PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Godenstorf II z dnia 15.07.19                    
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:14:21.  N 10:05:14.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  762.033 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   41                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   477                           
      5.Ilość konkursów.......................:   96                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1272.55                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1053.96                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,27,15                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,20,56                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 53 min. 41 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  80.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   12   │  146   │   28  │19.18│      
          │ 2  │ Baniocha                │   10   │  134   │   34  │25.37│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   19   │  197   │   34  │17.26│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   41   │  477   │   96  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 12. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
                                     z lotu Godenstorf II, w dniu 15.07.19                                                                                      
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                           
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                           
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                           
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                           
   1 Tarka Stanisław                 2  112              GCM 16:27:15  1   1272.55   2.10  10-  2-  2  760.031  80.000   2.096  80.00                           
   2 Kurek Wiesław                   3    2              GSM 16:49:52  1   1241.68   4.19  10-  3-  3  769.678  79.830          79.87                           
   3 Myszkowski Zenon                1    8              GCM 16:33:28  1   1236.40   6.29  26-  8-  3  746.125  79.660   6.289  79.73                           
   4 Szczepaniak Robert              1    4              GCM 16:40:20  1   1228.95   8.39   7-  2-  2  750.066  79.490   8.386  79.60                           
   5 Wojciechowski Andrzej           3   24              G   16:52:44  1   1228.06  10.48  34-  9-  3  764.752  79.330                                          
   6 Walczak Dariusz                 1   23              GCM 16:41:12  1   1224.82  12.58  13-  3-  3  748.608  79.160  12.579  79.33                           
   7 Kwiatkowski Andrzej             2  121              GCM 16:53:45  1   1221.05  14.68  18-  8-  3  761.631  78.990  14.675  79.19                           
   8 Walczak Dariusz                 1   12              GCM 16:45:20  1   1216.59  16.77       2   2  748.608  78.820  16.771  79.06                           
   9 Jobda Arkadiusz                 3   29              GCM 17:05:31  1   1212.44  18.87   6-  1-  1  770.526  78.650  18.868  78.92                           
  10 Szpadzik Joanna i Marcin        1    5              GCM 16:55:22  1   1212.15  20.96   6-  2-  2  758.038  78.480  20.964  78.79                           
  11 Szczepaniak Robert              1    5              GCM 16:50:16  1   1209.26  23.06       2   2  750.066  78.320  23.061  78.66                           
  12 Sadowski Marek                  2    3              GCM 16:57:40  1   1208.92  25.16  27-  7-  3  758.799  78.150  25.157  78.52                           
  13 Tarka Stanisław                 2  115              GCM 16:58:52  1   1208.57  27.25       2   2  760.031  77.980  27.254  78.39                           
  14 Woźniak Wit                     3    2              GCM 17:10:37  1   1206.87  29.35   6-  1-  1  773.139  77.810  29.350  78.25                           
  15 Grzegrzółka Jan                 3   29              GCM 17:10:55  1   1201.45  31.45  15-  2-  2  770.029  77.640  31.447  78.12                           
  16 Myszkowski Zenon                1   20              G   16:54:01  1   1195.68  33.54       2   1  746.125  77.470                                          
  17 Wojciechowski Andrzej           3   20              G   17:11:26  1   1192.26  35.64       2   0  764.752  77.310                                          
  18 Dąbrowski Tomasz                1    3              GCM 17:00:46  1   1187.91  37.74  14-  7-  3  749.293  77.140  37.736  77.71                           
  19 Kwiatkowski Andrzej             2  123              G   17:12:02  1   1186.28  39.83       2   1  761.631  76.970                                          
  20 Antosiewicz Bogdan              3    2              GSM 17:34:44  1   1180.32  41.93  13-  2-  2  784.598  76.800          77.45                           
  21 Myszkowski Zenon                1   30              G   17:02:20  1   1179.96  44.03       3   1  746.125  76.630                                          
  22 Dąbrowski Tomasz                1   17              GCM 17:08:17  1   1173.92  46.12       2   2  749.293  76.460  46.122  77.18                           
  23 Łukasik Andrzej                 3   70              GCM 17:24:29  1   1171.16  48.22   9-  3-  3  766.504  76.290  48.218  77.04                           
  24 Myszkowski Zenon                1    7              GCM 17:10:13  1   1165.43  50.31       4      746.125   0.000  50.314  76.91                           
  25 Peterek Kazimierz               2    4              G   17:25:04  1   1162.17  52.41  22-  3-  3  761.298  75.960                                          
  26 Czasak Marcin                   2   41              GCM 17:25:49  1   1160.76  54.51  14-  6-  3  761.248  75.790  54.507  76.64                           
  27 Chojnacki M. i  Z.              2   64              GCM 17:24:43  1   1160.05  56.60   7-  2-  2  759.502  75.620  56.604  76.50                           
  28 Wojciechowski Andrzej           3   15              GCM 17:29:43  1   1159.21  58.70       3   1  764.752  75.450  58.700  76.37                           
  29 Sadowski Marek                  2    1              GCM 17:24:41  1   1159.03  60.80       2   2  758.799  75.280  60.797  76.24                           
  30 Myszkowski Zenon                1   32              G   17:14:24  1   1157.86  62.89       5      746.125   0.000                                          
  31 Łukasik Andrzej                 3   82              GCM 17:32:26  1   1157.10  64.99       2   2  766.504  74.950  64.990  75.97                           
  32 Rębiś Krzysztof                 2    3              GCM 17:29:47  1   1153.19  67.09   5-  1-  1  760.858  74.780  67.086  75.83                           
  33 Prudziński Jan                  3   50              G   17:39:14  1   1152.88  69.18   7-  2-  2  771.548  74.610                                          
  34 Arak Piotr                      1   51                  17:24:32  1   1149.22  71.28  19-  5-  3  752.205  74.440                                          
  35 Arak Piotr                      1   25              GSM 17:25:28  1   1147.59  73.38       2   1  752.205  74.270          75.43                           
  36 Wojciechowski Jarosław          3    3              GSM 17:37:01  1   1146.60  75.47  24-  6-  3  764.799  74.110          75.29                           
  37 Kulczyński Mieczysław           3   38              GCM 17:37:23  1   1142.23  77.57   9-  1-  1  762.305  73.940  77.568  75.16                           
  38 Arak Piotr                      1    3              GCM 17:33:36  1   1133.52  79.67       3   2  752.205  73.770  79.665  75.03                           
  39 Kwiatkowski Andrzej             2  118              G   17:42:09  1   1133.13  81.76       3   1  761.631  73.600                                          
  40 Kwiatkowski Andrzej             2  124              GSM 17:43:00  1   1131.70  83.86       4      761.631   0.000          74.76                           
  41 Wojciechowski Andrzej           3   13              GSM 17:46:42  1   1130.12  85.95       4      764.752   0.000          74.62                           
  42 Antosiewicz Bogdan              3   12              GCM 18:04:42  1   1129.41  88.05       2   2  784.598  73.090  88.050  74.49                           
  43 Czasak Marcin                   2   40              GCM 17:44:20  1   1128.89  90.15       2   2  761.248  72.930  90.147  74.35                           
  44 Czasak Marcin                   2   35              GSM 17:45:57  1   1126.19  92.24       3   3  761.248  72.760          74.22                           
  45 Wojciechowski Andrzej           3   40              G   17:49:59  1   1124.66  94.34       5      764.752   0.000                                          
  46 Wojciechowski Jarosław          3   52              G   17:56:34  1   1113.95  96.44       2   1  764.799  72.420                                          
