PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Neubrandenburg IV z dnia 22.07.19                
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.  N 13:15:19.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  559.444 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   33                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   602                           
      5.Ilość konkursów.......................:  121                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1745.58                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1530.53                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,52,32                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,41,43                         
     10.Czas trwania konkursu.................:49 min. 11 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   10   │  174   │   33  │18.97│      
          │ 2  │ Baniocha                │    7   │  173   │   30  │17.34│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   16   │  255   │   58  │22.75│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   33   │  602   │  121  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                  
                                   z lotu Neubrandenburg IV, w dniu 22.07.19                                                                                    
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                           
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                           
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                           
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                           
   1 Wilczek Edward                  2   42             R    11:52:32  1   1745.58   1.66  32- 12-  5  563.008  60.000                                          
   2 Wojciechowski Jarosław          3    9             RG   12:08:40  1   1660.38   3.32  21-  6-  5  562.315  59.900                                          
   3 Kurek Wiesław                   3   48             RG   12:14:33  1   1647.99   4.98  18-  8-  5  567.816  59.800                                          
   4 Dąbrowski Tomasz                1   52                  12:02:25  1   1647.95   6.65  40- 12-  5  547.805  59.700                                          
   5 Kurek Wiesław                   3   12              GSM 12:14:37  1   1647.67   8.31       2   1  567.816  59.600          59.68                           
   6 Kurek Wiesław                   3    3              GCM 12:15:18  1   1644.41   9.97       3   2  567.816  59.500   9.967  59.60                           
   7 Dąbrowski Tomasz                1   83             R    12:05:25  1   1633.21  11.63       2   0  547.805  59.400                                          
   8 Wojciechowski Andrzej           3   44              GCM 12:14:36  1   1631.51  13.29  27- 11-  5  562.217  59.300  13.289  59.44                           
   9 Wilczek Edward                  2   17             RGCM 12:15:28  1   1629.70  14.95       2   1  563.008  59.200  14.950  59.36                           
  10 Wilczek Edward                  2   78             RGSM 12:15:30  1   1629.55  16.61       3   2  563.008  59.100          59.28                           
  11 Łukasik Andrzej                 3   35             RGSM 12:16:35  1   1626.35  18.27  31- 11-  5  563.664  59.000          59.20                           
  12 Wilczek Edward                  2   41             R    12:16:12  1   1626.25  19.93       4   2  563.008  58.900                                          
  13 Dąbrowski Tomasz                1   67             R    12:06:55  1   1625.94  21.60       3   0  547.805  58.800                                          
  14 Dąbrowski Tomasz                1   73             R    12:06:58  1   1625.70  23.26       4   0  547.805  58.700                                          
  15 Dąbrowski Tomasz                1   90             R    12:06:59  1   1625.62  24.92       5   0  547.805  58.600                                          
  16 Kurek Wiesław                   3   20              GSM 12:20:00  1   1622.33  26.58       4   3  567.816  58.500          58.80                           
  17 Michniewski Tomasz              3   27              GCM 12:18:30  1   1615.67  28.24  19-  4-  4  563.062  58.400  28.239  58.72                           
  18 Woźniak Wit                     3   21              GSM 12:23:56  1   1615.55  29.90  10-  5-  5  571.798  58.300          58.64                           
  19 Kwiatkowski Andrzej             2   86             R    12:17:18  1   1610.70  31.56  38-  5-  5  559.397  58.200                                          
  20 Głażewski Jerzy                 3   27             RGCM 12:23:23  1   1610.28  33.22  15-  2-  2  569.045  58.100  33.223  58.48                           
  21 Kurek Wiesław                   3    8              GCM 12:22:43  1   1609.84  34.88       5   4  567.816  58.000  34.884  58.40                           
  22 Wilczek Edward                  2   76             RGSM 12:20:20  1   1607.06  36.55       5   3  563.008  57.900          58.32                           
  23 Grzegrzółka Jan                 3   27              G   12:24:15  1   1604.59  38.21  26-  2-  2  568.426  57.800                                          
  24 Łukasik Andrzej                 3   34             RGCM 12:21:22  1   1604.21  39.87       2   2  563.664  57.700  39.867  58.16                           
  25 Kisiel Robert i Staś            2   83             R    12:18:45  1   1601.56  41.53  34-  6-  5  558.543  57.600                                          
  26 Wilczek Edward                  2   71             R    12:21:38  1   1601.12  43.19       6      563.008   0.000                                          
  27 Wilczek Edward                  2   74             R    12:21:52  1   1600.06  44.85       7      563.008   0.000                                          
  28 Wilczek Edward                  2   20             R    12:21:53  1   1599.99  46.51       8      563.008   0.000                                          
  29 Kwiatkowski Andrzej             2  102              GSM 12:20:21  1   1596.68  48.17       2   1  559.397  57.200          57.76                           
  30 Jaworski Mateusz                3   21             RGSM 12:22:23  1   1591.87  49.83   7-  1-  1  560.949  57.100          57.68                           
  31 Kurek Wiesław                   3   66             R  M 12:26:58  1   1590.67  51.50       6      567.816   0.000                                          
  32 Czasak Marcin                   2    2              GCM 12:21:52  1   1588.77  53.16  16-  3-  3  559.036  56.900  53.156  57.52                           
  33 Michniewski Tomasz              3   18              GCM 12:25:04  1   1585.79  54.82       2   2  563.062  56.800  54.817  57.44                           
  34 Łukasik Andrzej                 3   29             RGSM 12:25:38  1   1584.96  56.48       3   3  563.664  56.700          57.36                           
  35 Łukasik Andrzej                 3   30             R    12:25:42  1   1584.66  58.14       4   3  563.664  56.600                                          
  36 Kwiatkowski Andrzej             2    4              GCM 12:23:03  1   1584.47  59.80       3   2  559.397  56.500  59.801  57.20                           
  37 Łukasik Andrzej                 3   11             R    12:25:45  1   1584.44  61.46       5   3  563.664  56.400                                          
  38 Kurek Wiesław                   3    5              GCM 12:28:29  1   1583.94  63.12       7      567.816   0.000  63.123  57.04                           
  39 Kurek Wiesław                   3   37             RGCM 12:28:31  1   1583.79  64.78       8      567.816   0.000                                          
  40 Wojciechowski Andrzej           3   23              G   12:25:23  1   1582.00  66.45       2   1  562.217  56.100                                          
  41 Burkowski Paweł                 3   54                  12:29:39  1   1581.88  68.11  14-  3-  3  568.922  56.000                                          
  42 Szczepaniak Robert              1   60             R  M 12:16:56  1   1581.21  69.77  14-  2-  2  548.576  55.900                                          
  43 Głażewski Jerzy                 3   34             RG   12:30:11  1   1579.88  71.43       2   1  569.045  55.800                                          
  44 Walczak Dariusz                 1    1              GSM 12:16:19  1   1578.97  73.09  13-  4-  4  546.825  55.700          56.56                           
  45 Myszkowski Zenon                1   44              G   12:15:25  1   1577.03  74.75  23-  8-  5  544.734  55.600                                          
  46 Bielski Jacek                   3   26             RGSM 12:26:30  1   1576.21  76.41  10-  3-  3  561.917  55.500          56.40                           
  47 Pindelski Krzysztof             2   55              GCM 12:23:22  1   1574.51  78.07   5-  1-  1  556.378  55.400  78.073  56.32                           
  48 Tokarski Waldemar Michał        1   36             RGCM 12:17:56  1   1573.00  79.73   9-  1-  1  547.299  55.300  79.734  56.24                           
  49 Walczak Dariusz                 1   45             RGSM 12:17:42  1   1572.69  81.40       2   2  546.825  55.200          56.16                           
  50 Bielski Jacek                   3   18              GCM 12:27:24  1   1572.24  83.06       2   2  561.917  55.100  83.056  56.08                           
  51 Włodarczyk Paweł                1    4              GCM 12:20:12  1   1572.15  84.72  12-  4-  4  550.567  55.000  84.718  56.00                           
  52 Czasak Marcin                   2   19             RG   12:25:55  1   1570.69  86.38       2   1  559.036  54.900                                          
  53 Walczak Dariusz                 1    2              G   12:18:09  1   1570.66  88.04       3   2  546.825  54.800                                          
  54 Woźniak Wit                     3   20              GCM 12:34:28  1   1568.86  89.70       2   2  571.798  54.700  89.701  55.76                           
  55 Woźniak Wit                     3   29              GSM 12:34:30  1   1568.72  91.36       3   3  571.798  54.600          55.68                           
  56 Wilczek Edward                  2   53             R    12:29:14  1   1567.25  93.02       9      563.008   0.000                                          
  56 Wilczek Edward                  2   24             RGSM 12:29:14  1   1567.25  93.02      10      563.008   0.000          55.60                           
  58 Sadowski Marek                  2  106             R    12:25:37  1   1566.65  96.35  32-  3-  3  557.128  54.300                                          
  59 Dąbrowski Tomasz                1    5              GSM 12:19:41  1   1566.58  98.01       6      547.805   0.000          55.36                           
