      210.268   0.000                                        
   656 Sadowski Sławomir Piotr         1   19             RG -  9:35:21  1   1517.77 181.42       8      190.253   0.000                                        
   657 Grzegrzółka Jan                 3   64             R  -  9:48:33  1   1517.63 181.69      17      210.268   0.000                                        
   658 Dąbrowski Tomasz                1    8             RG -  9:35:01  1   1517.62 181.97      23      189.728   0.000                                        
   659 Arak Piotr                      1  108             R  -  9:36:57  1   1517.57 182.25      36      192.656   0.000                                        
   660 Burkowski Paweł                 3   37             RGCM  9:48:51  1   1517.53 182.52      14      210.709   0.000                                        
   661 Antosiewicz Bogdan              3   93             R  -  9:59:18  1   1517.50 182.80      26      226.562   0.000                                        
   662 Grzegrzółka Jan                 3   78             R  -  9:48:34  1   1517.45 183.08      18      210.268   0.000                                        
   663 Dąbrowski Tomasz                1   16             RG -  9:35:02  1   1517.42 183.35      24      189.728   0.000                                        
   664 Grzegrzółka Jan                 3   61             R  -  9:48:35  1   1517.27 183.63      19      210.268   0.000                                        
   665 Pindelski Krzysztof             2   46             RG -  9:42:24  1   1517.14 183.91      10      200.869   0.000                                        
   666 Grzegrzółka Jan                 3   30             RGCM  9:48:36  1   1517.09 184.18      20      210.268   0.000                                        
   667 Puchała Sylwester               2   50             RG -  9:40:04  1   1517.06 184.46      15      197.319   0.000                                        
   668 Dąbrowski Tomasz                1   61             R  -  9:35:04  1   1517.02 184.74      25      189.728   0.000                                        
   669 Arak Piotr                      1  119             R  -  9:37:00  1   1516.98 185.01      37      192.656   0.000                                        
   670 Grzegrzółka Jan                 3   42             RGCM  9:48:37  1   1516.90 185.29      21      210.268   0.000                                        
   671 Górniak Piotr                   2    7             R  -  9:36:51  1   1516.83 185.56      11      192.410   0.000                                        
   671 Krupa Łukasz                    3   10             RG -  9:44:55  1   1516.83 185.56       5   1  204.646  16.290                                        
   673 Sadowski Marek                  2   44             RGCM  9:41:24  1   1516.77 186.12      34      199.304   0.000                                        
   674 Wojciechowski Jarosław          3   43             R  -  9:46:03  1   1516.69 186.39      21      206.345   0.000                                        
   675 Glinka Dariusz                  1  100             R  -  9:37:33  1   1516.67 186.67       7   0  193.451  16.270                                        
   676 Glinka Dariusz                  1   65             R  -  9:37:34  1   1516.47 186.95       8      193.451   0.000                                        
   677 Górniak Piotr                   2   13             RG -  9:36:53  1   1516.43 187.22      12      192.410   0.000                                        
   678 Okrasa Stanisław                3   11             RG -  9:49:35  1   1516.40 187.50       2   0  211.664  16.250                                        
   679 Grzegrzółka Jan                 3   69             R  -  9:48:40  1   1516.36 187.78      22      210.268   0.000                                        
   680 Antosiewicz Bogdan              3   75             R  -  9:59:25  1   1516.31 188.05      27      226.562   0.000                                        
   681 Sadowski Marek                  2   78             R  -  9:41:27  1   1516.20 188.33      35      199.304   0.000                                        
   682 Okrasa Stanisław                3   76             R  -  9:49:38  1   1515.86 188.61       3   0  211.664  16.230                                        
   683 Wojciechowski Andrzej           3   61             R  -  9:46:09  1   1515.83 188.88      53      206.380   0.000                                        
   684 Okrasa Stanisław                3   85             R  -  9:49:39  1   1515.68 189.16       4   0  211.664  16.220                                        
