PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Głogowiec II z dnia 25.08.19                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:55.  N 19:18:50.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  129.615 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   60                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2895                           
      5.Ilość konkursów.......................:  579                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1230.71                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1089.98                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,06,23                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,32,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................:26 min.  1 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się  10 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       OPEN 10 z całości [ 1]                                            
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   17   │  913   │  192  │21.03│      
          │ 2  │ Baniocha                │   15   │  728   │  145  │19.92│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   28   │ 1254   │  242  │19.30│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   60   │ 2895   │  579  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                       z lotu Głogowiec II, w dniu 25.08.19                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                
     1 Szczepaniak Robert              1   76              G    8:06:23  1   1230.71   0.35 101- 52- 10  118.620  15.000                                        
     2 Szpadzik Joanna i Marcin        1   51              G    8:13:16  1   1225.90   0.69 121- 77- 10  126.595  14.990                                        
     3 Szpadzik Joanna i Marcin        1   75              G    8:13:18  1   1225.51   1.04       2   0  126.595  14.990                                        
     4 Szpadzik Joanna i Marcin        1   57              G    8:13:31  1   1222.94   1.38       3   0  126.595  14.980                                        
     5 Szpadzik Joanna i Marcin        1  105              G    8:13:32  1   1222.75   1.73       4   0  126.595  14.980                                        
     6 Pych Mariusz                    3   57              G    8:24:33  1   1213.92   2.07  55- 29- 10  139.054  14.970                                        
     7 Burkowski Paweł                 3    7              G    8:24:40  1   1212.68   2.42  56- 30- 10  139.054  14.970                                        
     8 Szczepaniak Robert              1   10              G    8:07:55  1   1211.44   2.76       2   0  118.620  14.960                                        
     9 Tarka Stanisław                 2   39              G    8:16:09  1   1211.33   3.11  82- 32- 10  128.583  14.960                                        
    10 Szczepaniak Robert              1   52              G    8:07:58  1   1210.82   3.45       3   0  118.620  14.950                                        
    11 Szczepaniak Robert              1   27              G    8:07:59  1   1210.61   3.80       4   0  118.620  14.950                                        
    12 Szczepaniak Robert              1   83              G    8:08:02  1   1210.00   4.15       5   0  118.620  14.940                                        
    13 Szczepaniak Robert              1  102              G    8:08:03  1   1209.79   4.49       6   0  118.620  14.940                                        
    14 Szczepaniak Robert              1   58              G    8:08:05  1   1209.38   4.84       7   0  118.620  14.930                                        
    15 Szczepaniak Robert              1    5              GCM  8:08:06  1   1209.17   5.18       8   1  118.620  14.930  39.81                                 
    16 Szczepaniak Robert              1   30              GCM  8:08:07  1   1208.97   5.53       9   2  118.620  14.920  39.79                                 
    17 Szczepaniak Robert              1  100              G    8:08:12  1   1207.94   5.87      10   2  118.620  14.920                                        
    18 Szpadzik Joanna i Marcin        1   61              G    8:14:50  1   1207.58   6.22       5   0  126.595  14.910                                        
    19 Szpadzik Joanna i Marcin        1  100              GCM  8:14:51  1   1207.39   6.56       6   1  126.595  14.910  39.75                                 
    20 Szpadzik Joanna i Marcin        1  124              G    8:14:53  1   1207.01   6.91       7   1  126.595  14.900                                        
    21 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23              GCM  8:14:55  1   1206.62   7.25       8   2  126.595  14.900  39.72                                 
    22 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              GCM  8:14:56  1   1206.43   7.60       9   3  126.595  14.890  39.71                                 
    23 Szczepaniak Robert              1   54              G    8:08:21  1   1206.10   7.95      11      118.620   0.000                                        
    24 Szpadzik Joanna i Marcin        1   47              G    8:14:59  1   1205.86   8.29      10   3  126.595  14.880                                        
    25 Grzegrzółka Jan                 3    6              G    8:24:59  1   1205.23   8.64  48- 12- 10  138.581  14.880                                        
    26 Szczepaniak Robert              1   14              G    8:08:37  1   1202.84   8.98      12      118.620   0.000                                        
    27 Szpadzik Joanna i Marcin        1   43              G    8:15:21  1   1201.66   9.33      11      126.595   0.000                                        
    28 Burkowski Paweł                 3   53              GCM  8:25:50  1   1200.47   9.67       2   1  139.054  14.860  39.63                                 
    28 Pych Mariusz                    3   62              GCM  8:25:50  1   1200.47   9.67       2   1  139.054  14.860  39.63                                 
    30 Pych Mariusz                    3   61              G    8:25:52  1   1200.12  10.36       3   1  139.054  14.850                                        
    31 Jaworski Mateusz                3    1              GCM  8:18:54  1   1200.04  10.71  22-  5-  5  130.684  14.840  39.58                                 
    32 Tarka Stanisław                 2   19              G    8:17:23  1   1197.42  11.05       2   0  128.583  14.840                                        
    33 Tarka Stanisław                 2  107              G    8:17:36  1   1195.01  11.40       3   0  128.583  14.830                                        
    34 Tarka Stanisław                 2   30              G    8:17:45  1   1193.35  11.74       4   0  128.583  14.830                                        
    35 Szczepaniak Robert              1   22              GCM  8:09:26  1   1192.96  12.09      13      118.620   0.000  39.53                                 
    36 Pych Mariusz                    3   25              G    8:26:36  1   1192.57  12.44       4   1  139.054  14.820                                        
    37 Szczepaniak Robert              1   29              GCM  8:09:28  1   1192.56  12.78      14      118.620   0.000  39.50                                 
    38 Szczepaniak Robert              1  115              G    8:09:32  1   1191.76  13.13      15      118.620   0.000                                        
    39 Pych Mariusz                    3   21              G    8:26:41  1   1191.72  13.47       5   1  139.054  14.800                                        
    40 Dąbrowski Tomasz                1   29              G    8:08:54  1   1191.57  13.82  85- 29- 10  117.846  14.800                                        
    40 Dąbrowski Tomasz                1  149              G    8:08:54  1   1191.57  13.82       2   0  117.846  14.800                                        
    42 Szczepaniak Robert              1   36              GCM  8:09:34  1   1191.36  14.51      16      118.620   0.000  39.43                                 
    43 Tarka Stanisław                 2   22              G    8:17:56  1   1191.32  14.85       5   0  128.583  14.780                                        
    44 Tarka Stanisław                 2   72              G    8:18:00  1   1190.58  15.20       6   0  128.583  14.780                                        
    45 Szczepaniak Robert              1   78              G    8:09:39  1   1190.37  15.54      17      118.620   0.000                                        
    46 Szczepaniak Robert              1  113              G    8:09:40  1   1190.17  15.89      18      118.620   0.000                                        
    47 Lewandowski Kazimierz           3    4              G    8:20:00  1   1190.11  16.24  83- 26- 10  130.912  14.760                                        
    48 Szczepaniak Robert              1  101              G    8:09:41  1   1189.97  16.58      19      118.620   0.000                                        
    49 Lewandowski Kazimierz           3   64              G    8:20:01  1   1189.93  16.93       2   0  130.912  14.750                                        
    50 Szczepaniak Robert              1   43              G    8:09:42  1   1189.77  17.27      20      118.620   0.000                                        
    51 Lewandowski Kazimierz           3   67              GCM  8:20:03  1   1189.57  17.62       3   1  130.912  14.740  39.31                                 
    52 Szczepaniak Robert              1   45              GCM  8:09:44  1   1189.37  17.96      21      118.620   0.000  39.29                                 
    52 Szczepaniak Robert              1   16              G    8:09:44  1   1189.37  17.96      22      118.620   0.000                                        
    54 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   53              G    8:19:48  1   1189.36  18.65  92- 26- 10  130.592  14.720                                        
    55 Tarka Stanisław                 2   53              G    8:18:07  1   1189.30  19.00       7   0  128.583  14.720                                        
    56 Szczepaniak Robert              1   26              G    8:09:45  1   1189.17  19.34      23      118.620   0.000                                        
    57 Pych Mariusz                    3   20              GCM  8:26:58  1   1188.83  19.69       6   2  139.054  14.710  39.22                                 
    58 Szczepaniak Robert              1   86              G    8:09:47  1   1188.78  20.04      24      118.620   0.000                                        
    59 Kuźmiński Andrzej               3   16              GCM  8:23:23  1   1188.77  20.38  36- 10- 10  134.787  14.700  39.20                                 
    60 Szczepaniak Robert              1   85              G    8:09:49  1   1188.38  20.73      25      118.620   0.000                                        
    61 Burkowski Paweł                 3    5              GCM  8:27:01  1   1188.33  21.07       3   2  139.054  14.690  39.17                                 
    62 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   84              G    8:19:54  1   1188.28  21.42       2   0  130.592  14.680                                        
    63 Tarka Stanisław                 2    6              G    8:18:13  1   1188.20  21.76       8   0  128.583  14.680                                        
    64 Burkowski Paweł                 3    6              G    8:27:03  1   1187.99  22.11       4   2  139.054  14.670                                        
    65 Grzegrzółka Jan                 3    4              G    8:26:40  1   1187.84  22.45       2   0  138.581  14.670                                        
    66 Tarka Stanisław                 2   18              G    8:18:15  1   1187.83  22.80       9   0  128.583  14.660                                        
    67 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   47              G    8:19:57  1   1187.74  23.14       3   0  130.592  14.660                                        
    68 Burkowski Paweł                 3   31              GCM  8:27:06  1   1187.48  23.49       5   3  139.054  14.650  39.07                                 
    69 Grzegrzółka Jan                 3   10              G    8:26:47  1   1186.65  23.83       3   0  138.581  14.650                                        
    70 Szpadzik Joanna i Marcin        1   63              G    8:16:43  1   1186.27  24.18      12      126.595   0.000                                        
    71 Szczepaniak Robert              1   73              G    8:10:00  1   1186.20  24.53      26      118.620   0.000                                        
    72 Szpadzik Joanna i Marcin        1  119              G    8:16:45  1   1185.90  24.87      13      126.595   0.000                                        
    73 Szczepaniak Robert              1   28              G    8:10:02  1   1185.81  25.22      27      118.620   0.000                                        
    74 Szymaniak Jerzy                 2   45              G    8:16:40  1   1185.78  25.56 119- 41- 10  126.483  14.620                                        
    75 Szklarz Marian                  3   27              GCM  8:26:09  1   1185.73  25.91  43- 22- 10  137.722  14.620  38.98                                 
    76 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30              G    8:16:47  1   1185.53  26.25      14      126.595   0.000                                        
    77 Pych Mariusz                    3   65              GCM  8:27:18  1   1185.46  26.60       7   3  139.054  14.610  38.95                                 
    78 Szpadzik Joanna i Marcin        1  114              G    8:16:50  1   1184.98  26.94      15      126.595   0.000                                        
    78 Szpadzik Joanna i Marcin        1  118              GCM  8:16:50  1   1184.98  26.94      16      126.595   0.000  38.93                                 
    80 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    5              G    8:20:13  1   1184.87  27.63       4   0  130.592  14.590                                        
    81 Kowalski Paweł                  2  103              GCM  8:17:02  1   1184.81  27.98  61- 22- 10  126.814  14.580  38.89                                 
    81 Kowalski Paweł                  2   53              G    8:17:02  1   1184.81  27.98       2   1  126.814  14.580                                        
    83 Szpadzik Joanna i Marcin        1   62              G    8:16:53  1   1184.42  28.67      17      126.595   0.000                                        
    83 Szpadzik Joanna i Marcin        1   83              G    8:16:53  1   1184.42  28.67      18      126.595   0.000                                        
    85 Kowalski Paweł                  2   50              GCM  8:17:06  1   1184.07  29.36       3   2  126.814  14.560  38.84                                 
    86 Szpadzik Joanna i Marcin        1   80              G    8:16:56  1   1183.87  29.71      19      126.595   0.000                                        
