PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  EZłotów IVF z dnia 07.07.19                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:22:15.  N 17:03:06.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  315.953 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   53                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1283                           
      5.Ilość konkursów.......................:  257                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1803.95                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1643.10                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,09,33                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,26,43                         
     10.Czas trwania konkursu.................:17 min. 10 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       EPunktacja Główna [ 1]F                                                
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Piaseczno               │   16   │  407   │   62  │15.23│      
          │ 2  │ Baniocha                │   13   │  392   │   88  │22.45│      
          │ 3  │ G.Kalwaria              │   24   │  484   │  107  │22.11│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   53   │ 1283   │  257  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Robert Szczepaniak                                                        
      601-216-275                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                      
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr 11. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                       z lotu Złotów IV, w dniu 07.07.19                                                                                        
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                           
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                           
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                           
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                           
   1 Kwiatkowski Andrzej             2   71             R    10:09:33  1   1803.95   0.78  49- 20-  7  314.879  40.000                                          
   2 Kwiatkowski Andrzej             2  126              GCM 10:09:50  1   1801.02   1.56       2   1  314.879  39.970   1.559  39.97                           
   3 Kwiatkowski Andrzej             2  136             R    10:09:55  1   1800.17   2.34       3   1  314.879  39.940                                          
   4 Kwiatkowski Andrzej             2   38             R    10:09:57  1   1799.82   3.12       4   1  314.879  39.910                                          
   5 Dąbrowski Tomasz                1   44             RG   10:04:27  1   1797.93   3.90  49- 21-  7  304.660  39.870                                          
   6 Dąbrowski Tomasz                1   49             RG   10:04:28  1   1797.76   4.68       2   0  304.660  39.840                                          
   7 Dąbrowski Tomasz                1   31             RGSM 10:04:32  1   1797.05   5.46       3   1  304.660  39.810          39.85                           
   8 Kwiatkowski Andrzej             2   42             R    10:10:30  1   1794.18   6.24       5   1  314.879  39.780                                          
   9 Szczepaniak Robert              1   86             R    10:05:48  1   1788.11   7.02  25-  4-  4  305.409  39.750                                          
  10 Kisiel Robert i Staś            2   36              G   10:11:20  1   1781.39   7.79  42-  9-  7  314.119  39.720                                          
  11 Dąbrowski Tomasz                1   50             RGCM 10:07:01  1   1771.11   8.57       4   2  304.660  39.690   8.574  39.75                           
  12 Dąbrowski Tomasz                1   95             R    10:07:03  1   1770.76   9.35       5   2  304.660  39.660                                          
  13 Tarka Stanisław                 2   29             R    10:12:54  1   1770.71  10.13  27- 11-  7  315.010  39.620                                          
  14 Glinka Dariusz                  1  100             R    10:12:29  1   1770.23  10.91  40-  7-  7  314.186  39.590                                          
  15 Glinka Dariusz                  1   62             R    10:12:35  1   1769.23  11.69       2   0  314.186  39.560                                          
  16 Glinka Dariusz                  1   27              GSM 10:12:39  1   1768.57  12.47       3   1  314.186  39.530          39.62                           
  16 Glinka Dariusz                  1   70             R    10:12:39  1   1768.57  12.47       4   1  314.186  39.530                                          
  18 Szpadzik Joanna i Marcin        1   31              G   10:12:46  1   1766.17  14.03  28-  8-  7  313.966  39.470                                          
  19 Szklarz Marian                  3    5              GCM 10:18:11  1   1765.79  14.81  16-  5-  5  323.464  39.440  14.809  39.55                           
  20 Grzegrzółka Jan                 3   63             R    10:19:19  1   1761.37  15.59  34- 14-  7  324.649  39.410                                          
  21 Szpadzik Joanna i Marcin        1   22              G   10:13:23  1   1760.06  16.37       2   0  313.966  39.370                                          
  22 Wilczek Edward                  2   35             RGCM 10:17:23  1   1755.17  17.15  37- 21-  7  320.113  39.340  17.147  39.47                           
  23 Dąbrowski Tomasz                1   87             R    10:08:38  1   1754.62  17.93       6   2  304.660  39.310                                          
  24 Dąbrowski Tomasz                1   52                  10:08:39  1   1754.45  18.71       7   2  304.660  39.280                                          
  25 Dąbrowski Tomasz                1   20              GCM 10:08:41  1   1754.11  19.49       8      304.660   0.000  19.486  39.40                           
  26 Dąbrowski Tomasz                1   96             R    10:08:42  1   1753.94  20.27       9      304.660   0.000                                          
  27 Dąbrowski Tomasz                1   97             R    10:08:44  1   1753.61  21.04      10      304.660   0.000                                          
  28 Szpadzik Joanna i Marcin        1   20              G   10:14:54  1   1745.23  21.82       3   0  313.966  39.160                                          
  29 Antosiewicz Bogdan              3   14              GCM 10:27:21  1   1744.70  22.60  27-  4-  4  335.592  39.120  22.603  39.30                           
  30 Bielski Jacek                   3   18              GCM 10:16:39  1   1744.63  23.38  17-  9-  7  316.912  39.090  23.383  39.27                           
  31 Gaszewski Michał                3   25             RGCM 10:25:56  1   1744.61  24.16  15-  3-  3  333.105  39.060  24.162  39.25                           
  32 Bielski Jacek                   3   14              GCM 10:16:41  1   1744.31  24.94       2   2  316.912  39.030  24.942  39.22                           
  33 Bielski Jacek                   3   33             RG   10:16:45  1   1743.67  25.72       3   2  316.912  39.000                                          
  34 Tarka Stanisław                 2   37             R    10:15:40  1   1743.60  26.50       2   0  315.010  38.970                                          
  35 Dąbrowski Tomasz                1   72             R    10:09:50  1   1742.57  27.28      11      304.660   0.000                                          
  36 Łukasik Andrzej                 3   14             R    10:17:38  1   1742.25  28.06  43- 16-  7  318.193  38.910                                          
  37 Łukasik Andrzej                 3   34             RG   10:17:47  1   1740.82  28.84       2   0  318.193  38.870                                          
  38 Łukasik Andrzej                 3   40             RG   10:17:49  1   1740.50  29.62       3   0  318.193  38.840                                          
  39 Wojciechowski Andrzej           3   13              G   10:17:21  1   1739.55  30.40  40- 10-  7  317.207  38.810                                          
  40 Wojciechowski Andrzej           3  121             R    10:17:26  1   1738.76  31.18       2   0  317.207  38.780                                          
  41 Kwiatkowski Andrzej             2   34             R    10:16:06  1   1738.70  31.96       6   1  314.879  38.750                                          
  42 Kulczyński Mieczysław           3   94             R    10:17:02  1   1738.52  32.74  21-  6-  6  316.469  38.720                                          
  43 Wojciechowski Andrzej           3   12              GSM 10:17:35  1   1737.33  33.52       3   1  317.207  38.690          38.95                           
  44 Wilczek Edward                  2   20             R    10:19:17  1   1737.07  34.30       2   1  320.113  38.660                                          
  44 Wilczek Edward                  2   41             R    10:19:17  1   1737.07  34.30       3   1  320.113  38.660                                          
  46 Wilczek Edward                  2   89              GCM 10:19:21  1   1736.44  35.85       4   2  320.113  38.590  35.853  38.87                           
  47 Wilczek Edward                  2   49             R    10:19:23  1   1736.13  36.63       5   2  320.113  38.560                                          
  48 Szklarz Marian                  3   52             RGSM 10:21:20  1   1735.94  37.41       2   2  323.464  38.530          38.82                           
  49 Wilczek Edward                  2   90              G   10:19:27  1   1735.50  38.19       6   2  320.113  38.500                                          
  49 Wilczek Edward                  2   78             RGSM 10:19:27  1   1735.50  38.19       7   3  320.113  38.500          38.80                           
  51 Wilczek Edward                  2   97             RG   10:19:30  1   1735.03  39.75       8      320.113   0.000                                          
  52 Sadowski Marek                  2   52             R    10:15:44  1   1734.54  40.53  61- 13-  7  313.490  38.410                                          
  53 Wojciechowski Jarosław          3    3              GSM 10:18:05  1   1733.51  41.31  29-  5-  5  317.377  38.370          38.70                           
  54 Sadowski Marek                  2   16              GCM 10:15:52  1   1733.27  42.09       2   1  313.490  38.340  42.089  38.67                           
  55 Wojciechowski Jarosław          3   65              G   10:18:13  1   1732.25  42.87       2   1  317.377  38.310                                          
  56 Tarka Stanisław                 2   67             R    10:16:56  1   1731.46  43.65       3   0  315.010  38.280                                          