   685 Kurek Wiesław                   3   53             R  -  9:48:43  1   1515.64 189.44      15      210.245   0.000                                        
   686 Czasak Marcin                   2   36             RG -  9:43:34  1   1515.52 189.71      11      202.423   0.000                                        
   687 Kwiatkowski Andrzej             2   64             R  -  9:43:50  1   1515.29 189.99      15      202.796   0.000                                        
   688 Glinka Dariusz                  1    7             RGCM  9:37:42  1   1514.89 190.27       9      193.451   0.000                                        
   689 Dąbrowski Tomasz                1    4             RG -  9:35:16  1   1514.59 190.54      26      189.728   0.000                                        
   690 Kuźmiński Andrzej               3   28             RG -  9:43:27  1   1514.58 190.82      13      202.120   0.000                                        
   691 Nowak Adam                      3   12             RGCM  9:57:58  1   1514.56 191.10  24-  1-  1  224.104  16.180                                        
   692 Glinka Dariusz                  1   71             RG -  9:37:44  1   1514.49 191.37      10      193.451   0.000                                        
   693 Górniak Piotr                   2   82             R  -  9:37:05  1   1514.05 191.65      13      192.410   0.000                                        
   694 Czasak Marcin                   2    9             RGCM  9:43:42  1   1514.01 191.93      12      202.423   0.000                                        
   695 Górniak Piotr                   2   52             R  -  9:37:06  1   1513.85 192.20      14      192.410   0.000                                        
   696 Tarka Stanisław                 2   58             R  -  9:42:23  1   1513.44 192.48      26      200.354   0.000                                        
   697 Tarka Stanisław                 2   70             R  -  9:42:24  1   1513.25 192.75      27      200.354   0.000                                        
   698 Górniak Piotr                   2   29             R  -  9:37:10  1   1513.05 193.03      15      192.410   0.000                                        
   699 Głażewski Jerzy                 3   10             RG -  9:49:15  1   1512.80 193.31       4   0  210.657  16.140                                        
   700 Szpadzik Joanna i Marcin        1   33             RGCM  9:40:52  1   1512.72 193.58      20      197.964   0.000                                        
   701 Górniak Piotr                   2   54             R  -  9:37:12  1   1512.66 193.86      16      192.410   0.000                                        
   702 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59             RGCM  9:40:53  1   1512.52 194.14      21      197.964   0.000                                        
   702 Szpadzik Joanna i Marcin        1   58             R  -  9:40:53  1   1512.52 194.14      22      197.964   0.000                                        
   704 Wojciechowski Andrzej           3   17             RG -  9:46:27  1   1512.50 194.69      54      206.380   0.000                                        
   705 Szpadzik Joanna i Marcin        1   53             RGCM  9:40:54  1   1512.33 194.97      23      197.964   0.000                                        
   706 Wirtek Mariusz & Michał         3   38             RG -  9:44:14  1   1512.20 195.24       3   1  202.987  16.100                                        
   707 Chojnacki M. i  Z.              2   13             RG -  9:42:16  1   1512.13 195.52       4   0  200.004  16.090                                        
   708 Dąbrowski Tomasz                1   32             RGCM  9:35:30  1   1511.78 195.80      27      189.728   0.000                                        
   709 Szpadzik Joanna i Marcin        1   48             R  -  9:40:57  1   1511.75 196.07      24      197.964   0.000                                        
   710 Kwiatkowski Andrzej             2   92             R  -  9:44:11  1   1511.34 196.35      16      202.796   0.000                                        
   711 Tarka Stanisław                 2   74             R  -  9:42:35  1   1511.16 196.63      28      200.354   0.000                                        
   712 Kowalski Paweł                  2    1             RG -  9:40:45  1   1511.07 196.90       3   0  197.572  16.070                                        
   713 Gaszewski Michał                3   47             RG -  9:58:02  1   1510.99 197.18      13      223.677   0.000                                        