    86 Szpadzik Joanna i Marcin        1   58              G    8:16:56  1   1183.87  29.71      20      126.595   0.000                                        
    88 Kowalski Paweł                  2   30              G    8:17:08  1   1183.70  30.40       4   2  126.814  14.550                                        
    89 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              G    8:16:58  1   1183.50  30.74      21      126.595   0.000                                        
    90 Grzegrzółka Jan                 3   11              G    8:27:10  1   1182.77  31.09       4   0  138.581  14.540                                        
    91 Łuczak Marek                    3   40              G    8:26:29  1   1182.56  31.43  59- 27- 10  137.749  14.530                                        
    92 Puchała Sylwester               2   55              G    8:17:08  1   1181.85  31.78  74- 38- 10  126.616  14.530                                        
    92 Puchała Sylwester               2   54              G    8:17:08  1   1181.85  31.78       2   0  126.616  14.530                                        
    94 Szpadzik Joanna i Marcin        1    6              G    8:17:07  1   1181.84  32.47      22      126.595   0.000                                        
    95 Dąbrowski Tomasz                1   23              G    8:09:44  1   1181.61  32.82       3   0  117.846  14.510                                        
    96 Łuczak Marek                    3   75              GCM  8:26:36  1   1181.38  33.16       2   1  137.749  14.510  38.69                                 
    97 Puchała Sylwester               2   46              G    8:17:11  1   1181.30  33.51       3   0  126.616  14.500                                        
    98 Szpadzik Joanna i Marcin        1   68              G    8:17:12  1   1180.92  33.85      23      126.595   0.000                                        
    99 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              GCM  8:17:13  1   1180.74  34.20      24      126.595   0.000  38.64                                 
   100 Łuczak Marek                    3   64              G    8:26:40  1   1180.71  34.54       3   1  137.749  14.490                                        
   101 Pych Mariusz                    3   48              GCM  8:27:47  1   1180.59  34.89       8   4  139.054  14.480  38.62                                 
   102 Puchała Sylwester               2   32              G    8:17:15  1   1180.57  35.23       4   0  126.616  14.480                                        
   103 Szklarz Marian                  3   45              G    8:26:40  1   1180.47  35.58       2   1  137.722  14.470                                        
   104 Szpadzik Joanna i Marcin        1   33              G    8:17:15  1   1180.37  35.92      25      126.595   0.000                                        
   105 Szklarz Marian                  3   40              G    8:26:41  1   1180.31  36.27       3   1  137.722  14.460                                        
   106 Szklarz Marian                  3   23              GCM  8:26:44  1   1179.80  36.62       4   2  137.722  14.460  38.55                                 
   107 Krupa Łukasz                    3   71              G    8:23:05  1   1179.78  36.96  48- 19- 10  133.413  14.450                                        
   108 Burkowski Paweł                 3   40              G    8:27:52  1   1179.76  37.31       6   3  139.054  14.440                                        
   109 Szymaniak Jerzy                 2  112              G    8:17:15  1   1179.33  37.65       2   0  126.483  14.440                                        
   109 Szymaniak Jerzy                 2   91              G    8:17:15  1   1179.33  37.65       3   0  126.483  14.440                                        
   111 Krupa Łukasz                    3   46              GCM  8:23:09  1   1179.08  38.34       2   1  133.413  14.430  38.48                                 
   112 Puchała Sylwester               2    8              GCM  8:17:24  1   1178.92  38.69       5   1  126.616  14.420  38.46                                 
   113 Szklarz Marian                  3   26              GCM  8:26:50  1   1178.79  39.03       5   3  137.722  14.420  38.45                                 
   114 Krupa Łukasz                    3   42              G    8:23:11  1   1178.73  39.38       3   1  133.413  14.410                                        
   115 Szklarz Marian                  3   56              GCM  8:26:51  1   1178.62  39.72       6   4  137.722  14.410  38.42                                 
   116 Puchała Sylwester               2   19              G    8:17:27  1   1178.37  40.07       6   1  126.616  14.400                                        
   117 Szymaniak Jerzy                 2   34              G    8:17:21  1   1178.23  40.42       4   0  126.483  14.400                                        
   118 Kowalski Paweł                  2   11              GCM  8:17:38  1   1178.20  40.76       5   3  126.814  14.390  38.38                                 
   119 Szpadzik Joanna i Marcin        1   91              G    8:17:27  1   1178.18  41.11      26      126.595   0.000                                        
   120 Puchała Sylwester               2   33              GCM  8:17:31  1   1177.64  41.45       7   2  126.616  14.380  38.35                                 
   121 Szklarz Marian                  3    9              G    8:26:57  1   1177.61  41.80       7   4  137.722  14.380                                        
   122 Łuczak Marek                    3   85              G    8:26:59  1   1177.51  42.14       4   1  137.749  14.370                                        
   123 Puchała Sylwester               2   15              GCM  8:17:32  1   1177.46  42.49       8   3  126.616  14.370  38.31                                 
   124 Szpadzik Joanna i Marcin        1  103              G    8:17:33  1   1177.08  42.83      27      126.595   0.000                                        
   125 Krupa Łukasz                    3   75              G    8:23:21  1   1177.00  43.18       4   1  133.413  14.360                                        
   126 Szymaniak Jerzy                 2   96              G    8:17:28  1   1176.95  43.52       5   0  126.483  14.350                                        
   127 Lewandowski Kazimierz           3  105              G    8:21:14  1   1176.91  43.87       4   1  130.912  14.350                                        
   128 Pych Mariusz                    3   34              G    8:28:22  1   1174.77  44.21       9   4  139.054  14.340                                        
   129 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    6              G    8:21:10  1   1174.74  44.56       5   0  130.592  14.340                                        
   130 Dąbrowski Tomasz                1   87              G    8:10:24  1   1173.77  44.91       4   0  117.846  14.330                                        
   131 Łuczak Marek                    3   58              GCM  8:27:23  1   1173.50  45.25       5   2  137.749  14.330  38.20                                 
   132 Szpadzik Joanna i Marcin        1   90              G    8:17:53  1   1173.44  45.60      28      126.595   0.000                                        
   133 Puchała Sylwester               2   36              G    8:17:55  1   1173.28  45.94       9   3  126.616  14.310                                        
   134 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   67              GCM  8:21:22  1   1172.63  46.29       6   1  130.592  14.310  38.16                                 
   135 Szpadzik Joanna i Marcin        1  111              GCM  8:17:58  1   1172.54  46.63      29      126.595   0.000  38.15                                 
   136 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   82              G    8:21:23  1   1172.46  46.98       7   1  130.592  14.300                                        
   137 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   68              GCM  8:21:25  1   1172.11  47.32       8   2  130.592  14.290  38.12                                 
   138 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   44              GCM  8:21:26  1   1171.93  47.67       9   3  130.592  14.290  38.10                                 
   139 Dąbrowski Tomasz                1  126              GCM  8:10:34  1   1171.82  48.01       5   1  117.846  14.280  38.09                                 
   140 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   45              G    8:21:27  1   1171.75  48.36      10   3  130.592  14.280                                        
   141 Dąbrowski Tomasz                1  153              G    8:10:35  1   1171.63  48.71       6   1  117.846  14.270                                        
   142 Szpadzik Joanna i Marcin        1   66              G    8:18:04  1   1171.45  49.05      30      126.595   0.000                                        
   143 Dąbrowski Tomasz                1  109              G    8:10:36  1   1171.43  49.40       7   1  117.846  14.260                                        
   143 Dąbrowski Tomasz                1  127              GCM  8:10:36  1   1171.43  49.40       8   2  117.846  14.260  38.03                                 
   145 Dąbrowski Tomasz                1   36              G    8:10:38  1   1171.04  50.09       9   2  117.846  14.250                                        
   146 Widłak Adam                     3    2              GCM  8:31:15  1   1169.53  50.43  42-  7-  7  141.806  14.250  37.99                                 
   147 Kowalski Paweł                  2   31              GCM  8:18:26  1   1169.51  50.78       6   4  126.814  14.240  37.98                                 
   148 Kowalski Paweł                  2  109              G    8:18:31  1   1168.61  51.12       7   4  126.814  14.240                                        
   149 Burkowski Paweł                 3   34              G    8:29:13  1   1166.40  51.47       7   3  139.054  14.230                                        
   150 Kuźmiński Andrzej               3   26              G    8:25:38  1   1165.64  51.81       2   1  134.787  14.230                                        
   151 Widłak Adam                     3   38              GCM  8:31:49  1   1164.09  52.16       2   2  141.806  14.220  37.92                                 
   152 Szklarz Marian                  3   58              G    8:28:19  1   1164.01  52.50       8   4  137.722  14.220                                        
   153 Burkowski Paweł                 3   12              GCM  8:29:39  1   1162.17  52.85       8   4  139.054  14.210  37.90                                 
   154 Szpadzik Joanna i Marcin        1   52              G    8:18:58  1   1161.78  53.20      31      126.595   0.000                                        
   155 Szpadzik Joanna i Marcin        1   34              G    8:18:59  1   1161.60  53.54      32      126.595   0.000                                        
   156 Szpadzik Joanna i Marcin        1   93              GCM  8:19:00  1   1161.42  53.89      33      126.595   0.000  37.85                                 
   156 Szpadzik Joanna i Marcin        1   25              G    8:19:00  1   1161.42  53.89      34      126.595   0.000                                        
   158 Puchała Sylwester               2   39              G    8:19:02  1   1161.26  54.58      10   3  126.616  14.190                                        
   159 Szpadzik Joanna i Marcin        1   49              G    8:19:01  1   1161.24  54.92      35      126.595   0.000                                        
   160 Pych Mariusz                    3   18              G    8:29:47  1   1160.88  55.27      10   4  139.054  14.170                                        
   161 Dąbrowski Tomasz                1  113              G    8:11:31  1   1160.85  55.61      10   2  117.846  14.170                                        
   162 Szpadzik Joanna i Marcin        1   19              G    8:19:04  1   1160.71  55.96      36      126.595   0.000                                        
   162 Szpadzik Joanna i Marcin        1   88              G    8:19:04  1   1160.71  55.96      37      126.595   0.000                                        
   162 Szpadzik Joanna i Marcin        1   96              G    8:19:04  1   1160.71  55.96      38      126.595   0.000                                        
   165 Dąbrowski Tomasz                1  130              G    8:11:34  1   1160.28  57.00      11      117.846   0.000                                        
   166 Szpadzik Joanna i Marcin        1  121              GCM  8:19:07  1   1160.18  57.34      39      126.595   0.000  37.72                                 
   166 Szpadzik Joanna i Marcin        1   87              G    8:19:07  1   1160.18  57.34      40      126.595   0.000                                        
   168 Łuczak Marek                    3    2              G    8:28:45  1   1159.99  58.03       6   2  137.749  14.130                                        
   169 Szpadzik Joanna i Marcin        1    8              G    8:19:09  1   1159.83  58.38      41      126.595   0.000                                        
   170 Szpadzik Joanna i Marcin        1   60              G    8:19:10  1   1159.65  58.72      42      126.595   0.000                                        
   171 Szpadzik Joanna i Marcin        1   78              G    8:19:12  1   1159.30  59.07      43      126.595   0.000                                        
   172 Szymaniak Jerzy                 2   59              G    8:19:07  1   1159.15  59.41       6   0  126.483  14.110                                        
   173 Szymaniak Jerzy                 2   81              G    8:19:08  1   1158.98  59.76       7   0  126.483  14.110                                        
   174 Szpadzik Joanna i Marcin        1   95              G    8:19:14  1   1158.94  60.10      44      126.595   0.000                                        
   175 Kowalski Paweł                  2  107              G    8:19:30  1   1158.12  60.45       8   4  126.814  14.100                                        
   176 Szymaniak Jerzy                 2   19              G    8:19:15  1   1157.74  60.79       8   0  126.483  14.090                                        
   177 Fabisiak Rafał                  3   18              GCM  8:23:03  1   1157.39  61.14  29-  2-  2  130.843  14.090  37.56                                 
   178 Burkowski Paweł                 3   45              G    8:30:15  1   1156.37  61.49       9   4  139.054  14.080                                        
   179 Pych Mariusz                    3   37              GCM  8:30:16  1   1156.21  61.83      11      139.054   0.000  37.54                                 
   180 Pych Mariusz                    3    1              G    8:30:17  1   1156.05  62.18      12      139.054   0.000                                        
   181 Szpadzik Joanna i Marcin        1   85              G    8:19:31  1   1155.94  62.52      45      126.595   0.000                                        