  57 Sadowski Marek                  2  108             R    10:16:05  1   1731.19  44.43       3   1  313.490  38.250                                          
  58 Tarka Stanisław                 2   14             R    10:16:58  1   1731.14  45.21       4   0  315.010  38.220                                          
  59 Widłak Adam                     3    4              GCM 10:26:16  1   1727.36  45.99  20-  4-  4  330.386  38.190  45.986  38.55                           
  60 Widłak Adam                     3   44             RGCM 10:26:18  1   1727.06  46.77       2   2  330.386  38.160  46.765  38.52                           
  61 Łukasik Andrzej                 3   60             RG   10:19:25  1   1725.40  47.55       4   0  318.193  38.120                                          
  62 Szpadzik Joanna i Marcin        1    1             R  M 10:17:06  1   1724.14  48.32       4   1  313.966  38.090                                          
  63 Łukasik Andrzej                 3   12             R    10:19:44  1   1722.45  49.10       5   0  318.193  38.060                                          
  64 Kwiatkowski Andrzej             2  121              GCM 10:17:53  1   1721.75  49.88       7   2  314.879  38.030  49.883  38.42                           
  65 Arak Piotr                      1   21              GSM 10:13:40  1   1720.38  50.66  27-  5-  5  307.374  38.000          38.40                           
  66 Sadowski Marek                  2   76             R    10:17:22  1   1719.01  51.44       4   1  313.490  37.970                                          
  67 Sadowski Marek                  2   70             R    10:17:23  1   1718.85  52.22       5   1  313.490  37.940                                          
  68 Szpadzik Joanna i Marcin        1   36              G   10:17:42  1   1718.48  53.00       5   1  313.966  37.910                                          
  69 Myszkowski Zenon                1   57             R    10:10:43  1   1717.61  53.78  43-  4-  4  301.813  37.870                                          
  70 Chojnacki M. i  Z.              2   31             RGCM 10:17:55  1   1717.51  54.56  18-  4-  4  314.161  37.840  54.560  38.27                           
  71 Chojnacki M. i  Z.              2   33             RGSM 10:17:58  1   1717.04  55.34       2   2  314.161  37.810          38.25                           
  72 Łukasik Andrzej                 3   32             RG   10:20:19  1   1717.02  56.12       6   0  318.193  37.780                                          
  73 Sekuła Wiesław                  3   36             RGCM 10:20:13  1   1716.58  56.90  17-  5-  5  317.940  37.750  56.898  38.20                           
  74 Tarka Stanisław                 2   20             R    10:18:31  1   1716.52  57.68       5   0  315.010  37.720                                          
  75 Kulczyński Mieczysław           3   71             R  M 10:19:31  1   1715.12  58.46       2   1  316.469  37.690                                          
  76 Szczepaniak Robert              1    6              GSM 10:13:08  1   1714.50  59.24       2   1  305.409  37.660          38.12                           
  77 Kwiatkowski Andrzej             2   41             R    10:18:41  1   1714.25  60.02       8      314.879   0.000                                          
  78 Tarka Stanisław                 2  107              GCM 10:18:52  1   1713.25  60.80       6   1  315.010  37.590  60.795  38.07                           
  79 Antosiewicz Bogdan              3   74             R    10:30:53  1   1713.22  61.57       2   1  335.592  37.560                                          
  80 Tarka Stanisław                 2   65             R    10:18:53  1   1713.10  62.35       7   1  315.010  37.530                                          
  81 Kisiel Robert i Staś            2   82             R  M 10:18:34  1   1711.20  63.13       2   1  314.119  37.500                                          
  82 Szklarz Marian                  3    9              GCM 10:24:02  1   1711.15  63.91       3   3  323.464  37.470  63.913  37.97                           
  83 Wilczek Edward                  2   76             RG   10:22:07  1   1710.77  64.69       9      320.113   0.000                                          
  84 Michniewski Tomasz              3   65             R    10:22:01  1   1710.60  65.47  23-  6-  6  319.911  37.410                                          
  85 Szklarz Marian                  3   19             RG   10:24:07  1   1710.39  66.25       4   3  323.464  37.370                                          
  86 Wilczek Edward                  2   17             RGSM 10:22:11  1   1710.16  67.03      10      320.113   0.000          37.87                           
  87 Woźniak Wit                     3   11              G   10:27:04  1   1709.50  67.81  16-  3-  3  328.337  37.310                                          
  88 Sadowski Marek                  2   35              GSM 10:18:36  1   1707.46  68.59       6   2  313.490  37.280          37.82                           
  89 Sekuła Wiesław                  3   58             R    10:21:15  1   1707.06  69.37       2   1  317.940  37.250                                          
  90 Sadowski Marek                  2   71             R    10:18:39  1   1707.00  70.15       7   2  313.490  37.220                                          
  91 Łuczak Marek                    3   19              GSM 10:24:02  1   1706.99  70.93  11-  3-  3  322.678  37.190          37.75                           
  92 Wojciechowski Andrzej           3   44              G   10:20:54  1   1706.33  71.71       4   1  317.207  37.160                                          
  93 Glinka Dariusz                  1   30              G   10:19:13  1   1705.52  72.49       5   1  314.186  37.120                                          
  94 Glinka Dariusz                  1   10              GCM 10:19:14  1   1705.37  73.27       6   2  314.186  37.090  73.266  37.67                           
  95 Grzegrzółka Jan                 3   72             R    10:25:23  1   1705.24  74.05       2   0  324.649  37.060                                          
  96 Wojciechowski Andrzej           3   86             R    10:21:03  1   1704.96  74.83       5   1  317.207  37.030                                          
  97 Wojciechowski Jarosław          3   71              GCM 10:21:15  1   1704.04  75.60       3   2  317.377  37.000  75.604  37.60                           
  98 Sekuła Wiesław                  3   27              GCM 10:21:35  1   1704.01  76.38       3   2  317.940  36.970  76.383  37.57                           
  99 Czasak Marcin                   2   23             RG   10:19:36  1   1704.00  77.16  27-  3-  3  314.558  36.940                                          
 100 Wilczek Edward                  2   29             R    10:22:54  1   1703.64  77.94      11      320.113   0.000                                          
 101 Walczak Dariusz                 1    5              GSM 10:13:01  1   1703.50  78.72  24-  5-  5  303.251  36.870          37.50                           
 102 Wilczek Edward                  2   92              G   10:22:55  1   1703.48  79.50      12      320.113   0.000                                          
 103 Dąbrowski Tomasz                1   53                  10:13:51  1   1703.44  80.28      12      304.660   0.000                                          
 104 Dąbrowski Tomasz                1  104             R    10:13:53  1   1703.12  81.06      13      304.660   0.000                                          
 104 Peterek Kazimierz               2   65              GSM 10:19:41  1   1703.12  81.06  40-  2-  2  314.537  36.780          37.42                           
 106 Wilczek Edward                  2   39             R    10:22:58  1   1703.03  82.62      13      320.113   0.000                                          
 107 Wilczek Edward                  2   42             R    10:23:01  1   1702.58  83.40      14      320.113   0.000                                          
 108 Peterek Kazimierz               2   26             RG   10:19:45  1   1702.50  84.18       2   1  314.537  36.660                                          
 109 Wilczek Edward                  2   86              G   10:23:03  1   1702.28  84.96      15      320.113   0.000                                          
 109 Wilczek Edward                  2   74             R    10:23:03  1   1702.28  84.96      16      320.113   0.000                                          
 111 Wilczek Edward                  2   15             R    10:23:06  1   1701.82  86.52      17      320.113   0.000                                          
 112 Szczepaniak Robert              1   70             R    10:14:29  1   1701.60  87.30       3   1  305.409  36.530                                          
 113 Widłak Adam                     3   20              GSM 10:29:14  1   1700.98  88.08       3   3  330.386  36.500          37.20                           
 114 Widłak Adam                     3   26             RG   10:29:15  1   1700.83  88.85       4   3  330.386  36.470                                          
 115 Kwiatkowski Andrzej             2   47             R    10:20:09  1   1700.67  89.63       9      314.879   0.000                                          
 115 Kwiatkowski Andrzej             2   28             R    10:20:09  1   1700.67  89.63      10      314.879   0.000                                          
 117 Kisiel Robert i Staś            2   49             RG   10:19:43  1   1700.55  91.19       3   1  314.119  36.370                                          
 118 Czasak Marcin                   2   48              GSM 10:20:03  1   1699.85  91.97       2   1  314.558  36.340          37.07                           
 119 Łukasik Andrzej                 3   13             R    10:22:12  1   1699.75  92.75       7   0  318.193  36.310                                          
 120 Grzegrzółka Jan                 3    2              G   10:26:01  1   1699.59  93.53       3   0  324.649  36.280                                          
 121 Szczepaniak Robert              1  104             R    10:14:45  1   1699.08  94.31       4   1  305.409  36.250                                          
 122 Wilczek Edward                  2   23             R    10:23:27  1   1698.66  95.09      18      320.113   0.000                                          
 123 Burkowski Paweł                 3   17              GCM 10:26:28  1   1698.29  95.87  17-  4-  4  325.166  36.190  95.869  36.95                           
 124 Lewandowski Kazimierz           3   18              GCM 10:22:05  1   1698.01  96.65   9-  2-  2  317.669  36.160  96.648  36.92                           
 125 Burkowski Paweł                 3   31             RGSM 10:26:32  1   1697.70  97.43       2   2  325.166  36.120          36.90                           