  60 Wilczek Edward                  2   27             RG   12:29:24  1   1566.52  99.67      11      563.008   0.000                                          
  61 Dąbrowski Tomasz                1  100             R    12:19:43  1   1566.43 101.33       7      547.805   0.000                                          
  62 Dąbrowski Tomasz                1   10              GCM 12:19:45  1   1566.28 102.99       8      547.805   0.000 102.990  55.12                           
  63 Michniewski Tomasz              3   47             RG   12:29:36  1   1565.80 104.65       3   2  563.062  53.800                                          
  64 Kisiel Robert i Staś            2   37              GCM 12:26:47  1   1565.50 106.31       2   1  558.543  53.700 106.312  54.96                           
  65 Łukasik Andrzej                 3   16             RG   12:30:14  1   1564.72 107.97       6      563.664   0.000                                          
  66 Łukasik Andrzej                 3   41             RG   12:30:18  1   1564.43 109.64       7      563.664   0.000                                          
  67 Woźniak Wit                     3   34              GCM 12:35:46  1   1563.29 111.30       4   4  571.798  53.400 111.296  54.72                           
  68 Wojciechowski Jarosław          3   42              G   12:29:51  1   1562.64 112.96       2   0  562.315  53.300                                          
  69 Wojciechowski Andrzej           3    8              G   12:29:49  1   1562.51 114.62       3   1  562.217  53.200                                          
  70 Wojciechowski Andrzej           3   26              G   12:30:04  1   1561.43 116.28       4   1  562.217  53.100                                          
  71 Myszkowski Zenon                1   10              G   12:19:01  1   1560.77 117.94       2   0  544.734  53.000                                          
  72 Kwiatkowski Andrzej             2   38             R    12:28:58  1   1558.35 119.60       4   2  559.397  52.900                                          
  73 Kwiatkowski Andrzej             2   41             R    12:29:03  1   1557.99 121.26       5   2  559.397  52.800                                          
  74 Łukasik Andrzej                 3   23             RG   12:31:55  1   1557.44 122.92       8      563.664   0.000                                          
  75 Łukasik Andrzej                 3   42             R    12:31:57  1   1557.30 124.59       9      563.664   0.000                                          
  76 Łukasik Andrzej                 3   14             R    12:31:58  1   1557.23 126.25      10      563.664   0.000                                          
  77 Wojciechowski Andrzej           3   12              GSM 12:31:04  1   1557.10 127.91       5   2  562.217  52.400          53.92                           
  78 Dąbrowski Tomasz                1   75             R    12:22:09  1   1555.60 129.57       9      547.805   0.000                                          
  79 Wojciechowski Andrzej           3   41              GSM 12:31:46  1   1554.09 131.23       6      562.217   0.000          53.76                           
  80 Wojciechowski Jarosław          3   57              G   12:31:55  1   1553.71 132.89       3   0  562.315  52.100                                          
  81 Wojciechowski Andrzej           3   38              GSM 12:32:11  1   1552.30 134.55       7      562.217   0.000          53.60                           
  82 Wojciechowski Andrzej           3   11              G   12:32:13  1   1552.16 136.21       8      562.217   0.000                                          
  83 Wojciechowski Jarosław          3   51              GCM 12:32:25  1   1551.57 137.87       4   1  562.315  51.800 137.874  53.44                           
  84 Walczak Dariusz                 1    5              GSM 12:22:28  1   1551.42 139.54       4   3  546.825  51.700          53.36                           
  85 Burkowski Paweł                 3   14              GCM 12:36:52  1   1550.76 141.20       2   1  568.922  51.600 141.196  53.28                           
  86 Kujawiak Jan                    1   45             RGCM 12:23:08  1   1550.32 142.86  17-  1-  1  547.468  51.500 142.857  53.20                           
  87 Szczepaniak Robert              1    4              GCM 12:23:56  1   1549.94 144.52       2   2  548.576  51.400 144.518  53.12                           
  88 Dąbrowski Tomasz                1  104             R    12:23:43  1   1548.71 146.18      10      547.805   0.000                                          
  89 Łukasik Andrzej                 3   33             RG   12:34:16  1   1547.39 147.84      11      563.664   0.000                                          
  90 Antosiewicz Bogdan              3   12              GCM 12:45:52  1   1547.33 149.50  12-  2-  2  581.590  51.100 149.502  52.88                           
  91 Wilczek Edward                  2   89              GCM 12:34:07  1   1546.23 151.16      12      563.008   0.000 151.163  52.80                           
  92 Michniewski Tomasz              3   12              G   12:34:11  1   1546.10 152.82       4   2  563.062  50.900                                          
  93 Sadowski Marek                  2   95             R    12:30:45  1   1544.36 154.49       2   0  557.128  50.800                                          
  94 Dąbrowski Tomasz                1    1              GSM 12:24:55  1   1543.48 156.15      11      547.805   0.000          52.56                           
  95 Myszkowski Zenon                1   28              GSM 12:23:05  1   1542.79 157.81       3   1  544.734  50.600          52.48                           
  96 Woźniak Wit                     3   25              GSM 12:40:40  1   1542.62 159.47       5   5  571.798  50.500          52.40                           
  97 Czasak Marcin                   2   53             R  M 12:32:28  1   1542.31 161.13       3   2  559.036  50.400                                          
  98 Wojciechowski Andrzej           3   43              G   12:34:38  1   1541.87 162.79       9      562.217   0.000                                          
  99 Myszkowski Zenon                1    8              GCM 12:23:42  1   1540.10 164.45       4   2  544.734  50.200 164.452  52.16                           
  99 Wojciechowski Jarosław          3   40              GSM 12:35:07  1   1540.10 164.45       5   2  562.315  50.200          52.16                           
 101 Myszkowski Zenon                1   12              G   12:23:46  1   1539.81 167.77       5   2  544.734  50.000                                          
 102 Sadowski Marek                  2   60             R    12:31:53  1   1539.52 169.44       3   0  557.128  49.900                                          
 103 Kisiel Robert i Staś            2   31              G   12:33:23  1   1537.06 171.10       3   1  558.543  49.800                                          
 103 Kisiel Robert i Staś            2   17              GSM 12:33:23  1   1537.06 171.10       4   2  558.543  49.800          51.84                           
 105 Kisiel Robert i Staś            2   45             RGSM 12:33:28  1   1536.71 174.42       5   3  558.543  49.600          51.68                           
 106 Wojciechowski Jarosław          3   28             R    12:36:03  1   1536.17 176.08       6      562.315   0.000                                          
 107 Włodarczyk Paweł                1   25             RG   12:28:25  1   1536.11 177.74       2   1  550.567  49.400                                          
 108 Dąbrowski Tomasz                1   85             R    12:26:49  1   1535.26 179.40      12      547.805   0.000                                          
 109 Antosiewicz Bogdan              3   16              GSM 12:49:03  1   1534.34 181.06       2   2  581.590  49.200          51.36                           
 110 Grzegrzółka Jan                 3   69             R    12:40:34  1   1533.94 182.72       2   0  568.426  49.100                                          
 111 Myszkowski Zenon                1    5              GCM 12:25:10  1   1533.74 184.39       6      544.734   0.000 184.385  51.20                           
 112 Myszkowski Zenon                1    4              GCM 12:25:11  1   1533.67 186.05       7      544.734   0.000 186.047  51.12                           
 113 Myszkowski Zenon                1   11              GCM 12:25:12  1   1533.60 187.71       8      544.734   0.000          51.04                           
 114 Wojciechowski Andrzej           3   10              G   12:36:38  1   1533.46 189.37      10      562.217   0.000                                          
 115 Wojciechowski Andrzej           3   24              GSM 12:36:41  1   1533.25 191.03      11      562.217   0.000          50.88                           
 116 Bielski Jacek                   3    6              GCM 12:36:41  1   1532.43 192.69       3   3  561.917  48.500 192.691  50.80                           
 117 Włodarczyk Paweł                1   38             RGCM 12:29:20  1   1532.19 194.35       3   2  550.567  48.400 194.352  50.72                           
 118 Kisiel Robert i Staś            2   42              G   12:34:34  1   1532.07 196.01       6      558.543   0.000                                          
 119 Rawski Witold                   1    8              GSM 12:28:34  1   1531.92 197.67  12-  1-  1  549.297  48.200          50.56                           
 120 Włodarczyk Paweł                1   18             RGSM 12:29:24  1   1531.91 199.34       4   3  550.567  48.100          50.48                           
 121 Burkowski Paweł                 3    1              GSM 12:41:43  1   1530.53 201.00       3   2  568.922  48.000          50.40                           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                       
 ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                         
 122 Szczepaniak Robert              1  113             R    12:28:26  1   1530.48   0.00       3      548.576   0.000                                          
 123 Burkowski Paweł                 3   31             RGCM 12:41:47  1   1530.25   0.00       4      568.922   0.000          50.24                           
 124 Peterek Kazimierz               2   15             R    12:35:36  1   1529.15   0.00  16-  0-  0  559.058   0.000                                          
 125 Dąbrowski Tomasz                1   97             R    12:28:16  1   1529.04   0.00      13      547.805   0.000                                          
 126 Kwiatkowski Andrzej             2   88              GCM 12:35:52  1   1528.96   0.00       6      559.397   0.000          50.00                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 22.07.19 Neubrandenburg IV                        
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Kurek           Wiesław         3    18    5     8   295.40     
