PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Głogowiec z dnia 10.05.20                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:55.  N 19:18:50.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  129.578 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   61                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3679                           
      5.Ilość konkursów.......................:  736                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1272.95                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1089.90                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,09,28                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,37,09                         
     10.Czas trwania konkursu.................:27 min. 41 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   19   │ 1220   │  332  │27.21│      
          │ 2  │ Baniocha                │   15   │  955   │  223  │23.35│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   27   │ 1504   │  181  │12.03│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   61   │ 3679   │  736  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Głogowiec, w dniu 10.05.20                                                                                      
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Puchała Sylwester               2   23             RG -  9:09:28  1   1272.95   0.27  94- 55-  7  126.616  15.000                                        
     2 Puchała Sylwester               2   18             RG -  9:09:29  1   1272.74   0.54       2   0  126.616  15.000                                        
     3 Puchała Sylwester               2   76             R  -  9:09:31  1   1272.31   0.81       3   0  126.616  14.990                                        
     4 Puchała Sylwester               2   71             R  -  9:09:55  1   1267.22   1.09       4   0  126.616  14.990                                        
     4 Puchała Sylwester               2   53             R  -  9:09:55  1   1267.22   1.09       5   0  126.616  14.990                                        
     6 Puchała Sylwester               2  102             R  -  9:10:00  1   1266.16   1.63       6   0  126.616  14.980                                        
     7 Górniak Piotr                   2    3             RG -  9:06:20  1   1262.05   1.90  98- 49-  7  121.577  14.980                                        
     8 Glinka Dariusz                  1  115             R  -  9:08:14  1   1261.25   2.18 132- 83-  7  123.897  14.970                                        
     9 Glinka Dariusz                  1   86             R  -  9:08:46  1   1254.44   2.45       2   0  123.897  14.970                                        
    10 Puchała Sylwester               2    4             RG -  9:11:27  1   1248.06   2.72       7   0  126.616  14.960                                        
    11 Glinka Dariusz                  1  118             R  -  9:09:17  1   1247.91   2.99       3   0  123.897  14.960                                        
    12 Sotek Mariusz                   1   45             R  -  9:06:42  1   1244.71   3.26  70- 21-  7  120.363  14.960                                        
    13 Puchała Sylwester               2   91             R  -  9:11:44  1   1244.59   3.53       8      126.616   0.000                                        
    14 Glinka Dariusz                  1   63             R  -  9:09:34  1   1244.36   3.81       4   0  123.897  14.950                                        
    15 Sotek Mariusz                   1   44             R  -  9:06:46  1   1243.85   4.08       2   0  120.363  14.940                                        
    16 Puchała Sylwester               2   80             R  -  9:11:48  1   1243.77   4.35       9      126.616   0.000                                        
    17 Puchała Sylwester               2   64             RG -  9:11:50  1   1243.37   4.62      10      126.616   0.000                                        
    18 Puchała Sylwester               2   29             RG -  9:11:51  1   1243.16   4.89      11      126.616   0.000                                        
    19 Glinka Dariusz                  1   42             R  -  9:09:41  1   1242.91   5.16       5   0  123.897  14.930                                        
    19 Górniak Piotr                   2   59             R  -  9:07:49  1   1242.91   5.16       2   0  121.577  14.930                                        
    21 Górniak Piotr                   2   21             RGCM  9:07:50  1   1242.70   5.71       3   1  121.577  14.920                                        
    22 Dąbrowski Tomasz                1   46             RG -  9:04:55  1   1241.57   5.98 101- 43-  7  117.846  14.910                                        
    23 Glinka Dariusz                  1    9             RG -  9:09:51  1   1240.83   6.25       6   0  123.897  14.910                                        
    24 Puchała Sylwester               2   55             R  -  9:12:03  1   1240.73   6.52      12      126.616   0.000                                        
    25 Glinka Dariusz                  1  133             RG -  9:09:53  1   1240.42   6.80       7   0  123.897  14.900                                        
    25 Glinka Dariusz                  1  128             R  -  9:09:53  1   1240.42   6.80       8      123.897   0.000                                        
    27 Puchała Sylwester               2   72             R  -  9:12:08  1   1239.71   7.34      13      126.616   0.000                                        
    28 Dąbrowski Tomasz                1   35             RG -  9:05:04  1   1239.61   7.61       2   0  117.846  14.890                                        
    29 Glinka Dariusz                  1   13             R  -  9:10:21  1   1234.65   7.88       9      123.897   0.000                                        
    30 Glinka Dariusz                  1   96             R  -  9:10:22  1   1234.44   8.15      10      123.897   0.000                                        
    31 Glinka Dariusz                  1   25             R  -  9:10:24  1   1234.03   8.43      11      123.897   0.000                                        
    32 Glinka Dariusz                  1   48             R  -  9:10:26  1   1233.62   8.70      12      123.897   0.000                                        
    33 Glinka Dariusz                  1   34             R  -  9:10:27  1   1233.42   8.97      13      123.897   0.000                                        
    34 Glinka Dariusz                  1   65             R  -  9:10:29  1   1233.01   9.24      14      123.897   0.000                                        
    35 Glinka Dariusz                  1   20             R  -  9:10:30  1   1232.81   9.51      15      123.897   0.000                                        
    35 Glinka Dariusz                  1  106             R  -  9:10:30  1   1232.81   9.51      16      123.897   0.000                                        
    37 Glinka Dariusz                  1   12             R  -  9:10:31  1   1232.60  10.06      17      123.897   0.000                                        
    37 Glinka Dariusz                  1  100             R  -  9:10:31  1   1232.60  10.06      18      123.897   0.000                                        
    39 Glinka Dariusz                  1   61             R  -  9:10:38  1   1231.17  10.60      19      123.897   0.000                                        
    40 Glinka Dariusz                  1   98             R  -  9:10:39  1   1230.97  10.87      20      123.897   0.000                                        
    41 Glinka Dariusz                  1   97             R  -  9:10:40  1   1230.77  11.14      21      123.897   0.000                                        
    42 Glinka Dariusz                  1  129             RG -  9:10:43  1   1230.15  11.42      22      123.897   0.000                                        
    42 Glinka Dariusz                  1   53             R  -  9:10:43  1   1230.15  11.42      23      123.897   0.000                                        
    44 Glinka Dariusz                  1   26             R  -  9:10:46  1   1229.54  11.96      24      123.897   0.000                                        
    45 Glinka Dariusz                  1  150             RG -  9:10:47  1   1229.34  12.23      25      123.897   0.000                                        
    46 Glinka Dariusz                  1   30             R  -  9:10:48  1   1229.14  12.50      26      123.897   0.000                                        
    47 Tarka Stanisław                 2   49             R  -  9:14:37  1   1229.09  12.78  96- 48-  7  128.583  14.810                                        
    48 Glinka Dariusz                  1    7             RGCM  9:10:49  1   1228.93  13.05      27      123.897   0.000                                        
    49 Glinka Dariusz                  1  102             R  -  9:10:50  1   1228.73  13.32      28      123.897   0.000                                        
    50 Tarka Stanisław                 2   37             RGCM  9:14:40  1   1228.50  13.59       2   1  128.583  14.800                                        
    51 Glinka Dariusz                  1   95             R  -  9:10:52  1   1228.33  13.86      29      123.897   0.000                                        
    52 Tarka Stanisław                 2   93             R  -  9:14:41  1   1228.30  14.13       3   1  128.583  14.790                                        
    53 Tarka Stanisław                 2   78             R  -  9:14:42  1   1228.11  14.41       4   1  128.583  14.790                                        
    54 Glinka Dariusz                  1  107             R  -  9:10:55  1   1227.72  14.68      30      123.897   0.000                                        
    55 Glinka Dariusz                  1  105             R  -  9:10:56  1   1227.51  14.95      31      123.897   0.000                                        
    56 Tarka Stanisław                 2   72             R  -  9:14:53  1   1225.96  15.22       5   1  128.583  14.780                                        
    57 Tarka Stanisław                 2   89             R  -  9:14:54  1   1225.77  15.49       6   1  128.583  14.770                                        
    58 Puchała Sylwester               2   57             R  -  9:13:18  1   1225.71  15.77      14      126.616   0.000                                        
    59 Tarka Stanisław                 2   40             RG -  9:15:16  1   1221.50  16.04       7   1  128.583  14.760                                        
    60 Tarka Stanisław                 2   47             RGCM  9:15:17  1   1221.30  16.31       8      128.583   0.000                                        
    61 Dąbrowski Tomasz                1   45             RG -  9:06:30  1   1221.20  16.58       3   0  117.846  14.760                                        
    62 Puchała Sylwester               2   78             R  -  9:13:42  1   1220.98  16.85      15      126.616   0.000                                        
    63 Szczepaniak Robert              1   79             R  -  9:07:16  1   1219.53  17.12  83- 41-  7  118.620  14.750                                        
    64 Szpadzik Joanna i Marcin        1   45             R  -  9:13:49  1   1219.41  17.40  73- 43-  7  126.595  14.740                                        
    65 Szpadzik Joanna i Marcin        1   66             R  -  9:13:51  1   1219.02  17.67       2   0  126.595  14.740                                        
    66 Tarka Stanisław                 2  100             R  -  9:15:30  1   1218.80  17.94       9      128.583   0.000                                        
    67 Glinka Dariusz                  1   51             R  -  9:11:40  1   1218.66  18.21      32      123.897   0.000                                        
    68 Górniak Piotr                   2    5             RGCM  9:09:47  1   1218.41  18.48       4   2  121.577  14.730                                        
    69 Arak Piotr                      1  116             R  -  9:09:08  1   1218.19  18.76  98- 22-  7  120.763  14.720                                        
    70 Glinka Dariusz                  1   32             R  -  9:11:44  1   1217.86  19.03      33      123.897   0.000                                        
    71 Szczepaniak Robert              1   14             RGCM  9:07:29  1   1216.82  19.30       2   1  118.620  14.710                                        
    72 Jaworski Mateusz                3   25             RG -  9:17:27  1   1216.23  19.57  56-  4-  4  130.684  14.710                                        
    73 Szczepaniak Robert              1   38             RGCM  9:07:32  1   1216.20  19.84       3   2  118.620  14.710                                        
    74 Szklarz Marian                  3   23             RGCM  9:23:18  1   1215.55  20.11  30- 10-  7  137.722  14.700                                        
    75 Kowalski Paweł                  2   63             RG -  9:14:30  1   1213.53  20.39  57- 11-  7  126.814  14.700                                        
    76 Szpadzik Joanna i Marcin        1   73             RG -  9:14:26  1   1212.21  20.66       3   0  126.595  14.690                                        
    77 Pych Mariusz                    3    5             RG -  9:24:43  1   1212.15  20.93  23-  9-  7  139.054  14.690                                        
    78 Dąbrowski Tomasz                1    9             RG -  9:07:18  1   1211.16  21.20       4   0  117.846  14.690                                        
    79 Włodarczyk Paweł                1   31             RG -  9:09:13  1   1210.70  21.47  46- 13-  7  120.122  14.680                                        
    80 Dąbrowski Tomasz                1   34             RGCM  9:07:22  1   1210.33  21.75       5   1  117.846  14.680                                        
    81 Tarka Stanisław                 2   28             RG -  9:16:17  1   1209.81  22.02      10      128.583   0.000                                        
    82 Puchała Sylwester               2    6             RG -  9:14:41  1   1209.51  22.29      16      126.616   0.000                                        
    83 Michniewski Tomasz              3   56             R  -  9:19:52  1   1209.40  22.56  71- 12-  7  132.873  14.670                                        
    84 Glinka Dariusz                  1  138             RG -  9:12:27  1   1209.34  22.83      34      123.897   0.000                                        
    85 Glinka Dariusz                  1  103             R  -  9:12:34  1   1207.97  23.10      35      123.897   0.000                                        
    86 Puchała Sylwester               2   10             RG -  9:14:51  1   1207.59  23.38      17      126.616   0.000                                        
    87 Glinka Dariusz                  1   11             R  -  9:12:36  1   1207.57  23.65      36      123.897   0.000                                        
    88 Szpadzik Joanna i Marcin        1   62             R  -  9:14:51  1   1207.39  23.92       4   0  126.595  14.640                                        
    89 Szczepaniak Robert              1   78             R  -  9:08:15  1   1207.33  24.19       4   2  118.620  14.640                                        
    90 Szpadzik Joanna i Marcin        1   53             RG -  9:14:52  1   1207.20  24.46       5   0  126.595  14.640                                        
    91 Glinka Dariusz                  1   78             R  -  9:12:44  1   1206.01  24.74      37      123.897   0.000                                        
    92 Szpadzik Joanna i Marcin        1   46             R  -  9:15:00  1   1205.67  25.01       6   0  126.595  14.630                                        
    93 Kowalski Paweł                  2    2             RGCM  9:15:12  1   1205.46  25.28       2   1  126.814  14.620                                        
    94 Szpadzik Joanna i Marcin        1   29             RGCM  9:15:02  1   1205.28  25.55       7   1  126.595  14.620                                        
    95 Górniak Piotr                   2  101             R  -  9:11:02  1   1203.34  25.82       5   2  121.577  14.620                                        
    96 Szleżanowski Piotr              1   20             RGCM  9:14:41  1   1203.14  26.09  50- 24-  7  125.949  14.610                                        
    97 Szleżanowski Piotr              1   48             RG -  9:14:42  1   1202.95  26.37       2   1  125.949  14.610                                        
    98 Dąbrowski Tomasz                1  106             R  -  9:07:59  1   1202.72  26.64       6   1  117.846  14.600                                        
    99 Widłak Adam                     3   10             RGCM  9:27:58  1   1202.09  26.91  61-  4-  4  141.806  14.600                                        
   100 Szklarz Marian                  3   15             RGCM  9:24:44  1   1200.37  27.18       2   2  137.722  14.600                                        
   101 Dąbrowski Tomasz                1  101             R  -  9:08:11  1   1200.27  27.45       7   1  117.846  14.590                                        
   102 Dąbrowski Tomasz                1   38             RG -  9:08:12  1   1200.06  27.73       8      117.846   0.000                                        
   103 Dąbrowski Tomasz                1   92             R  -  9:08:13  1   1199.86  28.00       9      117.846   0.000                                        
   104 Glinka Dariusz                  1   79             R  -  9:13:16  1   1199.78  28.27      38      123.897   0.000                                        
   105 Górniak Piotr                   2   68             R  -  9:11:22  1   1199.38  28.54       6   2  121.577  14.580                                        