   714 Lewandowski Kazimierz           3   61             R  -  9:44:00  1   1510.97 197.46       5   1  202.470  16.060                                        
   714 Tarka Stanisław                 2   20             RG -  9:42:36  1   1510.97 197.46      29      200.354   0.000                                        
   716 Jobda Arkadiusz                 3    8             RG -  9:48:49  1   1510.87 198.01  42-  1-  1  209.734  16.040                                        
   717 Pindelski Krzysztof             2   14             RG -  9:42:57  1   1510.86 198.29      11      200.869   0.000                                        
   718 Łukasik Andrzej                 3   33             RGCM  9:48:06  1   1510.43 198.56      41      208.590   0.000                                        
   719 Bielski Jacek                   3   28             RG -  9:46:27  1   1510.36 198.84      17      206.088   0.000                                        
   720 Antosiewicz Bogdan              3    5             RGCM 10:00:01  1   1510.25 199.12      28      226.562   0.000                                        
   721 Skiba Włodzimierz               2   23             RG -  9:44:43  1   1509.88 199.39       2   1  203.406  16.020                                        
   722 Oracz Paweł                     2   16             RGCM  9:38:28  1   1509.82 199.67       2   2  193.962  16.010                                        
   723 Wilczek Edward                  2   67             RG -  9:45:01  1   1509.75 199.95      21      203.841   0.000                                        
   724 Wojciechowski Andrzej           3   31             RG -  9:46:42  1   1509.73 200.22      55      206.380   0.000                                        
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   725 Wojciechowski Jarosław          3   66             R  -  9:46:41  1   1509.66   0.00      22      206.345   0.000                                        
   726 Sadowski Marek                  2   45             RGCM  9:42:03  1   1509.31   0.00      36      199.304   0.000                                        
   727 Wojciechowski Andrzej           3  121             R  -  9:46:45  1   1509.18   0.00      56      206.380   0.000                                        
   728 Sadowski Marek                  2   27             RG -  9:42:04  1   1509.12   0.00      37      199.304   0.000                                        
   729 Wilczek Edward                  2   11             RGCM  9:45:05  1   1509.00   0.00      22      203.841   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 17.05.20 Konin                                    
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Szczepaniak     Robert          1    81    7    23   139.18     
              2 Tarka           Stanisław       2    92    7    29   138.91     
              3 Dąbrowski       Tomasz          1    98    7    27   138.73     
              4 Arak            Piotr           1   101    7    37   138.65     
              5 Myszkowski      Zenon           1   100    7    29   138.49     
              6 Szpadzik Joanna Marcin          1    70    7    24   138.06     
              7 Wojciechowski   Andrzej         3   138    7    55   137.94     
              8 Łukasik         Andrzej         3    80    7    41   137.85     
              9 Bielski         Jacek           3    40    7    17   137.51     
             10 Antosiewicz     Bogdan          3    75    7    28   135.79     
             11 Kuźmiński       Andrzej         3    28    7    13   135.10     
             12 Szklarz         Marian          3    25    7    10   134.88     
             13 Kurek           Wiesław         3    49    7    15   134.88     
             14 Wojciechowski   Jarosław        3    59    7    21   133.94     
             15 Lewandowski Jer i Marcin        3    65    7    14   133.77     
             16 Sadowski        Marek           2    96    7    35   133.70     
             17 Puchała         Sylwester       2   105    7    15   132.71     
             18 Kwiatkowski     Andrzej         2    87    7    16   132.58     
             19 Wilczek         Edward          2    65    7    21   132.17     
             20 Witkowski       Tomasz          3    40    7    12   131.34     
             21 Michniewski     Tomasz          3    65    7    10   130.56     
             22 Rawski          Witold          1    83    7    12   129.11     
             23 Walczak         Dariusz         1    62    7    13   129.01     
             24 Gaszewski       Michał          3    53    7    13   128.74     
             25 Grzegrzółka     Jan             3    68    7    22   128.40     
