PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Kłecko z dnia 15.09.19                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:36:45.  N 17:26:44.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  260.900 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   58                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2613                           
      5.Ilość konkursów.......................:  523                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1413.00                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1275.21                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,41,53                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,02,37                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 44 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się  10 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       OPEN 10 z całości [ 1]                                            
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   17   │  838   │  160  │19.09│      
          │ 2  │ Baniocha                │   16   │  745   │  123  │16.51│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   25   │ 1030   │  240  │23.30│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   58   │ 2613   │  523  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                          z lotu Kłecko, w dniu 15.09.19                                                                                        
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                
     1 Burkowski Paweł                 3   21              G   10:41:53  1   1413.00   0.38  55- 26- 10  271.131  25.000                                        
     2 Burkowski Paweł                 3   29              G   10:41:54  1   1412.88   0.77       2   0  271.131  24.990                                        
     3 Burkowski Paweł                 3   30              G   10:41:55  1   1412.75   1.15       3   0  271.131  24.980                                        
     4 Szpadzik Joanna i Marcin        1   91              G   10:34:37  1   1401.65   1.53 105- 31- 10  258.767  24.970                                        
     5 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              GCM 10:34:39  1   1401.39   1.91       2   1  258.767  24.960  39.94                                 
     6 Burkowski Paweł                 3    6              GCM 10:43:31  1   1401.07   2.30       4   1  271.131  24.950  39.92                                 
     7 Szpadzik Joanna i Marcin        1   76              G   10:34:43  1   1400.89   2.68       3   1  258.767  24.940                                        
     8 Rębiś Krzysztof                 2   19              GCM 10:36:47  1   1399.30   3.06  54- 11- 10  261.365  24.930  39.89                                 
     9 Krupa Łukasz                    3   68              G   10:39:56  1   1398.36   3.44  44- 11- 10  265.596  24.920                                        
    10 Bąk Dariusz                     3   13              GCM 10:37:54  1   1396.73   3.83  22-  3-  3  262.445  24.910  39.86                                 
    11 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    4              G   10:38:14  1   1395.93   4.21  74- 18- 10  262.761  24.900                                        
    12 Arak Piotr                      1   14              GCM 10:31:07  1   1395.92   4.59 140- 38- 10  252.824  24.890  39.83                                 
    13 Łukasik Andrzej                 3   51              G   10:41:19  1   1395.48   4.98  61- 15- 10  266.979  24.890                                        
    14 Szpadzik Joanna i Marcin        1   81              G   10:35:33  1   1394.59   5.36       4   1  258.767  24.880                                        
    15 Pych Mariusz                    3   45              GCM 10:44:26  1   1394.47   5.74  53- 28- 10  271.131  24.870  39.79                                 
    16 Pych Mariusz                    3   14              G   10:44:31  1   1393.87   6.12       2   1  271.131  24.860                                        
    17 Lewandowski Kazimierz           3   48              G   10:38:46  1   1393.45   6.51  79-  6-  6  263.036  24.850                                        
    18 Łuczak Marek                    3   52              G   10:43:44  1   1391.81   6.89  54- 19- 10  269.640  24.840                                        
    19 Łuczak Marek                    3   42              G   10:43:51  1   1390.97   7.27       2   0  269.640  24.830                                        
    20 Łuczak Marek                    3   18              G   10:43:58  1   1390.14   7.65       3   0  269.640  24.820                                        
    21 Grzegrzółka Jan                 3    5              GCM 10:44:44  1   1389.86   8.04  46- 15- 10  270.651  24.810  39.69                                 
    22 Grzegrzółka Jan                 3   15              GCM 10:44:49  1   1389.26   8.42       2   2  270.651  24.800  39.68                                 
    23 Burkowski Paweł                 3    8              G   10:45:17  1   1388.40   8.80       5   1  271.131  24.790                                        
    24 Burkowski Paweł                 3   55              G   10:45:21  1   1387.92   9.19       6   1  271.131  24.780                                        
    25 Lewandowski Kazimierz           3   54              G   10:39:39  1   1386.96   9.57       2   0  263.036  24.770                                        
    26 Kurek Wiesław                   3   24              GCM 10:44:52  1   1386.80   9.95  25-  9-  9  270.241  24.760  39.62                                 
    27 Dąbrowski Tomasz                1   55              GCM 10:30:16  1   1386.39  10.33  91- 15- 10  249.920  24.750  39.60                                 
    28 Arak Piotr                      1  130              G   10:32:24  1   1386.10  10.72       2   1  252.824  24.740                                        
    29 Fabisiak Rafał                  3   17              GCM 10:39:47  1   1385.88  11.10  22-  8-  8  263.016  24.730  39.57                                 
    30 Arak Piotr                      1  140              GCM 10:32:26  1   1385.84  11.48       3   2  252.824  24.720  39.56                                 
    31 Arak Piotr                      1  116              G   10:32:27  1   1385.72  11.86       4   2  252.824  24.710                                        
    32 Szczepaniak Robert              1  117              G   10:31:08  1   1384.04  12.25 104- 23- 10  250.695  24.700                                        
    33 Szczepaniak Robert              1   93              G   10:31:09  1   1383.91  12.63       2   0  250.695  24.690                                        
    34 Rawski Witold                   1   58              G   10:31:58  1   1383.65  13.01  46-  3-  3  251.778  24.680                                        
    35 Łuczak Marek                    3   40              GCM 10:44:57  1   1383.12  13.40       4   1  269.640  24.670  39.48                                 
    36 Szpadzik Joanna i Marcin        1   72              G   10:37:08  1   1382.80  13.78       5   1  258.767  24.660                                        
    37 Szczepaniak Robert              1   41              G   10:31:21  1   1382.38  14.16       3   0  250.695  24.660                                        
    38 Szpadzik Joanna i Marcin        1  109              G   10:37:12  1   1382.30  14.54       6   1  258.767  24.650                                        
    39 Szczepaniak Robert              1   53              G   10:31:22  1   1382.26  14.93       4   0  250.695  24.640                                        
    40 Wojciechowski Jarosław          3   57              GCM 10:41:56  1   1382.15  15.31  51- 12- 10  265.280  24.630  39.40                                 
    41 Kwiatkowski Andrzej             2   44              G   10:39:51  1   1380.73  15.69  61- 19- 10  262.132  24.620                                        
    42 Wirtek Mariusz & Michał         3   81              G   10:40:57  1   1380.64  16.07  54- 10- 10  263.634  24.610                                        
    43 Myszkowski Zenon                1   12              G   10:28:53  1   1379.53  16.46  58- 23- 10  246.775  24.600                                        
    44 Burkowski Paweł                 3   22              G   10:46:42  1   1378.40  16.84       7   1  271.131  24.590                                        
    45 Burkowski Paweł                 3   48              G   10:46:44  1   1378.17  17.22       8   1  271.131  24.580                                        
    46 Jobda Arkadiusz                 3    8              GCM 10:47:00  1   1378.13  17.60  35-  6-  6  271.491  24.570  39.31                                 
    47 Burkowski Paweł                 3   28              G   10:46:50  1   1377.47  17.99       9   1  271.131  24.560                                        
    48 Szpadzik Joanna i Marcin        1   38              G   10:37:56  1   1376.91  18.37       7   1  258.767  24.550                                        
    49 Jaworski Mateusz                3    1              GCM 10:41:06  1   1375.52  18.75  20-  5-  5  262.861  24.540  39.26                                 
    50 Łukasik Andrzej                 3   32              GCM 10:44:06  1   1375.47  19.14       2   1  266.979  24.530  39.25                                 
    51 Dąbrowski Tomasz                1  106              G   10:31:43  1   1375.33  19.52       2   1  249.920  24.520                                        
    52 Dąbrowski Tomasz                1  153              G   10:31:44  1   1375.20  19.90       3   1  249.920  24.510                                        
    52 Dąbrowski Tomasz                1   70              G   10:31:44  1   1375.20  19.90       4   1  249.920  24.510                                        
    54 Rębiś Krzysztof                 2   31              G   10:40:05  1   1375.00  20.67       2   1  261.365  24.490                                        
    55 Szklarz Marian                  3   35              GCM 10:46:11  1   1374.95  21.05  47- 12- 10  269.742  24.480  39.17                                 
    56 Szczepaniak Robert              1   75              G   10:32:24  1   1374.42  21.43       5   0  250.695  24.470                                        
    57 Szczepaniak Robert              1   40              G   10:32:25  1   1374.30  21.81       6   0  250.695  24.460                                        
    58 Szczepaniak Robert              1   84              G   10:32:32  1   1373.42  22.20       7   0  250.695  24.450                                        
    59 Szczepaniak Robert              1    2              G   10:32:35  1   1373.04  22.58       8   0  250.695  24.440                                        
    60 Widłak Adam                     3   14              GCM 10:50:01  1   1370.14  22.96  44-  3-  3  274.051  24.430  39.10                                 
    61 Szczepaniak Robert              1   96              G   10:33:03  1   1369.54  23.35       9   0  250.695  24.430                                        
    62 Szpadzik Joanna i Marcin        1   97              G   10:38:58  1   1369.38  23.73       8   1  258.767  24.420                                        
    63 Pych Mariusz                    3   61              G   10:48:13  1   1367.85  24.11       3   1  271.131  24.410                                        
    64 Arak Piotr                      1  127              G   10:34:52  1   1367.60  24.49       5   2  252.824  24.400                                        
    65 Pych Mariusz                    3   30              G   10:48:21  1   1366.93  24.88       4   1  271.131  24.390                                        
    66 Szymaniak Jerzy                 2   89              G   10:39:20  1   1366.15  25.26 116- 11- 10  258.658  24.380                                        
    66 Szymaniak Jerzy                 2   47              G   10:39:20  1   1366.15  25.26       2   0  258.658  24.380                                        
    68 Myszkowski Zenon                1   17              G   10:30:39  1   1366.04  26.02       2   0  246.775  24.360                                        
    69 Myszkowski Zenon                1   65              G   10:30:41  1   1365.79  26.41       3   0  246.775  24.350                                        
    70 Szczepaniak Robert              1   49              G   10:33:34  1   1365.69  26.79      10   0  250.695  24.340                                        
    71 Szymaniak Jerzy                 2    6              G   10:39:24  1   1365.67  27.17       3   0  258.658  24.330                                        
    72 Myszkowski Zenon                1   33              GCM 10:30:42  1   1365.66  27.56       4   1  246.775  24.320  38.91                                 
    73 Kwiatkowski Andrzej             2   67              G   10:42:06  1   1364.56  27.94       2   0  262.132  24.310                                        
    74 Szpadzik Joanna i Marcin        1   66              GCM 10:39:41  1   1364.21  28.32       9   2  258.767  24.300  38.88                                 
    75 Szklarz Marian                  3   45              G   10:47:56  1   1362.79  28.70       2   1  269.742  24.290                                        
    76 Łuczak Marek                    3   10              G   10:47:56  1   1362.28  29.09       5   1  269.640  24.280                                        
    77 Kowalski Paweł                  2   10              GCM 10:40:11  1   1362.12  29.47  57-  2-  2  259.053  24.270  38.84                                 
    78 Burkowski Paweł                 3   19              GCM 10:49:04  1   1362.01  29.85      10   2  271.131  24.260  38.82                                 
    79 Szpadzik Joanna i Marcin        1  119              G   10:40:12  1   1360.50  30.23      10   2  258.767  24.250                                        