   182 Szklarz Marian                  3   59              G    8:29:09  1   1155.87  62.87       9   4  137.722  14.060                                        
   183 Łuczak Marek                    3   78              G    8:29:12  1   1155.61  63.21       7   2  137.749  14.060                                        
   184 Jobda Arkadiusz                 3   69              G    8:30:30  1   1155.58  63.56  38-  3-  3  139.247  14.050                                        
   185 Szklarz Marian                  3    8              G    8:29:11  1   1155.55  63.90      10   4  137.722  14.040                                        
   186 Burkowski Paweł                 3   35              G    8:30:21  1   1155.41  64.25      10   4  139.054  14.040                                        
   187 Burkowski Paweł                 3   25              GCM  8:30:23  1   1155.09  64.59      11      139.054   0.000  37.43                                 
   188 Szklarz Marian                  3    3              G    8:29:14  1   1155.06  64.94      11      137.722   0.000                                        
   189 Kowalski Paweł                  2   15              GCM  8:19:48  1   1154.95  65.29       9   5  126.814  14.020  37.40                                 
   190 Burkowski Paweł                 3   19              GCM  8:30:24  1   1154.93  65.63      12      139.054   0.000  37.38                                 
   191 Tarka Stanisław                 2   87              G    8:21:23  1   1154.42  65.98      10   0  128.583  14.010                                        
   192 Szpadzik Joanna i Marcin        1   82              G    8:19:40  1   1154.36  66.32      46      126.595   0.000                                        
   192 Szpadzik Joanna i Marcin        1   35              G    8:19:40  1   1154.36  66.32      47      126.595   0.000                                        
   194 Pych Mariusz                    3   52              G    8:30:30  1   1153.98  67.01      13      139.054   0.000                                        
   195 Szymaniak Jerzy                 2   46              G    8:19:38  1   1153.69  67.36       9   0  126.483  13.990                                        
   196 Szpadzik Joanna i Marcin        1   99              G    8:19:44  1   1153.66  67.70      48      126.595   0.000                                        
   197 Szczepaniak Robert              1   48              G    8:12:51  1   1153.33  68.05      28      118.620   0.000                                        
   198 Tarka Stanisław                 2  105              G    8:21:30  1   1153.21  68.39      11      128.583   0.000                                        
   199 Tarka Stanisław                 2   98              G    8:21:31  1   1153.04  68.74      12      128.583   0.000                                        
   200 Szymaniak Jerzy                 2    6              G    8:19:42  1   1152.99  69.09      10   0  126.483  13.970                                        
   201 Szczepaniak Robert              1   63              G    8:12:53  1   1152.96  69.43      29      118.620   0.000                                        
   202 Walczak Dariusz                 1   51              GCM  8:11:41  1   1152.77  69.78  40-  4-  4  117.217  13.960  37.22                                 
   203 Widłak Adam                     3    6              G    8:33:01  1   1152.74  70.12       3   2  141.806  13.950                                        
   204 Szczepaniak Robert              1   24              GCM  8:12:55  1   1152.58  70.47      30      118.620   0.000  37.19                                 
   205 Tarka Stanisław                 2   71              G    8:21:34  1   1152.52  70.81      13      128.583   0.000                                        
   206 Szymaniak Jerzy                 2    8              G    8:19:45  1   1152.47  71.16      11      126.483   0.000                                        
   206 Szymaniak Jerzy                 2   39              G    8:19:45  1   1152.47  71.16      12      126.483   0.000                                        
   208 Szczepaniak Robert              1   25              G    8:12:57  1   1152.21  71.85      31      118.620   0.000                                        
   209 Tarka Stanisław                 2  102              G    8:21:37  1   1152.01  72.19      14      128.583   0.000                                        
   210 Szczepaniak Robert              1   94              G    8:12:59  1   1151.84  72.54      32      118.620   0.000                                        
   210 Szczepaniak Robert              1   19              G    8:12:59  1   1151.84  72.54      33      118.620   0.000                                        
   212 Szczepaniak Robert              1   98              G    8:13:01  1   1151.46  73.23      34      118.620   0.000                                        
   213 Szymaniak Jerzy                 2   56              G    8:19:51  1   1151.42  73.58      13      126.483   0.000                                        
   214 Szpadzik Joanna i Marcin        1  104              G    8:20:01  1   1150.69  73.92      49      126.595   0.000                                        
   215 Szpadzik Joanna i Marcin        1   81              G    8:20:02  1   1150.52  74.27      50      126.595   0.000                                        
   216 Włodarczyk Paweł                1   83              G    8:14:27  1   1150.04  74.61  75-  4-  4  120.122  13.880                                        
   217 Szczepaniak Robert              1   37              G    8:13:09  1   1149.98  74.96      35      118.620   0.000                                        
   218 Szpadzik Joanna i Marcin        1   92              G    8:20:06  1   1149.82  75.30      51      126.595   0.000                                        
   218 Szpadzik Joanna i Marcin        1  113              G    8:20:06  1   1149.82  75.30      52      126.595   0.000                                        
   220 Krupa Łukasz                    3   50              G    8:26:02  1   1149.78  75.99       5   1  133.413  13.860                                        
   221 Szczepaniak Robert              1   65              G    8:13:11  1   1149.60  76.34      36      118.620   0.000                                        
   222 Lewandowski Kazimierz           3   12              G    8:23:55  1   1149.19  76.68       5   1  130.912  13.850                                        
   223 Szpadzik Joanna i Marcin        1   98              G    8:20:11  1   1148.95  77.03      53      126.595   0.000                                        
   224 Szczepaniak Robert              1   42              G    8:13:15  1   1148.86  77.38      37      118.620   0.000                                        
   225 Tarka Stanisław                 2   38              G    8:21:56  1   1148.75  77.72      15      128.583   0.000                                        
   226 Lewandowski Kazimierz           3  111              G    8:23:59  1   1148.52  78.07       6   1  130.912  13.830                                        
   227 Szczepaniak Robert              1   62              G    8:13:17  1   1148.49  78.41      38      118.620   0.000                                        
   228 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24              G    8:20:14  1   1148.43  78.76      54      126.595   0.000                                        
   228 Szpadzik Joanna i Marcin        1   69              G    8:20:14  1   1148.43  78.76      55      126.595   0.000                                        
   230 Lewandowski Kazimierz           3   83              G    8:24:00  1   1148.35  79.45       7   1  130.912  13.810                                        
   231 Szczepaniak Robert              1   75              G    8:13:18  1   1148.31  79.79      39      118.620   0.000                                        
   231 Szczepaniak Robert              1   35              GCM  8:13:18  1   1148.31  79.79      40      118.620   0.000  36.82                                 
   233 Lewandowski Kazimierz           3    9              G    8:24:01  1   1148.18  80.48       8   1  130.912  13.800                                        
   234 Szymaniak Jerzy                 2   92              G    8:20:11  1   1147.93  80.83      14      126.483   0.000                                        
   234 Szymaniak Jerzy                 2   89              GCM  8:20:11  1   1147.93  80.83      15      126.483   0.000  36.78                                 
   236 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12              GCM  8:20:17  1   1147.91  81.52      56      126.595   0.000                                        
   237 Szymaniak Jerzy                 2   30              G    8:20:12  1   1147.76  81.87      16      126.483   0.000                                        
   238 Szpadzik Joanna i Marcin        1   76              G    8:20:18  1   1147.73  82.21      57      126.595   0.000                                        
   239 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   46              G    8:23:48  1   1147.56  82.56      11      130.592   0.000                                        
   240 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   24              G    8:23:51  1   1147.05  82.90      12      130.592   0.000                                        
   241 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   54              G    8:23:52  1   1146.89  83.25      13      130.592   0.000                                        
   242 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    8              G    8:23:57  1   1146.05  83.59      14      130.592   0.000                                        
   243 Walczak Dariusz                 1   59              GCM  8:12:18  1   1145.82  83.94       2   2  117.217  13.740  36.65                                 
   244 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   27              G    8:24:05  1   1144.71  84.28      15      130.592   0.000                                        
   245 Łuczak Marek                    3   56              GCM  8:30:25  1   1143.94  84.63       8   3  137.749  13.730  36.62                                 
   246 Dąbrowski Tomasz                1   57              GCM  8:13:05  1   1143.21  84.97      12      117.846   0.000  36.61                                 
   247 Woźniak Wit                     3   18              G    8:33:58  1   1142.96  85.32  42-  4-  4  141.689  13.720                                        
   248 Puchała Sylwester               2    7              GCM  8:20:47  1   1142.92  85.67      11      126.616   0.000  36.58                                 
   249 Łuczak Marek                    3   69              GCM  8:30:32  1   1142.83  86.01       9   4  137.749  13.710  36.57                                 
   250 Burkowski Paweł                 3   52              G    8:31:44  1   1142.28  86.36      13      139.054   0.000                                        
   251 Puchała Sylwester               2   26              G    8:20:51  1   1142.23  86.70      12      126.616   0.000                                        
   252 Łuczak Marek                    3   17              G    8:30:40  1   1141.57  87.05      10   4  137.749  13.700                                        
   253 Szymaniak Jerzy                 2   41              GCM  8:20:48  1   1141.54  87.39      17      126.483   0.000  36.51                                 
   254 Szymaniak Jerzy                 2   44              G    8:20:49  1   1141.37  87.74      18      126.483   0.000                                        
   255 Puchała Sylwester               2   28              G    8:20:57  1   1141.20  88.08      13      126.616   0.000                                        
   256 Woźniak Wit                     3   42              GCM  8:34:10  1   1141.12  88.43       2   1  141.689  13.680  36.47                                 
   257 Burkowski Paweł                 3   55              G    8:31:56  1   1140.41  88.77      14      139.054   0.000                                        
   258 Puchała Sylwester               2   47              G    8:21:02  1   1140.34  89.12      14      126.616   0.000                                        
   258 Puchała Sylwester               2   42              G    8:21:02  1   1140.34  89.12      15      126.616   0.000                                        
   260 Puchała Sylwester               2   16              GCM  8:21:04  1   1140.00  89.81      16      126.616   0.000  36.42                                 
   261 Puchała Sylwester               2   63              G    8:21:07  1   1139.49  90.16      17      126.616   0.000                                        
   262 Puchała Sylwester               2   43              G    8:21:08  1   1139.32  90.50      18      126.616   0.000                                        
   263 Puchała Sylwester               2   10              G    8:21:12  1   1138.63  90.85      19      126.616   0.000                                        
   264 Jaworski Mateusz                3   30              GCM  8:24:49  1   1138.20  91.19       2   2  130.684  13.630  36.36                                 
   265 Puchała Sylwester               2   31              G    8:21:16  1   1137.95  91.54      20      126.616   0.000                                        
   266 Puchała Sylwester               2   24              G    8:21:19  1   1137.44  91.88      21      126.616   0.000                                        
   267 Puchała Sylwester               2   71              G    8:21:22  1   1136.93  92.23      22      126.616   0.000                                        
   268 Lewandowski Kazimierz           3   41              G    8:25:10  1   1136.72  92.57       9   1  130.912  13.610                                        
   269 Lewandowski Kazimierz           3    3              G    8:25:12  1   1136.39  92.92      10   1  130.912  13.610                                        
   270 Grzegrzółka Jan                 3   82              G    8:31:57  1   1136.38  93.26       5   0  138.581  13.600                                        
   271 Burkowski Paweł                 3   41              G    8:32:22  1   1136.37  93.61      15      139.054   0.000                                        
   272 Arak Piotr                      1  125              GCM  8:16:17  1   1136.24  93.96 136- 11- 10  120.763  13.590  36.25                                 
   273 Lewandowski Kazimierz           3   48              G    8:25:13  1   1136.23  94.30      11      130.912   0.000                                        
   274 Grzegrzółka Jan                 3   19              G    8:32:00  1   1135.91  94.65       6   0  138.581  13.580                                        
   275 Arak Piotr                      1  177              G    8:16:19  1   1135.88  94.99       2   1  120.763  13.580                                        
   276 Szklarz Marian                  3   41              GCM  8:31:15  1   1135.85  95.34      12      137.722   0.000  36.19                                 
