PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Czarnków z dnia 22.09.19                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:53:27.  N 16:32:19.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  328.667 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   37                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1299                           
      5.Ilość konkursów.......................:  260                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1358.33                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1233.22                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,29,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,56,39                         
     10.Czas trwania konkursu.................:26 min. 40 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się  10 konkursów                               
       Punkty stałe  35.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       OPEN 10 z całości [ 1]                                            
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │    8   │  351   │   78  │22.22│      
          │ 2  │ Baniocha                │   13   │  452   │   74  │16.37│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   16   │  496   │  108  │21.77│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   37   │ 1299   │  260  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Czarnków, w dniu 22.09.19                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Szpadzik Joanna i Marcin        1   91              G   12:29:59  1   1358.33   0.77  71- 27- 10  325.976  35.000                                        
     2 Szpadzik Joanna i Marcin        1   96              G   12:30:03  1   1357.95   1.54       2   0  325.976  34.970                                        
     3 Burkowski Paweł                 3   28              GCM 12:39:22  1   1356.08   2.31  42- 12- 10  338.161  34.950                                        
     4 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              GCM 12:30:34  1   1355.03   3.08       3   1  325.976  34.920                                        
     5 Szpadzik Joanna i Marcin        1   67              G   12:30:43  1   1354.19   3.85       4   1  325.976  34.890                                        
     6 Szczepaniak Robert              1   41              GCM 12:24:44  1   1353.73   4.62  56- 23- 10  317.765  34.860                                        
     6 Szczepaniak Robert              1   99              G   12:24:44  1   1353.73   4.62       2   1  317.765  34.860                                        
     8 Tarka Stanisław                 2  107              GCM 12:32:08  1   1353.40   6.16  61- 24- 10  327.702  34.810                                        
     9 Szymaniak Jerzy                 2   39              G   12:30:50  1   1353.10   6.93  65- 27- 10  325.871  34.780                                        
     9 Szymaniak Jerzy                 2   46              G   12:30:50  1   1353.10   6.93       2   0  325.871  34.780                                        
    11 Szpadzik Joanna i Marcin        1  116              G   12:31:27  1   1350.08   8.47       5   1  325.976  34.730                                        
    12 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    4              GCM 12:34:30  1   1349.51   9.24  46- 16- 10  329.956  34.700                                        
    13 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   76              G   12:34:35  1   1349.05  10.01       2   1  329.956  34.680                                        
    14 Szczepaniak Robert              1   37              G   12:25:38  1   1348.56  10.78       3   1  317.765  34.650                                        
    15 Dąbrowski Tomasz                1  153              GCM 12:25:47  1   1344.42  11.55  53-  9-  9  316.992  34.620                                        
    16 Burkowski Paweł                 3   19              GCM 12:41:52  1   1342.62  12.32       2   2  338.161  34.590                                        
    17 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   45              G   12:36:02  1   1341.10  13.09       3   1  329.956  34.570                                        
    18 Szczepaniak Robert              1   14              G   12:27:10  1   1339.84  13.86       4   1  317.765  34.540                                        
    19 Szczepaniak Robert              1   29              GCM 12:27:49  1   1336.18  14.63       5   2  317.765  34.510                                        
    20 Burkowski Paweł                 3    6              GCM 12:43:09  1   1335.81  15.40       3   3  338.161  34.490                                        
    20 Burkowski Paweł                 3   30              GCM 12:43:09  1   1335.81  15.40       4   4  338.161  34.490                                        
    22 Pych Mariusz                    3   61              GCM 12:43:11  1   1335.64  16.94  41- 11- 10  338.161  34.430                                        
    23 Lewandowski Kazimierz           3   83              GCM 12:37:15  1   1335.29  17.71  45- 13- 10  330.151  34.410                                        
    24 Lewandowski Kazimierz           3   67              GCM 12:37:19  1   1334.93  18.48       2   2  330.151  34.380                                        
    25 Łuczak Marek                    3   55              G   12:42:03  1   1334.85  19.25  40- 11- 10  336.450  34.350                                        
    26 Szpadzik Joanna i Marcin        1   92              G   12:34:15  1   1334.60  20.02       6   1  325.976  34.320                                        
    27 Burkowski Paweł                 3   29              GCM 12:43:31  1   1333.88  20.79       5   5  338.161  34.300                                        
    27 Pych Mariusz                    3   30              GCM 12:43:31  1   1333.88  20.79       2   2  338.161  34.300                                        
    29 Szymaniak Jerzy                 2  110              G   12:34:45  1   1331.44  22.33       3   0  325.871  34.240                                        
    30 Tarka Stanisław                 2   82              G   12:36:15  1   1330.77  23.10       2   1  327.702  34.220                                        
    31 Szymaniak Jerzy                 2   42              G   12:34:57  1   1330.36  23.87       4   0  325.871  34.190                                        
    32 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47              G   12:35:17  1   1328.98  24.63       7   1  325.976  34.160                                        
    33 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              GCM 12:35:20  1   1328.71  25.40       8   2  325.976  34.140                                        
    34 Wirtek Mariusz & Michał         3   58              G   12:39:02  1   1328.22  26.17  36-  1-  1  330.770  34.110                                        
    35 Tarka Stanisław                 2   55              G   12:36:44  1   1328.16  26.94       3   1  327.702  34.080                                        
    36 Jaworski Mateusz                3    1              GCM 12:38:33  1   1327.99  27.71  16-  3-  3  330.071  34.050                                        
    37 Szymaniak Jerzy                 2   28              G   12:35:28  1   1327.56  28.48       5   0  325.871  34.030                                        
    37 Szymaniak Jerzy                 2   34              GCM 12:35:28  1   1327.56  28.48       6   1  325.871  34.030                                        
    39 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   68              GCM 12:38:47  1   1326.28  30.02       4   2  329.956  33.970                                        
    40 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   60              GCM 12:38:49  1   1326.10  30.79       5   3  329.956  33.950                                        
    41 Burkowski Paweł                 3   21              GCM 12:45:16  1   1324.74  31.56       6   6  338.161  33.920                                        