 126 Grzegrzółka Jan                 3   67             R    10:26:20  1   1696.77  98.21       4   0  324.649  36.090                                          
 127 Czasak Marcin                   2   46              GCM 10:20:25  1   1696.49  98.99       3   2  314.558  36.060  98.987  36.85                           
 128 Kwiatkowski Andrzej             2  115              GSM 10:20:37  1   1696.39  99.77      11      314.879   0.000          36.82                           
 129 Grzegrzółka Jan                 3   19              GCM 10:26:27  1   1695.74 100.55       5   1  324.649  36.000 100.546  36.80                           
 130 Grzegrzółka Jan                 3   15              GCM 10:26:28  1   1695.59 101.33       6   2  324.649  35.970 101.325  36.77                           
 131 Łuczak Marek                    3    2              GCM 10:25:21  1   1695.18 102.10       2   2  322.678  35.940 102.104  36.75                           
 132 Łuczak Marek                    3    7              GSM 10:25:22  1   1695.03 102.88       3   3  322.678  35.910          36.72                           
 133 Bielski Jacek                   3    2              GCM 10:22:00  1   1694.72 103.66       4   3  316.912  35.870 103.663  36.70                           
 134 Burkowski Paweł                 3   46             RGCM 10:26:55  1   1694.31 104.44       3   3  325.166  35.840 104.443  36.67                           
 135 Łukasik Andrzej                 3   38             RG   10:22:49  1   1694.17 105.22       8      318.193   0.000                                          
 136 Bielski Jacek                   3   40             RG   10:22:04  1   1694.11 106.00       5   3  316.912  35.780                                          
 136 Bielski Jacek                   3   29             RG   10:22:04  1   1694.11 106.00       6   3  316.912  35.780                                          
 138 Wojciechowski Jarosław          3   40              GSM 10:22:23  1   1693.73 107.56       4   3  317.377  35.720          36.57                           
 139 Sadowski Marek                  2   80             R    10:20:08  1   1693.32 108.34       8      313.490   0.000                                          
 140 Woźniak Wit                     3   12              G   10:28:57  1   1692.90 109.12       2   0  328.337  35.660                                          
 141 Grzegrzółka Jan                 3   45             RG   10:26:48  1   1692.64 109.90       7   2  324.649  35.620                                          
 142 Kwiatkowski Andrzej             2  124              GSM 10:21:02  1   1692.60 110.68      12      314.879   0.000          36.47                           
 143 Grzegrzółka Jan                 3   68             R    10:26:51  1   1692.20 111.46       8      324.649   0.000                                          
 144 Prudziński Jan                  3   42              GCM 10:27:15  1   1692.18 112.24  16-  1-  1  325.322  35.530 112.237  36.42                           
 145 Dąbrowski Tomasz                1   10              GSM 10:15:06  1   1691.62 113.02      14      304.660   0.000          36.40                           
 145 Dąbrowski Tomasz                1   61             R    10:15:06  1   1691.62 113.02      15      304.660   0.000                                          
 147 Dąbrowski Tomasz                1   99             R    10:15:09  1   1691.15 114.58      16      304.660   0.000                                          
 148 Dąbrowski Tomasz                1   51                  10:15:10  1   1690.99 115.36      17      304.660   0.000                                          
 149 Chojnacki M. i  Z.              2    3             RGCM 10:20:55  1   1689.80 116.13       3   3  314.161  35.370 116.134  36.30                           
 150 Jaworski Mateusz                3   34             RGCM 10:23:12  1   1689.55 116.91  20-  3-  3  317.973  35.340 116.913  36.27                           
 151 Gaszewski Michał                3    4              GCM 10:32:14  1   1688.89 117.69       2   2  333.105  35.310 117.693  36.25                           
 152 Włodarczyk Paweł                1    2              GSM 10:17:29  1   1688.68 118.47  14-  1-  1  308.155  35.280          36.22                           
 153 Szpadzik Joanna i Marcin        1  115             R    10:20:58  1   1688.29 119.25       6   1  313.966  35.250                                          
 154 Wojciechowski Andrzej           3   26              GCM 10:22:54  1   1688.17 120.03       6   2  317.207  35.220 120.031  36.17                           
 155 Kisiel Robert i Staś            2   44             RGCM 10:21:07  1   1687.75 120.81       4   2  314.119  35.190 120.811  36.15                           
 156 Arak Piotr                      1   67             R    10:17:14  1   1686.71 121.59       2   1  307.374  35.160                                          
 157 Wilczek Edward                  2   30             RGSM 10:24:51  1   1686.14 122.37      19      320.113   0.000          36.10                           
 158 Arak Piotr                      1   44             RG   10:17:18  1   1686.09 123.15       3   1  307.374  35.090                                          
 159 Antosiewicz Bogdan              3   77             R    10:34:15  1   1684.28 123.93       3   1  335.592  35.060                                          
 159 Kisiel Robert i Staś            2   48             RG   10:21:30  1   1684.28 123.93       5   2  314.119  35.060                                          
 161 Sadowski Marek                  2    4              GSM 10:21:10  1   1683.92 125.49       9      313.490   0.000          36.00                           
 162 Gaszewski Michał                3   26             RGSM 10:32:50  1   1683.77 126.27       3   3  333.105  34.970          35.97                           
 163 Rawski Witold                   1   90             R    10:16:24  1   1683.66 127.05  37-  7-  7  305.416  34.940                                          
 164 Lewandowski Kazimierz           3   22              GCM 10:23:41  1   1683.61 127.83       2   2  317.669  34.910 127.825  35.92                           
 165 Kulczyński Mieczysław           3   79             R    10:22:59  1   1683.50 128.61       3   1  316.469  34.870                                          
 166 Antosiewicz Bogdan              3    4              GSM 10:34:23  1   1683.15 129.38       4   2  335.592  34.840          35.87                           
 167 Rawski Witold                   1   83             R    10:16:32  1   1682.42 130.16       2   0  305.416  34.810                                          
 168 Kulczyński Mieczysław           3   50             RG   10:23:18  1   1680.66 130.94       4   1  316.469  34.780                                          
 169 Chojnacki M. i  Z.              2   14             RG   10:22:03  1   1679.56 131.72       4   3  314.161  34.750                                          
 170 Kisiel Robert i Staś            2   28              G   10:22:06  1   1678.88 132.50       6   2  314.119  34.720                                          
 170 Rawski Witold                   1   53                  10:16:55  1   1678.88 132.50       3   0  305.416  34.720                                          
 172 Grzegrzółka Jan                 3   61             R    10:28:25  1   1678.50 134.06       9      324.649   0.000                                          
 173 Łukasik Andrzej                 3   11             R    10:24:42  1   1677.35 134.84       9      318.193   0.000                                          
 174 Sekuła Wiesław                  3   29              GCM 10:24:35  1   1677.05 135.62       4   3  317.940  34.590 135.620  35.67                           
 175 Woźniak Wit                     3   20              GSM 10:30:48  1   1676.90 136.40       3   1  328.337  34.560          35.65                           
 176 Grzegrzółka Jan                 3   39             RG   10:28:38  1   1676.62 137.18      10      324.649   0.000                                          
 177 Łukasik Andrzej                 3   18             R    10:24:47  1   1676.61 137.96      10      318.193   0.000                                          
 178 Szpadzik Joanna i Marcin        1   69             R    10:22:18  1   1676.27 138.74       7   1  313.966  34.470                                          
 179 Myszkowski Zenon                1   31              G   10:15:17  1   1674.10 139.52       2   0  301.813  34.440                                          
 180 Burkowski Paweł                 3    2              GSM 10:29:15  1   1673.96 140.30       4   4  325.166  34.410          35.52                           
 181 Myszkowski Zenon                1   53             R    10:15:20  1   1673.64 141.08       3   0  301.813  34.370                                          
 182 Myszkowski Zenon                1   54             R    10:15:22  1   1673.33 141.86       4   0  301.813  34.340                                          
 183 Sekuła Wiesław                  3   39             RG   10:25:04  1   1672.78 142.63       5   3  317.940  34.310                                          
 184 Kisiel Robert i Staś            2   45             RG   10:22:48  1   1672.63 143.41       7   2  314.119  34.280                                          
 184 Wilczek Edward                  2   60             R    10:26:23  1   1672.63 143.41      20      320.113   0.000                                          
 186 Kisiel Robert i Staś            2    6              G   10:22:53  1   1671.88 144.97       8      314.119   0.000                                          
 187 Kwiatkowski Andrzej             2   22             R    10:23:23  1   1671.48 145.75      13      314.879   0.000                                          
 188 Szklarz Marian                  3   15             RGSM 10:28:32  1   1671.36 146.53       5   4  323.464  34.160          35.32                           
 189 Michniewski Tomasz              3   12              G   10:26:29  1   1670.70 147.31       2   0  319.911  34.120                                          
 190 Wojciechowski Andrzej           3    5              G   10:24:55  1   1670.24 148.09       7   2  317.207  34.090                                          
 191 Sadowski Marek                  2   73             R    10:22:55  1   1668.24 148.87      10      313.490   0.000                                          
 192 Glinka Dariusz                  1   38              G   10:23:21  1   1668.10 149.65       7   2  314.186  34.030                                          
 193 Sadowski Marek                  2   42              G   10:22:57  1   1667.94 150.43      11      313.490   0.000                                          
 194 Bielski Jacek                   3   47             RG   10:25:03  1   1667.52 151.21       7   3  316.912  33.970                                          
