PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Sompolno z dnia 01.09.19                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:23:35.  N 18:29:25.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  185.976 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   64                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2972                           
      5.Ilość konkursów.......................:  595                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1138.47                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1015.57                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,59,41                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,14,31                         
     10.Czas trwania konkursu.................:14 min. 50 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się  10 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       OPEN 10 z całości [ 1]                                            
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   20   │  964   │  251  │26.04│      
          │ 2  │ Baniocha                │   17   │  847   │  115  │13.58│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   27   │ 1161   │  229  │19.72│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   64   │ 2972   │  595  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                         z lotu Sompolno, w dniu 01.09.19                                                                                       
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                
     1 Szczepaniak Robert              1   36              GCM  8:59:41  1   1138.47   0.34 107- 71- 10  176.102  20.000  40.00                                 
     2 Szpadzik Joanna i Marcin        1   98              G    9:06:51  1   1137.26   0.67 106- 70- 10  184.065  19.990                                        
     2 Szpadzik Joanna i Marcin        1  100              GCM  9:06:51  1   1137.26   0.67       2   1  184.065  19.990  39.99                                 
     4 Szczepaniak Robert              1   83              G    9:00:01  1   1136.02   1.35       2   1  176.102  19.980                                        
     5 Arak Piotr                      1  191              G    9:01:55  1   1135.92   1.68 143- 57- 10  178.245  19.970                                        
     6 Szpadzik Joanna i Marcin        1   40              G    9:07:18  1   1134.10   2.02       3   1  184.065  19.970                                        
     7 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47              G    9:07:20  1   1133.87   2.36       4   1  184.065  19.960                                        
     7 Szpadzik Joanna i Marcin        1  123              G    9:07:20  1   1133.87   2.36       5   1  184.065  19.960                                        
     9 Szpadzik Joanna i Marcin        1  121              G    9:07:26  1   1133.17   3.03       6   1  184.065  19.950                                        
    10 Szpadzik Joanna i Marcin        1   69              G    9:07:29  1   1132.82   3.37       7   1  184.065  19.940                                        
    11 Szpadzik Joanna i Marcin        1  107              G    9:07:31  1   1132.59   3.70       8   1  184.065  19.930                                        
    12 Jaworski Mateusz                3    1              GCM  9:11:17  1   1131.51   4.04  22-  5-  5  188.152  19.930  39.85                                 
    13 Krupa Łukasz                    3   14              G    9:13:57  1   1129.80   4.37  46- 16- 10  190.879  19.920                                        
    14 Kurek Wiesław                   3   18              G    9:18:28  1   1128.44   4.71  47-  8-  8  195.746  19.910                                        
    15 Dąbrowski Tomasz                1   75              G    9:00:24  1   1128.24   5.05  97- 20- 10  175.329  19.910                                        
    16 Arak Piotr                      1   81              GCM  9:03:13  1   1126.59   5.38       2   1  178.245  19.900  39.80                                 
    17 Szpadzik Joanna i Marcin        1  102              GCM  9:08:24  1   1126.47   5.72       9   2  184.065  19.890  39.78                                 
    18 Szpadzik Joanna i Marcin        1   33              G    9:08:30  1   1125.78   6.06      10   2  184.065  19.890                                        
    19 Szpadzik Joanna i Marcin        1  124              GCM  9:08:31  1   1125.67   6.39      11      184.065   0.000  39.76                                 
    20 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59              G    9:08:33  1   1125.44   6.73      12      184.065   0.000                                        
    21 Szpadzik Joanna i Marcin        1   62              G    9:08:34  1   1125.32   7.07      13      184.065   0.000                                        
    22 Szpadzik Joanna i Marcin        1   63              GCM  9:08:35  1   1125.21   7.40      14      184.065   0.000  39.72                                 
    23 Burkowski Paweł                 3    7              GCM  9:20:02  1   1122.86   7.74  55- 30- 10  196.537  19.850  39.70                                 
    24 Borkowski Jerzy                 1   12              G    8:59:06  1   1122.29   8.08  21-  4-  4  172.945  19.850                                        
    25 Szczepaniak Robert              1   22              G    9:02:00  1   1121.67   8.41       3   1  176.102  19.840                                        
    26 Szczepaniak Robert              1   29              GCM  9:02:01  1   1121.55   8.75       4   2  176.102  19.830  39.66                                 
    27 Szymaniak Jerzy                 2    6              G    9:09:04  1   1121.21   9.09 119- 30- 10  183.953  19.820                                        
    28 Szczepaniak Robert              1  115              G    9:02:10  1   1120.48   9.42       5   2  176.102  19.820                                        
    28 Szczepaniak Robert              1   25              G    9:02:10  1   1120.48   9.42       6   2  176.102  19.820                                        
    30 Szczepaniak Robert              1   91              G    9:02:11  1   1120.36  10.09       7   2  176.102  19.800                                        
    30 Szczepaniak Robert              1   62              G    9:02:11  1   1120.36  10.09       8   2  176.102  19.800                                        
    32 Szczepaniak Robert              1   41              G    9:02:15  1   1119.89  10.77       9   2  176.102  19.790                                        
    33 Kowalski Paweł                  2   37              G    9:09:33  1   1119.59  11.10  59- 33- 10  184.228  19.780                                        
    34 Kowalski Paweł                  2   50              GCM  9:09:34  1   1119.47  11.44       2   1  184.228  19.780  39.56                                 
    35 Kowalski Paweł                  2   28              G    9:09:36  1   1119.25  11.78       3   1  184.228  19.770                                        
    36 Dąbrowski Tomasz                1   36              GCM  9:01:39  1   1119.24  12.11       2   1  175.329  19.760  39.53                                 
    37 Kowalski Paweł                  2   72              G    9:09:46  1   1118.12  12.45       4   1  184.228  19.760                                        
    38 Arak Piotr                      1  147              G    9:04:26  1   1117.99  12.79       3   1  178.245  19.750                                        
    39 Puchała Sylwester               2   79              GCM  9:09:38  1   1117.78  13.12  72- 31- 10  184.023  19.740  39.49                                 
    40 Arak Piotr                      1  129              G    9:04:29  1   1117.64  13.46       4   1  178.245  19.740                                        
    41 Lewandowski Kazimierz           3   67              G    9:13:36  1   1117.39  13.80  77- 24- 10  188.392  19.730                                        
    42 Lewandowski Kazimierz           3  105              GCM  9:13:44  1   1116.51  14.13       2   1  188.392  19.720  39.45                                 
    43 Arak Piotr                      1  183              GCM  9:04:53  1   1114.84  14.47       5   2  178.245  19.720  39.43                                 
    44 Arak Piotr                      1   55              G    9:05:04  1   1113.57  14.81       6   2  178.245  19.710                                        
    45 Szpadzik Joanna i Marcin        1   75              G    9:10:29  1   1112.29  15.14      15      184.065   0.000                                        
    46 Szpadzik Joanna i Marcin        1   19              G    9:10:34  1   1111.73  15.48      16      184.065   0.000                                        
    47 Szczepaniak Robert              1  123              G    9:03:42  1   1109.65  15.81      10   2  176.102  19.690                                        
    48 Szczepaniak Robert              1   58              G    9:03:48  1   1108.96  16.15      11      176.102   0.000                                        
    49 Szczepaniak Robert              1   75              G    9:03:49  1   1108.84  16.49      12      176.102   0.000                                        
    49 Szczepaniak Robert              1  107              G    9:03:49  1   1108.84  16.49      13      176.102   0.000                                        
    51 Szczepaniak Robert              1   99              G    9:03:50  1   1108.72  17.16      14      176.102   0.000                                        
    52 Szczepaniak Robert              1   28              GCM  9:03:51  1   1108.61  17.50      15      176.102   0.000  39.31                                 
    53 Tarka Stanisław                 2   55              G    9:12:51  1   1108.53  17.83  76- 16- 10  186.066  19.650                                        
    54 Szczepaniak Robert              1   94              G    9:03:52  1   1108.49  18.17      16      176.102   0.000                                        
    54 Szczepaniak Robert              1   24              GCM  9:03:52  1   1108.49  18.17      17      176.102   0.000  39.29                                 
    56 Szczepaniak Robert              1   85              G    9:03:53  1   1108.37  18.84      18      176.102   0.000                                        
    57 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              GCM  9:11:13  1   1107.38  19.18      17      184.065   0.000  39.25                                 
    58 Szpadzik Joanna i Marcin        1   66              G    9:11:15  1   1107.16  19.52      18      184.065   0.000                                        
    59 Szpadzik Joanna i Marcin        1   95              G    9:11:16  1   1107.05  19.85      19      184.065   0.000                                        
    60 Szpadzik Joanna i Marcin        1   43              G    9:11:17  1   1106.94  20.19      20      184.065   0.000                                        
    61 Szpadzik Joanna i Marcin        1   37              G    9:11:21  1   1106.49  20.53      21      184.065   0.000                                        
    61 Szpadzik Joanna i Marcin        1   97              G    9:11:21  1   1106.49  20.53      22      184.065   0.000                                        
    63 Szpadzik Joanna i Marcin        1   57              GCM  9:11:22  1   1106.38  21.20      23      184.065   0.000  39.16                                 
    64 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              G    9:11:27  1   1105.83  21.53      24      184.065   0.000                                        
    65 Szpadzik Joanna i Marcin        1  111              GCM  9:11:28  1   1105.72  21.87      25      184.065   0.000  39.14                                 
    66 Puchała Sylwester               2    1              G    9:11:26  1   1105.69  22.21       2   1  184.023  19.560                                        
    67 Szpadzik Joanna i Marcin        1   76              G    9:11:30  1   1105.50  22.54      26      184.065   0.000                                        
    68 Dąbrowski Tomasz                1  149              GCM  9:03:51  1   1103.74  22.88       3   2  175.329  19.550  39.10                                 
    69 Kowalski Paweł                  2   77              GCM  9:11:58  1   1103.38  23.22       5   2  184.228  19.540  39.08                                 
    70 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   76              G    9:15:29  1   1103.12  23.55  69- 14- 10  188.063  19.540                                        
    71 Lewandowski Kazimierz           3    6              GCM  9:15:53  1   1102.46  23.89       3   2  188.392  19.530  39.06                                 
    72 Szpadzik Joanna i Marcin        1  114              G    9:11:58  1   1102.41  24.23      27      184.065   0.000                                        
    73 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30              G    9:12:04  1   1101.75  24.56      28      184.065   0.000                                        
    74 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              GCM  9:12:07  1   1101.42  24.90      29      184.065   0.000  39.02                                 
    75 Kuźmiński Andrzej               3   16              G    9:19:55  1   1099.16  25.24  37- 12- 10  192.262  19.500                                        
    76 Szczepaniak Robert              1   84              G    9:05:15  1   1098.92  25.57      19      176.102   0.000                                        
    77 Pych Mariusz                    3   27              G    9:23:57  1   1098.28  25.91  53- 25- 10  196.537  19.490                                        
    78 Pych Mariusz                    3   21              GCM  9:24:00  1   1097.97  26.25       2   1  196.537  19.480  38.96                                 
    79 Wojciechowski Jarosław          3   36              G    9:19:11  1   1096.87  26.58  51- 25- 10  191.057  19.470                                        
    80 Wojciechowski Jarosław          3   66              G    9:19:15  1   1096.45  26.92       2   0  191.057  19.470                                        
    81 Wojciechowski Jarosław          3    7              G    9:19:19  1   1096.03  27.25       3   0  191.057  19.460                                        
    82 Kowalski Paweł                  2   81              GCM  9:13:09  1   1095.62  27.59       6   3  184.228  19.450  38.91                                 
    83 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   53              G    9:16:47  1   1094.77  27.93       2   0  188.063  19.450                                        
    84 Krupa Łukasz                    3   18              G    9:19:58  1   1090.95  28.26       2   0  190.879  19.440                                        
    85 Szpadzik Joanna i Marcin        1   88              G    9:13:47  1   1090.54  28.60      30      184.065   0.000                                        
    86 Szpadzik Joanna i Marcin        1   51              GCM  9:13:48  1   1090.43  28.94      31      184.065   0.000                                        
    86 Szpadzik Joanna i Marcin        1   35              G    9:13:48  1   1090.43  28.94      32      184.065   0.000                                        
    88 Widłak Adam                     3    6              G    9:27:40  1   1090.35  29.61  43- 14- 10  199.171  19.410                                        