   106 Górniak Piotr                   2   82             R  -  9:11:26  1   1198.59  28.81       7   2  121.577  14.570                                        
   107 Górniak Piotr                   2   95             R  -  9:11:30  1   1197.80  29.08       8      121.577   0.000                                        
   108 Szleżanowski Piotr              1   55             R  -  9:15:10  1   1197.61  29.36       3   1  125.949  14.560                                        
   109 Szczepaniak Robert              1   22             RG -  9:09:04  1   1197.38  29.63       5   2  118.620  14.560                                        
   110 Glinka Dariusz                  1   71             RG -  9:13:29  1   1197.27  29.90      39      123.897   0.000                                        
   111 Glinka Dariusz                  1   18             R  -  9:13:30  1   1197.07  30.17      40      123.897   0.000                                        
   112 Glinka Dariusz                  1  104             R  -  9:13:32  1   1196.69  30.44      41      123.897   0.000                                        
   113 Burkowski Paweł                 3   33             RGCM  9:26:17  1   1195.82  30.72  47- 12-  7  139.054  14.540                                        
   114 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20             RG -  9:15:55  1   1195.23  30.99       8      126.595   0.000                                        
   115 Puchała Sylwester               2   26             RG -  9:16:10  1   1192.62  31.26      18      126.616   0.000                                        
   115 Puchała Sylwester               2  104             R  -  9:16:10  1   1192.62  31.26      19      126.616   0.000                                        
   117 Włodarczyk Paweł                1   43             RG -  9:10:44  1   1192.48  31.80       2   0  120.122  14.530                                        
   118 Glinka Dariusz                  1  151             RG -  9:13:54  1   1192.46  32.07      42      123.897   0.000                                        
   119 Myszkowski Zenon                1   42             RGCM  9:06:13  1   1191.83  32.35  90- 26-  7  114.674  14.520                                        
   120 Glinka Dariusz                  1  141             RGCM  9:13:59  1   1191.51  32.62      43      123.897   0.000                                        
   120 Glinka Dariusz                  1  111             R  -  9:13:59  1   1191.51  32.62      44      123.897   0.000                                        
   122 Górniak Piotr                   2   52             R  -  9:12:04  1   1191.15  33.16       9      121.577   0.000                                        
   123 Glinka Dariusz                  1  136             RG -  9:14:01  1   1191.13  33.43      45      123.897   0.000                                        
   124 Glinka Dariusz                  1  127             RG -  9:14:02  1   1190.94  33.71      46      123.897   0.000                                        
   125 Górniak Piotr                   2   51             R  -  9:12:07  1   1190.57  33.98      10      121.577   0.000                                        
   126 Glinka Dariusz                  1   22             R  -  9:14:04  1   1190.55  34.25      47      123.897   0.000                                        
   127 Szpadzik Joanna i Marcin        1   38             RG -  9:16:21  1   1190.36  34.52       9      126.595   0.000                                        
   128 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23             RG -  9:16:23  1   1189.99  34.79      10      126.595   0.000                                        
   129 Szpadzik Joanna i Marcin        1   77             RG -  9:16:24  1   1189.80  35.06      11      126.595   0.000                                        
   130 Szczepaniak Robert              1   32             RG -  9:09:42  1   1189.77  35.34       6   2  118.620  14.470                                        
   131 Puchała Sylwester               2   70             R  -  9:16:26  1   1189.63  35.61      20      126.616   0.000                                        
   131 Puchała Sylwester               2   61             R  -  9:16:26  1   1189.63  35.61      21      126.616   0.000                                        
   133 Tarka Stanisław                 2   11             RG -  9:18:07  1   1189.30  36.15      11      128.583   0.000                                        
   134 Szpadzik Joanna i Marcin        1   74             R  -  9:16:28  1   1189.06  36.42      12      126.595   0.000                                        
   135 Puchała Sylwester               2   69             R  -  9:16:30  1   1188.88  36.70      22      126.616   0.000                                        
   136 Szczepaniak Robert              1   61             R  -  9:09:47  1   1188.78  36.97       7   2  118.620  14.450                                        
   137 Tarka Stanisław                 2   96             R  -  9:18:10  1   1188.75  37.24      12      128.583   0.000                                        
   138 Dąbrowski Tomasz                1   82             R  -  9:09:12  1   1187.96  37.51      10      117.846   0.000                                        
   139 Dąbrowski Tomasz                1    4             RG -  9:09:14  1   1187.57  37.78      11      117.846   0.000                                        
   140 Tarka Stanisław                 2  102             R  -  9:18:17  1   1187.47  38.05      13      128.583   0.000                                        
   141 Myszkowski Zenon                1   83             R  -  9:06:35  1   1187.31  38.33       2   1  114.674  14.430                                        
   142 Myszkowski Zenon                1   48             RG -  9:06:36  1   1187.10  38.60       3   1  114.674  14.420                                        
   142 Tarka Stanisław                 2   73             R  -  9:18:19  1   1187.10  38.60      14      128.583   0.000                                        
   144 Tarka Stanisław                 2   97             R  -  9:18:20  1   1186.92  39.14      15      128.583   0.000                                        
   145 Arak Piotr                      1   31             RGCM  9:11:45  1   1186.86  39.41       2   1  120.763  14.410                                        
   145 Kurek Wiesław                   3   62             R  -  9:26:30  1   1186.86  39.41  64- 10-  7  138.269  14.410                                        
   147 Tarka Stanisław                 2   59             R  -  9:18:22  1   1186.56  39.96      16      128.583   0.000                                        
   148 Myszkowski Zenon                1   94             R  -  9:06:40  1   1186.28  40.23       4   1  114.674  14.400                                        
   149 Dąbrowski Tomasz                1   64             R  -  9:09:21  1   1186.17  40.50      12      117.846   0.000                                        
   150 Arak Piotr                      1  117             R  -  9:11:49  1   1186.08  40.77       3   1  120.763  14.390                                        
   151 Arak Piotr                      1   32             RGCM  9:11:51  1   1185.70  41.04       4   2  120.763  14.390                                        
   152 Glinka Dariusz                  1   40             R  -  9:14:32  1   1185.24  41.32      48      123.897   0.000                                        
   153 Szczepaniak Robert              1   33             RG -  9:10:08  1   1184.62  41.59       8      118.620   0.000                                        
   154 Glinka Dariusz                  1   70             RG -  9:14:36  1   1184.48  41.86      49      123.897   0.000                                        
   155 Łukasik Andrzej                 3   10             RG -  9:24:30  1   1184.31  42.13  81- 29-  7  135.604  14.370                                        
   156 Glinka Dariusz                  1  112             R  -  9:14:37  1   1184.30  42.40      50      123.897   0.000                                        
   157 Górniak Piotr                   2   91             RG -  9:12:41  1   1184.00  42.68      11      121.577   0.000                                        
   158 Szpadzik Joanna i Marcin        1   14             RGCM  9:16:56  1   1183.87  42.95      13      126.595   0.000                                        
   159 Michniewski Tomasz              3   44             RG -  9:22:15  1   1183.72  43.22       2   0  132.873  14.360                                        
   160 Sotek Mariusz                   1   53             RG -  9:11:41  1   1183.70  43.49       3   0  120.363  14.350                                        
   161 Łukasik Andrzej                 3   47             R  -  9:24:34  1   1183.63  43.76       2   0  135.604  14.350                                        
   162 Szpadzik Joanna i Marcin        1   33             RG -  9:16:59  1   1183.32  44.03      14      126.595   0.000                                        
   163 Szpadzik Joanna i Marcin        1   50             R  -  9:17:00  1   1183.13  44.31      15      126.595   0.000                                        
   164 Arak Piotr                      1  105             R  -  9:12:06  1   1182.79  44.58       5   2  120.763  14.330                                        
   165 Glinka Dariusz                  1   66             R  -  9:14:48  1   1182.22  44.85      51      123.897   0.000                                        
   166 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59             RGCM  9:17:08  1   1181.66  45.12      16      126.595   0.000                                        
   167 Dąbrowski Tomasz                1   28             RG -  9:09:44  1   1181.61  45.39      13      117.846   0.000                                        
   168 Oracz Paweł                     2    8             RGCM  9:14:17  1   1181.15  45.67  26-  7-  7  123.174  14.320                                        
   169 Tarka Stanisław                 2   71             R  -  9:18:52  1   1181.11  45.94      17      128.583   0.000                                        
   170 Włodarczyk Paweł                1    4             RGCM  9:11:43  1   1180.95  46.21       3   1  120.122  14.310                                        
   171 Szpadzik Joanna i Marcin        1   58             R  -  9:17:12  1   1180.92  46.48      17      126.595   0.000                                        
   172 Szleżanowski Piotr              1    6             RG -  9:16:40  1   1180.77  46.75       4   1  125.949  14.300                                        
   173 Szpadzik Joanna i Marcin        1   48             R  -  9:17:13  1   1180.74  47.02      18      126.595   0.000                                        
   173 Szpadzik Joanna i Marcin        1   60             R  -  9:17:13  1   1180.74  47.02      19      126.595   0.000                                        
   175 Szklarz Marian                  3    9             RG -  9:26:39  1   1180.64  47.57       3   2  137.722  14.290                                        
   176 Szleżanowski Piotr              1    5             RG -  9:16:42  1   1180.40  47.84       5   1  125.949  14.290                                        
   177 Szpadzik Joanna i Marcin        1   71             RG -  9:17:15  1   1180.37  48.11      20      126.595   0.000                                        
   178 Górniak Piotr                   2   35             RG -  9:13:03  1   1179.79  48.38      12      121.577   0.000                                        
   179 Puchała Sylwester               2   15             RG -  9:17:24  1   1178.92  48.66      23      126.616   0.000                                        
   180 Kurek Wiesław                   3   17             RG -  9:27:20  1   1178.43  48.93       2   0  138.269  14.270                                        
   181 Puchała Sylwester               2   35             RG -  9:17:32  1   1177.46  49.20      24      126.616   0.000                                        
   182 Michniewski Tomasz              3   76             R  -  9:22:51  1   1177.43  49.47       3   0  132.873  14.260                                        
   183 Pych Mariusz                    3   17             RGCM  9:28:13  1   1176.26  49.74       2   1  139.054  14.260                                        
   184 Szleżanowski Piotr              1   45             RG -  9:17:06  1   1175.99  50.01       6   1  125.949  14.250                                        
   185 Myszkowski Zenon                1   65             R  -  9:07:35  1   1175.14  50.29       5   1  114.674  14.250                                        
   186 Glinka Dariusz                  1   24             RG -  9:15:32  1   1174.01  50.56      52      123.897   0.000                                        
   187 Szpadzik Joanna i Marcin        1   26             R  -  9:17:51  1   1173.81  50.83      21      126.595   0.000                                        
   188 Szpadzik Joanna i Marcin        1    8             RG -  9:17:53  1   1173.44  51.10      22      126.595   0.000                                        
   189 Szpadzik Joanna i Marcin        1   51             RG -  9:17:54  1   1173.26  51.37      23      126.595   0.000                                        
   190 Szczepaniak Robert              1    1             RG -  9:11:12  1   1172.13  51.64       9      118.620   0.000                                        
   191 Walczak Dariusz                 1   60             R  -  9:10:01  1   1171.98  51.92  61-  5-  5  117.217  14.220                                        
   192 Szczepaniak Robert              1   24             RGCM  9:11:13  1   1171.94  52.19      10      118.620   0.000                                        
   193 Szczepaniak Robert              1   81             R  -  9:11:14  1   1171.75  52.46      11      118.620   0.000                                        
   193 Szczepaniak Robert              1   21             RG -  9:11:14  1   1171.75  52.46      12      118.620   0.000                                        
   195 Widłak Adam                     3   22             RG -  9:31:02  1   1171.63  53.00       2   1  141.806  14.210                                        
   196 Szczepaniak Robert              1   46             RG -  9:11:16  1   1171.36  53.28      13      118.620   0.000                                        
   197 Tarka Stanisław                 2   77             R  -  9:19:49  1   1170.89  53.55      18      128.583   0.000                                        
   197 Tarka Stanisław                 2   74             R  -  9:19:49  1   1170.89  53.55      19      128.583   0.000                                        
   199 Szczepaniak Robert              1   85             R  -  9:11:21  1   1170.40  54.09      14      118.620   0.000                                        
   200 Puchała Sylwester               2   77             R  -  9:18:13  1   1170.02  54.36      25      126.616   0.000                                        
   201 Puchała Sylwester               2  108             R  -  9:18:15  1   1169.66  54.63      26      126.616   0.000                                        
   202 Puchała Sylwester               2   92             R  -  9:18:16  1   1169.48  54.91      27      126.616   0.000                                        
   203 Puchała Sylwester               2   85             R  -  9:18:17  1   1169.30  55.18      28      126.616   0.000                                        
   204 Szczepaniak Robert              1    5             RGCM  9:11:30  1   1168.67  55.45      15      118.620   0.000                                        
   205 Szczepaniak Robert              1   13             RG -  9:11:32  1   1168.29  55.72      16      118.620   0.000                                        
   206 Puchała Sylwester               2   14             RG -  9:18:23  1   1168.22  55.99      29      126.616   0.000                                        
   207 Szleżanowski Piotr              1   50             RG -  9:17:50  1   1168.00  56.27       7   1  125.949  14.160                                        
   208 Łukasik Andrzej                 3   23             RG -  9:26:10  1   1167.32  56.54       3   0  135.604  14.160                                        
   209 Szczepaniak Robert              1   47             RG -  9:11:39  1   1166.95  56.81      17      118.620   0.000                                        
   210 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30             RG -  9:18:32  1   1166.42  57.08      24      126.595   0.000                                        
   211 Łukasik Andrzej                 3   72             R  -  9:26:16  1   1166.32  57.35       4   0  135.604  14.140                                        
   212 Szpadzik Joanna i Marcin        1   17             RG -  9:18:33  1   1166.24  57.62      25      126.595   0.000                                        
   213 Bielski Jacek                   3   15             RG -  9:24:24  1   1165.61  57.90  44-  6-  6  133.346  14.130                                        
   214 Walczak Dariusz                 1   48             RGCM  9:10:34  1   1165.57  58.17       2   1  117.217  14.130                                        
   215 Szpadzik Joanna i Marcin        1   18             RGCM  9:18:38  1   1165.34  58.44      26      126.595   0.000                                        
   215 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12             R  -  9:18:38  1   1165.34  58.44      27      126.595   0.000                                        
   215 Szpadzik Joanna i Marcin        1   69             RG -  9:18:38  1   1165.34  58.44      28      126.595   0.000                                        
   218 Dąbrowski Tomasz                1   33             RGCM  9:11:09  1   1165.06  59.26      14      117.846   0.000                                        
   219 Szpadzik Joanna i Marcin        1   41             R  -  9:18:40  1   1164.99  59.53      29      126.595   0.000                                        