  47 Kisiel Robert i Staś            2   14              GCM 17:54:05  1   1112.04  98.53   8-  1-  1  760.725  72.250  98.532  73.82                           
  48 Kwiatkowski Andrzej             2   98              GCM 17:55:28  1   1111.11 100.63       5      761.631   0.000 100.629  73.68                           
  49 Kurek Wiesław                   3    5              GCM 18:03:05  1   1110.51 102.73       2   2  769.678  71.920 102.725  73.55                           
  50 Myszkowski Zenon                1   11              GCM 17:41:57  1   1110.39 104.82       6      746.125   0.000 104.822  73.41                           
  51 Wojciechowski Jarosław          3   40              GCM 17:58:53  1   1110.20 106.92       3   2  764.799  71.580 106.918  73.28                           
  52 Sadowski Marek                  2    6              G   17:53:36  1   1110.00 109.02       3   2  758.799  71.410                                          
  53 Arak Piotr                      1    7              GCM 17:47:56  1   1109.56 111.11       4      752.205   0.000 111.111  73.01                           
  54 Walczak Dariusz                 1    2              GSM 17:45:12  1   1108.72 113.21       3   3  748.608  71.070          72.87                           
  55 Wojciechowski Andrzej           3   38              GCM 18:00:04  1   1108.23 115.30       6      764.752   0.000 115.304  72.74                           
  56 Dąbrowski Tomasz                1   13              G   17:46:40  1   1107.33 117.40       3   2  749.293  70.740                                          
  57 Kurek Wiesław                   3    3              GCM 18:05:07  1   1107.26 119.50       3   3  769.678  70.570 119.497  72.47                           
  58 Myszkowski Zenon                1   16              GSM 17:43:57  1   1107.09 121.59       7      746.125   0.000          72.34                           
  59 Wojciechowski Andrzej           3   22              G   18:00:54  1   1106.89 123.69       7      764.752   0.000                                          
  60 Szpadzik Joanna i Marcin        1   12              GCM 17:59:23  1   1099.59 125.79       2   2  758.038  70.060 125.786  72.07                           
  61 Wojciechowski Jarosław          3   39              GSM 18:06:04  1   1098.74 127.88       4      764.799   0.000          71.93                           
  62 Lewandowski Kazimierz           3    2              GCM 18:04:25  1   1097.85 129.98   3-  1-  1  762.367  69.730 129.979  71.80                           
  63 Dąbrowski Tomasz                1   53                  17:54:19  1   1094.95 132.08       4      749.293   0.000                                          
  64 Czasak Marcin                   2   55              G   18:06:06  1   1093.59 134.17       4      761.248   0.000                                          
  65 Peterek Kazimierz               2   92              GCM 18:06:19  1   1093.32 136.27       2   1  761.298  69.220 136.268  71.39                           
  66 Kwiatkowski Andrzej             2    6              G   18:06:38  1   1093.30 138.37       6      761.631   0.000                                          
  67 Burkowski Paweł                 3   14              GCM 18:15:35  1   1092.01 140.46   8-  1-  1  770.504  68.880 140.461  71.13                           
  68 Bielski Jacek                   3    3              GSM 18:11:31  1   1089.72 142.56   8-  1-  1  764.453  68.720          70.99                           
  69 Arak Piotr                      1   18              G   18:00:22  1   1089.57 144.65       5      752.205   0.000                                          
  70 Kwiatkowski Andrzej             2  128              GCM 18:09:02  1   1089.55 146.75       7      761.631   0.000 146.751  70.72                           
  71 Pindelski Krzysztof             2    6              GSM 18:07:01  1   1088.96 148.85  13-  2-  2  759.022  68.210          70.59                           
  72 Sadowski Marek                  2   23              G   18:08:04  1   1087.00 150.94       4      758.799   0.000                                          
  73 Sadowski Marek                  2   21              GSM 18:08:35  1   1086.20 153.04       5      758.799   0.000          70.32                           
  74 Pindelski Krzysztof             2    3              G   18:09:48  1   1084.63 155.14       2   1  759.022  67.710                                          
  75 Wojciechowski Jarosław          3   64              G   18:16:27  1   1082.60 157.23       5      764.799   0.000                                          
  76 Dąbrowski Tomasz                1    2              GSM 18:02:34  1   1081.91 159.33       5      749.293   0.000          69.92                           
  77 Czasak Marcin                   2    2              GCM 18:14:58  1   1079.84 161.43       5      761.248   0.000 161.426  69.78                           
  78 Sekuła Wiesław                  3    9              GCM 18:16:50  1   1079.12 163.52   8-  1-  1  762.756  67.030 163.522  69.65                           
  79 Wilczek Edward                  2   87                M 18:18:09  1   1079.01 165.62  10-  2-  2  764.099  66.860                                          
  80 Grzegrzółka Jan                 3   11              GCM 18:23:54  1   1078.62 167.72       2   2  770.029  66.690 167.715  69.38                           
  81 Myszkowski Zenon                1   34              G   18:01:53  1   1078.40 169.81       8      746.125   0.000                                          
  82 Wojciechowski Andrzej           3   41              GCM 18:19:56  1   1077.22 171.91       8      764.752   0.000 171.908  69.11                           
  83 Czasak Marcin                   2   37              G   18:16:59  1   1076.76 174.00       6      761.248   0.000                                          
  84 Łukasik Andrzej                 3   78              GCM 18:22:09  1   1076.32 176.10       3   3  766.504  66.020 176.101  68.84                           
  85 Sadowski Marek                  2   25              G   18:16:52  1   1073.47 178.20       6      758.799   0.000                                          
  86 Prudziński Jan                  3   55              G   18:31:25  1   1069.49 180.29       2   0  771.548  65.680                                          
  87 Wilczek Edward                  2    4              GSM 18:24:58  1   1068.72 182.39       2   2  764.099  65.520          68.44                           
  88 Wojciechowski Andrzej           3   44              G   18:26:13  1   1067.77 184.49       9      764.752   0.000                                          
  89 Chojnacki M. i  Z.              2   61              GCM 18:22:06  1   1066.57 186.58       2   2  759.502  65.180 186.583  68.17                           
  90 Wojciechowski Jarosław          3   41              GSM 18:27:48  1   1065.48 188.68       6      764.799   0.000          68.03                           
  91 Rawski Witold                   1   23              GCM 18:15:17  1   1065.17 190.78  21-  1-  1  751.245  64.840 190.776  67.90                           
  92 Dąbrowski Tomasz                1    1              GSM 18:14:48  1   1063.13 192.87       6      749.293   0.000          67.76                           
  93 Sadowski Marek                  2   24              G   18:24:48  1   1061.55 194.97       7      758.799   0.000                                          
  94 Kwiatkowski Andrzej             2  104              G   18:29:06  1   1059.15 197.07       8      761.631   0.000                                          
  95 Peterek Kazimierz               2    8                  18:30:08  1   1057.16 199.16       3   1  761.298  64.170                                          
  96 Dąbrowski Tomasz                1   18              GCM 18:20:56  1   1053.96 201.26       7      749.293   0.000 201.258  67.23                           
 --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                       
 ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                         
  97 Sadowski Marek                  2   12              G   18:30:14  1   1053.55   0.00       8      758.799   0.000                                          
  98 Kulczyński Mieczysław           3   10              GCM 18:33:53  1   1053.08   0.00       2      762.305   0.000          66.96                           
  99 Grzegrzółka Jan                 3    9              GCM 18:46:03  1   1046.16   0.00       3      770.029   0.000          66.82                           
 100 Rawski Witold                   1   10              G   18:28:16  1   1045.91   0.00       2      751.245   0.000                                          
 101 Wojciechowski Andrzej           3   46              G   18:41:19  1   1045.72   0.00      10      764.752   0.000                                          
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 15.07.19 Godenstorf II                            
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Myszkowski      Zenon           1    26    3     8   233.76     
              2 Wojciechowski   Andrzej         3    34    3     9   232.09     