             26 Górniak         Piotr           2    98    7    16   128.32     
             27 Szymaniak       Jerzy           2    82    7    13   128.32     
             28 Burkowski       Paweł           3    45    7    14   127.93     
             29 Jaworski        Mateusz         3    43    7     8   127.91     
             30 Pindelski       Krzysztof       2    43    7    11   127.44     
             31 Sadowski Sławom Piotr           1    48    7     8   124.63     
             32 Szleżanowski    Piotr           1    52    7     7   123.97     
             33 Czasak          Marcin          2    44    7    12   122.60     
             34 Pych            Mariusz         3    20    7     9   122.48     
             35 Glinka          Dariusz         1   129    7    10   120.64     
             36 Włodarczyk      Paweł           1    39    6     6   105.12     
             37 Bąbik           Sławomir        1    52    6     6   103.80     
             38 Lewandowski     Kazimierz       3    55    5     5    89.30     
             39 Krupa           Łukasz          3    41    5     5    86.51     
             40 Markowski       Krzysztof       3    46    5     5    85.46     
             41 Głażewski       Jerzy           3    57    4     4    69.91     
             42 Chojnacki       M. i  Z.        2    40    4     4    68.57     
             43 Okrasa          Stanisław       3    87    4     4    65.92     
             44 Sekuła          Wiesław         3    63    3     3    55.27     
             45 Bugalski        Arkadiusz       1    91    3     3    53.83     
             46 Borkowski       Jerzy           1    27    3     3    53.69     
             47 Wirtek Mariusz  Michał          3    42    3     3    51.91     
             48 Kowalski        Paweł           2    48    3     3    51.56     
             49 Oracz           Paweł           2    43    2     2    34.93     
             50 Skiba           Włodzimierz     2    40    2     2    33.83     
             51 Belka           Stanisław       1    55    1     1    19.54     
             52 Sotek           Mariusz         1    69    1     1    18.59     
             53 Widłak          Adam            3    43    1     1    16.79     
             54 Bąk             Dariusz         3    21    1     1    16.49     
             55 Nowak           Adam            3    24    1     1    16.18     
             56 Jobda           Arkadiusz       3    42    1     1    16.04     
             57 Tokarski Waldem Michał          1    40    0     0     0.00     
             58 Szczepaniak     Ludwik          1    26    0     0     0.00     
             59 Krzcot          Marcin          1    29    0     0     0.00     
             60 Rogowski        Piotr           1     8    0     0     0.00     
             61 Iwańczyk        Stanisław       2    25    0     0     0.00     
             62 Zieliński       Jan             2    34    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    3 Tarka           Stanisław       2  7  7   14    242.41  41.0         
    2    5 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7   14    241.85  35.2         
    3    7 Szczepaniak     Robert          1  7  7   14    241.47  39.0         
    4    6 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7   14    240.76  46.9         
    5    9 Arak            Piotr           1  7  7   14    238.80  29.6         
    6   10 Myszkowski      Zenon           1  7  7   14    238.64  28.9         
    7    1 Puchała         Sylwester       2  7  7   14    237.62  35.2         
    8   11 Łukasik         Andrzej         3  7  7   14    236.40  43.5         
    9   16 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7   14    233.25  27.7         
   10    4 Górniak         Piotr           2  7  7   14    231.65  33.2         
   11   14 Kurek           Wiesław         3  7  7   14    230.56  22.1         
   12   18 Szklarz         Marian          3  7  7   14    229.43  36.4         
   13   25 Antosiewicz     Bogdan          3  7  7   14    227.15  32.4         
   14   22 Sadowski        Marek           2  7  7   14    226.48  23.2         
   15   15 Michniewski     Tomasz          3  7  7   14    226.12  16.2         
   16   20 Wilczek         Edward          2  7  7   14    225.95  26.1         
   17    2 Glinka          Dariusz         1  7  7   14    225.23  35.6         
   18   27 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7   14    224.84  15.6         
   19    8 Szleżanowski    Piotr           1  7  7   14    224.75  30.4         
   20   29 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7   14    224.40  27.6         
   21   26 Kwiatkowski     Andrzej         2  7  7   14    223.73  18.3         