   220 Szleżanowski Piotr              1   29             RG -  9:18:15  1   1163.50  59.80       8      125.949   0.000                                        
   221 Szpadzik Joanna i Marcin        1   61             R  -  9:18:49  1   1163.38  60.07      30      126.595   0.000                                        
   222 Myszkowski Zenon                1   69             R  -  9:08:35  1   1163.22  60.34       6   1  114.674  14.100                                        
   223 Glinka Dariusz                  1  119             R  -  9:16:32  1   1162.99  60.61      53      123.897   0.000                                        
   224 Włodarczyk Paweł                1   16             RG -  9:13:20  1   1162.47  60.89       4   1  120.122  14.090                                        
   225 Glinka Dariusz                  1   29             R  -  9:16:35  1   1162.44  61.16      54      123.897   0.000                                        
   226 Kurek Wiesław                   3   70             R  -  9:28:57  1   1162.41  61.43       3   0  138.269  14.080                                        
   227 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31             RGCM  9:18:55  1   1162.31  61.70      31      126.595   0.000                                        
   228 Szleżanowski Piotr              1   24             RG -  9:18:23  1   1162.07  61.97       9      125.949   0.000                                        
   229 Pych Mariusz                    3   14             RGCM  9:29:40  1   1162.01  62.25       3   2  139.054  14.070                                        
   230 Sekuła Wiesław                  3   26             RG -  9:23:00  1   1161.97  62.52  69-  2-  2  131.303  14.070                                        
   231 Lewandowski Kazimierz           3   25             RGCM  9:22:42  1   1161.60  62.79  56-  5-  5  130.912  14.060                                        
   232 Bugalski Arkadiusz              1   88             R  -  9:11:11  1   1161.59  63.06  89-  2-  2  117.533  14.060                                        
   233 Górniak Piotr                   2   88             R  -  9:14:44  1   1160.82  63.33      13      121.577   0.000                                        
   234 Górniak Piotr                   2   19             RGCM  9:14:45  1   1160.64  63.60      14      121.577   0.000                                        
   235 Górniak Piotr                   2   78             RGCM  9:14:48  1   1160.09  63.88      15      121.577   0.000                                        
   236 Szleżanowski Piotr              1   39             RG -  9:18:36  1   1159.75  64.15      10      125.949   0.000                                        
   237 Dąbrowski Tomasz                1   16             RG -  9:11:37  1   1159.71  64.42      15      117.846   0.000                                        
   238 Arak Piotr                      1   39             RG -  9:14:08  1   1159.70  64.69       6   2  120.763  14.030                                        
   239 Myszkowski Zenon                1   90             R  -  9:08:53  1   1159.69  64.96       7   1  114.674  14.030                                        
   240 Glinka Dariusz                  1   21             R  -  9:16:51  1   1159.54  65.24      55      123.897   0.000                                        
   241 Puchała Sylwester               2   27             RG -  9:19:12  1   1159.49  65.51      30      126.616   0.000                                        
   242 Glinka Dariusz                  1   56             R  -  9:16:52  1   1159.36  65.78      56      123.897   0.000                                        
   242 Glinka Dariusz                  1   77             R  -  9:16:52  1   1159.36  65.78      57      123.897   0.000                                        
   244 Górniak Piotr                   2   66             RG -  9:14:52  1   1159.35  66.32      16      121.577   0.000                                        
   245 Glinka Dariusz                  1  146             RG -  9:16:57  1   1158.46  66.59      58      123.897   0.000                                        
   246 Myszkowski Zenon                1   49             RG -  9:09:00  1   1158.32  66.87       8      114.674   0.000                                        
   247 Szleżanowski Piotr              1   34             RG -  9:18:48  1   1157.62  67.14      11      125.949   0.000                                        
   248 Puchała Sylwester               2   84             R  M  9:19:24  1   1157.37  67.41      31      126.616   0.000                                        
   249 Myszkowski Zenon                1   60             R  -  9:09:05  1   1157.35  67.68       9      114.674   0.000                                        
   250 Górniak Piotr                   2   10             RG -  9:15:03  1   1157.33  67.95      17      121.577   0.000                                        
   251 Burkowski Paweł                 3   24             RG -  9:30:10  1   1157.18  68.23       2   1  139.054  13.980                                        
   252 Górniak Piotr                   2   90             R  -  9:15:05  1   1156.96  68.50      18      121.577   0.000                                        
   253 Dąbrowski Tomasz                1   61             R  -  9:11:54  1   1156.49  68.77      16      117.846   0.000                                        
   253 Puchała Sylwester               2   74             R  -  9:19:29  1   1156.49  68.77      32      126.616   0.000                                        
   255 Dąbrowski Tomasz                1   18             RGCM  9:11:55  1   1156.30  69.31      17      117.846   0.000                                        
   255 Dąbrowski Tomasz                1    7             RG -  9:11:55  1   1156.30  69.31      18      117.846   0.000                                        
   257 Górniak Piotr                   2   18             RG -  9:15:09  1   1156.22  69.86      19      121.577   0.000                                        
   258 Antosiewicz Bogdan              3    8             RGCM  9:42:57  1   1156.09  70.13  33-  7-  7  153.702  13.950                                        
   259 Wojciechowski Andrzej           3   79             R  -  9:25:37  1   1155.92  70.40 147- 24-  7  133.644  13.950                                        
   260 Wojciechowski Andrzej           3  119             R  -  9:25:38  1   1155.76  70.67       2   0  133.644  13.940                                        
   261 Dąbrowski Tomasz                1   11             RG -  9:12:00  1   1155.35  70.94      19      117.846   0.000                                        
   262 Szczepaniak Robert              1   39             RG -  9:12:41  1   1155.20  71.22      18      118.620   0.000                                        
   263 Gaszewski Michał                3   14             RG -  9:40:37  1   1155.04  71.49  62- 10-  7  150.867  13.930                                        
   264 Szleżanowski Piotr              1   14             RG -  9:19:05  1   1154.61  71.76      12      125.949   0.000                                        
   265 Szczepaniak Robert              1   12             RG -  9:12:45  1   1154.45  72.03      19      118.620   0.000                                        
   266 Myszkowski Zenon                1   46             RG -  9:09:20  1   1154.44  72.30      10      114.674   0.000                                        
   267 Szczepaniak Robert              1   48             RG -  9:12:47  1   1154.08  72.57      20      118.620   0.000                                        
   268 Glinka Dariusz                  1  132             RG -  9:17:22  1   1153.96  72.85      59      123.897   0.000                                        
   268 Glinka Dariusz                  1  155             RG -  9:17:22  1   1153.96  72.85      60      123.897   0.000                                        
   270 Burkowski Paweł                 3   11             RG -  9:30:33  1   1153.50  73.39       3   1  139.054  13.900                                        
   271 Szpadzik Joanna i Marcin        1   39             R  -  9:19:46  1   1153.31  73.66      32      126.595   0.000                                        
   272 Szczepaniak Robert              1   68             R  -  9:12:54  1   1152.77  73.93      21      118.620   0.000                                        
   273 Wilczek Edward                  2   11             RGCM  9:25:07  1   1152.51  74.21  77- 16-  7  132.673  13.890                                        
   274 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   28             RGCM  9:23:20  1   1152.28  74.48  70-  7-  7  130.592  13.890                                        
   275 Łukasik Andrzej                 3   16             RG -  9:27:43  1   1151.95  74.75       5   0  135.604  13.880                                        
   276 Arak Piotr                      1   17             RG -  9:14:54  1   1151.22  75.02       7   2  120.763  13.880                                        
   277 Łukasik Andrzej                 3   11             RG -  9:27:48  1   1151.14  75.29       6   0  135.604  13.870                                        
   278 Glinka Dariusz                  1  152             RG -  9:17:38  1   1151.10  75.56      61      123.897   0.000                                        
   279 Arak Piotr                      1   12             RG -  9:14:55  1   1151.04  75.84       8      120.763   0.000                                        
   280 Tarka Stanisław                 2   21             RG -  9:21:43  1   1150.97  76.11      20      128.583   0.000                                        
   281 Tarka Stanisław                 2   16             RG -  9:21:44  1   1150.80  76.38      21      128.583   0.000                                        
   282 Szpadzik Joanna i Marcin        1   36             RG -  9:20:02  1   1150.52  76.65      33      126.595   0.000                                        
   283 Arak Piotr                      1   19             RG -  9:14:58  1   1150.49  76.92       9      120.763   0.000                                        
   284 Glinka Dariusz                  1   60             R  -  9:17:42  1   1150.39  77.20      62      123.897   0.000                                        
   285 Tarka Stanisław                 2   15             RG -  9:21:49  1   1149.95  77.47      22      128.583   0.000                                        
   286 Górniak Piotr                   2   74             R  -  9:15:44  1   1149.85  77.74      20      121.577   0.000                                        
   287 Glinka Dariusz                  1  139             RG -  9:17:46  1   1149.68  78.01      63      123.897   0.000                                        
   288 Górniak Piotr                   2   40             RGCM  9:15:45  1   1149.66  78.28      21      121.577   0.000                                        
   289 Szpadzik Joanna i Marcin        1   63             RGCM  9:20:07  1   1149.64  78.55      34      126.595   0.000                                        
   290 Górniak Piotr                   2   26             RG -  9:15:46  1   1149.48  78.83      22      121.577   0.000                                        
   291 Tarka Stanisław                 2  103             RG -  9:21:52  1   1149.43  79.10      23      128.583   0.000                                        
   292 Górniak Piotr                   2   80             R  -  9:15:47  1   1149.30  79.37      23      121.577   0.000                                        
   293 Kowalski Paweł                  2   26             R  -  9:20:21  1   1149.20  79.64       3   1  126.814  13.810                                        
   294 Arak Piotr                      1   38             RGCM  9:15:06  1   1149.03  79.91      10      120.763   0.000                                        
   295 Szleżanowski Piotr              1    2             RG -  9:19:37  1   1149.00  80.19      13      125.949   0.000                                        
   296 Tarka Stanisław                 2   64             R  -  9:21:55  1   1148.92  80.46      24      128.583   0.000                                        
   297 Górniak Piotr                   2   13             RG -  9:15:50  1   1148.76  80.73      24      121.577   0.000                                        
   297 Górniak Piotr                   2   75             RG -  9:15:50  1   1148.76  80.73      25      121.577   0.000                                        
   299 Sotek Mariusz                   1   25             RG -  9:14:47  1   1148.69  81.27       4   0  120.363  13.780                                        
   300 Łukasik Andrzej                 3   83             RGCM  9:28:05  1   1148.38  81.54       7   1  135.604  13.780                                        
   301 Szleżanowski Piotr              1   43             RGCM  9:19:41  1   1148.30  81.82      14      125.949   0.000                                        
   302 Tarka Stanisław                 2   91             R  -  9:21:59  1   1148.23  82.09      25      128.583   0.000                                        
   303 Puchała Sylwester               2   40             RG -  9:20:17  1   1148.10  82.36      33      126.616   0.000                                        
   304 Tarka Stanisław                 2   76             R  -  9:22:00  1   1148.06  82.63      26      128.583   0.000                                        
   305 Puchała Sylwester               2   28             RG -  9:20:18  1   1147.92  82.90      34      126.616   0.000                                        
   305 Puchała Sylwester               2   24             RG -  9:20:18  1   1147.92  82.90      35      126.616   0.000                                        
   307 Sadowski Marek                  2   80             R  -  9:20:58  1   1147.80  83.45  98- 10-  7  127.368  13.750                                        
   308 Górniak Piotr                   2    4             R  -  9:15:56  1   1147.68  83.72      26      121.577   0.000                                        
   308 Lewandowski Kazimierz           3   10             RGCM  9:24:04  1   1147.68  83.72       2   2  130.912  13.750                                        
   310 Dąbrowski Tomasz                1   41             RG -  9:12:41  1   1147.66  84.26      20      117.846   0.000                                        
   311 Puchała Sylwester               2   38             RG -  9:20:20  1   1147.58  84.53      36      126.616   0.000                                        
   312 Glinka Dariusz                  1  109             R  -  9:17:58  1   1147.55  84.81      64      123.897   0.000                                        
   313 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG -  9:12:42  1   1147.48  85.08      21      117.846   0.000                                        
   314 Dąbrowski Tomasz                1   17             RG -  9:12:43  1   1147.29  85.35      22      117.846   0.000                                        
   315 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24             RG -  9:20:22  1   1147.04  85.62      35      126.595   0.000                                        
   316 Dąbrowski Tomasz                1   97             R  -  9:12:47  1   1146.55  85.89      23      117.846   0.000                                        
   317 Glinka Dariusz                  1   91             R  -  9:18:06  1   1146.13  86.17      65      123.897   0.000                                        
   318 Arak Piotr                      1  109             R  -  9:15:22  1   1146.12  86.44      11      120.763   0.000                                        
   319 Wilczek Edward                  2    7             RG -  9:25:46  1   1146.04  86.71       2   1  132.673  13.700                                        
   319 Wilczek Edward                  2   10             RGCM  9:25:46  1   1146.04  86.71       3   2  132.673  13.700                                        
   321 Tarka Stanisław                 2    4             RG -  9:22:14  1   1145.68  87.25      27      128.583   0.000                                        
   322 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32             R  -  9:20:30  1   1145.66  87.52      36      126.595   0.000                                        
   323 Glinka Dariusz                  1    3             RGCM  9:18:09  1   1145.60  87.80      66      123.897   0.000                                        
   324 Górniak Piotr                   2   32             RGCM  9:16:08  1   1145.51  88.07      27      121.577   0.000                                        
   325 Szczepaniak Robert              1    4             RGCM  9:13:34  1   1145.35  88.34      22      118.620   0.000                                        
   326 Szczepaniak Robert              1   75             R  -  9:13:36  1   1144.98  88.61      23      118.620   0.000                                        
   327 Dąbrowski Tomasz                1   83             R  -  9:12:56  1   1144.88  88.88      24      117.846   0.000                                        
   328 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   39             RG -  9:24:05  1   1144.71  89.16       2   1  130.592  13.670                                        
   329 Szczepaniak Robert              1   57             R  -  9:13:38  1   1144.61  89.43      24      118.620   0.000                                        
   330 Szczepaniak Robert              1   42             RG -  9:13:39  1   1144.43  89.70      25      118.620   0.000                                        
   331 Górniak Piotr                   2   39             RG -  9:16:16  1   1144.08  89.97      28      121.577   0.000                                        
   332 Szczepaniak Robert              1    9             RG -  9:13:41  1   1144.06  90.24      26      118.620   0.000                                        