    89 Szpadzik Joanna i Marcin        1   77              G    9:13:49  1   1090.33  29.95      33      184.065   0.000                                        
    89 Szpadzik Joanna i Marcin        1   27              G    9:13:49  1   1090.33  29.95      34      184.065   0.000                                        
    91 Szpadzik Joanna i Marcin        1   93              GCM  9:13:51  1   1090.11  30.62      35      184.065   0.000                                        
    92 Szpadzik Joanna i Marcin        1   74              G    9:13:52  1   1090.00  30.96      36      184.065   0.000                                        
    93 Szpadzik Joanna i Marcin        1   34              G    9:13:58  1   1089.36  31.29      37      184.065   0.000                                        
    94 Szymaniak Jerzy                 2   46              G    9:13:59  1   1088.59  31.63       2   0  183.953  19.370                                        
    95 Szczepaniak Robert              1   76              GCM  9:06:48  1   1088.39  31.97      20      176.102   0.000  38.73                                 
    96 Szymaniak Jerzy                 2   40              GCM  9:14:01  1   1088.37  32.30       3   1  183.953  19.360  38.72                                 
    97 Arak Piotr                      1  125              GCM  9:08:48  1   1088.19  32.64       7   3  178.245  19.350  38.71                                 
    98 Szczepaniak Robert              1  106              G    9:06:54  1   1087.72  32.97      21      176.102   0.000                                        
    99 Arak Piotr                      1  101              GCM  9:08:53  1   1087.63  33.31       8   4  178.245  19.340  38.68                                 
   100 Szczepaniak Robert              1  118              G    9:06:58  1   1087.27  33.65      22      176.102   0.000                                        
   101 Tarka Stanisław                 2   39              GCM  9:16:08  1   1087.26  33.98       2   1  186.066  19.330  38.65                                 
   102 Dąbrowski Tomasz                1   37              G    9:06:26  1   1086.08  34.32       4   2  175.329  19.320                                        
   103 Szymaniak Jerzy                 2   51              GCM  9:14:24  1   1085.91  34.66       4   2  183.953  19.310  38.63                                 
   104 Kowalski Paweł                  2   25              G    9:14:42  1   1085.61  34.99       7   3  184.228  19.310                                        
   105 Arak Piotr                      1   17              G    9:09:19  1   1084.77  35.33       9   4  178.245  19.300                                        
   106 Burkowski Paweł                 3   16              G    9:26:11  1   1084.74  35.67       2   1  196.537  19.290                                        
   107 Wojciechowski Jarosław          3   48              GCM  9:21:09  1   1084.63  36.00       4   1  191.057  19.290  38.57                                 
   108 Burkowski Paweł                 3   25              GCM  9:26:13  1   1084.54  36.34       3   2  196.537  19.280  38.56                                 
   109 Pych Mariusz                    3   58              G    9:26:14  1   1084.44  36.68       3   1  196.537  19.270                                        
   110 Szczepaniak Robert              1  104              G    9:07:28  1   1083.93  37.01      23      176.102   0.000                                        
   111 Arak Piotr                      1  137              G    9:09:30  1   1083.56  37.35      10   4  178.245  19.260                                        
   112 Arak Piotr                      1    9              G    9:09:31  1   1083.45  37.69      11      178.245   0.000                                        
   112 Arak Piotr                      1  177              GCM  9:09:31  1   1083.45  37.69      12      178.245   0.000  38.51                                 
   114 Włodarczyk Paweł                1   36              GCM  9:08:56  1   1083.22  38.36  46- 13- 10  177.576  19.240  38.48                                 
   115 Arak Piotr                      1  131              G    9:09:34  1   1083.12  38.69      13      178.245   0.000                                        
   116 Arak Piotr                      1  180              G    9:09:35  1   1083.01  39.03      14      178.245   0.000                                        
   116 Arak Piotr                      1   88              G    9:09:35  1   1083.01  39.03      15      178.245   0.000                                        
   118 Arak Piotr                      1   31              G    9:09:36  1   1082.90  39.70      16      178.245   0.000                                        
   119 Arak Piotr                      1   62              G    9:09:38  1   1082.68  40.04      17      178.245   0.000                                        
   120 Włodarczyk Paweł                1   59              G    9:09:04  1   1082.34  40.38       2   1  177.576  19.200                                        
   121 Szczepaniak Robert              1   63              GCM  9:07:43  1   1082.26  40.71      24      176.102   0.000  38.38                                 
   122 Szpadzik Joanna i Marcin        1   17              G    9:15:08  1   1081.89  41.05      38      184.065   0.000                                        
   123 Łuczak Marek                    3   58              GCM  9:25:27  1   1081.82  41.39  59-  9-  9  195.214  19.180  38.36                                 
   124 Szpadzik Joanna i Marcin        1  117              G    9:15:09  1   1081.78  41.72      39      184.065   0.000                                        
   125 Widłak Adam                     3   54              G    9:29:13  1   1081.18  42.06       2   0  199.171  19.160                                        
   126 Włodarczyk Paweł                1    1              G    9:09:15  1   1081.13  42.40       3   1  177.576  19.160                                        
   127 Szpadzik Joanna i Marcin        1   67              G    9:15:19  1   1080.72  42.73      40      184.065   0.000                                        
   128 Myszkowski Zenon                1   22              GCM  9:04:18  1   1080.70  43.07  59- 14- 10  172.156  19.140  38.29                                 
   129 Myszkowski Zenon                1   54              GCM  9:04:19  1   1080.59  43.41       2   2  172.156  19.140  38.28                                 
   130 Pych Mariusz                    3   57              GCM  9:26:54  1   1080.47  43.74       4   2  196.537  19.130  38.26                                 
   131 Szpadzik Joanna i Marcin        1   85              G    9:15:23  1   1080.30  44.08      41      184.065   0.000                                        
   132 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12              G    9:15:24  1   1080.19  44.42      42      184.065   0.000                                        
   133 Burkowski Paweł                 3   20              G    9:27:00  1   1079.87  44.75       4   2  196.537  19.110                                        
   134 Pych Mariusz                    3   37              GCM  9:27:01  1   1079.78  45.09       5   3  196.537  19.100  38.21                                 
   135 Pych Mariusz                    3   30              G    9:27:05  1   1079.38  45.42       6   3  196.537  19.100                                        
   136 Wojciechowski Jarosław          3   35              G    9:22:01  1   1079.32  45.76       5   1  191.057  19.090                                        
   137 Pych Mariusz                    3   41              G    9:27:07  1   1079.18  46.10       7   3  196.537  19.080                                        
   138 Szpadzik Joanna i Marcin        1   25              G    9:15:38  1   1078.72  46.43      43      184.065   0.000                                        
   139 Lewandowski Kazimierz           3   34              G    9:19:41  1   1078.48  46.77       4   2  188.392  19.070                                        
   140 Kowalski Paweł                  2   79              GCM  9:15:51  1   1078.30  47.11       8   4  184.228  19.060  38.13                                 
   141 Kowalski Paweł                  2   31              GCM  9:15:54  1   1077.99  47.44       9   5  184.228  19.060  38.11                                 
   142 Lewandowski Kazimierz           3   64              GCM  9:19:48  1   1077.76  47.78       5   3  188.392  19.050  38.10                                 
   143 Lewandowski Kazimierz           3   83              G    9:19:49  1   1077.66  48.12       6   3  188.392  19.040                                        
   144 Szymaniak Jerzy                 2   35              G    9:15:43  1   1077.53  48.45       5   2  183.953  19.040                                        
   145 Burkowski Paweł                 3   55              G    9:27:27  1   1077.21  48.79       5   2  196.537  19.030                                        
   146 Krupa Łukasz                    3   50              GCM  9:22:13  1   1077.09  49.13       3   1  190.879  19.020  38.05                                 
   147 Krupa Łukasz                    3   69              G    9:22:18  1   1076.59  49.46       4   1  190.879  19.020                                        
   148 Szymaniak Jerzy                 2  112              G    9:15:54  1   1076.38  49.80       6   2  183.953  19.010                                        
   149 Szymaniak Jerzy                 2   29              G    9:15:56  1   1076.17  50.14       7   2  183.953  19.000                                        
   150 Szczepaniak Robert              1  109              G    9:08:44  1   1075.54  50.47      25      176.102   0.000                                        
   151 Włodarczyk Paweł                1   20              GCM  9:10:13  1   1074.81  50.81       4   2  177.576  18.990  37.98                                 
   152 Szczepaniak Robert              1  114              G    9:08:51  1   1074.78  51.14      26      176.102   0.000                                        
   153 Włodarczyk Paweł                1   47              GCM  9:10:14  1   1074.70  51.48       5   3  177.576  18.980  37.95                                 
   154 Łuczak Marek                    3    2              GCM  9:26:40  1   1074.57  51.82       2   2  195.214  18.970  37.94                                 
   155 Włodarczyk Paweł                1   14              GCM  9:10:16  1   1074.48  52.15       6   4  177.576  18.960  37.93                                 
   156 Puchała Sylwester               2   81              GCM  9:16:18  1   1074.27  52.49       3   2  184.023  18.960  37.91                                 
   157 Szczepaniak Robert              1   67              G    9:08:56  1   1074.23  52.83      27      176.102   0.000                                        
   158 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   86              G    9:20:05  1   1074.13  53.16       3   0  188.063  18.940                                        
   159 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24              G    9:16:25  1   1073.79  53.50      44      184.065   0.000                                        
   160 Arak Piotr                      1   98              GCM  9:11:03  1   1073.44  53.84      18      178.245   0.000  37.86                                 
   161 Kowalski Paweł                  2    7              GCM  9:16:38  1   1073.38  54.17      10   6  184.228  18.920  37.85                                 
   162 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              GCM  9:16:29  1   1073.37  54.51      45      184.065   0.000                                        
   163 Szymaniak Jerzy                 2  124              G    9:16:23  1   1073.34  54.85       8   2  183.953  18.910                                        
   164 Burkowski Paweł                 3   21              G    9:28:14  1   1072.61  55.18       6   2  196.537  18.900                                        
   164 Burkowski Paweł                 3   56              G    9:28:14  1   1072.61  55.18       7   2  196.537  18.900                                        
   166 Puchała Sylwester               2   46              GCM  9:16:35  1   1072.50  55.86       4   3  184.023  18.890  37.78                                 
   166 Puchała Sylwester               2   67              G    9:16:35  1   1072.50  55.86       5   3  184.023  18.890                                        
   168 Pych Mariusz                    3   22              G    9:28:16  1   1072.41  56.53       8   3  196.537  18.880                                        
   169 Puchała Sylwester               2   66              G    9:16:36  1   1072.40  56.86       6   3  184.023  18.870                                        
   169 Puchała Sylwester               2   38              G    9:16:36  1   1072.40  56.86       7   3  184.023  18.870                                        
   169 Szymaniak Jerzy                 2   31              G    9:16:32  1   1072.40  56.86       9   2  183.953  18.870                                        
   172 Burkowski Paweł                 3   40              GCM  9:28:17  1   1072.31  57.87       8   3  196.537  18.850  37.70                                 
   173 Puchała Sylwester               2   61              G    9:16:37  1   1072.29  58.21       8   3  184.023  18.840                                        
   174 Puchała Sylwester               2   78              G    9:16:38  1   1072.19  58.55       9   3  184.023  18.840                                        
   175 Puchała Sylwester               2   62              G    9:16:39  1   1072.08  58.88      10   3  184.023  18.830                                        
   176 Wojciechowski Jarosław          3   61              G    9:23:13  1   1072.05  59.22       6   1  191.057  18.820                                        
   177 Pych Mariusz                    3   45              GCM  9:28:20  1   1072.02  59.56       9   4  196.537  18.810  37.63                                 
   178 Puchała Sylwester               2   57              G    9:16:43  1   1071.67  59.89      11      184.023   0.000                                        
   179 Puchała Sylwester               2   68              G    9:16:45  1   1071.46  60.23      12      184.023   0.000                                        
   180 Szpadzik Joanna i Marcin        1   60              G    9:16:51  1   1071.08  60.57      46      184.065   0.000                                        
   181 Arak Piotr                      1   14              GCM  9:11:26  1   1070.97  60.90      19      178.245   0.000  37.58                                 
   181 Arak Piotr                      1   69              G    9:11:26  1   1070.97  60.90      20      178.245   0.000                                        
   183 Grzegrzółka Jan                 3    7              G    9:28:05  1   1070.90  61.58  47-  4-  4  196.064  18.770                                        
   184 Kowalski Paweł                  2   10              G    9:17:02  1   1070.89  61.91      11      184.228   0.000                                        
   185 Kowalski Paweł                  2   55              G    9:17:03  1   1070.78  62.25      12      184.228   0.000                                        
   186 Kowalski Paweł                  2   36              G    9:17:04  1   1070.68  62.58      13      184.228   0.000                                        