   22   17 Burkowski       Paweł           3  7  7   14    222.67  28.3         
   23   24 Gaszewski       Michał          3  7  7   14    220.87  20.0         
   24   30 Grzegrzółka     Jan             3  7  7   14    216.92  21.7         
   25   21 Pych            Mariusz         3  7  7   14    215.43  41.9         
   26   31 Bielski         Jacek           3  6  7   13    214.60  27.4         
   27   13 Włodarczyk      Paweł           1  7  6   13    202.93  22.4         
   28   32 Walczak         Dariusz         1  5  7   12    196.59  14.6         
   29   34 Czasak          Marcin          2  5  7   12    187.12  20.2         
   30   36 Jaworski        Mateusz         3  4  7   11    179.52  12.1         
   31   23 Krupa           Łukasz          3  7  5   12    179.27  16.1         
   32   38 Szymaniak       Jerzy           2  3  7   10    165.92  11.2         
   33   33 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5   10    156.58   9.0         
   34   37 Bąbik           Sławomir        1  4  6   10    154.79   9.1         
   35   41 Rawski          Witold          1  2  7    9    154.08   8.4         
   36   49 Kuźmiński       Andrzej         3  1  7    8    147.23  22.2         
   37   19 Kowalski        Paweł           2  7  3   10    145.62  13.3         
   38   44 Pindelski       Krzysztof       2  1  7    8    140.70  13.3         
   39   43 Sadowski Sławom Piotr           1  1  7    8    138.16   9.1         
   40   59 Witkowski       Tomasz          3  0  7    7    131.34  14.1         
   41   28 Oracz           Paweł           2  7  2    9    125.53  13.0         
   42   12 Sotek           Mariusz         1  7  1    8    116.99  15.8         
   43   55 Markowski       Krzysztof       3  0  5    5     85.46   5.4         
   44   42 Głażewski       Jerzy           3  1  4    5     83.47   4.2         
   45   40 Sekuła          Wiesław         3  2  3    5     82.52   3.8         
   46   39 Bugalski        Arkadiusz       1  2  3    5     81.51   2.8         
   47   35 Widłak          Adam            3  4  1    5     70.55   4.8         
   48   54 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4    4     68.57   4.7         
   49   57 Okrasa          Stanisław       3  0  4    4     65.92   2.2         
   50   47 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3    4     64.35   4.6         
   51   51 Borkowski       Jerzy           1  0  3    3     53.69   5.0         
   52   50 Skiba           Włodzimierz     2  1  2    3     45.94   3.3         
   53   48 Jobda           Arkadiusz       3  1  1    2     28.31   2.3         
   54 ---- Belka           Stanisław       1 --  1    1     19.54   1.8         
   55   58 Bąk             Dariusz         3  0  1    1     16.49   2.2         
   56   56 Nowak           Adam            3  0  1    1     16.18   2.0         
   57   45 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0    1     13.00   1.8         
   58   46 Tokarski Waldem Michał          1  1  0    1     12.62   1.3         
   59   52 Krzcot          Marcin          1  0  0    0      0.00   0.0         
   60   53 Rogowski        Piotr           1  0  0    0      0.00   0.0         
   61   60 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0    0      0.00   0.0         
   62   61 Zieliński       Jan             2  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    3 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    172.86  35.2         
    2    7 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    172.10  39.0         
    3    6 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    170.74  46.9         
    4    4 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    170.51  41.0         
    5   10 Arak            Piotr           1  5  5   10    169.91  29.6         
    6   12 Łukasik         Andrzej         3  5  5   10    168.66  43.5         
    7   11 Myszkowski      Zenon           1  5  5   10    168.53  28.9         
    8   13 Szklarz         Marian          3  5  5   10    167.81  36.4         
    9    1 Puchała         Sylwester       2  5  5   10    166.63  35.2         
   10    5 Górniak         Piotr           2  5  5   10    164.94  33.2         
   11   27 Bielski         Jacek           3  5  5   10    163.78  27.4         
   12   25 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5   10    163.66  27.7         
   13   20 Kurek           Wiesław         3  5  5   10    163.29  22.1         
   14   23 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5   10    162.37  15.6         
   15   14 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    162.35  28.3         