   333 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11             R  -  9:20:42  1   1143.59  90.51      37      126.595   0.000                                        
   334 Wojciechowski Andrzej           3   91             R  -  9:26:52  1   1143.56  90.79       3   0  133.644  13.640                                        
   335 Oracz Paweł                     2    7             RG -  9:17:45  1   1143.15  91.06       2   1  123.174  13.640                                        
   336 Włodarczyk Paweł                1   60             R CM  9:15:06  1   1142.93  91.33       5   2  120.122  13.630                                        
   337 Górniak Piotr                   2   41             RG -  9:16:23  1   1142.82  91.60      29      121.577   0.000                                        
   338 Łukasik Andrzej                 3   24             RG -  9:28:40  1   1142.73  91.87       8      135.604   0.000                                        
   339 Bugalski Arkadiusz              1   96             R  -  9:12:52  1   1142.58  92.15       2   0  117.533  13.620                                        
   340 Dąbrowski Tomasz                1   48             RG -  9:13:10  1   1142.29  92.42      25      117.846   0.000                                        
   341 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13             RG -  9:20:50  1   1142.21  92.69      38      126.595   0.000                                        
   342 Arak Piotr                      1   90             R  -  9:15:44  1   1142.15  92.96      12      120.763   0.000                                        
   343 Dąbrowski Tomasz                1   36             RG -  9:13:12  1   1141.92  93.23      26      117.846   0.000                                        
   344 Glinka Dariusz                  1    6             RGCM  9:18:33  1   1141.38  93.50      67      123.897   0.000                                        
   345 Puchała Sylwester               2    9             RG -  9:20:56  1   1141.37  93.78      37      126.616   0.000                                        
   346 Myszkowski Zenon                1   78             R  -  9:10:29  1   1141.22  94.05      11      114.674   0.000                                        
   347 Szczepaniak Robert              1   64             R  -  9:13:57  1   1141.13  94.32      27      118.620   0.000                                        
   348 Szczepaniak Robert              1   37             RG -  9:13:58  1   1140.94  94.59      28      118.620   0.000                                        
   348 Szczepaniak Robert              1   70             R  -  9:13:58  1   1140.94  94.59      29      118.620   0.000                                        
   350 Glinka Dariusz                  1   14             R  -  9:18:36  1   1140.86  95.14      68      123.897   0.000                                        
   351 Glinka Dariusz                  1  153             RG -  9:18:37  1   1140.68  95.41      69      123.897   0.000                                        
   352 Wojciechowski Andrzej           3  133             R  -  9:27:10  1   1140.63  95.68       4   0  133.644  13.570                                        
   353 Głażewski Jerzy                 3   27             RG -  9:31:58  1   1140.42  95.95  62-  1-  1  139.093  13.560                                        
   354 Arak Piotr                      1   92             R  -  9:15:54  1   1140.35  96.22      13      120.763   0.000                                        
   355 Szleżanowski Piotr              1   11             RGCM  9:20:29  1   1139.98  96.49      15      125.949   0.000                                        
   356 Tarka Stanisław                 2   67             R  -  9:22:48  1   1139.92  96.77      28      128.583   0.000                                        
   356 Tarka Stanisław                 2   41             RGCM  9:22:48  1   1139.92  96.77      29      128.583   0.000                                        
   358 Szleżanowski Piotr              1    1             RG -  9:20:30  1   1139.81  97.31      16      125.949   0.000                                        
   359 Kurek Wiesław                   3    9             RG -  9:31:19  1   1139.74  97.58       4   0  138.269  13.540                                        
   360 Sadowski Sławomir Piotr         1   23             RGCM  9:13:46  1   1139.69  97.85  51-  1-  1  118.262  13.530                                        
   361 Antosiewicz Bogdan              3   93             R  -  9:44:53  1   1139.52  98.12       2   1  153.702  13.530                                        
   362 Arak Piotr                      1    7             RG -  9:15:59  1   1139.45  98.40      14      120.763   0.000                                        
   363 Sadowski Marek                  2   50             RGCM  9:21:47  1   1139.42  98.67       2   1  127.368  13.520                                        
   364 Szleżanowski Piotr              1   54             R  -  9:20:33  1   1139.29  98.94      17      125.949   0.000                                        
   365 Kwiatkowski Andrzej             2   92             R  -  9:24:27  1   1138.62  99.21  93- 17-  7  130.315  13.510                                        
   366 Myszkowski Zenon                1   22             RG -  9:10:43  1   1138.58  99.48      12      114.674   0.000                                        
   367 Antosiewicz Bogdan              3   29             RGCM  9:45:00  1   1138.53  99.76       3   2  153.702  13.510                                        
   368 Szczepaniak Robert              1    2             RGCM  9:14:12  1   1138.39 100.03      30      118.620   0.000                                        
   369 Łukasik Andrzej                 3   33             RGCM  9:29:08  1   1138.25 100.30       9      135.604   0.000                                        
   370 Gaszewski Michał                3   67             R CM  9:42:36  1   1137.76 100.57       2   1  150.867  13.490                                        
   371 Sotek Mariusz                   1    7             RG -  9:15:48  1   1137.65 100.84       5   0  120.363  13.490                                        
   372 Myszkowski Zenon                1   80             R  -  9:10:48  1   1137.64 101.11      13      114.674   0.000                                        
   373 Łukasik Andrzej                 3   15             RGCM  9:29:14  1   1137.30 101.39      10      135.604   0.000                                        
   374 Myszkowski Zenon                1   82             R  -  9:10:51  1   1137.08 101.66      14      114.674   0.000                                        
   374 Szpadzik Joanna i Marcin        1   19             RGCM  9:21:20  1   1137.08 101.66      39      126.595   0.000                                        
   376 Gaszewski Michał                3   33             RG -  9:42:41  1   1137.05 102.20       3   1  150.867  13.470                                        
   377 Gaszewski Michał                3    8             RG -  9:42:43  1   1136.76 102.47       4   1  150.867  13.470                                        
   378 Sotek Mariusz                   1   28             RGCM  9:15:54  1   1136.57 102.75       6   1  120.363  13.460                                        
   379 Myszkowski Zenon                1  100             R  -  9:10:54  1   1136.51 103.02      15      114.674   0.000                                        
   380 Tarka Stanisław                 2   62             R  -  9:23:09  1   1136.39 103.29      30      128.583   0.000                                        
   381 Puchała Sylwester               2    7             RG -  9:21:26  1   1136.25 103.56      38      126.616   0.000                                        
   382 Tarka Stanisław                 2   65             R  -  9:23:11  1   1136.06 103.83      31      128.583   0.000                                        
   383 Puchała Sylwester               2   65             R  M  9:21:28  1   1135.91 104.10      39      126.616   0.000                                        
   384 Łukasik Andrzej                 3   59             R  -  9:29:23  1   1135.87 104.38      11      135.604   0.000                                        
   385 Walczak Dariusz                 1   15             RGCM  9:13:12  1   1135.82 104.65       3   2  117.217  13.430                                        
   386 Puchała Sylwester               2   62             R  -  9:21:29  1   1135.74 104.92      40      126.616   0.000                                        
   387 Sotek Mariusz                   1   41             RG -  9:16:01  1   1135.32 105.19       7   1  120.363  13.420                                        
   388 Łukasik Andrzej                 3    5             RG -  9:29:29  1   1134.92 105.46      12      135.604   0.000                                        
   389 Wojciechowski Andrzej           3   38             RG -  9:27:46  1   1134.82 105.74       5   0  133.644  13.420                                        
   390 Krupa Łukasz                    3   10             RG -  9:27:35  1   1134.63 106.01  46-  9-  7  133.413  13.410                                        
   391 Łukasik Andrzej                 3   58             R CM  9:29:32  1   1134.45 106.28      13      135.604   0.000                                        
   392 Wojciechowski Andrzej           3    3             RGCM  9:27:49  1   1134.34 106.55       6   1  133.644  13.400                                        
   393 Krupa Łukasz                    3   24             RG -  9:27:38  1   1134.14 106.82       2   0  133.413  13.400                                        
   394 Górniak Piotr                   2   61             R  -  9:17:12  1   1134.11 107.09      30      121.577   0.000                                        
   394 Górniak Piotr                   2   85             R  -  9:17:12  1   1134.11 107.09      31      121.577   0.000                                        
   396 Wojciechowski Andrzej           3   62             R  -  9:27:51  1   1134.02 107.64       7   1  133.644  13.390                                        
   397 Szklarz Marian                  3   12             RG -  9:31:27  1   1133.98 107.91       4   2  137.722  13.380                                        
   398 Górniak Piotr                   2   62             R  -  9:17:14  1   1133.76 108.18      32      121.577   0.000                                        
   398 Górniak Piotr                   2   22             R  -  9:17:14  1   1133.76 108.18      33      121.577   0.000                                        
   400 Sadowski Marek                  2   89             R  -  9:22:21  1   1133.67 108.73       3   1  127.368  13.370                                        
   401 Górniak Piotr                   2   46             RG -  9:17:15  1   1133.59 109.00      34      121.577   0.000                                        
   402 Górniak Piotr                   2   99             R  -  9:17:16  1   1133.41 109.27      35      121.577   0.000                                        
   403 Krupa Łukasz                    3   50             RG -  9:27:44  1   1133.18 109.54       3   0  133.413  13.360                                        
   404 Górniak Piotr                   2    7             R  -  9:17:18  1   1133.06 109.81      36      121.577   0.000                                        
   404 Górniak Piotr                   2   53             R  -  9:17:18  1   1133.06 109.81      37      121.577   0.000                                        
   404 Górniak Piotr                   2   43             R  -  9:17:18  1   1133.06 109.81      38      121.577   0.000                                        
   407 Bąbik Sławomir                  1   72             R  -  9:17:29  1   1133.05 110.63  58-  4-  4  121.784  13.340                                        
   408 Kurek Wiesław                   3   20             RGCM  9:32:02  1   1133.04 110.90       5   1  138.269  13.340                                        
   409 Czasak Marcin                   2    9             RGCM  9:24:43  1   1132.83 111.17  40-  5-  5  129.954  13.330                                        
   410 Dąbrowski Tomasz                1   80             R  -  9:14:02  1   1132.77 111.44      27      117.846   0.000                                        
   411 Dąbrowski Tomasz                1   91             R  -  9:14:03  1   1132.59 111.72      28      117.846   0.000                                        
   412 Dąbrowski Tomasz                1   24             RG -  9:14:05  1   1132.23 111.99      29      117.846   0.000                                        
   412 Dąbrowski Tomasz                1   19             RG -  9:14:05  1   1132.23 111.99      30      117.846   0.000                                        
   414 Górniak Piotr                   2   58             R  -  9:17:23  1   1132.18 112.53      39      121.577   0.000                                        
   415 Arak Piotr                      1  110             R  -  9:16:40  1   1132.15 112.80      15      120.763   0.000                                        
   416 Łukasik Andrzej                 3   49             R  -  9:29:47  1   1132.08 113.07      14      135.604   0.000                                        
   417 Dąbrowski Tomasz                1   30             RG -  9:14:06  1   1132.05 113.35      31      117.846   0.000                                        
   418 Górniak Piotr                   2   72             R  -  9:17:24  1   1132.00 113.62      40      121.577   0.000                                        
   419 Arak Piotr                      1   93             R  -  9:16:41  1   1131.98 113.89      16      120.763   0.000                                        
   419 Włodarczyk Paweł                1   59             R  -  9:16:07  1   1131.98 113.89       6   2  120.122  13.290                                        
   421 Glinka Dariusz                  1  125             RG -  9:19:28  1   1131.82 114.43      70      123.897   0.000                                        
   422 Włodarczyk Paweł                1   25             RG -  9:16:08  1   1131.80 114.71       7   2  120.122  13.280                                        
   423 Wojciechowski Andrzej           3  170             R  -  9:28:05  1   1131.78 114.98       8      133.644   0.000                                        
   424 Burkowski Paweł                 3   27             RG -  9:32:54  1   1131.44 115.25       4   1  139.054  13.270                                        
   425 Czasak Marcin                   2   11             RG -  9:24:52  1   1131.35 115.52       2   1  129.954  13.270                                        
   426 Szymaniak Jerzy                 2   65             R  -  9:21:49  1   1131.16 115.79  61-  3-  3  126.483  13.270                                        
   427 Pindelski Krzysztof             2   33             RGCM  9:23:11  1   1130.47 116.06  47-  1-  1  127.950  13.260                                        
   428 Arak Piotr                      1   60             R  -  9:16:52  1   1130.03 116.34      17      120.763   0.000                                        
   429 Bielski Jacek                   3    2             RGCM  9:28:01  1   1129.89 116.61       2   1  133.346  13.250                                        
   430 Wojciechowski Jarosław          3    8             RG -  9:28:21  1   1129.35 116.88  46-  8-  7  133.659  13.250                                        
   431 Arak Piotr                      1  119             R  -  9:16:56  1   1129.33 117.15      18      120.763   0.000                                        
   432 Wojciechowski Andrzej           3  103             R  -  9:28:21  1   1129.23 117.42       9      133.644   0.000                                        
   433 Wilczek Edward                  2   31             R  -  9:27:30  1   1129.13 117.70       4   2  132.673  13.240                                        
   434 Wojciechowski Andrzej           3   41             RG -  9:28:23  1   1128.91 117.97      10      133.644   0.000                                        
   435 Wojciechowski Andrzej           3  168             R  -  9:28:24  1   1128.75 118.24      11      133.644   0.000                                        
   436 Włodarczyk Paweł                1    3             RG -  9:16:26  1   1128.61 118.51       8      120.122   0.000                                        
   437 Tarka Stanisław                 2   19             RG -  9:23:56  1   1128.58 118.78      32      128.583   0.000                                        
   438 Tarka Stanisław                 2   44             RG -  9:23:57  1   1128.42 119.05      33      128.583   0.000                                        
   439 Czasak Marcin                   2   18             RGCM  9:25:13  1   1127.91 119.33       3   2  129.954  13.210                                        
   440 Lewandowski Kazimierz           3   19             RG -  9:26:05  1   1127.74 119.60       3   2  130.912  13.210                                        
   441 Wilczek Edward                  2   12             RG -  9:27:39  1   1127.69 119.87       5   2  132.673  13.200                                        
   442 Michniewski Tomasz              3   18             RG -  9:27:50  1   1127.64 120.14       4   0  132.873  13.200                                        
   443 Szczepaniak Robert              1   49             RG -  9:15:12  1   1127.57 120.41      31      118.620   0.000                                        
   444 Włodarczyk Paweł                1   39             RGCM  9:16:32  1   1127.55 120.69       9      120.122   0.000                                        
   445 Michniewski Tomasz              3   68             R  -  9:27:52  1   1127.32 120.96       5   0  132.873  13.190                                        
   446 Sekuła Wiesław                  3   36             RG -  9:26:29  1   1127.23 121.23       2   0  131.303  13.180                                        