   186 Kowalski Paweł                  2   49              G    9:17:04  1   1070.68  62.58      14      184.228   0.000                                        
   186 Kowalski Paweł                  2  115              G    9:17:04  1   1070.68  62.58      15      184.228   0.000                                        
   189 Arak Piotr                      1   74              G    9:11:29  1   1070.65  63.59      21      178.245   0.000                                        
   190 Kowalski Paweł                  2    3              G    9:17:05  1   1070.57  63.93      16      184.228   0.000                                        
   191 Arak Piotr                      1  126              G    9:11:30  1   1070.54  64.27      22      178.245   0.000                                        
   191 Jobda Arkadiusz                 3    8              G    9:28:41  1   1070.54  64.27  37-  2-  2  196.641  18.720                                        
   193 Arak Piotr                      1  100              G    9:11:32  1   1070.33  64.94      23      178.245   0.000                                        
   194 Jaworski Mateusz                3   30              GCM  9:20:49  1   1070.16  65.28       2   2  188.152  18.700  37.40                                 
   195 Arak Piotr                      1  102              GCM  9:11:34  1   1070.11  65.61      24      178.245   0.000  37.39                                 
   196 Puchała Sylwester               2   80              GCM  9:16:59  1   1070.01  65.95      13      184.023   0.000  37.37                                 
   197 Grzegrzółka Jan                 3   71              G    9:28:16  1   1069.83  66.29       2   0  196.064  18.680                                        
   198 Arak Piotr                      1  155              G    9:11:37  1   1069.79  66.62      25      178.245   0.000                                        
   199 Grzegrzółka Jan                 3    5              GCM  9:28:19  1   1069.54  66.96       3   1  196.064  18.670  37.33                                 
   200 Arak Piotr                      1   97              G    9:11:40  1   1069.47  67.30      26      178.245   0.000                                        
   201 Kurek Wiesław                   3   14              G    9:28:11  1   1068.58  67.63       2   0  195.746  18.650                                        
   202 Rębiś Krzysztof                 2   21              G    9:20:01  1   1068.56  67.97  61-  2-  2  187.016  18.650                                        
   203 Krupa Łukasz                    3   42              GCM  9:23:39  1   1068.45  68.30       5   2  190.879  18.640  37.28                                 
   204 Arak Piotr                      1  140              GCM  9:11:52  1   1068.19  68.64      27      178.245   0.000                                        
   205 Myszkowski Zenon                1   18              G    9:06:14  1   1067.74  68.98       3   2  172.156  18.630                                        
   206 Puchała Sylwester               2   29              G    9:17:21  1   1067.73  69.31      14      184.023   0.000                                        
   207 Lewandowski Kazimierz           3   24              GCM  9:21:29  1   1067.48  69.65       7   4  188.392  18.610  37.23                                 
   208 Kuźmiński Andrzej               3    1              G    9:25:08  1   1067.33  69.99       2   0  192.262  18.610                                        
   209 Kurek Wiesław                   3   41              G    9:28:32  1   1066.54  70.32       3   0  195.746  18.600                                        
   210 Dąbrowski Tomasz                1   93              G    9:09:24  1   1066.48  70.66       5   2  175.329  18.590                                        
   211 Dąbrowski Tomasz                1    9              GCM  9:09:25  1   1066.37  71.00       6   3  175.329  18.590  37.17                                 
   212 Widłak Adam                     3   29              G    9:31:49  1   1066.13  71.33       3   0  199.171  18.580                                        
   213 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    6              G    9:21:29  1   1065.61  71.67       4   0  188.063  18.570                                        
   214 Sekuła Wiesław                  3   28              GCM  9:22:11  1   1065.47  72.01  33-  2-  2  188.784  18.570  37.13                                 
   215 Puchała Sylwester               2   21              G    9:17:44  1   1065.36  72.34      15      184.023   0.000                                        
   216 Belka Stanisław                 1   82              GCM  9:10:13  1   1065.33  72.68  28-  1-  1  176.010  18.550  37.10                                 
   217 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   92              G    9:21:32  1   1065.31  73.02       5   0  188.063  18.550                                        
   218 Kurek Wiesław                   3  104              G    9:28:48  1   1065.00  73.35       4   0  195.746  18.540                                        
   219 Kowalski Paweł                  2   18              GCM  9:18:00  1   1064.90  73.69      17      184.228   0.000  37.06                                 
   220 Puchała Sylwester               2   65              G    9:17:54  1   1064.33  74.02      16      184.023   0.000                                        
   221 Puchała Sylwester               2   19              GCM  9:17:55  1   1064.23  74.36      17      184.023   0.000  37.04                                 
   222 Dąbrowski Tomasz                1  104              G    9:09:45  1   1064.21  74.70       7   3  175.329  18.510                                        
   223 Puchała Sylwester               2   73              G    9:17:56  1   1064.13  75.03      18      184.023   0.000                                        
   224 Włodarczyk Paweł                1   77              G    9:11:53  1   1064.07  75.37       7   4  177.576  18.500                                        
   225 Szczepaniak Robert              1   70              G    9:10:31  1   1063.95  75.71      28      176.102   0.000                                        
   226 Szpadzik Joanna i Marcin        1  106              G    9:18:01  1   1063.86  76.04      47      184.065   0.000                                        
   227 Szczepaniak Robert              1    1              G    9:10:33  1   1063.74  76.38      29      176.102   0.000                                        
   228 Kowalski Paweł                  2   20              G    9:18:12  1   1063.67  76.72      18      184.228   0.000                                        
   229 Szczepaniak Robert              1   30              GCM  9:10:36  1   1063.42  77.05      30      176.102   0.000  36.93                                 
   230 Szczepaniak Robert              1   34              G    9:10:39  1   1063.10  77.39      31      176.102   0.000                                        
   231 Kowalski Paweł                  2   27              G    9:18:18  1   1063.06  77.73      19      184.228   0.000                                        
   232 Szczepaniak Robert              1   79              G    9:10:40  1   1062.99  78.06      32      176.102   0.000                                        
   233 Szczepaniak Robert              1   42              G    9:10:41  1   1062.88  78.40      33      176.102   0.000                                        
   234 Szczepaniak Robert              1  110              G    9:10:42  1   1062.78  78.74      34      176.102   0.000                                        
   234 Szczepaniak Robert              1   44              G    9:10:42  1   1062.78  78.74      35      176.102   0.000                                        
   236 Szczepaniak Robert              1   87              G    9:10:44  1   1062.56  79.41      36      176.102   0.000                                        
   237 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G    9:18:14  1   1062.53  79.74      48      184.065   0.000                                        
   238 Arak Piotr                      1  124              G    9:12:46  1   1062.46  80.08      28      178.245   0.000                                        
   239 Szpadzik Joanna i Marcin        1   52              G    9:18:15  1   1062.42  80.42      49      184.065   0.000                                        
   240 Szpadzik Joanna i Marcin        1  104              G    9:18:16  1   1062.32  80.75      50      184.065   0.000                                        
   241 Arak Piotr                      1  162              G    9:12:48  1   1062.25  81.09      29      178.245   0.000                                        
   242 Arak Piotr                      1  157              G    9:12:50  1   1062.04  81.43      30      178.245   0.000                                        
   243 Burkowski Paweł                 3   34              GCM  9:30:04  1   1061.98  81.76       9   4  196.537  18.370  36.74                                 
   244 Burkowski Paweł                 3    6              GCM  9:30:05  1   1061.88  82.10      10   5  196.537  18.360  36.73                                 
   245 Lewandowski Kazimierz           3    4              GCM  9:22:26  1   1061.76  82.44       8   5  188.392  18.360  36.71                                 
   245 Lewandowski Kazimierz           3   62              G    9:22:26  1   1061.76  82.44       9   5  188.392  18.360                                        
   247 Szczepaniak Robert              1   57              G    9:10:52  1   1061.71  83.11      37      176.102   0.000                                        
   248 Burkowski Paweł                 3   46              G    9:30:07  1   1061.69  83.45      11      196.537   0.000                                        
   249 Grzegrzółka Jan                 3   77              G    9:29:41  1   1061.62  83.78       4   1  196.064  18.330                                        
   250 Szpadzik Joanna i Marcin        1   89              G    9:18:23  1   1061.61  84.12      51      184.065   0.000                                        
   251 Lewandowski Kazimierz           3   46              G    9:22:28  1   1061.56  84.46      10   5  188.392  18.320                                        
   252 Puchała Sylwester               2   85              G    9:18:22  1   1061.47  84.79      19      184.023   0.000                                        
   253 Wirtek Mariusz & Michał         3   68              GCM  9:23:02  1   1061.45  85.13  49-  3-  3  188.974  18.300  36.61                                 
   254 Dąbrowski Tomasz                1   87              G    9:10:12  1   1061.31  85.46       8   3  175.329  18.300                                        
   255 Lewandowski Kazimierz           3   53              GCM  9:22:33  1   1061.06  85.80      11      188.392   0.000  36.58                                 
   256 Szpadzik Joanna i Marcin        1   46              G    9:18:30  1   1060.89  86.14      52      184.065   0.000                                        
   257 Dąbrowski Tomasz                1  154              G    9:10:17  1   1060.78  86.47       9   3  175.329  18.280                                        
   258 Szpadzik Joanna i Marcin        1   64              G    9:18:32  1   1060.69  86.81      53      184.065   0.000                                        
   258 Szpadzik Joanna i Marcin        1  126              G    9:18:32  1   1060.69  86.81      54      184.065   0.000                                        
   260 Arak Piotr                      1   72              G    9:13:06  1   1060.35  87.48      31      178.245   0.000                                        
   261 Arak Piotr                      1  117              G    9:13:07  1   1060.25  87.82      32      178.245   0.000                                        
   262 Krupa Łukasz                    3   73              G    9:25:04  1   1060.05  88.16       6   2  190.879  18.240                                        
   263 Arak Piotr                      1  181              G    9:13:09  1   1060.04  88.49      33      178.245   0.000                                        
   263 Szymaniak Jerzy                 2  115              G    9:18:32  1   1060.04  88.49      10   2  183.953  18.240                                        
   265 Kuźmiński Andrzej               3   34              GCM  9:26:23  1   1059.98  89.17       3   1  192.262  18.220  36.44                                 
   266 Arak Piotr                      1  153              G    9:13:10  1   1059.93  89.50      34      178.245   0.000                                        
   267 Krupa Łukasz                    3   51              GCM  9:25:06  1   1059.85  89.84       7   3  190.879  18.210  36.42                                 
   268 Szymaniak Jerzy                 2   90              G    9:18:34  1   1059.84  90.18      11      183.953   0.000                                        
   269 Arak Piotr                      1   19              G    9:13:11  1   1059.83  90.51      35      178.245   0.000                                        
   270 Szczepaniak Robert              1  111              G    9:11:10  1   1059.79  90.85      38      176.102   0.000                                        
   271 Krupa Łukasz                    3   45              G    9:25:08  1   1059.65  91.18       8   3  190.879  18.180                                        
   272 Arak Piotr                      1  103              GCM  9:13:13  1   1059.62  91.52      36      178.245   0.000                                        
   273 Kuźmiński Andrzej               3    7              GCM  9:26:28  1   1059.49  91.86       4   2  192.262  18.170  36.34                                 
   274 Szczepaniak Robert              1   13              G    9:11:13  1   1059.47  92.19      39      176.102   0.000                                        
   275 Arak Piotr                      1   75              G    9:13:15  1   1059.41  92.53      37      178.245   0.000                                        
   276 Arak Piotr                      1  168              G    9:13:16  1   1059.30  92.87      38      178.245   0.000                                        
   277 Krupa Łukasz                    3  110              G    9:25:12  1   1059.26  93.20       9   3  190.879  18.140                                        
   278 Kurek Wiesław                   3   91              GCM  9:29:49  1   1059.14  93.54       5   1  195.746  18.130  36.27                                 
   279 Fabisiak Rafał                  3   17              GCM  9:22:49  1   1059.02  93.88  33-  2-  2  188.312  18.130  36.26                                 
   280 Puchała Sylwester               2   70              G    9:18:47  1   1058.92  94.21      20      184.023   0.000                                        
   281 Kurek Wiesław                   3   24              G    9:29:53  1   1058.75  94.55       6   1  195.746  18.110                                        
   282 Widłak Adam                     3   27              GCM  9:33:10  1   1058.48  94.89       4   1  199.171  18.110  36.22                                 
   283 Puchała Sylwester               2   47              G    9:18:56  1   1058.01  95.22      21      184.023   0.000                                        
   284 Puchała Sylwester               2   26              GCM  9:18:59  1   1057.71  95.56      22      184.023   0.000  36.19                                 