    42 Tarka Stanisław                 2   46              G   12:37:26  1   1324.41  32.33       4   1  327.702  33.890                                        
    43 Lewandowski Kazimierz           3   65              G   12:39:23  1   1323.87  33.10       3   2  330.151  33.860                                        
    44 Szczepaniak Robert              1    2              GCM 12:30:06  1   1323.47  33.87       6   3  317.765  33.840                                        
    45 Szymaniak Jerzy                 2   31              G   12:36:25  1   1322.44  34.64       7   1  325.871  33.810                                        
    46 Jobda Arkadiusz                 3    8              GCM 12:46:30  1   1321.34  35.41  28-  3-  3  338.924  33.780                                        
    47 Szczepaniak Robert              1    9              G   12:30:31  1   1321.18  36.18       7   3  317.765  33.760                                        
    48 Arak Piotr                      1  126              GCM 12:32:20  1   1319.96  36.95  97- 18- 10  319.871  33.730                                        
    49 Pych Mariusz                    3   48              G   12:46:28  1   1318.54  37.72       3   2  338.161  33.700                                        
    50 Szpadzik Joanna i Marcin        1   97              G   12:37:19  1   1318.05  38.49       9   2  325.976  33.680                                        
    51 Szpadzik Joanna i Marcin        1  114              G   12:37:21  1   1317.87  39.26      10   2  325.976  33.650                                        
    52 Lewandowski Kazimierz           3   38              G   12:40:36  1   1317.44  40.03       4   2  330.151  33.620                                        
    53 Dąbrowski Tomasz                1   93              G   12:30:43  1   1316.87  40.80       2   1  316.992  33.590                                        
    54 Sadowski Marek                  2   44              GCM 12:37:58  1   1316.22  41.57  39-  2-  2  326.379  33.570                                        
    55 Dąbrowski Tomasz                1   11              G   12:30:51  1   1316.14  42.34       3   1  316.992  33.540                                        
    56 Szymaniak Jerzy                 2   18              G   12:37:51  1   1314.79  43.11       8   1  325.871  33.510                                        
    57 Szymaniak Jerzy                 2   25              G   12:37:52  1   1314.70  43.88       9   1  325.871  33.490                                        
    58 Szpadzik Joanna i Marcin        1   33              GCM 12:37:59  1   1314.51  44.65      11      325.976   0.000                                        
    59 Szpadzik Joanna i Marcin        1   48              G   12:38:00  1   1314.42  45.42      12      325.976   0.000                                        
    60 Tarka Stanisław                 2  100              G   12:39:20  1   1314.31  46.19       5   1  327.702  33.410                                        
    61 Tarka Stanisław                 2   58              GCM 12:39:22  1   1314.14  46.96       6   2  327.702  33.380                                        
    62 Tarka Stanisław                 2    2              G   12:39:23  1   1314.05  47.73       7   2  327.702  33.350                                        
    63 Szymaniak Jerzy                 2  132              G   12:38:10  1   1313.11  48.50      10   1  325.871  33.320                                        
    64 Szymaniak Jerzy                 2  126              G   12:38:11  1   1313.03  49.27      11      325.871   0.000                                        
    65 Szymaniak Jerzy                 2   86              G   12:38:12  1   1312.94  50.04      12      325.871   0.000                                        
    65 Szymaniak Jerzy                 2   79              G   12:38:12  1   1312.94  50.04      13      325.871   0.000                                        
    67 Szymaniak Jerzy                 2   51              G   12:38:14  1   1312.76  51.58      14      325.871   0.000                                        
    68 Szymaniak Jerzy                 2   78              G   12:38:17  1   1312.50  52.35      15      325.871   0.000                                        
    69 Pych Mariusz                    3   62              GCM 12:47:39  1   1312.48  53.12       4   3  338.161  33.160                                        
    70 Lewandowski Kazimierz           3    4              GCM 12:41:35  1   1312.29  53.89       5   3  330.151  33.140                                        
    71 Szymaniak Jerzy                 2   43              G   12:38:20  1   1312.23  54.66      16      325.871   0.000                                        
    72 Szczepaniak Robert              1   94              G   12:32:17  1   1311.54  55.43       8   3  317.765  33.080                                        
    73 Szpadzik Joanna i Marcin        1   46              G   12:38:34  1   1311.42  56.20      13      325.976   0.000                                        
    74 Lewandowski Kazimierz           3   78              G   12:41:46  1   1311.34  56.97       6   3  330.151  33.030                                        
    75 Nowak Adam                      3   21              G M 12:57:17  1   1311.32  57.74  15-  2-  2  350.495  33.000                                        
    76 Burkowski Paweł                 3    8              GCM 12:48:06  1   1310.19  58.51       7   7  338.161  32.970                                        
    77 Wojciechowski Jarosław          3   68              G   12:43:21  1   1309.87  59.28  35-  7-  7  331.856  32.950                                        
    78 Arak Piotr                      1  124              GCM 12:34:14  1   1309.69  60.05       2   2  319.871  32.920                                        
    79 Arak Piotr                      1  122              G   12:34:15  1   1309.61  60.82       3   2  319.871  32.890                                        
    80 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   11              G   12:42:11  1   1308.40  61.59       6   3  329.956  32.860                                        
    80 Łukasik Andrzej                 3   63              GCM 12:44:47  1   1308.40  61.59  38-  6-  6  333.359  32.860                                        
    82 Fabisiak Rafał                  3   12              GCM 12:42:24  1   1308.32  63.13  25-  2-  2  330.219  32.810                                        
    83 Szczepaniak Robert              1   73              G   12:33:13  1   1306.51  63.90       9   3  317.765  32.780                                        
    84 Krupa Łukasz                    3   33              G   12:44:50  1   1306.01  64.67  32-  4-  4  332.815  32.760                                        
    85 Chojnacki M. i  Z.              2   25              GCM 12:40:27  1   1305.96  65.44  22-  4-  4  327.078  32.730                                        
    86 Kwiatkowski Andrzej             2   47              G   12:41:54  1   1305.44  66.21  39-  6-  6  328.839  32.700                                        
    87 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   43              G   12:42:46  1   1305.38  66.98       7   3  329.956  32.680                                        
    88 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   12              G   12:42:48  1   1305.21  67.74       8   3  329.956  32.650                                        
    89 Tarka Stanisław                 2   74              GCM 12:41:07  1   1304.98  68.51       8   3  327.702  32.620                                        
    89 Tarka Stanisław                 2    3              G   12:41:07  1   1304.98  68.51       9   3  327.702  32.620                                        
    91 Tarka Stanisław                 2   95              G   12:41:09  1   1304.81  70.05      10   3  327.702  32.570                                        
    92 Tarka Stanisław                 2   64              G   12:41:12  1   1304.55  70.82      11      327.702   0.000                                        
