PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Głogowiec I z dnia 17.08.19                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:55.  N 19:18:50.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  129.385 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   65                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  4036                           
      5.Ilość konkursów.......................:  810                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1322.13                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1135.91                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,15,46                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,37,40                         
     10.Czas trwania konkursu.................:21 min. 54 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się  10 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       OPEN 10 z całości [ 1]                                            
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   19   │ 1359   │  335  │24.65│      
          │ 2  │ Baniocha                │   19   │ 1185   │  213  │17.97│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   27   │ 1492   │  262  │17.56│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   65   │ 4036   │  810  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                       PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                    
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                  
                                        z lotu Głogowiec I, w dniu 17.08.19                                                                                     
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                
     1 Puchała Sylwester               2   80              GCM  9:15:46  1   1322.13   0.25  82- 50- 10  126.616  15.000  40.00                                 
     2 Szpadzik Joanna i Marcin        1  126              G    9:15:48  1   1321.45   0.50 118- 78- 10  126.595  15.000                                        
     2 Szpadzik Joanna i Marcin        1  118              G    9:15:48  1   1321.45   0.50       2   0  126.595  15.000                                        
     4 Szpadzik Joanna i Marcin        1  117              G    9:15:50  1   1320.99   0.99       3   0  126.595  14.990                                        
     4 Szpadzik Joanna i Marcin        1   90              G    9:15:50  1   1320.99   0.99       4   0  126.595  14.990                                        
     6 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12              GCM  9:15:51  1   1320.76   1.49       5   1  126.595  14.980  39.95                                 
     7 Puchała Sylwester               2    7              G    9:15:53  1   1320.52   1.73       2   1  126.616  14.980                                        
     8 Szpadzik Joanna i Marcin        1   40              G    9:15:53  1   1320.30   1.98       6   1  126.595  14.970                                        
     9 Puchała Sylwester               2   81              GCM  9:15:58  1   1319.38   2.23       3   2  126.616  14.970  39.92                                 
    10 Szpadzik Joanna i Marcin        1  120              G    9:16:05  1   1317.55   2.48       7   1  126.595  14.970                                        
    11 Burkowski Paweł                 3   20              GCM  9:25:37  1   1316.59   2.73  59- 42- 10  139.054  14.960  39.90                                 
    12 Pych Mariusz                    3    7              G    9:25:39  1   1316.18   2.97  64- 36- 10  139.054  14.960                                        
    13 Burkowski Paweł                 3   53              GCM  9:25:40  1   1315.97   3.22       2   2  139.054  14.960  39.88                                 
    13 Burkowski Paweł                 3   29              G    9:25:40  1   1315.97   3.22       3   2  139.054  14.960                                        
    15 Burkowski Paweł                 3   25              G    9:25:42  1   1315.55   3.72       4   2  139.054  14.950                                        
    16 Burkowski Paweł                 3   36              G    9:25:43  1   1315.35   3.96       5   2  139.054  14.940                                        
    17 Szpadzik Joanna i Marcin        1   63              G    9:16:15  1   1315.27   4.21       8   1  126.595  14.940                                        
    18 Szpadzik Joanna i Marcin        1   15              G    9:16:17  1   1314.82   4.46       9   1  126.595  14.940                                        
    19 Szpadzik Joanna i Marcin        1   93              GCM  9:16:18  1   1314.59   4.71      10   2  126.595  14.930  39.82                                 
    20 Szpadzik Joanna i Marcin        1   23              G    9:16:19  1   1314.36   4.96      11      126.595   0.000                                        
    20 Szpadzik Joanna i Marcin        1  100              G    9:16:19  1   1314.36   4.96      12      126.595   0.000                                        
    22 Kowalski Paweł                  2   37              G    9:16:31  1   1313.91   5.45  71- 18- 10  126.814  14.920                                        
    22 Szpadzik Joanna i Marcin        1   10              G    9:16:21  1   1313.91   5.45      13      126.595   0.000                                        
    24 Burkowski Paweł                 3   28              G    9:25:53  1   1313.28   5.95       6   2  139.054  14.910                                        
    25 Szymaniak Jerzy                 2   40              GCM  9:16:23  1   1312.29   6.19 131- 51- 10  126.483  14.910  39.76                                 
    26 Szymaniak Jerzy                 2   12              G    9:16:26  1   1311.61   6.44       2   1  126.483  14.910                                        
    27 Szymaniak Jerzy                 2   34              G    9:16:59  1   1304.17   6.69       3   1  126.483  14.900                                        
    28 Puchała Sylwester               2   68              G    9:17:26  1   1299.51   6.94       4   2  126.616  14.900                                        
    29 Szklarz Marian                  3   27              G    9:26:03  1   1298.65   7.19  25-  5-  5  137.722  14.900                                        
    30 Kowalski Paweł                  2   31              G    9:17:44  1   1297.55   7.43       2   0  126.814  14.890                                        
    31 Szklarz Marian                  3    6              GCM  9:26:09  1   1297.43   7.68       2   1  137.722  14.890  39.70                                 
    32 Puchała Sylwester               2   13              G    9:17:45  1   1295.30   7.93       5   2  126.616  14.890                                        
    33 Szpadzik Joanna i Marcin        1   74              G    9:17:54  1   1293.11   8.18      14      126.595   0.000                                        
    34 Tarka Stanisław                 2  110              GCM  9:19:27  1   1292.94   8.42  88- 35- 10  128.583  14.880  39.67                                 
    35 Burkowski Paweł                 3   13              G    9:27:36  1   1292.32   8.67       7   2  139.054  14.870                                        
    36 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              GCM  9:17:58  1   1292.23   8.92      15      126.595   0.000  39.65                                 
    37 Burkowski Paweł                 3    5              G    9:27:37  1   1292.12   9.17       8   2  139.054  14.870                                        
    38 Burkowski Paweł                 3   40              G    9:27:38  1   1291.92   9.41       9   2  139.054  14.860                                        
    39 Szpadzik Joanna i Marcin        1   99              G    9:18:01  1   1291.57   9.66      16      126.595   0.000                                        
    40 Burkowski Paweł                 3    3              G    9:27:40  1   1291.52   9.91      10   2  139.054  14.860                                        
    41 Burkowski Paweł                 3   31              G    9:27:41  1   1291.32  10.16      11      139.054   0.000                                        
    42 Szpadzik Joanna i Marcin        1  115              G    9:18:03  1   1291.13  10.41      17      126.595   0.000                                        
    43 Burkowski Paweł                 3   34              G    9:27:42  1   1291.12  10.65      12      139.054   0.000                                        
    43 Pych Mariusz                    3   37              GCM  9:27:42  1   1291.12  10.65       2   1  139.054  14.840  39.58                                 
    43 Pych Mariusz                    3   11              GCM  9:27:42  1   1291.12  10.65       3   2  139.054  14.840  39.58                                 
    43 Pych Mariusz                    3   20              GCM  9:27:42  1   1291.12  10.65       4   3  139.054  14.840  39.58                                 
    47 Burkowski Paweł                 3   30              G    9:27:43  1   1290.92  11.65      13      139.054   0.000                                        
    47 Burkowski Paweł                 3   19              G    9:27:43  1   1290.92  11.65      14      139.054   0.000                                        
    49 Szpadzik Joanna i Marcin        1   11              GCM  9:18:04  1   1290.91  12.14      18      126.595   0.000  39.53                                 
    50 Puchała Sylwester               2   26              G    9:18:06  1   1290.68  12.39       6   2  126.616  14.820                                        
    51 Burkowski Paweł                 3   54              GCM  9:27:45  1   1290.52  12.64      15      139.054   0.000  39.51                                 
    52 Szymaniak Jerzy                 2   78              G    9:18:01  1   1290.42  12.88       4   1  126.483  14.810                                        
    53 Pych Mariusz                    3   62              G    9:27:46  1   1290.33  13.13       5   3  139.054  14.810                                        
    54 Szymaniak Jerzy                 2  107              GCM  9:18:02  1   1290.20  13.38       5   2  126.483  14.800  39.48                                 
    55 Pych Mariusz                    3   56              G    9:27:47  1   1290.13  13.63       6   3  139.054  14.800                                        
    55 Pych Mariusz                    3   49              GCM  9:27:47  1   1290.13  13.63       7   4  139.054  14.800  39.47                                 
    57 Tarka Stanisław                 2   55              G    9:19:46  1   1288.84  14.12       2   1  128.583  14.790                                        
    58 Puchała Sylwester               2   33              G    9:18:15  1   1288.71  14.37       7   2  126.616  14.790                                        
    59 Szymaniak Jerzy                 2   28              G    9:18:13  1   1287.80  14.62       6   2  126.483  14.780                                        
    60 Szpadzik Joanna i Marcin        1   57              GCM  9:18:36  1   1283.93  14.87      19      126.595   0.000  39.42                                 
    61 Puchała Sylwester               2   31              G    9:18:40  1   1283.27  15.11       8   2  126.616  14.780                                        
    62 Szpadzik Joanna i Marcin        1   66              G    9:18:40  1   1283.06  15.36      20      126.595   0.000                                        
    63 Puchała Sylwester               2   21              G    9:18:44  1   1282.40  15.61       9   2  126.616  14.770                                        
    64 Puchała Sylwester               2   15              G    9:18:47  1   1281.76  15.86      10   2  126.616  14.770                                        
    65 Bąbik Sławomir                  1   81              G    9:15:01  1   1281.71  16.11 111- 22- 10  121.784  14.760                                        
    66 Puchała Sylwester               2   42              G    9:18:48  1   1281.54  16.35      11      126.616   0.000                                        
    67 Puchała Sylwester               2   39              G    9:18:49  1   1281.32  16.60      12      126.616   0.000                                        
    68 Arak Piotr                      1   27              G    9:14:18  1   1280.63  16.85 194- 52- 10  120.763  14.750                                        
    69 Szymaniak Jerzy                 2  131              G    9:18:46  1   1280.62  17.10       7   2  126.483  14.750                                        
    70 Lewandowski Kazimierz           3   24              GCM  9:22:14  1   1280.52  17.34  94- 25- 10  130.912  14.740  39.32                                 
    71 Puchała Sylwester               2    5              G    9:18:53  1   1280.46  17.59      13      126.616   0.000                                        
    71 Puchała Sylwester               2   79              GCM  9:18:53  1   1280.46  17.59      14      126.616   0.000  39.31                                 
    73 Arak Piotr                      1   89              GCM  9:14:23  1   1279.50  18.09       2   1  120.763  14.730  39.29                                 
    74 Szczepaniak Robert              1  112              G    9:12:45  1   1278.92  18.34 116- 39- 10  118.620  14.730                                        
    75 Szczepaniak Robert              1   56              G    9:12:47  1   1278.46  18.58       2   0  118.620  14.730                                        
    76 Szczepaniak Robert              1   55              G    9:12:48  1   1278.23  18.83       3   0  118.620  14.720                                        
    77 Szczepaniak Robert              1   31              G    9:12:50  1   1277.77  19.08       4   0  118.620  14.720                                        
    77 Szczepaniak Robert              1   36              GCM  9:12:50  1   1277.77  19.08       5   1  118.620  14.720  39.25                                 
    79 Tarka Stanisław                 2   43              G    9:20:38  1   1277.74  19.57       3   1  128.583  14.710                                        
    80 Szczepaniak Robert              1    7              G    9:12:51  1   1277.54  19.82       6   1  118.620  14.710                                        
    81 Tarka Stanisław                 2  104              G    9:20:39  1   1277.53  20.07       4   1  128.583  14.700                                        
    82 Szczepaniak Robert              1   88              G    9:12:52  1   1277.32  20.32       7   1  118.620  14.700                                        
    82 Tarka Stanisław                 2   11              G    9:20:40  1   1277.32  20.32       5   1  128.583  14.700                                        
    84 Szymaniak Jerzy                 2   94              G    9:19:02  1   1277.18  20.81       8   2  126.483  14.690                                        
    85 Tarka Stanisław                 2   13              GCM  9:20:41  1   1277.10  21.06       6   2  128.583  14.690  39.17                                 
    86 Arak Piotr                      1   97              G    9:14:34  1   1277.01  21.31       3   1  120.763  14.680                                        
    87 Burkowski Paweł                 3   42              G    9:28:56  1   1276.51  21.56      16      139.054   0.000                                        
    88 Szczepaniak Robert              1   41              G    9:12:56  1   1276.40  21.80       8   1  118.620  14.680                                        
    89 Pych Mariusz                    3   51              G    9:28:57  1   1276.31  22.05       8   4  139.054  14.670                                        
    90 Szczepaniak Robert              1   86              G    9:12:57  1   1276.17  22.30       9   1  118.620  14.670                                        
    91 Lewandowski Kazimierz           3   67              GCM  9:22:36  1   1275.95  22.55       2   2  130.912  14.670  39.11                                 
    92 Burkowski Paweł                 3   33              GCM  9:28:59  1   1275.92  22.80      17      139.054   0.000  39.10                                 
    92 Burkowski Paweł                 3   14              G    9:28:59  1   1275.92  22.80      18      139.054   0.000                                        
    94 Burkowski Paweł                 3   27              GCM  9:29:00  1   1275.73  23.29      19      139.054   0.000  39.08                                 
    95 Szczepaniak Robert              1   12              G    9:12:59  1   1275.71  23.54      10   1  118.620  14.650                                        
    96 Burkowski Paweł                 3    7              G    9:29:01  1   1275.53  23.79      20      139.054   0.000                                        
    97 Lewandowski Kazimierz           3   41              G    9:22:42  1   1274.70  24.03       3   2  130.912  14.640                                        
    98 Glinka Dariusz                  1   18              GCM  9:17:12  1   1274.66  24.28 118- 44- 10  123.897  14.640  39.04                                 
    99 Szczepaniak Robert              1   24              G    9:13:04  1   1274.57  24.53      11      118.620   0.000                                        
   100 Puchała Sylwester               2   67              GCM  9:19:24  1   1273.80  24.78      15      126.616   0.000  39.02                                 
   101 Lewandowski Kazimierz           3   93              G    9:22:51  1   1272.84  25.03       4   2  130.912  14.630                                        
   102 Tarka Stanisław                 2   58              G    9:21:09  1   1271.21  25.27       7   2  128.583  14.630                                        
   103 Arak Piotr                      1   40              G    9:15:00  1   1271.19  25.52       4   1  120.763  14.620                                        
   104 Myszkowski Zenon                1   62              G    9:10:13  1   1271.10  25.77  63- 21- 10  114.674  14.620                                        
   105 Tarka Stanisław                 2  103              G    9:21:10  1   1271.00  26.02       8   2  128.583  14.610                                        
   106 Arak Piotr                      1  150              G    9:15:01  1   1270.97  26.26       5   1  120.763  14.610                                        
   107 Tarka Stanisław                 2   66              G    9:21:12  1   1270.58  26.51       9   2  128.583  14.610                                        
   108 Szpadzik Joanna i Marcin        1   78              G    9:19:39  1   1270.40  26.76      21      126.595   0.000                                        
   109 Tarka Stanisław                 2   74              G    9:21:13  1   1270.37  27.01      10   2  128.583  14.600                                        
   110 Krzcot Marcin                   1   56              G    9:10:38  1   1270.35  27.26  47- 14- 10  115.136  14.600                                        
   111 Arak Piotr                      1   87              G    9:15:05  1   1270.08  27.50       6   1  120.763  14.590                                        
   112 Arak Piotr                      1  162              G    9:15:06  1   1269.85  27.75       7   1  120.763  14.590                                        