   447 Szczepaniak Robert              1   11             RG -  9:15:14  1   1127.21 121.50      32      118.620   0.000                                        
   448 Krupa Łukasz                    3    1             RG -  9:28:22  1   1127.12 121.77       4   0  133.413  13.180                                        
   449 Myszkowski Zenon                1    5             RG -  9:11:46  1   1126.83 122.04      16      114.674   0.000                                        
   450 Sadowski Marek                  2   26             RG -  9:23:04  1   1126.49 122.32       4   1  127.368  13.170                                        
   451 Wojciechowski Jarosław          3   56             RGCM  9:28:40  1   1126.34 122.59       2   1  133.659  13.160                                        
   452 Tarka Stanisław                 2   98             R  -  9:24:11  1   1126.11 122.86      34      128.583   0.000                                        
   453 Puchała Sylwester               2   34             RG -  9:22:27  1   1125.98 123.13      41      126.616   0.000                                        
   454 Lewandowski Kazimierz           3   36             RG -  9:26:16  1   1125.96 123.40       4   2  130.912  13.150                                        
   455 Krupa Łukasz                    3    5             RG -  9:28:30  1   1125.85 123.68       5   0  133.413  13.150                                        
   456 Szczepaniak Robert              1   27             RG -  9:15:25  1   1125.25 123.95      33      118.620   0.000                                        
   457 Łukasik Andrzej                 3   94             RG -  9:30:32  1   1125.03 124.22      15      135.604   0.000                                        
   458 Puchała Sylwester               2   75             R  -  9:22:33  1   1124.98 124.49      42      126.616   0.000                                        
   459 Krupa Łukasz                    3    3             RG -  9:28:36  1   1124.90 124.76       6   0  133.413  13.130                                        
   459 Krupa Łukasz                    3   25             RG -  9:28:36  1   1124.90 124.76       7   0  133.413  13.130                                        
   461 Wojciechowski Jarosław          3   15             RGCM  9:28:50  1   1124.76 125.31       3   2  133.659  13.120                                        
   462 Łukasik Andrzej                 3   53             R  -  9:30:34  1   1124.72 125.58      16      135.604   0.000                                        
   463 Lewandowski Kazimierz           3   35             RG -  9:26:25  1   1124.51 125.85       5   2  130.912  13.110                                        
   464 Wojciechowski Jarosław          3   37             R  -  9:28:53  1   1124.29 126.12       4   2  133.659  13.110                                        
   465 Myszkowski Zenon                1   43             RGCM  9:12:00  1   1124.26 126.39      17      114.674   0.000                                        
   466 Wojciechowski Jarosław          3   35             R  -  9:28:55  1   1123.97 126.67       5   2  133.659  13.100                                        
   467 Kwiatkowski Andrzej             2   90             R  -  9:25:58  1   1123.73 126.94       2   0  130.315  13.100                                        
   468 Puchała Sylwester               2   36             RG -  9:22:41  1   1123.64 127.21      43      126.616   0.000                                        
   469 Kurek Wiesław                   3   12             RGCM  9:33:05  1   1123.38 127.48       6   2  138.269  13.090                                        
   470 Kwiatkowski Andrzej             2   64             R  -  9:26:02  1   1123.08 127.75       3   0  130.315  13.090                                        
   471 Tarka Stanisław                 2    9             RG -  9:24:30  1   1123.00 128.02      35      128.583   0.000                                        
   472 Łukasik Andrzej                 3   40             R  -  9:30:46  1   1122.86 128.30      17      135.604   0.000                                        
   473 Kowalski Paweł                  2   19             RG -  9:22:58  1   1122.58 128.57       4   1  126.814  13.070                                        
   474 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   12             RG -  9:26:20  1   1122.57 128.84       3   1  130.592  13.070                                        
   475 Tarka Stanisław                 2   46             RG -  9:24:33  1   1122.51 129.11      36      128.583   0.000                                        
   476 Burkowski Paweł                 3   13             RGCM  9:33:54  1   1122.31 129.38       5   2  139.054  13.060                                        
   477 Sotek Mariusz                   1   70             RG -  9:17:18  1   1121.74 129.66       8      120.363   0.000                                        
   478 Górniak Piotr                   2   86             R  -  9:18:23  1   1121.73 129.93      41      121.577   0.000                                        
   479 Antosiewicz Bogdan              3   57             R  -  9:47:02  1   1121.64 130.20       4   2  153.702  13.050                                        
   480 Tarka Stanisław                 2   75             R  -  9:24:39  1   1121.53 130.47      37      128.583   0.000                                        
   481 Sotek Mariusz                   1    2             R  -  9:17:20  1   1121.39 130.74       9      120.363   0.000                                        
   482 Tarka Stanisław                 2   26             RGCM  9:24:40  1   1121.36 131.01      38      128.583   0.000                                        
   483 Wilczek Edward                  2   76             R  -  9:28:21  1   1121.02 131.29       6   2  132.673  13.030                                        
   484 Łukasik Andrzej                 3    4             RG -  9:30:58  1   1121.00 131.56      18      135.604   0.000                                        
   485 Wilczek Edward                  2   64             R  -  9:28:24  1   1120.55 131.83       7   2  132.673  13.020                                        
   486 Włodarczyk Paweł                1    5             RG -  9:17:12  1   1120.54 132.10      10      120.122   0.000                                        
   487 Burkowski Paweł                 3   45             RG -  9:34:07  1   1120.35 132.37       6   2  139.054  13.020                                        
   488 Oracz Paweł                     2    4             RG -  9:19:57  1   1120.27 132.65       3   1  123.174  13.010                                        
   489 Szpadzik Joanna i Marcin        1   27             RG -  9:23:01  1   1120.15 132.92      40      126.595   0.000                                        
   489 Szpadzik Joanna i Marcin        1   70             R  -  9:23:01  1   1120.15 132.92      41      126.595   0.000                                        
   491 Szczepaniak Ludwik              1   31             RG -  9:18:58  1   1120.01 133.46  29-  1-  1  122.044  13.000                                        
   492 Sadowski Marek                  2   39             RG -  9:23:46  1   1119.56 133.73       5   1  127.368  13.000                                        
   493 Sadowski Marek                  2   24             RG -  9:23:47  1   1119.39 134.00       6   1  127.368  12.990                                        
   494 Glinka Dariusz                  1   90             R  -  9:20:41  1   1119.38 134.28      71      123.897   0.000                                        
   494 Glinka Dariusz                  1  145             RG -  9:20:41  1   1119.38 134.28      72      123.897   0.000                                        
   496 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47             RG -  9:23:06  1   1119.32 134.82      42      126.595   0.000                                        
   497 Sadowski Marek                  2   99             R  -  9:23:48  1   1119.23 135.09       7   1  127.368  12.980                                        
   498 Walczak Dariusz                 1   61             R  -  9:14:45  1   1119.02 135.36       4   2  117.217  12.970                                        
   499 Burkowski Paweł                 3   37             RG -  9:34:17  1   1118.85 135.64       7   2  139.054  12.970                                        
   500 Glinka Dariusz                  1   39             R  -  9:20:45  1   1118.71 135.91      73      123.897   0.000                                        
   500 Glinka Dariusz                  1  116             R  -  9:20:45  1   1118.71 135.91      74      123.897   0.000                                        
   502 Glinka Dariusz                  1  117             R  -  9:20:46  1   1118.54 136.45      75      123.897   0.000                                        
   503 Michniewski Tomasz              3   53             R  -  9:28:48  1   1118.46 136.72       6   0  132.873  12.950                                        
   504 Kurek Wiesław                   3   42             RG -  9:33:38  1   1118.38 136.99       7   2  138.269  12.950                                        
   505 Glinka Dariusz                  1  137             RG -  9:20:48  1   1118.20 137.27      76      123.897   0.000                                        
   506 Oracz Paweł                     2   26             RG -  9:20:10  1   1118.07 137.54       4   1  123.174  12.940                                        
   507 Szczepaniak Robert              1   36             RG -  9:16:06  1   1118.00 137.81      34      118.620   0.000                                        
   508 Michniewski Tomasz              3   55             R  -  9:28:51  1   1117.99 138.08       7   0  132.873  12.930                                        
   509 Gaszewski Michał                3   32             RG -  9:45:00  1   1117.53 138.35       5   1  150.867  12.930                                        
   510 Grzegrzółka Jan                 3    9             RG -  9:34:01  1   1117.44 138.63  75-  9-  7  138.581  12.920                                        
   511 Pych Mariusz                    3   24             RG -  9:34:28  1   1117.20 138.90       4   2  139.054  12.920                                        
   512 Wilczek Edward                  2   35             RGCM  9:28:46  1   1117.09 139.17       8      132.673   0.000                                        
   513 Kwiatkowski Andrzej             2   80             R  -  9:26:40  1   1116.99 139.44       4   0  130.315  12.910                                        
   514 Myszkowski Zenon                1   32             RG -  9:12:40  1   1116.96 139.71      18      114.674   0.000                                        
   515 Antosiewicz Bogdan              3   50             RG -  9:47:38  1   1116.75 139.98       5   2  153.702  12.900                                        
   516 Michniewski Tomasz              3   60             R  -  9:28:59  1   1116.74 140.26       8      132.873   0.000                                        
   517 Dąbrowski Tomasz                1   27             RGCM  9:15:32  1   1116.67 140.53      32      117.846   0.000                                        
   517 Dąbrowski Tomasz                1   20             RG -  9:15:32  1   1116.67 140.53      33      117.846   0.000                                        
   519 Szczepaniak Robert              1   29             RG -  9:16:14  1   1116.60 141.07      35      118.620   0.000                                        
   520 Puchała Sylwester               2   12             RG -  9:23:24  1   1116.54 141.34      44      126.616   0.000                                        
   521 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   27             RGCM  9:26:58  1   1116.49 141.62       4   2  130.592  12.880                                        
   522 Sotek Mariusz                   1   35             RG -  9:17:50  1   1116.20 141.89      10      120.363   0.000                                        
   523 Dąbrowski Tomasz                1   81             R  -  9:15:35  1   1116.14 142.16      34      117.846   0.000                                        
   524 Dąbrowski Tomasz                1   87             R  -  9:15:36  1   1115.97 142.43      35      117.846   0.000                                        
   524 Dąbrowski Tomasz                1   54             R  -  9:15:36  1   1115.97 142.43      36      117.846   0.000                                        
   526 Kwiatkowski Andrzej             2    6             R  -  9:26:47  1   1115.87 142.97       5   0  130.315  12.860                                        
   527 Bielski Jacek                   3    1             RGCM  9:29:31  1   1115.71 143.25       3   2  133.346  12.850                                        
   527 Kwiatkowski Andrzej             2   87             R  -  9:26:48  1   1115.71 143.25       6   0  130.315  12.850                                        
   529 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   10             RG -  9:27:03  1   1115.69 143.79       5   2  130.592  12.840                                        
   530 Puchała Sylwester               2   50             RG -  9:23:30  1   1115.56 144.06      45      126.616   0.000                                        
   531 Sotek Mariusz                   1   50             R CM  9:17:54  1   1115.51 144.33      11      120.363   0.000                                        
   532 Kwiatkowski Andrzej             2   72             RG -  9:26:50  1   1115.39 144.61       7   0  130.315  12.830                                        
   533 Walczak Dariusz                 1   10             RG -  9:15:07  1   1115.11 144.88       5   2  117.217  12.830                                        
   534 Michniewski Tomasz              3   77             R  -  9:29:10  1   1115.02 145.15       9      132.873   0.000                                        
   535 Tarka Stanisław                 2   39             RG -  9:25:22  1   1114.56 145.42      39      128.583   0.000                                        
   536 Tarka Stanisław                 2   22             RG -  9:25:23  1   1114.40 145.69      40      128.583   0.000                                        
   537 Kwiatkowski Andrzej             2   91             R  -  9:26:57  1   1114.28 145.96       8      130.315   0.000                                        
   538 Burkowski Paweł                 3   17             RGCM  9:34:49  1   1114.07 146.24       8      139.054   0.000                                        
   539 Kwiatkowski Andrzej             2   74             RG -  9:27:03  1   1113.33 146.51       9      130.315   0.000                                        
   540 Włodarczyk Paweł                1    6             RG -  9:17:54  1   1113.27 146.78      11      120.122   0.000                                        
   541 Wilczek Edward                  2    8             RG -  9:29:11  1   1113.18 147.05       9      132.673   0.000                                        
   542 Rawski Witold                   1   73             R  -  9:17:46  1   1112.60 147.32  83-  2-  2  119.901  12.790                                        
   543 Szleżanowski Piotr              1   47             RG -  9:23:14  1   1112.30 147.59      18      125.949   0.000                                        
   544 Sotek Mariusz                   1   15             RGCM  9:18:13  1   1112.24 147.87      12      120.363   0.000                                        
   545 Grzegrzółka Jan                 3   30             RG -  9:34:38  1   1111.91 148.14       2   0  138.581  12.780                                        
   546 Bąbik Sławomir                  1   14             RG -  9:19:32  1   1111.84 148.41       2   0  121.784  12.780                                        
   547 Szleżanowski Piotr              1   53             R  -  9:23:17  1   1111.81 148.68      19      125.949   0.000                                        
   548 Sotek Mariusz                   1   64             RG -  9:18:17  1   1111.56 148.95      13      120.363   0.000                                        
   549 Szleżanowski Piotr              1   36             RG -  9:23:19  1   1111.48 149.23      20      125.949   0.000                                        
   550 Glinka Dariusz                  1  124             RG -  9:21:29  1   1111.35 149.50      77      123.897   0.000                                        
   551 Wojciechowski Andrzej           3   35             RGCM  9:30:16  1   1111.23 149.77      12      133.644   0.000                                        
   552 Glinka Dariusz                  1   68             R  -  9:21:30  1   1111.18 150.04      78      123.897   0.000                                        
   553 Łukasik Andrzej                 3   48             R  -  9:32:03  1   1111.05 150.31      19      135.604   0.000                                        
   554 Włodarczyk Paweł                1   19             RG -  9:18:08  1   1110.87 150.58      12      120.122   0.000                                        
   555 Łukasik Andrzej                 3   87             R  -  9:32:05  1   1110.75 150.86      20      135.604   0.000                                        
   556 Grzegrzółka Jan                 3   55             R  -  9:34:47  1   1110.57 151.13       3   0  138.581  12.730                                        
   557 Wilczek Edward                  2   62             RG -  9:29:28  1   1110.54 151.40      10      132.673   0.000                                        
   558 Szleżanowski Piotr              1   37             RG -  9:23:26  1   1110.34 151.67      21      125.949   0.000                                        
   559 Widłak Adam                     3   63             R CM  9:37:44  1   1110.17 151.94       3   2  141.806  12.720                                        