   277 Tarka Stanisław                 2   49              G    8:23:13  1   1135.73  95.68      16      128.583   0.000                                        
   278 Lewandowski Kazimierz           3   23              G    8:25:18  1   1135.40  96.03      12      130.912   0.000                                        
   279 Grzegrzółka Jan                 3    5              GCM  8:32:05  1   1135.13  96.37       7   1  138.581  13.560  36.15                                 
   280 Szklarz Marian                  3   53              G    8:31:22  1   1134.76  96.72      13      137.722   0.000                                        
   281 Pych Mariusz                    3   30              G    8:32:33  1   1134.67  97.06      14      139.054   0.000                                        
   282 Wojciechowski Jarosław          3   48              GCM  8:27:49  1   1134.47  97.41  51- 13- 10  133.659  13.540  36.11                                 
   283 Kowalski Paweł                  2   98              G    8:21:47  1   1134.46  97.76      10   5  126.814  13.540                                        
   284 Wojciechowski Jarosław          3   30              G    8:27:50  1   1134.31  98.10       2   1  133.659  13.530                                        
   285 Szklarz Marian                  3    7              G    8:31:26  1   1134.14  98.45      14      137.722   0.000                                        
   285 Szklarz Marian                  3   47              G    8:31:26  1   1134.14  98.45      15      137.722   0.000                                        
   287 Tarka Stanisław                 2   11              GCM  8:23:23  1   1134.06  99.14      17      128.583   0.000  36.04                                 
   288 Szklarz Marian                  3   11              G    8:31:27  1   1133.98  99.48      16      137.722   0.000                                        
   289 Tarka Stanisław                 2  110              GCM  8:23:24  1   1133.89  99.83      18      128.583   0.000  36.01                                 
   290 Arak Piotr                      1    9              G    8:16:31  1   1133.75 100.17       3   1  120.763  13.500                                        
   291 Arak Piotr                      1  101              GCM  8:16:32  1   1133.57 100.52       4   2  120.763  13.490  35.99                                 
   292 Szklarz Marian                  3   31              GCM  8:31:30  1   1133.51 100.86      17      137.722   0.000  35.97                                 
   293 Tarka Stanisław                 2   28              G    8:23:28  1   1133.22 101.21      19      128.583   0.000                                        
   293 Tarka Stanisław                 2   59              G    8:23:28  1   1133.22 101.21      20      128.583   0.000                                        
   295 Szymaniak Jerzy                 2   26              G    8:21:40  1   1132.68 101.90      19      126.483   0.000                                        
   296 Dąbrowski Tomasz                1    1              GCM  8:14:04  1   1132.41 102.25      13      117.846   0.000  35.92                                 
   297 Wojciechowski Jarosław          3   19              G    8:28:06  1   1131.74 102.59       3   1  133.659  13.460                                        
   298 Wojciechowski Jarosław          3   31              G    8:28:07  1   1131.59 102.94       4   1  133.659  13.460                                        
   299 Dąbrowski Tomasz                1  159              G    8:14:09  1   1131.50 103.28      14      117.846   0.000                                        
   299 Szklarz Marian                  3   48              G    8:31:43  1   1131.50 103.28      18      137.722   0.000                                        
   301 Szymaniak Jerzy                 2   28              GCM  8:21:48  1   1131.33 103.97      20      126.483   0.000  35.85                                 
   302 Wojciechowski Jarosław          3   13              G    8:28:09  1   1131.27 104.32       5   1  133.659  13.440                                        
   303 Szpadzik Joanna i Marcin        1  126              GCM  8:21:57  1   1130.82 104.66      58      126.595   0.000                                        
   304 Lewandowski Kazimierz           3   70              G    8:25:49  1   1130.34 105.01      13      130.912   0.000                                        
   305 Szymaniak Jerzy                 2  132              G    8:21:55  1   1130.15 105.35      21      126.483   0.000                                        
   305 Szymaniak Jerzy                 2   57              GCM  8:21:55  1   1130.15 105.35      22      126.483   0.000  35.79                                 
   307 Lewandowski Kazimierz           3  110              G    8:25:51  1   1130.01 106.05      14      130.912   0.000                                        
   308 Wojciechowski Jarosław          3   62              G    8:28:18  1   1129.83 106.39       6   1  133.659  13.410                                        
   309 Szymaniak Jerzy                 2  104              G    8:21:57  1   1129.82 106.74      23      126.483   0.000                                        
   310 Arak Piotr                      1   98              GCM  8:16:56  1   1129.33 107.08       5   3  120.763  13.400  35.72                                 
   311 Lewandowski Kazimierz           3  115              G    8:25:56  1   1129.20 107.43      15      130.912   0.000                                        
   312 Szymaniak Jerzy                 2   85              G    8:22:03  1   1128.81 107.77      24      126.483   0.000                                        
   313 Krzcot Marcin                   1   54              G    8:12:01  1   1128.60 108.12  45-  3-  3  115.136  13.380                                        
   314 Lewandowski Kazimierz           3  113              G    8:26:00  1   1128.55 108.46      16      130.912   0.000                                        
   315 Pych Mariusz                    3    3              G    8:33:16  1   1128.08 108.81      15      139.054   0.000                                        
   316 Szklarz Marian                  3    2              GCM  8:32:06  1   1127.94 109.15      19      137.722   0.000  35.64                                 
   317 Arak Piotr                      1  140              G    8:17:04  1   1127.92 109.50       6   3  120.763  13.360                                        
   317 Burkowski Paweł                 3   51              G    8:33:17  1   1127.92 109.50      16      139.054   0.000                                        
   317 Burkowski Paweł                 3   13              G    8:33:17  1   1127.92 109.50      17      139.054   0.000                                        
   320 Burkowski Paweł                 3   32              G    8:33:18  1   1127.77 110.54      18      139.054   0.000                                        
   320 Pych Mariusz                    3   22              G    8:33:18  1   1127.77 110.54      16      139.054   0.000                                        
   322 Puchała Sylwester               2   60              G    8:22:17  1   1127.65 111.23      23      126.616   0.000                                        
   323 Szklarz Marian                  3   19              G    8:32:11  1   1127.18 111.57      20      137.722   0.000                                        
   324 Rębiś Krzysztof                 2   58              GCM  8:25:00  1   1126.73 111.92  58-  6-  6  129.574  13.320  35.53                                 
   325 Belka Stanisław                 1   24              G    8:15:12  1   1126.68 112.26  31-  4-  4  118.527  13.320                                        
   326 Puchała Sylwester               2   73              G    8:22:23  1   1126.64 112.61      24      126.616   0.000                                        
   327 Szymaniak Jerzy                 2  110              G    8:22:16  1   1126.63 112.95      25      126.483   0.000                                        
   328 Pych Mariusz                    3   60              G    8:33:29  1   1126.10 113.30      17      139.054   0.000                                        
   329 Puchała Sylwester               2   80              GCM  8:22:27  1   1125.98 113.64      25      126.616   0.000  35.46                                 
   330 Tarka Stanisław                 2   58              GCM  8:24:12  1   1125.95 113.99      21      128.583   0.000  35.45                                 
   331 Sadowski Marek                  2   76              G    8:23:08  1   1125.82 114.34  64-  1-  1  127.368  13.290                                        
   332 Szpadzik Joanna i Marcin        1   79              G    8:22:29  1   1125.46 114.68      59      126.595   0.000                                        
   333 Kuźmiński Andrzej               3    5              G    8:29:46  1   1125.41 115.03       3   1  134.787  13.280                                        
   334 Kuźmiński Andrzej               3   10              G    8:29:47  1   1125.26 115.37       4   1  134.787  13.270                                        
   335 Kowalski Paweł                  2   77              G    8:22:43  1   1125.07 115.72      11      126.814   0.000                                        
   336 Widłak Adam                     3   52              G    8:36:05  1   1124.70 116.06       4   2  141.806  13.260                                        
   337 Kuźmiński Andrzej               3   42              G    8:29:51  1   1124.63 116.41       5   1  134.787  13.260                                        
   338 Rębiś Krzysztof                 2   31              G    8:25:15  1   1124.29 116.75       2   1  129.574  13.250                                        
   339 Grzegrzółka Jan                 3   73              GCM  8:33:16  1   1124.24 117.10       8   2  138.581  13.250  35.32                                 
   340 Szpadzik Joanna i Marcin        1   16              G    8:22:37  1   1124.12 117.44      60      126.595   0.000                                        
   341 Kowalski Paweł                  2   18              G    8:22:49  1   1124.07 117.79      12      126.814   0.000                                        
   342 Szpadzik Joanna i Marcin        1   89              G    8:22:38  1   1123.96 118.14      61      126.595   0.000                                        
   343 Grzegrzółka Jan                 3   72              G    8:33:18  1   1123.93 118.48       9   2  138.581  13.220                                        
   344 Tarka Stanisław                 2   95              GCM  8:24:25  1   1123.81 118.83      22      128.583   0.000  35.25                                 
   345 Kowalski Paweł                  2   81              G    8:22:53  1   1123.41 119.17      13      126.814   0.000                                        
   345 Kowalski Paweł                  2    7              G    8:22:53  1   1123.41 119.17      14      126.814   0.000                                        
   347 Kowalski Paweł                  2   79              G    8:22:54  1   1123.24 119.86      15      126.814   0.000                                        
   348 Grzegrzółka Jan                 3   37              G    8:33:23  1   1123.17 120.21      10   2  138.581  13.200                                        
   349 Walczak Dariusz                 1   43              G    8:14:22  1   1123.13 120.55       3   2  117.217  13.190                                        
   350 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   83              G    8:26:18  1   1122.89 120.90      16      130.592   0.000                                        
   351 Dąbrowski Tomasz                1   27              G    8:14:58  1   1122.70 121.24      15      117.846   0.000                                        
   352 Dąbrowski Tomasz                1  155              G    8:15:00  1   1122.34 121.59      16      117.846   0.000                                        
   352 Dąbrowski Tomasz                1    9              GCM  8:15:00  1   1122.34 121.59      17      117.846   0.000  35.14                                 
   354 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   10              G    8:26:22  1   1122.25 122.28      17      130.592   0.000                                        
   355 Burkowski Paweł                 3   11              G    8:33:55  1   1122.16 122.63      19      139.054   0.000                                        
   356 Krupa Łukasz                    3   38              G    8:28:55  1   1121.90 122.97       6   1  133.413  13.160                                        
   357 Pych Mariusz                    3   26              G    8:33:57  1   1121.86 123.32      18      139.054   0.000                                        
   358 Dąbrowski Tomasz                1  103              GCM  8:15:03  1   1121.81 123.66      18      117.846   0.000  35.06                                 
   359 Puchała Sylwester               2   29              G    8:22:53  1   1121.65 124.01      26      126.616   0.000                                        
   359 Puchała Sylwester               2   37              G    8:22:53  1   1121.65 124.01      27      126.616   0.000                                        
   361 Dąbrowski Tomasz                1  120              G    8:15:04  1   1121.63 124.70      19      117.846   0.000                                        
   361 Dąbrowski Tomasz                1   76              G    8:15:04  1   1121.63 124.70      20      117.846   0.000                                        
   363 Łuczak Marek                    3   20              G    8:32:49  1   1121.58 125.39      11      137.749   0.000                                        
   364 Dąbrowski Tomasz                1   37              G    8:15:06  1   1121.28 125.73      21      117.846   0.000                                        
   365 Łuczak Marek                    3   45              GCM  8:32:52  1   1121.13 126.08      12      137.749   0.000  34.96                                 
   366 Burkowski Paweł                 3   58              G    8:34:03  1   1120.95 126.43      20      139.054   0.000                                        
   366 Burkowski Paweł                 3   50              G    8:34:03  1   1120.95 126.43      21      139.054   0.000                                        
   368 Dąbrowski Tomasz                1  107              G    8:15:08  1   1120.92 127.12      22      117.846   0.000                                        
   369 Szczepaniak Robert              1   50              GCM  8:15:50  1   1120.82 127.46      41      118.620   0.000                                        
   370 Tarka Stanisław                 2   74              GCM  8:24:44  1   1120.71 127.81      23      128.583   0.000  34.89                                 
   371 Łuczak Marek                    3   31              G    8:32:55  1   1120.67 128.15      13      137.749   0.000                                        