   284 Szymaniak Jerzy                 2   18              G    9:18:55  1   1057.71  95.56      12      183.953   0.000                                        
   286 Myszkowski Zenon                1   56              GCM  9:07:48  1   1057.47  96.23       4   3  172.156  18.080  36.16                                 
   287 Szczepaniak Robert              1  101              G    9:11:32  1   1057.46  96.57      40      176.102   0.000                                        
   288 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   44              G    9:22:52  1   1057.33  96.90       6   0  188.063  18.070                                        
   289 Puchała Sylwester               2   82              G    9:19:03  1   1057.30  97.24      23      184.023   0.000                                        
   289 Szymaniak Jerzy                 2  131              G    9:18:59  1   1057.30  97.24      13      183.953   0.000                                        
   291 Kuźmiński Andrzej               3   40              G    9:26:51  1   1057.26  97.91       5   2  192.262  18.050                                        
   292 Myszkowski Zenon                1    3              G    9:07:52  1   1057.04  98.25       5   3  172.156  18.040                                        
   293 Burkowski Paweł                 3   13              G    9:30:57  1   1056.94  98.59      12      196.537   0.000                                        
   293 Pych Mariusz                    3   17              G    9:30:57  1   1056.94  98.59      10   4  196.537  18.030                                        
   295 Myszkowski Zenon                1    6              GCM  9:07:54  1   1056.82  99.26       6   4  172.156  18.020  36.04                                 
   296 Tarka Stanisław                 2   11              GCM  9:21:09  1   1056.29  99.60       3   2  186.066  18.010  36.03                                 
   297 Dąbrowski Tomasz                1  130              G    9:11:00  1   1056.20  99.93      10   3  175.329  18.010                                        
   298 Tarka Stanisław                 2   23              G    9:21:11  1   1056.09 100.27       4   2  186.066  18.000                                        
   299 Dąbrowski Tomasz                1   85              G    9:11:02  1   1055.99 100.61      11      175.329   0.000                                        
   300 Lewandowski Kazimierz           3  115              G    9:23:26  1   1055.81 100.94      12      188.392   0.000                                        
   301 Dąbrowski Tomasz                1   60              GCM  9:11:04  1   1055.78 101.28      12      175.329   0.000  35.96                                 
   302 Włodarczyk Paweł                1   72              G    9:13:14  1   1055.53 101.62       8   4  177.576  17.970                                        
   303 Szpadzik Joanna i Marcin        1   73              G    9:19:27  1   1055.12 101.95      55      184.065   0.000                                        
   304 Łukasik Andrzej                 3   63              G    9:27:51  1   1055.11 102.29  63- 15- 10  192.927  17.960                                        
   305 Wojciechowski Andrzej           3   65              G    9:26:05  1   1054.95 102.62  84- 15- 10  191.033  17.950                                        
   306 Tarka Stanisław                 2   72              G    9:21:23  1   1054.90 102.96       5   2  186.066  17.950                                        
   307 Widłak Adam                     3   60              G    9:33:53  1   1054.47 103.30       5   1  199.171  17.940                                        
   308 Szpadzik Joanna i Marcin        1   42              G    9:19:34  1   1054.41 103.63      56      184.065   0.000                                        
   309 Burkowski Paweł                 3    8              G    9:31:26  1   1054.20 103.97      13      196.537   0.000                                        
   310 Szymaniak Jerzy                 2   88              G    9:19:31  1   1054.07 104.31      14      183.953   0.000                                        
   311 Łukasik Andrzej                 3   24              GCM  9:28:02  1   1054.05 104.64       2   1  192.927  17.910  35.82                                 
   312 Pych Mariusz                    3   62              GCM  9:31:28  1   1054.01 104.98      11      196.537   0.000  35.81                                 
   313 Łukasik Andrzej                 3    7              G    9:28:06  1   1053.67 105.32       3   1  192.927  17.900                                        
   314 Szczepaniak Robert              1   74              GCM  9:12:08  1   1053.66 105.65      41      176.102   0.000  35.78                                 
   315 Łukasik Andrzej                 3    3              G    9:28:07  1   1053.57 105.99       4   1  192.927  17.890                                        
   316 Burkowski Paweł                 3   29              G    9:31:37  1   1053.16 106.33      14      196.537   0.000                                        
   317 Borkowski Jerzy                 1    6              G    9:09:14  1   1053.04 106.66       2   0  172.945  17.870                                        
   318 Myszkowski Zenon                1   21              G    9:08:30  1   1052.94 107.00       7   4  172.156  17.870                                        
   319 Szczepaniak Robert              1  102              G    9:12:15  1   1052.93 107.34      42      176.102   0.000                                        
   320 Łukasik Andrzej                 3   65              G    9:28:14  1   1052.90 107.67       5   1  192.927  17.850                                        
   321 Szymaniak Jerzy                 2   30              GCM  9:19:43  1   1052.87 108.01      15      183.953   0.000  35.69                                 
   322 Krupa Łukasz                    3  104              G    9:26:19  1   1052.74 108.35      10   3  190.879  17.840                                        
   323 Kuźmiński Andrzej               3   10              GCM  9:27:45  1   1052.05 108.68       6   3  192.262  17.830  35.66                                 
   324 Wojciechowski Jarosław          3   26              GCM  9:26:39  1   1051.79 109.02       7   2  191.057  17.820  35.65                                 
   325 Rębiś Krzysztof                 2   51              GCM  9:22:52  1   1051.44 109.35       2   1  187.016  17.820  35.64                                 
   326 Szczepaniak Robert              1   20              G    9:12:35  1   1050.83 109.69      43      176.102   0.000                                        
   326 Szczepaniak Robert              1   86              G    9:12:35  1   1050.83 109.69      44      176.102   0.000                                        
   328 Szczepaniak Robert              1   88              G    9:12:37  1   1050.62 110.36      45      176.102   0.000                                        
   329 Szczepaniak Robert              1   40              G    9:12:39  1   1050.42 110.70      46      176.102   0.000                                        
   330 Szczepaniak Robert              1   16              G    9:12:41  1   1050.21 111.04      47      176.102   0.000                                        
   331 Włodarczyk Paweł                1   46              GCM  9:14:06  1   1050.12 111.37       9   5  177.576  17.780  35.56                                 
   332 Łukasik Andrzej                 3   51              G    9:28:53  1   1049.18 111.71       6   1  192.927  17.770                                        
   333 Burkowski Paweł                 3    3              G    9:32:24  1   1048.76 112.05      15      196.537   0.000                                        
   334 Pych Mariusz                    3   34              G    9:32:27  1   1048.48 112.38      12      196.537   0.000                                        
   335 Lewandowski Kazimierz           3   31              G    9:24:44  1   1048.18 112.72      13      188.392   0.000                                        
   336 Burkowski Paweł                 3    1              G    9:32:33  1   1047.92 113.06      16      196.537   0.000                                        
   337 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   68              GCM  9:24:29  1   1047.80 113.39       7   1  188.063  17.740  35.47                                 
   338 Burkowski Paweł                 3   41              G    9:32:35  1   1047.73 113.73      17      196.537   0.000                                        
   338 Pych Mariusz                    3   55              G    9:32:35  1   1047.73 113.73      13      196.537   0.000                                        
   340 Burkowski Paweł                 3    9              G    9:32:36  1   1047.64 114.40      18      196.537   0.000                                        
   341 Arak Piotr                      1   76              G    9:15:10  1   1047.47 114.74      39      178.245   0.000                                        
   342 Kuźmiński Andrzej               3   26              G    9:28:33  1   1047.46 115.07       7   3  192.262  17.700                                        
   343 Pych Mariusz                    3   52              G    9:32:38  1   1047.45 115.41      14      196.537   0.000                                        
   344 Kuźmiński Andrzej               3   42              GCM  9:28:37  1   1047.08 115.75       8   4  192.262  17.690  35.38                                 
   345 Arak Piotr                      1   92              G    9:15:17  1   1046.76 116.08      40      178.245   0.000                                        
   346 Arak Piotr                      1   49              G    9:15:19  1   1046.55 116.42      41      178.245   0.000                                        
   346 Kowalski Paweł                  2   19              G    9:21:02  1   1046.55 116.42      20      184.228   0.000                                        
   348 Kuźmiński Andrzej               3   36              GCM  9:28:44  1   1046.42 117.09       9   5  192.262  17.660  35.33                                 
   349 Woźniak Wit                     3   13              G    9:35:20  1   1046.40 117.43  36-  2-  2  199.164  17.660                                        
   350 Szymaniak Jerzy                 2  138              G    9:20:48  1   1046.38 117.77      16      183.953   0.000                                        
   350 Szymaniak Jerzy                 2   49              G    9:20:48  1   1046.38 117.77      17      183.953   0.000                                        
   352 Arak Piotr                      1  163              G    9:15:21  1   1046.35 118.44      42      178.245   0.000                                        
   352 Kowalski Paweł                  2   76              G    9:21:04  1   1046.35 118.44      21      184.228   0.000                                        
   354 Kowalski Paweł                  2  109              GCM  9:21:05  1   1046.26 119.11      22      184.228   0.000  35.25                                 
   355 Arak Piotr                      1   87              GCM  9:15:22  1   1046.24 119.45      43      178.245   0.000                                        
   356 Kowalski Paweł                  2   11              G    9:21:07  1   1046.06 119.79      23      184.228   0.000                                        
   357 Woźniak Wit                     3   22              G    9:35:26  1   1045.85 120.12       2   0  199.164  17.600                                        
   358 Chojnacki M. i  Z.              2   23              GCM  9:22:26  1   1045.76 120.46  26-  1-  1  185.552  17.600  35.19                                 
   359 Lewandowski Kazimierz           3   86              G    9:25:09  1   1045.75 120.79      14      188.392   0.000                                        
   360 Kowalski Paweł                  2   66              G    9:21:11  1   1045.66 121.13      24      184.228   0.000                                        
   361 Lewandowski Kazimierz           3  110              G    9:25:13  1   1045.36 121.47      15      188.392   0.000                                        
   362 Lewandowski Kazimierz           3   70              GCM  9:25:14  1   1045.27 121.80      16      188.392   0.000  35.14                                 
   363 Lewandowski Kazimierz           3   85              G    9:25:15  1   1045.17 122.14      17      188.392   0.000                                        
   363 Lewandowski Kazimierz           3    8              GCM  9:25:15  1   1045.17 122.14      18      188.392   0.000  35.12                                 
   365 Kurek Wiesław                   3   72              G    9:32:19  1   1045.00 122.81       7   1  195.746  17.550                                        
   366 Arak Piotr                      1   42              G    9:15:35  1   1044.92 123.15      44      178.245   0.000                                        
   367 Borkowski Jerzy                 1    2              G    9:10:32  1   1044.77 123.49       3   0  172.945  17.540                                        
   368 Lewandowski Kazimierz           3   84              G    9:25:21  1   1044.59 123.82      19      188.392   0.000                                        
   369 Szpadzik Joanna i Marcin        1   87              G    9:21:13  1   1044.54 124.16      57      184.065   0.000                                        
   370 Szpadzik Joanna i Marcin        1   72              G    9:21:14  1   1044.44 124.50      58      184.065   0.000                                        
   371 Szczepaniak Robert              1   45              GCM  9:13:37  1   1044.39 124.83      48      176.102   0.000                                        
   372 Walczak Dariusz                 1    4              GCM  9:12:16  1   1044.37 125.17  15-  1-  1  174.688  17.500  35.00                                 
   373 Łukasik Andrzej                 3   57              G    9:29:44  1   1044.35 125.51       7   1  192.927  17.490                                        
   374 Burkowski Paweł                 3   19              GCM  9:33:13  1   1044.21 125.84      19      196.537   0.000  34.98                                 
   375 Szczepaniak Robert              1   82              G    9:13:39  1   1044.19 126.18      49      176.102   0.000                                        
   376 Szpadzik Joanna i Marcin        1   58              G    9:21:17  1   1044.14 126.51      59      184.065   0.000                                        
   377 Łuczak Marek                    3   64              GCM  9:31:58  1   1044.11 126.85       3   3  195.214  17.470  34.94                                 
   377 Pych Mariusz                    3    1              G    9:33:14  1   1044.11 126.85      15      196.537   0.000                                        
   379 Burkowski Paweł                 3   47              G    9:33:16  1   1043.93 127.52      20      196.537   0.000                                        
   380 Wojciechowski Andrzej           3   11              G    9:28:01  1   1043.80 127.86       2   0  191.033  17.450                                        
   381 Szczepaniak Robert              1  119              G    9:13:43  1   1043.77 128.20      50      176.102   0.000                                        
   382 Pych Mariusz                    3   31              G    9:33:18  1   1043.74 128.53      16      196.537   0.000                                        
   383 Szczepaniak Robert              1   23              G    9:13:44  1   1043.67 128.87      51      176.102   0.000                                        