              3 Kwiatkowski     Andrzej         2    18    3     8   229.56     
              4 Walczak         Dariusz         1    13    3     3   229.05     
              5 Sadowski        Marek           2    27    3     7   224.84     
              6 Dąbrowski       Tomasz          1    14    3     7   224.34     
              7 Arak            Piotr           1    19    3     5   222.48     
              8 Kurek           Wiesław         3    10    3     3   222.32     
              9 Czasak          Marcin          2    14    3     6   221.48     
             10 Wojciechowski   Jarosław        3    24    3     6   218.11     
             11 Łukasik         Andrzej         3     9    3     3   217.26     
             12 Peterek         Kazimierz       2    22    3     3   209.35     
             13 Tarka           Stanisław       2    10    2     2   157.98     
             14 Szczepaniak     Robert          1     7    2     2   157.81     
             15 Antosiewicz     Bogdan          3    13    2     2   149.89     
             16 Szpadzik Joanna Marcin          1     6    2     2   148.54     
             17 Grzegrzółka     Jan             3    15    2     2   144.33     
             18 Chojnacki       M. i  Z.        2     7    2     2   140.80     
             19 Prudziński      Jan             3     7    2     2   140.29     
             20 Pindelski       Krzysztof       2    13    2     2   135.92     
             21 Wilczek         Edward          2    10    2     2   132.38     
             22 Jobda           Arkadiusz       3     6    1     1    78.65     
             23 Woźniak         Wit             3     6    1     1    77.81     
             24 Rębiś           Krzysztof       2     5    1     1    74.78     
             25 Kulczyński      Mieczysław      3     9    1     1    73.94     
             26 Kisiel Robert i Staś            2     8    1     1    72.25     
             27 Lewandowski     Kazimierz       3     3    1     1    69.73     
             28 Burkowski       Paweł           3     8    1     1    68.88     
             29 Bielski         Jacek           3     8    1     1    68.72     
             30 Sekuła          Wiesław         3     8    1     1    67.03     
             31 Rawski          Witold          1    21    1     1    64.84     
             32 Belka           Stanisław       1     6    0     0     0.00     
             33 Borkowski       Jerzy           1     9    0     0     0.00     
             34 Tokarski Waldem Michał          1    10    0     0     0.00     
             35 Szczepaniak     Ludwik          1     6    0     0     0.00     
             36 Michniewski     Tomasz          3     5    0     0     0.00     
             37 Szklarz         Marian          3     7    0     0     0.00     
             38 Łuczak          Marek           3    12    0     0     0.00     
             39 Gaszewski       Michał          3     7    0     0     0.00     
             40 Szczęsny        Marek           3     6    0     0     0.00     
             41 Chrustowski     Czesław         1     9    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  7  3   70   2864.55  38.2                                                           
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  7  3   70   2819.07  29.3                                                           
    3    4 Sadowski        Marek           2  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  7  3   70   2717.29  20.5                                                           
    4    6 Myszkowski      Zenon           1  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  4  3   67   2691.79  32.7                                                           
    5    7 Łukasik         Andrzej         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  2  7  3   69   2673.49  33.9                                                           
    6    3 Grzegrzółka     Jan             3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  7  2   69   2637.47  29.7                                                           
    7    9 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  7  7  7  5  5  5  7  3  7  3   62   2629.47  20.7                                                           
    8    8 Kurek           Wiesław         3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  2  3   65   2622.93  39.0                                                           
    9   12 Wojciechowski   Jarosław        3  7  7  7  7  7  5  5  4  7  3  5  3   67   2581.29  28.8                                                           
   10   10 Szpadzik Joanna Marcin          1  7  7  7  7  7  5  5  5  7  1  7  2   67   2542.23  25.1                                                           
   11    5 Szklarz         Marian          3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  5  0   65   2469.92  42.6                                                           
   12   11 Woźniak         Wit             3  7  7  7  7  7  5  5  5  7  3  3  1   64   2463.22  34.4                                                           
   13   14 Tarka           Stanisław       2  7  7  7  5  7  5  5  4  7  2  7  2   65   2454.40  23.2                                                           
   14   13 Wilczek         Edward          2  7  7  7  7  7  5  5  5  7  0  7  2   66   2430.06  29.0                                                           
   15   17 Szczepaniak     Robert          1  7  7  7  7  7  3  5  5  7  3  4  2   64   2411.89  25.4                                                           
   16   19 Arak            Piotr           1  7  7  7  7  7  5  5  1  7  3  5  3   64   2405.22  24.4                                                           
   17   15 Bielski         Jacek           3  5  7  6  6  7  5  5  4  6  3  7  1   62   2362.13  25.7                                                           
   18   23 Walczak         Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5  4  5  2  5  3   64   2348.31  24.3                                                           
   19   22 Antosiewicz     Bogdan          3  1  6  7  7  7  5  5  4  7  2  4  2   57   2281.01  20.0                                                           
   20   16 Glinka          Dariusz         1  7  7  7  7  7  5  5  4  7 --  7 --   63   2270.36  30.9                                                           
   21   20 Rawski          Witold          1  7  5  6  7  7  5  5  5  4  2  7  1   61   2232.03  17.7                                                           
   22   21 Burkowski       Paweł           3  7  7  7  7  7  5  4  2  7  3  4  1   61   2231.24  36.2                                                           
   23   18 Łuczak          Marek           3  7  7  7  7  7  4  4  4  7  3  3  0   60   2201.90  28.2                                                           
   24   24 Kulczyński      Mieczysław      3  7  7  7  7  7  5  4  3  7  1  6  1   62   2172.11  16.4                                                           
   25   27 Peterek         Kazimierz       2  7  5  3  7  1  5  5  5  5  3  2  3   51   2017.72  12.6                                                           
   26   25 Michniewski     Tomasz          3  7  7  7  7  7  5  3  2  5  2  6  0   58   1949.80  26.8                                                           
   27   26 Widłak          Adam            3  7  7  7  7  7  3  3  3  7  1  4 --   56   1895.22  29.9                                                           
   28   28 Szymaniak       Jerzy           2  7  7  7  7  7  3  5  5  3  0 -- --   51   1701.50  14.0                                                           
   29   29 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  7  5  3  4  7  1  7  1   38   1684.79  17.4                                                           
   30   32 Czasak          Marcin          2  7  4  3  7  7  5  0  1  2  3  3  3   45   1662.93  14.2                                                           
   31   30 Pindelski       Krzysztof       2  7  1  1  7  7  5  2  1  4  3  2  2   42   1647.57  13.7                                                           
   32   31 Jobda           Arkadiusz       3  7  7  7  7  3  3  2  1  4  3  1  1   46   1541.63  20.8                                                           
   33   33 Sotek           Mariusz         1  7  7  7  7  6  4  2 --  4 --  0 --   44   1377.72  25.9                                                           
   34   35 Sekuła          Wiesław         3  7  7  7  0  5  3  2  0  4  2  5  1   43   1336.46  14.8                                                           
   35   36 Lewandowski     Kazimierz       3  7  7  5  5  5  1  2  3  4  0  2  1   42   1312.75  17.3                                                           
   36   34 Górniak         Piotr           2  7  7  7  7  7  4  1  0  3 -- -- --   43   1300.05  23.5                                                           
   37   40 Chojnacki       M. i  Z.        2  7  7  4  6  3  2  1 --  1  1  4  2   38   1157.28  15.6                                                           