    93 Chojnacki M. i  Z.              2   39              G   12:40:47  1   1304.23  71.59       2   1  327.078  32.510                                        
    94 Tarka Stanisław                 2   59              GCM 12:41:20  1   1303.85  72.36      12      327.702   0.000                                        
    95 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   20              GCM 12:43:08  1   1303.49  73.13       9   4  329.956  32.460                                        
    96 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   72              GCM 12:43:10  1   1303.32  73.90      10   5  329.956  32.430                                        
    97 Tarka Stanisław                 2   73              G   12:41:28  1   1303.16  74.67      13      327.702   0.000                                        
    98 Lewandowski Kazimierz           3   86              GCM 12:43:24  1   1302.89  75.44       7   4  330.151  32.380                                        
    99 Lewandowski Kazimierz           3    2              GCM 12:43:29  1   1302.46  76.21       8   5  330.151  32.350                                        
   100 Kowalski Paweł                  2  115              G   12:40:48  1   1301.67  76.98  30-  5-  5  326.458  32.320                                        
   101 Szpadzik Joanna i Marcin        1   54              G   12:40:27  1   1301.56  77.75      14      325.976   0.000                                        
   101 Szpadzik Joanna i Marcin        1   85              G   12:40:27  1   1301.56  77.75      15      325.976   0.000                                        
   103 Szczepaniak Robert              1   91              G   12:34:10  1   1301.43  79.29      10   3  317.765  32.240                                        
   104 Szczepaniak Robert              1   25              G   12:34:14  1   1301.07  80.06      11      317.765   0.000                                        
   104 Szczepaniak Robert              1   85              GCM 12:34:14  1   1301.07  80.06      12      317.765   0.000                                        
   106 Arak Piotr                      1  125              GCM 12:35:52  1   1300.99  81.60       4   3  319.871  32.160                                        
   107 Szczepaniak Robert              1   62              GCM 12:34:16  1   1300.89  82.37      13      317.765   0.000                                        
   108 Arak Piotr                      1  129              G   12:35:55  1   1300.73  83.14       5   3  319.871  32.110                                        
   109 Szczepaniak Robert              1   53              G   12:34:18  1   1300.72  83.91      14      317.765   0.000                                        
   110 Szczepaniak Robert              1   44              GCM 12:34:20  1   1300.54  84.68      15      317.765   0.000                                        
   111 Szpadzik Joanna i Marcin        1  107              G   12:40:39  1   1300.52  85.45      16      325.976   0.000                                        
   112 Burkowski Paweł                 3   17              G   12:50:04  1   1300.29  86.22       8   7  338.161  32.000                                        
   113 Dąbrowski Tomasz                1   75              GCM 12:34:11  1   1298.17  86.99       4   2  316.992  31.970                                        
   114 Dąbrowski Tomasz                1   76              G   12:34:18  1   1297.55  87.76       5   2  316.992  31.950                                        
   115 Dąbrowski Tomasz                1   37              GCM 12:34:20  1   1297.38  88.53       6   3  316.992  31.920                                        
   116 Szymaniak Jerzy                 2   68              G   12:41:12  1   1297.26  89.30      17      325.871   0.000                                        
   117 Tarka Stanisław                 2  101              G   12:42:38  1   1297.15  90.07      14      327.702   0.000                                        
   118 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   30              GCM 12:44:23  1   1297.08  90.84      11      329.956   0.000                                        
   119 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   89              G   12:44:25  1   1296.91  91.61      12      329.956   0.000                                        
   119 Szymaniak Jerzy                 2  104              G   12:41:16  1   1296.91  91.61      18      325.871   0.000                                        
   121 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   18              G   12:44:27  1   1296.74  93.15      13      329.956   0.000                                        
   121 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    3              G   12:44:27  1   1296.74  93.15      14      329.956   0.000                                        
   123 Tarka Stanisław                 2   30              G   12:42:44  1   1296.63  94.69      15      327.702   0.000                                        
   124 Rębiś Krzysztof                 2   54              G   12:43:08  1   1296.16  95.46  46-  4-  4  328.102  31.680                                        
   125 Wojciechowski Jarosław          3   60              GCM 12:46:02  1   1296.14  96.23       2   1  331.856  31.650                                        
   126 Wojciechowski Jarosław          3   36              G   12:46:03  1   1296.06  97.00       3   1  331.856  31.620                                        
   127 Pych Mariusz                    3   57              GCM 12:51:04  1   1295.31  97.77       5   4  338.161  31.590                                        
   128 Łuczak Marek                    3   73              G   12:49:57  1   1294.29  98.54       2   0  336.450  31.570                                        
   129 Dąbrowski Tomasz                1  106              GCM 12:35:02  1   1293.67  99.31       7   4  316.992  31.540                                        
   130 Szymaniak Jerzy                 2   36              GCM 12:42:18  1   1291.60 100.08      19      325.871   0.000                                        
   131 Pych Mariusz                    3   45              GCM 12:51:50  1   1291.51 100.85       6   5  338.161  31.490                                        
   132 Arak Piotr                      1  102              GCM 12:37:49  1   1290.76 101.62       6   4  319.871  31.460                                        
   133 Arak Piotr                      1   81              G   12:37:51  1   1290.58 102.39       7   4  319.871  31.430                                        
   134 Szpadzik Joanna i Marcin        1  119              G   12:42:36  1   1290.48 103.16      17      325.976   0.000                                        
   135 Szpadzik Joanna i Marcin        1   63              GCM 12:42:38  1   1290.31 103.93      18      325.976   0.000                                        
   136 Szczepaniak Robert              1   93              G   12:36:17  1   1290.24 104.70      16      317.765   0.000                                        
   137 Szczepaniak Robert              1   40              GCM 12:36:25  1   1289.54 105.47      17      317.765   0.000                                        
   138 Szpadzik Joanna i Marcin        1  104              G   12:43:16  1   1287.09 106.24      19      325.976   0.000                                        
   139 Grzegrzółka Jan                 3   28              GCM 12:52:33  1   1286.12 107.01  20- 14- 10  337.670  31.270                                        
   140 Grzegrzółka Jan                 3    4              GCM 12:52:37  1   1285.79 107.78       2   2  337.670  31.240                                        
   141 Grzegrzółka Jan                 3   11              GCM 12:52:38  1   1285.71 108.55       3   3  337.670  31.220                                        
   141 Grzegrzółka Jan                 3   15              GCM 12:52:38  1   1285.71 108.55       4   4  337.670  31.220                                        