   372 Arak Piotr                      1   14              G    8:17:46  1   1120.60 128.50       7   3  120.763  13.070                                        
   373 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   56              G    8:26:38  1   1119.68 128.84      18      130.592   0.000                                        
   374 Arak Piotr                      1  183              G    8:17:53  1   1119.39 129.19       8   3  120.763  13.060                                        
   375 Kowalski Paweł                  2   76              G    8:23:18  1   1119.28 129.53      16      126.814   0.000                                        
   376 Szczepaniak Robert              1   61              G    8:16:00  1   1119.06 129.88      42      118.620   0.000                                        
   376 Szczepaniak Robert              1   44              G    8:16:00  1   1119.06 129.88      43      118.620   0.000                                        
   378 Kowalski Paweł                  2  117              GCM  8:23:20  1   1118.95 130.57      17      126.814   0.000  34.78                                 
   379 Szczepaniak Robert              1   53              GCM  8:16:01  1   1118.88 130.92      44      118.620   0.000                                        
   380 Szpadzik Joanna i Marcin        1   65              G    8:23:12  1   1118.33 131.26      62      126.595   0.000                                        
   381 Szpadzik Joanna i Marcin        1   42              G    8:23:13  1   1118.17 131.61      63      126.595   0.000                                        
   382 Szpadzik Joanna i Marcin        1    3              G    8:23:15  1   1117.84 131.95      64      126.595   0.000                                        
   383 Łuczak Marek                    3   55              GCM  8:33:15  1   1117.64 132.30      14      137.749   0.000  34.71                                 
   384 Puchała Sylwester               2   64              GCM  8:23:18  1   1117.53 132.64      28      126.616   0.000  34.70                                 
   385 Szpadzik Joanna i Marcin        1   46              G    8:23:17  1   1117.51 132.99      65      126.595   0.000                                        
   385 Szpadzik Joanna i Marcin        1    9              G    8:23:17  1   1117.51 132.99      66      126.595   0.000                                        
   387 Łuczak Marek                    3    6              G    8:33:17  1   1117.34 133.68      15      137.749   0.000                                        
   388 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11              GCM  8:23:19  1   1117.18 134.02      67      126.595   0.000                                        
   388 Szpadzik Joanna i Marcin        1   71              G    8:23:19  1   1117.18 134.02      68      126.595   0.000                                        
   388 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59              G    8:23:19  1   1117.18 134.02      69      126.595   0.000                                        
   391 Puchała Sylwester               2   25              G    8:23:23  1   1116.71 135.06      29      126.616   0.000                                        
   392 Tarka Stanisław                 2   93              G    8:25:09  1   1116.66 135.41      24      128.583   0.000                                        
   393 Puchała Sylwester               2   66              G    8:23:24  1   1116.54 135.75      30      126.616   0.000                                        
   394 Puchała Sylwester               2   74              G    8:23:25  1   1116.38 136.10      31      126.616   0.000                                        
   394 Włodarczyk Paweł                1    5              G    8:17:36  1   1116.38 136.10       2   0  120.122  12.960                                        
   396 Widłak Adam                     3   50              G    8:37:02  1   1116.29 136.79       5   2  141.806  12.950                                        
   397 Burkowski Paweł                 3   37              GCM  8:34:35  1   1116.15 137.13      22      139.054   0.000  34.52                                 
   398 Puchała Sylwester               2    9              G    8:23:27  1   1116.05 137.48      32      126.616   0.000                                        
   398 Puchała Sylwester               2   49              G    8:23:27  1   1116.05 137.48      33      126.616   0.000                                        
   400 Burkowski Paweł                 3   15              G    8:34:36  1   1116.00 138.17      23      139.054   0.000                                        
   401 Pych Mariusz                    3   17              G    8:34:37  1   1115.85 138.52      19      139.054   0.000                                        
   402 Tarka Stanisław                 2   34              GCM  8:25:19  1   1115.04 138.86      25      128.583   0.000  34.45                                 
   403 Woźniak Wit                     3   21              G    8:37:05  1   1114.93 139.21       3   1  141.689  12.910                                        
   404 Burkowski Paweł                 3    8              G    8:34:44  1   1114.81 139.55      24      139.054   0.000                                        
   405 Tarka Stanisław                 2   13              GCM  8:25:26  1   1113.92 139.90      26      128.583   0.000  34.41                                 
   406 Kuźmiński Andrzej               3   40              G    8:31:05  1   1113.18 140.24       6   1  134.787  12.900                                        
   407 Puchała Sylwester               2   81              GCM  8:23:46  1   1112.95 140.59      34      126.616   0.000  34.38                                 
   408 Krupa Łukasz                    3   17              G    8:29:54  1   1112.70 140.93       7   1  133.413  12.890                                        
   409 Bielski Jacek                   3    5              G    8:29:52  1   1112.45 141.28  29-  1-  1  133.346  12.880                                        
   410 Puchała Sylwester               2   77              G    8:23:50  1   1112.29 141.62      35      126.616   0.000                                        
   411 Wojciechowski Jarosław          3   57              G    8:30:13  1   1111.82 141.97       7   1  133.659  12.870                                        
   412 Puchała Sylwester               2    3              G    8:23:53  1   1111.80 142.31      36      126.616   0.000                                        
   413 Szymaniak Jerzy                 2   62              G    8:23:46  1   1111.78 142.66      26      126.483   0.000                                        
   414 Krupa Łukasz                    3   96              G    8:30:01  1   1111.62 143.01       8   1  133.413  12.860                                        
   415 Burkowski Paweł                 3   48              G    8:35:07  1   1111.40 143.35      25      139.054   0.000                                        
   416 Krupa Łukasz                    3   80              G    8:30:03  1   1111.31 143.70       9   1  133.413  12.850                                        
   417 Burkowski Paweł                 3   30              GCM  8:35:08  1   1111.25 144.04      26      139.054   0.000  34.24                                 
   418 Wojciechowski Jarosław          3   68              GCM  8:30:17  1   1111.20 144.39       8   2  133.659  12.840  34.23                                 
   419 Krupa Łukasz                    3   51              G    8:30:04  1   1111.16 144.73      10   1  133.413  12.830                                        
   420 Burkowski Paweł                 3   46              G    8:35:09  1   1111.10 145.08      27      139.054   0.000                                        
   421 Pych Mariusz                    3   27              G    8:35:10  1   1110.95 145.42      20      139.054   0.000                                        
   422 Wojciechowski Jarosław          3   18              GCM  8:30:19  1   1110.89 145.77       9   3  133.659  12.810  34.17                                 
   423 Kowalski Paweł                  2  115              GCM  8:24:10  1   1110.78 146.11      18      126.814   0.000  34.16                                 
   424 Burkowski Paweł                 3   47              G    8:35:12  1   1110.66 146.46      28      139.054   0.000                                        
   425 Wojciechowski Jarosław          3   16              G    8:30:21  1   1110.59 146.81      10   3  133.659  12.800                                        
   426 Szymaniak Jerzy                 2  114              G    8:23:54  1   1110.47 147.15      27      126.483   0.000                                        
   427 Wojciechowski Jarosław          3   75              G    8:30:22  1   1110.43 147.50      11      133.659   0.000                                        
   428 Krupa Łukasz                    3   33              G    8:30:09  1   1110.39 147.84      11      133.413   0.000                                        
   429 Lewandowski Kazimierz           3   46              G    8:27:54  1   1110.37 148.19      17      130.912   0.000                                        
   430 Belka Stanisław                 1   11              G    8:16:45  1   1110.32 148.53       2   0  118.527  12.770                                        
   431 Tarka Stanisław                 2    2              G    8:25:53  1   1109.59 148.88      27      128.583   0.000                                        
   432 Szymaniak Jerzy                 2   29              G    8:24:01  1   1109.34 149.22      28      126.483   0.000                                        
   433 Sadowski Sławomir Piotr         1   33              GCM  8:16:38  1   1109.05 149.57  30-  3-  3  118.262  12.760  34.02                                 
   434 Krupa Łukasz                    3  104              G    8:30:18  1   1109.00 149.91      12      133.413   0.000                                        
   434 Krupa Łukasz                    3   41              GCM  8:30:18  1   1109.00 149.91      13      133.413   0.000  34.01                                 
   436 Lewandowski Kazimierz           3    5              G    8:28:03  1   1108.95 150.60      18      130.912   0.000                                        
   437 Łuczak Marek                    3   52              G    8:34:16  1   1108.50 150.95      16      137.749   0.000                                        
   438 Łuczak Marek                    3   22              G    8:34:17  1   1108.35 151.30      17      137.749   0.000                                        
   439 Łuczak Marek                    3   25              GCM  8:34:18  1   1108.20 151.64      18      137.749   0.000  33.94                                 
   439 Łuczak Marek                    3   15              GCM  8:34:18  1   1108.20 151.64      19      137.749   0.000  33.94                                 
   439 Szymaniak Jerzy                 2   10              G    8:24:08  1   1108.20 151.64      29      126.483   0.000                                        
   442 Wojciechowski Jarosław          3   73              GCM  8:30:37  1   1108.13 152.68      12      133.659   0.000  33.90                                 
   443 Pych Mariusz                    3   54              GCM  8:35:31  1   1107.85 153.02      21      139.054   0.000  33.88                                 
   444 Szymaniak Jerzy                 2  134              GCM  8:24:11  1   1107.72 153.37      30      126.483   0.000  33.87                                 
   445 Golik Sławomir                  2   50              G    8:25:43  1   1107.47 153.71  34-  2-  2  128.153  12.700                                        
   446 Szklarz Marian                  3   37              GCM  8:34:23  1   1107.24 154.06      21      137.722   0.000  33.84                                 
   447 Szklarz Marian                  3   60              G    8:34:24  1   1107.09 154.40      22      137.722   0.000                                        
   448 Szymaniak Jerzy                 2   97              G    8:24:15  1   1107.07 154.75      31      126.483   0.000                                        
   449 Tarka Stanisław                 2   50              G    8:26:09  1   1107.04 155.10      28      128.583   0.000                                        
   450 Łuczak Marek                    3   60              GCM  8:34:26  1   1107.01 155.44      20      137.749   0.000                                        
   451 Łuczak Marek                    3   73              GCM  8:34:27  1   1106.86 155.79      21      137.749   0.000                                        
   452 Puchała Sylwester               2   38              G    8:24:26  1   1106.46 156.13      37      126.616   0.000                                        
   453 Lewandowski Kazimierz           3   90              G    8:28:20  1   1106.30 156.48      19      130.912   0.000                                        
   454 Chojnacki M. i  Z.              2    4              GCM  8:25:47  1   1106.14 156.82  23-  3-  3  128.072  12.650  33.73                                 
   455 Kowalski Paweł                  2   58              G    8:24:39  1   1106.10 157.17      19      126.814   0.000                                        
   456 Kuźmiński Andrzej               3    9              GCM  8:31:52  1   1106.02 157.51       7   2  134.787  12.640  33.70                                 
   457 Krzcot Marcin                   1   20              GCM  8:14:06  1   1106.01 157.86       2   1  115.136  12.630  33.69                                 
   458 Kowalski Paweł                  2   36              G    8:24:40  1   1105.94 158.20      20      126.814   0.000                                        
   459 Szczepaniak Robert              1  122              G    8:17:16  1   1105.84 158.55      45      118.620   0.000                                        
   460 Szymaniak Jerzy                 2   31              G    8:24:23  1   1105.78 158.90      32      126.483   0.000                                        
   461 Puchała Sylwester               2   56              G    8:24:32  1   1105.50 159.24      38      126.616   0.000                                        
   462 Tarka Stanisław                 2  108              G    8:26:23  1   1104.82 159.59      29      128.583   0.000                                        
   463 Szczepaniak Robert              1   69              G    8:17:24  1   1104.47 159.93      46      118.620   0.000                                        
   464 Szymaniak Jerzy                 2   84              GCM  8:24:32  1   1104.33 160.28      33      126.483   0.000  33.59                                 
   465 Burkowski Paweł                 3   43              G    8:35:56  1   1104.19 160.62      29      139.054   0.000                                        
   466 Rębiś Krzysztof                 2   19              G    8:27:21  1   1104.17 160.97       3   1  129.574  12.590                                        
   466 Szymaniak Jerzy                 2   49              G    8:24:33  1   1104.17 160.97      34      126.483   0.000                                        