   38   37 Fabisiak        Rafał           3  7  7  7  4  6  2  1  0  3  1  1 --   39   1100.67  27.6                                                           
   39   38 Jaworski        Mateusz         3  7  7  7  5  2  1  1  0  5  1  3 --   39   1089.60  22.7                                                           
   40   39 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  7  7  4  5 -- -- -- -- --   26   1055.58  11.1                                                           
   41   42 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  7  5  4  0  1  2  1  0  1   28   1028.22  15.7                                                           
   42   41 Puchała         Sylwester       2  7  7  7  7  7 -- -- -- -- -- -- --   35    962.17  32.8                                                           
   43   43 Lewandowski Jer i Marcin        3  7  7  7  4  7  0 -- --  4 -- -- --   36    946.43  29.2                                                           
   44   44 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0  3  2  0  0   21    840.26  12.6                                                           
   45   45 Kowalski        Paweł           2  7  7  7  5  3  1  0 -- -- -- -- --   30    752.94  16.9                                                           
   46   46 Okrasa          Stanisław       3  7  0  0  3  5  5 --  0  1  1 -- --   22    748.90   5.1                                                           
   47   47 Pytka           Bogdan          3  7  6  3  5  4  2  0 --  1  0 -- --   28    738.13  11.9                                                           
   48   48 Włodarczyk      Paweł           1  3  7  6 --  6  3 -- -- -- --  1 --   26    725.68  16.7                                                           
   49   49 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1  4  1  0  0   17    723.62   7.8                                                           
   50   50 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2  2  0  0  0   22    703.28   7.2                                                           
   51   51 Borowski        Dariusz         2 --  7  7  6  2  2 -- -- -- -- -- --   24    683.64  18.5                                                           
   52   52 Markowski       Krzysztof       3  6  0  0  2  4  4  0  0  0  1  0 --   17    552.45   7.8                                                           
   53   53 Wirtek          Mariusz         3  7  7  4  2  3  1  0  0 --  0 -- --   24    525.55  15.0                                                           
   54   54 Głażewski       Jerzy           3  7  2  2  5  4  0  0  0  0  0  0 --   20    486.62   7.6                                                           
   55   55 Styczek         Maciej          1  7  0  0  0  3  4  1 --  0 --  0 --   15    451.39   8.4                                                           
   56   56 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1  3  1  3  0   11    451.28   8.7                                                           
   57   67 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0  1  1  1  2    9    430.52   3.5                                                           
   58   57 Sadowski Sławom Piotr           1  7  5  2  0  3  1  0 --  1 --  0 --   19    413.69   8.1                                                           
   59   58 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  2  2  2  1 --  0  0 -- --   14    404.09   5.7                                                           
   60   59 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1  2  1 --  0   11    400.64   4.9                                                           
   61   60 Golik           Sławomir        2  7  2  1  1 --  2  0 --  0 --  3 --   16    387.24   6.6                                                           
   62   61 Zieliński       Jan             2  7  1  0  2  5  0 -- --  0 --  0 --   15    346.37   5.9                                                           
   63   62 Oracz           Paweł           2  3  5  2  2  1  1  0 --  0 -- -- --   14    339.27   6.3                                                           
   64   63 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  4  2  0 -- -- --  0 --   10    336.73   4.7                                                           
   65   64 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --  0  0  0 --    8    305.70   4.1                                                           
   66   65 Bugalski        Arkadiusz       1  7  2  1  2  1  1  0  0  0 -- -- --   14    303.58   3.9                                                           
   67   66 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0 --  1 --  0    7    295.06   5.2                                                           
   68   68 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --  0 --  0 --    7    273.50   3.8                                                           
   69   69 Krupa           Łukasz          3  3  7  4 -- -- -- -- -- -- -- -- --   14    252.38  25.5                                                           
   70   70 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1  1 -- -- --    7    250.50   4.3                                                           
   71   71 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --  0 -- -- --    7    241.87   3.6                                                           
   72   72 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --  0 -- -- --    9    222.24   8.2                                                           
   73   73 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  2  0 -- --    4    158.73   3.1                                                           
   74   74 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- -- -- -- -- --    6    133.97   4.1                                                           
   75   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --  1 -- -- --    3    107.60   2.9                                                           
   76   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- -- -- --    2     86.72   1.9                                                           
   77   77 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                           
   78   78 Bąbik           Sławomir        1  1 --  2  0 -- -- -- --  0 -- -- --    3     55.58   3.2                                                           
   79   79 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --  0    1     49.39   2.3                                                           
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                           
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    2 Kurek           Wiesław         3  3  5  5  4  4  5  5  5  5  3  1  3   48   2103.05  39.0                                                           
    2    1 Szklarz         Marian          3  4  5  5  5  4  4  4  5  5  3  4  0   48   1894.71  42.6                                                           
    3    4 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5  5  3  3  5  5  3  3  5  3   47   2018.36  38.2                                                           
    4    3 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4  3  5  5  5  5  5  2  3  2   47   1879.19  29.7                                                           
    5    5 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5  5  5  5  5  5  5  3  0  3   46   2052.50  32.7                                                           
    6    6 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3  3  5  5  4  5  5  2  4  3   46   1934.31  29.3                                                           
    7    7 Burkowski       Paweł           3  5  4  5  4  4  5  3  2  5  2  4  1   44   1658.30  36.2                                                           
    8    8 Wilczek         Edward          2  5  4  2  5  2  4  5  5  5  0  5  1   43   1632.18  29.0                                                           
    9   10 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2  3  2  5  5  2  5  3  3  3   42   1733.32  28.8                                                           
   10   11 Tarka           Stanisław       2  5  3  4  2  5  4  5  3  5  1  2  2   41   1599.97  23.2                                                           
   11    9 Bielski         Jacek           3  4  3  2  2  5  3  5  4  4  3  4  1   40   1674.58  25.7                                                           
   12   14 Walczak         Dariusz         1  3  3  4  3  2  3  5  4  4  2  4  3   40   1644.62  24.3                                                           
   13   13 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4  3  3  1  5  5  5  3  1  2   39   1613.92  25.4                                                           
   14   12 Łuczak          Marek           3  2  3  4  3  5  2  3  4  5  3  3  0   37   1504.07  28.2                                                           
   15   15 Widłak          Adam            3  4  5  5  4  3  2  3  3  4  1  3 --   37   1298.68  29.9                                                           