   143 Grzegrzółka Jan                 3   82              GCM 12:52:40  1   1285.55 110.09       5   5  337.670  31.160                                        
   143 Grzegrzółka Jan                 3   84              GCM 12:52:40  1   1285.55 110.09       6   6  337.670  31.160                                        
   145 Grzegrzółka Jan                 3   60              GCM 12:52:41  1   1285.46 111.62       7   7  337.670  31.110                                        
   145 Grzegrzółka Jan                 3   61              GCM 12:52:41  1   1285.46 111.62       8   8  337.670  31.110                                        
   147 Grzegrzółka Jan                 3   62              GCM 12:52:43  1   1285.30 113.16       9   9  337.670  31.050                                        
   148 Grzegrzółka Jan                 3   26              GCM 12:52:45  1   1285.14 113.93      10  10  337.670  31.030                                        
   149 Grzegrzółka Jan                 3    5              GCM 12:52:47  1   1284.98 114.70      11      337.670   0.000                                        
   150 Arak Piotr                      1   31              G   12:38:56  1   1284.97 115.47       8   4  319.871  30.970                                        
   151 Szpadzik Joanna i Marcin        1   60              G   12:43:43  1   1284.80 116.24      20      325.976   0.000                                        
   152 Kwiatkowski Andrzej             2   68              G   12:46:08  1   1283.86 117.01       2   0  328.839  30.920                                        
   153 Szymaniak Jerzy                 2    6              GCM 12:44:03  1   1282.70 117.78      20      325.871   0.000                                        
   154 Szymaniak Jerzy                 2   59              G   12:44:08  1   1282.28 118.55      21      325.871   0.000                                        
   155 Pych Mariusz                    3   49              G   12:54:07  1   1280.35 119.32       7   5  338.161  30.840                                        
   156 Szczepaniak Robert              1   70              G   12:38:45  1   1277.45 120.09      18      317.765   0.000                                        
   157 Szczepaniak Robert              1   23              G   12:38:47  1   1277.28 120.86      19      317.765   0.000                                        
   158 Lewandowski Kazimierz           3   48              GCM 12:48:39  1   1276.44 121.63       9   6  330.151  30.760                                        
   159 Grzegrzółka Jan                 3   72              GCM 12:54:40  1   1275.83 122.40      12      337.670   0.000                                        
   160 Grzegrzółka Jan                 3   77              GCM 12:54:42  1   1275.67 123.17      13      337.670   0.000                                        
   161 Łuczak Marek                    3    6              G   12:53:45  1   1275.64 123.94       3   0  336.450  30.680                                        
   162 Łuczak Marek                    3   12              GCM 12:53:47  1   1275.48 124.71       4   1  336.450  30.650                                        
   163 Rębiś Krzysztof                 2   22              GCM 12:47:16  1   1275.34 125.48       2   1  328.102  30.620                                        
   164 Burkowski Paweł                 3   14              G   12:55:14  1   1274.96 126.25       9   7  338.161  30.590                                        
   165 Dąbrowski Tomasz                1  149              G   12:38:40  1   1274.77 127.02       8   4  316.992  30.570                                        
   166 Chojnacki M. i  Z.              2   24              GCM 12:46:35  1   1274.74 127.79       3   2  327.078  30.540                                        
   167 Arak Piotr                      1   42              G   12:40:56  1   1274.73 128.56       9   4  319.871  30.510                                        
   168 Łukasik Andrzej                 3    9              G   12:51:32  1   1274.63 129.33       2   1  333.359  30.490                                        
   169 Szpadzik Joanna i Marcin        1   50              G   12:45:53  1   1273.92 130.10      21      325.976   0.000                                        
   170 Łuczak Marek                    3    2              G   12:54:14  1   1273.31 130.87       5   1  336.450  30.430                                        
   171 Szczepaniak Robert              1   10              G   12:39:35  1   1273.18 131.64      20      317.765   0.000                                        
   172 Łuczak Marek                    3   17              G   12:54:18  1   1272.99 132.41       6   1  336.450  30.380                                        
   173 Szymaniak Jerzy                 2  117              GCM 12:46:00  1   1272.93 133.18      22      325.871   0.000                                        
   174 Dąbrowski Tomasz                1   87              GCM 12:39:02  1   1272.89 133.95       9   5  316.992  30.320                                        
   175 Grzegrzółka Jan                 3   49              GCM 12:55:36  1   1271.35 134.72      14      337.670   0.000                                        
   176 Łuczak Marek                    3   25              GCM 12:54:47  1   1270.66 135.49       7   2  336.450  30.270                                        
   177 Pych Mariusz                    3   44              G   12:56:21  1   1269.61 136.26       8   5  338.161  30.240                                        
   178 Kuźmiński Andrzej               3    1              GCM 12:52:51  1   1269.36 137.03  24-  3-  3  333.651  30.220                                        
   179 Tarka Stanisław                 2   43              G   12:48:26  1   1268.03 137.80      16      327.702   0.000                                        
   179 Tarka Stanisław                 2   12              G   12:48:26  1   1268.03 137.80      17      327.702   0.000                                        
   181 Szpadzik Joanna i Marcin        1   72              G   12:47:23  1   1266.50 139.34      22      325.976   0.000                                        
   182 Szpadzik Joanna i Marcin        1   27              G   12:47:30  1   1265.93 140.11      23      325.976   0.000                                        
   183 Burkowski Paweł                 3   34              G   12:57:12  1   1265.57 140.88      10   7  338.161  30.080                                        
   184 Tarka Stanisław                 2   60              G   12:48:59  1   1265.34 141.65      18      327.702   0.000                                        
   185 Tarka Stanisław                 2   44              G   12:49:00  1   1265.26 142.42      19      327.702   0.000                                        
   186 Lewandowski Kazimierz           3   99              G   12:51:04  1   1264.62 143.19      10   6  330.151  30.000                                        
   187 Arak Piotr                      1   46              G   12:42:59  1   1264.40 143.96      10   4  319.871  29.970                                        
   188 Kowalski Paweł                  2   27              G   12:48:20  1   1263.71 144.73       2   0  326.458  29.950                                        
   189 Wojciechowski Jarosław          3   48              GCM 12:52:40  1   1263.41 145.50       4   2  331.856  29.920                                        
   190 Szczepaniak Robert              1   55              G   12:41:33  1   1263.23 146.27      21      317.765   0.000                                        
   191 Arak Piotr                      1  107              G   12:43:25  1   1262.23 147.04      11      319.871   0.000                                        
   192 Szymaniak Jerzy                 2   54              G   12:48:13  1   1262.01 147.81      23      325.871   0.000                                        
   193 Szymaniak Jerzy                 2  133              GCM 12:48:20  1   1261.44 148.58      24      325.871   0.000                                        
   194 Kowalski Paweł                  2   49              G   12:48:59  1   1260.54 149.35       3   0  326.458  29.780                                        