              2 Dąbrowski       Tomasz          1    40    5    12   295.20     
              3 Wilczek         Edward          2    32    5    12   295.10     
              4 Łukasik         Andrzej         3    31    5    11   286.40     
              5 Kwiatkowski     Andrzej         2    38    5     5   277.60     
              6 Wojciechowski   Andrzej         3    27    5    11   274.10     
              7 Woźniak         Wit             3    10    5     5   271.50     
              8 Wojciechowski   Jarosław        3    21    5     6   267.30     
              9 Kisiel Robert i Staś            2    34    5     6   260.50     
             10 Myszkowski      Zenon           1    23    5     8   259.40     
             11 Michniewski     Tomasz          3    19    4     4   219.90     
             12 Walczak         Dariusz         1    13    4     4   217.40     
             13 Włodarczyk      Paweł           1    12    4     4   200.90     
             14 Czasak          Marcin          2    16    3     3   162.20     
             15 Bielski         Jacek           3    10    3     3   159.10     
             16 Burkowski       Paweł           3    14    3     3   155.60     
             17 Sadowski        Marek           2    32    3     3   155.00     
             18 Głażewski       Jerzy           3    15    2     2   113.90     
             19 Szczepaniak     Robert          1    14    2     2   107.30     
             20 Grzegrzółka     Jan             3    26    2     2   106.90     
             21 Antosiewicz     Bogdan          3    12    2     2   100.30     
             22 Jaworski        Mateusz         3     7    1     1    57.10     
             23 Pindelski       Krzysztof       2     5    1     1    55.40     
             24 Tokarski Waldem Michał          1     9    1     1    55.30     
             25 Kujawiak        Jan             1    17    1     1    51.50     
             26 Rawski          Witold          1    12    1     1    48.20     
             27 Borkowski       Jerzy           1     9    0     0     0.00     
             28 Arak            Piotr           1    25    0     0     0.00     
             29 Peterek         Kazimierz       2    16    0     0     0.00     
             30 Markowski       Krzysztof       3    11    0     0     0.00     
             31 Okrasa          Stanisław       3    15    0     0     0.00     
             32 Prudziński      Jan             3    10    0     0     0.00     
             33 Fabisiak        Rafał           3     9    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  7  3  5   75   3159.75  37.8                                                        
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  7  3  5   75   3093.17  29.6                                                        
    3    5 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  2  7  3  5   74   2959.89  33.9                                                        
    4    4 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  4  3  5   72   2951.19  32.8                                                        
    5    8 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  2  3  5   70   2918.33  39.2                                                        
    6    7 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  7  7  7  5  5  5  7  3  7  3  5   67   2907.07  20.3                                                        
    7    3 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  7  3  3   73   2872.29  20.2                                                        
    8    9 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  7  5  5  4  7  3  5  3  5   72   2848.59  28.8                                                        
    9    6 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  7  2  2   71   2744.37  28.7                                                        
   10   12 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  3  1  5   69   2734.72  34.8                                                        
   11   14 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  7  5  5  5  7  0  7  2  5   71   2725.16  29.5                                                        
   12   18 Walczak         Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5  4  5  2  5  3  4   68   2565.71  24.6                                                        
   13   10 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  7  5  5  5  7  1  7  2 --   67   2542.23  25.1                                                        
   14   17 Bielski         Jacek           3  5  7  6  6  7  5  5  4  6  3  7  1  3   65   2521.23  25.9                                                        
   15   15 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  7  3  5  5  7  3  4  2  2   66   2519.19  25.1                                                        
   16   11 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  5  0 --   65   2469.92  42.6                                                        
   17   13 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  5  7  5  5  4  7  2  7  2 --   65   2454.40  23.2                                                        
   18   16 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  7  5  5  1  7  3  5  3  0   64   2405.22  23.3                                                        
   19   22 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  7  5  4  2  7  3  4  1  3   64   2386.84  35.6                                                        
   20   19 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6  7  7  7  5  5  4  7  2  4  2  2   59   2381.31  19.9                                                        
   21   21 Rawski          Witold          1  7  5  6  7  7  5  5  5  4  2  7  1  1   62   2280.23  17.5                                                        
   22   20 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5  4  7 --  7 -- --   63   2270.36  30.9                                                        
   23   23 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  7  4  4  4  7  3  3  0 --   60   2201.90  28.2                                                        
   24   24 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7  7  7  7  5  4  3  7  1  6  1 --   62   2172.11  16.4                                                        
   25   26 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  7  5  3  2  5  2  6  0  4   62   2169.70  26.5                                                        
   26   25 Peterek         Kazimierz       2  7  5  3  7  1  5  5  5  5  3  2  3  0   51   2017.72  12.3                                                        
   27   29 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  7  5  3  4  7  1  7  1  5   43   1945.29  17.4                                                        
   28   27 Widłak          Adam            3  7  7  7  7  7  3  3  3  7  1  4 -- --   56   1895.22  29.9                                                        
   29   30 Czasak          Marcin          2  7  4  3  7  7  5  0  1  2  3  3  3  3   48   1825.13  14.4                                                        
   30   31 Pindelski       Krzysztof       2  7  1  1  7  7  5  2  1  4  3  2  2  1   43   1702.97  13.8                                                        
   31   28 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  7  3  5  5  3  0 -- -- --   51   1701.50  14.0                                                        
   32   32 Jobda           Arkadiusz       3  7  7  7  7  3  3  2  1  4  3  1  1 --   46   1541.63  20.8                                                        
   33   33 Sotek           Mariusz         1  7  7  7  7  6  4  2 --  4 --  0 -- --   44   1377.72  25.9                                                        
   34   34 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  0  5  3  2  0  4  2  5  1 --   43   1336.46  14.8                                                        
   35   35 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  5  5  5  1  2  3  4  0  2  1 --   42   1312.75  17.3                                                        
   36   36 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  7  4  1  0  3 -- -- -- --   43   1300.05  23.5                                                        
   37   37 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7  4  6  3  2  1 --  1  1  4  2 --   38   1157.28  15.6                                                        
   38   39 Jaworski        Mateusz         3  7  7  7  5  2  1  1  0  5  1  3 --  1   40   1146.70  22.5                                                        
   39   38 Fabisiak        Rafał           3  7  7  7  4  6  2  1  0  3  1  1 --  0   39   1100.67  26.1                                                        
   40   40 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  7  7  4  5 -- -- -- -- -- --   26   1055.58  11.1                                                        
   41   41 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  7  5  4  0  1  2  1  0  1 --   28   1028.22  15.7                                                        
   42   42 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  7 -- -- -- -- -- -- -- --   35    962.17  32.8                                                        
   43   43 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  4  7  0 -- --  4 -- -- -- --   36    946.43  29.2                                                        
   44   48 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6 --  6  3 -- -- -- --  1 --  4   30    926.58  17.7                                                        
   45   44 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0  3  2  0  0  0   21    840.26  11.9                                                        
   46   50 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2  2  0  0  0  1   23    758.58   7.3                                                        
   47   45 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  5  3  1  0 -- -- -- -- -- --   30    752.94  16.9                                                        
   48   46 Okrasa          Stanisław       3  7  0  0  3  5  5 --  0  1  1 -- --  0   22    748.90   4.9                                                        
   49   47 Pytka           Bogdan          3  7  6  3  5  4  2  0 --  1  0 -- -- --   28    738.13  11.9                                                        
   50   49 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1  4  1  0  0 --   17    723.62   7.8                                                        
   51   51 Borowski        Dariusz         2 --  7  7  6  2  2 -- -- -- -- -- -- --   24    683.64  18.5                                                        
   52   54 Głażewski       Jerzy           3  7  2  2  5  4  0  0  0  0  0  0 --  2   22    600.52   7.9                                                        