   16    8 Szleżanowski    Piotr           1  5  5   10    162.32  30.4         
   17   28 Antosiewicz     Bogdan          3  5  5   10    161.18  32.4         
   18   18 Wilczek         Edward          2  5  5   10    160.69  26.1         
   19   30 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5   10    160.67  27.6         
   20   24 Gaszewski       Michał          3  5  5   10    159.56  20.0         
   21    9 Włodarczyk      Paweł           1  5  5   10    158.38  22.4         
   22   32 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5   10    158.29  18.3         
   23   26 Michniewski     Tomasz          3  5  5   10    157.49  16.2         
   24   16 Pych            Mariusz         3  5  5   10    157.15  41.9         
   25   31 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    156.03  21.7         
   26   29 Czasak          Marcin          2  5  5   10    153.13  20.2         
   27   21 Krupa           Łukasz          3  5  5   10    153.01  16.1         
   28   33 Sadowski        Marek           2  4  5    9    148.18  23.2         
   29   34 Jaworski        Mateusz         3  4  5    9    144.95  12.1         
   30   19 Lewandowski     Kazimierz       3  5  4    9    140.52   9.0         
   31   35 Walczak         Dariusz         1  3  5    8    134.42  14.6         
   32   36 Bąbik           Sławomir        1  3  5    8    124.20   9.1         
   33   17 Kowalski        Paweł           2  5  3    8    119.20  13.3         
   34   39 Szymaniak       Jerzy           2  2  5    7    115.03  11.2         
   35   47 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5    6    109.36  22.2         
   36    2 Glinka          Dariusz         1  5  2    7    106.65  35.6         
   37   42 Pindelski       Krzysztof       2  1  5    6    106.44  13.3         
   38   41 Sadowski Sławom Piotr           1  1  5    6    103.97   9.1         
   39   22 Oracz           Paweł           2  5  2    7    101.31  13.0         
   40   59 Witkowski       Tomasz          3  0  5    5     94.75  14.1         
   41   50 Rawski          Witold          1  0  5    5     92.83   8.4         
   42   15 Sotek           Mariusz         1  5  1    6     87.09  15.8         
   43   55 Markowski       Krzysztof       3  0  5    5     85.46   5.4         
   44   40 Głażewski       Jerzy           3  1  4    5     83.47   4.2         
   45   38 Sekuła          Wiesław         3  2  3    5     82.52   3.8         
   46   54 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  4    4     68.57   4.7         
   47   45 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  3    4     64.35   4.6         
   48   49 Borkowski       Jerzy           1  0  3    3     53.69   5.0         
   49   48 Skiba           Włodzimierz     2  1  2    3     45.94   3.3         
   50   37 Widłak          Adam            3  2  1    3     45.60   4.8         
   51   46 Jobda           Arkadiusz       3  1  1    2     28.31   2.3         
   52 ---- Belka           Stanisław       1 --  1    1     19.54   1.8         
   53   51 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1    1     16.84   2.8         
   54   58 Bąk             Dariusz         3  0  1    1     16.49   2.2         
   55   57 Okrasa          Stanisław       3  0  1    1     16.25   2.2         
   56   56 Nowak           Adam            3  0  1    1     16.18   2.0         
   57   43 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0    1     13.00   1.8         
   58   44 Tokarski Waldem Michał          1  1  0    1     12.62   1.3         
   59   52 Krzcot          Marcin          1  0  0    0      0.00   0.0         
   60   53 Rogowski        Piotr           1  0  0    0      0.00   0.0         
   61   60 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0    0      0.00   0.0         
   62   61 Zieliński       Jan             2  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    8 Arak            Piotr           1  5  5   10    159.91  29.6         
    2   10 Szklarz         Marian          3  4  5    9    148.36  36.4         
    3   14 Grzegrzółka     Jan             3  4  5    9    140.16  21.7         
    4    3 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  4    9    137.87  46.9         
    5   17 Łukasik         Andrzej         3  3  5    8    137.11  43.5         
    6   21 Wojciechowski   Andrzej         3  3  5    8    135.54  27.7         
    7   13 Wilczek         Edward          2  4  4    8    124.74  26.1         
    8    4 Szczepaniak     Robert          1  5  3    8    124.71  39.0         
    9   11 Burkowski       Paweł           3  4  4    8    122.69  28.3         