   195 Kowalski Paweł                  2   55              G   12:49:01  1   1260.37 150.12       4   0  326.458  29.760                                        
   196 Sadowski Marek                  2   57              GCM 12:49:04  1   1259.83 150.89       2   2  326.379  29.730                                        
   197 Łuczak Marek                    3   22              GCM 12:57:17  1   1258.78 151.66       8   3  336.450  29.700                                        
   198 Łuczak Marek                    3   24              G   12:57:27  1   1257.99 152.43       9   3  336.450  29.680                                        
   199 Burkowski Paweł                 3   43              G   12:58:55  1   1257.49 153.20      11      338.161   0.000                                        
   200 Fabisiak Rafał                  3   16              GCM 12:52:38  1   1257.34 153.97       2   2  330.219  29.620                                        
   201 Wojciechowski Jarosław          3   50              GCM 12:54:10  1   1256.24 154.73       5   3  331.856  29.590                                        
   202 Krupa Łukasz                    3   68              GCM 12:54:56  1   1256.22 155.50       2   1  332.815  29.570                                        
   203 Rębiś Krzysztof                 2    1              G   12:51:22  1   1255.33 156.27       3   1  328.102  29.540                                        
   204 Tarka Stanisław                 2   17              G   12:51:08  1   1254.92 157.04      20      327.702   0.000                                        
   205 Kowalski Paweł                  2  117              G   12:50:21  1   1253.92 157.81       5   0  326.458  29.490                                        
   206 Rębiś Krzysztof                 2   19              GCM 12:52:00  1   1252.30 158.58       4   2  328.102  29.460                                        
   207 Arak Piotr                      1    2              G   12:45:39  1   1251.21 159.35      12      319.871   0.000                                        
   208 Szymaniak Jerzy                 2  140              G   12:50:27  1   1251.18 160.12      25      325.871   0.000                                        
   209 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   57              G   12:53:51  1   1250.54 160.89      15      329.956   0.000                                        
   210 Pych Mariusz                    3   26              G   13:00:25  1   1250.52 161.66       9   5  338.161  29.350                                        
   211 Arak Piotr                      1  166              G   12:45:56  1   1249.82 162.43      13      319.871   0.000                                        
   212 Kuźmiński Andrzej               3   39              G   12:56:58  1   1249.79 163.20       2   1  333.651  29.300                                        
   213 Lewandowski Kazimierz           3   11              G   12:54:13  1   1249.55 163.97      11      330.151   0.000                                        
   214 Szymaniak Jerzy                 2   99              G   12:50:49  1   1249.43 164.74      26      325.871   0.000                                        
   215 Arak Piotr                      1  100              G   12:46:03  1   1249.25 165.51      14      319.871   0.000                                        
   216 Arak Piotr                      1  136              G   12:46:04  1   1249.17 166.28      15      319.871   0.000                                        
   217 Arak Piotr                      1   17              G   12:46:06  1   1249.01 167.05      16      319.871   0.000                                        
   218 Kwiatkowski Andrzej             2   27              G   12:53:20  1   1248.76 167.82       3   0  328.839  29.140                                        
   219 Łuczak Marek                    3   15              G   12:59:27  1   1248.66 168.59      10   3  336.450  29.110                                        
   220 Burkowski Paweł                 3   41              G   13:00:51  1   1248.52 169.36      12      338.161   0.000                                        
   221 Łukasik Andrzej                 3    3              GCM 12:57:03  1   1248.30 170.13       3   2  333.359  29.050                                        
   222 Tarka Stanisław                 2   40              G   12:52:36  1   1247.91 170.90      21      327.702   0.000                                        
   223 Tarka Stanisław                 2   26              G   12:52:41  1   1247.52 171.67      22      327.702   0.000                                        
   224 Łuczak Marek                    3   45              G   12:59:42  1   1247.50 172.44      11      336.450   0.000                                        
   225 Tarka Stanisław                 2   51              G   12:52:42  1   1247.44 173.21      23      327.702   0.000                                        
   226 Arak Piotr                      1   88              G   12:46:37  1   1246.49 173.98      17      319.871   0.000                                        
   227 Krupa Łukasz                    3   30              G   12:57:01  1   1246.42 174.75       3   1  332.815  28.890                                        
   228 Szpadzik Joanna i Marcin        1  115              GCM 12:51:42  1   1245.61 175.52      24      325.976   0.000                                        
   229 Jobda Arkadiusz                 3    6              GCM 13:02:07  1   1245.51 176.29       2   2  338.924  28.840                                        
   230 Kwiatkowski Andrzej             2   62              GCM 12:54:03  1   1245.37 177.06       4   1  328.839  28.810                                        
   231 Jobda Arkadiusz                 3   28              GCM 13:02:13  1   1245.05 177.83       3   3  338.924  28.780                                        
   231 Kwiatkowski Andrzej             2   17              G   12:54:07  1   1245.05 177.83       5   1  328.839  28.780                                        
   233 Jaworski Mateusz                3   14              GCM 12:55:10  1   1244.77 179.37       2   2  330.071  28.730                                        
   234 Tokarski Waldemar Michał        1   26              GCM 12:44:26  1   1244.34 180.14  15-  1-  1  316.602  28.700                                        
   235 Chojnacki M. i  Z.              2   31              GCM 12:52:59  1   1243.72 180.91       4   3  327.078  28.680                                        
   236 Szpadzik Joanna i Marcin        1  118              G   12:52:08  1   1243.55 181.68      25      325.976   0.000                                        
   237 Pych Mariusz                    3   22              G   13:01:58  1   1243.39 182.45      10   5  338.161  28.620                                        
   237 Szpadzik Joanna i Marcin        1   86              G   12:52:10  1   1243.39 182.45      26      325.976   0.000                                        
   239 Łukasik Andrzej                 3   32              GCM 12:58:21  1   1242.26 183.99       4   3  333.359  28.570                                        
   240 Krupa Łukasz                    3   89              G   12:57:55  1   1242.23 184.76       4   1  332.815  28.540                                        
   241 Wojciechowski Jarosław          3   26              G   12:57:10  1   1242.13 185.53       6   3  331.856  28.510                                        
   242 Wojciechowski Jarosław          3   41              GCM 12:57:11  1   1242.05 186.30       7   4  331.856  28.490                                        
   243 Łukasik Andrzej                 3   65              G   12:58:24  1   1242.02 187.07       5   3  333.359  28.460                                        
   244 Szczepaniak Robert              1   47              G   12:45:59  1   1241.35 187.84      22      317.765   0.000                                        
   245 Szpadzik Joanna i Marcin        1  122              G   12:52:38  1   1241.18 188.61      27      325.976   0.000                                        