   468 Szczepaniak Robert              1  123              G    8:17:26  1   1104.13 161.66      47      118.620   0.000                                        
   469 Burkowski Paweł                 3   18              G    8:35:57  1   1104.04 162.00      30      139.054   0.000                                        
   470 Kuźmiński Andrzej               3   29              G    8:32:07  1   1103.76 162.35       8   2  134.787  12.570                                        
   471 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   60              G    8:28:20  1   1103.59 162.69      19      130.592   0.000                                        
   472 Kuźmiński Andrzej               3   23              G    8:32:11  1   1103.15 163.04       9   2  134.787  12.560                                        
   472 Kuźmiński Andrzej               3   21              GCM  8:32:11  1   1103.15 163.04      10   3  134.787  12.560  33.48                                 
   474 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    4              G    8:28:23  1   1103.13 163.73      20      130.592   0.000                                        
   475 Krzcot Marcin                   1   55              G    8:14:23  1   1103.01 164.08       3   1  115.136  12.540                                        
   476 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   66              GCM  8:28:26  1   1102.66 164.42      21      130.592   0.000  33.43                                 
   476 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   62              G    8:28:26  1   1102.66 164.42      22      130.592   0.000                                        
   478 Rębiś Krzysztof                 2   51              G    8:27:31  1   1102.60 165.11       4   1  129.574  12.520                                        
   479 Kowalski Paweł                  2   95              G    8:25:01  1   1102.57 165.46      21      126.814   0.000                                        
   480 Lewandowski Jerzy i Marcin      3    3              G    8:28:27  1   1102.51 165.80      23      130.592   0.000                                        
   481 Szczepaniak Ludwik              1    1              GCM  8:20:45  1   1101.98 166.15  19-  1-  1  122.044  12.510  33.36                                 
   482 Lewandowski Kazimierz           3   24              GCM  8:28:48  1   1101.95 166.49      20      130.912   0.000  33.34                                 
   483 Krupa Łukasz                    3   39              GCM  8:31:05  1   1101.83 166.84      14      133.413   0.000  33.33                                 
   484 Lewandowski Kazimierz           3   52              G    8:28:49  1   1101.80 167.19      21      130.912   0.000                                        
   485 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   22              G    8:28:32  1   1101.73 167.53      24      130.592   0.000                                        
   486 Bąbik Sławomir                  1   34              G    8:20:33  1   1101.62 167.88  56-  1-  1  121.784  12.480                                        
   487 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   88              G    8:28:33  1   1101.58 168.22      25      130.592   0.000                                        
   488 Lewandowski Jerzy i Marcin      3   57              G    8:28:34  1   1101.42 168.57      26      130.592   0.000                                        
   489 Szymaniak Jerzy                 2  131              GCM  8:24:52  1   1101.13 168.91      35      126.483   0.000  33.25                                 
   490 Pych Mariusz                    3   29              G    8:36:19  1   1100.84 169.26      22      139.054   0.000                                        
   491 Lewandowski Kazimierz           3   15              G    8:28:56  1   1100.72 169.60      22      130.912   0.000                                        
   492 Krupa Łukasz                    3   28              G    8:31:13  1   1100.62 169.95      15      133.413   0.000                                        
   492 Krupa Łukasz                    3   47              G    8:31:13  1   1100.62 169.95      16      133.413   0.000                                        
   494 Pych Mariusz                    3    5              G    8:36:23  1   1100.26 170.64      23      139.054   0.000                                        
   494 Pych Mariusz                    3   42              G    8:36:23  1   1100.26 170.64      24      139.054   0.000                                        
   496 Szymaniak Jerzy                 2  121              G    8:24:58  1   1100.17 171.33      36      126.483   0.000                                        
   497 Pych Mariusz                    3   44              G    8:36:25  1   1099.97 171.68      25      139.054   0.000                                        
   498 Szymaniak Jerzy                 2   25              G    8:25:00  1   1099.85 172.02      37      126.483   0.000                                        
   499 Sekuła Wiesław                  3   23              G    8:29:23  1   1099.84 172.37  40-  1-  1  131.303  12.420                                        
   500 Pych Mariusz                    3   11              GCM  8:36:27  1   1099.68 172.71      26      139.054   0.000  33.09                                 
   501 Szpadzik Joanna i Marcin        1   54              G    8:25:09  1   1099.39 173.06      70      126.595   0.000                                        
   502 Szymaniak Jerzy                 2   86              GCM  8:25:03  1   1099.37 173.40      38      126.483   0.000  33.07                                 
   503 Lewandowski Kazimierz           3    6              G    8:29:06  1   1099.18 173.75      23      130.912   0.000                                        
   504 Szpadzik Joanna i Marcin        1  110              G    8:25:11  1   1099.07 174.09      71      126.595   0.000                                        
   505 Dąbrowski Tomasz                1   81              G    8:17:14  1   1098.97 174.44      23      117.846   0.000                                        
   506 Pych Mariusz                    3   45              GCM  8:36:32  1   1098.95 174.78      27      139.054   0.000  33.01                                 
   507 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              GCM  8:25:13  1   1098.76 175.13      72      126.595   0.000                                        
   508 Fabisiak Rafał                  3    3              GCM  8:29:05  1   1098.75 175.48       2   2  130.843  12.370  32.98                                 
   509 Dąbrowski Tomasz                1  111              G    8:17:16  1   1098.63 175.82      24      117.846   0.000                                        
   510 Szpadzik Joanna i Marcin        1   55              G    8:25:15  1   1098.44 176.17      73      126.595   0.000                                        
   511 Włodarczyk Paweł                1   14              G    8:19:22  1   1098.34 176.51       3   0  120.122  12.350                                        
   512 Jobda Arkadiusz                 3   41              GCM  8:36:47  1   1098.31 176.86       2   1  139.247  12.350  32.93                                 
   513 Borkowski Jerzy                 1    6              GCM  8:15:12  1   1098.00 177.20  23-  2-  2  115.510  12.340  32.91                                 
   514 Dąbrowski Tomasz                1   68              GCM  8:17:24  1   1097.26 177.55      25      117.846   0.000  32.90                                 
   515 Dąbrowski Tomasz                1  102              G    8:17:25  1   1097.09 177.89      26      117.846   0.000                                        
   516 Belka Stanisław                 1   19              GCM  8:18:04  1   1096.80 178.24       3   1  118.527  12.330  32.87                                 
   517 Szymaniak Jerzy                 2   33              G    8:25:22  1   1096.36 178.58      39      126.483   0.000                                        
   518 Pych Mariusz                    3   10              G    8:36:51  1   1096.21 178.93      28      139.054   0.000                                        
   519 Arak Piotr                      1   80              G    8:20:10  1   1096.19 179.28       9   3  120.763  12.310                                        
   520 Szymaniak Jerzy                 2   54              G    8:25:24  1   1096.04 179.62      40      126.483   0.000                                        
   521 Szymaniak Jerzy                 2   35              G    8:25:25  1   1095.88 179.97      41      126.483   0.000                                        
   521 Tarka Stanisław                 2   64              G    8:27:20  1   1095.88 179.97      30      128.583   0.000                                        
   523 Belka Stanisław                 1    7              GCM  8:18:10  1   1095.78 180.66       4   2  118.527  12.290  32.78                                 
   524 Tarka Stanisław                 2   94              GCM  8:27:21  1   1095.72 181.00      31      128.583   0.000  32.76                                 
   525 Rębiś Krzysztof                 2   14              G    8:28:16  1   1095.61 181.35       5   1  129.574  12.280                                        
   526 Pych Mariusz                    3   59              GCM  8:36:56  1   1095.49 181.69      29      139.054   0.000                                        
   527 Walczak Dariusz                 1   68              G    8:17:01  1   1095.32 182.04       4   2  117.217  12.270                                        
   528 Widłak Adam                     3    1              G    8:39:29  1   1095.17 182.38       6   2  141.806  12.260                                        
   529 Szczepaniak Robert              1    2              G    8:18:19  1   1095.12 182.73      48      118.620   0.000                                        
   530 Tarka Stanisław                 2  104              GCM  8:27:25  1   1095.10 183.07      32      128.583   0.000                                        
   531 Szczepaniak Robert              1   74              GCM  8:18:20  1   1094.95 183.42      49      118.620   0.000                                        
   532 Widłak Adam                     3   30              GCM  8:39:34  1   1094.46 183.77       7   3  141.806  12.240  32.65                                 
   533 Szczepaniak Robert              1   38              G    8:18:23  1   1094.45 184.11      50      118.620   0.000                                        
   534 Szczepaniak Robert              1   40              G    8:18:25  1   1094.11 184.46      51      118.620   0.000                                        
   535 Szczepaniak Robert              1   84              G    8:18:27  1   1093.78 184.80      52      118.620   0.000                                        
   536 Krupa Łukasz                    3   69              GCM  8:31:59  1   1093.70 185.15      17      133.413   0.000  32.60                                 
   537 Dąbrowski Tomasz                1   99              G    8:17:46  1   1093.53 185.49      27      117.846   0.000                                        
   538 Dąbrowski Tomasz                1   26              G    8:17:47  1   1093.36 185.84      28      117.846   0.000                                        
   539 Sadowski Sławomir Piotr         1    9              G    8:18:10  1   1093.33 186.18       2   1  118.262  12.210                                        
   540 Dąbrowski Tomasz                1   71              G    8:17:48  1   1093.19 186.53      29      117.846   0.000                                        
   541 Sadowski Sławomir Piotr         1   24              G    8:18:11  1   1093.16 186.87       3   1  118.262  12.200                                        
   542 Kowalski Paweł                  2   94              G    8:26:01  1   1093.07 187.22      22      126.814   0.000                                        
   543 Arak Piotr                      1   87              G    8:20:29  1   1093.04 187.57      10   3  120.763  12.190                                        
   544 Łuczak Marek                    3    1              GCM  8:36:02  1   1092.96 187.91      22      137.749   0.000                                        
   545 Szpadzik Joanna i Marcin        1   29              G    8:25:50  1   1092.91 188.26      74      126.595   0.000                                        
   545 Szpadzik Joanna i Marcin        1  116              G    8:25:50  1   1092.91 188.26      75      126.595   0.000                                        
   547 Łuczak Marek                    3   44              G    8:36:04  1   1092.67 188.95      23      137.749   0.000                                        
   548 Chojnacki M. i  Z.              2   24              G    8:27:13  1   1092.61 189.29       2   1  128.072  12.160                                        
   549 Rębiś Krzysztof                 2   21              G    8:28:36  1   1092.53 189.64       6   1  129.574  12.160                                        
   550 Jaworski Mateusz                3   38              G    8:29:37  1   1092.52 189.98       3   2  130.684  12.150                                        
   550 Jaworski Mateusz                3   36              GCM  8:29:37  1   1092.52 189.98       4   3  130.684  12.150  32.40                                 
   552 Szpadzik Joanna i Marcin        1   72              G    8:25:53  1   1092.44 190.67      76      126.595   0.000                                        
   552 Woźniak Wit                     3   26              G    8:39:42  1   1092.44 190.67       4   1  141.689  12.140                                        
   554 Krupa Łukasz                    3   73              G    8:32:08  1   1092.36 191.36      18      133.413   0.000                                        
   555 Włodarczyk Paweł                1   38              G    8:19:58  1   1092.35 191.71       4   0  120.122  12.120                                        
   556 Arak Piotr                      1  103              G    8:20:35  1   1092.05 192.06      11      120.763   0.000                                        
   557 Szpadzik Joanna i Marcin        1  115              GCM  8:25:56  1   1091.96 192.40      77      126.595   0.000                                        
   558 Grzegrzółka Jan                 3   61              GCM  8:36:55  1   1091.91 192.75      11      138.581   0.000  32.29                                 
   559 Łuczak Marek                    3   13              G    8:36:10  1   1091.80 193.09      24      137.749   0.000                                        
   559 Łuczak Marek                    3   24              G    8:36:10  1   1091.80 193.09      25      137.749   0.000                                        
   561 Grzegrzółka Jan                 3   13              G    8:36:56  1   1091.76 193.78      12      138.581   0.000                                        
   562 Rawski Witold                   1   59              G    8:19:51  1   1091.50 194.13  48-  1-  1  119.901  12.090                                        