    80 Tarka Stanisław                 2  100              G   10:41:38  1   1360.19  30.62  75- 24- 10  260.657  24.240                                        
    81 Pych Mariusz                    3   48              G   10:49:33  1   1358.71  31.00       5   1  271.131  24.230                                        
    82 Myszkowski Zenon                1   54              G   10:31:41  1   1358.27  31.38       5   1  246.775  24.220                                        
    83 Szpadzik Joanna i Marcin        1   65              G   10:40:38  1   1357.41  31.76      11      258.767   0.000                                        
    84 Arak Piotr                      1  166              G   10:36:18  1   1357.08  32.15       6   2  252.824  24.200                                        
    85 Szpadzik Joanna i Marcin        1  118              G   10:40:41  1   1357.05  32.53      12      258.767   0.000                                        
    86 Szpadzik Joanna i Marcin        1  100              GCM 10:40:42  1   1356.93  32.91      13      258.767   0.000  38.70                                 
    87 Szpadzik Joanna i Marcin        1   96              G   10:40:43  1   1356.81  33.30      14      258.767   0.000                                        
    88 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   45              G   10:43:45  1   1356.19  33.68       2   0  262.761  24.170                                        
    89 Widłak Adam                     3    2              GCM 10:52:05  1   1356.13  34.06       2   2  274.051  24.160  38.65                                 
    90 Dąbrowski Tomasz                1  107              G   10:34:18  1   1356.05  34.44       5   1  249.920  24.150                                        
    91 Belka Stanisław                 1    3              G   10:34:51  1   1355.71  34.83  27-  1-  1  250.603  24.140                                        
    92 Kurek Wiesław                   3   76              G   10:49:22  1   1355.50  35.21       2   1  270.241  24.130                                        
    93 Szczepaniak Robert              1  123              G   10:35:00  1   1355.11  35.59      11      250.695   0.000                                        
    94 Szymaniak Jerzy                 2  139              G   10:40:58  1   1354.47  35.97       4   0  258.658  24.110                                        
    95 Sadowski Marek                  2   66              GCM 10:41:35  1   1353.94  36.36  55- 17- 10  259.393  24.100  38.56                                 
    96 Myszkowski Zenon                1   13              G   10:32:23  1   1353.06  36.74       6   1  246.775  24.090                                        
    97 Myszkowski Zenon                1    7              GCM 10:32:24  1   1352.93  37.12       7   2  246.775  24.080  38.53                                 
    98 Myszkowski Zenon                1   41              GCM 10:32:26  1   1352.69  37.51       8   3  246.775  24.070  38.51                                 
    99 Sadowski Marek                  2   44              G   10:41:47  1   1352.53  37.89       2   1  259.393  24.060                                        
   100 Arak Piotr                      1  125              GCM 10:36:58  1   1352.24  38.27       7   3  252.824  24.050  38.48                                 
   101 Burkowski Paweł                 3   45              G   10:50:31  1   1352.16  38.65      11      271.131   0.000                                        
   102 Szymaniak Jerzy                 2  137              G   10:41:18  1   1352.11  39.04       5   0  258.658  24.030                                        
   103 Burkowski Paweł                 3   16              G   10:50:32  1   1352.05  39.42      12      271.131   0.000                                        
   104 Sekuła Wiesław                  3   19              GCM 10:44:51  1   1351.88  39.80  45-  4-  4  263.414  24.010  38.42                                 
   105 Burkowski Paweł                 3   44              G   10:50:34  1   1351.83  40.18      13      271.131   0.000                                        
   106 Sadowski Marek                  2    8              G   10:41:54  1   1351.71  40.57       3   1  259.393  23.990                                        
   107 Tarka Stanisław                 2   48              GCM 10:42:52  1   1351.49  40.95       2   1  260.657  23.980  38.38                                 
   108 Tarka Stanisław                 2  110              GCM 10:42:53  1   1351.37  41.33       3   2  260.657  23.980  38.36                                 
   108 Tarka Stanisław                 2   92              G   10:42:53  1   1351.37  41.33       4   2  260.657  23.980                                        
   110 Tarka Stanisław                 2   23              G   10:42:57  1   1350.90  42.10       5   2  260.657  23.960                                        
   111 Tarka Stanisław                 2   22              GCM 10:43:03  1   1350.21  42.48       6   3  260.657  23.950  38.31                                 
   112 Kwiatkowski Andrzej             2   21              G   10:44:17  1   1349.23  42.86       3   0  262.132  23.940                                        
   113 Kurek Wiesław                   3   95              GCM 10:50:19  1   1349.07  43.25       3   2  270.241  23.930  38.28                                 
   114 Burkowski Paweł                 3   32              G   10:51:00  1   1348.91  43.63      14      271.131   0.000                                        
   115 Arak Piotr                      1   20              G   10:37:26  1   1348.87  44.01       8   3  252.824  23.910                                        
   116 Kwiatkowski Andrzej             2   30              G   10:44:22  1   1348.65  44.39       4   0  262.132  23.900                                        
   117 Grzegrzółka Jan                 3   28              G   10:50:42  1   1348.54  44.78       3   2  270.651  23.890                                        
   118 Arak Piotr                      1   19              G   10:37:29  1   1348.52  45.16       9   3  252.824  23.880                                        
   119 Kwiatkowski Andrzej             2   17              G   10:44:24  1   1348.42  45.54       5   0  262.132  23.870                                        
   120 Grzegrzółka Jan                 3   26              G   10:50:45  1   1348.20  45.92       4   2  270.651  23.860                                        
   121 Kwiatkowski Andrzej             2    4              G   10:44:27  1   1348.07  46.31       6   0  262.132  23.850                                        
   122 Grzegrzółka Jan                 3   73              GCM 10:50:48  1   1347.86  46.69       5   3  270.651  23.840  38.15                                 
   123 Kurek Wiesław                   3   31              G   10:50:32  1   1347.61  47.07       4   2  270.241  23.830                                        
   124 Wirtek Mariusz & Michał         3   96              GCM 10:45:45  1   1346.79  47.46       2   1  263.634  23.820  38.11                                 
   125 Wirtek Mariusz & Michał         3   82              G   10:45:46  1   1346.68  47.84       3   1  263.634  23.810                                        
   125 Wirtek Mariusz & Michał         3   94              G   10:45:46  1   1346.68  47.84       4   1  263.634  23.810                                        
   127 Nowak Adam                      3   15              G   11:00:44  1   1346.61  48.60  24-  9-  9  283.775  23.790                                        
   128 Wirtek Mariusz & Michał         3   23              G   10:45:50  1   1346.22  48.99       5   1  263.634  23.780                                        
   129 Wirtek Mariusz & Michał         3   87              GCM 10:45:52  1   1345.99  49.37       6   2  263.634  23.770  38.04                                 
   130 Pych Mariusz                    3   44              G   10:51:33  1   1345.23  49.75       6   1  271.131  23.760                                        
   131 Szpadzik Joanna i Marcin        1  110              G   10:42:22  1   1345.18  50.13      15      258.767   0.000                                        
   132 Burkowski Paweł                 3   14              G   10:51:34  1   1345.12  50.52      15      271.131   0.000                                        
   132 Pych Mariusz                    3   58              G   10:51:34  1   1345.12  50.52       7   1  271.131  23.750                                        
   134 Pych Mariusz                    3   18              G   10:51:46  1   1343.79  51.28       8   1  271.131  23.730                                        
   135 Pych Mariusz                    3   52              GCM 10:51:48  1   1343.56  51.67       9   2  271.131  23.720  37.95                                 
   136 Sekuła Wiesław                  3    5              GCM 10:46:04  1   1343.49  52.05       2   2  263.414  23.710  37.93                                 
   137 Krupa Łukasz                    3   38              G   10:47:42  1   1343.43  52.43       2   0  265.596  23.700                                        
   138 Sadowski Sławomir Piotr         1   34              GCM 10:36:21  1   1343.17  52.81  27-  5-  5  250.300  23.690  37.90                                 
   139 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47              G   10:42:40  1   1343.08  53.20      16      258.767   0.000                                        
   140 Szpadzik Joanna i Marcin        1   64              G   10:42:41  1   1342.97  53.58      17      258.767   0.000                                        
   141 Pych Mariusz                    3    5              GCM 10:51:54  1   1342.90  53.96      10   3  271.131  23.660  37.85                                 
   142 Szpadzik Joanna i Marcin        1  115              G   10:42:43  1   1342.73  54.34      18      258.767   0.000                                        
   143 Arak Piotr                      1   50              G   10:38:19  1   1342.55  54.73      10   3  252.824  23.640                                        
   144 Szpadzik Joanna i Marcin        1   68              G   10:42:45  1   1342.50  55.11      19      258.767   0.000                                        
   145 Arak Piotr                      1  171              G   10:38:20  1   1342.43  55.49      11      252.824   0.000                                        
   146 Krupa Łukasz                    3   78              G   10:47:53  1   1342.19  55.87       3   0  265.596  23.610                                        
   147 Kurek Wiesław                   3   73              GCM 10:51:22  1   1342.03  56.26       5   3  270.241  23.600  37.76                                 
   148 Sadowski Marek                  2    2              G   10:43:19  1   1341.80  56.64       4   1  259.393  23.590                                        
   149 Arak Piotr                      1   98              GCM 10:38:27  1   1341.60  57.02      12      252.824   0.000  37.73                                 
   150 Szklarz Marian                  3    4              G   10:51:05  1   1341.44  57.41       3   1  269.742  23.570                                        
   151 Burkowski Paweł                 3    5              G   10:52:11  1   1341.02  57.79      16      271.131   0.000                                        
   152 Arak Piotr                      1  117              G   10:38:33  1   1340.89  58.17      13      252.824   0.000                                        
   153 Szklarz Marian                  3   33              GCM 10:51:12  1   1340.67  58.55       4   2  269.742  23.540  37.67                                 
   154 Arak Piotr                      1   53              G   10:38:35  1   1340.65  58.94      14      252.824   0.000                                        
   155 Szklarz Marian                  3   41              GCM 10:51:13  1   1340.56  59.32       5   3  269.742  23.520  37.64                                 
   156 Sekuła Wiesław                  3   61              GCM 10:46:32  1   1340.30  59.70       3   3  263.414  23.520  37.62                                 
   157 Jobda Arkadiusz                 3   48              GCM 10:52:35  1   1340.15  60.08       2   2  271.491  23.510  37.61                                 
   158 Szklarz Marian                  3   47              G   10:51:17  1   1340.11  60.47       6   3  269.742  23.500                                        
   159 Grzegrzółka Jan                 3    7              G   10:52:04  1   1339.41  60.85       6   3  270.651  23.490                                        
   160 Grzegrzółka Jan                 3    4              G   10:52:06  1   1339.19  61.23       7   3  270.651  23.480                                        
   161 Szczepaniak Robert              1   44              G   10:37:17  1   1338.59  61.62      12      250.695   0.000                                        
   162 Sadowski Marek                  2   27              G   10:43:47  1   1338.57  62.00       5   1  259.393  23.460                                        
   163 Wirtek Mariusz & Michał         3   15              G   10:46:59  1   1338.36  62.38       7   2  263.634  23.450                                        
   164 Myszkowski Zenon                1   53              G   10:34:27  1   1337.90  62.76       9   3  246.775  23.440                                        
   165 Szpadzik Joanna i Marcin        1   92              G   10:43:25  1   1337.87  63.15      20      258.767   0.000                                        
   166 Wilczek Edward                  2   81              GCM 10:47:59  1   1337.83  63.53  54-  4-  4  264.867  23.420  37.47                                 
   167 Chojnacki M. i  Z.              2   30              GCM 10:44:25  1   1337.82  63.91  26-  5-  5  260.095  23.410  37.46                                 
   168 Tokarski Waldemar Michał        1   27              GCM 10:36:40  1   1337.79  64.29  26-  4-  4  249.720  23.400  37.44                                 
   169 Szczepaniak Robert              1   14              G   10:37:25  1   1337.64  64.68      13      250.695   0.000                                        