   53   52 Markowski       Krzysztof       3  6  0  0  2  4  4  0  0  0  1  0 --  0   17    552.45   7.4                                                        
   54   53 Wirtek          Mariusz         3  7  7  4  2  3  1  0  0 --  0 -- -- --   24    525.55  15.0                                                        
   55   55 Styczek         Maciej          1  7  0  0  0  3  4  1 --  0 --  0 -- --   15    451.39   8.4                                                        
   56   56 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1  3  1  3  0 --   11    451.28   8.7                                                        
   57   57 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0  1  1  1  2  0    9    430.52   3.4                                                        
   58   58 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5  2  0  3  1  0 --  1 --  0 -- --   19    413.69   8.1                                                        
   59   59 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  2  2  2  1 --  0  0 -- -- --   14    404.09   5.7                                                        
   60   60 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1  2  1 --  0 --   11    400.64   4.9                                                        
   61   61 Golik           Sławomir        2  7  2  1  1 --  2  0 --  0 --  3 -- --   16    387.24   6.6                                                        
   62   62 Zieliński       Jan             2  7  1  0  2  5  0 -- --  0 --  0 -- --   15    346.37   5.9                                                        
   63   63 Oracz           Paweł           2  3  5  2  2  1  1  0 --  0 -- -- -- --   14    339.27   6.3                                                        
   64   64 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  4  2  0 -- -- --  0 -- --   10    336.73   4.7                                                        
   65   68 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --  0 --  0 --  1    8    325.00   4.0                                                        
   66   65 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --  0  0  0 -- --    8    305.70   4.1                                                        
   67   66 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2  1  2  1  1  0  0  0 -- -- -- --   14    303.58   3.9                                                        
   68   67 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0 --  1 --  0 --    7    295.06   5.2                                                        
   69   69 Krupa           Łukasz          3  3  7  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   14    252.38  25.5                                                        
   70   70 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1  1 -- -- -- --    7    250.50   4.3                                                        
   71   71 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --  0 -- -- -- --    7    241.87   3.6                                                        
   72   72 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --  0 -- -- -- --    9    222.24   8.2                                                        
   73   73 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  2  0 -- -- --    4    158.73   3.1                                                        
   74   74 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- -- -- -- -- -- --    6    133.97   4.1                                                        
   75   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --  1 -- -- -- --    3    107.60   2.9                                                        
   76   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- -- -- -- --    2     86.72   1.9                                                        
   77   77 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                        
   78   78 Bąbik           Sławomir        1  1 --  2  0 -- -- -- --  0 -- -- -- --    3     55.58   3.2                                                        
   79   79 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --  0 --    1     49.39   2.3                                                        
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                        
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    2 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  5   61   2661.37  29.6                                                        
    2    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3  3   59   2574.83  37.8                                                        
    3    3 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  2  3  5   58   2561.80  39.2                                                        
    4    4 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3  5   60   2522.44  33.9                                                        
    5    5 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  1  3  5   57   2500.69  32.8                                                        
    6    7 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  4  3  5   59   2487.99  28.8                                                        
    7   10 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  3  1  5   57   2383.99  34.8                                                        
    8   11 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5  2  5  3  4   58   2323.40  24.6                                                        
    9    6 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  2  1   56   2287.40  28.7                                                        
   10    8 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5  5  5  5  5  4  5  3  5  3  2   53   2265.43  20.3                                                        
   11   12 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  5  1  3   56   2258.67  25.9                                                        
   12   16 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  0  5  1  5   56   2209.04  29.5                                                        
   13    9 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  0 --   53   2129.41  42.6                                                        
   14   13 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3  4  3  0   52   2075.94  20.2                                                        
   15   14 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  1  4  2 --   52   2059.63  25.1                                                        
   16   15 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5  5  5  5  5  4  5  2  2  2  2   48   2026.36  19.9                                                        
   17   18 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5  1  5  5  5  3  1  2  1   48   1910.32  25.1                                                        
   18   21 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  3  2  5  2  4  1  2   49   1879.57  35.6                                                        
   19   17 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  4  4  4  5  3  3  0 --   48   1867.93  28.2                                                        
   20   22 Rawski          Witold          1  5  2  5  5  5  5  5  5  2  2  3  1  1   46   1827.52  17.5                                                        
   21   19 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5 --  4 -- --   48   1811.57  30.9                                                        
   22   25 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  5  3  2  3  2  5  0  4   49   1811.24  26.5                                                        
   23   20 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5  5  4  0  3  3  3  3  0   46   1797.82  23.3                                                        
   24   23 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0  5  1  5  5  5  4  3  2  2  0   41   1736.88  12.3                                                        
   25   24 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  5  5  5  3  5  1  2  2 --   45   1728.29  23.2                                                        
   26   30 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  5  5  3  4  3  1  5  1  5   35   1638.26  17.4                                                        
   27   27 Czasak          Marcin          2  5  3  2  5  5  5  0  1  2  3  3  3  2   39   1573.05  14.4                                                        
   28   26 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5  3  3  3  5  1  4 -- --   44   1571.34  29.9                                                        
   29   28 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1  5  5  5  2  1  4  3  1  2  1   36   1503.11  13.8                                                        
   30   29 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5  5  4  5  3  3  2  1  1  1 --   40   1441.57  16.4                                                        
   31   31 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5  5  2  3  2  1  4  3  0  1 --   36   1286.69  20.8                                                        
   32   32 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  5  1  2  3  4  0  2  1 --   38   1254.91  17.3                                                        
   33   33 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  0  5  3  2  0  3  2  4  1 --   35   1165.07  14.8                                                        
   34   34 Sotek           Mariusz         1  5  5  5  5  4  4  2 --  3 --  0 -- --   33   1072.01  25.9                                                        
   35   36 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5  2  1  1  0  5  1  3 --  1   34   1036.62  22.5                                                        
   36   35 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3  4  3  2  1 --  1  1  4  2 --   31   1004.80  15.6                                                        
   37   37 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  4  5  2  1  0  3  1  1 --  0   32    965.78  26.1                                                        
   38   38 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  5  5  4  0  1  2  1  0  1 --   26    957.83  15.7                                                        
   39   39 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  3  1  0  2 -- -- -- --   31    946.19  23.5                                                        
   40   40 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  2  1  3  2  1  0 -- -- --   29    884.73  14.0                                                        
   41   41 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  5  5  4  4 -- -- -- -- -- --   21    861.74  11.1                                                        
   42   42 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0  3  2  0  0  0   21    840.26  11.9                                                        