   10   25 Antosiewicz     Bogdan          3  2  5    7    122.88  32.4         
   11   29 Bielski         Jacek           3  2  5    7    121.04  27.4         
   12   16 Pych            Mariusz         3  3  4    7    110.07  41.9         
   13   19 Czasak          Marcin          2  3  4    7    108.01  20.2         
   14    6 Tarka           Stanisław       2  5  2    7    105.30  41.0         
   15   35 Kuźmiński       Andrzej         3  1  5    6    105.19  22.2         
   16   30 Michniewski     Tomasz          3  2  4    6     99.27  16.2         
   17   33 Sadowski        Marek           2  1  5    6     98.01  23.2         
   18    2 Górniak         Piotr           2  5  1    6     90.26  33.2         
   19    5 Glinka          Dariusz         1  5  1    6     85.51  35.6         
   20    7 Dąbrowski       Tomasz          1  5  1    6     84.42  35.2         
   21    9 Kurek           Wiesław         3  5  1    6     83.83  22.1         
   22   34 Pindelski       Krzysztof       2  1  4    5     86.19  13.3         
   23   28 Wojciechowski   Jarosław        3  2  3    5     82.53  27.6         
   24   18 Lewandowski Jer i Marcin        3  3  2    5     76.40  15.6         
   25   12 Myszkowski      Zenon           1  4  1    5     72.24  28.9         
   26    1 Puchała         Sylwester       2  5  0    5     72.20  35.2         
   27   56 Witkowski       Tomasz          3  0  4    4     73.92  14.1         
   28   23 Walczak         Dariusz         1  2  2    4     62.79  14.6         
   29   27 Oracz           Paweł           2  2  2    4     61.46  13.0         
   30   24 Włodarczyk      Paweł           1  2  2    4     61.17  22.4         
   31   15 Szleżanowski    Piotr           1  3  1    4     59.53  30.4         
   32   59 Jaworski        Mateusz         3  0  3    3     57.96  12.1         
   33   32 Sadowski Sławom Piotr           1  1  2    3     49.54   9.1         
   34   22 Lewandowski     Kazimierz       3  2  1    3     46.90   9.0         
   35   20 Sotek           Mariusz         1  3  0    3     38.57  15.8         
   36   51 Sekuła          Wiesław         3  0  2    2     37.18   3.8         
   37   57 Gaszewski       Michał          3  0  2    2     35.42  20.0         
   38   31 Widłak          Adam            3  1  1    2     31.39   4.8         
   39   26 Kowalski        Paweł           2  2  0    2     27.17  13.3         
   40   45 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  1    1     18.67  18.3         
   41   52 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  1    1     18.57   4.6         
   42   36 Borkowski       Jerzy           1  0  1    1     17.91   5.0         
   43   48 Skiba           Włodzimierz     2  0  1    1     17.81   3.3         
   44   49 Markowski       Krzysztof       3  0  1    1     17.29   5.4         
   45   47 Krupa           Łukasz          3  0  1    1     16.86  16.1         
   46   40 Bugalski        Arkadiusz       1  0  1    1     16.84   2.8         
   47   41 Bąbik           Sławomir        1  0  1    1     16.60   9.1         
   48   55 Bąk             Dariusz         3  0  1    1     16.49   2.2         
   49   50 Nowak           Adam            3  0  1    1     16.18   2.0         
   50 ---- Belka           Stanisław       1 --  0    0      0.00   1.8         
   51   37 Rawski          Witold          1  0  0    0      0.00   8.4         
   52   38 Tokarski Waldem Michał          1  0  0    0      0.00   1.3         
   53   39 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0    0      0.00   1.8         
   54   42 Krzcot          Marcin          1  0  0    0      0.00   0.0         
   55   43 Rogowski        Piotr           1  0  0    0      0.00   0.0         
   56   44 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  0    0      0.00   4.7         
   57   46 Głażewski       Jerzy           3  0  0    0      0.00   4.2         
   58   53 Szymaniak       Jerzy           2  0  0    0      0.00  11.2         
   59   54 Okrasa          Stanisław       3  0  0    0      0.00   2.2         
   60   58 Jobda           Arkadiusz       3  0  0    0      0.00   2.3         
   61   60 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0    0      0.00   0.0         
   62   61 Zieliński       Jan             2  0  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    3 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    173.19  41.0         
    2    5 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    172.88  35.2         
    3    7 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    172.75  39.0         
    4    6 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    172.19  46.9         