   113 Szpadzik Joanna i Marcin        1  113              G    9:19:43  1   1269.55  28.00      22      126.595   0.000                                        
   114 Arak Piotr                      1   59              G    9:15:08  1   1269.41  28.25       8   1  120.763  14.580                                        
   115 Arak Piotr                      1   67              G    9:15:10  1   1268.96  28.49       9   1  120.763  14.580                                        
   116 Szczepaniak Robert              1   63              GCM  9:13:32  1   1268.21  28.74      12      118.620   0.000  38.86                                 
   117 Burkowski Paweł                 3   37              GCM  9:29:39  1   1268.16  28.99      21      139.054   0.000  38.85                                 
   118 Szpadzik Joanna i Marcin        1  102              G    9:19:50  1   1268.06  29.24      23      126.595   0.000                                        
   119 Burkowski Paweł                 3   16              G    9:29:40  1   1267.97  29.49      22      139.054   0.000                                        
   120 Jaworski Mateusz                3    1              GCM  9:23:05  1   1267.75  29.73  21-  7-  7  130.684  14.560  38.82                                 
   121 Pych Mariusz                    3   45              GCM  9:29:42  1   1267.58  29.98       9   5  139.054  14.560  38.81                                 
   122 Szczepaniak Robert              1   38              GCM  9:13:38  1   1266.86  30.23      13      118.620   0.000  38.80                                 
   123 Pych Mariusz                    3   47              GCM  9:29:46  1   1266.81  30.48      10   6  139.054  14.550  38.79                                 
   124 Puchała Sylwester               2   24              G    9:19:59  1   1266.37  30.72      16      126.616   0.000                                        
   125 Szymaniak Jerzy                 2   31              G    9:19:55  1   1265.89  30.97       9   2  126.483  14.540                                        
   126 Puchała Sylwester               2   38              G    9:20:04  1   1265.32  31.22      17      126.616   0.000                                        
   126 Puchała Sylwester               2   16              G    9:20:04  1   1265.32  31.22      18      126.616   0.000                                        
   126 Szpadzik Joanna i Marcin        1  124              G    9:20:03  1   1265.32  31.22      24      126.595   0.000                                        
   129 Szczepaniak Robert              1   61              G    9:13:45  1   1265.28  31.96      14      118.620   0.000                                        
   130 Szpadzik Joanna i Marcin        1   24              G    9:20:09  1   1264.05  32.21      25      126.595   0.000                                        
   130 Szpadzik Joanna i Marcin        1   42              G    9:20:09  1   1264.05  32.21      26      126.595   0.000                                        
   132 Łuczak Marek                    3   58              G    9:28:59  1   1263.95  32.71  68- 18- 10  137.749  14.510                                        
   133 Łuczak Marek                    3   60              G    9:29:01  1   1263.56  32.95       2   0  137.749  14.510                                        
   134 Grzegrzółka Jan                 3   15              G    9:29:43  1   1263.08  33.20  71- 22- 10  138.581  14.510                                        
   135 Grzegrzółka Jan                 3    5              G    9:29:44  1   1262.89  33.45       2   0  138.581  14.500                                        
   136 Kuźmiński Andrzej               3    7              G    9:26:46  1   1262.45  33.70  43- 13- 10  134.787  14.500                                        
   137 Grzegrzółka Jan                 3   73              G    9:29:47  1   1262.31  33.94       3   0  138.581  14.500                                        
   138 Arak Piotr                      1  191              G    9:15:51  1   1259.92  34.19      10   1  120.763  14.490                                        
   139 Glinka Dariusz                  1  160              G    9:18:21  1   1259.76  34.44       2   1  123.897  14.490                                        
   140 Szczepaniak Robert              1   35              G    9:14:10  1   1259.68  34.69      15      118.620   0.000                                        
   141 Szczepaniak Robert              1   29              G    9:14:12  1   1259.24  34.94      16      118.620   0.000                                        
   142 Puchała Sylwester               2   57              GCM  9:20:34  1   1259.03  35.18      19      126.616   0.000  38.61                                 
   143 Glinka Dariusz                  1    1              G    9:18:26  1   1258.69  35.43       3   1  123.897  14.470                                        
   144 Arak Piotr                      1   14              G    9:15:57  1   1258.60  35.68      11      120.763   0.000                                        
   145 Łuczak Marek                    3   55              G    9:29:27  1   1258.56  35.93       3   0  137.749  14.470                                        
   146 Szymaniak Jerzy                 2    8              G    9:20:30  1   1258.54  36.17      10   2  126.483  14.460                                        
   147 Szpadzik Joanna i Marcin        1   21              G    9:20:37  1   1258.19  36.42      27      126.595   0.000                                        
   148 Glinka Dariusz                  1  137              G    9:18:30  1   1257.84  36.67       4   1  123.897  14.450                                        
   149 Glinka Dariusz                  1   42              G    9:18:31  1   1257.63  36.92       5   1  123.897  14.450                                        
   150 Szpadzik Joanna i Marcin        1   92              G    9:20:41  1   1257.36  37.17      28      126.595   0.000                                        
   151 Wilczek Edward                  2    2              GCM  9:25:33  1   1256.97  37.41  80- 18- 10  132.673  14.440  38.52                                 
   152 Szpadzik Joanna i Marcin        1   27              G    9:20:43  1   1256.94  37.66      29      126.595   0.000                                        
   153 Szymaniak Jerzy                 2   16              G    9:20:39  1   1256.66  37.91      11      126.483   0.000                                        
   153 Szymaniak Jerzy                 2   13              G    9:20:39  1   1256.66  37.91      12      126.483   0.000                                        
   153 Szymaniak Jerzy                 2   71              G    9:20:39  1   1256.66  37.91      13      126.483   0.000                                        
   156 Arak Piotr                      1   75              G    9:16:06  1   1256.64  38.65      12      120.763   0.000                                        
   157 Szpadzik Joanna i Marcin        1   29              G    9:20:46  1   1256.32  38.90      30      126.595   0.000                                        
   158 Grzegrzółka Jan                 3   63              G    9:30:22  1   1255.64  39.15       4   0  138.581  14.420                                        
   159 Szymaniak Jerzy                 2   23              G    9:20:44  1   1255.62  39.40      14      126.483   0.000                                        
   160 Burkowski Paweł                 3   50              G    9:30:46  1   1255.38  39.64      23      139.054   0.000                                        
   161 Dąbrowski Tomasz                1  126              G    9:13:55  1   1254.79  39.89 118- 34- 10  117.846  14.410                                        
   162 Dąbrowski Tomasz                1  127              G    9:14:01  1   1253.46  40.14       2   0  117.846  14.400                                        
   163 Krupa Łukasz                    3   39              G    9:26:27  1   1253.29  40.39  57- 10- 10  133.413  14.400                                        
   164 Tarka Stanisław                 2   95              GCM  9:22:36  1   1253.25  40.63      11      128.583   0.000  38.39                                 
   165 Dąbrowski Tomasz                1   60              G    9:14:02  1   1253.24  40.88       3   0  117.846  14.390                                        
   166 Dąbrowski Tomasz                1   32              G    9:14:03  1   1253.01  41.13       4   0  117.846  14.390                                        
   167 Arak Piotr                      1   18              G    9:16:24  1   1252.73  41.38      13      120.763   0.000                                        
   168 Arak Piotr                      1   11              G    9:16:27  1   1252.08  41.63      14      120.763   0.000                                        
   169 Puchała Sylwester               2   11              G    9:21:09  1   1251.77  41.87      20      126.616   0.000                                        
   170 Arak Piotr                      1   62              G    9:16:30  1   1251.43  42.12      15      120.763   0.000                                        
   171 Puchała Sylwester               2   71              GCM  9:21:11  1   1251.35  42.37      21      126.616   0.000  38.32                                 
   172 Myszkowski Zenon                1    3              G    9:11:40  1   1250.99  42.62       2   0  114.674  14.370                                        
   173 Puchała Sylwester               2   59              G    9:21:13  1   1250.94  42.86      22      126.616   0.000                                        
   174 Puchała Sylwester               2   12              G    9:21:17  1   1250.12  43.11      23      126.616   0.000                                        
   175 Puchała Sylwester               2    2              G    9:21:18  1   1249.91  43.36      24      126.616   0.000                                        
   175 Puchała Sylwester               2   46              G    9:21:18  1   1249.91  43.36      25      126.616   0.000                                        
   177 Puchała Sylwester               2   44              G    9:21:19  1   1249.71  43.86      26      126.616   0.000                                        
   177 Rębiś Krzysztof                 2   96              GCM  9:23:41  1   1249.71  43.86  85- 10- 10  129.574  14.350  38.26                                 
   179 Widłak Adam                     3   20              G    9:33:31  1   1249.21  44.35  59- 13- 10  141.806  14.340                                        
   180 Puchała Sylwester               2   56              G    9:21:23  1   1248.88  44.60      27      126.616   0.000                                        
   181 Puchała Sylwester               2   49              G    9:21:24  1   1248.68  44.85      28      126.616   0.000                                        
   182 Puchała Sylwester               2   40              G    9:21:26  1   1248.27  45.09      29      126.616   0.000                                        
   183 Rębiś Krzysztof                 2   58              G    9:23:50  1   1247.90  45.34       2   1  129.574  14.330                                        
   184 Szpadzik Joanna i Marcin        1   59              G    9:21:27  1   1247.86  45.59      31      126.595   0.000                                        
   185 Puchała Sylwester               2   43              G    9:21:29  1   1247.65  45.84      30      126.616   0.000                                        
   186 Kuźmiński Andrzej               3   30              GCM  9:28:02  1   1247.64  46.09       2   1  134.787  14.310  38.17                                 
   187 Burkowski Paweł                 3   12              GCM  9:31:29  1   1247.31  46.33      24      139.054   0.000  38.16                                 
   188 Burkowski Paweł                 3   47              G    9:31:30  1   1247.12  46.58      25      139.054   0.000                                        
   189 Puchała Sylwester               2   19              G    9:21:32  1   1247.04  46.83      31      126.616   0.000                                        
   190 Szpadzik Joanna i Marcin        1   84              G    9:21:34  1   1246.42  47.08      32      126.595   0.000                                        
   190 Szpadzik Joanna i Marcin        1   35              G    9:21:34  1   1246.42  47.08      33      126.595   0.000                                        
   192 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              G    9:21:35  1   1246.22  47.57      34      126.595   0.000                                        
   193 Puchała Sylwester               2    8              G    9:21:37  1   1246.02  47.82      32      126.616   0.000                                        
   194 Szpadzik Joanna i Marcin        1  121              GCM  9:21:37  1   1245.81  48.07      35      126.595   0.000  38.09                                 
   195 Lewandowski Kazimierz           3  114              G    9:25:05  1   1245.79  48.32       5   2  130.912  14.280                                        
   196 Arak Piotr                      1  173              G    9:16:57  1   1245.62  48.56      16      120.763   0.000                                        
   197 Szpadzik Joanna i Marcin        1   51              G    9:21:39  1   1245.40  48.81      36      126.595   0.000                                        
   198 Szczepaniak Robert              1    3              G    9:15:15  1   1245.35  49.06      17      118.620   0.000                                        
   199 Myszkowski Zenon                1    8              G    9:12:05  1   1245.33  49.31       3   0  114.674  14.270                                        
   200 Szpadzik Joanna i Marcin        1   62              G    9:21:40  1   1245.20  49.55      37      126.595   0.000                                        
   201 Łuczak Marek                    3   56              GCM  9:30:38  1   1245.10  49.80       4   1  137.749  14.260  38.02                                 
   202 Szpadzik Joanna i Marcin        1   85              G    9:21:41  1   1244.99  50.05      38      126.595   0.000                                        
   203 Arak Piotr                      1  124              G    9:17:01  1   1244.77  50.30      17      120.763   0.000                                        
   204 Szpadzik Joanna i Marcin        1   33              G    9:21:43  1   1244.59  50.55      39      126.595   0.000                                        
   204 Szpadzik Joanna i Marcin        1   87              G    9:21:43  1   1244.59  50.55      40      126.595   0.000                                        
   206 Arak Piotr                      1   72              G    9:17:02  1   1244.55  51.04      18      120.763   0.000                                        
   206 Grzegrzółka Jan                 3   67              G    9:31:21  1   1244.55  51.04       5   0  138.581  14.240                                        
   208 Szpadzik Joanna i Marcin        1   55              GCM  9:21:44  1   1244.38  51.54      41      126.595   0.000  37.95                                 
   208 Szpadzik Joanna i Marcin        1   91              G    9:21:44  1   1244.38  51.54      42      126.595   0.000                                        
   210 Arak Piotr                      1   49              G    9:17:03  1   1244.34  52.03      19      120.763   0.000                                        
   211 Pych Mariusz                    3   59              GCM  9:31:45  1   1244.33  52.28      11      139.054   0.000  37.92                                 
   212 Myszkowski Zenon                1   17              G    9:12:10  1   1244.20  52.53       4   0  114.674  14.220                                        
   213 Szpadzik Joanna i Marcin        1  111              GCM  9:21:45  1   1244.18  52.78      43      126.595   0.000  37.90                                 
   213 Szpadzik Joanna i Marcin        1   71              G    9:21:45  1   1244.18  52.78      44      126.595   0.000                                        
   215 Markowski Krzysztof             3   21              G    9:32:13  1   1244.10  53.27  50- 11- 10  139.609  14.210                                        
   216 Szczepaniak Robert              1   69              G    9:15:21  1   1244.05  53.52      18      118.620   0.000                                        
   217 Arak Piotr                      1  125              GCM  9:17:05  1   1243.91  53.77      20      120.763   0.000  37.86                                 
   218 Szczepaniak Robert              1   34              G    9:15:22  1   1243.83  54.01      19      118.620   0.000                                        
   219 Szpadzik Joanna i Marcin        1   54              G    9:21:47  1   1243.77  54.26      45      126.595   0.000                                        
   220 Arak Piotr                      1   13              G    9:17:06  1   1243.70  54.51      21      120.763   0.000                                        
   221 Szpadzik Joanna i Marcin        1   13              GCM  9:21:50  1   1243.16  54.76      46      126.595   0.000                                        
   222 Kowalski Paweł                  2  115              GCM  9:22:01  1   1243.07  55.01       3   1  126.814  14.180  37.81                                 
   223 Szczepaniak Robert              1   83              G    9:15:26  1   1242.96  55.25      20      118.620   0.000                                        
   224 Szymaniak Jerzy                 2   46              G    9:21:46  1   1242.87  55.50      15      126.483   0.000                                        
   225 Arak Piotr                      1   20              G    9:17:10  1   1242.84  55.75      22      120.763   0.000                                        
   226 Krupa Łukasz                    3   48              G    9:27:21  1   1242.79  56.00       2   0  133.413  14.170                                        
   227 Belka Stanisław                 1   37              GCM  9:15:24  1   1242.42  56.24  45-  2-  2  118.527  14.160  37.77                                 
   228 Arak Piotr                      1  114              G    9:17:13  1   1242.21  56.49      23      120.763   0.000                                        
   229 Tarka Stanisław                 2   94              G    9:23:32  1   1241.95  56.74      12      128.583   0.000                                        
   230 Krupa Łukasz                    3   46              GCM  9:27:26  1   1241.82  56.99       3   1  133.413  14.150  37.74                                 
   231 Szymaniak Jerzy                 2   44              G    9:21:52  1   1241.65  57.24      16      126.483   0.000                                        
   232 Krupa Łukasz                    3   21              G    9:27:28  1   1241.44  57.48       4   1  133.413  14.140                                        
   233 Myszkowski Zenon                1   12              G    9:12:24  1   1241.06  57.73       5   0  114.674  14.140                                        
   233 Myszkowski Zenon                1   33              G    9:12:24  1   1241.06  57.73       6   0  114.674  14.140                                        
   235 Krupa Łukasz                    3   68              G    9:27:30  1   1241.05  58.23       5   1  133.413  14.130                                        
   236 Kowalski Paweł                  2    2              G    9:22:12  1   1240.84  58.47       4   1  126.814  14.130                                        