   560 Kwiatkowski Andrzej             2   79             R CM  9:27:24  1   1110.01 152.22      10      130.315   0.000                                        
   561 Kurek Wiesław                   3    4             RGCM  9:34:34  1   1110.00 152.49       8      138.269   0.000                                        
   561 Kurek Wiesław                   3   28             RGCM  9:34:34  1   1110.00 152.49       9      138.269   0.000                                        
   563 Górniak Piotr                   2   56             RG -  9:19:32  1   1109.95 153.03      42      121.577   0.000                                        
   564 Glinka Dariusz                  1   35             RGCM  9:21:39  1   1109.69 153.30      79      123.897   0.000                                        
   565 Michniewski Tomasz              3   13             RGCM  9:29:47  1   1109.28 153.57      10      132.873   0.000                                        
   566 Górniak Piotr                   2   48             RGCM  9:19:37  1   1109.11 153.85      43      121.577   0.000                                        
   567 Kwiatkowski Andrzej             2   42             RG -  9:27:30  1   1109.06 154.12      11      130.315   0.000                                        
   568 Dąbrowski Tomasz                1   10             RGCM  9:16:18  1   1108.62 154.39      37      117.846   0.000                                        
   568 Dąbrowski Tomasz                1  100             R  -  9:16:18  1   1108.62 154.39      38      117.846   0.000                                        
   570 Glinka Dariusz                  1   82             R  -  9:21:46  1   1108.53 154.93      80      123.897   0.000                                        
   571 Górniak Piotr                   2   25             RG -  9:19:42  1   1108.27 155.21      44      121.577   0.000                                        
   572 Puchała Sylwester               2   31             RG -  9:24:15  1   1108.24 155.48      46      126.616   0.000                                        
   573 Dąbrowski Tomasz                1    1             RG -  9:16:21  1   1108.10 155.75      39      117.846   0.000                                        
   573 Dąbrowski Tomasz                1   76             R  -  9:16:21  1   1108.10 155.75      40      117.846   0.000                                        
   575 Glinka Dariusz                  1  149             RG -  9:21:51  1   1107.71 156.29      81      123.897   0.000                                        
   576 Jaworski Mateusz                3   13             RG -  9:27:59  1   1107.65 156.56       2   0  130.684  12.650                                        
   577 Górniak Piotr                   2   17             RG -  9:19:46  1   1107.60 156.84      45      121.577   0.000                                        
   578 Sadowski Marek                  2  101             R  -  9:25:00  1   1107.55 157.11       8      127.368   0.000                                        
   579 Wojciechowski Jarosław          3   51             RG -  9:30:42  1   1107.37 157.38       6   2  133.659  12.640                                        
   580 Myszkowski Zenon                1   36             RGCM  9:13:34  1   1107.25 157.65      19      114.674   0.000                                        
   581 Kowalski Paweł                  2   28             RG -  9:24:32  1   1107.22 157.92       5   1  126.814  12.630                                        
   582 Kwiatkowski Andrzej             2   23             RG -  9:27:42  1   1107.18 158.20      12      130.315   0.000                                        
   583 Czasak Marcin                   2   26             RGCM  9:27:23  1   1107.09 158.47       4   3  129.954  12.620                                        
   584 Kowalski Paweł                  2   35             RG -  9:24:33  1   1107.06 158.74       6   1  126.814  12.620                                        
   585 Tokarski Waldemar Michał        1   43             RG -  9:16:26  1   1106.94 159.01  35-  1-  1  117.815  12.620                                        
   586 Kowalski Paweł                  2    5             RG -  9:24:34  1   1106.90 159.28       7   1  126.814  12.610                                        
   587 Kwiatkowski Andrzej             2   59             R  -  9:27:44  1   1106.87 159.55      13      130.315   0.000                                        
   588 Puchała Sylwester               2   25             RG M  9:24:24  1   1106.78 159.83      47      126.616   0.000                                        
   589 Dąbrowski Tomasz                1   84             R  -  9:16:29  1   1106.71 160.10      41      117.846   0.000                                        
   590 Wojciechowski Andrzej           3  141             R  -  9:30:46  1   1106.63 160.37      13      133.644   0.000                                        
   591 Szczepaniak Robert              1   16             RG -  9:17:12  1   1106.53 160.64      36      118.620   0.000                                        
   592 Górniak Piotr                   2   94             R  -  9:19:53  1   1106.42 160.91      46      121.577   0.000                                        
   593 Szklarz Marian                  3    6             RG -  9:34:30  1   1106.20 161.19       5   2  137.722  12.580                                        
   594 Szczepaniak Robert              1   30             RG -  9:17:14  1   1106.19 161.46      37      118.620   0.000                                        
   595 Kowalski Paweł                  2   31             RG -  9:24:42  1   1105.62 161.73       8      126.814   0.000                                        
   596 Górniak Piotr                   2  100             R  -  9:19:58  1   1105.58 162.00      47      121.577   0.000                                        
   597 Wojciechowski Andrzej           3   42             RG -  9:30:53  1   1105.56 162.27      14      133.644   0.000                                        
   597 Wojciechowski Andrzej           3  154             R  -  9:30:53  1   1105.56 162.27      15      133.644   0.000                                        
   599 Grzegrzółka Jan                 3   32             RGCM  9:35:21  1   1105.55 162.82       4   1  138.581  12.560                                        
   600 Szklarz Marian                  3   26             RG -  9:34:37  1   1105.17 163.09       6   2  137.722  12.560                                        
   601 Kowalski Paweł                  2   17             RGCM  9:24:45  1   1105.13 163.36       9      126.814   0.000                                        
   602 Tarka Stanisław                 2  105             RG -  9:26:22  1   1104.98 163.63      41      128.583   0.000                                        
   603 Grzegrzółka Jan                 3   24             RG -  9:35:26  1   1104.82 163.90       5   1  138.581  12.540                                        
   604 Sadowski Marek                  2  102             R  -  9:25:18  1   1104.67 164.18       9      127.368   0.000                                        
   604 Tarka Stanisław                 2    6             RG -  9:26:24  1   1104.67 164.18      42      128.583   0.000                                        
   606 Górniak Piotr                   2   93             R  -  9:20:04  1   1104.58 164.72      48      121.577   0.000                                        
   607 Łukasik Andrzej                 3   32             R  -  9:32:46  1   1104.57 164.99      21      135.604   0.000                                        
   608 Grzegrzółka Jan                 3   29             RGCM  9:35:28  1   1104.52 165.26       6   2  138.581  12.520                                        
   609 Wojciechowski Andrzej           3   82             R  -  9:31:00  1   1104.50 165.53      16      133.644   0.000                                        
   610 Myszkowski Zenon                1   77             R  -  9:13:50  1   1104.40 165.81      20      114.674   0.000                                        
   611 Szczepaniak Robert              1    8             RG -  9:17:25  1   1104.30 166.08      38      118.620   0.000                                        
   612 Wojciechowski Andrzej           3  127             R  -  9:31:02  1   1104.19 166.35      17      133.644   0.000                                        
   613 Łukasik Andrzej                 3   26             RG -  9:32:49  1   1104.12 166.62      22      135.604   0.000                                        
   614 Myszkowski Zenon                1   40             RGCM  9:13:52  1   1104.05 166.89      21      114.674   0.000                                        
   615 Tarka Stanisław                 2   30             RG -  9:26:28  1   1104.03 167.17      43      128.583   0.000                                        
   616 Wilczek Edward                  2    9             RG -  9:30:11  1   1103.92 167.44      11      132.673   0.000                                        
   617 Sotek Mariusz                   1    1             R CM  9:19:03  1   1103.74 167.71      14      120.363   0.000                                        
   618 Myszkowski Zenon                1   71             R  -  9:13:54  1   1103.70 167.98      22      114.674   0.000                                        
   619 Łukasik Andrzej                 3   37             R  -  9:32:52  1   1103.67 168.25      23      135.604   0.000                                        
   620 Grzegrzółka Jan                 3   42             RGCM  9:35:34  1   1103.65 168.52       7   3  138.581  12.470                                        
   621 Myszkowski Zenon                1   81             R  -  9:13:55  1   1103.52 168.80      23      114.674   0.000                                        
   622 Oracz Paweł                     2   16             RG -  9:21:38  1   1103.38 169.07       5   1  123.174  12.470                                        
   623 Myszkowski Zenon                1   99             R  -  9:13:56  1   1103.34 169.34      24      114.674   0.000                                        
   624 Wilczek Edward                  2   38             RG -  9:30:17  1   1103.00 169.61      12      132.673   0.000                                        
   625 Myszkowski Zenon                1   14             RG -  9:13:58  1   1102.99 169.88      25      114.674   0.000                                        
   626 Bąbik Sławomir                  1   12             RG -  9:20:25  1   1102.95 170.16       3   0  121.784  12.450                                        
   627 Pych Mariusz                    3   11             RGCM  9:36:05  1   1102.87 170.43       5   3  139.054  12.440                                        
   628 Szklarz Marian                  3   20             RG -  9:34:53  1   1102.81 170.70       7   2  137.722  12.440                                        
   629 Wirtek Mariusz & Michał         3    6             RG -  9:29:15  1   1102.69 170.97  45-  1-  1  131.496  12.440                                        
   630 Puchała Sylwester               2   68             RG -  9:24:50  1   1102.61 171.24      48      126.616   0.000                                        
   631 Gaszewski Michał                3    2             RG -  9:46:50  1   1102.56 171.51       6   1  150.867  12.430                                        
   632 Bąbik Sławomir                  1   41             RG -  9:20:28  1   1102.45 171.79       4   0  121.784  12.420                                        
   632 Glinka Dariusz                  1   41             R  -  9:22:23  1   1102.45 171.79      82      123.897   0.000                                        
   634 Górniak Piotr                   2   81             R  -  9:20:17  1   1102.41 172.33      49      121.577   0.000                                        
   635 Gaszewski Michał                3   47             RG -  9:46:52  1   1102.29 172.60       7   1  150.867  12.410                                        
   636 Łukasik Andrzej                 3   20             RG -  9:33:02  1   1102.17 172.87      24      135.604   0.000                                        
   637 Grzegrzółka Jan                 3   21             RG -  9:35:46  1   1101.89 173.15       8      138.581   0.000                                        
   637 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   26             RGCM  9:28:31  1   1101.89 173.15       6   3  130.592  12.400                                        
   639 Bielski Jacek                   3   19             RG -  9:31:01  1   1101.88 173.69       4   2  133.346  12.400                                        
   640 Kwiatkowski Andrzej             2   58             R  -  9:28:16  1   1101.87 173.96      14      130.315   0.000                                        
   641 Burkowski Paweł                 3    8             RGCM  9:36:12  1   1101.85 174.23       9      139.054   0.000                                        
   642 Łukasik Andrzej                 3   18             RG -  9:33:05  1   1101.73 174.50      25      135.604   0.000                                        
   643 Sotek Mariusz                   1   47             R  -  9:19:15  1   1101.72 174.78      15      120.363   0.000                                        
   644 Puchała Sylwester               2   37             RG -  9:24:56  1   1101.65 175.05      49      126.616   0.000                                        
   645 Gaszewski Michał                3   19             RG -  9:46:57  1   1101.62 175.32       8      150.867   0.000                                        
   646 Szklarz Marian                  3   18             RGCM  9:35:04  1   1101.19 175.59       8      137.722   0.000                                        
   647 Sotek Mariusz                   1   51             R  -  9:19:20  1   1100.88 175.86      16      120.363   0.000                                        
   648 Sotek Mariusz                   1   69             RG -  9:19:21  1   1100.71 176.14      17      120.363   0.000                                        
   648 Wojciechowski Andrzej           3   68             R  -  9:31:25  1   1100.71 176.14      18      133.644   0.000                                        
   650 Michniewski Tomasz              3    6             RG -  9:30:43  1   1100.70 176.68      11      132.873   0.000                                        
   651 Pych Mariusz                    3    6             RG -  9:36:21  1   1100.55 176.95       6   3  139.054  12.350                                        
   651 Sotek Mariusz                   1   66             RG -  9:19:22  1   1100.55 176.95      18      120.363   0.000                                        
   653 Łukasik Andrzej                 3   54             R  -  9:33:13  1   1100.53 177.49      26      135.604   0.000                                        
   654 Sotek Mariusz                   1   79             RGCM  9:19:23  1   1100.38 177.77      19      120.363   0.000                                        
   655 Michniewski Tomasz              3   14             RGCM  9:30:46  1   1100.25 178.04      12      132.873   0.000                                        
   655 Wojciechowski Andrzej           3   95             R  -  9:31:28  1   1100.25 178.04      19      133.644   0.000                                        
   657 Łukasik Andrzej                 3    7             RG -  9:33:15  1   1100.24 178.58      27      135.604   0.000                                        
   658 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    2             RG -  9:28:42  1   1100.19 178.85       7   3  130.592  12.320                                        
   659 Puchała Sylwester               2   45             RG -  9:25:06  1   1100.05 179.13      50      126.616   0.000                                        
   660 Puchała Sylwester               2   43             RG -  9:25:07  1   1099.89 179.40      51      126.616   0.000                                        
   661 Wojciechowski Andrzej           3   72             R  -  9:31:31  1   1099.80 179.67      20      133.644   0.000                                        
   661 Wojciechowski Andrzej           3   34             RG -  9:31:31  1   1099.80 179.67      21      133.644   0.000                                        
   663 Sotek Mariusz                   1   11             R  -  9:19:27  1   1099.71 180.21      20      120.363   0.000                                        
   664 Sadowski Marek                  2   61             R  -  9:25:50  1   1099.58 180.48      10      127.368   0.000                                        
   665 Szpadzik Joanna i Marcin        1    5             RG -  9:25:12  1   1098.92 180.76      43      126.595   0.000                                        
   666 Wojciechowski Andrzej           3   15             RG -  9:31:37  1   1098.90 181.03      22      133.644   0.000                                        
   667 Tarka Stanisław                 2    2             RG -  9:27:01  1   1098.84 181.30      44      128.583   0.000                                        
   668 Puchała Sylwester               2   94             R  -  9:25:15  1   1098.62 181.57      52      126.616   0.000                                        
   669 Sotek Mariusz                   1   48             R CM  9:19:35  1   1098.37 181.84      21      120.363   0.000                                        
   670 Jobda Arkadiusz                 3   15             RG -  9:36:52  1   1097.59 182.12  46-  1-  1  139.247  12.270                                        
   670 Tarka Stanisław                 2   25             RGCM  9:27:09  1   1097.59 182.12      45      128.583   0.000                                        
   672 Szklarz Marian                  3    4             RG -  9:35:29  1   1097.53 182.66       9      137.722   0.000                                        
   673 Arak Piotr                      1    3             RGCM  9:20:02  1   1097.51 182.93      19      120.763   0.000                                        