 195 Kisiel Robert i Staś            2   83             R  M 10:23:23  1   1667.45 151.99       9      314.119   0.000                                          
 196 Wilczek Edward                  2   52             R    10:26:59  1   1667.40 152.77      21      320.113   0.000                                          
 197 Fabisiak Rafał                  3   29             RGSM 10:25:53  1   1666.41 153.55  10-  1-  1  318.090  33.870          35.10                           
 198 Łukasik Andrzej                 3   55             R    10:25:57  1   1666.37 154.33      11      318.193   0.000                                          
 199 Łukasik Andrzej                 3   42             R    10:26:00  1   1665.93 155.11      12      318.193   0.000                                          
 200 Michniewski Tomasz              3   25              G   10:27:12  1   1664.47 155.89       3   0  319.911  33.780                                          
 201 Michniewski Tomasz              3   20              GCM 10:27:24  1   1662.74 156.66       4   1  319.911  33.750 156.664  35.00                           
 202 Grzegrzółka Jan                 3   29              GCM 10:30:18  1   1662.31 157.44      11      324.649   0.000 157.443  34.97                           
 203 Michniewski Tomasz              3   24              GSM 10:27:28  1   1662.16 158.22       5   2  319.911  33.690          34.95                           
 204 Golik Sławomir                  2   42             RGSM 10:24:08  1   1661.49 159.00  20-  3-  3  314.243  33.660          34.92                           
 205 Walczak Dariusz                 1   45             RGCM 10:17:33  1   1661.19 159.78       2   2  303.251  33.620 159.782  34.90                           
 206 Łukasik Andrzej                 3   78              G   10:26:33  1   1661.15 160.56      13      318.193   0.000                                          
 207 Walczak Dariusz                 1   40             RGSM 10:17:34  1   1661.04 161.34       3   3  303.251  33.560          34.85                           
 208 Michniewski Tomasz              3   44             RGCM 10:27:36  1   1661.01 162.12       6   3  319.911  33.530 162.120  34.82                           
 209 Kwiatkowski Andrzej             2   84             R    10:24:35  1   1660.90 162.90      14      314.879   0.000                                          
 210 Golik Sławomir                  2   37             RG   10:24:13  1   1660.76 163.68       2   1  314.243  33.470                                          
 211 Rawski Witold                   1    7              G   10:18:55  1   1660.62 164.46       4   0  305.416  33.440                                          
 212 Walczak Dariusz                 1   22              GCM 10:17:39  1   1660.29 165.24       4   4  303.251  33.410 165.238  34.72                           
 213 Walczak Dariusz                 1    1              G   10:17:41  1   1659.98 166.02       5   4  303.251  33.370                                          
 214 Jobda Arkadiusz                 3   56             R    10:32:24  1   1659.46 166.80  20-  1-  1  327.577  33.340                                          
 215 Pindelski Krzysztof             2    5              G   10:22:46  1   1658.03 167.58  24-  2-  2  311.323  33.310                                          
 216 Sadowski Marek                  2   90             R    10:24:05  1   1657.95 168.36      12      313.490   0.000                                          
 217 Kwiatkowski Andrzej             2  127              G   10:25:00  1   1657.26 169.14      15      314.879   0.000                                          
 218 Wojciechowski Andrzej           3   10              GSM 10:26:28  1   1656.72 169.91       8      317.207   0.000          34.57                           
 219 Łukasik Andrzej                 3   81             R    10:27:04  1   1656.68 170.69      14      318.193   0.000                                          
 220 Wojciechowski Andrzej           3   38              GCM 10:26:29  1   1656.58 171.47       9      317.207   0.000 171.473  34.52                           
 221 Bielski Jacek                   3   22             RG   10:26:21  1   1656.19 172.25       8      316.912   0.000                                          
 222 Kwiatkowski Andrzej             2   86             R    10:25:10  1   1655.81 173.03      16      314.879   0.000                                          
 223 Grzegrzółka Jan                 3   57             R    10:31:05  1   1655.67 173.81      12      324.649   0.000                                          
 224 Bielski Jacek                   3    5              GSM 10:26:25  1   1655.61 174.59       9      316.912   0.000          34.42                           
 225 Łukasik Andrzej                 3   71              G   10:27:15  1   1655.10 175.37      15      318.193   0.000                                          
 226 Kwiatkowski Andrzej             2   37             R    10:25:16  1   1654.94 176.15      17      314.879   0.000                                          
 227 Łukasik Andrzej                 3   37             R    10:27:20  1   1654.38 176.93      16      318.193   0.000                                          
 228 Arak Piotr                      1   51                  10:20:54  1   1653.44 177.71       4   1  307.374  32.910                                          
 229 Kurek Wiesław                   3   39             RG   10:30:49  1   1652.93 178.49  22-  2-  2  323.672  32.870                                          
 230 Golik Sławomir                  2   36             RG   10:25:09  1   1652.61 179.27       3   1  314.243  32.840                                          
 231 Kulczyński Mieczysław           3   76             R  M 10:26:31  1   1652.44 180.05       5   2  316.469  32.810                                          
 232 Jaworski Mateusz                3   30             RG   10:27:29  1   1651.95 180.83       2   1  317.973  32.780                                          
 233 Rawski Witold                   1   59                  10:19:56  1   1651.49 181.61       5   0  305.416  32.750                                          
 234 Wojciechowski Jarosław          3   20             R  M 10:27:11  1   1651.43 182.39       5   4  317.377  32.720                                          
 235 Kwiatkowski Andrzej             2   45             R    10:25:45  1   1650.74 183.16      18      314.879   0.000                                          
 236 Rawski Witold                   1   24              GCM 10:20:03  1   1650.45 183.94       6   1  305.416  32.660 183.944  34.12                           
 237 Dąbrowski Tomasz                1    5              GSM 10:19:38  1   1650.08 184.72      18      304.660   0.000          34.10                           
 238 Tarka Stanisław                 2  114              GCM 10:25:55  1   1649.99 185.50       8      315.010   0.000 185.503  34.07                           
 239 Dąbrowski Tomasz                1   14              G   10:19:42  1   1649.49 186.28      19      304.660   0.000                                          
 240 Dąbrowski Tomasz                1   94             R    10:19:44  1   1649.19 187.06      20      304.660   0.000                                          
 241 Kwiatkowski Andrzej             2  130              G   10:25:56  1   1649.16 187.84      19      314.879   0.000                                          
 242 Kurek Wiesław                   3   31             RGSM 10:31:16  1   1649.14 188.62       2   1  323.672  32.470          33.97                           
 243 Jaworski Mateusz                3   27             RG   10:27:49  1   1649.10 189.40       3   1  317.973  32.440                                          
 244 Wojciechowski Andrzej           3    3              G   10:27:27  1   1648.26 190.18      10      317.207   0.000                                          
 245 Pindelski Krzysztof             2   12             R  M 10:23:53  1   1648.23 190.96       2   1  311.323  32.370                                          
 246 Tarka Stanisław                 2   55             R    10:26:09  1   1647.97 191.74       9      315.010   0.000                                          
 247 Szpadzik Joanna i Marcin        1   94             R    10:25:35  1   1647.40 192.52       8      313.966   0.000                                          
 248 Sadowski Marek                  2   91             R    10:25:26  1   1646.19 193.30      13      313.490   0.000                                          
 249 Kwiatkowski Andrzej             2   27             R    10:26:18  1   1646.00 194.08      20      314.879   0.000                                          
 250 Tarka Stanisław                 2   68             R    10:26:28  1   1645.25 194.86      10      315.010   0.000                                          
 251 Dąbrowski Tomasz                1   83             R    10:20:11  1   1645.18 195.64      21      304.660   0.000                                          
 252 Grzegrzółka Jan                 3   44             RG   10:32:26  1   1644.35 196.42      13      324.649   0.000                                          
 252 Grzegrzółka Jan                 3   60             R    10:32:26  1   1644.35 196.42      14      324.649   0.000                                          
 254 Rawski Witold                   1   23              GCM 10:20:45  1   1644.23 197.97       7   2  305.416  32.090 197.973  33.67                           
 255 Arak Piotr                      1   12              GCM 10:22:01  1   1643.57 198.75       5   2  307.374  32.060 198.753  33.65                           
 256 Kulczyński Mieczysław           3   65             R    10:27:36  1   1643.14 199.53       6   2  316.469  32.030                                          
 257 Tarka Stanisław                 2  100                M 10:26:43  1   1643.10 200.31      11      315.010   0.000                                          
 --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                       
 ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                         
 258 Wojciechowski Andrzej           3   93             R    10:28:05  1   1642.85   0.00      11      317.207   0.000                                          
 259 Łukasik Andrzej                 3   33             RG   10:28:46  1   1642.15   0.00      17      318.193   0.000                                          
 260 Łukasik Andrzej                 3   59             R    10:28:49  1   1641.72   0.00      18      318.193   0.000                                          
 261 Kisiel Robert i Staś            2   73             R    10:26:29  1   1640.45   0.00      10      314.119   0.000                                          