   43   47 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5 --  5  3 -- -- -- --  1 --  4   26    833.31  17.7                                                        
   44   45 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2  2  0  0  0  1   23    758.58   7.3                                                        
   45   43 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --  4 -- -- -- --   28    755.35  29.2                                                        
   46   44 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1  4  1  0  0 --   17    723.62   7.8                                                        
   47   46 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- --   25    682.57  32.8                                                        
   48   48 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0  3  2  5 --  0  1  1 -- --  0   17    615.78   4.9                                                        
   49   49 Pytka           Bogdan          3  5  4  3  5  3  1  0 --  1  0 -- -- --   22    587.75  11.9                                                        
   50   54 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2  5  4  0  0  0  0  0  0 --  2   20    575.48   7.9                                                        
   51   50 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  2  4  4  0  0  0  1  0 --  0   16    540.11   7.4                                                        
   52   51 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  4  1  1  0 -- -- -- -- -- --   21    529.65  16.9                                                        
   53   52 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  4  1  2 -- -- -- -- -- -- --   17    494.48  18.5                                                        
   54   53 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4  2  3  1  0  0 --  0 -- -- --   20    467.10  15.0                                                        
   55   55 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1  3  1  3  0 --   11    451.28   8.7                                                        
   56   56 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0  1  1  1  2  0    9    430.52   3.4                                                        
   57   57 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1  2  1 --  0 --   11    400.64   4.9                                                        
   58   58 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2  0  3  1  0 --  1 --  0 -- --   17    389.55   8.1                                                        
   59   59 Styczek         Maciej          1  5  0  0  0  3  3  1 --  0 --  0 -- --   12    374.57   8.4                                                        
   60   60 Golik           Sławomir        2  5  2  1  1 --  2  0 --  0 --  3 -- --   14    362.02   6.6                                                        
   61   65 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --  0 --  0 --  1    8    325.00   4.0                                                        
   62   61 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --  0  0  0 -- --    8    305.70   4.1                                                        
   63   62 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  3  2  0 -- -- --  0 -- --    9    302.02   4.7                                                        
   64   63 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0 --  1 --  0 --    7    295.06   5.2                                                        
   65   64 Zieliński       Jan             2  4  1  0  1  5  0 -- --  0 --  0 -- --   11    273.62   5.9                                                        
   66   66 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1  1 -- -- -- --    7    250.50   4.3                                                        
   67   67 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  1  0  1  1 --  0  0 -- -- --   10    243.98   5.7                                                        
   68   68 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --  0 -- -- -- --    7    241.87   3.6                                                        
   69   69 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0  2  1  1  0  0  0 -- -- -- --    9    223.36   3.9                                                        
   70   70 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --  0 -- -- -- --    9    222.24   8.2                                                        
   71   71 Krupa           Łukasz          3  3  5  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   12    219.18  25.5                                                        
   72   72 Oracz           Paweł           2  2  4  0  1  0  1  0 --  0 -- -- -- --    8    193.16   6.3                                                        
   73   73 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  2  0 -- -- --    4    158.73   3.1                                                        
   74   74 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- -- -- -- -- -- --    6    133.97   4.1                                                        
   75   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --  1 -- -- -- --    3    107.60   2.9                                                        
   76   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- -- -- -- --    2     86.72   1.9                                                        
   77   77 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                        
   78   78 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --  0 --    1     49.39   2.3                                                        
   79   79 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --  0 -- -- -- --    2     33.54   3.2                                                        
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                        
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    1 Kurek           Wiesław         3  3  5  5  4  4  5  5  5  5  3  1  3  5   53   2394.95  39.2                                                        
    2    5 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5  5  5  5  5  5  5  3  0  3  5   51   2300.00  32.8                                                        
    3    6 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3  3  5  5  4  5  5  2  4  3  5   51   2198.81  29.6                                                        
    4    3 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5  5  3  3  5  5  3  3  5  3  3   50   2177.16  37.8                                                        
    5    8 Wilczek         Edward          2  5  4  2  5  2  4  5  5  5  0  5  1  5   48   1913.88  29.5                                                        
    6    2 Szklarz         Marian          3  4  5  5  5  4  4  4  5  5  3  4  0 --   48   1894.71  42.6                                                        
    7    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4  3  5  5  5  5  5  2  3  2  0   47   1879.19  28.7                                                        
    8    7 Burkowski       Paweł           3  5  4  5  4  4  5  3  2  5  2  4  1  2   46   1757.90  35.6                                                        
    9    9 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2  3  2  5  5  2  5  3  3  3  2   44   1835.32  28.8                                                        
   10   11 Bielski         Jacek           3  4  3  2  2  5  3  5  4  4  3  4  1  3   43   1833.68  25.9                                                        
   11   12 Walczak         Dariusz         1  3  3  4  3  2  3  5  4  4  2  4  3  3   43   1807.22  24.6                                                        
   12   16 Woźniak         Wit             3  0  5  5  4  3  3  3  3  5  3  1  1  5   41   1746.92  34.8                                                        
   13   10 Tarka           Stanisław       2  5  3  4  2  5  4  5  3  5  1  2  2 --   41   1599.97  23.2                                                        
   14   13 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4  3  3  1  5  5  5  3  1  2  1   40   1665.32  25.1                                                        
   15   17 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2  5  2  5  3  5  3  2  0  3  3   38   1735.04  33.9                                                        
   16   14 Łuczak          Marek           3  2  3  4  3  5  2  3  4  5  3  3  0 --   37   1504.07  28.2                                                        
   17   18 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5  5  2  4  2  2  1  2  3  0  2   37   1315.11  26.5                                                        
   18   15 Widłak          Adam            3  4  5  5  4  3  2  3  3  4  1  3 -- --   37   1298.68  29.9                                                        
   19   19 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5  5  4  2  5  4  3  1  2  2  2   36   1576.13  19.9                                                        
   20   22 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3  5  4  1  4  2  3  3  4  3  2   34   1585.17  20.3                                                        
   21   20 Arak            Piotr           1  2  5  4  5  2  3  3  0  2  3  2  3  0   34   1366.51  23.3                                                        
   22   21 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  5  2  2  4  3  4 --  2 -- --   33   1216.75  30.9                                                        
   23   24 Rawski          Witold          1  2  0  3  2  4  5  3  4  1  2  2  1  1   30   1316.09  17.5                                                        
   24   23 Sadowski        Marek           2  2  1  3  4  4  3  1  1  2  3  3  3  0   30   1285.61  20.2                                                        
   25   25 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3  3  2  1  2  3  4  0  2  1 --   28    983.31  17.3                                                        
   26   26 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5  3  5  2  1  0  2  1  1 --  0   28    858.07  26.1                                                        
   27   27 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4  3  3  3  2  3  1  1  0  2 --   26   1091.19  25.1                                                        
   28   28 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4  0  2  2  2  0  2  2  3  1 --   25    868.03  14.8                                                        
   29   29 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5  2  2  1  1  0  3  1  1 --  1   25    755.60  22.5                                                        
   30   30 Czasak          Marcin          2  2  1  1  3  1  4  0  1  2  3  2  3  1   24   1106.54  14.4                                                        
   31   31 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  2  5  0 -- --  1 -- -- -- --   23    557.03  29.2                                                        