   384 Szymaniak Jerzy                 2   78              G    9:21:16  1   1043.61 129.21      18      183.953   0.000                                        
   385 Włodarczyk Paweł                1   27              G    9:15:10  1   1043.54 129.54      10   5  177.576  17.410                                        
   386 Lewandowski Kazimierz           3   30              G    9:25:32  1   1043.53 129.88      20      188.392   0.000                                        
   387 Szczepaniak Robert              1  120              G    9:13:46  1   1043.46 130.22      52      176.102   0.000                                        
   388 Wilczek Edward                  2   86              G    9:27:21  1   1042.68 130.55  61-  1-  1  190.133  17.390                                        
   389 Tarka Stanisław                 2    6              G    9:23:29  1   1042.48 130.89       6   2  186.066  17.390                                        
   390 Lewandowski Kazimierz           3    2              GCM  9:25:43  1   1042.47 131.23      21      188.392   0.000                                        
   391 Krupa Łukasz                    3   17              G    9:28:08  1   1042.30 131.56      11      190.879   0.000                                        
   392 Łukasik Andrzej                 3   62              G    9:30:09  1   1042.00 131.90       8   1  192.927  17.370                                        
   393 Tarka Stanisław                 2   59              G    9:23:35  1   1041.90 132.23       7   2  186.066  17.360                                        
   394 Kuźmiński Andrzej               3   31              G    9:29:32  1   1041.88 132.57      10   5  192.262  17.350                                        
   395 Widłak Adam                     3   14              G    9:36:10  1   1041.87 132.91       6   1  199.171  17.350                                        
   396 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    3              G    9:25:31  1   1041.80 133.24       8   1  188.063  17.340                                        
   397 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   60              G    9:25:32  1   1041.71 133.58       9   1  188.063  17.330                                        
   398 Wojciechowski Jarosław          3   31              G    9:28:27  1   1041.47 133.92       8   2  191.057  17.330                                        
   399 Burkowski Paweł                 3   28              G    9:33:43  1   1041.44 134.25      21      196.537   0.000                                        
   400 Borkowski Jerzy                 1   33              G    9:11:04  1   1041.42 134.59       4   0  172.945  17.310                                        
   401 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    8              GCM  9:25:36  1   1041.32 134.93      10   2  188.063  17.310  34.61                                 
   402 Włodarczyk Paweł                1   10              G    9:15:32  1   1041.30 135.26      11      177.576   0.000                                        
   403 Lewandowski Kazimierz           3   42              G    9:25:56  1   1041.22 135.60      22      188.392   0.000                                        
   404 Wojciechowski Jarosław          3   29              G    9:28:30  1   1041.18 135.94       9   2  191.057  17.290                                        
   405 Arak Piotr                      1    4              G    9:16:13  1   1041.05 136.27      45      178.245   0.000                                        
   406 Szpadzik Joanna i Marcin        1   15              G    9:21:52  1   1040.70 136.61      60      184.065   0.000                                        
   407 Sekuła Wiesław                  3    4              G    9:26:26  1   1040.51 136.95       2   1  188.784  17.270                                        
   408 Burkowski Paweł                 3   53              GCM  9:33:55  1   1040.34 137.28      22      196.537   0.000  34.52                                 
   409 Szpadzik Joanna i Marcin        1   49              G    9:21:57  1   1040.21 137.62      61      184.065   0.000                                        
   410 Szpadzik Joanna i Marcin        1   84              G    9:21:58  1   1040.11 137.95      62      184.065   0.000                                        
   411 Dąbrowski Tomasz                1   80              G    9:13:35  1   1040.01 138.29      13      175.329   0.000                                        
   412 Krupa Łukasz                    3   39              GCM  9:28:33  1   1039.93 138.63      12      190.879   0.000  34.46                                 
   413 Dąbrowski Tomasz                1   27              GCM  9:13:36  1   1039.91 138.96      14      175.329   0.000  34.45                                 
   414 Szpadzik Joanna i Marcin        1   83              GCM  9:22:01  1   1039.82 139.30      63      184.065   0.000                                        
   415 Dąbrowski Tomasz                1  158              GCM  9:13:37  1   1039.81 139.64      15      175.329   0.000  34.42                                 
   416 Wojciechowski Jarosław          3   19              G    9:28:46  1   1039.67 139.97      10   2  191.057  17.210                                        
   417 Wojciechowski Andrzej           3  132              G    9:28:45  1   1039.64 140.31       3   0  191.033  17.200                                        
   418 Dąbrowski Tomasz                1  120              G    9:13:39  1   1039.60 140.65      16      175.329   0.000                                        
   419 Wojciechowski Jarosław          3   15              G    9:28:48  1   1039.48 140.98      11      191.057   0.000                                        
   419 Wojciechowski Jarosław          3   68              G    9:28:48  1   1039.48 140.98      12      191.057   0.000                                        
   421 Szczepaniak Robert              1   33              G    9:14:26  1   1039.36 141.66      53      176.102   0.000                                        
   422 Wojciechowski Andrzej           3  129              G    9:28:48  1   1039.35 141.99       4   0  191.033  17.160                                        
   423 Szczepaniak Robert              1   37              G    9:14:27  1   1039.26 142.33      54      176.102   0.000                                        
   424 Wojciechowski Andrzej           3  138              G    9:28:51  1   1039.07 142.67       5   0  191.033  17.150                                        
   424 Wojciechowski Andrzej           3   12              G    9:28:51  1   1039.07 142.67       6   0  191.033  17.150                                        
   426 Szczepaniak Robert              1   72              G    9:14:30  1   1038.95 143.34      55      176.102   0.000                                        
   426 Szczepaniak Robert              1    7              G    9:14:30  1   1038.95 143.34      56      176.102   0.000                                        
   428 Szczepaniak Robert              1   60              G    9:14:31  1   1038.85 144.01      57      176.102   0.000                                        
   429 Szczepaniak Robert              1  121              G    9:14:32  1   1038.75 144.35      58      176.102   0.000                                        
   430 Krupa Łukasz                    3   55              G    9:28:46  1   1038.70 144.68      13      190.879   0.000                                        
   431 Tarka Stanisław                 2  107              GCM  9:24:09  1   1038.61 145.02       8   3  186.066  17.100  34.21                                 
   432 Tarka Stanisław                 2   58              GCM  9:24:13  1   1038.22 145.36       9   4  186.066  17.100  34.20                                 
   432 Wojciechowski Andrzej           3   31              G    9:29:00  1   1038.22 145.36       7   0  191.033  17.100                                        
   434 Widłak Adam                     3    1              G    9:36:52  1   1038.07 146.03       7   1  199.171  17.080                                        
   435 Fabisiak Rafał                  3   11              GCM  9:26:25  1   1038.01 146.37       2   2  188.312  17.080  34.15                                 
   436 Pych Mariusz                    3    7              G    9:34:23  1   1037.77 146.70      17      196.537   0.000                                        
   436 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32              G    9:22:22  1   1037.77 146.70      64      184.065   0.000                                        
   438 Tarka Stanisław                 2   87              GCM  9:24:18  1   1037.74 147.38      10   5  186.066  17.060  34.11                                 
   439 Burkowski Paweł                 3   42              G    9:34:24  1   1037.68 147.71      23      196.537   0.000                                        
   439 Burkowski Paweł                 3   43              G    9:34:24  1   1037.68 147.71      24      196.537   0.000                                        
   441 Szpadzik Joanna i Marcin        1   50              G    9:22:23  1   1037.67 148.39      65      184.065   0.000                                        
   442 Szczepaniak Robert              1  125              G    9:14:43  1   1037.62 148.72      59      176.102   0.000                                        
   443 Burkowski Paweł                 3   10              G    9:34:27  1   1037.41 149.06      25      196.537   0.000                                        
   444 Tarka Stanisław                 2  101              G    9:24:22  1   1037.35 149.39      11      186.066   0.000                                        
   445 Wojciechowski Andrzej           3  143              G    9:29:10  1   1037.28 149.73       8   0  191.033  17.010                                        
   446 Łuczak Marek                    3   29              G    9:33:14  1   1037.09 150.07       4   3  195.214  17.000                                        
   447 Szpadzik Joanna i Marcin        1   28              G    9:22:30  1   1036.99 150.40      66      184.065   0.000                                        
   448 Widłak Adam                     3   52              G    9:37:06  1   1036.81 150.74       8   1  199.171  16.990                                        
   449 Szpadzik Joanna i Marcin        1   79              G    9:22:32  1   1036.79 151.08      67      184.065   0.000                                        
   450 Puchała Sylwester               2   24              G    9:22:41  1   1035.68 151.41      24      184.023   0.000                                        
   450 Pych Mariusz                    3   14              G    9:34:46  1   1035.68 151.41      18      196.537   0.000                                        
   452 Szczepaniak Robert              1   73              G    9:15:06  1   1035.29 152.09      60      176.102   0.000                                        
   453 Pych Mariusz                    3   65              GCM  9:34:53  1   1035.04 152.42      19      196.537   0.000  33.91                                 
   454 Widłak Adam                     3   50              G    9:37:26  1   1035.01 152.76       9   1  199.171  16.950                                        
   455 Szymaniak Jerzy                 2   21              G    9:22:46  1   1034.80 153.10      19      183.953   0.000                                        
   456 Łukasik Andrzej                 3   59              G    9:31:30  1   1034.46 153.43       9   1  192.927  16.940                                        
   457 Szymaniak Jerzy                 2   22              G    9:22:50  1   1034.41 153.77      20      183.953   0.000                                        
   458 Łuczak Marek                    3   73              GCM  9:33:44  1   1034.34 154.11       5   4  195.214  16.920  33.85                                 
   459 Burkowski Paweł                 3   37              GCM  9:35:07  1   1033.77 154.44      26      196.537   0.000  33.83                                 
   460 Pych Mariusz                    3    5              GCM  9:35:08  1   1033.68 154.78      20      196.537   0.000  33.82                                 
   460 Pych Mariusz                    3   10              G    9:35:08  1   1033.68 154.78      21      196.537   0.000                                        
   462 Pych Mariusz                    3   66              G    9:35:09  1   1033.59 155.45      22      196.537   0.000                                        
   463 Pych Mariusz                    3   25              G    9:35:10  1   1033.50 155.79      23      196.537   0.000                                        
   464 Burkowski Paweł                 3   35              GCM  9:35:11  1   1033.41 156.12      27      196.537   0.000                                        
   465 Szymaniak Jerzy                 2   98              G    9:23:01  1   1033.35 156.46      21      183.953   0.000                                        
   466 Kuźmiński Andrzej               3   33              GCM  9:31:04  1   1033.30 156.80      11      192.262   0.000  33.74                                 
   466 Szpadzik Joanna i Marcin        1  105              G    9:23:08  1   1033.30 156.80      68      184.065   0.000                                        
   468 Dąbrowski Tomasz                1  159              G    9:14:41  1   1033.27 157.47      17      175.329   0.000                                        
   469 Kowalski Paweł                  2   62              G    9:23:19  1   1033.15 157.81      25      184.228   0.000                                        
   470 Kowalski Paweł                  2   75              G    9:23:20  1   1033.05 158.14      26      184.228   0.000                                        
   471 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   47              G    9:27:13  1   1032.09 158.48      11      188.063   0.000                                        
   472 Wojciechowski Andrzej           3  116              G    9:30:09  1   1031.77 158.82       9   0  191.033  16.830                                        
   473 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   52              G    9:27:19  1   1031.52 159.15      12      188.063   0.000                                        
   474 Szymaniak Jerzy                 2  134              G    9:23:21  1   1031.42 159.49      22      183.953   0.000                                        
   475 Puchała Sylwester               2   48              G    9:23:28  1   1031.13 159.83      25      184.023   0.000                                        
   475 Puchała Sylwester               2    2              G    9:23:28  1   1031.13 159.83      26      184.023   0.000                                        
   477 Arak Piotr                      1   39              G    9:17:54  1   1030.91 160.50      46      178.245   0.000                                        
   478 Burkowski Paweł                 3   32              GCM  9:35:39  1   1030.88 160.83      28      196.537   0.000                                        
   479 Puchała Sylwester               2   55              G    9:23:31  1   1030.85 161.17      27      184.023   0.000                                        
   480 Łuczak Marek                    3   69              GCM  9:34:24  1   1030.70 161.51       6   5  195.214  16.770  33.55                                 
   481 Jaworski Mateusz                3   32              GCM  9:27:33  1   1030.69 161.84       3   3  188.152  16.770  33.54                                 