   170 Sadowski Sławomir Piotr         1   39              G   10:37:09  1   1337.43  65.06       2   1  250.300  23.380                                        
   171 Szczepaniak Robert              1   23              G   10:37:27  1   1337.40  65.44      14      250.695   0.000                                        
   172 Tarka Stanisław                 2   47              G   10:45:00  1   1336.70  65.83       7   3  260.657  23.360                                        
   172 Tarka Stanisław                 2   44              G   10:45:00  1   1336.70  65.83       8   3  260.657  23.360                                        
   174 Łukasik Andrzej                 3   17              G   10:49:44  1   1336.68  66.59       3   1  266.979  23.340                                        
   175 Tarka Stanisław                 2  108              GCM 10:45:03  1   1336.36  66.97       9   4  260.657  23.330  37.33                                 
   176 Tarka Stanisław                 2   12              G   10:45:04  1   1336.25  67.36      10   4  260.657  23.320                                        
   177 Łukasik Andrzej                 3   35              G   10:49:50  1   1336.01  67.74       4   1  266.979  23.310                                        
   178 Sadowski Sławomir Piotr         1   38              G   10:37:21  1   1336.00  68.12       3   1  250.300  23.300                                        
   179 Lewandowski Kazimierz           3   46              GCM 10:46:54  1   1335.89  68.50       3   1  263.036  23.300  37.27                                 
   180 Łuczak Marek                    3   25              GCM 10:51:51  1   1335.84  68.89       6   2  269.640  23.290  37.26                                 
   181 Łukasik Andrzej                 3   63              G   10:49:53  1   1335.67  69.27       5   1  266.979  23.280                                        
   182 Szklarz Marian                  3   23              G   10:52:02  1   1335.14  69.65       7   3  269.742  23.270                                        
   183 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   68              GCM 10:46:55  1   1334.38  70.03       3   1  262.761  23.260  37.21                                 
   184 Łukasik Andrzej                 3   26              G   10:50:06  1   1334.23  70.42       6   1  266.979  23.250                                        
   185 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   84              G   10:46:57  1   1334.15  70.80       4   1  262.761  23.240                                        
   186 Włodarczyk Paweł                1    3              GCM 10:39:08  1   1334.14  71.18  40-  2-  2  252.331  23.230  37.16                                 
   187 Łukasik Andrzej                 3   52              G   10:50:08  1   1334.01  71.57       7   1  266.979  23.220                                        
   188 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   60              G   10:46:59  1   1333.93  71.95       5   1  262.761  23.210                                        
   189 Kowalski Paweł                  2   94              G   10:44:15  1   1333.61  72.33       2   1  259.053  23.200                                        
   190 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    9              G   10:47:02  1   1333.59  72.71       6   1  262.761  23.190                                        
   191 Myszkowski Zenon                1   27              G   10:35:07  1   1333.08  73.10      10   3  246.775  23.180                                        
   192 Myszkowski Zenon                1   34              G   10:35:08  1   1332.96  73.48      11      246.775   0.000                                        
   193 Kwiatkowski Andrzej             2   87              GCM 10:46:42  1   1332.65  73.86       7   1  262.132  23.160  37.06                                 
   194 Kwiatkowski Andrzej             2   47              G   10:46:43  1   1332.54  74.24       8   1  262.132  23.150                                        
   195 Sadowski Sławomir Piotr         1   10              G   10:37:55  1   1331.97  74.63       4   1  250.300  23.140                                        
   196 Szpadzik Joanna i Marcin        1  113              G   10:44:18  1   1331.79  75.01      21      258.767   0.000                                        
   197 Myszkowski Zenon                1    8              GCM 10:35:20  1   1331.52  75.39      12      246.775   0.000  37.00                                 
   198 Bielski Jacek                   3   13              GCM 10:48:59  1   1331.42  75.78  28-  7-  7  264.931  23.110  36.98                                 
   199 Myszkowski Zenon                1   21              GCM 10:35:22  1   1331.28  76.16      13      246.775   0.000  36.97                                 
   200 Myszkowski Zenon                1   19              GCM 10:35:25  1   1330.92  76.54      14      246.775   0.000  36.95                                 
   201 Arak Piotr                      1  126              G   10:39:58  1   1330.89  76.92      15      252.824   0.000                                        
   202 Szpadzik Joanna i Marcin        1   28              G   10:44:27  1   1330.76  77.31      22      258.767   0.000                                        
   203 Tarka Stanisław                 2   58              GCM 10:45:56  1   1330.34  77.69      11      260.657   0.000  36.90                                 
   204 Arak Piotr                      1  175              G   10:40:03  1   1330.30  78.07      16      252.824   0.000                                        
   205 Chojnacki M. i  Z.              2   27              G   10:45:32  1   1330.18  78.45       2   1  260.095  23.050                                        
   206 Tarka Stanisław                 2   10              G   10:45:58  1   1330.11  78.84      12      260.657   0.000                                        
   207 Tarka Stanisław                 2   40              G   10:45:59  1   1330.00  79.22      13      260.657   0.000                                        
   208 Fabisiak Rafał                  3    3              GCM 10:47:48  1   1329.71  79.60       2   2  263.016  23.020  36.83                                 
   209 Tarka Stanisław                 2   26              G   10:46:02  1   1329.66  79.99      14      260.657   0.000                                        
   210 Krupa Łukasz                    3   48              GCM 10:49:49  1   1329.20  80.37       4   1  265.596  23.000  36.80                                 
   211 Pych Mariusz                    3   41              GCM 10:54:01  1   1328.97  80.75      11      271.131   0.000  36.78                                 
   212 Arak Piotr                      1  124              GCM 10:40:17  1   1328.67  81.13      17      252.824   0.000  36.77                                 
   213 Łuczak Marek                    3   46              G   10:53:00  1   1328.28  81.52       7   2  269.640  22.970                                        
   214 Dąbrowski Tomasz                1   41              G   10:38:10  1   1328.18  81.90       6   1  249.920  22.960                                        
   215 Tarka Stanisław                 2   42              G   10:46:16  1   1328.08  82.28      15      260.657   0.000                                        
   216 Dąbrowski Tomasz                1  102              G   10:38:12  1   1327.95  82.66       7   1  249.920  22.940                                        
   217 Wojciechowski Jarosław          3   38              G   10:49:47  1   1327.84  83.05       2   1  265.280  22.930                                        
   218 Wirtek Mariusz & Michał         3   92              G   10:48:36  1   1327.46  83.43       8   2  263.634  22.920                                        
   219 Wojciechowski Jarosław          3   35              G   10:49:51  1   1327.40  83.81       3   1  265.280  22.910                                        
   220 Sadowski Marek                  2   58              G   10:45:25  1   1327.38  84.19       6   1  259.393  22.900                                        
   221 Burkowski Paweł                 3   53              GCM 10:54:16  1   1327.34  84.58      17      271.131   0.000  36.63                                 
   222 Wojciechowski Jarosław          3   72              G   10:49:53  1   1327.17  84.96       4   1  265.280  22.880                                        
   223 Pych Mariusz                    3   51              G   10:54:18  1   1327.12  85.34      12      271.131   0.000                                        
   224 Wojciechowski Jarosław          3   33              G   10:49:54  1   1327.06  85.73       5   1  265.280  22.860                                        
   225 Włodarczyk Paweł                1    8              G   10:40:13  1   1326.55  86.11       2   1  252.331  22.850                                        
   226 Krupa Łukasz                    3  114              G   10:50:13  1   1326.54  86.49       5   1  265.596  22.840                                        
   227 Dąbrowski Tomasz                1  108              G   10:38:27  1   1326.19  86.87       8   1  249.920  22.840                                        
   228 Pych Mariusz                    3    7              G   10:54:31  1   1325.72  87.26      13      271.131   0.000                                        
   229 Tarka Stanisław                 2   74              G   10:46:40  1   1325.38  87.64      16      260.657   0.000                                        
   230 Kwiatkowski Andrzej             2   24              G   10:47:50  1   1325.01  88.02       9   1  262.132  22.810                                        
   231 Grzegrzółka Jan                 3   77              G   10:54:16  1   1324.99  88.40       8   3  270.651  22.800                                        
   232 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24              G   10:45:21  1   1324.63  88.79      23      258.767   0.000                                        
   233 Myszkowski Zenon                1   51              GCM 10:36:18  1   1324.61  89.17      15      246.775   0.000  36.44                                 
   234 Sadowski Marek                  2   57              G   10:45:50  1   1324.56  89.55       7   1  259.393  22.770                                        
   235 Szpadzik Joanna i Marcin        1   83              G   10:45:23  1   1324.41  89.94      24      258.767   0.000                                        
   236 Pych Mariusz                    3   62              GCM 10:54:46  1   1324.10  90.32      14      271.131   0.000  36.40                                 
   237 Wojciechowski Jarosław          3   53              G   10:50:24  1   1323.75  90.70       6   1  265.280  22.740                                        
   238 Markowski Krzysztof             3   44              GCM 10:55:19  1   1323.53  91.08  40-  3-  3  271.742  22.730  36.37                                 
   239 Szczepaniak Robert              1   87              G   10:39:25  1   1323.51  91.47      15      250.695   0.000                                        
   240 Bąk Dariusz                     3   32              G   10:48:19  1   1323.36  91.85       2   1  262.445  22.710                                        
   241 Jaworski Mateusz                3   13              GCM 10:48:38  1   1323.35  92.23       2   2  262.861  22.700  36.32                                 
   242 Pych Mariusz                    3   57              GCM 10:54:53  1   1323.34  92.61      15      271.131   0.000  36.31                                 
   243 Szczepaniak Robert              1   10              G   10:39:27  1   1323.28  93.00      16      250.695   0.000                                        
   244 Łuczak Marek                    3   60              GCM 10:53:47  1   1323.17  93.38       8   3  269.640  22.670  36.28                                 
   245 Dąbrowski Tomasz                1   98              G   10:38:53  1   1323.15  93.76       9   1  249.920  22.660                                        
   246 Łuczak Marek                    3   61              GCM 10:53:50  1   1322.85  94.15       9   4  269.640  22.650  36.25                                 
   247 Szczepaniak Robert              1   31              G   10:39:31  1   1322.81  94.53      17      250.695   0.000                                        
   248 Szymaniak Jerzy                 2  140              G   10:45:34  1   1322.61  94.91       6   0  258.658  22.630                                        
   249 Kwiatkowski Andrzej             2   57              G   10:48:12  1   1322.56  95.29      10   1  262.132  22.620                                        
   250 Szczepaniak Robert              1   65              G   10:39:35  1   1322.35  95.68      18      250.695   0.000                                        
   251 Łuczak Marek                    3   12              G   10:53:56  1   1322.20  96.06      10   4  269.640  22.610                                        
   252 Kwiatkowski Andrzej             2   18              G   10:48:16  1   1322.12  96.44      11      262.132   0.000                                        
   253 Szczepaniak Robert              1   62              G   10:39:38  1   1322.00  96.82      19      250.695   0.000                                        
   254 Szklarz Marian                  3   37              GCM 10:54:04  1   1321.83  97.21       8   4  269.742  22.580  36.12                                 
   255 Bielski Jacek                   3   12              GCM 10:50:28  1   1321.57  97.59       2   2  264.931  22.570  36.11                                 
   256 Arak Piotr                      1   11              G   10:41:19  1   1321.50  97.97      18      252.824   0.000                                        
   257 Kuźmiński Andrzej               3   36              G   10:51:52  1   1321.43  98.35  36-  9-  9  266.752  22.550                                        
   258 Kuźmiński Andrzej               3   29              G   10:51:54  1   1321.21  98.74       2   0  266.752  22.540                                        