   32   32 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0  3  0  2  2  4  3  3  1  1  0   22    995.83  12.3                                                        
   33   33 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1  1  2  2  1 --  1  1  3  2 --   22    748.36  15.6                                                        
   34   34 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1  5  4  4  0  1  2  1  0  1 --   19    824.47  15.7                                                        
   35   35 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1  1  4  2  0  1  2  2  0  1  1   19    746.66  13.8                                                        
   36   36 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5  3  0  1  3  2  1  0 -- -- --   18    625.17  14.0                                                        
   37   37 Sotek           Mariusz         1  2  3  3  5  0  2  1 --  2 --  0 -- --   18    579.88  25.9                                                        
   38   41 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3 --  3  2 -- -- -- --  1 --  3   18    574.14  17.7                                                        
   39   39 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1  1  1  3  1  2  2  0  0  0  1   17    597.51   7.3                                                        
   40   38 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2  1  0  1  2  1  2  3  0  1 --   16    707.96  20.8                                                        
   41   47 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  1  3  1  1  2  1  1  1  1  3   15    737.20  17.4                                                        
   42   40 Pytka           Bogdan          3  4  1  2  4  2  1  0 --  1  0 -- -- --   15    423.35  11.9                                                        
   43   42 Borowski        Dariusz         2 --  3  5  3  1  2 -- -- -- -- -- -- --   14    413.83  18.5                                                        
   44   43 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2  1  1  1  0  0 --  0 -- -- --   14    307.87  15.0                                                        
   45   44 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  3  1  5  0  1  2  1  0  0 --   13    610.53   7.8                                                        
   46   45 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  3  4  3  3 -- -- -- -- -- --   13    583.67  11.1                                                        
   47   46 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2  1  1  1  1  1  2  0  0  1 --   13    461.94  16.4                                                        
   48   48 Górniak         Piotr           2  2  3  3  1  2  1  0  0  0 -- -- -- --   12    309.18  23.5                                                        
   49   49 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0  2  3  3  0  0  0  1  0 --  0   11    418.45   7.4                                                        
   50   50 Kowalski        Paweł           2  0  3  3  3  1  1  0 -- -- -- -- -- --   11    334.87  16.9                                                        
   51   51 Puchała         Sylwester       2  0  0  5  3  3 -- -- -- -- -- -- -- --   11    330.94  32.8                                                        
   52   52 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0  2  1  1  1  0  2  1  0  0  0   10    384.16  11.9                                                        
   53   53 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0  2  0  1  2  1  3  0 --    9    393.61   8.7                                                        
   54   54 Belka           Stanisław       1  1  0  0  1  1  2  0  1  2  1 --  0 --    9    374.03   4.9                                                        
   55   55 Styczek         Maciej          1  3  0  0  0  2  3  1 --  0 --  0 -- --    9    313.08   8.4                                                        
   56   56 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0  3  0  2 --  0  0  0 -- --  0    8    254.44   4.9                                                        
   57   57 Krupa           Łukasz          3  1  4  3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    152.12  25.5                                                        
   58   58 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  1  2  0  0  1  1  1  0  0    6    277.25   3.4                                                        
   59   59 Bolek           Marian          1  0  1  0  2 --  1  0  1  1 -- -- -- --    6    237.36   4.3                                                        
   60   60 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  0  1  1  0 --  1 --  0 -- --    6    167.13   8.1                                                        
   61   65 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  1  3 -- --  0 --  0 --  1    5    243.74   4.0                                                        
   62   61 Rokita          Sławomir        2 --  1  0  1  1  2  0 -- -- --  0 -- --    5    189.71   4.7                                                        
   63   62 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  0  0  2  0 --  0  0  0 -- --    5    161.35   4.1                                                        
   64   67 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0  0  2  0  0  0  0  0  0 --  1    5    156.40   7.9                                                        
   65   63 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1  2  1 -- -- --  0 -- -- -- --    5    134.53   8.2                                                        
   66   64 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  3  0  0 --  1 --  0 --    4    232.98   5.2                                                        
   67   66 Zelman          Marcin          3  0  0 --  1  1  2  0 --  0 -- -- -- --    4    172.46   3.6                                                        
   68   68 Zieliński       Jan             2  2  0  0  1  1  0 -- --  0 --  0 -- --    4     92.72   5.9                                                        
   69   69 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0  0  0  1  2  0 -- -- --    3    125.91   3.1                                                        
   70   70 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                        
   71   71 Golik           Sławomir        2  2  0  0  0 --  0  0 --  0 --  1 -- --    3     61.26   6.6                                                        
   72   72 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  1  0  0  1 --  0  0 -- -- --    2     91.21   5.7                                                        
   73   73 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- -- -- -- --    2     86.72   1.9                                                        
   74   74 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  0  1  0  0  0 -- -- -- --    2     62.27   3.9                                                        
   75   75 Oracz           Paweł           2  0  0  0  1  0  0  0 --  0 -- -- -- --    1     36.72   6.3                                                        
   76   76 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  1  0 -- -- -- -- -- -- --    1     33.90   4.1                                                        
   77   77 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     17.28   3.1                                                        
   78   78 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 -- -- -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   3.2                                                        
   79   79 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   80   80 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 -- -- -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   2.9                                                        
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0 --    0      0.00   2.3                                                        

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  3  3  3  5  0  5  0  5   49   1845.85  33.1                                                        
    2    2 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  2  3  3  5  0  5  0  5   48   1820.29  35.8                                                        
    3    3 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  3  3  3  5  0  5  0  3   47   1663.61  18.6                                                        
    4    4 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  5  5  5  3  3  3  5  0  5  0  3   37   1539.71  18.3                                                        
    5   10 Wilczek         Edward          2  0  5  5  5  5  2  0  0  5  0  5  0  5   37   1372.27  29.2                                                        
    6    5 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  4  2  3  3  0  0  3  0  1   36   1216.12  23.9                                                        
    7    6 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  5  2  3  3  2  0 -- -- --   35   1127.00  14.0                                                        
    8    7 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  3  5  3  0  2  5  0  2  0  0   35   1112.38  27.3                                                        
    9    8 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4  5  4  5  2  1  0  5  0  5  0 --   36   1098.69  16.0                                                        
   10    9 Szklarz         Marian          3  5  5  5  2  5  2  1  1  5  0  3  0 --   34   1088.00  41.5                                                        
   11   11 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5  5  5  3  0  1  2  4  0  4  0 --   33   1027.24  24.4                                                        
   12   19 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  1  1  1  0  2  5  0  2  0  3   30    954.54  36.8                                                        
   13   12 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  1  0  2  1  5  0  5  0 --   31    937.02  22.5                                                        
   14   13 Arak            Piotr           1  0  1  5  5  3  3  3  1  1  0  2  0  0   24    920.81  20.5                                                        
   15   14 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  0  5  1  2  0  5 --  3 -- --   27    885.22  30.9                                                        
   16   16 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  3  3  0  0  0  5  0  5  0  1   32    882.59  27.2                                                        
   17   20 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  4  1  4  3  3  0  0  0  1  0  2   28    873.55  25.7                                                        