   246 Szymaniak Jerzy                 2   80              GCM 12:52:48  1   1240.00 189.38      27      325.871   0.000                                        
   247 Łukasik Andrzej                 3   24              G   12:58:53  1   1239.79 190.15       6   3  333.359  28.350                                        
   248 Szczepaniak Robert              1  101              GCM 12:46:33  1   1238.61 190.92      23      317.765   0.000                                        
   249 Kisiel Robert i Staś            2   40              G   12:54:58  1   1237.76 191.69  38-  1-  1  327.965  28.300                                        
   250 Nowak Adam                      3   22              G M 13:13:15  1   1237.41 192.46       2   2  350.495  28.270                                        
   251 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   83              GCM 12:56:41  1   1237.26 193.23      16      329.956   0.000                                        
   252 Tarka Stanisław                 2   21              G   12:54:56  1   1236.92 194.00      24      327.702   0.000                                        
   253 Lewandowski Kazimierz           3   37              G   12:57:11  1   1235.67 194.77      12      330.151   0.000                                        
   254 Arak Piotr                      1   21              G   12:48:52  1   1235.66 195.54      18      319.871   0.000                                        
   255 Kuźmiński Andrzej               3   34              GCM 13:00:08  1   1235.14 196.31       3   2  333.651  28.140                                        
   256 Lewandowski Kazimierz           3   49              G   12:57:18  1   1235.13 197.08      13      330.151   0.000                                        
   257 Pych Mariusz                    3   12              G   13:03:50  1   1234.92 197.84      11      338.161   0.000                                        
   258 Zieliński Jan                   2   32              G M 12:54:25  1   1234.69 198.61  27-  1-  1  326.472  28.050                                        
   259 Jaworski Mateusz                3    5              GCM 12:57:37  1   1233.37 199.38       3   3  330.071  28.030                                        
   260 Kwiatkowski Andrzej             2   40              G   12:56:39  1   1233.22 200.15       6   1  328.839  28.000                                        
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
   261 Chojnacki M. i  Z.              2   10              G   12:55:20  1   1232.71   0.00       5      327.078   0.000                                        
   262 Zieliński Jan                   2    3              G M 12:54:52  1   1232.59   0.00       2      326.472   0.000                                        
   263 Kwiatkowski Andrzej             2   74              GCM 12:56:48  1   1232.53   0.00       7      328.839   0.000                                        
   264 Kwiatkowski Andrzej             2   90              GCM 12:56:49  1   1232.45   0.00       8      328.839   0.000                                        
   265 Łukasik Andrzej                 3   36              GCM 13:00:30  1   1232.38   0.00       7      333.359   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 

 

            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 22.09.19 Czarnków                                 
            OPEN 10 z całości [ 1]                                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Szpadzik Joanna Marcin          1    71   10    27   344.46     
              2 Szymaniak       Jerzy           2    65   10    27   340.18     
              3 Szczepaniak     Robert          1    56   10    23   339.12     
              4 Lewandowski Jer i Marcin        3    46   10    16   334.95     
              5 Tarka           Stanisław       2    61   10    24   334.95     
              6 Burkowski       Paweł           3    42   10    12   332.38     
              7 Lewandowski     Kazimierz       3    45   10    13   327.93     
              8 Arak            Piotr           1    97   10    18   318.15     
              9 Pych            Mariusz         3    41   10    11   317.72     
             10 Grzegrzółka     Jan             3    20   10    14   311.57     
             11 Łuczak          Marek           3    40   10    11   306.82     
             12 Dąbrowski       Tomasz          1    53    9     9   290.02     
             13 Wojciechowski   Jarosław        3    35    7     7   212.73     
             14 Kwiatkowski     Andrzej         2    39    6     6   178.35     
             15 Łukasik         Andrzej         3    38    6     6   177.78     
             16 Kowalski        Paweł           2    30    5     5   151.30     
             17 Chojnacki       M. i  Z.        2    22    4     4   124.46     
             18 Rębiś           Krzysztof       2    46    4     4   121.30     
             19 Krupa           Łukasz          3    32    4     4   119.76     
             20 Jobda           Arkadiusz       3    28    3     3    91.40     
             21 Jaworski        Mateusz         3    16    3     3    90.81     
             22 Kuźmiński       Andrzej         3    24    3     3    87.66     
             23 Sadowski        Marek           2    39    2     2    63.30     
             24 Fabisiak        Rafał           3    25    2     2    62.43     
             25 Nowak           Adam            3    15    2     2    61.27     
             26 Wirtek Mariusz  Michał          3    36    1     1    34.11     
             27 Tokarski Waldem Michał          1    15    1     1    28.70     
             28 Kisiel Robert i Staś            2    38    1     1    28.30     
             29 Zieliński       Jan             2    27    1     1    28.05     
             30 Belka           Stanisław       1    18    0     0     0.00     
             31 Krzcot          Marcin          1    28    0     0     0.00     
             32 Rogowski        Piotr           1    13    0     0     0.00     
             33 Golik           Sławomir        2    27    0     0     0.00     
             34 Rokita          Sławomir        2    23    0     0     0.00     
             35 Prudziński      Jan             3    13    0     0     0.00     
             36 Czasak          Marcin          2    21    0     0     0.00     
             37 Iwańczyk        Stanisław       2    14    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  OPEN 10 z całości [ 1]                                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1 10 10 10 10 10   50   1089.55  54.3
    2    2 Szczepaniak     Robert          1 10 10 10 10 10   50   1079.24  43.0
    3    3 Burkowski       Paweł           3 10 10 10 10 10   50   1063.78  52.4
    4    6 Szymaniak       Jerzy           2 10 10 10 10 10   50   1051.13  29.1
    5    7 Tarka           Stanisław       2 10 10 10 10 10   50   1045.37  34.3
    6    4 Pych            Mariusz         3 10 10 10 10 10   50   1043.75  48.5
    7    5 Arak            Piotr           1 10 10 10 10 10   50   1035.10  24.8
    8    8 Dąbrowski       Tomasz          1 10 10 10 10  9   49   1000.00  24.1
    9   10 Łuczak          Marek           3 10 10  9 10 10   49    978.75  30.0
   10   12 Lewandowski     Kazimierz       3 10 10 10  6 10   46    939.15  24.9
   11   14 Grzegrzółka     Jan             3 10 10  4 10 10   44    901.76  28.9
   12   16 Lewandowski Jer i Marcin        3 -- 10 10 10 10   40    893.36  26.3
   13   13 Wojciechowski   Jarosław        3  5 10 10 10  7   42    816.20  23.8
   14    9 Krupa           Łukasz          3 10 10 10 10  4   44    802.48  26.4
   15   11 Kuźmiński       Andrzej         3 10 10 10  9  3   42    728.80  26.7
   16   17 Kowalski        Paweł           2 10 10 10  2  5   37    677.60  28.8
   17   18 Łukasik         Andrzej         3  6  0 10 10  6   32    661.09  13.9
   18   21 Rębiś           Krzysztof       2 10  6  2 10  4   32    582.29  10.9
   19   15 Myszkowski      Zenon           1 10 -- 10 10 --   30    561.16  32.2
   20   26 Kwiatkowski     Andrzej         2  8 --  0 10  6   24    515.36  13.3