   674 Dąbrowski Tomasz                1   77             R  -  9:17:24  1   1097.26 183.20      42      117.846   0.000                                        
   675 Kowalski Paweł                  2   21             RG -  9:25:35  1   1097.17 183.47      10      126.814   0.000                                        
   676 Dąbrowski Tomasz                1  103             R  -  9:17:25  1   1097.09 183.75      43      117.846   0.000                                        
   677 Bielski Jacek                   3   37             RG -  9:31:33  1   1097.05 184.02       5   2  133.346  12.240                                        
   678 Arak Piotr                      1  101             R  -  9:20:05  1   1097.01 184.29      20      120.763   0.000                                        
   679 Widłak Adam                     3   53             R  -  9:39:16  1   1097.00 184.56       4   2  141.806  12.230                                        
   680 Antosiewicz Bogdan              3   28             RG -  9:50:07  1   1096.96 184.83       6   2  153.702  12.230                                        
   681 Bielski Jacek                   3    8             RG -  9:31:34  1   1096.90 185.11       6   2  133.346  12.220                                        
   682 Tarka Stanisław                 2   68             R  -  9:27:14  1   1096.81 185.38      46      128.583   0.000                                        
   683 Pych Mariusz                    3   12             RG -  9:36:47  1   1096.79 185.65       7   3  139.054  12.220                                        
   684 Kowalski Paweł                  2   22             RG -  9:25:38  1   1096.69 185.92      11      126.814   0.000                                        
   685 Oracz Paweł                     2   27             RGCM  9:22:19  1   1096.67 186.19       6   2  123.174  12.210                                        
   686 Tarka Stanisław                 2   70             R  -  9:27:16  1   1096.50 186.46      47      128.583   0.000                                        
   687 Wilczek Edward                  2   23             RG -  9:31:03  1   1096.02 186.74      13      132.673   0.000                                        
   688 Szleżanowski Piotr              1   44             RG -  9:24:55  1   1096.00 187.01      22      125.949   0.000                                        
   689 Antosiewicz Bogdan              3   14             RG -  9:50:15  1   1095.91 187.28       7   2  153.702  12.190                                        
   690 Szymaniak Jerzy                 2   42             RG -  9:25:25  1   1095.88 187.55       2   0  126.483  12.190                                        
   691 Rawski Witold                   1   84             R  -  9:19:25  1   1095.82 187.82       2   0  119.901  12.180                                        
   692 Kurek Wiesław                   3    7             RGCM  9:36:11  1   1095.78 188.10      10      138.269   0.000                                        
   693 Wilczek Edward                  2   48             R  -  9:31:05  1   1095.72 188.37      14      132.673   0.000                                        
   694 Szleżanowski Piotr              1   46             RG -  9:24:57  1   1095.69 188.64      23      125.949   0.000                                        
   695 Włodarczyk Paweł                1   15             RG -  9:19:39  1   1095.50 188.91      13      120.122   0.000                                        
   696 Gaszewski Michał                3    9             RG -  9:47:43  1   1095.49 189.18       9      150.867   0.000                                        
   697 Szleżanowski Piotr              1   21             RG -  9:24:59  1   1095.37 189.45      24      125.949   0.000                                        
   698 Gaszewski Michał                3    7             RG -  9:47:45  1   1095.22 189.73      10      150.867   0.000                                        
   699 Myszkowski Zenon                1   72             R  -  9:14:44  1   1094.91 190.00      26      114.674   0.000                                        
   700 Szczepaniak Robert              1   63             R  -  9:18:22  1   1094.62 190.27      39      118.620   0.000                                        
   701 Krupa Łukasz                    3   31             RG -  9:31:53  1   1094.60 190.54       8      133.413   0.000                                        
   702 Szymaniak Jerzy                 2   37             RG -  9:25:34  1   1094.46 190.81       3   0  126.483  12.140                                        
   703 Szczepaniak Robert              1   72             R  -  9:18:23  1   1094.45 191.09      40      118.620   0.000                                        
   704 Kuźmiński Andrzej               3   16             RGCM  9:27:42  1   1094.44 191.36  35-  1-  1  128.815  12.130                                        
   705 Jaworski Mateusz                3   49             RG -  9:29:26  1   1094.20 191.63       3   0  130.684  12.130                                        
   706 Jaworski Mateusz                3   15             RG -  9:29:27  1   1094.05 191.90       4   0  130.684  12.120                                        
   707 Arak Piotr                      1  104             R  -  9:20:23  1   1094.03 192.17      21      120.763   0.000                                        
   708 Wilczek Edward                  2   44             R  -  9:31:18  1   1093.76 192.44      15      132.673   0.000                                        
   709 Skiba Włodzimierz               2   48             RG -  9:30:06  1   1093.71 192.72  52-  1-  1  131.355  12.110                                        
   710 Krupa Łukasz                    3   12             RG -  9:31:59  1   1093.70 192.99       9      133.413   0.000                                        
   711 Szklarz Marian                  3   14             RGCM  9:35:56  1   1093.61 193.26      10      137.722   0.000                                        
   712 Kwiatkowski Andrzej             2   68             RG -  9:29:10  1   1093.55 193.53      15      130.315   0.000                                        
   713 Wilczek Edward                  2    4             RGCM  9:31:20  1   1093.46 193.80      16      132.673   0.000                                        
   714 Łukasik Andrzej                 3   17             RG -  9:34:03  1   1093.14 194.07      28      135.604   0.000                                        
   715 Czasak Marcin                   2   43             RG -  9:28:55  1   1092.82 194.35       5   3  129.954  12.090                                        
   716 Wojciechowski Jarosław          3   28             RG -  9:32:21  1   1092.43 194.62       7   2  133.659  12.080                                        
   717 Puchała Sylwester               2  103             R  M  9:25:55  1   1092.30 194.89      53      126.616   0.000                                        
   718 Łukasik Andrzej                 3   56             RG -  9:34:10  1   1092.11 195.16      29      135.604   0.000                                        
   719 Puchała Sylwester               2   22             RG -  9:25:58  1   1091.83 195.43      54      126.616   0.000                                        
   720 Burkowski Paweł                 3   16             RG -  9:37:22  1   1091.76 195.71      10      139.054   0.000                                        
   721 Glinka Dariusz                  1  148             RG -  9:23:34  1   1090.96 195.98      83      123.897   0.000                                        
   722 Pych Mariusz                    3   10             RG -  9:37:28  1   1090.91 196.25       8      139.054   0.000                                        
   723 Wojciechowski Jarosław          3   41             R  -  9:32:33  1   1090.65 196.52       8      133.659   0.000                                        
   724 Szczepaniak Robert              1   66             R  -  9:18:46  1   1090.59 196.79      41      118.620   0.000                                        
   725 Burkowski Paweł                 3   15             RG -  9:37:31  1   1090.48 197.06      11      139.054   0.000                                        
   725 Pych Mariusz                    3    2             RG -  9:37:31  1   1090.48 197.06       9      139.054   0.000                                        
   727 Puchała Sylwester               2   19             RG -  9:26:07  1   1090.42 197.61      55      126.616   0.000                                        
   728 Wojciechowski Andrzej           3  173             R  -  9:32:34  1   1090.38 197.88      23      133.644   0.000                                        
   729 Kwiatkowski Andrzej             2    8             RG -  9:29:31  1   1090.35 198.15      16      130.315   0.000                                        
   730 Kwiatkowski Andrzej             2   13             RG -  9:29:32  1   1090.20 198.42      17      130.315   0.000                                        
   731 Tarka Stanisław                 2    8             RG -  9:27:57  1   1090.15 198.70      48      128.583   0.000                                        
   732 Arak Piotr                      1    2             RGCM  9:20:47  1   1090.08 198.97      22      120.763   0.000                                        
   732 Wojciechowski Andrzej           3   12             RGCM  9:32:36  1   1090.08 198.97      24      133.644   0.000                                        
   734 Oracz Paweł                     2   22             RG -  9:23:00  1   1090.04 199.51       7   2  123.174  12.010                                        
   735 Burkowski Paweł                 3   18             RG -  9:37:35  1   1089.91 199.78      12      139.054   0.000                                        
   736 Grzegrzółka Jan                 3   11             RGCM  9:37:09  1   1089.90 200.05       9      138.581   0.000                                        
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   737 Sadowski Marek                  2   44             RG -  9:26:52  1   1089.86   0.00      11      127.368   0.000                                        
   738 Łukasik Andrzej                 3   44             R  -  9:34:26  1   1089.77   0.00      30      135.604   0.000                                        
   739 Wojciechowski Andrzej           3   20             RG -  9:32:39  1   1089.64   0.00      25      133.644   0.000                                        
   740 Grzegrzółka Jan                 3   49             RG -  9:37:11  1   1089.62   0.00      10      138.581   0.000                                        
   741 Górniak Piotr                   2   67             R  -  9:21:35  1   1089.56   0.00      50      121.577   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 10.05.20 Głogowiec                                
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Puchała         Sylwester       2    94    7    55   104.91     
              2 Glinka          Dariusz         1   132    7    83   104.59     
              3 Tarka           Stanisław       2    96    7    48   103.50     
              4 Górniak         Piotr           2    98    7    49   103.33     
              5 Dąbrowski       Tomasz          1   101    7    43   103.12     
              6 Szpadzik Joanna Marcin          1    73    7    43   102.70     
              7 Szczepaniak     Robert          1    83    7    41   102.29     
              8 Szleżanowski    Piotr           1    50    7    24   100.78     
              9 Arak            Piotr           1    98    7    22   100.15     
             10 Myszkowski      Zenon           1    90    7    26   100.15     
             11 Łukasik         Andrzej         3    81    7    29    98.55     
             12 Sotek           Mariusz         1    70    7    21    98.40     
             13 Włodarczyk      Paweł           1    46    7    13    97.81     
             14 Kurek           Wiesław         3    64    7    10    95.68     
             15 Michniewski     Tomasz          3    71    7    12    95.56     
             16 Wojciechowski   Andrzej         3   147    7    24    95.31     
             17 Burkowski       Paweł           3    47    7    12    94.74     
             18 Szklarz         Marian          3    30    7    10    94.55     
             19 Kowalski        Paweł           2    57    7    11    94.06     
             20 Wilczek         Edward          2    77    7    16    93.78     
             21 Pych            Mariusz         3    23    7     9    92.95     
             22 Sadowski        Marek           2    98    7    10    92.78     
             23 Krupa           Łukasz          3    46    7     9    92.76     
             24 Gaszewski       Michał          3    62    7    10    92.13     
             25 Antosiewicz     Bogdan          3    33    7     7    91.36     
             26 Kwiatkowski     Andrzej         2    93    7    17    91.15     
             27 Lewandowski Jer i Marcin        3    70    7     7    91.07     
             28 Oracz           Paweł           2    26    7     7    90.60     
             29 Wojciechowski   Jarosław        3    46    7     8    90.46     
             30 Grzegrzółka     Jan             3    75    7     9    88.52     
             31 Bielski         Jacek           3    44    6     6    77.09     
             32 Walczak         Dariusz         1    61    5     5    67.58     
             33 Lewandowski     Kazimierz       3    56    5     5    67.28     
             34 Czasak          Marcin          2    40    5     5    64.52     
             35 Widłak          Adam            3    61    4     4    53.76     
             36 Jaworski        Mateusz         3    56    4     4    51.61     
             37 Bąbik           Sławomir        1    58    4     4    50.99     
             38 Szymaniak       Jerzy           2    61    3     3    37.60     
             39 Bugalski        Arkadiusz       1    89    2     2    27.68     
             40 Sekuła          Wiesław         3    69    2     2    27.25     
             41 Rawski          Witold          1    83    2     2    24.97     
             42 Głażewski       Jerzy           3    62    1     1    13.56     
             43 Sadowski Sławom Piotr           1    51    1     1    13.53     
             44 Pindelski       Krzysztof       2    47    1     1    13.26     
             45 Szczepaniak     Ludwik          1    29    1     1    13.00     
             46 Tokarski Waldem Michał          1    35    1     1    12.62     
             47 Wirtek Mariusz  Michał          3    45    1     1    12.44     
             48 Jobda           Arkadiusz       3    46    1     1    12.27     
             49 Kuźmiński       Andrzej         3    35    1     1    12.13     
             50 Skiba           Włodzimierz     2    52    1     1    12.11     
             51 Borkowski       Jerzy           1    33    0     0     0.00     
             52 Krzcot          Marcin          1    28    0     0     0.00     
             53 Rogowski        Piotr           1    10    0     0     0.00     
             54 Chojnacki       M. i  Z.        2    45    0     0     0.00     
             55 Markowski       Krzysztof       3    47    0     0     0.00     
             56 Nowak           Adam            3    27    0     0     0.00     
             57 Okrasa          Stanisław       3    91    0     0     0.00     
             58 Bąk             Dariusz         3    25    0     0     0.00     
             59 Witkowski       Tomasz          3    45    0     0     0.00     
             60 Iwańczyk        Stanisław       2    34    0     0     0.00     
             61 Zieliński       Jan             2    37    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Puchała         Sylwester       2  7    7    104.91  58.5            
    2 ---- Glinka          Dariusz         1  7    7    104.59  62.9            
    3 ---- Tarka           Stanisław       2  7    7    103.50  50.0            
    4 ---- Górniak         Piotr           2  7    7    103.33  50.0            
    5 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  7    7    103.12  42.6            
    6 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  7    7    102.70  58.9            
    7 ---- Szczepaniak     Robert          1  7    7    102.29  49.4            
    8 ---- Szleżanowski    Piotr           1  7    7    100.78  48.0            
    9 ---- Arak            Piotr           1  7    7    100.15  22.4            
   10 ---- Myszkowski      Zenon           1  7    7    100.15  28.9            
   11 ---- Łukasik         Andrzej         3  7    7     98.55  35.8            
   12 ---- Sotek           Mariusz         1  7    7     98.40  30.0            
   13 ---- Włodarczyk      Paweł           1  7    7     97.81  28.3            
   14 ---- Kurek           Wiesław         3  7    7     95.68  15.6            
   15 ---- Michniewski     Tomasz          3  7    7     95.56  16.9            
   16 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  7    7     95.31  16.3            
   17 ---- Burkowski       Paweł           3  7    7     94.74  25.5            
   18 ---- Szklarz         Marian          3  7    7     94.55  33.3            
   19 ---- Kowalski        Paweł           2  7    7     94.06  19.3            
   20 ---- Wilczek         Edward          2  7    7     93.78  20.8            
   21 ---- Pych            Mariusz         3  7    7     92.95  39.1            
   22 ---- Sadowski        Marek           2  7    7     92.78  10.2            
   23 ---- Krupa           Łukasz          3  7    7     92.76  19.6            
   24 ---- Gaszewski       Michał          3  7    7     92.13  16.1            
   25 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  7    7     91.36  21.2            
   26 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  7    7     91.15  18.3            