   16   16 Woźniak         Wit             3  0  5  5  4  3  3  3  3  5  3  1  1   36   1475.42  34.4                                                           
   17   19 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2  5  2  5  3  5  3  2  0  3   35   1561.64  33.9                                                           
   18   17 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5  5  2  4  2  2  1  2  3  0   35   1199.91  26.8                                                           
   19   20 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5  5  4  2  5  4  3  1  2  2   34   1475.83  20.0                                                           
   20   21 Arak            Piotr           1  2  5  4  5  2  3  3  0  2  3  2  3   34   1366.51  24.4                                                           
   21   18 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  5  2  2  4  3  4 --  2 --   33   1216.75  30.9                                                           
   22   22 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3  5  4  1  4  2  3  3  4  3   32   1471.47  20.7                                                           
   23   25 Sadowski        Marek           2  2  1  3  4  4  3  1  1  2  3  3  3   30   1285.61  20.5                                                           
   24   23 Rawski          Witold          1  2  0  3  2  4  5  3  4  1  2  2  1   29   1267.89  17.7                                                           
   25   26 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3  3  2  1  2  3  4  0  2  1   28    983.31  17.3                                                           
   26   24 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5  3  5  2  1  0  2  1  1 --   28    858.07  27.6                                                           
   27   27 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4  3  3  3  2  3  1  1  0  2   26   1091.19  25.1                                                           
   28   28 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4  0  2  2  2  0  2  2  3  1   25    868.03  14.8                                                           
   29   29 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5  2  2  1  1  0  3  1  1 --   24    698.50  22.7                                                           
   30   32 Czasak          Marcin          2  2  1  1  3  1  4  0  1  2  3  2  3   23   1049.64  14.2                                                           
   31   30 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  2  5  0 -- --  1 -- -- --   23    557.03  29.2                                                           
   32   31 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0  3  0  2  2  4  3  3  1  1   22    995.83  12.6                                                           
   33   33 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1  1  2  2  1 --  1  1  3  2   22    748.36  15.6                                                           
   34   34 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1  5  4  4  0  1  2  1  0  1   19    824.47  15.7                                                           
   35   37 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1  1  4  2  0  1  2  2  0  1   18    691.26  13.7                                                           
   36   35 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5  3  0  1  3  2  1  0 -- --   18    625.17  14.0                                                           
   37   36 Sotek           Mariusz         1  2  3  3  5  0  2  1 --  2 --  0 --   18    579.88  25.9                                                           
   38   39 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2  1  0  1  2  1  2  3  0  1   16    707.96  20.8                                                           
   39   38 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1  1  1  3  1  2  2  0  0  0   16    542.21   7.2                                                           
   40   40 Pytka           Bogdan          3  4  1  2  4  2  1  0 --  1  0 -- --   15    423.35  11.9                                                           
   41   41 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3 --  3  2 -- -- -- --  1 --   15    422.64  16.7                                                           
   42   42 Borowski        Dariusz         2 --  3  5  3  1  2 -- -- -- -- -- --   14    413.83  18.5                                                           
   43   43 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2  1  1  1  0  0 --  0 -- --   14    307.87  15.0                                                           
   44   44 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  3  1  5  0  1  2  1  0  0   13    610.53   7.8                                                           
   45   45 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  3  4  3  3 -- -- -- -- --   13    583.67  11.1                                                           
   46   46 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2  1  1  1  1  1  2  0  0  1   13    461.94  16.4                                                           
   47   48 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  1  3  1  1  2  1  1  1  1   12    584.10  17.4                                                           
   48   47 Górniak         Piotr           2  2  3  3  1  2  1  0  0  0 -- -- --   12    309.18  23.5                                                           
   49   49 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0  2  3  3  0  0  0  1  0 --   11    418.45   7.8                                                           
   50   50 Kowalski        Paweł           2  0  3  3  3  1  1  0 -- -- -- -- --   11    334.87  16.9                                                           
   51   51 Puchała         Sylwester       2  0  0  5  3  3 -- -- -- -- -- -- --   11    330.94  32.8                                                           
   52   52 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0  2  1  1  1  0  2  1  0  0   10    384.16  12.6                                                           
   53   53 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0  2  0  1  2  1  3  0    9    393.61   8.7                                                           
   54   54 Belka           Stanisław       1  1  0  0  1  1  2  0  1  2  1 --  0    9    374.03   4.9                                                           
   55   55 Styczek         Maciej          1  3  0  0  0  2  3  1 --  0 --  0 --    9    313.08   8.4                                                           
   56   56 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0  3  0  2 --  0  0  0 -- --    8    254.44   5.1                                                           
   57   57 Krupa           Łukasz          3  1  4  3 -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    152.12  25.5                                                           
   58   58 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  1  2  0  0  1  1  1  0    6    277.25   3.5                                                           
   59   59 Bolek           Marian          1  0  1  0  2 --  1  0  1  1 -- -- --    6    237.36   4.3                                                           
   60   60 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  0  1  1  0 --  1 --  0 --    6    167.13   8.1                                                           
   61   61 Rokita          Sławomir        2 --  1  0  1  1  2  0 -- -- --  0 --    5    189.71   4.7                                                           
   62   62 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  0  0  2  0 --  0  0  0 --    5    161.35   4.1                                                           
   63   63 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1  2  1 -- -- --  0 -- -- --    5    134.53   8.2                                                           
   64   64 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  3  0  0 --  1 --  0    4    232.98   5.2                                                           
   65   65 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  1  3 -- --  0 --  0 --    4    192.24   3.8                                                           
   66   66 Zelman          Marcin          3  0  0 --  1  1  2  0 --  0 -- -- --    4    172.46   3.6                                                           
   67   67 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0  0  2  0  0  0  0  0  0 --    4     98.30   7.6                                                           
   68   68 Zieliński       Jan             2  2  0  0  1  1  0 -- --  0 --  0 --    4     92.72   5.9                                                           
   69   69 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0  0  0  1  2  0 -- --    3    125.91   3.1                                                           
   70   70 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                           