   18   15 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  1  0  0  2  0  3  0  0   31    872.41  29.6                                                        
   19   18 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  4  5  1  0  1  1  0  2  0  1   30    843.16  23.2                                                        
   20   17 Rawski          Witold          1  5  4  2  5  5  3  0  0  2  0  2  0  0   28    828.37  17.0                                                        
   21   23 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  3  1  0  1  0  5  0  3 --  1   29    806.45  22.1                                                        
   22   21 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  2  1  0  0  3  0  2  0  0   28    762.06  34.6                                                        
   23   22 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --  4 -- -- -- --   28    760.21  29.2                                                        
   24   24 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  0  0  0  2 -- -- -- --   27    747.07  23.5                                                        
   25   25 Peterek         Kazimierz       2  5  2  3  5  1  3  3  0  0  0  1  0  0   23    738.89  11.2                                                        
   26   28 Tokarski Waldem Michał          1  4  3  2  1  1  2  3  2  2  0  0  0  1   21    696.52   7.3                                                        
   27   29 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  1  0  0  0  2  0  2  0  1   26    684.87  26.1                                                        
   28   26 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- --   25    682.20  32.8                                                        
   29   27 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  2  5  1  0  0  2  0  1 --  0   26    674.89  25.5                                                        
   30   35 Czasak          Marcin          2  2  3  2  4  5  1  0  0  0  0  1  0  2   20    628.08  12.0                                                        
   31   30 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  1  5  5  1  2  0  0  0  1  0  0   18    616.67  12.5                                                        
   32   37 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0  4  0  0  0  5  0  5  0  2   16    615.42  16.8                                                        
   33   31 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  2  4  5  2  0  1  1  0  0  0 --   18    599.22  14.7                                                        
   34   32 Widłak          Adam            3  0  3  5  3  4  0  0  0  3  0  2 -- --   20    593.37  29.5                                                        
   35   33 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  2  0  0  0  1  0  0  0  0   23    558.52  33.7                                                        
   36   34 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  2  5  1  0  0 --  0  0  4  0 --   22    551.95  14.7                                                        
   37   36 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3  4  4  2  0  0  0  2  0  2  0  0   17    510.25  19.0                                                        
   38   38 Jobda           Arkadiusz       3  4  5  5  5  1  0  0  0  0  0  1  0 --   21    501.22  19.6                                                        
   39   41 Bielski         Jacek           3  0  4  2  2  1  0  0  0  1  0  5  0  1   16    487.13  24.1                                                        
   40   39 Łuczak          Marek           3  5  5  5  4  2  0  0  0  0  0  0  0 --   21    486.36  26.1                                                        
   41   40 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  0  5  4  0  2 -- -- -- -- -- --   12    441.03  11.1                                                        
   42   42 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  2  1  2 -- -- -- -- -- -- --   15    421.91  18.5                                                        
   43   49 Włodarczyk      Paweł           1  1  3  2 --  3  1 -- -- -- --  0 --  3   13    419.69  17.7                                                        
   44   43 Sekuła          Wiesław         3  4  5  3  0  1  0  0  0  2  0  3  0 --   18    411.51  13.9                                                        
   45   44 Skiba           Włodzimierz     2  3  2  0  2  2  2  1 --  0  0 -- -- --   12    378.82   5.7                                                        
   46   50 Głażewski       Jerzy           3  2  2  1  3  2  0  0  0  0  0  0 --  2   12    373.18   7.9                                                        
   47   45 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  0  2  0  0 --  1 --  0 -- --   13    325.95  25.9                                                        
   48   46 Wirtek          Mariusz         3  3  4  3  1  1  1  0  0 --  0 -- -- --   13    301.49  15.0                                                        
   49   47 Golik           Sławomir        2  3  2  1  0 --  2  0 --  0 --  3 -- --   11    300.49   6.6                                                        
   50   48 Pytka           Bogdan          3  5  5  2  0  1  0  0 --  1  0 -- -- --   14    276.16  11.9                                                        
   51   51 Oracz           Paweł           2  2  4  2  2  1  0  0 --  0 -- -- -- --   11    252.50   6.3                                                        
   52   52 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2  1  0  3  0  0 --  1 --  0 -- --   11    247.79   8.1                                                        
   53   55 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  1  1 -- --  0 --  0 --  1    5    182.36   4.0                                                        
   54   53 Krupa           Łukasz          3  2  5  3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   10    180.46  25.5                                                        
   55   54 Markowski       Krzysztof       3  4  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0 --  0    6    134.90   7.0                                                        
   56   56 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0  2  1  0 -- -- --  0 -- --    3    123.94   4.7                                                        
   57   57 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  1  0 -- -- --    3    122.41   3.1                                                        
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  3  0 --  0  0  0 -- --  0    3    107.56   4.7                                                        
   59   59 Kowalski        Paweł           2  1  5  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    6    107.44  16.9                                                        
   60   60 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  0  0  0  0  0  2  0 --    3     95.67   7.9                                                        
   61   61 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  1  0  0  0  0  0  0 -- -- -- --    6     92.58   3.9                                                        
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1  1  0  1  0  0  0  0  0  0  0 --    4     86.38  16.9                                                        
   63   63 Zieliński       Jan             2  4  0  0  1  0  0 -- --  0 --  0 -- --    5     85.57   5.9                                                        
   64   64 Krzcot          Marcin          1  2  1  0 --  1  0 -- -- -- -- -- -- --    4     77.38   4.1                                                        
   65   65 Toporowicz      Tadeusz         1 --  1  0  0  0  1  0 --  0  0  0 -- --    2     70.13   4.1                                                        
   66   66 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0  0  0  0  2  0  0  0 --    2     65.44   7.4                                                        
   67   67 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0  1  0 -- -- -- -- -- --    1     53.77   1.9                                                        
   68   68 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --  0 --    1     49.39   2.3                                                        
   69   69 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --  0 -- -- -- --    2     34.72   3.2                                                        
   70   70 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    1     34.69   8.6                                                        
   71   71 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  1 -- -- -- --  0 -- -- -- --    1     34.48   2.9                                                        
   72   72 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0  1  0  0 --  0 -- -- -- --    1     33.66   3.6                                                        
   73   73 Bolek           Marian          1  1  1  0  0 --  0  0  0  0 -- -- -- --    2     31.01   4.3                                                        
   74   74 Styczek         Maciej          1  2  0  0  0  0  0  0 --  0 --  0 -- --    2     26.29   8.4                                                        
   75   75 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   4.4                                                        
   76   76 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  10.8                                                        
   77   77 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0 --    0      0.00   4.4                                                        
   78   78 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   79   79 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  0 -- -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   8.2                                                        
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   3.1                                                        
   81   81 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   2.3                                                        
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
                    Klasyfikacja InterMistrzostwo 2019 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 Myszkowski Zenon   112   1  17 1029.569  8  557.511  6  310.633  3  161.425
   2 Dąbrowski Tomasz   404   1  16  703.319  7  370.076  6  151.181  3  182.062
   3 Wojciechowski And  241   3  16 1411.870  8  567.111  5  498.847  3  345.912
   4 Grzegrzółka Jan    308   3  16 1802.431  9 1064.403  5  538.866  2  199.162
   5 Kurek Wiesław        2   3  15  483.192  6  405.289  6   41.759  3   36.144
   6 Szklarz Marian     364   3  15  905.325  8  333.562  6  553.021  1   18.742
   7 Łukasik Andrzej    385   3  15 1137.331  6  396.141  6  451.881  3  289.309
   8 Tarka Stanisław    632   2  15 1253.323  7  578.745  6  645.228  2   29.350
   9 Bielski Jacek      302   3  14  791.806  8  612.817  4  105.362  2   73.627