 262 Gaszewski Michał                3   28             RG   10:38:06  1   1640.10   0.00       4      333.105   0.000                                          
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                     PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 07.07.19 Złotów IV                                
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dąbrowski       Tomasz          1    49    7    21   277.46     
              2 Kwiatkowski     Andrzej         2    49    7    20   276.38     
              3 Wilczek         Edward          2    37    7    21   270.81     
              4 Tarka           Stanisław       2    27    7    11   267.93     
              5 Łukasik         Andrzej         3    43    7    16   266.89     
              6 Glinka          Dariusz         1    40    7     7   266.45     
              7 Sadowski        Marek           2    61    7    13   265.41     
              8 Szpadzik Joanna Marcin          1    28    7     8   263.72     
              9 Wojciechowski   Andrzej         3    40    7    10   259.78     
             10 Bielski         Jacek           3    17    7     9   258.52     
             11 Grzegrzółka     Jan             3    34    7    14   256.43     
             12 Kisiel Robert i Staś            2    42    7     9   252.84     
             13 Rawski          Witold          1    37    7     7   235.41     
             14 Kulczyński      Mieczysław      3    21    6     6   210.90     
             15 Michniewski     Tomasz          3    23    6     6   206.28     
             16 Szklarz         Marian          3    16    5     5   186.97     
             17 Wojciechowski   Jarosław        3    29    5     5   182.12     
             18 Sekuła          Wiesław         3    17    5     5   180.87     
             19 Arak            Piotr           1    27    5     5   173.22     
             20 Walczak         Dariusz         1    24    5     5   170.83     
             21 Szczepaniak     Robert          1    25    4     4   150.19     
             22 Widłak          Adam            3    20    4     4   149.32     
             23 Antosiewicz     Bogdan          3    27    4     4   146.58     
             24 Chojnacki       M. i  Z.        2    18    4     4   145.77     
             25 Burkowski       Paweł           3    17    4     4   142.56     
             26 Myszkowski      Zenon           1    43    4     4   141.02     
             27 Gaszewski       Michał          3    15    3     3   109.34     
             28 Czasak          Marcin          2    27    3     3   109.34     
             29 Łuczak          Marek           3    11    3     3   109.04     
             30 Woźniak         Wit             3    16    3     3   107.53     
             31 Jaworski        Mateusz         3    20    3     3   100.56     
             32 Golik           Sławomir        2    20    3     3    99.97     
             33 Peterek         Kazimierz       2    40    2     2    73.44     
             34 Lewandowski     Kazimierz       3     9    2     2    71.07     
             35 Pindelski       Krzysztof       2    24    2     2    65.68     
             36 Kurek           Wiesław         3    22    2     2    65.34     
             37 Prudziński      Jan             3    16    1     1    35.53     
             38 Włodarczyk      Paweł           1    14    1     1    35.28     
             39 Fabisiak        Rafał           3    10    1     1    33.87     
             40 Jobda           Arkadiusz       3    20    1     1    33.34     
             41 Borkowski       Jerzy           1     9    0     0     0.00     
             42 Tokarski Waldem Michał          1    10    0     0     0.00     
             43 Sadowski Sławom Piotr           1    16    0     0     0.00     
             44 Kujawiak        Jan             1    27    0     0     0.00     
             45 Styczek         Maciej          1    16    0     0     0.00     
             46 Toporowicz      Tadeusz         1    12    0     0     0.00     
             47 Sotek           Mariusz         1    30    0     0     0.00     
             48 Rokita          Sławomir        2    15    0     0     0.00     
             49 Głażewski       Jerzy           3    17    0     0     0.00     
             50 Markowski       Krzysztof       3    14    0     0     0.00     
             51 Szczęsny        Marek           3    10    0     0     0.00     
             52 Rębiś           Krzysztof       2     7    0     0     0.00     
             53 Zieliński       Jan             2    25    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Typ. [ 4]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    2 Szklarz         Marian          3  4  5  5  5  4  4  4  5  5  3  4   48   1894.71  43.5                                                              
    2    1 Kurek           Wiesław         3  3  5  5  4  4  5  5  5  5  3  1   45   1880.73  39.2                                                              
    3    4 Grzegrzółka     Jan             3  5  3  4  3  5  5  5  5  5  2  3   45   1734.86  30.2                                                              
    4    5 Dąbrowski       Tomasz          1  2  5  5  5  3  3  5  5  3  3  5   44   1797.39  38.0                                                              
    5    3 Myszkowski      Zenon           1  2  3  5  5  5  5  5  5  5  3  0   43   1824.96  32.8                                                              
    6    6 Wojciechowski   Andrzej         3  4  3  3  3  5  5  4  5  5  2  4   43   1714.69  29.4                                                              
    7    7 Burkowski       Paweł           3  5  4  5  4  4  5  3  2  5  2  4   43   1589.42  36.7                                                              
    8    8 Wilczek         Edward          2  5  4  2  5  2  4  5  5  5  0  5   42   1566.66  29.2                                                              
    9   12 Bielski         Jacek           3  4  3  2  2  5  3  5  4  4  3  4   39   1605.86  26.1                                                              
   10   11 Wojciechowski   Jarosław        3  5  4  2  3  2  5  5  2  5  3  3   39   1517.74  29.0                                                              
   11    9 Tarka           Stanisław       2  5  3  4  2  5  4  5  3  5  1  2   39   1441.99  23.3                                                              
   12   13 Łuczak          Marek           3  2  3  4  3  5  2  3  4  5  3  3   37   1504.07  29.2                                                              
   13   10 Szczepaniak     Robert          1  2  5  4  3  3  1  5  5  5  3  1   37   1456.11  25.4                                                              
   14   16 Walczak         Dariusz         1  3  3  4  3  2  3  5  4  4  2  4   37   1415.57  24.4                                                              
   15   15 Widłak          Adam            3  4  5  5  4  3  2  3  3  4  1  3   37   1298.68  29.9                                                              
   16   14 Woźniak         Wit             3  0  5  5  4  3  3  3  3  5  3  1   35   1397.61  34.7                                                              
   17   18 Michniewski     Tomasz          3  4  5  5  5  2  4  2  2  1  2  3   35   1199.91  27.1                                                              
   18   19 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  5  2  2  4  3  4 --  2   33   1216.75  30.9                                                              
   19   17 Łukasik         Andrzej         3  3  2  2  5  2  5  3  5  3  2  0   32   1344.38  33.9                                                              
   20   20 Antosiewicz     Bogdan          3  0  1  5  5  4  2  5  4  3  1  2   32   1325.94  20.2                                                              
   21   21 Arak            Piotr           1  2  5  4  5  2  3  3  0  2  3  2   31   1147.23  24.3                                                              
   22   24 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  3  5  4  1  4  2  3  3  4   29   1246.97  20.1                                                              
   23   23 Rawski          Witold          1  2  0  3  2  4  5  3  4  1  2  2   28   1203.05  18.3                                                              
   24   22 Fabisiak        Rafał           3  4  4  5  3  5  2  1  0  2  1  1   28    858.07  27.6                                                              
   25   26 Sadowski        Marek           2  2  1  3  4  4  3  1  1  2  3  3   27   1064.31  20.4                                                              
   26   25 Lewandowski     Kazimierz       3  3  4  3  3  2  1  2  3  4  0  2   27    913.58  17.1                                                              
   27   27 Szpadzik Joanna Marcin          1  1  3  4  3  3  3  2  3  1  1  0   24    942.65  24.9                                                              
   28   30 Sekuła          Wiesław         3  3  4  4  0  2  2  2  0  2  2  3   24    801.00  14.9                                                              
   29   28 Jaworski        Mateusz         3  3  5  5  2  2  1  1  0  3  1  1   24    698.50  22.7                                                              
   30   29 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  2  5  0 -- --  1 -- --   23    557.03  29.2                                                              
   31   31 Peterek         Kazimierz       2  2  1  0  3  0  2  2  4  3  3  1   21    926.61  12.5                                                              
   32   32 Czasak          Marcin          2  2  1  1  3  1  4  0  1  2  3  2   20    828.16  13.1                                                              
   33   37 Chojnacki       M. i  Z.        2  4  4  1  1  2  2  1 --  1  1  3   20    607.56  15.4                                                              
   34   33 Rębiś           Krzysztof       2  0  0  1  5  4  4  0  1  2  1  0   18    749.69  15.6                                                              
   35   34 Szymaniak       Jerzy           2  1  2  5  3  0  1  3  2  1  0 --   18    625.17  14.0                                                              
   36   35 Sotek           Mariusz         1  2  3  3  5  0  2  1 --  2 --  0   18    579.88  25.9                                                              
   37   36 Pindelski       Krzysztof       2  3  1  1  1  4  2  0  1  2  2  0   17    623.05  13.6                                                              
   38   38 Tokarski Waldem Michał          1  2  3  1  1  1  3  1  2  2  0  0   16    542.21   7.5                                                              
   39   39 Jobda           Arkadiusz       3  0  3  2  1  0  1  2  1  2  3  0   15    629.31  20.9                                                              
   40   40 Pytka           Bogdan          3  4  1  2  4  2  1  0 --  1  0 --   15    423.35  11.9                                                              