   21   19 Puchała         Sylwester       2 10 10 10 -- --   30    483.07  52.2
   22   20 Widłak          Adam            3 10  7 10  3 --   30    476.38  19.7
   23   22 Szklarz         Marian          3  5 10 -- 10 --   25    448.10  33.9
   24   25 Jaworski        Mateusz         3  7  5  5  5  3   25    446.01  24.8
   25   24 Wirtek Mariusz  Michał          3  3  5  3 10  1   22    414.40   8.0
   26   23 Kurek           Wiesław         3  4 --  8  9 --   21    401.49  17.1
   27   27 Fabisiak        Rafał           3  6  2  2  8  2   20    377.06  13.2
   28   28 Sadowski        Marek           2  2  1  1 10  2   16    347.86   7.9
   29   34 Jobda           Arkadiusz       3  1  3  2  6  3   15    308.68   7.5
   30   42 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  3  1  5  4   14    299.83  10.6
   31   29 Włodarczyk      Paweł           1 --  4 10  2 --   16    283.58  11.8
   32   30 Golik           Sławomir        2  4  2  0 10  0   16    282.55   9.7
   33   31 Krzcot          Marcin          1 10  3  0  5  0   18    276.65  10.9
   34   39 Nowak           Adam            3  0  0  0  9  2   11    259.04   6.6
   35   32 Wilczek         Edward          2 10 --  1  4 --   15    241.53  11.8
   36   33 Bielski         Jacek           3  4  1  1  7 --   13    234.64  10.2
   37   35 Bąbik           Sławomir        1 10  1  0  3 --   14    212.42  10.2
   38   36 Sekuła          Wiesław         3  5  1  2  4 --   12    206.64   6.6
   39   37 Sadowski Sławom Piotr           1  4  3  0  5 --   12    204.88   9.7
   40   38 Markowski       Krzysztof       3 10  0  0  3 --   13    198.21   8.1
   41   40 Walczak         Dariusz         1  6  4  1  2 --   13    190.46   9.4
   42   41 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0 10 -- --   11    183.62   8.0
   43   43 Kisiel Robert i Staś            2  3  0  0  5  1    9    171.93   4.0
   44   48 Zieliński       Jan             2  3  0  0  4  1    8    151.84   5.3
   45   44 Glinka          Dariusz         1 10 -- -- -- --   10    141.16  37.3
   46   50 Tokarski Waldem Michał          1  2 --  0  4  1    7    139.09   6.5
   47   45 Rokita          Sławomir        2  4  0  0  4  0    8    133.58   4.5
   48   46 Kujawiak        Jan             1  2  0  0  5 --    7    133.26   5.5
   49   47 Antosiewicz     Bogdan          3 10 -- -- -- --   10    131.04  21.9
   50   49 Belka           Stanisław       1  2  4  1  1  0    8    120.89   5.4
   51   51 Rawski          Witold          1  2  1  0  3 --    6    105.63   2.9
   52   52 Pindelski       Krzysztof       2  1 --  0  4 --    5    100.70   4.9
   53   53 Borkowski       Jerzy           1  0  2  4 -- --    6     96.95   8.0
   54   54 Bolek           Marian          1  7  0  0 -- --    7     92.42   8.9
   55   55 Woźniak         Wit             3 --  4  2 -- --    6     87.71   7.7
   56   56 Bąk             Dariusz         3  1  0  0  3 --    4     81.23   3.3
   57   57 Czasak          Marcin          2  3  0  0  2  0    5     80.64   3.7
   58   58 Głażewski       Jerzy           3  4  0  1  0 --    5     65.42   2.5
   59   59 Witkowski       Tomasz          3  5 -- -- -- --    5     62.95  10.4
   60   60 Bugalski        Arkadiusz       1  4  0  0 -- --    4     51.32   2.5
   61   61 Prudziński      Jan             3  0  0  0  2  0    2     43.57   2.1
   62   62 Szczepaniak     Ludwik          1  2  1  0  0 --    3     39.18   3.7
   63   63 Gugała          Mirosław        3  1  0  0  0 --    1     12.32   1.7
   64   64 Skiba           Włodzimierz     2  1  0 -- -- --    1     12.18   1.2
   65   65 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0  0 --    1     12.17   0.8
   66   66 Krawczak        Sebastian       1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   67   67 Rogowski        Piotr           1 -- --  0  0  0    0      0.00   0.0
   68   68 Peterek         Kazimierz       2  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   69   69 Szczęsny        Marek           3 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   70   70 Stawikowski     Dawid           3 --  0  0 -- --    0      0.00   0.0
   71   71 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   72   72 Iwańczyk        Stanisław       2 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  OPEN 5 z całości [ 4]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5   25    673.37  54.3
    2    2 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5   25    669.16  43.0
    3    3 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5   25    665.78  52.4
    4    4 Pych            Mariusz         3  5  5  5  5  5   25    658.85  48.5
    5    6 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  5   25    657.15  29.1
    6    7 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5  5   25    655.25  34.3
    7    5 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5   25    650.87  24.1
    8    8 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  5   25    650.49  24.9
    9   10 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5   25    639.91  24.8
   10    9 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5   25    634.84  30.0
   11   12 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  4  5  5   24    616.82  28.9
   12   14 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5   25    609.65  23.8
   13   11 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5  4   24    595.56  26.4
   14   18 Lewandowski Jer i Marcin        3 --  5  5  5  5   20    580.36  26.3
   15   17 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  2  5   22    563.44  28.8
   16   13 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5  5  5  3   23    543.34  26.7
   17   15 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5  3   23    529.67  24.8
   18   19 Rębiś           Krzysztof       2  5  5  2  5  4   21    511.28  10.9
   19   27 Łukasik         Andrzej         3  5  0  5  5  5   20    422.30  13.9
   20   16 Widłak          Adam            3  5  5  5  3 --   18    415.26  19.7
   21   21 Wirtek Mariusz  Michał          3  3  5  3  5  1   17    403.63   8.0
   22   20 Szklarz         Marian          3  5  5 --  5 --   15    383.47  33.9
   23   22 Puchała         Sylwester       2  5  5  5 -- --   15    363.99  52.2
   24   32 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  3  1  5  4   14    361.30  10.6
   25   31 Jobda           Arkadiusz       3  1  3  2  5  3   14    352.81   7.5
   26   24 Fabisiak        Rafał           3  5  2  2  5  2   16    346.05  13.2
   27   38 Kwiatkowski     Andrzej         2  5 --  0  5  5   15    334.58  13.3
   28   23 Myszkowski      Zenon           1  5 --  5  5 --   15    286.50  32.2
   29   25 Włodarczyk      Paweł           1 --  4  5  2 --   11    278.50  11.8
   30   26 Krzcot          Marcin          1  5  3  0  5  0   13    277.45  10.9
   31   28 Sadowski Sławom Piotr           1  4  3  0  5 --   12    266.81   9.7
   32   29 Walczak         Dariusz         1  5  4  1  2 --   12    266.74   9.4
   33   30 Kurek           Wiesław         3  4 --  5  5 --   14    265.43  17.1
   34   37 Sadowski        Marek           2  2  1  1  5  2   11    259.51   7.9
   35   33 Sekuła          Wiesław         3  5  1  2  4 --   12    227.33   6.6
   36   34 Golik           Sławomir        2  4  2  0  5  0   11    223.13   9.7
   37   35 Bielski         Jacek           3  4  1  1  5 --   11    214.23  10.2
   38   36 Belka           Stanisław       1  2  4  1  1  0    8    205.41   5.4
   39   39 Wilczek         Edward          2  5 --  1  4 --   10    175.63  11.8
   40   40 Woźniak         Wit             3 --  4  2 -- --    6    175.14   7.7
   41   49 Nowak           Adam            3  0  0  0  5  2    7    173.47   6.6
   42   42 Kisiel Robert i Staś            2  3  0  0  5  1    9    171.93   4.0
   43   41 Bąbik           Sławomir        1  5  1  0  3 --    9    166.16  10.2
   44   48 Zieliński       Jan             2  3  0  0  4  1    8    151.84   5.3
   45   50 Tokarski Waldem Michał          1  2 --  0  4  1    7    139.09   6.5
   46   43 Borkowski       Jerzy           1  0  2  4 -- --    6    137.59   8.0
   47   44 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  3 --    8    135.67   8.1