   27 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  7    7     91.07  10.0            
   28 ---- Oracz           Paweł           2  7    7     90.60  26.9            
   29 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  7    7     90.46  17.4            
   30 ---- Grzegrzółka     Jan             3  7    7     88.52  12.0            
   31 ---- Bielski         Jacek           3  6    6     77.09  13.6            
   32 ---- Walczak         Dariusz         1  5    5     67.58   8.2            
   33 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     67.28   8.9            
   34 ---- Czasak          Marcin          2  5    5     64.52  12.5            
   35 ---- Widłak          Adam            3  4    4     53.76   6.6            
   36 ---- Jaworski        Mateusz         3  4    4     51.61   7.1            
   37 ---- Bąbik           Sławomir        1  4    4     50.99   6.9            
   38 ---- Szymaniak       Jerzy           2  3    3     37.60   4.9            
   39 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  2    2     27.68   2.2            
   40 ---- Sekuła          Wiesław         3  2    2     27.25   2.9            
   41 ---- Rawski          Witold          1  2    2     24.97   2.4            
   42 ---- Głażewski       Jerzy           3  1    1     13.56   1.6            
   43 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  1    1     13.53   2.0            
   44 ---- Pindelski       Krzysztof       2  1    1     13.26   2.1            
   45 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  1    1     13.00   3.4            
   46 ---- Tokarski Waldem Michał          1  1    1     12.62   2.9            
   47 ---- Wirtek Mariusz  Michał          3  1    1     12.44   2.2            
   48 ---- Jobda           Arkadiusz       3  1    1     12.27   2.2            
   49 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  1    1     12.13   2.9            
   50 ---- Skiba           Włodzimierz     2  1    1     12.11   1.9            
   51 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   52 ---- Krzcot          Marcin          1  0    0      0.00   0.0            
   53 ---- Rogowski        Piotr           1  0    0      0.00   0.0            
   54 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  0    0      0.00   0.0            
   55 ---- Markowski       Krzysztof       3  0    0      0.00   0.0            
   56 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   57 ---- Okrasa          Stanisław       3  0    0      0.00   0.0            
   58 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   59 ---- Witkowski       Tomasz          3  0    0      0.00   0.0            
   60 ---- Iwańczyk        Stanisław       2  0    0      0.00   0.0            
   61 ---- Zieliński       Jan             2  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 5/50 [ 4]                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Puchała         Sylwester       2  5    5     74.82  58.5            
    2 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     74.27  62.9            
    3 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     73.93  42.6            
    4 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     73.45  50.0            
    5 ---- Górniak         Piotr           2  5    5     73.27  50.0            
    6 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     72.98  58.9            
    7 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     72.83  49.4            
    8 ---- Szleżanowski    Piotr           1  5    5     72.06  48.0            
    9 ---- Włodarczyk      Paweł           1  5    5     70.89  28.3            
   10 ---- Arak            Piotr           1  5    5     70.58  22.4            
   11 ---- Myszkowski      Zenon           1  5    5     70.37  28.9            
   12 ---- Łukasik         Andrzej         3  5    5     70.06  35.8            
   13 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     69.55  33.3            
   14 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     68.75  25.5            
   15 ---- Sotek           Mariusz         1  5    5     68.50  30.0            
   16 ---- Pych            Mariusz         3  5    5     68.38  39.1            
   17 ---- Kowalski        Paweł           2  5    5     67.64  19.3            
   18 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     67.40  20.8            
   19 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     67.28   8.9            
   20 ---- Kurek           Wiesław         3  5    5     67.19  15.6            
   21 ---- Krupa           Łukasz          3  5    5     66.50  19.6            
   22 ---- Oracz           Paweł           2  5    5     66.38  26.9            
   23 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  5    5     66.35  10.0            
   24 ---- Gaszewski       Michał          3  5    5     66.23  16.1            
   25 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     65.38  16.3            
   26 ---- Michniewski     Tomasz          3  5    5     64.94  16.9            
   27 ---- Bielski         Jacek           3  5    5     64.87  13.6            
   28 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  5    5     64.78  21.2            
   29 ---- Czasak          Marcin          2  5    5     64.52  12.5            
   30 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     64.25  17.4            
   31 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     63.32  12.0            
   32 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  5    5     63.05  18.3            
   33 ---- Sadowski        Marek           2  4    4     52.68  10.2            
   34 ---- Jaworski        Mateusz         3  4    4     51.61   7.1            
   35 ---- Walczak         Dariusz         1  3    3     40.39   8.2            
   36 ---- Bąbik           Sławomir        1  3    3     37.65   6.9            
   37 ---- Widłak          Adam            3  2    2     28.81   6.6            
   38 ---- Sekuła          Wiesław         3  2    2     27.25   2.9            
   39 ---- Szymaniak       Jerzy           2  2    2     24.33   4.9            
   40 ---- Głażewski       Jerzy           3  1    1     13.56   1.6            
   41 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  1    1     13.53   2.0            
   42 ---- Pindelski       Krzysztof       2  1    1     13.26   2.1            
   43 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  1    1     13.00   3.4            
   44 ---- Tokarski Waldem Michał          1  1    1     12.62   2.9            
   45 ---- Wirtek Mariusz  Michał          3  1    1     12.44   2.2            
   46 ---- Jobda           Arkadiusz       3  1    1     12.27   2.2            
   47 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  1    1     12.13   2.9            
   48 ---- Skiba           Włodzimierz     2  1    1     12.11   1.9            
   49 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   50 ---- Rawski          Witold          1  0    0      0.00   2.4            
   51 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  0    0      0.00   2.2            
   52 ---- Krzcot          Marcin          1  0    0      0.00   0.0            
   53 ---- Rogowski        Piotr           1  0    0      0.00   0.0            
   54 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  0    0      0.00   0.0            
   55 ---- Markowski       Krzysztof       3  0    0      0.00   0.0            
   56 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   57 ---- Okrasa          Stanisław       3  0    0      0.00   0.0            
   58 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   59 ---- Witkowski       Tomasz          3  0    0      0.00   0.0            
   60 ---- Iwańczyk        Stanisław       2  0    0      0.00   0.0            
   61 ---- Zieliński       Jan             2  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typ.5/10 [ 5]                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Puchała         Sylwester       2  5    5     72.20  58.5            
    2 ---- Górniak         Piotr           2  5    5     71.57  50.0            
    3 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     71.52  58.9            
    4 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     71.49  49.4            
    5 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     69.31  62.9            
    6 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     68.42  50.0            
    7 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     68.33  42.6            
    8 ---- Arak            Piotr           1  5    5     66.88  22.4            
    9 ---- Kurek           Wiesław         3  5    5     64.03  15.6            
   10 ---- Szklarz         Marian          3  4    4     53.77  33.3            
   11 ---- Burkowski       Paweł           3  4    4     52.80  25.5            
   12 ---- Myszkowski      Zenon           1  4    4     52.77  28.9            
   13 ---- Wilczek         Edward          2  4    4     52.59  20.8            
   14 ---- Grzegrzółka     Jan             3  4    4     49.55  12.0            
   15 ---- Szleżanowski    Piotr           1  3    3     41.95  48.0            
   16 ---- Pych            Mariusz         3  3    3     40.77  39.1            
   17 ---- Łukasik         Andrzej         3  3    3     40.76  35.8            
   18 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  3    3     39.17  10.0            
   19 ---- Czasak          Marcin          2  3    3     39.16  12.5            
   20 ---- Sotek           Mariusz         1  3    3     38.57  30.0            
   21 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  3    3     38.18  16.3            
   22 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  2    2     27.81   8.9            
   23 ---- Walczak         Dariusz         1  2    2     27.56   8.2            
   24 ---- Włodarczyk      Paweł           1  2    2     27.50  28.3            
   25 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  2    2     27.46  21.2            
   26 ---- Kowalski        Paweł           2  2    2     27.17  19.3            
   27 ---- Oracz           Paweł           2  2    2     26.53  26.9            
   28 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  2    2     26.28  17.4            
   29 ---- Bielski         Jacek           3  2    2     26.10  13.6            
   30 ---- Michniewski     Tomasz          3  2    2     25.03  16.9            
   31 ---- Widłak          Adam            3  1    1     14.60   6.6            
   32 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  1    1     13.53   2.0            
   33 ---- Sadowski        Marek           2  1    1     13.52  10.2            
   34 ---- Pindelski       Krzysztof       2  1    1     13.26   2.1            
   35 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  1    1     12.13   2.9            
   36 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   37 ---- Rawski          Witold          1  0    0      0.00   2.4            
   38 ---- Tokarski Waldem Michał          1  0    0      0.00   2.9            
   39 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  0    0      0.00   3.4            
   40 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  0    0      0.00   2.2            
   41 ---- Bąbik           Sławomir        1  0    0      0.00   6.9            
   42 ---- Krzcot          Marcin          1  0    0      0.00   0.0            
   43 ---- Rogowski        Piotr           1  0    0      0.00   0.0            
   44 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  0    0      0.00   0.0            
   45 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  0    0      0.00  18.3            
   46 ---- Głażewski       Jerzy           3  0    0      0.00   1.6            
   47 ---- Krupa           Łukasz          3  0    0      0.00  19.6            
   48 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   1.9            
   49 ---- Markowski       Krzysztof       3  0    0      0.00   0.0            
   50 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   51 ---- Sekuła          Wiesław         3  0    0      0.00   2.9            
   52 ---- Wirtek Mariusz  Michał          3  0    0      0.00   2.2            
   53 ---- Szymaniak       Jerzy           2  0    0      0.00   4.9            
   54 ---- Okrasa          Stanisław       3  0    0      0.00   0.0            
   55 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   56 ---- Witkowski       Tomasz          3  0    0      0.00   0.0            
   57 ---- Gaszewski       Michał          3  0    0      0.00  16.1            
   58 ---- Jobda           Arkadiusz       3  0    0      0.00   2.2            
   59 ---- Jaworski        Mateusz         3  0    0      0.00   7.1            
   60 ---- Iwańczyk        Stanisław       2  0    0      0.00   0.0            
   61 ---- Zieliński       Jan             2  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2020.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Puchała         Sylwester       2  5    5     74.90  58.5            
    2 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     74.78  62.9            
    3 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     73.94  50.0            
    4 ---- Górniak         Piotr           2  5    5     73.84  50.0            
    5 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     73.75  42.6            
    6 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     73.45  58.9            
    7 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     73.02  49.4            
    8 ---- Arak            Piotr           1  5    5     72.24  22.4            
    9 ---- Szleżanowski    Piotr           1  5    5     71.62  48.0            
   10 ---- Myszkowski      Zenon           1  5    5     71.60  28.9            
   11 ---- Sotek           Mariusz         1  5    5     71.52  30.0            
   12 ---- Michniewski     Tomasz          3  5    5     69.43  16.9            
   13 ---- Włodarczyk      Paweł           1  5    5     69.41  28.3            
   14 ---- Łukasik         Andrzej         3  5    5     69.12  35.8            
   15 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  5    5     68.49  16.3            
   16 ---- Pych            Mariusz         3  5    5     68.38  39.1            
   17 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     67.78  25.5            
   18 ---- Gaszewski       Michał          3  5    5     66.23  16.1            
   19 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  5    5     65.47  18.3            
   20 ---- Sadowski        Marek           2  5    5     65.28  10.2            
   21 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     64.65  33.3            
   22 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     64.09  17.4            
   23 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     63.07  20.8            
   24 ---- Krupa           Łukasz          3  4    4     52.03  19.6            
   25 ---- Kurek           Wiesław         3  3    3     41.44  15.6            
   26 ---- Walczak         Dariusz         1  3    3     41.32   8.2            
   27 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  3    3     40.32   8.9            
   28 ---- Kowalski        Paweł           2  3    3     39.90  19.3            
   29 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  3    3     39.48  21.2            
   30 ---- Szymaniak       Jerzy           2  3    3     37.60   4.9            
   31 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  2    2     27.68   2.2            
   32 ---- Bąbik           Sławomir        1  2    2     25.76   6.9            
   33 ---- Grzegrzółka     Jan             3  2    2     25.20  12.0            
   34 ---- Rawski          Witold          1  2    2     24.97   2.4            
   35 ---- Widłak          Adam            3  2    2     24.95   6.6            
   36 ---- Czasak          Marcin          2  2    2     24.71  12.5            
   37 ---- Bielski         Jacek           3  2    2     24.64  13.6            
   38 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3  1    1     13.67  10.0            
   39 ---- Głażewski       Jerzy           3  1    1     13.56   1.6            
   40 ---- Pindelski       Krzysztof       2  1    1     13.26   2.1            
   41 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  1    1     13.00   3.4            
   42 ---- Tokarski Waldem Michał          1  1    1     12.62   2.9            
   43 ---- Jaworski        Mateusz         3  1    1     12.13   7.1            
   44 ---- Skiba           Włodzimierz     2  1    1     12.11   1.9            
   45 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   46 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  0    0      0.00   2.0            
   47 ---- Krzcot          Marcin          1  0    0      0.00   0.0            
   48 ---- Rogowski        Piotr           1  0    0      0.00   0.0            
   49 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  0    0      0.00   0.0            
   50 ---- Oracz           Paweł           2  0    0      0.00  26.9            
   51 ---- Markowski       Krzysztof       3  0    0      0.00   0.0            
   52 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   53 ---- Sekuła          Wiesław         3  0    0      0.00   2.9            
   54 ---- Wirtek Mariusz  Michał          3  0    0      0.00   2.2            
   55 ---- Okrasa          Stanisław       3  0    0      0.00   0.0            
   56 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  0    0      0.00   2.9            
   57 ---- Bąk             Dariusz         3  0    0      0.00   0.0            
   58 ---- Witkowski       Tomasz          3  0    0      0.00   0.0            
   59 ---- Jobda           Arkadiusz       3  0    0      0.00   2.2            
   60 ---- Iwańczyk        Stanisław       2  0    0      0.00   0.0            
   61 ---- Zieliński       Jan             2  0    0      0.00   0.0