   259 Czasak Marcin                   2    3              GCM 10:48:09  1   1320.97  99.12  23-  2-  2  261.751  22.530  36.05                                 
   260 Rokita Sławomir                 2   31              G   10:47:25  1   1320.94  99.50  36-  4-  4  260.776  22.520                                        
   261 Zieliński Jan                   2    2              GSM 10:46:26  1   1320.83  99.89  31-  4-  4  259.454  22.510  36.02                                 
   262 Bielski Jacek                   3   40              G   10:50:37  1   1320.58 100.27       3   2  264.931  22.500                                        
   263 Bielski Jacek                   3   17              G   10:50:38  1   1320.47 100.65       4   2  264.931  22.490                                        
   264 Pindelski Krzysztof             2   14              G   10:46:34  1   1320.14 101.03  30-  4-  4  259.496  22.480                                        
   265 Lewandowski Kazimierz           3  101              G   10:49:15  1   1320.13 101.42       4   1  263.036  22.470                                        
   266 Sadowski Marek                  2   49              GCM 10:46:30  1   1320.07 101.80       8   2  259.393  22.460  35.94                                 
   267 Pindelski Krzysztof             2   24              GCM 10:46:35  1   1320.03 102.18       2   1  259.496  22.450  35.92                                 
   268 Szklarz Marian                  3   56              G   10:54:21  1   1320.00 102.56       9   4  269.742  22.440                                        
   269 Szklarz Marian                  3    3              G   10:54:23  1   1319.79 102.95      10   4  269.742  22.430                                        
   270 Lewandowski Kazimierz           3   70              GCM 10:49:19  1   1319.69 103.33       5   2  263.036  22.420  35.88                                 
   271 Zieliński Jan                   2    6              G   10:46:38  1   1319.48 103.71       2   1  259.454  22.410                                        
   272 Markowski Krzysztof             3    1              G   10:55:58  1   1319.35 104.10       2   1  271.742  22.400                                        
   273 Krupa Łukasz                    3   50              GCM 10:51:19  1   1319.30 104.48       6   2  265.596  22.390  35.83                                 
   274 Grzegrzółka Jan                 3   40              GCM 10:55:10  1   1319.18 104.86       9   4  270.651  22.390  35.82                                 
   275 Krupa Łukasz                    3   39              GCM 10:51:25  1   1318.64 105.24       7   3  265.596  22.380  35.80                                 
   276 Krupa Łukasz                    3    2              G   10:51:29  1   1318.20 105.63       8   3  265.596  22.370                                        
   277 Myszkowski Zenon                1    3              GCM 10:37:13  1   1318.13 106.01      16      246.775   0.000  35.77                                 
   278 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   58              G   10:49:22  1   1317.98 106.39       7   1  262.761  22.350                                        
   279 Kwiatkowski Andrzej             2   22              G   10:48:56  1   1317.69 106.77      12      262.132   0.000                                        
   280 Tarka Stanisław                 2  112              G   10:47:49  1   1317.67 107.16      17      260.657   0.000                                        
   281 Nowak Adam                      3   42              GCM 11:05:24  1   1317.43 107.54       2   1  283.775  22.320  35.71                                 
   282 Szklarz Marian                  3   25              GCM 10:54:46  1   1317.31 107.92      11      269.742   0.000  35.69                                 
   283 Prudziński Jan                  3   24              GCM 10:56:37  1   1316.92 108.31  17-  2-  2  272.098  22.300  35.68                                 
   284 Pych Mariusz                    3   11              G   10:55:54  1   1316.81 108.69      16      271.131   0.000                                        
   285 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   83              GCM 10:49:33  1   1316.77 109.07       8   2  262.761  22.280  35.65                                 
   286 Pych Mariusz                    3   13              G   10:55:57  1   1316.49 109.45      17      271.131   0.000                                        
   287 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   29              GCM 10:49:39  1   1316.11 109.84       9   3  262.761  22.260  35.62                                 
   288 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    1              G   10:49:40  1   1316.00 110.22      10   3  262.761  22.250                                        
   289 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   10              GCM 10:49:41  1   1315.89 110.60      11      262.761   0.000  35.59                                 
   290 Rębiś Krzysztof                 2   60              G   10:48:38  1   1315.82 110.98       3   1  261.365  22.230                                        
   291 Burkowski Paweł                 3   13              GCM 10:56:06  1   1315.53 111.37      18      271.131   0.000  35.56                                 
   292 Pych Mariusz                    3    9              G   10:56:07  1   1315.43 111.75      18      271.131   0.000                                        
   293 Dąbrowski Tomasz                1  139              G   10:40:01  1   1315.25 112.13      10   1  249.920  22.200                                        
   294 Kuźmiński Andrzej               3   34              G   10:52:49  1   1315.24 112.51       3   0  266.752  22.190                                        
   295 Rawski Witold                   1   41              G   10:41:26  1   1315.23 112.90       2   0  251.778  22.180                                        
   295 Tarka Stanisław                 2    6              GCM 10:48:11  1   1315.23 112.90      18      260.657   0.000  35.49                                 
   297 Dąbrowski Tomasz                1   90              G   10:40:03  1   1315.02 113.66      11      249.920   0.000                                        
   297 Kuźmiński Andrzej               3    1              GCM 10:52:51  1   1315.02 113.66       4   1  266.752  22.160  35.46                                 
   299 Tarka Stanisław                 2   71              G   10:48:13  1   1315.01 114.43      19      260.657   0.000                                        
   300 Nowak Adam                      3   21              GCM 11:05:48  1   1314.99 114.81       3   2  283.775  22.140  35.42                                 
   301 Kuźmiński Andrzej               3   28              GCM 10:52:52  1   1314.91 115.19       5   2  266.752  22.130  35.40                                 
   302 Tarka Stanisław                 2   38              G   10:48:16  1   1314.68 115.58      20      260.657   0.000                                        
   303 Nowak Adam                      3    4              G   11:05:52  1   1314.59 115.96       4   2  283.775  22.110                                        
   304 Fabisiak Rafał                  3   10              GCM 10:50:07  1   1314.31 116.34       3   3  263.016  22.100  35.36                                 
   305 Szpadzik Joanna i Marcin        1   67              G   10:46:56  1   1313.98 116.72      25      258.767   0.000                                        
   306 Szymaniak Jerzy                 2   40              GCM 10:46:52  1   1313.87 117.11       7   1  258.658  22.080  35.33                                 
   307 Wilczek Edward                  2   55              G   10:51:42  1   1313.17 117.49       2   1  264.867  22.070                                        
   307 Wilczek Edward                  2    6              GCM 10:51:42  1   1313.17 117.49       3   2  264.867  22.070  35.31                                 
   309 Pych Mariusz                    3   28              G   10:56:34  1   1312.56 118.26      19      271.131   0.000                                        
   310 Pych Mariusz                    3   12              G   10:56:36  1   1312.35 118.64      20      271.131   0.000                                        
   310 Pych Mariusz                    3    2              G   10:56:36  1   1312.35 118.64      21      271.131   0.000                                        
   312 Wojciechowski Jarosław          3   26              G   10:52:09  1   1312.29 119.40       7   1  265.280  22.020                                        
   313 Burkowski Paweł                 3   17              G   10:56:38  1   1312.14 119.79      19      271.131   0.000                                        
   314 Wojciechowski Jarosław          3   21              G   10:52:11  1   1312.08 120.17       8   1  265.280  22.000                                        
   315 Kisiel Robert i Staś            2   28              G   10:49:07  1   1311.95 120.55  42-  5-  5  261.231  21.990                                        
   316 Grzegrzółka Jan                 3   35              G   10:56:21  1   1311.61 120.93      10   4  270.651  21.980                                        
   317 Arak Piotr                      1   49              G   10:42:48  1   1311.33 121.32      19      252.824   0.000                                        
   318 Arak Piotr                      1   62              GCM 10:42:50  1   1311.10 121.70      20      252.824   0.000  35.14                                 
   319 Arak Piotr                      1  107              G   10:42:53  1   1310.76 122.08      21      252.824   0.000                                        
   320 Arak Piotr                      1   44              G   10:42:56  1   1310.42 122.47      22      252.824   0.000                                        
   321 Kujawiak Jan                    1   11              GCM 10:40:42  1   1310.27 122.85  32-  5-  5  249.868  21.930  35.10                                 
   322 Fabisiak Rafał                  3   49              GCM 10:50:45  1   1310.17 123.23       4   4  263.016  21.930  35.08                                 
   323 Łuczak Marek                    3   20              G   10:55:49  1   1310.10 123.61      11      269.640   0.000                                        
   324 Grzegrzółka Jan                 3   32              G   10:56:37  1   1309.92 124.00      11      270.651   0.000                                        
   325 Pych Mariusz                    3   55              G   10:57:00  1   1309.81 124.38      22      271.131   0.000                                        
   326 Łuczak Marek                    3   22              G   10:55:52  1   1309.78 124.76      12      269.640   0.000                                        
   327 Arak Piotr                      1   21              G   10:43:03  1   1309.63 125.14      23      252.824   0.000                                        
   328 Łuczak Marek                    3   29              G   10:55:55  1   1309.46 125.53      13      269.640   0.000                                        
   328 Łuczak Marek                    3   74              G   10:55:55  1   1309.46 125.53      14      269.640   0.000                                        
   330 Łuczak Marek                    3   79              G   10:55:58  1   1309.14 126.29      15      269.640   0.000                                        
   331 Nowak Adam                      3   47              G   11:06:48  1   1308.93 126.67       5   2  283.775  21.840                                        
   332 Pych Mariusz                    3   23              G   10:57:09  1   1308.86 127.06      23      271.131   0.000                                        
   333 Burkowski Paweł                 3   10              G   10:57:10  1   1308.76 127.44      20      271.131   0.000                                        
   334 Jaworski Mateusz                3   21              G   10:50:51  1   1308.74 127.82       3   2  262.861  21.810                                        
   335 Myszkowski Zenon                1    6              GCM 10:38:37  1   1308.34 128.21      17      246.775   0.000                                        
   336 Kujawiak Jan                    1   17              G   10:40:59  1   1308.32 128.59       2   1  249.868  21.790                                        
   337 Walczak Dariusz                 1    7              GCM 10:40:30  1   1307.97 128.97  15-  2-  2  249.168  21.780  34.85                                 
   338 Łukasik Andrzej                 3   36              G   10:54:10  1   1307.65 129.35       8   1  266.979  21.770                                        
   339 Myszkowski Zenon                1   22              G   10:38:44  1   1307.53 129.74      18      246.775   0.000                                        
   340 Widłak Adam                     3   30              G   10:59:39  1   1307.18 130.12       3   2  274.051  21.750                                        
   341 Bielski Jacek                   3   38              G   10:52:41  1   1307.12 130.50       5   2  264.931  21.740                                        
   341 Łukasik Andrzej                 3   70              GCM 10:54:15  1   1307.12 130.50       9   2  266.979  21.740  34.79                                 
   343 Kisiel Robert i Staś            2   40              GCM 10:49:52  1   1307.03 131.27       2   1  261.231  21.720  34.76                                 
   344 Kurek Wiesław                   3   70              GCM 10:56:46  1   1306.99 131.65       6   4  270.241  21.710  34.74                                 
   345 Kwiatkowski Andrzej             2   81              G   10:50:34  1   1306.96 132.03      13      262.132   0.000                                        
   346 Arak Piotr                      1   18              G   10:43:27  1   1306.92 132.42      24      252.824   0.000                                        
   347 Arak Piotr                      1   92              G   10:43:28  1   1306.81 132.80      25      252.824   0.000                                        