   563 Jobda Arkadiusz                 3    8              GCM  8:37:35  1   1091.42 194.47       3   2  139.247  12.080  32.22                                 
   564 Wojciechowski Jarosław          3   15              G    8:32:28  1   1091.39 194.82      13      133.659   0.000                                        
   565 Chojnacki M. i  Z.              2   15              GCM  8:27:22  1   1091.21 195.16       3   2  128.072  12.070  32.19                                 
   566 Jaworski Mateusz                3    5              GCM  8:29:46  1   1091.16 195.51       5   4  130.684  12.070  32.18                                 
   567 Wirtek Mariusz & Michał         3   97              GCM  8:30:31  1   1091.10 195.86  51-  5-  5  131.496  12.060  32.17                                 
   568 Lewandowski Kazimierz           3   65              G    8:29:59  1   1091.09 196.20      24      130.912   0.000                                        
   569 Lewandowski Kazimierz           3    8              G    8:30:00  1   1090.93 196.55      25      130.912   0.000                                        
   570 Wirtek Mariusz & Michał         3   58              G    8:30:33  1   1090.80 196.89       2   1  131.496  12.050                                        
   571 Borkowski Jerzy                 1   12              GCM  8:15:54  1   1090.75 197.24       2   2  115.510  12.040  32.11                                 
   572 Golik Sławomir                  2   42              GCM  8:27:30  1   1090.66 197.58       2   1  128.153  12.040  32.10                                 
   573 Łuczak Marek                    3   79              G    8:36:19  1   1090.51 197.93      26      137.749   0.000                                        
   573 Łuczak Marek                    3   62              G    8:36:19  1   1090.51 197.93      27      137.749   0.000                                        
   575 Wirtek Mariusz & Michał         3   60              G    8:30:35  1   1090.50 198.62       3   1  131.496  12.020                                        
   575 Wirtek Mariusz & Michał         3   80              G    8:30:35  1   1090.50 198.62       4   1  131.496  12.020                                        
   577 Wirtek Mariusz & Michał         3   87              GCM  8:30:37  1   1090.20 199.31       5   2  131.496  12.010  32.03                                 
   578 Lewandowski Kazimierz           3    2              G    8:30:06  1   1090.03 199.66      26      130.912   0.000                                        
   579 Krupa Łukasz                    3   12              G    8:32:24  1   1089.98 200.00      19      133.413   0.000                                        
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                              
   580 Wirtek Mariusz & Michał         3   68              GCM  8:30:39  1   1089.90   0.00       6      131.496   0.000                                        
   581 Wirtek Mariusz & Michał         3   18              G    8:30:40  1   1089.75   0.00       7      131.496   0.000                                        
   582 Lewandowski Kazimierz           3   55              G    8:30:08  1   1089.72   0.00      27      130.912   0.000                                        
   583 Łuczak Marek                    3   72              G    8:36:25  1   1089.64   0.00      28      137.749   0.000                                        
   584 Wirtek Mariusz & Michał         3   79              GCM  8:30:43  1   1089.29   0.00       8      131.496   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 25.08.19 Głogowiec II                             
            OPEN 10 z całości [ 1]                                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Szczepaniak     Robert          1   101   10    52   149.44     
              2 Szpadzik Joanna Marcin          1   121   10    77   149.33     
              3 Tarka           Stanisław       2    82   10    32   147.09     
              4 Pych            Mariusz         3    55   10    29   146.61     
              5 Burkowski       Paweł           3    56   10    30   144.84     
              6 Lewandowski Jer i Marcin        3    92   10    26   144.46     
              7 Puchała         Sylwester       2    74   10    38   144.11     
              8 Dąbrowski       Tomasz          1    85   10    29   143.93     
              9 Szklarz         Marian          3    43   10    22   143.54     
             10 Kowalski        Paweł           2    61   10    22   142.80     
             11 Szymaniak       Jerzy           2   119   10    41   142.52     
             12 Łuczak          Marek           3    59   10    27   141.56     
             13 Lewandowski     Kazimierz       3    83   10    26   141.11     
             14 Grzegrzółka     Jan             3    48   10    12   139.15     
             15 Krupa           Łukasz          3    48   10    19   136.10     
             16 Wojciechowski   Jarosław        3    51   10    13   132.16     
             17 Kuźmiński       Andrzej         3    36   10    10   131.97     
             18 Arak            Piotr           1   136   10    11   131.55     
             19 Widłak          Adam            3    42    7     7    93.13     
             20 Rębiś           Krzysztof       2    58    6     6    76.12     
             21 Jaworski        Mateusz         3    22    5     5    64.84     
             22 Wirtek Mariusz  Michał          3    51    5     5    60.16     
             23 Walczak         Dariusz         1    40    4     4    53.16     
             24 Woźniak         Wit             3    42    4     4    52.45     
             25 Włodarczyk      Paweł           1    75    4     4    51.31     
             26 Belka           Stanisław       1    31    4     4    50.71     
             27 Krzcot          Marcin          1    45    3     3    38.55     
             28 Jobda           Arkadiusz       3    38    3     3    38.48     
             29 Sadowski Sławom Piotr           1    30    3     3    37.17     
             30 Chojnacki       M. i  Z.        2    23    3     3    36.88     
             31 Fabisiak        Rafał           3    29    2     2    26.46     
             32 Golik           Sławomir        2    34    2     2    24.74     
             33 Borkowski       Jerzy           1    23    2     2    24.38     
             34 Sadowski        Marek           2    64    1     1    13.29     
             35 Bielski         Jacek           3    29    1     1    12.88     
             36 Szczepaniak     Ludwik          1    19    1     1    12.51     
             37 Bąbik           Sławomir        1    56    1     1    12.48     
             38 Sekuła          Wiesław         3    40    1     1    12.42     
             39 Rawski          Witold          1    48    1     1    12.09     
             40 Kujawiak        Jan             1    30    0     0     0.00     
             41 Bugalski        Arkadiusz       1    36    0     0     0.00     
             42 Krawczak        Sebastian       1     8    0     0     0.00     
             43 Kisiel Robert i Staś            2    37    0     0     0.00     
             44 Rokita          Sławomir        2    35    0     0     0.00     
             45 Wojciechowski   Andrzej         3    85    0     0     0.00     
             46 Głażewski       Jerzy           3    48    0     0     0.00     
             47 Skiba           Włodzimierz     2    26    0     0     0.00     
             48 Markowski       Krzysztof       3    41    0     0     0.00     
             49 Nowak           Adam            3    28    0     0     0.00     
             50 Gugała          Mirosław        3    15    0     0     0.00     
             51 Bąk             Dariusz         3    20    0     0     0.00     
             52 Szczęsny        Marek           3    50    0     0     0.00     
             53 Stawikowski     Dawid           3    22    0     0     0.00     
             54 Łukasik         Andrzej         3    62    0     0     0.00     
             55 Prudziński      Jan             3    19    0     0     0.00     
             56 Czasak          Marcin          2    26    0     0     0.00     
             57 Posiewka        Andrzej         2    31    0     0     0.00     
             58 Iwańczyk        Stanisław       2    27    0     0     0.00     
             59 Zieliński       Jan             2    31    0     0     0.00     
             60 Bolek           Marian          1    29    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  OPEN 10 z całości [ 1]                                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1 10 10   20    299.04  64.9         
    2    6 Szczepaniak     Robert          1 10 10   20    296.47  41.9         
    3    4 Pych            Mariusz         3 10 10   20    294.28  54.6         
    4    7 Tarka           Stanisław       2 10 10   20    294.01  39.4         
    5    2 Burkowski       Paweł           3 10 10   20    293.98  62.6         
    6    3 Puchała         Sylwester       2 10 10   20    292.78  56.4         
    7    5 Szymaniak       Jerzy           2 10 10   20    290.07  36.8         
    8   13 Dąbrowski       Tomasz          1 10 10   20    285.12  31.0         
    9   11 Kowalski        Paweł           2 10 10   20    284.40  30.3         
   10   10 Lewandowski     Kazimierz       3 10 10   20    283.06  28.8         
   11   12 Grzegrzółka     Jan             3 10 10   20    280.40  28.6         
   12   16 Łuczak          Marek           3 10 10   20    278.59  35.4         
   13    8 Arak            Piotr           1 10 10   20    277.77  19.1         
   14   21 Krupa           Łukasz          3 10 10   20    269.25  27.6         
   15   20 Kuźmiński       Andrzej         3 10 10   20    265.17  29.1         
   16   18 Widłak          Adam            3 10  7   17    227.90  19.8         
   17   31 Szklarz         Marian          3  5 10   15    214.48  39.7         
   18   24 Rębiś           Krzysztof       2 10  6   16    206.08  11.2         
   19   34 Wojciechowski   Jarosław        3  5 10   15    193.28  14.5         
   20   19 Krzcot          Marcin          1 10  3   13    172.58  18.5         
   21   27 Jaworski        Mateusz         3  7  5   12    155.12  27.9         
   22   15 Bąbik           Sławomir        1 10  1   11    149.96  13.8         
   23 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3 -- 10   10    144.46  28.3         
   24    9 Myszkowski      Zenon           1 10 --   10    142.09  33.3         
   25   14 Glinka          Dariusz         1 10 --   10    141.16  37.3         
   26   17 Wilczek         Edward          2 10 --   10    136.07  22.5         
   27   22 Markowski       Krzysztof       3 10  0   10    131.40  12.1         
   28   23 Antosiewicz     Bogdan          3 10 --   10    131.04  21.9         
   29   29 Walczak         Dariusz         1  6  4   10    130.22   9.3         
   30   28 Fabisiak        Rafał           3  6  2    8    103.95  11.3         
   31   25 Kwiatkowski     Andrzej         2  8 --    8    100.78   9.2         
   32   42 Wirtek Mariusz  Michał          3  3  5    8     98.43   5.9         
   33   26 Bolek           Marian          1  7  0    7     92.42  11.7         
   34   35 Sadowski Sławom Piotr           1  4  3    7     90.96  10.0         
   35   32 Sekuła          Wiesław         3  5  1    6     79.11   5.8         
   36   46 Belka           Stanisław       1  2  4    6     78.20   7.9         
   37   36 Golik           Sławomir        2  4  2    6     77.91   7.2         
   38   30 Łukasik         Andrzej         3  6  0    6     76.63   4.3         
   39   39 Bielski         Jacek           3  4  1    5     63.62   7.1         
   40   33 Witkowski       Tomasz          3  5 --    5     62.95  10.4         
   41 ---- Woźniak         Wit             3 --  4    4     52.45   9.5         
   42   37 Kurek           Wiesław         3  4 --    4     51.35   7.8         
   43   38 Bugalski        Arkadiusz       1  4  0    4     51.32   3.5         
   44 ---- Włodarczyk      Paweł           1 --  4    4     51.31   5.3         
   45   53 Jobda           Arkadiusz       3  1  3    4     51.29   4.0         
   46   54 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  3    4     49.24   6.9         
   47   40 Głażewski       Jerzy           3  4  0    4     49.18   3.5         
   48   41 Rokita          Sławomir        2  4  0    4     48.91   4.8         
   49   47 Szczepaniak     Ludwik          1  2  1    3     39.18   6.8         
   50   51 Sadowski        Marek           2  2  1    3     38.13   2.3         
   51   48 Rawski          Witold          1  2  1    3     38.11   2.7         
   52   43 Czasak          Marcin          2  3  0    3     37.49   4.3         
   53   44 Kisiel Robert i Staś            2  3  0    3     37.27   2.8         
   54   45 Zieliński       Jan             2  3  0    3     37.17   4.8         
   55   49 Tokarski Waldem Michał          1  2 --    2     25.67   4.9         
   56   50 Kujawiak        Jan             1  2  0    2     25.57   3.1         
   57   60 Borkowski       Jerzy           1  0  2    2     24.38   3.7         
   58   52 Pindelski       Krzysztof       2  1 --    1     13.59   2.4         
   59   55 Gugała          Mirosław        3  1  0    1     12.32   2.9         
   60   56 Bąk             Dariusz         3  1  0    1     12.22   1.3         
   61   57 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0    1     12.19   0.9         
   62   58 Skiba           Włodzimierz     2  1  0    1     12.18   1.2         
   63   59 Posiewka        Andrzej         2  1  0    1     12.17   1.2         
   64   61 Krawczak        Sebastian       1  0  0    0      0.00   0.0         
   65   62 Peterek         Kazimierz       2  0 --    0      0.00   0.0         
   66   63 Nowak           Adam            3  0  0    0      0.00   0.0         
   67 ---- Szczęsny        Marek           3 --  0    0      0.00   0.0         
   68 ---- Stawikowski     Dawid           3 --  0    0      0.00   0.0         
   69   64 Prudziński      Jan             3  0  0    0      0.00   0.0         
   70   65 Jaworski        Krzysztof       2  0 --    0      0.00   0.0         
   71 ---- Iwańczyk        Stanisław       2 --  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  OPEN 5 z całości [ 4]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    274.58  64.9         
    2    7 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    273.11  41.9         
    3    5 Pych            Mariusz         3  5  5   10    272.44  54.6         
    4    6 Tarka           Stanisław       2  5  5   10    271.76  39.4         
    5    2 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    271.69  62.6         
    6    3 Puchała         Sylwester       2  5  5   10    267.95  56.4         
    7    4 Szymaniak       Jerzy           2  5  5   10    267.00  36.8         
    8    9 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5   10    266.17  28.8         
    9   11 Kowalski        Paweł           2  5  5   10    266.04  30.3         
   10   13 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    265.63  31.0         