   237 Kowalski Paweł                  2   15              G    9:22:13  1   1240.64  58.72       5   1  126.814  14.120                                        
   238 Myszkowski Zenon                1   66              G    9:12:26  1   1240.61  58.97       7   0  114.674  14.120                                        
   239 Dąbrowski Tomasz                1   10              G    9:15:01  1   1240.27  59.22       5   0  117.846  14.120                                        
   239 Dąbrowski Tomasz                1  106              G    9:15:01  1   1240.27  59.22       6   0  117.846  14.120                                        
   241 Kowalski Paweł                  2   25              G    9:22:16  1   1240.03  59.71       6   1  126.814  14.110                                        
   242 Szpadzik Joanna i Marcin        1  107              G    9:22:09  1   1239.31  59.96      47      126.595   0.000                                        
   243 Szczepaniak Robert              1    9              G    9:15:43  1   1239.28  60.21      21      118.620   0.000                                        
   244 Kowalski Paweł                  2   99              G    9:22:20  1   1239.23  60.46       7   1  126.814  14.100                                        
   245 Szpadzik Joanna i Marcin        1  109              G    9:22:10  1   1239.10  60.70      48      126.595   0.000                                        
   246 Szczepaniak Robert              1   71              G    9:15:44  1   1239.07  60.95      22      118.620   0.000                                        
   247 Szpadzik Joanna i Marcin        1   37              G    9:22:11  1   1238.90  61.20      49      126.595   0.000                                        
   248 Bolek Marian                    1    1              GS   9:17:55  1   1238.57  61.45  31-  7-  7  121.277  14.080  37.56                                 
   249 Szpadzik Joanna i Marcin        1  123              G    9:22:13  1   1238.50  61.70      50      126.595   0.000                                        
   250 Myszkowski Zenon                1   15              G    9:12:36  1   1238.38  61.94       8   0  114.674  14.080                                        
   251 Myszkowski Zenon                1   10              GCM  9:12:37  1   1238.16  62.19       9   1  114.674  14.070  37.53                                 
   252 Bolek Marian                    1   17              G    9:17:57  1   1238.15  62.44       2   0  121.277  14.070                                        
   253 Dąbrowski Tomasz                1    9              GCM  9:15:11  1   1238.10  62.69       7   1  117.846  14.070  37.51                                 
   254 Myszkowski Zenon                1   57              GCM  9:12:39  1   1237.71  62.93      10   2  114.674  14.060  37.50                                 
   255 Myszkowski Zenon                1   31              G    9:12:40  1   1237.49  63.18      11      114.674   0.000                                        
   256 Wilczek Edward                  2   64              G    9:27:13  1   1237.43  63.43       2   1  132.673  14.050                                        
   257 Arak Piotr                      1    9              G    9:17:37  1   1237.12  63.68      24      120.763   0.000                                        
   258 Bolek Marian                    1   24              G    9:18:02  1   1237.10  63.93       3   0  121.277  14.050                                        
   259 Szczepaniak Robert              1   74              GCM  9:15:54  1   1236.91  64.17      23      118.620   0.000  37.45                                 
   260 Myszkowski Zenon                1    6              GCM  9:12:43  1   1236.82  64.42      12      114.674   0.000  37.44                                 
   261 Pych Mariusz                    3   28              G    9:32:28  1   1236.40  64.67      12      139.054   0.000                                        
   262 Lewandowski Kazimierz           3   94              G    9:25:53  1   1236.38  64.92       6   2  130.912  14.030                                        
   263 Wilczek Edward                  2   51              G    9:27:19  1   1236.28  65.16       3   1  132.673  14.030                                        
   264 Golik Sławomir                  2   50              G    9:23:46  1   1235.01  65.41  49-  4-  4  128.153  14.020                                        
   265 Bąbik Sławomir                  1   57              G    9:18:41  1   1234.09  65.66       2   0  121.784  14.020                                        
   266 Glinka Dariusz                  1  172              G    9:20:26  1   1233.62  65.91       6   1  123.897  14.020                                        
   267 Krzcot Marcin                   1   57              G    9:13:21  1   1233.38  66.16       2   0  115.136  14.010                                        
   267 Krzcot Marcin                   1   34              GCM  9:13:21  1   1233.38  66.16       3   1  115.136  14.010  37.37                                 
   269 Szpadzik Joanna i Marcin        1  108              G    9:22:41  1   1232.87  66.65      51      126.595   0.000                                        
   270 Tarka Stanisław                 2    9              G    9:24:18  1   1232.82  66.90      13      128.583   0.000                                        
   271 Szymaniak Jerzy                 2   72              G    9:22:36  1   1232.78  67.15      17      126.483   0.000                                        
   272 Rębiś Krzysztof                 2   31              G    9:25:07  1   1232.67  67.39       3   1  129.574  14.000                                        
   273 Krzcot Marcin                   1   27              G    9:13:25  1   1232.50  67.64       4   1  115.136  13.990                                        
   274 Tarka Stanisław                 2   48              G    9:24:20  1   1232.43  67.89      14      128.583   0.000                                        
   275 Tarka Stanisław                 2   34              G    9:24:21  1   1232.23  68.14      15      128.583   0.000                                        
   276 Szymaniak Jerzy                 2    4              GCM  9:22:39  1   1232.18  68.39      18      126.483   0.000  37.28                                 
   277 Tarka Stanisław                 2  100              G    9:24:22  1   1232.03  68.63      16      128.583   0.000                                        
   278 Sadowski Sławomir Piotr         1    7              G    9:16:00  1   1231.90  68.88  40-  4-  4  118.262  13.970                                        
   279 Glinka Dariusz                  1  112              G    9:20:35  1   1231.79  69.13       7   1  123.897  13.970                                        
   280 Szymaniak Jerzy                 2  137              G    9:22:41  1   1231.78  69.38      19      126.483   0.000                                        
   281 Szpadzik Joanna i Marcin        1   43              G    9:22:48  1   1231.47  69.62      52      126.595   0.000                                        
   282 Krzcot Marcin                   1   41              G    9:13:30  1   1231.40  69.87       5   1  115.136  13.960                                        
   283 Tarka Stanisław                 2   77              G    9:24:26  1   1231.25  70.12      17      128.583   0.000                                        
   284 Tarka Stanisław                 2  102              G    9:24:27  1   1231.05  70.37      18      128.583   0.000                                        
   285 Szpadzik Joanna i Marcin        1   83              GCM  9:22:51  1   1230.87  70.61      53      126.595   0.000                                        
   286 Kowalski Paweł                  2   95              GCM  9:23:02  1   1230.81  70.86       8   2  126.814  13.940  37.18                                 
   287 Szpadzik Joanna i Marcin        1  127              G    9:22:52  1   1230.67  71.11      54      126.595   0.000                                        
   288 Tarka Stanisław                 2   73              G    9:24:29  1   1230.66  71.36      19      128.583   0.000                                        
   289 Sekuła Wiesław                  3    5              GCM  9:26:42  1   1230.58  71.61  64-  5-  5  131.303  13.930  37.15                                 
   290 Szpadzik Joanna i Marcin        1   80              G    9:22:53  1   1230.47  71.85      55      126.595   0.000                                        
   291 Szpadzik Joanna i Marcin        1   50              G    9:22:55  1   1230.07  72.10      56      126.595   0.000                                        
   292 Szpadzik Joanna i Marcin        1   79              G    9:22:56  1   1229.87  72.35      57      126.595   0.000                                        
   292 Szpadzik Joanna i Marcin        1   95              G    9:22:56  1   1229.87  72.35      58      126.595   0.000                                        
   294 Szklarz Marian                  3   44              G    9:31:59  1   1229.84  72.84       3   1  137.722  13.910                                        
   295 Arak Piotr                      1   85              G    9:18:12  1   1229.77  73.09      25      120.763   0.000                                        
   296 Grzegrzółka Jan                 3   40              G    9:32:42  1   1229.65  73.34       6   0  138.581  13.910                                        
   297 Grzegrzółka Jan                 3   50              GCM  9:32:43  1   1229.46  73.59       7   1  138.581  13.900  37.07                                 
   298 Grzegrzółka Jan                 3   38              GCM  9:32:44  1   1229.28  73.84       8   2  138.581  13.900  37.06                                 
   299 Glinka Dariusz                  1  154              G    9:20:48  1   1229.14  74.08       8   1  123.897  13.890                                        
   300 Szymaniak Jerzy                 2   26              G    9:22:55  1   1228.99  74.33      20      126.483   0.000                                        
   301 Bąbik Sławomir                  1   71              G    9:19:08  1   1228.49  74.58       3   0  121.784  13.890                                        
   302 Lewandowski Kazimierz           3   70              GCM  9:26:35  1   1228.26  74.83       7   3  130.912  13.880  37.02                                 
   303 Szymaniak Jerzy                 2   59              G    9:22:59  1   1228.19  75.07      21      126.483   0.000                                        
   304 Bąbik Sławomir                  1   80              G    9:19:10  1   1228.07  75.32       4   0  121.784  13.880                                        
   304 Lewandowski Kazimierz           3   84              G    9:26:36  1   1228.07  75.32       8   3  130.912  13.880                                        
   306 Szymaniak Jerzy                 2    7              GCM  9:23:00  1   1227.99  75.82      22      126.483   0.000  36.98                                 
   307 Arak Piotr                      1  139              G    9:18:21  1   1227.89  76.07      26      120.763   0.000                                        
   308 Szpadzik Joanna i Marcin        1   32              G    9:23:07  1   1227.69  76.31      59      126.595   0.000                                        
   309 Bąbik Sławomir                  1  153              G    9:19:12  1   1227.66  76.56       5   0  121.784  13.860                                        
   310 Szymaniak Jerzy                 2   61              G    9:23:02  1   1227.59  76.81      23      126.483   0.000                                        
   311 Szpadzik Joanna i Marcin        1   96              G    9:23:08  1   1227.49  77.06      60      126.595   0.000                                        
   312 Arak Piotr                      1    2              G    9:18:24  1   1227.27  77.30      27      120.763   0.000                                        
   312 Arak Piotr                      1   37              G    9:18:24  1   1227.27  77.30      28      120.763   0.000                                        
   314 Wilczek Edward                  2   46              G    9:28:08  1   1226.94  77.80       4   1  132.673  13.840                                        
   315 Arak Piotr                      1   64              G    9:18:26  1   1226.85  78.05      29      120.763   0.000                                        
   316 Łuczak Marek                    3   73              G    9:32:18  1   1226.62  78.30       5   1  137.749  13.830                                        
   317 Szymaniak Jerzy                 2   43              GCM  9:23:08  1   1226.40  78.54      24      126.483   0.000  36.88                                 
   318 Pych Mariusz                    3   44              G    9:33:24  1   1226.23  78.79      13      139.054   0.000                                        
   319 Szpadzik Joanna i Marcin        1   45              G    9:23:15  1   1226.10  79.04      61      126.595   0.000                                        
   320 Dąbrowski Tomasz                1  158              G    9:16:07  1   1226.07  79.29       8   1  117.846  13.820                                        
   321 Szymaniak Jerzy                 2   51              G    9:23:10  1   1226.01  79.53      25      126.483   0.000                                        
   322 Wilczek Edward                  2   43              G    9:28:13  1   1225.99  79.78       5   1  132.673  13.810                                        
   323 Pych Mariusz                    3    2              G    9:33:26  1   1225.87  80.03      14      139.054   0.000                                        
   324 Burkowski Paweł                 3    1              GCM  9:33:27  1   1225.69  80.28      26      139.054   0.000  36.81                                 
   324 Burkowski Paweł                 3   41              G    9:33:27  1   1225.69  80.28      27      139.054   0.000                                        
   326 Arak Piotr                      1   47              G    9:18:32  1   1225.61  80.77      30      120.763   0.000                                        
   327 Pych Mariusz                    3    3              G    9:33:28  1   1225.51  81.02      15      139.054   0.000                                        
   328 Szymaniak Jerzy                 2   50              G    9:23:13  1   1225.41  81.27      26      126.483   0.000                                        
   329 Arak Piotr                      1  165              G    9:18:33  1   1225.40  81.52      31      120.763   0.000                                        
   330 Burkowski Paweł                 3   32              G    9:33:29  1   1225.33  81.76      28      139.054   0.000                                        
   330 Burkowski Paweł                 3   11              G    9:33:29  1   1225.33  81.76      29      139.054   0.000                                        
   330 Pych Mariusz                    3   65              G    9:33:29  1   1225.33  81.76      16      139.054   0.000                                        
   333 Pych Mariusz                    3   55              G    9:33:30  1   1225.15  82.51      17      139.054   0.000                                        
   333 Pych Mariusz                    3   41              G    9:33:30  1   1225.15  82.51      18      139.054   0.000                                        
   335 Arak Piotr                      1   39              G    9:18:35  1   1224.98  83.00      32      120.763   0.000                                        
   336 Burkowski Paweł                 3   35              GCM  9:33:31  1   1224.97  83.25      30      139.054   0.000                                        
   336 Pych Mariusz                    3   10              G    9:33:31  1   1224.97  83.25      19      139.054   0.000                                        
   336 Pych Mariusz                    3   60              G    9:33:31  1   1224.97  83.25      20      139.054   0.000                                        
   339 Pych Mariusz                    3   54              GCM  9:33:33  1   1224.61  83.99      21      139.054   0.000  36.66                                 
   340 Dąbrowski Tomasz                1  113              G    9:16:16  1   1224.16  84.24       9   1  117.846  13.740                                        
   341 Szczepaniak Ludwik              1   28              GCM  9:19:43  1   1223.91  84.49  25-  2-  2  122.044  13.740  36.64                                 
   342 Burkowski Paweł                 3   45              G    9:33:37  1   1223.89  84.74      31      139.054   0.000                                        
   342 Łuczak Marek                    3   25              G    9:32:33  1   1223.89  84.74       6   1  137.749  13.740                                        
   344 Dąbrowski Tomasz                1  121              G    9:16:18  1   1223.74  85.23      10   1  117.846  13.730                                        
   345 Dąbrowski Tomasz                1  117              G    9:16:19  1   1223.53  85.48      11      117.846   0.000                                        
   345 Dąbrowski Tomasz                1   57              G    9:16:19  1   1223.53  85.48      12      117.846   0.000                                        
   347 Dąbrowski Tomasz                1   36              G    9:16:20  1   1223.32  85.98      13      117.846   0.000                                        
   348 Markowski Krzysztof             3   50              GCM  9:34:08  1   1223.21  86.22       2   1  139.609  13.710  36.57                                 
   349 Szpadzik Joanna i Marcin        1   81              G    9:23:30  1   1223.14  86.47      62      126.595   0.000                                        
   350 Burkowski Paweł                 3   10              GCM  9:33:42  1   1222.99  86.72      32      139.054   0.000                                        
   351 Dąbrowski Tomasz                1  141              G    9:16:22  1   1222.89  86.97      14      117.846   0.000                                        
   352 Dąbrowski Tomasz                1  160              G    9:16:23  1   1222.68  87.22      15      117.846   0.000                                        
   353 Grzegrzółka Jan                 3   43              G    9:33:21  1   1222.59  87.46       9   2  138.581  13.690                                        
   354 Markowski Krzysztof             3   33              G    9:34:12  1   1222.50  87.71       3   1  139.609  13.690                                        
   355 Dąbrowski Tomasz                1  133              G    9:16:24  1   1222.47  87.96      16      117.846   0.000                                        
   356 Grzegrzółka Jan                 3   34              GCM  9:33:22  1   1222.41  88.21      10   3  138.581  13.680  36.49                                 
   357 Dąbrowski Tomasz                1   95              G    9:16:25  1   1222.26  88.45      17      117.846   0.000                                        
   357 Szymaniak Jerzy                 2  124              G    9:23:29  1   1222.26  88.45      27      126.483   0.000                                        
   359 Grzegrzółka Jan                 3   69              G    9:33:24  1   1222.06  88.95      11      138.581   0.000                                        
   360 Dąbrowski Tomasz                1  150              GCM  9:16:26  1   1222.05  89.20      18      117.846   0.000  36.45                                 