   348 Markowski Krzysztof             3   11              G   10:57:57  1   1306.77 133.18       3   1  271.742  21.680                                        
   349 Łukasik Andrzej                 3   41              G   10:54:19  1   1306.69 133.56      10   2  266.979  21.670                                        
   350 Kwiatkowski Andrzej             2   65              G   10:50:37  1   1306.63 133.95      14      262.132   0.000                                        
   351 Tarka Stanisław                 2   87              GCM 10:49:30  1   1306.55 134.33      21      260.657   0.000  34.64                                 
   352 Kwiatkowski Andrzej             2   68              GCM 10:50:38  1   1306.52 134.71      15      262.132   0.000  34.62                                 
   353 Arak Piotr                      1   57              G   10:43:31  1   1306.47 135.09      26      252.824   0.000                                        
   354 Kuźmiński Andrzej               3   32              G   10:54:12  1   1306.33 135.48       6   2  266.752  21.620                                        
   355 Łukasik Andrzej                 3   40              G   10:54:23  1   1306.27 135.86      11      266.979   0.000                                        
   356 Grzegrzółka Jan                 3   34              GCM 10:57:13  1   1306.13 136.24      12      270.651   0.000  34.56                                 
   357 Chojnacki M. i  Z.              2   16              GCM 10:49:10  1   1305.92 136.63       3   2  260.095  21.590  34.54                                 
   358 Jaworski Mateusz                3   10              GCM 10:51:20  1   1305.60 137.01       4   3  262.861  21.580  34.53                                 
   359 Kwiatkowski Andrzej             2   63              G   10:50:49  1   1305.33 137.39      16      262.132   0.000                                        
   360 Kujawiak Jan                    1    8              G   10:41:28  1   1305.02 137.77       3   1  249.868  21.560                                        
   361 Kisiel Robert i Staś            2   21              G   10:50:11  1   1304.96 138.16       3   1  261.231  21.550                                        
   362 Szczepaniak Robert              1   85              G   10:42:09  1   1304.68 138.54      20      250.695   0.000                                        
   363 Dąbrowski Tomasz                1   10              G   10:41:34  1   1304.61 138.92      12      249.920   0.000                                        
   364 Dąbrowski Tomasz                1  103              GCM 10:41:36  1   1304.38 139.30      13      249.920   0.000  34.44                                 
   365 Łukasik Andrzej                 3   25              G   10:54:43  1   1304.14 139.69      12      266.979   0.000                                        
   366 Szczepaniak Robert              1    9              G   10:42:14  1   1304.12 140.07      21      250.695   0.000                                        
   367 Nowak Adam                      3   51              GCM 11:07:36  1   1304.11 140.45       6   3  283.775  21.490  34.39                                 
   368 Bielski Jacek                   3   27              GCM 10:53:10  1   1304.01 140.83       6   3  264.931  21.480  34.38                                 
   368 Nowak Adam                      3   60              G   11:07:37  1   1304.01 140.83       7   3  283.775  21.480                                        
   370 Szymaniak Jerzy                 2  111              G   10:48:24  1   1303.72 141.60       8   1  258.658  21.470                                        
   371 Nowak Adam                      3   90              GCM 11:07:44  1   1303.31 141.98       8   4  283.775  21.460  34.33                                 
   372 Szklarz Marian                  3   52              GCM 10:56:59  1   1303.21 142.37      12      269.742   0.000  34.31                                 
   373 Grzegrzółka Jan                 3   49              G   10:57:41  1   1303.19 142.75      13      270.651   0.000                                        
   374 Szpadzik Joanna i Marcin        1   43              G   10:48:38  1   1302.74 143.13      26      258.767   0.000                                        
   375 Szymaniak Jerzy                 2   94              G   10:48:34  1   1302.63 143.51       9   1  258.658  21.420                                        
   376 Kuźmiński Andrzej               3   43              G   10:54:49  1   1302.39 143.90       7   2  266.752  21.410                                        
   377 Jaworski Mateusz                3    6              GCM 10:51:55  1   1301.83 144.28       5   4  262.861  21.400  34.24                                 
   378 Bąk Dariusz                     3   82              GCM 10:51:37  1   1301.70 144.66       3   2  262.445  21.390  34.22                                 
   379 Krzcot Marcin                   1   16              G   10:40:00  1   1301.33 145.04  38-  5-  5  247.253  21.380                                        
   380 Rębiś Krzysztof                 2   59              G   10:50:57  1   1300.65 145.43       4   1  261.365  21.370                                        
   381 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   51              G   10:52:02  1   1300.58 145.81      12      262.761   0.000                                        
   382 Pych Mariusz                    3   40              G   10:58:30  1   1300.39 146.19      24      271.131   0.000                                        
   383 Kujawiak Jan                    1   15              G   10:42:09  1   1300.38 146.58       4   1  249.868  21.340                                        
   384 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   30              G   10:52:04  1   1300.37 146.96      13      262.761   0.000                                        
   385 Burkowski Paweł                 3   25              GCM 10:58:32  1   1300.18 147.34      21      271.131   0.000  34.11                                 
   386 Arak Piotr                      1  114              G   10:44:28  1   1300.09 147.72      27      252.824   0.000                                        
   387 Krzcot Marcin                   1   59              G   10:40:11  1   1300.08 148.11       2   0  247.253  21.300                                        
   388 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   52              G   10:52:08  1   1299.94 148.49      14      262.761   0.000                                        
   389 Rębiś Krzysztof                 2   53              G   10:51:06  1   1299.68 148.87       5   1  261.365  21.280                                        
   390 Prudziński Jan                  3    6              GCM 10:59:22  1   1299.62 149.25       2   2  272.098  21.270  34.04                                 
   391 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   33              G   10:52:12  1   1299.51 149.64      15      262.761   0.000                                        
   392 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   25              G   10:52:13  1   1299.40 150.02      16      262.761   0.000                                        
   393 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   44              G   10:52:14  1   1299.30 150.40      17      262.761   0.000                                        
   394 Golik Sławomir                  2   50              G   10:50:15  1   1299.26 150.79  34- 11- 10  260.177  21.240                                        
   395 Jobda Arkadiusz                 3   70              G   10:58:58  1   1299.21 151.17       3   2  271.491  21.230                                        
   396 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   32              G   10:52:15  1   1299.19 151.55      18      262.761   0.000                                        
   397 Sadowski Marek                  2   12              G   10:49:40  1   1299.13 151.93       9   2  259.393  21.210                                        
   398 Pindelski Krzysztof             2   35              G   10:49:45  1   1299.10 152.32       3   1  259.496  21.200                                        
   399 Rębiś Krzysztof                 2   66              G   10:51:13  1   1298.92 152.70       6   1  261.365  21.190                                        
   400 Wojciechowski Jarosław          3   60              G   10:54:14  1   1298.91 153.08       9   1  265.280  21.180                                        
   401 Tarka Stanisław                 2   18              G   10:50:42  1   1298.74 153.46      22      260.657   0.000                                        
   402 Tarka Stanisław                 2   46              G   10:50:43  1   1298.63 153.85      23      260.657   0.000                                        
   403 Sadowski Marek                  2   23              G   10:49:45  1   1298.59 154.23      10   2  259.393  21.150                                        
   404 Nowak Adam                      3   22              G   11:08:33  1   1298.44 154.61       9   4  283.775  21.140                                        
   405 Arak Piotr                      1  101              GCM 10:44:44  1   1298.31 154.99      28      252.824   0.000  33.81                                 
   406 Szymaniak Jerzy                 2    3              G   10:49:15  1   1298.16 155.38      10   1  258.658  21.120                                        
   407 Łuczak Marek                    3   56              GCM 10:57:44  1   1298.01 155.76      16      269.640   0.000  33.78                                 
   408 Łuczak Marek                    3   78              G   10:57:46  1   1297.80 156.14      17      269.640   0.000                                        
   409 Burkowski Paweł                 3   18              G   10:58:56  1   1297.69 156.53      22      271.131   0.000                                        
   410 Kurek Wiesław                   3    3              GCM 10:58:16  1   1297.57 156.91       7   5  270.241  21.080  33.73                                 
   411 Kujawiak Jan                    1   19              GCM 10:42:35  1   1297.45 157.29       5   2  249.868  21.070  33.72                                 
   412 Jobda Arkadiusz                 3   24              G   10:59:17  1   1297.24 157.67       4   2  271.491  21.060                                        
   413 Pych Mariusz                    3   65              GCM 10:59:01  1   1297.17 158.06      25      271.131   0.000  33.69                                 
   413 Pych Mariusz                    3   27              G   10:59:01  1   1297.17 158.06      26      271.131   0.000                                        
   415 Fabisiak Rafał                  3   46              GCM 10:52:46  1   1297.14 158.82       5   5  263.016  21.030  33.66                                 
   416 Fabisiak Rafał                  3   16              GCM 10:52:48  1   1296.92 159.20       6   6  263.016  21.020  33.64                                 
   417 Rębiś Krzysztof                 2   65              G   10:51:38  1   1296.24 159.59       7   1  261.365  21.020                                        
   418 Dąbrowski Tomasz                1   37              GCM 10:42:49  1   1296.15 159.97      14      249.920   0.000  33.61                                 
   419 Golik Sławomir                  2   18              GCM 10:50:45  1   1296.03 160.35       2   1  260.177  21.000  33.59                                 
   420 Sadowski Marek                  2   60              G   10:50:10  1   1295.89 160.74      11      259.393   0.000                                        
   421 Pindelski Krzysztof             2   26              GCM 10:50:17  1   1295.65 161.12       4   2  259.496  20.980  33.56                                 
   422 Rębiś Krzysztof                 2   22              G   10:51:50  1   1294.96 161.50       8   1  261.365  20.970                                        
   423 Walczak Dariusz                 1   47              GCM 10:42:26  1   1294.83 161.88       2   2  249.168  20.960  33.53                                 
   424 Kurek Wiesław                   3   43              G   10:58:43  1   1294.77 162.27       8   5  270.241  20.950                                        
   425 Bąbik Sławomir                  1   57              G   10:46:09  1   1294.62 162.65  40-  3-  3  253.939  20.940                                        
   426 Krupa Łukasz                    3  107              G   10:55:10  1   1294.54 163.03       9   3  265.596  20.930                                        
   427 Rokita Sławomir                 2   20              G   10:51:30  1   1294.17 163.41       2   0  260.776  20.920                                        
   428 Pych Mariusz                    3   25              G   10:59:32  1   1293.98 163.80      27      271.131   0.000                                        
   429 Zieliński Jan                   2   12              G   10:50:31  1   1293.93 164.18       3   1  259.454  20.900                                        
   430 Grzegrzółka Jan                 3   72              G   10:59:11  1   1293.85 164.56      14      270.651   0.000                                        
   431 Myszkowski Zenon                1   55              G   10:40:48  1   1293.37 164.95      19      246.775   0.000                                        
   432 Pych Mariusz                    3   17              GCM 10:59:38  1   1293.36 165.33      28      271.131   0.000  33.39                                 
   433 Myszkowski Zenon                1   45              G   10:40:49  1   1293.26 165.71      20      246.775   0.000                                        
   434 Łukasik Andrzej                 3    3              GCM 10:56:27  1   1293.19 166.09      13      266.979   0.000  33.36                                 
   435 Arak Piotr                      1    5              G   10:45:31  1   1293.11 166.48      29      252.824   0.000                                        
   436 Fabisiak Rafał                  3   18              GCM 10:53:27  1   1292.78 166.86       7   7  263.016  20.830  33.33                                 