   71   71 Golik           Sławomir        2  2  0  0  0 --  0  0 --  0 --  1 --    3     61.26   6.6                                                           
   72   72 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  1  0  0  1 --  0  0 -- --    2     91.21   5.7                                                           
   73   73 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- -- -- --    2     86.72   1.9                                                           
   74   74 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  0  1  0  0  0 -- -- --    2     62.27   3.9                                                           
   75   75 Oracz           Paweł           2  0  0  0  1  0  0  0 --  0 -- -- --    1     36.72   6.3                                                           
   76   76 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  1  0 -- -- -- -- -- --    1     33.90   4.1                                                           
   77   77 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     17.28   3.1                                                           
   78   78 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 -- -- -- --  0 -- -- --    0      0.00   3.2                                                           
   79   79 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   80   80 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 -- -- -- --  0 -- -- --    0      0.00   2.9                                                           
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0    0      0.00   2.3                                                           

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   56   2416.03  38.2                                                           
    2    2 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  3   56   2387.27  29.3                                                           
    3    5 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  2  3   53   2266.40  39.0                                                           
    4    8 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3   55   2241.94  33.9                                                           
    5    9 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  1  3   52   2241.29  32.7                                                           
    6    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  2   55   2229.60  29.7                                                           
    7   10 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  4  3   54   2220.69  28.8                                                           
    8   11 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5  5  5  5  5  4  5  3  5  3   51   2151.73  20.7                                                           
    9    3 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  0   53   2129.41  42.6                                                           
   10    6 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  3  1   52   2112.49  34.4                                                           
   11   13 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5  2  5  3   54   2106.00  24.3                                                           
   12    7 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  5  1   53   2099.57  25.7                                                           
   13   16 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3  4  3   52   2075.94  20.5                                                           
   14   12 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  1  4  2   52   2059.63  25.1                                                           
   15   18 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5  5  5  5  5  4  5  2  2  2   46   1926.06  20.0                                                           
   16   15 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  0  5  1   51   1924.24  29.0                                                           
   17   14 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  4  4  4  5  3  3  0   48   1867.93  28.2                                                           
   18   21 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5  1  5  5  5  3  1  2   47   1858.92  25.4                                                           
   19   17 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5 --  4 --   48   1811.57  30.9                                                           
   20   24 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5  5  4  0  3  3  3  3   46   1797.82  24.4                                                           
   21   20 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  3  2  5  2  4  1   47   1779.97  36.2                                                           
   22   19 Rawski          Witold          1  5  2  5  5  5  5  5  5  2  2  3  1   45   1779.32  17.7                                                           
   23   22 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0  5  1  5  5  5  4  3  2  2   41   1736.88  12.6                                                           
   24   26 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  5  5  5  3  5  1  2  2   45   1728.29  23.2                                                           
   25   23 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  5  3  2  3  2  5  0   45   1591.34  26.8                                                           
   26   25 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5  3  3  3  5  1  4 --   44   1571.34  29.9                                                           
   27   30 Czasak          Marcin          2  5  3  2  5  5  5  0  1  2  3  3  3   37   1461.25  14.2                                                           
   28   29 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1  5  5  5  2  1  4  3  1  2   35   1447.71  13.7                                                           
   29   27 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5  5  4  5  3  3  2  1  1  1   40   1441.57  16.4                                                           
   30   28 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  5  5  3  4  3  1  5  1   30   1387.06  17.4                                                           
   31   31 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5  5  2  3  2  1  4  3  0  1   36   1286.69  20.8                                                           
   32   32 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  5  1  2  3  4  0  2  1   38   1254.91  17.3                                                           
   33   33 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  0  5  3  2  0  3  2  4  1   35   1165.07  14.8                                                           
   34   34 Sotek           Mariusz         1  5  5  5  5  4  4  2 --  3 --  0 --   33   1072.01  25.9                                                           
   35   40 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3  4  3  2  1 --  1  1  4  2   31   1004.80  15.6                                                           
   36   35 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5  2  1  1  0  5  1  3 --   33    979.52  22.7                                                           
   37   36 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  4  5  2  1  0  3  1  1 --   32    965.78  27.6                                                           
   38   39 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  5  5  4  0  1  2  1  0  1   26    957.83  15.7                                                           
   39   37 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  3  1  0  2 -- -- --   31    946.19  23.5                                                           
   40   38 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  2  1  3  2  1  0 -- --   29    884.73  14.0                                                           
   41   41 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  5  5  4  4 -- -- -- -- --   21    861.74  11.1                                                           
   42   42 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0  3  2  0  0   21    840.26  12.6                                                           
   43   43 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --  4 -- -- --   28    755.35  29.2                                                           
   44   44 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1  4  1  0  0   17    723.62   7.8                                                           
   45   45 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2  2  0  0  0   22    703.28   7.2                                                           
   46   46 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- -- -- -- -- --   25    682.57  32.8                                                           
   47   47 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5 --  5  3 -- -- -- --  1 --   22    632.41  16.7                                                           