   48   45 Rokita          Sławomir        2  4  0  0  4  0    8    133.58   4.5
   49   46 Kujawiak        Jan             1  2  0  0  5 --    7    133.26   5.5
   50   47 Rawski          Witold          1  2  1  0  3 --    6    125.78   2.9
   51   51 Pindelski       Krzysztof       2  1 --  0  4 --    5    100.70   4.9
   52   52 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0  5 -- --    6     99.10   8.0
   53   53 Bąk             Dariusz         3  1  0  0  3 --    4     81.23   3.3
   54   54 Czasak          Marcin          2  3  0  0  2  0    5     80.64   3.7
   55   55 Glinka          Dariusz         1  5 -- -- -- --    5     72.50  37.3
   56   56 Bolek           Marian          1  5  0  0 -- --    5     67.97   8.9
   57   57 Antosiewicz     Bogdan          3  5 -- -- -- --    5     66.15  21.9
   58   58 Głażewski       Jerzy           3  4  0  1  0 --    5     65.42   2.5
   59   59 Witkowski       Tomasz          3  5 -- -- -- --    5     62.95  10.4
   60   60 Szczepaniak     Ludwik          1  2  1  0  0 --    3     60.03   3.7
   61   61 Bugalski        Arkadiusz       1  4  0  0 -- --    4     51.32   2.5
   62   62 Prudziński      Jan             3  0  0  0  2  0    2     43.57   2.1
   63   63 Gugała          Mirosław        3  1  0  0  0 --    1     12.32   1.7
   64   64 Skiba           Włodzimierz     2  1  0 -- -- --    1     12.18   1.2
   65   65 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0  0 --    1     12.17   0.8
   66   66 Krawczak        Sebastian       1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   67   67 Rogowski        Piotr           1 -- --  0  0  0    0      0.00   0.0
   68   68 Peterek         Kazimierz       2  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   69   69 Szczęsny        Marek           3 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   70   70 Stawikowski     Dawid           3 --  0  0 -- --    0      0.00   0.0
   71   71 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   72   72 Iwańczyk        Stanisław       2 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane 15/5 [ 5]                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    3 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5   25    650.42  52.4
    2    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5   25    647.53  54.3
    3    2 Pych            Mariusz         3  5  5  5  5  5   25    645.23  48.5
    4    4 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  4  5   24    590.30  24.1
    5    5 Tarka           Stanisław       2  3  5  5  5  4   22    561.82  34.3
    6    6 Łuczak          Marek           3  3  5  5  5  3   21    518.99  30.0
    7    7 Jaworski        Mateusz         3  5  4  5  4  3   21    475.24  24.8
    8   10 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  0  5   20    535.40  43.0
    9   12 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  4  1  5   20    501.60  29.1
   10    9 Arak            Piotr           1  3  3  5  5  4   20    497.01  24.8
   11   15 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  1  5  5   19    464.11  28.9
   12   16 Lewandowski     Kazimierz       3  5  2  5  2  5   19    450.46  24.9
   13   19 Wojciechowski   Jarosław        3  3  4  4  2  4   17    410.77  23.8
   14   14 Kuźmiński       Andrzej         3  4  3  5  3  2   17    371.90  26.7
   15   22 Lewandowski Jer i Marcin        3 --  4  3  4  5   16    456.61  26.3
   16    8 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  1  0   16    381.00  28.8
   17   13 Krupa           Łukasz          3  2  4  5  4  1   16    371.73  26.4
   18   17 Fabisiak        Rafał           3  5  2  2  5  2   16    345.41  13.2
   19   11 Puchała         Sylwester       2  5  5  5 -- --   15    356.74  52.2
   20   18 Myszkowski      Zenon           1  4 --  5  5 --   14    264.76  32.2
   21   20 Szklarz         Marian          3  2  5 --  5 --   12    335.53  33.9
   22   21 Widłak          Adam            3  3  3  4  2 --   12    263.74  19.7
   23   23 Łukasik         Andrzej         3  1  0  3  5  3   12    261.56  13.9
   24   25 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  2  1  3  3   10    253.06  10.6
   25   27 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  1  3  2    9    205.93  10.9
   26   24 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  2  3  2  0    8    175.53   8.0
   27   38 Jobda           Arkadiusz       3  0  2  0  2  3    7    204.63   7.5
   28   26 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  2 --    7    158.79   9.4
   29   28 Sekuła          Wiesław         3  2  0  1  4 --    7    137.57   6.6
   30   29 Bielski         Jacek           3  3  0  1  3 --    7    121.60  10.2
   31   30 Krzcot          Marcin          1  5  1  0  1  0    7    118.53  10.9
   32   40 Nowak           Adam            3  0  0  0  4  2    6    148.68   6.6
   33   31 Kurek           Wiesław         3  0 --  1  5 --    6    133.21  17.1
   34   36 Kwiatkowski     Andrzej         2  1 --  0  4  1    6    127.38  13.3
   35   32 Golik           Sławomir        2  2  1  0  3  0    6    119.14   9.7
   36   33 Włodarczyk      Paweł           1 --  0  5  1 --    6    117.18  11.8
   37   34 Wilczek         Edward          2  3 --  0  3 --    6    105.84  11.8
   38   44 Sadowski        Marek           2  0  0  0  3  2    5    130.21   7.9
   39   35 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  2 --    5    104.66   9.7
   40   37 Glinka          Dariusz         1  5 -- -- -- --    5     65.61  37.3
   41   39 Belka           Stanisław       1  1  2  1  0  0    4     98.36   5.4
   42   41 Kisiel Robert i Staś            2  2  0  0  2  0    4     67.15   4.0
   43   42 Markowski       Krzysztof       3  3  0  0  1 --    4     62.98   8.1
   44   43 Antosiewicz     Bogdan          3  4 -- -- -- --    4     51.36  21.9
   45   49 Tokarski Waldem Michał          1  0 --  0  2  1    3     72.44   6.5
   46   45 Bąk             Dariusz         3  1  0  0  2 --    3     58.52   3.3
   47   46 Kujawiak        Jan             1  1  0  0  2 --    3     55.55   5.5
   48   47 Borkowski       Jerzy           1  0  2  0 -- --    2     65.02   8.0
   49   57 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1  1    2     50.56   5.3
   50   48 Szczepaniak     Ludwik          1  1  1  0  0 --    2     47.10   3.7
   51   50 Prudziński      Jan             3  0  0  0  2  0    2     43.57   2.1
   52   51 Pindelski       Krzysztof       2  0 --  0  2 --    2     43.43   4.9
   53   52 Czasak          Marcin          2  1  0  0  1  0    2     35.06   3.7
   54   53 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0  1 -- --    2     28.62   8.0
   55   54 Bąbik           Sławomir        1  2  0  0  0 --    2     24.46  10.2
   56   55 Głażewski       Jerzy           3  2  0  0  0 --    2     24.13   2.5
   57   56 Woźniak         Wit             3 --  1  0 -- --    1     36.47   7.7
   58   58 Witkowski       Tomasz          3  1 -- -- -- --    1     12.69  10.4
   59   59 Rokita          Sławomir        2  1  0  0  0  0    1     12.27   4.5
   60   60 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0  0 --    1     12.17   0.8
   61   61 Rawski          Witold          1  0  0  0  0 --    0      0.00   2.9
   62   62 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0 -- --    0      0.00   2.5
   63   63 Krawczak        Sebastian       1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   64   64 Rogowski        Piotr           1 -- --  0  0  0    0      0.00   0.0
   65   65 Peterek         Kazimierz       2  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   66   66 Skiba           Włodzimierz     2  0  0 -- -- --    0      0.00   1.2
   67   67 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  0 --    0      0.00   1.7
   68   68 Szczęsny        Marek           3 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   69   69 Stawikowski     Dawid           3 --  0  0 -- --    0      0.00   0.0
   70   70 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   71   71 Iwańczyk        Stanisław       2 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   72   72 Bolek           Marian          1  0  0  0 -- --    0      0.00   8.9