   437 Myszkowski Zenon                1   14              G   10:40:55  1   1292.58 167.24      21      246.775   0.000                                        
   438 Fabisiak Rafał                  3    1              GCM 10:53:29  1   1292.57 167.62       8   8  263.016  20.810  33.30                                 
   439 Zieliński Jan                   2    4              G   10:50:46  1   1292.32 168.01       4   1  259.454  20.800                                        
   440 Arak Piotr                      1   43              G   10:45:45  1   1291.57 168.39      30      252.824   0.000                                        
   441 Wojciechowski Jarosław          3   52              GCM 10:55:24  1   1291.53 168.77      10   2  265.280  20.790  33.26                                 
   442 Golik Sławomir                  2   30              G   10:51:27  1   1291.52 169.15       3   1  260.177  20.780                                        
   443 Bąbik Sławomir                  1   53              G   10:46:40  1   1291.22 169.54       2   0  253.939  20.770                                        
   444 Arak Piotr                      1   85              G   10:45:50  1   1291.02 169.92      31      252.824   0.000                                        
   445 Bąbik Sławomir                  1   24              G   10:46:43  1   1290.89 170.30       3   0  253.939  20.750                                        
   446 Wirtek Mariusz & Michał         3   18              G   10:54:19  1   1290.32 170.69       9   2  263.634  20.740                                        
   447 Szpadzik Joanna i Marcin        1   54              G   10:50:33  1   1290.29 171.07      27      258.767   0.000                                        
   448 Krzcot Marcin                   1   17              G   10:41:40  1   1290.02 171.45       3   0  247.253  20.720                                        
   449 Szpadzik Joanna i Marcin        1  111              GCM 10:50:39  1   1289.64 171.83      28      258.767   0.000  33.13                                 
   450 Golik Sławomir                  2   51              G   10:51:46  1   1289.49 172.22       4   1  260.177  20.700                                        
   451 Szpadzik Joanna i Marcin        1  116              G   10:50:41  1   1289.43 172.60      29      258.767   0.000                                        
   452 Krupa Łukasz                    3   67              G   10:56:09  1   1288.36 172.98      10   3  265.596  20.680                                        
   453 Kisiel Robert i Staś            2    8              GCM 10:52:46  1   1288.33 173.36       4   2  261.231  20.670  33.07                                 
   454 Rawski Witold                   1   19              G   10:45:27  1   1288.20 173.75       3   0  251.778  20.660                                        
   455 Rokita Sławomir                 2   49              G   10:52:28  1   1288.00 174.13       3   0  260.776  20.650                                        
   456 Arak Piotr                      1  172              G   10:46:20  1   1287.73 174.51      32      252.824   0.000                                        
   457 Wojciechowski Jarosław          3    4              G   10:56:01  1   1287.66 174.90      11      265.280   0.000                                        
   458 Czasak Marcin                   2   15              G   10:53:17  1   1287.62 175.28       2   1  261.751  20.620                                        
   459 Arak Piotr                      1   99              G   10:46:22  1   1287.51 175.66      33      252.824   0.000                                        
   460 Wojciechowski Jarosław          3   61              G   10:56:09  1   1286.83 176.04      12      265.280   0.000                                        
   461 Tokarski Waldemar Michał        1   32              G   10:44:05  1   1286.66 176.43       2   1  249.720  20.590                                        
   462 Rokita Sławomir                 2   36              G   10:52:42  1   1286.51 176.81       4   0  260.776  20.580                                        
   463 Krzcot Marcin                   1    7              GCM 10:42:12  1   1286.44 177.19       4   1  247.253  20.570  32.92                                 
   464 Kuźmiński Andrzej               3   21              G   10:57:23  1   1286.28 177.57       8   2  266.752  20.570                                        
   465 Lewandowski Kazimierz           3   71              G   10:54:34  1   1285.82 177.96       6   2  263.036  20.560                                        
   466 Kurek Wiesław                   3   44              GCM 11:00:20  1   1284.82 178.34       9   6  270.241  20.550  32.87                                 
   467 Dąbrowski Tomasz                1    9              GCM 10:44:32  1   1284.72 178.72      15      249.920   0.000  32.86                                 
   468 Jobda Arkadiusz                 3    6              G   11:01:20  1   1284.66 179.10       5   2  271.491  20.530                                        
   469 Rębiś Krzysztof                 2   21              GCM 10:53:28  1   1284.56 179.49       9   2  261.365  20.520  32.83                                 
   470 Wilczek Edward                  2   59              GCM 10:56:21  1   1283.58 179.87       4   3  264.867  20.510  32.81                                 
   471 Kwiatkowski Andrzej             2   97              GCM 10:54:18  1   1283.07 180.25      17      262.132   0.000  32.80                                 
   472 Kwiatkowski Andrzej             2   33              G   10:54:20  1   1282.87 180.64      18      262.132   0.000                                        
   473 Grzegrzółka Jan                 3   81              G   11:00:59  1   1282.81 181.02      15      270.651   0.000                                        
   474 Burkowski Paweł                 3   47              GCM 11:01:23  1   1282.65 181.40      23      271.131   0.000  32.75                                 
   474 Burkowski Paweł                 3   56              G   11:01:23  1   1282.65 181.40      24      271.131   0.000                                        
   476 Sekuła Wiesław                  3   14              GCM 10:55:24  1   1282.44 182.17       4   4  263.414  20.450  32.72                                 
   477 Rębiś Krzysztof                 2   18              GCM 10:53:50  1   1282.25 182.55      10   3  261.365  20.440  32.70                                 
   478 Kisiel Robert i Staś            2   45              G   10:53:45  1   1282.12 182.93       5   2  261.231  20.430                                        
   479 Rębiś Krzysztof                 2   42              G   10:53:52  1   1282.04 183.31      11      261.365   0.000                                        
   480 Sadowski Sławomir Piotr         1   24              GCM 10:45:19  1   1281.51 183.70       5   2  250.300  20.410  32.66                                 
   481 Bielski Jacek                   3   10              G   10:56:45  1   1281.41 184.08       7   3  264.931  20.400                                        
   482 Tokarski Waldemar Michał        1    3              G   10:44:54  1   1281.27 184.46       3   1  249.720  20.390                                        
   483 Sadowski Marek                  2   43              G   10:52:28  1   1281.16 184.85      12      259.393   0.000                                        
   484 Kwiatkowski Andrzej             2   62              GCM 10:54:37  1   1281.09 185.23      19      262.132   0.000  32.60                                 
   485 Myszkowski Zenon                1   42              G   10:42:38  1   1281.06 185.61      22      246.775   0.000                                        
   486 Sadowski Marek                  2   41              GCM 10:52:30  1   1280.95 185.99      13      259.393   0.000  32.57                                 
   486 Sadowski Marek                  2   25              G   10:52:30  1   1280.95 185.99      14      259.393   0.000                                        
   488 Tokarski Waldemar Michał        1   28              GCM 10:44:58  1   1280.83 186.76       4   2  249.720  20.340  32.54                                 
   489 Sadowski Marek                  2   14              G   10:52:32  1   1280.74 187.14      15      259.393   0.000                                        
   490 Sadowski Marek                  2   47              G   10:52:34  1   1280.53 187.52      16      259.393   0.000                                        
   491 Szczepaniak Robert              1   91              G   10:45:48  1   1280.36 187.91      22      250.695   0.000                                        
   492 Myszkowski Zenon                1   43              G   10:42:46  1   1280.18 188.29      23      246.775   0.000                                        
   493 Golik Sławomir                  2   12              GCM 10:53:17  1   1279.87 188.67       5   2  260.177  20.290  32.46                                 
   493 Golik Sławomir                  2    9              G   10:53:17  1   1279.87 188.67       6   2  260.177  20.290                                        
   495 Szymaniak Jerzy                 2  138              G   10:52:07  1   1279.75 189.44      11      258.658   0.000                                        
   496 Szczepaniak Robert              1   33              G   10:45:55  1   1279.60 189.82      23      250.695   0.000                                        
   497 Chojnacki M. i  Z.              2   40              G   10:53:16  1   1279.58 190.20       4   2  260.095  20.250                                        
   498 Szpadzik Joanna i Marcin        1  121              GCM 10:52:15  1   1279.44 190.59      30      258.767   0.000  32.38                                 
   499 Arak Piotr                      1    9              G   10:47:37  1   1279.37 190.97      34      252.824   0.000                                        
   499 Chojnacki M. i  Z.              2   35              GCM 10:53:18  1   1279.37 190.97       5   3  260.095  20.230  32.37                                 
   501 Łukasik Andrzej                 3    8              GCM 10:58:45  1   1278.94 191.73      14      266.979   0.000  32.34                                 
   501 Łukasik Andrzej                 3   49              GCM 10:58:45  1   1278.94 191.73      15      266.979   0.000  32.34                                 
   503 Łuczak Marek                    3   31              G   11:00:53  1   1278.62 192.50      18      269.640   0.000                                        
   504 Szpadzik Joanna i Marcin        1  107              G   10:52:23  1   1278.60 192.88      31      258.767   0.000                                        
   505 Wirtek Mariusz & Michał         3   83              G   10:56:16  1   1278.12 193.26      10   2  263.634  20.170                                        
   506 Arak Piotr                      1  135              G   10:47:50  1   1277.97 193.65      35      252.824   0.000                                        
   507 Łuczak Marek                    3   17              G   11:01:00  1   1277.92 194.03      19      269.640   0.000                                        
   508 Arak Piotr                      1  136              G   10:47:51  1   1277.86 194.41      36      252.824   0.000                                        
   509 Golik Sławomir                  2   20              G   10:53:40  1   1277.47 194.80       7   2  260.177  20.130                                        
   510 Arak Piotr                      1   39              G   10:47:56  1   1277.32 195.18      37      252.824   0.000                                        
   511 Burkowski Paweł                 3   59              G   11:02:17  1   1277.21 195.56      25      271.131   0.000                                        
   511 Tarka Stanisław                 2   13              G   10:54:05  1   1277.21 195.56      24      260.657   0.000                                        
   513 Krzcot Marcin                   1   11              G   10:43:36  1   1277.13 196.33       5   1  247.253  20.100                                        
   514 Arak Piotr                      1    4              G   10:47:58  1   1277.10 196.71      38      252.824   0.000                                        
   515 Golik Sławomir                  2    2              G   10:53:49  1   1276.53 197.09       8   2  260.177  20.080                                        
   516 Golik Sławomir                  2   24              G   10:53:50  1   1276.42 197.47       9   2  260.177  20.070                                        
   517 Golik Sławomir                  2   48              G   10:53:53  1   1276.11 197.86      10   2  260.177  20.060                                        
   517 Golik Sławomir                  2   15              GCM 10:53:53  1   1276.11 197.86      11      260.177   0.000  32.09                                 
   519 Sadowski Marek                  2   77              G   10:53:18  1   1275.91 198.62      17      259.393   0.000                                        
   520 Krupa Łukasz                    3   75              GCM 10:58:10  1   1275.88 199.01      11      265.596   0.000  32.05                                 
   521 Kuźmiński Andrzej               3    8              GCM 10:59:07  1   1275.61 199.39       9   3  266.752  20.020  32.03                                 
   522 Jobda Arkadiusz                 3   21              G   11:02:51  1   1275.50 199.77       6   2  271.491  20.010                                        
   523 Burkowski Paweł                 3   15              G   11:02:37  1   1275.21 200.15      26      271.131   0.000                                        
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                              
   524 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   76              G   10:56:04  1   1275.13   0.00      19      262.761   0.000                                        
   525 Kurek Wiesław                   3   72              G   11:01:58  1   1274.92   0.00      10      270.241   0.000                                        