    5    8 Arak            Piotr           1  5  5   10    171.52  29.6         
    6    1 Puchała         Sylwester       2  5  5   10    170.62  35.2         
    7   10 Myszkowski      Zenon           1  5  5   10    170.56  28.9         
    8   16 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5   10    166.44  27.7         
    9   14 Łukasik         Andrzej         3  5  5   10    166.16  43.5         
   10    2 Glinka          Dariusz         1  5  5   10    162.59  35.6         
   11    4 Górniak         Piotr           2  5  5   10    162.19  33.2         
   12   21 Szklarz         Marian          3  5  5   10    160.17  36.4         
   13   18 Gaszewski       Michał          3  5  5   10    157.43  20.0         
   14   15 Pych            Mariusz         3  5  5   10    157.15  41.9         
   15   22 Wilczek         Edward          2  5  5   10    156.83  26.1         
   16   17 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    155.66  28.3         
   17   20 Sadowski        Marek           2  5  5   10    155.37  23.2         
   18   19 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  5   10    151.05  18.3         
   19   24 Wojciechowski   Jarosław        3  4  5    9    138.95  27.6         
   20   25 Kurek           Wiesław         3  3  5    8    135.18  22.1         
   21   29 Antosiewicz     Bogdan          3  3  5    8    133.99  32.4         
   22   26 Walczak         Dariusz         1  3  5    8    131.27  14.6         
   23   30 Szymaniak       Jerzy           2  3  5    8    128.21  11.2         
   24   12 Michniewski     Tomasz          3  5  3    8    125.74  16.2         
   25   13 Włodarczyk      Paweł           1  5  3    8    121.86  22.4         
   26   37 Bielski         Jacek           3  2  5    7    121.85  27.4         
   27   33 Grzegrzółka     Jan             3  2  5    7    116.42  21.7         
   28   32 Bąbik           Sławomir        1  2  5    7    111.74   9.1         
   29   34 Rawski          Witold          1  2  5    7    111.11   8.4         
   30   38 Lewandowski Jer i Marcin        3  1  5    6    106.35  15.6         
   31   23 Krupa           Łukasz          3  4  3    7    104.27  16.1         
   32   58 Witkowski       Tomasz          3  0  5    5     94.75  14.1         
   33    9 Szleżanowski    Piotr           1  5  1    6     89.20  30.4         
   34   46 Sadowski Sławom Piotr           1  0  5    5     87.81   9.1         
   35   40 Pindelski       Krzysztof       2  1  4    5     86.42  13.3         
   36   27 Lewandowski     Kazimierz       3  3  2    5     73.75   9.0         
   37   11 Sotek           Mariusz         1  5  0    5     70.63  15.8         
   38   51 Markowski       Krzysztof       3  0  4    4     68.17   5.4         
   39   39 Głażewski       Jerzy           3  1  3    4     67.33   4.2         
   40   31 Bugalski        Arkadiusz       1  2  2    4     64.67   2.8         
   41   43 Jaworski        Mateusz         3  1  3    4     63.10  12.1         
   42   36 Czasak          Marcin          2  2  2    4     58.29  20.2         
   43   55 Okrasa          Stanisław       3  0  3    3     49.67   2.2         
   44   28 Kowalski        Paweł           2  3  0    3     39.90  13.3         
   45   49 Chojnacki       M. i  Z.        2  0  2    2     34.78   4.7         
   46   54 Wirtek Mariusz  Michał          3  0  2    2     34.67   4.6         
   47   44 Skiba           Włodzimierz     2  1  1    2     28.13   3.3         
   48   35 Widłak          Adam            3  2  0    2     24.95   4.8         
   49 ---- Belka           Stanisław       1 --  1    1     19.54   1.8         
   50   45 Borkowski       Jerzy           1  0  1    1     16.61   5.0         
   51   56 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1    1     16.19  22.2         
   52   41 Szczepaniak     Ludwik          1  1  0    1     13.00   1.8         
   53   42 Tokarski Waldem Michał          1  1  0    1     12.62   1.3         
   54   47 Krzcot          Marcin          1  0  0    0      0.00   0.0         
   55   48 Rogowski        Piotr           1  0  0    0      0.00   0.0         
   56   50 Oracz           Paweł           2  0  0    0      0.00  13.0         
   57   52 Nowak           Adam            3  0  0    0      0.00   2.0         
   58   53 Sekuła          Wiesław         3  0  0    0      0.00   3.8         
   59   57 Bąk             Dariusz         3  0  0    0      0.00   2.2         
   60   59 Jobda           Arkadiusz       3  0  0    0      0.00   2.3         
   61   60 Iwańczyk        Stanisław       2  0  0    0      0.00   0.0         
   62   61 Zieliński       Jan             2  0  0    0      0.00   0.0