  10 Kwiatkowski Andrz  205   2  14 1143.691  7  566.532  4  315.104  3  262.055
  11 Szczepaniak Rober  156   1  14 1192.865  6  690.075  6  471.343  2   31.447
  12 Burkowski Paweł    357   3  13  592.511  7  273.677  5  217.094  1  101.740
  13 Woźniak Wit         15   3  13 1082.496  6  555.243  5  258.177  2  269.076
  14 Wilczek Edward     221   2  13 1114.536  7  621.174  6  493.362  0    0.000
  15 Walczak Dariusz    122   1  13 1641.789  7  964.318  4  648.121  2   29.350
  16 Antosiewicz Bogda  369   3  12  875.008  6  365.899  5  421.059  1   88.050
  17 Łuczak Marek       366   3  12  896.050  7  538.123  4  327.137  1   30.790
  18 Widłak Adam        378   3  12 1113.018  6  593.612  5  457.826  1   61.580
  19 Wojciechowski Jar  375   3  12 1116.632  4  408.564  6  615.699  2   92.369
  20 Lewandowski Kazim  416   3  11  860.297  7  557.822  3  172.496  1  129.979
  21 Arak Piotr         141   1  11 1038.591  6  583.748  3  335.699  2  119.144
  22 Michniewski Tomas  363   3  11 1092.285  6  602.106  4  372.374  1  117.805
  23 Sekuła Wiesław     331   3  11 1163.352  6  570.772  3  354.293  2  238.287
  24 Glinka Dariusz     160   1  10  550.261  7  492.015  3   58.246  0    0.000
  25 Czasak Marcin      423   2  10 1060.970  5  579.351  2  175.539  3  306.080
  26 Rawski Witold      116   1  10 1080.569  5  608.048  4  285.105  1  187.416
  27 Sadowski Marek     219   2   9  625.124  4  303.930  3  235.240  2   85.954
  28 Kuźmiński Andrzej  360   3   9  865.254  5  371.338  4  493.916  0    0.000
  29 Rębiś Krzysztof    411   2   9 1014.504  6  859.048  2   88.370  1   67.086
  30 Peterek Kazimierz  224   2   9 1209.068  3  379.956  4  459.634  2  369.478
  31 Szpadzik Joanna i  162   1   8  610.974  3  170.443  3  293.781  2  146.750
  32 Chojnacki M. i  Z  204   2   7  855.773  3  334.943  2  277.643  2  243.187
  33 Jobda Arkadiusz    377   3   7  861.902  2  255.441  2  313.288  3  293.173
  34 Borkowski Jerzy    103   1   7  878.244  4  518.694  2  267.181  1   92.369
  35 Szczęsny Marek     382   3   6  487.799  3  193.184  2  154.053  1  140.562
  36 Kisiel Robert i S  211   2   6  500.805  3  304.646  2  166.708  1   29.451
  37 Pindelski Krzyszt  210   2   6  661.405  2  294.428  2   84.514  2  282.463
  38 Belka Stanisław    101   1   6  865.272  3  465.023  2  325.282  1   74.967
  39 Sotek Mariusz      161   1   5  203.581  3   69.102  2  134.479  0    0.000
  40 Kulczyński Mieczy  311   3   5  497.234  3  349.886  1   69.780  1   77.568
  41 Szymaniak Jerzy    348   2   5  575.102  2  251.028  3  324.074  0    0.000
  42 Fabisiak Rafał     465   3   5  621.442  2  235.473  2  288.245  1   97.724
  43 Gaszewski Michał   374   3   5  634.750  2  141.855  2  306.817  1  186.078
  44 Pytka Bogdan       166   3   4  272.578  4  272.578  0    0.000  0    0.000
  45 Jaworski Mateusz   380   3   4  376.144  3  269.049  0    0.000  1  107.095
  46 Styczek Maciej     136   1   4  457.202  2  252.747  2  204.455  0    0.000
  47 Włodarczyk Paweł   164   1   4  541.330  1   79.759  3  461.571  0    0.000
  48 Zelman Marcin      341   3   4  557.934  2  294.381  2  263.553  0    0.000
  49 Tokarski Waldemar  120   1   4  586.671  1  126.905  3  459.766  0    0.000
  50 Kowalski Paweł     244   2   3  119.557  2   33.137  1   86.420  0    0.000
  51 Puchała Sylwester  242   2   3  175.236  3  175.236  0    0.000  0    0.000
  52 Okrasa Stanisław   354   3   3  269.953  1  105.165  2  164.788  0    0.000
  53 Nowak Adam         324   3   3  298.410  2  186.529  1  111.881  0    0.000
  54 Głażewski Jerzy    306   3   3  303.340  2  270.117  1   33.223  0    0.000
  55 Prudziński Jan     386   3   3  325.165  2  186.679  1  138.486  0    0.000
  56 Kujawiak Jan       135   1   3  329.000  1  144.275  2  184.725  0    0.000
  57 Sadowski Sławomir  133   1   3  405.525  2  339.502  1   66.023  0    0.000
  58 Lewandowski Jerzy  315   3   3  410.492  3  410.492  0    0.000  0    0.000
  59 Markowski Krzyszt  317   3   3  476.270  1   96.774  2  379.496  0    0.000
  60 Górniak Piotr      245   2   1   19.851  1   19.851  0    0.000  0    0.000
  61 Borowski Dariusz  4243   2   1   54.748  1   54.748  0    0.000  0    0.000
  62 Wirtek Mariusz     347   3   1   75.505  1   75.505  0    0.000  0    0.000
  63 Szczepaniak Ludwi  126   1   1   97.155  0    0.000  1   97.155  0    0.000
  64 Rokita Sławomir    217   2   1  116.479  0    0.000  1  116.479  0    0.000
  65 Toporowicz Tadeus  154   1   1  124.530  0    0.000  1  124.530  0    0.000
  66 Gugała Mirosław    358   3   1  133.003  1  133.003  0    0.000  0    0.000
  67 Witkowski Tomasz   368   3   1  139.808  1  139.808  0    0.000  0    0.000
  68 Krzcot Marcin      169   1   1  152.783  1  152.783  0    0.000  0    0.000
  69 Skiba Włodzimierz  316   2   1  154.346  1  154.346  0    0.000  0    0.000
  70 Bąk Dariusz        365   3   1  176.533  1  176.533  0    0.000  0    0.000

 
                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 Kurek Wiesław             2   3  33 1,763.02 13 489.11 15 881.56  5 392.35 
   2 Myszkowski Zenon        112   1  34 1,724.66 15 564.00 15 858.27  4 302.39 
   3 Dąbrowski Tomasz        404   1  32 1,671.92 13 487.07 14 801.36  5 383.49 
   4 Wojciechowski Andrzej   241   3  33 1,643.16 14 518.21 15 832.11  4 292.84 
   5 Szklarz Marian          364   3  31 1,572.57 14 540.73 13 718.64  4 313.20 
   6 Wojciechowski Jarosław  375   3  31 1,557.54 13 465.68 13 713.46  5 378.40 
   7 Bielski Jacek           302   3  31 1,550.33 14 516.98 13 733.66  4 299.69 
   8 Grzegrzółka Jan         308   3  31 1,514.44 13 478.22 15 821.90  3 214.32 
   9 Wilczek Edward          221   2  31 1,480.31 15 567.96 15 843.91  1  68.44 
  10 Woźniak Wit              15   3  30 1,478.20 13 478.63 13 719.65  4 279.92 
  11 Burkowski Paweł         357   3  30 1,471.51 13 491.39 13 702.70  4 277.42 
  12 Łukasik Andrzej         385   3  28 1,418.27 11 408.32 14 788.10  3 221.85 
  13 Kwiatkowski Andrzej     205   2  29 1,404.01 15 553.72  9 485.79  5 364.50 
  14 Walczak Dariusz         122   1  28 1,394.66 11 392.66 13 704.86  4 297.14 
  15 Szczepaniak Robert      156   1  29 1,393.43 13 464.35 13 717.55  3 211.53 
  16 Łuczak Marek            366   3  29 1,392.17 15 555.74 11 605.98  3 230.45 
  17 Peterek Kazimierz       224   2  27 1,314.92 11 382.75 11 588.95  5 343.22 
  18 Tarka Stanisław         632   2  27 1,304.77 13 480.98 12 665.40  2 158.39 
  19 Antosiewicz Bogdan      369   3  27 1,302.31 13 489.52 12 660.85  2 151.94 
  20 Sadowski Marek          219   2  26 1,259.65 12 439.41 10 530.08  4 290.16 
  21 Rawski Witold           116   1  26 1,248.82 11 393.84 13 709.52  2 145.46 
  22 Arak Piotr              141   1  24 1,202.77 10 366.37  9 474.09  5 362.31 
  23 Glinka Dariusz          160   1  26 1,173.91 14 519.48 12 654.43  0   0.00 
  24 Widłak Adam             378   3  23 1,055.79 13 479.00  9 500.66  1  76.13 
  25 Lewandowski Kazimierz   416   3  22   979.48 13 471.48  8 436.20  1  71.80 
  26 Michniewski Tomasz      363   3  21   974.68 11 392.98  8 440.79  2 140.91 
  27 Czasak Marcin           423   2  18   921.56  7 252.70  7 372.35  4 296.51 
  28 Szpadzik Joanna i Marc  162   1  18   902.81  8 299.83  8 452.12  2 150.86 
  29 Rębiś Krzysztof         411   2  19   848.84 11 398.90  7 374.11  1  75.83 
  30 Kisiel Robert i Staś    211   2  18   835.59  8 283.31  9 474.09  1  78.19 
  31 Sekuła Wiesław          331   3  17   832.26  7 257.78  7 362.94  3 211.54 
  32 Pindelski Krzysztof     210   2  17   832.02  8 284.05  5 273.48  4 274.49 
  33 Szczęsny Marek          382   3  17   770.97  9 316.94  7 382.98  1  71.05 
  34 Kuźmiński Andrzej       360   3  16   710.19  9 333.75  7 376.44  0   0.00 
  35 Fabisiak Rafał          465   3  15   664.46 10 364.40  3 159.24  2 140.82 
  36 Kulczyński Mieczysław   311   3  13   647.38  5 180.05  5 258.92  3 208.41 
  37 Szymaniak Jerzy         348   2  13   608.69  5 182.72  8 425.97  0   0.00 
  38 Jobda Arkadiusz         377   3  11   579.64  4 143.15  4 215.07  3 221.42 
  39 Chojnacki M. i  Z.      204   2  12   569.32  6 217.49  4 207.16  2 144.67 
  40 Jaworski Mateusz        380   3  13   569.23  8 286.61  4 209.42  1  73.20 
  41 Markowski Krzysztof     317   3  12   553.43  5 178.14  6 306.56  1  68.73 
  42 Tokarski Waldemar Mich  120   1  11   527.23  4 146.12  6 315.09  1  66.02 
  43 Borkowski Jerzy         103   1  11   505.22  5 177.70  5 253.37  1  74.15 
  44 Włodarczyk Paweł        164   1  10   459.70  4 149.72  6 309.98  0   0.00 
  45 Gaszewski Michał        374   3  10   439.72  6 214.17  3 157.42  1  68.13 
  46 Sotek Mariusz           161   1  10   428.54  7 262.98  3 165.56  0   0.00 
  47 Belka Stanisław         101   1   9   421.01  4 139.19  4 206.55  1  75.27 
  48 Prudziński Jan          386   3   9   398.15  5 172.18  3 153.80  1  72.17 
  49 Kujawiak Jan            135   1   8   397.20  1  35.39  7 361.81  0   0.00 
  50 Lewandowski Jerzy i Ma  315   3  10   385.73  8 287.49  2  98.24  0   0.00 
  51 Styczek Maciej          136   1   8   365.44  3 105.36  5 260.08  0   0.00 
  52 Pytka Bogdan            166   3   9   343.25  8 289.24  1  54.01  0   0.00 
  53 Okrasa Stanisław        354   3   7   317.91  3 106.54  4 211.37  0   0.00 
  54 Szczepaniak Ludwik      126   1   6   304.24  2  65.87  3 167.66  1  70.71 
  55 Górniak Piotr           245   2   7   280.73  5 179.02  2 101.71  0   0.00 
  56 Kowalski Paweł          244   2   6   262.25  4 156.08  2 106.17  0   0.00 
  57 Głażewski Jerzy         306   3   6   261.80  3 103.89  3 157.91  0   0.00 
  58 Puchała Sylwester       242   2   7   259.44  7 259.44  0   0.00  0   0.00 
  59 Borowski Dariusz       4243   2   6   256.02  4 146.32  2 109.70  0   0.00 
  60 Rokita Sławomir         217   2   5   210.98  3 105.84  2 105.14  0   0.00 
  61 Sadowski Sławomir Piot  133   1   5   190.90  4 134.05  1  56.85  0   0.00 
  62 Zelman Marcin           341   3   4   177.98  2  70.60  2 107.38  0   0.00 
  63 Nowak Adam              324   3   4   161.36  3 106.69  1  54.67  0   0.00 
  64 Wirtek Mariusz          347   3   4   159.99  3 104.92  1  55.07  0   0.00 
  65 Bąk Dariusz             365   3   4   153.87  3  98.85  1  55.02  0   0.00 
  66 Witkowski Tomasz        368   3   4   138.37  4 138.37  0   0.00  0   0.00 
  67 Skiba Włodzimierz       316   2   3   126.56  2  68.65  1  57.91  0   0.00 
  68 Golik Sławomir          206   2   3   117.88  2  68.18  1  49.70  0   0.00 
  69 Toporowicz Tadeusz      154   1   2   107.10  0   0.00  2 107.10  0   0.00 
  70 Więsik Dariusz          373   3   3    99.93  3  99.93  0   0.00  0   0.00 
  71 Zieliński Jan          4224   2   2    84.44  1  34.69  1  49.75  0   0.00 
  72 Oracz Paweł             239   2   2    69.82  2  69.82  0   0.00  0   0.00 
  73 Gugała Mirosław         358   3   2    68.72  2  68.72  0   0.00  0   0.00 
  74 Bolek Marian           4431   1   1    59.59  0   0.00  1  59.59  0   0.00 
  75 Bugalski Arkadiusz      159   1   1    50.92  0   0.00  1  50.92  0   0.00 
  76 Krzcot Marcin           169   1   1    35.12  1  35.12  0   0.00  0   0.00