   361 Kowalski Paweł                  2  113              GCM  9:23:50  1   1221.32  89.45       9   3  126.814  13.670  36.44                                 
   362 Widłak Adam                     3   59              G    9:36:07  1   1221.24  89.69       2   0  141.806  13.660                                        
   363 Widłak Adam                     3   54              G    9:36:10  1   1220.71  89.94       3   0  141.806  13.660                                        
   364 Widłak Adam                     3    7              G    9:36:13  1   1220.19  90.19       4   0  141.806  13.650                                        
   365 Markowski Krzysztof             3    1              GCM  9:34:25  1   1220.18  90.44       4   2  139.609  13.650  36.40                                 
   366 Dąbrowski Tomasz                1  107              G    9:16:36  1   1219.94  90.68      19      117.846   0.000                                        
   367 Dąbrowski Tomasz                1  137              G    9:16:37  1   1219.73  90.93      20      117.846   0.000                                        
   367 Dąbrowski Tomasz                1  108              G    9:16:37  1   1219.73  90.93      21      117.846   0.000                                        
   369 Dąbrowski Tomasz                1   99              G    9:16:38  1   1219.52  91.43      22      117.846   0.000                                        
   369 Dąbrowski Tomasz                1  149              G    9:16:38  1   1219.52  91.43      23      117.846   0.000                                        
   371 Szczepaniak Robert              1   32              G    9:17:17  1   1219.33  91.92      24      118.620   0.000                                        
   372 Szklarz Marian                  3   37              G    9:32:57  1   1219.32  92.17       4   1  137.722  13.620                                        
   372 Szklarz Marian                  3   23              GCM  9:32:57  1   1219.32  92.17       5   2  137.722  13.620  36.33                                 
   374 Dąbrowski Tomasz                1  114              G    9:16:39  1   1219.31  92.67      24      117.846   0.000                                        
   375 Lewandowski Kazimierz           3   69              GCM  9:27:22  1   1219.30  92.91       9   4  130.912  13.610  36.30                                 
   376 Walczak Dariusz                 1   42              G    9:16:09  1   1219.11  93.16  68-  6-  6  117.217  13.610                                        
   377 Dąbrowski Tomasz                1  139              G    9:16:40  1   1219.10  93.41      25      117.846   0.000                                        
   378 Markowski Krzysztof             3   47              G    9:34:35  1   1218.41  93.66       5   2  139.609  13.600                                        
   379 Szymaniak Jerzy                 2   89              G    9:23:49  1   1218.33  93.91      28      126.483   0.000                                        
   380 Pindelski Krzysztof             2   24              G    9:25:07  1   1217.91  94.15  42-  1-  1  128.023  13.590                                        
   381 Lewandowski Kazimierz           3   21              G    9:27:30  1   1217.79  94.40      10   4  130.912  13.590                                        
   382 Arak Piotr                      1  163              G    9:19:11  1   1217.57  94.65      33      120.763   0.000                                        
   383 Arak Piotr                      1  179              G    9:19:12  1   1217.37  94.90      34      120.763   0.000                                        
   384 Bąbik Sławomir                  1   75              G    9:20:03  1   1217.23  95.14       6   0  121.784  13.580                                        
   385 Szczepaniak Robert              1   52              G    9:17:29  1   1216.82  95.39      25      118.620   0.000                                        
   386 Arak Piotr                      1  171              G    9:19:15  1   1216.76  95.64      35      120.763   0.000                                        
   387 Pych Mariusz                    3   66              G    9:34:17  1   1216.75  95.89      22      139.054   0.000                                        
   388 Szymaniak Jerzy                 2  104              G    9:23:58  1   1216.57  96.14      29      126.483   0.000                                        
   389 Arak Piotr                      1  138              G    9:19:16  1   1216.55  96.38      36      120.763   0.000                                        
   390 Puchała Sylwester               2   37              G    9:24:05  1   1216.49  96.63      33      126.616   0.000                                        
   391 Burkowski Paweł                 3   56              G    9:34:19  1   1216.39  96.88      33      139.054   0.000                                        
   392 Arak Piotr                      1  172              G    9:19:17  1   1216.35  97.13      37      120.763   0.000                                        
   393 Antosiewicz Bogdan              3   81              G    9:46:22  1   1216.32  97.37  64- 14- 10  153.702  13.550                                        
   394 Lewandowski Kazimierz           3    8              G    9:27:38  1   1216.28  97.62      11      130.912   0.000                                        
   395 Kowalski Paweł                  2   66              G    9:24:16  1   1216.25  97.87      10   3  126.814  13.540                                        
   395 Kowalski Paweł                  2  117              GCM  9:24:16  1   1216.25  97.87      11      126.814   0.000  36.10                                 
   397 Pych Mariusz                    3    4              G    9:34:20  1   1216.22  98.37      23      139.054   0.000                                        
   398 Szpadzik Joanna i Marcin        1   64              G    9:24:06  1   1216.09  98.61      63      126.595   0.000                                        
   399 Burkowski Paweł                 3    8              GCM  9:34:21  1   1216.04  98.86      34      139.054   0.000                                        
   400 Bąbik Sławomir                  1   74              G    9:20:09  1   1216.02  99.11       7   0  121.784  13.520                                        
   401 Arak Piotr                      1  167              G    9:19:19  1   1215.94  99.36      38      120.763   0.000                                        
   402 Bąbik Sławomir                  1  116              G    9:20:10  1   1215.81  99.60       8   0  121.784  13.510                                        
   403 Grzegrzółka Jan                 3   30              G    9:33:59  1   1215.80  99.85      12      138.581   0.000                                        
   404 Szpadzik Joanna i Marcin        1  122              G    9:24:08  1   1215.70 100.10      64      126.595   0.000                                        
   405 Grzegrzółka Jan                 3   29              G    9:34:00  1   1215.62 100.35      13      138.581   0.000                                        
   406 Pych Mariusz                    3   48              GCM  9:34:24  1   1215.51 100.60      24      139.054   0.000                                        
   406 Pych Mariusz                    3   36              GCM  9:34:24  1   1215.51 100.60      25      139.054   0.000                                        
   408 Grzegrzółka Jan                 3   53              G    9:34:01  1   1215.45 101.09      14      138.581   0.000                                        
   409 Szymaniak Jerzy                 2   63              G    9:24:04  1   1215.40 101.34      30      126.483   0.000                                        
   410 Szpadzik Joanna i Marcin        1   61              G    9:24:10  1   1215.31 101.59      65      126.595   0.000                                        
   411 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G    9:24:11  1   1215.12 101.83      66      126.595   0.000                                        
   411 Szpadzik Joanna i Marcin        1   68              G    9:24:11  1   1215.12 101.83      67      126.595   0.000                                        
   413 Szpadzik Joanna i Marcin        1   49              G    9:24:12  1   1214.92 102.33      68      126.595   0.000                                        
   414 Pych Mariusz                    3   67              G    9:34:30  1   1214.45 102.58      26      139.054   0.000                                        
   415 Golik Sławomir                  2   35              G    9:25:33  1   1214.15 102.83       2   0  128.153  13.460                                        
   416 Tarka Stanisław                 2    3              G    9:25:55  1   1214.00 103.07      20      128.583   0.000                                        
   417 Tarka Stanisław                 2   96              G    9:25:56  1   1213.81 103.32      21      128.583   0.000                                        
   417 Tarka Stanisław                 2   19              G    9:25:56  1   1213.81 103.32      22      128.583   0.000                                        
   419 Bolek Marian                    1    8              G    9:19:57  1   1213.38 103.82       4   0  121.277  13.450                                        
   420 Myszkowski Zenon                1   51              G    9:14:31  1   1213.27 104.06      13      114.674   0.000                                        
   420 Myszkowski Zenon                1   36              G    9:14:31  1   1213.27 104.06      14      114.674   0.000                                        
   420 Myszkowski Zenon                1   40              GCM  9:14:31  1   1213.27 104.06      15      114.674   0.000  35.86                                 
   423 Tarka Stanisław                 2   54              G    9:25:59  1   1213.24 104.81      23      128.583   0.000                                        
   423 Tarka Stanisław                 2   15              G    9:25:59  1   1213.24 104.81      24      128.583   0.000                                        
   425 Myszkowski Zenon                1   20              G    9:14:32  1   1213.05 105.30      16      114.674   0.000                                        
   426 Tarka Stanisław                 2   47              G    9:26:01  1   1212.86 105.55      25      128.583   0.000                                        
   427 Antosiewicz Bogdan              3   34              G    9:46:44  1   1212.80 105.80       2   0  153.702  13.420                                        
   428 Szymaniak Jerzy                 2  112              G    9:24:19  1   1212.49 106.05      31      126.483   0.000                                        
   429 Tarka Stanisław                 2   26              G    9:26:03  1   1212.48 106.29      26      128.583   0.000                                        
   430 Sekuła Wiesław                  3   75              G    9:28:19  1   1212.21 106.54       2   1  131.303  13.410                                        
   431 Widłak Adam                     3   32              G    9:36:59  1   1212.19 106.79       5   0  141.806  13.410                                        
   432 Rawski Witold                   1   58              G    9:18:55  1   1212.14 107.04  65-  2-  2  119.901  13.400                                        
   433 Tarka Stanisław                 2   12              G    9:26:05  1   1212.09 107.28      27      128.583   0.000                                        
   434 Glinka Dariusz                  1   15              G    9:22:14  1   1211.90 107.53       9   1  123.897  13.390                                        
   434 Glinka Dariusz                  1   52              G    9:22:14  1   1211.90 107.53      10   1  123.897  13.390                                        
   436 Szczepaniak Robert              1   45              GCM  9:17:53  1   1211.85 108.03      26      118.620   0.000  35.70                                 
   437 Sekuła Wiesław                  3   15              GCM  9:28:21  1   1211.84 108.28       3   2  131.303  13.380  35.69                                 
   438 Szymaniak Jerzy                 2   90              G    9:24:23  1   1211.72 108.52      32      126.483   0.000                                        
   439 Glinka Dariusz                  1  107              G    9:22:15  1   1211.71 108.77      11      123.897   0.000                                        
   439 Glinka Dariusz                  1  153              G    9:22:15  1   1211.71 108.77      12      123.897   0.000                                        
   441 Sekuła Wiesław                  3   68              G    9:28:22  1   1211.66 109.27       4   2  131.303  13.370                                        
   442 Szymaniak Jerzy                 2   54              G    9:24:24  1   1211.52 109.51      33      126.483   0.000                                        
   443 Glinka Dariusz                  1   20              G    9:22:16  1   1211.51 109.76      13      123.897   0.000                                        
   443 Glinka Dariusz                  1  110              G    9:22:16  1   1211.51 109.76      14      123.897   0.000                                        
   445 Widłak Adam                     3    4              G    9:37:04  1   1211.33 110.26       6   0  141.806  13.350                                        
   446 Glinka Dariusz                  1   94              G    9:22:17  1   1211.31 110.51      15      123.897   0.000                                        
   447 Glinka Dariusz                  1   84              G    9:22:18  1   1211.11 110.75      16      123.897   0.000                                        
   448 Glinka Dariusz                  1   38              GCM  9:22:19  1   1210.92 111.00      17      123.897   0.000  35.58                                 
   448 Glinka Dariusz                  1  165              G    9:22:19  1   1210.92 111.00      18      123.897   0.000                                        
   450 Belka Stanisław                 1    5              G    9:17:53  1   1210.90 111.50       2   1  118.527  13.330                                        
   451 Grzegrzółka Jan                 3   61              GCM  9:34:27  1   1210.84 111.74      15      138.581   0.000  35.55                                 
   452 Glinka Dariusz                  1  150              G    9:22:20  1   1210.72 111.99      19      123.897   0.000                                        
   453 Dąbrowski Tomasz                1   26              G    9:17:22  1   1210.33 112.24      26      117.846   0.000                                        
   454 Grzegrzółka Jan                 3   60              GCM  9:34:30  1   1210.31 112.49      16      138.581   0.000  35.52                                 
   455 Widłak Adam                     3    9              G    9:37:12  1   1209.95 112.74       7   0  141.806  13.320                                        
   456 Szczepaniak Robert              1   17              GCM  9:18:03  1   1209.79 112.98      27      118.620   0.000  35.50                                 
   457 Szczepaniak Robert              1  108              G    9:18:04  1   1209.59 113.23      28      118.620   0.000                                        
   458 Tokarski Waldemar Michał        1   25              G    9:17:26  1   1209.19 113.48  41-  2-  2  117.815  13.310                                        
   459 Szczepaniak Robert              1  119              G    9:18:06  1   1209.17 113.73      29      118.620   0.000                                        
   460 Szczepaniak Robert              1   16              G    9:18:08  1   1208.76 113.97      30      118.620   0.000                                        
   461 Glinka Dariusz                  1  125              G    9:22:30  1   1208.75 114.22      20      123.897   0.000                                        
   462 Szpadzik Joanna i Marcin        1   60              G    9:24:44  1   1208.74 114.47      69      126.595   0.000                                        
   463 Szczepaniak Robert              1  122              G    9:18:11  1   1208.15 114.72      31      118.620   0.000                                        
   464 Szymaniak Jerzy                 2   68              G    9:24:42  1   1208.05 114.97      34      126.483   0.000                                        
   465 Sadowski Sławomir Piotr         1   19              GCM  9:17:54  1   1207.99 115.21       2   1  118.262  13.280  35.41                                 
   466 Sadowski Sławomir Piotr         1    6              G    9:17:59  1   1206.96 115.46       3   1  118.262  13.280                                        
   467 Grzegrzółka Jan                 3   62              GCM  9:34:50  1   1206.80 115.71      17      138.581   0.000  35.39                                 
   468 Szymaniak Jerzy                 2   30              G    9:24:49  1   1206.71 115.96      35      126.483   0.000                                        
   469 Lewandowski Kazimierz           3   71              GCM  9:28:33  1   1206.01 116.20      12      130.912   0.000  35.37                                 
   470 Sadowski Sławomir Piotr         1   10              GCM  9:18:04  1   1205.94 116.45       4   2  118.262  13.260  35.36                                 
   471 Lewandowski Kazimierz           3    7              G    9:28:35  1   1205.64 116.70      13      130.912   0.000                                        
   472 Burkowski Paweł                 3    6              G    9:35:24  1   1204.97 116.95      35      139.054   0.000                                        
   473 Widłak Adam                     3   38              GCM  9:37:42  1   1204.81 117.20       8   1  141.806  13.250  35.33                                 
   474 Myszkowski Zenon                1   29              G    9:15:11  1   1204.77 117.44      17      114.674   0.000                                        
   475 Lewandowski Kazimierz           3   23              G    9:28:40  1   1204.71 117.69      14      130.912   0.000                                        
   476 Kurek Wiesław                   3   44              G    9:34:49  1   1204.26 117.94  51-  4-  4  138.269  13.240                                        
   477 Bąbik Sławomir                  1  163              G    9:21:09  1   1203.99 118.19       9   0  121.784  13.230                                        
   478 Szymaniak Jerzy                 2  134              G    9:25:04  1   1203.84 118.43      36      126.483   0.000                                        
   479 Bąbik Sławomir                  1  157              G    9:21:13  1   1203.20 118.68      10   0  121.784  13.230                                        
   480 Walczak Dariusz                 1   47              G    9:17:26  1   1203.05 118.93       2   0  117.217  13.220                                        
   481 Wilczek Edward                  2   84              G    9:30:18  1   1202.84 119.18       6   1  132.673  13.220                                        
   482 Arak Piotr                      1   54              G    9:20:24  1   1202.82 119.43      39      120.763   0.000                                        
   483 Grzegrzółka Jan                 3   10              G    9:35:13  1   1202.79 119.67      18      138.581   0.000                                        
   484 Myszkowski Zenon                1   53              G    9:15:21  1   1202.66 119.92      18      114.674   0.000                                        