   526 Posiewka Andrzej                2   36              GCM 10:53:31  1   1274.43   0.00  24-  0-  0  259.367   0.000                                        
   527 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   55              G   10:56:13  1   1274.20   0.00      20      262.761   0.000                                        
   528 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   16              G   10:56:18  1   1273.68   0.00      21      262.761   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 

 

            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 15.09.19 Kłecko                                   
            OPEN 10 z całości [ 1]                                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Burkowski       Paweł           3    55   10    26   247.48     
              2 Szpadzik Joanna Marcin          1   105   10    31   246.58     
              3 Szczepaniak     Robert          1   104   10    23   245.28     
              4 Arak            Piotr           1   140   10    38   243.14     
              5 Pych            Mariusz         3    53   10    28   241.38     
              6 Myszkowski      Zenon           1    58   10    23   240.71     
              7 Łuczak          Marek           3    54   10    19   237.63     
              8 Tarka           Stanisław       2    75   10    24   237.46     
              9 Kwiatkowski     Andrzej         2    61   10    19   236.23     
             10 Dąbrowski       Tomasz          1    91   10    15   236.04     
             11 Grzegrzółka     Jan             3    46   10    15   235.34     
             12 Szklarz         Marian          3    47   10    12   233.62     
             13 Lewandowski Jer i Marcin        3    74   10    18   231.11     
             14 Łukasik         Andrzej         3    61   10    15   231.00     
             15 Wirtek Mariusz  Michał          3    54   10    10   230.88     
             16 Szymaniak       Jerzy           2   116   10    11   229.95     
             17 Sadowski        Marek           2    55   10    17   229.69     
             18 Krupa           Łukasz          3    44   10    11   226.82     
             19 Wojciechowski   Jarosław        3    51   10    12   224.94     
             20 Rębiś           Krzysztof       2    54   10    11   218.44     
             21 Golik           Sławomir        2    34   10    11   204.64     
             22 Kurek           Wiesław         3    25    9     9   204.54     
             23 Nowak           Adam            3    24    9     9   197.77     
             24 Kuźmiński       Andrzej         3    36    9     9   195.19     
             25 Fabisiak        Rafał           3    22    8     8   175.47     
             26 Bielski         Jacek           3    28    7     7   154.29     
             27 Lewandowski     Kazimierz       3    79    6     6   138.37     
             28 Jobda           Arkadiusz       3    35    6     6   130.91     
             29 Sadowski Sławom Piotr           1    27    5     5   113.92     
             30 Jaworski        Mateusz         3    20    5     5   112.03     
             31 Chojnacki       M. i  Z.        2    26    5     5   108.53     
             32 Kujawiak        Jan             1    32    5     5   107.69     
             33 Kisiel Robert i Staś            2    42    5     5   106.36     
             34 Krzcot          Marcin          1    38    5     5   104.07     
             35 Sekuła          Wiesław         3    45    4     4    91.69     
             36 Wilczek         Edward          2    54    4     4    88.07     
             37 Pindelski       Krzysztof       2    30    4     4    87.11     
             38 Zieliński       Jan             2    31    4     4    86.62     
             39 Tokarski Waldem Michał          1    26    4     4    84.72     
             40 Rokita          Sławomir        2    36    4     4    84.67     
             41 Widłak          Adam            3    44    3     3    70.34     
             42 Bąk             Dariusz         3    22    3     3    69.01     
             43 Rawski          Witold          1    46    3     3    67.52     
             44 Markowski       Krzysztof       3    40    3     3    66.81     
             45 Bąbik           Sławomir        1    40    3     3    62.46     
             46 Kowalski        Paweł           2    57    2     2    47.47     
             47 Włodarczyk      Paweł           1    40    2     2    46.08     
             48 Prudziński      Jan             3    17    2     2    43.57     
             49 Czasak          Marcin          2    23    2     2    43.15     
             50 Walczak         Dariusz         1    15    2     2    42.74     
             51 Belka           Stanisław       1    27    1     1    24.14     
             52 Szczepaniak     Ludwik          1    19    0     0     0.00     
             53 Krawczak        Sebastian       1     7    0     0     0.00     
             54 Rogowski        Piotr           1    23    0     0     0.00     
             55 Głażewski       Jerzy           3    43    0     0     0.00     
             56 Gugała          Mirosław        3    11    0     0     0.00     
             57 Posiewka        Andrzej         2    24    0     0     0.00     
             58 Iwańczyk        Stanisław       2    27    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  OPEN 10 z całości [ 1]                                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1 10 10 10 10   40    745.09  56.9   
    2    2 Szczepaniak     Robert          1 10 10 10 10   40    740.12  43.2   
    3    4 Burkowski       Paweł           3 10 10 10 10   40    731.40  56.9   
    4    3 Pych            Mariusz         3 10 10 10 10   40    726.03  52.4   
    5    9 Arak            Piotr           1 10 10 10 10   40    716.95  25.8   
    6    6 Szymaniak       Jerzy           2 10 10 10 10   40    710.95  27.4   
    7   10 Tarka           Stanisław       2 10 10 10 10   40    710.42  33.3   
    8    8 Dąbrowski       Tomasz          1 10 10 10 10   40    709.98  25.1   
    9   12 Krupa           Łukasz          3 10 10 10 10   40    682.72  28.7   
   10   14 Łuczak          Marek           3 10 10  9 10   39    671.93  30.4   
   11   13 Kuźmiński       Andrzej         3 10 10 10  9   39    641.14  28.9   
   12   11 Lewandowski     Kazimierz       3 10 10 10  6   36    611.22  24.3   
   13   16 Wojciechowski   Jarosław        3  5 10 10 10   35    603.47  24.3   
   14   17 Grzegrzółka     Jan             3 10 10  4 10   34    590.19  25.0   
   15   19 Myszkowski      Zenon           1 10 -- 10 10   30    561.16  32.2   
   16   18 Lewandowski Jer i Marcin        3 -- 10 10 10   30    558.41  24.7   
   17    7 Kowalski        Paweł           2 10 10 10  2   32    526.30  30.2   
   18   20 Łukasik         Andrzej         3  6  0 10 10   26    483.31  13.6   
   19    5 Puchała         Sylwester       2 10 10 10 --   30    483.07  52.2   
   20   15 Widłak          Adam            3 10  7 10  3   30    476.38  19.7   
   21   22 Rębiś           Krzysztof       2 10  6  2 10   28    460.99  11.2   
   22   24 Szklarz         Marian          3  5 10 -- 10   25    448.10  33.9   
   23   25 Kurek           Wiesław         3  4 --  8  9   21    401.49  17.1   
   24   30 Wirtek Mariusz  Michał          3  3  5  3 10   21    380.29   8.8   
   25   21 Jaworski        Mateusz         3  7  5  5  5   22    355.20  25.9   
   26   37 Kwiatkowski     Andrzej         2  8 --  0 10   18    337.01  12.9   
   27   33 Fabisiak        Rafał           3  6  2  2  8   18    314.63  14.3   
   28   49 Sadowski        Marek           2  2  1  1 10   14    284.56   8.3   
   29   23 Włodarczyk      Paweł           1 --  4 10  2   16    283.58  11.8   
   30   45 Golik           Sławomir        2  4  2  0 10   16    282.55  11.4   
   31   27 Krzcot          Marcin          1 10  3  0  5   18    276.65  12.7   
   32   28 Wilczek         Edward          2 10 --  1  4   15    241.53  11.8   
   33   44 Bielski         Jacek           3  4  1  1  7   13    234.64  10.2   
   34   43 Jobda           Arkadiusz       3  1  3  2  6   12    217.28   6.9   
   35   29 Bąbik           Sławomir        1 10  1  0  3   14    212.42  10.2   
   36   36 Sekuła          Wiesław         3  5  1  2  4   12    206.64   6.6   
   37   41 Sadowski Sławom Piotr           1  4  3  0  5   12    204.88   9.7   
   38   34 Markowski       Krzysztof       3 10  0  0  3   13    198.21   8.1   
   39   67 Nowak           Adam            3  0  0  0  9    9    197.77   5.9   
   40   31 Walczak         Dariusz         1  6  4  1  2   13    190.46   9.4   
   41   26 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0 10 --   11    183.62   8.0   
   42   46 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  3  1  5   10    175.37   9.1   
   43   55 Kisiel Robert i Staś            2  3  0  0  5    8    143.63   4.3   
   44   32 Glinka          Dariusz         1 10 -- -- --   10    141.16  37.3   
   45   51 Rokita          Sławomir        2  4  0  0  4    8    133.58   5.1   
   46   58 Kujawiak        Jan             1  2  0  0  5    7    133.26   5.5   
   47   35 Antosiewicz     Bogdan          3 10 -- -- --   10    131.04  21.9   
   48   56 Zieliński       Jan             2  3  0  0  4    7    123.79   5.6   
   49   39 Belka           Stanisław       1  2  4  1  1    8    120.89   6.1   
   50   57 Tokarski Waldem Michał          1  2 --  0  4    6    110.39   6.5   
   51   53 Rawski          Witold          1  2  1  0  3    6    105.63   2.9   
   52   59 Pindelski       Krzysztof       2  1 --  0  4    5    100.70   4.9   
   53   38 Borkowski       Jerzy           1  0  2  4 --    6     96.95   8.0   
   54   40 Bolek           Marian          1  7  0  0 --    7     92.42   8.9   
   55   42 Woźniak         Wit             3 --  4  2 --    6     87.71   7.7   
   56   61 Bąk             Dariusz         3  1  0  0  3    4     81.23   3.3   
   57   54 Czasak          Marcin          2  3  0  0  2    5     80.64   4.4   
   58   47 Głażewski       Jerzy           3  4  0  1  0    5     65.42   2.5   
   59   48 Witkowski       Tomasz          3  5 -- -- --    5     62.95  10.4   
   60   50 Bugalski        Arkadiusz       1  4  0  0 --    4     51.32   2.5   
   61   70 Prudziński      Jan             3  0  0  0  2    2     43.57   2.4   
   62   52 Szczepaniak     Ludwik          1  2  1  0  0    3     39.18   3.7   
   63   60 Gugała          Mirosław        3  1  0  0  0    1     12.32   1.7   
   64   62 Skiba           Włodzimierz     2  1  0 -- --    1     12.18   1.2   
   65   63 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0  0    1     12.17   0.8   
   66   64 Krawczak        Sebastian       1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   67   65 Rogowski        Piotr           1 -- --  0  0    0      0.00   0.0   
   68   66 Peterek         Kazimierz       2  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   69   68 Szczęsny        Marek           3 --  0 -- --    0      0.00   0.0   
   70   69 Stawikowski     Dawid           3 --  0  0 --    0      0.00   0.0   
   71   71 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   72   72 Iwańczyk        Stanisław       2 --  0  0  0    0      0.00   0.0   

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  OPEN 5 z całości [ 4]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5   20    498.86  56.9   
    2    2 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5   20    495.74  43.2   
    3    4 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5   20    492.96  56.9   
    4    3 Pych            Mariusz         3  5  5  5  5   20    491.67  52.4   
    5   10 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5   20    485.20  25.1   
    6    8 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5   20    485.13  27.4   
    7    5 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  5   20    484.84  33.3   
    8    9 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5   20    481.08  24.3   
    9   12 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5   20    477.16  30.4   
   10   13 Arak            Piotr           1  5  5  5  5   20    476.10  25.8   
   11   11 Krupa           Łukasz          3  5  5  5  5   20    475.80  28.7   
   12   16 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  4  5   19    460.71  25.0   
   13   15 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5  5  5   20    455.68  28.9   
   14   17 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5   20    453.92  24.3   
   15   18 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5   20    438.86  25.9   
   16   14 Widłak          Adam            3  5  5  5  3   18    415.26  19.7   
   17    6 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  2   17    412.14  30.2   
   18   19 Lewandowski Jer i Marcin        3 --  5  5  5   15    408.49  24.7   
   19   20 Rębiś           Krzysztof       2  5  5  2  5   17    389.98  11.2   
   20   21 Szklarz         Marian          3  5  5 --  5   15    383.47  33.9   
   21   22 Wirtek Mariusz  Michał          3  3  5  3  5   16    369.52   8.8   
   22    7 Puchała         Sylwester       2  5  5  5 --   15    363.99  52.2   
   23   29 Myszkowski      Zenon           1  5 --  5  5   15    286.50  32.2   
   24   28 Fabisiak        Rafał           3  5  2  2  5   14    283.62  14.3   
   25   23 Włodarczyk      Paweł           1 --  4  5  2   11    278.50  11.8   
   26   27 Krzcot          Marcin          1  5  3  0  5   13    277.45  12.7   
   27   30 Łukasik         Andrzej         3  5  0  5  5   15    272.87  13.6   
   28   31 Sadowski Sławom Piotr           1  4  3  0  5   12    266.81   9.7   
   29   24 Walczak         Dariusz         1  5  4  1  2   12    266.74   9.4   
   30   33 Kurek           Wiesław         3  4 --  5  5   14    265.43  17.1   
   31   32 Jobda           Arkadiusz       3  1  3  2  5   11    261.41   6.9   
   32   36 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  3  1  5   10    236.84   9.1   
   33   35 Sekuła          Wiesław         3  5  1  2  4   12    227.33   6.6   
   34   37 Golik           Sławomir        2  4  2  0  5   11    223.13  11.4   