   41   42 Włodarczyk      Paweł           1  1  5  3 --  3  2 -- -- -- --  1   15    422.64  16.7                                                              
   42   41 Borowski        Dariusz         2 --  3  5  3  1  2 -- -- -- -- --   14    413.83  18.5                                                              
   43   43 Wirtek          Mariusz         3  4  5  2  1  1  1  0  0 --  0 --   14    307.87  15.0                                                              
   44   44 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  3  1  5  0  1  2  1  0   13    610.53   8.1                                                              
   45   45 Kuźmiński       Andrzej         3  0  0  0  3  4  3  3 -- -- -- --   13    583.67  11.1                                                              
   46   46 Kulczyński      Mieczysław      3  2  1  2  1  1  1  1  1  2  0  0   12    388.00  16.5                                                              
   47   47 Górniak         Piotr           2  2  3  3  1  2  1  0  0  0 -- --   12    309.18  23.5                                                              
   48   51 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  1  3  1  1  2  1  1  1   11    511.85  17.5                                                              
   49   48 Markowski       Krzysztof       3  2  0  0  2  3  3  0  0  0  1  0   11    418.45   7.8                                                              
   50   49 Kowalski        Paweł           2  0  3  3  3  1  1  0 -- -- -- --   11    334.87  16.9                                                              
   51   50 Puchała         Sylwester       2  0  0  5  3  3 -- -- -- -- -- --   11    330.94  32.8                                                              
   52   52 Borkowski       Jerzy           1 --  2  0  2  1  1  1  0  2  1  0   10    384.16  13.3                                                              
   53   57 Gaszewski       Michał          3  0 --  0 --  0  2  0  1  2  1  3    9    393.61   9.2                                                              
   54   53 Belka           Stanisław       1  1  0  0  1  1  2  0  1  2  1 --    9    374.03   5.0                                                              
   55   54 Styczek         Maciej          1  3  0  0  0  2  3  1 --  0 --  0    9    313.08   8.4                                                              
   56   55 Okrasa          Stanisław       3  3  0  0  3  0  2 --  0  0  0 --    8    254.44   5.1                                                              
   57   56 Krupa           Łukasz          3  1  4  3 -- -- -- -- -- -- -- --    8    152.12  25.5                                                              
   58   60 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  1  2  0  0  1  1  1    6    277.25   2.8                                                              
   59   58 Bolek           Marian          1  0  1  0  2 --  1  0  1  1 -- --    6    237.36   4.3                                                              
   60   59 Sadowski Sławom Piotr           1  2  1  0  0  1  1  0 --  1 --  0    6    167.13   8.1                                                              
   61   61 Rokita          Sławomir        2 --  1  0  1  1  2  0 -- -- --  0    5    189.71   4.7                                                              
   62   62 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  0  0  2  0 --  0  0  0    5    161.35   4.1                                                              
   63   63 Witkowski       Tomasz          3  1  0  1  2  1 -- -- --  0 -- --    5    134.53   8.2                                                              
   64   64 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  3  0  0 --  1 --    4    232.98   5.4                                                              
   65   65 Kujawiak        Jan             1 --  0  0 --  1  3 -- --  0 --  0    4    192.24   3.8                                                              
   66   66 Zelman          Marcin          3  0  0 --  1  1  2  0 --  0 -- --    4    172.46   3.6                                                              
   67   67 Głażewski       Jerzy           3  1  1  0  0  2  0  0  0  0  0  0    4     98.30   7.6                                                              
   68   68 Zieliński       Jan             2  2  0  0  1  1  0 -- --  0 --  0    4     92.72   5.9                                                              
   69   69 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  0  0  0  1  2  0 --    3    125.91   3.1                                                              
   70   70 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                              
   71   74 Golik           Sławomir        2  2  0  0  0 --  0  0 --  0 --  1    3     61.26   6.6                                                              
   72   71 Skiba           Włodzimierz     2  0  0  0  1  0  0  1 --  0  0 --    2     91.21   5.7                                                              
   73   72 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- -- --    2     86.72   1.9                                                              
   74   73 Bugalski        Arkadiusz       1  1  0  0  0  0  1  0  0  0 -- --    2     62.27   3.9                                                              
   75   75 Oracz           Paweł           2  0  0  0  1  0  0  0 --  0 -- --    1     36.72   6.3                                                              
   76   76 Krzcot          Marcin          1  0  0  0 --  1  0 -- -- -- -- --    1     33.90   4.1                                                              
   77   77 Stawikowski     Dawid           3  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    1     17.28   3.1                                                              
   78   78 Bąbik           Sławomir        1  0 --  0  0 -- -- -- --  0 -- --    0      0.00   3.2                                                              
   79   79 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   80   80 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  0 -- -- -- --  0 -- --    0      0.00   2.9                                                              
   81   81 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   82   82 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --    0      0.00   2.9                                                              

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja 5/50 [ 5]                                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   53   2191.69  38.0                                                              
    2    4 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   53   2155.18  29.4                                                              
    3    5 Szklarz         Marian          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   53   2129.41  43.5                                                              
    4    7 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   53   2085.27  30.2                                                              
    5    2 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  2   50   2044.08  39.2                                                              
    6    6 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  3   51   2034.68  34.7                                                              
    7    9 Bielski         Jacek           3  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  5   52   2030.85  26.1                                                              
    8   10 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5   52   2024.68  33.9                                                              
    9    3 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  1   49   2007.53  32.8                                                              
   10    8 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  4   51   2002.58  29.0                                                              
   11   13 Kwiatkowski     Andrzej         2  5  1  5  5  5  5  5  4  5  3  5   48   1922.17  20.1                                                              
   12   12 Szpadzik Joanna Marcin          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  1  4   50   1911.09  24.9                                                              
   13   15 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5  2  5   51   1876.95  24.4                                                              
   14   11 Łuczak          Marek           3  5  5  5  5  5  4  4  4  5  3  3   48   1867.93  29.2                                                              
   15   17 Wilczek         Edward          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  0  5   50   1858.72  29.2                                                              
   16   14 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3  4   49   1851.10  20.4                                                              
   17   18 Glinka          Dariusz         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5 --  4   48   1811.57  30.9                                                              
   18   16 Antosiewicz     Bogdan          3  1  5  5  5  5  5  5  4  5  2  2   44   1776.17  20.2                                                              
   19   20 Rawski          Witold          1  5  2  5  5  5  5  5  5  2  2  3   44   1714.48  18.3                                                              
   20   21 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  5  5  3  2  5  2  4   46   1711.09  36.7                                                              
   21   19 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  5  1  5  5  5  3  1   45   1701.11  25.4                                                              
   22   22 Peterek         Kazimierz       2  5  4  0  5  1  5  5  5  4  3  2   39   1591.70  12.5                                                              
   23   25 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  5  5  3  2  3  2  5   45   1591.34  27.1                                                              
   24   24 Arak            Piotr           1  5  5  5  5  5  5  4  0  3  3  3   43   1578.54  24.3                                                              
   25   26 Widłak          Adam            3  5  5  5  5  5  3  3  3  5  1  4   44   1571.34  29.9                                                              
   26   23 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  5  5  5  3  5  1  2   43   1570.31  23.3                                                              
   27   27 Kulczyński      Mieczysław      3  5  5  5  5  4  5  3  3  2  1  1   39   1367.63  16.5                                                              