   485 Tarka Stanisław                 2   39              G    9:26:55  1   1202.65 120.17      28      128.583   0.000                                        
   486 Myszkowski Zenon                1   28              G    9:15:22  1   1202.45 120.42      19      114.674   0.000                                        
   487 Burkowski Paweł                 3   57              GCM  9:35:39  1   1202.37 120.66      36      139.054   0.000                                        
   488 Lewandowski Kazimierz           3  113              G    9:28:54  1   1202.13 120.91      15      130.912   0.000                                        
   489 Wilczek Edward                  2    9              G    9:30:22  1   1202.11 121.16       7   1  132.673  13.190                                        
   490 Tarka Stanisław                 2   21              G    9:26:58  1   1202.09 121.41      29      128.583   0.000                                        
   491 Szymaniak Jerzy                 2  140              G    9:25:15  1   1201.74 121.66      37      126.483   0.000                                        
   492 Wilczek Edward                  2   42              G    9:30:25  1   1201.57 121.90       8   1  132.673  13.180                                        
   493 Szpadzik Joanna i Marcin        1   89              G    9:25:26  1   1200.71 122.15      70      126.595   0.000                                        
   494 Bugalski Arkadiusz              1   40              G    9:17:54  1   1200.54 122.40  77-  4-  4  117.533  13.170                                        
   495 Kowalski Paweł                  2  103              G    9:25:38  1   1200.51 122.65      12      126.814   0.000                                        
   496 Kuźmiński Andrzej               3   12              G    9:32:18  1   1200.24 122.89       3   1  134.787  13.160                                        
   496 Kuźmiński Andrzej               3   22              G    9:32:18  1   1200.24 122.89       4   1  134.787  13.160                                        
   498 Wilczek Edward                  2   44              GCM  9:30:34  1   1199.94 123.39       9   2  132.673  13.160  35.09                                 
   499 Kuźmiński Andrzej               3    8              GCM  9:32:21  1   1199.71 123.64       5   2  134.787  13.150  35.08                                 
   500 Kuźmiński Andrzej               3   28              GCM  9:32:22  1   1199.53 123.89       6   3  134.787  13.150  35.07                                 
   501 Wilczek Edward                  2   55              G    9:30:38  1   1199.21 124.13      10   2  132.673  13.150                                        
   502 Widłak Adam                     3   35              GCM  9:38:16  1   1199.04 124.38       9   2  141.806  13.140  35.05                                 
   503 Tarka Stanisław                 2   32              G    9:27:17  1   1198.54 124.63      30      128.583   0.000                                        
   504 Łuczak Marek                    3   75              GCM  9:35:00  1   1197.82 124.88       7   2  137.749  13.130  35.03                                 
   505 Puchała Sylwester               2   64              GCM  9:25:45  1   1197.31 125.12      34      126.616   0.000  35.02                                 
   506 Lewandowski Kazimierz           3   99              G    9:29:21  1   1197.18 125.37      16      130.912   0.000                                        
   507 Fabisiak Rafał                  3   18              GCM  9:29:18  1   1197.10 125.62  42-  6-  6  130.843  13.120  35.00                                 
   508 Bugalski Arkadiusz              1   55              G    9:18:11  1   1197.08 125.87       2   0  117.533  13.120                                        
   509 Puchała Sylwester               2   83              GCM  9:25:47  1   1196.94 126.12      35      126.616   0.000  34.98                                 
   510 Puchała Sylwester               2   28              G    9:25:48  1   1196.75 126.36      36      126.616   0.000                                        
   510 Puchała Sylwester               2   85              GCM  9:25:48  1   1196.75 126.36      37      126.616   0.000                                        
   512 Fabisiak Rafał                  3   10              GCM  9:29:20  1   1196.74 126.86       2   2  130.843  13.110  34.95                                 
   513 Fabisiak Rafał                  3    2              GCM  9:29:21  1   1196.55 127.11       3   3  130.843  13.100  34.94                                 
   514 Puchała Sylwester               2   76              G    9:25:50  1   1196.37 127.35      38      126.616   0.000                                        
   514 Puchała Sylwester               2   10              G    9:25:50  1   1196.37 127.35      39      126.616   0.000                                        
   516 Łuczak Marek                    3   69              G    9:35:10  1   1196.08 127.85       8   2  137.749  13.090                                        
   517 Szymaniak Jerzy                 2   25              G    9:25:45  1   1196.06 128.10      38      126.483   0.000                                        
   518 Łukasik Andrzej                 3   76              G    9:33:23  1   1195.98 128.35  78-  6-  6  135.604  13.080                                        
   519 Szymaniak Jerzy                 2  115              G    9:25:47  1   1195.68 128.59      39      126.483   0.000                                        
   520 Puchała Sylwester               2   20              G    9:25:55  1   1195.43 128.84      40      126.616   0.000                                        
   521 Fabisiak Rafał                  3   15              G    9:29:28  1   1195.28 129.09       4   3  130.843  13.070                                        
   522 Antosiewicz Bogdan              3   43              GCM  9:48:40  1   1194.58 129.34       3   1  153.702  13.070  34.85                                 
   523 Jaworski Mateusz                3    5              GCM  9:29:25  1   1194.37 129.58       2   2  130.684  13.060  34.84                                 
   524 Puchała Sylwester               2   36              G    9:26:02  1   1194.12 129.83      41      126.616   0.000                                        
   525 Antosiewicz Bogdan              3   29              G    9:48:43  1   1194.11 130.08       4   1  153.702  13.060                                        
   526 Antosiewicz Bogdan              3   50              G    9:48:44  1   1193.96 130.33       5   1  153.702  13.050                                        
   527 Jaworski Mateusz                3   36              GCM  9:29:28  1   1193.83 130.58       3   3  130.684  13.050  34.80                                 
   528 Antosiewicz Bogdan              3   47              G    9:48:45  1   1193.80 130.82       6   1  153.702  13.050                                        
   529 Antosiewicz Bogdan              3   30              GCM  9:48:46  1   1193.65 131.07       7   2  153.702  13.040  34.78                                 
   530 Bielski Jacek                   3   22              GCM  9:31:43  1   1193.61 131.32  41-  4-  4  133.346  13.040  34.77                                 
   531 Bielski Jacek                   3   10              G    9:31:45  1   1193.25 131.57       2   1  133.346  13.030                                        
   532 Lewandowski Kazimierz           3   66              G    9:29:44  1   1193.00 131.81      17      130.912   0.000                                        
   533 Kuźmiński Andrzej               3   17              G    9:33:01  1   1192.63 132.06       7   3  134.787  13.030                                        
   534 Kowalski Paweł                  2   50              GCM  9:26:20  1   1192.61 132.31      13      126.814   0.000  34.73                                 
   535 Krzcot Marcin                   1   33              GCM  9:16:33  1   1192.50 132.56       6   2  115.136  13.020  34.72                                 
   536 Kujawiak Jan                    1   11              G    9:18:55  1   1192.41 132.81  34-  2-  2  117.949  13.020                                        
   537 Wojciechowski Jarosław          3   60              GCM  9:32:06  1   1192.32 133.05  73-  5-  5  133.659  13.010  34.70                                 
   538 Kuźmiński Andrzej               3   20              G    9:33:04  1   1192.10 133.30       8   3  134.787  13.010                                        
   539 Pych Mariusz                    3   39              G    9:36:39  1   1192.06 133.55      27      139.054   0.000                                        
   540 Antosiewicz Bogdan              3   82              GCM  9:48:57  1   1191.95 133.80       8   3  153.702  13.000  34.67                                 
   540 Łukasik Andrzej                 3    8              G    9:33:46  1   1191.95 133.80       2   0  135.604  13.000                                        
   542 Golik Sławomir                  2   14              GCM  9:27:31  1   1191.94 134.29       3   1  128.153  12.990  34.65                                 
   543 Burkowski Paweł                 3   46              G    9:36:40  1   1191.89 134.54      37      139.054   0.000                                        
   544 Widłak Adam                     3   12              G    9:38:59  1   1191.81 134.79      10   2  141.806  12.990                                        
   545 Głażewski Jerzy                 3   66              G    9:36:43  1   1191.72 135.04  66-  4-  4  139.093  12.980                                        
   545 Pych Mariusz                    3   13              G    9:36:41  1   1191.72 135.04      28      139.054   0.000                                        
   547 Rębiś Krzysztof                 2   19              G    9:28:44  1   1191.67 135.53       4   1  129.574  12.980                                        
   548 Rębiś Krzysztof                 2   33              G    9:28:45  1   1191.49 135.78       5   1  129.574  12.970                                        
   549 Antosiewicz Bogdan              3   61              G    9:49:01  1   1191.33 136.03       9   3  153.702  12.970                                        
   550 Pych Mariusz                    3    5              G    9:36:44  1   1191.21 136.27      29      139.054   0.000                                        
   551 Szpadzik Joanna i Marcin        1   65              G    9:26:18  1   1190.92 136.52      71      126.595   0.000                                        
   552 Glinka Dariusz                  1  156              G    9:24:09  1   1189.60 136.77      21      123.897   0.000                                        
   553 Kurek Wiesław                   3   70              G    9:36:15  1   1189.41 137.02       2   0  138.269  12.950                                        
   554 Glinka Dariusz                  1   69              G    9:24:11  1   1189.22 137.27      22      123.897   0.000                                        
   555 Tarka Stanisław                 2   99              G    9:28:10  1   1188.75 137.51      31      128.583   0.000                                        
   556 Glinka Dariusz                  1  167              G    9:24:14  1   1188.65 137.76      23      123.897   0.000                                        
   557 Bugalski Arkadiusz              1   61              G    9:18:53  1   1188.60 138.01       3   0  117.533  12.940                                        
   558 Glinka Dariusz                  1  135              G    9:24:19  1   1187.70 138.26      24      123.897   0.000                                        
   559 Szczepaniak Ludwik              1   21              G    9:22:46  1   1187.58 138.50       2   1  122.044  12.930                                        
   560 Kurek Wiesław                   3   18              G    9:36:26  1   1187.54 138.75       3   0  138.269  12.930                                        
   561 Wilczek Edward                  2   31              G    9:31:44  1   1187.41 139.00      11      132.673   0.000                                        
   562 Glinka Dariusz                  1   13              G    9:24:23  1   1186.94 139.25      25      123.897   0.000                                        
   563 Walczak Dariusz                 1   23              G    9:18:46  1   1186.81 139.50       3   0  117.217  12.920                                        
   564 Kuźmiński Andrzej               3   36              G    9:33:36  1   1186.51 139.74       9   3  134.787  12.910                                        
   564 Lewandowski Kazimierz           3    2              G    9:30:20  1   1186.51 139.74      18      130.912   0.000                                        
   566 Kwiatkowski Andrzej             2   67              G    9:29:53  1   1186.45 140.24  87-  8-  8  130.371  12.900                                        
   567 Kwiatkowski Andrzej             2   62              GCM  9:29:55  1   1186.09 140.49       2   1  130.371  12.900  34.40                                 
   568 Glinka Dariusz                  1   99              G    9:24:28  1   1186.00 140.73      26      123.897   0.000                                        
   569 Markowski Krzysztof             3   43              GCM  9:37:43  1   1185.98 140.98       6   3  139.609  12.890  34.38                                 
   570 Lewandowski Kazimierz           3  105              G    9:30:24  1   1185.80 141.23      19      130.912   0.000                                        
   571 Krupa Łukasz                    3   50              G    9:32:31  1   1185.72 141.48       6   1  133.413  12.890                                        
   572 Lewandowski Kazimierz           3   63              G    9:30:25  1   1185.62 141.72      20      130.912   0.000                                        
   573 Dąbrowski Tomasz                1   82              G    9:19:24  1   1185.57 141.97      27      117.846   0.000                                        
   574 Wilczek Edward                  2   73              G    9:31:55  1   1185.46 142.22      12      132.673   0.000                                        
   575 Wilczek Edward                  2   76              G    9:31:56  1   1185.29 142.47      13      132.673   0.000                                        
   576 Lewandowski Kazimierz           3    6              G    9:30:27  1   1185.26 142.72      21      130.912   0.000                                        
   576 Lewandowski Kazimierz           3   26              G    9:30:27  1   1185.26 142.72      22      130.912   0.000                                        
   578 Wilczek Edward                  2   81              G    9:31:57  1   1185.11 143.21      14      132.673   0.000                                        
   579 Glinka Dariusz                  1  170              G    9:24:33  1   1185.05 143.46      27      123.897   0.000                                        
   580 Krupa Łukasz                    3   53              G    9:32:36  1   1184.84 143.71       7   1  133.413  12.850                                        
   581 Dąbrowski Tomasz                1  103              GCM  9:19:28  1   1184.78 143.95      28      117.846   0.000  34.26                                 
   582 Wilczek Edward                  2   22              G    9:31:59  1   1184.76 144.20      15      132.673   0.000                                        
   583 Markowski Krzysztof             3   25              G    9:37:51  1   1184.63 144.45       7   3  139.609  12.840                                        
   584 Lewandowski Kazimierz           3   90              G    9:30:32  1   1184.37 144.70      23      130.912   0.000                                        
   585 Glinka Dariusz                  1  144              G    9:24:37  1   1184.30 144.95      28      123.897   0.000                                        
   586 Antosiewicz Bogdan              3   75              G    9:49:48  1   1184.15 145.19      10   3  153.702  12.830                                        
   587 Sadowski Marek                  2   82              G    9:27:35  1   1183.90 145.44  69-  2-  2  127.368  12.830                                        
   588 Glinka Dariusz                  1  158              G    9:24:40  1   1183.73 145.69      29      123.897   0.000                                        
   589 Pych Mariusz                    3   57              G    9:37:33  1   1182.94 145.94      30      139.054   0.000                                        
   590 Kuźmiński Andrzej               3    9              G    9:33:59  1   1182.52 146.18      10   3  134.787  12.820                                        
   591 Krzcot Marcin                   1   19              G    9:17:26  1   1181.69 146.43       7   2  115.136  12.810                                        
   592 Jobda Arkadiusz                 3   28              G    9:37:51  1   1181.56 146.68  63-  1-  1  139.247  12.810                                        
   593 Dąbrowski Tomasz                1   69              G    9:19:48  1   1180.82 146.93      29      117.846   0.000                                        
   594 Szczepaniak Robert              1   30              G    9:20:28  1   1180.69 147.18      32      118.620   0.000                                        
   595 Dąbrowski Tomasz                1  130              G    9:19:49  1   1180.62 147.42      30      117.846   0.000                                        
   596 Kowalski Paweł                  2   61              G    9:27:26  1   1180.40 147.67      14      126.814   0.000                                        
   597 Dąbrowski Tomasz                1   86              G    9:19:51  1   1180.23 147.92      31      117.846   0.000                                        
   598 Wirtek Mariusz & Michał         3   18              G    9:31:30  1   1179.34 148.17  85-  3-  3  131.496  12.790                                        
   599 Szymaniak Jerzy                 2   69              G    9:27:15  1   1179.33 148.41      40      126.483   0.000                                        
   600 Bąbik Sławomir                  1  137              G    9:23:16  1   1179.32 148.66      11      121.784   0.000                                        
   601 Widłak Adam                     3    2              GCM  9:40:16  1   1179.10 148.91      11      141.806   0.000  34.07                                 
   602 Szymaniak Jerzy                 2    3              G    9:27:17  1   1178.96 149.16      41      126.483   0.000                                        
   602 Szymaniak Jerzy                 2   80              G    9:27:17  1   1178.96 149.16      42      126.483   0.000                                        
   604 Kowalski Paweł                  2   11              G    9:27:35  1   1178.75 149.65      15      126.814   0.000                                        
   605 Burkowski Paweł                 3   22              G    9:37:59  1   1178.59 149.90      38      139.054   0.000                                        
   606 Wirtek Mariusz & Michał         3   87              GCM  9:31:37  1   1178.10 150.15       2   1  131.496  12.760  34.02                                 
   607 Łuczak Marek                    3   45              G    9:36:56  1   1178.01 150.40       9   2  137.749  12.750                                        