   482 Puchała Sylwester               2   13              G    9:23:34  1   1030.56 162.18      28      184.023   0.000                                        
   483 Arak Piotr                      1  184              GCM  9:17:58  1   1030.52 162.52      47      178.245   0.000                                        
   484 Pych Mariusz                    3   23              G    9:35:46  1   1030.25 162.85      24      196.537   0.000                                        
   485 Sadowski Marek                  2    7              G    9:24:26  1   1030.18 163.19  64-  1-  1  184.849  16.740                                        
   486 Puchała Sylwester               2   83              G    9:23:38  1   1030.17 163.53      29      184.023   0.000                                        
   487 Bielski Jacek                   3   11              GCM  9:30:11  1   1029.97 163.86  29-  1-  1  190.734  16.730  33.45                                 
   488 Wojciechowski Jarosław          3   46              G    9:30:30  1   1029.96 164.20      13      191.057   0.000                                        
   489 Wojciechowski Jarosław          3   65              G    9:30:32  1   1029.77 164.54      14      191.057   0.000                                        
   489 Wojciechowski Jarosław          3   73              GCM  9:30:32  1   1029.77 164.54      15      191.057   0.000  33.43                                 
   491 Szymaniak Jerzy                 2   61              G    9:23:39  1   1029.68 165.21      23      183.953   0.000                                        
   492 Szczepaniak Robert              1  112              G    9:16:03  1   1029.54 165.55      61      176.102   0.000                                        
   493 Wojciechowski Jarosław          3   72              G    9:30:35  1   1029.49 165.88      16      191.057   0.000                                        
   494 Wojciechowski Jarosław          3   75              G    9:30:36  1   1029.40 166.22      17      191.057   0.000                                        
   495 Wojciechowski Jarosław          3   33              G    9:30:41  1   1028.94 166.56      18      191.057   0.000                                        
   496 Pych Mariusz                    3   49              G    9:36:03  1   1028.72 166.89      25      196.537   0.000                                        
   497 Szymaniak Jerzy                 2   67              G    9:23:51  1   1028.53 167.23      24      183.953   0.000                                        
   498 Wojciechowski Jarosław          3   51              G    9:30:46  1   1028.48 167.56      19      191.057   0.000                                        
   499 Burkowski Paweł                 3   31              GCM  9:36:06  1   1028.45 167.90      29      196.537   0.000                                        
   500 Wojciechowski Jarosław          3    9              G    9:30:47  1   1028.39 168.24      20      191.057   0.000                                        
   501 Krupa Łukasz                    3   75              GCM  9:30:38  1   1028.26 168.57      14      190.879   0.000  33.27                                 
   502 Wojciechowski Jarosław          3   74              G    9:30:49  1   1028.20 168.91      21      191.057   0.000                                        
   503 Szymaniak Jerzy                 2  118              G    9:23:55  1   1028.15 169.25      25      183.953   0.000                                        
   504 Szczepaniak Robert              1   50              GCM  9:16:17  1   1028.13 169.58      62      176.102   0.000                                        
   505 Kowalski Paweł                  2   12              G    9:24:13  1   1027.96 169.92      27      184.228   0.000                                        
   506 Łukasik Andrzej                 3   39              G    9:32:46  1   1027.48 170.26      10   1  192.927  16.600                                        
   507 Łukasik Andrzej                 3   66              GCM  9:32:48  1   1027.30 170.59      11      192.927   0.000  33.19                                 
   508 Tarka Stanisław                 2   64              G    9:26:08  1   1027.23 170.93      12      186.066   0.000                                        
   509 Tarka Stanisław                 2   18              G    9:26:10  1   1027.04 171.27      13      186.066   0.000                                        
   510 Dąbrowski Tomasz                1  133              GCM  9:15:43  1   1027.02 171.60      18      175.329   0.000  33.14                                 
   511 Widłak Adam                     3   67              GCM  9:38:56  1   1027.01 171.94      10   2  199.171  16.570  33.13                                 
   512 Łuczak Marek                    3   10              G    9:35:06  1   1026.90 172.28       7   5  195.214  16.560                                        
   513 Łuczak Marek                    3   74              G    9:35:08  1   1026.72 172.61       8   5  195.214  16.550                                        
   514 Tarka Stanisław                 2   19              GCM  9:26:14  1   1026.67 172.95      14      186.066   0.000  33.09                                 
   515 Jaworski Mateusz                3   13              GCM  9:28:25  1   1025.82 173.28       4   4  188.152  16.540  33.08                                 
   516 Kowalski Paweł                  2   48              G    9:24:37  1   1025.67 173.62      28      184.228   0.000                                        
   517 Kowalski Paweł                  2  120              G    9:24:38  1   1025.58 173.96      29      184.228   0.000                                        
   518 Myszkowski Zenon                1   34              G    9:12:56  1   1025.15 174.29       8   4  172.156  16.520                                        
   519 Szpadzik Joanna i Marcin        1  115              G    9:24:36  1   1024.86 174.63      69      184.065   0.000                                        
   520 Szpadzik Joanna i Marcin        1   55              G    9:24:38  1   1024.67 174.97      70      184.065   0.000                                        
   521 Szczepaniak Robert              1   56              G    9:16:52  1   1024.64 175.30      63      176.102   0.000                                        
   522 Kowalski Paweł                  2   23              G    9:24:48  1   1024.63 175.64      30      184.228   0.000                                        
   523 Widłak Adam                     3   38              GCM  9:39:24  1   1024.54 175.98      11      199.171   0.000  32.97                                 
   524 Arak Piotr                      1   13              G    9:18:59  1   1024.50 176.31      48      178.245   0.000                                        
   525 Kuźmiński Andrzej               3   23              G    9:32:40  1   1024.49 176.65      12      192.262   0.000                                        
   526 Myszkowski Zenon                1   42              G    9:13:03  1   1024.43 176.99       9   4  172.156  16.460                                        
   527 Myszkowski Zenon                1   52              G    9:13:04  1   1024.33 177.32      10   4  172.156  16.460                                        
   528 Arak Piotr                      1   20              G    9:19:04  1   1024.00 177.66      49      178.245   0.000                                        
   529 Szczepaniak Robert              1   35              GCM  9:16:59  1   1023.95 178.00      64      176.102   0.000                                        
   530 Szczepaniak Robert              1   26              G    9:17:00  1   1023.85 178.33      65      176.102   0.000                                        
   531 Wojciechowski Andrzej           3   52              GCM  9:31:36  1   1023.76 178.67      10   1  191.033  16.430  32.86                                 
   532 Łukasik Andrzej                 3   26              G    9:33:29  1   1023.58 179.00      12      192.927   0.000                                        
   533 Wojciechowski Jarosław          3   17              G    9:31:40  1   1023.52 179.34      22      191.057   0.000                                        
   534 Wojciechowski Andrzej           3   99              G    9:31:39  1   1023.48 179.68      11      191.033   0.000                                        
   535 Szczepaniak Robert              1   95              G    9:17:04  1   1023.45 180.01      66      176.102   0.000                                        
   536 Wojciechowski Jarosław          3   52              GCM  9:31:41  1   1023.43 180.35      23      191.057   0.000  32.79                                 
   537 Łukasik Andrzej                 3   45              GCM  9:33:31  1   1023.40 180.69      13      192.927   0.000  32.78                                 
   538 Wojciechowski Andrzej           3  118              G    9:31:42  1   1023.21 181.02      12      191.033   0.000                                        
   539 Wojciechowski Jarosław          3   67              G    9:31:44  1   1023.15 181.36      24      191.057   0.000                                        
   540 Arak Piotr                      1   90              G    9:19:13  1   1023.12 181.70      50      178.245   0.000                                        
   541 Arak Piotr                      1  199              G    9:19:16  1   1022.83 182.03      51      178.245   0.000                                        
   542 Jobda Arkadiusz                 3   70              G    9:37:20  1   1022.40 182.37       2   0  196.641  16.360                                        
   543 Wirtek Mariusz & Michał         3   57              GCM  9:29:51  1   1022.31 182.71       2   2  188.974  16.350  32.70                                 
   544 Kowalski Paweł                  2   98              GCM  9:25:15  1   1022.07 183.04      31      184.228   0.000                                        
   545 Wojciechowski Jarosław          3   16              G    9:31:56  1   1022.06 183.38      25      191.057   0.000                                        
   546 Wirtek Mariusz & Michał         3   60              GCM  9:29:57  1   1021.76 183.72       3   3  188.974  16.330  32.66                                 
   547 Kowalski Paweł                  2  117              GCM  9:25:19  1   1021.69 184.05      32      184.228   0.000                                        
   547 Tarka Stanisław                 2   17              G    9:27:07  1   1021.69 184.05      15      186.066   0.000                                        
   549 Lewandowski Kazimierz           3    9              G    9:29:27  1   1021.37 184.72      23      188.392   0.000                                        
   550 Burkowski Paweł                 3   26              G    9:37:29  1   1021.06 185.06      30      196.537   0.000                                        
   551 Widłak Adam                     3   53              G    9:40:09  1   1020.61 185.40      12      199.171   0.000                                        
   552 Łuczak Marek                    3   25              GCM  9:36:19  1   1020.37 185.73       9   6  195.214  16.290  32.58                                 
   553 Łukasik Andrzej                 3    8              G    9:34:05  1   1020.33 186.07      14      192.927   0.000                                        
   554 Wojciechowski Andrzej           3   69              G    9:32:14  1   1020.29 186.41      13      191.033   0.000                                        
   555 Szymaniak Jerzy                 2   97              G    9:25:20  1   1020.07 186.74      26      183.953   0.000                                        
   555 Szymaniak Jerzy                 2   42              G    9:25:20  1   1020.07 186.74      27      183.953   0.000                                        
   557 Widłak Adam                     3   23              GCM  9:40:16  1   1020.00 187.42      13      199.171   0.000  32.51                                 
   558 Szczepaniak Robert              1    2              G    9:17:41  1   1019.80 187.75      67      176.102   0.000                                        
   559 Dąbrowski Tomasz                1  106              G    9:16:56  1   1019.75 188.09      19      175.329   0.000                                        
   559 Głażewski Jerzy                 3   56              G    9:37:46  1   1019.75 188.09  44-  1-  1  196.574  16.240                                        
   561 Widłak Adam                     3   20              G    9:40:19  1   1019.73 188.76      14      199.171   0.000                                        
   562 Szymaniak Jerzy                 2   44              GCM  9:25:24  1   1019.70 189.10      28      183.953   0.000  32.44                                 
   563 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   65              G    9:29:26  1   1019.68 189.44      13      188.063   0.000                                        
   564 Szczepaniak Robert              1   55              G    9:17:43  1   1019.60 189.77      68      176.102   0.000                                        
   565 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   16              GCM  9:29:30  1   1019.31 190.11      14      188.063   0.000  32.40                                 
   566 Puchała Sylwester               2   56              G    9:25:33  1   1019.24 190.44      30      184.023   0.000                                        
   567 Krupa Łukasz                    3   71              GCM  9:32:17  1   1019.20 190.78      15      190.879   0.000  32.38                                 
   568 Wojciechowski Andrzej           3   23              G    9:32:27  1   1019.11 191.12      14      191.033   0.000                                        
   569 Łukasik Andrzej                 3   67              G    9:34:22  1   1018.80 191.45      15      192.927   0.000                                        
   570 Szczepaniak Robert              1   14              GCM  9:17:53  1   1018.62 191.79      69      176.102   0.000                                        
   571 Wojciechowski Andrzej           3   74              G    9:32:33  1   1018.57 192.13      15      191.033   0.000                                        
   572 Szczepaniak Robert              1  105              G    9:17:56  1   1018.32 192.46      70      176.102   0.000                                        
   573 Szczepaniak Robert              1   38              GCM  9:17:59  1   1018.03 192.80      71      176.102   0.000                                        
   574 Dąbrowski Tomasz                1   26              G    9:17:14  1   1017.97 193.14      20      175.329   0.000                                        
   575 Szymaniak Jerzy                 2   28              G    9:25:43  1   1017.91 193.47      29      183.953   0.000                                        
   576 Myszkowski Zenon                1    7              G    9:14:09  1   1017.77 193.81      11      172.156   0.000                                        
   576 Myszkowski Zenon                1    4              G    9:14:09  1   1017.77 193.81      12      172.156   0.000                                        
   578 Jaworski Mateusz                3    5              GCM  9:29:53  1   1017.68 194.48       5   5  188.152  16.110  32.23                                 
   579 Kurek Wiesław                   3   17              G    9:37:23  1   1017.48 194.82       8   1  195.746  16.110                                        