   48   48 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0  3  2  5 --  0  1  1 -- --   17    615.78   5.1                                                           
   49   49 Pytka           Bogdan          3  5  4  3  5  3  1  0 --  1  0 -- --   22    587.75  11.9                                                           
   50   50 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  2  4  4  0  0  0  1  0 --   16    540.11   7.8                                                           
   51   51 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  4  1  1  0 -- -- -- -- --   21    529.65  16.9                                                           
   52   52 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  4  1  2 -- -- -- -- -- --   17    494.48  18.5                                                           
   53   53 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4  2  3  1  0  0 --  0 -- --   20    467.10  15.0                                                           
   54   54 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2  5  4  0  0  0  0  0  0 --   18    461.58   7.6                                                           
   55   55 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1  3  1  3  0   11    451.28   8.7                                                           
   56   63 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0  1  1  1  2    9    430.52   3.5                                                           
   57   56 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1  2  1 --  0   11    400.64   4.9                                                           
   58   57 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2  0  3  1  0 --  1 --  0 --   17    389.55   8.1                                                           
   59   58 Styczek         Maciej          1  5  0  0  0  3  3  1 --  0 --  0 --   12    374.57   8.4                                                           
   60   59 Golik           Sławomir        2  5  2  1  1 --  2  0 --  0 --  3 --   14    362.02   6.6                                                           
   61   60 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --  0  0  0 --    8    305.70   4.1                                                           
   62   61 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  3  2  0 -- -- --  0 --    9    302.02   4.7                                                           
   63   62 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0 --  1 --  0    7    295.06   5.2                                                           
   64   64 Zieliński       Jan             2  4  1  0  1  5  0 -- --  0 --  0 --   11    273.62   5.9                                                           
   65   65 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --  0 --  0 --    7    273.50   3.8                                                           
   66   66 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1  1 -- -- --    7    250.50   4.3                                                           
   67   67 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  1  0  1  1 --  0  0 -- --   10    243.98   5.7                                                           
   68   68 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --  0 -- -- --    7    241.87   3.6                                                           
   69   69 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0  2  1  1  0  0  0 -- -- --    9    223.36   3.9                                                           
   70   70 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --  0 -- -- --    9    222.24   8.2                                                           
   71   71 Krupa           Łukasz          3  3  5  4 -- -- -- -- -- -- -- -- --   12    219.18  25.5                                                           
   72   72 Oracz           Paweł           2  2  4  0  1  0  1  0 --  0 -- -- --    8    193.16   6.3                                                           
   73   73 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  2  0 -- --    4    158.73   3.1                                                           
   74   74 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- -- -- -- -- --    6    133.97   4.1                                                           
   75   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --  1 -- -- --    3    107.60   2.9                                                           
   76   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- -- -- --    2     86.72   1.9                                                           
   77   77 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                           
   78   78 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --  0    1     49.39   2.3                                                           
   79   79 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --  0 -- -- --    2     33.54   3.2                                                           
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                           
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  3  3  3  5  0  5  0   44   1559.45  33.0                                                           
    2    2 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  2  3  3  5  0  5  0   43   1530.79  36.1                                                           
    3    3 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  3  3  3  5  0  5  0   44   1508.61  19.0                                                           
    4    4 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  5  5  5  3  3  3  5  0  5  0   34   1375.81  18.6                                                           
    5    5 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  4  2  3  3  0  0  3  0   35   1160.22  24.2                                                           
    6    6 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  5  2  3  3  2  0 -- --   35   1127.00  14.0                                                           
    7    7 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  3  5  3  0  2  5  0  2  0   35   1112.38  26.9                                                           
    8    8 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4  5  4  5  2  1  0  5  0  5  0   36   1098.69  16.0                                                           
    9    9 Szklarz         Marian          3  5  5  5  2  5  2  1  1  5  0  3  0   34   1088.00  41.5                                                           
   10   10 Wilczek         Edward          2  0  5  5  5  5  2  0  0  5  0  5  0   32   1077.17  28.7                                                           
   11   11 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5  5  5  3  0  1  2  4  0  4  0   33   1027.24  24.4                                                           
   12   12 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  1  0  2  1  5  0  5  0   31    937.02  22.5                                                           
   13   13 Arak            Piotr           1  0  1  5  5  3  3  3  1  1  0  2  0   24    920.81  21.5                                                           
   14   14 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  0  5  1  2  0  5 --  3 --   27    885.22  30.9                                                           
   15   15 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  1  0  0  2  0  3  0   31    872.41  29.4                                                           
   16   16 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  3  3  0  0  0  5  0  5  0   31    833.49  28.2                                                           
   17   17 Rawski          Witold          1  5  4  2  5  5  3  0  0  2  0  2  0   28    828.37  17.2                                                           
   18   18 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  4  5  1  0  1  1  0  2  0   29    787.96  22.9                                                           
   19   19 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  1  1  1  0  2  5  0  2  0   27    781.54  36.4                                                           
   20   20 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  4  1  4  3  3  0  0  0  1  0   26    764.15  25.5                                                           
   21   21 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  2  1  0  0  3  0  2  0   28    762.06  35.1                                                           
   22   22 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --  4 -- -- --   28    760.21  29.2                                                           
   23   23 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  3  1  0  1  0  5  0  3 --   28    749.35  22.3                                                           
   24   24 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  0  0  0  2 -- -- --   27    747.07  23.5                                                           