   28   30 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  3  5  5  3  4  3  1  5   29   1314.81  17.5                                                              
   29   28 Pindelski       Krzysztof       2  5  1  1  5  5  5  2  1  4  3  1   33   1311.79  13.6                                                              
   30   31 Czasak          Marcin          2  5  3  2  5  5  5  0  1  2  3  3   34   1239.77  13.1                                                              
   31   29 Jobda           Arkadiusz       3  5  5  5  5  2  3  2  1  4  3  0   35   1208.04  20.9                                                              
   32   32 Lewandowski     Kazimierz       3  5  5  5  5  5  1  2  3  4  0  2   37   1185.18  17.1                                                              
   33   34 Sekuła          Wiesław         3  5  5  5  0  5  3  2  0  3  2  4   34   1098.04  14.9                                                              
   34   33 Sotek           Mariusz         1  5  5  5  5  4  4  2 --  3 --  0   33   1072.01  25.9                                                              
   35   39 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  5  2  1  1  0  5  1  3   33    979.52  22.7                                                              
   36   36 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  4  5  2  1  0  3  1  1   32    965.78  27.6                                                              
   37   35 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  3  1  0  2 -- --   31    946.19  23.5                                                              
   38   37 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  2  1  3  2  1  0 --   29    884.73  14.0                                                              
   39   38 Rębiś           Krzysztof       2  4  1  2  5  5  4  0  1  2  1  0   25    883.05  15.6                                                              
   40   44 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  3  4  3  2  1 --  1  1  4   29    864.00  15.4                                                              
   41   40 Kuźmiński       Andrzej         3  1  1  1  5  5  4  4 -- -- -- --   21    861.74  11.1                                                              
   42   41 Borkowski       Jerzy           1 --  2  1  4  4  3  2  0  3  2  0   21    840.26  13.3                                                              
   43   42 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --  4 -- --   28    755.35  29.2                                                              
   44   43 Szczęsny        Marek           3  1  0  0  3  2  5  0  1  4  1  0   17    723.62   8.1                                                              
   45   45 Tokarski Waldem Michał          1  5  3  2  1  1  3  3  2  2  0  0   22    703.28   7.5                                                              
   46   46 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- -- -- -- --   25    682.57  32.8                                                              
   47   48 Włodarczyk      Paweł           1  3  5  5 --  5  3 -- -- -- --  1   22    632.41  16.7                                                              
   48   47 Okrasa          Stanisław       3  5  0  0  3  2  5 --  0  1  1 --   17    615.78   5.1                                                              
   49   49 Pytka           Bogdan          3  5  4  3  5  3  1  0 --  1  0 --   22    587.75  11.9                                                              
   50   50 Markowski       Krzysztof       3  5  0  0  2  4  4  0  0  0  1  0   16    540.11   7.8                                                              
   51   51 Kowalski        Paweł           2  5  5  5  4  1  1  0 -- -- -- --   21    529.65  16.9                                                              
   52   52 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  4  1  2 -- -- -- -- --   17    494.48  18.5                                                              
   53   53 Wirtek          Mariusz         3  5  5  4  2  3  1  0  0 --  0 --   20    467.10  15.0                                                              
   54   54 Głażewski       Jerzy           3  5  2  2  5  4  0  0  0  0  0  0   18    461.58   7.6                                                              
   55   58 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  2  0  1  3  1  3   11    451.28   9.2                                                              
   56   55 Belka           Stanisław       1  3  0  0  1  1  2  0  1  2  1 --   11    400.64   5.0                                                              
   57   56 Sadowski Sławom Piotr           1  5  5  2  0  3  1  0 --  1 --  0   17    389.55   8.1                                                              
   58   57 Styczek         Maciej          1  5  0  0  0  3  3  1 --  0 --  0   12    374.57   8.4                                                              
   59   64 Golik           Sławomir        2  5  2  1  1 --  2  0 --  0 --  3   14    362.02   6.6                                                              
   60   59 Toporowicz      Tadeusz         1 --  2  1  1  0  3  1 --  0  0  0    8    305.70   4.1                                                              
   61   60 Rokita          Sławomir        2 --  2  1  1  3  2  0 -- -- --  0    9    302.02   4.7                                                              
   62   61 Szczepaniak     Ludwik          1  2  0  0  1 --  3  0  0 --  1 --    7    295.06   5.4                                                              
   63   65 Prudziński      Jan             3  1  0  0  0  1  2  0  0  1  1  1    7    290.23   2.8                                                              
   64   62 Zieliński       Jan             2  4  1  0  1  5  0 -- --  0 --  0   11    273.62   5.9                                                              
   65   63 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  2  3 -- --  0 --  0    7    273.50   3.8                                                              
   66   66 Bolek           Marian          1  1  1  0  2 --  1  0  1  1 -- --    7    250.50   4.3                                                              
   67   67 Skiba           Włodzimierz     2  5  2  0  1  0  1  1 --  0  0 --   10    243.98   5.7                                                              
   68   68 Zelman          Marcin          3  0  2 --  1  2  2  0 --  0 -- --    7    241.87   3.6                                                              
   69   69 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  0  2  1  1  0  0  0 -- --    9    223.36   3.9                                                              
   70   70 Witkowski       Tomasz          3  2  1  2  3  1 -- -- --  0 -- --    9    222.24   8.2                                                              
   71   71 Krupa           Łukasz          3  3  5  4 -- -- -- -- -- -- -- --   12    219.18  25.5                                                              
   72   72 Oracz           Paweł           2  2  4  0  1  0  1  0 --  0 -- --    8    193.16   6.3                                                              
   73   73 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  2  0 --    4    158.73   3.1                                                              
   74   74 Krzcot          Marcin          1  2  2  0 --  2  0 -- -- -- -- --    6    133.97   4.1                                                              
   75   75 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  2 -- -- -- --  1 -- --    3    107.60   2.9                                                              
   76   76 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  1  1  0 -- -- -- --    2     86.72   1.9                                                              
   77   77 Gugała          Mirosław        3  1  1  0  1  0 -- -- -- -- -- --    3     64.81   8.6                                                              
   78   78 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --    1     49.39   2.9                                                              
   79   79 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --  0 -- --    2     33.54   3.2                                                              
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  1  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    2     30.29   3.1                                                              
   81   81 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                    PZHGP Oddział 04-Piaseczno, rok 2019.                                                                                                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Roczne [ 6]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 Łukasik         Andrzej         3  5  5  5  5  5  3  3  3  5  0  5   44   1559.45  33.5                                                              
    2    2 Dąbrowski       Tomasz          1  5  5  5  5  5  2  3  3  5  0  5   43   1530.79  36.9                                                              
    3    3 Sadowski        Marek           2  5  5  5  5  5  3  3  3  5  0  5   44   1508.61  19.6                                                              
    4    4 Kwiatkowski     Andrzej         2  0  0  5  5  5  3  3  3  5  0  5   34   1375.81  19.0                                                              
    5    6 Szczepaniak     Robert          1  5  5  5  5  4  2  3  3  0  0  3   35   1160.22  24.6                                                              
    6    5 Szymaniak       Jerzy           2  5  5  5  5  5  2  3  3  2  0 --   35   1127.00  14.0                                                              
    7    7 Wojciechowski   Andrzej         3  5  5  5  3  5  3  0  2  5  0  2   35   1112.38  28.0                                                              
    8    9 Kulczyński      Mieczysław      3  5  4  5  4  5  2  1  0  5  0  5   36   1098.69  16.3                                                              
    9    8 Szklarz         Marian          3  5  5  5  2  5  2  1  1  5  0  3   34   1088.00  42.3                                                              
   10   11 Wilczek         Edward          2  0  5  5  5  5  2  0  0  5  0  5   32   1077.17  29.2                                                              
   11   10 Szpadzik Joanna Marcin          1  4  5  5  5  3  0  1  2  4  0  4   33   1027.24  24.7                                                              
   12   18 Tarka           Stanisław       2  5  5  5  2  1  0  2  1  5  0  5   31    937.02  22.9                                                              
   13   12 Arak            Piotr           1  0  1  5  5  3  3  3  1  1  0  2   24    920.81  22.3                                                              