   580 Kowalski Paweł                  2   58              G    9:26:04  1   1017.46 195.16      33      184.228   0.000                                        
   581 Puchała Sylwester               2   11              G    9:25:53  1   1017.36 195.49      31      184.023   0.000                                        
   582 Szymaniak Jerzy                 2   41              G    9:25:51  1   1017.16 195.83      30      183.953   0.000                                        
   583 Lewandowski Kazimierz           3   23              GCM  9:30:13  1   1017.14 196.16      24      188.392   0.000                                        
   583 Włodarczyk Paweł                1   82              G    9:19:35  1   1017.14 196.16      12      177.576   0.000                                        
   585 Myszkowski Zenon                1   53              GCM  9:14:20  1   1016.67 196.84      13      172.156   0.000  32.13                                 
   586 Arak Piotr                      1  172              G    9:20:20  1   1016.61 197.17      52      178.245   0.000                                        
   587 Włodarczyk Paweł                1    3              GCM  9:19:41  1   1016.56 197.51      13      177.576   0.000  32.11                                 
   588 Arak Piotr                      1  139              G    9:20:22  1   1016.41 197.85      53      178.245   0.000                                        
   589 Tarka Stanisław                 2   45              G    9:28:04  1   1016.38 198.18      16      186.066   0.000                                        
   590 Arak Piotr                      1  160              G    9:20:25  1   1016.12 198.52      54      178.245   0.000                                        
   591 Krupa Łukasz                    3   12              G    9:32:53  1   1015.94 198.86      16      190.879   0.000                                        
   592 Arak Piotr                      1  164              G    9:20:28  1   1015.83 199.19      55      178.245   0.000                                        
   593 Arak Piotr                      1   67              G    9:20:29  1   1015.74 199.53      56      178.245   0.000                                        
   594 Arak Piotr                      1   68              G    9:20:30  1   1015.64 199.87      57      178.245   0.000                                        
   595 Myszkowski Zenon                1   47              G    9:14:31  1   1015.57 200.20      14      172.156   0.000                                        
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                              
   596 Wojciechowski Jarosław          3    6              G    9:33:08  1   1015.54   0.00      26      191.057   0.000                                        
   597 Szymaniak Jerzy                 2   96              G    9:26:10  1   1015.38   0.00      31      183.953   0.000                                        
   598 Wojciechowski Jarosław          3   18              GCM  9:33:10  1   1015.36   0.00      27      191.057   0.000                                        
   599 Rębiś Krzysztof                 2   17              GCM  9:29:14  1   1015.10   0.00       3      187.016   0.000                                        
   600 Szymaniak Jerzy                 2   56              G    9:26:13  1   1015.10   0.00      32      183.953   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 01.09.19 Sompolno                                 
            OPEN 10 z całości [ 1]                                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Szpadzik Joanna Marcin          1   106   10    70   199.47     
              2 Szczepaniak     Robert          1   107   10    71   198.37     
              3 Arak            Piotr           1   143   10    57   196.04     
              4 Kowalski        Paweł           2    59   10    33   194.43     
              5 Szymaniak       Jerzy           2   119   10    30   190.93     
              6 Pych            Mariusz         3    53   10    25   190.37     
              7 Puchała         Sylwester       2    72   10    31   190.29     
              8 Burkowski       Paweł           3    55   10    30   189.94     
              9 Lewandowski     Kazimierz       3    77   10    24   189.79     
             10 Dąbrowski       Tomasz          1    97   10    20   188.82     
             11 Krupa           Łukasz          3    46   10    16   186.65     
             12 Włodarczyk      Paweł           1    46   10    13   186.19     
             13 Wojciechowski   Jarosław        3    51   10    25   185.25     
             14 Lewandowski Jer i Marcin        3    69   10    14   182.84     
             15 Kuźmiński       Andrzej         3    37   10    12   180.78     
             16 Tarka           Stanisław       2    76   10    16   178.95     
             17 Myszkowski      Zenon           1    59   10    14   178.36     
             18 Widłak          Adam            3    43   10    14   178.14     
             19 Łukasik         Andrzej         3    63   10    15   175.68     
             20 Wojciechowski   Andrzej         3    84   10    15   171.43     
             21 Łuczak          Marek           3    59    9     9   155.71     
             22 Kurek           Wiesław         3    47    8     8   145.60     
             23 Jaworski        Mateusz         3    22    5     5    88.05     
             24 Grzegrzółka     Jan             3    47    4     4    74.45     
             25 Borkowski       Jerzy           1    21    4     4    72.57     
             26 Wirtek Mariusz  Michał          3    49    3     3    50.98     
             27 Rębiś           Krzysztof       2    61    2     2    36.47     
             28 Sekuła          Wiesław         3    33    2     2    35.84     
             29 Woźniak         Wit             3    36    2     2    35.26     
             30 Fabisiak        Rafał           3    33    2     2    35.21     
             31 Jobda           Arkadiusz       3    37    2     2    35.08     
             32 Belka           Stanisław       1    28    1     1    18.55     
             33 Chojnacki       M. i  Z.        2    26    1     1    17.60     
             34 Walczak         Dariusz         1    15    1     1    17.50     
             35 Wilczek         Edward          2    61    1     1    17.39     
             36 Sadowski        Marek           2    64    1     1    16.74     
             37 Bielski         Jacek           3    29    1     1    16.73     
             38 Głażewski       Jerzy           3    44    1     1    16.24     
             39 Rawski          Witold          1    46    0     0     0.00     
             40 Tokarski Waldem Michał          1    26    0     0     0.00     
             41 Szczepaniak     Ludwik          1    19    0     0     0.00     
             42 Sadowski Sławom Piotr           1    27    0     0     0.00     
             43 Kujawiak        Jan             1    32    0     0     0.00     
             44 Bugalski        Arkadiusz       1    44    0     0     0.00     
             45 Bąbik           Sławomir        1    47    0     0     0.00     
             46 Krawczak        Sebastian       1     8    0     0     0.00     
             47 Krzcot          Marcin          1    43    0     0     0.00     
             48 Rogowski        Piotr           1    31    0     0     0.00     
             49 Kwiatkowski     Andrzej         2    62    0     0     0.00     
             50 Golik           Sławomir        2    32    0     0     0.00     
             51 Pindelski       Krzysztof       2    30    0     0     0.00     
             52 Kisiel Robert i Staś            2    40    0     0     0.00     
             53 Rokita          Sławomir        2    37    0     0     0.00     
             54 Markowski       Krzysztof       3    41    0     0     0.00     
             55 Nowak           Adam            3    29    0     0     0.00     
             56 Gugała          Mirosław        3    14    0     0     0.00     
             57 Bąk             Dariusz         3    23    0     0     0.00     
             58 Stawikowski     Dawid           3    21    0     0     0.00     
             59 Prudziński      Jan             3    19    0     0     0.00     
             60 Czasak          Marcin          2    22    0     0     0.00     
             61 Posiewka        Andrzej         2    28    0     0     0.00     
             62 Iwańczyk        Stanisław       2    28    0     0     0.00     
             63 Zieliński       Jan             2    30    0     0     0.00     
             64 Bolek           Marian          1    19    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  OPEN 10 z całości [ 1]                                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1 10 10 10   30    498.51  65.2      
    2    2 Szczepaniak     Robert          1 10 10 10   30    494.84  50.0      
    3    3 Pych            Mariusz         3 10 10 10   30    484.65  52.3      
    4    5 Burkowski       Paweł           3 10 10 10   30    483.92  60.0      
    5    6 Puchała         Sylwester       2 10 10 10   30    483.07  52.2      
    6    7 Szymaniak       Jerzy           2 10 10 10   30    481.00  33.1      
    7    9 Kowalski        Paweł           2 10 10 10   30    478.83  38.2      
    8    8 Dąbrowski       Tomasz          1 10 10 10   30    473.94  27.7      
    9   13 Arak            Piotr           1 10 10 10   30    473.81  25.4      
   10    4 Tarka           Stanisław       2 10 10 10   30    472.96  33.7      
   11   10 Lewandowski     Kazimierz       3 10 10 10   30    472.85  29.5      
   12   14 Krupa           Łukasz          3 10 10 10   30    455.90  29.8      
   13   15 Kuźmiński       Andrzej         3 10 10 10   30    445.95  30.2      
   14   12 Łuczak          Marek           3 10 10  9   29    434.30  29.0      
   15   16 Widłak          Adam            3 10  7 10   27    406.04  23.6      
   16   19 Wojciechowski   Jarosław        3  5 10 10   25    378.53  24.6      
   17   11 Grzegrzółka     Jan             3 10 10  4   24    354.85  22.9      
   18   23 Lewandowski Jer i Marcin        3 -- 10 10   20    327.30  24.8      
   19   24 Myszkowski      Zenon           1 10 -- 10   20    320.45  28.7      
   20   38 Łukasik         Andrzej         3  6  0 10   16    252.31  10.3      
   21   21 Jaworski        Mateusz         3  7  5  5   17    243.17  26.2      
   22   18 Rębiś           Krzysztof       2 10  6  2   18    242.55   8.8      
   23   44 Włodarczyk      Paweł           1 --  4 10   14    237.50  14.0      
   24   17 Szklarz         Marian          3  5 10 --   15    214.48  39.7      
   25   42 Kurek           Wiesław         3  4 --  8   12    196.95  12.2      
   26   61 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0 10   11    183.62   8.0      
   27   20 Krzcot          Marcin          1 10  3  0   13    172.58  12.6      
   28   26 Wilczek         Edward          2 10 --  1   11    153.46  13.5      
   29   22 Bąbik           Sławomir        1 10  1  0   11    149.96  10.7      
   30   32 Wirtek Mariusz  Michał          3  3  5  3   11    149.41   5.9      
   31   29 Walczak         Dariusz         1  6  4  1   11    147.72   8.9      
   32   25 Glinka          Dariusz         1 10 -- --   10    141.16  37.3      
   33   30 Fabisiak        Rafał           3  6  2  2   10    139.16   9.6      
   34   27 Markowski       Krzysztof       3 10  0  0   10    131.40   8.3      
   35   28 Antosiewicz     Bogdan          3 10 -- --   10    131.04  21.9      
   36   35 Sekuła          Wiesław         3  5  1  2    8    114.95   5.8      
   37   31 Kwiatkowski     Andrzej         2  8 --  0    8    100.78   5.4      
   38   57 Borkowski       Jerzy           1  0  2  4    6     96.95   8.0      
   39   36 Belka           Stanisław       1  2  4  1    7     96.75   6.7      
   40   33 Bolek           Marian          1  7  0  0    7     92.42   8.9      
   41   34 Sadowski Sławom Piotr           1  4  3  0    7     90.96   7.2      
   42   41 Woźniak         Wit             3 --  4  2    6     87.71   7.7      
   43   45 Jobda           Arkadiusz       3  1  3  2    6     86.37   4.3      
   44   39 Bielski         Jacek           3  4  1  1    6     80.35   6.1      
   45   37 Golik           Sławomir        2  4  2  0    6     77.91   5.2      
   46   46 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  3  1    5     66.84   6.0      
   47   47 Głażewski       Jerzy           3  4  0  1    5     65.42   3.2      
   48   40 Witkowski       Tomasz          3  5 -- --    5     62.95  10.4      
   49   50 Sadowski        Marek           2  2  1  1    4     54.87   2.0      
   50   43 Bugalski        Arkadiusz       1  4  0  0    4     51.32   2.5      
   51   48 Rokita          Sławomir        2  4  0  0    4     48.91   3.3      
   52   49 Szczepaniak     Ludwik          1  2  1  0    3     39.18   4.8      
   53   51 Rawski          Witold          1  2  1  0    3     38.11   1.9      
   54   52 Czasak          Marcin          2  3  0  0    3     37.49   3.3      
   55   53 Kisiel Robert i Staś            2  3  0  0    3     37.27   2.1      
   56   54 Zieliński       Jan             2  3  0  0    3     37.17   3.2      
   57   55 Tokarski Waldem Michał          1  2 --  0    2     25.67   3.0      
   58   56 Kujawiak        Jan             1  2  0  0    2     25.57   2.1      
   59   58 Pindelski       Krzysztof       2  1 --  0    1     13.59   1.4      
   60   59 Gugała          Mirosław        3  1  0  0    1     12.32   2.0      
   61   60 Bąk             Dariusz         3  1  0  0    1     12.22   1.0      
   62   62 Skiba           Włodzimierz     2  1  0 --    1     12.18   1.2      
   63   63 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0    1     12.17   0.9      
   64   64 Krawczak        Sebastian       1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   65 ---- Rogowski        Piotr           1 -- --  0    0      0.00   0.0      
   66   65 Peterek         Kazimierz       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   67   66 Nowak           Adam            3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   68   67 Szczęsny        Marek           3 --  0 --    0      0.00   0.0      
   69   68 Stawikowski     Dawid           3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   70   69 Prudziński      Jan             3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   71   70 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   72   71 Iwańczyk        Stanisław       2 --  0  0    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  OPEN 5 z całości [ 4]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5   15    374.45  65.2      
    2    2 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    372.58  50.0      
    3    3 Pych            Mariusz         3  5  5  5   15    368.91  52.3      
    4    5 Burkowski       Paweł           3  5  5  5   15    368.25  60.0      
    5    4 Tarka           Stanisław       2  5  5  5   15    364.70  33.7      
    6    9 Kowalski        Paweł           2  5  5  5   15    364.67  38.2      
    7    6 Puchała         Sylwester       2  5  5  5   15    363.99  52.2      
    8    7 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5   15    363.90  33.1      
    9    8 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5   15    363.27  29.5      
   10   10 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5   15    362.76  27.7      
   11   14 Krupa           Łukasz          3  5  5  5   15    357.73  29.8      
   12   12 Łuczak          Marek           3  5  5  5   15    353.72  29.0      