   608 Szczepaniak Robert              1  118              G    9:20:42  1   1177.95 150.64      33      118.620   0.000                                        
   609 Widłak Adam                     3   46              G    9:40:24  1   1177.79 150.89      12      141.806   0.000                                        
   610 Szczepaniak Robert              1  101              G    9:20:44  1   1177.57 151.14      34      118.620   0.000                                        
   611 Łuczak Marek                    3   32              G    9:36:59  1   1177.51 151.39      10   2  137.749  12.740                                        
   612 Szymaniak Jerzy                 2  133              G    9:27:25  1   1177.50 151.64      43      126.483   0.000                                        
   613 Łuczak Marek                    3   16              G    9:37:01  1   1177.17 151.88      11      137.749   0.000                                        
   614 Szymaniak Jerzy                 2   98              GCM  9:27:27  1   1177.13 152.13      44      126.483   0.000  33.94                                 
   615 Szymaniak Jerzy                 2  123              G    9:27:28  1   1176.95 152.38      45      126.483   0.000                                        
   616 Łuczak Marek                    3   14              G    9:37:03  1   1176.84 152.63      12      137.749   0.000                                        
   617 Wirtek Mariusz & Michał         3   68              G    9:31:45  1   1176.70 152.87       3   1  131.496  12.720                                        
   618 Łuczak Marek                    3   29              G    9:37:05  1   1176.50 153.12      13      137.749   0.000                                        
   619 Zieliński Jan                   2   32              G    9:28:19  1   1176.22 153.37  32-  3-  3  127.404  12.710                                        
   620 Golik Sławomir                  2   61              GCM  9:29:00  1   1175.72 153.62       4   2  128.153  12.700  33.88                                 
   621 Grzegrzółka Jan                 3   11              G    9:37:53  1   1175.58 153.87      19      138.581   0.000                                        
   622 Kwiatkowski Andrzej             2   24              G    9:30:54  1   1175.57 154.11       3   1  130.371  12.700                                        
   623 Witkowski Tomasz                3   36              GCM  9:48:38  1   1175.49 154.36  48-  5-  5  151.207  12.690  33.85                                 
   624 Witkowski Tomasz                3   32              G    9:48:39  1   1175.34 154.61       2   1  151.207  12.690                                        
   625 Kowalski Paweł                  2    7              G    9:27:54  1   1175.29 154.86      16      126.814   0.000                                        
   626 Krzcot Marcin                   1   32              GCM  9:17:58  1   1175.26 155.10       8   3  115.136  12.680  33.82                                 
   627 Kwiatkowski Andrzej             2   17              G    9:30:57  1   1175.04 155.35       4   1  130.371  12.680                                        
   628 Witkowski Tomasz                3   22              G    9:48:47  1   1174.12 155.60       3   1  151.207  12.670                                        
   629 Szczepaniak Robert              1   42              G    9:21:02  1   1174.07 155.85      35      118.620   0.000                                        
   630 Kuźmiński Andrzej               3   16              GCM  9:34:53  1   1173.25 156.10      11      134.787   0.000  33.78                                 
   631 Lewandowski Kazimierz           3   57              GCM  9:31:38  1   1172.70 156.34      24      130.912   0.000  33.77                                 
   632 Fabisiak Rafał                  3    1              GCM  9:31:36  1   1172.43 156.59       5   4  130.843  12.660  33.76                                 
   633 Krzcot Marcin                   1   24              G    9:18:13  1   1172.27 156.84       9   3  115.136  12.660                                        
   634 Łukasik Andrzej                 3   44              GCM  9:35:42  1   1172.03 157.09       3   1  135.604  12.650  33.74                                 
   635 Kisiel Robert i Staś            2   44              GCM  9:30:27  1   1171.97 157.33  69-  3-  3  129.444  12.650  33.73                                 
   636 Łukasik Andrzej                 3   35              G    9:35:45  1   1171.53 157.58       4   1  135.604  12.650                                        
   637 Myszkowski Zenon                1    7              G    9:17:55  1   1171.14 157.83      20      114.674   0.000                                        
   638 Pych Mariusz                    3   21              G    9:38:45  1   1170.98 158.08      31      139.054   0.000                                        
   639 Pych Mariusz                    3   42              GCM  9:38:46  1   1170.82 158.33      32      139.054   0.000                                        
   640 Łukasik Andrzej                 3   66              G    9:35:52  1   1170.35 158.57       5   1  135.604  12.630                                        
   641 Walczak Dariusz                 1   40              G    9:20:12  1   1169.83 158.82       4   0  117.217  12.630                                        
   642 Łukasik Andrzej                 3    1              G    9:35:59  1   1169.17 159.07       6   1  135.604  12.620                                        
   643 Szczepaniak Robert              1   65              G    9:21:29  1   1168.86 159.32      36      118.620   0.000                                        
   644 Rawski Witold                   1   25              G    9:22:36  1   1168.63 159.56       2   0  119.901  12.620                                        
   645 Łuczak Marek                    3   28              G    9:37:54  1   1168.36 159.81      14      137.749   0.000                                        
   646 Myszkowski Zenon                1   18              G    9:18:10  1   1168.16 160.06      21      114.674   0.000                                        
   647 Tarka Stanisław                 2  105              G    9:30:08  1   1167.52 160.31      32      128.583   0.000                                        
   648 Sekuła Wiesław                  3   54              G    9:32:29  1   1167.31 160.56       5   2  131.303  12.600                                        
   649 Jaworski Mateusz                3   32              G    9:31:59  1   1167.00 160.80       4   3  130.684  12.600                                        
   650 Glinka Dariusz                  1   32              G    9:26:11  1   1166.82 161.05      30      123.897   0.000                                        
   651 Jaworski Mateusz                3    9              GCM  9:32:01  1   1166.65 161.30       5   4  130.684  12.590  33.57                                 
   652 Kuźmiński Andrzej               3   19              G    9:35:34  1   1166.31 161.55      12      134.787   0.000                                        
   653 Glinka Dariusz                  1   66              GCM  9:26:16  1   1165.91 161.79      31      123.897   0.000  33.55                                 
   654 Kuźmiński Andrzej               3   41              G    9:35:37  1   1165.81 162.04      13      134.787   0.000                                        
   655 Puchała Sylwester               2   61              GCM  9:28:37  1   1165.71 162.29      42      126.616   0.000                                        
   656 Glinka Dariusz                  1   50              G    9:26:18  1   1165.54 162.54      32      123.897   0.000                                        
   657 Glinka Dariusz                  1    3              GCM  9:26:19  1   1165.36 162.79      33      123.897   0.000  33.51                                 
   657 Glinka Dariusz                  1   56              G    9:26:19  1   1165.36 162.79      34      123.897   0.000                                        
   657 Puchała Sylwester               2   27              G    9:28:39  1   1165.36 162.79      43      126.616   0.000                                        
   660 Glinka Dariusz                  1   25              G    9:26:20  1   1165.18 163.53      35      123.897   0.000                                        
   661 Czasak Marcin                   2   41              G    9:31:34  1   1165.03 163.78  43-  3-  3  129.979  12.550                                        
   661 Kowalski Paweł                  2   55              G    9:28:51  1   1165.03 163.78      17      126.814   0.000                                        
   663 Kujawiak Jan                    1    8              GCM  9:21:15  1   1164.93 164.27       2   1  117.949  12.550  33.45                                 
   664 Bąbik Sławomir                  1  124              G    9:24:33  1   1164.84 164.52      12      121.784   0.000                                        
   665 Puchała Sylwester               2   18              G    9:28:42  1   1164.82 164.77      44      126.616   0.000                                        
   665 Puchała Sylwester               2   77              G    9:28:42  1   1164.82 164.77      45      126.616   0.000                                        
   667 Glinka Dariusz                  1  148              G    9:26:22  1   1164.81 165.26      36      123.897   0.000                                        
   668 Czasak Marcin                   2   45              GCM  9:31:36  1   1164.69 165.51       2   1  129.979  12.530  33.40                                 
   669 Puchała Sylwester               2   35              G    9:28:43  1   1164.64 165.76      46      126.616   0.000                                        
   669 Puchała Sylwester               2   54              G    9:28:43  1   1164.64 165.76      47      126.616   0.000                                        
   671 Glinka Dariusz                  1   62              G    9:26:23  1   1164.63 166.25      37      123.897   0.000                                        
   672 Kisiel Robert i Staś            2   10              G    9:31:09  1   1164.59 166.50       2   1  129.444  12.510                                        
   673 Puchała Sylwester               2   78              G    9:28:44  1   1164.46 166.75      48      126.616   0.000                                        
   674 Arak Piotr                      1   99              G    9:23:43  1   1164.36 167.00      40      120.763   0.000                                        
   675 Puchała Sylwester               2   48              G    9:28:45  1   1164.29 167.25      49      126.616   0.000                                        
   676 Szczepaniak Robert              1   90              G    9:21:53  1   1164.27 167.49      37      118.620   0.000                                        
   677 Glinka Dariusz                  1   77              G    9:26:25  1   1164.26 167.74      38      123.897   0.000                                        
   678 Puchała Sylwester               2   62              GCM  9:28:46  1   1164.11 167.99      50      126.616   0.000                                        
   679 Glinka Dariusz                  1  173              G    9:26:26  1   1164.08 168.24      39      123.897   0.000                                        
   680 Arak Piotr                      1  149              G    9:23:45  1   1163.98 168.48      41      120.763   0.000                                        
   681 Glinka Dariusz                  1    2              G    9:26:27  1   1163.90 168.73      40      123.897   0.000                                        
   681 Glinka Dariusz                  1   43              GCM  9:26:27  1   1163.90 168.73      41      123.897   0.000  33.28                                 
   683 Arak Piotr                      1   19              G    9:23:46  1   1163.79 169.23      42      120.763   0.000                                        
   684 Arak Piotr                      1   81              G    9:23:47  1   1163.61 169.48      43      120.763   0.000                                        
   685 Bąbik Sławomir                  1   19              G    9:24:40  1   1163.54 169.72      13      121.784   0.000                                        
   686 Witkowski Tomasz                3   42              G    9:49:58  1   1163.43 169.97       4   1  151.207  12.460                                        
   687 Arak Piotr                      1   48              G    9:23:48  1   1163.42 170.22      44      120.763   0.000                                        
   688 Grzegrzółka Jan                 3    6              GCM  9:39:08  1   1163.24 170.47      20      138.581   0.000  33.21                                 
   689 Glinka Dariusz                  1  126              G    9:26:31  1   1163.17 170.71      42      123.897   0.000                                        
   690 Łuczak Marek                    3    6              G    9:38:30  1   1162.44 170.96      15      137.749   0.000                                        
   690 Łuczak Marek                    3   18              G    9:38:30  1   1162.44 170.96      16      137.749   0.000                                        
   692 Witkowski Tomasz                3   13              G    9:50:05  1   1162.39 171.46       5   1  151.207  12.440                                        
   693 Glinka Dariusz                  1   53              G    9:26:41  1   1161.35 171.71      43      123.897   0.000                                        
   694 Bąbik Sławomir                  1   10              G    9:24:53  1   1161.14 171.95      14      121.784   0.000                                        
   695 Fabisiak Rafał                  3   16              GCM  9:32:46  1   1160.30 172.20       6   5  130.843  12.430  33.14                                 
   696 Arak Piotr                      1    5              G    9:24:05  1   1160.25 172.45      45      120.763   0.000                                        
   697 Burkowski Paweł                 3   52              GCM  9:39:52  1   1160.07 172.70      39      139.054   0.000                                        
   698 Pych Mariusz                    3   31              GCM  9:39:53  1   1159.91 172.94      33      139.054   0.000                                        
   699 Czasak Marcin                   2   46              G    9:32:06  1   1159.49 173.19       3   1  129.979  12.410                                        
   700 Kwiatkowski Andrzej             2   19              G    9:32:28  1   1159.20 173.44       5   1  130.371  12.410                                        
   701 Kwiatkowski Andrzej             2   97              G    9:32:30  1   1158.85 173.69       6   1  130.371  12.400                                        
   702 Kwiatkowski Andrzej             2   27              G    9:32:33  1   1158.34 173.94       7   1  130.371  12.400                                        
   703 Zieliński Jan                   2   14              G    9:30:00  1   1158.22 174.18       2   0  127.404  12.400                                        
   704 Szpadzik Joanna i Marcin        1   56              GCM  9:29:21  1   1157.71 174.43      72      126.595   0.000                                        
   705 Kwiatkowski Andrzej             2   25              G    9:32:37  1   1157.65 174.68       8   1  130.371  12.390                                        
   706 Szpadzik Joanna i Marcin        1   72              G    9:29:22  1   1157.53 174.93      73      126.595   0.000                                        
   707 Jaworski Mateusz                3    6              GCM  9:32:55  1   1157.35 175.17       6   5  130.684  12.380  33.02                                 
   707 Szpadzik Joanna i Marcin        1   75              G    9:29:23  1   1157.35 175.17      74      126.595   0.000                                        
   709 Szpadzik Joanna i Marcin        1   73              G    9:29:24  1   1157.18 175.67      75      126.595   0.000                                        
   710 Szpadzik Joanna i Marcin        1   30              G    9:29:25  1   1157.00 175.92      76      126.595   0.000                                        
   711 Szpadzik Joanna i Marcin        1   58              G    9:29:26  1   1156.82 176.17      77      126.595   0.000                                        
   712 Tokarski Waldemar Michał        1   32              G    9:21:51  1   1156.75 176.41       2   0  117.815  12.360                                        
   713 Chojnacki M. i  Z.              2   25              GCM  9:30:44  1   1156.58 176.66  35-  1-  1  128.072  12.360  32.96                                 
   714 Rębiś Krzysztof                 2   87              G    9:32:06  1   1155.88 176.91       6   1  129.574  12.360                                        
   715 Walczak Dariusz                 1   16              GCM  9:21:26  1   1155.61 177.16       5   1  117.217  12.350  32.94                                 
   716 Glinka Dariusz                  1  169              G    9:27:13  1   1155.58 177.40      44      123.897   0.000                                        
   717 Markowski Krzysztof             3   38              G    9:40:49  1   1155.54 177.65       8   3  139.609  12.340                                        
   717 Rębiś Krzysztof                 2   72              G    9:32:08  1   1155.54 177.65       7   1  129.574  12.340                                        
   719 Bielski Jacek                   3   11              GCM  9:35:26  1   1155.18 178.15       3   2  133.346  12.340  32.90                                 
   720 Bielski Jacek                   3   28              GCM  9:35:27  1   1155.01 178.39       4   3  133.346  12.330  32.89                                 
   721 Rębiś Krzysztof                 2   54              G    9:32:12  1   1154.85 178.64       8   1  129.574  12.330                                        
   721 Walczak Dariusz                 1   70              GCM  9:21:30  1   1154.85 178.64       6   2  117.217  12.330  32.88                                 
   723 Markowski Krzysztof             3   42              G    9:41:00  1   1153.79 179.14       9   3  139.609  12.320                                        
   724 Bolek Marian                    1    9              G    9:25:09  1   1153.37 179.39       5   0  121.277  12.320                                        
   725 Gugała Mirosław                 3    9              G    9:32:38  1   1153.18 179.63  20-  1-  1  129.886  12.320                                        
   726 Dąbrowski Tomasz                1    1              GCM  9:22:14  1   1152.72 179.88      32      117.846   0.000  32.83                                 
   727 Dąbrowski Tomasz                1   23              GCM  9:22:15  1   1152.53 180.13      33      117.846   0.000  32.82                                 
   728 Bąbik Sławomir                  1  161              GCM  9:25:42  1   1152.17 180.38      15      121.784   0.000  32.81                                 
   729 Krupa Łukasz                    3   71              G    9:35:48  1   1152.10 180.62       8   1  133.413  12.300                                        
   730 Szymaniak Jerzy                 2   35              G    9:29:49  1   1151.77 180.87      46      126.483   0.000                                        
   731 Krzcot Marcin                   1   42              G    9:20:01  1   1151.17 181.12      10   3  115.136  12.290                                        