   14   13 Glinka          Dariusz         1  1  5  5  0  5  1  2  0  5 --  3   27    885.22  30.9                                                              
   15   14 Myszkowski      Zenon           1  5  5  5  5  5  1  0  0  2  0  3   31    872.41  30.8                                                              
   16   25 Grzegrzółka     Jan             3  5  5  5  3  3  0  0  0  5  0  5   31    833.49  29.0                                                              
   17   16 Rawski          Witold          1  5  4  2  5  5  3  0  0  2  0  2   28    828.37  17.9                                                              
   18   20 Walczak         Dariusz         1  5  5  5  4  5  1  0  1  1  0  2   29    787.96  23.8                                                              
   19   21 Kurek           Wiesław         3  5  5  5  1  1  1  0  2  5  0  2   27    781.54  37.5                                                              
   20   19 Wojciechowski   Jarosław        3  5  5  4  1  4  3  3  0  0  0  1   26    764.15  26.7                                                              
   21   23 Burkowski       Paweł           3  5  5  5  5  2  1  0  0  3  0  2   28    762.06  35.9                                                              
   22   15 Lewandowski Jer i Marcin        3  5  5  5  4  5  0 -- --  4 -- --   28    760.21  29.2                                                              
   23   26 Jaworski        Mateusz         3  5  5  5  3  1  0  1  0  5  0  3   28    749.35  22.3                                                              
   24   17 Górniak         Piotr           2  5  5  5  5  5  0  0  0  2 -- --   27    747.07  23.5                                                              
   25   22 Peterek         Kazimierz       2  5  2  3  5  1  3  3  0  0  0  1   23    738.89  11.9                                                              
   26   24 Puchała         Sylwester       2  5  5  5  5  5 -- -- -- -- -- --   25    682.20  32.8                                                              
   27   28 Fabisiak        Rafał           3  5  5  5  2  5  1  0  0  2  0  1   26    674.89  27.0                                                              
   28   27 Tokarski Waldem Michał          1  4  3  2  1  1  2  3  2  2  0  0   20    641.22   7.5                                                              
   29   31 Michniewski     Tomasz          3  5  5  5  5  1  0  0  0  2  0  2   25    631.07  26.6                                                              
   30   30 Pindelski       Krzysztof       2  3  0  1  5  5  1  2  0  0  0  1   18    616.67  12.8                                                              
   31   29 Rębiś           Krzysztof       2  2  1  2  4  5  2  0  1  1  0  0   18    599.22  15.1                                                              
   32   33 Widłak          Adam            3  0  3  5  3  4  0  0  0  3  0  2   20    593.37  29.5                                                              
   33   32 Woźniak         Wit             3  5  5  5  5  2  0  0  0  1  0  0   23    558.52  33.8                                                              
   34   40 Chojnacki       M. i  Z.        2  5  5  2  5  1  0  0 --  0  0  4   22    551.95  15.0                                                              
   35   35 Czasak          Marcin          2  2  3  2  4  5  1  0  0  0  0  1   18    522.78  12.1                                                              
   36   38 Antosiewicz     Bogdan          3  0  3  4  4  2  0  0  0  2  0  2   17    510.25  19.6                                                              
   37   42 Kisiel Robert i Staś            2 -- -- --  0  4  0  0  0  5  0  5   14    508.22  17.2                                                              
   38   36 Jobda           Arkadiusz       3  4  5  5  5  1  0  0  0  0  0  1   21    501.22  19.9                                                              
   39   34 Łuczak          Marek           3  5  5  5  4  2  0  0  0  0  0  0   21    486.36  27.1                                                              
   40   37 Kuźmiński       Andrzej         3  0  1  0  5  4  0  2 -- -- -- --   12    441.03  11.1                                                              
   41   49 Bielski         Jacek           3  0  4  2  2  1  0  0  0  1  0  5   15    431.63  24.6                                                              
   42   39 Borowski        Dariusz         2 --  5  5  2  1  2 -- -- -- -- --   15    421.91  18.5                                                              
   43   44 Sekuła          Wiesław         3  4  5  3  0  1  0  0  0  2  0  3   18    411.51  14.3                                                              
   44   41 Skiba           Włodzimierz     2  3  2  0  2  2  2  1 --  0  0 --   12    378.82   5.7                                                              
   45   43 Sotek           Mariusz         1  0  5  5  0  2  0  0 --  1 --  0   13    325.95  25.9                                                              
   46   45 Wirtek          Mariusz         3  3  4  3  1  1  1  0  0 --  0 --   13    301.49  15.0                                                              
   47   52 Golik           Sławomir        2  3  2  1  0 --  2  0 --  0 --  3   11    300.49   6.6                                                              
   48   46 Pytka           Bogdan          3  5  5  2  0  1  0  0 --  1  0 --   14    276.16  11.9                                                              
   49   47 Włodarczyk      Paweł           1  1  3  2 --  3  1 -- -- -- --  0   10    273.79  16.7                                                              
   50   48 Głażewski       Jerzy           3  2  2  1  3  2  0  0  0  0  0  0   10    259.28   7.6                                                              
   51   50 Oracz           Paweł           2  2  4  2  2  1  0  0 --  0 -- --   11    252.50   6.3                                                              
   52   51 Sadowski Sławom Piotr           1  4  2  1  0  3  0  0 --  1 --  0   11    247.79   8.1                                                              
   53   53 Krupa           Łukasz          3  2  5  3 -- -- -- -- -- -- -- --   10    180.46  25.5                                                              
   54   54 Markowski       Krzysztof       3  4  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0    6    134.90   7.3                                                              
   55   55 Kujawiak        Jan             1 --  0  2 --  1  1 -- --  0 --  0    4    130.86   3.8                                                              
   56   56 Rokita          Sławomir        2 --  0  0  0  2  1  0 -- -- --  0    3    123.94   4.7                                                              
   57   57 Nowak           Adam            3 --  0  0 --  1  0  0  1  1  0 --    3    122.41   3.1                                                              
   58   58 Okrasa          Stanisław       3  0  0  0  0  3  0 --  0  0  0 --    3    107.56   4.9                                                              
   59   59 Kowalski        Paweł           2  1  5  0  0  0  0  0 -- -- -- --    6    107.44  16.9                                                              
   60   74 Gaszewski       Michał          3  0 --  1 --  0  0  0  0  0  0  2    3     95.67   8.4                                                              
   61   60 Bugalski        Arkadiusz       1  4  1  1  0  0  0  0  0  0 -- --    6     92.58   3.9                                                              
   62   61 Lewandowski     Kazimierz       3  1  1  1  0  1  0  0  0  0  0  0    4     86.38  17.1                                                              
   63   62 Zieliński       Jan             2  4  0  0  1  0  0 -- --  0 --  0    5     85.57   5.9                                                              
   64   63 Krzcot          Marcin          1  2  1  0 --  1  0 -- -- -- -- --    4     77.38   4.1                                                              
   65   64 Toporowicz      Tadeusz         1 --  1  0  0  0  1  0 --  0  0  0    2     70.13   4.1                                                              
   66   65 Szczęsny        Marek           3  0  0  0  0  0  0  0  0  2  0  0    2     65.44   7.6                                                              
   67   66 Bąk             Dariusz         3  0  0  0  0  0  1  0 -- -- -- --    1     53.77   1.9                                                              
   68   67 Chrustowski     Czesław         1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --    1     49.39   2.9                                                              
   69   68 Bąbik           Sławomir        1  1 --  1  0 -- -- -- --  0 -- --    2     34.72   3.2                                                              
   70   69 Gugała          Mirosław        3  0  0  0  1  0 -- -- -- -- -- --    1     34.69   8.6                                                              
   71   70 Więsik          Dariusz         3 --  0  0  1 -- -- -- --  0 -- --    1     34.48   2.9                                                              
   72   71 Zelman          Marcin          3  0  0 --  0  1  0  0 --  0 -- --    1     33.66   3.6                                                              
   73   72 Bolek           Marian          1  1  1  0  0 --  0  0  0  0 -- --    2     31.01   4.3                                                              
   74   73 Styczek         Maciej          1  2  0  0  0  0  0  0 --  0 --  0    2     26.29   8.4                                                              
   75   75 Belka           Stanisław       1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   4.5                                                              
   76   76 Borkowski       Jerzy           1 --  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  12.0                                                              
   77   77 Szczepaniak     Ludwik          1  0  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --    0      0.00   4.7                                                              
   78   78 Mazur           Jerzy           3 -- --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   79   79 Witkowski       Tomasz          3  0  0  0  0  0 -- -- --  0 -- --    0      0.00   8.2                                                              
   80   80 Stawikowski     Dawid           3  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   3.1                                                              
   81   81 Prudziński      Jan             3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   2.4                                                              
   82   82 Jaworski        Krzysztof       2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0