   13   15 Arak            Piotr           1  5  5  5   15    352.64  25.4      
   14   16 Widłak          Adam            3  5  5  5   15    344.92  23.6      
   15   17 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5  5   15    344.11  30.2      
   16   11 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  4   14    339.51  22.9      
   17   18 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5   15    337.71  24.6      
   18   20 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5   15    326.83  26.2      
   19   23 Lewandowski Jer i Marcin        3 --  5  5   10    289.71  24.8      
   20   19 Rębiś           Krzysztof       2  5  5  2   12    275.68   8.8      
   21   13 Szklarz         Marian          3  5  5 --   10    264.07  39.7      
   22   22 Wirtek Mariusz  Michał          3  3  5  3   11    249.69   5.9      
   23   28 Włodarczyk      Paweł           1 --  4  5    9    232.42  14.0      
   24   21 Walczak         Dariusz         1  5  4  1   10    224.00   8.9      
   25   25 Belka           Stanisław       1  2  4  1    7    181.27   6.7      
   26   27 Woźniak         Wit             3 --  4  2    6    175.14   7.7      
   27   24 Krzcot          Marcin          1  5  3  0    8    173.38  12.6      
   28   29 Fabisiak        Rafał           3  5  2  2    9    170.81   9.6      
   29   37 Myszkowski      Zenon           1  5 --  5   10    164.65  28.7      
   30   43 Łukasik         Andrzej         3  5  0  5   10    153.52  10.3      
   31   26 Sadowski Sławom Piotr           1  4  3  0    7    152.89   7.2      
   32   31 Jobda           Arkadiusz       3  1  3  2    6    150.51   4.3      
   33   49 Kurek           Wiesław         3  4 --  5    9    145.18  12.2      
   34   42 Borkowski       Jerzy           1  0  2  4    6    137.59   8.0      
   35   34 Sekuła          Wiesław         3  5  1  2    8    135.64   5.8      
   36   32 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  3  1    5    128.31   6.0      
   37   30 Golik           Sławomir        2  4  2  0    6    119.12   5.2      
   38   33 Bąbik           Sławomir        1  5  1  0    6    103.70  10.7      
   39   35 Bielski         Jacek           3  4  1  1    6    101.82   6.1      
   40   61 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0  5    6     99.10   8.0      
   41   38 Wilczek         Edward          2  5 --  1    6     87.56  13.5      
   42   46 Sadowski        Marek           2  2  1  1    4     77.01   2.0      
   43   36 Glinka          Dariusz         1  5 -- --    5     72.50  37.3      
   44   39 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0    5     68.86   8.3      
   45   40 Bolek           Marian          1  5  0  0    5     67.97   8.9      
   46   41 Antosiewicz     Bogdan          3  5 -- --    5     66.15  21.9      
   47   51 Głażewski       Jerzy           3  4  0  1    5     65.42   3.2      
   48   44 Kwiatkowski     Andrzej         2  5 --  0    5     63.59   5.4      
   49   45 Witkowski       Tomasz          3  5 -- --    5     62.95  10.4      
   50   47 Szczepaniak     Ludwik          1  2  1  0    3     60.03   4.8      
   51   48 Rawski          Witold          1  2  1  0    3     58.26   1.9      
   52   50 Bugalski        Arkadiusz       1  4  0  0    4     51.32   2.5      
   53   52 Rokita          Sławomir        2  4  0  0    4     48.91   3.3      
   54   53 Czasak          Marcin          2  3  0  0    3     37.49   3.3      
   55   54 Kisiel Robert i Staś            2  3  0  0    3     37.27   2.1      
   56   55 Zieliński       Jan             2  3  0  0    3     37.17   3.2      
   57   56 Tokarski Waldem Michał          1  2 --  0    2     25.67   3.0      
   58   57 Kujawiak        Jan             1  2  0  0    2     25.57   2.1      
   59   58 Pindelski       Krzysztof       2  1 --  0    1     13.59   1.4      
   60   59 Gugała          Mirosław        3  1  0  0    1     12.32   2.0      
   61   60 Bąk             Dariusz         3  1  0  0    1     12.22   1.0      
   62   62 Skiba           Włodzimierz     2  1  0 --    1     12.18   1.2      
   63   63 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0    1     12.17   0.9      
   64   64 Krawczak        Sebastian       1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   65 ---- Rogowski        Piotr           1 -- --  0    0      0.00   0.0      
   66   65 Peterek         Kazimierz       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   67   66 Nowak           Adam            3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   68   67 Szczęsny        Marek           3 --  0 --    0      0.00   0.0      
   69   68 Stawikowski     Dawid           3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   70   69 Prudziński      Jan             3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   71   70 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   72   71 Iwańczyk        Stanisław       2 --  0  0    0      0.00   0.0      

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane 15/5 [ 5]                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5   15    370.37  65.2      
    2    2 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5   15    367.83  50.0      
    3    3 Pych            Mariusz         3  5  5  5   15    362.27  52.3      
    4    4 Burkowski       Paweł           3  5  5  5   15    361.96  60.0      
    5    5 Puchała         Sylwester       2  5  5  5   15    356.74  52.2      
    6    6 Kowalski        Paweł           2  5  5  5   15    356.73  38.2      
    7    8 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5   15    342.11  27.7      
    8    7 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  4   14    322.93  33.1      
    9    9 Jaworski        Mateusz         3  5  4  5   14    294.21  26.2      
   10   10 Łuczak          Marek           3  3  5  5   13    313.98  29.0      
   11   11 Tarka           Stanisław       2  3  5  5   13    310.21  33.7      
   12   15 Kuźmiński       Andrzej         3  4  3  5   12    249.23  30.2      
   13   16 Lewandowski     Kazimierz       3  5  2  5   12    238.08  29.5      
   14   18 Krupa           Łukasz          3  2  4  5   11    254.36  29.8      
   15   19 Arak            Piotr           1  3  3  5   11    246.52  25.4      
   16   14 Wojciechowski   Jarosław        3  3  4  4   11    245.70  24.6      
   17   20 Widłak          Adam            3  3  3  4   10    215.15  23.6      
   18   12 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  1    9    190.56  22.9      
   19   17 Fabisiak        Rafał           3  5  2  2    9    170.17   9.6      
   20   25 Myszkowski      Zenon           1  4 --  5    9    146.07  28.7      
   21   13 Szklarz         Marian          3  2  5 --    7    219.10  39.7      
   22   23 Lewandowski Jer i Marcin        3 --  4  3    7    199.06  24.8      
   23   29 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  2  3    6    127.94   5.9      
   24   21 Krzcot          Marcin          1  5  1  0    6     97.96  12.6      
   25   24 Walczak         Dariusz         1  2  2  1    5    116.05   8.9      
   26   57 Włodarczyk      Paweł           1 --  0  5    5     93.95  14.0      
   27   22 Glinka          Dariusz         1  5 -- --    5     65.61  37.3      
   28   27 Belka           Stanisław       1  1  2  1    4     98.36   6.7      
   29   28 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  2  1    4     95.88   6.0      
   30   30 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  1    4     79.96   8.8      
   31   46 Łukasik         Andrzej         3  1  0  3    4     63.54  10.3      
   32   35 Bielski         Jacek           3  3  0  1    4     54.44   6.1      
   33   26 Antosiewicz     Bogdan          3  4 -- --    4     51.36  21.9      
   34   31 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0    3     60.56   7.2      
   35   32 Golik           Sławomir        2  2  1  0    3     57.79   5.2      
   36   39 Sekuła          Wiesław         3  2  0  1    3     45.88   5.8      
   37   33 Markowski       Krzysztof       3  3  0  0    3     40.25   8.3      
   38   34 Wilczek         Edward          2  3 --  0    3     39.84  13.5      
   39   36 Jobda           Arkadiusz       3  0  2  0    2     65.15   4.3      
   40   37 Borkowski       Jerzy           1  0  2  0    2     65.02   8.0      
   41   38 Szczepaniak     Ludwik          1  1  1  0    2     47.10   4.8      
   42   51 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0  1    2     28.62   8.0      
   43   40 Kisiel Robert i Staś            2  2  0  0    2     24.76   2.1      
   44   41 Bąbik           Sławomir        1  2  0  0    2     24.46  10.7      
   45   42 Głażewski       Jerzy           3  2  0  0    2     24.13   3.2      
   46   43 Woźniak         Wit             3 --  1  0    1     36.47   7.7      
   47   53 Kurek           Wiesław         3  0 --  1    1     18.13  12.2      
   48   44 Kwiatkowski     Andrzej         2  1 --  0    1     12.90   5.4      
   49   45 Witkowski       Tomasz          3  1 -- --    1     12.69  10.4      
   50   47 Kujawiak        Jan             1  1  0  0    1     12.55   2.1      
   51   48 Czasak          Marcin          2  1  0  0    1     12.53   3.3      
   52   49 Rokita          Sławomir        2  1  0  0    1     12.27   3.3      
   53   50 Bąk             Dariusz         3  1  0  0    1     12.22   1.0      
   54   52 Posiewka        Andrzej         2  1  0  0    1     12.17   0.9      
   55   54 Rawski          Witold          1  0  0  0    0      0.00   1.9      
   56   55 Tokarski Waldem Michał          1  0 --  0    0      0.00   3.0      
   57   56 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0  0    0      0.00   2.5      
   58   58 Krawczak        Sebastian       1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   59 ---- Rogowski        Piotr           1 -- --  0    0      0.00   0.0      
   60   59 Pindelski       Krzysztof       2  0 --  0    0      0.00   1.4      
   61   60 Sadowski        Marek           2  0  0  0    0      0.00   2.0      
   62   61 Peterek         Kazimierz       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   63   62 Skiba           Włodzimierz     2  0  0 --    0      0.00   1.2      
   64   63 Nowak           Adam            3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   65   64 Gugała          Mirosław        3  0  0  0    0      0.00   2.0      
   66   65 Szczęsny        Marek           3 --  0 --    0      0.00   0.0      
   67   66 Stawikowski     Dawid           3 --  0  0    0      0.00   0.0      
   68   67 Prudziński      Jan             3  0  0  0    0      0.00   0.0      
   69   68 Jaworski        Krzysztof       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   70   69 Iwańczyk        Stanisław       2 --  0  0    0      0.00   0.0      
   71   70 Zieliński       Jan             2  0  0  0    0      0.00   3.2      
   72   71 Bolek           Marian          1  0  0  0    0      0.00   8.9      

 
                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem                                     
                             Hod Sek  Knk  Punkty                               
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  24   938.60                               
   2 Burkowski Paweł         357   3  24   903.39                               
   3 Szczepaniak Robert      156   1  23   877.67                               
   4 Pych Mariusz            388   3  23   860.93                               
   5 Puchała Sylwester       242   2  22   823.62                               
   6 Kowalski Paweł          244   2  20   746.64                               
   7 Szymaniak Jerzy         348   2  19   680.83                               
   8 Dąbrowski Tomasz        404   1  19   679.39                               
   9 Tarka Stanisław         632   2  17   606.78                               
  10 Łuczak Marek            366   3  17   604.55                               
  11 Lewandowski Kazimierz   416   3  16   590.93                               
  12 Arak Piotr              141   1  14   525.26                               
  13 Jaworski Mateusz        380   3  15   523.77                               
  14 Kuźmiński Andrzej       360   3  13   461.37                               
  15 Krupa Łukasz            310   3  12   420.17                               
  16 Grzegrzółka Jan         308   3  11   391.38                               
  17 Wojciechowski Jarosław  375   3  11   377.70                               
  18 Szklarz Marian          364   3  10   372.07                               
  19 Widłak Adam             378   3  10   347.84                               
  20 Myszkowski Zenon        112   1   9   329.23                               
  21 Fabisiak Rafał          465   3   9   312.74                               
  22 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   7   250.29                               
  23 Włodarczyk Paweł        164   1   6   220.01                               
  24 Krzcot Marcin           169   1   6   205.08                               
  25 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   6   200.19                               
  26 Glinka Dariusz          160   1   5   174.96                               
  27 Walczak Dariusz         122   1   5   174.69                               
  28 Rębiś Krzysztof         411   2   4   142.12                               
  29 Belka Stanisław         101   1   4   140.52                               
  30 Antosiewicz Bogdan      369   3   4   136.96                               
  31 Łukasik Andrzej         385   3   4   135.53                               
  32 Chojnacki M. i  Z.      204   2   4   134.07                               
  33 Bielski Jacek           302   3   4   134.01                               
  34 Sekuła Wiesław          331   3   3   109.97                               
  35 Markowski Krzysztof     317   3   3   107.35                               
  36 Wilczek Edward          221   2   3   106.24                               
  37 Sadowski Sławomir Piot  133   1   3   104.79                               
  38 Golik Sławomir          206   2   3   100.63                               
  39 Szczepaniak Ludwik      126   1   2    70.00                               
  40 Kisiel Robert i Staś    211   2   2    66.02                               
  41 Wojciechowski Andrzej   241   3   2    65.36                               
  42 Bąbik Sławomir          165   1   2    65.23                               
  43 Jobda Arkadiusz         377   3   2    65.15                               
  44 Borkowski Jerzy         103   1   2    65.02                               
  45 Głażewski Jerzy         306   3   2    64.35                               
  46 Bolek Marian           4431   1   1    37.56                               
  47 Woźniak Wit              15   3   1    36.47                               
  48 Kurek Wiesław             2   3   1    36.27                               
  49 Kwiatkowski Andrzej     205   2   1    34.40                               
  50 Witkowski Tomasz        368   3   1    33.85                               
  51 Kujawiak Jan            135   1   1    33.45                               
  52 Czasak Marcin           423   2   1    33.40                               
  53 Rokita Sławomir         217   2   1    32.73                               
  54 Bąk Dariusz             365   3   1    32.59                               
  55 Posiewka Andrzej        636   2   1    32.45                               
  56 Zieliński Jan          4224   2   1    32.17