   732 Krzcot Marcin                   1   12              G    9:20:02  1   1150.98 181.37      11      115.136   0.000                                        
   732 Krzcot Marcin                   1   37              GCM  9:20:02  1   1150.98 181.37      12      115.136   0.000  32.77                                 
   734 Rokita Sławomir                 2   36              G    9:31:55  1   1150.01 181.86  48-  4-  4  128.705  12.280                                        
   735 Burkowski Paweł                 3   21              G    9:40:56  1   1149.84 182.11      40      139.054   0.000                                        
   736 Rokita Sławomir                 2   33              GCM  9:31:58  1   1149.49 182.36       2   1  128.705  12.270  32.73                                 
   737 Krzcot Marcin                   1   15              G    9:20:10  1   1149.44 182.61      13      115.136   0.000                                        
   738 Krzcot Marcin                   1    2              GCM  9:20:13  1   1148.87 182.85      14      115.136   0.000  32.71                                 
   739 Szczepaniak Robert              1  104              G    9:23:19  1   1148.12 183.10      38      118.620   0.000                                        
   740 Rębiś Krzysztof                 2   78              GCM  9:32:52  1   1148.03 183.35       9   2  129.574  12.260  32.69                                 
   741 Rokita Sławomir                 2    7              G    9:32:07  1   1147.96 183.60       3   1  128.705  12.260                                        
   742 Szczepaniak Robert              1   22              GCM  9:23:20  1   1147.94 183.85      39      118.620   0.000  32.67                                 
   743 Antosiewicz Bogdan              3   28              GCM  9:54:00  1   1147.03 184.09      11      153.702   0.000  32.66                                 
   744 Łuczak Marek                    3   40              GCM  9:40:08  1   1146.63 184.34      17      137.749   0.000  32.65                                 
   745 Bolek Marian                    1   30              G    9:25:47  1   1146.47 184.59       6   0  121.277  12.240                                        
   746 Widłak Adam                     3   22              G    9:43:42  1   1146.37 184.84      13      141.806   0.000                                        
   746 Wilczek Edward                  2   38              G    9:35:44  1   1146.37 184.84      16      132.673   0.000                                        
   746 Wilczek Edward                  2   61              GCM  9:35:44  1   1146.37 184.84      17      132.673   0.000  32.63                                 
   749 Kurek Wiesław                   3   42              G    9:40:37  1   1146.35 185.58       4   0  138.269  12.230                                        
   750 Bąk Dariusz                     3   14              GCM  9:34:57  1   1146.33 185.83  58-  1-  1  131.771  12.220  32.59                                 
   751 Łuczak Marek                    3   41              G    9:40:10  1   1146.32 186.08      18      137.749   0.000                                        
   752 Bąbik Sławomir                  1   66              G    9:26:15  1   1146.20 186.32      16      121.784   0.000                                        
   752 Bąbik Sławomir                  1  139              G    9:26:15  1   1146.20 186.32      17      121.784   0.000                                        
   754 Bolek Marian                    1   15              G    9:25:50  1   1145.92 186.82       7   0  121.277  12.210                                        
   755 Szymaniak Jerzy                 2   84              G    9:30:23  1   1145.85 187.07      47      126.483   0.000                                        
   756 Arak Piotr                      1   35              G    9:25:24  1   1145.76 187.31      46      120.763   0.000                                        
   757 Wilczek Edward                  2   13              G    9:35:48  1   1145.71 187.56      18      132.673   0.000                                        
   758 Szpadzik Joanna i Marcin        1   94              G    9:30:31  1   1145.48 187.81      78      126.595   0.000                                        
   759 Wojciechowski Andrzej           3   58              GCM  9:36:41  1   1145.36 188.06  30-  1-  1  133.644  12.190  32.50                                 
   760 Grzegrzółka Jan                 3   78              G    9:41:01  1   1145.14 188.31      21      138.581   0.000                                        
   761 Skiba Włodzimierz               2   47              G    9:34:43  1   1145.04 188.55  58-  1-  1  131.355  12.180                                        
   762 Grzegrzółka Jan                 3   49              G    9:41:03  1   1144.82 188.80      22      138.581   0.000                                        
   763 Bąbik Sławomir                  1  123              G    9:26:23  1   1144.77 189.05      18      121.784   0.000                                        
   764 Posiewka Andrzej                2   57              GCM  9:31:17  1   1144.67 189.30  50-  1-  1  127.383  12.170  32.45                                 
   765 Tarka Stanisław                 2   18              G    9:32:20  1   1144.66 189.54      33      128.583   0.000                                        
   766 Tarka Stanisław                 2   84              G    9:32:24  1   1143.98 189.79      34      128.583   0.000                                        
   767 Arak Piotr                      1   88              G    9:25:34  1   1143.95 190.04      47      120.763   0.000                                        
   768 Bąbik Sławomir                  1  100              GCM  9:26:28  1   1143.87 190.29      19      121.784   0.000  32.42                                 
   769 Markowski Krzysztof             3   13              G    9:42:05  1   1143.56 190.54      10   3  139.609  12.150                                        
   770 Bąbik Sławomir                  1   31              G    9:26:30  1   1143.51 190.78      20      121.784   0.000                                        
   771 Arak Piotr                      1  190              G    9:25:37  1   1143.41 191.03      48      120.763   0.000                                        
   772 Antosiewicz Bogdan              3    6              G    9:54:26  1   1143.33 191.28      12      153.702   0.000                                        
   773 Arak Piotr                      1  100              G    9:25:39  1   1143.05 191.53      49      120.763   0.000                                        
   773 Arak Piotr                      1  145              G    9:25:39  1   1143.05 191.53      50      120.763   0.000                                        
   775 Antosiewicz Bogdan              3   74              G    9:54:29  1   1142.91 192.02      13      153.702   0.000                                        
   776 Bąbik Sławomir                  1   36              G    9:26:34  1   1142.80 192.27      21      121.784   0.000                                        
   777 Markowski Krzysztof             3   48              G    9:42:11  1   1142.62 192.52      11      139.609   0.000                                        
   778 Szymaniak Jerzy                 2   73              G    9:30:42  1   1142.58 192.77      48      126.483   0.000                                        
   778 Szymaniak Jerzy                 2  114              GCM  9:30:42  1   1142.58 192.77      49      126.483   0.000  32.32                                 
   780 Szymaniak Jerzy                 2   88              G    9:30:45  1   1142.06 193.26      50      126.483   0.000                                        
   781 Kisiel Robert i Staś            2   41              GCM  9:33:21  1   1141.99 193.51       3   2  129.444  12.110  32.29                                 
   782 Dąbrowski Tomasz                1    2              G    9:23:17  1   1141.00 193.76      34      117.846   0.000                                        
   783 Rokita Sławomir                 2   32              G    9:32:49  1   1140.83 194.00       4   1  128.705  12.100                                        
   784 Antosiewicz Bogdan              3   56              G    9:54:44  1   1140.79 194.25      14      153.702   0.000                                        
   785 Tarka Stanisław                 2  112              G    9:32:43  1   1140.76 194.50      35      128.583   0.000                                        
   786 Szymaniak Jerzy                 2  118              G    9:30:55  1   1140.34 194.75      51      126.483   0.000                                        
   787 Bugalski Arkadiusz              1   27              G    9:23:05  1   1140.18 195.00       4   0  117.533  12.090                                        
   788 Arak Piotr                      1   61              G    9:26:01  1   1139.09 195.24      51      120.763   0.000                                        
   789 Głażewski Jerzy                 3   17              GCM  9:42:07  1   1139.02 195.49       2   1  139.093  12.080  32.21                                 
   790 Bąbik Sławomir                  1   24              G    9:26:57  1   1138.70 195.74      22      121.784   0.000                                        
   791 Arak Piotr                      1  126              GCM  9:26:04  1   1138.56 195.99      52      120.763   0.000  32.19                                 
   792 Głażewski Jerzy                 3   14              G    9:42:10  1   1138.55 196.23       3   1  139.093  12.070                                        
   793 Zieliński Jan                   2    4              GS   9:31:56  1   1138.21 196.48       3   0  127.404  12.060  32.17                                 
   794 Krupa Łukasz                    3   47              G    9:37:15  1   1137.85 196.73       9   1  133.413  12.060                                        
   795 Krupa Łukasz                    3   45              GCM  9:37:16  1   1137.69 196.98      10   2  133.413  12.060  32.15                                 
   796 Głażewski Jerzy                 3   20              GCM  9:42:16  1   1137.62 197.23       4   2  139.093  12.050  32.14                                 
   797 Wojciechowski Jarosław          3   48              GCM  9:37:33  1   1137.04 197.47       2   2  133.659  12.050  32.13                                 
   798 Rębiś Krzysztof                 2   18              G    9:33:58  1   1136.95 197.72      10   2  129.574  12.040                                        
   799 Kowalski Paweł                  2   27              G    9:31:33  1   1136.84 197.97      18      126.814   0.000                                        
   800 Jaworski Mateusz                3   12              GCM  9:34:58  1   1136.71 198.22       7   6  130.684  12.040  32.10                                 
   801 Burkowski Paweł                 3   38              G    9:42:20  1   1136.68 198.46      41      139.054   0.000                                        
   801 Pych Mariusz                    3   25              G    9:42:20  1   1136.68 198.46      34      139.054   0.000                                        
   803 Wojciechowski Jarosław          3   65              G    9:37:36  1   1136.56 198.96       3   2  133.659  12.030                                        
   804 Wojciechowski Jarosław          3   34              G    9:37:37  1   1136.40 199.21       4   2  133.659  12.020                                        
   805 Pych Mariusz                    3   26              GCM  9:42:22  1   1136.37 199.46      35      139.054   0.000                                        
   806 Lewandowski Kazimierz           3   83              G    9:35:14  1   1136.06 199.70      25      130.912   0.000                                        
   807 Sadowski Marek                  2   84              G    9:32:07  1   1136.03 199.95       2   0  127.368  12.010                                        
   808 Burkowski Paweł                 3   44              G    9:42:25  1   1135.91 200.20      42      139.054   0.000                                        
   808 Pych Mariusz                    3   29              G    9:42:25  1   1135.91 200.20      36      139.054   0.000                                        
   808 Wojciechowski Jarosław          3   21              GCM  9:37:40  1   1135.91 200.20       5   3  133.659  12.010  32.02                                 
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                              
   811 Sadowski Marek                  2   79              G    9:32:08  1   1135.86   0.00       3      127.368   0.000                                        
   812 Pych Mariusz                    3   22              G    9:42:26  1   1135.75   0.00      37      139.054   0.000                                        
   813 Pych Mariusz                    3   34              G    9:42:26  1   1135.75   0.00      38      139.054   0.000                                        
   814 Bąk Dariusz                     3   17              G    9:36:03  1   1135.47   0.00       2      131.771   0.000                                        
   815 Myszkowski Zenon                1   48              G    9:21:00  1   1135.39   0.00      22      114.674   0.000                                        
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 17.08.19 Głogowiec I                              
            OPEN 10 z całości [ 1]                                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Szpadzik Joanna Marcin          1   118   10    78   149.71     
              2 Burkowski       Paweł           3    59   10    42   149.14     
              3 Puchała         Sylwester       2    82   10    50   148.67     
              4 Pych            Mariusz         3    64   10    36   147.67     
              5 Szymaniak       Jerzy           2   131   10    51   147.55     
              6 Szczepaniak     Robert          1   116   10    39   147.03     
              7 Tarka           Stanisław       2    88   10    35   146.92     
              8 Arak            Piotr           1   194   10    52   146.22     
              9 Myszkowski      Zenon           1    63   10    21   142.09     
             10 Lewandowski     Kazimierz       3    94   10    25   141.95     
             11 Kowalski        Paweł           2    71   10    18   141.60     
             12 Grzegrzółka     Jan             3    71   10    22   141.25     
             13 Dąbrowski       Tomasz          1   118   10    34   141.19     
             14 Glinka          Dariusz         1   118   10    44   141.16     
             15 Bąbik           Sławomir        1   111   10    22   137.48     
             16 Łuczak          Marek           3    68   10    18   137.03     
             17 Wilczek         Edward          2    80   10    18   136.07     
             18 Widłak          Adam            3    59   10    13   134.77     
             19 Krzcot          Marcin          1    47   10    14   134.03     
             20 Kuźmiński       Andrzej         3    43   10    13   133.20     
             21 Krupa           Łukasz          3    57   10    10   133.15     
             22 Markowski       Krzysztof       3    50   10    11   131.40     
             23 Antosiewicz     Bogdan          3    64   10    14   131.04     
             24 Rębiś           Krzysztof       2    85   10    10   129.96     
             25 Kwiatkowski     Andrzej         2    87    8     8   100.78     
             26 Bolek           Marian          1    31    7     7    92.42     
             27 Jaworski        Mateusz         3    21    7     7    90.28     
             28 Fabisiak        Rafał           3    42    6     6    77.49     
             29 Walczak         Dariusz         1    68    6     6    77.06     
             30 Łukasik         Andrzej         3    78    6     6    76.63     
             31 Szklarz         Marian          3    25    5     5    70.94     
             32 Sekuła          Wiesław         3    64    5     5    66.69     
             33 Witkowski       Tomasz          3    48    5     5    62.95     
             34 Wojciechowski   Jarosław        3    73    5     5    61.12     
             35 Sadowski Sławom Piotr           1    40    4     4    53.79     
             36 Golik           Sławomir        2    49    4     4    53.17     
             37 Kurek           Wiesław         3    51    4     4    51.35     
             38 Bugalski        Arkadiusz       1    77    4     4    51.32     
             39 Bielski         Jacek           3    41    4     4    50.74     
             40 Głażewski       Jerzy           3    66    4     4    49.18     
             41 Rokita          Sławomir        2    48    4     4    48.91     
             42 Wirtek Mariusz  Michał          3    85    3     3    38.27     
             43 Czasak          Marcin          2    43    3     3    37.49     
             44 Kisiel Robert i Staś            2    69    3     3    37.27     
             45 Zieliński       Jan             2    32    3     3    37.17     
             46 Belka           Stanisław       1    45    2     2    27.49     
             47 Szczepaniak     Ludwik          1    25    2     2    26.67     
             48 Rawski          Witold          1    65    2     2    26.02     
             49 Tokarski Waldem Michał          1    41    2     2    25.67     
             50 Kujawiak        Jan             1    34    2     2    25.57     
             51 Sadowski        Marek           2    69    2     2    24.84     
             52 Pindelski       Krzysztof       2    42    1     1    13.59     
             53 Jobda           Arkadiusz       3    63    1     1    12.81     
             54 Chojnacki       M. i  Z.        2    35    1     1    12.36     
             55 Gugała          Mirosław        3    20    1     1    12.32     
             56 Bąk             Dariusz         3    58    1     1    12.22     
             57 Wojciechowski   Andrzej         3    30    1     1    12.19     
             58 Skiba           Włodzimierz     2    58    1     1    12.18     
             59 Posiewka        Andrzej         2    50    1     1    12.17     
             60 Borkowski       Jerzy           1    31    0     0     0.00     
             61 Krawczak        Sebastian       1    17    0     0     0.00     
             62 Peterek         Kazimierz       2    28    0     0     0.00     
             63 Nowak           Adam            3    71    0     0     0.00     
             64 Prudziński      Jan             3    27    0     0     0.00     
             65 Jaworski        Krzysztof       2    38    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  OPEN 10 z całości [ 1]                                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1 10   10    149.71  66.1            
    2 ---- Burkowski       Paweł           3 10   10    149.14  71.2            
    3 ---- Puchała         Sylwester       2 10   10    148.67  61.0            
    4 ---- Pych            Mariusz         3 10   10    147.67  56.3            
    5 ---- Szymaniak       Jerzy           2 10   10    147.55  38.9            
    6 ---- Szczepaniak     Robert          1 10   10    147.03  33.6            
    7 ---- Tarka           Stanisław       2 10   10    146.92  39.8            
    8 ---- Arak            Piotr           1 10   10    146.22  26.8            
    9 ---- Myszkowski      Zenon           1 10   10    142.09  33.3            
   10 ---- Lewandowski     Kazimierz       3 10   10    141.95  26.6            