   25   25 Peterek         Kazimierz       2  5  2  3  5  1  3  3  0  0  0  1  0   23    738.89  11.5                                                           
   26   26 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- -- -- -- -- --   25    682.20  32.8                                                           
   27   27 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  2  5  1  0  0  2  0  1 --   26    674.89  27.0                                                           
   28   28 Tokarski Waldem Michał          1  4  3  2  1  1  2  3  2  2  0  0  0   20    641.22   7.2                                                           
   29   29 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  1  0  0  0  2  0  2  0   25    631.07  26.3                                                           
   30   30 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  1  5  5  1  2  0  0  0  1  0   18    616.67  12.4                                                           
   31   31 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  2  4  5  2  0  1  1  0  0  0   18    599.22  14.7                                                           
   32   32 Widłak          Adam            3  0  3  5  3  4  0  0  0  3  0  2 --   20    593.37  29.5                                                           
   33   33 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  2  0  0  0  1  0  0  0   23    558.52  33.4                                                           
   34   34 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  2  5  1  0  0 --  0  0  4  0   22    551.95  14.7                                                           
   35   35 Czasak          Marcin          2  2  3  2  4  5  1  0  0  0  0  1  0   18    522.78  11.7                                                           
   36   36 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3  4  4  2  0  0  0  2  0  2  0   17    510.25  19.0                                                           
   37   37 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0  4  0  0  0  5  0  5  0   14    508.22  16.7                                                           
   38   38 Jobda           Arkadiusz       3  4  5  5  5  1  0  0  0  0  0  1  0   21    501.22  19.6                                                           
   39   39 Łuczak          Marek           3  5  5  5  4  2  0  0  0  0  0  0  0   21    486.36  26.1                                                           
   40   40 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  0  5  4  0  2 -- -- -- -- --   12    441.03  11.1                                                           
   41   41 Bielski         Jacek           3  0  4  2  2  1  0  0  0  1  0  5  0   15    431.63  23.9                                                           
   42   42 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  2  1  2 -- -- -- -- -- --   15    421.91  18.5                                                           
   43   43 Sekuła          Wiesław         3  4  5  3  0  1  0  0  0  2  0  3  0   18    411.51  13.9                                                           
   44   44 Skiba           Włodzimierz     2  3  2  0  2  2  2  1 --  0  0 -- --   12    378.82   5.7                                                           
   45   45 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  0  2  0  0 --  1 --  0 --   13    325.95  25.9                                                           
   46   46 Wirtek          Mariusz         3  3  4  3  1  1  1  0  0 --  0 -- --   13    301.49  15.0                                                           
   47   47 Golik           Sławomir        2  3  2  1  0 --  2  0 --  0 --  3 --   11    300.49   6.6                                                           
   48   48 Pytka           Bogdan          3  5  5  2  0  1  0  0 --  1  0 -- --   14    276.16  11.9                                                           
   49   49 Włodarczyk      Paweł           1  1  3  2 --  3  1 -- -- -- --  0 --   10    273.79  16.7                                                           
   50   50 Głażewski       Jerzy           3  2  2  1  3  2  0  0  0  0  0  0 --   10    259.28   7.6                                                           
   51   51 Oracz           Paweł           2  2  4  2  2  1  0  0 --  0 -- -- --   11    252.50   6.3                                                           
   52   52 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2  1  0  3  0  0 --  1 --  0 --   11    247.79   8.1                                                           
   53   53 Krupa           Łukasz          3  2  5  3 -- -- -- -- -- -- -- -- --   10    180.46  25.5                                                           
   54   54 Markowski       Krzysztof       3  4  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0 --    6    134.90   7.3                                                           
   55   55 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  1  1 -- --  0 --  0 --    4    130.86   3.8                                                           
   56   56 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0  2  1  0 -- -- --  0 --    3    123.94   4.7                                                           
   57   57 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  1  0 -- --    3    122.41   3.1                                                           
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  3  0 --  0  0  0 -- --    3    107.56   4.9                                                           
   59   59 Kowalski        Paweł           2  1  5  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --    6    107.44  16.9                                                           
   60   60 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  0  0  0  0  0  2  0    3     95.67   7.9                                                           
   61   61 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  1  0  0  0  0  0  0 -- -- --    6     92.58   3.9                                                           
   62   62 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1  1  0  1  0  0  0  0  0  0  0    4     86.38  16.9                                                           
   63   63 Zieliński       Jan             2  4  0  0  1  0  0 -- --  0 --  0 --    5     85.57   5.9                                                           
   64   64 Krzcot          Marcin          1  2  1  0 --  1  0 -- -- -- -- -- --    4     77.38   4.1                                                           
   65   65 Toporowicz      Tadeusz         1 --  1  0  0  0  1  0 --  0  0  0 --    2     70.13   4.1                                                           
   66   66 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0  0  0  0  2  0  0  0    2     65.44   7.4                                                           
   67   67 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0  1  0 -- -- -- -- --    1     53.77   1.9                                                           
   68   68 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --  0    1     49.39   2.3                                                           
   69   69 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --  0 -- -- --    2     34.72   3.2                                                           
   70   70 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  1  0 -- -- -- -- -- -- --    1     34.69   8.6                                                           
   71   71 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  1 -- -- -- --  0 -- -- --    1     34.48   2.9                                                           
   72   72 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0  1  0  0 --  0 -- -- --    1     33.66   3.6                                                           
   73   73 Bolek           Marian          1  1  1  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --    2     31.01   4.3                                                           
   74   74 Styczek         Maciej          1  2  0  0  0  0  0  0 --  0 --  0 --    2     26.29   8.4                                                           
   75   75 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00   4.4                                                           
   76   76 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  11.4                                                           
   77   77 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0    0      0.00   4.4                                                           
   78   78 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   79   79 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  0 -- -- --  0 -- -- --    0      0.00   8.2                                                           
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   3.1                                                           
   81   81 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   2.4                                                           
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0