   35   39 Bielski         Jacek           3  4  1  1  5   11    214.23  10.2   
   36   25 Belka           Stanisław       1  2  4  1  1    8    205.41   6.1   
   37   42 Sadowski        Marek           2  2  1  1  5    9    196.21   8.3   
   38   48 Kwiatkowski     Andrzej         2  5 --  0  5   10    184.23  12.9   
   39   41 Wilczek         Edward          2  5 --  1  4   10    175.63  11.8   
   40   26 Woźniak         Wit             3 --  4  2 --    6    175.14   7.7   
   41   38 Bąbik           Sławomir        1  5  1  0  3    9    166.16  10.2   
   42   55 Kisiel Robert i Staś            2  3  0  0  5    8    143.63   4.3   
   43   34 Borkowski       Jerzy           1  0  2  4 --    6    137.59   8.0   
   44   44 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  3    8    135.67   8.1   
   45   53 Rokita          Sławomir        2  4  0  0  4    8    133.58   5.1   
   46   58 Kujawiak        Jan             1  2  0  0  5    7    133.26   5.5   
   47   51 Rawski          Witold          1  2  1  0  3    6    125.78   2.9   
   48   56 Zieliński       Jan             2  3  0  0  4    7    123.79   5.6   
   49   67 Nowak           Adam            3  0  0  0  5    5    112.20   5.9   
   50   57 Tokarski Waldem Michał          1  2 --  0  4    6    110.39   6.5   
   51   59 Pindelski       Krzysztof       2  1 --  0  4    5    100.70   4.9   
   52   40 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0  5 --    6     99.10   8.0   
   53   61 Bąk             Dariusz         3  1  0  0  3    4     81.23   3.3   
   54   54 Czasak          Marcin          2  3  0  0  2    5     80.64   4.4   
   55   43 Glinka          Dariusz         1  5 -- -- --    5     72.50  37.3   
   56   45 Bolek           Marian          1  5  0  0 --    5     67.97   8.9   
   57   46 Antosiewicz     Bogdan          3  5 -- -- --    5     66.15  21.9   
   58   47 Głażewski       Jerzy           3  4  0  1  0    5     65.42   2.5   
   59   49 Witkowski       Tomasz          3  5 -- -- --    5     62.95  10.4   
   60   50 Szczepaniak     Ludwik          1  2  1  0  0    3     60.03   3.7   
   61   52 Bugalski        Arkadiusz       1  4  0  0 --    4     51.32   2.5   
   62   70 Prudziński      Jan             3  0  0  0  2    2     43.57   2.4   
   63   60 Gugała          Mirosław        3  1  0  0  0    1     12.32   1.7   
   64   62 Skiba           Włodzimierz     2  1  0 -- --    1     12.18   1.2   
   65   63 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0  0    1     12.17   0.8   
   66   64 Krawczak        Sebastian       1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   67   65 Rogowski        Piotr           1 -- --  0  0    0      0.00   0.0   
   68   66 Peterek         Kazimierz       2  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   69   68 Szczęsny        Marek           3 --  0 -- --    0      0.00   0.0   
   70   69 Stawikowski     Dawid           3 --  0  0 --    0      0.00   0.0   
   71   71 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   72   72 Iwańczyk        Stanisław       2 --  0  0  0    0      0.00   0.0   

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane 15/5 [ 5]                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5   20    484.77  56.9   
    2    3 Pych            Mariusz         3  5  5  5  5   20    480.26  52.4   
    3    4 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5   20    477.60  56.9   
    4    7 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  4   19    429.93  25.1   
    5   11 Tarka           Stanisław       2  3  5  5  5   18    428.52  33.3   
    6   10 Łuczak          Marek           3  3  5  5  5   18    428.37  30.4   
    7    9 Jaworski        Mateusz         3  5  4  5  4   18    384.43  25.9   
    8    6 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  1   16    381.00  30.2   
    9   15 Arak            Piotr           1  3  3  5  5   16    366.74  25.8   
   10    2 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  0   15    367.83  43.2   
   11    5 Puchała         Sylwester       2  5  5  5 --   15    356.74  52.2   
   12    8 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  4  1   15    345.01  27.4   
   13   14 Krupa           Łukasz          3  2  4  5  4   15    342.16  28.7   
   14   12 Kuźmiński       Andrzej         3  4  3  5  3   15    313.54  28.9   
   15   18 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  1  5   14    308.00  25.0   
   16   13 Lewandowski     Kazimierz       3  5  2  5  2   14    283.80  24.3   
   17   19 Fabisiak        Rafał           3  5  2  2  5   14    282.98  14.3   
   18   20 Myszkowski      Zenon           1  4 --  5  5   14    264.76  32.2   
   19   16 Wojciechowski   Jarosław        3  3  4  4  2   13    291.12  24.3   
   20   21 Szklarz         Marian          3  2  5 --  5   12    335.53  33.9   
   21   17 Widłak          Adam            3  3  3  4  2   12    263.74  19.7   
   22   22 Lewandowski Jer i Marcin        3 --  4  3  4   11    289.10  24.7   
   23   31 Łukasik         Andrzej         3  1  0  3  5    9    171.08  13.6   
   24   23 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  2  3  2    8    175.53   8.8   
   25   29 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  2  1  3    7    161.11   9.1   
   26   25 Walczak         Dariusz         1  2  2  1  2    7    158.79   9.4   
   27   30 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  1  3    7    145.85  11.2   
   28   36 Sekuła          Wiesław         3  2  0  1  4    7    137.57   6.6   
   29   32 Bielski         Jacek           3  3  0  1  3    7    121.60  10.2   
   30   24 Krzcot          Marcin          1  5  1  0  1    7    118.53  12.7   
   31   47 Kurek           Wiesław         3  0 --  1  5    6    133.21  17.1   
   32   35 Golik           Sławomir        2  2  1  0  3    6    119.14  11.4   
   33   26 Włodarczyk      Paweł           1 --  0  5  1    6    117.18  11.8   
   34   38 Wilczek         Edward          2  3 --  0  3    6    105.84  11.8   
   35   34 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  2    5    104.66   9.7   
   36   48 Kwiatkowski     Andrzej         2  1 --  0  4    5     98.57  12.9   
   37   27 Glinka          Dariusz         1  5 -- -- --    5     65.61  37.3   
   38   39 Jobda           Arkadiusz       3  0  2  0  2    4    113.23   6.9   
   39   28 Belka           Stanisław       1  1  2  1  0    4     98.36   6.1   
   40   64 Nowak           Adam            3  0  0  0  4    4     87.41   5.9   
   41   43 Kisiel Robert i Staś            2  2  0  0  2    4     67.15   4.3   
   42   37 Markowski       Krzysztof       3  3  0  0  1    4     62.98   8.1   
   43   33 Antosiewicz     Bogdan          3  4 -- -- --    4     51.36  21.9   
   44   61 Sadowski        Marek           2  0  0  0  3    3     66.91   8.3   
   45   53 Bąk             Dariusz         3  1  0  0  2    3     58.52   3.3   
   46   50 Kujawiak        Jan             1  1  0  0  2    3     55.55   5.5   
   47   40 Borkowski       Jerzy           1  0  2  0 --    2     65.02   8.0   
   48   41 Szczepaniak     Ludwik          1  1  1  0  0    2     47.10   3.7   
   49   56 Tokarski Waldem Michał          1  0 --  0  2    2     43.74   6.5   
   50   68 Prudziński      Jan             3  0  0  0  2    2     43.57   2.4   
   51   60 Pindelski       Krzysztof       2  0 --  0  2    2     43.43   4.9   
   52   51 Czasak          Marcin          2  1  0  0  1    2     35.06   4.4   
   53   42 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0  1 --    2     28.62   8.0   
   54   44 Bąbik           Sławomir        1  2  0  0  0    2     24.46  10.2   
   55   45 Głażewski       Jerzy           3  2  0  0  0    2     24.13   2.5   
   56   46 Woźniak         Wit             3 --  1  0 --    1     36.47   7.7   
   57   71 Zieliński       Jan             2  0  0  0  1    1     22.51   5.6   
   58   49 Witkowski       Tomasz          3  1 -- -- --    1     12.69  10.4   
   59   52 Rokita          Sławomir        2  1  0  0  0    1     12.27   5.1   
   60   54 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0  0    1     12.17   0.8   
   61   55 Rawski          Witold          1  0  0  0  0    0      0.00   2.9   
   62   57 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0 --    0      0.00   2.5   
   63   58 Krawczak        Sebastian       1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   64   59 Rogowski        Piotr           1 -- --  0  0    0      0.00   0.0   
   65   62 Peterek         Kazimierz       2  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   66   63 Skiba           Włodzimierz     2  0  0 -- --    0      0.00   1.2   
   67   65 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  0    0      0.00   1.7   
   68   66 Szczęsny        Marek           3 --  0 -- --    0      0.00   0.0   
   69   67 Stawikowski     Dawid           3 --  0  0 --    0      0.00   0.0   
   70   69 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   71   70 Iwańczyk        Stanisław       2 --  0  0  0    0      0.00   0.0   
   72   72 Bolek           Marian          1  0  0  0 --    0      0.00   8.9   

 

 

                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem                                     
                             Hod Sek  Knk  Punkty                               
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  24   938.60                               
   2 Burkowski Paweł         357   3  24   903.39                               
   3 Pych Mariusz            388   3  24   896.49                               
   4 Szczepaniak Robert      156   1  23   877.67                               
   5 Puchała Sylwester       242   2  22   823.62                               
   6 Tarka Stanisław         632   2  21   748.96                               
   7 Kowalski Paweł          244   2  20   746.64                               
   8 Łuczak Marek            366   3  19   681.90                               
   9 Szymaniak Jerzy         348   2  19   680.83                               
  10 Dąbrowski Tomasz        404   1  19   679.39                               
  11 Arak Piotr              141   1  18   678.62                               
  12 Myszkowski Zenon        112   1  17   628.31                               
  13 Szklarz Marian          364   3  16   592.67                               
  14 Lewandowski Kazimierz   416   3  16   591.43                               
  15 Grzegrzółka Jan         308   3  15   541.95                               
  16 Jaworski Mateusz        380   3  15   527.60                               
  17 Fabisiak Rafał          465   3  15   523.10                               
  18 Krupa Łukasz            310   3  14   490.76                               
  19 Kuźmiński Andrzej       360   3  13   461.37                               
  20 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3  11   394.36                               
  21 Wojciechowski Jarosław  375   3  11   377.70                               
  22 Widłak Adam             378   3  10   347.84                               
  23 Łukasik Andrzej         385   3   9   307.61                               
  24 Włodarczyk Paweł        164   1   7   257.17                               
  25 Sekuła Wiesław          331   3   7   256.66                               
  26 Kurek Wiesław             2   3   7   253.27                               
  27 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   7   242.32                               
  28 Bielski Jacek           302   3   7   241.48                               
  29 Krzcot Marcin           169   1   7   238.00                               
  30 Rębiś Krzysztof         411   2   6   212.01                               
  31 Wilczek Edward          221   2   6   211.83                               
  32 Walczak Dariusz         122   1   6   208.07                               
  33 Chojnacki M. i  Z.      204   2   6   205.48                               
  34 Golik Sławomir          206   2   6   198.77                               
  35 Sadowski Sławomir Piot  133   1   5   175.35                               
  36 Glinka Dariusz          160   1   5   174.96                               
  37 Kwiatkowski Andrzej     205   2   5   171.48                               
  38 Markowski Krzysztof     317   3   4   143.72                               
  39 Jobda Arkadiusz         377   3   4   142.07                               
  40 Belka Stanisław         101   1   4   140.52                               
  41 Nowak Adam              324   3   4   139.85                               
  42 Antosiewicz Bogdan      369   3   4   136.96                               
  43 Kisiel Robert i Staś    211   2   4   133.85                               
  44 Sadowski Marek          219   2   3   107.07                               
  45 Bąk Dariusz             365   3   3   106.67                               
  46 Kujawiak Jan            135   1   3   102.27                               
  47 Szczepaniak Ludwik      126   1   2    70.00                               
  48 Tokarski Waldemar Mich  120   1   2    69.98                               
  49 Prudziński Jan          386   3   2    69.72                               
  50 Pindelski Krzysztof     210   2   2    69.48                               
  51 Czasak Marcin           423   2   2    69.45                               
  52 Zieliński Jan          4224   2   2    68.19                               
  53 Wojciechowski Andrzej   241   3   2    65.36                               
  54 Bąbik Sławomir          165   1   2    65.23                               
  55 Borkowski Jerzy         103   1   2    65.02                               
  56 Głażewski Jerzy         306   3   2    64.35                               
  57 Bolek Marian           4431   1   1    37.56                               
  58 Woźniak Wit              15   3   1    36.47                               
  59 Witkowski Tomasz        368   3   1    33.85                               
  60 Rokita Sławomir         217   2   1    32.73                               
  61 Posiewka Andrzej        636   2   1    32.45