   11   12 Grzegrzółka     Jan             3  5  5   10    265.06  28.6         
   12   15 Łuczak          Marek           3  5  5   10    264.18  35.4         
   13   17 Szklarz         Marian          3  5  5   10    264.07  39.7         
   14   16 Krupa           Łukasz          3  5  5   10    261.69  27.6         
   15    8 Arak            Piotr           1  5  5   10    253.56  19.1         
   16   22 Widłak          Adam            3  5  5   10    251.72  19.8         
   17   24 Kuźmiński       Andrzej         3  5  5   10    251.56  29.1         
   18   34 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5   10    240.93  14.5         
   19   23 Rębiś           Krzysztof       2  5  5   10    239.21  11.2         
   20   28 Jaworski        Mateusz         3  5  5   10    238.78  27.9         
   21   30 Walczak         Dariusz         1  5  4    9    206.50   9.3         
   22   42 Wirtek Mariusz  Michał          3  3  5    8    198.71   5.9         
   23 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3 --  5    5    194.66  28.3         
   24   18 Krzcot          Marcin          1  5  3    8    173.38  18.5         
   25   46 Belka           Stanisław       1  2  4    6    162.72   7.9         
   26   35 Sadowski Sławom Piotr           1  4  3    7    152.89  10.0         
   27 ---- Woźniak         Wit             3 --  4    4    139.88   9.5         
   28 ---- Włodarczyk      Paweł           1 --  4    4    136.85   5.3         
   29   29 Fabisiak        Rafał           3  5  2    7    135.60  11.3         
   30   36 Golik           Sławomir        2  4  2    6    119.12   7.2         
   31   53 Jobda           Arkadiusz       3  1  3    4    115.43   4.0         
   32   54 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  3    4    110.71   6.9         
   33   19 Bąbik           Sławomir        1  5  1    6    103.70  13.8         
   34   26 Sekuła          Wiesław         3  5  1    6     99.80   5.8         
   35   39 Bielski         Jacek           3  4  1    5     85.09   7.1         
   36   10 Glinka          Dariusz         1  5 --    5     72.50  37.3         
   37   14 Myszkowski      Zenon           1  5 --    5     71.62  33.3         
   38   20 Wilczek         Edward          2  5 --    5     70.17  22.5         
   39   21 Markowski       Krzysztof       3  5  0    5     68.86  12.1         
   40   25 Bolek           Marian          1  5  0    5     67.97  11.7         
   41   27 Antosiewicz     Bogdan          3  5 --    5     66.15  21.9         
   42   60 Borkowski       Jerzy           1  0  2    2     65.02   3.7         
   43   31 Łukasik         Andrzej         3  5  0    5     64.01   4.3         
   44   32 Kwiatkowski     Andrzej         2  5 --    5     63.59   9.2         
   45   33 Witkowski       Tomasz          3  5 --    5     62.95  10.4         
   46   51 Sadowski        Marek           2  2  1    3     60.27   2.3         
   47   47 Szczepaniak     Ludwik          1  2  1    3     60.03   6.8         
   48   48 Rawski          Witold          1  2  1    3     58.26   2.7         
   49   37 Kurek           Wiesław         3  4 --    4     51.35   7.8         
   50   38 Bugalski        Arkadiusz       1  4  0    4     51.32   3.5         
   51   40 Głażewski       Jerzy           3  4  0    4     49.18   3.5         
   52   41 Rokita          Sławomir        2  4  0    4     48.91   4.8         
   53   43 Czasak          Marcin          2  3  0    3     37.49   4.3         
   54   44 Kisiel Robert i Staś            2  3  0    3     37.27   2.8         
   55   45 Zieliński       Jan             2  3  0    3     37.17   4.8         
   56   49 Tokarski Waldem Michał          1  2 --    2     25.67   4.9         
   57   50 Kujawiak        Jan             1  2  0    2     25.57   3.1         
   58   52 Pindelski       Krzysztof       2  1 --    1     13.59   2.4         
   59   55 Gugała          Mirosław        3  1  0    1     12.32   2.9         
   60   56 Bąk             Dariusz         3  1  0    1     12.22   1.3         
   61   57 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0    1     12.19   0.9         
   62   58 Skiba           Włodzimierz     2  1  0    1     12.18   1.2         
   63   59 Posiewka        Andrzej         2  1  0    1     12.17   1.2         
   64   61 Krawczak        Sebastian       1  0  0    0      0.00   0.0         
   65   62 Peterek         Kazimierz       2  0 --    0      0.00   0.0         
   66   63 Nowak           Adam            3  0  0    0      0.00   0.0         
   67 ---- Szczęsny        Marek           3 --  0    0      0.00   0.0         
   68 ---- Stawikowski     Dawid           3 --  0    0      0.00   0.0         
   69   64 Prudziński      Jan             3  0  0    0      0.00   0.0         
   70   65 Jaworski        Krzysztof       2  0 --    0      0.00   0.0         
   71 ---- Iwańczyk        Stanisław       2 --  0    0      0.00   0.0         

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane 15/5 [ 5]                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5   10    271.13  64.9         
    2    6 Szczepaniak     Robert          1  5  5   10    269.33  41.9         
    3    3 Pych            Mariusz         3  5  5   10    267.84  54.6         
    4    2 Burkowski       Paweł           3  5  5   10    267.25  62.6         
    5    4 Puchała         Sylwester       2  5  5   10    261.94  56.4         
    6    8 Kowalski        Paweł           2  5  5   10    259.84  30.3         
    7    5 Szymaniak       Jerzy           2  5  5   10    250.19  36.8         
    8   12 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5   10    249.00  31.0         
    9   10 Jaworski        Mateusz         3  5  4    9    206.16  27.9         
   10   22 Łuczak          Marek           3  3  5    8    224.67  35.4         
   11   18 Tarka           Stanisław       2  3  5    8    221.61  39.4         
   12    9 Grzegrzółka     Jan             3  5  3    8    171.89  28.6         
   13   26 Szklarz         Marian          3  2  5    7    219.10  39.7         
   14   25 Wojciechowski   Jarosław        3  3  4    7    175.48  14.5         
   15   16 Kuźmiński       Andrzej         3  4  3    7    159.66  29.1         
   16    7 Lewandowski     Kazimierz       3  5  2    7    142.81  28.8         
   17   13 Fabisiak        Rafał           3  5  2    7    134.96  11.3         
   18   30 Krupa           Łukasz          3  2  4    6    164.63  27.6         
   19   19 Arak            Piotr           1  3  3    6    148.96  19.1         
   20   23 Widłak          Adam            3  3  3    6    147.73  19.8         
   21   14 Krzcot          Marcin          1  5  1    6     97.96  18.5         
   22   11 Glinka          Dariusz         1  5 --    5     65.61  37.3         
   23 ---- Lewandowski Jer i Marcin        3 --  4    4    147.81  28.3         
   24   33 Walczak         Dariusz         1  2  2    4     98.55   9.3         
   25   15 Myszkowski      Zenon           1  4 --    4     55.62  33.3         
   26   17 Antosiewicz     Bogdan          3  4 --    4     51.36  21.9         
   27   36 Belka           Stanisław       1  1  2    3     79.81   7.9         
   28   44 Chojnacki       M. i  Z.        2  1  2    3     78.28   6.9         
   29   39 Wirtek Mariusz  Michał          3  1  2    3     76.96   5.9         
   30   28 Rębiś           Krzysztof       2  2  1    3     62.14  11.2         
   31   29 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1    3     60.56  10.0         
   32   31 Golik           Sławomir        2  2  1    3     57.79   7.2         
   33   20 Markowski       Krzysztof       3  3  0    3     40.25  12.1         
   34   21 Wilczek         Edward          2  3 --    3     39.84  22.5         
   35   24 Bielski         Jacek           3  3  0    3     37.71   7.1         
   36   61 Jobda           Arkadiusz       3  0  2    2     65.15   4.0         
   37   50 Borkowski       Jerzy           1  0  2    2     65.02   3.7         
   38   37 Szczepaniak     Ludwik          1  1  1    2     47.10   6.8         
   39   27 Sekuła          Wiesław         3  2  0    2     27.31   5.8         
   40   32 Kisiel Robert i Staś            2  2  0    2     24.76   2.8         
   41   34 Bąbik           Sławomir        1  2  0    2     24.46  13.8         
   42   35 Głażewski       Jerzy           3  2  0    2     24.13   3.5         
   43 ---- Woźniak         Wit             3 --  1    1     36.47   9.5         
   44   38 Kwiatkowski     Andrzej         2  1 --    1     12.90   9.2         
   45   40 Witkowski       Tomasz          3  1 --    1     12.69  10.4         
   46   41 Łukasik         Andrzej         3  1  0    1     12.65   4.3         
   47   42 Kujawiak        Jan             1  1  0    1     12.55   3.1         
   48   43 Czasak          Marcin          2  1  0    1     12.53   4.3         
   49   45 Rokita          Sławomir        2  1  0    1     12.27   4.8         
   50   46 Bąk             Dariusz         3  1  0    1     12.22   1.3         
   51   47 Wojciechowski   Andrzej         3  1  0    1     12.19   0.9         
   52   48 Posiewka        Andrzej         2  1  0    1     12.17   1.2         
   53   49 Kurek           Wiesław         3  0 --    0      0.00   7.8         
   54   51 Rawski          Witold          1  0  0    0      0.00   2.7         
   55   52 Tokarski Waldem Michał          1  0 --    0      0.00   4.9         
   56   53 Bugalski        Arkadiusz       1  0  0    0      0.00   3.5         
   57 ---- Włodarczyk      Paweł           1 --  0    0      0.00   5.3         
   58   54 Krawczak        Sebastian       1  0  0    0      0.00   0.0         
   59   55 Pindelski       Krzysztof       2  0 --    0      0.00   2.4         
   60   56 Sadowski        Marek           2  0  0    0      0.00   2.3         
   61   57 Peterek         Kazimierz       2  0 --    0      0.00   0.0         
   62   58 Skiba           Włodzimierz     2  0  0    0      0.00   1.2         
   63   59 Nowak           Adam            3  0  0    0      0.00   0.0         
   64   60 Gugała          Mirosław        3  0  0    0      0.00   2.9         
   65 ---- Szczęsny        Marek           3 --  0    0      0.00   0.0         
   66 ---- Stawikowski     Dawid           3 --  0    0      0.00   0.0         
   67   62 Prudziński      Jan             3  0  0    0      0.00   0.0         
   68   63 Jaworski        Krzysztof       2  0 --    0      0.00   0.0         
   69 ---- Iwańczyk        Stanisław       2 --  0    0      0.00   0.0         
   70   64 Zieliński       Jan             2  0  0    0      0.00   4.8         
   71   65 Bolek           Marian          1  0  0    0      0.00  11.7         

 
                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem                                     
                             Hod Sek  Knk  Punkty                               
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  16   622.78                               
   2 Burkowski Paweł         357   3  16   610.63                               
   3 Pych Mariusz            388   3  16   604.33                               
   4 Puchała Sylwester       242   2  16   597.84                               
   5 Szczepaniak Robert      156   1  15   569.59                               
   6 Szymaniak Jerzy         348   2  15   535.35                               
   7 Kowalski Paweł          244   2  12   442.69                               
   8 Dąbrowski Tomasz        404   1  12   425.62                               
   9 Tarka Stanisław         632   2  11   396.49                               
  10 Łuczak Marek            366   3  11   393.33                               
  11 Szklarz Marian          364   3  10   372.07                               
  12 Grzegrzółka Jan         308   3  10   354.05                               
  13 Jaworski Mateusz        380   3  10   347.67                               
  14 Lewandowski Kazimierz   416   3   8   293.54                               
  15 Kuźmiński Andrzej       360   3   7   248.48                               
  16 Fabisiak Rafał          465   3   7   242.33                               
  17 Wojciechowski Jarosław  375   3   7   237.26                               
  18 Arak Piotr              141   1   6   217.30                               
  19 Widłak Adam             378   3   6   213.01                               
  20 Krupa Łukasz            310   3   6   208.31                               
  21 Krzcot Marcin           169   1   6   205.08                               
  22 Glinka Dariusz          160   1   5   174.96                               
  23 Myszkowski Zenon        112   1   4   148.33                               
  24 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3   4   147.81                               
  25 Walczak Dariusz         122   1   4   139.69                               
  26 Antosiewicz Bogdan      369   3   4   136.96                               
  27 Markowski Krzysztof     317   3   3   107.35                               
  28 Rębiś Krzysztof         411   2   3   106.48                               
  29 Wilczek Edward          221   2   3   106.24                               
  30 Sadowski Sławomir Piot  133   1   3   104.79                               
  31 Belka Stanisław         101   1   3   103.42                               
  32 Golik Sławomir          206   2   3   100.63                               
  33 Bielski Jacek           302   3   3   100.56                               
  34 Chojnacki M. i  Z.      204   2   3    98.88                               
  35 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   3    98.22                               
  36 Sekuła Wiesław          331   3   2    72.84                               
  37 Szczepaniak Ludwik      126   1   2    70.00                               
  38 Kisiel Robert i Staś    211   2   2    66.02                               
  39 Bąbik Sławomir          165   1   2    65.23                               
  40 Jobda Arkadiusz         377   3   2    65.15                               
  41 Borkowski Jerzy         103   1   2    65.02                               
  42 Głażewski Jerzy         306   3   2    64.35                               
  43 Bolek Marian           4431   1   1    37.56                               
  44 Woźniak Wit              15   3   1    36.47                               
  45 Kwiatkowski Andrzej     205   2   1    34.40                               
  46 Witkowski Tomasz        368   3   1    33.85                               
  47 Łukasik Andrzej         385   3   1    33.74                               
  48 Kujawiak Jan            135   1   1    33.45                               
  49 Czasak Marcin           423   2   1    33.40                               
  50 Rokita Sławomir         217   2   1    32.73                               
  51 Bąk Dariusz             365   3   1    32.59                               
  52 Wojciechowski Andrzej   241   3   1    32.50                               
  53 Posiewka Andrzej        636   2   1    32.45                               
  54 Zieliński Jan          4224   2   1    32.17