   11 ---- Kowalski        Paweł           2 10   10    141.60  25.4            
   12 ---- Grzegrzółka     Jan             3 10   10    141.25  31.0            
   13 ---- Dąbrowski       Tomasz          1 10   10    141.19  28.8            
   14 ---- Glinka          Dariusz         1 10   10    141.16  37.3            
   15 ---- Bąbik           Sławomir        1 10   10    137.48  19.8            
   16 ---- Łuczak          Marek           3 10   10    137.03  26.5            
   17 ---- Wilczek         Edward          2 10   10    136.07  22.5            
   18 ---- Widłak          Adam            3 10   10    134.77  22.0            
   19 ---- Krzcot          Marcin          1 10   10    134.03  29.8            
   20 ---- Kuźmiński       Andrzej         3 10   10    133.20  30.2            
   21 ---- Krupa           Łukasz          3 10   10    133.15  17.5            
   22 ---- Markowski       Krzysztof       3 10   10    131.40  22.0            
   23 ---- Antosiewicz     Bogdan          3 10   10    131.04  21.9            
   24 ---- Rębiś           Krzysztof       2 10   10    129.96  11.8            
   25 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  8    8    100.78   9.2            
   26 ---- Bolek           Marian          1  7    7     92.42  22.6            
   27 ---- Jaworski        Mateusz         3  7    7     90.28  33.3            
   28 ---- Fabisiak        Rafał           3  6    6     77.49  14.3            
   29 ---- Walczak         Dariusz         1  6    6     77.06   8.8            
   30 ---- Łukasik         Andrzej         3  6    6     76.63   7.7            
   31 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     70.94  20.0            
   32 ---- Sekuła          Wiesław         3  5    5     66.69   7.8            
   33 ---- Witkowski       Tomasz          3  5    5     62.95  10.4            
   34 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     61.12   6.8            
   35 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  4    4     53.79  10.0            
   36 ---- Golik           Sławomir        2  4    4     53.17   8.2            
   37 ---- Kurek           Wiesław         3  4    4     51.35   7.8            
   38 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  4    4     51.32   5.2            
   39 ---- Bielski         Jacek           3  4    4     50.74   9.8            
   40 ---- Głażewski       Jerzy           3  4    4     49.18   6.1            
   41 ---- Rokita          Sławomir        2  4    4     48.91   8.3            
   42 ---- Wirtek Mariusz  Michał          3  3    3     38.27   3.5            
   43 ---- Czasak          Marcin          2  3    3     37.49   7.0            
   44 ---- Kisiel Robert i Staś            2  3    3     37.27   4.3            
   45 ---- Zieliński       Jan             2  3    3     37.17   9.4            
   46 ---- Belka           Stanisław       1  2    2     27.49   4.4            
   47 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  2    2     26.67   8.0            
   48 ---- Rawski          Witold          1  2    2     26.02   3.1            
   49 ---- Tokarski Waldem Michał          1  2    2     25.67   4.9            
   50 ---- Kujawiak        Jan             1  2    2     25.57   5.9            
   51 ---- Sadowski        Marek           2  2    2     24.84   2.9            
   52 ---- Pindelski       Krzysztof       2  1    1     13.59   2.4            
   53 ---- Jobda           Arkadiusz       3  1    1     12.81   1.6            
   54 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  1    1     12.36   2.9            
   55 ---- Gugała          Mirosław        3  1    1     12.32   5.0            
   56 ---- Bąk             Dariusz         3  1    1     12.22   1.7            
   57 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  1    1     12.19   3.3            
   58 ---- Skiba           Włodzimierz     2  1    1     12.18   1.7            
   59 ---- Posiewka        Andrzej         2  1    1     12.17   2.0            
   60 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   61 ---- Krawczak        Sebastian       1  0    0      0.00   0.0            
   62 ---- Peterek         Kazimierz       2  0    0      0.00   0.0            
   63 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   64 ---- Prudziński      Jan             3  0    0      0.00   0.0            
   65 ---- Jaworski        Krzysztof       2  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  OPEN 5 z całości [ 4]                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     74.96  66.1            
    2 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     74.77  71.2            
    3 ---- Puchała         Sylwester       2  5    5     74.74  61.0            
    4 ---- Szymaniak       Jerzy           2  5    5     74.33  38.9            
    5 ---- Pych            Mariusz         3  5    5     74.29  56.3            
    6 ---- Tarka           Stanisław       2  5    5     73.78  39.8            
    7 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     73.62  33.6            
    8 ---- Arak            Piotr           1  5    5     73.39  26.8            
    9 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     72.96  26.6            
   10 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     72.50  37.3            
   11 ---- Kowalski        Paweł           2  5    5     72.24  25.4            
   12 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     72.17  31.0            
   13 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     71.71  28.8            
   14 ---- Myszkowski      Zenon           1  5    5     71.62  33.3            
   15 ---- Łuczak          Marek           3  5    5     71.58  26.5            
   16 ---- Krupa           Łukasz          3  5    5     70.99  17.5            
   17 ---- Szklarz         Marian          3  5    5     70.94  20.0            
   18 ---- Krzcot          Marcin          1  5    5     70.57  29.8            
   19 ---- Bąbik           Sławomir        1  5    5     70.41  19.8            
   20 ---- Wilczek         Edward          2  5    5     70.17  22.5            
   21 ---- Markowski       Krzysztof       3  5    5     68.86  22.0            
   22 ---- Widłak          Adam            3  5    5     68.72  22.0            
   23 ---- Rębiś           Krzysztof       2  5    5     68.63  11.8            
   24 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  5    5     68.28  30.2            
   25 ---- Bolek           Marian          1  5    5     67.97  22.6            
   26 ---- Sekuła          Wiesław         3  5    5     66.69   7.8            
   27 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  5    5     66.15  21.9            
   28 ---- Jaworski        Mateusz         3  5    5     65.86  33.3            
   29 ---- Fabisiak        Rafał           3  5    5     65.06  14.3            
   30 ---- Walczak         Dariusz         1  5    5     64.73   8.8            
   31 ---- Łukasik         Andrzej         3  5    5     64.01   7.7            
   32 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  5    5     63.59   9.2            
   33 ---- Witkowski       Tomasz          3  5    5     62.95  10.4            
   34 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  5    5     61.12   6.8            
   35 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  4    4     53.79  10.0            
   36 ---- Golik           Sławomir        2  4    4     53.17   8.2            
   37 ---- Kurek           Wiesław         3  4    4     51.35   7.8            
   38 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  4    4     51.32   5.2            
   39 ---- Bielski         Jacek           3  4    4     50.74   9.8            
   40 ---- Głażewski       Jerzy           3  4    4     49.18   6.1            
   41 ---- Rokita          Sławomir        2  4    4     48.91   8.3            
   42 ---- Wirtek Mariusz  Michał          3  3    3     38.27   3.5            
   43 ---- Czasak          Marcin          2  3    3     37.49   7.0            
   44 ---- Kisiel Robert i Staś            2  3    3     37.27   4.3            
   45 ---- Zieliński       Jan             2  3    3     37.17   9.4            
   46 ---- Belka           Stanisław       1  2    2     27.49   4.4            
   47 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  2    2     26.67   8.0            
   48 ---- Rawski          Witold          1  2    2     26.02   3.1            
   49 ---- Tokarski Waldem Michał          1  2    2     25.67   4.9            
   50 ---- Kujawiak        Jan             1  2    2     25.57   5.9            
   51 ---- Sadowski        Marek           2  2    2     24.84   2.9            
   52 ---- Pindelski       Krzysztof       2  1    1     13.59   2.4            
   53 ---- Jobda           Arkadiusz       3  1    1     12.81   1.6            
   54 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  1    1     12.36   2.9            
   55 ---- Gugała          Mirosław        3  1    1     12.32   5.0            
   56 ---- Bąk             Dariusz         3  1    1     12.22   1.7            
   57 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  1    1     12.19   3.3            
   58 ---- Skiba           Włodzimierz     2  1    1     12.18   1.7            
   59 ---- Posiewka        Andrzej         2  1    1     12.17   2.0            
   60 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   61 ---- Krawczak        Sebastian       1  0    0      0.00   0.0            
   62 ---- Peterek         Kazimierz       2  0    0      0.00   0.0            
   63 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   64 ---- Prudziński      Jan             3  0    0      0.00   0.0            
   65 ---- Jaworski        Krzysztof       2  0    0      0.00   0.0            

 
  - strona 1 -                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane 15/5 [ 5]                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┬─────┐            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │Konk/│            
│     Pop.│                             │Sek│1 │konk.│punkty │Wkł.%│            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┴─────┘            
    1 ---- Szpadzik Joanna Marcin          1  5    5     74.38  66.1            
    2 ---- Burkowski       Paweł           3  5    5     74.05  71.2            
    3 ---- Pych            Mariusz         3  5    5     73.88  56.3            
    4 ---- Puchała         Sylwester       2  5    5     73.82  61.0            
    5 ---- Szymaniak       Jerzy           2  5    5     71.39  38.9            
    6 ---- Szczepaniak     Robert          1  5    5     71.27  33.6            
    7 ---- Lewandowski     Kazimierz       3  5    5     70.16  26.6            
    8 ---- Kowalski        Paweł           2  5    5     68.35  25.4            
    9 ---- Grzegrzółka     Jan             3  5    5     68.13  31.0            
   10 ---- Jaworski        Mateusz         3  5    5     65.64  33.3            
   11 ---- Glinka          Dariusz         1  5    5     65.61  37.3            
   12 ---- Dąbrowski       Tomasz          1  5    5     65.21  28.8            
   13 ---- Fabisiak        Rafał           3  5    5     64.42  14.3            
   14 ---- Krzcot          Marcin          1  5    5     64.27  29.8            
   15 ---- Myszkowski      Zenon           1  4    4     55.62  33.3            
   16 ---- Kuźmiński       Andrzej         3  4    4     53.28  30.2            
   17 ---- Antosiewicz     Bogdan          3  4    4     51.36  21.9            
   18 ---- Tarka           Stanisław       2  3    3     43.97  39.8            
   19 ---- Arak            Piotr           1  3    3     41.00  26.8            
   20 ---- Markowski       Krzysztof       3  3    3     40.25  22.0            
   21 ---- Wilczek         Edward          2  3    3     39.84  22.5            
   22 ---- Łuczak          Marek           3  3    3     39.63  26.5            
   23 ---- Widłak          Adam            3  3    3     39.17  22.0            
   24 ---- Bielski         Jacek           3  3    3     37.71   9.8            
   25 ---- Wojciechowski   Jarosław        3  3    3     37.07   6.8            
   26 ---- Szklarz         Marian          3  2    2     28.51  20.0            
   27 ---- Sekuła          Wiesław         3  2    2     27.31   7.8            
   28 ---- Rębiś           Krzysztof       2  2    2     26.61  11.8            
   29 ---- Sadowski Sławom Piotr           1  2    2     26.54  10.0            
   30 ---- Krupa           Łukasz          3  2    2     26.21  17.5            
   31 ---- Golik           Sławomir        2  2    2     25.69   8.2            
   32 ---- Kisiel Robert i Staś            2  2    2     24.76   4.3            
   33 ---- Walczak         Dariusz         1  2    2     24.68   8.8            
   34 ---- Bąbik           Sławomir        1  2    2     24.46  19.8            
   35 ---- Głażewski       Jerzy           3  2    2     24.13   6.1            
   36 ---- Belka           Stanisław       1  1    1     14.16   4.4            
   37 ---- Szczepaniak     Ludwik          1  1    1     13.74   8.0            
   38 ---- Kwiatkowski     Andrzej         2  1    1     12.90   9.2            
   39 ---- Wirtek Mariusz  Michał          3  1    1     12.76   3.5            
   40 ---- Witkowski       Tomasz          3  1    1     12.69  10.4            
   41 ---- Łukasik         Andrzej         3  1    1     12.65   7.7            
   42 ---- Kujawiak        Jan             1  1    1     12.55   5.9            
   43 ---- Czasak          Marcin          2  1    1     12.53   7.0            
   44 ---- Chojnacki       M. i  Z.        2  1    1     12.36   2.9            
   45 ---- Rokita          Sławomir        2  1    1     12.27   8.3            
   46 ---- Bąk             Dariusz         3  1    1     12.22   1.7            
   47 ---- Wojciechowski   Andrzej         3  1    1     12.19   3.3            
   48 ---- Posiewka        Andrzej         2  1    1     12.17   2.0            
   49 ---- Kurek           Wiesław         3  0    0      0.00   7.8            
   50 ---- Borkowski       Jerzy           1  0    0      0.00   0.0            
   51 ---- Rawski          Witold          1  0    0      0.00   3.1            
   52 ---- Tokarski Waldem Michał          1  0    0      0.00   4.9            
   53 ---- Bugalski        Arkadiusz       1  0    0      0.00   5.2            
   54 ---- Krawczak        Sebastian       1  0    0      0.00   0.0            
   55 ---- Pindelski       Krzysztof       2  0    0      0.00   2.4            
   56 ---- Sadowski        Marek           2  0    0      0.00   2.9            
   57 ---- Peterek         Kazimierz       2  0    0      0.00   0.0            
   58 ---- Skiba           Włodzimierz     2  0    0      0.00   1.7            
   59 ---- Nowak           Adam            3  0    0      0.00   0.0            
   60 ---- Gugała          Mirosław        3  0    0      0.00   5.0            
   61 ---- Jobda           Arkadiusz       3  0    0      0.00   1.6            
   62 ---- Prudziński      Jan             3  0    0      0.00   0.0            
   63 ---- Jaworski        Krzysztof       2  0    0      0.00   0.0            
   64 ---- Zieliński       Jan             2  0    0      0.00   9.4            
   65 ---- Bolek           Marian          1  0    0      0.00  22.6            

 
                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem                                     
                             Hod Sek  Knk  Punkty                               
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Szpadzik Joanna i Marc  162   1   8   312.31                               
   2 Burkowski Paweł         357   3   8   311.29                               
   3 Pych Mariusz            388   3   8   310.39                               
   4 Puchała Sylwester       242   2   8   305.18                               
   5 Szczepaniak Robert      156   1   7   258.23                               
   6 Szymaniak Jerzy         348   2   7   256.64                               
   7 Grzegrzółka Jan         308   3   7   250.29                               
   8 Lewandowski Kazimierz   416   3   6   220.89                               
   9 Jaworski Mateusz        380   3   6   207.15                               
  10 Kowalski Paweł          244   2   5   182.26                               
  11 Glinka Dariusz          160   1   5   174.96                               
  12 Dąbrowski Tomasz        404   1   5   173.87                               
  13 Fabisiak Rafał          465   3   5   171.79                               
  14 Krzcot Marcin           169   1   5   171.39                               
  15 Myszkowski Zenon        112   1   4   148.33                               
  16 Kuźmiński Andrzej       360   3   4   142.10                               
  17 Antosiewicz Bogdan      369   3   4   136.96                               
  18 Tarka Stanisław         632   2   3   117.23                               
  19 Arak Piotr              141   1   3   109.34                               
  20 Markowski Krzysztof     317   3   3   107.35                               
  21 Wilczek Edward          221   2   3   106.24                               
  22 Łuczak Marek            366   3   3   105.70                               
  23 Widłak Adam             378   3   3   104.45                               
  24 Bielski Jacek           302   3   3   100.56                               
  25 Wojciechowski Jarosław  375   3   3    98.85                               
  26 Szklarz Marian          364   3   2    76.03                               
  27 Sekuła Wiesław          331   3   2    72.84                               
  28 Rębiś Krzysztof         411   2   2    70.95                               
  29 Sadowski Sławomir Piot  133   1   2    70.77                               
  30 Krupa Łukasz            310   3   2    69.89                               
  31 Golik Sławomir          206   2   2    68.53                               
  32 Kisiel Robert i Staś    211   2   2    66.02                               
  33 Walczak Dariusz         122   1   2    65.82                               
  34 Bąbik Sławomir          165   1   2    65.23                               
  35 Głażewski Jerzy         306   3   2    64.35                               
  36 Belka Stanisław         101   1   1    37.77                               
  37 Bolek Marian           4431   1   1    37.56                               
  38 Szczepaniak Ludwik      126   1   1    36.64                               
  39 Kwiatkowski Andrzej     205   2   1    34.40                               
  40 Wirtek Mariusz & Micha  347   3   1    34.02                               
  41 Witkowski Tomasz        368   3   1    33.85                               
  42 Łukasik Andrzej         385   3   1    33.74                               
  43 Kujawiak Jan            135   1   1    33.45                               
  44 Czasak Marcin           423   2   1    33.40                               
  45 Chojnacki M. i  Z.      204   2   1    32.96                               
  46 Rokita Sławomir         217   2   1    32.73                               
  47 Bąk Dariusz             365   3   1    32.59                               
  48 Wojciechowski Andrzej   241   3   1    32.50                               
  49 Posiewka Andrzej        636   2   1    32.45                               
  50 Zieliński Jan          4224   2   1    32.17